Date (6.x-2.5) - en to sk translation catalogue (584 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: enabled
sk: povolené

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Required
sk: Povinné

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Description field
sk: Popis

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Blank
sk: Prázdne

en: Time increment
sk: Krokovanie času

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: remove
sk: odstrániť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Never
sk: Nikdy

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Medium
sk: Stredná

en: OR
sk: ALEBO

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Method
sk: Metóda

en: Africa/Algiers
sk: Afrikaa/Alžír

en: Africa/Asmera
sk: Afrika/Asmera

en: Africa/Bangui
sk: Afrika/Bangui

en: Africa/Blantyre
sk: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
sk: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
sk: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
sk: Afrika/Káhira

en: Africa/Ceuta
sk: Afrika/Ceuta

en: Africa/Dar_es_Salaam
sk: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
sk: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
sk: Afrika/Douala

en: Africa/Gaborone
sk: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
sk: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
sk: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
sk: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
sk: Afrika/Chartún

en: Africa/Kigali
sk: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
sk: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
sk: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
sk: Afrika/Libreville

en: Africa/Luanda
sk: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
sk: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
sk: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
sk: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
sk: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
sk: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
sk: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
sk: Afrika/Mogadišo

en: Africa/Nairobi
sk: AfrikaNairobi

en: Africa/Ndjamena
sk: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
sk: Afrika/Niamey

en: Africa/Porto-Novo
sk: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Tripoli
sk: Afrika/Tripolis

en: Africa/Tunis
sk: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
sk: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
sk: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
sk: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
sk: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
sk: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
sk: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
sk: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
sk: Amerika/Asuncion

en: America/Atka
sk: Amerika/Atka

en: America/Barbados
sk: Amerika/Barbados

en: America/Belem
sk: Amerika/Belem

en: America/Belize
sk: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
sk: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
sk: Amerika/Bogota

en: America/Boise
sk: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
sk: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
sk: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
sk: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
sk: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
sk: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
sk: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
sk: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
sk: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
sk: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
sk: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
sk: Amerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
sk: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
sk: Amerika/Curacao

en: America/Dawson
sk: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
sk: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
sk: Amerika/Denver

en: America/Detroit
sk: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
sk: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
sk: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
sk: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
sk: Amerika/El_Salvador

en: America/Ensenada
sk: Amerika/Ensenada

en: America/Fort_Wayne
sk: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Fortaleza
sk: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
sk: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
sk: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
sk: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
sk: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
sk: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
sk: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
sk: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
sk: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
sk: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
sk: Amerika/Halifax

en: America/Havana
sk: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
sk: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
sk: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
sk: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
sk: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
sk: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
sk: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
sk: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
sk: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
sk: Amerika/Jamajka

en: America/Jujuy
sk: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
sk: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
sk: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
sk: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
sk: Amerika/Knox_IN

en: America/La_Paz
sk: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
sk: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
sk: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
sk: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
sk: Amerika/Maceio

en: America/Managua
sk: Amerika/Managua

en: America/Manaus
sk: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
sk: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
sk: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
sk: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
sk: Amerika/Menominee

en: America/Merida
sk: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
sk: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
sk: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
sk: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
sk: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
sk: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
sk: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
sk: Amerika/Nassau

en: America/New_York
sk: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
sk: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
sk: Amerika/Nome

en: America/Noronha
sk: Amerika/Noronha

en: America/Panama
sk: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
sk: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
sk: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
sk: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
sk: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
sk: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
sk: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
sk: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
sk: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
sk: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
sk: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
sk: Amerika/Recife

en: America/Regina
sk: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
sk: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
sk: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
sk: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
sk: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
sk: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
sk: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
sk: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
sk: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
sk: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
sk: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
sk: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
sk: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
sk: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
sk: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
sk: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
sk: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
sk: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
sk: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
sk: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
sk: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
sk: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
sk: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
sk: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
sk: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
sk: Antarktída/Casey

en: Antarctica/Davis
sk: Antarktída/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
sk: Antarktída/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
sk: Antarktída/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
sk: Antarktída/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
sk: Antarktída/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
sk: Antarktída/Južný_pól

en: Antarctica/Syowa
sk: Antarktída/Syowa

en: Antarctica/Vostok
sk: Antarktída/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
sk: Arktída/Longyearbyen

