Conference Organizing Distribution (6.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (4711 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: select
lt: pasirinkti

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: enabled
lt: Įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Gross
lt: Bruto

en: content
lt: turinys

en: Development
lt: Kūrimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: closed
lt: uždaryta

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Age
lt: Amžius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Audience
lt: Auditorija

en: Log
lt: Įrašas

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Cost
lt: Savikaina

en: Quantity
lt: Kiekis

en: On
lt: Įjungta

en: Purchased
lt: Įsigyta

en: error
lt: klaida

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: content top
lt: turinio viršus

en: content bottom
lt: turinio apačia

en: header
lt: antraštė

en: Label
lt: Žymė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Preset Name
lt: Parinkties Pavadinimas

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Catalog
lt: Katalogas

en: view catalog
lt: peržiūrėti katalogą

en: administer catalog
lt: administruoti katalogą

en: Time
lt: Laikas

en: week
lt: savaitė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: hidden
lt: paslėptas

en: Path
lt: Kelias

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Manage
lt: Valdyti

en: Region
lt: Sritis

en: link
lt: nuoroda

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Teaser
lt: Įžanga

en: never
lt: niekada

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Paths
lt: Keliai

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: no
lt: ne

en: Node
lt: Mazgas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: All
lt: Visi

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: View type
lt: Vaizdo tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Three column 25/50/25
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Middle column
lt: Vidurinis stulpelis

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Three column 25/50/25 stacked
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Bottom
lt: Apačia

en: Three column 33/34/33
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Two column
lt: Du stulpeliai

en: Two column stacked
lt: Du stulpeliai

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count[2] valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count[2] dienų

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Mission
lt: Misija

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Added
lt: Pridėta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Submit changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: To
lt: Kam

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Poll choices
lt: Apklausos pasirinkimai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File MIME type
lt: Failo MIME tipas

en: Node revision ID
lt: Mazgo versijos ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: User role
lt: Narių rolės

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Content field
lt: Turinio laukelis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Average
lt: Vidutinis

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Add condition
lt: Pridėti sąlygą

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: N/A
lt: N/D

en: Items
lt: Elementai

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Up
lt: Viršun

en: Performance
lt: Veikimas

en: 1 attachment | @count attachments
lt[0]: @count prisegtukas
lt[1]: @count prisegtukai
lt[2]: @count[2] prisegtukų

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Button background color
lt: Mygtuko fono spalva

en: Sale
lt: Pardavimas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Card Type
lt: Kortelės tipas

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Month
lt: Mėnesis

en: Add line
lt: Pridėti linija

en: Qty
lt: Vnt

en: Price
lt: Kaina

en: Customers
lt: Klientai

en: System
lt: Sistema

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Send
lt: Siųsti

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Code
lt: Kodas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Stock
lt: Atsargos

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment settings
lt: Mokėjimų nuostatos

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: quote
lt: kaina

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Company
lt: Įmonė

en: security
lt: saugumas

en: node
lt: mazgas

en: directory
lt: katalogas

en: General
lt: Bendras

en: Directory
lt: Katalogas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Method
lt: Būdas

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Namibia
lt: Namibija

en: Israel
lt: Izraelis

en: New Zealand
lt: Naujoji zelandija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Chile
lt: Čilė

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Libya
lt: Libija

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Turkey
lt: Turkija

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: The name of the menu the node belongs to.
lt: Meniu, kuriam priklauso šis mazgas, pavadinimas.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikomas visiems mazgams jei jų modelis nenurodytas)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
lt: Generuoja pervadinimus egzistuojantiems mazgams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
lt: Generuojami pervadinimai visiems egzistuojamiems forumams ir forumo konteineriams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Bulk update of forums and forum containers completed, one alias generated. | Bulk update of forums and forum containers completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems egzistuojantiems nariams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems tinklaraščio puslapiams kurie neturi pervadinimo.

en: Pattern for user-tracker page paths
lt: Modelis nario seklio keliui

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus komponento teksto ilgis kelyje (pvz.: [title]). Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
lt: Ką pathauto turėtų daryti kai atnaujinamas egzistuojantis turinys kuris jau turi pervadinimą?

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: administer pathauto
lt: adminstruoti pathauto

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Role
lt: rolė

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Destination
lt: Paskirtis

en: reset
lt: atstatyti

en: Class
lt: Klasė

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Exists
lt: Esantys

en: Button
lt: Mygtukas

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Filtered text (user selects input format)
lt: Filtruotas tekstas (narys pasirenką įvesties formatą)

en: Text processing
lt: Teksto apdorojimas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lt: Maksimalus laukelio ilgis simboliais. Palikite tuščia jei neribosite.

en: Rows
lt: Eilutės

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Checkout
lt: Pirkti

en: description
lt: aprašymas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: <All>
lt: -Visi-

en: As Time Ago
lt: Kaip Prieš

en: access all views
lt: pasiekti visus vaizdus

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
lt: Views yra pritaikomas turinio sąrašas jūsų svetainėje; jie gali būt pritaikomi ir suteikia jums galimybe nustatyti kiek ir kaip turinys rodomas.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Summary, sorted ascending
lt: Santrauka, rikiuojama didėjančiai

en: Summary, sorted descending
lt: Santrauka, rikiuojama mažėjančiai

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Užsakymas

en: administer views
lt: administruoti vaizdus

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Position
lt: Padėtis

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Profile
lt: Profilis

en: Process
lt: Procesas

en: Close
lt: Uždaryti

en: filters
lt: filtrai

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Original
lt: Orginalas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Fax number
lt: Fakso numeris

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Germany
lt: Vokietija

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Labels
lt: Žymės

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigua ir Barbuda

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bouvet Island
lt: Bouvet sala

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: China
lt: Kinija

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Keelingo) salos

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Comoros
lt: Komorai

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: Denmark
lt: Danija

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: El Salvador
lt: El Salvadoras

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Herdo ir Makdonaldo salos

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Iceland
lt: Islandija

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Italy
lt: Italija

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Latvia
lt: Latvija

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Mexico
lt: Meksika

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niujė

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Norway
lt: Norvegija

en: Oman
lt: Omanas

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Papua New Guinea
lt: Papua ir Naujoji Gvinėja

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Romania
lt: Rumunija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Seychelles
lt: Šeišeliai

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovenija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžija ir Pietų Sandvičo salos

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardas ir Jan Mayenas

en: Swaziland
lt: Svazilandas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Togo
lt: Togas

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

en: Turks and Caicos Islands
lt: Turkso ir Caicoso salos

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: United States Minor Outlying Islands
lt: Jungtinių Valstijų mažosios aplinkinės salos

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Wallis and Futuna
lt: Volis ir Futūna

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Formatting guidelines
lt: Formatavimo taisyklės

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Jei paliksite tuščią - bus naudojamas formos pateikimo laikas.

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Pending
lt: Laukiama

en: normal
lt: normalus

en: minute
lt: Minutės

en: minutes
lt: minutės

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: block
lt: blokas

en: Product title
lt: Prekės pavadinimo

en: List price
lt: Sąrašo kaina

en: English
lt: Anglų

en: Messages
lt: Žinutės

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: Calendar iCal
lt: iCal kalendorius

en: Clear
lt: Išvalyti

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: update
lt: atnaujinti

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Source
lt: Šaltinis

en: published
lt: paskelbtas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: unlimited
lt: neribotas

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
lt: Naudokite [token] sintakse jei norite įterpti šablono pakeitimą.

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Features
lt: Savybės

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Middle
lt: Viduryje

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: day
lt: diena

en: year
lt: metai

en: hour
lt: valanda

en: timezone
lt: laiko juostos

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: Site default
lt: Svetainės numatytasis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: is equal to
lt: yra lygu

en: is not equal to
lt: nelygu

en: To date
lt: Data iki

en: From date
lt: Data nuo

en: Posts
lt: Įrašai

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: None.
lt: Joks.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Execute custom PHP code
lt: Vykdyti savitą PHP kodą

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: profile
lt: profilis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Select one...
lt: Pasirinkite vieną...

en: Date formats
lt: Datos formatai

en: Send yourself a copy.
lt: Atsiųsti kopiją sau.

en: Create new account
lt: Registracija

en: Production
lt: Produkcija

en: White
lt: Baltas

en: Shipping method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Tax rate
lt: Mokesčio tarifas

en: Last run !time ago
lt: Paskutinis paleidimas prieš !time

en: Product count
lt: Prekių skaičius

en: Enabled filters
lt: Įjungti filtrai

en: or
lt: arba

en: Poll settings
lt: Apklausos nuostatos

en: open
lt: atvira

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Style
lt: Stilius

en: Forums
lt: Forumai

en: Delete package
lt: Pašalinti pakuotę

en: view revisions
lt: žiūrėti versijas

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Show diff
lt: Rodyti skirtumus

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: next diff >
lt: kitas skirtumas >

en: < previous diff
lt: < ankstesnis skirtumas

en: Current revision:
lt: Dabartinė versija:

en: Revision of !new_date:
lt: !new_date versija:

en: Changes to %name
lt: %name pakeitimai

en: No visible changes
lt: Nėra matomų pakeitimų

en: Show %preview_changes button on node edit form
lt: Rodyti %preview_changes mygtuką mazgo redagavimo formoje

en: Session
lt: Sesija

en: Track
lt: Sekti

en: Match
lt: Sutampa

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Search options
lt: Paieškos pasirinkimai

en: options
lt: Pasirinkimai

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Your item(s) have been updated.
lt: Elementas (-ai) atnaujintas.

en: Qty.
lt: Vnt.

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Transaction key
lt: Sandorio raktas

en: Credit card details
lt: Kredito kortelės duomenys

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Day(s)
lt: Diena

en: Week(s)
lt: Svaitė

en: Year(s)
lt: Metai

en: Order history
lt: Užsakymų istorija

en: Product
lt: Prekė

en: Flexible
lt: Lankstus

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: administer store
lt: valdyti parduotuvę

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Ship to:
lt: Siųsti į:

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Balance
lt: Balansas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Received
lt: Gauta

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Payment details
lt: Mokėjimo informacija

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Products
lt: Prekės

en: administer products
lt: tvarkyti prekes

en: Product settings
lt: Prekės nuostatos

en: Street address
lt: Adresas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Transaction ID:
lt: Sanderio ID:

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: Sao Tome and Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos Pietinės ir Antarkties teritorijos

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: Pounds
lt: Svarai

en: Grams
lt: Gramai

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Inches
lt: Coliai

en: Feet
lt: Pėdos

en: Guernsey
lt: Gernsis

en: Jersey
lt: Džersis

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Print invoice
lt: Atspausdinti sąskaita

en: Line %lineno
lt: %lineno eilutė

en: User name
lt: Nario vardas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: %type settings
lt: %type nuostatos

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: edit
lt: redaguoti

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Path to the "convert" binary
lt: Kelias iki "convert" dvejetainio

en: Formats
lt: Formatai

en: Credit
lt: Kreditas

en: RSS Feed
lt: RSS

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: Sort criteria
lt: Išrikiavimo kriterijai

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: The primary identifier for a node.
lt: Pirminis mazgo identifikatorius.

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Video width
lt: Video plotis

en: Video height
lt: Video aukštis

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Default weight
lt: Numatytasis svoris

en: Live
lt: Gyva

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: unblock
lt: atblokuoti

en: not sticky
lt: neprikabintas

en: sticky
lt: prikabintas

en: not promoted
lt: ne iškeltas

en: promoted
lt: iškeltas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: hour(s)
lt: valanda

en: day(s)
lt: diena

en: week(s)
lt: savaitė

en: month(s)
lt: mėnesis

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Contact settings
lt: Kontaktų nustatymai

en: cancel
lt: atšaukti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Processing
lt: Apdorojama

en: disable
lt: išjungti

en: Path to file
lt: Kelias iki failo

en: Storage
lt: Saugykla

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Percentage (%)
lt: Procentai (%)

en: low
lt: žemas

en: high
lt: aukštas

en: Enable custom alternate text
lt: Įjungti savitą alternatyvų tekstą

en: Enable custom title text
lt: Įjungti savitą pavadinimo tekstą

en: Alternate text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno britų sritis

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Pitcairn
lt: Pitkernas

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lt: Kableliu atskirtas terminų sąrašas aprašantis šį turinį. Pvz. linksmai, šokinėjimas su guma, "Kompanija, uab ".

en: Above
lt: Virš

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
lt: Įspėjimas! Keisdami šią nuostata kai jau buvo sukurtas turinys galite prarasti duomenis.

en: Date year (four digit)
lt: Datos metai (keturi skaitmenys)

en: Date year (two digit)
lt: Datos metai (du skaitmenys)

en: Date month (full word)
lt: Datos mėnuo (pilnas žodis)

en: Date month (abbreviated)
lt: Datos mėnuo (sutrumpintas)

en: Date month (one or two digit)
lt: Datos mėnuo (vienas ar du skaitmenys)

en: Date week (two digit)
lt: Datos savaitė (du skaitmenys)

en: Date day (full word)
lt: Datos diena (pilnas žodis)

en: Date day (abbreviation)
lt: Datos diena (sutrumpinta)

en: Date day (one or two digit)
lt: Datos diena (vienas ar du skaitmenys)

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: !time from now
lt: !time nuo dabar

en: Previous field
lt: Ankstesnis laukas

en: Next field
lt: Kitas laukas

en: Except
lt: Išskyrus

en: Dates to omit from the list of repeating dates.
lt: Datos neįtrauktos į pasikartojančių datų sąrašą.

en: -- Period
lt: -- Periodas

en: -- Frequency
lt: -- Dažnumas

en: Every @number
lt: Kiekvieną @number

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
lt: Pasirinkite jūsų vietinį laiką. Jei abejojate pasirinkite laiko juostą kuri yra arčiausiai jūsų vietovės ir turi tas pačias vasaros laiko taisykles.

en: The content module, a required component of the Content Construction Kit (CCK), allows administrators to associate custom fields with content types. In Drupal, content types are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Using the content module (and the other helper modules included in CCK), custom fields beyond the default "Title" and "Body" may be added. CCK features are accessible through tabs on the <a href="@content-types">content types administration page</a>. (See the <a href="@node-help">node module help page</a> for more information about content types.)
lt: Turinio modulis yra būtinas, kad Turinio Konstravimo Komplektas (Content Construction Kit (CCK)) veiktų. Drupal sistemoje pagal turinio tipus nustatomos įrašo savybės, tokios kaip įrašo vaizdavimas, redagavimas. Naudojant turinio modulį (ir kitus pagalbinius cck modulius) suteikiama galimybė pridėti papildomus laukelius. CCK funkcijas galite rasti <a href="@content-types">turinio tipų administravimo puslapyje</a>. Daugiau informacijos apie turinio tipus ieškokite <a href="@node-help">mazgo modulio pagalbos puslapyje</a>.

en: When adding a custom field to a content type, you determine its type (whether it will contain text, numbers, or references to other objects) and how it will be displayed (either as a text field or area, a select box, checkbox, radio button, or autocompleting field). A field may have multiple values (i.e., a "person" may have multiple e-mail addresses) or a single value (i.e., an "employee" has a single employee identification number). As you add and edit fields, CCK automatically adjusts the structure of the database as necessary. CCK also provides a number of other features, including intelligent caching for your custom data, an import and export facility for content type definitions, and integration with other contributed modules.
lt: Kai pridedamas savitas laukelis prie turinio tipo, nustatomas jo tipas (tekstas, skaičiai ar nuorodą į kitus objektus) ir kaip jis bus rodomas (teksto laukelis ar sritis, pasirinkimo dėžutė ir pan.). Laukelis gali būt vienos ar kelių reikšmių. Kai jūs prededat ar redaguojate laukelius CCK automatiškai pakeičia duomenų bazės struktūrą.

en: Custom field types are provided by a set of optional modules included with CCK (each module provides a different type). The <a href="@modules">modules page</a> allows you to enable or disable CCK components. A default installation of CCK includes:
lt: Savito laukelio tipus apsprendžia kiti papildomi moduliai veikianti kartu su CCK. <a href="@modules">Modulių puslapyje</a> galite įjungti ar išjungti papildmus CCK komponentus. Įprastai CCK sudaro:

en: <em>number</em>, which adds numeric field types, in integer, decimal or floating point form. You may define a set of allowed inputs, or specify an allowable range of values. A variety of common formats for displaying numeric data are available.
lt: <em>skaičiai</em>, suteikia galimybę įterpti skaitinius laukelius, sveikus skaičius, dešimatinius ar kintančio kablelio forma. Galite nustatyti kokios reikšmės bus leidžiamos ar nustatyti leidžiamų reikšmių sritį. Yra dažniausiai pasitaikantys rodym formatai.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
lt: <em>tekstas</em>, suteikia galimybę pridėti tekstinius laukelius. Tekstas gali būt paprastas ar naudoti Drupal įvesties filtrus tam, kad saugiai valdytų raiškaus formatavimo tekstus. Teksto įvesties laukeliai gali būt vienos ar kelių eilučių, taip pat galimi ir sudėtingesni pasirenkamas sąrašas, pasirinkimo dėžutės. Jei norite CCK gali patikrinti ar įvesta reikšmė atitinka nustatyta.

en: <em>nodereference</em>, which creates custom references between Drupal nodes. By adding a <em>nodereference</em> field and two different content types, for instance, you can easily create complex parent/child relationships between data (multiple "employee" nodes may contain a <em>nodereference</em> field linking to an "employer" node).
lt: <em>mazgo nuoroda</em>, suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų. Pridėdami <em>mazgo nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į kitą.

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
lt: <em>nario nuoroda</em> suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų ir narių paskyros. Pridėdami <em>nario nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į nario anketos puslapį.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
lt: <em>laukelių grupė</em> sukuria laukelių grupes kuriose laikomi susiję laukeliai. Laukelių grupės įprastai gali būt arba atidarytos arba uždarytos. Laukelių grupių ir laukelių eiliškumas gali būt kečiamas tempimo-metimo principu.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
lt: Daugiau informacijos apie <a href="@handbook-cck">CCK</a> rasite <a href="@project-cck">CCK projekto puslapyje (anglų kalba)</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
lt: Nustatykite kaip šio turinio tipo laukeliai ir laukelių reikšmės bus rodomos kai mazgas paržiūrimas įžangos ir pilno puslapio būsenose.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
lt: Nustatykite kaip turinio tipo laukeliai turėtų būt rodomi kai generuojamas sekantis kontekstas.

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Search Index
lt: Paieškos Indeksas

en: Search Result
lt: Paieškos Rezultatas

en: Updating field type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas laukelio tipas %type modulyje %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas valdiklis  tipas %type  modulyje %module.

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Allows administrators to define new content types.
lt: Suteikia galimybę administratoriui nustatyti naujis turinio tipus.

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžina rakto rintinį su leidžiamomis reikšmėmis. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; skyrimu. Jei šis laukelis užpildytas , grąžinama reikšmė perrašys aukščiau pateiktas reikšmes.

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta

en: Used in
lt: Naudojama

en: No fields have been defined for any content type yet.
lt: Dar nenustatytas nei vienas laukelis.

en: no styling
lt: be stiliaus

en: simple
lt: paprasta

en: fieldset
lt: laukelių rinkinys

en: fieldset - collapsible
lt: laukelių rinkinys - sustumiamas

en: fieldset - collapsed
lt: laukelių rinkinys - sustumtas

en: Added field %label.
lt: Pridėtas laukelis %label.

en: There was a problem adding field %label.
lt: Problema pridedant laukelį %label.

en: There was a problem creating field %label.
lt: Problema kuriant laukelį %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %field laukelį?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
lt: Jei su šiuo laukeliu išsaugotas turinys jį prarasite. Veiksmas nebegrįžtamas.

en: Removed field %field from %type.
lt: Pašalintas laukelis %field iš %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
lt: Problema šalinant %field iš %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
lt: Šios nuostatos taikomos tik %field laukeliui kai jis rodomas %type turinio tipe.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
lt: Šios nuostatos taikomos  %field laukeliui visuose turinio tipuose kur jis rodoma.

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
lt: Įprasta reikšmė PHP kodas grąžino neteisingas reikšmes.<br/>Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre>Grąžintos reikšmės: @value

en: The default value is invalid.
lt: Įprasta reikšmė klaidinga.

en: Saved field %label.
lt: Išsaugotas laukelis %label.

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
lt: Duomenų bazė perspėta ir duomenys bus perkelti arba pašalinti.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
lt: Klaida duomenų bazė nebuvo įspėta.

en: Processing %title
lt: Vykdoma %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count[2] elementų sėkmingai apdorota:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
lt: Turinio laukelių lentelė %old_name pervadinta į %new_name ir laukelių objektai atnaujinti.

en: The content fields table %name has been deleted.
lt: Turinio laukelių lentelė %name pašalinta.

en: Referenced node ID
lt: Nurodyto mazgo ID

en: Referenced node title
lt: Nurodyto mazgo pavadinimas

en: Raw number value
lt: Nešvari skaitinė reikšmė

en: Formatted number value
lt: Formatuota skaitinė reikšmė

en: Raw, unfiltered text
lt: Nešvarus, nefiltruotas tekstas

en: Formatted and filtered text
lt: Formatuotas ir filtruotas tekstas

en: Referenced user ID
lt: Nurodyto nario ID

en: Referenced user name
lt: Nurodyto nario vardas

en: Formatted HTML link to referenced user
lt: Formatuota HTML nuorodą į nurodytą narį

en: Group multiple values
lt: Grupuoti daugines reikšmes

en: Select the content type to export.
lt: Pasirinkite turinio tipą eksportavimui

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
lt: Nukopijuokite išeksportuota tekstą ir įterpkite į kitą turinio tipą pasinaudojus importavimo funkcija.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
lt: Ši forma importuos laukelių apibrėžimus kurie buvo išeksportuoti iš kito turinio tipo ar duomenų bazės.<br /> Atminkite, kad laukeliai negali dubliuotis tame pačiame turinio tipe, todėl importuoti laukeliai bus pridėti tik tuo atveju jei tokie neegzistuoja.

en: <Create>
lt: <Kurti>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
lt: Pasirinkite turinio tipą į  kurį importuoti šiuos laukelius.<br/>Pasirinkite &lt;Kurti&gt; Jei norite sukurti naują turinio tipą su laukeliais.

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: Paste the text created by a content export into this field.
lt: Į šį laukelį įterpkite tekstą sukurtą turinio eksportavimo metu.

en: The import data is not valid import text.
lt: Importavimo duomenys nėra tinkamas importavimui.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
lt: Šie moduliai turi būt įjungti ta, kad importavimas veiktų: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
lt: Turinio tipas %type jau yra duomenų bazėje.

en: Exiting. No import performed.
lt: Egzistuoja. Importavimas neatliktas.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
lt: Klaida pridedant turinio tipą %type.<br/>Prašome patikrinti rodomas klaidas.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
lt: Importuotas laukelis %field_label (%field_name) nepridėtas prie %type nes toks laukelis jau egzistuoja %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
lt: Laukelis %field_label (%field_name) pridėtas prie turinio tipo %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
lt: Įvyko klaida eksportuojant 'rodymo nuostatas' duomenis laukeliui %field_name.<br/>Db klaida: '%db_err'.

en: Content Copy
lt: Turinio Kopija

en: Enables ability to import/export field definitions.
lt: Įjungia galimybę importuoti/eksportuoti laukelių apibrėžimams.

en: field_name
lt: laukelio_pavadinimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
lt: Prašome tučtuojau <a href="!url">sukonfigūruoti laukelių leidimus</a>. Visi laukeliai šiuo metu nepasiekiami.

en: Content Permissions
lt: Turinio Leidimai

en: Set field-level permissions for CCK fields.
lt: Nustatykite laukelio-lygio leidimus CCK laukeliams.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo redagavimo formoje.

en: always open
lt: visada atidaryta

en: collapsible
lt: suskleista

en: collapsed
lt: Suskleistas

en: Instructions to present to the user on the editing form.
lt: Rodomos nariams instrukcijos redagavimo formoje

en: These settings apply to the group on node display.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo rodyme.

en: A description of the group.
lt: Grupės aprašymas.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti grupę %label?

en: The group %group_name has been removed.
lt: %group_name grupė pašalinta.

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Store the ID of a related node as an integer value.
lt: Saugo susijusio mazgo ID kaip sveiką reikšmę.

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
lt: Papildoma - Mazgas kuris gali būt nurodytas (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Defines a field type for referencing one node from another.
lt: Nustato laukelių tipą kuris nurodo vieną mazgą kitam mazgui.

en: Store a number in the database as an integer.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kaip sveiką skaičių.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje fiksuotu dešimtainių formatu.

en: Float
lt: Kintantis

en: Store a number in the database in a floating point format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kintančio kablelio formatu.

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
lt: Simbolis kuris bus įterpiamas pažymėti dešimtainį tašką.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip priešdėlis prie reikšmė, tarkim $ ar €.  Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip galunė prie reikšmė, tarkim  m², m/s², kb/s. Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: "Minimum" must be a number.
lt: "Minimumas" privalo būti numeris.

en: "Maximum" must be a number.
lt: "Maksimumas" privalo būti numeris.

en: unformatted
lt: be formatavimo

en: Defines numeric field types.
lt: Nustato skaitinių laukelių tipus.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
lt: 'Vienas on/off žymimas langelis' valdiklis nustato "off" reikšmę pirmiau po to "on" reikšmę <strong>Leidžiamos reikšmės</strong> skyriuje. Atminkite, kad žymimas langelis bus pažymėtas 'on' reikšmės žyme.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
lt: Laukelyje 'checkboxes/radio buttons' bus rodomos varnelės jeigu pasirinksite daugiau nei vienos reikšmės nustatymą, kitu atveju bus rodomi radio tipo pasirinkimai.

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Option Widgets
lt: Pasirinkimo valdikliai

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
lt: Šis pasirinkimas sukuria teksto arba numerių laukeliams pasirinkimo (select), varnelių (checkbox) arba radio mygtukų valdiklius

en: Store text in the database.
lt: Saugo tekstą duomenų bazėse.

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Defines simple text field types.
lt: Nustato paprasto teksto laukelių tipus

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: Store the ID of a related user as an integer value.
lt: Saugo susijusio nario ID

en: User roles that can be referenced
lt: Narių rolės kurie gali būt nurodyti

en: User status that can be referenced
lt: Narių būsenos kurie gali būt nurodyti

en: Reverse link
lt: Pakeisti nuorodos teksto kryptį (reverse)

en:  for
lt:  dėl

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: Uploaded file is not a valid image
lt: Įkeltas failas nėra tinkamas vaizdas

en: Contact phone number
lt: Kontaktinis telefono numeris

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: years
lt: metai

en: weeks
lt: savaitės

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Default gateway
lt: Numatytieji vartai

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: Permission
lt: Teisė

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Search returned the following results:
lt: Paieškos rezultatai:

en: Input formats
lt: Įvesties formatai

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Hide
lt: Slėpti

en: Read/Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count[2] komentarų

en: Global
lt: Globalus

en: X offset
lt: X ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>left</em>, <em>center</em>, ar <em>right</em>.

en: Y offset
lt: Y ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>top</em>, <em>center</em>, ar <em>bottom</em>.

en: Transparent
lt: Permatomas

en: file system
lt: Failų sistema

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Button settings
lt: Mygtuko nuostatos

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Privalote įvesti bent vieną raktažodį bent jau @count simbolių.

en: View user details.
lt: Peržiūrėti nario informacija.

en: Rate
lt: Tarifas

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lt: Įvyko klaida mokėjimo metu. Prašome susiekit su mumis, kad įsitikinti ar užsakymas pateiktas.

en: A payment has been accepted.
lt: Mokėjimas priimtas

en: ImageMagick Binary
lt: ImageMagick dvejetainis

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
lt: ImageMagick autonominė programa naudojama valdyti paveikslėlius. Tam, kad ja naudotis jūs turite įdiegti ją į serverį ir turite žinoti kur ji randasi. Jei tiksliai nežinote kelio galite pasikonsultuoti su savo ISP arba serverio administratoriumi.

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
lt: Nurodykite visą kelią iki ImageMagic <kbd>convert</kbd> dvejetainio. Pvz.: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> arbar <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
lt: Rodyti derinimo informacija

en: ImageMagick command: @command
lt: ImageMagick komanda: @command

en: ImageMagick output: @output
lt: ImageMagick išvestis: @output

en: <None>
lt: -Joks-

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Ubercart - core (optional)
lt: Ubercart - šerdis  (pasirinkina)

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
lt: Pasirodo, kad jūs įdiegėte Pathauto, kuris priklauso nuo tokens, bet tokens neįdiegtas ar įdiegtas neteisingai

en: Double quotes "
lt: Dvigubos kabutės  "

en: Single quotes (apostrophe) '
lt: Viengubos kabutės (apostrofas) '

en: Back tick `
lt: Galinė kabutė `

en: Comma ,
lt: Kablelis ,

en: Period .
lt: Taškas .

en: Hyphen -
lt: Brūkšnelis -

en: Underscore _
lt: Pabraukimas _

en: Colon :
lt: Dvitaškis :

en: Semicolon ;
lt: Kabliataškis ;

en: Pipe |
lt: Vamzdelis |

en: Left curly bracket {
lt: Kairys kreivas skliaustas{

en: Left square bracket [
lt: Kairys laužtinis skliaustas [

en: Right curly bracket }
lt: Dešinys kreivas skliaustas}

en: Right square bracket ]
lt: Dešinys laužtinis skliaustas ]

en: Plus +
lt: Pliusas +

en: Equal =
lt: Lygybė =

en: Asterisk *
lt: Žvaigždutė *

en: Ampersand &
lt: Ženklas &

en: Percent %
lt: Procentai %

en: Caret ^
lt: Stogelis ^

en: Dollar $
lt: Doleris $

en: Hash #
lt: grotelės #

en: At @
lt: Eta @

en: Exclamation !
lt: Šauktukas !

en: Tilde ~
lt: Riestinis ~

en: Left parenthesis (
lt: Kairys skliaustelis (

en: Question mark ?
lt: Klaustukas ?

en: Less than <
lt: Mažiau nei <

en: Greater than >
lt: Daugiau nei >

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
lt: Masiškai generuoti pervadinimus mazgams kurie dar neturi pervadinimo

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count kelias sugeneruotas.
lt[1]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count keliai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count[2] kelių sugeneruota.

en: Bulk generation of terms completed, one alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas nariams kurie dar nebuvo neturi pervadinimo

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas tinklaraščiems kurie dar neturi pervadinimo

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas narių sekimui kurie dar neturi pervadinimo

en: Bulk generation of users completed, one alias generated. | Bulk generation of users completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user blogs completed, one alias generated. | Bulk generation of user blogs completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user tracker pages completed, one alias generated. | Bulk generation of user tracker pages completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: <p>Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.</p>
                      <h2>Settings</h2>
                      <p>The <strong>Maximum Alias Length</strong> and <strong>Maximum component length</strong> values
                      default to 100 and have a limit of 128 from pathauto. This length is limited by the length of the dst
                      column of the url_alias database table. The default database schema for this column is 128. If you
                      set a length that is equal to that of the one set in the dst column it will cause problems in situations
                      where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example... URLs generated
                      for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the dst
                      column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of
                      strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and
                      on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are
                      sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw
                      tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.</p>
lt: <p>Suteikia moduliams mechanizmą automatiškai generuoti kelius turiniui kurį jie valdo</p>
                      <h2>Nuostatos</h2>
                      <p><strong>Maksimalaus kelio ilgio</strong> ir <strong>Maksimalaus 
    komponento ilgio</strong> reikšmės įprastai 100 ir neviršija 128 iš pathauto. Šis ilgis ribojamas 
    dst stulpelio iš url_alias duomenų bazės lentelės. Įprastai duomenų bazės schema šiam 
    stulpeliui yra 128. Jei nustatysite reikšmę kuri lygi dst stulpelio gali kilti probleminių situacijų  
    kai sistema turi pridėti papildomus žodžius prie URL. Pavyzdžiui ... URL generuotiems tiekimui  
    turi pridėti "/feed" prie pabaigos. Turite įvesti tokia reikšmę kaip dst stulpelio minus ilgis 
    eilutės kurią gali pridėti sistema. Pridedamos eilutės ilgis priklauso nuo įdiegtų modulių ir 
    Pathauto nuostatų. Rekomenduojama reikšmė yra 100.</p>
                      <p><strong>Raw Token</strong> Pathauto rekomenduojam 
    naudoti -raw formos token. Keliai siunčiami per filtrų sistemą kuri užtikrina, kad 
    neapdorotas nario turinys būtų perfiltruotas. Neteisingas -raw token naudojimas gali 
    sukelti problemas Pathauto skyrybos filtravimo sistemoje.</p>

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [cat], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [term], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus generuojamo kelio ilgis. Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
lt: Maksimalus objektų kiekis kai masiškai atnaujinami pervadinimai

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
lt: Maksimalus objektų kiekis kuris bus atnaujintas per masinį atnaujinimo procesą. Numatytas yra 50 ir rekomenduojamas kiekis priklauso nuo serverio galimybių. Jei masinis atnaujinimas  "time out" ar rezultatų langas  tampa "baltas ekranas" pabandykite sumažinti skaičių.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
lt: Sukurti naujus pervedimus. Seni pervadinimai nukreipiami.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
lt: Sumažinti sekas, iki raidžių ir numerių pagal  ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
lt: Žodžiai kurie pašalinami iš URL pervadinimo, atskirti kableliais. Nerašykite skyrybos ženklų ir nenaudokite WYSIWYG redaktoriaus šiam laukeliui.

en: Punctuation settings
lt: Skyrybos nuostatos

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
lt: Naudokite -raw pakeisti  tekstui, kad išvengti problemų su HTML objektais.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
lt: Vidinis tiekimo kelio tekstas (jei tuščias bus išjungta)

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator"
lt: Jūs nustatėte @name kaip skirtuką kuris pašalinamas iš eilutės kai sutinkamas. Tai gali sukelti problemų su šablonais ypatingai su kategorijų ir terminų kelių šablonais. Jums reiktų nustatyti "pakeisti skirtuku" veiksmą.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruotas @count pervadinimas.
lt[1]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruoti @count pervadinimai.
lt[2]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruota @count[2] pervadinimų.

en: notify of path changes
lt: įspėti apie kelio pasikeitimus

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis @node_type (taikoma visiems @node_type mazgams jei modelis žemiau nenurodytas)

en: Pattern for all @node_type paths in @language
lt: Modelis visiems @node_type keliams @language

en: Pattern for all language neutral @node_type paths
lt: Modelis visoms kalboms @node_type keliams

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas visiems terminams kurie dar nebuvo pervadininti

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
lt: Generuojama pervadinimai egzistuojantiems terminams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Automated alias settings
lt: Automatinio pervadinimo nuostatos

en: Purchase date
lt: Apmokėjimo data

en: Node access
lt: Mazgo prieiga

en: year(s)
lt: metai

en: This !type does not have any attributes.
lt: Šis !type neturi jokių požymių.

en: product
lt: prekė

en: product class
lt: Prekės klasė

en: edit block
lt: Redaguoti bloką

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: Addresses
lt: Adresai

en: Saved addresses
lt: Išsaugoti adresai

en: Loading
lt: Kraunama

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
lt: Atsiuntimo direktorijos %directory bylos laukelyje %field (turinio tipas %type) neįmanoma sukurti arba ji nepasiekiama. Naujai atsiųstos bylos išsaugotos ir atsiuntimas bus atšauktas.

en: Store an arbitrary file.
lt: Išsaugoti pasirinktą failą.

en: Permitted upload file extensions
lt: Leidžiami įkeliamų failų plėtiniai

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
lt: Plėtiniai su kuriais vartotojai gali įkelti failus. Plėtinius atskirkite tarpais, be taško. Jei paliksite tuščią vartotojai galės įkelti bet kokius failus.

en: File size restrictions
lt: Failų dydžio ribojimai

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
lt: Riboja kokio dydžio failus galima atsiųsti. Atminkite šios nuostatos bus taikomos tik naujai atsiunčiamiems failams, jau egzistuojantys failai nebus paliečiami.

en: Maximum upload size per file
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis

en: Maximum upload size per node
lt: Maksimalus įkeliamų failų dydis mazgui

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
lt: Nurodykite bendrą bylų dydį laukelyje duotajam mazge. Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais). Jei paliksite tuščia bus neribojama.

en: Generic files
lt: Bendri failai

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
lt: Rodo visus failus su piktograma (icon) ir nurodytą failo aprašymą.

en: File description
lt: Failo aprašymas

en: File size (in bytes)
lt: Failo dydis (baitais)

en: File size (pretty printed)
lt: Failo dydis (gražus)

en: Fully formatted HTML file tag
lt: Pilnai suformuota HTML failo žymė

en: Defines a file field type.
lt: Apibrėžia failo laukelio tipą.

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
lt: Prideda metadata surinkimą ir saugoma FileField.

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Packages
lt: Pakuotės

en: Package
lt: Pakuotė

en: Attribute settings
lt: Požymių nuostatos

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
lt: Redaguojamas valdiklis vaizdo byloms.

en: Displays image files in their original size.
lt: Rodo vaizdo failus, jų originaliu dydžiu.

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: All users
lt: Visi nariai

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
lt: Teikite pirmenybę 'raw-text' pakeitimams, kad išvengti problemų su HTML objektais!

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: highest
lt: aukščiausias

en: lowest
lt: žemiausias

en: Request receipt
lt: Reikalauti perskaitymo patvirtinimo

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: GD biblioteka nerasta arba pasenusi. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP paveikslėlių dokumentacija</a>

en: GD library
lt: GD biblioteka

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: view all panes
lt: peržiūrėti visus rėmus

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Custom PHP
lt: Savitas PHP

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form input format
lt: Mazgo formos įvedimo formatas

en: Input format for the body field on a node.
lt: Mazgo turinio lauko įvedimo formatas.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Node form categories
lt: Mazgo formos kategorijos

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Categories.
lt: Kategorijos.

en: Book options
lt: Knygos nustatymai

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Input format.
lt: Įvesties formatas.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Term synonyms
lt: Termino sinonimai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: New @s
lt: Naujas @s

en: Allowed @s content
lt: Leidžiamas @s turinys

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count[2] metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count[2] savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count[2] minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count[2] sek

en: Panel content has been updated.
lt: Panelės turinys atnaujintas

en: Choose layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Move content in @layout to
lt: Perkelti turinį iš @layout į

en: Add content to !s
lt: Pridėti turinį į !s

en: Contributed modules
lt: Pateikti modulių

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Single column
lt: Vienas stulpelis

en: Two column bricks
lt: Du stulpeliai plytos

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Please select a layout.
lt: Prašome pasirinkti išdėstymą.

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Disable Drupal blocks/regions
lt: Išjungti Drupal blokus/regionus

en: CSS code
lt: CSS kodas

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: The default panel rendering style; displays each pane with a separator.
lt: Įprastas regionų stilius; rodo kiekvieną regioną su skirtuku.

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
lt: Rodo regionus HTML formato sąrašą.

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Box around
lt: Dėžė aplink

en: Each pane
lt: Kiekviena celė

en: begins with
lt: prasideda

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Allow Upscaling
lt: Leisti Didinimą

en: Let scale make images larger than their original size
lt: Leisti padaryti vaizdą didesnį nei originalus dydis

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_and_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
lt: <strong>Vidiniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus mažesni ar tokie kokius nustatėte. Naudinga kai norima apsidrausti nuo didesnių vaizdų.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
lt: <strong>Išoriniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus didesni ar tokie kokius nustatėte. Idealu apkarpant iki kvadrato.

en: Scale to fit
lt: Keisti, kad tiktų

en: Inside dimensions
lt: Vidiniai matmenys

en: Outside dimensions
lt: Išoriniai matmenys

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Plotis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Aukštis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_deprecated_scale klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_desaturate klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: Rotation angle
lt: Pasukimo kampas

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lt: Laipsnis kuris bus pasuktas vaizdas. Teigiamas skaičius pasuks pagal laikrodžio rodyklę, neigiamas - prieš laikrodžio rodyklę.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lt: Atsitiktinis pasukimo kampas. Aukščiau nurodytas maksimalus kampas.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_rotate_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
lt: <strong>DĖMESIO:</strong> Sigma parametras nurodytas žemiau naudojamas <em>tik</em> kai Imagemagick įrankinė aktyvi.

en: Radius
lt: Spindulys

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
lt: Gausiano spindulys taškais, neskaitant centrinio taško. Jei naudojate Imagemagick galite nustatyti į 0 ir Imagemagick parinks tinkamą. Paprastai 0.5 iki 1 ekrano rezoliucijai. (paprastai 0.5)

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
lt: Standartinis nukrypimas nuo gausiano taškais. Pagrindinė taisyklė miniatiūrai: jei spindulys < 1 tai sigma = sqrt(spindulys). (paprastai 0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
lt: Skirtumas procentais tarp originalaus ir susiliejusio vaizdo kuris pridedamas atgal ant originalaus. Paprastai 50 iki 200. (numatyta 100)

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
lt: Slenkstis kaip frakcija maksimaliam RGB lygiams, reikia taikyti skirtumo sumos. Tipiškai 0 iki 0.2. (paprastai 0.05).

