DaNGO (6.x-1.3-beta1) - en to nl translation catalogue (909 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Berichttekst

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: delete
nl: verwijderen

en: Markup
nl: Opmaak

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Email address
nl: E-mailadres

en: content
nl: inhoud

en: subscribe
nl: inschrijven

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Subscribe
nl: Inschrijven

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Description
nl: Omschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Currency
nl: Valuta

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: error
nl: fout

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Version
nl: Versie

en: created
nl: aangemaakt

en: Available variables are:
nl: Beschikbare variabelen zijn:

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: File path
nl: Bestandspad

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Nummer

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Help text
nl: Helptekst

en: Types
nl: Typen

en: Required
nl: Vereist

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Preset Name
nl: Instellingnaam

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Artist
nl: Artiest

en: Schedule
nl: Planning

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Formaat

en: Manage
nl: Beheer

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Text
nl: Tekst

en: Total
nl: Totaal

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Subscriptions
nl: Inschrijvingen

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: action
nl: actie

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Check
nl: Cheque

en: file
nl: bestand

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail naar %recipient is verzonden

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een email naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Year
nl: Jaar

en: Block
nl: Blok

en: View arguments
nl: Bekijk argumenten

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Filter
nl: Filteren

en: Poll choices
nl: Enquête-keuzes

en: File ID
nl: Bestand ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Contains
nl: Bevat

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Normal
nl: Normaal

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Scale
nl: Schalen

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Card Number
nl: Kaartnummer

en: Month
nl: Maand

en: Price
nl: Prijs

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: State
nl: Provincie

en: email
nl: e-mail

en: Send
nl: Versturen

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Frequency
nl: Frequentie

en: security
nl: veiligheid

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Method
nl: Methode

en: Day
nl: Dag

en: The name of the menu the node belongs to.
nl: De naam van het menu waartoe de node behoort.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
nl: De woordenlijst waartoe de eerste categorie van de pagina behoort.

en: The name of the category.
nl: Naam van de categorie.

en: The id number of the category.
nl: Het ID-nummer van de categorie

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Other
nl: Andere

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Basic
nl: Basis

en: Color
nl: Kleur

en: Sent
nl: Verzonden

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Button
nl: Knop

en: Filtered text (user selects input format)
nl: Gefilterde tekst (gebruiker geeft invoerformaat op)

en: Text processing
nl: Tekstverwerking

en: Maximum length
nl: Maximum lengte

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
nl: De maximum lengte van het veld in karakters. Laat leeg voor ongelimiteerde grootte.

en: Rows
nl: Rijen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: description
nl: beschrijving

en: Override
nl: Overschrijven

en: Existing Views
nl: Bestaande Views

en: Default Views
nl: Standaard views

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Order
nl: Volgorde

en: Email Format
nl: E-mailformaat

en: Plain Text
nl: Gewone tekst

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: text
nl: tekst

en: anonymous
nl: anoniem

en: Edit group
nl: Bewerk groep

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Woonplaats

en: Full
nl: Volledig

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: Arabic
nl: Arabisch

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Token
nl: Patroon voor vervanging

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Are you sure you want to delete these items?
nl: Weet u zeker dat u deze items wilt verwijderen?

en: The items have been deleted.
nl: De items zijn verwijderd.

en: The e-mail address %email has been denied access.
nl: Het e-mailadres %email werd de toegang geweigerd.

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Token actions
nl: Token-acties

en: Replacement value
nl: Vervangende waarde

en: tokens
nl: patronen voor vervanging

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Randomize
nl: Willekeurig

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Replacement patterns for @name
nl: Vervangpatronen voor @name

en: Days
nl: Dagen

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Hours
nl: Uren

en: Production
nl: Productie

en: warning
nl: waarschuwing

en: Poll settings
nl: Enquête instellingen

en: Style
nl: Stijl

en: Track
nl: Opvolgen

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Your settings have been saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Month(s)
nl: Maand(en)

en: Payment method
nl: Betalingswijze

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Thousands separator
nl: Duizendtallenscheider

en: completed
nl: afgerond

en: %type settings
nl: %type instellingen

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: edit
nl: bewerk

en: Path to the "convert" binary
nl: Pad naar de conversiebibliotheek

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: The primary identifier for a node.
nl: De primaire identificatie van een node.

en: Video width
nl: Videobreedte

en: Video height
nl: Videohoogte

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Audio bitrate
nl: Audio-bitrate

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Processing
nl: Bezig

en: Path to file
nl: Pad naar bestand

en: Storage
nl: Opslag

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geuploade bestand kon niet verplaatst worden.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Enable custom alternate text
nl: Eigen 'alt'-tekst toestaan

en: Enable custom title text
nl: Eigen 'title'-tekst toestaan

en: Reason
nl: Reden

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Common
nl: Algemeen

en: No content types available.
nl: Geen inhoudstypen beschikbaar.

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Menus
nl: Menu's

en: Above
nl: Boven

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
nl: Waarschuwing! Het aanpassen van deze instelling nadat data is gecreëerd kan resulteren in het verlies van data!

en: Every
nl: Iedere

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
nl: <em>tekst</em>, waarmee tekstvelden kunnen worden toegevoegd. Een tekstveld kan uitsluitend platte tekst bevatten of optioneel gebruik maken van Drupal's invoerformaat voor een veilige toepassing van opgemaakte tekst. Tekstvelden kunnen of één regel of meerdere regels bestaan, of voor betere controle op de invoer kunnen selectielijsten, keuze rondjes of keuze vakjes gebruikt worden. Indien gewenst kan CCK de inhoud valideren aan de hand van een aantal toegelaten waarden.

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Full node
nl: Volledige node

en: Search Index
nl: Zoekindex

en: Search Result
nl: Zoekresultaten

en: Updating field type %type with module %module.
nl: Veldtype %type met module %module bijwerken.

en: Updating widget type %type with module %module.
nl: Bezig met updaten van widget type %type met module %module.

