Content Construction Kit (CCK) (6.x-3.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (358 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Operations
nl: Handelingen

en: Content
nl: Inhoud

en: content
nl: inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Omschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Nummer

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Help text
nl: Helptekst

en: Types
nl: Typen

en: Required
nl: Vereist

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Formaat

en: Text
nl: Tekst

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: All
nl: Alle

en: View arguments
nl: Bekijk argumenten

en: Custom
nl: Aangepast

en: Poll choices
nl: Enquête-keuzes

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Contains
nl: Bevat

en: N/A
nl: n.v.t.

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Scale
nl: Schalen

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Basic
nl: Basis

en: Filtered text (user selects input format)
nl: Gefilterde tekst (gebruiker geeft invoerformaat op)

en: Text processing
nl: Tekstverwerking

en: Maximum length
nl: Maximum lengte

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
nl: De maximum lengte van het veld in karakters. Laat leeg voor ongelimiteerde grootte.

en: Rows
nl: Rijen

en: Existing Views
nl: Bestaande Views

en: Default Views
nl: Standaard views

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Order
nl: Volgorde

en: Edit group
nl: Bewerk groep

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: Token
nl: Patroon voor vervanging

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: Poll settings
nl: Enquête instellingen

en: Style
nl: Stijl

en: Your settings have been saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: %type settings
nl: %type instellingen

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: edit
nl: bewerk

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Processing
nl: Bezig

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: No content types available.
nl: Geen inhoudstypen beschikbaar.

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Above
nl: Boven

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
nl: Waarschuwing! Het aanpassen van deze instelling nadat data is gecreëerd kan resulteren in het verlies van data!

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
nl: <em>tekst</em>, waarmee tekstvelden kunnen worden toegevoegd. Een tekstveld kan uitsluitend platte tekst bevatten of optioneel gebruik maken van Drupal's invoerformaat voor een veilige toepassing van opgemaakte tekst. Tekstvelden kunnen of één regel of meerdere regels bestaan, of voor betere controle op de invoer kunnen selectielijsten, keuze rondjes of keuze vakjes gebruikt worden. Indien gewenst kan CCK de inhoud valideren aan de hand van een aantal toegelaten waarden.

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Full node
nl: Volledige node

en: Search Index
nl: Zoekindex

en: Search Result
nl: Zoekresultaten

en: Updating field type %type with module %module.
nl: Veldtype %type met module %module bijwerken.

en: Updating widget type %type with module %module.
nl: Bezig met updaten van widget type %type met module %module.

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: Allows administrators to define new content types.
nl: Maakt het beheerders mogelijk om nieuwe inhoudstypes te definiëren

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
nl: Alleen voor geavanceerd gebruik: PHP-code die een array met sleutels geeft van de toegestane waardes. Moet niet beginnen en eindigen met &lt;?php ?&gt;. Als dit veld in ingevuld zullen de bovenstaande toegestane waardes worden genegeerd.

en: Trimmed
nl: Ingekort

en: Used in
nl: gebruikt in

en: No fields have been defined for any content type yet.
nl: Er zijn nog geen velden gedefinieerd voor enig inhoudstype.

en: no styling
nl: geen opmaak

en: simple
nl: eenvoudig

en: fieldset
nl: veldengroep

en: fieldset - collapsible
nl: set van velden - inklapbaar

en: fieldset - collapsed
nl: set van velden - ingeklapt

en: Added field %label.
nl: Het veld %label is toegevoegd.

en: There was a problem adding field %label.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens toevoegen van het veld %label.

en: There was a problem creating field %label.
nl: Er is een probleem met het aanmaken van veld %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
nl: Bent u zeker dat u het veld %field wenst te verwijderen?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
nl: Als dit veld nog inhoud bevat gaat deze verloren. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Removed field %field from %type.
nl: Veld %field is verwijderd uit %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
nl: Er is een probleem opgetreden met het verwijderen van %field van %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
nl: Deze instellingen gelden voor het %field veld, in elk inhoudstype waar deze in voor komt.

