DaNGO (6.x-1.3-beta1) - en to hr translation catalogue (430 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Body
hr: Sadržaj

en: Next
hr: Sljedeći

en: user
hr: korisnik

en: delete
hr: izbriši

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Izbriši

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Email address
hr: Email adresa

en: content
hr: sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: subscribe
hr: pretplati se

en: Subscribers
hr: Pretplatnici

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naslov

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Odustani

en: Remove
hr: Ukloni

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Currency
hr: Valuta

en: Action
hr: Akcija

en: error
hr: greška

en: Block title
hr: Naslov bloka

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Version
hr: Verzija

en: Available variables are:
hr: Dostupne varijable su:

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Display settings
hr: Postavke za prikaz

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Types
hr: Vrste

en: Required
hr: Obavezno

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Book
hr: Knjiga

en: Export
hr: Izvezi

en: Description field
hr: Polje opisa

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: Preset Name
hr: Ime Predpostava

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: Total
hr: Ukupno

en: Upload
hr: Otpremi

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: After
hr: Nakon

en: User
hr: Korisnik

en: action
hr: radnja

en: Continue
hr: Nastavi

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: file
hr: datoteka

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Kreirano

en: Sent email to %recipient
hr: Pošalji e-mail korisniku %recipient.

en: Unable to send email to %recipient
hr: Nije bilo moguće poslati e-mail korisniku %recipient.

en: The subject of the message.
hr: Naslov poruke.

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Year
hr: Godina

en: Block
hr: Blok

en: Inline
hr: U istom redu

en: Recipients
hr: Primatelji

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Proizvoljno

en: Roles
hr: Uloge

en: Signature
hr: Potpis

en: File ID
hr: ID datoteke

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Fields
hr: Polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Normal
hr: Normalno

en: N/A
hr: N/D

en: Delete all
hr: Izbriši sve

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: This field is required.
hr: Ovo polje mora biti unešeno.

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Month
hr: Mjesec

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Send
hr: Poslati

en: Code
hr: Kod

en: Recipient
hr: Primatelj

en: security
hr: sigurnost

en: Day
hr: Dan

en: The name of the menu the node belongs to.
hr: Naziv izbornika kojemu node pripada

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Other
hr: Ostalo

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Basic
hr: Osnovno

en: Color
hr: Boja

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Button
hr: Gumb

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Rows
hr: Redovi

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Existing Views
hr: Postojeći pogledi

en: Order
hr: Poredak

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Template
hr: Predložak

en: text
hr: tekst

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: File attachments
hr: Privitci

en: No data available.
hr: Nema dostupnih podataka.

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: Arabic
hr: Arapski

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Are you sure you want to delete these items?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ove unose?

en: The items have been deleted.
hr: Unosi su obrisani.

en: The e-mail address %email has been denied access.
hr: E-mail adresi %email zabranjen je pristup.

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Vrati na prethodno

en: Token actions
hr: Akcije tokena

en: Replacement value
hr: Zamjenska vrijednost

en: tokens
hr: tokeni

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Text field
hr: Tekst polje

en: Randomize
hr: Nasumično

en: Revert
hr: Vrati

en: Display fields
hr: Prikaži polja

en: Left
hr: Ljevo

en: Right
hr: Desni

en: warning
hr: upozorenje

en: Poll settings
hr: Postavke ankete

en: Track
hr: Prati

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: %type settings
hr: %type postavke

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: <Hidden>
hr: <Skriveno>

en: The primary identifier for a node.
hr: Osnovni identifikator za node.

en: JPEG quality
hr: JPEG kvaliteta

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja

en: Processing
hr: Obrađujem

en: Path to file
hr: Putanja do datoteke

en: Storage
hr: Skladištenje

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hr: Greška prilikom prebacivanja datoteke na server. Nije moguće premjestiti prebačenu datoteku.

en: Enable custom alternate text
hr: Omogući proizvoljni zamjenski tekst (ALT)

en: Enable custom title text
hr: Omogući proizvoljan tekst naziva

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: is
hr: je

en: No content types available.
hr: Nema raspoloživih tipova sadržaja.

en: Menus
hr: Izbornici

en: Above
hr: Iznad

en: Number of values
hr: Broj vrijednosti

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
hr: Upozorenje! Mijenjanje ovih postavki nakon stvaranja podataka može ishoditi gubitak podataka.

