Cornerstone (6.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (4431 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: user
he: משתמש

en: Filter HTML tags
he: סנן תגי HTML

en: Show on every page except the listed pages.
he: הצג בכל עמוד פרט לעמודים הרשומים.

en: Show on only the listed pages.
he: הצג רק בעמודים הרשומים.

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמור תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: delete
he: מחק

en: Status
he: מצב

en: Administer
he: ניהול

en: Create a new user account.
he: צור חשבון משתמש חדש

en: Request new password via e-mail.
he: בקש סיסמה חדשה בדואר אלקטרוני.

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: כינוי

en: content
he: תוכן

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר

en: Replies
he: תגובות

en: Closed
he: סגור

en: Wrong username or password.
he: שם משתמש או סיסמה שגויים.

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: closed
he: סגור

en: Actions
he: פעולות

en: disabled
he: מושבת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: deny
he: לא אפשרי

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Read more
he: הצג את ההמשך

en: Log
he: יומן פעילות

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Enable
he: איפשור

en: Disable
he: הפוך ללא זמין

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: זמין

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: not verified
he: לא נבדק

en: Action
he: פעולה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: On
he: על

en: unknown
he: אחר

en: new
he: חדש

en: error
he: שגיאות

en: Tags
he: תגיות

en: Block title
he: כותרת התיבה

en: The title of the block as shown to the user.
he: כותרת התיבה כפי שמוצגת באתר

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Blue Lagoon (Default)
he: לגונה כחולה (ברירת מחדל)

en: Ash
he: אפר

en: Aquamarine
he: ירוק-כחלחל

en: Belgian Chocolate
he: שוקולד בלגי

en: Bluemarine
he: כחול ים

en: Citrus Blast
he: פיצוץ הדרים

en: Cold Day
he: יום קריר

en: Greenbeam
he: קרן ירוקה

en: Mediterrano
he: מזרח תיכון

en: Mercury
he: כספית

en: Nocturnal
he: לילי

en: Olivia
he: אוליביה

en: Pink Plastic
he: פלסטיק ורוד

en: Shiny Tomato
he: עגבניה זוהרת

en: Teal Top
he: ראש הברווז

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Categories
he: סיווגים

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Go
he: לך

en: view
he: הצג

en: updated
he: עודכן

en: Available variables are:
he: המשתנים הזמינים הם:

en: Overview
he: סקירה

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Release notes
he: הערות מוצר

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: None
he: ללא

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: default
he: ברירת מחדל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Message
he: מסר

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Password
he: ססמה

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Variable
he: משתנה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: There are currently no posts in this category.
he: אין כעת פרסומים בסיווג זה.

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Types
he: סוגים

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Related terms
he: מושגים קשורים

en: Synonyms
he: שמות נרדפים

en: Multiple select
he: בחירה מרובה

en: Required
he: נדרש

en: root
he: שורש

en: Parent
he: אב

en: Parents
he: אבות

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
he: עמודים ברמה נתונה מסודרים ראשית לפי משקלם, ואז לפי כותרת.

en: Depth
he: עומק

en: none
he: ללא

en: Category
he: סיווג

en: Add container
he: הוסף ספרייה

en: Settings
he: הגדרות

en: Add category
he: הוספת קטגוריה

en: Feed
he: הזנה

en: Name
he: שם

en: edit container
he: עדכן תיקיה

en: edit
he: עדכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: לעמוד האב

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Import
he: ייבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: ייצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Description field
he: שדה תאור

en: settings
he: הגדרות

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Field
he: שדה

en: category
he: נושא

en: Outline
he: מתאר

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Session opened for %name.
he: התחברות לאתר: %name.

en: Help
he: עזרה

en: username
he: כינוי

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Preset Name
he: שם הקבוע מראש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכן

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Icon
he: סמל

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: גישה

en: Add
he: הוסף

en: View
he: תצוגה

en: Format
he: פורמט

en: History
he: היסטוריה

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Dimensions
he: ממדים

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Modules
he: רכיבים

en: Clear index
he: ניקוי אינדקס

en: edit forum
he: עדכן קבוצת דיון

en: Forum name
he: שם קבוצת הדיון

en: forum
he: קבוצת דיון

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
he: האמנם ברצונך למחוק את קבוצת הדיון %name?

en: The forum %term and all sub-forums and associated posts have been deleted.
he: הפורום %term וכל תתי הפורומים והפרסומים הקשורים נמחקו.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums and associated posts.
he: פורום: %term וכל תתי הפורומים והפרסומים הקשורים נמחקו.

en: Region
he: אזור

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: Display
he: תצוגה

en: Node type
he: סוג פריט תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: Core - optional
he: ליבה - רשות

en: Teaser
he: תקציר

en: never
he: אף פעם

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: mail
he: דואר

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: actions
he: פעולות

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: עיצוב

en: aggregator
he: צובר

en: read more
he: הצג את ההמשך

en: Update interval
he: תדירות עדכון

en: The fully-qualified URL of the feed.
he: כתובת ה-URL המלאה של המקור, כולל קידומת.

en: Add forum
he: הוסף פורום

en: Add term
he: הוסף סיווג

en: Screenshot for %theme theme
he: צילום מסך עבור העיצוב %theme

en: no screenshot
he: ללא צילום מסך

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Access log settings
he: הגדרות רישום פעילויות

en: Enable access log
he: אפשר רישום פעילות

en: Discard access logs older than
he: מחק רישומים בני יותר מ

en: Preview comment
he: תצוגה מקדימה של התגובה

en: Unassign
he: בטל הקצאה

en: Please contact the site administrator.
he: צור קשר עם מנהל האתר.

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: You are not authorized to access this page.
he: אינך מורשה לגשת לעמוד זה.

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: Settings for @role
he: הגדרות ל-@role

en: Permitted file extensions
he: סיומות קבצים מותרות

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
he: סיומות שמשתמשים בתפקיד זה יכולים להעלות. הפרד סיומות ברווחים ואל תכלול את הנקודה המובילה.

en: n/a
he: לא זמין

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: type
he: סוג

en: Mail
he: דואר

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Database type
he: סוג מסד הנתונים

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: action
he: פעולה

en: Continue
he: המשך

en: Configure
he: הגדר

en: Files
he: קבצים

en: file
he: קובץ

en: status
he: מצב

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Contact
he: צור קשר

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: Unable to send email to %recipient
he: אין אפשרות לשלוח דואר אלקטרוני ל%recipient

en: The subject of the message.
he: נושא המסר.

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Create
he: נוצר

en: Separator
he: מפריד

en: Include
he: כלול

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Save categories
he: שמור סיווג

en: Content management
he: ניהול תוכן

en: Menu item
he: שורה בתפריט

en: Expanded
he: מורחב

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
he: הנתיב אליו מקושר פריט התפריט הזה. זה יכול להיות נתיב דרופל פנימי כגון %add-node או כתובת URL חיצונית כגון%drupal. הזן %front כדי ליצור קישור לדף הראשי.

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
he: אם תיבת סימון זו מסומנת ולשורת התפריט יש ילדים, התפריט תמיד יופיע מורחב.

en: Parent item
he: שורת אב

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
he: אופציונלי. השורות הכבדות יותר בתפריט שוקעות למטה בעוד שהקלות יותר ממוקמות ליד ראש התפריט.

en: Question
he: שאלה

en: Add child page
he: הוסף עמוד בן

en: Printer-friendly version
he: גירסה להדפסה

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Remove from outline
he: הסר ממתאר

en: Unknown export format.
he: מבנה לא מוכר לייצוא

en: All
he: הכל

en: Access log
he: יומן גישה

en: Active
he: פעיל

en: Post
he: הודעה

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Access denied
he: גישה חסומה

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: תיבה

en: Add block
he: הוסף תיבה

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Display links
he: הצג קישורים

en: View type
he: סוג ההיבט

en: Page
he: דף

en: View arguments
he: צפה בארומנטים

en: RSS
he: רסס (RSS)

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Footer message
he: מסר כותרת תחתית

en: Logo
he: לוגו

en: Mission
he: משימה

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: php
he: PHP

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Public registrations
he: הצטרפות חברים חדשים

en: Only site administrators can create new user accounts.
he: רק מנהלי האתר יכולים לצרף חברים חדשים לאתר.

en: Drupal
he: דרופל

en: Url
he: כתובת url

en: Off
he: כבוי

en: Host
he: שם שרת

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: Manual update check
he: בדיקת עדכון ידנית

en: Never
he: לעולם

en: Check manually
he: בדוק ידנית

en: Up to date
he: מעודכן

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Drupal core update status
he: סטטוס עדכון ליבת דרופל

en: Out of date
he: לא מעודכן

en: Update status
he: עדכן סטטוס

en: Header
he: כותרת

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Inline
he: מוטבע

en: The menu item can be customized and configured only once the menu module has been <a href="@modules-page">enabled</a>.
he: ניתן להתאים ולהגדיר את השורה בתפריט לאחר ש<a href="@modules-page">הופעל</a> רכיב התפריט.

en: Recipients
he: נמענים

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
he: סמן כאן <em>כן</em> כדי לבחור נושא זה כברירת מחדל.

en: You must enter a category.
he: חובה להכניס סיווג.

en: You must enter one or more recipients.
he: חובה להכניס נמען אחד לפחות.

en: Category %category has been added.
he: הנושא %category התווסף.

en: Category %category has been updated.
he: הנושא %category עודכן.

en: Are you sure you want to delete %category?
he: האמנם ברצונך למחוק את הנושא %category?

en: Category %category has been deleted.
he: הנושא %category נמחק.

en: Hourly threshold
he: סף הודעות מותרות בשעה

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
he: המערכת אינה מאפשרת לך לשלוח יותר מ-%number הודעות בשעה. אפשר לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Your name
he: שמך

en: Your e-mail address
he: כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: Send e-mail
he: שלח דואר אלקטרוני

en: You must select a valid category.
he: חובה להכניס נושא.

en: You must enter a valid e-mail address.
he: חובה להכניס כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: To
he: אל

en: From
he: מ

en: Aggregator category
he: סיווג הצובר

en: Aggregator feed
he: הזנת צובר

en: Aggregator item
he: פריט צובר

en: Delta
he: דלתא

en: Custom
he: מותאם

en: Throttle
he: מצערת

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Score
he: ציון

en: Published
he: מפורסם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Locale
he: תרגום

en: Title field label
he: תגית שדה הכותרת

en: Body field label
he: תווית שדה הגוף

en: Promoted to front page
he: קודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Revisions
he: גרסאות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Poll duration
he: משך סקר

en: Poll choices
he: אפשרויות סקרים

en: Explanation
he: הסבר

en: Selection options
he: אפשרויות בחירה

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: Vocabulary
he: אוצר מילים

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term
he: מושג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Role name
he: שם תפקיד

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Theme configuration
he: הגדרת עיצוב

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Time zone
he: אזור זמן

en: Content field
he: שדה תוכן

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Fields
he: שדות

en: Widget type
he: סוג רכיב גרפי

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Vote
he: הצבע

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: RSS - blogs
he: יומנים - RSS

en: Search settings
he: הגדרות חיפוש

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Normal
he: נורמלי

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: OPML feed
he: הזנת OPML

en: configure
he: הגדר

en: Number of news items in block
he: מספר פריטי חדשות במסגרת תצוגה

en: View this feed's recent news.
he: צפה בחדשות האחרונות של הזנה זו.

en: View this category's recent news.
he: הצג את החדשות האחרונות בסיווג זה

en: Feed overview
he: רשימת מקורות

en: Items
he: פריטים

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Next update
he: העדכון הבא

en: %time ago
he: לפני %ago

en: %time left
he: נשאר %time

en: remove items
he: הסר פריטים

en: update items
he: בדוק עדכונים

en: Category overview
he: רשימת נושאים

en: Categorize
he: בחר נושא

en: You are not allowed to categorize this feed item.
he: אסור לך לסווג פריט הזנה זה.

en: The categories have been saved.
he: סיווג הפריטים נשמר.

en: URL:
he: כתוהת URL:

en: Updated:
he: עודכן:

en: blog it
he: רשום בבלוג

en: Comment on this news item in your personal blog.
he: תגובה לפריט ביומן האישי.

en: %age old
he: בן %age

en: %ago ago
he: לפני %ago

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Items shown in sources and categories pages
he: מספר הפריטים המוצגים בעמודי מקור \ עמודי נושא

en: A feed with this URL %url already exists. Please enter a unique URL.
he: כבר קיימת השנה עם כתובת URL %url. יש להזין כתובת URL ייחודית.

en: The feed %feed has been updated.
he: ההזנה %feed עודכנה.

en: Feed %feed deleted.
he: הזנה %feed נמחקה.

en: The feed %feed has been deleted.
he: ההזנה %feed נמחקה.

en: Feed %feed added.
he: המקור %feed נוסף.

en: The feed %feed has been added.
he: ההזנה %feed התווספה.

en: Delete all
he: מחק הכל

en: The news items from %site have been removed.
he: פריטי החדשות הוסרו מאתר %site.

en: administer news feeds
he: ניהול חדשות שנצברו

en: access news feeds
he: גישה לחדשות שנצברו מאתרים אחרים

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Up
he: למעלה

en: Performance
he: ביצועים

en: Read full article to view attachments.
he: קרא את המאמר המלא לצפייה בקבצים מצורפים.

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Maximum
he: מקסימום

en: Scale
he: התאמה

en: Medium
he: אמצעי

en: Media
he: מדיה

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Month
he: חודש

en: Details
he: פירוט

en: Last reply
he: מענה אחרון

en: System
he: מערכת

en: Amount
he: כמות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Current
he: נוכחי

en: Send
he: שלח

en: Code
he: קוד

en: No posts available.
he: אין פרסומים מתאימים

en: Recipient
he: נמען

en: Add a role to the selected users
he: הוסף תפקיד למשתמשים שנבחרו

en: Remove a role from the selected users
he: הסר תפקיד מהמשתמשים הבחורים

en: security
he: אבטחה

en: node
he: פריט תוכן

en: Recent posts
he: פרסומים אחרונים

en: Tonga
he: טונגה

en: Navajo
he: נבחו

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Thu
he: ה'

en: Fri
he: ו'

en: Sat
he: ש'

en: Sun
he: א'

en: May
he: מאי

en: The name of the menu the node belongs to.
he: שם התפריט אליו שייך פריט התוכן.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
he: אוצר המילים שאליו שייך הסיווג הראשון של הדף.

en: The name of the category.
he: שם הקטגוריה.

en: The id number of the category.
he: המספר המזהה של הסיווג

en: Forum
he: פורום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Security
he: בטיחות

en: !time ago
he: לפני !time

en: Other
he: אחר

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Navigation
he: ניווט

en: Basic
he: בסיסי

en: Color
he: צבע

en: Theme-specific settings
he: הגדרות ספציפיות לעיצוב

en: These settings only exist for the %theme theme and all the styles based on it.
he: הגדרות אילו קיימות עבור העיצוב %theme וכל הסגנונות הקשורים בו.

en: access content
he: גישה לתוכן

en: List type
he: סוג רשימה

en: Role
he: תפקיד

en: Allow
he: אפשר

en: Deny
he: חסוֹם

en: Signatures
he: חתימות

en: User login
he: כניסה

en: Log in
he: כניסה

en: Updated URL for feed %title to %url.
he: עדכון כתובת אינטרנט %url עבור נושא %title .

en: Blog
he: בלוג

en: Jump to the first comment of this posting.
he: עבור לתגובה הראשונה לפרסום זה.

en: Jump to the first new comment of this posting.
he: עבור לתגובה הראשונה בפרסום זה.

en: Add new comment
he: הוסף תגובה חדשה

en: Add a new comment to this page.
he: הוסף תגובה חדשה לעמוד זה.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
he: שתף את מחשבותיך ודעותיך בקשר לפרסום זה.

en: No terms available.
he: אין סיווגים זמינים.

en: reset
he: אתחל

en: String
he: מחרוזת

en: Case
he: פנייה

en: Users
he: חברי האתר

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Minimum cache lifetime
he: זמן חיים מינימלי למטמון

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Site maintenance
he: תחזוקת אתר

en: Online
he: מקוון

en: Off-line
he: לא מקוון

en: Site off-line message
he: ההודעה כאשר האתר לא מקוון

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
he: @site אינו זמין כרגע עקב תחזוקה. אנו מקווים להפעיל את האתר מחדש במהרה. תודה על הסבלנות.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
he: ההודעה שתוצג למבקרים כאשר האתר נמצא במצב לא מקוון.

en: Default front page
he: ברירת המחדל לדף הראשי

en: Top pages
he: עמודים מובילים

en: Both
he: שנייהם

en: Filtered text (user selects input format)
he: טקסט מסונן (המשתמש בוחר את תבנית הקלט)

en: Text processing
he: עיבוד טקסט

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
he: האורך המרבי של השדב בתןןים. השאר ריק עבור אורך בלתי מוגבל.

en: Rows
he: שורות

en: Create content
he: יצירת תוכן

en: Argument
he: ארגומנט

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Uninstall
he: הסרה

en: <All>
he: <הכל>

en: access all views
he: גישה לכל ההיבטים

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
he: היבטים הם רשימות תוכן מותאמות אישית; רמת השליטה בתצורה שלהן גבוהה ומאפשרת שליטה באופן הצגת רשימות תוכן.

en: Tools
he: כלים

en: Override
he: דרוס

en: Clone
he: שכפל

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Summary, sorted ascending
he: סיכום, בסדר עולה

en: Summary, sorted descending
he: סיכום, ממויין בסדר יורד

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
he: טקסט לתצוגה בראש ההיבט. יכול להכיל הסבר או קישורים או כל דבר אחר שתרצה. אופציונלי.

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Empty text
he: טקסט ריק

en: Expose
he: חשוף

en: Down
he: למטה

en: Wildcard
he: תו כללי

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Optional
he: אפשרי

en: Order
he: הזמנה

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
he: שם ההיבט צריך להיות אלפאנומרי או קווים תחתיים בלבד.

en: administer views
he: נהל היבטים

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Random
he: אקראי

en: Recent hits
he: כניסות אחרונות

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Position
he: מיקום

en: Integer
he: שלם

en: IP Address
he: כתובת IP

en: The comment no longer exists.
he: התגובה אינה קיימת.

en: The comment and all its replies have been deleted.
he: התגובה וכל התשובות המקושרות אליה נמחקו.

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Do not display
he: אל תציג

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
he: הצג עם קוד ה-PHP שלהלן מחזיר <code>TRUE</code> (מצב-PHP, מומחים בלבד).

en: Preformatted
he: מעוצב מראש

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Close
he: סגור

en: filters
he: מסננים

en: Visibility settings
he: הגדרות ראות

en: Votes
he: הצבעות

en: Term description
he: תאור המושג

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: fields
he: שדות

en: Save settings
he: שמור הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: reply
he: השב

en: Threshold
he: סף

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Tracker
he: מעקב

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: You have to specify a valid date.
he: יש להזין תאריך תיקני.

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: The name %name is a reserved username.
he: הכינוי %name הוא מילה שמורה.

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Collapsed
he: מכווץ

en: The field %field is required.
he: חובה למלא את השדה %field.

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: 1 new | @count new
he[0]: אחד חדש
he[1]: @count חדשים

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Add rule
he: הוסף כלל

en: Delete rule
he: מחיקת כלל

en: Table prefix
he: קידומת לטבלאות

en: Database username
he: שם המשתמש במסד הנתונים

en: Database password
he: סיסמת מסד הנתונים

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Add user
he: הוסף חבר

en: Formatting guidelines
he: הנחיות שימוש

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Authoring information
he: מידע על המחבר

en: Authored on
he: בתאריך

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
he: תבנית: %time. השאר ריק על מנת להשתמש בזמן שליחת הטופס.

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post. The first "listed" file will be included in RSS feeds.
he: שינויים הנעשים בקבצים המצורפים אינם קבועים עד שההודעה איננה נשמרת. הקובץ הראשון ברשימה יופיע בקישור ה-RSS.

en: File attachments are disabled. The file directories have not been properly configured.
he: אפשרות קבצים מצורפים לא זמינה. קביעת תצורת ספריות הקבצים לא בוצעה כהלכה.

en: Please visit the <a href="@admin-file-system">file system configuration page</a>.
he: בקר ב-<a href="@admin-file-system">דף הגדרת תצורת מערכת הקבצים</a>.

en: minute
he: דקה

en: Show
he: הצג

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
he: הפעל או השבת מטמון דפים למבקרים, וקבע מיטוב תעבורה של CSS ו-JS.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
he: הגודל המרבי המותר מובע בתורת רוחבxגובה (לדוגמה 640x480). הגדר 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
he: מגבלת גודל הקובץ %role צריכה להיות מספר הגדול מאפס.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
he: גודל הקובץ המירבי להעלאה %role הינו גדול מסך גודל הקבצים המותר למשתמש.

en: Maximum resolution for uploaded images
he: רזולוציה מירבית עבור התמונות שהועלו

en: WIDTHxHEIGHT
he: רוחבxגובה

en: Maximum file size per upload
he: גודל קובץ מירבי לכל העלאה

en: Total file size per user
he: סך גודל קבצים למשתמש

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
he: הגודל המירבי של סך הקבצים באתר לכל משתמש (במגה-בתים).

en: [<a href="@link">more help...</a>]
he: [<a href="@link">עזרה נוספת...</a>]

en: Timer
he: טיימר

en: Arabic
he: ערבית

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: in
he: ב

en: Edit term
he: עדכן נושא

en: Token
he: אסימון

en: Are you sure you want to delete these items?
he: האמנם ברצונך למחוק פריטי תוכן אלו?

en: The items have been deleted.
he: פריטי התוכן נמחקו.

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
he: כתובת דואר תקפה. כל הודעות הדואל מהמערכת יישלחו לכתובת זו. הכתובת תישאר חסויה ולשימוש האתר בלבד לצורך חידוש סיסמה, קבלת עדכונים והתרעות וכדומה.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: כתובת הדוא"ל %email כבר רשומה. <a href="@password">האם שכחת את הסיסמא?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
he: לא ניתן להצטרף לאתר דרך כתובת הדואר האלקטרוני %email. כתובת זו נחסמה על ידי מנהל האתר.

en: Remove items
he: הסר פריטים

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Sources
he: מקורות

en: !title category latest items
he: הפריטים האחרונים של סיווג !title

en: !title feed latest items
he: !title פריטים אחרונים של ההזנה

en: A category named %category already exists. Please enter a unique title.
he: סיווג בשם %category כבר קיים. בבקשה לבחור כותרת ייחודית.

en: The category %category has been updated.
he: הסיווג %category עודכן.

en: Category %category deleted.
he: הסיווג %category נמחק.

en: The category %category has been deleted.
he: הסיווג %category נמחק.

en: Category %category added.
he: הסיווג %category נוסף.

en: The category %category has been added.
he: הסיווג %category התווסף.

en: aggregator - @title
he: צובר - @title

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: Add menu
he: הוספת תפריט

en: Clear
he: ניקוי

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
he: האמנם ברצונך למחוק את שורת התפריט %item?

en: The menu item %title has been deleted.
he: שורת התפריט %title נמחקה.

en: Deleted menu item %title.
he: שורת התפריט %title נמחקה.

en: menu
he: תפריט

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: update
he: עידכון

en: View user profile.
he: הצג מידע נוסף על החבר.

en: locked
he: נעול

en: Titles only
he: כותרת בלבד

en: Full text
he: כל הטקסט

en: This cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Upload picture
he: טען תמונה

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Source
he: מקור

en: Message:
he: מסר:

en: Display all menu items
he: הראה את כל פריטי התפריט

en: Language file
he: קובץ שפה

en: published
he: פורסם

en: Average page generation time
he: זמן יצירת עמוד ממוצע

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Show only users where
he: הראה רק משתמשים עבורם

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: בטל

en: Member for
he: חבר במשך

en: @time ago
he: לפני @time

en: No users available.
he: אין משתמשים זמינים.

en: No users selected.
he: לא נבחרו משתמשים.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
he: איתור נסיונות זדוניים לשנות מידע במאפייני משתמש פרטיים.

en: Select all rows in this table
he: בחר את כל השורות בטבלה

en: Deselect all rows in this table
he: בטל בחירת כל השורות בטבלה

en: Search results
he: תוצאות החיפוש

en: Your search yielded no results
he: לא נמצאו תוצאות.

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Token actions
he: פעולות אסימון

en: Replacement value
he: ערך חלופי

en: tokens
he: אסימונים

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
he: גולשי האתר יכולים להצטרף ללא אישור מנהל.

en: Replacement patterns
he: תבניות שמורות לשימוש בשם הקובץ

en: Deleted
he: נמחק

en: User's name
he: שם המשתמש

en: User's ID
he: מזהה המשתמש

en: User's email address
he: כתובת הדוא"ל של המשתמש

en: User's registration date
he: תאריך רישום המשתמש

en: User's last login date
he: תאריך כניסה אחרון של המשתמש

en: The current date in the user's timezone
he: התאריך הנוכחי באזור הזמן של המשתמש

en: The URL of the user's profile page.
he: כתובת ה-URL של דף פרופיל המשתמש.

en: The URL the user's account editing page.
he: כתובת ה-URL של דף עריכת חשבון המשתמש.

en: Languages
he: שפות

en: Topics
he: נושאים

en: Topic
he: נושא

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
he: הגודל המירבי (במגה-בתים) של קובץ אותו יכול משתמש להעלות.

en: Edit menu
he: עדכון תפריט

en: Delete menu
he: מחק תפריט

en: Edit menu item
he: עדכון שורה בתפריט

en: Reset menu item
he: איתחול שורת תפריט

en: Delete menu item
he: מחק שורת תפריט

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Query
he: שאילתה

en: Locale settings
he: הגדרות מיקום

en: Configure block
he: הגדרות תיבה

en: How many content items to display in "day" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "יום".

en: hour
he: שעה

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניות

en: Select list
he: בחר רשימה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Moderated
he: מונחה

en: Posts
he: הודעות

en: Mission statement
he: הצהרת משימה

en: Alignment
he: יישור

en: Configure permissions
he: הגדר הרשאות

en: Randomize
he: צור סדר אקראי

en: Link label
he: תווית הקישור

en: None.
he: ללא.

en: Revert
he: שחזר

en: Empty
he: ריק

en: Existing system path
he: כתובת URL במערכת

en: Path alias
he: כינוי נתיב

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
he: כתובת URL קיימת במערכת. לדוגמה: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
he: רשום מיקום חילופי שבעזרתו ניתן יהיה לגשת למידע זה. לדוגמה , כתוב "about" כשאתה כותב עמוד אודות האתר. השתמש בנתיב יחסי ואל תוסיף בסוף לוכסן, אחרת זה לא יעבוד.

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: Replacement patterns for @name
he: תבניות החלפה עבור @name

en: PHP code
he: קוד PHP

en: Choice
he: בחירה

en: Log out
he: יציאה

en: Number of day's top views to display
he: מספר הפריטים המובילים של היום שיוצגו ברשימת "היום"

en: Number of all time views to display
he: מספר הפריטים שיוצגו ברשימת "כל הזמנים"

en: Number of most recent views to display
he: מספר הפריטים שיוצגו ברשימת "נצפו לאחרונה"

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Display fields
he: שדות תצוגה

en: profile
he: פרופיל משתמש

en: First day of week
he: יום ראשון בשבוע

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: Send yourself a copy.
he: שלח לי עותק.

en: !name (!name-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site.
he: !name (!name-url) שלח לך מסר דרך טופס הקשר האישי שלך (!form-url) באתר !site.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !url.
he: אם אינך רוצה לקבל הודעות כאלו, אפשר לשנות את ההגדרות ב - !url.

en: %name-from sent %name-to an e-mail.
he: %name-from שלח אל %name-to דואר אלקטרוני.

en: The message has been sent.
he: המסר נשלח.

en: !name sent a message using the contact form at !form.
he: !name שלח מסר דרך טופס הקשר ב-!form.

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
he: %name-from שלח דואר אלקטרוני בנושא %category.

en: Your message has been sent.
he: המסר שלך נשלח.

en: Create new account
he: הצטרפות

en: role
he: תפקיד

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: The block %name has been removed.
he: הבלוק %name הוסר.

en: list terms
he: הצג סיווגים

en: add terms
he: הוסף סיווגים

en: Created new term %term.
he: נוצר סיווג חדש - %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
he: האם את\ה בטוח\ה שברצונך למחוק את  הסיווג%title?

en: Deleted term %name.
he: נמחק הסיווג %name.

en: warning
he: אזהרות

en: No statistics available.
he: אין סטטיסטיקות זמינות.

en: Last run !time ago
he: ריצה אחרונה לפני !time

en: Never run
he: לא הורץ מעולם

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Blocked
he: חסום

en: critical
he: קריטי

en: Default permitted file extensions
he: ברירת המחדל לסיומות קובץ מותרות

en: or
he: או

en: Optimize JavaScript files
he: מטב קובצי JavaScript

en: Results
he: תוצאות

en: Older polls
he: סקרים ישנים יותר

en: View the list of polls on this site.
he: הצג את רשימת הסקרים באתר.

en: Poll settings
he: הגדרות סקר

en: You must fill in at least two choices.
he: יש למלא לפחות שתי ברירות.

en: open
he: פתוח

en: Visitor
he: אורח

en: Cancel your vote
he: בטל את הצבעתך

en: View the current poll results.
he: הצג את תוצאות הסקר הנוכחי.

en: vote on polls
he: הצבעה על סקרים

en: cancel own vote
he: בטל את הצבעתך

en: inspect all votes
he: בדוק את כל ההצבעות

en: Convert
he: המר

en: List terms
he: הצג סיווגים

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
he: מחיקת סיווג תמחק את כל סיווגי הבן שלו, אם ישנם כאלו. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Parent term
he: מושג אב

en: Parent terms
he: סיווגי אב בהיררכייה

en: Syndicate
he: שלב תכנים

en: Syndicate content
he: שלב תוכן

en: Blogs
he: בלוגים

en: Books
he: ספרים

en: Style
he: סגנון

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
he: ההזנה מאתר %site נראיית שבוה, בגלל שגיאה "%error" בשורה %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
he: ההזנה מאתר %site נראיית שבורה, בגלל השגיאה "%error" בשורה %line.

en: Forums
he: פורומים

en: administer taxonomy
he: ניהול סיווגים

en: access administration pages
he: גישה לעמודי ניהול

en: administer filters
he: ניהול מסננים

en: view revisions
he: צפיה בגרסאות

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: The specified passwords do not match.
he: הסיסמאות שהזנת אינן תואמות.

en: Track
he: מעקב

en: No forums defined
he: לא הוגדרו קבוצות דיון

en: This topic has been moved
he: הנושא הועבר

en: User management
he: ניהול חברי האתר

en: Permissions
he: הרשאות

en: e-mail
he: דוא"ל

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: permission
he: הרשאה

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Your vote was recorded.
he: הצבעתך נשמרה.

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
he: מאפשר לאתר להציג סקרים בנושאים שונים בצורה של שאלות רב-ברירה.

en: Link color
he: צבע קישור

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
he: הסיסמה שלך והנחיות נוספות נשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.

en: Reverse
he: הפוך

en: Thousands separator
he: מפריד אלפים

en: Fiji
he: פיג'י

en: Length of trimmed posts
he: אורך פרסומים חתוכים

en: 200 characters
he: 200 תווים

en: 400 characters
he: 400 תווים

en: 600 characters
he: 600 תווים

en: 800 characters
he: 800 תווים

en: 1000 characters
he: 1000 תווים

en: 1200 characters
he: 1200 תווים

en: 1400 characters
he: 1400 תווים

en: 1600 characters
he: 1600 תווים

en: 1800 characters
he: 1800 תווים

en: 2000 characters
he: 2000 תווים

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
he: מספר התווים המקסימלי המשמש בזמן יצירת גרסה מקוצצת של פרסום. דרופל ישתמש בהגדרה זו כדי לקבוע באיזה מקום לחתוך פרסומים ארוכים. הגרסה החתוכה של פרסום משמשת בדרך כלל בתור תקציר בזמן הצגת הפרסום בעמוד הראשי, בהזנות XML, וכו'. כדי להשבית תקצירים, יש לסמן "ללא הגבלה". שים לב שהגדרה זו תשפיע רק על תוכן חדש או מעודכן ולא על תקצירים קיימים.

en: System default
he: ברירת המחדל

en: %type settings
he: הגדרות %type

en: Not published
he: טרם פורסם

en: File settings
he: הגדרות קובץ

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
he: סיומות ברירת מחדל שמשתמשים יכולים להעלות. הפרד באמצעות רווחים ואל תכלול את הנקודה המובילה.

en: Default maximum file size per upload
he: ערך ברירת מחדל עבור גודל קובץ מירבי לכל העלאה

en: Default total file size per user
he: ברירת מחדל עבור סך גודל קבצים לכל משתמש

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
he: הגדרות ה-PHP מגבילות את גודל הקבצים לכל העלאה ל-%size.

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: The description displayed when hovering over a menu item.
he: התיאור שיוצג כשעומדים על שורה בתפריט.

en: XML feed
he: מקור הזנת XML

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Gray
he: אפור

en: Attach new file
he: צרף קובץ חדש

en: Attach
he: צרף

en: List files by default
he: הצג קבצים לפי ברירת מחדל

en: edit
he: עריכה

en: Unformatted
he: לא מעוצב

en: Documents
he: מסמכים

en: File system path
he: מיקום קבצי מערכת

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: New comments
he: הערות חדשות

en: <a href="@link" title="@title">more</a>
he: <a href="@link" title="@title">עוד</a>

en: Redirect to URL
he: הפנה ל URL

en: details
he: פרטים

en: Relationships
he: יחסים

en: Plural
he: רבים

en: Relationship
he: יחס

en: relationships
he: יחסים

en: The username %name has not been activated or is blocked.
he: הכינוי %name לא הופעל או חסום.

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: image
he: תמונה

en: Sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: <Hidden>
he: <מוסתר>

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: The primary identifier for a node.
he: המזהה הראשי עבור פריט תוכן.

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
he: שם המשתמש לו תרצה להקצות בעלות.

en: Please enter a valid username.
he: יש להזין שם משתמש תקין.

en: Please enter a valid email address or %author.
he: נא להכניס כתובת דואר אלקטרוני תקפה של %author.

en: Manage the actions defined for your site.
he: ניהול הפעולות באתר שלך.

en: Delete action
he: מחק פעולה

en: Actions available to Drupal:
he: פעולות זמינות לדרופל:

en: The action has been successfully saved.
he: הפעולה נשמרה.

en: Deleted action %aid (%action)
he: נמחקה הפעולה %aid (%action)

en: Action '%action' added.
he: נוספה הפעולה '%action'.

en: Remove orphaned actions
he: הסר פעולות מיותמות

en: administer actions
he: ניהול פעולות

en: Themes
he: עיצובים

en: Translations
he: תרגומים

en: Story
he: סיפור

en: JPEG quality
he: איכות JPEG

en: administer nodes
he: ניהול פריטי תוכן

en: administer comments
he: ניהול תגובות

en: Delete comments
he: מחק תגובה

en: not published
he: לא פורסם

en: by
he: ע"י

en: The comments have been deleted.
he: התגובות נמחקו.

en: Published comments
he: תגובות שפורסמו

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
he: תגובתך נמצאת בתור לאישור מנהלי האתר ותפורסם לאחר אישור.

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Protected
he: מוגן

en: Comment settings
he: טיפול בתגובות

en: Related content
he: תוכן קשור

en: Hits
he: כניסות

en: not sticky
he: לא דביק

en: sticky
he: דביק

en: not promoted
he: לא קודם

en: promoted
he: קודם

en: Sticky
he: דביק

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: Ok
he: בסדר

en: Contact settings
he: הגדרות קשר

en: users
he: משתמשים

en: Reset password
he: איפוס ססמה

en: Processing
he: מעבד

en: Finished
he: סיום

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Storage
he: אחסון

en: Line break converter
he: ממיר מעברי שורה

en: Temporary directory
he: תיקיה זמנית

en: date
he: תאריך

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: שגיאה בהעלאת קובץ. לא ניתן לשנות את מיקום הקובץ שהועלה.

en: upload files
he: העלה קבצים

en: Site configuration
he: הגדרות אתר

en: every hour
he: כל שעה

en: every day
he: כל יום

en: every week
he: כל שבוע

en: Submission #@sid
he: משלוח #@sid

en: Previous submission
he: משלוח קודם

en: Next submission
he: משלוח הבא

en: Submission Information
he: מידע משלוח

en: Submitted by !name
he: נשלח ע"י !name

en: Next Page >
he: דף הבא >

en: < Previous Page
he: < דף קודם

en: Illegal information. Data not submitted.
he: מידע לא מאופשר. הנתונים לא נשלחו.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Timezone
he: אזור זמן

en: User uploaded file
he: קובץ שהועלה ע"י משתמש

en: Time Format
he: סגנון זמן

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
he: צורת הצגת הזמן ב-12 או 24 שעות.

en: Comment title
he: כותרת תגובה

en: The specified date is invalid.
he: התאריך שהוזן אינו תקף.

en: Choice @n
he: אפשרות @n

en: Password strength:
he: חוזק הסיסמא:

en: It is recommended to choose a password that contains at least six characters. It should include numbers, punctuation, and both upper and lowercase letters.
he: מומלץ לבחור סיסמא שמכילה לפחות 6 תוים. כדאי שיהיו ספרות, סימני פיסוק, שילוב של אותיות קטנות וגדולות, או אף שימוש משולב בעברית ואנגלית.

en: The password does not include enough variation to be secure. Try:
he: אין מספיק שונות בסיסמא כך שהיא אינה בטוחה. נסה:

en: Adding both upper and lowercase letters.
he: הוספת אותיות רישיות ואותיות קטנות.

en: Adding numbers.
he: להוסיף ספרות.

en: Adding punctuation.
he: להוסיף סימני פיסוק.

en: It is recommended to choose a password different from the username.
he: מומלץ שהסיסמא תהיה שונה משם המשתמש.

en: Passwords match:
he: סיסמאות תואמות:

en: Slogan
he: סיסמה

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
he: טקסט זה יוצג בתחתית כל עמוד. שימושי להוספת הודעה על זכויות יוצרים.

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: The name used to indicate anonymous users.
he: שם זה מציין שפעולה בוצעה על ידי גולש אנונימי, שעדיין לא הצטרף כחבר.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
he: עמוד הבית מציג תוכן מכתובת URL יחסית זו. אם אינכם בטוחים, רשמו "node".

en: Apply
he: התאמה

en: Get help
he: קבל עזרה

en: Please wait...
he: המתן בבקשה...

en: Assign
he: שייך

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: is
he: הוא

en: Approval queue
he: תור לאישור

en: Display on separate page
he: הצג בעמוד נפרד

en: Location of comment submission form
he: מיקום טופס כתיבת התגובה

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: Tableless, recolorable, multi-column, fluid width theme (default).
he: עיצוב בעל רוחב משתנה, ללא טבלאות, ניתן לצביעה מחדש, ומרובה עמודות (ברירת מחדל).

en: Go to previous forum topic
he: עבור לנושא הקודם בפורום

en: Go to next forum topic
he: עבור לנושא הבא של הפורום

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הנושאים שברצונך לחפש.

en: Underlined
he: עם קו תחתי

en: Site building
he: בניית אתר

en: No primary links
he: אין קישורים ראשיים

en: Source for the primary links
he: מקור לקישורים הראשיים

en: Select what should be displayed as the primary links.
he: בחר את מה שאמור להיות מוצג כקישורים ראשיים.

en: No secondary links
he: אין קישורים משניים

en: Source for the secondary links
he: מקור לקישורים המשניים

en: Information
he: מידע

en: No content types available.
he: אין סוגי תוכן זמינים

en: Delete role
he: מחק תפקיד

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Simple
he: פשוט

en: Role specific visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות אישית

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
he: פריטי תפריט שאינם מופעלים לא יוצגו באף תפריט.

en: Enter the name for your new menu. Remember to enable the newly created block in the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
he: יש להכניס את השם של התפריט החדש. זכרו להפוך את הבלוק החדש שנוצר לזמין <a href="@blocks">בעמוד ניהול הבלוקים</a>

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
he: לשינוי סדר פריטי תפריט, תפוס ידית אחיזה גרור ושחרר תחת עמודת ה<em>פריט תפריט</em> וגרור את הפריטים (או קבוצת הפריטים) למיקום חדש ברשימה. (תפוס נקודת אחיזה על ידי לחיצה והחזקת העכבר תוך ריחוף מעל סמל נקודת אחיזה.) זכור כי שינוייך לא ישמרו עד אשר תלחץ על לחצן <em>שמור תצורה</em> בתחתית הדף.

en: List menus
he: הצג תפריטים

en: Customize menu
he: תפריט התאמה אישית

en: List items
he: פריטי רשימה

en: Language switcher
he: מחליף שפות

en: English name
he: שם אנגלי

en: Native name
he: שפ מקור

en: Block description
he: תיאור התיבה

en: Form name
he: שם השדה בטופס

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
he: כותרת השדה החדש. הכותרת תוצג למשתמש. דוגמה לכותרת היא "צבע חביב".

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
he: כאן יש אפשרות להגדיר הסבר של השדה החדש. ההסבר יוצג למשתמש.

en: Save field
he: שמור שדה

en: Translation
he: תרגום

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: Blocks
he: תיבות

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
he: קבע איזה תוכן בלוקים יופיע בסרגלי הצד ובאיזורים אחרים של האתר שלך.

en: Delete block
he: מחיקת תיבה

en: Save blocks
he: שמירת תיבות

en: The block settings have been updated.
he: הגדרת התיבות עודכנה.

en: Block specific settings
he: הגדרות מיוחדות לתיבה זו

en: Override the default title for the block. Use <em>&lt;none&gt;</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
he: דרוס את כותרת ברירת המחדל של הבלוק. השתמש ב-<em>&lt;ללא&gt;</em> כדי לא להציג כותרת, או השאר ריק כדי להשאיר את כותרת ברירת המחדל.

en: '%name' block
he: תיבה: '%name'

en: User specific visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות אישית

en: Custom visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות

en: Users cannot control whether or not they see this block.
he: חברים אינם יכולים לקבוע האם התיבה תוצג או לא.

en: Show this block by default, but let individual users hide it.
he: הצג את הבלוק כברירת מחדל, אך אפשר לחברים לבחור להסתיר אותו.

en: Hide this block by default but let individual users show it.
he: הסתר את הבלוק כברירת מחדל ואפשר למשתמשים לבחור להציג אותו.

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
he: מאפשר לחברים לקבוע באופן אישי האם התיבה תהיה גלויה אצלם. הדבר מתבצע על ידי כניסה להגדרת החשבון האישי שלהם.

en: Show block for specific roles
he: הצג תיבות לתפקידים מסוימים

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
he: הצג בלוק זה רק לתפקי(ים) הבחורים. אם לא תבחר תפקידים,  כל המשתמשים יוכלו לראות את הבלוק.

en: Page specific visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות לפי עמוד

en: Show block on specific pages
he: הצג תיבות בעמודים מסויימים

en: Save block
he: שמור תיבה

en: Please ensure that each block description is unique.
he: יש לוודא שלכל תיבה תיאור ייחודי לה.

en: The block configuration has been saved.
he: תצורת התיבה נשמרה.

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
he: תיאור קצר של התיבה. משמש לתיאור התיבה <a href="@overview">ברשימת התיבות</a>.

en: Block body
he: תוכן התיבה

en: The content of the block as shown to the user.
he: תוכן התיבה כפי שמוצג באתר

en: Block configuration
he: הגדרת תיבות

en: administer blocks
he: ניהול תיבות

en: use PHP for block visibility
he: השתמש ב-PHP לניראות הבלוק

en: Controls the boxes that are displayed around the main content.
he: מטפל בתיבות המוצגות סביב התוכן הראשי.

en: Core - required
he: ליבה - נדרש

en: Menus
he: תפריטים

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
he: האם אתם בטוחים שאתם מעוניינים לאתחל את הפריט %item לערך בררת המחדל?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
he: כל השינויים ימחקו. הפעולה אינה הפיכה.

en: The menu item was reset to its default settings.
he: שורת התפריט אותחלה להגדרות ברירת המחדל.

en: administer menu
he: ניהול תפריט

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
he: מאפשר למנהלי המערכת להתאים את תפריט הניווט של האתר.

en: Add vocabulary
he: הוספת מילון

en: Edit vocabulary
he: עדכן מילון

en: edit vocabulary
he: עדכן מילון

en: Description of the vocabulary; can be used by modules.
he: תיאור המילון; ניתן לשימוש על ידי רכיבים אחרים של דרופל.

en: Created new vocabulary %name.
he: נוצר מילון חדש ששמו %name.

en: Updated vocabulary %name.
he: עודכן המילון %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
he: האם אתם מעוניינים במחיקת הכותרת %title ?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
he: מחיקת מילון מונחים תמחק את כל הסיווגים במילון. אין אפשרות לשחזר פעולה זו.

en: Deleted vocabulary %name.
he: נמחק המילון '%name'.

en: The name of this term.
he: שם הסיווג. לדוגמה: "אקולוגיה".

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
he: רשימה מופרדת בפסיקים של סיווגים המתארים פריט תוכן זה. לדוגמה: מצחיק, קפיצת בנג'י, "חברה, בע"מ".

en: The %name vocabulary can not be modified in this way.
he: לא ניתן לעדכן את המילון %name בדרך זו.

en: Above
he: מעל

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
he: אזהרה! שינוי הגדרה זו לאחר יצירת נתונים עלול לגרום לאיבוד נתונים.

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Default time zone
he: ברירת מחדל לאזור זמן

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
he: <em>fieldgroup</em>, היוצר fieldsets ניתנים לכיווץ להחזקת קבוצת שדות קשורים.  Fieldset יכול להיות בעל ברירת מחדל של פתוח או סגור. סדר ה-fieldset וסדר השדות ב-fieldset, מנוהל באמצעות ממשק גרירה ושחרור המסופק על ידי מודול התוכן.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@handbook-cck">CCK</a> או <a href="@project-cck">דף פרוייקט CCK</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
he: קבע כיצד שדות ותוויות שדות סוג תוכן זה יוצגו כאשר הם נצפהים במצב טיזר ובמצב דף מלא.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
he: קבע כיצד יוצגו שדות תוכן מסוג זה כאשר הם מעובדים בהקשרים הבאים.

en: Add another item
he: הוספת פריט אחר

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: Search Index
he: אינדקס חיפוש

en: Search Result
he: תוצאות חיפוש

en: Updating field type %type with module %module.
he: מעדכן את סוג שדה %type עם מודול%module.

en: Updating widget type %type with module %module.
he: מעדכן סוג רכיב גרפי %type עם מודול %module.

en: Manage fields
he: נהל שדות

en: Add field
he: הוסף שדה

en: Remove field
he: הסר שדה

en: Allows administrators to define new content types.
he: אפשר למנהלים להגדיר סוגי תוכן חדשים.

en: Trimmed
he: מקוצר

en: Used in
he: משמש ב-

en: No fields have been defined for any content type yet.
he: טרם הוגדרו שדות לסוג תןכן כלשהו.

en: no styling
he: ללא סגנון

en: simple
he: פשוט

en: fieldset - collapsible
he: fieldset - ניתן לכיווץ

en: fieldset - collapsed
he: fieldset - מכווץ

en: Added field %label.
he: שדה %label התווסף.

en: There was a problem adding field %label.
he: תקלה בהוספת שדה %label.

en: There was a problem creating field %label.
he: תקלה ביצירת השדה %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את השדה %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
he: אם נשאר תוכן בשדה זה, הוא יאבד. פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: Removed field %field from %type.
he: שדה %field הוסר מ-%type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
he: ארעה תקלה בעת מחיקת %field מ-%type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
he: הגדרות אלו חלות רק על שדה %field כפי שהוא מופיע בסוג תוכן %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
he: הגדרות אלו חלות על שדה %field בכל סוג תוכן בו הוא מופיע.

en: Save field settings
he: שמור הגדרות שדה

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
he: קוד ברירת המחדל של PHP החזיר ערך שגוי.<br/>תבנית רצויה: <pre>!sample</pre> ערך חזרה: @value

en: The default value is invalid.
he: ערך ברירת המחדל אינו חוקי.

en: Saved field %label.
he: שדה %label נשמר.

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
he: מסד הנתונים שונה ונתונים הועברו או נמחקו.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
he: ארעה שגיאה ושינוי מסד הנתונים לא הסתיים.

en: Processing %title
he: מעבד %title

en: The content fields table %name has been deleted.
he: טבלת שדות התוכן %name נמחקה.

en: Referenced node ID
he: מזהה פריט התוכן שיש אליו הפנייה

en: Referenced node title
he: כותרת פריט התוכן אליו יש הפנייה

en: Raw number value
he: ערך מספרי גולמי

en: Formatted number value
he: ערך מספרי מעוצב

en: Raw, unfiltered text
he: טקסט גולמי לא מסונן

en: Formatted and filtered text
he: טקסט מעוצב ומסונן

en: Referenced user ID
he: מזהה המשתמש אליו יש הפנייה

en: Referenced user name
he: שם המשתמש שאליו יש הפנייה

en: Formatted HTML link to referenced user
he: קישור HTML מעוצב למשתמש שאליו מפנים

en: Group multiple values
he: ערכים מרובים של קבוצה

en: Select the content type to export.
he: בחר את סוג התוכן לייצוא.

