Chaos Tool Suite (ctools) (6.x-1.8) - en to cs translation catalogue (439 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Categories
cs: Kategorie

en: Go
cs: Přejít

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Comment form
cs: Formulář pro posílání komentářů

en: User contact form
cs: Kontaktní formuláře pro jednotlivé uživatele

en: Weight
cs: Váha

en: Center
cs: Na střed

en: Related terms
cs: Příbuzné termíny

en: Depth
cs: Hloubka

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Back
cs: Zpět

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Access
cs: Přístup

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: results
cs: výsledky

en: search
cs: vyhledávání

en: Teaser
cs: Úvodník

en: style
cs: styl

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Paths
cs: Cesty

en: User
cs: Uživatel

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Contact
cs: Kontakt

en: Node
cs: Uzly

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: All
cs: Vše

en: Date format
cs: Formát data

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Override title
cs: Přepsat název

en: Bottom
cs: Dole

en: Node links
cs: Odkazy na uzly

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: User picture
cs: Obrázek uživatele

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Mission
cs: Cíle

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Node revision ID
cs: ID revize uzlu

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Term name
cs: Název termínu

en: Overridden
cs: Překryto

en: Mode
cs: Režim

en: Normal
cs: Normální

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Up
cs: Nahoru

en: Medium
cs: Střední

en: System
cs: Systém

en: Terms
cs: Termíny

en: security
cs: bezpečnost

en: General
cs: Obecné

en: Align
cs: Zarovnání

en: Basic
cs: Základní

en: List type
cs: Typ seznamu

en: String
cs: Řetězec

en: Exists
cs: Existuje

en: Anonymous
cs: Anonym

en: <All>
cs: <Vše>

en: Clone
cs: Klonovat

en: Normal menu item
cs: Normální položka menu

en: Down
cs: Dolů

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Term description
cs: Popis termínu.

en: Operation
cs: Operace

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Some
cs: Nějaký

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Link to node
cs: Odkaz na uzel

en: Change
cs: Změnit

en: Edit term
cs: Upravit termín

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: unlimited
cs: neomezené

en: Activity
cs: Aktivita

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: First
cs: První

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Second
cs: Sekunda

en: Fixed
cs: Pevná

en: Revert
cs: Vrátit

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: Select a user
cs: Vyberte uživatele

en: Style
cs: Styl

en: Changed
cs: Změněno

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: New
cs: Nové

en: Relationships
cs: Vztahy

en: Parent menu item
cs: Nadřazená položka menu

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Tabs
cs: Záložky

en: Storage
cs: Ukládání

en: Page name
cs: Název stránky

en: Apply
cs: Použít

en: Bold
cs: Tučné

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Double
cs: Dvojité

en: Menus
cs: Menu

en: Full node
cs: Celý uzel

en: Form
cs: Formulář

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Italic
cs: Kurzíva

en: file system
cs: systém souborů

en: Loading
cs: Načítání

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat, protože nemá nastavena správná práva.

en: Node author
cs: Autor uzlu

en: by @user
cs: uživatelem @user

en: Argument type
cs: Typ argumentu

en: Context
cs: Kontext

en: Node type description
cs: Popis typu uzlu

en: Attached files
cs: Přiložené soubory

en: A list of files attached to the node.
cs: Seznam souborů přiložených k uzlu.

en: Book navigation
cs: Obsah knihy

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Sort
cs: Řazení

en: !a comments per page
cs: Počet komentářů na stránce: !a

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: "@s" content
cs: "@s" obsah

en: Node type description.
cs: Popis typu uzlu.

en: Term description.
cs: Popis termínu.

en: The picture of a user.
cs: Obrázek uživatele user.

