Conference Organizing Distribution (6.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (1412 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enabled
lv: ieslēgts

en: enable
lv: ieslēgt

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: Content
lv: Saturs

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Tēma

en: closed
lv: slēgts

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: izslēgts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Age
lv: Vecums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Log
lv: Žurnāls

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Action
lv: Darbība

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Nav -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi ir saglabāti.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrā

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Tipi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Open
lv: Atvērt

en: Top
lv: Augša

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: view catalog
lv: apskatīt katalogu

en: administer catalog
lv: administrēt katalogu

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi atlikti atpakaļ uz noklusētajām vērtībām.

en: Path
lv: Ceļš

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Reklāma

en: never
lv: nekad

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: style
lv: stils

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: <none>
lv: <neviena>

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: n/a
lv: n/p

en: Upload
lv: Augšuplādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Čeks

en: Files
lv: Faili

en: file
lv: fails

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Node
lv: Mezgls

en: The subject of the message.
lv: Ziņojuma tēma.

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: Optional Title
lv: Brīvizvēles virsraksts

en: Required Title
lv: Virsraksts obligāts

en: No Title
lv: Bez visrsraksta

en: Link Title
lv: Sites virsraksts

en: Default (no target attribute)
lv: Noklusējuma (nav virsraksta atribūta)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Allow the user to choose
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties

en: Additional CSS Class
lv: Papildus CSS klase

en: Not a valid URL.
lv: Nebilstošs URL

en: Titles are required for all links.
lv: Virsraksti ir prasīti visām saitēm

en: Open URL in a New Window
lv: Atvēr URL jaunā Logā

en: term
lv: termins

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Done
lv: Pabeigts

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: CSS class
lv: CSS klase

en: View type
lv: Skata veids

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Mission
lv: Misija

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Recipients
lv: Adresāti

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgot

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: Poll choices
lv: Aptaujas izvēles

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Message text
lv: Uzaicinājuma teksts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka tips

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Average
lv: Vidējais

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Items
lv: Vienumi

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Mediju faili

en: Plain text
lv: Atklāts teksts

en: Caching
lv: Kešošana

en: Card Type
lv: Kartes veids

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Month
lv: Mēnesis

en: Qty
lv: Skaits

en: Price
lv: Cena

en: Customers
lv: Klienti

en: System
lv: Sistēma

en: Customer
lv: Klients

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Send
lv: Sūtīt

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Code
lv: Kods

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payment settings
lv: Maksājumu iestatījumi

en: Payments
lv: Maksājumi

en: print
lv: drukāt

en: quote
lv: citēt

en: Store
lv: Veikals

en: Company
lv: Uzņēmums

en: security
lv: drošība

en: node
lv: mezgls

en: directory
lv: direktorija

en: General
lv: Galvenie

en: Directory
lv: Direktorija

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Method
lv: Veids

en: Europe/Minsk
lv: Eiropa/Minska

en: Europe/Monaco
lv: Eiropa/Monako

en: Europe/Moscow
lv: Eiropa/Maskava

en: Europe/Oslo
lv: Eiropa/Oslo

en: Europe/Paris
lv: Eiropa/Parīze

en: Europe/Prague
lv: Eiropa/Prāga

en: Europe/Riga
lv: Eiropa/Rīga

en: Europe/Rome
lv: Eiropa/Roma

en: Europe/Vienna
lv: Eiropa/Vīne

en: Europe/Zurich
lv: Eiropa/Cīrihe

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: The name of the menu the node belongs to.
lv: Ierakstam atbilstošās izvēlnes nosaukums.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lv: Noklusētais ceļa šablons (attiecas uz visiem satura tipiem, kuriem nav norādīts šablons)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
lv: Izveidot aizstājvārdus visiem ierakstiem, kuriem vēl nav aizstājvārdi.

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: !time ago
lv: !time atpakaļ

en: Other
lv: Cits

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: SKU
lv: Kods

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Role
lv: Loma

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Users
lv: Lietotāji

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: Text processing
lv: Teksta apstrāde

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lv: Maksmālais lauka garums vienībās.  Atstājiet tukšu ja vēlaties bez ierobežojuma.

en: Rows
lv: Rindas

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: <All>
lv: <Visi>

en: As Time Ago
lv: Kā laiku atpakaļ

en: access all views
lv: piekļūt visiem skatiem

en: Tools
lv: Rīki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Summary, sorted ascending
lv: Kopsavilkums, sakārtots augošā secībā

en: Summary, sorted descending
lv: Kopsavilkums, sakārtots dilstošā secībā

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
lv: Teksts ko attēlot skata augšējā daļā. Var saturēt paskaidrojumu, saites vai jebko citu pēc jūsu izvēles. Nav obligāts.

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: administer views
lv: administrēt skatus

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Do not display
lv: Nerādīt

en: Profile
lv: Profils

en: Process
lv: Apstrāde

en: Close
lv: Aizvērt

en: filters
lv: filtri

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbilde

en: Original
lv: Oriģināls

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: State/Province
lv: Novads

en: Fax number
lv: Faksa numurs.

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Logout
lv: Iziet

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Formatting guidelines
lv: Formatēšanas vadlīnijas

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Atstāj tukšu, ja %anonymous.

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Pending
lv: Gaida

en: minute
lv: minūte

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Change
lv: Mainīt

en: English
lv: Angļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Calendar iCal
lv: Kalendāra iCal

en: Clear
lv: Notīrīt

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: update
lv: atjaunot

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: No users selected.
lv: Neviens lietotājs nav izvēlēts.

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: Query
lv: Vaicājums

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: day
lv: diena

en: year
lv: gads

en: hour
lv: stunda

en: timezone
lv: laika josla

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izlvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: is equal to
lv: ir = ar

en: is not equal to
lv: nav = ar

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: None.
lv: Neviens.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: profile
lv: profils

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Select one...
lv: Izvēlieties vienu...

en: Send yourself a copy.
lv: Vēlos saņemt kopiju uz savu e-pastu.

