Content Construction Kit (CCK) (6.x-3.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (322 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: content
sk: obsah

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Search
sk: Hľadať

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Types
sk: Typy

en: Required
sk: Povinné

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Book
sk: Kniha

en: Export
sk: Exportovať

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Node
sk: Uzol

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: All
sk: Všetky

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Inline
sk: V riadku

en: Custom
sk: Vlastná

en: Poll choices
sk: Možnosti pre anketu

en: Content field
sk: Pole obsahu

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Fields
sk: Polia

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Contains
sk: Obsahuje

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Scale
sk: Škálovať

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Code
sk: Kód

en: Basic
sk: Základné

en: Filtered text (user selects input format)
sk: Filtrovaný text (používateľom vybraný vstupný formát)

en: Text processing
sk: Spracovanie textu

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
sk: Maximálna dĺžka poľa určená počtom znakov. Pre nelimitovanú veľkosť nechajte prázdne.

en: Rows
sk: Riadky

en: Existing Views
sk: Existujúce pohľady

en: Default Views
sk: Predvolené pohľady

en: Empty text
sk: Prázdny text

en: Order
sk: Poradie

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Text field
sk: Textové pole

en: PHP code
sk: PHP kód

en: Display fields
sk: Zobraziť polia

en: Poll settings
sk: Nastavenia ankety

en: Style
sk: Štýl

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: %type settings
sk: nastavenia %type

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: edit
sk: upraviť

en: <Hidden>
sk: - Skrytý -

en: Comment settings
sk: Nastavenie komentárov

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah

en: Processing
sk: Spracovávam

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: No content types available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne typy obsahu.

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Above
sk: Nad

en: Number of values
sk: Počet hodnôt

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
sk: Upozornenie! Zmena tohto nastavenia, po tom ako boli dáta vytvorené, môže nakoniec spôsobiť stratu dát!

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
sk: Viac informácií nájdete v online <a href="@handbook-cck">príručke CCK</a> alebo na  <a href="@project-cck">stránke projektu CCK</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
sk: Konfigurácia ako polia pre tento typ obsahu a ich označenia sa majú zobraziť v upútavke a v plnom zobrazení.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
sk: Konfigurácia ako polia pre tento typ obsahu sa majú zobraziť v nasledujúcich kontextoch.

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Full node
sk: Plný uzol

en: Search Index
sk: Index hľadania

en: Search Result
sk: Výsledok hľadania

en: Updating field type %type with module %module.
sk: Aktualizovanie typu poľa %type s modulom %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
sk: Aktualizovanie typu widget-u %type s modulom %module.

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: Allows administrators to define new content types.
sk: Umožňuje administrátorom definovať nové typy obsahu.

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
sk: Len pre pokročilých: PHP kód, ktorý vráti asociatívne pole povolených hodnôt. Nemal by obsahovať oddeľovače &lt;?php ?&gt;. Ak je toto pole vyplnené, pole vrátené týmto kódom prepíše zoznam uvedený vyššie.

en: Trimmed
sk: Skrátený

en: Used in
sk: Použité v

en: No fields have been defined for any content type yet.
sk: Zatiaľ neboli definované žiadne polia pre ľubovoľný typ obsahu.

en: no styling
sk: žiadna úprava

en: simple
sk: jednoduchý

en: fieldset
sk: skupina polí

en: fieldset - collapsible
sk: skupina polí - rozbaľovacia

en: fieldset - collapsed
sk: skupina polí - zbalená

en: Added field %label.
sk: Pridané pole %label.

en: There was a problem adding field %label.
sk: Nastal problém pri pridávaní poľa %label.

en: There was a problem creating field %label.
sk: Nastal problém pri vytváraní poľa %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
sk: Naozaj chcete odstrániť pole %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
sk: Ak máte nejaký obsah vľavo od tohto poľa, bude odstránený. Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Removed field %field from %type.
sk: Odstránené pole %field z %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
sk: Nastal problém pri odstraňovaní %field z %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
sk: Tieto nastavenia sa použijú iba na pole %field vyskytujúce sa v type obsahu %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
sk: Tieto nastavenia sa použijú iba na pole %field vyskytujúce sa v hociktorom type obsahu.

