Cornerstone (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (2004 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Текст

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: Save configuration
uk: Зберегти налаштування

en: Reset to defaults
uk: Скинути до базового

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Administer
uk: Керування сайтом

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: Content
uk: Матеріали

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Користувач

en: content
uk: матеріал

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Події

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Ввімкнути

en: Disable
uk: Вимкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Administration
uk: Керування

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнути

en: unknown
uk: невідомо

en: error
uk: помилка

en: Block title
uk: Назва блоку

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Go
uk: Перехід

en: view
uk: вид

en: File
uk: Файл

en: Tag
uk: Тег

en: Advanced options
uk: Додаткові налаштування

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Ні

en: Display settings
uk: Параметри відображення

en: default
uk: типовий

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Block settings
uk: Параметри Блоку

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Налаштування запам'ятовано.

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Help text
uk: Довідковий текст

en: Types
uk: Типи

en: Hierarchy
uk: Ієрархія

en: Multiple
uk: Численний

en: Related terms
uk: Пов'язані терміни

en: Required
uk: Необхідний

en: Parent
uk: Батько

en: Depth
uk: Глибина

en: none
uk: нічого

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Feed
uk: RSS стрічка

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпорт

en: Book
uk: Книга

en: Export
uk: Експорт

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: settings
uk: налаштування

en: Node ID
uk: ID документа

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Заголовок

en: Preview
uk: Перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: True
uk: Так

en: False
uk: Ні

en: Preset Name
uk: Ім'я Набору Правил

en: Default
uk: Типово

en: Update
uk: Оновлення

en: Clean up
uk: Очистка

en: Archives
uk: Архіви

en: Icon
uk: Значок

en: Time
uk: Час

en: Views
uk: Види

en: Access
uk: Повноваження

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Format
uk: Формат

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (default) значень.

en: URL
uk: Посилання

en: Path
uk: Шлях

en: Vocabularies
uk: Словники

en: forums
uk: форуми

en: key
uk: ключ

en: Placeholder tokens
uk: Заповнювач міток

en: Display
uk: Відображення

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: Teaser
uk: Анонс

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Шаблон

en: read more
uk: детальніше

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Component
uk: Компонент

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Attachment
uk: Долучення

en: Upload
uk: Вивантажити

en: Picture
uk: Зображення

en: Upload image
uk: Завантажити зображення

en: Mail
uk: Пошта

en: Before
uk: До

en: After
uk: Після

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: action
uk: дія

en: Continue
uk: Продовження

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Files
uk: Файли

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Настроювання

en: Node
uk: Матеріал

en: Sent email to %recipient
uk: Відправлено електронну пошту до %recipient

en: Unable to send email to %recipient
uk: Неможливо відправити електронну пошту до %recipient

en: The subject of the message.
uk: Тема повідомлення

en: Number of columns
uk: Кількість колонок

en: Separator
uk: Розділювач

en: Include
uk: Включення

en: Exclude
uk: Виключення

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: term
uk: термін

en: Expanded
uk: Розширене

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
uk: Додатково. Більш важкі пункти в меню будуть опускатися вниз, а легені підніматися наверх.

en: All
uk: Все

en: Access log
uk: Журнал доступу

en: Active
uk: Діючий

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Page title
uk: Назва сторінки

en: Block
uk: Блок

en: CSS class
uk: КЛАС CSS

en: Display links
uk: Відображення посилань

en: View type
uk: Тип Виду

en: Page
uk: Сторінка

en: View arguments
uk: Аргументи вигляду

en: Breadcrumb
uk: Рядок навігації

en: Drupal
uk: Друпал

en: Off
uk: Вимкнено

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Header
uk: Шапка

en: Footer
uk: Підвал

en: Inline
uk: Вбудоване

en: To
uk: До

en: Aggregator feed
uk: Стрічка збиральника

en: Aggregator item
uk: Агрегатор пункту

en: Delta
uk: Різниця

en: Custom
uk: Власний

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Hostname
uk: Сервер:

en: Score
uk: Вага

en: Published
uk: Опубліковано

en: Input format
uk: Формат вводу

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Адреса

en: Promoted to front page
uk: Розміщене на першій сторінці

en: Log message
uk: Повідомлення в системний журнал

en: Poll choices
uk: Варіанти голосів

en: Session ID
uk: ID сесії

en: File ID
uk: ID файлу

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Term
uk: Термін

en: Term ID
uk: ID терміну

en: Last access
uk: Останній вхід

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Content field
uk: Поле матеріалу

en: Field name
uk: Ім'я поля

en: Field type
uk: Тип поля

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Fields
uk: Поля

en: Widget type
uk: Тип елемента

en: Contains
uk: Містить

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Is less than
uk: Є меншим, ніж

en: Is less than or equal to
uk: Є меншим або рівним, ніж

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Is greater than or equal to
uk: Є більшим або рівним за

en: Is greater than
uk: Є більшим, ніж

en: Is not equal to
uk: Не є рівним

en: Overridden
uk: Пріоритетно

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Normal
uk: Нормально

en: N/A
uk: Н/Д

en: %time ago
uk: %time тому

en: Sort order
uk: Сортування

en: Up
uk: Вгору

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: This field is required.
uk: Обов'язкове поле

en: Maximum
uk: Найбільше

en: Scale
uk: Маштаб

en: Media
uk: Носій

en: Sortable
uk: Сортується

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Caching
uk: Кешування

en: Month
uk: Місяць

en: Amount
uk: Сума

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Current
uk: Поточна

en: Serial
uk: Послідовний

en: Code
uk: Код

en: Recipient
uk: Отримувач

en: node
uk: матеріал

en: Example
uk: Приклад

en: Day
uk: День

en: Table
uk: Таблиця

en: here
uk: тут

en: am
uk: до

en: pm
uk: по

en: The name of the menu the node belongs to.
uk: Ім'я меню, пов'язаного з матеріалом.

en: Node path settings
uk: Настроювання адреси матеріалу

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
uk: Шаблон адреси базово (буде пременено до всіх типів матеріалів нижче, для яких шаблони не визначені)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих матеріалів, які ще не мають синонімів.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
uk: Словник, до якого відноситься перша категорія сторінки.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
uk: Шаблон адреси базово (застосовується до всіх словників нижче, для яких шаблони не визначені)

en: The name of the category.
uk: Ім'я категорії

en: The id number of the category.
uk: Ідентифікаційний номер категорії

en: Pattern for all %vocab-name paths
uk: Шаблон для всіх адрес словника %vocab-name

en: Forum path settings
uk: Настроювання адреси форуму

en: Pattern for forums and forum containers
uk: Шаблон для форумів і контейнерів форумів

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих форумів і контейнерів форумів, які не ще мають синонімів.

en: User path settings
uk: Шлях до профіля користувача

en: Pattern for user account page paths
uk: Шаблон до шляхів профілів користувачів

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих сторінок облікових записів користувачів, які ще не мають синонімів.

en: Blog path settings
uk: Настроювання адреси блога

en: Pattern for blog page paths
uk: Шаблон до сторінок журналів користувачів

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих сторінок блогів, які ще не мають синонімів.

en: User-tracker path settings
uk: Настроювання адреси сторінки історії користувача

en: Pattern for user-tracker page paths
uk: Шаблон до сторінок стеження за діями користувачів

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих сторінок історії користувачів, які ще не мають синонімів.

en: Verbose
uk: Подробиці

en: Display alias changes (except during bulk updates).
uk: Відображати зміни синонімів ( крім масового відновлення).

en: Replace by separator
uk: Замінити на роздільник

en: Maximum alias length
uk: Максимальна довжина синоніма

en: Maximum component length
uk: Максимальна довжина компонента

en: Update action
uk: Оновлення Дії

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
uk: Що слід зробити Автосиноніму при відновленні існуючого елемента вмісту, який уже має синонім?

en: Strings to Remove
uk: Рядки для Видалення

en: Created new alias %dst for %src
uk: Створений новий синонім %dst для %src

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: administer pathauto
uk: керування автошляхів

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
uk: Надає модулям механізм автоматичного формування синонімів для керованого цими модулями вмісту.

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Security
uk: Безпека

en: Background color
uk: Колір тла

en: Basic
uk: Базово

en: List type
uk: Тип списку

en: Role
uk: Роль

en: Case
uk: Вибір

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Referrer
uk: Джерело

en: Both
uk: Все

en: Filtered text (user selects input format)
uk: Фільтрований текст (користувач обирає вхідний формат)

en: Text processing
uk: Обробка тексту

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
uk: Максимальне значення поля в знаках. Залишіть пустим для необмеженого розміру.

en: Rows
uk: Рядки

en: Argument
uk: Аргумент

en: Anonymous
uk: Гість

en: <All>
uk: <Усі>

en: access all views
uk: доступ до всіх видів

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
uk: Види - це особливі списки матеріалу в Вашій системі; вони глибоко модифікуються і дають можливість керувати виглядом відображених матеріалів

en: Tools
uk: Інструменти

en: Override
uk: Переназначити

en: Clone
uk: Клонування

en: Existing Views
uk: Доступні види

en: Default Views
uk: Базові види

en: Summary, sorted ascending
uk: Сумарно, сортування пряме

en: Summary, sorted descending
uk: Сумарно, сортування зворотнє

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
uk: Текст для відображення вгорі виду. Може містити роз'яснення або які-небудь посилання. Налаштовується.

en: Normal menu item
uk: Нормальний елемент меню

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Expose
uk: Виставляти

en: Down
uk: Вниз

en: Wildcard
uk: Джокер

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Operator
uk: Оператор

en: Filters
uk: Фільтри

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Order
uk: Замовлення

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Ім'я виду повинне бути буквено-цифровим або починатися із символу підкреслення.

en: administer views
uk: управляти видами

en: Random
uk: Випадково

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Position
uk: Розташування

en: Integer
uk: Ціле число

en: IP Address
uk: IP Адреса

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Basic settings
uk: Базові параметри

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Default state
uk: Режим базово

en: Basic setup
uk: Базове встановлення

en: Profile name
uk: Ім'я профілю

en: Roles allowed to use this profile
uk: Ролі, яким дозволено використовувати цей профіль

en: Show disable/enable rich text editor toggle
uk: Показувати перемикач включити/виключити візуальний редактор

en: Editor appearance
uk: Дизайн редактора

en: Cleanup and output
uk: Очищення й вивід

en: Editor CSS
uk: Редактор CSS

en: CSS path
uk: Шлях до CSS

en: Profile
uk: Профіль

en: You must give a profile name.
uk: Ви повинні дати ім'я профілю.

en: module
uk: модуль

en: filters
uk: фільтри

en: Visibility settings
uk: Настройка видимості

en: Use inclusion or exclusion mode
uk: Використовувати режим включень/виключень

en: Start the toolbar expanded
uk: Розвертати панель інструментів при запуску редактора

en: The toolbar start expanded or collapsed.
uk: Панель інструментів згорнута або розгорнута при запуску.

en: File browser settings
uk: Налаштування файлового браузера

en: set page title
uk: установлювати заголовки сторінкам

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Enhanced control over the page title (in the &lt;head> tag).
uk: Розширене керування заголовком сторінки (тег &lt;title> в  &lt;head>)

en: Term description
uk: Опис терміна

en: Edit group
uk: Редагувати групу

en: fields
uk: поля

en: reply
uk: відповісти

en: Threshold
uk: Поріг

en: Defaults
uk: Типово

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Collapsible
uk: Можливість звертання

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Sort by
uk: Сортувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Default language
uk: Базова мова

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: File attachments
uk: Приєднані файли

en: Root
uk: Корінь

en: minute
uk: хвилина

en: Show
uk: Показати

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді адрес Друпалу. Символ '*' буде означати будь-що. Наприклад %blog для сторінки блогу і %blog-* для будь-якого персонального блогу. %front - головна сторінка.

en: Other queries
uk: Інші запити

en: Web File Manager
uk: Файловий менеджер

en: Timer
uk: Таймер

en: in
uk: в

en: Token
uk: Маркер

en: Clear
uk: Очистити

en: The update has been performed.
uk: Оновлення виконано.

en: Node title
uk: Тема матеріалу

en: Full text
uk: Повний текст

en: Feed settings
uk: Налаштування вибірок

en: Source
uk: Джерело

en: Display all menu items
uk: Показувати всі пункти меню

en: access administration menu
uk: доступ до меню адміністрування

en: Token actions
uk: Події Token

en: Replacement value
uk: Значення заміни

en: tokens
uk: маркери

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: User's name
uk: Ім'я користувача

en: User's ID
uk: ID користувача

en: User's email address
uk: Електронна адреса користувача

en: User's registration date
uk: Дата реєстрації користувача

en: User's last login date
uk: Останній вхід користувача

en: The current date in the user's timezone
uk: Теперішня дата в часовій зоні користувача

en: The URL of the user's profile page.
uk: Адреса сторінки профілю користувача.

en: The URL the user's account editing page.
uk: Адреса сторінки зміни профілю користувача.

en: Allowed values list
uk: Список допустимих значень

en: Query
uk: Запит

en: hour
uk: час

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Секунда

en: Select list
uk: Виберіть список

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Granularity
uk: Деталізація

en: GMT
uk: По Грінвічу

en: Moderated
uk: Ухвалено

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: E-mail subject
uk: Тема листа

en: Randomize
uk: Випадково

en: Link label
uk: Мітка посилання

en: Revert
uk: Відновити

en: Empty
uk: Порожньо

en: Replacement patterns for @name
uk: Модель заміни @name

en: PHP code
uk: код PHP

en: Maxlength
uk: Максимальна довжина

en: Display fields
uk: Показати поля

en: Show field
uk: Відобразити поля

en: or
uk: або

en: Results
uk: Результати

en: Poll settings
uk: Настроювання опитування

en: Convert
uk: Перетворити

en: Parent term
uk: Батьківський термін

en: Style
uk: Стиль

en: revert
uk: повернути

en: User management
uk: Керування користувачами

en: Permissions
uk: Права доступу

en: Your settings have been saved.
uk: Ваші параметри збережено

en: permission
uk: дозвіл

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: vocabularies and terms
uk: словники й терміни

en: Reverse
uk: Зворотній

en: Thousands separator
uk: Розділювач тисяч

en: User Profile
uk: Профіль користувача

en: %type settings
uk: %type - настроювання

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: edit
uk: редагування

en: Unformatted
uk: Неформатоване

en: Path to the "convert" binary
uk: Шлях "convert" двійковий

en: Documents
uk: Документи

en: RSS Feed
uk: RSS потік

en: New comments
uk: Нові коментарі

en: Relationships
uk: Зв'язки

en: Plural
uk: Множина

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: relationships
uk: зв'язки

en: Sort criteria
uk: Критерій сортування

en: <Hidden>
uk: <Приховано>

en: The primary identifier for a node.
uk: Головний ідентифікатор для матеріалу

en: Parent menu item
uk: Батьківський елемент меню

en: Translations
uk: Переклади

en: JPEG quality
uk: Якість JPEG

en: !name field is required.
uk: Поле !name - обов'язкове.