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Production
lv: Darba

en: Confirmation email
lv: Apstiprinājuma e-pasts

en: unavailable
lv: nepieejams

en: Product count
lv: Preču skaits

en: or
lv: vai

en: private
lv: privāts

en: Poll settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: open
lv: atvērts

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Style
lv: Stils

en: Forums
lv: Forumi

en: view revisions
lv: apskatīt revīzijas

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Session
lv: Sesija

en: Track
lv: Sekošana

en: Match
lv: Atbilst

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: Your item(s) have been updated.
lv: Jūsu pasūtījums tika atjaunots.

en: Qty.
lv: Skaits

en: Cart
lv: Grozs

en: Transaction key
lv: Transakcijas atslēga

en: Credit card details
lv: Kredītkartes detaļas

en: Discount
lv: Atlaide

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Product
lv: Prece

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: administer store
lv: administrēt veikalu

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Received
lv: Saņemts

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Products
lv: Preces

en: Product settings
lv: Preču iestatījumi

en: Street address
lv: Adrese

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Total:
lv: Kopā:

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Grams
lv: Grami

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Ounces
lv: Unces

en: Inches
lv: Collas

en: Feet
lv: Pēdas

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: My bookmarks
lv: Manas grāmatzīmes

en: signup
lv: pieteikšanās

en: %type settings
lv: %type iestatījumi

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Unformatted
lv: Bez formāta

en: Formats
lv: Formāti

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Delete action
lv: Izdzēst darbību

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: hour(s)
lv: stunda(s)

en: day(s)
lv: diena(s)

en: week(s)
lv: nedēļa(s)

en: month(s)
lv: mēnesis(ši)

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Contact settings
lv: Kontaktu uzstādījumi

en: cancel
lv: atcelt

en: Processing
lv: Apstrādē

en: disable
lv: izslēgt

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Faila augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu.

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: Percentage (%)
lv: Procenti (%)

en: Alternate text
lv: Alternatīvas teksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Sorry, you need to install flash to see this content.
lv: Atvainojiet, lai redzētu šo saturu tev nepieciešams instalēt flash.

en: Above
lv: Virs

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Default time zone
lv: Noklusētā laika zona

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: simple
lv: vienkārš

en: Added field %label.
lv: Pievienots lauks %label

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Defines simple text field types.
lv: Definē vienkārša teksta lauka tipus.

en: Form
lv: Forma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Permission
lv: Atļauja

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms

en: Global
lv: Globāls

en: file system
lv: failu sistēma

en: Thumbnails
lv: Sīktēli

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lv: Jums jānorāda vismaz viens pozitīvs atslēgvārds ar vismaz @count simboliem.

en: Rate
lv: Novērtēt

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Ubercart - core (optional)
lv: Ubercart - kodols (opcija)

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Comma ,
lv: Komats ,

en: Period .
lv: Punkts .

en: Hyphen -
lv: Domzīme -

en: Colon :
lv: Kols :

en: Plus +
lv: Pluss +

en: Percent %
lv: Procenti %

en: Greater than >
lv: Lielāks par >

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Purchase date
lv: Pirkuma datums

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: year(s)
lv: gads(i)

en: Saved addresses
lv: Saglabātās adreses

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: empty
lv: tukšs

en: Package
lv: Paka

en: Attribute settings
lv: Atribūtu iestatījumi

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: Order #
lv: Pasūtījuma #

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lv: GD bibliotēka priekš PHP nav instalēta vai ir novecojusi. Lūdzu meklē informāciju <a href="@url">PHP attēlu dokumentācijā</a> kā to izlabot.

en: GD library
lv: GD bibliotēka

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Page settings
lv: Lapas uzstādījumi

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: begins with
lv: sākas ar

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Allow Upscaling
lv: Atļaut mērogošanu

en: Let scale make images larger than their original size
lv: Ļaut mērogotājam attēlus veidot lielākus kā to oriģinālais izmērs

en: Rotation angle
lv: Pagriešanas lenķis

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lv: Leņķa izmērs par cik ir jāpagriež attēls. Pozitīvi skaitļi ir pulksteņa rādītāja virzienā, negatīvi skaitļi pret pulksteņa rādītāju.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lv: Nejauši sajaukt pagrieziena leņķi katram attēlam. Iepriekšminētais leņķis tiek izmantots kā maksimums.

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: Registration form
lv: Reģistrācijas forma

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: Account
lv: Konts

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lv: Validācijas kļūda. Ja kļūda atkārtojas, lūdzu, ziņojiet vietnes administratoram.

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Only in the category(s)
lv: Tikai kategorijā(s)

en: Only of the type(s)
lv: Tikai veids(i)

en: Billing information
lv: Apmaksas informācija

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Content ID
lv: Satura ID

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Link class
lv: Saites klase

en: Report settings
lv: Atskaišu iestatījumi

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: Display a message to the user
lv: Parādīt ziņojumu lietotājam

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lv: Notiek jauna pasūtījuma paziņojuma saņemšana pasūtījumam ar numuru !order_id.

en: Author's website
lv: Autora mājas lapa

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Product information
lv: Preces informācija

en: Sell price
lv: Pārdošanas cena

en: Customer purchase price.
lv: Cena, par kādu pārdot klientiem.

en: field
lv: lauks

en: clone
lv: klonēt

en: Delete view
lv: Dzēst skatu

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: View cart
lv: Skatīt grozu

en: Shipping Address:
lv: Piegādes adrese:

en: Order #:
lv: Pasūtījuma #:

en: Shipping Method:
lv: Piegādes veids:

en: Ship
lv: Sūtīt

en: This order has no comments associated with it.
lv: Šim pasūtījumam nav pievienoti komentāri.

en: Product reports
lv: Preču atskaites

en: Yesterday, !date
lv: Vakardien, !date

en: Daily average for @month
lv: Vidēji dienā @month

en: Shipping type
lv: Piegādes veids

en: This order's products have not been organized into packages.
lv: Šī pasūtījuma preces vēl nav sadalītas iepakojumos.

en: Create packages.
lv: Izveidot iepakojumus.

en: Payment received
lv: Maksājums saņemts

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: Current signups
lv: Pašreizējie pieteikumi

en: Signup
lv: Pieteikšanās

en: Signups
lv: Pieteikšanās

en: Signup information
lv: Pieteikšanās informācija

en: Filter by signup status
lv: Filtrēt pēc pieteikšanās statusa

en: Signups closed for %title.
lv: Pieteikšanās slēgta %title.

en: Signups reopened for %title.
lv: Pieteikšanās atkārtoti atvērta %title.

en: Date/Time: !time
lv: Datums/Laiks: !time

en: Signup to !title confirmed.
lv: Pieteikšanās uz !title apstirpināta.

en: Signups for @user
lv: @user pieteikumi

en: Invalid email address entered for signup.
lv: Pieteikumam ievadīta nederīga e-pasta adrese.