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: Allows administrators to define new content types.
nl: Maakt het beheerders mogelijk om nieuwe inhoudstypes te definiëren

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
nl: Alleen voor geavanceerd gebruik: PHP-code die een array met sleutels geeft van de toegestane waardes. Moet niet beginnen en eindigen met &lt;?php ?&gt;. Als dit veld in ingevuld zullen de bovenstaande toegestane waardes worden genegeerd.

en: Trimmed
nl: Ingekort

en: Used in
nl: gebruikt in

en: No fields have been defined for any content type yet.
nl: Er zijn nog geen velden gedefinieerd voor enig inhoudstype.

en: no styling
nl: geen opmaak

en: simple
nl: eenvoudig

en: fieldset
nl: veldengroep

en: fieldset - collapsible
nl: set van velden - inklapbaar

en: fieldset - collapsed
nl: set van velden - ingeklapt

en: Added field %label.
nl: Het veld %label is toegevoegd.

en: There was a problem adding field %label.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens toevoegen van het veld %label.

en: There was a problem creating field %label.
nl: Er is een probleem met het aanmaken van veld %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
nl: Bent u zeker dat u het veld %field wenst te verwijderen?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
nl: Als dit veld nog inhoud bevat gaat deze verloren. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Removed field %field from %type.
nl: Veld %field is verwijderd uit %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
nl: Er is een probleem opgetreden met het verwijderen van %field van %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
nl: Deze instellingen gelden voor het %field veld, in elk inhoudstype waar deze in voor komt.

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen indienen

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
nl: De standaardwaarde PHP-code heeft een verkeerde waarde.<br />Het verwachtte formaat: <pre>!sample</pre>. De huidige waarde: @value.

en: The default value is invalid.
nl: De standaardwaarde is ongeldig.

en: Saved field %label.
nl: Veld %label opgeslagen

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: Processing %title
nl: Bezig met %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: Referenced node ID
nl: Gerefereerde node ID

en: Referenced node title
nl: Gerefereerde node titel

en: Raw number value
nl: Ongefilterde numerieke waarde

en: Formatted number value
nl: Geformatteerde numerieke waarde

en: Raw, unfiltered text
nl: Rauwe, ongefilterde tekst

en: Formatted and filtered text
nl: Geformatteerde en gefilterde tekst

en: Referenced user ID
nl: Gerefereerde gebruikers ID

en: Referenced user name
nl: Gerefereerde gebruikersnaam

en: Group multiple values
nl: Groepeer meerdere waardes

en: Select the content type to export.
nl: Selecteer de inhoudstypes om te exporteren

en: Export data
nl: Exporteer data

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
nl: Kopieer de geexporteerde tekst en plak het in een ander inhoudstype of gebruik de importeerfunctie.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
nl: Dit formulier zal veldinformatie importeren die zijn geexporteerd uit een ander inhoudstype of database.<br />Merk op dat velden niet kunnen worden gedupliceerd in hetzelfde inhoudstype, dus geimporteerde velden zullen alleen worden toegevoegd als ze nog niet bestaan in het geselecteerde inhoudstype.

en: <Create>
nl: <Maak>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
nl: Selecteer het inhoudstype waarin deze velden moeten worden geimporteerd.<br />Selecteer &lt;Maak&gt; om een nieuw inhoudstype te maken waarin de velden komen.

en: Import data
nl: Importeer data

en: Paste the text created by a content export into this field.
nl: Plak de tekst die is geexporteerd in dit veld.

en: The import data is not valid import text.
nl: De geimporteerde data is geen valide importeertekst.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
nl: De volgende modules moeten worden aangezet om te kunnen importeren: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
nl: Het inhoudstype %type bestaat al in de database.

en: Exiting. No import performed.
nl: Gestopt, er is niks geimporteerd.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het toevoegen van het inhoudstype %type.<br />Bekijk de foutmeldingen voor meer informatie.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
nl: Het geimporteerde veld %field_label (%field_name) is niet toegevoegd aan %type omdat het veld al bestaat in %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
nl: Het veld %field_label (%field_name) is toegevoegd aan het inhoudstype %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het exporteren van de weergaveinstellingendata voor het veld %field_name.<br />De databasefoutmelding is: '%db_err'.

en: Content Copy
nl: Kopieer inhoud

en: Enables ability to import/export field definitions.
nl: Laat velddefinities geimporteerd en geexporteerd worden.

en: view
nl: bekijk

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
nl: Configureer nu de <a href="!url">veldpermissies</a>. Alle velden zijn standaard niet toegankelijk.

en: Content Permissions
nl: Inhoudpermissies

en: Set field-level permissions for CCK fields.
nl: Stel veldpermissies in voor CCK-velden.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep in het node-bewerkformulier.

en: always open
nl: altijd open

en: collapsible
nl: inklapbaar

en: collapsed
nl: ingeklapt

en: Instructions to present to the user on the editing form.
nl: Gebruikersinstructies bij het bewerkformulier.

en: These settings apply to the group on node display.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep van de node-weergave.

en: A description of the group.
nl: Een beschrijving van de groep

en: Are you sure you want to remove the group %label?
nl: Weet u zeker dat u de groep %label wilt verwijderen?

en: The group %group_name has been removed.
nl: De groep %group is verwijderd.

en: Fieldgroup
nl: Veldgroep

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Store the ID of a related node as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde node als een getal opslaan.

en: Content types that can be referenced
nl: Inhoudstypes waarnaar een referentie geplaatst kan worden

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Nodes die kunnen worden gerefereerd (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan de view door te geven.

en: Title (link)
nl: Titel (link)

en: Title (no link)
nl: Titel (geen link)

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Nodereference autocomplete
nl: Nodereferentie automatisch aanvullen

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Defines a field type for referencing one node from another.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een node naar een ander.

en: Store a number in the database as an integer.
nl: Sla een waarde in de database op als integer.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Sla een waarde in de database op in een decimaal formaat.

en: Store a number in the database in a floating point format.
nl: Sla een waarde in de database op als floating point getal.

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totale aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de waardes achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal waardes achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
nl: Het karakter dat gebruikers zullen gebruiken om de waardes achter de komma aan te geven in formulieren.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als voorvoegsel moet worden gebruikt zoals: $ of €. Laat leeg als er geen voorvoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: euro|euro's.

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als achtervoegsel moet worden gebruikt zoals: m², m/s², kb/s. Laat leeg als er geen achtervoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: kilo|kilo's.

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: "Minimum" must be a number.
nl: "Minimum" moet een nummer zijn.

en: "Maximum" must be a number.
nl: "Maximum" moet een nummer zijn.

en: unformatted
nl: ongeformatteerd

en: Defines numeric field types.
nl: Levert numerieke veldtypes.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
nl: Voor een 'aan/uit-keuzevakjewidget' moet eerst de 'uit'-waarde opgeven en daarna de 'aan'-waarde in de <strong>Toegestane waarde</strong>-sectie. Merk op dat het keuzevakje zal worden gelabeld met de waarde van 'aan'.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
nl: De widget 'Selectievakje/-rondje' zal een selectievakje tonen als de meerdere toegestane waardes is geselecteerd voor dit veld, anders zullen selectierondjes worden gebruikt.

