CKEditor 4 - WYSIWYG HTML editor (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (182 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Administer
uk: Адміністрування

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: None
uk: Немає

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User ID
uk: ID користувача

en: Include
uk: Долучити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: Roles
uk: Ролі

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Width
uk: Ширина

en: Example
uk: Приклад

en: here
uk: тут

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Security
uk: Безпека

en: Default state
uk: Стан за замовчуванням

en: Basic setup
uk: Основні установки

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Roles allowed to use this profile
uk: Ролі, яким дозволено використовувати цей профіль

en: Show disable/enable rich text editor toggle
uk: Показувати перемикач включити/виключити візуальний редактор

en: Editor appearance
uk: Вигляд редактора

en: Cleanup and output
uk: Очищення й вивід

en: Editor CSS
uk: CSS редактора

en: CSS path
uk: Шлях до CSS

en: Profile
uk: Профіль

en: You must give a profile name.
uk: Необхідно назвати профіль.

en: module
uk: модуль

en: filters
uk: фільтри

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: Minimum rows
uk: Мінімум рядків

en: Use inclusion or exclusion mode
uk: Використовувати режим долучень або вилучень

en: Start the toolbar expanded
uk: Розвертати панель інструментів при запуску редактора

en: The toolbar start expanded or collapsed.
uk: Панель інструментів згорнута або розгорнута при запуску.

en: File browser settings
uk: Налаштування оглядача файлів

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Show
uk: Показати

en: Web File Manager
uk: Файловий менеджер

en: or
uk: або

en: User management
uk: Керування користувачами

en: Permissions
uk: Повноваження

en: permission
uk: повноваження

en: Path Filter
uk: Фільтр шляху

en: Line break converter
uk: Конвертор розриву рядків

en: Role precedence
uk: Пріоритет ролей

en: Site configuration
uk: Налаштування сайту

en: API documentation
uk: Документація API

en: Hide
uk: Приховати

en: Examples:
uk: Приклади:

en: Profiles
uk: Профілі

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Create new profile
uk: Додати новий профіль

en: clone
uk: клонувати

en: Image Browser
uk: Оглядач зображень

en: XSS Filter
uk: Фільтр XSS

en: XSS Filter.
uk: Фільтр XSS.

en: Switch to plain text editor
uk: Переключити до простого текстового редактора

en: Switch to rich text editor
uk: Переключити до розширеного текстового редактора

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Auto-detect language
uk: Автовизначення мови

en: Main setup
uk: Головні установки

en: Fields to exclude/include
uk: Поля, що вилучаються/долучаються

en: Force simplified toolbar on the following fields
uk: Примусово вмикати спрощену панель інструментів на наступних полях

en: System path to the private folder is: !system_path.
uk: Системний шлях до приватної папки: !system_path.

en: Current path: !path
uk: Поточний шлях: !path

en: Security filters
uk: Фільтри безпеки.

en: Security settings
uk: Налаштування безпеки

en: Choose a default skin.
uk: Оберіть базову обкладинку

en: Enter mode
uk: Режим клавіші Enter

en: Shift + Enter mode
uk: Режим Shift + Enter

en: Font formats
uk: Формати шрифту

en: Predefined styles
uk: Попередньо визначені стилі

en: Predefined styles path
uk: Шлях попередньо визначених стилів

en: Path to uploaded files
uk: Шлях до відвантажених файлів

en: Absolute path to uploaded files
uk: Абсолютний шлях до відвантажених файлів

en: Link to paths only
uk: Лише посилання на шляхи

en: Link using internal: links
uk: Посилатися використовуючи посилання internal:

en: Path Filter & Link To Content integration
uk: Інтеграція Фільтра шляху та Посилання до матеріалу

en: Link To Content
uk: Посилання до матеріалу

en: Join summary
uk: Приєднати резюме

en: Split summary at cursor
uk: Відокремити резюме з місця курсора

en: No profiles found. Click here to <a href="!create">create a new profile</a>.
uk: Жодного профілю не знайдено. Натисніть тут для <a href="!create">створення нового профілю</a>.

en: Global profile not found. Click here to <a href="!create">create the global profile</a>.
uk: Глобальний профіль не знайдено. Натисніть тут щоб <a href="!create">створити глобальний профіль</a>.

en: If allowed, users will be able to override the "Editor appearance" by visiting their profile page.
uk: Якщо увімкнено, користувачі матимуть змогу змінити вигляд редактора на сторінці власного профілю.