en: The email address entered belongs to a registered user.
lv: Ievadītā e-pasta adrese pieder reģistrētam lietotājam.

en: Send confirmation
lv: Nosūtīt apstiprinājumu

en: Reminder email
lv: Atgādinājuma e-pasts

en: SIGNUP INFORMATION
lv: PIETEIKŠANĀS INFORMĀCIJA

en: day | days
lv[0]: diena
lv[1]: dienas

en: sign up for content
lv: pieteikties saturam

en: Signup time
lv: Pieteikšanās laiks

en: Enter
lv: Apstiprināt

en: User !user does not have permission to sign up.
lv: Lietotājam !user nav atļaujas, lai pieteiktos.

en: View signups
lv: Apskatīt pieteikumus

en: Signup confirmation for !node_type: !title
lv: Pieteikšanās apstiprināšana !node_type: !title

en: Username: !name
lv: Lietotājvārds: !name

en: Profile page: !url
lv: Profila lapa: !url

en: E-mail: !email
lv: E-pasts: !email

en: Extra information
lv: Papildus informācija

en: Signup limit reached for !title, signups closed.
lv: Sasniegts pietekšanās limits !title, pieteikšanās slēgta.

en: Signup limit reached.
lv: Sasniegts pieteikšanās limits.

en: Signup limit increased for !title, signups re-opened.
lv: Palielināts pieteikšanās limits !title, pieteikšanās atkārtoti atvērta.

en: Signup limit updated for !title.
lv: Pieteikšanās limits atjaunots !title.

en: Signup limit removed for !title, signups now open.
lv: Pieteikšanās limits noņemts !title, pieteikšanās šobrīd atvērta.

en: Signup limit removed for !title.
lv: Pieteikšanās limits noņemts !title.

en: The email address entered has already been used to sign up for this %node_type.
lv: Ievadītā e-pasta adrese jau ir izmantota, lai pieteiktos %node_type.

en: Message body
lv: Vēstules saturs

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: File download
lv: Failu lejupielāde

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Order total:
lv: Pasūtījuma kopsumma:

en: Vendor account number
lv: Pārdevēja konta numurs

en: Dates
lv: Datumi

en: Maximum resolution for Images
lv: Attēla maksimālā izšķirtspēja

en: Subtotal:
lv: Starpsumma:

en: Base price
lv: Bāzes cena

en: Customer messages
lv: Klientu ziņojumi

en: Button alignment
lv: Pogas novietojums

en: You do not have any items in your shopping cart.
lv: Jūsu pirkumu grozs ir tukšs.

en: Return to order view screen.
lv: Atgriezties pie pasūtījuma ekrāna.

en: Use this terminal to process credit card payments:
lv: Izmantot šo termināli, lai apstrādātu kredītkartes maksājumus:

en: Balance:
lv: Bilance:

en: You must enter a number for the amount.
lv: Jums jānorāda daudzums

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
lv: Nepareizs pasūtijuma ID. Nav iespējams apstrādāt maksājumu.

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Default cart form
lv: Noklusēti pielietotā "groza" forma

en: Cart Contents
lv: "Groza" saturs

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
lv: Parādīt pircēja groza saturu.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
lv: Šis konts ir bloķēts un vairs nevar lejupielādēt failus.

en: Watermark Text
lv: Ūdenszīmes teksts

en: Add Watermark
lv: Pievienot ūdenszīmi

en: Uploaded file is not a valid JPEG
lv: Augšuplādētais faila formāts neatbilst JPEG.

en: Must fill in text
lv: Jāaizpilda teksts

en: Empty Line
lv: Tukša rinda

en: Package order !order_id products.
lv: Iepakot pasūtījuma !order_id preces.

en: Check or Money Order
lv: Čeks vai "Money Order"

en: Pay by mailing a check or money order.
lv: Maksāt pastā ar čeku vai "Money Order"

en: Customer Supplied Package
lv: Klienta nodrošināts iepakojums

en: Small Packages
lv: Sīkpakas

en: Credit card encryption
lv: Maksājumu kartes kriptēšana

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
lv: Šobrīd kredītkaršu dati datubāzē tiek kriptēti.

en: Credit card on a secure server:
lv: Kredītkarte uz droša servera:

en: Credit card/eCheck
lv: Kredītkarte/eČeks

en: Select your payment type:
lv: Izvēlieties maksāšanas veidu:

en: Online check
lv: Tiešsaistes čeks

en: Your 2Checkout vendor account number.
lv: Jūsu 2Checkout pārdevēja konta numurs.

en: Secret word for order verification
lv: Slepenais vārds pasūtījuma apstiprināšanai

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
lv: Slepenais vārds, kas tika ievadīts Tavā 2Checkout konta <i>Noformējuma</i> iestatījumos.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
lv: Ieslēgt demo režīmu, testēšanas nolūkos ļauj apstrādāt neīstus pasūtījumus.

en: Language preference
lv: Izvēlētā valoda

en: Adjust language on 2Checkout pages.
lv: Veikt valodas iestatīšanu 2Checkout lapās.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
lv: Ļauj pircējiem izvēlēties, vai maksāt ar kredītkarti vai ar eČeku.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lv: Rādīt kredītkaršu ikonas blakus maksāšanas metodes nosaukumam.

en: credit card
lv: kredītkarte

en: echeck
lv: eČeks

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
lv: Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts, tiklīdz 2Checkout.com apstiprinās maksājuma darījumu.

en: eCheck
lv: eČeks

en: AIM settings
lv: AIM iestatījumi

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS

en: Order @order_id
lv: Pasūtījums @order_id

en: CVV information
lv: CVV informācija

en: Credit card:
lv: Maksājumu karte:

en: Pay by credit card.
lv: Norēķināties ar maksājumu karti.

en: (Last 4)
lv: (Pēdējie 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lv: Ievadiet kartes īpašnieku, kāds rakstīts uz kartes.

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: The start date you entered is invalid.
lv: Kļūdains izdošanas datums.

en: The credit card you entered has expired.
lv: Maksājumu kartei beidzies derīguma termiņš.

en: The issue number you entered is invalid.
lv: Kļūdains izsniedzēja numurs.

en: You have entered an invalid CVV number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu CVV skaitli.

en: You must enter the issuing bank for that card.
lv: Ievadiet bankas nosaukumu, kas izdevusi karti.

en: Card Owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Issuing Bank
lv: Izdevējbanka

en: Card Type:
lv: Kartes veids:

en: Card Owner:
lv: Kartes īpašnieks:

en: Card Number:
lv: Kartes numurs:

en: Expiration:
lv: Derīgums:

en: Issuing Bank:
lv: Izdevējbanka:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
lv: Nepieciešamas tiesības <b>administrēt kredītkartes</b>, lai mainītu šos iestatījumus.

en: Credit card data security
lv: Kredītkartes datu drošība

en: Card number encryption key filepath
lv: Kartes numura šifrēšanas atslēgas faila ceļš

en: Not configured, see below.
lv: Nav nokonfigurēts, skatīt zemāk.

