Comments in vBulletin (6.x-2.1-rc1) - en to pl translation catalogue (143 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: content
pl: zawartość

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Temat

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Last comment
pl: Ostatnia odpowiedź

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Enabled
pl: Włączony

en: Administration
pl: Zarządzanie

en: Comments
pl: Odpowiedzi

en: new
pl: nowy

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: view
pl: pokaż

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Required
pl: Wymagane

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zachowaj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Time
pl: Czas

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Preview comment
pl: Podgląd odpowiedzi

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Comment
pl: Odpowiedź

en: Published
pl: Do publikacji

en: Authored by
pl: Autor

en: here
pl: tutaj

en: Jump to the first comment of this posting.
pl: Przejdź do pierwszej odpowiedzi do wpisu.

en: Jump to the first new comment of this posting.
pl: Przejdź do pierwszej nowej odpowiedzi do wpisu.

en: Add new comment
pl: Odpowiedz

en: Add a new comment to this page.
pl: Pozwala dodać nową odpowiedź do tej strony.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
pl: Pozwala podzielić się swoimi myślami i opiniami związanymi z wpisem.

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Recent comments
pl: Ostatnie odpowiedzi

en: The comment no longer exists.
pl: Ta odpowiedź już nie istnieje.

en: The comment and all its replies have been deleted.
pl: Odpowiedź oraz wszystkie powiązane z nią inne odpowiedzi zostały usunięte.

en: Do not display
pl: Nie wyświetlaj

en: Save settings
pl: Zachowaj ustawienia

en: reply
pl: Odpowiedz

en: You have to specify a valid date.
pl: Wymagana jest prawidłowa data.

en: Authored on
pl: Data dodania

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: Source
pl: Źródło

en: @time ago
pl: @time temu

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: administer comments
pl: zarządzanie odpowiedziami

en: Delete comments
pl: Usuń odpowiedzi

en: by
pl: dodany przez

en: The comments have been deleted.
pl: Odpowiedzi zostały usunięte.

en: Published comments
pl: Opublikowane odpowiedzi

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
pl: Odpowiedź została dodana do kolejki oczekujących na zatwierdzenie przez administratora witryny.

en: Comment settings
pl: Ustawienia odpowiedzi

en: Read only
pl: Przeglądanie

en: Approval queue
pl: Oczekujące

en: Display on separate page
pl: Wyświetlaj na oddzielnej stronie

en: Location of comment submission form
pl: Lokalizacja formularza dodawania odpowiedzi

en: Anonymous commenting
pl: Anonimowe odpowiedzi

en: Anonymous posters may not enter their contact information
pl: Anonimowi użytkownicy nie mogą pozostawić danych kontaktowych

en: Anonymous posters may leave their contact information
pl: Anonimowi użytkownicy mogą pozostawić dane kontaktowe

en: Anonymous posters must leave their contact information
pl: Anonimowi użytkownicy są zobowiązani pozostawić dane kontaktowe

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
pl: Opcja jest włączona, gdy użytkownicy anonimowy posiadają uprawnienia do dodawania odpowiedzi, nadane na <a href="@url">stronie uprawnień</a>.

en: Display below post or comments
pl: Wyświetlaj pod wpisem lub odpowiedzią

en: Default comment setting
pl: Domyślne ustawienia odpowiedzi

en: Read/Write
pl: Przeglądanie i dodawanie

en: Users with the <em>administer comments</em> permission will be able to override this setting.
pl: Opcja ta nie dotyczy użytkowników z uprawnieniami do <em>administrowania odpowiedziami</em>.

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
pl: Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.

en: parent
pl: nadrzędny

en: Flat list - collapsed
pl: Widok uproszczony, bez treści

en: Flat list - expanded
pl: Widok uproszczony, z treścią

en: Threaded list - collapsed
pl: Widok wątków, bez treści

en: Date - newest first
pl: Najpierw najnowsze

en: Date - oldest first
pl: Najpierw najstarsze

en: 1 comment | @count comments
pl[0]: 1 odpowiedź
pl[1]: @count odpowiedzi
pl[2]: @count odpowiedzi

en: 1 new comment | @count new comments
pl[0]: 1 nowa odpowiedź
pl[1]: @count nowe odpowiedzi
pl[2]: @count nowych odpowiedzi

en: access comments
pl: dostęp do odpowiedzi

en: post comments
pl: dodawanie odpowiedzi

en: post comments without approval
pl: dodawanie odpowiedzi bez zatwierdzania

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
pl: <a href="@login">Zaloguj się</a>, by odpowiadać

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: No comments available.
pl: Brak odpowiedzi.

