Cornerstone (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (767 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naslov

en: Body
hr: Sadržaj

en: Next
hr: Sljedeći

en: user
hr: korisnik

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: delete
hr: izbriši

en: Administer
hr: Administriraj

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Izbriši

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: content
hr: sadržaj

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naslov

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Odustani

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Action
hr: Akcija

en: error
hr: greška

en: Block title
hr: Naslov bloka

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Verzija

en: Go
hr: Idi

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Display settings
hr: Postavke za prikaz

en: default
hr: podrazumjevano

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Konfiguracija je spremljena.

en: Image
hr: Slika

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Types
hr: Vrste

en: Hierarchy
hr: Hijerarhija

en: Related terms
hr: Povezani pojmovi

en: Required
hr: Obavezno

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: none
hr: ništa

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Book
hr: Knjiga

en: Export
hr: Izvezi

en: Taxonomy term
hr: Taxonomy termin

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: Preset Name
hr: Ime Predpostava

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Time
hr: Vrijeme

en: Access
hr: Pristup

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke su poništene na njihovu zadanu vrijednost.

en: Path
hr: Putanja

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: forums
hr: forumi

en: Display
hr: Prikaži

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Menu
hr: Meni

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: read more
hr: čitaj dalje

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Attachment
hr: Prilog

en: Upload
hr: Otpremi

en: Picture
hr: Slika

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Mail
hr: E-pošta

en: After
hr: Nakon

en: User
hr: Korisnik

en: action
hr: radnja

en: Continue
hr: Nastavi

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: Files
hr: Datoteke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Sent email to %recipient
hr: Pošalji e-mail korisniku %recipient.

en: Unable to send email to %recipient
hr: Nije bilo moguće poslati e-mail korisniku %recipient.

en: The subject of the message.
hr: Naslov poruke.

en: Expanded
hr: Rašireno

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
hr: Proizvoljno. Unutar izbornika, teže stavke će potonuti a lakše stavke će imati položaj bliže vrhu.

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Year
hr: Godina

en: Page title
hr: Naslov stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Inline
hr: U istom redu

en: To
hr: Za

en: Custom
hr: Proizvoljno

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Comment ID
hr: ID komentara

en: Published
hr: Objavljeno

en: Input format
hr: Format unosa

en: Signature
hr: Potpis

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Objavi na naslovnoj stranici

en: Log message
hr: Poruka dnevnika

en: File ID
hr: ID datoteke

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Term
hr: Pojam

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Fields
hr: Polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Normal
hr: Normalno

en: N/A
hr: N/D

en: %time ago
hr: prije %time

en: Up
hr: Gore

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: This field is required.
hr: Ovo polje mora biti unešeno.

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: Month
hr: Mjesec

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Current
hr: Trenutno

en: Code
hr: Kod

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Day
hr: Dan

en: Table
hr: Tablica

en: here
hr: tu

en: am
hr: prijepodne

en: The name of the menu the node belongs to.
hr: Naziv izbornika kojemu node pripada

en: Verbose
hr: Rječito

en: Replace by separator
hr: Zamijeni po separatoru

en: Maximum alias length
hr: Maksimalna dužina alijasa

en: Update action
hr: Obnovi akciju

en: Strings to Remove
hr: Nizovi za uklanjanje

en: administer pathauto
hr: administriraj pathauto

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
hr: Omogućava modul mehanizam za automatsko stvaranje aliasa za sadržaj kojim upravljaju.

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Basic
hr: Osnovno

en: Role
hr: Uloga

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Referrer
hr: Referent

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Rows
hr: Redovi

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: <All>
hr: <Sve>

en: access all views
hr: pristup svim pogledima

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
hr: Views su prilagođene liste sadržaja na vašem sustavu; oni su visoko prilagodljivi i daju vam kontrolu nad prikazom liste sadržaja.

en: Tools
hr: Alati

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Existing Views
hr: Postojeći pogledi

en: Summary, sorted ascending
hr: Sažetak, razvrstano uzlazno

en: Summary, sorted descending
hr: Sažetak, razvrstano silazno

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Down
hr: Dolje

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Filters
hr: Filteri

en: Optional
hr: Proizvoljno

en: Order
hr: Poredak

en: administer views
hr: administracija view-a

en: Random
hr: Nasumično

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Profile
hr: Profil

en: module
hr: modul

en: filters
hr: filteri

en: Term description
hr: Opis termina

en: fields
hr: polja

en: reply
hr: odgovori

en: Defaults
hr: Predefinirane vrijednosti

en: Sort by
hr: Sortiraj po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak ažuriranja

en: File attachments
hr: Privitci

en: Show
hr: Prikaži

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: in
hr: u

en: Clear
hr: Očisti

en: The update has been performed.
hr: Ažuriranje je završeno.

