Cornerstone (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (1532 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: content
lt: turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: Peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Jokio

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Žymė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Preset Name
lt: Parinkties Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Archives
lt: Archyvai

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: forums
lt: Forumai

en: key
lt: raktas

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Component
lt: Komponentas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Portretas

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: View type
lt: Vaizdo tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Header
lt: Atraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: To
lt: Kam

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Poll choices
lt: Apklausos pasirinkimai

en: File ID
lt: Failo ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Content field
lt: Turinio laukelis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Normal
lt: Normalus

en: N/A
lt: N/D

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Up
lt: Viršun

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Serial
lt: Serija

en: Code
lt: Kodas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: node
lt: mazgas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: here
lt: čia

en: The name of the menu the node belongs to.
lt: Meniu, kuriam priklauso šis mazgas, pavadinimas.

en: Node path settings
lt: Mazgo kelio nuostatos

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikomas visiems mazgams jei jų modelis nenurodytas)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
lt: Generuoja pervadinimus egzistuojantiems mazgams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: The name of the category.
lt: Kategorijos pavadinimas.

en: The id number of the category.
lt: Kategorijos ID numeris.

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Forum path settings
lt: Forumo kelio nuostatos

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
lt: Generuojami pervadinimai visiems egzistuojamiems forumams ir forumo konteineriams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Bulk update of forums and forum containers completed, one alias generated. | Bulk update of forums and forum containers completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: User path settings
lt: Narių kelio nuostatos

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems egzistuojantiems nariams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Blog path settings
lt: Tinklaraščio kelio nuostatos

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems tinklaraščio puslapiams kurie neturi pervadinimo.

en: User-tracker path settings
lt: Narių seklio kelio nuostatos

en: Pattern for user-tracker page paths
lt: Modelis nario seklio keliui

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus komponento teksto ilgis kelyje (pvz.: [title]). Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
lt: Ką pathauto turėtų daryti kai atnaujinamas egzistuojantis turinys kuris jau turi pervadinimą?

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: Created new alias %dst for %src
lt: Sukurti nauji pervadinimai %dst - %src

en: administer pathauto
lt: adminstruoti pathauto

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: rolė

en: Case
lt: Užduotis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Filtered text (user selects input format)
lt: Filtruotas tekstas (narys pasirenką įvesties formatą)

en: Text processing
lt: Teksto apdorojimas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lt: Maksimalus laukelio ilgis simboliais. Palikite tuščia jei neribosite.

en: Rows
lt: Eilutės

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: <All>
lt: <Visi>

en: access all views
lt: pasiekti visus vaizdus

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
lt: Views yra pritaikomas turinio sąrašas jūsų svetainėje; jie gali būt pritaikomi ir suteikia jums galimybe nustatyti kiek ir kaip turinys rodomas.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Summary, sorted ascending
lt: Santrauka, rikiuojama didėjančiai

en: Summary, sorted descending
lt: Santrauka, rikiuojama mažėjančiai

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Tvarka

en: administer views
lt: administruoti vaizdus

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Default state
lt: Įprasta būsena

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Roles allowed to use this profile
lt: Rolės kurioms leidžiama naudotis šiuo profiliu

en: Show disable/enable rich text editor toggle
lt: Rodyti redaktoriaus  išjungimo/įjungimo mygtuką

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: CSS path
lt: CSS kelias

en: Profile
lt: Profilis

en: You must give a profile name.
lt: Įveskite prifilio pavadinimą

en: module
lt: modulis

en: filters
lt: filtrai

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: File browser settings
lt: Failų naršyklės nuostatos

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: reply
lt: atsakyti

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: minute
lt: Minutės

en: Show
lt: Rodyti

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Clear
lt: Išvalyti

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Display all menu items
lt: Rodyti visus meniu punktus

en: access administration menu
lt: naudotis administravimo meniu

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: User's name
lt: Nario vardas

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: hour
lt: valanda

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Moderated
lt: Moderuojam

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: Results
lt: Rezultatai

en: Poll settings
lt: Apklausos nuostatos

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Style
lt: Stilius

en: revert
lt: sugrąžinti

en: User management
lt: Narių valdymas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: permission
lt: teisė

en: vocabularies and terms
lt: žodynai ir terminai

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: %type settings
lt: %type nuostatos

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: edit
lt: redaguoti

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Path to the "convert" binary
lt: Kelias iki "convert" dvejetainio

en: Documents
lt: Dokumentai

en: RSS Feed
lt: RSS

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: Sort criteria
lt: Išrikiavimo kriterijai

en: <Hidden>
lt: <Paslėpta>

en: The primary identifier for a node.
lt: Pirminis mazgo identifikatorius.

en: Translations
lt: Vertimai

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: !name field is required.
lt: !name  laukelis būtinas

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: day(s)
lt: diena

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: users
lt: nariai

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Storage
lt: Saugykla

en: Line break converter
lt: Linijos lūžio keitiklis

en: Site configuration
lt: Svetainės konfigūracija

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Clear Form Submissions
lt: Išvalyti formos pateikimus

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus šios formos pateikimus?

en: Webform %title entries cleared.
lt: Web formos %title įrašai pašalinti.

en: Delete Form Submission
lt: Pašalinti Fomros Pateikimus

en: Are you sure you want to delete this submission?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pateikimus?

en: Submitted values are
lt: Pateikimo reikšmės yra

en: Q
lt: K

en: responses
lt: atsakymai

en: A webform can be a questionnaires, contact or request forms. It can be used to let visitors make contact, register for a event or to enable a complex survey.
lt: Web forma gali būt klausimynas, kontaktų forma ar užklausos forma. Ji gali būt naudojama sužinoti lankytojų nuomonę, registruotis į renginį ar atlikti sudėtinę apklausą.

en: Webforms
lt: Webformos

en: View and edit all the available webforms on your site.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti visas galimas web formas jūsų svetainėje.

en: Webform
lt: Web forma

en: Global configuration of webform functionality.
lt: Globalūs nustaymai.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Go to form
lt: Į formą

en: View this form.
lt: Peržiūrėti formą.

en: Log submissions
lt: Sekti pateikimus

en: Full debug
lt: Pilnas derinimas

en: Webform Settings
lt: Webformos nuostatos

en: Text to be shown as teaser and before the form.
lt: Tekstas kuris rodomas kaip įžanga ir formos viršuje.

en: Confirmation message or redirect URL
lt: Patvirtinimo žinutė ar nukreipimo URL

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: E-mail to address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Edit component: @name (@type)
lt: Redaguoti komponentą: @name (@type)

en: Field Key
lt: Laukelio Raktas

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
lt: Tai naudojama kaip žymės aprašymas kai rodomas formos elementas.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
lt: Trumpas laukelio aprašymas rodomas kaip pagalbos tekstas žmonėms pildantiems formą.

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: Parent Fieldset
lt: Tėvinis Laukelių rinkinys

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
lt: Šio tipo ( @type ) Web formos komponentas neturi redagavimo funkcijos.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: Submission #@sid
lt: Pateikimas #@sid

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Submission Information
lt: Pateikimo informacija

en: Submitted by !name
lt: Pateikė !name

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: The webform component @type is not able to be displayed
lt: Formos komponentas @type nerodomas

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: create webforms
lt: kurti webformas

en: edit own webforms
lt: redaguoti savo webformas

en: edit webforms
lt: redaguoti web formas

en: access webform results
lt: peržiūrėti webformų rezultatus

en: clear webform results
lt: valyti webformų rezultatus

en: access own webform submissions
lt: peržiūrėti savo webformos pateikimus

en: edit own webform submissions
lt: redaguoti savo webformos pateikimus

en: edit webform submissions
lt: redaguoti webformos pateikimus

en: use PHP for additional processing
lt: naudoti PHP papildomam apdorojimui

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Observe Daylight Savings
lt: Sekti laiko perkėlimus

en: Automatically adjust the time during daylight savings.
lt: Automatiškai nustato laiką pagal perkėlimus.

en: Presents month, day, and year fields.
lt: Atstoja mėnesio, dienos ir metų laukelius.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lt: Jei šis laukelis sustmiamas, lankytojai gali uždaryti ar atidaryti laukelių rinkinį.

en: Collapsed by Default
lt: Įprastai Sustumta

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lt: Sustumiami laukelių rinkiniai yra "atidaryti" įprastai. Pasirinkite jei norite, kad būtų "uždaryta".

en: Upload Filtering
lt: Atsiuntimo filtravimas

en: Select the types of uploads you would like to allow.
lt: Pasirinkite kokio tipo atsiuntimą leisite.

en: Web Images
lt: Web vaizdai

en: Desktop Images
lt: Darbastalio vaizdai

en: Additional Extensions
lt: Papildomi plėtiniai

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lt: Įveskite papildomus bylų plėtinius šiam atsiuntimo laukeliui, kiekvieną atskirkite kableliu.<br />Įvesti plėtiniai bus pridėti prie aukščiau pasirinktų.

en: Max Upload Size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
lt: Įveskite maksimalų leidžiamą dydį lankytojų įkeliamiems failams (KB)

en: Upload Directory
lt: Atsiuntimo katalogas

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
lt: Failai įkeliami per Webformą, visada išsaugomi files kataloge. Jei norite, galite pasirinkti subkatalogą šiems failams saugoti.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
lt: Failai su '%ext' plėtiniu yra uždrausti, prašome įkelti failus su %exts plėtiniu.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
lt: '%filename' failas yra per didelis (%filesize KB). Prašome nekelti failų didesnių nei %maxsize KB.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
lt: Atsiųstos bylos %filename neįmanoma isaugoti. Paskirties katalogas gali būt neįrašomas.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
lt: Įkeltas failas negalėjo būti išsaugotas. Katalogas, kuriame bandyta išsaugoti, neegzistuoja.

en: Uploading a new file will replace the current file.
lt: Naujai įkeliamas failas pakeis dabar esantį.

en: Allow users to submit files of the configured types.
lt: Suteikia galimybę lankytojams pateikti nurodyto tipo bylas.

en: User uploaded file
lt: Lankytojas ikėlė failą

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Options to select across the top. One option per line. Key-value pairs may be entered seperated by pipes. i.e. safe_key|Some readable option
lt: Options to select across the top. Vienas pasirinkimas į eilutę. Raktinių reikšmių poros gali but suvestos atskirtos | pvz.: saugos_raktas|Skaitoma reikšmė

en: Questions
lt: Klausimai

en: Questions list down the left side. One question per line.
lt: Klausimų sąrašas kairėje pusėje. Vienas klausimas į eilutę.

en: Randomize Options
lt: Atsitiktinis pasirinkimas

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė pasirinkimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Randomize Questions
lt: Atsitiktiniai klausimai

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė klausimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lt: Suteikia galimybė kurti tinklelio klausimus, žymimus pasrinkimus

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lt: Žymėjimas (Markup) suteikia galimybę įvesti savitą HTML ar PHP į formą.

en: Use caution when combining the pagebreak and file components. File components will not be submitted unless they are after the last pagebreak in the form.
lt: Naudokite atsargiai kai derinate pusalpio skirtuka ir bylos komponentą. Bylos komponentas gali būt nepateiktas nebent jis yra už puslapio skirtuko.

en: Break up a multi-page form.
lt: Skelti multi puslapio forma.

en: The default value of the field. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
lt: Numatytoji laukelio reikšmė. Kelias numatytasias reikšmes atskirkite kableliais.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radiobuttons or checkboxes.
lt: Pažymėkite čia jei norite padaryti komponentą sąrašo tipo vietoj pasirenkamų ar žymymų dėžučių.

en: select...
lt: pasirinkti..

