Date (6.x-2.8) - en to pl translation catalogue (815 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: enabled
pl: włączone

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Required
pl: Wymagane

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Description field
pl: Pole opisu

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Blank
pl: Puste

en: Time increment
pl: Zwiększanie czasu

en: Time
pl: Czas

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: remove
pl: usuń

en: Text
pl: Tekst

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Never
pl: Nigdy

en: Input format
pl: Format wprowadzania

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: Medium
pl: Średnie

en: OR
pl: LUB

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Method
pl: Metoda

en: Africa/Algiers
pl: Afryka/Algeria

en: Africa/Asmera
pl: Afryka/Asmara

en: Africa/Bangui
pl: Afryka/Bangi

en: Africa/Blantyre
pl: Afryka/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
pl: Afryka/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
pl: Afryka/Bujumbura

en: Africa/Cairo
pl: Afryka/Kair

en: Africa/Ceuta
pl: Afryka/Ceuta

en: Africa/Dar_es_Salaam
pl: Afryka/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
pl: Afryka/Dżibuti

en: Africa/Douala
pl: Afryka/Duala

en: Africa/Gaborone
pl: Afryka/Gaborone

en: Africa/Harare
pl: Afryka/Harare

en: Africa/Johannesburg
pl: Afryka/Johannesburg

en: Africa/Kampala
pl: Afryka/Kampala

en: Africa/Khartoum
pl: Afryka/Chartum

en: Africa/Kigali
pl: Afryka/Kigali

en: Africa/Kinshasa
pl: Afryka/Kinszasa

en: Africa/Lagos
pl: Afryka/Lagos

en: Africa/Libreville
pl: Afryka/Libreville

en: Africa/Luanda
pl: Afryka/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
pl: Afryka/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
pl: Afryka/Lusaka

en: Africa/Malabo
pl: Afryka/Malabo

en: Africa/Maputo
pl: Afryka/Maputo

en: Africa/Maseru
pl: Afryka/Maseru

en: Africa/Mbabane
pl: Afryka/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
pl: Afryka/Mogadiszu

en: Africa/Nairobi
pl: Afryka/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
pl: Afryka/Ndżamena

en: Africa/Niamey
pl: Afryka/Niamej

en: Africa/Porto-Novo
pl: Afryka/Porto-Novo

en: Africa/Tripoli
pl: Afryka/Trypolis

en: Africa/Tunis
pl: Afryka/Tunis

en: Africa/Windhoek
pl: Afryka/Windhuk

en: America/Adak
pl: Ameryka/Adak

en: America/Anchorage
pl: Ameryka/Anchorage

en: America/Anguilla
pl: Ameryka/Anguilla

en: America/Antigua
pl: Ameryka/Antigua

en: America/Araguaina
pl: Ameryka/Araguaina

en: America/Aruba
pl: Ameryka/Aruba

en: America/Asuncion
pl: Ameryka/Asuncion

en: America/Atka
pl: Ameryka/Atka

en: America/Barbados
pl: Ameryka/Barbados

en: America/Belem
pl: Ameryka/Belem

en: America/Belize
pl: Ameryka/Belize

en: America/Boa_Vista
pl: Ameryka/Boa_Vista

en: America/Bogota
pl: Ameryka/Bogota

en: America/Boise
pl: Ameryka/Boise

en: America/Buenos_Aires
pl: Ameryka/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
pl: Ameryka/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
pl: Ameryka/Cancun

en: America/Caracas
pl: Ameryka/Caracas

en: America/Catamarca
pl: Ameryka/Catamarca

en: America/Cayenne
pl: Ameryka/Cayenne

en: America/Cayman
pl: Ameryka/Kajmany

en: America/Chicago
pl: Ameryka/Chicago

en: America/Chihuahua
pl: Ameryka/Chihuahua

en: America/Cordoba
pl: Ameryka/Cordoba

en: America/Costa_Rica
pl: Ameryka/Kostaryka

en: America/Cuiaba
pl: Ameryka/Cuiaba

en: America/Curacao
pl: Ameryka/Curacao

en: America/Dawson
pl: Ameryka/Dawson

en: America/Dawson_Creek
pl: Ameryka/Dawson_Creek

en: America/Denver
pl: Ameryka/Denver

en: America/Detroit
pl: Ameryka/Detroit

en: America/Dominica
pl: Ameryka/Dominika

en: America/Edmonton
pl: Ameryka/Edmonton

en: America/Eirunepe
pl: Ameryka/Eirunepe

en: America/El_Salvador
pl: Ameryka/Salwador

en: America/Ensenada
pl: Ameryka/Ensenada

en: America/Fort_Wayne
pl: Ameryka/Fort_Wayne

en: America/Fortaleza
pl: Ameryka/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
pl: Ameryka/Glace_Bay

