Cornerstone (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (913 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: content
et: sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Action
et: Tegevus

en: error
et: veateade

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: File
et: Fail

en: Tag
et: Sildid

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Lähtesta

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Image
et: Pilt

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Multiple
et: Mitu

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: settings
et: sätted

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Silt

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Clean up
et: Puhasta

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Vaata

en: Format
et: Vorming

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Path
et: Tee

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: read more
et: loe edasi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sissekande tüüp

en: action
et: toiming

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Node
et: Postitus

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Separator
et: Eraldaja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: term
et: termin

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
et: Valikuline. Menüüs vajuvad raskemad elemendid allapoole ja kergemad tõusevad ülespoole.

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: CSS class
et: CSS klass

en: View type
et: Kuva liik

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: To
et: Kellele

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Log message
et: Logiteade

en: Poll choices
et: Küsitluse vastusevalikud

en: Session ID
et: Seansi ID

en: File ID
et: Faili ID

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Content field
et: Sisuväli

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Overridden
et: Tühistatud

en: Normal
et: Tavaline

en: N/A
et: Puudub

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Up
et: Üles

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Maximum
et: Maksimum

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Media
et: Meedia

en: Sortable
et: Sorditav

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Month
et: Kuu

en: Amount
et: Hulk

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: Code
et: Kood

en: Recipient
et: Adressaat

en: node
et: postitus

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: am
et: AM

en: pm
et: p.m.

en: administer pathauto
et: pathauto administreerimine

en: Configuration
et: Haldus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Basic
et: Lihtne

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: Case
et: Tõst

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Referrer
et: Viitaja

en: Both
et: Mõlemad

en: Text processing
et: Teksti töötlemine

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: <All>
et: <kõik>

en: access all views
et: ligipääs kõigile vaadetele

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
et: Vaated kuvavad sinu süsteemi sisu kohandatud nimekirjadena, mis on väga laias ulatuses seadistatavad, andes kontrolli nende kuvamise üle sulle.

en: Tools
et: Tööriistad

en: Clone
et: Klooni

en: Summary, sorted ascending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kasvavalt

en: Summary, sorted descending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kahanevalt

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Down
et: Ülla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
et: Vaate nimi tohib sisaldada ainult numbreid, tähti ja allkriipsu.

en: administer views
et: vaadete haldamine

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Position
et: Asukoht

en: Integer
et: Täisarv

en: Pattern
et: Muster

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Default state
et: Vaikimisi olek

en: Basic setup
et: Põhiline seadistus

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: Roles allowed to use this profile
et: Selles profiilis lubatud reeglid

en: Editor appearance
et: Toimetaja välimus

en: Editor CSS
et: CSS-redaktor

en: CSS path
et: CSS kataloog

en: Profile
et: Profiil

en: You must give a profile name.
et: Sa pead andma profiilile nime.

en: module
et: moodul

en: filters
et: filtrid

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Minimum rows
et: Minimaalne ridade arv

en: Start the toolbar expanded
et: Tööriistariba käivitatakse laiendatult

en: File browser settings
et: Faililehitseja sätted

en: set page title
et: määra lehe pealkiri (title)

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Enhanced control over the page title (in the &lt;head> tag).
et: Suurendatud kontroll lehe pealkirjale (&lt;head> tag's).

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: fields
et: väljad

en: reply
et: vasta

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Collapsed
et: Suletud

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: minute
et: minut

en: Show
et: Näita

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Other queries
et: Muud päringud

en: Web File Manager
et: Failihaldur

en: Timer
et: Taimer

en: Token
et: Märk

en: Clear
et: Tühjenda

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Source
et: Allikas

en: Display all menu items
et: Kuva kõiki menüüelemente

en: access administration menu
et: ligipääs administreerimismenüüle

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Query
et: Päring

en: hour
et: tund

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Moderated
et: Modereeritud

en: Alignment
et: Joondus

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Link label
et: Lingi silt

en: Revert
et: Tühista

en: Empty
et: Tühi

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: Show field
et: Näita välja

en: or
et: või

en: Results
et: Tulemused

en: Poll settings
et: Küsitluse seaded

en: Convert
et: Teisenda

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: Style
et: Stiil

en: revert
et: tühista

en: User management
et: Kasutajate haldus

en: Permissions
et: Õigused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: permission
et: õigused

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: vocabularies and terms
et: sõnastikud ja terminid

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: User Profile
et: Kasutaja profiil

en: %type settings
et: %type sätted

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: Relationships
et: Suhted

en: Plural
et: Mitmus

en: Relationship
et: Suhte

en: relationships
et: suhted

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: <Hidden>
et: <varjatud>

en: The primary identifier for a node.
et: Postituse peamine identifitseerija.