en: Asia/Aden
sk: Ázia/Aden

en: Asia/Almaty
sk: Ázia/Almaty

en: Asia/Amman
sk: Ázia/Amman

en: Asia/Anadyr
sk: Ázia/Anadyr

en: Asia/Aqtau
sk: Ázia/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
sk: Ázia/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
sk: Ázia/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
sk: Ázia/Ašchabád

en: Asia/Baghdad
sk: Ázia/Bagdád

en: Asia/Bahrain
sk: Ázia/Bahrain

en: Asia/Baku
sk: Ázia/Baku

en: Asia/Bangkok
sk: Ázia/Bangkok

en: Asia/Beirut
sk: Ázia/Bejrút

en: Asia/Bishkek
sk: Ázia/Bishkek

en: Asia/Brunei
sk: Ázia/Brunei

en: Asia/Calcutta
sk: Ázia/Calcutta

en: Asia/Chungking
sk: Ázia/Chungking

en: Asia/Colombo
sk: Ázia/Colombo

en: Asia/Dacca
sk: Ázia/Dacca

en: Asia/Damascus
sk: Ázia/Damascus

en: Asia/Dhaka
sk: Ázia/Dhaka

en: Asia/Dili
sk: Ázia/Dili

en: Asia/Dubai
sk: Ázia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
sk: Ázia/Dushanbe

en: Asia/Gaza
sk: Ázia/Gaza

en: Asia/Harbin
sk: Ázia/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
sk: Ázia/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
sk: Ázia/Hovd

en: Asia/Irkutsk
sk: Ázia/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
sk: Ázia/Istanbul

en: Asia/Jakarta
sk: Ázia/Jakarta

en: Asia/Jayapura
sk: Ázia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
sk: Ázia/Jerusalem

en: Asia/Kabul
sk: Ázia/Kábul

en: Asia/Kamchatka
sk: Ázia/Kamčatka

en: Asia/Karachi
sk: Ázia/Karachi

en: Asia/Kashgar
sk: Ázia/Kashgar

en: Asia/Katmandu
sk: Ázia/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
sk: Ázia/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
sk: Ázia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
sk: Ázia/Kuching

en: Asia/Kuwait
sk: Ázia/Kuwait

en: Asia/Macao
sk: Ázia/Macao

en: Asia/Magadan
sk: Ázia/Magadan

en: Asia/Manila
sk: Ázia/Manila

en: Asia/Muscat
sk: Ázia/Muscat

en: Asia/Nicosia
sk: Ázia/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
sk: Ázia/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
sk: Ázia/Omsk

en: Asia/Phnom_Penh
sk: Ázia/Phnom_Penh

en: Asia/Pyongyang
sk: Ázia/Pchjong_Jang

en: Asia/Qatar
sk: Ázia/Qatar

en: Asia/Rangoon
sk: Ázia/Rangún

en: Asia/Riyadh
sk: Ázia/Riyadh

en: Asia/Riyadh87
sk: Ázia/Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
sk: Ázia/Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
sk: Ázia/Riyadh89

en: Asia/Saigon
sk: Ázia/Saigon

en: Asia/Samarkand
sk: Ázia/Samarkand

en: Asia/Seoul
sk: Ázia/Soul

en: Asia/Shanghai
sk: Ázia/Šanghaj

en: Asia/Singapore
sk: Ázia/Singapore

en: Asia/Taipei
sk: Ázia/Taipei

en: Asia/Tashkent
sk: Ázia/Taškent

en: Asia/Tbilisi
sk: Ázia/Tbilisi

en: Asia/Tehran
sk: Ázia/Tehrán

en: Asia/Tel_Aviv
sk: Ázia/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
sk: Ázia/Thimbu

en: Asia/Thimphu
sk: Ázia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
sk: Ázia/Tokyo

en: Asia/Ujung_Pandang
sk: Ázia/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
sk: Ázia/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
sk: Ázia/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
sk: Ázia/Urumqi

en: Asia/Vientiane
sk: Ázia/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
sk: Ázia/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
sk: Ázia/Jakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
sk: Ázia/Jekaterinburg

en: Asia/Yerevan
sk: Ázia/Jerevan

en: Atlantic/Azores
sk: Atlantik/Azory

en: Atlantic/Bermuda
sk: Atlantik/Bermudy

en: Atlantic/Canary
sk: Atlantik/Kanárske_ostrovy

en: Atlantic/Cape_Verde
sk: Atlantik/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
sk: Atlantik/Faerské_ostrovy

en: Atlantic/Jan_Mayen
sk: Atlantik/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
sk: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/South_Georgia
sk: Atlantik/Južná_Georgia