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lt: Suteikia galimybę kurti žymimuosius langelius, pasirenkamus sąrašus ar pasirenkamus meniu.

en: Height of the textfield.
lt: Teksto laukelio aukštis.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lt: Didelės teksto sritis kuri suteikia galimybę įrašyti daugiau eilučių.

en: Maxlength of the textfield.
lt: Maksimalus teksto laukelio ilgis.

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
lt: Laiko formatas 12 ar 24 h.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
lt: Rodo lankytojams valandas ir minutes. am/pn laukeliai galimi.

en: Comment title
lt: Komentaro pavadinimas

en: Enable custom alternate text
lt: Įjungti savitą alternatyvų tekstą

en: Enable custom title text
lt: Įjungti savitą pavadinimo tekstą

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: Simple
lt: Paprastas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Above
lt: Virš

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
lt: Įspėjimas! Keisdami šią nuostata kai jau buvo sukurtas turinys galite prarasti duomenis.

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: The content module, a required component of the Content Construction Kit (CCK), allows administrators to associate custom fields with content types. In Drupal, content types are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Using the content module (and the other helper modules included in CCK), custom fields beyond the default "Title" and "Body" may be added. CCK features are accessible through tabs on the <a href="@content-types">content types administration page</a>. (See the <a href="@node-help">node module help page</a> for more information about content types.)
lt: Turinio modulis yra būtinas, kad Turinio Konstravimo Komplektas (Content Construction Kit (CCK)) veiktų. Drupal sistemoje pagal turinio tipus nustatomos įrašo savybės, tokios kaip įrašo vaizdavimas, redagavimas. Naudojant turinio modulį (ir kitus pagalbinius cck modulius) suteikiama galimybė pridėti papildomus laukelius. CCK funkcijas galite rasti <a href="@content-types">turinio tipų administravimo puslapyje</a>. Daugiau informacijos apie turinio tipus ieškokite <a href="@node-help">mazgo modulio pagalbos puslapyje</a>.

en: When adding a custom field to a content type, you determine its type (whether it will contain text, numbers, or references to other objects) and how it will be displayed (either as a text field or area, a select box, checkbox, radio button, or autocompleting field). A field may have multiple values (i.e., a "person" may have multiple e-mail addresses) or a single value (i.e., an "employee" has a single employee identification number). As you add and edit fields, CCK automatically adjusts the structure of the database as necessary. CCK also provides a number of other features, including intelligent caching for your custom data, an import and export facility for content type definitions, and integration with other contributed modules.
lt: Kai pridedamas savitas laukelis prie turinio tipo, nustatomas jo tipas (tekstas, skaičiai ar nuorodą į kitus objektus) ir kaip jis bus rodomas (teksto laukelis ar sritis, pasirinkimo dėžutė ir pan.). Laukelis gali būt vienos ar kelių reikšmių. Kai jūs prededat ar redaguojate laukelius CCK automatiškai pakeičia duomenų bazės struktūrą.

en: Custom field types are provided by a set of optional modules included with CCK (each module provides a different type). The <a href="@modules">modules page</a> allows you to enable or disable CCK components. A default installation of CCK includes:
lt: Savito laukelio tipus apsprendžia kiti papildomi moduliai veikianti kartu su CCK. <a href="@modules">Modulių puslapyje</a> galite įjungti ar išjungti papildmus CCK komponentus. Įprastai CCK sudaro:

en: <em>number</em>, which adds numeric field types, in integer, decimal or floating point form. You may define a set of allowed inputs, or specify an allowable range of values. A variety of common formats for displaying numeric data are available.
lt: <em>skaičiai</em>, suteikia galimybę įterpti skaitinius laukelius, sveikus skaičius, dešimatinius ar kintančio kablelio forma. Galite nustatyti kokios reikšmės bus leidžiamos ar nustatyti leidžiamų reikšmių sritį. Yra dažniausiai pasitaikantys rodym formatai.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
lt: <em>tekstas</em>, suteikia galimybę pridėti tekstinius laukelius. Tekstas gali būt paprastas ar naudoti Drupal įvesties filtrus tam, kad saugiai valdytų raiškaus formatavimo tekstus. Teksto įvesties laukeliai gali būt vienos ar kelių eilučių, taip pat galimi ir sudėtingesni pasirenkamas sąrašas, pasirinkimo dėžutės. Jei norite CCK gali patikrinti ar įvesta reikšmė atitinka nustatyta.

en: <em>nodereference</em>, which creates custom references between Drupal nodes. By adding a <em>nodereference</em> field and two different content types, for instance, you can easily create complex parent/child relationships between data (multiple "employee" nodes may contain a <em>nodereference</em> field linking to an "employer" node).
lt: <em>mazgo nuoroda</em>, suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų. Pridėdami <em>mazgo nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į kitą.

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
lt: <em>nario nuoroda</em> suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų ir narių paskyros. Pridėdami <em>nario nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į nario anketos puslapį.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
lt: <em>laukelių grupė</em> sukuria laukelių grupes kuriose laikomi susiję laukeliai. Laukelių grupės įprastai gali būt arba atidarytos arba uždarytos. Laukelių grupių ir laukelių eiliškumas gali būt kečiamas tempimo-metimo principu.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
lt: Daugiau informacijos apie <a href="@handbook-cck">CCK</a> rasite <a href="@project-cck">CCK projekto puslapyje (anglų kalba)</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
lt: Nustatykite kaip šio turinio tipo laukeliai ir laukelių reikšmės bus rodomos kai mazgas paržiūrimas įžangos ir pilno puslapio būsenose.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
lt: Nustatykite kaip turinio tipo laukeliai turėtų būt rodomi kai generuojamas sekantis kontekstas.

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Search Index
lt: Paieškos Indeksas

en: Search Result
lt: Paieškos Rezultatas

en: Updating field type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas laukelio tipas %type modulyje %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas valdiklis  tipas %type  modulyje %module.

en: Manage fields
lt: Tvarkyti laukelius

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Allows administrators to define new content types.
lt: Suteikia galimybę administratoriui nustatyti naujis turinio tipus.

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžina rakto rintinį su leidžiamomis reikšmėmis. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; skyrimu. Jei šis laukelis užpildytas , grąžinama reikšmė perrašys aukščiau pateiktas reikšmes.

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta

en: Used in
lt: Naudojama

en: No fields have been defined for any content type yet.
lt: Dar nenustatytas nei vienas laukelis.

en: no styling
lt: be stiliaus

en: simple
lt: paprasta

en: fieldset
lt: laukelių rinkinys

en: fieldset - collapsible
lt: laukelių rinkinys - sustumiamas

en: fieldset - collapsed
lt: laukelių rinkinys - sustumtas

en: Added field %label.
lt: Pridėtas laukelis %label.

en: There was a problem adding field %label.
lt: Problema pridedant laukelį %label.

en: There was a problem creating field %label.
lt: Problema kuriant laukelį %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %field laukelį?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
lt: Jei su šiuo laukeliu išsaugotas turinys jį prarasite. Veiksmas nebegrįžtamas.

en: Removed field %field from %type.
lt: Pašalintas laukelis %field iš %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
lt: Problema šalinant %field iš %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
lt: Šios nuostatos taikomos tik %field laukeliui kai jis rodomas %type turinio tipe.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
lt: Šios nuostatos taikomos  %field laukeliui visuose turinio tipuose kur jis rodoma.

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
lt: Įprasta reikšmė PHP kodas grąžino neteisingas reikšmes.<br/>Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre>Grąžintos reikšmės: @value

en: The default value is invalid.
lt: Įprasta reikšmė klaidinga.

en: Saved field %label.
lt: Išsaugotas laukelis %label.

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
lt: Duomenų bazė perspėta ir duomenys bus perkelti arba pašalinti.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
lt: Klaida duomenų bazė nebuvo įspėta.

en: Processing %title
lt: Vykdoma %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count[2] elementų sėkmingai apdorota:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
lt: Turinio laukelių lentelė %old_name pervadinta į %new_name ir laukelių objektai atnaujinti.

en: The content fields table %name has been deleted.
lt: Turinio laukelių lentelė %name pašalinta.

en: Referenced node ID
lt: Nurodyto mazgo ID

en: Referenced node title
lt: Nurodyto mazgo pavadinimas

en: Raw number value
lt: Nešvari skaitinė reikšmė

en: Formatted number value
lt: Formatuota skaitinė reikšmė

en: Raw, unfiltered text
lt: Nešvarus, nefiltruotas tekstas

en: Formatted and filtered text
lt: Formatuotas ir filtruotas tekstas

en: Referenced user ID
lt: Nurodyto nario ID

en: Referenced user name
lt: Nurodyto nario vardas

en: Formatted HTML link to referenced user
lt: Formatuota HTML nuorodą į nurodytą narį

en: Group multiple values
lt: Grupuoti daugines reikšmes

en: Select the content type to export.
lt: Pasirinkite turinio tipą eksportavimui

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
lt: Nukopijuokite išeksportuota tekstą ir įterpkite į kitą turinio tipą pasinaudojus importavimo funkcija.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
lt: Ši forma importuos laukelių apibrėžimus kurie buvo išeksportuoti iš kito turinio tipo ar duomenų bazės.<br /> Atminkite, kad laukeliai negali dubliuotis tame pačiame turinio tipe, todėl importuoti laukeliai bus pridėti tik tuo atveju jei tokie neegzistuoja.

en: <Create>
lt: <Kurti>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
lt: Pasirinkite turinio tipą į  kurį importuoti šiuos laukelius.<br/>Pasirinkite &lt;Kurti&gt; Jei norite sukurti naują turinio tipą su laukeliais.

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: Paste the text created by a content export into this field.
lt: Į šį laukelį įterpkite tekstą sukurtą turinio eksportavimo metu.

en: The import data is not valid import text.
lt: Importavimo duomenys nėra tinkamas importavimui.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
lt: Šie moduliai turi būt įjungti ta, kad importavimas veiktų: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
lt: Turinio tipas %type jau yra duomenų bazėje.

en: Exiting. No import performed.
lt: Egzistuoja. Importavimas neatliktas.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
lt: Klaida pridedant turinio tipą %type.<br/>Prašome patikrinti rodomas klaidas.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
lt: Importuotas laukelis %field_label (%field_name) nepridėtas prie %type nes toks laukelis jau egzistuoja %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
lt: Laukelis %field_label (%field_name) pridėtas prie turinio tipo %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
lt: Įvyko klaida eksportuojant 'rodymo nuostatas' duomenis laukeliui %field_name.<br/>Db klaida: '%db_err'.

en: Content Copy
lt: Turinio Kopija

en: Enables ability to import/export field definitions.
lt: Įjungia galimybę importuoti/eksportuoti laukelių apibrėžimams.

en: field_name
lt: laukelio_pavadinimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
lt: Prašome tučtuojau <a href="!url">sukonfigūruoti laukelių leidimus</a>. Visi laukeliai šiuo metu nepasiekiami.

en: Content Permissions
lt: Turinio Leidimai

en: Set field-level permissions for CCK fields.
lt: Nustatykite laukelio-lygio leidimus CCK laukeliams.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo redagavimo formoje.

en: always open
lt: visada atidaryta

en: collapsible
lt: suskleista

en: collapsed
lt: Suskleistas

en: Instructions to present to the user on the editing form.
lt: Rodomos nariams instrukcijos redagavimo formoje

en: These settings apply to the group on node display.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo rodyme.

en: A description of the group.
lt: Grupės aprašymas.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti grupę %label?

en: The group %group_name has been removed.
lt: %group_name grupė pašalinta.

