Content Construction Kit (CCK) (6.x-3.0-alpha3) - en to he translation catalogue (394 entries)

en: delete
he: מחק

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Block title
he: כותרת התיבה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Types
he: סוגים

en: Required
he: נדרש

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: ייצוא

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוסף

en: Format
he: פורמט

en: Teaser
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Continue
he: המשך

en: Configure
he: הגדר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Include
he: כלול

en: All
he: הכל

en: View arguments
he: צפה בארומנטים

en: RSS
he: רסס (RSS)

en: Inline
he: מוטבע

en: Delta
he: דלתא

en: Custom
he: מותאם

en: Poll choices
he: אפשרויות סקרים

en: Content field
he: שדה תוכן

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Fields
he: שדות

en: Widget type
he: סוג רכיב גרפי

en: Contains
he: מכיל

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Maximum
he: מקסימום

en: Scale
he: התאמה

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Code
he: קוד

en: Basic
he: בסיסי

en: Filtered text (user selects input format)
he: טקסט מסונן (המשתמש בוחר את תבנית הקלט)

en: Text processing
he: עיבוד טקסט

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
he: האורך המרבי של השדב בתןןים. השאר ריק עבור אורך בלתי מוגבל.

en: Rows
he: שורות

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Empty text
he: טקסט ריק

en: Order
he: הזמנה

en: Integer
he: שלם

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: Labels
he: תוויות

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Authoring information
he: מידע על המחבר

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Token
he: אסימון

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Select list
he: בחר רשימה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: PHP code
he: קוד PHP

en: Display fields
he: שדות תצוגה

en: Poll settings
he: הגדרות סקר

en: Style
he: סגנון

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: %type settings
he: הגדרות %type

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: edit
he: עריכה

en: <Hidden>
he: <מוסתר>

en: Comment settings
he: טיפול בתגובות

en: Related content
he: תוכן קשור

en: Removed
he: הוסר

en: Processing
he: מעבד

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: No content types available.
he: אין סוגי תוכן זמינים

en: Simple
he: פשוט

en: Above
he: מעל

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
he: אזהרה! שינוי הגדרה זו לאחר יצירת נתונים עלול לגרום לאיבוד נתונים.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
he: <em>fieldgroup</em>, היוצר fieldsets ניתנים לכיווץ להחזקת קבוצת שדות קשורים.  Fieldset יכול להיות בעל ברירת מחדל של פתוח או סגור. סדר ה-fieldset וסדר השדות ב-fieldset, מנוהל באמצעות ממשק גרירה ושחרור המסופק על ידי מודול התוכן.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@handbook-cck">CCK</a> או <a href="@project-cck">דף פרוייקט CCK</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
he: קבע כיצד שדות ותוויות שדות סוג תוכן זה יוצגו כאשר הם נצפהים במצב טיזר ובמצב דף מלא.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
he: קבע כיצד יוצגו שדות תוכן מסוג זה כאשר הם מעובדים בהקשרים הבאים.

en: Add another item
he: הוספת פריט אחר

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: Search Index
he: אינדקס חיפוש

en: Search Result
he: תוצאות חיפוש

en: Updating field type %type with module %module.
he: מעדכן את סוג שדה %type עם מודול%module.

en: Updating widget type %type with module %module.
he: מעדכן סוג רכיב גרפי %type עם מודול %module.

en: Manage fields
he: נהל שדות

en: Remove field
he: הסר שדה

en: Allows administrators to define new content types.
he: אפשר למנהלים להגדיר סוגי תוכן חדשים.

en: Trimmed
he: מקוצר

en: Used in
he: משמש ב-

en: No fields have been defined for any content type yet.
he: טרם הוגדרו שדות לסוג תןכן כלשהו.

en: no styling
he: ללא סגנון

en: simple
he: פשוט

en: fieldset - collapsible
he: fieldset - ניתן לכיווץ

en: fieldset - collapsed
he: fieldset - מכווץ

en: Added field %label.
he: שדה %label התווסף.