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: !a comments per page
pl: !a na stronę

en: Please select one or more comments to perform the update on.
pl: Proszę wybrać jedną lub więcej odpowiedzi.

en: Unpublish comment
pl: Wstrzymaj publikację odpowiedzi

en: Unpublish comment containing keyword(s)
pl: Wstrzymanie publikacji odpowiedzi zawierającej słowa kluczowe

en: After saving a new comment
pl: Zachowanie odpowiedzi

en: After saving an updated comment
pl: Zachowanie zaktualizowanej odpowiedzi

en: After deleting a comment
pl: Usunięcie odpowiedzi

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
pl: Wyświetlanie odpowiedzi przez użytkownika uwierzytelnionego

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
pl: Publikacja odpowiedzi zostanie wstrzymana, jeśli zawiera ona jedno z powyższych słów kluczowych. Wyrażenia te należy oddzielić przecinkami. Przykład: zabawny, taniec współczesy, "Spółka S.A.". Wielkość liter ma znaczenie.

en: Post new comment
pl: Dodaj nową odpowiedź

en: Default display order
pl: Domyślna kolejność

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
pl: Domyślna kolejność odpowiedzi dla nowych i anonimowych użytkowników. Użytkownicy mogą to zmienić, używając panelu kontroli sposobu wyświetlania odpowiedzi. Ustawienia uwierzytelnionych użytkowników są zapamiętywane.

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
pl: Poniżej znajduje się lista odpowiedzi, które oczekują na zatwierdzenie. By zatwierdzić odpowiedź, kliknij "edytuj" i zmień jej "status" na "Do publikacji". Kliknięcie tytułu odpowiedzi wyświetla jej treść, nazwy autora - informacje o nim. Kliknięcie odnośnika "edytuj" umożliwia zmianę treści, a "usuń" - całkowite usunięcie odpowiedzi.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
pl: Wyświetlanie i edycja odpowiedzi oraz zarządzanie odpowiedziami oczekującymi na zatwierdzenie.

en: Reply to comment
pl: Odpowiedź

en: Default display mode
pl: Domyślny sposób wyświetlania

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
pl: Domyślny sposób wyświetlania odpowiedzi. Można zdecydować, czy ma uwzględniać treść odpowiedzi oraz ich podział na wątki.

en: Default comments per page
pl: Domyślna liczba odpowiedzi na stronie

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
pl: Domyślna liczba odpowiedzi na każdej stronie. Gdy jest ich więcej, dzielone są na kilka stron.

en: Comment controls
pl: Panel kontroli sposobu wyświetlania odpowiedzi

en: Display above the comments
pl: Wyświetlaj powyżej odpowiedzi

en: Display below the comments
pl: Wyświetlaj poniżej odpowiedzi

en: Display above and below the comments
pl: Wyświetlaj powyżej i poniżej odpowiedzi

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
pl: Lokalizacja panelu kontroli sposobu wyświetlania odpowiedzi. Za jego pomocą użytkownicy mogą zmieniać sposób i kolejność wyświetlania odpowiedzi.

en: Comment subject field
pl: Pole tytułu odpowiedzi

en: Can users provide a unique subject for their comments?
pl: Czy użytkownicy mogą nadawać własne tytuły odpowiedziom?

en: You are not authorized to post comments.
pl: Brak uprawnień do dodawania odpowiedzi.

en: The comment you are replying to does not exist.
pl: Komentowana odpowiedź już nie istnieje.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
pl: Temat jest zamknięty. Nie można dodawać nowych odpowiedzi.

en: You are not authorized to view comments.
pl: Brak uprawnień do przeglądania odpowiedzi.