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_sharpen_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: @preset image
lt: @preset vaizdas

en: @preset image linked to node
lt: @preset vaizdas susietas su mazgu

en: @preset image linked to image
lt: @preset vaizdas susietas su vaizdu

en: @preset file path
lt: @preset failo kelias

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
lt: Nepavyko sugeneruoti vaizdo iš %image naudojant  imagecache parinktį %preset.

en: non-existant action %action
lt: neegzistuojantis veiksmas %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
lt: Nepavyko sukurti imagecache katalogo: %dir

en: action(id:%id): %action failed for %src
lt: veiksmas(id:%id): %action nepavyko %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
lt: Nežinomas failo tipas(%path) stat: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_resize_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: administer imagecache
lt: valdyti imagecache

en: flush imagecache
lt: išvalyti imagecache

en: view imagecache
lt: peržiūrėti imagecache

en: presetname
lt: parinktiespavadinimas

en: Flush
lt: Išvalyti

en: Preset Namespace
lt: Parinkties pavadinimas

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Pavadinimo erdvė naudojama vaizdo URL kaip imagecache turėtų elgtis su vaizdu. Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-).

en: The specified preset was not found
lt: Nurodyta parinktis nerasta

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite pašalinti parinktį %preset?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite išvalyti parinktį %preset?

en: New Actions
lt: Naujas Veiksmas

en: Add !action
lt: Pridėti !action

en: Update Action
lt: Atnaujinti Veiksmą

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
lt: Ar jūs tikrai norite pašalinti !action veiksmą iš parinkties !preset?

en: The action has been deleted.
lt: Veiksmas buvo pašalintas.

en: Administer imagecache presets and actions.
lt: Valdo  imagecache parinktis ir veiksmus.

en: Add new preset
lt: Pridėti naują parinktį

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
lt: Pirminis imagecache_preset identifikatorius.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
lt: Pirminis imagecache_action identifikatorius.

en: The weight of the action in the preset.
lt: Iš anksto nuspręstas veiksmo svoris.

en: The module that defined the action.
lt: Modulis apibrėžiantis veiksmą.

en: The unique ID of the action to be executed.
lt: Vykdomo veiksmo unikalus ID.

en: The configuration data for the action.
lt: Veiksmo konfigūravimo data.

en: ImageCache Directory
lt: ImageCache Katalogas

en: %p is not writeable by the webserver.
lt: %p neįrašoma serverio.

en: An unknown error occured.
lt: Nežinoma klaida.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
lt: Nežinoma klaida bandant patikrinti ar %p katalogas įrašomas..

en: ImageCache Temp Directory
lt: ImageCache Laikinas Katalogas

en: Dynamic image manipulator and cache.
lt: Dinaminis vaizdų valymas ir kešavimas.

en: ImageCache User Interface.
lt: ImageCache Vartotojo Sąsaja.

en: Print
lt: Spausdinti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Registration form
lt: Registracijos forma

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: Account
lt: Paskyra

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
lt: Įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti %file failo į %destination.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.

en: In moderation
lt: Moderavimo eilėje

en: daily
lt: kasdien

en: weekly
lt: kas savaitę

en: Stock settings
lt: Atsargų nuostatos

en: deleted
lt: pašalinta

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: Search returned no results.
lt: Nieko nerasta.

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Report settings
lt: Ataskaitų nuostatos

en: Configuration file
lt: Konfiguracijos failas

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: and
lt: ir

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
lt: URL į kur narys turėtų būt nukreiptas. Tai gali būt ir vidinis URL toks kaip node/1234 ar išorinis URL toks kaip http://drupal.org.

en: Display a message to the user
lt: Rodyti žinutę nariams

en: You cannot enter a title without a link url.
lt: Nagalite įvesti pavadinimo be URL nuorodos.

en: Revenue
lt: Įplaukos

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Checkout review instructions
lt: Pirkimo peržiūros instrukcijos

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
lt: Pateikti klietams instrukcijas peržiūrėjimo lango viršuje.

en: Order created through website.
lt: Užsakymas sukurtas per svetainę

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lt: Naujo užsakymo pranešimo užsakymui gavimas !order_id.

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: Product information
lt: Prekės informacija

en: Sell price
lt: Pardavimo kaina

en: Customer purchase price.
lt: Kaina kurią moka klientas.

en: field
lt: laukelis

en: The node the uploaded file is attached to
lt: Mazgas, su kuriuo susijęs įkeltas failas

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: clone
lt: klonuoti

en: Metric
lt: Metrinė

en: Delete view
lt: Pašalinti vaizdą

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: Not checked
lt: Nepatikrinta

en: Remove this action
lt: Pašalinti šį veiksmą

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: View cart
lt: Peržiūrėti

en: Invalid e-mail address.
lt: Klaidingas el. pašto adresas.

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: &lt;none&gt;
lt: &lt;joks&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
lt: Jums neleidžiama naudoti PHP kodo.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
lt: Šis PHP kodas perrašo betkokias reikšmes pateikstas aukščiau.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
lt: Naudoti PHP įvesti laukelio nustatymams (pavojinga - suteikite atsakingai)

en: A file has been pre-loaded for import.
lt: Failas buvo paruoštas importavimui.

en: Content fieldgroup
lt: Turinio laukelio grupės

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
lt: Tekstas rodomas jei grupė neturi duomenų. Atminkite, kad pavadinimas nebus rodomas nebent naudojamas perrašytas.

en: Node from reference
lt: Mazgas iš nurodymo

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
lt: Prideda mazgą iš mazgo nurodymo į mazgo kontekstą; jei kali mazgai nurodomi, tai gautas bus pirmas nurodytas mazgas.

en: Node reference field
lt: Mazgo nurodymo laukelis

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Galimos reikšmės kurį gali turėt laukelis. Įveskite vieną reikšmę eilutėje formatu raktas|žymė . Raktas yra reikšmė kuri saugoma duomenų bazėje ir turi sutapti su laukelio saugojimo tipu (%type). Žymė pasirinktina, bus naudojamas raktas jei žymė nenurodyta. <br /> Leidžiamos HTML žymos: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
lt: Šis PHP kodas perrašys leidžiamas reikšmes aukšiau, nes jį nustatė administratorius.

en: Click to view.
lt: Spauskite peržiūrai.

en: Shipping Address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Order #:
lt: Užsakymas #:

en: Shipping Method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Ship order !order_id packages.
lt: Išsiųstos !order_id užsakymo pakuotės.

en: Ship
lt: Pristatymas

en: This order has no comments associated with it.
lt: Šis užsakymas neturi komentarų.

en: Product reports
lt: PRekių ataskaitos

en: Sales per year
lt: Pardavimai per metus

en: Products sold
lt: Prekių parduota

en: Total revenue
lt: Viso įplaukų

en: Update report
lt: Atnaujinti ataskaita

en: Sold
lt: Parduota

en: No products found
lt: Prekių nerasta

en: Number of orders
lt: Užsakymų skaičius

en: Average order
lt: Vidutinis užsakymas

en: Total @year
lt: Viso @year

en: Sales year
lt: Pardavimų metai

en: Sales summary
lt: Pardavimų santrauka

en: Sales data
lt: Pardavimų duomenys

en: Today, !date
lt: Šiandiena, !date

en: Yesterday, !date
lt: Vakar, !date

en: Daily average for @month
lt: Dienos vidurkis @month

en: Projected totals for @date
lt: Palnuojama viso @date

en: Grand total sales
lt: Viso pardavimų

en: New packages
lt: Naujos pakuotės

en: Edit package
lt: Redaguoti pakuotę

en: Cancel package shipment
lt: Atšaukti pakuočių siuntimą

en: Shipments
lt: Siuntiniai

en: New shipment
lt: Nauja siunta

en: Shipment !id
lt: Siunta !id

en: Cancel shipment
lt: Atšaukti siuntimą

en: Delete shipment
lt: Pašalinti siuntą

en: Ship packages
lt: Pristatymo pakuotės

en: Package ID
lt: Pakuotės ID

en: Shipping type
lt: Pristatymo tipas

en: Package type
lt: Pakuotės tipas

en: Shipment ID
lt: Siuntos ID

en: Tracking number
lt: Sekimo numeris

en: cancel shipment
lt: atšaukti siuntimą

en: This order's products have not been organized into packages.
lt: Šio užsakymo prekės nebuvo įtrauktos į pakuotes.

en: Create packages.
lt: Sukurti pakuotes.

en: Order @order_id does not exist.
lt: @order_id  užsakymas neegzistuoja.

en: Are you sure you want to delete this package?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią pakuotę?

en: The products it contains will be available for repackaging.
lt: Prekes bus galima perpakuoti.

en: Ship date
lt: Siuntimo data

en: Estimated delivery
lt: Apskaičiuotas pristatymas

en: No shipments have been made for this order.
lt: Šiam užsakymui nėra siuntimų.

en: Make a new shipment
lt: Sukurti naują siuntimą

en: Put products into packages to make shipments.
lt: Įdėkite prekes į pakuotes, kad sukurti siuntimą.

en: Ship Manually
lt: Siųsti rankinių būdu

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
lt: Nėra prasmės sukurti siuntimą be pakuočių.

en: Are you sure you want to delete this shipment?
lt: Ar jūs tikrai norite panaikinti šį siuntimą?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
lt: Siuntimas bus atšauktas ir pakuotes jame bus galima pakartotinai išsiųsti.

en: The shipment %tracking could not be canceled with %carrier. To delete it anyway, remove the tracking number and try again.
lt: Siuntimo %tracking neįmanoma atšaukti %carrier. Norėdami pašalinti, pašalinkite sekimo numerį, ir pabandykite vėl.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
lt: Ar tikrai norite atšaukti šių pakuočių siuntimą?

en: It will be available for reshipment.
lt: Bus įmanoma pakartotinam siuntimui.

en: Nevermind
lt: Tiek to

en: Payment received
lt: Mokėjimas gautas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Shippable product
lt: Pristatoma prekė

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Enter
lt: Įveskite

en: No response
lt: Nėra atsakymo

en: Message body
lt: Žinutės tekstas

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: User account
lt: Nario erdvė

en: A file directory needs to be configured in <a href="!url">product feature settings</a> before a file can be selected.
lt: Failų katalogą reikia nustatyti <a href="!url">prekės savybių nuostatose</a> prieš pasirenkant failą.

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: The file that can be downloaded when product is purchased (enter a path relative to the %dir directory).
lt: Failas kurį galima atsisiųsti kai prekė įsigyjama (įveskite kelią atitinkantį %dir katalogą).

en: %file is not a valid file or directory inside file download directory.
lt: %file klaidingas failas arba katalogas atsisiuntimų kataloge.

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Order total:
lt: Užsakymo suma:

en: Current balance:
lt: Dabartinis balansas:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
lt: Klientas naudojosi skirtingais el. pašto adresais mokėjimo metu: !email

en: Vendor account number
lt: Pardavėjo sąskaitos numeris

en: Dates
lt: Datos

en: Unknown status
lt: Nežinoma būsena

en: None available.
lt: Neįmanoma

en: Maximum resolution for Images
lt: Maksimali Vaizdo rezoliucija

en: Defines an image field type.
lt: Apibrėžia vaizdo laukelio tipą.

en: Editable
lt: Redaguojamas

en: Invoice template
lt: Sąskaitos šablonas

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
lt: Balansas yra mažiau arba lygų $0.00.

en: Subtotal:
lt: Tarpinė suma:

en: Address book
lt: Adresų knygutė

en: Base price
lt: Pagrindinė kaina

en: Edit attribute
lt: Redaguoti požymius

en: Are you sure you want to delete the attribute %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti požymį %name?

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: The weight, used for sorting.
lt: Svoris, naudojamas išrikiavimui.

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: In the form of WW (01 - 53).
lt: WW (01 - 53) formatu.

en: Google Checkout settings
lt: Google Checkout nuostatos

en: Set merchant ID and key for Google Checkout.
lt: nustatykite merchant ID ir raktą Google Checkout.

en: Calculate shipping charges for orders through Google Checkout.
lt: Skaičiuoja pristatymo mokesčius užsakymui per Google Checkout.

en: Calculate taxes for orders through Google Checkout.
lt: Skaičiuoja mokesčius užsakymui per Google Checkout.

en: Google Checkout terminal: Order @order_id
lt: Google Checkout terminalas: Order @order_id

en: Conforms to Google Checkout content policies.
lt: Atitinka "Google Checkout" turinio politiką.

en: To be a Google Checkout approved merchant, your items must conform to the Google Checkout content policies found <a href="!url">here</a>.
lt: Kad būti patvirtintu Google Checkout pardavėju, jūsų prekės turi atitikti "Google Checkout" turinio politiką kurią rasite <a href="!url">čia</a>.

en: Google Checkout only accepts the following currencies: @list
lt: Google Checkout priima tik šias valiutas: @list

en: Marketing preferences
lt: Marketinginiai nustatymai

en: Display the customer's preferences about mass-marketing.
lt: Rodo kliento nuostatas apie nasinį marketingą

en: Google Checkout Coupon
lt: Google Checkout Kuponai

en: Google Checkout Gift Certificate
lt: Google Checkout Dovanų sertifikatas

en: Cancel order request sent to Google Checkout. The order will be updated momentarily.
lt: Užsakymo atšaukimo  užklausa nusiųsta į Google Checkout. Užsakymas bus atnaujintas netrukus.

en: Order is not canceled in Google Checkout.
lt: Užsakymas neatšauktas Google Checkout.

en: Express payment with Google Checkout.
lt: Express mokėjimas su Google Checkout.

en: Merchant key
lt: Parduotuvės raktas

en: Used to sign cart information. Keep it secret, keep it safe.
lt: Naudokite prisijungimo informacija. Saugokite paslaptyje.

en: Test Environment settings
lt: Testinės aplinkos nuostatos

en: Test Mode
lt: Testinė busena

en: Test Merchant ID
lt: Testinis pardavėjo ID

en: Only needed for test mode. Click <a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">here</a> for more info.
lt: Reikalinga tik testinėje aplinkoje. Daugiau informacijos<a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">čia</a>.

en: Test Merchant Key
lt: Testinis pardavėjo raktas

en: Customer messages
lt: Kliento žinutės

en: Reason for canceling order
lt: Užsakymo atšaukimo priežastis

en: This message will be sent with the cancelation notice through Google Checkout. Any comment given when the order is canceled will be sent as a separate message. This message uses <a href="!url">global and order tokens</a>.
lt: Ši žinutė bus siunčiama su atšaukimo pranešimu per Google Checkout. Kiekvienas komentaras bus siunčiamas kaip atskira žinutė. Ši žinutė naudoja <a href="!url">bendrus ir užsakymo tokens</a>.

en: Order canceled. See order comments at [order-url] for more information.
lt: Užsakymas atšauktas. Peržiūrėkite užsakymo komentarus [order-url].

en: Button size
lt: Mygtuko dysis

en: Button alignment
lt: Mygtuko lygiavimas

en: Default price
lt: Numatytoji kaina

en: Pickup type
lt: Atsiėmimo būdas

en: Save taxes
lt: Išsaugoti mokesčius

en: Tax shipping?
lt: Pristatymo mokestis?

en: Google Checkout is enabled, but no Merchant ID found.
lt: Google Checkout įjungta, bet Merchant ID nerasta.

en: Fast checkout through Google.
lt: Greitas mokėjimas per Google.

en: What is Google Checkout?
lt: Kas tai Google Checkout?

en: You do not have any items in your shopping cart.
lt: Jūs neturite prekių savo krepšelyje.

en: Customer will accept marketing emails.
lt: Klientas gaus marketinginius laiškus.

en: Customer does not want marketing emails.
lt: Klientas nenori marketinginių laiškų.

en: Google Checkout terminal
lt: Google Checkout terminalas

en: Click here to go to Google Checkout settings.
lt: Spauskite čia Google Checkout nuostatoms.

en: Return to order view screen.
lt: Grįžti į užsakymo peržiūros langą.

en: Use this terminal to process credit card payments:
lt: Pasinaudokite šiuo terminalu tęsti mokėjimą kreditine kortele:

en: Balance:
lt: Balansas:

en: Google Checkout total:
lt: Google Checkout viso:

en: Google Checkout balance:
lt: Google Checkout balansas:

en: Charge
lt: Apmokestinta

en: Reason for refund
lt: Grąžinimo priežastis

en: Refund Comment
lt: Grąžinimo komentaras

en: You must enter a number for the amount.
lt: Turite įvesti sumą skaičiais.

en: Google does not allow charges greater than the balance.
lt: Google neleidžia apmokestinti daugiau nei balansas.

en: Google does not allow refunds greater than the amount already charged.
lt: Google neleidžia grąžinti daugiau nei buvo apmokestinta.

en: A reason for refunding the customer is required.
lt: Grąžinimo priežastis reikalinga kleintui.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
lt: Klaidingas užsakymo ID. Neįmanoma tęsti mokėjimo.

en: Order created through Google Checkout (#@gco_order).
lt: Užsakymas sukurtas per Google Checkout (#@gco_order).

en: Risk information notification:
lt: Rizikos informacijos įspėjimai

en: - Full AVS match (address and postal code)
lt: - Pilnas AVS sutapimas (adresas ir pašto kodas)

en: - Partial AVS match (postal code only)
lt: - dalinis AVS sutapimas (tik pašto kodas)

en: - Partial AVS match (address only)
lt: - dalinis AVS sutapimas (tik adresas)

en: - No AVS match
lt: - AVS nesutampa

en: - AVS not supported by issuer
lt: - AVS nepalaikoma

en: <b>Error:</b> No AVS response.
lt: <b>klida:</b> Nėra AVS atsakymo.

en: - CVN match
lt: - CVN sutampa

en: - No CVN match
lt: - CVN nesutampa

en: - CVN not available
lt: - CVN neįmanoma

en: - CVN error
lt: - CVN klaida

en: <b>Error:</b> No CVN response.
lt: <b>klaida:</b> Nėra CVN atsakymo.

en: Partial CC number: %s
lt: Dalinis CC numeris: %s

en: Order %order canceled by Google: %reason
lt: Užsakymas %order atšauktas Google: %reason

en: Order canceled.
lt: Užsakymas atšauktas

en: Payment received by Google Checkout
lt: Mokėjimas gautas iš Google Checkout

en: Payment of %amount received by Google Checkout.
lt: Mokėjimas %amount gautas iš Google Checkout.

en: Refund received by Google Checkout
lt: Gautas grąžinimas iš Google Checkout

en: Refund of %amount received by Google Checkout.
lt: Grąžinimas %amount gautas iš Google Checkout.

en: Unknown order id or malformed XML.
lt: Nežinomas ar kenksmingas XML.

en: In Google Checkout
lt: Google Checkout

en: Chargeable
lt: Apmokestintas

en: Integrates Google's Checkout, Merchant Calculated Shipping, and Order Processing APIs.
lt: Integruoja Google Checkout, Merchant Calculated Shipping, ir Order Processing API.

en: yearly
lt: metinis

en: monthly
lt: mėnesinis

en: @label (!name) - Allowed values
lt: @label (!name) - Leidžiamos reikšmės

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
lt: %name: reikšmė negali būt ilgesnė nei %max simboliai.

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
lt: Atsiprašome, jūs galite pridėti tik vieną šiuo metu.

en: Default cart form
lt: Numatyta krepšelio forma

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
lt: Rodo kliento apsipirkimo krepšelio turinį.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
lt: Ši paskyra užblokuota ir jūs daugiau negalite siųstis failų.

en: Uploaded file is not a valid JPEG
lt: Įkeltas failas nėra tvarkingas JPEG

en: Must fill in text
lt: Turite įrašyti tekstą

en: Package order !order_id products.
lt: Pakuojamos !order_id užsakymo prekės.

en: Specify and collect payment for an order.
lt: Nurodo ir saugo mokėjimui užsakymams,

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
lt: Vykdyti kreditinių korelių mokėjimus per Bandomajį Gateway

en: Check or Money Order
lt: Čekis ar Bankinis pervedimas

en: Pay by mailing a check or money order.
lt: Mokėti atsiunčiant čekį ar pinigų pervedimą.

en: Customer Supplied Package
lt: Kliento Pateikta Pakuotė

en: Tube
lt: Tūba

en: Pallet
lt: Paletė

en: Credit card encryption
lt: Kredito kortelės kodavimas

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
lt: Kredito kortelės duomenys duomenų bazėje yra užsifruota.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
lt: Šis blokas skirtas tekstui tokiam kaip žinutei informuoti klientą ar kt. naudodami hook_uc_message valdyti įprastas reikšmes gali būt taip lengva, kad net jūsų močiutė tai sugebės.

en: Credit card on a secure server:
lt: Kredito kortelė saugiame serveryje:

en: Credit card/eCheck
lt: Kredito kortelė/eCheck

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
lt: Nukreipta į 2Checkout, kad apmokėti kredito kortele ar eCheck.

en: Select your payment type:
lt: Pasirinkite apmokėjimo tipą:

en: Online check
lt: Internetinis čekis

en: Your 2Checkout vendor account number.
lt: Jūsų 2Checkout pardavėjo sąskaitos numeris

en: Secret word for order verification
lt: Slaptas užsakymo patvirtinimo žodis

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
lt: Slaptas užsakymo patvirtinimo žodis kurį įvedėte 2Checkout paskyroje Look and Feel nuostatose.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
lt: Įjungti testavimo būsena, suteikia jums atlikti netikrus užsakymus testavimo tikslams.

en: Language preference
lt: Kalbos nuostatos

en: Adjust language on 2Checkout pages.
lt: Nustatyti kalba 2Checkout puslapiuose.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
lt: Suteikia galimybę rinktis ar mokėti kreditine kortele ar internetiniu čekiu.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lt: Rodyti kredito kortelės ikoną šalia mokėjimo būdo pavadinimo.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
lt: Įveskite 2Checkout tekstą užsakymo pateikimo mygtukui užsakymo peržiūros puslapyje.

en: 2Checkout.com checkout type
lt: 2Checkout.com mokėjimo tipas

en: Single page checkout only works for stores selling intangible products using credit card payments.
lt: Vieno puslapio mokėjimas veikia tik parduodant neapčiuopiamas prekes, naudojant kreditinės kortelės mokėjimus.

en: Multi-page checkout
lt: Kelių puslapių mokėjimas

en: Single page checkout
lt: Vieno puslapio mokėjimas

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
lt: Bandymas nepatvirtintas 2Checkout baigimas šiam užsakymui.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
lt: Sumokėta !type, 2Checkout.com užsakymasr #!order.

en: credit card
lt: kreditinė kortelė

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
lt: Jūsų užsakymas bus vykdomas kai tik mokėjimą patvirtins 2Checkout.com.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
lt: !type mokėjimas laukia patvirtinimo iš 2Checkout.com.

en: Update your payment details
lt: Atnaujinti mokėjimo informacija

en: Update the payment details for a recurring fee.
lt: Atnaujinti mokėjimo informacija pasikartojančiam mokėjimui

en: Cancel the recurring fee?
lt: Atšaukti pasikartojančius mokėjimus?

en: Cancel a recurring fee.
lt: Atšaukti pasikartojančius mokėjimus.

en: Update ARB subscription
lt: Atnaujinti ARB prenumeratą

en: Cancel ARB subscription
lt: Atšaukti ARB prenumeratą

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
lt: Priimti mokėjimus iš kreditinių kortelių pasinaudojus AIM paslauga iš Authorize.net.

en: API Login ID and Transaction Key
lt: API Prisijungimo ID ir Sandoriu raktas

en: API Login ID
lt: API Prisijungimo ID

en: Transaction Key
lt: Sandorio raktas

en: AIM settings
lt: AIM nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net AIM mokėjimo būdu kreditinėms kortelėmis.

en: Live transactions in a live account
lt: Tiesioginis pervedimas į sąskaita

en: Test transactions in a live account
lt: Testinis pervedimas į sąskaita

en: Developer test account transactions
lt: Gamintojo bandomasis sąskaitos pervadimas

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
lt: Liepkite Authorize.net atsiųstų klientui kvitą, pagal jūsų paskyros nuostatas.

en: ARB settings
lt: ARB nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net Automated Recurring Billing (Automatiniais Pasikartojančiai Mokėjimais)

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
lt: Nurodoma tik gamybos bandymo paskyrose jei prie paskyros prisijungsite per https://test.authorize.net.<br />Nustatykite į Tiesioginį pervedimą kai sistema bus paruošta naudojimui

en: Developer test
lt: Gamintojo bandymai

en: <b>Note:</b> You must first configure credit card encryption before setting this.<br />Enter the value here you entered in your Auth.Net account settings.
lt: <b>Atminkite:</b> Pirmiau turite nustatyti kreditinės kortelės kodavimo nuostatas.<br>Įrašykite reikšmes kurias įvedėte Auth.Net paskyros nuostatose.

en: Log reported ARB payments in watchdog.
lt: Įrašyti ARB mokėjimus į seklį

en: Make sure you have set your Silent POST URL in Authorize.Net to @url.
lt: Įsitikinkite, kad nustatėte Silent POST URL -  Authorize.Net į @url.

en: CIM settings
lt: CIM nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net Customer Information Management (Klientų Informacijos Valdymas) paslauga.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
lt: Visada sukurti CIM profilį saugiam saugojimui CC informaciją vėlesniam panaudojimui.

en: New customer profile created successfully at Authorize.Net.
lt: Naujo kliento profilis sėkmingai sukurtas Authorize.Net.

en: Authorize.Net: Creating CIM profile failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: CIM profilio kūrimas nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
lt: Authorize.Net: CIM profilis sukurtas - @id

en: Order @order taking place at @date
lt: Užsakymas @order atliktas @date

en: cURL error: @error
lt: cURL klaida: @error

en: Credit card payment declined: @message
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atmestas: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
lt: Tipas: @type<br>ID: @id

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
lt: <b>@type</b><br><b>@status:</b> @message<br>Suma: @amount<br>AVS atsakymas: @avs

en: ACCEPTED
lt: PRIIMTA

en: REJECTED
lt: ATMESTA

en: CVV match: @cvv
lt: CVV sutampa: @cvv

en: Invalid ARB payment notification received.
lt: Klaidingas ARB mokėjimo įspėjimas gautas.

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
lt: ARB mokėjimo įspėjimas užsakymui @order_id: <pre>@post</pre>

en: Product @sku has invalid interval settings for Authorize.Net - @length @unit
lt: Prekės @sku neteisingai nustatytas intervalas Authorize.Net - @length @unit

en: Order @order_id
lt: Užsakymas @order_id

en: Order @order_id - @sku
lt: Užsakymas @order_id - @sku

en: Authorize.Net: Recurring fee for @model failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: Pasikartojantis mokėjimas už @model nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: Recurring fee setup for @model.<br />Subscription ID: @subscription_id
lt: Authorize.Net: Pasikartojantis mokėjimas nustatytas už  @model.<br>Prenumeratoriaus ID: @subscription_id

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: Prenumeratos @subscription_id atnaujinimas nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated.
lt: Authorize.Net: Prenumerata @subscription_id atnaujinta.

en: Subscription ID: @subscription_id
lt: Prenumeratos ID: @subscription_id

en: Subscription data updated at Authorize.Net.
lt: Prenumeratos duomenys atnaujinti Authorize.Net.

en: Subscription update failed. See order admin comments for more details.
lt: Prenumeratos atnaujinimas nepavyko. Peržiūrėkite užsakymo komentarus.

en: Recurring fee order ID: @order_id
lt: Pakartotinis mokėjimas ID: @order_id

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
lt: Mokėjimo informacija šiam pakartotiniam mokėjimui atnaujinta.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
lt: Įvyko klaida atnaujinant mokėjimo informacija. Prašome bandyti dar karta ir susisiekti jei tai pasikartos.

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancellation failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: Prenumeratos @subscription_id atšaukimas nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancelled.
lt: Authorize.Net: Prenumerata @subscription_id atšaukta.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
lt: Ar tikrai norite atsisakyti šios prenumeratos?

en: Subscription cancelled through Authorize.Net.
lt: Prenumerata atšaukta per Authorize.Net.

en: Subscription cancellation failed. See order admin comments for more details.
lt: Prenumeratos atsisakymas nepavyko. Peržiūrėkite komentarus.

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
lt: Ar tikrai norite atšaukti šį mokėjimą?

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
lt: Šis veiksmas negali būti atšauktas ir gali būti prenumeruojamų paslaugų nutraukimo priežastis.

en: The recurring fee has been canceled.
lt: Pasikartojantys mokėjimai atšaukti.

en: An error has occurred. Please try again and contact us if the problem persists.
lt: Įvyko klaida. Prašome susiekit su mumis jei tai pasikartos.

en: Address (Street) matches, ZIP does not
lt: Adresas (Gatvė) sutampa, ZIP ne

en: Address information not provided for AVS check
lt: Adreso informacija nepateikta AVS patikrinimui

en: AVS error
lt: AVS klaida

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
lt: Ne-JAV Card Issuing Bank

en: No Match on Address (Street) or ZIP
lt: Nesutampa Adresas ar ZIP

en: AVS not applicable for this transaction
lt: AVS netaikoma šiam sandoriui

en: Retry – System unavailable or timed out
lt: Kartojama – Sistema neveikia arba baigėsi laikas

en: Service not supported by issuer
lt: Paslauga nepalaikoma leidėjo

en: Address information is unavailable
lt: Adresi informacija neįmanoma

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
lt: Devynių skaičių ZIP sutampa, Adresas ne

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
lt: Adresas ir devynių skaičių ZIP sutampa

en: Address (Street) and five digit ZIP match
lt: Adresas ir penkių skaičių ZIP sutampa

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
lt: Penkių skaičių ZIP sutampa, adresas ne

en: No Match
lt: Nesutampa

en: Not Processed
lt: Ne vykdyta

en: Should have been present
lt: Turėtų būt pateikta

en: Issuer unable to process request
lt: Leidėjui nepavyko atlikti užklausis

en: Authorization and capture
lt: Autorizacija ir užfiksavimas

en: Authorization only
lt: Tik autorizacija

en: Prior authorization capture
lt: Išankstinio leidimo užfiksavimas

en: Capture only
lt: Tik užfiksavimas

en: Void
lt: Negaliojantis

en: CVV information
lt: CVV informacija

en: Credit card terminal: Order @order_id
lt: Kreditinės kortelės terminalas: Užsakymas @order_id

en: Credit card encryption must be configured to accept credit card payments.
lt: Kreditinės kortelės kodavimas turi būt nustatytas prieš priimant mokėjimus kreditine kortele.

en: To protect our customers from identity theft, credit card details are erased when a browser refreshes on the checkout review page.  Please enter your card details again and re-submit the form.
lt: Tam, kad apsaugoti klientus nuo asmeninių duomenų vagysčių kreditinės kortelės informacija yra pašalinta kai naršyklė persikrovė pirkimo peržiūrėjimo puslapyje. Prašome dar kartą įvesti kreditinės kortelės informacija.

en: Authorize and capture immediately
lt: Autorizacija ir užrašymas iškarto

en: Default credit transaction type
lt: Numatytasis kredito sandorio tipas

en: Only available transaction types are listed. The default will be used unless an administrator chooses otherwise through the terminal.
lt: Galimi tik rodomi sandorio tipai. Numatytasis bus naudojamas nebent administratorius pasirinks kitą per terminalą.

en: Credit card data is encrypted during checkout for maximum security.
lt: Maksimaliam saugumui kreditinės kortelės duomenys užkoduoti.

en: You must review your <a href="!url">credit card security settings</a> and enable encryption before you can accept credit card payments.
lt: Turite peržiūrėti <a href="!url">kreditinės kortelės saugumo nuostatas</a> ir įjungti kodavimą prieš priimant mokėjimus kreditine kortele.

en: Credit card debug mode
lt: Kredinės kortelės tikrinimo būsena

en: Because you are using debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards. Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
lt: Dėl to, kad naudojate tikrinimo būsena kreditinės kortelės duomenys saugomos PCI saugumo standartais. Tikrinimo būsena rekomenduojam tik testuojant sandorius su netikromis kreditinėms kortelėms.

en: Credit card:
lt: Kreditinė kortelė:

en: Pay by credit card.
lt: Mokėti kreditine kortele

en: (Last 4)
lt: (Paskutiniai 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lt: Įveskite kreditinės kortelės savininko vardą

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: The start date you entered is invalid.
lt: Įvedėte klaidingą pradžios datą

en: The credit card you entered has expired.
lt: Įvestos kreditinės kortelės galiojimo laikas pasibaigęs.

en: The issue number you entered is invalid.
lt: Numeris įvestas klaidingas.

en: You have entered an invalid CVV number.
lt: Įvedėte klaidingą CVV numerį

en: You must enter the issuing bank for that card.
lt: Turite įvesti banko leidimas šiai kreditinei kortelei.

en: Card Owner
lt: Kortelės savininkas

en: Issue Number
lt: Leidimo numeris

en: Issuing Bank
lt: Leidimo bakas

en: View card details.
lt: Peržiūrėti kortelės informaciją

en: Card Type:
lt: Kortelės Tipas:

en: Card Owner:
lt: Kortelės Savininkas:

en: Card Number:
lt: Kortelės Numeris:

en: Start Date:
lt: Pradžioas Data:

en: Expiration:
lt: Galiojimas:

en: Issue Number:
lt: Leidimo Numeris:

en: Issuing Bank:
lt: Leidimo Bankas:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
lt: Turite turėti <strong>administruoti kreditines korteles</strong> leidimus tam, kad nustatyti.

en: Credit card data security
lt: Kreditinės kortelės duomenų saugumas

en: You are responsible for the security of your website, including the protection of credit card numbers.  Please be aware that choosing some settings in this section may decrease the security of credit card data on your website and increase your liability for damages in the case of fraud.
lt: Jūs atsakingas už svetainės saugumą taip pat ir apsaugoti kreditinių kortelių numerius. Prašome įdėmiai rinktis šio skyriaus nuostatas taip padidinsite svetainės saugumą.

en: Operate in credit card debug mode.
lt: Valdyti kreditinės kortelės tikrinimo būsenoje.

en: Checkout workflow
lt: Pirkimo darbų eiga

en: These settings alter the way credit card data is collected and used during checkout.
lt: Šios nuostatos nurodo kaip kreditinės kortelės duomenys surenkamai pirkimo metu.

en: Validate credit card numbers at checkout.
lt: Tikrinti kreditinės kortelės numerius pirkimo metu.

en: Invalid card numbers will show an error message to the user so they can correct it.<br />This feature is recommended unless you are in debug mode.
lt: Klaidingas kreditinės kortelės numeris rodys klaidos žinutę, kad narys galėtų jį pakeisti.<br /> Ši galimybė rekomenduojama nebant jūs tikrinimo būsenoje.

en: Attempt to process credit card payments at checkout.
lt: Pabandykite apdirbti kreditinės kortelės mokėjimą pirkimo metu.

en: Failed attempts will prevent checkout completion and display the error message from above.<br />This box must be checked to process customer credit cards if you are not in debug mode.
lt: Nepavykę bandymai apsaugos nuo pirkimo ir rodys klaidos žinutę.<br /> Šis pasirinkimas turi būt pažymėtas jei norite priimti mokėjimus kreditinėmis kortelėms jei jūs ne tikrinimo būsenoje.

en: Debug mode data clearing
lt: Tikirino būsenos duomenų valymas

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Unit of time
lt: Laiko vienetas

en: Credit card fields
lt: Kreditinės kortelės laukeliai

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
lt: Nurodykite kuri informacija bus renkama iš klientų papildomai prie kreditinės kortelės numerio.

en: Enable CVV text field on checkout form.
lt: Įjungti CVV teksto laukelį pirkimo formoje.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
lt: CVV saugumo matas kreditinėje kortelėse.Visa, Mastercard, ir Discover kortelėse tai trys skaičiai, o AmEx kortelėse keturi skaičiai. Jei kreditinės kortelės mokėjimo vartai reikalauja šios informacijos prašome įjungti šią galimybę.

en: Enable card owner text field on checkout form.
lt: Įjungti kreditinės kortelės savininko teksto laukelį prikimo formoje.

en: Enable card start date on checkout form.
lt: Įjungti kortelės pradžios datą pirkimo formoje.

en: Enable card issue number text field on checkout form.
lt: Įjungti kortelės leidimo numerį pirkimo formoje.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
lt: Įjungti leidimo banko teksto laukelį pirkimo formoje.

en: Enable card type selection on checkout form.
lt: Įjungto kortelėstipo pasirinkimą pirkimo formoje.

en: If enabled, specify in the textarea below which card options to populate the select box with.
lt: Jei įjungta žemiau nurodykite kurie pasirinkimai bus rodomi pasirinkimo dėžutėje.

en: Card type select box options
lt: Kortelės tipo pasirnkimai

en: Enter one card type per line. These fields will populate the card type select box if it is enabled.
lt: Įveskite kortelės tipą eilutėje. Jei įjungta šie laukeliai rodys kortelės tipus pasirinkimo dėžutėje.

en: Accepted card types (for validation)
lt: Priimamų kortelių tipai

en: Use the checkboxes to specify which card types you accept for payment. Selected card types will show their icons in the payment method selection list and be used for card number validation.
lt: Pasinaudokite pasirinkimo dėžutėmis kad nustatyti kurios kortelės priimamos. Pasirinkti kortelių tipai bus rodomi su ikonomis mokėjimo pasirinkimo sąraše ir naudojama kortelės numerio patikrinime.

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
lt: Čia galite pakeisti pranešimus rodomus klientams naudojant kreditines korteles.

en: Credit card payment policy
lt: Kreditinių kortelių naudojimo politika

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
lt: Instrukcijos rodomos klientui virš kreditinės kortelės laukelių mokėjimo puslapyje.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
lt: Jūsų mokėtojo informacija turi sutapti su kreditinės kortelės mokėtoju adresu įvestu žemiau, kitaip bus neįmanoma atlikti mokėjimo.

en: Card processing failure message
lt: Kortelės tikirnimo klaidos žinutė

en: Error message displayed to customers when an attempted payment fails at checkout.
lt: Klaidos žinutė rodoma klientui kai mokėjimas nepavyksta

en: You have specified a non-existent directory.
lt: Jūs pasirinkote neegzistuojantį katalogą.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
lt: Neįmanoma įrašyti į katalogą, prašome patikrinti katalogo leidimus.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
lt: Neįmanoma skaityti katalogo, prašome patikrinti katalogo leidimus.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
lt: Kreditinės kortelės kodavimo rakto failas sugeneruotas. Kortelės duomenys nuo šiol bus koduojami.

