Conference Organizing Distribution (6.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (7069 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: select
nl: selecteer

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: enable
nl: inschakelen

en: delete
nl: verwijderen

en: Administer
nl: Beheren

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Gross
nl: Bruto

en: content
nl: inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Closed
nl: Gesloten

en: yes
nl: ja

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: closed
nl: gesloten

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Age
nl: Leeftijd

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Audience
nl: Doelgroep

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: footer
nl: voet

en: Comments
nl: Reacties

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: Action
nl: Actie

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: On
nl: Aan

en: Purchased
nl: Aangeschaft

en: error
nl: fout

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Filter

en: view
nl: weergeven

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: File path
nl: Bestandspad

en: register
nl: inschrijven

en: Login
nl: Inloggen

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: User contact form
nl: Gebruikerscontactformulier

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Variable
nl: Variabele

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Help text
nl: Helptekst

en: Admin title
nl: Beheertitel

en: Types
nl: Soorten

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Related terms
nl: Gerelateerde termen

en: Required
nl: Vereist

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: settings
nl: instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: content top
nl: inhoud bovenkant

en: content bottom
nl: inhoud onderkant

en: header
nl: kop

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Preset Name
nl: Instellingsnaam

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Blank
nl: Leeg

en: Top
nl: Bovenaan

en: Link Target
nl: Linkdoel

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Relevancy
nl: Relevantie

en: Clean up
nl: Opruimen

en: Catalog
nl: Catalogus

en: Artist
nl: Artiest

en: view catalog
nl: bekijk catalogus

en: administer catalog
nl: beheer catalogus

en: Icon
nl: Pictogram

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Format
nl: Formaat

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: hidden
nl: verborgen

en: Path
nl: Pad

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Manage
nl: Beheren

en: Region
nl: Gebied

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Display
nl: Weergeven

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: results
nl: resultaten

en: search
nl: zoeken

en: never
nl: nooit

en: Notes
nl: Notities

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: style
nl: stijl

en: read more
nl: lees verder

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Paths
nl: Paden

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
nl: De volgende tokens kunnen worden gebruikt in paden en titels. Wanneer de tokens worden gebruikt in een pad of titel worden ze vervangen door de bijbehorende waarden.

en: Taxonomy settings
nl: Taxonomie-instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: action
nl: actie

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Check
nl: Controleer

en: Files
nl: Bestanden

en: file
nl: bestand

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: no
nl: nee

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail is naar %recipient verzonden

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een e-mail naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Optional Title
nl: Optionele Titel

en: Required Title
nl: Titel vereist

en: No Title
nl: Geen titel

en: Link Title
nl: Linktitel

en: URL Display Cutoff
nl: Inkorting van de URL-weergave

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
nl: Wanneer de gebruiker geen titel ingeeft voor deze link dan zal de URL als titel gebruikt worden. Wanneer moet de link-titel ingekort en beëindigd worden met een ellips (&hellip;)? Laat leeg voor geen limiet.

en: Default (no target attribute)
nl: Standaard (geen doel-attribuut)

en: Open link in window root
nl: Link in hetzelfde venster openen

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Allow the user to choose
nl: Laat de gebruiker toe te kiezen

en: Additional CSS Class
nl: Extra CSS-klassen

en: Not a valid URL.
nl: Geen geldige URL

en: Titles are required for all links.
nl: Titels zijn vereist voor alle links.

en: Open URL in a New Window
nl: URL in nieuw venster openen

en: Defines simple link field types.
nl: Definieert eenvoudige link-veldtypes.

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: All
nl: Alle

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Access log
nl: Toegangslog

en: Active
nl: Actief

en: Done
nl: Gereed

en: Submit @name
nl: @name indienen

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Panel title
nl: Panel-titel

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: CSS ID
nl: CSS-ID

en: Block
nl: Blok

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Display links
nl: Links tonen

en: View type
nl: View-type

en: Page
nl: Pagina

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: View arguments
nl: Bekijk argumenten

en: Override URL
nl: URL overschrijven

en: Three column 25/50/25
nl: Drie kolommen 25/50/25

en: Left side
nl: Linkerkant

en: Middle column
nl: Middelste kolom

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Three column 33/34/33
nl: Drie kolommen 33/34/33

en: Two column
nl: Twee kolommen

en: Two column stacked
nl: Twee kolommen, gestapeld

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Node links
nl: Node-links

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Mission
nl: Missie

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Node types
nl: Node-types

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Off
nl: Uit

en: Manual update check
nl: Handmatige controle op updates

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Submit changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: You must enter a valid e-mail address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Sender
nl: Afzender

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Aggregator category
nl: Aggregatorcategorie

en: Aggregator feed
nl: Aggregator-feed

en: Aggregator item
nl: Aggregator-item

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Revisions
nl: Revisies

en: Log message
nl: Logbericht

en: Poll choices
nl: Enquête-keuzes

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: Node revision ID
nl: Noderevisie-ID

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Term name
nl: Termnaam

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Message type
nl: Berichttype

en: Message text
nl: Berichttekst

en: Content field
nl: Inhoudsveld

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Click here
nl: Klik hier

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Add condition
nl: Voorwaarde toevoegen

en: Add action
nl: Actie toevoegen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Mode
nl: Modus

en: Normal
nl: Normaal

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: N/A
nl: n.v.t.

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Up
nl: Omhoog

en: Performance
nl: Prestaties

en: 1 attachment | @count attachments
nl[0]: 1 bijlage
nl[1]: @count bijlagen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Scale
nl: Schalen

en: Thumbnail
nl: Miniatuurvoorbeeld

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Button background color
nl: Knopachtergrondkleur

en: Sale
nl: Verkoop

en: Card Type
nl: Kaarttype

en: Card Number
nl: Kaartnummer

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Month
nl: Maand

en: Add line
nl: Voeg toe

en: Qty
nl: Aant

en: Price
nl: Prijs

en: Customers
nl: Klanten

en: System
nl: Systeem

en: Customer
nl: Klant

en: Amount
nl: Bedrag

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Current
nl: Huidige

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Toestand

en: Terms
nl: Termen

en: Send
nl: Versturen

en: Invoice
nl: Factuur

en: Inactive
nl: Inactief

en: Stock
nl: Voorraad

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: By
nl: Door

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment settings
nl: Betalings-instellingen

en: Payments
nl: Betalingen

en: OR
nl: OF

en: Store
nl: Winkel

en: Company
nl: Bedrijf

en: security
nl: veiligheid

en: directory
nl: folder

en: General
nl: Algemeen

en: Directory
nl: Map

en: Calendar
nl: Kalender

en: Border
nl: Rand

en: Method
nl: Methode

en: Egypt
nl: Egypte

en: Namibia
nl: Namibië

en: Israel
nl: Israël

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Russian Federation
nl: Rusland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: Africa/Algiers
nl: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmera
nl: Afrika/Asmara

en: Africa/Bangui
nl: Afrika/Bangui

en: Africa/Blantyre
nl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
nl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
nl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
nl: Afrika/Caïro

en: Africa/Ceuta
nl: Afrika/Ceuta

en: Africa/Dar_es_Salaam
nl: Afrika/Dar es Salaam

en: Africa/Djibouti
nl: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
nl: Afrika/Douala

en: Africa/Gaborone
nl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
nl: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
nl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
nl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
nl: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
nl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
nl: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
nl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
nl: Afrika/Libreville

en: Africa/Luanda
nl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
nl: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
nl: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
nl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
nl: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
nl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
nl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
nl: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Nairobi
nl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
nl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
nl: Afrika/Niamey

en: Africa/Porto-Novo
nl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Tripoli
nl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
nl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
nl: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
nl: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
nl: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
nl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
nl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
nl: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
nl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
nl: Amerika/Asuncion

en: America/Atka
nl: Amerika/Atka

en: America/Barbados
nl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
nl: Amerika/Belem

en: America/Belize
nl: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
nl: Amerika/Boa Vista

en: America/Bogota
nl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
nl: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
nl: Amerika/Buenos Aires

en: America/Cambridge_Bay
nl: Amerika/Cambridge Bay

en: America/Cancun
nl: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
nl: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
nl: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
nl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
nl: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
nl: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
nl: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
nl: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
nl: Amerika/Costa Rica

en: America/Cuiaba
nl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
nl: Amerika/Curaçao

en: America/Dawson
nl: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
nl: Amerika/Dawson Creek

en: America/Denver
nl: Amerika/Denver

en: America/Detroit
nl: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
nl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
nl: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
nl: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
nl: Amerika/El Salvador

en: America/Ensenada
nl: Amerika/Enseneda

en: America/Fort_Wayne
nl: Amerika/Fort Wayne

en: America/Fortaleza
nl: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
nl: Amerika/Glace Bay

en: America/Godthab
nl: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
nl: Amerika/Goose Bay

en: America/Grand_Turk
nl: Amerika/Grand Turk

en: America/Grenada
nl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
nl: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
nl: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
nl: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
nl: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
nl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
nl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
nl: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
nl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
nl: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
nl: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
nl: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
nl: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
nl: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
nl: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
nl: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
nl: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
nl: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
nl: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
nl: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
nl: Amerika/Knox IN

en: America/La_Paz
nl: Amerika/La Paz

en: America/Lima
nl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
nl: Amerika/Los Angeles

en: America/Louisville
nl: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
nl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
nl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
nl: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
nl: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
nl: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
nl: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
nl: Amerika/Menominee

en: America/Merida
nl: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
nl: Amerika/Mexico-stad

en: America/Miquelon
nl: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
nl: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
nl: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
nl: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
nl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
nl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
nl: Amerika/New York

en: America/Nipigon
nl: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
nl: Amerika/Nome

en: America/Noronha
nl: Amerika/Noronha

en: America/Panama
nl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
nl: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
nl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
nl: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
nl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
nl: Amerika/Port of Spain

en: America/Porto_Acre
nl: Amerika/Porto Acre

en: America/Porto_Velho
nl: Amerika Porto Velho

en: America/Puerto_Rico
nl: Amerika/Puero Rico

en: America/Rainy_River
nl: Amerika/Rainy River

en: America/Rankin_Inlet
nl: Amerika/Rankin Inlet

en: America/Recife
nl: Amerika/Recife

en: America/Regina
nl: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
nl: Amerika/Rio Branco

en: America/Rosario
nl: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
nl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
nl: Amerika/Santo Domingo

en: America/Sao_Paulo
nl: Amerika/Sau_Paulo

en: America/Scoresbysund
nl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
nl: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
nl: Amerika/St Johns

en: America/St_Kitts
nl: Amerika/St Kitts

en: America/St_Lucia
nl: Amerika/St Lucia

en: America/St_Thomas
nl: Amerika/St Thomas

en: America/St_Vincent
nl: Amerika/St Vincent

en: America/Swift_Current
nl: Amerika/Swift Current

en: America/Tegucigalpa
nl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
nl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
nl: Amerika/Thunder Bay

en: America/Tijuana
nl: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
nl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
nl: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
nl: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
nl: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
nl: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
nl: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
nl: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/South_Pole
nl: Antarctica/Zuidpool

en: Arctic/Longyearbyen
nl: Antarctica/Longyearbyen

en: Asia/Aden
nl: Azië/Aden

en: Asia/Almaty
nl: Azië/Almaty

en: Asia/Amman
nl: Azië/Amman

en: Asia/Anadyr
nl: Azië/Anadyr

en: Asia/Aqtau
nl: Azïe/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
nl: Azië/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
nl: Azië/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
nl: Azië/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
nl: Azïe/Bagdad

en: Asia/Bahrain
nl: Azië/Bahrein

en: Asia/Baku
nl: Azië/Bakoe

en: Asia/Bangkok
nl: Azië/Bangkok

en: Asia/Beirut
nl: Azië/Beiroet

en: Asia/Bishkek
nl: Azië/Bisjkek

en: Asia/Brunei
nl: Azië/Brunei

en: Asia/Calcutta
nl: Azië/Calcutta

en: Asia/Chungking
nl: Azië/Chungking

en: Asia/Colombo
nl: Azië/Colombo

en: Asia/Dacca
nl: Azië/Dacca

en: Asia/Damascus
nl: Azië/Damascus

en: Asia/Dhaka
nl: Azië/Dhaka

en: Asia/Dili
nl: Azië/Dili

en: Asia/Dubai
nl: Azië/Dubai

en: Asia/Dushanbe
nl: Azië/Doesjanbe

en: Asia/Gaza
nl: Azië/Gaza

en: Asia/Harbin
nl: Azië/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
nl: Azië/Hongkong

en: Asia/Hovd
nl: Azië/Hovd

en: Asia/Irkutsk
nl: Azië/Irkoetsk

en: Asia/Istanbul
nl: Azië/Istanboel

en: Asia/Jakarta
nl: Azië/Jakarta

en: Asia/Jayapura
nl: Azië/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
nl: Azië/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
nl: Azië/Kaboel

en: Asia/Kamchatka
nl: Azië/Kamtsjatka

en: Asia/Karachi
nl: Azië/Karachi

en: Asia/Kashgar
nl: Azië/Kashgar

en: Asia/Katmandu
nl: Azië/Kathmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
nl: Azië/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
nl: Azië/Kuala Lumpur

en: Asia/Kuching
nl: Azië/Kuching

en: Asia/Kuwait
nl: Azië/Koeweit

en: Asia/Macao
nl: Azië/Macao

en: Asia/Magadan
nl: Azië/Magadan

en: Asia/Manila
nl: Azië/Manila

en: Asia/Muscat
nl: Azië/Masqat

en: Asia/Nicosia
nl: Azië/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
nl: Azië/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
nl: Azië/Omsk

en: Asia/Phnom_Penh
nl: Azië/Phnom-Penh

en: Asia/Pyongyang
nl: Azië/Pyongyang

en: Asia/Qatar
nl: Azië/Katar

en: Asia/Rangoon
nl: Azië/Rangoon

en: Asia/Riyadh
nl: Azië/Riyad

en: Asia/Riyadh87
nl: Azië/Riyad87

en: Asia/Riyadh88
nl: Azië/Riyad88

en: Asia/Riyadh89
nl: Azië/Riyad89

en: Asia/Saigon
nl: Azië/Saigon

en: Asia/Samarkand
nl: Azië/Samarkand

en: Asia/Seoul
nl: Azië/Seoel

en: Asia/Shanghai
nl: Azië/Shanghai

en: Asia/Singapore
nl: Azië/Singapore

en: Asia/Taipei
nl: Azië/Taipei

en: Asia/Tashkent
nl: Azië/Tasjkent

en: Asia/Tbilisi
nl: Azië/Tbilisi

en: Asia/Tehran
nl: Azië/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
nl: Azië/Tel Aviv

en: Asia/Thimbu
nl: Azië/Thimbu

en: Asia/Thimphu
nl: Azië/Thimphu

en: Asia/Tokyo
nl: Azië/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
nl: Azië/Makassar

en: Asia/Ulaanbaatar
nl: Azië/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
nl: Azië/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
nl: Azië/Ürümqi

en: Asia/Vientiane
nl: Azië/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
nl: Azië/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
nl: Azië/Jakoetsk

en: Asia/Yekaterinburg
nl: Azië/Jekaterinenburg

en: Asia/Yerevan
nl: Azië/Jerevan

en: Atlantic/Azores
nl: Atlantisch/Azoren

en: Atlantic/Bermuda
nl: Atlantisch/Bermuda

en: Atlantic/Canary
nl: Atlantisch/Canarische Eilanden

en: Atlantic/Cape_Verde
nl: Atlantisch/Kaapverdië

en: Atlantic/Faeroe
nl: Atlantisch/Faeröer

en: Atlantic/Jan_Mayen
nl: Atlantisch/Jan Mayen

en: Atlantic/Madeira
nl: Atlantisch/Madeira

en: Atlantic/South_Georgia
nl: Atlantisch/Zuid-Georgia

en: Atlantic/Stanley
nl: Atlantisch/Stanley

en: Australia/ACT
nl: Australië/ACT

en: Australia/Adelaide
nl: Australië/Adelaide

en: Australia/Brisbane
nl: Australië/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
nl: Australië/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
nl: Australië/Canberra

en: Australia/Darwin
nl: Australië/Darwin

en: Australia/Hobart
nl: Australië/Hobart

en: Australia/LHI
nl: Australië/LHI

en: Australia/Lindeman
nl: Australië/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
nl: Australië/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
nl: Australië/Melbourne

en: Australia/NSW
nl: Australië/NSW

en: Australia/North
nl: Australië/Noord

en: Australia/Perth
nl: Australië/Perth

en: Australia/Queensland
nl: Australië/Queensland

en: Australia/South
nl: Australië/Zuid

en: Australia/Sydney
nl: Australië/Sydney

en: Australia/Tasmania
nl: Australië/Tasmanië

en: Australia/Victoria
nl: Australië/Victoria

en: Australia/West
nl: Australië/West

en: Australia/Yancowinna
nl: Australië/Yancowinna

en: Europe/Amsterdam
nl: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
nl: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
nl: Europa/Athene

en: Europe/Belfast
nl: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
nl: Europa/Belgrado

en: Europe/Berlin
nl: Europa/Berlijn

en: Europe/Bratislava
nl: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
nl: Europa/Brussel

en: Europe/Bucharest
nl: Europa/Boekarest

en: Europe/Budapest
nl: Europa/Boedapest

en: Europe/Chisinau
nl: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
nl: Europa/Kopenhagen

en: Europe/Dublin
nl: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
nl: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
nl: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
nl: Europa/Istanboel

en: Europe/Kaliningrad
nl: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
nl: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
nl: Europ/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
nl: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
nl: Europa/Londen

en: Europe/Luxembourg
nl: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
nl: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
nl: Europa/Malta

en: Europe/Minsk
nl: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
nl: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
nl: Europa/Moskou

en: Europe/Nicosia
nl: Europa/Nicosia

en: Europe/Oslo
nl: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
nl: Europa/Paris

en: Europe/Prague
nl: Europa/Praag

en: Europe/Riga
nl: Europa/Riga

en: Europe/Rome
nl: Europa/Rome

en: Europe/Samara
nl: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
nl: Europa/San Marino

en: Europe/Sarajevo
nl: Europa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
nl: Europa/Simferopol

en: Europe/Skopje
nl: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
nl: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
nl: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
nl: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
nl: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
nl: Europa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
nl: Europa/Oezjhorod

en: Europe/Vaduz
nl: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
nl: Europa/Vaticaanstad

en: Europe/Vienna
nl: Europa/Wenen

en: Europe/Vilnius
nl: Europa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
nl: Europa/Warschau

en: Europe/Zagreb
nl: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
nl: Europa/Zaporizja

en: Europe/Zurich
nl: Europa/Zürich

en: Indian/Antananarivo
nl: Indisch/Antananarivo

en: Indian/Chagos
nl: Indisch/Chagos

en: Indian/Christmas
nl: Indisch/Kersteiland

en: Indian/Cocos
nl: Indisch/Cocos

en: Indian/Comoro
nl: Indisch/Comoren

en: Indian/Kerguelen
nl: Indisch/Kerguelen

en: Indian/Mahe
nl: Indisch/Mahé

en: Indian/Maldives
nl: Indisch/Malediven

en: Indian/Mauritius
nl: Indisch/Mauritius

en: Indian/Mayotte
nl: Indisch/Mayotte

en: Indian/Reunion
nl: Indisch/Réunion

en: Libya
nl: Libië

en: Poland
nl: Polen

en: Turkey
nl: Turkije

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Now
nl: Nu

en: All views
nl: Alle weergaven

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Base
nl: Basis

en: The name of the menu the node belongs to.
nl: De naam van het menu waartoe de node behoort.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
nl: Standaard padpatroon (wordt toegepast op alle node-types hieronder met blanco patronen)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen voor alle bestaande nodes die nog geen alias hebben.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (toegepast op alle woordenlijsten met blancopatronen hieronder)

en: Pattern for all %vocab-name paths
nl: Patroon voor alle  %vocab-name paths

en: Pattern for forums and forum containers
nl: Patronen voor forums en forumcontainers

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande forums en forumcontainers die nog geen alias hebben.

en: Bulk update of forums and forum containers completed, one alias generated. | Bulk update of forums and forum containers completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van forums en forumcontainers voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van forums en forumcontainers voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Pattern for user account page paths
nl: Patroon voor gebruikeraccount-paginapaden

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande gebruikeraccount-pagina's die nog geen alias hebben.

en: Pattern for blog page paths
nl: Patroon voor blogpaginapaden

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande blog-pagina's die nog geen alias hebben

en: Pattern for user-tracker page paths
nl: Patroon voor gebruiker-tracker-paginapaden

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande gebruiker-tracker-pagina's die nog geen alias hebben.

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Display alias changes (except during bulk updates).
nl: Aliaswijzigingen weergeven (behalve bij bulkbewerkingen).

en: Replace by separator
nl: Vervang door scheidingsteken

en: Maximum alias length
nl: Maximale aliaslengte

en: Maximum component length
nl: Maximale lengte van de componenten

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale tekstlengte van elke component in de alias (bv. [title]). 100 wordt aanbevolen. Voor details, zie <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a>.

en: Update action
nl: Bijwerk-actie

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
nl: Wat dient Pathauto te doen wanneer een bestaande inhoud wordt bijgewerkt die al een alias heeft?

en: Strings to Remove
nl: Te verwijderen tekenreeksen

en: administer pathauto
nl: pathauto beheren

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
nl: Bied een mechanisme voor modules om automatisch aliassen aan te maken voor de inhoud die zij beheren.

en: Configuration
nl: Instellingen

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Other
nl: Andere

en: Align
nl: Uitlijning

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Basic
nl: Basis

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Link URL
nl: Link-URL

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: List type
nl: Lijsttype

en: Attributes
nl: Attributen

en: Role
nl: Rol

en: Ignore
nl: Negeren

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Destination
nl: Bestemming

en: Class
nl: Klasse

en: String
nl: Tekenreeks

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Users
nl: Gebruikers

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Exists
nl: Bestaat

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Button
nl: Knop

en: Both
nl: Beide

en: Clicks
nl: Klikken

en: Filtered text (user selects input format)
nl: Gefilterde tekst (gebruiker geeft invoerformaat op)

en: Text processing
nl: Tekstverwerking

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters. Laat leeg voor ongelimiteerde grootte.

en: Rows
nl: Rijen

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: description
nl: beschrijving

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: As Time Ago
nl: Als tijd geleden

en: access all views
nl: toegang tot alle Views

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
nl: Views zijn op maat gemaakte lijsten van content op de website; ze zijn configureerbaar en geven controle over hoe de lijst van inhoud wordt weergegeven.

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Override
nl: Overschrijven

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Summary, sorted ascending
nl: Samenvatting, oplopend gesorteerd

en: Summary, sorted descending
nl: Samenvatting, aflopend gesorteerd

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
nl: De tekst die bovenaan de view wordt weergegeven. Optioneel.

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Expose
nl: Geef weer voor bezoekers

en: Down
nl: Omlaag

en: Wildcard
nl: Joker

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Order
nl: Volgorde

en: Add criteria
nl: Criteria toevoegen

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
nl: Naam van het overzicht mag letters, cijfers of onderstrepingstekens bevatten.

en: administer views
nl: views beheren

en: Views UI
nl: Views-UI

en: Random
nl: Willekeurig

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Plain
nl: Plat

en: Position
nl: Positie

en: Class name
nl: Klassenaam

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Do not display
nl: Niet weergeven

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: Profile
nl: Profiel

en: Process
nl: Verwerk

en: Close
nl: Sluiten

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: fields
nl: velden

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Flag
nl: Vlag

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Operation
nl: Bewerking

en: reply
nl: beantwoorden

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Original
nl: Origineel

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Additional
nl: Extra

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Fax number
nl: Faxnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Germany
nl: Duitsland

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Rules
nl: Regels

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië-Herzegovina

en: Bouvet Island
nl: Bouvet

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Comoros
nl: Comoren

en: Congo
nl: Congo-Brazzaville

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: France
nl: Frankrijk

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans Polynesië

en: Georgia
nl: Georgië

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl: Haïti

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heardeiland en McDonaldeilanden

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Iceland
nl: IJsland

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Italy
nl: Italië

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Malediven

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Morocco
nl: Marokko

en: Netherlands
nl: Nederland

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: Norfolk Island
nl: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Papua New Guinea
nl: Papua Nieuw Guinea

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Romania
nl: Roemenië

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgië en de Zuidelijke Sandwich-eilanden

en: Spain
nl: Spanje

en: Sudan
nl: Soedan

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraine

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Kleine Pacifische eilanden van de Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Viet Nam
nl: Vietnam

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Yemen
nl: Jemen

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Formatting guidelines
nl: Opmaakrichtlijnen

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Authored on
nl: Geschreven op

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
nl: Formaat: %time. Leeglaten om tijdstip van indienen te gebruiken.

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: Paid
nl: Betaald

en: Pending
nl: In afwachting

en: normal
nl: normaal

en: minute
nl: minuut

en: minutes
nl: minuten

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Other queries
nl: Andere queries

en: Link to content
nl: Link naar inhoud

en: Link to node
nl: Link naar node

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: block
nl: blok

en: Product title
nl: Producttitel

en: List price
nl: Adviesprijs

en: Change
nl: Wijzigen

en: English
nl: Engels

en: Spanish
nl: Spaans

en: Messages
nl: Berichten

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Week of @date
nl: Week van @date

en: Calendar iCal
nl: iCal Kalender

en: Countries
nl: Landen

en: Clear
nl: Wissen

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Node title
nl: Node-titel

en: update
nl: bijwerken

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Cron throttle
nl: Afknijpen (throttle) cron

en: Source
nl: Bron

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: published
nl: gepubliceerd

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Token actions
nl: Token-acties

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Replacement value
nl: Vervangende waarde

en: tokens
nl: patronen voor vervanging

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
nl: Gebruik de syntax [token] om een vervangingspatroon in te voegen.

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Replace
nl: Vervangen

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Activity
nl: Activiteit

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: (disabled)
nl: (uitgeschakeld)

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: First
nl: Eerste

en: Middle
nl: Midden

en: Limit
nl: Limiet

en: Search fields
nl: Velden doorzoeken

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Block name
nl: Bloknaam

en: Site's time zone
nl: De tijdzone van de website

en: Date's time zone
nl: De tijdzone van de datum

en: No time zone conversion
nl: Geen tijdzoneconversie

en: day
nl: dag

en: year
nl: jaar

en: hour
nl: uur

en: timezone
nl: tijdzone

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Select List
nl: Selectielijst

en: Years back and forward must be in the format -9:+9.
nl: Jaren terug en vooruit moeten in het volgende formaat: -9:+9.

en: Site default
nl: Website standaard

en: Years back and forward
nl: Jaren terug en verder

en: Input Type
nl: Invoertype

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
nl: Datums zonder uurprecisie kunnen geen tijdzone-afhandeling gebruiken.

en: To Date
nl: Einddatum

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Default Display
nl: Standaardweergave

en: Time zone handling
nl: Tijdzone-verwerking

en: Long
nl: Lang

en: Short
nl: Kort

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: To date
nl: Einddatum

en: From date
nl: Begindatum

en: ongoing
nl: lopend

en: Target type
nl: Doeltype

en: Source type
nl: Brontype

en: body
nl: berichttekst

en: Date field
nl: Datumveld

en: Url field
nl: URL-veld

en: Location field
nl: Locatieveld

en: Uid field
nl: Uid-veld

en: !type Fields
nl: !type velden

en: Date API
nl: Datum-API

en: Posts
nl: Berichten

en: Alignment
nl: Uitlijnen

en: Randomize
nl: Willekeurig

en: Link label
nl: Linklabel

en: AND
nl: EN

en: None.
nl: Geen

en: Fixed
nl: Opgelost

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Empty
nl: Leeg

en: commented content author
nl: Auteur van de commentaar

en: Path alias
nl: Pad-alias

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Equal to
nl: Gelijk aan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Replacement patterns for @name
nl: Vervangpatronen voor @name

en: Execute custom PHP code
nl: Eigen PHP-code uitvoeren

en: PHP code
nl: PHP-code

en: Select a user
nl: Een gebruiker selecteren

en: You must select a user.
nl: Selecteer een gebruiker.

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: profile
nl: profiel

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Select one...
nl: Maak een keuze...

en: Date formats
nl: Datumnotaties

en: Send yourself a copy.
nl: Stuur een kopie naar uzelf.

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: configure block
nl: blok instellen

en: Production
nl: Productie

en: White
nl: Wit

en: Confirmation email
nl: Bevestigingse-mail

en: Included
nl: Ingesloten

en: Units
nl: Eenheden

en: Shipping method:
nl: Wijze van verzenden:

en: Taxes
nl: Belastingen

en: Tax rate
nl: Belastingtarief

en: Last run !time ago
nl: Voor het laatst !time geleden uitgevoerd

en: Product count
nl: Aantal producten

en: Enabled filters
nl: Ingeschakelde filters

en: or
nl: of

en: private
nl: privé

en: Poll settings
nl: Peilingsinstellingen

en: Convert
nl: Converteren

en: Delete term
nl: Term verwijderen

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: All blogs
nl: Alle blogs

en: Style
nl: Stijl

en: Delete package
nl: Pakket verwijderen

en: view revisions
nl: revisies bekijken

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: !date by !username
nl: !date door !username

en: revert
nl: terugzetten

en: Show diff
nl: Diff weergeven

en: Revision
nl: Revisie

en: current revision
nl: huidige revisie

en: Select different revisions to compare.
nl: Selecteer verschillende revisies om te vergelijken.

en: next diff >
nl: volgende diff >

en: < previous diff
nl: < vorige diff

en: Current revision:
nl: Huidige revisie:

en: Revision of !new_date:
nl: Revisie van !new_date:

en: Changes to %name
nl: Wijzigingen in %name

en: No visible changes
nl: Geen zichtbare verschillen

en: Show difference between node revisions.
nl: Verschillen tussen node-revisies weergeven.

en: Add redirect
nl: Omleiding toevoegen

en: Session
nl: Sessie

en: Track
nl: Opvolgen

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Search options
nl: Zoekinstellingen

en: Link type
nl: Linktype

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: options
nl: opties

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: Your item(s) have been updated.
nl: Uw producten zijn bijgewerkt.

en: Qty.
nl: Aantal

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Transaction key
nl: Transactiesleutel

en: Credit card details
nl: Creditcardgegevens

en: Discount
nl: Korting

en: Shipping
nl: Verzending

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Week(s)
nl: Week(en)

en: Year(s)
nl: Jaar

en: Order history
nl: Bestelverleden

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: administer store
nl: Webwinkel beheren

en: Billing address
nl: Factuuradres

en: Shipping address
nl: Verzendadres

en: Ship to:
nl: Verstuur naar:

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Balance
nl: Balans

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Received
nl: Ontvangen

en: Completed
nl: Voltooid

en: Payment details
nl: Betalings details

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Refund
nl: Restitutie

en: Products
nl: Producten

en: administer products
nl: producten beheren

en: create
nl: aanmaken

en: Product settings
nl: Productinstellingen

en: Street address
nl: Adres

en: Testing
nl: Tests

en: Standard
nl: Standaard

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Total:
nl: Totaal:

en: Transaction ID:
nl: Transactiecode:

en: Brunei Darussalam
nl: Brunei

en: Hong Kong
nl: Hongkong

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke en Antarctische Gebieden

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Pounds
nl: Ponden

en: Grams
nl: Grammen

en: Kilograms
nl: Kilo's

en: Inches
nl: Inch

en: Feet
nl: Voet

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Print invoice
nl: Factuur afdrukken

en: Line %lineno
nl: Regel %lineno

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: My bookmarks
nl: Mijn bladwijzers

en: Signup schedule
nl: Inschrijvingsschema

en: signup
nl: inschrijven

en: %type settings
nl: %type-instellingen

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: edit own
nl: eigen wijzigen

en: edit
nl: bewerk

en: Formatted
nl: Opgemaakt

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Path to the "convert" binary
nl: Pad naar de conversiebibliotheek

en: Formats
nl: Formaten

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: New
nl: Nieuwe

en: User page
nl: Profielpagina

en: flag
nl: vlag

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Relationships
nl: Relaties

en: Plural
nl: Meervoud

en: Relationship
nl: Relatie

en: relationships
nl: relaties

en: Migrate
nl: Migreren

en: Basic information
nl: Basisinformatie

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Base path
nl: Basispad

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: The primary identifier for a node.
nl: De primaire identificatie van een node.

en: Parent menu item
nl: Bovenliggend menu-item

en: Delete action
nl: Actie verwijderen

en: Themes
nl: Thema's

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Video width
nl: Videobreedte

en: Video height
nl: Videohoogte

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Audio bitrate
nl: Audio-bitrate

en: Replacement tokens
nl: Vervangings-tokens

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Your comment follow-up notification for this post was disabled. Thanks.
nl: Uw reactie-kennisgeving voor deze inzending is uitgeschakeld. Bedankt.

en: Comment follow-up notification settings
nl: reactie-op-reactie kennisgevingsinstellingen

en: Receive comment follow-up notification e-mails
nl: Ontvang e-mailkennisgevingen van reacties op reacties

en: Check this box to receive e-mail notification for follow-up comments to comments you posted. You can later disable this on a post-by-post basis... so if you leave this to YES, you can still disable follow-up notifications for comments you don't want follow-up mails anymore - i.e. for very popular posts.
nl: Selecteer deze optie als u e-mail kennisgevingen wilt ontvangen van reacties op reacties die u geplaatst heeft. U kunt deze optie voor elke individuele reactie uitschakelen... Dus als u deze optie ingeschakeld laat, kunt u kennisgevingen van reacties nog steeds uitschakelen voor die reacties waarvoor u geen kennisgeving via e-mail wilt ontvangen, bijv. voor zeer populaire artikelen.

en: !site :: new comment for your post.
nl: !site :: nieuwe reactie op uw inzending.

en: source comment
nl: oorspronkelijke reactie

en: This flag presets the flag for the follow-up notification on the form that anon users will see when posting a comment
nl: Deze selectie stelt de standaardwaarde van het selectievak voor reactiekennisgeving in, op het reactieformulier dat anonieme gebruikers zien als zij een reactie plaatsen

en: Comment follow-up e-mail notification for anonymous as well as registered users.
nl: E-mailmelding van reactie op reacties, voor zowel anonieme als geregistreerde gebruikers.

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Default weight
nl: Standaardgewicht

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: News
nl: Nieuws

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: unblock
nl: deblokkeren

en: not sticky
nl: niet vastgeplakt

en: sticky
nl: vastgeplakt

en: not promoted
nl: niet aangeraden

en: promoted
nl: aangeraden

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: hour(s)
nl: u(u)r(en)

en: day(s)
nl: dag(en)

en: week(s)
nl: we(e)k(en)

en: month(s)
nl: maand(en)

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Contact settings
nl: Contactinstellingen

en: cancel
nl: annuleren

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Processing
nl: Bezig

en: disable
nl: uitschakelen

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Path to file
nl: Pad naar bestand

en: Storage
nl: Opslag

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: Page name
nl: Paginanaam

en: Action to take
nl: Uit te voeren actie

en: Photo
nl: Foto

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: low
nl: laag

en: high
nl: hoog

en: Image path
nl: Afbeeldingspad

en: Enable custom alternate text
nl: Eigen 'alt'-tekst toestaan

en: Enable custom title text
nl: Eigen 'title'-tekst toestaan

en: Alternate text
nl: Alternatieve tekst

en: Alternate text to be displayed if the image cannot be displayed.
nl: Alternatieve tekst die getoond wordt als de afbeelding niet kan worden weergegeven.

en: Text to be displayed on mouse overs.
nl: Tekst die moet verschijnen bij een mouse over.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: No style
nl: Geen stijl

en: Bold
nl: Vet

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: Information
nl: Informatie

en: No content types available.
nl: Geen inhoudstypen beschikbaar.

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Double
nl: Dubbel

en: Relationship type
nl: Relatietype

en:  content
nl:  inhoud

en: No caching
nl: Geen caching

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Territorium in de Indische Oceaan

en: Congo, the Democratic Republic of the
nl: Congo, De Democratische Republiek van

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Korea, Republic of
nl: Zuid-Korea

en: Lao People's Democratic Republic
nl: Laos

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Micronesia, Federated States of
nl: Micronesië

en: Pitcairn
nl: Pitcairneilanden

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: Internationalization
nl: Internationalisering

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation status
nl: Vertalingsstatus

en: Blocks
nl: Blokken

en: Menus
nl: Menu's

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
nl: Een door komma's gescheiden lijst van termen die de inhoud beschrijft. Bijvoorbeeld: grappig, bungee jumping, "Company, Inc.".

en: A valid date is required for %title.
nl: Een geldige datum is vereist voor %title.

en: Date API requirements
nl: Date API vereisten

en: A Date API that can be used by other modules.
nl: Een Date API dat gebruikt kan worden door andere modules.

en: The Strtotime default value is invalid.
nl: De Strtotime standaardwaarde is ongeldig.

en: Relative
nl: Relatief

en: A default value to use for this field. If you select 'Relative', add details below.
nl: De standaard waarde te gebruiken voor dit veld. Indien 'Relatief' wordt geselecteerd, voeg dan hieronder details toe.

en: Customize Default Value
nl: Standaardwaarde aanpassen

en: Above
nl: Boven

en: Within
nl: Binnen

en: Position of date part labels
nl: Labelposities van de datumonderdelen

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
nl: Waarschuwing! Het aanpassen van deze instelling nadat data is gecreëerd kan resulteren in het verlies van data!

en: User's time zone
nl: De tijdzone van de gebruiker

en: The UNTIL value is required for repeating dates.
nl: De herhaal-tot-waarde is vereist voor herhalende data.

en: The raw date value.
nl: De onbewerkte datumwaarde.

en: The formatted date.
nl: De geformatteerde datum.

en: The raw date timestamp.
nl: Het onbewerkte datumtijdstip.

en: Date year (four digit)
nl: Jaar (vier getallen)

en: Date year (two digit)
nl: Jaar (twee getallen)

en: Date month (full word)
nl: Maand (volledig)

en: Date month (abbreviated)
nl: Maand (afgekort)

en: Date month (two digit, zero padded)
nl: Maand (twee getallen eventueel met nul ervoor)

en: Date month (one or two digit)
nl: Maand (een of twee getallen)

en: Date week (two digit)
nl: Week (twee getallen)

en: Date day (full word)
nl: Dag (volledig woord)

en: Date day (abbreviation)
nl: Dag (afkorting)

en: Date day (two digit, zero-padded)
nl: Dag (twee getallen eventueel met nul ervoor)

en: Date day (one or two digit)
nl: Dag (een of twee getallen

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
nl: Een datum in de database opslaan als een ISO-datum. Aanbevolen voor historische of incomplete datums.

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to suppport legacy data.
nl: Een datum in de database opslaan als een 'UNIX timestamp'. Dit is een afgeraden formaat ter ondersteuning van oude data.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
nl: Een datum in de database opslaan als een datumtijdveld, aanbevolen voor complete datums, en tijden die mogelijk een tijdzone-omzetting nodig hebben.

en: !time from now
nl: !time vanaf nu

en: Previous field
nl: Vorig veld

en: Next field
nl: Volgend veld

en: Date Popup
nl: Datumpopup

en: Choose a frequency and period to repeat this date. If nothing is selected, the date will not repeat.
nl: Kies een frequentie en een periode om deze datum te herhalen. Wanneer niets is geselecteerd zal de datum niet worden herhaald.

en: Until
nl: Tot

en: Date to stop repeating this item.
nl: Datum waarop gestopt moet worden met herhaling.

en: -- Any
nl: -- Alle

en: Day of Month
nl: Dag van de maand

en: Day of Week
nl: Dag van de week

en: Except
nl: Uitgezonderd

en: -- Frequency
nl: -- Frequentie

en: Every @number
nl: Iedere @number

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
nl: Een datumherhalings-API om terugkerende data en tijden te berekenen van iCal-regels.

en: Default time zone
nl: Standaardtijdzone

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
nl: Selecteer de standaard tijdzone voor de website. In geval van twijfel, kies de tijdzone die het dichtst gelegen is bij uw eigen locatie en die dezelfde omschakeling maakt voor zomer- en wintertijd.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
nl: <em>tekst</em>, waarmee tekstvelden kunnen worden toegevoegd. Een tekstveld kan uitsluitend platte tekst bevatten of optioneel gebruik maken van Drupal's invoerformaat voor een veilige toepassing van opgemaakte tekst. Tekstvelden kunnen of één regel of meerdere regels bestaan, of voor betere controle op de invoer kunnen selectielijsten, keuze rondjes of keuze vakjes gebruikt worden. Indien gewenst kan CCK de inhoud valideren aan de hand van een aantal toegelaten waarden.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
nl: Voor meer informatie, bekijk in het online handboek het <a href="@handbook-cck">CCK-gedeelte</a> of de <a href="@project-cck">CCK-projectpagina</a>.

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Full node
nl: Volledige node

en: Search Index
nl: Zoekindex

en: Search Result
nl: Zoekresultaten

en: Updating field type %type with module %module.
nl: Veldtype %type met module %module bijwerken.

en: Updating widget type %type with module %module.
nl: Bezig met updaten van widget type %type met module %module.

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: Allows administrators to define new content types.
nl: Maakt het beheerders mogelijk om nieuwe inhoudstypes te definiëren

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
nl: Alleen voor geavanceerd gebruik: PHP-code die een array met sleutels geeft van de toegestane waardes. Moet niet beginnen en eindigen met &lt;?php ?&gt;. Als dit veld in ingevuld zullen de bovenstaande toegestane waardes worden genegeerd.

en: Trimmed
nl: Ingekort

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: No fields have been defined for any content type yet.
nl: Er zijn nog geen velden gedefinieerd voor enig inhoudstype.

en: no styling
nl: geen opmaak

en: simple
nl: eenvoudig

en: fieldset
nl: veldengroep

en: fieldset - collapsible
nl: set van velden - inklapbaar

en: fieldset - collapsed
nl: set van velden - ingeklapt

en: Added field %label.
nl: Het veld %label is toegevoegd.

en: There was a problem adding field %label.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens toevoegen van het veld %label.

en: There was a problem creating field %label.
nl: Er is een probleem met het aanmaken van veld %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
nl: Bent u zeker dat u het veld %field wenst te verwijderen?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
nl: Als dit veld nog inhoud bevat gaat deze verloren. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Removed field %field from %type.
nl: Veld %field is verwijderd uit %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
nl: Er is een probleem opgetreden met het verwijderen van %field van %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
nl: Deze instellingen gelden alleen voor het %field-veld in het inhoudstype %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
nl: Deze instellingen gelden voor het %field-veld, in elk inhoudstype waar deze in voor komt.

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen opslaan

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
nl: De standaardwaarde PHP-code heeft een verkeerde waarde.<br />Het verwachtte formaat: <pre>!sample</pre>. De huidige waarde: @value.

en: The default value is invalid.
nl: De standaardwaarde is ongeldig.

en: Saved field %label.
nl: Veld %label opgeslagen

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: Processing %title
nl: Bezig met %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: Referenced node ID
nl: Gerefereerde node ID

en: Referenced node title
nl: Gerefereerde node titel

en: Raw number value
nl: Onbewerkte numerieke waarde

en: Formatted number value
nl: Opgemaakte numerieke waarde

en: Raw, unfiltered text
nl: Onbewerkte, ongefilterde tekst

en: Formatted and filtered text
nl: Opgemaakte en gefilterde tekst

en: Referenced user ID
nl: Gerefereerde gebruikers-ID

en: Referenced user name
nl: Gerefereerde gebruikersnaam

en: Formatted HTML link to referenced user
nl: Opgemaakte HTML-link naar verwezen gebruiker

en: Group multiple values
nl: Groepeer meerdere waardes

en: Select the content type to export.
nl: Selecteer de inhoudstypes om te exporteren

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
nl: Kopieer de geexporteerde tekst en plak het in een ander inhoudstype of gebruik de importeerfunctie.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
nl: Dit formulier zal veldinformatie importeren die zijn geexporteerd uit een ander inhoudstype of database.<br />Merk op dat velden niet kunnen worden gedupliceerd in hetzelfde inhoudstype, dus geimporteerde velden zullen alleen worden toegevoegd als ze nog niet bestaan in het geselecteerde inhoudstype.

en: <Create>
nl: <Maak>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
nl: Selecteer het inhoudstype waarin deze velden moeten worden geimporteerd.<br />Selecteer &lt;Maak&gt; om een nieuw inhoudstype te maken waarin de velden komen.

en: Import data
nl: Importeer data

en: Paste the text created by a content export into this field.
nl: Plak de tekst die is geexporteerd in dit veld.

en: The import data is not valid import text.
nl: De geimporteerde data is geen valide importeertekst.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
nl: De volgende modules moeten worden aangezet om te kunnen importeren: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
nl: Het inhoudstype %type bestaat al in de database.

en: Exiting. No import performed.
nl: Gestopt, er is niks geimporteerd.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het toevoegen van het inhoudstype %type.<br />Bekijk de foutmeldingen voor meer informatie.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
nl: Het geimporteerde veld %field_label (%field_name) is niet toegevoegd aan %type omdat het veld al bestaat in %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
nl: Het veld %field_label (%field_name) is toegevoegd aan het inhoudstype %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het exporteren van de weergaveinstellingendata voor het veld %field_name.<br />De databasefoutmelding is: '%db_err'.

en: Content Copy
nl: Kopieer inhoud

en: Enables ability to import/export field definitions.
nl: Laat velddefinities geïmporteerd en geëxporteerd worden.

en: view
nl: bekijk

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
nl: Configureer nu de <a href="!url">veldpermissies</a>. Alle velden zijn standaard niet toegankelijk.

en: Content Permissions
nl: Inhoudpermissies

en: Set field-level permissions for CCK fields.
nl: Stel veldpermissies in voor CCK-velden.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep in het node-bewerkformulier.

en: always open
nl: altijd open

en: collapsible
nl: inklapbaar

en: collapsed
nl: ingeklapt

en: Instructions to present to the user on the editing form.
nl: Gebruikersinstructies bij het bewerkformulier.

en: These settings apply to the group on node display.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep van de node-weergave.

en: A description of the group.
nl: Een beschrijving van de groep

en: Are you sure you want to remove the group %label?
nl: Weet u zeker dat u de groep %label wilt verwijderen?

en: The group %group_name has been removed.
nl: De groep %group is verwijderd.

en: Fieldgroup
nl: Veldgroep

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Store the ID of a related node as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde node als een getal opslaan.

en: Content types that can be referenced
nl: Inhoudstypes waarnaar een referentie geplaatst kan worden

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Nodes die kunnen worden gerefereerd (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan de view door te geven.

en: Title (link)
nl: Titel (link)

en: Title (no link)
nl: Titel (geen link)

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Nodereference autocomplete
nl: Nodereferentie automatisch aanvullen

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Defines a field type for referencing one node from another.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een node naar een ander.

en: Store a number in the database as an integer.
nl: Sla een waarde in de database op als integer.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Sla een waarde in de database op in een decimaal formaat.

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Store a number in the database in a floating point format.
nl: Sla een waarde in de database op als floating point getal.

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totaal aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de cijfers achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
nl: Het teken dat gebruikers zullen gebruiken om cijfers achter de komma in te voeren in formulieren.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als voorvoegsel moet worden gebruikt zoals: $ of €. Laat leeg als er geen voorvoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: euro|euro's.

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als achtervoegsel moet worden gebruikt zoals: m², m/s², kb/s. Laat leeg als er geen achtervoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: kilo|kilo's.

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: "Minimum" must be a number.
nl: "Minimum" moet een nummer zijn.

en: "Maximum" must be a number.
nl: "Maximum" moet een nummer zijn.

en: unformatted
nl: ongeformatteerd

en: Defines numeric field types.
nl: Levert numerieke veldtypes.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
nl: Voor een 'aan/uit-keuzevakjewidget' moet eerst de 'uit'-waarde opgeven en daarna de 'aan'-waarde in de <strong>Toegestane waarde</strong>-sectie. Merk op dat het keuzevakje zal worden gelabeld met de waarde van 'aan'.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
nl: De widget 'Selectievakje/-rondje' zal een selectievakje tonen als de meerdere toegestane waardes is geselecteerd voor dit veld, anders zullen selectierondjes worden gebruikt.

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Single on/off checkbox
nl: Enkel aan/uit-keuzevakje

en: Option Widgets
nl: Optiewidgets

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
nl: Levert selectie-, keuzevakje- en keuzerondjewidgets voor tekst- en numerieke velden.

en: Store text in the database.
nl: Tekst in de database opslaan.

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Defines simple text field types.
nl: Levert simpele tekstveldtypes.

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Store the ID of a related user as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde gebruiker als een getal opslaan.

en: User roles that can be referenced
nl: Gebruikersrollen die kunnen worden gerefereerd

en: User status that can be referenced
nl: Gebruikersstatus die kan worden gerefereerd

en: Reverse link
nl: Link terug

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
nl: Als geselecteerd zal een links terug worden geplaatst naar de gerefereerde node in de gerefereerde gebruiker.

en: Userreference autocomplete
nl: Gebruikersreferentie automatische aanvulling

en: User Reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een gebruiker vanuit een node.

en:  for
nl:  voor

en: Form
nl: Formulier

en: Uploaded file is not a valid image
nl: Ge&uuml;pload bestand is geen geldige afbeelding

en: Contact phone number
nl: Telefoonnummer contactpersoon

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: years
nl: jaren

en: weeks
nl: weken

en: Default gateway
nl: Standaard gateway

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Any user
nl: Elke gebruiker

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Grid
nl: Raster

en: Search returned the following results:
nl: Zoeken heeft de volgende resultaten opgeleverd:

en: Input formats
nl: Invoerformaten

en: Italic
nl: Cursief

en: Redirect to <code>%redirect</code> is causing an infinite loop; redirect cancelled.
nl: Omleiding naar <code>%redirect</code> veroorzaakt een oneindige lus; omleiding opgeheven.

en: URL redirects
nl: URL-omleidingen

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
nl: U probeert de pagina naar zichzelf om te leiden. Dit resulteert in een een oneindige lus.

en: The redirect has been deleted.
nl: De omleiding is verwijderd.

en: 300 Multiple Choices
nl: 300 meerdere keuzes

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: 304 Not Modified
nl: 304 Niet gewijzigd

en: 305 Use Proxy
nl: 305 Gebruik proxy

en: administer redirects
nl: omleidingen beheren

en: Redirect users from one URL to another.
nl: Leidt gebruikers om van één URL naar een andere.

en: Hide
nl: Verbergen

en: Read/Write
nl: Lezen/Schrijven

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Global
nl: Algemeen

en: arguments
nl: argumenten

en: !title field is required.
nl: !title veld is verplicht.

en: X offset
nl: X-offset

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
nl: Voer een afstand in pixels in of gebruik een trefwoord: <em>left</em>, <em>center</em> of <em>right</em>

en: Y offset
nl: Y-offset

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
nl: Voer een afstand in pixels in of gebruik een trefwoord: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: Transparent
nl: Transparant

en: No highlighting
nl: Geen markering

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: Source code
nl: Broncode

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: RSS Attachment
nl: RSS-bijlage

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Button settings
nl: Knopinstellingen

en: Thread
nl: Vertakking

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl: Geef tenminste één trefwoord met @count of meer karakters op.

en: View user details.
nl: Gegevens van gebruiker weergeven.

en: Rate
nl: Percentage

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nl: Er heeft zich mogelijk een fout voorgedaan tijdens de betaling. Neem contact met ons op om te controleren of uw bestelling goed is ontvangen.

en: A payment has been accepted.
nl: Een betaling is geaccepteerd.

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
nl: ImageMagick is een programma om afbeeldingen te bewerken. Om het te gebruiken, moet het geïnstalleerd zijn op uw server en dient u de locatie ervan te weten.  Als u niet zeker bent over het juiste pad, neem contact op met uw ISP of uw beheerder van de server.

en: Display debugging information
nl: Debugging informatie weergeven

en: ImageMagick command: @command
nl: ImageMagick opdracht: @command

en: ImageMagick output: @output
nl: ImageMagick uitvoer: @output

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Ubercart - core (optional)
nl: Ubercart - basis (optioneel)

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
nl: De automatisch aangemaakte alias %original_alias conflicteert met een bestaande alias. Alias gewijzigd in %alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
nl: Het lijkt erop dat Pathauto is geïnstalleerd maar dat de Token-module  niet of niet correct is geïnstalleerd.

en: Double quotes "
nl: Dubbele aanhalingstekens "

en: Single quotes (apostrophe) '
nl: Enkele aanhalingstekens (apostrophe) '

en: Comma ,
nl: Komma ,

en: Period .
nl: Punt .

en: Hyphen -
nl: Koppelteken -

en: Colon :
nl: Dubbelpunt :

en: Semicolon ;
nl: Kommapunt ;

en: Pipe |
nl: Verticaal |

en: Left curly bracket {
nl: Openende accolade {

en: Left square bracket [
nl: Openende rechte haak [

en: Right curly bracket }
nl: Sluitende accolade  }

en: Right square bracket ]
nl: Sluitende rechte haak  ]

en: Equal =
nl: Is-gelijk-teken =

en: Percent %
nl: Procent %

en: Caret ^
nl: Dakje ^

en: Hash #
nl: Kardinaalteken #

en: Exclamation !
nl: Uitroepteken !

en: Left parenthesis (
nl: Openend haakje (

en: Question mark ?
nl: Vraagteken ?

en: Less than <
nl: Kleiner dan <

en: Greater than >
nl: Groter dan >

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor nodes zonder alias

en: Pattern for all @node_type paths
nl: Patroon voor alle @node_type-paden

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van nodes voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van nodes voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Bulk generation of terms completed, one alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van termen voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van termen voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor gebruikers die nog geen alias hebben

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor blogs die nog geen alias hebben

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor gebruiker-tracker-paden die nog geen alias hebben

en: Bulk generation of users completed, one alias generated. | Bulk generation of users completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruikers voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruikers voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: Bulk generation of user blogs completed, one alias generated. | Bulk generation of user blogs completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruiker-blogs voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruiker-blogs voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: Bulk generation of user tracker pages completed, one alias generated. | Bulk generation of user tracker pages completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruiker-tracker-pagina's voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruiker-tracker-pagina's voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: <p>Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.</p>
                      <h2>Settings</h2>
                      <p>The <strong>Maximum Alias Length</strong> and <strong>Maximum component length</strong> values
                      default to 100 and have a limit of 128 from pathauto. This length is limited by the length of the dst
                      column of the url_alias database table. The default database schema for this column is 128. If you
                      set a length that is equal to that of the one set in the dst column it will cause problems in situations
                      where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example... URLs generated
                      for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the dst
                      column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of
                      strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and
                      on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are
                      sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw
                      tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.</p>
nl: <p>Verschaft een mechanisme voor modules voor het automatisch aanmaken van aliassen voor de inhoud die zij beheren.</p>
                      <h2>Instellingen</h2>
                      <p>De <strong>maximale lengte van een alias</strong> en de <strong>maximale lengte van een component</strong> bedraagt 
                      standaard 100 en hebben door Pathauto een begrenzing van 128. Deze lengte wordt begrensd door de lengte van de dst-kolom 
                      in de databasetabel url_alias. Het standaarddatabaseschema voor deze kolom is 128. Wanneer u 
                      een lengte instelt die gelijk is aan de lengte van de dst-kolom, dan kan dit problemen veroorzaken in situaties, 
                      waar het systeem nog bijkomende woorden aan de alias-URL moet toevoegen. Bijvoorbeeld: URL's aangemaakt 
                      voor bronnen zullen achteraan "/bron" toegevoegd krijgen. U dient een waarde in te geven die gelijk is aan de lengte van de 
                      dst-kolom minus de lengte van tekenreeksen die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL. De lengte van tekenreeksen 
                      die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL's hangt af van welke modules zijn ingeschakeld en 
                      van de Pathauto-instellingen. De aanbevolen - en standaardwaarde is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto is het aangewezen de -raw vorm van tokens te gebruiken. Paden worden 
                      doorheen een filtersysteem gestuurd, dat er voor zorgt dat orginele (raw) gebruikersinhoud wordt gefilterd. Faling in de aanwending van -raw 
                      tokens kan problemen veroorzaken met het Pathauto-leestekenfiltersysteem.</p>

en: Delete aliases
nl: Aliassen verwijderen

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
nl: Zoals [cat], maar met inbegrip van zijn supercategorieën gescheiden door /.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
nl: Zoals [term], maar met inbegrip van zijn supercategorieën gescheiden door /.

en: Automatic alias
nl: Automatische alias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
nl: Het teken dat wordt gebruik om woorden in titels te scheiden.  Dit zal alle spaties en leestekens vervangen.  Het gebruik van een spatie of een + karakter kan onverwachte resultaten veroorzaken.

en: Character case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Leave case the same as source token values.
nl: Laat het hoofdlettergebruik hetzelfde als in de bron-token.

en: Change to lower case
nl: Naar kleine letters omzetten

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale lengte van te genereren aliassen. 100 wordt aanbevolen. Voor verdere details, zie <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
nl: Maximum aantal objecten om te aliassen bij een massale update

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
nl: Maximum aantal objecten van een gegeven type dat een alias moet krijgen bij een massale update.  De standaardwaarde is 50 en het aanbevolen aantal hangt af van de snelheid van de server. Indien de massale update een "time out" geeft of resulteert in een "blank scherm", verminder dan het aantal.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
nl: Doe niets. Laat de oude alias intact.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
nl: Maak een nieuwe alias. Hou de bestaande alias werkend.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Verwijder de oude alias.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Leid om (redirect) vanaf de oude alias.

en: Transliterate prior to creating alias
nl: Transliteratie voordat alias wordt aangemaakt

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
nl: Reduceer tekenreeksen tot letters en cijfers uit ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
nl: Filtert de nieuwe alias tot enkel letters en cijfers uit de ASCII-96-set

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
nl: Komma-gescheiden lijst van woorden, die uit de alias zullen verwijderd worden. Gebruik hier geen andere leestekens en gebruik ook geen WYSIWYG-editors in dit veld.

en: Punctuation settings
nl: Leesteken-instellingen

en: No action (do not replace)
nl: Geen actie (vervang niet)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
nl: Gebruik -raw vervangingen voor tekst om conflicten te vermijden met HTML-entiteiten.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
nl: Interne feed-aliastekst (leeg laten om uit te schakelen)

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator"
nl: U heeft @name ingesteld EN als scheidingsteken EN als te verwijderen wanneer voorkomend in tekenreeksen.  Dit kan problemen veroorzaken met patronen en in het bijzonder met de catpath en termpath patronen. De actie voor @name dient waarschijnlijk te worden ingesteld op "vervang door scheidingsteken".

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder alle aliassen. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder aliassen voor alle @label. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases now!
nl: Aliassen nu verwijderen!

en: All of your path aliases have been deleted.
nl: Alle pad-aliassen werden verwijderd .

en: All of your %type path aliases have been deleted.
nl: Alle %type padaliassen werden verwijderd.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massa-aanmaak van aliassen voltooid, een alias aangemaakt.
nl[1]: Massa-aanmaak van aliassen voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: notify of path changes
nl: padwijzigingen melden

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
nl: Standaard padpatroon voor @node_type (toegepast op alle node-types met blancopatronen hieronder)

en: Pattern for all @node_type paths in @language
nl: Patroon voor alle @node_type paden in het @language

en: Pattern for all language neutral @node_type paths
nl: Patroon voor alle taal-neutrale @node_type paden

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
nl: Genereer aliassen in bulk voor termen die nog geen alias kennen

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande termen die nog geen alias hebben.

en: Automated alias settings
nl: Geautomatiseerde alias-instellingen

en: Purchase date
nl: Aankoopdatum

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: Contexts
nl: Contexten

en: Node access
nl: Node-toegang

en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

en: This !type does not have any attributes.
nl: Dit !type heeft geen attributen.

en: product class
nl: productklasse

en: edit block
nl: blok bewerken

en: edit menu
nl: menu bewerken

en: Addresses
nl: Adressen

en: Saved addresses
nl: Opgeslagen adressen

en: Loading
nl: Laden

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: The directory %directory is not writable
nl: De map %directory is niet schrijfbaar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nl: De map %directory is niet schrijfbaar omdat de juiste toegangsrechten ontbreken.

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
nl: De uploadmap %directory voor het bestandsveld %field (inhoudstype %type) kan niet worden gemaakt of is niet te bereiken. Een nieuw te uploaden bestand kan niet worden opgeslagen, dus is de upload gestopt.

en: Store an arbitrary file.
nl: Bewaar een willekeurig bestand.

en: Permitted upload file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
nl: Extensies die een gebruiker kan uploaden naar dit veld. Scheid extensies met een spatie en gebruik de punt niet, bijvoorbeeld: pdf doc txt. Als dit leeg blijft kunnen gebruikers ieder type bestand uploaden.

en: File size restrictions
nl: Bestandsgrootte-restricties

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
nl: Limieten voor de grootte van bestanden die een gebruiker kan uploaden. Merk op dat deze instellingen alleen van toepassing zijn op nieuwe geüploade bestanden terwijl bestaande bestanden niet worden beïnvloed.

en: Maximum upload size per file
nl: Maximale uploadgrootte per bestand

en: Maximum upload size per node
nl: Maximale uploadgrootte per node

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
nl: Geef de de groottelimiet op voor alle bestanden van een node samen. Vul een waarde in zoals '512' (bytes), '80K' (kilobytes) of '50M' (megabytes) om de toegestane bestandsgrootte te beperken. Laat dit leeg als je geen groottelimiet wilt.

en: Generic files
nl: Algemene bestanden

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
nl: Allerlei bestanden weergeven met een pictogram en een gelinkte bestandsbeschrijving.

en: File description
nl: Bestandsomschrijving

en: File size (in bytes)
nl: Bestandsgrootte (in bytes)

en: File size (pretty printed)
nl: Bestandsgrootte (in leesbaar formaat)

en: Fully formatted HTML file tag
nl: Volledig geformatteerd HTML-bestandstag

en: Defines a file field type.
nl: Definieert een bestandveldtype.

en: FileField Meta
nl: Bestandsveld Meta

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
nl: Voeg het verzamelen van metadata en opslag toe aan FileField.

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: Switch user
nl: Gebruiker wisselen

en: Execute PHP
nl: PHP-code uitvoeren

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: empty
nl: leeg

en: Packages
nl: Pakketten

en: Package
nl: Pakket

en: Attribute settings
nl: Attribuutinstellingen

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
nl: Een widget voor bewerken van afbeeldingen, inclusief voorbeeldweergave.

en: Displays image files in their original size.
nl: Toont foto's in het originele formaat.

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Node author
nl: Auteur van de node

en: Values
nl: Waarden

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Country code
nl: Landcode

en: Order #
nl: Bestelling #

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: highest
nl: hoogste

en: lowest
nl: laagste

en: Request receipt
nl: Ontvangstbevestiging

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: Log emails
nl: E-mails loggen

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
nl: De PHP GD-bibliotheek ontbreekt of is verouderd. Lees de <a href="@url">PHP beeldverwerkingsdocumentatie</a> voor informatie om dit op te lossen.

en: GD library
nl: GD-bibliotheek

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
nl: De URL %url is ongeldig. Gebruik een volledige URL zoals http://www.example.com/feed.xml.

en: Panel pages
nl: Panel pagina's

en: Panel nodes
nl: Panel-nodes

en: by @user
nl: door @user

en: view all panes
nl: alle vensters weergven

en: view pane admin links
nl: het venster admin-links weergeven

en: administer pane visibility
nl: vensterzichtbaarheid beheren

en: administer pane access
nl: venstertoegang beheren

en: administer advanced pane settings
nl: geavanceerde vensterinstellingen beheren

en: use panels caching features
nl: Panels caching-functies gebruiken

en: Argument type
nl: Argumenttype

en: New custom content
nl: Nieuwe aangepaste inhoud

en: Custom PHP
nl: Eigen PHP

en: General form
nl: Algemeen formulier

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: A list of files attached to the node.
nl: Een lijst van bestandsbijlagen die bij de node horen.

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: A form to add a new comment.
nl: Een formulier om een nieuwe reactie toe te voegen.

en: Sort
nl: Sorteren

en: !a comments per page
nl: !a reacties per pagina

en: Pager
nl: Paginering

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: Edit node
nl: Node bewerken

en: Edit this node
nl: Deze node bewerken

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Author information on the Node form.
nl: Auteursinformatie op het node-formulier.

en: Comment settings on the Node form.
nl: Reactieinstellingen op het nodeformulier

en: Authoring information.
nl: Auteursinformatie.

en: List of related terms
nl: Lijst van gerelateerde termen

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: All the terms in a vocabulary.
nl: Alle termen in een woordenlijst.

en: Maximum depth
nl: Maximale diepteniveau

en: A single user object.
nl: Een enkel gebruikersobject.

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: New @s
nl: Nieuwe @s

en: Add relationship
nl: Relatie toevoegen

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Panel content has been updated.
nl: Panel-inhoud is bijgewerkt.

en: Choose layout
nl: Lay-out kiezen

en: Missing content type
nl: Ontbrekend inhoudstype

en: Contributed modules
nl: Bijgedragen modules

en: Panel settings
nl: Paneelinstellingen

en: No title
nl: Geen titel

en: Unknown context
nl: Onbekende context

en: Columns
nl: Kolommen

en: Single column
nl: Enkele kolom

en: Left above
nl: Links boven

en: Right above
nl: Rechts boven

en: Left below
nl: Links onder

en: Right below
nl: Rechts onder

en: Module name
nl: Naam van module

en: Enter the module name to export code to.
nl: Geef de naam van de module in, waarnaar code geëxporteerd moet worden.

en: Local
nl: Lokaal

en: create mini panels
nl: mini-panels aanmaken

en: administer mini panels
nl: mini-panels beheren

en: Panel
nl: Paneel

en: Panel layout
nl: Panel-layout

en: Panel content
nl: Venster inhoud

en: Create nodes that are divided into areas with selectable content.
nl: Nodes aanmaken die onderverdeeld zijn in gebieden met selecteerbare inhoud.

en: Add a node from your site as content.
nl: Een node van de site toevoegen als inhoud.

