Conference Organizing Distribution (6.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (1525 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enabled
et: lubatud

en: enable
et: luba

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Gross
et: Bruto

en: content
et: sisu

en: Development
et: Arendus

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: closed
et: suletud

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Katkesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Age
et: Vanus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Log
et: Logi

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: Action
et: Tegevus

en: Cost
et: Hind

en: Quantity
et: Kogus

en: Purchased
et: Ostetud

en: error
et: veateade

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Fail

en: Tag
et: Sildid

en: register
et: registreeru

en: Login
et: Sisselogimine

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Lähtesta

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: settings
et: sätted

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Silt

en: Changes
et: Muudatused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Blank
et: Tühi

en: Top
et: Üleval

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Clean up
et: Puhasta

en: Catalog
et: Kataloog

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: week
et: nädal

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Vaata

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: hidden
et: peidetud

en: Path
et: Tee

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Filename
et: Failinimi

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: never
et: mitte kunagi

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: read more
et: loe edasi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: <none>
et: <puudub>

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: Paths
et: Asukohad

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sissekande tüüp

en: action
et: toiming

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-post

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: Node
et: Postitus

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Create
et: Loo

en: Separator
et: Eraldaja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: term
et: termin

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tunnid

en: days
et: päevad

en: Active
et: Aktiivne

en: Done
et: Valmis

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Add block
et: Lisa plokk

en: CSS class
et: CSS klass

en: View type
et: Kuva liik

en: Page
et: Lehekülg

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Bottom
et: Alumine

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Node links
et: Postituse viited

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Mission
et: Missioon

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Not found
et: Ei leitud

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Submit changes
et: Muudatuste saatmine

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Recipients
et: Saajad

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: Sender
et: Saatja

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: Poll choices
et: Küsitluse vastusevalikud

en: Session ID
et: Seansi ID

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: Node revision ID
et: Kohendatud postituse ID

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Content field
et: Sisuväli

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Average
et: Keskmine

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Overridden
et: Tühistatud

en: Add condition
et: Lisa tingimus

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: N/A
et: Puudub

en: Items
et: Kirjed

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Nodes
et: Postitused

en: Advanced
et: Täpsem

en: Up
et: Üles

en: Performance
et: Jõudlus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Maximum
et: Maksimum

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Sortable
et: Sorditav

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Button background color
et: Nupu taustavärvus

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Card Type
et: Kaardi tüüp

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Month
et: Kuu

en: Add line
et: Lisa rida

en: Qty
et: Kogus

en: Price
et: Hind

en: Customers
et: Kliendid

en: System
et: Süsteem

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Hulk

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Invoice
et: Arve

en: Code
et: Kood

en: Stock
et: Ladu

en: Recipient
et: Adressaat

en: Payment
et: Maksmine

en: Payment settings
et: Maksmise sätted

en: Payments
et: Maksed

en: quote
et: tsitaat

en: OR
et: VÕI

en: Store
et: Pood

en: Company
et: Asutus

en: security
et: turvalisus

en: node
et: postitus

en: directory
et: kataloog

en: General
et: Üldine

en: Directory
et: Kataloog

en: Calendar
et: Kalender

en: Method
et: Meetod

en: Australia/Yancowinna
et: Austraalia/Yancowinna

en: Europe/Amsterdam
et: Euroopa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
et: Euroopa/Andorra

en: Europe/Athens
et: Euroopa/Ateena

en: Europe/Belfast
et: Euroopa/Belfast

en: Europe/Belgrade
et: Euroopa/Belgrad

en: Europe/Berlin
et: Euroopa/Berliin

en: Europe/Bratislava
et: Euroopa/Bratislava

en: Europe/Brussels
et: Euroopa/Brüssel

en: Europe/Bucharest
et: Euroopa/Bukarest

en: Europe/Budapest
et: Euroopa/Budapest

en: Europe/Chisinau
et: Euroopa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
et: Euroopa/Kopenhaagen

en: Europe/Dublin
et: Euroopa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
et: Euroopa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
et: Euroopa/Helsingi

en: Europe/Istanbul
et: Euroopa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
et: Euroopa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
et: Euroopa/Kiiev

en: Europe/Lisbon
et: Euroopa/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
et: Euroopa/Ljubljana

en: Europe/London
et: Euroopa/London

en: Europe/Luxembourg
et: Euroopa/Luxembourg

en: Europe/Malta
et: Euroopa/Malta

en: Europe/Minsk
et: Euroopa/Minsk

en: Europe/Monaco
et: Euroopa/Monaco

en: Europe/Moscow
et: Euroopa/Moskva

en: Europe/Nicosia
et: Euroopa/Nicosia

en: Europe/Oslo
et: Euroopa/Oslo

en: Europe/Paris
et: Euroopa/Pariis

en: Europe/Prague
et: Euroopa/Praha

en: Europe/Riga
et: Euroopa/Riia

en: Europe/Rome
et: Euroopa/Rooma

en: Europe/Samara
et: Euroopa/Samara

en: Europe/San_Marino
et: Euroopa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
et: Euroopa/Sarajevo

en: Europe/Skopje
et: Euroopa/Skopje

en: Europe/Sofia
et: Euroopa/Sofia

en: Europe/Stockholm
et: Euroopa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
et: Euroopa/Tallinn

en: Europe/Tiraspol
et: Euroopa/Tiraspol

en: Europe/Vatican
et: Euroopa/Vatikan

en: Europe/Vienna
et: Euroopa/Viin

en: Europe/Vilnius
et: Euroopa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
et: Euroopa/Varssav

en: Europe/Zagreb
et: Euroopa/Zagreb

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: End
et: Lõpp

en: Now
et: Praegu

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: administer pathauto
et: pathauto administreerimine

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Configuration
et: Haldus

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Other
et: Muu

en: Align
et: Joondus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Basic
et: Lihtne

en: SKU
et: Toote ID

en: List type
et: Loendi liik

en: Attributes
et: Omadused

en: Role
et: Roll

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: reset
et: lähtesta

en: Class
et: Klass

en: String
et: Sõne

en: Case
et: Tõst

en: Users
et: Kasutajad

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Referrer
et: Viitaja

en: Exists
et: Väljumine

en: Button
et: Nupp

en: Both
et: Mõlemad

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Text processing
et: Teksti töötlemine

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Checkout
et: Maksma

en: <All>
et: <kõik>

en: access all views
et: ligipääs kõigile vaadetele

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
et: Vaated kuvavad sinu süsteemi sisu kohandatud nimekirjadena, mis on väga laias ulatuses seadistatavad, andes kontrolli nende kuvamise üle sulle.

en: Tools
et: Tööriistad

en: Clone
et: Klooni

en: Summary, sorted ascending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kasvavalt

en: Summary, sorted descending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kahanevalt

