Date (6.x-2.10) - en to he translation catalogue (774 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: enabled
he: פעיל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Required
he: נדרש

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Description field
he: שדה תאור

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Blank
he: ריק

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: remove
he: הסר

en: Text
he: טקסט

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: Expanded
he: מורחב

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Never
he: אף פעם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Contains
he: מכיל

en: Advanced
he: מתקדם

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Medium
he: בינוני

en: OR
he: או

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Method
he: שיטה

en: Africa/Algiers
he: אפריקה/אלג'יר

en: Africa/Asmera
he: אפריקה/אסמרה

en: Africa/Bangui
he: אפריקה/בנגי

en: Africa/Blantyre
he: אפריקה/בלנטייר

en: Africa/Brazzaville
he: אפריקה/ברזוויל

en: Africa/Bujumbura
he: אפריקה/בוג'ומבורה

en: Africa/Cairo
he: אפריקה/קהיר

en: Africa/Ceuta
he: אפריקה/סאוטה

en: Africa/Dar_es_Salaam
he: אפריקה/דר_א_סלאם

en: Africa/Djibouti
he: אפריקה/ג'יבוטי

en: Africa/Douala
he: אפריקה/דואלה

en: Africa/Gaborone
he: אפריקה/גאבורון

en: Africa/Harare
he: אפריקה/הארארה

en: Africa/Johannesburg
he: אפריקה/יוהנסבורג

en: Africa/Kampala
he: אפריקה/קמפלה

en: Africa/Khartoum
he: אפריקה/חרטום

en: Africa/Kigali
he: אפריקה/קיגלי

en: Africa/Kinshasa
he: אפריקה/קינשאסה

en: Africa/Lagos
he: אפריקה/לאגוס

en: Africa/Libreville
he: אפריקה/ליברוויל

en: Africa/Luanda
he: אפריקה/לואנדה

en: Africa/Lubumbashi
he: אפריקה/לובומבשי

en: Africa/Lusaka
he: אפריקה/לוסקה

en: Africa/Malabo
he: אפריקה/מלאבו

en: Africa/Maputo
he: אפריקה/מפוטו

en: Africa/Maseru
he: אפריקה/מסרו

en: Africa/Mbabane
he: אפריקה/מבבנה

en: Africa/Mogadishu
he: אפריקה/מוגדישו

en: Africa/Nairobi
he: אפריקה/ניירובי

en: Africa/Ndjamena
he: אפריקה/נג'מנה

en: Africa/Niamey
he: אפריקה/ניאמיי

en: Africa/Porto-Novo
he: אפריקה/פורטו-נובו

en: Africa/Tripoli
he: אפריקה/טריפולי

en: Africa/Tunis
he: אפריקה/תוניס

en: Africa/Windhoek
he: אפריקה/ווינדהוק

en: America/Adak
he: אמריקה/אדק

en: America/Anchorage
he: אמריקה/אנקורג'

en: America/Anguilla
he: אמריקה/אנגווילה

en: America/Antigua
he: אמריקה/אנטיגואה

en: America/Araguaina
he: אמריקה/ארגוואינה

en: America/Aruba
he: אמריקה/ארובה

en: America/Asuncion
he: אמריקה/אסונסיון

en: America/Atka
he: אמריקה/אטקה

en: America/Barbados
he: אמריקה/ברבדוס

en: America/Belem
he: אמריקה/בלם

en: America/Belize
he: אמריקה/בליז

en: America/Boa_Vista
he: אמריקה/בואה_ויסטה

en: America/Bogota
he: אמריקה/בוגוטה

en: America/Boise
he: אמריקה/בוייסי

en: America/Buenos_Aires
he: אמריקה/בואנוס_איירס

en: America/Cambridge_Bay
he: אמריקה/מפרץ_קיימברידג'

