Cornerstone (6.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (841 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Next
jv: Sakterusé

en: user
jv: panganggo

en: Filter HTML tags
jv: Saringan kode HTML

en: Show on every page except the listed pages.
jv: Tudhuhna saben kaca kejaba nang daftar halaman iki.

en: Show on only the listed pages.
jv: Tudhuhna kudu nang daftar kaca-kaca iki.

en: Pages
jv: Kaca

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékna nang asliné

en: delete
jv: busek

en: Administer
jv: Kelola

en: Create a new user account.
jv: Gawé akun panganggo anyar

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Panganggo

en: content
jv: konten

en: Group
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Replies
jv: Balesan

en: Closed
jv: Ditutup

en: Wrong username or password.
jv: Jeneng panganggo utawa sandhine salah.

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: closed
jv: tutup

en: Actions
jv: Aksi

en: disabled
jv: mati

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Ilangna

en: deny
jv: nolak

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Read more
jv: Candhaké

en: RSS feed
jv: Pakan RSS

en: Enable
jv: Diuripna

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Explanation or submission guidelines
jv: Katrangan utawa petunjuk pengiriman

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komentar

en: More
jv: Lengkapé

en: not verified
jv: Ora diverifikasi

en: Action
jv: Aksi

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: new
jv: anyar

en: error
jv: salah

en: Block title
jv: Jeneng blok

en: The title of the block as shown to the user.
jv: Jeneng blok sing ditudhuhna nang panganggo.

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe konten

en: Homepage
jv: Kaca ngarep

en: Categories
jv: Kategori

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: view
jv: tampilan

en: updated
jv: wis diupdate

en: Available variables are:
jv: Variabel sing disediakna:

en: Overview
jv: sekilas tampilan

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Release notes
jv: Cathetan rilis

en: Edit
jv: Ubah

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Balékna

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: None
jv: Nihil

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ana pesen log sing disediakna.

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi wis disimpen

en: Variable
jv: Variabel

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: There are currently no posts in this category.
jv: Saiki ora ana kiriman tulisan nang kategori iki.

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Types
jv: Tipe

en: Related terms
jv: Gandheng Cenéngé

en: Synonyms
jv: Sinonim

en: Multiple select
jv: Pilihan jamak

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Parent
jv: Induk

en: Parents
jv: Baboné

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
jv: Kaca sing numpuk diurutaké seko nomer urutan terus judhule.

en: none
jv: ora ana

en: Category
jv: Kategori

en: Add container
jv: Tambah kontainer

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add category
jv: Tambah kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: edit container
jv: ubah kontainer

en: Go to previous page
jv: Nang kaca sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Nang kaca babone

en: Go to next page
jv: Nang kaca terusané

en: Import
jv: Ngimpor

en: Book
jv: Buku

en: Export
jv: Ngekspor

en: Taxonomy term
jv: Istilah taksonomi

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: category
jv: kategori

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Pratinjau

en: Save
jv: Simpen

en: Session opened for %name.
jv: Sesi dibuka kanggo %name

en: Help
jv: Pitulungan

en: username
jv: jeneng panganggo

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Sénén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Time
jv: Wektu

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Modules
jv: Modul

en: Clear index
jv: Indek dibusek

en: edit forum
jv: ubah forum

en: Forum name
jv: Jeneng forum

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
jv: Sampéyan yakin arep mbusek foum %name?

en: The forum %term and all sub-forums and associated posts have been deleted.
jv: Forum %term karo sub-forum sak kabeh lan isi tulisane wis dibusek.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums and associated posts.
jv: forum: %term dibusek karo sub-forum sak kabehane lan tulisan sing katut.

en: Display
jv: Layar

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: results
jv: kasil

en: search
jv: goléki

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: never
jv: ora tau

en: The username %name does not exist.
jv: Jeneng panganggo %name ora ana.

en: mail
jv: serat

en: Add item
jv: Tambahana item

en: actions
jv: aksi

en: Text
jv: Teks

en: read more
jv: wacanen candhaké

en: Update interval
jv: Jangka wektu nganyari

en: The fully-qualified URL of the feed.
jv: Alamat URL feed sing paling apik.

en: Add forum
jv: Tambah forum

en: Add term
jv: Tambah term

en: no screenshot
jv: ora ana screenshot

en: Keywords
jv: tembung kunci

en: Access log settings
jv: Sétingan log aksés.

en: Enable access log
jv: Uripna aksés log

en: Discard access logs older than
jv: Jarna waé log akses sing luwih suwe seka

en: Preview comment
jv: Pratinjau komentar

en: Unassign
jv: tanpa tandha

en: Statistics
jv: Statistik

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: You are not authorized to access this page.
jv: Sampéyan ora diidinake ngakses kaca iki.

