CKEditor - WYSIWYG HTML editor (6.x-1.7) - en to cs translation catalogue (177 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: delete
cs: smazat

en: Administer
cs: Spravovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: None
cs: Žádné

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Roles
cs: Role

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Example
cs: Příklad

en: here
cs: zde

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Basic setup
cs: Základní nastavení

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Editor appearance
cs: Vzhled editoru

en: Cleanup and output
cs: Filtrování a výstup

en: Profile
cs: Profil

en: You must give a profile name.
cs: Je třeba zadat jméno profilu.

en: module
cs: modul

en: filters
cs: filtry

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: File browser settings
cs: Nastavení prohlížeče souborů

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Show
cs: Ukázat

en: Editor width
cs: Šířka editoru

en: or
cs: nebo

en: User management
cs: Uživatelé

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: permission
cs: oprávnění

en: Line break converter
cs: Zlom konců řádek

en: Site configuration
cs: Nastavení webu

en: Examples
cs: Příklady

en: Plugins
cs: Pluginy

en: API documentation
cs: Dokumentace API

en: Hide
cs: Skrýt

en: Examples:
cs: Příklady:

en: Profiles
cs: Profily

en: All buttons
cs: Všechna tlačítka

en: clone
cs: klonovat

en: XSS Filter
cs: XSS Filtr

en: XSS Filter.
cs: XSS filtr.

en: Switch to plain text editor
cs: Přepnout do editoru prostého textu

en: Switch to rich text editor
cs: Přepnout do editoru formátovaného textu

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Current path: !path
cs: Aktuální cesta: !path

en: Enter mode
cs: Režim Enter

en: Font formats
cs: Formáty písma

en: Predefined styles
cs: Předdefinované styly

en: Predefined styles path
cs: Cesta k předdefinovaným stylům

en: Path to uploaded files
cs: Cesta k nahraným souborům

en: Absolute path to uploaded files
cs: Absolutní cesta k nahraným souborům

en: Join summary
cs: Sloučit s upoutávkou

en: Split summary at cursor
cs: Oddělit upoutávku pod kursorem

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
cs: Toto jméno profilu je rezervováno. Vyberte jiné jméno.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
cs: Jméno profilu musí být unikátní. Profil s tímto jménem již existuje.

en: Troubleshooting
cs: Řešení problémů

en: Uploading images and files
cs: Nahrávání obrázků a souborů

en: There are three ways for uploading files:
cs: Existují tři způsoby nahrávání souborů:

en: By using the core upload module.
cs: Použitím modulu jádra upload.

en: Open rich text editor
cs: Otevřít editor formátovaného textu

en: Configure the rich text editor.
cs: Nastavení editoru formátovaného textu.

en: Use theme CSS
cs: Použít CSS tématu vzhledu

en: Define CSS
cs: Definovat CSS

en: Path to uploaded files relative to the document root.
cs: Cesta k nahraným souborům relativní ke kořenovému adresáři.

en: What You See Is What You Get
cs: What You See Is What You Get - co vidíte, to dostanete

en: official project page
cs: oficiální stránka projektu

en: Select manually
cs: Vybrat ručně

en: Use theme ckeditor.styles.js
cs: Použít téma ckeditor.styles.js

en: Define path to ckeditor.styles.js
cs: Definovat cestu k ckeditor.styles.js

en: Select the file browser that you would like to use to upload files.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který chcete použít k nahrávání souborů.

en: Select the file browser that you would like to use to upload images.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který se má použít pro nahrávání obrázků.

en: The path relative to the location of the private directory where CKEditor should store uploaded files.
cs: Cesta, relativní k umístění soukromé složky, kam by měl CKEditor ukládat nahrané soubory.

en: for developers only
cs: pouze pro vývojáře

en: Choose a CKEditor skin.
cs: Vyberte vzhled CKEditoru

en: the list of common problems
cs: seznam běžných problémů

en: CSS file path
cs: Cesta k CSS souboru

en: Left-To-Right
cs: Zprava doleva

en: Right-To-Left
cs: Zprava doleva

en: Use custom formatting options
cs: Použít vlastní možnosti formátování

en: Custom formatting options
cs: Vlastní možnosti formátování

en: Force pasting as plain text
cs: Vynutit vložení jako prostý text

en: If enabled, HTML content will be automatically changed to plain text when pasting.
cs: Pokud je zapnuto, bude HTML obsah při vložení automaticky převeden na prostý text.

en: If enabled, turns on SCAYT (Spell Check As You Type) automatically after loading the editor.
cs: Pokud je povoleno, zapne se SCAYT (Spell Check As You Type) automaticky po načtení editoru.

en: Disable WYSIWYG module
cs: Zakázat modul WYSIWYG

en: click here to disable
cs: klikněte zde pro vypnutí

en: HTML Entities
cs: HTML entity

en: Convert all applicable characters to HTML entities.
cs: Převést všechny znaky na HTML entity.