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
he: העתק את טקסט הייצוא והדבק אותו לסוג תוכן אחר באמצעות פונקציית הייבוא.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
he: טןופז סה ייבא הגדרות שדות מסוג תוכן אחר או ממסד נתונים אחר..<br/>שים לב כי לא ניתן ליצור שדות כפולים מאותו סוג תוכן, ולכן שדות שיובאו יתווספו רק במידה והם עדיין לא קיימים בסוג הנבחר.

en: <Create>
he: <צור>

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: Paste the text created by a content export into this field.
he: הדבק לתוך שדה זה את הטקסט שנוצר על ידי יצוא תוכן.

en: The import data is not valid import text.
he: נתוני הקלט אינם טקסט קלט חוקי.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
he: בכדי שהייבוא יפעל, על המודולים בהאים להיות מופעלים: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
he: סוג התוכן %type כבר קיים במסד נתונים זה.

en: Exiting. No import performed.
he: יוצא. לא בוצע קלט.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
he: ארע שגיאה בעת הוספת סוג התוכן %type.<br/>לפרטים נוספים, בדוק את השגיאות המוצגות.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
he: השדה המיובא%field_label (%field_name) לא התווסף ל-%type מפני ששדה זה כבר קיים ב-%type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
he: השדה %field_label (%field_name) נוסף לסוג תוכן %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
he: ארעה שגיאה בעת ייצוא נתוני 'הגדרות תצוגה' עבור השדה %field_name.<br/>שגיאת מסד הנתונים היא: '%db_err'.

en: Content Copy
he: העתקת תוכן

en: Enables ability to import/export field definitions.
he: מאפשר את היכולת ליבא/ליצא הגדרות שדות.

en: view
he: צפיה

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
he: יש <a href="!url">להגדיר את הרשאות השדות </a> באופן מיידי. ברירת המחדל היא שאין גישה לשדות.

en: Content Permissions
he: הרשאות תוכן

en: These settings apply to the group in the node editing form.
he: הגדרות אלו חלות על הקבוצה בטופס עריכת פריט התוכן.

en: always open
he: תמיד פתוח

en: collapsible
he: ניתן לכיווץ

en: collapsed
he: מכווץ

en: Instructions to present to the user on the editing form.
he: הוראות לתצוגה למשתמש בטופס העריכה.

en: These settings apply to the group on node display.
he: הגדרות אלו חלות על הקבוצה שבתצוגת פריט התוכן.

en: A description of the group.
he: תאור הקבוצה.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
he: האם להסיר את הקבוצה %label?

en: The group %group_name has been removed.
he: הקבוצה %group_name הוסרה.

en: Node reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Store the ID of a related node as an integer value.
he: אחסן את מזהה פריט התוכן הקשור כערך שלם.

en: Content types that can be referenced
he: סוגי תוכן אליהם ניתן להפנות

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
he: מתקדם - פריטי תוכן שניתן להפנות אליהם (היבט)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: Title (link)
he: כותרת (קישור)

en: Title (no link)
he: כותרת (ללא קישור)

en: Autocomplete text field
he: שדה טקסט בעל השלמה אוטומטית

en: Nodereference autocomplete
he: השלמה אוטומטית של Nodereference

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Store a number in the database as an integer.
he: אחסן מספר במסד הנתונים כמספר שלם.

en: Decimal
he: דצימלי

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
he: אחסן מספר במסד הנתונים במספר עשרוני בעל תבנית קבועה.

en: Float
he: צף

en: Store a number in the database in a floating point format.
he: אחסן מספר במסד הנתונים בתבנית נקודה צפה.

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
he: סך כל הספרות לשמירה במסד הנתונים, כולל הספרות מימין לנקודה.

en: The number of digits to the right of the decimal.
he: מספר הספרות מימין לנקודה.

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
he: התו אותו יזינו משתמשים כדי לסמן נקודה עשרונית בטפסים.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
he: הגדר מחרוזת שתתווסף לערך כקידומת, כגון $ או €. השאר ריק עבור 'ללא'. הפרד ערכי בודד ורבים באמצעות התו '|' (דולר|דולרים).

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
he: הגדר מחרוזת שתתווסף לערך כסיומת, כגון מ² או מ/ש². השאר ריק עבור 'ללא'. הפרד ערכי בודד ורבים באמצעות התו '|' (דולר|דולרים).

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: "Minimum" must be a number.
he: 'מינימום' צריך להיות מספר.

en: "Maximum" must be a number.
he: 'מירבי' צריך להיות מספר

en: unformatted
he: לא מעוצב

en: Defines numeric field types.
he: מגדיר סוגי שדות מספריים.

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: Single on/off checkbox
he: תיבת סימון יחידה כן/לא

en: Option Widgets
he: רכיבים גרפיים לאפשרויות

en: Store text in the database.
he: אחסן טקסט במסד הנתונים.

en: Text area (multiple rows)
he: אזור טקסט (שורות מרובות)

en: Defines simple text field types.
he: מגדיר סוגי שדות טקסט פשוטים.

en: User reference
he: הפניית משתמש

en: Store the ID of a related user as an integer value.
he: אחסן את מזהה המשתמש הקשור כערך שלם.

en: User roles that can be referenced
he: תפקידי משתמש שניתן להפנות אליהם

en: User status that can be referenced
he: סטטוס משתמש שניתן להפנות אליו

en: Reverse link
he: קישור הפוך

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
he: אם נבחר, יופיע קישור הפוך חזרה לפריט התוכן המפנה, על גבי רשומת המשתמש שהפנו אליה.

en: Userreference autocomplete
he: השלמה אוטומטית של הפניית משתמש

en: User Reference
he: הפניית משתמש

en: Theme-engine-specific settings
he: הגדרות פרטיות עבור כל ערכת עיצוב

en: These settings only exist for all the templates and styles based on the %engine theme engine.
he: הגדרות אלו קיימות רק עבור העיצובים והסגנונות המבוססים על מנוע העיצוב %engine.

en: Use administration theme for content editing
he: השתמש בעיצוב הניהול לעריכת תוכן

en: Use the administration theme when editing existing posts or creating new ones.
he: השתמש בעיצוב הניהול בעריכת פרסומים קיימים או יצירת פרסומים חדשים.

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: בטל פרסום

en: Permission
he: הרשאה

en: @module module
he: רכיב @module

en: incompatible
he: לא תואם

en: Incompatible with this version of Drupal core
he: לא תואם לגרסה זו של דרופל

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
he: גירסה זו אינה תואמת לגרסת !core_version של ליבת דרופל.

en: Incompatible with this version of PHP
he: לא תואמת לגירסה הזו של PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
he: למודול זה נחוץ PHP גירסה @php_required ואיננה תואמת ל-PHP גירסה !php_version.

en: Grid
he: רשת

en: My blog
he: הבלוג שלי

en: Input formats
he: מבני קלט

en: Hide
he: הסתרה

en: Anonymous commenting
he: תגובות אנונימיות

en: Anonymous posters may not enter their contact information
he: מגיבים אנונימיים לא יכולים להכניס מידע ליצירת קשר

en: Anonymous posters may leave their contact information
he: מגיבים אנונימיים יכולים להכניס מידע ליצירת קשר

en: Anonymous posters must leave their contact information
he: מגיבים אנונימיים חייבים להשאיר מידע ליצירת קשר

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
he: אפשרות זו מופעלת כאשר לאורחים יש הרשאה להגיב ב<a href="@url">עמוד ההרשאות</a>.

en: Display below post or comments
he: הצג מתחת לפרסום או לתגובות

en: Default comment setting
he: הגדרות ברירת מחדל להערות

en: Read/Write
he: קריאה\כתיבה

en: Users with the <em>administer comments</em> permission will be able to override this setting.
he: חברים עם הרשאת <em>ניהול תגובות</em> יוכלו לעקוף הגדרה זו.

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
he: ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
he: החתימה שלך תוצג באתר בסוף כל תגובה שתכתוב.

en: parent
he: אב

en: Flat list - collapsed
he: רשימה שטוחה - מכווצת

en: Flat list - expanded
he: רשימה שטוחה - מורחבת

en: Threaded list - collapsed
he: רשימה משורשרת - מכווצת

en: Threaded list - expanded
he: רשימה משורשרת - מורחבת

en: Date - newest first
he: תאריך - חדש תחילה

en: Date - oldest first
he: תאריך - ישן תחילה

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: 1 new comment | @count new comments
he[0]: תגובה חדשה אחת
he[1]: @count תגובות חדשות

en: access comments
he: גישה לתגובות

en: post comments
he: משלוח תגובות

en: post comments without approval
he: משלוח תגובות ללא אישור

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
he: כתובת הדוא"ל אליה ישלח המסר או הזן %author אם אתה רוצה לשלוח דוא"ל ל מחבר הפרסום המקורי.

en: Save content type
he: שמור סוג תוכן

en: Global
he: כללי

en: Show descriptions
he: הראה תיאורים

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: arguments
he: ארגומנטים

en: Save role
he: שמור תפקיד

en: X offset
he: היסט X

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
he: הזן היסט בפיקסלים או מילת מפתח: <em>שמאל</em>, <em>מרכז</em>, או <em>ימין</em>.

en: Y offset
he: היסט Y

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
he: הזן היסט בפיקסלים או מילת מפתח: <em>למעלה</em>, <em>מרכז</em>, או <em>למטה</em>.

en: Blue
he: כחול

en: debug
he: איתור באגים

en: file system
he: מערכת קבצים

en: Escape all tags
he: המרת את כל התגים

en: Strip disallowed tags
he: הסר תגיות אסורות

en: Examples:
he: דוגמאות:

en: input formats
he: מבני קלט

en: There are no menu items yet.
he: אין עדיין פריטי תפריט.

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
he: טקסט הקישור המתאים לפריט זה שאמור להופיע בתפריט.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
he: העומק המירבי לפריט וכל ילדיו הינו !maxdepth. יתכן ופריטי תפריט מסוימים לא יהיו זמינים אם בחירתם תחרוג ממגבלה זו.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
he: מערכת התפריטים מאחסנת רק נתיבים, אם תשתמש בכינוי כתובת ה-URL לתצוגה. %link_path אוחסן כ-%normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הנתיב '@link_path' אינו חוקי או שאין לך גישה אליו.

en: There was an error saving the menu link.
he: ארעה שגיאה בשמירת קישור התפריט.

en: Menu name
he: שם תפריט

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
he: שם המכונה של תפריט זה. טקסט זה ישמש ליצירת כתובת ה-URL של דף <em>סקירת תפריט</em> עבור תפריט זה. על שם זה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים , ועליו להיות ייחודי.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את התפריט המותאם אישית %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
he: שם התפריט יכול להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות ומקפים.

en: The menu already exists.
he: התפריט כבר קיים.

en: Enter the title and path for your new menu item.
he: הזן את הכותרת והנתיב עבור פריט התפריט החדש שלך.

en: Number of users to display
he: מספר משתמשים להצגה

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Edit container
he: ערוך ספרייה

en: Thread
he: שרשור

en: Last visit
he: ביקור אחרון

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
he: <a href="@login">הזדהו</a> לפרסום תגובות

en: Reply
he: השב

en: Hot topic threshold
he: סף נושא חם

en: Topics per page
he: נושאים לעמוד

en: Posts - most active first
he: כמות הודעות - נושאים פעילים תחילה

en: Posts - least active first
he: כמות הודעות - נושאים שאינם פעילים תחילה

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
he: יש להכניס לפחות מילת חיפוש אחת עם @count אותיות או יותר.

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לחזור למהדורה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את המהדורה מתאריך %revision-date?

en: revert revisions
he: חזור אחורה בגרסאות

en: From name
he: שם השולח

en: From address
he: מכתובת

en: Distinct
he: נפרד

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
he: ציין את הנתיב המלא אל <kbd>המרת</kbd> בינארי של ImageMagic. לדוגמה: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> או <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
he: הצג מידע איתור באגים

en: ImageMagick command: @command
he: פקודת ImageMagick: @command

en: ImageMagick output: @output
he: פלט ImageMagick : @output

en: ImageMagick reported an error: %error
he: ImageMagick דיווחה שגיאה: %error

en: KB
he: ק"ב

en: <None>
he: <ללא>

en: New forum topics
he: חדש בקבוצות הדיון

en: @type: deleted %title revision %revision.
he: @type: נמחקה %title מגרסה %revision.

en: Page not found
he: עמוד לא קיים

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: This guide provides context sensitive help on the use and configuration of <a href="@drupal">Drupal</a> and its modules, and is a supplement to the more extensive online <a href="@handbook">Drupal handbook</a>. The online handbook may contain more up-to-date information, is annotated with helpful user-contributed comments, and serves as the definitive reference point for all Drupal documentation.
he: מדריך זה מספק עזרה תלויית הקשר אודות השימוש והגדרת התצורה של <a href="@drupal">דרופל</a> והמודולים שלו, והינו תוספת ל-<a href="@handbook">מדריך דרופל</a> המקוון הנרחב. יתכן והמדריך המקוון מכיל מידע מעודכן יותר והוא כולל גם הערות שנתרמו על-ידי משתמשים ומשמש כמקור המוסמך לכל התיעוד של דרופל.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@help">Help module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@help">מודול העזרה</a>.

en: (site default theme)
he: (עיצוב ברירת מחדל)

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Preview trimmed version
he: גרסה מקוצרת

en: Preview full version
he: תצוגה מקדימה של גירסה מלאה

en: The body of your @type is too short. You need at least %words words.
he: התוכן שהזנת ל@type קצר מדי. יש להזין לפחות %words מילים.

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
he: תוכן זה עודכן על ידי חבר אחר, לא ניתן לשמור את השינויים.

en: List, add, and edit users.
he: תצוגה, הוספה ועריכת משתמשים.

en: The name %name is already taken.
he: הכינוי %name כבר תפוס.

en: Node type (user-friendly version)
he: סוג פריט תוכן (גירסה ידידותית למשתמש)

en: Node author's user id
he: מזהה המשתמש של מחבר פריט התוכן

en: Node author's user name
he: שם המשתמש של מחבר פריט התוכן

en: info
he: מידע

en: Node access
he: גישה לפריט תוכן

en: OpenID redirect
he: הפניית OpenID

en: OpenID Login
he: כניסת OpenID

en: Delete OpenID
he: מחק OpenID

en: Once you have verified your email address, you may log in via OpenID.
he: לאחר שתאמת את כתובת הדוא"ל שלך, תוכל להכנס בעזרת OpenID.

en: Log in using OpenID
he: הכנס בעזרת OpenID

en: Cancel OpenID login
he: בטל כניסת OpenID

en: What is OpenID?
he: מהו OpenID?

en: OpenID login failed.
he: כניסת OpenID נכשלה.

en: OpenID login cancelled.
he: כניסת OpenID בוטלה.

en: Successfully added %identity
he: %identity התווסף בהצלחה

en: Add an OpenID
he: הוסף OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
he: OpenID זה כבר נמצא בשימוש באתר.

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את ה-OpenID %authname עבור %user?

en: OpenID deleted.
he: OpenID נמחק.

en: Sorry, that is not a valid OpenID. Please ensure you have spelled your ID correctly.
he: OpenID זה אינו תקין. ודא כי האיות שלו נכון.

en: You must validate your email address for this account before logging in via OpenID
he: עליך לאמת את כתובת הדוא"ל שלך לחשבון זה לפני כניסה דרך OpenID

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Resize
he: שינוי גודל

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: The directory %directory is not writable
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory כיוון שאין הרשאות מתאימות.

en: File description
he: תיאור קובץ

en: File size (in bytes)
he: גודל קובץ (בבייטים)

en: Rearrange
he: סדר מחדש

en: Show only items where
he: הצג רק פריטי תוכן שבהם

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: Primary links
he: קישורים ראשיים

en: ok
he: בסדר

en: empty
he: ריק

en: Rebuild permissions
he: בנה הרשאות מחדש

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: @type: added %title.
he: @type: נוסף '%title'.

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: Action %action has been unassigned.
he: הפעולה %action כעת ללא השמה.

en: Add role
he: הוסף תפקיד

en: You must specify a valid role name.
he: יש להזין שם תפקיד תקין.

en: The role has been added.
he: התפקיד החדש נשמר.

en: Path to custom logo
he: נתיב לקובץ לוגו מותאם

en: taxonomy
he: סיווג במילון

en: Updated term %term.
he: מונח %term עודכן.

en: - Please choose -
he: - בחר בבקשה -

en: - None selected -
he: - לא נבחרו -

en: Discard items older than
he: מחק פריטים ישנים מ-

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
he: מספר פריטי ההזנה המוצגים בדפי סיכום הזנה וסיווג.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
he: @site_name - הזנות צבורות בסיווג @title

en: @site_name - aggregated feeds
he: @site_name - הזנות צבורות

en: @site_name aggregator
he: צובר @site_name

en: !title feed
he: הזנה !title

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@aggregator">מודול הצובר</a>.

en: Aggregator
he: צובר

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
he: ההזנה מאתר %site נראיית שבורה, בגלל שגיאה "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
he: אין תוכן סינדיקציה חדש מ-%site.

en: There is new syndicated content from %site.
he: יש תוכן סינדיקציה חדש מ-%site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
he: ההזנה מאתר %site נראיית שבורה, בגלל "%error".

en: Feed aggregator
he: צובר הזנות

en: Alias
he: מיקום

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: The content type %name has been deleted.
he: סוג התוכן %name נמחק.

en: Deleted content type %name.
he: סוג תוכן %name נמחק.

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: Clean URLs
he: כתובות URL נקיות

en: My account
he: החשבון שלי

en: Pictures
he: תמונות

en: Active users
he: משתמשים פעילים

en: Number of topics
he: מספר הנושאים

en: Active forum topics
he: חדש בקבוצות הדיון

en: Read the latest forum topics.
he: קרא את הנושאים האחרונים של הפורום.

en: User activity
he: פעילות חבר הקהילה

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
he: ספריית GD ל-PHP חסרה או מיושנת. בדוק ב-<a href="@url">תיעוד תמונות PHP</a> למידע כיצד לתקן זאת.

en: GD library
he: ספרית GD

en: Attach to
he: צרף ל

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
he: הסיווג שאליו ישתייך השדה החדש. סיווגים משמשים כדי לקבץ שדות לוגית. דוגמה לסיווג היא "מידע אישי".

en: The user must enter a value.
he: שדה חובה.

en: Visible in user registration form.
he: מוצג בטופס ההצטרפות.

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
he: כתובת ה-URL %url אינה חוקית. אנא הזן כתובת URL מלאה כגוןhttp://www.example.com/feed.xml.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
he: המשתמש נחשב מחובר לזמן זה שאחרי הפעם האחרונה שהוא צפה בדף כלשהוא.

en: Maximum number of currently online users to display.
he: מספר מקסימלי של משתמשים מחוברים שיש להציג.

en: There is currently %members and %visitors online.
he: כרגע מחוברים %members ו%visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
he: כרגע מחוברים לאתר %members ו-%visitors.

en: 1 guest | @count guests
he[0]: אורח אחד
he[1]: @count אורחים

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: !a comments per page
he: !a תגובות לעמוד

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: No title
he: ללא כותרת

en: Module name
he: שם מודול

en: Enter the module name to export code to.
he: הזן את שם המודול שיש ליצא אליו קוד.

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Use pager
he: שימוש ב Pager

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Offset
he: היסט

en: More link
he: קישור עוד

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Edit this view
he: ערוך היבט זה

en: Book parent
he: אב הספר

en: Top level book
he: ספר הרמה העליונה

en: Black
he: שחור

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Hebrew
he: עברית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: Edit comment
he: עדכן תגובה

en: Promote to front page
he: קדם לדף הראשי

en: contains
he: מכיל

en: Allow Upscaling
he: אפשר Upscaling

en: Let scale make images larger than their original size
he: אפשר להתאמה להגדיל תמונות מעבר לגודלן המקורי

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_scale_image נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_scale_and_crop מכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
he: <strong>מידות פנים</strong>: המידות הסופיות תהיינה קטנות או שוות לרוחב ולגובה המוזנים. שימושי להבטחת גובה ו/או רוחב מרביים.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
he: <strong>מידות חיצוניות</strong>: המידות החיצוניות תהיינה גדולות יותר או שוות לרוחב ולגובה המוזנים. orמתאימים לחיתוך התוצאה לריבוע.

en: Scale to fit
he: התאם לקנה מידה

en: Inside dimensions
he: מידות פנימיות

en: Outside dimensions
he: מידות חוץ

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
he: הזן רוחב בפיקסלים או באחוזים, לדוגמה 500 או 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
he: הכנס גובה בפיקסלים או כאחוז. לדוגמה 500 or 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_deprecated_scale נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_crop נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_desaturate נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: Rotation angle
he: זווית סיבוב

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
he: מספר המעלות שיש לסובב את התמונה. מספרים חיוביים מציינים עם כיוון מחוגי השעון ומספרים שליליים, נגד כיוון מחוגי השעון.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
he: בחר זווית סיבוב אקראית לכל תמונה. הזווית המצויינת לעיל תשמש כזווית המירבית.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_rotate_image נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
he: <strong>הערה:</strong> פרמטר סיגמה שלהלן משמשת כרגע currently <em>רק</em> כאשר ערכת כלים Imagemagick פעילה.

en: Radius
he: רדיוס

en: Sigma
he: סיגמה

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
he: סטיית התקן של הגאוסיין בפיקסלים. ככלל: אם הרדיוס < 1 אז סיגמה = רדיוס, אחרת סיגמה = שורש(רדיוס). (ברירת מחדל0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
he: אחוז ההבדל בין המקור לבין תמונת הטשטוש המוספת חזרה למקור. בדרך כלל בין 50 ל-200. (ברירת מחדל 100).

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
he: הסף, כשבר מרמות ה-RGB המרביות, שיש להכיל על ההפרש. בדרך כלל בין 0 לבין0.2. (ברירת מחדל 0.05).

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_sharpen_image נכשל. image: %תמונה, נתונים: %data.

en: @preset image
he: תמונת @preset

en: @preset image linked to node
he: תמונת @preset מקושרת לפריט תוכן

en: @preset image linked to image
he: תמונת @preset מקושרת לתמונה

en: @preset file path
he: נתיב קובץ @preset

en: @preset URL
he: כתובת URL של @preset

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
he: נכשל ביצירת תמונה מ-%image באמצעות קבוע מראש מסוג imagecache %preset.

en: non-existant action %action
he: פעולה %action לא קיימת

en: Failed to create imagecache directory: %dir
he: נכשל ביצירת ספריית imagecache: %dir

en: action(id:%id): %action failed for %src
he: פעולה(מזהה:%id): %action נכשלה עבור %src

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_resize_image נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: administer imagecache
he: נהל imagecache

en: flush imagecache
he: נקה imagecache

en: view imagecache
he: צפה ב-imagecache

en: Flush
he: נקה

en: Preset Namespace
he: מרחב השמות של הקבועים מראש

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
he: מרחב השמות משמש את התמונות בכתובות ה-URL על-מנת לאמר ל-imagecache כיצד לעבד תמונה. השתמש רק באותיות קטנות, ספרות, קווים תחתונים (_) ומקפים (_) עבור שמות קבועים מראש.

en: The specified preset was not found
he: הקבוע מראש המצוין לא נמצא.

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הקבוע מראש %preset?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
he: האם אתה רוצה לרוקן את הקבוע מראש %preset?

en: New Actions
he: פעולות חדשות

en: Add !action
he: הוסף !action

en: Update Action
he: פעולת עדכון

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הפעולה !action מהקבוע מראש !preset?

en: The action has been deleted.
he: הפעולה נמחקה.

en: Administer imagecache presets and actions.
he: נהל קבועים מראש מסוג imagecache ופעולות.

en: Add new preset
he: הוסף קבוע מראש חדש

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
he: המזהה הראשי עבור קבוע מראש מסוג imagecache.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
he: המזהה הראשי עבור imagecache_action.

en: The weight of the action in the preset.
he: משקל הפעולה בקבוע מראש.

en: The module that defined the action.
he: המודול שהגדיר את הפעולה.

en: The unique ID of the action to be executed.
he: המזהה הייחודי לפעולה לביצוע.

en: The configuration data for the action.
he: נתוני התצורה עבור הפעולה

en: ImageCache Directory
he: ספריית ImageCache

en: %p is not writeable by the webserver.
he: שרת האתר שלך לא יכול לכתוב על %p.

en: An unknown error occured.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת בעת נסיון לוודא כי %p הינה ספרייה וכי ניתן לכתוב בה.

en: ImageCache Temp Directory
he: ספריית Temp של ImageCache

en: ImageCache User Interface.
he: ממשק משתמש ImageCache.

en: Edit rule
he: עדכון כלל

en: Print
he: הדפסה

en: The file could not be created.
he: לא ניתן ליצור את הקובץ.

en: Locked
he: נעול

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
he: סיסמא נשלחה אל %name לכתובת %email.

en: Account information
he: מידע על חשבון

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: Account
he: חשבון

en: authenticated user
he: משתמש מזוהה

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: E-mail addresses to notify when updates are available
he: כתובות דוא"ל למשלוח הודעות כאשר ישנם עדכונים זמינים

en: Check for updates
he: בדוק האם ישנם עדכונים

en: All newer versions
he: כל הגירסאות החדשות יותר

en: Only security updates
he: רק עדכוני אבטחה

en: %email is not a valid e-mail address.
he: %email איננה כתובת דוא"ל חוקית.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
he: %emails אינן כתובות דוא"ל תקניות.

en: No update data available
he: אין נתוני עדכון זמינים

en: Not secure!
he: לא secure!

en: Revoked!
he: בוטל!

en: Unsupported release
he: מהדורה בלתי נתמכת

en: Can not determine status
he: לא ניתן לקבוע את הסטטוס

en: (version @version available)
he: (גירסה @version זמינה)

en: See the available updates page for more information:
he: למידע נוסף ראה דף עדכונים זמינים.

en: New release(s) available for !site_name
he: גרסאות חדשות הזמינות עבור !site_name

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
he: ישנו עדכון אבטחה הזמין עבור גרסת הדרופל שלך. בכדי לשמור על אבטחת השרת שלך, כדאי שתעדכן מיידית.

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
he: גירסת דרופל שלך בוטלה ואינה זמינה יותר להורדה. שדרוג מומלץ ביותר!

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
he: הגרסה המותקנת של לפחות אחד המודולים או הנושאים שלך בוטלה ואינה זמינה יותר להורדה. מומלץ מאוד לבצע שדרוג או השבתה!

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
he: גירסת הדרופל שלך כבר לא נתממכת. מומלץ מאוד לבצע שדרוג!

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended! Please see the project homepage for more details.
he: הגרסה המותקנת של לפחות אחד המודולים או הנושאים שלך איננה נתמכת יותר. מומלץ מאוד לבצע שדרוג או השבתה! לפרטים נוספים, ראה דף הבית.

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
he: ישנם עדכונים זמינים לגרסת דרופל שלך. עליך לעדכן את הגרסה בהקדם האפשרי כדי להבטיח את פעולתו התקינה של האתר.

en: There was a problem determining the status of available updates for your version of Drupal.
he: היתה בעיה בקביעת סטטוס העדכונים הזמינים לגירסת דרופל שלך.

en: There was a problem determining the status of available updates for one or more of your modules or themes.
he: ארעה תקלה בקביעת סטטוס העדכונים הזמינים לאחד או יותר מהמודולים והעיצובים שלך.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
he: ראה דף <a href="@available_updates">עדכונים זמינים</a> לפרטים נוספים.

en: Project not secure
he: פרוייקט לא מאובטח

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה סומן כלא בטוח על עדע צוות האבטחה של דרופל ואינו זמין יותר להורדה. מומלץ מאוד להשבית מיידית את כל מה שכלול בפרוייקט זה!

en: Project revoked
he: הפרוייקט בוטל

en: Project not supported
he: פרוייקט לא נתמך

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה לא נתמך יותר ואיננו זמין להורדה. מומלץ מאוד להפוך את כל מה שכלול בפרוייקט זה ללא זמין!

en: No available releases found
he: לא נמצאו מהדורות זמינות

en: Release not supported
he: מהדורה לא נתמכת

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
he: הגרסה שמותקנת אצלך לא נתמכת וכבר לא זמינה להורדה. מומלץ מאוד להשבית את כל מה שכלול בגרסה זו או לשדרג אותה!

en: Invalid info
he: מידע לא חוקי

en: Security update required!
he: נחוץ עדכון אבטחה!

en: Not supported!
he: לא נתמך!

en: Recommended version:
he: גירסה מומלצת:

en: Security update:
he: עדכון אבטחה:

en: Latest version:
he: הגירסה האחרונה:

en: Development version:
he: גירסת פיתוח:

en: Also available:
he: זמינים גם:

en: No name
he: ללא שם

en: The selected file %name could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ המצויין %name.

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
he: בעית ולידציה, אנא נסה שוב. אם שגיאה זו ממשיכה להופיע, אנא פנה למנהל האתר.

en: In moderation
he: בהנחייה

en: Control forums and their hierarchy and change forum settings.
he: שלוט על פורומים וההיררכייה שלהם ושנה הגדרות פורומים.

en: Edit forum
he: ערוך פורום

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל לתצוגה

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
he: הפריט %forum הוא רך ספרייה לפורומים. יש לבחור את אחד הפורומים שנמצא תחתיו.

en: Leave shadow copy
he: השאר העתק צל

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
he: אם נושא זה מועבר לקבוצת דיון אחרת, סימון אפשרות זו מאפשר לשמור קישור מהנושא בקבוצת הדיון הישנה אל קבוצת הדיון החדשה.

en: Container name
he: שם תיקיה

en: forum container
he: ספריית פורומים

en: Created new @type %term.
he: יצר @type %term חדש.

en: The @type %term has been updated.
he: ה-@type %term עודכן.

en: @time ago<br />by !author
he: לפני @time <br />ע"י !author

en: create forum topics
he: יצירת נושאים

en: edit own forum topics
he: עריכת הודעות עצמית

en: administer forums
he: ניהול קבוצות דיון

en: Add new field
he: הוספת שדה חדש

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Only in the category(s)
he: רק בנושא(ים)

en: Only of the type(s)
he: רק מסוג(ים)

en: Content ranking
he: דרוג תוכן

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
he: המספרים הבאים קובעים את סידור פריטי התוכן בתוצאות החיפוש. תכונות עם משקל גבוה ישפיעו יותר. תכונות עם משקל אפס לא ישפיעו כלל. שינוי משקלות אלו לא דורש בניה מחדש של המפתח. השינויים משפיעים מייד.

en: Keyword relevance
he: רלוונטיות מילות החיפוש

en: Recently posted
he: פורסם לאחרונה

en: Number of comments
he: מספר התגובות

en: Number of views
he: מספר הצפיות

en: Factor
he: תכונה

en: Expand layout to include descriptions.
he: הרחב פריסה כדי לכלול תאורים.

en: Hide descriptions
he: אל תראה תיאורים

en: Compress layout by hiding descriptions.
he: כווץ תצוגה על-ידי הסתרת תאורים.

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ המצויין %file מפני שספריית היעד %directory לא מוגדרת כהלכה.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ שצויין %file, מפני שלא קיים קובץ בשם זה. אנא בדוק שסיפקת את שם הקובץ הנכון.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ המצויין %file מפני שכבר יש קובץ בשם זה ביעד.

en: The selected file %file could not be copied.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ %file שנבחר.

en: The removal of the original file %file has failed.
he: מחיקת הקובץ המקורי %file נכשלה.

en: Color set
he: סט צבעים

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
he: <ul>
    <li>בדוק שהאיות נכון.</li>
    <li>נסה למחוק מרכאות מסביב לביטויים כדי להתאים לכל מילה בנפרד: <em>"דרדס כחול"</em> ייתן פחות תוצאות מאשר  <em>דרדס כחול</em>.</li>
    <li>נסה לעדן את השאילתא בעזרת המילית <em>OR</em>: <em>דרדס כחול</em> ייתן פחות תוצאות מאשר  <em>דרדס OR כחול</em>.</li>
    </ul>

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Database host
he: כתובת מארח מסד הנתונים

en: Maximum link text length
he: אורך מירבי של טקסט הקישור

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
he: כתובות URL הארוכות ממספר תווים זה תקוצצנה כדי למנוע מחרוזות ארוכות השוברות את העיצוב. הקישור עצמו ישמר; רק חלק הטקסט של הקישור יקוצץ.

en: Check e-mail
he: בדיקת דואר אלקטרוני

en: Reports
he: דו"חות

en: Default picture
he: תמונת ברירת מחדל

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
he: כתובת URL של תמונה שתוצג עבור חברים שלא בחרו תמונה מותאמת אישית. השאר ריק אם אין כזו תמונה.

en: Select the default site time zone.
he: בחר את אזור הזמן שישמש כברירת מחדל עבור האתר.

en: Site status
he: מצב האתר

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
he: אם כמות התיבות אינה מספיקה, לחץ כאן להוספת אפשרויות נוספות.

en: Toggle display
he: שינוי מאפייני תצוגה

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ הלוגו.

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Configuration file
he: קובץ הגדרות

en: Install profile
he: התקנה פרופיל

en: %percentage of the site has been indexed.
he: בוצע מפתוח של %percentage מהאתר.

en: Download method
he: שיטת הורדת קבצים

en: Web server
he: שרת אינטרנט

en: Error reporting
he: דיווח שגיאות

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
he[0]: נשאר פריט אחד למיפתוח.
he[1]: נשארו @count פריטים למיפתוח.

en: The content access permissions have been rebuilt.
he: הרשאות הגישה לתוכן נבנו מחדש.

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מין לפי @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: צר לי, אך שם המשתמש והסיסמא אינם מוכרים. <a href="@password">האם שכחת את סיסמתך?</a>

en: and
he: וגם

en: where
he: כאשר

en: URL filter
he: מסנן כתובות URL

en: Please select one or more comments to perform the update on.
he: אנא בחרו הודעה אחת או יותר עליהן יבוצע עדכון.

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
he: הצפת מחסנית: יותר מידי קריאות למתודה actions_do(). עוצר בכדי למנוע חזרה אינסופית.

en: Action %action saved.
he: הפעולה %action נשמרה.

en: Action %action created.
he: הפעולה %action נוצרה.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
he: פעולות הן משימות בדידות שהמערכת יכולה לבצע כגון הסרת פריט תוכן מפרסום או חסימת משתמש. מודולים כגון מודול הגורם המפעיל יכולים להפעיל פעולות אלו כאשר מתרחשים אירועי מערכת מסוימים, למשל כאשר מתווסף פרסום חדש או כאשר משתמש נכנס. מודולים יכולים גם לספק פעולות נוספות.

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
he: עבור לעמוד <a href="@url">גורמים מפעילים</a> כדי לשבץ פעולות אלו לארועי מערכת.

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
he: להלן ניתן לשבץ פעולות שתופעלנה כאשר מתרחשים אירועים תלויי תגובה. למשל תוכל לקדם פרסום לדף הראשי כאשר נוספת תגובה.

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
he: להלן ניתן לשבץ פעולות שתופעלנה כאשר מתרחשים אירועים תלויי תוכן. למשל תוכל לשלוח דוא"ל למנהל כאשר מעודכן או נמחק פרסום.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
he: להלן ניתן לשבץ פעולות שתופעלנה כאשר מתרחשים אירועים תלויי טקסונומיה. למשל תוכל לשלוח דוא"ל למנהל כאשר נמחק מונח.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
he: להלן ניתן לשבץ פעולות שתופעלנה כאשר מתרחשים אירועים תלויי משתמש. למשל תוכל לשלוח דוא"ל למנהל כאשר נמחק חשבון משתמש.

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
he: מודול הגורם המפעיל מספק את היכולת להפעיל <a href="@actions">פעולות</a> כאשר מתרחשים ארועי מערכת, כגון בהוספת תוכן חדש או כאשר משתמש מתחבר.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
he: למידע נוסף על הגדרות והתאמות קרא בספר השימוש של<a href="@trigger">רכיב trigger</a>.

en: Manage actions
he: ניהול פעולות

en: Configure an advanced action
he: הגדר פעולה מתקדמת

en: Delete an action.
he: מחק פעולה.

en: Remove orphans
he: הסר יתומים

en: Triggers
he: גורמים מפעילים

en: Tell Drupal when to execute actions.
he: הודע לדרופל מתי לבצע פעולות.

en: Unassign an action from a trigger.
he: בטל שיבוץ פעולה לגורם מפעיל.

en: Choose an advanced action
he: בחר אפשרות מתקדמת

en: Action type
he: סוג הפעולה

en: Make a new advanced action available
he: הפוך פעולה מתקדמת חדשה לזמינה

en: Are you sure you want to delete the action %action?
he: האמנם ברצונך למחוק את הפעולה %action?

en: Action %action was deleted
he: פעולה %action נמחקה

en: Deleted orphaned action (%action).
he: פעולה מיותמת נמחקה (%action).

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
he: האם ברצונך לבטל את השמת הפעולה %title?

en: You can assign it again later if you wish.
he: אתה יכול להקצות אותו מאוחר יותר אם תחפוץ בכך.

en: Trigger:
he: גורם מפעיל:

en: unassign
he: בטל הקצאה

en: Choose an action
he: בחר פעולה

en: No available actions for this trigger.
he: אין פעולות זמינות לגורם מפעיל זה.

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
he: הפעולה שבחרת כבר משובצת לגורם המפעיל הזה.

en: When cron runs
he: בזמן ריצת cron

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
he: כתובת ה-URL אליה צריך להפנות את המשתמש. זו יכולה להיות כתובת URL פנימית כגון node/123 או כתובת וRL חיצונית כגון http://drupal.org.

en: When either saving a new post or updating an existing post
he: בשמירת פוסט חדש או בעידכון פוסט קיים

en: After saving a new post
he: אחרי שמירת פוסט חדש

en: After saving an updated post
he: אחרי שמירת פוסט מעודכן

en: After deleting a post
he: אחרי מחיקת פוסט

en: When content is viewed by an authenticated user
he: כאשר תוכן נצפה על ידי משתמש מאומת

en: Publish post
he: פרסם

en: Unpublish post
he: בטל פרסום

en: Make post sticky
he: הפוך פרסום לדביק

en: Make post unsticky
he: הפוך פרסום ללא דביק

en: Promote post to front page
he: קדם את הפרסום לדף הראשי

en: Remove post from front page
he: הסר פרסום מדף ראשי

en: Change the author of a post
he: שנה את מחבר הפרסום

en: Save post
he: שמור פרסום

en: Unpublish post containing keyword(s)
he: בטל את הפרסום המכיל מיל(ו)ת המפתח

en: Display a message to the user
he: הצג הודעה למשתמש

en: Unpublish comment
he: בטל פרסום תגובה

en: Unpublish comment containing keyword(s)
he: בטל פרסום תגובות המכילות מילות מפתח

en: Block current user
he: חסום את המשתמש הנוכחי

en: Ban IP address of current user
he: חסום את כתובת ה IP של המשתמש הנוכחי

en: Set @type %title to published.
he: הפוך את @type %title למפורסם.

en: Set @type %title to unpublished.
he: הגדר את @type %title להיות לא מפורסם.

en: Set @type %title to sticky.
he: קבע @type %title לדביק.

en: Set @type %title to unsticky.
he: קבע @type %title ללא דביק.

en: Promoted @type %title to front page.
he: @type %title קודם לדף הראשי.

en: Removed @type %title from front page.
he: @type %title הוסר מדף הפתיחה.

en: Saved @type %title
he: @type %title נשמר

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
he: בעלים של @type %title שונה ל-%name.

en: After saving a new comment
he: אחרי שמירת תגובה חדשה

en: After saving an updated comment
he: אחרי עדכון תגובה

en: After deleting a comment
he: אחרי מחיקת תגובה

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
he: כאשר תגובה נצפית על ידי משתמש מאומת

en: Unpublished comment %subject.
he: תגובות שלא פורסמו %subject.

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
he: התגובה לא תפורסם אם היא מכילה אחד או יותר מרצפי התווים שלעיל. השתמש ברשימת צרופי תווים מופרדת בפסיקים. לדוגמה: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". רצפי תווים הינם תלויי רישיות.

en: After a user account has been created
he: אחרי שנוצר חשבון משתמש

en: After a user's profile has been updated
he: אחרי שפרופיל משתמש מעודכן

en: After a user has been deleted
he: אחרי שמשתמש נמחק

en: After a user has logged in
he: אחרי שהמשתמש נכנס לאתר

en: After a user has logged out
he: אחרי שהמשתמש יצא מהאתר

en: When a user's profile is being viewed
he: כשפרופיל המשתמש נצפה

en: Blocked user %name.
he: המשתמש %name נחסם.

en: Banned IP address %ip
he: הכתובת %ip נחסמה

en: After saving a new term to the database
he: לאחר שמירת מושג חדש למסד הנתונים

en: After saving an updated term to the database
he: לאחר שמירת מושג מעודכן במסד הנתונים

en: After deleting a term
he: אחרי מחיקת מונח

en: 1 read | @count reads
he[0]: נצפה פעם אחת
he[1]: @count צפיות

en: access statistics
he: גישה לסטטיסטיקות

en: view post access counter
he: צפה במונה הגישות לתוכן

en: Enables the categorization of content.
he: מאפשר סיווג תוכן לפי נושאים.

en: Path prefix
he: קידומת הנתיב

en: Save rule
he: שמירת כלל

en: Delete contact
he: מחק נושא

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
he: דוגמא: 'webmaster@example.com' או 'sales@example.com,support@example.com'. כדי לציין מספר נמענים, הפרד את הכתובות בפסיק.

en: Auto-reply
he: מענה אוטומטי

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
he: אפשרות מענה אוטומטי. השאר ריק אם אין צורך לשלוח למשתמש מענה אוטומטי.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
he: %recipient אינה כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: Additional information
he: מידע נוסף

en: You can leave a message using the contact form below.
he: ניתן להשאיר מסר בטופס יצירת הקשר שלהלן.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
he: מספר הפעמים שמותר להגיש את טופס יצירת הקשר בשעה אחת.

en: Contact form: category %category added.
he: טופס יצירת קשר: הנושא %category התווסף.

en: Contact form: category %category updated.
he: טופס יצירת קשר: נושא %category עודכן.

en: Add @type
he: הוסף @type

en: Lithuanian
he: ליטבאית

en: Up to date translation
he: תרגום מעודכן

en: Outdated translation
he: תרגום מיושן

en: <em>and</em> where <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
he: <em>and</em> כטשר <strong>%a</strong> הוא <strong>%b</strong>

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
he: <strong>%a</strong> הוא <strong>%b</strong>

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: The parent comment.
he: תגובת האב.

en: Author's website
he: אתר המחבר

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
he: הצג את עומק התגובה אם היא משורשרת.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
he: מיין לפי סדר השרשור. כל תשארנה התגובות הבנות יחד עם הוריהן.

en: Reply-to link
he: קישור מענה ל

en: Provide a simple link to reply to the comment.
he: ספק קישור פשוט לתשובה לתגובה.

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Link this field to its user or an author's homepage
he: קשר שדה זה למשתמש שלו או לדף הבית של המחבר

en: field
he: שדה

en: The node the uploaded file is attached to
he: פריט התוכן אליו יצורף הקובץ שהיועלה

en: Depends on: !dependencies
he: תלוי ב:!dependencies

en: Required by: !required
he: נדרש ע"י: !required

en: Some required modules must be enabled
he: יש לאפשר מספר רכיבים אשר נדרשים

en: Would you like to continue with enabling the above?
he: האם להמשיך להפעיל את הכתוב לעיל?

en: administer site configuration
he: ניהול תצורת האתר

en: View settings
he: הגדרות היבט

en: Week @week
he: שבוע @week

en: Delete view
he: מחק היבט

en: Tableless, recolorable, multi-column, fixed width theme.
he: עיצוב ברוחב קבוע ללא טבלאות, ניתן לצביעה מחדש, ומרובה עמודות.

en: Translate
he: תרגם

en: File to import not found.
he: קובץ לייבור לא נמצא.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
he: יבוא תרגום נכשל: הקובץ %filename לא קריא.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgstr" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid_plural" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: שגיאת תחביר בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr[]" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: הקובץ מסתיים באופן לא צפוי בשורה %line.

en: Save translations
he: שמירת תרגום

en: Export template
he: יצוא תבנית

en: Time ago
he: לפני זמן

en: Create @name
he: יצירת @name

en: The custom menu %title has been deleted.
he: התפריט המותאם אישית %title נמחק.

en: Deleted custom menu %title and all its menu items.
he: מחת את התפריט המותאם אישית %title ואת כל פריטי התפריט שלו.

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Not enabled
he: מבוטל

en: GD !format Support
he: תמיכה ב-!GD Support

en: The taxonomy vocabulary ID
he: מזהה אוצר המילים של הטקסונומיה

en: The taxonomy term ID
he: מזהה מושג הטקסונומיה

en: Force single
he: אלץ בודד

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
he: הנחיות לתצוגה למשתמש מתחת לשדה זה בטופס העריכה.<br />תגיות HTML מותרות: @tags

en: &lt;none&gt;
he: &lt;ללא&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
he: אינך מורשה להזין קוד PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
he: קוד PHP זה הוגדר על ידי מנהל וידרוס כל ערך המצויין לעיל.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
he: השתמש בקלט PHP להגדרות שדות(מסוכן - תן תשומת לב למי אתה מעניק זאת)

en: Content fieldgroup
he: fieldgroup תוכן

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
he: טקסט לתצוגה כאשר אין נתונים לקבוצה. שים לב כי הכותרת לא תוצג אלא אם היא נדרסה.

en: Node from reference
he: פריט התוכן מההפנייה

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
he: מוסיף פריט תוכן מהפנייה לפריט תוגן בהקשר של פריט תוכן; אם יש הפנייה לפריטי תוכן מרובים, הוא יקבל רק את פריט התוכן הראשון שאליו יש הפנייה.

en: Node reference field
he: שדה הפניית פריט תוכן

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
he: קוד PHP זה נקבע על ידי מנהל וידרוס את רשימת הערכים המותרים שלעיל.

en: User from reference
he: המשתמש מההפנייה

en: Adds a user from a user reference in a node context; if multiple users are referenced, this will get the first referenced user only.
he: מוסיף משתמש מהפנייה למשתמש בהקשר פריט תוכן; אם יש הפנייה למספר משתמשים, הוא יקבל את המשתמש הראשון אליו יש הפנייה.

en: User reference field
he: שדה הפניית משתמש

en: anonymous user
he: אורח

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
he: @module (<span class="admin-disabled">מושבת</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he: @module (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: Save permissions
he: שמור הרשאות

en: The name %name has been denied access.
he: הרשאה ל-%name נחסמה.

en: Show @count value(s)
he: הצג @count ערכים

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: directory ping
he: הודעה על ספריה

en: Search this site
he: חפש באתר

en: The language the content is in.
he: שפת התוכן.

en: Original text
he: טקסט מקורי

en: Delete content type
he: מחק סוג תוכן

en: Change book (update list of parents)
he: שנה ספר(עדכן רשימת אבות)

en: add content to books
he: הוסף תוכן לספרים

en: administer book outlines
he: נהל מתארי ספרים

en: create a new book
he: צור ספר חדש

en: edit permissions
he: עדכן הרשאות

en: edit order and titles
he: ערוך סדר וכותרות

en: Manage your site's book outlines.
he: נהל את מתארי הספרים של האתר שלך.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
he: מסיבות אבטה שונה שם ההעלאה שלך ל-%filename.

en: notice
he: הודעה

en: User account
he: חשבון משתמש

en: File download
he: הורדת קבצים

en: Acronym
he: ר"ת

en: No vocabularies available.
he: אין אוצרות מילים זמינים.

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
he: תקלה בעת קבלת התמונה; הספריה %directory אינה קיימת, או שלא ניתן לכתוב לתוכה.

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Post new comment
he: פרסום תגובה חדשה

en: Validator
he: מאמת

en: The field has been updated.
he: השדה עודכן.

en: Inherit
he: תירש

en: Mime type
he: סוג Mime

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Returns information about an author in the system.
he: מחזיר מידע אודות מחבר במערכת.

en: Creates a new post, and optionally publishes it.
he: יוצר פרסום חדש עם אפשרות לפרסומו.

en: Updates the information about an existing post.
he: מעדכן את המידע אודות פרסום קיים.

en: Returns information about a specific post.
he: מחזיר מידע עבור פרסום ספציפי.

en: Deletes a post.
he: מוחק פרסום.

en: Returns a list of the most recent posts in the system.
he: מחזיר רשימה של הפרסומים האחרונים במערכת.

en: Updates information about an existing post.
he: מעדכן מידע על פרסום קיים.

en: Uploads a file to your webserver.
he: מעלה קובץ לשרת האתר שלך.

en: Returns a list of all categories to which the post is assigned.
he: מחזיר את רשימת הסיווגים אליהם מוקצה הפרסום.

en: Sets the categories for a post.
he: קובע סיווגים לפרסום.

en: Retrieve information about the XML-RPC methods supported by the server.
he: אחזר מידע לגבי שיטות XML-RPC הנתמכות על ידי השרת.

en: Retrieve information about the text formatting plugins supported by the server.
he: אחזר מידע אודות plugins לעיצוב טקסט הנתמכים על ידי השרת.

en: Error storing post.
he: שגיאה בעת שמירת הפרסום

en: You do not have permission to update this post.
he: אין לך הרשאות לעדכון פרסום זה.

en: It is not possible to upload the file, because it exceeded the maximum filesize of @maxsize.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ מפני שהוא חורג מגודל הקובץ המירבי @maxsize.

en: The file can not be attached to this post, because the disk quota of @quota has been reached.
he: לא ניתן לצרף את הקובץ לפרסום מפני שהגעת למגבלת שטח הדיסק @quota.

en: It is not possible to upload the file, because it is only possible to upload files with the following extensions: @extensions
he: לא ניתן להעלות את הקובץ, מפני שניתן להעלות רק קבצים בעלי הסיומות הבאות: @extensions

en: No file sent.
he: אף קובץ לא נשלח.

en: Error storing file.
he: שגיאה בעת שמירת הקובץ.

en: Invalid post.
he: פרסום שגוי

en: The default maximum file size a user can upload.
he: ברירת המחדל של גודל הקובץ המירבי שמשתמש יכול להעלות.

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
he: ברירת המחדל לסך גודל הקבצים המירבי שמותר למשתמש להחזיק באתר.

en: administer content with blog api
he: נהל תוכן עם API הבלוג

en: List, edit, or add user roles.
he: הצגה, עדכון או הוספה של תפקידים.

en: edit role
he: עדכון תפקיד

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
he: גודל התמונה המרבי המותר (לדוגמה640x480). הגדר 0 כדי שלא תהיה הגבלה. אם מותקנת <a href="!image-toolkit-link">ערכת כלים לתמונות</a>, קבצים מעל גודל זה יוקטנו בהתאם.

en: The maximum size of all files a user can have on the site.
he: הגודל המקסימלי של כל הקבצים שמותר למשתמש לשמור באתר.

en: The weight, used for sorting.
he: המשקל המשמש למיון.

en: Custom format
he: תבנית מותאמת

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: In the form of WW (01 - 53).
he: בצורה WW (01 - 53).