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Upload
jv: Unggah

en: Picture
jv: Gambar

en: type
jv: tipe

en: Database type
jv: Tipe Database

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe konten

en: action
jv: aksi

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Options
jv: opsi

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: Sent email to %recipient
jv: Kirimna email nang %recipient

en: Unable to send email to %recipient
jv: Ora bisa ngirim email nang %recipient

en: The subject of the message.
jv: Judhulé surat.

en: Create
jv: Gawé

en: Include
jv: Klebu

en: Exclude
jv: Kejaba

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusek %title?

en: Save categories
jv: Simpena kategori

en: Expanded
jv: Mekarna

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Question
jv: Pitakonan

en: Add child page
jv: Tambah kaca anakan

en: Printer-friendly version
jv: Versi printer-friendly

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Remove from outline
jv: Buang seka outline

en: Unknown export format.
jv: Format ékspor sing ora dikenal

en: All
jv: Kabéh

en: Active
jv: Aktif

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Year
jv: Tahun

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Page title
jv: Judhul kaca

en: Block
jv: Blok

en: Add block
jv: Tambah blok

en: Page
jv: Kaca

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: 1 jam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedina
jv[1]: @count dina

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi wis disimpen.

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Only site administrators can create new user accounts.
jv: Mung administrator laman sing olé nggawé akun pangganggo anyar.

en: Available updates
jv: Update sing disediakna

en: Manual update check
jv: Ngecék update manual

en: Never
jv: Ora tahu

en: Check manually
jv: Ngecék kanthi manual

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Update available
jv: Bisa di update

en: Drupal core update status
jv: Status update Drupal inti

en: Out of date
jv: Wis lawas

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Recipients
jv: Penerima

en: Selected
jv: Kepilih

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
jv: Pilih <em>Ya</em> nék sampéyan péngin kategori iki dadi pilihan sing baku.

en: You must enter a category.
jv: Sampéyan kudu nglebokna kategori

en: Are you sure you want to delete %category?
jv: Sampéyan yakin arep  mbusek %category?

en: Category %category has been deleted.
jv: Kategori %category wis dibusek.

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Your e-mail address
jv: Alamat emailmu

en: Send e-mail
jv: Kirim email

en: You must select a valid category.
jv: Sampéyan kudu milih kategori sing bener.

en: You must enter a valid e-mail address.
jv: Sampéyan kudu nglebokna alamat email sing bener.

en: Custom
jv: Kostum

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Aturan

en: Comment
jv: Komentar

en: Comment ID
jv: ID Komentar

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Published
jv: Ditampilna

en: Input format
jv: Format inputan

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Filter
jv: Saringan

en: Location
jv: Lokasi

en: Locale
jv: Lokal

en: Title field label
jv: Judul field

en: Promoted to front page
jv: Promosikna nang kaca ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Daftar urut nomer siji

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Poll duration
jv: Suwéné poling

en: Poll choices
jv: Pilihané poling

en: Explanation
jv: Katrangan

en: Selection options
jv: Opsi pemilihan

en: File ID
jv: ID File

en: File name
jv: Jeneng file

en: Vocabulary
jv: Kosakata

en: Vocabulary ID
jv: ID kosakata

en: Vocabulary name
jv: Jeneng kosakata

en: Term ID
jv: ID term

en: Role name
jv: Jeneng aturan

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Last login
jv: Login terakhir

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Field type
jv: Jinis field

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Vote
jv: Pilih

en: Count
jv: Jumlah

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Search settings
jv: Séting search

en: blocked
jv: ditolak

en: configure
jv: konfigurasi

en: Number of news items in block
jv: Jumlah judul berita nang blok

en: View this feed's recent news.
jv: Tampilna pakan sing sering dibritakna.

en: View this category's recent news.
jv: Tampilna kategori sing sering di britakna.

en: Feed overview
jv: Tampilan feed sekilas

en: Items
jv: Item

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Next update
jv: Update selanjuté

en: %time left
jv: kurang seko %left

en: remove items
jv: busek item

en: update items
jv: anyari item

en: Category overview
jv: Sekilas kategori

en: Categorize
jv: Pengkategorian

en: The categories have been saved.
jv: Kategori wis disimpen.

en: %age old
jv: umuré %age

en: %ago ago
jv: %age kepengker

en: Authored by
jv: Ditulis nang

en: The feed %feed has been updated.
jv: Feed %feed wis di update.

en: Feed %feed deleted.
jv: Pakan %feed dibusek.

en: The feed %feed has been deleted.
jv: Pakan %feed wis dibusek.

en: Feed %feed added.
jv: Pakan %feed ditambahna.

en: The feed %feed has been added.
jv: Pakan %feed wis ditambahna.

en: The news items from %site have been removed.
jv: Item brita seka %site iki wis diilangna.