en: There was a problem adding field %label.
he: תקלה בהוספת שדה %label.

en: There was a problem creating field %label.
he: תקלה ביצירת השדה %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את השדה %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
he: אם נשאר תוכן בשדה זה, הוא יאבד. פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: Removed field %field from %type.
he: שדה %field הוסר מ-%type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
he: ארעה תקלה בעת מחיקת %field מ-%type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
he: הגדרות אלו חלות רק על שדה %field כפי שהוא מופיע בסוג תוכן %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
he: הגדרות אלו חלות על שדה %field בכל סוג תוכן בו הוא מופיע.

en: Save field settings
he: שמור הגדרות שדה

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
he: קוד ברירת המחדל של PHP החזיר ערך שגוי.<br/>תבנית רצויה: <pre>!sample</pre> ערך חזרה: @value

en: The default value is invalid.
he: ערך ברירת המחדל אינו חוקי.

en: Saved field %label.
he: שדה %label נשמר.

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
he: מסד הנתונים שונה ונתונים הועברו או נמחקו.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
he: ארעה שגיאה ושינוי מסד הנתונים לא הסתיים.

en: Processing %title
he: מעבד %title

en: The content fields table %name has been deleted.
he: טבלת שדות התוכן %name נמחקה.

en: Referenced node ID
he: מזהה פריט התוכן שיש אליו הפנייה

en: Referenced node title
he: כותרת פריט התוכן אליו יש הפנייה

en: Raw number value
he: ערך מספרי גולמי

en: Formatted number value
he: ערך מספרי מעוצב

en: Raw, unfiltered text
he: טקסט גולמי לא מסונן

en: Formatted and filtered text
he: טקסט מעוצב ומסונן

en: Referenced user ID
he: מזהה המשתמש אליו יש הפנייה

en: Referenced user name
he: שם המשתמש שאליו יש הפנייה

en: Formatted HTML link to referenced user
he: קישור HTML מעוצב למשתמש שאליו מפנים

en: Group multiple values
he: ערכים מרובים של קבוצה

en: Select the content type to export.
he: בחר את סוג התוכן לייצוא.

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
he: העתק את טקסט הייצוא והדבק אותו לסוג תוכן אחר באמצעות פונקציית הייבוא.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
he: טןופז סה ייבא הגדרות שדות מסוג תוכן אחר או ממסד נתונים אחר..<br/>שים לב כי לא ניתן ליצור שדות כפולים מאותו סוג תוכן, ולכן שדות שיובאו יתווספו רק במידה והם עדיין לא קיימים בסוג הנבחר.

en: <Create>
he: <צור>

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: Paste the text created by a content export into this field.
he: הדבק לתוך שדה זה את הטקסט שנוצר על ידי יצוא תוכן.

en: The import data is not valid import text.
he: נתוני הקלט אינם טקסט קלט חוקי.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
he: בכדי שהייבוא יפעל, על המודולים בהאים להיות מופעלים: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
he: סוג התוכן %type כבר קיים במסד נתונים זה.

en: Exiting. No import performed.
he: יוצא. לא בוצע קלט.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
he: ארע שגיאה בעת הוספת סוג התוכן %type.<br/>לפרטים נוספים, בדוק את השגיאות המוצגות.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
he: השדה המיובא%field_label (%field_name) לא התווסף ל-%type מפני ששדה זה כבר קיים ב-%type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
he: השדה %field_label (%field_name) נוסף לסוג תוכן %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
he: ארעה שגיאה בעת ייצוא נתוני 'הגדרות תצוגה' עבור השדה %field_name.<br/>שגיאת מסד הנתונים היא: '%db_err'.

en: Content Copy
he: העתקת תוכן

en: Enables ability to import/export field definitions.
he: מאפשר את היכולת ליבא/ליצא הגדרות שדות.

en: view
he: צפיה

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
he: יש <a href="!url">להגדיר את הרשאות השדות </a> באופן מיידי. ברירת המחדל היא שאין גישה לשדות.