en: Add another item
hr: Dodaj još jednu stavku

en: Full node
hr: Cijeli node

en: Updating field type %type with module %module.
hr: Ažuriram polje vrsta %type s modulom %module.

en: Manage fields
hr: Upravljaj poljima

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: Allows administrators to define new content types.
hr: Dopušta administratorima odrediti nove vrste sadržaja.

en: Trimmed
hr: Skraćeno

en: Used in
hr: Korišteno u

en: No fields have been defined for any content type yet.
hr: Još uvijek nema polja određenih za bilo koju vrstu sadržaja.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
hr: Ove postavke se primjenjuju samo na %field polje kad se prikazuje unutar %type vrste sadržaja.

en: Save field settings
hr: Spremi postavke polja

en: The update has encountered an error.
hr: Proces ažuriranja je naišao na pogrešku.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: @count stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavaka je uspješno obrađeno

en: Enables ability to import/export field definitions.
hr: Dupušta uvoz/izvoz definicija polja.

en: Set field-level permissions for CCK fields.
hr: Postavlja field-level dopuštenja za CCK polja.

en: Defines a field type for referencing one node from another.
hr: Određuje vrstu polja za povezivanje jednog sadržaja s drugim.

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Float
hr: Realni broj

en: Precision
hr: Preciznost

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: Defines numeric field types.
hr: Određuje brojčane vrste polja.

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
hr: Određuje odabir, checkbox i radio gumb cinculatore za tekstovna i brojčana polja.

en: Store text in the database.
hr: Spremi tekst u bazu podataka.

en: Text area (multiple rows)
hr: Tekst područje (više redova)

en: Defines simple text field types.
hr: Određuje jednostavne tekstovne vrste polja.

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
hr: Određuje vrstu polja za povezivanje s korisničkim obrascem iz sadržaja.

en: Global
hr: Opće

en: X offset
hr: X otklon

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
hr: Unesite otklon u pikselima ili koristite ključnu riječ: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.

en: Y offset
hr: Y otklon

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
hr: Unesite otklon u pikselima ili koristite ključnu riječ: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: file system
hr: datotečni sustav

en: Profiles
hr: Profili

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: The directory %directory is not writable
hr: Nije moguće pisati u %directory direktorij

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
hr: U direktorij %directory se ne može zapisivati, jer nema postavljena odgovarajuća dopuštenja.

en: Store an arbitrary file.
hr: Spremi proizvoljnu datoteku.

en: Permitted upload file extensions
hr: Dopuštene nastavci datoteka za otpremu

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
hr: Nastavci koje korisnik može otpremiti u ovo polje. Razdvojite nastavke s praznim poljem i ne uključujte vodeću točku. Ukoliko ostavite praznim, korisnici će moći otpremiti datoteke s bilo kojim nastavkom.

en: File size restrictions
hr: Ograničenja veličine datoteke

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
hr: Ograniči veličinu datoteka koje korisnik može otpremiti. Imajte na umu kako se ove postavke primjenjuju na samo novo otpremljene datoteke, dok na postojeće neće utjecati.

en: Maximum upload size per file
hr: Maksimalna veličina za otpremu pojedinačne datoteke

en: Maximum upload size per node
hr: Maksimalna veličina otpreme po node-u

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
hr: Odredite ukupno ograničenje veličine svih datoteka u bilo kojoj node. Unesite vrijednosti poput "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) kako bi ograničili ukupnu veličinu node. Ostavite praznim ukoliko ne želite ogrančenje.

en: Generic files
hr: Generičke datoteke

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
hr: Prikazuje razne vrste datoteka s ikonom i povezanim opisom datoteke.

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
hr: Dodaje skupljanje meta podataka i spremanje za FileField

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
hr: Urednik slika, uključuje i preglednik slika.

en: Displays image files in their original size.
hr: Prikazuje slikovne datoteke u izvornoj veličini.

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
hr: GD biblioteka za PHP nedostaje ili je zastarjela. Za više informacija provjerite <a href="@url">PHP dokumentaciju za slike</a>.

en: GD library
hr: GD biblioteka

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
hr: URL %url nije ispravan. Molimo vas da unesete potpuni URL, kao što je http://www.example.com/feed.xml.