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Disable Drupal blocks/regions
nl: Drupal-blokken / -gebieden uitschakelen

en: CSS code
nl: CSS-code

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: Offset
nl: Startpunt

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: More link text
nl: Tekst meer-link

en: Edit this view
nl: Deze View bewerken

en: Book parent
nl: Bovenliggend boek

en: Top level book
nl: Hoofdniveau van het boek

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl: Falklandeilanden

en: begins with
nl: begint met

en: contains
nl: bevat

en: Results per page
nl: Resultaten per pagina

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Allow Upscaling
nl: Vergroten toestaan

en: Let scale make images larger than their original size
nl: Maak afbeeldingen groter dan de oorspronkelijke afmetingen door te schalen

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_scale_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_scale_and_crop niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
nl: <strong>Afmetingen van de binnenkant</strong>: uiteindelijke afmetingen zullen minder dan of gelijk aan de ingevoerde breedte en hoogte zijn. Handig om een maximale hoogte of breedte te houden.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
nl: <strong>Afmetingen van de buitenkant</strong>: uiteindelijke afmetingen zullen minder dan of gelijk aan de ingevoerde breedte en hoogte zijn. Handig om een maximale hoogte of breedte te houden.

en: Scale to fit
nl: Schalen om te passen

en: Inside dimensions
nl: Afmetingen binnenkant

en: Outside dimensions
nl: Afmetingen buitenkant

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
nl: Voer een breedte in pixels of als een percentage in. Bijvoorbeeld 500 of 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
nl: Voer een hoogte in pixels of als een percentage in. Bijvoorbeeld 500 of 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_deprecated_scale niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_crop niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_desaturate niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: Rotation angle
nl: Rotatiehoek

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
nl: Het aantal graden dat de afbeelding moet worden gedraaid. Positieve getallen draaien de afbeelding met de klok mee, negatieve tegen de klok in.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
nl: Neem een willekeurige rotatiehoek voor iedere afbeelding. De hoek hierboven wordt als maximum gebruikt.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_rotate_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
nl: <strong>Merk op:</strong> De sigma parameter hier onder wordt op dit moment <em>alleen</em> alleen gebruikt als Imagemagick actief is.

en: Radius
nl: Straal

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
nl: De straal van de gausseaan in pixels zonder de middelste pixel mee te rekenen. Als u Imagemagick gebruikt kun u dit op 0 zetten om Imagemagick te laten kiezen. Normaal is 0.5 tot 1 voor schermresoluties. (Standaard 0.5)

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
nl: De standaardafwijking van de gausseaan in pixels. Een vuistregel: als de straal kleiner is dan 1 dan is de sigma gelijk aan de straal, anders is de sigma de wortel van de straal. (Standaard 0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
nl: Het percentage van het verschil tussen het origineel en de vervaagde foto die is teruggeplaats in de originele afbeelding. Normaal gesproken 50 tot 200. (Standaard 100)

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
nl: De drempel, als een fractie van de maximale RGB-niveau's, is benodigd om de verschilgroottes te gebruiken. Normaal gesproken 0 tot 0.2. (Standaard 0.05)

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_sharpen_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: @preset image
nl: @preset afbeelding

en: @preset image linked to node
nl: @preset afbeelding gelinkt naar node

en: @preset image linked to image
nl: @preset afbeelding gelinkt naar afbeelding

en: @preset file path
nl: @preset-bestandspad

en: @preset URL
nl: @preset-URL

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
nl: Het maken van een afbeelding van %image is niet gelukt met ImageCache-instelling %preset.

en: non-existant action %action
nl: Niet-bestaande actie %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
nl: Het maken van de ImageCache-map %dir is niet gelukt

en: action(id:%id): %action failed for %src
nl: actie %action (ID: %id) is niet gelukt voor %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
nl: Onbekend bestandstype (%path) stat: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_resize_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: administer imagecache
nl: imagecache beheren

en: flush imagecache
nl: ImageCache cache leegmaken

en: view imagecache
nl: ImageCache cache weergeven

en: presetname
nl: instellingnaam

en: Flush
nl: Cache leegmaken

en: Preset Namespace
nl: Instellingsnaam

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
nl: De naam wordt in URL's gebruikt voor afbeeldingen om ImageCache te vertellen hoe een afbeelding moet worden bewerkt. Gebruik alleen alfanumerieke karakters, underscores en liggende streepjes voor instellingnamen.

en: The specified preset was not found
nl: De gegeven instelling is niet gevonden

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
nl: Weet u zeker dat u instelling %preset wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
nl: Weet u zeker dat u de cache van de instelling %preset leeg wilt maken?

en: New Actions
nl: Nieuwe acties

en: Add !action
nl: !action toevoegen

en: Update Action
nl: Actie bijwerken

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
nl: Weet u zeker dat u actie !action van instelling !preset wilt verwijderen?

en: The action has been deleted.
nl: De actie is verwijderd

en: Administer imagecache presets and actions.
nl: ImageCache-instellingen en -acties beheren.

en: Add new preset
nl: Instelling toevoegen

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
nl: De primaire idetificatie van een imagecache_preset.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
nl: De primaire idetificatie van een imagecache_action.

en: The weight of the action in the preset.
nl: Het gewicht van de actie in de instelling.

en: The module that defined the action.
nl: De module die de actie levert.

en: The unique ID of the action to be executed.
nl: De unieke ID van de actie om uit te voeren.

en: The configuration data for the action.
nl: De configuratiegegevens voor de actie.

en: ImageCache Directory
nl: ImageCache-map

en: %p is not writeable by the webserver.
nl: %p is niet beschrijfbaar door de server.

en: An unknown error occured.
nl: Een onbekende fout is opgetreden.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
nl: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het kijken of %p een map is en schrijfbaar is.

en: ImageCache Temp Directory
nl: Tijdelijk map voor ImageCache

en: Dynamic image manipulator and cache.
nl: Dynamische afbeeldingmanipulatie en -cache

en: ImageCache User Interface.
nl: ImageCache-interface

en: Print
nl: Afdrukken

en: CSS Injector
nl: CSS-injector

en: Locked
nl: Gesloten

en: Registration form
nl: Inschrijvingsformulier

en: The e-mail address %mail is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres %mail is niet geldig.

en: Advanced configuration
nl: Geavanceerde instellingen

en: Selection type
nl: Selectietype

en: No name
nl: Geen naam

en: Finish
nl: Voltooien

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
nl: Uploadfout. Kan het bestand %file niet verplaatsen naar de locatie %destination.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
nl: Validatiefout, doe nog een poging. Indien de fout blijft optreden, neem dan contact op met de websitebeheerder.

en: In moderation
nl: In moderatie

en: daily
nl: dagelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: Stock settings
nl: Voorraadinstellingen

en: No group
nl: Geen groep

en: deleted
nl: verwijderd

en: Billing information
nl: Factuurinformatie

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Credit card charged: !amount
nl: Creditcard gekrediteerd voor !amount

en: Content ID
nl: Inhoud ID

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: Sign up
nl: Inschrijven

en: About
nl: Over

en: Search returned no results.
nl: Zoeken heeft geen resultaat opgeleverd.

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Reports
nl: Rapportages

en: Delete node
nl: Node verwijderen

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: Link class
nl: Link-klasse

en: Report settings
nl: Rapportage-instellingen

en: Configuration file
nl: Configuratiebestand

en: Error reporting
nl: Foutrapportage

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: and
nl: en

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
nl: De URL waarheen de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals node/1234 of een externe URL zoals http://drupal.org.

en: Display a message to the user
nl: Bericht aan de gebruiker weergeven

en: Optional URL
nl: Optionele URL

en: Static Title:
nl: Statische Titel:

en: If the link title is optional or required, a field will be displayed to the end user. If the link title is static, the link will always use the same title. If <a href="http://drupal.org/project/token">token module</a> is installed, the static title value may use any other node field as its value. Static and token-based titles may include most inline XHTML tags such as <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, etc.
nl: Indien de linktitel optioneel of verplicht is wordt een veld getoond aan de eindgebruiker. Indien de titel van de link statisch is, zal de link altijd dezelfde titel gebruiken. Indien de module <a href="http://drupal.org/project/token">Token</a> geïnstalleerd is, kan de statische titelwaarde elk veld uit de node gebruiken als zijn waarde. Statische en token-gebaseerde titels mogen de meeste inline XHTML-tags bevatten zoals <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, enzovoort.

en: Allow user-entered tokens
nl: Door de gebruiker ingevoerde tokens toestaan

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
nl: Aanvinken zal gebruikers toelaten om tokens in te geven in URLs en titels op het inzendingsformulier. Dit heeft geen invloed op de veldinstellingen op deze pagina.

en: Rel Attribute
nl: Rel-attribuut

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
nl: Wanneer hij getoond wordt, heeft deze link dit rel-attribuut. Het meest voorkomende gebruik is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> wat verhindert dat sommige zoekmachines de opgegeven links doorzoeken.

en: A default title must be provided if the title is a static value
nl: Een standaard titel moet verschaft worden als de titel een statische waarde is.

en: At least one title or URL must be entered.
nl: Vul tenminste één titel of URL in.

en: You cannot enter a title without a link url.
nl: U kunt geen titel ingeven zonder een link-URL.

en: Title, as link (default)
nl: Titel, als link (standaard)

en: URL, as link
nl: URL, als link

en: Short, as link with title "Link"
nl: Kort, als link met 'Link' als titel

en: Label, as link with label as title
nl: Label, als link met label als titel

en: Separate title and URL
nl: Titel en URL apart

en: Revenue
nl: Inkomsten

en: Quick Tips:<ul>
          <li>Two or more spaces at a line's end = Line break</li>
          <li>Double returns = Paragraph</li>
          <li>*Single asterisks* or _single underscores_ = <em>Emphasis</em></li>
          <li>**Double** or __double__ = <strong>Strong</strong></li>
          <li>This is [a link](http://the.link.example.com "The optional title text")</li>
          </ul>For complete details on the Markdown syntax, see the <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/syntax">Markdown documentation</a> and <a href="http://michelf.com/projects/php-markdown/extra/">Markdown Extra documentation</a> for tables, footnotes, and more.
nl: Snelle tips:<ul><li>Twee of meer spaties aan het einde van een regel = Regeleinde</li><li>Twee returns = Paragraaf</li><li>*Eén sterretje* of _één underscore_ = <em>Nadruk</em></li><li>**Dubbel** of __dubbel__ = <strong>Sterk</strong></li><li>Dit is [een link](http://the.link.example.com "De optionele titeltekst")</li></ul>Voor volledige details over de Markdown-syntax, zie de <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/syntax">Markdown-documentatie</a> en <a href="http://michelf.com/projects/php-markdown/extra/">'Markdown Extra'-documentatie</a> voor tabellen, voetnoten en nog veel meer.

en: You can use <a href="@filter_tips">Markdown syntax</a> to format and style the text. Also see <a href="@markdown_extra">Markdown Extra</a> for tables, footnotes, and more.
nl: U kan de <a href="@filter_tips">Markdown-syntax</a> gebruiken om format en stijl van de tekst aan te passen. Bekijk ook <a href="@markdown_extra">Markdown extra</a> voor tabellen, voetnoten, en meer.

en: All comments
nl: Alle reacties

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Checkout review instructions
nl: Instructie ter controle van afrekenen

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
nl: Biedt instructies voor klanten bovenaan de controlepagina.

en: Order created through website.
nl: Bestelling geplaatst via de website.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
nl: Ontvangst van nieuwe bevestiging voor bestelling !order_id.

en: Add new rule
nl: Regel toevoegen

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Parent comment
nl: Bovenliggende reactie

en: The parent comment.
nl: De bovenliggende reactie.

en: Author's website
nl: Website van de auteur

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
nl: Diepte van de reactie laten zien als deze vertakt is.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
nl: Sorteer op vertakkingsvolgorde. Dit houdt boven- en onderliggende reacties bijeen.

en: Reply-to link
nl: Reageerlink

en: Provide a simple link to reply to the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om op de reactie te reageren.

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Link this field to its user or an author's homepage
nl: Dit veld aan de gebruiker of website van de gebruiker linken

en: Product information
nl: Productinformatie

en: Sell price
nl: Verkoopprijs

en: Customer purchase price.
nl: Aankoopprijs voor de klant.

en: field
nl: veld

en: The node the uploaded file is attached to
nl: De node waaraan het geüploade bestand is toegevoegd

en: Menu items
nl: Menu-items

en: Notification
nl: Notificatie

en: Destination address
nl: Bestemmingsadres

en: clone
nl: dupliceren

en: View settings
nl: View-instellingen

en: Metric
nl: Metrisch

en: Delete view
nl: Overzicht verwijderen

en: Regions
nl: Gebieden

en: Set this context when viewing a node page or using the add/edit form of one of these content types.
nl: Gebruik de volgende context wanneer een node wordt bekeken of er gebruik gemaakt wordt van een van deze inhoudstypen.

en: Set this context when a node in the selected book is viewed.
nl: Gebruik de volgende context wanneer een node in een boek wordt bekeken.

en: Provides a simple UI for settings up a site structure using Context.
nl: Biedt een UI voor het opzetten van een website-structuur met behulp van Context.

en: Target
nl: Doel

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: Not checked
nl: Niet gecontroleerd

en: Imagecache presets
nl: Imagecache preset

en: Remove this action
nl: Deze actie verwijderen

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: GD !format Support
nl: GD !format ondersteuning

en: The taxonomy vocabulary ID
nl: De taxonomiewoordenlijst-ID

en: Force single
nl: Accepteer één waarde.

en: View cart
nl: Winkelwagen bekijken

en: Invalid e-mail address.
nl: Ongeldig e-mailadres.

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies onder dit veld voor de gebruiker weergeven op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
nl: U mag geen PHP-code gebruiken.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
nl: Deze PHP-code is ingesteld door een beheerder en zal elke bovenaan gedefinieerde waarde overschrijven.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
nl: PHP gebruiken voor veldinstellingen (gevaarlijk - wees voorzichtig met verlenen van deze permissie)

en: A file has been pre-loaded for import.
nl: Een bestand is voorgeladen voor het importeren.

en: Content fieldgroup
nl: Inhoudveldgroep

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
nl: Tekst om weer te geven als de groep geen data heeft. Merk op dat de titel niet zal worden getoond tenzij anders ingesteld.

en: Node reference field
nl: Node referentie-veld

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: De mogelijke waardes die in dit veld kunnen staan. Voer één waarde per regel in, in het formaat sleutel|label. De sleutel wordt in de database opgeslagen en moet overeen komen met het veldopslagtype (%type). Het label is optioneel. Als geen label wordt ingevoerd zal de sleutel ook worden gebruikt als label. <br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
nl: Deze PHP-code is door een beheerder ingesteld en zal worden uitgevoerd in plaats van de toegestane waardeslijst hierboven.

en: User reference field
nl: Gebruikersreferentievield

en: Click to view.
nl: Klik om te bekijken.

en: Shipping Address:
nl: Verzendadres:

en: Order #:
nl: Bestellingnummer:

en: Shipping Method:
nl: Wijze van verzenden:

en: Ship order !order_id packages.
nl: Verzend de pakketten van bestelling !order_id.

en: Ship
nl: Verzend

en: This order has no comments associated with it.
nl: Er zijn geen opmerkingen bij deze order.

en: Product reports
nl: Productrapportages

en: Sales per year
nl: Verkopen per jaar

en: Products sold
nl: Verkochte producten

en: Total revenue
nl: Totale opbrengsten

en: Update report
nl: Rapportage bijwerken

en: Sold
nl: Verkocht

en: No products found
nl: Geen producten gevonden

en: Number of orders
nl: Aantal bestellingen

en: Average order
nl: Gemiddelde bestelling

en: Total @year
nl: Totaal @year

en: Sales year
nl: Verkoopjaar

en: Sales summary
nl: Verkoopoverzicht

en: Sales data
nl: Verkoopdatum

en: Today, !date
nl: Vandaag, !date

en: Yesterday, !date
nl: Gisteren, !date

en: Daily average for @month
nl: Dagelijks gemiddelde voor @month

en: Projected totals for @date
nl: Geplande totalen voor @date

en: Grand total sales
nl: Totale verkoop

en: New packages
nl: Nieuwe paketten

en: Edit package
nl: Pakket bewerken

en: Cancel package shipment
nl: Pakketverzending annuleren

en: Shipments
nl: Verzendingen

en: New shipment
nl: Nieuwe verzending

en: Shipment !id
nl: Verzending !id

en: Cancel shipment
nl: Verzending annuleren

en: Delete shipment
nl: Verzending verwijderen

en: Ship packages
nl: Pakketten verzenden

en: Package ID
nl: Verpakking-ID

en: Shipping type
nl: Verzendmethode

en: Package type
nl: Verpakking

en: Shipment ID
nl: Verzend-ID

en: Tracking number
nl: Tracking-nummer

en: cancel shipment
nl: verzending annuleren

en: This order's products have not been organized into packages.
nl: De producten van deze bestelling zijn nog niet in pakketten ingedeeld.

en: Create packages.
nl: Maak pakketten.

en: Order @order_id does not exist.
nl: Bestelling @order_id bestaat niet.

en: Are you sure you want to delete this package?
nl: Weet u zeker dat u dit pakket wilt verwijderen?

en: The products it contains will be available for repackaging.
nl: De producten kunnen opnieuw verpakt worden.

en: Ship date
nl: Verzenddatum

en: Estimated delivery
nl: Verwachte levering

en: No shipments have been made for this order.
nl: Er zijn voor deze bestelling nog geen verzendingen gemaakt.

en: Make a new shipment
nl: Maak een nieuwe verzending.

en: Put products into packages to make shipments.
nl: Maak zendingen door producten in pakketten te stoppen.

en: Ship Manually
nl: Handmatig verzenden

en: Shipping method
nl: Wijze van verzenden

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
nl: Het heeft geen zin om een verzending te maken waarin geen pakketten zitten, toch?

en: Are you sure you want to delete this shipment?
nl: Weet u zeker dat u deze verzending wilt verwijderen?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
nl: De verzending wordt geannuleerd en de pakketten worden vrijgegeven voor een nieuwe verzending

en: The shipment %tracking could not be canceled with %carrier. To delete it anyway, remove the tracking number and try again.
nl: De verzending %tracking kon niet geannuleerd worden bij %carrier. Om toch te verwijderen moet u het volgnummer verwijderen en het nogmaals proberen.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
nl: Weet u zeker dat u de verzending van dit pakket wilt annuleren?

en: It will be available for reshipment.
nl: Het is beschikbaar voor verzending.

en: Nevermind
nl: Laatmaar

en: Payment received
nl: Betaling ontvangen

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Currency code
nl: Valutacode

en: Shippable product
nl: Verzendbaar product

en: Current signups
nl: Huidige inschrijvingen

en: View signup schedule
nl: Bekijk inschrijvingsschema

en: To use signup, you must enable which content types should allow signups in administer->settings->content types, and you must also grant the %sign_up_for_content permission to any user role that should be able to sign up in administer->access control. Each signup-enabled node will now have a place for users to sign up.
nl: Om inschrijven te kunnen gebruiken moet u aangeven welke content types inschrijven toestaan in administer->settings->content types. U moet ook het %sign_up_for_content recht toekennen aan iedere gebruikersrol dat in staat moet zijn om in te schrijven in administer->access control. Elke node met inschrijvingsoptie zal n u een plek voor gebruikers hebben om in te schrijven.

en: There are two ways for a user to have administrative access to the signup information about a given node: either the user has the %administer_signups_for_own_content permission and they are viewing a node they created, or the user has the global %administer_all_signups permission. Administrative access allows a user to view all the users who have signed up for the node, along with whatever information they included when they signed up.  Signup administrators can also cancel other user's signups for the node, and can close signups on the node entirely (meaning no one else is allowed to sign up).
nl: Er zijn twee manieren voor een gebruiker om beheerderstoegang tot inschrijvingsinformatie van een gegeven node te hebben: De gebruiker heeft het %administer_signups_for_own_content recht en ze bekijken de node die ze hebben gemaakt. Of de gebruiker heeft het  globale  %administer_all_signups recht. Beheerderstoegang stelt een gebruiker in staat om alle gebruikers die ingeschreven zijn voor een node te bekijken samen met de alle informatie die is toegevoegd op het moment van inschrijven. Inschrijvingsbeheerders kunnen ook inschrijvingen van andere gebruikers annuleren voor de node en kunnen inschrijvingen voor een node volledig sluiten (wat betekent dat niemand meer mag inschrijven).

en: Default settings for notification email address, reminder emails and confirmation emails are located in administer->settings->signup. These will be the default values used for a signup node unless otherwise specified (to configure these options per node, visit 'edit' for that node and make the adjustments in the 'Sign up settings' section).
nl: Standaard instellingen voor berichtgevingsemailadres, herinneringse-mails  en bevestigingse-mails zijn te vinden in administer->settings->signup. Dit zijn dan de standaard waardies die gebruikt worden in een inschrijvings node tenzij anders ingesteld (om deze opties per node in te stellen, bezoek de 'bewerk' voor deze node en maak de wijzigingen in de 'Inschrijvingen instellingen sectie).

en: Signups can be manually closed for any node at the %signup_overview page, or on the 'signups' tab on each node.
nl: Inschrijvingen kunnen handmatig worden gesloten voor iedere node op de %signup_overview pagina of op de 'inschrijvingen' tab op iedere node.

en: Signup overview
nl: Inschrijving overzicht

en: The user signup form is fully themable -- form fields may be added or deleted. For more details see the instructions in signup.theme, where a sample user form is included.
nl: Het inschrijfformulier is volledige themable -- formuliervelden kunnen worden toegevoegd of verwijderd. Voor meer details bekijk de instructies in signup.theme. Een voorbeeld formulier is bijgevoegd.

en: Configure settings for signups.
nl: Instellingen voor inschrijvingen configureren.

en: Signup
nl: Inschrijven

en: Signup settings
nl: Inschrijving instellingen

en: View all signup-enabled posts, and open or close signups on them.
nl: Alle inzendingen weergeven waarvoor gebruikers zich kunnen inschrijven en deze inschrijvingen kunnen openen of sluiten.

en: Signup administration
nl: Inschrijven beheren

en: Signups
nl: Inschrijvingen

en: Signup information
nl: Inschrijving informatie

en: administer all signups
nl: beheer alle inschrijvingen

en: Disabled, but save existing signup information
nl: Uitgeschakeld, maar bestaande inschrijvingsinformatie wordt opgeslagen

en: Disabled, and remove all signup information
nl: Uitgeschakeld en verwijder alle inschrijvingsinformatie

en: This can not be undone, use with extreme caution!
nl: Dit kan niet ongedaan gemaakt worden. Gebruik met uiterste voorzichtigheid!

en: Sign up for @title
nl: Inschrijven voor @title

en: Cancel signup
nl: Inschrijving annuleren

en: Filter by signup status
nl: Filter op inschrijving status

en: Signup to !title cancelled.
nl: Inschrijving voor !title geannuleerd.

en: Signups closed for %title.
nl: Inschrijvingen gesloten voor %title.

en: Signups reopened for %title.
nl: Inschrijvingen heropend voor %title.

en: Close x hours before
nl: Sluit x uren van te voren

en: The number of hours before the event which signups will no longer be allowed. Use negative numbers to close signups after the event start (example: -12).
nl: Het aantal uren voordat inschrijvingen voor een evenement niet meer zijn toegestaan. Gebruik negatieve getallen om inschrijvingen te sluiten na het begin van een evenement (bijvoorbeeld: -12).

en: Default signup information
nl: Standaard inschrijvingsinformatie

en: New signup-enabled nodes will start with these settings.
nl: Nieuwe nodes met inschrijving geactiverd zullen deze instellingen gebruiken.

en: Anonymous user %email is already signed up for %title
nl: Anonieme gebruiker %email is reeds ingeschreven voor %title

en: User !user is already signed up for %title
nl: Gebruiker !user is al ingeschreven voor %title

en: [Untimed]
nl: [Zonder tijd]

en: The following information was submitted as a signup for !title
nl: De volgende informatie is ingevoerd als een inschrijving voor !title

en: Date/Time: !time
nl: Datum/Tijd: !time

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Signups for @user
nl: Inschrijvingen voor @user

en: Invalid email address entered for signup.
nl: Ongeldig e-mailadres ingevoerd voor inschrijving.

en: The email address entered belongs to a registered user.
nl: Het ingevoerde e-mailadres is van een geregistreerde gebruiker.

en: Send signups to
nl: Verstuur inschrijvingen naar

en: Email address where notification of new signups will be sent. Leave blank for no notifications.
nl: E-mailadres waar berichten van nieuwe inschrijvingen naar toegestuurd moeten worden. Laat leeg voor geen berichten.

en: Send confirmation
nl: Verstuur bevestiging

en: Send reminder
nl: Verstuur herinnering

en: Reminder email
nl: Herinneringse-mail

en: SIGNUP INFORMATION
nl: INSCHRIJVINGSINFORMATIE

en: Your signup information
nl: Informatie over je inschrijving

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: sign up for content
nl: inschrijven voor content

en: view all signups
nl: bekijk alle inschrijvingen

en: administer signups for own content
nl: beheer inschrijvingen van eigen content

en: The old %signup_user_view setting was enabled on your site, so the %view_all_signups permission has been added to the %authenticated_user role. Please consider customizing what roles have this permission on the !access_control page.
nl: De oude %signup_user_view instelling was geactiveerd op uw website daarom is het %view_all_signups recht toegevoegd aan de  %authenticated_user rol. Overweeg om verder aan te passen welke rollen dit recht moeten hebben op de !access_control pagina.

en: Users can view signups
nl: Gebruikers kunnen inschrijvingen bekijken

en: The %signup_user_view setting has been removed.
nl: De %signup_server_view instelling is verwijderd.

en: Allow users to sign up for content (especially events).
nl: Laat gebruikers inschrijven voor content (in het bijzonder evenementen).

en: This node
nl: Deze node

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: Signup status
nl: Inschrijvingsstatus

en: Signup summary
nl: Samenvatting inschrijving

en: Signup details
nl: Details inschrijving

en: Closed (limit reached)
nl: Gesloten (maximum bereikt)

en: Signup time
nl: Inschrijvingstijd

en: The language the content is in.
nl: De taal waarin de inhoud is geschreven.

en: Response code
nl: Statuscode

en: Node checkout settings
nl: Node checkout instellingen

en: Map products to node types and adjust node checkout behavior.
nl: Zet producten om naar inhoudstypes en pas het node checkout-gedrag aan.

en: The table represents products associated with node types on your site. If you want a node type to be governed by UC Node Checkout, simply click its edit link and specify which product node on your site should be added to the cart when a node of that type gets created.  Use the settings tab to adjust some extra behaviors and display settings of the module.
nl: De tabel presenteert de producten geassocieerd met inhoudstypes van de website. Als u wilt dat een inhoudstype door UC Node Checkout wordt beheerd, klik dan op de bewerklink en specificeer welke product-node op de website aan de winkelwagen toegevoegd zou moeten worden als er een node van dit type wordt aangemaakt. Gebruik de instellingen-tab om extra gedrag- en weergaveinstellingen van de module aan te passen.

en: Due to stock levels, you may not complete the purchase of %title at this time. Please contact us for more information.
nl: Vanwege onvoldoende voorraad kunt u de aankoop van %title nu niet voltooien. Neem contact met ons op voor meer informatie.

en: You must login or create a user account to continue.
nl: Log in of registreer om door te gaan.

en: Due to stock levels, this product is currently not available.
nl: Dit product is op dit moment niet op voorraad.

en: Due to stock levels, you will not be able to complete the purchase of this product. You may still create it and add it to your shopping cart until stock is available. Please contact us for more information.
nl: Vanwege onvoldoende voorraad kunt u dit product nu niet kopen. U kunt wel het product aan uw winkelwagen toevoegen en afrekenen zodra er weer voorraad is. Neem contact met ons op voor meer informatie.

en: When a %type node is created, one of the chosen product is added to the user's cart.<br />Start typing a SKU or title in this field to view autocomplete options.<br />Empty this field to disable node checkout for this node type.
nl: Wanneer een node van het type %type is aangemaakt, dan zal één van de gekozen producten aan de winkelwagen van de gebruiker worden toegevoegd.<br />Begin met het typen van een productcode of een titel in dit veld om te zien welke opties er zijn met automatisch aanvullen.<br />Laat het veld leeg om Node Checkout uit te schakelen voor dit Inhoudstype.

en: Disable the preview button for this node type for users without %access permission.
nl: Schakel de knop voorbeeldweergave uit voor dit inhoudstype voor gebruikers zonder toegangsrecht %access.

en: edit @type content
nl: inhoud @type bewerken

en: This setting is recommended when using the general node checkout redirections.
nl: Deze instelling is aanbevolen wanneer gebruik gemaakt wordt van algemene 'node checkout' doorverwijzingen.

en: Restricted node fields
nl: Beperkte node-velden

en: Selected fields will only appear on the node form for users with %access permission.
nl: Geselecteerde velden zullen alleen verschijnen op het node-formulier voor gebruikers met de permissie %access.

en: Behavior settings
nl: Gedraginstellingen

en: Use UC Node Checkout to prevent anonymous node add access for node types it governs.
nl: Gebruik UC Node Checkout om te voorkomen dat anonieme gebruikers nodes toevoegen die van een type zijn die met node checkout zijn geassocieerd.

en: Enable anonymous creation of node checkout node types and anonymous users will be instructed to create an account.
nl: Sta toe dat anonieme gebruikers nodes aanmaken van een type die geassocieerd zijn met node checkout en vertel deze gebruikers om een account aan te maken.

en: Redirect customers to their cart after adding or editing a node checkout governed node.
nl: Verwijs klanten door naar de winkelwagen als zij een node toevoegen of bewerken van een type die met node checkout is geassocieerd.

en: Users who have "edit node_type content" permission are exempt from this redirect.
nl: Gebruikers met de permissie 'inhoud node-type bewerken' worden in dit geval niet doorverwezen.

en: Redirect customers to their cart when they try to view a node governed by node checkout.
nl: Verwijs klanten door naar de winkelwagen wanneer zij proberen om een node te bekijken die van een type is die geassocieerd is met node checkout.

en: Delete products associated with nodes from shopping carts when the nodes are deleted.
nl: Verwijder producten die geassocieerd zijn met nodes van winkelwagens wanneer de nodes worden verwijderd.

en: Delete nodes whose creators remove the associated product from their cart.
nl: Verwijder nodes van de gebruiker wanneer deze het met de node geassocieerde product verwijdert uit zijn winkelwagen.

en: Stock management
nl: Voorraadbeheer

en: Prevent checkout when a customer tries to purchase an out of stock node.
nl: Voorkom dat een klant afrekent wanneer deze een product bestelt dat niet voorradig is.

en: Prevent node creation when a customer tries to create an out of stock node.
nl: Voorkom dat de klant een node aanmaakt wanneer deze een product dat niet voorradig is probeert aan te maken.

en: Out of stock redirect
nl: Doorverwijzing bij 'niet voorradig'

en: Specify a redirect page if a customer is prevented from creating a node due to stock.
nl: Geef een doorverwijspagina op als een klant geen node heeft kunnen aanmaken omdat er onvoldoende voorraad was.

en: Alter the node form submit button to say "Add to cart" when a node is being created.
nl: De titel veranderen van de verzendknop van het node-formulier in 'Aan winkelwagen toevoegen' wanneer een node wordt aangemaakt.

en: Only works for the cart view form; you must implement a custom solution for the cart block.
nl: Werkt alleen voor het formulier 'winkelwagen tonen'. U zal een eigen oplossing moeten implementeren voor het winkelwagenblok.

en: Override theme_uc_cart_click_to_edit() in your theme to alter the display of this.
nl: Overschrijf theme_uc_cart_click_to_edit() in uw thema om de presentatie hiervan te veranderen.

en: Display the node cart teaser on the cart view form for node checkout products.
nl: Toon de teaser van de winkelwagen-node op het formulier 'winkelwagen tonen' voor 'node checkout'-producten.

en: Override theme_uc_node_cart_teaser() in your theme to alter the display of this.
nl: Overschrijf theme_uc_node_cart_teaser() in uw thema om de presentatie hiervan te veranderen.

en: These settings require the Attribute module to be enabled and will add an attribute line to the node checkout product on order view screens.
nl: Deze instellingen vereisen dat de Attribuut-module is ingeschakeld en zal een attribuutregel aan het 'node checkout'-product toevoegen op de overzichtpagina's van bestellingen.

en: Display a node teaser as an attribute/option combination for nodes on orders.
nl: Toon de teaser als een attribuut/optie combinatie voor nodes bij bestellingen.

en: Order product attribute
nl: Productattribuut

en: Specify the name of the attribute.
nl: Geef de naam van het attribuut op.

en: Order product option
nl: Productoptie

en: Specify a pattern for the option string; uses node tokens like [nid] and [title].
nl: Geef een patroon op voor de optietekenreeks; gebruik node vervangpatronen zoals [nid] en [title].

en: Node tokens
nl: Node-tokens

en: Use these tokens in the attribute and option fields above.  They will be replaced with values from the node checkout nodes on the order pages. Do not use tokens ending in -raw for these settings!
nl: Gebruik deze tokens in de attribuut- en optievelden hierboven. Zij zullen vervangen worden met waarden van de 'node checkout'-nodes op de bestellingpagina's. Gebruik geen tokens die eindigen met -raw voor deze instellingen!

en: (click to edit)
nl: (klik om te bewerken)

en: administer node checkout
nl: node checkout beheren

en: Adds a product to the cart when a checkout node is created.
nl: Voegt een product toe aan de winkelwagen wanneer een checkout node wordt aangemaakt.

en: edit any @type content
nl: Bewerk elke node van het type @type

en: Map a product to this node type.
nl: Zet een product om naar dit inhoudstype.

en: Enter
nl: Invoeren

en: No response
nl: Geen antwoord

en: !node_type reminder: !title
nl: !node_type herinnering: !title

en: Reminder for %title sent to %user_mail.
nl: Herinnering voor %title aan %user_mail verzonden.

en: Signups closed for %title by cron.
nl: Inschrijvingen voor %title door cron gesloten.

en: Signup allows users to sign up (in other words, register) for content of any type. The most common use is for events, where users indicate they are planning to attend. This module includes options for sending a notification email to a selected email address upon a new user signup (good for notifying event coordinators, etc.) and a confirmation email to users who sign up. Each of these options are controlled per node. When used on event nodes (with <a href="@event_url">event.module</a> installed) or nodes that have a date field (with <a href="@date_url">date.module</a>) and regular cron runs, it can also send out reminder emails to all signups a configurable number of days before the start of the event (also controlled per node) and to automatically close signups 1 hour before their start (general setting). Settings exist for resticting signups to selected roles and content types.
nl: Inschrijvingen stelt gebruikers in staat om in te schrijven (in andere worden: te registreren) voor ieder type content. De meest gebruikte vorm is voor evenementen waar gebruikers kunnen aangeven dat ze van plan zijn om aanwezig te zijn. Deze module heeft de optie om berichtgevingse-mailberichten te sturen aan geslecteerde e-mailadressen wanner een nieuwe gebruiker inschrijft (voor het berichten van evenementcoördinatoren, etc.) en een bevestigingse-mail aan de gebruiker die heeft ingeschreven. Elk van deze opties is per node te beheren. Als deze module wordt gebruikt op de evenementen nodes (met de <a href="@event_url">event.module</a> geïnstalleerd) of nodes met een datumveld (met <a href="@date_url">date.module</a>) en crons draait, dan kunnen herinnerings e-mails worden verzonden aan alle ingeschreven gebruikers. Dit is instelbaar in het aantal dagen voor de start van een evenement (beheerd per node) en om automatisch inschrijvingen te sluiten 1 uur voor de start (generieke instellin). Instellingen zijn aanwezig om inschrijvingen te beperken voor geselecteerde rollen en content types.

en: This page allows you to send an email message to every user who signed up for this %node_type.
nl: Deze pagaina stelt u in staat om een e-mailbericht te sturen aan iedere gebruiker die is ingeschreven voor deze %node_type.

en: Signup broadcast
nl: Inschrijvingsbroadcast

en: Signup options
nl: Inschrijving opties

en: Allowed (off by default)
nl: Toegestaan (standaard uitgeschakeld)

en: Enabled (on by default)
nl: Geactiveerd (standaard ingeschakeld)

en: If %disabled is selected, signups will not be possible for this content type. If %allowed_off is selected, signups will be off by default, but users with the %admin_all_signups permission will be able to allow signups for specific posts of this content type. If %enabled_on is selected, users will be allowed to signup for this content type unless an administrator disbles signups on specific posts.
nl: Als %disabled is geselecteerd dan zijn inschrijvingen voor dit content type niet mogelijk. If %allowed_off is geselecteerd dan zijn schrijvingen standaard niet geactiveerd. Een gebruiker met de %admin_all_signups rechten kan inschrijvingen activeren voor specifieke postings van dit content type. Als %enabled_on is geselcteerd kunnen gebruikers zich inschrijven voor dit content type tenzij een beheerder inschrijvingen uitschakeld voor specifieke postings.

en: %node_type start time is already past the signup close-in-advance time, signups now closed.
nl: %node_type starttijd is al voorbij de inschrijving sluit-vooraf tijd. Inschrijvingen zijn gesloten.

en: Signups closed for this %node_type
nl: Inschrijven is niet meer mogelijk

en: Please !login to sign up for this %node_type.
nl: !login om in te schrijven voor dit %node_type.

en: Please !login or !register to sign up for this %node_type.
nl: !login of !register om in te schrijven voor dit %node_type.

en: Sign up another user
nl: Schrijf een andere gebruiker in

en: An e-mail address is required for users who are not registered at this site. If you are a registered user at this site, please !login to sign up for this %node_type.
nl: Een e-mailadres is vereist voor gebruikers die niet zijn geregistreerd op deze website. Als u een geregistreerde gebruiker van de deze website bent, !login om in te schrijven voor dit %node_type.

en: View signups
nl: Bekijk inschrijvingen

en: Send an email message to all users who signed up.
nl: Stuur een e-mailbericht aan alle gebruikers die hebben ingeschreven.

en: No content is currently !status for signups.
nl: Op dit moment is er geen content !status voor inschrijving.

en: Format string for displaying signup-related dates
nl: Formaat string voor het tonen van inschrijvingsgerelateerde data.

en: Whenever this module needs to print a date (both in the administrative interface, and in the various e-mail messages it can send), this setting controls which date format string to use. The format strings are defined at the <a href="!settings_url">Date and time settings page</a>.
nl: Als deze module een datum moet tonen (in de beheersinterface en in diverse e-mailberichten die verstuurd kunnen worden) beheerd deze instelling het datumformaat dat gebruikt moet worden. De formaatstrings zijn gedefinieerd op de <a href="!settings_url">Datum en tijd instellingen pagina</a>.

en: Do not display signup form
nl: Verberg inschrijvingsformulier

en: Default fieldset behavior for per-node signup form
nl: Standaard fieldset gedrag voor het per-node inschrijvingsformulier

en: Embed a view
nl: Inbedden in een view

en: Do not display a listing at all
nl: Laat lijst niet zien

en: How to display the list of signed-up users
nl: Hoe de lijst te tonen van ingeschreven gebruikers

en: View to embed for the signup user list
nl: View om in te bedden op de gebruikers inschrijvingslijst

en: Signup confirmation for !node_type: !title
nl: Inschrijvingsbevestiging voor !node_type: !title

en: New !node_type Signup
nl: Nieuwe !node_type Inschrijving

en: Username: !name
nl: Gebruikersnaam: !name

en: Profile page: !url
nl: Profiel pagina: !url

en: Signups opened for !title.
nl: Inschijven geopend voor !title.

en: Signups closed for !title.
nl: Inschrijven gesloten voor !title.

en: Signup limit reached for !title, signups closed.
nl: Maximale inschrijvingen bereikt voor !title. Inschrijven gesloten.

en: Signup limit reached.
nl: Maximale inschrijvingen bereikt.

en: Signup limit increased for !title, signups re-opened.
nl: Maximale inschrijvingen voor !title verhoogd. Inschrijven geopend.

en: Total signups for !title now below limit, signups re-opened.
nl: Totaal aantal inschrijvingen voor !title is nu onder het maximum. Inschrijvingen heropend.

en: Signup limit updated for !title.
nl: Maximum inschrijven aangepast voor !title.

en: Signup limit removed for !title, signups now open.
nl: Maximum inschrijvingen verwijderd voor !title. Inschrijven geopend.

en: Signup limit removed for !title.
nl: Maximum inschrijvingen verwijderd voor !title.

en: The email address entered has already been used to sign up for this %node_type.
nl: Het ingevoerde e-mailaders is al gebruikt voor een inschrijving voor dit %node_type.

en: Email sent to user upon signup. !token_description
nl: E-mail verstuurd aan gebruiker na inschrijving. !token_description

en: day(s) before this %node_type
nl: dag(en) voor dit %node_type

en: day(s) before start time
nl: dag(en) voor starttijd

en: Email sent to user as a reminder before the %node_type starts. !token_description
nl: E-mail verstuurd aan gebruikers als herinnering voor de start van %node_type. !token_description

en: Email sent to user as a reminder before the start time. !token_description
nl: E-mail verstuurd aan gebruiker als herinnering voor de starttijd. !token_description

en: Signup limit
nl: Maximaal aantal deelnemers

en: Maximum number of users who can sign up before signups are automatically closed. If set to 0, there is no limit.
nl: Maximum aantal gebruikers die kunnen inschrijven voordat de inschrijving automatisch word gesloten. Indien op 0 gezet dan is er geen maximum.

en: No users have signup up for this %node_type.
nl: Er zijn geen gebruikers ingeschreven voor dit %node_type.

en: Supported string substitutions: %tokens, and any tokens in the %replacement_tokens list.
nl: Ondersteunde string vervangingen: %tokes en alle tokens van de %replacement_tokens lijst.

en: Supported string substitutions: %tokens.
nl: Ondersteunde tekst vervangingen: %tokens.

en: Message body
nl: Bericht body

en: Body of the email message you wish to send to all users who have signed up for this %node_type. !token_description
nl: Tekst van een e-mailbericht dat u wilt versturen aan alle gebruikers die zich hebben ingeschreven voor dit %node_type. !token_description

en: This message will be sent from: %from
nl: Dit bericht word verstuur van: %from

en: Sent a copy of this message to %email
nl: Stuur een kopie van dit bericht naar %email

en: Message sent to all users who have signed up
nl: Bericht verstuurd aan alle gebruikers die hebben ingeschreven

en: This is a copy of the signup broadcast you just sent.
nl: Dit is een kopie van de inschrijvingsbroadcast die u zojuist heeft verstuurd.

en: Here is the original text you entered, with none of the tokens replaced:
nl: Dit is de orginele tekst die u heeft ingevoerd zonder dat de tokens zijn vervangen:

en: Here is how the message that was sent to each user looked, with all of the tokens replaced (using your account for the user-related tokens):
nl: Dit is zoals het bericht was verstuurd aan alle gebruikers met alle tokens vervangen (gebruikmakend van de gebruikersgerelateerde tokens van uw account):

en: cancel own signups
nl: annuleer eigen inschrijvingen

en: email users signed up for own content
nl: e-mail gebruikers ingeschreven op eigen content

en: email all signed up users
nl: e-mail alle ingeschreven gebruikers

en: Added the 'cancel own signups' permission to all roles that have the 'sign up for content' permission.
nl: De rechten 'annuleer eigen inschrijvingen' is toegevoegd aan alle rollen die het recht 'inschrijven voor content' hebben.

en: If you do not want your users to cancel their own signups, go to the <a href="@access_url">Access control</a> page and unset this permission.
nl: Als u wilt voorkomen dat gebruikers hun inschrijvingen annuleren, ga dan naar de <a href="@access_url">Rechten</a> pagina en verwider dit recht.

en: Migrated signup settings per content type.
nl: Inschrijvingsinstellingen gemigreerd per content type.

en: Replaced %event, %eventurl, %time, %username, %useremail, and %info tokens with %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail, and %user_signup_info in the reminder and confirmation email templates.
nl: Vervang %event, %eventurl, %time, %username, %useremail en %info tokens door %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail en %user_signup_info in de herinnerings- en bevestigingse-mail templates

en:  to
nl:  aan

en: Date field to use with signup
nl: Datumveld om te gebruiken bij inschrijving

en: Select the date field of this content type to use for signup time-based functionality, such as automatically closing signups when the start time has passed and sending reminder emails. Select "%none" to not use a date field for signup functionality at all.
nl: Selecteer het datumveld van dit content type om te gebruiken voor de tijdgebaseerde inschrijvingsfunctionaliteit zoals het automatisch sluiten van inschrijvingen wanneer de starttijd voorbij is en voor het versturen van herinneringse-mails. Selecteer "%none" om geen datumveld voor de inschrijvingsfunctionaliteit te gebruiken

en: You have enabled the %node_type content type for signups, and have added one or more date fields, but have not selected a date field for use with signup. You can modify the %signup_date_field setting at the <a href="@type_admin_url">%node_type configuration page</a> to select a date field to use, or disable this warning by selecting %none.
nl: U heeft inschrijvingen voor de %node_type geactiveerd en heeft een of meer datumvelden toegevoegd zonder te selecteren welk datumveld gebruikt moet worden voor de inschrijving. U kunt dit de %signup_date_field instelling wijzigingen op de <a href="@type_admin_url">%node_type instellingen pagina</a>. Selecteer daar wel datumveld te gebruiken of schakel deze waarschuwing uit door %none te selecteren.

en: You have enabled the %node_type content type for signups but have not added a date field. You can either <a href="@type_add_field_url">add a date field</a>, or disable this warning by selecting %none for the %signup_date_field setting at the <a href="@type_admin_url">%node_type configuration page</a>.
nl: U heeft het %node_type geactiveerd voor inschrijvingen maar geen datumveld toegevoegd. U kunt <a href="@type_add_field_url">een datumveld toevoegen</a> of deze waarschuwing uitschakelen door %none te selecteren voor de %signup_date_field instelling op de <a href="@type_admin_url">%node_type instellingen pagina</a>.

en: Signup form
nl: Inschrijvingsformulier

en: Signup form.
nl: Inschrijvingsformulier.

en: Email address of a user (authenticated or anonymous) who signed up.
nl: E-mailadres van een gebruiker (geverifieerd of anoniem) die zich heeft ingeschreven.

en: WARNING: only expose this data in a view that is restricted to users whom you can trust with such sensitive information.
nl: WAARSCHUWING: laat alleen deze dat in een view zien aan gebruikers die vertrouwd kunnen worden met deze vertrouwelijke informatie.

en: Time when user signed up.
nl: Tijd wanneer gebruik inschreef.

en: Authenticated
nl: Geverifieerd

en: Filter on if a user who signed up is anonymous, or an authenticated user on the site.
nl: Filter of ingeschreven gebruiker anoniem of geverifieerd is op deze website.

en: This allows you to filter by whether or not the node was signed up by the logged in user of the view.
nl: Hiermee kunt u filteren of een ingelogd gebruiker was ingeschreven op een node of niet.

en: Are signups open or closed for this node?
nl: Zijn inschrijvingen voor deze node geopend of gesloten

en: Maximum number of users who can sign up before signups are automatically closed (set to 0 for no limit).
nl: Maximum aantal gebruikers dat kan inschrijven voordat inschrijvingen automatisch gesloten wordt (zet op 0 voor geen maximum).

en: Address where notification emails are sent wenever a user signs up.
nl: E-mailadres waar een bericht naar toe gestuurd wordt als een gebruiker zich inschrijft.

en: Should confirmation email be sent to each user who signs up.
nl: Moeten bevestigingensberichten worden verstuurd aan iedere gebruiker die zicht inschrijft.

en: The body of the optional confirmation email that can be sent whenever a user signs up.
nl: De body van het optionele bevestigingse-mail dat verstuurd kan worden als een gebruikers zich inschrijft.

en: Should a reminder email be automatically sent to all users who signed up. This will be false if either an administrator disabled the feature for a given event, or if the reminder was already sent.
nl: Moet een herinneringse-mail automatisch worden verstuurd aan alle gebruikers die hebben ingeschreven. Dit is niet zo als de herinnering al is verstuurd of de beheerder deze functie heeft uitgeschakeld voor een bepaald evenement.

en: How many days before an event will the reminder email be sent.
nl: Hoevel dagen voor een evenement moet de herinneringse-mail verstuurd worden.

en: The body of the optional reminder email that can be sent a configurable time before an event begins.
nl: De body van de optionele herinneringse-mail kan verstuurd worden op een instelbare tijd voordat een evenement begint.

en: Sort by if signups are closed or open.
nl: Sorteer op inschrijvingen die zijn geopend of gesloten

en: Filter on if signups are open or closed for each node.
nl: Filter inschrivingen op geopend of gesloten voor iedere node.

en: Filter by the maximum number of users who can sign up before signups are automatically closed (set to 0 for no limit).
nl: Filter op het maximum aantal gebruikers dat kan inschrijven voordat inschrijvingen automatisch gesloten wordt (zet op 0 voor geen maximum).

en: Filter on if signups are enabled or disabled.
nl: Filter op inschrivingen die zijn geactiveerd of uitgeschakeld

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Payment methods
nl: Betaalwijzen

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Landing page
nl: Landingspagina

en: A file directory needs to be configured in <a href="!url">product feature settings</a> before a file can be selected.
nl: Er moet een bestandsmap ingesteld zijn in <a href="!url">product feature instellingen</a> alvorens er een bestand geselecteerd kan worden.

en: File download
nl: Bestand downloaden

en: The file that can be downloaded when product is purchased (enter a path relative to the %dir directory).
nl: Het bestand dat gedownload kan worden wanneer het product aangekocht werd (vul een relatief pad in tot de %dir map).

en: %file is not a valid file or directory inside file download directory.
nl: %file is geen geldig bestand of folder in een downloadfolder.

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Order total:
nl: Totaal bestelling:

en: Current balance:
nl: Huidige balans:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
nl: De klant gebruikte een ander e-mail adres gedurende de betaling: !email

en: Vendor account number
nl: Verkoper account-nummer

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Dates
nl: Datums

en: Unknown status
nl: Status onbekend

en: If enabled, this option will remove the trailing slash from requests. This stops requests such as <code>example.com/node/1/</code> failing to match the corresponding alias and can cause duplicate content. On the other hand, if you require certain requests to have a trailing slash, this feature can cause problems so may need to be disabled.
nl: Als aangezet zal deze opties de laatste slash aan het einde van een URL verwijderen. Dit weerhoud URL's zoals <code>example.com/node/1/</code> ervan om de juiste alias te vinden en kan duplicaten veroorzaken. Aan de andere kant kan dit conflicteren met URL's waar een laatste slash wel noodzakelijk is.

en: Non-clean to Clean
nl: Niet-gebruiksvriendelijke URL's naar gebruiksvriendelijke URL's

en: If enabled, this option will redirect from non-clean to clean URL (if Clean URL's are enabled). This will stop, for example, node 1  existing on both <code>example.com/node/1</code> AND <code>example.com?q=node/1</code>.
nl: Als aangezet zal deze optie niet-gebruiksvriendelijke URL's naar gebruiksvriendelijke herleiden (als gebruiksvriendelijke URL's aanstaan). Dit zal bijvoorbeeld tegengaan dat node 1 zowel als <code>example.com/node/1</code> EN als <code>example.com?q=node/1</code> kan bestaan.

en: Remove Trailing Zero Argument
nl: Verwijder het laatste 0-argument

en: Enabled for taxonomy term pages only
nl: Alleen aangezet voor taxonomietermpagina's

en: Enabled for all pages
nl: Aangezet voor alle pagina's

en: Menu Access Checking
nl: Menu Toegangscontrole

en: Case Sensitive URL Checking
nl: Hoofdlettergevoelige URL-controle

en: This module will do a 301 redirect for all nodes which have an alias but are not using that alias.
nl: Deze module zal een 301 herleiding doen voor alle nodes die een alias hebben, maar deze niet gebruiken.

en: Chose which features you would like enabled for Global Redirect
nl: Kies welke functies moeten worden aangezet voor Global Redirect

en: Searches for an alias of the current URL and 301 redirects if found. Stops duplicate content arising when path module is enabled.
nl: Zoekt naar een alias van de huidige URL en 301 herleid als gevonden. Stopt duplicaten als path-module aanstaat.

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: Inherit
nl: Erven

en: None available.
nl: Geen beschikbaar.

en: Maximum resolution for Images
nl: Maximale resolutie voor afbeeldingen

en: Defines an image field type.
nl: Definieert een afbeeldingveldtype.

en: Editable
nl: Wijzigbaar

en: Mime type
nl: Mime-type

en: Use default
nl: Standaard gebruiken

en: Invoice template
nl: Factuurtemplate

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
nl: Als het saldo lager is dan of gelijk aan $ 0,00.

en: Choose a category
nl: Selecteer een categorie

en: Subtotal:
nl: Subtotaal:

en: COD
nl: Contant bij levering

en: Add region
nl: Gebied toevoegen

en: Address book
nl: Adresboek

en: Generate
nl: Genereer

en: Base price
nl: Basisprijs

en: Edit attribute
nl: Attribuut bewerken

en: Are you sure you want to delete the attribute %name?
nl: Weet u zeker dat u attribuut %name wilt verwijderen?

en: Tax
nl: BTW

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: Category ID
nl: Categorie-ID

en: Google Checkout settings
nl: Instellingen van Google Checkout

en: Set merchant ID and key for Google Checkout.
nl: De verkoper-ID en sleutel instellen voor Google Checkout.

en: Calculate shipping charges for orders through Google Checkout.
nl: Bereken verzendkosten voor bestellingen via Google Checkout.

en: Calculate taxes for orders through Google Checkout.
nl: Bereken belasting voor bestellingen via Google Checkout.

en: Google Checkout terminal: Order @order_id
nl: Google Checkout terminal: Bestelling @order_id

en: Conforms to Google Checkout content policies.
nl: Voldoet aan het Google Checkout inhoud beleid.

en: To be a Google Checkout approved merchant, your items must conform to the Google Checkout content policies found <a href="!url">here</a>.
nl: Om een goedgekeurde Google Checkout merchant te zijn, dienen uw items conform de Google Checkout content-policies te zijn. Deze kunt u <a href="@url">hier</a> vinden.

en: Google Checkout only accepts the following currencies: @list
nl: Google Checkout accepteert enkel de volgende valuta: @list

en: Marketing preferences
nl: Marketinginstellingen

en: Display the customer's preferences about mass-marketing.
nl: Geef de voorkeuren van de klant weer over massa-marketing.

en: Google Checkout Coupon
nl: Google Checkout-coupon

en: Google Checkout Gift Certificate
nl: Google Checkout-cadeaubon

en: Cancel order request sent to Google Checkout. The order will be updated momentarily.
nl: Annuleringsverzoek verzonden naar Google Checkout. De bestelling wordt momenteel bijgewerkt.

en: Order is not canceled in Google Checkout.
nl: Bestelling is niet geannuleerd in Google Checkout.

en: Express payment with Google Checkout.
nl: Express betaling met Google Checkout.

en: Merchant key
nl: Verkoper-sleutel

en: Used to sign cart information. Keep it secret, keep it safe.
nl: Wordt gebruikt om winkelwageninformatie te ondertekenen. Houd het geheim, houd het veilig.

en: Test Environment settings
nl: Testomgeving instellingen

en: Test Mode
nl: Test modus

en: Test Merchant ID
nl: Testverkoper-ID

en: Only needed for test mode. Click <a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">here</a> for more info.
nl: Enkel benodigd voor test-modus. Klik <a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">hier</a> voor meer informatie.

en: Test Merchant Key
nl: Test Merchant-sleutel

en: Customer messages
nl: Klantberichten

en: Reason for canceling order
nl: Reden waarom de order geannuleerd wordt

en: This message will be sent with the cancelation notice through Google Checkout. Any comment given when the order is canceled will be sent as a separate message. This message uses <a href="!url">global and order tokens</a>.
nl: Dit bericht wordt verstuurd tezamen met het annuleringsbericht via Google Checkout. Elke reactie die wordt gegeven indien de bestelling is geannuleerd wordt verzonden als een apart bericht. Dit bericht gebruikt <a href="!url">algemene tokens en bestellingstokens</a>.

en: Order canceled. See order comments at [order-url] for more information.
nl: Bestelling geannuleerd. Voor meer informatie zie opmerkingen op [order-url].

en: Button size
nl: Knopgrootte

en: Button alignment
nl: Knoppositie

en: Default price
nl: Standaard prijs

en: Pickup type
nl: Ophaaltype

en: Save taxes
nl: Belasting(en) opslaan

en: Tax shipping?
nl: Verzendkosten belasten?

en: Google Checkout is enabled, but no Merchant ID found.
nl: Google Checkout is ingeschakeld, maar er is geen verkoper-ID gevonden.

en: Fast checkout through Google.
nl: Snelle betaling door middel van Google.

en: What is Google Checkout?
nl: Wat is Google Checkout?

en: You do not have any items in your shopping cart.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Customer will accept marketing emails.
nl: Klant accepteert marketing e-mails.

en: Customer does not want marketing emails.
nl: Klant wenst geen marketing e-mails te ontvangen.

en: Google Checkout terminal
nl: Google Checkout-terminal

en: Click here to go to Google Checkout settings.
nl: Klik hier om de Google Checkout-instellingen te wijzigen.

en: Return to order view screen.
nl: Terug naar het besteloverzicht.

en: Use this terminal to process credit card payments:
nl: Gebruik deze terminal om kredietkaart betalingen te verwerken

en: Balance:
nl: Openstaand bedrag:

en: Google Checkout total:
nl: Google Checkout totaal:

en: Google Checkout balance:
nl: Google Checkout balans:

en: Charge
nl: Reken aan

en: Reason for refund
nl: Reden van restitutie

en: Refund Comment
nl: Restitutie opmerking

en: You must enter a number for the amount.
nl: Voer een getal in voor het bedrag.

en: Google does not allow charges greater than the balance.
nl: Google staat niet toe dat de kosten hoger zijn dan het saldo

en: Google does not allow refunds greater than the amount already charged.
nl: Google staat niet toe dat terugbetaalde bedrag hoger is dan bedrag dat reeds in rekening is gebracht.

en: A reason for refunding the customer is required.
nl: Een reden voor terugbetaling aan de klant is vereist.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
nl: Ongeldig bestelling-ID. Niet in staat deze betaling te verwerken.

en: Order created through Google Checkout (#@gco_order).
nl: Bestelling aangemaakt door middel van Google Checkout

en: Risk information notification:
nl: Belangrijke risicomelding:

en: - Full AVS match (address and postal code)
nl: - Volledige AVS-match (adres en postcode)

en: - Partial AVS match (postal code only)
nl: - Gedeeltelijke AVS-match (enkel postcode)

en: - Partial AVS match (address only)
nl: - Gedeeltelijke AVS-match (enkel adres)

en: - No AVS match
nl: - Geen AVS overeenkomst

en: - AVS not supported by issuer
nl: - AVS niet ondersteund door provider

en: <b>Error:</b> No AVS response.
nl: <b>Fout:</b> Geen AVS-antwoord.

en: - CVN match
nl: - CVN-match

en: - No CVN match
nl: - Geen CVN-match

en: - CVN not available
nl: - CVN niet beschikbaar

en: - CVN error
nl: - CVN-foutmelding

en: <b>Error:</b> No CVN response.
nl: <b>Fout:</b> Geen CVN-antwoord.

en: Partial CC number: %s
nl: Gedeeltelijk CC-nummer: %s

en: Order %order canceled by Google: %reason
nl: Bestelling %order geannuleerd door Google: %reason

en: Order canceled.
nl: Bestelling geannuleerd.

en: Payment received by Google Checkout
nl: Betaling ontvangen door Google Checkout

en: Payment of %amount received by Google Checkout.
nl: Betaling van %amount ontvangen door Google Checkout.

en: Refund received by Google Checkout
nl: Restitutie ontvangen door Google Checkout

en: Refund of %amount received by Google Checkout.
nl: Restitutie van %amount ontvangen door Google Checkout

en: Unknown order id or malformed XML.
nl: Onbekend bestellings-id of verkeerde XML.

en: Chargeable
nl: Belastbaar

en: Integrates Google's Checkout, Merchant Calculated Shipping, and Order Processing APIs.
nl: Integreert Google's Checkout, Merchant Calculated Shipping, en Order Processing APIs.

en: yearly
nl: Jaarlijks

en: monthly
nl: maandelijks

en: @label (!name) - Allowed values
nl: @label (!name) - Toegestane waardes

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
nl: %name: de waarde mag niet langer zijn dan %max karakters.

en: Invalid display id @display
nl: Ongeldige weergave-id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
nl: Fout: verwerker voor @table > @field bestaat niet!

en: Do not use a relationship
nl: Geen relatie gebruiken

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
nl: Sorry, u kunt er maar één per keer toevoegen.

en: Default cart form
nl: Standaard winkelwagenformulier

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
nl: Toon de inhoud van de winkelwagen van een klant

en: This account has been banned and can't download files anymore.
nl: Dit account is uitgeschakeld en kan geen bestanden meer downloaden.

en: Uploaded file is not a valid JPEG
nl: Het bestand dat u probeert up te loaden is geen geldig JPEG

en: Must fill in text
nl: Tekst is verplicht

en: Package order !order_id products.
nl: Pak de producten van bestelling !order_id in.

en: Specify and collect payment for an order.
nl: Specificeer en in betaling voor een bestelling.

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
nl: Verwerk creditcard betalingen via de Test-gateway

en: Check or Money Order
nl: Betaling per cheque of bank

en: Pay by mailing a check or money order.
nl: Betaal per check of bank

en: UPS Ground
nl: UPS Landpost

en: UPS Standard
nl: UPS Standaard

en: UPS Next Day Air
nl: UPS luchtpost volgende dag

en: UPS Next Day Air Saver
nl: UPS Volgende Dag Luchtpost

en: UPS Next Day Early A.M.
nl: UPS Volgende Dag Vroege Ochtend

en: UPS 2nd Day Air
nl: UPS 2e Dag Luchtpost

en: UPS 2nd Day Air A.M.
nl: UPS 2e Dag Vroege Ochtend Luchtpost

en: UPS 3-Day Select
nl: UPS 3-Dagen Select

en: UPS Letter
nl: UPS Brief

en: Customer Supplied Package
nl: Pakket door klant gedefinieerd

en: Tube
nl: Koker

en: UPS Express Box
nl: UPS Express Pakket

en: UPS 25KG Box
nl: UPS 25 kg Pakket

en: UPS 10KG Box
nl: UPS 10kg Pakket

en: Credit card encryption
nl: Creditcard-encryptie

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
nl: Credit Card data in de database wordt nu versleuteld.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
nl: Dit tekstblok staat voor een configurabel bericht, zoals een serie instructies of een e-mailtemplate. Gebruik maken van hook_uc_message om hiervoor de standaard waarden te verwerken is zo gemakkelijk dat zelfs uw oma het kan!

en: Credit card on a secure server:
nl: Creditcard via een beveiligde server:

en: Credit card/eCheck
nl: Creditcard/eCheque

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
nl: Doorverwijzing naar 2Checkout voor een betaling met creditcard of eCheque.

en: Select your payment type:
nl: Kies uw betaalmethode

en: Online check
nl: Online cheque

en: Your 2Checkout vendor account number.
nl: Uw 2Checkout verkoper account-nummer.

en: Secret word for order verification
nl: Geheim woord voor verificatie van bestelling

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
nl: Het geheime woord ingegeven in uw 2Checkout account Look en Feel instellingen.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
nl: Activeer demo-modus om bestellingen te plaatsen voor testdoeleinden.

en: Language preference
nl: Taalvoorkeur

en: Adjust language on 2Checkout pages.
nl: Pas de taal aan op de 2Checkout pagina's

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
nl: Klanten mogen kiezen om met creditcard of online cheque te betalen.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
nl: Toon creditcardpictogrammen naast de betalingsmethodetitel.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
nl: Verstrek 2Checkout een specifieke tekst voor de bevestigingsknop op de pagina 'bestelling bekijken'.

en: 2Checkout.com checkout type
nl: 2Checkout.com afrekentype

en: Single page checkout only works for stores selling intangible products using credit card payments.
nl: Afrekenen op een enkele pagina werkt alleen voor winkels die virtuele producten verkopen en creditcardbetalingen accepteren.

en: Multi-page checkout
nl: Afrekenen in meerdere vensters

en: Single page checkout
nl: Afrekenen in een enkel venster

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
nl: Poging tot niet geverifieerde 2Checkout voltooing van dit order.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
nl: Betaald via !type, 2Checkout.com order #!order.

en: credit card
nl: creditcard

en: echeck
nl: echeque

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
nl: Uw bestelling wordt verwerkt zodra uw betaling door 2Checkout.com is geaccepteerd.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
nl: De !type betaling wacht op goedkeuring bij 2Checkout.com.

en: eCheck
nl: eCheque

en: Update your payment details
nl: Actualiseer uw betaalgegevens

en: Update the payment details for a recurring fee.
nl: Wijzig betaalgegevens voor terugkerende kosten

en: Cancel the recurring fee?
nl: Terugkerende kosten annuleren?

en: Cancel a recurring fee.
nl: Terugkerende kosten annuleren.

en: Update ARB subscription
nl: Wijzig ARB-abonnement

en: Cancel ARB subscription
nl: Annuleer ARB-abonnement

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
nl: Verwerk creditcard betalingen via de AIM service van Authorize.net.

en: API Login ID and Transaction Key
nl: API Inlognaam en transactiesleutel

en: API Login ID
nl: API inlognaam

en: Transaction Key
nl: Transactiesleutel

en: AIM settings
nl: AIM-instellingen

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
nl: Deze instellingen hebben betrekking op de Authorize.net AIM betaalmethode voor transacties waarbij de kaart niet aanwezig is.

en: Live transactions in a live account
nl: Echter transacties in een live account

en: Test transactions in a live account
nl: Test transacties met een live account

en: Developer test account transactions
nl: Transacties in een test-account voor ontwikkelaars

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
nl: Geef Authorize.net de opdracht om een e-mail te sturen aan de klant welke gebaseerd is op uw accountinstellingen.

en: ARB settings
nl: ARB-instellingen

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
nl: Deze instellingen hebben betrekking op de Authorize.Net Automated Recurring Billing service.

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
nl: Specificeer slechts ontwikkelmodus indien u inlogt op uw account via https://test.authorize.net.<br />Zet om naar productiemodus wanneer u klaar bent om echte terugkerende kosten te verwerken.

en: Developer test
nl: Test voor ontwikkelaar

en: MD5 Hash
nl: MD5-hash

en: <b>Note:</b> You must first configure credit card encryption before setting this.<br />Enter the value here you entered in your Auth.Net account settings.
nl: <b>NB:</b> Configureer eerst een creditcardversleuteling voordat u dit kunt instellen..<br />Vul hier de waarde in van uw Auth.Net accountinstellingen.

en: Log reported ARB payments in watchdog.
nl: Rapporteer gemarkeerde ARB-betalingen in watchdog.

en: Make sure you have set your Silent POST URL in Authorize.Net to @url.
nl: Zorg ervoor dat Silent POST URL in Authorize.Net verwijst naar @url.

en: CIM settings
nl: CIM-instellingen

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
nl: Deze instellingen hebben betrekking op de Authorize.Net Customer Information Management dienst.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
nl: Maak altijd een CIM-profiel om creditcard-informatie op een veilige manier op te slaan.

en: New customer profile created successfully at Authorize.Net.
nl: Nieuw klantprofiel bij Authorize.Net is aangemaakt.

en: Authorize.Net: Creating CIM profile failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.Net: Aanmaken CIM-profiel is mislukt.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
nl: Authorize.Net: CIM-profiel is aangemaakt - @id

en: Order @order taking place at @date
nl: Bestelling @order vindt plaats op @date

en: cURL error: @error
nl: cURL fout: @error

en: Credit card payment declined: @message
nl: Creditcard-betaling afgewezen: @message

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
nl: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Aantal: @amount<br />AVS-bericht: @avs

en: ACCEPTED
nl: GEACCEPTEERD

en: REJECTED
nl: GEWEIGERD

en: CVV match: @cvv
nl: CVV overeenkomst: @cvv

en: Invalid ARB payment notification received.
nl: bericht van ongeldige ARB-betaling ontvangen.

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
nl: ARB betaling vastgelegd voor bestelling @order_id: <pre>@post</pre>

en: Product @sku has invalid interval settings for Authorize.Net - @length @unit
nl: Product @sku heeft ongeldige instelling voor Authorize.Net - @length @unit

en: Order @order_id
nl: Bestelling @order_id

en: Order @order_id - @sku
nl: Bestelling @order_id - @sku

en: Authorize.Net: Recurring fee for @model failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.net: Terugkerende kosten voor @model mislukt.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Recurring fee setup for @model.<br />Subscription ID: @subscription_id
nl: Authorize.Net: Terugkerende kosten setup voor @model.<br />Abonnement-ID: @subscription_id

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id wijziging mislukt.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated.
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id gewijzigd.

en: Subscription ID: @subscription_id
nl: Abonnement ID: @subscription_id

en: Subscription data updated at Authorize.Net.
nl: Abonnementsgegevens gewijzigd bij Authorize.Net.

en: Subscription update failed. See order admin comments for more details.
nl: Abonnementswijziging mislukt. Zie admin-commentaar bij bestelling voor meer info.

en: Recurring fee order ID: @order_id
nl: Terugkerende kosten bestelling-ID: @order_id

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
nl: De betaalgegevens voor die terugkerende kosten zijn gewijzigd.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
nl: Er is een fout opgetreden bij het wijzigen van uw betaalgegevens. Wijzig opnieuw en neem contact met ons op indien het blijft mislukken.

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancellation failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id annulering mislukt<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancelled.
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id geannuleerd.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
nl: Weet u zeker dat u deze aanmelding wilt annuleren?

en: Subscription cancelled through Authorize.Net.
nl: Abonnement geannuleerd via Authorize.Net.

en: Subscription cancellation failed. See order admin comments for more details.
nl: Annulering van Abonnement mislukt. Zie admin-commentaar bij bestelling voor meer info.

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
nl: Weet u zeker dat u deze betaling wilt annuleren?