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen indienen

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
nl: De standaardwaarde PHP-code heeft een verkeerde waarde.<br />Het verwachtte formaat: <pre>!sample</pre>. De huidige waarde: @value.

en: The default value is invalid.
nl: De standaardwaarde is ongeldig.

en: Saved field %label.
nl: Veld %label opgeslagen

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: Processing %title
nl: Bezig met %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: Referenced node ID
nl: Gerefereerde node ID

en: Referenced node title
nl: Gerefereerde node titel

en: Raw number value
nl: Ongefilterde numerieke waarde

en: Formatted number value
nl: Geformatteerde numerieke waarde

en: Raw, unfiltered text
nl: Rauwe, ongefilterde tekst

en: Formatted and filtered text
nl: Geformatteerde en gefilterde tekst

en: Referenced user ID
nl: Gerefereerde gebruikers ID

en: Referenced user name
nl: Gerefereerde gebruikersnaam

en: Group multiple values
nl: Groepeer meerdere waardes

en: Select the content type to export.
nl: Selecteer de inhoudstypes om te exporteren

en: Export data
nl: Exporteer data

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
nl: Kopieer de geexporteerde tekst en plak het in een ander inhoudstype of gebruik de importeerfunctie.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
nl: Dit formulier zal veldinformatie importeren die zijn geexporteerd uit een ander inhoudstype of database.<br />Merk op dat velden niet kunnen worden gedupliceerd in hetzelfde inhoudstype, dus geimporteerde velden zullen alleen worden toegevoegd als ze nog niet bestaan in het geselecteerde inhoudstype.

en: <Create>
nl: <Maak>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
nl: Selecteer het inhoudstype waarin deze velden moeten worden geimporteerd.<br />Selecteer &lt;Maak&gt; om een nieuw inhoudstype te maken waarin de velden komen.

en: Import data
nl: Importeer data

en: Paste the text created by a content export into this field.
nl: Plak de tekst die is geexporteerd in dit veld.

en: The import data is not valid import text.
nl: De geimporteerde data is geen valide importeertekst.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
nl: De volgende modules moeten worden aangezet om te kunnen importeren: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
nl: Het inhoudstype %type bestaat al in de database.

en: Exiting. No import performed.
nl: Gestopt, er is niks geimporteerd.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het toevoegen van het inhoudstype %type.<br />Bekijk de foutmeldingen voor meer informatie.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
nl: Het geimporteerde veld %field_label (%field_name) is niet toegevoegd aan %type omdat het veld al bestaat in %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
nl: Het veld %field_label (%field_name) is toegevoegd aan het inhoudstype %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het exporteren van de weergaveinstellingendata voor het veld %field_name.<br />De databasefoutmelding is: '%db_err'.

en: Content Copy
nl: Kopieer inhoud

en: Enables ability to import/export field definitions.
nl: Laat velddefinities geimporteerd en geexporteerd worden.

en: view
nl: bekijk

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
nl: Configureer nu de <a href="!url">veldpermissies</a>. Alle velden zijn standaard niet toegankelijk.

en: Content Permissions
nl: Inhoudpermissies

en: Set field-level permissions for CCK fields.
nl: Stel veldpermissies in voor CCK-velden.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep in het node-bewerkformulier.

en: always open
nl: altijd open

en: collapsible
nl: inklapbaar

en: collapsed
nl: ingeklapt

en: Instructions to present to the user on the editing form.
nl: Gebruikersinstructies bij het bewerkformulier.

en: These settings apply to the group on node display.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep van de node-weergave.

en: A description of the group.
nl: Een beschrijving van de groep

en: Are you sure you want to remove the group %label?
nl: Weet u zeker dat u de groep %label wilt verwijderen?

en: The group %group_name has been removed.
nl: De groep %group is verwijderd.

en: Fieldgroup
nl: Veldgroep

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Store the ID of a related node as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde node als een getal opslaan.

