Comments in vBulletin (6.x-2.1-rc1) - en to fa translation catalogue (145 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: لیست

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: انصراف

en: Last comment
fa: آخرین نظر

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Administration
fa: مدیریت

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: new
fa: جدید

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: view
fa: نمایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Required
fa: اجباری

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Time
fa: زمان

en: Keywords
fa: واژه های کلیدی

en: Preview comment
fa: پیش‌نمایش نظر

en: Update options
fa: گزینه های بروز رسانی

en: Drupal
fa: دروپال

en: Your name
fa: نام شما

en: Comment
fa: نظر

en: Published
fa: منتشر شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: here
fa: اینجا

en: Jump to the first comment of this posting.
fa: پس به اولین نظر این مطلب.

en: Jump to the first new comment of this posting.
fa: پرس به جدید‌ترین نظر این مطلب.

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Add a new comment to this page.
fa: افزودن یک نظر جدید به این صفحه.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
fa: افکار و دید‌گاه‌های خود در رابطه با این مطلب  را بیان کنید.

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Optional
fa: اختیاری

en: Recent comments
fa: نظرات اخیر

en: The comment no longer exists.
fa: دیگر نظری وجود ندارد

en: The comment and all its replies have been deleted.
fa: نظر و تمامی پاسخ‌های آن حذف شد.

en: Do not display
fa: عدم نمایش

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: reply
fa: پاسخ دادن

en: You have to specify a valid date.
fa: شما بایستی تاریخ معتبری معین کنید.

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: The update has been performed.
fa: بروز رسانی انجام گرفته است.

en: @time ago
fa: @time پیش

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: administer comments
fa: مدیریت نظرات

en: Delete comments
fa: حذف نظرات

en: by
fa: توسط

en: The comments have been deleted.
fa: نظرات حذف شدند.

en: Published comments
fa: نظرات منتشر شده

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
fa: نظر شما در صف ارزیابی توسط مدیران قرار گرفت و پس از موافقت منتشر خواهد شد.

en: Comment settings
fa: تنظیمات نظرات

en: Read only
fa: فقط خواندنی

en: Approval queue
fa: صف تایید

en: Display on separate page
fa: نمایش در صفحه ای مجزا

en: Location of comment submission form
fa: موقعیت فرم ارسال نظر

en: Anonymous commenting
fa: نظر دادن ناشناس

en: Anonymous posters may not enter their contact information
fa: نظر دهنده‌های ناشناس امکان وارد کردن اطلاعات تماس نداشته باشند.

en: Anonymous posters may leave their contact information
fa: نظر دهنده‌های ناشناس امکان دادن اطلاعات تماس داشته باشند.

en: Anonymous posters must leave their contact information
fa: نظر دهنده‌های ناشناس  باید اطلاعات تماس بدهند.

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
fa: این گزینه هنگامی که کاربران ناشناس در <a href="@url">صفحه مجوزها</a> مجوز ارسال نظر را داشته باشند فعال می‌شود.

en: Display below post or comments
fa: نمایش در زیر محتوا و نظرات

en: Default comment setting
fa: تنظیمات پیش‌فرض نظرات

en: Read/Write
fa: خواندن/نوشتن

en: Users with the <em>administer comments</em> permission will be able to override this setting.
fa: کاربران دارای مجوز <em>مدیریت نظرات</em> می‌توانند این تنظیمات را رونویسی کنند.

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
fa: محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

en: parent
fa: والد

en: Flat list - collapsed
fa: لیست ساده - جمع

en: Flat list - expanded
fa: لیست ساده - باز

en: Threaded list - collapsed
fa: لیست موضوعی - جمع

en: Date - newest first
fa: تاریخ - ابتدا جدیدترین

en: Date - oldest first
fa: تاریخ - ابتدا قدیمی ترین

en: 1 comment | @count comments
fa[0]: ۱ نظر
fa[1]: @count نظر

en: 1 new comment | @count new comments
fa[0]: ۱ دیدگاه جدید
fa[1]: @count دیدگاه جدید

en: access comments
fa: دسترسی به دیدگاه‌ها

en: post comments
fa: ارسال نظرات

en: post comments without approval
fa: ارسال دیدگاهها بدون تایید

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
fa: برای ارسال دیدگاه <a href="@login">وارد</a>  شوید.