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: Sticky
uk: Приліпити

en: day(s)
uk: діб

en: Read only
uk: Тільки для читання

en: Ok
uk: Гаразд

en: users
uk: користувачі

en: Processing
uk: Обробка

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Storage
uk: Зберігання

en: Line break converter
uk: Перетворювач нових рядків

en: Role precedence
uk: Пріоритет ролей

en: Site configuration
uk: Налаштування сайту

en: Submissions
uk: Результати

en: Analysis
uk: Аналіз

en: Clear Form Submissions
uk: Очистити р-ти опитування форми

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі р-ти опитування для цієї форми?

en: Delete Form Submission
uk: Видалити р-ти опитування форми

en: Are you sure you want to delete this submission?
uk: Ви впевнені що хочете видалити цей результат опитування?

en: Submitted values are
uk: Відправлені значення:

en: responses
uk: відповідей

en: Webforms
uk: Опитувачі

en: View and edit all the available webforms on your site.
uk: Перегляд і редагування всіх доступних веб форм на вашому сайті.

en: Webform
uk: Опитувач

en: Global configuration of webform functionality.
uk: Глобальні налаштування роботи веб форм

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
uk: Створіть нову форму або опитувача. Результати заповнення й статистика будуть записані й передані для перегляду користувачам з відповідними правами доступу.

en: Go to form
uk: Перейти до форми

en: View this form.
uk: Перегляд цієї форми

en: Webform Settings
uk: Настроювання Опитувачів

en: Text to be shown as teaser and before the form.
uk: Текст перед полями опитувача.

en: Mandatory
uk: Обов'язкове

en: E-mail to address
uk: Кому

en: E-mail from name
uk: Електронний лист від імені

en: E-mail from address
uk: Від кого

en: ever
uk: кожний (період часу)

en: every hour
uk: щогодини

en: every day
uk: щодня

en: every week
uk: щотижня

en: No Components, add a component below.
uk: Немає компонентів, додайте компоненти нижче.

en: Edit component: @name (@type)
uk: Редагувати компонент: @name (@type)

en: Field Key
uk: Ключ поля

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
uk: Короткий опис/підказка користувачеві, як заповнити це поле.

en: Check this option if the user must enter a value.
uk: Якщо потрібно зробити це поле обов'язковим, відмітьте прапорець тут.

en: Parent Fieldset
uk: Батьківський набір полів

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
uk: Ключ поля %field_key не коректний. Використовуйте тільки буквені й цифрові символи нижнього регістру й нижнє підкреслення.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
uk: Машинне ім'я поля %field_key вже використовується полем позначеним %existing_field. Назвіть поле унікальним ім'ям.

en: Submission #@sid
uk: Результат #@sid

en: Previous submission
uk: Попередній результат

en: Next submission
uk: Наступний результат

en: Submission Information
uk: Інформація про результат

en: Submitted by !name
uk: Результат надійшов від !name

en: Next Page >
uk: Наступна сторінка >

en: < Previous Page
uk: < Попередня сторінка

en: The webform component @type is not able to be displayed
uk: Компонент webform @type не може бути відображений

en: Illegal information. Data not submitted.
uk: Невірна інформація. Дані не прийняті.

en: Go back to the form
uk: Повернутися до форми

en: create webforms
uk: створювати опитувачі

en: edit own webforms
uk: редагувати створені опитувачі

en: edit webforms
uk: редагувати всі опитувачі

en: access webform results
uk: доступ до результатів заповнення опитувача

en: clear webform results
uk: видалення результатів опитувача

en: use PHP for additional processing
uk: використовувати PHP для додаткової обробки.

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
uk: Дозволяє створення форм і опитувачів.

en: Default value
uk: Базове значення

en: The default value of the field.
uk: Базове значення цього поля

en: Timezone
uk: Часова зона

en: Automatically adjust the time during daylight savings.
uk: Автоматично підбудовувати час при збереженнях і відправленнях

en: Presents month, day, and year fields.
uk: Поля днів, місяців і років

en: Left Blank
uk: Залишити порожнім

en: User entered value
uk: Значення, що вводиться користувачем

en: Width of the textfield.
uk: Ширина текстового поля

en: Upload Filtering
uk: Фільтри завантажень

en: Additional Extensions
uk: Додаткові розширення

en: Max Upload Size
uk: Макс. розмір файлу

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
uk: Уведіть максимально дозволений розмір файлу (у Кілобайтах)

en: Upload Directory
uk: Папка для розміщення файлів

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
uk: Файли з розширенням '%ext' не можна завантажувати, будь ласка, завантажуйте файли з дозволеними розширеннями: %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
uk: Файл '%filename' занадто великий (%filesize KB). Будь ласка, завантажуйте файли розміром %maxsize KB або менше.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
uk: Файл %filename не вдалося завантажити. Папка призначення закрита для запису.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
uk: Завантажений файл неможливо зберегти. Відсутня директорія призначення.

en: Allow users to submit files of the configured types.
uk: Дозволяє користувачам відправляти файли налаштованих типів.

en: User uploaded file
uk: Файли, завантажені користувачами

en: Average uploaded file size
uk: Середній розмір файлів, що завантажуються,

en: Questions
uk: Питання

en: Randomize Options
uk: Розташувати варіанти у випадковому порядку

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
uk: Розташовувати варіанти  у випадковому порядку при відображенні їх у формі.

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
uk: Розташовувати питання у випадковому порядку при відображенні їх у формі.

en: Non-empty
uk: Непорожні

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
uk: Розмітка - дозволений HTML або PHP у цьому полі.

en: Use caution when combining the pagebreak and file components. File components will not be submitted unless they are after the last pagebreak in the form.
uk: Будьте обережні при роботі з компонентами файлів на розриві сторінок. Компоненти файлу будуть додані тільки в тому випадку, якщо вони розташовані після останнього розриву у формі.

en: Break up a multi-page form.
uk: Розрив форми, що складається з декількох сторінок.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
uk: Щоб дозволити користувачеві відзначати кілька значень, поставте галочку тут.

en: Listbox
uk: список, Що Випадає,

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radiobuttons or checkboxes.
uk: Щоб показувати значення у вигляді списку, що випадає, поставте галочку тут

en: select...
uk: вибір...

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
uk: Дозволяє створювати поля з галочками, радіо кнопки або список, що випадає, значень

en: Height of the textfield.
uk: Висота текстового поля (у рядах)

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
uk: Велике текстове поле, куди можна вводити значення в кілька рядів

en: Maxlength of the textfield.
uk: Максимальна довжина поля

en: Basic textfield type.
uk: Базове текстове поле

en: Time Format
uk: Формат часу

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
uk: Поля для введення часу у форматі ""годинник"" і ""хвилини"". Додатково можна ввести am/pm значення для часу.

en: Comment title
uk: Тема коментаря

en: Enable custom alternate text
uk: Включити користувацький альтернативний текст

en: Enable custom title text
uk: Включити користувацький заголовок

en: Apply
uk: Застосувати

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть слова для пошуку.

en: Base URL
uk: Базовий домен

en: Information
uk: Інформація

en: No content types available.
uk: Немає доступних типів матеріалів.

en: PHP Code
uk: Код PHP

en: Simple
uk: Просте

en: Translation
uk: Переклад

en: Translation status
uk: Статус перекладу

en: taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Above
uk: Вище

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
uk: Попередження! Зміна цих значень після створення даних можуть призвести до втрат даних!

en: @min and @max
uk: @min та @max

en: The content module, a required component of the Content Construction Kit (CCK), allows administrators to associate custom fields with content types. In Drupal, content types are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Using the content module (and the other helper modules included in CCK), custom fields beyond the default "Title" and "Body" may be added. CCK features are accessible through tabs on the <a href="@content-types">content types administration page</a>. (See the <a href="@node-help">node module help page</a> for more information about content types.)
uk: Модуль контенту, обов'язковий компонент Набору побудови контенту (CCK), дозволяє адміністраторам пов'язувати користувацькі поля з типами контенту. В Друпал, типи контенту використовуються для визначення характеристик повідомлення, включаючи заголовок і опис полей, вказаних на сторінках редагування та додавання. Використовуючи модуль контенту (та інші допоміжні модулі в CCK), можна додавати інші користувацькі поля крім базових полей "Title" and "Body". Можливості CCK доступні через закладки на <a href="@content-types">content types administration page</a>. (Зверніться до <a href="@node-help">node module help page</a> за додатковою інформацією про типи контенту.)

en: When adding a custom field to a content type, you determine its type (whether it will contain text, numbers, or references to other objects) and how it will be displayed (either as a text field or area, a select box, checkbox, radio button, or autocompleting field). A field may have multiple values (i.e., a "person" may have multiple e-mail addresses) or a single value (i.e., an "employee" has a single employee identification number). As you add and edit fields, CCK automatically adjusts the structure of the database as necessary. CCK also provides a number of other features, including intelligent caching for your custom data, an import and export facility for content type definitions, and integration with other contributed modules.
uk: При доданні користувацького поля до типу контенту ви визначаєте його тип (чи воно буде містити текст, числа чи посилання на інші об'єкти) і те, як воно буде показане (або у вигляді текстового поля, прямокутника з варіантами, відмітками багатозначного чи однозначного вибору, чи автозаповнювальним полем). Поле може мати декілька значень (наприклад, "person"  може містити декілька адрес електронної пошти) або єдине значення (наприклад, "employee" містить один ідентифікаційний номер працівника). Під час додавання та редагування полей, CCK автоматично корегує структуру бази даних за необхідністю. CCK також надає й інші можливості, включаючи інтелектуальне резервування ваших користувацьких даних, модуль імпорту/експорту для визначень типу контенту та інтеграцію з іншими приєднаними модулями.

en: Custom field types are provided by a set of optional modules included with CCK (each module provides a different type). The <a href="@modules">modules page</a> allows you to enable or disable CCK components. A default installation of CCK includes:
uk: Користувацькі типи полів надаються набором додаткових модулів, включених з CCK (кожен модуль підтримує різний тип). <a href="@modules">modules page</a> дозволяє вам вмикати та вимикати складові CCK. Стандартне встановлення CCK включає в себе:

en: <em>number</em>, which adds numeric field types, in integer, decimal or floating point form. You may define a set of allowed inputs, or specify an allowable range of values. A variety of common formats for displaying numeric data are available.
uk: <em>number</em>, що додає числові типи полей, у цілій, дробній чи з плаваючою комою формі чисел. Ви можете визначити набір дозволених даних для введення, або вказати допустимий окіл значень. В асортименті є набір звичайних форматів для показу числових даних.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
uk: <em>text</em>, що додає текстові типи полей. Текстове поле може містити лише простий текст, або, за бажанням, може використовувати фільтри формату вводу Drupal'у для безпечної роботи з введенням збагаченого тексту. Поля введення текту можуть бути у вигляді одної строки, декількох строк (текстового поля), або для більшого контролю,  прямокутника з варіантами, відмітками багатозначного чи однозначного вибору. За бажанням, CCK може звірювати введене з набором дозволених значень

en: <em>nodereference</em>, which creates custom references between Drupal nodes. By adding a <em>nodereference</em> field and two different content types, for instance, you can easily create complex parent/child relationships between data (multiple "employee" nodes may contain a <em>nodereference</em> field linking to an "employer" node).
uk: <em>nodereference</em>, що створює користувацькі посилання між вузлами Drupal. Наприклад, додаючи поле <em>nodereference</em> і два різних типа контенту, ви можете з легкістю створювати складні спадкові стосунки між даними (декілька вузлів "employee" можуть містити поле <em>nodereference</em>, що пов'язує їх з вузлом "employer").

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
uk: <em>userreference</em>, що створює користувацькі посилання на рахунки користувачів вашого сайту. Додаючи поле <em>userreference</em>, ви можете створювати складні взаємозв'зки між користувачами та повідомленнями вашого сайту. Наприклад, для відслідковування участі користувачів у повідомленні понад стандартного поля Drupal <em>Authored by</em>, додайте поле <em>userreference</em> з назвою "Edited by" до типу контенту, щоб зберегти посилання на сторінку рахунку редактора повідомлення.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
uk: <em>fieldgroup</em>, що створює розбірні набори полів для фіксування групи пов'язаних полів. Набір полів може бути відкритим чи закритим базово. Порядок ваших наборів полів, а також порядок полів в наборі, управляється через перетягування у інтерфейсі, наданому модулем контенту.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте розділ довідника <a href="@handbook-cck">CCK</a> на сторінці <a href="@project-cck">CCK проекту</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
uk: Налаштувати те, як поля цього типу контенту та мітки полів повинні бути показані в режимах короткого та повного перегляду.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
uk: Настроїти як поля цього типу матеріалів повинні показуватися, коли відображаються в наступних контекстах:

en: Add another item
uk: Додати інший елемент

en: Full node
uk: Повний матеріал

en: Search Index
uk: База пошуку

en: Search Result
uk: Результат пошуку

en: Updating field type %type with module %module.
uk: Оновлення типу поля %type модулем %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
uk: Оновлення типу Візитки %type модулем %module.

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Remove field
uk: Вилучити поле

en: Allows administrators to define new content types.
uk: Дозволяє адміністраторам задавати новий тип матеріалу

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
uk: Лише для досвідчених користувачів: код PHP, що видає відповідний набір дозволених значень. Не повинен включати розмежовувачів &lt;?php ?&gt. Якщо це поле заповнене, набір, виданий цім кодом, замістить вищевказаний перелік дозволених значень.

en: Trimmed
uk: Скорочене

en: Used in
uk: Використано в

en: No fields have been defined for any content type yet.
uk: Жодних полів ще не задано для жодного типу матеріалів

en: no styling
uk: без стилю

en: simple
uk: просто

en: fieldset
uk: група полів

en: fieldset - collapsible
uk: група полів - здатна звертатись

en: fieldset - collapsed
uk: група полів - звернута

en: Added field %label.
uk: Додано поле %label

en: There was a problem adding field %label.
uk: Виникла проблема додавання поля %label.

en: There was a problem creating field %label.
uk: Виникла проблема створення поля %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити поле %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
uk: Якщо в даному полі знаходиться якийсь матеріал - він буде втрачений. Це незворотня операція

en: Removed field %field from %type.
uk: Поле %field вилучене з %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
uk: Виникла проблема видалення %field із %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
uk: Ці параметри застосовуються тільки до поля %field так як знаходиться в типі матеріалу %type

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
uk: Ці параметри застосовуються до поля %field в кожному типі матеріалів, в якому воно використовуються.

en: Save field settings
uk: Збереження параметрів поля

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
uk: Код PHP базово видав неправильне значення.<br/>Очікуваний формат: <pre>!sample</pre> Видане значення: @value

en: The default value is invalid.
uk: Базове значення некоректне

en: Saved field %label.
uk: Поле %label збережене.

en: The update has encountered an error.
uk: Оновлення викликало помилку

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
uk: База даних змінена і дані переміщено або видалено.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
uk: Виникла помилка і зміни в базі даних незавершені.

en: Processing %title
uk: Обробка %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: вдало оброблено @count елемент:
uk[1]: вдало оброблено @count елементи:
uk[2]: вдало оброблено @count елементів:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
uk: Таблиця %old_name полей матеріалу була перейменована в %new_name і елементи полей були оновлені

en: The content fields table %name has been deleted.
uk: Поля таблиці %name вилучені.

en: Referenced node ID
uk: ID пов'язаного матеріалу

en: Referenced node title
uk: Заголовок пов'язаного матеріалу

en: Raw number value
uk: Чисте значення номера

en: Formatted number value
uk: Форматоване значення номера

en: Raw, unfiltered text
uk: Чистий, нефільтрований текст

en: Formatted and filtered text
uk: Форматований і фільтрований текст

en: Referenced user ID
uk: ID пов'язаного користувача

en: Referenced user name
uk: Ім'я пов'язаного користувача

en: Formatted HTML link to referenced user
uk: Форматоване HTML посилання до пов'язаного користувача

en: Group multiple values
uk: Групувати множинні значення

en: Select the content type to export.
uk: Вибір типу матеріалу для вивантаження

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
uk: Скопіюйте текст експорту та вставте його в інший тип контенту, використовуючи функцію імпорту.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
uk: Ця форма імпортує визначення полів, експортовані з іншого типу контенту або іншої бази даних. <br/>Зверніть увагу, що поля не можна копіювати всередині одного типу контенту, так що імпортовані поля будуть додані лише у тому випадку, якщо вони ще не існують в обраному типу.

en: <Create>
uk: <Створення>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
uk: Оберіть тип контенту для імпортування вказаних полів. <br/>Оберіть &lt;Create&gt; для створення нового типу контенту для вміщення полів.

en: Import data
uk: Втягування даних

en: Paste the text created by a content export into this field.
uk: Вставте текст, створений експортуванням контенту, у це поле.

en: The import data is not valid import text.
uk: Дані для втягування не є коректними

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
uk: Наступні модулі слід включити для роботи цього імпортування: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
uk: Тип матеріалу %type вже міститься в базі даних.

en: Exiting. No import performed.
uk: Вихід. Не виконано втягування;

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
uk: Трапилась помилка при доданні типу контенту %type.<br/>Будь ласка, прогляньте вказані помилки для докладних деталей.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
uk: Втягнуте поле %field_label (%field_name) не було додано до %type через те, що поле вже існує в %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
uk: Поле %field_label (%field_name) додано до типу матеріалів %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
uk: Трапилась помилка при експортуванні даних 'показу налаштувань' для поля %field_name.<br/> Помилка бази даних наступна: '%db_err'.

en: Content Copy
uk: Копіювання матеріалів

en: Enables ability to import/export field definitions.
uk: Включає здатність імпортувати/експортувати визначення полей.