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Translations
et: Tõlked

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Ok
et: Olgu

en: users
et: kasutajad

en: Processing
et: Töötlemine

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Storage
et: Ladu

en: Line break converter
et: Reavahetuse konverteerija

en: Site configuration
et: Saidi seaded

en: Webforms
et: Veebivormid

en: View and edit all the available webforms on your site.
et: Vaata ja muuda saidil saadaolevaid veebivorme.

en: Global configuration of webform functionality.
et: Veebivormide funktsionaalsuse globaalne seadistamine.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
et: Kasutajatele uue vormi või küsimustiku koostamine. Postitused ja nende statistika salvestatakse ning see on saadaval vastavate õigustega kasutajatele.

en: Webform Settings
et: Veebivormi seaded

en: Text to be shown as teaser and before the form.
et: Tekst, mida näidatakse juhtlõiguna ka enne vormi.

en: Confirmation message or redirect URL
et: Vormi saadetud kinnitusteade või veebiaadress millele suunatakse.

en: Mandatory
et: Nõutav

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Go back to the form
et: Tagasi vormi juurde

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: select...
et: Vali...

en: Time Format
et: Ajaformaat

en: Apply
et: Rakenda

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Information
et: Andmed

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: taxonomy term
et: klassifikatsioonitermin

en: Above
et: Üleval

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
et: Saamaks rohkem teavet vaata netikäsiraamatust <a href="@handbook-cck">CCK</a> kohta või <a href="@project-cck">CCK projekti lehte</a>.

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Allows administrators to define new content types.
et: Võimaldab administraatoritel määratleda sissekande tüüpe.

en: Trimmed
et: Lühendatud

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: No fields have been defined for any content type yet.
et: Ühelegi sisutüübile pole veel määratud välju.

en: no styling
et: ilma stiilita

en: simple
et: lihtne

en: fieldset
et: väljade kogu

en: fieldset - collapsible
et: väljade kogu - kahandatav

en: fieldset - collapsed
et: väljade kogu - kahandatud

en: Added field %label.
et: Lisatud väli %label.

en: Save field settings
et: Salvesta välja sätted

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: unformatted
et: vormindamata

en: Defines numeric field types.
et: Defineerib numbrilisi väljatüüpe.

en: Single on/off checkbox
et: Üksik sees/väljas valikkast

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
et: Defineerib valiku, valikukasti, raadiokasti vidinad teksti- ja numbriväljade jaoks.

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: Defines simple text field types.
et: Defineerib lihtteksti väljad.

en: Publish
et: Avalda

en: Permission
et: Õigus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Hide
et: Peida

en: Read/Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: Global
et: Globaalne

en: arguments
et: argumendid

en: Profiles
et: Profiilid

en: Thread
et: Lõim

en: Abstract
et: Abstraktne

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et: Vähemalt üks märksõna peab olema positiivne, milles on vähemalt @count märki.

en: users/[user-raw]
et: users/[user-raw

en: Delete aliases
et: Kustuta aliased

en: user blogs
et: kasutajate blogid

en: user trackers
et: kasutajate jälitajad

en: Automatic alias
et: Automaatne alias

en: Update path alias
et: Uuenda teekonna aliast

en: Choose Aliases to Delete
et: Vali aliased kustutamiseks

en: all aliases
et: kõik aliased

en: <p><strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.</p>
et: <p><strong>Tähelepanu:</strong> kinnitust ei küsita.  Kontrolli oma valikuid enne nupule  "Kustuta kõik aliased nüüd!" vajutamist.<br>  Vajadusel tee tagavarakoopia andmebaasist või url_alias tabelist enne jätkamist.</p>

en: Delete aliases now!
et: Kustuta aliased nüüd!