en: Comment: updated %subject.
pl: Odpowiedzi: zaktualizowano %subject.

en: Comment: added %subject.
pl: Odpowiedzi: dodano %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
pl: Czy na pewno usunąć odpowiedź %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
pl: Wszystkie odpowiedzi do tej odpowiedzi zostaną nieodwracalnie utracone.

en: Publish the selected comments
pl: Opublikuj wybrane odpowiedzi

en: Unpublish the selected comments
pl: Wstrzymaj publikację wybranych odpowiedzi

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
pl: Wygląda na to, że brak jest odpowiedzi, które można by było usunąć, lub też wybrana odpowiedź została już usunięta przez innego administratora.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
pl: Czy na pewno usunąć te odpowiedzi i inne odpowiedzi, które są z nimi powiązane?

en: You have to specify a valid author.
pl: Wymagana jest prawidłowa nazwa użytkownika.

en: The name you used belongs to a registered user.
pl: Podana nazwa należy do już zarejestrowanego użytkownika.

en: You have to leave your name.
pl: Podanie nazwiska lub pseudonimu jest wymagane.

en: The e-mail address you specified is not valid.
pl: Podany adres e-mail jest nieprawidłowy.

en: You have to leave an e-mail address.
pl: Adres e-mail jest wymagany.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
pl: Adres strony domowej jest nieprawidłowy. Warto sprawdzić, czy adres zawiera wszelkie potrzebne elementy. Powinien on wyglądać tak: <code>http://example.com/podstrona</code>.

en: (No subject)
pl: (Brak tytułu)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
pl: Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.

en: Comment viewing options
pl: Sposób wyświetlania odpowiedzi

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
pl: <a href="@login">Zaloguj się</a> lub <a href="@register">utwórz konto</a>, by odpowiadać

en: Comment: deleted %subject.
pl: Odpowiedzi: usunięto %subject.

en: Posted in
pl: Odpowiedź do

en: Cannot delete non-existent comment.
pl: Nie można usunąć nieistniejącej odpowiedzi.

en: Comment permissions are assigned to user roles, and are used to determine whether anonymous users (or other roles) are allowed to comment on posts. If anonymous users are allowed to comment, their individual contact information may be retained in cookies stored on their local computer for use in later comment submissions. When a comment has no replies, it may be (optionally) edited by its author. The comment module uses the same input formats and HTML tags available when creating other forms of content.
pl: Uprawnienia do dodawania odpowiedzi przydziela się rangom użytkowników, na przykład użytkownikom anonimowym. Jeśli anonimowi użytkownicy mają możliwość dodawawania odpowiedzi, dane kontaktowe, które pozostawiają, mogą być przechowywane w plikach "cookie" na ich własnych komputerach, co eliminuje konieczność ponownego wprowadzania tych samych danych podczas dodawania kolejnych odpowiedzi. Jeżeli do danej odpowiedzi nie ustosunkował się żaden użytkownik, może ona zostać zmieniona przez jej autora. Moduł wykorzystuje te same formaty danych, które są dostępne podczas tworzenia wpisów.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
pl: Więcej informacji na <a href="@comment">stronie dotyczącej odpowiedzi</a> w podręczniku konfiguracji w internecie.

en: Below is a list of the latest comments posted to your site. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
pl: Poniżej znajduje się lista ostatnich odpowiedzi dodanych w witrynie. Kliknięcie tytułu odpowiedzi spowoduje jej wyświetlenie, nazwiska autora - wyświetlenie informacji o nim. Kliknięcie odnośnika "edytuj" pozwoli zmienić tekst odpowiedzi, a odnośnika "usuń" - spowoduje usunięcie odpowiedzi.

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
pl: Zmusza użytkownika do zapoznania się z podglądem odpowiedzi, uaktywniając przycisk dodania odpowiedzi dopiero po skorzystaniu z przycisku podglądu.

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
pl: Odpowiedzi: próba dodania odpowiedzi pomimo braku uprawnień lub zamknięcia wpisu (%subject).

en: Submitted by !username on @datetime.
pl: !username, @datetime
