Content Construction Kit (CCK) (6.x-3.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (432 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Required
lt: Privalomas

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Node
lt: Mazgas

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: All
lt: Visi

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Custom
lt: Savitas

en: Poll choices
lt: Apklausos pasirinkimai

en: Content field
lt: Turinio laukelis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: N/A
lt: N/D

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Code
lt: Kodas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Filtered text (user selects input format)
lt: Filtruotas tekstas (narys pasirenką įvesties formatą)

en: Text processing
lt: Teksto apdorojimas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lt: Maksimalus laukelio ilgis simboliais. Palikite tuščia jei neribosite.

en: Rows
lt: Eilutės

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Order
lt: Tvarka

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Labels
lt: Žymės

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: Poll settings
lt: Apklausos nuostatos

en: Style
lt: Stilius

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: %type settings
lt: %type nuostatos

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: edit
lt: redaguoti

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: Simple
lt: Paprastas

en: Above
lt: Virš

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
lt: Įspėjimas! Keisdami šią nuostata kai jau buvo sukurtas turinys galite prarasti duomenis.

en: The content module, a required component of the Content Construction Kit (CCK), allows administrators to associate custom fields with content types. In Drupal, content types are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Using the content module (and the other helper modules included in CCK), custom fields beyond the default "Title" and "Body" may be added. CCK features are accessible through tabs on the <a href="@content-types">content types administration page</a>. (See the <a href="@node-help">node module help page</a> for more information about content types.)
lt: Turinio modulis yra būtinas, kad Turinio Konstravimo Komplektas (Content Construction Kit (CCK)) veiktų. Drupal sistemoje pagal turinio tipus nustatomos įrašo savybės, tokios kaip įrašo vaizdavimas, redagavimas. Naudojant turinio modulį (ir kitus pagalbinius cck modulius) suteikiama galimybė pridėti papildomus laukelius. CCK funkcijas galite rasti <a href="@content-types">turinio tipų administravimo puslapyje</a>. Daugiau informacijos apie turinio tipus ieškokite <a href="@node-help">mazgo modulio pagalbos puslapyje</a>.

en: When adding a custom field to a content type, you determine its type (whether it will contain text, numbers, or references to other objects) and how it will be displayed (either as a text field or area, a select box, checkbox, radio button, or autocompleting field). A field may have multiple values (i.e., a "person" may have multiple e-mail addresses) or a single value (i.e., an "employee" has a single employee identification number). As you add and edit fields, CCK automatically adjusts the structure of the database as necessary. CCK also provides a number of other features, including intelligent caching for your custom data, an import and export facility for content type definitions, and integration with other contributed modules.
lt: Kai pridedamas savitas laukelis prie turinio tipo, nustatomas jo tipas (tekstas, skaičiai ar nuorodą į kitus objektus) ir kaip jis bus rodomas (teksto laukelis ar sritis, pasirinkimo dėžutė ir pan.). Laukelis gali būt vienos ar kelių reikšmių. Kai jūs prededat ar redaguojate laukelius CCK automatiškai pakeičia duomenų bazės struktūrą.

en: Custom field types are provided by a set of optional modules included with CCK (each module provides a different type). The <a href="@modules">modules page</a> allows you to enable or disable CCK components. A default installation of CCK includes:
lt: Savito laukelio tipus apsprendžia kiti papildomi moduliai veikianti kartu su CCK. <a href="@modules">Modulių puslapyje</a> galite įjungti ar išjungti papildmus CCK komponentus. Įprastai CCK sudaro:

en: <em>number</em>, which adds numeric field types, in integer, decimal or floating point form. You may define a set of allowed inputs, or specify an allowable range of values. A variety of common formats for displaying numeric data are available.
lt: <em>skaičiai</em>, suteikia galimybę įterpti skaitinius laukelius, sveikus skaičius, dešimatinius ar kintančio kablelio forma. Galite nustatyti kokios reikšmės bus leidžiamos ar nustatyti leidžiamų reikšmių sritį. Yra dažniausiai pasitaikantys rodym formatai.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
lt: <em>tekstas</em>, suteikia galimybę pridėti tekstinius laukelius. Tekstas gali būt paprastas ar naudoti Drupal įvesties filtrus tam, kad saugiai valdytų raiškaus formatavimo tekstus. Teksto įvesties laukeliai gali būt vienos ar kelių eilučių, taip pat galimi ir sudėtingesni pasirenkamas sąrašas, pasirinkimo dėžutės. Jei norite CCK gali patikrinti ar įvesta reikšmė atitinka nustatyta.

