Custom Search (6.x-1.8) - en to uk translation catalogue (135 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Number of blocks
uk: Кількість блоків

en: Weight
uk: Вага

en: Depth
uk: Глибина

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Region
uk: Область

en: Display
uk: Показ

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Search for
uk: Шукати за

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Paths
uk: Шляхи

en: Advanced search criteria
uk: Розширений критерій пошуку

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Block
uk: Блок

en: Search box
uk: Поле пошуку

en: Filter
uk: Фільтр

en: 1 comment
uk: 1 коментар

en: Position
uk: Позиція

en: Close
uk: Закрити

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Results
uk: Результати

en: Criteria
uk: Критерії

en: Display label
uk: Мітка для показу

en: Results page
uk: Сторінка результатів

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Or
uk: Або

en: Popup
uk: Спливні

en: Phrase
uk: Фраза

en: Element
uk: Елемент

en: Search this site
uk: Пошук на сайті

en: Radio buttons
uk: Радіо-кнопки

en: Search box label
uk: Мітка поля пошуку

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Custom Search
uk: Власний пошук

en: Drop-down list
uk: Спадний список

en: Select the vocabularies to present as search options in the search block. If none is selected, no selector will be displayed.
uk: Оберіть словники, що пропонуватимуться у параметрах пошуку для блоку пошуку. Якщо жодного не обрано, селектор не відображуватиметься.

en: Enter the label text for the search box. The default value is "!default".
uk: Введіть текст мітки для поля пошуку. Усталене значення — "!default".

en: Submit button
uk: Кнопка надсилання

en: Enter the text for the submit button. Leave blank to hide it. The default value is "!default".
uk: Введіть текст на кнопці надсилання. Щоб приховати текст, залиште порожнім. Усталене значення - "!default".

en: Submit image path
uk: Шлях до зображення для кнопки надсилання

en: The path to the file you would like to use as submit button instead of the default text button.
uk: Шлях до файла, що ви бажаєте використовувати як кнопку надсилання замість стандартної кнопки з текстом.

en: Submit image
uk: Зображення надсилання

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your image.
uk: Якщо прямого доступу до сервера з файлом немає, використовуйте це поле щоб відвантажити зображення.

en: Elements ordering
uk: Впорядкування елементів

en: Other searches
uk: Інші пошуки

en: Selector type
uk: Тип селектора

en: Label text
uk: Текст мітки

en: Enter the label text for the selector. The default value is "!default".
uk: Введіть текст для мітки селектора. Усталене значення — "!default".

en: -Any content type- text
uk: Текст для "-Будь-який тип матеріалу-"

en: Enter the text for "any content type" choice. The default value is "!default".
uk: Введіть текст для варіанту "будь-який тип матеріалу". Усталене значення — "!default".

en: -Any- text
uk: Текст для "-Будь-яке-"

en: Enter the text for "any term" choice. The default value is "!default".
uk: Введіть текст для варіанту "будь-який термін". Усталене значення — "!default".

en: -Any-
uk: -Будь-яке-

en: Customize the default search, change labels, default texts, ordering, and display content types and taxonomy selectors.
uk: Персоналізуйте базовий пошук, мітки, базові тексти, відображення селекторів типів матеріалу та таксономії.

en: Change the labels, the default texts and the ordering of elements.
uk: Змініть мітки, базові тексти та впорядкування елементів.

en: Select the vocabularies to present as search options in the search block.
uk: Оберіть словники, що пропонуватимуться у параметрах пошуку для блоку пошуку.

en: Administer custom search
uk: Адміністрування власного пошуку

en: Allow users to administer custom search settings
uk: Дозвіл користувачам налаштовувати власний пошук

en: Use custom search
uk: Використання власного пошуку

en: Allow users to use custom search
uk: Дозвіл користувачам використовувати власний пошук

en: Enter the label text for this field. The default value is "!default".
uk: Введіть мітку для цього поля. Усталене значення - "!default".

en: Negative
uk: Негативний

en: Advanced search criterion: Or
uk: Розширений критерій пошуку: Або

en: Advanced search criterion: Phrase
uk: Розширений критерій пошуку: Фраза

en: Advanced search criterion: Negative
uk: Розширений критерій пошуку: Інверсія

en: Drop-down list with multiple choices
uk: Спадний список з вибором кількох рядків

en: Choose which selector type to use. Note: content types and other searches cannot be combined in a single search.
uk: Оберіть використовуваний тип селектора. Примітка: в одному пошукові не можуть поєднуватись пошук типів матеріалів та інші види пошуку.

en: Choose which selector type to use.
uk: Вкажіть, який використовувати тип селектора.

en: Display basic search
uk: Показувати простий пошук

en: Display advanced search
uk: Показувати розширений пошук

en: Add links to filter the results by content type.
uk: Додайте посилання для фільтра результатів за типом матеріалу.

en: Above results
uk: Над результатами

en: Below results
uk: Під результатами

en: Enter the label text for the list. The default value is "!default".
uk: Введіть текст мітки для списку. Усталене значення — "!default".

en: Filter the results
uk: Фільтр результатів

en: Select the content types to present as search options in the search block.
uk: Оберіть типи матеріалів, що пропонуються як пошукові параметри в блоці пошуку.

en: Customize the search results page.
uk: Персоналізуйте сторінку результатів пошуку.