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Full text
hr: Cijeli tekst

en: Source
hr: Izvor

en: Display all menu items
hr: Prikaži sve izborničke stavke

en: access administration menu
hr: pristup administration menu

en: Token actions
hr: Akcije tokena

en: Replacement value
hr: Zamjenska vrijednost

en: tokens
hr: tokeni

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: User's name
hr: Korisnikovo ime

en: User's ID
hr: Korisnikov ID

en: User's email address
hr: Korisnikova email adresa

en: User's registration date
hr: Nadnevak registracije korisnika

en: User's last login date
hr: nadnevak zadnje prijave korisnika

en: The current date in the user's timezone
hr: Trenutno vrijeme u korisnikovoj vremenskoj zoni

en: The URL of the user's profile page.
hr: URL stranice korisnikovog profila.

en: The URL the user's account editing page.
hr: URL stranice za uređivanje koriničkog računa.

en: Text field
hr: Tekst polje

en: Moderated
hr: Moderirano

en: Randomize
hr: Nasumično

en: Revert
hr: Vrati

en: Empty
hr: Prazno

en: Display fields
hr: Prikaži polja

en: or
hr: ili

en: Results
hr: Rezultati

en: Poll settings
hr: Postavke ankete

en: Convert
hr: Pretvori

en: Parent term
hr: Roditelj termina

en: revert
hr: vrati

en: User management
hr: Upravljanje korisnicima

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: permission
hr: dopuštenje

en: %type settings
hr: %type postavke

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Unformatted
hr: Neformatirano

en: New comments
hr: Novi komentari

en: Relationships
hr: Relacije

en: Plural
hr: Množina

en: Relationship
hr: Relacija

en: relationships
hr: relacije

en: Sort criteria
hr: Kriterij razvrstavanja

en: <Hidden>
hr: <Skriveno>

en: The primary identifier for a node.
hr: Osnovni identifikator za node.

en: Translations
hr: Prijevodi

en: JPEG quality
hr: JPEG kvaliteta

en: !name field is required.
hr: !name polje je obavezno.

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Read only
hr: Samo za čitanje

en: Processing
hr: Obrađujem

en: Storage
hr: Skladištenje

en: Line break converter
hr: Konverter prijeloma retka

en: Site configuration
hr: Postavke sitea

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
hr: Omogućava stvaranje obrazaca i upitnika.

en: Enable custom alternate text
hr: Omogući proizvoljni zamjenski tekst (ALT)

en: Enable custom title text
hr: Omogući proizvoljan tekst naziva

en: Apply
hr: Primjeni

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: No content types available.
hr: Nema raspoloživih tipova sadržaja.

en: PHP Code
hr: PHP kod

en: Translation
hr: Prijevod

en: Translation status
hr: Status prijevoda

en: Above
hr: Iznad

en: Number of values
hr: Broj vrijednosti

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
hr: Upozorenje! Mijenjanje ovih postavki nakon stvaranja podataka može ishoditi gubitak podataka.

en: Add another item
hr: Dodaj još jednu stavku

en: Full node
hr: Cijeli node

en: Updating field type %type with module %module.
hr: Ažuriram polje vrsta %type s modulom %module.

en: Manage fields
hr: Upravljaj poljima

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: Allows administrators to define new content types.
hr: Dopušta administratorima odrediti nove vrste sadržaja.

en: Trimmed
hr: Skraćeno

en: Used in
hr: Korišteno u

en: No fields have been defined for any content type yet.
hr: Još uvijek nema polja određenih za bilo koju vrstu sadržaja.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
hr: Ove postavke se primjenjuju samo na %field polje kad se prikazuje unutar %type vrste sadržaja.

en: Save field settings
hr: Spremi postavke polja

en: The update has encountered an error.
hr: Proces ažuriranja je naišao na pogrešku.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: @count stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavaka je uspješno obrađeno

en: Enables ability to import/export field definitions.
hr: Dupušta uvoz/izvoz definicija polja.

en: Set field-level permissions for CCK fields.
hr: Postavlja field-level dopuštenja za CCK polja.

en: Defines a field type for referencing one node from another.
hr: Određuje vrstu polja za povezivanje jednog sadržaja s drugim.

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Float
hr: Realni broj

en: Precision
hr: Preciznost

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: Defines numeric field types.
hr: Određuje brojčane vrste polja.

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
hr: Određuje odabir, checkbox i radio gumb cinculatore za tekstovna i brojčana polja.

en: Store text in the database.
hr: Spremi tekst u bazu podataka.

en: Text area (multiple rows)
hr: Tekst područje (više redova)

en: Defines simple text field types.
hr: Određuje jednostavne tekstovne vrste polja.

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
hr: Određuje vrstu polja za povezivanje s korisničkim obrascem iz sadržaja.

en: Publish
hr: Objavi

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Grid
hr: Mreža

en: Hide
hr: Sakrij

en: Read/Write
hr: Čitaj/Piši

en: Global
hr: Opće

en: arguments
hr: argumenti

en: X offset
hr: X otklon

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
hr: Unesite otklon u pikselima ili koristite ključnu riječ: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.

en: Y offset
hr: Y otklon

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
hr: Unesite otklon u pikselima ili koristite ključnu riječ: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: Profiles
hr: Profili

en: Thread
hr: Niz

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
hr: Morate uključiti barem jednu pozitivnu ključnu reč sa najmanje @count karaktera.

en: Double quotes "
hr: Dupli navodnici "

en: Single quotes (apostrophe) '
hr: Jednostruki navodnici (apostrof) '

en: Comma ,
hr: Zarez ,

en: Period .
hr: Točka .

en: Hyphen -
hr: Crtica -

en: Underscore _
hr: Donja crtica _

en: Colon :
hr: Dvotočka :

en: Semicolon ;
hr: Točka zarez ;

en: Pipe |
hr: Vertikalna crtica |

en: Left curly bracket {
hr: Ljeva vitičasta zagrada {

en: Left square bracket [
hr: Ljeva uglata zagrada [

en: Right curly bracket }
hr: Desna vitičasta zagrada {

en: Right square bracket ]
hr: Desna uglata zagrada ]

en: Equal =
hr: Jednako =

en: Asterisk *
hr: Zvjezdica *

en: Percent %
hr: Postotak %

en: Dollar $
hr: Dolar $

en: Exclamation !
hr: Uskličnik !