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Store the ID of a related node as an integer value.
lt: Saugo susijusio mazgo ID kaip sveiką reikšmę.

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
lt: Papildoma - Mazgas kuris gali būt nurodytas (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Defines a field type for referencing one node from another.
lt: Nustato laukelių tipą kuris nurodo vieną mazgą kitam mazgui.

en: Store a number in the database as an integer.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kaip sveiką skaičių.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje fiksuotu dešimtainių formatu.

en: Float
lt: Kintantis

en: Store a number in the database in a floating point format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kintančio kablelio formatu.

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Duomenų bazėje išsaugomas simbolių kiekis tieks dešinėje, tike kairėje kablelio pusėje.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
lt: Simbolis kuris bus įterpiamas pažymėti dešimtainį tašką.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip priešdėlis prie reikšmė, tarkim $ ar €.  Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip galunė prie reikšmė, tarkim  m², m/s², kb/s. Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: "Minimum" must be a number.
lt: "Minimumas" privalo būti numeris.

en: "Maximum" must be a number.
lt: "Maksimumas" privalo būti numeris.

en: unformatted
lt: be formatavimo

en: Defines numeric field types.
lt: Nustato skaitinių laukelių tipus.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
lt: 'Vienas on/off žymimas langelis' valdiklis nustato "off" reikšmę pirmiau po to "on" reikšmę <strong>Leidžiamos reikšmės</strong> skyriuje. Atminkite, kad žymimas langelis bus pažymėtas 'on' reikšmės žyme.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
lt: Laukelyje 'checkboxes/radio buttons' bus rodomos varnelės jeigu pasirinksite daugiau nei vienos reikšmės nustatymą, kitu atveju bus rodomi radio tipo pasirinkimai.

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Option Widgets
lt: Pasirinkimo valdikliai

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
lt: Šis pasirinkimas sukuria teksto arba numerių laukeliams pasirinkimo (select), varnelių (checkbox) arba radio mygtukų valdiklius

en: Store text in the database.
lt: Saugo tekstą duomenų bazėse.

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Defines simple text field types.
lt: Nustato paprasto teksto laukelių tipus

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: Store the ID of a related user as an integer value.
lt: Saugo susijusio nario ID

en: User roles that can be referenced
lt: Narių rolės kurie gali būt nurodyti

en: User status that can be referenced
lt: Narių būsenos kurie gali būt nurodyti

en: Reverse link
lt: Pakeisti nuorodos teksto kryptį (reverse)

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Permission
lt: Teisė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: API documentation
lt: API dokumentacija

en: Hide
lt: Slėpti

en: Read/Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: X offset
lt: X ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>left</em>, <em>center</em>, ar <em>right</em>.

en: Y offset
lt: Y ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>top</em>, <em>center</em>, ar <em>bottom</em>.

en: Profiles
lt: Profiliai

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Jūs turite įvesti bent vieną raktažodį su @count simboliais ar daugiau.

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: ImageMagick Binary
lt: ImageMagick dvejetainis

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
lt: ImageMagick autonominė programa naudojama valdyti paveikslėlius. Tam, kad ja naudotis jūs turite įdiegti ją į serverį ir turite žinoti kur ji randasi. Jei tiksliai nežinote kelio galite pasikonsultuoti su savo ISP arba serverio administratoriumi.

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
lt: Nurodykite visą kelią iki ImageMagic <kbd>convert</kbd> dvejetainio. Pvz.: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> arbar <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
lt: Rodyti derinimo informacija

en: ImageMagick command: @command
lt: ImageMagick komanda: @command

en: ImageMagick output: @output
lt: ImageMagick išvestis: @output

en: ImageMagick reported an error: %error
lt: ImageMagick klaidos pranešimas: %error

en: <None>
lt: <Joks>

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Ignoring alias %dst due to existing path conflict.
lt: Ignoruojamas pervadinimas %dst kai konfliktuojama su esančiu.

en: Ignoring alias %dst because it is the same as the internal path.
lt: Ignoruojamas pervadinimas %dst nes egzistuojantis yra toks pats vidinis kelias.

en: Created new alias %dst for %src, replacing %old_alias. %old_alias now redirects to %dst
lt: Sukurti nauji pervadinimai %dst - %src, pakeičiant %old_alias. %old_alias dabar nukreipia į %dst

en: Created new alias %dst for %src, replacing %old_alias
lt: Sukurti nauji pervadinimai %dst - %src, pakeičiant %old_alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
lt: Pasirodo, kad jūs įdiegėte Pathauto, kuris priklauso nuo tokens, bet tokens neįdiegtas ar įdiegtas neteisingai

en: Double quotes "
lt: Dvigubos kabutės  "

en: Single quotes (apostrophe) '
lt: Viengubos kabutės (apostrofas) '

en: Back tick `
lt: Galinė kabutė `

en: Comma ,
lt: Kablelis ,

en: Period .
lt: Taškas .

en: Hyphen -
lt: Brūkšnelis -

en: Underscore _
lt: Pabraukimas _

en: Colon :
lt: Dvitaškis :

en: Semicolon ;
lt: Kabliataškis ;

en: Pipe |
lt: Vamzdelis |

en: Left curly bracket {
lt: Kairys kreivas skliaustas{

en: Left square bracket [
lt: Kairys laužtinis skliaustas [

en: Right curly bracket }
lt: Dešinys kreivas skliaustas}

en: Right square bracket ]
lt: Dešinys laužtinis skliaustas ]

en: Plus +
lt: Pliusas +

en: Equal =
lt: Lygybė =

en: Asterisk *
lt: Žvaigždutė *

en: Ampersand &
lt: Ženklas &

en: Percent %
lt: Procentai %

en: Caret ^
lt: Stogelis ^

en: Dollar $
lt: Doleris $

en: Hash #
lt: grotelės #

en: At @
lt: Eta @

en: Exclamation !
lt: Šauktukas !

en: Tilde ~
lt: Riestinis ~

en: Left parenthesis (
lt: Kairys skliaustelis (

en: right parenthesis )
lt: Dešinys skliaustelis  )

en: Question mark ?
lt: Klaustukas ?

en: Less than <
lt: Mažiau nei <

en: Greater than >
lt: Daugiau nei >

en: Back slash \
lt: Pasvirasis brūkšnys \

en: content/[title-raw]
lt: turinys/[title-raw]

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
lt: Masiškai generuoti pervadinimus mazgams kurie dar neturi pervadinimo

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count kelias sugeneruotas.
lt[1]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count keliai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count[2] kelių sugeneruota.

en: category/[vocab-raw]/[catpath-raw]
lt: kategorija/[vocab-raw]/[catpath-raw]

en: Bulk generate forum paths
lt: Masinis forumo kelių generavimas

en: Bulk generation of terms completed, one alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: users/[user-raw]
lt: narys/[user-raw]

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas nariams kurie dar nebuvo neturi pervadinimo

en: blogs/[user-raw]
lt: tinklarastis/[user-raw]

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas tinklaraščiems kurie dar neturi pervadinimo

en: users/[user-raw]/track
lt: narys/[user-raw]/sekti

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas narių sekimui kurie dar neturi pervadinimo

en: Bulk generation of users completed, one alias generated. | Bulk generation of users completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user blogs completed, one alias generated. | Bulk generation of user blogs completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user tracker pages completed, one alias generated. | Bulk generation of user tracker pages completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: <p>Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.</p>
                      <h2>Settings</h2>
                      <p>The <strong>Maximum Alias Length</strong> and <strong>Maximum component length</strong> values
                      default to 100 and have a limit of 128 from pathauto. This length is limited by the length of the dst
                      column of the url_alias database table. The default database schema for this column is 128. If you
                      set a length that is equal to that of the one set in the dst column it will cause problems in situations
                      where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example... URLs generated
                      for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the dst
                      column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of
                      strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and
                      on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are
                      sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw
                      tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.</p>
lt: <p>Suteikia moduliams mechanizmą automatiškai generuoti kelius turiniui kurį jie valdo</p>
                      <h2>Nuostatos</h2>
                      <p><strong>Maksimalaus kelio ilgio</strong> ir <strong>Maksimalaus 
    komponento ilgio</strong> reikšmės įprastai 100 ir neviršija 128 iš pathauto. Šis ilgis ribojamas 
    dst stulpelio iš url_alias duomenų bazės lentelės. Įprastai duomenų bazės schema šiam 
    stulpeliui yra 128. Jei nustatysite reikšmę kuri lygi dst stulpelio gali kilti probleminių situacijų  
    kai sistema turi pridėti papildomus žodžius prie URL. Pavyzdžiui ... URL generuotiems tiekimui  
    turi pridėti "/feed" prie pabaigos. Turite įvesti tokia reikšmę kaip dst stulpelio minus ilgis 
    eilutės kurią gali pridėti sistema. Pridedamos eilutės ilgis priklauso nuo įdiegtų modulių ir 
    Pathauto nuostatų. Rekomenduojama reikšmė yra 100.</p>
                      <p><strong>Raw Token</strong> Pathauto rekomenduojam 
    naudoti -raw formos token. Keliai siunčiami per filtrų sistemą kuri užtikrina, kad 
    neapdorotas nario turinys būtų perfiltruotas. Neteisingas -raw token naudojimas gali 
    sukelti problemas Pathauto skyrybos filtravimo sistemoje.</p>

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [cat], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: As [cat-raw], but including its supercategories separated by /. WARNING - raw user input.
lt: Kaip [cat-raw], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /. DĖMESIO - neapdorota narių įvestis

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [term], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: As [term-raw], but including its supercategories separated by /. WARNING - raw user input.
lt: Kaip [term-raw], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /. DĖMESIO - neapdorota narių įvestis

en: URL alias for the term.
lt: URL pervadinimas terminui

en: URL alias for the parent book.
lt: URL pervadinimas tėviniai knygai.

en: user blogs
lt: narių tinklaraščiai

en: user trackers
lt: nario sekliai

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Update path alias
lt: Atnaujinti kelio pervadinimą

en: It appears that the <a href="@token_link">Token module</a> is not installed. Please ensure that you have it installed so that Pathauto can work properly. You may need to disable Pathauto and re-enable it to get Token enabled.
lt: Pasirodo, kad <a href="@token_link">Token modulis</a>  nediegtas. Prašome įdiegti, kad Pathauto veiktų tinkamai.