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
nl: Deze wijziging kan niet worden teruggedraaid en kan leiden tot beëindiging van abonnementsdienst.

en: The recurring fee has been canceled.
nl: De terugkerende kosten zijn geannuleerd.

en: An error has occurred. Please try again and contact us if the problem persists.
nl: Er is een fout opgetreden. Probeer het nog eens en neem contact met ons op als het probleem zich blijft voordoen.

en: Address (Street) matches, ZIP does not
nl: Adres (Straatnaam) komt overeen. Postcode komt niet overeen

en: Address information not provided for AVS check
nl: Adresinformatie niet opgegeven voor AVS-controle

en: AVS error
nl: AVS-fout

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
nl: Niet-Amerikaanse creditcard-maatschappij

en: No Match on Address (Street) or ZIP
nl: Adres (straatnaam) of postcode komen niet overeen.

en: AVS not applicable for this transaction
nl: AVS niet toepasbaar op deze transactie

en: Retry – System unavailable or timed out
nl: Probeer nogmaals - Systeem niet beschikbaar of teveel tijd verlopen

en: Service not supported by issuer
nl: Dienst niet ondersteund door uitgever

en: Address information is unavailable
nl: Adresinformatie niet beschikbaar

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
nl: Negen-cijferige postcode komt overeen, adres (straatnaam) niet

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
nl: Adres (straatnaam) en negen-cijferige postcode komen overeen

en: Address (Street) and five digit ZIP match
nl: Adres (straatnaam) en vijf-cijferige postcode komen overeen

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
nl: Vijf-cijferige postcode komt overeen, adres (straat) niet

en: No Match
nl: Komt niet overeen

en: Not Processed
nl: Niet verwerkt

en: Should have been present
nl: Zou aanwezig moeten zijn

en: Issuer unable to process request
nl: Uitgever niet in staat aanvraag te verwerken

en: Authorization and capture
nl: Autorisatie en vastlegging

en: Authorization only
nl: Alleen autorisatie

en: Prior authorization capture
nl: Vooraf vastleggen voor autorisatie

en: Capture only
nl: Alleen vastleggen

en: Void
nl: Ongeldig

en: CVV information
nl: CVC informatie

en: Credit card terminal: Order @order_id
nl: Creditcard kassa: Bestelling @order_id

en: Credit card encryption must be configured to accept credit card payments.
nl: Creditcard-versleuteling moet ingesteld zijn om creditcard-betalingen te kunnen accepteren.

en: To protect our customers from identity theft, credit card details are erased when a browser refreshes on the checkout review page.  Please enter your card details again and re-submit the form.
nl: Om veiligheidsredenen worden creditcard-gegevens gewist wanneer een scherm wordt ververst. Voer de gegevens opnieuw in en verstuur het formulier nogmaals.

en: Authorize and capture immediately
nl: Autoriseer en leg onmiddellijk vast.

en: Default credit transaction type
nl: Strandaard credit transactietype

en: Only available transaction types are listed. The default will be used unless an administrator chooses otherwise through the terminal.
nl: Slechts beschikbare transactietypes worden getoond. De standaard instelling wordt gebruikt, tenzij een beheerder deze overschrijft via het beeldscherm.

en: Credit card data is encrypted during checkout for maximum security.
nl: Om veiligheidsredenen worden creditcard-gegevens versleuteld tijdens het afrekenen.

en: You must review your <a href="!url">credit card security settings</a> and enable encryption before you can accept credit card payments.
nl: Controleer de <a href="!url">veiligheidsinstellingen voor creditcards</a> en zet 'versleuteling' aan om creditcard-betalingen te kunnen accepteren.

en: Credit card debug mode
nl: Creditcard debugmodus

en: Because you are using debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards. Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
nl: Omdat u in debug-modus werkt, kunnen creditcardgegevens in strijd met de PCI-veiligheidsstandaarden worden opgeslagen. Debug-modus wordt slechts aangeraden om transacties met virtuele creditcards te testen.

en: Credit card:
nl: Creditcard:

en: Pay by credit card.
nl: Betaal met creditcard.

en: (Last 4)
nl: (Laatste 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
nl: Vul de eigenaarsnaam in, zoals deze voorkomt op de kaart.

en: You have entered an invalid credit card number.
nl: U hebt een ongeldig kaartnummer opgegeven.

en: The start date you entered is invalid.
nl: De startdatum die u heeft ingevuld is niet geldig.

en: The credit card you entered has expired.
nl: De vervaldatum van de creditcard die u heeft ingevoerd is verlopen.

en: The issue number you entered is invalid.
nl: Het uitgiftenummer dat u heeft ingevoerd is niet geldig.

en: You have entered an invalid CVV number.
nl: U hebt een ongeldige CVC code ingegeven.

en: You must enter the issuing bank for that card.
nl: Voer de bankverstrekker van deze kaart in.

en: Card Owner
nl: Kaart Eigenaar

en: Issue Number
nl: Uitgiftenummer

en: CVV
nl: CVC

en: Issuing Bank
nl: Uitgevende Bank

en: View card details.
nl: Bekijk kaartgegevens.

en: Card Type:
nl: Kaarttype:

en: Card Owner:
nl: Kaarteigenaar:

en: Card Number:
nl: Kaartnummer:

en: Start Date:
nl: Startdatum:

en: Expiration:
nl: Vervaldatum:

en: Issue Number:
nl: Uitgiftenummer:

en: CVV:
nl: CVC:

en: Issuing Bank:
nl: Uitgevende Bank:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
nl: U moet toegang hebben tot <b>beheer creditcards</b> om deze instellingen te kunnen aanpassen.

en: Credit card data security
nl: Beveiliging van creditcardgegevens

en: You are responsible for the security of your website, including the protection of credit card numbers.  Please be aware that choosing some settings in this section may decrease the security of credit card data on your website and increase your liability for damages in the case of fraud.
nl: U bent verantwoordelijk voor de beveiliging van de website, inclusief voor de bescherming van creditcardnummers. Weest u zich ervan bewust dat het kiezen van sommige instellingen in dit gedeelte de beveiliging van creditcardgegevens op uw website vermindert en uw aansprakelijkheid in geval van schade vergroot.

en: Operate in credit card debug mode.
nl: Werk in de debugmodus voor creditcards.

en: Checkout workflow
nl: Workflow afrekenen

en: These settings alter the way credit card data is collected and used during checkout.
nl: Met deze instellingen verandert u de wijze waarop creditcardgegevens worden verzameld en gebruikt tijdens het afrekenen.

en: Validate credit card numbers at checkout.
nl: Valideer creditcard-nummers bij het afrekenen.

en: Invalid card numbers will show an error message to the user so they can correct it.<br />This feature is recommended unless you are in debug mode.
nl: Bij ongeldige kaartnummers wordt een foutmelding getoond aan de gebruiker, zodat deze het nummer kan corrigeren.<br />Deze eigenschap wordt aangeraden, behalve als u in debugmodus werk.

en: Attempt to process credit card payments at checkout.
nl: Probeer creditcard-bestellingen te verwerken bij het afrekenen.

en: Failed attempts will prevent checkout completion and display the error message from above.<br />This box must be checked to process customer credit cards if you are not in debug mode.
nl: Bij mislukte pogingen wordt het afrekenen voorkomen en wordt bovenstaand bericht getoond.<br />Vink aan om creditcards van klanten te verwerken als u niet in debugmodus werkt.

en: Debug mode data clearing
nl: Gegevensopschoning debugmodus

en: Order status
nl: Bestelstatus

en: Unit of time
nl: Tijdseenheid

en: Credit card fields
nl: Creditcard-velden

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
nl: Specificeer welke informatie naast het creditcardnummer nog verzameld moet worden van klanten.

en: Enable CVV text field on checkout form.
nl: Schakel het CVV-tekstveld in op het afrekenformulier.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
nl: De CVC is een verhoogde beveiligingsvoorziening op creditcards. Op Visa, Mastercard en Discover kaarten, zijn het 3 cijfers. Op AmEx kaarten, is het een 4-cijferige code. Als uw creditcard-maatschappij of betalingsgateway deze info nodig heeft, dient u dit hier te activeren.

en: Enable card owner text field on checkout form.
nl: Schakel het kaarthouder-tekstveld in op het afrekenformulier.

en: Enable card start date on checkout form.
nl: Schakel begindatum in op het afrekenformulier.

en: Enable card issue number text field on checkout form.
nl: Schakel kaartuitgiftenummer-tekstveld  in op het afrekenformulier.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
nl: Schakel bank-tekstveld  in op het afrekenformulier.

en: Enable card type selection on checkout form.
nl: Schakel kaarttype in op het afrekenformulier.

en: If enabled, specify in the textarea below which card options to populate the select box with.
nl: Indien ingesteld, kunt u hieronder opgeven welke creditcardopties in de selectie moeten verschijnen.

en: Card type select box options
nl: Selectie-opties voor dit kaarttype

en: Enter one card type per line. These fields will populate the card type select box if it is enabled.
nl: Type een kaart per regel. Deze data komt in de selectie voor dit kaarttype.

en: Accepted card types (for validation)
nl: Geaccepteerde kaarttypes (voor verificatie)

en: Use the checkboxes to specify which card types you accept for payment. Selected card types will show their icons in the payment method selection list and be used for card number validation.
nl: Gebruik vinkjes om aan te geven welke kaarttypes u accepteert als betaalmiddel. Van geselecteerde kaarttypes wordt het pictogram getoond in de selectielijst.

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
nl: Hier kunt u berichten wijzigen die worden getoond aan klanten die met creditcard betalen.

en: Credit card payment policy
nl: Creditcard-betalingsvoorwaarden

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
nl: Instructies voor klanten op de afrekenpagina boven de creditcard-velden.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
nl: Uw betalingsinformatie

en: Card processing failure message
nl: Kaart verwerking foutboodschap

en: Error message displayed to customers when an attempted payment fails at checkout.
nl: Foutmelding voor klanten bij mislukte betalingen.

en: You have specified a non-existent directory.
nl: U hebt een niet bestaande map opgegeven.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
nl: Kan niet schrijven naar deze map, gelieve de rechten te verifiëren.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
nl: Kan niet lezen van deze map, gelieve de rechten te verifiëren.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
nl: Creditcard-encryptiebestand aangemaakt. De creditcard-gegevens zullen nu versleuteld worden.

en: Card type
nl: Kaarttype

en: Card owner
nl: Kaarteigenaar

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: Start Month
nl: Beginmaand

en: Start Year
nl: Beginjaar

en: Expiration Month
nl: Vervaldatum Maand

en: Expiration Year
nl: Vervaldatum Jaar

en: Issuing bank
nl: Uitgevende bank

en: (if present)
nl: (indien aanwezig)

en: Expiration Date:
nl: Vervaldatum:

en: What's the CVV?
nl: Wat is CVC?

en: Process card
nl: Verwerk kaart

en: What is the CVV?
nl: Wat is de CVC?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
nl: CVC staat voor CreditCard Verificatie Code. Dit nummer wordt gebruikt als een beveiliging ter bescherming tegen creditcard-fraude. Het nummer terugvinden op uw kaart is eenvoudig; volg de onderstaande instructie.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
nl: De CVC voor deze kaarten kan teruggevonden worden op de achterkant van de kaart. Het zijn slechts de laatste drie cijfers aan de rechterkant van het handtekening vak.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
nl: De CVC van American Express kaarten kan teruggevonden worden op de voorkant van de kaart. Het is een viercijferige code gedrukt in een kleinere tekst aan de rechterkant, boven het kaartnummer.

en: Close this window
nl: Sluit dit venster

en: Use this terminal to process credit card payments through your default gateway.
nl: Gebruik dit scherm om creditcard-betalingen te verwerken met de standaard gateway.

en: Be warned that credit card data will automatically be converted to the last 4 digits of the card once a transaction has occurred.  As such, subsequent charges after a partial payment will not have any stored credit card information to use.
nl: Pas op. Creditcardgegevens worden automatisch omgezet naar de laatste 4 cijfers van de kaart nadat de transactie plaatsgevonden heeft. Daarom zullen volgende betalingen na een deelbetaling geen opgeslagen kaartgegevens kunnen gebruiken.

en: Order total: @total
nl: Totaal: @total

en: Balance: @balance
nl: Saldo: @balance

en: Charge Amount
nl: Breng bedrag in rekening

en: Use the available buttons in this fieldset to process with the specified card details.
nl: Gebruik de beschikbare knoppen in dit formulier om te verwerken met de gespecificeerde kaartgegevens.

en: Charge amount
nl: Debiteer bedrag

en: Authorize amount only
nl: Slechts bedrag autoriseren

en: Set a reference only
nl: Slechts een referentie maken

en: Credit amount to this card
nl: Crediteer bedrag op deze kaart

en: @auth_id - @date - @amount authorized
nl: @auth_id - @date - @amount geautoriseerd

en: Prior authorizations
nl: Voor autorisaties

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a prior authorization. The charge amount specified above will be captured against the authorization listed below.  Only one capture is possible per authorization, and a capture for more than the amount of the authorization may result in additional fees to you.
nl: Gebruik de beschikbare knoppen in dit formulier om te selecteren en actie te ondernemen op een eerdere autorisatie. Het te belasten bedrag zal gereserveerd worden tegen de autorisatie hieronder. Er is slechts 1 reservering per autorisatie mogelijk, en een reservering voor meer dan het geautoriseerde bedrag kan resulteren in meer kosten voor u.

en: Select authorization
nl: Selecteer autorisatie

en: Capture amount to this authorization
nl: Reserveer bedrag bij deze autorisatie

en: Void authorization
nl: ongeldige autorisatie

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
nl: @ref_id - @date - (Laatse 4) @card

en: Customer references
nl: Klantreferenties

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a customer reference.
nl: Gebruik de beschikbare knoppen in dit formulier om te selecteren en actie te ondernemen op een klantreferentie.

en: Select references
nl: Selecteer referenties

en: Charge amount to this reference
nl: Belast deze referentie met bedrag

en: Remove reference
nl: Verwijder referentie

en: Credit amount to this reference
nl: Crediteer bedrag aan deze referentie

en: You must enter a positive number for the amount.
nl: Voer een positief getal in voor het bedrag.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
nl: De creditcard is met succes verwerkt. Zie de opmerkingen van de beheerder voor meer details.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van de creditcard. Zie de beheercommentaren voor meer details.

en: Reference transaction
nl: Transactieverwijzing

en: administer credit cards
nl: Creditcards beheren

en: view cc details
nl: bekijk kaart details

en: view cc numbers
nl: bekijk kaart nummers

en: process credit cards
nl: Creditcards verwerken

en: Process credit card payments using the Silent Order POST service of CyberSource.
nl: Verwerk creditcardbetalingen met de Silent Order POST dienst van CyberSource.

en: Payment server
nl: Betalingsserver

en: CyberSource server used when processing payments.
nl: CyberSource server gebruikt voor het verwerken van betalingen.

en: You must ensure your CyberSource account and web server are able to use the service you select.<br />Silent Order POST requires cURL support and a modified <a href="!url">HOP.php</a>.<br />The SOAP Toolkit API requires the SOAP and DOM extensions for PHP.
nl: U moet er zeker van zijn dat uw CyberSource account en web server in staat zijn om de dienst die u selecteert uit te voeren.<br />Silent Order POST vereist cURL en een aangepast <a href="!url">HOP.php</a>.<br />De SOAP-toolkit API vereist de SOAP en DOM extensies voor php.

en: Ensure address verification
nl: Verzeker adres verificatie

en: Process transaction only if address passes verification.
nl: Verwerk de transactie enkel als het adres de verificatie passeert.

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
nl: Verwerk de transactie, ongeacht de uitkomst van de adresverificatie.

en: SOAP Toolkit API settings
nl: SOAP-toolkit API-instellingen

en: Create a CyberSource Basic Profile for every new credit card order processed.
nl: Maak een CyberSource Basic-profiel aan voor iedere nieuwe creditcard-order die wordt verwerkt.

en: Enable calculation of taxes through the CyberSource tax service.
nl: BTW-berekening via de CyberSource inschakelen.

en: Tax calculation "Ship from" address
nl: BTW-berekening 'Verzenden van'-adres

en: This address will be used when calculating taxes with CyberSource tax service.
nl: Dit adres wordt gebruikt bij het berekenen van de BTW met de CyberSource-dienst.

en: Enter the 2 letter abbreviation of your state or province.
nl: Voeg de twee-letterige afkorting in van uw staat of provincie.

en: ZIP/Postal code
nl: Postcode

en: Enter the 2 letter ISO 3166-1 code; consult Wikipedia if you don't know yours.
nl: Voeg de 2-letterige ISO 3166-1 code in. Mocht u niet weten welke dit is dan kunt u dit in de Wikipedia opzoeken.

en: The credit card type did not pass validation.
nl: Het credit card type is niet juist.

en: Could not figure out cc type: @number / @type
nl: Kon cc-type niet bepalen: @number / @type

en: Silent Order POST requires the HOP.php provided by CyberSource.
nl: Stille POST Order vereist HOP.php. Dit wordt geleverd door CyberSource.

en: <b>Credit card !type:</b> !amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
nl: <b>Creditcard !type:</b> !amount<br /><b>Besluit: @decision</b><br /><b>Reden:</b> !reason

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
nl: !id<br />!decision, Reden: !reason

en: No response returned from CyberSource.
nl: Geen antwoord ontvangen van CyberSource.

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
nl: Er kon geen verbinding worden gemaakt naar CyberSource via SOAP.

en: We apologize for the delay, but we are unable to process your credit card at this time. Please <a href="!url">contact sales</a> to complete your order.
nl: Onze excuses voor de vertraging, maar we kunnen uw credit-card momenteel niet verwerken. U kunt contact opnemen met onze <a href="!url">klantenservice</a> om uw order af te ronden.

en: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
nl: <b>@type:</b> @amount<br /><b>beslissing: @decision</b><br /><b>Reden:</b> !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
nl: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reden: !reason

en: <b>CyberSource profile created.</b><br /><b>Subscription ID:</b> @id
nl: <b>CyberSource-profiel aangemaakt.</b><br /><b>Abonneenummer:</b> @id

en: <b>Attempt to create CyberSource profile failed.</b><br /><b>Reason:</b> @code
nl: <b>Er kon geen CyberSource-profiel worden aangemaakt.</b><br /><b>Reden:</b> @code

en: No taxes returned for this order.
nl: Geen belasting teruggegeven voor deze bestelling.

en: @city city tax
nl: @city stadsbelasting.

en: County tax
nl: County-belasting

en: District tax
nl: District-belasting

en: @state state tax
nl: @state staatsbelasting

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id - reason @code
nl: BTW-berekening mislukt voor order @order_id. Reden: @code

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id. No response returned from CyberSource.
nl: BTW van bestelling @order_id kon niet worden berekend. Er werd geen reactie van CyberSource ontvangen.

en: Successful transaction.
nl: Succesvolle transactie

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
nl: Een of meer velden in de aanvraag zijn ontbrekend of ongeldig.<br /><strong>Mogelijke actie:</strong> Zend de aanvraag opnieuw met de correcte informatie.

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
nl: <strong>Fout:</strong> Algemeen  falen van het systeem.<br /><strong>Mogelijke actie:</strong> Wacht enkele minuten en zend uw aanvraag opnieuw.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a server time-out occurred. This error does not include time-outs between the client and the server.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
nl: <b>Fout:</b> Er werd een aanvraag ontvangen, maar het antwoord liet te lang op zich wachten. <br /><b>Mogelijke actie:</b> Om dubbele orders te voorkomen, zend uw aanvraag niet opnieuw tot de status van uw bestelling werd nagezien.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a service did not finish running in time.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
nl: <b>Fout:</b> De aanvraag werd ontvangen, maar één van de diensten kon niet op tijd voltooid worden.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Om dubbele orders te voorkomen, zend uw aanvraag niet opnieuw tot de status van uw bestelling werd nagezien.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the Address Verification Service (AVS) check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
nl: Het autorisatieverzoek is goedgekeurd door de bank van uitgifte maar afgewezen door CyberSource vanwege de Adres Verificatie Dienst (AVS) controle.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Leg de autorisatie vast maar controleer de bestelling op mogelijke fraude.

en: Expired card.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Vervallen kaart.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Gebruik een andere kaart of verander uw betalingsmethode.

en: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Algemene verwerping van de kaart. Geen andere informatie gegeven door de bank van uitgifte. <br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag om een andere kaart of een andere betaalmethode.

en: Insufficient funds in the account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Kaartsaldo overschreden.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Gebruik een andere kaart of verander uw betalingsmethode.

en: Stolen or lost card.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's information and determine if you want to request a different card from the customer.
nl: Gestolen of verloren kaart.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Herbekijk uw klantinformatie en beslis of u een ander kaartnummer van de klant wenst te ontvangen.

en: Issuing bank unavailable.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
nl: Uitgevende bank niet beschikbaar.<br><b>Mogelijke actie:</b> Wacht enkele minuten en zend de aanvraag opnieuw.

en: Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Inactieve kaart of kaart niet geautoriseerd voor kaart-niet-aanwezig-transacties.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag om een andere kaart of een andere betaalmethode.

en: The card has reached the credit limit.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: De kaart heeft zijn limiet bereikt. <br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag een andere kaart of een andere betaalwijze.

en: The card verification number is invalid.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: De kaart verificatie code is ongeldig.<br /><b>Mogelijke actie: </b> Gebruik een andere kaart of verander uw betalingsmethode.

en: The processor declined the request based on a general issue with the customer's account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
nl: De verwerker heeft het verzoek afgewezen vanwege een algemeen incident. <br /><b>Mogelijke actie:<b> Vraag om een andere vorm van betaling.

en: The customer matched an entry on the processor’s negative file.<br /><b>Possible action:</b> Review the order and contact the payment processor.
nl: De klant komt overeen met een regel in een negatief bestand van de verwerker. <br /><b>Mogelijke actie:<b> Controleer de bestelling en neem contact op met de betalingenverwerker.

en: The customer's bank account is frozen.<br /><b>Possible action:</b> Review the order or request a different form of payment.
nl: De bankrekening van de klant is bevroren. <br /><b>Mogelijke actie:<b> Controleer de bestelling en vraag om een andere vorm van betaling.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the card verification number check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
nl: Het autorisatieverzoek is goedgekeurd door de bank van uitgifte maar afgewezen door CyberSource vanwege de nummercontrole tijdens de kaartverificatie.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Leg de autorisatie vast maar overweeg de bestelling te controleren op mogelijke fraude.

en: Invalid account number.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Ongeldig accountnummer.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag om een andere kaart of een andere betaalmethode.

en: The card type is not accepted by the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment. Also, check with CyberSource Customer Support to make sure that your account is configured correctly.
nl: Het kaarttype wordt niet door de verwerker geaccepteerd.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag een andere kaart of een andere vorm van betaling. Neem ook contact op met CyberSource Customer Support om te kijken of uw account juist geconfigureerd is.

en: The processor declined the request based on an issue with the request itself.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
nl: De verwerker heeft het verzoek afgewezen vanwege het verzoek zelf.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Verzoek om een andere vorm van betaling.

en: There is a problem with your CyberSource merchant configuration.<br /><b>Possible action:</b> Do not resend the request. Contact Customer Support to correct the configuration problem.
nl: Er is ene probleem met uw CyberSource verkopersconfiguratie.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Verstuur het verzoek niet. Neem contact op met SyberSource Customer Service om het configuratieprobleem op te lossen.

en: Processor failure.<br /><b>Possible action:</b> Possible action: Wait a few minutes and resend the request.
nl: Verwerkingsfout.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Wacht een paar minuten en verstuur de opdracht opnieuw.

en: The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.<br /><b>Possible action:</b> Ask your customer to verify that the card is really the type indicated in your Web store, then resend the request.
nl: Het kaarttype is niet geldig of komt niet overeen met het creditcardnummer.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag de klant om te verifiëren dat de kaart werkelijk van het type is dat opgegeven is in de winkel. Vestuur dan het verzoek nogmaals.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a time-out occurred with the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the transaction, do not resend the request until you have reviewed the transaction status in the Business Center.
nl: <b>Error:</b> Het verzoek is ontvangen maar bij de de betalingenverwerker is een time-out ontstaan.<br /><b>Mogelijke actie:</b> OM duplicaattransacties te voorkomen moet u het verzoek pas versturen nadat u de transactiestatussen in het Business Center bekeken heeft.

en: The customer is enrolled in payer authentication.<br /><b>Possible action:</b> Authenticate the cardholder before continuing with the transaction.
nl: De klant is verwikkeld in kaarthoudercontrole.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Controleer de kaarthouder voordat u verder gaat met de transactie.

en: The customer cannot be authenticated.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's order.
nl: De klant kan niet goedgekeurd worden.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Controleer de bestelling van de klant.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based on your Smart Authorization settings.<br /><b>Possible action:</b> Do not capture the authorization without further review. Review the avsCode, cvResult, and factorCode fields to determine why CyberSource rejected the request.
nl: Het autorisatieverzoek is goedgekeurd door de bank van uitgifte maar afgewezen door CyberSource vanwege uw Slimme Autorisatieinstellingen.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Leg de autorisatie niet zonder verdere controle vast. Bekijk de avsCode-, cvResult- en factorCode-velden om te bepalen waarom CyberSource het verzoek verwierp.

en: Street address matches, but 5- and 9-digit postal codes do not match.
nl: Adres (straat) klopt, maar 5-cijferige en 9-cijferige postcode klopt niet.

en: Street address matches, but postal code not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres (straat) klopt, maar postcode is niet geverifieerd. Alleen teruggegeven voor Visa-kaarten die niet in de VS uitgegeven zijn.

en: Street address and postal code do not match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres en postcode horen niet bij elkaar. Slechts geretourneerd voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: Street address and postal code match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres en postcode horen bij elkaar. Slechts geretourneerd voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: AVS data is invalid, or AVS is not allowed for this card type.
nl: AVS-gegevens zijn incorrect of AVS is niet toegestaan voor dit kaarttype.

en: Card member's name does not match, but postal code matches. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder is incorrect; postcode is correct. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Non-U.S. issuing bank does not support AVS.
nl: Uitgisten banken buiten de VS ondersteunen geen AVS.

en: Card member's name does not match. Street address and postal code match. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder is incorrect. Adres en postcode zijn correct. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Address not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres is niet geverifieerd. Slechts geretourneerd voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: Card member's name matches but billing address and billing postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder is correct, maar factuuradres en -postcode zijn incorrect. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Card member's name and billing postal code match, but billing address does not match. Returned only for the American Express card type
nl: Naam en factuurpostcode van kaarthouder zijn correct, maar factuuradres is incorrect. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Street address and postal code do not match. - or - Card member's name, street address and postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
nl: Adres en postcode horen niet bij elkaar. - of -  Naam, adres en postcode van kaarthouder horen niet bij elkaar. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Card member's name and billing address match, but billing postal code does not match. Returned only for the American Express card type.
nl: Kaarthouders naam en factuuradres kloppen, maar factuurpostcode klopt niet. Wordt alleen teruggegeven voor American Express-kaarten.

en: Postal code matches, but street address not verified. Returned only for non-U.S.-issued Visa cards.
nl: Postcode klopt, maar adres (straat) niet geverifieerd. Alleen teruggegeven voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: System unavailable.
nl: Systeem niet beschikbaar.

en: U.S.-issuing bank does not support AVS.
nl: Uitgiftebank in de VS ondersteunt geen AVS.

en: Card member's name does not match, but street address matches. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder klopt niet, maar adres (straat) klopt wel. Slechts teruggegeven voor American Express-kaarten.

en: Address information unavailable. Returned if non-U.S. AVS is not available or if the AVS in a U.S. bank is not functioning properly.
nl: Adresgegevens niet beschikbaar. Teruggegeven indien AVS is niet beschikbaar voor adressen buiten de VS of als de AVS in een bank binnen de VS niet correct werkt.

en: Street address does not match, but 9-digit postal code matches.
nl: Adres klopt niet, maar 9-cijferige postcode klopt wel.

en: Exact match. Street address and 9-digit postal code match.
nl: Correct. Adres en 9-cijferige postcode kloppen.

en: Exact match. Street address and 5-digit postal code match.
nl: Correct. Adres en 5-cijferige postcode kloppen.

en: Street address does not match, but 5-digit postal code matches.
nl: Adres klopt niet, maar 5-cijferige postcode klopt wel.

en: AVS is not supported for this processor or card type.
nl: AVS wordt niet ondersteund voor deze verwerker of voor dit kaarttype.

en: The processor returned an unrecognized value for the AVS response.
nl: De verwerker geeft een onherkenbare reactie terug op de AVS-controle.

en: Transaction determined suspicious by issuing bank.
nl: Transactie als verdacht beschouwd door de uitgevende bank.

en: Card verification number failed processor's data validation check.
nl: De kaart verificatiecode raakte niet door de datavalidatie van de verwerker.

en: Card verification number matched.
nl: Kaart verificatiecode komt overeen.

en: Card verification number not matched.
nl: Kaart verificatiecode komt niet overeen.

en: Card verification number not processed by processor for unspecified reason.
nl: Kaart verificatiecode werd niet verwerkt door de verwerker voor een onbekende reden.

en: Card verification number is on the card but was not included in the request.
nl: Er is een kaart verificatiecode op de kaart, maar deze was niet inbegrepen in de aanvraag.

en: Card verification is not supported by the issuing bank.
nl: Kaart verificatiecode is niet ondersteund door de uitgevende bank.

en: Card verification is not supported by the card association.
nl: Kaartverificatie wordt niet ondersteund bij de kaartvereniging.

en: Card verification is not supported for this processor or card type.
nl: Kaartverificatie wordt niet ondersteund voor deze verwerker of dit kaarttype.

en: Unrecognized result code returned by processor for card verification response.
nl: Onherkenbaar antwoord van de verwerker op kaartverificatie.

en: No result code returned by processor.
nl: Geen resultaatcode verstuurd door de verwerker.

en: Continue with checkout to complete payment.
nl: Ga verder met afrekenen om de betaling af te ronden.

en: Javascript must be enabled to view the order total preview.
nl: Javascript moet aan staan om het totaal van de bestelling te bekijken.

en: Select a payment method from the following options.
nl: Selecteer een betaalmethode uit de onderstaande opties.

en: Paying by
nl: Betalen met

en: Show the order total preview on the payment pane.
nl: Toon het order totaal op het betalingsscherm.

en: Checkout cannot be completed without any payment methods enabled. Please contact an administrator to resolve the issue.
nl: Checkout kan niet voltooid worden zonder enige betalingsmethode actief. Contacteer een administrator om dit op te lossen.

en: Method: @payment_method
nl: Betalingswijze: @payment_method

en: Modify 'Payment info'
nl: 'Betalingsinformatie' aanpassen

en: None available
nl: Geen beschikbaar

en: Update order status on full payment
nl: Wijzig bestelstatus bij volledige betaling

en: A payment gets entered for an order
nl: Een betaling wordt voor een bestelling ingevoerd

en: Check the order balance
nl: Controleer balans van deze bestelling

en: Balance is less than !zero.
nl: Balans is minder dan !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
nl: Balans is minder dan, of gelijk aan !zero.

en: Balance is equal to !zero.
nl: Balans is gelijk aan !zero.

en: Balance is greater than !zero.
nl: Balans is groter dan !zero.

en: Balance comparison type
nl: Balansvergelijkingstype

en: Credit card charge failed.
nl: Creditcard-betaling mislukt.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
nl: Kaart gewijzigd, code: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
nl: Creditcard-betaling succesvol verwerkt.

en: Configure the payment settings.
nl: Bewerk de betalingsinstellingen

en: View the payment settings.
nl: Betalings-instellingen weergeven.

en: Edit the payment settings.
nl: Betalings-instellingen bewerken.

en: Edit the basic payment settings.
nl: Basis betalings-instellingen bewerken.

en: Edit the payment method settings.
nl: Instelling van betaalmethode bewerken.

en: Payment gateways
nl: Betaal gateways

en: Edit the payment gateway settings.
nl: Betaal-gateway-instellingen bewerken.

en: Return order totals
nl: Geef bestellings totalen weer

en: Add the payment details to the checkout pane.
nl: Betalingsdetails aan het afrekenvenster toevoegen.

en: Add the payment details to the order pane.
nl: Betalingsdetails aan het bestellingsvenster toevoegen.

en: Select payment gateway
nl: Selecteer Payment Gateway

en: Delete payment?
nl: Verwijder betaling?

en: The payment method of the order.
nl: De betalingsmethode van het order.

en: The payment balance of the order
nl: Het saldo van de bestelling

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
nl: Kies een betaalmethode uit de aanwezige opties

en: Enable payment tracking.
nl: Betaal tracking activeren.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
nl: Toestaan dat betalingen verwijderd worden door gebruikers met authorisatie.

en: Log payments entered and deleted to order log.
nl: Log ingevoerde en verwijderde betalingen.

en: Default payment details message
nl: Standaard betalingsgegevensbericht

en: Message displayed when a payment method does not display any further details.
nl: Bericht dat getoond wordt indien een betaalmethode geen verdere details toont.

en: !method settings
nl: !method-instellingen

en: @gateway_name settings
nl: @gateway_name instellingen

en: This gateway supports the following payment methods:
nl: Deze gateway ondersteunt de volgende betaalmethodes:

en: Enable this payment gateway for use.
nl: Deze payment gateway activeren voor gebruik.

en: Order total preview:
nl: Voorbeeldweergave van totaalbedrag:

en: Payment entered.
nl: Betaling ingevoerd.

en: An error loading the payment information occurred.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan bij het laden van de betalingsinformatie.

en: Payment information:
nl: Betalingsinformatie:

en: @method payment of @amount received on @date.
nl: @method betaling van @amount ontvangen op @date.

en: Are you sure you want to delete this payment?
nl: Weet u zeer dat u deze betaling wilt verwijderen?

en: Payment deleted.
nl: Betaling verwijderd.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
nl: Selecteer een Payment Gateway voor die betaalmethode

en: Use gateway
nl: Gebruik gateway

en: You are not able to process %type payments.
nl: U kunt betalingen van het type %type niet verwerken.

en: Attempted to process a %type payment but the gateway's function was not found.
nl: Poging om een %type betaling te verwerken maar de functie van de gateway is niet gevonden.

en: @method payment for @amount entered by @user.
nl: @method  betaling voor @amount ingevoerd door @user.

en: view payments
nl: bekijk betalingen

en: manual payments
nl: manuele betalingen

en: delete payments
nl: verwijder betalingen

en: Adds a credit card gateway that simulates a successful payment for testing checkout.
nl: Voegt een creditcardgateway toe om succesvolle betalingen te stimuleren om afrekenen te testen.

en: Defines an API to let payment modules interact with the cart.
nl: Defineert een API voor betaalmodulen.

en: Receive Check
nl: Ontvang Cheque

en: Check or money order
nl: Cheque of contant bestelling

en: Cash on delivery
nl: Contant bij levering

en: Pay cash on delivery on pick-up.
nl: Betaling contant bij levering of afhaling

en: A generic payment method type.
nl: Een generiek type betaalmethode

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
nl: De volledige betaling wordt verwacht bij levering of voorafgaand aan afhaling.

en: Orders totalling more than !number are <b>not eligible</b> for COD.
nl: Bestellingen van meer dan !number zijn <b>niet aanvaard</b> voor betaling bij levering.

en: Delivery Date
nl: Leveringsdatum

en: Desired delivery date:
nl: Gewenste leveringsdatum

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
nl: Uw finale order totaal is hoger dan het maximum toegelaten bedrag voor betaling bij levering. Ga terug en selecteer een andere betalingswijze.

en: Maximum order total eligible for COD
nl: Maximaal bestelbedrag voor betalen bij afhalen

en: Set to 0 for no maximum order limit.
nl: Geef 0 voor geen limiet.

en: Let customers enter a desired delivery date.
nl: Laat klanten toe een gewenste leveringsdatum te kiezen.

en: Enter a desired delivery date:
nl: Vul een gewenste leveringsdatum in:

en: Checks should be made out to:
nl: Cheques moeten geadresseerd worden aan:

en: Mail to
nl: Mail naar

en: Clear Date:
nl: Vrijgavedatum:

en: Check received
nl: Check ontvangen

en: Expected clear date:
nl: Verwachte vrijgavedatum:

en: Set the mailing address to display to customers who choose this payment method during checkout.
nl: Stel postadres in om te tonen aan klanten die deze betaalmethode kiezen tijdens afrekenen.

en: Direct checks to a person or department.
nl: Cheques aan een persoon of afdeling richten

en: Check payment policy
nl: Controleer betaalbeleid

en: Instructions for customers on the checkout page.
nl: Instructies voor klanten bij afrekenen.

en: Personal and business checks will be held for up to 10 business days to ensure payment clears before an order is shipped.
nl: Persoonlijke en bedrijfscheques worden vastgehouden tot 10 dagen ter garantie voordat een bestelling verzonden wordt.

en: Any notes about the check, like type or check number.
nl: Notities m.b.t. de cheque, zoals chequenummer of type.

en: Expected clear date
nl: Verwachte vrijgavedatum

en: Receive check
nl: Ontvang check

en: Use the form to enter the check into the payments system and set the expected clear date.
nl: Gebruik het formulier om de cheque in het betaalsysteem in te voeren en stel de verwachte vrijgavedatum in.

en: Order balance:
nl: Openstaand bedrag voor bestelling:

en: The amount must be a number.
nl: Het bedrag moet numeriek zijn.

en: Check received, expected clear date of @date.
nl: Check ontvangen, verwachte vrijgavedatum @date

en: Provides the check/money order, COD, and 'other' payment methods.
nl: Ondersteunt de cheque/contant, contant bij levering en 'andere' betalingsmethodes.

en: Review order
nl: Bestelling controleren

en: Review payment
nl: Betaling herzien

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen

en: PayPal payment complete
nl: Paypal betaling voltooid

en: PayPal payment cancelled
nl: Paypal-betaling geannuleerd

en: PayPal Express Checkout
nl: Afrekenen met PayPal Express

en: Process credit card payments using Website Payments Pro.
nl: Handel creditcard betalingen af met Website Payments Pro.

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
nl: PayPal - betaal zonder uw financiele informatie te delen.

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
nl: Stuur klanten door om betalingen via Paypal te doen.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
nl: Voltooi bestellingen via PayPal Express Checkout.

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
nl: Transacties kunnen enkel in een van de getoonde valuta worden verwerkt.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
nl: Schrijf in voor de testomgeving en gebruik deze om te testen.

en: Require Express Checkout users to use a PayPal confirmed shipping address.
nl: Draag Express Checkout op om gebruikers een door PayPal goedgekeurd verzendadres in te voeren.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
nl: Activeer het transportformulier op het betalingscontrolescherm.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
nl: Activeer het veld bedrijfsnaam op het betalingscontrolescherm.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
nl: Activeer het veld telefoonnummer  op het betalingscontrolescherm.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
nl: Activeer het veldcommentaar op het betalingscontrolescherm.

en: API credentials
nl: API-gegevens

en: !link for information on obtaining credentials.  You need to acquire an API Signature.  If you have already requested API credentials, you can review your settings under the API Access section of your PayPal profile.
nl: !link voor meer informatie over het ontvangen van credentials.  U heeft een een API Signature nodig. Als u dit al heef aangevraagd, kunt u deze gegevens vinden onder de API Access sectie van uw Paypal-profiel.

en: API username
nl: API-gebruikersnaam

en: API password
nl: API-wachtwoord

en: <b>Address:</b> @avscode
nl: <b>Adres:</b> @avscode

en: <b>@type</b><br /><b>Success: </b>@amount @currency
nl: <b>@type</b><br /><b>Succes: </b>@currency @amount

en: PayPal transaction ID: @transactionid
nl: PayPal-transactienummer: @transactionid

en: PayPal e-mail address
nl: PayPal e-mail adres

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
nl: Het e-mail adres dat gebruikt wordt voor het PayPal account waarop u betalingen wilt ontvangen.

en: PayPal login page language
nl: Taal PayPal login pagina

en: Payment action
nl: Betaal actie

en: Complete sale
nl: Aankoop afronden

en: Provide PayPal WPS specific text for the submit button on the order review page.
nl: Geef de PayPal WPS-specifieke tekst voor de bevestigingsknoppen op het bestellingcontrolescherm.

en: PayPal cart submission method
nl: Paypal winkelwagen methode voor indienen

en: Submit the whole order as a single line item.
nl: Dien de gehele bestelling als een enkele regel (single line item) in.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
nl: Dien een bestelling in, waarbij elk product en de omschrijving ervan worden weergegeven.

en: Shipping address prompt in PayPal
nl: Verzendadres-velden in PayPal

en: Do not show shipping address prompt at PayPal.
nl: Verzendadres velden in PayPal niet tonen.

en: Prompt customer to include a shipping address.
nl: Vraag klant om verzendadres in te vullen.

en: Require customer to provide a shipping address.
nl: Vereis dat klant een verzendadres invult.

en: Submit address information to PayPal to override PayPal stored addresses.
nl: Zend adresinformatie naar PayPal, om het bij PayPal bekende adres te overschrijven.

en: Works best with the first option above.
nl: Werkt het beste met de eerste optie hierboven.

en: Sent address selection
nl: Verzonden adreskeuze

en: Send billing address to PayPal.
nl: Stuur factuuradres naar PayPal.

en: Send shipping address to PayPal.
nl: Stuur afleveradres naar PayPal.

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
nl: Debug informatie voor Instant Payment Notifications in de log weergeven.

en: For Express Checkout, you need to <a href="!cp_link">enable the cart pane</a> and <a href="!wpp_link">configure the Website Payments Pro settings</a>.
nl: Voor Express Checkout moet u <a href="!cp_link">het winkelwagenscherm aanzetten</a> en <a href="!wpp_link">de Website Payments Pro instellingen configureren</a>.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
nl: Ontvangen IPN op URL voor bestelling @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
nl: IPN-poging met fout bestelling-ID.

en: IPN transaction verified.
nl: IPN transactie geverifieerd.

en: IPN transaction ID has been processed before.
nl: IPN-transactie-ID is al verwerkt.

en: PayPal has cancelled the reversal and returned !amount !currency to your account.
nl: PayPal heeft de terugboeking geannuleerd en !amount !currency naar uw account geretourneerd.

en: PayPal transaction ID: @txn_id
nl: PayPal transactiecode: @txn_id

en: You have denied the customer's payment.
nl: U heeft de betaling van de klant geweigerd.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
nl: De autorisatie is mis gegaan en kan niet worden vastgelegd.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
nl: De betaalpoging van een klant via bank is niet voltooid.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
nl: Betaling staat in de wachtrij bij PayPal: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
nl: PayPal heeft uw betaling geretourneerd!

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
nl: PayPal heeft de betaling teruggedraaid: @reason

en: The authorization has been voided.
nl: De autorisatie is vermeden.

en: IPN transaction failed verification.
nl: IPN-transactie-verificatie niet gelukt.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
nl: Een IPN transactie voor deze bestelling kan niet geverifieerd worden.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
nl: Er is een fout opgetreden met uw Paypal-betaling. Controleer uw kaartnummer in probeer opnieuw.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
nl: Uw bestelling is bijna voltooid. Vul de volgende gegevens in en klik op 'Doorgaan naar Afrekenen' om de bestelling te voltooien.

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
nl: Uw bestelling is niet voltooid totdat u hieronder op 'Bestelling bevestigen' heeft geklikt. Na bevestiging wordt uw Paypal account voor het bedrag hierboven gecrediteerd. U ontvangt een bevestiging zodra de betaling is voltooid.

en: Checkout with PayPal.
nl: Afrekenen met Paypal.

en: Calculate shipping
nl: Bereken transportkosten

en: Click to refresh shipping options
nl: Klik om verzendopties te verversen.

en: Leave blank if shipping to a residence.
nl: Leeglaten indien u verzend naar een privé adres.

en: Order comments
nl: Opmerkingen bij de bestelling

en: Special instructions or notes regarding your order.
nl: Specefieke instructies aangaande uw bestelling.

en: Continue checkout
nl: Doorgaan met afrekenen

en: You must calculate and select a shipping option.
nl: Bereken en selecteer een verzendoptie.

en: Error calculating shipping
nl: Fout bij berekening transportkosten

en: All the address information matched.
nl: Alle adresgegevens komen overeen.

en: None of the address information matched; transaction declined.
nl: Geen van de adresgegevens komen overeen, transactie geweigerd.

en: Part of the address information matched.
nl: Niet alle adresgegevens komen overeen.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
nl: De verkoper heeft geen AVS informatie meegezonden. Niet verwerkt.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
nl: Adres is niet gecontroleerd, of de creditcard maatschappij gaf geen antwoord. Betaalservice niet beschikbaar.

en: No AVS response was obtained.
nl: Geen AVS-antwoord ontvangen.

en: Address matched; postal code did not
nl: Adres komt overeen behalve de postcode.

en: Nothing matched; transaction declined
nl: Geen overeenkomst; transactie geweigerd

en: Address and postal code matched
nl: Adres en postcode komen overeen

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
nl: Niet toegestaan voor MOTO-transacties; transactie geweigerd.

en: Global unavailable
nl: Global niet beschikbaar

en: International unavailable
nl: International  niet beschikbaar

en: Postal code matched; address did not
nl: Postcode komt overeen, adres niet

en: Retry for validation
nl: Probeer opnieuw voor validatie

en: Service not supported
nl: Dienst niet ondersteund

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Matched
nl: Komt overeen

en: No match
nl: Komt niet overeen

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
nl: De verkoper heeft geen CVV2 code-afhandeling geïmplementeerd.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
nl: De verkoper heeft opgemerkt dat een CVV2-code op uw creditcard ontbreekt.

en: Service not available
nl: Dienst niet beschikbaar.

en: Unkown error
nl: Onbekende fout

en: Not processed
nl: Niet verwerkt

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
nl: De klant heeft geen bevestigd verzendadres opgegeven zoals u heeft aangegeven in de instellingen.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
nl: Wacht op u om de gelden te ontvangen zoals aangegeven in de autorisatie-instellingen.

en: eCheck has not yet cleared.
nl: eCheck is nog niet vrijgegeven.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
nl: U moet deze internationale betaling handmatig accepteren of weigeren vanuit het Accountoverzicht

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
nl: U moet een betaling handmatig accepteren of weigeren vanuit het Accountoverzicht

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
nl: Uw e-mail adres is nog niet geregistreerd of bevestigd.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
nl: Waardeer uw account op naar Business of Premier om creditcard-betalingen te kunnen ontvangen.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
nl: Bevestig uw account om deze betaling te kunnen accepteren.

en: The customer has initiated a chargeback.
nl: De klant heeft terugbetaling aangevraagd.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
nl: De klant heeft een geld-terug-garantie geactiveerd.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
nl: De klant heeft een klacht ingediend over de transactie

en: You gave the customer a refund.
nl: U heeft de klant terugbetaald.

en: PayPal pending
nl: In afwachting van PayPal

en: Integrates various PayPal payment services and IPN feedback.
nl: Integreert diverse PayPal-betaaldiensten en IPN-feedback.

en: Flat rate
nl: Vast tarief

en: Edit flat rate method
nl: Bewerk de vaste kost methode

en: Delete flat rate method
nl: Verwijder vaste kost methode

en: Flat shipping rates
nl: Vaste kosten voor verzending

en: Default rate: %price
nl: Standaard kost:

en: Fetch a shipping quote
nl: Vraag een berekening van de verzendingskost op

en: Shipping quote via @method
nl: Verzendkostenberekening via @method

en: Base rate
nl: Basis kost

en: Default product rate
nl: Standaard productprijs

en: Add a new flat rate shipping method.
nl: Voeg nieuwe vaste verzendkosten toe.

en: Shipping method title
nl: Wijze van verzenden

en: The name shown to distinguish it from other flatrate methods.
nl: De naam die getoond wordt om deze methode te onderscheiden van andere vaste kosten.

en: Line item label
nl: Factuurregellabel

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
nl: De naam die aan de klant getoond wordt als deze wijze van verzending bij het afrekenen wordt gekozen.

en: The starting price for shipping costs.
nl: De basiskost bij verzendingskosten.

en: Default product shipping rate
nl: Standaard product verzendkosten

en: The base rate must be a numeric amount.
nl: De basiskost moet een numeriek gegeven zijn.

en: The product rate must be a numeric amount.
nl: De prijs per product moet een getal zijn.

en: Do you want to delete this shipping method?
nl: Wilt u deze verzendingswijze verwijderen?

en: Flatrate
nl: Vaste kost

en: Shipping quote settings
nl: Verzendkosteninstellingen

en: Configure the shipping quote settings.
nl: Configureer de verzendkosenberekeninginstellingen.

en: View general shipping quote settings.
nl: Algemene verzendkosteninstellingen bekijken.

en: Quote methods
nl: Kostenberekening

en: Shipping settings
nl: Verzendinstellingen

en: Default product pickup address
nl: Standaard ophaaladres van producten

en: Default product shipping type
nl: Standaard verzendmethode

en: Getting shipping quote via !method
nl: Berekenen verzendkosten met behulp van !method

en: Quote method
nl: Berekenmethode

en: Order has a product of a particular shipping type
nl: Bestelling bevat een artikel met een specifieke verzendmethode

en: Order: Product
nl: Bestelling: product

en: Order has a shipping quote from a particular method
nl: Bestelling heeft een verzendkostenberekening van een bepaald type

en: Order: Shipping Quote
nl: Bestelling: Verzendkosten

en: Shipping quote method
nl: Type verzendkostenberekening

en: Shipping quotes
nl: Verzendkosten

en: Calculate shipping cost
nl: Verzendkosten berekenen

en: Extra information necessary to ship.
nl: Extra informatie, benodigd voor verzending

en: Shipping quote
nl: Verzendkostenberekening

en: Get a shipping quote for the order from a quoting module.
nl: Verzendkosten bepalen via een kostenberekeningsmodule.

en: Small package
nl: Kleine verpakking

en: Quote settings
nl: Kostenberekeningsinstellingen

en: Quote errors are submitted to watchdog.
nl: Fouten in de verzendkostenberekening worden ingediend bij watchdog.

en: Quote errors are not submitted to watchdog.
nl: Fouten bij kostenberekening worden niet in de log bewaard.

en: Debugging information is displayed to administrators when quotes are generated.
nl: Debuginformatie wordt aan administratoren getoond als verzendkosten berekend worden.

en: Debugging information is not displayed to administrators when quotes are generated.
nl: Debuginformatie wordt niet aan administratoren getoond als verzendkosten berekend worden.

en: @method is enabled.
nl: @method is ingeschakeld.

en: Log errors during checkout to watchdog
nl: Log fouten in watchdog gedurende afrekenen

en: Display debug information to administrators.
nl: Toon debuginformatie aan administratoren.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
nl: Voorkom dat de klant een bestelling kan afronden als er geen verzendkostenberekening gekozen is.

en: Shipping quote pane description
nl: Omschrijving verzendkostenberekening

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
nl: Transportkosten worden automatisch berekend wanneer u de adresgegevens invult.

en: Shipping quote error message
nl: Foutmelding verzendkostenberekening

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call in to complete your order.
nl: Verzendkostenberekening leverde fouten op. Kijk de productinformatie en het afleveradres na en probeer opnieuw.
    Als dit geen oplossing is, bel dan naar de winkel om uw bestelling te af te ronden.

en: Default pickup address
nl: Standaard ophaaladres

en: Default order fulfillment type for products
nl: Standaard type afwikkeling van bestellingen voor producten

en: At least one shipping quote method must be enabled.
nl: Tenminste een verzendkostenberekening moet worden ingeschakeld.

en: Calculate
nl: Berekenen

en: Receiving quotes:
nl: Verzendkostenberekening wordt ontvangen:

en: Estimated shipping cost:
nl: Geschatte verzendkosten:

en: Click to calculate shipping
nl: Verzendkosten berekenen

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery address and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call @phone to complete your order.
nl: Er kon geen verzendkostenberekening gedaan worden. Controleer het afleveradres en de productinformatie en probeer het nogmaals.
    Als dit het probleem niet oplost, bel dan @phone om uw bestelling af te ronden.

en: You must select a shipping option before continuing.
nl: Selecteer een verzendoptie om verder te kunnen gaan.

en: Invalid option selected. Recalculate shipping quotes to continue.
nl: Ongeldige optie geselecteerd. Herbereken verzendkosten om verder te gaan.

en: Get shipping quotes
nl: Haal verzendkosten op.

en: Apply to order
nl: Pas toe op bestelling

en: configure quotes
nl: verzendkosten instellen

en: Shipping Quotes
nl: Verzendkosten

en: Tracking numbers
nl: Tracking-nummers

en: Display tracking numbers of shipped packages.
nl: Tracking-nummers van verzendingen weergeven.

en: Shipping Label
nl: Verzendlabel

en: Organize products into packages.
     Package numbers in multiple shipping types are of the first shipping type they appear in. All
     packages are given a unique ID when they are saved. Choose the default package "Sep." to
     automatically create a package for each of the selected quantity of products in that row.
nl: Stop producten in pakketten.
     Pakketnummers die in meerdere verzendtypen voorkomen horen bij het eerste verzendtype waarin 
     ze voorkomen. Alle pakketten krijgen een uniek ID als ze opgeslagen worden. Kies standaardpakket
     "Sep." om automatisch voor elk geselecteerde aantal in die rij een pakket te genereren.

en: Make packages
nl: Maak pakketten

en: Create one package
nl: Maak één pakket

en: Packages should have at least one product in them.
nl: Pakketten moeten minimaal &eaccent;&eaccent;n product bevatten

en: Package %id:
nl: Pakket %id

en: Contents:
nl: Inhoud:

en: Package type:
nl: Verpakking

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: Insured value:
nl: Verzekerde waarde:

en: Tracking number:
nl: Tracking-nummer:

en: Pickup Address:
nl: Ophaaladres:

en: Delivery Address:
nl: Alfeveradres:

en: Schedule:
nl: Schema:

en: Ship date:
nl: Verzenddatum:

en: Expected delivery:
nl: Verwachte aankomstdatum:

en: Shipment Details:
nl: Details voor verzending:

en: Carrier:
nl: Verzenddienst:

en: Tracking Number:
nl: Tracking-nummer

en: Services:
nl: Diensten:

en: Cost:
nl: Kosten:

en: Package @id
nl: Pakket @id

en: Physical dimensions of the packaged product.
nl: Fysieke afmetingen van het ingepakte product.

en: Units of measurement
nl: Maateenheid

en: Centimeters
nl: Centimeter

en: Millimeters
nl: Millimeter

en: Declared value
nl: Aangegeven waarde

en: Shipment data
nl: Verzendgegevens

en: Carrier
nl: Verzenddienst

en: Shipment options
nl: Verzendopties

en: Short notes about the shipment, e.g. residential, overnight, etc.
nl: Korte notitie bij de verzending, bijvoorbeeld aangetekend, stadspost, et cetera.

en: Expected delivery
nl: Verwachte leveringsdatum

en: Shipping cost
nl: Verzendkosten

en: Save shipment
nl: Verzending opslaan

en: Package @id has been deleted.
nl: Pakket @id is verwijderd.

en: Origin address
nl: Adres waarvandaan verzonden wordt

en: Saved Addresses
nl: Opgeslagen adressen

en: fulfill orders
nl: bestellingen afwikkelen

en: Gets products ready for physical shipment.
nl: Maakt producten klaar voor daadwerkelijke verzending.

en: UPS shipment
nl: UPS-verzending

en: UPS product description
nl: UPS productomschrijving

en: Dimensions are required for custom packaging.
nl: Formaat is verplicht voor pakketspecifieke verpakking.

en: Shipping quote from UPS
nl: Verzendkosten van UPS

en: Small packages
nl: Kleine verpakking

en: Information needed to access UPS Online Tools has been entered.
nl: De informatie die nodig is om UPS Online Tools te benaderen is ingevoerd.

en: More information is needed to access UPS Online Tools. Please enter it <a href="!url">here</a>.
nl: Er is meer informatie nodig om UPS Online Tools te gebruiken. Vul deze informatie <a href="!url">hier</a> in.

en: UPS OnLine Tools XML Access Key
nl: XML-toegangssleutel voor UPS Online Tools

en: The 6-character string identifying your UPS account as a shipper.
nl: De 6 tekns lange reeks die uw UPS-acount identificeert als verzender.

en: UPS.com user ID
nl: UPS.com gebruikers-ID

en: Quotes and shipments requested in Testing mode will not be picked up or charged to your account.
nl: Berekeningen en verzendingen aangevraagd in Testmodus worden niet opgehaald of aan u berekend.

en: UPS services
nl: UPS-diensten

en: Select the UPS services that are available to customers.
nl: Selecteer de UPS-diensten die beschikbaar zijn voor klanten.

en: UPS Customer classification
nl: UPS klantclassificatie

en: Wholesale
nl: Groothandel

en: Occasional
nl: Klein

en: The kind of customer you are to UPS. For daily pickups the default is wholesale; for customer counter pickups the default is retail; for other pickups the default is occasional.
nl: Het soort klant dat u bent voor UPS. Voor het ophalen van dagelijkse verzendingen is dat Groothandel, voor ophalen aan de balie is dat Midden. Voor andere is dat Klein.

en: Negotiated rates
nl: Onderhandelde tarieven

en: Is your UPS account receiving negotiated rates on shipments?
nl: Ontvangt uw UPS-account onderhandelde tarieven op verzendingen?

en: Assume UPS shipping quotes will be delivered to
nl: Neem aan dat UPS-verzendkostenberekeneningen afgeleverd worden bij

en: Business locations
nl: Bedrijfslocaties

en: Residential locations (extra fees)
nl: Woonhuislocaties (extra kosten)

en: Markup type
nl: Verhogingstype

en: Multiplier (×)
nl: Vermenigvuldigingsfactor (×)

en: Addition (!currency)
nl: Toevoeging (!currency)

en: Shipping rate markup
nl: Verhogingstype verzendkosten

en: Markup shipping rate quote by currency amount, percentage, or multiplier.
nl: Verhoging verzendkostenberekening met valutabedrag, percentage of vermenigvuldigingsfactor

en: Product packages
nl: Productpakketten

en: Each in its own package
nl: Elke in zijn eigen pakket

en: All in one
nl: Allen in één

en: System of measurement
nl: Grootheden systeem

en: British
nl: Brits

en: Choose the standard system of measurement for your country.
nl: Kies het standaardsysteem voor grootheden voor uw land.

en: Password field is required.
nl: Wachtwoord is verplicht.

en: Package !id
nl: Pakket !id

en: Physical dimensions of the package.
nl: Afmetingen van het pakket.

en: UPS service
nl: UPS dienst

en: Review shipment
nl: Bekijk verzending

en: Total Charges
nl: Totale kosten

en: Negotiated Rates
nl: Onderhandelde tarieven

en: Request Pickup
nl: Ophaalverzoek

en: Ship from:
nl: Verstuur vanuit:

en: (@severity error @code) @description
nl: (@severity fout @code) @description

en: Could not open a file to save the label image.
nl: Kan een bestand niet openen om de label afbeelding op te slaan.

en: Could not find or create the directory "ups_labels" in the file system path.
nl: De map 'ups_labels' is niet gevonden en kan niet aangemaakt worden.

en: Void shipment @ship_number and tracking numbers @track_list
nl: Ongeldige verzending @ship_number en trackingnummers @track_list

en: USPS product description
nl: USPS productomschrijving

en: Shipping quote from USPS
nl: Verzendkostenberekening van USPS

en: Shipping quote from USPS Intl.
nl: Verzendkostenberekening van USPS Intl.

en: Is in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
nl: Ligt in de Verenigde Staten (US, AS, GU, PR, VI)

en: Is not in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
nl: Ligt niet in de Verenigde Staten (US, AS, GU, PR, VI)

en: USPS user ID
nl: USPS gebruikers-ID

en: To acquire or locate your user ID, refer to the <a href="!url">USPS documentation</a>.
nl: Voor uw gebruikers-ID gaat u naar <a href="!url">USPS documentatie</a>.

en: Select the USPS services that are available to customers. Be sure to include the services that the Postal Service agrees are available to you.
nl: Selecteer USPS-diensten die voor klanten beschikbaar zijn. Selecteer de diensten waarvan de Postal Service aangeeft dat ze voor u beschikbaar zijn.

en: Markup shipping rate quote by dollar amount, percentage, or multiplier.
nl: Verhogen verzendkosten met bedrag in dollars, percentage of vermenigvuldiging.

en: Flat rate box
nl: Pakket vaste verzendkosten

en: Flat rate envelope
nl: Envelop vaste verzendkosten

en: Rectangular
nl: Rechthoekig

en: Non-rectangular
nl: Niet rechthoekig

en: Weight quote
nl: Berekening verzendkosten voor gewicht

en: The amount per weight unit to add to the shipping cost for an item.<br />Example: to add $5 per pound, put 5 in here.
nl: Het bedrag per gewichtseenheid dat opgeteld moet worden bij de verzendkosten van een item<br />Voorbeeld: om €5 per kilo toe te voegen typt u hier 5.

en: Weight rate per product
nl: Gewichtstarief per product

en: Default cost adjustment per !unit
nl: Standaard kostenaanpassing per !unit

en: Assigns a shipping rate to products based on weight.
nl: Kent een verzendtarief toe aan producten, gebaseerd op gewicht.

en: Add attributes to this product using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
nl: Voeg attributen toe aan dit product via het <a href="!url">attributen toevoegen-formulier</a>. U kunt daarna de instellingen voor deze attributen op deze pagina instellen en daarna de opties configureren in de <em>Opties</em>- tab.

en: Add attributes to the product class using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
nl: Voeg attributen toe aan de productklasse met het <a href="!url">attributen toevoegen formulier</a>. U kunt daarna de instellingen voor deze attributen aanpassen op deze pagina en de opties configureren in de <em>Opties</em>-tab.

en: Select the attributes you want to add and submit the form.
nl: Selecteer de gewenste attributen en dien het formulier in.

en: Enter an alternate SKU to be used when the specified set of options are chosen and the product is added to the cart. <b>Warning:</b> Adding or removing attributes from this product will reset all the SKUs on this page to the default product SKU.
nl: Voer een alternatieve productcode in die gebruikt moet worden indien de gespecificeerde set opties werd gekozen en het product is toegevoegd aan de winkelwagen. <b>Warning:</b> Toevoegen of verwijderen van opties bij dit product leidt tot terugzetten van de productcodes op deze pagina naar de standaard productcode.

en: Create and edit attributes and options.
nl: Attributen aanmaken en opties cre&euml;ren

en: Add an attribute
nl: Attribuut toevoegen

en: Add an option
nl: Een optie toevoegen

en: Edit option
nl: Optie bewerken

en: Delete option
nl: Optie verwijderen

en: Adjustments
nl: Aanpassingen

en: Option price format
nl: Prijsweergave voor opties

en: Display price adjustment
nl: Toon prijsaanpassing

en: Display total price
nl: Toon totaalprijs

en: Number of options
nl: Aantal opties

en: Display type
nl: Wijze van tonen

en: No product attributes have been added yet.
nl: Er zijn nog geen productattributen toegevoegd.

en: Edit attribute: %name
nl: Wijzig attribuut: %name

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
nl: Deze naam wordt aan klanten getoond op de pagina waar producten worden toegevoegd aan de winkelwagen.

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
nl: <b>Optioneel.</b> Vul de hulptekst in die getoond wordt onder het attribuut op product aan winkelwagen toevoegen-formulieren.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
nl: Maak dit attribuut verplicht, waardoor de klant een optie moet kiezen.

en: Selecting this for an attribute will disregard any default option you specify.<br />May be overridden at the product level.
nl: Als u deze optie als attribuut selecteert, worden alle standaardopties die u specificeert genegeeerd.<br />Kan overschreven worden op productniveau.

en: This specifies how the options for this attribute will be presented.<br />May be overridden at the product level.
nl: Dit specificeert hoe de opties voor dit attribuut gepresenteerd worden.<br />Kan overschreven worden op productniveau.

en: Multiple attributes on an add to cart form are sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
nl: Meerdere attributen op een toevoegen aan winkelwagen-pagina zijn gesorteerd op deze waarde en vervolgens op naam.<br />Kan overschreven worden op productniveau.

en: There is no attribute with that ID.
nl: Er is geen attribuut met die code.

en: Product attribute deleted.
nl: Productattribuut verwijderd

en: Options for %name
nl: Opties voor %name

en: Default cost
nl: Standaardkosten

en: No options for this attribute have been added yet.
nl: Er zijn nog geen opties aan dit attribuut toegevoegd.

en: Edit option: %name
nl: Wijzig optie %name.

en: Options will be listed sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
nl: Opties worden op deze waarde en daarna op naam gesorteerd.<br />Kan overschreven worden op productniveau.

en: Default adjustments
nl: Standaard aanpassing

en: Enter a positive or negative value for each adjustment applied when this option is selected.<br />Any of these may be overriden at the product level.
nl: Voer een positieve of negatieve waarde in voor elke aanpassing die toegepast wordt als deze optie geselecteerd wordt.<br />Elk van deze waarden kan overschreven worden op productniveau.

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
nl: Dit moet een geldig getal zijn. Geen komma's gebruiken en slechts 1 decimale punt.

en: There is no option with that ID.
nl: Er is geen optie met dat id.

en: Are you sure you want to delete the option %name?
nl: Weet u zeker dat u de optie %name wilt verwijderen?

en: Hold Ctrl + click to select multiple attributes.
nl: Houd Ctrl ingedrukt om meerdere opties te selecteren.

en: No attributes left to add.
nl: Er zijn attributen meer om toe te voegen.

en: Add attributes
nl: Attributen toevoegen

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
nl: Voeg eerst <a href="!url">attributen aan dit !type toe</a>.

en: This attribute does not have any options.
nl: Dit attribuut heeft geen opties.

en: All attributes with enabled options must specify an enabled option as default.
nl: Alle attributen met ingeschakelde opties moeten een ingeschakelde optie als standaardoptie hebben.

en: The !type options have been saved.
nl: De !type opties zijn opgeslagen.

en: Default product SKU: @sku
nl: Standaard productcode: @sku

en: This product does not have any attributes.
nl: Dit product heeft geen attributen.

en: Product adjustments have been saved.
nl: Productaanpassingen zijn opgeslagen.

en: Please select
nl: Maak een keuze

en: Select box
nl: Selectievakje

en: Radio buttons
nl: Keuzeopties

en: There is @count product with this attribute. | There are @count products with this attribute.
nl[0]: Er is @count product bij dit attribuut.
nl[1]: Er zijn @count producten bij dit attribuut.

en: @count attribute has been removed. | @count attributes have been removed.
nl[0]: @count attribuut is verwijderd.
nl[1]: @count attributen zijn verwijderd.

en: @count attribute has been added. | @count attributes have been added.
nl[0]: @count attribuut is toegevoegd.
nl[1]: @count attributen zijn toegevoegd.

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
nl: De bestellingsinformatie zal worden opgestuurd naar het e-mailadres hieronder.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
nl: <b>E-mailadres:</b> @email (<a href="!url">bewerken</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
nl: Voer een geldig e-mailadres in voor deze bestelling of <a href="!url">klik hier</a> om in te loggen met een bestaand account en terug te keren om af te rekenen.

en: Confirm e-mail address
nl: Bevestig e-mailadres

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Passwords must match to proceed.
nl: Wachtwoorden moeten overeenkomen voordat u verder kunt.

en: New account details
nl: Gegevens van het nieuwe account

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
nl: <b>Optioneel.</b> Nieuwe klanten kunnen accountgegevens opgeven. Wij zullen deze voor u invullen indien u geen gegevens opgeeft.

en: The e-mail address did not match.
nl: De e-mailadressen komen niet overeen.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
nl: Er bestaat al een account voor uw e-mailadres. De nieuw ingevoerde gegevens zullen worden genegeerd.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
nl: De gebruikersnaam  %name is al bezet. Kies een andere naam, of laat het veld leeg om uw e-mailadres als gebruikersnaam te gebruiken.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
nl: De ingevoerde wachtwoorden komen niet overeen, probeer het nogmaals.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
nl: Sta niet-ingelogde klanten toe een nieuwe gebruikersnaam te kiezen.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
nl: Sta niet-ingelogde klanten toe een nieuw wachtwoord te kiezen.

en: New account details help message
nl: Hulpbericht bij de gegevens van het nieuwe account

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
nl: Voer het hulpbericht in dat getoond wordt bij de invoervelden tijdens het aanmaken van een nieuw account.

en: Enter your delivery address and information here.
nl: Vul hier uw gegevens en het afleveradres in.

en: My delivery information is the same as my billing information.
nl: Het factuuradres is gelijk aan het afleveradres.

en: Enter your billing address and information here.
nl: Vul hier uw gegevens en het factuuradres in.

en: My billing information is the same as my delivery information.
nl: Het factuuradres is hetzelfde als het bezorgadres.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
nl: Hier kunt u aanvullende informatie of vragen over uw bestelling invoeren.

en: Order has a product of a particular class
nl: Bestelling heeft een product van een bepaalde klasse

en: Customer completes checkout
nl: Klant rondt afrekenen af

en: Product class
nl: Productklasse

en: Cart settings
nl: Winkelwageninstellingen

en: Configure the cart settings.
nl: Winkelwageninstellingen configureren

en: View the cart settings.
nl: Winkelwageninstellingen bekijken.

en: Edit the cart settings.
nl: Wijzig instellingen van winkelwagen.

en: Edit the basic cart settings.
nl: Wijzig basisinstellingen van winkelwagen.

en: Cart panes
nl: Winkelwagen vensters

en: Edit the pane settings for the cart view page.
nl: Wijzig instellingen voor het winkelwagenscherm.

en: Cart block
nl: Winkelwagenblok

en: Edit the settings for the shopping cart block.
nl: Wijzig de instellingen van het winkelwagenblok.

en: Checkout settings
nl: Afrekeninstellingen

en: Configure the checkout settings.
nl: Configureer afrekeninstellingen.

en: View the checkout settings.
nl: Afrekeninstellingen weergeven.

en: Edit the basic checkout settings.
nl: Afrekeninstellingen bewerken

en: Checkout panes
nl: Afrekenvensters

en: Edit the pane settings for the checkout page.
nl: Vensterinstellingen voor afrekenen bewerken

en: Checkout messages
nl: Afrekenberichten

en: Edit the messages for the checkout completion page.
nl: Bewerk de meldingen van het afrekenen-voltooid scherm.

en: Address fields
nl: Adresveldinstellingen

en: Edit the address field settings.
nl: Adresveldinstellingen bewerken

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
nl: Bekijk/wijzig de inhoud van uw winkelwagen of ga door naar afrekenen.

en: Purchase the items in your shopping cart.
nl: De producten in uw winkelwagen afrekenen.

en: Review an order before final submission.
nl: Controleer een bestelling voordat definitief wordt verzonden.

en: Display information upon completion of an order.
nl: Informatie weergeven bij het voltooien van een bestelling.

en: Hide block if cart is empty.
nl: Verberg winkelwagen indien leeg.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
nl: Toon het winkelwagenpictogram in de bloktitel.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
nl: Maak het winkelwagenblok inklapbaar door op de naam of de pijl te klikken.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
nl: Toon het winkelwagenblok standaard dichtgeklapt.

en: Display small help text in the shopping cart block.
nl: Toon een kort helptekst in het winkelwagenblok.

en: Cart help text
nl: Winkelwagen helptekst.

en: Displayed if the above box is checked.
nl: Weergeven indien de bovenstaande selectie actief is.

en: Click title to display cart contents.
nl: Klik op de titel om de inhoud van de winkelwagen weer te geven.

en: There are no products in your shopping cart.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
nl: Uw bestelling is verwerkt. Uw bestelnummer is [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
nl: <a href="[site-url]">Terug naar de voorpagina.</a>

en: Cart contents
nl: Inhoud winkelwagen

en: Customer information
nl: Klantgegevens

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
nl: Verkrijg de nodige informatie om een klant aan te maken.

en: Delivery information
nl: Bezorgadres

en: Get the information for where the order needs to ship.
nl: Verkrijg informatie over het verzendadres van de bestelling.

en: Get basic information needed to collect payment.
nl: Verkrijg basisgegevens voor betaling.

en: Allow a customer to put comments on an order.
nl: De klant toestaan om opmerkingen te geven op een bestelling.

en: button
nl: knop

en: Continue shopping
nl: Ga verder met winkelen

en: Help text is shown in block:
nl: Helptekst getoond in blok:

en: Help text is not shown in block.
nl: Er wordt geen helptekst weergegeven.

en: Cart block is !option when empty.
nl: Winkelwagenblok is !option indien leeg.

en: shown
nl: getoond

en: Cart block is !option by default.
nl: Winkelwagenblok is standaard !option.

en: expanded
nl: uitgeklapt

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
nl: Drupal verwerkt alle instellingsformulieren van blokken automatisch.

en: General cart settings
nl: Algemene winkelwageninstellingen

en: Add to cart redirect
nl: Redirect bij Toevoegen aan winkelwagen

en: Enter the Drupal page to redirect to when a customer adds an item to their cart.<br />Enter &lt;none&gt; for no redirect.
nl: Voer de Drupalpagina in waar een klant naar toegestuurd moet worden als deze een item aan de winkelwagen toevoegt.<br />Voer &lt;none&gt; in als de klant niet doorgestuurd hoeft te worden.

en: Minimum order subtotal
nl: Minimum subtotaal van bestelling

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
nl: Specificeer optioneel een minimumbedrag dat besteed moet worden voordat tot afrekenen overgegaan kan worden.

en: Anonymous cart duration
nl: Bewaarduur van een anonieme bestelling

en: Minute(s)
nl: Minuten

en: Hour(s)
nl: Uren

en: Authenticated cart duration
nl: Winkelwagenbestendiging bij ingelogde gebruikers

en: Cart breadcrumb
nl: Winkelwagen breadcrumb

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
nl: Minimum subtotaal van bestelling moet een niet-negatief nummer zijn.

en: General checkout settings
nl: Algemene afrekeninstellingen

en: Enable checkout (disable to only use third party checkout service like PayPal Express Checkout).
nl: Schakel afrekenen in (schakel uit om alleen afrekenen via derden te gebruiken, zoals PayPal Experss Checkout).