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Scale
jv: Skala

en: Medium
jv: Sedeng

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Caching
jv: Tembolok

en: Month
jv: Wulan

en: Details
jv: Lengkape

en: Last reply
jv: Balesan terakhir

en: Unlimited
jv: Ora ana batesé

en: Send
jv: Kirim

en: Code
jv: Kode

en: Recipient
jv: Penerima

en: Add a role to the selected users
jv: Tambahana aturan nang panganggo sing kepilih

en: Remove a role from the selected users
jv: Ilangna aturan seka panganggo sing kepilih

en: security
jv: keamanan

en: Example
jv: Contoné

en: Day
jv: Dina

en: Table
jv: Tabel

en: here
jv: nag kéné

en: Mon
jv: Sen

en: Tue
jv: Sel

en: Wed
jv: Reb

en: Thu
jv: Kem

en: Fri
jv: Jem

en: Sat
jv: Set

en: Sun
jv: Mgg

en: May
jv: Mei

en: Configuration
jv: Pengaturan

en: Security
jv: Jagabaya

en: !time ago
jv: !time kepengker

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna teks

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Basic
jv: Dasar

en: Color
jv: Kelir

en: Role
jv: Aturan

en: User login
jv: Login panganggo

en: Updated URL for feed %title to %url.
jv: Mutakhiraké URL kanggo pakan %title dadi %url.

en: Jump to the first comment of this posting.
jv: Mlumpat nang komentar pertama tulisan iki.

en: Jump to the first new comment of this posting.
jv: Mlumpat nang komentar anyar pertama tulisan iki.

en: Add new comment
jv: Tambah komentar anyar

en: Add a new comment to this page.
jv: Tambah komentar anyar nang kaca iki.

en: Users
jv: Panganggo

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Minimum cache lifetime
jv: Umur minimal cache

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: 1 vote | @count votes
jv[0]: 1 pilihan
jv[1]: @count pilihan

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: Default front page
jv: Gawan kaca utama

en: Top pages
jv: Kaca paling dhuwur

en: Text processing
jv: Lagi mproses teks

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Rows
jv: Baris

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Uninstall
jv: Dibongkar

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Order
jv: Urutan

en: Recent comments
jv: Daftar Komentar anyar

en: Recent hits
jv: Hits anyar

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: The comment and all its replies have been deleted.
jv: Komentar karo balesan-balesané wis di busek.

en: Preformatted
jv: Pra format

en: Profile
jv: Profil

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: Term description
jv: Katrangan istilah

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Operation
jv: Operasi

en: reply
jv: mbalesi

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: You have to specify a valid date.
jv: Sampéyan kudu gisikna tanggal sing bener.

en: Server settings
jv: Sétingan server

en: The field %field is required.
jv: Mbutuhaké field %field.

en: 1 new | @count new
jv[0]: 1 anyar
jv[1]: @count anyar

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Table prefix
jv: Awalan Tabel

en: Database username
jv: Panganggo database

en: Database password
jv: Sandi database

en: Database name
jv: Jeneng database

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Size of textfield
jv: Ukuran field teks

en: Authoring information
jv: Katangan penulisan

en: Authored on
jv: Penulis diuripna.

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.

en: Show
jv: Ketokna

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
jv: Uripna utawa paténi cache kaca kanggo panganggo ora dikenal lan tentukna optimasi gedhené data CSS lan JS .

en: Arabic
jv: Basa Arab

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
jv: Alamat email asli. Kabeh surat sekos sistem iki dikirim nang alamat iki. Alamat email ora ditudhuhna nang khalayak umum namung di enggo kanggo nrima password anyar utawa nrima brita pilihan anyar utawa woro-woro sing liwat email.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
jv: Alamat email %email wis tau kedhaftar.  <a href="@password">Apa sampéyan lali kode sandhine?</a>

en: Remove items
jv: Mbusek item

en: Allowed HTML tags
jv: Tag HTML sing diidinaké

en: Sources
jv: Sumber

en: !title category latest items
jv: !title kategori item terakhir

en: !title feed latest items
jv: !title feed item terakhir

en: The category %category has been updated.
jv: Kategori %category wis dibusek.

en: Category %category deleted.
jv: Kategori %category dibusek.

en: The category %category has been deleted.
jv: Kategori %category wis dibusek.

en: Category %category added.
jv: Kategori %category ditambahna.

en: The category %category has been added.
jv: Kategori %category wis ditambahna.

en: 1 item | @count items
jv[0]: 1 item
jv[1]: @count item

en: Add menu
jv: Tambah menu

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: No items selected.
jv: Ora ana item kapilih.

en: The update has been performed.
jv: Update wis dilakoaké.

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: Titles only
jv: Judul tok

en: Full text
jv: Teks lengkap

en: This cannot be undone.
jv: Ora bisa dibalekna.

en: Upload picture
jv: Ngunggah gambar

en: Language file
jv: File basa

en: published
jv: ditampilna

en: Average page generation time
jv: Rata-rata wektu nampilna kaca

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan wis disimpen.

en: Show only users where
jv: Tampilna mung kanggo user nalika

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Balékna

en: Member for
jv: Anggotané

en: @time ago
jv: @time kepengker

en: No users selected.
jv: Ora ana panganggo sing dipilih.

en: Select all rows in this table
jv: Pilih kabeh baris nang tabel iki

en: Deselect all rows in this table
jv: Ngilangi pilihan kabéhan baris nang tabel iki.