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: Block cache
he: זכרון מטמון לתיבות

en: Table-based multi-column theme with a marine and ash color scheme.
he: נושא מרובה עמודות מבוסס טבלאות בעל סכמת צבעים עם כחול ים ומילה.

en: All recent posts
he: כל הפרסומים האחרונים

en: My recent posts
he: רשימת הפרסומים האחרונים שלי

en: Track posts
he: עקוב אחר פרסומים

en: Enables tracking of recent posts for users.
he: מאפשר מעקב אחר הפרסומים האחרונים של חברים באתר.

en: Direction
he: כיוון

en: @label (!name) - Allowed values
he: @label (!name) - ערכים מותרים

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
he: %name: על הערך להיות לא ארוך יותר מ-%max תווים.

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Book navigation block display
he: תצוגת בלוק לניווט בספר

en: Minimum number of words
he: מספר מינימלי של מילים

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
he: שגיאה: לא קיים מטפל עבור @table > @field!

en: Password field is required.
he: חובה למלא סיסמא.

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Confirm password
he: אשר סיסמא

en: Default display order
he: סדר תצוגת ברירת המחדל

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
he: ברירת המחדל למיון עבור משתמשים חדשים ומשתמשים אנונימיים לצפייה בתגובות. משתמשים אלו יכולים לשנות את ההיבט שלהם באמצעות פאנל לוח הבקרה. עבור משתמשים רשומים שינוי זה יזכר כשינוי מתמיד.

en: No strings found for your search.
he: לא נמצאו מחרוזות לחיפוש שלך.

en: Administration theme
he: עיצוב עמודי הניהול

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.

en: Check username
he: בדיקת כינוי משתמש

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
he: תודה על בקשתך לפתיחת חשבון. החשבון שלך כרגע ממתין לאישור על ידי מנהל האתר.<br />בינתיים נשלח לכתובת הדוא"ל שלך מסר ברכה הכולל הוראות נוספות.

en: Enable personal contact form by default
he: כברירת מחדל, הגדר את טופס הקשר האישי כזמין

en: Default status of the personal contact form for new users.
he: מצב ברירת מחדל של טופס יצירת קשר למשתמשים חדשים.

en: Information to show on the <a href="@form">contact page</a>. Can be anything from submission guidelines to your postal address or telephone number.
he: מידע להצגה ב<a href="@form">עמוד יצירת קשר</a>. ניתן לרשום פה כל דבר החל בהנחיות לכתיבה וכלה בכתובת דואר או מספר טלפון.

en: Afar
he: אפרית

en: Somali
he: סומלית

en: Komi
he: קומי

en: Run cron
he: הרץ cron

en: Default sort order
he: מיון ברירת מחדל

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
he: אזהרת אבטחה: כתיבת הקובץ .htaccess נכשלה. אנא צור קובץ .htaccess בתיקייה %directory המכיל את השורות הבאות: <code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ %file מפני שהוא חורג מהגודל המירבי להעלאות, %maxsize.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
he: הקובץ %file לא נשמר מפני שההעלאה לא הסתיימה.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת. לא ניתן לשמור את הקובץ %file.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
he: גודל הקובץ %filesize חורג מגודל הקובתץ המירבי %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
he: הקובץ הוא %filesize שיחרוג מגודל הדיסק המוקצה לך %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
he: מותרות רק תמונות מסוגים JPEG, PNG ו-GIF .

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
he: גודל התמונה שונה כדי להתאים למידות המרביות של %dimensions פיקסלים.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה גדולה מדי; המידות המירביות הן %dimensions פיקסלים.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה קטנה מדי; המידות המינימליות הן %dimensions פיקסלים.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
he: שגיאת העלאה. לא ניתן להזיז את הקובץ %file שהועלה ליעד %destination.

en: Add to book outline
he: הוסף למתאר ספר

en: No link
he: אין קישור

en: outdated
he: לא מעודכן

en: <strong>@language_name</strong> (source)
he: <strong>@language_name</strong> (מקור)

en: add translation
he: הוסף תרגום

en: Translations of %title
he: תרגומים של %title

en: The maximum upload size is %filesize. Only files with the following extensions may be uploaded: %extensions.
he: גודל ההעלאה המירבי הוא %filesize. ניתן להעלות רק קבצים בעלי הסיומות הבאות: %extensions.

en: Path: !path
he: נתיב: !path

en: Its name exceeds the 255 characters limit. Please rename the file and try again.
he: שמו חורג מ255- תווים. החלף את שם הקובץ ונסה שוב.

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Type of Meal: <em>Appetizer, Main Course, Salad, Dessert</em>
he: סוג ארוחה: <em>מתאבן, מנה עיקרית, סלט, קינוח</em>

en: Preparation Time: <em>0-30mins, 30-60mins, 1-2 hrs, 2hrs+</em>
he: זמן הכנה: <em>0-30דקות, 30-60דקות, שעה-שעתיים, שעתיים+</em>

en: Terms can also be organized in parent/child relationships from the admin interface. An example would be a vocabulary grouping countries under their parent geo-political regions. The taxonomy module also enables advanced implementations of hierarchy, for example placing Turkey in both the 'Middle East' and 'Europe'.
he: ניתן גם לארגן מושגים ביחסי אבות/בנים ממשק הניהול. לדוגמה אוצר מילים המקבץ מדינות לפי אזורי האב הגאו-פוליטיים שלהם. מודול הטקסונומיה מאפשר גם מימושים מתקדמים של היררגייה, למשל מיקום של טורקיה גם במזרח התיכון וגם באירופה.

en: The taxonomy module supports the use of both synonyms and related terms, but does not directly use this functionality. However, optional contributed or custom modules may make full use of these advanced features.
he: מודול הטקסונומיה תומך הן במילים נרדפות והן במושגים קשורים, אך לא משתמשת בפונקציונליות זו באופן ישיר. אך מודולים שנתרמו או מודולים מותאמים אישית עשויים להשתמש באופן מלא בתכונות מתקדמות אלו.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@taxonomy">מודול הטקסונומיה</a>.

en: Use the list below to configure and review the vocabularies defined on your site, or to list and manage the terms (tags) they contain. A vocabulary may (optionally) be tied to specific content types as shown in the <em>Type</em> column and, if so, will be displayed when creating or editing posts of that type. Multiple vocabularies tied to the same content type will be displayed in the order shown below. To change the order of a vocabulary, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag it to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
he: השתמש ברשימה שלהלן כדי להגדיר ולבדוק את אוצרות המילים המוגדרים באתר שלך, או כדי להציג ולנהל את המושגים (תגיות) שהם מכילים. אוצר מילים יכול (אופציונלית) להיות קשור לסוגי תוכן מסוימים כפי שמוצג בעמודה <em>סוג</em>. במקרה כזה הם יוצגו בעת יצירה או עריכת פרסומים מסוג זה. אוצרות מילים מרובים הקשורים לאותו סוג תוכן יוצגו בסדר המופיע להלן. לשינוי סדר של אוצר מילים, תפוס ידית אחיזה גרור ושחרר תחת עמודת ה<em>שם</em> וגרור את אותה למיקום חדשי ברשימה. (תפוס נקודת אחיזה על ידי לחיצה והחזקת העכבר תוך ריחוף מעל סמל נקודת אחיזה.) זכור כי שינוייך לא ישמרו עד אשר תלחץ על לחצן <em>שמור תצורה</em> בתחתית הדף.

en: %capital_name is a flat vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
he: %capital_name הינו אוצר מילים שטוח. ניתן לסדר את המושגים באוצר מילים %name על ידי שימוש בנקודות האחיזה שבצידה השמאלי של הטבלה, לשינוי שם או תיאור של מושג, לחץ על קישור ה<em>עריכה</em> שליד המושג.

en: %capital_name is a single hierarchy vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
he: %capital_name הינו אוצר מילים בעל היררכייה יחידה. ניתן לאגן את המושגים בהיררכייה %name על ידי שימוש בנקודות האחיזה שבצד השמאלי של הטבלה. לשינוי שם או תיאור של המושג, לחץ על קישור ה<em>עריכה</em> שליד המושג.

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
he: ניהול תיוג, סיווג ומיון התוכן שלך.

en: Analyze
he: נתח

en: Database port
he: יציאת (port) מסד הנתונים

en: Re-index site
he: בצע מפתוח מחדש לאתר

en: Are you sure you want to re-index the site?
he: האמנם ברצונך לבצע אינדוקס מחדש של האתר?

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Admin
he: מנהל

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
he: אפשרויות אלו נדרשות עבור אתרים מסוימים בלבד. אם אינך בטוח מה לרשום כאן, השאר את הערכים כמות שהם, או בדוק עם ספק האכסון שלך.

en: If your database is located on a different server, change this.
he: אם מסד הנתונים שלך נמצא על שרת אחר, שנה כאן.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
he: אם שרת מסד הנתונים מאזין על יציאה אחרת מאשר הרגילה, הזן את מספרה כאן.

en: Database port must be a number.
he: יציאת מסד הנתונים חייבת להיות מספר.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
he: ניתן להשתמש ברווחים; סימני פיסוק אסורים מלבד נקודה, מקף וקו תחתי.

en: view uploaded files
he: צפה בקבצים שהועלו

en: Autocomplete matching
he: התאמת השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Secondary links
he: קישורים משניים

en: Enable or disable the display of certain page elements.
he: הפיכת התצוגה של רכיבים מסויימים בעמוד לזמינים או לא זמינים.

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Load a referenced user
he: טען משתמש שיש אליו הפנייה

en: Content containing the user reference field
he: התוכן המכיל את שדה הפניית המשתמש

en: Referenced user
he: המשתמש שמפנים אליו

en: Load a referenced node
he: טען פריט תוכן שיש אליו הפנייה

en: Content containing the node reference field
he: תוכן המכיל את שדה הפניית פריט התוכן

en: Referenced content
he: תוכן אליו יש הפנייה

en: Populate a field
he: אכלס שדה

en: Select the machine-name of the field.
he: בחר את שם המכונה של השדה.

en: create url aliases
he: יצירת מיקומים

en: administer url aliases
he: ניהול מיקומים

en: Maximum image resolution
he: רזולוציה מירבית לתמונה

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.

en: Illegal choice %choice in !name element.
he: אי אפשר לבחור '%choice' בפריט !name.

en: Status report
he: דו"ח מצב

en: Not writable
he: לא ניתן לכתוב

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Identification
he: זיהוי

en: host
he: שם שרת

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Book outline
he: מתאר הספר

en: This will be the top-level page in this book.
he: זה יהיה דף הרמה העליונה בספר זה.

en: Revision information
he: מידע מהדורה

en: Notify user of new account
he: הודע למשתמש על חשבון חדש

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory could not be found, or because its permissions do not allow the file to be written.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ %file שצויין מפני שלא ניתן למצוא את ספריית היעד %directory או מפני שההרשאות של הספריה לא מאפשרות את כתיבת הקובץ.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
he: בחר את השיטה לאיסוף הצעות השלמה אוטומטית. שים לב כי <em>מכיל</em> can גורם לבעיות ביצועים באתרים עם אלפי משתמשים.

en: View used to select the nodes
he: ההיבט המשמש לבחירת פריטי התוכן

en: %name: this post can't be referenced.
he: %name: לא ניתן להפנות לפרסום זה.

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Terms in %vocabulary
he: מונחים ב%vocabulary

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: Show All
he: הצג הכל

en: Path to custom icon
he: נתיב לסמל מותאם

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
he: פריטי תוכן הינם התכולה העיקרית של אתר דרופל.

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
he: להלן רשימת התגובות המחכות לאישור שפורסמו לאתר שלך. לאישור תגובה, לחץ על 'עריכה' ושמה את 'סטטוס מונחה' למאושר. לחץ על נושא לצפיה בתגובה, על שם המחבר לעריכת מידע המשתמש של המחבר, 'עריכה' לשינוי הטקסט, ו'-'מחיקה' להסרת הפרסום.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
he: הצג וערוך תגובות לאתר ואת תור התגובות להנחייה.

en: Delete comment
he: מחק תגובה

en: Reply to comment
he: השב לתגובה

en: Default display mode
he: מצב תצוגה ברירת מחדל

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
he: היבט ברירת מחדל לתגובות. היבטים מורחבים יציגו את גוף התגובה. היבט אשכולות ישאיר את התשובות יחד.

en: Default comments per page
he: ברירת מחדל לכמות התגובות בעמוד

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
he: ברירת המחדל לכמות התגובות בעמוד: תגובות נוספות מפוצלות על דפים נוספים.

en: Comment controls
he: כלי ניהול תגובה

en: Display above the comments
he: הצג מעל התגובות

en: Display below the comments
he: הצג מתחת לתגובות

en: Display above and below the comments
he: הצג מעל ומתחת לתגובות

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
he: מיקום תיבת כלי ניהול התגובות. כלים אלה מאפשרים למשתמש לשנות את מצב התצוגה וסדר התגובות.

en: Comment subject field
he: שדה הנושא בתגובה

en: Can users provide a unique subject for their comments?
he: האם משתמשים יכולים לכתוב נושא לתגובות שלהם?

en: You are not authorized to post comments.
he: אינך מורשה לשלוח תגובות.

en: The comment you are replying to does not exist.
he: התגובה אליה אתה מגיב לא קיימת.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
he: הדיון נעול: אין אפשרות לפרסם תגובות חדשות.

en: You are not authorized to view comments.
he: אינך מורשה לצפות בתגובות.

en: Comment: updated %subject.
he: עדכון תגובה לנושא %subject .

en: Comment: added %subject.
he: תגובה חדשה: %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את התגובה '%title'?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
he: כל התשובות לתגובה זו יאבדו. לא ניתן לבטל פעולה זו לאחר אישור ביצועה.

en: Publish the selected comments
he: פרסם את התגובות הנבחרות

en: Unpublish the selected comments
he: בטל את פרסום התגובות הנבחרות

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
he: אין תגובות למחיקה או שהתגובה שבחרת נמחקה על ידי מנהל.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
he: האמנם ברצונך למחוק את התגובה והבנים שלה?

en: You have to specify a valid author.
he: יש להזין כותב תקף.

en: The name you used belongs to a registered user.
he: השם שבחרתם שייך למשתמש רשום.

en: You have to leave your name.
he: אתם מחוייבים להשאיר שם.

en: The e-mail address you specified is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה לא תקינה.

en: You have to leave an e-mail address.
he: יש להזין כתובת דואר אלקטרוני.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
he: כתובת ה-URL שהוזנה שגויה.יש להזין כתובת תקנית מלאה, לדוגמה <code>http://example.com/directory</code>.

en: (No subject)
he: (ללא נושא)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
he: לאחר בחירה באפשרות התצוגה הרצויה, יש ללחוץ על "שמור הגדרות".

en: Comment viewing options
he: אפשרויות לתצוגת תגובות

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
he: חברי האתר יכולים לשלוח תגובה - <a href="@login">כניסה</a> , <a href="@register">הצטרפות</a>

en: Comment: deleted %subject.
he: תגובה שנמחקה: %subject.

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: Access type
he: סוג גישה

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא

en: Add feed
he: הוסף הזנה

en: File system
he: מערכת קבצים

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: @name's blog
he: הבלוג של @name

en: You need to provide a valid e-mail address to contact other users. Please update your <a href="@url">user information</a> and try again.
he: יש להזין כתובת דואר אלקטרוני תקפה כדי להתקשר עם חברים אחרים. אנא עדכן את <a href="@url">מידע המשתמש</a> שלך ונסה שוב.

en: You cannot contact more than %number users per hour. Please try again later.
he: המערכת אינה מאפשרת לך ליצור קשר עם יותר מ-%number חברים בשעה. אפשר לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Join summary
he: סיכום הצטרפויות

en: Split summary at cursor
he: פצל סיכום בסמן

en: Enter your @s username.
he: הכנס את הכינוי שלך .

en: Your virtual face or picture. Maximum dimensions are %dimensions and the maximum size is %size kB.
he: הפנים או התמונה שלך, כפי שתוצג באתר. גודל תמונה מירבי - %dimensions. גודל קובץ מירבי - %size ק"ב.

en: Posted in
he: נכתב בנושא

en: Cannot delete non-existent comment.
he: לא ניתן למחוק תגובה שלא קיימת.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@comment">מודול התגובות</a>.

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
he: מכריח את המשתמש לצפות בתגובה על ידי לחיצה על כפתור 'הצג' לפני שהתגובה מתווספת

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
he: שגיאה בתגובה: תגובה לא מורשית או תגובה לפרסום סגור בנושא %subject .

en: Submitted by !username on @datetime.
he: הוגש ע"י !username ב־@datetime.

en: Upload date
he: העלה תאריך

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Action to take if argument is not present
he: הפעולה שיש לבצע במידה והארגומנט לא נמצא

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
he: אם ערך זה יתקבל בארגומנט, הארגומנט לא ילקח בחשבון: למשל "כל הערכים"

en: Wildcard title
he: כותרת תו כללי

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
he: הכותרת שיש להשתמש בה לתו כללי במקומות אחרים.

en: <Basic validation>
he: <אימות בסיסי>

en: Action to take if argument does not validate
he: פעולה לביצוע אם הארגומנט לא תקין

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
he: אם נבחר, יופיע שדה להזנת הטקסט שישמש למשתמשים אנונימיים.

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Use default RSS settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל עבור RSS

en: Title plus teaser
he: כותרת בתוספת טיזר

en: !name's blog
he: הבלוג של !name

en: Front page feed
he: הזנה לדף הפתיחה

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
he: זה יופיע כשם בלוק זה בניהול >> בניית אתרים >> בלוקים.

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: All languages
he: כל השפות

en: No role
he: אין תפקיד

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. If unsure, specify nothing.
he: עמוד זה מוצג כשאין תוכן אחר המתאים למסמך המבוקש. אם אינך בטוח, השאר ריק.

en: View link
he: קישור להיבט

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: Only show "listed" file attachments
he: הצג רק קבצים מצורפים "רשומים"

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: @type %title has been updated.
he: @type %title עודכן.

en: The post could not be saved.
he: לא ניתן לשמור את הפרסום.

en: %message in %file on line %line.
he: %message בקובץ %file בשורה %line.

en: Picture image path
he: מיקום קובץ תמונה

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
he: נתגלתה לפחות בעיה אחת עם התקנת דרופל. בדוק את <a href="@status">דו"ח המצב</a> לקבלת מידע נוסף.

en: Help topics
he: נושאים לעזרה

en: Help is available on the following items:
he: עזרה זמינה לפריטים הבאים:

en: No help is available for module %module.
he: אין עזרה לרכיב %module.

en: @module administration pages
he: עמודי ניהול לרכיב @module

en: By module
he: לפי רכיב

en: Manage your site's content.
he: ניהול התוכן באתר.

en: Control how your site looks and feels.
he: שליטה על מראה האתר.

en: Adjust basic site configuration options.
he: ניהול תצורת אתר בסיסית.

en: Manage your site's users, groups and access to site features.
he: נהל את משתמשי האתר שלך, קבוצות המשתמשים, וזכויות גישה לחלקי האתר השונים.

en: View reports from system logs and other status information.
he: צפה בדווחים מיומני המערכת ומידע נוסף.

en: Link this field to its node
he: קשר שדה זה לפריט התוכן שלו

en: Node creation
he: יצירת פריט תוכן

en: Delete link
he: מחק קישור

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Translate interface
he: תרגום ממשק

en: Add language
he: הוספת שפה

en: Edit string
he: עריכת מחרוזת

en: Delete string
he: מחק מחרוזת

en: Are you sure you want to delete the language %name?
he: האם אתם בטוחים שאתם מעוניינים למחוק את השפה %name?

en: The language %locale has been removed.
he: השפה %locale הוסרה.

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
he: האם אתב בטוח שאתה רוצה למחוק את המחרוזת "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
he: מחיקת המחרוזת תמחק את כל תרגומי מחרות זו בכל השפות. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: locale
he: מיקום

en: Cache once for everything (global)
he: שמור במטמון פעם אחת עבור הכל (כללי)

en: Per page
he: לדף

en: Per role
he: לתפקיד

en: Per role per page
he: לתפקיד לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Per user per page
he: לכל משתמש לכל דף

en: Multilingual support
he: תמיכה רב לשונית

en: Enabled, with translation
he: מופעל, עם תרגום

en: Publish comment
he: פרסם תגובה

en: Configure ImageAPI.
he: קבע תצורת ImageAPI.

en: There are no image toolkit modules enabled. Toolkit modules can be enabled from the <a href="!admin-build-modules">module configuration page</a>.
he: אין מודולי ערכות כלים לתמונות פעילות. ניתן להפעיל מודולי ערכות כלים מ-<a href="!admin-build-modules">דף הגדרת תצורת מודולים</a>.

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
he: המודול %toolkit הינו ערכת הכלים היחידה לעיבוד תמונה המופעלת. דרופל ישתמש בה לשינוי גודל, חיתוך ופעולות אחרות על תמונות.

en: Select a default image processing toolkit
he: בחר ערכת כלים ברירת מחדל לעיבוד תמונות

en: This setting lets you choose which toolkit Drupal uses resizing, cropping and other image manipulations.
he: הגדרה זו מאפשרת לך לבחור באיזו ערכת כלים דרופל משתמשת לשינוי גודל, חיתוך ועיבודיתמונה אחרים.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
he: תוכנת עיבוד התמונה שנבחרה '%toolkit' אינה יכולה לבצע באופן תקין את הפקודה '%function'.

en: Could not set permissions on destination file: %file
he: הגדרת הרשאות על קובץ היעד: %file לא הצליחה.

en: Compression Quality
he: איכות דחיסה

en: Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
he: הטווח בין 0 ל-100. ערכים גבוהים פירושם תמונה באיכות טובה יותר, אך גודל קובץ גדול יותר.

en: Checking this option will display the ImageMagick commands and output to users with the <em>administer site configuration</em> permission.
he: בחירת אפשרות זו תציג את הפקודות והפלט של ImageMagick למשתמשים בעלי הרשאות <em>ניהול תצורת אתר</em>.

en: Version information
he: מידע אודות הגירסה

en: Compression Quality must be a value between 0 and 100.
he: איכות דחיסה צריכה להיות ערך בין 0 ל-100

en: The specified ImageMagick path %file does not exist.
he: לא קיים נתיב ImageMAgick המצויין %file.

en: The specified ImageMagick path %file is not executable.
he: נתיב ה-ImageMagick המצויין %file איננו בר הפעלה.

en: PHP's <a href="!open-basedir">open_basedir</a> security restriction is set to %open-basedir, which may be interfering with attempts to locate ImageMagick.
he: הגבלת האבטחה <a href="!open-basedir">open_basedir</a>  של PHP מוגדרת להיות %open-basedir, ויתכן והיא מפריעה לנסיונות לאיתור ImageMagick.

en: ImageAPI Toolkit
he: ערכת כלים ImageAPI

en: No ImageAPI toolkits available
he: אין ערכות כלים ImageAPI זמינות

en: PHP GD was not compiled with %format support.
he: PHP GD לא עברה הידור עם תמיכה ב-%format.

en: GD Image Rotation
he: סיבוב תמונה GD

en: Low Quality / Poor Performance
he: איכות נמוכה / ביצועים גרועים

en: The installed version of PHP GD does not support image rotations. It was probably compiled using the official GD libraries from http://www.libgd.org instead of the GD library bundled with PHP. You should recompile PHP --with-gd using the bundled GD library. See: @url. An implementation of imagerotate in PHP will used in the interim.
he: הגרסה המותקנת של PHP GD לא תומכת בסיבוב תמונות. היא ככל הנראה עברה הידור יחד עם ספריות ה-GD המקוריות מאתר http://www.libgd.org במקום עם ספריית ה-GD שנכרכה עם PHP. עליך לבצע הידור ל-PHP מחדש --with-gd תוך שימוש בספריית GD שבאה עם PHP. ראה @url. בינתיים המערכת תשתמש במימוש של imagefilter של PHP.

en: GD Image Filtering
he: סינון תמונה GD

en: The installed version of PHP GD does not support image filtering(desaturate, blur, negate, etc). It was probably compiled using the official GD libraries from http://www.libgd.org instead of the GD library bundled with PHP. You should recompile PHP --with-gd using the bundled GD library. See @url. An implementation of imagefilter in PHP will be used in the interim.
he: הגרסה המותקנת של PHP GD לא תומכת בסינון תמונות (רוויה, טשטוש, שלילה וכד'). היא ככל הנראה עברה הידור יחד עם ספריות ה-GD המקוריות מאתר http://www.libgd.org במקום עם ספריית ה-GD שנכרכה עם PHP. עליך לבצע הידור ל-PHP מחדש --with-gd תוך שימוש בספריית GD שבאה עם PHP. ראה @url. בינתיים המערכת תשתמש במימוש של imagefilter של PHP.

en: ImageAPI supporting multiple toolkits.
he: ImageAPI תומך בריבוי ערכות כלים.

en: Uses PHP's built-in GD2 image processing support.
he: משתמש בתמיכת עיבוד תמונה GD2 מובנית של PHP.

en: ImageAPI toolkit missing settings form
he: ערכת הכלים ImageAPI חסרה טופס הגדרות

en: administer imageapi
he: נהל את imageapi

en: ImageAPI requires a Toolkit such as ImageAPI GD or ImageAPI ImageMagick to function. Go to !modules and enable one of them.
he: ImageAPI זקוקה לערכת כלים כגון ImageAPI GD או ImageAPI ImageMagick כדי לפעול. לך ל-!modules והפעל אחת מהן.

en: ImageAPI GD Memory Limit
he: מגבלת זיכרון של ImageAPI GD

en: It is highly recommended that you set you PHP memory_limit to 96M to use ImageAPI GD. A 1600x1200 images consumes ~45M of memory when decompressed and there are instances where ImageAPI GD is operating on two decompressed images at once.
he: לשימוש ב-ImageAPI GD, מומלץ מאוד כי תקבע את מגבלת memory_limit של PHP ל- 96M. תמונת 1600x1200 משתמשת בכ-45M זיכרון כשהיא לא דחוסה וישנם מקרים בהם ImageAPI GD עובדת על שתי תמונות בלתי דחוסות בו זמנית.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
he: צבע הרקע לאזורים חשופים של התמונה. השתמש בצבעים הקסדצימליים בסגנון הרשת (#FFFFFF ללבן, #000000 לשחור). ערך ריק יגרום לתמונות התומכות בשקיפות לקבל רקע שקוף, אחרת הוא יהיה לבן.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
he: לשמות קבועים מראש השתמש רק בתווים אלפאנומריים, קווים תחתיים (_) ומקפים (-).

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
he: קבוע מראש  %name (מזהה: @id) נמחק.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
he: קבוע מראש %name (מזהה: @id) רוקן.

en: Override Defaults
he: דרוס ברירות מחדל

en: Unknown Action.
he: פעולה לא מוכרת.

en: Unknown Preset.
he: קבוע מראש לא מוכר.

en: The action was succesfully updated.
he: הפעולה עודכנה בהצלחה.

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
he: ImageCache כבר מייצר: %dst, קובץ נעילה: %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
he: נהל קבועים מראש ImageCache.

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
he: שים את קטע הקוד הבא במודול שלך כחלק מהפונקציה <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: ImageCache UI
he: ממשק משתמש ImageCache

en: Has Avatar
he: יש avatar

en: Display the node with standard node view.
he: הצג את פריט התוכן בהיבט הרגיל של פריט התוכן.

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
he: הספריה %file אינה מוגנת משינויי כתיבה, ולכן זהו סיכון אבטחה. חובה לשנות את הרשאות הספריה כך שלא ניתן יהיה לכתוב את הקובץ.

en: Currently using !item !version
he: כרגע מתוקנת !item !version.

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: Hindi
he: הינדית

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
he: ניסית להשתמש בכניסה חד-פעמית עבור חשבון שנחסם.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
he: חשבון משתמש חדש נוצר עבור <a href="@url">%name</a>. לא נשלחה כל הודעה.

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
he: הסיסמא והנחיות נוספות נשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש החדש <a href="@url">%name</a>.

en: New user: %name (%email).
he: משתמש חדש: %name (%email).

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Node module form.
he: טופס מודול פריט תוכן.

en: Locale module form.
he: טופס מודול אזורים.

en: Taxonomy module form.
he: טופס מודול טקסונומיה.

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
he: ניתן להשתמש בכל האסימונים לתאריכי יצירת פריטי תוכן גם עם הקידומת "mod-"; צורה שו תגרום לשימוש בתאריך העדכון במקום בתאריך היצירה.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
he: נתיב התפקיט (כפי שמשתקף בשביל הניווט), לא כולל Home או[menu]. מופרד על ידי /.

en: Failed to modify %settings, please verify the file permissions.
he: שינוי %settings נכשל, אנא וודא שהרשאות הקובץ נכונות.

en: Failed to open %settings, please verify the file permissions.
he: פתיחת %settings נכשלה, אנא וודא שהרשאות הקובץ נכונות.

en: Default argument
he: ארגומנט ברירת מחדל

en: Trigger
he: גורם מפעיל

en: Poll title
he: כותרת הסקר

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
he: כרגע השתמשת בכתובת כניסה חד פעמית. אין צורך להשתמש בכתובת זו בעתיד. אנא שנה/י את סיסמתך.

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
he: !username הגיש בקשה לפתיחת חשבון.
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
he: כינוי או כתובת דואר אלקטרוני

en: Name of top taxonomy term
he: שם מושג הטקסונומיה העליון

en: ID of top taxonomy term
he: מזהה המונח הראשון של הטקסונומיה

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: The id number of the category's parent vocabulary.
he: מספר המזהה של אוצר המילים האב של הסיווג.

en: '@column' => value for @column
he: '@column' => ערך עבור @column

en: The Blog API module allows your site's users to access and post to their blogs from external blogging clients. External blogging clients are available for a wide range of desktop operating systems, and generally provide a feature-rich graphical environment for creating and editing posts.
he: מודול API הבלוג מאפשר למשתמשי האתר שלך לגשת לבלוגים שלהם ולכתוב בהם דרך לקוחות חיצוניים. לקוחות בלוגים חיצוניים זמינים במגוון רב של מערכות הפעלה ומספקים בדרך כלל סביבה גרפית עשירה ליצירה ןעריכת פרסומים.

en: <a href="@ecto-link">Ecto</a>, a blogging client available for both Mac OS X and Microsoft Windows, can be used with Blog API. Blog API also supports <a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, and most of the <a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. Blogging clients and other services (e.g. <a href="@flickr">Flickr's</a> "post to blog") that support these APIs may also be compatible.
he: ניתן להשתמש ב-<a href="@ecto-link">Ecto</a>, לקוח בלוג הקיים גם עבור Mac OS X וגם עבור Microsoft Windows, עם API הבלוג. API הבלוג תומך גם ב-<a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, ורוב ה-<a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. לקוחות בלוג ושרותים אחרים (כלומר <a href="@flickr">של Flicker</a> "פרסם לבלוג") התומכים ב-API אלו עשויים גם להיות תואמים.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blogapi">Blog API module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@blogapi">מודול API הבלוג</a>.

en: Returns a list of blogs to which an author has posting privileges.
he: מחזיר רשימת בלוגים אליהם יש למחבר הרשאות פרסום.

en: Returns a list of all categories defined in the blog.
he: מחזיר את רשימת כל הסיווגים המוגדרים בבלוג.

en: You do not have permission to create this type of post.
he: אין לך הרשאות ליצירת פרסום מסוג זה.

en: You do not have permission to publish this type of post. Please save it as a draft instead.
he: אין לך הרשאות לפרסם סוג כזה של פרסום. שמור אותו כטיוטה.

en: You do not have permission to save this post as a draft. Please publish it instead.
he: אין לך הרשאה לשמור פרסום זה כטיוטה. עליך לפרסם אותו.

en: Invalid categories submitted.
he: נשלחו סיווגים לא חוקיים.

en: A category from the @vocabulary_name vocabulary is required.
he: נדרש סיווג מאוצר המילים@vocabulary_name.

en: You may only choose one category from the @vocabulary_name vocabulary.
he: ניתן לבחור רק סיווג אחד מאור מילים @vocabulary_name.

en: Error saving categories. This feature is not available.
he: שגיאה בשמירת סיווגים. תכונה זו לא זמינה.

en: You do not have permission to edit this blog.
he: אין לך הרשאה לערוך את הבלוג הזה.

en: Enable for external blogging clients
he: הפעל ללקוחות חיצוניים הרושמים לבלוג

en: Select the content types available to external blogging clients via Blog API. If supported, each enabled content type will be displayed as a separate "blog" by the external client.
he: בחר את סוגי התוכן הזמינים לרושמים לבלוג חיצוניים גרך API הבלוג. כל סוג תוכן נתמך יוצג כבלוג נפרד על ידי הלקוח החיצוני.

en: Blog API module is not configured to support the %type content type, or you don't have sufficient permissions to post this type of content.
he: מודול API הבלוג לא מוגדר לתמיכה בסוג התוכן %type, או שאין לך הרשאות מתאימות לפרסם סוג תוכן זה.

en: @type: added %title using blog API.
he: @type: נוסף %title בעזרת API הבלוג.

en: @type: updated %title using Blog API.
he: @type: עודכן %title על ידי שימוש ב-API הבלוג.

en: Blog API
he: API לבלוג

en: Configure the content types available to external blogging clients.
he: קבע את תצורת סוגי התוכן הזמינים לרושמי בלוג חיצוניים.

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
he: <em></em> וכאשר <strong>%property</strong> הוא <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
he: <strong>%property</strong> היא <strong>%value</strong>

en: User autocomplete
he: השלמה אוטומטית של כינויים

en: Initializing.
he: מאתחל.

en: Remaining @remaining of @total.
he: נשארו @remaining מתוך @total.

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
he: המשך ל-<a href="@error_url">דף השגיאות</a>

en: HTTP POST is required.
he: נדרש HTTP POST.

en: Your page will be a part of the selected book.
he: הדף שלך יהיה חלק מהספר הנבחר.

en: Numeric
he: מספרי

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: 0 sec
he: אפס שניות

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
he: צור רשימת אפשרויות כרשימה ב-<strong>רשימת ערכים מותרים</strong> או כמערך בקוד PHP. ערכים אלו יהיו זהים עבור %field בכל סוגי התוכן.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
he: צריך לציין 'ערכים מותרים' עבור שדה זה.

en: form
he: טופס

en: Edit link
he: ערוך קישור

en: Token replacement patterns
he: תבניות החלפת אסימונים

en: Comment's node ID
he: מזהה פריט התוכן של התגובה

en: Comment body
he: גוף התגובה

en: Comment author's user id
he: מזהה המשתמש של מחבר התגובה

en: Comment author's user name
he: שם המשתמש של מחבר התגובה

en: Comment author's home page.
he: הגב לדף הבית של במחבר.

en: Comment author's e-mail.
he: דוא"ל מחבר התגובה.

en: Node language
he: שפת פריט התוכן

en: Node author's e-mail.
he: הדוא"ל של מחבר פריט התוכן.

en: Name of top term's vocabulary
he: שם אוצר המילים של המונח הראשון

en: ID of top term's vocabulary
he: מזהה אוצר המילים של המונח הראשון

en: The text used in the menu as link text for this item.
he: הטקסט המשמש בתפריט לקישור לפריט זה.

en: The title of the node's book parent.
he: כותרת אב ספר פריט התוכן.

en: The id of the node's book parent.
he: מזהה ספר האב של פריט התוכן.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
he: כותרות כל האבות בהיררכיית הספר של פריט התוכן.

en: The name of the currently logged in user.
he: שם המשתמש המחובר כעת.

en: The user ID of the currently logged in user.
he: מזהה המשתמש של המשתמש הנוכחי.

en: The email address of the currently logged in user.
he: כתובת הדוא"ל של המשתמש הנוכחי.

en: The name of the current Drupal website.
he: שם אתר דרופל הנוכחי.

en: The slogan of the current Drupal website.
he: סיסמת הפרסומת של אתר דרופל הנוכחי.

en: The mission of the current Drupal website.
he: היעוד של אתר דרופל הנוכחי.

en: The contact email address for the current Drupal website.
he: כתובת דוא"ל ליצירת הקשר עם אתר דרופל הנוכחי.

en: The current date on the site's server.
he: התאריך הנוכחי בשרת האתר.

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
he: חותמת הזמן הנוכחית כשניות מאז הראשון בינואר 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
he: מספר אקראי חד-ספרתי.

en: A randomly generated three-digit number.
he: מספר תלת-ספרתי אקראי.

en: A randomly generated ten-digit number.
he: מספר אקראי בעל עשר ספרות.

en: Randomly generated single-digit letter.
he: אות אקראית.

en: Randomly generated three-digit letters.
he: מספר אקראי תלת-ספרתי.

en: Randomly generated ten-digit letters.
he: מחרוזת אקראית בת עשר אותיות.

en: Display a tokenized message to the user
he: הצג למשתמש מסר מחולק לאסימונים.

en: Send tokenized e-mail
he: שלח דוא"ל המחולק לאסימונים

en: Redirect to a tokenized URL
he: הפנה לכתובת URL המחולקת לאסימונים

en: The email address to which the message should be sent.
he: כתובת הדוא"ל אליה יש לשלוח את המסר.

en: The message that should be sent.
he: המסר שאמור להשלח.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים כדי לייצר את נתיב ה-URL. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: The message to be displayed to the current user.
he: ההודעה שתוצג למשתמש הנוכחי.

en: The following placeholder tokens can be used in the custom message text. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים במסר הטקסט המותאם אישית. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: בנתיב כתובת ה-URL ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
he: מספק API משותף להחלפת ממלאי מקום טקסטואלים בנתונים אמיתיים.

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
he: מספק אסימונים נוספים ובסיס לבניית אסימונים משלך.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
he: מספקת גירסאות משודרגות של פעולות ליבת דרופל באמצעות מודול האסימון.

en: Basic options
he: אפשרויות בסיסיות

en: alert
he: התראה

en: emergency
he: מקרה חרום

en: Filter log messages
he: סנן מסרי יומן

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.

en: The results of this submission may be viewed at:
he: אפשר לראות את התוצאות של מה שנשלח ב:

en: The entered email address %address is not a valid address.
he: כתובת הדוא"ל שהוכנסה %address אינה כתובת תקנית.

en: Submissions for this form are closed.
he: אפשרות המשלוח עבור טופס זה נסגרה.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
he: יש <a href="!login">להתחבר</a> או <a href="!register">להירשם</a> כדי לצפות בטופס זה.

en: You do not have permission to view this form.
he: אין לך הרשאה לצפות בטופס זה.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
he: כבר שלחת טופס זה מס' פעמים מקסימלי (@count).

en: You have already submitted this form.
he: כבר שלחת טופס זה.

en: You may not submit another entry at this time.
he: לא תוכל/י לשלוח רישום נוסף הפעם.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
he: <a href="!url">צפיה בפריטים הקודמים ששלחת</a>.

en: Default subject
he: נושא ברירת-מחדל

en: Form submission from: %title
he: הטופס נשלח מ: %title

en: Allow cookies for tracking submissions
he: יש לאפשר עוגיות כדי לעקוב אחרי המשלוחים

en: Form: !form
he: טופס: !form

en: Submission updated.
he: המידע שנשלח עודכן.

en: Thank you, your submission has been received.
he: תודה, המידע ששלחת התקבל.

en: User timezone
he: אזור זמן משתמש

en: Start year
he: שנת התחלה

en: The first year that is allowed to be entered.
he: שנה ראשונה שאפשר להכניס.

en: End year
he: שנת סיום

en: The last year that is allowed to be entered.
he: שנה אחרונה שאפשר להכניס.

en: Entered !name is not a valid date.
he: ה !name שנרשם אינו תאריך תקני.

en: The entered date needs to be between the years @start and @end.
he: התאריך להכנסה צריך להיות בין השנים @start ו @end.

en: E-mail a submission copy
he: עותק למשלוח בדוא"ל

en: Examples: $, #, -.
he: דוגמאות: $, #, -.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
he: כדי לשנות את סיסמת החבר הנוכחית, יש להכניס סיסמה בשני השדות.

en: You have already used this one-time login link. It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
he: כבר השתמשת בקישור כניסה החד פעמי הזה. כעת אין כבר צורך להשתמש בקישור זה כדי להכנס לאתר. את/ה כבר בתוך האתר.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בקישור לכניסה חד פעמית אשר אינו תקף יותר. יש לבקש חדש בטופס הבא.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to login to the site and change your password.</p>
he: <p> זוהי כתובת כניסה חד פעמית עבור %user_name ותוקפה יפוג ב- %expiration_date </p><p> יש ללחוץ על הכפתור על מנת להכנס לאתר ולשנות את הסיסמה.</p>

en: This login can be used only once.
he: ניתן להשתמש בכניסה זו פעם אחת בלבד.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בכניסה חד פעמית אשר אינה תקפה יותר. יש לבקש סיסמא חדשה בטופס הבא.

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה

en: The translation import of %filename failed.
he: יבוא תרגום מקובץ %filename נכשל.

en: More choices
he: אפשרויות נוספות

en: Javascript Choice Form
he: טופס בחירה ב-Javascript

en: Change basic information
he: שנה מידע בסיסי

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Inserted
he: הוכנס

en: Provide a password for the new account in both fields.
he: רשום את הססמה של החשבון החדש פעמיים.

en: For more information, please refer to the <a href="@help">help section</a>, or the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a>, or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
he: למידע נוסף תוכל לבקר<a href="@help"> באיזור העזרה</a>, או לחלופין<a href="@handbook"> בספרי ההדרכה המקוונים של דרופל</a>. תוכל גם לשלוח הודעות<a href="@forum"> בפורום של דרופל</a>, או לצפות במגוון רחב של <a href="@support"> אפשרויות נוספות לקבלת תמיכה</a>.

en: Account details for !username at !site
he: פרטי חשבון עבור  !username באתר !site

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
he: !username,
    
    תודה על הרשמתך לאתר !site. אפשר עתה להיכנס לאתר בכתובת !login_uri תוך שימוש בכינוי ובסיסמה הבאים:
    כינוי: !username 
    סיסמה: !password 
    
    ניתן להכנס גם בלחיצה על הקישור הבא, או העתקתו והדבקתו אל הדפדפן:
    !login_url
    
    זוהי כניסה חד פעמית, וניתן להשתמש בה פעם אחת בלבד. 
    
    לאחר שנכנסת, תופנה ל!edit_uri כדי שתוכל לשנות את סיסמתך.
    
    
    -- צוות !site

en: User e-mail settings
he: הגדרות דואר אלקטרוני של המשתמש

en: Broken handler @table.@field
he: מטפל שבור @table.@field

en: Skipping broken view @view
he: מדלג על ההיבט השבור @view

en: Ajax callback for view loading.
he: התקשרות חזרה של AJAX לטעינת היבט.

en: Changes cannot be made to a locked view.
he: לא ניתן לעשות שינויים להיבט נעול.

en: Convert stored Views 1 views.
he: המר היבטים מאוחסנים היבט אחד.

en: Convert view
he: המר היבט

en: Create customized lists and queries from your database.
he: צור רשימות מותאמות אישית ושאילתות ממסד הנתונים.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
he: ממשק ניהול להיבטים. ללא מודול זה לא ניתן ליצור או לערוך היבטים.

en: Example table
he: טבלה לדוגמה

en: Example content
he: תוכן לדוגמה

en: Some example content that references a node.
he: תוכן לדוגמה המפנה לפריט תוכן.

en: Example node
he: פריט תוכן לדוגמה

en: Plain text field
he: שדה טקסט פשוט

en: Just a plain text field.
he: שדה טקסט פשוט.

en: Numeric field
he: שדה נומרי

en: Just a numeric field.
he: רק שדה מספרי.

en: Boolean field
he: שדה בולאני

en: Just an on/off field.
he: שדה פועל/כבוי.

en: Timestamp field
he: שדה חותמת זמן

en: Just a timestamp field.
he: פשוט שדה חותמת זמן.

en: Validator options
he: אפשרויות מאמת

en: Display all values
he: הצג את כל הערכים

en: Hide view / Page not found (404)
he: הסתר היבט/ דף לא נמצא (404)

en: Display empty text
he: הצג טקסט ריק

en: Provide default argument
he: ספק ארגומנט ברירת מחדל

en: Provide default argument options
he: ספק אפשרויות ברירת מחדל לארגומנטים

en: Default argument type
he: ברירת מחדל לסוג ארגומנט

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
he: המטפל לפריט זה שבור או חסר ולא ניתן להשתמש בו. אם המטפל סופק על ידי מודול ואז הוא הושבת, יתכן והפעלה מחדש של המודול תשחזר את המטפל. במידה ולא, מומלץ למחוק פריט זה.

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Current node's creation time
he: זמן היצירה של פריט התוכן הנוכחי

en: Current node's update time
he: זמן העדכון של פריט התוכן הנוכחי

en: Allow multiple terms per argument.
he: אפשר ריבוי מושגים לארגומנט.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
he: אם נבחר, המשתמשים יכולים להזין ארגומנטים מרובים בצורה 1+2+3 (עבורOR) או 1,2,3 (עבור AND).

en: Allow multiple arguments to work together.
he: אפשר לארגונטים מרובים לעבוד ביחד.

en: Do not display items with no value in summary
he: אל תציג פריטים שאין להם ערך בסיכום

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Fail basic validation if any argument is given
he: הכשל באימות בסיסי אם מסופק ארגומנט כלשהו

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
he: על ידי בחירת שדה זה תוכל לוודא כי היבטים עם יותר ארגומנטים מהנחוץ יכשלו באימות.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
he: אם נבחר, משתמשים יכולים להזין ארגומנטים מרובים במבנה 1+2+3 או1,2,3.

en: Exclude the argument
he: אל תכלול את הארגומנט

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
he: אם נבחר, המספרים שיוזנו בארגומנט לא ילקחו בחשבון, במקום שישמשו להגבלת ההיבט.

en: Glossary mode
he: מצב מילון מונחים

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: When printing the argument result, how to transform the case.
he: בעת הדפסת תוצאת הארגומנט, כיצד להמיר את רישיות האות.

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Case in path
he: פניה בנתיב

en: Transform spaces to dashes in URL
he: המר רווחים למקפים בכתובת URL

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Check this box to not display this field, but still load it in the view.  Use this option to not show a grouping field in each record, or when doing advanced theming.
he: בחר תיבת סימון זו כדי לא להציג את השדה, אבל כן לטעון אותו להיבט. השתמש באפשרות זו כדי לא להציג שדה קיבוץ בכל עמודה, או בעת ביצוע עיצוב מתקדם.

en: Rewrite the output of this field
he: כתוב מחדש את הפלט של שדה זה

en: If checked, you can alter the output of this field by specifying a string of text with replacement tokens that can use any existing field output.
he: אם נבחר, מאפשר לך לשנות את פלט השדה על-ידי ציון מחרוזת טקסט עם אסימונים חליפיים היכולים להשתמש בפלט של כל שדה קיים.

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: הטקסט לתצוגה עבור שדה זה. ניתן לכלול HTML. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Output this field as a link
he: יצא שדה זה כקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: נתיב דרופל או ה-URL המוחלט לקישור זה. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
he: טקסט אלטרנטיבי שרוב הדפדפנים מציגים כתיאור כלי בעת ריחוף מעל הקישור.

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה לפני הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה אחרי הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Trim this field to a maximum length
he: קצר שדה זה לאורך המירבי

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
he: אם נבחר, שדה זה יקוצר לאורך מרבי של תווים.

en: Trim only on a word boundary
he: קצר רק בגבולות מילה

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
he: אם נבחר, שדה זה יקוצר רק בגבולות מילה. דבר זה מבטיח עמידה במספר המרבי של תווים מותרים. אם אין גבולות מילים, השדה עלול להיות מקוצר למצב ריק.

en: Add an ellipsis
he: הוסף שלוש נקודות

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
he: אם נבחר, יתווסף "..." לשדה שקוצר.

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
he: אם נבחר, כל תגיות ה-HTML תוסרנה.

en: Field can contain HTML
he: שדה יכול להכיל HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
he: אם נבחר, מתקן ה-HTML יורץ על מנת לוודא שהתגיות נסגרו כהלכה לאחר הקיצור.

en: File size display
he: תצוגת גודל קובץ

en: Formatted (in KB or MB)
he: מאותחל (ב-KB או MB)

en: Raw bytes
he: בתים גולמיים

en: If checked, true will be displayed as false.
he: אם נבחר, אמת יוצג כשקר.

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם "זמן" מצורף)

en: Time span (future dates start with - )
he: טווח זמן (תאריכים עתידיים מתחילים ב - )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם התוספת "לפני/מהיום")

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. If "Time ago" this is the the number of different units to display, which defaults to two.
he: אם "מותאם אישית", ראה <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">מסמכי PHP</a> עבור תבניות תאריך. אם "לפני" זהו מספר היחידות השונות לתצוגה , ברירת המחדל הינה 2.

en: Round
he: עגל

en: If checked, the number will be rounded.
he: אם בחור, המספר יעוגל.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
he: ציין כמה ספרות אחרי הנקודה להדפיס.

en: What single character to use as a decimal point.
he: התו שיש להשתמש בו כנקודה עשרונית.

en: What single character to use as the thousands separator.
he: תו יחיד שיש להשתמש בו כמפריד אלפים.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
he: טקסט אותו יש לשים לפני המספר, כגון סמל מטבע.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
he: הטקסט שיש לשים אחרי המספר, כגון סימון סוג מטבע.

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: Display as link
he: הצג כקישור

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
he: כרגע פריט זה אינו חשוף. אם <strong>תחשוף</strong> אותו, משתמשים יוכלו לשנות את המסנן כאשר הם רואים אותו.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
he: פריט זה חשוף. אם <strong>תחביא</strong> אותו, משתמשים לא יוכלו לשנות את המסנן כשהם צופים בו.

en: Unlock operator
he: אופרטיור ביטול נעילה

en: When checked, the operator will be exposed to the user
he: אם נבחר, האופרטור יהיה חשוף למשתמש

en: Operator identifier
he: מזהה אופרטור

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
he: זה יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את האופרטור הזה.