en: field_name
uk: ім'я поля

en: view
uk: вигляд

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
uk: Будь ласка негайно <a href="!url">configure your field permissions</a>. Всі поля базово недоступні.

en: Content Permissions
uk: Доступи до матеріалів

en: Set field-level permissions for CCK fields.
uk: Встановіть дозволи рівнів полей для полей CCK.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
uk: Ці параметри використовувати до групи в формі редагування матеріалу

en: always open
uk: завжди відкрите

en: collapsible
uk: можливість звертання

en: collapsed
uk: звернуто

en: Instructions to present to the user on the editing form.
uk: Інструкції, що відображаються користувачу на формі редагування

en: These settings apply to the group on node display.
uk: Ці налаштування стосуються групи на екрані вузлів.

en: A description of the group.
uk: Опис групи.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити групу %label?

en: The group %group_name has been removed.
uk: Групу %label видалено

en: Fieldgroup
uk: Група полів

en: Node reference
uk: Посилання на матеріал

en: Store the ID of a related node as an integer value.
uk: Зберегти ІН пов'язаного вузлу цілим числом.

en: Content types that can be referenced
uk: Типи контенту, що мона ввести в довідку

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
uk: Додатково - Документи, на які можна посилатися (Дивитися)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Надайте перелік аргументів, розділений комами, для передачи на перегляд.

en: Title (link)
uk: Назва(посилання)

en: Title (no link)
uk: Назва(без посилання)

en: Autocomplete text field
uk: Текстове поле автозаповнення

en: Nodereference autocomplete
uk: Автодоповнення посилання на матеріал

en: Node Reference
uk: Посилання на матеріал

en: Defines a field type for referencing one node from another.
uk: визначає тип поля для відрізняння одного вузла від іншого.

en: Store a number in the database as an integer.
uk: Зберегти як ціле число в базі даних.

en: Decimal
uk: Десятковий

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
uk: Зберегти як фіксоване дробне число в базі даних.

en: Float
uk: Плаваюче

en: Store a number in the database in a floating point format.
uk: Зберегти як число з плаваючою комою в базі даних.

en: Minimum
uk: Найменше

en: Precision
uk: Точність

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
uk: Загальне число цифр для збереження в базі даних, включаючи ті, що справа від знаку дробу.

en: The number of digits to the right of the decimal.
uk: Кількість цифр справа від знаку дробу.

en: Decimal marker
uk: Десятковий розділювач

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
uk: Знак, який користувачі введуть для відмічення знаку дробу у формах.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
uk: Визначіть строку-префікс для значення, наприклад $ або €. Залишіть пустим для нічого. Розділіть значення однини та множини знаком | (фунт|фунти).

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
uk: Визначіть строку-суфікс для значення, наприклад m², m/s², kb/s. Залишіть пустим для нічого. Розділіть значення однини та множини знаком | (фунт|фунти).

en: Allowed values
uk: Дозволені значення

en: "Minimum" must be a number.
uk: "Найменше" повинно бути числом.

en: "Maximum" must be a number.
uk: "Найбільше" повинно бути числом

en: unformatted
uk: неформатоване

en: Defines numeric field types.
uk: Зазначення числових типів полей

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
uk: Для віджету 'один прямокутник з варіантами ввімнути/вимкнути' визначіть спочатку значення 'вимкнути', а потім значення 'ввімкнути' у розділі <strong>Allowed values</strong>. Зверніт увагу, прямокутник буде помічено міткою значення  'ввімкнути'.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
uk: Віджет 'прямокутники з варіантами' буде показувати багатоваріантний вибір, якщо ця опція обрана для цього поля, інакше буде вказано одноваріантний вибір.

en: Check boxes/radio buttons
uk: Відмітьте квадратики/кнопки

en: Single on/off checkbox
uk: Одиночна опція так/ні

en: Option Widgets
uk: Спецдодатки

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
uk: Дозволяє встановити вид select, checkbox або radiobutton для текстових і числових полів.

en: Store text in the database.
uk: Збереження тексту в базі даних

en: Text area (multiple rows)
uk: Текстове поле (багаторядкове)

en: Defines simple text field types.
uk: Надання простих текстових типів полів

en: User reference
uk: Посилання на користувача

en: Store the ID of a related user as an integer value.
uk: Збереження ID пов'язаного користувача як ціле значення

en: User roles that can be referenced
uk: Ролі користувачів можуть бути пов'язані

en: User status that can be referenced
uk: Статус користувача може бути пов'язаний

en: Reverse link
uk: Зворотнє посилання

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
uk: При обранні, буде показано обернене посилання на вузол довідки на запису внесеного користувача.

en: Userreference autocomplete
uk: Автозаповнення довідки користувачів

en: User Reference
uk: Посилання на користувача

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
uk: Визначає тип поля для посилань на користувача з матеріалу.

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Permission
uk: Дозвіл

en: Grid
uk: Ґратка

en: Hide
uk: Сховати

en: Read/Write
uk: Читати/Писати

en: Global
uk: Глобальне

en: Copyright
uk: Авторські права

en: arguments
uk: аргументи

en: X offset
uk: Зсув по горизонталі

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
uk: Введіть зміщення в пікселях або використайте ключ: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.

en: Y offset
uk: Зсув по вертикалі

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
uk: Введіть зміщення в пікселях або ключ: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: Examples:
uk: Приклади:

en: Profiles
uk: Профілі

en: Thread
uk: Гілки

en: Abstract
uk: Анотація

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
uk: Вам необхідно вказати хоча б одне ключове слово, що містить не менше @count символів.

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: From address
uk: Адреса відправника

en: Distinct
uk: Окремий

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
uk: ImageMagick - автономна програма, використовувана, щоб маніпулювати зображеннями. Для її використання вона повинна бути встановлена на вашому сервері і потрібно знати, де вона розташована. Якщо ви невпевнені щодо точного шляху консультуйтеся з вашим ISP або з серверним адміністратором.

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
uk: Конкретизуйте повний шлях до ImageMagic <kbd>convert</kbd> двійковий. Наприклад: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> або <kbd>C:Program FilesImageMagick-6.3.4-Q16convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
uk: Показати налагоджувальну інформацію

en: ImageMagick command: @command
uk: ImageMagick команда: @command

en: ImageMagick output: @output
uk: ImageMagick випуск: @output

en: ImageMagick reported an error: %error
uk: ImageMagick повідомив про помилку: %error

en: <None>
uk: <Нічого>

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
uk: Автоматично сформований %original_alias конфліктує з існуючим адресою. Синонім змінений на %alias.

en: Ignoring alias %dst due to existing path conflict.
uk: Ігнорування синоніма %dst через конфлікт із існуючою адресою.

en: Ignoring alias %dst because it is the same as the internal path.
uk: Ігнорування синоніма %dst тому що він збігається із внутрішньою адресою.

en: Created new alias %dst for %src, replacing %old_alias
uk: Створений новий синонім %dst для %src, що заміняє %old_alias

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
uk: Схоже, що ви встановили Автосинонім, який залежить від модуля Маркер, але модуль Маркер не встановлений або встановлений неправильно.

en: Double quotes "
uk: Подвійні лапки "

en: Single quotes (apostrophe) '
uk: Одинарні лапки (апостроф) '

en: Back tick `
uk: Зворотний апостроф `

en: Comma ,
uk: Кома ,

en: Period .
uk: Період

en: Hyphen -
uk: Дефіс -

en: Underscore _
uk: Підкреслення _

en: Colon :
uk: Двокрапка :

en: Semicolon ;
uk: Крапка з комою ;

en: Pipe |
uk: Вертикальна риса |

en: Left curly bracket {
uk: Ліва фігурна дужка {

en: Left square bracket [
uk: Ліва квадратна дужка [

en: Right curly bracket }
uk: Права фігурна дужка }

en: Right square bracket ]
uk: Права квадратна дужка ]

en: Plus +
uk: Плюс +

en: Equal =
uk: Рівно =

en: Asterisk *
uk: Зірочка *

en: Ampersand &
uk: Амперсанд &

en: Percent %
uk: Відсоток %

en: Caret ^
uk: Курсор ^

en: Dollar $
uk: Долар $

en: Hash #
uk: Хеш #

en: At @
uk: «Собачка» @

en: Exclamation !
uk: Знак оклику !

en: Tilde ~
uk: Тильда ~

en: Left parenthesis (
uk: Ліва кругла дужка (

en: right parenthesis )
uk: Права кругла дужка )

en: Question mark ?
uk: Знак питання ?

en: Less than <
uk: Менше ніж <

en: Greater than >
uk: Більше ніж >

en: Back slash \
uk: Зворотна коса риса \

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
uk: Масова генерація псевдонімів до нод, які не мають псевдонімів

en: Pattern for all @node_type paths
uk: Шаблон для всіх шляхів типу нод @node_type

en: Bulk generate forum paths
uk: Масове формування адрес форуму

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
uk: Масова генерація псевдонімів до профілів користувачів, які не мають псевдонімів

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
uk: Масове формування синонімів для блогів, у яких ще немає синонімів

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
uk: Масове формування синонімів для сторінок історії користувачів, у яких ще немає синонімів

en: Delete aliases
uk: Вилучити синоніми

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
uk: Як і [cat], але включаючи категорії верхнього рівня, розділені /.

en: As [cat-raw], but including its supercategories separated by /. WARNING - raw user input.
uk: Як і [cat-raw], але включаючи категорії верхнього рівня, розділені /. УВАГА: прямий ввід користувача.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
uk: Як і [term], але включаючи категорії верхнього рівня, розділені /.

en: As [term-raw], but including its supercategories separated by /. WARNING - raw user input.
uk: Як [term-raw], але включає категорію верхнього рівня відділену /. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: прямий ввід користувача.

en: URL alias for the term.
uk: Синонім URL для терміна.

en: URL alias for the parent book.
uk: Синонім URL для батьківської книги.

en: user blogs
uk: блоги користувачів

en: user trackers
uk: історія користувачів

en: Automatic alias
uk: Автоматичні синоніми

en: Update path alias
uk: Обновити синонім адреси

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
uk: Символ, що розділяє слова в заголовках. Їм заміняються всі пробіли й символи пунктуації. Використання пробілу або символу + може привести до непередбачених результатів.

en: Character case
uk: Регістр символів

en: Leave case the same as source token values.
uk: Залишити регістр таким, який він є у вихіднім значенні маркера.

en: Change to lower case
uk: Перевести в нижній регістр

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
uk: Максимальна довжина згенерованого псевдоніму адреси. Рекомендовано 100. Дивиться подробиці: <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
uk: Максимальна кількість синонімів при масовім відновленні

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
uk: Нічого не робити. Залишати старий синонім недоторканим.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
uk: Створювати новий синонім. Залишати існуючий синонім функціонуючим.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
uk: Створювати новий синонім. Видаляти старий синонім.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
uk: Створювати новий синонім. Переадресувати зі старого синоніма.

en: Transliterate prior to creating alias
uk: Транслітерувати перед створенням синоніма

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
uk: Забирати з рядків символи, що не входять у набір ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
uk: Залишати в створюваних синонімах тільки букви й цифри, що входять у набір ASCII-96.

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
uk: Слова, роздільники для синоніма URL, відділені комами. Не поміщайте сюди знаки пунктуації й не використовуйте режим WYSIWYG для цього поля.

en: Punctuation settings
uk: Пунктуація

en: No action (do not replace)
uk: Немає дії (не заміняти)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
uk: Використовуйте -raw замінники для тексту, щоб уникнути проблем з Html-Елементами.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
uk: Внутрішній текст для синонімів стрічок (залиште поле порожнім, щоб відключити)

en: You are using the token [%token] which is not valid within the scope of tokens where you are using it.
uk: Ви використовуєте маркер [%token], який не входить у той набір маркерів, для якого ви його використовуєте.

en: NOTE: This field contains potentially incorrect patterns.
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: Це поле містить потенційно невірні шаблони.

en: Choose Aliases to Delete
uk: Оберіть псевдоніми для видалення

en: all aliases
uk: усі синоніми

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Вилучити всі синоніми. Число синонімів, які будуть вилучені: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Вилучити синоніми для всіх @label. Кількість синонімів, які будуть вилучені: %count.

en: <p><strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.</p>
uk: <p><strong>Увага:</strong> операція видалення виконується без підтвердження. Будьте впевнені в своїх діях, перед тим як клікнути на кнопку "Видалити псевдоніми зараз!".<br /> Ви можете попередньо зробити резервну копію вашої бази даних та/або таблиці url_alias.</p>

en: Delete aliases now!
uk: Видалити псевдоніми зараз!

en: All of your path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів були вилучені.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів %type були вилучені.

en: notify of path changes
uk: повідомляти про зміни адреси

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Pattern for all @node_type paths in @language
uk: Шаблон для всіх шляхів типу нод @node_type в мові @language

en: Taxonomy term path settings
uk: Настроювання для термінів таксономії

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
uk: Масове створення синонімів для термінів, які не мають посилань

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
uk: Створювати синоніми для всіх існуючих термінів, які їх не мають.

en: Automated alias settings
uk: Автоматичний формат псевдонімів

en: Node type (user-friendly version)
uk: Тіим матеріалу (дружня версія)

en: Node author's user id
uk: ID користувача-автора матеріалу

en: Node author's user name
uk: Ім'я користувача-автора матеріалу

en: Export format
uk: Формат експорту

en: Node access
uk: Доступ до матеріалу

en: Skin
uk: Оболонка

en: Rearrange
uk: Пересортувати

en: empty
uk: пусто

en: Displays image files in their original size.
uk: Показати файли зображень у їхньому оригінальному розмірі.

en: All users
uk: Усі користувачі

en: Aggregator
uk: Підбірка новин

en: Active users
uk: Активні користувачі

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
uk: Бібліотека GD для PHP відсутня або застаріла. Будь-ласка, зверніться до <a href="@url">документації по роботі PHP із зображеннями</a> щоб отримати інформацію по усуненню цієї помилки.

en: GD library
uk: Бібліотека GD

en: Attach to
uk: Приєднати до

en: Argument type
uk: Тип аргументу

en: Attached files
uk: Вкладені файли

en: Remove this item
uk: Видалити цей елемент

en: No title
uk: Без назви

en: Module name
uk: Ім'я модуля

en: Enter the module name to export code to.
uk: Уведіть ім'я модуля для експорту коду.

en: Page settings
uk: Параметри сторінки

en: Use pager
uk: По сторінках

en: Items to display
uk: Відображати елементів

en: Offset
uk: Зміщення

en: More link
uk: Посилання "ще(далі)"

en: Edit this view
uk: Правити вид

en: Book parent
uk: Батьківська підшивка

en: Top level book
uk: Верхній рівень підшивки

en: contains
uk: містить

en: Allow Upscaling
uk: Дозволити збільшення розміру

en: Let scale make images larger than their original size
uk: Дозволяє робити фото більшими за реальний розмір

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра маштабу imagecache: %image, параметри: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра маштабу і обрізання imagecache. %image, data: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
uk: <strong>Внутрішні розміри</strong>: Кінцеві розміри будуть менші або рівні до введених ширини і висоти. Зручно для зазначення максимальних висоти чи(або) ширини.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
uk: <strong>Зовнішні розміри</strong>: Кінцеві розміри будуть більшими або рівними введеним висоті та ширині. Ідеально для обрізання результату в квадрат.

en: Scale to fit
uk: Вмістити

en: Inside dimensions
uk: Внутрішні розміри

en: Outside dimensions
uk: Зовнішні розміри

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
uk: Введіть ширину в пікселях або у відсотках. Приклад - 500 або 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
uk: Введіть висоту в пікселях або у відсотках. Приклад - 500 або 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра застрарілого маштабу imagecache. %image, data: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра обрізання imagecache. %image, data: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра перетворення в сірий imagecache. %image, data: %data.

en: Rotation angle
uk: Кут повороту

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
uk: Кількість градусів, для поворото фото. Позитивні числа - за годинниковою стрілкою, негативні - проти

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
uk: Випадковість в повороті для кожного фото. Кут, вказаний вище - максимум

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра повороту imagecache. %image, data: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
uk: <strong>Примітка:</strong> Параметр сігма нижче <em>виключно</em> використовується, якщо Imagemagick активний.

en: Radius
uk: Радіус

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
uk: Радіус Гауса, в пікселях, не враховує центральний піксель. Якщо використовується Imagemagick, Ви можете вказати 0, щоб Imagemagick обрав підходячий радіус. Типово від 0.5 до 1 для роздільної екрану. Базово 0.5

en: Sigma
uk: Сіґма

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
uk: Стандартне відхилення Гауса, в пікселях. Загальне правило іконки: якщо радіус менше сігми, толі сігма рівна радіусу, інакше сігма рівна кореню квадратному від радіуса. Базово - 0.5

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
uk: ВІдсоток відмінності між початковим розміром і розмитим фото, що додане в фоні оригіналу. Типово від 50 до 200. Базово - 100

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
uk: Поріг, як частка від максимальниз рівнів RGB, потрібна для використання в величині різниці. Типово від 0 до 0.2. (Базово від 0 до 0.2)

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка фільтра чіткості imagecache. Фото: %image, параметри: %data.

en: @preset image
uk: @preset фото

en: @preset image linked to node
uk: @preset фото причіплене до матеріалу

en: @preset image linked to image
uk: @preset фото причіплене до фото

en: @preset file path
uk: @preset шлях до файлу

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
uk: Помилка створення фото з %image, використовуючи налаштування %preset.

en: non-existant action %action
uk: недоступна дія %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
uk: Помилка створення теки %dir для imagecache

en: action(id:%id): %action failed for %src
uk: дія(id:%id): помилка %action для %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
uk: Невідомий тип файла(%path) стат: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
uk: Помилка масштабування imagecache. Фото %image, параметри: %data.

en: administer imagecache
uk: управляти Imagecache

en: flush imagecache
uk: очищати кеш зображень

en: view imagecache
uk: перегляд imagecache

en: presetname
uk: ім'я налаштувань

en: Flush
uk: Скинути

en: Preset Namespace
uk: Ім'я Набору Правил

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
uk: Ім'я, використані в адресах для фото для повідомлення imagecache як обробляти. Прохання, виключно буквенно-цифрові символи, підкреслення (_) і тире (-) для імен.

en: The specified preset was not found
uk: Зазначений набір правил не знайдений.