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemsk

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: Machine name
hr: Strojno čitljivo ime

en: Allow Upscaling
hr: Dopusti povećanje

en: Let scale make images larger than their original size
hr: Dopusti povećati veličinu slike u odnosu na njenu izvornu veličinu

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
hr: <strong>Unutarnje dimenzije</strong>: Ishodišne dimenzije će biti manje ili jednake unešenoj širini i visini. Ove su postavke korisne kada želimo osigurati maksimalnu visinu i/ili širinu.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
hr: <strong>Vanjske dimenzije</strong>: Ishodišne dimenzije će biti veće ili jednake unešenoj širini i visini. Ove su postavke idealne za rezanje na kvadrat.

en: Scale to fit
hr: Prilagodi na dimenziju

en: Inside dimensions
hr: Unutarnje dimenzije

en: Outside dimensions
hr: Vanjske dimenzije

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
hr: Unesite širinu u pikselima ili u postotcima, npr. 500 ili 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
hr: Unesite visinu u pikselima ili postotcima, npr. 500 ili 80%.

en: Rotation angle
hr: Kut rotacije

en: @preset image
hr: @preset slika

en: @preset image linked to node
hr: @preset slika povezana s node

en: @preset image linked to image
hr: @preset slika povezana s slikom

en: @preset file path
hr: @preset putanja datoteke

en: administer imagecache
hr: administrira imagecache

en: flush imagecache
hr: prazni imagecache

en: Flush
hr: Isprazni

en: Preset Namespace
hr: Namespace Predpostava

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
hr: Namespace se koristi unutar URL-ova kao naputak za imagecache kako procesuirati sliku. Koristite samo slovnobrojčane znakove, donje crte (_) i minuse (-) za imena predpostava.

en: New Actions
hr: Nove akcije

en: Add !action
hr: Dodaj !action

en: Update Action
hr: Osvježi akciju

en: Administer imagecache presets and actions.
hr: Administriraj imagecache predpostav i akcije.

en: Add new preset
hr: Dodaj novi predpostav

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
hr: Osnovni identifikator za imagecache_preset.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
hr: Osnovni identifikator za imagecache_action.

en: The weight of the action in the preset.
hr: Težina akcije unutar predpostava.

en: The module that defined the action.
hr: Modul koji je odredio akciju.

en: The unique ID of the action to be executed.
hr: Jedinstveni ID akcije koja će biti izvedena.

en: The configuration data for the action.
hr: Konfiguracijski podaci akcije.

en: Dynamic image manipulator and cache.
hr: Dinamična manipulacija slikama i cache.

en: ImageCache User Interface.
hr: ImageCache korisničko sučelje.

en: Print
hr: Printaj

en: Locked
hr: Zaključano

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
hr: Greška u provjeri valjanosti, molimo pokušajte ponovno. Ako se greška ponavlja, molimo kontaktirajte administratora web lokacije.

en: Reports
hr: Izvješća

en: and
hr: i

en: where
hr: gdje

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
hr: URL na kog korisnik treba da se preusmjeri. Ovo može biti interni hiperlink kao npr. node/1234 ili eksterni URL kao npr. http://drupal.org.

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: The node the uploaded file is attached to
hr: Node uz koji je otpremljena datoteka privinuta

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
hr: Upute koje se daju korisniku ispod ovog polja na obrascu uređivanja.<br />Dopuštene HTML oznake: @tags

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
hr: Koristi PHP unos za postavke polja (opasno - dodijelite s oprezom)

en: Currency code
hr: Kod valute

en: The e-mail address %email is already taken.
hr: E-mail adresa %email se već koristi.

en: Maximum resolution for Images
hr: Maksimalna rezolucija za slike

en: Defines an image field type.
hr: Određuje vrstu polja slike.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hr: Samo datoteke sa sljedećim nastavcima su dozvoljene: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
hr: Datoteka je %filesize i premašuje najveću dopuštenu veličinu datoteke od %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
hr: Veličina datoteke je %filesize što će premašiti kvotu na disku za %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
hr: Slika je smanjena kako bi poštovala najveće dopuštene dimenzije od %dimensions piksela.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
hr: Slika je prevelika; najveće dimenzije su %dimensions piksela.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
hr: Slika je premala; najmanje dimenzije su %dimensions piksela.

