DaNGO (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (350 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Email address
et: E-posti aadress

en: content
et: sisu

en: Type
et: Liik

en: subscribe
et: telli

en: Subscribers
et: Tellijad

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Subscribe
et: Telli

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: error
et: veateade

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Version
et: Versioon

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Fail

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Lähtesta

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Required
et: Kohustuslik

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Silt

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Vaata

en: Format
et: Vorming

en: Node type
et: Postituse liik

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Total
et: Kokku

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sissekande tüüp

en: action
et: toiming

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-post

en: file
et: fail

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Year
et: Aasta

en: Inline
et: Samal real

en: Recipients
et: Saajad

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Poll choices
et: Küsitluse vastusevalikud

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: Content field
et: Sisuväli

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Contains
et: Sisaldab

en: Overridden
et: Tühistatud

en: Normal
et: Tavaline

en: N/A
et: Puudub

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Maximum
et: Maksimum

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Month
et: Kuu

en: Place your order
et: Anna tellimus sisse

en: Price
et: Hind

en: Amount
et: Hulk

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Code
et: Kood

en: Recipient
et: Adressaat

en: Frequency
et: Sagedus

en: security
et: turvalisus

en: Method
et: Meetod

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Configuration
et: Haldus

en: Other
et: Muu

en: Background color
et: Taustavärv

en: Basic
et: Lihtne

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Text processing
et: Teksti töötlemine

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Order
et: Järjestus

en: Integer
et: Täisarv

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: text
et: tekst

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Duration
et: Kestus

en: Street
et: Tänav

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Token
et: Märk

en: Are you sure you want to delete these items?
et: Kas soovid kindlasti need elemendid kustutada?

en: The items have been deleted.
et: Elemendid on kustutatud.

en: The e-mail address %email has been denied access.
et: Selle e-maili aadressiga %email on ligipääs keelatud.

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Features
et: Omadused

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Revert
et: Tühista

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: warning
et: hoiatus

en: Poll settings
et: Küsitluse seaded

en: Style
et: Stiil

en: Track
et: Jälgi

en: Permissions
et: Õigused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Day(s)
et: päev(a)

en: Payment method
et: Makseviis

en: Changed
et: Muudetud

en: Currency Symbol
et: Raha sümbol

en: This option places the currency symbol of the left or right side of the price.
et: Raha sümbol võib käia hinnast paremale või vasakule.

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Enter the sign for the thousands separator.
et: Siia sisesta tuhandete eraldamise märk.

en: Decimal separator
et: Komakohtade eraldaja.

en: Enter the sign to seperate real numbers from floating numbers.
et: Siia sisesta märk, mis eraldab täisarvu komakohtadest.

en: Number of places after the decimal separator
et: Komakohtade arv

en: How many slots are needed after the decimal?
et: Mitu numbrit on pärast koma?

en: %type settings
et: %type sätted

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: <Hidden>
et: <varjatud>

en: The primary identifier for a node.
et: Postituse peamine identifitseerija.

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Processing
et: Töötlemine

en: Storage
et: Ladu

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: is
et: on

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.

en: Above
et: Üleval

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
et: Saamaks rohkem teavet vaata netikäsiraamatust <a href="@handbook-cck">CCK</a> kohta või <a href="@project-cck">CCK projekti lehte</a>.

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Allows administrators to define new content types.
et: Võimaldab administraatoritel määratleda sissekande tüüpe.

en: Trimmed
et: Lühendatud

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: No fields have been defined for any content type yet.
et: Ühelegi sisutüübile pole veel määratud välju.

en: no styling
et: ilma stiilita

en: simple
et: lihtne

en: fieldset
et: väljade kogu

en: fieldset - collapsible
et: väljade kogu - kahandatav

en: fieldset - collapsed
et: väljade kogu - kahandatud

en: Added field %label.
et: Lisatud väli %label.

en: Save field settings
et: Salvesta välja sätted

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: unformatted
et: vormindamata

en: Defines numeric field types.
et: Defineerib numbrilisi väljatüüpe.

en: Single on/off checkbox
et: Üksik sees/väljas valikkast

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
et: Defineerib valiku, valikukasti, raadiokasti vidinad teksti- ja numbriväljade jaoks.

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: Defines simple text field types.
et: Defineerib lihtteksti väljad.

en: Global
et: Globaalne

en: file system
et: failisüsteem

en: Service
et: Teenus

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Node type (user-friendly version)
et: Postituse liik (kasutajasõbralik nimi)

en: Node author's user name
et: Postituse autori kasutajanimi

en: Contexts
et: Kontekst

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: Defines a file field type.
et: Määrab failivälja tüübi.

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
et: PHP-s puudub GD teek või on see vananenud. Lisateavet probleemi lahendamiseks saab <a href="@url">PHP piltide dokumentatsioonist</a>.

en: GD library
et: GD teek

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
et: Veebiaadress %url ei ole korrektne. Palun sisesta täispikk aadress. Näide: http://www.minuleht.ee/feed.xml.

en: Allow Upscaling
et: Suurendamine lubatud

en: Let scale make images larger than their original size
et: Lubab piltide tegemise originaalmõõtmetest suuremaks

en: Rotation angle
et: Pöördenurk

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
et: Mitu kraadi tuleks pilti pöörata. Positiivne number pöörab päripäeva, negatiivne vastupäeva.