en: Content types that can be referenced
nl: Inhoudstypes waarnaar een referentie geplaatst kan worden

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Nodes die kunnen worden gerefereerd (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan de view door te geven.

en: Title (link)
nl: Titel (link)

en: Title (no link)
nl: Titel (geen link)

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Nodereference autocomplete
nl: Nodereferentie automatisch aanvullen

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Defines a field type for referencing one node from another.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een node naar een ander.

en: Store a number in the database as an integer.
nl: Sla een waarde in de database op als integer.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Sla een waarde in de database op in een decimaal formaat.

en: Store a number in the database in a floating point format.
nl: Sla een waarde in de database op als floating point getal.

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totale aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de waardes achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal waardes achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
nl: Het karakter dat gebruikers zullen gebruiken om de waardes achter de komma aan te geven in formulieren.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als voorvoegsel moet worden gebruikt zoals: $ of €. Laat leeg als er geen voorvoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: euro|euro's.

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als achtervoegsel moet worden gebruikt zoals: m², m/s², kb/s. Laat leeg als er geen achtervoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: kilo|kilo's.

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: "Minimum" must be a number.
nl: "Minimum" moet een nummer zijn.

en: "Maximum" must be a number.
nl: "Maximum" moet een nummer zijn.

en: unformatted
nl: ongeformatteerd

en: Defines numeric field types.
nl: Levert numerieke veldtypes.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
nl: Voor een 'aan/uit-keuzevakjewidget' moet eerst de 'uit'-waarde opgeven en daarna de 'aan'-waarde in de <strong>Toegestane waarde</strong>-sectie. Merk op dat het keuzevakje zal worden gelabeld met de waarde van 'aan'.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
nl: De widget 'Selectievakje/-rondje' zal een selectievakje tonen als de meerdere toegestane waardes is geselecteerd voor dit veld, anders zullen selectierondjes worden gebruikt.

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Single on/off checkbox
nl: Een aan/uit-keuzevakje

en: Option Widgets
nl: Optiewidgets

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
nl: Levert selectie-, keuzevakje- en keuzerondjewidgets voor tekst- en numerieke velden.

en: Store text in the database.
nl: Tekst in de database opslaan.

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Defines simple text field types.
nl: Levert simpele tekstveldtypes.

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Store the ID of a related user as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde gebruiker als een getal opslaan.

en: User roles that can be referenced
nl: Gebruikersrollen die kunnen worden gerefereerd

en: User status that can be referenced
nl: Gebruikersstatus die kan worden gerefereerd

en: Reverse link
nl: Link terug

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
nl: Als geselecteerd zal een links terug worden geplaatst naar de gerefereerde node in de gerefereerde gebruiker.

en: Userreference autocomplete
nl: Gebruikersreferentie automatische aanvulling

en: User Reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een gebruiker vanuit een node.

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: Print
nl: Afdrukken

en: Locked
nl: Gesloten

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies voor de gebruiker weergegeven onder dit veld op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
nl: U mag geen PHP-code gebruiken.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
nl: PHP gebruiken voor veldinstellingen (gevaarlijk - wees voorzichtig met verlenen van deze permissie)

en: A file has been pre-loaded for import.
nl: Een bestand is voorgeladen voor het importeren.

en: Content fieldgroup
nl: Inhoudveldgroep

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
nl: Tekst om weer te geven als de groep geen data heeft. Merk op dat de titel niet zal worden getoond tenzij anders ingesteld.

en: Node reference field
nl: Node referentie-veld

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: De mogelijke waardes die in dit veld kunnen staan. Voer één waarde per regel in, in het formaat sleutel|label. De sleutel wordt in de database opgeslagen en moet overeen komen met het veldopslagtype (%type). Het label is optioneel. Als geen label wordt ingevoerd zal de sleutel ook worden gebruikt als label. <br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
nl: Deze PHP-code is door een beheerder ingesteld en zal worden uitgevoerd in plaats van de toegestane waardeslijst hierboven.