en: Tilde ~
hr: Tilda ~

en: Left parenthesis (
hr: Ljeva zagrada (

en: Question mark ?
hr: Upitnik ?

en: Less than <
hr: Manje od <

en: Greater than >
hr: Veće od >

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
hr[0]: Stvaranje aliasa "na veliko" završeno, jedan alias stvoren.
hr[1]: Stvaranje aliasa "na veliko" završeno, @count aliasa stvoreno.

en: Delete aliases
hr: Izbriši aliase

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
hr: Kao [term], ali uključujući i superkategorije razdvojene s /.

en: As [term-raw], but including its supercategories separated by /. WARNING - raw user input.
hr: Kao [term-raw], ali uključujući superkategorije razdvojene s /. POZOR: sirovi korisnički unos.

en: URL alias for the term.
hr: URL alias termina.

en: Automatic alias
hr: Automatski alijas

en: Update path alias
hr: Osvježi alijase putanja

en: Character case
hr: Veličina slova

en: Leave case the same as source token values.
hr: Ostavi veličinu slova istu kao u izvornoj vrijednost tokena.

en: Change to lower case
hr: Promjeni u mala slova

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
hr: Napravi novi alijas. Ostavi postojeći.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
hr: Napravi novi alijas. Izbriši stari.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
hr: Napravi novi alijas. Napravi redirekciju sa starog.

en: Transliterate prior to creating alias
hr: Transliteriraj prije stvaranja alijasa

en: No action (do not replace)
hr: Nema akcije (ne mijenjaj)

en: Delete aliases now!
hr: Izbriši alijase odmah!

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
hr[0]: Stvaranje indeksa aliasa "na veliko" završeno, jedan alias stvoren.
hr[1]: Stvaranje indeksa aliasa "na veliko" završeno, @count aliasa stvorena.
hr[2]: Stvaranje indeksa aliasa "na veliko" završeno, @count aliasa stvoreno.

en: notify of path changes
hr: izvješće o promjeni putanje

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Automated alias settings
hr: Automatske alias postavke

en: Node type (user-friendly version)
hr: Tip node-a (javni naziv)

en: Node author's user id
hr: Korisnički id autora node-a

en: Node author's user name
hr: Korisničko ime autora node-a

en: Rearrange
hr: Prerasporedi

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
hr: Urednik slika, uključuje i preglednik slika.

en: Displays image files in their original size.
hr: Prikazuje slikovne datoteke u izvornoj veličini.

en: Aggregator
hr: Sakupljač

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
hr: GD biblioteka za PHP nedostaje ili je zastarjela. Za više informacija provjerite <a href="@url">PHP dokumentaciju za slike</a>.

en: GD library
hr: GD biblioteka

en: Attached files
hr: Priložene datoteke

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Enter the module name to export code to.
hr: Unesite naziv modula u kojega ćete izvesti kod.

en: Edit this view
hr: Uredi ovaj pogled

en: Allow Upscaling
hr: Dopusti povećanje

en: Let scale make images larger than their original size
hr: Dopusti povećati veličinu slike u odnosu na njenu izvornu veličinu

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
hr: <strong>Unutarnje dimenzije</strong>: Ishodišne dimenzije će biti manje ili jednake unešenoj širini i visini. Ove su postavke korisne kada želimo osigurati maksimalnu visinu i/ili širinu.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
hr: <strong>Vanjske dimenzije</strong>: Ishodišne dimenzije će biti veće ili jednake unešenoj širini i visini. Ove su postavke idealne za rezanje na kvadrat.

en: Scale to fit
hr: Prilagodi na dimenziju

en: Inside dimensions
hr: Unutarnje dimenzije

en: Outside dimensions
hr: Vanjske dimenzije

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
hr: Unesite širinu u pikselima ili u postotcima, npr. 500 ili 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
hr: Unesite visinu u pikselima ili postotcima, npr. 500 ili 80%.

en: Rotation angle
hr: Kut rotacije

en: @preset image
hr: @preset slika

en: @preset image linked to node
hr: @preset slika povezana s node

en: @preset image linked to image
hr: @preset slika povezana s slikom

en: @preset file path
hr: @preset putanja datoteke

en: administer imagecache
hr: administrira imagecache

en: flush imagecache
hr: prazni imagecache

en: Flush
hr: Isprazni

en: Preset Namespace
hr: Namespace Predpostava

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
hr: Namespace se koristi unutar URL-ova kao naputak za imagecache kako procesuirati sliku. Koristite samo slovnobrojčane znakove, donje crte (_) i minuse (-) za imena predpostava.

en: New Actions
hr: Nove akcije

en: Add !action
hr: Dodaj !action

en: Update Action
hr: Osvježi akciju

en: Administer imagecache presets and actions.
hr: Administriraj imagecache predpostav i akcije.

en: Add new preset
hr: Dodaj novi predpostav

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
hr: Osnovni identifikator za imagecache_preset.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
hr: Osnovni identifikator za imagecache_action.

en: The weight of the action in the preset.
hr: Težina akcije unutar predpostava.

en: The module that defined the action.
hr: Modul koji je odredio akciju.

en: The unique ID of the action to be executed.
hr: Jedinstveni ID akcije koja će biti izvedena.

en: The configuration data for the action.
hr: Konfiguracijski podaci akcije.

en: Dynamic image manipulator and cache.
hr: Dinamična manipulacija slikama i cache.

en: ImageCache User Interface.
hr: ImageCache korisničko sučelje.

en: Print
hr: Printaj

en: Locked
hr: Zaključano

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
hr: Greška u provjeri valjanosti, molimo pokušajte ponovno. Ako se greška ponavlja, molimo kontaktirajte administratora web lokacije.

en: In moderation
hr: U moderaciji

en: sort by @s
hr: sortiraj po @s

en: and
hr: i

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
hr: URL na kog korisnik treba da se preusmjeri. Ovo može biti interni hiperlink kao npr. node/1234 ili eksterni URL kao npr. http://drupal.org.