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
uk: Ви певен, що прагнете вилучити набір правил %preset?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
uk: Ви певен, що прагнете скинути набір правил %preset?

en: New Actions
uk: Нові Дії

en: Add !action
uk: Додавання !action

en: Update Action
uk: Оновлення Дії

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити !action з налаштування !preset?

en: The action has been deleted.
uk: Дію видалено

en: Administer imagecache presets and actions.
uk: Керування наборами правил і діями imagecache.

en: Add new preset
uk: Додати новий набір правил

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
uk: Головний ідентифікатор для налаштування imagecache

en: The primary identifier for an imagecache_action.
uk: Головний ідентифікатор для дії imagecache

en: The weight of the action in the preset.
uk: Вага дії в налаштуванні

en: The module that defined the action.
uk: Модуль, який визначив дію.

en: The unique ID of the action to be executed.
uk: Унікальний ID дії, яка буде виконано.

en: The configuration data for the action.
uk: Дані конфігурації для дії.

en: ImageCache Directory
uk: Тека ImageCache

en: %p is not writeable by the webserver.
uk: %p недоступне на запис

en: An unknown error occured.
uk: Виникла невідома помилка.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
uk: Сталась невідома помилка при спробі перевірки теки %p на запис

en: ImageCache Temp Directory
uk: Тимчасова тека ImageCache

en: Dynamic image manipulator and cache.
uk: Динамічне керування фото і кеш

en: ImageCache User Interface.
uk: Інтерфейс ImageCache

en: Print
uk: Друк

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: No name
uk: Без імені

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
uk: Помилка при перевірці значення, будь-ласка, спробуйте ще. Якщо помилка повториться, повідомте адміністратора сайту.

en: In moderation
uk: В модерації

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Create new profile
uk: Додати новий профіль

en: Column
uk: Стовпець

en: Default sort
uk: Базове сортування

en: sort by @s
uk: сортувати за @s

en: and
uk: і

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
uk: URL, до якого буде переадресовано користувача. Це може бути внутрішня адреса на кшталт <em>node/1234</em> або зовнішня типу http://my.ukrweb.info

en: Add @type
uk: Додати @type

en: Parent comment
uk: Батьківський коментар

en: The parent comment.
uk: Батьківський коментар.

en: Author's website
uk: Сайт автора

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
uk: Показує глибину коментаря, якщо доступно.

en: Reply-to link
uk: Посилання Відповісти на

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Leave blank for none. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
uk: Заповнені форми будуть відправлені по цим e-mail адресам. Залиште порожнім якщо бажаючих немає. Кілька адрес повинні бути розділені комами.

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
uk: Нова webform %title була створена. Додайте нові поля  у формі нижче.

en: Submission deleted.
uk: Вилучене.

en: field
uk: поле

en: clone
uk: клонування

en: View settings
uk: Параметри видів

en: Week @week
uk: Тиждень @week

en: Delete view
uk: Вилучити вид

en: Target
uk: Ціль

en: Time ago
uk: Часу назад

en: GD !format Support
uk: GD Підтримка !format

en: Page titles
uk: Заголовки сторінок

en: The taxonomy vocabulary ID
uk: ID словника Таксономії

en: The taxonomy term ID
uk: ID терміна Таксономії

en: Force single
uk: Примусово одиничний

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
uk: Інструкції, що відобразяться користувачу нижче цього поля на формі редагування. <br />Дозволені HTML теги: @tags

en: &lt;none&gt;
uk: &lt;нема&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
uk: Вам недозволено ввожити PHP код

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
uk: Код PHP був встановлений адміністратором і буде перезаписувати будь-які значенн, вказані вище

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
uk: Використання PHP для параметрів поля (небезпечно - використовуйте з обережністю)

en: A file has been pre-loaded for import.
uk: Файл для втягування завантажено

en: Content fieldgroup
uk: Група полей матеріалу

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
uk: Текст для показу у випадку, коли у групі нема даних. Відмітьте, що заголовок не буде показано, хіба що не відбудетья відміна.

en: Node reference field
uk: Поле посилання на матеріал

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
uk: Можливі значення цього поля. Введіть по одному значенню на строку, в форматі ключ|мітка. Ключ - значення, що буде збережене в базі даних, і воно має співпадати з типом збереження поля (%type). Мітка необов'язкова, і ключ буде використано замість неї, якщо вона не вказана.<br /> Дозволені мітки HTML: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
uk: Цей код PHP був встановлений адміністратором і замістить вищевказаний перелік дозволених значень.

en: User from reference
uk: Користувач, на який указує посилання

en: Adds a user from a user reference in a node context; if multiple users are referenced, this will get the first referenced user only.
uk: Додає користувача, на який указує посилання, у контекст матеріалу; якщо посилання вказує на декілька користувачів, доданий буде тільки перший користувач.

en: User reference field
uk: Поле посилання на користувача

en: Page Type
uk: Тип сторінки

en: Show @count value(s)
uk: Відображення @count значень

en: starting from @count
uk: починаючи з @count

en: The language the content is in.
uk: Мова вмісту.

en: Image Browser
uk: Навігатор зображень

en: Resizable
uk: Зі зміною розміру

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Title only
uk: Тільки назва

en: Deslash
uk: Видалення слеша

en: Enabled for taxonomy term pages only
uk: Включене тільки для сторінки терміна таксономії

en: Menu Access Checking
uk: Перевірка доступу до меню

en: This module will do a 301 redirect for all nodes which have an alias but are not using that alias.
uk: Цей модуль буде виконувати перенаправлення 301 для всіх матеріалів, що мають синоніми, але не використовують його.

en: Chose which features you would like enabled for Global Redirect
uk: Виберіть, які функції Вам потрібно включити для глобального перенаправлення.

en: Searches for an alias of the current URL and 301 redirects if found. Stops duplicate content arising when path module is enabled.
uk: Шукає синонім поточного адреси й виконує перенаправлення 301 у випадку його виявлення. Запобігає дублюванню змісту, що виникає при включеному модулі Path.

en: Validator
uk: Перевірка

en: Inherit
uk: Залежність

en: Defines an image field type.
uk: Визначає тип поля для зображень.

en: Mime type
uk: MIME Тип

en: Use default
uk: Використовувати базове

en: The weight, used for sorting.
uk: Вага, використовується для сортування.

en: The date the node was last updated.
uk: Дата останньої зміни матеріалу.

en: In the form of WW (01 - 53).
uk: У форматі ТТ (01 - 53).

en: Category ID
uk: ID категорії

en: @label (!name) - Allowed values
uk: @label (!name) - Дозволені значення

en: %name: illegal value.
uk: %name: значення некоректне.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
uk: %name: значення не може бути довшим чим %max символів

en: Invalid display id @display
uk: Невірний ідентифікатор відображення @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
uk: Помилка: оброблювач для @table &gt; @field не існує!

en: Do not use a relationship
uk: Не використовувати зв'язок

en: Display type
uk: Тип виду

en: The cache has been cleared.
uk: Кеш - очищено!

en: Enable developer modules
uk: Увімкнути модулі розробника

en: Disable developer modules
uk: Вимкнути модулі розробника

en: Collapse fieldsets on modules page
uk: Згорнути групи на сторінці модулів

en: Current anonymous / authenticated users
uk: Поточні аноніми / зареєстровані користувачі

en: No developer modules are enabled.
uk: Модулі dev не включені

en: display drupal links
uk: показати drupal посилання

en: Default sort order
uk: Базове сортування

en: translate
uk: переклад

en: No link
uk: Без посилання

en: Path: !path
uk: Шлях: !path

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: Analyze
uk: Аналіз

en: Auto-keywords vocabularies
uk: Словники автоматичних ключових слів

en: Some search engines punish sites that use the same meta tags on different pages. Uncheck this option if you want to suppress the repetition of the same meta tags on pages that use the pager - if unchecked, Drupal will only display the meta tags for the first page and not for subsequent pages. If unsure, select this option.
uk: Деякі пошуковики засуджують сайти, які використовують однакові  позначки-теги на різних сторінках. Зніміть прапорець із цієї опції, якщо хочете ліквідувати повторення схожих тегів на сторінках, що використовують пейджер - якщо прапорець зняти, Drupal буде показувати тільки теги для першої сторінки, а не для других у послідовності. Якщо не впевнені, залиште опцію як є.

en: Meta tags
uk: Мета теги

en: administer meta tags
uk: керування мета теґами

en: Revisit after
uk: Переглянути після

en: Admin
uk: Адмін

en: Autocomplete matching
uk: Порівняння автозаповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Load a referenced user
uk: Завантажити згаданого користувача

en: Content containing the user reference field
uk: Матеріал містить поле пов'язаного користувача

en: Referenced user
uk: Згаданий користувач

en: Load a referenced node
uk: Завантаження пов'язаного матеріалу

en: Content containing the node reference field
uk: Контент, що містить поле довідки вузлу

en: Referenced content
uk: Пов'язаний матеріал

en: Populate a field
uk: Заповнення поля

en: Select the machine-name of the field.
uk: Вибір комп'ютерного імені поля

en: Decimal point
uk: Десяткова кома

en: Permanent
uk: Постійна

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
uk: Файл із відкритим текстом, розділеним комами, вкладками або іншими символами.

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: Pipe (|)
uk: Вертикальна риска (|)

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Revision information
uk: Інформація про зміни

en: Input type
uk: Вхідний тип

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
uk: Оберіть метод збору підказок щодо автозаповнення. Зверніть увагу, що <em>Contains</em> може призвести до проблем з продуктивністю на сайтах з тисячами вузлів.

en: External Links
uk: Зовнішні Посилання

en: View used to select the nodes
uk: Перегляд для вибору вузлів

en: %name: this post can't be referenced.
uk: %name: Це повідомлення не можна внести в довідку.

en: Is one of
uk: Один з

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
uk: Доступ буде надано користувачам вказаного рядка повноважень

en: Show All
uk: Показати все

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
uk: Матеріал є основним вмістом сайтів на Drupal.

en: Comments are responses to node content.
uk: Коментарі є відгуками на матеріал вмісту.

en: Users who have created accounts on your site.
uk: Користувачі, у яких є обліковий запис на цьому сайті.

en: Is empty (NULL)
uk: Пусто (NULL)

en: not empty
uk: не пусто

en: Default image
uk: Зображення базове

en: Theming information
uk: Інформація для розробки шаблонів

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: XSS Filter
uk: Фільтр XSS.

en: XSS Filter.
uk: Фільтр XSS.

en: Switch to plain text editor
uk: Переключити до простого текстового редактора

en: Switch to rich text editor
uk: Переключити до розширеного текстового редактора

en: Toolbar
uk: Пенал

en: System path to the private folder is: !system_path.
uk: Системний шлях до особистої папки: !system_path.

en: Current path: !path
uk: Користувацький шлях: !path

en: Security filters
uk: Фільтри безпеки.

en: Security settings
uk: Настроювання безпеки

en: Font formats
uk: Формати шрифту

en: Join summary
uk: Приєднати анонс

en: Split summary at cursor
uk: Відокремити анонс з місця курсора

en: Global profile not found. Click here to <a href="!create">create the global profile</a>.
uk: Глобальний профіль не знайдено. Натисніть тут щоб <a href="!create">створити глобальний профіль</a>.

en: Path structure: <strong>content_type@path.element_id</strong>
uk: Структура шляху: <strong>content_type@path.element_id</strong>

en: Content type is optional. You may even specify only path or field id.
uk: Тип умісту є необов'язковим. Ви навіть можете вказати тільки шлях або id поля.

en: Use theme css
uk: Використовуйте css теми оформлення

en: Show field name hint below each rich text editor
uk: Показувати підказку назви поля внизу кожного розширеного текстового редактори

en: Some examples:
uk: Кілька прикладів:

en: Uploading images and files
uk: Завантаження зображень і файлів

en: There are three ways for uploading files:
uk: Існують три шляхи для завантаження файлів:

en: By using the core upload module.
uk: При використанні модуля ядра Upload.

en: Rich text editor settings
uk: Настроювання розширеного текстового редактора

en: Open rich text editor
uk: Відкрити розширений текстовий редактор

en: Configure the rich text editor.
uk: Налаштувати текстовий редактор.

en: Upload date
uk: Дата завантаження

en: Do not cache
uk: Не кешувати

en: Action to take if argument is not present
uk: Що робити, якщо аргумент відсутній

en: Wildcard title
uk: Джокер назви

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
uk: Заголовок, який буде використаний для підстановки де-небудь.

en: <Basic validation>
uk: <Базова перевірка>

en: Action to take if argument does not validate
uk: Що робити, якщо аргумент не перевірений

en: Link this field to its user
uk: Посилатися на користувача

en: Text to display for anonymous users
uk: Текст, показуваний анонімним відвідувачам

en: Use default RSS settings
uk: Використовувати стандартні налаштування RSS

en: Title plus teaser
uk: Заголовок і анонс

en: Front page feed
uk: Стрічка головної сторінки

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
uk: Це буде відображатися як назва блоку в розділі Керування >> конструкція >> блоки.

en: The node ID of the node.
uk: Ідентифікатор матеріалу

en: Tab weight
uk: Вага вкладки

en: No role
uk: Без ролі

en: Image preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: View link
uk: Показати посилання

en: The size of the file.
uk: Розмір файлу.

en: Link this field
uk: Зробити це поле посиланням

en: Menu link ID
uk: ID посилання меню

en: Link this field to its node
uk: Зв'язати це поле з його матеріалом

en: Node creation
uk: Створення матеріалу

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Cache once for everything (global)
uk: Кеш разово для всього (глобально)

en: Per page
uk: По сторінках

en: Per role
uk: По ролях

en: Per role per page
uk: По ролях по сторінках

en: Per user
uk: По користувачах

en: Per user per page
uk: Для користувача і для сторінки

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
uk: Модуль %toolkit є єдиним включеним інструментарієм для обробки зображень. Drupal буде використовувати його для зміни розмірів, образки й інших дій над зображеннями.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
uk: Обраний механізм роботи із зображеннями '%toolkit' не може правильно обробити '%function'.

en: Could not set permissions on destination file: %file
uk: Не вдається встановити дозвіл кінцевого файлу: %file

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
uk: Визначите якість зображення для дій з JPEG. Значення вказуйте в діапазоні від 0 до 100. Більше значення означає краща якість, але більший розмір файлу.

en: Compression Quality
uk: Якість Стиску

en: Version information
uk: Інформація про версію

en: Compression Quality must be a value between 0 and 100.
uk: Якість стиску повинна бути між 0 і 100.

