Comments in vBulletin (6.x-3.2) - en to kk translation catalogue (138 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: content
kk: контент

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: new
kk: жаңа

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: view
kk: карау

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Required
kk: Қажетті

en: edit
kk: түзету

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Preview comment
kk: Пікірді алдын ала көру

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Drupal
kk: Друпал

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Authored by
kk: Автор

en: Jump to the first comment of this posting.
kk: Жазбаның алғашқы пікіріне секір.

en: Jump to the first new comment of this posting.
kk: Жазбаның алғашқы жаңа пікіріне секір.

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Add a new comment to this page.
kk: Осы бетке жаңа пікір жазу

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
kk: Бұл жазба туралы өз ойыңмен және пікіріңмен бөліс

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: The comment no longer exists.
kk: Комментарий казіргі уақытта жойылған.

en: The comment and all its replies have been deleted.
kk: Пікірмен оның жауаптары өшірілген.

en: Do not display
kk: Көрсетпеу

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: reply
kk: жауап беру

en: You have to specify a valid date.
kk: Сіз дұрыс датаны қалдыруыңыз керек.

en: Authored on
kk: Уақыты

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Delete comments
kk: Пікірлерді өшіру

en: by
kk: кұрылған

en: The comments have been deleted.
kk: Комментарийлар жойылған.

en: Published comments
kk: Жарияланған пікірлер

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
kk: Сіздің пікіріңіз сайт администраторларының модерациясының кезегіне қойылды және расталғаннан кейін жарияланады.

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Read only
kk: Оқу ғана

en: Approval queue
kk: Растау кезегі

en: Display on separate page
kk: Бөлек бетте көрсету

en: Location of comment submission form
kk: Пікір орналасуы ұсынылған формада

en: Anonymous commenting
kk: Анонимді пікір жазу

en: Anonymous posters may not enter their contact information
kk: Анонимды қолданушылар өздерінің контакттарын қалдыра алмайды

en: Anonymous posters may leave their contact information
kk: Аноним жазба қалдырушылар өздрінің байланыс мәліметтерін қалдыра алады.

en: Anonymous posters must leave their contact information
kk: Аноним жазба қалдырушылар өздрінің байланыс мәліметтерін қалдыруы керек.

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
kk: Бұл параметр анонимды қолданушылар пікір қалдыруға <a href="@url">құқылы</a>  болғанда қосылады.

en: Display below post or comments
kk: Пікірді немесе жазбаны төмен көрсету

en: Default comment setting
kk: Пікірдің әдепкі теңшелімдері

en: Read/Write
kk: Оқу/Жазу

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
kk: Бұл өрістің мазмұны құпия ретінде сақталған және жарияланып көрсетілмейді.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
kk: Сіздің әрбір пікіріңіздің соңында қолтаңбаңыз жария ретінде көрсетілетін болады.

en: parent
kk: ата-ана

en: Flat list - collapsed
kk: Кілт сөз - тасаланған

en: Flat list - expanded
kk: Кілт сөз -кеңейтілген

en: Threaded list - collapsed
kk: Тізбекпен сөз - тасаланған

en: Date - newest first
kk: Күні бойынша - жаңасы жоғарыда

en: Date - oldest first
kk: Күні бойынша - көнесі жоғарыда

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий

en: 1 new comment | @count new comments
kk[0]: 1 жаңа комментарий
kk[1]: @count жаңа комметарийлар

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
kk: Пікірлер тастау үшін <a href="@login">кіріңіз</a>

en: Reply
kk: Жауап беру

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: !a comments per page
kk: Бір параққа !a пікір саны

en: Please select one or more comments to perform the update on.
kk: Өтінеміз, бір немесе бірнеше пікірді жаңарту үшін таңдаңыз.

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: Unpublish comment containing keyword(s)
kk: Кілтсөз(дер) бар пікірді жарияламау

en: After saving a new comment
kk: Жаңа пікірді сақтағаннан кейін

en: After saving an updated comment
kk: Жаңартылған пікірді сақтағаннан кейін

en: After deleting a comment
kk: Пікірді жойғаннан кейін

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
kk: Пікір тіркелген қолданушымен қаралған кезде

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
kk: Егер құрамында жоғарыдағы таңбалар жиынтығы болса, пікір жарияланбайды. Үтірмен бөлінген таңбалар жиынтығын қолданыңыз. Мысалы: қызық. автомат, "ТОО Компания". Таңбалар жиынтығы регистрды ескереді.

en: Post new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Default display order
kk: Бейнелеу реті әдепкі

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
kk: Жаңа пайдаланушыларға әдепкі іріктеу, ал анонимді пайдаланушылар үшін пікір қарау барсында. Бұл пайдаланушылар өз көрінісін пікір басқару панелі арқылы өзгерте алады. Тіркелген пайдаланушылар үшін бұл өзгертулер негізгі әрекеттерінің бірі.