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Parent comment
hr: Komentar roditelj

en: The parent comment.
hr: Komentar roditelj

en: Author's website
hr: Web stranica autora

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
hr: Prikazuje dubinu komentara ukoliko je isti nizan.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
hr: Složeno po nizanom redoslijedu. Ovo će držati komentare u skupini s njihovim rodiiteljima.

en: Reply-to link
hr: Poveznica za odgovor

en: Provide a simple link to reply to the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za odgovor na komentar.

en: field
hr: polje

en: The node the uploaded file is attached to
hr: Node uz koji je otpremljena datoteka privinuta

en: Delete view
hr: Izbriši view

en: The taxonomy vocabulary ID
hr: Taxonomy vocabulary ID

en: The taxonomy term ID
hr: Taxonomy term ID

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
hr: Upute koje se daju korisniku ispod ovog polja na obrascu uređivanja.<br />Dopuštene HTML oznake: @tags

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
hr: Koristi PHP unos za postavke polja (opasno - dodijelite s oprezom)

en: The language the content is in.
hr: Jezik sadržaja

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: Chose which features you would like enabled for Global Redirect
hr: Odaberite koje mogućnosti želite imati omogućene unutar Global Redirect-a

en: Maximum resolution for Images
hr: Maksimalna rezolucija za slike

en: Defines an image field type.
hr: Određuje vrstu polja slike.

en: Mime type
hr: Mime vrsta

en: The weight, used for sorting.
hr: Težina, koristi se za razvrstavanje.

en: The date the node was last updated.
hr: Nadnevak kada je node zadnji put ažuriran.

en: In the form of WW (01 - 53).
hr: U obliku WW (01 - 53).

en: Enable developer modules
hr: Omogući developer module

en: Disable developer modules
hr: Onemogući developer module

en: Collapse fieldsets on modules page
hr: Sažmi fieldsets na stranici modula

en: Current anonymous / authenticated users
hr: Trenutno anonimnih / registriranih korisnika

en: Disabled these modules: !module-list.
hr: Onemogući ove module: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
hr: Developer moduli su onemogućeni

en: display drupal links
hr: prikaži drupal poveznice

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: administer meta tags
hr: administriraj meta oznake

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Input type
hr: Tip unosa

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
hr: Pristup će biti omogućen korisnicima s odgovarajućom vezom dopuštenja.

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
hr: Nodovi su Drupalov primarni sadržaj.

en: Comments are responses to node content.
hr: Komentari su odgovori na sadržaj.

en: Users who have created accounts on your site.
hr: Korisnici koji su otvorili račun na vašoj stranici.

en: Default image
hr: Zadana slika

en: Use default image
hr: Koristi zadanu sliku

en: Choose a image that will be used as default.
hr: Odaberite sliku koja će biti korištena kao zadana.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hr: Ovaj tekst će biti korišten u čitačima ekrana, pretraživačima ili kada slika ne bude mogla biti prikazana.

en: Join summary
hr: Spoji sažetak

en: Split summary at cursor
hr: Razdvoji sažetak kod pokazivača

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Front page feed
hr: Feed naslovnice

en: The node ID of the node.
hr: Node ID

en: No role
hr: Nema uloge

en: View link
hr: Vidi poveznicu

en: The size of the file.
hr: Veličina datoteke.

en: Delete link
hr: Izbriši poveznicu

en: Filter the view to the currently logged in user.
hr: Filtriraj pogled trenutno prijavljenom korisniku.

en: Configure ImageAPI.
hr: Postavite ImageAPI

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
hr: %toolkit modul je jedini omogućeni alat slika. Drupal će ga koristiti ta promjenu veličine, rezanje i druge manipulacije slikama.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
hr: Odabrani toolkit za manipulaciju slika %toolkit ne može ispravno procesirati %function.

en: ImageAPI supporting multiple toolkits.
hr: ImageAPI podržava višestruke alatke.

en: Uses PHP's built-in GD2 image processing support.
hr: Koristi PHP ugrađenu GD2 potporu procesiranja slika.

en: Command Line ImageMagick support.
hr: Command Line ImageMagick potpora.

en: administer imageapi
hr: administrira imageapi

en: The action was succesfully updated.
hr: Akcija je uspješno osvježena.

en: Manage ImageCache presets.
hr: Upravljaj ImageCache predpostavima.

en: Has Avatar
hr: Ima Avatar

en: Display the node with standard node view.
hr: Prikaži node u standardnom node pregledu.

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: Node module form.
hr: Obrazac node modula

en: Taxonomy module form.
hr: Obrazac Taxonomy modula.