en: Reply
fa: پاسخ

en: No comments available.
fa: هیچ نظری در دسترس نیست.

en: Error saving user account.
fa: خطا در ذخیره سازی حساب کاربری

en: !a comments per page
fa: !a نظر به ازای هر صفحه

en: Please select one or more comments to perform the update on.
fa: لطفا یک نظر یا بیشتر را برای اعمال به‌روز رسانی انتخاب کنید.

en: Unpublish comment
fa: عدم انتشار نظر

en: Unpublish comment containing keyword(s)
fa: عدم انتشار دیدگاه شامل کلمه(های) کلیدی

en: After saving a new comment
fa: بعد از ذخیره یک نظر جدید

en: After saving an updated comment
fa: پس از ذخیره یک نظر به‌روز شده

en: After deleting a comment
fa: پس از حذف یک نظر

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
fa: زمانی که یک نظر توسط کاربری شناخته شده مشاهده می‌شود

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
fa: نظر اگر شامل هر یک از عبارات فوق باشد منتشر نخواهد شد. از لیستی با کاما از هم جدا شده برای اینکار استفاده کنید. به طور مثال: خنده‌دار, افتضاح, شرکت. توجه کنید که به کوچک و بزرگ بودن حروف حساس است.

en: Post new comment
fa: ارسال نظر جدید

en: Default display order
fa: ترتیب نمایش پیش‌فرض

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
fa: ترتیب پیش‌فرض هنگامی که کاربران ناشناس و کاربران نظرات را می‌بینند. کاربران می‌توانند تنظیمات نمایش نظرات را با استفاده از کنترل پنل عوض کنند. برای کاربران ثبت شده این تنظیمات از طریق ترجیهات پایدار کاربر به خاطر سپرده خواهد شد.

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
fa: در ادامه فهرست نظرات ارسال شده به سایت شما آمده است که برای انتشار آنها باید آنها را تأیید نمایید. برای تأیید یک نظر، روی پیوند "ویرایش" کلیک کنید و "وضعیت مدیریتی" آن را به تأیید شده تغییر دهید. برای مشاهده نظر بر روی موضوع، برای ویرایش اطلاعات کاربری نویسنده بر روی نام نویسنده، برای ویرایش متن بر روی ویرایش و برای پاک کردن آن بر روی گزینه حذف کلیک کنید.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
fa: لیست و ویرایش نظرات سایت و صف اداره کردن نظرات.

en: Reply to comment
fa: پاسخ به نظر

en: Default display mode
fa: روش نمایش پیش‌فرض

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
fa: نمایش پیش‌فرض نظرات. نمایش باز بدنه نظرات را نشان می‌دهد. نمایش ترکیبی جواب‌ها را کنار هم نگه می‌دارد.

en: Default comments per page
fa: پیشفرض دیدگاه به ازای صفحه

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
fa: پیش‌فرض تعداد نظرات در هر صفحه: نظرات بیشتر در صفحات دیگر توزیع می‌شوند.

en: Comment controls
fa: کنترل نظرات

en: Display above the comments
fa: نمایش در بالای نظرات

en: Display below the comments
fa: نمایش در پایین نظرات

en: Display above and below the comments
fa: نمایش در بالا و پایین نظرات

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
fa: موقعیت کنترل نظرات را تعیین کنید. کنترل نظرات به کاربران اجازه می‌دهد تنظیمات پیش‌فرض دیدن نظرات و همچنین ترتیب آنها را تغییر دهند.

en: Comment subject field
fa: فیلد موضوع نظر

en: Can users provide a unique subject for their comments?
fa: آیا کاربران می توانند یک موضوع یکتا برای نظراتشان وارد کنند؟

en: You are not authorized to post comments.
fa: شما اجازه ارسال نظر ندارید.

en: The comment you are replying to does not exist.
fa: نظری که شما قصد پاسخ دادن به آن را دارید وجود ندارد.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
fa: بحث بسته است: شما نمی توانبد نظر جدیدی ارسال نمایید.

en: You are not authorized to view comments.
fa: شما مجاز به مشاهده نظرات نیستید.

en: Comment: updated %subject.
fa: نظر: %subject به‌روز شد.

en: Comment: added %subject.
fa: نظر: %subject اضافه شد.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید نظر %title  را حذف کنید؟