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Single on/off checkbox
nl: Een aan/uit-keuzevakje

en: Option Widgets
nl: Optiewidgets

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
nl: Levert selectie-, keuzevakje- en keuzerondjewidgets voor tekst- en numerieke velden.

en: Store text in the database.
nl: Tekst in de database opslaan.

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Defines simple text field types.
nl: Levert simpele tekstveldtypes.

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Store the ID of a related user as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde gebruiker als een getal opslaan.

en: User roles that can be referenced
nl: Gebruikersrollen die kunnen worden gerefereerd

en: User status that can be referenced
nl: Gebruikersstatus die kan worden gerefereerd

en: Reverse link
nl: Link terug

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
nl: Als geselecteerd zal een links terug worden geplaatst naar de gerefereerde node in de gerefereerde gebruiker.

en: Userreference autocomplete
nl: Gebruikersreferentie automatische aanvulling

en: User Reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een gebruiker vanuit een node.

en: Surname
nl: Naam

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: X offset
nl: X-offset

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
nl: Voer een afstand in pixels in of gebruik een trefwoord: <em>left</em>, <em>center</em> of <em>right</em>

en: Y offset
nl: Y-offset

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
nl: Voer een afstand in pixels in of gebruik een trefwoord: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: Profiles
nl: Profielen

en: Publications
nl: Publicatie

en: Rate
nl: Tarief

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
nl: ImageMagick is een programma om afbeeldingen te bewerken. Om het te gebruiken, moet het geïnstalleerd zijn op uw server en dient u de locatie ervan te weten.  Als u niet zeker bent over het juiste pad, neem contact op met uw ISP of uw beheerder van de server.

en: Display debugging information
nl: Debugging informatie weergeven

en: ImageMagick command: @command
nl: ImageMagick opdracht: @command

en: ImageMagick output: @output
nl: ImageMagick uitvoer: @output

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: pending
nl: in wachtrij

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: The directory %directory is not writable
nl: De map %directory is niet schrijfbaar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nl: De map %directory is niet schrijfbaar omdat de juiste toegangsrechten anders zijn ingesteld.

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
nl: De uploadmap %directory voor het bestandsveld %field (inhoudstype %type) kan niet worden gemaakt of is niet te bereiken. Een nieuw te uploaden bestand kan niet worden opgeslagen, dus is de upload gestopt.

en: Store an arbitrary file.
nl: Bewaar een willekeurig bestand.

en: Permitted upload file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
nl: Extensies die een gebruiker kan uploaden naar dit veld. Scheid extensies met een spatie en gebruik de punt niet, bijvoorbeeld: pdf doc txt. Als dit leeg blijft kunnen gebruikers ieder type bestand uploaden.

en: File size restrictions
nl: Bestandgrootterestricties

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
nl: Limieten voor de grootte van bestanden die een gebruiker kan uploaden. Merk op dat deze instellingen alleen van toepassing zijn op nieuw-geuploade bestanden terwijl bestaande bestanden niet worden beinvloed.

en: Maximum upload size per file
nl: Maximale upoadgrootte per bestand

en: Maximum upload size per node
nl: Maximale upoadgrootte per node

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
nl: Geef de de groottelimiet op voor alle bestanden van een node samen. Vul een waarde in zoals '512' (bytes), '80K' (kilobytes) of '50M' (megabytes) om de toegestane bestandsgrootte te beperken. Laat dit leeg als je geen groottelimiet wilt.

en: Generic files
nl: Algemene bestanden

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
nl: Geeft allerlei bestanden weer met een icoon en een gelinkte bestandsbeschrijving.

en: File description
nl: Bestandsomschrijving

en: File size (in bytes)
nl: Bestandsgrootte (in bytes)

en: File size (pretty printed)
nl: Bestandsgrootte (in leesbaar formaat)

en: Fully formatted HTML file tag
nl: Volledig geformatteerd HTML-bestandstag

en: Defines a file field type.
nl: Definieert een veld van het type bestand.

en: FileField Meta
nl: Bestandsveld Meta

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
nl: Voeg het verzamelen van metadata en opslag toe aan Bestandsveld.

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
nl: Een widget voor bewerken van afbeeldingen, inclusief voorbeeldweergave.

en: Displays image files in their original size.
nl: Toont foto's in het originele formaat.

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Sending
nl: Bezig met verzenden

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
nl: De PHP GD-bibliotheek ontbreekt of is verouderd. Lees de <a href="@url">PHP beeldverwerkingsdocumentatie</a> voor informatie om dit op te lossen.

en: GD library
nl: GD-bibliotheek

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
nl: De URL %url is ongeldig. Gebruik een volledige URL zoals http://www.example.com/feed.xml.

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Finnish
nl: Fins

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Polish
nl: Pools

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Allow Upscaling
nl: Sta vergroten toe

en: Let scale make images larger than their original size
nl: Maak afbeeldingen groter dan de oorspronkelijke afmetingen door te schalen

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_scale_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_scale_and_crop niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
nl: <strong>Afmetingen van de binnenkant</strong>: uiteindelijke afmetingen zullen minder dan of gelijk aan de ingevoerde breedte en hoogte zijn. Handig om een maximale hoogte of breedte te houden.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
nl: <strong>Afmetingen van de buitenkant</strong>: uiteindelijke afmetingen zullen minder dan of gelijk aan de ingevoerde breedte en hoogte zijn. Handig om een maximale hoogte of breedte te houden.

en: Scale to fit
nl: Schaal om te passen

en: Inside dimensions
nl: Afmetingen binnenkant

en: Outside dimensions
nl: Afmetingen buitenkant

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
nl: Voer een breedte in pixels of als een percentage in. Bijvoorbeeld 500 of 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
nl: Voer een hoogte in pixels of als een percentage in. Bijvoorbeeld 500 of 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_deprecated_scale niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_crop niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_desaturate niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: Rotation angle
nl: Rotatiehoek

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
nl: Het aantal graden dat de afbeelding moet worden gedraaid. Positieve getallen zullen met de klok mee gedraaid worden, negatieve tegen de klok in.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
nl: Neem een willekeurige rotatiehoek voor iedere afbeelding. De hoek hierboven wordt als maximum gebruikt.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_rotate_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
nl: <strong>Merk op:</strong> De sigma parameter hier onder wordt op dit moment <em>alleen</em> alleen gebruikt als Imagemagick actief is.