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Please enter some keywords.
jv: Isekna keyword

en: Request new password
jv: Njaluk kode sandhi anyar

en: Deleted
jv: Dibusek

en: Languages
jv: Basa-basa

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Topic
jv: Topik

en: Allowed values list
jv: Daftar nilai sing disediakna

en: Delete menu
jv: Busek menu

en: Publishing options
jv: Opsi penerbitan

en: Create new revision
jv: Gawe revisi anyar

en: Locale settings
jv: Sétingan lokal

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok

en: How many content items to display in "day" list.
jv: Jumlah item konten sing ditampilna nang "day"list.

en: Aug
jv: Agu

en: Oct
jv: Okt

en: Nov
jv: Nop

en: Dec
jv: Des

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Text field
jv: Field teks

en: Posts
jv: Kiriman

en: Configure permissions
jv: Konfigurasi hak aksés

en: Randomize
jv: Diacak

en: Revert
jv: Balékna

en: Empty
jv: Kosong

en: Existing system path
jv: Sistim path sing disediakna

en: Greater than
jv: Luwih seka

en: Less than
jv: Kurang seka

en: Choice
jv: Pilihan

en: Log out
jv: Metu

en: Number of day's top views to display
jv: Jumlah tampilan harian pailng akéh sing ditampilna

en: Number of all time views to display
jv: Jumlah total tampilan sing ditampilna

en: profile
jv: profil

en: First day of week
jv: Dina pertama seka pekan

en: Send yourself a copy.
jv: Kirim nang awakmu dhewe salinane.

en: Your message has been sent.
jv: Pesen sampéyan wis dikirim.

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: role
jv: aturan

en: Are you sure you want to delete the block %name?
jv: Sampéyan yakin arep mbusek jeneng blok %name?

en: The block %name has been removed.
jv: Jeneng blok %name wis dibusek.

en: list terms
jv: daftar istilah

en: add terms
jv: tambah istilah

en: Created new term %term.
jv: Gawe istilah anyar %term

en: Are you sure you want to delete the term %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusek istilah %title?

en: Deleted term %name.
jv: Mbusek istilah %name.

en: warning
jv: peringatan

en: No statistics available.
jv: Ora ana data statistik sing tersedia.

en: Last run !time ago
jv: Terakhir !time mau

en: Site information
jv: Informasi situs

en: Blocked
jv: Ditolak

en: critical
jv: Kritis

en: Results
jv: Kasilé

en: Older polls
jv: Poling lawas

en: open
jv: mbukak

en: Visitor
jv: Pengunjung

en: Cancel your vote
jv: Batalna pilihan

en: Parent term
jv: Induk istilah

en: Parent terms
jv: Induk istilah-istilah

en: Syndicate
jv: Sindikasi

en: Blogs
jv: Blog

en: Books
jv: Buku

en: Forums
jv: Forum

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: revert
jv: balékna

en: Revision
jv: Perubahan

en: current revision
jv: révisian saiki

en: The specified passwords do not match.
jv: Kode sandhi ora cocok.

en: No forums defined
jv: Ora ana forum sing digawé.

en: This topic has been moved
jv: Topik iki wis dipindhah.

en: Permissions
jv: Hak akses

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu wis disimpen.

en: permission
jv: hak akses

en: Your vote was recorded.
jv: Pilihanmu wis direkam.

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Not published
jv: Ora ditampilna

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: Unformatted
jv: Tanpa formatan

en: New comments
jv: Komentar anyar

en: Redirect to URL
jv: Alihna nang  URL

en: details
jv: detil

en: The username %name has not been activated or is blocked.
jv: Jeneng pangganggo %name ora aktif utawa wis ditolak.

en: image
jv: gambar

en: <Hidden>
jv: <Umpetna>

en: Delete action
jv: Busek aksi

en: Action '%action' added.
jv: Aksi '%action' ditambahké.

en: Remove orphaned actions
jv: Apus tindakan sing ora duwe induk

en: Themes
jv: Tema

en: JPEG quality
jv: Kualitas JPEG

en: Delete comments
jv: Mbusek komentar

en: not published
jv: ora ditampilna

en: Published comments
jv: Komentar sing tampil

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Protected
jv: Wis aman

en: not promoted
jv: ora dipromosikna

en: promoted
jv: promosikna

en: Reset password
jv: Séting ulang sandhi

en: Processing
jv: Lagi proses

en: Finished
jv: Wis rampung

en: Temporary directory
jv: Direktori sementara

en: date
jv: tanggal

en: File upload error. Could not move uploaded file.
jv: Ngunggah file gagal. Ora bisa mindhahaken file.