en: America/Cancun
he: אמריקה/קנקון

en: America/Caracas
he: אמריקה/קראקס

en: America/Catamarca
he: אמריקה/קטמרקה

en: America/Cayenne
he: אמריקה/קאיין

en: America/Cayman
he: אמריקה/קיימן

en: America/Chicago
he: אמריקה/שיקגו

en: America/Chihuahua
he: אמריקה/צ'יוואווה

en: America/Cordoba
he: אמריקה/קורדובה

en: America/Costa_Rica
he: אמריקה/קוסטה_ריקה

en: America/Cuiaba
he: אמריקה/קויאבה

en: America/Curacao
he: אמריקה/קורסאו

en: America/Dawson
he: אמריקה/דוסון

en: America/Dawson_Creek
he: אמריקה/דוסון_קרייק

en: America/Denver
he: אמריקה/דנבר

en: America/Detroit
he: אמריקה/דטרויט

en: America/Dominica
he: אמריקה/דומיניקה

en: America/Edmonton
he: אמריקה/אדמונטון

en: America/Eirunepe
he: אמריקה/אירונפה

en: America/El_Salvador
he: אמריקה/אל_סלבדור

en: America/Ensenada
he: אמריקה/אנסנדה

en: America/Fort_Wayne
he: אמריקה/פורט_וויין

en: America/Fortaleza
he: אמריקה/פורטלזה

en: America/Glace_Bay
he: אמריקה/מפרץ_גלייס

en: America/Godthab
he: אמריקה/גות'אב

en: America/Goose_Bay
he: אמריקה/גוס_ביי

en: America/Grand_Turk
he: אמריקה/גרנד_טורק

en: America/Grenada
he: אמריקה/גרנדה

en: America/Guadeloupe
he: אמריקה/גוואדלופ

en: America/Guatemala
he: אמריקה/גואטמלה

en: America/Guayaquil
he: אמריקה/גואיאקיל

en: America/Guyana
he: אמריקה/גינאה

en: America/Halifax
he: אמריקה/הליפקס

en: America/Havana
he: אמריקה/הוואנה

en: America/Hermosillo
he: אמריקה/הרמוסילו

en: America/Indiana/Indianapolis
he: אמריקה/אינדיאנה/אינדיאנפוליס

en: America/Indiana/Knox
he: אמריקה/אינדיאנה/נוקס

en: America/Indiana/Marengo
he: אמריקה/אינדיאנה/מרנגו

en: America/Indiana/Vevay
he: אמריקה/אינדיאנה/וואיי

en: America/Indianapolis
he: אמריקה/אינדיאנפוליס

en: America/Inuvik
he: אמריקה/אינוביק

en: America/Iqaluit
he: אמריקה/איקאלואיט

en: America/Jamaica
he: אמריקה/ג'מייקה

en: America/Jujuy
he: אמריקה/ג'וג'וי

en: America/Juneau
he: אמריקה/ג'ונו

en: America/Kentucky/Louisville
he: אמריקה/קנטקי/לואיוויל

en: America/Kentucky/Monticello
he: אמריקה/קנטקי/מונטיצ'לו

en: America/Knox_IN
he: אמריקה/אינדיאנה/נוקס

en: America/La_Paz
he: אמריקה/לה_פז

en: America/Lima
he: אמריקה/לימה

en: America/Los_Angeles
he: אמריקה/לוס אנג'לס

en: America/Louisville
he: אמריקה/לואיסוויל

en: America/Maceio
he: אמריקה/Maceio

en: America/Managua
he: אמריקה/מנגואה

en: America/Manaus
he: אמריקה/מנאוס

en: America/Martinique
he: אמריקה/מרטיניק

en: America/Mazatlan
he: אמריקה/מזטלן

en: America/Mendoza
he: אמריקה/מנדוזה

en: America/Menominee
he: אמריקה/מנומיני

en: America/Merida
he: אמריקה/מרידה

en: America/Mexico_City
he: אמריקה/מקסיקו_סיטי

en: America/Miquelon
he: אמריקה/מיקלון

en: America/Monterrey
he: אמריקה/מונטריי

en: America/Montevideo
he: אמריקה/מונטווידאו

en: America/Montreal
he: אמריקה/מונטראול

en: America/Montserrat
he: אמריקה/מונטסראט

en: America/Nassau
he: אמריקה/נסאו

en: America/New_York
he: אמריקה/ניו_יורק

en: America/Nipigon
he: אמריקה/ניפיגון

en: America/Nome
he: אמריקה/נום

en: America/Noronha
he: אמריקה/נורונה

en: America/Panama
he: אמריקה/פנמה

en: America/Pangnirtung
he: אמריקה/פנגנירטונג

en: America/Paramaribo
he: אמריקה/פרמריבו

en: America/Phoenix
he: אמריקה/פניקס

en: America/Port-au-Prince
he: אמריקה/פורט-או-פרינס

en: America/Port_of_Spain
he: אמריקה/פורט_אוף_ספיין

en: America/Porto_Acre
he: אמריקה/פורטו_אקרה

en: America/Porto_Velho
he: אמריקה/פורטו_וליו

en: America/Puerto_Rico
he: אמריקה/פורטו_ריקו

en: America/Rainy_River
he: אמריקה/רייני_ריבר

en: America/Rankin_Inlet
he: אמריקה/רנקין_אינלט

en: America/Recife
he: אמריקה/רסיפה

en: America/Regina
he: אמריקה/רגינה

en: America/Rio_Branco
he: אמריקה/ריו_ברנקו

en: America/Rosario
he: אמריקה/רוסריו

en: America/Santiago
he: אמריקה/סנטיאגו

en: America/Santo_Domingo
he: אמריקה/סנטו_דומינגו

en: America/Sao_Paulo
he: אמריקה/סאו_פאולו

en: America/Scoresbysund
he: אמריקה/סקורסבייסונד

en: America/Shiprock
he: אמריקה/שיפרוק

en: America/St_Johns
he: אמריקה/סנט_ג'ונס

en: America/St_Kitts
he: אמריקה/סנט_קיטס

en: America/St_Lucia
he: אמריקה/סנט_לוצ'יה

en: America/St_Thomas
he: אמריקה/סנט_תומס

en: America/St_Vincent
he: אמריקה/סנט_וינסנט

en: America/Swift_Current
he: אמריקה/סוויפט_קרנט

en: America/Tegucigalpa
he: אמריקה/טגוסיגלפה

en: America/Thule
he: אמריקה/ת'ולה

en: America/Thunder_Bay
he: אמריקה/מפרץ_רעם

en: America/Tijuana
he: אמריקה/טיחואנה

en: America/Tortola
he: אמריקה/טורטולה

en: America/Vancouver
he: אמריקה/וונקובר