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: The profile of a user.
cs: Profil uživatele.

en: Vocabulary terms
cs: Termíny slovníku

en: Taxonomy vocabulary
cs: Slovník kategorií

en: relationship
cs: vztah

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Module name
cs: Název modulu

en: Local
cs: Místní

en: Node loaded from @var
cs: Uzel načten z @var

en: Use pager
cs: Použít stránkování

en: Offset
cs: Posun

en: Link to view
cs: Odkaz na pohled

en: More link
cs: Odkaz 'více'

en: Book parent
cs: Nadřazená kniha

en: Top level book
cs: Kniha nejvyšší úrovně

en: Term parent
cs: Nadřazený termín

en: Machine name
cs: Strojový název

en: %keys (@type).
cs: Hledáno: %keys (@type).

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
cs: Chyba validace, prosím zkuste znovu. Pokud tato chyba přetrvává, kontaktujte, prosím, administrátora webu.

en: Underline
cs: Podtržení

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Font family
cs: Řez písma

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: Widgets
cs: Widgety

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
cs: Bezpečnostní upozornění: Nelze zapsat soubor .htaccess. V adresáři %directory vytvořte soubor .htaccess, který bude obsahovat následující řádky: <code>!htaccess</code>

en: Row
cs: Řádek

en: Variants
cs: Varianty

en: Primary
cs: Primární

en: Tab weight
cs: Váha záložky

en: User: ID
cs: Uživatel: ID

en: Logged in user
cs: Přihlášený uživatel

en: Secondary
cs: Sekundární

en: The page has been deleted.
cs: Stránka byla smazána.

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Break lock
cs: Zrušit zámek

en: Default site language
cs: Výchozí jazyk webu

en: No language
cs: Žádný jazyk

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: No menu entry
cs: Žádný záznam v menu

en: Normal menu entry
cs: Normální záznam v menu

en: Insert item into an available menu.
cs: Vložte položku do dostupného menu.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
cs: Výběr menu vyžaduje aktivaci modulu menu.

en: Already exists
cs: Již existuje

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
cs: Pokud vytváříte nadřazenou položku menu, zadejte její nadpis.

en: - All -
cs: - Vše -

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
cs: Práva zápisu do adresáře %directory byly změněny, nyní je možný zápis do tohoto adresáře.

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Styles
cs: Styly

en: The item has been deleted.
cs: Položka byla odstraněna.

en: The name of the site.
cs: Název webu.

en: Unable to create
cs: Nebylo možné vytvořit

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
cs: Knihovna užitečných nástrojů od Merlin of Chaos.

en: There are no objects to be exported at this time.
cs: V tuto chvíli neexistují žádné objekty pro export.

en: All criteria must pass.
cs: Všechna kritéria musí být splněna.

en: Only one criteria must pass.
cs: Pouze jedno kritérium musí být splněno.

en: Remove this item.
cs: Odstranit tuto položku.

en: No criteria selected, this test will pass.
cs: Nebyla vybrána žádná kritéria, tento test projde.

en: Edit criteria
cs: Upravit kritéria

en: Invalid object name.
cs: Neplatné jméno objektu.

en: Invalid context type
cs: Neplatný typ kontextu.

en: Enter a title to use when this argument is present. You may use %KEYWORD substitution, where the keyword is specified below.
cs: Zadejte nadpis, který bude použit v případě přítomnosti tohoto argumentu. Je možné použít nahrazení %KEYWORD, kde klíčové slovo je specifikováno níže.

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: , and
cs: , a

en: , or
cs: , nebo

en: Keyword: %@keyword
cs: Klíčové slovo: %@keyword

en: From "@title"
cs: Z "@title"

en: In code
cs: V kódu

en: Get a summary of the information about this page.
cs: Získat shrnutí informací o této stránce.

en: Add variant
cs: Přidat variantu

en: Add a new variant to this page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce.

en: Create variant
cs: Vytvořit variantu

en: Import variant
cs: Importovat variantu

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce z kódu, exportovaného z jiné stránky.