en: Select the search types to present as search options in the search block. If none is selected, no selector will be displayed. <strong>Note</strong>: if there's only one type checked, the selector won't be displayed BUT only this type will be searched.
uk: Оберіть типи пошуку, що будуть пропоновані як варіанти пошуку в полі пошуку. Якщо жодного не обрано, селектор не відображуватиметься. <strong>Примітка</strong>: якщо обрано лише один тип, селектор не відображуватиметься, ПРОТЕ пошук здійснюватиметься лише за цим типом.

en: Uploads
uk: Відвантаження

en: Select data to display below each result.
uk: Оберіть дані, показувані під кожним результатом.

en: Custom Search enabled. Don't forget to <a href="@link">set permissions</a>.
uk: Власний пошук увімкнено. Не забудьте <a href="@link">встановити повноваження</a>.

en: Custom Search has been divided in multiple modules. Please re-enable the sub-modules you need.
uk: Власний пошук був поділений на кілька модулів. Будь ласка, увімкніть необхідні субмодулі

en: Search Blocks
uk: Блоки пошуку

en: Provide additional search blocks by content type.
uk: Забезпечує додаткові блоки пошуку за типом матеріалу.

en: Custom Search Blocks
uk: Власні блоки пошуку

en: Provides additional search blocks.
uk: Забезпечує додаткові блоки пошуку.

en: Custom Search Internationalization
uk: Інтернаціоналізація власного пошуку.

en: Provides Internationalization to Custom Search.
uk: Забезпечує інтернаціоналізацію власного пошуку.

en: Custom Search Taxonomy
uk: Власний пошук таксономії

en: Adds taxonomy selectors to Custom Search.
uk: Додає до власного пошуку селектори таксономії.

en: Administer custom search blocks
uk: Адміністрування власних блоків пошуку

en: Allow users to administer custom search blocks settings
uk: Дозвіл користувачам налаштовувати власні блоки пошуку

en: Use custom search blocks
uk: Використання власних блоків пошуку

en: Allow users to use custom search blocks
uk: Дозвіл користувачам використовувати власні блоки пошуку

en: Custom search paths
uk: Шляхи власного пошуку

en: Results page opens in
uk: Сторінка результатів відкривається в

en: the same window
uk: тому ж вікні

en: a new window
uk: новому вікні

en: Select the criteria to display on the advanced search form.
uk: Оберіть критерії, показувані на формі розширеного пошуку.

en: Select the content types to display on the advanced search form.
uk: Оберіть типи матеріалів, показувані на формі розширеного пошуку.

en: Choosing -Any- restricts the search to the selected content types.
uk: Вибір варіанту "-Будь-яке-" обмежує пошук лише обраними типами матеріалів.

en: If not checked, choosing -Any- will search in all content types.
uk: Якщо не позначено, вибір "-Будь-яке-" буде здійснювати пошку по усім типам матеріалів.

en: Module's weight increased.
uk: Вага модуля збільшена.

en: Custom search paths upgraded.
uk: Шляхи власного пошуку оновлені.

en: Advanced search form settings changed.
uk: Налаштування форми розширеного пошуку змінені.

en: No elements in this region
uk: Елементи в цій області відсутні

en: Customize your search
uk: Персоналізувати пошук

en: Content selector
uk: Селектор матеріалу

en: Force -Any- to be displayed.
uk: Примусове відображення варіанту "Будь-яке"

en: When only one content type is selected, the default behaviour is to hide the selector. If you need the -Any- option to be displayed, check this.
uk: Якщо обрано один тип матеріалу, за замовчуванням селектор буде приховано. Якщо потрібно відобразити варіант "-Будь-яке-", залиште тут позначку.

en: Content exclusion
uk: Виключення матеріалів

en: Order the form elements as you want them to be displayed. If you put elements in the Popup section, they will only appear when the search field is clicked.
uk: Впорядкуйте елементи форми в бажаній послідовності відображення. Елементи з розділу "Спливні" будуть показані лише при клацанні у полі пошуку.

en: If you want custom search blocks, enable them here. Then go to the <a href="@link">block page</a> to place them in a region.
uk: Якщо є потреба у власних блоках пошуку, увімкніть їх тут. Потім відвідайте сторінку <a href="@link">Блок</a>, аби розташувати їх у області.

en: Define the maximum depth of terms being displayed. The default value is "0" which disables the limit.
uk: Визначіть максимальну глибину відображуваних термінів. Усталене значення "0" знімає обмеження.

en: If you want to use custom search paths, enter them here in the form <em>path</em>|<em>label</em>, one per line (if only one path is specified, the selector will be hidden). The [key] token will be replaced by what is entered in the search box, and the [terms] token will be replaced by the selected taxonomy term id(s). Ie: mysearch/[key]/[terms]|My custom search label.
uk: Якщо необхідно використати власні шляхи пошуку, введіть їх у форматі <em>path</em>|<em>label</em>, по одному на рядок (якщо зазначено лише один шлях, селектор буде приховано). Замінник [key] буде замінений введенням у вікно пошуку, а замінник [terms] — ідентифікатором(ами) обраного терміна таксономії. Приклад: mysearch/[key]/[terms]|Моя мітка власного пошуку.

en: Taxonomy terms separator
uk: Розділювач термінів таксономії

en: Custom Search configuration
uk: Конфігурація власного пошуку

en: Search box size
uk: Розмір поля пошуку

en: The default value is "!default".
uk: Усталене значення — "!default".

en: Search box maximum length
uk: Максимальна довжина поля пошуку

en: Hierarchical selector
uk: Ієрархічний селектор