en: America/Virgin
he: אמריקה/וירג'ין

en: America/Whitehorse
he: אמריקה/וייטהורס

en: America/Winnipeg
he: אמריקה/ויניפג

en: America/Yakutat
he: אמריקה/יאקוטאט

en: America/Yellowknife
he: אמריקה/ילונייף

en: Antarctica/Casey
he: אנטארקטיקה/קייסי

en: Antarctica/Davis
he: אנטארקטיקה/דייוויס

en: Antarctica/DumontDUrville
he: אנטארקטיקה/דימון ד'אורוויל

en: Antarctica/Mawson
he: אנטארקטיקה/מוסון

en: Antarctica/McMurdo
he: אנטארקטיקה/מק-מרדו

en: Antarctica/Palmer
he: אנטארקטיקה/פאלמר

en: Antarctica/South_Pole
he: אנטרקטיקה/קוטב_דרומי

en: Antarctica/Syowa
he: אנטרקטיקה/סיווה

en: Antarctica/Vostok
he: אנטארקטיקה/ווסטוק

en: Arctic/Longyearbyen
he: ארקטי/לונגירביין

en: Asia/Aden
he: אסיה/עדן

en: Asia/Almaty
he: אסיה/אלמטי

en: Asia/Amman
he: אסיה/עמאן

en: Asia/Anadyr
he: אסיה/אנדיר

en: Asia/Aqtau
he: Aqtau/אקטאו

en: Asia/Aqtobe
he: אסיה/אקטובה

en: Asia/Ashgabat
he: אסיה/אשגאבט

en: Asia/Ashkhabad
he: אסיה/אשקבאד

en: Asia/Baghdad
he: אסיה/בגדאד

en: Asia/Bahrain
he: אסיה/בחריין

en: Asia/Baku
he: אסיה/באקו

en: Asia/Bangkok
he: אסיה/בנגקוק

en: Asia/Beirut
he: אסיה/ביירות

en: Asia/Bishkek
he: אסיה/בישקק

en: Asia/Brunei
he: אסיה/ברוניי

en: Asia/Calcutta
he: אסיה/כלכותה

en: Asia/Chungking
he: אסיה/צ'ונגקינג

en: Asia/Colombo
he: אסיה/קולומבו

en: Asia/Dacca
he: אסיה/דאקה

en: Asia/Damascus
he: אסיה/דמשק

en: Asia/Dhaka
he: אסיה/דאקה

en: Asia/Dili
he: אסיה/דילי

en: Asia/Dubai
he: אסיה/דובאי

en: Asia/Dushanbe
he: אסיה/דושנבה

en: Asia/Gaza
he: אסיה/עזה

en: Asia/Harbin
he: אסיה/הרבין

en: Asia/Hong_Kong
he: אסיה/הונג_קונג

en: Asia/Hovd
he: אסיה/חובד

en: Asia/Irkutsk
he: אסיה/אירקוצק

en: Asia/Istanbul
he: אסיה/איסטנבול

en: Asia/Jakarta
he: אסיה/ג'קרטה

en: Asia/Jayapura
he: אסיה/ג'יאפורה

en: Asia/Jerusalem
he: אסיה/ירושלים

en: Asia/Kabul
he: אסיה/קאבול

en: Asia/Kamchatka
he: אסיה/קמצ'טקה

en: Asia/Karachi
he: אסיה/קראצ'י

en: Asia/Kashgar
he: אסיה/קשגר

en: Asia/Katmandu
he: אסיה/קטמנדו

en: Asia/Krasnoyarsk
he: אסיה/קרסנוירסק

en: Asia/Kuala_Lumpur
he: אסיה/קואלה_לומפור

en: Asia/Kuching
he: אסיה/קוצ'ינג

en: Asia/Kuwait
he: אסיה/כווית

en: Asia/Macao
he: אסיה/מקאו

en: Asia/Magadan
he: אסיה/מגדן

en: Asia/Manila
he: אסיה/מנילה

en: Asia/Muscat
he: אסיה/מוסקט

en: Asia/Nicosia
he: אסיה/ניקוסיה

en: Asia/Novosibirsk
he: אסיה/נובוסיבירסק

en: Asia/Omsk
he: אסיה/אומסק

en: Asia/Phnom_Penh
he: אסיה/פנום פן

en: Asia/Pyongyang
he: אסיה/פיונגיאנג

en: Asia/Qatar
he: אסיה/קטאר

en: Asia/Rangoon
he: אסיה/רנגון

en: Asia/Riyadh
he: אסיה/ריאד

en: Asia/Riyadh87
he: אסיה/ריאד87

en: Asia/Riyadh88
he: אסיה/ריאד88

en: Asia/Riyadh89
he: אסיה/ריאד89

en: Asia/Saigon
he: אסיה/סייגון

en: Asia/Samarkand
he: אסיה/סמרקנד

en: Asia/Seoul
he: אסיה/סאול

en: Asia/Shanghai
he: אסיה/שנגחאי

en: Asia/Singapore
he: אסיה/סינגפור

en: Asia/Taipei
he: אסיה/טאיפה

en: Asia/Tashkent
he: אסיה/טשקנט

en: Asia/Tbilisi
he: אסיה/טביליסי

en: Asia/Tehran
he: אסיה/טהרן

en: Asia/Tel_Aviv
he: אסיה/תל_אביב

en: Asia/Thimbu
he: אסיה/טהימפהו

en: Asia/Thimphu
he: אסיה/טימפו

en: Asia/Tokyo
he: אסיה/טוקיו

en: Asia/Ujung_Pandang
he: אסיה/אוג'ונג_פנדנג

en: Asia/Ulaanbaatar
he: אסיה/אולן-בטור

en: Asia/Ulan_Bator
he: אסיה/אולן_בטור

en: Asia/Urumqi
he: אסיה/אורומקי

en: Asia/Vientiane
he: אסיה/ויינטיאן

en: Asia/Vladivostok
he: אסיה/ולדיווסטוק

en: Asia/Yakutsk
he: אסיה/יקוטסק

en: Asia/Yekaterinburg
he: אסיה/יקטרינבורג

en: Asia/Yerevan
he: אסיה/ירוואן

en: Atlantic/Azores
he: אטלנטיק/האיים האזוריים

en: Atlantic/Bermuda
he: אטלנטיק/ברמודה

en: Atlantic/Canary
he: אטלנטיק/קנריים

en: Atlantic/Cape_Verde
he: אטלנטי/קייפ_ורדי

en: Atlantic/Faeroe
he: אטלנטי/פארו

en: Atlantic/Jan_Mayen
he: אטלנטי/ג'אן_מאין

en: Atlantic/Madeira
he: אטלנטיק/מדיירה

en: Atlantic/South_Georgia
he: אטלנטי/דרום_ג'ורג'יה

en: Atlantic/Stanley
he: אטלנטיק/סטנלי

en: Australia/ACT
he: אוסטרליה/ACT

en: Australia/Adelaide
he: אוסטרליה/אדלייד

en: Australia/Brisbane
he: אוסטרליה/בריסביין

en: Australia/Broken_Hill
he: אוסטרליה/ברוקן_היל

en: Australia/Canberra
he: אוסטרליה/קנברה

en: Australia/Darwin
he: אוסטרליה/דרווין

en: Australia/Hobart
he: אוסטרליה/הוברט

en: Australia/LHI
he: אוסטרליה/LHI

en: Australia/Lindeman
he: אוסטרליה/לינדמן

en: Australia/Lord_Howe
he: אוסטרליה/לורד_האו

en: Australia/Melbourne
he: אוסטרליה/מלבורן

en: Australia/NSW
he: אוסטרליה/NSW

en: Australia/North
he: אוסטרליה/צפון

en: Australia/Perth
he: אוסטרליה/פרת'

