Content Construction Kit (CCK) (6.x-3.0-alpha1) - en to km translation catalogue (148 entries)

en: delete
km: លុប

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Display settings
km: កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Number
km: លេខ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Required
km: ទាមទារ

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Continue
km: បន្ត

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Poll choices
km: ជម្រើស​នៃ​ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: N/A
km: គ្មាន

en: This field is required.
km: ត្រូវ​ការ​វាល​នេះ ។

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Code
km: កូដ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Text processing
km: ដំណើរ​ការ​អត្ថបទ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
km: ប្រវែង​វាល​អតិបរមា​គិត​ជា​តួរ​អក្សរ​ ។ ទុក​ចន្លោះ​សម្រាប់​ទំហំ​ដែល​គ្មាន​កំណត់​ ។

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Order
km: លំដាប់

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: File attachments
km: ឯកសារភ្ជាប់របស់​ឯកសារ

en: Allowed values list
km: បាន​អនុញ្ញាត​បញ្ជីតម្លៃ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Text field
km: អត្ថបទ​វាល

en: Poll settings
km: កំណត់​ការ​ស្ទង់មតិ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: %type settings
km: ការ​កំណត់​ %type

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: <Hidden>
km: <ដែល​លាក់>

en: Comment settings
km: ការ​កំណត់​មតិយោបល់

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: No content types available.
km: គ្មាន​ប្រភេទ​មាតិកា ។

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Number of values
km: ចំនួន​តម្លៃ

en: !title: !required
km: !title ៖ !required

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Updating field type %type with module %module.
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រភេទ​វាល​ %type ​ទាន់​សម័យ​ជា​មួយ​ម៉ូឌុល​ %module ។

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Trimmed
km: បាន​តម្រឹម

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: No fields have been defined for any content type yet.
km: គ្មាន​វាល​​ត្រូវ​បាន​កំណត់​សម្រាប់​ប្រភេទ​មាតិកាណា​មួយ​ឡើយ​​ទេ​ ។

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
km: បើ​អ្នក​មាន​វាល​ណា​មួយ​សល់​នៅ​ក្នុង​វាល​នេះ​ វា​នឹង​ត្រូវ​បាត់​បង់​ ។ សកម្មភាព​នេះ​មិន​អាច​មិន​ធ្វើ​ឡើង​វិញ​បាន​ទេ​ ។

en: Save field settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់​វាល

en: The update has encountered an error.
km: ភាព​ទាន់​សម័យ​ជួប​ប្រទះ​នឹង​កំហុស ។

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
km[0]: @count ធាតុ​បាន​ដំណើរការ​ដោយ​ជោគជ័យ​ ៖

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Float
km: អណ្តែត

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
km: ចំនួន​​​តួលេខសរុប​ដែល​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ ដោយ​រួម​បញ្ចូល​ទាំង​តួ​លេខ​នៅ​ខាង​ស្តាំ​នៃ​ទសភាគ​ផង​ដែរ ។

en: The number of digits to the right of the decimal.
km: ចំនួនតួលេខ​នៅ​ខាង​ស្តាំ​នៃ​ទសភាគ ។

en: Decimal marker
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
km: អ្នក​ប្រើ​តួ​អក្សរ​នឹង​បញ្ចូល​តួ​អក្សរ​ដើម្បី​សម្គាល់​សញ្ញា​ក្បៀស​ក្នុង​ទម្រង់ ។

en: Defines numeric field types.
km: កំណត់​ប្រភេទ​វាល​លេខ ។

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
km: សម្រាប់​ធាតុ​ក្រាហ្វិក​ 'ប្រអប់​ធីក​បើក​/បិទ​ទោល​'  មុន​ដំបូង​កំណត់​តម្លៃ​ 'បិទ​'  បន្ទាប់​មក​តម្លៃ​ 'បើក​' ​ក្នុង​ផ្នែក​ <strong>តម្លៃ​ដែល​អនុញ្ញាត</strong> ​។ ចំណាំ​ថា​ប្រអប់​ធីក​នឹង​បិទ​ស្លាក​ជា​មួយ​ស្លាក​តម្លៃ​ 'បើក​' ​។

en: Check boxes/radio buttons
km: ប្រអប់​ធីក​/ប៊ូតុង​មួល

en: Single on/off checkbox
km: ប្រអប់​ធីក​បើក​/បិទ​ទោល​

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
km: កំណត់​​ធាតុ​ក្រាហ្វិក​​ ជម្រើស​ ប្រអប់​ធីក​ និង​ប៊ូតុង​មូល​សម្រាប់​អត្ថបទ​ និង​វាល​លេខ​ ។

en: Text area (multiple rows)
km: ផ្ទៃ​អត្ថបទ​ (ជួរ​ដេក​ច្រើន​)

en: Defines simple text field types.
km: កំណត់​ប្រភេទ​វាល​អត្ថបទ​ធម្មតា ។

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
km: សេចក្តី​ណែនាំ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ដល់​អ្នក​ប្រើ​នៅ​ខាង​ក្រោម​វាល​នេះ​ស្ថិត​នៅ​លើ​ទម្រង់​ដែល​កំពុង​កែសម្រួល​ ។<br />ស្លាក​ ​HTML ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ @tags