en: <em>nodereference</em>, which creates custom references between Drupal nodes. By adding a <em>nodereference</em> field and two different content types, for instance, you can easily create complex parent/child relationships between data (multiple "employee" nodes may contain a <em>nodereference</em> field linking to an "employer" node).
lt: <em>mazgo nuoroda</em>, suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų. Pridėdami <em>mazgo nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į kitą.

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
lt: <em>nario nuoroda</em> suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų ir narių paskyros. Pridėdami <em>nario nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į nario anketos puslapį.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
lt: <em>laukelių grupė</em> sukuria laukelių grupes kuriose laikomi susiję laukeliai. Laukelių grupės įprastai gali būt arba atidarytos arba uždarytos. Laukelių grupių ir laukelių eiliškumas gali būt kečiamas tempimo-metimo principu.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
lt: Daugiau informacijos apie <a href="@handbook-cck">CCK</a> rasite <a href="@project-cck">CCK projekto puslapyje (anglų kalba)</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
lt: Nustatykite kaip šio turinio tipo laukeliai ir laukelių reikšmės bus rodomos kai mazgas paržiūrimas įžangos ir pilno puslapio būsenose.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
lt: Nustatykite kaip turinio tipo laukeliai turėtų būt rodomi kai generuojamas sekantis kontekstas.

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Search Index
lt: Paieškos Indeksas

en: Search Result
lt: Paieškos Rezultatas

en: Updating field type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas laukelio tipas %type modulyje %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas valdiklis  tipas %type  modulyje %module.

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Allows administrators to define new content types.
lt: Suteikia galimybę administratoriui nustatyti naujis turinio tipus.

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžina rakto rintinį su leidžiamomis reikšmėmis. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; skyrimu. Jei šis laukelis užpildytas , grąžinama reikšmė perrašys aukščiau pateiktas reikšmes.

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta

en: Used in
lt: Naudojama

en: No fields have been defined for any content type yet.
lt: Dar nenustatytas nei vienas laukelis.

en: no styling
lt: be stiliaus

en: simple
lt: paprasta

en: fieldset
lt: laukelių rinkinys

en: fieldset - collapsible
lt: laukelių rinkinys - sustumiamas

en: fieldset - collapsed
lt: laukelių rinkinys - sustumtas

en: Added field %label.
lt: Pridėtas laukelis %label.

en: There was a problem adding field %label.
lt: Problema pridedant laukelį %label.

en: There was a problem creating field %label.
lt: Problema kuriant laukelį %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %field laukelį?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
lt: Jei su šiuo laukeliu išsaugotas turinys jį prarasite. Veiksmas nebegrįžtamas.

en: Removed field %field from %type.
lt: Pašalintas laukelis %field iš %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
lt: Problema šalinant %field iš %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
lt: Šios nuostatos taikomos tik %field laukeliui kai jis rodomas %type turinio tipe.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
lt: Šios nuostatos taikomos  %field laukeliui visuose turinio tipuose kur jis rodoma.

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
lt: Įprasta reikšmė PHP kodas grąžino neteisingas reikšmes.<br/>Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre>Grąžintos reikšmės: @value

en: The default value is invalid.
lt: Įprasta reikšmė klaidinga.

en: Saved field %label.
lt: Išsaugotas laukelis %label.