en: Content Permissions
he: הרשאות תוכן

en: These settings apply to the group in the node editing form.
he: הגדרות אלו חלות על הקבוצה בטופס עריכת פריט התוכן.

en: always open
he: תמיד פתוח

en: collapsible
he: ניתן לכיווץ

en: collapsed
he: מכווץ

en: Instructions to present to the user on the editing form.
he: הוראות לתצוגה למשתמש בטופס העריכה.

en: These settings apply to the group on node display.
he: הגדרות אלו חלות על הקבוצה שבתצוגת פריט התוכן.

en: A description of the group.
he: תאור הקבוצה.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
he: האם להסיר את הקבוצה %label?

en: The group %group_name has been removed.
he: הקבוצה %group_name הוסרה.

en: Node reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Store the ID of a related node as an integer value.
he: אחסן את מזהה פריט התוכן הקשור כערך שלם.

en: Content types that can be referenced
he: סוגי תוכן אליהם ניתן להפנות

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
he: מתקדם - פריטי תוכן שניתן להפנות אליהם (היבט)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: Title (link)
he: כותרת (קישור)

en: Title (no link)
he: כותרת (ללא קישור)

en: Autocomplete text field
he: שדה טקסט בעל השלמה אוטומטית

en: Nodereference autocomplete
he: השלמה אוטומטית של Nodereference

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Store a number in the database as an integer.
he: אחסן מספר במסד הנתונים כמספר שלם.

en: Decimal
he: דצימלי

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
he: אחסן מספר במסד הנתונים במספר עשרוני בעל תבנית קבועה.

en: Float
he: צף

en: Store a number in the database in a floating point format.
he: אחסן מספר במסד הנתונים בתבנית נקודה צפה.

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
he: סך כל הספרות לשמירה במסד הנתונים, כולל הספרות מימין לנקודה.

en: The number of digits to the right of the decimal.
he: מספר הספרות מימין לנקודה.

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
he: התו אותו יזינו משתמשים כדי לסמן נקודה עשרונית בטפסים.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
he: הגדר מחרוזת שתתווסף לערך כקידומת, כגון $ או €. השאר ריק עבור 'ללא'. הפרד ערכי בודד ורבים באמצעות התו '|' (דולר|דולרים).

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
he: הגדר מחרוזת שתתווסף לערך כסיומת, כגון מ² או מ/ש². השאר ריק עבור 'ללא'. הפרד ערכי בודד ורבים באמצעות התו '|' (דולר|דולרים).

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: "Minimum" must be a number.
he: 'מינימום' צריך להיות מספר.

en: "Maximum" must be a number.
he: 'מירבי' צריך להיות מספר

en: unformatted
he: לא מעוצב

en: Defines numeric field types.
he: מגדיר סוגי שדות מספריים.

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: Single on/off checkbox
he: תיבת סימון יחידה כן/לא

en: Option Widgets
he: רכיבים גרפיים לאפשרויות

en: Store text in the database.
he: אחסן טקסט במסד הנתונים.

en: Text area (multiple rows)
he: אזור טקסט (שורות מרובות)

en: Defines simple text field types.
he: מגדיר סוגי שדות טקסט פשוטים.

en: User reference
he: הפניית משתמש

en: Store the ID of a related user as an integer value.
he: אחסן את מזהה המשתמש הקשור כערך שלם.

en: User roles that can be referenced
he: תפקידי משתמש שניתן להפנות אליהם

en: User status that can be referenced
he: סטטוס משתמש שניתן להפנות אליו

en: Reverse link
he: קישור הפוך

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
he: אם נבחר, יופיע קישור הפוך חזרה לפריט התוכן המפנה, על גבי רשומת המשתמש שהפנו אליה.