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
nl: Anoniem afrekenen activeren (gebruikers kunnen afrekenen zonder inloggen).

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
nl: Indien mogelijk verzendinformatie verbergen voor winkelwagens zonder verzendbare producten.

en: Checkout pane display options
nl: Toonopties voor afrekenscherm

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
nl: Gebruik inklapbare deelvensters in het afrekenvenster.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
nl: Klap een deelscherm in zodra op de volgende-knop is geklikt.

en: Checkout completion settings
nl: Instellingen voor afronden afrekenen

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
nl: Stuur nieuwe klanten een aparte e-mail met accountdetails.

en: Login users when new customer accounts are created at checkout.
nl: Log de gebruikers in als er nieuwe gebruiksaccounts worden aangemaakt bij het uitchecken.

en: New customer accounts will be set to active.
nl: Nieuwe klantaccounts worden geactiveerd.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
nl: Vink uit om nieuwe accounts te maken, maar deze te blokkeren.

en: Alternate checkout completion page
nl: Alternatieve pagina voor voltooien van afrekenen

en: Leave blank to use the default completion page (recommended).
nl: Laat open om de standaard afrekenpagina te gebruiken (aanbevolen).

en: !pane settings
nl: !pane instellingen

en: Checkout instructions
nl: Afrekeninstructies

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
nl: Biedt instructies voor klanten bovenaan de afrekenpagina.

en: Checkout completion message header
nl: Berichtkop bij afronden afrekenen

en: Header for message displayed after a user checks out. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Berichtkop van bericht dat getoond wordt nadat een gebruiker afrekent. <a href="!url">Gebruikt bestelling and globale tokens</a>.

en: Checkout completion message body
nl: Berichttekst bij afronden afrekenen

en: In the following three boxes, you may use the special tokens !new_username for the username of a newly created account and !new_password for that account's password.
nl: In de volgende drie invoervelden kunt u de speciale tokens !new_username bij de gebruikersnaam van een nieuw account gebruiken en !new_password als wachtwoord voor dat account.

en: Checkout completion for logged-in users
nl: Afronden afrekenen voor ingelogde gebruikers

en: Message displayed upon checkout for a user who has logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat getoond wordt bij afrekenen voor een ingelogde gebruiker. <a href="!url">Gebruikt bestelling and globale tokens</a>.

en: Checkout completion for existing users
nl: Afronden afrekenen voor bestaande gebruikers

en: Message displayed upon checkout for a user who has an account but wasn't logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat getoond wordt bij afrekenen aan een gebruiker die een account heeft maar niet ingelogd was. <a href="!url">Maakt gebruik van bestelling en globale tokens</a>.

en: Checkout completion for new users
nl: Afronden van afrekenen voor nieuwe gebruikers

en: Message displayed upon checkout for a new user whose account was just created. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat getoond wordt bij afrekenen aan een gebruiker voor wie net een account is aangemaakt. <a href="!url">Maakt gebruik van bestelling en globale tokens</a>.

en: Continue shopping message
nl: Verder winkelen bericht

en: Message displayed upon checkout to direct customers to another part of your site. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat aan directe klanten van een ander deel van website getoond wordt bij afrekenen. <a href="!url">Gebruikt bestelling and globale tokens</a>.

en: Update cart
nl: Winkelwagen bijwerken

en: Your cart has been updated.
nl: Uw winkelwagen is aangepast.

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
nl: Het minimum subtotaal voor afrekenen van de bestelling is !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
nl: Log in om verder te kunnen gaan met afrekenen.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
nl: Klant heeft deze bestelling geannuleerd vanuit het afrekenformulier.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
nl: Er heeft een fout plaatsgevonden bij het verwerken van uw order. Deze fout verhindert momenteel het afronden van de order. Neem contact met ons op en we zullen zo spoedig mogelijk het probleem verhelpen.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
nl: Een lege order is in de checkout terecht gekomen. Bestelling-ID: @cart_order

en: @title is not a product. Unable to add to cart.
nl: @title is geen product, kan niet aan winkelwagen worden toegevoegd.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
nl: Excuus, dat item is nu niet beschikbaar voor verkoop.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
nl: <strong>@product-title</strong> toegevoegd aan <a href="!url">uw winkelwagen</a>.

en: Cart links settings
nl: Instellingen voor winkelwagensnelkoppelingen

en: Configure and craft special product add to cart links.
nl: Configureer en creëer speciale toevoegen aan winkelwagen-snelkoppelingen.

en: Cart links clicks
nl: Klikken op winkelwagensnelkoppelingen

en: Track clicks through cart links.
nl: Volg klikken met behulp van winkelwagensnelkoppelingen.

en: Creating cart links
nl: 'Cart links' aanmaken

en: Learn how to create cart links for your products.
nl: Leer hoe u 'cart links' kan aanmaken voor uw producten

en: Cart link product action: @cart_link
nl: Productactie bij winkelwagensnelkoppeling:@cart_link

en: <a href="!url">View the help page</a> to learn how to create cart links.
nl: <a href="!url">Bekijk de help pagina</a> om te leren hoe u 'cart links' kan aanmaken.

en: Display the cart link product action when you add a product to your cart.
nl: Toon de productactie bij winkelwagensnelkoppelingen wanneer u een product toevoegt aan uw winkelwagen.

en: Track clicks through cart links that specify tracking IDs.
nl: Volg klikken met behulp van winkelwagensnelkoppelingen die tracking-ID's specificeren.

en: Cart links messages
nl: Berichten bij winkelwagensnelkoppelingen

en: Allow cart links to empty customer carts.
nl: Sta toe dat winkelwagensnelkoppelingen naar lege klantwinkelwagens wijzen.

en: Cart links restrictions
nl: Beperkingen voor winkelwagensnelkoppelingen

en: Invalid link redirect page
nl: Ongeldige redirect-pagina voor snelkoppelingen

en: Enter the URL to redirect to when an invalid cart link is used.
nl: Voer de redirect-URL in voor het geval een ongeldige winkelwagensnelkoppeling wordt gebruikt.

en: Last click
nl: Laatste klik

en: No cart links have been tracked yet.
nl: Er worden nog geen winkelwagensnelkoppelingen gevolgd.

en: Sets the ID of the cart link.
nl: Stelt de id van de winkelwagensnelkoppeling in.

en: Adds a product to the cart.
nl: Voegt een product toe aan de winkelwagen.

en: administer cart links
nl: winkelwagensnelkoppelingen beheren

en: view cart links report
nl: winkelwagensnelkoppelingenrapportage bekijken

en: Cart Links
nl: Winkelwagensnelkoppelingen

en: Catalog settings
nl: Instellingen catalogus

en: Configure the catalog settings.
nl: Catalogusinstellingen configureren.

en: Find orphaned products
nl: Vindt verweesde producten

en: Find products that have not been categorized.
nl: Vindt niet gecategoriseerde producten.

en: Term image
nl: Afbeelding bij term

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
nl: De grootte van de afbeelding wordt niet gewijzigd. Overweeg <a href="@url">Image cache</a> te installeren.

en: Remove category image: !image
nl: Verwijder categorieafbeelding: !image

en: A description of the term. Displayed to customers at the top of catalog pages.
nl: Een beschrijving van de term. Wordt getoond aan klanten bovenaan de cataloguspagina.

en: Catalog path settings
nl: Catalogus padinstellingen

en: Pattern for catalog pages
nl: Patroon voor cataloguspagina's

en: catalog/[catpath-raw]
nl: catalogus/[catpath-raw]

en: Bulk generate aliases for catalog pages that are not aliased
nl: Genereer aliassen voor cataloguspagina's die nog geen aliassen hebben (batch)

en: Generate aliases for all existing catalog pages which do not already have aliases. Note: Bulk Update may not complete on large or slow sites. See the README.txt for more information.
nl: Genereer aliassen voor alle bestaande cataloguspagina's die nog geen alias hebben. NB: Batch Wijziging kan mislukken bij grote of langzame websites. Zie de README.txt voor details.

en: Catalog vocabulary
nl: Woordenlijst van catalogus

en:  Products are listed by assigning a category from the <a href="!cat_url">Product Catalog</a> vocabulary to them.
nl:  Producten worden getoond door er een categorie uit de <a href="!cat_url">Productcatalogus</a> woordenschat aan toe te kennen.

en: Find orphaned products here.
nl: Hier kunt u verweesde producten vinden.

en: Add terms for the products to inhabit.
nl: Voeg begrippen toe die de producten kunnen overerven.

en: Unlisted products
nl: Niet-getoonde producten

en: Catalog block settings
nl: Instellingen catalogusblok

en: More...
nl: Meer...

en: No products are available in this category.
nl: Er zijn geen producten beschikbaar voor deze categorie.

en: Catalog top level
nl: Hoogste niveau in de catalogus

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
nl: De woordenlijst die voor de productcatalogus wordt gebruikt.

en: Display the catalog breadcrumb
nl: Toon de catalogus in het kruimelpad

en: Display node counts in the catalog breadcrumb
nl: Toon het aantal nodes in het kruimelpad van de catalogus

en: Display subcategories in the catalog view
nl: Toon subcategorieën in het catalogusoverzicht

en: Number of columns in the grid of categories
nl: Aantal kolommen in het catalogusraster

en: Always expand categories in the catalog block
nl: Klap categorieën in het catalogusblok altijd uit

en: Display node counts in the catalog block
nl: Toon het aantal nodes in het catalogusblok

en: Catalog products list
nl: Productlijsten van de catalogus

en: Product nodes per page
nl: Productnodes per pagina

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
nl: Bepaalt hoeveel producten op elke cataloguspagina getoond worden. Bedenk dat als u een raster kiest, dit aantal een veelvoud van de rasterbreedte moet zijn, omdat anders de laatste rij niet klopt.

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
nl: Wees-producten zijn producten die aangemaakt zijn maar
         nog niet toegewezen zijn aan een categorie in de productcatalogus. All deze
         producten worden als snelkoppeling hieronder getoond. Klik op de snelkoppeling om
         de producten te wijzigen en ze toe te voegen aan categorieën.

en: All products are currently listed in the catalog.
nl: Alle producten zijn aan de catalogus toegevoegd.

en: Bulk generation of terms completed, @count alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
nl[0]: Genereren van termen afgerond, @count alias gegenereerd.
nl[1]: Genereren van termen afgerond, @count aliassen gegenereerd.

en: There is @count product not listed in the catalog. | There are @count products not listed in the catalog.
nl[0]: Er wordt @count product niet getoond in de catalogus.
nl[1]: Er worden @count producten niet getoond in de catalogus.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
nl: Druk op Ctrl terwijl u klikt om meerdere categorieën te selecteren.

en: View file downloads
nl: Bekijk bestandsdownloads

en: View all file download features on products.
nl: Bekijk alle downloadkenmerken bij producten.

en: View your purchased files.
nl: Bekijk uw beveiligde bestanden.

en: File downloads
nl: Downloads

en: Click here to view your file downloads.
nl: Klik hier om uw downloadbestanden te bekijken.

en: User can now download files in the directory %dir.
nl: Gebruiker kan nu bestanden uit folder %dir downloaden.

en: User can now download the file %file.
nl: Gebruiker kan nu bestand %file downloaden.

en: File Downloads
nl: Downloads

en: The file downloads directory is not valid or set. Set a valid directory in the <a href="!url">product feature settings</a> under the file download settings fieldset.
nl: De downloadfolder is niet ingesteld of niet geldig. Stel een geldige folder in bij <a href="!url">instellingen voor productkenmerken</a> onder de velden bij downloadinstellingen.

en: The file downloads directory has been set and is working.
nl: De downloadsfolder is ingesteld en werkt.

en: The list of file download links (if any) associated with an order
nl: De lijst met downloadsnelkoppelingen die bij een bestelling horen

en: A description of the download associated with the product.
nl: Een beschrijving van de download die bij het product hoort.

en: Check if this product model/SKU file download is also associated with a shippable product.
nl: Controleer of deze bestandsdownload van dit model- of artikelnummer ook gerelateerd is aan een verzendbaar product.

en: <strong>Shippable:</strong> Yes
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Ja

en: <strong>Shippable:</strong> No
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Nee

en: Files path
nl: Bestandslokatie

en: Download limits
nl: Downloadlimieten

en: IP addresses
nl: IP-adressen

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
nl: De periode vanaf dat een product gekocht wordt totdat de bestandsdownload verloopt.

en: %dir is not a valid file or directory
nl: %dir is geen geldig bestand of pad

en: File downloads can be attached to any Ubercart product as a product feature. For security reasons the <a href="!download_url">file downloads directory</a> is separated from the Drupal <a href="!file_url">file system</a>. Here are the list of files (and their associated Ubercart products) that can be used for file downloads.
nl: Downloads kunnen aan elk Ubercartproduct gekoppeld worden als productkenmerk. In verband met beveiliging is de  <a href="!download_url">downloadfolder</a> gescheiden van het Drupal <a href="!file_url">bestandssysteem</a>. Nu volgt de lijst van bestanden (en de bijbehorende Ubercartproducten) die gebruikt kunnen worden als download..

en: Delete file(s)
nl: Bestand(en) verwijderen

en: File options
nl: Bestandsopties

en: Perform action
nl: Voer actie uit

en: Delete selected directories and their sub directories
nl: Verwijder geselecteerde folders en de subfolders

en: Deleting a file will remove all its associated file downloads and product features. Removing a directory will remove any files it contains and their associated file downloads and product features.
nl: Het verwijderen van een bestand heeft tot gevolg dat alle bijbehorende bestandsdownloads en productkenmerken verwijderd worden. Het verwijderen van een folder heeft tot gevolg dat alle bestanden daarin en de bijbehorende bestandsdownloads en productkenmerken verwijderd worden.

en: The directory to upload the file to. The default directory is the root of the file downloads directory.
nl: De folder waar het bestand naar ge&uuml;plaod wordt.

en: An error occurred while uploading the file
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het uploaden

en: An error occurred while copying the file to %dir
nl: Er is een fout opgetreden bij het kopiëren van het bestand naar %dir

en: Can not move file to %dir
nl: Kan bestand niet verplaatsen naar %dir

en: Message subject
nl: Onderwerp van bericht

en: expires on @date
nl: verloopt op @date

en: No downloads found
nl: Geen downloads gevonden

en: Please contact the site administrator if this message has been received in error.
nl: Neem contact op met de websitebeheerder als dit bericht ten onrechte ontvangen is.

en: The user %username
nl: Gebruiker %username

en: The IP address %ip
nl: IP-adres %IP

en: You have attempted to download an incorrect file URL too many times.
nl: U heeft te vaak geprobeerd om een incorrecte URL te downloaden.

en: %username has been temporarily banned from file downloads.
nl: %username is tijdelijk geweerd van het downloaden van bestanden.

en: The following URL is not a valid download link.
nl: De volgende URL is geen geldige downloadsnelkoppeling.

en: %username has been denied a file download by downloading it from too many IP addresses.
nl: %username mocht een bestand niet downloaden omdat het van teveel IP-adressen gedownload werd.

en: You have downloaded this file from too many different locations.
nl: U heeft dit bestand op teveel verschillende locaties gedownload.

en: %username has been denied a file download by downloading it too many times.
nl: %username mocht een bestand niet downloaden omdat het te vaak is gedownload.

en: %username has been denied an expired file download.
nl: %username is een verlopen bestandsdownload geweigerd.

en: This file download has expired.
nl: Deze bestandsdownload is verlopen.

en: %username has started download of the file %filename.
nl: %username is begonnen met downloaden van bestand %filename.

en: download file
nl: downloadbestand

en: view all downloads
nl: Bekijk alle downloads

en: Allows products to be associated with downloadable files.
nl: Hiermee kunnen producten aan te downloaden bestanden worden gekoppeld.

en: No category
nl: Geen categori

en: Google Analytics for Ubercart
nl: Google Analytics voor Ubercart

en: export
nl: exporteer

en: Send e-mail notification on update.
nl: Stuur e-mailbericht bij wijziging.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Uw bestelling met nummer [order-link] bij [store-name] is aangepast.
    
    Bestelstatus: [order-status]
    
    Bestellingcommentaar:
    [order-last-comment]
    
    Ga naar deze pagina om in te loggen met uw account en bekijk de details van uw bestelling:
    [site-login]
    
    
    Nogmaals bedankt,
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
nl: Hulppagina van de winkel

en: The Drupal page for the store help link.
nl: De Drupal-pagina voor de snelkoppeling van de hulp bij het winkelen.

en: Your Order at [store-name]
nl: Uw bestelling bij [store-name]

en: New Order at [store-name]
nl: Nieuwe bestelling bij [store-name]

en: Notification recipients
nl: Ontvangers van bericht

en: Order #[order-id] Update
nl: Bestelling gewijzigd: #[order-id]

en: Modify 'Ship to' information
nl: Wijzig 'Verzenden naar'-gegevens

en: Modify 'Bill to' information
nl: Wijzig 'Factuur naar'-gegevens

en: Select from address book.
nl: Selecteer uit het adresboek.

en: Copy shipping information.
nl: Kopieer verzendgegevens.

en: Primary e-mail:
nl: E-mailadres:

en: Modify 'Customer info'
nl: Wijzig 'Klant'-gegevens

en: Customer number
nl: Klantnummer

en: Primary e-mail
nl: E-mailadres

en: Search for an existing customer.
nl: Zoek een bestaande klant.

en: Create a new customer.
nl: Klant aanmaken.

en: Loading product information... (<em>If nothing happens, make sure you have Javascript enabled.</em>)
nl: Productinformatie wordt geladen... (<em>Als er niets gebeurt moet u Javascript instellen.</em>)

en: Add product
nl: Product toevoegen

en: Add blank line
nl: Lege regel invoegen

en: Add line item
nl: Factuurregel toevoegen

en: Select a type
nl: selecteer een type

en: Modify 'line items'
nl: Regels bewerken

en: Remove line item.
nl: Verwijder regel.

en: Remove this line item?
nl: Deze regel verwijderen?

en: Add a line item
nl: Voeg een regel toe

en: Line item removed.
nl: Factuurregel verwijderd.

en: Order created.
nl: Bestelling aangemaakt.

en: Add an admin comment
nl: Voeg administratie commentaar toe

en: Admin comments are only seen by store administrators.
nl: Commentaar van de administrator kan alleen bekeken worden door winkelbeheerders.

en: No admin comments have been entered for this order.
nl: Er zijn geen admin-opmerkingen ingevoerd bij deze bestelling.

en: Add an order comment
nl: Voeg commentaar toe aan de order

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
nl: Deze opmerkingen zijn vooral bedoeld om met de klant te communiceren.

en: Order updated.
nl: Bestelling gewijzigd.

en: This order contains no products.
nl: Deze bestelling bevat geen producten.

en: Notified
nl: Mededeling verzonden

en: This order has no admin comments associated with it.
nl: Bij deze bestelling horen geen admin-opmerkingen.

en: Order status gets updated
nl: Bestelstatus wordt bijgewerkt

en: Updated order
nl: Gewijzigde bestelling

en: Check the order status
nl: Controleer de status van de bestelling

en: Check the order total
nl: Controleer het totaal van de bestelling

en: Check an order's shipping postal code
nl: Controleer de postcode van het verzendadres van een bestelling

en: Returns TRUE if the shipping postal code is in the specified area.
nl: Geeft TRUE terug indien de postcode van het verzendadres in het aangegeven gebied ligt.

en: Order: Shipping address
nl: Bestelling: Verzendadres

en: Check an order's shipping @zone
nl: Controleer verzend-@zone van een bestelling

en: Returns TRUE if the shipping @zone is in the specified list.
nl: Geeft TRUE terug indien verzend-@zone in de aangegeven lijst staat.

en: Check an order's shipping country
nl: Controleer het verzendland van een bestelling

en: Returns TRUE if the shipping country is in the specified list.
nl: Retourneert TRUE als het land van het verzendadres in de lijst voorkomt.

en: Check an order's billing postal code
nl: Controleer de factuur-postcode van een bestelling

en: Returns TRUE if the billing postal code is in the specified area.
nl: Geeft TRUE terug indien de postcode van het factuuradres in het aangegeven gebied ligt.

en: Order: Billing address
nl: Bestelling: Factuuradres

en: Check an order's billing @zone
nl: Controleer factuur-@zone van ene bestelling

en: Returns TRUE if the billing @zone is in the specified list.
nl: Geeft TRUE terug indien factuur-@zone in de aangegeven lijst voorkomt.

en: Check an order's billing country
nl: Controleer het factuuradres (land) van de bestelling

en: Returns TRUE if the billing country is in the specified list.
nl: Geeft TRUE terug indien het land van het factuuradres in de lijst voorkomt.

en: Check an order's products
nl: Controleer de producten van een bestelling

en: Returns TRUE if the order has any, all, or only the products in the list.
nl: Geeft TRUE terug indien de bestelling een of meerdere producten uit de lijst bevat.

en: Check an order's number of products
nl: Controleer het aantal producten in een bestelling

en: Determines if the order has the specified number of products, possibly of a certain type.
nl: Bepaalt of de bestelling het gespecificeerde aantal producten heeft, eventueel van een specifiek type.

en: Check an order's total weight
nl: Controleer het totale gewicht van een bestelling

en: Determines if the order has the specified weight, possibly counting only a certain type of product.
nl: Bepaalt of een bestelling het gespecificeerde gewicht heeft, eventueel alleen bepaalde producten meetellend.

en: Check if an order can be shipped
nl: Controleer of een bestelling verzonden kan worden

en: Returns TRUE if the order has any shippable products.
nl: Geeft TRUE terug indien er minstens een verzendbaar product in de bestelling zit.

en: Update the order status
nl: Update de status van de bestelling

en: Add a comment to the order
nl: Voeg een opmerking toe aan de bestelling

en: Order total value
nl: Totaalwaarde van de bestelling

en: Specify a value to compare the order total against.
nl: Specificeer een waarde om de bestelling mee te vergelijken.

en: Total is less than specified value.
nl: Totaal is minder dan de gespecificeerde waarde.

en: Total is less than or equal to specified value.
nl: Totaal is minder dan of gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is equal to specified value.
nl: Totaal is gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is greater than or equal to specified value.
nl: Totaal is meer dan of gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is greater than specified value.
nl: Totaal is meer dan de gespecificeerde waarde.

en: Order total comparison type
nl: Vergelijkingstype voor totaalwaarde van de bestelling

en: Specify a postal code or postal code pattern. Use "*" as a wild card to specify a range of postal codes.<br /><b>Example:</b> In the US, 402* represents all areas from 40200 to 40299.
nl: Specificeer een postcode of een postcodepatroon. Gebruik "*" als jokerteken om een reeks postcodes te specificeren.<br /><strong>Voorbeeld:</strong> In de VS staat 402* voor alle gebieden van 40200 tot 40299.

en: Require selected products
nl: Geselecteerde producten vereist

en: Order has any of these products.
nl: Bestelling heeft een of meerdere van deze producten.

en: Order has all of these products.
nl: Bestelling heeft al deze producten.

en: Forbid other products
nl: Verbied andere producten

en: Order may have other products.
nl: Bestelling mag andere producten bevatten.

en: Order has only these products.
nl: Bestelling bevat slechts deze producten.

en: Product count value
nl: Aantal producten

en: Specify a value to compare the product count against.
nl: Specificeer een waarde om het aantal producten tegen af te zetten.

en: Product count comparison type
nl: Vergelijkingswijze voor productaantallen

en: Unit of measurement
nl: Eenheid

en: Product weight value
nl: Productgewicht

en: Specify a value to compare the product weight against.
nl: specificeer een waarde om het gewicht van het product mee te vergelijken.

en: Select an order comment type
nl: Selecteer een type opmerking voor bij de bestelling

en: Enter this as an admin comment.
nl: Voeg dit toe als opmerking van de admin.

en: Enter this as a customer order comment.
nl: Voeg dit toe als een opmerking van de klant bij een bestelling.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
nl: Voeg dit met een berichtpictogram toe als een opmerking van de klant bij een bestelling.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
nl: Voer het opmerkingenbericht in. Maakt gebruik van <a href="!url">bestelling and globale tokens</a>.

en: Order settings
nl: Bestellingsinstellingen

en: Configure the order settings.
nl: Configureer instellingen voor bestellingen.

en: View the order settings.
nl: Bestellinginstellingen bekijken.

en: Edit the order settings.
nl: Bestellinginstellingen bewerken.

en: Edit the basic order settings.
nl: Basis bestellinginstellingen bewerken.

en: Order workflow
nl: Bestellingen-workflow

en: Modify and configure order states and statuses.
nl: Wijzig en configureer fases van de bestelling en bestelstatussen.

en: Order panes
nl: Bestellingvensters

en: Edit the pane settings for order pages.
nl: Bewerk de instellingen voor de bestellingvensters.

en: Create an order status
nl: Maak een bestelstatus aan.

en: Create a custom order status for your store.
nl: Maak een nieuwe bestelstatus aan voor uw winkel.

en: View and process orders.
nl: Bekijk en verwerk bestellingen.

en: View orders
nl: Overzicht bestellingen

en: View and process the orders received through your website.
nl: Bekijk en verwerk de ontvangen bestellingen.

en: Create order
nl: Bestelling aanmaken

en: Create an empty new order.
nl: Lege bestelling aanmaken

en: Search orders
nl: Zoek naar een bestelling

en: Search existing orders.
nl: Zoek naar bestaande bestelling

en: Select address
nl: Adres kiezen

en: Select customer
nl: Klant kiezen

en: View your order history.
nl: Bekijk uw bestelhistorie.

en: View order @order_id.
nl: Bestelling @order_id weergeven.

en: View invoice
nl: Factuur bekijken

en: View order
nl: Bestelling weergeven

en: Product select
nl: Selecteer product

en: Printable invoice
nl: Afdrukweergave factuur

en: Mail invoice
nl: E-mail factuur

en: Delete order @order_id.
nl: Verwijder bestelling @order_id.

en: Standard delivery
nl: Standaard verzending

en: <i>No comments left.</i>
nl: <i>Er zijn geen opmerkingen meer.</i>

en: <i>No comment found.</i>
nl: <i>Geen opmerkingen gevonden.</i>

en: New username associated with an order if applicable.
nl: Nieuwe gebruikersnaam gerelateerd aan een bestelling indien van toepassing.

en: New password associated with an order if applicable.
nl: Nieuw wachtwoord gerelateerd aan een bestelling indien van toepassing.

en: The order ID.
nl: Het bestelling-ID

en: The user ID of the order.
nl: Het gebruikers-ID van de bestelling

en: The URL to the order
nl: De url van de bestelling

en: A link to the order using the order ID.
nl: Een snelkoppeling naar de bestelling met gebruikmaking van het bestelling-ID.

en: The URL to the admin view page using the order ID.
nl: De url naar de admin overzichtspagina met gebruikmaking van het bestelling-ID.

en: A link to the order admin view page using the order ID.
nl: Een snelkoppeling naar de overzichtspagina van de admin voor deze bestelling op basis van het bestelling-ID.

en: The primary e-mail address of the order.
nl: Het primaire e-mailadres van de bestelling.

en: The order shipping address.
nl: Het verzenddres van de bestelling.

en: The phone number for the shipping address.
nl: Het telefoonnummer van het verzenddres van de bestelling.

en: The order billing address.
nl: Het factuuradres van de bestelling.

en: The phone number for the billing address.
nl: Het telefoonnummer van het factuuradres van de bestelling.

en: The title of the first shipping line item.
nl: De naam van de eerste regel bij de verzendkosten.

en: The first name associated with the order.
nl: De eerste naam bij de bestelling.

en: The last name associated with the order.
nl: De laatste naam bij de bestelling.

en: Comments left by the customer.
nl: Opmerkingen die door de klant zijn achtergelaten.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).
nl: Laatste opmerking die een administrator heeft achtergelaten bij bestellingen (admin-opmerkingen worden niet meegeteld).

en: The current order status.
nl: De huidige status van de bestelling.

en: The date and time when the order was created.
nl: De datum en tijd waarop de bestelling werd aangemaakt.

en: The date and time when the order was last modified.
nl: Datum en tijd waarop de bestelling werd gewijzigd.

en: Click here to view your order history.
nl: Klik hier om uw bestellingen te bekijken.

en: Ship to
nl: Verzend naar

en: Manage the order's shipping address and contact information.
nl: Beheer het verzendadres en contactinformatie van de bestelling.

en: Bill to
nl: Factuur naar

en: Manage the order's billing address and contact information.
nl: Beheer het factuuradres en contactinformatie van de bestelling.

en: Customer info
nl: Klantinformatie

en: Manage the information for the customer's user account.
nl: Beheer de informatie voor het gebruikersaccount van de klant.

en: Manage the products an order contains.
nl: Beheer de producten in een bestelling.

en: Line items
nl: Factuurregels

en: View and modify an order's line items.
nl: Artikelen in een bestelling bekijk en bewerken.

en: View the order comments, used for communicating with customers.
nl: Bekijk de opmerkingen bij de bestelling voor communicatie met klanten.

en: Admin comments
nl: Commentaar van de beheerder

en: View the admin comments, used for administrative notes and instructions.
nl: Beheerderopmerkingen voor administratieve doeleinden en instructies bijwerken.

en: Update order
nl: Bestelling bijwerken

en: Update an order's status or add comments to an order.
nl: Status van een bestelling bijwerken of commentaar toevoegen.

en: In checkout
nl: In de kassarij

en: Post checkout
nl: Na afrekenen

en: Empty line
nl: Blanco regel

en: The following order statuses have been defined:
nl: De volgende bestelstatussen zijn gedefinieerd:

en: Order panes on !screen screen
nl: Bestellingvensters op !screen-pagina

en: Admin settings
nl: Beheerderinstellingen

en: Number of orders on overview screen
nl: Aantal bestellingen in het overzicht

en: Enable order logging
nl: Bestelling logging aanzetten

en: Capitalize address on order screens
nl: Adres in ordervensters in hoofdletters

en: Customer settings
nl: Klant-instellingen

en: On-site invoice template
nl: Online factuurtemplate

en: Order states
nl: Fases in de bestelling

en: - N/A -
nl: - nvt -

en: Order statuses
nl: Bestellingsstatussen

en: Create new status
nl: Nieuwe status aanmaken

en: Order status %status removed.
nl: Bestelstatus %status is verwijderd.

en: Order workflow information saved.
nl: Workflow-informatie van bestelling opgeslagen.

en: Default order status
nl: Standaard status van bestelling

en: Order status ID
nl: Bestelstatuscode

en: Must be a unique ID with no spaces.
nl: Moet een unieke code zijn zonder spaties.

en: The order status title displayed to users.
nl: De titel van de bestelstatus die aan gebruikers getoond wordt.

en: Order state
nl: Fase van de bestelling

en: Set which order state this status is for.
nl: Stel in voor welke fase van de bestelling deze bestelstatus geldig is.

en: You have entered an invalid status ID.
nl: U heeft een ongeldige statuscode ingevoerd.

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
nl: Deze code is al in gebruik. Specificeer een unieke code.

en: Custom order status created.
nl: Nieuwe bestelstatus aangemaakt.

en: User: none
nl: Gebruiker: geen

en: User: !name
nl: Gebruiker: !name

en: Active orders
nl: Actieve bestellingen

en: All orders
nl: Alle bestellingen

en: View by status
nl: Bekijk op status

en: Order created by the administration.
nl: Bestelling aangemaakt door administratie.

en: New order customer
nl: Nieuwe bestelling klant

en: Use the buttons above to have these fields filled in or just submit the form with the fields blank to create a blank order.
nl: Gebruik bovenstaande knoppen om deze velden te vullen of klik op de knop om een lege bestelling aan te maken.

en: Billing first name
nl: Factuur voornaam

en: Billing last name
nl: Factuur achternaam

en: Billing company
nl: Factuur bedrijf

en: Shipping first name
nl: Verzenden voornaam

en: Shipping last name
nl: Verzenden achternaam

en: Shipping company
nl: Verzending bedrijf

en: Search using date range.
nl: Zoek met gebruikmaking van datumbereik.

en: Specify dates to the right if checked.
nl: Specificeer data aan de rechterkant inden gecontroleerd.

en: Click to open a window with a printable invoice.
nl: Klik hier om de factuur in afdrukweergave te openen.

en: Order changes saved.
nl: Gewijzigde bestelling opgeslagen.

en: Remove this product.
nl: Verwijder dit product.

en: Remove product from order?
nl: Verwijder product uit bestelling?

en: No products found.
nl: Geen producten gevonden

en: Select a product
nl: Selecteer een product

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
nl: Zoek op naam, model- of artikelnummer (* is de joker)

en: Add to order
nl: Voeg toe aan bestelling

en: Recipient e-mail address
nl: E-mailadres ontvanger

en: Your Order Invoice
nl: Factuur van uw bestelling

en: E-mail failed.
nl: E-mail mislukt.

en: Invoice e-mailed to @email.
nl: Factuur verstuurd naar @email.

en: It is not possible to delete order @id.
nl: U kunt bestelling @id niet verwijderen.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
nl: Weet u zeker dat u bestelling @order_id wilt verwijderen?

en: Order @order_id completely removed from the database.
nl: Bestelling @order_id is volledig uit de database verwijderd.

en: No addresses found for customer.
nl: Geen adres gevonden van deze klant.

en: Select an address
nl: Selecteer een adres

en: Search returned the following:
nl: Zoeken heeft de volgende resultaten opgeleverd:

en: An account already exists for that e-mail.
nl: Er bestaat al een account voor dat e-mailadres.

en: Use this account now?
nl: Dit account nu gebruiken?

en: Search for a customer based on these fields.
nl: Zoek klanten met gebruikmaking van deze velden.

en: Use * as a wildcard to match any character.
nl: Gebruik * als joker om een willekeurig teken te vervangen.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
nl: Laat velden leeg om ze te negeren bij het zoeken.

en: Select a customer
nl: Kies een klant

en: Enter an e-mail address for the new customer.
nl: Geef een e-mailadres voor de nieuwe klant.

en: Line Item Title
nl: Regelkop

en: Display title of the line item.
nl: Toon de regelkop.

en: Line Item Amount
nl: Regelbedrag

en: Amount of the line item without a currency sign.
nl: Bedrag van de productregel zonder het valutateken.

en: Amount must be numeric.
nl: Bedrag moet numeriek zijn.

en: Line item added to order.
nl: Productregel toegevoegd aan bestelling

en: Order @order_id deleted by user @uid.
nl: Bestelling @order_id verwijderd door gebruiker @uid.

en: @key changed from %old to %new.
nl: @key gewijzigd van %old naar %new.

en: Custom template
nl: Aangepaste template

en: Edit order @order_id.
nl: Wijzig bestelling @order_id.

en: view all orders
nl: bekijk alle bestellingen

en: create orders
nl: bestellingen aanmaken

en: edit orders
nl: bestellingen wijzigen

en: delete orders
nl: bestellingen verwijderen

en: administer order workflow
nl: bestellingen-workflow beheren

en: Order number:
nl: Bestellingnummer:

en: Customer:
nl: Klant:

en: Products:
nl: Producten:

en: Order comments:
nl: Opmerkingen bij de bestelling:

en: An account has been created for you with the following details:
nl: Er is een account voor u aangemaakt met de volgende gegevens:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Want to manage your order online?
nl: Wilt u uw bestelling online bekijken?

en: Purchasing Information:
nl: Aankoopinformatie:

en: E-mail Address:
nl: E-mailadres:

en: Billing Address:
nl: Factuuradres:

en: Billing Phone:
nl: Telefoon factuuradres:

en: Shipping Phone:
nl: Telefoon verzendadres:

en: Order Grand Total:
nl: Totaal te voldoen:

en: Payment Method:
nl: Betaalmethode:

en: Order Summary:
nl: Bestellingsoverzicht:

en: Shipping Details:
nl: Verzendgegevens:

en: Products Subtotal:
nl: Subtotaal producten:

en: Total for this Order:
nl: Totaalbedrag van deze bestelling:

en: Products on order:
nl: U heeft de volgende producten besteld:

en: (!price each)
nl: (!price p/stuk)

en: Where can I get help with reviewing my order?
nl: Waar kan ik informatie krijgen over mijn bestelling?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
nl: Deze e-mail is automatisch gegenereerd.

en: Thanks again for shopping with us.
nl: Hartelijk dank voor uw bestelling.

en: Administer products, classes, and more.
nl: Beheer producten, klasses, en meer.

en: View products
nl: Productenoverzicht

en: Build and view a list of product nodes.
nl: Bouw en bekijk een lijst van productnodes.

en: Manage classes
nl: Klassen beheren

en: Create and edit product node types.
nl: Productnodetypen aanmaken en wijzigen.

en: Configure product settings.
nl: Productinstellingen wijzigen.

en: Product fields
nl: Productvelden

en: Product features
nl: Producteigenschappen

en: This node displays the representation of a product for sale on the website. It includes all the unique information that can be attributed to a specific model number.
nl: Deze node toont de representatie van een product dat op de website te koop is. Het bevat alle unieke informatie die aan een specifiek modelnummer toegewezen kan worden.

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
nl: Voer productomschrijving toe voor product-teasers en pagina's

en: Product SKU/model.
nl: Model- of productcode

en: The listed MSRP.
nl: De getoonde MSRP.

en: Your store's cost.
nl: De kosten voor uw winkel.

en: Product and its derivatives are shippable.
nl: Product en zijn afleidingen zijn verzendbaar.

en: Package quantity
nl: Pakketkwantiteit

en: Default quantity to add to cart
nl: Standaard aantal dat toegevoegd wordt aan de winkelwagen

en: List position
nl: Lijstpositie

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
nl: Specifieer een waarde voor de plaats van dit product in de lijst.<br />Producten met dezelfde waarde zullen alfabetisch gesorteerd worden.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
nl: De prijs moet een Amerikaans nummerformaat zijn. Geen komma's, en 1 punt voor decimalen.

en: Quantities should be numeric.
nl: Kwantiteiten moeten numeriek zijn.

en: Adding negative items to the cart doesn't make sense, so don't make it easy.
nl: Toevoegen van negatieve aantallen aan de wikelwagen heeft geen zin, maak het dus niet gemakkelijk.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
nl: Dt product heeft opties die geselecteerd moeten worden voordat u het koopt. Maak een keuze hieronder.

en: The product's model number.
nl: Het nummer van het productmodel.

en: The product's list price.
nl: De adviesprijs van het product.

en: The product's cost.
nl: De kosten van het product.

en: The product's sell price.
nl: De verkoopprijs van het product.

en: The unit of measurement for the product's weight.
nl: De maateenheid van het gewicht van het product.

en: The numerical value of the product's weight.
nl: De numerieke waarde van het gewicht van het product.

en: The product's formatted weight.
nl: Het gewicht van het product (met maateenheid).

en: The unit of measurement for the product's length, width, and height.
nl: De maateenheid voor de lengte, het gewicht en de hoogte van het product.

en: The numerical value of the product's length.
nl: De numerieke waarde van de lengte van het product.

en: The product's formatted length.
nl: De lengte van het product (met maateenheid).

en: The numerical value of the product's width.
nl: De numerieke waarde van de breedte van het product.

en: The product's formatted width.
nl: De breedte van het product  (met maateenheid).

en: The numerical value of the product's height.
nl: De numerieke waarde van de hoogte van het product.

en: The product's formatted height.
nl: De hoogte van het product (met maateenheid).

en: Form to put the product in the customer's cart.
nl: Formulier dat het product in de winkelwagen van de klant stopt.

en: A button to add a product to the cart without quantity or attribute fields.
nl: Een knop om het product aan de winkelwagen toe te voegen zonder aantal of attribuut-velden.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
nl: Ondersteuning voor productafbeeldingen is automatisch geconfigureerd door Ubercart.

en: <a href="!url">Click here</a> to automatically configure the following items for core image support:
nl: edit <a href="!url">Klik hier</a> om de ingebouwde beeldbestand ondersteuning automatisch te configureren:

en: (This action is not required and should not be taken if you do not need images or have implemented your own image support.)
nl: (Deze actie is niet vereist en dient niet uitgevoerd te worden als u geen beeldbestand ondersteuning nodig hebt of deze zelf al implementeerde.)

en: Display price
nl: Te tonen prijs

en: Cost (seen only by 'administer products' permission)
nl: Kostprijs (alleen zichtbaar met 'producten beheren' toegangsrechten)

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
nl: Toon een optioneel aantal-veld in het <em>Toevoegen aan Winkelwagen</em>-formulier.

en: Enable <em>Add to cart</em> forms in product node teasers.
nl: Zet <em>Toevoegen aan winkelwagen</em>-formulier aan in productnode-teasers.

en: <em>Add to cart</em> button text
nl: Tekst op de <em>Toevoegen aan winkelwagen</em>-knop

en: Use the textboxes to adjust the text of the submit button for <em>Add to Cart</em> forms in various places on the site.
nl: Gebruik tekstvelden om de knoptekst van het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen</em> aan te passen.

en: Teaser forms
nl: Teaser formulieren

en: For the form displayed on teasers and catalog pages.
nl: Voor het formulier in teasers en cataloguspagina's.

en: Product view
nl: Productweergave

en: For the form displayed on the product view page.
nl: Voor het formulier op de productweergavepagina.

en: Product field
nl: Productveld

en: Class ID
nl: Klasse-ID

en: No product classes have been defined yet.
nl: Er zijn nog geen productklassen gedefinieerd.

en: Add a class
nl: Voeg een klasse toe

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name may consist only of lowercase letters, numbers, and underscores. Dashes are not allowed. Underscores will be converted into dashes when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique to this content type.
nl: De systeemnaam voor dit inhoudstype. Deze tekst wordt gebruikt om de URL te vormen van de <em>inhoud aanmaken</em>-pagina voor dit inhoudstype. De naam kan slechts kleine letters, cijfers en liggende streepjes bevatten. Afbreekstreepjes zijn niet toegestaan. Liggende streepjes worden vervangen door afbreekstreepjes tijdens het vormen van de URL van de <em>inhoud aanmaken</em>-pagina. De naam moet uniek zijn voor dit inhoudstype.

en: Product class %type deleted.
nl: Productklasse %type verwijderd.

en: SKU: @sku
nl: Artikelnummer: @sku

en: You have entered an invalid quantity.
nl: U heeft een ongeldig aantal ingevoerd.

en: Weight: !weight
nl: Gewicht: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
nl: Afmetingen: !length × !width × !height

en: No product features found.
nl: Geen producteigenschappen gevonden.

en: The following product features are enabled
nl: De volgende productkenmerken zijn beschikbaar

en: !feature settings
nl: !feature-instellingen

en: The product feature has been deleted.
nl: Het productkenmerk is verwijderd.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
nl: Weet u zeker dat u dit %feature wilt verwijderen?

en: That product feature doesn't exist.
nl: Dat productkenmerk bestaat niet.

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
nl: Fout: poging een niet-bestaand productkenmerk toe te voegen.

en: Error: No form data was returned for that operation.
nl: Fout: Het formulier heeft geen gegevens voor die bewerking teruggegeven.

en: No features found for this product.
nl: Geen eigenschappen gevonden voor dit product.

en: Add a new feature
nl: Voeg een nieuwe eigenschap toe

en: Save feature
nl: Eigenschap opslaan

en: The product feature has been added.
nl: Het productkenmerk is toegevoegd.

en: The product feature has been updated.
nl: Het productkenmerk is gewijzigd.

en: There is @count node of this type. | There are @count nodes of this type.
nl[0]: Er is @count node van dit type.
nl[1]: Er zijn @count nodes van dit type.

en: administer product classes
nl: beheer productklassen

en: administer product features
nl: beheer productkenmerken

en: Product kit
nl: Samengesteld product

en: This node represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
nl: Deze node staat voor twee of meer producten die samen getoond moeten worden. Het is een logische en gemakkelijke groepering van items voor de klant.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. Do not list component products.
nl: Als eenheid. Klanten mogen slechts aangeven hoeveel samengestelde producten ze willen kopen. Toon de afzonderlijke producten niet.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. List component products.
nl: Als eenheid. Klanten mogen slechts aangeven hoeveel samengestelde producten ze willen kopen. Toon de afzonderlijke producten.

en: Name of the product kit
nl: Naam van samengesteld product

en: Explain these whatchamacallits.
nl: Leg deze dingesen uit.

en: How is this product kit handled by the cart?
nl: Hoe wordt dit samengesteld product behandeld door de winkelwagen?

en: Click to add to cart.
nl: Klik om aan winkelwagen toe te voegen.

en: Product Kit
nl: samengesteld product

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
nl: <b>Gebruikte bestelstatussen:</b> @statuses

en: The following are total orders, products, sales, and average order totals for each store customer. Clicking on the header links will toggle a descending or ascending order for that column. Clicking on a customer's name will take you to a detailed list of orders that customer has made. Clicking on a customers username will take you to their account page.
nl: Hier ziet u het overzicht van bestellingen, producten, verkoop en het gemiddelde bedrag per bestelling per klant. Klik op de kop voor een andere sortering. Klik op de klantnaam voor een gedetailleerde lijst van de bestellingen van deze klant. Klik op de gebruikersnaam van een klant om naar de accountpagina te gaan.

en: The table lists each product listed in the store, its amount sold, how many times it has been viewed, revenue it has produced, and gross profit it has generated. If you do not see the number of views you must enable the Statistics module on the <a href="!url">module administration page</a>.
nl: De tabel toont voor elk product in de winkel het verkoopaantal, hoe vaak het product is bekeken, de opbrengsten, en de bruto gegenereerde winst. Als u niet het aantal keren product bekeken kunt zien, stel dan de Statistiek module in op de <a href="!url"> module administratie pagina </a>.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
nl: Dit zijn de verkopen voor de laatste twee dagen, de gemiddelde omzet in de maand en de geplande verkopen voor de rest van de maand. Verderop in de lijst ziet u andere verkoopstatistieken

en: Expand the fieldset below to customize the date range of this report, the statuses of orders displayed, and product display options.
nl: Vouw het formulier open om handmatig een rapportage-overzicht te maken op datum, status en resultaat.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
nl: Dit is de uitsplitsing per maand van de omzet voor het jaar @year. Klik op een link om naar een lijst met orders van die maand te gaan.

en: View the report settings.
nl: Bekijk de rapportage-instellingen.

en: Customer reports
nl: Klantrapportages

en: Product report
nl: Productrapportage

en: Custom product report
nl: Aangepaste productrapportage

en: View a customized product report
nl: Bekijk aangepaste productrapportage

en: Sales reports
nl: Verkooprapportage

en: View summary of all store sales
nl: Bekijk de samenvatting van alle winkelverkopen

en: View store sales for a particular year
nl: Bekijk de winkelverkopen voor een bepaald jaar

en: Custom sales summary
nl: Aangepaste verkoopsamenvatting

en: View a customized sales summary
nl: Bekijk een aangepast verkoopoverzicht

en: No customers found
nl: Geen klanten gevonden

en: Export to CSV file.
nl: Exporteer naar CSV-bestand.

en: Show paged records
nl: Toon gepagineerde rijen

en: Show all records
nl: Toon alle rijen

en: Make sure %setting_name is set to %state in the <a href="!url">access log settings page</a> to enable views column.
nl: Zorg dat %setting_name is ingesteld op %state in de <a href="!url">toegangslog instellingenpagina</a> om de kolom in te schakelen die toont hoe vaak het bekeken is.

en: Customize sales report parameters
nl: Parameters verkooprapportage aanpassen

en: Adjust these values and update the report to build your custom product report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
nl: Wijzig deze waarden en sla de rapportage op om uw eigen productrapportage te maken. Na indienen kan de rapportage worden opgenomen in de bookmarks.

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
nl: Alleen bestellingen met geselecteerde statussen zullen worden opgenomen in het rapport.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
nl: Voor meerdere statussen gebruik Ctrl + klik.

en: You must select at least one order status.
nl: Selecteer minimaal één status.

en: Month-to-date, @month
nl: Maand-naar-datum, @month

en: Customers total
nl: Klanten totaal

en: New customers today
nl: Nieuwe klanten vandaag

en: Online customers
nl: Klanten online

en: Total orders by status
nl: Totaal aantal bestellingen per status

en: Adjust these values and update the report to build your custom sales summary. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
nl: Pas de volgende gegevens aan en sla het rapport op om uw persoonlijke verkoopoverzicht te genereren. Ingestelde rapporten kunnen aan uw favorieten worden toegevoegd.

en: Results breakdown
nl: Uitsplitsing van resultaten

en: Large daily reports may take a long time to display.
nl: Grote dagelijkse rapporten kunnen langer duren.

en: Show a detailed list of products ordered.
nl: Toon een gedetailleerde lijst van de bestelde producten.

en: Paged table size
nl: Tabelgrootte gepagineerd

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
nl: Het maximum aantal weergegeven regels op een pagina voor een rapportage.

en: Reported statuses
nl: Gerapporteerde statussen

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
nl: Alleen bestellingen met geselecteerde statussen zullen worden opgenomen in de rapportage.

en: view reports
nl: rapportages bekijken

en: Role expiration
nl: Rolvervaldatum

en: Edit and view role expirations set by Ubercart
nl: Bewerk en bekijk vervaldatums ingesteld door Ubercart

en: Role assignment
nl: Rol-toewijzing

en: Delete role expiration
nl: Rolvervaldatum verwijderen

en: Delete a specified role expiration
nl: Specifieke rolvervaldatum verwijderen

en: Below you can add or remove time to the expiration dates of the following roles.
nl: Hieronder kunt u tijd tot de vervaldatum verwijderen of toevoegen van de volgende rollen.

en: There are no pending expirations for roles this user.
nl: Er zijn geen lopende vervaldata voor de rol van deze gebruiker.

en: The expiration length must be a positive integer
nl: De vervalperiode moet een geheel getal boven nul zijn

en: The new expiration date, %date, has already occurred.
nl: De nieuwe vervaldatum %date ligt in het verleden.

en: Customer user role %role renewed.
nl: Klantgebruikersrol %role vernieuwd.

en: Customer granted user role %role.
nl: Klantrol %role toegekend aan klant.

en: There are no product role(s) that can be assigned upon product purchase. Set product roles in the <a href="!url">product feature settings</a> under the role assignment settings fieldset.
nl: Er zijn geen product rollen die toegewezen kunnen worden bij een product aankoopt. Stel de product rollen in via de <a href="!url">producteigenschap instellingen</a> onder de rol toewijzings fieldset.

en: The role(s) %roles are set to be used with the Role Assignment product feature.
nl: De rol(len) %roles zijn ingesteld om te gebruiken met de Rol Toewijzing producteigenschap

en: The role expiration date in long format
nl: De rolvervaldatum is in een lang datumformaat

en: The role expiration date in medium format
nl: De rolvervaldatum is in een gemiddeld datumformaat

en: The role expiration date in short format
nl: De rolvervaldatum is in een kort datumformat

en: The associated role name
nl: De geassocieerde rolnaam

en: [store-name]: [role-name] role granted
nl: [store-name]: [role-name] rol toegekend

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you now have a new role, [role-name].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    U heeft een nieuwe rol [role-name] gekregen vanwege uw bestelling  [order-link], bij [store-name].
    
    Bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expired
nl: [store-name]: [role-name] rol verlopen

en: The role, [role-name], you acquired by purchasing a product at our store has expired. Any special access or privileges that came with it are now gone. You can purchase it again by going to [store-link]
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: De rol, [role-name], die u gekregen heeft door een product uit onze winkel te kopen is verlopen. Alle toegang en privileges die bij de rol hoorden zijn ingetrokken. U kunt het opnieuw kopen door naar [store-link] te gaan.
    
    Bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role renewed
nl: [store-name]: [role-name] rol vernieuwd

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you have renewed the role, [role-name]. It is now set to expire on [role-expiration-short].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Bedankt voor uw bestelling, [order-link], bij [store-name] u heeft nu de rol '[role-name]' vernieuwd. Deze verloopt op [role-expiration-short].
    
    Nogmaals bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expiration notice
nl: vervalbericht voor de rol [store-name]: [role-name]

en: This message is to remind you that the role, [role-name], you acquired by making a purchase at our store will expire at [role-expiration-short]. You may visit [store-link] to renew this role before it expires.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: Dit bericht is om u te herinneren dat de rol '[role-name]', die u verkregen heeft door uw aankoop in onze winkel, verloopt op  [role-expiration-short]. U kunt naar [store-link] gaan om de rol te vernieuwen voordat deze verloopt.
    
    Nogmaals bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Expiring roles
nl: Rollen die vervallen

en: This role will expire on !date
nl: Deze rol vervalt op !date

en: No expirations set to occur
nl: Er zijn geen rollen die vervallen

en: This is the role the customer will receive after purchasing the product.
nl: Dit is de rol die de klant krijgt nadat hij het product gekocht heeft.

en: Multiply by quantity
nl: Vermenigvuldig met hoeveelheid

en: Check if the role duration should be multiplied by the quantity purchased.
nl: Vink aan indien de duur van de rol vermenigvuldigd moet worden met de hoeveelheid aangekocht.

en: The amount of time must be a positive integer.
nl: De tijd moet een geheel getal zijn boven nul.

en: You must have a role to assign. You may need to <a href="!role_url">create a new role</a> or perhaps <a href="!feature_url">set role assignment defaults</a>.
nl: Er moet een rol zijn om toe te kennen. Het kan nodig zijn een <a href="!role_url">nieuwe rol</a> aan te maken of wellicht <a href="!feature_url">standaarden instellen </a>voor roltoekenning.

en: Default expiration
nl: Standaard vervaldatum

en: The default amount of time a granted Ubercart role will last until it expires.
nl: De standaard tijd dat een toegekende Ubercart-rol bestaat voordat deze verloopt.

en: Default role
nl: Standaard rol

en: The default role Ubercart grants on specified products.
nl: Standaardrol die Ubercart toekent op specifieke producten.

en: Product roles
nl: productrollen

en: Expiration display
nl: Toon vervaldatum

en: Show expirations on user page
nl: Toon vervaldata op gebruikerspagina

en: If users have any role expirations they will be displayed on their account page.
nl: Als gebruikers vervallen rollen hebben, worden deze getoond op hun accountpagina.

en: The message, with its accompanying title, and the header displayed above all role expirations. In the <strong>Title</strong> & <strong>Message</strong> fields "!role_name" and "!date" will translate to the corresponding Drupal role name and role expiration date.
nl: Het bericht met bijbehorende titel en de kop die getoond wordt boven alle verlopen rollen. In de <strong>Titel-</strong> & <strong>Bericht-</strong>velden worden "!role_name" en "!date" vertaald worden naar de corresponderende Drupal rolnaam en rolvervaldatum.

en: Time before reminder
nl: Tijd voor herinnering

en: The amount of time before a role expiration takes place that a customer is notified of its expiration.
nl: De tijd die verloopt voordat een klant bericht krijgt over dat een rol verloopt.

en: view all role expirations
nl: Bekijk alle verlopen rollen

en: Decrement stock upon order submission
nl: Verminder de stock bij het inzenden van een bestelling

en: Decrement stock of products in order
nl: Verminder de stock van producten in de bestelling

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
nl: Verminder de voorraad van producten in de bestelling waarvoor tracking geactiveerd is.

en: To keep track of stock for a particular product SKU, make sure it is marked as active and enter a stock value. When the stock level drops below the threshold value, you can be notified based on your stock settings.
nl: Om voorraad van een specifieke productcode te volgen moet deze op actief staan en moet u een voorraad invullen. Wanneer het voorraadniveau onder de drempelwaarde komt, kunt u bericht krijgen op basis van de voorraadinstellingen.

en: This is the list of product SKUs that are currently active. Stock levels below their threshold have highlighted rows. Toggle the checkbox below to alter which stock levels are shown.
nl: Dit is de lijst van de actieve artikelen. Artikelen met een te lage voorraad hebben een andere kleur. Vink het vakje aan om alleen producten te zien met een te lage voorraad.

en: Stock reports
nl: Voorraadrapportage

en: View reports for product stock.
nl: Bekijk voorraadrapportages

en: View the stock settings.
nl: Voorraad instellingen bekijken.

en: The current stock level
nl: Het huidige voorraadniveau

en: The model or SKU of the stock level
nl: Het model of artikel bij het voorraadniveau

en: The threshold or warning limit of the stock level
nl: De drempelwaarde of het waarschuwingsniveau van het voorraadniveau

en: [store-name]: Stock threshold limit reached
nl: [store-name]: Drempelwaarde van voorraad bereikt

en: This message has been sent to let you know that the stock level for the model [stock-model] has reached [stock-level]. There may not be enough units in stock to fulfill order #[order-link].
nl: Dit bericht is verstuurd om u te informeren dat het voorraadniveau van model [stock-model] de waarde [stock-level] heeft bereikt. Het kan zijn dat er niet genoeg voorraad is om bestelling #[order-link] te voldoen.

en: Stock settings saved.
nl: Voorraadinstellingen opgeslagen.

en: Export to CSV file
nl: Exporteer naar CSV-bestand

en: Only show SKUs that are below their threshold.
nl: Laat alleen artikelnummers onder de drempelwaarde zien.

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
nl: Verstuur e-mail indien voorraadniveau de drempelwaarde bereikt

en: The message the user receives when the stock level reaches its threshold value (uses <a href="!token-help-page">global, order, and stock tokens</a>).
nl: Het bericht dat de gebruiker ontvangt wanneer het voorraadniveau de drempelwaarde bereikt (maakt gebruik van <a href="!token-help-page">globale tokens, bestelling-tokens en voorraad-tokens</a>).

en: Whether or not the stock level is currently being tracked
nl: Of het voorraadniveau al dan niet gevolgd wordt

en: Store administration
nl: Webwinkelbeheer

en: Administer store settings, products, orders, and more.
nl: Webshop-instellingen, producten, bestellingen en meer.

en: View and modify customer information and orders.
nl: Klantinformatie en bestellingen bekijken en bewerken.

en: View customers
nl: Klanten weergeven

en: Search customers
nl: Klanten zoeken

en: Search through your customer list.
nl: Doorzoek het klantenbestand.

en: Browse various store reports.
nl: Blader door de webshoprapportages.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
nl: De instellingen van de webshop bewerken.

en: Links to get help!
nl: Links voor hulp en informatie.

en: Using tokens
nl: Tokens gebruiken

en: Understand what tokens are and how to use them.
nl: Wat zijn tokens en hoe gebruik ik die?

en: Country settings
nl: Landinstellingen

en: Configure country specific settings.
nl: Configureer landspecifieke instellingen

en: View the country settings.
nl: Landinstellingen weergeven

en: Edit the country settings.
nl: Landinstellingen wijzigen

en: Import countries
nl: Landinstellingen importeren

en: Import and manage countries.
nl: Landen importeren en beheren

en: Country formats
nl: Landformaten

en: Edit the country specific format settings.
nl: Landnotatieinstellingen bewerken.

en: Store settings
nl: Webwinkel-instellingen

en: Configure the main store settings.
nl: Configureer de hoofdinstellingen van de webwinkel.

en: View the store settings.
nl: Bekijk de webwinkel-instellingen.

en: Edit the store settings.
nl: Bewerk de webwinkel-instellingen.

en: Edit the contact settings.
nl: Bewerk de contactinstellingen.

en: Edit the display settings.
nl: Bewerk de weergave-instellingen

en: Format settings
nl: Notatie-instellingen

en: Edit the format settings.
nl: Bewerk de notatie-instellingen.

en: User initials
nl: Gebruikersinitialen

en: Assign initials to user accounts.
nl: Ken initialen toe aan gebruikersaccounts.

en: JS utilities
nl: JS functies

en: Customer orders
nl: Bestellingen

en: View a list of orders placed by this customer.
nl: Bekijk een lijst van bestellingen van deze klant.

en: Disable a country
nl: Een land deactiveren

en: Disable a country from use.
nl: Een land deactiveren zodat deze niet kan worden gebruikt.

en: Enable a country
nl: Een land activeren

en: Enable a disabled country.
nl: Activeer een gedeactiveer land.

en: Remove a country
nl: Een land verwijderen

en: Remove an installed country.
nl: Verwijderen een geïnstalleerd land.

en: Update a country
nl: Land bijwerken

en: Update an installed country.
nl: Een geïnstalleerd land bijwerken.

en: Our store
nl: Onze winkel

en: A link to the site login page.
nl: Een link naar de inlogpagina.

en: The URL for the site logo.
nl: De URL van het sitelogo.

en: The Ubercart store name.
nl: De naam van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store URL.
nl: De URL van de Ubercart-webwinkel.

en: A link to the Ubercart store using the store name.
nl: Een link naar de Ubercart winkel, met gebruik van de winkelnaam.

en: The Ubercart store owner.
nl: De eigenaar van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store e-mail address.
nl: Het e-mailadres van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store phone number.
nl: Het telefoonnummer van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store mailing address.
nl: Het e-mailadres van de Ubercart winkel.

en: The URL to the store help page.
nl: De URL naar de hulppagina van de winkel.

en: - Show links -
nl: - Toon links -

en: - Hide links -
nl: - Links verbergen -

en: You must enable the order module to track customers.
nl: Schakel de bestelmodule in om klanten te kunnen volgen.

en: View customer's order.
nl: Bestelling van klant bekijken.

en: Billing name
nl: Factuurnaam

en: Shipping name
nl: Verzendnaam

en: No orders found.
nl: Geen bestellingen gevonden.

en: View order !order_id.
nl: Bestelling !order_id weergeven.

en: Edit order !order_id.
nl: Bestelling !order_id bewerken.

en: Create an order for this customer.
nl: Een bestelling voor deze klant aanmaken.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
nl: !totals_orders bestellingen komen overeen met account met !totals_items producten besteld en !totals_total uitgegeven:

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports.
nl: Hier vindt u verschillende door ubercartmodules gegenereerde rapportages. Klik op de snelkoppelingen hieronder om een rapport te bekijken.

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports. To view core Ubercart statistics enable the <strong>Reports</strong> module on the <a href="!url">module administration page</a>
nl: Hier vindt u verschillende door ubercartmodules gegenereerde rapportages. Klik op de snelkoppelingen hieronder om een rapport te bekijken. Om basis Ubercart statistieken te bekijken moet u de <strong>Reports</strong> module activeren op de <a href="!url">modulebeheerpagina</a>

en: Use the following links to find documentation and support:
nl: Gebruik de volgende snelkoppelingen om documentatie en hulp te vinden:

en: Ubercart User's Guide
nl: Ubercart gebruikershandleiding

en: Support Forums
nl: Ondersteuningsforum

en: Drupal Handbook
nl: Drupal Handboek

en: Tokens are bracketed phrases you can use in certain text fields and boxes as placeholders for some other text. Tokens represent things like store variables, links to certain pages, order information, etc.  Tokens are used by including the token listed below in a text field that uses them.  The description for the textfields will alert you to which groups of tokens listed below may be used.
nl: Tokens zijn zinsdelen in vierkante haken die gebruikt kunnen worden in bepaalde tekstvelden en tekstvakken als plaatsvervangers voor andere tekst. Tokens  verwijzen naar winkelvariabelen, snelkoppelingen naar bepaalde pagina's, informatie met betrekking tot bestellingen etc. Gebruik een token door hem op te nemen in het tekstveld waarin hij gebruikt wordt. De omschrijving van de tekstvelden bepalen welke van de tokens uit onderstaande lijst in dat tekstveld gebruikt mogen worden.

en: Tweak the address formatting for a specific country.
nl: Adresnotatie per land instellen.

en: To import new country data, select it in the list and click the import button. If you are using a custom or contributed import file, it must be placed in the Ubercart folder uc_store/countries.
nl: Om nieuwe landgegevens te importeren selecteert u het uit de lijst en klikt u op de importeren-knop. Als u een aangepast of een bijgedragen import-bestand gebruikt, dan moet het in de Ubercart map uc_store/countries staan.

en: -None available-
nl: -Geen beschikbaar-

en: Country file @file imported.
nl: Landenbestand @file geïmporteerd.

en: !country disabled.
nl: !country uitgeschakeld.

en: !country is already disabled.
nl: !country is reeds uitgeschakeld.

en: Attempted to disable an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land uit te schakelen.

en: @country enabled.
nl: @country ingeschakeld.

en: @country is already enabled.
nl: @country is al ingeschakeld.

en: Attempted to enable an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land in te schakelen.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
nl: Weet u zeker dat u @country uit het systeem wilt verwijderen?

en: Attempted to remove an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land te verwijderen.

en: !country removed.
nl: !country verwijderd.

en: Attempted to update an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land bij te werken.

en: You cannot update to a previous version.
nl: U kunt niet opwaarderen naar een vorige versie.

en: Country update complete.
nl: Bijwerken land compleet.

en: Address variables instructions
nl: Instructies bij adresgegevens

en: Customer's first name
nl: Voornaam klant

en: Customer's last name
nl: Achternaam klant

en: First street address field
nl: Adresregel 1

en: Second street address field
nl: Adresregel 2

en: City name
nl: Plaatsnaam

en: Full name of the zone
nl: Volledige naam van de zone

en: Abbreviation of the zone
nl: Afkorting van de zone

en: Name of the country
nl: Naam van het land.

en: 2 digit country abbreviation
nl: Landcode: 2 tekens

en: 3 digit country abbreviation
nl: Landcode: 3 tekens

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
nl: De volgende variabelen dienen te worden gebruikt bij het configureren van de adressen voor de landen waarmee u zaken doet:

en: Address format
nl: Adresformaat

en: Uses the variables mentioned in the instructions to format an address for this country.
nl: Gebruikt de aangegeven variabelen in de instructies voor het adresformaat van een land.

en: Country settings saved.
nl: Landinstellingen opgeslagen.

en: Dashboard with collapsed submenu links
nl: Dashboard met ingeklapte submenulinks

en: Dashboard with expanded submenu links
nl: Dashboard met uitgeklapte submenulinks

en: Dashboard with no submenu links
nl: Dashboard zonder submenulinks

en: Normal Drupal submenu listing
nl: Normale Drupal submenu-links

en: Store name
nl: webwinkelnaam

en: Store owner
nl: Webwinkeleigenaar

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
nl: Deze optie is niet mogelijk op sommige server configuraties. Schakel dit uit indien het problemen veroorzaakt.

en: Some options are better suited for different themes, so feel free to try them all out!
nl: Sommige opties passen beter bij bepaalde templates, probeer ze uit.