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card owner
lt: Kortelės savininkas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Start Month
lt: Pradžios Mėnesis

en: Start Year
lt: Pradžios metai

en: Expiration Month
lt: Galiojimo Mėnesis

en: Expiration Year
lt: Galiojimo Metai

en: Issuing bank
lt: Leidimo bankas

en: (if present)
lt: (jei pateikta)

en: Expiration Date:
lt: Galiojimo data:

en: What's the CVV?
lt: Kas tai CVV?

en: Process card
lt: Tikrinti kortelę

en: What is the CVV?
lt: Kas yra CVV?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
lt: CVV reiškia Card Verification Value (Kortelės Patvirtinimo Reikšmė). Šis kodas naudojamas kaip saugumo priemonė apsaugoti kreditinę kortelę nuo apgaulių. Šį kodą ant kortelės rasite nesunkiai, Tiesiog įveskite jį čia.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
lt: CVV kodą šioms kortelėms rasite kitoje kortelės pusėje. Tai trys paskutiniai skaitmenys dešinėje parašo vietos pusėje.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
lt: CVV kodą American Express kortelėse rasite kortelės priekinėje dalyje. Tai keturių skaitmenų kodas atspausdintas mažesniu tekstu dešinėje pusėje prie kreditinės kortelės numerio.

en: Close this window
lt: Uždaryti langą

en: Use this terminal to process credit card payments through your default gateway.
lt: Panaudokite šį terminalą, kad apdirbtumėte kreditinės kortelės užmokesčius per jūsų numatytuosius vartus.

en: Be warned that credit card data will automatically be converted to the last 4 digits of the card once a transaction has occurred.  As such, subsequent charges after a partial payment will not have any stored credit card information to use.
lt: Reikia įspėti, kad kredito kortelės duomenys bus automatiškai konvertuojama į 4 paskutiniai skaitmenys nuo kortelės, kai sandoris įvyko. Taigi, vėliau mokesčius po dalinės išmokos nebus saugomi kredito kortelės informaciją naudoti.

en: Order total: @total
lt: Užsakymo suma: @total

en: Balance: @balance
lt: Likutis: @balance

en: Charge Amount
lt: Apmokestinama Suma

en: Use the available buttons in this fieldset to process with the specified card details.
lt: Pasinaudokite mygtukais jei norite pateikti kreditinės kortelės informacija.

en: Charge amount
lt: Apmokestinama suma

en: Authorize amount only
lt: Tik patvirtinta suma

en: Set a reference only
lt: Nustatykite tik nurodymą

en: Credit amount to this card
lt: Kredito suma šiai kortelei

en: @auth_id - @date - @amount authorized
lt: @auth_id - @date - @amount patvirtinta

en: Prior authorizations
lt: Nepvykę patvirtinimai

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a prior authorization. The charge amount specified above will be captured against the authorization listed below.  Only one capture is possible per authorization, and a capture for more than the amount of the authorization may result in additional fees to you.
lt: Naudokite mygtukus, kad pasirinkti ir priimti sprendimą dėl išankstinio leidimo. Mokesčio suma, nurodyta aukščiau, bus užfiksuota nuo leidimo žemiau. Tik vienas fiksavimas galimas už leidimą ir surinkimo daugiau nei suma leidimą gali atsirasti papildomų mokesčių, jums.

en: Select authorization
lt: Pasirinkite autorizacija

en: Capture amount to this authorization
lt: Užfiksavimo suma šiai autorizacijai

en: Void authorization
lt: Nepavykusi autorizacija

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
lt: @ref_id - @date - (Paskutiniai 4) @card

en: Customer references
lt: Kliento nurodymas

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a customer reference.
lt: Pasinaudokite mygtukais pasirinkti ir pakeisti kliento nurodymą.

en: Select references
lt: Pasirinkite nurodymą

en: Charge amount to this reference
lt: Nurodymo apmokestinimo suma

en: Remove reference
lt: Pašalinti nurodymą

en: Credit amount to this reference
lt: Kredito suma šiam nurodymui

en: You must enter a positive number for the amount.
lt: Sumai turite įvesti teigiamą skaičių

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
lt: Kreditinė kortelės priimta sėkmingai. Daugiau informacijos administracijos komentaruose.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
lt: Kreditinė kortelės priimti nepavyko. Daugiau informacijos administracijos komentaruose.

en: Reference transaction
lt: Sandorio nurodymas

en: administer credit cards
lt: administruoti kreditines korteles

en: view cc details
lt: peržiūrėti cc informacija

en: view cc numbers
lt: peržiūrėti cc numerius

en: process credit cards
lt: doroti kreditinas korteles

en: Process credit card payments using the Silent Order POST service of CyberSource.
lt: Priima kreditinių kortelių mokėjimus naudojant Silent Order POST paslauga iš CyberSource.

en: Payment server
lt: Mokėjimo serveris

en: CyberSource server used when processing payments.
lt: CyberSource serveris naudojamas atlikti mokėjimus

en: You must ensure your CyberSource account and web server are able to use the service you select.<br />Silent Order POST requires cURL support and a modified <a href="!url">HOP.php</a>.<br />The SOAP Toolkit API requires the SOAP and DOM extensions for PHP.
lt: Privalote įsitikinti, kad CyberSource paskyra ir web serveris gali naudotis pasirinkta paslauga <br>Silent Order POST reikalauja cURL palaikymo ir <a href="!url">HOP.php</a> redagavimo.<br>SOAP Toolkit API reikalauja SOAP ir DOM plėtinių PHP.

en: Ensure address verification
lt: Užtikrina adreso patikrinimą

en: Process transaction only if address passes verification.
lt: Atlikti sandorį jei tik adresas teisingas

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
lt: Atlikti sandorį nepaisant ar adresas teisingas

en: SOAP Toolkit API settings
lt: SOAP Toolkit API nuostatos

en: Create a CyberSource Basic Profile for every new credit card order processed.
lt: Sukurti CyberSource Basic Profile kiekvienam naujam kreditinės kortelės užsakymui įvykdyti.

en: Enable calculation of taxes through the CyberSource tax service.
lt: Įjungti mokesčių skaičiavimą per mokesčių paslaugą.

en: Tax calculation "Ship from" address
lt: Mokesčių skaičiavimas "Pristayti iš" adresu

en: This address will be used when calculating taxes with CyberSource tax service.
lt: Šis adresas bus naudojamas kai skaičiuojami mokesčiai pasinaudojus CyberSource mokesčių paslauga.

en: Enter the 2 letter abbreviation of your state or province.
lt: Įveskite 2 valstijos simbolius

en: ZIP/Postal code
lt: Pašto kodas

en: Enter the 2 letter ISO 3166-1 code; consult Wikipedia if you don't know yours.
lt: Įveskite 2 raidžių ISO 3166-1 kodą; peržiūrėkite Wikipedia jei nežinote.

en: The credit card type did not pass validation.
lt: Kreditinės kortelės tipas negalioja

en: Could not figure out cc type: @number / @type
lt: Neįmanoma suprasti cc tipo: @number / @type

en: Silent Order POST requires the HOP.php provided by CyberSource.
lt: Silent Order POST reikalauja HOP.php peteikto CyberSource.

en: <b>Credit card !type:</b> !amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
lt: <b>Kreditinė kortelė !type:</b> !amount<br><b>Sprendimas: @decision</b><br><b>Priežastis:</b> !reason

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
lt: !id<br>!decision, Priežastis: !reason

en: <br /><b>AVS:</b> !avs
lt: <br><b>AVS:</b> !avs

en: <br /><b>CVV:</b> !cvv
lt: <br><b>CVV:</b> !cvv

en: No response returned from CyberSource.
lt: Nėra atsakymo iš CyberSource.

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
lt: Neįmanoma susieti CyberSource per SOAP.

en: We apologize for the delay, but we are unable to process your credit card at this time. Please <a href="!url">contact sales</a> to complete your order.
lt: Atsiprašome už užlaikymą, bet šiuo metu negalime priimti kreditinės kortelės. Prašome <a href="!url">susiekit su pardavėjai</a>, kad atlikti užsakymą.

en: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
lt: <b>@type:</b> @amount<br><b>Sprendimas: @decision</b><br><b>Priežastis:</b> !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
lt: <b>@type:</b><br>@id<br>@decision, Priežastis: !reason

en: <b>CyberSource profile created.</b><br /><b>Subscription ID:</b> @id
lt: <b>CyberSource profilis sukurtas.</b><br><b>Prenumeratos ID:</b> @id

en: <b>Attempt to create CyberSource profile failed.</b><br /><b>Reason:</b> @code
lt: <b>Bandymas sukurti CyberSource profilį nepavyko.</b><br><b>Priežastis:</b> @code

en: No taxes returned for this order.
lt: Šiam užsakymui mokečių nėra.

en: @city city tax
lt: @city miesto mokestis

en: County tax
lt: Šalis mokestis

en: District tax
lt: Srities mokestis

en: @state state tax
lt: @state valstijos mokestis

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id - reason @code
lt: Bandymas skaičiuoti mokesčius nepavyko užsakymui @order_id - priežastis @code

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id. No response returned from CyberSource.
lt: Bandymas skaičiuoti mokesčius nepavyko užsakymui  @order_id. Be priežasties iš CyberSource.

en: Successful transaction.
lt: Sėkmingas sandoris.

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
lt: Vienas ar keli laukeliai tušti arba klaidingi<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Pakartoti užklausą su teisinga informacija.

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
lt: <b>Klaida:</b> Pagrindinės sistemos klaida.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Palaukti kelias minutes ir bandyti dar kartą.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a server time-out occurred. This error does not include time-outs between the client and the server.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
lt: <b>Klaida:</b> Užklausa gauta bet serverio laikas baigėsi. Ši klaida be laiko kuris užtrunka susieti klientui su serveriu.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Tam, kad išvengti užsakymo dubliavimo palaukite kol gausite užsakymo būsena.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a service did not finish running in time.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
lt: <b>Klaida:</b> Užklausa gauta, bet paslauga nebaigė jos laiku.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Tam, kad išvengti užsakymo dubliavimo palaukite kol gausite užsakymo būsena.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the Address Verification Service (AVS) check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
lt: Prisijungimo užklausa buvo patvirtinta banko, bet atmesta CyberSource nes nepraėjo Address Verification Service (AVS) patikrinimo.<br /><b>Galimi veiksmai:</b>Jūs galite gauti leidimą, bet svarstant užsakymą dėl apgaulės galimybės.

en: Expired card.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Baigėsi kortelės galiojimas.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Naudokite kitą kortelę ar mokėjimo būdą.

en: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Bendras kortelės atmetimas. Daugiau informacijos nepateikta.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Naudokite kitą kortelę ar mokėjimo būdą.

en: Insufficient funds in the account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Nepakanką lėšų.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Naudokite kitą kortelę ar mokėjimo būdą.

en: Stolen or lost card.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's information and determine if you want to request a different card from the customer.
lt: Pavogta ar pamesta kortelė.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėkite kliento informacija ir nustatykite ar norite naudoti kitą kortelę.

en: Issuing bank unavailable.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
lt: Bankas nepasiekiamas.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Palaukti kelias minutes ir bandyti dar karatą.

en: Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Neaktyvi kortelė ar kortelei neleidžiama atlikti mokėjimų<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The card has reached the credit limit.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Kortelė pasiekė kredito limitą.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The card verification number is invalid.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Kortelės patvirtinimo kodas klaidingas.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The processor declined the request based on a general issue with the customer's account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
lt: Užklausa atmesta dėl bendrų kliento sąskaitos problemų.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The customer matched an entry on the processor’s negative file.<br /><b>Possible action:</b> Review the order and contact the payment processor.
lt: Klientas juodam sąraše.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėti užsakymą ir susiekti su mokėjimo priėmėju.

en: The customer's bank account is frozen.<br /><b>Possible action:</b> Review the order or request a different form of payment.
lt: Kliento banko sąskaita įšaldyta<br><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėti užsakymą ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the card verification number check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
lt: Prisijungimo užklausa buvo patvirtinta banko, bet atmesta CyberSource nes nesutapo kortelės patvirtinimo kodas<br><b>Galimi veiksmai:</b> Jūs galite gauti leidimą, bet svarstant užsakymą dėl apgaulės galimybės.

en: Invalid account number.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Blogas sąskaitos numeris.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The card type is not accepted by the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment. Also, check with CyberSource Customer Support to make sure that your account is configured correctly.
lt: Kortelės tipas nepriimamas mokėjimo gavėju <br><b>Galimi veiksmai:</b>Naudoti kitą kortelę ar kitą mokėjimo būdą. Taip pat patikrinkite CyberSource klientų pagalboje ar jūsų sąskaita teisingaisu konfigūruota.

en: The processor declined the request based on an issue with the request itself.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
lt: Priėmėjas atmetė užklausa paremta pačia užklausa<br><b>Galimi veiksmai:</b> Pasirinkite kita mokėjimo būdą.

en: There is a problem with your CyberSource merchant configuration.<br /><b>Possible action:</b> Do not resend the request. Contact Customer Support to correct the configuration problem.
lt: Problemos su CyberSourse konfigūracija<br><b>Galimi veiksmai:</b> Nekartokite užklausos. Susiekite su klientų aptarnavimo skyriumi.

en: Processor failure.<br /><b>Possible action:</b> Possible action: Wait a few minutes and resend the request.
lt: Priėmėjo klaida<br><b>Galimi veiksmai:</b> Palaukti kelias minutes ir bandyti dar karta.

en: The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.<br /><b>Possible action:</b> Ask your customer to verify that the card is really the type indicated in your Web store, then resend the request.
lt: Kortelės tipas klaidingas ir nesutampa su kortelės numeriu.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Įsitikinkite kad kortelė yra to tipo.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a time-out occurred with the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the transaction, do not resend the request until you have reviewed the transaction status in the Business Center.
lt: <b>Klaida:</b> Užklausa gauta bet baigėsi apdorojimo laikas.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Tam, kad išvengti užsakymo dubliavimo palaukite kol gausite užsakymo būsena.

en: The customer is enrolled in payer authentication.<br /><b>Possible action:</b> Authenticate the cardholder before continuing with the transaction.
lt: Klientas yra įrašytas mokėtojo autentiškumo nustatyme.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Identifikuokitės kaip kortelės savininkas prieš tęsdami sandorį.

en: The customer cannot be authenticated.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's order.
lt: Neįmanoma identifikuoti kliento<br><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėkite užakymą.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based on your Smart Authorization settings.<br /><b>Possible action:</b> Do not capture the authorization without further review. Review the avsCode, cvResult, and factorCode fields to determine why CyberSource rejected the request.
lt: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based on your Smart Authorization settings.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Do not capture the authorization without further review. Review the avsCode, cvResult, and factorCode fields to determine why CyberSource rejected the request.

en: Street address matches, but 5- and 9-digit postal codes do not match.
lt: Adresas nesutampa bet 5 ir 9 skaitmenų kodas sutapo.

en: Street address matches, but postal code not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas sutampa bet pašto kodas nesutampa. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: Street address and postal code do not match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas sutampa ir pašto kodas nesutampa. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: Street address and postal code match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas sutampa ir pašto kodas nesutampa. Tik  JAV Visa kortelėms.

en: AVS data is invalid, or AVS is not allowed for this card type.
lt: AVS duomenys neteisingi, ar AVS šiam kortelės tipui neleidžiama.

en: Card member's name does not match, but postal code matches. Returned only for the American Express card type.
lt: Nario vardas nesutampa bet pašto kodas sutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Non-U.S. issuing bank does not support AVS.
lt: Ne JAV bankas nepalaiko AVS

en: Card member's name does not match. Street address and postal code match. Returned only for the American Express card type.
lt: Nario vardas nesutampa.Adresas ir pašto kodas sutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Address not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas nepatvirtintas. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: Card member's name matches but billing address and billing postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
lt: Nario vardas sutampa bet mokėtojo adresas ir pašto kodas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Card member's name and billing postal code match, but billing address does not match. Returned only for the American Express card type
lt: Nario vardas ir mokėtojo pašto kodas sutampa bet mokėtojo adresas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Street address and postal code do not match. - or - Card member's name, street address and postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
lt: Adresas ir pašto kodas nesutampa. arba Kortelės savininko vardas, adresas ir pašto kodas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Card member's name and billing address match, but billing postal code does not match. Returned only for the American Express card type.
lt: Kortelės savininko vardas ir mokėtojo adresas sutampa bet mokėtojo pašto kodas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Postal code matches, but street address not verified. Returned only for non-U.S.-issued Visa cards.
lt: Pašto kodas sutampa bet adresas ne. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: System unavailable.
lt: Sistema negalima

en: U.S.-issuing bank does not support AVS.
lt: JAV bankas nepalaiko AVS

en: Card member's name does not match, but street address matches. Returned only for the American Express card type.
lt: Kortelės savininko vardas nesutampa bet asresas sutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Address information unavailable. Returned if non-U.S. AVS is not available or if the AVS in a U.S. bank is not functioning properly.
lt: Adreso informacija nepasiekiama. JAV AVS neįmanoma ar jei AVS JAV bankas.

en: Street address does not match, but 9-digit postal code matches.
lt: Adresas nesutampa bet 9 skaičių pašto kodas sutampa.

en: Exact match. Street address and 9-digit postal code match.
lt: Tikslus sutapimas Adresas ir 9 skaičių pašto kodas.

en: Exact match. Street address and 5-digit postal code match.
lt: Tikslus sutapimas Adresas ir 5 skaičių pašto kodas.

en: Street address does not match, but 5-digit postal code matches.
lt: Adresas nesutampa bet 5 skaičių pašto kodas sutampa.

en: AVS is not supported for this processor or card type.
lt: AVS nepalaikoma šiam kortelės tipui.

en: The processor returned an unrecognized value for the AVS response.
lt: Priėmėjas grąžino nepažįstama reikšmę AVS atsakymui.

en: Transaction determined suspicious by issuing bank.
lt: Sandoris pažymėtas kaip įtartinas.

en: Card verification number failed processor's data validation check.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris klaidingas.

en: Card verification number matched.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris sutapo.

en: Card verification number not matched.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris nesutapo.

en: Card verification number not processed by processor for unspecified reason.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris nepatvirtintas priėmėjo bet nepaaiškinamos priežasties.

en: Card verification number is on the card but was not included in the request.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris ant kortelės bet neįtraukta į užklausą.

en: Card verification is not supported by the issuing bank.
lt: Kortelės patvirtinimas nepalaikomas banko.

en: Card verification is not supported by the card association.
lt: Kortelės patvirtinimas nepalaikomas kortelės susiejimu

en: Card verification is not supported for this processor or card type.
lt: Kortelės patvirtinimas nepalaikomas kortelės tipo

en: Unrecognized result code returned by processor for card verification response.
lt: Nepažįstas kodas kurį grąžino priėmėjas į kortelės patvirtinimo atsakymą.

en: No result code returned by processor.
lt: Priėmėjas negrąžino kodo.

en: Continue with checkout to complete payment.
lt: Tęskite pirkimą, kad pabaigtumėte mokėjimą.

en: Javascript must be enabled to view the order total preview.
lt: Javascript turi būt įjungtas jei norite peržiūrėti užsakymo sumą.

en: Select a payment method from the following options.
lt: Pasirinkite mokėjimo būdą.

en: Paying by
lt: Mokama pagal

en: Show the order total preview on the payment pane.
lt: Rodyti užsakymo sumą mokėjimo lange.

en: Checkout cannot be completed without any payment methods enabled. Please contact an administrator to resolve the issue.
lt: Pirkimas negali būt baigtas be įjungtu mokėjimo būdų. Prašome susiekti su administratoriumi.

en: Method: @payment_method
lt: Būdas: @payment_method

en: Modify 'Payment info'
lt: Keisti 'Mokėjimo info'

en: None available
lt: Neįmanoma

en: Update order status on full payment
lt: Atnaujinti užsakymo būsena pilnai apmokėjus.

en: A payment gets entered for an order
lt: Mokėjimas įvestas užsakymui

en: Check the order balance
lt: Patikrinti užsakymo balansą

en: Balance is less than !zero.
lt: Balansas mažiau nei !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
lt: Balansas mažiau ar lygu !zero.

en: Balance is equal to !zero.
lt: Balansas lygu !zero.

en: Balance is greater than !zero.
lt: Balansas daugiau nei !zero.

en: Balance comparison type
lt: Likutis palyginimui

en: Credit card charge failed.
lt: Kortelės apmokestinimas nepavyko.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
lt: Kortelė apmokestinta, sprendimo kodas: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atliktas sėkmingai.

en: Configure the payment settings.
lt: Tvarkyti mokėjimo nuostatas.

en: View the payment settings.
lt: Peržiūrėti mokėjimo nuostatas.

en: Edit the payment settings.
lt: Redaguoti mokėjimo nuostatas.

en: Edit the basic payment settings.
lt: Redaguoti pagrindinias mokėjimo nuostatas.

en: Edit the payment method settings.
lt: Redaguoti mokėjimo būdų nuostatas.

en: Payment gateways
lt: Mokėjimo vartai

en: Edit the payment gateway settings.
lt: Redaguoti mokėjimo vartų nuostatas.

en: Return order totals
lt: Gražina užsakymo suma

en: Add the payment details to the checkout pane.
lt: Pridėti mokėjimo informaciją prie pirkimo lango.

en: Add the payment details to the order pane.
lt: Pridėti mokėjimo informaciją prie užsakymo lango.

en: Select payment gateway
lt: Pasirinkite mokėjimo vartus

en: Delete payment?
lt: Pašalinti mokėjimą?

en: The payment method of the order.
lt: Užsakymo apmokėjimo būdas.

en: The payment balance of the order
lt: Mokėjimo balansas užsakymui

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
lt: Pasirinkite mokėjimo būdą iš įjungtų mokėjimo modulių

en: Enable payment tracking.
lt: Įjungia mokėjimų sekimą.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
lt: Leisti nariams šalinti mokėjimus su leidimu.

en: Log payments entered and deleted to order log.
lt: Sekti įvestus ir pašalintus mokėjimus.

en: Default payment details message
lt: Numatytoji mokėjimo informacijos žinutė.

en: Message displayed when a payment method does not display any further details.
lt: Žinutė rodoma kai mokėjimo būdas nerodo jokios informacijos.

en: !method settings
lt: !method nuostatos

en: @gateway_name settings
lt: @gateway_name nuostatos

en: This gateway supports the following payment methods:
lt: Šie vartai palaiko šiuos mokėjimo būdus:

en: Enable this payment gateway for use.
lt: Įjungti šiuos mokėjimo vartus.

en: Order total preview:
lt: Užsakymo viso peržiūra:

en: Payment entered.
lt: Mokėjimas įvestas.

en: An error loading the payment information occurred.
lt: Įvyko klaida įkraunant mokėjimo informaciją.

en: Payment information:
lt: Mokėjimo informacija:

en: @method payment of @amount received on @date.
lt: @method mokėjimas @amount gautas @date.

en: Are you sure you want to delete this payment?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį mokėjimą?

en: Payment deleted.
lt: Mokėjimas pašalintas.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
lt: Prašome pasirinkti mokėjimo vartus jei norite rinkti mokėjimus.

en: Use gateway
lt: Naudoti vartus

en: You are not able to process %type payments.
lt: Jums neleidžiam vykdyti %type mokėjimus.

en: Attempted to process a %type payment but the gateway's function was not found.
lt: Bandymas vykdyti %type mokėjimą bet vertų funkcija nerasta.

en: @method payment for @amount entered by @user.
lt: @method mokėjimas @amount įvetas @user.

en: view payments
lt: peržiūrėti mokėjimus

en: manual payments
lt: rankiniai mokėjimai

en: delete payments
lt: pašalinti mokėjimus

en: Adds a credit card gateway that simulates a successful payment for testing checkout.
lt: Prideda kreditinės kortelės mokėjimo vartus kurie imituoja sėkmingus apmokėjimus testavimui.

en: Defines an API to let payment modules interact with the cart.
lt: Nurodo API kuri leis moduliui veikti su krepšeliu.

en: Receive Check
lt: Gauti čekį

en: Check or money order
lt: Čekis ar pinigų pervedimas

en: Cash on delivery
lt: Grynieji pristatymo metu

en: Pay cash on delivery on pick-up.
lt: Mokėti grynais pristaymo ar atsiėmimo metu.

en: A generic payment method type.
lt: Pagrindiniai mokėjimo būdai.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
lt: Pilnas mokėjimas laukiamas pristatymo ar atsiėmimo metu.

en: Orders totalling more than !number are <b>not eligible</b> for COD.
lt: Užsakymai virš !number nepriimami COD apmokėjimui.

en: Delivery Date
lt: Pristatymo data

en: Desired delivery date:
lt: Pageidaujama pristatymo data:

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
lt: Jūsų galutinė užsakymo suma viršija maksimalų COD mokėjimą. Prašome eiti atgal ir pasirinkti kitą apmokėjimo būdą.

en: Maximum order total eligible for COD
lt: Maksimaliai leidžiama COD suma

en: Set to 0 for no maximum order limit.
lt: Nustatykite 0 jei neribosite užsakymo.

en: Let customers enter a desired delivery date.
lt: Leisti klientams įvesti pageidaujama pristatymo datą.

en: Enter a desired delivery date:
lt: Įveskite pageidaujama pristatymo datą:

en: Checks should be made out to:
lt: Čekiai turi būt išrašyti:

en: Mail to
lt: Atsiųsti į

en: Clear Date:
lt: Išrašymo data:

en: Check received
lt: Čekis gautas

en: Expected clear date:
lt: Numatoma išgryninimo data:

en: Set the mailing address to display to customers who choose this payment method during checkout.
lt: Nustatykite gavimo adresą kuris bus rodomas klientams kurie pasirinks mokėti čekiu.

en: Direct checks to a person or department.
lt: Tiesioginiai čekiai asmeniui ar skyriui.

en: Check payment policy
lt: Apmokėjimo čekiu politika

en: Instructions for customers on the checkout page.
lt: Instrukcijos klientui pirkomo puslapyje.

en: Personal and business checks will be held for up to 10 business days to ensure payment clears before an order is shipped.
lt: Asmeniniai ar verslo čekiai bus laikomi iki 10 darbo dienų, kad įsitikinti ar jie bus išgryninti prieš užsakymo išsiuntimą.

en: Any notes about the check, like type or check number.
lt: Pastabos apie čekį tarkim - tipas ar čekio numeris.

en: Expected clear date
lt: Numatoma išgryninimo data

en: Receive check
lt: Gautas čekis

en: Use the form to enter the check into the payments system and set the expected clear date.
lt: Pasinaudokite formą, kad įvesti čekį į mokėjimų sistemą ir nustatykite numatoma išgryninimo datą.

en: Order balance:
lt: Užsakymo balansas:

en: The amount must be a number.
lt: Suma turi būt skaičiai.

en: Check received, expected clear date of @date.
lt: Čekis gautas, numatoma išgryninimo data @date.

en: Provides the check/money order, COD, and 'other' payment methods.
lt: Teikia čekio/pinigų pervedimo, COD, ir kitus mokėjimo metodus.

en: Review order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Review payment
lt: Peržiūrėti mokėjimą

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: PayPal payment complete
lt: PayPal mokėjimas baigtas

en: PayPal payment cancelled
lt: PayPal mokėjimas atšauktas

en: Process credit card payments using Website Payments Pro.
lt: Vykdyti kreditinės kortelės mokėjimus su Website Payments Pro.

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
lt: PayPal - mokėkite nesidalindami savo finansine informacija.

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
lt: Nukreipia lankytojus į PayPal, kad atliktų mokėjimą.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
lt: Užbaigti užsakymus per PayPal Express Checkout.

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
lt: Sandoris gali būt atliktas tik nurodyta valiuta.

en: API server
lt: API serveris

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
lt: Prisijunkite prie Sandbox paskyros sistemos testavimui.

en: Require Express Checkout users to use a PayPal confirmed shipping address.
lt: Reikalauti Express Checkout naudoti PayPal patvirtino pristatymo adresą.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
lt: Įjungti pristatymo pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
lt: Įjungti Įmonės pavadinimo dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
lt: Įjungti Kontaktinio telefono dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
lt: Įjungti komentaro dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: API credentials
lt: API įgaliojimai

en: !link for information on obtaining credentials.  You need to acquire an API Signature.  If you have already requested API credentials, you can review your settings under the API Access section of your PayPal profile.
lt: !link plačiau apie informacijos kaip gauti įgaliojimus. Jums reikia gauti API parašą. Jei jūs jau užklausėte API įgaliojimų galite peržiūrėti jūsų nuostatas API priėjimo (API Access ) skyriuje PayPal paskyroje.

en: API username
lt: API nario vardas

en: API password
lt: API slaptažodis

en: <b>Address:</b> @avscode
lt: <b>Adresas:</b> @avscode

en: <b>@type</b><br /><b>Success: </b>@amount @currency
lt: <b>@type</b><br><b>Sėkmingai: </b>@amount @currency

en: PayPal transaction ID: @transactionid
lt: PayPal sandorio ID: @transactionid

en: PayPal e-mail address
lt: PayPal el. pašto adresas

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
lt: El. pašto adresas PayPal paskyros į kurią norite gauti mokėjimus.

en: PayPal login page language
lt: PayPal prisijungimo puslapio kalba

en: PayPal server
lt: PayPal serveris

en: Payment action
lt: Mokėjimo veiksmas

en: Complete sale
lt: Užbaigtas paradvimas

en: Provide PayPal WPS specific text for the submit button on the order review page.
lt: Pateikti PayPal WPS savitas tektas pateikimo mygtukui užsakymo peržiūros puslapyje.

en: PayPal cart submission method
lt: PayPal krepšelio pateikimo metodas

en: Submit the whole order as a single line item.
lt: Pateikti visą užsakymą viena eilute.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
lt: Pateikti atskiromis pozicijomis prekes ir jų aprašymą.

en: Shipping address prompt in PayPal
lt: Pristatymo adresas praneštas PayPal

en: Do not show shipping address prompt at PayPal.
lt: Nerodyti pristatymo adreso PayPal.

en: Prompt customer to include a shipping address.
lt: Klausti klientų įtraukti pristatymo adresą.

en: Require customer to provide a shipping address.
lt: Privaloma pateikti pristatymo adresą.

en: Submit address information to PayPal to override PayPal stored addresses.
lt: Pateikti adreso informaciją PayPal  perrašyti PayPal išsaugota adresą.

en: Works best with the first option above.
lt: Geriausiai veikia su pirmu pasirinkimu.

en: Sent address selection
lt: Siųsti adreso pasirinkimą

en: Send billing address to PayPal.
lt: Siųsti  mokėtojo adresą į PayPal

en: Send shipping address to PayPal.
lt: Siųsti  pristatymo adresą į PayPal

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
lt: Rodyti tikrinimo info Instant Payment Notifications.

en: For Express Checkout, you need to <a href="!cp_link">enable the cart pane</a> and <a href="!wpp_link">configure the Website Payments Pro settings</a>.
lt: Express Checkout, jums reikia<a href="!cp_link">įjungti krepšelio langą</a> ir <a href="!wpp_link">konfigūruokite Website Payments Pro nuostatas</a>.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
lt: Gaunamas IPN URL užsakymui @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
lt: IPN bandymas su klaidingu užsakymo ID.

en: IPN transaction verified.
lt: IPN sandoris patvirtintas.

en: IPN transaction ID has been processed before.
lt: IPN sandorio ID jau buvo vykdomas.

en: PayPal has cancelled the reversal and returned !amount !currency to your account.
lt: PayPal atšaukė pakeitimus ir grąžino  !amount !currency į jūsų sąskaita.

en: You have denied the customer's payment.
lt: Jūs atsisakėte kliento mokėjimo.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
lt: Leidimas nesugebėjo ir negali būti fiksuojamos.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
lt: Kliento mokėjimo bandymas  iš banko sąskaitą nepavyko.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
lt: Mokėjimas laukaimas PayPal: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
lt: PayPal mokėjima gavo!

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
lt: Mokėjimas buvo panaikintas per PayPal: @reason

en: The authorization has been voided.
lt: Leidimas buvo anuliuotas.

en: IPN transaction failed verification.
lt: IPN sandorio nepavyko patvirtinti.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
lt: IPN sandoris nepraėjo patikrinimo šiam užsakymui.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
lt: Klaida jūsų PayPal mokėjime. Peržiūrėkite savo krepšelį ir bandykite dar kartą.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
lt: Jūsų užsakymas beveik baigtas! Prašome užpildyti žemiau esančia formą ir spausti mygtuką 'Tęsti pirkimą'

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
lt: Jūsų užsakymas nebaigtas tol kol nepaspausite mygtuko 'Pateikti užsakymą'. Kai tik pateiksite užsakymą jūsų PayPal sąskaita bus apmokestinta suma nurodyta jūsų užsakyme. Jūs gausite patvirtinimą kai tik mokėjimas bus atliktas.

en: Checkout with PayPal.
lt: Pirkti su PayPal.

en: Calculate shipping
lt: Skaičiuoti pristatymą

en: Click to refresh shipping options
lt: Spauskite perkrausite pristatymo pasirinkimus

en: Leave blank if shipping to a residence.
lt: Palikite tuščia jei bus siųnčiam į gyvenamajai vietai.

en: Order comments
lt: Užsakymo komentarai

en: Special instructions or notes regarding your order.
lt: Ypatingos instrukcijos ar pastabos dėl jūsų užsakymo.

en: Continue checkout
lt: Tęsti pirkimą

en: You must calculate and select a shipping option.
lt: Turite paskaičiuoti ir pasirinkti pristatymo būdą.

en: Error calculating shipping
lt: Klaida skaičiuojant pristatymą

en: All the address information matched.
lt: Visa adreso informacija sutampa.

en: None of the address information matched; transaction declined.
lt: Nei vienas adresas nesutapo; sandoris neįvyko.

en: Part of the address information matched.
lt: Dalis adreso informacijos sutapo.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
lt: Pardavėjas nepateikė AVS informacijos. Neįvykdyta.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
lt: Adresas nepatikrintas ar pirkėjas neatsako. Paslauga negalima.

en: No AVS response was obtained.
lt: AVS atsakas negautas.

en: Address matched; postal code did not
lt: Adresas sutapo; pašto kodas ne.

en: Nothing matched; transaction declined
lt: Nesutapo; sandoris nevykdomas.

en: Address and postal code matched
lt: Adresas ir pašto kodas sutapo

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
lt: Neleidžiami MOTO sandoriai; sandoris nevykdomas.

en: Global unavailable
lt: Globalus nepasiekiamas

en: International unavailable
lt: Tarptautinės nepasiekiamas

en: Postal code matched; address did not
lt: Pašto kodas sutapo; adresas ne

en: Retry for validation
lt: Tikrinimas kartojamas

en: Service not supported
lt: Paslapuga neteikima

en: An unknown error occurred.
lt: Nežinoma klaida įvyko.

en: Matched
lt: Sutapo

en: No match
lt: Nesutapo

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
lt: Pardavėjas nepateikė CVV2 kodo tikrinimo.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
lt: Pardavėjas nustatė, kad CVV2 nenurodytas ant kortelės.

en: Service not available
lt: Paslauga negalima

en: Unkown error
lt: Nežinoma klaida

en: Not processed
lt: Nevykdyta

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
lt: Klientas nepateikė patvirtinto pristatymo adreso per adresų nuostatas.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
lt: Laukiama jūsųs surinkimo lėšų už jūsų leidimo parametrus.

en: eCheck has not yet cleared.
lt: eCheck dar neišgrynintas.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
lt: Jūs turite rankiniu būdų priimti ar atmesti šį tarptautinį mokėjimą per jūsų Account Overview.

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
lt: Jūs turite rankiniu būdų priimti ar atmesti mokėjimą šia valiuta per jūsų Account Overview.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
lt: Jūsų el. pašto adresas dar neužregistruotas ar patvirtintas.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
lt: Jūs turite atnaujinti savo paskyrą į Business ar Premier, kad gauti mokėjimu kreditine kortele.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
lt: Pirmiau turite patvirtinti savo paskyrą.

en: The customer has initiated a chargeback.
lt: Klientas iniciavo grąžinimą.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
lt: Klientas pasinaudojo pinigų grąžinimo garantiją.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
lt: Klientas pateikė skundą apie sandorį.

en: You gave the customer a refund.
lt: Jūs suteikėte klientui grąžinimą.

en: PayPal pending
lt: PayPal laukiama

en: Integrates various PayPal payment services and IPN feedback.
lt: Integruoja įvairius PayPal mokėjimo paslaugas ir IPN atsaką.

en: Flat rate
lt: Tarifas

en: Edit flat rate method
lt: Redaguoti tarifo metodą

en: Delete flat rate method
lt: Pašalinti tarifo metodą

en: Flat shipping rates
lt: Pristatymo tarifai

en: Default rate: %price
lt: Numatytasis tarifas: %price

en: Fetch a shipping quote
lt: Taikyti pristatymo kaina

en: Shipping quote via @method
lt: Pristatymo @method kaina

en: Base rate
lt: Bazinė norma

en: Default product rate
lt: Numatytoji prekės norma

en: Add a new flat rate shipping method.
lt: Pridėti naują pristatymo tarifą

en: Shipping method title
lt: Pristatymo būdo pavadinimas

en: The name shown to distinguish it from other flatrate methods.
lt: Pavadinimas nurodo, kad atskirti jį nuo kitų tarifų metodų.

en: Line item label
lt: Linijos elemento etiketė

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
lt: Pavadinimas rodomas klientams kai jie pasirenka pristatymo būdą pirkimo metu.

en: The starting price for shipping costs.
lt: Pradinė kaina išsiuntimo išlaidų.

en: Default product shipping rate
lt: Numatytoji prekių pristatymo norma

en: The base rate must be a numeric amount.
lt: Bazinė norma turi būt skaičius.

en: The product rate must be a numeric amount.
lt: Prekių norma turi būt skaičius.

en: Do you want to delete this shipping method?
lt: Ar norite pašalinti šį pristatymo būdą?

en: Flatrate
lt: Tarifas

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Shipping quote settings
lt: Pristatymo kainų nuostatos

en: Configure the shipping quote settings.
lt: Konfigūruoti pristatymo kainos nuostatas.

en: View general shipping quote settings.
lt: Peržiūrėti pagrindines pristatymo kainos nuostatas.

en: Quote methods
lt: Kainos metodas

en: Shipping settings
lt: Pristatymo nuostatos

en: Default product pickup address
lt: Numatytasis prekės tsiėmimo adresas

en: Default product shipping type
lt: Numatytasis prekės pristatymo tipas

en: Getting shipping quote via !method
lt: Gaunama pristatymo kaina per !method

en: Quote method
lt: Metodas

en: Order has a product of a particular shipping type
lt: Užsakymas turi šio pristatymo tipo prekes

en: Order: Product
lt: Užsakymas: Prekės

en: Order has a shipping quote from a particular method
lt: Užsakymas turi šio pristatymo metodo kainas

en: Order: Shipping Quote
lt: Užsakymas: Pristatymo Kaina

en: Shipping quote method
lt: Pristatymo metodo kaina

en: Shipping quotes
lt: Pristatymo kainos

en: Calculate shipping cost
lt: Skaičiuoti pristatymo sumą

en: Extra information necessary to ship.
lt: Reikalinga papildoma informacija, kad pristatyti

en: Shipping quote
lt: Pristatymo kaina

en: Get a shipping quote for the order from a quoting module.
lt: Gauti pristatymo kainą užsakymui iš kainos modulio.

en: Small package
lt: Maža pakuotė

en: Quote settings
lt: Kainos nuostatos

en: Quote errors are submitted to watchdog.
lt: Cituoti klaidų pateikiami sekliui.

en: Quote errors are not submitted to watchdog.
lt: Cituoti klaidų nepateikiami sekliui.

en: Debugging information is displayed to administrators when quotes are generated.
lt: Rodyti tikrinimo informaciją administratoriams kai citatos generuojamos.

en: Debugging information is not displayed to administrators when quotes are generated.
lt: Nerodyti tikrinimo informaciją administratoriams kai citatos generuojamos.

en: @method is enabled.
lt: @method įjungta.

en: Log errors during checkout to watchdog
lt: Užrašo klaidas prikimo metu į seklį.

en: Display debug information to administrators.
lt: Rodyti tikrinimo informaciją administratoriams.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
lt: Neleisti klientams pabaigti užsakymo kol nepasirinkta pristatymo kaina.

en: Shipping quote pane description
lt: Pristatymo kainos lango aprašymas

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
lt: Pristatymo kaina generuojama automatiškai kai jūs įvedate adresą ir gali būt atnaujinta rankinių būdu mygtuku žemiau.

en: Shipping quote error message
lt: Pristatymo kainos klaidos žinutė

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call in to complete your order.
lt: Problemos su pristatymo kainos gavimu. Prašome patikrinti pristatymo ir prekės informaciją ir bandykite vėl.
    Jei tai neišspręs problemos prašome susiekti su mumis.

en: Default pickup address
lt: Numatytasis atsiėmimo adresas

en: Default order fulfillment type for products
lt: Numatytasis Užsakymo pristatymo tipo produktai

en: At least one shipping quote method must be enabled.
lt: Bent jau vienas pristatymo būdas turi būt įjungtas.

en: Calculate
lt: Skaičiuoti

en: Receiving quotes:
lt: Gaunama kaina:

en: Estimated shipping cost:
lt: Numatoma pristatymo kaina:

en: Click to calculate shipping
lt: Spauskite paskaičiuoti pristatymą

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery address and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call @phone to complete your order.
lt: Problemos su pristatymo kainos gavimu. Prašome patikrinti pristatymo ir prekės informaciją ir bandykite vėl. l
    Jei tai neišspręs problemos prašome paskambinti @phone mums.

en: You must select a shipping option before continuing.
lt: Prieš tęsdami turite pasirinkti pristatymą.

en: Invalid option selected. Recalculate shipping quotes to continue.
lt: Klaidingas pasirinkimas. Perskaičiuokite pristatymo kainą.

en: Get shipping quotes
lt: Gauti pristatymo kainą

en: Apply to order
lt: Taikyti užsakymui

en: configure quotes
lt: konfigūruoti kainas

en: Shipping Quotes
lt: Pristatymo kainos

en: Tracking numbers
lt: Sekimo numeriai

en: Display tracking numbers of shipped packages.
lt: Rodyti siunčiamų pakuočių sekimo numerius.

en: Shipping Label
lt: Siuntos žymė

en: Organize products into packages.
     Package numbers in multiple shipping types are of the first shipping type they appear in. All
     packages are given a unique ID when they are saved. Choose the default package "Sep." to
     automatically create a package for each of the selected quantity of products in that row.
lt: Organizuokite produktus į pakuotes.
     Pakuočių skaičius keliuose pristatymo tipuose yra pirmo pristatymo tipo kuriame jos pasirodo.
    Visoms pakuotėms suteikiamas unikalus ID. Pasirinkite numatytą pakuočių "Ats." , kad 
    automatiškai susikurtu pakuotės atskiriems prekių kiekiams toje eilutėje.

en: Sep.
lt: Ats.

en: Make packages
lt: Sukurti pakuotes

en: Create one package
lt: Sukurti vieną pakuotę

en: Packages should have at least one product in them.
lt: Pakuotėse turi būt bent viena prekė.

en: Package %id:
lt: Pakuotė %id:

en: Contents:
lt: Turinys:

en: Package type:
lt: Pakuotės tipas:

en: Dimensions:
lt: Matmenys:

en: Insured value:
lt: Draudimo suma:

en: Tracking number:
lt: Sekimo numeris:

en: Label:
lt: Žymė:

en: Pickup Address:
lt: Atsiėmimo adresas:

en: Delivery Address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Schedule:
lt: Grafikas:

en: Ship date:
lt: Siuntimo data:

en: Expected delivery:
lt: Numatomas pristatymas:

en: Shipment Details:
lt: Siuntimo aprašymas:

en: Carrier:
lt: Vežėjas:

en: Tracking Number:
lt: Sekimo numeris:

en: Services:
lt: Paslaugos:

en: Cost:
lt: Kaina:

en: Package @id
lt: Pakuotė @id

en: Physical dimensions of the packaged product.
lt: Fiziniai supakuotos prekės matmenys.

en: Units of measurement
lt: Matavimo vienetai

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Declared value
lt: Deklaruojama vertė

en: Shipment data
lt: Siuntimo duomenis

en: Carrier
lt: Važėjas

en: Shipment options
lt: Siuntimo pasirinkimai

en: Short notes about the shipment, e.g. residential, overnight, etc.
lt: Trumpa pastaba apie siuntimą, pvz.: naktinis, darbo adresas ir pan.

en: Expected delivery
lt: Numatytas pristatymo laikas

en: Shipping cost
lt: Siuntimo kaina

en: Save shipment
lt: Išsaugoti siuntimą

en: Package @id has been deleted.
lt: Pakuotė @id pašalinta.

en: Origin address
lt: Kilmės adresas

en: Saved Addresses
lt: Išsaugoti adresai

en: fulfill orders
lt: atlikti užsakymai

en: Gets products ready for physical shipment.
lt: Paruošia prekes fiziniam siuntimui.

en: UPS shipment
lt: UPS siuntiniai

en: UPS product description
lt: UPS prekų aprašymas

en: Dimensions are required for custom packaging.
lt: Matmenys reikalingi savitoms pakuotėms.

en: Shipping quote from UPS
lt: Siuntimo kaina iš UPS

en: Small packages
lt: Maža pakuotė

en: Information needed to access UPS Online Tools has been entered.
lt: Informacija reikalinga UPS Online Tools įvesta.

en: More information is needed to access UPS Online Tools. Please enter it <a href="!url">here</a>.
lt: Daugiau informacijos reikia naudotis UPS Online Tools. prašome įvesti <a href="!urll">čia</a>.

en: The 6-character string identifying your UPS account as a shipper.
lt: 6 simbolių eilutė nustatyti savo UPS sąskaitą kaip siuntėjo.

en: UPS.com user ID
lt: UPS.com nario ID

en: Quotes and shipments requested in Testing mode will not be picked up or charged to your account.
lt: Kainos ir siuntinių užklausimas Testavimo būsenoje siuntiniai nebus paimti ir nebus apmokestinti.

en: UPS services
lt: UPS paslaugos

en: Select the UPS services that are available to customers.
lt: Pasirinkite UPS paslaugas kurios bus pasiekiamos klientams.

en: UPS Customer classification
lt: UPS Klientų skirstymas

en: Wholesale
lt: Didmena

en: Occasional
lt: Atsitiktinis

en: Retail
lt: Mažmena

en: The kind of customer you are to UPS. For daily pickups the default is wholesale; for customer counter pickups the default is retail; for other pickups the default is occasional.
lt: Koks jūs UPS klientas. Kasdieniams siuntų paėmimams naudokite Didmena; klientų skaičiaus priėmimai naudokite Mažmena; kitiems atvejams naudokite Atsitiktinis.

en: Negotiated rates
lt: Sutartinės normos

en: Is your UPS account receiving negotiated rates on shipments?
lt: Ar jūsų UPS paskyra gana sutartines normas?

en: Assume UPS shipping quotes will be delivered to
lt: Tarkime, UPS siuntos kaina bus pristatyta

en: Business locations
lt: Verslo vieta

en: Residential locations (extra fees)
lt: Gyvenamųjų vietų (papildomas mokestis)

en: Markup type
lt: Žymėjimo būdas

en: Multiplier (×)
lt: Dauginimas (x)

en: Addition (!currency)
lt: Papildomai (!currency)

en: Shipping rate markup
lt: Siuntimo tarifo žymėjimas

en: Markup shipping rate quote by currency amount, percentage, or multiplier.
lt: Žymėti pristatymo tarifo kaina pagal valiutą, procentus ar daugiklį.

en: Product packages
lt: Prekės pakuotės

en: Each in its own package
lt: Kiekvinas savo pakuotėje

en: All in one
lt: Viskas viename

en: System of measurement
lt: Matavimų sistema

en: British
lt: Britiška

en: Choose the standard system of measurement for your country.
lt: Pasirinkite standartinį matavimo būda jūsų šalyje.