en: Radius
nl: Straal

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
nl: De straal van de gausseaan in pixels zonder de middelste pixel mee te rekenen. Als u Imagemagick gebruikt kun u dit op 0 zetten om Imagemagick te laten kiezen. Normaal is 0.5 tot 1 voor schermresoluties. (Standaard 0.5)

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
nl: De standaard afwijking van de gausseaan in pixels. Een vuistregel: als de straal kleiner is dan 1 dan is de sigma gelijk aan de straal, anders is de sigma de wortel van de straal. (Standaard 0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
nl: Het percentage van het verschil tussen het origineel en de vervaagde foto die is teruggeplaats in de originele afbeelding. Normaal gesproken 50 tot 200. (Standaard 100)

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
nl: De drempel, als een fractie van de maximale RGB-niveau's, is benodigd om de verschilgroottes te gebruiken. Normaal gesproken 0 tot 0.2. (Standaard 0.05)

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_sharpen_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: @preset image
nl: @preset afbeelding

en: @preset image linked to node
nl: @preset afbeelding gelinkt naar node

en: @preset image linked to image
nl: @preset afbeelding gelinkt naar afbeelding

en: @preset file path
nl: @preset bestandspad

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
nl: Het maken van een afbeelding van %image is niet gelukt met ImageCache-instelling %preset.

en: non-existant action %action
nl: Niet bestaande actie %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
nl: Het maken van de ImageCache-map %dir is niet gelukt

en: action(id:%id): %action failed for %src
nl: actie %action (ID: %id) is niet gelukt voor %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
nl: Onbekend bestandstype (%path) stat: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_resize_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: administer imagecache
nl: ImageCache beheren

en: flush imagecache
nl: ImageCache cache leegmaken

en: view imagecache
nl: ImageCache cache weergeven

en: presetname
nl: instellingnaam

en: Flush
nl: Cache leegmaken

en: Preset Namespace
nl: Instellingnaam

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
nl: De naam wordt in URL's gebruikt voor afbeeldingen om ImageCache te vertellen hoe een afbeelding moet worden bewerkt. Gebruik alleen alfanumerieke karakters, underscores en liggende streepjes voor instellingnamen.

en: The specified preset was not found
nl: De gegeven instelling is niet gevonden

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
nl: Weet u zeker dat u instelling %preset wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
nl: Weet u zeker dat u de cache van de instelling %preset leeg wilt maken?

en: New Actions
nl: Nieuwe acties

en: Add !action
nl: !action toevoegen

en: Update Action
nl: Actie bijwerken

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
nl: Weet u zeker dat u actie !action van instelling !preset wilt verwijderen?

en: The action has been deleted.
nl: De actie is verwijderd

en: Administer imagecache presets and actions.
nl: ImageCache-instellingen en -acties beheren.

en: Add new preset
nl: Instelling toevoegen

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
nl: De primaire idetificatie van een imagecache_preset.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
nl: De primaire idetificatie van een imagecache_action.

en: The weight of the action in the preset.
nl: Het gewicht van de actie in de instelling.

en: The module that defined the action.
nl: De module die de actie levert.

en: The unique ID of the action to be executed.
nl: De unieke ID van de actie om uit te voeren.

en: The configuration data for the action.
nl: De configuratiegegevens voor de actie.

en: ImageCache Directory
nl: ImageCache-map

en: %p is not writeable by the webserver.
nl: %p is niet beschrijfbaar door de server.

en: An unknown error occured.
nl: Een onbekende fout is opgetreden.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
nl: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het kijken of %p een map is en schrijfbaar is.

en: ImageCache Temp Directory
nl: Tijdelijk map voor ImageCache

en: Dynamic image manipulator and cache.
nl: Dynamische afbeeldingmanipulatie en -cache

en: ImageCache User Interface.
nl: ImageCache-interface

en: Print
nl: Afdrukken

en: Locked
nl: Gesloten

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
nl: Uploadfout. Kan het bestand %file niet verplaatsen naar de locatie %destination.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
nl: Validatiefout, doe nog een poging. Indien de fout blijft optreden, neem dan contact op met de websitebeheerder.

en: Thank You
nl: Bedankt

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Reports
nl: Rapportages

en: Subscribed
nl: Ingeschreven

en: and
nl: en

en: where
nl: waar

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
nl: De URL waarheen de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals node/1234 of een externe URL zoals http://drupal.org.

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: The node the uploaded file is attached to
nl: De node waaraan het geuploade bestand is toegevoegd

en: Imagecache presets
nl: Imagecache preset

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: GD !format Support
nl: GD !format ondersteuning

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies voor de gebruiker weergegeven onder dit veld op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
nl: U mag geen PHP-code gebruiken.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
nl: PHP gebruiken voor veldinstellingen (gevaarlijk - wees voorzichtig met verlenen van deze permissie)

en: A file has been pre-loaded for import.
nl: Een bestand is voorgeladen voor het importeren.

en: Content fieldgroup
nl: Inhoudveldgroep

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
nl: Tekst om weer te geven als de groep geen data heeft. Merk op dat de titel niet zal worden getoond tenzij anders ingesteld.

en: Node reference field
nl: Node referentie-veld

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: De mogelijke waardes die in dit veld kunnen staan. Voer één waarde per regel in, in het formaat sleutel|label. De sleutel wordt in de database opgeslagen en moet overeen komen met het veldopslagtype (%type). Het label is optioneel. Als geen label wordt ingevoerd zal de sleutel ook worden gebruikt als label. <br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
nl: Deze PHP-code is door een beheerder ingesteld en zal worden uitgevoerd in plaats van de toegestane waardeslijst hierboven.

en: Currency code
nl: Valutacode

en: The e-mail address %email is already taken.
nl: Het e-mailadres %email is al in gebruik.

