Comments in vBulletin (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (145 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: content
nl: inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Last comment
nl: Laatste reactie

en: Read more
nl: Lees meer

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: new
nl: nieuw

en: Homepage
nl: Homepagina

en: view
nl: weergeven

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Required
nl: Verplicht

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Time
nl: Tijd

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Preview comment
nl: Voorbeeldweergave

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Your name
nl: Uw naam

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: here
nl: hier

en: Jump to the first comment of this posting.
nl: Ga naar de eerste reactie op deze inzending.

en: Jump to the first new comment of this posting.
nl: Ga naar de eerste nieuwe reactie op deze inzending.

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Add a new comment to this page.
nl: Nieuwe reactie aan deze pagina toevoegen.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
nl: Deel uw mening over dit bericht.

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Optional
nl: Optioneel

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: The comment no longer exists.
nl: De reactie bestaat niet meer.

en: The comment and all its replies have been deleted.
nl: De reactie en alle reacties daarop zijn verwijderd.

en: Do not display
nl: Niet weergeven

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: reply
nl: beantwoorden

en: You have to specify a valid date.
nl: Geef een geldige datum op.

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Source
nl: Bron

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: administer comments
nl: Reacties beheren

en: Delete comments
nl: Reacties verwijderen

en: by
nl: door

en: The comments have been deleted.
nl: De reacties zijn verwijderd.

en: Published comments
nl: Gepubliceerde reacties

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
nl: Uw reactie wacht op de goedkeuring van een beheerder en zal pas na goedkeuring worden gepubliceerd.

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Approval queue
nl: Goedkeuringsrij

en: Display on separate page
nl: Op een afzonderlijke pagina weergeven

en: Location of comment submission form
nl: Locatie van het reactie-invoerveld

en: Anonymous commenting
nl: Anoniem reageren

en: Anonymous posters may not enter their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers mogen geen contactinformatie invoeren

en: Anonymous posters may leave their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers mogen contactinformatie invoeren

en: Anonymous posters must leave their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers moeten contactinformatie invoeren

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
nl: Deze functie is alleen zinvol wanneer u anonieme gebruikers toestaat om te reageren. Zie <a href="@url">toegangsrechtenpagina</a>.

en: Display below post or comments
nl: Onder het bericht of de reacties weergeven

en: Default comment setting
nl: Standaard reactie-instelling

en: Read/Write
nl: Lezen/Schrijven

en: Users with the <em>administer comments</em> permission will be able to override this setting.
nl: Gebruikers met toegangsrechten voor <em>reacties beheren</em> kunnen deze instelling overschrijven.

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
nl: De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.

en: parent
nl: bovenliggend

en: Flat list - collapsed
nl: Platte lijst - ingeklapt

en: Flat list - expanded
nl: Platte lijst - uitgeklapt

en: Threaded list - collapsed
nl: Vertakte lijst - ingeklapt

en: Date - newest first
nl: Datum - nieuwste eerst

en: Date - oldest first
nl: Datum - oudste eerst

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: 1 new comment | @count new comments
nl[0]: 1 nieuwe reactie
nl[1]: @count nieuwe reacties

en: access comments
nl: toegang tot reacties

en: post comments
nl: reageren

en: post comments without approval
nl: reageren zonder goedkeuring

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
nl: <a href="@login">Login</a> om te reageren

en: Reply
nl: Reageren

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Error saving user account.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het account.

en: !a comments per page
nl: !a reacties per pagina

en: Please select one or more comments to perform the update on.
nl: Selecteer één of meer reacties die u wenst bij te werken.

en: Unpublish comment
nl: Reactie depubliceren

en: Unpublish comment containing keyword(s)
nl: Reactie die trefwoord(en) bevat depubliceren

en: After saving a new comment
nl: Na het opslaan van een nieuwe reactie

en: After saving an updated comment
nl: Na het opslaan van een bijgewerkte reactie

en: After deleting a comment
nl: Na het verwijderen van een reactie

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
nl: Als een reactie bekeken wordt door een geverifieerde gebruiker

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
nl: De reactie zal worden verwijderd als het één van de tekenreeksen hierboven bevat. Gebruik een lijst met tekenreeksen, gescheiden door komma's. Voorbeeld: grappig, bungee jumpen, "Vader, moeder en zoon". De tekenreeksen zijn hoofdletterongevoelig.

en: Post new comment
nl: Nieuwe reactie inzenden

en: Default display order
nl: Standaard weergave-volgorde

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
nl: De standaardmethode van sorteren bij het weergeven van reacties voor nieuwe gebruikers en anonieme gebruikers. Deze gebruikers kunnen de weergave met behulp van het reactie-instellingenscherm wijzigen. Bij geregistreerde gebruikers wordt deze wijziging als voorkeursinstelling opgeslagen.

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
nl: Hieronder staat een lijst van recente reacties die moeten worden goedgekeurd. Klik op "bewerken" en wijzig de "moderatiestatus" in Goedgekeurd om een reactie goed te keuren. Klik op een onderwerp om de reactie te zien, op de naam van de schrijver om de gebruikersinformatie te bewerken, op "bewerken" om de tekst te bewerken en op "verwijderen" om de reactie te verwijderen.

