Conference Organizing Distribution (6.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (452 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Next
ku: دواتر

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: CCK
ku: کەرەستەی ناوەڕۆک دروستکردن

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: enabled
ku: چالاکە

en: enable
ku: چالاک کردن

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Gross
ku: سەرجەم

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: yes
ku: بەڵێ

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: closed
ku: داخراوە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Age
ku: تەمەن

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Version
ku: وەشان

en: view
ku: پیشاندان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Tag
ku: تاگ

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: default
ku: بنەڕەتی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Required
ku: پێویستە

en: Parent
ku: باوان

en: none
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: The configuration options have been reset to their default values.
ku: هەڵبژرادنەکانی ڕێکخستن گەڕێنرانەوە سەر نرخە بنەڕەتییەکانی خۆیان.

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: results
ku: ئه‌نجامه‌کان

en: search
ku: گەڕان

en: never
ku: هیچ کات

en: Text
ku: دەق

en: read more
ku: درێژە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Statistics
ku: ئامار

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: n/a
ku: نییە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: action
ku: کردار

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: no
ku: نەخێر

en: Node
ku: گرێ

en: Sent email to %recipient
ku: ئیمێل بنێرە بۆ %recipient

en: Unable to send email to %recipient
ku: ئیمێل نەتوانرا بنێررێت بۆ %recipient

en: The subject of the message.
ku: ناونیشانی پەیام.

en: Create
ku: درووستکردن

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Year
ku: ساڵ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Add block
ku: بلۆک زیادبکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Mission
ku: ئامانج

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: You must enter a valid e-mail address.
ku: پێویستە ئیمێلێکی درووست پڕبکەیتەوە.

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Signature
ku: مۆر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Poll choices
ku: هەڵبژرادنەکانی ڕاپرسی

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Vocabulary ID
ku: ID ی وشەگەل

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Mode
ku: جۆر

en: N/A
ku: نییە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Up
ku: سەرەوە

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Month
ku: مانگ

en: System
ku: سیسته‌م

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Send
ku: بینێره‌

en: Code
ku: کۆد

en: Recipient
ku: وەرگر

en: security
ku: پاراستن

en: node
ku: گرێ

en: General
ku: گشتی

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Table
ku: خشتە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: !time ago
ku: !time لەمەوبەر

en: Other
ku: هیتر

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Role
ku: ڕۆل

en: reset
ku: باری سەرەتایی

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Create content
ku: ناوەڕۆک بنووسە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Down
ku: خوارەوە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Order
ku: ڕیز

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: Do not display
ku: پیشان مەدە

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Term description
ku: دەربارەی واژە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Operation
ku: کردار

en: reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: File attachments
ku: لکاندنی پاشکۆ

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: update
ku: نوێبکەوە

en: Full text
ku: دەقی پڕاوپڕ

en: Source
ku: سەرچاوە

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: No users selected.
ku: هیچ بەکارهێنەرێک دەسنیشان ناکراوە.

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە

en: Text field
ku: خانەی دەق

en: Long
ku: درێژ

en: Short
ku: کورت

en: Randomize
ku: تێکەڵوپێکەڵکردن

en: None.
ku: هیچ.

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Greater than
ku: گەورەتر لە

en: Less than
ku: کەمتر لە

en: profile
ku: زانیاریی تایبەت

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Send yourself a copy.
ku: وێنەیەکی بۆ خۆت بنێرە.

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Poll settings
ku: ڕێکخستنی ڕاپرسی

en: open
ku: بیکه‌وه‌

en: Convert
ku: وەرگێڕە

en: Parent term
ku: واژەی باوان

en: Forums
ku: سەکۆکان

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: !date by !username
ku: !date لەلایەن !username

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: current revision
ku: پێداچوونەوەی ئێستا

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: Unformatted
ku: فۆرمات نەکراو

en: Formats
ku: فۆرماتەکان

en: New comments
ku: بۆچوونە نوێکان

en: relationships
ku: پەیوندییەکان

en: <Hidden>
ku: <شارراوە>

en: Delete action
ku: کردار بسڕەوە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: JPEG quality
ku: جۆرایه‌تی JPEG

en: Comment settings
ku: سازکارییەکانی بۆچوون

en: Read only
ku: تەنها خوێندنەوە

en: Contact settings
ku: ڕێکخستنی په‌یوه‌ندی کردن

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: disable
ku: ناچالاک بکە

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ku: هەڵە ڕوویدا لە کاتی بارکردنی پەڕگە. نەتوانرا پەڕگەی بارکراو بگوازرێتەوە.