en: Australia/Queensland
he: אוסטרליה/קווינסלנד

en: Australia/South
he: אוסטרליה/דרום

en: Australia/Sydney
he: אוסטרליה/סידני

en: Australia/Tasmania
he: אוסטרליה/טזמניה

en: Australia/Victoria
he: אוסטרליה/ויקטוריה

en: Australia/West
he: אוסטרליה//מערב

en: Australia/Yancowinna
he: אוסטרליה/ינקובינה

en: Europe/Amsterdam
he: אירופה/אמסטרדם

en: Europe/Andorra
he: אירופה/אנדורה

en: Europe/Athens
he: אירופה/אתונה

en: Europe/Belfast
he: אירופה/בלפסט

en: Europe/Belgrade
he: אירופה/בלגרד

en: Europe/Berlin
he: אירופה/ברלין

en: Europe/Bratislava
he: אירופה/ברטיסלבה

en: Europe/Brussels
he: אירופה/בריסל

en: Europe/Bucharest
he: אירופה/בוקרשט

en: Europe/Budapest
he: אירופה/בודפשט

en: Europe/Chisinau
he: אירופה/קישינב

en: Europe/Copenhagen
he: אירופה/קופנהגן

en: Europe/Dublin
he: אירופה/דבלין

en: Europe/Gibraltar
he: אירופה/גיברלטר

en: Europe/Helsinki
he: אירופה/הלסינקי

en: Europe/Istanbul
he: אירופה/איסטנבול

en: Europe/Kaliningrad
he: אירופה/קלינינגראד

en: Europe/Kiev
he: אירופה/קייב

en: Europe/Lisbon
he: אירופה/ליסבון

en: Europe/Ljubljana
he: אירופה/לובליאנה

en: Europe/London
he: אירופה/לונדון

en: Europe/Luxembourg
he: אירופה/לוקסמבורג

en: Europe/Madrid
he: אירופה/מדריד

en: Europe/Malta
he: אירופה/מלטה

en: Europe/Minsk
he: אירופה/מינסק

en: Europe/Monaco
he: אירופה/מונקו

en: Europe/Moscow
he: אירופה/מוסקבה

en: Europe/Nicosia
he: אירופה/ניקוסיה

en: Europe/Oslo
he: אירופה/אוסלו

en: Europe/Paris
he: אירופה/פריז

en: Europe/Prague
he: אירופה/פראג

en: Europe/Riga
he: אירופה/ריגה

en: Europe/Rome
he: אירופה/רומא

en: Europe/Samara
he: אירופה/סמארה

en: Europe/San_Marino
he: אירופה/סן_מרינו

en: Europe/Sarajevo
he: אירופה/סרייבו

en: Europe/Simferopol
he: אירופה/סימפרופול

en: Europe/Skopje
he: אירופה/סקופיה

en: Europe/Sofia
he: אירופה/סופיה

en: Europe/Stockholm
he: אירופה/סטוקהולם

en: Europe/Tallinn
he: אירופה/טאלין

en: Europe/Tirane
he: אירופה/טירנה

en: Europe/Tiraspol
he: אירופה/טירספול

en: Europe/Uzhgorod
he: אירופה/אוז'גורוד

en: Europe/Vaduz
he: אירופה/ואדוז

en: Europe/Vatican
he: אירופה/ותיקן

en: Europe/Vienna
he: אירופה/וינה

en: Europe/Vilnius
he: אירופה/וילנה

en: Europe/Warsaw
he: אירופה/ורשה

en: Europe/Zagreb
he: אירופה/זאגרב

en: Europe/Zaporozhye
he: אירופה/זפורוז'יה

en: Europe/Zurich
he: אירופה/ציריך

en: Indian/Antananarivo
he: הודי/אנטננריבו

en: Indian/Chagos
he: הודי/צ'אגוס

en: Indian/Christmas
he: הודי/כריסטמס

en: Indian/Cocos
he: הודי/קוקוס

en: Indian/Comoro
he: הודי/קומורו

en: Indian/Kerguelen
he: הודי/קרגואלן

en: Indian/Mahe
he: הודי/מהה

en: Indian/Maldives
he: הודי/מלדיביים

en: Indian/Mauritius
he: הודי/מאוריטיוס

en: Indian/Mayotte
he: הודי/מאיוטה

en: Indian/Reunion
he: הודי/ריוניון

en: Pacific/Apia
he: פסיפיק/אפיה

en: Pacific/Auckland
he: פסיפיק/אוקלנד

en: Pacific/Chatham
he: פסיפיק/צ'טהאם

en: Pacific/Easter
he: פסיפיק/פסחא

en: Pacific/Efate
he: השקט/אפטה

en: Pacific/Enderbury
he: פסיפיק/אנדרבורי

en: Pacific/Fakaofo
he: השקט/פאקאופו

en: Pacific/Fiji
he: פסיפיק/פיג'י

en: Pacific/Funafuti
he: פסיפיק/פנאפוטי

en: Pacific/Galapagos
he: פסיפיק/גלאפגוס

en: Pacific/Gambier
he: פסיפיק/גמבייר

en: Pacific/Guadalcanal
he: פסיפיק/גוודלקנל

en: Pacific/Guam
he: פסיפיק/גואם

en: Pacific/Honolulu
he: פסיפיק/הונולולו

en: Pacific/Johnston
he: השקט/ג'ונסטון

en: Pacific/Kiritimati
he: פסיפיק/קיריטימטי

en: Pacific/Kosrae
he: השקט/קוסרה

en: Pacific/Kwajalein
he: פסיפיק/קווג'לין

en: Pacific/Majuro
he: פסיפיק/מג

en: Pacific/Marquesas
he: פסיפיק/רקיז

en: Pacific/Midway
he: פסיפיק/מידוויי

en: Pacific/Nauru
he: פסיפיק/נאורו

en: Pacific/Niue
he: פסיפיק/ניואה

en: Pacific/Norfolk
he: השקט/נורפולק

en: Pacific/Noumea
he: השקט/נואמאה

en: Pacific/Pago_Pago
he: השקט/פגו_פגו

en: Pacific/Palau
he: השקט/פלאו

en: Pacific/Pitcairn
he: פסיפיק/פיטקרן

en: Pacific/Ponape
he: השקט/פונפה

en: Pacific/Port_Moresby
he: השקט/פורט_מורסבי

en: Pacific/Rarotonga
he: פסיפיק/רארוטונגה

en: Pacific/Saipan
he: פסיפיק/סאיפאן

en: Pacific/Samoa
he: השקט/סמואה

en: Pacific/Tahiti
he: פסיפיק/טהיטי

en: Pacific/Tarawa
he: פסיפיק/טאראווה

en: Pacific/Tongatapu
he: השקט/טונגאטאפו

en: Pacific/Truk
he: השקט/טרוק

en: Pacific/Wake
he: השקט/וויק

en: Pacific/Wallis
he: פסיפיק/ווליס

en: Pacific/Yap
he: השקט/יאפ

en: Now
he: עכשיו

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: !time ago
he: לפני !time

en: Repeat
he: חזור

en: As Time Ago
he: כלפני

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: Close
he: סגירה

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Change
he: חשב

en: Week of @date
he: שבוע של @date

en: Calendar iCal
he: לוח שנה iCal

en: Clear
he: ניקוי

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Limit
he: גבול

en: Site's time zone
he: אזור הזמן של האתר

en: Date's time zone
he: אזור הזמן של התאריך

en: No time zone conversion
he: אין המרת אזורי זמן

en: timezone
he: אזור זמן

en: Select List
he: בחר רשימה

en: Years back and forward must be in the format -9:+9.
he: שנים אחורה וקדימה תריכים להיות בתבנית -9:+9.

en: Set the order and format for the date parts in the input form. The format will be adapted to remove values not in the granularity for this field.
he: הסדר והתבנית לחלקי התאריך בטופס הקלט. התבנית תתותאם להסרת ערכים שאינם בגרעיניות השדה.

en: Years back and forward
he: שנים אחורה וקדימה

en: Increment the minute and second fields by this amount.
he: הגדל את שדות הדקות והשניות בכמות זו.

en: Input Type
he: סוג קלט

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
he: תאריכים ללא גרעיניות שעות לא יכולים להשתמש בניהול אזורי זמן.

en: To Date
he: 'עד תאריך'

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Set the date elements to be stored (at least a year is required).
he: הגדר את רכיבי התאריך לאחסון (יש צורך לפחות בשנה).

en: Default Display
he: תצוגת ברירת מחדל

en: Time zone handling
he: ניהול אזורי זמן

en: Select the timezone handling method to be used for this date field.
he: בחר את שיטת ניהול אזור הזמן עבור שדה תאריך זה.

en: Long
he: ארוך

en: Short
he: קצר

en: To date
he: 'עד תאריך'

en: From date
he: 'מתאריך'

en: ongoing
he: מתמשך

en: Target type
he: סוג יעד

en: Source type
he: סוג מקור

en: body
he: גוף

en: Date field
he: שדה תאריך

en: The field which will contain the source dates in target content type.
he: השדה שיכיל את תאריכי המקור בסוג תוכן של היעד.

en: The text or body field which will contain the source description in the target content type.
he: שדה הטקסט או הגוף שיכילו את תאור המקור בסוג התוכן של היעד.

en: Url field
he: שדה כתובת URL

en: Location field
he: שדה מיקום

en: Uid field
he: שדה Uid

en: The text field which will contain the source uid in the target content type.
he: שדה הטקסט שיכלול את מזהה המשתמש של המקור בסוג התוכן של היעד.

en: !type Fields
he: שדות !type

en: There is no event table in this database. No event import options are available.
he: אין טבלת אירועים במסד הנתונים. אין אפשרויות ייבוא אירועים.

en: There are no event nodes in this database. No event import options are available.
he: אין פריטי תוכן מסוג אירוע במסד הנתונים. אין אפשרויות ייבוא אירועים זמינות.

en: Delete original event?
he: מחק אירוע מקורי?

en: The maximum number of nodes to convert in this pass.
he: המספר המירבי של פריטי תוכן להמרה במעבר זה.

en: Starting nid
he: nid התחלה

en: Convert nodes with nids greater than or equal to this number.
he: המר פריטי תוכן עם nid הגדול או שווה למספר זה.

en: No events have been converted.
he: לא הומרו אירועים.

en: Date API
he: API לתאריך

en: AND
he: וגם

en: Date formats
he: תבניות תאריך

en: Formats
he: תבניות

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Select
he: בחר

en: A valid date is required for %title.
he: תאריך תקין דרוש עבור %title.