en: Userreference autocomplete
he: השלמה אוטומטית של הפניית משתמש

en: User Reference
he: הפניית משתמש

en: Active users
he: משתמשים פעילים

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: Print
he: הדפסה

en: Locked
he: נעול

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
he: הנחיות לתצוגה למשתמש מתחת לשדה זה בטופס העריכה.<br />תגיות HTML מותרות: @tags

en: &lt;none&gt;
he: &lt;ללא&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
he: אינך מורשה להזין קוד PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
he: קוד PHP זה הוגדר על ידי מנהל וידרוס כל ערך המצויין לעיל.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
he: השתמש בקלט PHP להגדרות שדות(מסוכן - תן תשומת לב למי אתה מעניק זאת)

en: Content fieldgroup
he: fieldgroup תוכן

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
he: טקסט לתצוגה כאשר אין נתונים לקבוצה. שים לב כי הכותרת לא תוצג אלא אם היא נדרסה.

en: Node from reference
he: פריט התוכן מההפנייה

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
he: מוסיף פריט תוכן מהפנייה לפריט תוגן בהקשר של פריט תוכן; אם יש הפנייה לפריטי תוכן מרובים, הוא יקבל רק את פריט התוכן הראשון שאליו יש הפנייה.

en: Node reference field
he: שדה הפניית פריט תוכן

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
he: קוד PHP זה נקבע על ידי מנהל וידרוס את רשימת הערכים המותרים שלעיל.

en: User from reference
he: המשתמש מההפנייה

en: Adds a user from a user reference in a node context; if multiple users are referenced, this will get the first referenced user only.
he: מוסיף משתמש מהפנייה למשתמש בהקשר פריט תוכן; אם יש הפנייה למספר משתמשים, הוא יקבל את המשתמש הראשון אליו יש הפנייה.

en: User reference field
he: שדה הפניית משתמש

en: Show @count value(s)
he: הצג @count ערכים

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: @label (!name) - Allowed values
he: @label (!name) - ערכים מותרים

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
he: %name: על הערך להיות לא ארוך יותר מ-%max תווים.

en: Autocomplete matching
he: התאמת השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Load a referenced user
he: טען משתמש שיש אליו הפנייה

en: Content containing the user reference field
he: התוכן המכיל את שדה הפניית המשתמש

en: Referenced user
he: המשתמש שמפנים אליו

en: Load a referenced node
he: טען פריט תוכן שיש אליו הפנייה

en: Content containing the node reference field
he: תוכן המכיל את שדה הפניית פריט התוכן

en: Referenced content
he: תוכן אליו יש הפנייה

en: Populate a field
he: אכלס שדה

en: Select the machine-name of the field.
he: בחר את שם המכונה של השדה.

en: Revision information
he: מידע מהדורה

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
he: בחר את השיטה לאיסוף הצעות השלמה אוטומטית. שים לב כי <em>מכיל</em> can גורם לבעיות ביצועים באתרים עם אלפי משתמשים.

en: View used to select the nodes
he: ההיבט המשמש לבחירת פריטי התוכן

en: %name: this post can't be referenced.
he: %name: לא ניתן להפנות לפרסום זה.

en: Node module form.
he: טופס מודול פריט תוכן.

en: Locale module form.
he: טופס מודול אזורים.

en: Taxonomy module form.
he: טופס מודול טקסונומיה.

en: Poll title
he: כותרת הסקר

en: '@column' => value for @column
he: '@column' => ערך עבור @column

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
he: צור רשימת אפשרויות כרשימה ב-<strong>רשימת ערכים מותרים</strong> או כמערך בקוד PHP. ערכים אלו יהיו זהים עבור %field בכל סוגי התוכן.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
he: צריך לציין 'ערכים מותרים' עבור שדה זה.

en: Change basic information
he: שנה מידע בסיסי

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
he: %name: כותרת לא מתאימה. בדוק את בחירתך

en: %name: the value may be no smaller than %min.
he: %name: על הערך להיות לא קטן מ-%min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
he: %שם: הערך לא יכול להיות גדול מ-%max.

en: %name: found no valid user with that name.
he: %name: לא נמצא משתמש חוקי בשם זה.

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Type of group.
he: סוג הקבוצה.