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Node type (user-friendly version)
et: Postituse liik (kasutajasõbralik nimi)

en: Node author's user name
et: Postituse autori kasutajanimi

en: Node access
et: Ligipääs postitustele

en: Skin
et: Kujundus

en: Rearrange
et: Järjesta

en: empty
et: tühi

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
et: PHP-s puudub GD teek või on see vananenud. Lisateavet probleemi lahendamiseks saab <a href="@url">PHP piltide dokumentatsioonist</a>.

en: GD library
et: GD teek

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Edit this view
et: Muuda vaadet

en: contains
et: sisaldab

en: Allow Upscaling
et: Suurendamine lubatud

en: Let scale make images larger than their original size
et: Lubab piltide tegemise originaalmõõtmetest suuremaks

en: Rotation angle
et: Pöördenurk

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
et: Mitu kraadi tuleks pilti pöörata. Positiivne number pöörab päripäeva, negatiivne vastupäeva.

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: Selection type
et: Valiku liik

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: In moderation
et: Modereerimisel

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Link class
et: Lingi klass

en: Create new profile
et: Uue profiili loomine

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: and
et: ja

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
et: Aadress, millele kasutaja tuleks suunata. See aadress võib olla sisemine URL, näiteks node/1234 või väline URL, näiteks http://drupal.org.

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: The parent comment.
et: Vanema kommentaar.

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Reply-to link
et: Vastamise link

en: field
et: väli

en: The node the uploaded file is attached to
et: Postitus, millele lisatakse üleslaaditud fail

en: clone
et: kloonimine

en: View settings
et: Kuvamise sätted

en: Week @week
et: @week. nädal

en: Delete view
et: Kustuta vaade

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Page titles
et: Lehe tiitlid

en: The taxonomy vocabulary ID
et: Klassifikatsioonisõnastiku ID

en: The taxonomy term ID
et: Klassifikatsioonitermini ID

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
et: Väljasätetes on lubatud PHP-kood (ohtlik, ole ettevaatlik)

en: Page Type
et: Lehe tüüp

en: The language the content is in.
et: Keel, milles on kirjutatud see sisu.

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Validator
et: Valideerija

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.

en: Enable developer modules
et: Lülita sisse arendusmoodulid

en: Disable developer modules
et: Lülita arendusmoodulid välja

en: Collapse fieldsets on modules page
et: Minimiseeri väljagrupid moodulite lehel

en: Current anonymous / authenticated users
et: Aktiivsed tuvastamata / tuvastatud kasutajad

en: Disabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on välja lülitatud: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
et: Ühtegi arendusmoodulit ei ole sisse lülitatud.

en: display drupal links
et: kuva drupali viiteid

en: translate
et: Tõlgi

en: Path: !path
et: Asukoht: !path

en: Repeat meta tags for lists
et: Korda meta tage nimekirjades

en: Meta tags
et: Metasildid

en: administer meta tags
et: meta tagide administreerimine

en: Starts with
et: Algab millega

en: Decimal point
et: komakoht

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
et: Postitused moodustavad Drupali lehe peamise sisu.

en: Comments are responses to node content.
et: Kommentaarid on vastused postitusele.

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: Theming information
et: Kujunduse andmed

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: XSS Filter
et: XSS-filter

en: XSS Filter.
et: XSS-filter.

en: If toggle is enabled, popup window must be disabled.
et: Kui vaheti on sees, hüpikaken peab olema sisse lülitatud.

en: Create global profile
et: Loo kohalik profiil

en: Update global profile
et: Globaalprofiili uuendamine

en: Switch to plain text editor
et: Lihtteksti redaktor

en: Switch to rich text editor
et: Vormindatud teksti redaktor

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Auto-detect language
et: Keele isetuvastus

en: Use auto detect user language feature.
et: Kasuta automaatset kasutajakeele valimist.

en: Enter valid width. Example: 400 or 100%.
et: Sisesta õige laius. Näiteks: 400px või 100%

en: Global profile already exist. Only one global profile is allowed.
et: Kohalik profiil on juba loodud. Ainult üks kohalik profiil on lubatud.

en: Main setup
et: Peamine häälestus

en: Force simplified toolbar on the following fields
et: Lisa lihtsustatud tööriistariba nendele väljadele

en: Security filters
et: Turvafiltrid

en: Security settings
et: Turvasätted

en: Choose a default skin.
et: Vali vaikimisi kujundus

en: Enter mode
et: Sisestamise režiim

en: Font formats
et: Kirjatüüpide vormingud

en: Predefined styles
et: Eelmääratud stiilid

en: Predefined styles path
et: Eelmääratud stiilide asukoht

en: Path to uploaded files
et: Üles laaditud failide asukoht

en: Absolute path to uploaded files
et: Täielik failirada üleslaaditud failidele

en: Custom javascript configuration
et: Kohandatud Javascripti seadistus

en: Join summary
et: Ühenda kokkuvõttega

en: Split summary at cursor
et: Poolita kokkuvõtteks

en: Define css
et: Määra CSS

en: Show field name hint below each rich text editor
et: Vormindatud teksti redaktor

en: Configure the rich text editor.
et: Vormindatud teksti redaktori seadistamine.