en: America/Godthab
pl: Ameryka/Godthab

en: America/Goose_Bay
pl: Ameryka/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
pl: Ameryka/Grand_Turk

en: America/Grenada
pl: Ameryka/Grenada

en: America/Guadeloupe
pl: Ameryka/Gwadelupa

en: America/Guatemala
pl: Ameryka/Gwatemala

en: America/Guayaquil
pl: Ameryka/Guayaquil

en: America/Guyana
pl: Ameryka/Gujana

en: America/Halifax
pl: Ameryka/Halifax

en: America/Havana
pl: Ameryka/Hawana

en: America/Hermosillo
pl: Ameryka/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
pl: Ameryka/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
pl: Ameryka/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
pl: Ameryka/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
pl: Ameryka/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
pl: Ameryka/Indianapolis

en: America/Inuvik
pl: Ameryka/Inuvik

en: America/Iqaluit
pl: Ameryka/Iqaluit

en: America/Jamaica
pl: Ameryka/Jamajka

en: America/Jujuy
pl: Ameryka/Jujuy

en: America/Juneau
pl: Ameryka/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
pl: Ameryka/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
pl: Ameryka/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
pl: Ameryka/Knox_IN

en: America/La_Paz
pl: Ameryka/La_Paz

en: America/Lima
pl: Ameryka/Lima

en: America/Los_Angeles
pl: Ameryka/Los_Angeles

en: America/Louisville
pl: Ameryka/Louisville

en: America/Maceio
pl: Ameryka/Maceio

en: America/Managua
pl: Ameryka/Managua

en: America/Manaus
pl: Ameryka/Manaus

en: America/Martinique
pl: Ameryka/Martinique

en: America/Mazatlan
pl: Ameryka/Mazatlan

en: America/Mendoza
pl: Ameryka/Mendoza

en: America/Menominee
pl: Ameryka/Menominee

en: America/Merida
pl: Ameryka/Merida

en: America/Mexico_City
pl: Ameryka/Meksyk

en: America/Miquelon
pl: Ameryka/Miquelon

en: America/Monterrey
pl: Ameryka/Monterrey

en: America/Montevideo
pl: Ameryka/Montevideo

en: America/Montreal
pl: Ameryka/Montreal

en: America/Montserrat
pl: Ameryka/Montserrat

en: America/Nassau
pl: Ameryka/Nassau

en: America/New_York
pl: Ameryka/Nowy_Jork

en: America/Nipigon
pl: Ameryka/Nipigon

en: America/Nome
pl: Ameryka/Nome

en: America/Noronha
pl: Ameryka/Noronha

en: America/Panama
pl: Ameryka/Panama

en: America/Pangnirtung
pl: Ameryka/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
pl: Ameryka/Paramaribo

en: America/Phoenix
pl: Ameryka/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
pl: Ameryka/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
pl: Ameryka/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
pl: Ameryka/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
pl: Ameryka/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
pl: Ameryka/Portoryko

en: America/Rainy_River
pl: Ameryka/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
pl: Ameryka/Rankin_Inlet

en: America/Recife
pl: Ameryka/Recife

en: America/Regina
pl: Ameryka/Regina

en: America/Rio_Branco
pl: Ameryka/Rio_Branco

en: America/Rosario
pl: Ameryka/Rosario

en: America/Santiago
pl: Ameryka/Santiago

en: America/Santo_Domingo
pl: Ameryka/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
pl: Ameryka/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
pl: Ameryka/Scoresbysund