en: Please see the <a href="!helppagelink">help page</a> for more information about defining field names. Short instruction is available below.
uk: Більше інформації про визначення назв полів дивіться на <a href="!helppagelink">сторінці довідки</a>. Коротка інструкція знаходиться нижче.

en: Path structure: <strong>content_type@path.element_id</strong>
uk: Структура шляху: <strong>content_type@path.element_id</strong>

en: The following wildcards are available: "*", "?".
uk: Доступні наступні символи заміни: "*", "?".

en: Content type is optional. You may even specify only path or field id.
uk: Тип умісту є необов'язковим. Ви навіть можете вказати тільки шлях або id поля.

en: matches fields starting with "edit-user-" on pages starting with "node/add/
uk: відповідає полям, що починаються з "edit-user-" на сторінках, що починаються з "node/add/"

en: Width in pixels or percent. Example: 400 or 100%.
uk: Ширина в пікселях або відсотках. Приклад:400 або 100%

en: Use theme css
uk: Використовуйте css теми оформлення

en: Define css
uk: Визначити CSS

en: Minimum rows must be a valid number.
uk: Мінімум рядків має бути числом.

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
uk: Ця назва профілю зарезервована. Оберіть іншу назву.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
uk: Назва профілю має бути унікальною. Профіль з такою назвою вже існує.

en: Show field name hint below each rich text editor
uk: Показувати підказку назви поля внизу кожного розширеного текстового редактори

en: Some examples:
uk: Кілька прикладів:

en: Troubleshooting
uk: Вирішення проблем

en: Uploading images and files
uk: Відвантаження зображень і файлів

en: There are three ways for uploading files:
uk: Існують три способи відвантаження файлів:

en: By using the core upload module.
uk: За допомогою модуля ядра Відвантаження (Upload).

en: Rich text editor settings
uk: Настроювання розширеного текстового редактора

en: Open rich text editor
uk: Відкрити розширений текстовий редактор

en: Configure the rich text editor.
uk: Налаштувати текстовий редактор.

en: The following settings are combined with the visibility settings of the global profile.
uk: Наступні налаштування поєднуються з налаштуваннями видимості глобального профілю.

en: The following settings are combined with the visibility settings of the specific profile.
uk: Наступні параметри поєднані з налаштуваннями видимості від конкретного профілю.

en: Path to uploaded files relative to the document root.
uk: Шлях до відвантажених файлів відносно кореня документу.

en: What You See Is What You Get
uk: What You See Is What You Get (англ.) - Що бачиш, те й отримуєш

en: official project page
uk: офіційна сторінка проекту

en: CKEditor: the ID for <a href="!excluding">excluding or including</a> this element is %fieldname.
uk: CKEditor: ідентифікатор для <a href="!excluding">виключення або включення</a> цього елементу є %fieldname.

en: administer ckeditor
uk: адміністірування ckeditor

en: access ckeditor
uk: доступ до ckeditor

en: allow CKFinder file uploads
uk: дозволити відвантаження файлів CKFinder

en: Add new CKEditor profile
uk: Додати новий профіль CKEditor

en: Clone CKEditor profile
uk: Клонувати профіль CKEditor

en: Edit CKEditor profile
uk: Редагувати профіль CKEditor

en: Delete CKEditor profile
uk: Видалити профіль CKEditor

en: Add CKEditor Global profile
uk: Додати Глобальний профіль CKEditor

en: Edit CKEditor Global profile
uk: Редагувати Глобальний профіль CKEditor

en: No CKEditor profiles found. At this moment, nobody is able to use CKEditor. Create new profile below.
uk: Неможливо використовувати CKEditor, не знайдені профілі. Для можливості використання CKeditor, створіть нові профілі для нього.

en: CKEditor Global Profile
uk: Глобальний профіль CKEditor

en: Your CKEditor profile has been created.
uk: Ваш профіль CKEditor було створено.

en: Enter a name for this profile. This name is only visible within the ckeditor administration page.
uk: Введіть ім'я для даного профілю. Це ім'я відображається лише на сторінці адміністрування CKEditor.

en: Allow users to customize CKEditor appearance
uk: Дозволити користувача персоналізувати вигляд CKEditor

en: Always run security filters for CKEditor.
uk: Завжди запускати фільтри безпеки для CKEditor.

en: Run security filters only when CKEditor is set to start automatically.
uk: Запускати фільтри безпеки лише коли CKEditor налаштований на автоматичний запуск.