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: TODO
nl: TE DOEN

en: Transaction mode used for processing orders.
nl: Transactie modus voor het verwerken van orders

en: Maximum resolution for Images
nl: Maximale resolutie voor afbeeldingen

en: Defines an image field type.
nl: Definieert een afbeeldingveldtype.

en: Registration
nl: Registratie

en: @label (!name) - Allowed values
nl: @label (!name) - Toegestane waardes

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
nl: %name: de waarde mag niet langer zijn dan %max karakters.

en: Card Owner
nl: Kaart Eigenaar

en: Expiration Month
nl: Vervaldatum Maand

en: Expiration Year
nl: Vervaldatum Jaar

en: Hour(s)
nl: Uren

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en overschrijdt de maximale grootte van %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en zal uw disk quota van %quota overschrijden.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
nl: De grootte van de afbeelding werd aangepast om te passen binnen de maximale afmetingen van %dimensions pixels.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te groot. De maximale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te klein. De minimale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Load a referenced user
nl: Laad een gerefereerde gebruiker

en: Content containing the user reference field
nl: Inhoud dat het gebruikersreferentieveld bevat

en: Referenced user
nl: Gebruiker waarnaar verwezen wordt

en: Load a referenced node
nl: Laad een gerefereerde node

en: Content containing the node reference field
nl: Inhoud met het nodereferentieveld

en: Referenced content
nl: Gerefereerde inhoud

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Input type
nl: Invoertype

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: View used to select the nodes
nl: View die gebruikt wordt voor het selecteren van nodes

en: %name: this post can't be referenced.
nl: %name: dit bericht kan niet worden gerefereerd.

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Use default image
nl: Standaard afbeelding begruiken

en: Choose a image that will be used as default.
nl: Kies een afbeelding die als standaard zal worden gebruikt.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
nl: De maximum toegestane afbeeldingsgrootte in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480. Vul 0 in voor onbeperkt. Als een grotere afbeelding wordt geupload zal deze worden verkleind tot deze waardes.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: (Unpublished)
nl: (Niet gepubliceerd)

en: Image preview
nl: Afbeeldingvoorbeeld

en: %title field is required.
nl: %title-veld is vereist.

en: Menu links
nl: Menulinks

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Configure ImageAPI.
nl: ImageAPI instellen

en: There are no image toolkit modules enabled. Toolkit modules can be enabled from the <a href="!admin-build-modules">module configuration page</a>.
nl: Er zijn geen image toolkit-modules ingeschakeld. Toolkit-modules kunnen ingeschakeld worden via de <a href="!admin-build-modules">module configuratie pagina</a>.

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
nl: De %toolkit-module is de enige ingeschakelde image toolkit. Drupal zal deze gebruiken voor vergroten, verkleinen, verschalen en andere beeldbewerkingen.

en: Select a default image processing toolkit
nl: Selecteer een standaard beeldverwerkingstoolkit

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
nl: De geselecteerde beeldverwerkingstoolkit '%toolkit' kan functie '%function' niet juist verwerken.

en: Could not set permissions on destination file: %file
nl: Kan geen permissies geven aan bestand %file

en: Compression Quality
nl: Compressie Kwaliteit

en: Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
nl: Dient tussen de 0 en 100 te zijn. Hogere waardes betekenen kwalitatief betere foto's, maar grotere bestanden.

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: Compression Quality must be a value between 0 and 100.
nl: Compressie Kwaliteit moet een waarde tussen 0 en 100 zijn.

en: The specified ImageMagick path %file does not exist.
nl: Het opgegeven ImageMagickpad %file bestaat niet.

en: The specified ImageMagick path %file is not executable.
nl: Het opgegeven ImageMagick pad %file is niet uitvoerbaar.

en: No ImageAPI toolkits available
nl: Geen ImageAPI-toolkits beschikbaar

en: GD Image Rotation
nl: GD-afbeeldingrotatie

en: Low Quality / Poor Performance
nl: Lage Kwaliteit / Slechte Prestaties

en: Command Line ImageMagick support.
nl: Command Line ImageMagick-ondersteuning.

en: ImageAPI toolkit missing settings form
nl: ImageAPI toolkit-instellingenformulier ontbreekt

en: administer imageapi
nl: imageapi beheren

en: ImageAPI requires a Toolkit such as ImageAPI GD or ImageAPI ImageMagick to function. Go to !modules and enable one of them.
nl: ImageAPI heeft een toolkit zoals 'ImageAPI GD' of 'ImageAPI ImageMagick' nodig om te functioneren. Ga naar !modules en schakel minimaal één van deze in.

en: ImageAPI GD Memory Limit
nl: ImageAPI GD geheugenlimiet

en: It is highly recommended that you set you PHP memory_limit to 96M to use ImageAPI GD. A 1600x1200 images consumes ~45M of memory when decompressed and there are instances where ImageAPI GD is operating on two decompressed images at once.
nl: Het wordt sterk aangeraden om de PHP memory_limit naar 96M te verhogen voor het gebruik van ImageApi GD. Een afbeelding van 1600x1200 pixels gebruikt ongeveer 45M geheugen wanneer deze wordt gedecomprimeerd en er zijn situaties waarin ImageAPI met twee gedecomprimeerde afbeeldingen tegelijkertijd bezig is.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
nl: De achtergrondkleur die wordt gebruikt voor de verschenen delen van de afbeelding. Gebruik hexadecimale getallen, zoals bijvoorbeeld #FFFFFF voor wit, #FF0000 voor rood, of #000000 voor zwart. Een lege waarde zal afbeeldingen die transparantie ondersteunen een transparante achtergrond geven, anders zullen zij wit zijn.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
nl: Gebruik alleen alfanumerieke karakters, underscores en liggende streepjes voor instellingnamen.

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
nl: Instelling %name(ID: @id) is verwijderd.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
nl: Cache van instelling %name (ID: @id) is leeggemaakt

en: Override Defaults
nl: Overschrijf de standaard

en: Unknown Action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown Preset.
nl: Onbekende instelling.

en: The action was succesfully updated.
nl: De actie is bijgewerkt

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
nl: ImageCache maakt al %dst, blokker bestand %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
nl: ImageCache-instellingen beheren

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
nl: Plaats de volgende code in de module als onderdeel van <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: Node module form.
nl: Node-module formulier.

en: Locale module form.
nl: Locale-module formulier.

en: Taxonomy module form.
nl: Taxonomy-module formulier.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: Poll title
nl: Enquête-titel

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: Name of top taxonomy term
nl: Naam van de hoofdtaxonomieterm

en: ID of top taxonomy term
nl: ID van de hoofdtaxonomieterm

en: The id number of the category's parent vocabulary.
nl: Het ID-nummer van de bovenliggende woordenlijst van de categorie.

en: '@column' => value for @column
nl: '@column' => waarde van @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
nl: return array(
      0 => array(@columns),
      // Meestal stop u hier. Voeg meer waarden toe
      // als de beginwaarde uit meerdere waarden bestaat:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: click here
nl: klik hier