en: Add a new CKEditor profile
cs: Přidat nový profil CKEditoru

en: Clone the CKEditor profile
cs: Klonovat profil CKEditoru

en: Edit the CKEditor profile
cs: Upravit profil CKEditoru

en: Delete the CKEditor profile
cs: Smazat profil CKEditoru

en: Add the CKEditor Global profile
cs: Přidat globální profil CKEditoru

en: Edit the CKEditor Global profile
cs: Upravit globální profil CKEditoru

en: CKEditor was not found in <code>%sourcepath</code>.
cs: CKEditor nebyl nalezen v <code>%sourcepath</code>.

en: CKEditor version could not be determined.
cs: Verze CKEditoru nemohla být rozpoznána.

en: You are using a feature that requires <code>$cookie_domain</code> to be set, but it is not set in your <code>settings.php</code> file (CKFinder is enabled in the !profile profile).
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje nastavení proměnné <code>$cookie_domain</code>, ale tato proměnná není v souboru <code>settings.php</code> nastavena (CKFinder je povolen v profilu !profile).

en: !ckfinder is not installed correctly: <code>!config</code> not found. Make sure that you uploaded all files and did not accidentally remove the configuration file.
cs: !ckfinder není nainstalován správně: <code>!config</code> nebyl nalezen. Ujistěte se, že byly nahrány všechny soubory a nebyl omylem odebrán konfigurační soubor.

en: CKEditor needs read permission to the <code>!config</code> file.
cs: CKEditor vyžaduje práva pro čtení souboru <code>!config</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. Please read the "Installing CKFinder" section in the <code>!readme</code> file carefully and add a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file.
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje manuální integraci v souboru <code>config.php</code>. Přečtěte si důkladně sekci   „Installing CKFinder“ v souboru <code>!readme</code> a přidejte příkaz <code>require_once ...</code> do souboru <code>%ckfconfig</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. You have added a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file, but in the wrong line.
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje manuální integraci v souboru <code>config.php</code>. Přidali jste příkaz <code>require_once ...</code> do souboru <code>%ckfconfig</code>, ale na špatný řádek.

en: Enables CKEditor (WYSIWYG HTML editor) for use instead of plain text fields.
cs: Umožňuje použít CKEditor (WYSIWYG HTML editor) místo polí s prostým textem.

en: No CKEditor profiles found. Right now nobody is able to use CKEditor. Create a new profile below.
cs: Nebyly nalezeny žádné profily CKEditoru. Právě teď nemůže nikdo CKEditor používat. Vytvořte nový profil níže.

en: The global profile already exists. Only one global profile is allowed.
cs: Globální profil již existuje. Je možné používat pouze jeden globální profil.

en: Create a global profile
cs: Vytvořit globální profil

en: Update the global profile
cs: Upravit globální profil

en: Path to the CKEditor plugins directory
cs: Cesta k adresáři s pluginy CKEditoru

en: Path to the CKEditor plugins directory relative to the document root.
cs: Cesta k adresáři s pluginy CKEditoru, relativní ke kořenovému adresáři.

en: Local path to the CKEditor plugins directory
cs: Lokální cesta k adresáři s pluginy CKEditoru

en: Enable access to files located in the private folder
cs: Povolit přístup k souborům umístěným v soukromé složce

en: Allow the user to select between paths and internal links
cs: Povolit uživateli vybrat mezi cestami a interními odkazy

en: Enter a name for this profile. This name is only visible within the CKEditor administration page.
cs: Zadejte jméno pro tento profil. Jméno je viditelné pouze na administrační stránce CKEditoru.

en: Show the disable/enable rich text editor toggle
cs: Zobrazit přepínač vypnout/zapnout editor formátovaného textu

en: User interface color
cs: Barva uživatelského rozhraní

en: Used buttons
cs: Používaná tlačítka

en: Currently used buttons
cs: Aktuálně používaná tlačítka

en: All available buttons
cs: Všechna dostupná tlačítka

en: Choose the plugins that you want to enable in CKEditor.
cs: Vyberte pluginy, které chcete v CKEditoru povolit.

en: Toolbar state on startup
cs: Stav lišty nástrojů po spuštění

en: The toolbar will start in an expanded or collapsed state.
cs: Lišta nástrojů se spustí v rozbaleném nebo sbaleném stavu.

en: Editor interface width in pixels or percent. Examples: 400, 100%.
cs: Šířka rozhraní editoru v pixelech nebo procentech. Příklady: 400, 100%.

en: The language for the CKEditor user interface.
cs: Jazyk uživatelského rozhraní CKEditoru.

en: Automatically detect the user language.
cs: Automaticky zjistit jazyk uživatelského rozhraní.