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Front page feed
et: Esilehe voog

en: View link
et: Vaatamise link

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: Menu link ID
et: Menüülingi ID

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
et: Valitud pilditöötlusteek %toolkit ei võimalda töödelda korrektselt funktsiooni %function.

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Locale module form.
et: Lokaadi mooduli vorm.

en: Taxonomy module form.
et: Klassifikatsioonimooduli vorm.

en: Default argument
et: Vaikimisi argument

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: No alias
et: Alias puudub

en: Numeric
et: Numbriline

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Node language
et: Postituse keel

en: The name of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja nimi.

en: The user ID of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja ID.

en: The email address of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja e-posti aadress.

en: The name of the current Drupal website.
et: Praeguse Drupali veebilehe nimi.

en: The current date on the site's server.
et: Saidi serveri praegune kellaaeg.

en: New component name
et: Uue komponendi nimi

en: Webform access control
et: Veebivormi ligipääs

en: You have already submitted this form.
et: Ole juba seda vormi kasutanud.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
et: <a href="!url">Vaata enda saadetud kirju</a>.

en: User timezone
et: Kasutaja ajavöönd

en: Filesize (KB)
et: Faili suurus (KB)

en: Change basic information
et: Muuda peamist teavet

en: Create customized lists and queries from your database.
et: Andmebaasist kohandatud nimekirjade ja päringute tegemine.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
et: Viewsi administreerimisliides. Ilma selle moodulita pole võimalik vaateid luua ega muuta.

en: Example table
et: Näidistabel

en: Example content
et: Näidissisu

en: Validator options
et: Valideerija valikud

en: Display all values
et: Kuva kõik väärtused

en: Hide view / Page not found (404)
et: Peida vaade / Lehekülge ei leitud (404)

en: Display empty text
et: Kuvatakse tühja teksti

en: Provide default argument
et: Vaikimisi argumendi edastamine

en: Default argument type
et: Vaikimisi argumendi tüüp

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Add an ellipsis
et: Lisa kolm punkti

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: And
et: Ja

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: Warning! Broken view!
et: Ettevaatust! Katkine vaade!

en: Broken
et: Katkine

en: Install the advanced help module for the getting started
et: Alustamiseks paigalda laiendatud abimoodul

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
et: Ei tea mida teha? Vaata lehte "!getting-started".

en: Displays
et: Kuvatakse

en: These queries were run during view rendering:
et: Renderdamise käigus tehti järgnevad päringud:

en: This display has no path.
et: Sellel kuval pole rada.

en: Query build time
et: Päringu koostamise kestus

en: Query execute time
et: Päringu käivitamise kestus

en: View render time
et: Renderdamise kestus

en: No query was run
et: Ühtegi päringut ei käivitatud

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
et: Eralda argumendid kaldkriipsuga /, nagu URLis.

en: View name
et: Vaate nimi

en: View description
et: Vaate kirjeldus

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
et: Kirjeldus ilmub Viewsi UIs, et sa teaksid, mis vaade see on.

en: View tag
et: Vaate sildid

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
et: Sisesta soovi korral sellele vaatele silte, seda kasutatakse ainult administreerimislehtedel vaate sortimise lihtsustamiseks.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
et: Vaate liik on peamine tabel, millest andmeid hangitakse. Vaate liik määrab, millised argumendid, väljad, sorteerimise kriteeriumid ja filtrid on saadaval, kui vaate liik on valitud, <strong>pole seda võimalik muuta</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
et: Vaate jaoks pead kasutama unikaalset nime.

en: Are you sure you want to revert the view %name?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada vaate %name endise oleku?