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
nl: Selecteer het adres dat op klantlijsten en overzichten wordt gebruikt.

en: Primary customer address
nl: Klantadres

en: Randomly select a message from the list below.
nl: Een willekeurig boodschap uit de onderstaande lijst.

en: Footer message for store pages
nl: Voettekst voor de winkelpagina's

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
nl: <a href="!url">Gebouwd met Ubercart</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
nl: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> aangeboden door Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
nl: Ondersteund door Ubercart, een <a href="!url">open source e-commerce framework</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
nl: Mogelijk gemaakt door Ubercart, de <a href="!url">gratis webwinkel-software</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
nl: (Toon geen bericht in de footer.)

en: Currency format
nl: Valutanotatie

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
nl: Hoewel niet direct in de opmaak gebruikt, wordt de valutacode gebruikt door andere modules als de standaardvaluta voor uw site. Hier kunt u de <a href="!url">ISO 4217</a> drie-lettercode voor uw valuta invoeren.

en: Current format
nl: Huidige notatie

en: Currency Sign
nl: Valutateken

en: Display currency sign after amount.
nl: Valutateken achter het bedrag plaatsen.

en: Thousands Marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Decimal Marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Number of decimal places
nl: Plaatsen achter de komma.

en: Weight format
nl: Gewichtnotatie

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
nl: Geef de notatie voor elke eenheid. !value staat voor de waarde.

en: Default unit of measurement
nl: Standaardeenheid

en: @unit format string
nl: @unit notatie

en: Length format
nl: Lengtenotatie

en: Supply a format string using !link syntax.
nl: Geef de notatie met !link-opmaak.

en: PHP date
nl: PHP-date

en: Default format string
nl: Standaardnotatie

en: Street address 1
nl: Adresregel 1

en: Street address 2
nl: Adresregel 2

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
nl: Voer de naam in van de gebruiker wiens initialen u wilt aanpassen.

en: Initials
nl: Initialen

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
nl: Voeg initialen in, of laat leeg om huidige initialen te verwijderen.

en: Initials for !username deleted.
nl: Initialen voor !username verwijderd.

en: Initials for !username set to !initials.
nl: Initialen voor !username zijn nu !initials.

en: The following tables are used to display various parts of your store to your administrators and customers. Click on a table id to configure the display of that table.
nl: De volgende tabellen worden gebruikt om delen van uw winkel te laten zien aan beheerders en klanten. Klik op een tabel-ID om de weergave van de tabel aan te passen.

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
nl: Het veld %field wordt niet correct benaderd.

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: No countries found.
nl: Geen landen gevonden.

en: 01 - January
nl: 01 - januari

en: 02 - February
nl: 02 - februari

en: 03 - March
nl: 03 - maart

en: 04 - April
nl: 04 - april

en: 05 - May
nl: 05 - mei

en: 06 - June
nl: 06 - juni

en: 07 - July
nl: 07 - juli

en: 08 - August
nl: 08 - augustus

en: 09 - September
nl: 09 - september

en: 10 - October
nl: 10 - oktober

en: 11 - November
nl: 11 - november

en: 12 - December
nl: 12 - december

en: No encryption key was found.
nl: Geen coderingssleutel gevonden.

en: Ubercart cannot find a necessary encryption key.  Refer to the store admin <a href="!url">dashboard</a> to isolate which one.
nl: Ubercart kan een benodigde sleutel voor versleuteling niet vinden.  Ga naar het <a href="!url">dashboard</a> van de winkelbeheerder om te zien welke.

en: Encryption failed. !messages
nl: Versleuteling niet succesvol. !messages

en: encryption
nl: versleuteling

en: view customers
nl: klanten bekijken

en: view store reports
nl: winkelrapportage weergeven

en: Subtotal excluding taxes
nl: Subtotaal exclusief BTW

en: Tax rates and settings
nl: BTW percentages en instellingen

en: Delete tax rule
nl: Verwijder belastingregel

en: Changed %title to %amount.
nl: %title veranderd naar %amount.

en: Removed %title.
nl: %title verwijderd.

en: Added %amount for %title.
nl: %amount toegevoegd voor %title.

en: Taxed product types
nl: Belaste producttypen

en: Taxed line items
nl: Regels met BTW

en: conditions
nl: voorwaarden

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
nl: Het BTW-tarief in procenten of in decimalen. Voorbeelden: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
nl: Voegt de aangevinkte regels toe aan het totaal voordat de BTW wordt berekend.

en: configure taxes
nl: BTW instellen

en: Custom pages
nl: Specifieke pagina's

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: Isle of Man
nl: Man

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Serbia
nl: Servië

en: User email
nl: Emailadres gebruiker

en: translate
nl: vertalen

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
nl: Veiligheidswaarschuwing: Het bestand .htaccess kon niet opgeslagen worden. Maakt u in de %directory directory een .htaccess bestand aan met volgende code: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en overschrijdt de maximale grootte van %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en zal uw disk quota van %quota overschrijden.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
nl: De grootte van de afbeelding werd aangepast om binnen de maximale afmetingen van %dimensions pixels te passen.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te groot. De maximale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te klein. De minimale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: Column settings
nl: Kolominstellingen

en: No link
nl: Geen link

en: Path: !path
nl: Pad: !path

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Designer
nl: Ontwerper

en: Analyze
nl: Analyseren

en: Sessions
nl: Sessies

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Row
nl: Rij

en: Row settings
nl: Rij-instellingen

en: A relcontext object.
nl: Een relcontext object.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
nl: Voegt een relcontext toe van een bestaande simplecontext.

en: Scheduling
nl: Planning

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Timor-Leste
nl: Oost-Timor

en: Åland Islands
nl: Ålandseilanden

en: Page elements
nl: Pagina-elementen

en: Variants
nl: Varianten

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Immediate
nl: Onmiddellijk

en: Load a referenced user
nl: Laad een gerefereerde gebruiker

en: Content containing the user reference field
nl: Inhoud dat het gebruikersreferentieveld bevat

en: Referenced user
nl: Gebruiker waarnaar verwezen wordt

en: Load a referenced node
nl: Laad een gerefereerde node

en: Content containing the node reference field
nl: Inhoud met het nodereferentieveld

en: Referenced content
nl: Gerefereerde inhoud

en: Populate a field
nl: Vul een veld in

en: Select the machine-name of the field.
nl: De systeemnaam van het veld selecteren

en: The URL alias of the node.
nl: De URL-alias van de node.

en: node top
nl: bovenkant node

en: node bottom
nl: onderkant node

en: No products available.
nl: Geen producten beschikbaar.

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: ends with
nl: eindigt met

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Input type
nl: Invoertype

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: View used to select the nodes
nl: View die gebruikt wordt voor het selecteren van nodes

en: %name: this post can't be referenced.
nl: %name: dit bericht kan niet worden gerefereerd.

en: Is one of
nl: Is een van

en: Expression
nl: Expressie

en: Sitewide context
nl: Algemene context

en: Should this context always be set? If <strong>true</strong>, this context will be active across your entire site.
nl: Moet deze context altijd ingeschakeld zijn? Indien <strong>ja</strong>, dan zal deze context over de gehele site actief zijn.

en: Provides this text as a <strong>$section_subtitle</strong> variable for display in page.tpl.php when this context is active.
nl: Biedt de tekst <strong>$section_subtitle</strong> als een variabele voor het weergeven in page.tpl.php wanneer deze context actief is.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
nl: Gebruikers met de opgegeven toegangstekst krijgen toegang.

en: Credentials
nl: Referenties

en: Replies to my comment
nl: Antwoorden op mijn reactie

en: Notify me when new comments are posted
nl: Informeer mij, wanneer nieuwe reacties worden geplaatst.

en: If you want to subscribe to comments you must supply a valid e-mail address.
nl: Als u wilt intekenen op reacties, moet u een geldig e-mailadres opgeven.

en: No notifications
nl: Geen notificaties

en: Email to unsubscribe
nl: Dit e-mailadres uitschrijven

en: Unsubscribe this e-mail
nl: Dit e-mailadres uitschrijven

en: There were no active comment notifications for that email.
nl: Er waren geen actieve notificaties voor dit e-mailadres.

en: Content types to enable for comment notification
nl: Inhoudstypen, waarvoor reactie-notificaties moeten worden ingeschakeld

en: Comments on content types enabled here will have the option of comment notification.
nl: Reacties op inhoudstypes die hier zijn ingeschakeld hebben de mogelijkheid om reactie-notificaties te gebruiken.

en: Available subscription modes
nl: Beschikbare inschrijfmethoden

en: Choose which notification subscription styles are available for users
nl: Selecteer welke notificatie-inschrijfmethoden voor gebruikers beschikbaar zijn

en: Default state for the notification selection box for anonymous users
nl: Standaardinstelling van de notificatieselectie voor anonieme gebruikers

en: Default mail text for sending out notifications to commenters
nl: Standaard tekst voor notificatiebericht aan mensen die gereageerd hebben.

en: Default mail text for sending out the notifications to node authors
nl: Standaard tekst voor notificatiebericht aan auteurs van het oorspronkelijke bericht

en: Notified: !user_mail
nl: Notificatie verstuurd aan: !user_mail

en: Email unsubscribed from 1 comment notification. | Email unsubscribed from @count comment notifications.
nl[0]: E-mail uitgeschreven van 1 reactie-notificatie.
nl[1]: E-mail uitgeschreven van @count reactie-notificaties.

en: administer comment notify
nl: comment notify beheren

en: subscribe to comments
nl: inschrijven op reacties

en: Configure settings for e-mails about new comments.
nl: E-mails over nieuwe reacties instellen.

en: Unsubscribe an email from all notifications.
nl: Een e-mailadres uitschrijven van alle notificaties.

en: Something is maybe not right.
nl: Er is wellicht iets niet in orde.

en: Note that email priority is ignored by a lot of email programs.
nl: Merk op dat de prioriteit van e-mails door veel e-mailprogramma's genegeerd wordt.

en: Mail spool expiration
nl: E-mailbuffer vervaltijd

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Display "not verified" for unregistered usernames
nl: Toon 'niet geverifiëerd' voor niet-geregistreerde gebruikersnamen

en: What additional information should be displayed on your search results page?
nl: Welke extra informatie moet getoond worden op de zoekresultatenpagina?

en: Display text snippet
nl: Tekstfragment tonen

en: Display content type
nl: Inhoudsttype weergeven

en: Display author name
nl: Auteur weergeven

en: Display posted date
nl: Inzenddatum weergeven

en: Display comment count
nl: Aantal reacties weergeven

en: Display attachment count
nl: Aantal bijlagen weergeven

en: sidebar first
nl: eerste zijbalk

en: sidebar last
nl: laatste zijbalk

en: Full screen mode
nl: Volledig scherm-modus

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
nl: Nodes zijn de hoofdinhoud van een Drupal-website.

en: Comments are responses to node content.
nl: Reacties zijn opmerkingen op de inhoud van een node.

en: Users who have created accounts on your site.
nl: Gebruikers die een account hebben aangemaakt op de website.

en: Normal link
nl: Normale link

en: Confirmation form
nl: Bevestigingsformulier

en: To learn about the various ways to use flags, please check out the <a href="@handbook-url">Flag module handbook</a>.
nl: Lees meer over verschillende toepassingen van flags in het <a href="@handbook-url">Flag-module handboek</a>.

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: by any user
nl: door elke gebruiker

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Use default image
nl: Standaardafbeelding gebruiken

en: Choose a image that will be used as default.
nl: Kies een afbeelding die als standaard zal worden gebruikt.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
nl: De maximum toegestane afbeeldingsgrootte in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480. Vul 0 in voor onbeperkt. Als een grotere afbeelding wordt geüpload zal deze worden verkleind tot deze waardes.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: Theming information
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling

en: 1 package | @count packages
nl[0]: 1 pakket
nl[1]: @count pakketten

en: Administrator settings
nl: Beheerderinstellingen

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: (Unpublished)
nl: (Niet gepubliceerd)

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: @label title
nl: @label titel

en: @label target
nl: @label doel

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De te gebruiken titel indien het argument aanwezig is; het zal de titel van de view en titels van vorige argumenten overschrijven. Je kan procent vervangingstekens gebruiken om argumenttitels mee te vervangen. Gebruik "%1" voor het eerste argument, "%2" voor het tweede, enzovoort.

en: Action to take if argument is not present
nl: De actie die wordt uitgevoerd als er geen argument beschikbaar is

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
nl: Als deze waarde als argument wordt gebruikt, wordt het argument genegeerd; Dus 'alle waarden'.

en: Wildcard title
nl: Titel van joker

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
nl: De titel die bij vervangingen wordt gebruikt als het argument het jokerteken is.

en: <Basic validation>
nl: -Standaardvalidatie-

en: Action to take if argument does not validate
nl: Actie die wordt uitgevoerd als het argument niet valide is.

en: The model number.
nl: Het modelnummer.

en: The cost of the product to the store.
nl: De kosten van het product voor de winkel.

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan zijn gebruiker linken

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
nl: Overschrijf de weer te geven waarde voor anonieme gebruikers

en: Text to display for anonymous users
nl: Weer te geven tekst voor anonieme gebruikers

en: Profile fields
nl: Profielvelden

en: Use default RSS settings
nl: Standaard-RSS-instellingen gebruiken

en: Title plus teaser
nl: Titel en teaser

en: Mutable
nl: Muteerbaar

en: Front page feed
nl: Voorpagina-feed

en: Primary
nl: Primaire

en: The node ID of the node.
nl: De ID van de node.

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: All languages
nl: Alle talen

en: Template file
nl: Template-bestand

en: No role
nl: Geen rol

en: Image preview
nl: Afbeeldingvoorbeeld

en: Administer Apache Solr.
nl: Apache Solr beheren.

en: Search index
nl: Zoekindex

en: are @count items
nl: zijn @count items

en: Solr host name
nl: Solr hostnaam

en: Host name of your Solr server, e.g. <code>localhost</code> or <code>example.com</code>.
nl: De hostnaam van de Solr-server, bijv. <code>localhost</code> of <code>example.com</code>.

en: Solr port
nl: Solr-poort

en: Solr path
nl: Solr-pad

en: On failure
nl: Bij falen

en: Show no results
nl: Geen resultaten weergeven

en: The Apache Solr search engine is not available. Please contact your site administrator.
nl: De Apache Solr zoekmachine is niet beschikbaar. Neem contact op met de beheerder van de site.

en: Adding @count documents.
nl: @count documenten worden toegevoegd.

en: Port: %port
nl: Poort: %port

en: Path: %path
nl: Pad: %path

en: Filter by author
nl: Op auteur filteren

en: Filter by @field
nl: Op @field filteren

en: Apache Solr framework
nl: Apache Solr-framework

en: View link
nl: Link weergeven

en: %title field is required.
nl: %title-veld is vereist.

en: Text link
nl: Tekstlink

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: Next step
nl: Volgende stap

en: Jurisdiction
nl: Wetgeving

en: My order history
nl: Mijn vorige bestellingen

en: Tracking #:
nl: Verzending volgen #:

en: 1 group | @count groups
nl[0]: 1 groep
nl[1]: @count groepen

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Link title
nl: Linktitel

en: Link this field to its node
nl: Dit veld naar de node linken

en: Node creation
nl: Node-aanmaak

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: Cache once for everything (global)
nl: Eén keer cachen voor alles (globaal)

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per role
nl: Per rol

en: Per role per page
nl: Per rol per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Per user per page
nl: Per gebruiker per pagina

en: Create new
nl: Nieuwe aanmaken

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Configure ImageAPI.
nl: ImageAPI instellen.

en: There are no image toolkit modules enabled. Toolkit modules can be enabled from the <a href="!admin-build-modules">module configuration page</a>.
nl: Er zijn geen image toolkit-modules ingeschakeld. Toolkit-modules kunnen ingeschakeld worden via de <a href="!admin-build-modules">module configuratie pagina</a>.

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
nl: De %toolkit-module is de enige ingeschakelde image toolkit. Drupal zal deze gebruiken voor vergroten, verkleinen, verschalen en andere beeldbewerkingen.

en: Select a default image processing toolkit
nl: Selecteer een standaard beeldverwerkingstoolkit

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
nl: De geselecteerde beeldverwerkingstoolkit '%toolkit' kan functie '%function' niet juist verwerken.

en: Could not set permissions on destination file: %file
nl: Kan geen toegangsrechten geven aan bestand: %file

en: Compression Quality
nl: Compressie-kwaliteit

en: Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
nl: Dient tussen de 0 en 100 te zijn. Hogere waardes betekenen kwalitatief betere foto's, maar grotere bestanden.

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: Compression Quality must be a value between 0 and 100.
nl: Compressie-kwaliteit moet een waarde tussen 0 en 100 zijn.

en: The specified ImageMagick path %file does not exist.
nl: Het opgegeven ImageMagickpad %file bestaat niet.

en: The specified ImageMagick path %file is not executable.
nl: Het opgegeven ImageMagick pad %file is niet uitvoerbaar.

en: ImageAPI Toolkit
nl: ImageAPI-toolkit

en: No ImageAPI toolkits available
nl: Geen ImageAPI-toolkits beschikbaar

en: PHP GD was not compiled with %format support.
nl: PHP GD is niet gecompileerd met %format-ondersteuning.

en: GD Image Rotation
nl: GD-afbeeldingrotatie

en: Low Quality / Poor Performance
nl: Lage kwaliteit / Slechte prestaties

en: GD Image Filtering
nl: GD-afbeeldingsfiltering

en: Command Line ImageMagick support.
nl: Command Line ImageMagick-ondersteuning.

en: ImageAPI toolkit missing settings form
nl: ImageAPI toolkit-instellingenformulier ontbreekt

en: administer imageapi
nl: imageapi beheren

en: ImageAPI requires a Toolkit such as ImageAPI GD or ImageAPI ImageMagick to function. Go to !modules and enable one of them.
nl: ImageAPI heeft een toolkit zoals 'ImageAPI GD' of 'ImageAPI ImageMagick' nodig om te functioneren. Ga naar !modules en schakel minimaal één van deze in.

en: ImageAPI GD Memory Limit
nl: ImageAPI GD-geheugenlimiet

en: It is highly recommended that you set you PHP memory_limit to 96M to use ImageAPI GD. A 1600x1200 images consumes ~45M of memory when decompressed and there are instances where ImageAPI GD is operating on two decompressed images at once.
nl: Het wordt sterk aangeraden om de PHP memory_limit naar 96M te verhogen voor het gebruik van ImageApi GD. Een afbeelding van 1600x1200 pixels gebruikt ongeveer 45M geheugen wanneer deze wordt gedecomprimeerd en er zijn situaties waarin ImageAPI met twee gedecomprimeerde afbeeldingen tegelijkertijd bezig is.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
nl: De achtergrondkleur die wordt gebruikt voor de verschenen delen van de afbeelding. Gebruik hexadecimale getallen, zoals bijvoorbeeld #FFFFFF voor wit, #FF0000 voor rood, of #000000 voor zwart. Een lege waarde zal afbeeldingen die transparantie ondersteunen een transparante achtergrond geven, anders zullen zij wit zijn.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
nl: Gebruik alleen alfanumerieke karakters, underscores en liggende streepjes voor instellingnamen.

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
nl: Instelling %name(ID: @id) is verwijderd.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
nl: Cache van instelling %name (ID: @id) is leeggemaakt

en: Override Defaults
nl: Overschrijf de standaard

en: Unknown Action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown Preset.
nl: Onbekende instelling.

en: The action was succesfully updated.
nl: De actie is bijgewerkt

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
nl: ImageCache maakt al %dst, blokker bestand %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
nl: ImageCache-instellingen beheren

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
nl: Plaats de volgende code in de module als onderdeel van <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
nl: %p is geen map of is niet leesbaar door de webserver.

en: Has Avatar
nl: Heeft een avatar

en: Display the node with standard node view.
nl: Toon de node met standaard node view.

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: Logged in user
nl: Ingelogde gebruiker

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Start time
nl: Vanaf

en: Node module form.
nl: Node-module formulier.

en: Locale module form.
nl: Locale-module formulier.

en: Taxonomy module form.
nl: Taxonomy-module formulier.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: Default argument
nl: Standaard argument

en: SKU:
nl: Artikelnummer:

en: Are you sure you want to delete @name?
nl: Weet u zeker dat u @name wilt verwijderen?

en: Date year range
nl: Datumbereik jaar

en: Legend
nl: Legenda

en: Format: @date
nl: Notatie: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
nl: Jaar moet een getal tussen %min en %max zijn.

en: The month must be a number between 1 and 12.
nl: Maand moet een getal tussen 1 en 12 zijn.

en: The day must be a number between !min and !max.
nl: Dag moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The hour must be a number between !min and !max.
nl: Uur moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The minute must be a number between !min and !max.
nl: Minuut moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The second must be a number between !min and !max.
nl: Seconde moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: A valid value is required.
nl: Een geldige waard is vereist.

en: date ical
nl: Datum ical

en: The dates are invalid.
nl: De data zijn ongeldig.

en: Date date (YYYY-MM-DD)
nl: Datum (JJJJ-MM-DD)

en: Date datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)
nl: Datumtijd (JJJJ-MM-DDTHH:MM:SS)

en: Time H:i
nl: Tijd H:i

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: Add new date field
nl: Nieuw datumveld toevoegen

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
nl: !repeats_every_interval op !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
nl: !repeats_every_interval iedere !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
nl: !repeats_every_interval op de !month_days van !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
nl: !repeats_every_interval iedere !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
nl: !repeats_every_interval !count keer

en: !repeats_every_interval until !until_date
nl: !repeats_every_interval tot !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
nl: !repeats_every_interval behalve !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
nl: !repeats_every_interval wanneer de week start op !day_of_week

en: every week | every @count weeks
nl[0]: elke week
nl[1]: elke @count weken

en: every month | every @count months
nl[0]: elke maand
nl[1]: elke @count maanden

en: every year | every @count years
nl[0]: elk jaar
nl[1]: elke @count jaar

en: every day | every @count days
nl[0]: elke dag
nl[1]: elke @count dagen

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
nl: U kunt gebruik maken van vervangpatronen in het e-mailadres van de afzender, de e-mailadressen van de ontvangers, het onderwerp en het bericht.

en: @name replacement patterns
nl: @name vervangingspatronen

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
nl: Poging om factuur te mailen voor bestelling @order_id naar @email mislukt.

en: Add a predicate
nl: Eigenschap toevoegen

en: That predicate does not exist.
nl: Eigenschap bestaat niet.

en: Enter a title used for display on the overview tables.
nl: Geef een titel in voor weergave op de overzichtstabellen.

en: Select the trigger for this predicate.<br />Cannot be modified if the predicate has conditions or actions.
nl: Selecteer de trigger voor deze voorwaarde.<br />Kan niet worden aangepast indien de voorwaarde voorwaarden of acties bevat.

en: Enter a description that summarizes the use and intent of the predicate.
nl: Voeg een beschrijving toe die de intentie en het gebruik van deze eigenschap samenvat.

en: Classes let you categorize your predicates based on the type of functionality they provide.
nl: Met behulp van klassen kunnen voorwaarden gecategoriseerd worden op het type functionaliteit wat zij bieden.

en: Disabled predicates will not be processed when their trigger is pulled.
nl: Uitgeschakelde voorwaarden worden niet verwerkt indien hun trigger wordt uitgevoerd.

en: Predicates will be sorted by weight and processed sequentially.
nl: Eigenschappen worden op gewicht gesorteerd, en verwerkt.

en: Save predicate
nl: Eigenschap opslaan

en: Predicate meta data saved.
nl: Eigenschap-metadata opgeslagen.

en: Are you sure you want to !op this predicate?
nl: Weet u zeker dat u !op deze eigenschap?

en: Predicate %title !op.
nl: Eigenschap %title !op.

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
nl: Deze acties worden op volgorde uitgevoerd, als de gestelde eigenschap-voorwaarden wordt voldaan.

en: Action: @title
nl: Actie: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular action, so you must specify which options to use in the fields below.
nl: Sommige triggers komen in meerdere opties voor argumenten gerelateerd aan een bepaald actie voor, daarom dient u op te geven welke opties u in onderstaande velden wilt gebruiken.

en: Available actions
nl: Beschikbare acties

en: Action removed.
nl: Actie verwijderd.

en: Action added.
nl: Actie toegevoegd.

en: Actions saved.
nl: Acties opgeslagen.

en: Condition groups
nl: Voorwaardegroepen

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
nl: EN. Als al deze voorwaardegroepen WAAR zijn.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
nl: OF. Als enige van deze voorwaardegroepen WAAR zijn.

en: Add condition group
nl: Voorwaardegroep toevoegen

en: Conditions group
nl: Voorwaardegroep

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
nl: EN. Als al deze voorwaarden WAAR zijn.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
nl: OF. Als enige van deze voorwaarden WAAR zijn.

en: Available conditions
nl: Beschikbare voorwaarden

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: Condition: @title
nl: Voorwaarde: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular condition, so you must specify which options to use in the fields below.
nl: Sommige triggers komen in meerdere opties voor argumenten gerelateerd aan een bepaald voorwaarde voor, daarom dient u op te geven welke opties u in onderstaande velden wilt gebruiken.

en: Negate this condition.
nl: Deze voorwaarde omkeren.

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
nl: Geef FALSE als de voorwaarde WAAR is, en vice versa.

en: Remove this condition
nl: Verwijder deze voorwaarde

en: Condition group added.
nl: Voorwaardegroep toegevoegd.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
nl: Er deed zich een fout voor bij het toevoegen van de voorwaarde. Probeer het opnieuw.

en: Condition group removed.
nl: Voorwaardegroep verwijderd.

en: %title condition added.
nl: Voorwaarde %title toegevoegd.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
nl: Er deed zich een fout voor bij het verwijderen van de voorwaarde. Probeer het opnieuw.

en: Condition removed.
nl: Voorwaarde verwijderd.

en: Conditions saved.
nl: Voorwaarde opgeslagen.

en: Use this form during the update process from Ubercart 1.0 to 2.0 to convert your Workflow-ng configurations to Conditional Actions predicates.  Once your configurations are converted, you should complete your uninstallation of Workflow-ng.
nl: Gebruik dit formulier tijdens het bijwerkingsproces van Ubercart 1.0 naar 2.0 om uw Workflow ng-instellingen naar 'voorwaardelijke acties' om te zetten. Zodra de instellingen zijn geconverteerd kunt u de deïnstallatie van Workflow-ng voltooien.

en: Convert configurations
nl: Instellingen converteren

en: Converting Workflow-ng configurations
nl: Bezig met converteren Workflow-ng-instellingen

en: Beginning conversion...
nl: Begin conversie...

en: @percentage% converted
nl: @percentage% geconverteerd

en: Now processing %cfg
nl: Bezig met %cfg

en: Drupal user
nl: Drupalgebruiker

en: Trigger arguments
nl: Trigger-argumenten

en: Check the current date
nl: Controleer huidige datum

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
nl: Wordt gebruikt om te bepalen of de actie op de huidige datum uitgevoerd uitgevoerd moet worden.

en: Compare a node field value
nl: Vergelijk een veldwaarde van een node

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
nl: Geeft TRUE terug als onderstaand node-veld overeenkomt met de ingevoerde waarde zoals deze gespecificeerd is door de operator.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
nl: Geeft alles wat de aangepaste PHP-code teruggeeft.

en: Check the user's roles
nl: Verifieer de gebruikersrollen

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
nl: Geeft TRUE als de gebruikersrollen overeenkomen met uw instellingen.

en: Comparison
nl: Vergelijking

en: Only
nl: Alleen

en: Example: "The current date is before the date below."
nl: Voorbeeld: "De huidige datum is voor de datum hieronder."

en: When the predicate is evaluated, the current date is compared to this date.
nl: Wanneer de voorwaarde wordt geëvalueerd, wordt de huidige datum vergeleken met deze datum.

en: Core node fields
nl: Kern nodevelden

en: Author's user ID
nl: Gebruikers-ID van auteur

en: Node is published?
nl: Node is gepubliceerd?

en: Node is promoted?
nl: Is de node gepubliceerd op de voorpagina?

en: Node is sticky?
nl: Is de node vastgeplakt bovenaan de lijst?

en: Node field
nl: Node veld

en: Simple comparison
nl: Eenvoudige vergelijking

en: is greater than
nl: is meer dan

en: is less than
nl: is minder dan

en: is greater than or equal to
nl: is groter dan of gelijk aan

en: is less than or equal to
nl: is kleiner dan of gelijk aan

en: Text matching
nl: Tekst die overeenkomt

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Please note that not every operator makes sense for every field.
nl: Merk op dat niet elke operator geschikt is voor elk veld.

en: Comparison value
nl: Vergelijkingswaarde

en: You do not need to specify a value if your operator is in the Yes/No category.
nl: U hoeft geen waarde op te geven als de operator van het Ja/Nee-type is.

en: If you specify <em>AND</em> and want to check a custom role, remember to specify <em>authenticated user</em> where applicable.
nl: Indien u <em>AND</em> specificeert en een aangepaste rol wilt controleren, vergeet dan niet om <em>geverifieerde gebruikers</em> te specificeren waar dit van toepassing is.

en: OR: If the user has any of these roles.
nl: OF: als de gebruiker één van deze rollen heeft.

en: AND: If the user has all of these roles.
nl: EN: als de gebruiker één van deze rollen heeft.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this action is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
nl: Geef de aangepaste PHP-code die uitgevoerd moet worden wanneer deze actie wordt uitgevoerd. Geen &lt;?php ?> gebruiken.

en: No variables available.
nl: Geen variabelen beschikbaar.

en: Available PHP variables
nl: Beschikbare PHP-variabelen

en: You may use these variables in your custom PHP.
nl: U kunt deze variabelen in PHP-code gebruiken.

en: administer conditional actions
nl: Beheer conditionele acties

en: Conditional actions
nl: Voorwaardelijke acties

en: Administer the predicates setup to automate your store.
nl: Beheer de voorwaardeninstellingen om de webwinkel te automatiseren.

en: By trigger
nl: Via voorwaarde

en: By class
nl: Via klasse

en: Allows an administrator to create a new predicate.
nl: Staat een beheerder toe een nieuwe voorwaarde aan te maken.

en: Convert Workflow-ng configurations into Conditional Actions predicates.
nl: Workflow ng-instellingen naar 'voorwaardelijke acties' omzetten.

en: Edit predicate
nl: Eigenschap bewerken

en: Edit a predicate's meta data, conditions, and actions.
nl: Bewerk de metadata, condities en acties van een eigenschap.

en: Meta data
nl: Metadata

en: Edit the meta data for a predicate like title, trigger, etc.
nl: Wijzig de metadata voor bijvoorbeeld titel, trigger, etc.

en: Edit the conditions for a predicate.
nl: Wijzig de voorwaarden voor het predikaat

en: Edit the actions for a predicate.
nl: Wijzig de acties voor het predikaat

en: Reset a predicate
nl: Reset het predikaat

en: Delete a predicate
nl: Verwijder het predikaat

en: Conditional Actions
nl: Voorwaardelijke acties

en: Are you sure you want to remove this item?
nl: Weet u zeker dat u dit item wilt verwijderen?

en: My price handler
nl: Mijn prijs handler

en: Handles my price alteration needs.
nl: Voorziet in prijs-aanpassingsbehoeften.

en: Handles my price formatting needs.
nl: Voorziet in prijs-weergavebehoeften.

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
nl: Authorize.net vereist de PHP <a href='!curl_url'>cURL</a>-bibliotheek.

en: Credit card encryption must be set up to process credit cards.
nl: Credit card-versleuteling moet opgezet zijn voor het verwerken van credit cards.

en: Displays a form to process a credit card payment.
nl: Geeft een formulier weer voor het verwerken van een credit card-betaling.

en: You must download the security script from your CyberSource account (found in Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) and place it in the ubercart/payment/uc_cybersource directory to use the Silent Order POST. Remember to open it and replace instances of L( with csL(.
nl: U dient het beveiligingsscript te downloaden vanaf uw CyberSource-account (dit kunt u vinden in Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) en te plaatsen in de ubercart/payment/uc_cybersource-map om de Silent Order POST te gebruiken. Vergeet niet om het te openen en instanties van L( te vervangen door csL(.

en: Tax calculation produced uneven results. Expected a total of @total, received the following: @dump
nl: BTW-berekening heeft ongelijke resultaten opgeleverd. Een totaal van @total werd verwacht, maar het volgende werd ontvangen: @dump

en: Order Taxes
nl: Belastingen van de bestelling

en: SOAP and DOM
nl: SOAP en DOM

en: Eligible for protection: <strong>@bool</strong>
nl: Geschikt voor bescherming: <strong>@bool</strong>

en: Charge request sent to Google Checkout. The charge confirmation should appear on this page momentarily.
nl: Een 'charge request' is naar Google Checkout verzonden. De bevestiging zal binnen enkele momenten op deze pagina verschijnen.

en: Refund request sent to Google Checkout. The refund confirmation should appear on this page momentarily.
nl: Terugstortingsverzoek verzonden naar Google Checkout. De bevestiging zal binnen enkele momenten op deze pagina verschijnen.

en: Charging @order_id
nl: Bezig met belasten @order_id

en: Charged @order_id
nl: @order_id belast

en: Payment declined @order_id
nl: Betaling geweigerd @order_id

en: Processing @order_id
nl: @order_id wordt verwerkt

en: Delivered @order_id
nl: @order_id geleverd

en: Will not deliver @order_id
nl: @order_id zal niet geleverd worden

en: Process a credit card payment or refund through Google Checkout.
nl: Een Creditcardbetaling of terugbetaling via Google Checkout verwerken.

en: Google Checkout requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
nl: Google Checkout vereist de PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>-bibliotheek.

en: Payment tracking is enabled.
nl: Traceren van de betaling is ingeschakeld

en: Payment tracking is disabled.
nl: Traceren van de betaling is uitgeschakeld

en: Payments can be deleted by users with permission.
nl: Betalingen kunnen verwijderd worden door gebruikers met toestemming.

en: Payments cannot be deleted, even if the user has permission.
nl: Betalingen kunnen niet worden verwijderd, zelfs niet als de gebruiker toestemming heeft.

en: Log payments are being entered to and deleted from the order log.
nl: Betalingshistorie wordt ingevoerd en uit de bestellingshistorie verwijderd.

en: Log payments are not being entered to and deleted from the order log.
nl: Betalingshistorie worden niet ingevoerd en niet uit de bestellingshistorie verwijderd.

en: Default payment details message is: <br /> %message
nl: Standaard betalingsgegevens boodschap is:

en: @payment is enabled for checkout.
nl: @payment is ingeschakeld voor betaling.

en: @payment is disabled for checkout.
nl: @payment is uitgeschakeld voor betaling.

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
nl: Vindt alleen plaats als een betaling is ingevoerd en de balans <= $0.00.

en: Update the order status to Payment Received.
nl: Status van de bestelling bijwerken naar Betaling Ontvangen.

en: If the order is not shippable.
nl: Indien de bestelling niet verzendbaar is.

en: Update the order status to Completed.
nl: Status van de bestelling bijwerken naar Afgerond.

en: Check the payment method
nl: Controleer de betaalmethode

en: view order
nl: bestelling bekijken

en: @method payment for @amount deleted by @user.
nl: @method betaling voor @amount verwijderd door @user.

en: Payment failed for order @order_id: @message
nl: Betaling mislukt voor bestelling @order_id: @message

en: Check has already cleared.
nl: Controle is al uitgevoerd

en: Description: @desc
nl: Beschrijving: @desc

en: Payment of @amount @currency submitted through PayPal.
nl: Betaling van @currency @amount ingevoerd via PayPal.

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
nl: PayPal IPN meldt een betaling van @currency @amount.

en: Your PayPal payment was cancelled. Please feel free to continue shopping or contact us for assistance.
nl: Uw PayPal-betaling is geannuleerd. U kunt verder winkelen of benader ons voor hulp.

en: IPN failed with HTTP error @error, code @code.
nl: IPN mislukt met HTTP error @error, code @code.

en: <b>Includes:</b>
nl: <b>Inclusief:</b>

en: These settings are specifically for the alternate checkout system offered by Express Checkout.<br />To enable this on your site, you must enable the corresponding cart pane in the <em>Cart settings</em> menu.
nl: Deze instellingen zijn specifiek voor het aangepaste afrekensysteem van Express Checkout.<br />Om dit op uw site in te schakelen, dient u het corresponderende winkelwagenvenster in het <em>Winkelwagelinstellingen</em>-menu in te schakelen.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
nl: Transactie-ID:<br />@txn_id

en: "Complete sale" will authorize and capture the funds at the time the payment is processed.<br />"Authorization" will only reserve funds on the card to be captured later through your PayPal account.
nl: 'Aankoop afronden' autoriseert en verkrijgt het geld op het moment dat de betaling is verwerkt.<br />'Autorisatie' reserveert enkel geld op de kaart, om later op te halen via uw PayPal-account.

en: Cancel return URL
nl: Annuleer terugkeer-URL

en: Specify the path customers who cancel their PayPal WPS payment will be directed to when they return to your site.
nl: Geef het pad op waar klanten naartoe worden verwezen als ze hun PayPal WPS betaling afbreken en terugkeren bij uw website.

en: Error message from PayPal:<br />@message
nl: Foutmelding van PayPal:<br />@message

en: Order @order_id at !store
nl: Bestelling @order_id bij !store

en: PayPal WPP requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
nl: PayPal WPP vereist de PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> bibliotheek.

en: Flat rate shipping method was updated.
nl: 'Vast tarief'-verzendkostenmethode werd bijgewerkt.

en: Created and enabled new flat rate shipping method.
nl: Een nieuwe 'vast tarief'-verzendkostenmethode aangemaakt en ingeschakeld.

en: This will remove the shipping method, Conditional Action predicate, and the
          product-specific overrides (if applicable). This action can not be undone.
nl: Dit verwijdert de verzendmethode, de conditionele actietoekenning en de
          product-specifieke overschrijvingen (indien van toepassing). Deze actie
          kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Flat rate shipping method deleted.
nl: 'Vast tarief'-verzendkostenmethode verwijderd.

en: Fetch a flatrate shipping quote.
nl: Haal een 'vast tarief'-verzendkostenberekening op.

en: Customers cannot complete checkout without selecting a shipping quote.
nl: Klanten kunnen het afrekenen niet voltooien zonder een verzendkostenberekening te kiezen.

en: Customers can still checkout without selecting a shipping quote.
nl: Klanten kunnen afrekenen zonder een verzendingsmethode te selecteren.

en: Default pickup address is: <br />!address
nl: Standaard afhaaladres is: <br />!address

en: - Store default -
nl: - Winkelstandaard -

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. If this pickup address is left blank, this product will default to the <a href="!url">store pickup address</a>.
nl: Voor het bezorgen van producten aan klanten dient de originele locatie van het product bekend te zijn, zodat nauwkeurig de verzendkosten bepaald kunnen worden en een bezorging ingesteld kan worden. Als het ophaaladres niet wordt ingevuld, dan gebruikt Ubercart het hier standaard-<a href="!url">ophaaladres</a>.

en: Shipping settings form.
nl: Verzendinstellingenformulier

en: Receiving quotes...
nl: Verzendkostenberekening wordt ontvangen...

en: Order @id
nl: Bestelling @id

en: @property must be a positive number. No commas and only one decimal point.
nl: @property moet een positief nummer zijn. Geen komma's en alleen één decimaal punt.

en: - Reset fields -
nl: - Wis velden -

en: Set the conditions that will return a UPS quote.
nl: Stel de voorwaarden in die een UPS-prijsopgave teruggeven.

en: Indicate whether each product is quoted as shipping separately or all in one package. Orders with one kind of product will still use the package quantity to determine the number of packages needed, however.
nl: Geef aan of elk product is genoteerd om afzonderlijk te verzenden of allemaal in één pakket. Bij bestellingen met één soort product zal de hoeveelheid gebruikt worden om het aantal pakketten te bepalen.

en: Package insurance
nl: Pakketverzekering

en: @service Rate
nl: @service-tarief

en: UPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
nl: UPS vereist de PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>-bibliotheek.

en: Set the conditions that will return a USPS quote.
nl: Stel de voorwaarden in die een USPS kostenberekening teruggeven.

en: Set the conditions that will return a USPS International quote.
nl: Stel de voorwaarden in die een internationale USPS kostenberekening teruggeven.

en: Envelope
nl: Envelop

en: USPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
nl: UPS vereist de PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>-bibliotheek.

en: The name of the attribute used in administrative forms
nl: De attribuutnaam die gebruikt wordt in administratieve formulieren

en: Enter a label that customers will see instead of the attribute name. Use &lt;none&gt; if you don't want a title to appear at all.
nl: Voer een label in die klanten te zien krijgen in plaats van de attribuutnaam. Gebruik &lt;none&gt; voor geen titel.

en: Created new option %option.
nl: Nieuwe optie %option aangemaakt.

en: Updated option %option.
nl: Optie %option bijgewerkt.

en: This product class does not have any attributes.
nl: Deze productklasse heeft geen attributen.

en: Order has a product with a particular attribute option
nl: Bestelling bevat een product met een bepaalde attribuutoptie

en: Search the products of an order for a particular option.
nl: Doorzoek de producten van een bestelling op een bepaalde optie.

en: Attribute option
nl: Attribuutoptie

en: administer attributes
nl: attributen beheren

en: administer product attributes
nl: productattributen beheren

en: administer product options
nl: productopties beheren

en: Add to cart is redirecting to <br /><a href="!url">!url</a>
nl: Toevoegen aan winkelwagen is omgeleid naar <br /><a href="!url">!url</a>

en: The minimum subtotal is @subtotal
nl: Het minimum subtotaal is @subtotal

en: Continue shopping element
nl: Element Verder gaan met Winkelen

en: Ubercart will add a continue shopping to the cart page based on the settings below.
nl: Ubercart voegt een Verder gaan met Winkelen toe aan de pagina gebaseerd op de onderstaande instellingen.

en: Continue shopping !type is: <br />!link
nl: Verder gaan met winkelen !type is: <br />!link

en: Continue shopping element display
nl: Weergave Element Verder gaan met Winkelen

en: Make the continue shopping link send customers back to product pages after adding items to the cart.
nl: Maak dat de Verder gaan met Winkelen-link de klanten terugstuurt naar de productpagina's om nieuwe items toe te voegen.

en: If this is disabled, the URL specified below will always be used.
nl: Als dit is uitgeschakeld, wordt de onderstaande URL altijd gebruikt.

en: Default continue shopping link URL
nl: Standaard URL 'Verder gaan met winkelen'

en: Enter the Drupal page for the link to continue shopping from the cart view page.
nl: Geef de Drupalpagina voor de link naar Verder gaan met Winkelen van de winkelwagenpagina.

en: Custom continue shopping link text
nl: Pas tekst aan 'Verder gaan met winkelen-link'

en: Enter custom text for the continue shopping link.
nl: Geef de tekst voor de Verder gaan met winkelen-link.

en: Drupal automatically adds a Home breadcrumb to the cart page.  You can use these settings to specify a custom breadcrumb to use on the cart page instead.  If a custom text is not supplied, the default Home breadcrumb will be displayed.
nl: Drupal voegt automatisch een Home breadcrumb toe aan de winkelwagen. U kunt deze instelling gebruiken om een specifieke breadcrumb op te geven. Als er geen specifieke tekst wordt opgegeven, wordt de standaard breadcrumb getoond.

en: Custom cart breadcrumb is: <br />!breadcrumb
nl: Aangepaste winkelwagen breadcrumb is: <br />!breadcrumb

en: Not using a custom cart breadcrumb.
nl: Aangepaste winkelwagen breadcrumb wordt niet gebruikt.

en: Custom cart breadcrumb text
nl: Aangepaste winkelwagen breadcrumb-tekst

en: Enter the text for the custom breadcrumb on the cart page.
nl: Geef de tekst voor de aangepaste breadcrumb op de winkelwagenpagina.

en: Custom cart breadcrumb URL
nl: URL aangepaste winkelwagenbreadcrumb

en: Enter the Drupal page linked to in the custom breadcrumb on the cart view page.
nl: Geef de Drupal-pagina gelinked aan de aangepaste breadcrumb op de winkelwagenpagina.

en: Ubercart checkout is enabled.
nl: Ubercart checkout is ingeschakeld.

en: Ubercart checkout is disabled.
nl: Ubercart checkout is uitgeschakeld.

en: Anonymous checkout is enabled.
nl: Anonieme checkout is ingeschakeld.

en: Anonymous checkout is disabled.
nl: Anonieme checkout is uitgeschakeld.

en: Shipping fields are hidden when applicable.
nl: Verzendvelden worden verborgen indien nodig.

en: Shipping fields are always shown.
nl: Verzendvelden worden altijd getoond.

en: Checkout panes are collapsed with next buttons.
nl: Afrekenvensters worden ingeklapt met de volgende knoppen.

en: Checkout panes are expanded by default.
nl: Afrekenvensters worden standaard uitgeklapt.

en: Collapsible panes will collapse when their next buttons are clicked.
nl: Inklapbare vensters zullen inklappen wanneer de Volgende-knop wordt geklikt.

en: Collapsible panes will not collapse when their next buttons are clicked.
nl: Inklapbare vensters zullen niet inklappen wanneer de Volgende-knop wordt geklikt.

en: New customers receive an e-mail with their account details.
nl: Nieuwe klanten ontvangen een e-mail met hun accountdetails.

en: New customers will only see their details in their initial order e-mail.
nl: Nieuwe klanten zien hun details in de e-mail van hun eerste bestelling.

en: New customer account status will be active.
nl: Nieuwe status klantenaccount is actief.

en: New customer account status will be blocked.
nl: Nieuwe status klantenaccount is geblokkeerd.

en: Checkout completion page has been set to <a href="!url">!url</a>.
nl: Afrekenbeëindigingspagina is op<a href="!url">!url</a> gezet.

en: Checkout completion page will be the default page.
nl: Afrekenbeëindigingspagina is de standaard pagina.

en: Checkout instructions are set.
nl: Afrekeninstructies zijn ingesteld.

en: Checkout instructions are not set.
nl: Afrekeninstructies zijn niet ingesteld.

en: Review instructions are set.
nl: Controle-instructies zijn ingesteld.

en: Review instructions are not set.
nl: Controle-instructies zijn niet ingesteld.

en: Completion message is set.
nl: Voltooid-bericht is ingesteld.

en: Completion message is not set.
nl: Voltooid-bericht is niet ingesteld.

en: Completion text for logged in users is set.
nl: Voltooid-tekst voor ingelogde gebruikers is ingesteld.

en: Completion text for logged in users is not set.
nl: Voltooid-tekst voor ingelogde gebruikers is niet ingesteld.

en: Completion text for users who aren't logged in is set.
nl: Voltooid-tekst voor niet-ingelogde gebruikers is ingesteld.

en: Completion text for users who aren't logged in is not set.
nl: Voltooid-tekst voor niet-ingelogde gebruikers is niet ingesteld.

en: Completion text for new users is set.
nl: Voltooid-tekst voor nieuwe gebruikers is ingesteld.

en: Completion text for new users is not set.
nl: Voltooid-tekst voor nieuwe gebruikers is niet ingesteld.

en: Continue shopping text is set.
nl: Tekst verder gaan met winkelen is ingesteld.

en: Continue shopping text is not set.
nl: Tekst verder gaan met winkelen is niet ingesteld.

en: Customer user account
nl: Gebruikersaccount klant

en: E-mail customer checkout notification
nl: De klant per e-mail een bevestiging van afrekenen versturen.

en: E-mail the customer an invoice from their recent order.
nl: E-mail de klant een factuur van de laatste bestelling.

en: Send an e-mail to the customer
nl: Verzend een e-mail naar de klant

en: E-mail admin checkout notification
nl: De beheerder per e-mail een bevestiging van afrekenen versturen.

en: E-mail a short order summary to an administrator when a customer checks out.
nl: E-mail de beheerder een samenvatting van de bestelling wanneer de klant afrekent.

en: Send an e-mail to the administrator(s)
nl: Stuur een e-mail naar de beheerder(s)

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
nl: E-mailbevestiging vereist in afrekening van anonieme klanten.

en: Show/hide shopping cart contents.
nl: Inhoud van de winkelwagen tonen of verbergen.

en: View your shopping cart.
nl: Winkelwagen bekijken

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
nl: <a href="!url">Bekijk</a> winkelwagen.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
nl: Uw bestelling is bijna compleet. Controleer de volgende gegevens. Als de informatie correct is klik dan op 'Bestelling bevestigen'. Gebruik zonodig de 'Terug' knop als u nog aanpassingen wilt maken.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
nl: Dank u voor het winkelen bij [store-name]. Terwijl u ingelogd bent kunt u verder winkelen, of <a href="[order-url]">de status bekijken van lopende bestellingen</a> en bestelgeschiedenis inzien.

en: The taxonomy vocabulary <a href="!edit-url">%name</a> is set as the product catalog.
nl: De taxonomy woordenschat <a href="!edit-url">%name</a> is ingesteld als de productcatalogus.

en: Catalog breadcrumb is being displayed.
nl: Breadcrumb catalogus wordt getoond.

en: Catalog breadcrumb is hidden.
nl: Breadcrumb catalogus is verborgen.

en: Node count is being displayed in the catalog breadcrumb.
nl: Node-teller wordt weergeven in de catalogus breadcrumb.

en: Node count is not being displayed in the catalog breadcrumb.
nl: Node-teller wordt niet weergeven in de catalogus breadcrumb.

en: The catalog view is displaying subcategories.
nl: De catalogusweergave toont de subcategoreën.

en: The catalog view is not displaying subcategories.
nl: De catalogusweergave toont geen subcategoreën.

en: Subcategories are being displayed in @columns columns.
nl: Subcategorieën worden weergeven in @columns kolommen.

en: There are @nodes product nodes displayed per page.
nl: Er worden @nodes productnodes getoond per pagina.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
nl: Maak de bloktitel link naar de bovenste cataloguspagina.

en: Block title is pointing to the top-level catalog page.
nl: Bloktitel verwijst naar de bovenste cataloguspagina.

en: Block title is not pointing to the top-level catalog page.
nl: Bloktitel verwijst niet naar de bovenste cataloguspagina.

en: Expanding categories in the catalog block.
nl: Categorieën uitbreiden in het catalogusblok.

en: Not expanding categories in the catalog block.
nl: Categorieën niet uitbreiden in het catalogusblok.

en: The number of nodes in a category are being shown in the catalog block.
nl: Het aantal nodes in een catagorie worden getoond in het catalogusblok.

en: The number of nodes in a category are not being shown in the catalog block.
nl: Het aantal nodes in een catagorie worden niet getoond in het catalogusblok.

en: Display products in the catalog in a grid.
nl: Toon de producten in de catalogus in een raster.

en: Products are displayed in a grid.
nl: Producten worden weergeven in een raster.

en: Products are displayed in a table list.
nl: Producten worden weergegeven in een tabel.

en: If unchecked, the default table display will be used and the settings on this form will be ignored.
nl: Indien niet aangevinkt, wordt de standaard tabelweergave gebruikt en de instellingen op dit formulier genegeerd.

en: Number of columns in the product grid
nl: Aantal kolommen in het productraster

en: The grid will be displayed in @columns columns.
nl: Het raster wordt weergegeven in @columns kolommen.

en: Displayed fields
nl: Getoonde velden

en: The checked fields will be included in the product grid for each product in your catalog.
nl: De aangevinkte velden worden opgenomen in het productraster voor elk product in uw catalogus.

en: Product SKU
nl: Artikelnummer

en: Default product image
nl: Standaard productafbeelding

en: The image will always be included in the product grid.
nl: Deze afbeelding wordt altijd opgenomen in het productraster.

en: Add to cart form
nl: Toevoegen aan winkelwagenformulier

en: Attribute selection elements
nl: Selectieelementen attribuut

en: Adds any available attribute selection form elements to the add to cart form if displayed in the grid.
nl: Voegt beschikbare attribuut selectieelementen toe aan het Toevoegen aan winkelwagenformulier indien weergegeven in een raster.

en: Vocabulary !name has been identified as the Ubercart catalog.
nl: Woordenschat !name is geïdentificeerd als de Ubercart catalogus.

en: No vocabulary has been recognized as the Ubercart catalog. Choose one on <a href="!admin_catalog">this page</a> or add one on the <a href="!admin_vocab">taxonomy admin page</a> first, if needed.
nl: Geen woordenschat is herkent als de Ubercart catalogus.  Kies een op <a href="!admin_catalog">deze pagina</a> of voeg er eerst een toe op de <a href="!admin_vocab">taxonomy beheerpagina</a>.

en: Block settings:
nl: Blokinstellingen:

en: Product grid settings
nl: Instellingen productraster

en: Check all
nl: Alles selecteren

en: Uncheck all
nl: Alles deselecteren

en: You must select at least one file to delete.
nl: Selecteer minimaal één bestand om te verwijderen.

en: Delete affected files
nl: Aangedane bestanden verwijderen

en: The maximum file size that can be uploaded is %size bytes. You will need to use a different method to upload the file to the directory (e.g. (S)FTP, SCP) if your file exceeds this size.<br />The module will automatically detect files you upload using an alternate method.
nl: De maximale bestandsgrootte die kan worden opgeslagen is %size bytes. Gebruik een andere methode om het bestand naar de map te uploaden (bijv. (S)FTP, SCP), als het bestand deze grootte overschrijdt.<br />Deze module detecteert automatisch bestanden die op een andere manier worden geupload.

en: The selected file(s) have been deleted.
nl: Geselecteerde bestand(en) verwijderd.

en: One or more files could not be deleted.
nl: Eén of meer bestanden konden niet worden verwijderd.

en: The file %file has been uploaded to %dir
nl: Het bestand %file is ge-upload naar %dir

en: Ubercart file expiration(s)
nl: Ubercart bestandsvervaldata.

en: Renew purchased files
nl: Vernieuw aangekochte bestanden

en: Renew purchased files if the order status matches.
nl: Vernieuw aangekochte bestanden indien de orderstatus overeenkomt.

en: File Downloads for Order# [order-id]
nl: Downloads voor bestelling# [order-id]

en: renewal
nl: vernieuwing

en: The "From" address.
nl: Het afzenderadres.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
nl: Voer de e-mailadressen in waarheen e-mailbevestigingen verstuurd zullen worden. Eén per regel. U kunt bestelling-tokens gebruiken voor dynamische e-mailaddressen.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
nl: U kunt gebruik maken van de vervangingspatronen in het ontvangersveld, het onderwerp en de berichttekst.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
nl: Poging om @email te e-mailen over mislukte bestelling @order_id.

en: The file you requested does not exist.
nl: Het bestand dat u opvraagt bestaat niet.

en: You have reached the download limit for this file.
nl: De downloadlimiet voor dit bestand is bereikt.

en: A negative download limit does not make sense. Please enter a positive integer, or leave empty for no limit.
nl: Een negatieve downloadlimiet is onmogelijk. Vul een positief getal in, of laat leeg voor geen limiet.

en: The date %date has already occurred.
nl: De datum %date is al geweest.

en: No files can be downloaded by this user.
nl: Deze gebruiker mag geen bestanden downloaden.

en: Ubercart product settings page
nl: Pagina met Ubercart-productinstellingen

en: Override download limit
nl: Downloadlimiet overschrijven

en: Override location limit
nl: Locatielimiet overschrijven

en: Override time limit
nl: Tijdlimiet overschrijven

en: The number of times a file can be downloaded. Leave empty to set no limit.
nl: Het aantal keer dat een bestand kan worden gedownload. Leeglaten om geen limiet in te stellen.

en: The number of unique IPs that a file can be downloaded from. Leave empty to set no limit.
nl: Het aantal unieke IP's waarvan een bestand kan worden gedownload. Leeglaten om geen limiet in te stellen.

en: Displaying @orders orders at a time on the admin overview
nl: Toon @orders bestellingen tegelijk in het beheeroverzicht

en: Order logging is enabled.
nl: Bestellog is ingeschakeld.

en: Order logging is disabled.
nl: Bestellog is uitgeschakeld.

en: Addresses on order view pages are capitalized.
nl: Adressen op bestelweergave-pagina's zijn in hoofdletters.

en: Addresses on order view pages are not capitalized.
nl: Adressen op bestelweergave-pagina's zijn niet in hoofdletters.

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
nl: Sta toe dat klanten facturen kunnen inzien vanaf hun bestelhistorie.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
nl: Bij het inschakelen van deze functie worden facturen in een nieuw venster geopend (pop-up) wanneer een bepaalde bestelling wordt getoond.

en: Customers are allowed to view order invoices from their accounts.
nl: Het is klanten toegestaan om facturen in te zien vanaf hun eigen account.

en: Customers are not allowed to view order invoices from their accounts.
nl: Het is klanten niet toegestaan om facturen in te zien vanaf hun eigen account.

en: Select the invoice template to use when invoices are viewed on the site.<br />This is separate from the template used to e-mail invoices to customers which is configured through <a href="!url">Conditional actions</a>.
nl: Selecteer de te gebruiken factuurtemplate wanneer facturen op de website worden bekeken.<br />Dit is anders dan de template die gebruikt wordt bij het e-mailen van facturen naar klanten wat kan worden ingesteld met <a href="!url">Voorwaardelijke acties</a>.

en: You are using the %template order invoice template.
nl: U gebruikt de factuurtemplate %template.

en: Account details sent to e-mail provided.<br /><br /><strong>Username:</strong> @username<br /><strong>Password:</strong> @password
nl: Accountdetails zijn naar het opgegeven e-mailadres verzonden.<br /><br /><strong>Gebruikersnaam:</strong> @username<br /><strong>Wachtwoord:</strong> @password

en: User @uid - @mail
nl: Gebruiker @uid - @mail

en: This order has been modified by another user, changes cannot be saved.
nl: Deze order is aangepast door een andere gebruiker, veranderingen kunnen niet worden opgeslagen.

en: Ubercart order object
nl: Ubercartbestellingobject

en: Order line item
nl: Bestelregel

en: Original order
nl: Originele bestelling

en: E-mail requested for order status update
nl: E-mail aangevraagd voor het bijwerken van de bestelstatus

en: E-mail an order update notification
nl: E-mail een notificatie van de bijgewerkte bestelling

en: Notify the customer when the order status is changed.
nl: Stel de klant op de hoogte indien de bestellingsstatus is gewijzigd.

en: If the order status is not still In Checkout.
nl: Als de bestelstatus niet nog steeds in 'In de kassarij' is.

en: Returns TRUE if the current order status matches the status specified below.
nl: Geeft TRUE terug indien de huidige bestellingsstatus overeenkomt met onderstaande status.

en: Returns TRUE if the current order total is within the parameters below.
nl: Geeft TRUE terug indien het huidige bestellingstotaal binnen onderstaande parameters valt.

en: Check the user name.
nl: Controleer de gebruikersnaam.

en: Order: User
nl: Bestelling: Gebruiker

en: Returns TRUE if the user name matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien de gebruikersnaam overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user email address.
nl: Controleer het e-mailadres van de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user email addresses matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien het e-mailadres van de gebruiker overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user creation date.
nl: Controleer de aanmaakdatum van de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user creation date matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien de aanmaakdatum van de gebruiker overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user last login date.
nl: Controleer de datum van de laatste login door de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user last login date matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien de laatste login door de gebruiker overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user language setting.
nl: Controleer de taalinstelling van de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user language setting matches the condition.
nl: Retourneert TRUE als de taal die de gebruiker heeft ingesteld overeenkomt met de conditie.

en: Check the role of the user.
nl: Controleer de rol van de gebruiker.

en: Send an order email
nl: Een bestellings-e-mail verzenden

en: Email an order invoice
nl: Een bestellingsfactuur verzenden

en: - All products -
nl: - Alle producten -

en: Selecting "- All products -" will override any other selections and returns the total number of products in the order.
nl: Als u "- Alle producten -" selecteert dan zullen alle andere selecties worden genegeerd en zal het totaal aantal producten van de bestelling worden geretourneerd.

en: User was created before the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt voor de aangegeven datum.

en: User was created on or before the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt op of voor de aangegeven datum.

en: User was created on the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt op de aangegeven datum.

en: User was not created on the specified date.
nl: De gebruiker was niet aangemaakt op de aangegeven datum.

en: User was created on or after the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt op of na de aangegeven datum.

en: User was created after the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt na de aangegeven datum.

en: User creation date
nl: Aanmaakdatum gebruiker

en: User last logged in before the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in voor de aangegeven datum.

en: User last logged in on, or before the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in op of voor de aangegeven datum.

en: User last logged in on the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in op de aangegeven datum.

en: User did not log in last on the specified date.
nl: De gebruiker logde niet voor het laatst in op de aangegeven datum.

en: User last logged in on or after the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in op of na de aangegeven datum.

en: User last logged after the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in na de aangegeven datum.

en: User last login date
nl: Datum dat de gebruiker voor het laatst inlogde

en: User language setting
nl: Taal die de gebruiker heeft ingesteld

en: If you use an <em>AND</em> case and want to check a custom role, make sure <em>authenticated user</em> is checked too or the condition will return FALSE.
nl: Als u een <em>EN</em>-situatie gebruikt en u wilt een aangepaste rol controleren, zorg er dan voor dat <em>geverifieerde gebruiker</em> ook wordt aangevinkt anders zal de conditie FALSE retourneren.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients, the subject, and the template file.
nl: U kunt gebruikmaken van vervangpatronen in de ontvangers, het onderwerp en de template.

en: Select the invoice template to use for this email.
nl: Selecteer de te gebruiken factuurtemplate voor deze e-mail.

en: Included information
nl: Bijgevoegde informatie

en: Show the business header and shipping method.
nl: Toon de kop en de verzendmethode.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
nl: Toon alles van hierboven plus de helptekst, e-mailtekst en winkelfooter.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
nl: Toon alles van hierboven plus het "bedankt"-bericht.

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
nl: Probeerde een factuur te e-mailen met geen ontvanger.

en: Customer number: !user_link
nl: Klantnummer: !user_link

en: Use this button to create a custom order status: !create_form
nl: Gebruik deze knop om een eigen bestelstatus aan te maken: !create_form

en: Order panes on %screen screen:
nl: Bestelpanelen op scherm %screen:

en: view own orders
nl: eigen bestellingen bekijken

en: unconditionally delete orders
nl: verwijder bestellingen onvoorwaardelijk

en: View orders with a particular order status.
nl: Bekijk bestellingen met een bepaalde bestelstatus.

en: View order.
nl: Bestelling bekijken.

en: View order invoice.
nl: Bekijk factuur.

en: Delete an order
nl: Verwijder een bestelling

en: The physical weight.
nl: Het fysieke gewicht

en: Removed new users' passwords from order data.
nl: Wachtwoord van nieuwe gebruiker verwijderd van bestelgegevens.

en: Product image widget
nl: Productafbeelding-widget

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
nl: De geselecteerde widget zal worden gebruikt om een ingezoomde versie van de productafbeeldingen weer te geven wanneer ze worden geklikt.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is enabled.
nl: Het hoeveelheidveld in het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen</em> is ingeschakeld.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is disabled.
nl: Het hoeveelheidveld in het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen</em> is uitgeschakeld.

en: The <em>Add to Cart</em> form is enabled in product teasers.
nl: Het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen </em> is ingeschakeld in product-teasers.

en: The <em>Add to Cart</em> form is disabled in product teasers.
nl: Het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen </em> is uitgeschakeld in product-teasers.

en: Teaser and catalog pages: %text
nl: Teaser en cataloguspagina's: %text

en: Product view pages: %text
nl: Productpagina's: %text

en: Displayed product fields:
nl: Weergegeven productvelden:

en: The following features are enabled:
nl: De volgende functies zijn ingeschakeld:

en: Default image support configured for Ubercart products using CCK and ImageCache.
nl: Standaard afbeeldingondersteuning voor Ubercart-producten met gebruik van CCK en ImageCache.

en: This product class already exists.
nl: Deze productklasse bestaat reeds.

en: This is a node type provided by another module. Only custom node types may become product classes.
nl: Dit is een inhoudstype dat door een andere module wordt geleverd. Alleen aangepaste inhoudstypes kunnen productenklassen worden.

en: Ubercart product settings
nl: Ubercart productinstellingen

en: Product image field
nl: Productafbeeldingsveld

en: The selected field will be used on Ubercart pages to represent the products of this content type.
nl: Het geselecteerde veld wordt op Ubercart-pagina's gebruikt om de producten van dit inhoudstype te vertegenwoordigen.

en: Product module form.
nl: Productmoduleformulier.

en: Node description. (View tab)
nl: Node-beschrijving. (tab 'Weergeven')

en: To automatically configure core image support, <a href="!url">enable</a> the <a href="http://drupal.org/project/cck">Content</a>, <a href="http://drupal.org/project/imagefield">CCK Image field</a>, and <a href="http://drupal.org/project/imagecache">Imagecache</a> modules.
nl: Voor het automatisch configureren van afbeeldingen <a href="!url">schakelt u de volgende modules in</a>: de <a href="http://drupal.org/project/cck">CCK</a>, <a href="http://drupal.org/project/imagefield">ImageField</a>, en de<a href="http://drupal.org/project/imagecache">ImageCache</a>.

en: The Image file field has not been created for products.
nl: Het afbeeldingveld voor producten is niet aangemaakt.

en: Some or all of the expected Imagecache presets ("!presets") have not been created. Ubercart will not display images in certain places.
nl: Sommige of al de verwachte ImageCache-presets ( '!presets') zijn niet aangemaakt. Ubercart zal op bepaalde plaatsen geen afbeeldingen weergegeven.

en: Some Imagecache presets do not contain actions to perform on images. Images may be displayed in their original formats.
nl: Sommige ImageCache-presets bevatten geen acties om uit te voeren op afbeeldingen.  Afbeeldingen worden mogelijk weergegeven in hun oorspronkelijk formaat.

en: field_image_cache set as the Ubercart image for products and product classes.
nl: field_image_cache ingesteld als de Ubercart afbeelding voor producten en productklassen.

en: The manufacturer's suggested price.
nl: De adviesprijs.

en: The price for which the product is sold.
nl: De prijs waarvoor het product wordt verkocht.

en: Is a product
nl: Is een product

en: Buy it now button
nl: 'Nu kopen'-knop

en: Product kit cart display
nl: Productkit winkelwagenweergave

en: As individual products. Customers may add or remove kit components at will. Discounts entered below are not applied to the kit price
nl: Als individuele producten. Klanten kunnen naar keuze kit-componenten toevoegen of verwijderen. Kortingen hieronder gegeven worden niet toegepast op de kit-prijs

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: administer product kits
nl: Productkits beheren

en: Product kits
nl: Productkits

en: Configure the product kit settings.
nl: De productkit instellen

en: field_image_cache set as the Ubercart image for product kits.
nl: field_image_cache ingesteld als de Ubercart-afbeelding voor productkits.

en: All sales reports are <b>GMT !offset</b> (Default site timezone)
nl: Alle verkoopsrapporten zijn <b>GMT !offset</b> (Standaard tijdszone site)

en: Invalid user id or role id.
nl: Ongeldig gebruikers-ID of rol-ID

en: Ubercart roles
nl: Ubercart Roles

en: Add/remove time
nl: Tijd toevoegen/verwijderen

en: No SKU found.
nl: Geen artikelnummer gevonden.

en: administer product stock
nl: beheer productvoorraad

en: !country version !version is enabled.
nl: !country versie !version is ingeschakeld.

en: !country version !version is disabled.
nl: !country versie !version is uitgeschakeld.

en: Country file @file could not import or had no install function.
nl: Het landbestand @file kon niet worden geïmporteerd of het had geen installatiemethode.

en: Store address:<br />!address
nl: Adres van winkel:<br />!address

en: Not set yet.
nl: Nog niet ingesteld.

en: Store e-mail address is %email.
nl: E-mailadres van winkel is %email.

en: Store e-mail address is not set.
nl: Het e-mailadres van de winkel is niet ingesteld.

en: Help page is <a href="!url">!url</a>.
nl: Hulppagina is <a href="!url">!url</a>.

en: Help page is not set.
nl: De hulppagina is niet ingesteld.

en: Store admin page is displaying: <br />@display
nl: Beheerpagina van de winkel toont: <br />@display

en: Customer's %billing is being used in lists.
nl: %billing van de klant wordt in lijsten gebruikt.

en: Footer using !footer
nl: Footer gebruikt !footer

en: Currency format: @format
nl: Valutanotatie: @format

en: Weight format: @weight
nl: Gewichtnotatie: @weight

en: Date format: @date
nl: Datumnotatie: @date

en: Warning: @count orders were found with addresses in this country. Removing this country now will cause errors to show on those order pages. You might consider simply disabling this country instead.
nl: Waarschuwing: @count bestellingen zijn gevonden met adressen in dit land. Als u dit land nu verwijdert, zal dit fouten veroorzaken op deze bestellingpagina's. Overweeg om dit land uit te schakelen in plaats van te verwijderen.

en: Prices will be altered by enabled price alterers in their order in the table above.
nl: Prijzen zullen worden aangepast door ingeschakelde prijsaanpassers in de volgorde die is aangegeven in bovenstaande tabel.

en: Price formatter
nl: Prijsformatter

en: Cancel changes
nl: Annuleer wijzigingen

en: Price alterers
nl: Prijsaanpassers

en: Price handler configuration saved.
nl: Prijshandler opgeslagen.

en: @field is enabled.
nl: @field is ingeschakeld.

en: @field is disabled.
nl: @field is uitgeschakeld.

en: @title is not set.
nl: @title is niet ingesteld.

en: uc_add_js() has been deprecated. Use drupal_add_js() in your code.
nl: uc_add_js() is achterhaald. Gebruik drupal_add_js() in uw code.

en: Price handler settings
nl: Prijshandler-instellingen

en: Select which price handlers to use for your store.
nl: Selecteer de prijs-handlers die u wilt gebruiken voor uw winkel.

en: 'uc_notify_store_help_page' renamed to 'uc_store_help_page' in variable table
nl: De pagina 'uc_notify_store_help_page' in de variabelentabel is hernoemd naar 'uc_store_help_page'

en: Default price handler
nl: Standaard prijs-handler

en: The default handler alterer is simply responsible for prefixing various product prices for display.
nl: De standaard handler-aanpasser is verantwoordelijk voor het prefixen van diverse productprijzen die puur voor de weergave zijn bestemd.

en: The default handler formatter passes prices through a single currency formatter based on the store currency display settings.
nl: De standaard handler formatter formatteert prijzen middels een enkele valuta-formatter gebaseerd op de valutaweergave-instellingen van de winkel.

en: List Price:
nl: Catalogusprijs:

en: Cost:
nl: Kosten:

en: Price:
nl: Prijs:

en: Tax Name
nl: Naam van belasting

en: Total taxable amount
nl: Totaal belastbaar bedrag

en: Total tax collected
nl: Totaal geheven belasting

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
nl: * Voor deze regel is geen regelgeving, belastingtarief of belastbaar bedrag bekend.