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Down
et: Ülla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
et: Vaate nimi tohib sisaldada ainult numbreid, tähti ja allkriipsu.

en: administer views
et: vaadete haldamine

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Position
et: Asukoht

en: Class name
et: Klassi nimi

en: Integer
et: Täisarv

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Do not display
et: Ära näita

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: filters
et: filtrid

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: fields
et: väljad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Expiration
et: Aegumine

en: Operation
et: Operatsioon

en: reply
et: vasta

en: Duration
et: Kestus

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Original
et: Originaal

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Postiindeks

en: State/Province
et: Maakond

en: Collapsed
et: Suletud

en: Fax number
et: Faksi number

en: Phone number
et: Telefoninumber

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Rules
et: Reeglid

en: Formatting guidelines
et: Vormindusjuhised

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Attachments
et: Manused

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: Pending
et: Ootel

en: minute
et: minut

en: minutes
et: minutid

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Other queries
et: Muud päringud

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Timer
et: Taimer

en: Change
et: Muutmine

en: English
et: Inglise keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Token
et: Märk

en: Clear
et: Tühjenda

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: update
et: uuendus

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Source
et: Allikas

en: Date/Time
et: Kell/kuupäev

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: No users selected.
et: Ühtki kasutajat pole valitud.

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Features
et: Omadused

en: Replace
et: Asenda

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Add file
et: Lisa fail

en: (disabled)
et: (keelatud)

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Query
et: Päring

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Site's time zone
et: Saidi ajavöönd

en: Date's time zone
et: Kuupäeva ajavöönd

en: day
et: päev

en: year
et: aasta

en: hour
et: tund

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Input Type
et: Sisestamise tüüp

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: To Date
et: Kuni kuupäevani

en: Default Display
et: Vaikimisi kuva

en: Time zone handling
et: Ajavööndi haldus

en: Long
et: Pikk

en: Short
et: Lühike

en: is equal to
et: on võrde

en: is not equal to
et: pole võrdne

en: To date
et: Kuni kuupäevani

en: From date
et: Alates kuupäevast

en: Moderated
et: Modereeritud

en: Alignment
et: Joondus

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Link label
et: Lingi silt

en: AND
et: JA

en: None.
et: Puudub.

en: Revert
et: Tühista

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Execute custom PHP code
et: Oma PHP-koodi käivitamine

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: profile
et: profiil

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Select one...
et: Vali üks...

en: Date formats
et: Kuupäeva vormingud

en: Send yourself a copy.
et: Saada endale koopia

en: Create new account
et: Registreeru

en: White
et: Valge

en: Shipping method:
et: Postitamise viis:

en: Taxes
et: Maksud

en: Tax rate
et: Maksumäär

en: or
et: või

en: Poll settings
et: Küsitluse seaded

en: open
et: ava

en: Convert
et: Teisenda

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: Style
et: Stiil

en: Forums
et: Foorumid

en: view revisions
et: redaktsioonide vaatamine

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Session
et: Sessioon

en: Track
et: Jälgi

en: Permissions
et: Õigused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: options
et: omadused

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: Qty.
et: Tk

en: Cart
et: Ostukorv

en: Day(s)
et: päev(a)

en: Week(s)
et: nädal(at)

en: Year(s)
et: aasta(t)

en: Product
et: Toode

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Shipping address
et: Kauba saatmise aadress

en: Ship to:
et: Postita:

en: Payment method
et: Makseviis

en: Changed
et: Muudetud

en: Received
et: Makstud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Products
et: Tooted

en: administer products
et: toodete administreerimine

en: Product settings
et: Toote sätted

en: Street address
et: Tänav

en: Testing
et: Testimine

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Total:
et: Kokku:

en: Pounds
et: Naelad

en: Grams
et: Grammid

en: Kilograms
et: Kilogrammid

en: Ounces
et: Untsid

en: Inches
et: Tollid

en: Feet
et: Jalad

en: Orders
et: Tellimused

en: Print invoice
et: Arve printimine

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Authentication
et: Autentimine

en: %type settings
et: %type sätted

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Formatted
et: Vormindatud

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Formats
et: Vormingud

en: Credit
et: Kreedit

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: Relationships
et: Suhted

en: Plural
et: Mitmus

en: Relationship
et: Suhte

en: relationships
et: suhted

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: <Hidden>
et: <varjatud>

en: The primary identifier for a node.
et: Postituse peamine identifitseerija.

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Delete action
et: Kustuta toiming

en: Themes
et: Teemad

en: Translations
et: Tõlked

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Default weight
et: Tavamass

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: News
et: Uudised

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Ok
et: Olgu

en: Contact settings
et: Kontakti seaded

en: cancel
et: katkesta

en: Processing
et: Töötlemine

en: disable
et: keela

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Storage
et: Ladu

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Alternate text
et: Alternatiivne tekst

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Bold
et: Rasvane

en: Information
et: Andmed

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Internationalization
et: Internationaliseerimine

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Relative
et: Suhteline

en: Customize Default Value
et: Vaikimisi väärtuse muutmine

en: Above
et: Üleval

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: User's time zone
et: Kasutaja ajavöönd

en: The raw date value.
et: Kuupäeva toorväärtus.

en: The formatted date.
et: Vormindatud kuupäev.

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Date Popup
et: Kuupäeva hüpikaken

en: Default time zone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
et: Saamaks rohkem teavet vaata netikäsiraamatust <a href="@handbook-cck">CCK</a> kohta või <a href="@project-cck">CCK projekti lehte</a>.

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Allows administrators to define new content types.
et: Võimaldab administraatoritel määratleda sissekande tüüpe.

en: Trimmed
et: Lühendatud

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: No fields have been defined for any content type yet.
et: Ühelegi sisutüübile pole veel määratud välju.

en: no styling
et: ilma stiilita

en: simple
et: lihtne

en: fieldset
et: väljade kogu

en: fieldset - collapsible
et: väljade kogu - kahandatav

en: fieldset - collapsed
et: väljade kogu - kahandatud

en: Added field %label.
et: Lisatud väli %label.

en: Save field settings
et: Salvesta välja sätted

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: unformatted
et: vormindamata

en: Defines numeric field types.
et: Defineerib numbrilisi väljatüüpe.

en: Single on/off checkbox
et: Üksik sees/väljas valikkast

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
et: Defineerib valiku, valikukasti, raadiokasti vidinad teksti- ja numbriväljade jaoks.

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: Defines simple text field types.
et: Defineerib lihtteksti väljad.

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: Permission
et: Õigus

en: Order ID
et: Tellimuse nr

en: Grid
et: Ruudustik

en: Italic
et: Kursiiv

en: Hide
et: Peida

en: Read/Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: Global
et: Globaalne

en: arguments
et: argumendid

en: file system
et: failisüsteem

en: Thread
et: Lõim

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et: Vähemalt üks märksõna peab olema positiivne, milles on vähemalt @count märki.