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus generuojamo kelio ilgis. Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
lt: Maksimalus objektų kiekis kai masiškai atnaujinami pervadinimai

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
lt: Maksimalus objektų kiekis kuris bus atnaujintas per masinį atnaujinimo procesą. Numatytas yra 50 ir rekomenduojamas kiekis priklauso nuo serverio galimybių. Jei masinis atnaujinimas  "time out" ar rezultatų langas  tampa "baltas ekranas" pabandykite sumažinti skaičių.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
lt: Sukurti naujus pervedimus. Seni pervadinimai nukreipiami.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is determined by the i18n-ascii.txt file in the Pathauto directory. <strong>This option is disabled on your site because you do not have an i18n-ascii.txt file in the Pathauto directory.</strong>
lt: Kai modelis turi tam tikrų simbolių (tokių kurie turi kirtį ar varnelę) ar Pathauto turėtų pabandyti juos išversti į  ASCII-96 žodyną? Vertimas nustatomas  i18n-ascii.txt byloje Pathauto direktorijoje. <strong>Ši savybė jūsų svetainėje išjungta nes jūs neturite  i18n-ascii.txt bylos Pathauto direktorijoje.</strong>

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is determined by the i18n-ascii.txt file in the Pathauto directory.
lt: Kai modelis turi tam tikrų simbolių (tokių kurie turi kirtį ar varnelę) ar Pathauto turėtų pabandyti juos išversti į  ASCII-96 žodyną? Vertimas nustatomas  i18n-ascii.txt byloje Pathauto direktorijoje.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
lt: Sumažinti sekas, iki raidžių ir numerių pagal  ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
lt: Žodžiai kurie pašalinami iš URL pervadinimo, atskirti kableliais. Nerašykite skyrybos ženklų ir nenaudokite WYSIWYG redaktoriaus šiam laukeliui.

en: Punctuation settings
lt: Skyrybos nuostatos

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
lt: Naudokite -raw pakeisti  tekstui, kad išvengti problemų su HTML objektais.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
lt: Vidinis tiekimo kelio tekstas (jei tuščias bus išjungta)

en: The text to use for aliases for RSS feeds. Examples are "feed" and "0/feed".
lt: Tekstas naudojamas rss tiekimo pervadinimuose. Pvz.: "feed" ir "0/feed".

en: You are using the token [%token] which is not valid within the scope of tokens where you are using it.
lt: Jūs naudojate token [%token] kuris negalioje taikymo srityje kur naudojami tokens.

en: You are using the token [%token] which has a -raw companion available [%raw_token]. For Pathauto patterns you should use the -raw version of tokens unless you really know what you are doing. See the <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for more details.
lt: Jūs naudojate token [%token] kuris turi -raw versija [%raw_token]. Pathauto šablonams turėtumėt naudoti -raw token versijas, nebent tikrai žinote ką darote. Daugiau informacijos rasite <a href="@pathauto-help">Pathauto modulio pagalbos</a> puslapyje.

en: NOTE: This field contains potentially incorrect patterns.
lt: Atminkite: Šis laukelis turi patencialiai neteisingą modelį.

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator"
lt: Jūs nustatėte @name kaip skirtuką kuris pašalinamas iš eilutės kai sutinkamas. Tai gali sukelti problemų su šablonais ypatingai su kategorijų ir terminų kelių šablonais. Jums reiktų nustatyti "pakeisti skirtuku" veiksmą.

en: Choose Aliases to Delete
lt: Pasirinkite pervadinimą pašalinimui

en: all aliases
lt: visi pervadinimai

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: <p><strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.</p>
lt: <p><strong>DĖMESIO:</strong> čia nėra patvirtinimo. Spauskite "Pašalinti visus pervadinimus!" tik tada kai esate tuo įsitikinęs.<br />Rekomenduojame pasidaryti atsarginę duomenų bazės kopija.</p>

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruotas @count pervadinimas.
lt[1]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruoti @count pervadinimai.
lt[2]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruota @count[2] pervadinimų.

en: Problem token:  | Problem tokens:
lt[0]: Problemiškas token:
lt[1]: Problemiški token:
lt[2]: Problemiškų token:

en: notify of path changes
lt: įspėti apie kelio pasikeitimus

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis @node_type (taikoma visiems @node_type mazgams jei modelis žemiau nenurodytas)

en: Pattern for all @node_type paths in @language
lt: Modelis visiems @node_type keliams @language

en: Pattern for all language neutral @node_type paths
lt: Modelis visoms kalboms @node_type keliams

en: Taxonomy term path settings
lt: Sistematikos terminų kelio nuostatos

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas visiems terminams kurie dar nebuvo pervadininti

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
lt: Generuojama pervadinimai egzistuojantiems terminams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Automated alias settings
lt: Automatinio pervadinimo nuostatos

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Node access
lt: Mazgo prieiga

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
lt: Redaguojamas valdiklis vaizdo byloms.

en: Displays image files in their original size.
lt: Rodo vaizdo failus, jų originaliu dydžiu.

en: All users
lt: Visi nariai

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: GD biblioteka nerasta arba pasenusi. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP paveikslėlių dokumentacija</a>

en: GD library
lt: GD biblioteka

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: contains
lt: turi

en: Allow Upscaling
lt: Leisti Didinimą

en: Let scale make images larger than their original size
lt: Leisti padaryti vaizdą didesnį nei originalus dydis

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_and_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
lt: <strong>Vidiniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus mažesni ar tokie kokius nustatėte. Naudinga kai norima apsidrausti nuo didesnių vaizdų.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
lt: <strong>Išoriniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus didesni ar tokie kokius nustatėte. Idealu apkarpant iki kvadrato.

en: Scale to fit
lt: Keisti, kad tiktų

en: Inside dimensions
lt: Vidiniai matmenys

en: Outside dimensions
lt: Išoriniai matmenys

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Plotis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Aukštis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_deprecated_scale klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_desaturate klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: Rotation angle
lt: Pasukimo kampas

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lt: Laipsnis kuris bus pasuktas vaizdas. Teigiamas skaičius pasuks pagal laikrodžio rodyklę, neigiamas - prieš laikrodžio rodyklę.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lt: Atsitiktinis pasukimo kampas. Aukščiau nurodytas maksimalus kampas.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_rotate_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
lt: <strong>DĖMESIO:</strong> Sigma parametras nurodytas žemiau naudojamas <em>tik</em> kai Imagemagick įrankinė aktyvi.

en: Radius
lt: Spindulys

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
lt: Gausiano spindulys taškais, neskaitant centrinio taško. Jei naudojate Imagemagick galite nustatyti į 0 ir Imagemagick parinks tinkamą. Paprastai 0.5 iki 1 ekrano rezoliucijai. (paprastai 0.5)

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
lt: Standartinis nukrypimas nuo gausiano taškais. Pagrindinė taisyklė miniatiūrai: jei spindulys < 1 tai sigma = sqrt(spindulys). (paprastai 0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
lt: Skirtumas procentais tarp originalaus ir susiliejusio vaizdo kuris pridedamas atgal ant originalaus. Paprastai 50 iki 200. (numatyta 100)

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
lt: Slenkstis kaip frakcija maksimaliam RGB lygiams, reikia taikyti skirtumo sumos. Tipiškai 0 iki 0.2. (paprastai 0.05).

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_sharpen_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: @preset image
lt: @preset vaizdas

en: @preset image linked to node
lt: @preset vaizdas susietas su mazgu

en: @preset image linked to image
lt: @preset vaizdas susietas su vaizdu

en: @preset file path
lt: @preset failo kelias

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
lt: Nepavyko sugeneruoti vaizdo iš %image naudojant  imagecache parinktį %preset.

en: non-existant action %action
lt: neegzistuojantis veiksmas %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
lt: Nepavyko sukurti imagecache katalogo: %dir

en: action(id:%id): %action failed for %src
lt: veiksmas(id:%id): %action nepavyko %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
lt: Nežinomas failo tipas(%path) stat: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_resize_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: administer imagecache
lt: valdyti imagecache

en: flush imagecache
lt: išvalyti imagecache

en: view imagecache
lt: peržiūrėti imagecache

en: presetname
lt: parinktiespavadinimas

en: Flush
lt: Išvalyti

en: Preset Namespace
lt: Parinkties pavadinimas

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Pavadinimo erdvė naudojama vaizdo URL kaip imagecache turėtų elgtis su vaizdu. Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-).

en: The specified preset was not found
lt: Nurodyta parinktis nerasta

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite pašalinti parinktį %preset?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite išvalyti parinktį %preset?

en: New Actions
lt: Naujas Veiksmas

en: Add !action
lt: Pridėti !action

en: Update Action
lt: Atnaujinti Veiksmą

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
lt: Ar jūs tikrai norite pašalinti !action veiksmą iš parinkties !preset?

en: The action has been deleted.
lt: Veiksmas buvo pašalintas.

en: Administer imagecache presets and actions.
lt: Valdo  imagecache parinktis ir veiksmus.

en: Add new preset
lt: Pridėti naują parinktį

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
lt: Pirminis imagecache_preset identifikatorius.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
lt: Pirminis imagecache_action identifikatorius.

en: The weight of the action in the preset.
lt: Iš anksto nuspręstas veiksmo svoris.

en: The module that defined the action.
lt: Modulis apibrėžiantis veiksmą.

en: The unique ID of the action to be executed.
lt: Vykdomo veiksmo unikalus ID.

en: The configuration data for the action.
lt: Veiksmo konfigūravimo data.

en: ImageCache Directory
lt: ImageCache Katalogas

en: %p is not writeable by the webserver.
lt: %p neįrašoma serverio.

en: An unknown error occured.
lt: Nežinoma klaida.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
lt: Nežinoma klaida bandant patikrinti ar %p katalogas įrašomas..

en: ImageCache Temp Directory
lt: ImageCache Laikinas Katalogas

en: Dynamic image manipulator and cache.
lt: Dinaminis vaizdų valymas ir kešavimas.

en: ImageCache User Interface.
lt: ImageCache Vartotojo Sąsaja.

en: Print
lt: Spausdinti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.

en: In moderation
lt: Moderavimo eilėje

en: Create new profile
lt: Sukurti naują profilį

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: and
lt: ir

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
lt: URL į kur narys turėtų būt nukreiptas. Tai gali būt ir vidinis URL toks kaip node/1234 ar išorinis URL toks kaip http://drupal.org.

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Leave blank for none. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
lt: Formos pateikimas bus siunčiamas šiuo el. pašto adresu. Palikite tuščią, jei nenorite siųsti. Kelis gavėjų el. paštus galite atskirti kableliu.

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
lt: Nauja %title webforma sukurta. Pridėkite naujus laukelius prie formos žemiau pateiktoje formoje.

en: Submission deleted.
lt: Pateikimai pašalinti.

en: field
lt: laukelis

en: The node the uploaded file is attached to
lt: Mazgas, su kuriuo susijęs įkeltas failas

en: clone
lt: klonuoti

en: Delete view
lt: Pašalinti vaizdą

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: &lt;none&gt;
lt: &lt;joks&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
lt: Jums neleidžiama naudoti PHP kodo.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
lt: Šis PHP kodas perrašo betkokias reikšmes pateikstas aukščiau.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
lt: Naudoti PHP įvesti laukelio nustatymams (pavojinga - suteikite atsakingai)

en: A file has been pre-loaded for import.
lt: Failas buvo paruoštas importavimui.

en: Content fieldgroup
lt: Turinio laukelio grupės

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
lt: Tekstas rodomas jei grupė neturi duomenų. Atminkite, kad pavadinimas nebus rodomas nebent naudojamas perrašytas.

en: Node from reference
lt: Mazgas iš nurodymo

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
lt: Prideda mazgą iš mazgo nurodymo į mazgo kontekstą; jei kali mazgai nurodomi, tai gautas bus pirmas nurodytas mazgas.

en: Node reference field
lt: Mazgo nurodymo laukelis

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Galimos reikšmės kurį gali turėt laukelis. Įveskite vieną reikšmę eilutėje formatu raktas|žymė . Raktas yra reikšmė kuri saugoma duomenų bazėje ir turi sutapti su laukelio saugojimo tipu (%type). Žymė pasirinktina, bus naudojamas raktas jei žymė nenurodyta. <br /> Leidžiamos HTML žymos: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
lt: Šis PHP kodas perrašys leidžiamas reikšmes aukšiau, nes jį nustatė administratorius.

