Conference Organizing Distribution (6.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (392 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: CCK
my: စီစီကေ (CCK)

en: select
my: ရွေးပါ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Age
my: အသက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Go
my: သွားမည်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: File path
my: ဖိုင် ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: User contact form
my: အသုံးပြုသူအားဆက်သွယ်ရေးပုံစံ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Font
my: စာလုံး

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: results
my: ရလာဒ်များ

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: file
my: ဖိုင်

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Optional Title
my: အခြားခေါင်းစဉ် (မပေးထားလည်းရသည်။)

en: Required Title
my: လိုအပ်သည့် ခေါင်းစဉ်

en: No Title
my: ခေါင်းစဉ်မရှိ/ခေါင်းစဉ်မလိုအပ်

en: Link Title
my: ကွင်းဆက်ခေါင်းစဉ်

en: Allow the user to choose
my: အသုံးပြုသူများအားရွေးချယ်ခွင့်ပေးမည်။

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Year
my: နှစ်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Add block
my: block တစ်ခုထပ်ပေါင်းရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Mission
my: ရည်မှန်းချက်

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Site slogan
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ ကြွေးကြော်သံ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Month
my: လ

en: System
my: စနစ်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: security
my: လုံခြုံရေး

en: Israel
my: အစ္စရေး

en: New Zealand
my: နယူးဇီလန်

en: Russian Federation
my: ရုသျှဖက်ဒရေးရှင်း

en: Cuba
my: ကျူးဘား

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Chile
my: ချီလီ

en: Paraguay
my: ပါရာဂွေး

en: Africa/Cairo
my: အာဖရိက/ကိုင်ရို

en: Asia/Rangoon
my: အာရှ/ရန်ကုန်

en: Poland
my: ပိုလန်

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Singapore
my: စင်္ကာပူ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Table
my: ဇယား

en: Pathauto
my: လမ်းကြောင်းအားအလိုအလျောက်သတ်မှတ်ပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Exists
my: ရှိပြီးသား

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Down
my: အောက်သို့

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Do not display
my: မပြသပါနှင့်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: reply
my: ပြန်လည်ဆွေးနွေးရန်

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Marshall Islands
my: မာရှယ်ကျွန်းများ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: normal
my: ပုံမှန်

en: minute
my: မိနစ်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Spanish
my: စပိန်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: Please enter some keywords.
my: ကျေးဇူးပြု၍ သော့ချက်စကားလုံးများကို ရေးသွင်းပါ

en: Front page
my: အရှေ့စာမျက်နှာ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: First
my: ပထမ

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Site's time zone
my: သင့်ဝက်ဆိုဒ်၏ ဒေသန္တာရစံတော်ချိန်

en: day
my: နေ့

en: year
my: နှစ်

en: hour
my: နာရီ

en: timezone
my: ဒေသန္တာရစံတော်ချိန်

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Long
my: ရှည်ရှည်

en: Short
my: တိုတို

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Equal to
my: တန်ဖိုးတူညီ

en: Less than
my: တန်ဖိုးနည်း

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: Last run !time ago
my: !time က နောက်ဆုံး Run ခဲ့ပါသည်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Convert
my: ပြောင်းရန်

en: Track
my: လှုပ်ရှားမှုများ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Standard
my: စံ

en: Fiji
my: ဖီဂျီ

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: New comments
my: မှတ်ချက်အသစ်များ

en: Basic information
my: အခြေခံသတင်းအချက်အလက်

en: JPEG quality
my: JPEG အရည်အသွေး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: low
my: နိမ့်သော

en: high
my: မြင့်သော

en: Image path
my: ဓာတ်ပုံတည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ

en: Bold
my: ထူရန်

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: Above
my: အပေါ်

en: Date month (full word)
my: ရက်စွဲ လ(အပြည့်အစုံ)

en: Date month (abbreviated)
my: ရက်စွဲ လ(အကျဉ်းချုံး)

en: Third
my: တတိယ

en: Fourth
my: စတုတ္ထ

en: Fifth
my: ပဥ္စစမ

en: Default time zone
my: နဂိုပါရှိသည့် ဒေသစံတော်ချိန်

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Read/Write
my: ဖတ်/ရေး

en: file system
my: ဖိုင်စနစ်

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: Automatic alias
my: အလိုအလျောက်နာမည်အတုပြုလုပ်ပါ

en: Change to lower case
my: စာလုံးအသေးပြောင်းပါ

en: Taxonomy vocabulary
my: Taxonomy ေါဟာရများ

en: 1 year | @count years
my[0]: ၁ နှစ်
my[1]: @count နှစ်

en: 1 week | @count weeks
my[0]: ၁ ပတ်
my[1]: @count ပတ်

en: 1 min | @count min
my[0]: ၁ မိနစ်
my[1]: @count မိနစ်

en: 1 sec | @count sec
my[0]: ၁ စက္ကန့်
my[1]: @count စက္ကန့်

en: Sixth
my: ဆဌမ

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: %keys (@type).
my: %keys (@type)