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
he: אם לא נבחר, כל פריט בשגה ייצור שורה חדשה, מה שיראה כאילו ישנן כפילויות. הגדרה זו לא תואמת למיון-לחיצות בתצוגות טבלאיות.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
he: יש עדיין עדכונים ממתינים. חזור ל-<a href="@update-php">update.php</a> והרץ את העדכונים הנותרים.

en: Menu module form.
he: טופס מודול תפריטים

en: Book module form.
he: טופס מודול ספרים.

en: Poll module title.
he: כותרת מודול הסקר.

en: Poll module choices.
he: אפשרויות מודול הסקרים.

en: Poll module settings.
he: הגדרות מודול הסקרים.

en: Upload module form.
he: טופס העלאת מודול.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
he: יש עדכונים עבור מודול !module אך לא ניתן לעדכן אותו כיוון ש-content.module לא מופעל.<br />אם וכאשר content.module יופעל, תצטריך להריץ מחדש את script העדכון. מסר זה ימשיך להופיע את שהמודול יופעל והעדכונים יותקנו.

en: CCK - No Views integration
he: CCK - אין שילוב היבטים

en: manage fields
he: נהל את השדות

en: » Add a new content type
he: » הוסף סוג תוכן חדש

en: @field_name (Locked)
he: @field_name (נעול)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
he: יש שדות לא פעילים לסוג תוכן זה. שדות לא פעילים אינם נכללים ברשימת השדות הזמינים עד להפעלת המודולים שלהם.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
he: !field (!field_name) הינו שדה לא פעיל מסוג !field_type המשתמש ברכיב גרפי !widget_type.

en: - Select a field type -
he: - בחר סוג שדה -

en: - Select a widget -
he: - בחר רכיב גרפי -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
he: שם שדה (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
he: סוג נתונים לאחסון.

en: Form element to edit the data.
he: רכיב טופס לעריכת הנתונים.

en: - Select an existing field -
he: - בחר שדה קיים -

en: Field to share
he: שדה לשיתוף

en: Group name (a-z, 0-9, _)
he: שם קבוצה (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
he: הוסף שדה חדש: יש לספק תווית.

en: Add new field: you need to provide a field name.
he: הוסף שדה חדש: עליך לספק שם שדה.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
he: הוסף שדה חדש: %field_name לא חוקי. השם יכול להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
he: הוסף שדה חדש: שם השדה %field_name ארוך מדי. שם השדה מוגבל ל-32 תווים, כולל הקידומת 'field_'.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
he: הוסף שדה חדש: השם 'field_instance' הינו שם שמור.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
he: הוסף שדה חדש: שם השדה %field_name כבר קיים.

en: Add new field: you need to select a field type.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור סוג שדה.

en: Add new field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add new field: invalid widget.
he: הוסף שדה חדש: רכיב גרפי לא חוקי.

en: Add existing field: you need to provide a label.
he: הוסף שדה קיים: עליך להוסיף תווית.

en: Add existing field: you need to select a field.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור שדה.

en: Add existing field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add existing field: invalid widget.
he: הוסף שדה קיים: רכיב גרפי לא חוקי.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
he: לא ניתן להוסיף את השדה %label לסוג תוכן מפני שהוא נעול.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
he: לא מוגדרים שדות לסוג תוכן זה. ניתן להוסיף שדות חדשים בדף<a href="@link">נהל שדות</a>.

en: Edit basic information
he: עריכת מידע בסיסי

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
he: שם המכונה של השדה. לא ניתן לשנות שם זה.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
he: שם ממשק משתמש שישמש כתווית עבור שדה זה בסוג התוכן %type.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
he: סוג הנתונים אותו תרצה לאחסן במסד הנתונים עם שדה זה. אפשרות זו לא ניתנת לשינוי.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
he: סוג רכיב הטופס אותו תרצה להציג למשתמש בעת יצירת שדה זה בסוג התוכן %type.

en: Updated basic settings for field %label.
he: עודכנו ההגדרות הבסיסיות עבור שדה %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
he: ארעה תקלה בעדכון ההגדרות בהסיסיות של שדה %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
he: שדה זה <strong>נעול</strong> ולא ניתן להסירו.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
he: השדה %field נעול ולא ניתן לערוך אותו.

en: %type basic information
he: מידע בסיסי עבור %information

en: Maximum number of values users can enter for this field.
he: מספר ערכים מירבי שמשתמש יכול להזין בשדה זה.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
he: קוד ה-PHP עבור 'ברירת מחדל' החזיר @value, שהוא ערך לא חוקי.

en: %name must be an integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם.