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
kk: Төменде сайтыңыздағы растау керек пікірлер көрсетілген. Пікірді көру үшін оның тақырыбын, автор туралы ақпаратты өзгерту үшін автордың атын, пікірді өзгерту үшін 'өңдеу' және өшіру үшін 'жою' батырмасын шерту керек.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
kk: Сайттағы пікірлерді көру мен өңдеу, және пікір кезегін басқару.

en: Reply to comment
kk: Комментарийға жауап беру

en: Default display mode
kk: Көрсету режимі әдепкі

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
kk: Аңғартпалар үшін әдеттегі көрініс. Кеңейтілген көріністер аңғартпаның денесін көрсетеді. Ағындағы көріністер жауаптарды бірге сақтайды.

en: Default comments per page
kk: Бетке пікірлер әдепкі

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
kk: Әр бетке пікірлер саны әдепкі: көп пікірлер әр беттерде орналасқан.

en: Comment controls
kk: Пікірдің батырмалары

en: Display above the comments
kk: Комментарийлардан жоғары көрсету

en: Display below the comments
kk: Пікірлерін астында көрсету

en: Display above and below the comments
kk: Пікірден жоғарында және астында көрсету

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
kk: Пікірлерді басқару блокының орналасуы. Бұл блок қолданушыларға пікірлердің көрсету күйі мен реттелуін теңшелеуге мүмкіндік береді.

en: Comment subject field
kk: Комментарийдын тақырыбын өрісі

en: Can users provide a unique subject for their comments?
kk: Қолданушылар пікірлерінде бірегей пән бола ала ма?

en: You are not authorized to post comments.
kk: Пікір тастау үшін жүйеге кіру қажет.

en: The comment you are replying to does not exist.
kk: Жауап бергіңіз келген пікір жоқ.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
kk: Талқылау жабық: пікірлер қоса алмайсыз.

en: You are not authorized to view comments.
kk: Пікірлерді көру үшін жүйеге кіру керек.

en: Comment: updated %subject.
kk: Пікір: updated %subject.

en: Comment: added %subject.
kk: Комментарий: added %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
kk: %title пікірін жойғыңыз келеді ма?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
kk: Осы пікірдің жауаптары жоғалады. Әрекетті кері қайтара алмайсыз.

en: Publish the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жариялау

en: Unpublish the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жарияламау

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
kk: Бұл жерде жоятын пікірлер жоқ болуы мүмкін немесе белгіленген пікірлер басшылықпен жойылған.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
kk: Осы пікірлерді және олардың балалықтарын жойғыңыз келеді ма?

en: You have to specify a valid author.
kk: Дұрыс авторды еңгізу керек.

en: The name you used belongs to a registered user.
kk: Енгізген атты басқа қолданушы қолданады.

en: You have to leave your name.
kk: Сіз өз атыңызды қалдыру керексіз

en: The e-mail address you specified is not valid.
kk: Сіз енгізген e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: You have to leave an e-mail address.
kk: Сіз электрондық поштаңыздың адресін қалдыруыңыз қажет.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
kk: Басты бет сілтемесі дұрыс емес. Толық мекенжайды жазуыңыз керек, мысалы: <code>http://example.com/directory</code>.

en: (No subject)
kk: (Тақырыбы жоқ)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
kk: Пікірлер түрінің керек әдісін таңдап, іске қосу үшін "Теңшелімдерді сақтау" батырмасын басыңыз.

en: Comment viewing options
kk: Пікір қарау параметрлері

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
kk: Пікірлер тастау үшін <a href="@login">кіріңіз</a> немесе <a href="@register">тіркеліңіз</a>

en: Comment: deleted %subject.
kk: Пікір: deleted %subject.

en: Posted in
kk: Жарияланған жері

en: Comment permissions are assigned to user roles, and are used to determine whether anonymous users (or other roles) are allowed to comment on posts. If anonymous users are allowed to comment, their individual contact information may be retained in cookies stored on their local computer for use in later comment submissions. When a comment has no replies, it may be (optionally) edited by its author. The comment module uses the same input formats and HTML tags available when creating other forms of content.
kk: Пікір жазу рұқсаты қолданушы рөлдеріне беріледі және соның көмегімен анонимды (немесе басқа рөлді) қолданушыларға пікір қалдыру мүмкіндігін белгілей аласыз. Егер анонимды қолданушыларға пікір қалдыруға рұқсат берілсе, олардың жеке мәліметтері cookies-тарда сақталады да, келесі кезде қайта қолданады. Пікірге жауап болмаса, автор қалауы бойынша оны өзгерте алады. Пікір модулі басқа да контент жасағанда қолданатын енгізу форматын қолданады.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
kk: Толығырақ ақпарат үшін онлайн анықтамадағы <a href="@comment">Пікір модулі</a> жазбасын көріңіз.

en: Below is a list of the latest comments posted to your site. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
kk: Төменде сайтыңыздағы соңғы пікірлер көрсетілген. Пікірді көру үшін оның тақырыбын, автор туралы ақпаратты өзгерту үшін автордың атын, пікірді өзгерту үшін 'өңдеу' және өшіру үшін 'жою' батырмасын шерту керек.

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
kk: Қолданушы пікір қосар алдында, оны алдын ала қарауды міндетті етеді.

en: Submitted by !username on @datetime.
kk: !username жазған @datetime.