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss

en: Unit of time
lv: Laika vienība

en: Credit card fields
lv: Kredītkartes lauki

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
lv: Maksātāja informācijai ir jāsakrīt ar maksājumu kartes turētāja informāciju. Pretējā gadījumā maksājuma apstrāde var neizdoties.

en: You have specified a non-existent directory.
lv: Jūs esat norādījuši neeksistējošu katalogu

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
lv: Nav iespējams ierakstīt katalogā, lūdzu pārbaudiet kataloga pieejas tiesības.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
lv: Nav iespējams nolasīt no kataloga, lūdzu pārbaudiet kataloga pieejas tiesības.

en: Credit card encryption key file creation failed. Check your filepath settings and directory permissions.
lv: Neizdevās izveidot kredītkaršu kriptēšanas atslēgas failu. Pārbaudiet faila ceļa iestatījumus un kataloga pieejas tiesības.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
lv: Kredītkaršu kriptēšanas atslēgas fails izveidots. Karšu dati turpmāk tiks kriptēti.

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Start Month
lv: Izdošanas mēnesis

en: Start Year
lv: Izdošanas gads

en: Expiration Month
lv: Derīguma mēnesis

en: Expiration Year
lv: Derīguma gads

en: Issuing bank
lv: Izdevējbanka

en: (if present)
lv: (ja norādīts)

en: Expiration Date:
lv: Derīga līdz:

en: What's the CVV?
lv: Kas ir CVV?

en: Process card
lv: Apstrādāt karti

en: What is the CVV?
lv: Kas ir CVV?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
lv: CVV nozīmē kartes verifikācijas vērtība ("Card Verification Value"). Šis skaitlis tiek izmantots kā drošības iespēja, lai aizsargātu jūsu kredītkarti no krāpšanas. Atrast šo numuru uz kartes ir ļoti viegli. Sekojiet norādēm zemāk.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
lv: CVV atrodas kartes aizmugurē. Tie ir pēdējie trīs skaitļi paraksta lauka labajā pusē.

en: Close this window
lv: Aizvērt logu

en: Charge Amount
lv: Apmaksājamā summa

en: administer credit cards
lv: administrēt kredītkartes

en: view cc details
lv: skatīt kredītkaršu detaļas

en: view cc numbers
lv: skatīt kredītkaršu numurus

en: process credit cards
lv: apstrādāt kredītkartes

en: Payment server
lv: Maksājumu serveris

en: ZIP/Postal code
lv: Pasta kods

en: The credit card type did not pass validation.
lv: Kredītkartes tips netiek pieņemts.

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
lv: !id<br />!decision, Iemesls: !reason

en: Successful transaction.
lv: Pārskaitīšana veiksmīga.

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
lv: Viens vai vairāki lauki pieprasijumā ir tukši vai nepareizi. <br /><b> Iespējamā rīcība:</b> Pārsūtiet pieprasijumu ar pareizu informāciju

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
lv: <b>Kļūda:</b> Vispārīga sistēmas kļūda.<br /><b> Iespējamā rīcība: </b> Pagaidiet dažas minūtes un pārsūtiet pieprasijumu.

en: Continue with checkout to complete payment.
lv: Lai apstiprinātu pirkumu, dodieties uz pasūtījuma apskati.

en: Select a payment method from the following options.
lv: Izvēlieties apmaksas veidu no piedāvātajiem.

en: Paying by
lv: Apmaksas veids

en: Method: @payment_method
lv: Veids: @payment_method

en: Delete payment?
lv: Dzēst maksājumu?

en: Order total preview:
lv: Pasūtījuma summa:

en: Are you sure you want to delete this payment?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst maksājumu?

en: Payment deleted.
lv: Maksājums izdzēsts.

en: Cash on delivery
lv: Pēcapmaksa (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu)

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
lv: Par precēm jānorēķinās pilnībā pie preces saņemšanas.

en: Delivery Date
lv: Piegādes datums

en: Desired delivery date:
lv: Vēlamais piegādes datums:

en: Let customers enter a desired delivery date.
lv: Atļaut pircējam izvēlēties vēlamo piegādes laiku.

en: Enter a desired delivery date:
lv: Ievadiet vēlamo piegādes laiku.

en: Mail to
lv: Nosūtīt

en: Check received
lv: Čeks saņemts

en: Review order
lv: Pārskatīt pasūtījumu

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Complete sale
lv: Pabeigt pārdošanu

en: PayPal cart submission method
lv: PayPal groza apmaksas metode

en: Require customer to provide a shipping address.
lv: Pircējam jānorāda piegādes adrese.

en: Calculate shipping
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: Click to refresh shipping options
lv: Uzklišķiniet, lai atjaunotu piegādes opcijas

en: Order comments
lv: Pasūtījuma komentāri

en: Special instructions or notes regarding your order.
lv: Īpašas vēlmes vai piezīmes par pasūtījumu.

en: Error calculating shipping
lv: Kļūda aprēķinot piegādes izmaksas

en: Shipping rate
lv: Piegādes cena

en: Shipping quote settings
lv: Piegādes cenu iestatījumi

en: Shipping settings
lv: Piegādes iestatījumi

en: Default product pickup address
lv: Noklusētā preču saņemšanas adrese

en: Default product shipping type
lv: Noklusētais preču piegādes tips

en: Order: Product
lv: Pasūtījums: Prece

en: Calculate shipping cost
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: Extra information necessary to ship.
lv: Papildus informācija, kas nepieciešama preču piegādei.