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
et: Vaate taastamine kustutab andmebaasis oleva vaate ja taastab esialgse vaikimisi vaate. Kõik sellele vaatele tehtud muudatused lähevad kaotsi ning neid pole võimalik tagasi võtta.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
et: Kas sa oled kindel, et tahad kustutada vaate %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
et: Vaate kustutamist pole võimalik tagasi võtta.

en: The view has been deleted.
et: Vaade on kustutatud.

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Edit view %view
et: Vaate %view muutmine

en: Click on an item to edit that item's details.
et: Klõpsa kirjel, et muuta selle üksikasju.

en: Export this view
et: Ekspordi käesolev vaade

en: Create a copy of this view
et: Loo sellest vaatest koopia

en: View "@display"
et: Kuva "@display"

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Change settings for this style
et: Selle stiili sätete muutmine

en: Add display
et: Lisa kuva

en: Remove display
et: Eemalda kuva

en: View details
et: Vaate ükskikasjad

en: Configure @type
et: Seadista @type

en: Configure @type %item
et: Seadista @type %item

en: Clear Views' cache
et: Vaadete puhvri puhastamine

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Default settings for this view.
et: Selle vaate vaikesätted.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
et: Manused lisatakse teistele vaadetele, et saavutada mitu vaadet ühes.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
et: Vaadet kuvatakse voona, nt RSS voona.

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: HTML List
et: HTML loend

en: Displays rows as an HTML list.
et: Ridu kuvatakse HTML loendis.

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays the default summary as a list.
et: Vaikimisi kokkuvõtte kuvamine loendina.

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Fixed entry
et: Fikseeritud väärtus

en: Will be available to all users.
et: On saadaval kõigile kasutajatele.

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: Time-based
et: Aja järgi

en: Simple time-based caching of data.
et: Andmete lihtne puhverdamine aja järgi.

en: sort criteria
et: sorteerimise alus

en: Sort criterion
et: Lühike kriteerium

en: sort criterion
et: lühike kriteerium

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The text of the comment.
et: Kommentaari tekst.

en: The comment ID of the field
et: Välja kommentaari ID

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Date and time of when the comment was posted.
et: Kommentaari postitamise kuupäev ja kellaaeg.

en: Provide a simple link to delete the comment.
et: Tekitab käepärase lingi kommentaari kustutamiseks.

en: The node the comment is a reply to.
et: Postitus, millele selle kommentaariga vastati.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
et: Kas kommentaarid on lubatud või keelatud sellel postitusel.

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Locale source
et: Lokaadi sõne

en: A source string for translation, in English or the default site language.
et: Tõlkimise lähtesõne, inglise keeles või saidi vaikimisi keeles.

en: The ID of the source string.
et: Lähtesõne ID.

en: The group the translation is in.
et: Grupp, millesse see tõlge kuulub.

en: The full original string.
et: Täielik orginaaltekst.

en: The full translation string.
et: Täielik tõlketekst.

en: The language this translation is in.
et: Keel, millesse see tõlge kuulub.

en: The ID of the parent translation.
et: Vanemtõlke ID.

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Published or admin
et: Avaldatud või vaatab administraator

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
et: Kas see postitus tuleb ülendada esilehele.

en: Provide a simple link to the node.
et: Lihtne link sellele postitusele.

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: Node revision
et: Postituse redaktsioon

en: The log message entered when the revision was created.
et: Sisu loomise Unix kuupäev ja kellaaeg.

en: The date the node revision was created.
et: Postituse loomise Unix kuupäev ja kellaaeg.

en: Input format id
et: Sisestamise vormingu id

en: Revert link
et: Endise taastamise link

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Poll
et: Küsitlus

en: Links from
et: Viitab kohast

en: Other nodes that are linked from the node.
et: Teised postitused, millele viidatakse sellest postitusest.

en: Links to
et: Lingid kohta

en: Other nodes that link to the node.
et: Teised postitused, kust viidatakse sellele postitusele.

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Browser session ID of user that visited page.
et: Lehte külastanud kasutaja brauseri sessiooni kood.

en: Title of page visited.
et: Külastatud lehe pealkiri.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
et: Külastatud lehe sisemine aadress (omane Drupali juurkataloogile.)

en: Referrer URI.
et: Suunaja URI.

en: Hostname of user that visited the page.
et: Lehe külastaja majutaja nimi.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
et: Aeg millisekundites, mille jooksul leht laeti.

en: Timestamp of when the page was visited.
et: Aeg ja kellaaeg mil lehte külastati.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: The ID of the file.
et: Faili ID-number.