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
hr: Svi žetoni za nadnevke stvaranja node mogu biti korišteni s "mod-" prefiksom; ovaj odabir će koristiti prilagodbu a ne nadvevak stvaranja.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
hr: Putanja izbornika (kao što će se prikazati unutar breadrcrumb), ne uključuje Početnu ili [menu]. Razdvojeno s /.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
hr: %name: ovo polje nemože imati više od @count vrijednosti.

en: Name of top taxonomy term
hr: Ime glavnog termina taksonomije

en: ID of top taxonomy term
hr: ID glavnog termina taksonomije.

en: No fields available.
hr: Nema dostupnih polja.

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Node language
hr: Jezik node-a

en: Node author's e-mail.
hr: Email autora node-a.

en: Name of top term's vocabulary
hr: Ime glavnog termina u riječniku

en: ID of top term's vocabulary
hr: ID glavnog vocabulary termina

en: The text used in the menu as link text for this item.
hr: Tekst korišten u izborniku kao tekstualna poveznica na ovu stavku.

en: The name of the currently logged in user.
hr: Ime trenutačno prijavljenog korisnika.

en: The user ID of the currently logged in user.
hr: Korinički ID trenutačno prijavljenog korisnika.

en: The email address of the currently logged in user.
hr: Email adresa trenutačno prijavljenog korisnika.

en: The name of the current Drupal website.
hr: Naziv aktivne Drupal stranice

en: The slogan of the current Drupal website.
hr: Slogan aktivne Drupal stranice

en: The mission of the current Drupal website.
hr: Misija aktivne Drupal stranice

en: The contact email address for the current Drupal website.
hr: Kontakt email adresa aktivne Drupal stranice

en: The current date on the site's server.
hr: Aktualno vrijeme na mrežnom poslužitelju stranice.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
hr: Omogućava proširenu inačicu izvornih Drupal akcija putem Token modula.

en: Change basic information
hr: Promijeni osnovne informacije

en: Ajax callback for view loading.
hr: Ajax povratni poziv za pregled punjenja.

en: Changes cannot be made to a locked view.
hr: Promjene se ne mogu raditi na zaključanim pogledu.

en: Convert stored Views 1 views.
hr: Pretvori spremljene Views 1 poglede

en: Convert view
hr: Pretvori pogled

en: Create customized lists and queries from your database.
hr: Stvara proizvoljne liste i upite iz vaše baze podataka.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
hr: Administrativno sučelje pogleda. Bez ovoga modula ne možete upravljati pogledima.

en: Example table
hr: Primjer tablice

en: Example content
hr: Primjer sadržaja

en: Example node
hr: Primjer nodea

en: Display all values
hr: Prikaži sve vrijedosti

en: Hide view / Page not found (404)
hr: Sakrij pogled / Stranica nije pronađena (404)

en: Display empty text
hr: Prikaži prazni tekst

en: Provide default argument
hr: Unesite zadani argument

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hr: Nadnevak u bilo kojem obliku čitljivom strojevima. CCYY-MM-DD HH:MM:SS je preferirano.

en: Export this view
hr: Izvezi ovaj pogled

en: Create a copy of this view
hr: Kreiraj kopiju ovog pogleda

en: Add display
hr: Dodaj prikaz

en: Remove display
hr: Ukloni prikaz

en: Default settings for this view.
hr: Zadane postavke za ovaj pogled.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
hr: Prikaži pogled kao stranicu, s URL i izborničkim vezama.

en: Display the view as a block.
hr: Prikaži pogled unutar bloka.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
hr: Privitci dodani dugim prikazima kako bi se postigli višestruki pogledi u istom pogledu.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
hr: Prikaži pogled kao feed, npr. RSS feed.

en: Displays rows one after another.
hr: Prikaži redove jedan nakon drugoga.

en: HTML List
hr: HTML lista

en: Displays rows as an HTML list.
hr: Prikaži redove kao HTML listu.

en: Displays rows in a grid.
hr: Prikaži redove kao mrežu.

en: Displays rows in a table.
hr: Prikaži redove unutar tablice.

en: Displays the default summary as a list.
hr: Prikaži zadani sažetak kao listu.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
hr: Prikaži neformatirani sažetak, s opcijom jedan nakon drugoga za inline prikaz.

en: Generates an RSS feed from a view.
hr: Stvara RSS iz pogleda.

en: Displays the fields with an optional template.
hr: Prikaži polja s proizvoljnim predloškom.

en: Fixed entry
hr: Fiksni unos

en: Will be available to all users.
hr: Biti će vidljivo svim korisnicima.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
hr: Pristup će biti omogućen korisnicima sa bilo kojom zadanom ulogom.

en: sort criteria
hr: mjerilo razvrstavanja

en: Sort criterion
hr: Mjerilo razvrstavanja

en: sort criterion
hr: mjerilo razvrstavanja

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
hr: Prikaži agregator koristeći podatke izvornika.

en: The book the node is in.
hr: Serijal u kojemu se nalazi node

en: The weight of the book page.
hr: Težina stranice serijala

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
hr: Dubina stranice serijala po hijerarhiji; serijal najvišeg statusa ima dubinu od 1.

en: The title of the comment.
hr: Naslov komentara

en: The text of the comment.
hr: Tekst komentara.

en: The comment ID of the field
hr: ID polja komentara

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
hr: Ime autora komentara. Može biti sročen kao poveznica na mrežnu stranicu autora.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
hr: Mrežna adresa autora komentara. Može biti sročena kao poveznica. Biti će prazna ukoliko je autor registrirani korisnik.