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
lv: Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas automātiski, kad ir ievadīta piegādes adrese un var tikt aprēķinātas pēc pieprasījuma, nospiežot zemāk esošo pogu.

en: Calculate
lv: Aprēķināt

en: Click to calculate shipping
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: You must select a shipping option before continuing.
lv: Jums ir jāizvēlas piegādes metode, lai varētu turpināt.

en: Dimensions:
lv: Izmēri:

en: Delivery Address:
lv: Piegādes adrese:

en: Cost:
lv: Cena:

en: Physical dimensions of the packaged product.
lv: Iepakotas preces izmēri.

en: Units of measurement
lv: Mērvienība

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Password field is required.
lv: Paroles lauks ir obligāts.

en: Display total price
lv: Rādīt kopējo cenu

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
lv: Pasūtījuma informācija tiks nosūtīta uz jūsu lietotāja kontā norādīto e-pasta adresi.

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi šim pasūtījumam, vai <a href="!url">uzklikšķiniet šeit,</a> lai pieslēgtos sistēmai.

en: Confirm e-mail address
lv: Apstiprināt e-pasta adresi

en: Confirm password
lv: Apstiprināt paroli

en: The e-mail address did not match.
lv: E-pasta adreses nesakrīt.

en: Enter your delivery address and information here.
lv: Ievadiet savu piegādes adresi un informāciju.

en: Enter your billing address and information here.
lv: Ievadiet maksātāja adresi un apmaksas informāciju.

en: My billing information is the same as my delivery information.
lv: Izmantot piegādes adresi un informāciju.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
lv: Jautājumi vai komentāri.

en: Customer completes checkout
lv: Klients pabeidz pirkumu

en: Cart settings
lv: Groza iestatījumi

en: Edit the settings for the shopping cart block.
lv: Mainīt pirkumu groza bloka iestatījumus.

en: Checkout settings
lv: Pirkšanas iestatījumi

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
lv: Skatīt/mainīt pirkumu groza saturu vai veikt pasūtījumu.

en: Purchase the items in your shopping cart.
lv: Iegādāties grozā esošās preces.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
lv: Rādīt pirkumu groza ikonu bloka virsrakstā.

en: This name will be displayed when using the default block title.<br />Leaving this blank defaults to the translatable name "Shopping Cart."
lv: Šis uzraksta parādīsies, ja tiek izmantots noklusētais bloka virsraksts.<br/>Ja šo atstāj tukšu, tad virsrakstā būs "Shopping Cart" vai tā tulkojums.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
lv: Paradīt pirkumu groza bloku samazināmu, kas uzklikšķina uz nosaukuma vai bultas.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
lv: Pēc noklusējuma parādīt pirkumu grozu samazinātu.

en: Display small help text in the shopping cart block.
lv: Rādīt īsu palīdzības tekstu pirkumu groza blokā.

en: There are no products in your shopping cart.
lv: Jūsu grozs ir tukšs.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
lv: Jūsu pasūtījums ir pabeigts! Pasūtījuma numurs: [order-id].

en: Cart contents
lv: Groza saturs

en: Customer information
lv: Informācija par klientu

en: Delivery information
lv: Piegādes informācija

en: Allow a customer to put comments on an order.
lv: Atļaut klientam pievienot komentārus pasūtījumam.

en: Continue shopping
lv: Turpināt iepirkties

en: Update cart
lv: Atjaunot groza saturu

en: Your cart has been updated.
lv: Jūsu groza saturs ir izmainīts.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
lv: Klients atcēla pasūtījumu pirkšanas formā.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
lv: <strong>@product-title</strong> pievienots <a href="!url">Jūsu grozam</a>.

en: REQUIRED. Controls the shopping cart for an Ubercart e-commerce site.
lv: NEPIECIEŠAMS. Kontrolē Ubercart e-veikala pirkumu grozu.

en: Cart links settings
lv: Groza saišu iestatījumi

en: Cart links clicks
lv: Klikšķi uz Groza saitēm

en: Creating cart links
lv: Groza saišu veidošana

en: Catalog settings
lv: Kataloga iestatījumi

en: Find orphaned products
lv: Sameklēt nekategorizētās preces

en: More...
lv: Vairāk...

en: All products are currently listed in the catalog.
lv: Šobrīd visi produkti ir katalogā.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
lv: Turiet Ctrl ja vēlaties iezīmēt vairākas kategorijas

en: View file downloads
lv: Apskatīt faila lejupielādes

en: View all file download features on products.
lv: Apskatīt visas faila lejupielādes iespējas precēm

en: View your purchased files.
lv: Apskatīt nopirktos failus

en: File downloads
lv: Faila lejupielādes

en: Click here to view your file downloads.
lv: Spiediet šeit lai apskatītu Jūsu failu lejupielādes

en: File Downloads
lv: Failu lejupielādes

en: The file downloads directory has been set and is working.
lv: Failu lejupielāžu direktorija ir iezīmēta un darbojas

en: Files path
lv: Faila ceļš

en: Download limits
lv: Lejupielāžu limits

en: Delete file(s)
lv: Dzēst failu (s)

en: File options
lv: Faila iespējas

en: Message subject
lv: Vēstules temats

en: The user %username
lv: Lietotājs %username

en: The IP address %ip
lv: IP adrese %ip

en: You have attempted to download an incorrect file URL too many times.
lv: Jūs esat mēģinājis ielādēt nepareizu failu pārak daudz reižu

en: The following URL is not a valid download link.
lv: Sekojošā adrese nav pareiza.

en: export
lv: eksportēt

en: Send e-mail notification on update.
lv: Sūtīt e-pastu pie atjaunināšanas.

en: Your Order at [store-name]
lv: [store-name]: Jūsu pasūtījums

en: Primary e-mail:
lv: Primārais e-pasts:

en: Modify 'Customer info'
lv: Labot 'Klienta info'

en: Customer number
lv: Klienta numurs

en: Primary e-mail
lv: Primārais e-pasts

en: Add an admin comment
lv: Pievienot administratora komentāru

en: Admin comments are only seen by store administrators.
lv: Administratora komentārus redz tikai veikala administrators.

en: Add an order comment
lv: Pievienot pasūtījuma komentāru

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
lv: Pasūtījuma komentārus primāri izmanto, lai komunicētu ar klientu.

en: Unit of measurement
lv: Svara mērvienība

en: Order settings
lv: Pasūtījumu iestatījumi

en: View orders
lv: Apskatīt pasūtījumus

en: Create order
lv: Veidot pasūtījumu

en: Search orders
lv: Meklēt pasūtījumu

en: View your order history.
lv: Apskatīt pasūtījumu vēsturi.

en: View order @order_id.
lv: Apskatīt pasūtījumu @order_id.

en: View order
lv: Apskatīt pasūtījumu

en: Delete order @order_id.
lv: Dzēst pasūtījumu @order_id.