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: Package !id
lt: Pakuotė !id

en: Physical dimensions of the package.
lt: Fiziniai pakuotės matmenys

en: UPS service
lt: UPS paslauga

en: Review shipment
lt: Peržiūėti siuntinį

en: Total Charges
lt: Viso mokesčiai

en: Negotiated Rates
lt: Sutartinės Normos

en: Request Pickup
lt: Prašymas atsimti

en: Ship from:
lt: Siųsti iš:

en: (@severity error @code) @description
lt: (@severity klaida @code) @description

en: Could not open a file to save the label image.
lt: Neįmanoma atidaryti failo etiketės vaizdo išsaugojimui.

en: Could not find or create the directory "ups_labels" in the file system path.
lt: Neįmanoma rasti ar sukurti katalogo "ups_labels" failų sistemoje.

en: Void shipment @ship_number and tracking numbers @track_list
lt: Tuščias pristatymo @ship_number ir sekimo numeriai @track_list

en: USPS product description
lt: USPS prekės aprašymas

en: Shipping quote from USPS
lt: Siuntimo kaina iš USPS

en: Shipping quote from USPS Intl.
lt: Siuntimo kaina iš USPS Intl.

en: Is in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
lt: Vietinės US sritys (US, AS, GU, PR, VI)

en: Is not in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
lt: Nevietinės US sritys (US, AS, GU, PR, VI)

en: USPS user ID
lt: USPS nario ID

en: To acquire or locate your user ID, refer to the <a href="!url">USPS documentation</a>.
lt: Norėdami nustatyti nario ID, peržiūrėkite <a href="!urll">USPS dokumentacija</a>.

en: Select the USPS services that are available to customers. Be sure to include the services that the Postal Service agrees are available to you.
lt: Pasirinkite kurios USPS paslaugos bus galimos klientams. Įsitikinkite, kad pasirinktos paslaugos jums bus teikiamos.

en: Weight quote
lt: Svorio kaina

en: The amount per weight unit to add to the shipping cost for an item.<br />Example: to add $5 per pound, put 5 in here.
lt: Svorio vieneto suma pridedama prie pristatymo kainos.<br />Pvz.: jei norite pridėti 5 eurus per kilogramą įrašykite 5.

en: Weight rate per product
lt: Svorio tarifas prekei

en: Default cost adjustment per !unit
lt: Numatytasis svorio pokytis per !unit

en: Assigns a shipping rate to products based on weight.
lt: Priskiria pristatymo kainą prie priekių pagal jų svorį.

en: Add attributes to this product using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
lt: Pridėti šiai prekei požymius pasinaudokite <a href="!url">požymių pridėjimo forma</a>. Požymio savybes galite nustatyti jo puslapyje Savybių kortelėje.

en: Add attributes to the product class using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
lt: Pridėti šiai prekės klasei požymius pasinaudokite <a href="!url">požymių pridėjimo forma</a>. Požymio savybes galite nustatyti jo puslapyje Savybių kortelėje.

en: Select the attributes you want to add and submit the form.
lt: Pasirinkite požymį kurį pridėsite į formą.

en: Enter an alternate SKU to be used when the specified set of options are chosen and the product is added to the cart. <b>Warning:</b> Adding or removing attributes from this product will reset all the SKUs on this page to the default product SKU.
lt: Įveskite alternatyvų SKU kuris bus naudojamas kai nustatytas pasirinkimas bus pasirinktas ir prekė pridėta į krepšelį. <b>Įspėjimas:</b>Pridedant ar šalinant požymius iš šios prekės perstatys SKU šiame puslapyje numatytam prekės SKU.

en: Create and edit attributes and options.
lt: Sukurti ir redaguoti požymius ir pasirinkimus.

en: Add an attribute
lt: Pridėti požymį

en: Add an option
lt: Pridėti pasirinkimą

en: Edit option
lt: Redaguiti pasirinkimą

en: Delete option
lt: Pašalinti pasirinkimą

en: Adjustments
lt: Koregavimai

en: Option price format
lt: Pasirinkimo kainos formatas

en: Display price adjustment
lt: Rodyti kainos pokyti

en: Display total price
lt: Rodyti visą kainą

en: Number of options
lt: Pasirinimų kiekis

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: No product attributes have been added yet.
lt: Prekių požymių dar nepridėta.

en: Edit attribute: %name
lt: Redaguoti požymį: %name

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
lt: Šis pavadinimas bus rodomas klientams prekės pridėjimo formoje.

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
lt: <b>Pasirenkama.</b> Įveskite tekstą, kuris bus rodomas po požymiu prekės pridėjimo į krepšelį formoje.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
lt: Padaryti šį požymį privalomu, priverčiant klientą jį pasirinkti.

en: Selecting this for an attribute will disregard any default option you specify.<br />May be overridden at the product level.
lt: Pasirinkus šią galimybę, požymis bus ignoruojamas nutylėjimas, kurį nurodote. <br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: This specifies how the options for this attribute will be presented.<br />May be overridden at the product level.
lt: Tai nurodoma kaip variantas šio požymio. <br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: Multiple attributes on an add to cart form are sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
lt: Keli požymiai pridėjimo į krepšelį formoje rikiuojami pagal šią reikšmę ir pavadinimą.<br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: There is no attribute with that ID.
lt: Nėra požymio su šiuo ID.

en: Product attribute deleted.
lt: Prekės požymis pašalintas.

en: Options for %name
lt: Pasirinkimai %name

en: Default cost
lt: Numatytoji suma

en: No options for this attribute have been added yet.
lt: Šiam požymiui dar nepridėtas pasirinkimas.

en: Edit option: %name
lt: Redaguoti pasirinkimą: %name

en: Options will be listed sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
lt: Pasirinkimai bus rikiuojami pagal šią reikšmę ir pagal jų pavadinimą.<br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: Default adjustments
lt: Numatytasis pokytis

en: Enter a positive or negative value for each adjustment applied when this option is selected.<br />Any of these may be overriden at the product level.
lt: Įveskite teikiama ar neigiama reikšmę kiekvienam pokyčiui kai jis pasirinktas<br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
lt: Tai turi būt galiojantis skaičių formatas. Be kablelių.

en: There is no option with that ID.
lt: Nėra pasirinkimo su tokiu ID

en: Are you sure you want to delete the option %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinkimą %name?

en: Hold Ctrl + click to select multiple attributes.
lt: Laikykite Ctrl + click prasirinkti kelis požymius

en: No attributes left to add.
lt: Nebėra požymių pridėjimui

en: Add attributes
lt: Pridėti požymius

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
lt: Pirmiau turite <a href="!url">pridėti požymį šiam !type</a>.

en: This attribute does not have any options.
lt: Šis požymis neturi pasirinkimų

en: All attributes with enabled options must specify an enabled option as default.
lt: Viso požymiai su įjungtais pasirinkimais turi turėti numatytąjį pasirinkimą.

en: The !type options have been saved.
lt: !type pasirinimas išsaugotas

en: Default product SKU: @sku
lt: Numatytasis prekės SKU: @sku

en: This product does not have any attributes.
lt: Ši prekė neturi jokių požymių.

en: Product adjustments have been saved.
lt: Prekės pokytis buvo išsaugotas.

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Select box
lt: Pasirinkimo dėžutė

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: There is @count product with this attribute. | There are @count products with this attribute.
lt[0]: Yra @count prekė su šiuo požymiu.
lt[1]: Yra @count prekės su šiuo požymiu.
lt[2]: Yra @count[2] prekių su šiuo požymiu.

en: @count attribute has been removed. | @count attributes have been removed.
lt[0]: @count požymis pašalintas.
lt[1]: @count požymiai pašalinti.
lt[2]: @count[2] požymių pašalinta.

en: @count attribute has been added. | @count attributes have been added.
lt[0]: @count požymis pridėtas.
lt[1]: @count požymiai pridėti.
lt[2]: @count[2] požymių pridėta.

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
lt: Užsakymo informacija bus nusiųsta jūsų el. pašto adresu, nurodytu žemiau.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
lt: <b>El. pašto adresai:</b> @email (<a href="!url">redaguoti</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
lt: Įveskite galiojantį el. pašto adresą arba spauskita  <a href="!url">čia</a> tam, kad prisijungtumėte prie savo paskyros

en: Confirm e-mail address
lt: Patvirtinkite el. pašto adresą

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Passwords must match to proceed.
lt: Slaptažodžiai turi sutapti.

en: New account details
lt: Naujos paskyros informacija

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
lt: <b>Pasirinktinai.</b> Naujas klientas gali pateikti savita paskyros informacija.<br />Mes tai sukursime už jus jei nieko neįvesite.

en: The e-mail address did not match.
lt: El. pašto adresai nesutampa.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
lt: Jau yra paskyra su šiuo el. pašto adresu. Naujos paskyros informacija bus ignoruojama.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
lt: Nario vardas  %name jau užimtas. Prašome pasirinkti kitą vardą arba palikite tuščia,jūsų el. pašto adresas bus naudojamas kaip prisijungimo vardas.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
lt: Jųsū įvesti slaptažodžiai nesutampa. Pabandykite dar kartą.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
lt: Leisti anoniminiams klientams pateikti naujos paskyros nario vardą.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
lt: Leisti anoniminiams klientams pateikti naujos paskyros nario slaptažodį.

en: New account details help message
lt: Naujos paskyros informacijos pagalbos žinutė

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
lt: Įveskite pagalbos žinutę kuri rodoma prie naujos paskyros informacijos laukelių .

en: Enter your delivery address and information here.
lt: Čia įveskite pristatymo adresą ir informaciją.

en: My delivery information is the same as my billing information.
lt: Mano mokėtojo informacija tokia pati kaip ir pristatymo informacija.

en: Enter your billing address and information here.
lt: Čia įveskite mokėtojo adresą ir informaciją.

en: My billing information is the same as my delivery information.
lt: Mano mokėtojo informacija tokia pati kaip ir pristatymo informacija.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
lt: Čia galite pateikti papildomą informaciją ar klausimus susijusius su jūsų užsakymu.

en: Order has a product of a particular class
lt: Užsakymas turi prekių iš tam tikros klasės

en: Customer completes checkout
lt: Klientas pabaigia pirkimą

en: Product class
lt: Prekės klasė

en: Cart settings
lt: Krepšelio nuostatos

en: Configure the cart settings.
lt: Tvarkyti krepšelio nuostatas.

en: View the cart settings.
lt: Peržiūrėti krepšelio nuostatas.

en: Edit the cart settings.
lt: Redaguoti krepšelio nuostatas.

en: Edit the basic cart settings.
lt: Redaguoti pagrindines krepšelio nuostatas.

en: Cart panes
lt: Krepšelio langas

en: Edit the pane settings for the cart view page.
lt: Redaguoti lango nuostatas kiekvienam krepšelio peržiūros puslapiui.

en: Cart block
lt: Krepšelio blokas

en: Edit the settings for the shopping cart block.
lt: Redaguoti apsipirkimo krepšelio bloko nuostatas.

en: Checkout settings
lt: Pirkimo nuostatos

en: Configure the checkout settings.
lt: Tvarkyti pirkimo nuostatas.

en: View the checkout settings.
lt: Peržiūrėti pirkimo nuostatas.

en: Edit the basic checkout settings.
lt: Redaguoti pagrindines pirkimo nuostatas.

en: Checkout panes
lt: Pirkimo langas

en: Edit the pane settings for the checkout page.
lt: Redaguto pirkimo puslapio lango nuostatas.

en: Checkout messages
lt: Pirkimo žinutė

en: Edit the messages for the checkout completion page.
lt: Redaguoti apsipirkimo pabaigos puslapį.

en: Address fields
lt: Adreso laukeliai

en: Edit the address field settings.
lt: Redaguoti adreso laukelio nuostatas.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
lt: Peržiūrėti/keisti pirkinių krepšelio turinį ar tęsti pirkimą.

en: Purchase the items in your shopping cart.
lt: Supmokėti už pirkinių krepšelio prekes.

en: Review an order before final submission.
lt: Peržiūrėkite užsakymą prieš galutinį pateikimą.

en: Display information upon completion of an order.
lt: Rodoma informacija kai užsakymas baigiamas.

en: Hide block if cart is empty.
lt: Paslėpti kai krepšelis tuščias.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
lt: Rodyti pirkinių krepšelio ikoną bloko pavadinime.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
lt: Padarykite apsipirkimo krepšelio bloką sustumiama kai spaudžiama ant pavadinimo ar ant rodyklės.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
lt: Įprastai rodyti apsipirkimo krepšelio bloką sustumta.

en: Display small help text in the shopping cart block.
lt: Rodyti maža pagalbos tekstą apsipirkimo krepšelio bloke.

en: Cart help text
lt: Krepšelio pagalbos tekstas

en: Displayed if the above box is checked.
lt: Rodoma jei aukščiau langelis pažymėtas.

en: Click title to display cart contents.
lt: Paspaudę ant pavadinimo matysite krepšelio turinį.

en: There are no products in your shopping cart.
lt: Šiuo metu Jūsų krepšelis tuščias.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
lt: Jūsų užsakymas priimatas! Užsakymo numeris: [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
lt: <a href="[site-url]">Grįžti į pirmą puslapį.</a>

en: Cart contents
lt: Krepšelio turinys

en: Customer information
lt: Kliento informacija

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
lt: Gauti visą būtina informacija, kad sukurti naują klientą.

en: Delivery information
lt: Pristatymo informacija

en: Get the information for where the order needs to ship.
lt: Gauti informacija kur reikis pristatyti užsakymą.

en: Get basic information needed to collect payment.
lt: Gauti pagrindinę informacija kurios reikia surinkti mokėjimus.

en: Allow a customer to put comments on an order.
lt: Leisti klientams įrašyti komentarą prie užsakymo.

en: button
lt: mygtukas

en: Continue shopping
lt: Tęsti apsipirkimą

en: !title is !enabled.
lt: !title yra !enabled.

en: Help text is shown in block:
lt: Pagalbos tekstas rodomas blokuose:

en: Help text is not shown in block.
lt: Pagalbos tekstas blokuose nerodomas.

en: Cart block is !option when empty.
lt: Krepšelio blokas yra !option kai tuščias.

en: shown
lt: rodomas

en: Cart block is !option by default.
lt: Krepšelio blokas įprastai yra !option.

en: expanded
lt: išplėstas

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
lt: Drupal elgiasi su visomis bloko nustatymų formomis automatiškai. :)

en: General cart settings
lt: Pagrindinės krepšelio nuostatos

en: Add to cart redirect
lt: Pridėti į krepšelį nuokreipimas

en: Enter the Drupal page to redirect to when a customer adds an item to their cart.<br />Enter &lt;none&gt; for no redirect.
lt: Įveskite Drupal puslapy kur bus nukreiptas klientas kai jis pridės prekes į krepšelį.<br />Įveskite &lt;none&gt; jei niekur nenukreipsite.

en: Minimum order subtotal
lt: Mažiausia tarpinė suma

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
lt: Pasirinktinai nurodykite mažiausia leidžiama tarpine sumą kai galima pirkti krepšelio turinį.

en: Anonymous cart duration
lt: Anonimo krepšelio galiojimas

en: Minute(s)
lt: Minutės

en: Hour(s)
lt: Valanda

en: Authenticated cart duration
lt: Prisijungusio kliento krepšelio galiojimas

en: Cart breadcrumb
lt: Krepšelio žingsnis (breadcrumb)

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
lt: Minimali tarpinė suma negali būt neigiamas skaičius.

en: General checkout settings
lt: Pagrindinės pirkimo nuostatos

en: Enable checkout (disable to only use third party checkout service like PayPal Express Checkout).
lt: Įjungti pirkimą (išjungti tik kai naudojamos trečios šalies paslaugos tokios kaip PayPal Express Checkout)

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
lt: Įjungti anoniminį pirkimą (klientai gali pirkti neprisijungę prie sistemos)

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
lt: Slepti pristatymo iformacija jei krepšelyje yra nepristatomos prekės.

en: Checkout pane display options
lt: Pakeisti lango rodymo savybes

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
lt: Naudoti suskleidžiama pirkimo langa su toliau mygtukais.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
lt: Išskeisti langa kai toliau mugtukas paspaustas

en: Checkout completion settings
lt: Pirkimo pabaigos nuostatos

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
lt: Siųsti naujam klientui atskirą el. pašto laišką su paskyros informacija.

en: Login users when new customer accounts are created at checkout.
lt: Prijungti narius kai pirkimo metu susikuria paskyros.

en: New customer accounts will be set to active.
lt: Naujo kliento paskyra bus nustatyta kaip aktyvi.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
lt: Atžymėti sukurti naują paskyrą bet padaryti juos blokuotus

en: Alternate checkout completion page
lt: Kintamas pirkimo pabaigos puslapis

en: Leave blank to use the default completion page (recommended).
lt: Palikite tusčia - bus naudojamas numatytas puslapis (rekomenduojama)

en: !pane settings
lt: !pane nuostatos

en: Checkout instructions
lt: Pirkimo instrukcijos

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
lt: Pateikti klietams pirkimo instrukcijas pirkimo lango viršuje.

en: Checkout completion message header
lt: Pirkimo pabaigos žinutės antraštė

en: Header for message displayed after a user checks out. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
lt: Žinutės antraštė rodoma kai klientas pateikia užskaymą. <a href="!url">Naudokite užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Checkout completion message body
lt: Pirkimo pabaigos žinutės tekstas

en: In the following three boxes, you may use the special tokens !new_username for the username of a newly created account and !new_password for that account's password.
lt: Sekančiose trijose teksto dėžutėse galite naudoti !site kad išvestu svetainės pavadinimą, !new_username nario vardui, ir !new_password naujos paskyros slaptažodžiui.

en: Checkout completion for logged-in users
lt: Pirkimo pabaiga prisijungusiems nariams

en: Message displayed upon checkout for a user who has logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
lt: Žinutė rodoma per apmokėjima nariams kurie prisijungę. <a href="!url">Naudokite užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Checkout completion for existing users
lt: Pirkimo pabaiga esantiems nariams

en: Message displayed upon checkout for a user who has an account but wasn't logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
lt: Žinutė rodoma per apmokėjima nariams kurie neprisijungę. <a href="!url">Naudokite užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Checkout completion for new users
lt: Pirkimo pabaiga naujiems nariams

en: Message displayed upon checkout for a new user whose account was just created. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
lt: Žinutė rodoma per apmokėjima nariams kurie ką tik susikūrė. <a href="!url">Naudokite užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Continue shopping message
lt: Tęsti pirkimą žinutė

en: Message displayed upon checkout to direct customers to another part of your site. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
lt: Žinutė rodoma per apmokėjima tiesiogiai klientams kitoje jūsų svetainės dalyje. <a href="!url">Naudokite užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Update cart
lt: Atnaujinti krepšelį

en: Your cart has been updated.
lt: Jūsų krepšelis atnaujintas.

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
lt: Mažiausia tarpinė suma pirkimui yra !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
lt: Prieš pirkdami turite prisijungti.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
lt: Klientas atšaukė šį užsakymą iš pirkimo formos.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
lt: Atsiprašome. Įvyko klaida kai buvo vykdomas jūsų užsakymas.  Prašome susisiekti su mūsų vadybinkais, kad išspręsti šia problemą.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
lt: Tuščias užsakymas! Krepšelio užsakymas ID: @cart_order

en: @title is not a product. Unable to add to cart.
lt: !title nėra prekė. Negalima pridėti į krepšelį.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
lt: Atiprašome, bet šiuo metu šios prekės pirkti negalima.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
lt: <strong>@product-title</strong>  jau <a href="!url">jūsų pirkinių krepšelyje</a>.

en: Ubercart - core
lt: Ubercart - šerdis

en: Cart links settings
lt: Krepšelio nuorodų nuostatos

en: Configure and craft special product add to cart links.
lt: Tvarkyti ir kurti specialias prekių pridėjimo į krepšelį nuorodas

en: Cart links clicks
lt: Krepšelio nuorodos paspaudimai

en: Track clicks through cart links.
lt: Sekti paspaudimus per krepšelio nuorodas.

en: Creating cart links
lt: Kuriamos krepšelio nuorodos

en: Learn how to create cart links for your products.
lt: Išmokite kaip sukurti krepšelio nuorodas savo prekėms.

en: Cart link product action: @cart_link
lt: Krepšelio nuorodos prekės veiksmas: !cart_link

en: <a href="!url">View the help page</a> to learn how to create cart links.
lt: <a href="!url">Pagalbos puslapis</a> kaip sukurti krepšelio nuorodas.

en: Display the cart link product action when you add a product to your cart.
lt: Rodo krepšelio nuorodos prekės veiksmus kai jūs pridedate prekę į krepšelį.

en: Track clicks through cart links that specify tracking IDs.
lt: Seką paspaudimus per krepšelio nuorodas kuriose nurodytas savitas sekimo ID.

en: Cart links messages
lt: Krepšelio nuorodos žinutė

en: Allow cart links to empty customer carts.
lt: Leisti krepšelio nuorodoms išvalyti klientų krepšelius.

en: Cart links restrictions
lt: Krepšelio nuorodos draudimai

en: Invalid link redirect page
lt: Klaidingas nukreipimo puslapis

en: Enter the URL to redirect to when an invalid cart link is used.
lt: Įveskite URL kur bus nukreiptas kai naudojama klaidinga krepšelio nuoroda.

en: Last click
lt: Naujausias paspaudimas

en: No cart links have been tracked yet.
lt: Dar nėra sekamų nuorodų.

en: Sets the ID of the cart link.
lt: Nustato krepšelio nuorodos ID.

en: Adds a product to the cart.
lt: Prideda prekę prie krepšelio.

en: administer cart links
lt: adminstruoti krepšelio nuorodas

en: view cart links report
lt: peržiūrėti krepšelio nuorodų ataskaitas

en: Cart Links
lt: Krepšelio nuorodos

en: Catalog settings
lt: Katalogo nuostatos

en: Configure the catalog settings.
lt: Konfiguruoti katalogo nuostatas.

en: Find orphaned products
lt: Surasti vienišas prekes

en: Find products that have not been categorized.
lt: Surasti prekes kurios nepriskirtos nei vienai kategorijai.

en: Term image
lt: Vaizdo terminas

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
lt: Vaizdo dydis nebus pakeistas. Apsvarstykite <a href="@url">Image cache</a> įdiegimą.

en: Remove category image: !image
lt: Pašalinti vaizdo kategorija: !image

en: A description of the term. Displayed to customers at the top of catalog pages.
lt: Termino aprašymas. Rodomas pirkėjams katalogo puslapio viršuje.

en: Catalog path settings
lt: Katalogo kelių nuostatos

en: Pattern for catalog pages
lt: Katalogo puslapių šablonas

en: Bulk generate aliases for catalog pages that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas katalogo puslapiams kurie dar nebuvo pervadinti

en: Generate aliases for all existing catalog pages which do not already have aliases. Note: Bulk Update may not complete on large or slow sites. See the README.txt for more information.
lt: Generuoti pervadinimus visiems egzistuojantiems katalogo puslapiams kurie dar nebuvo pervadinti. Atminkite: Masinis atnaujinimas gali būt neatliktas iki galo didelėse svetainėse. Skaitykite README.txt jei norite daugiau informacijos.

en: Catalog vocabulary
lt: Katalogo žodynas

en:  Products are listed by assigning a category from the <a href="!cat_url">Product Catalog</a> vocabulary to them.
lt:  Rodomos prekės priskirtos <a href="!cat_url">Prekių katalogo</a> žodyne.

en: Find orphaned products here.
lt: Surasti vienišas prekes čia.

en: Add terms for the products to inhabit.
lt: Pridėti prekių terminus.

en: Unlisted products
lt: Nerodomos prekės

en: Catalog block settings
lt: Katalgo blokų nuostatos

en: More...
lt: Daugiau..

en: No products are available in this category.
lt: Šioje kategorijoje nėra prekių.

en: Catalog top level
lt: Katalogo top lygis

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
lt: Sistematikos žodynas kuris bus laikomas kaip prekių katalogas.

en: Display the catalog breadcrumb
lt: Rodyti katalogo kelią

en: Display node counts in the catalog breadcrumb
lt: Rodyti mazgų kiekį katalogo kelyje.

en: Display subcategories in the catalog view
lt: Rodyti subkategorijas katalogo peržiūroje

en: Number of columns in the grid of categories
lt: Stulpelių kiekis tinklelio kategorijose

en: Always expand categories in the catalog block
lt: Visada išskleisti kategorijas katalogo bloke.

en: Display node counts in the catalog block
lt: Rodyti mazgų kiekį katalogo bloke

en: Catalog products list
lt: Katalogo prekių sąrašas

en: Product nodes per page
lt: Prekių mazgai per puslapį

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
lt: Nustato kiek prekių bus rodoma kiekvienoje katalogo kategorijoje. Atminkite tai, kad jei naudojate tinklelio peržiūra turi sutapti tinlelio plotis su reikšme kiataip gali išsikraipyti vaizdas.

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
lt: Vienišos prekės yra kai jūs sukūrę prekę  
    nepriskyrite jokiai kategorijai. Visos tokios  
    prekės atsiras kaip nuorodos žemiau, kad  
    jūs galėtumėte redaguodami priskirti kategorijai

en: All products are currently listed in the catalog.
lt: Šiuo metu visos prekės kategorijose.

en: Bulk generation of terms completed, @count alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: There is @count product not listed in the catalog. | There are @count products not listed in the catalog.
lt[0]: @count prekė nerodoma kataloge.
lt[1]: @count prekės nerodomos kataloge.
lt[2]: @count[2] prekių nerodoma kataloge.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
lt: Laikykite Ctrl kai spaudžiate jei norite pasirinkti daugiau kategorijų.

en: View file downloads
lt: Peržiūrėti failų atsisiuntimus

en: View all file download features on products.
lt: Peržiūrėti visus atsisiunčiamus failų komponentus produktuose.

en: View your purchased files.
lt: Peržiūrėti nusipirktus failus.

en: File downloads
lt: Failo atsisiuntimas

en: Click here to view your file downloads.
lt: Jei norite peržiūrėti savo failų atsisiuntimus spauskite čia.

en: User can now download files in the directory %dir.
lt: Narys dabar gali atsisiųsti failus iš %dir katalogo.

en: User can now download the file %file.
lt: Narys dabar gali atsisiųsti %file failą.

en: File Downloads
lt: Failų atsisiuntimai

en: The file downloads directory is not valid or set. Set a valid directory in the <a href="!url">product feature settings</a> under the file download settings fieldset.
lt: Atsisiuntimų katalogas nenustatytas arba klaidingas. Nustatykite <a href="!url">Prekių savybių nuostatose</a>.

en: The file downloads directory has been set and is working.
lt: Atsisiuntimų katalogas nustaytas ir veikia.

en: The list of file download links (if any) associated with an order
lt: Atsiusiunčiamų failų sąrašas susijęs su užsakymu.

en: A description of the download associated with the product.
lt: Atsisiuntimų aprašymas susijęs su prekėm.

en: Check if this product model/SKU file download is also associated with a shippable product.
lt: Patikrina jei šios prekės modelis/SKU failo atsisiuntimas taip pat susijęs su pristatoma preke.

en: <strong>Shippable:</strong> Yes
lt: <strong>Pristatoma:</strong> Taip

en: <strong>Shippable:</strong> No
lt: <strong>Pristatoma:</strong> Ne

en: Files path
lt: Failų kelias

en: Download limits
lt: Atsisiuntimo limitai

en: IP addresses
lt: IP adresas

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
lt: Kiek laiko galima atsisiųsti failą po pirkimo.

en: %dir is not a valid file or directory
lt: %dir netinkamas failas ar katalogas

en: File downloads can be attached to any Ubercart product as a product feature. For security reasons the <a href="!download_url">file downloads directory</a> is separated from the Drupal <a href="!file_url">file system</a>. Here are the list of files (and their associated Ubercart products) that can be used for file downloads.
lt: Failų atsisiuntimai gali būti priskirti prie bet kurios Ubercart prekės kaip produkto komponentas. Saugumo sumetimais <a href="!download_url">failų atsisiuntimo katalogas</a> atskirtas nuo Drupal <a href="!file_url">failų sistemos</a>. Čia yra failų sąrašas (ir jų ryšys su prekėm) kurious galima atsisiųsti.

en: Delete file(s)
lt: Pašalinti failą(-us)

en: File options
lt: Failų pasirinkimai

en: Perform action
lt: Atlikti veiksmus

en: Delete selected directories and their sub directories
lt: Pašalinti pasirinkus katalogus ir subkatalogus

en: Deleting a file will remove all its associated file downloads and product features. Removing a directory will remove any files it contains and their associated file downloads and product features.
lt: Pašalindami failą pašalinsite ir visus su ja susijusius failų atsisiuntimus ir prekių komponentus. Pašalindami katalogą pašalinsite visus failus esančius jame.

en: The directory to upload the file to. The default directory is the root of the file downloads directory.
lt: Katalogas į kurį įkeliami failai. Numatytasis katalogas yra pagrindinis failų atsisiuntimo katalogas.

en: An error occurred while uploading the file
lt: Įvyko klaida įkeliant failą

en: An error occurred while copying the file to %dir
lt: Įvyko klaida failą kopijuojant į %dir

en: Can not move file to %dir
lt: Neįmanoma perkelti failo į %dir

en: Message subject
lt: Žinutės tema

en: expires on @date
lt: galioja iki @date

en: No downloads found
lt: Nerasta atsisiuntimų

en: Please contact the site administrator if this message has been received in error.
lt: Prašome susisiekti su administratoriais jei matote klaidą.

en: The user %username
lt: Narys %username

en: The IP address %ip
lt: IP Adresas %ip

en: You have attempted to download an incorrect file URL too many times.
lt: Jūs per daug kartų bandėte pasiekti neteisingą URL.

en: %username has been temporarily banned from file downloads.
lt: %username laikinai užblokuotas.

en: The following URL is not a valid download link.
lt: Šis URL nėra atsisuntimo nuoroda.

en: %username has been denied a file download by downloading it from too many IP addresses.
lt: %username neleidžiama atsisiųsti failo, nes siunčiamasi iš per daug IP adresų.

en: You have downloaded this file from too many different locations.
lt: Jūs per daug kartų atsisiuntėte šį failą iš skirtingų vietų.

en: %username has been denied a file download by downloading it too many times.
lt: %username neleidžiama atsisiųsti failo, nes failas atsisiųstas per daug kartu.

en: %username has been denied an expired file download.
lt: %username neleidžiama atsisiųsti failo, nes baigėsi failo galiojimas.

en: This file download has expired.
lt: Atsiuntimo galiojimo laikas baigėsi.

en: %username has started download of the file %filename.
lt: %username pradėjo siųstis failą %filename.

en: download file
lt: atsisiųsti failą

en: view all downloads
lt: peržiūrėti visus atsiuntimus

en: Allows products to be associated with downloadable files.
lt: Suteikia galmybę susieti prekes su atsisiunčiamais failais.

en: No category
lt: Nėra kategorijos

en: Google Analytics for Ubercart
lt: Google Analytics - Ubercart

en: export
lt: eksportuoti

en: Send e-mail notification on update.
lt: Siųsti įspėjimus kai atnaujinama.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Jūsų užsakymas [order-link]  [store-name] buvo atnaujintas.
    