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: Maximum resolution for Images
lt: Maksimali Vaizdo rezoliucija

en: Defines an image field type.
lt: Apibrėžia vaizdo laukelio tipą.

en: The weight, used for sorting.
lt: Svoris, naudojamas išrikiavimui.

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: In the form of WW (01 - 53).
lt: WW (01 - 53) formatu.

en: @label (!name) - Allowed values
lt: @label (!name) - Leidžiamos reikšmės

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
lt: %name: reikšmė negali būt ilgesnė nei %max simboliai.

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Enable developer modules
lt: Įjungti kūrėjo modulius

en: Disable developer modules
lt: Išjungti kūrėjo modulius

en: Collapse fieldsets on modules page
lt: Suskleisti laukelių rinkinius modulių puslapyje

en: Current anonymous / authenticated users
lt: Dabartinis anoniminis / prisijungęs narys

en: Disabled these modules: !module-list.
lt: Išjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
lt: Kūrėjo moduliai įjungti.

en: display drupal links
lt: rodyti drupal nuorodas

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Admin
lt: Adminas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Load a referenced user
lt: Įkrauna nurodytus narius

en: Content containing the user reference field
lt: Turinys turintis nario nurodymo laukelį

en: Referenced user
lt: Nurodytas narys

en: Load a referenced node
lt: Įkrauti nurodytą mazgą

en: Content containing the node reference field
lt: Turinys turintis mazgo nurodymo laukelį

en: Referenced content
lt: Nurodytas turinys

en: Populate a field
lt: Užpildytas laukelis

en: Select the machine-name of the field.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Delimited text
lt: Atskirtas tekstas

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lt: Paprastos tekstinės bylos atskiriamos kableliais, tabuliavimo žyme ar kitais simboliais.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lt: Failas, atidaromas su Microsoft Excel.

en: Delimited text format
lt: Atskirto teksto formatas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: %name: this post can't be referenced.
lt: %name: šis įrašas negali būt nurodytas.

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lt: Mazgai yra pirminis Drupal svetainės turinys.

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Use default image
lt: Naudoti įprastą vaizdą

en: Choose a image that will be used as default.
lt: Pasirinkite vaizdą kuris bus naudojamas kaip įprastas.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: XSS Filter
lt: XSS Filtras

en: XSS Filter.
lt: XSS Filtras.

en: Switch to plain text editor
lt: Perjungti į paprasta formatavimą

en: Switch to rich text editor
lt: Perjungti į raiškų formatavimą

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Security filters
lt: Saugumo filtrai

en: Security settings
lt: Saugumo nuostatos

en: Path to uploaded files
lt: Kelias įkeltiems failams

en: Absolute path to uploaded files
lt: Absoliutus kelias įkeltiems failams

en: Join summary
lt: Prijungti santrauką

en: Split summary at cursor
lt: Atskirti santrauka prie kursoriaus

en: Configure the rich text editor.
lt: Nustatyti raiškaus teksto redaktorių.

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: No role
lt: Jokios rolės

en: Image preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: Menu link ID
lt: Meniu nuorodos ID

en: Node creation
lt: Mazgo kūrimas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lt: Pasirinkta paveikslėlių valdymo įrankinė (toolkit) %toolkit negali teisingai įvykdyti %function.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
lt: Fono spalva naudojama pažeistose vaizdo vietose. Naudokite hex spalvas (#FFFFFF balta, #000000 juoda). Tuščia reikšmė palaiko permatomą foną vaizdams kurie palaiko permatomą foną, kitu atveju bus naudojama balta.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-) parinkties pavadinimui.

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
lt: Parinktis %name (ID: @id) pašalinta.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
lt: Parinktis %name (ID: @id) išvalyta.

en: Override Defaults
lt: Perrašyti Numatytuosius

en: Unknown Action.
lt: Nežinomas Veiksmas.

en: Unknown Preset.
lt: Nežinoma Parinktis.

en: The action was succesfully updated.
lt: Šis veiksmas sėkmingai atnaujintas.

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
lt: ImageCache jau generuojamas: %dst, Užrakintos bylos: %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
lt: Valdyti ImageCache parinktis.

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
lt: Įterpkite šį fragmentą į savo modulį kaip dalį
    <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
lt: %p ne katalogas arba ne skaitomas web serverio.

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Display the node with standard node view.
lt: Rodyti standartinį mazgo langą.

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
lt: Šios formos pateikimų nėra. <a href="!url">Peržiūrėti šią formą</a>.

en: Node module form.
lt: Mazgo modulio forma.

en: Locale module form.
lt: Lokalės modulio forma.

en: Taxonomy module form.
lt: Sistematikos modulio forma.

en: Poll title
lt: Apklausos pavadinimas

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: '@column' => value for @column
lt: '@column' =>reikšmė @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
lt: return array(
      0 => array(@columns),
      //Paprastai jūs norite sustoti čia. Pateikite daugiau reikšmių
      //jei norite, kad 'įprasta reikšmė' būtų daugialypė:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
lt: Sukuria sąrašą pasirinkimų <strong>Leidžiamų reikšmių sąrašas</strong> ar kaip PHP kodą. Šios reikšmės bus tokios pačios %field visuose turinio tipuose.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
lt: Jums reikia nurodyti 'leidžiamos reikšmės' šiam laukeliui.

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Comment author's user id
lt: Komentaro autoriaus nario id

en: The text used in the menu as link text for this item.
lt: Tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: The name of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo vardas.

en: The user ID of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo ID.

en: The email address of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo el. pašto adresas.

en: Submitted on @date
lt: Užpildyta @date

en: Submitted by user: @username [@ip_address]
lt: Užpildė narys: @username [@ip_address]

en: Submitted by anonymous user: [@ip_address]
lt: Užpildžiusio IP: [@ip_address]

en: The results of this submission may be viewed at:
lt: Rezultatą galite peržiūrėti:

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: When adding a new component, the name field is required.
lt: Kai pridedamas naujas komponentas, jo pavadinimas privalomas.

en: Your webform has been published.
lt: Jūsų formą buvo paskelbta.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
lt: Komponento pozicija ir privalomos reikšmės atnaujintos.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only lowercase alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if using Additional Processing or Validation code.
lt: Įveskite mašinom suprantama šio formos elemento raktas. Gali būt sudarytas iš raidžių ir skaičių bei apatinio brūkšnio. Šis raktas bus naudojamas kaip atributo pavadinimas. Ši reikšmė neturi jokios įtakos duomenų saugojimui, bet naudinga naudojant Papildomą Apdorojimą ar Patvirtinimo kodui.

en: Include in e-mails
lt: Įterpti į el. pašto laišką

en: If checked, submitted values from this component will be included in e-mails.
lt: Jei pažymėta, pateiktos reikšmės bus įterptos į siunčiamą el. laišką.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
lt: Pasirinktina. Galite sutvarkyti jūsų formą įkėlus komponentus į kitą laukelių rinkinį.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name laukelių rinkinį ir visus jame esančius elementus %name iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name komponentą iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: Submissions for %user
lt: %user pateikimas

en: Show !count results per page.
lt: Rodyti !count rezultatus puslapyje.

en: Showing all results.
lt: Rodomi visi rezultatai.

en: @total results total.
lt: @total rezultatai.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
lt: Tai skirtukas naudojamas CSV/TSV faile kai atsiunčiami Webformos rezultatai. Patikimiausias būdas išsaugoti ne logtyniškus simbolius yra eksportuoti naudojant tabuliavimą (Tab (\t)). Galite pakeisti į kitą simbolį priklausimai nuo jūsų programinės įrangos, kuria atidarinėsite CSV/TSV failą.

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: Webforms are forms and questionnaires. To add one, select <a href="!url">Create content -&gt; Webform</a>.
lt: Web formos yra formos ir klausimynai. Jei norite vieną pridėti spauskite <a href="!url">Kurti turinį -&gt; Webform</a>.

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
lt: Šiame puslapyje rodomi visi komponentai šiuo metu nustatyti šiam web formos mazgui.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lt: Spauskite ant komponento pavadinimo jei norite jį redaguoti.

en: Message to be shown upon successful submission or a path to a redirect page. Preface message with <em>message:</em> for a simple message that does not require a page refresh. Redirect pages must start with <em>http://</em> for external sites or <em>internal:</em> for an internal path. i.e. <em>http://www.example.com</em> or <em>internal:node/10</em>
lt: Žinutė kuri rodoma po sėkmingo formos pateikimo arba kelias kur bus nukreipiama. Žinutę pradėkite <em>message:</em> paprastai žinutei be puslapio perkrovimo. Jei nukreipsite pradėkite <em>http://</em> išorinėms nuorodoms ar <em>internal:</em> vidiniams keliams pvz.: <em>http://www.example.com</em> ar <em>internal:node/10</em>

en: Webform access control
lt: Webformos priėjimo valdymas

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
lt: Šie leidimai nurodo kurioms rolėms leidžiama pateikti formą. Tai neuždraudžia formos peržiūrėti. Jei reikia užkirsti kelią visam webformos puslapiui naudokitės turinio draudimo moduliais tokiais kaip <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> ar <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
lt: Rolės kurioms leidžiama užpildyti formą

en: Uncheck all roles to prevent new submissions. The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
lt: Atžymėkite visas roles jei neorite pateikimų. %authenticated rolė galioja visiems prisijungusiems nariams, nepaisant kitų rolių.

en: Webform mail settings
lt: Webformos mail nuostatos

en: Conditional e-mail recipients
lt: Sąlyginis el. pašto gavėjai

en: The settings below allow you to send e-mails to multiple recipients based off the value of a component.
lt: Žemiau esančios nuostatos suteikia galimybę siųsti el. pašto laiškus pagal komonento reikšmes.

en: After adding components to this form any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's name for e-mails.
lt: Po komponento pridėjimo prie šios formos bet kurį el. paštą, pasirinkite ar paslėpkite formos elemento pasirinkimą pagal vardą kuriam el. pašto adresui siųsti.

en: After adding components to this form any textfield, select, or hidden form element may be selected as the sender's e-mail address.
lt: Po komponento pridėjimo prie šios formos bet kurį teksto laukelį, pasirinkite ar paslėpkite formos elemento pasirinkimą pagal el. pašto adresą siųsti.

en: After adding components to this form any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
lt: Po komponento pridėjimo prie šios formos bet kurį teksto laukelį, pasirinkite ar paslėpkite formos elemento pasirinkimą pagal el. pašto temą.

en: Webform advanced settings
lt: Web formos papildomos nuostatos

en: Show complete form in teaser
lt: Rodyti visą formą įžangoje

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
lt: Rodyti šio mazgo formą įžangoje

en: Limit the number of submissions a user may send within a specified time period
lt: Pateikimų ribojimas nariui per tam tikrą laiko tarpą