en: Language direction
cs: Směr textu

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Enter</em> key is pressed.
cs: Nastavte, která značka by měla být použita CKEditorem při stisku klávesy <em>Enter</em>.

en: Shift+Enter mode
cs: Režim Shift+Enter

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Shift+Enter</em> key combination is pressed.
cs: Nastavte, která značka by měla být použita CKEditorem při stisku kombinace kláves <em>Shift+Enter</em>.

en: Indent the element contents.
cs: Odsadit obsah elementů.

en: Break line before the opening tag.
cs: Zalomit řádek před otevírací značkou.

en: Break line after the opening tag.
cs: Zalomit řádek za otevírací značkou.

en: Break line before the closing tag.
cs: Zalomit řádek před uzavírací značkou.

en: Break line after the closing tag.
cs: Zalomit řádek za uzavírací značkou.

en: Indent the <code>&lt;pre&gt;</code> element contents.
cs: Odsadit obsah elementů <code>&lt;pre&gt;</code>.

en: Select the file browser that you would like to use to upload Flash movies.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který se má použít pro nahrávání Flash souborů.

en: The path to the local directory (on the server) which points to the path defined above. If left empty, CKEditor will try to discover the right path.
cs: Cesta k lokálnímu adresáři (na serveru), která ukazuje na cestu definovanou výše. Pokud je prázdná, CKEditor se pokusí zjistit správnou cestu.

en: Loading method
cs: Způsob načítání

en: Loading timeout
cs: Časový limit načítání

en: Custom JavaScript configuration
cs: Vlastní konfigurace JavaScriptu

en: Enter a valid profile name. Only alphanumeric and underscore characters are allowed.
cs: Zadejte platné jméno profilu. Povolena jsou pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: Enter a valid width value. Examples: 400, 100%.
cs: Zadejte platnou hodnotu šířky. Příklady: 400, 100%.

en: Double quotes are not allowed in the CSS path.
cs: Dvojité uvozovky nejsou povoleny v cestě k CSS.

en: Enter a valid CSS path, do not surround it with quotes.
cs: Zadejte platnou cestu k CSS, nevkládejte ji mezi uvozovky.

en: Double quotes are not allowed in the styles path.
cs: Dvojité uvozovky nejsou povoleny v cestě ke stylům.

en: Enter a valid styles path, do not surround it with quotes.
cs: Zadejte platnou cestu ke stylům, nevkládejte ji mezi uvozovky.

en: Enter a valid, semicolon-separated list of HTML font formats (no semicolon at the end of the list is expected).
cs: Zadejte platný, středníkem oddělený seznam HTML formátů písma (bez středníku na konci seznamu).

en: The path to uploaded files is required.
cs: Cesta k nahrávaným souborům je vyžadována.

en: An absolute path to uploaded files is required.
cs: Absolutní cesta k nahrávaným souborům je vyžadována.

en: Set a valid loading method.
cs: Nastavte platný způsob načítání.

en: Enter a valid loading timeout in seconds.
cs: Zadejte platný časový limit v sekundách.

en: Enter a valid toolbar configuration.
cs: Zadejte platnou konfiguraci lišty nástrojů.

en: Your CKEditor profile was updated.
cs: Profil CKEditoru byl upraven.

en: Your CKEditor profile was created.
cs: Profil CKEditoru byl vytvořen.

en: Are you sure that you want to delete the CKEditor profile <strong>%profile</strong>?
cs: Opravdu chcete smazat profil CKEditoru <strong>%profile</strong>?

en: The CKEditor profile was deleted.
cs: Profil CKEditoru byl smazán.

en: The WYSIWYG module is disabled.
cs: Modul WYSIWYG je vypnutý.

en: Enables the use of CKEditor (a rich text WYSIWYG editor) instead of plain text fields.
cs: Umožňuje použití CKEditoru (WYSIWYG editoru formátovaného textu) místo polí s prostým textem.

en: CKEditor website
cs: Web CKEditoru

en: By using !ckfinder (commercial), an advanced Ajax file manager.
cs: Použitím !ckfinder (komerční), pokročilého Ajax správce souborů.

en: Editor interface width in pixels or percent.
cs: Šířka rozhraní editoru v pixelech nebo procentech.

en: Enter a valid width value.
cs: Zadejte platnou hodnotu šířky.

en: Content can only be inserted into CKEditor in the WYSIWYG mode.
cs: Obsah může být vložen do CKEditoru pouze v režimu WYSIWYG.

en: The WYSIWYG module was detected. Using both modules at the same time may cause problems. It is recommended to turn the WYSIWYG module off (!wysiwygdisablelink).
cs: Byl nalezen modul WYSIWYG. Používání obou modulů současně může způsobit problémy. Je doporučeno modul WYSIWYG vypnout (!wysiwygdisablelink).