    Užsakymo būsena: [order-status]
    
    Užsakymo komentarai:
    [order-last-comment]
    
    Jei norite peržiūrėti užsakymo informacija prisijunkite:
    [site-login]
    
    
    Dar karta dėkojame,
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
lt: Parduotuvės pagalbos puslapis

en: The Drupal page for the store help link.
lt: Drupal puslapis parduotuvės pagalbos nuorodoms.

en: Your Order at [store-name]
lt: Jūsų užsakymas [store-name]

en: New Order at [store-name]
lt: Naujas užsakymas [store-name]

en: Notification recipients
lt: Įspėjimų gavėjai

en: Order #[order-id] Update
lt: Atnaujintas #[order-id] užsakymas

en: Modify 'Ship to' information
lt: Keisti 'Pristatyti į' informacija

en: Modify 'Bill to' information
lt: Keisti 'Mokėtojas' informacija

en: Select from address book.
lt: Pasirinkite iš adresų knygelių.

en: Copy shipping information.
lt: Kopijuoti pristatymo informacija.

en: Primary e-mail:
lt: Pirminis el.paštas:

en: Modify 'Customer info'
lt: Keisti 'Kliento info'

en: Customer number
lt: Kliento numeris

en: Primary e-mail
lt: Pirminis el.paštas

en: Search for an existing customer.
lt: Ieškoti egzistuojančių klientų.

en: Create a new customer.
lt: Sukurti naują klientą.

en: Loading product information... (<em>If nothing happens, make sure you have Javascript enabled.</em>)
lt: Kraunama prekės informacija.. (<em>Jei nieko nevyksta patikrinkite ar Javascript įjungta.</em>)

en: Add product
lt: Pridėti prekę

en: Add blank line
lt: Pridėti tusčia eilutę

en: Add line item
lt: Pridėti linijos elementą

en: Select a type
lt: Pasirinkite tipą

en: Modify 'line items'
lt: Keisti 'linijos elementus'

en: Remove line item.
lt: Pašalinti linijos elematą

en: Remove this line item?
lt: Pašalinti?

en: Add a line item
lt: Pridėti linijos elementą

en: Line item removed.
lt: Linijos elementas pašalintas.

en: Order created.
lt: Užsakymas sukurtas.

en: Add an admin comment
lt: Pridėti admininstratoriaus komentarą

en: Admin comments are only seen by store administrators.
lt: Administratoriaus komentarai matomi tik parduotuvės administratoriams.

en: No admin comments have been entered for this order.
lt: Nėra administratoriaus komentarų šiam užsakymaui.

en: Add an order comment
lt: Pridėti užsakymo komentarą

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
lt: Užsakymo komentarai naudojami bendrauti su klientu.

en: Order updated.
lt: Užsakymas atnaujintas.

en: This order contains no products.
lt: Šiame užsakyme nėra prekių.

en: Notified
lt: Pranešta

en: This order has no admin comments associated with it.
lt: Šis užsakymas neturi adminstratoriaus komentarų.

en: Order status gets updated
lt: Užsakymo būsena atnaujinta

en: Updated order
lt: Atnaujintas užsakymas

en: Check the order status
lt: Patikrinti užsakymo būsena

en: Check the order total
lt: Patikrinti užsakymo suma

en: Check an order's shipping postal code
lt: Patikrinti pristatymo pašto kodą

en: Returns TRUE if the shipping postal code is in the specified area.
lt: Grąžina TRUE jei pristatymo pašto kodas yra nurodytoje vietoje.

en: Order: Shipping address
lt: Užsakymas: pristatymo adresas.

en: Check an order's shipping @zone
lt: Patikrina užsakymo pristatymo @zone

en: Returns TRUE if the shipping @zone is in the specified list.
lt: Grąžiną TRUE jei pristatymo @zone yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's shipping country
lt: Patikrinti pristatymo šalį

en: Returns TRUE if the shipping country is in the specified list.
lt: Grąžina TRUE jei šalis yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's billing postal code
lt: Patikrinti mokėjimo pašto kodą

en: Returns TRUE if the billing postal code is in the specified area.
lt: Grąžina TRUE jei mokėjimo pašto kodas yra specifinėje zonoje.

en: Order: Billing address
lt: Užsakymas: mokėtojo adresas.

en: Check an order's billing @zone
lt: Patikrina užsakymo mokėjimo @zone

en: Returns TRUE if the billing @zone is in the specified list.
lt: Grąžiną TRUE jei mokėjimo @zone yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's billing country
lt: Patikrinti mokėjimo šalį

en: Returns TRUE if the billing country is in the specified list.
lt: Grąžina TRUE jei šalis yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's products
lt: Patikrinti užsakymo prekes

en: Returns TRUE if the order has any, all, or only the products in the list.
lt: Grąžina TRUE jei užsakymas turi betkurią, visas ar tik prekes esančias sąraše.

en: Check an order's number of products
lt: Patikrinti užsakymo prekių skaičių

en: Determines if the order has the specified number of products, possibly of a certain type.
lt: Nustato jei užsakymas turi nurodytą prekių kiekį, galimai tam tikro tipo.

en: Check an order's total weight
lt: Patikrinti visa užsakymo svorį

en: Determines if the order has the specified weight, possibly counting only a certain type of product.
lt: Nustato jei užsakymas yra tam tikro svorio, galimai skaičiuojant tam tikro tipo prekes.

en: Check if an order can be shipped
lt: Patikrinti ar užsakymas pristatomas

en: Returns TRUE if the order has any shippable products.
lt: Grąžiną TRUE jei užsakymas yra pristatomas.

en: Update the order status
lt: Atnaujinti užsakymo būseną

en: Add a comment to the order
lt: Pridėti komentarą prie užsakymo

en: Order total value
lt: Užsakymo vertė

en: Specify a value to compare the order total against.
lt: Nurodykite reikšmę, kad palygintumėte užsakymo visą sumą.

en: Total is less than specified value.
lt: Viso yra mažiau nei nurodyta reikšmė.

en: Total is less than or equal to specified value.
lt: Viso yra mažiau arba lygų nurodytai reikšmei.

en: Total is equal to specified value.
lt: Viso atitinkai nurodytą reikšmę.

en: Total is greater than or equal to specified value.
lt: Viso yra daugiau arba lygu nurodytai reikšmei.

en: Total is greater than specified value.
lt: Viso yra daugiau nei nurodyta reikšmė.

en: Order total comparison type
lt: Užsakymo visos sumos palyginimo tipas

en: Specify a postal code or postal code pattern. Use "*" as a wild card to specify a range of postal codes.<br /><b>Example:</b> In the US, 402* represents all areas from 40200 to 40299.
lt: Nurodykite pašto kodą ar pašto kodo šabloną. Naudokite "*" kaip bet kokią reikšmę<br /><b>Pvz.:</b> JAV , 402* nurodo zonas nuo 40200 iki 40299.

en: Require selected products
lt: Privalomos pasirinktos prekės

en: Order has any of these products.
lt: Užsakymas turi bet kurią iš šių prekių.

en: Order has all of these products.
lt: Užsakymas turi visas šias prekes.

en: Forbid other products
lt: Drausti kitas prekes

en: Order may have other products.
lt: Užsakymas gali turėti kitų prekių.

en: Order has only these products.
lt: Užsakymas turi tik šias prekes.

en: Product count value
lt: Prekės skaičiavimo reikšmė

en: Specify a value to compare the product count against.
lt: Nurodo reikšmę palyginti prekių kiekį.

en: Product count comparison type
lt: Prekės kiekio palyginimo tipas

en: Unit of measurement
lt: Matavimo vienetas

en: Product weight value
lt: Prekės svorio reikšmė

en: Specify a value to compare the product weight against.
lt: Nurodykite reikšmę, kad palygintumėte užsakymo svorį.

en: Select an order comment type
lt: Pasirinkite užsakymo komentaro tipą

en: Enter this as an admin comment.
lt: Įveskite tai kaip administratoriaus komentarą.

en: Enter this as a customer order comment.
lt: Įveskite kaip kliento užsakymo komentarą.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
lt: Įveskite tai kaip kliento užsakymo komentarą su įspėjimo ikoną.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
lt: Įveskite komentaro žinutę. Naudokite <a href="!url">užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Order settings
lt: Užsakymo nuostatos

en: Configure the order settings.
lt: Tvarkyti užsakymo nuostatas.

en: View the order settings.
lt: peržiūrėti užsakymo nuostatas.

en: Edit the order settings.
lt: Redaguoti užsakymo nuostatas

en: Edit the basic order settings.
lt: Redaguoti pagrindines užsakymo nuostatas.

en: Order workflow
lt: Užsakymo darbo eiga

en: Modify and configure order states and statuses.
lt: Redaguoti ir tvarkyti užsakymo etapus ir būsenas.

en: Order panes
lt: Užsakymo langai

en: Edit the pane settings for order pages.
lt: Redaguoti užsakymo lango nuostatas.

en: Create an order status
lt: Sukurti užsakymo būseną

en: Create a custom order status for your store.
lt: Sukurti savita užsakymo būsena savo parduotuvėje.

en: View and process orders.
lt: Peržiūrėti ir vykdyti užsakymu.

en: View orders
lt: Peržiūrėti užsakymus

en: View and process the orders received through your website.
lt: Peržiūrėti ir vykdyti užsakymus gautus iš jūsų svetainės.

en: Create order
lt: Sukurti užsakymą

en: Create an empty new order.
lt: Sukurti naują tusčią užsakymą.

en: Search orders
lt: Ieškoti užsakymų

en: Search existing orders.
lt: Ieškoti esančių užsakymų.

en: Select address
lt: Pasirinkti adresą

en: Select customer
lt: Pasirinkti klientą

en: View your order history.
lt: Peržiūrėti jūsų užsakymų istoriją.

en: View order @order_id.
lt: Peržiūrėti @order_id užsakymą.

en: View invoice
lt: Peržiūrėti sąskaita

en: View order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Product select
lt: Prekės pasirinkimas

en: Printable invoice
lt: Spausdinama sąskaita

en: Mail invoice
lt: Siunčiama sąskaita

en: Delete order @order_id.
lt: Pašalinti @order_id užsakymą?

en: Standard delivery
lt: Standartinis pristatymas

en: <i>No comments left.</i>
lt: <i>Nėra komentarų.</i>

en: <i>No comment found.</i>
lt: <i>Nėra komentarų.</i>

en: New username associated with an order if applicable.
lt: Naujas nario vardas susietas su užsakymu jei tinkamas.

en: New password associated with an order if applicable.
lt: Naujasslaptažodis susietas su užsakymu jei tinkamas.

en: The order ID.
lt: Užsakymo ID.

en: The user ID of the order.
lt: Nario ID užsakymui.

en: The URL to the order
lt: Užsakymo URL

en: A link to the order using the order ID.
lt: Nuorodą į užsakymą naudojant užsakymo ID.

en: The URL to the admin view page using the order ID.
lt: Administratorius nuorodą naudojant užsakymo ID.

en: A link to the order admin view page using the order ID.
lt: Administratorius nuorodą naudojant užsakymo ID.

en: The primary e-mail address of the order.
lt: Pirminis el.pašto adresas užsakyme.

en: The order shipping address.
lt: Užsakymo pristatymo adresas.

en: The phone number for the shipping address.
lt: Telefono numeris priestatymo adresui.

en: The order billing address.
lt: Užsakymo mokėtojo adresas.

en: The phone number for the billing address.
lt: Gavėjo telefono numeris.

en: The title of the first shipping line item.
lt: Pirmos pristatymo eilutės pavadinimas.

en: The first name associated with the order.
lt: Vardas susietas su užsakymu.

en: The last name associated with the order.
lt: Pavardė susieta su užsakymu.

en: Comments left by the customer.
lt: Kliento parašyti komentarai.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).
lt: Paskutinis užsakymo komentaras kurį parašė administratorius (neįskaitant užsakymo adminstratoriaus komentarų)

en: The current order status.
lt: Dabartinė užsakymo būsena

en: The date and time when the order was created.
lt: Užsakymo sukūrimo data ir laikas.

en: The date and time when the order was last modified.
lt: Užsakymo redagavimo data ir laikas.

en: Click here to view your order history.
lt: Spustelėkite čia norėdami peržiūrėti savo užsakymų istoriją.

en: Ship to
lt: Pristatyti į

en: Manage the order's shipping address and contact information.
lt: Tvarkyti užsakymo pristatymo adresą ir kontaktinę informacija.

en: Bill to
lt: Mokėtojas

en: Manage the order's billing address and contact information.
lt: Tvarkyti užsakymo mokėtojo adresą ir kontaktinę informacija.

en: Customer info
lt: Kliento info

en: Manage the information for the customer's user account.
lt: Tvarkyti klieto paskyros informacija.

en: Manage the products an order contains.
lt: Tvarkyti prekes kurios yra užsakyme.

en: Line items
lt: Linijos elementai

en: View and modify an order's line items.
lt: Peržiūrėti ir keisti užsakymo linijos elementus.

en: View the order comments, used for communicating with customers.
lt: Peržiūrėti  užsakymo komentarus, naudojama bedrauti su klientu.

en: Admin comments
lt: Administratoriaus komentarai

en: View the admin comments, used for administrative notes and instructions.
lt: Peržiūrėti administratoriaus komentarus, naudojama administravimui.

en: Update order
lt: Atnaujinti užsakymą

en: Update an order's status or add comments to an order.
lt: Atnaujinti užsakymo būsena ar pridėti komentarus.

en: In checkout
lt: Priimtas

en: Post checkout
lt: Vykdomas

en: Empty line
lt: Tuščia eilutė

en: The following order statuses have been defined:
lt: Užsakymo būsenos nustatytos:

en: Order panes on !screen screen
lt: Užsakymų langas !screen

en: Admin settings
lt: Administratoriaus nuostatos

en: Number of orders on overview screen
lt: Rodomų užsakymų kiekis vienos peržiūros metu.

en: Enable order logging
lt: Įjungti užsakymo rašymą

en: Capitalize address on order screens
lt: Adresus rodyti didžiosiom raidėm

en: Customer settings
lt: Kliento nuostatos

en: On-site invoice template
lt: Svetainės sąskaitos šablonas

en: Order states
lt: Užsakymo etapai

en: - N/A -
lt: - N/D -

en: Order statuses
lt: Užsakymo būsena

en: Create new status
lt: Sukurti naują etapą

en: Order status %status removed.
lt: Užsakymo būsena %status pašalinta.

en: Order workflow information saved.
lt: Užsakymo darbų vykdymo informacija išsaugota.

en: Default order status
lt: Numatyta užsakymo būsena

en: Order status ID
lt: Užsakymo būsenos ID

en: Must be a unique ID with no spaces.
lt: Turi būt unikalis ID be tarpų.

en: The order status title displayed to users.
lt: Užsakymo būsenos pavadinimas rodomas nariams.

en: Order state
lt: Užsakymo etapas

en: Set which order state this status is for.
lt: Pasirinkite kuriam užsakymo etapui priklauso ši būsena.

en: You have entered an invalid status ID.
lt: Įvedėte klaidinga būsenos ID.

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
lt: Šis ID jau naudojamas. Prašome nurodyti unikalų ID.

en: Custom order status created.
lt: Savita užsakymo būsena sukurta.

en: User: none
lt: Narys: joks

en: User: !name
lt: Narys: !name

en: Active orders
lt: Aktyvūs užsakymai

en: All orders
lt: Visi užsakymai

en: View by status
lt: Peržiūrėti pabau būseną

en: Order created by the administration.
lt: Administratoriaus sukurtas užsakymas.

en: New order customer
lt: Naujas užsakymo klientas

en: Use the buttons above to have these fields filled in or just submit the form with the fields blank to create a blank order.
lt: Pasinaudokite mygtukais aukščiau tam, kad užpyldyti šiuos laukelius arba tiesiog pateikite forma su tusčiais laukeliais sukursite tusčia užsakymą.

en: Billing first name
lt: Mokėtojo vardas

en: Billing last name
lt: Mokėtojo pavardė

en: Billing company
lt: Mokėtojo įmonė

en: Shipping first name
lt: Gavėjo vardas

en: Shipping last name
lt: Gavėjo pavardė

en: Shipping company
lt: Gavėjo įmonė

en: Search using date range.
lt: Ieškokite pagal datų intevalą

en: Specify dates to the right if checked.
lt: Nustat datas į teisingas jei pažymėta.

en: Click to open a window with a printable invoice.
lt: Paspaudus atsidarys sąskaita su spausdinama sąskaitos versija.

en: Order changes saved.
lt: Užsakymo pakeitimai išsaugoti.

en: Remove this product.
lt: Pašalinti šią prekę.

en: Remove product from order?
lt: Pašalinti prekę iš užsakymo?

en: No products found.
lt: Prekių nerasta.

en: Select a product
lt: Pasirinkite prekę

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
lt: Ieškoti pagal pavadinimą arba modelį/SKU (*kaip bet kokia reikšmė)

en: Add to order
lt: Pridėti į užsakymą

en: Recipient e-mail address
lt: Gavėjo rl. pašto adresas

en: Your Order Invoice
lt: Jūsų užsakymo sąskaita

en: E-mail failed.
lt: El. pašto siuntimas nepavyko.

en: Invoice e-mailed to @email.
lt: Sąskaita išsiųsta į @email.

en: It is not possible to delete order @id.
lt: Neįmanoma pašalinti @id užsakymo.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @order_id užsakymą?

en: Order @order_id completely removed from the database.
lt: Užskymas @order_id visiškai pašalintas iš duomenų bazės.

en: No addresses found for customer.
lt: Kliento adresas nerastas.

en: Select an address
lt: Pasirinkite adresą

en: Search returned the following:
lt: Paieškos rezultatai:

en: An account already exists for that e-mail.
lt: Jau yra paskyra su šiuo el. pašto adresu.

en: Use this account now?
lt: Naudoti šią paskyrą?

en: Search for a customer based on these fields.
lt: Ieškokite nario pagal šiuos laukelius.

en: Use * as a wildcard to match any character.
lt: Naudokite * kaip bet kokią reikšmę.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
lt: Palikit tusčia jei ignoruojate laukelį.

en: Select a customer
lt: Pasirinkti klientą

en: Enter an e-mail address for the new customer.
lt: Įveskite el. pašto adresą naujam klientui.

en: Line Item Title
lt: Linijos elemento pavadinimas

en: Display title of the line item.
lt: Rodyti linijos elemento pavadinimą.

en: Line Item Amount
lt: Linijos elemento suma

en: Amount of the line item without a currency sign.
lt: Linijos elemento suma be valiutos simbolio.

en: Amount must be numeric.
lt: Suma turi būt skaitinė

en: Line item added to order.
lt: Linijos elementas pridėtas prie užsakymo.

en: Order @order_id deleted by user @uid.
lt: Užsakymas @order_id pašalintas @uid.

en: @key changed from %old to %new.
lt: @key pasikeitė iš %old į %new.

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: Edit order @order_id.
lt: Redaguoti @order_id užsakymą.

en: view all orders
lt: peržiūrėti visus užsakymus

en: create orders
lt: kurti užsakymus

en: edit orders
lt: redaguoti užsakymus

en: delete orders
lt: šalinti užsakymus

en: administer order workflow
lt: valdyti užsakymo vykdymą

en: Order number:
lt: Užsakymo numeris:

en: Customer:
lt: Klientas:

en: Products:
lt: Prekės:

en: Order comments:
lt: Komentarai:

en: An account has been created for you with the following details:
lt: Buvo sukurta jūsų paskyra su šia informacija:

en: Password:
lt: Slaptažodis

en: Want to manage your order online?
lt: Norite valdyti savo užsakymus?

en: Purchasing Information:
lt: Mokėjimo informacija:

en: E-mail Address:
lt: El. pašto adresas:

en: Billing Address:
lt: Mokėtojo adresas:

en: Billing Phone:
lt: Mokėtojo telefonas:

en: Shipping Phone:
lt: Gavėjo telefonas:

en: Order Grand Total:
lt: Visa užsakymo suma:

en: Payment Method:
lt: Mokėjimo būdas:

en: Order Summary:
lt: Užsakymo santrauka:

en: Shipping Details:
lt: Pristatymo informacija:

en: Products Subtotal:
lt: Prekių suma:

en: Total for this Order:
lt: Viso šiam užsakymui:

en: Products on order:
lt: Prekių užsakyme:

en: (!price each)
lt: (!price kiekvienas)

en: Where can I get help with reviewing my order?
lt: Kur aš glėčiau gauti pagalba dėl užsakymo peržiūrėjimo?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
lt: Atminkite: Šis laiškas išsiųstas automatiškai. Prašome neatsakyti į jį.

en: Thanks again for shopping with us.
lt: Dar karatą dėkojame, kad perkate pas mus.

en: Administer products, classes, and more.
lt: Tvarkyti prekes, klases ir daugiau.

en: View products
lt: Peržiūrėti prekes

en: Build and view a list of product nodes.
lt: Sukurti ir redaguoti prekės mazgo tipus.

en: Manage classes
lt: Tvarkyti klases

en: Create and edit product node types.
lt: Sukurti ir redaguoti prekės mazgo tipus.

en: Configure product settings.
lt: Nustatyti prekės nuostatas.

en: Product fields
lt: Prekės laukelis

en: Product features
lt: Prekės savybės

en: This node displays the representation of a product for sale on the website. It includes all the unique information that can be attributed to a specific model number.
lt: Šis mazgas rodo prekes pardavinėjimui svetainėje. Rodoma visa unikali informacija kuri priskirta specifiniam modeliui.

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
lt: Įveskite prekės aprašymą kuris bus naudojamas įžangoje ir puslapyje.

en: Product SKU/model.
lt: Prekės SKU/modelis.

en: The listed MSRP.
lt: Gamintojo siūloma mažmeninė kaina

en: Your store's cost.
lt: Jūsų parduotuvės kaina

en: Product and its derivatives are shippable.
lt: Prekė ir jos derivatai yra pristatomi

en: Package quantity
lt: Pakuočių kiekis

en: Default quantity to add to cart
lt: Įprastas kiekis pridedamas į krepšelį

en: List position
lt: Sąrašo pozicija

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
lt: Nurodykite šios prekės pozicija prekių sąraše.<br />Prekės su ta pačia pozicija bus rikiuojamos pagal abėcėlę.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
lt: Kaina turi būt pateikta galiojančiu formatu. Be kablelių ir tik vienas dešimtinis taškas.

en: Quantities should be numeric.
lt: Kiekis turi būt skaičius.

en: Adding negative items to the cart doesn't make sense, so don't make it easy.
lt: Neigiamų reikšmių pridėjimas į krepšelį neturi prasmės.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
lt: Prekė turi kelis pasirinkimus kuriuos turite pažymėti prieš pirkimą. Prašome pasirinkti iš sąrašo žemiau.

en: The product's model number.
lt: Prekės modelio numeris

en: The product's list price.
lt: Prekės sąrašo kaina.

en: The product's cost.
lt: Prekės savikaina.

en: The product's sell price.
lt: Prekės pardavimo kaina.

en: The unit of measurement for the product's weight.
lt: Prekės svorio mato vienetas.

en: The numerical value of the product's weight.
lt: Skaitinė prekės svorio reikšmė.

en: The product's formatted weight.
lt: Prekės svoris

en: The unit of measurement for the product's length, width, and height.
lt: Matavimo vienetai prekės ilgiui, pločiui ir auksčiui.

en: The numerical value of the product's length.
lt: Skaitinė prekės ilgio reikšmė.

en: The product's formatted length.
lt: Prekės ilgis.

en: The numerical value of the product's width.
lt: Skaitinė prekės pločio reikšmė.

en: The product's formatted width.
lt: Prekės plotis.

en: The numerical value of the product's height.
lt: Skaitinė prekės auksčio reikšmė.

en: The product's formatted height.
lt: Prekės aukštis.

en: Form to put the product in the customer's cart.
lt: Forma įdėti prekę į kliento krepšelį.

en: A button to add a product to the cart without quantity or attribute fields.
lt: Mygtukas pridėti prekę į krepšelį be kiekio ar papildomų laukelių.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
lt: Prekių vaizdų palaikymas buvo automatiškai nustatytas Ubercart.

en: <a href="!url">Click here</a> to automatically configure the following items for core image support:
lt: <a href="!url">Spausk čia</a> , kad automatiškai sukonfoguruoti šiuos elementus šerdies vaizdų palaikymui:

en: (This action is not required and should not be taken if you do not need images or have implemented your own image support.)
lt: (Šis veiksmas nereikalingas ir neturėtų būt vykdomas jei jums nereikalingas vaizdų palaikymas ar turite savo vaizdų palaikymą.)

en: Display price
lt: Rodyti kainą

en: Cost (seen only by 'administer products' permission)
lt: Savikaina (matoma tik nariams su 'administruoti prekes' leidimu)

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
lt: Rodyti papildomą kiekio laukelį <em>Į krepšelį</em> formoje.

en: Enable <em>Add to cart</em> forms in product node teasers.
lt: Įjungti <em>Į krepšelį</em> formą prekės įžangoje.

en: <em>Add to cart</em> button text
lt: <em>Į krepšelį</em> Mygtuko tekstas

en: Use the textboxes to adjust the text of the submit button for <em>Add to Cart</em> forms in various places on the site.
lt: Naudokitės teksto dėžutėmis nustatyti <em>Į krepšelį</em> mygtuko tekstą įvairiose svetainės vietose.

en: Teaser forms
lt: Įžangos formos

en: For the form displayed on teasers and catalog pages.
lt: Forma rodoma įžangoje ir katalogo puslapiuose.

en: Product view
lt: Prekės peržiūra

en: For the form displayed on the product view page.
lt: Forma rodoma  prekės peržiūros puslapyje.

en: Product field
lt: Prekės laukelis

en: Class ID
lt: Klasės ID

en: No product classes have been defined yet.
lt: Dar nėra nurodytų prekės klasių

en: Add a class
lt: Pridėti klasę

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name may consist only of lowercase letters, numbers, and underscores. Dashes are not allowed. Underscores will be converted into dashes when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique to this content type.
lt: Mašinoms suprantamas tekstas. Šis tekstas naudojamas konstruojant turinio tipo URL. Pavadinimas gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių ir skaičių ir pabraukimų. minusai neleidžiami. Pavadinimas turi būt unikalus.

en: Product class %type deleted.
lt: Prekės klasė %type pašalinta.

en: You have entered an invalid quantity.
lt: Įvedėte klaidinga kiekį

en: Weight: !weight
lt: Svoris: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
lt: Išmatavimai: !length × !width × !height

en: No product features found.
lt: Prekės savybių nerasta.

en: The following product features are enabled
lt: Sekančios prekės savybės yra įjungtos

en: !feature settings
lt: !feature nuostatos

en: The product feature has been deleted.
lt: Prekės savybė pašalinta.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią %feature?

en: That product feature doesn't exist.
lt: Ši prekės savybė neegzistuoja.

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
lt: Klaida: Bandymas pridėti neegzistuojantį prekės savybės tipą.

en: Error: No form data was returned for that operation.
lt: Klaida: Forma negrąžino duomenų šiam veiksmui.

en: No features found for this product.
lt: Šiai prekei nėra savybių.

en: Add a new feature
lt: Pridėti naują savybę

en: Save feature
lt: Išsaugoti savybę

en: The product feature has been added.
lt: Šios prekės savybė buvo pašalinta.

en: The product feature has been updated.
lt: Šios prekės savybė buvo atnaujinta.

en: There is @count node of this type. | There are @count nodes of this type.
lt[0]: Yra @count šio turinio mazgas
lt[1]: Yra @count šio turinio mazgai
lt[2]: Yra @count[2] šio turinio mazgų

en: administer product classes
lt: tvarkyti prekės klases

en: administer product features
lt: tvarkyti prekės savybes

en: Product kit
lt: Prekių rinkinys

en: This node represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
lt: Šis mazgas apjungia dvi ar daugiau prekes. Tai suteikia galimybę logiškai grupuoti prekes klientui.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. Do not list component products.
lt: Kaip vienetas. Klientas gali pakeisti tik kiek rinkinių jis perka. Prekės komponentai nerodomi.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. List component products.
lt: Kaip vienetas. Klientas gali pakeisti tik kiek rinkinių jis perka. Prekės komponentai rodomi.

en: Name of the product kit
lt: Prekių rinkinio pavadinimas

en: Explain these whatchamacallits.
lt: Paaiškinimas

en: How is this product kit handled by the cart?
lt: Kaip šis prekių rinkinys valdomas krepšelyje?

en: Click to add to cart.
lt: Paspauskite pridėti į krepšelį.

en: Product Kit
lt: Prekių Rinkinys

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
lt: <b>Naudojamos užsakymo būsenos:</b> @statuses

en: The following are total orders, products, sales, and average order totals for each store customer. Clicking on the header links will toggle a descending or ascending order for that column. Clicking on a customer's name will take you to a detailed list of orders that customer has made. Clicking on a customers username will take you to their account page.
lt: Toliau yra visi užsakymai, prekės, pardavimai ir vidutiniai užsakymai kiekvienam klientui. Rikiuoti galite paspaudę stulpelio viršuje. Paspaudę ant kliento vardo pamatysite išsamesnę informciją apie kliento užsakymus. Paspaudę ant kliento nario vardo pateksite į jo paskyros puslpį.

en: The table lists each product listed in the store, its amount sold, how many times it has been viewed, revenue it has produced, and gross profit it has generated. If you do not see the number of views you must enable the Statistics module on the <a href="!url">module administration page</a>.
lt: Lentelėje rodoma kiekviena prekė parduotuvėje, jos parduotas kiekis, kiek kartų ji buvo peržiūrima, įplaukos, pelnas. Jei nematote kiek kartų buvo peržiūrima prekė įjukite Statistikos modulį - <a href="!url">modulių valdymo puslapyje</a>.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
lt: Tai yra dviejų dienų pardavimai, mėnesio vidutiniai pardavimai ir prognozuojami likusio mėnesio pardavimai. Žemiau kita paradvimų statistika.

en: Expand the fieldset below to customize the date range of this report, the statuses of orders displayed, and product display options.
lt: Išskleiskite laukelių rinkinį žemiau jei norite pakeisti datos ribas, užsakymų būsenas ir prekių rodymo nuostatas.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
lt: Čia pagal mėnesius išskaydyta metiniai @year pardavimai. Paspauskite ant nuorodos ir matysite kiekvieno mėnesio užsakymus.

en: View the report settings.
lt: Peržiūrėti ataskaitų nuostatas.

en: Customer reports
lt: Klientų ataskaitos

en: Product report
lt: Prekės ataskaita

en: Sales reports
lt: Pardavimų ataskaitos

en: View summary of all store sales
lt: Peržiūrėti visų parduotuvės pardavimų santrauką

en: View store sales for a particular year
lt: Peržiūrėti parduotuvės pardavimus konkrečiais metais

en: Custom sales summary
lt: Savita pardavimų ataskaita

en: View a customized sales summary
lt: Peržiūrėti savitą pardavimų santrauką

en: No customers found
lt: Klientų nerasta

en: Export to CSV file.
lt: Eksprtuoti į CSV failą.

en: Show paged records
lt: Rodyti puslapiuotus įrašus

en: Show all records
lt: Rodyti visus įrašus

en: Make sure %setting_name is set to %state in the <a href="!url">access log settings page</a> to enable views column.
lt: Nepamirškite  %setting_name nustatyti į %state <a href="!url">priėjimo rašymo nuostatų puslapyje</a> jei norite matyti peržiūrų stulpelį.

en: Customize sales report parameters
lt: Tinkinkite pardavimų ataskaitos parametrus

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
lt: Užsakymai tik su pasirinkta būsena bus rodomi šioje ataskaitoje.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
lt: Laikįkite Ctrl ir spustelkite jei norite pasirinkti kelis.

en: You must select at least one order status.
lt: Pasirinkite bent vieną užsakymo būsena.

en: Month-to-date, @month
lt: Mėnesis, @month

en: Customers total
lt: Viso klientų

en: New customers today
lt: Nauji klientai šiandiena

en: Online customers
lt: Prisijungę klientai

en: Total orders by status
lt: Viso užsakymų pagal būseną

en: Adjust these values and update the report to build your custom sales summary. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
lt: Nustatykite šias reikšmes ir atnaujinkite ataskaitą jei norite savitos sąntraukos. Vieną karta pteikta ataskaita gali būs pažymėta, kad greičiau rasti vėliau.

en: Results breakdown
lt: Rezultatų paskirstymas

en: Large daily reports may take a long time to display.
lt: Didelės kasdieninės ataskaitos gali ilgiau generuotis.

en: Show a detailed list of products ordered.
lt: Rodyti smulkenį užsakytų prekių sąrašą.

en: Paged table size
lt: Puslapiuotos lentelės dydis

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
lt: Maksimalus eilučių kiekis viename ataskaitos puslapyje.

en: Reported statuses
lt: Ataskaitų būsenos

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
lt: Tik su pasirinkta būsena užsakymai bus įtraukti į ataskaitas.

en: view reports
lt: peržiūrėti ataskaitas

en: Role expiration
lt: Rolės galiojimas

en: Edit and view role expirations set by Ubercart
lt: Redaguoti ir peržiūrėti rolės galiojimus nustatytus Ubercart

en: Role assignment
lt: Rolės priskyrimas

en: Delete role expiration
lt: Pašalinti rolės galiojimo laiką

en: Delete a specified role expiration
lt: Pašalinti specifinės rolės galiojimo laiką

en: Below you can add or remove time to the expiration dates of the following roles.
lt: Žemiau galite pridėti ar pašalinti galiojimo laiką rolėms.

en: There are no pending expirations for roles this user.
lt: Nėra laukiamų galiojimo pabaigos rolių šiam nariui.

en: The expiration length must be a positive integer
lt: Galiojimo laikas turi būt teigimas sveikas skaičius

en: The new expiration date, %date, has already occurred.
lt: Nauja galiojimo data, %date, jau pasiekta.

en: Customer user role %role renewed.
lt: Kliento nario rolė %role atnaujinta.

en: Customer granted user role %role.
lt: Klientui suteikta rolė %role.

en: There are no product role(s) that can be assigned upon product purchase. Set product roles in the <a href="!url">product feature settings</a> under the role assignment settings fieldset.
lt: Nėra perkamų rolių kurias galima priskirti po prekės nupirkimo. Nustatykite perkamas roles <a href="!url">prekių savybiu nuostatose</a> rolės priskyrimo laukelių rinkinyje.

en: The role(s) %roles are set to be used with the Role Assignment product feature.
lt: Rolės %roles nustatytos naudojimui su Rolių Priskyrimu prekių savybę.

en: The role expiration date in long format
lt: Rolės galiojimo datos ilgas formatas

en: The role expiration date in medium format
lt: Rolės galiojimo datos vidutinis formatas

en: The role expiration date in short format
lt: Rolės galiojimo datos trumpas formatas

en: The associated role name
lt: Jungtinis rolės pavadinimas

en: [store-name]: [role-name] role granted
lt: [store-name]: [role-name] rolė suteikta

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you now have a new role, [role-name].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Dėkojame už jūsų užsakymą, [order-link], [store-name] dabar jūs turite naują rolę, [role-name].
    
    Dėkojame, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expired
lt: [store-name]: [role-name] rolė baigė galioti

en: The role, [role-name], you acquired by purchasing a product at our store has expired. Any special access or privileges that came with it are now gone. You can purchase it again by going to [store-link]
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: Rolė, [role-name], kurią įgijote pirkdami mūsų parduotuvėje baigia galioti. Jūs nebeturite bet kokių paplidomų funkcijų ar privilegijų kurias suteikė ši rolė. Galite vėl apmokėti [store-link]
    
    Dėkojame, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role renewed
lt: [store-name]: [role-name] rolė atnaujinta

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you have renewed the role, [role-name]. It is now set to expire on [role-expiration-short].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Dėkojame už jūsų užsakymą, [order-link], [store-name] Jūs atnaujinote rolę, [role-name]. Jos galiojimas nustatytas iki [role-expiration-short].
    
    Dėkojame, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expiration notice
lt: [store-name]: [role-name] rolė galiojimo įspėjimas

en: This message is to remind you that the role, [role-name], you acquired by making a purchase at our store will expire at [role-expiration-short]. You may visit [store-link] to renew this role before it expires.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: Ši žinutė yra priminimas, kad jūsų rolė  [role-name] baigia galioti  [role-expiration-short]. Apsilankykite  [store-link] jei norite atnaujinti rolės galiojimą.
    
    Dėkojame, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Expiring roles
lt: Besibaigiančios rolės

en: This role will expire on !date
lt: Ši rolė baigs galioti !date

en: No expirations set to occur
lt: Joks galiojimo nustatymas neįvyks

en: This is the role the customer will receive after purchasing the product.
lt: Šią rolę klientsa gaus kai apmokės prekę.

en: Multiply by quantity
lt: Dauginimas pagal kiekį

en: Check if the role duration should be multiplied by the quantity purchased.
lt: Pasirinkite ar rolės galiojimas turėtų prasitęsti kai perkama daugiau prekių.

en: The amount of time must be a positive integer.
lt: Laiko kiekis turi būt teigiamas sveikas skaičius.

en: You must have a role to assign. You may need to <a href="!role_url">create a new role</a> or perhaps <a href="!feature_url">set role assignment defaults</a>.
lt: Turite priskirti rolę. Jum gali prireikti <a href="!role_url">sukurti naują rolę</a> ar <a href="!feature_url">nustatyti rolės priskyrimo nuostatatas</a>.

en: Default expiration
lt: Numatytasis galiojimas

en: The default amount of time a granted Ubercart role will last until it expires.
lt: Numatytasis laiko kiekis kurį suteiks Ubercart rolei iki jos baigs galioti.

en: Default role
lt: Numatyta rolė

en: The default role Ubercart grants on specified products.
lt: Numatytoji rolė kurią suteiks Ubercart specifinėms prekėms.

en: Product roles
lt: Rolių prekė

en: Expiration display
lt: Galiojimo rodymas

en: Show expirations on user page
lt: Rodyti galiojimo laiką narių puslapyje

en: If users have any role expirations they will be displayed on their account page.
lt: Jei narys turi bet kokią rolės galiojimą, jų galiojimo laikas bus rodomas paskyros puslapyje.

en: The message, with its accompanying title, and the header displayed above all role expirations. In the <strong>Title</strong> & <strong>Message</strong> fields "!role_name" and "!date" will translate to the corresponding Drupal role name and role expiration date.
lt: Žinutė su lydinčia antrašte rodoma virš visų rolių galiojimų. <strong>Pavadinimas</strong> & <strong>Žinutė</strong> laukeliai "!role_name" ir "!date" išvers atitinkama Drupl rolę ir rolės galiojimo datą.

en: Time before reminder
lt: Laikas prieš priminimą

en: The amount of time before a role expiration takes place that a customer is notified of its expiration.
lt: Laikas prieš kiek narys įspėjamas apie besibaigianti rolės galiojimą.

en: view all role expirations
lt: peržiūrėti visų rolių galiojimus

en: Decrement stock upon order submission
lt: Mažas kiekis prie užsakymo pateikimo

en: Decrement stock of products in order
lt: Mažas prekių kiekis užsakyme

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
lt: Mažo kiekio prekės užsakyme su sekimo aktyvavimu.

en: To keep track of stock for a particular product SKU, make sure it is marked as active and enter a stock value. When the stock level drops below the threshold value, you can be notified based on your stock settings.
lt: Sekti konkrečios prekės kiekį, patikrinkit, kad ji pažymėta kaip aktyvi ir įveskite atsargų reikšmę. Kai atsargų lygis nukris žemiau slenksitinės reikšmės jūs būsite įspėtas.

en: This is the list of product SKUs that are currently active. Stock levels below their threshold have highlighted rows. Toggle the checkbox below to alter which stock levels are shown.
lt: Čia sąrašas prekių SKU kurios dabar aktyvios. Atsargų lygis žemiau slenksčio pažymėtas. Perjunkite žemiau, kad aktyvuoti atsargų lygius.

en: Stock reports
lt: Atsargų ataskaitos

en: View reports for product stock.
lt: PEržiūrėti ataskaitas apie prekių atsargas.

en: View the stock settings.
lt: Peržiūrėti atasrgų nuostatas.

en: The current stock level
lt: Dabartinis atsargų lygis

en: The model or SKU of the stock level
lt: Modelio arba SKU iš atsargų lygis

en: The threshold or warning limit of the stock level
lt: Ribotų atsargų įspėjimo slenkstis

en: [store-name]: Stock threshold limit reached
lt: [store-name]: Atsargų slekstis pasiektas

en: This message has been sent to let you know that the stock level for the model [stock-model] has reached [stock-level]. There may not be enough units in stock to fulfill order #[order-link].
lt: Ši žinutė išsiųsta, kad pranešti jums modelio [stock-model] pasiekė [stock-level]. Gali neužtekti prekių užsakymui #[order-link].

en: Stock settings saved.
lt: Atsargų nuostatos išsaugotos.

en: Export to CSV file
lt: Eksprtuoti į CSV failą

en: Only show SKUs that are below their threshold.
lt: Rodyti SKU tik tų kurie žemiau slenksčio.

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
lt: Siųsti el-pašto įspėjimą kai atsargų lygis pasiekia slenksčio reikšmę.

en: The message the user receives when the stock level reaches its threshold value (uses <a href="!token-help-page">global, order, and stock tokens</a>).
lt: Žinutė kurią gauna narys, kai atsargų lygis pasiekia slenksčio reikšmę  (naudojant <a href="!token-help-page">globalius, užsakymo, ir atsargų tokens</a>).

en: Whether or not the stock level is currently being tracked
lt: Ar atsargų lygis sekamas ar ne

en: Store administration
lt: Parduotuvės administravimas

en: Administer store settings, products, orders, and more.
lt: Valdyti parduotuvės nuostatas, prekes, užsakymus ir daugiau.

en: View and modify customer information and orders.
lt: Peržiūrėti ir keisti klientų informacija ir užsakymus.

en: View customers
lt: Peržiūrėti klientus

en: Search customers
lt: Ieškoti klientų

en: Search through your customer list.
lt: Ieškoti klientū sąraše.

en: Browse various store reports.
lt: Naršyti įvarias parduotuvės pranešimus.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
lt: Keisti Ubercart valdymo konfigūracija.

en: Links to get help!
lt: Pagalbos nuorodos!

en: Using tokens
lt: Naudojami tokens

en: Understand what tokens are and how to use them.
lt: Suprasti kas yra tokens ir kaip jais naudotis.

en: Country settings
lt: Šalies nuostatos

en: Configure country specific settings.
lt: Konfiguruotike šaliai būdingas nuostatas.

en: View the country settings.
lt: Peržiūrėti šalies nuostatas

en: Edit the country settings.
lt: Redaguoti šalies nuostatas.

en: Import countries
lt: Importuotį šalį.

en: Import and manage countries.
lt: Importuti ir valdyti šalis.

en: Country formats
lt: Šalies formatas

en: Edit the country specific format settings.
lt: Redaguti šaliai specifinias formatų nuostatas.

en: Store settings
lt: Parduotuvės nuostatos

en: Configure the main store settings.
lt: Konfiguruoti pagrindines parduotuvės nuostatas.

en: View the store settings.
lt: Peržiūrėti parduotuvės nuostatas.

en: Edit the store settings.
lt: Redaguoti parduotuvės nuostatas.

en: Edit the contact settings.
lt: Redaguoti kontaktų nuostatas.

en: Edit the display settings.
lt: Redaguoti rodymo nuostatas.

en: Format settings
lt: Formatų nuostatos

en: Edit the format settings.
lt: Redaguoti formataų nuostatas.

en: User initials
lt: Narių inicialai

en: Assign initials to user accounts.
lt: Priskirti inicialus prie nariuo paskyros.

en: JS utilities
lt: JS prankiniai

en: Customer orders
lt: Kliento užsakymai

en: View a list of orders placed by this customer.
lt: PEržiūrėti šio kliento pateiktu užsakymu.

en: Disable a country
lt: Išjungti šalį

en: Disable a country from use.
lt: Išjungti šalies naudojimą.

en: Enable a country
lt: Įjungti šalį

en: Enable a disabled country.
lt: Įjungti išjungtą šalį

en: Remove a country
lt: Pašalinti šalį

en: Remove an installed country.
lt: Pašalinti įdiegtą šalį.

en: Update a country
lt: Atnaujinti šalį

en: Update an installed country.
lt: Atnaujinti įdiegtą šalį.

en: Our store
lt: Mūsų parduotuvė

en: A link to the site login page.
lt: Nuorodą į svetainės prisijungimo puslapį.

en: The URL for the site logo.
lt: Svetainės logotipo url.

en: The Ubercart store name.
lt: Ubercart parduotuvės pavadinimas.

en: The Ubercart store URL.
lt: Ubercart parduotuvės url.

en: A link to the Ubercart store using the store name.
lt: Nuorodą  į Ubercart parduotuvę naudojant parduotuvė pavadinimą.

en: The Ubercart store owner.
lt: Ubercart parduotuvės savininkas.

en: The Ubercart store e-mail address.
lt: Ubercart parduotuvės el-pašto adresas.

en: The Ubercart store phone number.
lt: Ubercart parduotuvės telefono numeris.

en: The Ubercart store mailing address.
lt: Ubercart parduotuvės pašto adresas.

en: The URL to the store help page.
lt: Parduotuvės pagalbos puslapio url.

en: - Show links -
lt: - Rodyti nuorodas -

en: - Hide links -
lt: - Slėpti nuorodas -

en: You must enable the order module to track customers.
lt: Turite įjungti užsakymų modulį, kad sekti klientus.

en: View customer's order.
lt: Peržiūrėti kliento užsakymus.

en: Billing name
lt: Mokėtojo adresas

en: Shipping name
lt: Pristatymo adresas

en: No orders found.
lt: Nėra užsakymų.

en: View order !order_id.
lt: Peržiūrėti uždsakymą !order_id.

en: Edit order !order_id.
lt: Redaguoti užsakymą !order_id.

en: Create an order for this customer.
lt: Šiam klientui sukurti užsakymą.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
lt: !totals_orders užsakymai sutampa su paskyra !totals_items perkių nupirkta ir !totals_total išleista:

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports.
lt: Įvairius pranešimus generuojamus Ubercart modulių rasite čia. Paspauskite ant nuorodų, ji norite peržiūrėti.