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: The path of the file.
et: Faili asukoht.

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: The status of the file.
et: Faili olek.

en: The date the file was uploaded.
et: Kuupäev, mil fail üles laaditi.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
et: Terminid on postituste kategoriseerimiseks.

en: Taxonomy term name.
et: Klassifikatsioonitermini nimi.

en: The term weight field
et: Kategooria raskusväli

en: The description associated with a taxonomy term.
et: Selle klassifikatsioonikirjega seotud kirjeldus.

en: All terms
et: Kõik terminid

en: The parent term of the term.
et: Selle termini vanemtermin.

en: Term synonym
et: Termini sünonüüm

en: Node translation
et: Postituse tõlge

en: Source translation
et: Allika tõlge

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
et: Postituse tõlke olek -- näitab, kas tõlget tuleb uuendada või mitte.

en: Outdated
et: Vananenud

en: upload
et: üleslaadimine

en: The description of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili kirjeldus.

en: Listed
et: Loetelus

en: Has attached files
et: Sellele on kaasa pandud faile

en: The user or author name.
et: Kasutaja või autori nimi.

en: Language of the user
et: Kasutaja keel

en: The user's picture, if allowed.
et: Kasutaja pilt, kui lubatud.

en: The date the user was created.
et: Kasutajakonto loomise kuupäev.

en: The user's last access date.
et: Kasutaja viimase tegevuse kuupäev.

en: The user's last login date.
et: Kasutaja viimase sisselogimise kuupäev.

en: Whether a user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiivne või blokeeritud.

en: The user's signature.
et: Kasutaja allkiri.

en: Roles that a user belongs to.
et: Roll, millesse kasutaja kuulub.

en: Randomize the display order.
et: Näitamise järjekorra muutmine juhuslikuks.

en: View result counter
et: Tulemuste loenduri kuvamine

en: contact
et: kontakt

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: Term name or synonym
et: Termini nimi või sünonüüm

en: Only allow string usernames
et: Lubatud on ainult kasutajanimede sõned

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Unrestricted
et: Pole piiratud

en: PHP argument code
et: PHP-argumendi kood

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: Change the name of this display.
et: Selle kuva nime muutmine

en: Row style
et: Rea stiil

en: Change the row plugin.
et: Ridade plugina muutmine.

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Change whether or not this display will use AJAX.
et: Muuda, kas see kuva kasutab AJAXit või mitte.

en: Change this display's pager setting.
et: Selle kuva lehitseja sätete muutmine.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Specify access control type for this display.
et: Selle kuva ligipääsu tüübi määramine.

en: Specify caching type for this display.
et: Selle kuva puhverdamise tüübi määramine.

en: Exposed form in block
et: Vorm on plokis avaldatud

en: Change this display's !name.
et: Selle kuva !name muutmine.

en: The title of this view
et: Selle vaate pealkiri

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
et: Pealkirja kuvatakse vaatega koos seal, kus pealkirju tavaliselt kuvatakse: s.o lehe pealkirjana, bloki pealkirjana jmt kohtades.

en: Use AJAX when available to load this view
et: Kui saadaval, kasutatakse selle vaate laadimiseks AJAXit

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
et: Kui määratud, kasutatakse selle vaate lehitsemiseks, tabelite sorteerimiseks ja avaldatud filtrite muutmiseks AJAXit. See tähendab, et kogu lehekülge ei laadita uuesti. Seda pole soovitatav kasutada lehekülje peamise sisu jaoks, kuna see takistab saidil sügaval asuvate lehtede linkimist, kuid on väga kasulik külgedel näidatava sisu jaoks.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: The style selected does not utilize fields.
et: Valitud stiil ei kasuta välju.

en: None defined
et: Ühtegi pole määratud

en: New view
et: Uus vaade

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
et: Vaade %name, kuvatakse <strong>@base</strong> tüüki kirjeid.

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
et: <em>@type</em> @base vaade: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
et: Pealkiri: @title

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Allows exporting multiple views at once.
et: Võimaldab mitme vaate korraga eksportimise.

en: Adjust top margin
et: Korrigeeri ülaserva positsiooni

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse lehte administreerimismenüü kuvamiseks umbes 20px allapoole. Välja lülitatuna võivad mõned absoluutse või fikseeritud positsiooniga elemendid lehel menüü kinni katta.

en: Keep menu at top of page
et: Hoia menüüd lehe ülaservas

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
et: Sisse lülitatuna fikseeritakse administreerimismenüü alati lehe ülaserva (isegi kui lehte skrollitakse). <strong>Pane tähele: Mõnes brauseris võib see esile kutsuda ebakorrektse kuva, kursori nähtamatuks muutumise, probleeme vormielementidega või muid probleeme. Lülita see seade välja kui avastad selliseid probleeme.