en: Click here to view your order history.
lv: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu pasūtījumu vēsturi.

en: Ship to
lv: Piegādāt uz

en: Bill to
lv: Rēķinu sūtīt uz

en: Customer info
lv: Klienta info

en: Admin comments
lv: Administratora komentāri

en: Update order
lv: Atjaunināt pasūtījumu

en: In checkout
lv: Pirkšanas stadijā

en: Customer settings
lv: Klientu iestatījumi

en: Active orders
lv: Aktīvie pasūtījumi

en: All orders
lv: Visi pasūtījumi

en: View by status
lv: Skatīt pēc statusa

en: Your Order Invoice
lv: Jūsu pasūtījuma pavadzīme

en: Edit order @order_id.
lv: Labot pasūtījumu @order_id.

en: An account has been created for you with the following details:
lv: Ir izveidots lietotāja konts ar sekojošu informāciju:

en: Want to manage your order online?
lv: Vai vēlaties apskatīt savu pasūtījumu tiešsaistē?

en: Purchasing Information:
lv: Pirkuma informācija:

en: E-mail Address:
lv: E-pasta adrese:

en: Billing Address:
lv: Maksātāja adrese:

en: Billing Phone:
lv: Maksātāja telefons:

en: Shipping Phone:
lv: Piegādes telefons:

en: Order Grand Total:
lv: Rēķina kopsumma:

en: Payment Method:
lv: Maksājuma veids:

en: Order Summary:
lv: Pasūtījuma kopsavilkums:

en: Shipping Details:
lv: Piegādes informācija:

en: Products Subtotal:
lv: Summa par precēm:

en: Total for this Order:
lv: Pasūtījuma summa:

en: Products on order:
lv: Preces pasūtījumā:

en: Where can I get help with reviewing my order?
lv: Kur meklēt palīdzību sakarā ar šo pasūtījumu?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
lv: Jūsu ievērībai: šis e-pasts ir automātiski ģenerēts. Lūdzu neatbildiet uz šo e-pastu.

en: Thanks again for shopping with us.
lv: Paldies par pirkumu.

en: View products
lv: Skatīt preces

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
lv: Ievadie produkta aprakstu, ko rādīt produkta lapā.

en: Product SKU/model.
lv: Preces identifikācijas kods/modelis.

en: Product and its derivatives are shippable.
lv: Prece ir piegādājama.

en: Package quantity
lv: Daudzums iepakojumā

en: For a package containing only this product, how many are in it?
lv: Cik šīs preces vienību ir vienā iepakojumā?

en: Default quantity to add to cart
lv: Noklusētais preces daudzums, ko pievienot grozam

en: Leave blank or zero to disable the quantity field in the add to cart form.
lv: Atstājiet lauku tukšu, vai ierakstiet nulli, ja vēlaties izslēgt iespēju šai precei norādīt daudzumu grozā.

en: List position
lv: Vieta sarakstā

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
lv: Ubercart ir automātiski nokonfigurējis preču attēlu atbalstu.

en: Customer reports
lv: Klientu atskaites

en: Sales reports
lv: Darījumu atskaites

en: Store administration
lv: Veikala administrēšana

en: Administer store settings, products, orders, and more.
lv: Veikala konfigurācija, produkti, pasūtījumi...

en: View customers
lv: Skatīt pircējus

en: Search customers
lv: Meklēt pircējus

en: Country settings
lv: Valsts iestatījumi

en: Store settings
lv: Veikala iestatījumi

en: Our store
lv: Mūsu veikals

en: Status messages:
lv: Statusa ziņojumi:

en: - Show links -
lv: - Rādīt saites -

en: View order !order_id.
lv: Apskatīt pasūtījumu !order_id.

en: Customer's first name
lv: Klienta vārds

en: Customer's last name
lv: Klienta uzvārds

en: Store name
lv: Veikala nosaukums

en: Store owner
lv: Veikala īpašnieks

en: Footer message for store pages
lv: Kājenes ziņa veikala lapās

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
lv: <a href="!url">Darbojas pateicoties Ubercart</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
lv: <a href="!url">Drupal e-komercija</a> darbojas ar Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
lv: Darbojas pateicoties Ubercart, <a href="!url">atvērtā koda e-komercijas pakotnei</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
lv: Darbojas pateicoties Ubercart, <a href="!url">bezmaksas e-veikala programmatūrai</a>.

en: Currency format
lv: Valūtas formāts

en: Current format
lv: Patreizējais formāts

en: Currency Sign
lv: Valūtas zīme

en: Display currency sign after amount.
lv: Parādīt valutas zīmi pēc summas.

en: Thousands Marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Decimal Marker
lv: Decimālais atdalītājs

en: Number of decimal places
lv: Decimālo vietu skaits

en: Weight format
lv: Svara formāts

en: Length format
lv: Garuma formāts

en: Street address 1
lv: Adrese 1

en: Street address 2
lv: Adrese 2

en: Initials
lv: Iniciāļi

en: No countries found.
lv: Nav valstis.

en: 01 - January
lv: 01 - janvāris

en: 02 - February
lv: 02 - februāris

en: 03 - March
lv: 03 - marts

en: 04 - April
lv: 04 - aprīlis

en: 05 - May
lv: 05 - maijs

en: 06 - June
lv: 06 - jūnijs

en: 07 - July
lv: 07 - jūlijs

en: 08 - August
lv: 08 - augusts

en: 09 - September
lv: 09 - septembris

en: 10 - October
lv: 10 - oktobris

en: 11 - November
lv: 11 - novembris

en: 12 - December
lv: 12 - decembris

en: view customers
lv: skatīt klientus

en: view store reports
lv: skatīt veikala atskaites

en: Delete tax rule
lv: Dzēst nodokļu likumu

en: Removed %title.
lv: Izdzēsts %title.

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
lv: Nodokļu likme ir procentuāla vai decimāla. Piemēri: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
lv: Pievieno atzīmēto rindu vienību tipus summai pirms nodokļu piemērošanas.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lv: Drošības brīdinājums. Nevar ierakstīt .htaccess failu. Lūdzu, izveidojiet Jūsu direktorijā  %directory  .htaccess failu, kas satur sekojošas rindas: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar sekojošiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz diska kvotu %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lv: Attēls tika pārveidots tā, lai tā izmērs atbilstu iepriekš noteiktajam maksimālajam izmēram (%dimensions pikseļi).