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
lt: Įprastai pateikimo mygtuko tekstas šiai formai yra <em>Siųsti</em>. Įveskite naują pavadinimą.

en: Additional Validation
lt: Papildomas patikrinimas

en: Enter PHP code to perform additional validation for this form. Include the &lt;?php ?&gt; tags. $form and $form_state are available variables. If validation fails, use the form_set_error function to prevent the form from being submitted. Use the same syntax as a _validate function used in the <a href="http://api.drupal.org/api/file/developer/topics/forms_api.html">Forms API</a>.
lt: Įveskite PHP kodą, kuris papildomai tikrins šią formą. Nepamirškite ir  &lt;?php ?&gt; žymių. Prieinami kintamieji $form ir $form_state. Jei patikrinimas mes klaidą, su funkcija form_set_error neleiskite formos išsiųsti. Sinteksę naudokite tokią pačią, kaip ir funkcijai _validate, naudojamai <a href="http://api.drupal.org/api/file/developer/topics/forms_api.html">Formų API</a>.

en: Additional Processing
lt: Papildomas apdorojimas

en: No components yet in this webform.
lt: Šiai formai dar nėra komponentų.

en: Limit to !count submission(s) !timespan
lt: Ribojama iki !count pateikimų !timespan

en: The entered email address %address is not a valid address.
lt: Įvestas el. pašto adresas  %address netinkamas.

en: This webform is currently unpublished. After finishing your changes to the webform, use the <em>Publish</em> button below.
lt: Ši forma šiuo metu nepublikuojama. Kai baigsite keisti formą pasinaudokite žemiau esančiu mygtuku <em>Skelbti</em>.

en: Submissions for this form are closed.
lt: Pateikimai šiai formai negalimi.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> ar <a href="!register">užsiregistruyoti</a>jei noite peržvelgti formą.

en: You do not have permission to view this form.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti šios formos.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lt: Jūs pildėte šią formą, maksimalų skaičių kartų (@count).

en: You have already submitted this form.
lt: Jūs jau pildėte šią formą.

en: You may not submit another entry at this time.
lt: Šiuo metu jūs negalite pildyti formos.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti buvusius pateikimus</a>.

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
lt: Čia yra galimi laukelių tipai jūsų įdiegtai Webformai. Jūs galite išjungti bet kurį komponentą atžymėdami langelį. Tik pažymėti komponentai bus galimi naujosm formoms.

en: Default e-mail values
lt: Numatytos el. pašto reikšmės

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lt: Numatytas siuntėjo adresas siunčiamiems pateikimams; dažniausiai el. pašto adresas formos kūrėjo.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: Form submission from: %title
lt: Formos pateikimas iš: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lt: Numatyta temos eilutė vieims siunčiamiems rezultatams.

en: Allow cookies for tracking submissions
lt: Leisti sausainėlius (cookies) pateikimų sekimui

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
lt: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Sausainėliai (Cookies)</a> gali būt naudojami užkirsti kelią tam pačiam lankytojui daug kartų pateikti formą. Ši galimybė nereikalinga jei ribojami pateikimai kiekvienam lankytojui, kadangi gali padidinti ribojimą kaikuriais atvejais. Bet sausainėlių Webforma taip pat naudoja IP adresus ir registruotus narius, kad neleistų daug kartų pateikti formos.

en: Default export format
lt: Eksporto formatas pagal nutylėjimą

en: Default export delimiter
lt: Numatytasis eksportavimo skirtukas

en: Submission access control
lt: Pateikimų priėjimo kontrolė

en: Select the user roles that may submit each individual webform
lt: Pasirinkite narių rolę kuri galės pateikti kiekvieną individualią webformą

en: Disable Webform submission access control
lt: Išjungti Webforms pateikimo priėjimo kontrolę

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
lt: Paprastai konfigūruojant formą administratorius gali pasirinkti kuri rolė galės pateikti formą. Jūs galite leisti nariams visada pildyti formą jei naudojate atskirą mazgų priėjimo modulį kuris kontroliuoja web formos mazgus.

en: Webforms debug
lt: Webformos derinimas

en: Set to "Log submissions" to log all submissions in the watchdog. Set to "Full debug" to print debug info on submission.
lt: Nustatykite "Pilnas derinimas" įrašyti visus pateikimus į seklį. Nustatykite "Plinas derinimas" kad rodytu derinimo informacija pateikimo metu.

en: Form: !form
lt: Forma: !form

en: Submission posted to %title. <a href="!url">Results</a>. !details
lt: Pateikimas paskelbtas %title. <a href="%21url">Rezultatas</a>. !details

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
lt: Galite naudoti specialų token šiame laukelyje kurį pakeis dinaminė reikšmė.

en: You can use %server[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a> variables, %session[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a> variables and %get[key] to create prefilled forms from the <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. %cookie, %request and %post also work with their respective PHP variables. For example %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id], or %get[q].
lt: Galite naudoti %server[key] , kad pridėti bet kokį specialų PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a> kintamąjį, %session[key] kad pridėti bet kokį specialų PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a> kintamąjį  ir %get[key] sukurti užpildytas formas <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. %cookie, %request ir %post taip pat ir jų  PHP kintamieji. Pvz.: %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id], ar %get[q].

en: If you are using the profiles module, you can also access all profile data using the syntax %profile[form_name]. If you for example have a profile value named profile_city, add the variable %profile[profile_city].
lt: Jei naudojatės profilio moduliu, taip galite naudoti profilio duomenis, %profile[form_name]. Jei profilio reikšmės pavadinimas profilis_miestas, naudokite  %profile[profilis_miestas]

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Webform confirmation
lt: Webformos konfigūravimas

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Adjust the date according to a specific timezone. Website timezone is defined in the <a href="!settings">Site Settings</a> and is the default.
lt: Nustatykite datą priklausomai nuo specifinės laiko juostos. Svetainės laiko juosta  nustatoma <a href="!settings">Svetainės konfigūracijoje</a> ir yra įprasta.

en: Website timezone
lt: Svetainės laiko juosta

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Start year
lt: Pradžios metai

en: The first year that is allowed to be entered.
lt: Pirmi metai kuriuos galima įvesti.

en: End year
lt: Pabaigos metai

en: The last year that is allowed to be entered.
lt: Paskutiniai metai kuriuos galima įvesti.

en: Use a textfield for year
lt: Metams naudoti teksto laukelį

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lt: Jei pažymėta, datos teksto laukelis naudos tekstinį laukelį. Kitu atveju bus naudojamas pasirenkamas sąrašas.

en: Entered !name is not a valid date.
lt: Įvesta !name neteisinga data.

en: The entered date needs to be between the years @start and @end.
lt: Įvesta data turi būt tarp @start ir @end.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: E-mail a submission copy
lt: Siųsti pateikimo kopiją

en: Check this option if this component contains an e-mail address that should get a copy of the submission. Emails are sent individually so other emails will not be shown to the recipient.
lt: Pažymėkite, jei norite, kad šiame laukelyje įvestu el. paštu būtų nusiųsta užpildytos formos kopija. Šis gavėjas nematys kitų pateikimo gavėjų.

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: A textfield that automatically fills in a logged-in user's e-mail.
lt: Teksto laukelis kuris automatiškai užsipildo jei narys prisijungęs.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lt: Laukelių rinkiniai suteikia galimybę sugrupuoti daug laukelių į grupes.

en: Width of the file field.
lt: Laukelio plotis.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
lt: Katalogo %directory neįmanoma sukurti. Patirkinkite ar katalogas įrašomas.

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: @name (hidden)
lt: @name (paslėpta)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lt: Laukas, nematomas vartotojui, bet įrašomas pateikiant.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lt: Parodo tekstą HTML formatu formoje; nepakeičia lauko.

en: A list of selectable options. One option per line. Key-value pairs may be entered seperated by pipes, such as "safe_key|Some readable option". Option groups for lists and menus may be specified with &lt;Group Name&gt;. &lt;&gt; can be used to insert items at the root of the menu after specifying a group.
lt: Pasirinkimų sąrašas. Vienas eilutėje. Raktinės reikšmės gali būt įvestos atskirtos vamzdeliu, tarkim "saugus_raktas|Žmonėms suprantamas pasirinkimas". Pasirinkimų grupės ir meniu gali būt nurodyta su &lt;Grupės Pavadinimas&gt;. &lt;&gt; gali būt naudojama įterpti į menių pagrindą po nurodytos grupės.

en: To use the option with a select component, you must use key-value pairs seperated by pipes. i.e. user@example.com|Sample user.
lt: Jei norite naudotis pasirinktu komponentu, turite naudoti raktinių reikšmių poras pvz.: user@example.com|Skaitoma reikšmė

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Make this field resizable by the user.
lt: Leisti nariui keisti laukelio aukštį.

en: Label placed to the left of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio kairėje

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Label placed to the right of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio dešinėje

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Adjust the time according to a specific timezone. Website timezone is defined in the <a href="!settings">Site Settings</a> and is the default.
lt: Nustatykite laiką priklausomai nuo specifinės laiko juostos. Svetainės laiko juosta nustatoma <a href="!settings">Svetainės konfigūracijoje</a> ir yra įprasta.

en: Entered %name is not a valid time.
lt: %name netinkamas laikas.

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Change basic information
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Convert view
lt: Konvertuoti rodinį

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Example table
lt: Pavyzdinė lentelė

en: Example content
lt: Pavyzdinis turinys

en: Example node
lt: Pavyzdinis mazgas

en: Plain text field
lt: Tekstinis laukas

en: Just a plain text field.
lt: Tiesiog tekstinis laukas

en: Numeric field
lt: Skaitmenų laukas

en: Just a numeric field.
lt: Tiesiog Skaitmenų laukas

en: Timestamp field
lt: Laiko žymos laukelis

en: Just a timestamp field.
lt: Tik laiko žymos laukelis

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
lt: Emuliuoja Numatytąjį Drupal pirmą puslapį; jūs galite nustatyti numatytąjį pirmą puslapio kelią į šį.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
lt: Antraštė, kuri bus naudojama jeigu šis argumentas bus matomas. Ši antraštė perrašys rodmens antraštę ir kitas antraštes iš buvusių argumentų. Galite naudoti procento simbolį jeigu norite antraštę perrašyti į argumento antraštę. Naudokite "%1" pirmam argumentui, "%2" antram argumentui ir t.t.

en: Display all values
lt: Rodyti visas reikšmes

en: Hide view / Page not found (404)
lt: Paslėpti vaizdą/ Puslapis nerastas (404)

en: Display empty text
lt: Rodyti tuščio tekstą

en: Provide default argument
lt: Rodyti numatytąjį argumentą

en: Provide default argument options
lt: Numatytojo argumento pasirinkimai

en: Default argument type
lt: Numatytojo argumento tipas

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Allow multiple terms per argument.
lt: Leisti daugiau nei vieną terminą per argumentą.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lt: Jei pasirinkta, tai vartotojai gali įrašyti daugiau nei vieną argumentą principu 1+2+3 (OR) arba 1,2,3 (AND).

en: Allow multiple arguments to work together.
lt: Leisti daugiau nei vieną argumentą.

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: HTML List
lt: HTML sąrašas

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: filter
lt: filtras

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The text of the comment.
lt: Komentaro tekstas

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Date and time of when the comment was posted.
lt: Komentaro pateikimo data ir laikas

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
lt: Ar komentaras yra moderavimo eilėje.