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
nl: Pas deze waarden aan en sla de wijzigingen op om het BTW-overzicht samen te stellen. U kunt een snelkoppeling maken naar het rapport zodat u het later gemakkelijk kunt terugvinden.

en: Sales tax report
nl: BTW-overzicht

en: Taxed products
nl: Producten waarop BTW van toepassing is

en: Shippable products
nl: Producten die verzonden kunnen worden

en: Any product
nl: Elk product

en: No rates available.
nl: Geen tarieven beschikbaar.

en: Add a tax rate
nl: Belastingtarief toevoegen

en: Apply tax to any product regardless of its shipability.
nl: Belasting toepassen op alle producten, of ze verzendbaar zijn of niet.

en: Apply tax to shippable products only.
nl: Belasting alleen toepassen op verzendbare producten.

en: "Blank line" product
nl: "Blanco regel" product

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
nl: Belasting toepassen op de gespecificeerde producttypes/classes.

en: Taxes are sorted by weight and then applied to the order sequentially. This value is important when taxes need to include other tax line items.
nl: Belastingen worden op gewicht gesorteerd en in die volgorde toegepast. Deze waarde is van belang als belastingen ook van toepassing zijn op andere belastingregels.

en: Rate must be a positive number. No commas and only one decimal point.
nl: Tarief moet een positief getal zijn, geen komma's en slechts één decimale punt.

en: Tax rate %name saved.
nl: Belastingtarief %name is opgeslagen.

en: Copy of !name
nl: Kopie van !name

en: Tax rate %name cloned.
nl: Belastingtarief %name is gedupliceerd.

en: That tax rate does not exist.
nl: Dit belastingtarief bestaat niet.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Als u doorgaat, kan het belastingbedrag verloren gaan, van alle bestelopdrachten waarop dit tarief is toegepast.<br />Als u niet meer wilt dat deze belasting over bestelopdrachten wordt berekend, overweeg dan om deze eigenschap uit te schakelen.

en: Tax rate %name deleted.
nl: Belastingtarief %name is verwijderd.

en: Tax rule
nl: Belastingregel

en: Calculate taxes
nl: Bereken belastingen

en: Apply !name
nl: !name toepassen

en: Configure the tax rates and settings.
nl: Configureer belastingtarieven en instellingen.

en: Edit a tax rate
nl: Een belastingtarief wijzigen

en: Poll title
nl: Enquête-titel

en: header top
nl: header-top

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: Name of top taxonomy term
nl: Naam van de hoofdtaxonomieterm

en: ID of top taxonomy term
nl: ID van de hoofdtaxonomieterm

en: Secondary
nl: Secundaire

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: Not configured.
nl: Niet ingesteld.

en: Delete user
nl: Gebruiker verwijderen

en: Modify node fields
nl: Velden van de node aanpassen

en: '@column' => value for @column
nl: '@column' => waarde van @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
nl: return array(
      0 => array(@columns),
      // Meestal stop u hier. Voeg meer waarden toe
      // als de beginwaarde uit meerdere waarden bestaat:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Expected format: <pre>!sample</pre>
nl: Formaat: <pre>!sample</pre>

en: You must select at least one field to modify.
nl: Selecteer minstens een veld om aan te passen.

en: Modify profile fields
nl: Profielvelden aanpassen

en: Execute arbitrary PHP script
nl: Voor een willekeurig PHP script uit

en: PHP script
nl: PHP-script

en: Modify node taxonomy terms
nl: Taxonomietermen van deze node aanpassen

en: The selected nodes are not associated with any vocabulary. Please select other nodes and try again.
nl: De geselecteerde inhoud heeft geen relatie met een woordenlijst. Maak een nieuwe selectie en probeer opnieuw.

en: <br />Note that this field has no effect when deleting terms.
nl: <br />Let erop dat dit veld geen effect heeft als u termen verwijdert.

en: (new tags)
nl: (nieuwe tags)

en: Add the selected terms
nl: Gekozen termen toevoegen

en: Replace existing terms with selected ones
nl: Bestaande termen door gekozen termen vervangen

en: Replace terms within same vocabulary
nl: Termen binnen deze woordenlijst vervangen

en: Delete selected terms
nl: Geselecteerde termen verwijderen

en: You did not select any term nor did you choose to replace existing terms. Please select one or more terms or choose to replace the terms.
nl: U heeft geen term geselecteerd of ervoor gekozen een bestaande term te vervangen. Selecteer een of meer termen of vervang de termen.

en: Modify user roles
nl: Gebruikersrollen aanpassen

en: Add roles
nl: Rollen toevoegen

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
nl: Selecteer een of meer rollen die u toe wil kennen aan de gekozen gebruiker.

en: Remove roles
nl: Rollen verwijderen

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
nl: Selecteer een of meer rollen die u wilt verwijderen.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
nl: U heeft geen rol geselecteerd om te verwijderen of toe te voegen. Selecteer a.u.b. een of meer rollen.

en: Bulk Operations
nl: Bulkbewerkingen

en: Displays rows with checkmarks for bulk actions.
nl: Maakt tabellen met keuzevakjes voor bulkacties.

en: Invoke them directly
nl: Pas deze meteen toe.

en: Use Batch API
nl: Gebruik de Batch-API

en: To execute operations
nl: Bewerkingen uitvoeren

en: Display operations as
nl: Toon de bewerkingen als

en: Dropdown selectbox with Submit button
nl: Keuzelijst met knop

en: Each action as a separate button
nl: Elke actie als een afzonderlijke knop

en: Skip confirmation step
nl: Sla de bevestiging over

en: Display processing result
nl: Resultaten van de bewerking weergeven

en: Check this box to let Drupal display a message with the result of processing the selected objects.
nl: Na bewerking van de geselecteerde objecten wordt een bericht met het resultaat weergegeven.

en: Selected operations
nl: Geselecteerde bewerkingen

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
nl: U heeft geen bewerkingen geselecteerd. Selecteer een of meer bewerkingen.

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
nl: Bij het uitvoeren van @operation heeft zich een fout voorgedaan. De gebruikte argumenten zijn: @arguments

en: An attempt by user %user to !perm was blocked due to insufficient permissions.
nl: !perm door gebruiker %user is geweigerd vanwege onvoldoende rechten.

en: Could not find object info for view table @table.
nl: De objectinformatie voor de tabel @tabel kon niet worden gevonden.

en: Actions permissions
nl: Permissies voor de acties

en: Integrates actions with the permission system.
nl: Integreert acties met het permissiesysteem.

en: Exposes new Views style 'Bulk Operations' for selecting multiple nodes and applying operations on them.
nl: Views met bulkbewerkingen voor de selectie van nodes die in bulk bewerkt worden.

en: No alias
nl: Geen alias

en: No flags
nl: Geen vlaggen.

en: Process payment
nl: Betaling verwerken

en: Numeric
nl: Numeriek

en: See video
nl: Bekijk video

en: "Video width" must be a positive integer.
nl: Videobreedte moet een positief getal zijn.

en: "Video height" must be a positive integer.
nl: Videohoogte moet een positief getal zijn.

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Enter the URL or Embed Code here. The embedded third party content will be parsed and displayed appropriately from this.
nl: Vul hier de URL of 'Embed Code' in. De ingebedde externe inhoud zal verwerkt worden en op gepaste wijze weergegeven worden.

en: The following services are provided: !urls
nl: Volgende diensten worden ondersteund: !urls

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
nl: Maak een lijst met opties als in <strong>Toegestane waardeslijst</strong> of als een array in PHP. Deze waarde zullen hetzelfde zijn in %field in alle inhoudstypes.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
nl: De 'toegestane waardes' voor dit veld opgeven.

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Token replacement patterns
nl: Vervangpatronen voor tokens

en: Name of top term's vocabulary
nl: Naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm

en: ID of top term's vocabulary
nl: ID van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm.

en: The text used in the menu as link text for this item.
nl: De tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item.

en: The title of the node's book parent.
nl: De titel van de bovenliggende boekpagina.

en: The id of the node's book parent.
nl: Het ID van de bovenliggende boekpagina.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
nl: De titels van alle bovenliggende boekpagina's.

en: The name of the currently logged in user.
nl: De naam van de huidige ingelogde gebruiker.

en: The user ID of the currently logged in user.
nl: De gebruikers-ID van de ingelogde gebruiker.

en: The email address of the currently logged in user.
nl: Het e-mailadres van de ingelogde gebruiker.

en: A randomly generated SHA1 hash.
nl: Een willekeurig gegenereerde SHA1 hash.

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
nl: Het huidige tijdstip in seconden sinds 1 januari 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: A randomly generated three-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: A randomly generated ten-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: Randomly generated single-digit letter.
nl: Willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: Randomly generated three-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: Randomly generated ten-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: The email address to which the message should be sent.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naar toegezonden moet worden.

en: The message that should be sent.
nl: Het bericht dat verzonden moet worden.

en: The message to be displayed to the current user.
nl: Het bericht om te tonen aan de huidige gebruiker.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
nl: Voorziet in een gedeelde API waarmee tekstuele plaatshouders vervangen worden door echte data.

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
nl: Biedt extra tokens en een startpunt voor het maken van uw eigen tokens.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
nl: Levert uitgebreide versies van de core Drupal acties door middel van de Token-module.

en: Date form type
nl: Datum formaattype

en: Select a granularity for the date filter. For instance, selecting 'day' will create a filter where users can select the year, month, and day.
nl: Kies een nauwkeurigheid voor de datumfilter. Bijvoorbeeld het kiezen van 'dag' zal een filter maken waar gebruiker kunnen kieze uit jaar, maand en dag.

en: Date field(s)
nl: Datumveld(en)

en: Select date field(s) to filter with this argument.
nl: Kies het datumveld(en) om op te fitleren met deze parameter.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Geef die items terug die een overeenkomstig datumveld hebben (date - field_1 OR field_2) of alleen die items die overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
nl: Kies minimaal één datumveld voor dit filter.

en: Date default
nl: Date standaard

en: To date default
nl: Beginwaarde voor einddatum

en: Please set a default value for the To date as well as the From date when using default values with the Between or Not between operators.
nl: Stel een standaard waarde voor zowel de begin- als de einddatum in wanneer gebruik gemaakt wordt van standaard waarden met de Between of Not Between operatoren.

en: Missing date fields!
nl: Ontbrekende datum velden!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: (@field) <strong>Getoond</strong> @widget @format

en: User timezone
nl: Tijdzone van de gebruiker.

en: layout
nl: lay-out

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Add comment link
nl: Reactielink toevoegen

en: delete own
nl: eigen verwijderen

en: Change basic information
nl: Basisinformatie wijzigen

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Font Color
nl: Tekstkleur

en: Broken handler @table.@field
nl: Defecte verwerker @table.@field

en: Skipping broken view @view
nl: Kapot overzicht @view aan het overslaan

en: Ajax callback for view loading.
nl: AJAX-callback voor het laden van overzichten.

en: The converter will make a best-effort attempt to convert a Views 1 view to Views 2. This conversion is not reliable; you will very likely have to make adjustments to your view to get it to match. You can import Views 1 views through the normal Import tab.
nl: De convertor zal proberen om een Views 1 view om te zetten naar Views 2. Deze conversie is niet betrouwbaar; waarschijnlijk zal de view nog aangepast moeten worden om exact hetzelfde te zijn. Views 1 views kunnen via de normale Importeer tab geïmporteerd worden.

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendeld overzicht kan niet worden gewijzigd.

en: Convert stored Views 1 views.
nl: Opgeslagen Views 1-views converteren.

en: Convert view
nl: View omzetten

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Aangepaste lijsten en queries vanuit de database creëeren.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
nl: Administratie-interface voor overzichten. Zonder deze module kunt u geen overzichten aanmaken of wijzigen.

en: Example table
nl: Voorbeeldtabel

en: Example table contains example content and can be related to nodes.
nl: Voorbeeldtabel met voorbeeldinhoud die naar nodes kan verwijzen.

en: Example content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Some example content that references a node.
nl: Voorbeeldinhoud die naar een node verwijst.

en: Example node
nl: Voorbeeldnode

en: Plain text field
nl: Platte tekst-veld

en: Just a plain text field.
nl: Een platte tekst-veld

en: Numeric field
nl: Numeriek veld

en: Just a numeric field.
nl: Een numeriek veld

en: Boolean field
nl: Binair veld

en: Just an on/off field.
nl: Een aan/uit-veld

en: Timestamp field
nl: Tijdstipveld

en: Just a timestamp field.
nl: Een tijdstipveld.

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
nl: Imiteert de standaard Drupal voorpagina. Wijzig het standaard pad voor de voorpagina in het pad van deze View zodat deze de nieuwe voorpagina wordt.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De titel die gebruikt wordt indien dit argument aanwezig is. Het zal de titel van de view en titels van vorige argumenten overschrijven. Gebruik percentuele vervanging om titels van argumenten te gebruiken. Gebruik "%1" voor het eerste argument, "%2" voor het tweede, etc.

en: Validator options
nl: Validatie-opties

en: Display all values
nl: Alle waarden weergeven

en: Hide view / Page not found (404)
nl: View verbergen / Pagina niet gevonden (404)

en: Display empty text
nl: 'Lege tekst' weergeven

en: Provide default argument
nl: Standaardargument gebruiken

en: Provide default argument options
nl: Standaard argumentopties toepassen

en: Default argument type
nl: Standaard argumenttype

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De verwerker voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de verwerker door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Current node's creation time
nl: Tijd waarop deze node is aangemaakt.

en: Current node's update time
nl: Tijd waarop deze node is bijgewerkt.

en: Allow multiple terms per argument.
nl: Meerdere termen per argument toestaan.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten toevoegen in de vorm van 1+2+3 (voor OF), of 1,2,3 (voor EN).

en: Allow multiple arguments to work together.
nl: Samenwerking van meerdere argumenten toestaan.

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Het aanvinken van dit veld zorgt ervoor dat overzichten met overbodige argumenten niet valideren.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten invoeren in de vorm van 1+2+3 of 1,2,3.

en: Exclude the argument
nl: Argument uitsluiten

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd zullen de nummers die in het argument zijn ingevoerd worden uitgesloten in plaats van de view limiteren.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
nl: Het label voor dit veld dat wordt weergegeven voor eindgebruikers, wanneer de stijl dit vereist.

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Check this box to not display this field, but still load it in the view.  Use this option to not show a grouping field in each record, or when doing advanced theming.
nl: Kies hier om het veld niet te tonen, maar wel te laden in de weergave. Gebruik deze optie om een groepsveld niet in iedere rij te tonen of wanneer u een geavanceerd thema ontwikkelt.

en: Rewrite the output of this field
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Tekst om bij dit veld weer te geven. HTML gebruiken mag. U kunt data uit dit overzicht gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
nl: Toon dit veld als een link. Geef de bestemming hieronder aan.

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die getoond wordt als "alt" tekst, die in de meeste browsers getoond wordt als tooltip, als er over de link gehoverd wordt.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: Trim this field to a maximum length
nl: Dit veld inkorten tot een maximumlengte

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
nl: Indien aangevinkt zal dit veld worden getrimd tot een maximumlengte in karakters.

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen inkorten na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen inkorten na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven tekens gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal tekens, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Add an ellipsis
nl: Ellipsis toevoegen

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
nl: Indien aangevinkt zal een '...' worden toegevoegd als een veld ingekort is.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
nl: Indien aangevinkt worden alle HTML-elementen verwijderd.

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
nl: Indien aangevinkt wordt HTML-correctie toegepast om te zorgen dat elementen na het inkorten juist worden afgesloten.

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Opgemaakt (in KB of MB)

en: Raw bytes
nl: Onbewerkte bytes

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aangevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time span (future dates start with - )
nl: Tijdspanne (toekomstige data vooraf laten gaan door - )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk enkel karakter moet er worden gebruikt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk enkel karakter er moet worden gebruikt tussen duizendtallen.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om voor het getal te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om na het getal te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel niet tentoongesteld. Als u het <strong>tentoonstelt</strong>, zullen gebruikers in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel tentoongesteld. Als u het <strong>verbergt</strong>, zullen gebruikers niet in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: Unlock operator
nl: Operator ontgrendelen

en: When checked, the operator will be exposed to the user
nl: Indien aangevinkt zal de operator worden tentoongesteld aan de gebruiker.

en: Operator identifier
nl: Operator-identificatie

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: Filter identifier
nl: Filter-ID

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
nl: Toon dit na de ? in de URL om dit filter te identificeren. Mag niet leeg zijn.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
nl: Het zichtbare filter is optioneel en heeft toegevoegde opties die het toestaan om niet ingesteld te worden.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
nl: Dit zichtbare filter instellen om maar één optie te accepteren.

en: Remember
nl: Onthoud

en: Remember the last setting the user gave this filter.
nl: Onthoud de laatste instelling die de gebruiker aan dit filter gegeven heeft.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
nl: De identifier is verplicht als het filter zichtbaar is.

en: This identifier is not allowed.
nl: Deze identifier is niet toegestaan.

en: - Any -
nl: - Alle -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
nl: Kies een waarde tenzij het een optioneel filter is.

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een door een computer te lezen notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Limit list to selected items
nl: De lijst tot de geselecteerde items beperken

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Wanneer aangevinkt, zullen de items die hier geselecteerd zijn als enige aan de gebruiker gepresenteerd worden.

en: not in
nl: niet in

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Contains any word
nl: Bevat een van de woorden

en: has word
nl: bevat het woord

en: Contains all words
nl: Bevat alle woorden

en: has all
nl: bevat alle

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: The label for this relationship that will be displayed only administratively.
nl: Het label voor deze relatie dat alleen zichtbaar is voor beheerders.

en: Require this relationship
nl: Deze relatie verplicht maken

en: If required, items that do not contain this relationship will not appear.
nl: Indien verplicht, zullen items die deze relatie niet hebben niet verschijnen.

en: asc
nl: oplopend

en: desc
nl: aflopend

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
nl: De nauwkeurigheid is de kleinste eenheid bij het bepalen of twee data dezelfde zijn. Bijvoorbeeld: als de nauwkeurigheid "jaar" is dan zullen alle data in 1999, ongeacht wanneer ze in 1999 vallen, als de zelfde datum worden behandeld.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Wanneer u <a href="@modules">de geavanceerde helpmodule inschakelt</a> zal Views meer en betere help-boodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Indien u de geavanceerde helpmodule van !href installeert zal Views meer en betere helpboodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: Warning! Broken view!
nl: Waarschuwing! Kapotte view!

en: Broken
nl: Defect

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
nl: Geen idee waar te beginnen? Probeer de !getting-started-pagina.

en: Displays
nl: Weergaves

en: These queries were run during view rendering:
nl: Deze queries zijn uitgevoerd tijdens het weergeven van dit overzicht.

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Query build time
nl: Opbouwtijd van de query

en: Query execute time
nl: Uitvoeringstijd van de query

en: View render time
nl: Rendertijd van het overzicht

en: No query was run
nl: Er is geen query uitgevoerd

en: Unable to preview due to validation errors.
nl: Door validatiefouten is een preview niet mogelijk.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
nl: Scheid argumenten met een / alsof het een URL-pad betreft.

en: Clone view %view
nl: %view-view dupliceren

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: View description
nl: Overzichtsomschrijving

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
nl: Deze beschrijving zal verschijnen op de administratieve pagina voor de overzichten om aan te geven waar dit overzicht voor bedoeld is.

en: View tag
nl: View-label

en: You must use a unique name for this view.
nl: Gebruik een unieke naam voor dit overzicht.

en: Are you sure you want to revert the view %name?
nl: Weet u zeker dat u de view '%name' wil terugdraaien?

en: Are you sure you want to delete the view %name?
nl: Weet u zeker dat u view %name wil verwijderen?

en: Deleting a view cannot be undone.
nl: Het verwijderen van een view kan niet meer ongedaan worden gemaakt.

en: The view has been deleted.
nl: Het overzicht is verwijderd.

en: There is no lock on view %view to break.
nl: Er is geen vergrendeling op view @view om te breken.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
nl: Weet u zeker dat u de vergrendeling op overzicht @name wilt verbreken?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
nl: Door deze vergrendeling te breken, zullen niet-opgeslagen wijzigingen door gebruiker !user verloren gaan!

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
nl: De vergrendeling is verbroken en u kan dit overzicht nu bewerken.

en: Edit view %view
nl: View %view bewerken

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
nl: Voer de naam van het overzicht in indien deze verschilt van het oorspronkelijke overzicht. Laat leeg om de naam van het overzicht te gebruiken.

en: Paste view code here
nl: Code voor het overzicht hier plakken

en: Unable to interpret view code.
nl: Kan de code voor het overzicht niet interpreteren.

en: That view is not compatible with this version of Views.
nl: Deze View is niet compatibel met deze versie van Views.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
nl: Er bestaat al een overzicht met deze naam, geeft u alstublieft een andere naam op

en: Display plugin @plugin is not available.
nl: Weergave-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Style plugin @plugin is not available.
nl: Stijl-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Row plugin @plugin is not available.
nl: Rij-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: @type handler @table.@field is not available.
nl: @type-verwerker @table.@field is niet beschikbaar.

en: Unable to import view.
nl: Overzicht importeren niet mogelijk.

en: Unknown or missing table name
nl: Onbekende of ontbrekende tabelnaam

en: Click on an item to edit that item's details.
nl: Klik op een item om de details ervan te wijzigen.

en: Export this view
nl: Exporteer deze view

en: Create a copy of this view
nl: Maak een kopie van deze view

en: View "@display"
nl: "@display" weergeven

en: Go to the real page for this display
nl: Ga naar de echte pagina voor deze weergave

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Missing style plugin
nl: Ontbrekende stijlplugin

en: Change settings for this style
nl: De instellingen voor deze stijl veranderen

en: &nbsp; Style: !style
nl: &nbsp; Stijl: !style

en: Add display
nl: Weergave toevoegen

en: Remove display
nl: Weergave verwijderen

en: Restore display
nl: Weergave herstellen

en: View analysis
nl: Analyse weergeven

en: View details
nl: Details weergeven

en: Configure @type
nl: @type instellen

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Broken field @id
nl: Veld-@id defect

en: There are no @types available to add.
nl: Er zijn geen @types beschikbaar om toe te voegen.

en: Configure @type %item
nl: @type %item instellen

en: Configure extra settings for @type %item
nl: Configureer extra instellingen voor @type %item

en: Internal error: broken plugin.
nl: Interne fout: defecte plugin.

en: Configure summary style for @type %item
nl: Configureer samenvattingstijl voor @type %item

en: Clear Views' cache
nl: Cache van Views leegmaken

en: Add Views signature to all SQL queries
nl: Views-ondertekening aan alle SQL-queries toevoegen.

en: Disable views data caching
nl: Views datacaching uitschakelen

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
nl: Views cachet gegevens van tabellen, modules en weergaven. Met deze selectie zal Views deze cache overslaan en indien nodig de data opnieuw opbouwen. Dit kan een belangrijk effect op de  prestaties van de site hebben.

en: Ignore missing advanced help module
nl: De ontbrekende geavanceerde helpmodule negeren

en: Show query above live preview
nl: Toon de query boven de voorbeeldweergave

en: Show other queries run during render during live preview
nl: Andere queries laten zien die gedurende het opbouwen van de live voorbeeldweergave worden uitgevoerd

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
nl: Drupal kan bij het opbouwen van een overzicht veel queries uitvoeren. Met deze selectie wordt bij het opbouwen van een overzicht, als deel van de live-voorbeeldweergave, iedere uitgevoerde query getoond.

en: Do not show hover links over views
nl: Hover-links over views niet weergeven

en: Enable views performance statistics via the Devel module
nl: Views prestatie-statistieken via de Devel-module inschakelen

en: Disable javascript with Views
nl: JavaScript bij Views uitschakelen

en: Page region to output performance statistics
nl: Pagina-gebied waarin de prestatie-statistieken worden getoond

en: Error: missing @component
nl: Fout: @component ontbreekt

en: Server reports invalid input error.
nl: De server geeft aan dat er verkeerde data wordt ingevoerd.

en: View analysis can find nothing to report.
nl: View-analyse kan niets vinden om te rapporteren.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
nl: Dit overzicht heeft alleen een standaardweergave en zal daarom niet ergens op de site geplaatst kunnen worden. Misschien wilt u een pagina of blok weergave toevoegen.

en: There are no Views 1 views stored in the database to convert.
nl: Er zijn geen Views 1-views opgeslagen in de database om te converteren.

en: Converted
nl: Geconverteerd

en: Unable to find view.
nl: View kan niet worden gevonden.

en: Unable to convert view.
nl: View kan niet worden geconverteerd.

en: The view has been deleted
nl: De view is verwijderd.

en: Reduce duplicates
nl: Ontdubbelen

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor dit overzicht.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
nl: Bijlagen toegevoegd aan andere weergaven om meerdere overzichten in hetzelfde overzicht te kunnen gebruiken.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Het overzicht als een feed weergeven, zoals een RSS feed.

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: HTML List
nl: HTML-lijst

en: Displays rows as an HTML list.
nl: Toont de rijen als een HTML-lijst.

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een raster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaardsamenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: Generates an RSS feed from a view.
nl: Genereert een RSS-feed van dit overzicht.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Fixed entry
nl: Vast item

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
nl: Toegang wordt verleend aan gebruikers met een of meer van de gespecificeerde rollen.

en: No caching of Views data.
nl: Views-data niet cachen.

en: Time-based
nl: Op tijd gebaseerd

en: Simple time-based caching of data.
nl: Op tijd gebaseerde eenvoudige caching van data.

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
nl: Aggregator items zijn geïmporteerd uit externe RSS- en Atom- nieuwsfeeds.

en: The title of the aggregator item.
nl: De titel van het aggregator-item.

en: The link to the original source URL of the item.
nl: De link naar de originele bron-URL van het item.

en: The author of the original imported item.
nl: De auteur van het oorspronkelijk geïmporteerde item.

en: The actual content of the imported item.
nl: De feitelijke inhoud van het geïmporteerde item.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
nl: De datum waarop het oorspronkelijk feed-item werd ingediend. (Met sommige feeds wordt dit de datum waarop werd geïmporteerd.)

en: Feed ID
nl: Feed-ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
nl: De unieke ID van de aggregator-feed.

en: The title of the aggregator feed.
nl: De titel van de aggregator-feed.

en: The link to the source URL of the feed.
nl: De link naar de bron-URL van de feed.

en: The date the feed was last checked for new content.
nl: De datum waarop de feed voor het laatst werd gecontroleerd op nieuwe inhoud.

en: The description of the aggregator feed.
nl: De beschrijving van de aggregator-feed.

en: The unique ID of the aggregator category.
nl: De unieke ID van de aggregatorcategorie.

en: The title of the aggregator category.
nl: De titel van de aggregatorcategorie.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
nl: Weergave van het aggregatoritem met gebruikmaking van de originele bron.

en: The book the node is in.
nl: Het boek waarin deze node zich bevindt.

en: The weight of the book page.
nl: Het gewicht van de boekpagina.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
nl: De diepte van de boek pagina in de hiërarchie. Het topniveau heeft een diepte van 1.

en: The parent book node.
nl: De bovenliggende boek-node.

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: The text of the comment.
nl: De tekst van de reactie.

en: The comment ID of the field
nl: De reactie-ID van het veld

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
nl: De naam van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link naar de website van de auteur.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
nl: De website van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link. Dit is leeg als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Provide a simple link to view the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bekijken.

en: Provide a simple link to edit the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te verwijderen.

en: The node the comment is a reply to.
nl: De node waarop de reactie betrekking heeft.

en: The User ID of the comment's author.
nl: De gebruikers-ID van de auteur van de reactie.

en: Parent CID
nl: Bovenliggend CID

en: The Comment ID of the parent comment.
nl: De reactie-ID van de bovenliggende reactie.

en: Last comment time
nl: Tijd van de laatste reactie

en: Date and time of when the last comment was posted.
nl: Datum en tijd toen de laatste reactie geplaatst werd.

en: Last comment author
nl: Auteur van de laatste reactie

en: The name of the author of the last posted comment.
nl: De naam van de auteur van de laatst geplaatste reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: The number of comments a node has.
nl: Het aantal reacties dat de node heeft.

en: Updated/commented date
nl: Bijgewerkte/laatste reactiedatum

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
nl: De meest recente tijd van de laatste reactie of van de bijgewerkte node.

en: The number of new comments on the node.
nl: Het aantal nieuwe reacties op de node.

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
nl: Zijn reacties op de node wel of niet toegelaten.

en: User posted or commented
nl: Geplaatst of gereageerd door de gebruiker

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
nl: Alleen nodes weergeven die een gebruiker geplaatst heeft of waarop de gebruiker gereageerd heeft.

en: Display the comment with standard comment view.
nl: Toon de reactie met standaard reactie view.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: Link to contact page
nl: Link naar contactpagina

en: Provide a simple link to the user contact page.
nl: Levert een eenvoudige link naar de contactpagina van de gebruiker.

en: Locale source
nl: Brontekst

en: A source string for translation, in English or the default site language.
nl: Een brontekenreeks voor vertaling, in het Engels of in de standaardwebsitetaal.

en: The ID of the source string.
nl: De ID van een brontekst.

en: A description of the location or context of the string.
nl: Een beschrijving van de locatie of de context van een tekenreeks.

en: The group the translation is in.
nl: De groep waar de vertaling deel van uitmaakt.

en: The full original string.
nl: De volledige, originele tekenreeks.

en: The version of Drupal core that this string is for.
nl: De versie van Drupal-core waar deze tekst voor is.

en: Provide a simple link to edit the translations.
nl: Levert een eenvoudige link om de vertalingen te bewerken.

en: Locale target
nl: Vertaling

en: The full translation string.
nl: De volledig vertaling.

en: The language this translation is in.
nl: De taal waarin de vertaling is.

en: Singular LID
nl: Enkelvoudige LID

en: The ID of the parent translation.
nl: De ID van de bovenliggende vertaling.

en: Whether or not the translation is plural.
nl: Of de vertaling meervoudig is.

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: The date the node was posted.
nl: De datum waarop de node is ingezonden.

en: Whether or not the node is published.
nl: Of de node wel of niet is gepubliceerd.

en: Published or admin
nl: Gepubliceerd of beheerder

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
nl: Filtert ongepubliceerde nodes er uit, als de huidige gebruiker deze niet kan zien.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
nl: Of de node wel of niet is aangeraden aan de voorpagina.

en: Whether or not the node is sticky.
nl: Of de node vastgeplakt (sticky) is.

en: Provide a simple link to the node.
nl: Een eenvoudige link naar de node aanbieden

en: Provide a simple link to edit the node.
nl: Biedt een eenvoudige link om de node te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the node.
nl: Biedt een eenvoudige link om de node te verwijderen.

en: In the form of CCYYMMDD.
nl: in het formaat CCYYMMDD

en: Created year + month
nl: Aangemaakt jaar + maand

en: In the form of YYYYMM.
nl: In het formaat YYYYMM.

en: Created year
nl: Jaar van aanmaak

en: Created month
nl: Maand van aanmaak

en: Created day
nl: Dag van aanmaak

en: Created week
nl: Week van aanmaak

en: Updated year + month
nl: Jaar en maand van wijziging

en: Updated year
nl: Jaar van wijziging

en: Updated month
nl: Maand van wijziging

en: Updated day
nl: Dag van wijziging

en: Updated week
nl: Week van wijziging

en: Node revision
nl: Node-revisie

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
nl: Node-revisies zijn de historie van nodewijzigingen.

en: The revision ID of the node revision.
nl: De ID van de node-revisie.

en: The log message entered when the revision was created.
nl: Het logbericht dat ingevoerd is toen de revisie werd gemaakt.

en: Input format id
nl: Invoerformaat-ID

en: The name of the input format of the node revision.
nl: De naam van het invoerformaat van de node-revisie.

en: Revert link
nl: Terugzetlink

en: Provide a simple link to revert to the revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de revisie terug te zetten.

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Show a marker if the node has new or updated content.
nl: Een markering tonen als de node nieuwe of bijgewerkte inhoud heeft.

en: Show only nodes that have new content.
nl: Alleen nodes met nieuwe inhoud weergeven.

en: Node ID from URL
nl: Node-ID uit URL

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
nl: Weergave %display heeft geen toegangscontrole maar heeft ook geen filter voor gepubliceerde nodes.

en: Poll
nl: Enquête

en: Whether the poll is open for voting.
nl: Of de enquête open is om te stemmen.

en: Profile textfield
nl: Profieltekstveld

en: Profile textarea
nl: Profieltekstveld (meerdere regels)

en: Profile checkbox
nl: Profielkeuzevakje

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: Profile selection
nl: Profielkeuze

en: Profile freeform list %field-name.
nl: Profiellijst (vrij) %field-name.

en: Profile date %field-name.
nl: Profieldatum %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
nl: De score van het zoekitem. Dit wordt alleen gebruikt als het zoekfilter ook aanwezig is.

en: Links from
nl: Verwijzingen van

en: Other nodes that are linked from the node.
nl: Andere nodes waarnaar deze node verwijst.

en: Links to
nl: Verwijzingen naar

en: Other nodes that link to the node.
nl: Andere nodes die naar deze node verwijzen.

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: The terms to search for.
nl: De termen om naar te zoeken.

en: Display the results with standard search view.
nl: Toon resultaten met de standaard zoekweergave.

en: Node statistics
nl: Node-statistieken

en: Total views
nl: Aantal keren bekeken

en: The total number of times the node has been viewed.
nl: Het aantal keren dat de node bekeken is.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: The total number of times the node has been viewed today.
nl: Het aantal keren dat de node vandaag bekeken is.

en: Most recent view
nl: Meest recente weergave

en: The most recent time the node has been viewed.
nl: Het laatste tijdstip waarop de node bekeken is.

en: Stores site access information.
nl: Bewaart toegangsinformatie van de website.

en: Browser session ID of user that visited page.
nl: Browsersessie-ID van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Title of page visited.
nl: Titel van de bezochte pagina.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
nl: Het interne pad naar de bezochte pagina (relatief aan Drupal-root).

en: Referrer URI.
nl: URI van verwijzer.

en: Hostname of user that visited the page.
nl: Hostnaam van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: The user who visited the site.
nl: De gebruiker die de site bezocht.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
nl: Laadtijd van de pagina in milliseconden.

en: Timestamp of when the page was visited.
nl: Tijdstip waarop de pagina bezocht is.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
nl: Bestanden door Drupal en diverse modules onderhouden.

en: The ID of the file.
nl: De ID van het bestand.

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: The path of the file.
nl: Het pad van het bestand.

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: The status of the file.
nl: De status van het bestand.

en: The date the file was uploaded.
nl: De datum waarop het bestand geüpload is.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: Naam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomie: Term' gebruikt. Dit kan  dubbele inhoud veroorzaken.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
nl: Taxonomietermen zijn gekoppeld aan nodes.

en: Taxonomy term name.
nl: Taxonomietermnaam

en: The term weight field
nl: Het gewicht van de term

en: The description associated with a taxonomy term.
nl: De beschrijving van de taxonomieterm.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
nl: Filter de resultaten van 'Taxonomie:Term' uit een specifieke woordenlijst.

en: All terms
nl: Alle termen

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
nl: Alle taxonomietermen van de geselecteerde woordenlijsten weergeven die in een node zijn gebruikt.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
nl: De bovenliggende term. Dit kan leiden tot dubbele gegevens als  een woordenlijst wordt gebruikt die meerdere ouders toestaat.

en: The parent term of the term.
nl: De bovenliggende term van de term.

en: Term synonym
nl: Termsynoniem

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
nl: Termsynoniemen kunnen gebruikt worden om termen te vinden door middel van alternatieve woorden.

en: Term ID (with depth)
nl: Term-ID (met diepte)

en: Node translation
nl: Node-vertaling

en: Translation set node ID
nl: Vertalingset node-ID

en: The ID of the translation set the content belongs to.
nl: De ID van de vertalingset waar de inhoud toe behoort.

en: Source translation
nl: Bronvertaling

en: The source that this content was translated from.
nl: De brontekst waarvan deze inhoud de vertaling is.

en: Versions of content in different languages.
nl: Versies van de inhoud in verschillende talen.

en: Child translation
nl: Onderliggende vertaling

en: Outdated
nl: Gedateerd

en: upload
nl: uploaden

en: The description of the uploaded file.
nl: De omschrijving van het geüploade bestand.

en: Has attached files
nl: Heeft bijlagen

en: Add a relationship to gain access to more file data for files uploaded by upload.module. Note that this relationship will cause duplicate nodes if there are multiple files attached to the node.
nl: Voeg een relatie toe om zo toegang te krijgen tot meer bestandsdata voor bestanden geüpload met de upload.module. Merk op dat deze relatie er voor zorgt dat er gedupliceerde nodes zullen ontstaan als er meerdere bestanden gekoppeld zijn aan een node.

en: The user ID
nl: De gebruikers-ID

en: The user or author name.
nl: De gebruikers- of auteursnaam.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
nl: E-mailadres voor een bepaalde gebruiker. Dit veld wordt normaal gesproken niet getoond aan gebruikers, dus wees voorzichtig wanneer u dit gebruikt.

en: Language of the user
nl: Taal van de gebruiker

en: The user's picture, if allowed.
nl: De afbeelding van de gebruiker (indien toegestaan).

en: The date the user was created.
nl: De aanmaakdatum van de gebruiker.

en: The user's last access date.
nl: De laatste toegangsdatum van de gebruiker.

en: The user's last login date.
nl: De laatste inlogdatum van de gebruiker.

en: Whether a user is active or blocked.
nl: Of een gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: The user's signature.
nl: De handtekening van de gebruiker.

en: Provide a simple link to edit the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker te bewerken.

en: Roles that a user belongs to.
nl: Aan een gebruiker toegekende rollen.

en: User ID from URL
nl: Gebruikers-ID uit de URL

en: User ID from logged in user
nl: Gebruikers-ID van ingelogde gebruiker

en: Randomize the display order.
nl: De weergave-volgorde op willekeurig zetten.

en: Provide custom text or link.
nl: Aangepaste tekst of een link invullen.

en: View result counter
nl: Resultatenteller weergeven

en: Displays the actual position of the view result
nl: Geeft de actuele positie van het overzichtsresultaat weer.

en: Link this field to its aggregator category page
nl: Koppel dit veld aan de aggregator-categorie pagina

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: Link this field to its comment
nl: Dit veld naar zijn reacties linken

en: Show teaser-style link
nl: Teaser-stijl link weergeven

en: Link this field to new comments
nl: Dit veld aan nieuwe reacties linken

en: Type of link
nl: Soort link

en: Contact %user
nl: Contact opnemen met %user

en: Unknown group
nl: Onbekende groep

en: Unknown language
nl: Onbekende taal

en: Current user's language
nl: Taal van huidige gebruiker

en: Default site language
nl: Standaardtaal van de website

en: No language
nl: Geen taal

en: Current installed version
nl: Momenteel geïnstalleerde versie

en: Unknown node type
nl: Onbekende node-type

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: Validate user has access to the node
nl: Valideer gebruiker voor toegang tot de node

en: Node IDs separated by , or +
nl: Node ID's gescheiden door , of +

en: Build mode
nl: Bouwmodus

en: Display node comments
nl: Node-reacties weergeven

en: No alternate
nl: Geen alternatief

en: Alternative sort
nl: Alternatieve sortering

en: Alternate sort order
nl: Alternatieve sorteervolgorde

en: On empty input
nl: Zonder invoer

en: Show None
nl: Niets weergeven

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide zoekwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: Display score
nl: Score tonen

en: Link this field to download the file
nl: Dit veld aan de bestandsdownload linken

en: Set the breadcrumb for the term parents
nl: Het broodkruimelpad voor de bovenliggende term instellen

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
nl: Wanneer gesecteerd zal het broodkruimelpad alle bovenliggende termen bevatten, elk met een link naar deze view. Merk op dat dit alleen werkt als maar eén term is ontvangen.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gelabeld zijn met termen in de hiërachie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gelabeld zijn met 'appel' en 'fruit'. Wannner het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gelabeld met 'fruit'als de diepte -1 is (of lager).

en: Allow multiple terms per argument
nl: Meerdere termen per argument toestaan

en: No vocabulary
nl: Geen woordenlijst

en: Link this field to its taxonomy term page
nl: Dit veld aan zijn taxonomietermpagina linken

en: Link this field to its term page
nl: Dit veld aan zijn termpagina linken

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Gelieve dit te wijzigen in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
nl[0]: Kan de volgende term niet vinden: @terms
nl[1]: Kan de volgende termen niet vinden: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
nl: Selecteer woordenlijsten als u specifiek op deze wilt valideren. Als er geen woordenlijsten zijn aangevinkt voldoen alle termen.

en: Term IDs separated by , or +
nl: Term ID's gescheiden door , of +

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Translation option
nl: Vertaalopties

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
nl: Met de vertaalopties kunt u selecteren welke vertaling of vertalingen in een vertaling mee doen. Kies 'Huidige taal' of 'Standaard taal' om respectievelijk mee te doen in de vertaling in de huidige of de standaardtaal. Selecteer een specifieke taal om aan te sluiten op een vertaling in die taal. Als u "Alle" kiest, zal elke vertaling een nieuwe rij creëren, waardoor het erop kan lijken dat er duplicaten zijn veroorzaakt.

en: To the user
nl: Naar de gebruiker

en: With a mailto:
nl: Met een mailto:

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
nl[0]: Gebruiker: @users niet gevonden
nl[1]: Gebruikers: @users niet gevonden

en: Also look for a node and use the node author
nl: Zoek ook naar een node en gebruik hiervan de auteur

en: Only allow numeric UIDs
nl: Alleen numerieke UID's toestaan

en: Only allow string usernames
nl: Alleen tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
nl: Zowel numerieke UID's als tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Restrict user based on role
nl: Gebruiker op basis van rol beperken

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
nl: Als er geen rollen geselecteerd zijn, worden gebruikers van iedere rol toegestaan.

en: Unrestricted
nl: Onbeperkt

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten zijn in staat deze weergave te benaderen. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle views' alle views kunnen zien, ongeacht andere toegangsrechten.

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
nl: Alleen de geselecteerde rollen hebben toegang tot deze weergave. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle overzichten' alle overzichten kunnen zien, ongeacht hun rol.

en: You must select at least one role if type is "by role"
nl: Selecteer tenminste één rol als het type 'per rol' is

en: PHP argument code
nl: PHP-argumentcode

en: PHP validate code
nl: PHP-validatiecode

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: The length of time raw query results should be cached.
nl: De tijdsduur die onbewerkte query-resulaten gecached moeten worden.

en: Rendered output
nl: Weergegeven uitvoer

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Broken field
nl: Veld defect

en: Change the name of this display.
nl: De naam van deze weergave wijzigen.

en: Change the title that this display will use.
nl: De titel van deze weergave veranderen.

en: Change the style plugin.
nl: De stijlplugin wijzigen.

en: Row style
nl: Stijl van de rijen

en: Change the row plugin.
nl: De rij-plugin wijzigen.

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Change whether or not this display will use AJAX.
nl: Instellen of deze weergave wel of geen AJAX gebruikt.

en: Change this display's pager setting.
nl: De paginering-instellingen van deze weergave wijzigen.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Change how many items to display.
nl: Het aantal weer te geven items wijzigen.

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
nl: Specificeer of deze weergave in een 'meer' link voorziet.

en: Specify access control type for this display.
nl: Specificeer toegangscontroletype voor deze weergave.

en: Change settings for this access type.
nl: Instellingen voor dit toegangstype aanpassen.

en: Specify caching type for this display.
nl: Het cachingtype voor deze weergave opgeven.

en: Change settings for this caching type.
nl: Instellingen voor dit cachingtype aanpassen.

en: Link display
nl: Weergavelink

en: Exposed form in block
nl: Zichtbaar formulier in blok

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
nl: Het zichtbaar gemaakte formulier kan in een blok in plaats van een overzicht worden weergegeven.

en: Get information on how to theme this display
nl: Informatie over het verwerken van deze weergave in een thema.

en: The title of this view
nl: De titel van dit overzicht

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
nl: Deze titel wordt bij het overzicht weergegeven op plaatsen waar titels normaal gesproken worden weergegeven, zoals de paginatitel, bloktitel enz.

en: Use AJAX when available to load this view
nl: Indien beschikbaar, AJAX gebruiken om dit overzicht te laden

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
nl: Indien aangezet, zal dit overzicht een AJAX-mechanisme gebruiken voor paginering, tabelsortering en bedienbare filters. Dit betekent dat niet de gehele pagina vernieuwd wordt. Het wordt niet aanbevolen dit te gebruiken als deze view de hoofdinhoud is van de pagina omdat het deeplinking onmogelijk maakt naar specieke pagina's, maar het is erg praktische voor inhoud aan de zijkant.

en: Use a pager for this view
nl: Voor deze view paginering gebruiken

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat deze op 0 tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?=page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermeid indien mogelijk.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items per pagina. Vul 0 in voor een onbeperkt aantal items.

en: Add a more link to the bottom of the display.
nl: Een meer-link aan de onderkant van de weergave toevoegen.

en: Create more link
nl: Een 'meer'-link aanmaken

en: The text to display for the more link.
nl: De tekst om weer te geven voor de meer-link

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
nl: Dit zorgt ervoor dat het overzicht uitsluitend verschillende items toont. Indien er meerdere identieke items zijn, zal ieder item slechts eenmaal getoond worden. Dit is te gebruiken om duplicaten te voorkomen binnen een overzicht, hoewel dit niet altijd werkt. Merk op dat dit queries trager kan maken, dus gebruik het alleen als het nodig is.

en: Access restrictions
nl: Toegangsbeperkingen

en: Access options
nl: Toegangsopties

en: Caching options
nl: Cachingopties

en: Display even if view has no result
nl: Geef altijd weer, zelfs als het overzicht geen resultaten heeft

en: How should this view be styled
nl: Hoe dit overzicht vormgegeven moet worden

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
nl: Vergeet niet om, als de gekozen stijl instellingen heeft, op de instellingenknop te drukken die in de overzichtssamenvatting ernaast verschijnt.

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Row style options
nl: Rijstijl-opties

en: How should each row in this view be styled
nl: Hoe iedere rij in dit overzicht vormgegeven moet worden

en: Which display to use for path
nl: Welke weergave voor het pad gebruiken

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
nl: Welke weergave gebruiken om voor deze weergave het pad te krijgen voor zaken als samenvattingslinks, rss-feedlinks, 'lees meer'-links enzovoort.

en: Display output
nl: Weergaveuitvoer

en: Alternative display output
nl: Alternatieve weergaveuitvoer

en: Style output
nl: Stijluitvoer

en: Alternative style
nl: Alternatieve stijl

en: Row style output
nl: Rijstijluitvoer

en: Alternative row style
nl: Alternatieve rij-stijl

en: Field @field (ID: @id)
nl: Veld @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
nl: Deze rubriek toont alle mogelijke templates voor de weergave- en stijl-plugins, ongeveer geordend van minst naar meest specifiek. De actieve template voor iedere plugin -- de meest specifieke template die is gevonden - is vetgedrukt.

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Rescan template files
nl: Thema-bestanden opnieuw scannen

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> Na het toevoegen, verwijderen of hernoemen van template-bestanden is het noodzakelijk dat Drupal op de hoogte wordt gebracht van de wijzigingen, door de bestanden op de server opnieuw te scannen. Door middel van deze knop wordt het themaregister van Drupal geleegd en het scannen opnieuw uitgevoerd. Daarna geven de vetgedrukte templates hierboven de nieuwe situatie aan.

en: Theming information (display)
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling (weergave)

en: Back to !info.
nl: Terug naar !info.

en: theming information
nl: thema-informatie

en: This display has no theming information
nl: Deze weergave heeft geen informatie voor een thema

en: This is the default theme template used for this display.
nl: Dit is het standaardthematemplate dat gebruikt wordt voor deze weergave.

en: This is an alternative template for this display.
nl: Dit is een alternatief template voor deze weergave.

en: Theming information (style)
nl: Thema-informatie (stijl)

en: This display has no style theming information
nl: Deze weergave bevat geen stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this style.
nl: Voor de stijl in deze weergave wordt de standaardthema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze stijl.

en: Theming information (row style)
nl: Thema-informatie (rij-stijl)

en: This display has no row style theming information
nl: Deze weergave bevat geen rij-stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this row style.
nl: Voor de rij-stijl in deze weergave wordt de standaard thema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this row style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze rij-stijl.

en: Put the exposed form in a block
nl: Het zichtbare formulier in een blok plaatsen

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
nl: Indien geselecteerd, zullen bij dit overzicht geen zichtbare widgets worden getoond. In plaats daarvan komt een blok beschikbaar in het Drupal-blokbeheer, met hierin het zichtbare formulier. Merk op dat dit blok handmatig moet worden toegevoegd, overzichten doen dit niet voor u.

en: File found in folder @template-path
nl: Bestand gevonden in de map @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
nl: (Bestand niet gevonden in de map @template-path)

en: Status: using default values.
nl: Status: gebruikt standaardwaarden.

en: Update default display
nl: Standaardweergave bijwerken

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
nl: Weergave '@display' gebruikt velden maar er is er geen veld gedefinieerd of ze zijn allemaal verborgen.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
nl: Weergave '@display' maakt gebruik van een pad, maar deze is niet opgegeven.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
nl: Weergave '@display' bevat een ongeldige stijl-plugin.

en: Exposed form: @view-@display_id
nl: Zichtbaar formulier: @view-@display_id

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Inherit exposed filters
nl: Zichtbare filters overerven.

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de zichtbare filterwaarden erven van de bovenliggende weergave, waarvan het een bijlage is?

en: Attach before or after the parent display?
nl: Bijvoegen voor of na de hoofdweergave?

en: Select which display or displays this should attach to.
nl: Selecteer aan welke weergave(n) dit bijgevoegd moet worden

en: Block admin description
nl: Beheeromschrijving blok

en: Block caching type
nl: Blok cache-type

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
nl: Hiermee wordt de cachingmethode voor het blok ingesteld. Vereiste voor caching is dat dit tevens is ingeschakeld op de beheerpagina van het blok. Houd er rekening mee dat er weinig invloed is op de momenten waarop de cache wordt geleegd.

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Change settings for the parent menu
nl: Instellingen voor het bovenliggend menu wijzigen

en: The menu path or URL of this view
nl: Het menupad of de URL van dit overzicht

en: Menu item entry
nl: Menu-item gegeven

en: No menu entry
nl: Geen menu-item gegeven

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item gegeven

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
nl: Vul, indien ingesteld op normaal of tab, de tekst in om te gebruiken voor het menu-item.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
nl: Vul indien ingesteld op normaal of tab de tekst in om te gebruiken voor de menu-itembeschrijving.

en: Insert item into an available menu.
nl: Item in een beschikbaar menu invoegen.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
nl: Menuselectie vereist de activering van de Menu-module.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
nl: Hoe lager het gewicht, hoe hoger of meer naar links het zal verschijnen.

en: Default tab options
nl: Standaardtabbladopties

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
nl: Indien een menu-item als tab wordt gedefinieerd, moet Drupal weten wat het bovenliggende menu-item van de tab is. Mogelijk bestaat dat bovenliggende menu-item al, zo niet dan moet het worden aangemaakt. Het pad van een bovenliggend item zal altijd hetzelfde zijn als dat van het item zelf, zonder het laatste deel. Als het pad naar dit overzicht bijvoorbeeld <em>foo/bar/baz</em> is, zal het pad van het bovenliggende item <em>foo/bar</em> zijn.

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de titel in voor het item.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de omschrijving in voor het item.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
nl: Als het bovenliggend menu-item een tab is, vul het gewicht in van de tab. Hoe lager het getal, hoe meer naar links deze geplaatst wordt.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
nl: '$arg' wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan %.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
nl: Overzichten kunnen geen normale menu-items maken voor paden met een % erin.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
nl: Een weergave waarvan het pad eindigt met een % kan geen tab zijn.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
nl: Het scheidingsteken kan tussen inline-velden worden geplaatst om te voorkomen dat ze aan elkaar vast plakken. Dit veld mag HTML bevatten.

en: Grouping field
nl: Groepeerveld

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
nl: Een veld aangeven waarop de records gegroepeerd worden. Leeglaten om niet te groeperen.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
nl: De stijl @style vereist een rijstijl, maar de rijplugin is ongeldig.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
nl: Horizontale uitlijning plaatst de items naast elkaar, beginnend linksboven en bewegend naar rechts. Verticale uitlijning plaatst de items onderelkaar, beginnend linksboven en bewegend naar onder.

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Display record count with link
nl: Aantal records met link weergeven

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal items om weer te geven

en: Display items inline
nl: Items inline tonen

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden.

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt.

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
nl: Activeer tabel-koppen die blijven staan, Drupal-stijl (javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: The style selected does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl ondersteunt geen velden.

en: None defined
nl: Geen gedefinieerd

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
nl: Dit overzicht wordt momenteel bewerkt door gebruiker !user en is hierdoor vergrendeld voor aanpassen door anderen. Deze vergrendeling is !age oud. Klik hier om <a href="!break">deze vergrendeling te verbeken</a>.

en: New view
nl: Nieuwe view

en: Changed view
nl: Aangepaste view

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
nl: View %name, geeft items weer van type <strong>@base</strong>.

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: Title: @title
nl: Titel: @title

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: There are no views to be exported at this time.
nl: Er zijn momenteel geen views om te exporteren.

en: Show only these tags
nl: Alleen deze labels weergeven

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
nl: Plaats dit in @module.info in uw modules/@module map

en: use views exporter
nl: views exporter gebruiken

en: Bulk export
nl: Massa-export

en: Views exporter
nl: Viewsexporteur

en: Allows exporting multiple views at once.
nl: Staat exporteren van meerdere views tegelijkertijd toe.

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Formatted html link
nl: Opgemaakte HTML-link

en: - All -
nl: - Alle -

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Import code
nl: Code importeren

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Provides feature management for Drupal.
nl: Biedt feature-beheer voor Drupal.

en: Dependency
nl: Afhankelijkheid

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Configure this block
nl: Dit blok instellen

en: HTTP response code
nl: HTTP-statuscode

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
nl: Een omleiding, die is ingesteld voor een bepaalde taal, zal altijd gebruikt worden wanneer een pagina in die taal wordt opgevraagd. Dit gaat boven een omleiding ingesteld voor <em>alle talen</em>.

en: Redirect status
nl: Omleidingsstatus

en: You cannot add an existing alias as a redirect as it will not work. You must <a href="@alias-delete">delete the alias</a> first.
nl: Een bestaande alias kan niet als omleiding worden toegevoegd. <a href="@alias-delete">Verwijder de alias</a> eerst.

en: Display a warning message to users when they are redirected.
nl: Toon gebruikers een waarschuwing als ze worden omgeleid.

en: Allow users to bypass redirects by adding %code to the URL.
nl: Sta gebruikers toe om een omleiding te negeren door %code aan de URL toe te voegen.

en: Automatically create redirects when URL aliases are changed.
nl: Omleidingen automatisch aanmaken wanneer URL-aliassen worden veranderd.

en: Discard redirects that have not been accessed for
nl: Verwijder omleidingen die niet gebruikt zijn gedurende

en: Never (do not discard)
nl: Nooit (niet verwijderen)

en: Default redirect status
nl: Standaardomleiding-status

en: This page has been moved to <a href="@redirect">@redirect</a>.
nl: Deze pagina is verplaatst naar <a href="@redirect">@redirect</a>.

en: This page has been moved to <a href="@redirect">@redirect</a>. You will be automatically redirected in 10 seconds.
nl: Deze pagina is verplaatst naar <a href="@redirect">@redirect</a>. U wordt na 10 seconden automatisch doorgestuurd.

en: Removed 1 inactive redirect from the database. | Removed @count inactive redirects from the database.
nl[0]: 1 inactieve omleiding verwijderd uit de database.
nl[1]: @count inactieve omleidingen verwijderd uit de database.

en: Add a new URL redirect.
nl: Nieuwe URL-omleiding toevoegen.

en: Edit an existing URL redirect.
nl: URL-omleiding bewerken.

en: Delete redirect
nl: Omleiding verwijderen

en: Delete an existing URL redirect.
nl: URL-omleiding verwijderen.

en: Configure behavior for URL redirects.
nl: Gedrag van URL-omleidingen configureren.

en: Path redirect
nl: Path Redirect

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
nl: De toegangsrechten van map %directory zijn aangepast zodat de map schrijfbaar wordt.

en: Recent log entries
nl: Recente logs

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De systeemnaam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
nl: Met revisies kunt u de verschillen tussen de versies van uw inzendingen opsporen.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
nl: U mag PHP-code gebruiken. Daarvoor moet u &lt;?php ?&gt; tags gebruiken.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
nl: De opgegeven waarde voor %field is geen geldige URL.

en: Number of items to index per cron run
nl: Aantal items dat per cron-uitvoering wordt geïndexeerd

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
nl: Het maximum aantal items dat per <a href="@cron">cron-uitvoering</a> wordt geïndexeerd. Indien nodig kan het aantal verminderd worden om timeout- en geheugenfouten tijdens het indexeren te voorkomen.

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Short date format
nl: Formaat korte datum

en: Medium date format
nl: Formaat middellange datum

en: Long date format
nl: Formaat lange datum

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Date and time lookup
nl: Datum en tijd opzoeken

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
nl: Verhoog de geheugenlimiet door de parameter memory_limit in het bestand %configuration-file aan te passen en vervolgens de webserver opnieuw te starten (of neem voor assistentie contact op met de systeembeheerder of hosting provider).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
nl: Neem contact op met uw systeembeheerder of hostingprovider voor hulp bij het verhogen van de PHP-geheugenlimiet.

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: Wipe and rebuild
nl: Wissen en herbouwen

en: File name without extension
nl: Bestandsnaam zonder extensie

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
nl: Beveiligingswaarschuwing: kan geen .htaccess-bestand maken. Maak een .htaccess-bestand in de map %directory die de volgende regels bevat: <br /><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
nl: %name: titel niet gevonden. Controleer de selectie.

en: An image thumbnail was not able to be created.
nl: Er kon geen thumbnail worden gemaakt.

en: Minimum resolution for Images
nl: Minimumresolutie voor afbeeldingen

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
nl: De minimum toegestande fotogrootte in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480. Vul 0 in voor geen restrictie. Als een kleinere foto wordt geüpload zal deze worden geweigerd.

en: ALT text settings
nl: 'alt' tekst-instellingen

en: Enable user input alternate text for images.
nl: Door gebruikers ingevoerde 'alt'-teksten voor afbeeldingen toestaan.

en: Default ALT text
nl: Standaard 'alt'-tekst

en: This value will be used for alternate text by default.
nl: Deze waarde zal standaard worden gebruikt als alternatieve tekst.

en: Title text settings
nl: 'title' tekst-instellingen

en: Enable user input title text for images.
nl: Door gebruikers ingevoerde 'title'-tekst voor afbeeldingen toestaan.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
nl: Kies veldtype om aan de gebruiker te tonen.

en: Default Title text
nl: Standaard 'title'-tekst

en: This value will be used as the image title by default.
nl: Deze waarde zal standaard worden gebruikt als 'title'-tekst van de afbeelding.

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
nl: Als een afbeelding niet wordt geüpload, toon dan een standaard afbeelding.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
nl: De standaard afbeelding kan niet worden geüpload. De locatie %destination bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
nl: Alleen webstandaard afbeeldingen (jpg, gif en png) zijn toegestaan in de afbeeldingswidget. Als u andere soorten wilt uploaden dient u een algemene uploadwidget te gebruiken.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
nl: Geef een resolutie op in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480.

en: Alternate Text
nl: Alternatieve tekst ('alt')

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Image linked to node
nl: Foto naar node gelinkt

en: Image linked to file
nl: Afbeelding gelinkt aan bestand

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
nl: FileField moet worden geupdate naar Drupal 6 voordat ImageField kan worden geüpdate.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
nl: Beheerderthumbnails uit de bestandenmap zijn verwijderd. Alle thumbnails zijn nu opgeslagen in de 'imagefield_thumbs'-map.

en: The selected file %name could not be saved.
nl: Het geselecteerde bestand %name kan niet worden opgeslagen.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
nl: De map %directory is een bestand en kan niet worden overschreven.

en: filefield
nl: bestandsveld

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
nl: Het pad %directory was gecontroleerd als een map, maar is een bestand.

en: List field
nl: Lijstveld

en: Files listed by default
nl: Bestanden die standaard in een lijst getoond worden

en: FileField was trying to display the file %file, but it does not exist.
nl: Bestandsveld probeerde het bestand %file te tonen, maar het bestaat niet.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
nl: De server ondersteunt uploadvoortgang. De 'Throbber'-weergave laat geen voortgang zien, maar gebruikt minder ruimte. U kunt deze het best gebruiken bij kleine bestanden of als er problemen zijn met de voortgangindicator.

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de map '%directory' waar bestanden zullen worden opgeslagen. Gebruik geen '/' voor of achter het pad.

en: The file path (@file_path) cannot start with the system files directory (@files_directory), as this may cause conflicts when building file URLs.
nl: Het bestandspad (@file_path) kan niet beginnen met systeembestandenmap (@files_directory) omdat dit conflicten kan geven bij het maken van URL's.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
nl: De '@field'-optie moet een toegestane waarde bevatten.  U kunt of dit veld leeglaten of een waarde invullen zoals:  '512' (bytes), '80K' (kilobytes) of '50M' (megabytes).

en: The file in the @field field was unable to be uploaded.
nl: Het bestand in het @field-veld kan niet worden geüpload.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
nl: Refereren naar het bestand in het %field-veld is niet toegestaan.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
nl: Het bestand waaraan wordt gerefereerd door het %field-veld bestaat niet.

en: The file upload failed. %upload
nl: Het uploaden van het bestand is niet gelukt. %upload

en: A plain file upload widget.
nl: Een eenvoudige widget om bestanden te uploaden.

en: Displays the file system path to the file.
nl: Toont het systeempad naar het bestand.

en: URL to file
nl: URL naar bestand

en: Displays a full URL to the file.
nl: Toont een volledige URL naar het bestand.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
nl: Er is een fout opgetreden. Het bestand dat werd geüpload is waarschijnlijk groter dan de maximum toegestane bestandsgrootte (@size).

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
nl: Er is een fout opgetreden. Het formulier ontbreekt in de servercache. Probeer de pagina te herladen en opnieuw te verzenden.

en: Starting upload...
nl: Upload starten ...

en: Uploading... (@current of @total)
nl: Aan het uploaden... (@current van @total)

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
nl: De inhoud van het bestand (@type) komt niet overeen met de extensie (@extension).

en: The image must be exactly %dimensions pixels.
nl: De afbeelding moet exact %dimensions pixels.

en: The image will not fit between the dimensions of %min_dimensions and %max_dimensions pixels.
nl: De afbeelding zal niet tussen de afmetingen %min_dimensions en %max_dimensions pixels passen.

en: Images must be exactly @min_size pixels
nl: Afbeeldingen dienen exact @min_size pixels te zijn

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
nl: Afbeeldingen dienen tussen @min_size en @max_size pixels te zijn

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
nl: Afbeeldingen groter dan @max_size pixels zullen geschaald worden

en: Images must be smaller than @max_size pixels
nl: Afbeeldingen moeten kleiner zijn dan @max_size pixels

en: Images must be larger than @max_size pixels
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan @max_size pixels

en: The file is not a known image format.
nl: Dit bestand is geen bekend afbeeldingstype.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
nl: Uw server is in staat upload-voortgang te tonen, maar beschikt niet over de benodigde bibliotheken. Installatie van <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a> (bij voorkeur) of <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a> wordt aangeraden.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
nl: Uw server is geschikt om de voortgang van een file-upload te tonen conform APC RFC1867. Let op, slechts één upload per keer wordt ondersteund. Aanbevolen wordt om, indien mogelijk, de '<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a>' te gebruiken.

en: Migrating filefield values
nl: Migreert FileField-waardes

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
nl: Uw server is niet in staat om bestandsuploadvoortgang te tonen. Hiervoor heeft u PHP 5.2 en een Apache-server nodig.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
nl: De server is niet in staat om de voortgang van het uploaden van bestanden weer te geven. Deze weergave vereist dat PHP werkt met mod_php en niet als Fast CGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
nl: Uw server is in staat om bestandsuploadvoortgang weer te geven met behulp van APC, maar APC is niet ingeschakeld. Voeg <code>apc.rfc1867 = 1</code> aan de php.ini-configuratie toe. Het is echter aan te raden om <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> te gebruiken omdat deze ook gelijktijdige uploads ondersteunt.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
nl: <a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a> staat aan

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
nl: <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL-uploadprogress</a> is ingeschakeld

en: Upload progress
nl: Uploadvoortgang

en: Width of a video or image file in pixels.
nl: Breedte van een video of foto in pixels.

en: Height of a video or image file in pixels.
nl: Hoogte van een video of foto in pixels.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
nl: De lengte van audio of video in seconden.

en: Audio format
nl: Audioformaat

en: The audio format.
nl: Het audioformaat.

en: The sample rate of the audio.
nl: De sample rate van de audio.

en: Audio channel mode
nl: Audiokanaalmodus

en: The number of channels in the audio, by name (stereo or mono).
nl: Het aantal kanalen in de audio, per naam (stereo of mono).

en: The audio bitrate.
nl: De audio-bitrate.

en: Audio bitrate mode
nl: Audio bitrate-modus

en: The kind of audio bitrate, such as VBR. Usually empty.
nl: Het soort audio-bitrate, zoals VBR. Normaal gesproken leeg.

en: Default (usually mm:ss)
nl: Standaard (meestal mm:ss)

en: Hours: h
nl: Uren: h

en: Minutes: mm
nl: Minuten: mm

en: Seconds: ss
nl: Seconden: ss

en: Total seconds
nl: Totaal aantal seconden

en: Data key
nl: Datasleutel

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
nl: Een link bewaren in de database met bijbehorende titel, href en attributen.

en: URL, as plain text
nl: URL, als platte tekst

en: Enforces variable values defined by modules that need settings set to operate properly.
nl: Dwingt af dat variabelewaarden worden gedefiniëerd voor modules die vereisen dat deze zijn ingesteld.

en: Styles
nl: Stijlen

en: %name: the value may be no smaller than %min.
nl: %name: de waarde mag niet kleiner zijn dan %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: available
nl: beschikbaar

en: The item has been deleted.
nl: Het item is verwijderd.

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Comparing two revisions:
nl: Vergelijking van twee revisies:

en: Highlight changes
nl: Wijzigingen markeren

en: List revisions
nl: Revisies weergeven

en: Show latest diff
nl: Laatste verschillen weergeven

en: delete any
nl: iedere verwijderen

en: edit any
nl: iedere wijzigen

en: %name: found no valid user with that name.
nl: %name: geen toegestane gebruiker gevonden met die naam.

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: CTools CSS Cache
nl: CTools-CSS-cache

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
nl: De CTools CSS-cachemap, %path kon niet worden aangemaakt vanwege een verkeerd geconfigureerde bestandsmap. Controleer of de bestandsmap bestaat en dat de webserver schrijfrechten heeft.