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
nl: Maak een lijst met opties als in <strong>Toegestane waardeslijst</strong> of als een array in PHP. Deze waarde zullen hetzelfde zijn in %field in alle inhoudstypes.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
nl: De 'toegestane waardes' voor dit veld opgeven.

en: Token replacement patterns
nl: Vervangpatronen voor tokens

en: Name of top term's vocabulary
nl: Naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm

en: ID of top term's vocabulary
nl: ID van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm.

en: The text used in the menu as link text for this item.
nl: De tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item.

en: The title of the node's book parent.
nl: De titel van de bovenliggende boekpagina.

en: The id of the node's book parent.
nl: Het ID van de bovenliggende boekpagina.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
nl: De titels van alle bovenliggende boekpagina's.

en: A randomly generated SHA1 hash.
nl: Een willekeurig gegenereerde SHA1 hash.

en: A randomly generated three-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: A randomly generated ten-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: Randomly generated single-digit letter.
nl: Willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: Randomly generated three-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: Randomly generated ten-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: The email address to which the message should be sent.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naar toegezonden moet worden.

en: The message that should be sent.
nl: Het bericht dat verzonden moet worden.

en: Change basic information
nl: Wijzig basisinformatie

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Machine-readable name
nl: Naam die voor machine leesbaar is

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Estonian
nl: Ests

en: Basque
nl: Baskisch

en: Latvian
nl: Lets

en: Malay
nl: Maleis

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Thai
nl: Thais

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De machine-leesbare naam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: File name without extension
nl: Bestandsnaam zonder extensie

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
nl: Beveiligingswaarschuwing: kan geen .htaccess-bestand maken. Maak een .htaccess-bestand in de map %directory die de volgende regels bevat: <br /><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
nl: %name: titel niet gevonden. Controleer de selectie.

en: An image thumbnail was not able to be created.
nl: Er kon geen thumbnail worden gemaakt.

en: Minimum resolution for Images
nl: Minimumresolutie voor foto's

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
nl: De minimum toegestande fotogrootte in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480. Vul 0 in voor geen restrictie. Als een kleinere foto wordt geupload zal deze worden geweigerd.

en: ALT text settings
nl: 'alt' tekst-instellingen

en: Enable user input alternate text for images.
nl: Door gebruikers ingevoerde 'alt'-teksten voor afbeeldingen toestaan.

en: Default ALT text
nl: Standaard 'alt'-tekst

en: This value will be used for alternate text by default.
nl: Deze waarde zal standaard worden gebruikt als alternatieve tekst.

en: Title text settings
nl: 'title' tekst-instellingen

en: Enable user input title text for images.
nl: Door gebruikers ingevoerde 'title'-tekst voor foto's toestaan.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
nl: Kies veldtype om aan de gebruiker te tonen.

en: Default Title text
nl: Standaard 'title'-tekst

en: This value will be used as the image title by default.
nl: Deze waarde zal standaard worden gebruikt als 'title'-tekst van de afbeelding.

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
nl: Als een afbeelding niet wordt geupload, toon dan een standaard afbeelding.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
nl: De standaard afbeelding kan niet worden geupload. De locatie %destination bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
nl: Alleen webstandaard afbeeldingen (jpg, gif en png) zijn toegestaan in de afbeeldingswidget. Als u andere soorten wilt uploaden dient u een algemene uploadwidget te gebruiken.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
nl: Geef een resolutie op in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480.

en: Alternate Text
nl: 'alt'-tekst

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Image linked to node
nl: Foto naar node gelinkt

en: Image linked to file
nl: Afbeelding gelinkt aan bestand

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
nl: FileField moet worden geupdate naar Drupal 6 voordat ImageField kan worden geüpdate.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
nl: Beheerderthumbnails uit de bestandenmap zijn verwijderd. Alle thumbnails zijn nu opgeslagen in de 'imagefield_thumbs'-map.

en: The selected file %name could not be saved.
nl: Het geselecteerde bestand %name kan niet worden opgeslagen.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
nl: De map %directory is een bestand en kan niet worden overschreven.

en: filefield
nl: bestandsveld

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
nl: Het pad %directory was gecontroleerd als een map, maar is een bestand.

en: List field
nl: Lijstveld

en: FileField was trying to display the file %file, but it does not exist.
nl: Bestandsveld probeerde het bestand %file te tonen, maar het bestaat niet.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: The file in the @field field was unable to be uploaded.
nl: Het bestand in het @field-veld kan niet worden geupload.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
nl: Refereren naar het bestand in het %field-veld is niet toegestaan.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
nl: Het bestand waaraan wordt gerefereerd door het %field-veld bestaat niet.

en: The file upload failed. %upload
nl: Het uploaden van het bestand is niet gelukt. %upload

en: A plain file upload widget.
nl: Een eenvoudige widget om bestanden te uploaden.

en: Displays the file system path to the file.
nl: Toont het systeempad naar het bestand.

en: URL to file
nl: URL naar bestand

en: Displays a full URL to the file.
nl: Toont een volledige URL naar het bestand.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
nl: Er is een fout opgetreden. Het bestand dat werd geüpload is waarschijnlijk groter dan de maximum toegestane bestandsgrootte (@size).

en: Starting upload...
nl: Upload starten ...

en: Uploading... (@current of @total)
nl: Aan het uploaden... (@current van @total)

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
nl: De inhoud van het bestand (@type) komt niet overeen met de extensie (@extension).

en: The image must be exactly %dimensions pixels.
nl: De afbeelding moet exact %dimensions pixels.

en: The image will not fit between the dimensions of %min_dimensions and %max_dimensions pixels.
nl: De afbeelding zal niet tussen de afmetingen %min_dimensions en %max_dimensions pixels passen.

en: Images must be exactly @min_size pixels
nl: Afbeeldingen dienen exact @min_size pixels te zijn

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
nl: Afbeeldingen dienen tussen @min_size en @max_size pixels te zijn