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: @label (!name) - Allowed values
nl: @label (!name) - Toegestane waardes

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
nl: %name: de waarde mag niet langer zijn dan %max karakters.

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Load a referenced user
nl: Laad een gerefereerde gebruiker

en: Content containing the user reference field
nl: Inhoud dat het gebruikersreferentieveld bevat

en: Referenced user
nl: Gebruiker waarnaar verwezen wordt

en: Load a referenced node
nl: Laad een gerefereerde node

en: Content containing the node reference field
nl: Inhoud met het nodereferentieveld

en: Referenced content
nl: Gerefereerde inhoud

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: View used to select the nodes
nl: View die gebruikt wordt voor het selecteren van nodes

en: %name: this post can't be referenced.
nl: %name: dit bericht kan niet worden gerefereerd.

en: (Unpublished)
nl: (Niet gepubliceerd)

en: Node module form.
nl: Node-module formulier.

en: Locale module form.
nl: Locale-module formulier.

en: Taxonomy module form.
nl: Taxonomy-module formulier.

en: Poll title
nl: Enquête-titel

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: '@column' => value for @column
nl: '@column' => waarde van @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
nl: return array(
      0 => array(@columns),
      // Meestal stop u hier. Voeg meer waarden toe
      // als de beginwaarde uit meerdere waarden bestaat:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
nl: Maak een lijst met opties als in <strong>Toegestane waardeslijst</strong> of als een array in PHP. Deze waarde zullen hetzelfde zijn in %field in alle inhoudstypes.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
nl: De 'toegestane waardes' voor dit veld opgeven.

en: Change basic information
nl: Wijzig basisinformatie

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
nl: %name: titel niet gevonden. Controleer de selectie.

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: %name: the value may be no smaller than %min.
nl: %name: de waarde mag niet kleiner zijn dan %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: %name: found no valid user with that name.
nl: %name: geen toegestane gebruiker gevonden met die naam.

en: Field label
nl: Veldlabel

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Type of group.
nl: Groepstype

en: Comment module form.
nl: Comment-module formulier.

en: Translation module form.
nl: Translation-module formulier.

en: Menu module form.
nl: Menu-module formulier.

en: Book module form.
nl: Book-module formulier.

en: Path module form.
nl: Path-module formulier.

en: Poll module title.
nl: Poll-module titel.

en: Poll module choices.
nl: Poll-module keuzes.

en: Poll module settings.
nl: Poll-module instellingen.

en: Upload module form.
nl: Upload-module formulier.

en: CCK - No Views integration
nl: CCK - Zonder Views-integratie

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
nl: Voor integratie van Views in CCK is Views versie 6.x-2.0-rc2 of hoger nodig.

en: manage fields
nl: velden beheren

en: » Add a new content type
nl: » Nieuw inhoudstype toevoegen

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select a widget -
nl: - Selecteer een widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
nl: Veldnaam (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
nl: Data-type dat opgeslagen wordt.

en: Form element to edit the data.
nl: Formulierelement om data te bewerken.

en: - Select an existing field -
nl: - Selecteer een bestaand veld -

en: Field to share
nl: Veld om te delen

en: Group name (a-z, 0-9, _)
nl: Groepsnaam (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
nl: Nieuw veld toevoegen: er moet een naam ingevoerd worden.

en: Add new field: you need to provide a field name.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam is verplicht.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: Een nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is niet toegestaan. De naam mag alleen kleine letters bevatten zonder accenten, cijfers en onderstrepingstekens (_).

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is te lang. De lengte van de naam is, inclusief het voorvoegsel 'field_', beperkt tot 32 karakters, .