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
et: Sisse lülitatuna on <a href="!modules-url">moodulite lehel</a> asuvad väljagrupid vaikimisi kokku surutud.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
et: Kui Utility moodul installeeriti sellel eesmärgil, siis võib ta välja lülitada ning eemaldada.

en: Move local tasks into menu
et: Liiguta toiminguviited menüüsse

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse avatud lehel olevad sakid administreerimismenüüsse. See võimalus on olemas ainult CSS klasse <code>tabs primary</code> ja <code>tabs secondary</code> kasutatavates kujundusmallides.

en: Administration menu settings
et: Administreerimismenüü seaded

en: Parent link ID
et: Vanemlingi ID

en: Display additional data for each menu item
et: Kuva täiendavat infot menüüelementide kohta

en: Display the selected items next to each menu item link.
et: Kuva valitud elemendid menüülingi kõrval.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
et: Sisse lülitatuna kuvatakse hoolimata ligipääsuõigustest kõiki menüüelemente . <em>Tähelepanu: Ära kasuta seda valikut avalikul veebilehel.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on sisse lülitatud: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Kasuta menüü väljanägemise muutmiseks allolevaid seadeid.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Administreerimismenüü kuvab ka hetkel lehel viibivate tuvastatud ja tuvastamata kasutaja koguse ning võimaldab moodulitel oma menüüelemente juurde lisada. Moodulite integratsiooni ulatus administreerimismenüüga varieerub; lisamoodul <a href="@drupal">Devel</a> kasutab näiteks administreerimismenüü võimalusi olulisel määral.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
et: Administreerimismenüü  <a href="@settings">seadete leht</a> võimaldab sul muuta mõningaid menüü kuva ning käitumist mõjutavaid seadeid. Kuna menüü väljanägemine sõltub kasutatavast kujundusmallist, siis on väljanägemise suuremaks muutmiseks vajalik muuta kujundusmalli ning tema CSS faile. Loe README.txt failist lisa kujunduse ning CSS failide muutmise kohta.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
et: Administreerimismenüüs kuvatavad elemendid sõltuvad kasutaja ligipääsuõigustest. Esmalt, administeerimismenüü kuvatakse ainult kasutajatele, kellel on <em>ligipääs administreerimismenüüle</em> õigus. Teiseks peab kasutaja kuuluma rolli, kellel on <em>ligipääs administreerimistoimingutele</em> õigus . Kolmandaks, kasutajale kuvatakse ainult temale lubatud viiteid. Kui näiteks kasutajal puudub õigus <em>kasutajaõiguste haldus</em> siis ei kuvata talle ka kasutajahalduse menüülinki.

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Adjust administration menu settings.
et: Muuda administreerimismenüü seadeid.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
et: Võimaldab kasutada rippmenüüd viidetega administreerimistoimingutele ning muudele olulistele lehtedele (juhul kui kasutajal on vastav ligipääs).

en: Page Title Patterns
et: Lehe pealkirja (title) mustrid

en: Global Only
et: Ainult globaalne

en: Content Type - %type
et: Sisutüüp

en: Vocabulary - %vocab_name
et: Sõnastik - %vocab_name

en: Blog Homepage
et: Blogi avaleht

en: Pattern for pages that contain a pager
et: Muster lehtedele, mis on jaotatud lehtedeks

en: This pattern will be appended to a page title for any given page with a pager on it
et: See muster lisatakse iga osadeks jaotatud lehe tiitli lõppu.