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Ubercart - core (optional)
et: Ubercart - tuum (valikuline)

en: Service
et: Teenus

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Delete aliases
et: Kustuta aliased

en: Automatic alias
et: Automaatne alias

en: Delete aliases now!
et: Kustuta aliased nüüd!

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Purchase date
et: Ostukuupäev

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Contexts
et: Kontekst

en: Node access
et: Ligipääs postitustele

en: product
et: toode

en: product class
et: tooteklass

en: Addresses
et: Aadressid

en: Saved addresses
et: Salvestatud aadressid

en: Loading
et: Laadimine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: Defines a file field type.
et: Määrab failivälja tüübi.

en: Rearrange
et: Järjesta

en: empty
et: tühi

en: Packages
et: Pakid

en: Package
et: Pakk

en: Add role
et: Lisa roll

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Country code
et: Riigikood

en: Order #
et: Tellimus nr

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
et: PHP-s puudub GD teek või on see vananenud. Lisateavet probleemi lahendamiseks saab <a href="@url">PHP piltide dokumentatsioonist</a>.

en: GD library
et: GD teek

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
et: Veebiaadress %url ei ole korrektne. Palun sisesta täispikk aadress. Näide: http://www.minuleht.ee/feed.xml.

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: New custom content
et: Uus kohandatud sisu

en: Custom PHP
et: Oma PHP-kood

en: Context
et: Kontekst

en: General form
et: Üldine vorm

en: Node type description
et: Postituse tüübi kirjeldus

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: A list of files attached to the node.
et: Postitusega kaasa pandud failide loend.

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: A form to add a new comment.
et: Uue kommentaari lisamise vorm.

en: Node comments
et: Postituse kommentaarid

en: The comments of the referenced node.
et: Viidatud postituse kommentaarid:

en: !a comments per page
et: !a kommentaari lehel

en: Pager
et: Lehitseja

en: Node content
et: Postituse sisu

en: The content of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: Node form publishing options
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Publishing options on the Node form.
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Node form author information
et: Postituse vormi autori andmed

en: Author information on the Node form.
et: Postituse vormi autori andmed.

en: Node form input format
et: Postituse vormi sisestamise vorming

en: Node form comment settings
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted

en: Comment settings on the Node form.
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted.

en: Node form menu settings
et: Postituse vormi menüü sätted

en: File attachments on the Node form.
et: Kaasapandud failid

en: Node form categories
et: Postituse vormi kategooriad

en: Node type description.
et: Postituse tüübi kirjeldus.

en: Term description.
et: Termini kirjeldus.

en: List of related terms
et: Seonduvate terminite loend

en: The picture of a user.
et: Pilt sellest kasutajast.

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: The profile of a user.
et: Kasutaja profiil.

en: Vocabulary terms
et: Sõnastiku terminid

en: All the terms in a vocabulary.
et: Kõik terminid selles sõnastikus.

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Close window
et: Sulge aken

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Panel
et: Paneel

en: Add a node from your site as content.
et: Lisa saidis olev postitus selle sisuks.

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Edit this view
et: Muuda vaadet

en: begins with
et: algab

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Allow Upscaling
et: Suurendamine lubatud

en: Let scale make images larger than their original size
et: Lubab piltide tegemise originaalmõõtmetest suuremaks

en: Rotation angle
et: Pöördenurk

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
et: Mitu kraadi tuleks pilti pöörata. Positiivne number pöörab päripäeva, negatiivne vastupäeva.

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: The e-mail address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole kehtiv.

en: Account
et: Konto

en: Selection type
et: Valiku liik

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: In moderation
et: Modereerimisel

en: daily
et: kord päevas

en: weekly
et: kord nädalas

en: Stock settings
et: Lao sätted

en: deleted
et: kustutatud

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Only in the category(s)
et: Ainult kategooriates

en: Only of the type(s)
et: Ainult tüüpidest

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: Company name
et: Firmanimi

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Content ID
et: Sisuelemendi ID

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Search returned no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Reports
et: Raportid

en: Link class
et: Lingi klass

en: Report settings
et: Raporti sätted

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: and
et: ja

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
et: Aadress, millele kasutaja tuleks suunata. See aadress võib olla sisemine URL, näiteks node/1234 või väline URL, näiteks http://drupal.org.

en: Display a message to the user
et: Kasutajale teate kuvamine

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: The parent comment.
et: Vanema kommentaar.

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Reply-to link
et: Vastamise link

en: field
et: väli

en: The node the uploaded file is attached to
et: Postitus, millele lisatakse üleslaaditud fail

en: clone
et: kloonimine

en: View settings
et: Kuvamise sätted

en: Week @week
et: @week. nädal

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Delete view
et: Kustuta vaade

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Create @name
et: Loo @name

en: Not checked
et: Pole valitud

en: Remove this action
et: Eemalda see tegevus

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: The taxonomy vocabulary ID
et: Klassifikatsioonisõnastiku ID

en: The taxonomy term ID
et: Klassifikatsioonitermini ID

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: Invalid e-mail address.
et: Sobimatu meiliaadress.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
et: Väljasätetes on lubatud PHP-kood (ohtlik, ole ettevaatlik)

en: Shipping Address:
et: Postiaadress:

en: Order #:
et: Tellimuse nr:

en: Shipping Method:
et: Postitamise viis:

en: Sales per year
et: Müük aastas

en: Products sold
et: Müüdud tooteid

en: Sold
et: Müüdud

en: No products found
et: Tooteid ei leitud

en: Number of orders
et: Tellimuste arv

en: Average order
et: Keskmine tellimus

en: Total @year
et: Kokku @year

en: Sales year
et: Müügiaasta

en: Sales summary
et: Müügi kokkuvõte

en: Sales data
et: Müügi andmed

en: Today, !date
et: Täna, !date

en: Yesterday, !date
et: Eile, !date

en: Shipments
et: Saadetised

en: Package ID
et: Paki ID

en: Shipping type
et: Transpordi meetod

en: Package type
et: Paki tüüp

en: Shipment ID
et: Saadetise ID

en: Tracking number
et: Jälgimiskood

en: Create packages.
et: Jaga pakkideks

en: No shipments have been made for this order.
et: Sellele tellimusele pole veel saadetisi koostatud.

en: Put products into packages to make shipments.
et: Organiseeri tooted pakkidesse, et saadetisi koostada.

en: Payment received
et: Makstud

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: The language the content is in.
et: Keel, milles on kirjutatud see sisu.