en: %name: illegal value.
km: %name ៖ តម្លៃ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
km: %name​ ៖ វាល​នេះ​មិន​អាច​ផ្ទុក​តម្លៃ​ច្រើន​ជាង​ @count ​ទេ ។

en: Translation settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បកប្រែ

en: %name: the value may be no smaller than %min.
km: %name ៖ តម្លៃ​ប្រហែល​ជា​មិន​អាច​តូច​ជាង​ %min បាន​ទេ​ ។

en: %name: the value may be no larger than %max.
km: %name ៖ តម្លៃ​ប្រហែល​ជា​មិន​អាច​ធំជាង​ %max បាន​ទេ​ ។

en: Poll module choices.
km: ជម្រើស​ម៉ូឌុល​ស្ទង់​មតិ ។

en: Poll module settings.
km: ការ​កំណត់​ម៉ូឌុល​ស្ទង់​មតិ ។

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: @field_name (Locked)
km: @field_name (ជាប់​សោ)

en: - Select a field type -
km: - ជ្រើស​ប្រភេទ​វាល​ -

en: - Select a widget -
km: - ជ្រើស​ធាតុ​ក្រាហ្វិក -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
km: ឈ្មោះ​វាល (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
km: ប្រភេទ​ទិន្នន័យ​​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ ។

en: Form element to edit the data.
km: ធាតុ​​សំណុំ​បែប​បទ​​ដែល​ត្រូវ​កែ​សម្រួល​ទិន្នន័យ​ ។

en: - Select an existing field -
km: - ជ្រើស​វាល​ដែល​មាន​ស្រាប់​ -

en: Field to share
km: វាល​ត្រូវ​ចែក​រំលែក​

en: Add new field: you need to provide a label.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី​ ៖ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្តល់​ស្លាក​ ។

en: Add new field: you need to provide a field name.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី ៖ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្តល់​ឈ្មោះ​វាល​ ។

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី​ ៖ ​ឈ្មោះ​វាល​ %field_name ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។ ឈ្មោះ​ត្រូវ​តែ​រួម​បញ្ចូល​​តែ​អក្សរ​តូច​ សញ្ញា​សង្កត់​ពាក្យ​ លេខ និង​សញ្ញា (_) ។

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី​ ៖​ ឈ្មោះ​វាល​ %field_name ​វែង​ពេក​ ។ ឈ្មោះ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​ត្រឹម​តែ​ ៣២ តួ​អក្សរ​ ដោយ​រួម​បញ្ចូល​ទាំង​បុព្វបទ​ 'field_' ​ ។

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី​ ៖ ឈ្មោះ​វាល​ %field_name ​មាន​ស្រាប់​ហើយ​ ។

en: Add new field: you need to select a field type.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី ៖ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​ប្រភេទ​វាល​ ។

en: Add new field: you need to select a widget.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី ៖ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​ធាតុក្រាហ្វិក​ ។

en: Add new field: invalid widget.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី ៖ ធាតុ​ក្រាហ្វិក​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Add existing field: you need to provide a label.
km: បន្ថែម​វាល​ដែល​មាន​ស្រាប់​ ៖ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្តល់​ស្លាក​ ។

en: Add existing field: you need to select a field.
km: បន្ថែម​វាល​ដែល​មាន​ស្រាប់​ ៖ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​វាល​ ។

en: Add existing field: you need to select a widget.
km: បន្ថែម​វាល​ដែល​មាន​ស្រាប់​ ៖ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​ធាតុ​ក្រាហ្វិក ។

en: Add existing field: invalid widget.
km: បន្ថែម​វាល​ដែល​មាន​ស្រាប់​ ៖ ធាតុ​ក្រាហ្វិក​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: @type: @field (@label)
km: @type​ ៖ @field (@label)

en: The field %field is locked and cannot be edited.
km: វាល​ %field ​ជាប់​សោ​ ហើយ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​កែ​សម្រួល​ទេ​ ។

en: Maximum number of values users can enter for this field.
km: ចំនួន​តម្លៃ​អតិបរមា​ដែល​អ្នក​ប្រើ​អាច​បញ្ចូល​សម្រាប់​វាល​នេះ​បាន​ ។

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
km: '​គ្មាន​ដែន​កំណត់​' ​នឹង​ផ្តល់​នូវ​ប៊ូតុង​ 'បន្ថែម​ទៀត​' ​ដូច្នេះ​អ្នក​ប្រើ​អាច​បន្ថែម​តម្លៃ​បានកាន់​តែ​​ច្រើន​តាម​ដែល​ពួក​គេ​ពេញ​ចិត្ត​ ។

en: %name must be an integer.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​ ។

en: %name must be a positive integer.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។

en: %name must be a number.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ​ ។

en: Only numbers are allowed in %field.
km: មាន​តែ​លេខ​ប៉ុណ្ណោះ​នឹង​ត្រូវ​អនុញ្ញាត​នៅ​ក្នុង​ %field ។