en: America/Shiprock
pl: Ameryka/Shiprock

en: America/St_Johns
pl: Ameryka/St_Johns

en: America/St_Kitts
pl: Ameryka/St_Kitts

en: America/St_Lucia
pl: Ameryka/St_Lucia

en: America/St_Thomas
pl: Ameryka/St_Thomas

en: America/St_Vincent
pl: Ameryka/St_Vincent

en: America/Swift_Current
pl: Ameryka/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
pl: Ameryka/Tegucigalpa

en: America/Thule
pl: Ameryka/Thule

en: America/Thunder_Bay
pl: Ameryka/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
pl: Ameryka/Tijuana

en: America/Tortola
pl: Ameryka/Tortola

en: America/Vancouver
pl: Ameryka/Vancouver

en: America/Virgin
pl: Ameryka/Virgin

en: America/Whitehorse
pl: Ameryka/Whitehorse

en: America/Winnipeg
pl: Ameryka/Winnipeg

en: America/Yakutat
pl: Ameryka/Yakutat

en: America/Yellowknife
pl: Ameryka/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
pl: Antarktyka/Casey

en: Antarctica/Davis
pl: Antarktyka/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
pl: Antarktyka/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
pl: Antarktyka/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
pl: Antarktyka/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
pl: Antarktyka/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
pl: Antarktyda/Biegun_Południowy

en: Antarctica/Syowa
pl: Antarktyka/Syowa

en: Antarctica/Vostok
pl: Antarktyka/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
pl: Arktyka/Longyearbyen

en: Asia/Aden
pl: Azja/Aden

en: Asia/Almaty
pl: Azja/Almaty

en: Asia/Amman
pl: Azja/Amman

en: Asia/Anadyr
pl: Azja/Anadyr

en: Asia/Aqtau
pl: Azja/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
pl: Azja/Aktöbe

en: Asia/Ashgabat
pl: Azja/Aszchabad

en: Asia/Ashkhabad
pl: Azja/Aszchabad

en: Asia/Baghdad
pl: Azja/Bagdad

en: Asia/Bahrain
pl: Azja/Bahrajn

en: Asia/Baku
pl: Azja/Baku

en: Asia/Bangkok
pl: Azja/Bangkok

en: Asia/Beirut
pl: Azja/Bejrut

en: Asia/Bishkek
pl: Azja/Biszkek

en: Asia/Brunei
pl: Azja/Brunei

en: Asia/Calcutta
pl: Azja/Kalkuta

en: Asia/Chungking
pl: Azja/Chungking

en: Asia/Colombo
pl: Azja/Colombo

en: Asia/Dacca
pl: Azja/Dacca

en: Asia/Damascus
pl: Azja/Damaszek

en: Asia/Dhaka
pl: Azja/Dhaka

en: Asia/Dili
pl: Azja/Dili

en: Asia/Dubai
pl: Azja/Dubaj

en: Asia/Dushanbe
pl: Azja/Duszanbe

en: Asia/Gaza
pl: Azja/Gaza

en: Asia/Harbin
pl: Azja/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
pl: Azja/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
pl: Azja/Kobdo

en: Asia/Irkutsk
pl: Azja/Irkuck

en: Asia/Istanbul
pl: Azja/Stambul

en: Asia/Jakarta
pl: Azja/Dzakarta

en: Asia/Jayapura
pl: Azja/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
pl: Azja/Jerozolima

en: Asia/Kabul
pl: Azja/Kabul

en: Asia/Kamchatka
pl: Azja/Kamczatka

en: Asia/Karachi
pl: Azja/Karaczi

en: Asia/Kashgar
pl: Azja/Kaszgar

en: Asia/Katmandu
pl: Azja/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
pl: Azja/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
pl: Azja/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
pl: Azja/Kuching