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Date and time of when the comment was posted.
hr: Nadnevak i vrijeme kada je komentar dodan.

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
hr: Je li ili nije komentar trenutno unutar moderacije.

en: Provide a simple link to view the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za pregled komentara.

en: Provide a simple link to edit the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za uređenje komentara.

en: Provide a simple link to delete the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za brisanje komentara.

en: The node the comment is a reply to.
hr: Sadržaj na koji je upućen komentar.

en: The User ID of the comment's author.
hr: Korisnički ID autora komentara.

en: Parent CID
hr: CID roditelja

en: The Comment ID of the parent comment.
hr: CID (Comment ID) komentara roditelja

en: Last comment time
hr: Vrijeme zadnjeg komentara

en: Date and time of when the last comment was posted.
hr: Nadnevak i vrijeme dodavanja zadnjeg komentara.

en: Last comment author
hr: Autor zadnjeg komentara

en: The name of the author of the last posted comment.
hr: Ime autora zadnjeg dodanog komentara.

en: Comment count
hr: Broj komentara

en: The number of comments a node has.
hr: Broj komentara koje sadržaj ima

en: Updated/commented date
hr: Nadnevak osvježenja/komentiranja

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
hr: Najsvježiji od zadnjih komentara koji je dodan ili vrijeme osvježenja sadržaja.

en: The number of new comments on the node.
hr: Broj novih komentara na node-u.

en: Comment status
hr: Status komentara

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
hr: Je li komentiranje omogućeno za node ili ne.

en: User posted or commented
hr: Korisnik koji je dodao sadržaj ili komentar

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
hr: Prikaži node samo ukoliko je korisnik autor node-a ili je komentirao isti.

en: Display the comment with standard comment view.
hr: Prikaži komentar u standardnom pregledu komentara.

en: Display the comment as RSS.
hr: Prikaži komentar kao RSS.

en: Locale source
hr: Izvor lokalizacije

en: A source string for translation, in English or the default site language.
hr: Izvorni niz za prijevod, na Engleskom ili zadanom jeziku stranice.

en: The ID of the source string.
hr: ID izvornog niza.

en: A description of the location or context of the string.
hr: Opis lokacije ili kontekst niza.

en: The group the translation is in.
hr: Skupina u kojoj se nalazi prijevod.

en: The version of Drupal core that this string is for.
hr: Inačica Drupala za kojeg je niz namjenjen.

en: Provide a simple link to edit the translations.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za uređivanje prijevoda.

en: Locale target
hr: Meta lokalizacije

en: The full translation string.
hr: Cijeli niz za prijevod.

en: The language this translation is in.
hr: Jezik u kojemu se ovaj prijevod nalazi.

en: Singular LID
hr: LID jednine

en: The ID of the parent translation.
hr: ID roditeljskog prijevoda

en: Whether or not the translation is plural.
hr: Je li prijevod množina ili ne.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
hr: Vrsta node  (npr, "blog unos", "forum post", "članak", itd).

en: Whether or not the node is published.
hr: Je li node objavljen ili ne.

en: Published or admin
hr: Objavljeno ili admin

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
hr: Filtrira neobjavljene node-ove ukoliko ih trenutni korisnik ne može vidjeti.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
hr: Je li node promoviran na naslovnicu ili ne.

en: Whether or not the node is moderated.
hr: Je li node moderiran ili ne.

en: Whether or not the node is sticky.
hr: Je li node ljepljiv ili ne.

en: Provide a simple link to the node.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu ka node-u

en: Provide a simple link to edit the node.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za uređivanje node-a.

en: Provide a simple link to delete the node.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za brisanje node.

en: In the form of CCYYMMDD.
hr: U obliku CCYYMMDD.

en: Created year + month
hr: Godina + mjesec stvaranja

en: In the form of YYYYMM.
hr: U obliku YYYYMM.

en: Created year
hr: Godina stvaranja

en: In the form of YYYY.
hr: U obliku YYYY.

en: Created month
hr: Mjesec stvaranja

en: In the form of MM (01 - 12).
hr: U obliku MM (01 - 12).

en: Created day
hr: Dan stvaranja

en: In the form of DD (01 - 31).
hr: U obliku DD (01 - 31).

en: Created week
hr: Tjedan stvaranja

en: Node revision
hr: Revizija node-a

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
hr: Revizije node-ova su povijest njihovih promjena.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
hr: Poveži reviziju node-a s korisnikom koji je stvorio reviziju.

en: The actual, full data in the body field; this may not be valid data on all node types.
hr: Stvarni, puni sadržaj u polju tijelo; ne mora biti valjano za sve node vrste.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
hr: Spremljeno teaser polje. Ne mora biti valjano za sve tipove sadržaja..

en: The revision ID of the node revision.
hr: Revizijski ID revizije node.

en: The log message entered when the revision was created.
hr: Poruka zapisnika unešena tijekom stvaranja revizije.

en: The date the node revision was created.
hr: Nadnevak stvaranja node revizije.

en: Revert link
hr: Poveznica za poništenje

en: Provide a simple link to revert to the revision.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za poništenje revizije.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za brisanje node revizije.

en: Has new content
hr: Ima novi sadržaj

en: Show a marker if the node has new or updated content.
hr: Prikaži oznaku ukoliko node ima novi ili osvježeni sadržaj.

en: Show only nodes that have new content.
hr: Prikaži samo node-ove koje imaju novi sadržaj.

