DaNGO (6.x-1.1-beta1) - en to ne translation catalogue (190 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Title
ne: शिर्षक

en: Body
ne: सामग्री

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Pages
ne: पृष्ठहरू

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Replies
ne: उत्तरहरू

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: new
ne: नयाँ

en: error
ne: त्रुटी

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तु प्रकार

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: गोप्यशब्द

en: Weight
ne: भार

en: Required
ne: आवश्यक

en: root
ne: मूल

en: Parent
ne: पुर्वज

en: none
ne: कुनैपनि हैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Add category
ne: वर्ग थप्नुस

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुस

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुस

en: Import
ne: आयात गर्नुस

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुस

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Help
ne: सहायता

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मङ्गलवार

en: Wednesday
ne: वुधवार

en: Thursday
ne: विहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोडुलहरू

en: Clear index
ne: अनुक्रम खाली गर्नुस

en: Menu
ne: आज्ञावली

en: results
ne: परिणामहरू

en: search
ne: खोज्नुस

en: Core - optional
ne: मूल - ऐच्छिक

en: never
ne: कदापि हैन

en: mail
ne: पत्र

en: actions
ne: कार्यहरू

en: read more
ne: थप पढ्नुस

en: Keywords
ne: सूचकशब्दहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: status
ne: अवस्था

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Parent item
ne: पुर्वज वस्तु

en: Update options
ne: अद्यावधिक गर्ने विकल्पहरू

en: Active
ne: सक्रिय

en: Only site administrators can create new user accounts.
ne: साईट प्रशासकले मात्र नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउन सक्छ।

en: Up to date
ne: अद्यावधिक

en: Update status
ne: अवस्था अद्यावधिक गर्नुस

en: Header
ne: शिर्षक

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Send e-mail
ne: ई-पत्र पठाउनुस

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: E-mail address
ne: ई-पत्र ठेगाना

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Search settings
ne: खोजी निर्धारणहरू

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: active
ne: सक्रिय

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Authored by
ne: लेखक

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Medium
ne: माध्यम

en: Details
ne: विस्तृत विवरण

en: System
ne: प्रणाली

en: Unlimited
ne: असिमित

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।

en: security
ne: सुरक्षा

en: Forum
ne: फोरम

en: Color
ne: रङ्ग

en: Blog
ne: ब्लग

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Anonymous
ne: वेमामी

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: You have to specify a valid date.
ne: कृपया मिल्दो मिति उल्लेख गर्नुस।

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: menu
ne: आज्ञावली

en: The update has been performed.
ne: अद्यावधिक भयो।

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Show only users where
ne: ती प्रयोगकर्ताहरूमात्र देखाउनुस जहाँ

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: @time ago
ne: @time अघि

en: No users selected.
ne: कुनैपनि प्रयोगकर्ताहरू छानिएको छैन।

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Please enter some keywords.
ne: कृपया केहि खोजी शब्दहरू हाल्नुस

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुस

en: warning
ne: चेतावनी

en: Blogs
ne: ब्लगहरू

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: MB
ne: मेगाबाईट

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Processing
ne: काम हुँदैछ

en: is
ne: छ

en: Controls the boxes that are displayed around the main content.
ne: मुख्य विषयवस्तुको वरिपरी देखिने बाकसहरू नियन्त्रण गर्छ।

en: Core - required
ne: मूल - आवश्यक

en: Date - newest first
ne: मिति - नयाँ पहिला

en: Date - oldest first
ne: मिति - पुरानो पहिला

en: file system
ne: फाईल प्रणाली

en: Language neutral
ne: भाषा निरपेक्ष

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory नामको डाईरेक्टरी उपलब्ध छैन।

en: Primary links
ne: प्राथमिक सम्बन्धहरू

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।

en: - Please choose -
ne: - कृपया छान्नुस -

en: Enter your keywords
ne: शब्दहरू हाल्नुस

en: and
ne: र

en: where
ne: कहाँ

en: Enables the categorization of content.
ne: विषयवस्तुलाई वर्गिकरण गर्न सघाउँछ।

en: Tableless, recolorable, multi-column, fixed width theme.
ne: तालिकाविहीन, रङ्ग परिवर्तन गर्न मिल्ने, वहु-स्तम्भ सहितको, निश्चित चौडाईको आवरण

en: Search this site
ne: यो साईटमा खोज्नुस

en: Table-based multi-column theme with a marine and ash color scheme.
ne: तालिकामा आधारित खरानी तथा समुद्र रङ्गको बहु-स्तम्भिय आवरण

en: Re-index site
ne: साईटलाई पुन अनुक्रम गर्नुस

en: Are you sure you want to re-index the site?
ne: तपाईँ साँच्चै साईटलाई पुन: अनुक्रम गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Secondary links
ne: गौढ सम्बन्धहरू