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: User account
et: Kasutajakonto

en: File download
et: Faili allalaadimine

en: Order total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Current balance:
et: Hetkesaldo:

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Validator
et: Valideerija

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Subtotal:
et: Vahesumma:

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: Button alignment
et: Nupu joondus

en: You do not have any items in your shopping cart.
et: Sul ei ole ühtegi toodet ostukorvis.

en: Balance:
et: Saldo:

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
et: Kahjuks saab seda toodet lisada ainult ühe.

en: Default cart form
et: Vaikimisi ostukorvi vorm

en: Cart Contents
et: Ostukorvi sisu

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
et: Kuva kliendi ostukorvi sisu.

en: Add Watermark
et: Lisa vesimärgistus

en: Small Packages
et: Väikesed pakid

en: Order @order_id - @sku
et: Tellimus @order_id - @sku

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Balance: @balance
et: Saldo: @balance

en: Select a payment method from the following options.
et: Vali maksemeetod.

en: Method: @payment_method
et: Meetod: @payment_method

en: Order total preview:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Check received
et: Arve vastu võetud

en: Review order
et: Vaata tellimus üle

en: Submit order
et: Kinnita tellimus

en: Payment is pending at PayPal: @reason
et: Makse on ootel PayPal'is, põhjus: @reason

en: Order comments
et: Tellimuse kommentaarid

en: PayPal pending
et: Ootel PayPal'is

en: Calculate shipping cost
et: Transpordikalkulaator

en: Small package
et: Väike pakk

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
et: Transpordikulu kalkuleeritakse automaatselt, kui oled enda aadressi ülal lisanud.

en: Calculate
et: Arvuta

en: Click to calculate shipping
et: Transpordikulu arvutamiseks klõpsa siia

en: Tracking number:
et: Jälgimiskood:

en: Tracking Number:
et: Jälgimiskood:

en: fulfill orders
et: tellimuste täitmine

en: Password field is required.
et: Parool on kohustuslik.

en: Default product SKU: @sku
et: Vaikimisi toote ID: @sku

en: Please select
et: Palun vali

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
et: Tellimuse andmed saadetakse sinu konto meiliaadressile.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
et: <b>E-posti aadress:</b> @email (<a href="!url">muuda</a>)

en: Confirm e-mail address
et: Kinnita e-posti aadress

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: The e-mail address did not match.
et: E-posti aadressid ei klapi.

en: Enter your delivery address and information here.
et: Sisesta siia kauba kättetoimetamise aadress.

en: My delivery information is the same as my billing information.
et: Kaup ja arve lähevad samale aadressile.

en: Enter your billing address and information here.
et: Sisesta siia aadress, kuhu saadetakse arve.

en: My billing information is the same as my delivery information.
et: Arve aadress on sama, kui kauba kättetoimetamise aadress.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
et: Siia võid kirjutada oma erisoovid või küsimused tellimuse kohta.

en: Edit the settings for the shopping cart block.
et: Muuda ostukorvi ploki seadeid.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
et: Vaata/muuda oma ostukorvi sisu või suundu maksma.

en: Click title to display cart contents.
et: Klõpsa pealkirjal, et kuvada ostukorvi sisu.

en: There are no products in your shopping cart.
et: Sinu ostukorv on tühi.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
et: Sinu tellimus on lõpetatud! Tellimuse number on [order-id].

en: Cart contents
et: Ostukorvi sisu

en: Customer information
et: Kliendi andmed

en: Delivery information
et: Kättetoimetamise andmed

en: Continue shopping
et: Jätka ostlemist

en: Minimum order subtotal
et: Minimaalne tellimuse vahesumma

en: Update cart
et: Uuenda ostukorvi

en: Your cart has been updated.
et: Ostukorv on uuendatud.

en: Send e-mail notification on update.
et: Saada e-mail, et teatada uuendusest.

en: New Order at [store-name]
et: Uus tellimus veebipoes "[store-name]"

en: Primary e-mail:
et: Primaarne e-post:

en: Customer number
et: Kliendi number

en: Primary e-mail
et: Primaarne e-post

en: Add product
et: Lisa toode

en: Add an admin comment
et: Lisa kommentaar administraatoritele

en: Add an order comment
et: Lisa tellimuse kommentaar

en: Order settings
et: Tellimise seaded

en: View orders
et: Vaata tellimusi

en: Search orders
et: Otsi tellimusi

en: Search existing orders.
et: Otsi olemasolevaid tellimusi.

en: Select address
et: Valitud aadress

en: <i>No comments left.</i>
et: <i>Ühtegi kommentaari pole.</i>

en: The order ID.
et: Tellimuse nr.

en: The primary e-mail address of the order.
et: Selle tellimuse primaarne e-posti aadress.

en: Ship to
et: Kauba postitamise aadress

en: Bill to
et: Arve saatmise aadress

en: Customer info
et: Kliendi andmed

en: Admin comments
et: Administraatorite kommentaarid

en: Update order
et: Uuenda tellimust

en: Active orders
et: Aktiivsed tellimused

en: All orders
et: Kõik tellimused

en: view all orders
et: kõigi tellimuste vaatamine

en: create orders
et: tellimine

en: edit orders
et: tellimuste muutmine

en: delete orders
et: tellimuste kustutamine

en: Order number:
et: Tellimuse number:

en: Customer:
et: Klient:

en: Products:
et: Tooted:

en: Order comments:
et: Tellimuse kommentaarid:

en: An account has been created for you with the following details:
et: Sinu jaoks loodi konto järgnevate andmetega:

en: Password:
et: Parool:

en: Want to manage your order online?
et: Kas tahad hallata oma tellimust?

en: Purchasing Information:
et: Tellimise teave:

en: E-mail Address:
et: Meiliaadress:

en: Billing Address:
et: Maksja aadress:

en: Billing Phone:
et: Arvesaaja telefon:

en: Shipping Phone:
et: Kaubasaaja telefon:

en: Order Grand Total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Payment Method:
et: Tasumise viis:

en: Order Summary:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Shipping Details:
et: Postitamise andmed:

en: Products Subtotal:
et: Toodete vahesumma:

en: Total for this Order:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Products on order:
et: Tooteid tellimuses:

en: Where can I get help with reviewing my order?
et: Kust leida abi tellimuse kontrollimisel?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
et: Märkus: see e-kiri on automaatne teade. Palume sellele mitte vastata.

en: Thanks again for shopping with us.
et: Täname veelkord ostu eest!

en: View products
et: Vaata tooteid

en: Product fields
et: Toote väljad

en: Default quantity to add to cart
et: Vaikimisi ostukorvi lisatav hulk

en: Weight: !weight
et: Kaal: !weight

en: Sales reports
et: Müügi raportid

en: Store administration
et: Poe haldus

en: View customers
et: Vaata kliente

en: Search customers
et: Otsi klienti

en: Store settings
et: Kaupluse seaded

en: Format settings
et: Vormingu sätted

en: - Show links -
et: - Näita linke -

en: - Hide links -
et: - Peida linke -

en: !country disabled.
et: !country on keelatud.