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
lt: Mazgo tipas (pvz.: "tinklaraščio įrašas", "forumo tema", "straipsnis" ir pan).

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
lt: Ar mazgas yra iškeltas į pagrindinį puslapį.

en: Whether or not the node is moderated.
lt: Ar mazgas yra moderuojamas.

en: Whether or not the node is sticky.
lt: Ar mazgas yra prikabintas puslapio viršuje.

en: Provide a simple link to the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą į mazgą.

en: Provide a simple link to edit the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti mazgą.

en: Provide a simple link to delete the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgą.

en: In the form of CCYYMMDD.
lt: CCYYMMDD formatu.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: In the form of YYYYMM.
lt: YYYYMM formatu.

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: In the form of YYYY.
lt: YYYY formatu.

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: In the form of MM (01 - 12).
lt: MM (01 - 12) formatu.

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: In the form of DD (01 - 31).
lt: DD (01 - 31) formatu.

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Node revision
lt: Mazgo versija

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
lt: Mazgo versijos yra mazgo pasikeitimų istorija.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
lt: Susieti mazgo versiją su vartotoju, sukūrusiu versiją.

en: The revision ID of the node revision.
lt: Mazgo versijos ID.

en: The date the node revision was created.
lt: Mazgo versijos sukūrimo data.

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgo versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Show a marker if the node has new or updated content.
lt: Rodyti žymą, jei mazgas turi naujo ar atnaujinto turinio.

en: Show only nodes that have new content.
lt: Rodyti tik mazgus, turinčius naujo turinio.

en: Node ID from URL
lt: Mazgo ID iš URL

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: upload
lt: siųsti

en: The description of the uploaded file.
lt: Įkelto failo aprašymas.

en: Listed
lt: Sąraše

en: Has attached files
lt: Turi prikabintų failų

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
lt: Rodyti tik elementus su prikabintais failais. Gali atsirasti dublikatų, jei prikabinti keli failai.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Provide a simple link to delete the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti vartotoją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Adjust top margin
lt: Nustatyti viršutinę paraštę

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
lt: Jei įjungta svetainės viršutinė paraštė padidėją apie 20 taškų, tam kad tilptu administravimo meniu. Jei išjungta administravimo meniu gali uždengti kai kuriuos absolute- ar fixed- pozicijos puslapio elementus.

en: Keep menu at top of page
lt: Laikyti meniu puslapio viršuje

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
lt: Jei įjungta administravimo meniu visada bus rodomas naršyklės lango viršuje, net jei puslapis paslinktas žemyn. <strong>Atminkite: Kai kuriose naršyklėse, šis parametras lemia neteisingą puslapių rodymą, nematomą kursorių, formų elementai ne pasirenkami, ar kitos problemos. Jei šios problemos pasireiškia išjunkite šią funkciją.</strong>

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
lt: Jei įjungta, laukelių rinkiniai <a href="!modules-url">modulių</a> puslapyje automatiškai bus suskleisti.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
lt: Jei šiam tikslui buvo įdiegtas Utility modulis jie gali būt saugiai išjungtas ir išdiegtas.

en: Move local tasks into menu
lt: Perkelti vietines užduotis į meniu

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
lt: Jei įjungta kortelės esančio puslapio bus perkeltos į administravimo meniu. Ši galimybė įmanoma tik temose kurios kortelėms naudoja CSS klasę <code>tabs primary</code> ir <code>tabs secondary</code>

en: Administration menu settings
lt: Administravimo meniu nuostatos

en: Parent link ID
lt: Tėvinės nuorodos ID

en: Display additional data for each menu item
lt: Rodyti papildomus duomenis kiekvienam meniu elementui

en: Display the selected items next to each menu item link.
lt: Rodyti pasirinktus elementus prie kiekvieno meniu punkto nuorodos.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
lt: Jei įjungta visi meniu elementai yra rodomi nepriklausomai nuo jūsų svetainės nuostatų. <em>Atminkite: Neįjunkite veikiančioje svetainėje.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
lt: Įjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą. Administravimo meniu taip pat rodomas anoniminiams ir prisijungusiems nariams taip pat suteikia galimybę savitiems moduliams pridėti meniu punktus. Meniu integracija gali variuoti priklausomai nuo modulių, pvz.: modulis <a href="@drupal">Devel</a> suteikia greitą prieigą prie kūrėjo įrankių.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
lt: Administravimo meniu nuostatų puslapis suteikia galimybę pakeisti kai kurių meniu elementų elgiasi ir atvaizdavimą. Kadangi atvaizdavimas priklauso nuo svetainės temos todėl svarbius pakeitimus reiktu atlikti svetainės temos CSS bylose. Platesnę informaciją rasite README.txt byloje.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
lt: Meniu punktai rodomi administravimo meniu priklauso nuo nario, kuris peržiūri, leidimų. Pirmiausia administravimo meniu rodomas nariams kurie turi <em>Naudotis administravimo meniu</em>(admin_menu modulis) leidimą. Antra narys turi priklausyti rolei kurie turi <em>Naudotis administravimo puslapiais</em> (sistemos modulis) leidimą, tam kad matytų administravimo nuorodas. Ir trečia tik dabar leidžiamos nuorodos matomos; pvz.: jei narys neturi leidimų <em>Administruoti leidimus</em> (narių modulis) ir <em>Administruoti narius</em> (narių modulis) jam nebus rodomas <em>Narių valdymas</em> meniu punktas.

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: Adjust administration menu settings.
lt: Derinti administravimo meniu nuostatas.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
lt: Teikia iškrentanti meniu daugeliui administravimo užduotims ir kitiems tikslams (nariams su tinkamais leidimais).

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
lt: Jei administravimo meniu vaizduoja dvigubus meniu elementus jums reiktų perkrauti meniu pasinaudojus <em>Valyti ir perkrauti</em> mygtuką.

en: Wipe and rebuild
lt: Valyti ir perkrauti

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: An image thumbnail was not able to be created.
lt: Vaizdo miniatiūros nepavyko sukurti.

en: Minimum resolution for Images
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija išreikšta PLOTIxAUKŠTIS (pvz.: 640x480). Nustatykite 0 jei neribosite. Jei vaizdas mažesnis nei nustatyta jo atsiuntimas bus atmestas.

en: ALT text settings
lt: ALT teksto nuostatos

en: Enable user input alternate text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti alternatyvų vaizdo tekstą

en: Default ALT text
lt: Įprastas ALT tekstas

en: This value will be used for alternate text by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojama alternatyviam tekstui.

en: Title text settings
lt: Pavadinimo teksto nuostatos

en: Enable user input title text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti vaizdo pavadinimą

en: Choose type of field to be displayed to the user.
lt: Pasirinkite laukelio tipą

en: Default Title text
lt: Įprsatas Pavadinimo tekstas

en: This value will be used as the image title by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojam kaip įprastas vaizdo pavadinimas

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
lt: Kai vaizdas neatsiųsta naudoti įprastą vaizdą.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
lt: Nepavyko atsiųsti įprasto vaizdo. Tikslas %destination neegzistuoja ar neįrašomas serverio.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
lt: Tik web standartus atitinkančius vaizdus (jpg, gif ir png) galima naudoti su vaizdų valdikliu. Jei reikia atsiųsti kitokio tipo vaizdus pakeiskite valdiklį į standartinį bylų valdiklį.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
lt: Prašome nurodyti rezoliucija formatu PLOTISxAUKŠTIS (pvz.: 640x480)

en: Alternate Text
lt: Alternatyvus tekstas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: The ImageField module has been disabled. The <a href="http://drupal.org/project/filefield">FileField module</a> needs to be installed for it to work properly.
lt: ImageField modulis išjungtas. <a href="http://drupal.org/project/filefield">FileField modulį</a> reikia įdiegti, kad veiktų tinkamai.

en: Image linked to node
lt: Vaizdas nukreiptas į mazgą

en: Image linked to file
lt: Vaizdas nukreiptas į failą

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
lt: FileField turi būt atnaujintas į Drupal 6 prieš ImageField atnaujinimą.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
lt: Pašalintos admino miniatiūros pateiktos per bylų katalogus. Nuo šiol visos miniatiūros saugomos "imagefield_thumbs" kataloge.

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: %name: the value may be no smaller than %min.
lt: %name: vertė negali būti mažesnė už %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
lt: %name: vertė negali būti didesnė už %max.

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Type of group.
lt: Grupės tipas.

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
lt: Jei nepažymėta kiekvienas elementas laukelyje sukur naują eilutę, kuri gali duplikuotis. Šios nuostatos netinkamos su paspaudus rikiuojama lentelių rodymų.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: Kai kurie atnaujinimai dar laukia. Prašome grįžti į <a href="@update-php">update.php</a>  ir paleisti likusius atnaujinimus.

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
lt: Kaikurie atnaujinimai dar laukia. <br />Prašome paleisti atnaujinimo scenariju.

en: Comment module form.
lt: Komentarų modulio forma

en: Translation module form.
lt: Vertimo modulio forma

en: Menu module form.
lt: Meniu modulio forma.

en: Book module form.
lt: Knygos modulio forma.

en: Path module form.
lt: Kelio modulio forma.

en: Poll module title.
lt: Apklausos modulio pavadinimas.

en: Poll module choices.
lt: Apklausos modulio pasirinkimai.

en: Poll module settings.
lt: Apklausos modulio nuostatos.

en: Upload module form.
lt: Atsiuntimo modulio forma.

en: Updates for CCK-related modules are not run until the modules are enabled on the <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. When you enable them, you'll need to return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: CCK susiję moduliai nebus atnaujinti kai jie išjungti, įjunkite juos <a href="@admin-modules-path">modulių administravimo puslapyje</a>. Kai jie bus įjungti grįžkite į <a href="@update-php">update.php</a> ir paleiskite likusius atnaujinimus.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus bet negali būt atnaujintas nes turinio.modulis neįjungtas.<br />Kai turinio.modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: !module.module has updates and is available in the modules folder but is not enabled.<br />If and when it is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus ir gali būt atnaujintas, bet jis neįjungtas. <br />Kai modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: CCK - No Views integration
lt: CCK - nėra Peržiūrų integravimo

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
lt: CCK integravimui su Peržiūros moduliu rekia Views 6.x-2.0-rc2 ar naujensės.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: » Add a new content type
lt: » Pridėti naują turinio tipą

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
lt: Šis turinio tipas turi neaktyvius laukelius. Neaktyvūs laukeliai neįtraukiami į galimų laukelis kol jų modulis neįjungtas.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
lt: !field (!field_name) neaktyvus !field_type laukelis kuris naudoja !widget_type.