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports. To view core Ubercart statistics enable the <strong>Reports</strong> module on the <a href="!url">module administration page</a>
lt: Įvairius pranešimus generuojamus Ubercart modulių rasite čia. Paspauskite ant nuorodų, ji norite peržiūrėti. Jei norite matyti Ubercart šerdies statistiką įjunkite <strong>Reports</strong> modulį <a href="!url">modulių valdymo puslapyje</a>

en: Use the following links to find documentation and support:
lt: Pasinaudokite šia nuorodą jei norite sužinoti daugiau ar gauti pagalbos:

en: Ubercart User's Guide
lt: Ubercart naudotojo gidas:

en: Support Forums
lt: Plaikymo Forumas

en: Drupal Handbook
lt: Drupal vadovėlis

en: Tokens are bracketed phrases you can use in certain text fields and boxes as placeholders for some other text. Tokens represent things like store variables, links to certain pages, order information, etc.  Tokens are used by including the token listed below in a text field that uses them.  The description for the textfields will alert you to which groups of tokens listed below may be used.
lt: Tokens yra paimtos į skliaustus frazės, kurias jūs galite panaudoti tam tikruose teksto laukeliuose ir dėžėse kaip laikiklį kažkokiam kitam tekstui. Tokens atstovauja daiktams kaip parduotuvės kintamieji, sąsajos su tam tikrais puslapiais, užsakymo informacija, ir taip toliau. Tokens yra panaudoti įtraukimo simbolio, įrašyto į sąrašą apačioje teksto lauke, kuris naudoja juos. Apibūdinimas textfields įspės jus, kuriam grupės simbolių, įrašytų į sąrašą apačioje, gali būti panaudotos.

en: Tweak the address formatting for a specific country.
lt: Patobulinkite adreso formatą tam tikrai šaliai.

en: To import new country data, select it in the list and click the import button. If you are using a custom or contributed import file, it must be placed in the Ubercart folder uc_store/countries.
lt: Norėdami importuoti šalies duomenis, pasirinkite ją iš sąrašo ir paspauskite importuoti. Jei naudosite savitą failą, jis turi būti patalpintas Ubercart kataloge uc_store/countries.

en: -None available-
lt: -Nėra galimų-

en: Country file @file imported.
lt: Šalies failas @file importuotas.

en: !country disabled.
lt: !country išjungta.

en: !country is already disabled.
lt: !country jau išjungta.

en: Attempted to disable an invalid country.
lt: Bandėte išjungti klaidingą šalį.

en: @country enabled.
lt: @country įjungta.

en: @country is already enabled.
lt: @country jau įjungta.

en: Attempted to enable an invalid country.
lt: Bandėte įjungti klaidingą šalį.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @country iš sistemos?

en: Attempted to remove an invalid country.
lt: Bandėte pašalinti klaidingą šalį.

en: !country removed.
lt: !country pašalinti.

en: Attempted to update an invalid country.
lt: Bandėte atnaujinti klaidingą šalį.

en: You cannot update to a previous version.
lt: Jūs negalite atnaujinti į prieš tai buvusia versija.

en: Country update complete.
lt: Šalies atnaujinimas baigtas.

en: Address variables instructions
lt: Adreso kintamųjų instrukcijos

en: Customer's first name
lt: Kliento vardas

en: Customer's last name
lt: Kliento pavardė

en: First street address field
lt: Pirmas adreso laukelis

en: Second street address field
lt: Antras adreso laukelis

en: City name
lt: Miesto pavadinimas

en: Full name of the zone
lt: Pilnas zonos pavadinimas

en: Abbreviation of the zone
lt: Zonos sutrumpinimas

en: Name of the country
lt: Šalies pavadinimas

en: 2 digit country abbreviation
lt: 2 skaičių šalies sutrumpinimas

en: 3 digit country abbreviation
lt: 3 skaičių šalies sutrumpinimas

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
lt: Šie kintamieji turėtų būt naudojami konfiguruojant adresus konkrečiai šaliai:

en: Address format
lt: Adreso formatas

en: Uses the variables mentioned in the instructions to format an address for this country.
lt: Naudokitės kintamaisiai paminėtais instrukcijoje.

en: Country settings saved.
lt: Šalies nuostatos išsaugotos.

en: Dashboard with collapsed submenu links
lt: Darbastalis su suskleistom submeniu nuorodomis

en: Dashboard with expanded submenu links
lt: Darbastalis su išplėsta submeniu nuorodomis

en: Dashboard with no submenu links
lt: Darbastalis be submeniu nuorodų

en: Normal Drupal submenu listing
lt: Normalus Drupal submeniu sąrašas

en: Store name
lt: Parduotuvės pavadinimas

en: Store owner
lt: Parduotuvės savinikas

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
lt: Nevisuose serverio konfgūravimuose įmanoma. Išjungite jei tai sukelia problemų.

en: Some options are better suited for different themes, so feel free to try them all out!
lt: Kai kurie pasirinkimai tinka skirtingoms temoms, galite išbandyti visus.

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
lt: Pasirinkite adresus kurie bus naudojami klientų sąrašams ir santraukoms.

en: Primary customer address
lt: Pirminis kliento adresas

en: Randomly select a message from the list below.
lt: Atsitiktinai parinkti žinutę iš žemiau esančių.

en: Footer message for store pages
lt: Porašties žinutė parduotuvės puslapiuose

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
lt: <a href="!url">Ubercart variklis</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
lt: <a href="!url">Drupal e-komercijos</a> variklis - Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
lt: Palaikoma Ubercart, <a href="!url">atviro kodo e-komercijos aplinka</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
lt: Ubercart variklis,<a href="!url">nemokama e-komercijos programinė įranga</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
lt: (Nerodyti žinutės paraštėje).

en: Currency format
lt: Valiutos formatas

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
lt: Nors nėra tiesiogiai naudojamas formatavime, valiutos kodą naudoja kiti moduliai, kaip pirminę svetainės valiutą. Įveskite trijų simbolių <a href="!url">ISO 4217</a> valiutos kodą.

en: Current format
lt: Valiutos formatas

en: Currency Sign
lt: Valiutos ženklas

en: Display currency sign after amount.
lt: Rodyti valiutos ženklą už sumos.

en: Thousands Marker
lt: Tukstančio žymė

en: Decimal Marker
lt: Dešimtinė žymė

en: Number of decimal places
lt: Dešimtinių skaičių vieta

en: Weight format
lt: Svorio formatas

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
lt: Pateikite kiekvieno vieneto formatą. !value yra svorio reikšmė.

en: Default unit of measurement
lt: Numatytas matavimo vienetas

en: @unit format string
lt: @unit formatavimo eilutė

en: Length format
lt: Ilgio formatas

en: Supply a format string using !link syntax.
lt: Pateikite formato eilutę naudodami !link sintaksę.

en: PHP date
lt: PHP data

en: Default format string
lt: Numatyta formato eilutė

en: Street address 1
lt: Adresas pirma eilutė

en: Street address 2
lt: Adresas antra eilutė

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
lt: Įveskite nario vardą kurio inicialus norite pakeisti.

en: Initials
lt: Inincialai

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
lt: Įveskite inicialus arba palikite tusčia jei norite pašalinti dabartinius inicialus.

en: Initials for !username deleted.
lt: !username inicialai pašalinti.

en: Initials for !username set to !initials.
lt: !username inicialai nustatyti į !initials.

en: The following tables are used to display various parts of your store to your administrators and customers. Click on a table id to configure the display of that table.
lt: Šios lentelės naudojamos rodyti įvairias parduotuvės dalis. Paspauskite ant lentelės id jei norite pakeisti lentelės rodymą.

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
lt: Laukelio pavadinimas %field  buvo pasiektas neteisingai.

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: No countries found.
lt: Šalių nerasta

en: 01 - January
lt: 01 - Sausis

en: 02 - February
lt: 02 - Vasaris

en: 03 - March
lt: 03 - Kovas

en: 04 - April
lt: 04 - Balandis

en: 05 - May
lt: 05 - Gegužė

en: 06 - June
lt: 06 - Birželis

en: 07 - July
lt: 07 - Liepa

en: 08 - August
lt: 08 - Rugpjūtis

en: 09 - September
lt: 09 - Rugsėjis

en: 10 - October
lt: 10 - Spalis

en: 11 - November
lt: 11 - Lapkritis

en: 12 - December
lt: 12 - Gruodis

en: No encryption key was found.
lt: Kodavimo raktas nerastas.

en: Ubercart cannot find a necessary encryption key.  Refer to the store admin <a href="!url">dashboard</a> to isolate which one.
lt: Ubercart negali rasti kodavimo rakto. Peržiūrėkite parduotuvės valdymo <a href="!url">darbastalį</a>.

en: Encryption failed. !messages
lt: Kodavimo klaida. !messages

en: encryption
lt: kodavimas

en: view customers
lt: Peržiūrėti klientus

en: view store reports
lt: peržiūrėti parduotuvės pranešimai

en: Subtotal excluding taxes
lt: Tarpinė suma be mokesčių

en: Tax rates and settings
lt: Mokesčio tarifai ir nustatymai

en: Delete tax rule
lt: Pašalinti mokesčio taisyklę

en: Changed %title to %amount.
lt: Pakeista %title į %amount.

en: Removed %title.
lt: Pašalinta  %title.

en: Added %amount for %title.
lt: Pridėta %amount -  %title.

en: Taxed product types
lt: Apmokestinamų prekių tipai

en: Taxed line items
lt: Apmokestinta linijos elementai

en: conditions
lt: sąlygos

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
lt: Mokesčio tarifas procentais. Pvz: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
lt: Prideda pasirinktos eilutės tipus preiš tai kai pritaikomas šis mokestis.

en: configure taxes
lt: tvarkyti mokesčius

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Sen Pjeras ir Mikelonas

en: Serbia
lt: Serbija

en: User email
lt: Nario el.paštas

en: translate
lt: išversti

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: neįmanoma įrašyiti į .htaccess failą. Prašome sukurti .htaccess failą %directory kataloge, su eilutėmis:<code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lt: Paveikslėlio dydis pakeistas, kad tiktų maksimaliai leidžiamiems %dimensions matmenims.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Atsiųstas paveikslėlis yra per didelis: maksimalūs matmenys yra %dimensions taškų.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Vaizdas per mažas, mažiausi matmenys yra %dimensions taškai.

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Designer
lt: Dizaineris

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Admin
lt: Adminas

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Timor-Leste
lt: Rytų Timoras

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Immediate
lt: Tuoj pat

en: Load a referenced user
lt: Įkrauna nurodytus narius

en: Content containing the user reference field
lt: Turinys turintis nario nurodymo laukelį

en: Referenced user
lt: Nurodytas narys

en: Load a referenced node
lt: Įkrauti nurodytą mazgą

en: Content containing the node reference field
lt: Turinys turintis mazgo nurodymo laukelį

en: Referenced content
lt: Nurodytas turinys

en: Populate a field
lt: Užpildytas laukelis

en: Select the machine-name of the field.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: The URL alias of the node.
lt: Mazgo URL.

en: No products available.
lt: Nėra prekių.

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: ends with
lt: baigiasi

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: %name: this post can't be referenced.
lt: %name: šis įrašas negali būt nurodytas.

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Notify me when new comments are posted
lt: Informuoti mane, kai įrašomas naujas komentaras.

en: Note that email priority is ignored by a lot of email programs.
lt: Turėkite omeny, kad prioritetą ignoruoja daugybė el. pašto programų.

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lt: Mazgai yra pirminis Drupal svetainės turinys.

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
lt: Blogas token. Turbūt sekėte individualia nuorodą.

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Use default image
lt: Naudoti įprastą vaizdą

en: Choose a image that will be used as default.
lt: Pasirinkite vaizdą kuris bus naudojamas kaip įprastas.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: The model number.
lt: Modelio numeris.

en: The cost of the product to the store.
lt: Prekės kaina parduotuvei.

en: The default sort criteria in the catalog.
lt: Numatytas rikiavimas kataloge.

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: No role
lt: Jokios rolės

en: Image preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: %title field is required.
lt: %title laukelis privalomas.

en: Text link
lt: Tekstinė nuoroda

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: Next step
lt: Kitas žingsnis

en: Jurisdiction
lt: Juridikcija

en: My order history
lt: Mano užsakymų istorija

en: 1 group | @count groups
lt[0]: @count grupė
lt[1]: @count grupės
lt[2]: @count[2] grupių

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Node creation
lt: Mazgo kūrimas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lt: Pasirinkta paveikslėlių valdymo įrankinė (toolkit) %toolkit negali teisingai įvykdyti %function.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
lt: Fono spalva naudojama pažeistose vaizdo vietose. Naudokite hex spalvas (#FFFFFF balta, #000000 juoda). Tuščia reikšmė palaiko permatomą foną vaizdams kurie palaiko permatomą foną, kitu atveju bus naudojama balta.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-) parinkties pavadinimui.

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
lt: Parinktis %name (ID: @id) pašalinta.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
lt: Parinktis %name (ID: @id) išvalyta.

en: Override Defaults
lt: Perrašyti Numatytuosius

en: Unknown Action.
lt: Nežinomas Veiksmas.

en: Unknown Preset.
lt: Nežinoma Parinktis.

en: The action was succesfully updated.
lt: Šis veiksmas sėkmingai atnaujintas.

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
lt: ImageCache jau generuojamas: %dst, Užrakintos bylos: %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
lt: Valdyti ImageCache parinktis.

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
lt: Įterpkite šį fragmentą į savo modulį kaip dalį
    <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
lt: %p ne katalogas arba ne skaitomas web serverio.

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Display the node with standard node view.
lt: Rodyti standartinį mazgo langą.

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Node module form.
lt: Mazgo modulio forma.

en: Locale module form.
lt: Lokalės modulio forma.

en: Taxonomy module form.
lt: Sistematikos modulio forma.

en: SKU:
lt: SKU

en: Are you sure you want to delete @name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @name?

en: Legend
lt: Legenda

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
lt: Metai turi būt tarp %min ir%max.

en: The To date must be greater than the From date.
lt: Iki data turėtų būt didesnė nei Nuo data.

en: Date date (YYYY-MM-DD)
lt: Data (YYYY-MM-DD)

en: Date datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)
lt: Data su laiku (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)

en: Time H:i
lt: Laikas H:i

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
lt: !repeats_every_interval - !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kiekvieną !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_days - !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
lt: !repeats_every_interval !count kartus

en: !repeats_every_interval until !until_date
lt: !repeats_every_interval iki !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
lt: !repeats_every_interval išskyrus!except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kai savaitė prasideda !day_of_week

en: every week | every @count weeks
lt[0]: kas savaitę
lt[1]: kas @count savaites
lt[2]: kas @count[2] savaičių

en: every month | every @count months
lt[0]: kas mėnesį
lt[1]: kas @count mėnesius
lt[2]: kas @count[2] mėnesių

en: every year | every @count years
lt[0]: kasmet
lt[1]: kas @count metus
lt[2]: kas @count[2] metų

en: every day | every @count days
lt[0]: kiekvieną dieną
lt[1]: kas @count dienas
lt[2]: kas @count[2] dienų

en: Detected time zone: %timezone; client date: %date; abbreviation: %abbreviation; offset: %offset; daylight saving time: %is_daylight_saving_time.
lt: Atpažinta laiko juosta: %timezone; kliento data: %date; sutrumpinimas: %abbreviation; offset: %offset; vasaros laikas: %is_daylight_saving_time.

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
lt: Galite pasinaudoti pakeitimo modelius el.pašto nuo ir gavėjų laukeliuose, tema ir žinutėje

en: @name replacement patterns
lt: @name keitimo šablonai

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
lt: Bandymas siųsti sąskaitą užsakymui @order_id į @email nepavyko.

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Add a predicate
lt: Pridėti tarinį

en: That predicate does not exist.
lt: Šis teiginys neegzistuoja.

en: Enter a title used for display on the overview tables.
lt: Įveskite pavadinimą naudojama peržiūros lentelėse.

en: Select the trigger for this predicate.<br />Cannot be modified if the predicate has conditions or actions.
lt: Pasirinkite spragtuką šiam teiginiui.<br />Negalima taisyti jei teiginys turi sąlygas ar veiksmus.

en: Enter a description that summarizes the use and intent of the predicate.
lt: Įveskite teiginio aprašymą.

en: Classes let you categorize your predicates based on the type of functionality they provide.
lt: Klasės leidžia jums kategorizuoti teiginius pagal jų tipą.

en: Disabled predicates will not be processed when their trigger is pulled.
lt: Išjugti teiginiai nebus vykdomi jei jų spragtukai veikia.

en: Predicates will be sorted by weight and processed sequentially.
lt: Teiginiai bus rikiuojami pagal svorį ir pagal veikimo seką.

en: Save predicate
lt: Išsaugoti teiginį

en: Predicate meta data saved.
lt: Teiginio meta duomenys išsaugoti.

en: Are you sure you want to !op this predicate?
lt: Ar tikrai norite !op šį teiginį?

en: Predicate %title !op.
lt: Teiginys %title !op.

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
lt: Šie veiksmai bus vykdomi kai teiginys atitiks nustatytas sąlygas.

en: Action: @title
lt: Veiksmas: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular action, so you must specify which options to use in the fields below.
lt: Kai kurie spragtukai atitinka daugiau pasirinkimų konkrečiam veiksme, todėl turite nurodyti kurias funkcijas naudosite.

en: Available actions
lt: Galimi veiksmai

en: Action removed.
lt: Veiksmas pašalintas.

en: Action added.
lt: Veiksmas pridėtas.

en: Actions saved.
lt: Veiksmai išsaugoti.

en: Condition groups
lt: Sąlygų grupės

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
lt: AND. Jei visos šios grupės sąlygos yra TRUE.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
lt: OR. Jei kuri nors šios grupės sąlyga yra TRUE.

en: Add condition group
lt: Pridėti sąlygos grupę

en: Conditions group
lt: Sąlygų grupė

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
lt: AND. Jei visos šios sąlygos yra TRUE.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
lt: OR. Jei kuri nors sąlygą yra TRUE.

en: Available conditions
lt: Galimos sąlygos

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę

en: Condition: @title
lt: Sąlyga: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular condition, so you must specify which options to use in the fields below.
lt: Kai kurie spragtukai atitinka daugiau pasirinkimų konkrečioje sąlygoje, todėl turite nurodyti kurias funkcijas naudosite.

en: Negate this condition.
lt: Neigiama sąlyga.

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
lt: Grąžiną FALSE jei sąlyga yra TRUE ir atvirkščiai.

en: Remove this condition
lt: Pašalinti šią sąlygą

en: Condition group added.
lt: Sąlygos grupė pridėta.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
lt: Klaida kuriant sąlyga. Prašome pabandyti vėl.

en: Condition group removed.
lt: Sąlygos grupė pašalinta.

en: %title condition added.
lt: %title sąlyga pridėta.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
lt: Klaida šalinant sąlygą. Prašome pabandyti vėl.

en: Condition removed.
lt: Sąlyga pašalinta.

en: Conditions saved.
lt: Sąlyga išsaugota.

en: Use this form during the update process from Ubercart 1.0 to 2.0 to convert your Workflow-ng configurations to Conditional Actions predicates.  Once your configurations are converted, you should complete your uninstallation of Workflow-ng.
lt: Naudokite šią formą kai atnaujinate iš Ubercart  1.0 į 2.0 to, konvertuodami Workflow-ng nuostatas į Conditional Actions. Kai nuostatos bus konvertuotos turėtumėte visiškai pašalinti Workflow-ng.

en: Convert configurations
lt: Konvertavimo konfigūravimas

en: Converting Workflow-ng configurations
lt: Konvertuojamos Workflow-ng nuostatos

en: Beginning conversion...
lt: Pradedamas keitimas..

en: @percentage% converted
lt: @percentage% pakeista

en: Now processing %cfg
lt: Dabar vykdoma %cfg

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas

en: Trigger arguments
lt: Spragtuko argumentai

en: Check the current date
lt: Patikrinti dabartinę datą

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
lt: Naudojama nustatyti ar veiksmas turi vykti tam tikru laiku.

en: Compare a node field value
lt: Palyginti mazgo laukelio reikšmę

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
lt: Grąžina TRUE jei pasirinkto mazgo laukelis sutampa su įvesta reikšme.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
lt: Grąžina tai ką grąžiną savitas PHP kodas.

en: Check the user's roles
lt: Patikrinti narių roles

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
lt: Grąžina TRUE jei nario rolė sutampa su jūsų nuostatomis.

en: Comparison
lt: Palyginimas

en: Only
lt: Tik

en: Example: "The current date is before the date below."
lt: Pvz.: Dabartinė data yra vėlesnė nei nurodyta žemiau.

en: When the predicate is evaluated, the current date is compared to this date.
lt: Kai teiginys vykdomas dabartinė data lyginima su šia data.

en: Core node fields
lt: Šerdies mazgo laukelis

en: Author's user ID
lt: Autoriau nario ID

en: Node is published?
lt: Mazgas paskelbtas?

en: Node is promoted?
lt: Mazgas iškeltas?

en: Node is sticky?
lt: Mazgas prikabintas?

en: Node field
lt: Mazgo laukelis

en: Simple comparison
lt: Paprastas palyginimas

en: is greater than
lt: yra daugiau nei

en: is less than
lt: yra mažiau

en: is greater than or equal to
lt: yra daugiau nei ar lygu

en: is less than or equal to
lt: yra mažiau kaip ar lygu

en: Text matching
lt: Teksto sutapimas

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: Please note that not every operator makes sense for every field.
lt: Atminkite, kad nevisi veiksmai turi prasmės visuose laukeliuose.

en: Comparison value
lt: Palyginimo reikšmė

en: You do not need to specify a value if your operator is in the Yes/No category.
lt: Jums nereikia nurodyti reikšmės jei jūsų veiksmas yra Taip/Ne kategorijos.

en: If you specify <em>AND</em> and want to check a custom role, remember to specify <em>authenticated user</em> where applicable.
lt: Jei jūs nurodysite <em>AND</em> ir norėsite patikrinti savitą rolę, nepamirškite nurodyti <em>prisijungęs narysr</em> kur taikoma

en: OR: If the user has any of these roles.
lt: OR: Jei narys turi bet kurią iš šių rolių.

en: AND: If the user has all of these roles.
lt: AND: Jei narys turi visas šias roles.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this action is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
lt: Įveskite savitą PHP kuris bus vykdomas kai veiksmas atitinks. Neturėtų būt &lt;?php ?>

en: No variables available.
lt: Nėra kintamųjų

en: Available PHP variables
lt: Galimi PHP kintamieji

en: You may use these variables in your custom PHP.
lt: Galite naudoti šiuos kintamuosius savo PHP kode.

en: administer conditional actions
lt: administruoti sąlyginius veiksmus

en: Conditional actions
lt: Sąlyginiai veiksmai

en: Administer the predicates setup to automate your store.
lt: Valdo automatinius nustatymus.

en: By trigger
lt: Pagal spragtuką

en: By class
lt: Pagal klasę

en: Allows an administrator to create a new predicate.
lt: Suteikia galimybę administratoriams sukurti naujus teiginius.

en: Convert Workflow-ng configurations into Conditional Actions predicates.
lt: konvertuoja Workflow-ng nuostatas į  Conditional Actions teiginius..

en: Edit predicate
lt: Redaguoti teiginį

en: Edit a predicate's meta data, conditions, and actions.
lt: Redaguoti teiginio meta duomenis, sąlygas ir veiksmus.

en: Meta data
lt: Meta duomenys

en: Edit the meta data for a predicate like title, trigger, etc.
lt: Redaguoti meta duomenis

en: Edit the conditions for a predicate.
lt: Redaguoti teiginio sąlygas.

en: Edit the actions for a predicate.
lt: Redaguoti reiginio veiksmus.

en: Reset a predicate
lt: Atstatyti teiginius

en: Delete a predicate
lt: Pašalinti teiginį

en: Conditional Actions
lt: Sąliginiai veiksmai

en: Are you sure you want to remove this item?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?

en: My price handler
lt: Mano kainos patarėjęs

en: Handles my price alteration needs.
lt: Valdo mano kainos įspėjimus.

en: Handles my price formatting needs.
lt: Valdo mano kainos formatavimą.

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
lt: Authorize.net reikalinga PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> biblioteka.

en: (Last4)
lt: (Paskutiniai 4)

en: Credit card encryption must be set up to process credit cards.
lt: Kreditinė kortelės kodavimas turi būs nustatytas tam, kad priimti kreditines korteles.

en: Displays a form to process a credit card payment.
lt: Rodo kreditinės kortelės vykdymo formą.

en: You must download the security script from your CyberSource account (found in Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) and place it in the ubercart/payment/uc_cybersource directory to use the Silent Order POST. Remember to open it and replace instances of L( with csL(.
lt: Privalote atsisiųsti saugumo scenarijų iš jūsų CyberSource paskyros (rasite Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) ir įkelti į ubercart/payment/uc_cybersource katalogą. nepamirškite atidaryti jo ir pakeisti L( į csL(.

en: Tax calculation produced uneven results. Expected a total of @total, received the following: @dump
lt: Mokesčio skaičiavimas davė nelygių rezultatų. Tikėtasi viso @total, gauta: @dump

en: Order Taxes
lt: Užsakymo mokesčiai

en: SOAP and DOM
lt: SOAP ir DOM

en: Eligible for protection: <strong>@bool</strong>
lt: Tinkamas apsaugai: <strong>@bool</strong>

en: Charge request sent to Google Checkout. The charge confirmation should appear on this page momentarily.
lt: Apmokestinimo užklausa nusiųsta į Google Checkout. Patvirtinimas turėtu netrukus pasirodyti šiame puslapyje.

en: Refund request sent to Google Checkout. The refund confirmation should appear on this page momentarily.
lt: Grąžinimo užklausa nusiųsta Google Checkout. Grąžinimo patvirtinimas patvirtinimas turėtų pasirodyti netrukus šiame puslapyje.

en: Charging @order_id
lt: Apmokestinamas @order_id

en: Charged @order_id
lt: Apmokestintas @order_id

en: Payment declined @order_id
lt: Mokėjimas atšauktas @order_id

en: Processing @order_id
lt: Vykdomas @order_id

en: Delivered @order_id
lt: Pristatytas @order_id

en: Will not deliver @order_id
lt: Ne bus pristatytas @order_id

en: Process a credit card payment or refund through Google Checkout.
lt: Priima mokėjimus kreditine kortele per Google Checkout.

en: Google Checkout requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
lt: Google Checkout reikalinga PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> biblioteka.

en: Payment tracking is enabled.
lt: Mokėjimų sekimas įjungtas

en: Payment tracking is disabled.
lt: Mokėjimų sekimas išjungtas

en: Payments can be deleted by users with permission.
lt: Mokėjimus gali pašalinti nariai su leidimais.

en: Payments cannot be deleted, even if the user has permission.
lt: Mokėjimų negali pašalinti nariai net su leidimais.

en: Log payments are being entered to and deleted from the order log.
lt: Sekti mokėjimus kurie įvesti ir pašalinti iš užsakymų seklio.

en: Log payments are not being entered to and deleted from the order log.
lt: Sekami mokėjimai nebuvo įvesti ir pašalinti.

en: Default payment details message is: <br /> %message
lt: Numatytoji mokėjimo informacijos žinutė yra: <br> %message

en: @payment is enabled for checkout.
lt: @payment įjungta mokėjimui.

en: @payment is disabled for checkout.
lt: @payment išjungta mokėjimui.

en: @title is @enabled.
lt: @title yra @enabled.

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
lt: Atsitinka kai mokėjimas įvestas ir balansas yra <= $0.00.

en: Update the order status to Payment Received.
lt: Atnaujintas usakymo būsena Gautas Mokėjimas.

en: If the order is not shippable.
lt: Jei užsakymas nepristatytas.

en: Update the order status to Completed.
lt: Atnaujinti užsakymo būseną į Atlikta.

en: Check the payment method
lt: Patikrinti mokėjimo metodą

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą

en: @method payment for @amount deleted by @user.
lt: @method mokėjimas @amount pašalintas @user.

en: Payment failed for order @order_id: @message
lt: Mokėjimas nepavyko užsakymui @order_id: @message

en: Check has already cleared.
lt: Čekis jau išgrynintas.

en: Description: @desc
lt: Aprašymas: @desc

en: Payment of @amount @currency submitted through PayPal.
lt: Mokėjimas @amount @currency pateiktas per PayPal.

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
lt: PayPal IPN pranešė apie mokėjimą @amount @currency.

en: Your PayPal payment was cancelled. Please feel free to continue shopping or contact us for assistance.
lt: Jūsų PayPal mokėjimas atšauktas. Prašome tęsti apsipirkimą ar susiekite su mumis dėl pagalbos.

en: IPN failed with HTTP error @error, code @code.
lt: IPN nepavyko su HTTP klaida @error, kodas @code.

en: <b>Includes:</b>
lt: <b>Apima:</b>

en: These settings are specifically for the alternate checkout system offered by Express Checkout.<br />To enable this on your site, you must enable the corresponding cart pane in the <em>Cart settings</em> menu.
lt: Šios nuostatos nurodo alternatyvius mokėjimo budus kuriuos siūlo Express Checkout.<br>Įjungti tai jūsų svetainėje, įjunkite atitinkamą krepšelio langą <em>Krepšelio nuostatos</em> meniu.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
lt: Sandorio ID:<br>@txn_id

en: "Complete sale" will authorize and capture the funds at the time the payment is processed.<br />"Authorization" will only reserve funds on the card to be captured later through your PayPal account.
lt: "Užbaigtas pardavimas" įgalios ir sulaikys fondus, kai vykdomas mokėjimas. <br> "Leidimas" tiktai rezervuos fondus iš kortelės, kuri bus sugauta vėliau per jūsų PayPal sąskaitą.

en: Cancel return URL
lt: Grįžimo URL kai atšaukta

en: Specify the path customers who cancel their PayPal WPS payment will be directed to when they return to your site.
lt: Nurodykite kelia kur bus grąžinamas klientas kai jis atšauks PayPal WPS mokėjimą

en: Error message from PayPal:<br />@message
lt: Klaidos žinutė iš PayPal:<br>@message

en: Order @order_id at !store
lt: Užsakymas @order_id iš !store

en: PayPal WPP requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
lt: PayPal WPP reikalinga PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> biblioteka.

en: Flat rate shipping method was updated.
lt: Pristatymo tarifas atnaujintas

en: Created and enabled new flat rate shipping method.
lt: Sukurti ir įjungti naują tarifą pristatymo būdui.

en: This will remove the shipping method, Conditional Action predicate, and the
          product-specific overrides (if applicable). This action can not be undone.
lt: Tai pašalins pristatymo būdą, Conditional Action tarinį ir prekės
    specifinį peržiūrėjimą (jei pateikta). Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: Flat rate shipping method deleted.
lt: Pristatymo būdo tarifas pašalintas.

en: Fetch a flatrate shipping quote.
lt: Taikyti pristatymo tarifo kaina.

en: Customers cannot complete checkout without selecting a shipping quote.
lt: Klientas negali užbaigti pirkimo kai nepasirenkama pristatymo kaina.

en: Customers can still checkout without selecting a shipping quote.
lt: Klientas gali užbaigti pirkimą kai nepasirenkama pristatymo kaina.

en: Default pickup address is: <br />!address
lt: Numatytasis atsiėmimo adresas: <br>!address

en: - Store default -
lt: - Parduotuvės numatytieji -

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. If this pickup address is left blank, this product will default to the <a href="!url">store pickup address</a>.
lt: Kai prekė pristatoma klientui jos buvimo vieta turi būt žinoma tam, kad apskaičiuoti pristatymo kaina ir nustatyti pristatymą. Jei prekės atsiėmimo adresas tuščias bus naudojamas <a href="!url">parduotuvės atsiėmimo adresas</a>.

en: Shipping settings form.
lt: Pristatymo nuostatų forma.

en: Receiving quotes...
lt: Gaunama kaina..

en: Order @id
lt: Užsakymas @id

en: @property must be a positive number. No commas and only one decimal point.
lt: @property turi būt teigiamas skaičius. Be kablelio.

en: - Reset fields -
lt: - Atstatyti laukelius -

en: Set the conditions that will return a UPS quote.
lt: Nustatykite sąlygas kurios grąžins UPS kainą.

en: Indicate whether each product is quoted as shipping separately or all in one package. Orders with one kind of product will still use the package quantity to determine the number of packages needed, however.
lt: Nustatoma ar kiekviena prekė siunčiama atskirai ar kaip viena pakuotė. Užsakymai su tokiom pačiom prekėm ir toliau naudos pakuotčių kiekį nustatyti reikalingų pakuočių skaičiu.

en: Package insurance
lt: Pakuotės draudimas

en: @service Rate
lt: @service tarifas

en: UPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
lt: UPS reikalinga PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> biblioteka.

en: Set the conditions that will return a USPS quote.
lt: Nustatykite sąlygas kurios grąžins USPS kainą.

en: USPS parcel services
lt: USPS siuntinių paslaugos

en: Set the conditions that will return a USPS International quote.
lt: Nustatykite sąlygas kurios grąžins USPS International kainą.

en: Envelope
lt: Vokas

en: USPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
lt: USPS reikalinga PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> biblioteka.

en: The name of the attribute used in administrative forms
lt: Požymio pavadinimas naudojamas administravimo formose.

en: Enter a label that customers will see instead of the attribute name. Use &lt;none&gt; if you don't want a title to appear at all.
lt: Įveskite etiketę kurią matys klientai vietoj požymio pavadinimo. Naudokite &lt;none&gt; jei nenorite, kad pavadinimas būtų rodomas.

en: Created new option %option.
lt: Sukurtas naujas pasirinkimas %option.

en: Updated option %option.
lt: Pasirinkimas atnaujintas %option.

en: This product class does not have any attributes.
lt: Ši prekės klasė neturi požymių.

en: Order has a product with a particular attribute option
lt: Užsakymas turi prekių su šiuo požymio pasirinkimu.

en: Search the products of an order for a particular option.
lt: Ieškoti prekių užsakymu su šiuo pasirinkimu.

en: Attribute option
lt: Požymio pasirinkimas

en: administer attributes
lt: valdyti požymius

en: administer product attributes
lt: valdyti prekių požymius

en: administer product options
lt: valdyti prekių pasirinkimus

en: Add to cart is redirecting to <br /><a href="!url">!url</a>
lt: Pridėti į krepšelį nukreipta į <br /><a href="!url">!url</a>

en: The minimum subtotal is @subtotal
lt: Mažiausia suma yra @subtotal

en: Continue shopping element
lt: Tęsti apsipirkima elementas

en: Ubercart will add a continue shopping to the cart page based on the settings below.
lt: Ubercart pridės tęsti pirkimą prie krepšelio puslapio pagal nustatymus žemiau.

en: Continue shopping !type is: <br />!link
lt: Tęsti apsipirkimą !type yra:<br />!link

en: Continue shopping element display
lt: Tęsti apsipirkimą elementų rodymas

en: Make the continue shopping link send customers back to product pages after adding items to the cart.
lt: Padaryti tęsti apsipirkimą nuorodą į prekių puslapį, po to kai prekės pridėtos į krepšelį.

en: If this is disabled, the URL specified below will always be used.
lt: Jei tai išjungta bus naudojamas URL nurodytas žemiau.

en: Default continue shopping link URL
lt: Numatytasi Tęsti apsipirkimą URL

en: Enter the Drupal page for the link to continue shopping from the cart view page.
lt: Įveskite Drupal puslapį nuorodai.

en: Custom continue shopping link text
lt: Savitas Tęsti apsipirkimą nuorodoas tekstas

en: Enter custom text for the continue shopping link.
lt: Įveskite savitą Tęsti apsipirkimą nuorodos tekstą.

en: Drupal automatically adds a Home breadcrumb to the cart page.  You can use these settings to specify a custom breadcrumb to use on the cart page instead.  If a custom text is not supplied, the default Home breadcrumb will be displayed.
lt: Drupal automatiškai pridės Pirmas kelio atkarpa prie krepšelio puslapio. Gali pasinaudoti šiomis nuordomis, jei norite nurodyti savitą kelio atkarpą kuri bus naudojam krepšelio puslapyje. Jei savitas tekstas nepateiktas bus naudojama įprastos nuostatos.

en: Custom cart breadcrumb is: <br />!breadcrumb
lt: Savita kelio atkarpa: <br />!breadcrumb

en: Not using a custom cart breadcrumb.
lt: Nesinaudojam savita kelio atkarpa.

en: Custom cart breadcrumb text
lt: Savitas krepšelio kelio atkarpos tekstas

en: Enter the text for the custom breadcrumb on the cart page.
lt: Įveskite tekstą savitai kelio atkarpai.

en: Custom cart breadcrumb URL
lt: Savita kelio atkarpos URL

en: Enter the Drupal page linked to in the custom breadcrumb on the cart view page.
lt: Įveskita Drupal puslapį nurodyta į savitą kelio atkarpos puslapį krepšelio puslapiui.

en: Ubercart checkout is enabled.
lt: Ubercart pirkimas įjungtas.

en: Ubercart checkout is disabled.
lt: Ubercart pirkimas išjungtas.

en: Anonymous checkout is enabled.
lt: Anoniminis pirkimas yra įjungtas.

en: Anonymous checkout is disabled.
lt: Anoniminis pirkimas yra išjugtas.

en: Shipping fields are hidden when applicable.
lt: Siuntimo laukeliai yra paslėpti kai teikiama.

en: Shipping fields are always shown.
lt: Siuntimo laukeliai yra rodomi kai teikiama.

en: Checkout panes are collapsed with next buttons.
lt: Pirkimo langai yra suskleisti su mygtuku Toliau.

en: Checkout panes are expanded by default.
lt: Pirkimo langai yra išskeisti.

en: Collapsible panes will collapse when their next buttons are clicked.
lt: Suskleidžiami langai susiskleis kai jų mygtukas Toliau bus paspaustas.

en: Collapsible panes will not collapse when their next buttons are clicked.
lt: Suskleidžiami langai nesusiskleis kai jų mygtukas Toliau bus paspaustas.

en: New customers receive an e-mail with their account details.
lt: Naujas klientas gaus el.pašto žinutę su paskyros duomenimis.

en: New customers will only see their details in their initial order e-mail.
lt: Naujas klientas tik matys žinutę su paskyros duomenimis.

en: New customer account status will be active.
lt: Naujo kliento paskyros būsena bus aktyvi.

en: New customer account status will be blocked.
lt: Naujo kliento paskyros būsena bus blokuota.

en: Checkout completion page has been set to <a href="!url">!url</a>.
lt: Pirkimo pabaigos puslapis nustatytas į <a href="!url">!url</a>.

en: Checkout completion page will be the default page.
lt: Pirkimo pabaigos puslapis bus numatytasis.

en: Checkout instructions are set.
lt: Pirkimo instrukcijos yra nustatytos.

en: Checkout instructions are not set.
lt: Pirkimo instrukcijos nenustatytos.

en: Review instructions are set.
lt: Peržiūrėti instrukcijas yra nustatyta.

en: Review instructions are not set.
lt: Peržiūrėti instrukcijas yra nenustatyta.

en: Completion message is set.
lt: Pabaigos žinutė nustatyta.

en: Completion message is not set.
lt: Pabaigos žinutė nenustatyta.

en: Completion text for logged in users is set.
lt: Pabaigos tekstas prisijungusiems nariams nustatytas.

en: Completion text for logged in users is not set.
lt: Pabaigos tekstas prisijungusiems nariams nenustatytas.

en: Completion text for users who aren't logged in is set.
lt: Pabaigos tekstas neprisijungusiems nariams nustatytas.

en: Completion text for users who aren't logged in is not set.
lt: Pabaigos tekstas neprisijungusiems nariams nenustatytas.

en: Completion text for new users is set.
lt: Pabaigos tekstas naujiems nariams nustatytas.

en: Completion text for new users is not set.
lt: Pabaigos tekstas naujiems nariams nenustatytas.

en: Continue shopping text is set.
lt: Tęsti apsipirkimą tekstas nustatytas.

en: Continue shopping text is not set.
lt: Tęsti apsipirkimą tekstas nenustatytas.

en: Customer user account
lt: Kliento paskyra

en: E-mail customer checkout notification
lt: Nusiųsti klientui pranešimą

en: E-mail the customer an invoice from their recent order.
lt: Nusiųsti klientui sąskaita naujausiam užsakymui.

en: Send an e-mail to the customer
lt: Siųsti el.pašto laišką klientui

en: E-mail admin checkout notification
lt: Nusiųsti adminui pirkimo informacija

en: E-mail a short order summary to an administrator when a customer checks out.
lt: Nusiųsti trumpą užsakymo santrauką administratoriui kai klientas perka.

en: Send an e-mail to the administrator(s)
lt: Siųsti el.pašto laišką administratoriui

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
lt: Privalomas el.pašto patvirtinimas anoniminiams klientams.

en: @qty&times;
lt: @qty&times

en: Show/hide shopping cart contents.
lt: Rodyti/slėpti pirkinių krepšelio turinį.

en: View your shopping cart.
lt: Peržiūrėti pirkinių krepšelį.