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
he: יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את המסנן הזה. לא יכול להיות ריק.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
he: מסנן חשוף זה הינו אופציונלי והוא הוסיף אפשרויות המאפשרות לא לבחור אותו.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
he: אלץ מסנן חשוף זה לקבל רק אפשרות אחת.

en: Remember
he: זכור

en: Remember the last setting the user gave this filter.
he: זכור את ההגדרה האחרונה שהמשתמש נתן למסנן הזה.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
he: אם המסנן חשוף, יש צורך במזהה.

en: This identifier is not allowed.
he: מזהה זה אסור.

en: - Any -
he: - כל אחד מ -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
he: אם זה אינו מסנן חשוף אופציונלי, עליך לבחור ערך.

en: exposed
he: חשוף

en: Value type
he: סוג ערך

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים

en: Case sensitive filters may be faster. MySQL might ignore case sensitivity.
he: יתכן ומסננים תלויי רישיות יהיו מהירים יותר. MySQL עלול להתעלם מתלות ברישיות.

en: desc
he: יורד

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
he: הגרעיניות הינה היחידה הקטנה ביותר לשימוש כאשר בודקים האם שני תאריכים הינם זהים: לדוגמה, אם הגרעיניות היא 'שנה' אז כל התאריכים בשנת 1999 יחשבו כאילו הם זהים.

en: views_handler_sort_formula missing default: @formula
he: חסרה ברירת מחדל ל-views_handler_sort_formula : @formula

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם <a href="@modules">תאפשר את מודול העזרה המתקדמת</a>, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם תתקין את מודול העזרה המתקדמת מ- !href, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: Warning! Broken view!
he: זהירות! שדה שבור!

en: Broken
he: שבור

en: Install the advanced help module for the getting started
he: התקן את מודול העזרה המתקדמת עבור תחילת העבודה

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
he: לא בטוח מה לעשות? נסה את הדף "!getting-started".

en: Displays
he: תצוגות

en: These queries were run during view rendering:
he: שאילתות אלה הורצו בזמן עיבוד ההיבט.

en: This display has no path.
he: לתצוגה זו אין נתיב.

en: Query build time
he: זמן בניית שאילתה

en: Query execute time
he: זמן ריצת שאילתה

en: View render time
he: צפה בזמן העיבוד

en: No query was run
he: לא הורצה שאילתה

en: Unable to preview due to validation errors.
he: לא ניתן לצפות בתצוגה מוקדמת עקב שגיאות אימות.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
he: הפרד ארגומנטים בעזרת "/" כאילו היו כתובת URL.

en: Clone view %view
he: שכפול היבט %view

en: View name
he: שם היבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: View tag
he: תגית ההיבט

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
he: הזן תגית אופציונלית להיבט זה; היא תשמש רק לסיוע במיון היבטים בדף הניהול.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
he: The view type is the primary tableסוג ההיבט הינו הטבלה הראשית שעבורה מוחזר המידע. סוג ההיבט קובע אילו ארגומנטים, שדות, קריטריוני מיון ומסננים זמינים, לכן לאחר קביעת ההגדרה, <strong>לא ניתן לשנות אותה</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
he: עליך להשתמש בשם ייחודי להיבט זה

en: Are you sure you want to revert the view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשחזר את ההיבט %name?

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
he: שיחזור ההיבט ימחוק את ההיבט שבמסד הנתונים, ויחזירו להיבט ברירת המחדל המקורי. כל השינויים שעשית יאבדו ולא ניתן יהיה לשחזרם.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את ההיבט %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל מחיקת היבט.

en: The view has been deleted.
he: ההיבט נמחק.

en: There is no lock on view %view to break.
he: אין נעילה לשבירה על היבט %view.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשבור את הנעילה על ההיבט %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
he: שבירת הנעילה תגרום לכך ששינויים שלא נשמרו על ידי !user יאבדו!

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
he: הנעילה נשברה וכעת אתה יכול לערוך את ההיבט.

en: Edit view %view
he: ערוך את היבט %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
he: הזן את שם ההיבט אם הוא שונה משם היבט המקור. השאר ריק על מנת להשתמש בשם ההיבט.

en: Paste view code here
he: הדבק את קוד ההיבט כאן

en: Unable to interpret view code.
he: לא ניתן לפענח את קוד ההיבט.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
he: אתה מייבא היבט שנוצר בגרסה 1. יתכן ותצטרך לעדכן מספר פרמטרים על מנת שיפעל כהלכה בגרסה 2.

en: That view is not compatible with this version of Views.
he: היבט זה לא תואם את גירסת ההיבטים הזו.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
he: כבר קיים היבט עם שם זה, בחר שם אחר.

en: Display plugin @plugin is not available.
he: Plugin התצוגה @plugin אינו זמין.

en: Style plugin @plugin is not available.
he: Plugin הסגנון @plugin אינו זמין.

en: Row plugin @plugin is not available.
he: Plugin לשורה @plugin לא זמין.

en: @type handler @table.@field is not available.
he: מטפל @table.@field מסוג @type לא זמין.

en: Unable to import view.
he: ייבוא ההיבט נכשל.

en: Unknown or missing table name
he: שם טבלה לא ידוע או חסר

en: Click on an item to edit that item's details.
he: לחץ על פריט לעריכת פרטי הפריט.

en: This view has a broken default display and cannot be used.
he: להיבט זה תצוגת ברירת מחדל שבורה ולכן לא ניתן להשתמש בו.

en: Export this view
he: יצא היבט זה

en: Create a copy of this view
he: צור עותק של היבט זה

en: View "@display"
he: צפה ב-@display

en: Go to the real page for this display
he: עבור לדף האמיתי לתצוגה זו

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin doesn't exist!
he: שגיאה: התצוגה @display מתייחסת ל-plugin בשם '@plugin', אך plugin זה אינו קיים!

en: Missing style plugin
he: חסר plugin סגנון

en: Change settings for this style
he: שנה הגדרות לסגנון זה

en: &nbsp; Style: !style
he: &nbsp; סגנון: !style

en: Invalid display id found while regenerating tabs
he: נמצא מזהה תצוגה לא חוקי בעת ייצור מחדש של לשוניות

en: Unable to initialize default display
he: אתחול תצוגת ברירת המחדל נכשלה

en: Add display
he: הוסף תצוגה

en: Remove display
he: הסר תצוגה

en: Restore display
he: שחזר תצוגה

en: View analysis
he: ניתוח היבט

en: View details
he: פרטי היבט

en: Configure @type
he: קבע תצורת @type

en: Rearrange @type
he: סדר מחדש את @type

en: Broken field @id
he: שדה שבור @id

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: Configure @type %item
he: קבע תצורת @type %item

en: Configure extra settings for @type %item
he: קבע הגדרות נוספות עבור @type %item

en: Change summary style for @type %item
he: שנה סגנון סיכום עבור @type %item

en: Internal error: broken plugin.
he: שגיאה פנימית: plugin שבור.

en: Configure summary style for @type %item
he: הגדר סגנון סיכום עבור @type %item

en: Clear Views' cache
he: נקה את מטמון ההיבטים

en: Add Views signature to all SQL queries
he: הוסף חותמת היבטים לכל שאילתות ה-SQL

en: Disable views data caching
he: השבת את הפעלת מטמון הנתונים של ההיבטים

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
he: היבטים מאחסנים במטמון מידע אודות טבלאות, מודולים והיבטים זמינים לצורך שיפור ביצועים. על-ידי סימון תיבת סימון זו, היבטים ידלגו על המטמון ותמיד יבנו מחדש את הנתונים להם הם זקוקים. יתכן ודבר זה ישפיע משמעותית על ביצועי האתר שלך.

en: Ignore missing advanced help module
he: התעלם מכך שמודול עזרה מתקדמת חסר

en: Views uses the advanced help module to provide help text; if this module is not present Views will complain, unless this setting is checked.
he: מודול ההיבטים משתמש במודול העזרה המתקדמת כדי לספק טקסט עזרה; אם מודול זה לא נמצא, מודול ההיבטים יתלונן אם לא תבחר הגדרה זו.

en: Show other queries run during render during live preview
he: הצג שאילתות אחרות שפועלות בעת עיבוד בזמן התצוגה מקדימה

en: Do not show hover links over views
he: אל תציג קישורי ריחוף מעל היבטים

en: To make it easier to administrate your views, Views provides 'hover' links to take you to the edit and export screen of a view whenever the view is used. This can be distracting on some themes, though; if it is problematic, you can turn it off here.
he: כדי להפוך את ניהול ההיבטים לקל יותר, ההיבטים מאפשרים קישורי ריחוף כדי להוביל אותך למסך העריכה והייצוא של היבט בכל פעם שמשתמשים בהיבט. בעיצובים מסוימים דבר זה יכול להסיח את הדעת ולכן אם יש בכך בעיה, ניתן לבטל אפשרות זו כאן.

en: Enable views performance statistics via the Devel module
he: אפשר סטטיסטיקות ביצועי היבטים בעזרת מודול Devel

en: Check this to enable some Views query and performance statistics <em>if Devel is installed</em>.
he: בחר להפעלת מספר סטטיסטיקות שאילתות וביצועים להיבטים ביצועים<em>אם Devel מותקן</em>.

en: Disable javascript with Views
he: השבת את Javascript עם היבטים

en: Page region to output performance statistics
he: אזור בדף לפלט סטטיסטיקות ביצועים

en: Label for "Any" value on optional single-select exposed filters
he: תווית לערך "כל אחד" במסננים חשופים אופציונליים מסוג בחירה בודדת

en: Error: missing @component
he: שגיאה: @component חסרה

en: Server reports invalid input error.
he: השרת מדווח על שגיאת קלט לא חוקי.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
he: להיבט זה יש רק תצוגת ברירת מחדל ולכן הוא לא יוצג בשום מקום באתר שלך; יתכן ותרצה להוסיף דף או תצוגת בלוק.

en: There are no Views 1 views stored in the database to convert.
he: אין במסד הנתונים היבטים להמרה מגרסה 1 של מודול היבטים.

en: Converted
he: מומרים

en: Unable to find view.
he: היבט לא נמצא.

en: Unable to convert view.
he: המרת ההיבט נכשלה.

en: The view has been deleted
he: ההיבט נמחק

en: Handler @handler include tried to loop infinitely!
he: קובץ ה-include של המטפל @handler גרם ללולאה אינסופית!

en: Reduce duplicates
he: צמצם כפילויות

en: Default settings for this view.
he: הגדרות ברירת מחדל להיבט זה.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצג את ההיבט כדף על כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצג את ההיבט כבלוק

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
he: נוספו קבצים מצורפים לתצוגות אחרות כדי לקבבל ריבוי היבטים בתוך אותו היבט.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
he: הצג את ההיבט כהזנה, למשל הזנת RSS.

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: HTML List
he: רישמת HTML

en: Displays rows as an HTML list.
he: הצג שורות כרשימת HTML.

en: Displays rows in a grid.
he: מציג שורות ברשת.

en: Displays rows in a table.
he: מציג שורות בטבלה.

en: Displays the default summary as a list.
he: מציג את סיכום ברירת המחדל כרשימה.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
he: מציג את הסיכום בצורה לא מעוצבת, עם אפשרות לאחד אחרי השני או מוטבעים.

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Fixed entry
he: כניסה קבועה

en: Will be available to all users.
he: יהיה שמין לכל המשתמשים.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
he: גישה תוענק למשתמשים עם אחד או יותר מהתפקידים המצויינים.

en: No caching of Views data.
he: אין מטמון לנתוני היבטים.

en: Time-based
he: מבוס זמן

en: set_display() called with invalid display id @display.
he: set_display() נקראה עם מזהה תצוגה לא חוקי @display.

en: sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: Sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: filter
he: סינון

en: jQuery UI Tabs: Not enough arguments to add tab.
he: לשוניות ממשק משתמש jQuery: אין מספיק ארגומנטים להוספה ללשונית.

en: The title of the aggregator item.
he: כותרת פריט הצובר.

en: The link to the original source URL of the item.
he: הקישור לכתובת ה-URL המקורית של הפריט.

en: The author of the original imported item.
he: מחבר הפריט המיובא המקורי.

en: The actual content of the imported item.
he: תוכן הפריט המיובא.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
he: התאריך בו פורסם פריט ההזנה המקורי. (בחלק מההזנות, יהיה זה התאריך בו הוא יובא.)

en: Feed ID
he: מזהה הזנה

en: The unique ID of the aggregator feed.
he: המזהה הייחודי של הזנת הצובר.

en: The title of the aggregator feed.
he: כותרת הזנת הצובר.

en: The link to the source URL of the feed.
he: הקישור לכתובת ה-URL של מקור ההזנה.

en: The date the feed was last checked for new content.
he: התאריך האחרון בו ההזנה נבדקה עבור תוכן חדש.

en: The description of the aggregator feed.
he: תאור הזנת הצובר.

en: The date of the most recent new content onf the feed.
he: התאריך של התוכן האחרון החדש ביותר בהזנה.

en: The unique ID of the aggregator category.
he: המזהה הייחודי של סיווג הצובר.

en: The title of the aggregator category.
he: כותרת סיווג הצובר.

en: The book the node is in.
he: הספר בו נמצא פריט התוכן.

en: The weight of the book page.
he: משקל דף הספר.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
he: עומק דף הספר בהיררכייה; לספרי הרמה העליונה יש עומק של 1.

en: The parent book node.
he: פריט התוכן של ספר האב.

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: The text of the comment.
he: תוכן ההערה

en: The comment ID of the field
he: מזהה התגובה של השדה

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
he: שם מחבר התגובה. ניתן לעבדו לקשר לדף הבית של המשתמש.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
he: כתובת האתר של מחבר התגובה. ניתן לעבד כקישור. יהיה ריק אם המחבר הינו משתמש רשום.

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Date and time of when the comment was posted.
he: תאריך ושעת פרסום התגובה.

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
he: האם התגובה נמצאת כרגע בהנחייה.

en: Provide a simple link to view the comment.
he: ספק קישור פשוט לצפייה בתגובה.

en: Provide a simple link to edit the comment.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התגובה.

en: Provide a simple link to delete the comment.
he: ספק קישור פשוט למחיקת התגובה.

en: The node the comment is a reply to.
he: פריט התוכן שהתגובה היא מענה אליו.

en: The User ID of the comment's author.
he: מזהה המשתמש של מחבר התגובה.

en: Parent CID
he: CID אב

en: The Comment ID of the parent comment.
he: מזהה התגובה של תגובת האב.

en: Last comment time
he: זמן התגובה האחרונה

en: Date and time of when the last comment was posted.
he: התאריך והשעה בהן התגובה האחרונה פורסמה.

en: Last comment author
he: מחבר התגובה האחרונה

en: The name of the author of the last posted comment.
he: שם מחבר התגובה האחרונה שפורסמה.

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: The number of comments a node has.
he: מספר התגובות של פריט תוכן.

en: Updated/commented date
he: תאריך מעודכן או תאריך התגובה

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
he: האחרון מבין תגובה אחרונה שפורסמה או זמן עדכון פריט תוכן.

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Comment status
he: מצב הערה

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
he: האם ניתן לרשום תגובות לפריט התוכן או לא.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: Display the comment with standard comment view.
he: הצג את התגובה בהיבט תגובה רגיל.

en: Display the comment as RSS.
he: הצג את התגובה כ-RSS

en: Link to contact page
he: קישור לדף יצירת קשר

en: Provide a simple link to the user contact page.
he: ספק קישור פשוט לדף יצירת הקשר עם המשתמש.

en: Locale source
he: מקור האזור

en: A source string for translation, in English or the default site language.
he: מחרוזת מקור לתרגום, באנגלית או בשפת ברירת המחדל של האתר.

en: The ID of the source string.
he: מזהה מחרוזת המקור.

en: A description of the location or context of the string.
he: תאור המיקום או הקשר המחרוזת.

en: The group the translation is in.
he: הקבוצה בה נמצא התרגום.

en: The full original string.
he: המחרוזת המקורית המלאה.

en: The version of Drupal core that this string is for.
he: גירסת ליבת דרופל שעבורה מחרוזת זו.

en: Provide a simple link to edit the translations.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התרגומים.

en: Locale target
he: יעד האזור

en: The full translation string.
he: מחרוזת התרגום המלאה.

en: The language this translation is in.
he: שפת תרגום זה.

en: The ID of the parent translation.
he: מזהה תרגום האב.

en: Whether or not the translation is plural.
he: האם התרגום הוא ברבים או לא.

en: The title of the node.
he: כותרת העמוד

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
he: סוג פריט התוכן (לדוגמה, "רישום בלוג", "פרסום בפורום", "סיפור", וכד').

en: Whether or not the node is published.
he: האם פריט התוכן מפורסם או לא.

en: Published or admin
he: מפורסם או מנהל

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
he: במידה והמשתמש הנוכחי לא יכול לצפות בהם, מסנן החוצה פריטי תוכן שלא פורסמו.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
he: האם פריט התוכן מקודם לדף הראשי או לא.

en: Whether or not the node is moderated.
he: האם פריט התוכן מונחה או לא.

en: Whether or not the node is sticky.
he: האם פריט התוכן דביק או לא.

en: Provide a simple link to the node.
he: ספק קישור פשוט לפריט התוכן.

en: Provide a simple link to edit the node.
he: ספק קישור פשוט לעריכת פריט התוכן.

en: Provide a simple link to delete the node.
he: ספק קישור פשוט למחיקת פריט התוכן.

en: In the form of CCYYMMDD.
he: בצורת CCYYMMDD.

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: In the form of YYYYMM.
he: בצורה YYYYMM.

en: Created year
he: שנת יצירה

en: In the form of YYYY.
he: בתצורה YYYY.

en: Created month
he: חודש יצירה

en: In the form of MM (01 - 12).
he: במבנה של MM (01 - 12).

en: Created day
he: יום יצירה

en: In the form of DD (01 - 31).
he: במבנה DD (01 - 31).

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: Node revision
he: מהדורת פריט תוכן

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
he: מהדורות פריטי תוכן הינן היסטוריית שינויים בפריטי תוכן.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
he: שדה הטיזר השמור. יתכן ואיננו בעל תוכן חוקי או שימושי עבור כל סוגי פריטי התוכן.

en: The revision ID of the node revision.
he: מזהה המהדורה של מהדורת פריט התוכן.

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: The date the node revision was created.
he: תאיריך יצירת מהדורת פריט התוכן.

en: Input format id
he: מזהה תבנית קלט

en: The numeric input format of the node revision. !default means the default input format.
he: תבנית הקלט המספרית למהדורת פריט התוכן. !default פירושו ברירת המחדל של תבנית הקלט.

en: The name of the input format of the node revision.
he: שם תבנית הקלט של מהדורת פריט התוכן.

en: Revert link
he: שחזר קישור

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
he: ספק קישור פשוט למחיקת מהדורת פריט התוכן.

en: Filter by access.
he: סנן לפי גישה.

en: Filter for nodes by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
he: סנן םריטי תוכן לפי גישה להיבט. <strong>לא נחוץ כאשר אתה משתמש בפריט התוכן כטבלת הבסיס.</strong>

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Show a marker if the node has new or updated content.
he: הצג סימון אם יש תוכן חדש או מעודכן לפריט התוכן.

en: Show only nodes that have new content.
he: מציג רק פריטי תוכן בעלי תוכן חדש.

en: Node ID from URL
he: מזהה פריט תוכן מכתובת URL

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
he: לתצוגה %display אין בקרת גישה אך גם אינה מכילה מסנן לפריטי תוכן מפורסמים.

en: Poll
he: סקר

en: Whether the poll is open for voting.
he: האם הסקר פתוח להצבעה.

en: Profile textfield
he: שדה טקסט לפרופיל

en: Profile textarea
he: איזור הטקסט של הפרופיל

en: Profile checkbox
he: תיבת סימון של הפרופיל

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל

en: Profile selection
he: בחירת פרופיל

en: Profile date %field-name.
he: תאריך פרופיל %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
he: הציון של פריט החיפוש. לא ילקח בחשבון אם לא נוכח גם מסנן חיפוש.

en: Links from
he: קישורים מ

en: Other nodes that are linked from the node.
he: פריטי תוכן אחקים המקושרים לפריט התוכן.

en: Links to
he: קישורים ל

en: Other nodes that link to the node.
he: דפים אחרים המקושרים לדף

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: The terms to search for.
he: המונחים לחיפוש בשבילם.

en: Node statistics
he: סטטיסטיקת פריט תוכן

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: Views today
he: צפיות היום

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Stores site access information.
he: מאחסן מידע גישה לאתר.

en: Browser session ID of user that visited page.
he: מזהה ההפעלה של הדפדפן של המשתמש שביקר באתר.

en: Title of page visited.
he: כותרת הדף שביקרו בו.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
he: נתיב פנימי לדף שביקרו בו (יחסית לבסיס של גרופל).

en: Referrer URI.
he: כתובת ה-URL של המפנה.

en: Hostname of user that visited the page.
he: שם מחשב מארח של המשתמש שביקר בדף.

en: The user who visited the site.
he: המשתמש שביקר באתר זה

en: Time in milliseconds that the page took to load.
he: זמן טעינת דף במילישניות.

en: Timestamp of when the page was visited.
he: חותמת הזמן של מועד הביקור בדף.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
he: קבצים מנוהלים ע"י דרופל ומודולים שונים

en: The ID of the file.
he: מזהה הקובץ.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: The path of the file.
he: נתיב הקובץ.

en: The mime type of the file.
he: סוג mime של הקובץ.

en: The status of the file.
he: סטטוס הקובץ.

en: The date the file was uploaded.
he: התאריך בו הועלה הקובץ.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
he: מושגי טקסונומיה מקושרים לפריטי מידע.

en: Taxonomy terms. Note that using this can cause duplicate nodes to appear in views; you must add filters to reduce the result set.
he: מונחי טקסונומיה. שים לב כי השימוש יכול לגרום להופעה כפולה של פריטי תוכן בהיבטים; עליך להוסיף מסננים כדי לצמצם את קבוצת התוצאה.

en: Taxonomy term name.
he: שם מושג הטקסונומיה.

en: The term weight field
he: שדה המשקל של המושג

en: The description associated with a taxonomy term.
he: התאור המשוייך למושג טקסונומיה.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
he: סנן את תוצאות "טקסונומיה: מושג" לאוצר מילים ספציפי.

en: All terms
he: כל המונחים

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
he: הצג את כל מושגי הטקסונומיה הקשורים לפריט תוכן, מתוך מאוצרות המילים המצוינות.

en: The parent term of the term.
he: מושג האב של המושג.

en: Term synonym
he: מילה נרדפת למושג

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
he: ניתן להשתמש במילה נרדפת למושג כדי למצוא מושגים באמצעות שמות חלופיים.

en: Term ID (with depth)
he: מזהה מושג (עם עומק)

en: The depth filter is more complex, so provides fewer options.
he: מסנן העומק מורכב יותר ולכן מספק פחות אפשרויות.

en: Term ID depth modifier
he: משנה עומק מזהה מושג

en: Node translation
he: תרגום פריט תוכן

en: Translation set node ID
he: מזהה פריט התוכן של מערכת התרגום

en: The ID of the translation set the content belongs to.
he: מזהה מערכת התרגום אליה שייך התוכן.

en: Source translation
he: מקור לתירגום

en: The source that this content was translated from.
he: המקור שתוכן זה תורגם ממנו.

en: Versions of content in different languages.
he: התוכן בשפות שונות.

en: Nodes that are either untranslated or are the original versions of a translation set.
he: פריטי תוכן שאינם מתורגמים או שהם הגירסאות המקוריות של מערכת תרגום.

en: Child translation
he: תרגום בן

en: Nodes that are translations of a source translation.
he: פריטי תוכן שהם תרגום של תרגום מקור.

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
he: מצב תרגום פריט התוכן - האם יש צורך לעדכן את התרגום או לא.

en: Outdated
he: מיושן

en: upload
he: העלאה

en: The description of the uploaded file.
he: תיאור הקובץ שהועלה.

en: Listed
he: רשום

en: Whether or not the file is marked to be listed.
he: האם הקובץ מסומן לתצוגה או לא.

en: Has attached files
he: יש קבצים מצורפים

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
he: הצג רק פריטים עם קבצים מצורפים. עלול לגרום לכפילויות אם יש קבצים מצורפים מרובים.

en: The user ID
he: מזהה המשתמש

en: The user or author name.
he: משתמש או שם כותב

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
he: כתובות דוא"ל של משתמש נתון. שדה זה בדרך כלל לא מוצג למשתמשים, לכן יש להזהר בשימוש בו.

en: Language of the user
he: שפת המשתמש

en: The user's picture, if allowed.
he: תמונת המשתמש, אם מותר.

en: The date the user was created.
he: תאריך יצירת המשתמש.

en: The user's last access date.
he: תאריך הגישה האחרון של המשתמש.

en: The user's last login date.
he: תאריך הכניסה האחרונה של המשתמש.

en: Whether a user is active or blocked.
he: האם משתשמש פעיל או חסום.

en: The user's signature.
he: חתימת המשץמש.

en: Provide a simple link to edit the user.
he: ספק קישור פשוט לעריכת המשתמש.

en: Provide a simple link to delete the user.
he: ספק קישור פשוט למחיקת המשתמש.

en: Roles that a user belongs to.
he: תפקידים אליהם שייך מתמש.

en: User ID from URL
he: מזהה משתמש מכתובת URL

en: User ID from logged in user
he: מזהה משתמש מהמשתמש המחובר

en: Randomize the display order.
he: צור סדר תצוגה אקראי.

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
he: אפשר התעלמות מארגומנט. השאילתה לא תושפע מארגומנט זה.

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: View result counter
he: צפה במונה התוצאות

en: Displays the actual position of the view result
he: מציג את המיקום האמיתי של תוצאת ההיבט

en: Link this field to its aggregator category page
he: קשר שדה זה לדף סיווג הצובר שלו

en: No user
he: אין משתמש

en: Link this field to its comment
he: קשר שדה זה לתגובה שלו

en: Show teaser-style link
he: הצג קישור בסגנון טיזר

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: Type of link
he: סוג קישור

en: contact
he: צור קשר

en: Contact %user
he: צור קשר עם %user

en: Unknown group
he: קבוצה בלתי ידועה

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: Current user's language
he: שפת המשתמש הנוכחי

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: No language
he: אין שפה

en: Current installed version
he: גירסה נוכחית מותקנת

en: Unknown node type
he: סוג פריט תוכן לא מוכר

en: Check for new comments as well
he: בדוק האם יש גם תגובות חדשות

en: If you wish to validate for specific node types, check them; if none are checked, all nodes will pass.
he: אם ברצונך לאמת סוגי פריטי תוכן מסוימים, בחר אותם; אם אין אף אחד בחור, כל פריטי התוכן יעברו בהצלחה.

en: Validate user has access to the node
he: ודא כי יש למשתמש גישה לפריט התוכן

en: Node IDs separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על-ידי , או +

en: Build mode
he: מצב בנייה

en: Display node comments
he: הצג תגובות לפריט התוכן

en: No alternate
he: אין חלופה

en: Alternative sort
he: מיון חלופי

en: If no search is performed and this field does not appear, pick an alternative default table sort field.
he: אם לא מבוצע חיפוש ושדה זה לא מופיעף בחר שדה ברירת מחדל חלופי למיון טבלה.

en: Alternate sort order
he: סדר מיון חלופי

en: On empty input
he: בקלט ריק

en: Show None
he: הסתר הכל

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
he: חפש את אחד משני המושגים בעזרת<strong>OR</strong> באותיות רישיות. לדוגמה, <strong>cats OR dogs</strong>.

en: Display score
he: הצג ציון

en: Link this field to download the file
he: קשר שדה זה כדי להוריד את הקובץ

en: Set the breadcrumb for the term parents
he: הגדר את שביל הניווט להורי המושג

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
he: אם נבחר, שביל הניווט יכלול את כל מושגי האבות כאשר כל אחד מהם יקושר להיבט זה. שים לב כי דבר זה יעבוד רק אם התקבל מושג אחד.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
he: העומק יתאים פריטי תוכן המתוייגים עם מושגים בהיררכייה. לדוגמה, אם יש לך את המושג "פירות" ומושג ילד "תפוח" בעל עומק 1 ומעלה, אז סינון עבור המושג "פירות" ישאיר פריטי תוכן המתוייגים כ-"תפוח" בנוסף ל-"פירות". אם שלילי, אז ההיפך הוא נכון; חיפוש "תפוח" יחזיר גם פריטי תוכן המתוייגים כ-"פירות" אם העומק הוא 1- או פחות.

en: Allow multiple terms per argument
he: אפשר ריבוי מושגים לארגומנט

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its taxonomy term page
he: קשר שדה זה לדף מושג הטקסונומיה שלו

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצג היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Term IDs separated by , or +
he: מזהי מושגים מופרדים על ידי , או +

en: Term name or synonym
he: שם או שם נרדף למושג

en: Term name/synonym converted to Term ID
he: שם מושג או המילה הנרדפת שלו הומרו למזהה מושג

en: Transform dashes in URL to spaces in term name arguments
he: המר מקפים בכתובות URL ברווחים בארגומנטים של שמות מושגים

en: Include untranslated nodes
he: כלול פרטי תוכן לר מתורגמים

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Translation option
he: אפשרות תרגום

en: To the user
he: למשתמש

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: Usernames
he: שמות משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזן רשימת שמות משתמש מופרדת בפסיקים.

en: Also look for a node and use the node author
he: בנוסף, חפש פריט תוכן והשתמש במחבר של פריט התוכן

en: Type of user argument to allow
he: סוג ארגומנט משתמש שצריך לאפשר

en: Only allow numeric UIDs
he: אפשר רק מזהיי משתמש מספריים

en: Only allow string usernames
he: אפשר רק שמות משתמש שהן מחרוזות

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
he: אפשר גם UID נומריים וגם שמות משתמש במחרוזות

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.

en: Unrestricted
he: בלתי מוגבל

en: No role(s) selected
he: לא נבחרו תפקידים

en: Multiple roles
he: תפקידים מרובים

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
he: רק התפקידים המסומנים יוכלו לגשת לתצוגה. שים לב כי משתמשים בעלי "גישה לכל ההיבטים" יוכלו לראות כל היבט, ללא קשר לתפקיד.

en: You must select at least one role if type is "by role"
he: אם הסוג הוא "לפי תפקיד, יש לבחור לפחות תפקיד אחד.

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
he: הערה: אין לך הרשאה לשנות זאת. אם תשנה את סוג הארדומנט, הגדרה זו תאבד ולא תוכל לשחזר אותה.

en: PHP argument code
he: קוד ארגומנט PHP

en: Enter PHP code that returns a value to use for this argument. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this argument.
he: לשימוש בארגומנט זה הזן קוד PHP המחזיר ערך. אל תשתמש ב-&lt;?php ?&gt;. עליך להחזיר רק ערך יחיד עבור ארגומנט זה.

en: PHP validate code
he: קוד PHP לאימות

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument".
he: הזן קוד PHP המחזיר TRUE או FALSE. אי החזרת ערך דינה כ-FALSE, לכן אם אינך רוצה שהארגומנט יהיה בלתי חוקי, הקפד להחזיר ערך. אל תשתמש ב-&lt;?php ?&gt;. הארגומנט לאימות יהיה "$argument" וההיבט יהיה "$view". ניתן לשנוץ את הארגומנט על ידי הגדרת "$handler->argument".

en: Never cache
he: לעולם אל תשתמש במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Broken field
he: שדה שבור

en: Change the name of this display.
he: שנה את שם תצוגה זו.

en: Change the title that this display will use.
he: שנה את הכותרת שתשמש בתצוגה זו.

en: Change the style plugin.
he: שנה את Plugin הסגנון.

en: Row style
he: סגנון שורה

en: Change the row plugin.
he: שנה את plugin השורה.

en: Use AJAX
he: השתמש ב-AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
he: שנה האם תצוגה זו תשתמש ב-AJAX או לא.

en: Mini
he: מיני

en: Items per page
he: פריטים בדף

en: Change how many items to display.
he: שנה את מספר הפריטים לתצוגה.

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
he: ציין האם תצוגה זו תספק קישור 'עוד'.

en: Display only distinct items, without duplicates.
he: הצג פריטים רק פעם אחת, ללא כפילויות.

en: Specify access control type for this display.
he: ציין סוג בקרת גישה לתצוגה זו.

en: Change settings for this access type.
he: שנה הגדרות לסוג גישה זה.

en: Specify caching type for this display.
he: ציין מטמון עבור תצוגה זו.

en: Change settings for this caching type.
he: שנה הגדרות לסוג מטמון זה.

en: Link display
he: תצוגת קישור

en: Specify which display this display will link to.
he: ציין לאיזו תצוגה תקושר תצוגה זו.

en: Exposed form in block
he: טופס חשוף בבלוק

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
he: אפשר לטופס החשוף להופיע בבלוק במקום בהיבט.

en: Unknown/missing format
he: תבנית לא מוכרת/חסרה

en: Change this display's !name.
he: שנה שם תצוגה זו.

en: Get information on how to theme this display
he: קבל מידע לגבי אופן עיצוב תצוגה זו

en: The name of this display
he: שם תצוגה זו

en: This title will appear only in the administrative interface for the View.
he: כותרת זו תופיע רק בממשק הניהול של ההיבט.

en: The title of this view
he: כותרת הקשר זה

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
he: כותרת זו תוצג עם ההיבט בכל מקום בו בדרך כלל מוצגות כותרות: כלומר ככותרת הדף, הבלוק וכד'.

en: Use AJAX when available to load this view
he: לטעינת היבט זה, השתמש ב-AJAX כאשר הוא זמין

en: Use a pager for this view
he: השתמש בביפר להיבט זה

en: Mini pager
he: מיני ביפר

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
he: מספר הפריטים לתצוגה בדף. הזן 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed. Offset can not be used if items to display is 0; instead use a very large number there.
he: מספר הפריטים שיש לדלג עליהם. לדוגמה, אם יש בשדה 3, שלושת הפריטים הראשונים לא יוצגו. לא ניתן להשתמש בהיסט אם מספר הפריטים לתצוגה הוא 0; במקרה זה יש להשתמש במספר גדול מאוד.

en: Add a more link to the bottom of the display.
he: וסף קישור 'עוד' בתחתית התצוגה.

en: Create more link
he: צור קישור 'עוד'

en: Text to use for the more link.
he: טקסט לשימוש בקישור 'עוד'.

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: Access restrictions
he: הגבלות גישה

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style by clicking on the icon.
he: ניתן לכוון אתה- !settings עבור הסגנון הנוכחי על ידי לחיצה על הסמל.

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Caching options
he: אפשרויות מטמון

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: Text to display beneath the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
he: טקסט לתצוגה מתחת להיבט. יכול להכיל הסבר או קישורים או כל דבר אחר. אופציונלי.

en: Text to display if the view has no results. Optional.
he: הטקסט לתצוגה כאשר אין להיבט תוצאות. אופציונלי.

en: How should this view be styled
he: כיצד לעצב היבט זה.

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
he: אם לסגנון שבחרת יש הגדרות, הקפד ללחוץ על לחצן ההגדרות שיופיע לידו בתקציר ההיבט.

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Row style options
he: אפשרויות סגנון שורה

en: How should each row in this view be styled
he: כיצד לסגנן כלשורה בהיבט זה

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style by clicking on the icon.
he: ניתן לכוון גם את ה-!settings עבור סגנון השורה הבחור כעת על ידי לחיצה על הסמל.

en: Which display to use for path
he: באיזה תצוגה להשתמש עבור הנתיב

en: Display output
he: הצג פלט

en: Alternative display output
he: תצוגת םלט חלופית

en: Alternative style
he: סגנון חלופי

en: Row style output
he: פלט סגנון שורה

en: Alternative row style
he: סגנון שורה חלופי

en: Field @field (ID: @id)
he: שדה @field (מזהה: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
he: Nקטע זה מציג את כל התבניות האפשרויות עבור plugin התצוגה ו-Plugin הסגנון כאשר הם מסודרים פחות או יותר מהכללי ביותר ועד הספציפי ביותר. העיצוב הפעיל לכל plugin - שהוא הספציפי ביותר שנמצא במערכת - מודגש.

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Rescan template files
he: סרוק מחדש את קובצי התבנית

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
he: <strong>חשוב!</strong> כאשר מוסיפים, מסירים או משנים שמות של קובצי תבנית, יש לגרום לדרופל להכיר בשינויים על ידי סריקה מחדש של הקבצים במערכת שלך. לחיצה על לחצן זה תמחוק את ה-theme registry של דרופל וכך תגרום להתרחשות תהליך הסריקה מחדש. לאחר מכן התבניות המודגשות שלעיל תשקפנה את המצב החדש של המערכת שלך.

en: Theming information (display)
he: ערכת נושא (תצוגה)

en: Back to !info.
he: חזרה ל-!info.

en: theming information
he: מידע ערכת נושא

en: This display has no theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this display.
he: זוהי ברירת המחדל לתבנית העיצוב המשמשת תצוגה זו.

en: This is an alternative template for this display.
he: זוהי תבנית חלופית לתצוגה זו.

en: Theming information (style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון)

en: This display has no style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת לסגנון זה.

en: This is an alternative template for this style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון זה.

en: Theming information (row style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון שורה)

en: This display has no row style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא עבור סגנון שורה

en: This is the default theme template used for this row style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת סגנון שורה זה.

en: This is an alternative template for this row style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון שורה זה.

en: Put the exposed form in a block
he: שים את הטופס החשוף בבלוק.

en: File found in folder @template-path
he: קובץ נמצא בתיקייה @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
he: (קובץ לא נמצא בתיקייה @template-path)

en: Status: using default values.
he: סטטוס: משתמש בערכי ברירת מחדל.

en: Update default display
he: עדכן תצוגת ברירת מחדל

en: Status: using overridden values.
he: סטטוס: משתמש בערכים שנדרסו.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
he: התצוגה "@display" משתמשת בנתיב, אך הנתיב איננו מוגדר.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
he: לתצוגה "@display" יש plugin סגנון לא חוקי.

en: Exposed form: @view-@display_id
he: טופס חשוף: @view-@display_id

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Inherit arguments
he: תירש ארגומנטים

en: Inherit exposed filters
he: תירש מסננים חשופים

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Should this display inherit its arguments from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את הארגומנטים שלה מתצוגת האב אליה היא מצורפת?

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את ערכי המסנן החשוף שלה מתצוגת האב אליה היא קשורה?

en: Attach before or after the parent display?
he: צרף לפני או אחרי תצוגת האב?

en: Block admin description
he: תאור בלוק הניהול

en: Block caching type
he: סוג מטמון לבלוק

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each argument you have defined in the view.
he: היבט זה יוצג על-ידי ביקור בנתיב זה באתר שלך. מומלץ כי הנתיב יהיה מהצורה"path/%/%/feed" או "path/%/%/rss.xml", כאשר יש בנתיב % אחד עבור כל ארגומנט שהגדרת בהיבט.

en: No menu
he: אין תפריט

en: Normal: @title
he: רגיל: @title

en: Tab: @title
he: לשונית: @title

en: Change settings for the parent menu
he: שנה הגדרות לתפריט אב

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for arguments: For example, "node/%/feed".
he: היבט זה יוצג כשתבקר בנתיב זה באתר שלך. ניתן להשתמש ב-"%" בכתובת ה-URL שלך לייצוג ערכים שישמשו כארגומנטים: למשל, "node/%/feed".

en: Menu item entry
he: כניסת פריט תפריט

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
he: אם נקבע ללשונית או רגיל, הזן את הטקסט לשימוש בפריט התפריט.

en: Warning: Changing this item's menu will not work reliably in Drupal 6.4 or earlier. Please upgrade your copy of Drupal at !url.
he: אזהרה: שינוי תפריט פריט זה לא יעבוד באופן מהימן בגרסת דרופל 6.4 ומטה. שדרג את עותק דרופל שלך בכתובת !url.

en: Insert item into an available menu.
he: הכנס פריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Default tab options
he: אפשרויות ברירת המחדל של לשונית

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
he: כשמספקים פריט תפריט כלשונית, דרופל צריכה  לדעת מהו פריט תפריט האב של לשונית זו. לפעמים האב כבר קיים, אך במקרים אחרים יהי צורך ביצירתו. נתיב פריט האב יהיה תמיד אותו הנתיב ללא חלקו האחרון. לדוגמא, אם הנתיב להיבט זה הוא <em>foo/bar/baz</em>, נתיב האב יהיה <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
he: אם אתה יוצר פריט אב, הזן את תאור הפריט.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
he: אם פריט תפריט האב הינו לשונית, הזן את משקל הלשונית. ככל שהמספר נמוך יותר, כך היא תהיה יותר לשמאל.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
he: "$arg" לא נתמך יותר. השתמש ב-% במקומו.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
he: היבטים לא יכולים לייצר פריטי תפריט רגילים עבור פריטים עם נתיבים הכוללים %.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
he: תצוגה שהנתיב שלה מסתיים ב % לא יכולה להיות לשונית.

en: Title is required for this menu type.
he: כותרת נחוצה עבור סוג תפריט זה.

en: Display @display is set to use a menu but the menu title is not set.
he: תצוגה @display מוגדרת להשתמש בתפריט אך כותרת התפריט טרם הוגדרה.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu title is not set.
he: התצוגה @display מוגדרת להשתמש בתפריט אב אך כותרת תפריט אב לא מוגדרת.

en: Inline fields
he: שדות מוטבעים

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another.
he: שדות מוטבעים יוצגו אחד ליד השני במקום אחד לאחר השני.

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
he: ניתן למקם את המפריד בין שדות מוטבעים כדי למנוע מהם להצטופף אחד ליד השני. ניתן להשתמש ב-HTML בשדה זה.

en: Grouping field
he: שגה קיבוץ

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.

en: Use the site mission for the description
he: השתמש ביעוד האתר לתאור

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.

en: Display record count with link
he: הצג מספר רשומות עם קישור

en: Override number of items to display
he: גרוס את מספר הפריטים לתצוגה

en: Display items inline
he: הצג פריטים בתוך השורה

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
he: (כותרות דביקות לא יהיו פעילות בתצוגה המקדימה שלהלן, אלא רק בפלט חי.)

en: If a default sort order is selected, what order should it use by default.
he: אם נבחר מיון ברירת מחדל, מהו הסדר שיש להשתמש בו.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
he: שים שדות בעמודות; ניתן לשים מספר שדות באותה עמודה. במקרה כזה המפריד שבעמודה ישמש להפרדת השדות. סמן את תיבת הסימון כדי שהעמודה תוכל להיות ממויינת על-ידי לחיצה, וסמן את כפתור הרדיו של מיון ברירת המחדל כדי לקבוע איזו עמודה תמויין כברירת מחדל, אם בכלל. ניתן לשלוט על סדר העמודות ותוויות השדות במקטע השדות.

en: The style selected does not utilize fields.
he: הסגנון הנבחר לא משתמש בשדות.

en: None defined
he: לא הוגדרו

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
he: היבט זה נעול על ידי המשתמש !user, ולכן לא ניתן לעריכה על ידי משתמשים אחרים. הנעילה מלפני !age. לחת כאן ל-<a href="!break">שבירת נעילה זו</a>.

en: New view
he: היבט חדש

en: Changed view
he: ההיבט שונה

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
he: צפה ב-%name, תוך הצגת פריטים מסוג <strong>@base</strong>.

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
he: <em>@type</em> @base היבט: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
he: כותרת: @title

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: There are no views to be exported at this time.
he: אין היבטים לייצוא במועד זה.

en: Show only these tags
he: הצג רק תגיות אלו

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
he: שים זאת בקובץ @module.info בספרייה modules/@module

en: Put this in @module.module in your modules/@module directory
he: שים זאת בקובץ @module.module בסיפרייה modules/@module

en: Put this in @module.views_default.inc in your modules/@module directory or modules/@module/includes directory
he: שים את זה בקובץ @module.views_default.inc בספרייה modules/@module שלך או בספרייה modules/@module/includes

en: use views exporter
he: השתמש במייצא היבטים

en: Bulk export
he: יצוא צובר

en: Views exporter
he: מייצא היבטים

en: Allows exporting multiple views at once.
he: מאפשר ייצוא היבטים מרובים בבת אחת.

en: Administration menu settings
he: ניהול הגדרות מתקדמות

en: PHP filter
he: מסנן PHP

en: Submitted by !username on @datetime
he: נשלח על ידי !username ב-@datetime

en: Preview post
he: תצוגה מקדימה של פרסום

en: Must users preview posts before submitting?
he: האם חובה להציג את הפרסומים בתצוגה מקדימה לפני הגשתם?

en: More information about formatting options
he: מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Default menu for content
he: תפריט ברירת מחדל לתוכן

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
he: תהליך cron רץ כבר יותר משעה וכנראה תקוע.

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
he: מנסה להריץ מחדש את תהליך cron, בזמן שהוא עדיין רץ.

en: Cron run completed.
he: תהליך cron הסתיים.

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
he: הסבר לתוספות והשינויים שנעשים, כדי שאחרים יוכלו להבין את הסיבות לשינויים.

en: HTTP request status
he: סטטוס בקשת HTTP

en: Fails
he: נכשל

en: Delete this menu item.
he: מחק פריט תפריט זה.

en: Optionally specify an alternative URL by which this node can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
he: ניתן להגדיר גם מיקום חילופי שדרכו ניתן לגשת לפריט תוכן זה. לדוגמה, רשום "about" כשאתה כותב עמוד אודות האתר. יש להשתמש במיקום יחסי ולא להוסיף לוכסן בסוף, אחרת זה לא יעבוד.

en: Already added languages
he: שפות אלו כבר קיימות

en: Recent blog posts
he: פרסומים חדשים בבלוג

en: Who's new
he: מי חדש

en: Are you sure you want to delete these users?
he: האמנם ברצונך למחוק משתמשים אלו?

en: The users have been deleted.
he: המשתמשים נמחקו.

en: Language name
he: שם שפה

en: Edit language
he: ערוך שפה

en: allow
he: אפשרי

en: Edit category
he: ערוך סיווג

en: The content type %name has been updated.
he: סוג התוכן %name עודכן.

en: The content type %name has been added.
he: סוג התוכן %name התווסף.

en: Catalan
he: קטלונית

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: Drag to re-order
he: גרור לסידור

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
he: שינויים בטבלה זו לא ישמרו עד לשליחת הטופס.

en: Rule type
he: סוג כלל

en: Mask
he: מסיכה

en: Are you sure you want to delete the @type rule for %rule?
he: האם אתם מעוניינים למחוק את הכלל @type עבור %rule?

en: The access rule has been deleted.
he: הכלל נמחק.

en: The requested page could not be found.
he: לא ניתן למצוא את הדף המבוקש.

en: Post new @node_type
he: פרסם @node_type חדש

en: Requirements problem
he: בעיית דרישות

en: Database configuration
he: הגדרות מסד הנתונים

en: Your web server does not appear to support any common database types. Check with your hosting provider to see if they offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
he: נראה כי שרת האתר שלך לא תומך בשום מסד נתונים נפוץ. בדוק עם חברת האכסון שלך האם הם מציעים מסד כלשהו בו <a href="@drupal-databases">דרופל תומך</a>.

en: To set up your @drupal database, enter the following information.
he: כדי להגדיר את מסד הנתונים שלך עבור @drupal, יש להזין את הפרטים הבאים.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
he: סוג מסד הנתונים בו יאוחסנו נתוני @drupal.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
he: שם מסד הנתונים בו יאוחסנו הנתונים של @drupal. חייב להיות קיים על השרת לפני שניתן יהיה להתקין את @drupal.

en: The name of the %db_type database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
he: שם מסד הנתונים מסוג %db_type שלך שבו יאוכסנו הנתונים של @drupal. חייב להיות קיים על השרת לפני שניתן יהיה להתקין את @drupal.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
he: אם יש יותר מיישום אחד שחולק את מסד הנתונים הזה, הכנס קידומת לטבלאות כמו למשל %prefix לאתר @drupal שלך כאן.

en: The database table prefix you have entered, %db_prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
he: קידומת הטבלאות שהכנסת, %db_prefix, אינה תקפה. קידומת זו יכולה להכיל תוים, נקודות או קוים תחתיים בלבד.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %db_type server, however your PHP installation currently does not support this database type.
he: בקובץ ההגדרות %settings_file מוגדר ל@drupal להשתמש בשרת מסוג %db_type, ברם התקנת PHP שלך אינה תומכת בשרת מסוג זה.

en: In order for Drupal to work, and to continue with the installation process, you must resolve all permission issues reported above. We were able to verify that we have permission for the following commands: %commands. For more help with configuring your database server, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what any of this means you should probably contact your hosting provider.
he: כדי שדרופל יעבוד ועל-מנת להמשיך בתהליך ההתקנה, עליך לפתור את כל בעיות ההרשאות שדווחו לעיל. הצלחנו לאמת כי יש לנו הרשאות עבור הפעולות הבאות: %commands. לקבלת עזרה נוספת בהגדרת שרת מסד הנתונים שלך, ראה <a href="http://drupal.org/node/258">מדריך ההתקנה והשדרוג</a>. אם אינך בטוח מה פירוש הדברים הללו, כנראה שכדאי שתיצור קשר עם ספק האחסון שלך.

en: Select an installation profile
he: בחירת תצורת ההתקנה

en: Choose language
he: בחירת שפה

en: With the addition of an appropriate translation package, this installer is capable of proceeding in another language of your choice. To install and use Drupal in a language other than English:
he: בתוספת חבילת תרגום מתאימה, מתקין זה מסוגל להמשיך בשפה אחרת לפי בחירתך. להתקנה ושימוש בדרופל בשפה השונה מאנגלית:

en: Determine if <a href="@translations" target="_blank">a translation of this Drupal version</a> is available in your language of choice. A translation is provided via a translation package; each translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language. Not all languages are available for every version of Drupal.
he: בדוק האם קיים<a href="@translations" target="_blank">תרגום של גרסת דרופל זו</a> לשפה בה אתה מעוניין. תרגומים מוצעים דרך חבילות תרגום. כל חבילה מאפשר תצוגה של גרסה ספציפית של דרופל בשפה ספציפית. לא קיימות חבילות תרגום בכל השפות עבור כל גרסת דרופל.

en: If an alternative translation package of your choice is available, download and extract its contents to your Drupal root directory.
he: אם יש חבילת תרגום חלופית זמינה, הורד אותה וחלץ את תוכנה לספריית השורש של דרופל.

en: Return to choose language using the second link below and select your desired language from the displayed list. Reloading the page allows the list to automatically adjust to the presence of new translation packages.
he: חזור לבחירת השפה באמצעות הקישור השני שלהלן ובחר מחדש את השפה הרצויה מתוך רשימת השפות המוצגת. טעינה מחדש של הדף תאפשר לרשימה להתעדכן בחבילות תרגום חדשות.

en: Alternatively, to install and use Drupal in English, or to defer the selection of an alternative language until after installation, select the first link below.
he: לחלופין, להתקנה ושימוש בדרופל באנגלית, או לדחיית בחירת השפה החלופית לאחר ההתקנה, בחר בקישור הראשון שלהלן.

en: How should the installation continue?
he: כיצד להמשיך בהתקנה?

en: Continue installation in English
he: המשך התקנה באנגלית

en: Return to choose a language
he: חזור לבחירת שפה

en: Install Drupal in English
he: התקנת דרופל באנגלית

en: Learn how to install Drupal in other languages
he: למד כיצד להתקין את דרופל בשפות אחרות

en: (built-in)
he: (מובנה)

en: Select language
he: בחירת שפה

en: No profiles available
he: אין תצורות התקנה זמינות

en: We were unable to find any installer profiles. Installer profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
he: לא מצאנו אף תצורת התקנה. תצורת ההתקנה מגדירה אילו רכיבים להפעיל, ואיזו סכמה להתקין במסד הנתונים. תצורה היא הכרחית כדי להמשיך בתהליך ההתקנה.

en: Drupal already installed
he: דרופל כבר מותקן

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
he: <ul><li> כדי להתחיל מחדש, עליך לרוקן את מסד הנתונים. </li><li> כדי להתקין למסד נתונים אחר, ערוך את קובץ ההגדרות <em>settings.php</em> המתאים בספריה <em>sites</em>. </li><li> כדי לשדרג התקנה קיימת, עבור אל<a href="@base-url/update.php"> תסריט השדרוג</a>. </li><li> הכנס ל<a href="@base-url">אתר הקיים</a> שלך.</li></ul>

en: Installing @drupal
he: התקנת @drupal

en: The installation has encountered an error.
he: ארעה שגיאה בהתקנה.

en: Configure site
he: הגדר את האתר

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
he: כל השינויים הנחוצים ל-%dir ול-%file כבר נעשו, עליך להסיר מהם את הרשאת הכתיבה כדי למנוע סיכוני אבטחה. אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת, בדור את <a href="@handbook_url">המדריך המקוון</a>.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made. They have been set to read-only for security.
he: כל השינויים ל-%dir ול-%file נעשו. הם הוגדרו לקריאה בלבד למטרות אבטחה.

en: Your server has been successfully tested to support this feature.
he: השרת שלך נבדק בהצלחה עבור תמיכה בתכונה זו.

en: Your system configuration does not currently support this feature. The <a href="http://drupal.org/node/15365">handbook page on Clean URLs</a> has additional troubleshooting information.
he: תצורת המערכת שלך אינה תומכת בתכונה זו כרגע. <a href="http://drupal.org/node/15365">דף המדריך אודות כתובות URL נקיות</a> מכיל מידע נוסף לאיתור תקלות.

en: Testing clean URLs...
he: בודק כתובות URL נקיות...

en: @drupal installation complete
he: התקנת @drupal הושלמה

en: Congratulations, @drupal has been successfully installed.
he: ברכות, @drupal הותקן בהצלחה.

en: Please review the messages above before continuing on to <a href="@url">your new site</a>.
he: אנא בדוק את המסרים למעלה לפני שתמשיך ל<a href="@url">אתר החדש שלך</a>.

en: You may now visit <a href="@url">your new site</a>.
he: תוכל כעת לגלוש אל <a href="@url">האתר החדש שלך</a>.

en: Installed %module module.
he: מודול %module הותקן.