en: PHP GD was not compiled with %format support.
uk: PHP GD не був скомпільований з підтримкою формату %format.

en: GD Image Rotation
uk: GD Обертання Зображення

en: Low Quality / Poor Performance
uk: Низька якість / Погана продуктивність

en: GD Image Filtering
uk: GD Фільтрування Зображень

en: administer imageapi
uk: керування imageapi

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
uk: Колір фону, для використання для зовнішніх полей фото. Синтаксис - стиль ВЕБ (#FFFFFF для білого, #000000 - для чорного). Пусті значення дозволять прозорість фону(якщо присутній), інакше він буде білим.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
uk: Прохання, тільки букво-номерні символи, підкреслення (_), і тире (-) для імен налаштувань

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
uk: Налаштування %name (ID: @id) видалено

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
uk: Налаштування %name (ID: @id) очищено

en: Override Defaults
uk: Переназначення Базового

en: Unknown Action.
uk: Невідома дія

en: Unknown Preset.
uk: Невідоме Налаштування

en: The action was succesfully updated.
uk: Дію вдало оновлено

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
uk: ImageCache генерує: %dst, лок-файл: %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
uk: Налагодження Налаштувань ImageCache

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
uk: Розміщайте наступний кусок коду в Ваш модуль як частину <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
uk: %p не є папкою або ж вона не є доступною для зчитування сервером

en: Has Avatar
uk: Має Аватар

en: Display the node with standard node view.
uk: Показує матеріал з стандартним видом.

en: Capitalize first letter
uk: Виправлення першої букви

en: Custom text
uk: Свій текст

en: Node module form.
uk: Форма модуля матеріалу

en: Locale module form.
uk: Форма модуля перекладів

en: Taxonomy module form.
uk: Форма модуля таксономії

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
uk: Всі token-и для дат створення матеріалу можуть також бути використані з префіксом "mod-" . Роблячи так буде використовуватись дата зміни, а не дата створення.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
uk: Шлях меню (відображений в breadcrumb), не включаючі "Головна" або [menu]. Розділено /.

en: Default argument
uk: Базовий аргумент

en: Poll title
uk: Назва Голосування

en: Short URL
uk: Коротка адреса

en: Name of top taxonomy term
uk: Назва головного терміна таксономії

en: ID of top taxonomy term
uk: ID головного терміну таксономії

en: No fields available.
uk: Недоступні поля

en: The id number of the category's parent vocabulary.
uk: ID батьківського словника категорії

en: '@column' => value for @column
uk: '@column' => значення для @column

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Нема синоніма

en: Numeric
uk: Числовий

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
uk: Створіть перелік опцій в формі <strong>Allowed values list</strong> або як набір в коді PHP. Ці значення будуть однаковими для %field у всіх типах контенту.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
uk: Необхідно задавати 'дозвроені значення' для цього поля

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Submit button text
uk: Текст кнопки Відправити

en: Token replacement patterns
uk: Шаблони маркерів заміщення

en: Comment's node ID
uk: Ідентифікатор матеріалу для коментаря

en: Comment body
uk: Тіло коментаря

en: Comment author's user id
uk: ID користувача-автора коментаря

en: Comment author's user name
uk: Ім'я користувача-автора коментаря

en: Comment author's home page.
uk: Домашня сторінка автора коментаря

en: Comment author's e-mail.
uk: Ел. скринька автора коментаря

en: Node language
uk: Мова матеріалу

en: Node author's e-mail.
uk: Електронна адреса автора матеріалу

en: Name of top term's vocabulary
uk: Ім'я словника головного терміну таксономії

en: ID of top term's vocabulary
uk: ID словника головного терміну таксономії

en: The text used in the menu as link text for this item.
uk: Текст, використаний в меню, як текст посилання для цього елемента.

en: The title of the node's book parent.
uk: Тема батьківського елемента в ієрархії книги матеріалу

en: The id of the node's book parent.
uk: ID батьківського елемента в ієрархії книги матеріалу

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
uk: Назви всіх батьківстких елементів в ієрархії книги матеріалу

en: The name of the currently logged in user.
uk: Ім'я активного залогованого користувача

en: The user ID of the currently logged in user.
uk: ID активного залогованого користувача

en: The email address of the currently logged in user.
uk: Електронна адреса активного залогованого користувача

en: The name of the current Drupal website.
uk: Ім'я теперішнього Друпал сайту

en: The slogan of the current Drupal website.
uk: Слоган теперішнього Друпал сайту

en: The mission of the current Drupal website.
uk: Місія теперішнього Друпал сайту

en: The contact email address for the current Drupal website.
uk: Контактна електронна пошта теперішнього Друпал сайту

en: The current date on the site's server.
uk: Поточна дата на сайті сервера.

en: A randomly generated SHA1 hash.
uk: Випадковий SHA1 хеш

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
uk: Поточний штамп часу в секундах з 1 Січня 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
uk: Випадкове однорозрядне число

en: A randomly generated three-digit number.
uk: Випадкове число з трьох цифр

en: A randomly generated ten-digit number.
uk: Випадкове число з десяти цифр

en: Randomly generated single-digit letter.
uk: Випадкова однорозрядна буква

en: Randomly generated three-digit letters.
uk: Випадкові три букви

en: Randomly generated ten-digit letters.
uk: Випадкові десять букв

en: Display a tokenized message to the user
uk: Відображення повідомлення token користувачу

en: Send tokenized e-mail
uk: Відправка token електронне повідомлення

en: Redirect to a tokenized URL
uk: Перенаправляти на розмічений URL

en: The email address to which the message should be sent.
uk: Електронна адреса, на яку повідомлення буде надіслано

en: The message that should be sent.
uk: Повідомлення, що буде надіслано

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в шляху URL. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: The message to be displayed to the current user.
uk: Повідомлення, що буде відображено активному користувачу

en: The following placeholder tokens can be used in the custom message text. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в власному тексті повідомлення. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в шляху URL. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
uk: Надає API для заміщення текстових змінних популярними даними

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
uk: Надає додаткові маркери й базу, на якій будувати власні маркери.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
uk: Надає покращену версію подій ядра Друпал, використовуючи модуль Token

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only lowercase alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if using Additional Processing or Validation code.
uk: Ключ для цього елемента форми (машинне ім'я). Цей ключ може містити лише малі літери, цифри й знак підкреслення. Ключ буде використовуватися як ім'я атрибута для елемента форми. Це значення не впливає на спосіб збереження даних, але може бути корисне при Додатковій Обробці або Перевірці коду.

en: Component %name updated.
uk: Компонент %name оновлений.

en: New component %name added.
uk: Новий компонент %name доданий.

en: Delete the %name fieldset?
uk: Вилучити групу полів %namе?

en: Submissions for %user
uk: Записи для  %user

en: Show !count results per page.
uk: Відображати !count результатів на сторінку.

en: Showing all results.
uk: Показані всі результати.

en: @total results total.
uk: Усього: @total.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
uk: Це роздільник, використовуваний для файлів CSV/TSV при завантаженні результатів  Webform.  Використання закладок в експорті – найбільш надійний спосіб збереження нелатинських букв. Ви можете замінити їх іншими буквами, в залежності від використовуваної програми.

en: Submission Details
uk: Деталі запису

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
uk: Для зміни настроювань будь-якого існуючого компонента клацніть мишкою на його назву.

en: Webform access control
uk: Контроль доступу до Webform

en: Webform mail settings
uk: Webform настроювання mail

en: The settings below allow you to send e-mails to multiple recipients based off the value of a component.
uk: Настроювання, розташовані нижче, дозволять вам відсилати електронні повідомлення декільком одержувачам залежно від параметра компонента.

en: After adding components to this form any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's name for e-mails.
uk: Після додавання компонента в цю форму, будь-яка електронна адреса, виділена або схований елемент форми, може служити іменем відправника в електронному адресі.

en: After adding components to this form any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
uk: Після додавання компонента в цю форму будь-яке поле тексту, виділений або схований елемент  може бути темою електронного повідомлення.

en: Webform advanced settings
uk: Webform розширені настроювання

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
uk: Показати повну форму в анонсі цього матеріалу.

en: Additional Validation
uk: Додаткова Перевірка

en: Additional Processing
uk: Додаткова Обробка

en: Limit to !count submission(s) !timespan
uk: Обмеження на !count заповнення(й) в !timespan

en: The entered email address %address is not a valid address.
uk: Зазначена  електронна адреса %address  не дійсна.

en: Submissions for this form are closed.
uk: У цю форму не можна додати запис.

en: You do not have permission to view this form.
uk: У вас немає дозволу на перегляд цієї форми.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
uk: Ви заповнили цю форму максимальну кількість разів(@count).

en: You have already submitted this form.
uk: Ви вже заповнили цю форму.

en: You may not submit another entry at this time.
uk: Зараз ви не можете ввести дані.

en: Available components
uk: Доступні компоненти

en: Default subject
uk: Типова тема

en: Submission access control
uk: Система контролю доступу

en: Disable Webform submission access control
uk: Відключити контроль доступу для Webform

en: Form: !form
uk: Форма: !form

en: Submission updated.
uk: Запис оновлений.

en: Thank you, your submission has been received.
uk: Спасибі, ваше повідомлення було відправлено.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
uk: У цьому полі ви можете використовувати спеціальні маркери, які будуть заміщені динамічними значеннями.

en: Webform confirmation
uk: Webform підтвердження

en: User timezone
uk: Часовий пояс користувача

en: Start year
uk: Початковий рік

en: The first year that is allowed to be entered.
uk: Найперший рік,  який можна ввести.

en: End year
uk: Кінцевий рік

en: The last year that is allowed to be entered.
uk: Самий останній рік, який можна ввести.

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
uk: При наявності прапорця, дата буде братися з відповідного поля. У протилежному випадку буде пропонуватися список множинного вибору.

en: Entered !name is not a valid date.
uk: Уведена дата  !name не дійсна.

en: The entered date needs to be between the years @start and @end.
uk: Уведена дата повинна входити в період від @start до @end.

en: E-mail a submission copy
uk: Відправити копію запису по електронній пошті

en: %value is not a valid email address.
uk: Уведена невірна адреса: '%value'. Виправте адресу email.

en: A textfield that automatically fills in a logged-in user's e-mail.
uk: Текстове поле, в яке автоматично записується електронна адреса увійшовших на сайт користувачів.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
uk: Групи полів дозволяють організовувати численні поля в групи.

en: %field field is required.
uk: Необхідно вказати %field.

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
uk: Поле не видне користувачеві, але зберігається із записом.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
uk: Функції в списку вибору повинні бути унікальними. Наступні ключі були використано кілька раз:

en: Label placed to the left of the textfield
uk: Мітка, розташована в лівій частині поля.

en: Label placed to the right of the textfield
uk: Мітка, розташована справа від текстового поля.

en: Examples: lb, kg, %.
uk: Приклади: lb, kg, %.

en: Change basic information
uk: Зміна базової інформації

en: Broken handler @table.@field
uk: Втрачено handler @table.@field

en: Skipping broken view @view
uk: Пропущено поламаний вид @view

en: Ajax callback for view loading.
uk: Ajax callback для завантаження вида.

en: Changes cannot be made to a locked view.
uk: Зміни не можуть бути зроблені до заблокованого виду.

en: Convert stored Views 1 views.
uk: Конвертувати збережений View 1 view.

en: Convert view
uk: Конвертація виду

en: Create customized lists and queries from your database.
uk: Створення видозмінених видів і запитів з Вашої Бази Даних

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
uk: Адміністративний інтерфейс для видів. Без цього модуля Ви не зможете створювати або змінювати Ваші види.

en: Example table
uk: Таблиця приклад

en: Example table contains example content and can be related to nodes.
uk: Таблиця прикладів відображає варіанти і може бути застосована для матеріалів.

en: Example content
uk: Матеріал приклад

en: Some example content that references a node.
uk: Деякі приклади, пов'язані з матеріалами

en: Example node
uk: Матеріал приклад

en: Plain text field
uk: Поле чистого тексту

en: Just a plain text field.
uk: Текстове поле.

en: Numeric field
uk: Цифрове поле

en: Just a numeric field.
uk: Просто поле з просто цифр.

en: Boolean field
uk: Булеве поле

en: Just an on/off field.
uk: Просто поле так/ні, 1/0, ввімкнено/вимкнено

en: Timestamp field
uk: Поле моменту часу

en: Just a timestamp field.
uk: Просто поле для часу

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
uk: Емулює базову головну сторінку Друпал; Ви можете встановити базовою сторінкою сайту цей вид, щоб спробувати різні модифікації головної сторінки

en: Validator options
uk: Параметри перевірки

en: Display all values
uk: Показувати всі значення

en: Hide view / Page not found (404)
uk: Сховати вид / Сторінку не знайдено (404)

en: Display empty text
uk: Показати порожній текст

en: Provide default argument
uk: Вказати базовий аргумент

en: Provide default argument options
uk: Надає базові налаштування аргументу

en: Default argument type
uk: Базовий тип аргумента

en: Broken/missing handler
uk: Пошкоджена/відсутня оболонка

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
uk: Оброблювач цього пункту зіпсований або відсутній і не може бути використаний. Якщо модуль передбачав оброблювач і був відключений, то повторне включення модуля, можливо, відновить оброблювач. А якщо ні, то вам, швидше за все, потрібно буде вилучити цей пункт.

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Current node's creation time
uk: Час створення поточного матеріалу

en: Current node's update time
uk: Час відновлення поточного матеріалу

en: Allow multiple terms per argument.
uk: Дозволити багато термінів на аргумент

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Якщо обране, користувачі можуть уводити складені аргументи у вигляді 1+2+3 ( для АБО) або 1,2,3 ( для І).

en: Allow multiple arguments to work together.
uk: Дозволити багато аргументів в спільній роботі

en: Invalid input
uk: Некоректний ввід

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
uk: Якщо відзначене, то користувачі можуть увести складені  аргументи у вигляді 1+2+3 або 1,2,3.

en: Exclude the argument
uk: Виключити аргумент

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
uk: Якщо обраний, числа введені в аргумент, будуть скоріше виключені, чим обмежать перегляд.

en: Glossary mode
uk: Словниковий режим

en: Character limit
uk: Лімит символа

en: How many characters of the argument to filter against. If set to 1, all fields starting with the letter in the argument would be matched.
uk: Скільки символів аргументу буде використовуватися у фільтрі. Якщо встановити 1, усі поля, що починаються з першої букви агумента будуть допущені.

en: When printing the argument result, how to transform the case.
uk: При відображенні результату аргументу, як змінювати регістр.

en: No transform
uk: Без перетворення

en: Upper case
uk: Великі літери

en: Lower case
uk: Малі літери

en: Capitalize each word
uk: Виправлення першої літери в кожному слові

en: Case in path
uk: Вибір в шляху

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
uk: Мітка цього поля, яка буде відображатися користувачам, якщо стиль вимагає цього.

en: Exclude from display
uk: Прибрати з показу

en: Output this field as a link
uk: Вивід даного поля посиланням

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
uk: Якщо включене, це поле буде перетворено в посилання. Шлях посилання повинен бути зазначений нижче.

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: Prefix text
uk: Текст-префікс

en: Suffix text
uk: Текст-суфікс

en: Trim this field to a maximum length
uk: Скоротити це поле до максимальної довжини

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
uk: Якщо обране, поле буде обрізано по максимальній довжині.

en: Trim only on a word boundary
uk: Обрізати тільки слова на межі

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
uk: Якщо відзначене, це поле буде обрізано тільки на границі слова. Це гарантує максимальна кількість символів. Якщо не буде границь слова це може обрізати поле в нуль.

en: Add an ellipsis
uk: Додати три крапки

en: Strip HTML tags
uk: Обмежувати теги HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
uk: У положенні увімкнене всі Html-Теги будуть вилучені.

en: Field can contain HTML
uk: Поле може містити HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
uk: Якщо обране, буде запущений HTML коректор, щоб забезпечити правильне закриття тегів.

en: File size display
uk: Відобразити розмір файлу

en: Formatted (in KB or MB)
uk: У заданому форматі (в KB або MB)

en: Raw bytes
uk: У байтах

en: If checked, true will be displayed as false.
uk: Відмічене - TRUE буде відображене як FALSE

en: Round
uk: Округлення

en: If checked, the number will be rounded.
uk: Якщо обраний, число округляється

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
uk: Скільки цифр виводити після десяткової коми.

en: What single character to use as a decimal point.
uk: Який символ використовувати як десяткову кому.

en: What single character to use as the thousands separator.
uk: Який символ використовувати як роздільник тисяч.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу перед числом, наприклад, символ валюти.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу після числа, наприклад, символ валюти.