en: Save field settings
sk: Uložiť nastavenia poľa

en: The default value is invalid.
sk: Predvolená hodnota je nesprávna.

en: Saved field %label.
sk: Uložené pole %label.

en: The update has encountered an error.
sk: Aktualizácia narazila na chybu.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
sk: Databáza bola zmenená a dáta boli presunuté alebo odstránené.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
sk: Nastala chyba a zmena databázy neprebehla do konca.

en: Processing %title
sk: Spracúva sa %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sk[0]: @count položka bola úspešne spracovaná:
sk[1]: @count položky boly úspešne spracované:
sk[2]: @count položiek bolo úspešne spracovaných:

en: The content fields table %name has been deleted.
sk: Tabuľka polí obsahu %name bola odstránená.

en: Raw number value
sk: Nespracovaná číselná hodnota

en: Formatted number value
sk: Formátovaná číselná hodnota

en: Raw, unfiltered text
sk: Nespracovaný, nefiltrovaný text

en: Formatted and filtered text
sk: Formátovaný a filtrovaný text

en: Referenced user ID
sk: Referované ID používateľa

en: Referenced user name
sk: Referované meno používateľa

en: Group multiple values
sk: Zoskupovať viacnásobné hodnoty

en: Select the content type to export.
sk: Vybrať typ obsahu pre export.

en: Export data
sk: Exportovať údaje

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
sk: Kopírovať exportovaný text a vložiť ho do iného typu obsahu použitím funkcie import.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
sk: Tento formulár importuje definície exportované z iného typu obsahu alebo inej databázy.<br />Nezabudnite, že polia nemôžu byť duplikované v rámci rovnakého projektu, takže importované polia budú pridané iba ak už neexistujú vo vybranom type.

en: <Create>
sk: &lt;Vytvoriť&gt;

en: Import data
sk: Importovať dáta

en: Paste the text created by a content export into this field.
sk: Vložiť text vytvorený exportom obsahu do tohto poľa

en: The import data is not valid import text.
sk: Importované dáta niesu správnym importovaným textom.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
sk: Nasledujúce moduly musia byť povolené, aby tento import fungoval: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
sk: Typ obsahu %type už v databáze existuje.

en: Exiting. No import performed.
sk: Existuje. Nevykonal sa žiadny import.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
sk: Pole %field_label (%field_name) bolo pridané do obsahu typu %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
sk: Nastala chyba spôsobená exportom dát "nastavení zobrazenia"  pre pole %field_name.<br /> Databázová chyba: '%db_err'.

en: Content Copy
sk: Kopírovať obsah

en: Enables ability to import/export field definitions.
sk: Povoliť import/export definícií polí.

en: view
sk: pohľad

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
sk: Prosím hneď <a href="!url">nastavte vaše povolenia pre polia</a>. Všetky polia sú predvolene neprístupné.

en: Content Permissions
sk: Povolenia obsahu

en: These settings apply to the group in the node editing form.
sk: Tieto nastavenia sa použijú pre skupinu vo formulári na editáciu uzla.

en: always open
sk: vždy otvorené

en: collapsible
sk: rozbaľovací

en: collapsed
sk: zbalený

en: Instructions to present to the user on the editing form.
sk: Pokyny zobrazené používateľovi na formulári pre editáciu.

en: These settings apply to the group on node display.
sk: Tieto nastavenia sa použijú pre skupinu pri zobrazení uzla.

en: A description of the group.
sk: Popis skupiny.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť skupinu %label?

en: The group %group_name has been removed.
sk: Skupina %group_name bola odstránená.

en: Fieldgroup
sk: Skupina polí

en: Node reference
sk: Odkaz na uzol

en: Store the ID of a related node as an integer value.
sk: Uloží ID príbuzného uzla ako hodnotu integer.

en: Content types that can be referenced
sk: Typy obsahu, ktoré môžu byž referencované

en: Title (link)
sk: Nadpis (odkaz)

en: Title (no link)
sk: Nadpis (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
sk: Samodokončovacie textové pole

en: Store a number in the database as an integer.
sk: Uložiť číslo do databázy ako integer.