en: Atlantic/Stanley
sk: Atlantik/Stanley

en: Australia/ACT
sk: Austrália/ACT

en: Australia/Adelaide
sk: Austrália/Adelaide

en: Australia/Brisbane
sk: Austrália/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
sk: Austrália/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
sk: Austrália/Canberra

en: Australia/Darwin
sk: Austrália/Darwin

en: Australia/Hobart
sk: Austrália/Hobart

en: Australia/LHI
sk: Austrália/LHI

en: Australia/Lindeman
sk: Austrália/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
sk: Austrália/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
sk: Austrália/Melbourne

en: Australia/NSW
sk: Austrália/NSW

en: Australia/North
sk: Austrália/sever

en: Australia/Perth
sk: Austrália/Perth

en: Australia/Queensland
sk: Austrália/Queensland

en: Australia/South
sk: Austrália/juh

en: Australia/Sydney
sk: Austrália/Sydney

en: Australia/Tasmania
sk: Austrália/Tasmania

en: Australia/Victoria
sk: Austrália/Victoria

en: Australia/West
sk: Austrália/západ

en: Australia/Yancowinna
sk: Austrália/Yancowinna

en: Europe/Amsterdam
sk: Európa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
sk: Európa/Andorra

en: Europe/Athens
sk: Európa/Atény

en: Europe/Belfast
sk: Európa/Belfast

en: Europe/Belgrade
sk: Európa/Belehrad

en: Europe/Berlin
sk: Európa/Berlín

en: Europe/Bratislava
sk: Európa/Bratislava

en: Europe/Brussels
sk: Európa/Brusel

en: Europe/Bucharest
sk: Európa/Bukurešť

en: Europe/Budapest
sk: Európa/Budapešť

en: Europe/Chisinau
sk: Európa/Kišiňov

en: Europe/Copenhagen
sk: Európa/Kodaň

en: Europe/Dublin
sk: Európa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
sk: Európa/Gibraltár

en: Europe/Helsinki
sk: Európa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
sk: Európa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
sk: Európa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
sk: Európa/Kyjev

en: Europe/Lisbon
sk: Európa/Lisabon

en: Europe/Ljubljana
sk: Európa/Ľubľana

en: Europe/London
sk: Európa/Londýn

en: Europe/Luxembourg
sk: Európa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
sk: Európa/Madrid

en: Europe/Malta
sk: Európa/Malta

en: Europe/Minsk
sk: Európa/Minsk

en: Europe/Monaco
sk: Európa/Monako

en: Europe/Moscow
sk: Európa/Moskva

en: Europe/Nicosia
sk: Ázia/Nikózia

en: Europe/Oslo
sk: Európa/Oslo

en: Europe/Paris
sk: Európa/Paríž

en: Europe/Prague
sk: Európa/Praha

en: Europe/Riga
sk: Európa/Riga

en: Europe/Rome
sk: Európa/Rím

en: Europe/Samara
sk: Európa/Samara

en: Europe/San_Marino
sk: Európa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
sk: Európa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
sk: Európa/Simferopoľ

en: Europe/Skopje
sk: Európa/Skopje

en: Europe/Sofia
sk: Európa/Sofia

en: Europe/Stockholm
sk: Európa/Štokholm

en: Europe/Tallinn
sk: Európa/Tallinn

en: Europe/Tirane
sk: Európa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
sk: Európa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
sk: Európa/Užhorod

en: Europe/Vaduz
sk: Európa/Vaduz

en: Europe/Vatican
sk: Európa/Vatikán

en: Europe/Vienna
sk: Európa/Viedeň

en: Europe/Vilnius
sk: Európa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
sk: Európa/Varšava