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lt: Laukelio pavadinimas  (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: - Select an existing field -
lt: - Pasirinkite iš esančių laukelių -

en: Field to share
lt: Dalinamas laukelis

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add new field: you need to provide a field name.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti laukelio pavadinimą.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Pridėti naują laukelį: Laukelio pavadinimas %field_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir _

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
lt: Pridėti naują laukelį: laukelio pavadinimas %field_name  per ilgas. Pavadinimas turi būt neilgesnis kaip 32 simboliai.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
lt: Pridėti naują laukelį: pavadinimas 'field_instance'  užimtas.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lt: Pridėti naują laukelį: toks pavadimimas %field_name jau yra.

en: Add new field: you need to select a field type.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti laukelio tipą.

en: Add new field: you need to select a widget.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add new field: invalid widget.
lt: Pridėti naują laukelį: blogas valdiklis.

en: Add existing field: you need to provide a label.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add existing field: you need to select a field.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti laukelį.

en: Add existing field: you need to select a widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add existing field: invalid widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: klaidingas valdiklis.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
lt: Neįmanoms pridėti laukelio %label pire turinio, nes jis užrakintas.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
lt: Nėra laukelių šiam turinio tipui. Galite pridėti naują laukelį <a href="@link">laukelių valdymo pauslapyje</a>.

en: Edit basic information
lt: Redaguoti pagrindinę informaciją

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
lt: Mašimoms suprantamas pavadinimas. Nekeičiamas.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
lt: Duomenų tipas kurį saugosite duomenų bazėje. Šis pasirinkimas nekeičiamas.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
lt: Formos elemento tipas kuris rodomas kuriant šį turinio tipą %type.

en: Updated basic settings for field %label.
lt: Atnaujinta pagrindinė informacija %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
lt: Problema atnaujinant %label laukelio pagrindines nuostatas.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
lt: Šis laukelis <strong>užrakintas</strong> ir negali būt pašalintas.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
lt: Laukelis %field užrakintas ir negali būt redguojamas.

en: %type basic information
lt: %type pagrindinė informacija

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžiną įprastą reikšmę. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; . Jei šis laukelis užpildytas aukščiau esančios reikšmės negalioja. Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre> norėdami suprasti formatą galite pasinaudoti <em>devel load</em> kortele kurią generuoja <a href="@link_devel">devel modulis</a> %type turinio puslapyke.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
lt: Maksimalus reikšmių kiekis, kurį vartotojai galės įrašyti.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
lt: 'Neribojama' pridės mygtuką 'Pridėti dar' - taip narys galės pridėti tiek reikšmių kiek jis norės.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
lt: PHP kodas 'įprastai reikšmei' grąžino @value, tai neteisinga.

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
lt: Patyrusiems: Nurodykite laukelio reikšmę PHP kodu

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
lt: Naudoti tik patyrusiems: PHP kodas kuris grąžina reikšmes. Nereiktų įtraukti &lt;?php ?&gt;. Jei šis laukelis užpildytas grąžinta reikšmė bus naudojama.  Formatas: <pre>!sample</pre>Naudojant<a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' kortelę turinio puslapyje gali padėti.

en: You have to return the default value in the expected format.
lt: Jūs turite gražinti reikšmę tinkamu formatu.

en: Populate @node's field '@field'
lt: Užpildyti @node's laukelis '@field'

en: Field has value
lt: Laukelis turi reikšmę

en: You should make sure that the used field exists in the given content type. The condition returns TRUE, if the selected field has the given value.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe. Sąlyga TRUE, jei pasirinktas laukelis turi reikšmę.

en: Field has changed
lt: Laukelis pasikeitė

en: Content containing changes
lt: Turinys su pasikeitimais

en: Content not containing changes
lt: Turinys be pasikeitimų

en: @node's field '@field' has value
lt: @node's laukelis '@field' turi reikšmę

en: Select the machine-name of the field to look at.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: @node's field '@field' has been changed
lt: @node's laukelis  '@field' buvo pakeistas

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
lt: Nurodyto mazgo nefiltruotas pavadinimas. ĮSPĖJIMAS - nešvarus įvedimas.

en: Formatted html link to the referenced node.
lt: Formatuota html nuorodą į nurodytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced node.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą mazgą.

en: Absolute path alias to the referenced node.
lt: Absoliutus kelias į nuordytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced user.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą narį.

en: Absolute path alias to the referenced user.
lt: Absoliutus kelias į nurodytą narį.

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: Laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field on the referenced node.
lt: Laukelis nurodytam mazge.

en: Configure how the label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip žymė bus rodoma. Ši nuostata neįtakoja kai įjungta "Perrašyti pavadinimą" opcija, nurodytas blokas bus naudojamas.

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: Select a formatter.
lt: Pasirinkite formuotojas

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: "@s" laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
lt: Rodomas: @types

en: <No value>
lt: <Be reikšmės>

en: Widget label (@label)
lt: Tvarkyklės žymė (@label)

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field will be used for sorting. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: 5

en: You need to provide a label.
lt: Jums reikia nurodyti žymę.

en: You need to provide a group name.
lt: Turite pateikti grupės pavadinimą.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Grupės pavadinimas %group_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir apatinių brūkšnių.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
lt: Grupės pavadinimas %group_name yra per ilgas. Pavadinimo riba yra 32 simboliai su 'group_' priešdėliu.

en: The group name %group_name already exists.
lt: Grupė su pavadinimu %group_name jau yra.

en: Add new group:
lt: Pridėti naują grupę:

en: Add new group: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti žymę.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Standard group
lt: Standartinė grupė

en: Create display groups for CCK fields.
lt: Sukurti grupėms rodymą CCK laukeliams.

en: Field group: @group in @type
lt: Laukelių grupė: @group - @type

en: All fields from this field group on the referenced node.
lt: Visi laukeliai iš šios laukelių grupės nurodytame mazge.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: Configure how the field group label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip laukelių grupė bus rodoma. Šis pasirinkimas negalios kai "Perrašytas pavadinimas" pasirinkimas įjungtas, nurodytas bloko pavadinimas bus rodomas.

en: Fieldset - Collapsible
lt: Laukelių rinkinys - Suskleidžiamas

en: Fieldset - Collapsed
lt: Laukelių rinkinys - Suskleistas

en: Field group format
lt: Laukelių rinkinio formatas

en: This option allows you to configure the field group format.
lt: Šis pasirinkimas suteikia galimybę konfigūruoti laukelių grupės formatą.

en: "@s" field group: @group in @type
lt: "@s" laukelių grupė: @group in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
lt: Atminkite, jei laukelis turi kelias reikšmes bus įkraunama tik pirmoji.

en: There are no nodereference fields defined.
lt: Nėra nustatytų nodereference laukelių.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views module" peržiūra kuri pasirenka mazgus kuriuos galima nukreipti.<br />Atminkite:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
lt: <ul><li>Tik peržiūros turinčios laukelius veiks šiam tikslui</li><li>Tai atmes "Turinio tipai"nuostatas. Naudokite peržiūrų "filtrų" skyrių tam tikslui.</li><li>Pasinaudokite "laukelių" skyrių rodyti informacija apie kandidatinius mazgus mazgo kūrimo/redagavimo formoje.</li><li>Pasinaudokite peržiūrų "rikiavimo kriterijai" skyriumi, kad nustatyti tvarką kaip bus rodomi kandidatiniai mazgai.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
lt: <p>Mazgų sąrašas kurie gali būt nurodyti  "Views module" pagalba bet tinkamų mazgų nerasta. <br />Atminkite:</p>

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus.

en: Only numbers are allowed in %field.
lt: Leidžiami tik skaičiai laukelyje %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus (%decimal)

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
lt: Atminkite jei laukelis turi kelias reikšmes, bus rodomas tik pirmas narys.

en: There are no userreference fields defined.
lt: Nėra userreference laukelių

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
lt: Papildomai - Nariai kurie gali būt nurodyti (View)

en: View used to select the users
lt: Vaizdas, naudojamas narių pasirinkimui

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views modulio" rodymą, kuris leidžia pasrinkti narius, kurie gali būti susieti.<br />Pastaba:</p>

en: %name: invalid user.
lt: %name: klaidingas narys.

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: Existing field
lt: Egzistuojantis laukelis

en: New group
lt: Nauja grupė

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
lt: Prideda laukelius ir jų grupes prie turinio tipo.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
lt: Jūs galite pridėti laukelį prie grupės tempdami jį žemiau ir šiek tiek dešniau grupės.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
lt: Atminkite: Įsidiegę <a href="!adv_help">Advanced help</a> modulį gausite daugiau ir išsamesnės pagalbos.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
lt: Naudokite 'Išskirti' langelį jei noerite išskirti elementą iš !content turinio šablono.

en: width @width
lt: plotis @width

en: height @height
lt: aukštis @height

en: upscaling allowed
lt: didinimas leidžiamas

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
lt: plotis: @width, aukštis: @height, fit: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
lt: plotis: @width, aukštis: @height, xofsetas: @xoffset, yofsetas: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lt: atsitiktinis tarp -@degrees° ir @degrees°

en: @degrees&deg
lt: @degrees°

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
lt: spindulys: @radius, sigma: @sigma, suma: @amount, slekstis: @threshold

en: Save Preset
lt: Išsaugoti Parinktį

en: The preset name you have chosen is already in use.
lt: Parinkties pavadinimas jau naudojamas.

en: Unknown action.
lt: Nežinomas veiksmas.

en: Unknown preset.
lt: Nežinoma parinktis.

en: This %action action is not associated %preset preset.
lt: Šis %action veiksmas nesusijęs su %preset parinktimi.

en: Create Action
lt: Sukurti Veiksmą

en: The action was succesfully created.
lt: Veiksmas sėkmingai sukurtas.

en: 404: Unable to find %image
lt: 404: Neįmanoma rasti %image

en: 403: File is not an image %image
lt: 403: failas nėra vaizdas %image

en: Cached image file %dst already exists but is being regenerated. There may be an issue with your rewrite configuration.
lt: Kešuota vaizdo byla %dst jau egzistuoja bet generuojama. Gali būt klaida su perrašymo konfigūracija.

en: There was an error saving the new image file %dst.
lt: Klaida išsaugant naują vaizdo failą %dst.

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
lt: Kelias bus sugeneruotas automatiškai. Jei norite sukurti kitokį atžymėkite pasirinkimą.

en: Path to uploaded files relative to the document root.
lt: Kelias atsiustiems failams giminingas dokumento šaknims.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Delta - Appears in: @types
lt: Delta - atvaizduojama: @types

en: This form will process a content type and one or more fields from that type and export the settings. The export created by this process can be copied and pasted as an import into the current or any other database. The import will add the fields to an existing content type or create a new content type that includes the selected fields.
lt: Ši forma sukurs turinio tipą su vienu keliais laukais ir eksportuos šiuos nustatymus. Šis eksportuotas kodas galės būti naudojamos šioje arba kitose duomenų bazėse importuojant turinio tipą. Importavimas pridės laukus prie jau esamo turinio tipo arba sukurs naują turinio tipą su eksportuotais laukais.

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: CKEditor: the ID for <a href="!excluding">excluding or including</a> this element is %fieldname.
lt: CKEditor: šio elemento ID <a href="!excluding">įterpimui ar išskyrimui</a> yra %fieldname.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: the list of common problems
lt: sąrašas bendrų problemų

en: Comment creation
lt: Komentarų kūrimas

en: The unfiltered name of the category.
lt: Nenufiltruotas kategorijos pavadinimas

en: The current
lt: Dabartinis

en: !description year (four digit)
lt: !description metai (keturi skaitmenys)

en: !description year (two digit)
lt: !description metai (du skaitmenys)

en: !description month (full word)
lt: !description mėnuo (pilnas žodis)

en: !description month (abbreviated)
lt: !description mėnuo (sutrumpintas)

en: !description day (full word)
lt: !description diena (pilnas žodis)

en: !description day (abbreviation)
lt: !description diena (sutrumpinta)

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
lt: Nenufiltruotas tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.