en: Default value
jv: Nilai gawan

en: The specified date is invalid.
jv: Tanggal sing ditentokné ora bener.

en: Password strength:
jv: Kekuatan sandhi:

en: Passwords match:
jv: Sandhiné cocok:

en: Slogan
jv: Sesanti

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: Assign
jv: Canthélna

en: Not translated
jv: Ora diterjemahna

en: Display on separate page
jv: Tampilna nang kaca sing beda/misah

en: Location of comment submission form
jv: Lokasi kanggo form pengisian komentar

en: Go to first page
jv: Kaca pertama

en: Go to last page
jv: Kaca terakhir

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Lebokna istilah sing arep digoléki.

en: Underlined
jv: Garis ngisor

en: Delete role
jv: Mbusek aturan

en: List menus
jv: Daftar menu

en: Customize menu
jv: Kustomisasi menu

en: English name
jv: Jeneng Inggris

en: Native name
jv: Jeneng Daerah

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Form name
jv: Jeneng form

en: Save field
jv: Nyimpen field

en: Blocks
jv: Blok

en: Delete block
jv: Mbusek blok

en: Save blocks
jv: Nyimpen blok

en: '%name' block
jv: blok '%name'

en: Show block for specific roles
jv: Tudhuhna blok kanggo aturan iki

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
jv: Tudhuhna blok kanggo aturan-aturan iki. Nék ora ana aturan sing kepilih, blok ditudhuhna nang kabeh user.

en: Show block on specific pages
jv: Tudhuhna blok nang kaca sing ditentokna iki

en: Save block
jv: Simpen blok

en: The block configuration has been saved.
jv: Pengaturan blok wis disimpen.

en: The block has been created.
jv: Blok wis digawé.

en: Block body
jv: Isi blok

en: The content of the block as shown to the user.
jv: Isine blok sing di ketokne nang warga

en: Menus
jv: Menu

en: Add vocabulary
jv: Tambah kosakata

en: edit vocabulary
jv: Ubah kosakata

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Number of values
jv: Jumlahé nilai

en: Default time zone
jv: Zona wektu standar

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Manage fields
jv: Ngatur field

en: Add field
jv: Tambah field

en: Trimmed
jv: Dipangkas

en: Used in
jv: Digunakna nang

en: Save field settings
jv: Simpen setingan field

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
jv[0]: 1 item sukses diproses:
jv[1]: @count item sukses diproses:

en: Decimal
jv: Desimal

en: Float
jv: Pecahan

en: Minimum
jv: Minimal

en: Precision
jv: Ketepatan

en: Single on/off checkbox
jv: Kotak cénthang on/off tunggal

en: Text area (multiple rows)
jv: Kotak teks (barisé akéh)

en: Permission
jv: Hak permisi

en: @module module
jv: modul @module

en: Incompatible with this version of PHP
jv: Ora cocok karo PHP versi iki

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
jv: Modul iki mbutuhaké PHP versi @php_required lan iki ora cocok karo PHP versi !php_version.

en: My blog
jv: Blogku

en: Hide
jv: Umpetna

en: Anonymous commenting
jv: Komentar seko jeneng ora dikenal

en: Date - newest first
jv: Tanggal - sing paling anyar pertama

en: Date - oldest first
jv: Tanggal - sing paling lawas terakhir

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komentar
jv[1]: @count komentar

en: 1 new comment | @count new comments
jv[0]: 1 komentar anyar
jv[1]: @count komentar anyar

en: Save content type
jv: Simpen tipe konten

en: Show descriptions
jv: Tampilna katrangané

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: Language code
jv: Kode basa

en: Save role
jv: Simpen aturan

en: Menu link title
jv: Judul tautan menu

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
jv: Sampéyan yakin kepéngin mbusek menu %title?

en: Number of users to display
jv: Jumlah panganggo sing ditampilaké

en: Edit container
jv: Ngubah kontainer

en: Last visit
jv: Kunjungan terakhir

en: Topics per page
jv: Topik per kaca

en: Posts - most active first
jv: Kiriman - paling aktif di dhisikna

en: Posts - least active first
jv: Kiriman - paling ora aktif di dhisikna

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: New forum topics
jv: Forum topik anyar

en: Page not found
jv: Kaca ora ditemokna

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Preview trimmed version
jv: Tampilna versi sing dipotong

en: Preview full version
jv: Tampilna versi lengkap

en: The name %name is already taken.
jv: Jeneng %name uwis ana sing nganggo.

en: OpenID redirect
jv: Pengalihan OpenID

en: OpenID Login
jv: Mlebu OpenID

en: Delete OpenID
jv: Mbusek OpenID

en: Log in using OpenID
jv: Mlebu karo OpenID

en: Cancel OpenID login
jv: Batalna mlebu karo OpenID

en: What is OpenID?
jv: Apa ta OpenID kuwi?

en: OpenID login failed.
jv: Mlebu OpenID gagal.

en: OpenID login cancelled.
jv: Mlebu OpenID dibatalna.

en: Successfully added %identity
jv: Suksesl nambah %identity

en: Add an OpenID
jv: Nambah OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
jv: OpenID wis siap dienggo nang situs iki.