en: Reorder variants
cs: Změnit pořadí variant

en: Change the priority of the variants to ensure that the right one gets selected.
cs: Změnit prioritu variant tak, že se zajistí výběr správné varianty.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
cs: Konfigurovat nově vytvořenou variantu před jejím samotným přidáním ke stránce.

en: Variant operations
cs: Operace nad variantou

en: Get a summary of the information about this variant.
cs: Získat shrnutí informací o této variantě.

en: Make an exact copy of this variant.
cs: Vytvořit přesnou kopii této varianty.

en: Export this variant into code to import into another page.
cs: Exportovat tuto variantu do kódu pro import na jinou stránku.

en: Remove all changes to this variant and revert to the version in code.
cs: Odebrat všechny změny u této varianty a vrátit se k verzi v kódu.

en: Remove this variant from the page completely.
cs: Kompletně odebrat tuto variantu ze stránky.

en: No variants
cs: Žádné varianty

en: The page has been updated. Changes will not be permanent until you save.
cs: Stránka byla aktualizována. Změny nebudou trvalé, dokud je neuložíte.

en: Unable to update changes due to lock.
cs: Není možné aktualizovat změny kvůli zámku.

en: This setting contains unsaved changes.
cs: Nastavení obsahuje neuložené změny.

en: You have unsaved changes to this page. You must select Save to write them to the database, or Cancel to discard these changes. Please note that if you have changed any form, you must submit that form before saving.
cs: Stránka obsahuje neuložené změny. Je třeba vybrat Uložit pro jejich zapsání do databáze, nebo Zrušit pro zrušení změn. Uvědomte si, že po jakékoliv změně formuláře je třeba tento formulář před uložením odeslat.

en: All pending changes have been discarded, and the page is now unlocked.
cs: Všechny čekající změny byly zrušeny a stránka byla odemčena.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
cs: Administrativní nadpis této varianty. Pokud je ponechán prázdný, bude přiřazen automaticky.

en: Variant type
cs: Typ varianty

en: Optional features
cs: Volitelné vlastnosti

en: Variant name
cs: Jméno varianty

en: Enter the name of the new variant.
cs: Zadejte jméno nové varianty.

en: Paste variant code here
cs: Vložte kód varianty sem

en: No variant found.
cs: Nebyla nalezena žádná varianta.

en: Unable to get a variant from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat variantu z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Are you sure you want to delete this variant? This deletion will not be made permanent until you click Save.
cs: Opravdu smazat tuto variantu? Smazání nebude trvalé, dokud nekliknete na Uložit.

en: Add a new variant
cs: Přidat novou variantu

en: Node being edited
cs: Upravovaný uzel

en: Node being viewed
cs: Prohlížený uzel

en: Argument settings
cs: Nastavení argumentu

en: A meaningless second page
cs: Nesmyslná druhá stránka

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
cs: Jméno této stránky. Objeví se v administračním rozhraní pro její jednoduché rozeznání.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
cs: Strojově čitelné jméno stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka. Po vytvoření není možné tuto hodnotu změnit!

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
cs: Popis stránky, toho co dělá nebo co je jejím účelem, pouze pro administrativní využití.

en: Visible menu item
cs: Viditelná položka menu

en: Name is required.
cs: Jméno je vyžadováno.

en: That name is used by another page: @page
cs: Toto jméno je používáno jinou stránkou: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
cs: Jméno stránky může obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: That path is used by another page: @page
cs: Tato cesta je používána jinou stránkou: @page

en: Duplicated argument %arg
cs: Duplicitní argument %arg

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
cs: Neplatný argument <em>%</em>. Všechny argumenty musí být pojmenovány klíčovými slovy.

en: Parent item title
cs: Nadpis nadřazené položky

en: Parent item menu
cs: Menu nadřazené položky

en: Position in path
cs: Pozice v cestě

en: Invalid keyword.
cs: Neplatné klíčové slovo.