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
lt: Duomenų bazė perspėta ir duomenys bus perkelti arba pašalinti.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
lt: Klaida duomenų bazė nebuvo įspėta.

en: Processing %title
lt: Vykdoma %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
lt: Turinio laukelių lentelė %old_name pervadinta į %new_name ir laukelių objektai atnaujinti.

en: The content fields table %name has been deleted.
lt: Turinio laukelių lentelė %name pašalinta.

en: Referenced node ID
lt: Nurodyto mazgo ID

en: Referenced node title
lt: Nurodyto mazgo pavadinimas

en: Raw number value
lt: Nešvari skaitinė reikšmė

en: Formatted number value
lt: Formatuota skaitinė reikšmė

en: Raw, unfiltered text
lt: Nešvarus, nefiltruotas tekstas

en: Formatted and filtered text
lt: Formatuotas ir filtruotas tekstas

en: Referenced user ID
lt: Nurodyto nario ID

en: Referenced user name
lt: Nurodyto nario vardas

en: Formatted HTML link to referenced user
lt: Formatuota HTML nuorodą į nurodytą narį

en: Group multiple values
lt: Grupuoti daugines reikšmes

en: Select the content type to export.
lt: Pasirinkite turinio tipą eksportavimui

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
lt: Nukopijuokite išeksportuota tekstą ir įterpkite į kitą turinio tipą pasinaudojus importavimo funkcija.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
lt: Ši forma importuos laukelių apibrėžimus kurie buvo išeksportuoti iš kito turinio tipo ar duomenų bazės.<br /> Atminkite, kad laukeliai negali dubliuotis tame pačiame turinio tipe, todėl importuoti laukeliai bus pridėti tik tuo atveju jei tokie neegzistuoja.

en: <Create>
lt: <Kurti>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
lt: Pasirinkite turinio tipą į  kurį importuoti šiuos laukelius.<br/>Pasirinkite &lt;Kurti&gt; Jei norite sukurti naują turinio tipą su laukeliais.

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: Paste the text created by a content export into this field.
lt: Į šį laukelį įterpkite tekstą sukurtą turinio eksportavimo metu.

en: The import data is not valid import text.
lt: Importavimo duomenys nėra tinkamas importavimui.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
lt: Šie moduliai turi būt įjungti ta, kad importavimas veiktų: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
lt: Turinio tipas %type jau yra duomenų bazėje.

en: Exiting. No import performed.
lt: Egzistuoja. Importavimas neatliktas.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
lt: Klaida pridedant turinio tipą %type.<br/>Prašome patikrinti rodomas klaidas.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
lt: Importuotas laukelis %field_label (%field_name) nepridėtas prie %type nes toks laukelis jau egzistuoja %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
lt: Laukelis %field_label (%field_name) pridėtas prie turinio tipo %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
lt: Įvyko klaida eksportuojant 'rodymo nuostatas' duomenis laukeliui %field_name.<br/>Db klaida: '%db_err'.

en: Content Copy
lt: Turinio Kopija

en: Enables ability to import/export field definitions.
lt: Įjungia galimybę importuoti/eksportuoti laukelių apibrėžimams.

en: field_name
lt: laukelio_pavadinimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
lt: Prašome tučtuojau <a href="!url">sukonfigūruoti laukelių leidimus</a>. Visi laukeliai šiuo metu nepasiekiami.

en: Content Permissions
lt: Turinio Leidimai

en: Set field-level permissions for CCK fields.
lt: Nustatykite laukelio-lygio leidimus CCK laukeliams.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo redagavimo formoje.

en: always open
lt: visada atidaryta

en: collapsible
lt: suskleista

en: collapsed
lt: suskleistas

en: Instructions to present to the user on the editing form.
lt: Rodomos nariams instrukcijos redagavimo formoje

en: These settings apply to the group on node display.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo rodyme.

en: A description of the group.
lt: Grupės aprašymas.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti grupę %label?

en: The group %group_name has been removed.
lt: %group_name grupė pašalinta.

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Store the ID of a related node as an integer value.
lt: Saugo susijusio mazgo ID kaip sveiką reikšmę.

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
lt: Papildoma - Mazgas kuris gali būt nurodytas (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Defines a field type for referencing one node from another.
lt: Nustato laukelių tipą kuris nurodo vieną mazgą kitam mazgui.

en: Store a number in the database as an integer.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kaip sveiką skaičių.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje fiksuotu dešimtainių formatu.

en: Float
lt: Kintantis

en: Store a number in the database in a floating point format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kintančio kablelio formatu.