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process.
    <ol>
    <li>Copy the %default_file file to %file.</li>
    <li>Change file permissions so that it is writable by the web server. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.</li>
    </ol>
    More details about installing Drupal are available in INSTALL.txt.
he: התקנת @drupal דורשת שתיצור קובץ הגדרות כחלק מתהליך ההתקנה.
    <ol>
    <li>העתק את הקובץ %default_file אל %file.</li>
    <li>שנה את הרשאות הקובץ כך שיהיה ניתן לכתיבה ע"י שרת האתר. אם אינך בטוח כיצד להעניק הרשאות, אנא קרא את <a href="@handbook_url">המדריך באתר</a>.</li>
    </ol>
    פרטים נוספים אודות התקנת דרופל זמינים בקובץ INSTALL.txt.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
he: המתקין של @drupal זקוק להרשאות כתיבה ל-%file במהלך ההתקנה. אם אינך בטוח כיצד להעניק הרשאות אלו, יש לעיין ב-<a href="@handbook_url">מדריך המקוון</a>.

en: Choose profile
he: בחר פרופיל התקנה

en: Verify requirements
he: אמת דרישות

en: Set up database
he: התקנת בסיס הנתונים

en: Set up translations
he: התקנת תרגומים

en: Install site
he: התקנת האתר

en: Finish translations
he: סיום תרגומים

en: To configure your website, please provide the following information.
he: כדי להגדיר את האתר שלך, אנא ענה על השאלות הבאות.

en: Site e-mail address
he: כתובת הדואר האלקטרוני של האתר

en: Administrator account
he: חשבון מנהל

en: The administrator account has complete access to the site; it will automatically be granted all permissions and can perform any administrative activity. This will be the only account that can perform certain activities, so keep its credentials safe.
he: לחשבון המנהל יש גישה מלאה לאתר; הוא יקבל באופן אוטומטי את כל ההרשאות והוא יכול לבצע כל פעולה ניהולית. זהו החשבון היחיד היכול לבצע פעולות מסויימות לכן יש לשמור היטב על פרטי ההתחברות שלו.

en: All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
he: כל הדוא"ל מהמערכת ישלח לכתובת זו. כתובת הדוא"ל לא תהיה ציבורית ותשמש רק כשתרצה לקבל סיסמה חדשה או כשתרצה לקבל חדשות או הודעות מסויימות בדוא"ל.

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
he: כברירת מחדל, התארים באתר יוצגו לפי איזור הזמן הנבחר.

en: This option makes Drupal emit "clean" URLs (i.e. without <code>?q=</code> in the URL).
he: אפשרות זאת גורמת לדרופל לייצר כתובות "נקיות" (קרי, ללא ה-<code>?q=</code> בכתובת).

en: Update notifications
he: אפשרויות עדכון

en: Check for updates automatically
he: בדוק עדכונים באופן אוטומטי

en: Removed orphaned action '%action' from database.
he: הפעולה המיותמת '%action'  הוסרה ממסד הנתונים

en: One orphaned action (%orphans) exists in the actions table. !link | @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
he[0]: פעולה אחת שלא קושרה (%orphans) קיימת בטבלת הפעולות. !link
he[1]: @count פעולות שלא קושרו (%orphans) קיימות בטבלת הפעולות. !link

en: Site off-line
he: האתר לא פעיל

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
he: תהליך cron נמשך מעבר לזמן המוקצב ולכן הופסק.

en: 1 byte | @count bytes
he[0]: בית אחד
he[1]: @count בתים

en: MySQL database
he: מסד נתונים מסוג MySQL

en: Your MySQL Server is too old. Drupal requires at least MySQL %version.
he: שרת ה- MySQL ישן מדי. דרופל דורשת גירסה %version ומעלה.

en: PostgreSQL database
he: בסיס נתונים PostgreSQL

en: Your PostgreSQL Server is too old. Drupal requires at least PostgreSQL %version.
he: שרת ה-PostgreSQL ישן מדי. לדרופל דרושה גירסה %version ומעלה.

en: Your PostgreSQL database is set up with the wrong character encoding (%encoding). It is possible it will not work as expected. It is advised to recreate it with UTF-8/Unicode encoding. More information can be found in the <a href="@url">PostgreSQL documentation</a>.
he: מסד הנתונים PostgreSQL שלך מוגדר עם קידוד שגוי (%encoding). יתכן והוא לא יעבוד כפי שתצפה. מומלץ ליצור אותו מחדש עם קידוד UTF-8/Unicode. ניתן למצוא מידע נוסף ב-<a href="@url">תיעוד PostgreSQL</a>.

en: The directory %directory has been created.
he: הספרייה %directory נוצרה.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
he: ההרשאות של הספרייה %directory שונו כדי לאפשר כתיבה אליה.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
he: השדה !name לא יכול להכיל יותר מאשר %max תוים, אבל יש בו כרגע %length תוים.

en: Illegal choice %choice in %name element.
he: בחירה לא חוקית %choice בשדה %name בטופס.

en: GD2 image manipulation toolkit
he: ערכת כלים GD לעיבוד בתמונות

en: The GD toolkit is installed and working properly.
he: ערכת הכלים GD מותקנת ופועלת כהלכה.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
he: ערכת הכלים לעיבוד תמונה GD מחייבת שמודול GD ל-PHP יותקן ויוגדר כהלכה. למידע נוסף ראה <a href="@url">תיעוד התמונות של PHP</a>.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
he: אייכות JPEG צריכה להיות מספר בין 0 ל-100.

en: The %module module is required but was not found. Please move it into the <em>modules</em> subdirectory.
he: הרכיב %module נדרש אך לא נמצא. אנא הזה אותו לתיקית המשנה <em>modules</em>.

en: PHP MySQL support not enabled.
he: תמיכת PHP ב-MySQL לא זמינה.

en: Failed to connect to your MySQL database server. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
he: החיבור לשרת מסד הנתונים MySQL נכשל. MySQL דיווח את המסר הבא: %error.<ul><li>האם אתה בטוח שיש לך את שם המשתמש והסיסמה הנכונים?</li><li>האם אתה בטוח שהזנת נכון את שם המחשב המארח?</li><li>האם אתה בטוח ששרת מסד הנתונים פועל?</li></ul>לסיוע נוסף, ראה<a href="http://drupal.org/node/258">מדריך ההתקנה והשדרוג</a>. אם אינך בטוח מה משמעות המושגים הללו, פנה לספק האחסון שלך.

en: Failed to select your database on your MySQL database server, which means the connection username and password are valid, but there is a problem accessing your data. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct database name?</li><li>Are you sure the database exists?</li><li>Are you sure the username has permission to access the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
he: בחירת מסד הנתונים שלך משרת ה-MySQL נכשל, כלומר ששם המשתמש והסיסמה נכונים אך ישנה בעייה בגישה לנתונים. MySQL דיווח את ההודעה הבאה: %error.<ul><li>האם אתה בטוח כי אתה משתמש בשם מסד הנתונים הנכון?</li><li>האם אתה בטוח כי מסד הנתונים קיים?</li><li>האם אתה בטוח כי למשתמש יש הרשאת גישה למסד הנתונים?</li></ul>לסיוע נוסף, ראה <a href="http://drupal.org/node/258">מדריך ההתקנה והשדרוג </a>. אם אינך בטוח מה משמעות המושגים הללו כדאי שתיצור קשר עם ספק האחסון שלך.

en: Failed to create a test table on your MySQL database server with the command %query. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary MySQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
he: יצירת טבלת נסיון בשרת מסד הנתונים MySQL באמצעות הפקודה %query נכשלה. MySQL דיווח את המסר הבא: %error.<ul><li>האם אתה בטוח שיש למשתמש המוגדר הרשאות ליצירת טבלאות במסד הנתונים?</li></ul>לסיוע נוסף, ראה<a href="http://drupal.org/node/258">מדריך ההתקנה והשדרוג</a>. אם אינך בטוח מה משמעות המושגים הללו, פנה לספק האחסון שלך.

en: Failed to insert a value into a test table on your MySQL database server. We tried inserting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
he: הכנסת ערך לטבלת נסיון בשרת מסד הנתונים MySQL שלך נכשלה. ניסינו להכניס ערך באמצעות הפקודה %query ו-MySQL דיווח את השגיאה הבאה: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your MySQL database server. We tried updating a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
he: עדכון ערך בטבלת נסיון בשרת מסד הנתונים MySQL שלך נכשלה. ניסינו לעדכן ערך באמצעות הפקודה %query ו-MySQL דיווח את השגיאה הבאה: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your MySQL database server. We tried deleting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
he: מחיקת ערך מטבלת נסיון בשרת מסד הנתונים MySQL שלך נכשלה. ניסינו למחוק ערך באמצעות הפקודה %query ו-MySQL דיווח את השגיאה הבאה: %error.

en: Failed to drop a test table from your MySQL database server. We tried dropping a table with the command %query and MySQL reported the following error %error.
he: השמטת טבלת נסיון משרת מסד הנתונים MYSQL שלך נכשלה. ניסינו להשמיט טבלה עם הפקודה %query ו-MYSQL דיווח את השגיאה הבאה %error.

en: PHP MySQLi support not enabled.
he: תמיכת PHP MySQLi לא מופעלת.

en: PHP PostgreSQL support not enabled.
he: תמיכת PHP ב-PostgreSQL לא מופעלת.

en: Failed to connect to your PostgreSQL database server. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li><li>Are you sure you typed the correct database name?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
he: החיבור לשרת מסד הנתונים PostgreSQL שלך נכשל. PostgreSQL דיווח את הודעת השגיאה הבאה: %error.<ul><li>הם אתה בטוח שיש לך את שם המשתמש והסיסמה הנכונים?</li><li>האם אתב בטוח שהזנת נכון את שם המחשב המארח של מסד הנתונים?</li><li>האם אתה בטוח שהשרת של מסד הנתונים פועל?</li><li>האם אתה בטוח שהזנת נכון את שם מסד הנתונים?</li></ul>לעזרה נוספת, ראה <a href="http://drupal.org/node/258">חוברת ההתקנה והשדרוג</a>. אם אינך בטוח מה משמעות הדברים הללו, כדאי שתפנה לספק האחסון שלך.

en: Failed to create a test table on your PostgreSQL database server with the command %query. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary PostgreSQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
he: יצירת טבלת נסיון בשרת מסד הנתונים PostgreSQL באמצעות הפקודה %query נכשלה. PostgreSQL דיווח את המסר הבא: %error.<ul><li>האם אתה בטוח שיש ל משתמש המוגדר הרשאות ליצירת טבלאות במסד הנתונים?</li></ul>לסיוע נוסף, ראה<a href="http://drupal.org/node/258">מדריך ההתקנה והשדרוג</a>. אם אינך בטוח מה משמעות המושגים הללו, פנה לספק האחסון שלך.

en: Failed to insert a value into a test table on your PostgreSQL database server. We tried inserting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
he: הכנסת ערך לטבלת נסיון בשרת מסד הנתונים PostgreSQL  שלך נכשלה. ניסינו להכניס ערך באמצעות הפקודה %query ו-PostgreSQL דיווח את השגיאה הבאה: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your PostgreSQL database server. We tried updating a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
he: עדכון ערך בטבלת נסיון בשרת מסד הנתונים PostgreSQL שלך נכשלה. ניסינו לעדכן ערך באמצעות הפקודה %query ו-PostgreSQL דיווח את השגיאה הבאה: %error.

en: Failed to lock a test table on your PostgreSQL database server. We tried locking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
he: נעילת טבלת נסיון על שרת מסד הנתונים PostgreSQL נכשלה. ניסינו לנעול טבלה באמצעות הפקודה %query ו-PostgreSQL דיווח על השגיאה הבאה: %error.

en: Failed to unlock a test table on your PostgreSQL database server. We tried unlocking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
he: ביטול נעילת טבלת נסיון על שרת מסד הנתונים PostgreSQL נכשל. ניסינו לבטל נעילת טבלה באמצעות הפקודה %query ו-PostgreSQL דיווח על השגיאה הבאה: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your PostgreSQL database server. We tried deleting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
he: מחיקת ערך מטבלת נסיון בשרת מסד הנתונים PostgreSQL שלך נכשלה. ניסינו למחוק ערך באמצעות הפקודה %query ו-PostgreSQL דיווח את השגיאה הבאה: %error.

en: Failed to drop a test table from your PostgreSQL database server. We tried dropping a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error %error.
he: השמטת טבלת נסיון משרת מסד הנתונים PostgreSQL שלך נכשלה. ניסינו להשמיט טבלה עם הפקודה %query ו-PostgreSQL דיווח את השגיאה הבאה %error.

en: Right to left
he: ימין לשמאל

en: Left to right
he: שמאל לימין

en: Predefined language
he: שפה מוגדרת מראש

en: Select the desired language and click the <em>Add language</em> button. (Use the <em>Custom language</em> options if your desired language does not appear in this list.)
he: בחר את השפה הרצויה ולחץ על הלחצן <em>הוסף שפה</em>. (השתמש באפשרות <em>שפה מותאמת אישית</em> אם השפה הרצויה לא מופיעה ברשימה.)

en: Custom language
he: שפה מותאמת אישית

en: Add custom language
he: הוספת שפה מותאמת אישית

en: Save language
he: שמור שפה

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
he: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. קוד שפה משתמש בדרך כלל בקוד מדינה וכאופציה גם בקובץ script או בשם משתנה אזורי. <em>לדוגמה: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>

en: Language name in English
he: שם השפה באנגלית

en: Name of the language in English. Will be available for translation in all languages.
he: שם השפה באנגלית. יהיה זמין לתרגום בכל השפות.

en: Native language name
he: שם שפת המקור

en: Name of the language in the language being added.
he: שם השפה בשפה שהוספה.

en: Language domain
he: תחום שפה

en: Direction that text in this language is presented.
he: הכיוון בו מוצג טקסט בשפה זו.

en: The language %language (%code) already exists.
he: השפה %language (%locale) כבר הותקנה בהצלחה.

en: Invalid language code.
he: קוד השפה לא תקין

en: The language %language has been created and can now be used. More information is available on the <a href="@locale-help">help screen</a>.
he: השפה %language נוצרה וזמינה לשימוש. קיים מידע נוסף ב-<a href="@locale-help">מסך העזרה</a>.

en: Domain and path prefix values should not be set at the same time.
he: לא ניתן להגדיר את התחום וקידומת הנתיב באותו זמן.

en: The domain (%domain) is already tied to a language (%language).
he: התחום (%domain) כבר קשור לשפה (%language).

en: Only the default language can have both the domain and prefix empty.
he: רק בשפת ברירת המחדל אפשר שגם התחום וגם הקידומת יהיו ריקים.

en: The prefix (%prefix) is already tied to a language (%language).
he: הקידומת )%prefix) כבר קשורה לשפה )%language).

en: The English language cannot be deleted.
he: לא ניתן למחוק את השפה האנגלית.

en: The default language cannot be deleted.
he: לא ניתן למחוק את שפת ברירת המחדל.

en: Path prefix only.
he: קידומת הנתיב בלבד.

en: Domain name only.
he: שם תחום בלבד.

en: English (built-in)
he: אנגלית (מובנה)

en: String contains
he: מחרוזת מכילה

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
he: השאר ריק להצגת כל המחרוזות. החיפוש רגיש להבדל בין אותיות אנגליות קטנות וגדולות.

en: English (provided by Drupal)
he: אנגלית (סופקה על ידי דרופל)

en: Search in
he: חיפוש ב

en: Both translated and untranslated strings
he: גם מחרוזות מתורגמות וגם לא מתורגמות

en: Only translated strings
he: רק מחרוזות שתורגמו

en: Only untranslated strings
he: רק מחרוזות שטרם תורגמו

en: Limit search to
he: הגבל חיפוש ל

en: All text groups
he: כל קבוצות הטקסט

en: Languages not yet added
he: שפות אלו לא קיימות עדיין

en: Import translation
he: ייבא תרגום

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
he: קובץ תרגום (<em>.po</em>).

en: Import into
he: יבא לתוך

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
he: בחר את השפה אליה אתה רוצה להוסיף מחרוזות. אם היא עדיין אינה מוגדרת, היא תתווסף.

en: Text group
he: קבוצת טקסט

en: Imported translations will be added to this text group.
he: תרגומים מיובאים יתווספו לקבוצת הטקסט הזו.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added
he: מחרוזות בקובץ שנטען מחליפות מחרוזות קיימות, מחרוזות חדשות מוספות לתרגום.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
he: מחרוזות קיימות נשמרות. רק מחרוזות חדשות מוספות.

en: The language %language has been created.
he: השפה %language נוצרה.

en: Export translation
he: יצוא תרגום

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
he: בחר את השפה לייצא בפורמט קובץ התרגום (<em>.po</em>).

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Drupal locale database.
he: ייצר קובץ תבנית תרגום (<em>.pot</em>) עם כל המחרוזות ממסד מודול תרגום דרופל.

en: String not found.
he: מחרוזת לא נמצאה.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
he: המחרוזת שנשלחה כוללת HTML אסור: %string

en: The string has been saved.
he: המחרוזת נשמרה.

en: The string has been removed.
he: המחרוזת הוסרה.

en: The language selected for import is not supported.
he: השפות שנבחרו ליבוא אינן נתמכות.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
he: קובץ תרגום %filename לא תקין: כותרת חסרה.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
he: התרגום יובא בהצלחה. ישנן %number מחרוזות תרגום חדשות, %update מחרוזות עודכנו ו-%delete מחרוזות הוסרו.

en: The translation file %filename contains an error: the plural formula could not be parsed.
he: קובץ תרגום %filename שבור: נוסחת הריבוי אינה ניתנת לפענוח.

en: Importing interface translations
he: ייבא תרגום ממשק

en: Starting import
he: מתחיל יבוא

en: Error importing interface translations
he: שגיאה בייבוא תרגום ממשק

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
he: נסיון שליחת מחרוזת תרגום הכוללת HTML אסור: %string

en: The %language language (%code) has been created.
he: השפה %language (%code) נוצרה.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
he: %file יובא לתוך %locale: נוספו %number מחרוזות חדשות, עודכנו %update והוסרו %delete.

en: Exported %locale translation file: %filename.
he: בוצע ייצוא של השפה %locale לקובץ תרגום: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
he: בוצע ייצוא לקובץ תרגום: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
he: עודכן קובץ תרגום JavaScript לשפה %language.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
he: נוצר קובץ תרגום JavaScript לשפה %language.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
he: קובץ תרגום JavaScript לשפה %language הוסר מפני שכרגע לא קיימים תרגומים לשפה זו.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
he: ארעה שגיאה בעת יצירת קובץ תרגום JavaScript עבור השפה %language.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
he[0]: מחרוזת תרגום אחת דולגה מכיוון שהכילה קוד HTML אסור.
he[1]: @count מחרוזות תרגום דולגו מכיוון שהכילו קוד HTML אסור.

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
he[0]: קובץ תרגום אחד הובא עבור המודולים החדשים שהותקנו.
he[1]: @count קבצי תרגום הובאו עבור המודולים החדשים שהותקנו.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
he[0]: קובץ תרגום אחד הובא עבור המודולים שהודלקו.
he[1]: @count קבצי תרגום הובאו עבור המודולים שהודלקו.

en: Abkhazian
he: אבקזית

en: Avestan
he: אבסטית

en: Afrikaans
he: אפריקנס

en: Akan
he: אקנית

en: Amharic
he: אמהרית

en: Assamese
he: אסמס

en: Avar
he: אוורית

en: Aymara
he: אימרית

en: Azerbaijani
he: אזרביג'נית

en: Bashkir
he: בשקירית

en: Belarusian
he: ביילורוסית

en: Bihari
he: ביהרית

en: Bislama
he: ביסלמית

en: Bambara
he: במברית

en: Bengali
he: בנגלית

en: Tibetan
he: טיבטית

en: Breton
he: ברטונית

en: Bosnian
he: בוסנית

en: Chechen
he: צ'צנית

en: Chamorro
he: צ'מורית

en: Corsican
he: קורסיקית

en: Cree
he: קרי

en: Old Slavonic
he: סלובנית עתיקה

en: Chuvash
he: צ'ובשית

en: Welsh
he: וולשית

en: Maldivian
he: מולדבית

en: Bhutani
he: בהוטנית

en: Ewe
he: איווית

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Estonian
he: אסטונית

en: Basque
he: בסקית

en: Persian
he: פרסית

en: Fulah
he: פולית

en: Faeroese
he: פרוסית

en: Frisian
he: פריסית

en: Irish
he: אירית

en: Scots Gaelic
he: גלית סקוטית

en: Galician
he: גליצית

en: Guarani
he: גוארנית

en: Gujarati
he: גוג'רטית

en: Manx
he: מנקס

en: Hausa
he: הונסה

en: Hiri Motu
he: הירי מוטו

en: Armenian
he: ארמנית

en: Herero
he: הררו

en: Interlingua
he: אינטרלינגית

en: Interlingue
he: אינטרלינגו

en: Igbo
he: איגבו

en: Inupiak
he: אינופיאק

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Inuktitut
he: אינוקטיטוט

en: Javanese
he: ג'אואנית

en: Georgian
he: גו'רגית

en: Kongo
he: קונגו

en: Kikuyu
he: קיקויו

en: Kwanyama
he: קוואנאימה

en: Kazakh
he: קזקית

en: Greenlandic
he: גרינלנדית

en: Cambodian
he: קמבודית

en: Kannada
he: קנדית

en: Kanuri
he: קנורית

en: Kashmiri
he: קשמירית

en: Kurdish
he: כורדית

en: Cornish
he: קורנית

en: Kirghiz
he: קירגיזית

en: Latin
he: לטינית

en: Luxembourgish
he: לוקסמבורגית

en: Luganda
he: לוגנדה

en: Lingala
he: לינגולה

en: Laothian
he: לאוטית

en: Latvian
he: לטבית

en: Malagasy
he: מלגשית

en: Marshallese
he: מרשלית

en: Maori
he: מאורית

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Malayalam
he: מלאיהלם

en: Mongolian
he: מונגולית

en: Moldavian
he: מולדבית

en: Marathi
he: מרטי

en: Malay
he: מלאית

en: Maltese
he: מלטית

en: Burmese
he: בורמזית

en: North Ndebele
he: נדבלה הצפונית

en: Nepali
he: נפלית

en: Ndonga
he: נדונגה

en: Norwegian Bokmål
he: נורבגית ספרותית

en: Norwegian Nynorsk
he: נורבגית חדשה (Nynorsk)

en: South Ndebele
he: נדבלה הדרומית

en: Chichewa
he: צ'יצוונית

en: Occitan
he: אוקיטנית

en: Oromo
he: אומורו

en: Oriya
he: אוריה

en: Ossetian
he: אוסטית

en: Punjabi
he: פונג'בית

en: Pali
he: פאלית

en: Pashto
he: פשטו

en: Portuguese, Portugal
he: פורטוגזית, פורטוגל

en: Portuguese, Brazil
he: פורטוגזית, ברזיל

en: Quechua
he: קיוצ'ואה

en: Rhaeto-Romance
he: רטו-רומנס

en: Kirundi
he: קירונדאי

en: Kinyarwanda
he: קינירוונדה

en: Sanskrit
he: סנסקריט

en: Sardinian
he: סרדינית

en: Sindhi
he: סידהית

en: Northern Sami
he: צפון סמי

en: Sango
he: סנגו

en: Serbo-Croatian
he: סרבו-קרואטית

en: Sinhala
he: סינהלה

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Samoan
he: סמואית

en: Shona
he: שונה

en: Albanian
he: אלבנית

en: Serbian
he: סרבית

en: Siswati
he: סיסווטי

en: Sesotho
he: ססטו

en: Sudanese
he: סודנית

en: Swahili
he: סואהילית

en: Tamil
he: טמילית

en: Telugu
he: טגולו

en: Tajik
he: טגי'קית

en: Thai
he: תאית

en: Tigrinya
he: טיגרינייה

en: Turkmen
he: טורקמנית

en: Setswana
he: סטסוונה

en: Tsonga
he: צונגה

en: Tatar
he: טטרית

en: Twi
he: טווי

en: Tahitian
he: טהיטית

en: Uighur
he: אוגיהור

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Urdu
he: אורדו

en: Uzbek
he: אוזבקית

en: Venda
he: וונדה

en: Vietnamese
he: וייטנמית

en: Wolof
he: וולוף

en: Xhosa
he: קסהוסה

en: Yiddish
he: אידיש

en: Yoruba
he: יורובה

en: Zhuang
he: זהונג

en: Chinese, Simplified
he: סינית מפושטת

en: Chinese, Traditional
he: סינית מסורתית

en: Zulu
he: זולו

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
he: לא ניתן לשלוח דוא"ל. במידה והבעיה נמשכת, יש ליצור קשר עם מנהל האתר.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
he: שגיאה בשליחת דוא"ל (מ-%from אל %to).

en: Operating in off-line mode.
he: עובד במצב לא מקוון

en: Menu router rebuild failed - some paths may not work correctly.
he: בנייה מחדש של נתב התפריטים נכלשה - יתכן וחלק מהנתיבים לא יפעלו כהלכה.

en: %module is part of a circular dependency. This is not supported and you will not be able to switch it on.
he: %module הינו חלק מתלות מעגלית. דבר זה אינו נתמך ולא תוכל להדליקו.

en: sort icon
he: סמל מיון

en: sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: sort descending
he: מיין בסדר יורד

en: The following errors must be resolved before you can continue the installation process
he: יש לתקן את השגיאות הבאות לפני שתוכל להמשיך את תהליך ההתקנה

en: The following error must be resolved before you can continue the installation process
he: יש לתקן את השגיאה הבאה לפני שתוכל להמשיך בתהליך ההתקנה

en: Please check the error messages and <a href="!url">try again</a>.
he: בדוק את מסרי השגיאה <a href="!url">ונסה שנית</a>.

en: The following installation warnings should be carefully reviewed
he: יש לקרוא בתשומת לב את האזהרות הבאות לגבי תהליך ההתקנה

en: The following installation warning should be carefully reviewed
he: יש לקרוא בתשומת לב את האזהרה הבאה לגבי תהליך ההתקנה

en: The following installation warnings should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
he: יש לקרוא בתשומת לב את האזהרות הבאות לגבי תהליך ההתקנה, אולם ברוב המקרים אין להן משמעות מעשית.

en: The following installation warning should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
he: יש לקרוא בתשומת לב את האזהרה הבאה לגבי תהליך ההתקנה, אולם ברוב המקרים אין לה משמעות מעשית.

en: The PCRE library in your PHP installation is outdated. This will cause problems when handling Unicode text. If you are running PHP 4.3.3 or higher, make sure you are using the PCRE library supplied by PHP. Please refer to the <a href="@url">PHP PCRE documentation</a> for more information.
he: ספריית ה-PCRE בהתקנת ה-PHP שלך אינו מעודכן. דבר זה יגרום לבעיות כאשר מתעסקים עם טקסט יוניקוד. אם הינך מריץ PHP 4.3.3 או גבוה יותר, אנא וודא כי אתה משתמש בספריית ה-PCRE שסופקה ע"י PHP. מידע נוסף נמצא ב<a href="@url"> תיעוד ה-PHP PCRE</a>.

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
he: פעולות על מחרוזות יוניקוד מבוצעות בצורה הטובה ביותר המאופשרת. התקן את <a href="@url">תוסף ה-mbstring של PHP</a> בכדי לקבל תמיכת יוניקוד משופרת.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
he: הגדרה הממירה אוטומטית קידוד מחרוזות קלט ב-PHP מופעלת, וחובה לכבותה. בדוק את ההגדרה <em>mbstring.http_input</em> בקובץ php.ini. פנה ל<a href="@url">תיעוד של mbstring ב-PHP</a> עבור מידע נוסף.

en: Standard PHP
he: PHP רגיל

en: PHP Mbstring Extension
he: סיומת Mbstring של PHP

en: Unicode library
he: ספרית Unicode

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
he: לא ניתן לתרגם מסמך XML בקידוד '%s' לקידוד UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
he: קידוד %s לא נתמך. אנא התקינו את התכנה iconv, gnu recode או mbstring עבור שפת PHP.

en: Parse error. Not well formed
he: שגיאה ניתוח. מבנה לא נכון.

en: Parse error. Request not well formed.
he: שגיאת ניתוח . הבקשה לא מובנית כראוי.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
he: שגיאת שרת. בקשת XML-RPC לא חוקית. הבקשה חייבת להיות מסוג methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
he: שגיאת שרת. השיטה המבוקשת @methodname לא צויינה.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
he: שגיאת שרת. מספר שגוי של פרמטרים לשיטה.

en: Server error. Invalid method parameters.
he: שגיאת שרת. פרמטרים לא חוקיים לפונקציה.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
he: שגיאת שרת. הפונקציה המבוקשת @method לא קיימת.

en: Invalid syntax for system.multicall.
he: תחביר לא חוקי עבור system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
he: אסורה קריאה רקורסיביות לפונקציהsystem.multicall.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
he: שגיאת שרת. לא מצויינת חתימה לשיטה המבוקשת @methodname.

en: Unspecified error
he: שגיאה לא ידועה

en: An error occurred. 
    @uri
    @text
he: קרתה שגיאה.
    @uri
    @text

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
he: שם ההזנה (או שם האתר המספק את ההזנה).

en: Categorize news items
he: סיווג נושאי הפריטים

en: A feed named %feed already exists. Please enter a unique title.
he: מקור בשם %feed כבר קיים. בבקשה להכניס כותרת ייחודית.

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את כל הפריטים מההזנה %feed?

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. (Tags in this list are not removed by Drupal.)
he: רשימה מופרדת פסיקים של תגיות HTML המותרים בתוכן פריט הזנה. (תגיות ברשימה זו לא מוסרות על ידי דרופל).

en: Category selection type
he: סוג בחירת נושא

en: checkboxes
he: תיבות סימון

en: multiple selector
he: בחירה מרובה

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
he: הגדר אילו תכנים צובר האתר שלך מאתרים אחרים, כמה לעתים קרובות זה מושך אותם, ואיך הם מסווגים.

en: Update items
he: עדכן פריטים

en: Edit feed
he: ערוך הזנה

en: No blocks in this region
he: אין בלוקים באזור זה

en: Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page. The default theme Garland, for example, implements the regions "left sidebar", "right sidebar", "content", "header", and "footer", and a block may appear in any one of these areas. The <a href="@blocks">blocks administration page</a> provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions.
he: בלוקים הינם קופסאות תוכן המממוקמות בתוך איזור או תחום של דף אינטרנט. עיצוב ברירת המחדל Garland, לדוגמה, מממש את האזורים "סרגל צידי ימני", "סרגל צידי ימני", "תוכן", "כותרת", ו-"כותרת תחתית", ובלוק יכול להופיע בכל אחד מהאזורים הללו. <a href="@blocks">דף ניהול בלוקים</a> מספק ממשק גרירה ושחרור לשיוך בלוקים לאזורים ולשליטה על סדר הבלוקים בתוך איזור.

en: Although blocks are usually generated automatically by modules (like the <em>User login</em> block, for example), administrators can also define custom blocks. Custom blocks have a title, description, and body. The body of the block can be as long as necessary, and can contain content supported by any available <a href="@input-format">input format</a>.
he: למרות שבלוקים בדרך כלל מיוצרים אוטומטית על ידי מודולים (כגון בלוק <em>כניסת משתמש</em> לדוגמה), מנהלים יכולים גם להגדיר בלוקים מותאמים אישית. לבלוקים מותאמים אישית יש כותרת, תיאור וגוף. אורך הגוף אינו מוגבל ויכול להכיל תוכן הנתמך על ידי כל <a href="@input-format">תבנית קלט</a> זמינה.

en: When working with blocks, remember that:
he: בעת עבודה עם בלוקים, זכור כי:

en: since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis.
he: מכיוון שלא כל הנושאים ממשים את אותם אזורים, או מציגים אזורים באותו אופן, בלוקים ממוקמים לפי נושא.

en: disabled blocks, or blocks not in a region, are never shown.
he: בלוקים מושבתים או בלוקים שאינם באזור, לעולם אינם מוצגים.

en: when throttle module is enabled, throttled blocks (blocks with the <em>Throttle</em> checkbox selected) are hidden during high server loads.
he: כאשר מודול המצערת מופעל, תיבות המסומנות עם תיבת סימון של ה-<em>מצערת</em> מוסתרות בזמן עומס גבוה של השרת.

en: blocks can be configured to be visible only on certain pages.
he: ניתן לקבוע תצורת בלוקים כדישיראו רק בדפים מסוימים.

en: blocks can be configured to be visible only when specific conditions are true.
he: תינן להגדיר שהבלוקים יביו נראים רק כאשר תנאים מסוימים מתקיימים.

en: blocks can be configured to be visible only for certain user roles.
he: ניתן להגדיר תצורת בלוקים כך שיראו רק לתפקידי משתמש מסוימים.

en: when allowed by an administrator, specific blocks may be enabled or disabled on a per-user basis using the <em>My account</em> page.
he: כאשר המנהל מאפשר זאת, בלוקים מסוימים יכולים להיות מופעלים או מושבתים לכל משתמש באופו נפרד באמצעות דף <em>החשבון שלי</em>.

en: some dynamic blocks, such as those generated by modules, will be displayed only on certain pages.
he: בלוקים דינמיים מסוימים, כגון אלו הנוצרים על ידי מודולים, יופיעו רק בדפים מסוימים.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@block">Block module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@block">מודול הבלוק</a>.

en: This page provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. To change the region or order of a block, grab a drag-and-drop handle under the <em>Block</em> column and drag the block to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis. Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save blocks</em> button at the bottom of the page.
he: דף זה מציג ממשק משתמש גרור ושחרר לשיבוץ בלוק לאיזור ולשליטה על סדר הבלוקים בתוך איזורים. כדי לשנות את האיזור או הסדר של בלוק, גרור ושחרר נקודת אחיזה תחת עמודת ה<em>בלוק</em> וגרור את הבלוק למיקום חדש ברשימה. (תפוס נקודת אחיזה על ידי לחיצה והחזקת העכבר תוך ריחוף מעל סמל נקודת אחיזה.) מכיוון שלא כל העיצובים ממשים את אותם איזורים או מציגים את האיזורים באותה הצורה, בלוקים ממוקמים על לפי הגדרת העיצוב. זכור כי שינוייך לא ישמרו עד אשר תלחץ על לחצן <em>שמור תצורה</em> בתחתית הדף.

en: To reduce CPU usage, database traffic or bandwidth, blocks may be automatically disabled during high server loads by selecting their <em>Throttle</em> checkbox. Adjust throttle thresholds on the <a href="@throttleconfig">throttle configuration page</a>.
he: לצמצום שימוש במעבד, תעבורת מסד נתונים או רוחב פס, ניתן בעת עומסי שרת גבוהים, להשבית באופן אוטומטי בלוקים על-ידי בחירת תיבת הסימון <em>מצערת</em>. כוון הגדרות סף מצערת ב-<a href="@throttleconfig">דף תצורת מצערת</a>.

en: Click the <em>configure</em> link next to each block to configure its specific title and visibility settings. Use the <a href="@add-block">add block page</a> to create a custom block.
he: לחץ על הקישור <em>תצורה</em> שליד כל בלוק כדי לקבוע את הכותרת הספציפית שלו ואת הגדרות הניראות. השתמש ב-<a href="@add-block">הוסף דף בלוק</a> ליצירת בלוק מותאם אישית.

en: Use this page to create a new custom block. New blocks are disabled by default, and must be moved to a region on the <a href="@blocks">blocks administration page</a> to be visible.
he: השתמש בדף זה כדי ליצור בלוק מותאם אישית חדש. ברירת המחדל של בלוקים חדשים היא מושבתת ויש להזיזם לאזור כלשהו ב-<a href="@blocks">דף ניהול בלוקים</a> כדי שיהפכו לנראים.

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
he: הבלוק %info הוקצה לאזור הלא חוקי %region ולכן הושבת.

en: JavaScript List Form
he: טופס רשימה ב-Javascript

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
he: השינויים לבלוקים אלו לא ישמרו עד ללחיצה על כפתור <em>שמור בלוקים</em>.

en: Post new blog entry.
he: פרסם רישום חדש בבלוג.

en: You are not allowed to post a new blog entry.
he: אינך מורשה לפרסם רישום בלוג חדש.

en: You have not created any blog entries.
he: לא יצרת רישומים בבלוג.

en: !author has not created any blog entries.
he: !author לא יצר רישומי בלוג.

en: Create new blog entry.
he: צור רישום חדש בבלוג.

en: No blog entries have been created.
he: לא נוצרו רישומי בלוג.

en: Blog entry
he: רישום בבלוג

en: A <em>blog entry</em> is a single post to an online journal, or <em>blog</em>.
he: <em>רישום לבלוג</em> הינה פרסום יחיד ליומן מקוון, או<em>בלוג</em>.

en: View recent blog entries
he: צפה ברישומים האחרונים בבלוג

en: Read !username's latest blog entries.
he: קרא את רישומי הבלוג האחרונים של !username.

en: There is an (optional) <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries. The <em>Blog entry</em> menu item under <em>Create content</em> allows new blog entries to be created.
he: ישנו פריט תפריט (אופציונלי) <em>בלוגים</em> שנוסף לתפריט הניווט ומצגי את כל הבלוגים הזמינים באתר, וגם פריט תפריט <em>הבלוג שלי</em> המציג את כניסות הבלוג של המשתמש הנוכחי. פריט התפריט <em>כניסת בלוג</em> תחת <em>צור תוכן</em> מאפשר יצירת כניסות בלוג חדשות.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blog">Blog module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@blog">מודול הבלוג</a>.

en: !username's blog
he: הבלוג של !username

en: Read the latest blog entries.
he: קרא את רישומי הבלוג האחרונים.

en: create blog entries
he: צור רישומים בבלוג

en: delete own blog entries
he: מחק את כניסות הבלוג שלך

en: delete any blog entry
he: מחק רישום בלוג כלשהו

en: edit own blog entries
he: ערוך את רישומי הבלוג שלך

en: edit any blog entry
he: ערוך רישום בלוג כלשהו

en: Allowed book outline types
he: סוגי מתארי ספר מותרים

en: Select content types which users with the %add-perm permission will be allowed to add to the book hierarchy. Users with the %outline-perm permission can add all content types.
he: בחר סוגי תוכן שעבורם משתמשים עם ההרשאה %add-perm יוכלו להוסיף להיררכיית הספר. משתמשים עם ההרשאה %outline-perm יכולים להוסיף את כל סוגי התוכן.

en: Default child page type
he: ברירת המחדל של סוג דף הבן

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
he: סוג התוכן לקישור %add-child חייב להיות אחד מאלו שנבחר כסוג מתאר ספר מותר בשימוש.

en: Save book pages
he: שמור עמודי ספר

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
he: ספר זה שונה על ידי משתמש אחר, לא ניתן לשמור את השינויים.

en: Title changed from %original to %current.
he: כותרת שונתה מ-%original ל-%current.

en: Updated book %title.
he: עודכן הספר '%title'.

en: book: updated %title.
he: ספר: %title עודכן.

en: Update book outline
he: עדכן מתאר ספר

en: Remove from book outline
he: הסר ממתאר הספר

en: No changes were made
he: לא נעשו שינויים

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
he: הפרסום נוסף לספר הנבחר. כעת ניתן למקם אותו יחסית לדפים אחרים.

en: The book outline has been updated.
he: מתאר הספר עודכן.

en: There was an error adding the post to the book.
he: ארעה שגיאה בהוספת הפרסום לספר.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
he: ל-%title משוייכים דפים בנים שיועברו למקום אחר באופן אוטומטי כדי לשמור על הקשר שלהם לספר. ליצירת ההיררכייה מחדש (כפי שהייתה לפני מחיקת דף זה), ניתן להוסיף שוב את %title באמצעות לשונית המתאר ויהיה צורך למקם מחדש את כל אחד מהדפים הבנים באופן ידני.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
he: ניתן להוסיף שוב את %title להיררכיה בעזרת לשונית המתאר.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את %title מהיררכיית הספר?

en: The post has been removed from the book.
he: הפרסום הוסר מהספר.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
he: הצג גירסה להדפסה של עמוד זה בספר ושל עמודי המשנה שלו.

en: Show block on all pages
he: הצג בלוק בכל הדפים

en: Show block only on book pages
he: הצג בלוק רק בדפי ספר

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
he: אם נבחר <em>הצג בלוק בכל הדפים</em>, הבלוק יכיל את כל התפריטים המיוצרים אוטומטית עבור כל ספרי האתר. אם נבחר <em>הצג בלוק רק בדפי ספר</em>, הבלוק יכיל רק תפריט אחד המתאים לספר של הדף הנוכחי. במקרה זה, אם הדף הנוכחי איננו ספר, לא יוצג אף בלוק. ניתן להשתמש גם ב-<em>הגדרות ניראות ספציפיות לדף</em> או הגדרות ניראות אחרות כדי להציג את הבלוק הזה באופן סלקטיבי.

en: This is the top-level page in this book.
he: זהו הדף העליון בספר זה.

en: No book selected.
he: לא נבחר ספר.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
he: דף האב בספר. העומק המרבי לספר וכל דפי הבנים הינו !maxdepth. יתכן וחלק מהדפים בספר הבחור לא יהיו זמינים כאבות, אם בחירה בהם תגרום לחריגה ממגבלה זו.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
he: %title הינו חלק ממתאר של ספר ומשוייכים אליו דפים בנים. אם תאשר את המחיקה, הדפים הבנים יועברו למקום אחר באופן אוטומטי.

en: Pages in the book hierarchy have navigation elements at the bottom of the page for moving through the text. These links lead to the previous and next pages in the book, and to the level above the current page in the book's structure. More comprehensive navigation may be provided by enabling the <em>book navigation block</em> on the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>.
he: לדפים בהיררכיית הספר יש רכיבי ניווט בתחתית הדף כדי לנווט בטקסט. קישורים אלו מובילים לדף הבא ולדף הקודם בספר, ולרמה שמעל הדף הנוכחי במבנה הספר. ניתן להשיג ניווט מקיף יותר על-ידי הפעלת <em>בלוק ניווט הספר</em> ב-<a href="@admin-block">דף ניהול הבלוקים</a>.

en: Users with the <em>administer book outlines</em> permission can add a post of any content type to a book, by selecting the appropriate book while editing the post or by using the interface available on the post's <em>outline</em> tab.
he: משתמשים בעלי ההרשאה <em>נוהול מתארי ספרים</em> יכולים להוסיף לספר, פרסום מכל סוג תוכן שהוא על ידי בחירת הספר המתאים תוך עריכת הפרסום או על ידי שימוש בממשק הזמין בלשונית ה<em>מתאר</em> של הפרסום.

en: Administrators can view a list of all books on the <a href="@admin-node-book">book administration page</a>. The <em>Outline</em> page for each book allows section titles to be edited or rearranged.
he: מנהלים יכולים לצפות ברשימת כל הספרים ב- <a href="@admin-node-book">דף ניהול הספרים</a>. דף ה<em>מתאר</em> עבור כל ספר מאפשר לערוך או לסדר מחדש את כותרות המקטעים.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@book">Book module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על  <a href="@book">מודול הספרים</a>.

en: The book module offers a means to organize a collection of related posts, collectively known as a book. When viewed, these posts automatically display links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
he: מודול הספר מציע אמצעי לארגן אוסף פרסומים הקשורים זה לזה, המוכרים באופן קולקטיבי כספר. בעת צפייה בפרסומים אלו, הם מציגים באופן אוטומטי קישורים לעמודים סמוכים בספר, ובכך מאפשרים מערכת ניווט פשוטה ליצירה ובחינה של תוכן מובנה.

en: The outline feature allows you to include posts in the <a href="@book">book hierarchy</a>, as well as move them within the hierarchy or to <a href="@book-admin">reorder an entire book</a>.
he: תכונת המתאר מאפשרת לך לכלול פרסומים ב<a href="@book">היררכיית הספרים</a>, וגם להזיזם בתוך ההיררכייה או <a href="@book-admin">לסדר מחדש ספר שלם</a>.

en: create new books
he: צור ספרים חדשים

en: access printer-friendly version
he: גישה לגירסה להדפסה

en: Re-order book pages and change titles
he: סדר מחדש דפי ספרים ןשנה כותרות

en: Book page
he: עמוד ספר

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
he: <em>דף ספר</em> הינו דף תוכן המאורגן כאוסף כניסות הקשורות זו לזו ומכונות ביחד <em>ספר</em>. <em>דף ספר</em> מציג באופן אוטומטי קישורים לדפים סמוכים ובכך מספק מערכת ניווט פשוטה לארגון ומעבר על תוכן מובנה.

en: Allows users to structure site pages in a hierarchy or outline.
he: מאפשר למשתמשים להבנות את דפי האתר בהיררכייה או במתאר.

en: The color module allows a site administrator to quickly and easily change the color scheme of certain themes. Although not all themes support color module, both Garland (the default theme) and Minnelli were designed to take advantage of its features. By using color module with a compatible theme, you can easily change the color of links, backgrounds, text, and other theme elements. Color module requires that your <a href="@url">file download method</a> be set to public.
he: מודול הצבע מאפשר למנהל האתר להחליף במהירות ובקלות את סכמת הצבעים של נושאים מסוימים. אמנם לא כל הנושאים תומכים במודול הצבעים, אבל הן Garland (נושא ברירת המחדל) והן Minelli תוכננו כדי להשתמש ביתרונות של תכונות אלו. על ידי שימוש במודול הצבעים עם נושא תורם, תוכל בקלות לשנות את הצבעים של קישורים, רקעים, טקסט ורכיבי נושא אחרים. מודול הצבע מחייב כי <a href="@url">שיטת הורדת הקבצים</a> תהיה מוגדרת להיות ציבורית.

en: To change the color settings for a compatible theme, select the "configure" link for the theme on the <a href="@themes">themes administration page</a>.
he: לשינוי הגדרות הצבע עבור נושא תואם, בחר את הקישור "תצורה" עבור הנושא ב-<a href="@themes">דף ניהול הנושאים</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@color">Color module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@color">מודול הצבע</a>.

en: The color picker only works if the <a href="@url">download method</a> is set to public.
he: בוחר הצבעים עובד רק אם <a href="@url">שיטת ההורדה</a> מוגדרת כציבורית.

en: Base color
he: צבע בסיס

en: Header top
he: ראש הכותרת העליונה

en: Header bottom
he: תחתית הכותרת

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
he: אין ל-PHP מספיק זיכרון כדי להחליף את סכמת הצבעים של נושא זה. הינך זקוק לפחות לעוד %size. למידע נוסף עיין ב-<a href="@url">תעוד PHP</a>.