en: Asia/Kuwait
pl: Azja/Kuwejt

en: Asia/Macao
pl: Azja/Makau

en: Asia/Magadan
pl: Azja/Magadan

en: Asia/Manila
pl: Azja/Manila

en: Asia/Muscat
pl: Azja/Maskat

en: Asia/Nicosia
pl: Azja/Nikozja

en: Asia/Novosibirsk
pl: Azja/Nowosybirsk

en: Asia/Omsk
pl: Azja/Omsk

en: Asia/Phnom_Penh
pl: Azja/Phnom_Penh

en: Asia/Pyongyang
pl: Azja/Pjongjang

en: Asia/Qatar
pl: Azja/Katar

en: Asia/Rangoon
pl: Azja/Rangun

en: Asia/Riyadh
pl: Azja/Rijad

en: Asia/Riyadh87
pl: Azja/Rijad87

en: Asia/Riyadh88
pl: Azja/Rijad88

en: Asia/Riyadh89
pl: Azja/Rijad89

en: Asia/Saigon
pl: Azja/Sajgon

en: Asia/Samarkand
pl: Azja/Samarkanda

en: Asia/Seoul
pl: Azja/Seul

en: Asia/Shanghai
pl: Azja/Szanghaj

en: Asia/Singapore
pl: Azja/Singapur

en: Asia/Taipei
pl: Azja/Taipei

en: Asia/Tashkent
pl: Azja/Taszkent

en: Asia/Tbilisi
pl: Azja/Tbilisi

en: Asia/Tehran
pl: Azja/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
pl: Azja/Tel_Awiw

en: Asia/Thimbu
pl: Azja/Thimphu

en: Asia/Thimphu
pl: Azja/Thimphu

en: Asia/Tokyo
pl: Azja/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
pl: Azja/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
pl: Azja/Ulan_Bator

en: Asia/Ulan_Bator
pl: Azja/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
pl: Azja/Urumqi

en: Asia/Vientiane
pl: Azja/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
pl: Azja/Władywostok

en: Asia/Yakutsk
pl: Azja/Jakuck

en: Asia/Yekaterinburg
pl: Azja/Jekaterynburg

en: Asia/Yerevan
pl: Azja/Erewan

en: Atlantic/Azores
pl: Atlantyk/Azory

en: Atlantic/Bermuda
pl: Atlantyk/Bermudy

en: Atlantic/Canary
pl: Atlantyk/Wyspy Kanaryjskie

en: Atlantic/Cape_Verde
pl: Atlantyk/Zielony_Przylądek

en: Atlantic/Faeroe
pl: Atlantyk/Wyspy_Owcze

en: Atlantic/Jan_Mayen
pl: Atlantyk/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
pl: Atlantyk/Madera

en: Atlantic/South_Georgia
pl: Atlantyk/Georgia_Południowa

en: Atlantic/Stanley
pl: Atlantyk/Stanley

en: Australia/Adelaide
pl: Australia/Adelajda

en: Australia/North
pl: Australia/Północ

en: Australia/South
pl: Australia/Południe

en: Australia/West
pl: Australia/Zachód

en: Europe/Amsterdam
pl: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
pl: Europa/Andora

en: Europe/Athens
pl: Europa/Ateny

en: Europe/Belfast
pl: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
pl: Europa/Belgrad

en: Europe/Berlin
pl: Europa/Berlin

en: Europe/Bratislava
pl: Europa/Bratysława

en: Europe/Brussels
pl: Europa/Bruksela

en: Europe/Bucharest
pl: Europa/Bukareszt

en: Europe/Budapest
pl: Europa/Budapeszt

en: Europe/Chisinau
pl: Europa/Kiszyniów

en: Europe/Copenhagen
pl: Europa/Kopenhaga

en: Europe/Dublin
pl: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
pl: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
pl: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
pl: Europa/Stambuł

en: Europe/Kaliningrad
pl: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
pl: Europa/Kijów

en: Europe/Lisbon
pl: Europa/Lizbona

en: Europe/Ljubljana
pl: Europa/Lublana

en: Europe/London
pl: Europa/Londyn

en: Europe/Luxembourg
pl: Europa/Luksemburg

en: Europe/Madrid
pl: Europa/Madryt

en: Europe/Malta
pl: Europa/Malta

en: Europe/Minsk
pl: Europa/Mińsk

en: Europe/Monaco
pl: Europa/Monako

en: Europe/Moscow
pl: Europa/Moskwa

en: Europe/Nicosia
pl: Europa/Nikozja

en: Europe/Oslo
pl: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
pl: Europa/Paryż

en: Europe/Prague
pl: Europa/Praga

en: Europe/Riga
pl: Europa/Ryga

en: Europe/Rome
pl: Europa/Rzym

en: Europe/Samara
pl: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
pl: Europa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
pl: Europa/Sarajewo