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: Account
et: Konto

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: and
et: ja

en: where
et: , kus

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
et: Aadress, millele kasutaja tuleks suunata. See aadress võib olla sisemine URL, näiteks node/1234 või väline URL, näiteks http://drupal.org.

en: The node the uploaded file is attached to
et: Postitus, millele lisatakse üleslaaditud fail

en: Add !type
et: Lisa !type

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
et: Väljasätetes on lubatud PHP-kood (ohtlik, ole ettevaatlik)

en: The e-mail address %email is already taken.
et: E-posti aadress %email on juba kasutusel.

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
et: Faili suurus %filesize ületab kettamahu limiiti %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
et: Pildi mõõtmeid muudeti, et see jääks lubatud mõõtude (%dimensions) piiresse.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga suur. Pildi maksimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga väike. Minimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: Starts with
et: Algab millega

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
et: Valitud pilditöötlusteek %toolkit ei võimalda töödelda korrektselt funktsiooni %function.

en: Locale module form.
et: Lokaadi mooduli vorm.

en: Taxonomy module form.
et: Klassifikatsioonimooduli vorm.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
et: <em>and</em> kus <strong>%property</strong> on <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
et: <strong>%property</strong> on <strong>%value</strong>

en: Node language
et: Postituse keel

en: The name of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja nimi.

en: The user ID of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja ID.

en: The email address of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja e-posti aadress.

en: The url of the current Drupal website.
et: Praeguse Drupali veebilehe URL.

en: The name of the current Drupal website.
et: Praeguse Drupali veebilehe nimi.

en: The current date on the site's server.
et: Saidi serveri praegune kellaaeg.

en: Javascript Choice Form
et: JavaScript valikuvorm

en: Change basic information
et: Muuda peamist teavet

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: The file upload failed. %upload
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. %upload

en: URL to file
et: Failile viitav URL

en: Starting upload...
et: Üleslaadimise alustamine...

en: Uploading... (@current of @total)
et: Üleslaadimine... (@current / @total)

en: Allowed Extensions: %ext
et: Lubatud failitüübid: %ext

en: Maximum Filesize: %size
et: Maksimaalne failimaht: %size

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
et: Sinu server suudaks kuvada üleslaadimise edenemist, kuid selleks pole saadaval vajalikke teeke. Soovituslik on paigaldada kas <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress teek</a> (soovitatud) või <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
et: Aktiveeritud (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
et: Üleslaadimise edenemine

en: %name: the value may be no smaller than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.

en: Poll module settings.
et: Küsitlusmooduli seaded.

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: » Add a new content type
et: » Lisa uus sisutüüp

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: - Select a widget -
et: - Vali vidin -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
et: Välja nimetus (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
et: Salvestatavate andmete tüüp.

en: Form element to edit the data.
et: Andmete muutmiseks kasutatav element.

en: - Select an existing field -
et: - Vali olemasolev väli -

en: Field to share
et: Välja nimi

en: Add new field: you need to provide a label.
et: Uue välja lisamine: pead määrama pealkirja.

en: Add new field: you need to provide a field name.
et: Uue välja lisamine: pead andma väljale nime.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name pole sobiv. Nimi tohib koosneda ainult täppideta väiketähtedest, numbritest ja alakriipsudest.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on liiga pikk. Nime pikkuse piirang on 32 märki, sealhulgas eesliide 'field_'.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on juba olemas.

en: Add new field: you need to select a field type.
et: Uue välja lisamine: pead määrama välja liigi.

en: Add new field: you need to select a widget.
et: Uue välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add new field: invalid widget.
et: Uue välja lisamine: sobimatu vidin.

en: Add existing field: you need to provide a label.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead andma väljale sildi.

en: Add existing field: you need to select a field.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead välja valima.

en: Add existing field: you need to select a widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add existing field: invalid widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: sobimatu vidin.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
et: Väli %field on lukus ning seda pole võimalik muuta.

en: %type basic information
et: %type peamised andmed

en: Maximum number of values users can enter for this field.
et: Maksimaalne väärtuste arv, mida saab sellele väljale kanda.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
et: 'Piiramatu' puhul tekitatakse kasutajale 'Lisa veel' nupp, mis võimaldab piiramatul hulgal väärtuste lisamist.

en: %name must be an integer.
et: %name peab olema täisarv.

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: <No value>
et: <Väärtus lisamata>

en: Custom label
et: Kohandatud silt

en: Only numbers are allowed in %field.
et: Väljal %field on lubatud ainult numbrid.

en: New field
et: Uus väli

en: Existing field
et: Olemasolev väli

en: width @width
et: laius @width

en: height @height
et: kõrgus @height

en: upscaling allowed
et: suurendamine lubatud

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
et: juhuslik vahemikus -@degrees&deg ja @degrees&deg