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti</a> pirkinių krepšelį.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
lt: Jūsų užsakymas beveik baigtas. Prašome peržiūrėti informacija žemiau ir jei ji teisinga paspausktie mugtuką 'Pateikti užsakymą'. Galite pasinaudoti mygtuku 'Atgal' jei reikia ką nors pakeisti.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
lt: Dėkojame kad perkate [store-name]. Kol prisijungę galite tęsti apsipirkimą arba <a href="[order-url]">peržiūrėti dabartinio užsakymo būseną</a> ir užsakymų istorija.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
lt[0]: <span class="num-items">@count</span> prekė
lt[1]: <span class="num-items">@count</span> prekės
lt[2]: <span class="num-items">@count[2]</span> prekių

en: The taxonomy vocabulary <a href="!edit-url">%name</a> is set as the product catalog.
lt: Sistematikos žodynas <a href="!edit-url">%name</a> nustaytas kaip prekių katalogas.

en: Catalog breadcrumb is being displayed.
lt: Katalogo kelias rodomas.

en: Catalog breadcrumb is hidden.
lt: Katalogo kelias paslėptas.

en: Node count is being displayed in the catalog breadcrumb.
lt: Mazgų kiekis katalogo kelyje rodomas.

en: Node count is not being displayed in the catalog breadcrumb.
lt: Mazgų kiekis katalogo kelyje nerodomas.

en: The catalog view is displaying subcategories.
lt: Katalogas rodomas su  subkategorijomis.

en: The catalog view is not displaying subcategories.
lt: Katalogas rodomas be  subkategorijų.

en: Subcategories are being displayed in @columns columns.
lt: Subkategorijos rodomas @columns stulpeliuose.

en: There are @nodes product nodes displayed per page.
lt: @nodes prekės rodomos puslapyje.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
lt: Paverskite bloko pavadinimą į nuorodą į aukščiausio katalogo lygio puslapį.

en: Block title is pointing to the top-level catalog page.
lt: Bloko pavadinimas nukreipia į aukščiausio lygio katalogo puslapį.

en: Block title is not pointing to the top-level catalog page.
lt: Bloko pavadinimas nenukreipia į aukščiausio lygio katalogo puslapį.

en: Expanding categories in the catalog block.
lt: Kategorijos išplečiamos katalogo bloke.

en: Not expanding categories in the catalog block.
lt: Kategorijos neišplečiamos katalogo bloke.

en: The number of nodes in a category are being shown in the catalog block.
lt: Mazgų kiekis kategorijose rodomos katalogo bloke.

en: The number of nodes in a category are not being shown in the catalog block.
lt: Mazgų kiekis kategorijose nerodomos katalogo bloke.

en: Display products in the catalog in a grid.
lt: Katalogo prekes rodyti tinklelyje.

en: Products are displayed in a grid.
lt: Prekės rodomos tinklelyje.

en: Products are displayed in a table list.
lt: Prekės rodoma lentelės sąraše.

en: If unchecked, the default table display will be used and the settings on this form will be ignored.
lt: Jei pažymėta bus naudojamas numatytasis lentelių rodymas ir šios formos nuostatos bus ignoruojamos.

en: Number of columns in the product grid
lt: Stulpelių kiekis prekių tinklelyje.

en: The grid will be displayed in @columns columns.
lt: Tinklelis bus rodomas @columns stulpeliais.

en: Displayed fields
lt: Rodomi laukeliai

en: The checked fields will be included in the product grid for each product in your catalog.
lt: Pažymėti laukeliai bus rodomi prekių tinklelyje prie kiekvienos prekės.

en: Product SKU
lt: Prekė SKU

en: Default product image
lt: Numatytas prekės vaizdas

en: The image will always be included in the product grid.
lt: Vaizdas bsu visada įtrauktas į prekių tinklelį.

en: Add to cart form
lt: Pridėti į krepšelį forma

en: Attribute selection elements
lt: Požymio pasirinkimo elementai

en: Adds any available attribute selection form elements to the add to cart form if displayed in the grid.
lt: Prideda bet kokio požymio pasirinkimą, kad pridėti į krepšelį.

en: Vocabulary !name has been identified as the Ubercart catalog.
lt: Žodynas !name buvo atpažintas kaip Ubercart katalogas.

en: No vocabulary has been recognized as the Ubercart catalog. Choose one on <a href="!admin_catalog">this page</a> or add one on the <a href="!admin_vocab">taxonomy admin page</a> first, if needed.
lt: Nei vienas žodynas nebuvo atpažintas kaip Ubercart katalogas. Pasirinkite vieną <a href="!admin_catalog">šiame puslapyje</a>  arba sukurkite <a href="!admin_vocab">sistematikos administravimo puslapyje</a>  jei reikia.

en: Block settings:
lt: Bloko nustatymai:

en: Product grid settings
lt: Prekių tinklelio nuostatos

en: Check all
lt: Pažymėti viską

en: Uncheck all
lt: Atžymėti viską

en: You must select at least one file to delete.
lt: Jūs turite pasirinkti bent vieną failą šalinimui.

en: Delete affected files
lt: Pašalinkite paveiktus failus

en: The maximum file size that can be uploaded is %size bytes. You will need to use a different method to upload the file to the directory (e.g. (S)FTP, SCP) if your file exceeds this size.<br />The module will automatically detect files you upload using an alternate method.
lt: Maksimalus failų dydis kurį galima įkelti yra %size baitai. Jums reikia naudot kitą metodą failams įkelti į šį katalogą (pvz.: (S)FTP, SCP), jei failo dydis viršyja šį dydį.<br />Modulis automatiškai aptiks įkeltus failus naudodamas kitą metodą.

en: The selected file(s) have been deleted.
lt: Pasirinkti failai pašalinti.

en: One or more files could not be deleted.
lt: Vienas ar keli failai negalėjo būti pašalinti.

en: The file %file has been uploaded to %dir
lt: Failas %file įkeltas į %dir

en: Ubercart file expiration(s)
lt: Ubercart failų galiojimas

en: Renew purchased files
lt: Atnaujinti įsigytus failus

en: Renew purchased files if the order status matches.
lt: Atnaujinti įsigytus failus jei užsakymo būsena sutampa.

en: Update all file expirations for this order.
lt: Atnaujinti galiojimo laiką visosiems failams šiame užsakyme.

en: Notify customer when a file is granted
lt: Įspėti pirkėją kai failas suteikiamas

en: Notify the customer when they have had a file granted on their user.
lt: Įspėti pirkėją, kai jam suteikiamas priėjimas prie failo.

en: File Downloads for Order# [order-id]
lt: Failų atsisiuntimai užsakymui# [order-id]

en: Your order (order# [order-link]) at [store-name] included file download(s). You may access them with the following link(s):
    
    [file-downloads]
    
    After downloading these files these links will have expired. If you need to download the files again, you can login at [site-login] and visit the "My Account" section of the site.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: Jūsų užsakymas (užsakymas# [order-link]) [store-name] turi atsisiunčiamų failų. Juos galite pasiekti šiom nuorodom:
    
    [file-downloads]
    
    Po atsisiuntimo šios nuorodos nebegalios. Jei jums prireiks failą atsisųsti dar kartą, apsilankykite [site-login] "Mano erdvė" skyriuje.
    
    Dėkojame, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Renew the files on an order.
lt: Atnaujinti failus šiame užsakyme.

en: renewal
lt: atnaujinimas

en: Send an order email regarding files.
lt: Siųsti užsakymo el. laišką dėl failų.

en: File expiration
lt: Failo galiojimas

en: E-mail for granted files
lt: El.paštu suteikiamus failus

en: The "From" address.
lt: Nuo adresas

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
lt: Įveskite el.pašto adresus kurie gaus pranešimus, vieną eilutėje. Galite pasinaudoti užsakymo simboliais (tokens) dinaminiam el.pašto adresui.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
lt: Galite pasinaudoti šiais pakeitimo šablonais gavėjo, temos laukeliuose ir žinutės tekste.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
lt: Bandymas išsiųsti laišką @email dėl @order_id užsakymo nepavyko.

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
lt: Kai jūsų siuntimas yra baigtas, turite atnaujinti puslapį perkraudami jį dar kartą. (Priklausomai nuo turimo leidimo)

en: Downloads will not be counted until the file is finished transferring, even though the number may increment when you click.
lt: Parsisiuntimai nebus skaičiuojami iki byla bus baigta perduoti, nors skaičius gali padidėti su jūsų spustelėjimu.

en: Do not use any download acceleration feature to download the file, or you may lock yourself out of the download.
lt: Nenaudokite parsisiuntimo pagreitinimo funkcijos atsisiųsdami failą, arba galite užrakinti atsisiuntimus iš savęs.

en: The file you requested does not exist.
lt: Failas kurio užklausėte neegzistuoja.

en: You have reached the download limit for this file.
lt: Jūs pasiekėte maksimalų atsisiuntimų kiekį.

en: A hook denied your access to this file.
lt: Kablys (hook) uždraudė jūsų prieigą prie šio failo.

en: Add file downloads through this page and then use the <a href="!url">conditional actions interface</a> to limit which orders they are applied to. Most important is the order status on which file download access will be triggered.
lt: Pridėkite failų atsisuntimą šiame puslapyje ir poto pasinaudoję <a href="!url">sąlyginių veiksmų sąsaja</a> apribokite kuriems užsakymams jie bus taikomi. Svarbiausia čia yra užsakymo būsena kuri suteikia prieigą prie atsisuntimų.

en: You must add files at the !url in order to attach them to a user.
lt: Jūs privalote pridėti failus prie užsakymo !url.

en: Ubercart file download administration page
lt: Ubercart failų atsisiuntimo administravimo puslapis

en: Select a file to add as a download. Newly added files will inherit the settings at the !url.
lt: Pasirinkite failus kuriuos bus galima atsisiųsti. Naujai pridėti failai paveldės nuostatas iš !url.

en: Ubercart file product feature settings page
lt: Ubercart prekės failo komponento nuostatų puslapis.

en: A negative download limit does not make sense. Please enter a positive integer, or leave empty for no limit.
lt: Neigiamas atsisiuntimų limitas neturi prasmės. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, arba palikite tuščia jei neribojama.

en: A negative address limit does not make sense. Please enter a positive integer, or leave empty for no limit.
lt: Neigiamas adresų limitas neturi prasmės. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, arba palikite tuščia jei neribojama.

en: The date %date has already occurred.
lt: Data %date jau buvo.

en: A negative expiration quantity does not make sense. Use the polarity control to determine if the time should be added or subtracted.
lt: Neigiamas galiojimo laikas neturi prasmės. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, arba palikite tuščia jei neribojama.

en: No files can be downloaded by this user.
lt: Jokių failų šis vartotojas atsisiųsti negali.

en: You must add files at the !url in order to attach them to a model.
lt: Jūs privalote pridėti failus prie !url užsakyme.

en: This is the SKU that will need to be purchased to obtain the file download.
lt: Šis SKU turi būti įsigytas, norint atsisiųsti failą.

en: Use these options to override any global download limits set at the !url.
lt: Pasinaudokite šiomis nuostatomis, kad perrašyti bendras nuostatas !ur.

en: Ubercart product settings page
lt: Ubercart prekių nuostatų puslapis

en: File limitations
lt: Failų ribojimai

en: Override download limit
lt: Perrašyti atsisiuntimo limitą

en: Override the amount of times a customer can download this file after the product has been purchased.
lt: Perrašyti kiek kartų pirkėjas gali atsisiųsti šį failą po prekės įsigyjimo.

en: The number of times this file can be downloaded.
lt: Kiekis, kiek kartų šis failas gali būti atsisiųstas.

en: Override location limit
lt: Perrašyti vietos limitą

en: Override the amount of locations (IP addresses) a customer can download this file from after the product has been purchased.
lt: Perrašyti vietos limitą (IP adresus)

en: The number of unique IPs that a file can be downloaded from.
lt: Unikalių IP kiekis, kuris gali atsisiųsti failą.

en: Override time limit
lt: Perrašyti laiko limitą

en: Override the amount of time a customer can download this file after the product has been purchased.
lt: Perrašyti kartų kiekį, kiek pirkėjas gali atsisiųsti šį failą po prekės įsigyjimo.

en: How long after this product has been purchased until this file download expires.
lt: Kiek ilgai po prekės įsigyjimo bus galima atsisiųsti failą.

en: A negative IP address limit does not make sense. Please enter a positive integer, or leave empty for no limit.
lt: Neigiamas IP adresų limitas neturi prasmės. Blin įvesk teigiamą sveiką skaičių, arba palik tuščia jei nenori riboti.

en: You set the granularity (%gran), but you did not set how many. Please enter a positive non-zero integer.
lt: Nustatėte graduotę (%gran), bet nenustatėte kiek. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, ne nulį.

en: The absolute path (or relative to Drupal root) where files used for file downloads are located. For security reasons, it is recommended to choose a path outside the web root.
lt: Absoliutus kelias (ar reliatyvus Drupal root) kur failai naudojami atsisiuntimui bus saugomi. Saugumo sumetimais rekomenduojama pasirinkti kelią ne web root kataloge.

en: Warn about purchasing duplicate files
lt: Įspėti apie įsigyjamus vienodus failus

en: If a customer attempts to purchase a product containing a file download, warn them and notify them that the download limits will be added onto their current limits.
lt: Jei pirkėjas bando įsigyti prekę turinčią atsisiuntimo failą, įspėti ir pranešti, kad atisiuntimų skaičius bus pridėtas prie dabartinio atsisiuntimo skaičiaus.

en: The number of times a file can be downloaded. Leave empty to set no limit.
lt: Kiek kartų failą galima atsisiųsti. Palikite tusčią jei neribojama.

en: The number of unique IPs that a file can be downloaded from. Leave empty to set no limit.
lt: Unikalių IP kiekis, kuris gali atsisiųsti failą. Palikite tusčią jei neribajama.

en: The directory %dir was deleted.
lt: Katalogas %dir pašalintas.

en: The directory %dir could not be deleted.
lt: Katalogo %dir neįmanoma pašalinti.

en: The directory %dir could not be deleted because it is not empty.
lt: Katalogo %dir neįmanoma pašalinti nes jis netuščias.

en: The file %dir was deleted.
lt: Failas %dir pašalintas.

en: The file %dir could not be deleted.
lt: Neįmanoma pašalinti %dir failo.

en: %user has had all of his/her downloadable files removed.
lt: %user pašalino visus savo failus, kuriuos galėjo atsisiųsti.

en: %user has had %file removed from his/her downloadable file list.
lt: %user pašalino %file failus iš savo atsisiunčiamų failų sąrašo.

en: %user has had download privileges of %file renewed.
lt: %user atnaujino %file privilegijas.

en: %user has been allowed to download %file.
lt: %user leista atsisiųsti %file.

en: Displaying @orders orders at a time on the admin overview
lt: Rodomi @orders užsakymai administratoriaus peržiūros lange

en: Order logging is enabled.
lt: Užsakymo sekimas įjungtas.

en: Order logging is disabled.
lt: Užsakymo sekimas išjungtas.

en: Addresses on order view pages are capitalized.
lt: Adresai užsakymo peržiūros puslapyje yra rodomi dižiosiomis raidėmis.

en: Addresses on order view pages are not capitalized.
lt: Adresai užsakymo peržiūros puslapyje yra rodomi nedižiosiomis raidėmis.

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
lt: Leisti klientams peržiūrėti užsakymo sąskaitas iš užsakymų istorijos.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
lt: Įjungus šia galimybę leisite pop-up sąskaitų peržiūra kai peržiūrimas užskaymas.

en: Customers are allowed to view order invoices from their accounts.
lt: Klientams leidžiama peržiūrėti užsakymo sąskaita faktūrą iš paskyros.

en: Customers are not allowed to view order invoices from their accounts.
lt: Klientams neleidžiama peržiūrėti užsakymo sąskaita faktūrą iš paskyros.

en: Select the invoice template to use when invoices are viewed on the site.<br />This is separate from the template used to e-mail invoices to customers which is configured through <a href="!url">Conditional actions</a>.
lt: Pasirinkite sąskaitos šabloną kuris bus naudojamas svetainėje.<br /> Tai kitoks šablonas nei naudojamas el.paštu siunčiamoms sąskaitoms, kurios valdomos per <a href="!url">sąlygiunis veiksmus<a/>

en: You are using the %template order invoice template.
lt: Jūs naudojate %template užsakymo sąskaitų šabloną.

en: Account details sent to e-mail provided.<br /><br /><strong>Username:</strong> @username<br /><strong>Password:</strong> @password
lt: Pakyros duomenys nusiųsti pateiktam el. pašto adresui.<br><br><strong>Nario vardas:</strong> !username<br><strong>Slaptažodis:</strong> !password

en: User @uid - @mail
lt: Narys !uid - !mail

en: This order has been modified by another user, changes cannot be saved.
lt: Šis užsakymas buvo pakeistas kito nario, pakeitimai neišsaugoti.

en: Ubercart order object
lt: Ubercart užsakymo objektas

en: Order line item
lt: Užsakymo eilutės elementai

en: Original order
lt: Orginalus užsakymas

en: E-mail requested for order status update
lt: El-paštu užklausta apie užsakymo būsenos atnaujinimą

en: E-mail an order update notification
lt: Siųsti pranešimą el-paštu apie užsakymo atnaujinimą

en: Notify the customer when the order status is changed.
lt: Pranešti klientui kai užsakymo būsena pasikeičia.

en: If the order status is not still In Checkout.
lt: Jei užsakymo būsena dar ne Pirkimas.

en: Returns TRUE if the current order status matches the status specified below.
lt: Grąžina TRUE jei dabartinio užsakymo būsena sutampa su nurodyta žemiau.

en: Returns TRUE if the current order total is within the parameters below.
lt: Grąžina TRUE jei dabartinio užsakymo suma paremetrų viduje nurodytų žemiau.

en: Check the user name.
lt: Patikrinti nario vardą.

en: Order: User
lt: Užsaymasd: narys

en: Returns TRUE if the user name matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario vardas atitinka sąlygas.

en: Check the user email address.
lt: Patikrina nario el.pašto adresą.

en: Returns TRUE if the user email addresses matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario el.pašto adresas sutampa su sąlygomis.

en: Check the user creation date.
lt: Patikrina nario sukūrimo data.

en: Returns TRUE if the user creation date matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario sukūrimo data atitinka sąlygas.

en: Check the user last login date.
lt: Patikrina nario paskutinio prisijungimo datą.

en: Returns TRUE if the user last login date matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario paskutinio prisijungimo data sutampa su sąlygomis.

en: Check the user language setting.
lt: Patikrina nario kalbos nuostatas.

en: Returns TRUE if the user language setting matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario kalbos nuostatos sutampa su sąlyga.

en: Check the role of the user.
lt: Patikrina nario role.

en: Send an order email
lt: Siųsti užsakymo el.pašto pranešimą

en: Email an order invoice
lt: Siųsti užsakymo sąskaita

en: - All products -
lt: -Viso prekės-

en: Selecting "- All products -" will override any other selections and returns the total number of products in the order.
lt: Pasirinkdami "-Viso prekės-" perrašys visus kitus pasirinkimus ir parodys visą prekių kiekį užsakymuose.

en: User was created before the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas prieš nurodyta datą.

en: User was created on or before the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas per ar prieš nurodyta datą.

en: User was created on the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas per nurodyta datą.

en: User was not created on the specified date.
lt: Narys nebuvo sukurtas per nurodyta datą.

en: User was created on or after the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas per ar po nurodytos datos.

en: User was created after the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas po nurodytos datos.

en: User creation date
lt: Nario sukūrimo data

en: User last logged in before the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas prieš nurodyta datą.

en: User last logged in on, or before the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas per ar prieš nurodyta datą.

en: User last logged in on the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas per nurodyta datą.

en: User did not log in last on the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas nebuvo per nurodyta datą.

en: User last logged in on or after the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas per ar po nurodytos datos.

en: User last logged after the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas po nurodytos datos.

en: User last login date
lt: Nario paskutinis prisijungimas

en: User language setting
lt: Nario kalbos nuostatos

en: If you use an <em>AND</em> case and want to check a custom role, make sure <em>authenticated user</em> is checked too or the condition will return FALSE.
lt: Jei naudosite <em>AND</em> ir norėsite patikrinti savitą rolę, pažymėkite ir <em>prisijugęs narys</em> kitaip sąlyga grąžins FALSE.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients, the subject, and the template file.
lt: Galite pasinaudoti pakeitimo modelius gavėjai, tema ir šablono failas.

en: Select the invoice template to use for this email.
lt: Pasirinkite sąskaitos šablona kuris bus naudojamas el.paštui.

en: Included information
lt: Įterpta informacija

en: Show the business header and shipping method.
lt: Rodo rekvizitus ir pristatymo būdą.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
lt: Rodo viską kas aukščiau plius pagalbos tekstą, el.pašto tekstą ir parduotuvės poraštę.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
lt: Rodo viską kas aukščiauplius Padėkos žinutę.

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
lt: Bandoma siųsti sąskaitą be gavėjų.

en: Customer number: !user_link
lt: Kliento numeris: !user_link

en: Use this button to create a custom order status: !create_form
lt: Pasinaudokite šiuo mygtuku jei norite sukurti savitą užsakymo būseną:  !create_form

en: Order panes on %screen screen:
lt: Užsakymų langas %screen:

en: view own orders
lt: peržiūrėti savo užsakymus

en: unconditionally delete orders
lt: besąlygiškai panaikinti užsakymus

en: View orders with a particular order status.
lt: Peržiūrėti užsakymus su tam tikra būsena.

en: View order.
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: View order invoice.
lt: Peržiūrėti užsakymo sąskaita.

en: Delete an order
lt: Pašalinti užsakymą

en: The physical weight.
lt: Fizinis svoris

en: Fixed %count predicates with the action "uc_order_email_invoice".
lt: Pataisyta  %count tarinys su veiksmu "uc_order_email_invoice".

en: Removed new users' passwords from order data.
lt: Pašalinta naujo nario slaptažodis iš užsakymo duomenų.

en: Product image widget
lt: Prekės vaizdo valdiklis

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
lt: Pasirinktas valdiklis bus naudojamas rodyti padidintas prekės vaizdo versijas.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is enabled.
lt: Kiekio laukelis <em>Į krepšelį</em> formoje įjungtas.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is disabled.
lt: Kiekio laukelis <em>Į krepšelį</em> formoje išjungtas.

en: The <em>Add to Cart</em> form is enabled in product teasers.
lt: <em>Į krepšelį</em> forma įjungta prekės įžangoje.

en: The <em>Add to Cart</em> form is disabled in product teasers.
lt: <em>Į krepšelį</em> forma išjungta prekės įžangoje.

en: Teaser and catalog pages: %text
lt: Įžanga ir katalogo puslapis: %text

en: Product view pages: %text
lt: Prekės peržiūros puslapis: %text

en: Displayed product fields:
lt: Rodomi prekės laikeliai:

en: The following features are enabled:
lt: Šios galimybės įjungtos:

en: Default image support configured for Ubercart products using CCK and ImageCache.
lt: Numatytas vaizdų palaikymas sukonfiguruotas Ubercart prekėms naudojant CCK ir ImageCache.

en: This product class already exists.
lt: Ši prekių klasė jau yra.

en: This is a node type provided by another module. Only custom node types may become product classes.
lt: Šios mazgo tipas teikiamas kito modulio. Tik saviti mazgo tipai gali tapti prekių klasėm.

en: Ubercart product settings
lt: Ubercart prekės nuostatos

en: Product image field
lt: Prekės vaizdo laukelis

en: The selected field will be used on Ubercart pages to represent the products of this content type.
lt: Pasirinktas laukelis bus naudojamas Ubercart puslapyje atstovauti prekėms šio tipo turinio.

en: Product module form.
lt: Prekės modulio forma.

en: Node description. (View tab)
lt: Mazgo aprašymas. (Peržiūrėti kortelę)

en: To automatically configure core image support, <a href="!url">enable</a> the <a href="http://drupal.org/project/cck">Content</a>, <a href="http://drupal.org/project/imagefield">CCK Image field</a>, and <a href="http://drupal.org/project/imagecache">Imagecache</a> modules.
lt: Automatiškai konfiguruoti šerdies vaizdų palaikymą <a href="!url">įjukite</a> <a href="http://drupal.org/project/cck">Content</a>, <a href="http://drupal.org/project/imagefield">CCK Image field</a>, ir <a href="http://drupal.org/project/imagecache">Imagecache</a> modulius.

en: The Image file field has not been created for products.
lt: Vaizdo failo laukelis prekėms sukurtas nebuvo.

en: Some or all of the expected Imagecache presets ("!presets") have not been created. Ubercart will not display images in certain places.
lt: Kai kurios ar visos numatytos Imagecache parinktys ("!presets") nebuvo sukurtos. Ubercart nerodys vaizdų tam tikrose vietose.

en: Some Imagecache presets do not contain actions to perform on images. Images may be displayed in their original formats.
lt: Kai kurios Imagecache parinktys neturi vaizdo apdirbimo veiksmų. Vaizdai gali būt rodomi orginaliam formate.

en: field_image_cache set as the Ubercart image for products and product classes.
lt: field_image_cache nustatyta kaip Ubercart vaizdas prekėms ir prekių klasėms.

en: The manufacturer's suggested price.
lt: Gamintojo siūloma kaina

en: The price for which the product is sold.
lt: Kaina už kuria parduodama kaina.

en: Is a product
lt: Yra prekė

en: Check for the fields provided by the Ubercart product module.
lt: Pažymėti laukelius teikiamus Ubercart prekių modulio.

en: Buy it now button
lt: Pirkt dabar mygtukas

en: Product kit cart display
lt: Prekių rinkinio vaizdavimas krepšelyje

en: As individual products. Customers may add or remove kit components at will. Discounts entered below are not applied to the kit price
lt: Kaip individualios prekės. Klientas gali pridėti ar pašalinti rinkinio komponentus. Rinkinio nuolaida nebus taikoma.

en: Product kit discounts are not applied because the customer can remove components from their cart.
lt: Prekių rinkinio nuolaidos nepritaikytos nes klientas gali pašalinti komponntą ir savo krepšelio.

en: Enter a positive or negative value to raise or lower the item price by that amount. This change is applied to each %product in the kit.
lt: Įveskite teigiama ar neigiama reikšmę jei norite pakelti ar sumažinti prekės kiekiį pagal kiekį. Pakeitimai bus pritaikyti kiekvienai %product rinkinyje.

en: Total price
lt: Viso kaina

en: If this field is set, the discounts of the individual products will be recalculated to equal this value. Currently, the total sell price is %price.
lt: Jei šis laukelis nustatytas nuolaida kiekvienos prekės bus perskaičiuota, kad atitiktų šią reikšmę. Šiuo metu pardavimo kaina yra %price.

en: Product kits do not have an image field. You may add a %field_name at the <a href="!add_url">Add field page</a> and make sure it is set as the Ubercart image in the <a href="!edit_url">content type settings</a> under the Ubercart product settings fieldset.
lt: Prekių rinkinys neturi vaizdo laukelio. Jūs galite pridėti %field_name <a href="!add_url">Laukelio pridėjimo puslapyje</a> ir įsitikinkite, kad jis nustaytas kaip Ubercart vaizdas <a href="!edit_url">turinio tipo nuostatose</a>.

en: administer product kits
lt: valdyti prekių rinkinius

en: Product kits
lt: Prekių rinkniai

en: Configure the product kit settings.
lt: Konfiguruoti prekių rinkinio nuostatas.

en: field_image_cache set as the Ubercart image for product kits.
lt: field_image_cache nustatyta kaip Ubercart vaizdas prekių rinkiniams

en: All sales reports are <b>GMT !offset</b> (Default site timezone)
lt: Visos pardavimų ataskaitos yra <b>GMT !offset</b> (Numatyta svetainės laiko zona)

en: Delete expiration of %role_name role for the user %user_name?
lt: Pašalinti rolės %role_name galiojimą nariui %user_name?

en: Deleting the expiration will give %user_name privileges set by the %role_name role indefinitely unless manually removed.
lt: Pašalindami galiojimą duosite %user_name privilegijas suteikiamas %role_name rolės neribotam laikui, nebent pašalinsite rankiniu būdu.

en: Invalid user id or role id.
lt: Klaidingas nario id ar rolės id.

en: Ubercart role expiration
lt: Ubercart rolės galiojimas

en: Update all role expirations for this order.
lt: Atnaujinti visų rolių galiojimus šiam užsakymui.

en: Notify customer when a role is granted
lt: Įspėti klientą kai rolė suteikta

en: Notify the customer when they have had a role granted on their user.
lt: Įspėti klientą kai jiems buvo suteikta rolė.

en: Notify customer when a role is revoked
lt: Įspėti klientą kai rolė panaikinta

en: Notify the customer when they have had a role revoked from their user.
lt: Įspėti klientą kai jiems panaikinama rolė.

en: Notify customer when a role is renewed
lt: Įspėti klientą kai rolė atnaujinta

en: Notify the customer when they have had a role renewed on their user.
lt: Įspeti klientą kai jų rolė buvo atnaujinta.

en: Notify customer when a role is about to expire
lt: Įspėti klientą kai baigiasi rolės galiojimas

en: Notify the customer when they have had a role that is about to expire.
lt: Įspėti narį kai jų rolės galiojimo laikas artėja prie pabaigos.

en: Renew the roles on an order.
lt: Atnaujinti roles užsakyme.

en: Send an order email regarding roles.
lt: Siųsti užsakymą el-paštu dėl rolės.

en: E-mail for granted roles
lt: Suteiktos rolės el-paštas

en: E-mail for revoked roles
lt: Panaikintos rolės el-paštas

en: E-mail for renewed roles
lt: Atnaujintos rolės el-paštas

en: E-mail for role expiration reminders
lt: Rolės galiojimo pabaigos įspėjimo el-paštas

en: Add roles through this page and then use the <a href="!url">conditional actions interface</a> to limit which orders they are applied to. Most important is the order status on which role granting will be triggered.
lt: Pridėkite roles šiame puslapyje ir poto naudojantis <a href="!url">sąlyginių veiksmų sąsaja</a> apribokite kuriems užsakymams jos priskiriamos. Svarbiausia yra užsakymo būsena kuriam  priskiriama rolė.

en: Ubercart grants certain roles to customers when they purchase products with a role assignment feature. These can be permanent or temporary roles. Here you can view and edit when temporary roles are set to expire.
lt: Ubercart suteikia tam tikras roles klientui kai jis perka prekes su rolės priskyrimo savybe. Rolės gali būt laikinos ar pastovios. Čia jūs galite peržiūrėti ir redaguoti laikinų rolių galiojimo laikus.

en: Ubercart roles
lt: Ubercart rolės

en: Pending Expirations
lt: Laukiamos galiojimo terminai

en: Add/remove time
lt: Pridėti/Pašalinti laiką

en: You need to <a href="!url">create new roles</a> before any can be added as product features.
lt: Jums reikia <a href="!url">Sukurti naują rolę</a> prieš pridedant savybę prie prekės.

en: This is the SKU of the product that will grant the role.
lt: Šis prekės SKU suteiks rolę.

en: Check if this product SKU that uses role assignment is associated with a shippable product.
lt: Pažymėkite ar šios prekės SKU kuri naudoja rolės priskyrima su pristatomom prekėm.

en: Expiration period
lt: Galiojimo laiko periodas

en: Override the default ending expiration
lt: Perrašyti numatyta galiojimo laiką

en: Relative from activation time
lt: Santykinis nuo aktyvavimo laiko

en: Absolute role ending
lt: Absoliuti rolės pabaiga

en: From the time the expiration period started.
lt: Nuo tada kai galiojimo periodas prasideda.

en: When this expiration period will end.
lt: Kai šis galiojimo periodas pasibaigs.

en: The specified date !date has already occurred. Please choose another.
lt: Nurodyta data !date jau praėjo. Prašome pasirinkti kitą.

en: The combination of SKU and role already exists for this product.
lt: SKU ir rolės kombinaca jau yra šiai prekei.

en: <strong>Expiration:</strong> !date<br />
lt: <strong>Galiojimas:</strong> !date<br />

en: Global expiration
lt: Globalus galiojimas

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> Yes
lt: <strong>Dauginimas pagal kiekį:</strong> Taip

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> No
lt: <strong>Dauginimas pagal kiekį:</strong> Ne

en: These are roles that Ubercart can grant to customers who purchase specified products. If you leave all roles unchecked, they will all be eligible for adding to a product.
lt: Šias roles Ubercart gali suteikti klientams kurie nusipirko tam tikrą prekę. Jei Jūs paliksite visas rolės nepažymėtas, visas bus galima pridėti prie prekės.

en: The expiration of %role_name role for the user %user_name has been deleted.
lt: %role_name rolės galiojimas nariui %user_name buvo pašalintas.

en: %user has had the %role role revoked.
lt: %user atnaujino %role rolę.

en: %user has been granted the %role role.
lt: %user gavo %role rolę.

en:  It will expire on %date
lt:  Baigs galioti %date

en: No SKU found.
lt: SKU nerasta.

en: administer product stock
lt: valdyti prekių kiekius

en: !country version !version is enabled.
lt: !country versija !version įjugta.

en: !country version !version is disabled.
lt: !country versija !version išjungta.

en: Country file @file could not import or had no install function.
lt: Šalies failas @file neimportuotas arba neturi įdiegiemo funkcijos.

en: Store address:<br />!address
lt: Parduotuvės adresas:<br />!address

en: Not set yet.
lt: Dar nenustatyta.

en: Store e-mail address is %email.
lt: Parduotuvės el-pašto adresas yra %email.

en: Store e-mail address is not set.
lt: Parduotuvės el-pašto adresas nenustatytas.

en: Help page is <a href="!url">!url</a>.
lt: Pagalbos puslapis <a href="!url">!url</a>.

en: Help page is not set.
lt: Pagalbos puslapis nenustaytas.

en: Store admin page is displaying: <br />@display
lt: Parduotuvės valdymo puslapis rodomas: <br />@display

en: Customer's %billing is being used in lists.
lt: Kliento %billing naudojamas sąrašuose.

en: Footer using !footer
lt: Poraštė naudoja !footer

en: Currency format: @format
lt: Valiutos formatas: @weight

en: Weight format: @weight
lt: Svorio formatas: @weight

en: Date format: @date
lt: Datos formatas

en: Warning: @count orders were found with addresses in this country. Removing this country now will cause errors to show on those order pages. You might consider simply disabling this country instead.
lt: Dėmesio: @count užsakymai su adresais iš šios šalies yra. Pašalindami šalį dabar galite sukelti klaidos rodyma tų užsakymų puslapiuose. Gal geriau išjukite šią šalį.

en: Prices will be altered by enabled price alterers in their order in the table above.
lt: Kainos bus pakeistos pagal kainų pakeitimą nurodyta lentelėje aukščiau.

en: Price formatter
lt: Kainos formavimas

en: Cancel changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Price alterers
lt: Kainų keitikliai

en: Price handler configuration saved.
lt: Kainų valdymo nuostatos išsaugotos.

en: @field is enabled.
lt: @field įjugta.

en: @field is disabled.
lt: @field įjugta.

en: @title is %default.
lt: @title yra %default.

en: @title is not set.
lt: @title nenustayta.

en: uc_add_js() has been deprecated. Use drupal_add_js() in your code.
lt: uc_add_js() buvo pasmerktas. Naudokite drupal_add_js() savo kode.

en: Price handler settings
lt: Kainų valdymo nuostatos

en: Select which price handlers to use for your store.
lt: Pasirinkite kokį kainos valdiklį naudosite savo parduotuvėje.

en: The Recurring Fees module was removed from core between Ubercart 2.0-rc1 and 2.0-rc2. If you were using it, it has been disabled and should be removed from your ubercart/payment directory if the old verion remains. You may continue using the module by downloading and installing the latest <a href="http://drupal.org/project/uc_recurring">UC Recurring 6.x-1.x</a> release from drupal.org.  New features for the module will be developed in the contributed version of the module starting with the 6.x-2.x branch.
lt: Periodinio mokėjimo ( Recurring Fees) modulis pašalintas ir Ubercart 2.0-rc1 ir 2.0-rc2 šerdies. Jei jūs jį naudojote jis yra išjugtas ir turėtumėte jį pašalinti iš  ubercart/payment direktorijos jei sena versija liko. Jei norite toliau naudotis šiuo moduliu atsisiųskite ir įdiekite kaip atskirą <a href="http://drupal.org/project/uc_recurring">UC Recurring 6.x-1.x</a> modulį iš drupal.org. Naujos galimybės bus pridėtos modulio 6.x-2.x versijoje.

en: 'uc_notify_store_help_page' renamed to 'uc_store_help_page' in variable table
lt: 'uc_notify_store_help_page' pervadinta į 'uc_store_help_page' kintamųjų lentalėje

en: Default price handler
lt: Numatytasis kainos valdiklis

en: The default handler alterer is simply responsible for prefixing various product prices for display.
lt: Numatytasis valdiklis atsakingas už priešdėlio pridėjima prie įvairių prekių kainų rodymo.

en: The default handler formatter passes prices through a single currency formatter based on the store currency display settings.
lt: Numatytasis valdiklis praleidžia kainas pro vienos valiutos formatą paremta parduotuvės valiutos rodymo nuostatomis.

en: List Price:
lt: Sąrašo kaina:

en: Cost:
lt: Savikaina:

en: Price:
lt: Kaina:

en: Tax Name
lt: Mokesčio Pavadinimas

en: Total taxable amount
lt: Visa apmokestinama suma

en: Total tax collected
lt: Viso surinkta mokesčių

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
lt: * Šiai eilutei nėra informacijos apie jurisdikcija, mokesčių tarifą ar apmokestinama suma.

en: Customize tax report parameters
lt: Tverkyti mokesčių ataskaitos parametrus

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
lt: Nustatykite šias reikšmes ir atnaujinkite ataskaitas. Vieną kartą pateikta, ataskaita gali būt pažymėta, kad vėliau būtų lengviau peržiūrėti.

en: Sales tax report
lt: Pardavimų mokečių ataskaita

en: Taxed products
lt: Apmokestinamos prekės

en: Shippable products
lt: Pristatomos prekės

en: Any product
lt: Bet kuriai prekei

en: No rates available.
lt: Tarifų nėra.

en: Add a tax rate
lt: Pridėti mokesčio tarifą

en: Apply tax to any product regardless of its shipability.
lt: Taikyti mokestį visoms prekėms nepaisant ar jos pristatomos.

en: Apply tax to shippable products only.
lt: Taikyti mokestį tik pristatomoms prekėms.

en: "Blank line" product
lt: "Tuščia eilutė" prekė

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
lt: Taikyti mokestį specifiniams prekių tipams/klasėms.

en: Taxes are sorted by weight and then applied to the order sequentially. This value is important when taxes need to include other tax line items.
lt: Mokesčiai rikiuojami pagal svorį ir pritaikomi iš eilės. Ši reikšmė svarbi kai mokesčius reikia įterpti kaip naują eilutę.

en: Rate must be a positive number. No commas and only one decimal point.
lt: Tarifas turi būt teigiamas skaičius. Be kablelių ir tik vienas dešimtinis taškas.

en: Tax rate %name saved.
lt: Mokesčio tarifas %name išsaugotas.

en: Copy of !name
lt: Kopijuoti !name

en: Tax rate %name cloned.
lt: Mokesčio tarifas %name klonuotas.

en: That tax rate does not exist.
lt: Šis mokesčio tarifas neegzistuoja.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
lt: Šis veiksmas nebeatstatomas. Visi užsakymai kurie buvo apmokestinti šiuo mokesčiu gali prarasti mokestį jei tęsite.<br />Jei jūs norite tik nebetaikyti mokesčio, apsvarstykite išjungti jį.

en: Tax rate %name deleted.
lt: Mokesčio tarifas %name pašalintas.

en: Tax rule
lt: Mokesčių taisyklė

en: Calculate taxes
lt: Skaičiuoti mokesčius

en: Apply !name
lt: Taikyti !name

en: Add tax rates through this page and then use the <a href="!url">conditional actions interface</a> to add conditions to the taxes that limit which orders they are applied to. Especially important are the geographic area conditions for the delivery address.  Use the conditions link to jump to a particular tax rate conditions configuration page.
lt: Pridėkite mokesčio tarifus šiame puslapyje ir kai naudojama <a href="!url">sąlyginių veiksmų sąsają</a> pridėti sąlyginius mokesčius kurie riboja kuriam užsakymui bus taikomi mokesčiai. Įpatingai svarbu yra geografinės sąlygos pristatymo adresui. Naudokite sąlygos nuorodą peršokti į konkretaus mokesčio sąlygų valdymo puslapį.

en: Configure the tax rates and settings.
lt: Nustatyti mokesčių tarifus ir nuostatas

en: Edit a tax rate
lt: Redaguoti mokesčio tarifą

en: Poll title
lt: Apklausos pavadinimas

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: '@column' => value for @column
lt: '@column' =>reikšmė @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
lt: return array(
      0 => array(@columns),
      //Paprastai jūs norite sustoti čia. Pateikite daugiau reikšmių
      //jei norite, kad 'įprasta reikšmė' būtų daugialypė:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Modify user roles
lt: Keisti nario roles

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
lt: Sukuria sąrašą pasirinkimų <strong>Leidžiamų reikšmių sąrašas</strong> ar kaip PHP kodą. Šios reikšmės bus tokios pačios %field visuose turinio tipuose.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
lt: Jums reikia nurodyti 'leidžiamos reikšmės' šiam laukeliui.