en: Europe/Simferopol
pl: Europa/Symferopol

en: Europe/Skopje
pl: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
pl: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
pl: Europa/Sztokholm

en: Europe/Tallinn
pl: Europa/Tallin

en: Europe/Tirane
pl: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
pl: Europa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
pl: Europa/Użgorod

en: Europe/Vaduz
pl: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
pl: Europa/Watykan

en: Europe/Vienna
pl: Europa/Wiedeń

en: Europe/Vilnius
pl: Europa/Wilno

en: Europe/Warsaw
pl: Europa/Warszawa

en: Europe/Zagreb
pl: Europa/Zagrzeb

en: Europe/Zaporozhye
pl: Europa/Zaporoże

en: Europe/Zurich
pl: Europa/Zurych

en: Indian/Antananarivo
pl: Indie/Antananarywa

en: Indian/Chagos
pl: Indie/Czagos

en: Indian/Christmas
pl: Ocean_Indyjski/Wyspa_Bożego_Narodzenia

en: Indian/Cocos
pl: Ocean_Indyjski/Wyspy_Kokosowe

en: Indian/Comoro
pl: Indie/Komory

en: Indian/Kerguelen
pl: Indie/Wyspy Kerguelena

en: Indian/Mahe
pl: Indie/Wyspa Mahe

en: Indian/Maldives
pl: Indie/Malediwy

en: Indian/Mauritius
pl: Indie/Republika Mauritiusu

en: Indian/Mayotte
pl: Indie/Majotta

en: Indian/Reunion
pl: Indie/Wyspa Reunion

en: Pacific/Apia
pl: Pacyfik/Apia

en: Pacific/Auckland
pl: Pacyfik/Auckland

en: Pacific/Chatham
pl: Pacyfik/Chatham

en: Pacific/Easter
pl: Pacyfik/Wyspy Wielkanocne

en: Pacific/Efate
pl: Pacyfik/Wyspa Efate

en: Pacific/Enderbury
pl: Pacyfik/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
pl: Pacyfik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
pl: Ocean_Spokojny/Fidżi

en: Pacific/Funafuti
pl: Pacyfik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
pl: Pacyfik/Wyspy Galapagos

en: Pacific/Gambier
pl: Pacyfik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
pl: Pacyfik/Wyspa Guadalcanal

en: Pacific/Guam
pl: Pacyfik/Wyspa Guam

en: Pacific/Honolulu
pl: Pacyfik/Honolulu

en: Pacific/Johnston
pl: Pacyfik/Wyspa Johnston

en: Pacific/Kiritimati
pl: Pacyfik/Wyspa Bożego Narodzenia

en: Pacific/Kosrae
pl: Pacyfik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
pl: Pacyfik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
pl: Pacyfik/Republika Majuro

en: Pacific/Marquesas
pl: Pacyfik/Marquesas

en: Pacific/Midway
pl: Pacyfik/Wyspa Midway

en: Pacific/Nauru
pl: Pacyfik/Republika Nauru

en: Pacific/Niue
pl: Pacyfik/Wyspa Niue

en: Pacific/Norfolk
pl: Pacyfik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
pl: Pacyfik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
pl: Ocean_Spokojny/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
pl: Pacyfik/Republika Palau

en: Pacific/Pitcairn
pl: Pacyfik/Wyspy Pitcairn

en: Pacific/Ponape
pl: Pacyfik/Pohnpei

en: Pacific/Port_Moresby
pl: Ocean_Spokojny/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
pl: Pacyfik/Wyspa Rarotonga

en: Pacific/Saipan
pl: Pacyfik/Wyspa Saipan

en: Pacific/Samoa
pl: Pacyfik/Samoa

en: Pacific/Tahiti
pl: Pacyfik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
pl: Pacyfik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
pl: Pacyfik/Wyspa Tongatapu