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Display as link
uk: Відображати як посилання

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
uk: Цей елемент зараз не розкритий. Якщо ви <strong>розкриєте</strong> його, користувачі зможуть змінити фільтр, коли вони побачать його.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
uk: Цей елемент зараз розкритий. Якщо ви <strong>сховаєте</strong> його, користувачі не зможуть змінити фільтр, коли вони побачать його.

en: Unlock operator
uk: Розблокувати оператор

en: When checked, the operator will be exposed to the user
uk: Якщо відзначити, то оператор буде відкритий користувачу

en: Operator identifier
uk: Ідентифікатор оператора

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
uk: Він буде відображатися в URL після '?' для позначення фільтра. Не може бути порожнім.

en: Filter identifier
uk: Ідентифікатор фільтра

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
uk: З'являється в URL після ? для ідентифікації цього фільтра. Не може бути порожнім.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
uk: Цей відкритий фільтр може бути необов'язковим.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
uk: Дозволяє цьому відкритому фільтру ухвалювати тільки одне настроювання.

en: Remember
uk: Запам'ятати

en: Remember the last setting the user gave this filter.
uk: Запам'ятовувати останні настроювання користувача для цього фільтра.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
uk: Ідентифікатор необхідний, якщо фільтр розкритий.

en: This identifier is not allowed.
uk: Ідентифікатор недозволено

en: - Any -
uk: - будь-що -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
uk: Ви зобов'язано вибрати значення, крім тих випадків, коли це необов'язковий розкритий фільтр.

en: exposed
uk: розкритий

en: Value type
uk: Тип значення

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
uk: Дата в будь-якому машинному форматі. Кращий формат: CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
uk: Некоректний формат дати

en: Limit list to selected items
uk: Обмежити список обраними елементами

en: not in
uk: не в

en: Is all of
uk: З всіма

en: Is none of
uk: Без жодного

en: not
uk: не

en: Is between
uk: Між

en: between
uk: між

en: Is not between
uk: Поза межами

en: not between
uk: оза межами

en: Min
uk: Мін

en: And max
uk: І макс

en: And
uk: І

en: Contains any word
uk: Містить будь-яке слово

en: has word
uk: містить слово

en: Contains all words
uk: Містить всі слова

en: has all
uk: містить всі

en: begins
uk: починається

en: ends
uk: закінчується

en: Require this relationship
uk: Цей зв'язок обов'язковий

en: asc
uk: зрост

en: desc
uk: спад

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
uk: Проінсталювавши advanced help модуль із !href, Views буде описано краще. <a href="@hide">Сховати.</a>

en: Broken
uk: Пошкоджено

en: Install the advanced help module for the getting started
uk: Проінсталюйте модуль advanced help для початку роботи

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
uk: Не впевнені що робити?? Спробуйте "!getting-started" сторінку.

en: Displays
uk: Відображення

en: [@time ms]
uk: [@time мсек]

en: This display has no path.
uk: Цей вид немає шляху

en: Query build time
uk: Час побудови запиту

en: @time ms
uk: @time мсек

en: Query execute time
uk: Час виконання запиту

en: View render time
uk: Переглянути час рендерингу

en: No query was run
uk: Немає запущених запитів

en: Unable to preview due to validation errors.
uk: Неможливо створити перегляд через помилки некоректності.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
uk: Аргументи, розділені '/' як в URL шляхи.

en: Clone view %view
uk: Копія виду %view

en: View name
uk: Ім'я Вигляду

en: View description
uk: Опис Вигляду

en: View tag
uk: Тег Вигляду

en: Are you sure you want to delete the view %name?
uk: Ви впевнені що хочете видалити вид %name?

en: The view has been deleted.
uk: Вид видалено.

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
uk: Перериваючи блокування, будь-які не збережені зміни зроблені !user будуть загублені!

en: Break lock
uk: Перервати блокування

en: Edit view %view
uk: Змінити вид %view

en: Paste view code here
uk: Вставити код виду сюди

en: Unable to interpret view code.
uk: Неможливо інтерпретувати код виду

en: Display plugin @plugin is not available.
uk: Відобразити додаток @plugin неможливо.

en: Style plugin @plugin is not available.
uk: Додаток стилю @plugin не доступний.

en: Row plugin @plugin is not available.
uk: Додаток рядка @plugin не доступний.

en: @type handler @table.@field is not available.
uk: Оброблювач @type для @table.@field не доступний.

en: Unknown or missing table name
uk: Не відоме або відсутнє ім'я таблиці

en: Click on an item to edit that item's details.
uk: Клацніть на елементі, щоб змінити його параметри.

en: Export this view
uk: Експортувати вид

en: Create a copy of this view
uk: Створити копію даного виду

en: View "@display"
uk: Переглянути "@display"

en: Go to the real page for this display
uk: Перейдіть на реальну сторінку для цього відображення

en: Invalid
uk: Некоректно

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin doesn't exist!
uk: Помилка: Відображення @display посилається на додаток з назвою '@plugin', але цей додаток не існує!

en: Missing style plugin
uk: Загублено додаток стилю

en: Change settings for this style
uk: Змінити настроювання цього стилю

en: &nbsp; Style: !style
uk: &nbsp; Стиль: !style

en: Invalid display id found while regenerating tabs
uk: Знайдений невірний ідентифікатор відображення під час відновлення вкладок

en: Unable to initialize default display
uk: Неможливо ініціювати відображення базове

en: Add display
uk: Додати вид

en: Remove display
uk: Видалити вид

en: Restore display
uk: Відновити вид

en: View analysis
uk: Аналізування Вигляду

en: View details
uk: Деталі Вигляду

en: Configure @type
uk: Конфігурування @type

en: Rearrange @type
uk: Пересортування @type

en: Broken field @id
uk: Втрачене поле @id

en: There are no @types available to add.
uk: @types, доступні для додавання, відсутні.

en: Configure @type %item
uk: Конфігурувати @type %item

en: Configure extra settings for @type %item
uk: Настроювання додаткових параметрів для @type %item

en: Change summary style for @type %item
uk: Змінити стиль анонса для @type %item

en: Internal error: broken plugin.
uk: Внутрішня помилка: битий додаток.

en: Configure summary style for @type %item
uk: Конфігурувати стиль анонса для @type %item

en: Clear Views' cache
uk: Очистити кеш

en: Disable views data caching
uk: Вимкнути кешування даних Видів

en: Ignore missing advanced help module
uk: Ігнорувати відсутність модуля Advanced help

en: Show query above live preview
uk: Показувати запит над областю попереднього перегляду

en: Page region to output performance statistics
uk: Розділ сторінки для виводу статистики продуктивності

en: Error: missing @component
uk: Помилка: відсутній @component

en: Converted
uk: Конвертовано

en: Unable to find view.
uk: Неможливо знайти вид

en: Unable to convert view.
uk: Неможливо перетворити вид

en: The view has been deleted
uk: Вид видалено.

en: Handler @handler include tried to loop infinitely!
uk: Оброблювач @handler намагалися включити в нескінченний цикл!

en: Reduce duplicates
uk: Зменшення дублів

en: Default settings for this view.
uk: Базові налаштування для виду

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
uk: Відображення вигляду сторінкою, з адресою і елементом меню

en: Display the view as a block.
uk: Відображення вигляду блоком

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
uk: Додатки додаються до інших видів для збору кількох видів в один.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
uk: Відображення вигляду потоком, наприклад RSS

en: Displays rows one after another.
uk: Відображення рядків один за іншим

en: HTML List
uk: Список HTML

en: Displays rows as an HTML list.
uk: Показувати рядки як HTML-список.

en: Displays rows in a grid.
uk: Відображає рядків у сітці.

en: Displays rows in a table.
uk: Показувати рядки в таблиці

en: Displays the default summary as a list.
uk: Відображає стандартний анонс списком

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
uk: Відображає сумарно, неформатовано, з опцією для одного за одним або в лінію.

en: Generates an RSS feed from a view.
uk: Ґенерує RSS-стрічку з виду.

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображенян полів з необов'язковим шаблоном

en: Fixed entry
uk: Фіксований запис

en: Will be available to all users.
uk: Буде доступно всім користувачам

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
uk: Доступ буде надано користувачам будь-якої вказаної ролі

en: No caching of Views data.
uk: Без кешування даних Видів

en: Time-based
uk: Базовано на часі

en: Simple time-based caching of data.
uk: Просте кешування базоване на часі

en: sort criteria
uk: критерій сортування

en: Sort criterion
uk: Критерій сортування

en: sort criterion
uk: критерій сортування

en: filter
uk: фільтр

en: Feed ID
uk: ID стрічки

en: The title of the aggregator feed.
uk: Заголовок агрегатора пункту.

en: The link to the source URL of the feed.
uk: Посилання на URL каналу.

en: The weight of the book page.
uk: Вага сторінки підшивки.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
uk: Глибина книжкових сторінок в ієрархії; верхній рівень підшивки має глибину 1.

en: The parent book node.
uk: Батьківський матеріал підшивки.

en: The title of the comment.
uk: Тема коментаря

en: The text of the comment.
uk: Текст коментаря

en: The comment ID of the field
uk: ID коментаря поля

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Date and time of when the comment was posted.
uk: Дата й час коментаря.

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
uk: чи Перебуває коментар на модерації.

en: Provide a simple link to delete the comment.
uk: Посилання на видалення коментаря.

en: The node the comment is a reply to.
uk: Матеріал, на який залишений коментар.

en: The User ID of the comment's author.
uk: ID користувача-автора коментаря

en: Parent CID
uk: Батьківський CID

en: The Comment ID of the parent comment.
uk: ID батьківського коментаря.

en: Last comment time
uk: Час останнього коментаря

en: Date and time of when the last comment was posted.
uk: Дата й час останнього коментаря.

en: Last comment author
uk: Автор останнього коментаря

en: The name of the author of the last posted comment.
uk: Ім'я автора останнього коментаря.

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: The number of comments a node has.
uk: Кількість коментарів до матеріалу.

en: Updated/commented date
uk: Дата оновлення/коментування

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
uk: Пізніша із двох дат - дати останнього коментування й дати відновлення матеріалу.

en: The number of new comments on the node.
uk: Кількість нових коментарів до матеріалу.

en: Comment status
uk: Статус коментарів

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
uk: чи Дозволено коментувати матеріал.

en: Display the comment with standard comment view.
uk: Відображення коментаря стандартним виглядом коментарів

en: Display the comment as RSS.
uk: Показати коментарі у форматі RSS.

en: Link to contact page
uk: Посилання на сторінку контактів

en: Provide a simple link to the user contact page.
uk: Посилання на сторінку з персональною формою контактів користувача.

en: Locale source
uk: Локальне джерело

en: The ID of the source string.
uk: ID початкового джерела.

en: The full original string.
uk: Повний оригінальний текст.

en: Singular LID
uk: Одинична LID

en: The ID of the parent translation.
uk: ID батьківського перекладу.

en: The title of the node.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the node was posted.
uk: Дата створення матеріалу.

en: Published or admin
uk: Опубліковано або адміністування

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
uk: Відтинає неопубліковані матеріали, якщо користувач не може їх бачити.

en: Whether or not the node is moderated.
uk: чи Перебуває матеріал на модерації.

en: Whether or not the node is sticky.
uk: чи Закріплений матеріал угорі списків.

en: Provide a simple link to the node.
uk: Надає просте посилання до матеріалу

en: Provide a simple link to edit the node.
uk: Надає просте посилання на редагування матеріалу.

en: Provide a simple link to delete the node.
uk: Надає просте посилання для видалення матеріалу.

en: In the form of CCYYMMDD.
uk: У вигляді CCYYMMDD.

en: Created year + month
uk: Рік створення + місяць

en: In the form of YYYYMM.
uk: У форматі РРРРММ.

en: Created year
uk: Рік створення

en: In the form of YYYY.
uk: У форматі РРРР.

en: Created month
uk: Місяць створення

en: In the form of MM (01 - 12).
uk: У форматі ММ(01 - 12).

en: Created day
uk: День створення

en: In the form of DD (01 - 31).
uk: У форматі ДД (01 - 31).

en: Created week
uk: Тиждень створення

en: Updated year + month
uk: Оновлений рік + місяць

en: Updated year
uk: Оновлений рік

en: Updated month
uk: Оновлений місяць

en: Updated day
uk: Оновлений день

en: Updated week
uk: Оновлений тиждень

en: Node revision
uk: Редакція матеріалу

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
uk: Ревізія матеріалів це історія змін.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
uk: Відносити матеріал до користувача, який створив редакцію.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
uk: Збережений анонс. Може бути некоректним, або використовуватися тільки для деяких типів матеріалів.

en: The revision ID of the node revision.
uk: Ідентифікатор версії матеріалу

en: The log message entered when the revision was created.
uk: Пояснення до редакції матеріалу.

en: The date the node revision was created.
uk: Дата створення редакції матеріалу.

en: Input format id
uk: ID формату введення

en: Revert link
uk: Посилання повернення

en: Has new content
uk: Має новий вміст

en: Show a marker if the node has new or updated content.
uk: Показує прапор, якщо матеріал новий, або його вміст змінився.

en: Show only nodes that have new content.
uk: Показує тільки нові матеріали.

en: Node ID from URL
uk: ID матеріалу з URL

en: Poll
uk: Опитування

en: Whether the poll is open for voting.
uk: чи Відкрите опитування для голосування.

en: Profile textfield
uk: Текстове поле профілю

en: Profile textarea
uk: Багаторядкове поле введення тексту профілю

en: Profile checkbox
uk: Прапорець профілю

en: Profile URL
uk: URL профілю

en: Profile selection
uk: Вибір профілю

en: Profile date %field-name.
uk: Профіль датою %field-name.

en: Links from
uk: Посилання з

en: Links to
uk: Посилання на

en: Search Terms
uk: Пошукові терміни

en: The terms to search for.
uk: Терміни для пошуку.

en: Display the results with standard search view.
uk: Відображає результати пошуку з стандартним видом.

en: Node statistics
uk: Статистика матеріалів

en: Total views
uk: Усього переглядів

en: The total number of times the node has been viewed.
uk: Загальне число переглядів матеріалу.