en: City name
et: Linn

en: Address format
et: Aadressi vorming

en: Dashboard with collapsed submenu links
et: Töölaud kinniste alammenüü linkidega

en: Dashboard with expanded submenu links
et: Töölaud avatud alammenüü linkidega

en: Dashboard with no submenu links
et: Töölaud ilma alammenüüd linkideta

en: Weight format
et: Kaalu formaat

en: Street address 1
et: Tänava nimetus 1

en: translate
et: Tõlgi

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
et: Turvalisuse hoiatus: Ei saa kirjutada .htaccess faili. Palun loo .htaccess fail kataloogi %directory, mis sisaldab järgnevaid ridu: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
et: Faili suurus %filesize ületab kettamahu limiiti %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
et: Pildi mõõtmeid muudeti, et see jääks lubatud mõõtude (%dimensions) piiresse.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga suur. Pildi maksimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga väike. Minimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: Path: !path
et: Asukoht: !path

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Starts with
et: Algab millega

en: Variants
et: Variandid

en: Decimal point
et: komakoht

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: ends with
et: lõpeb

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
et: Postitused moodustavad Drupali lehe peamise sisu.

en: Comments are responses to node content.
et: Kommentaarid on vastused postitusele.

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: Theming information
et: Kujunduse andmed

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Undated
et: Kuupäevata

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Front page feed
et: Esilehe voog

en: All languages
et: Kõik keeled

en: View link
et: Vaatamise link

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: Videos
et: Videod

en: Jurisdiction
et: Õigusruum

en: My order history
et: Minu tellimuste ajalugu

en: Tracking #:
et: Jälgimiskood:

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
et: Valitud pilditöötlusteek %toolkit ei võimalda töödelda korrektselt funktsiooni %function.

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Locale module form.
et: Lokaadi mooduli vorm.

en: Taxonomy module form.
et: Klassifikatsioonimooduli vorm.

en: Default argument
et: Vaikimisi argument

en: SKU:
et: Toote ID:

en: Date year range
et: Kuupäeva aastavahemik

en: Time H:i
et: Kell H:i

en: Trigger
et: Lüliti

en: Action: @title
et: Tegevus: @title

en: Available actions
et: Võimalikud tegevused

en: Action removed.
et: Tegevus eemaldatud.

en: Action added.
et: Tegevus lisatud.

en: Actions saved.
et: Tegevus salvestatud.

en: Condition groups
et: Tingimuste grupid

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
et: JA, kui kõik tingimuste grupid osutuvad TÕESEKS.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
et: VÕI, kui vähemalt üks tingimuste grupp osutub TÕESEKS.

en: Add condition group
et: Lisa tingimuste grupp

en: Conditions group
et: Tingimuste grupp

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
et: JA, kui kõik tingimused osutuvad TÕESEKS.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
et: VÕI, kui vähemalt üks tingimus osutub TÕESEKS.

en: Available conditions
et: Võimalikud tingimused

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: Condition: @title
et: Tingimus: @title

en: Negate this condition.
et: Vastupidise tulemusega tingimus

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
et: Tagastab VALE, kui tingimus osutub TÕESEKS, ja vastupidi.

en: Remove this condition
et: Eemalda see tingimus

en: Condition group added.
et: Tingimuste grupp lisatud.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
et: Tingimuse lisamisel esines viga. Palun proovi uuesti.

en: Condition group removed.
et: Tingimuste grupp kustutatud.

en: %title condition added.
et: %title tingimus lisatud.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
et: Tingimuse kustutamisel esines viga. Palun proovi uuesti.

en: Condition removed.
et: Tingimus kustutatud.

en: Conditions saved.
et: Tingimus salvestatud.

en: Beginning conversion...
et: Teisendamise alustamine...

en: @percentage% converted
et: @percentage% teisendatud

en: Now processing %cfg
et: Hetkel töötlemisel %cfg

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Check the current date
et: Kontrolli praegust kuupäeva.

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
et: Kasutatakse, et kindlal kuupäeval tegevust alustada.

en: Compare a node field value
et: Võrdle postituse välja väärtust.

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui sisuüksuse välja väärtus vastab sisestatud väärtuse tingimusele.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui sisestatud PHP kood osutub tõeseks.

en: Check the user's roles
et: Kontrolli kasutaja rolle

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui kasutaja rollid vastavad sisestatud tingimustele.

en: Payment tracking is enabled.
et: Makse jälgimine on lubatud.

en: Payment tracking is disabled.
et: Makse jälgimine on keelatud.

en: Show/hide shopping cart contents.
et: Näita/varja ostukäru sisu

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
et: Sinu tellimus on peaaegu valmis. Palun kontrolli detaile ja kui kõik on õige, klõpsa nupul sisesta tellimus. Võid kasutada 'Tagasi' nuppu, kui soovid tellimust muuta.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
et[0]: <span class="num-items">@count</span> toode
et[1]: <span class="num-items">@count</span> toodet

en: Product SKU
et: Toote ID

en: Customer number: !user_link
et: Kliendi number: !user_link

en: Pending Expirations
et: Aegumise ootel

en: !country version !version is enabled.
et: !country versioon !version on keelatud.

en: Weight format: @weight
et: Kaalu formaat: @weight

en: Price:
et: Hind:

en: Tax Name
et: Maksu nimetus

en: Total taxable amount
et: Kogu maksustatav summa

en: Total tax collected
et: Kõik kogutud maksud

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
et: * Selle kaubaartikli kohta pole teada  õigusruumi, maksuäära või maksustatavat summat.

en: Customize tax report parameters
et: Maksuraportite parameetrite muutmine

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
et: Nende väärtuste kohendamine ja maksuaruande uuendamine. Pärast uuendamist võib aruande lisada järjehoidjatesse.

en: Sales tax report
et: Maksuaruanne

en: View report on sales tax
et: Maksude aruande kuvamine

en: Tax Report
et: Maksuaruanne

en: View a report about sales tax your customers paid.
et: Aruande kuvamine klientide poolt tasutud maksude kohta.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: No alias
et: Alias puudub

en: No flags
et: Märgendid puuduvad

en: Numeric
et: Numbriline

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Edit link
et: Muutmise link

en: The name of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja nimi.

en: The user ID of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja ID.

en: The email address of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja e-posti aadress.

en: Date field(s)
et: Kuupäevaväljad

en: User timezone
et: Kasutaja ajavöönd

en: Change basic information
et: Muuda peamist teavet

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Create customized lists and queries from your database.
et: Andmebaasist kohandatud nimekirjade ja päringute tegemine.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
et: Viewsi administreerimisliides. Ilma selle moodulita pole võimalik vaateid luua ega muuta.

