DaNGO (6.x-1.3-beta1) - en to lv translation catalogue (352 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: Content
lv: Saturs

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: content
lv: saturs

en: Type
lv: Veids

en: subscribe
lv: parakstīties

en: Subscribers
lv: Parakstītāji

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Tēma

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Version
lv: Versija

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Nav -

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Tipi

en: Required
lv: Obligāts

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: categories
lv: kategorijas

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Update
lv: Atjaunot

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skats

en: Format
lv: Formāts

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Teaser
lv: Reklāma

en: Text
lv: Teksts

en: Total
lv: Kopā

en: Upload
lv: Augšuplādēt

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Čeks

en: file
lv: fails

en: Options
lv: Opcijas

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: The subject of the message.
lv: Ziņojuma tēma.

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Year
lv: Gads

en: Block
lv: Bloks

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Recipients
lv: Adresāti

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgot

en: Roles
lv: Lomas

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Poll choices
lv: Aptaujas izvēles

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka tips

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Plain text
lv: Atklāts teksts

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Month
lv: Mēnesis

en: Price
lv: Cena

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Send
lv: Sūtīt

en: Code
lv: Kods

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: security
lv: drošība

en: Method
lv: Veids

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: The name of the menu the node belongs to.
lv: Ierakstam atbilstošās izvēlnes nosaukums.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Cits

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: Color
lv: Krāsa

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: Text processing
lv: Teksta apstrāde

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lv: Maksmālais lauka garums vienībās.  Atstājiet tukšu ja vēlaties bez ierobežojuma.

en: Rows
lv: Rindas

en: Anonymous
lv: Viesis

en: description
lv: apraksts

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Order
lv: Secība

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: text
lv: teksts

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: City
lv: Pilsēta

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Arabic
lv: Arābu

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Are you sure you want to delete these items?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šos elementus?

en: The items have been deleted.
lv: Elementi izdzēsti.

en: The e-mail address %email has been denied access.
lv: E-pasta adresei %email liegta pieeja.

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: Select list
lv: Izlvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: Revert
lv: Atgriezt

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Days
lv: Dienas

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Hours
lv: Stundas

en: Production
lv: Darba

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Poll settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Style
lv: Stils

en: Track
lv: Sekošana

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: completed
lv: pabeigts

en: %type settings
lv: %type iestatījumi

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Processing
lv: Apstrādē

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Faila augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu.

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: is
lv: ir

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Above
lv: Virs

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: simple
lv: vienkārš

en: Added field %label.
lv: Pievienots lauks %label

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Defines simple text field types.
lv: Definē vienkārša teksta lauka tipus.

en: Global
lv: Globāls

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: file system
lv: failu sistēma

en: Profiles
lv: Profili

en: Rate
lv: Novērtēt

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: Sending
lv: Sūtīšana

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lv: GD bibliotēka priekš PHP nav instalēta vai ir novecojusi. Lūdzu meklē informāciju <a href="@url">PHP attēlu dokumentācijā</a> kā to izlabot.

en: GD library
lv: GD bibliotēka

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Allow Upscaling
lv: Atļaut mērogošanu

en: Let scale make images larger than their original size
lv: Ļaut mērogotājam attēlus veidot lielākus kā to oriģinālais izmērs

en: Rotation angle
lv: Pagriešanas lenķis

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lv: Leņķa izmērs par cik ir jāpagriež attēls. Pozitīvi skaitļi ir pulksteņa rādītāja virzienā, negatīvi skaitļi pret pulksteņa rādītāju.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lv: Nejauši sajaukt pagrieziena leņķi katram attēlam. Iepriekšminētais leņķis tiek izmantots kā maksimums.

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lv: Validācijas kļūda. Ja kļūda atkārtojas, lūdzu, ziņojiet vietnes administratoram.

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Reports
lv: Atskaites

en: and
lv: un

en: where
lv: kur

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: The e-mail address %email is already taken.
lv: E-pasta adrese %email jau ir aizņemta.

en: Transaction mode used for processing orders.
lv: Kāds transakciju režīms tiks izmantots pasūtījumu apstrādei.

en: Maximum resolution for Images
lv: Attēla maksimālā izšķirtspēja

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Card Owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Expiration Month
lv: Derīguma mēnesis

en: Expiration Year
lv: Derīguma gads

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar sekojošiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz diska kvotu %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lv: Attēls tika pārveidots tā, lai tā izmērs atbilstu iepriekš noteiktajam maksimālajam izmēram (%dimensions pikseļi).

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk liels, maksimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk mazs, minimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Default image
lv: Noklusētais attēls

en: Use default image
lv: Izmantot noklusēto attēlu

en: Choose a image that will be used as default.
lv: Izvēlieties attēlu kas tiks lietots pēc noklusējuma.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
lv: Maksimāli atļautais attēla izmērs izteikts kā PLATUMSxAUGSTUMS (piemēram 640x480). Iestatiet 0 priekš bez ierobežojuma. Ja lielāks attēls ir augšuplādēts, tas tiek samazināts uz šādu izmēru.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: The file could not be uploaded.
lv: Fails nevar tikt augšupielādēts

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lv: Izvēlētā attēlu apstrādes rīkkopa '%toolkit' nevar korekti apstrādāt  funkciju '%function'.

en: Hindi
lv: Hindu

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Basque
lv: Basku

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Thai
lv: Tai

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: The selected file %name could not be saved.
lv: Izvēlētais fails  %name nevar tikt saglabāts.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: The file upload failed. %upload
lv: Faila augšupielāde neizdevās. %upload

en: Starting upload...
lv: Tiek sākta augšupielāde

en: Uploading... (@current of @total)
lv: Augšupielādē... (@current no @total)

en: Upload progress
lv: Augšupielādes progress

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lv: Lauka mašīnvārds (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lv: Datu saglabāšanas lauka tips.

en: Form element to edit the data.
lv: Formas elements, lai rediģētu datus.

en: - Select an existing field -
lv: - Izvēlieties esošu lauku -

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lv: Pievienot jaunu lauku: lauka nosaukums %field_name jau eksistē.

en: Add new field: you need to select a field type.
lv: Pievienot jaunu lauku: ir nepieciešams izvēlēties lauka tipu.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: width @width
lv: platums @width

en: height @height
lv: augtsums @height

en: upscaling allowed
lv: palielināšana atļauta

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lv: nejauši starp -@degrees&grādiem un @degrees&grādiem

en: @degrees&deg
lv: @degrees&grādi

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lv: Izvēlēto failu %filename nav iespējams augšupielādēt. Tikkai faili ar sekojošiem paplašiinājumiem ir atļauti: %extensions

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.