en: Available Tokens List
et: Võimalike tunnuste nimekiri

en: Token Scope
et: Märgendi skoop

en: Show Field
et: Näita välja

en: Drupal's default page title follows one of two patterns:
et: Drupali vaikimisi tiitel järgib ühte kahest võimalikust mustrist:

en: <strong>Default Page</strong>: <samp><em>page title</em> | <em>site name</em></samp>
et: <strong>Vaikimisi leht</strong>: <samp><em>lehe pealkiri</em> | <em>saidi nimetus</em></samp>

en: <strong>Default Frontpage</strong>: <samp><em>site name</em> | <em>site slogan</em></samp>
et: <strong>Vaikimisi avaleht</strong>: <samp><em>saidi nimi</em> | <em>saidi slogan slogan</em></samp>

en: The <samp>[page-title]</samp> token will default to the value returned from <samp>drupal_get_title</samp> if there is no value specified or no available page title field.
et: <samp>[page-title]</samp> vaikimisi väärtuse annab <samp>drupal_get_title</samp> funktsioon, kui eraldi tiitlit ei ole määratud.

en: Enhanced control over the page titles (in the &lt;head&gt; tag).
et: Laiendatud kontroll lehe tiitlite üle.

en: Page Title Settings
et: Lehe tiitli seaded

en: Page Title Field
et: Lehe tiitli väli

en: If checked, the <em>Page Title</em> field will appear on the node edit form for those who have permission to set the title.
et: Märgistatuna ilmub lehe tiitli määramise väli postituse muutmise vormis nendele kasutajatele, kellele on antud vastav õigus.

en: Page Title Pattern
et: Lehe tiitli muster

en: Enter the <em>Page Title</em> pattern you want to use for this node type. For more information, please use the !link settings page
et: Sisesta lehe pealkirja muster, mida sa soovid selle sisutüübi puhul kasutada. Täiendavat informatsiooni vaata !link seadete lehelt

en: The page title.
et: Lehe tiitel.

en: administer page titles
et: lehe tiitlite administreerimine

en: Page Title form.
et: Lehe tiitli vorm.

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
et: Kui administreerimismenüü kuvab elemente topelt, siis on tõenäoliselt vajalik menüü uuesti genereerida vajutades <em>Tühjenda ja regenereeri</em> nuppu.

en: Wipe and rebuild
et: Tühjenda ja regenereeri

en: %name: the value may be no smaller than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.

en: Poll module settings.
et: Küsitlusmooduli seaded.

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: » Add a new content type
et: » Lisa uus sisutüüp

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: - Select a widget -
et: - Vali vidin -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
et: Välja nimetus (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
et: Salvestatavate andmete tüüp.

en: Form element to edit the data.
et: Andmete muutmiseks kasutatav element.

en: - Select an existing field -
et: - Vali olemasolev väli -

en: Field to share
et: Välja nimi

en: Add new field: you need to provide a label.
et: Uue välja lisamine: pead määrama pealkirja.

en: Add new field: you need to provide a field name.
et: Uue välja lisamine: pead andma väljale nime.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name pole sobiv. Nimi tohib koosneda ainult täppideta väiketähtedest, numbritest ja alakriipsudest.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on liiga pikk. Nime pikkuse piirang on 32 märki, sealhulgas eesliide 'field_'.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on juba olemas.

en: Add new field: you need to select a field type.
et: Uue välja lisamine: pead määrama välja liigi.

en: Add new field: you need to select a widget.
et: Uue välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add new field: invalid widget.
et: Uue välja lisamine: sobimatu vidin.

en: Add existing field: you need to provide a label.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead andma väljale sildi.

en: Add existing field: you need to select a field.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead välja valima.

en: Add existing field: you need to select a widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add existing field: invalid widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: sobimatu vidin.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
et: Väli %field on lukus ning seda pole võimalik muuta.

en: %type basic information
et: %type peamised andmed

en: Maximum number of values users can enter for this field.
et: Maksimaalne väärtuste arv, mida saab sellele väljale kanda.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
et: 'Piiramatu' puhul tekitatakse kasutajale 'Lisa veel' nupp, mis võimaldab piiramatul hulgal väärtuste lisamist.

en: %name must be an integer.
et: %name peab olema täisarv.

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: <No value>
et: <Väärtus lisamata>

en: Custom label
et: Kohandatud silt

en: Only numbers are allowed in %field.
et: Väljal %field on lubatud ainult numbrid.

en: New field
et: Uus väli

en: Existing field
et: Olemasolev väli

en: width @width
et: laius @width

en: height @height
et: kõrgus @height

en: upscaling allowed
et: suurendamine lubatud

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
et: juhuslik vahemikus -@degrees&deg ja @degrees&deg

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku mittekohustuslik kirjeldus.

en: Automatic live preview
et: Automaatselt uuenev eelvaade