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
he: עליך לודא שהשדה שבשימוש קיים עבור סוג התוכן הנתון.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
he: מתקדם: ציין את ערכי השדות עם קוד PHP

en: You have to return the default value in the expected format.
he: עליך להחזיר את ערך ברירת המחדל בתבנית הצפוייה.

en: Populate @node's field '@field'
he: אכלס את השדה '@field'של @node

en: Field has value
he: לשדה יש ערך

en: Field has changed
he: השדה שונה

en: Content containing changes
he: תוכן המכיל שינויים

en: Content not containing changes
he: תוכן שאינו מכיל שינויים

en: @node's field '@field' has value
he: לשדה '@field' של @node יש ערך.

en: Select the machine-name of the field to look at.
he: בחר את שם המכונה של השדה עליו אתה רוצה להסתכל.

en: @node's field '@field' has been changed
he: השדה '@field' של @node השתנה

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
he: כותרת לא מסוננת של פריט התוכן שמפנים אליו. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Formatted html link to the referenced node.
he: קישור HTML מעוצב לפריט התוכן אליו יש הפנייה.

en: Relative path alias to the referenced node.
he: כינוי נתיב יחסי לפריט התוכן שמפנים אליו.

en: Absolute path alias to the referenced node.
he: כינוי נתיב מוחלט לפריט התוכן שמפנים אליו.

en: Relative path alias to the referenced user.
he: כינוי נתיב יחסי למשתמש שמפנים אליו.

en: Absolute path alias to the referenced user.
he: כינוי נתיב מוחלט למשתמש שמפנים אליו.

en: Field on the referenced node.
he: שדה בפריט התוכן אליו יש הפנייה.

en: Select a formatter.
he: בחר מעצב.

en: Appears in: @types
he: מופיע ב: @types

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: Widget label (@label)
he: תווית רכיב גרפי (@label)

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית

en: You need to provide a label.
he: עליך לספק תווית.

en: You need to provide a group name.
he: עליך לספק שם קבוצה.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
he: שם הקבוצה %group_name לא חוקי. השם צריך להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
he: שם הקבוצה %group_name ארוך מדי. השם מוגבל ל-32 תווים, כולל הקידומת 'group_'.

en: The group name %group_name already exists.
he: שם הקבוצה %group_name כבר קיים.

en: Add new group:
he: הוסף קבוצה חדשה:

en: Add new group: you need to provide a label.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק תווית.

en: Add new group: you need to provide a group name.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק שם לקבוצה.

en: Standard group
he: קבוצה רגילה

en: Create display groups for CCK fields.
he: צור קבוצות תצוגה לשדות CCK.

en: There are no nodereference fields defined.
he: לא הוגדרו שדות nodereference.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
he: <p>בחר את היבט "מודול ההיבטים" הבוחר את פריטי התוכן שניתן להפנות אליהם.<br />הערה:</p>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
he: <p>נ יתן לבסס אצ רשימת פריטי התוכן אליהם ניתן להפנות על "מודול היבטים" אך לא נמצאו היבטים מתאימים. <br />הערה:</p>

en: %name: invalid input.
he: %name: קלט לא חוקי.

en: %name: found no valid post with that title.
he: %name: לא נמתא פרסום תקף עם כותרת זו.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
he: רק מספרים ושברים עשרוניים מותרים בשדה %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
he: יש להזין רק מספרים בשדה %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
he: רק ספרות ותו הנקודה העשרונית (%decimal) מותרים בשדה %field.