en: Date API requirements
he: דרישות API תאריך

en: A Date API that can be used by other modules.
he: API תאריך הניתן לשימוש על-ידי מודולים אחרים.

en: The Strtotime default value is invalid.
he: ערך ברירת המחדל Strtotime אינו חוקי.

en: The Strtotime default value for the To Date is invalid.
he: ערך ברירת המחדל של Strtotime עבור שדה 'עד תאריך' אינו חוקי.

en: Relative
he: יחסי

en: Customize Default Value
he: התאם אישית ערך ברירת מחדל

en: Custom value for From date
he: ערך מותאם אישית עבור 'מתאריך'

en: Default value for To date
he: ערך ברירת מחדל עבור 'עד תאריך'

en: Same as From date
he: זהה ל-'מתאריך'

en: Custom value for To date
he: ערך מותאם אישית לתאריך 'עד'

en: Number of years to go back and forward in the year selection list, default is -3:+3.
he: מספר השנים לשינוי אחורה וקדימה ברשימת בחירת השנה, ברירת המחדל היא -3:+3.

en: Customize Date Parts
he: התאם אישית חלקי תאריך

en: Above
he: מעל

en: Within
he: בתוך

en: Position of date part labels
he: מיקום תוויות חלקי התאריך

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day'. 'Above' will display them as titles above each date part. 'Within' will insert the label as the first option in the select list and in blank textfields. 'None' will not label any of the date parts. The exact text in the label is controlled by themes like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month'.
he: מיקום תוויות חלקי התאריך, כגון'שנה', 'חודש', או 'יום'. 'מעל' יציג אותם ככותרות מעל כל חלק תאריך. 'בתוך' יכניס את התווית כאפשרות הראשונה ברשימת הבחירה ובשדות טקסט ריקים. 'ללא' לא יתן תוויות לחקלקי התאריך. הטקסט המדוייק בכל תווית נשלט על-ידי עיצובים כגון 'date_part_label_year' ו-'date_part_label_month'.

en: User's time zone
he: אזור זמן משתמש

en: Empty 'To date' values will use the 'From date' values.
he: שדות 'עד תאריך' ריקים ישתמשו בערכי שדות 'מתאריך'.

en: The UNTIL value is required for repeating dates.
he: הערך 'עד' נחוץ לתאריכים חוזרים.

en: The raw date value.
he: ערך התאריך הגולמי.

en: The formatted date.
he: התאריך המעוצב.

en: The raw date timestamp.
he: חותמת הזמן של התאריך הגולמי.

en: Date year (four digit)
he: שנת התאריך (ארבע ספרות)

en: Date year (two digit)
he: חודש התאריך (שתי ספרות)

en: Date month (full word)
he: חודש התאריך (מילה שלמה)

en: Date month (abbreviated)
he: חודש התאריך (מקוצר)

en: Date month (two digit, zero padded)
he: חודש התאריך (שתי ספרות, מרופדות באפסים)

en: Date month (one or two digit)
he: חודש התאריך (ספרה אחת או שתיים)

en: Date week (two digit)
he: שבוע התאריך (שתי ספרות)

en: Date day (full word)
he: יום התאריך (מילה שלמה)

en: Date day (abbreviation)
he: יום התאריך (קיצור)

en: Date day (two digit, zero-padded)
he: יום התאריך (שתי ספרות, מרופד באפסים)

en: Date day (one or two digit)
he: יום התאריך (ספרה אחת או שתיים)

en: If the field has a to-date defined, the same tokens exist in the form: [to-????], where ???? is the normal token.
he: אם מוגדר 'עד תאריך' לשדה, אותם האסימונים קיימים בצורה:, the same: [עד-????], כאשר ???? הינו האסימון הרגיל.

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
he: אחסן תאריך במסד הנתונים כתאריך ISO, מומלץ עבור תאריכים היסטריים או חלקיים.

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to suppport legacy data.
he: אחסן תאריך במסד הנתונים כחותמת זמן, בתבנית שאיננה בשימוש כדי לתמוך בנתונים מדור קודם.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
he: אחסן תאריך במסד הנתונים כשדה datetime, מומלץ עבור תאריכים ושעות מלאים העלולים להזדקק להמרת אזור זמן.

en: !time from now
he: !time מעכשיו

en: Date PHP4
he: תאריך PHP4

en: Emulate PHP 5.2 date functions in PHP 4.x, PHP 5.0, and PHP 5.1. Required when using the Date API with PHP versions less than PHP 5.2.
he: בצע אמולציה של פונקציות התאריך של PHP 5.2 ב-PHP 4.x, PHP 5.0, ו-PHP 5.1.נדרש כאשר משתמשים ב-API התאריך עם גרסאות PHP מתחת ל-PHP 5.2.

en: Previous field
he: שדה קודם

en: Next field
he: השדה הבא

en: Increment
he: תוספת קבועה

en: Decrement
he: הפחת

en: Date Popup
he: חלון תאריך קופץ

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
he: מאפשר לוחות שנה קופצים ורכיבי הזנת זמן מסוג jquery לבחירת תאריכים וזמנים.

en: Choose a frequency and period to repeat this date. If nothing is selected, the date will not repeat.
he: בחר תדירות ותקופה לחזרה על תאריך זה. אם לא נבחר דבר, התאריך לא יחזור על עצמו.

en: Until
he: עד

en: Date to stop repeating this item.
he: התאריך בו תופסק חזרה על פריט זה.

en: -- Any
he: -- כל

en: Day of Month
he: יום בחודש

en: Day of Week
he: יום בשבוע

en: Except
he: למעט

en: Dates to omit from the list of repeating dates.
he: תאריכים להשמטה מרשימת התאריכים החוזרים.

en: -- Period
he: -- תקופה

en: -- Frequency
he: -- תדירות

en: Every @number
he: כל @number

en: Date Repeat API
he: API חזרת תאריך

en: The Date Timezone module requires you to !link.
he: מודול אזורי זמן של תאריכים דורש ממך ל-!link.

en: set the site timezone name
he: הגדר את שם אזור הזמן של השרת

en: Default time zone
he: ברירת מחדל לאיזור זמן

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
he: בחר את ברירת המחדל לאזור הזמן של האתר. במקרה של ספק, בחר אזור זמן הקרוב ביותר למיקום שלך שיש לו את אותם חוקי שעון קיץ.

en: The !link may not be correct.
he: יתכן וה-!link איננו נכון.

en: site timezone name
he: שם אזור זמן שרת

en: Date Timezone requirements
he: דרישות אזורי זמן של תאריכים

en: Date Timezone
he: אזור זמן של התאריך

en: Group multiple values
he: ערכים מרובים של קבוצה

en: contains
he: מכיל

en: About
he: אודות

en: and
he: וגם

en: Popup
he: פופאפ

en: Show @count value(s)
he: הצג @count ערכים

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: Undated
he: לא מתוארך

en: Date year range
he: טווח השנים של התאריך

en: Calendar Popup
he: חלון לוח שנה קופץ

en: Format: @date
he: תבנית: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
he: השנה צריכה להיות מספר בין %min לבין %max/

en: The month must be a number between 1 and 12.
he: חודש צריך להיות מספר בין 1 לבין 12.

en: The day must be a number between !min and !max.
he: על היום להיות מספר בין !min לבין !max.