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Input type
hr: Tip unosa

en: Default image
hr: Zadana slika

en: Use default image
hr: Koristi zadanu sliku

en: Choose a image that will be used as default.
hr: Odaberite sliku koja će biti korištena kao zadana.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hr: Ovaj tekst će biti korišten u čitačima ekrana, pretraživačima ili kada slika ne bude mogla biti prikazana.

en: (Unpublished)
hr: (Neobjavljeno)

en: %title field is required.
hr: %title polje je obavezno!

en: Configure ImageAPI.
hr: Postavite ImageAPI

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
hr: %toolkit modul je jedini omogućeni alat slika. Drupal će ga koristiti ta promjenu veličine, rezanje i druge manipulacije slikama.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
hr: Odabrani toolkit za manipulaciju slika %toolkit ne može ispravno procesirati %function.

en: ImageAPI supporting multiple toolkits.
hr: ImageAPI podržava višestruke alatke.

en: Uses PHP's built-in GD2 image processing support.
hr: Koristi PHP ugrađenu GD2 potporu procesiranja slika.

en: Command Line ImageMagick support.
hr: Command Line ImageMagick potpora.

en: administer imageapi
hr: administrira imageapi

en: The action was succesfully updated.
hr: Akcija je uspješno osvježena.

en: Manage ImageCache presets.
hr: Upravljaj ImageCache predpostavima.

en: Hindi
hr: Hindu

en: Node module form.
hr: Obrazac node modula

en: Taxonomy module form.
hr: Obrazac Taxonomy modula.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
hr: Putanja izbornika (kao što će se prikazati unutar breadrcrumb), ne uključuje Početnu ili [menu]. Razdvojeno s /.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
hr: %name: ovo polje nemože imati više od @count vrijednosti.

en: Name of top taxonomy term
hr: Ime glavnog termina taksonomije

en: ID of top taxonomy term
hr: ID glavnog termina taksonomije.

en: Name of top term's vocabulary
hr: Ime glavnog termina u riječniku

en: ID of top term's vocabulary
hr: ID glavnog vocabulary termina

en: The text used in the menu as link text for this item.
hr: Tekst korišten u izborniku kao tekstualna poveznica na ovu stavku.

en: The name of the currently logged in user.
hr: Ime trenutačno prijavljenog korisnika.

en: The user ID of the currently logged in user.
hr: Korinički ID trenutačno prijavljenog korisnika.

en: The email address of the currently logged in user.
hr: Email adresa trenutačno prijavljenog korisnika.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
hr: Omogućava proširenu inačicu izvornih Drupal akcija putem Token modula.

en: Change basic information
hr: Promijeni osnovne informacije

en: The title of the comment.
hr: Naslov komentara

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Estonian
hr: Estonski

en: Basque
hr: Baskijski

en: Kannada
hr: Kanadski

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Malayalam
hr: Malajalamski

en: Marathi
hr: Maratski

en: Malay
hr: Malajski

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Tamil
hr: Tamilski

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Strojno čitljivo ime treba sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.

en: Translation settings
hr: Postavke prijevoda

en: Minimum resolution for Images
hr: Minimalna rezolucija za slike

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
hr: Minimalna dopuštena veličina slike, izražena kao ŠIRINAxVISINA /npr. 640x480). Postavite na 0 ukoliko ne želite ograničenja. Ukoliko je otpremljena slika manja od navedenih dimenzija ista će biti odbijena.

en: ALT text settings
hr: Postavke ALT teksta

en: Enable user input alternate text for images.
hr: Omogući upis zamjenskog teksta za slike.

en: Default ALT text
hr: Zadani ALT tekst

en: This value will be used for alternate text by default.
hr: Ova vrijednost će biti korištena kao zadani zamjenski tekst.

en: Title text settings
hr: Postavke teksta naziva

en: Enable user input title text for images.
hr: Omogući korisnicima unositi tekst naziva slika.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
hr: Odaberite vrstu polja koja će biti prikazana korisniku.

en: Default Title text
hr: Zadani tekst Naziva

en: This value will be used as the image title by default.
hr: Ova će vrijednost biti korištena kao zadani naziv slike.