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
nl: Een bibliotheek met handige hulpmiddelen door Merlin of Chaos.

en: Bulk export results
nl: Bulkexport resultaten

en: Place this in @file
nl: Zet dit in @file

en: There are no objects to be exported at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen objecten om te exporteren.

en: use bulk exporter
nl: Bulkexport gebruiken

en: Bulk Exporter
nl: Bulkexport

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
nl: Voert bulkexport uit van data-objecten bekend bij Chaos Tools.

en: No info
nl: Geen informatie

en: No info available.
nl: Geen informatie beschikbaar.

en: All criteria must pass.
nl: Aan alle criteria moet worden voldaan.

en: Only one criteria must pass.
nl: Aan slechts een criterium moet worden voldaan.

en: No criteria selected, this test will pass.
nl: Geen criteria opgegeven, aan deze test zal worden voldaan.

en: Edit @type
nl: @type bewerken

en: Update and return
nl: Bijwerken en terugkeren

en: In code
nl: In de code

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Get a summary of the information about this page.
nl: Een samenvatting verkrijgen van de informatie over deze pagina.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
nl: Deze pagina de-activeren. De data blijft behouden, maar de pagina zal niet meer in het systeem worden gebruikt.

en: Add variant
nl: Variant toevoegen

en: Add a new variant to this page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen.

en: Create variant
nl: Variant aanmaken

en: Import variant
nl: Variant importeren

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen vanuit code die is geexporteerd uit een andere pagina.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
nl: Een nieuw aangemaakte variant instellen voordat deze daadwerkelijk  aan de pagina wordt toegevoegd.

en: Make an exact copy of this variant.
nl: Maak een exacte kopie van deze variant.

en: No variants
nl: Geen varianten aanwezig

en: This setting contains unsaved changes.
nl: Deze instelling bevat niet-opgeslagen veranderingen.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
nl: Beheertitel van deze variant. Indien leeggelaten wordt een titel automatisch toegewezen.

en: Variant type
nl: Varianttype

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: This page has no variants and thus no output of its own.
nl: Deze pagina heeft geen varianten en daarom geen eigen uitvoer.

en: Add a new variant
nl: Een nieuwe variant toevoegen

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
nl: Overschreven systeempagina's en door de gebruiker gedefinieerde pagina's toevoegen, bewerken en van de website verwijderen.

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
nl: Biedt een interface en een API om pagina's binnen de site te beheren.

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Make this your site home page.
nl: Dit pad als home-pagina voor uw website instellen.

en: Visible menu item
nl: Zichtbaar menu-item

en: Import page
nl: Pagina importeren

en: Create a new page
nl: Een nieuwe pagina aanmaken

en: Control what users can access this page.
nl: Controleer welke gebruikers toegang hebben tot deze pagina.

en: Make a copy of this page
nl: Kopie van deze pagina maken

en: Remove this page from your system completely.
nl: Deze pagina volledig van het systeem verwijderen.

en: This page is publicly accessible.
nl: Deze pagina is publiekelijk toegankelijk.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het standaardgedrag van Drupal voor het weergeven van taxonomietermen onder <em>taxonomy/term/%term</em> overschreven. Als u varianten toevoegt, kunt u selectiecriteria zoals woordenlijsten of toegangsrechten gebruiken voor verschillende weergaven van de taxonomieterm en gerelateerde nodes. Als geen variant wordt geselecteerd zal de standaardweergave van Drupal voor een taxonomieterm worden gebruikt. Deze pagina heeft alleen invloed op items die daadwerkelijk worden weergegeven onder taxonomy/term/%term. Sommige taxonomietermen, zoals fora, hebben hun weergaven ergens anders ondergebracht. Let op:  bij het gebruik van Pathauto-aliassen lijken taxonomietermen ook ergens anders te verschijnen, maar voor Drupal staan deze nog steeds onder taxonomy/term/%term.

en: User profile template
nl: Gebruikersprofiel-template

en: No task handlers are defined for this task.
nl: Er zijn geen handlers voor deze taak gedefinieerd.

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
nl: Twee gebruikers vergelijken (bijvoorbeeld een ingelogde gebruiker en de gebruiker die bekeken wordt)

en: First User
nl: Eerste gebruiker

en: Second User
nl: Tweede gebruiker

en: Node: accessible
nl: Node: toegang

en: Node: language
nl: Node: taal

en: User: permission
nl: Gebruiker: toegang

en: User: role
nl: Gebruiker: rol

en: User: language
nl: Gebruiker: taal

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
nl: Alles in het formulier dat niet wordt weergegeven door andere inhoud.

en: Node created date
nl: Node-aanmaakdatum

en: "@s" created date
nl: '@s' aanmaakdatum

en: Node last updated date
nl: Node laatste wijzigingsdatum

en: Last updated date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
nl: Hiermee kan Views-inhoud worden gebruikt in Panels, Dashboard en andere modules die de CTools Content-API gebruiken.

en: Configure view
nl: View instellen

en: With pager.
nl: Met paginering.

en: Without pager.
nl: Zonder paginering.

en: Skipping first @count results
nl: Eerste @count resultaten overgeslagen

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
nl: Selecteer het aantal items om weer te geven, of vul 0 in om alle resultaten weer te geven.

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
nl: Is beschikbaar als inhoud voor een panel of dashboardweergave.

en: Allow settings
nl: Instellingen voor toelaten

en: Title override
nl: Vervangende titel

en: Inherit path from panel display
nl: Pad erven van de panelweergave

en: use panels dashboard
nl: Panels dashboard gebruiken

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
nl: Panel-pagina's kunnen worden gebruikt als landingspagina's. Ze hebben een URL-pad, accepteren argumenten en kunnen menu-items hebben.

en: Panel page
nl: Panel-pagina

en: Panel node
nl: Panel-node

en: Mini panel
nl: Mini-panel

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: There are no mini panels.
nl: Er zijn geen mini-panels.

en: Your changes have been discarded.
nl: Uw veranderingen zijn verworpen.

en: Disable this pane
nl: Venster uitschakelen

en: Enable this pane
nl: Venster inschakelen

en: CSS properties
nl: CSS-eigenschappen

en: Invalid test id.
nl: Ongeldige test-ID.

en: Mini panel: "@title"
nl: Mini-panel: '@title'

en: Create mini panels that can be used as blocks by Drupal and panes by other panel modules.
nl: Maak mini-panels die als blokken door Drupal gebruikt kunnen worden en als vensters door andere panel-modules.

en: A panel layout broken up into rows and columns.
nl: Een panellay-out opgedeeld in rijen en kolommen.

en: Configure which content is available to add to panel node displays.
nl: Instellen welke inhoud beschikbaar is om toe te voegen aan panel node-weergaven.

en: Remove row
nl: Rij verwijderen

en: Add column
nl: Kolom toevoegen

en: Region settings
nl: Regio-instellingen

en: Remove region
nl: Gebied verwijderen

en: Fluid
nl: Vloeiend

en: No markup at all
nl: Helemaal geen opmaak

en: Selection rules
nl: Selectieregels

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
nl: Aanvullende contextobjecten aan deze variant toevoegen dat door de inhoud kan worden gebruikt.

en: Add content items and change their location with a drag and drop interface.
nl: Inhouditems toevoegen en hun locatie wijzigen met een klik-en-sleep interface.

en: Move content from old layout
nl: Inhoud van oude lay-out overzetten

en: Selection rule
nl: Selectieregel

en: You must select a layout.
nl: Selecteer een lay-out.

en: Update and preview
nl: Bijwerken en voorbeeldweergave weergeven

en: Administrative title of this variant.
nl: Beheertitel van deze variant.

en: Reactions
nl: Reacties

en: Field label
nl: Veldlabel

en: This page allows you to sign up another user for this %node_type.
nl: Deze pagina stelt u in staat om een andere gebruiker in te schrijven voor deze %node_type.

en: Mark signup attended
nl: Markeren als aanwezig

en: Mark signup did not attend
nl: Markeren als afwezig

en: !user signup for '!title'
nl: !user ingeschreven voor '!title'

en: Signup form or current signup information.
nl: Inschrijvingsformulier of huidige inschrijvingsinformatie.

en: Signup user list
nl: Inschrijvingslijst gebruikers

en: List of users currently signed up.
nl: Lijst van de ingeschreven gebruikers.

en: A confirmation email will be sent shortly containing further information about this %node_type.
nl: Een bevestiging e-mail met verdere informatie over %node_type zal binnenkort verzonden worden.

en: A reminder email will be sent !number !days before the %node_type.
nl: Een herinnering e-mail zal !number !days voor %node_type verzonden worden.

en: Canceled signup @signup_id.
nl: Inschrijving @signup_id geannuleerd.

en: cancel signups
nl: annuleer inschrijvingen

en: edit own signups
nl: eigen inschrijvingen bewerken

en: Edit signup
nl: Inschrijvingen bewerken

en: Signup module per-node settings.
nl: Signup module per-node instellingen.

en: Primary key: node ID
nl: Primaire sleutel: node ID

en: Email address to send signup notifications to.
nl: E-mailadres voor berichtgeving van inschrijving.

en: Boolean indicating whether confirmation emails should be sent.
nl: Boolean om aan te geven of een bevestigingsbericht verstuurd moet worden.

en: Email template to send to users when they signup.
nl: E-mail template om te versuten aan gebruikers als zij inschrijven.

en: Boolean indicating whether reminder emails should be sent. This is set to 0 once the reminders are sent.
nl: Boolean die aangeeft of herinneringse-mails moeten worden verstuurd. Deze waarde wordt op 0 gezet als de herinneringen zijn verstuurd.

en: Number of days before the start of a time-based node when the reminder emails should be sent.
nl: Aantal dagen voor de start van een tijdgebaseerde node wanneer de herinneringse-mail verstuurd moet worden.

en: Email template to send to users to remind them about a signup.
nl: E-mailtemplate om aan gebruikers te versturen om ze te herinneren aan een inschrijving.

en: Number of hours before the start of a time-based node when signups should automatically be closed. This column is not currently used and the behavior is controlled by a site-wide setting.  See http://drupal.org/node/290249 for more information.
nl: Aantal uren voor de start van een tijdgebaseerde node wanneer inschrijvingen automatisch gesloten moeten worden. Deze kolom is op dit moment niet gebruikt en dit gedrag wordt beheerd door de website instelling. Zie http://drupal.org/node/290249 voor meer informatie.

en: Maximum number of users who can signup before signups are closed. If set to 0, there is no limit.
nl: Maximum aantal gebruikers dat kan inschrijven voordat inschrijvingen gesloten wordt. Als deze op 0 staat dan is er geen maximum

en: Boolean indicating if signups are open (1) or closed (0) for the given node
nl: Boolean die aangeeft of inschrijven open (1) of gesloten (0) zijn voor de aangegeven node

en: Records information for each user who signs up for a node.
nl: Slaat informatie op van iedere gebruiker die heeft ingeschreven voor een node.

en: Primary key: signup ID
nl: Primaire sleutel: signup ID

en: Key: the user ID of the user who signed up.
nl: Sleutel: de gebruikers-ID van de gebruiker die zich heeft ingeschreven.

en: Key: the node ID of the node the user signed up for.
nl: Sleutel: de node ID van de gebruiker die zich heeft ingeschreven.

en: The email address for an anonymous user who signed up, or an empty string for authenticated users.
nl: Het e-mailadres van een anonieme gebruiker die zich heeft ingeschreven, of leeg voor geverifieerde gebruikers

en: Integer timestamp of when the user signed up for the node.
nl: Integer tijdstip waarop een gebruiker zich heeft ingeschreven voor de node.

en: Serialized string of additional signup form values.  See theme_signup_user_form() from theme/signup.theme for more information.
nl: Seriële string met extra inschrijvingsformulier waarden. Zie theme_signup_user_form() van theme/signup.theme voor meer informatie.

en: Did this user actually attend the node they signed up for?
nl: Is de gebruiker ook echt aanwezig geweest waarvoor deze zich heeft ingeschreven?

en: Removed the deprecated %old_view_name and %old_view_type variables. If you were using embedding a view on signup-enabled nodes, please visit the <a href="@signup_settings_url">Signup configuration page</a> and select a new value for the %setting_name setting (which is located under the Advanced settings).
nl: Verwijder de niet meer in gebruik zijnde  %old_view_name en %old_view_type variabelen. Als u gebruik maakt van het inbedden van een view op een node met inschrijvingsopties geactiveerd, bezoek de <a href="@signup_settings_url">Inschrijving instellingen pagina</a> en selecteer de nieuwe waarde voor de %setting_name instellinge. (onder de Geavanceerde instellingen).

en: Location of the signup form
nl: Locatie van het inschrijvingsformulier

en: Included on each node
nl: In elke node opgenomen

en: Under the %signups tab
nl: Via de %signups tab

en: On every signup-enabled node, users with permission to
     sign up can be presented with a form. This setting controls where this form should be displayed: either directly on the node itself, on a separate tab, or not at all.
nl: Op elke node met de inschrijvingsoptie geactiveerd, wordt aan gebruikers met de recht om
    in te schrijven een formulier getoond. Deze instelling beheerd waar dit formulier moet worden getoond. Direct in de node zelf, op een aparte tab of geheel niet.

en: Embed a view on each node
nl: Een View aan elke node toevoegen

en: Embed a view under the %signups tab
nl: Een View aan de %signups-tab toevoegen

en: %cancel_signup_url (access to this link is denied to users without the "cancel own signups" permission)
nl: %cancel_signup_url (toegang tot deze link wordt geweigerd voor gebruikers zonder de "annuleer eigen inschrijvingen" rechten)

en: Message sent to selected users who have signed up
nl: Bericht aan de geselecteerde ingeschreven gebruikers verzonden

en: View full signup schedule
nl: Bekijk volledige inschrijvingsschema

en: Attendance
nl: Opkomst

en: Supported string substitutions: %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail, %user_signup_info (additional information from the signup form), %cancel_signup_url (access to this link is denied to users without the "%cancel_own_signups" permission), and any tokens in the %replacement_tokens list.
nl: Ondersteunde string vervangingen: %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail, %user_signup_info (extra informatie van het inschrijvingsformulier), %cancel_signup_url (toegang tot deze link wordt geweigerd voor gebruikers zonder het "%cancel_own_signups" recht) en alle tokens van de %replacement_tokens lijst.

en: Supported string substitutions: %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail, %user_signup_info (additional information from the signup form), and %cancel_signup_url (access to this link is denied to users without the "%cancel_own_signups" permission).
nl: Ondersteunde string vervangingen: %node_title, %node_url, %node_start_time, %user_name, %user_mail, %user_signup_info (extra informatie van het inschrijvingsformulier) en %cancel_signup_url (toegang tot deze link wordt geweigerd voor gebruikers zonder het "%cancel_own_signups" recht)

en: Invalid link to cancel a signup.
nl: Ongeldige link om inschrijving te annuleren.

en: Are you sure you want to cancel the signup to %node_title?
nl: Weet u zeker dat u uw inschrijving voor %node_title wilt annuleren?

en: Keep signup
nl: Behoud inschrijving

en: Information for !user's signup to !node
nl: Informatie over de inschrijving van !user's voor !node

en: - Not recorded -
nl: - Niet opgeslagen -

en: Signup information updated.
nl: Inschrijvingsinformatie bijgewerkt

en: User %user_name does not exist.
nl: Gebruiker %user_name bestaat niet.

en: Invalid e-mail address
nl: Ongeldig e-mailadres

en: Signup confirm e-mail
nl: Bevestigings-e-mail

en: Did not attend
nl: Is niet aanwezig geweest

en: Attended
nl: Aanwezig geweest

en: Status: Open/Closed
nl: Status: Open/Gesloten

en: Signup Limit
nl: Inschrijvingsmaximum

en: Notification: Email Address
nl: Berichtgeving: E-mailadres

en: Send Confirmation
nl: Verstuur bevestiging

en: Filter on if signup confirmation is enabled or disabled.
nl: Filter op inschrijvings bevestiging is geactiveerd of uitgeschakeld.

en: Confirmation: Message
nl: Bevestiging: Bericht

en: Send Reminder
nl: Verstuur herinnering

en: Filter on if a signup reminder email will be sent.
nl: Filter op het versturen van een herinneringse-mail.

en: Reminder: Days Before Event for Email
nl: Herinnering: Aantal dagen voor het evenement om e-mail te versturen

en: Reminder: Message
nl: Herinnering: Bericht

en: Enabled/Disabled
nl: Geactiveerd/Uitgeschakeld

en: Node: Signup link
nl: Node: Inschrijvingslink

en: Link to one of the signup-related tabs on each node.
nl: Link naar de inschrijvingsgerelateerde tabs op iedere node.

en: A signup represents a relationship between a user and a node.
nl: Een inschrijving is een relatie tussen een gebruiker en een node.

en: The node a user signed up to.
nl: De node waarvoor een gebruiker is ingeschreven.

en: Signup node
nl: Inschrijvingsnode

en: The user who signed up.
nl: De gebruiker die is ingeschreven.

en: Signup user
nl: Inschrijven gebruiker

en: User available signups
nl: Gebruiker beschikbare inschrijvingen

en: Displays nodes the given user has not signed up for. Note that this argument will not work properly if you add the %signup_user relationship to the view.
nl: Laat nodes zien waarde gebruiker niet voor is ingeschreven. Dit argument werkt niet goed als u de %signup_user relatie aan het overzicht hebt toegevoegd.

en: Signup: User
nl: Inschrijven: Gebruiker

en: User: Email Address
nl: Gebruiker: E-mailadres

en: User: Signup Time
nl: Gebruiker: Inschrijftijd

en: Time when the user signed up.
nl: Tijdstip waarop de gebruiker heeft ingeschreven

en: Sort by time of sign up.
nl: Sorteer op tijd van inschrijving.

en: User: Attended
nl: Gebruiker: Aanwezig geweest

en: Did the user attend or not?
nl: Is de gebruiker aanwezig geweest of niet?

en: Filter on users who attended or not.
nl: Filter op gebruikers die niet aanwezig zijn geweest.

en: Sort by if the user attended or not.
nl: Sorteer op aanwezigheid van gebruiker

en: User: Additional Signup Info
nl: Gebruiker: Aanvullende inschrijvingsinformatie

en: User: Anonymous/Authenticated
nl: Gebruiker: Anoniem/Geverifieerd

en: User: Current User
nl: Gebruiker: Huidige gebruiker

en: User: Edit signup link
nl: Gebruiker: Inschrijflink bewerken

en: Signup tab to link to
nl: Inschrijvingstab om naar te linken

en: Signup current user form
nl: Inschrijvingsformulier huidige gebruiker

en: Administer signups
nl: Beheer inschrijvingen

en: Form to sign up other users
nl: Formulier om andere gebruikers in te schrijven

en: Signup broadcast form
nl: Inschrijvingsbroadcast formulier

en: Set view as return destination
nl: Zet view als terugkeerbestemming

en: After submitting a form, do you want to be redirected back to this view, or stay at the other page?
nl: Wilt u na het invoeren van het formulier terugkeren naar deze view of op de andere pagina blijven?

en: signup form
nl: inschrijvingsformulier

en: signup list
nl: inschrijvingslijst

en: administer signups
nl: beheer inschrijvingen

en: signup other users
nl: schrijf andere gebruikers in

en: signup broadcast
nl: inschrijvingsbroadcast

en:  Field Name
nl:  Veldnaam

en: View signup user list
nl: Ingeschreven gebruikers weergeven

en: Signups enabled (either open or closed)
nl: Inschrijvingen geactiveerd (open en gesloten)

en: Signups open
nl: Geopende inschrijvingen

en: Signups closed
nl: Gesloten inschrijvingen

en: Signups disabled
nl: Uitgeschakelde inschrijvingen

en: Validate if the current node is signup-enabled and if signups are open or closed
nl: Valideer of de huide node is geactiveerd voor inschrijvingen en of inschrijvingen zijn geopend of gesloten

en: Previous step
nl: Vorige stap

en: Email Address of Attendee #%count
nl: E-mailadres van deelnemer #%count

en: We already have contact information for this attendee in our system.
nl: Van deze deelnemer zijn de contactgegevens al in ons systeem geregistreerd.

en: Attendee Contact Information
nl: Contactgegevens van de deelnemer(s)

en: Attending:
nl: Deelname:

en: Attendee Signup Information
nl: Deelnemersinformatie

en: Edit signup information
nl: Inschrijving bewerken

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Type of group.
nl: Groepstype

en: Format string
nl: Opmaakstring

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
nl: Dit formaat bestaat al. Voer een uniek formaat in.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
nl: Weet u zeker dat u de opmaak %format wilt verwijderen?

en: Removed date format %format.
nl: Datumnotatie %format verwijderd.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
nl: Weet u zeker dat u het formaattype %format wilt verwijderen?

en: Removed date format type %format.
nl: Datumformaat type %format is verwijderd.

en: !type date format
nl: !type datumformaat

en: Field %field has errors.
nl: Veld %field heeft foutmeldingen.

en: %title is invalid.
nl: %title is ongeldig.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
nl: HTTP Request-fout bij het importeren van %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
nl: Kan bestand %filenaam niet openen

en: Invalid calendar file: %filename
nl: Ongeldig kalenderbestand: %filename

en: Invalid calendar file.
nl: Ongeldig kalenderbestand.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
nl: !day-name zondag|maandag|dinsdag|woensdag|donderdag|vrijdag|zaterdag

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
nl: !day-abbreviation zon|maa|din|woe|don|vri|zat

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
nl: !day-abbreviation Z|M|D|W|D|V|Z

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
nl: !day-abbreviation zo|ma|di|wo|do|vr|za

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
nl: !datetime Jaar|Maand|Dag|Week|Uur|Minuut|Seconde|Hele dag|Hele dag

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
nl: !datetime_plural Jaar|Maanden|Dagen|Weken|Uur|Minuten|Seconde

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
nl: !date_order Elke|Eerste|Tweede|Derde|Vierde|Vijfde

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
nl: !date_order |Laatste|Een-na-laatste|Twee-na-laatste|Drie-na-laatste|Vier-na-laatste

en: !date_nav Prev|Next|Today
nl: !date_nav Vorige|Volgende|Vandaag

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
nl: !month-name |januari|februari|maart|april|mei|juni|juli|augustus|september|oktober|november|december

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
nl: !month-abbreviation |jan|feb|mrt|apr|mei|jun|jul|aug|sep|okt|nov|dec

en: Allow users to configure date formats
nl: Laat gebruikers de datumformaten instellen

en: Custom formats
nl: Aangepaste formaten

en: Allow users to configure custom date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers aangepaste datumformaten kunnen instellen.

en: Add format
nl: Opmaak toevoegen

en: Allow users to add additional date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers extra datumnotaties kunnen toevoegen.

en: Delete date format
nl: Datumnotatie verwijderen

en: Allow users to delete a configured date format.
nl: Sta toe dat gebruikers een ingestelde datumnotatie kunnen verwijderen.

en: Delete date format type
nl: Een type datumnotatie verwijderen

en: Allow users to delete a configured date format type.
nl: Sta toe dat gebruikers een ingesteld type datumnotatie kunnen verwijderen.

en: Per-user timezone name.
nl: Naam van tijdzone per gebruiker.

en: date module cannot be updated until after Views has been updated. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
nl: date module kan niet worden bijgewerkt totdate Views is bijgewerkt. Ga terug naar <a href="@update-php">update.php</a> en voer de overige updates uit.

en: date.module has updates, but cannot be updated until views.module is updated first.
nl: date.modules heeft updates maar kan niet worden bijgewerkt totdat views.module als eerste is bijgewerkt.

en: The Date API module requires the <a href="@link">Date PHP4 module</a> for PHP versions less than 5.2.
nl: De Date API module vereist de <a href="@link">Date PHP4 module</a> voor PHP versies kleiner dan 5.2.

en: Custom input format
nl: Aangepast invoerformaat

en: Changing the %name setting after data has been created could result in the loss of data!
nl: De %name instelling wijzigen nadat data is aangemaakt kan resulteren in het verlies van data!

en: Display repeat rule
nl: Herhalingsregel tonen

en: Hide repeat rule
nl: Herhalingsregel verbergen

en: @field_name From date
nl: @field_name - Van

en: @field_name To date
nl: @field_name - Tot

en: The From date is invalid.
nl: Begindatum ongeldig.

en: The To date is invalid.
nl: Einddatum ongeldig.

en: There are errors in @field_name value #@delta:
nl: Er bevinden zich fouten in @field_name waarde #@delta:

en: There are errors in @field_name:
nl: Fouten in @field_name:

en: Select List with Repeat options
nl: Selectielijst met herhaalopties

en: Text Field with Repeat options
nl: Tekstveld met herhalingsopties

en: Text Field with Date Pop-up calendar
nl: Tekstveld met pop-upkalender

en: Text Field with Date Pop-up and Repeat options
nl: Tekstveld met pop-upkalender en herhalingsopties

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
nl: De volledige documentatie voor de Date en Date API modules is beschikbaar op <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Time with timezone
nl: Tijd met tijdzone

en: Locale date settings
nl: Datum lokalisatie-instellingen

en: Configure date formats for each locale
nl: Datumnotaties instellen per regio

en: Allows the site admin to configure multiple formats for date/time display to tailor dates for a specific locale or audience.
nl: Laat de websitebeheerder toe om verschillende formaten van datum/tijd weergave te creëren om tegemoet te komen aan de specifieke eisen van een publiek.

en: Field %field is required.
nl: Veld %field is verplicht.

en: Field %field is invalid.
nl: Veld %field is ongeldig.

en: Use default jQuery timepicker
nl: Gebruik de standaard jQuery-datumkiezer

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
nl: Handmatige datuminvoer, geen jQuery-datumkiezer

en: Timepicker
nl: Datumkiezer

en: Date Popup Configuration
nl: Datum popup-instelling

en: Current exceptions
nl: Huidige uitzonderingen

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
nl: Selecteer de huidige locale tijd. Bij twijfel, kies de dichtsbijzijnde tijdzone met dezelfde regels voor zomer- en wintertijd. Alle datums en uuraanduidingen van de site worden volgens deze tijdzone weergegeven.

en: Tools for creating and importing dates and calendars.
nl: Hulpmiddelen om data en kalenders aan te maken en te importeren.

en: Date wizard
nl: Datumwizard

en: remove !view
nl: !view verwijderen

en: Are you sure you want to remove the view %view?
nl: Weet u zeker dat u de view %view wilt verwijderen?

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
nl: De systeemnaam. Toegelaten waarden: (a-z, 0-9, _). Indien dit een onbestaand inhoudstype is zal het inhoudstype aangemaakt worden.

en: Content type label
nl: Inhoudstype label

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype aanmaakt.

en: Content type description
nl: Beschrijving inhoudstype

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
nl: Een beschrijving voor het inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype creëert.

en: Date field name
nl: Naam van het datumveld

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
nl: Systeemnaam. Toegestane waarden: (a-z, 0-9, _). Mag geen bestaande veldnaam zijn.

en: Date field label
nl: Label datumveld

en: The human-readable label for this field.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit veld.

en: Date widget type
nl: Datum widget-type

en: Show repeating date options
nl: De opties om data te herhalen weergeven

en: Date field type
nl: Type datumveld

en: Date timezone handling
nl: Datum tijdzone-afhandeling

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
nl: Bij een nauwkeurigheid zonder tijd zou de tijdzone-verwerking op 'geen' moeten staan.

en: Create a calendar for this date field
nl: Een kalender voor dit datumveld aanmaken.

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
nl: Dit inhoudstype bestaat al. Het nieuwe veld wordt toegevoegd aan het bestaande inhoudstype.

en: This field name already exists.
nl: Deze veldnaam bestaat al.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
nl: Tijdzone-verwerking moet 'geen' zijn voor een nauwkeurigheid zonder tijd.

en: Date Tools
nl: Datumtools

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
nl: Hulpmiddelen om data en kalenders te importeren of automatisch aan te maken.

en: Remove calendar
nl: Kalender verwijderen

en: Date browser
nl: Datumbrowser

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
nl: Vorige/volgende datumnavigatie om aan andere weergaven te koppelen. Dit vereist het datumargument.

en: Date browser style
nl: Stijl datumbrowser

en: Creates back/next navigation.
nl: Maakt vorige/volgende navigatie aan.

en: Date (!base_table)
nl: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
nl: Alle Views !base_table-datumvelden filteren.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
nl: Kies het type van de datumwaarde om te gebruiken in standaarden, samenvattingen en navigatie. Bijvoorbeeld de nauwkeurigheid van 'maand' zal de standaard datum op de huidige maand instellen, samenvattingen op maand bij samenvattingsoverzichten en linken toevoegen naar de volgende en vorige maand bij gebruik in de datumnavigatie.

en: Set the allowable minimum and maximum year range for this argument, either a -X:+X offset from the current year, like '-3:+3' or an absolute minimum and maximum year, like '2005:2010'. When the argument is set to a date outside the range, the page will be returned as 'Page not found (404)'.
nl: Stel het minimale en maximale toegestane bereik van jaren in voor deze parameter. Dat is dan of een -X:+X offset ten opzichte van het huidige jaar zoals '-3:+3', of een absoluut minimum en maximum jaar zoals '2005:2010'. Wanneer de parameter is ingesteld op een datum buiten het bereik, wordt er een 'Pagina niet gevonden' (404) pagina getoond.

en: Select one or more date fields to filter with this argument. Do not select both the 'From date' and 'To date' for CCK date fields, only one of them is needed.
nl: Selecteer één of meerdere datumvelden om op te filteren met deze parameter. Selecteer niet op zowel 'Begindatum' en 'Einddatum' voor de CCK date velden, slecht één er van is nodig.

en: You must select at least one date field for this argument.
nl: Kies minimaal één datumveld voor deze parameter.

en: Absolute value
nl: Absolute waarde

en: Relative value
nl: Relatieve waarde

en: Relative values will be used if no date is set above. Use 'now' to default to the current date at runtime or add modifiers like 'now +1 day'. The To date default value is used when the operator is set to 'between' or 'not between'.
nl: Relatieve waarden worden gebruikt als hierboven geen datum is ingesteld. Gebruik 'now' om de huidige datum als standaard in te stellen of voeg modifiers zoals 'now +1 day' toe. De standaard waarde voor de begindatum wordt gebruikt als de operator is ingesteld op 'between of 'not between'.

en: If the filter is exposed, these values will be used to set the inital value of the exposed filter. Leave both date and default values blank to start with no value in the exposed filter.
nl: Als het filter wordt getoond, dan worden deze waarden gebruikt om de beginwaarde in te stellen van het getoonde filter. Laat zowel de datum als de standaard waarden leeg om zonder waarde te beginnen in het getoonde filter.

en: The %style cannot use more than one Date: Date argument.
nl: De %style kan niet meer dan één datum gebruiken: Datum parameter.

en: The %style requires the Date: Date argument be set to default to the current date.
nl: De %style vereist de Datum: Datum parameter is ingestelt op de standaard van de huidge datum.

en: The %style requires the Date: Date argument.
nl: De %style vereist de Datum: Datum parameter.

en: Navigate to previous year
nl: Ga naar vorige jaar

en: Navigate to next year
nl: Ga naar volgende jaar

en: Navigate to previous month
nl: Ga naar vorige maand

en: Navigate to next month
nl: Ga naar volgende maand

en: Navigate to previous week
nl: Ga naar vorige week

en: Navigate to next week
nl: Ga naar volgende week

en: Navigate to previous day
nl: Ga naar vorige dag

en: Navigate to next day
nl: Ga naar volgende dag

en: View full page month
nl: Volledige paginamaand bekijken

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: Show error message
nl: Foutmelding weergeven

en: Extra help messages for administrators
nl: Extra helpberichten voor beheerders

en: Read and write (normal)
nl: Lezen en schrijven (normaal)

en: <em>The server has a @autocommit_time delay before updates are processed.</em>
nl: <em>De server heeft @autocommit_time vertraging voordat de updates verwerkt zijn.</em>

en: (@pending_docs sent but not yet processed)
nl: (@pending_docs verzonden maar nog niet verwerkt)

en: Number of documents in index: @num !pending
nl: Aantal documenten in de index: @num !pending

en: View more details on the search index contents
nl: Meer details van de zoekindexinhoud bekijken

en: <em>Omitted</em>
nl: <em>Weggelaten</em>

en: Not indexed
nl: Niet geïndexeerd

en: Index type
nl: Indextype

en: Distinct terms
nl: Onderscheidende termen

en: No data on indexed fields.
nl: Geen gegevens over geïndexeerde velden.

en: Author name
nl: Naam auteur

en: All taxonomy term names
nl: Alle taxonomietermnamen

en: Body text inside H1 tags
nl: Berichttekst binnen H1 tags

en: Body text inside H2 or H3 tags
nl: Berichttekst binnen H2 of H3 tags

en: Body text in inline tags like EM or STRONG
nl: Berichttekst in inline tags als EM of STRONG

en: Body text inside links (A tags)
nl: Berichttekst binnen links (A tags)

en: Taxonomy term IDs
nl: Taxonomieterm-ID's

en: Apache Solr recommendations: !name
nl: Apache Solr-aanbevelingen: !name

en: Your site has contacted the Apache Solr server.
nl: Uw website heeft contact met de Apache Solr-server.

en: Confirm index deletion
nl: Verwijderen van de index bevestigen

en: Apache Solr search index
nl: Apache Solr-zoekindex

en: Solr search
nl: Solr-zoeken

en: Retain current filters
nl: Huidige filters behouden

en: Did you mean
nl: Bedoelde u

en: Search found 1 item | Search found @count items
nl[0]: 1 resultaat gevonden.
nl[1]: @count resultaten gevonden.

en: More like this
nl: Zie ook

en: Boolean indicating whether the node is published (visible to non-administrators).
nl: Boolean die aangeeft of de node is gepubliceerd (zichtbaar voor niet-beheerders).

en: Search with Solr
nl: Zoeken met Solr

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Show fewer
nl: Minder tonen

en: Solr search index will be rebuilt.
nl: Solr-zoekindex zal opnieuw opgebouwd worden.

en: User %name (UID:!uid) cannot search: @message
nl: Gebruiker %name (UID:!uid) kan niet zoeken: @message

en: Optional. When a user creates a %type node, allow them to choose the associated product from this View.<br />If a View is specified, the Product NID setting will be ignored.
nl: Optioneel. Wanneer een gebruiker een node aanmaakt van het type %type, dan wordt de mogelijkhed geboden om een geassocieerd product te kiezen van deze View.<br />Als er een View is gespecificeerd, dan zal het node-id van het product worden genegeerd.

en: Redirect customers to the node add form when they click add to cart buttons of node checkout associated products.
nl: Klanten naar het formulier 'node toevoegen' doorverwijzen wanneer zij klikken op een knop 'Toevoegen aan winkelwagen' van producten die geassocieerd zijn met node checkout.

en: If this setting is turned off, make sure that the associated products are inaccessible to your customers.
nl: Als deze optie uit staat, zorg er dan voor dat geassocieerde producten niet toegankelijk zijn voor uw klanten.

en: Display a "click to edit" message or link on the cart view form for node checkout products.
nl: Toon een 'Klik om te bewerken'-bericht of -link op het formulier 'winkelwagen tonen' voor node checkout-producten.

en: Add to the default node cart teaser using these settings.
nl: Toevoegen toe aan de standaard node winkelwagen-teaser waarbij deze instellingen worden gebruikt.

en: Product specifications
nl: Productspecificaties

en: Please specify your preferences from these options. Some may affect the final price of your purchase.
nl: Geef uw voorkeur voor deze opties op. Sommige opties kunnen van invloed zijn op de totaalprijs van uw aankoop.

en: This product requires some additional information.
nl: Voor dit product is wat extra informatie nodig.

en: An error has occurred. Please contact an administrator about not being able to select a product to create this %type.
nl: Er is een fout opgetreden. Neem contact op met de beheerder over dat het niet lukt een product te selecteren om een %type aan te maken.

en: You must first select the product you wish to purchase through this form.
nl: Selecteer eerst het product dat u wilt kopen.

en: Original product attributes:
nl: Oorspronkelijke productattributen:

en: Product selection
nl: Productselectie

en: Product selection form for users creating node checkout governed nodes.
nl: Productselectieformulier voor gebruikers die een node aanmaken die beheerd wordt door node checkout.

en: Update automatic nodetitles
nl: Node-titels automatisch bijwerken

en: Automatic title generation
nl: Titel automatisch aanmaken

en: Automatically generate the title and hide the title field
nl: Titel automatisch aanmaken en het titelveld verbergen

en: Automatically generate the title if the title field is left empty
nl: Titel automatisch aanmaken als het titelveld leeg blijft

en: Comment module form.
nl: Comment-module formulier.

en: Translation module form.
nl: Translation-module formulier.

en: Menu module form.
nl: Menu-module formulier.

en: Book module form.
nl: Book-module formulier.

en: Path module form.
nl: Path module-formulier.

en: Poll module title.
nl: Poll-module titel.

en: Poll module choices.
nl: Poll-module keuzes.

en: Poll module settings.
nl: Poll-module instellingen.

en: Upload module form.
nl: Upload-module formulier.

en: CCK - No Views integration
nl: CCK - Zonder Views-integratie

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
nl: Voor integratie van Views in CCK is Views versie 6.x-2.0-rc2 of hoger nodig.

en: manage fields
nl: velden beheren

en: » Add a new content type
nl: » Inhoudstype toevoegen

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
nl: !field (!field_name) is een inactief !field_type-veld dat gebruikt maakt van een !widget_type-widget.

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select a widget -
nl: - Selecteer een widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
nl: Veldnaam (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
nl: Soort gegevens om op te slaan.

en: Form element to edit the data.
nl: Formulierelement om data te bewerken.

en: - Select an existing field -
nl: - Selecteer een bestaand veld -

en: Field to share
nl: Veld om te delen

en: Group name (a-z, 0-9, _)
nl: Groepsnaam (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
nl: Nieuw veld toevoegen: geef een naam op.

en: Add new field: you need to provide a field name.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam is verplicht.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: Een nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is niet toegestaan. De naam mag alleen accentloze kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens(_) bevatten.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is te lang. De lengte van de naam is, inclusief het voorvoegsel 'field_', beperkt tot 32 karakters, .

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name bestaat al.

en: Add new field: you need to select a field type.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add new field: you need to select a widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add new field: invalid widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: ongeldige widget.

en: Add existing field: you need to provide a label.
nl: Bestaand veld toevoegen: er moet een naam ingevuld worden.

en: Add existing field: you need to select a field.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add existing field: you need to select a widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add existing field: invalid widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: ongeldige widget.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
nl: Er zijn geen velden gedefinieerd voor dit inhoudstype. U kunt nieuwe velden toevoegen op de <a href="@link">Velden beheren</a>-pagina.

en: Edit basic information
nl: Wijzig basisinformatie

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
nl: Een naam voor dit veld om als label te gebruiken in inhoudstype %type.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
nl: Het type data dat met dit veld in de database wordt opgeslagen. Deze optie kan naderhand niet meer worden gewijzigd.

en: Updated basic settings for field %label.
nl: Basisinstellingen voor veld %label bijgewerkt.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
nl: Er was een probleem tijdens het bijwerken van de basisinstellingen voor het veld %label

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
nl: Dit veld is <strong>gelockt</strong> en kan daarom niet worden verwijderd.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
nl: Het veld %field is vergrendeld en kan niet bewerkt worden.

en: %type basic information
nl: %type basisinformatie

en: Maximum number of values users can enter for this field.
nl: Maximaal aantal waarden die gebruikers voor dit veld in kunnen voeren.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
nl: Met 'Onbeperkt' krijgt u een knop 'Toevoegen' waarmee gebruikers onbeperkt velden kunnen toevoegen.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
nl: De PHP-code voor de standaardwaarde retourneerde @value en dat is ongeldig.

en: %name must be an integer.
nl: %name moet een geheel getal zijn.

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
nl: Geavanceerd: Bepaal de waarde van het veld doormiddel van PHP-code

en: Field has value
nl: Veld heeft inhoud

en: Field has changed
nl: Veld is aangepast

en: Content containing changes
nl: Inhoud met wijzigingen

en: Content not containing changes
nl: Inhoud zonder wijzingen

en: @node's field '@field' has value
nl: @node-veld '@field' heeft inhoud

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: Veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field formatter
nl: Veld-formatter

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: "@s" veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
nl: Te zien in: @types

en: <No value>
nl: -Geen waarde-

en: Widget label (@label)
nl: Widget-label (@label)

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: You need to provide a label.
nl: Een label is vereist.

en: You need to provide a group name.
nl: Een groepnaam is vereist.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: De groepnaam %group_name in niet toegestaan. De naam mag alleen kleine alfanumerieke karakters en underscores bevatten.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
nl: De groepnaam %group_name is te lang. De naam mag niet langer zijn dan 32 karakters inclusief 'group_'-voorvoegsel.

en: The group name %group_name already exists.
nl: De groepnaam %group_name bestaat al.

en: Add new group:
nl: Nieuwe groep toevoegen:

en: Add new group: you need to provide a label.
nl: Een nieuwe groep toevoegen: een label is verplicht.

en: Add new group: you need to provide a group name.
nl: Groep toevoegen: Een groepsnaam is verplicht.

en: Standard group
nl: Standaardgroep

en: Create display groups for CCK fields.
nl: Maak weergavegroepen voor CCK-velden.

en: Field group: @group in @type
nl: Veldengroep: @group in @type

en: Field group label
nl: Veldengroeplabel

en: Fieldset - Collapsed
nl: Set van velden - Ingeklapt

en: "@s" field group: @group in @type
nl: '@s'-veldgroep: @groep in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste inhoudnode zal worden geladen.

en: There are no nodereference fields defined.
nl: Er zijn geen nodereferentie velden.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die selecteert welke nodes kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Inhoudstypes-"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met nodes die kunnen worden gerefereerd, gebaseerd op een  "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid input.
nl: %name: geen toegestane waarde.

en: %name: found no valid post with that title.
nl: %name: geen bericht gevonden met die titel.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en decimalen zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
nl: Alleen cijfers zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en het decimalenkarakter (%decimal) zijn toegestaan in %field.

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste gebruiker zal worden geladen.

en: There are no userreference fields defined.
nl: Er zijn geen gebruikersreferentievelden ingesteld.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Gebruikers die kunnen worden gerefereerd (View)

en: View used to select the users
nl: View die gebruikt wordt om gebruikers te selecteren

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die de gebruikers selecteert die kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Referenceable Roles" and "Referenceable Status" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate users on user creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate users will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Refereerbare Rollen-" en "Refereerbare Status"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met gebruikers die kunnen worden gerefereerd op basis van een "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid user.
nl: %name: geen toegestane gebruiker.

en: New field
nl: Nieuw veld

en: Existing field
nl: Bestaand veld

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
nl: Voeg velden en groepen toe aan het inhoudstype en herschik ze bij weergave en invoerformulieren.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
nl: U kunt een veld toevoegen aan een groep door het eerst onder de groep en daarna naar rechts te slepen.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
nl: Noot: Door de <a href="!adv_help">Geavanceerde hulp</a> module te installeren kunt u meer, en betere hulp krijgen.

en: Use JW FLV Media Player
nl: JW FLV Media Player gebruiken

en: Clear selection
nl: Selectie verwijderen

en: User @uid entered a @method payment of @amount for order @order_id.
nl: Gebruiker @uid heeft een @method-betaling van @amount voor bestelling @order_id ingevoerd.

en: Debug response: !data
nl: Debug-antwoord: !data

en: Policy message
nl: Voorwaardenbericht

en: Help message shown at checkout.
nl: Helpbericht getoond bij afrekenen.

en: <b>@type failed.</b>
nl: <b>@type mislukt.</b>

en: <br />The %list method is compatible with any shipping type. | <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
nl[0]: <br />De %list methode is compatibel met elke verzendmethode.
nl[1]: <br />De %list methodes zijn compatibel met elke verzendmethode.

en: A shipment is saved
nl: Een verzending is opgeslagen

en: Shipment
nl: Verzending

en: Shipping rates by weight
nl: Verzendtarieven op gewicht

en: Default rate: %price/%unit
nl: Standaardtarief: %price/%unit

en: If you do not have an account yet, you should <a href="!url">register now</a>.
nl: Als u nog geen account heeft, dient u <a href="!url">nu te registreren</a>.

en: No file downloads available.
nl: Geen downloadbare bestanden beschikbaar.

en: No changes have been logged for this order.
nl: Er zijn voor deze bestelling geen wijzigingen gelogd.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).  Use with caution: this is unescaped raw input.
nl: Laatste bestelcommentaar door een beheerder achtergelaten (administratiecommentaar van de bestelling niet meegeteld). Wees voorzichtig: de invoer wordt gelaten zoals het is ingevoerd en niet onschadelijk gemaakt.

en: No image widgets installed.
nl: Geen afbeelding-widgets geïnstalleerd.

en: Product class saved.
nl: Productklasse opgeslagen.

en: Are you sure you want to delete the %type product class?
nl: Weet u zeker dat u de %type productklasse wilt verwijderen?

en: The node type associated with this product class will revert to a standard node type.
nl: Het inhoudstype dat hoort bij deze productklasse zal terugkeren naar een standaard inhoudstype.

en: Grant or renew purchased roles if the order status matches.
nl: Aangekochte rollen toekennen of vernieuwen indien de bestelstatussen overeenkomen.

en: Stock Level
nl: Voorraadniveau

en: Is Below Threshold
nl: Is onder de drempelwaarde

en: Search for customers based on any of the following fields. Use * as a wildcard to match any character.
nl: Zoek naar klanten op basis van onderstaande velden. Gebruik * als een jokerteken voor alle karakters.

en: For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.
nl: Voorbeeld: als u in de achternaam zoekt naar 's*', dan zullen alle klanten getoond worden wiens naam start met een s.

en: (<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
nl: (<em>Laat een veld leeg om niet mee te nemen in de zoekopdracht.</em>)

en: Display type for the main store administration page
nl: Weergavetype van de hoofdadministratiepagina van de winkel

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
nl: Onderstaande tabel toont alle gebruikers op de site die een bestelling hebben geplaatst.

en: Use this page to search through users on your site who have placed orders.
nl: Gebruik deze pagina om gebruikers op uw website te zoeken die bestellingen hebben geplaatst.

en: Populated the product count column for {uc_orders}.
nl: De kolom 'productaantal' van {uc_orders} is gevuld.

en: width @width
nl: breedte @width

en: height @height
nl: hoogte @height

en: upscaling allowed
nl: vergroten toestaan

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
nl: breedte: @width, hoogte: @height, passend: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
nl: breedte: @width, hoogte: @height, x-offset: @xoffset, y-offset: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
nl: willekeurig tussen -@degrees&deg en @degrees&deg

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
nl: straal: @radius, sigma: @sigma, hoeveelheid: @amount, drempel: @threshold

en: Save Preset
nl: Instelling opslaan

en: The preset name you have chosen is already in use.
nl: De naam die u voor deze instelling heeft gekozen is reeds in gebruik.

en: Unknown action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown preset.
nl: Onbekende instelling

en: This %action action is not associated %preset preset.
nl: De actie %action is niet verbonden aan instelling %preset.

en: Create Action
nl: Actie aanmaken

en: The action was succesfully created.
nl: De actie was succesvol aangemaakt.

en: 404: Unable to find %image
nl: 404: Bestand %image niet gevonden

en: 403: File is not an image %image
nl: 403: Bestand %image is geen afbeelding

en: There was an error saving the new image file %dst.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het opslaan van de nieuwe afbeelding %dst.

en: CTools plugin example
nl: CTools plugin-voorbeeld

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
nl: Chaos Tools (CTools) plugin-voorbeeld

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
nl: Laat zien hoe een externe module Ctools-plugins kan bieden (voor panelen, enz.).

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
nl: Maakt een 'simplecontext' aan van de arg.

en: CTools example no context content type
nl: CTools-voorbeeld: inhoudstype zonder context

en: CTools Examples
nl: CTools-voorbeelden

en: CTools example relcontext content type
nl: CTools-voorbeeld: relcontext inhoudstype

en: A single "simplecontext" context, or data element.
nl: Een enkele 'simplecontext'-context, of data-element.

en: Existing node
nl: Bestaande node

en: Add the breadcrumb trail as content.
nl: Voeg het broodkruimelspoor toe als inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
nl: Voeg de helptekst van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Add the status messages of the current page as content.
nl: Voeg de statusberichten van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Add the slogan trail as content.
nl: Voeg het sloganspoor toe als inhoud.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
nl: Voeg de tabs (locale taken) toe als inhoud.

en: Add the page title as content.
nl: Voeg de paginatitel toe als inhoud.

en: Core Panels display functions; provides no external UI, at least one other Panels module should be enabled.
nl: Core Panels-weergavefuncties bieden geen externe interface. Schakel tenminste één andere Panels-module in.

en: You may use substitutions in this title.
nl: In de titel kan u vervangingen gebruiken.

en: Change the layout of this panel.
nl: De lay-out van dit panel aanpassen.

en: Manage mini panels
nl: Mini-panels beheren

en: Manage pages
nl: Pagina's beheren

en: Are signups 'open' or 'closed' for this node.
nl: Inschrijvingen 'open' of 'gesloten' voor deze node.

en: The signup limit for this node
nl: Inschrijvingslimiet voor deze node

en: The URL for a user to cancel their signup (if they have permission to do so).
nl: URL waar een gebruiker zijn inschrijving kan annuleren (Als de gebruiker hiervoor toegangsrechten heeft).

en: The e-mail address for the signup (either anonymous or authenticated).
nl: E-mail adres voor de inschrijving (anoniem of geauthenticeerd).

en: Update e-mail address in user profile
nl: E-mailadres in gebruikersprofiel bijwerken

en: Please enter the email address of each attendee for this event. If an attendee does not have an account on this site, you'll be prompted to enter some information about that attendee.
nl: Het e-mailadres van elke deelnemer aan dit evenement invullen. Heeft de deelnemer geen account op deze site dan dient u een aantal extra gegevens van deze deelnemer in te vullen.

en: Please enter additional information about this attendee.
nl: Voer extra informatie in over deze deelnemer.

en: Attendee E-mail Addresses
nl: E-mailadres van de deelnemer(s)

en: features
nl: functies

en: My Account
nl: Mijn account

en: You may add more attributes <a href="!url">here</a>.
nl: U kunt <a href="!url">hier</a> meer attributen toevoegen.

en: Display an update message when an item is added to the cart through an add to cart form.
nl: Toon een bericht wanneer een item wordt toegevoegd aan de winkelwagen door middel van een 'voeg toe aan winkelwagen'-formulier.

en: Anonymous cart duration is 1 @unit. | Anonymous cart duration is @count @units.
nl[0]: Levensduur 'anonieme' winkelwagen is 1 @unit.
nl[1]: Levensduur 'anonieme' winkelwagen is @count @units.

en: Authenticated cart duration is 1 @unit. | Authenticated cart duration is @count @units.
nl[0]: Levensduur 'ingelogde' winkelwagen is 1 @unit.
nl[1]: Levensduur 'ingelogde' winkelwagen is @count @units.

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to view your current order status and order history. Remember to login when you make your next purchase for a faster checkout experience!
nl: Hartelijk dank voor het winkelen bij [store-name]. Uw huidige bestelling is bij het account gevoegd wiens e-mailadres overeenkwam met het door u opgegeven e-mailadres.
    
    <a href="!user_url">Login</a> om de huidige bestelstatus en bestelgeschiedenis te bekijken. Vergeet bij uw volgende bestelling niet in te loggen, zodat uw aankoop sneller afgerond kan worden.

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to your new account using the following information:
    
    <strong>Username:</strong> !new_username
    <strong>Password:</strong> !new_password
nl: Hartelijk dank voor het winkelen bij [store-name]. Er is voor u een nieuw account aangemaakt dat u kunt gebruiken om de status te bekijken van uw huidige bestelling.
    
    U kunt nu <a href="!user_url">inloggen</a> met de volgende gegevens:
    <strong>Gebruikersnaam:</strong> !new_username
    <strong>Wachtwoord:</strong> !new_password

en: No orders available.
nl: U heeft nog geen bestellingen geplaatst.

en: Product models
nl: Productmodellen

en: Total signups
nl: Totaal aantal inschrijvingen

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Relcontent inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit) of vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratieformulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is ingesteld met:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Simplecontext inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit), vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratie formulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is geconfigureerd met:

en: Advanced search form
nl: Uitgebreid zoekformulier

en: A search form with advanced options.
nl: Een zoekformulier met geavanceerde opties.

en: No rules
nl: Geen regels

en: Visibility rules
nl: Zichtbaarheidsregels

en: Title type
nl: Titel-type

en: The title of this panel. If left blank, a default title may be used. Set to No Title if you want the title to actually be blank.
nl: De titel van deze panel. Indien deze leeg wordt gelaten, zal er een standaardtitel worden gebruikt. Zet de instelling op "Geen titel" als u geen titel wilt.

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
nl: Een alias zal voor u gegenereerd worden. Als u uw eigen alias hieronder wilt aanmaken, vink dan deze optie uit.

en: To control the format of the generated aliases, see the <a href="@pathauto">automated alias settings</a>.
nl: Om het formaat van de gegenereerde aliassen te besturen, zie de <a href="@pathauto">geautomatiseerde alias-instellingen</a>.

en: Ubercart price
nl: Ubercart-prijs

en: Ubercart weight
nl: Ubercart-gewicht

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: The maximum number of characters this field can be.
nl: Het maximum aantal tekens waaruit dit veld kan bestaan.

en: If the field is empty, display this text instead.
nl: Indien het veld leeg is, geef dan deze tekst weer.

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: If the field contains the number zero, display the empty text instead
nl: Indien het veld het getal 0 bevat, geef dan de lege tekst weer

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het getal aan waarmee de teller moet beginnen.

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: The view %name has been saved.
nl: Het overzicht %name is opgeslagen.

en: Remove all Views 1 tables
nl: Alle Views 1-tabellen verwijderen

en: All Views 1 tables have been removed.
nl: Alle Views 1-tabellen zijn verwijderd.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
nl: Met dit filter kunnen items met meerdere geselecteerde opties als dubbele resultaten verschijnen. Als dit filter inderdaad dubbele resultaten laat verschijnen kan dit keuzevakje deze dubbele resultaten verminderen. Maar hoe meer termen het moet doorzoeken, hoe slechter de prestaties van de query wordt, gebruik dit daarom terughoudend. Gebruik dit filter niet voor  enkelvoudige velden omdat waarden kunnen verdwijnen als het  wordt gebruikt bij een niet-compatibel veld.

en: Jump menu
nl: Snelmenu

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
nl: Plaatst alle resultaten in een keuzevak en staat de gebruiker toe om naar een andere pagina te gaan op basis van de resultaten.

en: Hostname of user that posted the comment.
nl: Host-naam van de gebruiker die heeft gereageerd.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
nl: E-mail van de gebruiker die heeft gereageerd. Deze zal leeg zijn als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
nl: Verbind nodes met taxonomietermen die de geselecteerde woordenlijst(en) gebruiken. Deze verbindingen kunnen dubbele records veroorzaken als in een node meerdere termen worden gebruikt.

en: The text of the profile item.
nl: De tekst van het profielitem.

en: The taxonomy term ID for the term.
nl: De term-ID voor de taxonomie-term.

en: The taxonomy term name for the term.
nl: De termnaam voor de taxonomie-term.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
nl: Kies de woordenlijst die u wilt verbinden. Bedenk dat elke gevonden term een nieuw record maakt. Deze relatie is daarom het beste te gebruiken in slechts één woordenlijst die slechts eén term per node bevat.

en: The name of the role.
nl: De naam van de rol.

en: The role ID of the role.
nl: De rol-ID van de rol.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
nl: Geen velden, labels of opmaak tonen voor velden die leeg zijn.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van het snelmenu bewerkt kunnen worden.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
nl: Om een snelmenu juist te configureren is het noodzakelijk een veld te selecteren dat wordt gebruikt als pad. Vervolgens dient dat veld uitgesloten te zijn van weergave. Alle andere velden die weergegeven worden, maken deel uit van het menu.  Denk er aan dat alle HTML-opmaak wordt verwijderd, omdat dit niet kan worden weergegeven in een keuzelijst.

en: Path field
nl: Padveld

en: Hide the "Go" button.
nl: De knop 'Gaan' verbergen

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
nl: Indien verborgen, zal de knop alleen verborgen zijn voor gebruikers met javascript en zal de pagina automatisch verspringen wanneer de selectie wordt veranderd.

en: Additional fields
nl: Extra velden

en: Skip to Main Content Area
nl: Ga naar hoofdinhoud

en: Enter search terms
nl: Zoektermen invoeren

en:  (not verified)
nl:  (niet geverifiëerd)

en: edit the content of this Custom block (in @region)
nl: de inhoud van dit blok (in @region) bewerken

en: configure this @type block (in @region)
nl: dit @type blok (in @region) configureren

en: edit the menu of this @type block (in @region)
nl: het menu van dit @type blok (in @region) bewerken

en: Theme registry rebuild completed. <a href="!link">Turn off</a> this feature for production websites.
nl: Herbouwen themaregister beëindigd. <a href="!link">Schakel uit</a> voor productiewebsites.

en: Fusion theme settings
nl: Fusion themainstellingen

en: Use these settings to enhance the appearance and functionality of your Fusion theme.
nl: Gebruik deze instellingen voor het verbeteren van het uiterlijk en de functionaliteit van het Fusion thema.

en: Typography
nl: Typographie

en: Select a new font family
nl: Kies een nieuwe fontfamilie

en: Theme default
nl: Themastandaard

en: Sans serif - smaller (Helvetica Neue, Arial, Helvetica, sans-serif)
nl: Sans serif - kleiner (Helvetica Neue, Arial, Helvetica, sans-serif)

en: Sans serif - larger (Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif)
nl: Sans serif - groter (Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif)

en: Serif - smaller (Garamond, Perpetua, Nimbus Roman No9 L, Times New Roman, serif)
nl: Serif - kleiner (Garamond, Perpetua, Nimbus Roman No9 L, Times New Roman, serif)

en: Serif - larger (Baskerville, Georgia, Palatino, Palatino Linotype, Book Antiqua, URW Palladio L, serif)
nl: Serif - groter (Baskerville, Georgia, Palatino, Palatino Linotype, Book Antiqua, URW Palladio L, serif)

en: Change the base font size
nl: Verander de basis fontgrootte

en: Adjusts all text in proportion to your base font size.
nl: Past alle tekst aan in verhouding tot de basis fontgrootte.

en:  - Theme Default
nl:  - Themastandaard

en: Select a grid layout for your theme
nl: Kies een raster-layout voor uw thema

en: Select a width for your fluid grid layout
nl: Kies een breedte voor de flexibele raster-layout

en: Select a sidebar layout for your theme
nl: Kies een zijbalk-layout voor het thema

en: Split sidebars
nl: Zijbalken splitsen

en: Both sidebars first
nl: Beide zijbalken eerst

en: Both sidebars last
nl: Beide zijbalken laatst

en: Select a different width for your first sidebar
nl: Kies een verschillende breedte voor de eerste zijbalk

en: Select a different width for your last sidebar
nl: Kies een verschillende breedte voor de laatste zijbalk

en: Display block configure links for administrators.
nl: Blokconfiguratielinks voor beheerders tonen.

en: This setting provides convenient hover links to block configuration pages directly from the block.
nl: Deze instelling geeft gemakkelijke hover-links om blokconfiguratiepagina's rechtstreeks te bereiken.

en: Enable grid overlay mask for administrators.
nl: Raster-overlaymasker inschakelen voor beheerders.

en: This setting enables a "GRID" button in the upper left corner of each page to toggle a grid overlay and block outlines, which can help with visualizing page layout and block positioning.
nl: Deze instelling toont een knop 'RASTER' in de linker bovenhoek van elke pagina. Dit om tussen een raster- en een blokweergave te schakelen. Dit kan helpen bij het visualiseren van de pagina-indeling en de blokpositionering.

en: Developer settings
nl: Ontwikkelaarinstellingen

en: Rebuild theme registry for every page.
nl: Themaregister voor elke pagina opnieuw opbouwen.

en: This setting is useful while developing themes (see <a href="!link">rebuilding the theme registry</a>). However, it <strong>significantly degrades performance</strong> and should be turned off for any production website.
nl: Deze instelling is handig bij het ontwikkelen van thema's (zie <a href="!link">themaregister herbouwen</a>). Het heeft echter een <strong>grote impact op de prestaties</strong> en moet daarom op een productiewebsite worden uitgeschakeld.

en: Avoid IE stylesheet limit.
nl: IE-stylesheet limiet vermijden.

en: Fusion Core
nl: Fusion-core

en: preface top
nl: voorwoord bovenkant

en: preface bottom
nl: voorwoord onderkant

en: postscript top
nl: nawoord bovenkant

en: postscript bottom
nl: nawoord onderkant

en: Delta - Appears in: @types
nl: Delta - Komt voor in: @types

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: This identifier is used by another handler.
nl: Deze identifier wordt door een andere verwerker gebruikt.

en: Default state for the notification selection box for registered users
nl: Standaardinstelling van het reactieselectievakje voor geregistreerde gebruikers

en: Subscribe users to their node follow-up notification emails by default
nl: Gebruikers standaard inschrijven voor het ontvangen van reactiekennisgevings e-mails

en: If this is checked, new users will receive e-mail notifications for follow-ups on their nodes by default until they individually disable the feature.
nl: Als dit is ingeschakeld, zullen nieuwe gebruikers standaard kennisgevingen per e-mail ontvangen van reacties op hun inzendingen. Eventueel kunnen zij deze optie zelf weer uitschakelen.

en: Disable comment notification
nl: Reactiekennisgevingen uitschakelen

en: Manage features.
nl: Features beheren.

en: Needs review
nl: Te beoordelen

en: View changes
nl: Wijzigingen bekijken

en: Choose a layout for the admin toolbar. Vertical works well with large, wide screens. Horizontal works well on screens with limited real estate.
nl: Kies een opmaak voor de admin toolbar. Verticaal werkt goed met grote breede schermen. Horizontaal werkt goed met een gelimiteerde grootte.

en: Choose a position for the admin toolbar that will not collide with other elements in your current theme.
nl: Kies een positie voor de beheerwerkbalk die niet in de weg staat van andere componenten in de lay-out.

en: use admin toolbar
nl: Beheerwerkbalk gebruiken

en: UI helpers for Drupal admins and managers.
nl: Hulpmiddelen voor Drupal-beheerders.

en: Other tools
nl: Andere hulpmiddelen

en: Show querylog
nl: Querylog tonen

en: Hide querylog
nl: Querylog verbergen

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
nl: U kunt meer informatie over de status codes van HTTP omleidingen vinden bij <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: The redirect has been saved.
nl: De omleiding is opgeslagen.

en: If you need advanced redirection functionality (i.e. wildcards, etc.), you should be using a <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Mod_rewrite">webserver rewriting engine</a> rather than this module.
nl: Als u meer geavanceerde omleidingsfunctionaliteit wenst (bijv. wildcards, etc.), moet u gebruik maken van een <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Mod_rewrite">webserver rewriting engine</a> in plaats van deze module.

en: The following are a list of URL redirects that point to this location.
nl: De volgende URL-omleidingen verwijzen naar deze locatie.

en: Edit redirect
nl: Omleiding bewerken

en: No redirects
nl: Geen omleidingen

en: 1 redirect | @count redirects
nl[0]: 1 omleiding
nl[1]: @count omleidingen

en: fluid grid
nl: flexibel raster

en: fixed grid
nl: vast raster

en:  column
nl:  kolom

en:  grid unit:
nl:  rastereenheid:

en:  grid units:
nl:  rastereenheden:

en: Last used
nl: Laatst gebruikt

en: No URL redirects available.
nl: Er zijn geen URL-omleidingen beschikbaar.

en: Filter redirects
nl: Omleidingen filteren

en: No redirects selected.
nl: Geen omleidingen geselecteerd.

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
nl: Voer een intern Drupalpad, padalias, of een complete externe URL in (zoals http://example.com/) om om te leiden. Gebruik %front om naar de voorpagina te verwijzen.

en: Are you sure you want to delete the redirect from %source to %redirect?
nl: Weet u zeker dat u de omleiding van %source naar %redirect wilt verwijderen?

en: @action @count redirects.
nl: @action @count omleidingen.

en: @action @count redirect. | @action @count redirects.
nl[0]: @action @count omleiding.
nl[1]: @action @count omleidingen.

en: Are you sure you want to @action this redirect? | Are you sure you want to @action these redirects?
nl[0]: Weet u zeker dat u deze omleiding wilt @action?
nl[1]: Weet u zeker dat u deze omleidingen wilt @action?

en: Add redirect to this location
nl: Een omleiding aan deze locatie toevoegen

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
nl: Het bronpad kan geen URL-ankerfragment bevatten.

en: The source path %path is a currently valid path. You cannot override existing paths. You can however, create URL aliases for them.
nl: Het bronpad %path is op dit moment een geldig pad. U kunt bestaande paden niet overschrijven. U kunt echter wel URL-aliassen voor hen aanmaken.

en: The source path %source is already being redirected. Do you want to <a href="@edit-page">edit the existing redirect</a>?
nl: Het bronpad %source wordt al omgeleid. Wilt u <a href="@edit-page">de bestaande omleiding bewerken</a>?

en: How many URL redirects would you like to generate?
nl: Hoeveel URL-omleidingen wilt u genereren?

en: Delete all URL redirects before generating new URL redirects.
nl: Alle URL-omleidingen verwijderen alvorens nieuwe URL-omleidingen te genereren.

en: 1 URL redirect created. | @count URL redirect created.
nl[0]: 1 URL omleiding aangemaakt.
nl[1]: @count URL omleidingen aangemaakt.

en: Generate redirects
nl: Omleidingen genereren

en: Generate URL redirects.
nl: URL-omleidingen genereren.

en: Path redirect generate
nl: Padomleiding genereren

en: Bulk create redirects for testing.
nl: Omleidingen in bulk aanmaken voor testen.

en: The Breadcrumb title to use when this argument is present. If no breadcrumb is set here, default Title values will be used, see "Title" for percent substitutions.
nl: De broodkruimel-titel die wordt gebruikt als een argument aanwezig is. Als hier geen broodkruimel wordt ingevuld dan wordt de standaard Titel-waarde gebruikt. Zie 'Titel' voor vervanging van het procentteken.

en: The order of pages in the book hierarchy.
nl: De volgorde van de pagina's in de boekhiërachie.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
nl: Toont de standaardreactielink zoals gebruikt bij gewone nodes. Deze wordt alleen getoond als de gebruiker het recht heeft om te reageren.

en: Inherit pager
nl: Paginering erven

en: Render pager
nl: Paginering verwerken

en: Render
nl: Renderen

en: Themed
nl: Gethematiseerd

en: Private files
nl: Afgeschermde bestanden

en: Choose a block
nl: Een blok kiezen

en: Enable other blocks for use in the admin toolbar.
nl: Andere blokken inschakelen om te gebruiken in de beheerwerkbalk.

en: Administrative blocks
nl: Beheerblokken

en: Other blocks
nl: Andere blokken

en: The unique ID of the comment.
nl: Het unieke ID van de reactie.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
nl: Het unieke ID van de node waarop gereageerd is.

en: The name left by the comment author.
nl: De naam van de auteur van de reactie.

en: The email address left by the comment author.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The home page URL left by the comment author.
nl: De voorpagina URL van de auteur van de reactie.

en: The formatted content of the comment itself.
nl: De opgemaakte inhoud van de reactie zelf.

en: The number of comments posted on a node.
nl: Het aantal reacties op een node.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
nl: Het aantal reacties op een node sinds de laatste inzage.

en: The unique ID of the author of the node.
nl: Het unieke ID van de node-auteur.

en: The type of the node.
nl: Het node-type.

en: The human-readable name of the node type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van het nodetype.

en: The language the node is written in.
nl: De taal waarin de node is geschreven.

en: The URL of the node.
nl: De URL van de node.