en: The hour must be a number between !min and !max.
he: על השעה להיות מספר בין !min ל-!max

en: The minute must be a number between !min and !max.
he: על הדקה להיות מספר בין !min ל-!max.

en: The second must be a number between !min and !max.
he: השני צריך להיות מספר בין !min לבין !max.

en: A valid value is required.
he: יש להזין ערך חוקי.

en: date ical
he: תאריך ical

en: Granularity must include a year.
he: גרעניות צריכה לכלול שנה.

en: Repeat display
he: חזור על התצוגה

en: Some value must be entered in the To date.
he: יש להזין ערך בשדה 'עד תאריך'.

en: The dates are invalid.
he: התאריכים אינם חוקיים.

en: The To date must be greater than the From date.
he: 'עד תאריך' צריך להיות אחרי 'מתאריך'.

en: Date date (YYYY-MM-DD)
he: תאריך תאריך (YYYY-MM-DD)

en: Date datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)
he: תאריך datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)

en: Time H:i
he: זמן H:i

en: Repeats
he: חזרות

en: Text Field with custom input format
he: שדה טקסט עם תבנית קלט מותאמת אישית

en: The database has been updated to correct the stored timezone for fields using timezone 'none'.
he: אזורי הזמן המאוחסנים המכילים שדות עם אזור הזמן 'none' עודכנו במסד הנתונים.

en: Only content types with date fields appear in this list as possible target types.
he: רקסוגי תוכן עם שדות תאריך מופיעים ברשימה זו כסוגי יעד אפשריים.

en: Add new date field
he: הוסף שדה תאריך חדש

en: Date PHP4 setup.
he: תאריך הגדרת PHP4.

en: Date PHP4 Settings
he: הגדרות תאריך PHP4

en: Use PHP default timezone
he: השתמש בברירת מחדל אזור זמן של PHP

en: administer date_php4 settings
he: נהל הגדרות date_php4

en: If no advanced options are selected, the date will repeat on the day of week of the start date for weekly repeats, otherwise on the month and day of the start date. Use the options below to override that behavior to select specific months and days to repeat on. Use the 'Except' box to input dates that should be omitted from the results.
he: אם לא תבחרנה אפשרויות מתקדמות, התאריך יחזור ביום בשבוע של תאריך ההתחלה עבור חזרות שבועיות, ובמקרים אחרים, בחודש וביום של תאריך ההתחלה. השתמש באפשרויות שלהלן כדי לדרוס התנהגות זו וכדי לבחור חודשים וימים מסוימים לחזרה. השתמש בתיבת 'למעט' כדי להזין תאריכים שיש להשמיטם מהתוצאות.

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
he: !repeats_every_interval ב-!date_order  !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
he: !repeats_every_interval בכל !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
he: !repeats_every_interval ב-!month_days  של !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
he: !repeats_every_interval ב-!month_names

en: !repeats_every_interval !count times
he: !repeats_every_interval !count פעמים

en: !repeats_every_interval until !until_date
he: !repeats_every_interval עד !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
he: !repeats_every_interval למעט !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
he: !repeats_every_interval כאשר השבוע מתחיל ביום !day_of_week

en: Detected time zone: %timezone; client date: %date; abbreviation: %abbreviation; offset: %offset; daylight saving time: %is_daylight_saving_time.
he: זוהה אזור זמן: %timezone; תאריך לקוח: %date; קיצור: %abbreviation; היסט: %offset; שעון קייץ: %is_daylight_saving_time.

en: Pacific/French_Polynesia-Marquesas_Islands
he: השקט/פולינזיה_הצרפתית-איי_המרקיזה

en: Needed when using Date API. Overrides site and user timezone handling to set timezone names instead of offsets.
he: נחוץ בעת שימוש ב-API תאריך. דורס את הטיפול באזור זמן של האתר ושל המשתמש ומגדיר שמות אזורי זמן במקום היסטים.

en: Date form type
he: סוג טופס תאריך

en: Select a granularity for the date filter. For instance, selecting 'day' will create a filter where users can select the year, month, and day.
he: בחר גרעיניות למסנן התאריך. למשל, בחירת 'יום' תיצור מסנן שבו השתמשים יכולים לבחור את השנה, החודש והיום.

en: Date field(s)
he: שדות תאריך

en: Select date field(s) to filter with this argument.
he: בחר שדות תאריך לסינון בעזרת הארגומנט הזה.

en: You must select at least one date field for this filter.
he: יש לבחור לפחות שדה תאריך אחד עבור מסנןזה.

en: Date default
he: ברירת מחדל לתאריך

en: To date default
he: ברירת מחדל של 'עד תאריך'

en: Please set a default value for the To date as well as the From date when using default values with the Between or Not between operators.
he: כאשר משתמשים באופרטורים Between  או Notיש לקבוע ערך ברירת מחדל גם עבור 'עד תאריך' בנוסף ל-'מתאריך'.

en: Missing date fields!
he: שדות תאריך חסרים!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
he: (@field) <strong>חשוף</strong> @widget @format

en: User timezone
he: אזור זמן משתמש

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Date and time lookup
he: חיפוש תאריך ושעה

en: No custom formats configured. Please <a href="@link">add</a> some.
he: לא הוגדרו תבניות מותאמות אישית. יש <a href="@link">להוסיף</a> כמה.

en: Format string
he: מחרוזת התבנית

en: A user-defined date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
he: תבנית תאריך מוגדרת משתמש. ראה <a href="@url">חוברת הדרכה PHP </a> לאפשרויות זמינות. תבנית זו מוגדרת כרגע לתצוגה כ-<span>%date</span>.

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
he: התבנית כבר קיימת. הזן מחרוזת תבנית ייחודית.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
he: האם אתב בטוח שאתה רוצה להסיר את התבנית %format?

en: Removed date format %format.
he: תבנית תאריך %format הוסר.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
he: האם אתב בטוח שאתה רוצה להסיר את סוג התבנית %format?

en: Removed date format type %format.
he: סוג תבנית תאריך %format הוסר.

en: !type date format
he: תבנית תאריך !type

en: Field %field has errors.
he: יש שגיאות בשדה %field.

en: %title is invalid.
he: %title אינה חוקית.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
he: שגיאה בבקשת HTTP ביבוא %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
he: נכשל בפתיחת קובץ: %filename.

en: Invalid calendar file: %filename
he: קובץ לוח שנה לא חוקי: %filename

en: Invalid calendar file.
he: קובץ לוח שנה לא חוקי.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
he: !day-name ראשון|שני|שלישי|רביעי|חמישי|שישי|שבת

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
he: !day-abbreviation יום א'| יום ב'|יום ג'|יום ד'|יום ה|יום ו'|שבת

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
he: !day-abbreviation א|ב|ג|ד|ה|ו|ש

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
he: !day-abbreviation א|ב|ג|ד|ה|ו|ש

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
he: !datetime שנה|חודש|יום|שבוע|שעה|דקה|שניה|כל היום|כל היום

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
he: !datetime_plural שנים|חודשים|ימים|שבועות|שעות|דקות|שניות

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
he: !date_order כל|ראשון|שני|שלישי|רביעי|חמישי