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: The total number of times the node has been viewed today.
uk: Загальне число переглядів матеріалу за сьогодні.

en: Most recent view
uk: Найактуальніший вид

en: The most recent time the node has been viewed.
uk: Час останнього перегляду матеріалу.

en: Browser session ID of user that visited page.
uk: Ідентифікатор сеансу браузера, що відвідав сторінку користувача.

en: Title of page visited.
uk: Заголовок відвідуваної сторінки.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
uk: Внутрішній шлях до відвідуваної сторінки (відносно папки, де встановлено Drupal).

en: Referrer URI.
uk: URI реферала.

en: Hostname of user that visited the page.
uk: Ім'я хоста користувача, що відвідав сторінку.

en: The user who visited the site.
uk: Користувачі, що відвідали сайт.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
uk: Час завантаження сторінки в мілісекундах.

en: Timestamp of when the page was visited.
uk: Час відвідування сторінки.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
uk: Файли підтримуються Drupal і різними модулями.

en: The ID of the file.
uk: ID файлу.

en: The name of the file.
uk: Ім'я файлу.

en: The path of the file.
uk: Шлях до файлу.

en: The mime type of the file.
uk: Mime-тип файлу.

en: The status of the file.
uk: Стан файлу.

en: The date the file was uploaded.
uk: Дата завантаження файлу.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
uk: Терміни таксономії, пов'язані з матеріалом.

en: Taxonomy term name.
uk: Ім'я терміна таксономії.

en: The term weight field
uk: Вага терміна

en: The description associated with a taxonomy term.
uk: Опис терміна Таксономії.

en: All terms
uk: Всі терміни

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
uk: Відобразити всі терміни таксономії, пов'язані з матеріалів із зазначених словників.

en: The parent term of the term.
uk: Терм-попередник

en: Term synonym
uk: Синонім терміна

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
uk: Синоніми терміна можна використовувати, щоб знайти його по альтернативних назвах.

en: Term ID (with depth)
uk: ID Терміна (із глибиною)

en: Node translation
uk: Переклад матеріалу

en: Translation set node ID
uk: Задати ID перекладу матеріалу

en: Source translation
uk: Базовий переклад

en: Child translation
uk: Дочірній переклад

en: Outdated
uk: Просрочений

en: upload
uk: завантаження

en: The description of the uploaded file.
uk: Опис завантаженого файлу.

en: Listed
uk: Списком

en: All files attached to a node with upload.module.
uk: Усі файли, приєднані до матеріалу за допомогою модуля upload.

en: Has attached files
uk: Присутні вкладені файли

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
uk: Показувати тільки елементи із прикріпленими файлами. Може привести до дублювання, якщо до одному елементу прикріплено кілька файлів.

en: The user ID
uk: ID користувача

en: The user or author name.
uk: Користувач або ім’я автора

en: Language of the user
uk: Мова користувача

en: The user's picture, if allowed.
uk: Зображення користувача. якщо дозволено.

en: The date the user was created.
uk: Дата створення користувача.

en: The user's last access date.
uk: Дата останнього візиту користувача.

en: The user's last login date.
uk: Остання дата входу користувача

en: Whether a user is active or blocked.
uk: Активний користувач або заблокований.

en: The user's signature.
uk: Підпис користувача

en: Roles that a user belongs to.
uk: Ролі користувача.

en: User ID from URL
uk: ID користувача з URL

en: User ID from logged in user
uk: ІД зареєстрованого користувача

en: Randomize the display order.
uk: Випадковість сортування виду

en: Null
uk: Зеро

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
uk: Дозволяє ігнорувати аргумент. Запит не буде змінювати цей аргумент.

en: Provide custom text or link.
uk: Занзачити свій текст або посилання

en: View result counter
uk: Перегляд лічильника результату

en: No user
uk: Нема користувача

en: contact
uk: контакт

en: Unknown group
uk: Невідома група

en: Unknown language
uk: Невідома мова

en: Current user's language
uk: Теперішня мова користувача

en: Default site language
uk: Базова мова сайту

en: No language
uk: Немає мови

en: Current installed version
uk: Теперішня встановлена версія

en: Unknown node type
uk: Невідомий тип матеріалу

en: Check for new comments as well
uk: Перевіряти нові коментарі також

en: If you wish to validate for specific node types, check them; if none are checked, all nodes will pass.
uk: Якщо прагнете перевіряти матеріал на певний тип, відзначте; Якщо нічого не буде обрано, те всі матеріали будуть допущені.

en: Validate user has access to the node
uk: Перевіряти можливість доступу користувача до матеріалу

en: Build mode
uk: Створення режиму

en: Display node comments
uk: Відображає коментарі до матеріалу

en: No alternate
uk: нема альтернативних

en: Alternative sort
uk: Альтернативне сортування

en: Alternate sort order
uk: Альтернативний порядок сортування

en: On empty input
uk: На порожньому полі

en: Show None
uk: Не показувати нічого

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
uk: Пошук для кожного із двох термінів з набраним у верхньому регістрі <strong>OR</strong>. Наприклад, <strong>кішки OR собаки</strong>.

en: Display score
uk: Відображає оцінку

en: Allow multiple terms per argument
uk: Дозволити багато термінів на аргумент

en: No vocabulary
uk: Без словника

en: Limit terms by vocabulary
uk: Ліміт термінів словника

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
uk: Виберіть словник, з якого будете вибирати терміни.

en: Dropdown
uk: Випадання

en: Show hierarchy in dropdown
uk: Показувати ієрархію в списку, що випадає,

en: Select terms from vocabulary @voc
uk: Виберіть терміни зі словника @voc

en: Select terms
uk: Вибір термінів

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
uk: Якщо ви прагнете перевірити конкретні словники - відзначте їх; якщо нічого не відзначене - будуть пройдені всі терміни.

en: Term name or synonym
uk: Ім'я терміна або його синонім

en: Term name/synonym converted to Term ID
uk: Термін/синонім, перетворений в ID

en: Include untranslated nodes
uk: Включити не переведені матеріали

en: Current language
uk: Теперішня мова

en: Translation option
uk: Параметри перекладу

en: To the user
uk: До користувача

en: With a mailto:
uk: З mailto:

en: Is the logged in user
uk: Залоґований користувач

en: Usernames
uk: Імена користувачів

en: Enter a comma separated list of user names.
uk: Уведіть імена користувачів через кому.

en: Also look for a node and use the node author
uk: Якщо є матеріал, то використовувати його автора

en: Unrestricted
uk: Необмежено

en: No role(s) selected
uk: Жодної ролі(ролей не обрано)

en: Multiple roles
uk: Кілька ролей

en: PHP argument code
uk: Php-Код аргументу

en: Enter PHP code that returns a value to use for this argument. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this argument.
uk: Уведіть Php-Код, який поверне значення аргументу. Не використовуйте &lt;?php ?&gt;. Необхідно повернути одиночне значення для цього аргументу.

en: PHP validate code
uk: Php-Код для перевірки

en: Never cache
uk: Не кешувати

en: Query results
uk: Результат запиту

en: Change the title that this display will use.
uk: Змінити заголовок цього відображення.

en: Change the style plugin.
uk: Змінити додаток стилю

en: Row style
uk: Рядковий стиль

en: Use AJAX
uk: Використовувати AJAX

en: Mini
uk: Міні

en: Change this display's pager setting.
uk: Змінити настроювання відображення багатосторінковості.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Display only distinct items, without duplicates.
uk: Показувати тільки унікальні елементи, без дублікатів.

en: Change settings for this access type.
uk: Змінити установки для цього типу доступу.

en: Link display
uk: Відображення посилання

en: Exposed form in block
uk: Відображати в блоці

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
uk: Дозволяє відображеній формі з'являтися у блоці замість виду.

en: Change this display's !name.
uk: Змінити !name для цього відображення.

en: Get information on how to theme this display
uk: Одержати інформацію про відображення теми

en: The name of this display
uk: Ім'я виду

en: Use AJAX when available to load this view
uk: Використовувати AJAX для завантаження, якщо доступно

en: Use a pager for this view
uk: Використовувати розбиття по сторінках для цього виду

en: Full pager
uk: Повний стиль

en: Mini pager
uk: Міні стиль

en: Pager element
uk: Розбиття по сторінках

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
uk: Кількість елементів, показуваних на сторінці. Укажіть 0 для зняття обмежень.

en: Add a more link to the bottom of the display.
uk: Додати посилання  »Ще » унизу відображення.

en: Create more link
uk: Створити посилання "далі(ще)"

en: The text to display for the more link.
uk: Текст посилання  »ще »

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
uk: Це настроювання дозволить відображати тільки унікальні елементи. Якщо в результат потраплять  ідентичні елементи, то вони будуть відображатися тільки один раз. Може не завжди працювати. Може сповільнити вибірку, так що використовуйте обережно.

en: Access restrictions
uk: Обмеження доступу

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style by clicking on the icon.
uk: Також можна змінити !settings для обраного стилю, клацнувши на іконці.

en: Access options
uk: Параметри доступу

en: Caching options
uk: Опції кешування

en: Display even if view has no result
uk: Показувати навіть якщо результат порожній

en: Text to display if the view has no results. Optional.
uk: Текст, який буде показуватися при порожньому результаті (наприклад  »Немає такої букви! »). Необов'язково.

en: Style options
uk: Параметри стилю

en: Row style options
uk: Параметри стилю рядка

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style by clicking on the icon.
uk: Також можна змінити !settings для обраного стилю рядка, клацнувши на іконці.

en: Which display to use for path
uk: яке відображення використовувати для адреси

en: Display output
uk: Відображення виводу

en: Alternative display output
uk: Альтернативний стиль виду

en: Style output
uk: Стиль виводу

en: Alternative style
uk: Альтернативний стиль

en: Row style output
uk: Стиль виводу - в рядок

en: Alternative row style
uk: Альтернативний стиль рядка

en: Field @field (ID: @id)
uk: Поле @field (ID: @id)

en: Change theme
uk: Змінити тему

en: Rescan template files
uk: Перечитати файли шаблона

en: Back to !info.
uk: Повернутись до !info

en: theming information
uk: Інформація для розробки тем

en: Put the exposed form in a block
uk: Переміщає відображену форму у блок

en: File found in folder @template-path
uk: Файл знайдений у папці @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
uk: (Файл не знайдений у папці @template-path)

en: Update default display
uk: Оновити базовий вид

en: Status: using overridden values.
uk: Стан: використовувати переназначені значення.

en: Exposed form: @view-@display_id
uk: Відображена форма: @view-@display_id

en: Attachment settings
uk: Параметри вкладень

en: Inherit arguments
uk: Залежність аргументів

en: Inherit exposed filters
uk: Залежність відображених фільтрів

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: Attach before or after the parent display?
uk: Прикріпити До або Після відображення?

en: Select which display or displays this should attach to.
uk: Виберіть, до якого відображення або відображень потрібно прикріпити вкладення.

en: Block admin description
uk: Опис блоку для Адміністратора.

en: Block caching type
uk: Тип хешування блоку

en: Using the site name
uk: Використання назви сайту

en: Use the site name for the title
uk: Використовувати назву сайту для заголовка

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
uk: Іконка стрічок буде доступна тільки для обраних відображень.

en: No menu
uk: Без меню

en: Normal: @title
uk: Нормально: @title

en: Tab: @title
uk: Закладка: @title

en: Change settings for the parent menu
uk: Змінити установки батьківського меню

en: The menu path or URL of this view
uk: Меню або URL цієї вистави

en: Menu item entry
uk: Пункт елемента меню

en: No menu entry
uk: Без пункта меню

en: Normal menu entry
uk: Звичайний пункт меню

en: Menu tab
uk: Закладки меню

en: Default menu tab
uk: Базові закладки меню

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
uk: Якщо обраний звичайний пункт, або вкладка, то вкажіть текст, використовуваний для цього пункту.

en: Insert item into an available menu.
uk: Вставити пункт у доступне меню.

en: Default tab options
uk: Базові параметри закладки

en: Already exists
uk: Уже існує

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
uk: Створюючи пункт батьківського меню, уводите заголовок пункту.

en: Title is required for this menu type.
uk: Потрібен заголовок для цього в типу меню.

en: Inline fields
uk: Поля без розділювачів

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another.
uk: Вбудовані поля будуть відображатися  » один за одним », замість  »один над іншим ».

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
uk: Роздільник може розташовуватися між вбудованими полями, щоб вони не змішувалися. Можна використовувати Html-Код.

en: Grouping field
uk: Групуюче поле

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
uk: Стилю @style потрібно вказати стиль рядка, але він не обраний.

en: Use the site mission for the description
uk: Використовувати в якості опису  »місію сайту »

en: RSS description
uk: Опис RSS

en: Override number of items to display
uk: Заміняти кількість відображуваних елементів

en: Display items inline
uk: Відображення елементів без розділювачів

en: You need at least one field before you can configure your table settings
uk: Необхідно хоча б одне поле для можливості настроювання таблиці

en: Override normal sorting if click sorting is used
uk: Змінити звичайне сортування, якщо можна сортувати клацанням

en: If a default sort order is selected, what order should it use by default.
uk: Якщо обрана 'Сортування базове', те сортуватися буде в такий спосіб.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
uk: Розмістите поля в колонки; можна сполучити кілька полів в одну колонку.  При цьому, зазначений роздільник буде використовуватися для поділу полів. Укажіть, по яких колонках можна сортувати результат, а також сортування  за замовчуванням. Ви можете управляти порядком колонок і мітками до полів.

en: The style selected does not utilize fields.
uk: Обраний стиль на використовує поля.

en: None defined
uk: Не зазначено

en: New view
uk: Новий вид

en: Changed view
uk: Змінений вид

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
uk: Вид %name, відображення елементів типу <strong>@base</strong>.

en: Live preview
uk: Швидкий вид

en: Title: @title
uk: Заголовок: @title

en: @current of @max
uk: @current з @max

en: There are no views to be exported at this time.
uk: Наразі відсутні види для експортування

en: Show only these tags
uk: Показувати лише ці теги

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
uk: Помістите це в @module.info у папці modules/@module

en: Put this in @module.module in your modules/@module directory
uk: Покласти @module.module у папку modules/@module

en: use views exporter
uk: використання експорту видів

en: Bulk export
uk: Масовий експорт

en: Views exporter
uk: Експорт видів

en: Allows exporting multiple views at once.
uk: Дозволяє експортувати кілька вистав за раз.

en: Adjust top margin
uk: Коректувати верхній відступ

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
uk: Якщо увімкнено, весь контент сайту зміщується вниз приблизно на 20 пікселів, цю область буде використано для відображення меню адміністрування. Якщо вимкнено, деякі елементи сторінки з абсолютним або фіксованим положенням можуть бути перекриті цим меню.

en: Keep menu at top of page
uk: Прикріпити меню до верху сторінки

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
uk: Якщо Сервісний модуль був установлений із цією метою, він може бути безпечно відключений і вилучений.

en: Move local tasks into menu
uk: Перенести локальні завдання в меню

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
uk: Якщо включене, вкладки на поточній сторінці перемістяться в меню керування. Ця особливість доступна тільки в темах, які використовують CSS класи <code>tabs primary</code> і <code>tabs secondary</code> для вкладок.

en: Administration menu settings
uk: Налаштування меню адміністрування

en: Parent link ID
uk: ID батьківського посилання

en: Display additional data for each menu item
uk: Показати додаткові дані для кожного елемента меню

en: Display the selected items next to each menu item link.
uk: Показати обрані елементи поруч із кожним посиланням пункту меню.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
uk: Якщо включене, усі пункти меню відобразяться незалежно від дозволів сайту. <em>Примітка: не включати на робітнику сайті</em>

en: Administration menu
uk: Меню керування

en: Adjust administration menu settings.
uk: Налаштувати адміністративне меню

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
uk: Забезпечує спливаюче меню для більшості адміністративних завдань і інших загальних адресатів (користувачам з належними дозволами).

en: Content Type - %type
uk: Тип вмісту - %type

en: Vocabulary - %vocab_name
uk: Словник - %vocab_name

en: Blog Homepage
uk: Домашня сторінка блога

en: Pattern for pages that contain a pager
uk: Шаблон для сторінок, на яких присутнє перемикання по сторінках

en: This pattern will be appended to a page title for any given page with a pager on it
uk: Цей шаблон буде доданий до заголовка тих сторінок на яких є присутнім перемикання по сторінках

en: Available Tokens List
uk: Список доступних маркерів

en: Show Field
uk: Показати поле

en: Enhanced control over the page titles (in the &lt;head&gt; tag).
uk: Надає розширені функції по настроюванню заголовка сторінки (у тегу &lt;head&gt; ).

en: Page Title Settings
uk: Настроювання заголовків сторінки

en: Page Title Field
uk: Поле заголовка сторінки

en: If checked, the <em>Page Title</em> field will appear on the node edit form for those who have permission to set the title.
uk: Якщо обране, то поле <em>Заголовка сторінки</em> буде доступно на сторінці редагування матеріалу ( для користувачів із відповідними правами)

en: Page Title Pattern
uk: Шаблон заголовка сторінки

en: Enter the <em>Page Title</em> pattern you want to use for this node type. For more information, please use the !link settings page
uk: Уведіть шаблон <em>Заголовка Сторінки</em> який слід використовувати для матеріалу даного типу. Для одержання додаткової інформації відвідайте !link сторінку настроювань

en: The page title.
uk: Назва сторінки

en: administer page titles
uk: керування назвами сторінок

en: Page Title form.
uk: Форма заголовка сторінки

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Відбулася помилка й процес не був завершений.

en: Translation settings
uk: Параметри Перекладу

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
uk: Якщо меню керування відображає дублікати елементів меню, вам може знадобитися відновити ваші елементи меню, використовуючи кнопку <em>Відновити</em>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
uk: Оберіть метод пошуку підказок автозаповнення. Зверніть увагу, що <em>Contains</em> може призвести до проблем з продуктивністю на сайтах з тисячами вузлів.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
uk: %name: неспівпадіння заголовку. Будь ласка, провірте ваш вибір.

en: An image thumbnail was not able to be created.
uk: Мініатюра зображення не може бути створена.

en: ALT text settings
uk: Настроювання альтернативного тексту

en: Enable user input alternate text for images.
uk: Включити користувацький альтернативний текст для зображень.