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de website.

en: The optional 'mission' of the site.
nl: De 'missie' van de site (optioneel).

en: The administrative email address for the site.
nl: Het e-mailadres van de beheerder van deze site.

en: The URL of the site's front page.
nl: De URL van de voorpagina.

en: The unique ID of the taxonomy term.
nl: Het unieke ID van de taxonomieterm.

en: The name of the taxonomy term.
nl: De naam van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
nl: Het unieke ID van de taxonomiewoordenlijst.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
nl: De naam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van dit gebruikersaccount

en: The login name of the user account.
nl: De gebruikersnaam van het gebruikersaccount

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: The URL of the account profile page.
nl: De URL van de gebruikersprofielpagina.

en: Product attributes
nl: Productattributen

en: Hardcoded
nl: Vastgelegd in het bronbestand  (Hardcoded)

en: Number of pending deletions: @deletes_total
nl: Aantal nog lopende verwijderingen: @deletes_total

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct, or try removing filters.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue drop"</em> will match less than <em>blue drop</em>.</li>
    <li>You can require or exclude terms using + and -: <em>big +blue drop</em> will require a match on <em>blue</em> while <em>big blue -drop</em> will exclude results that contain <em>drop</em>.</li>
    </ul>
nl: <ul>
    <li>Controleer of de spelling correct is, of verwijder eventuele filters.</li>
    <li>  Verwijder eventuele aanhalingstekens: <em>"blauwe druppel"</em> zal minder resultaten opleveren dan <em>blauwe druppel</em>.</li>
    <li>U kunt termen verplichten of uitsluiten door + en - te gebruiken: <em>grote +blauwe druppel</em> vereist een match op <em>blauwe</em> en <em>grote blauwe -druppel</em> sluit resultaten met de term <em>druppel</em> uit.</li>
    </ul>

en: Correct version "@expected".
nl: Juiste versie '@expected'.

en: Incorrect version "@version". See the instructions in README.txt.
nl: Onjuiste versie '@version'. Zie de instructies in README.txt.

en: The version of the library in the SolrPhpClient directory is "@version" compared to the expected "@expected"
nl: De versie van de bibliotheek in de SolrPhpClientmap is '@version' in vergelijking met de verwachte '@expected'

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: Context layouts
nl: Context lay-outs

en: Allow theme layer to provide multiple region layouts and integrate with context.
nl: Het thema toestaan om meerdere regio-indelingen te hebben en te integreren met context.

en: Add a reaction
nl: Een reactie toevoegen

en: Context editor
nl: Context-editor

en: Always active
nl: Altijd actief

en: Using schema.xml version: <strong>@schema_version</strong>
nl: Gebruikte versie van schema.xml: <strong>@schema_version</strong>

en: [Edit]
nl: [Bewerken]

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Enable primary menu as dropdown
nl: Primair menu als dropdown inschakelen

en: Saint Barthélemy
nl: Sint-Bartholomeus

en: Saint Martin (French part)
nl: Sint-Maarten (Frankrijk)

en: User contact forms
nl: Gebruiker-contactformulieren

en: The unique ID of the content item, or "node".
nl: Het unieke ID van het inhoudselement, of "node".

en: Fixed width
nl: Vaste breedte

en: Validate URL
nl: URL valideren

en: View name '@name' is already taken
nl: View-naam '@name' is reeds in gebruik

en: Authentication module
nl: Authenticatiemodule

en: - Choose -
nl: - Kiezen -

en: Update and save
nl: Bijwerken en opslaan

en: Context exists
nl: Context bestaat

en: String: comparison
nl: Tekenreeks: vergelijking

en: String: length
nl: Tekenreeks: lengte

en: Menu title
nl: Menutitel

en: - Choose a view -
nl: - Een overzicht kiezen -

en: Theme switcher
nl: Thema wisselen

en: Switch theme
nl: Thema omschakelen

en: The text to use for aliases for RSS feeds. Examples are "0/feed" (used throughout Drupal core) and "feed" (used by some contributed Drupal modules, like Views).
nl: De tekst die wordt gebruikt in aliassen van RSS-feeds. Voorbeelden zijn '0/feed' (gebruikt in de Drupal core) en 'feed' (gebruikt door uitbreidingsmodules zoals Views).

en: Choose aliases to delete
nl: Selecteer de aliassen die verwijderd moeten worden

en: All aliases
nl: Alle aliassen

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
nl: <strong>Let op:</strong> er volgt na het klikken op de 'Aliassen nu verwijderen!'-knop geen vraag ter bevestiging van de actie.<br /> Voordat u deze functie gebruikt is een backup maken van de database en/of de url_alias-tabel wellicht raadzaam.

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
nl: Alias %alias wordt genegeerd vanwege een bestaand conflict met het pad.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
nl: Alias %alias wordt genegeerd, omdat het gelijk is aan het interne pad.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias. %old_alias now redirects to %alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen. %old_alias verwijst nu door naar %alias.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen.

en: Created new alias %alias for %source.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd.

en: Pattern for the user contact form paths
nl: Patroon voor de paden van het contactformulier van de gebruiker

en: Bulk generate aliases for user contact form paths that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor paden van contactformulieren van gebruikers die nog niet voorzien zijn van een alias

en: Generate aliases for all existing user contact form pages which do not already have aliases.
nl: Aanmaak van aliassen voor alle bestaande contactformulierpagina's van gebruikers die nog geen alias hebben.

en: Bulk generation of contact pages completed, one alias generated. | Bulk generation of contact pages completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van contactpagina's afgerond. Eén alias is gegenereerd.
nl[1]: Massale aanmaak van contactpagina's afgerond. @count aliassen zijn gegenereerd.

en: User blogs
nl: Gebruikersblogs

en: Palestinian Territory, Occupied
nl: Palestijnse Gebieden, Bezette

en: Syrian Arab Republic
nl: Syrië

en: Virgin Islands, British
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Virgin Islands, U.S.
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Body text inside H4, H5, or H6 tags
nl: Berichttekst binnen H4, H5 of H6 elementen

en: administer own product features
nl: Eigen productkenmerken beheren

en: Administration tools
nl: Administratieve tools

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: Automatic live preview
nl: Automatische voorbeeldweergave

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
nl: Dit overzicht is gemaakt voor de versie @import_version van Views, maar u heeft alleen versie @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
nl: Defecte of ontbrekende verwerker: @table > @field

en: Disable automatic live preview
nl: Automatische voorbeeldweergave uitschakelen

en: Don't automatically update the preview. This can speed up the editing of views a bit.'
nl: Voorbeeldweergave niet automatisch bijwerken. Dit kan het bewerken van Views enigszins versnellen.

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
nl: Weergave %display heeft node/% als pad ingesteld. Dit levert niet op wat u verwacht. Als u meerdere versies van de node-weergave wilt, gebruik dan panels.

en: Get all nodes tagged with a term.
nl: Alle nodes verkrijgen die met een term zijn gelabeld.

en: The related terms of the term. This can produce duplicate entries if there is more than one related term.
nl: De gerelateerde termen van een term. Dit kan dubbele items opleveren als er meer dan één gerelateerde term is.

en: Related term
nl: Gerelateerde term

en: A related term of the term.
nl: Een gerelateerde term van de term.

en: Translate link
nl: Vertaallink

en: Provide a simple link to translate the node.
nl: Levert een eenvoudige link om de node te vertalen.

en: Authmap ID
nl: Authmap-ID

en: The Authmap ID.
nl: Het Authmap-ID.

en: Authentication name
nl: Verificatienaam

en: The unique authentication name.
nl: De unieke verificatienaam.

en: The name of the module managing the authentication entry.
nl: De naam van de module die de verificatie-invoer beheert.

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
nl: Gebruik Drupal's taxonomieterm pad om broodkruimel-links te maken

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
nl: Wanneer geselecteerd, zullen de links in het broodkruimelpad gemaakt worden door gebruik te maken van de standaard Drupalmethode in plaats van de door gebruiker aangemaakte weergavemethode. Dit is handig als u gebruik maakt van modules zoals Taxonomy Redirects om uw taxonomieterm links aan te passen.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
nl: De CSS-klassenamen wijzigen die aan deze weergave worden toegevoegd.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
nl: De CSS-klassenamen worden toegevoegd aan het overzicht. Dit maakt het mogelijk om specifieke CSS-code te gebruiken per overzicht. Meerdere klassen kunnen door komma's gescheiden gedefinieerd worden.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
nl: CSS-klassen mogen alleen uit cijfers, letters en strepen bestaan.

en: Choose text
nl: Tekst kiezen

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
nl: De tekst die wordt afgebeeld in het snelmenu als de geselecteerde optie.

en: !arbSilent POST received for order @order_id: <pre>@post</pre>
nl: !arbSilent POST ontvangen voor bestelling @order_id: <pre>@post</pre>

en: Duplicate window
nl: Venster dupliceren

en: Blocks submission of duplicate transactions within the specified window.  Defaults to 120 seconds.
nl: Voorkomt dubbele betaling vanuit het gespecificeerde venster voor een bepaalde tijd. Default is 120 seconden.

en: ship
nl: verzenden

en: <strong>Directory:</strong> !dir<br />
nl: <strong>Map:</strong> !dir<br />

en: <strong>File:</strong> !file<br />
nl: <strong>Bestand:</strong> !file<br />

en: You must select a customer before address<br />information is available.<br />
nl: Selecteer een klant om over adresinformatie te beschikken.<br />

en: Search for customers based on any of the following fields.  Use * as a wildcard to match any character.<br />For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.<br />(<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
nl: Zoek naar klanten gebaseerd op één of meer van de volgende velden. Gebruik een * als jokerteken om met elk teken overeen te komen.<br />Als u bijvoorbeeld bij achternaam zoekt op 's*', dan zullen alle klanten wiens achternaam begint met een s worden teruggegeven.<br />(<em>Laat een veld leeg om het bij het zoeken te negeren.</em>)

en: Order Date:
nl: Besteldatum:

en: Weight units
nl: Gewichtseenheden

en: Altered
nl: Aangepast

en: Formatted original
nl: Opgemaakte origineel

en: Themed original
nl: Gethematiseerd origineel

en: <strong>SKU:</strong> Any<br />
nl: <strong>SKU:</strong> Elke<br />

en: <strong>Shippable:</strong> Yes<br />
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Ja<br />

en: <strong>Shippable:</strong> No<br />
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Nee<br />

en: The stock level for %model_name has been !action to !qty.
nl: Het voorraadniveau voor %model_name is !action met !qty.

en: decreased
nl: afgenomen

en: increased
nl: toegenomen

en: The Ubercart store fax number.
nl: Het faxnummer van de Ubercart-winkel.

en: No tokens available.
nl: Geen tokens beschikbaar.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
nl: Klik op een token om het toe te voegen aan het veld dat het laatst aangeklikt is.

en: List of the currently available tokens on this site
nl: Lijst van beschikbare nodes op deze website

en: Insert this token into your form
nl: Plaats deze token in uw formulier

en: First click a text field to insert your tokens into.
nl: Klik eerst een tekstveld aan om uw tokens in te plaatsen.

en: View my account
nl: Mijn account bekijken

en: Edit my account
nl: Mijn account bewerken

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions

en: Default (Mbps or Kbps)
nl: Standaard (Mbps or Kbps)

en: Raw numberic value
nl: Onbewerkte numerieke waarde

en: Default (kHz)
nl: Standaard (kHz)

en: Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
nl: Herschalen zal <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> verwijderen.

en: CTools PHP requirements
nl: CTools PHP-vereisten

en: String: URL path
nl: Tekenreeks: URL-pad

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Feed icons
nl: Feedpictogrammen

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Add the logo trail as content.
nl: Voeg het logospoor toe als inhoud.

en: Primary navigation links
nl: Primaire navigatielinks

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de primaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Secondary navigation links
nl: Secundaire navigatielinks

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de secundaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Manage this mini-panel
nl: Dit mini-panel beheren

en: Pane
nl: Venster

en: Create custom style
nl: Aangepaste stijl aanmaken

en: Basic styles
nl: Basisstijlen

en: Allows choice of a stylizer style
nl: Keuze van een 'stylizer'-stijl toestaan

en: Comment creation
nl: Reactie-aanmaak

en: Unfiltered name of top taxonomy term.
nl: Ongefilterde naam van de bovenliggende taxonomie-term.

en: Unfiltered name of top term's vocabulary.
nl: Ongefilterde naam van de bovenliggende woordenlijst.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het ongefilterde menu-pad (zoals weergegeven in de broodkruimel-navigatie), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: The current
nl: De huidige

en: raw user input
nl: onbewerkte gebruikersinvoer

en: Warning: Token value contains raw user input.
nl: Waarschuwing: Tokenwaarde bevat onbewerkte gebruikersinvoer.

en: !description year (four digit)
nl: !description jaar (vier cijfers)

en: !description year (two digit)
nl: !description jaar (twee cijfers)

en: !description month (full word)
nl: !description maand (woord)

en: !description month (abbreviated)
nl: !description maand (afkorting)

en: !description month (two digits with leading zeros)
nl: !description maand (twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: !description month (one or two digits without leading zeros)
nl: !description maand (één of twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: !description week (two digits with leading zeros)
nl: !description week (twee cijfers met voorloopnullen)

en: !description date (numeric representation of the day of the week)
nl: !description datum (numerieke weergave van de dag van de week)

en: !description day (full word)
nl: !description dag (woord)

en: !description day (abbreviation)
nl: !description maand (afkorting)

en: !description day (two digits with leading zeros)
nl: !description dag (twee cijfers met voorloopnullen)

en: !description day (one or two digits without leading zeros)
nl: !description dag (één of twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
nl: De ongefilterde tekst die in het menu als linktekst voor dit item gebruikt wordt.

en: Added new product line to order.
nl: Nieuwe productregel aan de bestelling toegevoegd.

en: Select node type
nl: Node-type selecteren

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
nl: Indien aangevinkt zal tijdens de validatie controleerd worden of de URL geldig is.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
nl: Indien aangevinkt, is het URL-veld optioneel en is het indienen van alleen een titel toegestaan. Wanneer de URL wordt weggelaten zal de titel als platte tekst worden getoond.

en: When output, this link will have this class attribute. Multiple classes should be separated by spaces.
nl: Bij de uitvoer zal de link dit klasse-attribuut hebben. Meerdere klassen dienen gescheiden te worden met spaties.

en: Link 'title' Attribute
nl: Link 'title'-attribuut

en: Title, as plain text
nl: Titel, als platte tekst

en: Specify the size limit that applies to each file separately. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If you leave this empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
nl: Geef de de maximum bestandsgrootte per bestand op. Vul een waarde in zoals '512' (bytes), '80K' (kilobytes) of '50M' (megabytes) om de toegestane bestandsgrootte te beperken. Indien dit veld leeggelaten wordt, zal de bestandsgrootte alleen worden gelimiteerd door de PHP-instellingen 'maximum post' en 'file upload sizes' (op dit moment: <strong>%limit</strong>).

en: Total filesize for %title, %tsize, exceeds field settings of %msize.
nl: Totale bestandsgrootte voor %title, %tsize, overschrijdt een veldinstelling van %msize.

en: The file field %field has been updated with new settings.
nl: Het bestandsveld %field is vernieuwd met de nieuwe instellingen.

en: File Video width
nl: Breedte van videobestand

en: File Video height
nl: Hoogte van videobestand

en: File Duration
nl: Speelduur van bestand

en: File ID3 @tag tag
nl: Bestand ID3 @tag tag

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
nl: Handler @handler probeerde additional_field @identifier toe te voegen, maar @table kon niet worden toegevoegd!

en: Fill up single line
nl: Enkele regel opvullen

en: @mime icon
nl: Pictogram @mime

en: Add Canonical Link
nl: Canonical-link toevoegen

en: If enabled, will add a <a href="!canonical">canonical link</a> to each page.
nl: Indien ingeschakeld, wordt er aan elke pagina een <a href="!canonical">canonical-link</a> toegevoegd.

en: Globalredirect settings have been saved.
nl: Globalredirect-instellingen zijn opgeslagen.

en: Globalredirect settings have been reset to default.
nl: Globalredirect-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: <a href="!url">Click here</a> to go to the shopping cart block configuration page.
nl: <a href="!url">Klik hier</a> om naar de 'winkelwagen blok'-configuratiepagina te gaan.

en: Thanks for your order, !order_first_name!
nl: Bedankt voor uw bestelling, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
nl: Indien u de status van uw bestelling wilt bekijken kunt u inloggen op:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
nl: Wilt u meer weten over het beheren van uw bestellingen bij !store_link? Bezoek dan onze <a href="!store_help_url">helppagina</a>

en: create product kits
nl: productkits aanmaken

en: edit own product kits
nl: eigen productkits wijzigen

en: edit all product kits
nl: alle productkits wijzigen

en: <strong>Role:</strong> @role_name<br />
nl: <strong>Rol:</strong> @role_name<br />

en: Message format
nl: Berichtformaat

en: Size (bytes): @bytes
nl: Grootte (bytes): @bytes

en: Configuration files
nl: Configuratiebestanden

en: Create custom, exportable, reusable access rulesets for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare toegangsregelsets voor toepassingen zoals Panels.

en: Custom content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom content panes
nl: Aangepaste inhoudsvensters

en: Create custom, exportable, reusable content panes for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare inhoudsvensters voor toepassingen zoals Panels.

en: Content panes
nl: Inhoudsvensters

en: Add a new @plugin
nl: Nieuwe @plugin toevoegen

en: Edit @plugin %title
nl: @plugin %title bewerken

en: Clone @plugin %title
nl: @plugin %title dupliceren

en: Import @plugin
nl: @plugin importeren

en: Export @plugin %title
nl: @plugin %title exporteren

en: Are you sure you want to revert %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt terugzetten?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
nl: Deze actie zal permanent alle aanpassingen aan dit item verwijderen.

en: The item has been reverted.
nl: Het item is teruggeplaatst.

en: This action will permanently remove this item from your database..
nl: Deze actie zal permanent dit item uit uw database verwijderen.

en: %title has been created.
nl: %title is aangemaakt.

en: %title could not be created.
nl: %title kon niet aangemaakt worden.

en: %title has been updated.
nl: %title is bijgewerkt.

en: %title could not be updated.
nl: %title kon niet worden bijgewerkt.

en: @plugin %title was enabled.
nl: @plugin %title werd ingeschakeld.

en: @plugin %title was disabled.
nl: @plugin %title werd uitgeschakeld.

en: Enabled, name
nl: Ingeschakeld, naam

en: @plugin code
nl: @plugincode

en: Allow import to overwrite an existing record.
nl: Sta toe dat een bestaand record wordt overschreven bij importeren.

en: Create custom styles for applications such as Panels.
nl: Maak aangepaste stijlen voor toepassingen zoals Panels.

en: Administrative settings
nl: Administratieve instellingen

en: Display the view pager if there are no results.
nl: De paginering weergeven wanneer er geen resultaten zijn.

en: "@context" pager
nl: '@context'-paginering

en: Configure rows
nl: Rijen instellen

en: The view must have a maximum number of items set to use this content type.
nl: In de view moet een maximaal aantal items staan ingesteld om dit inhoudstype te gebruiken.

en: Row @number
nl: Rij @number

en: Row information
nl: Rij-informatie

en: Row number
nl: Rijnummer

en: Contains rows in contexts.
nl: Bevat rijen in contexten.

en: Panel region
nl: Panel-regio

en: Panel pane
nl: Paneelvenster

en: Panels operating normally
nl: Panels functioneert normaal

en: Panels is operating normally - no out-of-date plugins or modules are forcing it into legacy mode
nl: Panels functioneert normaal - geen gedateerde plugins of modules die panels forceren om in legacy-mode te draaien

en: Custom layout
nl: Aangepaste lay-out

en: There are no custom layouts.
nl: Er zijn geen aangepaste lay-outs.

en: Manage custom layouts
nl: Aangepaste lay-outs beheren

en: Style plugins
nl: Stijlplugins

en: Customize this page
nl: Deze pagina aanpassen

en: Missing layout
nl: Ontbrekende lay-out

en: Reuse layout
nl: Lay-out hergebruiken

en: Row class
nl: Rijklasse

en: Columns: 1
nl: Kolommen: 1

en: Columns: 3
nl: Kolommen: 3

en: Columns: 2
nl: Kolommen: 2

en: That name is used by another style: @page
nl: Deze naam wordt gebruikt door een andere stijl: @page

en: Presents the panes or panel regions with a rounded corner box around them
nl: Presenteer de panels of de panelregio's in een box met afgeronde hoeken

en: State on new pages
nl: Status op nieuwe pagina's

en: Choose toolbar behavior on new page loads.
nl: Kies hoe de toolbar zich gedraagd als een nieuwe pagina laadt.

en: Remember from previous page
nl: Van de vorige pagina onthouden

en: If the administrative menu is not working properly, you may need to wipe and rebuild it from scratch. <strong>This option will reset any customizations made to your administrative menu items.</strong>
nl: Als het administratieve menu niet werkt, is het wellicht nodig om het te verwijderen en het volledig opnieuw op te bouwen.
    <strong>Deze optie zal alle persoonlijke instellingen aan het administratieve menu ongedaan maken.</strong>

en: Room
nl: Kamer

en: contexts
nl: contexten

en: The unique ID of the author of the comment.
nl: De unieke ID van de auteur van de reactie.

en: The title of the node the comment was posted to.
nl: De titel van de node waar de reactie op geplaatst is.

en: The login name of the author of the node.
nl: De loginnaam van de node-auteur.

en: The email address of the author of the node.
nl: Het e-mailadres van de node-auteur.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
nl: De verklaring van de laatste wijziging aan de node.

en: Node modification
nl: Node-aanpassing

en: User's registration
nl: Registratie van gebruiker

en: User's last login
nl: Laatste login van gebruiker

en: The current date in the user's timezone.
nl: De huidige datum in de tijdzone van de gebruiker.

en: The URL of the account edit page.
nl: De URL van de pagina waarop de account kan worden aangepast.

en: The title of the current page.
nl: De titel van de huidige pagina.

en: The URL alias of the current page.
nl: De URL-alias van de huidige pagina.

en: The URL of the current page.
nl: De URL van de huidige pagina.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
nl: Het paginanummer van de huidige pagina wanneer gepagineerde lijsten worden gebruikt.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
nl: Het %element-title gebruikt de volgende ongeldige tokens: @invalid-tokens.

en: The unique ID of the node's menu link.
nl: De unieke ID van de menulink van de node.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
nl: De unieke ID van de bovenliggende menulink van de node.

en: Please make sure you are using the latest version of the Token module.
nl: Zorg dat u de laatste versie van de Token-module gebruikt.

en: The %name should contain at least one token to ensure unique URL aliases are created.
nl: De %name dient tenminste één token te bevatten om unieke URL-aliassen te garanderen.

en: You are using the token [%token] which has a raw companion token [%raw_token]. For Pathauto patterns you should use the -raw version of tokens unless you really know what you are doing. See the <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for more details.
nl: U gebruikt de token [%token], waarvan ook een onbewerkte versie [%raw_token] beschikbaar is. Voor Pathauto-aliassen wordt geadviseerd om de -raw variant van tokens te gebruiken, tenzij u weet wat u doet. Bekijk de <a href="@pathauto-help">Pathauto-helppagina</a> voor meer details.

en: The field %name is not a valid number.
nl: Het veld %name is geen geldig getal.

en: The field %name cannot be greater than @max.
nl: Het veld  %name kan niet groter zijn dan @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
nl: Het veld  %name kan niet kleiner zijn dan @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
nl: Het veld <em>Te verwijderen tekenreeksen</em> mag geen HTML bevatten. Zorg ervoor dat geen WYSIWYG-editor voor dit veld is ingeschakeld.

en: Right parenthesis )
nl: Sluitend haakje )

en: Slash /
nl: Schuine streep /

en: Node paths
nl: Nodepaden

en: Taxonomy term paths
nl: Taxonomietermpaden

en: Forum paths
nl: Forumpaden

en: User paths
nl: Gebruikerspaden

en: Blog paths
nl: Blogpaden

en: As [cat-raw], but including its supercategories separated by /.
nl: Zoals [cat-raw], maar met inbegrip van zijn supercategorieën gescheiden door /.

en: The URL alias of the taxonomy term.
nl: De URL-alias van de taxonomieterm.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 node.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count nodes.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 gebruikersaccount.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count gebruikersaccounts.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet?
nl: Als een patroon bepaalde tekens (zoals met een accent) bevat, dient Pathauto deze dan om te zetten naar waarden van het ASCII-96 alfabet?

en: File exists
nl: Bestand bestaat

en: Does not exist
nl: Bestaat niet

en: Transliteration is determined by the i18n-ascii.txt file in the following possible locations, in order of precedence: !locations
nl: Transliteratie wordt bepaald door het i18n-ascii.txt bestand in de volgende mogelijke locaties, in volgorde van prioriteit: !locations

en: Bulk generate aliases for forum paths that are not aliased
nl: Aliassen voor forumpaden in bulk genereren waarvoor nog geen alias bestaat.

en: User tracker paths
nl: Trackerpaden van gebruikers

en: User contact forms paths
nl: Contactformulierpaden van gebruikers

en: Updated by !name on @date
nl: Gewijzigd door !name op @date

en: @revision by @name
nl: @revision door @name

en: Use ISO-8601 week numbers
nl: Gebruik ISO-8601 weeknummers

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
nl: BELANGRIJK! Indien aangevinkt, MOET de eerste dag van de week ingesteld zijn op 'maandag'.

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
nl: Bij gebruik van ISO-8601-weeknummers moet maandag de eerste dag van de week zijn.

en: Field @label (@field_name)
nl: Veld @label (@field_name)

en: There are no date fields in this database.
nl: Er zijn geen datumvelden in deze databank.

en: The date field which whose type should be changed.
nl: Het datumveld waarvan het type veranderd moet worden.

en: The type of date to change the field to.
nl: Het type datum waarin dit veld moet veranderd worden.

en: New type:
nl: Nieuw type:

en: The current type is the same as the chosen type. There is nothing to change.
nl: Het huidige type komt overeen met het type dat je gekozen hebt. Er zijn geen aanpassingen.

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
nl: Het veld @field_name is veranderd van @old_type naar @new_type.

en: Change a date field from one type to another. Very experimental, use at your own risk!
nl: Wijzig een datumveld van het ene type naar het andere. Heel experimenteel, gebruik op eigen risico!

en: End time
nl: Tot

en: Service options
nl: Service-opties

en: Ignore case
nl: Hoofdlettergevoeligheid negeren

en: - All fields -
nl: - Alle velden -

en: Settings for site administration tools.
nl: Instellingen voor de websitebeheer hulpmiddelen.

en: Wipe and rebuild the administrative menu.
nl: Verwijder en herbouw het adminstratieve menu.

en: Forever
nl: Eeuwig

en: Holy See (Vatican City State)
nl: Vaticaanstad

en: Iran, Islamic Republic of
nl: Iran

en: @token (defined by modules: @modules)
nl: @token (gedefinieerd door modules: @modules)

en: Duplicate tokens
nl: Tokens dupliceren

en: Pick an animal
nl: Kies een dier

en: Sample Content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Delete this row
nl: Deze rij verwijderen

en: Go to your account
nl: Ga naar uw account

en: your account
nl: uw account

en: Choose animal
nl: Dier kiezen

en: Configure animal
nl: Dier instellen

en: Sheep
nl: Schaap

en: Configure sheep
nl: Schaap instellen

en: Lizard
nl: Hagedis

en: Configure lizard
nl: Hagedis instellen

en: Configure raptor
nl: Raptor instellen

en: Choose your animal
nl: Kies uw dier

en: Name your sheep
nl: De naam van het schaap

en: What kind of sheep
nl: Het soort schaap

en: You have a @type sheep named "@name".
nl: U hebt een @type-schaap met de naam '@name'.

en: Name your lizard
nl: De naam van de hagedis

en: Venomous
nl: Giftig

en: You have a @type lizard named "@name".
nl: U hebt een @type-hagedis met de naam '@name'.

en: non-venomous
nl: niet-giftige

en: venomous
nl: giftige

en: Name your raptor
nl: De naam van de roofvogel

en: What kind of raptor
nl: Het soort roofvogel

en: Eagle
nl: Arend

en: Hawk
nl: Havik

en: Owl
nl: Uil

en: Buzzard
nl: Buizerd

en: Domesticated
nl: Tam

en: You have a @type @raptor named "@name".
nl: U heeft een @type @raptor met de naam '@name'.

en: domesticated
nl: tamme

en: Chaos Tools AJAX Demo
nl: Chaos Tools AJAX-demo

en: Animal
nl: Dier

en: Change general settings for this variant.
nl: Algemene instellingen voor deze variant wijzigen.

en: 404 Page not found
nl: 404 Pagina niet gevonden

en: 403 Access denied
nl: 403 Verboden toegang

en: 301 Redirect
nl: 301 Definitief verplaatst

en: User signature
nl: Gebruikershandtekening

en: Inherit path
nl: Pad erven

en: Landing page wizard
nl: Landingspagina-wizard

en: Panel fields
nl: Paneelvelden

en: No providers
nl: Geen aanbieders

en: The description for the video.  Provide text for visitors who can not see the images in page.
nl: De beschrijving voor deze video. Geef een tekst in voor bezoekers die de beelden op deze pagina niet kunnen zien.

en: Slides
nl: Dia's

en: Test Center
nl: Testomgeving

en: Production/Live
nl: Productie/Live

en: Order @order-id at @store-name
nl: Bestelling @order-id bij @store-name

en: CyberSource payment complete
nl: CyberSource-betaling compleet

en: Alternate SKU
nl: Aangepaste SKU

en: Catalog pages
nl: Cataloguspagina's

en: Copy billing information.
nl: Kopieer het factuuradres.

en: Country importer
nl: Land importeren

en: Can be used to display specific alt, title, or description information. May cause duplicate rows if grouping fields.
nl: Kan gebruikt worden om specifieke alt-, titel-, of beschrijvingsinformatie te laten zien. Dit kan dubbele rijen veroorzaken wanneer velden worden gegroepeerd.

en: Allowed extensions: %ext
nl: Toegestane extensies: %ext

en: Maximum file size: %size
nl: Maximale bestandsgrootte: %size

en: ID3 tags include embedded information such as artist, album, year, genre and other information.
nl: ID3-labels bevatten informatie zoals artiest, album, jaar, genre en andere gegevens.

en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Current additions
nl: Huidige toevoegingen

en: Also includes !additional_dates.
nl: Bevat ook !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
nl: Wordt herhaald !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
nl: Het jaarbereik moet in het formaat -9:+9, 2005:2010, -9:2010, of 2005:+9 zijn.

en: Example field
nl: Voorbeeldveld

en: - Basic validation -
nl: - Basisvalidatie -

en: Use absolute path
nl: Een absoluut pad gebruiken

en: Rel Text
nl: Rel-tekst

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
nl: Voeg de 'Rel'-eigenschap toe voor gebruik in Lightbox2 of andere JavaScript-functies.

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar voor gebruik in dit veld. Merk op dat omwille van de weergave-opbouw, u geen velden kunt gebruiken die na dit veld komen; als u een veld nodig heeft dat niet in de lijst staat, dient u de volgorde van de velden te wijzigen.
    Als u de tekens %5B of %5D wilt invoegen, gebruik dan de html-entiteitscodes '%5B' of '%5D'; zo niet dan zullen ze vervangen worden door lege ruimte.

en: Enter mathematical expressions such as 2 + 2 or sqrt(5). You my assign variables and create mathematical functions and evaluate them. Use the ; to separate these. For example: f(x) = x + 2; f(2).
nl: Geef een wiskundige uitdrukking op zoals 2 + 2 of sqrt(5). U mag variabelen toewijzen en wiskundige functies aanmaken en evalueren. Gebruik de ; om deze te scheiden. Bijvoorbeeld: f(x) = x + 2; f(2).

en: Format plural
nl: Meervoudsformaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
nl: Indien aangevinkt vindt er speciale behandeling plaats van het meervoud

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Text to use for the singular form.
nl: Bij enkelvoud te gebruiken tekst.

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
nl: Bij meervoud te gebruiken tekst , @count zal door de waarde vervangen worden.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
nl: Een verschuiving ten opzichte van de huidige tijd zoals "!example1" of "!example2".

en: View name must be alphanumeric or underscores only, but cannot be numeric.
nl: View-naam moet alfanumeriek zijn of enkel onderstrepingstekens bevatten, maar kan niet numeriek zijn.

en: Update and override
nl: Bijwerken en overschrijven

en: Clone display
nl: Weergave dupliceren

en: Feed Item ID
nl: Feed item-ID

en: The unique ID of the aggregator item.
nl: De unieke ID van een aggregator-item.

en: The guid of the original imported item.
nl: De guid van het origineel geïmporteerde item.

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
nl: Sommige rollen missen permissie voor toegang tot de inhoud, maar weergave %display heeft geen toegangscontrole.

en: The user, who uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand heeft geüpload.

en: Math expression
nl: Wiskundige expressie

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
nl: Evalueert een wiskundige uitdrukking en geeft deze weer.

en: Use destination
nl: Bestemming gebruiken

en: Add destination to the link
nl: Een bestemming aan de link toevoegen

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
nl: De reactielink tonen in het formulier dat wordt gebruikt in de standaardnodeteasers, in plaats van het volledige nodeformulier.

en: Table summary
nl: Tabelsamenvatting

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
nl: Deze waarde zal worden weergegeven als tabelsamenvattings-attribuut in de html. Stel deze waarde in voor een betere toegankelijkheid van uw website.

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal het huidige pad worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
nl: Geef het basispad op voor links in deze samenvattingsweergave, bijvoorbeeld http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
    Laat de / aan begin en eind achterwege. Als hier geen waarde wordt opgegeven, zal het pad in de eerst aangetroffen paginaweergave worden gebruikt als basispad. Als geen pad wordt gevonden, wordt / gebruikt.

en: If checked, the current argument setting will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal het huidige argument worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
nl[0]: Het %element-title dient minimaal een token te bevatten.
nl[1]: Het %element-title dient mintens @count tokens te bevatten.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
nl[0]: Het %element-title mag hooguit een token bevatten.
nl[1]: Het %element-title moet hooguit @count tokens bevatten.

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
nl: Wij waren niet in staat uw credit card-betaling af te handelen. Congtroleer uw gegevens en probeer opnieuw. Neem contact met ons op als het probleem blijft bestaan.

en: CyberSource HOP server
nl: CyberSource HOP-server

en: Notification document: @xml
nl: Notificatiedocument: @xml

en: In the <a href="!checkout_url/sell">Google Checkout Merchant Center</a>, enter %url as the callback URL for this site. Also be sure that "Callback contents" is set to "Notification Serial Number" and that the API Version is 2.5.
nl: Voer %url in als de callback-URL voor deze site in het <a href="!checkout_url/sell">Google Checkout Merchant Center</a>. Controleer tevens of 'Callback contents' is ingesteld op 'Notification serial number' en dat de API-versie 2.5 is.

en: <b>Authorization:</b> @amount
nl: <b>Autorisatie:</b> @amount

en: Full AVS match (address and postal code)
nl: Volledige AVS-match (adres en postcode)

en: Partial AVS match (postal code only)
nl: Gedeeltelijke AVS-match (enkel postcode)

en: Partial AVS match (address only)
nl: Gedeeltelijke AVS-match (enkel adres)

en: No AVS match
nl: Geen AVS-match

en: AVS not supported by issuer
nl: AVS niet ondersteund door verstrekker

en: CVN match
nl: CVN-match

en: No CVN match
nl: Geen CVN-match

en: CVN not available
nl: CVN niet beschikbaar

en: CVN error
nl: CVN-fout

en: You must <a href="@modules">enable the Credit Card module</a> to use PayPal Website Payments Pro.
nl: <a href="@modules">Schakel de Credit Card-module in</a> om Paypal Website Payments Pro te gebruiken.

en: Additional shipping cost per product in cart.
nl: Bijkomende verzendkosten per product in de winkelwagen.

en: Overrides the default shipping rate per product for each flat rate shipping method. Leave field empty to use the method's default value.
nl: Overschrijf het standaard verzendtarief per product voor elke vast-tarief verzendmethode. Laat het veld leeg om de standaardwaarde van de methode te gebruiken.

en: Account number and authorization information.
nl: Accountummer en autorisatie-informatie.

en: <strong>!product-title</strong> removed from your shopping cart.
nl: <strong>!product-title</strong> verwijderd uit uw winkelwagen.

en: The Ubercart Catalog vocabulary has not been deleted. If you need to delete it, <a href="!url">please do so manually</a>.
nl: De Ubercart catalogus-woordenlijst werd niet verwijderd. Indien u deze wilt verwijderen <a href="!url">kunt u dit handmatig doen</a>.

en: Use 0 to disable the quantity field next to the add to cart button.
nl: Gebruik 0 om het hoeveelheid-veld naast de 'toevoegen aan winkelwagen'-knop uit te schakelen.

en: Store status
nl: Winkelstatus

en: Site Information
nl: Website-informatie

en: Native language
nl: Moedertaal

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
nl: Wanneer aangevinkt zal de oorspronkelijke naam van de taal worden weergegeven

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
nl: Selecteer een alternatief standaardtabelsorteringsveld om te gebruiken als het zoekscoreveld niet beschikbaar is.

en: Custom Products
nl: Aangepaste producten

en: @product_title (SKU @product_model) - @node_checkout_title
nl: @product_title (Artikelnummer @product_model) - @node_checkout_title

en: The add to cart will display this message when redirecting to a node. Set to &lt;none&gt; to remove the message.
nl: Het 'Toevoegen aan winkelwagen' zal dit bericht weergeven wanneer de gebruiker naar een node wordt doorgestuurd. Stel in op &lt;none&gt; om geen bericht weer te geven.

en: Update this field with the Ubercart order status.
nl: Werk dit veld bij met de Ubercart bestelstatus.

en: Update this field with the Ubercart order ID.
nl: Werk dit veld bij met het Ubercart bestel-ID.

en: Product ID field
nl: Product-ID-veld

en: Update this field with the Product ID.
nl: Werk dit veld bij met het Product-ID.

en: Note: The (possibly anonymous) user must have the permission to delete the specified node type.
nl: Opmerking: De (mogelijk anonieme) gebruiker moet toegang hebben om nodes van het gespecificeerde type te verwijderen.

en: Show attributes of the purchased products when viewing the checkout node.
nl: Attributen van de aangeschafte producten tonen wanneer de afrekenpagina wordt bekeken.

en: If checked, nodes attached to products will display the orders products attributes when viewed.
nl: Indien aangevinkt zal bij het weergeven van nodes die horen bij producten de productattributen van bestellingen worden weergegeven.

en: Order display settings
nl: Bestellingweergave-instellingen

en: Unable to save product association, invalid order_id or order_product_id!
nl: Het opslaan van de productassociatie is mislukt vanwege een ongeldig order_id of order_product_id!

en: The following products in this order have customizations described below.
nl: De volgende producten in deze bestelling hebben hieronder beschreven aanpassingen.

en: Please click each link to view more information.
nl: Klik elke link aan voor meer informatie.

en: (!create_now_link) The product %product_title (SKU %product_model) is missing its node customisation.
nl: (!create_now_link) Bij het product %product_title (Artikelnummer %product_model) ontbreekt de node-aanpassing.

en: Create node association
nl: Maak node-associatie aan

en: create node associations
nl: maak node-associaties aan

en: Designates node types that, when created, will add a selected product into the shopping cart.
nl: Wijst node-types aan die, wanneer aangemaakt, een geselecteerd product toevoegen aan de winkelwagen.

en: The {node}.type of the node the user can add; for example, "registration".
nl: Het {node}.type van de node die de gebruiker kan toevoegen; bijvoorbeeld 'registratie'.

en: The {node}.nid of the product node that will be placed in the shopping cart when the node_type node is added.
nl: Het {node}.nid van de productnode die in de winkelwagen zal worden geplaatst wanneer een node van het type node_type is aangemaakt.

en: The name of a view offering product selections that the user may choose to get added to their cart.
nl: De naam van de view die productselecties aanbiedt waaruit de gebruiker mag kiezen welke hij/zij toevoegt aan de winkelwagen.

en: Crop background
nl: Achtergrond bijsnijden

en: Enable Interlacing
nl: Interlacing inschakelen

en: @type tokens
nl: @type-tokens

en: global token
nl: algemene token

en: The URL alias of the parent menu link of the node.
nl: De URL-alias van de bovenliggende menulink van de node.

en: The name of the taxonomy vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waar de taxonomieterm bij hoort.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De optionele beschrijving van de woordenlijst waar de taxonomieterm toe behoort.

en: UNIX timestamp format
nl: UNIX-tijdstipformaat

en: !description date in 'small' format. (%date)
nl: !description-datum in 'klein' formaat. (%date)

en: !description in UNIX timestamp format (%date)
nl: !description in UNIX-tijdstip formaat (%date)

en: !description in 'time-since' format. (%date)
nl: !description in 'tijd-sinds'-formaat. (%date)

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %mail.
nl: Vul een geldig e-mailadres in of gebruik een e-mailadres-token zoals %mail.

en: Thank you for your order! PayPal will notify us once your payment has been processed.
nl: Bedankt voor uw bestelling! Wij krijgen bericht van PayPal zodra uw betaling is verwerkt.

en: You already have privileges to <a href="!url">download %file</a>. If you complete the purchase of this item, your new download limit will be %download_limit, your access location limit will be %address_limit, and your new expiration time will be %expiration.
nl: U heeft al het recht om <a href="!url">%file te dowloaden</a>. Na de aanschaf van dit product zal uw nieuwe downloadlimiet %download_limit worden, uw toegangslocatie %address_limit worden en uw nieuwe vervaltijd %expiration zijn.

en: You already have privileges to <a href="!url">download %file</a>.
nl: U heeft al het recht om <a href="!url">%file te dowloaden</a>.

en: View order number
nl: Bestelnummer bekijken

en: Enter the 'From' email addresses, or leave blank to use your store email address. You may use order tokens for dynamic email addresses.
nl: Voer het 'Van'-e-mailadres in, of laat leeg om uw winkel e-mailadres te gebruiken. U kunt bestellingstokens gebruiken voor dynamische e-mailadressen.

en: Attempted to send an order e-mail with no recipient.
nl: Gepoogd een bestellings-e-mail zonder ontvanger te versturen.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. If "Time ago", enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Bij 'Aangepast', zie <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">de PHP-documentatie</a> voor datumnotaties. Bij 'Tijd geleden', geef het aantal tijdseenheden aan voor de weergave, standaard is dit 2.

en: Display title may not be empty.
nl: Weergavetitel mag niet leeg zijn.

en: You have no books.
nl: U heeft geen boeken.

en: This username does not exist. Please select an existing user.
nl: Deze gebruikersnaam bestaat niet. Selecteert u alstublieft een bestaande gebruiker.

en: Show available tokens
nl: Toon beschikbare tokens

en: Line !line
nl: Regel !line

en: Set parameters for %operation
nl: Parameters voor %operation instellen

en: In debug mode, the full credit card number is stored which may be in violation of PCI security standards.<br />Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
nl: In debugmodus wordt het volledige creditcard-nummer opgeslagen wat in overtreding kan zijn met de PCI-veiligheidsstandaarden.<br />Debugmodus wordt alleen aangeraden voor testtransacties met onechte creditcard-details.

en: Specify below the status and age of orders whose credit card details will be removed.  This setting only applies when operating in debug mode. <strong>Cron must be running for this feature to work.</strong>
nl: Geef hieronder de status en leeftijd op van bestellingen waarvan de creditcard-details verwijderd moeten worden. Deze instelling geldt alleen in debugmodus. <strong>Voor een juiste werking hiervan dient cron ingeschakeld te zijn.</strong>

en: For example: Box, pallet, tube, envelope, etc.
nl: Bijvoorbeeld: Doos, pallet, buis, envelop, etc.

en: Weight of the package. Default value is sum of product weights in the package.
nl: Pakketgewicht. Standaardwaarde is de som van alle productgewichten in het pakket.

en: Customer selected "@method" as the shipping method and paid @rate
nl: Klant heeft '@method' als verzendmethode gekozen en @rate betaald.

en: Label Printing
nl: Label printen

en: Preferences for UPS Shipping Label Printing.  Additional permissions from UPS are required to use this feature.
nl: Voorkeuren voor UPS Shipping Label Printing. Extra toegangsrechten van UPS zijn benodigd om dit kenmerk te gebruiken.

en: Label lifetime
nl: Label-levensduur

en: Controls how long labels are stored on the server before being automatically deleted. Cron must be enabled for automatic deletion. Default is never delete the labels, keep them forever.
nl: Bepaalt hoelang labels worden bewaard op de server voordat ze automatisch verwijderd worden. Voor automatische verwijdering dient Cron ingeschakeld te zijn. Standaard worden labels nooit verwijderd.

en: Allow anonymous customers to use an existing account's email address.
nl: Anonieme gebruikers toestaan een e-mailadres van een bestaande account te gebruiken.

en: If enabled, orders will be attached to the account matching the email address. If disabled, anonymous users using a registered email address must log in or use a different email address.
nl: Indien ingeschakeld zullen bestellingen worden toegevoegd aan de account die bij het e-mailadres hoort. Indien uitgeschakeld zullen anonieme gebruikers die een geregistreerd e-mailadres gebruiken in moeten loggen, of een andere e-mailadres moeten gebruiken.

en: An account already exists for your e-mail address. You will either need to login with this e-mail address or use a different e-mail address.
nl: Er bestaat al een account voor uw e-mailadres. U dient met dit e-mailadres in te loggen of een ander e-mailadres te gebruiken.

en: Cart Links allow you to craft links that add products to customer shopping carts and redirect customers to any page on the site. A store owner might use a Cart Link as a 'Buy it now' link in an e-mail, in a blog post, or on any page, either on or off site. These links may be identified with a unique ID, and clicks on these links may be reported to the administrator in order to track the effectiveness of each unique ID. You may track affiliate sales, see basic reports, and make sure malicious users don't create unapproved links.
nl: Met winkelwagenlinks kunt u links aanmaken die producten aan de winkelwagen toe kunnen voegen en klanten kunnen doorverwijzen naar een willekeurige pagina op de site. Een winkeleigenaar kan een winkelwagenlink als een 'Koop Nu!'-link in een e-mail gebruiken, in een blogbericht of op een willekeurige pagina, zowel op de site als op een andere site. Deze links kunnen worden voorzien van een unieke ID, en klikken op deze links kunnen worden gerapporteerd aan de beheerder waarmee de effectiviteit van elke link gemeten kan worden. U kunt affiliatieverkopen registreren, basisrapportages bekijken en ervoor zorgen dat malafide gebruikers niet-goedgekeurde links niet kunnen aanmaken.

en: The following actions may be configured to occur when a link is clicked:
nl: De volgende acties kunnen worden ingesteld om op te treden wanneer er op een link wordt geklikt:

en: Add any quantity of any number of products to the customer's cart, with specific attributes and options for each added product, if applicable.
nl: Voeg een willekeurige aantal van elk willekeurig aantal producten aan de winkelwagen van de klant toe, met indien geschikt specifieke attributen en opties voor elk toegevoegd product.

en: Display a custom message to the user.
nl: Toon een aangepast bericht aan de gebruiker.

en: Track the click for display on a store report.
nl: Registreer de klik voor weergave in een winkelrapportage.

en: Empty the customer's shopping cart.
nl: De winkelwagen van de klant legen.

en: Redirect to any page on the site.
nl: Doorverwijzen naar een willekeurige pagina op de site.

en: A Cart Link URL looks like:<blockquote><code>/cart/add/<em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code></blockquote>where <code><em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code> consists of one or more actions separated by a dash. Absolute URLs may also be used, e.g.:<blockquote><code>http://www.example.com/cart/add/<em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code></blockquote>
nl: Een winkelwagen-link ziet eruit als:<blockquote><code>/cart/add/<em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code></blockquote>waar<code><em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code> bestaat uit een of meerdere acties gescheiden door een horizontaal streepje. Absolute URL's kunnen ook worden gebruikt, bijv.:<blockquote><code>http://www.voorbeeld.nl/cart/add/<em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code></blockquote>

en: A product node number, followed by optional arguments described in the table below.
nl: Een product-nodenummer, gevolgd door optionele argumenten zoals in onderstaande tabel beschreven.

en: An alphanumeric string (32 characters max) to identify the link.
nl: Een alfanumerieke tekenreeks (max. 32 karakters) om de link te identificeren.

en: Displays a message to the customer when the link is clicked.
nl: Toont een bericht aan de klant wanneer er op de link wordt geklikt.

en: A <a href="!url">numeric message ID</a> to identify which message to display.
nl: Een <a href="!url">numeriek bericht-ID</a> om te identificeren welk bericht getoond moet worden.

en: Empties the cart. If used, this should be the first action.
nl: Leegt de winkelwagen. Indien gebruikt, dient dit de eerste actie te zijn.

en: Allowed actions are:
nl: Toegestane acties zijn:

en: Specifies quantity of this product to add.
nl: Stelt productaantal in om toe te voegen.

en: A positive integer.
nl: Een positief getal.

en: Specifies attribute/option for this product.
nl: Stelt attribuut/optie in voor dit product.

en: aid is the integer attribute ID. oid is the integer option ID for radio, checkbox, and select options, or a url-escaped text string for textfield options.
nl: aid is de attribuut-ID van het getal. oid is de optie-ID van het getal voor radio-, checkbox-, en select-opties, of een url-escaped tekstuele tekenreeks voor tekstveld-opties.

en: For example, you may set the product quantity by appending the "q" argument to the "p" action. To add 5 items of product 23 you would use the link:<blockquote><code>/cart/add/p23_q5</code></blockquote>
nl: U kunt bijvoorbeeld de producthoeveelheid instellen door het 'q'-argument toe te voegen aan de 'p'-actie. Om 5 items van product 23 toe te voegen gebruikt u de volgende link: <blockquote><code>/cart/add/p23_q5</code></blockquote>

en: Product attributes and options may be set with the <code>a&lt;aid&gt;o&lt;oid&gt;</code> argument.  For example, if product 23 has an attribute named "Size" with attribute ID = 12, and if there are three options defined for this attribute ("Small", "Medium", and "Large", with option IDs 4, 5, and 6 respectively), then to add a "Medium" to the cart you would use the link:<blockquote><code>/cart/add/p23_a12o5</code></blockquote>To add two products, one "Medium" and one "Small", you would use two actions:<blockquote><code>/cart/add/p23_a12o5-p23_a12o4</code></blockquote>Or, to just add two "Medium" products:<blockquote><code>/cart/add/p23_q2_a12o5</code></blockquote>
nl: Productattributen en -opties kunnen ingesteld worden met het <code>a&lt;aid&gt;o&lt;oid&gt;</code>-argument. Bijvoorbeeld, als product 23 een attribuut 'Maat' heeft met attribuut-ID 12, en als er drie opties voor dit attribuut zijn ('Small', 'Medium', en 'Large', met respectievelijk optie-ID's 4, 5, en 6), dan gebruikt u de volgende link om een 'Medium' aan de winkelwagen toe te voegen: <blockquote><code>/cart/add/p23_a12o5</code></blockquote>Om twee producten toe te voegen, één 'Medium' en één 'Small', gebruikt u twee acties:<blockquote><code>/cart/add/p23_a12o5-p23_a12o4</code></blockquote>Of, om twee 'Medium'-producten toe te voegen:<blockquote><code>/cart/add/p23_q2_a12o5</code></blockquote>

en: <a href="!url">Visit the settings page</a> to set preferences, define messages, and restrict links that may be used.
nl: <a href="!url">Bezoek de instellingen-pagina</a> om voorkeuren in te stellen, berichten te definiëren en links die gebruikt mogen worden te beperken.

en: (not specified)
nl: (niet ingesteld)

en: Attempt to e-mail @email concerning role notification failed.
nl: Niet gelukt om @email te mailen over rolnotificatie.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this condition is executed. Should not include &lt;?php ?> delimiters.
nl: Voer de aangepaste PHP-code in die moet worden geëvalueerd wanneer deze voorwaarde wordt uitgevoerd. Gebruik geen &lt;?php en ?&gt;.

en: Altered gateway @original
nl: Gateway @original aangepast

en: My product class
nl: Mijn productklasse

en: Content type description for my product class.
nl: Inhoudstype-omschrijving voor mijn productklasse.

en: Google Checkout member for @count day. | Google Checkout member for @count days.
nl[0]: Google Checkout-lid voor @count dag.
nl[1]: Google Checkout-lid voor @count dagen.

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. This form provides the default location for all products in the store. If a product's individual pickup address is blank, Ubercart uses the store's default pickup address specified here.
nl: Voor het bezorgen van producten aan klanten dient de originele locatie van het product bekend te zijn, zodat nauwkeurig de verzendkosten bepaald kunnen worden en een bezorging ingesteld kan worden. Dit formulier voorziet in een standaardlocatie voor alle producten in de winkel. Als het individuele ophaaladres van een product niet wordt ingevuld, dan gebruikt Ubercart het hier ingevulde standaard-ophaaladres.

en: Enter messages available to the cart links API for display through a link. Separate messages with a line break. Each message should have a numeric key and text value, separated by "|". For example: 1337|Message text.
nl: Voer berichten in die beschikbaar zijn voor de winkelwagenlinks-API om weer te geven met behulp van een link. Aparte berichten dienen gescheiden te worden door een regelafbreking. Elk bericht moet een numerieke sleutel en tekstuele waarde hebben, gescheiden door '|'. Bijvoorbeeld: 1337|Berichttekst.

en: To restrict what cart links may be used on your site, enter all valid cart links in this textbox.  Separate links with a line break. Leave blank to permit any cart link.
nl: Om te beperken wat voor winkelwagenlinks gebruikt mogen worden op uw site, kunt u in dit tekstvlak alle geldige winkelwagenlinks invoeren. Elke link dient op één regel te staan. Laat leeg om elke winkelwagenlink toe te staan.

en: A Cart Link that uses all of the available actions and arguments might look something like this:<blockquote><code>/cart/add/e-p23_q5_a12o5_a19o9_a1oA%20Text%20String_m0-ispecialoffer-m77?destination=cart/checkout</code></blockquote>Note that the "e", "p", "i", and "m" actions are separated by dashes, while the optional arguments within the "p" action are separated by underscores. This example will first empty the shopping cart, then add 5 items of product 23 to the cart, track clicks with the ID "specialoffer", display a custom message with the ID "77", then redirect the user to the checkout page. In this case product 23 has three attributes which are set (aid = 12, 19, and 1), one of which is a textfield attribute (aid = 1).
nl: Een winkelwagenlink die alle beschikbare acties en argumenten gebruikt kan eruit zien zoals dit:<blockquote><code>/cart/add/e-p23_q5_a12o5_a19o9_a1oA%20Text%20String_m0-ispecialoffer-m77?destination=cart/checkout</code></blockquote>Merk op dat de 'e', 'p', 'i', en 'm'-acties worden gescheiden door horizontale streepjes, terwijl de optionele argumenten binnen de 'p'-actie worden gescheiden met liggende streepjes. Dit voorbeeld leegt eerst de winkelwagen, voegt daarna 5 items van product 23 aan de winkelwagen toe, volgt clicks met ID 'specialoffer', toont een aangepast bericht met ID '77' en stuurt de gebruiker daarna door naar de afrekenpagina. In dit geval heeft product 23 drie attributen die zijn ingesteld (aid = 12, 19, en 1), waarvan één een tekstveld-attribuut is (aid = 1).

en: Added (@qty) @product-title to order.
nl: (@qty) @product-title toegevoegd aan bestelling.

en: Dimension units
nl: Afmetingseenheden

en: Ubercart product classes
nl: Ubercart productklassen

en: The {node}.nid of the product kit.
nl: De {node}.nid van de productkit.

en: The {uc_products}.nid of a product contained in the kit.
nl: De {uc_products}.nid van een product uit de kit.

en: A flag indicating whether the contents of the kit can be changed by the customer.
nl: Een vlag die aangeeft of de inhoud van de kit aangepast kan worden door de klant.

en: The number of this product contained in the kit.
nl: Het aantal van dit product wat in de kit zit.

en: The adjustment to the {uc_products}.sell_price of the product.
nl: De aanpassing aan de {uc_products}.sell_price van het product.

en: Synchronized
nl: Gesynchroniseerd

en: A flag indicating that changes to the sell price of this product will change the total price of the kit. 1 => Yes. 0 => No.
nl: Een vlag die indiceert dat veranderingen aan de verkoopprijs van dit product de totaalprijs van de kit aanpassen. 1 => Ja. 0 => Nee.

en: Is part of a product kit
nl: Is deel van een productkit

en: Check for the fields provided by the Ubercart product_kit module.
nl: Controleer op de velden geleverd door de Ubercart product_kit-module.

en: Is a product kit
nl: Is een productkit

en: Bolivia, Plurinational State of
nl: Bolivië

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nl: Bonaire, Sint Eustatius en Saba

en: Côte d'Ivoire
nl: Ivoorkust

en: Moldovoa, Republic of
nl: Moldavië, Republiek

en: Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha
nl: Sint-Helena, Ascension en Tristan da Cunha

en: Taiwan, Province of China
nl: Taiwan, Provincie van China

en: Venezuela, Bolivarian Republic of
nl: Venezuela

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
nl: Weet u zeker dat u %operation wil uitvoeren op de geselecteerde items?

en: Saved to DB
nl: Opgeslagen in de database

en: Restore values to DB
nl: Waarden in de database herstellen

en: Processes payments using 2Checkout.com.
nl: Betalingen afhandelen via 2Checkout.com

en: Processes payments using Authorize.net. Supports AIM and ARB.
nl: Betalingen afhandelen via Authorize.net. Ondersteunt AIM en ARB.

en: Test gateway
nl: Test-gateway

en: Enables support for credit card payments at checkout.
nl: Schakelt ondersteuning voor credit card-betalingen in.

en: Processes payments using the CyberSource Silent Order POST and Hosted Order Page services.
nl: Verwerkt betalingen met de CyberSource Silent Order POST en Hosted Order Page-services.

en: Complete non-shippable order after payment received
nl: Niet-verzendbare bestelling voltooien nadat de betaling ontvangen is

en: Payment method pack
nl: Betaalmethodes-pakket

en: Integrates UPS Rates and Services Selection and Shipping Online Tools.
nl: Integreert UPS Rates, Services Selection en Shipping Online Tools.

en: Integrates USPS Rate Calculator and Mail Service Standards Web Tools.
nl: Integreert USPS Rate Calculator en Mail Service Standards Web Tools.

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
    
    For your convenience, you are already logged in with your newly created account.
nl: Bedankt voor het winkelen bij [store:name]. Er is voor u een nieuwe account aangemaakt waarmee u uw huidige bestellingsstatus kunt bekijken
    
    Uw wachtwoord en verdere instructies zijn verzonden naar uw e-mailadres.
    
    Voor uw gemak hebben we u alvast ingelogd met uw nieuwe aangemaakte account.

en: REQUIRED. Controls the shopping cart and checkout for an Ubercart e-commerce site.
nl: VERPLICHT. Regelt de winkelwagen en het afrekenen voor een Ubercart e-commerce site.

en: Creates specialized links to purchase products.
nl: Maakt gespecialiseerde links aan om producten aan te schaffen.

en: Adds e-commerce tracking to the Google Analytics module.
nl: Voegt e-commerce tracking toe aan de Google Analytics-module.

en: View reports for store customers.
nl: Bekijk rapportages voor klanten.

en: View reports for store products.
nl: Bekijk rapportages van winkelproducten.

en: View reports for store sales.
nl: Bekijk rapportages van winkelverkopen.

en: Provides reports about your store's sales, customers, and products.
nl: Voorziet in rapportages over uw winkelverkoop, klanten en producten.

en: Assigns permanent or expirable roles based on product purchases.
nl: Ken permanente of tijdelijke rollen toe gebaseerd op productaankopen.

en: REQUIRED. Handles store settings and management of your Ubercart site.
nl: VERPLICHT. Regelt winkelinstellingen en -beheer van de Ubercart site.

en: View report on sales tax.
nl: Bekijk een rapportage van belastingverkopen.

en: Tax report
nl: Belangstingrapportage

en: Provides a report of sales tax your customers paid.
nl: Voorziet in een rapportage over wat klanten aan belasting betaald hebben.

en: Defines tax rates for customers' geographic locations and products sold.
nl: Definieert belastingtarieven voor geografische locaties van klanten en verkochte producten.

en: REQUIRED. Creates conditional action configurations for taxes, shipping, and more!
nl: VERPLICHT. Maakt conditionele actie-configuraties aan voor belastingen, verzendingen en meer!

en: CyberSource HOP.php inclusion
nl: CyberSource HOP.php insluiting

en: For instructions on how to generate this file, please refer to <a href="http://www.cybersource.com/support_center/implementation/downloads/hosted_order_page/">CyberSource's Hosted Order Pages Documentation</a>, specifically the "Downloading Security Scripts" in chapter 2 of the <a href="http://apps.cybersource.com/library/documentation/sbc/HOP_UG/html/">HOP User's Guide</a>.
nl: Voor instructies over hoe u dit bestand kunt aanmaken, verwijzen wij naar <a href="http://www.cybersource.com/support_center/implementation/downloads/hosted_order_page/">CyberSource's Hosted Order Pages Documentation</a>, en in het speciaal de "Downloading Security Scripts" in hoofdstuk 2 van de <a href="http://apps.cybersource.com/library/documentation/sbc/HOP_UG/html/">HOP User's Guide</a>.

en: If the order state is in checkout.
nl: Indien de bestelstatus 'In de kassarij' is.

en: If the order state is post checkout.
nl: Indien de bestelstatus 'Na afrekenen' is.

en: If the order status is Payment received.
nl: Als de bestelstatus 'Betaling ontvangen' is.

en: Retrieves and displays quotes for shipping products.
nl: Ontvangt en toont een kostenberekening voor verzendbare producten.

en: Configure the attribute settings.
nl: Stel de attribuut-instellingen in.

en: Extends product content types to support product variations that customers may select before purchase.
nl: Breidt product-inhoudstypes uit met ondersteuning voor productvariaties die klanten kunnen kiezen voor aankoop.

en: Checkout completion for new logged in users
nl: Afrekenen afronden voor nieuwe ingelogde gebruikers

en: Message displayed upon checkout for a new user whose account was just created and also <em>"Login users when new customer accounts are created at checkout."</em> is set on the <a href="!user_login_setting_ur">checkout settings</a>. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht getoond tijdens afrekenen voor een nieuwe gebruiker wiens account zojuist is aangemaakt, en waar tevens <em>'Log de gebruikers in als er nieuwe gebruiksaccounts worden aangemaakt bij het uitchecken.'</em> is ingesteld bij de <a href="!user_login_setting_ur">afrekeninstellingen</a>. <a href="!url">Maakt gebruik van bestellingtokens en globale tokens</a>.

en: Completion text for new logged in users is set.
nl: Voltooid-tekst voor nieuwe ingelogde gebruikers is ingesteld.

en: Completion text for new logged in users is not set.
nl: Voltooid-tekst voor nieuwe ingelogde gebruikers is niet ingesteld.

en: Displays a hierarchical product catalog page and block.
nl: Toont een hiërarchische productcataloguspagina en -blok.

en: If the updated order status is payment received.
nl: Indien de bijgewerkte bestellingsstatus 'Betaling ontvangen' is.

en: Check the order state
nl: Controleer de bestellingsstatus

en: Returns TRUE if the current order status belong to the order state specified below.
nl: Geeft TRUE terug als de huidige bestellingsstatus hoort bij onderstaande bestellingsstatus.

en: The formatted subtotal of products on an order.
nl: Het opgemaakte subtotaal van producten van een bestelling.

en: The numerical subtotal of products on an order.
nl: Het numerieke subtotaal van producten van een bestelling.

en: The formatted order total.
nl: Het opgemaakte bestellingstotaal.

en: The numerical order total.
nl: Het numerieke bestellingstotaal.

en: REQUIRED. Receives and manages orders through your website.
nl: VERPLICHT. Ontvangt en beheert bestellingen via de website.

en: These settings control which fields are displayed and the position they are displayed in when viewing product nodes.
nl: Deze instellingen bepalen welke velden worden getoond en op welke positie ze worden weergegeven wanneer productnodes bekeken worden.

en: REQUIRED. Provides content types to represent items in an online store. Imagecache and CCK Image field recommended.
nl: VERPLICHT. Voorziet in inhoudstypes die items in een online winkel voorstellen. Imagecache en CCK Image-veld wordt aangeraden.

en: Manages stock levels of your products
nl: Voorraadniveaus van producten beheren

en: Encryption key directory
nl: Encryptiesleutel-map

en: The card type, expiration date and last four digits of the card number are encrypted and stored temporarily while the customer is in the process of checking out.<br /><b>You must enable encryption</b> by following the <a href="!url">encryption instructions</a> in order to accept credit card payments.<br />In short, you must enter the path of a directory outside of your document root where the encryption key may be stored.<br />Relative paths will be resolved relative to the Drupal installation directory.<br />Once this directory is set, you should not change it.
nl: Het kaarttype, de vervaldatum en de laatste vier cijfers van het kaartnummer zijn versleuteld en worden tijdelijk opgeslagen terwijl de klant zijn bestelling afrondt.<br /><b>U kunt versleuteling inschakelen</b> door de <a href="!url">versleutelinstructies</a> op te volgen voordat u credit card-betalingen kunt accepteren.<br />In het kort, u dient het pad van een map buiten de document-root op te geven waar de encryptie-sleutel wordt opgeslagen.<br />Relatieve paden worden verschoven relatief aan de Drupal installatiemap.<br />Zodra deze map is ingesteld zou u deze niet meer hoeven te wijzigen.

en: Key path must be specified in security settings tab.
nl: Sleutelbestand dient opgegeven te zijn in de 'veiligheidsinstellingen'-tab.

en: Key file already exists in directory, but it contains an invalid key.
nl: Sleutelbestand bestaat al in de map, maar bevat een ongeldige sleutel.

en: Key file already exists in directory, but is not readable. Please verify the file permissions.
nl: Sleutelbestand bestaat al in de map, maar is niet leesbaar. Controleer de bestandsrechten.

en: Credit card encryption key file creation failed for file @file. Check your filepath settings and directory permissions.
nl: Aanmaak van creditcard-encryptiesleutelbestand mislukt voor bestand @file. Controleer de bestandspad-instellingen en map-permissies.

en: Include authorizations?
nl: Autorisaties bijvoegen?

en: Should "authorization only" credit card transactions be used in calculating the order balance?
nl: Dienen 'enkel transactie'-creditcard-transacties gebruikt te worden bij het berekenen van de bestellingsbalans?

en: Use the checkboxes to enable options for attributes and the radio buttons to specify the default option. Attributes with no enabled options will be displayed as text fields. Drag and drop the options to reorder them.
nl: Gebruik checkboxes om opties voor attributen in te schakelen en radio buttons om de standaardoptie te specificeren. Attributen zonder ingeschakelde opties worden weergegeven als tekstvelden. Klik en sleep de opties om ze te ordenen.

en: The cost, price and weight fields will make adjustments against the original product, so you may enter positive or negative amounts here, or enter 0 if the option should make no adjustment.
nl: De kost-, prijs- en gewichtsvelden maken aanpassingen aan het originele product, dus u kunt hier positieve of negatieve hoeveelheden ingeven. Voer 0 in als de optie geen aanpassing moet doen.

en: The only required part of the <code><em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code> is the "p" action, which must be immediately followed by a product node number.  For example, to add product node 23 to a cart, use the following:<blockquote><code>/cart/add/p23</code></blockquote>To use this on your site, simply create an HTML anchor tag referencing your Cart Link URL:<blockquote><code>&lt;a href="http://www.example.com/cart/add/p23"&gt;Link text.&lt;/a&gt;</code></blockquote>
nl: Enkel de 'p'-actie van de <code><em>&lt;cart_link_content&gt;</em></code> is verplicht, en dient onmiddelijk gevolgd te worden door een node-nummer. Bijvoorbeeld, gebruik om node 23 toe te voegen aan een winkelwagen het volgende:<blockquote><code>/cart/add/p23</code></blockquote>Om dit te kunnen gebruiken op uw site dient u een HTML-anker-tag aan te maken die refereert aan uw Winkelwagen Link-URL:<blockquote><code>&lt;a href="http://www.voorbeeld.nl/cart/add/p23"&gt;Link-tekst.&lt;/a&gt;</code></blockquote>

en: Silent.  Suppresses add-to-cart message for this product.
        (The add-to-cart message may be enabled on the <a href="!url">cart settings page</a>).
nl: Stil.  Onderdrukt het 'Toevoegen aan winkelwagen'-bericht voor dit product. Het 'Toevoegen aan winkelwagen'-bericht kan ingeschakeld worden op de <a href="!url">winkelwagen instellingenpagina</a>).

en: Optional arguments for "p" allow you to control the quantity, set product attributes and options, and suppress the default product action message normally shown when a product is added to a cart. These optional arguments are appended to the "p" action and separated with an underscore.  Allowed arguments for "p" are:
nl: Optionele argumenten voor 'p' staan u toe de hoeveelheid te regelen, productattributen en -opties in te stellen en de standaardproduct-actieberichten die normaal gesproken worden getoond wanneer een product wordt toegevoegd aan een winkelwagen, te onderdrukken. Deze optionele argumenten worden bijgevoegd aan de 'p'-actie en worden gescheiden door een liggend streepje. Toegestane argumenten voor 'p' zijn:

en: The human-readable name of this content type as it should appear on the !create_content page.  There are no character restrictions on this name.
nl: De naam van dit inhoudstype zoals deze moet worden weergegeven op de !create_content-pagina. Er zijn geen karakterrestricties op deze naam.

en: This text describes the content type to administrators.
nl: Deze tekst omschrijft het inhoudstype aan beheerders.

en: Source string contains an invalid character (@char)
nl: Tekenreeksbron bevat een ongeldig karakter (@char)

en: An order is being deleted
nl: Een bestelling wordt verwijderd

en: Country definitions are up-to-date.
nl: Landdefinities zijn up-to-date.

en: Store e-mail address is set.
nl: E-mailadres van winkel is opgeslagen.

en: Select all items:
nl: Selecteer alle items:

en: on this page only
nl: alleen op deze pagina

en: Is this the front page.
nl: Is dit de voorpagina.

en: Print order @order_id.
nl: Bestelling @order_id afdrukken.

en: Korea, Democratic People's Republic of
nl: Democratische Volksrepubliek Korea

en: Tanzania, United Republic of
nl: Tanzania, Verenigde Republiek van

en: Add flag
nl: Vlag toevoegen

en: Ignore Admin Path
nl: Beheerpad negeren