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
nl: Afbeeldingen groter dan @max_size pixels zullen geschaald worden

en: Images must be smaller than @max_size pixels
nl: Afbeeldingen moeten kleiner zijn dan @max_size pixels

en: Images must be larger than @max_size pixels
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan @max_size pixels

en: The file is not a known image format.
nl: Dit bestand is geen bekend afbeeldingstype.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
nl: Uw server is in staat upload-voortgang te tonen, maar beschikt niet over de benodigde bibliotheken. Installatie van <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a> (bij voorkeur) of <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a> wordt aangeraden.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
nl: Uw server is geschikt om de voortgang van een file-upload te tonen conform APC RFC1867. Let op, slechts één upload per keer wordt ondersteund. Aanbevolen wordt om, indien mogelijk, de '<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a>' te gebruiken.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
nl: Uw server is niet in staat om bestandsuploadvoortgang te tonen. Hiervoor heeft u PHP 5.2 en een Apache-server nodig.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
nl: De server is niet in staat om de voortgang van het uploaden van bestanden weer te geven. Deze weergave vereist dat PHP werkt met mod_php en niet als Fast CGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
nl: Uw server is in staat om bestandsuploadvoortgang weer te geven met behulp van APC, maar APC is niet ingeschakeld. Voeg <code>apc.rfc1867 = 1</code> aan de php.ini-configuratie toe. Het is echter aan te raden om <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> te gebruiken omdat deze ook gelijktijdige uploads ondersteunt.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
nl: <a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a> staat aan

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
nl: <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> staat aan

en: Upload progress
nl: Uploadvoortgang

en: Width of a video or image file in pixels.
nl: Breedte van een video of foto in pixels.

en: Height of a video or image file in pixels.
nl: Hoogte van een video of foto in pixels.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
nl: De lengte van audio of video in seconden.

en: Audio format
nl: Audioformaat

en: The audio format.
nl: Het audioformaat.

en: The sample rate of the audio.
nl: De sample rate van de audio.

en: Audio channel mode
nl: Audiokanaalmodus

en: The number of channels in the audio, by name (stereo or mono).
nl: Het aantal kanalen in de audio, per naam (stereo of mono).

en: The audio bitrate.
nl: De audio-bitrate.

en: The kind of audio bitrate, such as VBR. Usually empty.
nl: Het soort audio-bitrate, zoals VBR. Normaal gesproken leeg.

en: Default (usually mm:ss)
nl: Standaard (meestal mm:ss)

en: Hours: h
nl: Uren: h

en: Minutes: mm
nl: Minuten: mm

en: Seconds: ss
nl: Seconden: ss

en: Total seconds
nl: Totaal aantal seconden

en: Data key
nl: Datasleutel

en: %name: the value may be no smaller than %min.
nl: %name: de waarde mag niet kleiner zijn dan %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: %name: found no valid user with that name.
nl: %name: geen toegestane gebruiker gevonden met die naam.

en: The name of the site.
nl: De naam van de site.

en: Field label
nl: Veldlabel

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Type of group.
nl: Groepstype

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: Comment module form.
nl: Comment-module formulier.

en: Translation module form.
nl: Translation-module formulier.

en: Menu module form.
nl: Menu-module formulier.

en: Book module form.
nl: Book-module formulier.

en: Path module form.
nl: Path-module formulier.

en: Poll module title.
nl: Poll-module titel.

en: Poll module choices.
nl: Poll-module keuzes.

en: Poll module settings.
nl: Poll-module instellingen.

en: Upload module form.
nl: Upload-module formulier.

en: CCK - No Views integration
nl: CCK - Zonder Views-integratie

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
nl: Voor integratie van Views in CCK is Views versie 6.x-2.0-rc2 of hoger nodig.

en: manage fields
nl: velden beheren

en: » Add a new content type
nl: » Nieuw inhoudstype toevoegen

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select a widget -
nl: - Selecteer een widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
nl: Veldnaam (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
nl: Data-type dat opgeslagen wordt.

en: Form element to edit the data.
nl: Formulierelement om data te bewerken.

en: - Select an existing field -
nl: - Selecteer een bestaand veld -

en: Field to share
nl: Veld om te delen

en: Group name (a-z, 0-9, _)
nl: Groepsnaam (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
nl: Nieuw veld toevoegen: er moet een naam ingevoerd worden.

en: Add new field: you need to provide a field name.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam is verplicht.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: Een nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is niet toegestaan. De naam mag alleen kleine letters bevatten zonder accenten, cijfers en onderstrepingstekens (_).

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is te lang. De lengte van de naam is, inclusief het voorvoegsel 'field_', beperkt tot 32 karakters, .

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name bestaat al.

en: Add new field: you need to select a field type.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add new field: you need to select a widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add new field: invalid widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: ongeldige widget.

en: Add existing field: you need to provide a label.
nl: Bestaand veld toevoegen: er moet een naam ingevuld worden.

en: Add existing field: you need to select a field.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add existing field: you need to select a widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add existing field: invalid widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: ongeldige widget.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
nl: Er zijn geen velden gedefinieerd voor dit inhoudstype. U kunt nieuwe velden toevoegen op de <a href="@link">Velden beheren</a> pagina.

en: Edit basic information
nl: Wijzig basisinformatie

en: The field %field is locked and cannot be edited.
nl: Het veld %field is vergrendeld en kan niet bewerkt worden.

en: %type basic information
nl: %type basisinformatie

en: Maximum number of values users can enter for this field.
nl: Maximaal aantal waarden die gebruikers voor dit veld in kunnen voeren.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
nl: Met 'Onbeperkt' krijgt u een knop 'Toevoegen' waarmee gebruikers onbeperkt velden kunnen toevoegen.

en: %name must be an integer.
nl: %name moet een geheel getal zijn.

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Field has value
nl: Veld heeft inhoud

en: Field has changed
nl: Veld is aangepast

en: @node's field '@field' has value
nl: @node-veld '@field' heeft inhoud

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: Veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: "@s" veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
nl: Te zien in: @types

en: <No value>
nl: <Geen waarde>

en: Widget label (@label)
nl: Widget-label (@label)

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: You need to provide a label.
nl: Een label is vereist.

en: You need to provide a group name.
nl: Een groepnaam is vereist.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: De groepnaam %group_name in niet toegestaan. De naam mag alleen kleine alfanumerieke karakters en underscores bevatten.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
nl: De groepnaam %group_name is te lang. De naam mag niet langer zijn dan 32 karakters inclusief 'group_'-voorvoegsel.

en: The group name %group_name already exists.
nl: De groepnaam %group_name bestaat al.

en: Add new group:
nl: Nieuwe groep toevoegen:

en: Add new group: you need to provide a label.
nl: Een nieuwe groep toevoegen: een label is verplicht.

en: Add new group: you need to provide a group name.
nl: Groep toevoegen: Een groepsnaam is verplicht.