en: Europe/Zagreb
sk: Európa/Záhreb

en: Europe/Zaporozhye
sk: Európa/Záporožie

en: Europe/Zurich
sk: Európa/Zürich

en: Indian/Antananarivo
sk: Indický_oceán/Antananarivo

en: Indian/Chagos
sk: Indický_oceán/Chagos

en: Indian/Christmas
sk: Indický_oceán/Vianočné_ostrovy

en: Indian/Cocos
sk: Indický_oceán/Kokosové_ostrovy

en: Indian/Comoro
sk: Indický_oceán/Comoro

en: Indian/Kerguelen
sk: Indický_oceán/Kerguelen

en: Indian/Mahe
sk: Indický_oceán/Mahe

en: Indian/Maldives
sk: Indický_oceán/Maledivy

en: Indian/Mauritius
sk: Indický_oceán/Maurícius

en: Indian/Mayotte
sk: Indický_oceán/Mayotte

en: Indian/Reunion
sk: Indický_oceán/Reunión

en: Pacific/Apia
sk: Tichý_oceán/Apia

en: Pacific/Auckland
sk: Tichý_oceán/Auckland

en: Pacific/Chatham
sk: Tichý_oceán/Chatham

en: Pacific/Easter
sk: Tichý_oceán/Veľkonočné_ostrovy

en: Pacific/Efate
sk: Tichý_oceán/Efate

en: Pacific/Enderbury
sk: Tichý_oceán/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
sk: Tichý_oceán/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
sk: Tichý_oceán/Fidži

en: Pacific/Funafuti
sk: Tichý_oceán/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
sk: Tichý_oceán/Galapágy

en: Pacific/Gambier
sk: Tichý_oceán/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
sk: Tichý_oceán/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
sk: Tichý_oceán/Guam

en: Pacific/Honolulu
sk: Tichý_oceán/Honolulu

en: Pacific/Johnston
sk: Tichý_oceán/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
sk: Tichý_oceán/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
sk: Tichý_oceán/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
sk: Tichý_oceán/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
sk: Tichý_oceán/Majuro

en: Pacific/Marquesas
sk: Tichý_oceán/Markézy

en: Pacific/Midway
sk: Tichý_oceán/Midway

en: Pacific/Nauru
sk: Tichý_oceán/Nauru

en: Pacific/Niue
sk: Tichý_oceán/Niue

en: Pacific/Norfolk
sk: Tichý_oceán/Norfolk

en: Pacific/Noumea
sk: Tichý_oceán/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
sk: Tichý_oceán/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
sk: Tichý_oceán/Palau

en: Pacific/Pitcairn
sk: Tichý_oceán/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
sk: Tichý_oceán/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
sk: Tichý_oceán/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
sk: Tichý_oceán/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
sk: Tichý_oceán/Saipan

en: Pacific/Samoa
sk: Tichý_oceán/Samoa

en: Pacific/Tahiti
sk: Tichý_oceán/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
sk: Tichý_oceán/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
sk: Tichý_oceán/Tongatapu

en: Pacific/Truk
sk: Tichý_oceán/Truk

en: Pacific/Wake
sk: Tichý_oceán/Wake

en: Pacific/Wallis
sk: Tichý_oceán/Wallis

en: Pacific/Yap
sk: Tichý_oceán/Yap

en: Now
sk: Teraz

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: !time ago
sk: pred !time

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: As Time Ago
sk: Ako čas pred

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Change
sk: Zmeniť

en: Week of @date
sk: Týždeň počnúc dňom: @date

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Site's time zone
sk: Časové pásmo stránky

en: timezone
sk: Časové pásmo

en: Years back and forward must be in the format -9:+9.
sk: Rozsah rokov musí byť zadaný vo formáte -9:+9.

en: Years back and forward
sk: Rozsah rokov

en: Increment the minute and second fields by this amount.
sk: Zvýšiť pole minút a sekúnd o túto hodnotu.

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Text field
sk: Textové pole

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Default Display
sk: Predvolené zobrazenie

en: Time zone handling
sk: Zmena časového pásma

en: Long
sk: Dlhý

en: Short
sk: Krátky

en: To date
sk: Po dátum

en: From date
sk: Od dátumu

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: body
sk: telo

en: Date field
sk: Dátum

en: Url field
sk: Url pole

en: Uid field
sk: Uid pole

en: !type Fields
sk: !type Polia

en: AND
sk: A

en: Date formats
sk: Dátumové formáty

en: Formats
sk: Formáty

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: TRUE
sk: PRAVDA

en: FALSE
sk: NEPRAVDA

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Select
sk: Zvoľte

en: A valid date is required for %title.
sk: Pole %title musí obsahovať platný dátum.

en: Date API requirements
sk: Požiadavky Date API

en: A Date API that can be used by other modules.
sk: Dátumové API na použitie v iných moduloch.

en: The Strtotime default value is invalid.
sk: Predvolená hodnota Strtotime je neplatná.

en: The Strtotime default value for the To Date is invalid.
sk: Predvolená hodnota Strtotime pre koncový dátum je neplatná.

en: Relative
sk: Relatívne

en: Default value for To date
sk: Predvolená hodnota pre Dokedy

en: Number of years to go back and forward in the year selection list, default is -3:+3.
sk: Počet rokov pred a po aktuálnom roku, ktoré budú k dispozícií na výber v zozname. Predvolená hodnota je -3:+3.