en: There are no userreference fields defined.
he: לא מוגדרים שדות הפניית משתמש.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
he: מתקדם - משתמשים שניתן להפנות אליהם (היבט)

en: View used to select the users
he: ההיבט המשמש לבחירת המשתמשים

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
he: <p>בחר את היבט "מודול ההיבטים" הוחר את המשתמשים אליהם ניתן לבצע הפניותreferenced.<br />הערה:</p>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
he: <p>רשימת המשתמשים אליהם ניתן להפנות בהתבסס על היבט "מודול היבטים" אך לא נמצאו היבטים מתאימים. <br />הערה:</p>

en: %name: invalid user.
he: %name: משתמש לא חוקי.

en: New field
he: שדה חדש

en: Existing field
he: שדה קיים

en: New group
he: קבוצה חדשה

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
he: הוספת שדות וקבוצות לסוג התוכן וארגון הסדר שבו יוצגו באתר ובטופס העריכה.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
he: ניתן להוסיף שדה לקבוצה על ידי גרירתו מתחת ומימין לקבוצה.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
he: הערה: התקנת מודול <a href="!adv_help">עזרה מתקדמת</a> תאפשר לך גישה לעזרה נוספת וטובה יותר.

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: The fields in a Standard group are independent of each other and each can have either single or multiple values. The fields in a Multigroup are treated as a repeating collection of single value fields.
he: השדות הקבוצה רגילה נפרדים זה מזה וכל אחד מהם יכול להיות בעל ערך בודד או ערכים מרובים. לשדות ב-Multigroup מתייחסים כאוסף חוזר של שדות בעלי ערך בודד.

en: The field %field has been updated to use %multiple values, to match the multiple value setting of the Multigroup %group.
he: השדה %field כבר עודכן לשימוש ב-%multiple ערכים, כדי להתאים להגדרת הערך המרובה של ה-Multigroup %group.

en: This change is not allowed. The field %field already has %multiple values in the database but the group %group only allows %group_max. Making this change would result in the loss of data.
he: לא ניתן לבצע שינוי זה. לשדה %field כבר יש %multiple ערכים במסד הנתונים אך הקבוצה group מאפשרת רק %group_max נתונים. שינוי זה היה גורם לאיבוד נתונים.

en: This change is not allowed. The field %field handles multiple values differently than the Content module. Making this change could result in the loss of data.
he: שינוי זה אסור. השדה %field מטפל בערכים מרובים בצורה שונה מזו של מודול התוכן. ביצוע שינוי זה עלול לגרום לאובדן נתונים.

en: You are moving the field %field into a Multigroup.
he: אתה מזיז את השדה %field לתוך Multigroup.

en: This change is not allowed. The field %field already has data created and uses a widget that stores data differently in a Standard group than in a Multigroup. Making this change could result in the loss of data.
he: לא ניתן לבצע שינוי זה. לשדה %field כבר נוצרו נתונים והוא משתמש ברכיב גרפי המאחסן נתונים באופנים שונים לקבוצה רגילה ול-Multigroup. ביצוע שינוי זה היה עלול לגרום לאיבוד נתונים.

en: You are moving the field %field out of a Multigroup.
he: אתה מוציא את השדה %field מתוך Multigroup.

en: Horizontal line
he: שורה אופקית

en: Number of times to repeat the collection of Multigroup fields.
he: מספר הפעמים שיש לחזור על אוסף שדות ה-Multigroup.

en: All fields in this group will automatically be set to allow this number of values.
he: כל השדות בקבוצה זו יוגדרו אוטומטית כך שיאפשרו מספר ערכים זה.

en: Number of repeats
he: מספר חזרות

en: Subgroup %number label
he: תווית קבוצת משנה %number

en: The field %field in this group already has %multiple values in the database. To prevent the loss of data you cannot set the number of Multigroup values to less than this.
he: לשדה %field בקבוצה זו כבר יש %multiple ערכים במסד הנתונים. למניעת איבוד נתונים, אינך יכול להגדיר את מספר ערכי ה- Multigroup להיות פחות ממסר זה.

en: Add more values
he: הוסף עוד ערכים
