Chaos Tool Suite (ctools) (6.x-1.9) - en to lt translation catalogue (321 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: context
lt: kontekstas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Go
lt: Pirmyn

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: Weight
lt: Svoris

en: Center
lt: Centras

en: Admin title
lt: Pavadinimas administratoriui

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Depth
lt: Gylis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Paths
lt: Keliai

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Node
lt: Mazgas

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: All
lt: Visi

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Bottom
lt: Apačia

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Mission
lt: Misija

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Custom
lt: Savitas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Node revision ID
lt: Mazgo versijos ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Up
lt: Viršun

en: Medium
lt: Vidutinis

en: System
lt: Sistema

en: Terms
lt: Terminai

en: security
lt: saugumas

en: General
lt: Bendras

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Exists
lt: Esantys

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: <All>
lt: -Visi-

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Order
lt: Tvarka

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Link to node
lt: Nuorodą į mazgą

en: Change
lt: Keisti

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: unlimited
lt: neribotas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: First
lt: Pirmas

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Second
lt: Sekundė

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Style
lt: Stilius

en: Changed
lt: Pakeista

en: User name
lt: Nario vardas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: New
lt: Naujas

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Themes
lt: Temos

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Storage
lt: Saugykla

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Bold
lt: Paryškintas

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Menus
lt: Meniu

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Form
lt: Forma

en: Permission
lt: Leidimai

en: Italic
lt: Pasviręs

en: file system
lt: Failų sistema

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Loading
lt: Kraunama

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form input format
lt: Mazgo formos įvedimo formatas

en: Input format for the body field on a node.
lt: Mazgo turinio lauko įvedimo formatas.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Node form categories
lt: Mazgo formos kategorijos

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Categories.
lt: Kategorijos.

en: Book options
lt: Knygos nustatymai

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Input format.
lt: Įvesties formatas.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Term synonyms
lt: Termino sinonimai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Panel
lt: Skydelis

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: neįmanoma įrašyiti į .htaccess failą. Prašome sukurti .htaccess failą %directory kataloge, su eilutėmis:<code>!htaccess</code>

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Variants
lt: Variantai

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Parent term(s)
lt: Termino tėvukas

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lt: Katalogui %directory  pakeisti leidimai, kad būtų įmanoma į jį įrašyti

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Styles
lt: Stiliai

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas.

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Page footer message
lt: Puslapio poraštės žinutė

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: Searched %type for %keys.
lt: Ieškota %type pagal %keys.

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: X-Large
lt: Labai didelis

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Site logo
lt: Svetainės logotipas

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: Clone @plugin %title
lt: Klonuoti @plugin %title

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: %title could not be updated.
lt: %title nepavyko atnaujinti.

en: @plugin %title was enabled.
lt: @plugin %title įjungtas.

en: @plugin %title was disabled.
lt: @plugin %title išjungtas.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: User signature
lt: Vartotojo parašas

en: The signature of a user.
lt: Vartotojo parašas.

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
lt: Keisti brūkšnelius URL į tarpus termino pavadinimo filtro reikšmėse