en: Node ID from URL
hr: Node ID iz URL

en: Poll
hr: Anketa

en: Title of page visited.
hr: Prati posjete stranici

en: Referrer URI.
hr: Referent

en: Files maintained by Drupal and various modules.
hr: Datoteke koje održava Drupal i različiti moduli.

en: The ID of the file.
hr: ID predmetne datoteke.

en: The name of the file.
hr: Ime datoteke.

en: The path of the file.
hr: Putanja datoteke.

en: The mime type of the file.
hr: Mime vrsta datoteke.

en: The status of the file.
hr: Status datoteke.

en: The date the file was uploaded.
hr: Nadnevak otpreme datoteke.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
hr: Naziv riječnika čiji je pojam član. Ovo će biti riječnik kojeg bilo koji "Taksonomija: Pojam"...

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
hr: Taksonomijski termini privinuti uz node.

en: Taxonomy terms. Note that using this can cause duplicate nodes to appear in views; you must add filters to reduce the result set.
hr: Termini taksonomije. Imajte na umu kako ovo može uzrokovati pojavu duplih node-ova u pogledima, morate koristiti filtere kako bi reducirali rezultate.

en: Taxonomy term name.
hr: Naziv termina taksonomije.

en: The term weight field
hr: Polje težine termina

en: The description associated with a taxonomy term.
hr: Opis povezan s taksonomijskim pojmom.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
hr: Filtriraj rezultate stranice "Taksonomija: Pojam" unutar određenog riječnika.

en: All terms
hr: Svi termini

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
hr: Prikaži sve termine taksonomije povezane s node-om iz određenih riječnika

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
hr: Roditelj termina. Ovo može proizvesti duple unose ukoliko koristite riječnik koji dopušta dvostruke roditelje.

en: Term synonym
hr: Sinonim termina

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
hr: Sinonimi termina mogu biti korišteni kako bi tražili termine po alternativnim nazivima.

en: Term ID (with depth)
hr: ID termina ID (s dubinom)

en: The depth filter is more complex, so provides fewer options.
hr: Filter dubine je složeniji, tako da ima manje opcija.

en: Term ID depth modifier
hr: Modifikator dubine ID termina

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional argument.
hr: Dopušta  "depth" mijenjanje ID termina (s dubinom) unutar taksonomije putem dodatnog argumenta.

en: Node translation
hr: Prijevod node-a

en: Translation set node ID
hr: ID prevoditeljskog skupa node-a

en: The ID of the translation set the content belongs to.
hr: ID prevoditeljske skupine kojemu sadržaj pripada.

en: Source translation
hr: Izvor prijevoda

en: The source that this content was translated from.
hr: Izvor iz kojega je sadržaj preveden.

en: Versions of content in different languages.
hr: Inačice sadržaja u različitim jezicima.

en: Nodes that are either untranslated or are the original versions of a translation set.
hr: Node-ovi koji su ili neprevedene ili su izvorne inačice prevoditeljske skupine.

en: Child translation
hr: Prijevod potomak

en: Nodes that are translations of a source translation.
hr: Node koje su prijevodi izvornog prijevoda.

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
hr: Status prijevoda node-a - treba li osvježiti prijevod.

en: Outdated
hr: Zastarjelo

en: upload
hr: otprema

en: The description of the uploaded file.
hr: Opis otpremljene datoteke

en: Listed
hr: Izlistano

en: Whether or not the file is marked to be listed.
hr: Je li datoteka označena za izlistaj ili ne

en: All files attached to a node with upload.module.
hr: Sve datoteke privinute node-u putem upload modula.

en: Has attached files
hr: Ima privitke

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
hr: Prikazuje samo datoteke s privitcima. Ovo može stvoriti duplikate ukoliko ima više privitaka jednom sadržaju.

en: Add a relationship to gain access to more file data for files uploaded by upload.module. Note that this relationship will cause duplicate nodes if there are multiple files attached to the node.
hr: Dodajte odnose kako dobili pristup datotekama ili podacima koji su podignuti putem upload.module. Imajte na umu kako će ovaj odnos udvostručiti nodove koji imaju više privitaka.

en: The user ID
hr: Korisnički ID

en: The user or author name.
hr: Korisnik ili ime autora.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
hr: Email adresa za određenog korisnika. Ovo polje uobičajeno nije prikazano korisnicima, stoga budite oprezni prilikom korištenja istoga.

en: The user's picture, if allowed.
hr: Korisnička slika, ukoliko je dopušteno.

en: The date the user was created.
hr: Nadnevak stvaranja korisnika.

en: The user's last access date.
hr: Nadnevak kada je korisnik zadnji put pristupio sadržaju.

en: The user's last login date.
hr: nadnevak kada se korisnik zadnji put prijavio.

en: Whether a user is active or blocked.
hr: Je li korisnik aktivan ili blokiran.

en: The user's signature.
hr: Korisnikov potpis.

en: Provide a simple link to edit the user.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za uređivanje korisnika.

en: Provide a simple link to delete the user.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za brisanje korisnika.

en: Roles that a user belongs to.
hr: Uloge kojima korisnik pripada.

en: User ID from URL
hr: Korisnikov ID iz URL

en: User ID from logged in user
hr: Korisnikov ID iz prijavljenog korisnika

en: Randomize the display order.
hr: Nasumični redoslijed prikaza.

en: Null
hr: Prazan skup

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
hr: Dopusti argument koji će biti ignoriran. Određeni argument neće utjecati na upit.

en: Provide custom text or link.
hr: Omogućava proizvoljni tekst ili poveznicu.

en: contact
hr: kontakt

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hr: Unesite velikim slovima <strong>OR</strong> da bi ste pretražili bilo koji od dva termina. Npr., <strong>cats OR dogs</strong>.