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
he: ספריית GD ל-PHP מופעלת אך היא עברה הידור ללא תמיכה ב-PNG. בדוק בבקשה את <a href="@url">תעוד תמונה PHP</a> לקבלת מידע כיצד לתקן זאת.

en: Allows the user to change the color scheme of certain themes.
he: מאפשר לשנות את סכמת הצבעים של חלק מערכות העיצוב

en: The comment module allows visitors to comment on your posts, creating ad hoc discussion boards. Any <a href="@content-type">content type</a> may have its <em>Default comment setting</em> set to <em>Read/Write</em> to allow comments, or <em>Disabled</em>, to prevent comments. Comment display settings and other controls may also be customized for each content type (some display settings are customizable by individual users).
he: מודול התגובות מאפשר למבקרים להגיב לפרסומים שלך ליצירת לוחות דיון אד הוק. כל <a href="@content-type">סוג תוכן </a> יכול לקבל <em>Default הגדרת תגובה </em> של <em>קריאה/כתיבה</em> משלו כדי לכלול תגובות, או <em>מושבת</em>, כדי למנוע תגובות. ניתן להתאים אישית את הגדרות תצוגת התגובות והגדרות נוספות עבור כל סוג תוכן (חלק מהגדרות התצוגה ניתנות להתאמה אישית על-ידי משתמשים פרטיים).

en: Delete the selected comments
he: מחק את התגובות הנבחרות

en: Allows users to comment on and discuss published content.
he: מאפשר לחברים להגיב ולדון על תוכן שפורסם.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
he: דוגמא: 'משוב על האתר' או 'מידע על המוצר'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
he: ברשימה, הנושאים עם המשקל הקל צפים מעל אלה עם המשקל הכבד. נושאים עם משקל זהה ימוינו לפי סדר אלפביתי.

en: Contact form: category %category deleted.
he: טופס יצירת קשר: הנושא %category נמחק.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
he: טופס צור קשר לא הוגדר. <a href="@add">הוסף לטופס קטגוריה אחת או יותר</a>.

en: Personal contact forms allow users to be contacted via e-mail, while keeping recipient e-mail addresses private. Users may enable or disable their personal contact forms by editing their <em>My account</em> page. If enabled, a <em>Contact</em> tab leading to their personal contact form is available on their user profile. Site administrators have access to all personal contact forms (even if they have been disabled). The <em>Contact</em> tab is only visible when viewing another user's profile (users do not see their own <em>Contact</em> tab).
he: טפסי יצירת קשר אישיים מאפשרים יצירת קשר עם משתמשים באמצעות הדוא"ל, תוך שמירה על חסיון כתובות הדואר של הנמענים. משתמשים יכולים להפעיל או להשבית את טפסי יצירת הקשר האישיים שלהם על ידי עריכת דף <em>החשבון שלי</em>. אם הטופס מופעל, תופיע לשונית <em>צור קשר</em> המובילה לטופס יצירת הקשר, בפרופיל המשתמש שלהם. למנהלי אתרים יש גישה לכל טפסי יצירת הקשר האישיים, (אפילו אם הם מושבתים). הלשונית <em>צור קשר</em> נראית רק כאשר צופים בפרופיל של משתמש אחר(משתמשים לא רואים את לשונית <em>צור קשר</em> שלהם).

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@contact">Contact module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@contact">מודול אנשי הקשר</a>.

en: This page lets you set up <a href="@form">your site-wide contact form</a>. To do so, add one or more categories. You can associate different recipients with each category to route e-mails to different people. For example, you can route website feedback to the webmaster and direct product information requests to the sales department. On the <a href="@settings">settings page</a>, you can customize the information shown above the contact form. This can be useful to provide additional contact information such as your postal address and telephone number.
he: דף זה מאפשר לך להגדיר<a href="@form">דף צור-קשר לכל האתר</a>. כדי לעשות זאת, הוסף קטגוריה אחת או יותר. ניתן לשייך נמענים שונים לכל קטגוריה כדי שדוא"ל יגיע לאנשים שונים. לדוגמה, תוכל לכוון משוב על האתר למנהל האתר ובקשות למידע אודות מוצרים למחלקת המכירות. <a href="@settings">דף ההגדרות</a>, מאפשר לך להגדיר את המידע במופיע מעל לטופס צור-קשר. ניתן לשים שם מידע נוסף כגון כתובת למשלוח דואר ומספר טלפון.

en: The contact module also adds a <a href="@menu-settings">menu item</a> (disabled by default) to the navigation block.
he: רכיב יצירת הקשר מוסיף <a href="@menu-settings">שורה בתפריט</a> (מושבתת כברירת מחדל) הניווט.

en: Personal contact form
he: טופס קשר אישי

en: Allow other users to contact you by e-mail via <a href="@url">your personal contact form</a>. Note that while your e-mail address is not made public to other members of the community, privileged users such as site administrators are able to contact you even if you choose not to enable this feature.
he: הרשה/י לחברים אחרים ליצור איתך קשר בדואר אלקטרוני דרך <a href="@url">טופס הקשר האישי שלך</a>. לתשומת לב: כתובת הדואר האלקטרוני שלך אינה מוצגת באתר. מנהלי האתר יכולים ליצור איתך קשר למרות שבחרת לא לאפשר תכונה זו.

en: access site-wide contact form
he: גישה לטופס יצירת קשר כללי באתר

en: administer site-wide contact form
he: נהל את טופס צור קשר של כל האתר

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
he: צור דף יצירת קשר כללי וקבע נושאים עבורו.

en: Edit contact category
he: עדכן נושא ליצירת קשר

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
he: מאפשר שימוש בטפסי קשר כלליים ואישיים.

en: The dblog module monitors your system, capturing system events in a log to be reviewed by an authorized individual at a later time. This is useful for site administrators who want a quick overview of activities on their site. The logs also record the sequence of events, so it can be useful for debugging site errors.
he: מודול dblog מנטר את המערכת שלך ורושם אירועי מערכת ליומן שבמועד מאוחר יותר עובר עליו אדם מורשה. דבר זה יעיל עבור מנהלים המעוניינים בסקירה מהירה של הפעילויות המתרחשוב באתר שלהם. היומנים רושמים גם את השתלשלות האירועים, דבר היכול לסייע באיתור תקלות באתר.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@dblog">Dblog module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@dblog">מודול ה-Dblog</a>.

en: Database logging
he: רישום ביומן על ידי מסד הנתונים

en: Recent log entries
he: הודעות יומן פעילות אחרונות

en: View events that have recently been logged.
he: צפה באירועים שתועדו לאחרונה

en: Top 'page not found' errors
he: שגיאות 'עמוד לא נמצא' מובילות

en: View 'page not found' errors (404s).
he: צפה בשגיאות 'עמוד לא נמצא' (שגיאות 404).

en: Top 'access denied' errors
he: שגיאות 'גישה חסומה' מובילות

en: View 'access denied' errors (403s).
he: צפה בשגיאות 'גישה חסומה' (403).

en: Logs and records system events to the database.
he: רושם אירועי מערכת למסד הנתונים.

en: All roles may use default format
he: כל התפקידים יכולים להשתמש בתבנית ברירת המחדל

en: No roles may use this format
he: לאף תפקיד אסור להשתמש בתבנית זו

en: Set default format
he: הגדרת מבנה ברירת מחדל

en: Default format updated.
he: ברירת מחדל עודכנה.

en: Add input format
he: הוספת מבנה קלט

en: All roles for the default format must be enabled and cannot be changed.
he: על כל התפקידים לתבנית ברירת המחדל להיות זמינים ולא ניתן לשנותם.

en: Specify a unique name for this filter format.
he: יש להזין שם ייחודי עבור מבנה קלט זה.

en: Choose which roles may use this filter format. Note that roles with the "administer filters" permission can always use all the filter formats.
he: בחר אילו תפקידים יכולים להשתמש בתבנית סינון זו. שים לב כי תפקידים בעלי הרשאת "ניהול מסננים" יכולים להשתמש בכל תבניות הסינון.

en: Choose the filters that will be used in this filter format.
he: בחר את המסננים שישמשו בתבנית הסינון הזו.

en: No guidelines available.
he: לא נמצאו הנחיות.

en: These are the guidelines that users will see for posting in this input format. They are automatically generated from the filter settings.
he: אלו הן ההנחיות המוצגות למשתמש בזמן כתיבת תוכן באתר. הן נוצרות אוטומטית מהגדרת המסננים.

en: Filter format names need to be unique. A format named %name already exists.
he: שמות תבניות מסננים צריכים להיות ייחודיים. כבר קיימת תבניצת בשם %name.

en: Added input format %format.
he: תבנית קלט %format התווספה.

en: The input format settings have been updated.
he: עודכנו הגדרות מבני קלט.

en: Are you sure you want to delete the input format %format?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את תבנית הקלט %format?

en: If you have any content left in this input format, it will be switched to the default input format. This action cannot be undone.
he: אם נשאר תוכן בתבנית הקלט, הוא יוחלף לברירת המחדל של תבנית הקלט. פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: The default format cannot be deleted.
he: לא ניתן למחוק את מבנה ברירת המחדל.

en: Deleted input format %format.
he: תבנית הקלט %format נמחקה.

en: Configure %format
he: קבע תצורת %format

en: No settings are available.
he: לא נמצאו הגדרות.

en: Rearrange %format
he: ארגן מחדש את %format

en: The filter ordering has been saved.
he: סדר המסננים נשמר.

en: The filter module allows administrators to configure text input formats for use on your site. An input format defines the HTML tags, codes, and other input allowed in both content and comments, and is a key feature in guarding against potentially damaging input from malicious users. Two input formats included by default are <em>Filtered HTML</em> (which allows only an administrator-approved subset of HTML tags) and <em>Full HTML</em> (which allows the full set of HTML tags). Additional input formats may be created by an administrator.
he: מודול המסנן מאפשר למנהלים להגדיר תבניות קלט לשימוש באתר. תבנית קלט מגדירה את תגיות ה-HTML, הקודים, וקלט אחר המותר בתוכן ובתגובות, והינה תכונת מפתח בהגנה מפני קלט מזיק ממשתמשים זדוניים. שתי תבניות המסופקות בברירת המחדל הן <em>HTML מסונן</em> (המאפשר רק קבוצת משנה של תגיות HTML המאושרות על ידי המנהל) and <em>HTML מלא</em> (המאפשר את הקבוצה המלאה של תגיות ה-HTML). מנהלים יכולים להגדיר תבניות קלט נוספות.

en: Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text in a specific order. Each filter is designed for a specific purpose, and generally either adds, removes or transforms elements within user-entered text before it is displayed. A filter does not change the actual content of a post, but instead, modifies it temporarily before it is displayed. A filter may remove unapproved HTML tags, for instance, while another automatically adds HTML to make links referenced in text clickable.
he: כל תבנית קלט משתמשת במסננים לטיפול בטקסט ורוב תבניות הקלט מחילות מספר מסננים שונים על הטקסט לפי סדר מסויים. כל מסנן מתוכנן למטרה מסויימת ובדרך כלל מוסיף, מוריד או משנה רכיבים מתוך הטקסט המוזן על ידי המתשמש לפני הצגתו. מסנן לא משנה את תוכן הפרסום עצמו, לא משנה אותו באופן זמני לפני הצגתו. מסנן יכול למשל להסיר תגיות HTML לא מורשות, בעוד מסנן אחר מוסיף באופן אוטומטי תגיות HTML כדי להפוך קישורים המוזכרים בטקסט לברי לחיצה.

en: Users can choose between the available input formats when creating or editing content. Administrators can configure which input formats are available to which user roles, as well as choose a default input format.
he: בעת יצירה או עריכת תוכן המשתמשים יכולים לבחור מבין תבניות הקלט הקיימות. מנהלים יכולים להגדיר אלו תבניות קלט זמינות לאלו תפקידי משתמשים כמו גם לבחור ברירת מחדל לתבנית קלט.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@filter">Filter module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@filter">מודול המסנן</a>.

en: <em>Input formats</em> define a way of processing user-supplied text in Drupal. Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text, in a specific order. Each filter is designed to accomplish a specific purpose, and generally either removes elements from or adds elements to text before it is displayed. Users can choose between the available input formats when submitting content.
he: <em>תבניות קלט</em> מגדירות דרך לעיבוד בדרופל של טקסט המוזן על ידי המשתמש. כל תבנית קלט משתמשת במסננים לטיפול בטקס ורוב תבניות הקלט מחילות מספר מסננים שונים על טקסט בסדר מוגדר. כל מסנן מתוכנן להשגת מטרה מסויימת ובדרל כלל מסיר או מוסיף רכיבים לטקסט לפני הצגתו. בעת הגשת תוכן, משתמשים יכולים לבחור בין תבניות הקלט הקיימות.

en: Use the list below to configure which input formats are available to which roles, as well as choose a default input format (used for imported content, for example). The default format is always available to users. All input formats are available to users in a role with the "administer filters" permission.
he: השתמש ברשימה שלהלן כדי להגדיר אילו תבניות קלט זמינות לאילו תפקידי משתמש וגם על מנת לבחור תבנית קלט ברירת מחדל (לדוגמה לשימוש עבור תוכן מיובא). ברירת המחדל תמיד זמינה למשתמשים. כל תבניות הקלט זמינות למשתמשים בעלי תפקיד משתמש עם ההרשאות "ניהול מסננים".

en: Every <em>filter</em> performs one particular change on the user input, for example stripping out malicious HTML or making URLs clickable. Choose which filters you want to apply to text in this input format. If you notice some filters are causing conflicts in the output, you can <a href="@rearrange">rearrange them</a>.
he: כל <em>מסנן</em> מבצע שינוי מסויים לקלט המשתמש, למשל ניפוי תגיות HTML זדוניות או הפיכת כתובות URK לברות לחיצה. בחר איךו מסננים אתה רוצה להחיל על הטקסט בתבנית הקלט הזו. אם המסננים גורמים להתנגשות בפלט, אתה יכול <a href="@rearrange">לסדר אותם מחדש</a>.

en: If you cannot find the settings for a certain filter, make sure you have enabled it on the <a href="@url">view tab</a> first.
he: <p>אם לא ניתן למצוא את ההגדרות של מסנן מסויים, בדוק ראשית שהוא זמין בלשונית <a href="@url">רשימת המסננים</a>.</p>

en: Filters are executed from top-to-bottom. To change the order of the filters, modify the values in the <em>Weight</em> column or grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag filters to new locations in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
he: מסננים מופעלים מלמעלה למטה. לשינוי סדר המסננים, שנה את ערכי עמודת ה<em>משקל</em> או תפוס ידית אחיזה גרור ושחרר תחת עמודת ה<em>שם</em> וגרור את המסננים למיקומים חדשים ברשימה. (תפוס נקודת אחיזה על ידי לחיצה והחזקת העכבר תוך ריחוף מעל סמל נקודת אחיזה.) זכור כי שינוייך לא ישמרו עד אשר תלחץ על לחצן <em>שמור תצורה</em> בתחתית הדף.

en: Allowed HTML tags: @tags
he: תגיות HTML מותרות: @tags

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
he: כברירת מחדל, תגי מעבר שורה נוספים באופן אוטומטי. בתג זה ניתן להשתמש כדי להוסיף מעברי שורה נוספים.השימוש בתג זה שונה, כי אין צורך בזוג תגים  (של פתיחה\סגירה) כמו בכל התגים האחרים. יש להשתמש בלוכסן הנוסף ("/") בתוך התג כדי לשמור על תאימות עם XHTML 1.0.

en: Text with <br />line break
he: טקסט עם <br />שבירת שורה

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
he: כברירת מחדל תגי פיסקאות נוספים באופן אוטומטי. ניתן להשתמש בתג זה להוספת תגי פסקה נוספים.

en: Paragraph one.
he: פיסקה אחת.

en: Paragraph two.
he: פיסקה שתיים.

en: Strong
he: חזק

en: Emphasized
he: מודגש

en: Cited
he: מצוטט

en: Coded text used to show programming source code
he: טקסט מקודד המשמש כדי להציג קוד תכנות מקור

en: Coded
he: מקודד

en: Bolded
he: מודגש

en: Italicized
he: נטוי

en: Superscripted
he: בכתב עילי

en: <sup>Super</sup>scripted
he: כתב <sup>עילי</sup>

en: Subscripted
he: בכתב תחתי

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
he: <abbr כותרת="Abbreviation">Abbrev.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
he: <acronym title="מספר קטלוגי">מק''ט</acronym>

en: Block quoted
he: ציטוט

en: Quoted inline
he: מצוטט בהטבעה

en: Table header
he: כותרת טבלה

en: Table cell
he: תא בטבלה

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
he: רשימה ממוספרת -  משתמשים ב- &lt;li&gt; כדי להתחיל כל פריט ברשימה.

en: First item
he: פריט ראשון

en: Second item
he: פריט שני

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
he: רשימה לא ממויינת - השתמש ב-&lt;li&gt; בתחילת כל פריט רשימה

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
he: רשימות הגדרה דומות לרשימות HTML אחרות. &lt;dl&gt; מתחיל את רשימת ההגדרה, &lt;dt&gt; מתחיל את מונח ההגדרה ו-&lt;dd&gt; מתחיל את תיאור ההגדרה.

en: First term
he: נושא ראשון

en: First definition
he: הגדרה ראשונה

en: Second term
he: מושג שני

en: Second definition
he: הגדרה שנייה

en: Subtitle three
he: כותרת שלישית

en: Subtitle four
he: כותרת רביעית

en: Subtitle five
he: כותרת חמישית

en: Subtitle six
he: כותרת שישית

en: Tag Description
he: תיאור התגית

en: You Type
he: אתה מקיש

en: You Get
he: אתה מקבל

en: No help provided for tag %tag.
he: אין עזרה עבור תווית %tag.

en: Ampersand
he: אמפרסנד

en: Quotation mark
he: גרש

en: Character Description
he: תאור התו

en: No HTML tags allowed
he: אף תווי HTML אינם מורשים

en: Lines and paragraphs break automatically.
he: מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
he: שורות ופיסקאות מזוהות אוטומטית. תגיות &lt;br /&gt; שבירת שורה, &lt;p&gt; פיסקה &lt;/p&gt; וסגור פיסקה מוכנסות אוטומטית. אם פיסקאות אינן מזוהות, פשוט הכנס מספר שורות רווח.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
he: כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.

en: HTML filter
he: מסנן HTML

en: HTML corrector
he: מתקן HTML

en: Allows you to restrict whether users can post HTML and which tags to filter out. It will also remove harmful content such as JavaScript events, JavaScript URLs and CSS styles from those tags that are not removed.
he: מאפשר לך להגביל שימוש ב-HTML על ידי משתמשים ואילו תגיות לסנן. כמו כן, תסיר תוכן מזיק כגון ארועי JavaScript, כתובות URL של JavaScript וסגננותCSS מהתגיות שלא מסוננות.

en: Converts line breaks into HTML (i.e. &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags).
he: ממיר מעברי שורה ל-HTML (לדוגמה - תגי  &lt;br&gt; ו- &lt;p&gt;).

en: Turns web and e-mail addresses into clickable links.
he: הופך כתובות אתרים ודוא"ל לקישורים לחיצים.

en: Corrects faulty and chopped off HTML in postings.
he: מתקן HTML פגום ומקוצץ בפרסומים.

en: How to deal with HTML tags in user-contributed content. If set to "Strip disallowed tags", dangerous tags are removed (see below). If set to "Escape tags", all HTML is escaped and presented as it was typed.
he: איך לטפל בתגי HTML בתוכן שנתרם על ידי חברי האתר. אם מגדירים "הסרה", תגים מסוכנים מוסרים (ראה למטה). אם מגדירים "המרה", התגים מומרים כך שיוצגו בדפדפן כפי שהוקלדו.

en: If "Strip disallowed tags" is selected, optionally specify tags which should not be stripped. JavaScript event attributes are always stripped.
he: אם בחרנו "הסרה", יש אפשרות לציין תגים מסוימים שלא יוסרו. מאפיינים של אירועי Javascript מוסרים תמיד.

en: Display HTML help
he: הצג עזרת HTML

en: Configure how content input by users is filtered, including allowed HTML tags. Also allows enabling of module-provided filters.
he: קבע כיצד יסונן קלט תוכן של המשתמשים, כולל תגיות HTML מותרות. מאפשר גם הפעלת מסננים המסופקים במודולים.

en: Delete input format
he: מחיקת מבנה קלט

en: Compose tips
he: עצות לעריכה

en: Handles the filtering of content in preparation for display.
he: מטפל בסינון תוכן כדי להכינו להצגה.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
he: שם קצר אך בעל משמעות לאוסף הדיונים המשורשרים הזה.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
he: תיאור והנחיות לדיונים בפורום זה.

en: Forums are displayed in ascending order by weight (forums with equal weights are displayed alphabetically).
he: פורומים מסודרים לפי משקל בסדר עולה  (פורומים בעלי משקל זהה מסודרים לפי סדר אלפבתי)

en: Description and guidelines for forums within this container.
he: תיאור והנחיות לפורומים בספרייה זו.

en: Containers are displayed in ascending order by weight (containers with equal weights are displayed alphabetically).
he: ספריות מוצגות על פי משקל בסדר עולה (ספריות בעלות משקל זהה מוצגות לפי סדר אלפבתי).

en: Deleting a forum or container will also delete its sub-forums, if any. To delete posts in this forum, visit <a href="@content">content administration</a> first. This action cannot be undone.
he: מחיקת פורום או ספרייה תמחק גם את כל תתי-הפורומים, אם קיימים. למחיקת פרסומים מפורום, בקר קודם ב-<a href="@content">ניהול תוכן</a>. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
he: מספר הפרסומים שצריך להיות לנושא כדי שיחשב "חם".

en: Default number of forum topics displayed per page.
he: מספר ברירת מחדל של נושאי פורום המוצגים בדף.

en: Default display order for topics.
he: ברירת מחדל לסדר תצוגה לנושאים.

en: There are no existing containers or forums. Containers and forums may be added using the <a href="@container">add container</a> and <a href="@forum">add forum</a> pages.
he: לא קיימים ספריות או פורומים. ניתן להוסיפם תוך שימוש ב-<a href="@container">הוסף ספרייה</a> ו- <a href="@forum">הוסף פורום</a> pages.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
he: ספריות ממוקמות בדרך כלל ברמה העליונה (שורש), אך ניתן למקמן גם בתוך ספרייה אחרת או בתוך פורום.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
he: ניתן למקם פורומים ברמה העליונה (שורש) או בתוך ספרייה או פורום אחרים.

en: The forum module lets you create threaded discussion forums with functionality similar to other message board systems. Forums are useful because they allow community members to discuss topics with one another while ensuring those conversations are archived for later reference. The <a href="@create-topic">forum topic</a> menu item (under <em>Create content</em> on the Navigation menu) creates the initial post of a new threaded discussion, or thread.
he: מודול בפורום מאפשר לך יצירת פורומי דיון משורשרים בעלי תכונות הדומות למערכות הודעות אחרות. פורומים הם שימושיים מפני שהם מאפשרים לחברי הקהילה לדון בינהם בנושאים שונים תוך הבטחה שהדיונים ישמרו לעיון עתידי. פריט התפריט <a href="@create-topic">נושא פורום</a> (תחת <em>צור תוכן</em> בתפריט הניווט) יוצר את הפרסום הראשוני של דיון משורשר חדש, או שרשור חדשה.

en: A threaded discussion occurs as people leave comments on a forum topic (or on other comments within that topic). A forum topic is contained within a forum, which may hold many similar or related forum topics. Forums are (optionally) nested within a container, which may hold many similar or related forums. Both containers and forums may be nested within other containers and forums, and provide structure for your message board. By carefully planning this structure, you make it easier for users to find and comment on a specific forum topic.
he: דיון משורשר מתרחש כאשר אנשים מפרסמים תגובות לנושא פורום (או לתגובות אחרות בנושא). נושא פורום מוכל בתוך פורום היכול להכיל נושאי פורום קשורים או דומים רבים. פורומים יכולים להיות מוכלים בספריים העשוייה להכיל פורומים קשורים או דומים רבים. הן ספריות והן פורומים יכולים להיות מקוננים בתוך ספריות ופורומים אחרים, ולספק מבנה ללוח ההודעות שלך. על ידי תכנון קפדני של מבנה זה, תוכל להקל על משתמשים למצוא ולהגיב על נושא פורום ספציפי.

en: When administering a forum, note that:
he: בעת ניהול פורום, שים לב כי:

en: a forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic.
he: ניתן להעביר נושא פורום (ואת כל ההערות שלו) בין פורומים על-ידי בחירת פורום אחר בעת עריכת נושא הפורום.

en: selecting <em>Read only</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments) on the thread.
he: בחירת <em>קריאה בלבד</em> תחת<em>הגדרות תגובה</em> בעת עריכת נושא פורום ינעל את השרשור (ימנע תגובות חדשות).

en: selecting <em>Disabled</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
he: בחירת <em>מושבת</em> תחת <em>הגדרות תגובות</em> בעת עריכת נושא פורום, יסתיר את כל התגובות הקיימות בשרשור וימנע כתיבת תגובות חדשות.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@forum">Forum module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@forum">מודול הפורום</a>.

en: This page displays a list of existing forums and containers. Containers (optionally) hold forums, and forums hold forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). To provide structure, both containers and forums may be placed inside other containers and forums. To rearrange forums and containers, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag the forum or container to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
he: דף זה מציג רשימת פורומים וספריות קיימים. ספריות יכולות להכיל פורומים, ופורומים מכילים נושאי פורום (נושא פורום הינו הפרסום הראשוני של דיון משורשר). כדי לספק מבנה, ניתן למקם ספריות ופורומים בתוך ספריות ופורומים אחרים. לארגון מחדש של פורומים וספריות, תפוס נקודת אחיזה של גרור ושחרר תחת עמודת ה-<em>שם</em> וגרור את הפורום או הספרייה למיקום חדש ברשימה. (תפוס נקודת אחיזה על ידי לחיצה והחזקת העכבר כאשר הוא מעל סמל ידית.) זכור כי השינויים שלך ישמרו רק לאחר שתלחץ על לחצן <em>שמירה</em> בתחתית הדף.

en: By grouping related or similar forums, containers help organize forums. For example, a container named "Food" may hold two forums named "Fruit" and "Vegetables", respectively.
he: ספריות מסייעות לארגון פורומים על ידי קיבוץ פורומים קשורים או דומים. לדוגמה ספרייה בשם 'מזון' יכולה להכיל פורומים בשם 'פירות' ו-'ירקות'.

en: A forum holds related or similar forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). For example, a forum named "Fruit" may contain forum topics titled "Apples" and "Bananas", respectively.
he: פורום מכיל נושאי פורום קשורים או דומים (נושא פורום הינו הפרסום הראשון בשרשור דיון). לדוגמה, פורום בשם 'פירות' יכול להכיל נושאי פורום עם הכותרות 'תפוחים, ו-'בננות'.

en: Forum topic
he: נושא הפורום

en: A <em>forum topic</em> is the initial post to a new discussion thread within a forum.
he: <em>נושא פורום</em> הינו הפרסום הראשוני בשרשור דיון בתוך פורום.

en: You are not allowed to post new content in the forum.
he: אסור לך לפרסם תוכן חדש בפורום.

en: <a href="@login">Login</a> to post new content in the forum.
he: <a href="@login">Login</a> לפרסום תוכן חדש בפורום.

en: delete own forum topics
he: מחק את הנושאים שלך מהפורום.

en: delete any forum topic
he: מחק נושא כלשהו מהפורום

en: edit any forum topic
he: ערוך כל נושא של הפורום

en: Enables threaded discussions about general topics.
he: מאפשר דיונים משורשרים אודות נושאים כלליים.

en: Manages the display of online help.
he: מטפל בתצוגת העזרה המקוונת.

en: The locale module allows your Drupal site to be presented in languages other than the default English, a defining feature of multi-lingual websites. The locale module works by examining text as it is about to be displayed: when a translation of the text is available in the language to be displayed, the translation is displayed rather than the original text. When a translation is unavailable, the original text is displayed, and then stored for later review by a translator.
he: מודול האזור מאפשר לאתר דרופל שלך להיות מוצג בשפות השונות מברירת המחדל שהיא אנגלית, זוהי תכונה חשובה לאתרים מרובי שפות. מודול האזור פועל על ידי בחינת טקסט לפני הצגתו וכאשר קיים תרגום לטקסט בשפת התצוגה, מוצג התרגום במקום הטקסט המקורי. כאשר לא קיים תרגום, מוצג הטקסט במקורי ומאוחסן לתרגום על ידי מתרגם בשלב מאוחר יותר.

en: Translations may be provided by:
he: תרגומים יסופקו על ידי:

en: translating the original text via the locale module's integrated web interface, or
he: תרגום טקסט המקור באמצעות ממשק הרשת המשולב של מודול האזור, או

en: If an existing translation package does not meet your needs, the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) files within a package may be modified, or new <em>.po</em> files may be created, using a desktop Gettext editor. The locale module's <a href="@import">import</a> feature allows the translated strings from a new or modified <em>.po</em> file to be added to your site. The locale module's <a href="@export">export</a> feature generates files from your site's translated strings, that can either be shared with others or edited offline by a Gettext translation editor.
he: במידה וחבילת תרגום קיימת אינה עונה על צרכיך, ניתן לשנות את קובצי ה-Gettext Portable Object (<em>.po</em>) שבחבילה, או ליצור קובצי <em>.po</em> חדשים בעזרת עורך שולחני מסוג Gettext. תכונת ה-<a href="@import">יבוא</a> של מודול האזור מאפשרת הוספת מחרוזות מתורגמות מקובץ <em>.po</em> חדש או מעודכן לאתר. תכונת ה-<a href="@export">יצוא</a> של מודול האזור מייצרת קבצים מהמחרוזות המתורגמות של האתר שלך, אותם ניתן לשתף עם אחרים או לערוך באופן לא מקוון באמצעות עורך תרגום מסוג Gettext.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@locale">Locale module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@locale">מודול האזורים</a>.

en: For each language available on the site, use the <em>edit</em> link to configure language details, including name, an optional language-specific path or domain, and whether the language is natively presented either left-to-right or right-to-left. These languages also appear in the <em>Language</em> selection when creating a post of a content type with multilingual support.
he: לכל שפה זמינה באתר, השתמש בקישור <em>ערוך</em> כדי להגדיר את פרטי השפה, כולל שם, נתיב או תחום אופציונליים ספציפי לשפה, והאם השפה במקור משמאל לימין או מימין לשמאל. שפות אלו מופיעות גם בבחירת <em>שפה</em> בעת יצירת פרסום בעל סוג תוכן התומך בריבוי שפות.

en: Use the <a href="@add-language">add language page</a> to enable additional languages (and automatically import files from a translation package, if available), the <a href="@search">translate interface page</a> to locate strings for manual translation, or the <a href="@import">import page</a> to add translations from individual <em>.po</em> files. A number of contributed translation packages containing <em>.po</em> files are available on the <a href="@translations">Drupal.org translations page</a>.
he: השתמש ב-<a href="@add-language">דף הוספת שפה</a> כדי להפעיל שפות נוספות (ולייבא אוטומטית קבצים מחבילת התרגום, במידה והיא קיימת), <a href="@search">דף תרגום הממשק</a> יאתר מחרוזות לתרגום ידני, או ש-<a href="@import">דף הקלט</a> יוסיף תרגומים מקובצי <em>.po</em>. ב-<a href="@translations">דף התרגומים שלDrupal.org </a> זמינים גם מספר חבילות תרגום שנתרמו.

en: <strong>None.</strong> The default language is used for site presentation, though users may (optionally) select a preferred language on the <em>My Account</em> page. (User language preferences will be used for site e-mails, if available.)
he: <strong>ללא.</strong> שפת ברירת המחדל משמשת לתצוגת האתר, אולם משתמשים יכולים (אופציונלית) לבחור שפה מועדפת בדף <em>החשבון שלי</em> page. (העדפות שפה של המשתמש תשמשנה במידת האפשר לדוא"ל מהאתר.)

en: <strong>Path prefix only.</strong> The presentation language is determined by examining the path for a language code or other custom string that matches the path prefix (if any) specified for each language. If a suitable prefix is not identified, the default language is used. <em>Example: "example.com/de/contact" sets presentation language to German based on the use of "de" within the path.</em>
he: <strong>קידומת נתיב בלבד.</strong> שפת התצוגה נקבעת על-ידי חיפוש בתוך הנתיב של קוד שפה או מחרוזת מותאמת אישית המתאימה לקידומת הנתיב (אם יש כזה). אם לא מזוהה קידומת מתאימה, נעשה שימוש בשפת ברירת המחדל. <em>לדוגמה: "example.com/de/contact" הופכת את שפת התצוגה לגרמנית בגלל המחרוזת "de" שבנתיב.</em>

en: <strong>Domain name only.</strong> The presentation language is determined by examining the domain used to access the site, and comparing it to the language domain (if any) specified for each language. If a match is not identified, the default language is used. <em>Example: "http://de.example.com/contact" sets presentation language to German based on the use of "http://de.example.com" in the domain.</em>
he: <strong>שם מרחב בלבד.</strong> שפת התצוגה נקבעת על-ידי בדיקת המרחב המשמש לגישה לאתר והשוואתו לשפת המרחב (אם יש כזו) המוגדרת לכל שפה. אם לא מזוהה התאמה, נעשה שימוש בשפת ברירת המחדל. <em>לדוגמה: "example.com/de/contact" הופכת את שפת התצוגה לגרמנית בגלל המחרוזת "http://de.example.com" במרחב.</em>

en: The path prefix or domain name for a language may be set by editing the <a href="@languages">available languages</a>. In the absence of an appropriate match, the site is displayed in the <a href="@languages">default language</a>.
he: ניתן להגדיר את קידומת הנתיב או שם התחום לשפה על-ידי עריכת <a href="@languages">שפות זמינות</a>. בהעדר התאמה מתאימה, האתר מוצג ב-<a href="@languages">שפת ברירת המחדל</a>.

en: This page provides an overview of available translatable strings. Drupal displays translatable strings in text groups; modules may define additional text groups containing other translatable strings. Because text groups provide a method of grouping related strings, they are often used to focus translation efforts on specific areas of the Drupal interface.
he: עמוד זה מספק מבט כללי על מחרוזות הניתנות לתרגום. דרופל מציג את המחרוזות האלו בקבוצות טקסט; מודולים עשויים להגדיר קבוצות טקסט נוספות שמכילות מחרוזות הניתנות לתרגום.  קבוצות טקסט מציות שיטה לקיבוץ מחרוזות קשורות, הקבוצות האלו בדרך כלל משמשות למיקוד מאמצי תרגום באיזורים ספציפיים בממשק של דרופל.

en: Review the <a href="@languages">languages page</a> for more information on adding support for additional languages.
he: הסתכל ב-<a href="@languages">דף השפות</a> לקבלת מידע נוסף על הוספת תמיכה לשפות נוספות.

en: Note that the <em>.po</em> files within a translation package are imported automatically (if available) when new modules or themes are enabled, or as new languages are added. Since this page only allows the import of one <em>.po</em> file at a time, it may be simpler to download and extract a translation package into your Drupal installation directory and <a href="@language-add">add the language</a> (which automatically imports all <em>.po</em> files within the package). Translation packages are available for download on the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
he: שים לב כי קובצי ה-<em>.po</em> בחבילת תרגום מיובאים אוטומטית (אם הם קיימים)כאשר מופעלים מודולים או עיצובים, או כאשר מוסיפים שפות חדשות. מכיוון שדף זה מאפשר רק ייבוא של קובץ <em>.po</em> אחד בכל פעם, יתכן ופשוט יותר להוריד ולפתוח חבילת תרגום לתוך ספריית ההתקנה של דרופל ו-<a href="@language-add">להוסיף את השפה</a> (כל ייובאו כל קובצי ה-<em>.po</em> שבחבילה באופן אוטומטי). חבילות תרגום ניתנות להורדה מ-<a href="@translations">דף התרגומים של דרופל</a>.

en: This block is only shown if <a href="@languages">at least two languages are enabled</a> and <a href="@configuration">language negotiation</a> is set to something other than <em>None</em>.
he: בלוק זה מוצג רק כאשר <a href="@languages">לפחות שתי שפות מופעלות</a> ו-<a href="@configuration">משא ומתן לשפה</a> נקבע למשהו השונה מ-<em>ללא</em>.

en: Built-in interface
he: ממשק מובנה

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
he: שפת ברירת המחדל לחשבון זה עבור דוא"ל, והשפה המועדפת לתצוגת האתר.

en: This account's default language for e-mails.
he: שפת ברירת המחדל לדוא"ל של חשבון זה.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set for <em>All languages</em>.
he: בעת תצוגת דף זה בשפה ספציפית, כינוי נתיב המוגדר לשפה זו יקבל עדיפות על פני כינוי נתיב המוגדר עבור <em>כל השפות</em>.

en: administer languages
he: נהל שפות

en: translate interface
he: תרגם את הממשק

en: Configure languages for content and the user interface.
he: קביעת תצורת שפות תוכן ומשמשק המשתמש.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
he: תרגם את הממשק המובנה ואופציונלית גם טקסט אחר.

en: !long-month-name January
he: !long-month-name ינואר

en: !long-month-name February
he: !long-month-name פברואר

en: !long-month-name March
he: !long-month-name מרץ

en: !long-month-name April
he: !long-month-name אפריל

en: !long-month-name May
he: !long-month-name מאי

en: !long-month-name June
he: !long-month-name יוני

en: !long-month-name July
he: !long-month-name יולי

en: !long-month-name August
he: !long-month-name אוגוסט

en: !long-month-name September
he: !long-month-name ספטמבר

en: !long-month-name October
he: !long-month-name אוקטובר

en: !long-month-name November
he: long-month-name נובמבר

en: !long-month-name December
he: !long-month-name דצמבר

en: The menu module provides an interface to control and customize Drupal's powerful menu system. Menus are a hierarchical collection of links, or menu items, used to navigate a website, and are positioned and displayed using Drupal's flexible block system. By default, three menus are created during installation: <em>Navigation</em>, <em>Primary links</em>, and <em>Secondary links</em>. The <em>Navigation</em> menu contains most links necessary for working with and navigating your site, and is often displayed in either the left or right sidebar. Most Drupal themes also provide support for <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em>, by displaying them in either the header or footer of each page. By default, <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em> contain no menu items but may be configured to contain custom menu items specific to your site.
he: מודול התפריט משמש ממשק לבקרה ולהתאמה אישית של מערכת התפריטים רבת העצמה של דרופל. תפריטים הינם אוסף היררכי של קישורים, או פריטי תפריט, המשמשים לניווט באתר, והם ממוקמים ומוצגים באמצעות מערכת הבלוקים הגמישה של דרופל. שלושה תפריטים נוצרים בעת ההתקנה כברירת מחדל: <em>ניווט</em>, <em>קישורים ראשיים</em>, ו-<em>קישורים משניים</em>. תפריט <em>ניווט</em> כולל את רוב הקישורים הנחוצים לעבודה עם האתר ולניווט בו, והוא לרוב מוצג בסרגל הצידי הימני או השמאלי. רוב עיצובי דרופל מספקים תמיכה גם ב-<em>קישורים ראשיים</em> ו-em>קישורים משניים</em>, על-ידי הצגתם בכותרת העליונה או בכותרת התחתונה של הדף. ברירת המחדל של <em>קישורים ראשיים</em> ו-<em>קישורים משניים</em> היא שאין הם מכילים פרטי תפריט, אולם ניתן להגדירם כך שיכילו פריט תפריט המותאמים אישית לאתר שלך.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@menu">Menu module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@menu">מודול התפריט</a>.

en: The navigation menu is provided by Drupal and is the main interactive menu for any site. It is usually the only menu that contains personalized links for authenticated users, and is often not even visible to anonymous users.
he: תפריט הניווט מסופק על-ידי גרופל והינו התפריט האינטראקטיבי הראשי לכל אתר. בדרך כלל הוא גם התפריט היחידי המכיל קישורים מותאמים אישית למשתמשים מאומתים, ולעיתים קרובות כלל אינו נראה למשתמשים אנונימיים.

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and <strong>spaces</strong>. This name must be unique.
he: שם ממשק המשתמש של סוג תוכן זה. טקסט זה יוצג כחלק מהרשימה בדף <em>צור תוכן</em>. מומלץ כי שם זה יתחיל באות גדולה ויכיל רק אותיות, ספרות <strong>ורווחים</strong>. שם זה צריך להיות ייחודי.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
he: שם המכונה של סוג תוכן זה. טקסט זה ישמש ליצירת כתובת ה-URL של דףof the <em>צור תוכן</em> עבור סוג תוכן זה. שם זה צריל להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים  תחתיים. בעת בניית כתובת ה-URL של דף <em>צור תוכן</em> יומרו הקווים התחתיים למקפים. על שם זה להיות ייחודי.

en: The machine-readable name of this content type. This field cannot be modified for system-defined content types.
he: שם המכונה של סוד תוכן זה. לא ניתן לשנות שדבה זה עבור סוגי תוכן שהוגדרו על ידי המערכת.

en: A brief description of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page.
he: תיאור קצר של סוג תוכן זה. הטקסט יוצג כחלק מהרשימה בדף <em>צור תוכן</em>.

en: Submission form settings
he: הגדרות טופס שליחה

en: This content type does not have a title field.
he: לסוג תוכן זה לא קיים שדה כותרת.

en: To omit the body field for this content type, remove any text and leave this field blank.
he: להשמתת שדה הגוף עבור סוג תוכן זה, הסר כל טקסט והשאר את השדה ריק.

en: This text will be displayed at the top of the submission form for this content type. It is useful for helping or instructing your users.
he: טקסט זה יוצג בראש טופז ההגשה של סוג תוכן זה. שימושי להדרכה או סיוע למשתמשים.

en: Workflow settings
he: הגדרות workflow

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
he: משתמשים עם הרשאות <em>ניהול פריטי תוכן</em> יוכלו לדרוס אפשרויות אלו.

en: The machine-readable name %type is already taken.
he: שם המכונה %type כבר תפוס.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
he: שם מכונה לא חוקי. יש להזין שם השונה מ-%invalid.

en: The human-readable name %name is already taken.
he: שם ממשק המשתמש %name כבר תפוס.

en: The content type %name has been reset to its default values.
he: סוג התוכן %name הוחזר לערכי ברירת המחדל שלו.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את סוג התוכן %type?

en: Added content type %name.
he: סוג תוכן %name התווסף.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Possible causes for permission problems are disabling modules or configuration changes to permissions. Rebuilding will remove all privileges to posts, and replace them with permissions based on the current modules and settings.
he: אם יש באתר בעיות הרשאות תוכן, יתכן ותצטרך לבנות מחדש את מטמון ההרשאות. גורמים אפשריים לבעיות הרשאה הינם השבתת מודולים או שינויי תצורה להרשאות. בנייה מחדש תסיר את כל ההרשאות לפרסומים ותחליף אותם בהרשאות המבוססות על המודולים וההגדרות הנוכחיים.

en: Node access status
he: מצב גישה

en: Number of posts on main page
he: מספר הפרסומים בעמוד הראשי

en: The default maximum number of posts to display per page on overview pages such as the main page.
he: ברירת המחדל למספר הפרסומים שיוצגו בעמודי סקירה כמו העמוד הראשי.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לבנות מחדש את ההרשאות על תוכן האתר?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
he: פעולה זו בונה מחדש את כל ההרשאות על תודן האתר ועלולה לארוך זמן רב. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Demote from front page
he: הוצא מהדף הראשי

en: Make sticky
he: הפוך לדביק

en: Remove stickiness
he: בטל הצמדה לראש רשימות

en: language
he: שפה

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.

en: Show summary in full view
he: הצג סיכום בהיבט מלא

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
he: הגרסה המקוצרת של הפרסום מראה כיצד הפרסום שלך יראה כאשר הוא מקודם לעמוד ראשי או כאשר הוא מיוצא לסינדיקציה.<span class="no-js"> אתה יכול להכניס את התו המפריד "&lt;!--break--&gt;" (ללא הגרשיים) כדי לעדן את המקום בו הפרסום שלך מפוצל.</span>

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
he: @type %title הוחזר למהדורה מתאריך %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
he: מהדורה מתאריך %revision-date מסוג @type %title נמחקה.

en: @type: reverted %title revision %revision.
he: @type: שוחזרה %title לגרסה %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
he: יש צורך לבנות מחדש את הרשאות הגישה לתוכן.

en: The content access permissions need to be rebuilt. Please visit <a href="@node_access_rebuild">this page</a>.
he: יש צורך לבנות מחדש את הרשאות הגישה לתוכן. בקר ב-<a href="@node_access_rebuild">דף זה</a>.

en: The administrative <a href="@content">content page</a> allows you to review and manage your site content. The <a href="@post-settings">post settings page</a> sets certain options for the display of posts. The node module makes a number of permissions available for each content type, which may be set by role on the <a href="@permissions">permissions page</a>.
he: <a href="@content">דף התוכן</a> הניהולי מאפשר לך לסקור ולנהל את התוכן שלך. <a href="@post-settings">דף הגדרות הפרסום</a> מגדיר אפשרויות מסוימות לתצוגת פרסומים. מודול פריט התוכן מאפשר מספר סוגי הרשאות לכל סוג תוכן, אותן ניתן לקבוע לפי תפקיד ב-<a href="@permissions">דף ההרשאות</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@node">Node module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@node">מודול פריטי התוכן</a>.

en: Below is a list of all the content types on your site. All posts that exist on your site are instances of one of these content types.
he: להלן רשימה זו של כל סוגי התוכן באתר. כל הפרסומים באתר הינם מופעים של אחד או יותר מסוגי תוכן אלה.

en: To create a new content type, enter the human-readable name, the machine-readable name, and all other relevant fields that are on this page. Once created, users of your site will be able to create posts that are instances of this content type.
he: ליצירת סוג תוכן חדש, הזן את שמו, שם המכונה שלוף וכל שאר השדות הרלוונטיים שבעמוד זה. ברגע שיווצר, עוכלו משתמשים של האתר שלך ליצור פרבומים שהם מופעים של סוג תוכן זה.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
he: 'מעקב שינויים' מאפשר הבחנה בין גרסאות התוכן השונות של פרסום מסויים.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting is ignored when the summary is empty.
he: ציינת שאין להציג את התקציר כאשר פרסום זה מוצג במלואו. לא תהיה התייחסות להגדרה זו כאשר התקציר ריק.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting has been ignored since you have not defined a summary for the post. (To define a summary, insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) in the Body of the post to indicate the end of the summary and the start of the main content.)
he: ציינת כי אין להראות את התקציר כאשר פרסום זה מוצג בתצוגה מלאה. התעלמנו מהגדרה זו מפני שלא הגדרת תקציר לפרסום. (להגדרת תקציר, הזן את המפריד "&lt;!--break--&gt;" (ללא הגרשיים) לגום הפרסום כדי לציין את סיום התקציר ותחילת התוכן העיקרי.)

en: Read the rest of !title.
he: המשך קריאת !title.

en: <h1 class="title">Welcome to your new Drupal website!</h1><p>Please follow these steps to set up and start using your website:</p>
he: <h1 class="title"> ברוך הבא לאתר דרופל החדש שלך! </h1><p> אנא עקוב אחר הצעדים הבאים כדי להגדיר את האתר ולהתחיל להשתמש בו: </p>

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
he: <strong> הגדר את האתר שלך</strong> לאחר שנכנסת למערכת, הכנס אל <a href="@admin"> איזור הניהול</a> , שם תוכל<a href="@config"> להתאים ולהגדיר</a> את האתר שלך.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
he: <strong> הפעל תכונות נוספות</strong> כעת, בקר בעמוד <a href="@modules"> רשימת הרכיבים</a>  והפעל תכונות שמתאימות לצרכים שלך. תוכל למצוא רכיבים נוספים להתקנה<a href="@download_modules"> בעמוד ההורדות של דרופל</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
he: <strong> התאם את עיצוב האתר שלך</strong> כדי לשנות את הדרך בה האתר נראה, בקר את<a href="@themes"> איזור העיצובים</a> . תוכל לבחור עיצוב מתוך הקיימים או להוריד עיצובים נוספים <a href="@download_themes"> באיזור הורדות העיצובים של דרופל</a>.