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
jv: Sampéyan yakin arep mbusek OpenID %authname kanggo %user?

en: OpenID deleted.
jv: OpenID dibusek.

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: The directory %directory does not exist.
jv: Direktori %directory ora ana.

en: Show only items where
jv: Tampilna item iki nék

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.

en: There is no new syndicated content from %site.
jv: Ora ana isi sindikasi anyar teka %site

en: There is new syndicated content from %site.
jv: Ana isi sindikasi anyar teka %site

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
jv: Narik konten sindikasi (Umpan RSS, RDF, lan Atom)

en: My account
jv: Akunku

en: User activity
jv: Kegiatan warga

en: 1 year | @count years
jv[0]: 1 tahun
jv[1]: @count tahun

en: 1 week | @count weeks
jv[0]: 1 minggu
jv[1]: @count minggu

en: 1 min | @count min
jv[0]: 1 mnt
jv[1]: @count mnt

en: 1 sec | @count sec
jv[0]: 1 dtk
jv[1]: @count dtk

en: Croatian
jv: Kroasia

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Greek
jv: Yunani

en: Slovak
jv: Slovakia

en: Print
jv: Cétak

en: The file could not be created.
jv: File ora isa digawe

en: Locked
jv: Dikunci

en: Account
jv: Akun

en: authenticated user
jv: Panganggo biasa

en: E-mail addresses to notify when updates are available
jv: Alamat e-mail kanggo ngelingaké nalika ana update-tan

en: All newer versions
jv: Kabéh versi anyar

en: Only security updates
jv: Namung update keamanan

en: %email is not a valid e-mail address.
jv: %email dudu alamat e-mail sing bener.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
jv: %emails kabéh dudu alamat e-mail sing bener.

en: No update data available
jv: Ora nyediakna update data

en: Not secure!
jv: Ora aman!

en: (version @version available)
jv: (versi @version wis disediakna)

en: Invalid info
jv: Infoné ora bener

en: Recommended version:
jv: Versi sing disyarataké:

en: Security update:
jv: Update keamanan:

en: Latest version:
jv: Versi terakhir:

en: Development version:
jv: Versi pengembangan:

en: Also available:
jv: Uga disediakna:

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: Reports
jv: Laporan

en: Configuration file
jv: File konfigurasi

en: Install profile
jv: Masang profil

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
jv: Stack overflow: kakehan panggilan actions_do (). di aborsi kanggo nyegah rekursi sing ora ana batase.

en: Action %action saved.
jv: Aksi '%action' disimpen

en: Display a message to the user
jv: Tudhuhna pesen nang panganggo

en: Ban IP address of current user
jv: Tolak alamat IP panganggo saiki

en: Enables the categorization of content.
jv: Uripna pengkategorian konten.

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Some required modules must be enabled
jv: Akéh modul persyaratan sing kudu diuripna

en: Translate
jv: Terjemahna

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
jv: Ora isa ngimpor terjemahan, sebab file %filename ora kewaca.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: dikarepake "msgstr" tapi ora ketemu nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: dikarepake "msgstr_plural" tapi ora ketemu nang baris %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah tulisane nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: ora dikarepake "msgid" nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: ora dikarepake "msgstr[]" nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: ora dikarepake "msgstr" nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: ana teks sing ora dikarepake nang baris %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
jv: File terjemahan %filename wis rampung nang baris %line sing ora dikarepaké.

en: Not enabled
jv: Ora isa

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
jv: @module (<span class="admin-enabled">uripna</span>)

en: Original text
jv: Teks asli

en: create a new book
jv: gawe buku anyar

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
jv: Kanggo alasan keamanan, unggahan mu diganti jenenge dadi %filename.

en: notice
jv: Woro-woro

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Acronym
jv: Singkatan

en: Password field is required.
jv: Field sandhi kudu diisi.

en: Confirm password
jv: Ketik ulang sandhiné

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
jv: Peringatan keamanan: Ora isa nulis file .htaccess. Gawenen dewe file .htaccess nang direktori %directory sing isine iki: <code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
jv: file %file ora isa disimpen, merga ngluwihi %maxsize, ukuran paling akeh kanggi ngunggah.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
jv: file %file ora isa disimpen, merga unggahan-ne durung kumplit.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
jv: file %file ora isa disimpen, merga ana kesalahan sing ora di ngerteni.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
jv: Mung gambar JPEG, PNG lan GIF sing oleh.