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name bestaat al.

en: Add new field: you need to select a field type.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add new field: you need to select a widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add new field: invalid widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: ongeldige widget.

en: Add existing field: you need to provide a label.
nl: Bestaand veld toevoegen: er moet een naam ingevuld worden.

en: Add existing field: you need to select a field.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add existing field: you need to select a widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add existing field: invalid widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: ongeldige widget.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
nl: Er zijn geen velden gedefinieerd voor dit inhoudstype. U kunt nieuwe velden toevoegen op de <a href="@link">Velden beheren</a> pagina.

en: Edit basic information
nl: Wijzig basisinformatie

en: The field %field is locked and cannot be edited.
nl: Het veld %field is vergrendeld en kan niet bewerkt worden.

en: %type basic information
nl: %type basisinformatie

en: Maximum number of values users can enter for this field.
nl: Maximaal aantal waarden die gebruikers voor dit veld in kunnen voeren.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
nl: Met 'Onbeperkt' krijgt u een knop 'Toevoegen' waarmee gebruikers onbeperkt velden kunnen toevoegen.

en: %name must be an integer.
nl: %name moet een geheel getal zijn.

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Field has value
nl: Veld heeft inhoud

en: Field has changed
nl: Veld is aangepast

en: @node's field '@field' has value
nl: @node-veld '@field' heeft inhoud

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: Veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: "@s" veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
nl: Te zien in: @types

en: <No value>
nl: <Geen waarde>

en: Widget label (@label)
nl: Widget-label (@label)

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: You need to provide a label.
nl: Een label is vereist.

en: You need to provide a group name.
nl: Een groepnaam is vereist.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: De groepnaam %group_name in niet toegestaan. De naam mag alleen kleine alfanumerieke karakters en underscores bevatten.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
nl: De groepnaam %group_name is te lang. De naam mag niet langer zijn dan 32 karakters inclusief 'group_'-voorvoegsel.

en: The group name %group_name already exists.
nl: De groepnaam %group_name bestaat al.

en: Add new group:
nl: Nieuwe groep toevoegen:

en: Add new group: you need to provide a label.
nl: Een nieuwe groep toevoegen: een label is verplicht.

en: Add new group: you need to provide a group name.
nl: Groep toevoegen: Een groepsnaam is verplicht.

en: Standard group
nl: Standaardgroep

en: Create display groups for CCK fields.
nl: Maak weergavegroepen voor CCK-velden.

en: Field group: @group in @type
nl: Veldengroep: @group in @type

en: Field group label
nl: Veldengroeplabel

en: Fieldset - Collapsed
nl: Set van velden - Ingeklapt

en: "@s" field group: @group in @type
nl: '@s'-veldgroep: @groep in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste inhoudnode zal worden geladen.

en: There are no nodereference fields defined.
nl: Er zijn geen nodereferentie velden.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die selecteert welke nodes kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Inhoudstypes-"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met nodes die kunnen worden gerefereerd, gebaseerd op een  "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid input.
nl: %name: geen toegestane waarde.

en: %name: found no valid post with that title.
nl: %name: geen bericht gevonden met die titel.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en decimalen zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
nl: Alleen nummers zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en het decimalenkarakter (%decimal) zijn toegestaan in %field.

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste gebruiker zal worden geladen.

en: There are no userreference fields defined.
nl: Er zijn geen gebruikersreferentievelden ingesteld.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Gebruikers die kunnen worden gerefereerd (View)

en: View used to select the users
nl: View die gebruikt wordt om gebruikers te selecteren

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die de gebruikers selecteert die kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Referenceable Roles" and "Referenceable Status" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate users on user creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate users will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Refereerbare Rollen-" en "Refereerbare Status"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met gebruikers die kunnen worden gerefereerd op basis van een "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid user.
nl: %name: geen toegestane gebruiker.

en: New field
nl: Nieuw veld

en: Existing field
nl: Bestaand veld

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
nl: Voeg velden en groepen toe aan het inhoudstype en herschik ze bij weergave en invoerformulieren.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
nl: U kunt een veld toevoegen aan een groep door het eerst onder de groep en daarna naar rechts te slepen.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
nl: Noot: Door de <a href="!adv_help">Geavanceerde hulp</a> module te installeren kunt u meer, en betere hulp krijgen.

en: Delta - Appears in: @types
nl: Delta - Komt voor in: @types

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers