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ne: एउटा अनपेक्षित विकल्प भेटिएको छ। कृपया साईट प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुस।

en: Identification
ne: पहिचान

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू

en: Add language
ne: भाषा थप्नुस

en: Blog API
ne: ब्लग API

en: Allows users to post content using applications that support XML-RPC blog APIs.
ne: XML-RPC ब्लग API हरू अवलम्बन गर्ने नियोगहरूको प्रयोग गरी विषयवस्तु प्रेषण गर्न प्रयोगकर्तालाई सघाउँछ।

en: form
ne: फाराम

en: Illegal choice %choice in %name element.
ne: %name मा अवैध रोजाई  %choice ।

en: Post new blog entry.
ne: नयाँ ब्लग प्रेषण गर्नुस।

en: Enables keeping easily and regularly updated user web pages or blogs.
ne: यसबाट नियमित अद्यावधिक हुने वेब पृष्ठहरू वा ब्लगहरू सजिलै बनाउन सकिन्छ।

en: Allows users to structure site pages in a hierarchy or outline.
ne: साईटका पृष्ठहरूलाई पदक्रम वा रुपरेखामा व्यवस्थापन गर्न प्रयोगकर्तालाई सघाउँछ।

en: Allows the user to change the color scheme of certain themes.
ne: प्रयोगकर्तालाई निश्चित आवरणहरूको रङ्ग परिवर्तन गर्न सघाउँछ।

en: Allows users to comment on and discuss published content.
ne: प्रयोगकर्ताहरूलाई प्रकाशित विषयवस्तुमा प्रतिक्रिया जनाउन तथा वहस गर्न मिल्ने गराउँछ।

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
ne: व्यक्तिगत एवं साईटभरि सम्पर्क फारम प्रयोग गर्न मिल्ने गराउँछ।

en: Manages the display of online help.
ne: अनलाईन सहायतालाई कसरी प्रदर्शन गर्ने भन्ने व्यवस्थापन गर्छ।

en: Adds language handling functionality and enables the translation of the user interface to languages other than English.
ne: प्रयोगकर्ता सम्पर्कसाधनलाई अन्य भाषामा अनुवाद गर्न तथा भाषासम्बन्धि अन्य कुराहरू मिलाउने व्यवस्था थप्छ।

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
ne: विषयवस्तु साईटमा प्रेषण गर्न र पृष्ठमा देखाउन सघाउँछ।

en: Allows users to log into your site using OpenID.
ne: प्रयोगकर्तालाई तपाईँको साईटमा OpenID प्रयोग गरेर प्रवेश गर्न सघाउँछ।

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: search content
ne: विषयवस्तु खोज्नुस

en: Top search phrases
ne: धेरै खोजिएका शब्द/वाक्यहरू

en: View most popular search phrases.
ne: धेरै खोजिएका शब्द/वाक्यहरू देखाउनुस

en: Content translation
ne: विषयवस्तु अनुवाद

en: Allows users to upload and attach files to content.
ne: विषयवस्तुमा फाईलहरू अपलोड गर्न र गाँस्न सघाउँछ।

en: User registration settings
ne: प्रयोगकर्ता दर्तासम्बन्धि निर्धारणहरू

en: Manages the user registration and login system.
ne: प्रयोगकर्ता दर्ता र प्रवेश प्रक्रियाको व्यवस्थापन गर्छ।

en: Minimalist tabled theme with light colors.
ne: न्युनतम कुराहरूमात्र भएको तालिकाहरू सहितको फिका रङ्गको आवरण

en: Tabled, multi-column theme in blue and orange tones.
ne: नीलो र सुन्तला रङ्गमा तालिका र वहु-स्तम्भ भएको आवरण