en: Customize Date Parts
sk: Prispôsobiť dátumové časti

en: Above
sk: Nad

en: Within
sk: Vnútri

en: Position of date part labels
sk: Pozícia menoviek dátumových častí

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day'. 'Above' will display them as titles above each date part. 'Within' will insert the label as the first option in the select list and in blank textfields. 'None' will not label any of the date parts. The exact text in the label is controlled by themes like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month'.
sk: Umiestnenie menoviek, napr. 'Rok', 'Mesiac', 'Deň'. 'Nad' ich zobrazí ako menovky nad jednotlivými časťami dátumu. 'Vnútri' ukáže menovky ako prvé voľby v zoznamoch a prázdnych textových poliach. 'Žiadne' nezobrazí menovky nikde. Presný text menovky je definovaný témou ako 'date_part_label_year' a 'date_part_label_month'.

en: User's time zone
sk: Časové pásmo používateľa

en: The raw date value.
sk: Nespracovaná hodnota dátumu

en: The formatted date.
sk: Formátovaný dátum

en: The raw date timestamp.
sk: Nespracovaná časová známka dátumu

en: Date year (four digit)
sk: Rok (štyri cifry)

en: Date year (two digit)
sk: Rok (dve cifry)

en: Date month (full word)
sk: Mesiac (celé slovo)

en: Date month (abbreviated)
sk: Mesiac (skratka)

en: Date month (two digit, zero padded)
sk: Mesiac (dve cifry, s nulou)

en: Date month (one or two digit)
sk: Mesiac (jedna alebo dve cifry)

en: Date week (two digit)
sk: Týždeň (dve cifry)

en: Date day (full word)
sk: Deň (celé slovo)

en: Date day (abbreviation)
sk: Deň (skratka)

en: Date day (two digit, zero-padded)
sk: Deň (dve cifry, s nulou)

en: Date day (one or two digit)
sk: Deň (jedna alebo dve cifry)

en: If the field has a to-date defined, the same tokens exist in the form: [to-????], where ???? is the normal token.
sk: Ak má pole definované pole to-date, potom majú niektoré tokeny tvar [to-????], kde ???? je normálny token.

en: @min and @max
sk: @min a @max

en: Date PHP4
sk: Dátum PHP4

en: Previous field
sk: Predchádzajúce pole

en: Next field
sk: Ďalšie pole

en: Increment
sk: Vzostupne

en: Decrement
sk: Zostupne

en: Until
sk: Do

en: Day of Month
sk: Deň v mesiaci

en: Day of Week
sk: Deň v týždni

en: Except
sk: Okrem

en: set the site timezone name
sk: nastavenie mena časového pásma stránky

en: Default time zone
sk: Predvolené časové pásmo

en: site timezone name
sk: meno časového pásma stránky

en: Group multiple values
sk: Zoskupovať viacnásobné hodnoty

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: starting from @count
sk: začínajúc od @count

en: Undated
sk: Nedatované

en: Format: @date
sk: Formát: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
sk: Rok musí byť číslo od %min do %max.

en: The month must be a number between 1 and 12.
sk: Mesiac musí byť číslo od 1 do 12.

en: The day must be a number between !min and !max.
sk: Deň musí byť číslo od !min do !max.

en: The hour must be a number between !min and !max.
sk: Hodina musí byť číslo od !min do !max.

en: The minute must be a number between !min and !max.
sk: Minúta musí byť číslo od !min do !max.

en: The second must be a number between !min and !max.
sk: Sekunda musí byť číslo od !min do !max.

en: A valid value is required.
sk: Je požadovaná platná hodnota.

en: date ical
sk: ical dátum

en: Repeat display
sk: Opakované zobrazenie

en: Add new date field
sk: Pridať nové pole dátumu

en: Pacific/French_Polynesia-Marquesas_Islands
sk: Tichý_oceán/Francúzka_Polynézia-Markézy

en: You must select at least one date field for this filter.
sk: Treba vybrať minimálne jeden dátum pre tento filter.

en: Date default
sk: Predvolený dátum

en: Missing date fields!
sk: Chýba pole dátumu!

en: User timezone
sk: Časové pásmo používateľa

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Strojovo čitateľný názov typu obsahu môže obsahovať iba malé písmená, podčiarkovníky a čísla.