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
he: !date_order |אחרון|לפני אחרון|שלישי מהסוף|רביעי מהסוף|חמישי מהסוף

en: !date_nav Prev|Next|Today
he: !date_nav קודם|הבא|היום

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
he: !month-name |ינואר|פברואר|מרץ|אפריל|מאי|יוני|יולי|אוגוסט|ספטמבר|אוקטובר|נובמבר|דצמבר

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
he: !month-abbreviation |ינו|פבר|מרץ|אפר|מאי|יונ|יול|אוג|ספט|אוק|נוב|דצמ

en: Allow users to configure date formats
he: אפשר למשתמשים לקבוע תצורת תבניות תאריך

en: Custom formats
he: תבניות מותאמות אישית

en: Allow users to configure custom date formats.
he: אפשר למשתמשים לקבוע תצורת תבניות תאריך מותאמות אישית.

en: Add format
he: הוספת תבנית

en: Allow users to add additional date formats.
he: אפשר למשתמשים להוסיף תבניות תאריך נוספות.

en: Delete date format
he: מחיקת תבנית תאריך

en: Allow users to delete a configured date format.
he: אפשר למשתמשים למחוק תבנית תאריך שתצורתה נקבעה.

en: Delete date format type
he: מחק סוג תבנית תאריך

en: Allow users to delete a configured date format type.
he: אפשר למשתמשים למחוק סוג תבנית תאריך מותאם אישית.

en: Per-user timezone name.
he: שם אזור זמן לכל משתמש.

en: date module cannot be updated until after Views has been updated. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
he: אין אפשרות לעדכן את המודול date עד שהמודול Views מעודכן. אנא חזור אל <a href="@update-php">update.php</a> והפעל את העדכונים הנותרים.

en: date.module has updates, but cannot be updated until views.module is updated first.
he: ישנם עדכונים עבור date.module, אך ראשית יש לעדכן את views.module.

en: The Date API module requires the <a href="@link">Date PHP4 module</a> for PHP versions less than 5.2.
he: מודול תאריך ה-API זקוק ל-<a href="@link">מודול תאריך PHP4</a> לגרסאות PHP הנמוכות מ-5.2.

en: The custom value for a Relative default should be something that describes a time by reference to the current day using strtotime, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
he: ערך מותאם אישית עבור ערך יחסי צריך להיות משהו המתאר זמן על ידי התייחסות ליום הנוכחי תוך שימוש ב-strtotime, כגון '+90 ימים' (90 ימים מיום יצירת השדה) או '+1 שבת' (שבת הבאה). ראה !strtotime לפרטים נוספים.

en: Custom input format
he: תבנית קלט מותאמת אישית

en: Select a default format type to be used for the date display. Visit the <a href="@date-time-page">Date and time date format page</a> to add and edit format types.
he: בחר ברירת מחדל לתצוגת תאריך. בקר ב-<a href="@date-time-page">דף תבנית תאריך ושעה</a> כדי להוסיף ולערוך סוגי תבניות.

en: Changing the %name setting after data has been created could result in the loss of data!
he: שינוי הגדרת ה-%name אחרי יצירת נתונים עלולה לגרום לאיבוד נתונים!

en: Display From and To dates
he: הצג 'מתאריך' ו-'עד תאריך'

en: Display From date only
he: הצג רק 'מתאריך'

en: Display To date only
he: הצג רק 'עד תאריך'

en: ending on @count
he: מסתיים ב-@count

en: Display repeat rule
he: הצג חוק חזרה

en: Hide repeat rule
he: הסתר חוק חזרה

en: A 'From date' date is required for field %field %delta.
he: 'מתאריך' דרוש עבור שדה %field %delta.

en: A 'To date' is required for field %field %delta.
he: 'עד תאריך' דרוש לשדה %field %delta.

en: @field_name From date value #@delta
he: @field_name ערך 'מתאריך' #@delta

en: @field_name To date value #@delta
he: @field_name לערך תאריך #@delta

en: @field_name From date
he: @field_name 'מתאריך'

en: @field_name To date
he: @field_name 'עד תאריך'

en: The From date is invalid.
he: 'מתאריך' אינו חוקי.

en: The To date is invalid.
he: 'עד תאריך' אינו חוקי.

en: There are errors in @field_name value #@delta:
he: ישנן שגיאות בערך של @field_name #@delta:

en: There are errors in @field_name:
he: ישנן שגיאות ב-@field_name:

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
he: אם לא נבחר, כל פריט בשגה ייצור שורה חדשה, מה שיראה כאילו ישנן כפילויות. הגדרה זו לא תואמת למיון-לחיצות בתצוגות טבלאיות.

en: Select List with Repeat options
he: רשימת בחירה עם אפשרויות חזרה

en: Text Field with Repeat options
he: שדה טקסט עם אפשרויות חזרה

en: Text Field with Date Pop-up calendar
he: שדה טקסט עם לוח שנה קופץ

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
he: תעוד מלא עבור מודולי תאריכים ו-API לתאריכים נמצא ב-<a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Add format type
he: הוסף סוג תבנית

en: The human-readable name for this format type.
he: שם ממשק המשתמש עבור סוג תבנית זה.

en: The machine-readable name of this format type. <br>This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique.
he: שם המכונה של סוג תבנית זה. <br>שם זה יכול להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים ועלי להיות ייחודי.

en: The format type must contain only alphanumeric characters and underscores.
he: סוג התבנית יכול לכלול רק תווים אלפא-נומריים וקווים תחתונים.

en: This format type already exists.  Please enter a unique type.
he: סוג תבנית זה כבר קיים. הוסף סוג ייחודי.

en: view date repeats
he: צפה בחזרות התאריך

en: All repeating date fields have been updated to use the new repeating widgets.
he: כל שדות התאריך החוזרים עודכנו ומשתמשים כעת ברכיבים הגרפיים החוזרים החדשים.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
he: יש עדיין עדכונים ממתינים. חיזרו ל-<a href="@update-php">update.php</a> והריצו את העדכונים הנותרים.

en: Time with timezone
he: זמן עם אזור זמן

en: Field %field formats were converted to custom formats.
he: תבניות של שדה %field הוסבו לתבניות מותאמות אישית.

en: The old format type %from_format for field %field was converted to the new format type %to_format.
he: סוג התבנית הישן %from_format עבור שדה %field הומר לסוג התבנית החדש new%to_format.

en: The display settings for field %field in content type %type_name were updated.
he: הגדרות התצוגה לשדה %field בסוג תוכן %type_name עודכנו.

en: Date format settings for %language_name
he: הגדרות תבניתתאריך עבור %language_name

en: Locale date settings
he: הגדרות תאריך האזור

en: Configure date formats for each locale
he: הגדרת תבניות תאריך לכל אזור

en: Date Locale
he: אזור התאריך

en: Allows the site admin to configure multiple formats for date/time display to tailor dates for a specific locale or audience.
he: מאפשר למנהל האתר להגדיר תבניות מרובות עבור תצוגת תאריך/זמן, כדי להתאים תאריכים לאזור או קהל מסויימים.

en: Field %field is required.
he: נדרש שדה %required.

en: Field %field is invalid.
he: שדה %field אינו חוקי.