en: Pacific/Truk
pl: Pacyfik/Chuuk

en: Pacific/Wake
pl: Pacyfik/Wyspa Wake

en: Pacific/Wallis
pl: Pacyfik/Wyspy Wallis

en: Pacific/Yap
pl: Pacyfik/Yap

en: Now
pl: Teraz

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: !time ago
pl: !time temu

en: Repeat
pl: Powtórz

en: As Time Ago
pl: Czas, który upłynął

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Views UI
pl: Panel administracyjny widoków

en: Close
pl: Zamknij

en: Additional
pl: Dodatkowe

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Change
pl: Zmień

en: Week of @date
pl: Tydzień zawierający @date

en: Calendar iCal
pl: Kalendarz iCal

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Date/Time
pl: Data/godzina

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Site's time zone
pl: Strefa czasowa strony

en: Date's time zone
pl: Strefa czasowa daty

en: No time zone conversion
pl: Bez konwersji stref czasowych

en: timezone
pl: strefa czasowa

en: Select List
pl: Lista wyboru

en: Years back and forward must be in the format -9:+9.
pl: Liczba lat wstecz i naprzód musi być w formacie -9:+9

en: Set the order and format for the date parts in the input form. The format will be adapted to remove values not in the granularity for this field.
pl: Ustal kolejność i format elementów daty w formularzu. Format pokaże tylko elementy, które uwzględnia poziom szczegółowości daty.

en: Years back and forward
pl: Lat wstecz i naprzód

en: Increment the minute and second fields by this amount.
pl: Zwiększ liczbę minut i sekund w polach o tę liczbę.

en: Input Type
pl: Typ wprowadzania

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
pl: Daty, których szczegółowość nie uwzględnia godzin nie stosują mechanizmu stref czasowych.

en: To Date
pl: Data końcowa

en: Display a matching second date field as a 'To date'. If marked 'Optional' field will be presented but not required. If marked 'Required' the 'To date' will be required if the 'From date' is required or filled in.
pl: Pokaż drugą datę jako datę końcową. Jeśli będzie oznaczona jako "Opcjonalna", pole będzie wyświetlane, ale nie będzie obowiązkowe. Jeśli będzie ustawiona jako "Wymagana", data końcowa będzie wymagana, jeśli tylko data początkowa będzie wymagana albo wypełniona.

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Set the date elements to be stored (at least a year is required).
pl: Wybierz elementy daty, które będą zapisywane (rok jest wymagany).

en: Default Display
pl: Domyślny format

en: Time zone handling
pl: Obsługa stref czasowych

en: Select the timezone handling method to be used for this date field.
pl: Wybierz sposób obsługi stref czasowych dla tego pola daty.

en: Long
pl: Długa

en: Short
pl: Krótka

en: To date
pl: Data końcowa

en: From date
pl: Data początkowa

en: ongoing
pl: trwające

en: There are no date fields in this database to import the data into. Please add a date field to the desired node types and be sure to indicate it uses both a "from" and a "to" date.
pl: W tej bazie danych nie ma pól daty, do których można importować dane. Dodaj pole daty do wybranego typu zawartości i skonfiguruj je tak, żeby zawierało datę początkową i końcową.

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: body
pl: treść

en: Date field
pl: Pole daty

en: The field which will contain the source dates in target content type.
pl: Top pole będzie zawierać źródłowe terminy w docelowym typie zawartości.

en: The text or body field which will contain the source description in the target content type.
pl: Tekst albo pole treści będzie zawierać źródłowe opisy w docelowym typie zawartości.

en: Url field
pl: Pole URL

en: The text or link field which will contain the source url in the target content type.
pl: Tekst albo pole linku, które będzie zawierać źródłowy URL w docelowym typie zawartości.

en: Location field
pl: Pole lokalizacji

en: The text field which will contain the source location text in the target content type.
pl: Pole tekstowe, które w docelowym typie zawartości będzie zawierać źródłową lokalizację w formie tekstowej.

en: Uid field
pl: Pole uid

en: The text field which will contain the source uid in the target content type.
pl: Pole tekstowe, które będzie zawierać źródłowy uid w docelowym typie zawartości.

en: !type Fields
pl: Pola !type

en: There is no event table in this database. No event import options are available.
pl: W tej bazie danych nie ma tabeli wydarzeń. Opcje importu wydarzeń nie są dostępne.