en: Example table
et: Näidistabel

en: Example content
et: Näidissisu

en: Validator options
et: Valideerija valikud

en: Display all values
et: Kuva kõik väärtused

en: Hide view / Page not found (404)
et: Peida vaade / Lehekülge ei leitud (404)

en: Display empty text
et: Kuvatakse tühja teksti

en: Provide default argument
et: Vaikimisi argumendi edastamine

en: Default argument type
et: Vaikimisi argumendi tüüp

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Add an ellipsis
et: Lisa kolm punkti

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: And
et: Ja

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: Warning! Broken view!
et: Ettevaatust! Katkine vaade!

en: Broken
et: Katkine

en: Install the advanced help module for the getting started
et: Alustamiseks paigalda laiendatud abimoodul

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
et: Ei tea mida teha? Vaata lehte "!getting-started".

en: Displays
et: Kuvatakse

en: These queries were run during view rendering:
et: Renderdamise käigus tehti järgnevad päringud:

en: This display has no path.
et: Sellel kuval pole rada.

en: Query build time
et: Päringu koostamise kestus

en: Query execute time
et: Päringu käivitamise kestus

en: View render time
et: Renderdamise kestus

en: No query was run
et: Ühtegi päringut ei käivitatud

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
et: Eralda argumendid kaldkriipsuga /, nagu URLis.

en: View name
et: Vaate nimi

en: View description
et: Vaate kirjeldus

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
et: Kirjeldus ilmub Viewsi UIs, et sa teaksid, mis vaade see on.

en: View tag
et: Vaate sildid

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
et: Sisesta soovi korral sellele vaatele silte, seda kasutatakse ainult administreerimislehtedel vaate sortimise lihtsustamiseks.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
et: Vaate liik on peamine tabel, millest andmeid hangitakse. Vaate liik määrab, millised argumendid, väljad, sorteerimise kriteeriumid ja filtrid on saadaval, kui vaate liik on valitud, <strong>pole seda võimalik muuta</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
et: Vaate jaoks pead kasutama unikaalset nime.

en: Are you sure you want to revert the view %name?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada vaate %name endise oleku?

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
et: Vaate taastamine kustutab andmebaasis oleva vaate ja taastab esialgse vaikimisi vaate. Kõik sellele vaatele tehtud muudatused lähevad kaotsi ning neid pole võimalik tagasi võtta.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
et: Kas sa oled kindel, et tahad kustutada vaate %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
et: Vaate kustutamist pole võimalik tagasi võtta.

en: The view has been deleted.
et: Vaade on kustutatud.

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Edit view %view
et: Vaate %view muutmine

en: Click on an item to edit that item's details.
et: Klõpsa kirjel, et muuta selle üksikasju.

en: Export this view
et: Ekspordi käesolev vaade

en: Create a copy of this view
et: Loo sellest vaatest koopia

en: View "@display"
et: Kuva "@display"

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Change settings for this style
et: Selle stiili sätete muutmine

en: Add display
et: Lisa kuva

en: Remove display
et: Eemalda kuva

en: View details
et: Vaate ükskikasjad

en: Configure @type
et: Seadista @type

en: Configure @type %item
et: Seadista @type %item

en: Clear Views' cache
et: Vaadete puhvri puhastamine

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Default settings for this view.
et: Selle vaate vaikesätted.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
et: Manused lisatakse teistele vaadetele, et saavutada mitu vaadet ühes.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
et: Vaadet kuvatakse voona, nt RSS voona.

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: HTML List
et: HTML loend

en: Displays rows as an HTML list.
et: Ridu kuvatakse HTML loendis.

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays the default summary as a list.
et: Vaikimisi kokkuvõtte kuvamine loendina.

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Fixed entry
et: Fikseeritud väärtus

en: Will be available to all users.
et: On saadaval kõigile kasutajatele.

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: Time-based
et: Aja järgi

en: Simple time-based caching of data.
et: Andmete lihtne puhverdamine aja järgi.

en: sort criteria
et: sorteerimise alus

en: Sort criterion
et: Lühike kriteerium

en: sort criterion
et: lühike kriteerium

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The text of the comment.
et: Kommentaari tekst.

en: The comment ID of the field
et: Välja kommentaari ID

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Date and time of when the comment was posted.
et: Kommentaari postitamise kuupäev ja kellaaeg.

en: Provide a simple link to delete the comment.
et: Tekitab käepärase lingi kommentaari kustutamiseks.

en: The node the comment is a reply to.
et: Postitus, millele selle kommentaariga vastati.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
et: Kas kommentaarid on lubatud või keelatud sellel postitusel.

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Locale source
et: Lokaadi sõne

en: A source string for translation, in English or the default site language.
et: Tõlkimise lähtesõne, inglise keeles või saidi vaikimisi keeles.

en: The ID of the source string.
et: Lähtesõne ID.

en: The group the translation is in.
et: Grupp, millesse see tõlge kuulub.

en: The full original string.
et: Täielik orginaaltekst.

en: The full translation string.
et: Täielik tõlketekst.

en: The language this translation is in.
et: Keel, millesse see tõlge kuulub.

en: The ID of the parent translation.
et: Vanemtõlke ID.

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Published or admin
et: Avaldatud või vaatab administraator

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
et: Kas see postitus tuleb ülendada esilehele.

en: Provide a simple link to the node.
et: Lihtne link sellele postitusele.

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: Node revision
et: Postituse redaktsioon

en: The log message entered when the revision was created.
et: Sisu loomise Unix kuupäev ja kellaaeg.

en: The date the node revision was created.
et: Postituse loomise Unix kuupäev ja kellaaeg.

en: Input format id
et: Sisestamise vormingu id

en: Revert link
et: Endise taastamise link

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Poll
et: Küsitlus

en: Links from
et: Viitab kohast

en: Other nodes that are linked from the node.
et: Teised postitused, millele viidatakse sellest postitusest.

en: Links to
et: Lingid kohta

en: Other nodes that link to the node.
et: Teised postitused, kust viidatakse sellele postitusele.

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Browser session ID of user that visited page.
et: Lehte külastanud kasutaja brauseri sessiooni kood.

en: Title of page visited.
et: Külastatud lehe pealkiri.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
et: Külastatud lehe sisemine aadress (omane Drupali juurkataloogile.)

en: Referrer URI.
et: Suunaja URI.

en: Hostname of user that visited the page.
et: Lehe külastaja majutaja nimi.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
et: Aeg millisekundites, mille jooksul leht laeti.

en: Timestamp of when the page was visited.
et: Aeg ja kellaaeg mil lehte külastati.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: The ID of the file.
et: Faili ID-number.

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: The path of the file.
et: Faili asukoht.