en: Database port
jv: Nomer port database

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
jv: Pilihan iki namung penting nang sawerna laman. Nek sampéyan ora yakin karo sing diisiaké, jarna waé setingané utawa dicék nang nggoné penyedia hosting sampéyan.

en: If your database is located on a different server, change this.
jv: Nek database sampéyan disimpen nang server liyané, owahana.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
jv: Nek server database sampéyan disambungaké karo port sing ora standar, isenana nomer porté.

en: Database port must be a number.
jv: Port database kudu diisi angka

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
jv: Spasi diidinaké; pratandha ora oléh kejaba titik, tanda hubung, lan tanda garis ngisor.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
jv: Pilihan ilegal kedeteksi. Mangga dihubungi administrator pengelola situs.

en: Not writable
jv: Ora isa ditulisi

en: Enter your @s username.
jv: Lebokna jeneng @s sampeyan.

en: Enabled, with translation
jv: Uripna karo diterjemahna

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
jv: Direktori %file ora aman seko owah-owahan lan kiriman sing ngganggu resiko keamanan. Sampéyan kudu ngganti hak akses direktori ben ora isa ditulisi (read-only).

en: Currently using !item !version
jv: Saiki nggunakna !item !version

en: No fields available.
jv: Ora ana field sing disediakna.

en: No alias
jv: Tanpa alias

en: Initializing.
jv: Pengenalan.

en: An error has occurred.
jv: Ana kesalahan

en: HTTP POST is required.
jv: mbutuhaké HTTP POST.

en: 0 sec
jv: 0 dtk

en: Basic options
jv: Opsi dasar

en: alert
jv: waspada

en: emergency
jv: Darurat

en: Abbreviation
jv: Singkatan

en: Broken/missing handler
jv: Handler rusak/ilang

en: Poll
jv: Poling

en: Display even if view has no result
jv: Tudhuhna saknajan ora ana hasilé

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
jv: Nyoba nge-cron ulang nalika wis mlaku.

en: Cron run completed.
jv: Lakuné cron wis komplit.

en: Fails
jv: Gagal

en: Who's new
jv: Sing anyar

en: Catalan
jv: Katalunya

en: The requested page could not be found.
jv: Kaca request ora ditemokna

en: Requirements problem
jv: Ana masalah persyaratan

en: Database configuration
jv: Konfigurasi database

en: Your web server does not appear to support any common database types. Check with your hosting provider to see if they offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
jv: Laman sampéyan ora bisa didukung karo jenis database dasar. Takonana penyedia hosting sampéyan mbok menawa ana <a href="@drupal-databases">Drupal sing cocok</a>.

en: To set up your @drupal database, enter the following information.
jv: Kanggo nyéting database @drupal sampéyan, isikna informasi iki.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
jv: Tipe database kanggo nyimpen data @drupal sampéyan.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
jv: Tipe database kanggo nyimpen data @drupal sampeyan. Iki kudune wis digawe sakdurunge @drupal dipasang.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
jv: Nek ana luwih seka siji aplikasi sing nganggo database iki, tambahna jeneng awalan tabel kaya %prefix kanggo situs %drupal iki.

en: Select an installation profile
jv: Pilih profil instalasiné

en: Choose language
jv: Pilihana basa

en: How should the installation continue?
jv: Piyé bén nginstallé dilanjutna?

en: Continue installation in English
jv: Lanjutna nginstall nang basa Inggris

en: Return to choose a language
jv: Mbalik nang milih menu basa

en: Install Drupal in English
jv: Nginstall Drupal nang basa Inggris

en: Learn how to install Drupal in other languages
jv: Sinau carane nginstal Drupal nang basa liya

en: (built-in)
jv: (némpél)

en: Select language
jv: Milih basa

en: No profiles available
jv: Ora ana profil sing disediakna

en: Drupal already installed
jv: Drupal wis siap dipasang

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
jv: <ul><li>Kanggo mulai sampéyan kudu ngosongi database sing ana.</li><li>Kanggo nginstall databse sing béda, ubah sebagian isi file <em>settings.php</em> sing nang folder <em>sites</em>.</li><li>Kanggo ng-upgrade instalasi sing wis ana, jalanaken <a href="@base-url/update.php">skrip update</a>.</li><li>Ndelokana <a href="@base-url">situs sing wis ana</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
jv: Lagi masang @drupal

en: The installation has encountered an error.
jv: Instalasi nemokna kesalahan.

en: Your server has been successfully tested to support this feature.
jv: Server sampéyan wis di tes kanthi sukses kanggo ndhukung fitur iki.

en: Testing clean URLs...
jv: Ngetés URLs resik ...

en: @drupal installation complete
jv: Instalasi @drupal rampung

en: Congratulations, @drupal has been successfully installed.
jv: Selamet ya, @drupal wis dipasang kanthi sukses.