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: The text used in the menu as link text for this item.
lt: Tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: The name of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo vardas.

en: The user ID of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo ID.

en: The email address of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo el. pašto adresas.

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Change basic information
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Convert view
lt: Konvertuoti rodinį

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Example table
lt: Pavyzdinė lentelė

en: Example content
lt: Pavyzdinis turinys

en: Example node
lt: Pavyzdinis mazgas

en: Plain text field
lt: Tekstinis laukelis

en: Just a plain text field.
lt: Tiesiog tekstinis laukelis

en: Numeric field
lt: Skaitmenų laukas

en: Just a numeric field.
lt: Tiesiog Skaitmenų laukas

en: Timestamp field
lt: Laiko žymos laukelis

en: Just a timestamp field.
lt: Tik laiko žymos laukelis

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
lt: Emuliuoja Numatytąjį Drupal pirmą puslapį; jūs galite nustatyti numatytąjį pirmą puslapio kelią į šį.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
lt: Antraštė, kuri bus naudojama jeigu šis argumentas bus matomas. Ši antraštė perrašys rodmens antraštę ir kitas antraštes iš buvusių argumentų. Galite naudoti procento simbolį jeigu norite antraštę perrašyti į argumento antraštę. Naudokite "%1" pirmam argumentui, "%2" antram argumentui ir t.t.

en: Display all values
lt: Rodyti visas reikšmes

en: Hide view / Page not found (404)
lt: Paslėpti vaizdą/ Puslapis nerastas (404)

en: Display empty text
lt: Rodyti tuščio tekstą

en: Provide default argument
lt: Rodyti numatytąjį argumentą

en: Provide default argument options
lt: Numatytojo argumento pasirinkimai

en: Default argument type
lt: Numatytojo argumento tipas

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Allow multiple terms per argument.
lt: Leisti daugiau nei vieną terminą per argumentą.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lt: Jei pasirinkta, tai vartotojai gali įrašyti daugiau nei vieną argumentą principu 1+2+3 (OR) arba 1,2,3 (AND).

en: Allow multiple arguments to work together.
lt: Leisti daugiau nei vieną argumentą.

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: HTML List
lt: HTML sąrašas

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: filter
lt: filtras

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The text of the comment.
lt: Komentaro tekstas

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Date and time of when the comment was posted.
lt: Komentaro pateikimo data ir laikas

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
lt: Mazgo tipas (pvz.: "tinklaraščio įrašas", "forumo tema", "straipsnis" ir pan).

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
lt: Ar mazgas yra iškeltas į pagrindinį puslapį.

en: Whether or not the node is sticky.
lt: Ar mazgas yra prikabintas puslapio viršuje.

en: Provide a simple link to the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą į mazgą.

en: Provide a simple link to edit the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti mazgą.

en: Provide a simple link to delete the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgą.

en: In the form of CCYYMMDD.
lt: CCYYMMDD formatu.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: In the form of YYYYMM.
lt: YYYYMM formatu.

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: In the form of YYYY.
lt: YYYY formatu.

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: In the form of MM (01 - 12).
lt: MM (01 - 12) formatu.

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: In the form of DD (01 - 31).
lt: DD (01 - 31) formatu.

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Node revision
lt: Mazgo versija

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
lt: Mazgo versijos yra mazgo pasikeitimų istorija.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
lt: Susieti mazgo versiją su vartotoju, sukūrusiu versiją.

en: The revision ID of the node revision.
lt: Mazgo versijos ID.

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgo versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Show a marker if the node has new or updated content.
lt: Rodyti žymą, jei mazgas turi naujo ar atnaujinto turinio.

en: Show only nodes that have new content.
lt: Rodyti tik mazgus, turinčius naujo turinio.

en: Node ID from URL
lt: Mazgo ID iš URL

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: upload
lt: siųsti

en: The description of the uploaded file.
lt: Įkelto failo aprašymas.

en: Listed
lt: Sąraše

en: Has attached files
lt: Turi prikabintų failų

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
lt: Rodyti tik elementus su prikabintais failais. Gali atsirasti dublikatų, jei prikabinti keli failai.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Provide a simple link to delete the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti vartotoją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: - All -
lt: - Visos -

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas.

en: Enable and disable features.
lt: Įjungti ir išjungti elementus.

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lt: Katalogui %directory  pakeisti leidimai, kad būtų įmanoma į jį įrašyti

en: Recent log entries
lt: Naujausi įrašai

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lt: Versija leidžia jums sekti skirtumus tarp daugialypių versijų.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
lt: Galite įrašyti PHP kodą. Tarp &lt;?php ?&gt; žymenų.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lt: Pateikta reikšmė %field  negaliojantis URL.

en: Number of items to index per cron run
lt: Elementų kiekis indeksavimui per cron paleidimą

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
lt: Maksimalus elementų kiekis kuris bus indeksuotas per cron veikimo užduotį. Jei būtina sumažinkite elemtų kiekį, taip išvegsite atminties klaidų ir timeouts kai indeksuojama.

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Short date format
lt: Trumpas datos formatas

en: Medium date format
lt: Vidutinis datos formatas

en: Long date format
lt: Ilgas datos formatas

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Date and time lookup
lt: Datos ir laikos ieškojimas

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: Wipe and rebuild
lt: Valyti ir perkrauti

en: File name without extension
lt: Failo pavadinimas be plėtinio

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: Byla .htaccess neįrašoma. Prašome sukurti .htaccess bylą %directory direktorijoje su šiomis eilutėmis:<br><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: An image thumbnail was not able to be created.
lt: Vaizdo miniatiūros nepavyko sukurti.

en: Minimum resolution for Images
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija išreikšta PLOTIxAUKŠTIS (pvz.: 640x480). Nustatykite 0 jei neribosite. Jei vaizdas mažesnis nei nustatyta jo atsiuntimas bus atmestas.

en: ALT text settings
lt: ALT teksto nuostatos

en: Enable user input alternate text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti alternatyvų vaizdo tekstą

en: Default ALT text
lt: Įprastas ALT tekstas

en: This value will be used for alternate text by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojama alternatyviam tekstui.

en: Title text settings
lt: Pavadinimo teksto nuostatos

en: Enable user input title text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti vaizdo pavadinimą

en: Choose type of field to be displayed to the user.
lt: Pasirinkite laukelio tipą

en: Default Title text
lt: Įprsatas Pavadinimo tekstas

en: This value will be used as the image title by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojam kaip įprastas vaizdo pavadinimas

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
lt: Kai vaizdas neatsiųsta naudoti įprastą vaizdą.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
lt: Nepavyko atsiųsti įprasto vaizdo. Tikslas %destination neegzistuoja ar neįrašomas serverio.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
lt: Tik web standartus atitinkančius vaizdus (jpg, gif ir png) galima naudoti su vaizdų valdikliu. Jei reikia atsiųsti kitokio tipo vaizdus pakeiskite valdiklį į standartinį bylų valdiklį.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
lt: Prašome nurodyti rezoliucija formatu PLOTISxAUKŠTIS (pvz.: 640x480)

en: Alternate Text
lt: Alternatyvus tekstas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Image linked to node
lt: Vaizdas nukreiptas į mazgą

en: Image linked to file
lt: Vaizdas nukreiptas į failą

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
lt: FileField turi būt atnaujintas į Drupal 6 prieš ImageField atnaujinimą.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
lt: Pašalintos admino miniatiūros pateiktos per bylų katalogus. Nuo šiol visos miniatiūros saugomos "imagefield_thumbs" kataloge.

en: The selected file %name could not be saved.
lt: Pasirinkto failo %name neįmanoma išsaugoti.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
lt: Katalogas %directory yra failas ir neįmanoma perrašyti.

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
lt: Kelias %directory buvo pažymėtas kaip direktorija, bet tai yra failas.

en: List field
lt: Sąrašo laukelis

en: Files listed by default
lt: Bylos paprastai sąraše

en: FileField was trying to display the file %file, but it does not exist.
lt: FileField bandė rodyti %file failą, bet jis neegzistuoja.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
lt: Jūsų serveris palaiko atsiuntimo progreso sugebėjimus. "Pulsavimas" nerodo progreso bet užima mažiau vietos, galbūt jūs norėsite juo naudotis jei siunčiate daug mažų bylų ar progreso juosta sukelia problemų.

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinktina sub direktorija  direktorijoje "%directory" kur bylos bus saugomos. Neįrašykite įžambaus brūkšnio.

en: The file path (@file_path) cannot start with the system files directory (@files_directory), as this may cause conflicts when building file URLs.
lt: Bylos kelias (@file_path) negali prasidėti su sistemos bylų direktorija (@files_directory), kadangi tai gali sukelti konfliktų kai bus kuriami bylų URL.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
lt: "@field" turi būt galiojanti reikšmė.  Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais).

en: The file in the @field field was unable to be uploaded.
lt: Failo @field laukelyje neįmanoma įkelti.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
lt: Nurodymas į bylą naudojamas %field laukelyje neleidžiama.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
lt: Failas nurodytas %field laukelyje neegzistuoja.

en: The file upload failed. %upload
lt: Failo įkėlimas nepavyko. %upload

en: A plain file upload widget.
lt: Paprastas bylos atsiuntimo valdiklis.

en: Displays the file system path to the file.
lt: Rodo failų sistemos kelią iki failo.

en: URL to file
lt: Failo URL

en: Displays a full URL to the file.
lt: Rodo pilną failo URL

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
lt: Nepataisoma klaida. Įkeltas failas tikriausiai viršijo maksimalų leidžiamą dydį (@size), kurį palaiko šis serveris.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
lt: Nepataisoma klaida. Ši forma neturi serverio kešo. Pabandykite perkrauti puslapį ir bandykite vėl.

en: Starting upload...
lt: Pradedamas įkėlimas...

en: Uploading... (@current of @total)
lt: Įkeliama... (@current iš @total)

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
lt: Failo turinys (@type) nesutampa su plėtiniu (@extension).

en: The image must be exactly %dimensions pixels.
lt: Vaizdas turi būt tiksliai %dimensions taškų.

en: The image will not fit between the dimensions of %min_dimensions and %max_dimensions pixels.
lt: Vaizdas neatitinka matmenų %min_dimensions ir %max_dimensions taškų.

en: Images must be exactly @min_size pixels
lt: Vaizdas turi būt tiksliai @min_size taškų

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
lt: Vaizdai turi būt tarp @min_size taškų ir @max_size

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
lt: Vaizdai didesni nei @max_size taškų bus sumažinti.

en: Images must be smaller than @max_size pixels
lt: Vaizdai turi būt mažesni nei @max_size taškų

en: Images must be larger than @max_size pixels
lt: Vaizdai turi būt didesni nei @max_size taškų

en: The file is not a known image format.
lt: Failas yra nežinomo vaizdo formato.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis, bet neturi reikiamų bibliotekų. Rekomenduojama įdiegti <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteką</a> arba <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC RFC1867. Atminkite, kad vienu metu palaikomas tik vienas įkėlimas. Rekomenduojama  naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteka</a> jei įmanoma.

en: Migrating filefield values
lt: Migruojamos filefield reikšmės

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
lt: Jūsų serveris negali rodyti bylų atsiuntimo progreso. Tam reikia  PHP 5.2 ir  Apache serverio.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
lt: Jūsų serveris negali rodyti bylų atsiuntimo progreso. Tam reikia, kad PHP veiktu su mod_php ir ne kaip FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC, bet ji neįjungta. Pridėkite <code>apc.rfc1867 = 1</code> į savo php.ini konfigūraciją. Kaip alternatyva, rekomenduojama naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, kuri taip pat palaiko kelis įkėlimus vienu metu.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lt: Įkėlimo eiga

en: Width of a video or image file in pixels.
lt: Video ar vaizdo failo plotis taškais.

en: Height of a video or image file in pixels.
lt: Video ar vaizdo failo aukštis taškais.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
lt: Audio ar video failo laikas sekundėmis.

en: Audio format
lt: Audio formatas

en: The audio format.
lt: Audio formatas

en: The sample rate of the audio.
lt: Audio garso elemento dažnis.

en: Audio channel mode
lt: Audio kanalų režimas

en: The number of channels in the audio, by name (stereo or mono).
lt: Audio kanalų skaičius, pagal pavadinimą (stereo ar mono)

en: The audio bitrate.
lt: Audio pralaidumas

en: Audio bitrate mode
lt: Audio bitrate režimas

en: The kind of audio bitrate, such as VBR. Usually empty.
lt: Koks audio pralaidumas, VBR. Paprastai tuščia.

en: Default (usually mm:ss)
lt: Numatytasis (paprastai mm:ss)

en: Hours: h
lt: Valandos: h

en: Minutes: mm
lt: Minutės: mm

en: Seconds: ss
lt: Sekundės: ss

en: Total seconds
lt: Viso sekundžių

en: Data key
lt: Duomenų raktas

en: %name: the value may be no smaller than %min.
lt: %name: vertė negali būti mažesnė už %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
lt: %name: vertė negali būti didesnė už %max.

en: Comparing two revisions:
lt: Lyginamos dvi versijos:

en: Show diffs inline for this content type
lt: Šiam turinio tipui rodyti skirtumus tiesiogiai

en: Highlight changes
lt: Paryškinti pakeitimus

en: List revisions
lt: Versijų sąrašas

en: Show latest diff
lt: Rodyti naujausią skirtumą

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Enter well-formed CSS code here; this code will be embedded into the page, and should only be used for minor adjustments; it is usually better to try to put CSS for the page into the theme if possible. This CSS will be filtered for safety so some CSS may not work.
lt: Teik

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Type of group.
lt: Grupės tipas.

en: No custom formats configured. Please <a href="@link">add</a> some.
lt: Savitų formatų nenustatyta. Prašome<a href="@link">pridėti</a> kelis.

en: Format string
lt: Formato eilutė

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
lt: Toks formatas jau egzistuoja. Prašome įvesti unikalų.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti formatą %format?

en: Removed date format %format.
lt: %format formatas pašalintas.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti formato tipą %format?

en: Removed date format type %format.
lt: %format formato tipas pašalintas.

en: !type date format
lt: !type datos formatas

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
lt: !day-name Sekmadienis|Pirmadienis|Antradienis|Trečiadienis|Ketvirtadienis|Penktadienis|Šeštadienis

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
lt: !day-abbreviation Sek|Pir|Ant|Tre|Ket|Pen|Šeš

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
lt: !day-abbreviation S|P|A|T|K|P|Š

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
lt: !day-abbreviation SE|PI|AN|TR|KE|PE|ŠE

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
lt: !datetime Metai|Mėnesis|Diena|Savaitė|Valanda|Minutė|Sekundė|Visa Diena|Visa diena

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
lt: !datetime_plural Metai|Mėnesiai|Dienos|Savaitės|Valandos|Minutės|Sekundės

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
lt: !date_order Kiekvienas|Primas|Antras|Trečias|Ketvirtas|Penktas

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
lt: !date_order |Paskutinis|Priešpaskutinis|Trečias nuo galo|Ketvirtas nuo galo|Penktas nuo galo

en: !date_nav Prev|Next|Today
lt: !date_nav Atgal|Toliau|Šiandiena

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
lt: !month-name |Sausis|Vasaris|Kovas|Balandis|Gegužė|Birželis|Liepa|Rugpjūtis|Rugsėjis|Spalis|Lapkritis|Gruodis

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
lt: !month-abbreviation |Sau|Vas|Kov|Bal|Geg|Bir|Lie|Rugp|Rugs|Spa|Lap|Gru

en: Allow users to configure date formats
lt: Leisti vartotojams konfigūruoti datų formatus

en: Custom formats
lt: Savitai formatai

en: Allow users to configure custom date formats.
lt: Leisti vartotojams konfigūruoti specialius datų formatus.

en: Add format
lt: Pridėti formatą

en: Allow users to add additional date formats.
lt: Leisti nariams pridėti papildomų datos formatų.

en: Delete date format
lt: Ištrinti datos formatą

en: Allow users to delete a configured date format.
lt: Leisti vartotojams ištrinti sukonfigūruotą datos formatą.

en: @field_name From date
lt: @field_name data nuo

en: @field_name To date
lt: @field_name data iki

en: There are errors in @field_name:
lt: Klaida @field_name:

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
lt: Jei nepažymėta kiekvienas elementas laukelyje sukur naują eilutę, kuri gali duplikuotis. Šios nuostatos netinkamos su paspaudus rikiuojama lentelių rodymų.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: Kai kurie atnaujinimai dar laukia. Prašome grįžti į <a href="@update-php">update.php</a>  ir paleisti likusius atnaujinimus.

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
lt: Kaikurie atnaujinimai dar laukia. <br />Prašome paleisti atnaujinimo scenariju.

en: Configure date formats for each locale
lt: Konfigūruoti datos formatus kiekvienai lokalei

en: Current exceptions
lt: Dabartinės išimtys

en: The Date Timezone module requires you to <a href="@link">set the site timezone name</a>.
lt: Date Timezone modulis reikalauja, kad būtų <a href="@link">nustatytas laiko juostos pavadinimas</a>.

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
lt: Pasirinkite jūsų vietinį laiką. Jei abejojate, pasirinkite laiko juostą, kuri yra arčiausiai jūsų vietovės ir turi tas pačias vasaros laiko taisykles. Data ir laikas šioje svetainėje bus rodomi jūsų pasirinkta laiko juosta.

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Content type description
lt: Turinio tipo aprašymas

en: Date Tools
lt: Datos įrankiai

en: Remove calendar
lt: Pašalinti kalendorių

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: Comment module form.
lt: Komentarų modulio forma

en: Translation module form.
lt: Vertimo modulio forma

en: Menu module form.
lt: Meniu modulio forma.

en: Book module form.
lt: Knygos modulio forma.

en: Path module form.
lt: Kelio modulio forma.

en: Poll module title.
lt: Apklausos modulio pavadinimas.

en: Poll module choices.
lt: Apklausos modulio pasirinkimai.

en: Poll module settings.
lt: Apklausos modulio nuostatos.

en: Upload module form.
lt: Atsiuntimo modulio forma.

en: Updates for CCK-related modules are not run until the modules are enabled on the <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. When you enable them, you'll need to return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: CCK susiję moduliai nebus atnaujinti kai jie išjungti, įjunkite juos <a href="@admin-modules-path">modulių administravimo puslapyje</a>. Kai jie bus įjungti grįžkite į <a href="@update-php">update.php</a> ir paleiskite likusius atnaujinimus.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus bet negali būt atnaujintas nes turinio.modulis neįjungtas.<br />Kai turinio.modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: !module.module has updates and is available in the modules folder but is not enabled.<br />If and when it is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus ir gali būt atnaujintas, bet jis neįjungtas. <br />Kai modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: CCK - No Views integration
lt: CCK - nėra Peržiūrų integravimo

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
lt: CCK integravimui su Peržiūros moduliu rekia Views 6.x-2.0-rc2 ar naujensės.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: » Add a new content type
lt: » Pridėti naują turinio tipą

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
lt: Šis turinio tipas turi neaktyvius laukelius. Neaktyvūs laukeliai neįtraukiami į galimų laukelis kol jų modulis neįjungtas.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
lt: !field (!field_name) neaktyvus !field_type laukelis kuris naudoja !widget_type.

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lt: Laukelio pavadinimas  (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: - Select an existing field -
lt: - Pasirinkite iš esančių laukelių -

en: Field to share
lt: Dalinamas laukelis

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add new field: you need to provide a field name.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti laukelio pavadinimą.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Pridėti naują laukelį: Laukelio pavadinimas %field_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir _

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
lt: Pridėti naują laukelį: laukelio pavadinimas %field_name  per ilgas. Pavadinimas turi būt neilgesnis kaip 32 simboliai.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
lt: Pridėti naują laukelį: pavadinimas 'field_instance'  užimtas.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lt: Pridėti naują laukelį: toks pavadimimas %field_name jau yra.

en: Add new field: you need to select a field type.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti laukelio tipą.

en: Add new field: you need to select a widget.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add new field: invalid widget.
lt: Pridėti naują laukelį: blogas valdiklis.

en: Add existing field: you need to provide a label.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add existing field: you need to select a field.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti laukelį.

en: Add existing field: you need to select a widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add existing field: invalid widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: klaidingas valdiklis.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
lt: Neįmanoms pridėti laukelio %label pire turinio, nes jis užrakintas.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
lt: Nėra laukelių šiam turinio tipui. Galite pridėti naują laukelį <a href="@link">laukelių valdymo pauslapyje</a>.

en: Edit basic information
lt: Redaguoti pagrindinę informaciją

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
lt: Mašimoms suprantamas pavadinimas. Nekeičiamas.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
lt: Duomenų tipas kurį saugosite duomenų bazėje. Šis pasirinkimas nekeičiamas.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
lt: Formos elemento tipas kuris rodomas kuriant šį turinio tipą %type.

en: Updated basic settings for field %label.
lt: Atnaujinta pagrindinė informacija %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
lt: Problema atnaujinant %label laukelio pagrindines nuostatas.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
lt: Šis laukelis <strong>užrakintas</strong> ir negali būt pašalintas.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
lt: Laukelis %field užrakintas ir negali būt redguojamas.

en: %type basic information
lt: %type pagrindinė informacija

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžiną įprastą reikšmę. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; . Jei šis laukelis užpildytas aukščiau esančios reikšmės negalioja. Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre> norėdami suprasti formatą galite pasinaudoti <em>devel load</em> kortele kurią generuoja <a href="@link_devel">devel modulis</a> %type turinio puslapyke.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
lt: Maksimalus reikšmių kiekis, kurį vartotojai galės įrašyti.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
lt: 'Neribojama' pridės mygtuką 'Pridėti dar' - taip narys galės pridėti tiek reikšmių kiek jis norės.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
lt: PHP kodas 'įprastai reikšmei' grąžino @value, tai neteisinga.

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
lt: Patyrusiems: Nurodykite laukelio reikšmę PHP kodu

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
lt: Naudoti tik patyrusiems: PHP kodas kuris grąžina reikšmes. Nereiktų įtraukti &lt;?php ?&gt;. Jei šis laukelis užpildytas grąžinta reikšmė bus naudojama.  Formatas: <pre>!sample</pre>Naudojant<a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' kortelę turinio puslapyje gali padėti.

en: You have to return the default value in the expected format.
lt: Jūs turite gražinti reikšmę tinkamu formatu.

en: Populate @node's field '@field'
lt: Užpildyti @node's laukelis '@field'

en: Field has value
lt: Laukelis turi reikšmę

en: You should make sure that the used field exists in the given content type. The condition returns TRUE, if the selected field has the given value.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe. Sąlyga TRUE, jei pasirinktas laukelis turi reikšmę.

en: Field has changed
lt: Laukelis pasikeitė

en: Content containing changes
lt: Turinys su pasikeitimais

en: Content not containing changes
lt: Turinys be pasikeitimų

en: @node's field '@field' has value
lt: @node's laukelis '@field' turi reikšmę

en: Select the machine-name of the field to look at.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: @node's field '@field' has been changed
lt: @node's laukelis  '@field' buvo pakeistas

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
lt: Nurodyto mazgo nefiltruotas pavadinimas. ĮSPĖJIMAS - nešvarus įvedimas.

en: Formatted html link to the referenced node.
lt: Formatuota html nuorodą į nurodytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced node.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą mazgą.

en: Absolute path alias to the referenced node.
lt: Absoliutus kelias į nuordytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced user.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą narį.

en: Absolute path alias to the referenced user.
lt: Absoliutus kelias į nurodytą narį.

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: Laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field on the referenced node.
lt: Laukelis nurodytam mazge.

en: Configure how the label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip žymė bus rodoma. Ši nuostata neįtakoja kai įjungta "Perrašyti pavadinimą" opcija, nurodytas blokas bus naudojamas.

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: Select a formatter.
lt: Pasirinkite formuotojas

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: "@s" laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
lt: Rodomas: @types

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: Widget label (@label)
lt: Tvarkyklės žymė (@label)

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field will be used for sorting. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: 5

en: You need to provide a label.
lt: Jums reikia nurodyti žymę.

en: You need to provide a group name.
lt: Turite pateikti grupės pavadinimą.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Grupės pavadinimas %group_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir apatinių brūkšnių.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
lt: Grupės pavadinimas %group_name yra per ilgas. Pavadinimo riba yra 32 simboliai su 'group_' priešdėliu.

en: The group name %group_name already exists.
lt: Grupė su pavadinimu %group_name jau yra.

en: Add new group:
lt: Pridėti naują grupę:

en: Add new group: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti žymę.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Standard group
lt: Standartinė grupė

en: Create display groups for CCK fields.
lt: Sukurti grupėms rodymą CCK laukeliams.

en: Field group: @group in @type
lt: Laukelių grupė: @group - @type

en: All fields from this field group on the referenced node.
lt: Visi laukeliai iš šios laukelių grupės nurodytame mazge.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: Configure how the field group label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip laukelių grupė bus rodoma. Šis pasirinkimas negalios kai "Perrašytas pavadinimas" pasirinkimas įjungtas, nurodytas bloko pavadinimas bus rodomas.

en: Fieldset - Collapsible
lt: Laukelių rinkinys - Suskleidžiamas

en: Fieldset - Collapsed
lt: Laukelių rinkinys - Suskleistas

en: Field group format
lt: Laukelių rinkinio formatas

en: This option allows you to configure the field group format.
lt: Šis pasirinkimas suteikia galimybę konfigūruoti laukelių grupės formatą.

en: "@s" field group: @group in @type
lt: "@s" laukelių grupė: @group in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
lt: Atminkite, jei laukelis turi kelias reikšmes bus įkraunama tik pirmoji.

en: There are no nodereference fields defined.
lt: Nėra nustatytų nodereference laukelių.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views module" peržiūra kuri pasirenka mazgus kuriuos galima nukreipti.<br />Atminkite:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
lt: <ul><li>Tik peržiūros turinčios laukelius veiks šiam tikslui</li><li>Tai atmes "Turinio tipai"nuostatas. Naudokite peržiūrų "filtrų" skyrių tam tikslui.</li><li>Pasinaudokite "laukelių" skyrių rodyti informacija apie kandidatinius mazgus mazgo kūrimo/redagavimo formoje.</li><li>Pasinaudokite peržiūrų "rikiavimo kriterijai" skyriumi, kad nustatyti tvarką kaip bus rodomi kandidatiniai mazgai.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
lt: <p>Mazgų sąrašas kurie gali būt nurodyti  "Views module" pagalba bet tinkamų mazgų nerasta. <br />Atminkite:</p>

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus.

en: Only numbers are allowed in %field.
lt: Leidžiami tik skaičiai laukelyje %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus (%decimal)

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
lt: Atminkite jei laukelis turi kelias reikšmes, bus rodomas tik pirmas narys.

en: There are no userreference fields defined.
lt: Nėra userreference laukelių

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
lt: Papildomai - Nariai kurie gali būt nurodyti (View)

en: View used to select the users
lt: Vaizdas, naudojamas narių pasirinkimui

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views modulio" rodymą, kuris leidžia pasrinkti narius, kurie gali būti susieti.<br />Pastaba:</p>

en: %name: invalid user.
lt: %name: klaidingas narys.

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: Existing field
lt: Egzistuojantis laukelis

en: New group
lt: Nauja grupė

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
lt: Prideda laukelius ir jų grupes prie turinio tipo.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
lt: Jūs galite pridėti laukelį prie grupės tempdami jį žemiau ir šiek tiek dešniau grupės.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
lt: Atminkite: Įsidiegę <a href="!adv_help">Advanced help</a> modulį gausite daugiau ir išsamesnės pagalbos.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
lt: Naudokite 'Išskirti' langelį jei noerite išskirti elementą iš !content turinio šablono.

en: User @uid entered a @method payment of @amount for order @order_id.
lt: Narys @uid įvedė @method mokėjimą @amount užsakymui @order_id.

en: Log full API response messages from Authorize.net for debugging.
lt: Užrašyti pilną API atsako žinutę iš Autorize.net tikrinimo.

en: Debug response: !data
lt: Tikrinimo (debug) atsakas: !data

en: Policy message
lt: Politikos žinutė

en: Help message shown at checkout.
lt: Pagalbos žinutė rodoma mokėjimo metu.

en: <b>@type failed.</b>
lt: <b>@type nepavyko.</b>

en: Unexpected acknowledgement status: @status
lt: Netikėta patvirtinimo būsena: @status

en: Determines which shipping methods are quoted at checkout when products of different shipping types are ordered. Larger values take precedence.
lt: Nustato kuris pristatymo būdas bus pasirinktas kai perkami skirtingų pristatymo būdų prekės. Laimi didesnės reikšmės.

en: <br />The %list method is compatible with any shipping type. | <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
lt[0]: <br>%list metodas tinkamas bet kuriam pristatymo tipui
lt[1]: <br>%list metodai tinkami bet kuriam pristatymo tipui
lt[2]: <br>%list metodai tinkami bet kuriam pristatymo tipui

en: Ubercart shipment object
lt: Ubercart pristatymo objektai

en: A shipment is saved
lt: Pristatymas išsaugotas

en: Fulfillment
lt: Sandėlys

en: Shipment
lt: Siuntinys

en: The name shown to distinguish it from other weightquote methods.
lt: Pavadinimas padeda atskirti nuo kitų metodų.

en: The starting price for weight-based shipping costs.
lt: Pradinė kainą nuo svorio priklausomo pristatymo.

en: Weight quote shipping method was updated.
lt: Svorio pristatymas atnaujintas.

en: Created and enabled new weight quote shipping method.
lt: Sukurtas ir įjungtas naujas nuo svorio priklausomas metodas.

en: Weight quote shipping method deleted.
lt: Nuo svorio priklausomas pristatymo metodas pašalintas.

en: Shipping rates by weight
lt: Pristatymo mokesčiai pagal svorį.

en: Default rate: %price/%unit
lt: Numatytasis mokestis: %price/%unit

en: Fetch a weightquote shipping quote.
lt: Gauti svorio kainos pristatymo kainą.

en: Edit weight quote method
lt: Redaguoti svorio kainos metodą

en: Delete weight quote method
lt: Pašalinti svorio kainos metodą

en: If you do not have an account yet, you should <a href="!url">register now</a>.
lt: Jei dar neturite paskyros jums dabar reiktų <a href="!url">užsiregistruoti</a>.

en: No file downloads available.
lt: Failų atsisiuntimui nėra.

en: No changes have been logged for this order.
lt: Šiam užsakymui pakeitimų neužfiksuota.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).  Use with caution: this is unescaped raw input.
lt: Paskutinis užsakymo komentaras (neskaitant užsakymo admino komentarų). Naudokite atsargiai: grynas įvedimas

en: No image widgets installed.
lt: Vaizdų valdiklis neįdiegtas.

en: Product class saved.
lt: Prekės klasė išsaugota.

en: Are you sure you want to delete the %type product class?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %type prekės klasę?

en: The node type associated with this product class will revert to a standard node type.
lt: Mazgo tipas susijęs su šia prekės klase taps įprastu mazgo tipo.

en: Grant or renew purchased roles
lt: Suteikti ar atnaujinti apmokėtas roles

en: Grant or renew purchased roles if the order status matches.
lt: Suteikti ar atnaujinti apmokėtas roles jei užsakymo būsena sutampa.

en: Display messages to alert users of any new or updated roles.
lt: Rodo žinutes nariams apie naują ar atnaujintą rolę.

en: Make permanent
lt: Padaryti pastoviu

en: The expiration of your %role_name role has been deleted.
lt: Jūsų %role_name rolės galiojimas pašalintas.

en: Your %role role has been revoked.
lt: Jūsų %role rolė atnaujinta.

en: You have been granted the %role role.
lt: Jums buvo suteikta %role rolė.

en: Attempt to e-mail @email concerning stock level on sku @sku failed.
lt: Bandymas siųsti el. paštą @email dėl to prekių kiekio sku @sku klaidos.

en: Stock Level
lt: Atsargų lygis

en: Is Below Threshold
lt: Žemiau Slenksčio

en: Filter the node based on whether its stock level is below the threshold for the SKU.
lt: Filtruoti mazgus kurių atsargų lygis mažesnis nei slenkstis.

en: Search for customers based on any of the following fields. Use * as a wildcard to match any character.
lt: Ieškoti klientų pagal bet kuriuos laukelius. Pasinaudokite * kaip bet kokią reikšmę.

en: For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.
lt: Pavyzdžiui: ieškodami pavardės 's*' rasite visus klientus kurių pavardė prasideda S.

en: (<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
lt: (<em>Palikite laukelį tuščia jei jo nenaudosite paieškoje.</em>)

en: Display type for the main store administration page
lt: Pagrindinio parduotuvės administravimo puslapio rodymo tipas

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
lt: Šioje lentelėje rodomi visi nariai kurie jūsų svetainėje pateikė užsakymu.

en: Use this page to search through users on your site who have placed orders.
lt: Pasinaudokite šiuo puslapiu narių paieškai kurie pateikė užsakymus jūsų svetainėje.

en: Populated the product count column for {uc_orders}.
lt: Prekių kiekio stulpelis {uc_orders}.

en: width @width
lt: plotis @width

en: height @height
lt: aukštis @height

en: upscaling allowed
lt: didinimas leidžiamas

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
lt: plotis: @width, aukštis: @height, fit: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
lt: plotis: @width, aukštis: @height, xofsetas: @xoffset, yofsetas: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lt: atsitiktinis tarp -@degrees° ir @degrees°

en: @degrees&deg
lt: @degrees°

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
lt: spindulys: @radius, sigma: @sigma, suma: @amount, slekstis: @threshold

en: Save Preset
lt: Išsaugoti Parinktį

en: The preset name you have chosen is already in use.
lt: Parinkties pavadinimas jau naudojamas.

en: Unknown action.
lt: Nežinomas veiksmas.

en: Unknown preset.
lt: Nežinoma parinktis.

en: This %action action is not associated %preset preset.
lt: Šis %action veiksmas nesusijęs su %preset parinktimi.

en: Create Action
lt: Sukurti Veiksmą

en: The action was succesfully created.
lt: Veiksmas sėkmingai sukurtas.

en: 404: Unable to find %image
lt: 404: Neįmanoma rasti %image

en: 403: File is not an image %image
lt: 403: failas nėra vaizdas %image

en: Cached image file %dst already exists but is being regenerated. There may be an issue with your rewrite configuration.
lt: Kešuota vaizdo byla %dst jau egzistuoja bet generuojama. Gali būt klaida su perrašymo konfigūracija.

en: There was an error saving the new image file %dst.
lt: Klaida išsaugant naują vaizdo failą %dst.

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Create feature
lt: Sukurti elementą

en: Create a new feature.
lt: Sukurti naują elementą.

en: Add a new weight quote shipping method.
lt: Pridėti naują pristatymo metodą pagal svorį.

en: Customize product report parameters
lt: Keisti prekių ataskaitų nuostatas

en: No orders available.
lt: Užsakymų nėra .

en: Page footer message
lt: Puslapio poraštės žinutė

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
lt: Kelias bus sugeneruotas automatiškai. Jei norite sukurti kitokį atžymėkite pasirinkimą.

en: Ubercart price
lt: Ubercart kaina

en: Ubercart weight
lt: Ubercart svoris

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Delta - Appears in: @types
lt: Delta - atvaizduojama: @types

en: This form will process a content type and one or more fields from that type and export the settings. The export created by this process can be copied and pasted as an import into the current or any other database. The import will add the fields to an existing content type or create a new content type that includes the selected fields.
lt: Ši forma sukurs turinio tipą su vienu keliais laukais ir eksportuos šiuos nustatymus. Šis eksportuotas kodas galės būti naudojamos šioje arba kitose duomenų bazėse importuojant turinio tipą. Importavimas pridės laukus prie jau esamo turinio tipo arba sukurs naują turinio tipą su eksportuotais laukais.

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Manage features.
lt: Tvarkyti elementus.

en: Filter formats
lt: Filtrų formatai

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Private files
lt: Privatūs failai

en: Other blocks
lt: Kiti blokai

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
lt: Unikalus mazgo, kuriame buvo paskelbtas komentaras, ID.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The formatted content of the comment itself.
lt: Suformatuotas komentaro turinys.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The unique ID of the author of the node.
lt: Unikalus mazgo autoriaus ID.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The human-readable name of the node type.
lt: Žmonėms suprantamas mazgo tipo pavadinimas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The optional 'mission' of the site.
lt: Svetainės misija.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct, or try removing filters.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue drop"</em> will match less than <em>blue drop</em>.</li>
    <li>You can require or exclude terms using + and -: <em>big +blue drop</em> will require a match on <em>blue</em> while <em>big blue -drop</em> will exclude results that contain <em>drop</em>.</li>
    </ul>
lt: <ul>
    <li>Patikrinkite ar teisingai parašytas ieškomas tekstas arba pabandykite pašalinti filtrus.</li>
    <li>Pašalinkite frazės kabutes taip rasite kiekvieną žodį atskirai: <em>"raudonas televizorius"</em> bus randama mažiau nei <em>raudonas televizorius</em>.</li>
    <li>Galite išskirti arba priskirti raktažodžius pasinaudojus - ir + : <em>didelis raudonas -televizorius</em> nerodys rezultatų su <em>televizorius</em>, o <em>didelis +raudonas televizorius</em> rezultatai būtinai bus su <em>raudonas</em>.</li>
    </ul>

en: Saint Barthélemy
lt: Švento Baltramiejaus sala

en: Saint Martin (French part)
lt: San Martenas (Prancūzijos dalis)

en: User contact forms
lt: Narių kontaktų formos

en: The unique ID of the content item, or "node".
lt: Unikalus turinio elemento arba "node" ID.

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: Choose aliases to delete
lt: Pasirinkite pervadinimus kuriuos norite pašalinti

en: All aliases
lt: Visi pervadinimai

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su sekančiais plėtiniais: %extensions.

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Comment creation
lt: Komentarų kūrimas

en: The current
lt: Dabartinis

en: !description year (four digit)
lt: !description metai (keturi skaitmenys)

en: !description year (two digit)
lt: !description metai (du skaitmenys)

en: !description month (full word)
lt: !description mėnuo (pilnas žodis)

en: !description month (abbreviated)
lt: !description mėnuo (sutrumpintas)

en: !description day (full word)
lt: !description diena (pilnas žodis)

en: !description day (abbreviation)
lt: !description diena (sutrumpinta)

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
lt: Nenufiltruotas tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: @mime icon
lt: @mime ikona

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: Clone @plugin %title
lt: Klonuoti @plugin %title

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: %title could not be updated.
lt: %title nepavyko atnaujinti.

en: @plugin %title was enabled.
lt: @plugin %title įjungtas.

en: @plugin %title was disabled.
lt: @plugin %title išjungtas.

en: The unique ID of the author of the comment.
lt: Unikalus komentaro autoriaus ID.

en: The title of the node the comment was posted to.
lt: Mazgo, kuriame buvo paskelbtas komentaras, pavadinimas.

en: The login name of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus prisijungimo vardas.

en: The email address of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus el. pašto adresas.

en: Node modification
lt: Mazgo redagavimas.

en: User's registration
lt: Vartotojo registracija

en: User's last login
lt: Vartotojo paskutinis prisijungimas

en: The current date in the user's timezone.
lt: Dabartinė data vartotojo laiko juostoje.

en: The URL of the account edit page.
lt: Nario paskyros redagavimo puslapio URL.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: The unique ID of the node's menu link.
lt: Unikalus mazgo meniu nuorodos ID.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
lt: Unikalus mazgo meniu tėvinės nuorodos ID.

en: User paths
lt: Narių keliai

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: User signature
lt: Vartotojo parašas

en: The signature of a user.
lt: Vartotojo parašas.

en: Allowed extensions: %ext
lt: Leidžiami plėtiniai: %ext

en: Maximum file size: %size
lt: Maksimalus failo dydis: %size

en: Not specified
lt: Nenurodyta