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: The status of the file.
et: Faili olek.

en: The date the file was uploaded.
et: Kuupäev, mil fail üles laaditi.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
et: Terminid on postituste kategoriseerimiseks.

en: Taxonomy term name.
et: Klassifikatsioonitermini nimi.

en: The term weight field
et: Kategooria raskusväli

en: The description associated with a taxonomy term.
et: Selle klassifikatsioonikirjega seotud kirjeldus.

en: All terms
et: Kõik terminid

en: The parent term of the term.
et: Selle termini vanemtermin.

en: Term synonym
et: Termini sünonüüm

en: Node translation
et: Postituse tõlge

en: Source translation
et: Allika tõlge

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
et: Postituse tõlke olek -- näitab, kas tõlget tuleb uuendada või mitte.

en: Outdated
et: Vananenud

en: upload
et: üleslaadimine

en: The description of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili kirjeldus.

en: Listed
et: Loetelus

en: Has attached files
et: Sellele on kaasa pandud faile

en: The user or author name.
et: Kasutaja või autori nimi.

en: Language of the user
et: Kasutaja keel

en: The user's picture, if allowed.
et: Kasutaja pilt, kui lubatud.

en: The date the user was created.
et: Kasutajakonto loomise kuupäev.

en: The user's last access date.
et: Kasutaja viimase tegevuse kuupäev.

en: The user's last login date.
et: Kasutaja viimase sisselogimise kuupäev.

en: Whether a user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiivne või blokeeritud.

en: The user's signature.
et: Kasutaja allkiri.

en: Roles that a user belongs to.
et: Roll, millesse kasutaja kuulub.

en: Randomize the display order.
et: Näitamise järjekorra muutmine juhuslikuks.

en: View result counter
et: Tulemuste loenduri kuvamine

en: contact
et: kontakt

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: Term name or synonym
et: Termini nimi või sünonüüm

en: Only allow string usernames
et: Lubatud on ainult kasutajanimede sõned

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Unrestricted
et: Pole piiratud

en: PHP argument code
et: PHP-argumendi kood

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: Change the name of this display.
et: Selle kuva nime muutmine

en: Row style
et: Rea stiil

en: Change the row plugin.
et: Ridade plugina muutmine.

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Change whether or not this display will use AJAX.
et: Muuda, kas see kuva kasutab AJAXit või mitte.

en: Change this display's pager setting.
et: Selle kuva lehitseja sätete muutmine.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Specify access control type for this display.
et: Selle kuva ligipääsu tüübi määramine.

en: Specify caching type for this display.
et: Selle kuva puhverdamise tüübi määramine.

en: Exposed form in block
et: Vorm on plokis avaldatud

en: Change this display's !name.
et: Selle kuva !name muutmine.

en: The title of this view
et: Selle vaate pealkiri

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
et: Pealkirja kuvatakse vaatega koos seal, kus pealkirju tavaliselt kuvatakse: s.o lehe pealkirjana, bloki pealkirjana jmt kohtades.

en: Use AJAX when available to load this view
et: Kui saadaval, kasutatakse selle vaate laadimiseks AJAXit

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
et: Kui määratud, kasutatakse selle vaate lehitsemiseks, tabelite sorteerimiseks ja avaldatud filtrite muutmiseks AJAXit. See tähendab, et kogu lehekülge ei laadita uuesti. Seda pole soovitatav kasutada lehekülje peamise sisu jaoks, kuna see takistab saidil sügaval asuvate lehtede linkimist, kuid on väga kasulik külgedel näidatava sisu jaoks.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: The style selected does not utilize fields.
et: Valitud stiil ei kasuta välju.

en: None defined
et: Ühtegi pole määratud

en: New view
et: Uus vaade

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
et: Vaade %name, kuvatakse <strong>@base</strong> tüüki kirjeid.

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
et: <em>@type</em> @base vaade: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
et: Pealkiri: @title

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Allows exporting multiple views at once.
et: Võimaldab mitme vaate korraga eksportimise.

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
et: Kausta %directory õigusi on muudetud, et sinna saaks kirjutada.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
et: Muudatuste ajalugu võimaldab vaadata muudatusi erinevates postituse versioonides.

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Date and time lookup
et: Kuupäeva ja kellaaja leidmine

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: Wipe and rebuild
et: Tühjenda ja regenereeri

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: The file upload failed. %upload
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. %upload

en: URL to file
et: Failile viitav URL

en: Starting upload...
et: Üleslaadimise alustamine...

en: Uploading... (@current of @total)
et: Üleslaadimine... (@current / @total)

en: Allowed Extensions: %ext
et: Lubatud failitüübid: %ext

en: Maximum Filesize: %size
et: Maksimaalne failimaht: %size

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
et: Sinu server suudaks kuvada üleslaadimise edenemist, kuid selleks pole saadaval vajalikke teeke. Soovituslik on paigaldada kas <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress teek</a> (soovitatud) või <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
et: Aktiveeritud (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
et: Üleslaadimise edenemine

en: %name: the value may be no smaller than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: Get a summary of the information about this page.
et: Selle lehe andmete kokkuvõte.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
et: Selle lehe aktiveerimine, et seda saaks sinu süsteemis kasutada.

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Add a new variant to this page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine.

en: Import variant
et: Impordi variant

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine teiselt lehele eksporditud koodist.

en: No variants
et: Variante pole

en: This page has no variants and thus no output of its own.
et: Sellel lehel pole ühtegi varianti, seega pole mingit oma väljundit.

en: Add a new variant
et: Lisa uus variant

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
et: Ligipääsureeglid määravad, kas lehele on ligipääs ning kas lehega seotud menüükirjed on näha.

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
et: Nime, tee ja teiste lehe põhisätete muutmine.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
et: Sellele lehele nähtava menüükirje või saki lisamine.

en: This page is publicly accessible.
et: See leht on kõigile ligipääsetav.

en: Normal menu entry.
et: Tavaline menüükirje.

en: Title: %title.
et: Pealkiri: %title.

en: Menu block: %title.
et: Menüü plokk: %title.

en: The body of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: The date the referenced node was created.
et: Viidatud postituse loomise kuupäev.

en: The title of the referenced node.
et: Viidatud postituse pealkiri.

en: Node last updated date
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev

en: The date the referenced node was last updated.
et: Viidatud postituse uuendamise kuupäev.

en: Node form submit buttons
et: Postituse vormi saatmise nupud

en: Node form url path settings
et: Postituse vormi URL-i sätted

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: This panel will always be selected.
et: See paneel on alati valitud.

en: Selection rule
et: Valiku reegel

en: Format string
et: Vormingu sõne

en: Are you sure you want to remove the format %format?
et: Kas sa oled kindel, et tahad eemaldada vormingu %format?

en: Removed date format %format.
et: Eemaldati kuupäevavorming %format.