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
hr[0]: Ne mogu pronaći termin: @terms
hr[1]: Ne mogu pronaći termine: @terms
hr[2]: Ne mogu pronaći termine: @terms

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
hr[0]: Ne mogu pronaći korisnika: @users
hr[1]: Ne mogu pronaći korisnike: @users
hr[2]: Ne mogu pronaći korisnike: @users

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
hr: Dopusti izloženom obrascu prikaz unutar bloka umjesto unutar pogleda.

en: Update default display
hr: Osvježi zadani prikaz

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Show only these tags
hr: Prikaži samo ove tagove

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
hr: Umetnite ovo u @module.info unutar vašeg modules/@module direktorija

en: Put this in @module.module in your modules/@module directory
hr: Umetnite ovo u @module.module unutar vašeg modules/@module direktorija

en: Put this in @module.views_default.inc in your modules/@module directory or modules/@module/includes directory
hr: Umetnite ovo u @module.views_default.inc unutar vašeg modules/@module direktorija ili modules/@module/includes direktorija

en: Bulk export
hr: Izvoz na veliko

en: Views exporter
hr: Izvoz pogleda

en: Allows exporting multiple views at once.
hr: Omogućava istovremeni izvoz višestrukih pogleda.

en: Adjust top margin
hr: Prilagodi gornju marginu

en: Keep menu at top of page
hr: Zadrži izbornik na vrhu stranice

en: Administration menu
hr: Administrativni izbornik

en: Adjust administration menu settings.
hr: Prilagodi postavke administracijskog izbornika

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Pojavila se pogreška i obrada nije završena.

en: Translation settings
hr: Postavke prijevoda

en: Minimum resolution for Images
hr: Minimalna rezolucija za slike

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
hr: Minimalna dopuštena veličina slike, izražena kao ŠIRINAxVISINA /npr. 640x480). Postavite na 0 ukoliko ne želite ograničenja. Ukoliko je otpremljena slika manja od navedenih dimenzija ista će biti odbijena.

en: ALT text settings
hr: Postavke ALT teksta

en: Enable user input alternate text for images.
hr: Omogući upis zamjenskog teksta za slike.

en: Default ALT text
hr: Zadani ALT tekst

en: This value will be used for alternate text by default.
hr: Ova vrijednost će biti korištena kao zadani zamjenski tekst.

en: Title text settings
hr: Postavke teksta naziva

en: Enable user input title text for images.
hr: Omogući korisnicima unositi tekst naziva slika.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
hr: Odaberite vrstu polja koja će biti prikazana korisniku.

en: Default Title text
hr: Zadani tekst Naziva

en: This value will be used as the image title by default.
hr: Ova će vrijednost biti korištena kao zadani naziv slike.

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
hr: Kada nema otpremljene slike, pokazuje se zadana slika.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
hr: Zadana slika ne može biti otpremljena. Odredište %destination ili ne postoji ili u nj nije omogućeno zapisivanje.

en: Alternate Text
hr: Zamjenski tekst

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hr: Naslov se koristi kao tooltip kada korisnik zadrži pokazivač nad slikom.

en: The ImageField module has been disabled. The <a href="http://drupal.org/project/filefield">FileField module</a> needs to be installed for it to work properly.
hr: ImageField modul je onemogućen. Potrebno je instalirati <a href="http://drupal.org/project/filefield">FileField modul</a> kako bi mogao ispravno raditi.

en: Image linked to node
hr: Slika povezana s node.

en: Image linked to file
hr: Slika povezana s datotekom

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
hr: FileField mora biti osvježen na Drupal 6 prije no što se bude mogao osvježiti ImageField

en: Path settings
hr: Postavke putanje

en: Menu module form.
hr: Obrazac izborničkog modula

en: Upload module form.
hr: Obrazac modula upload

en: manage fields
hr: upravljaj poljima

en: » Add a new content type
hr: » Dodaj novi tip sadržaja

en: @field_name (Locked)
hr: @field_name (Zaključano)

en: - Select a field type -
hr: - Odaberi vrstu polja -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
hr: Ime polja (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
hr: Vrsta podatka za spremiti

en: Form element to edit the data.
hr: Element obrasca za uređivanje podataka.

en: - Select an existing field -
hr: - Izaberite postojeće polje -

en: %type basic information
hr: %type osnovne informacije

en: %name must be an integer.
hr: %name mora biti cijeli broj.

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.

en: %name must be a number.
hr: %name mora biti broj.

en: Create display groups for CCK fields.
hr: Stvara skupine prikaza za CCK polja.

en: Only numbers are allowed in %field.
hr: Samo brojevi su dozvoljeni u %field.

en: New field
hr: Novo polje

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
hr: Dodaj polja i grupe vrsti sadržaja i rasporedi ih za prikaz sadržaja i obrasce unosa.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
hr: Napomena: Instaliranje modula <a href="!adv_help">Napredne pomoći</a> će vam dati pristup sveobuhvatnijoj i boljoj pomoći.

en: width @width
hr: širina @width

en: height @height
hr: visina @height

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
hr: Opcionalan opis rječnika taksonomije.