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
hr: Kada nema otpremljene slike, pokazuje se zadana slika.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
hr: Zadana slika ne može biti otpremljena. Odredište %destination ili ne postoji ili u nj nije omogućeno zapisivanje.

en: Alternate Text
hr: Zamjenski tekst

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hr: Naslov se koristi kao tooltip kada korisnik zadrži pokazivač nad slikom.

en: Image linked to node
hr: Slika povezana s node.

en: Image linked to file
hr: Slika povezana s datotekom

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
hr: FileField mora biti osvježen na Drupal 6 prije no što se bude mogao osvježiti ImageField

en: List field
hr: Polje liste

en: Files listed by default
hr: Zadano listanje datoteka

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Bar with progress meter
hr: Traka s mjerilom napretka

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
hr: Vaš poslužitelj podržava svojstva progresa otpreme. Prikaz "throbber" ne naviješta proces ali zauzima manje prostora unutar obrasca, možete ga koristiti ukoliko će te otpremati manje datoteke ili ukoliko imate problema s trakom progresa.

en: Path settings
hr: Postavke putanje

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hr: Proizvoljan poddirektorij unutar "%directory" direktorija gdje će biti spremljene datoteke. Ne uključujte kose crte niti za otvaranje niti za zatvaranje putanje.

en: The file upload failed. %upload
hr: Otprema datoteke nije uspjela. %upload

en: Displays the file system path to the file.
hr: Prikazuje sistemsku putanju do datoteke.

en: URL to file
hr: URL do datoteke

en: Displays a full URL to the file.
hr: Prikazuje puni URL do datoteke.

en: Starting upload...
hr: Započinjem otpremu...

en: Uploading... (@current of @total)
hr: Otpremam... (@current od @total)

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
hr: Slike moraju biti u između @min_size pixela i @max_size

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
hr: Vaš web poslužitelj nije sposoban prikazivati napredak prebacivanja datoteka. Prikaz napretka prebacivanja zahtijeva da je PHP pokrenut kao mod_php a ne kao FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
hr: Vaš web poslužitelj je sposoban prikazivati napredak prebacivanja datoteka kroz APC no postavka nije omogućena. Dodajte <code>apc.rfc1867 = 1</code> u vašu php.ini konfiguracijsku datoteku. Kao alternativu, preporuča se korištenje <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> modula, koji podržava istovremeno praćenje više od jednog prebacivanja datoteka.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
hr: Omogućen (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Upload progress
hr: Progres otpreme

en: Menu module form.
hr: Obrazac izborničkog modula

en: Upload module form.
hr: Obrazac modula upload

en: manage fields
hr: upravljaj poljima

en: » Add a new content type
hr: » Dodaj novi tip sadržaja

en: @field_name (Locked)
hr: @field_name (Zaključano)

en: - Select a field type -
hr: - Odaberi vrstu polja -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
hr: Ime polja (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
hr: Vrsta podatka za spremiti

en: Form element to edit the data.
hr: Element obrasca za uređivanje podataka.

en: - Select an existing field -
hr: - Izaberite postojeće polje -

en: %type basic information
hr: %type osnovne informacije

en: %name must be an integer.
hr: %name mora biti cijeli broj.

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.

en: %name must be a number.
hr: %name mora biti broj.

en: Create display groups for CCK fields.
hr: Stvara skupine prikaza za CCK polja.

en: Only numbers are allowed in %field.
hr: Samo brojevi su dozvoljeni u %field.

en: New field
hr: Novo polje

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
hr: Dodaj polja i grupe vrsti sadržaja i rasporedi ih za prikaz sadržaja i obrasce unosa.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
hr: Napomena: Instaliranje modula <a href="!adv_help">Napredne pomoći</a> će vam dati pristup sveobuhvatnijoj i boljoj pomoći.

en: width @width
hr: širina @width

en: height @height
hr: visina @height

en: Add Template
hr: Dodaj predložak

en: Manage templates.
hr: Upravljanje predlošcima

en: CSS if required by this template
hr: Za ovaj predložak potreban je CSS

en: create templates
hr: kreiraj predloške

en: edit templates
hr: uredi predloške

en: The unique ID of the comment.
hr: Jedinstveni ID komentara.

en: The number of comments posted on a node.
hr: Broj poslanih komentara.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
hr: Opcionalan opis rječnika taksonomije.

en: The unique ID of the user account.
hr: Jedinstveni ID korisničkog računa.

en: The login name of the user account.
hr: Korisničko ime za račun.

en: The email address of the user account.
hr: Email adresa korisničkog računa.