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
sk: Uložiť číslo do databázy vo formáte s pevnou desatinnou čiarkou.

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Store a number in the database in a floating point format.
sk: Uložiť číslo do databázy vo formáte s pohyblivou desatinnou čiarkou.

en: Precision
sk: Presnosť

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sk: Celkový počet číslic, ktoré budú uložené v databáze, vrátane všetkých desatinných číslic.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
sk: Znak, ktorý budú používatelia vkladať, ako znak desatinnej čiarky vo formulároch.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
sk: Definujte reťazec ktorý by mal byť pred hodnotou, ako $ alebo €. Ak nechcete predponu nechajte prázdne. Reťazce pre jednotné a množné číslo oddeľte znakom | (libra|libry).

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: "Minimum" must be a number.
sk: "Minimum" musí byť číslo.

en: "Maximum" must be a number.
sk: "Maximum" musí byť číslo.

en: unformatted
sk: neformátované

en: Defines numeric field types.
sk: Definovať typy číselných polí.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
sk: Pre ovládací prvok 'jednoduché zaškrtávacie pole' zadefinujte najskôr hodnotu 'neoznačené', a potom hodnotu 'označené' v sekcii <strong>Povolené hodnoty</strong>. Menovka zaškrtávacieho poľa sa prevezme z hodnoty 'označené'.

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá

en: Single on/off checkbox
sk: Jedno zaškrtávacie pole zapnuté/vypnuté

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
sk: Definuje výber, zaškrtávacie pole a prepínacie tlačidlá pre textové a číselné polia.

en: Store text in the database.
sk: Uložiť text v databáze.

en: Text area (multiple rows)
sk: Rozsiahle textové pole (viac riadkov)

en: Defines simple text field types.
sk: Definovať jednoduché typy textového poľa.

en: User reference
sk: Odkaz na používateľa

en: Store the ID of a related user as an integer value.
sk: Uloží ID súvisiaceho používateľa ako celé číslo.

en: User roles that can be referenced
sk: Kategórie používateľov, ktoré môžu byť referencované

en: User status that can be referenced
sk: Stavy používateľov, ktoré môžu byť referencované

en: Reverse link
sk: Spätný odkaz

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
sk: Ak je zašktrnuté, tak sa spätný odkaz na uzol zobrazí v zázname referencovaného používateľa.

en: All users
sk: Všetci používatelia

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: Remove this item
sk: Odstrániť túto položku

en: Print
sk: Tlačiť

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Pokyny zobrazené používateľovi pod týmto poľom vo formulári pre editáciu.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: &lt;none&gt;
sk: - žiadne -

en: You're not allowed to input PHP code.
sk: Nemôžete vkladať PHP kódy.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
sk: Tento PHP kód bol nastavený administrátorom a bude nahradený ľubovoľnou hodnotou zadanou vyššie.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Možné hodnoty, ktoré toto pole môže obsahovať. Zadajte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|označenie. Kľúčom je hodnota, ktorá bude uložená do databázy a musí sa zhodovať s typom poľa(%type). Označenie je voliteľné. Ak nie je definované, tak kľúč sa požije ako označenie.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: starting from @count
sk: začínajúc od @count

en: @label (!name) - Allowed values
sk: @label (!name) - Povolené hodnoty

en: %name: illegal value.
sk: %name: nesprávna hodnota.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
sk: %name: meno nemôže byť dlhšie ako %max znakov.

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Referenced user
sk: Referovaný používateľ

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami používateľov.

en: Node module form.
sk: Formulár modulu Node.

en: Locale module form.
sk: Formulár modulu Locale.

en: Taxonomy module form.
sk: Formulár modulu Taxonomy.

en: Poll title
sk: Názov ankety

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
sk: %name: táto položka nemôže mať viac ako @count hodnôt.

en: '@column' => value for @column
sk: '@column' =&gt; hodnota pre @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
sk: return array(
      0 => array(@columns),
      // Pravdepodobne budete chcieť skončiť tu.
      // Ak chcete aby vaša 'predvolená hodnota' mala viac hodnôt:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
sk: Treba špecifikovať "povolené hodnoty" pre toto pole.

en: Change basic information
sk: Zmeniť základné informácie

en: Translation settings
sk: Nastavenia prekladu

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: Path settings
sk: Nastavenia cesty

en: %name: the value may be no smaller than %min.
sk: %name: hodnota nemôže byť menšia ako %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
sk: %name: hodnota nemôže byť väčšia ako %max.