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">create content</a> for your website. This message will disappear once you have promoted a post to the front page.
he: <strong>התחל לפרסם תוכן</strong> לבסוף, תוכל <a href="@content">ליצור תוכן</a> עבור האתר שלך. מסר זה לא יופיע יותר לאחר שתקדם פרסום לדף הראשי.

en: Rebuilding content access permissions
he: בונה מחדש הרשאות גישה לתוכן

en: Content permissions have been rebuilt.
he: הרשאות התוכן נבנו מחדש

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
he: הרשאות הגישה לתוכן לא נבנו מחדש כהלכה.

en: administer content types
he: ניהול סוגי תוכן

en: View, edit, and delete your site's content.
he: הצג, עדכן ומחק תוכן באתר.

en: Post settings
he: הגדרות פרסומים

en: Control posting behavior, such as teaser length, requiring previews before posting, and the number of posts on the front page.
he: שלוט על התנהגות הפרסום, כגון אורך טיזר, דרישה לצפייה מקדימה לפני פרסום ומספר הפרסומים בעמוד הראשי.

en: Manage posts by content type, including default status, front page promotion, etc.
he: ניהול פרסומים לפי סוג התוכן, כולל מצב ברירת מחדל, קידום לדף הראשי ועוד.

en: Add content type
he: הוספת סוג תוכן

en: Revert to earlier revision
he: חזור למהדורה מוקדמת יותר

en: Delete earlier revision
he: מחק מהדורה מוקדמת יותר

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
he: מאפשר להגיש תוכן לאתר ולהציגו בעמודים.

en: To use OpenID you must first establish an identity on a public or private OpenID server. If you do not have an OpenID and would like one, look into one of the <a href="@openid-providers">free public providers</a>. You can find out more about OpenID at <a href="@openid-net">this website</a>.
he: כדי להשתמש ב-OpenID ראשית עליך להקים זהות על שרת OpenID ציבורי או פרטי. אם אין לך OpenID ואתה רוצה אחד, הסתכל באחד מה-<a href="@openid-providers">ספקים ציבוריים חינמיים</a>. תוכל ללמוד עוד אודות OpenID ב-<a href="@openid-net">אתר זה</a>.

en: If you already have an OpenID, enter the URL to your OpenID server below (e.g. myusername.openidprovider.com). Next time you login, you will be able to use this URL instead of a regular username and password. You can have multiple OpenID servers if you like; just keep adding them here.
he: אם כבר יש לך OpenID, הכנס את כתובת ה-URL של שרת ה-OpenID שלך להלן (לדוגמה myusername.openidprovider.com). בפעל הבאה שתכנס, תוכל להשתמש בכתובת URL זו במקום בשם משתמש וסיסמה. ניתן להזין יותר משרת OpenID אחד.

en: OpenID is a secure method for logging into many websites with a single username and password. It does not require special software, and it does not share passwords with any site to which it is associated; including your site.
he: OpenID הינה שיטה מאובטחת לכניסה לאתרים רבים באמצעות שם משתמש וסיסמה יחידים. היא אינה דורשת תוכנה מיוחדת ואינה משתפת סיסמאות בין אתרים.

en: More information on OpenID is available at <a href="@openid-net">OpenID.net</a>.
he: מידע נוסף על OpenID ניתן למצוא באתר <a href="@openid-net">OpenID.net</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">OpenID module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@handbook">מודול OpenID</a>.

en: OpenID identities
he: זהויות OpenID

en: Allows users to log into your site using OpenID.
he: מאפשר לך להכנס לאתר שלך באמצעות OpenID.

en: No URL aliases found.
he: לא נמצאו כינויי כתובות URL.

en: No URL aliases available.
he: טרם הוגדרו מיקומים.

en: Update alias
he: עדכן מיקום

en: Create new alias
he: צור מיקום חדש

en: The alias %alias is already in use in this language.
he: הכינוי %alias כבר נמצא בשימוש בשפה זו.

en: The alias has been saved.
he: המיקום נשמר.

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
he: האמנם למחוק את המיקום %title?

en: Filter aliases
he: כינויי מסננים

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@path">Path module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@path">מודול הנתיבים</a>.

en: Drupal provides complete control over URLs through aliasing, which is often used to make URLs more readable or easy to remember. For example, the alias 'about' may be mapped onto the post at the system path 'node/1', creating a more meaningful URL. Each system path can have multiple aliases.
he: דרופל מאפשרצ שליטה מלאה על כתובות URL באמצעות כינויים המשמשים גם להפיכת כתובות URL לקריאות יותר וקלות יותר לזיכרון. לדוגמה, ניתן למפות את הכינוי 'אודות' לפרסום בנתיב המערכת 'node/1' ובכך ליצור כתובת URL משמעותית יותר. לכל נתיב מערכת יכולים להיות מספר כינויים.

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
he: יש לרשום את כתובת הדף שעבורו ברצונך ליצור מיקום, ולאחריה את המיקום החדש.

en: The alias has been deleted.
he: המיקום נמחק.

en: The path is already in use.
he: מיקום זה כבר נמצא בשימוש.

en: URL aliases
he: מיקומים

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
he: שנה את כתובות ה-URL של האתר שלך ע"י יצירת מיקומים חלופיים עבורן.

en: Edit alias
he: עדכן מיקום

en: Delete alias
he: מחק מיקום

en: Add alias
he: הוסף מיקום

en: Allows users to rename URLs.
he: מאפשר לחברים מורשים להגדיר ולשנות את המיקום (כתובת ה-URL) של כל פריט תוכן באתר למיקום ידידותי יותר.

en: The PHP filter adds the ability to include PHP code in posts. PHP is a general-purpose scripting language widely-used for web development; the content management system used by this website has been developed using PHP.
he: מסנן PHP מוסיף את היכולת לכלול קוד PHP בפרסומים. PHP היא שפת scripting כללית הנמצאת בשימוש נרחב בפיתוח אתרים; מערכת ניהול התוכן הנמצאת בשימוש באתר זה פותחה באמצעות PHP.

en: <a href="@drupal">Drupal.org</a> offers <a href="@php-snippets">some example PHP snippets</a>, or you can create your own with some PHP experience and knowledge of the Drupal system.
he: <a href="@drupal">Drupal.org</a> מציע <a href="@php-snippets">דוגמאות לקטעי קוד PHP</a>, או שאתה יכול ליצור דוגמאות משלך בהתבסס על נסיונך עם PHP והכרותך עם מערכת דרופל.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@php">PHP module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@php">מודול ה-PHP</a>.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
he: באפשרותך לשלוח קוד PHP. עליך לכלול תגי &lt;?php ?&gt;.

en: Using custom PHP code
he: שימוש בקוד PHP מותאם אישית

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
he: ניתן להטביע קוד PHP מותאם אישית בחלק מסוגי התוכן של האתר, כולל פרסומים ובלוקים. בעוד הטבעת קוד PHP בתוך פרסום או בלוק היא תכונה חזקה וגמישה כשהיא מבוצעת על ידי משתמש שניתן לסמוך עליו בעל נסיון ב-PHP, היא עלולה להוות סיכון אבטחה משמעותי כאשר משתמשים בה שלא כהלכה. אפילו שגיאה קטנה בעת פרסום קוד PHP עלולה בטעות לסכן את האתר שלך.

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
he: אם אינך מכיר PHP, SQL או את דרופל, הימנע משימוש בקוד PHP מותאם אישית בפרסומים. ניסויים ב-PHP עלולים לגרום לנזק למזד הנתונים שלך, להפוך את האתר שלך לבלתי שמיש, או לגרום לבעיות אבטחה חמורות.

en: Notes:
he: הערות:

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
he: יש לסיים פקודות כהלכה עם נקודה-פסיק.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
he: משתנים כלליים הנמצאים בשימוש בקוד PHP שומרים על ערכייהם לאחר סיום ריצת קובץ ה-script.

en: <code>register_globals</code> is <strong>turned off</strong>. If you need to use forms, understand and use the functions in <a href="@formapi">the Drupal Form API</a>.
he: הקוד של <code>register_globals</code> <strong>כבוי</strong>. אם ברצונך להשתמש בטפסים, למד והשתמש בפונקציות <a href="@formapi">ב-API של טפסי דרופל</a>.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
he: השתמש בפקודת <code>print</code> or <code>return</code> בקוד כדי להוציא תוכן כפלט.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
he: פתח ובדוק את קוד ה-PHP שלך בקובץ script נסיוני ומסד נתונים לדוגמה, לפני פריזה באתר ייצור.

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
he: שים לב כי היכולת להטמיע קוד PHP בתוך תוכן מסופקת על ידי מודול מסנן PHP. במידה ומודול זה מושבת או נמחק, בלוקים ופרסומים הכוללים PHP מוטבע, עשויים להציג את הקוד במקום להפעיל אותו.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
he: דוגמה בסיסית: <em>יצירת בלוק "ברוכים הבאים" המברך מבקרים במסר פשוט.</em>

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
he: מבצע פיסת קוד PHP. יש להגביל את השימוש במסנן זה למנהלים בלבד!

en: A !php-code input format has been created.
he: נוצר מסנן !php-code.

en: The PHP module has been disabled. Please note that any existing content that was using the PHP filter will now be visible in plain text. This might pose a security risk by exposing sensitive information, if any, used in the PHP code.
he: מודול ה-PHP הושבת. שים לב כי כל תוכן קיים שהשתמש במסנן PHP יופיע כטקסט פשוט. דבר זה עלול להוות סיכון אבטחה בכך שיחזוף מידע רגיש, אם יש כזה הנמצא בשימוש קוד ה-PHP.

en: Allows embedded PHP code/snippets to be evaluated.
he: מאפשר הערכת קטעי קוד PHP מוטבעים.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@ping">Ping module</a>.
he: למידע נוסף קרא את ספר ההדרכה של <a href="@ping">רכיב ההודעות</a>.

en: Failed to notify pingomatic.com (site).
he: נכשל נסיון להודיע לאתר-pingomatic.com על שינויים באתר.

en: Ping
he: פינג

en: Alerts other sites when your site has been updated.
he: מודיע לאתרים אחרים כשהאתר שלך עודכן.

en: Total votes: @votes
he: סך הצבעות: @votes

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@poll">Poll module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@poll">מודול הסקר</a>.

en: Most recent poll
he: סקר אחרון

en: Poll status
he: מצב סקר

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
he: כשסקר נסגר, אי אפשר יותר להצביע עליו.

en: After this period, the poll will be closed automatically.
he: לאחר תקופה זו, הסקר ייסגר אוטומטית.

en: Votes for choice @n
he: הצבעות עבור אפשרות @n

en: Negative values are not allowed.
he: ערכים שליליים אינם מורשים.

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
he: ההצבעה שלך לא נקלטה מפני שלא בחרת אף אחת מהאפשרויות.

en: Add another choice
he: הוסף אפשרות נוספת

en: Vote count
he: ספירת קולות

en: create poll content
he: צור תוכן לסקר

en: delete own poll content
he: מחוק את תוכן הסקר שלך

en: delete any poll content
he: מחק כל תכולת סקר

en: edit any poll content
he: ערוך תוכן של סקר כלשהו

en: edit own poll content
he: ערוך את תוכן הסקר שלך

en: Polls
he: סקרים

en: Profile fields have been updated.
he: שדות הפרופיל עודכנו.

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
he: אין שדות בסיווג. אם סיווג זה נשאר ריק כשהוא נשמר, הוא יוסר.

en: edit %title
he: עדכן %title

en: add new %type
he: הוסף %type חדש

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
he: שם השדה בטופס. שם זה אינו מוצג למשתמש, אלא משמש באופן פנימי בתוך קוד ה-HTML ובתוך כתובות ה-URL.
     מומלץ ביותר לשיום קידומת של <code>profile_</code> כדי למנוע התנגשות עם שדות אחרים. רווחים או אותיות מיוחדות נוספות פרט למינוס ('-') ולקו תחתון ('_') אינם מותרים. שם לדוגמה: 'profile_favorite_color' או אולי פשוט 'profile_color'. יש להשתמש באנגלית בלבד.

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
he: רשימת כל האפשרויות. כל אפשרות בשורה נפרדת. דוגמאות לאפשרויות הם "אדום", "כחול", "ירוק", וכו'.

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
he: שדה מוסתר, נגיש רק למנהלים, רכיבים וערכות עיצוב.

en: Private field, content only available to privileged users.
he: שדה פרטי, התוכן זמין רק לחברים מורשים.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
he: שדה ציבורי. התוכן מוצג בעמוד פרופיל החבר אבל לא בשימוש בעמודי רשימות החברים.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
he: שדה ציבורי, התוכן מוצג בעמוד פרופיל החבר ובעמודי רשימות החברים.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
he: משקלים מגדירים את הסדר שבו השדות בטופס מוצגים. שדות קלים יותר "צפים למעלה" לכיוון ראש הסיווג.

en: Form will auto-complete while user is typing.
he: הטופס ישלים את עצמו בזמן שהמשתמש מקליד.

en: For security, auto-complete will be disabled if the user does not have access to user profiles.
he: מטעמי בטיחות, השלמה אוטומטית תהיה מושבתת אם אין למשתמש גישה לפרופילי משתמש.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
he: שם הטופס המצוין מכיל תו אחד או יותר שאינם חוקיים. אין להשתמש ברווחים או בתווים מיוחדים אחרים זולת מקף (-) וקו תחתי(_).

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
he: שם טופס זה שמור לשימוש פנימי של המערכת.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
he: שם סיווג זה שמור לשימוש פנימי של המערכת.

en: The specified title is already in use.
he: הכותרת שהוזנה כבר קיימת במערכת.

en: The specified name is already in use.
he: השם שהוזן כבר קיים במערכת.

en: A hidden field cannot be required.
he: שדה נסתר לא יכול להיות שדה חובה.

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
he: לא ניתן להגדיר ששדה נסתר יראה בטופס רישום משתמש.

en: The field has been created.
he: השדה החדש נוצר.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את השדה %field?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו. אם משתמשים הזינו ערכים לתוך שדה זה בפרופיל שלהם, כניסות אלו תמחקנה גם הן. אם אתה מעוניין לשמור על הנתונים שהוזנו על ידי המשתמשים, במקום למחוק את השדה, מומלץ ל-<a href="@edit-field">ערוך שדה זה</a> ולשנות אותו לשדה פרופיל מוסתר כך שרק מנהלים יוכלו לגשת אליו.

en: The field %field has been deleted.
he: השדה %field נמחק.

en: Profile field %field added under category %category.
he: שדה הפרופיל %field נוסף תחת הסיווג %category.

en: Profile field %field deleted.
he: השדה %field מחוק.

en: User list
he: רשימת משתמשים

en: The following types of fields can be added to a user profile:
he: ניתן להוסיף לפרופיל משתמש את סוגי השדות הבאים:

en: single-line textfield
he: שדה טקסט של שורה אחת

en: multi-line textfield
he: שדה טקסט רב-שורות

en: checkbox
he: תיבת סימון

en: list selection
he: בחירה מרשימה

en: freeform list
he: רשימה חופשית

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@profile">Profile module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@profile">מודול הפרופיל</a>.

en: This page displays a list of the existing custom profile fields to be displayed on a user's <em>My Account</em> page. To provide structure, similar or related fields may be placed inside a category. To add a new category (or edit an existing one), edit a profile field and provide a new category name. To change the category of a field or the order of fields within a category, grab a drag-and-drop handle under the Title column and drag the field to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
he: דף זה מציג את רשימת השדות המותאמים אישית של הפרופיל לתצוגה על דף <em>החשבון שלי</em> של המשתמש. כדי ליצור מבנה, ניתן למקם שדות דומים או קשורים זה לזה בתוך סיווג. כדי להוסיף סיווג חדש (או לשנות סיווג קיים), ערוך שדה פרופיל ותן שם סיווג חדש. כדי לשנות את הסיווג של שדה או את סדר השדות בסיווג, גרור ושחרר נקודת אחיזה תחת עמודת ה<em>כותרת</em> וגרור את השדה למיקום חדש ברשימה. (תפוס נקודת אחיזה על ידי לחיצה והחזקת העכבר תוך ריחוף מעל סמל נקודת אחיזה.) זכור כי שינוייך לא ישמרו עד אשר תלחץ על לחצן <em>שמור תצורה</em> בתחתית הדף.

en: Author information
he: מידע על המחבר

en: Link to full user profile
he: קישור לפרופיל המשתמש המלא

en: Profile fields to display
he: שדות הפרופיל שיוצגו

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
he: בחר את השדות שיוצגו בתיבה. רק שדות שמוגדרים כציבוריים ב<a href="@profile-admin">הגדרת שדות הפרופיל</a> זמינים.

en: View full user profile
he: צפה בפרופיל המשתמש המלא

en: About %name
he: אודות %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
he: יש לרשום כל פריט בשורה נפרדת או להפרידם בפסיקים. אין להשתמש ב-HTML.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
he: הערך שהוזן בשדה %field אינו כתובת אינטרנט - URL תקינה.

en: Create customizable fields for your users.
he: צור שדות הניתנים להתאמה עבור המשתמשים.

en: Profile category autocomplete
he: השלמה אוטומטית של סיווג הפרופיל

en: Edit field
he: עדכן שדה

en: Delete field
he: מחק שדה

en: Profile autocomplete
he: השלמת פרופיל אוטומטית

en: Supports configurable user profiles.
he: תמיכה בפרופילי חברים הניתנים להתאמה.

en:  The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
he:  אינדקס החיפוש אינו מנוקה אלא מעודכן באופן הדרגתי כדי להתאים להגדרות החדשות. החיפוש ימשיך לעבוד אבל לא יתבצע מיפתוח של תוכן חדש עד שבוצע מיפתוח מחדש של כל התוכן הקיים. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: The index will be rebuilt.
he: מפתח הנושאים יבנה מחדש.

en: Indexing status
he: מצב המיפתוח

en: Indexing throttle
he: מצערת מיפתוח

en: Number of items to index per cron run
he: פריטים לאינדוקס בכל הפעלת cron

en: Indexing settings
he: הגדרות בניית מיפתוח (אינדקס)

en: <p><em>Changing the settings below will cause the site index to be rebuilt. The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p><p><em>The default settings should be appropriate for the majority of sites.</em></p>
he: <p><em> שינוי ההגדרות שלמטה יגרום לבנייה מחדש של אינדקס החיפוש של האתר. אינדקס החיפוש אינו נבנה מחדש אלא מעודכן באופן הדרגתי כדי להתאים להגדרות החדשות. החיפוש ימשיך לעבוד אבל לא יתבצע מיפתוח של תוכן חדש עד שיסתיים המעבר על כל התוכן הקיים. </em></p><p><em> הגדרות ברירת המחדל אמורות להתאים לרוב האתרים.</em></p>

en: Minimum word length to index
he: אורך מילה מינימלי למיפתוח

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
he: מספר האותיות המינימלי שיש למילה במפתח. ערך נמוך ייתן תוצאות טובות יותר, אך מבנה הנתונים יהיה גדול יותר. כל שאילתא חייבת להכיל לפכות מילה אחת באורך זה לפחות.

en: Simple CJK handling
he: טיפול בשפות מזרח אסיאתיות

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
he: האם להפעיל מחלק לאסימונים סיני/יפני/קוריאני פשוט על רצפים חופפים. כבה אפשרות זו אם אתה מעוניין להשתמש בקדם מעבד חיצוני. לא משפיע על שפות אחרות.

en: The search module adds the ability to search for content by keywords. Search is often the only practical way to find content on a large site, and is useful for finding both users and posts.
he: רכיב החיפוש מוסיף את האפשרות לחפש תוכן בעזרת מילות מפתח. חיפוש היא לעתים קרובות הדרך המעשית היחידה למציאת תוכן באתר גדול. החיפוש שימושי למציאת משתמשים או פרסומים לפי מילות מפתח.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@search">Search module</a>.
he: למידע נוסף על הגדרות והתאמות קרא בספר השימוש ב<a href="@search">רכיב החיפוש</a>.

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: search content
he: חיפוש תוכן

en: use advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: administer search
he: ניהול חיפוש

en: Configure relevance settings for search and other indexing options
he: הגדרות רלוונטיות בחיפוש  ואפשרויות מיפתוח נוספות

en: Top search phrases
he: חיפושים מובילים

en: View most popular search phrases.
he: צפה בחיפושים הכי פופולרים.

en: Enables site-wide keyword searching.
he: מאפשר חיפוש לפי מילות מפתח בכל האתר.

en: Total page generation time
he: זמן יצירת עמוד כולל

en: %time ms
he: %time מילישניות

en: Top pages in the past %interval
he: עמודים הכי מבוקשים ב%interval האחרון

en: unban
he: בטל חסימה

en: ban
he: חסום

en: Top visitors in the past %interval
he: חברים מובילים ב%interval אחרון

en: Top referrers in the past %interval
he: מפנים מובילים ב%interval אחרון.

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
he: רישום כל גישה לעמוד. נדרש עבור סטטיסטיקות מפנים.

en: Content viewing counter settings
he: הגדרות מונה צפיות בתוכן

en: Count content views
he: ספור צפיות בתוכן

en: Increment a counter each time content is viewed.
he: קדם מונה בכל פעם שנצפה תוכן באתר.

en: The statistics module provides:
he: מודול הסטטיסטיקה מספק:

en: a counter for each post on your site that increments each time the post is viewed. (Enable <em>Count content views</em> on the <a href="@accesslog">access log settings page</a>, and determine if the post access counters should be visible to any user roles on the <a href="@permissions">permissions page</a>.)
he: מונה לכל פרסום באתר הגדל בכל פעם שצופים בפרסום. (אפשר<em>ספירת צפיות תוכן</em> ב-<a href="@accesslog">דף הגדרות רישום גישה</a>, וקבע האם מוני גישה לפרסומים יראו על-ידי כל תפקידי המשתמש ב-<a href="@permissions">דף ההרשאות</a>.)

en: a <a href="@top-visitors">top visitors</a> log that displays the most active users on your site.
he: יומן <a href="@top-visitors">מבקרים עיקריים</a> המציג את המשתמשים הפעילים ביותר באתר.

en: Configuring the statistics module
he: הגדרת מודול הסטטיסטיקה

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@statistics">Statistics module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@statistics">מודול הסטטיסטיקות</a>.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
he: כאן ניתן להגדיר את המידע הסטטיסטי שדרופל שומר על האתר. המידע האמיתי נמצא ב <a href="@statistics">יומן הפעילות</a>.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
he: דף זה מציג את כל המפנים החיצוניים, או ההפניות החיצוניות לאתר שלך.

en: Popular content
he: תוכן מבוקש

en: How many content items to display in "all time" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "כל הזמנים".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "נצפו לאחרונה".

en: Today's:
he: היום:

en: All time:
he: כל הזמנים:

en: Last viewed:
he: נצפה לאחרונה:

en: View pages that have recently been visited.
he: צפה בעמודים שביקרו בהם לאחרונה.

en: View pages that have been hit frequently.
he: צפה בעמודים אשר צפו בהם בתדירות גבוהה.

en: Top visitors
he: חברים מובילים

en: View visitors that hit many pages.
he: צפה בחברים שצופים בעמודים רבים.

en: Top referrers
he: מפנים מובילים

en: View top referrers.
he: צפה במפנים החיצוניים לפי מספר ההפניות.

en: View access log.
he: צפה ביומן פעילות.

en: Control details about what and how your site logs.
he: שליטה מדויקת על מה ואיך נרשם ביומן הפעילות של האתר.

en: Track page visits
he: מעקב עמודים שנצפו

en: Logs access statistics for your site.
he: רושם סטטיסטיקות גישה לאתר שלך.

en: The syslog module enables Drupal to send messages to the operating system's logging facility.
he: מודול syslog מאפשר לדרופל לשלוח מסרים ל-logging facility של מערכת ההפעלה.

en: Syslog is an operating system administrative logging tool, and provides valuable information for use in system management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity. On UNIX/Linux systems, the file /etc/syslog.conf defines this routing configuration; on Microsoft Windows, all messages are sent to the Event Log. For more information on syslog facilities, severity levels, and how to set up a syslog.conf file, see <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> and PHP's <a href="@php_openlog">openlog</a> and <a href="@php_syslog">syslog</a> functions.
he: Syslog הוא כלי ניהול של מערכת ההפעלה לרישום יומiן המספק מידע בעל ערך לניהול מערכות וביקורת אבטחה. Syslog מתאים במיוחד לאתרים בינוניים וגדולים ומספק כלי ניפוי המאפשרים למסרים להיות מנותבים לפי סוג ו-severity. במערכות UNIX/Linux, הקובץ /etc/syslog.conf מגדיר את תצורת הניתוב; ב-Microsoft Windows, כל המסרים נשלחים ל-Event Log. למידע נוסף על אפשרויות syslog, רמות severity, וכיצד להגדיר קובץ syslog.conf, ראה פונקציות <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> ו-<a href="@php_openlog">openlog</a> של PHP ו-<a href="@php_syslog">syslog</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@syslog">Syslog module</a>.
he: למידע נוסף, קרא את ספר ההדרכה של<a href="@syslog">רכיב הודעות המערכת</a>.

en: Send events to this syslog facility
he: שלח אירועים ל-syslog facility זה

en: Select the syslog facility code under which Drupal's messages should be sent. On UNIX/Linux systems, Drupal can flag its messages with the code LOG_LOCAL0 through LOG_LOCAL7; for Microsoft Windows, all messages are flagged with the code LOG_USER. Depending on the system configuration, syslog and other logging tools use this code to identify or filter Drupal messages from within the entire system log. For more information on syslog, see <a href="@syslog_help">Syslog help</a>.
he: בחר את קוד ה-syslog facility שאליו יש לשלוח את המסרים של דרופל. במערכות UNIX/Linux, דרופל יכולה לסמן את ההודעות בקוד מ-LOG_LOCAL0 ועדLOG_LOCAL7; עבור Microsoft Windows, כל המסרים מסומנים בקוד LOG_USER. בהתאם לתצורת המערכת, syslog וכלי יומן אחרים משתמשים בקוד זה לזיהוי מסרים מדרופל מתוך כל יומן המערכת. למידע נוסף אודות syslog, ראה<a href="@syslog_help">Syslog help</a>.

en: LOG_USER - User level messages. Use this for Windows.
he: LOG_USER - מסרי רמת משתמש. לשימוש עבור Windows.

en: Settings for syslog logging. Syslog is an operating system administrative logging tool used in systems management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity.
he: הגדרות לרישום ב-syslog. Syslog הוא כלי ניהול של מערכת ההפעלה לרישום יומן, המשמש בניהול מערכות וביקורת אבטחה. Syslog מתאים במיוחד לאתרים בינוניים וגדולים ומספק כלי ניפוי המאפשרים למסרים להיות מנותבים לפי סוג ו-severity.

en: Logs and records system events to syslog.
he: רושם ושומר אירועי מערכת ל-syslog.

en: Choose which theme the administration pages should display in. If you choose "System default" the administration pages will use the same theme as the rest of the site.
he: בחר את עיצוב דפי הניהול. אם תבחר "ברירת מחדל", ישמש לכך אותו עיצוב כמו בשאר האתר.

en: User pictures in posts
he: תמונות חברים בפרסומים

en: User pictures in comments
he: תמונות חברים בתגובות

en: Shortcut icon
he: סמל קיצור דרך

en: Display post information on
he: הצג מידע על מחבר הפרסום בכל

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
he: קבע האם הצגת <em>הכינוי ותאריך ההגשה</em> בזמן הצגת פרסומים מהסוג הבא יהיה זמין או לא.

en: Logo image settings
he: הגדרות תמונת לוגו

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
he: אם מסומן, הלוגו הבא יוצג.

en: Use the default logo
he: השתמש בלוגו ברירת המחדל

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
he: סמן כאן אם ברצונך להשתמש בלוגו שמסופק עם העיצוב.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
he: מיקום הקובץ שבו תרצה להשתמש כלוגו במקום לוגו ברירת המחדל.

en: Upload logo image
he: העלה תמונת לוגו

en: Shortcut icon settings
he: הגדרות סמל סימניה

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
he: סמל הכתובת (favicon) מוצג בשורת הכתובת ובסימניות/מועדפים ברוב הדפדפנים.

en: Use the default shortcut icon.
he: השתמש בסמל סימניה ברירת המחדל.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
he: סמן כאן אם ברצונך להשתמש בסמל הסימניה שמסופק עם העיצוב.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
he: מיקום הקובץ שמכיל את סמל הסימניה בו תרצה להשתמש.

en: Upload icon image
he: טעינת סמל סימניה

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ סמל הסימניה.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
he: @module (<span class="admin-missing">חסר</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
he: הרכיבים הבאים יוסרו לחלוטין מהאתר וכן <em>כל הנתונים מרכיבים אלה יימחקו</em>!

en: Confirm uninstall
he: אשר הסרה

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
he: להמשיך הסרה של הכתוב לעיל?

en: No modules selected.
he: לא נבחרו רכיבים.

en: The selected modules have been uninstalled.
he: הרכיבים שנבחרו הוסרו.

en: The name of this website.
he: שם אתר זה.

en: Your site's mission or focus statement (often prominently displayed on the front page).
he: היעוד או הצהרת המיקוד של האתר שלך (מוצג לעיתים קרובות במקום בולט בדף הבית).

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הנתיב '@path' אינו חוקי או שאין לך גישה אליו.

en: Default 403 (access denied) page
he: ברירת המחדל לעמוד 403 (אין הרשאה)

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. If unsure, specify nothing.
he: עמוד זה מוצג כשאין הרשאה לגשת למסמך המבוקש. אם אינך בטוח, השאר ריק.

en: Default 404 (not found) page
he: ברירת המחדל לעמוד 404 (לא נמצא)

en: Write errors to the log
he: כתוב שגיאות ליומן הפעילות

en: Write errors to the log and to the screen
he: כתוב שגיאות ליומן הפעילות ולמסך

en: Specify where Drupal, PHP and SQL errors are logged. While it is recommended that a site running in a production environment write errors to the log only, in a development or testing environment it may be helpful to write errors both to the log and to the screen.
he: היכן נשמר יומן השגיאות (הכולל שגיאות של דרופל, שגיאות PHP, ושגיאות בבסיס הנתונים). בשרת ייצור, מומלץ שהשגיאות נכתבות רק ליומן השגיאות. בשרת הבדיקות, כתיבת השגיאות למסך יכולה לעזור.

en: Page cache
he: מטמון דפים

en: Enabling the page cache will offer a significant performance boost. Drupal can store and send compressed cached pages requested by <em>anonymous</em> users. By caching a web page, Drupal does not have to construct the page each time it is viewed.
he: הפעלת מטמון הדפים תגרום לשיפור ביצועים משמעותי. דרופל יכולה לאחסן ולשלוח דפים דחוסים המבוקשים על-ידי משתמשים <em>אנונימיים</em>. הכנסת דף אינטרנט למטמון חוסכת לדרופל את הצורך בבנייתו בכל פעם שהוא נצפה.

en: Caching mode
he: אפשרויות מטמון

en: Normal (recommended for production sites, no side effects)
he: רגיל (מומלץ, ללא תופעות לוואי)

en: Aggressive (experts only, possible side effects)
he: אגרסיבי (מומחים בלבד, תופעות לוואי אפשריות)

en: Page compression
he: דחיסת דף

en: By default, Drupal compresses the pages it caches in order to save bandwidth and improve download times. This option should be disabled when using a webserver that performs compression.
he: ברירת המחדל של דרופל היא לדחוס את הדפים שהיא שומרת במטמון כדי לחסוך ברוחב פס ולשפר זמני הורדה. יש להשבית אפשרות זו כאשר משתמשים בשרת רשת המבצע דחיסה.

en: Enabling the block cache can offer a performance increase for all users by preventing blocks from being reconstructed on each page load. If the page cache is also enabled, performance increases from enabling the block cache will mainly benefit authenticated users.
he: הפעלת מטמון הבלוק יכולה לספק שיפור ביצועים לכל המשתמשים על-ידי מניעת בנייה מחדש של בלוקים בכל טעינת דף. אם מופעל גם מטמון הדף אז בעיקר משתמשים מאומתים יהנו משיפורי ביצועים כתוצאה מהפעלת מטמון הבלוק.

en: Enabled (recommended)
he: מופעל (מומלץ)

en: Note that block caching is inactive when modules defining content access restrictions are enabled.
he: שים לב כי מטמון הבלוק לא פעיל כאשר מודולים מגדירי מגבלות גישת תוכן פועלים.

en: Bandwidth optimizations
he: מיטוב תעבורה

en: Optimize CSS files
he: מטב קובצי CSS

en: This option can interfere with theme development and should only be enabled in a production environment.
he: אפשרות זו עלולה להפריע לפיתוח נושאים ויש להפעילה רק בסביבת ייצור.

en: This option can interfere with module development and should only be enabled in a production environment.
he: אפשרות זן עלולה להפריע לפיתוח במודול ויש להפעילה רק בסביבת ייצור.

en: Clear cached data
he: נקה נתוני מטמון

en: Caching data improves performance, but may cause problems while troubleshooting new modules, themes, or translations, if outdated information has been cached. To refresh all cached data on your site, click the button below. <em>Warning: high-traffic sites will experience performance slowdowns while cached data is rebuilt.</em>
he: בכנסת נתונים למטמון משפרת ביצועים אולם עלולה לגרום לבעיות באיתור תקלות במודולים, עיצובים או תרגומים חדשים כאשר נמצא במטמון מידע שאינו מעודכן. לרענון כל המידע הנמצא במטמון, לחץ על הלחצן שלהלן. <em>אזהרה: אתרים בעלי תעבורה גבוהה יחוו האטה בביצועים עד שהנתונים במטמון יבנו מחדש.</em>

en: Caches cleared.
he: המטמונים נוקו.

en: A file system path where the files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. If the download method is set to public, this directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web. If the download method is set to private, this directory should not be accessible over the web. Changing this location will modify all download paths and may cause unexpected problems on an existing site.
he: ספרייה שבה יש לאחסן את קבצי המערכת. הספרייה חייבת להיות קיימת, וניתנת לכתיבה על ידי דרופל. אם שיטת ההורדה של קבצים הוגדרה כציבורית, ספרייה זו חייבת להיות ניתנת לגישה מספריית ההתקנה של דרופל בעזרת נתיב יחסי, וכן ניתנת לגישה דרך הרשת. כששיטת ההורדה מוגדרת כפרטית, חובה לאסור את הגישה לספרייה זו דרך הרשת. שינוי המקום לאחר שהאתר היה בשימוש ייצור בעיות, כך שיש לשנות הגדרה זו באתר קיים רק אם אתם יודעים מה שאתם עושים.

en: A file system path where uploaded files will be stored during previews.
he: נתיב במערכת הקבצים שם יאוחסנו קבצים שמועלים במהלך תצוגה מקדימה.

en: Public - files are available using HTTP directly.
he: ציבורית - הקבצים זמינים ישירות בעזרת פרוטוקול http.

en: Private - files are transferred by Drupal.
he: פרטית - הקבצים מועברים על ידי דרופל.

en: Select an image processing toolkit
he: בחר ערכת כלים לעיבוד תמונה

en: Number of items in each feed
he: מספר פריטי חדשות לערוץ

en: Default number of items to include in each feed.
he: מספר הפריטים שיכללו בערוץ כברירת מחדל.

en: Feed content
he: תוכן הערוץ

en: Titles plus teaser
he: כותרת ותקציר

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
he: הגדרות כלליות עבור תצוגת ברירת המחדל של פריטי תוכן בכל הזנה.

en: User-configurable time zones
he: אזורי זמן מותאמים אישית

en: When enabled, users can set their own time zone and dates will be displayed accordingly.
he: אם התכונה זמינה, המשתמשים יכולים להגדיר את אזור הזמן שלהם, והתאריכים יוצגו בהתאם.

en: The first day of the week for calendar views.
he: היום הראשון בשבוע עבור היבטי תאריכים.

en: Formatting
he: תבניות

en: Short date format
he: מבנה תאריך קצר

en: The short format of date display.
he: המבנה הקצר של תצוגת תאריכים.

en: Custom short date format
he: מבנה תאריך קצר

en: A user-defined short date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
he: תבנית תאריך קצר מוגדרת משתמש. ראה <a href="@url">חוברת הדרכה PHP </a> לאפשרויות זמינות. תבנית זו מוגדרת כרגע לתצוגה כ-<span>%date</span>.

en: Medium date format
he: מבנה תאריך בגודל ביניים

en: The medium sized date display.
he: מבנה המשמש לתצוגת תאריך בגודל ביניים, בין הקצר לארוך.

en: Custom medium date format
he: מבנה תאריך בגודל בינוני

en: A user-defined medium date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
he: תבנית תאריך בינוני מוגדרת משתמש. ראה <a href="@url">חוברת הדרכה PHP </a> לאפשרויות זמינות. תבנית זו מוגדרת כרגע לתצוגה כ-<span>%date</span>.

en: Long date format
he: מבנה תאריך ארוך

en: Longer date format used for detailed display.
he: מבנה תאריך ארוך יותר המשמש לתצוגה מפורטת.

en: Custom long date format
he: מבנה תאריך ארוך

en: A user-defined long date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
he: תבנית תאריך ארוך מוגדרת משתמש. ראה <a href="@url">חוברת הדרכה PHP </a> לאפשרויות זמינות. תבנית זו מוגדרת כרגע לתצוגה כ-<span>%date</span>.

en: <a href="@clean_url">Run the clean url test</a>.
he: <a href="@clean_url">הרץ את בדיקת ניקוי כתובת ה-URL</a>.

en: Cron ran successfully.
he: ריצת cron הושלמה.

en: Cron run failed.
he: ריצת cron נכשלה.

en: Command counters
he: מוני פקודות

en: The number of <code>SELECT</code>-statements.
he: מספר קריאות <code>SELECT</code>.

en: The number of <code>INSERT</code>-statements.
he: מספר קריאות <code>INSERT</code>.

en: The number of <code>UPDATE</code>-statements.
he: מספר קריאות <code>UPDATE</code>.

en: The number of <code>DELETE</code>-statements.
he: מספר קריאות <code>DELETE</code>.

en: The number of table locks.
he: מספר נעילות טבלה.

en: The number of table unlocks.
he: מספר שחרורי נעילות טבלה.

en: Query performance
he: ביצועי שאילתות

en: The number of joins without an index; should be zero.
he: מספר חיבורי JOIN ללא מפתח. צריך להיות אפס.

en: The number of joins without keys that check for key usage after each row; should be zero.
he: מספר חיבורי JOIN ללא מפתח שבודקים שימוש במפתח כל שורה. צריך להיות אפס.

en: The number of sorts done without using an index; should be zero.
he: מספר המיונים שבוצעו ללא מפתח. צריך להיות אפס.

en: The number of times a lock could be acquired immediately.
he: מספר הפעמים שנעילה התרחשה מיידית.

en: The number of times the server had to wait for a lock.
he: מספר הפעמים בהם השרת נאלץ לחכות לנעילה.

en: Query cache information
he: מידע על מטמון השאילתות

en: The MySQL query cache can improve performance of your site by storing the result of queries. Then, if an identical query is received later, the MySQL server retrieves the result from the query cache rather than parsing and executing the statement again.
he: מטמון השאילתה של MySQL יכול לשפר את ביצועי האתר על-ידי אחסון תוצאות שאילתות. במידה ומתקבלת שאילתה זהה, שרת MySQL מאחזר את התוצאה מהמטמון במקום לנתח ולהריץ שוב את הפקודה.

en: The number of queries in the query cache.
he: מספר השאילתות במטמון.

en: The number of times MySQL found previous results in the cache.
he: מספר הפעמים בהם נמצאו תוצאות משאילתות קודמות במטמון.

en: The number of times MySQL added a query to the cache (misses).
he: מספר הפעמים בהם MySQL הוסיפה שאילתה למטמון (פספוסים).

en: The number of times MySQL had to remove queries from the cache because it ran out of memory. Ideally should be zero.
he: מספר הפעמים בהם MySQL הסיר שאילתות מהמטמון עקב מחסור בזיכרון. רצוי שיהיה אפס.

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: You must enable the @dependencies module to install @module. | You must enable the @dependencies modules to install @module.
he[0]: יש להפעיל את הרכיב @dependencies כדי להתקין את @module.
he[1]: יש להפעיל את הרכיבים @dependencies כדי להתקין את @module.

en: The system module provides:
he: מודול המערכת מספק:

en: support for enabling and disabling <a href="@modules">modules</a>. Drupal comes packaged with a number of core modules; each module provides a discrete set of features and may be enabled depending on the needs of your site. A wide array of additional modules contributed by members of the Drupal community are available for download at the <a href="@drupal-modules">Drupal.org module page</a>.
he: תמיכה בהפעלה והשבתה של <a href="@modules">מודולים</a>. דרופל מגיעה כאשר היא ארוזה עם מספר מודולי ליבה; כל מודול מספק קבוצת תכונות נפרדת וניתן להפעילה בהתאם לצרכי האתר. קיים מגוון גדול של מודולים נוספים שנתרמו על-ידי חברי קהילת דרופל אשר ניתן להורידם מ-<a href="@drupal-modules">דף המודולים של Drupal.org </a>.

en: support for enabling and disabling <a href="@themes">themes</a>, which determine the design and presentation of your site. Drupal comes packaged with several core themes and additional contributed themes are available at the <a href="@drupal-themes">Drupal.org theme page</a>.
he: תמיכה בהפעלה והשבתה של <a href="@themes">עיצובים</a>, which המשפיעים על העיצוב והתצוגה של האתר. דרופל מגיעה עם מספר עיצובי ליבה וניתן למצוא עיצובים נוספים שנתרמו ב-<a href="@drupal-themes">דף העיצובים שלdrupal.org /a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@system">System module</a>.
he: למידע נוסף על קרא בספר ההדרכה של <a href="@system">רכיב המערכת</a>.

en: Welcome to the administration section. Here you may control how your site functions.
he: ברוכים הבאים לממשק המנהל. כאן תוכל לשלוט על התנהגות ומראה האתר.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
he: עמוד זה מציג את כל משימות הניהול לכל רכיב.

en: Select which themes are available to your users and specify the default theme. To configure site-wide display settings, click the "configure" task above. Alternatively, to override these settings in a specific theme, click the "configure" link for that theme. Note that different themes may have different regions available for displaying content; for consistency in presentation, you may wish to enable only one theme.
he: יש לסמן אילו עיצובים זמינים לחברי האתר, וכן מהי ברירת המחדל. כדי להגדיר הגדרות כלל מערכתיות, אפשר ללחוץ על הלשונית 'הגדר' למעלה. לחלופין, כדי לעקוף הגדרות כלליות כלו עבור עיצוב מסוים, אפשר ללחוץ על הקישור 'הגדר' המופיע ליד העיצוב. יש לשים לב שהעיצובים לעתים אינם אחידים בתיבות ובאיזורים שאפשר להציג בהם תוכן. כדי להשיג תאימות מירבית במראה האתר, מומלץ לאפשר רק ערכת עיצוב אחת.

en: To change the appearance of your site, a number of <a href="@themes">contributed themes</a> are available.
he: לשינוי מראה האתר שלך, קיימים מספר <a href="@themes">נושאים שנתרמו</a>.

en: These options control the display settings for the <code>%template</code> theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used. By clicking "Reset to defaults," you can choose to use the <a href="@global">global settings</a> for this theme.
he: אפשרויות אלו קובעות את הגדרות התצוגה עבור העיצוב <code>%template</code>. הגדרות אלו משמשות כשהאתר מוצג תוך שימוש בעיצוב זה. בלחיצה על 'חזור להגדרות ברירת המחדל', ניתן לחזור להשתמש  <a href="@global">בהגדרות הכלליות</a> עבור עיצוב זה.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
he: אפשרויות אלו קובעות את הגדרות ברירת המחדל לתצוגה עבור כל האתר, לכל העיצובים. אם לא שינית את ברירת המחדל עבור עיצוב מסוים, יתבצע שימוש בהגדרות אלו.

en: Modules are plugins that extend Drupal's core functionality. Enable modules by selecting the <em>Enabled</em> checkboxes below and clicking the <em>Save configuration</em> button. Once a module is enabled, new <a href="@permissions">permissions</a> may be available. To reduce server load, modules with their <em>Throttle</em> checkbox selected are temporarily disabled when your site becomes extremely busy. (Note that the <em>Throttle</em> checkbox is only available if the Throttle module is enabled.)
he: מודולים הינם plugins המרחיבים את פונקציונליות הליבה של דרופל. הפעל מודדולים על-ידי בחירת תיבות הסימון <em>מופעלים</em> שלהלן ולחיצה על הלחצן <em>שמור תצורה</em>. ברגע שמודול מופעל, יתכן ותהיינה <a href="@permissions">הרשאות</a> חדשות זמינות. להקטנת העומס על השרת, מודולים שתיבת סימון <em>מצערת</em> שלהן נבחרה, מושבתים באופן זמני כאשר האתר נהיה עמוס במיוחד. (שים לב כי תיבת סימון <em>מצערת</em> פעילה רק כאשר מודול המצערת מופעל.)

en: The auto-throttle functionality must be enabled on the <a href="@throttle">throttle configuration page</a> after having enabled the throttle module.
he: יש להפעיל את פונקציונליות המצערת האאוטומטית ב-<a href="@throttle">דף תצורת מצערת</a> לאחר הפעלת מודול המצערת.

en: It is important that <a href="@update-php">update.php</a> is run every time a module is updated to a newer version.
he: חשוב להריץ את <a href="@update-php">update.php</a> בכל פעם שמודול מעודכן לגרסה חדשה יותר.

en: You can find all administration tasks belonging to a particular module on the <a href="@by-module">administration by module page</a>.
he: ניתן לאתר את כל משימות הניהול השייכות לרכיב מסויים בעמוד <a href="@by-module">ניהול לפי רכיב</a>.

en: To extend the functionality of your site, a number of <a href="@modules">contributed modules</a> are available.
he: להרחבת הפונקציונליות של האתר שלך זמינים <גם מספר a href="@modules">מודולים שנתרנו</a>.

en: The uninstall process removes all data related to a module. To uninstall a module, you must first disable it. Not all modules support this feature.
he: תהליך ההסרה מסיר את כל הנתונים הקשורים למודול. כדי להסיר מודול, יש להשבית אותו. לא כול המודולים תומכים בתכונה זו.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on drupal.org's support forums and project issue queues.
he: כאן תוכל למצוא סקירה קצרה של הפרמטרים של האתר שלך ושל בעיות שהתגלו בהתקנה. יתכן וכדאי שתעתיק ותשמור את המידע הזה לבקשות תמיכה הנרשמות בפורומי התמיכה ובשאילתות בנושאי פרויקטים של drupal.org.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
he: שינוי העיצוב משנה את מראה האתר.

en: Select your current local time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
he: המערכת תציג את הזמנים והתאריכים באתר בהתאם לאזור הזמן.

en: Powered by Drupal
he: מריץ דרופל

en: Badge color
he: צבע התג

en: Badge size
he: גודל התג

en: The message that should be sent. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
he: המסר שיש לשלוח. ניתן להשתמש במשתנים הבאים: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. לא כל המשתנים יהיו זמינים בכל הקשר.

en: The message to be displayed to the current user. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
he: המסר שיוצג למשתמש הנוכחי. המשתנים שניתן לכלול הם: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. לא כל המשתנים יהיו זמינים בכל ההקשרים.

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
he: מחיקת הקובץ הזמני "%path" נכשלה במהלך ניקוי אשפה.

en: Cannot use %author token in this context.
he: לא ניתן להשתמש באסימון %auther בהקשר זה.

en: access site reports
he: גישה לדו"חות האתר

en: select different theme
he: בחר עיצוב שונה

en: administer files
he: ניהול קבצים

en: Compact mode
he: מצב קומפקטי

en: By task
he: לפי משימה

en: Settings for how your administrative pages should look.
he: הגדרות עבור מראה עמודי הניהול.

en: Change which theme your site uses or allows users to set.
he: שנה את העיצוב הנבחר או אפשר לחברים לבחור לבד.

en: Select the default theme.
he: בחר את העיצוב שישמש כברירת המחדל.

en: Enable or disable add-on modules for your site.
he: הפוך את מודולי הרחבה לאתר שלך לזמינים או לא.

en: Change basic site information, such as the site name, slogan, e-mail address, mission, front page and more.
he: שנה מידע בסיסי אודות האתר כגון שם האתר, סלוגן, כתובת דוא"ל, ייעוד, דף ראשי ועוד.

en: Control how Drupal deals with errors including 403/404 errors as well as PHP error reporting.
he: שליטה על התנהגות דרופל בעת שגיאות כולל שגיאות מסוג 403/404 וגם דיווחי שגיאות של PHP.

en: Logging and alerts
he: רישומי יומן ואתראות

en: Settings for logging and alerts modules. Various modules can route Drupal's system events to different destination, such as syslog, database, email, ...etc.
he: הגדרות למודולי רישום והתראה. מודולים שונים של דרופל יכולים לנתב את ארועי המערכת של דרופל ליעדים שונים, כגון syslog, מסד נתונים, דוא"ל וכד'.

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
he: היכן דרופל אמור לשמור קבצים שהועלו, וכיצד לגשת אליהם.

en: Image toolkit
he: ערכת כלים גרפים

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
he: בחר באיזו ערכה גרפית להשתמש אם התקנת כזו.

en: RSS publishing
he: פרסום רסס

en: Configure the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
he: הגדר את מספר הפריטים לערוץ, ואם ערוצים יכילו כותרת/תקציר/טקסט מלא.

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Settings for how Drupal displays date and time, as well as the system's default timezone.
he: הגדרות לקביעת תצוגת תאריך ושעה, וכן איזור הזמן של המערכת.

en: Date and time lookup
he: חיפוש תאריך ושעה

en: Take the site off-line for maintenance or bring it back online.
he: הורד את האתר לצרכי תחזוקה, או העלה אותו מחדש.

en: Enable or disable clean URLs for your site.
he: הפעל או השבת כתובות נקיות באתר.

en: Clean URL check
he: בדיקת כתובות URL נקיות

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
he: קבל דו"ח על פעילות האתר ובעיות שזוהו.

en: -1 (Unlimited)
he: -1 (בלתי מוגבל)

en: Stores details about batches (processes that run in multiple HTTP requests).
he: מאחסן מידע אודות אצוות (תהליכים הרצים בבקשות HTTP מרובות).

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
he: התקנת PHP שלך ישנה מדי. דרופל דורשת גירסה %version ומעלה.

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
he: <em>register_globals</em> מופעלת. דרופל צריכה שהגדרת תצורה זו תהיה מושבתת. כאשר <em>register_globals</em> מופעלת יתכן והאתר שלך לא יהיה מאובטח. קיימות בחוברת ה-PHP הוראות <a href="http://php.net/configuration.changes">כיצד לשנות הגדרות תצורה</a>.

en: Enabled ('@value')
he: מופעל('@value')

en: PHP memory limit
he: הגבלת זכרון PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
he: שקול הגדלת מגבלת זיכרון ה-PHP ל-%memory_minimum_limit כדי לסייע במניעת בעיות בתהליך ההתקנה.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
he: בהתאם לתצורה שלך, דרופל יכולה לרוץ עם מגבלת זיכרון PHP של %memory_limit  memory limit. אולם מומלצת מגבלת זיכרון PHP של %memory_minimum_limit ומעלה, במיוחד אם האתר שלך משתמש במודולים מותאמים אישית או מודולים נוספים שנתרמו.