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
lt: Simbolis kuris bus įterpiamas pažymėti dešimtainį tašką.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip priešdėlis prie reikšmė, tarkim $ ar €.  Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip galunė prie reikšmė, tarkim  m², m/s², kb/s. Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: "Minimum" must be a number.
lt: "Minimumas" privalo būti numeris.

en: "Maximum" must be a number.
lt: "Maksimumas" privalo būti numeris.

en: unformatted
lt: be formatavimo

en: Defines numeric field types.
lt: Nustato skaitinių laukelių tipus.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
lt: 'Vienas on/off žymimas langelis' valdiklis nustato "off" reikšmę pirmiau po to "on" reikšmę <strong>Leidžiamos reikšmės</strong> skyriuje. Atminkite, kad žymimas langelis bus pažymėtas 'on' reikšmės žyme.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
lt: Laukelyje 'checkboxes/radio buttons' bus rodomos varnelės jeigu pasirinksite daugiau nei vienos reikšmės nustatymą, kitu atveju bus rodomi radio tipo pasirinkimai.

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Option Widgets
lt: Pasirinkimo valdikliai

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
lt: Šis pasirinkimas sukuria teksto arba numerių laukeliams pasirinkimo (select), varnelių (checkbox) arba radio mygtukų valdiklius

en: Store text in the database.
lt: Saugo tekstą duomenų bazėse.

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Defines simple text field types.
lt: Nustato paprasto teksto laukelių tipus

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: Store the ID of a related user as an integer value.
lt: Saugo susijusio nario ID

en: User roles that can be referenced
lt: Narių rolės kurie gali būt nurodyti

en: User status that can be referenced
lt: Narių būsenos kurie gali būt nurodyti

en: Reverse link
lt: Pakeisti nuorodos teksto kryptį (reverse)

en: All users
lt: Visi nariai

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Print
lt: Spausdinti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: &lt;none&gt;
lt: &lt;joks&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
lt: Jums neleidžiama naudoti PHP kodo.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
lt: Šis PHP kodas perrašo betkokias reikšmes pateikstas aukščiau.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
lt: Naudoti PHP įvesti laukelio nustatymams (pavojinga - suteikite atsakingai)

en: A file has been pre-loaded for import.
lt: Failas buvo paruoštas importavimui.

en: Content fieldgroup
lt: Turinio laukelio grupės

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
lt: Tekstas rodomas jei grupė neturi duomenų. Atminkite, kad pavadinimas nebus rodomas nebent naudojamas perrašytas.

en: Node from reference
lt: Mazgas iš nurodymo

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
lt: Prideda mazgą iš mazgo nurodymo į mazgo kontekstą; jei kali mazgai nurodomi, tai gautas bus pirmas nurodytas mazgas.

en: Node reference field
lt: Mazgo nurodymo laukelis

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Galimos reikšmės kurį gali turėt laukelis. Įveskite vieną reikšmę eilutėje formatu raktas|žymė . Raktas yra reikšmė kuri saugoma duomenų bazėje ir turi sutapti su laukelio saugojimo tipu (%type). Žymė pasirinktina, bus naudojamas raktas jei žymė nenurodyta. <br /> Leidžiamos HTML žymos: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
lt: Šis PHP kodas perrašys leidžiamas reikšmes aukšiau, nes jį nustatė administratorius.

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: @label (!name) - Allowed values
lt: @label (!name) - Leidžiamos reikšmės

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
lt: %name: reikšmė negali būt ilgesnė nei %max simboliai.

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Load a referenced user
lt: Įkrauna nurodytus narius

en: Content containing the user reference field
lt: Turinys turintis nario nurodymo laukelį

en: Referenced user
lt: Nurodytas narys

en: Load a referenced node
lt: Įkrauti nurodytą mazgą

en: Content containing the node reference field
lt: Turinys turintis mazgo nurodymo laukelį

en: Referenced content
lt: Nurodytas turinys

en: Populate a field
lt: Užpildytas laukelis

en: Select the machine-name of the field.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: %name: this post can't be referenced.
lt: %name: šis įrašas negali būt nurodytas.

en: Node module form.
lt: Mazgo modulio forma.

en: Locale module form.
lt: Lokalės modulio forma.

en: Taxonomy module form.
lt: Sistematikos modulio forma.