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
fa: تمامی پاسخ‌ها به این نظر حذف خواهند شد. این عمل غیر قابل بازگشت است.

en: Publish the selected comments
fa: انتشار نظرات انتخاب شده

en: Unpublish the selected comments
fa: عدم انتشار نظرات انتخاب شده

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
fa: هیچ نظری برای حذف وجود ندارد یا نظرات انتخاب شده شما توسط یکی دیگر از مدیران حذف شده‌است.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
fa: آیا مطمئنید که میخواهید این نظرات و زیر مجموعه هایشان را حذف کنید؟

en: You have to specify a valid author.
fa: شما باید یک نویسنده‌ی معتبر مشخص کنید.

en: The name you used belongs to a registered user.
fa: نامی که شما وارد نموده‌اید متعلق به یک کاربر ثبت شده ‌است.

en: You have to leave your name.
fa: شما بایستی نامتان را بگذارید.

en: The e-mail address you specified is not valid.
fa: نشانی پست الکترونیکی ای که مشخص کردید معتبر نیست.

en: You have to leave an e-mail address.
fa: شما بایستی یک نشانی پست الکترونیکی بگذارید.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
fa: نشانی صفحه خانگی شما معتبر نیست. به یاد داشته باشید که نشانی باید بطور کامل صحیح باشد. مانند فرم <code>http://example.com/directory</code>.

en: (No subject)
fa: (بدون موضوع)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
fa: ترجیحات خود را برای طریقه نمایش نظرات انتخاب کنید و بر روی «ذخیره تنظیمات» کلیک کنید تا تنظیمات شما اعمال شود.

en: Comment viewing options
fa: گزینه‌های نمایش نظر

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
fa: برای ارسال نظر <a href="@login">وارد </a> شوید یا <a href="@register">ثبت نام</a>  کنید.

en: Comment: deleted %subject.
fa: نظر: %subject حذف شد.

en: Posted in
fa: ارسال شده در

en: Cannot delete non-existent comment.
fa: نمی‌توان نظری که وجود ندارد را حذف نمود.

en: Comment permissions are assigned to user roles, and are used to determine whether anonymous users (or other roles) are allowed to comment on posts. If anonymous users are allowed to comment, their individual contact information may be retained in cookies stored on their local computer for use in later comment submissions. When a comment has no replies, it may be (optionally) edited by its author. The comment module uses the same input formats and HTML tags available when creating other forms of content.
fa: مجوزهای نظر -که برای تعیین اجازه نظر دادن درباره مطالب ایجاد شده برای کاربران ناشناس یا دیگر نقش‌ها به کار می‌رود- به نقش‌های کاربران انتصاب داده شد. اگر کاربران ناشناس مجاز به نظر دادن باشند، اطلاعات اختصاصی تماس آنها برای استفاده در نظر دادن‌های بعدی می‌تواند برای مدتی در کوکی که در کامپیوترشان ذخیره می‌شود باقی بماند. یک نظر -به صورت اختیاری- تا هنگامی که پاسخی به آن داده نشده باشد، می‌تواند توسط نویسنده آن ویرایش شود. ماژول نظر از قالب‌بندی ورودی و تگ‌های HTML مانند موقعی که انواع دیگری از محتوا را ایجاد می‌کنیم استفاده می‌کند.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
fa: برای اطلاعات بیشتر، کتابچه راهنمای آنلاین سرفصل <a href="@comment">ماژول نظر</a> را ببینید.

en: Below is a list of the latest comments posted to your site. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
fa: در ادامه فهرست آخرین نظرات ارسال شده کاربران به سایت شما ارائه شده است. برای مشاهده نظر بر روی موضوع، برای ویرایش اطلاعات کاربری نویسنده بر روی نام نویسنده، برای ویرایش متن بر روی ویرایش و برای پاک کردن آن بر روی گزینه حذف کلیک کنید.

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
fa: قبل از آنکه کاربران بتوانند نظرشان را ارسال کنند؛ آنها را مجبور کن تا با کلیک بر روی «پیش‌نمایش» نظرشان را کنترل کنند.

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
fa: نظر: یک نظر غیرمجاز یا یک نظر به محتوای بسته شده %subject داده شده‌است.

en: Submitted by !username on @datetime.
fa: ارسال شده توسط !username در @datetime.