en: Current exceptions
he: יוצאים מן הכלל נוכחיים

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
he: בחרו את ברירת המחדל לאזור הזמן של האתר. במקרה של ספק, בחרו אזור זמן הקרוב ביותר למיקום שלכם שיש לו את אותם חוקי שעון קיץ. תאריכים ושעות באתר יוצגו באזור זמן זה.

en: Tools for creating and importing dates and calendars.
he: כלים ליצירה ויבוא של תאריכים ולוחות שנה.

en: The following modules are required for the wizard to work:
he: על מנת שהאשף חעבוד, נחוצים המודולים הבאים:

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and related calendar.
he: הגדרת תארירכים ולוחות שנה עשוייה להיות מסובכת. ה-!date_wizard מפשט את תהליך יצירת סוג תוכן מסוג תאריך ואת לוח השנה הקשור אליו.

en: Date wizard
he: אשף תאריך

en: The calendar %view is a default calendar created for the content type %type_name.
he: לוח השנה %view הוא לוח שנה ברירת מחדל שנוצר עבור סוג פריט התוכן %type_name.

en: remove !view
he: הסר !view

en: Are you sure you want to remove the view %view?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את ההיבט %view?

en: Removed calendar %calendar.
he: לוח השנה %calendar הוסר.

en: Content type name
he: שם סוג תוכן

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
he: שם מכונה. ערכים מותרים: (a-z, 0-9, _). אם סוג התוכן לא קיים, הוא יווצר.

en: Content type label
he: תווית סוג התוכן

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
he: שם ממשק המשתמש עבור סוג תוכן זה. נחוץ רק ביצירת סוג תוכן חדש.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
he: סוג תוכן תאריך המקושר ללוח שנה של היבט.

en: Content type description
he: תאור סוג התוכן

en: Date field name
he: שם שדה התאריך

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
he: שם מכונה. ערכים מותרים: (a-z, 0-9, _) אסור שיהיה שם של שדה קיים.

en: Date field label
he: תגית שדה תאריך

en: The human-readable label for this field.
he: תווית ממשק המשתמש עבור שדה זה.

en: Date widget type
he: רכיב גרפי מסוג תאריך

en: Show repeating date options
he: הצג אפשרויות תאריך חוזר

en: Date field type
he: סוג שדה תאריך

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
he: הסוג נמומלץ הינו Datetime, למעט תאריכים הסטוריים או תאריכים בעלי גרעיניות של חודש ושנה בלבד. תאריכים ישנים יותר או תאריכים לא שלמים צריכים להשתמש בסוג נתונים Date (תאריך מסוג ISO).

en: Date timezone handling
he: ניהול אזורי זמן של תאריכים

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
he: ניהול אזורי זמן צריך להיות 'ללא' עבור גרעיניות שאינה כוללת רכיבי זמן.

en: Create a calendar for this date field
he: צור לוח שנה לשדה תאריך זה

en: Add calendar blocks to the current theme
he: הוסף בלוקים של לוח שנה לעיצוב הנוכחי

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
he: שם סוג תוכן זה כבר קיים, מוסיף את השדה החדש לסוג התוכן הקיים.

en: This field name already exists.
he: שם שדה זה כבר קיים.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
he: ניהול אזורי סמן צריך להיות 'ללא' עבור גרעיניות 'ללא זמן'.

en: Change the calendar as needed and save the view.
he: שנה את לוח השנה כנדרש ושמור את ההיבט.

en: Date Repeat
he: חזרה על התאריך

en: Original Node ID
he: המזהה של פריט התוכן המקורי

en: New Node ID
he: מזהה פריט תוכן חדש

en: !type: %title has been created.
he: !type: %title נוצר.

en: !type: %title has been updated.
he: !type: %title עודכן.

en: Date Tools
he: כלי תאריך

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
he: כלים לייבוא ויצירה אוטומטית של תאריכים ולוחות שנה.

en: Easy creation of date content types and calendars.
he: יצירה קלה של סוגי תוכן תאריכי ולוחות שנה.

en: Event import
he: יבוא אירוע

en: Remove calendar
he: הסר לוח שנה

en: Date browser
he: דפדפן תאריכים

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
he: ניווט קדימה/אחורה בתאריכים להצמדה לתצוגות אחרות. דורש ארגומנט תאריך.

en: Date browser style
he: סגנון דפדפן התאריכים

en: Creates back/next navigation.
he: יוצר ניווט הקודם/הבא.

en: Date (!base_table)
he: תאריך (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field by a date argument, using any common ISO date/period format (i.e. YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, etc).
he: סנן תאריכי שדות !base_table היבטים באמצעות ארגומנט תאריך, המשתמש בכל תבנית תאריך/תקופה ISO נפוץ (לדוגמהYYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, וכד').

en: Filter any Views !base_table date field.
he: סנן כל שדה תאריך !base_table של היבט.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
he: בחר את סוג ערך התאריך שישמש בברירות מחדל, סיכומים וניווט. לדוגמה, גרעיניות של חודש תגדיר את ברירת המחדל להיותצ החודש הנוכחי, תסכם לפי חודש בסיכומי היבטים ותקשר לחודש הקודם והבא בניווטי תאריכים.

en: You must select at least one date field for this argument.
he: עליך לבחור לפחות שדה תאריך אחד לארגומנט זה.

en: Choose the form element to use for date selection.
he: בחר את רכיה הטופס שישמש לבחירת תאריך.

en: Absolute value
he: ערך מוחלט

en: Relative value
he: ערך יחסי

en: Relative values will be used if no date is set above. Use 'now' to default to the current date at runtime or add modifiers like 'now +1 day'. The To date default value is used when the operator is set to 'between' or 'not between'.
he: אם לא הוגדר למעלה תאריך, יתבצע שימוש בערכים יחסיים. השתמש ב'now' כדי שברירת המחדל בזמן ריצה תהיה התאריך הנוכחי, או הוסף משנים כגון 'now +1 day'. ערך ברירת המחדל של תאריך 'עד ל' משמש כאשר האופרטור מוגדר להיות 'בין' או 'לא בין'.

en: If the filter is exposed, these values will be used to set the inital value of the exposed filter. Leave both date and default values blank to start with no value in the exposed filter.
he: אם המסנן חשוף, הערכים הללו ישמשו בתור ערך ברירת המחדל של המסנן החשוף. השאר את שני התאריכים וברירות המחדל לריק בכדי לא לקבוע ערך במסנן החשוף.

en: The %style cannot use more than one Date: Date argument.
he: ה-%style לא יכול להשתמש ביותר מתאריך אחד: ארגומנט תאריך.

en: The %style requires the Date: Date argument be set to default to the current date.
he: ה-%style דורש שארגומנט התאריך יקבע לתאריך הנוכחי.

en: The %style requires the Date: Date argument.
he: ל-%style דרוש תאריך: ארגומנט תאריך.

en: Navigate to previous year
he: נווט לשנה קודמות

en: Navigate to next year
he: נווט לשנה הבאה

en: Navigate to previous month
he: נווט לחודש הקודם

en: Navigate to next month
he: נווט לחודש הבא

en: Navigate to previous week
he: נווט לשבוע קודם

en: Navigate to next week
he: נווט לשבוע הבא

en: Navigate to previous day
he: נווט ליום הקודם

en: Navigate to next day
he: נווט ליום הבא

en: View full page month
he: צפה בחודש דף מלא