en: Date and time lookup
sk: Vyhľadávanie dátumu a času

en: Format string
sk: Formátovací reťazec

en: Are you sure you want to remove the format %format?
sk: Naozaj chcete odstrániť formát %format?

en: Removed date format %format.
sk: Formát %format bol odstránený.

en: %title is invalid.
sk: Hodnota %title je neplatná.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
sk: Chyba HTTP požiadavky pri importe %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
sk: Nebolo možné otvoriť súbor: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
sk: Neplatný kalendárový súbor: %filename

en: Invalid calendar file.
sk: Neplatný kalendárový súbor.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
sk: !day-name Nedeľa|Pondelok|Utorok|Streda|Štvrtok|Piatok|Sobota

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
sk: !day-abbreviation Ned|Pon|Uto|Str|Štv|Pia|Sob

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
sk: !day-abbreviation N|P|U|S|Š|P|S

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
sk: !day-abbreviation NE|PO|UT|ST|ŠT|PI|SO

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
sk: !datetime Rok|Mesiac|Deň|Týždeň|Hodina|Minúta|Sekunda|Celý Deň|Celý deň

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
sk: !datetime_plural Rokov|Mesiacov|Dní|Týždňov|Hodín|Minút|Sekúnd

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
sk: !date_order Každý|Prvý|Druhý|Tretí|Štvrtý|Piaty

en: !date_nav Prev|Next|Today
sk: !date_nav minulý|budúci|dnes

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
sk: !month-name |Január|Február|Marec|Apríl|Máj|Jún|Júl|August|September|Október|November|December

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
sk: !month-abbreviation |jan|feb|mar|apr|máj|jún|júl|aug|sep|okt|nov|dec

en: Custom formats
sk: Vlastné formáty

en: Add format
sk: Pridať formát

en: Allow users to add additional date formats.
sk: Umožniť používateľom pridať ďalšie formáty dátumu.

en: Delete date format
sk: Odstrániť formát dátumu

en: Allow users to delete a configured date format.
sk: Povoliť používateľom odstrániť konfigurovaný formát dátumu.

en: Custom input format
sk: Vlastný vstupný formát

en: Display From and To dates
sk: Zobraziť dátumy od - do

en: Display From date only
sk: Zobraziť iba dátum od

en: Display To date only
sk: Zobraziť iba dátum do

en: ending on @count
sk: končiac @count

en: Configure date formats for each locale
sk: Konfigurovať formáty dátumu pre každú lokalitu

en: Allows the user to configure the Date Popup settings.
sk: Umožní používateľom upraviť nastavenia modulu Date Popup.

en: Tools for creating and importing dates and calendars.
sk: Nástroje na vytváranie a importovanie dátumov a kalendárov.

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and related calendar.
sk: Môže byť komplikované nastaviť dátumy a kalendáre. !date_wizard zjednodušuje vytvorenie jednoduchého dátumového prvku a pridruženého kalendára.

en: The calendar %view is a default calendar created for the content type %type_name.
sk: Kalendár %view je predvoleným kalendárom vytvoreným pre typ obsahu %type_name.

en: remove !view
sk: odstrániť !view

en: Content type name
sk: Názov typu obsahu.

en: Date Tools
sk: Nástroje pre dátum

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
sk: Nástroje na importovanie a automatické vytváranie dátumov a kalendárov.

en: Easy creation of date content types and calendars.
sk: Jednoduché vytváranie dátumových typov obsahu a kalendárov.

en: Event import
sk: Import udalosti

en: Remove calendar
sk: Odstrániť kalendár

en: Navigate to previous year
sk: Prejsť na predchádzajúci rok

en: Navigate to next year
sk: Prejsť na nasledujúci rok

en: Navigate to previous month
sk: Prejsť na predchádzajúci mesiac

en: Navigate to next month
sk: Prejsť na nasledujúci mesiac

en: Navigate to previous week
sk: Prejsť na predchádzajúci týždeň

en: Navigate to next week
sk: Prejsť na nasledujúci týždeň

en: Navigate to previous day
sk: Prejsť na predchádzajúci deň

en: Navigate to next day
sk: Prejsť na nasledujúci deň

en: View full page month
sk: Zobraziť mesiac na celej stránke

en: Use ISO-8601 week numbers
sk: Použiť čísla týždňov podľa ISO-8601

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
sk: Dôležité! Ak je označené, prvý deň týždňa MUSÍ byť nastavený na pondelok.

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
sk: Pri použití číslovania týždňov podľa ISO-8601 prvý deň týždňa musí byť nastavený na pondelok.