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
he: צור קשר עם מנהל המערכת או ספק האחסון לקבלת סיוע בהגדלת מגבלת זיכרון ה-PHP.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
he: ראה <a href="@url">דרישות קדם לדרופל</a> לקבלת מידע נוסף.

en: Not protected
he: לא מוגן

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
he: הקובץ %file אינו מוגן משינויי כתיבה, ולכן זהו סיכון אבטחה. חובה לשנות את הרשאות הכתיבה כך לא ניתן יהיה לכתוב את הקובץ.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
he: למידע נוסף, קרא בספר ההדרכה על <a href="@cron-handbook">הגדרת משימות cron</a>.

en: Cron has not run. Please visit the <a href="@status">status report</a> for more information.
he: cron לא הורץ. אנא בדוק את <a href="@status">דו"ח המצב</a> לקבלת מידע נוסף.

en: Cron has not run.
he: Cron לא רץ.

en: Cron has not run recently.
he: Cron לא רץ לאחרונה.

en: Cron maintenance tasks
he: משימות תחזוקת cron

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
he: ניתן <a href="@cron">להריץ את cron ידנית</a>.

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
he: צריך לקבוע את הספריה ב<a href="@admin-file-system">עמוד הגדרות קבצי המערכת</a>, או להחליף את ההרשאות של הספריה הנוכחית כדי שיהיה אפשר לכתובת אליה.

en: Writable (<em>public</em> download method)
he: ניתן לכתוב (שיטת הורדה <em>ציבורית</em>)

en: Writable (<em>private</em> download method)
he: ניתן לכתוב (שיטת הורדה <em>פרטית</em>)

en: Database updates
he: עדכוני בסיס נתונים

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
he: יש רכיבים שצריכים לעדכן את סכמת מסד הנתונים. יש להריץ את <a href="@update">תסריט עדכון מסד הנתנים</a> לאלתר.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
he: קובץ ה-script update.php נגיש לכל אחד ללא בדיקת אימות ומהווה סיכון אבטחה. עליך לשמות את ערך $update_free_access בקובץ settings.php חזרה ל-FALSE.

en: Access to update.php
he: גישה ל update.php

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the update status module from the <a href="@module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information please read the <a href="@update">Update status handbook page</a>.
he: הודעות עדכון אינן מופעלות. מומלץ <strong>מאודrecommended</strong> כי תאפשר את מודול עדכון הסטטוס מ-<a href="@module">דף ניהול המודולים</a> כדי להתעדכן בגרסאות חדשות. למידע נוסף קרא את <a href="@update">דף עדכון הסטטוס במדריך</a>.

en: Handles general site configuration for administrators.
he: מטפל בהגדרות כלליות באתר למנהלים.

en: The name for this vocabulary, e.g., <em>"Tags"</em>.
he: שם אוצר המילים הזה, למשל, <em>"תגיות"</em>.

en: Instructions to present to the user when selecting terms, e.g., <em>"Enter a comma separated list of words"</em>.
he: הוראות שיש להציג למשתמש בבחירת מושגים, למשל, <em>"הזן רשימת מילים מופרדת פסיקים"</em>.

en: Select content types to categorize using this vocabulary.
he: בחר סוגי תוכן לסיווג בעזרת אוצר מילים זה.

en: Terms are created by users when submitting posts by typing a comma separated list.
he: מושגים נוצרים על ידי משתמשים בעת שליחת פרסומים על-ידי הקלדה של רשימה מופרדת בפסיקים.

en: At least one term in this vocabulary must be selected when submitting a post.
he: יש לבחור לפחות מושג אחד מאוצר המילים כאשר שולחים פרסום.

en: Vocabularies are displayed in ascending order by weight.
he: אוצרות מילים מוצגות בסדר עולה של משקלן.

en: Reset to alphabetical
he: אפס לאלפבתי

en: Add term to %vocabulary
he: הושף מושג ל-%vocabulary

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
he: תאור המונח. יופיע על דפי טקסונומיה/מונחים והזנות RSS.

en: Synonyms of this term, one synonym per line.
he: מילים נרדפות למושג זה, כל צרוף מילים בשורה נפרדת.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
he: המונחים במילון מוצגים בסדר עולה לפי המשקל שלהם.

en: Weight value must be numeric.
he: ערך המשקל חייב להיות מספרי.

en: Set multiple term parents?
he: הגדר אבות מושג מרובים?

en: Adding multiple parents to a term will cause the %vocabulary vocabulary to look for multiple parents on every term. Because multiple parents are not supported when using the drag and drop outline interface, drag and drop will be disabled if you enable this option. If you choose to have multiple parents, you will only be able to set parents by using the term edit form.
he: הוספת אבות מרובים למושג תגרום לאוצר המילים %vocabulary לחפש אבות מרובים לכל מושג. מכיוון שאין תמיכה באבות מרובים בממשק הגרירה והשחרור של המתאר, בחירה באפשרות זו תגרום להשבתת גרירה ושחרור. אם תבחר לאפשר אבות מרובים, תוכל להגדיר אבות מרובים רק באמצעות טופס עריכת המושג.

en: Set multiple parents
he: הגדר אבות מרובים

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להחזיר את אוצר המילים %title לסדר אלפבתי?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
he: איפוס אוצר מילים יבטל כל סידור מותאם אישית וימיין את הפריטים באופן אלפבתי.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
he: אפס את אצר מילים %name לסדר אלפבתי.

en: Auto-throttle on anonymous users
he: מצערת אוטומטית עבור משתמשים שאינם מזוהים

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 250 anonymous users online at once, enter '250' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on anonymous users. You can inspect the current number of anonymous users using the "Who's online" block.
he: ניתן להפעיל אוטומטית את מצערת בקרת העומס כאשר מספק המשתמשים הבלתי מזוהים המבקרים באתר שלך עולה על הסף המוגדר. לדוגמה, להתחלת המצערת כאשר יש באתר שלך 250 משתשמים בלתי מזוהים בו זמנית, הזן '250' בשדה זה. השאר את השדה ריק או הזן '0' במידה ואינך רוצה להפעיל מצערת אוטומטית על משתמשים בלתי מזוהים. ניתן לבדוק את מספר המשתמשים הבלתי מזוהים הנוכחי על ידי שימוש בבלוק 'מי מקוון'.

en: Auto-throttle on authenticated users
he: מצערת אוטומטית עבור משתמשים מאומתים

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of authenticated users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 50 registered users online at once, enter '50' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on authenticated users. You can inspect the current number of authenticated users using the "Who's online" block.
he: מצערת בקרת העומס יכולה להיות מופעלת באופן אוטומטי כאשר מספר המשתמשים המאומתים המבקרים כרגע באתר עובר סף מוגדר מראש. לדוגמה, כדי לגרום למצערת להתחיל כאשר יש 50 משתמשים רשומים מקוונים בו זמנית, הזן '50' בשדה זה. השאר את הערך ריק או קבע אותו ל-'0' אם אינך מעוניין בהפעלה אוטומטית של המצערת על משתמשים מאומתים. ניתן לבדוק את מספר המשתמשים המאומתים המקוונים כרגע בבלוק 'מי מקוון'.

en: Auto-throttle probability limiter
he: הגבלת הסתברות להפעלת מצערת אוטומטית

en: The auto-throttle probability limiter is an efficiency mechanism to statistically reduce the overhead of the auto-throttle. The limiter is expressed as a percentage of page views, so for example if set to the default of 10% we only perform the extra database queries to update the throttle status 1 out of every 10 page views. The busier your site, the lower you should set the limiter value.
he: מגביל ההסתברות של המצערת האוטומטית הינו מנגנון יעיל להגבלת תקורת המצערת האוטומטית. המגביל מוצג כאחוז מתוך צפיות בדפים, כך שאם הוא מוגדל לברירת המחדל של 10%, נמצע את השאילתות הנוספות למסד הנתונים המעדכנות את המצערת רק פעם אחת מתוך כל 10 צפיות בדפים. ככל שהאתר שלך עמוס יותר, כך עליך להגדיר ערך מגביל נמוך יותר.

en: %value is not a valid auto-throttle setting. Please enter a positive numeric value.
he: %value אינו ערך מצערת-אוטומטית חוקי. הזן ערך מספרי.

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance. For instance, via the throttle module, modules may choose to disable resource-intensive blocks or the code within the site theme may temporarily disable user pictures in posts.
he: רכיב המצערת מספק מנגנון לזיהוי אוטומטי של הצפה בתנועה נכנסת. אם האתר שלך הומלץ על ידי אתר נפוץ, או מותקף על ידי מתקפת "הפרעה לשירות" (DoS), השרת שלך יכול להיות עמוס מדי. המנגנון נמצא בשימוש על ידי רכיבים אחרים של דרופל כדי לאפשר שיפור אוטומטי של הביצועים שלהם. הדבר מתבצע על ידי ביטול זמני של פעולות זוללות עוצמת מחשוב. לדוגמא, רכיבים יכולים לבחור לבטל לוגיקה מסובכת, או שהקוד שמרכיב את עיצוב האתר יכול לבטל הצגת תמונות בפרסומים.

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous or authenticated users currently visiting the site exceeds a specified threshold.
he: מצערת בקרת העומס יכולה להיות מופעלת באופן אוטומטי כאשר מספר המשתמשים האנונימיים או המאומתים המבקרים באתר בו זמנית עובר סף מוגדר מראש.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@throttle">Throttle module</a>.
he: למידע נוסף, קרא את ספר ההגדרה וההתאמה ב<a href="@throttle">רכיב המצערת</a>.

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance.
he: רכיב המצערת מספק מנגנון לזיהוי אוטומטי של הצפה בתנועה נכנסת. אם האתר שלך הומלץ על ידי אתר נפוץ, או מותקף על ידי מתקפת "הפרעה לשירות" (DoS), השרת שלך יכול להיות עמוס מדי. המנגנון נמצא בשימוש על ידי רכיבים אחרים של דרופל כדי לאפשר שיפור אוטומטי של הביצועים שלהם. הדבר מתבצע על ידי ביטול זמני של פעולות זוללות עוצמת מחשוב.

en: throttle
he: מצערת

en: Throttle: %message
he: מצערת: %message

en: 1 user accessing site; throttle enabled. | @count users accessing site; throttle enabled.
he[0]: משתמש אחד פעיל באתר; המצערת פועלת.
he[1]: @count משתמשים פעילים באתר; המצערת פועלת

en: 1 guest accessing site; throttle enabled. | @count guests accessing site; throttle enabled.
he[0]: משתמש אורח אחד פעיל באתר; המצערת פועלת.
he[1]: @count משתמשים אורחים פעילים באתר; המצערת פועלת.

en: 1 guest accessing site; throttle disabled | @count guests accessing site; throttle disabled
he[0]: משתמש אורח אחד פעיל באתר;המצערת לא פעילה.
he[1]: משתמשים אורחים פעילים באתר;המצערת לא פעילה.

en: Control how your site cuts out content during heavy load.
he: שלוט על האופן בו האתר שלך חותך תוכן בזמן עומס כבד.

en: Handles the auto-throttling mechanism, to control site congestion.
he: ניהול מנגנון המצערת האוטומטית, המאפשר לשלוט בעומס באתר.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@tracker">Tracker module</a>.
he: למידע נוסף על הגדרות והתאמות קרא בספר השימוש ב<a href="@tracker">רכיב המעקב</a>.

en: The content translation module allows content to be translated into different languages. Working with the <a href="@locale">locale module</a> (which manages enabled languages and provides translation for the site interface), the content translation module is key to creating and maintaining translated site content.
he: מודול תרגום התוכן מאפשר תרגום תוכן לשפות שונות. יחד עם <a href="@locale">מודול האזור</a> (המנהל שפות מופעלות ומספק תרגום לממשק האתר), מודול תרגום התוכן הינו מפתח ליצירה וניהול תוכן מתורגם של האתר.

en: Configuring content translation and translation-enabled content types:
he: הגדרת תרגום תוכן וסוגי תוכן מאופשרי תרגום:

en: Assign the <em>translate content</em> permission to the appropriate user roles at the <a href="@permissions">Permissions configuration page</a>.
he: שבץ את ההרשאה <em>תרגם תוכן</em> לתפקידי המשתמשים המתאימים ב-<a href="@permissions">דף תצורת הרשאות</a>.

en: Add and enable desired languages at the <a href="@languages">Languages configuration page</a>.
he: הוסף והפעל שפות ב-<a href="@languages">דף הגדרת שפות</a>.

en: Working with translation-enabled content types:
he: עבודה עם סוגי תוכן מאופשרי תרגום:

en: Use the <em>Language</em> drop down to select the appropriate language when creating or editing posts.
he: השתמש ברשימה הנפתחת <em>שפה</em> כדי לבחור את השפה המתאימה בעת יצירה או עריכה של פרסומים.

en: Provide new or edit current translations for existing posts via the <em>Translation</em> tab. Only visible while viewing a post as a user with the <em>translate content</em> permission, this tab allows translations to be added or edited using a specialized editing form that also displays the content being translated.
he: ספק או ערוך תרגומים קיימים עבור פרסומים קיימים באמצעות לשונית ה-<em>תרגום</em>. נראית רק כאשר צופים בתרגום כמשתמש בעל הרשאת <em>תרגם תוכן</em>, לשונית זו מאפשרת הוספה או עריכת תרגומים באמצעות טופס עריכה מיוחד המציג גם את התוכן לתרגום.

en: The <a href="@content-node">Content management administration page</a> displays the language of each post, and also allows filtering by language or translation status.
he: <a href="@content-node">דף ניהול התוכן</a> מציג את השפה של כל פרסום, ומאפשר סינון לפי שפה או סטטוס תרגום.

en: Use the <a href="@blocks">language switcher block</a> provided by locale module to allow users to select a language. If available, both the site interface and site content are presented in the language selected.
he: השתמש ב-<a href="@blocks">בלוק החלפת שפה</a> המסופק על ידי מודול האזור כדי לאפשר למשתמשים לבחור שפה. במידת האפשר, הן ממשק האתר והן תוכנו מוצגים בשפה הבחורה.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@translation">Translation module</a>.
he: למידע נוסף בבקשה קרא את ספר ההדרכה של<a href="@translation">רכיב התרגומים</a>.

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: Flag translations as outdated
he: סמן תרגומים כלא מעודכנים

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
he: אם עשית שינוי משמעותי, דהיינו יש צורך בעדכון כל התרגומים, ניתן לסמן את כל התרגומים של פרסום זה כלא מעודכנים. דבר זה לא ישנה שום תכונה אחרת של הפרסומים הללו, כגון האם הם מפורסמים או לא.

en: This translation needs to be updated
he: יש לעדכן תרגום זה

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
he: כאשר אפשרות זו בחורה, יש לעדכן את התרגום מפני שפרסום המקור השתנה. בטל את הסימון כאשר התרגום חוזר להיות מעודכן.

en: translate content
he: תרגם תוכן

en: Content translation
he: תרגום תוכן

en: Allows content to be translated into different languages.
he: מאפשר תרגום תוכן לשפות שונות.

en: Failed to fetch available update data
he: נכשל בהבאת נתוני עדכון זמינים

en: Unknown release date
he: תאריך מהדורה לא ידוע

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
he: ניסה להביא מידע אודות כל המהדורות והעדכונים החדשים והזמינים.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
he: אין אפשרות לקבל מידע אודות מהדורות ועדכונים חדשים וזמינים.

en: Last checked: @time ago
he: נבדק לאחרונה: לפני @time

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: אף פעם

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
he: בחר באיזה תדירות ברצונך לבדוק באופן אוטומטי האם קיימות גרסאות חדשות למודולים ולנושאים המותקנים אצלך.

en: E-mail notification threshold
he: סף הודעות דוא"ל

en: You can choose to send e-mail only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href="@status_report">status report</a> page, and will also display an error message on administration pages if there is a security update.
he: ניתן לבחור לשלוח דוא"ל רק את יש עדכון אבטחה או כדי לקבל הודעה על גרסאות חדשות. אם ישנם עדכונים זמינים לליבת דרופל או למודולים ולעיצובים המותקנים, האתר שלך תמיד ידפיס מסר על גבי דף <a href="@status_report">דו"ח מצב</a>, וגם יציג מסר שגיאה על דפי הניהול במידה ויש עדכון אבטחה.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
he: כאן תוכלו למצוא מידע על עדכונים זמינים עבור רכיבים המותקנים שלך וערכות נושא. שים לב שכל רכיב או ערכת נושא הוא חלק "הפרוייקט", אשר עשויה או לא עשויה להיות אותו שם, וכן עשוי לכלול רכיבים מרובים או ערכות נושא בתחום זה.

en: To extend the functionality or to change the look of your site, a number of contributed <a href="@modules">modules</a> and <a href="@themes">themes</a> are available.
he: ישנם מספר href="@modules">מודולים</a> שנתרמו ו-<a href="@themes">עיצובים</a> המאפשרים לך להרחיב את הפונקציונליות או לשנות את מראה האתר שלך.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for information on installed modules and themes with new versions released.
he: ראה דף <a href="@available_updates">עדכונים זמינים</a> page למידע אודות מודולים ונושאים מותקנים בעלי גרסאות משוחררות חדשות.

en: The Update status module periodically checks for new versions of your site's software (including contributed modules and themes), and alerts you to available updates.
he: מודול עדכון הסטטוס בודק באופן תדיר האם קיימות גרסאות חדשות לתוכנת האתר שלך (כולל מודולים ונושאים שנתרמו), ומיידע אותך לגבייהם.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@update">Update status module</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@update">מודול עדכוני הסטטוס</a>.

en: Module and theme update status
he: סטטוס עדכון מודול ועיצוב

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
he: ישנם עדכוני אבטחה עבור אחד או יותר מהמודולים או העיצובים שלך. להבטחת האבטחה של השרת שלך, רצוי שתתעדכן מיידית!

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
he: ישנם עדכונים זמינים לאחד או יותר מהמודולים או העיצובים שלך. להבטחת תפקוד נכון של האתר שלך, מומלץ לשדרג בהקדם האפשרי.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
he: קבל דו"ח מצב לגבי העדכונים הזמינים למודולים ולעיצובים שהתקנת.

en: Checks the status of available updates for Drupal and your installed modules and themes.
he: בודק את סטטוס העדכונים הזמינים עבור דרופל והמודולים והעיצובים המותקנים.

en: Display attached files when viewing a post.
he: הצג קבצים מצורפים בצפייה בפרסום.

en: Users with the upload files permission can upload attachments to posts. Uploads may be enabled for specific content types on the content types settings page. Each user role can be customized to limit or control the file size of uploads, or the maximum dimension of image files.
he: משתמשים בעלי הרשאות להעלת קבצים יכולים לצרף קבצים לפרסומים. ניתן לאפשר העלאות רק עבור סוגי תוכן ספציפיים בדף הגדרות סוגי תוכן. ניתן להתאים אישית כל הגדרת תפקיד משתמש כדי להגביל או לשלוט על גודל הקבצים המצורפים או הגודל המירבי של קובצי תמונה.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@upload">Upload module</a>.
he: למידע נוסף, קרא את ספר ההדרכה של <a href="@upload">רכיב העלאת הקבצים</a>.

en: Users with the <a href="@permissions">upload files permission</a> can upload attachments. Users with the <a href="@permissions">view uploaded files permission</a> can view uploaded attachments. You can choose which post types can take attachments on the <a href="@types">content types settings</a> page.
he: משתמשים בעלי <a href="@permissions">הרשאת העלאת קבצים</a> יכולים להעלות קבצים מצורפים. משתמשים בעלי <a href="@permissions">הרשאות לצפיה בקבצים מצורפים</a> יכולים לצפות בקבצים מצורפיםשהועלו. ניתן לבחור לאילו סוגי פרסום ניתן לצרף קבצים מצורפים בדף<a href="@types">הגדרות סוגי תוכן</a>.

en: File uploads
he: העלאות קבצים

en: Control how files may be attached to content.
he: שולט על דרך צירוף קבצים לתכנים

en: Allows users to upload and attach files to content.
he: מאפשר לחברים לטעון קבצים ולצרף אותם לתוכן.

en: User registration settings
he: הגדרות הצטרפות

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
he: גולשי האתר יכולים לבקש להצטרף אך נדרש אישור מנהל.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
he: דרוש אישור בדוא"ל כאשר אורח יוצר חשבון משתמש

en: User registration guidelines
he: הנחיות הצטרפות

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
he: הודעה זו מוצגת בראש טופס ההצטרפות. היא שימושית כדי לעזור למצטרפים או להנחות אותם.

en: Welcome, new user created by administrator
he: תוכן ההודעה (עבור משתמש הנוצר על ידי מנהל)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
he: התאם אישית את הדוא"ל הנשלח למשתמשים חדשים עם הצטרפותם, כאשר החשבון נוצר על ידי מנהל.

en: Welcome, no approval required
he: תוכן ההודעה, כאשר לא נדרש אישור

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
he: התאם אישית את דוא"ל הברכה הנשלח לחברים חדשים עם הצטרפותם, כאשר לא נדרש אישור מנהל.

en: Welcome, awaiting administrator approval
he: תוכן ההודעה, כאשר החשבון החדש ממתין לאישור מנהל

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
he: התאם אישית את דוא"ל הברכה הנשלח לחברים חדשים עם הצטרפותם, כאשר נדרש אישור מנהל.

en: Password recovery email
he: הודעה לאחזור סיסמא

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
he: התאם אישית את הדוא"ל הנשלח למשתמשים המבקשים סיסמה חדשה.

en: Account activation email
he: הודעה בהפעלת חשבון

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
he: הפעל והתאם אישית מסרי דוא"ל הנשלחים למשתמשים שחשבונותיהם הופעלו (כאשר מנהל מפעיל את החשבון של משתמש שכבר נרשם לאתר בו נדרש אישור מנהל).

en: Notify user when account is activated.
he: הודע למשתמש על חשבון חדש.

en: Account blocked email
he: הודעה בחסימת חשבון

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
he: הפעל והתאם אישית מסרי דוא"ל הנשלחים למשתמשים שחשבונותיהם חסומים.

en: Notify user when account is blocked.
he: הודע למשתמש כאשר חשבונו נחסם.

en: Account deleted email
he: הודעה שנשלחת כאשר החשבון נמחק

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
he: הפעל וקבע תצורת מסר הדואר שישלח למשתמש שחשבונו נמחק.

en: Notify user when account is deleted.
he: הודע למשתמש כאשר חשבונו נמחק.

en: Signature support
he: תמיכה בחתימות

en: Picture support
he: תמיכה בתמונות

en: Subdirectory in the directory %dir where pictures will be stored.
he: תיקיית משנה בתוך התיקייה <span dir="ltr">%dir</span>, שבה יאוחסנו התמונות.

en: Picture maximum dimensions
he: מימדי תמונה מקסימליים

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
he: מימדים מקסימליים עבור תמונות, בפיקסלים.

en: Picture maximum file size
he: גודל מקסימלי של קובץ תמונה

en: Maximum file size for pictures, in kB.
he: גודל מקסימלי של קובץ תמונה, בקילובייט.

en: Picture guidelines
he: הנחיות  לגבי טעינת תמונות

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
he: ההודעה המוצגת בטופס טעינת התמונה בנוסף להנחיות הרגילות. שימושי כדי לעזור או להנחות את המשתמשים.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
he: שם התפקיד. לדוגמא: "עורך", "כתב", "עורך ראשי", "מנהל אתר".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
he: התפקיד %role כבר קיים. אנא בחר שם תפקיד אחר.

en: The role has been renamed.
he: שונה שם התפקיד.

en: The role has been deleted.
he: התפקיד נמחק.

en: Matches any number of characters, even zero characters
he: מתאים לכל כמות של תוים, אפילו אפס

en: Matches exactly one character.
he: מתאים לתו אחד בדיוק.

en: The access rule has been saved.
he: כלל הגישה נשמר.

en: The access rule has been added.
he: הכלל החדש נשמר.

en: No value entered. Please enter a test string and try again.
he: לא הוכנס כל ערך. אנא הכנס מחרוזת לבדיקה ונסה שוב.

en: Enter a username to check if it will be denied or allowed.
he: הכנס כינוי משתמש כדי לבדוק אם הוא ייחסם או יאופשר.

en: Enter an e-mail address to check if it will be denied or allowed.
he: הכנס כתובת דואר אלקטרוני כדי לבדוק אם היא תיחסם או תאופשר.

en: Enter a hostname or IP address to check if it will be denied or allowed.
he: הכנס שם מחשב מארח או כתובת IP כדי לבדוק אם היא תיחסם או תאופשר.

en: Check hostname
he: בדיקת מחשב

en: The username %name is not allowed.
he: המשתמש %name לא מורשה להכנס.

en: The username %name is allowed.
he: המשתמש %name מורשה להכנס.

en: The e-mail address %mail is not allowed.
he: כתובת הדואר האלקטרוני %mail אינה מורשית להכנס.

en: The e-mail address %mail is allowed.
he: כתובת הדואר האלקטרוני %mail מורשית להכנס.

en: The hostname %host is not allowed.
he: המחשב %host אינו מורשה להכנס.

en: The hostname %host is allowed.
he: המחשב %host מורשה להכנס.

en: There are currently no access rules.
he: אין כעת כללי גישה.

en: E-mail new password
he: שלח סיסמה חדשה בדואר האלקטרוני

en: %name is not allowed to request a new password.
he: %name אינו מורשה לבקש סיסמה חדשה.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
he: סליחה, אך %name לא מוכר כשם משתמש או ככתובת דואר אלקטרוני.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
he: הסיסמה שלך והנחיות נוספות נשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.

en: Are you sure you want to delete the account %name?
he: האמנם ברצונך למחוק את %name מהאתר?

en: All submissions made by this user will be attributed to the anonymous account. This action cannot be undone.
he: כל התכנים שהועלו על ידי חבר זה ישוייכו לחשבון האנונימי. אין אפשרות לשחזר פעולה זו.

en: %name has been deleted.
he: %name נמחק.

en: You must enter a username.
he: חובה להכניס שם משתמש.

en: The username cannot begin with a space.
he: שם משתמש אינו יכול להתחיל בתו 'רווח'.

en: The username cannot end with a space.
he: כינוי לא יכול להסתיים ברווח. יש למחוק את הרווחים המיותרים בסוף הכינוי.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
he: שם משתמש אינו יכול להכיל רצף של תווי 'רווח' .

en: The username contains an illegal character.
he: הכינוי שבחרת מכיל אותיות שאינן מותרות.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
he: שם המשתמש %name ארוך מידי: הגודל המרבי הוא %max תווים.

en: You must enter an e-mail address.
he: חובה להכניס כתובת דואר אלקטרוני.

en: Who's online
he: מי מחובר

en: User list length
he: אורך רשימת חברי האתר

en: Online users
he: חברים שמחוברים עכשיו

en: Enter the password that accompanies your username.
he: הכנס את הסיסמה שלך.

en: Signature settings
he: הגדרות חתימות

en: Delete picture
he: מחק תמונה

en: Check this box to delete your current picture.
he: סמנ\י תיבה זו כדי למחוק את התמונה הנוכחית שלך.

en: An administrator created an account for you at !site
he: מנהל יצר עבורך חשבון באתר !site

en: !username,
    
    A site administrator at !site has created an account for you. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
he: !username,
     מנהל יצר חשבון עבורך.אפשר עתה להיכנס לאתר בכתובת !login_uri תוך שימוש בכינוי ובסיסמה הבאים: 
    
    כינוי: !username, 
    סיסמה: !password. 
    
    אפשר גם להכנס ע"י לחיצה על הקישור הבא, או העתקה והדבקה שלו לדפדפן שלך:
    
    !login_url 
    זוהי כניסה חד פעמית, ולכן ניתן להכנס דרך קישור זה פעם אחת בלבד. 
    לאחר הכניסה תועבר ל - !edit_uri, שם תוכל לשנות את הסיסמה שלך.
    
    
    -- צוות !site

en: Account details for !username at !site (pending admin approval)
he: פרטי חשבון עבור  !username באתר !site (ממתין לאישור מנהל)

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another e-mail containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  !site team
he: !username,
    
    תודה על בקשתך להצטרף אל !site. בקשתך להצטרף מחכה כעת לאישור. ברגע שתאושר, תקבל הודעה בדואר האלקטרוני עם פרטים נוספים כיצד להכנס לחשבון, לשנות סיסמא ועוד.
    
    
    -- צוות !site

en: Replacement login information for !username at !site
he: מידע חילופי לכניסה למערכת עבור !username באתר !site

en: !username,
    
    A request to reset the password for your account has been made at !site.
    
    You may now log in to !uri_brief by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
he: !username,
    
    נסיון לחידוש סיסמה עבור חשבונך נעשה באתר !site.
    
    תוכל/י כעת להכנס לאתר !uri_brief על ידי לחיצה על הקישור הבא, או העתקתו והדבקתו לתוך הדפדפן שלך:
    
    !login_url
    
    זהו קישור חד-פעמי. ניתן להשתמש בו פעם אחד בלבד. תוקפו יפוג לאחר יממה ודבר לא יקרה אם לא תשתמש/י בו.
    
    לאחר הכניסה, תועבר/י לכתובת !edit_uri ושם ניתן לשנות את הסיסמה שלך.

en: Account details for !username at !site (approved)
he: פרטי חשבון עבור  !username באתר !site (מאושר)

en: !username,
    
    Your account at !site has been activated.
    
    You may now log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    Once you have set your own password, you will be able to log in to !login_uri in the future using:
    
    username: !username
he: !username,
    
    חשבונך באתר !site הופעל. 
    תוכל/י כעת להכנס לאתר על ידי לחיצה על הקישור הבא, או העתקתו והדבקתו לתוך הדפדפן שלך:
    
    !login_url
    
    זהו קישור חד-פעמי. ניתן להשתמש בו פעם אחד בלבד.
    
    לאחר הכניסה, תועבר/י לכתובת !edit_uri ושם ניתן לשנות את הסיסמה שלך.
    
    לאחר שתקבע את סיסמתך, תוכל להכנס בעתיד לכתובת !login_uri תוך שימוש בשם המשתמש !username

en: Account details for !username at !site (blocked)
he: פרטי חשבון עבור  !username באתר !site (חסום)

en: !username,
    
    Your account on !site has been blocked.
he: !username,
    
    חשבונך באתר !site נחסם.

en: Account details for !username at !site (deleted)
he: פרטי חשבון עבור  !username באתר !site (נמחק)

en: !username,
    
    Your account on !site has been deleted.
he: !username,
    
    חשבונך באתר !site נמחק.

en: Unblock the selected users
he: הסר חסימה מהמשתמשים שנבחרו

en: Block the selected users
he: חסום את המשתמשים שנבחרו

en: Delete the selected users
he: מחק את המשתמשים שנבחרו

en: The user module allows users to register, login, and log out. Users benefit from being able to sign on because it associates content they create with their account and allows various permissions to be set for their roles. The user module supports user roles which establish fine grained permissions allowing each role to do only what the administrator wants them to. Each user is assigned to one or more roles. By default there are two roles <em>anonymous</em> - a user who has not logged in, and <em>authenticated</em> a user who has signed up and who has been authorized.
he: מודול המשתמשים מאפשר למשתמשים להרשם, להכנס ולצאת. משתמשים נהנים מיכולתם להכנס מכיוון שתוכן אותו הם מייצרים מקושר לחשבון שלהם ומאפשר שיוך הרשאות שונות לתפקידיהם. מודול המשתמשים תומך בתפקידי משתמשים הקובעים הרשאות מדוייקות כך שכל תפקיד משתמש יכול לבצע רק את מה שהמנהל קובע. כל משתמש משוייך לתפקיד אחד או יותר. ברירת המחדל מספקת שני תפקידים<em>אנונימי</em> - משתמש שלא נכנס, ו-<em>מאומת</em> משתמש שנרשם ואושר.

en: Users can use their own name or handle and can specify personal configuration settings through their individual <em>My account</em> page. Users must authenticate by supplying a local username and password or through their OpenID, an optional and secure method for logging into many websites with a single username and password. In some configurations, users may authenticate using a username and password from another Drupal site, or through some other site-specific mechanism.
he: משתמשים יכולים להשתמש בשמם או במזהה שלהם ויכולים לציין הגדרות תצורה אישיות באמצעות דף ה<em>חשבון שלי</em> האישי שלהם. משתמשים חייבים לעבור אימות על ידי מתן שם משתמש מקומי וסיסמה או באמצעות ה-OpenID שהיא שיטה מאובטחת לכניסה לאתרים רבים באמצעות אותו שם משתמש וסיסמה. בתצורות מסוימות, משתמשים עוברים אימות באמצעות שם וסיסמה מאתר דרופל אחר או באמצעות מנגנון אחר היחודי לאתר.

en: A visitor accessing your website is assigned a unique ID, or session ID, which is stored in a cookie. The cookie does not contain personal information, but acts as a key to retrieve information from your site. Users should have cookies enabled in their web browser when using your site.
he: אורח המבקר באתר שלך מקבל מזהה ייחודי, או מזהה הפעלה המאוחסן בעוגייה. העוגייה לא מכילה מידע אישי, אלא משמשת כמפתח לאחזור מידע מהאתר שלך. המשתמשים צריכים שעוגיות תהיינה מופעלות בדפדפן שלהם כאשר הם משתמשים באתר שלך.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@user">User module</a>.
he: למידע נוסף על הגדרות והתאמות קרא במדריך למשתמש ב<a href="@user">רכיב משתמשים</a>.

en: Drupal allows users to register, login, log out, maintain user profiles, etc. Users of the site may not use their own names to post content until they have signed up for a user account.
he: דרופל מאפשר לחברים להרשם, להכנס, לצאת, להגדיר העדפות, לנהל מידע אישי, להוסיף תוכן ועוד. רק חברים שהצטרפו יכולים להשתמש בשמם למשלוח תוכן.

en: This web page allows administrators to register new users. Users' e-mail addresses and usernames must be unique.
he: עמוד זה מאפשר למנהלים לצרף משתמשים לאתר. כתובות דוא"ל ושמות משתמשים חייבים להיות ייחודיים.

en: Set up username and e-mail address access rules for new <em>and</em> existing accounts (currently logged in accounts will not be logged out). If a username or e-mail address for an account matches any deny rule, but not an allow rule, then the account will not be allowed to be created or to log in. A host rule is effective for every page view, not just registrations.
he: הגדרת כללים להצטרפות חברים חדשים  (כתובות דואר אלקטרוני, כינויים מותרים), <em> וגם </em> לחברים קיימים. (חברים קיימים אשר בתוך האתר כרגע לא ינותקו ממנו).אם כינוי משתמש או כתובת דואר אלקטרוני מתאימים לכלל חסימה, אבל לא לכלל איפשור, יצירת החשבון החדש תיחסם. כללי מחשב מארח יחסמו צפיה כלשהי בדף, ולא רק כניסה או הרשמה.

en: Permissions let you control what users can do on your site. Each user role (defined on the <a href="@role">user roles page</a>) has its own set of permissions. For example, you could give users classified as "Administrators" permission to "administer nodes" but deny this power to ordinary, "authenticated" users. You can use permissions to reveal new features to privileged users (those with subscriptions, for example). Permissions also allow trusted users to share the administrative burden of running a busy site.
he: הרשאות מאפשרות לך לשלוט על מה המשתמשים יכולים לעשות באתר שלך. לכל תפקיד משתמש (המוגדר ב-<a href="@role">דף תפקידי משתמש</a>) יש את קבוצת ההגדרות שלו ons. למשל תוכל לתת למשתמשים המוגדרים  "מנהלים" הרשאת "ניהול פריטי תוכן" אך לא לתת הרשאה זו למשתמשים, "מאומתים". ניתן להשתמש בהרשאות כדי לחשוף תכונות חדשות למשתמשים בעלי זכויות מיוחדות (למשל לאלו בעלי מנויים). בנוסף, הרשאות מאפשרות לך לחלוק חלק ממטלות ניהול אתר עמוס עם משתמשים בהם אתה בוטח.

en: <p>Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined in <a href="@permissions">user permissions</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the <em>role names</em> of the various roles. To delete a role choose "edit".</p><p>By default, Drupal comes with two user roles:</p>
          <ul>
          <li>Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.</li>
          <li>Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.</li>
          </ul>
he: <p>תפקידים מאפשרים לעדן את הגדרות האבטחה והניהול של דרופל. תפקיד מגדיר קבוצת משתמשים שיש להם זכויות מסויימות כפי שמוגדרות <a href="%permission">בהרשאות המשתמש</a>. תפקידים לדוגמה: גולש אנונימי (anonymous user), חבר מזוהה (authenticated user), מפקח, מנהל, וכו'. באזור זה מוגדים <em>שמות התפקיד</em> של התפקידים השונים. כדי למחוק תפקיד - לחץ על "עדכן". <br />
    כברירת מחדל, דרופל מגיע עם שני תפקידים:
    
     <ul>  <li>גולש אנונימי (anonymous user): תפקיד זה משמש לגולשים שעדיין אין להם חשבון או לחברים שאינם מזוהים.</li>  <li>חבר מזוהה (authenticated user): תפקיד זה משוייך אוטומיטת לחברים מזוהים. רוב החברים המזוהים ישתייכו לתפקיד זה אלא אם כן הוגדר אחרת.</li>  </ul></p>

en: Enter a simple pattern ("*" may be used as a wildcard match) to search for a username or e-mail address. For example, one may search for "br" and Drupal might return "brian", "brad", and "brenda@example.com".
he: הכנס תבנית פשוטה (ניתן להשתמש ב"*" כדי לחפש מילה חלקית) לחיפוש משתמשים או כתובות דוא"ל. לדוגמא, אפשר לחפש "יו" ודרופל יכול להחזיר "יואל", "יורם" ו"יובל".

en: Welcome to Drupal. You are now logged in as user #1, which gives you full control over your website.
he: ברוך הבא לדרופל. אתה כרגע משתמש מספר 1, ויש לך יכולות מלאות לשליטה באתרך.

en: </p><p> Your password is <strong>%pass</strong>. You may change your password below.</p>
he: </p><p> סיסמתך היא <strong>%pass</strong>. תוכל לשנות אותה בהמשך.</p>

en: New external user: %name using module %module.
he: משתמש חיצוני חדש: %name משתמש ברכיב %module.

en: Deleted user: %name %email.
he: נמחק החשבון: %name %email.

en: administer permissions
he: נהל הרשאות

en: administer users
he: ניהול חברי האתר

en: access user profiles
he: גישה לפרופילי חברים

en: change own username
he: שינוי שם המשתמש שלך

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, and user pictures.
he: קבע הנהגות ברירת מחדל עבור משתמשים, כולל דרישות רישום, כתובות דוא"ל ותמונות משתמשים.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
he: קבע את הרשאות הגישה ע"י בחירת הרשאות לתפקידים.

en: Edit role
he: עדכון תפקיד

en: Access rules
he: כללי גישה

en: List and create rules to disallow usernames, e-mail addresses, and IP addresses.
he: הצג וצור חוקים כדי לחסום שמות משתמשים, כתובות דוא"ל וכתובות IP.

en: Check rules
he: בדיקת כללים

en: Manages the user registration and login system.
he: מטפל ברישום החברים ובכניסה למערכת.

en: By !author at @date
he: על ידי !author ב!date

en: Chameleon
he: זיקית

en: Minimalist tabled theme with light colors.
he: עיצוב טבלאי מינימליסטי עם צבעים בהירים.

en: Marvin
he: מרווין

en: Boxy tabled theme in all grays.
he: עיצוב טבלאות קופסתי בצבעי אפור.

en: Skip navigation
he: דלג על הניווט

en: Pushbutton
he: לחצן

en: Tabled, multi-column theme in blue and orange tones.
he: עיצוב טבלאי, מרובה עמודות בגווני כחול וכתום.

en: File extension
he: סיומת הקובץ

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
he: %name: כותרת לא מתאימה. בדוק את בחירתך

en: Alternate Text
he: טקסט חילופי

en: Allowed Extensions: %ext
he: סיומות מאופשרות: %ext

en: Maximum Filesize: %size
he: גודל קובץ מקסימלי: %size

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
he: תמונות במידות שמעל  @max_size פיקסלים,יוקטנו בהתאם.

en: Hours: h
he: שעות: h

en: Minutes: mm
he: דקות: mm

en: Seconds: ss
he: שניות: ss

en: Total seconds
he: סה"כ שניות

en: %name: the value may be no smaller than %min.
he: %name: על הערך להיות לא קטן מ-%min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
he: %שם: הערך לא יכול להיות גדול מ-%max.

en: %name: found no valid user with that name.
he: %name: לא נמצא משתמש חוקי בשם זה.

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Type of group.
he: סוג הקבוצה.

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
he: אם לא נבחר, כל פריט בשגה ייצור שורה חדשה, מה שיראה כאילו ישנן כפילויות. הגדרה זו לא תואמת למיון-לחיצות בתצוגות טבלאיות.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
he: יש עדיין עדכונים ממתינים. חזור ל-<a href="@update-php">update.php</a> והרץ את העדכונים הנותרים.

en: Menu module form.
he: טופס מודול תפריטים

en: Book module form.
he: טופס מודול ספרים.

en: Poll module title.
he: כותרת מודול הסקר.

en: Poll module choices.
he: אפשרויות מודול הסקרים.

en: Poll module settings.
he: הגדרות מודול הסקרים.

en: Upload module form.
he: טופס העלאת מודול.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
he: יש עדכונים עבור מודול !module אך לא ניתן לעדכן אותו כיוון ש-content.module לא מופעל.<br />אם וכאשר content.module יופעל, תצטריך להריץ מחדש את script העדכון. מסר זה ימשיך להופיע את שהמודול יופעל והעדכונים יותקנו.

en: CCK - No Views integration
he: CCK - אין שילוב היבטים

en: manage fields
he: נהל את השדות

en: » Add a new content type
he: » הוסף סוג תוכן חדש

en: @field_name (Locked)
he: @field_name (נעול)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
he: יש שדות לא פעילים לסוג תוכן זה. שדות לא פעילים אינם נכללים ברשימת השדות הזמינים עד להפעלת המודולים שלהם.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
he: !field (!field_name) הינו שדה לא פעיל מסוג !field_type המשתמש ברכיב גרפי !widget_type.

en: - Select a field type -
he: - בחר סוג שדה -

en: - Select a widget -
he: - בחר רכיב גרפי -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
he: שם שדה (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
he: סוג נתונים לאחסון.

en: Form element to edit the data.
he: רכיב טופס לעריכת הנתונים.

en: - Select an existing field -
he: - בחר שדה קיים -

en: Field to share
he: שדה לשיתוף

en: Group name (a-z, 0-9, _)
he: שם קבוצה (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
he: הוסף שדה חדש: יש לספק תווית.

en: Add new field: you need to provide a field name.
he: הוסף שדה חדש: עליך לספק שם שדה.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
he: הוסף שדה חדש: %field_name לא חוקי. השם יכול להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
he: הוסף שדה חדש: שם השדה %field_name ארוך מדי. שם השדה מוגבל ל-32 תווים, כולל הקידומת 'field_'.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
he: הוסף שדה חדש: השם 'field_instance' הינו שם שמור.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
he: הוסף שדה חדש: שם השדה %field_name כבר קיים.

en: Add new field: you need to select a field type.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור סוג שדה.

en: Add new field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add new field: invalid widget.
he: הוסף שדה חדש: רכיב גרפי לא חוקי.

en: Add existing field: you need to provide a label.
he: הוסף שדה קיים: עליך להוסיף תווית.

en: Add existing field: you need to select a field.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור שדה.

en: Add existing field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add existing field: invalid widget.
he: הוסף שדה קיים: רכיב גרפי לא חוקי.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
he: לא ניתן להוסיף את השדה %label לסוג תוכן מפני שהוא נעול.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
he: לא מוגדרים שדות לסוג תוכן זה. ניתן להוסיף שדות חדשים בדף<a href="@link">נהל שדות</a>.

en: Edit basic information
he: עריכת מידע בסיסי

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
he: שם המכונה של השדה. לא ניתן לשנות שם זה.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
he: שם ממשק משתמש שישמש כתווית עבור שדה זה בסוג התוכן %type.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
he: סוג הנתונים אותו תרצה לאחסן במסד הנתונים עם שדה זה. אפשרות זו לא ניתנת לשינוי.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
he: סוג רכיב הטופס אותו תרצה להציג למשתמש בעת יצירת שדה זה בסוג התוכן %type.

en: Updated basic settings for field %label.
he: עודכנו ההגדרות הבסיסיות עבור שדה %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
he: ארעה תקלה בעדכון ההגדרות בהסיסיות של שדה %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
he: שדה זה <strong>נעול</strong> ולא ניתן להסירו.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
he: השדה %field נעול ולא ניתן לערוך אותו.

en: %type basic information
he: מידע בסיסי עבור %information

en: Maximum number of values users can enter for this field.
he: מספר ערכים מירבי שמשתמש יכול להזין בשדה זה.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
he: קוד ה-PHP עבור 'ברירת מחדל' החזיר @value, שהוא ערך לא חוקי.

en: %name must be an integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם.

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
he: עליך לודא שהשדה שבשימוש קיים עבור סוג התוכן הנתון.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
he: מתקדם: ציין את ערכי השדות עם קוד PHP

en: You have to return the default value in the expected format.
he: עליך להחזיר את ערך ברירת המחדל בתבנית הצפוייה.

en: Populate @node's field '@field'
he: אכלס את השדה '@field'של @node

en: Field has value
he: לשדה יש ערך

en: Field has changed
he: השדה שונה

en: Content containing changes
he: תוכן המכיל שינויים

en: Content not containing changes
he: תוכן שאינו מכיל שינויים

en: @node's field '@field' has value
he: לשדה '@field' של @node יש ערך.

en: Select the machine-name of the field to look at.
he: בחר את שם המכונה של השדה עליו אתה רוצה להסתכל.

en: @node's field '@field' has been changed
he: השדה '@field' של @node השתנה

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
he: כותרת לא מסוננת של פריט התוכן שמפנים אליו. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Formatted html link to the referenced node.
he: קישור HTML מעוצב לפריט התוכן אליו יש הפנייה.

en: Relative path alias to the referenced node.
he: כינוי נתיב יחסי לפריט התוכן שמפנים אליו.

en: Absolute path alias to the referenced node.
he: כינוי נתיב מוחלט לפריט התוכן שמפנים אליו.

en: Relative path alias to the referenced user.
he: כינוי נתיב יחסי למשתמש שמפנים אליו.

en: Absolute path alias to the referenced user.
he: כינוי נתיב מוחלט למשתמש שמפנים אליו.

en: Field on the referenced node.
he: שדה בפריט התוכן אליו יש הפנייה.

en: Select a formatter.
he: בחר מעצב.

en: Appears in: @types
he: מופיע ב: @types

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: Widget label (@label)
he: תווית רכיב גרפי (@label)

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית

en: You need to provide a label.
he: עליך לספק תווית.

en: You need to provide a group name.
he: עליך לספק שם קבוצה.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
he: שם הקבוצה %group_name לא חוקי. השם צריך להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
he: שם הקבוצה %group_name ארוך מדי. השם מוגבל ל-32 תווים, כולל הקידומת 'group_'.

en: The group name %group_name already exists.
he: שם הקבוצה %group_name כבר קיים.

en: Add new group:
he: הוסף קבוצה חדשה:

en: Add new group: you need to provide a label.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק תווית.

en: Add new group: you need to provide a group name.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק שם לקבוצה.

en: Standard group
he: קבוצה רגילה

en: Create display groups for CCK fields.
he: צור קבוצות תצוגה לשדות CCK.

en: There are no nodereference fields defined.
he: לא הוגדרו שדות nodereference.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
he: <p>בחר את היבט "מודול ההיבטים" הבוחר את פריטי התוכן שניתן להפנות אליהם.<br />הערה:</p>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
he: <p>נ יתן לבסס אצ רשימת פריטי התוכן אליהם ניתן להפנות על "מודול היבטים" אך לא נמצאו היבטים מתאימים. <br />הערה:</p>

en: %name: invalid input.
he: %name: קלט לא חוקי.

en: %name: found no valid post with that title.
he: %name: לא נמתא פרסום תקף עם כותרת זו.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
he: רק מספרים ושברים עשרוניים מותרים בשדה %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
he: יש להזין רק מספרים בשדה %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
he: רק ספרות ותו הנקודה העשרונית (%decimal) מותרים בשדה %field.

en: There are no userreference fields defined.
he: לא מוגדרים שדות הפניית משתמש.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
he: מתקדם - משתמשים שניתן להפנות אליהם (היבט)

en: View used to select the users
he: ההיבט המשמש לבחירת המשתמשים

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
he: <p>בחר את היבט "מודול ההיבטים" הוחר את המשתמשים אליהם ניתן לבצע הפניותreferenced.<br />הערה:</p>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
he: <p>רשימת המשתמשים אליהם ניתן להפנות בהתבסס על היבט "מודול היבטים" אך לא נמצאו היבטים מתאימים. <br />הערה:</p>

en: %name: invalid user.
he: %name: משתמש לא חוקי.

en: New field
he: שדה חדש

en: Existing field
he: שדה קיים

en: New group
he: קבוצה חדשה

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
he: הוספת שדות וקבוצות לסוג התוכן וארגון הסדר שבו יוצגו באתר ובטופס העריכה.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
he: ניתן להוסיף שדה לקבוצה על ידי גרירתו מתחת ומימין לקבוצה.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
he: הערה: התקנת מודול <a href="!adv_help">עזרה מתקדמת</a> תאפשר לך גישה לעזרה נוספת וטובה יותר.

en: To clear all caches, click the button on the <a href="@performance">Performance page</a>.
he: למחיקה של כל זיכרונות המטמון, לחצו על הכפתור בעמוד<a href="@performance"> ביצועים</a>.

en: Jump menu
he: תפריט הקפצה

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
he: קובץ תרגום ה-JavaScript %file.js אבד.

en: Authentication module
he: רכיב אימות

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language code field.
he: התווים &lt; (קטן מ), &gt; (גדול מ), " (גרשיים) ו-' (גרש) אסורים בשדה קוד השפה.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language name in English field.
he: התווים &lt; (קטן מ), &gt; (גדול מ), " (גרשיים) ו-' (גרש) אסורים בשדה שם השפה באנגלית.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the native language name field.
he: התווים &lt; (קטן מ), &gt; (גדול מ), " (גרשיים) ו-' (גרש) אסורים בשדה שם השפה המקומי.

en: Automatic live preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית

en: Authentication name
he: שם אימות