en: Poll title
lt: Apklausos pavadinimas

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: '@column' => value for @column
lt: '@column' =>reikšmė @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
lt: return array(
      0 => array(@columns),
      //Paprastai jūs norite sustoti čia. Pateikite daugiau reikšmių
      //jei norite, kad 'įprasta reikšmė' būtų daugialypė:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
lt: Sukuria sąrašą pasirinkimų <strong>Leidžiamų reikšmių sąrašas</strong> ar kaip PHP kodą. Šios reikšmės bus tokios pačios %field visuose turinio tipuose.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
lt: Jums reikia nurodyti 'leidžiamos reikšmės' šiam laukeliui.

en: Change basic information
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: %name: the value may be no smaller than %min.
lt: %name: vertė negali būti mažesnė už %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
lt: %name: vertė negali būti didesnė už %max.

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Type of group.
lt: Grupės tipas.

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
lt: Jei nepažymėta kiekvienas elementas laukelyje sukur naują eilutę, kuri gali duplikuotis. Šios nuostatos netinkamos su paspaudus rikiuojama lentelių rodymų.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: Kai kurie atnaujinimai dar laukia. Prašome grįžti į <a href="@update-php">update.php</a>  ir paleisti likusius atnaujinimus.

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
lt: Kaikurie atnaujinimai dar laukia. <br />Prašome paleisti atnaujinimo scenariju.

en: Comment module form.
lt: Komentarų modulio forma

en: Translation module form.
lt: Vertimo modulio forma

en: Menu module form.
lt: Meniu modulio forma.

en: Book module form.
lt: Knygos modulio forma.

en: Path module form.
lt: Kelio modulio forma.

en: Poll module title.
lt: Apklausos modulio pavadinimas.

en: Poll module choices.
lt: Apklausos modulio pasirinkimai.

en: Poll module settings.
lt: Apklausos modulio nuostatos.

en: Upload module form.
lt: Atsiuntimo modulio forma.

en: Updates for CCK-related modules are not run until the modules are enabled on the <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. When you enable them, you'll need to return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: CCK susiję moduliai nebus atnaujinti kai jie išjungti, įjunkite juos <a href="@admin-modules-path">modulių administravimo puslapyje</a>. Kai jie bus įjungti grįžkite į <a href="@update-php">update.php</a> ir paleiskite likusius atnaujinimus.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus bet negali būt atnaujintas nes turinio.modulis neįjungtas.<br />Kai turinio.modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: !module.module has updates and is available in the modules folder but is not enabled.<br />If and when it is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus ir gali būt atnaujintas, bet jis neįjungtas. <br />Kai modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: CCK - No Views integration
lt: CCK - nėra Peržiūrų integravimo

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
lt: CCK integravimui su Peržiūros moduliu rekia Views 6.x-2.0-rc2 ar naujensės.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: » Add a new content type
lt: » Pridėti naują turinio tipą

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
lt: Šis turinio tipas turi neaktyvius laukelius. Neaktyvūs laukeliai neįtraukiami į galimų laukelis kol jų modulis neįjungtas.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
lt: !field (!field_name) neaktyvus !field_type laukelis kuris naudoja !widget_type.

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lt: Laukelio pavadinimas  (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: - Select an existing field -
lt: - Pasirinkite iš esančių laukelių -

en: Field to share
lt: Dalinamas laukelis

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add new field: you need to provide a field name.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti laukelio pavadinimą.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Pridėti naują laukelį: Laukelio pavadinimas %field_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir _

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
lt: Pridėti naują laukelį: laukelio pavadinimas %field_name  per ilgas. Pavadinimas turi būt neilgesnis kaip 32 simboliai.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
lt: Pridėti naują laukelį: pavadinimas 'field_instance'  užimtas.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lt: Pridėti naują laukelį: toks pavadimimas %field_name jau yra.

en: Add new field: you need to select a field type.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti laukelio tipą.

en: Add new field: you need to select a widget.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add new field: invalid widget.
lt: Pridėti naują laukelį: blogas valdiklis.

en: Add existing field: you need to provide a label.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add existing field: you need to select a field.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti laukelį.