en: Comments can be attached to any node, and their settings are below. The display comes in two types: a 'flat list' where everything is flush to the left side, and comments come in chronological order, and a 'threaded list' where replies to other comments are placed immediately below and slightly indented, forming an outline. They also come in two styles: 'expanded', where you see both the title and the contents, and 'collapsed' where you only see the title. Preview comment forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment.
nl: Reacties kunnen aan iedere node worden toegevoegd. De bijbehorende instellingen staan hieronder. Twee soorten lay-out zijn beschikbaar: een "platte lijst" waarin alles naar links is uitgelijnd en reacties in chronologische volgorde staan, en een "discussielijst" waarin reacties op een reactie direct onder deze reactie zijn geplaatst en zijn ingesprongen, waardoor een structuur ontstaat. De structuur kent twee vormen: "uitgevouwen" waarbij u zowel de titel als de inhoud ziet, en "ingevouwen" waarbij u alleen de titel ziet. Voorbeeldweergave dwingt de gebruiker om de eigen reactie te bekijken voordat deze daadwerkelijk wordt verstuurd.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
nl: Reacties en de moderatiewachtrij voor reacties weergeven en wijzigen.

en: Reply to comment
nl: Reageer op reactie

en: Default display mode
nl: Standaard weergavemodus

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
nl: De standaardweergave voor reacties. De uitgeklapt weergave toont de berichttekst van de reactie. De vertakte weergave toont gerelateerde reacties tezamen.

en: Default comments per page
nl: Standaard aantal reacties per pagina

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
nl: Standaard aantal reacties per pagina: meer reacties worden verdeeld over verschillende pagina's.

en: Comment controls
nl: Reactie-instellingen

en: Display above the comments
nl: Boven de reacties weergeven

en: Display below the comments
nl: Onder de reacties weergeven

en: Display above and below the comments
nl: Boven en onder de reacties weergeven

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
nl: Positie van het reactie-instellingenscherm. Met de reactie-instellingen kan de gebruiker de standaardweergavemethode en weergavevolgorde van de reacties aanpassen.

en: Comment subject field
nl: Reactie-onderwerpveld

en: Can users provide a unique subject for their comments?
nl: Kunnen gebruikers een uniek onderwerp opgeven voor hun reacties?

en: Total comments
nl: Totaal aantal reacties

en: You are not authorized to post comments.
nl: U heeft geen toegangsrechten om te reageren.

en: The comment you are replying to does not exist.
nl: De reactie waarop u reageert bestaat niet.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
nl: Deze discussie is gesloten: u kunt niet meer reageren.

en: You are not authorized to view comments.
nl: U heeft geen toegangsrechten om de reacties te bekijken.

en: Comment: updated %subject.
nl: Reactie: %subject bijgewerkt.

en: Comment: added %subject.
nl: Reactie: %subject toegevoegd.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
nl: Weet u zeker dat u reactie %title wilt verwijderen?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
nl: Alle reacties op deze reactie zullen verloren gaan. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Publish the selected comments
nl: De geselecteerde reacties publiceren

en: Unpublish the selected comments
nl: De geselecteerde reacties depubliceren

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
nl: Er blijken geen reacties te zijn om te verwijderen of de geselecteerde reacties zijn door een andere beheerder verwijderd.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
nl: Weet u zeker dat u deze reacties en alle onderliggende reacties wilt verwijderen?

en: You have to specify a valid author.
nl: Geef een geldige auteur op.

en: The name you used belongs to a registered user.
nl: De naam die u gebruikte behoort toe aan een geregistreerde gebruiker.

en: You have to leave your name.
nl: Vul uw naam in.

en: The e-mail address you specified is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres is ongeldig.

en: You have to leave an e-mail address.
nl: Vul een e-mailadres in.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
nl: De URL van uw website is niet geldig. Het moet een volledige URL zijn zoals http://example.com/directory

en: (No subject)
nl: (Geen onderwerp)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
nl: Kies uw favoriete manier om reacties weer te geven en klik op "instellingen opslaan" om uw veranderingen te activeren.

en: Comment viewing options
nl: Opties reactieweergave

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
nl: <a href="@login"> login</a> of <a href="@register">registreer</a> om te reageren

en: Comment: deleted %subject.
nl: Reactie: %subject verwijderd.

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Cannot delete non-existent comment.
nl: Kan niet-bestaande reacties niet verwijderen.

en: Comment permissions are assigned to user roles, and are used to determine whether anonymous users (or other roles) are allowed to comment on posts. If anonymous users are allowed to comment, their individual contact information may be retained in cookies stored on their local computer for use in later comment submissions. When a comment has no replies, it may be (optionally) edited by its author. The comment module uses the same input formats and HTML tags available when creating other forms of content.
nl: Reactierechten worden toegekend per gebruikersrol en worden gebruikt om te bepalen of anonieme bezoekers of gebruikers met andere rollen het recht hebben op een inzending te reageren. Als anonieme bezoekers het recht hebben om te reageren, kan contactinformatie in een cookie op de computer van de bezoeker worden opgeslagen voor gebruik bij volgende reacties. Als er geen vervolg-reacties zijn op een reactie kan de auteur (optioneel) de eigen reactie wijzigen. De Comment-module gebruikt dezelfde invoerformaten en HTML-tags die bij het aanmaken van andere inhoud beschikbaar zijn.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
nl: Lees voor meer informatie het online-handboek over de <a href="@comment">Comment-module</a>.

en: Below is a list of the latest comments posted to your site. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
nl: Hieronder staat een lijst van recente reacties op de site. Klik op het onderwerp om de reactie te lezen, op de naam van de schrijver om de gebruikersinformatie van de schrijver te bewerken, op 'bewerken' om de tekst te bewerken of op 'verwijderen' om de reactie te verwijderen.

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
nl: Verplicht een gebruiker om zijn reactie na te kijken door te klikken op een knop "voorbeeldweergave" voor de reactie kan worden toevoegen.

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
nl: Reacties: niet-toegestane reactie of reactie op een gesloten artikel %subject.

en: Submitted by !username on @datetime.
nl: Ingediend door !username op @datetime.