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Information
ku: زانیاری

en: No content types available.
ku: هیچ جۆرێکی ناوەڕۆک پێناسە نەکراوە.

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Above
ku: سەرەوە

en: Number of values
ku: ژمارەی نرخەکان

en: Default time zone
ku: کات-شوێنی بنەڕەت

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Updating field type %type with module %module.
ku: نوێکردنەوەی جۆری خانەی %type لە ڕێگای مۆدیولی %module.

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Trimmed
ku: داتاشراو

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Save field settings
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیکخستنی خانەکان

en: The update has encountered an error.
ku: نوێکردنەوە هەڵەیەکی بەدیکرد.

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Defines numeric field types.
ku: پێناسەی خانەی ژمارەیی دەکات.

en: Defines simple text field types.
ku: پێناسەی خانەی دەقە ساکارەکان دەکات.

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Read/Write
ku: خوێندنەوە/نووسین

en: file system
ku: سیسته‌می په‌ڕگه‌

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.

en: The directory %directory is not writable
ku: پێڕستی %directory دەسەڵاتی نووسینی نەدراوەتێ.

en: Defines a file field type.
ku: پێناسەی خانەی پەڕگە دەکات.

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: Aggregator
ku: کۆکەرەوە

en: GD library
ku: کتێبخانه‌ی GD

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Book navigation
ku: ڕێدۆزی پەڕتووک

en: Taxonomy vocabulary
ku: وشەگەلی پۆلێن

en: Rotation angle
ku: گۆشەی سووڕاندن

en: Print
ku: چاپکردن

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Account
ku: هەژمار

en: Content ID
ku: ID ی ناوەڕۆک

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Display a message to the user
ku: پیشاندانی پەیامێک بە بەکارهێنەر

en: field
ku: خانە

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: File download
ku: داگرتنی پەڕگە

en: Dates
ku: بەروارەکان

en: %name: illegal value.
ku: %name: نرخی نایاسایی

en: Password field is required.
ku: بۆشایی وشەی نهێنی پێویستە.

en: Confirm password
ku: دووبارە وشەنهێنی

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
ku: ئاگاداری پاراستن: پەڕگەی .htaccess نەتوانرا بنووسرێت. تکایە پەڕگەی .htaccess لەو پێڕستی %directory دا درووستبکە، کە ئەم دێڕانەی تێدایە: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ku: تەنها ئەم جۆرە رێپێدراون بۆ بارکردن  :%files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
ku: پەڕگەی %filesize زیاترە لە قەبارەی رێپێدراو .

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
ku: قەبارەی پەڕگە بریتیە لە %filesize کە ئەمەش لایداوە لە قەبارەی ڕێپێدراو .

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
ku: وێنە ڕێکخرا لەگەڵ زۆررترین دووری رێپێدراو کە %dimensions پیکسلە.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
ku: وێنە زۆر گەورەیە ؛ زۆرترین دووری ڕێپێدراو بریتیە لە %dimensions پیکسل.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
ku: وێنه‌که‌ زۆر بچوکه‌؛ بچوکترین دووری %dimensions پێکسله.‌

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە

en: UTC
ku: کاتی جیهانی

en: Front page feed
ku: ڕاگەیەنەری لاپەڕەی سەرەتا

en: All languages
ku: هه‌موو زمانه‌کان

en: No role
ku: هیچ ڕۆڵێک نییە

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.

en: No fields available.
ku: هیچ خانەیەک نییە.

en: Alias: @alias
ku: نازناو: @alias

en: No alias
ku: نازناو نییە

en: Add comment link
ku: بەستەری بۆچوون زیاد بکە

en: filter
ku: پارزن

en: The title of the comment.
ku: ناونیشانی بۆچوون.