en: Add existing field: you need to select a widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add existing field: invalid widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: klaidingas valdiklis.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
lt: Neįmanoms pridėti laukelio %label pire turinio, nes jis užrakintas.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
lt: Nėra laukelių šiam turinio tipui. Galite pridėti naują laukelį <a href="@link">laukelių valdymo pauslapyje</a>.

en: Edit basic information
lt: Redaguoti pagrindinę informaciją

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
lt: Mašimoms suprantamas pavadinimas. Nekeičiamas.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
lt: Duomenų tipas kurį saugosite duomenų bazėje. Šis pasirinkimas nekeičiamas.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
lt: Formos elemento tipas kuris rodomas kuriant šį turinio tipą %type.

en: Updated basic settings for field %label.
lt: Atnaujinta pagrindinė informacija %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
lt: Problema atnaujinant %label laukelio pagrindines nuostatas.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
lt: Šis laukelis <strong>užrakintas</strong> ir negali būt pašalintas.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
lt: Laukelis %field užrakintas ir negali būt redguojamas.

en: %type basic information
lt: %type pagrindinė informacija

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžiną įprastą reikšmę. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; . Jei šis laukelis užpildytas aukščiau esančios reikšmės negalioja. Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre> norėdami suprasti formatą galite pasinaudoti <em>devel load</em> kortele kurią generuoja <a href="@link_devel">devel modulis</a> %type turinio puslapyke.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
lt: Maksimalus reikšmių kiekis, kurį vartotojai galės įrašyti.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
lt: 'Neribojama' pridės mygtuką 'Pridėti dar' - taip narys galės pridėti tiek reikšmių kiek jis norės.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
lt: PHP kodas 'įprastai reikšmei' grąžino @value, tai neteisinga.

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
lt: Patyrusiems: Nurodykite laukelio reikšmę PHP kodu

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
lt: Naudoti tik patyrusiems: PHP kodas kuris grąžina reikšmes. Nereiktų įtraukti &lt;?php ?&gt;. Jei šis laukelis užpildytas grąžinta reikšmė bus naudojama.  Formatas: <pre>!sample</pre>Naudojant<a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' kortelę turinio puslapyje gali padėti.

en: You have to return the default value in the expected format.
lt: Jūs turite gražinti reikšmę tinkamu formatu.

en: Populate @node's field '@field'
lt: Užpildyti @node's laukelis '@field'

en: Field has value
lt: Laukelis turi reikšmę

en: You should make sure that the used field exists in the given content type. The condition returns TRUE, if the selected field has the given value.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe. Sąlyga TRUE, jei pasirinktas laukelis turi reikšmę.

en: Field has changed
lt: Laukelis pasikeitė

en: Content containing changes
lt: Turinys su pasikeitimais

en: Content not containing changes
lt: Turinys be pasikeitimų

en: @node's field '@field' has value
lt: @node's laukelis '@field' turi reikšmę

en: Select the machine-name of the field to look at.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: @node's field '@field' has been changed
lt: @node's laukelis  '@field' buvo pakeistas

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
lt: Nurodyto mazgo nefiltruotas pavadinimas. ĮSPĖJIMAS - nešvarus įvedimas.

en: Formatted html link to the referenced node.
lt: Formatuota html nuorodą į nurodytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced node.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą mazgą.

en: Absolute path alias to the referenced node.
lt: Absoliutus kelias į nuordytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced user.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą narį.

en: Absolute path alias to the referenced user.
lt: Absoliutus kelias į nurodytą narį.

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: Laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field on the referenced node.
lt: Laukelis nurodytam mazge.

en: Configure how the label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip žymė bus rodoma. Ši nuostata neįtakoja kai įjungta "Perrašyti pavadinimą" opcija, nurodytas blokas bus naudojamas.