en: Change context type
cs: Změnit typ kontextu

en: Change argument
cs: Změnit argument

en: No context selected
cs: Nebyl vybrán žádný kontext

en: Error: missing argument.
cs: Chyba: chybí argument

en: Context identifier
cs: Identifikátor kontextu

en: Error: missing or invalid argument plugin %argument.
cs: Chyba: plugin argumentu %argument chybí nebo je neplatný.

en: Import page
cs: Importovat stránku

en: Paste page code here
cs: Vložte kód stránky sem

en: Unable to get a page from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat stránku z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Enter the name to the new page It must be unique and contain only alphanumeric characters and underscores.
cs: Zadejte jméno nové stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: Clone variants
cs: Klonovat varianty

en: Create a new page
cs: Vytvořit novou stránku

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
cs: Upravit název, cestu a další základní nastavení stránky.

en: Make a copy of this page
cs: Vytvořit kopii této stránky

en: This page is publicly accessible.
cs: Tato stránka je veřejně přístupná.

en: No menu entry.
cs: Žádný záznam v menu.

en: Normal menu entry.
cs: Normální záznam v menu.

en: Title: %title.
cs: Nadpis: %title.

en: Menu block: %title.
cs: Blok menu: %title.

en: Taxonomy term template
cs: Šablona termínu taxonomie

en: Multiple terms
cs: Více termínů

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii prvního termínu do drobečkové navigace.

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
cs: Pokud je zaškrtnuto, rodiče termínu taxonomie se objeví v drobečkové navigaci.

en: Only a single term may be used.
cs: Může být použit pouze jeden termín.

en: User profile template
cs: Šablona uživatelského profilu

en: User being viewed
cs: Prohlížený uživatel

en: Create nodes of the same type
cs: Vytvořit uzly stejného typu

en: Node: language
cs: Uzel: jazyk

en: Node: type
cs: Uzel: typ

en: User: role
cs: Uživatel: role

en: Only the checked roles will be granted access.
cs: Pouze zaškrtnutým rolím bude udělen přístup.

en: User: language
cs: Uživatel: jazyk

en: Taxonomy: vocabulary
cs: Taxonomie: slovník

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii fóra do drobečkové navigace.

en: Enter a taxonomy term ID.
cs: Zadejte ID termínu taxonomie.

en: Enter a taxonomy term name.
cs: Zadejte jméno termínu taxonomie.

en: "@s" body
cs: "@s" tělo

en: The title of the referenced node.
cs: Titulek odkazovaného uzlu.

en: "@s" title
cs: "@s" nadpis

en: Profile category
cs: Kategorie profilu

en: Raw string
cs: Nezpracovaný řetězec

en: Select a term from @vocabulary.
cs: Vyberte termín z @vocabulary.

en: Invalid term selected.
cs: Vybrán neplatný termín.

en: Term ID of first term
cs: ID prvního termínu

en: Term ID of all term, separated by + or ,
cs: ID všech termínů, oddělené + nebo ,

en: Term name of first term
cs: Jméno prvního termínu

en: Num items
cs: Počet položek

en: Pane settings
cs: Nastavení

en: Go to list
cs: Přejít na seznam

en: This panel will be selected if @conditions.
cs: Tento panel bude vybrán pokud @conditions.

en: This panel will always be selected.
cs: Tento panel bude vždy vybrán.

en: Administrative title of this variant.
cs: Administrativní nadpis této varianty.

en: Arg length
cs: Délka argumentu

en: Just an example setting.
cs: Pouze ukázkové nastavení.

en: Before this variant can be added, it must be configured. When you are finished, click "Create variant" at the end of this wizard to add this to your page.
cs: Před přidáním této varianty je nutné ji nakonfigurovat. Po skončení klikněte na „Vytvořit variantu“ na konci tohoto průvodce pro její přidání ke stránce.