en: Please review the messages above before continuing on to <a href="@url">your new site</a>.
jv: Tulung dikaji ulang pesen nang ndhuwur iki sakdurungé nglanjutaké nang <a href=" @url">situs anyar sampéyan</a>

en: You may now visit <a href="@url">your new site</a>.
jv: Sampéyan saiki wis isa niliki <a href="@url">situs sampéyan</a>.

en: Installed %module module.
jv: Masang modul %module

en: Choose profile
jv: Pilihana profil

en: Verify requirements
jv: Verifikasi persyaratan

en: Set up database
jv: Nyéting databasae

en: Set up translations
jv: Nyéting terjemahan

en: Install site
jv: Masang situs

en: Finish translations
jv: Rampung nerjemahaké

en: To configure your website, please provide the following information.
jv: Kanggo ngelola situs sampéyan, mangga diiseni informasi nang isor iki.

en: Site e-mail address
jv: Alamat e-mail situs

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
jv: Asliné, tanggal nang situs iki arep ditampilna nang zona wekti sing dipilih.

en: Check for updates automatically
jv: Cek kanggo update otomatis

en: Removed orphaned action '%action' from database.
jv: Diapus aksi '%action' sing gak duwé induk saka database.

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
jv: Cron kentékan wates wektu lan pedot nang dalan.

en: 1 byte | @count bytes
jv[0]: 1 byte
jv[1]: @count byte

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
jv: Kualitas JPEG kudu angka antarané 0 nganti 100.

en: Right to left
jv: Tengen mangiwa

en: Left to right
jv: Kiwa manengen

en: Custom language
jv: Basa tambahan

en: Add custom language
jv: Tambah basa liyané

en: Language domain
jv: Domain basa

en: Importing interface translations
jv: Ngimpor interface terjemahan

en: Starting import
jv: Mulai ngimpor

en: Javanese
jv: Basa Jawa

en: Kazakh
jv: Kazakhstan

en: Cambodian
jv: Kamboja

en: Sudanese
jv: Sudan

en: Thai
jv: Thailand

en: Uzbek
jv: Uzbekistan

en: Vietnamese
jv: Vietnam

en: Book page
jv: Kaca buku

en: Base color
jv: Warna dasar

en: Header top
jv: Header ndhuwur

en: Header bottom
jv: Header Ngisor

en: Database logging
jv: Pencathetan database

en: Logs and records system events to the database.
jv: Cathet lan rekam kegiatan sistem nang database.

en: Strong
jv: Kuwat tenan

en: Forum topic
jv: Topik forum

en: Built-in interface
jv: Antarmuka gawaan

en: single-line textfield
jv: kotak teks sebaris

en: multi-line textfield
jv: kotak teks akéh baris

en: checkbox
jv: kotak pilih

en: Author information
jv: Informasi penulis

en: Enable or disable clean URLs for your site.
jv: Uripna utawa paténi YRLs resik kanggo situs sampéyan.

en: Clean URL check
jv: Pengecekan URL resik

en: -1 (Unlimited)
jv: -1 (Ora dibatesi)

en: PHP memory limit
jv: Batesan memori PHP

en: Not protected
jv: Ora aman

en: The directory %directory is not writable.
jv: Direktori %directory ora isa ditulisi

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
jv: Skrip update.php bisa di aksés sapa waé tanpa pengecékan, iki mbebayani keamanan sistem. Sampéyan kudu ngubah nilai $update_free_access nang file settings.php dadi FALSE.

en: Access to update.php
jv: Ngaksés update.php

en: E-mail new password
jv: Kirimana password anyar nganggo email

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
jv: Pangapunten, %name ora diidinaké kanggo jeneng panganggo utawa alamat email.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
jv: Petunjuk sing lengkap wis dikirim nang alamat email sampeyan.

en: %name has been deleted.
jv: %name wis dibusek.

en: You must enter a username.
jv: Sampéyan kudu nglebokna jeneng panganggo.

en: The username cannot begin with a space.
jv: Jeneng panganggo ora kena diwiwiti karo tanda spasi.

en: The username cannot end with a space.
jv: Jeneng panganggo ora kena diakhiri karo tanda spasi

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
jv: Jeneng panganggo ora kena diiseni tanda spasi lewih seka siji.

en: The username contains an illegal character.
jv: Jeneng panganggo keisenan karakter sing dilarang.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
jv: Jeneng panganggo %name kedawan: kudune paling dawa %max karakter utawa kurang.

en: You must enter an e-mail address.
jv: Sampéyan kudu ngisi alamat e-mail.

en: Who's online
jv: Sing Online

en: User list length
jv: Dawané daftar panganggo

en: Online users
jv: User online

en: Enter the password that accompanies your username.
jv: Lebokna sandi sing bareng karo jeneng panganggo.

en: Delete picture
jv: Apus gambar

en: Check this box to delete your current picture.
jv: Cénthangen kotak iki kanggo ngapus gambarmu.