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: Select a formatter.
lt: Pasirinkite formuotojas

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: "@s" laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
lt: Rodomas: @types

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: Widget label (@label)
lt: Tvarkyklės žymė (@label)

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field will be used for sorting. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: 5

en: You need to provide a label.
lt: Jums reikia nurodyti žymę.

en: You need to provide a group name.
lt: Turite pateikti grupės pavadinimą.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Grupės pavadinimas %group_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir apatinių brūkšnių.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
lt: Grupės pavadinimas %group_name yra per ilgas. Pavadinimo riba yra 32 simboliai su 'group_' priešdėliu.

en: The group name %group_name already exists.
lt: Grupė su pavadinimu %group_name jau yra.

en: Add new group:
lt: Pridėti naują grupę:

en: Add new group: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti žymę.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Standard group
lt: Standartinė grupė

en: Create display groups for CCK fields.
lt: Sukurti grupėms rodymą CCK laukeliams.

en: Field group: @group in @type
lt: Laukelių grupė: @group - @type

en: All fields from this field group on the referenced node.
lt: Visi laukeliai iš šios laukelių grupės nurodytame mazge.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: Configure how the field group label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip laukelių grupė bus rodoma. Šis pasirinkimas negalios kai "Perrašytas pavadinimas" pasirinkimas įjungtas, nurodytas bloko pavadinimas bus rodomas.

en: Fieldset - Collapsible
lt: Laukelių rinkinys - Suskleidžiamas

en: Fieldset - Collapsed
lt: Laukelių rinkinys - Suskleistas

en: Field group format
lt: Laukelių rinkinio formatas

en: This option allows you to configure the field group format.
lt: Šis pasirinkimas suteikia galimybę konfigūruoti laukelių grupės formatą.

en: "@s" field group: @group in @type
lt: "@s" laukelių grupė: @group in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
lt: Atminkite, jei laukelis turi kelias reikšmes bus įkraunama tik pirmoji.

en: There are no nodereference fields defined.
lt: Nėra nustatytų nodereference laukelių.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views module" peržiūra kuri pasirenka mazgus kuriuos galima nukreipti.<br />Atminkite:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
lt: <ul><li>Tik peržiūros turinčios laukelius veiks šiam tikslui</li><li>Tai atmes "Turinio tipai"nuostatas. Naudokite peržiūrų "filtrų" skyrių tam tikslui.</li><li>Pasinaudokite "laukelių" skyrių rodyti informacija apie kandidatinius mazgus mazgo kūrimo/redagavimo formoje.</li><li>Pasinaudokite peržiūrų "rikiavimo kriterijai" skyriumi, kad nustatyti tvarką kaip bus rodomi kandidatiniai mazgai.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
lt: <p>Mazgų sąrašas kurie gali būt nurodyti  "Views module" pagalba bet tinkamų mazgų nerasta. <br />Atminkite:</p>

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus.

en: Only numbers are allowed in %field.
lt: Leidžiami tik skaičiai laukelyje %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus (%decimal)

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
lt: Atminkite jei laukelis turi kelias reikšmes, bus rodomas tik pirmas narys.

en: There are no userreference fields defined.
lt: Nėra userreference laukelių

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
lt: Papildomai - Nariai kurie gali būt nurodyti (View)

en: View used to select the users
lt: Vaizdas, naudojamas narių pasirinkimui

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views modulio" rodymą, kuris leidžia pasrinkti narius, kurie gali būti susieti.<br />Pastaba:</p>

en: %name: invalid user.
lt: %name: klaidingas narys.

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: Existing field
lt: Egzistuojantis laukelis

en: New group
lt: Nauja grupė

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
lt: Prideda laukelius ir jų grupes prie turinio tipo.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
lt: Jūs galite pridėti laukelį prie grupės tempdami jį žemiau ir šiek tiek dešniau grupės.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
lt: Atminkite: Įsidiegę <a href="!adv_help">Advanced help</a> modulį gausite daugiau ir išsamesnės pagalbos.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
lt: Naudokite 'Išskirti' langelį jei noerite išskirti elementą iš !content turinio šablono.

en: Delta - Appears in: @types
lt: Delta - atvaizduojama: @types

en: This form will process a content type and one or more fields from that type and export the settings. The export created by this process can be copied and pasted as an import into the current or any other database. The import will add the fields to an existing content type or create a new content type that includes the selected fields.
lt: Ši forma sukurs turinio tipą su vienu keliais laukais ir eksportuos šiuos nustatymus. Šis eksportuotas kodas galės būti naudojamos šioje arba kitose duomenų bazėse importuojant turinio tipą. Importavimas pridės laukus prie jau esamo turinio tipo arba sukurs naują turinio tipą su eksportuotais laukais.

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai