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk liels, maksimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk mazs, minimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Analyze
lv: Analizēt

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: ends with
lv: beidzas ar

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: turn off
lv: izslēgt

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Replies to my comment
lv: Atbildes uz manu komentāriem

en: Notify me when new comments are posted
lv: Informēt mani kad pievienots jauns komentārs

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lv: Mezgli ir Drupal'a vietnes galvenais saturs.

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
lv: Slikta zīme. Šķiet, ka tu esi sekojis nepareizai saitei.

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Default image
lv: Noklusētais attēls

en: Use default image
lv: Izmantot noklusēto attēlu

en: Choose a image that will be used as default.
lv: Izvēlieties attēlu kas tiks lietots pēc noklusējuma.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
lv: Maksimāli atļautais attēla izmērs izteikts kā PLATUMSxAUGSTUMS (piemēram 640x480). Iestatiet 0 priekš bez ierobežojuma. Ja lielāks attēls ir augšuplādēts, tas tiek samazināts uz šādu izmēru.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: All languages
lv: Visas valodas

en: No role
lv: Nav lomas

en: Next step
lv: Nākamais solis

en: My order history
lv: Mani iepriekšējie pasūtījumi

en: Delete link
lv: Dzēst saiti

en: The file could not be uploaded.
lv: Fails nevar tikt augšupielādēts

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lv: Izvēlētā attēlu apstrādes rīkkopa '%toolkit' nevar korekti apstrādāt  funkciju '%function'.

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Check the user's roles
lv: Pārbaudīt lietotājam norādītās lomas

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
lv: Atgriež TRUE, ja lietotājam norādītās lomas atbilst prasītajam.

en: Comparison
lv: Salīdzinājums

en: Only
lv: Tikai tad

en: Example: "The current date is before the date below."
lv: Piemērs: "Pašreizējais datums ir tālāk nākotnē nekā zemāk norādītais datums."

en: Simple comparison
lv: Vienkāršs salīdzinājums

en: is greater than
lv: ir > par

en: is less than
lv: ir < par

en: is greater than or equal to
lv: ir > vai = ar

en: is less than or equal to
lv: ir < vai = ar

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: Comparison value
lv: Salīdzinājuma vērtība

en: No variables available.
lv: Nav mainīgo.

en: Available PHP variables
lv: Pieejami PHP mainīgie

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
lv: Pirms pasūtījuma veikšanas vēlreiz pārbaudiet vai norādītā informācija ir pareiza. Ja nepieciešams, noklikšķinot uz pogas "Atpkaļ" Jūs varat veikt labojumus.

en: Price:
lv: Cena:

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Image Thumbnail
lv: Attēla sīktēls

en: See video
lv: Skatīties video

en: To embed this video on your own site, simply copy and paste the html code from this text area.
lv: Lai ievietotu video savā vietnē, vienkārši nokopē un ielīmē html kodu no šī teksta lauka.

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Allow content from %provider
lv: Atļaut saturu no %provider

en: You have specified an invalid media URL or embed code.
lv: Tu esi norādījis nederīgu mēdija URL vai iegulto kodu.

en: Providers Supported
lv: Atļautie pakalpojumu sniedzēji

en: Enter the URL or Embed Code here. The embedded third party content will be parsed and displayed appropriately from this.
lv: Ievadi šeit URL vai iegulto kodu. Iegultais trešās puses saturs tiks no tā parsēts un attēlots.

en: The following services are provided: !urls
lv: Atļauti sekojoši pakalpojumu sniedzēji: !urls

en: Embedded Custom Thumbnails
lv: Iegultais pielāgotais sīktēls

en: Allow custom thumbnails for this field
lv: Atļaut šim laukam pielāgotos sīktēlus

en: @field custom thumbnail
lv: @field individuālais sīktēls

en: If a new custom thumbnail is chosen, the current custom thumbnail will be replaced upon submitting the form.
lv: Izvēloties citu individuālo attēlu, esošais individuālais attēls tiks aizstāts pēc fomas saglabāšanas.

en: The thumbnail was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels
lv: Sīktēls tika samazināts, lai atbilstu maksimāli pieļaujamajai izšķirtspējai  %resolution pikseļi

en: Full Size Image
lv: Pilna izmēra attēls

en: Preview Size Image
lv: Priekšskatījuma izmēra attēls

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: User timezone
lv: lietotāja laika zona

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Convert view
lv: Konvertēt skatu

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Example table
lv: Tabulas piemērs

en: Example content
lv: Satura piemērs

en: Example node
lv: Piemēra mezgls

en: Plain text field
lv: Vienkāršs teksta lauks

en: Just a plain text field.
lv: Tikai vienkāršs teksta lauks.

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites adrese

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites drupal iekšējais ceļš vai absolūtā adrese (URL). Var izmantot skata datus izmantojot zemāk norādītos "Aizstāšanas šablonus"

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
lv: "ALT" teksts, kuru vairums pārlūkprogrammu attēlo kā padomu kad kurors tiek novietots uz saites.

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Datnes izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts kilobaitos (KB) vai megabaitos (MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja iezīmēts, "jā" tiks attēlots jā "nē"

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek <a href="@modules">iespējots "advanced help" modulis</a>, Skatu modulis sniegs detalizētāku palīdzību. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek uzstādīts "advanced help" modulis no !href, Skatu modulis piedāvās vairāk detalizētas palīdzības. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu</a>

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
lv: Nav skaidrs, ko darīt? Apskati  lapu "!getting-started".

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šādi vaicājumi tika veikti, renderējot skata attēlojumu:

en: This display has no path.
lv: Šim skatam nav norādīta adrese

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: Edit view %view
lv: Rediģēt skatu %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
lv: Jūs importējat skatu, kurš izveidots 1. skatu versijā. Iespējams, būs nepieciešams izlabot dažus parametrus, lai tas korekti strādātu 2. versijā.

en: Export this view
lv: Eksportēt šo skatu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: &nbsp; Style: !style
lv: &nbsp; Stils: !style

en: Add display
lv: Pievienot attēlojumu

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: filter
lv: filtrs

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Poll
lv: Aptauja

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: All terms
lv: Visi termini

en: Outdated
lv: Novecojis

en: upload
lv: augšuplādēt

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: contact
lv: kontakts

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title

en: ‹‹
lv: "

en: ››
lv: "

en: - All -
lv: - Visi -

en: jQuery UI
lv: JQuey Lietotāja Interfeiss LI

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
lv: Atbalsta jQuery LI spraudni citos Drupal moduļos.