en: !type date format
et: !type kuupäeva vorming

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
et: !day-name Pühapäev|Esmaspäev|Teisipäev|Kolmapäev|Neljapäev|Reede|Laupäev

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
et: !day-abbreviation Püh|Esm|Tei|Kol|Nel|Ree|Lau

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
et: !day-abbreviation P|E|T|K|N|R|L

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
et: !day-abbreviation P|E|T|K|N|R|L

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
et: !datetime Aasta|Kuu|Päev|Nädal|Tund|Minut|Sekund|Kogu päev|Kogu päev

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
et: !datetime_plural Aastad|Kuud|Päevad|Nädalad|Tunnid|Minutid|Sekundid

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
et: !date_order Iga|Esimene|Teine|Kolmas|Neljas|Viies

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
et: !date_order |Viimane|Eelviimane|Tagant kolmas|Tagant neljas|Tagant viies

en: !date_nav Prev|Next|Today
et: !date_nav Eelmine|Järgmine|Täna

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
et: !month-name |Jaanuar|Veebruar|Märts|Aprill|Mai|Juuni|Juuli|August|September|Oktoober|November|Detsember

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
et: !month-abbreviation |Jaan|Veeb|Mär|Apr|Mai|Juun|Juul|Aug|Sep|Okt|Nov|Det

en: Add format
et: Lisa vorming

en: Allow users to add additional date formats.
et: Luba kasutajatel täiendavaid kuupäevaformaate lisada.

en: Delete date format
et: Kustuta kuupäevaformaat

en: Allow users to delete a configured date format.
et: Luba kasutajatel seadistatud kuupäevaformaate kustutada.

en: Custom input format
et: Kohandatud sisestuse vorming

en: Display From and To dates
et: Kuvatakse alguse ja lõpu kuupäevi

en: Display From date only
et: Kuvatakse ainult alguse kuupäeva

en: Display To date only
et: Kuvatakse ainult lõpu kuupäeva

en: Display repeat rule
et: Kuvatakse korduse reeglit

en: view date repeats
et: kuupäeva korduste vaatamine

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
et: Vali enda kohalik ajavöönd. Kui kahtled, vali ajavöönd, mis on kõige lähedasem sinu asukohale ning kus suveaega vahetatakse samamoodi. Kogu saidi kuupäevad ja kellaajad kuvatakse selle ajavööndi järgi.

en: Content type name
et: Sisutüübi nimi

en: Creates back/next navigation.
et: Loob edasi/tagasi navigeerimiselemendid.

en: Poll module settings.
et: Küsitlusmooduli seaded.

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: » Add a new content type
et: » Lisa uus sisutüüp

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: - Select a widget -
et: - Vali vidin -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
et: Välja nimetus (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
et: Salvestatavate andmete tüüp.

en: Form element to edit the data.
et: Andmete muutmiseks kasutatav element.

en: - Select an existing field -
et: - Vali olemasolev väli -

en: Field to share
et: Välja nimi

en: Add new field: you need to provide a label.
et: Uue välja lisamine: pead määrama pealkirja.

en: Add new field: you need to provide a field name.
et: Uue välja lisamine: pead andma väljale nime.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name pole sobiv. Nimi tohib koosneda ainult täppideta väiketähtedest, numbritest ja alakriipsudest.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on liiga pikk. Nime pikkuse piirang on 32 märki, sealhulgas eesliide 'field_'.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on juba olemas.

en: Add new field: you need to select a field type.
et: Uue välja lisamine: pead määrama välja liigi.

en: Add new field: you need to select a widget.
et: Uue välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add new field: invalid widget.
et: Uue välja lisamine: sobimatu vidin.

en: Add existing field: you need to provide a label.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead andma väljale sildi.

en: Add existing field: you need to select a field.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead välja valima.

en: Add existing field: you need to select a widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add existing field: invalid widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: sobimatu vidin.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
et: Väli %field on lukus ning seda pole võimalik muuta.

en: %type basic information
et: %type peamised andmed

en: Maximum number of values users can enter for this field.
et: Maksimaalne väärtuste arv, mida saab sellele väljale kanda.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
et: 'Piiramatu' puhul tekitatakse kasutajale 'Lisa veel' nupp, mis võimaldab piiramatul hulgal väärtuste lisamist.

en: %name must be an integer.
et: %name peab olema täisarv.

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: <No value>
et: <Väärtus lisamata>

en: Custom label
et: Kohandatud silt

en: Only numbers are allowed in %field.
et: Väljal %field on lubatud ainult numbrid.

en: New field
et: Uus väli

en: Existing field
et: Olemasolev väli

en: width @width
et: laius @width

en: height @height
et: kõrgus @height

en: upscaling allowed
et: suurendamine lubatud

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
et: juhuslik vahemikus -@degrees&deg ja @degrees&deg

en: No orders available.
et: Pole ühtegi tellimust.

en: Other blocks
et: Muud plokid

en: The unique ID of the comment.
et: Kommentaari unikaalne ID.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
et: Postituse unikaalne ID, millele see kommentaar on lisatud.

en: The name left by the comment author.
et: Kommentaari autori poolt sisestatud nimi.

en: The email address left by the comment author.
et: Kommenteerija lisatud e-posti aadress.

en: The home page URL left by the comment author.
et: Kommenteerija poolt sisestatud kodulehe URL.

en: The formatted content of the comment itself.
et: Kommentaari sisu vormindatud kujul.

en: The number of comments posted on a node.
et: Postitusele lisatud kommentaaride arv.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
et: Postitusele pärast lugeja viimast külastust lisatud kommentaaride arv.

en: The type of the node.
et: Postituse tüüp.

en: The human-readable name of the node type.
et: Postituse tüübi inimloetav nimetus.

en: The language the node is written in.
et: Keel, milles postitus on loodud.

en: The URL of the node.
et: Postituse URL.

en: The slogan of the site.
et: Saidi hüüdlause.

en: The optional 'mission' of the site.
et: Valikuline saidi 'missioon'.

en: The administrative email address for the site.
et: Saidi administraatori e-posti aadress.

en: The URL of the site's front page.
et: Saidi avalehe URL.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku mittekohustuslik kirjeldus.

en: The unique ID of the user account.
et: Kasutajakonto unikaalne ID.

en: The login name of the user account.
et: Kasutajakonto sisselogimisnimi.

en: The email address of the user account.
et: Kasutajakonto e-post.

en: The URL of the account profile page.
et: Konto profiili URL.

en: User contact forms
et: Kasutaja kontaktvormid

en: The unique ID of the content item, or "node".
et: Postituse unikaalne ID või "node".

en: Automatic live preview
et: Automaatselt uuenev eelvaade

en: Order Date:
et: Tellimuse kuupäev:

en: The URL of the account edit page.
et: Konto muutmise lehekülje URL