en: Comment count
ku: ژمارەی بۆچوونەکان

en: Comment status
ku: باری بۆچوون

en: The title of the node.
ku: ناونیشانی گرێ.

en: The date the node was posted.
ku: بەرواری بڵاوکردنەوەی گرێ.

en: Poll
ku: ڕاپرسی

en: Total views
ku: سەرجەمی بینین

en: Views today
ku: بینینەکانی ئەمڕۆ

en: Hostname of user that visited the page.
ku: ناوی خانەخوێی ئەو بەکارهێنەرەی سەردانی پەڕەی کردووە،

en: upload
ku: بار بکە

en: Roles that a user belongs to.
ku: ئەو ڕۆڵانەی کە بەکارهێنەر هەیەتی.

en: Null
ku: هیچ

en: contact
ku: پەیوەندی

en: Title: @title
ku: ناونیشان: ‌@title

en: Contact form
ku: فۆرمی پەیوەندی

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
ku: مۆڵەت پێدانی پێڕستی %directory گۆڕدرا بۆ ئەوەی توانای نووسینی هەبێت.

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Translation settings
ku: سازکارییەکانی وەرگێڕان

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Throbber
ku: وێنەی ڕەوشی پرۆگرام

en: The file upload failed. %upload
ku: بارکردنی پەڕگە پەککەوتووبوو. %upload

en: Starting upload...
ku: دەستدەکات بە بارکردن....

en: Uploading... (@current of @total)
ku: باردەکات... (@current لە سەرجەمی @total)

en: Upload progress
ku: ڕێڕەوی بارکردن

en: The name of the site.
ku: ناوی ماڵپەڕ.

en: Format string
ku: ڕیزبەندی فۆرمات

en: Are you sure you want to remove the format %format?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم فۆرماتە؟

en: Removed date format %format.
ku: فۆرماتی بەروار %format سڕایەوە.

en: Add format
ku: زیادکردنی فۆرمات

en: Delete date format
ku: سڕینەوەی فۆرماتی بەروار

en: Allow users to delete a configured date format.
ku: ڕێگابدە بە بکارهێنەران فۆرماتی بەروار بسڕنەوە و ببەن بەڕێوە.

en: Content type name
ku: ناوی جۆری ناوەڕۆک

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: @field_name (Locked)
ku: @field_name (کلیلدراوە)

en: - Select a field type -
ku: - هەڵبژاردنی جۆری خانە -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
ku: ناوی خانە (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
ku: جۆری دراوە بۆ پاشەکەوتکردن،

en: - Select an existing field -
ku: - خانەیەکی هەبوو دەسنیشان بکە -

en: Field to share
ku: خانە بۆ دابەشکردن

en: Add new field: you need to provide a label.
ku: زیادکردنی خانەیەکی نوێ: پێناسی خانە پێویستە.

en: Add new field: you need to provide a field name.
ku: زیادکردنی خانەیەکی نوێ: ناوی خانە پێویستە.

en: Add existing field: you need to provide a label.
ku: زیادکردنی خانەیەکی هەبوو: پێناسی خانە پێویستە.

en: Add existing field: you need to select a field.
ku: زیادکردنی خانەیەکی هەبوو: ناوی خانە پێویستە.

en: Only numbers are allowed in %field.
ku: تەنها ژمارە ڕێگایان پێدراوە لە خانەی %field.

en: width @width
ku: پانی @width

en: height @height
ku: بەرزی @height

en: Other blocks
ku: بلۆکەکانی تر

en: The unique ID of the comment.
ku: ID ی بێهاوتای بۆچوون.

en: The type of the node.
ku: جۆری گرێ.

en: The language the node is written in.
ku: ئەو زمانەی کە گرێی پێ نووسراوە.

en: The slogan of the site.
ku: دروشمی ماڵپەڕ.

en: The unique ID of the user account.
ku: ID ی بێهاوتای هەژماری بەکارهێنەر

en: The login name of the user account.
ku: ناوی تێپەڕبوونی هەژماری بەکارهێنەر.

en: The email address of the user account.
ku: ئیمێلی هەژماری بەکارهێنەر.

en: User contact forms
ku: فۆرمی پەیوەندیی تایبەت بە بەکارهێنەر