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lv: Pieejas atļaujas direktorijai %directory izmainītas, padarot to rakstāmu.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lv: Revīzijas ļauj sekot atšķirībām starp viena ieraksta vairākām versijām.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: The selected file %name could not be saved.
lv: Izvēlētais fails  %name nevar tikt saglabāts.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: The file upload failed. %upload
lv: Faila augšupielāde neizdevās. %upload

en: Starting upload...
lv: Tiek sākta augšupielāde

en: Uploading... (@current of @total)
lv: Augšupielādē... (@current no @total)

en: Allowed Extensions: %ext
lv: Pieļautie faila paplašinājumi: %ext

en: Upload progress
lv: Augšupielādes progress

en: Styles
lv: Stili

en: available
lv: pieejams

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: !user signup for '!title'
lv: !user pieteicies uz '!title'

en: Canceled signup @signup_id.
lv: Pieteikšanās atcelta @signup_id.

en: User %user_name does not exist.
lv: Lietotājs %user_name neeksistē.

en: Updated the e-mail address in your profile to %new_address.
lv: Atjaunot e-pasta adresi tavā profilā uz %new_address.

en: Status: Open/Closed
lv: Statuss: Atvērts/Slēgts

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
lv: !day-name Svētdiena|Pirmdiena|Otrdiena|Trešdiena|Ceturtdiena|Piektdiena|Sestdiena

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
lv: !day-abbreviation S|P|O|T|C|P|S

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
lv: !datetime Gads|Mēnesis|Diena|Nedēļa|Stunda|Minūte|Sekunde|Visa diena|Visa diena

en: !date_nav Prev|Next|Today
lv: !date_nav Iepriekš|Turpmāk|Šodien

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
lv: !month-name |Janvāris|Februāris|Marts|Aprīlis|Maijs|Jūnijs|Jūlijs|Augusts|Septembris|Oktobris|Novembris|Decembris

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
lv: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|Mai|Jun|Jul|Aug|Sep|Okt|Nov|Dec

en: Add format
lv: Pievienot formātu

en: Allow users to add additional date formats.
lv: Ļaut lietotājiem pievienot papildus datuma formātus.

en: Configure date formats for each locale
lv: Iestatīt datumu formātus katram lokālam

en: Content type name
lv: Nosaukums satura veidam

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lv: Lauka mašīnvārds (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lv: Datu saglabāšanas lauka tips.

en: Form element to edit the data.
lv: Formas elements, lai rediģētu datus.

en: - Select an existing field -
lv: - Izvēlieties esošu lauku -

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lv: Pievienot jaunu lauku: lauka nosaukums %field_name jau eksistē.

en: Add new field: you need to select a field type.
lv: Pievienot jaunu lauku: ir nepieciešams izvēlēties lauka tipu.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: See audio
lv: Skatīt audio

en: Custom thumbnail
lv: Pielāgotais sīktēls

en: New upload
lv: Jauna augšupielāde

en: Thumbnail upload (%filename) was unsuccessful.
lv: Neveiksmīga sīktēla augšupielāde (%filename).

en: Thumbnail error. Could not copy provider thumbnail.
lv: Sīktēla kļūda. Nav iespējams nokopēt pakalpojuma sniedzēja sīktēlu.

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
lv: Šeit var apskatīt visus pircējus, kuri veikuši pasūtījumus.

en: width @width
lv: platums @width

en: height @height
lv: augtsums @height

en: upscaling allowed
lv: palielināšana atļauta

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lv: nejauši starp -@degrees&grādiem un @degrees&grādiem

en: @degrees&deg
lv: @degrees&grādi

en: No orders available.
lv: Neviens pasūtījums nav atrasts.

en: Signups: Administer
lv: Pieteikšanās: Administrēt

en:  - Provider
lv:  - Pakalpojumu sniedzējs

en: Duration (mm:ss)
lv: Ilgums (mm:ss)

en: Duration (seconds)
lv: Ilgums (sekundes)

en: Provider name
lv: Pakalpojuma sniedzēja nosaukums

en: styles
lv: stili

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja nav vērtību

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: The file you uploaded was not recognized as an image. Please upload a different image type.
lv: Augšupielādētais fails netika atpazīts kā attēls. Lūdzu augšupielādē citu attēlu.

en: There was an error uploading your file.
lv: Kļūda faila augšupielādes laikā.

en: Other blocks
lv: Citi bloki

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lv: Izvēlēto failu %filename nav iespējams augšupielādēt. Tikkai faili ar sekojošiem paplašiinājumiem ir atļauti: %extensions

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: If possible, a remote thumbnail will be downloaded on the next save.
lv: Ja iespējams, attālinātais sīktēls tiks lejupielādēts nākamās saglabāšanas laikā.

en: Alternatively, you may specify a custom thumbnail in this field.
lv: Alternatīvi, šajā laukā tu vari izvēlēties pielāgotu sīktēlu.

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: New type:
lv: Jauns tips:

en: The <a href="@jqueryui">jQuery UI</a> plugin is missing. <a href="@download">Download</a> and extract it to your <em>jquery_ui</em> module directory.
lv: <a href="@jqueryui">jQuery LI</a> spraudins nav atrodams. <a href="@download">Lejupielādējiet</a>un izpleteit to  attiecīgā <em>jquery_ui</em> moduļa direktorijā.

en:  - Status
lv:  - Statuss

en: Could not connect to @provider to request XML: HTTP error @error.
lv: Nav iespējams pieslēgties @provider, lai pieprasītu XML: HTTP kļūda @error.

en: Could not connect to @provider: HTTP error @error.
lv: Nav iespējams pieslēgties @provider: HTTP kļūda @error.

en: Attempted to load obsolete provider: %provider at @file.
lv: Mēģināja ielādēt novecojušu pakalpojumu sniedzēju: %provider  @file.

en: Link to Image
lv: Saite uz attēlu

en: You have no third party media providers enabled. You will need to install additional modules for these; see the !emfield module page for a listing of available modules.
lv: Tev nav iespējoti trešās puses mēdiju pakalpojumu sniedzēji. Tev nepieciešams instalēt papildus moduļus; skatīt !emfield moduļa lapu, lai uzzinātu pieejamo moduļus.

en: Providers enabled
lv: Iespējotie pakalpojumu sniedzēji

en: Delete the Video
lv: Dzēst video

en: Checking this field will delete the video.
lv: Šī lauka atzīmēšana dzēsīs video.