en: Title text settings
uk: Настроювання тексту заголовка

en: Enable user input title text for images.
uk: Включити користувацький текст заголовока для зображень.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
uk: Вибрати тип поля, яке буде відображатися для користувача.

en: Alternate Text
uk: Альтернативний текст

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Image linked to node
uk: Зображення, пов'язане з матеріалом

en: Image linked to file
uk: Зображення посилається на файл

en: Path settings
uk: Налагодження шляху

en: %name: the value may be no smaller than %min.
uk: %name: значення повинно бути не меншим чим %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
uk: %name: значення повинно бути не більшим чим %max.

en: %name: found no valid user with that name.
uk: %name: не знайдено дійсного користувача з таким ім'ям.

en: Form settings
uk: Параметри форми

en: Type of group.
uk: Тип групи

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
uk: Якщо не обрано, кожен елемент поля буде створювати новий рядок, що може привести до дублів. Ці параметри несумісні з сортуванням таблиць при кліках на відображенні.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
uk: Деякі оновлення все ще в черзі. Прохання повернутись до <a href="@update-php">update.php</a> і запустити необхідні оновлення

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
uk: Деякі оновлення ще знаходяться в черзі. <br/>Будь ласка, заново запустіть скрипт оновлення.

en: Menu module form.
uk: Форма модуля меню

en: Book module form.
uk: Форма модуля Книг

en: Poll module title.
uk: Назва модуля голосувань

en: Poll module choices.
uk: Варіанти модуля голосувань

en: Poll module settings.
uk: Параметри модуля голосувань

en: Upload module form.
uk: форма модуля Завантажень

en: Updates for CCK-related modules are not run until the modules are enabled on the <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. When you enable them, you'll need to return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
uk: Оновлення для модулів, пов'язаних з CCK, не відбуваються до включення модулів на <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. Коли ви включите їх, вам слід повернутись до <a href="@update-php">update.php</a> і провести оновлення, що залишились.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
uk: !module.module має оновлення, але не може їх розпочати з-за відключення content.module. <br />Якщо і коли content.module буде включено, вам потрібно буде повторно запустити скрипт оновлення. Ви будете й надалі бачити це повідомлення, аж поки модуль не буде включено і оновлення пройдені.

en: !module.module has updates and is available in the modules folder but is not enabled.<br />If and when it is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
uk: !module.module має оновлення і доступний в папці модулів, але він не включений. <br />Якщо і коли його буде включено, вам потрібно буде повторно запустити скрипт оновлення. Ви будете й надалі бачити це повідомлення, аж поки модуль не буде включено і оновлення пройдені.

en: CCK - No Views integration
uk: CCK - без інтеграції з Виглядама

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
uk: CCK - інтеграція з Виглядама потребує Views 6.x-2.0-rc2 або новіше

en: manage fields
uk: керування полями

en: » Add a new content type
uk: » Додати новий тип матеріалу

en: @field_name (Locked)
uk: @field_name (Заблоковано)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
uk: Цей тип матеріалу має неактивні поля. Неактивні поля не включені в список доступних до моменту вмикання їхніх модулів

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
uk: !field (!field_name) неактивне поле !field_type що використовує Візитку !widget_type.

en: - Select a field type -
uk: - Вибір типу поля -

en: - Select a widget -
uk: - Вибір widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
uk: Ім'я поля (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
uk: Тип даних для збереження

en: Form element to edit the data.
uk: Елемент форми для зміни даних

en: - Select an existing field -
uk: - Вибір наявного поля -

en: Field to share
uk: Поле для відображення

en: Group name (a-z, 0-9, _)
uk: Ім'я групи (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
uk: Додавання нового поля: Вам потрібно вказати мітку

en: Add new field: you need to provide a field name.
uk: Додавання нового поля: Вам потрібно вказати ім'я поля

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name - некоректне. Ім'я повинно включати лише латинські символи, цифри і підкреслення

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name надто довге. Ім'я обмежено 32 символами, включаючи префікс 'field_'

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
uk: Додавання нового поля: ім'я 'field_instance' - зарезервовано

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name зайняте

en: Add new field: you need to select a field type.
uk: Додавання нового поля: потрібно обрати тип поля

en: Add new field: you need to select a widget.
uk: Додавання нового поля: вам потрібно обрати візитку

en: Add new field: invalid widget.
uk: Додавання нового поля: некоректна візитка

en: Add existing field: you need to provide a label.
uk: Існуюче поле: Вам потрібно вказати мітку

en: Add existing field: you need to select a field.
uk: Існуюче поле: Вам потрібно обрати поле

en: Add existing field: you need to select a widget.
uk: Існуюче поле: Вам потрібно обрати візитку

en: Add existing field: invalid widget.
uk: Існуюче поле: некоректна візитка

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
uk: Поле %label неможливо додати бо тип матеріалу заблокований

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
uk: Відсутні поля для даного типу матеріалів. Ви можете додавати нові поля на сторінці <a href="@link">Керування полями</a>

en: Edit basic information
uk: Зміна базової інформації

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
uk: Комп'ютерне ім'я поля. Змінити неможливо

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
uk: Людиноподібне ім'я, що буде використано як мітка для цього поля в типі матеріалу %type

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
uk: Тип даних, що бажаєте зберігати в базі даних з допомогою цього поля. Дана операція не може бути змінена.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
uk: Тип елемента форми, що хочете відобразити користувачу, коли створюється це поле в типі матеріалу %type

en: Updated basic settings for field %label.
uk: Оновлено базові параметри для поля %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
uk: Виникла проблема оновлення базових параметрів для поля %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
uk: Поле <strong>заблоковане</strong> і не може бути видалене

en: The field %field is locked and cannot be edited.
uk: Поле %field заблоковане і не може бути зміненим

en: %type basic information
uk: %type базова інформація

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
uk: Лише для досвідчених користувачів: код PHP, що надає базові значення. Не повинен містити розмежовувачів &lt;?php ?&gt. Якщо це поле заповнене, значення, надане цим кодом замістить будь-яке значення, вказане вгорі. Очікуваний формат: <pre>!sample</pre>Для визначення очікуваного формату ви можете скористатись закладкою <em>devel load</em>, наданою <a href="@link_devel">devel module</a> на сторінці контенту %type.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
uk: Максимальна кількість значень, що користувачі можуть вносити для цього поля

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
uk: 'Необмежено' створить кнопку 'Додати ще', а отже користувачі зможуть додати скільки завгожно власних значенб

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
uk: Код PHP для 'базового значення' повернув @value, що є некоректним

en: %name must be an integer.
uk: %name повинно бути цілим

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинно бути позитивним цілим

en: %name must be a number.
uk: %name повинно бути номером

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
uk: Вам потрібно впевнитись, що використовуване поле наявне в даному типі матеріалу

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
uk: Розширене: Вкажіть значення полей кодом PHP

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
uk: Лише для досвідчених користувачів: код PHP, що надає значення для встановлення. Не повинен містити &lt;?php ?&gt; розмежовувачів. Якщо це поле заповнене, значення, надане цим кодом замістить будь-яке значення, вказане вгорі. Очікуваний формат: <pre>!sample</pre>Використання закладки <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load'  на сторінці контенту може допомогти вам зрозуміти очікуваний формат.

en: You have to return the default value in the expected format.
uk: Потрібно повертати базове значення в передбаченому форматі

en: Populate @node's field '@field'
uk: Заповнення поля '@field' матеріалу @node

en: Field has value
uk: Поле має значення

en: You should make sure that the used field exists in the given content type. The condition returns TRUE, if the selected field has the given value.
uk: Вам потрібно переконатись, що дані поля наявні в вказаному типі матеріалу. Повертається TRUE, якщо обрані поля мають вказане значення.

en: Field has changed
uk: Поле змінено

en: Content containing changes
uk: Матеріал містить зміни

en: Content not containing changes
uk: Матеріал без змін

en: @node's field '@field' has value
uk: поле @node '@field' має значення

en: Select the machine-name of the field to look at.
uk: Вибір комп'ютерного імені показаному полю

en: @node's field '@field' has been changed
uk: Змінено поле '@field' матеріалу @node

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтрований заголовок пов'язаного матеріалу. Увага - чистий ввід вмд користувача!

en: Formatted html link to the referenced node.
uk: Форматоване HTML посилання до пов'язаного матеріалу

en: Relative path alias to the referenced node.
uk: Відносна адреса до пов'язаного матеріалу

en: Absolute path alias to the referenced node.
uk: Абсолютна адреса до пов'язаного матеріалу

en: Relative path alias to the referenced user.
uk: ВІдносна адреса до пов'язаного користувача

en: Absolute path alias to the referenced user.
uk: Абсолютна адреса до пов'язаного користувача

en: @label-truncated - !column
uk: @label-скорочена - !column

en: Appears in: @types
uk: Використана в: @types

en: <No value>
uk: <Без значення>

en: Widget label (@label)
uk: Мітка Візитки (@label)

en: Custom label
uk: Своя мітка

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Допустима похибка дозволяє вам обрати, який елемент в полі з декількома значеннями буде відмикати взаємозв'язок. Оберіть "1"  для використання першого елемента, "2" для другого елемента, і так далі. Якщо ви оберете "All", кожен елемент у полі створить новий рядок, що, можливо, створить копії.

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field will be used for sorting. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Допустима похибка дозволяє вам обрати, який елемент в полі з декількома значеннями буде використовуватись для сортування. Оберіть "1"  для використання першого елемента, "2" для другого елемента, і так далі. Якщо ви оберете "All", кожен елемент у полі створить новий рядок, що, можливо, створить копії.

en: You need to provide a label.
uk: Необхідно вказати мітку

en: You need to provide a group name.
uk: Необхідно вказати ім'я групи

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
uk: Назва групи %group_name недійсна. Назва має містити лише малі ненаголошені літери, цифри та підкреслення.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
uk: Назва групи %group_name занадто довга. Назва обмежена 32 символами, включаючи префікс 'group_'.

en: The group name %group_name already exists.
uk: Назва групи %group_name вже існує.

en: Add new group:
uk: Додати нову групу:

en: Add new group: you need to provide a label.
uk: Додати нову групу: потрібно вказати мітку.

en: Add new group: you need to provide a group name.
uk: Додати нову групу: потрібно вказати ім'я групи

en: Standard group
uk: Стандартна група

en: Create display groups for CCK fields.
uk: Створення групи відображення полів CCK

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
uk: Відмітьте, що якщо поле містить численні значення, лише перший вузол контенту буде завантажено.

en: There are no nodereference fields defined.
uk: Не визначено жодного поля довідки вузлів.

en: %name: invalid input.
uk: %name: неправильне введення

en: %name: found no valid post with that title.
uk: %name: не знайдено дійсного повідомлення з таким заголовком.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
uk: Тільки числа і десяткові значення дозволені в полі %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
uk: Тільки числа дозволені в полі %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
uk: Лише цифри та знак дробу (%decimal) дозволені в %field.

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
uk: Відмітьте, що якщо у поля є численні значення, завантажиться лише перший користувач.

en: There are no userreference fields defined.
uk: Немає зазначених полей пов'язаного користувача

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
uk: Розширено - Користувачі, що можуть бути пов'язані (Вигляд)

en: View used to select the users
uk: Вигляд використано для вибору користувачів

en: %name: invalid user.
uk: %name: некоректний користувач.

en: New field
uk: Нове поле

en: Existing field
uk: Існуюче поле

en: New group
uk: Нова група

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
uk: Додати поля та групи до типу контенту, і впорядкувати їх на єкранах контенту та формах введення.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
uk: Ви можете додати поле до групи, перетянувши його вниз і вправо від групи.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
uk: Зверніть увагу: Встановлення модуля <a href="!adv_help">Advanced help</a> дозволить вам звертатись за більш обсяжною та точнішою допомогою.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
uk: Користуйтесь відміткою 'виключити' для виключення елемента з значення !content, переданого до шаблону вузла.

en: width @width
uk: ширина @width

en: height @height
uk: висота @height

en: upscaling allowed
uk: масштабування дозволено

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
uk: ширина: @width, висота: @height, fit: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
uk: ширина: @width, висота: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
uk: випадково між -@degrees&deg і @degrees&deg

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
uk: радіус: @radius, сигма: @sigma, вирівнювання: @amount, поріг: @threshold

en: Save Preset
uk: Зберегти установки

en: The preset name you have chosen is already in use.
uk: Обране вами назва установок уже використовується.

en: Unknown action.
uk: Невідома дія.

en: Unknown preset.
uk: Невідомі установки.

en: This %action action is not associated %preset preset.
uk: Обрана дія (%action) не пов'язане з установками (%preset preset).

en: Create Action
uk: Створити дію

en: The action was succesfully created.
uk: Дія успішно створена

en: 404: Unable to find %image
uk: 404: Неможливо знайти %image

en: 403: File is not an image %image
uk: 403: Файл не є зображенням %image

en: There was an error saving the new image file %dst.
uk: Помилка при збиреженні нового зображення %dst

en: Configure HTML meta tags for all the content.
uk: Налаштувати HTML мета таги для всіх матеріалів

en: Error 403 page
uk: Сторінка помилки 403

en: Error 404 page
uk: Сторінка помилки 404

en: Enter a short abstract. Typically it is one sentence.
uk: Уведіть коротку анотацію. Звичайно досить одного пропозиції.

en: Enter a short copyright statement.
uk: Уведіть коротку заяву авторського права.

en: Enter a description. Limit your description to about 20 words, with a maximum of %count characters. It should not contain any HTML tags or other formatting.
uk: Уведіть опис. Довжина його не повинна перевищувати 20 слів, а кількість символів - %count. Воно не повинне містити які-небудь Html-Теги або іншу розмітку.

en: Enter a comma separated list of keywords. Avoid duplication of words as this will lower your search engine ranking.
uk: Уведіть через кому список ключових слів. Уникайте дублювання слів, так  як це може понизити ранжування пошуковими системами.

en: Robots
uk: Роботи

en: Basic meta tags
uk: Базові мета теги

en: Hide if empty
uk: Ховати, якщо порожнє

en: Starting value
uk: Початкове значення

en: The view %name has been saved.
uk: Вид %name збережено.

en: The MIME type of the attached file.
uk: MIME тип прикріпленого файлу.

en: The path of the attached file.
uk: Шлях прикріпленого файлу.

en: The size of the attached file.
uk: Розмір прикріпленого файлу.

en: Hide empty fields
uk: Ховати порожні поля

en: Blocked users
uk: Блоковані користувачі

en: Always display more link
uk: Завжди відображати більше посилань

en: CKEditor: the ID for <a href="!excluding">excluding or including</a> this element is %fieldname.
uk: CKEditor: ідентифікатор для <a href="!excluding">виключення або включення</a> цього елементу є %fieldname.

en: administer ckeditor
uk: керування ckeditor

en: access ckeditor
uk: доступ до ckeditor

en: Add new CKEditor profile
uk: Додати новий профіль CKEditor

en: Clone CKEditor profile
uk: Клонувати профіль CKEditor

en: Edit CKEditor profile
uk: Редагувати профіль CKEditor

en: Delete CKEditor profile
uk: Вилучити профіль CKEditor

en: Add CKEditor Global profile
uk: Додати Глобальний профіль CKEditor

en: Edit CKEditor Global profile
uk: Редагувати Глобальний профіль CKEditor

en: CKEditor Global Profile
uk: Глобальний профіль CKEditor

en: Your CKEditor profile has been created.
uk: Ваш профіль CKEditor було створено.

en: Enter a name for this profile. This name is only visible within the ckeditor administration page.
uk: Введіть ім'я для даного профілю. Це ім'я відображається лише на сторінці адміністрування CKEditor.

en: The optional description of the taxonomy term.
uk: Необов'язковий опис терміну таксономії.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
uk: Необов'язковий опис словника таксономії.

en: Authentication module
uk: Модуль автентифікації

en: Automatic live preview
uk: Автоматичний живий перегляд

en: Disable automatic live preview
uk: Вимкнено автоматичний живий перегляд

en: Provide a simple link to translate the node.
uk: Надає просте посилання для редагування матеріалу.

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Link this field to its node revision
uk: Зробити це поле посиланням на його версію матеріалу

en: Output machine name
uk: Вихідне машинне ім'я

en: Choose text
uk: Вибір тексту

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
uk: Клацніть маркер, щоб вставити його в поле, яке ви востаннє клацнули.

en: Warning: Token value contains raw user input.
uk: Попередження: Замінник містить нефільтрований ввід користувача.