en: Existing node
cs: Existující uzel

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: User blog
cs: Uživatelský blog

en: All polls
cs: Všechny ankety

en: Taxonomy: term
cs: Taxonomie: termín

en: User: name
cs: Uživatel: jméno

en: Vocabulary: ID
cs: Slovník: ID

en: Custom: @title
cs: Vlastní: @title

en: Same page
cs: Stejná stránka

en: Unable to complete operation. Fatal error in @file on line @line: @message
cs: Nebylo možné dokončit operaci. Závažná chyba v souboru @file na řádku @line: @message

en: no real context
cs: žádný skutečný kontext

en: - Choose -
cs: - Vybrat -

en: Update and save
cs: Aktualizovat a uložit

en: The page has been updated and saved.
cs: Stránka byla aktualizována a uložena.

en: Doesn't exist
cs: Neexistuje

en: @identifier exists
cs: @identifier existuje

en: @identifier does not exist
cs: @identifier neexistuje

en: Length of string
cs: Délka řetězce

en: Enter the context type
cs: Zadejte typ kontextu

en: Enter a user name
cs: Zadejte uživatelské jméno

en: Invalid user selected.
cs: Vybrán neplatný uživatel.

en: CTools requires certain features only available in PHP 5.2.0 or higher.
cs: CTools vyžaduje některé vlastnosti dostupné v PHP 5.2.0 nebo vyšší.

en: Select base style
cs: Vyberte základní styl

en: X-Small
cs: Extra malý (X-Small)

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
cs: Nemáte potřebná oprávnění k provedení této akce.

en: You account permissions do not permit you to import.
cs: Oprávnění vašeho účtu neumožňují importování.

en: Current path
cs: Aktuální cesta

en: Current theme
cs: Současné téma vzhledu

en: Term delimiter
cs: Oddělovač termínu

en: Site logo
cs: Logo webu

en: Primary navigation links
cs: Odkazy primární navigace

en: Secondary navigation links
cs: Odkazy sekundární navigace

en: Primary and secondary
cs: Primární a sekundární

en: Term Description
cs: Popis termínu

en: Add a new @plugin
cs: Přidat nový @plugin

en: Edit @plugin %title
cs: Upravit @plugin %title

en: Clone @plugin %title
cs: Klonovat @plugin %title

en: Import @plugin
cs: Importovat @plugin

en: Export @plugin %title
cs: Exportovat @plugin %title

en: %title has been created.
cs: Vytvořen příspěvek %title.

en: %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title.

en: @plugin %title was enabled.
cs: @plugin %title byl povolen.

en: @plugin %title was disabled.
cs: @plugin %title byl vypnut.

en: No item found.
cs: Nebyla nalezena žádná položka.

en: Configure style
cs: Konfigurovat styl

en: Administrative settings
cs: Administrativní nastavení

en: Select style type
cs: Vyberte typ stylu

en: Pick an animal
cs: Vyberte zvíře

en: Replace text with "hello world"
cs: Nahradit text textem „hello world“

en: Sheep
cs: Ovce

en: Lizard
cs: Ještěrka

en: Raptor
cs: Dravec

en: You have a @type sheep named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ovci @type jako „@name“.

en: Name your lizard
cs: Název ještěrky

en: Venomous
cs: Jedovatý

en: You have a @type lizard named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ještěrku @type jako „@name“.

en: non-venomous
cs: nejedovatý

en: venomous
cs: jedovatý

en: Name your raptor
cs: Název dravce

en: What kind of raptor
cs: Jaký druh dravce

en: Eagle
cs: Orel

en: Hawk
cs: Jestřáb

en: Owl
cs: Sova

en: Buzzard
cs: Káně

en: wild
cs: divoký

en: domesticated
cs: zdomácnělý

en: Animal
cs: Zvíře

en: Shows how to use the power of Chaos AJAX.
cs: Ukazuje, jak využít sílu Chaos AJAX.

en: Redirect destination
cs: Cíl přesměrování

en: User signature
cs: Podpis uživatele

en: The signature of a user.
cs: Podpis uživatele.

en: Delete and save
cs: Smazat a uložit