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
my: အတည်ပြုရာတွင် ပြဿနာဖြစ်နေပါသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားကြည့်ပါ။ အကယ်၍ ဤအမှားအယွင်း ထပ်မံဖြစ်ပေါ်နေပါက ဤဝက်ဘ်ဆိုဒ်အား စီမံအုပ်ချုပ်သူထံ ဆက်သွယ်ပါ။

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: At least one title or URL must be entered.
my: အနည်းဆုံးခေါင်းစဉ်တစ်ခု သို့မဟုတ် ချိတ်ဆက်မည့် လိပ်စာတစ်ခုအား ရေးသွင်းရမည်။

en: Title, as link (default)
my: ခေါင်းစဉ်၊ link အဖြစ်သုံးသည် (default)

en: URL, as link
my: URL, link အဖြစ်

en: Separate title and URL
my: ခေါင်းစီးနှင့် URL ကိုခွဲထားပါ။

en: Delete view
my: မြင်ကွင်းပြင်ရန်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Password field is required.
my: စကားဝှက်ဖြည့်ရန် လိုပါသည်

en: Confirm password
my: အထက်ပါ စကားဝှက်ကို ထပ်မံထည့်သွင်း အတည်ပြုပါ။

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
my: လုံခြုံရေး သတိပေးချက် - .htaccess ဖိုင်အား ရေးသား၍ (ပြုလုပ်၍/ ထားရှိရန်) မရနိုင်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အောက်ပါ <code>!htaccess</code> အချက်အလက်များပါရှိသည့် .htaccess ဖိုင် တစ်ခုအား ထိုနေရာထဲတွင် တည်ဆောက်ပါ။

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
my: ဖိုင်၏ အရွယ်အစား %filesize သည် အများဆုံးခွင့်ပြုထားသည့် %maxsize ပမာဏထက် ကျော်လွန်နေပါသည်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Timor-Leste
my: အရှေ့တီမော

en: Page elements
my: စာမျက်နှာတစ်ခုအား တည်ဆောက်ထားသည့် အစိတ်အပိုင်းများ

en: Delete comment
my: မှတ်ချက်အား ပယ်ဖျက်ရန်

en: @label title
my: @label ခေါင်းစဉ်

en: Search type
my: ရှာဖွေရေးစံနစ်အမျိုးအစား

en: All languages
my: ဘာသာစကားအားလုံး

en: User: ID
my: အသုံးပြုသူ - မှတ်ပုံတင်အမှတ်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Image preview
my: ဓာတ်ပုံအစမ်းကြည့်ရန်

en: No alias
my: နာမည်အတုမလုပ်ပါ

en: Justify
my: ညှိရန်

en: Font Color
my: စာလုံးအရောင်

en: Convert view
my: မြင်ကွင်းပြောင်းရန်

en: Current date
my: လက်ရှိ နေ့စွဲ

en: The title of the comment.
my: အကြံပြုချက်၏ခေါင်းစဉ်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Checking...
my: စစ်ဆေးနေသည် ....

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Dependency
my: မှီခိုသည့်အရာများ

en: Contact form
my: ဆက်သွယ်ရန်ပုံစံ

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Short date format
my: ရက်စွဲအတိုပုံစံ

en: Medium date format
my: ပုံမှန်ရက်စွဲပုံစံ

en: Long date format
my: ရက်စွဲအရှည်ပုံစံ

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်

en: Audio format
my: အသံဖိုင်အမျုိးအစား

en: Hello world!
my: မင်္ဂလာပါ ကမ္ဘာကြီးခင်ဗျား!

en: Greater than or equal to
my: တန်ဖိုးကြီး (သို့) တူညီ

en: The name of the site.
my: website ၏နာမည်

en: Unable to create
my: ဖန်တီးတည်ဆောက်၍ မရပါ။

en: Name is required.
my: နာမည်တခုခုရေးဖို့လိုအပ်ပါတယ်

en: See the getting started guide for more information.
my: အချက်အလက် အပြည့်အစုံကို စတင်လုပ်ဆောင်ရန် လက်စွဲစာအုပ်တွင် ကြည့်ရှုပါ

en: Site contact page
my: ဝက်ဘ်ဆိုဒ်၏ ဆက်သွယ်ရေး စာမျက်နှာ

en: User: name
my: အသုံးပြုသူ - အမည်

en: Contact @name
my: @name အားဆက်သွယ်ရန်

en: Advanced search form
my: အဆင့်မြင့်ရှာဖွေရေးစံနစ်

en: A search form with advanced options.
my: အဆင့်မြင့်ရှာဖွေရေးပုံစံအားရွေးချယ်နိုင်သည့် ရှာဖွေရေးပုံစံ