en: Whether or not to show the disable/enable rich text editor toggle below the textarea. Works only if CKEditor is not running in a popup window (see below).
uk: Показувати чи ні перемикач вимкнення/увімкнення редактора розширеного тексту під текстовою областю. Працює лише якщо CKEditor не запущений в спливному вікні (див нижче).

en: Use CKEditor in a popup window
uk: Використовувати CKEditor у спливному вікні

en: CKEditor default
uk: CKEditor за замовчуванням

en: Select manually
uk: Оберіть вручну

en: Color module: base
uk: Модуль Колір: основний

en: Color module: top
uk: Модуль Колір: верх

en: Color module: bottom
uk: Модуль Колір: низ

en: The language for the CKEditor interface.
uk: Мова інтерфейсу CKEditor.

en: Use theme ckeditor.styles.js
uk: Використовувати ckeditor.styles.js з теми

en: Define path to ckeditor.styles.js
uk: Визначити шлях до ckeditor.styles.js

en: Select the file browser that you would like to use to upload files.
uk: Оберіть оглядач файлів, що буде використовуватись для відвантаження файлів.

en: Select the file browser that you would like to use to upload images.
uk: Оберіть оглядач файлів, що буде використовуватись для відвантаження зображень.

en: Include mode selected, but no paths given. Enter at least one path where CKEditor should appear.
uk: Обрано режим "Долучити", але не введено жодних шляхів. Введіть принаймні один шлях, за яким має використовуватись CKEditor.

en: Path to CKEditor
uk: Шлях до CKEditor

en: Local path to CKEditor
uk: Локальний шлях до CKEditor

en: The path relative to the location of the private directory where CKEditor should store uploaded files.
uk: Шлях відносно місця розташування приватного каталогу, де CKEditor має зберігати відвантажені файли.

en: for developers only
uk: лише для розробників

en: CKEditor homepage
uk: Домашня сторінка CKEditor

en: Choose a CKEditor skin.
uk: Оберіть обкладинку CKEditor.

en: Insert Teaser Break
uk: Вставити розрив анонса

en: Insert Page Break
uk: Вставити розрив сторінки

en: The document already contains a teaser break. Do you want to proceed by removing it first?
uk: Документ вже містить розрив анонса. Продовжити з його видаленням?

en: Error !msg
uk: Помилка !msg

en: Error on retrieving data from module.
uk: Помилка під час отримання даних із модуля.

en: the list of common problems
uk: перелік загальновідомих проблем

en: Embed Media Dialog
uk: Діалог вбудованого медіа

en: Embed media code
uk: Код вбудованого медіа

en: Paste embed code here
uk: Вставте код вбудовування тут

en: Language Direction
uk: Напрямок мови

en: Get from current locale (default)
uk: Отримати з поточної мови (усталено)

en: Left-To-Right
uk: Зліва направо

en: Right-To-Left
uk: Справа наліво

en: Use custom formatting options
uk: Використовувати власні параметри форматування

en: Custom formatting options
uk: Власні параметри форматування

en: break line before the opener tag
uk: перенесення рядка перед відкривним тегом

en: break line after the opener tag
uk: розрив рядка після відкривного тегу

en: break line before the closer tag
uk: розрив рядка перед закривним тегом

en: break line after the closer tag
uk: розрив рядка після закривного тегу

en: Available placeholders:!h - host name (!host).!t - path to theme (!theme).
uk: Доступні заповнювачі:!h - назва хоста (!host).!t - шлях до теми (!theme).

en: CKFinder settings
uk: Налаштування CKFinder

en: Select the load method of CKEditor. If ckeditor_basic.js is used, only a small file is initially loaded and the rest part of the editor is loaded later (see "Load timeout"). This might be handy if CKEditor is disabled by default.
uk: Виберіть метод завантаження CKEditor. Якщо використовується ckeditor_basic.js, то спочатку завантажується тільки маленький файл, а інша частина редактора завантажується пізніше (див. "Тайм-аут завантаження"). Це зручно, якщо CKEditor відключений за замовчуванням.

en: Force pasting as plain text
uk: Примусова вставка у вигляді простого тексту

en: If enabled, HTML content will be automatically changed to plain text when pasting.
uk: Якщо увімкнено, HTML-вміст при вставці буде автоматично перетворено у простий текст.

en: If enabled, turns on SCAYT (Spell Check As You Type) automatically after loading the editor.
uk: Якщо позначено, SCAYT (від англ. Spell Check As You Type - перевірка правопису під час друку) вмикається автоматично після початку роботи редактора.