en: Standard group
nl: Standaardgroep

en: Create display groups for CCK fields.
nl: Maak weergavegroepen voor CCK-velden.

en: Field group: @group in @type
nl: Veldengroep: @group in @type

en: Field group label
nl: Veldengroeplabel

en: Fieldset - Collapsed
nl: Set van velden - Ingeklapt

en: "@s" field group: @group in @type
nl: '@s'-veldgroep: @groep in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste inhoudnode zal worden geladen.

en: There are no nodereference fields defined.
nl: Er zijn geen nodereferentie velden.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die selecteert welke nodes kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Inhoudstypes-"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met nodes die kunnen worden gerefereerd, gebaseerd op een  "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid input.
nl: %name: geen toegestane waarde.

en: %name: found no valid post with that title.
nl: %name: geen bericht gevonden met die titel.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en decimalen zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
nl: Alleen nummers zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en het decimalenkarakter (%decimal) zijn toegestaan in %field.

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste gebruiker zal worden geladen.

en: There are no userreference fields defined.
nl: Er zijn geen gebruikersreferentievelden ingesteld.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Gebruikers die kunnen worden gerefereerd (View)

en: View used to select the users
nl: View die gebruikt wordt om gebruikers te selecteren

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die de gebruikers selecteert die kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Referenceable Roles" and "Referenceable Status" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate users on user creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate users will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Refereerbare Rollen-" en "Refereerbare Status"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met gebruikers die kunnen worden gerefereerd op basis van een "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid user.
nl: %name: geen toegestane gebruiker.

en: New field
nl: Nieuw veld

en: Existing field
nl: Bestaand veld

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
nl: Voeg velden en groepen toe aan het inhoudstype en herschik ze bij weergave en invoerformulieren.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
nl: U kunt een veld toevoegen aan een groep door het eerst onder de groep en daarna naar rechts te slepen.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
nl: Noot: Door de <a href="!adv_help">Geavanceerde hulp</a> module te installeren kunt u meer, en betere hulp krijgen.

en: width @width
nl: breedte @width

en: height @height
nl: hoogte @height

en: upscaling allowed
nl: vergroten toestaan

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
nl: breedte: @width, hoogte: @height, passend: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
nl: breedte: @width, hoogte: @height, x-offset: @xoffset, y-offset: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
nl: willekeurig tussen -@degrees&deg en @degrees&deg

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
nl: straal: @radius, sigma: @sigma, hoeveelheid: @amount, drempel: @threshold

en: Save Preset
nl: Instelling opslaan

en: The preset name you have chosen is already in use.
nl: De naam die u voor deze instelling heeft gekozen is reeds in gebruik.

en: Unknown action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown preset.
nl: Onbekende instelling

en: This %action action is not associated %preset preset.
nl: De actie %action is niet verbonden aan instelling %preset.

en: Create Action
nl: Actie aanmaken

en: The action was succesfully created.
nl: De actie was succesvol aangemaakt.

en: 404: Unable to find %image
nl: 404: Bestand %image niet gevonden

en: 403: File is not an image %image
nl: 403: Bestand %image is geen afbeelding

en: Save !type
nl: Bewaar !type

en: Delete !type
nl: Verwijder !type

en: features
nl: functies

en: Delta - Appears in: @types
nl: Delta - Komt voor in: @types

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: The unique ID of the comment.
nl: Het unieke ID van de reactie.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
nl: Het unieke ID van de node waarop gereageerd is.

en: The name left by the comment author.
nl: De naam van de auteur van de reactie.

en: The email address left by the comment author.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The home page URL left by the comment author.
nl: De voorpagina URL van de auteur van de reactie.

en: The formatted content of the comment itself.
nl: De geformatteerde inhoud van de reactie zelf.

en: The number of comments posted on a node.
nl: Het aantal reacties op een node.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
nl: Het aantal reacties op een node sinds de laatste inzage.

en: The type of the node.
nl: Het node-type.

en: The human-readable name of the node type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van het nodetype.

en: The language the node is written in.
nl: De taal waarin de node is geschreven.

en: The URL of the node.
nl: De URL van de node.

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de site.

en: The optional 'mission' of the site.
nl: De 'missie' van de site (optioneel).

en: The administrative email address for the site.
nl: Het e-mailadres van de beheerder van deze site.

en: The URL of the site's front page.
nl: De URL van de voorpagina.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van dit gebruikersaccount

en: The login name of the user account.
nl: De gebruikersnaam van het gebruikersaccount

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: The URL of the account profile page.
nl: De URL van de gebruikersprofielpagina.

en: The unique ID of the content item, or "node".
nl: Het unieke ID van het inhoudselement, of "node".

en: No tokens available.
nl: Geen tokens beschikbaar.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
nl: Klik op een token om het toe te voegen aan het veld dat het laatst aangeklikt is.

en: List of the currently available tokens on this site
nl: Lijst van beschikbare nodes op deze website

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions

en: Default (Mbps or Kbps)
nl: Standaard (Mbps or Kbps)

en: Raw numberic value
nl: Ongeformatteerde numerieke waarde

en: Default (kHz)
nl: Standaard (kHz)

en: Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
nl: Herschalen zal <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> verwijderen.

en: The current
nl: De huidige

en: !description month (full word)
nl: !description maand (woord)

en: !description month (abbreviated)
nl: !description maand (afkorting)

en: !description date (numeric representation of the day of the week)
nl: !description datum (numerieke weergave van de dag van de week)

en: !description day (full word)
nl: !description dag (woord)

en: !description day (abbreviation)
nl: !description maand (afkorting)

en: Total filesize for %title, %tsize, exceeds field settings of %msize.
nl: Totale bestandsgrootte voor %title, %tsize, overschrijdt een veldinstelling van %msize.

en: The file field %field has been updated with new settings.
nl: Het bestandsveld %field is vernieuwd met de nieuwe instellingen.

en: @mime icon
nl: @mime icoon

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
nl: De verklaring van de laatste wijziging aan de node.

en: The URL of the account edit page.
nl: De URL van de pagina waarop de account kan worden aangepast.

en: The title of the current page.
nl: De titel van de huidige pagina.

en: The URL alias of the current page.
nl: De URL-alias van de huidige pagina.

en: The URL of the current page.
nl: De URL van de huidige pagina.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
nl: Het paginanummer van de huidige pagina wanneer gepagineerde lijsten worden gebruikt.