en: The name left by the comment author.
my: မှတ်ချက်ပြုသူ ရေးသွင်းသွားသည့် အမည်

en: The email address left by the comment author.
my: မှတ်ချက်ရေးသားသူ ရေးသွင်းသွားသည့် အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: The home page URL left by the comment author.
my: မှတ်ချက်ရေးသားသူ ရေးသွင်းသွားသည့် အင်တာနက်လိပ်စာ

en: The slogan of the site.
my: website ၏ဆောင်ပုဒ်

en: The administrative email address for the site.
my: ဤအင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ အုပ်ချုပ်ရေးအီးမေးလ်လိပ်စာ

en: The email address of the user account.
my: အသုံးပြုသူ၏ အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Lighter
my: ပို၍ပါးလွှာရန်

en: Bolder
my: ပို၍ထူရန်

en: User contact forms
my: အသုံးပြုသူ ဆက်သွယ်ရန် ဖောင်ပုံစံ

en: An error occurred at @path.
    
    Error Description: @error
my: @path တွင် အမှားအယွင်းတစ်ခု ဖြစ်ပေါ်နေပါသည်။ 
    
    @error အမှားအယွင်းအား ရှင်းလင်းချက် --

en: - Choose -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Update and save
my: ပြုပြင်မွမ်းမံပြီး သိမ်းဆည်းရန်

en: The page has been updated and saved.
my: စာမျက်နှာအား ပြုပြင်မွမ်းမံ၍ သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ။

en: Not equal to
my: တန်ဖိုးမတူညီ

en: Enter a user name
my: အသုံးပြုသူအမည် ရေးသွင်းပါ

en: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif
my: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif ဖောင့်များ

en: Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif
my: Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif ဖောင့်များ

en: Trebuchet MS, Trebuchet, Verdana, sans-serif
my: Trebuchet MS, Trebuchet, Verdana, sans-serif ဖောင့်များ

en: Decoration
my: တန်ဆာဆင်ခြင်း

en: Site logo
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ အမှတ်တံဆိပ် (အမှတ်အသား)

en: Comment creation
my: ထင်မြင်ချက်အား ရေးသားခြင်း

en: The current
my: မျက်မှောက်/လက်ရှိ

en: !description year (four digit)
my: !description ခုနှစ် (ဂဏာန်းလေးလုံး)

en: !description year (two digit)
my: !description ခုနှစ် (ဂဏာန်းနှစ်လုံး)

en: !description month (full word)
my: !description လ (အပြည့်အစုံ)

en: !description month (abbreviated)
my: !description လ (အတိုကောက်)

en: !description month (two digits with leading zeros)
my: !description လ (ဂဏာန်းနှစ်လုံး ဖြစ်ပြီး သုံညဂဏာန်းအား ဦးစွာရေးသားရမည်)

en: !description month (one or two digits without leading zeros)
my: !description လ (ဂဏာန်းတစ်လုံး သို့မဟုတ် နှစ်လုံး ဖြစ်ပြီး သုံညဂဏာန်းအား ဦးစွာရေးသားရမည်)

en: !description week (two digits with leading zeros)
my: !description ပတ် (ဂဏာန်းနှစ်လုံး ဖြစ်ပြီး သုံညဂဏာန်းအား ဦးစွာရေးသားရမည်)

en: !description day (full word)
my: !description နေ့ (စာလုံးအပြည့်အစုံ)

en: !description day (abbreviation)
my: !description နေ့ (အတိုကောက်)

en: User's registration
my: အသုံးပြုသူ မှတ်ပုံတင်ခြင်း

en: User's last login
my: အသုံးပြုသူ နောက်ဆုံးဝင်ရောက်ချိန်

en: The current date in the user's timezone.
my: အသုံးပြုသူ၏ ဒေသန္တာရအတွင်း လက်ရှိနေ့ရက်အချိန်

en: The title of the current page.
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: File exists
my: ဖိုင်ရှိသည်

en: Does not exist
my: ဖိုင်မရှိပါ

en: Pick an animal
my: တိရိစ္ဆာန်တစ်ကောက်အားရွေးချယ်ပါ။

en: Sample Content
my: ဥပမာ အကြောင်းအရာများ

en: Hello World
my: မင်္ဂလာပါ ကမ္ဘာကြီးခင်ဗျား

en: Choose animal
my: တိရိစ္ဆာန်အားရွေးချယ်ပါ။

en: Sheep
my: သိုး (သိုးငယ်)

en: Choose your animal
my: သင့်တိရိစ္ဆာန်အား ရွေးချယ်ပါ။

en: Name your sheep
my: သင့်သိုးငယ်အား အမည်ပေးပါ။

en: What kind of sheep
my: သိုးငယ်၏ အမျိုးအစား

en: Site Information
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ သတင်းအချက်အလက်

en: Native language
my: တိုင်းရင်းဘာသာစကား