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára

en: Type of group.
sk: Typ skupiny.

en: Comment module form.
sk: Formulár modulu Comment.

en: Translation module form.
sk: Formulár modulu Translation.

en: Menu module form.
sk: Formulár modulu Menu.

en: Book module form.
sk: Formulár modulu Book.

en: Path module form.
sk: Formulár modulu Path.

en: Poll module title.
sk: Názov z modulu Poll.

en: Poll module choices.
sk: Možnosti z modulu Poll.

en: Poll module settings.
sk: Nastavenia modulu Poll.

en: Upload module form.
sk: Formulár modulu Upload.

en: CCK - No Views integration
sk: CCK - bez integrácie s moduom Views

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
sk: CCK integrácia s modulom Views vyžaduje Views 6.x-2.0-rc2 alebo novší.

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: » Add a new content type
sk: » Pridať nový typ obsahu

en: @field_name (Locked)
sk: @field_name (zamknuté)

en: - Select a field type -
sk: - Vyberte typ poľa -

en: - Select a widget -
sk: - Zvoľte widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
sk: Meno poľa (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
sk: Typ dát pre uloženie.

en: Form element to edit the data.
sk: Formulárový prvok na úpravu dát.

en: - Select an existing field -
sk: - Zvoľte existujúce pole -

en: Field to share
sk: Pole pre zdieľanie

en: Group name (a-z, 0-9, _)
sk: Meno skupiny (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
sk: Pridanie nového poľa: musíte zadať označenie poľa.

en: Add new field: you need to provide a field name.
sk: Pridať nové pole: musíte zadať meno poľa.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
sk: Pridať nové pole: meno poľa %field_name je neplatné. Môže obsahovať len malé písmená bez diakritiky, čísla a podčiarkovníky.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
sk: Pridať nové pole: meno poľa %field_name je píliž dlhé. Môže mať maximálne 32 znakov vrátane predpony 'field_'.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
sk: Pridať nové pole: meno 'field_instance' je rezervované.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
sk: Pridať nové pole: pole s menom %field_name už existuje.

en: Add new field: you need to select a field type.
sk: Pridať nové pole: musíte si vybrať typ poľa.

en: Add new field: you need to select a widget.
sk: Pridať nové pole: musíte si vybrať widget pre pole.

en: Add new field: invalid widget.
sk: Pridať nové pole: neplatný widget.

en: Add existing field: you need to provide a label.
sk: Pridanie existujúceho poľa: musíte zadať označenie poľa.

en: Add existing field: you need to select a field.
sk: Pridanie existujúceho poľa: musíte si vybrať pole.

en: Add existing field: you need to select a widget.
sk: Pridať existujúce pole: musíte si vybrať widget pre pole.

en: Add existing field: invalid widget.
sk: Pridať existujúce pole: neplatný widget.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
sk: Pole %label nemôže byť pridané do obsahu pretože je zamknuté.

en: Edit basic information
sk: Upraviť základné informácie

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
sk: Strojovo čitateľné meno poľa. Toto meno nemôže byť zmenené.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
sk: Človekom čitateľné meno poľa, ktoré sa používa ako označenie tohto poľa pre typ obsahu %type.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
sk: Dátový typ, ktorý bude použitý na uloženie hodnôt tohoto poľa do databázy. Túto voľbu nie je možné zmeniť.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
sk: Typ prvku formulára, ktorý sa zobrazí používateľovi pre toto pole pri vytváraní obsahu typu %type.

en: Updated basic settings for field %label.
sk: Aktualizované základné nastavenia pre pole %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
sk: Vyskytol sa problém pri aktualizácii základných nastavení pre pole %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
sk: Toto pole je <STRONG>zamknuté</STRONG> a nemôže byť premiestnené.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
sk: Pole %field je zamknuté a nemôže byť upravované.

en: %type basic information
sk: %type základné informácie

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
sk: Len pre pokročilých: PHP kód, ktorý vráti predvolenú hodnotu. Nemal by obsahovať oddeľovače &lt;?php ?&gt;. Ak je toto pole vyplnené, hodnota vrátená týmto kódom prepíše akúkoľvek hodnotu uvedenú vyššie. Očakávaný formát: <pre>!sample</pre>Ak chcete zistiť očakávaný formát, môžete použiť <em>devel load</em> záložku vytvorenú modulom <a href="@link_devel">devel</a> na stránke pre typ obsahu %type.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
sk: Maximálny počet hodnôt, ktoré môžu používatelia zadať pre toto pole.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
sk: 'Neobmedzené' pridá tlačidlo 'Pridať ďalšiu položku', takže používateľ môže zadať toľko hodnôt, koľko chce.

en: %name must be an integer.
sk: %name musí byť celé číslo.

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.

en: %name must be a number.
sk: %name musí byť číslo.

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
sk: Len pre pokročilých: PHP kód, ktorý vráti hodnotu. Nemal by obsahovať oddeľovače &lt;?php ?&gt;. Ak je toto pole vyplnené, hodnota vrátená týmto kódom prepíše akúkoľvek hodnotu uvedenú vyššie. Očakávaný formát: <pre>!sample</pre>Ak chcete zistiť očakávaný formát, môžete použiť <em>devel load</em> záložku vytvorenú modulom <a href="@link_devel">devel</a> na stránke pre typ obsahu %type.

en: Field has value
sk: Pole má hodnotu

en: Field has changed
sk: Pole bolo zmenené

en: Content containing changes
sk: Obsah obsahuje zmeny

en: Content not containing changes
sk: Obsah neobsahuje zmeny

en: @node's field '@field' has value
sk: Pole '@field' uzlu @node má hodnotu

en: <No value>
sk: - nezadaná hodnota -

en: You need to provide a label.
sk: Musíte zadať označenie.

en: You need to provide a group name.
sk: Musíte zadať meno skupiny.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
sk: Meno skupiny %group_name je neplatné. Môže obsahovať len malé písmená bez diakritiky, čísla a podčiarovníky.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
sk: Meno skupiny %group_name je príliž dlhé. Môže mať maximálne 32 znakov vrátane predpony'group_'.

en: The group name %group_name already exists.
sk: Skupina s názvom %group_name už existuje.

en: Add new group:
sk: Pridať novú skupinu:

en: Add new group: you need to provide a label.
sk: Pridať novú skupinu: Musíte zadať označenie.

en: Add new group: you need to provide a group name.
sk: Pridanie novej skupiny: musíte zadať meno skupiny.

en: Standard group
sk: Štandardná skupina

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
sk: V poli %field sú povolené iba čísla a desatiné čiarky.

en: Only numbers are allowed in %field.
sk: V poli %field sú povolené iba čísla.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
sk: V poli %field sú povolené iba čísla a desatiná čiarka (%decimal).

en: There are no userreference fields defined.
sk: Žiadne polia s referenciou na používateľa nie sú definované.

en: %name: invalid user.
sk: %name: neznámy používateľ.

en: New field
sk: Nové pole

en: Existing field
sk: Existujúce pole

en: New group
sk: Nová skupina

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
sk: Pridajte polia a skupiny pre tento typ obsahu a usporiadajte ich pre zobrazenie a vstupné formuláre.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
sk: Pole pridáte do skupiny tak, že ho pretiahnete pod skupinu a do prava.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
sk: Poznámka: Nainštalovaním modulu <a href="!adv_help">Advanced help</a> budete môcť zobraziť rozsiahlejšiu a lepšiu nápovedu.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
sk: Použite 'Vylúčit' zaškrtávacie pole na vylúčenie hodnoty prvku !content v šablóne pre uzol.

en: Blocked users
sk: Blokovaní používatelia