en: There are no event nodes in this database. No event import options are available.
pl: W tej bazie danych nie ma wpisów reprezentująych wydarzenia. Opcje importu wydarzeń nie są dostępne.

en: Delete original event?
pl: Skasować oryginalne wydarzenie?

en: Should the original entry be deleted once it has been copied to the new content type? If so, be sure to back up your database first.
pl: Czy źródłowy wpis powinien zostać skasowany po skopiowaniu go do nowego typu wpisów? Jeśli tak, pamiętaj o zrobieniu najpierw kopii bazy danych.

en: The maximum number of nodes to convert in this pass.
pl: Maksymalna liczba wpisów do konwersji w tej kolejce.

en: Starting nid
pl: Początkowy nid

en: Convert nodes with nids greater than or equal to this number.
pl: Konwertuj wpisy o nid większych lub równych tej liczbie.

en: No events have been converted.
pl: Żadne wydarzenia nie zostały skonwertowane.

en: AND
pl: I

en: Date formats
pl: Format daty

en: Formats
pl: Formaty

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: TRUE
pl: PRAWDA

en: FALSE
pl: FAŁSZ

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Select
pl: Wybierz

en: A valid date is required for %title.
pl: %title wymaga poprawnej daty.

en: Date API requirements
pl: Wymagania Date API

en: A Date API that can be used by other modules.
pl: Date API, którego mogą użyć inne moduły.

en: The Strtotime default value is invalid.
pl: Domyślna wartość strtotime nie jest prawidłowa.

en: The Strtotime default value for the To Date is invalid.
pl: Domyślna wartość strtotime dla pola daty końcowej jest niepoprawna.

en: Relative
pl: Względne

en: A default value to use for this field. If you select 'Relative', add details below.
pl: Domyślna wartość dla tego pola. Jeśli wybierzesz "Względną", określ parametry poniżej.

en: Customize Default Value
pl: Ustal wartość domyślną

en: Custom value for From date
pl: Niestandardowa wartość daty początkowej

en: Default value for To date
pl: Domyślna wartość daty końcowej

en: Same as From date
pl: Równa dacie początkowej

en: Custom value for To date
pl: Niestandardowa wartość daty końcowej

en: Number of years to go back and forward in the year selection list, default is -3:+3.
pl: Liczba lat wstecz i naprzód w liście wyboru roku, domyślnie -3:+3.

en: Customize Date Parts
pl: Dostosuj elementy daty

en: Above
pl: Ponad polem

en: Within
pl: Wewnątrz

en: Position of date part labels
pl: Pozycja etykiet elementów daty

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day'. 'Above' will display them as titles above each date part. 'Within' will insert the label as the first option in the select list and in blank textfields. 'None' will not label any of the date parts. The exact text in the label is controlled by themes like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month'.
pl: Lokalizacja etykiet elementów daty, np. "Rok", "Miesiąc" albo "Dzień". "Ponad" wyświetli je powyżej pola. "Wewnąntrz" umieści etykietę w polu tekstowym albo jako pierwszą opcję na liście rozwijanej. "Nigdzie" nie pokaże żadnej etykiety dla żadnego elementu daty. Tekst etykiety kontroluje skórka, np. 'date_part_label_year' albo 'date_part_label_month'.

en: User's time zone
pl: Strefa czasowa użytkownika.

en: Empty 'To date' values will use the 'From date' values.
pl: W przypadku pustej daty końcowej zostanie użyta data początkowa.

en: The UNTIL value is required for repeating dates.
pl: Wartość DO jest wymagana dla powtarzających się terminów.

en: The raw date value.
pl: Niesformatowana data.

en: The formatted date.
pl: Sformatowana data.

en: The raw date timestamp.
pl: Niesformatowany znacznik czasowy.

en: Date year (four digit)
pl: Rok w dacie (cztery cyfry)

en: Date year (two digit)
pl: Rok w dacie (dwie cyfry)

en: Date month (full word)
pl: Miesiąc w dacie (pełnym słowem)

en: Date month (abbreviated)
pl: Miesiąc w dacie (skrót)

en: Date month (two digit, zero padded)
pl: Miesiąc w dacie (zawsze dwie cyfry)

en: Date month (one or two digit)
pl: Miesiąc w dacie (jedna lub dwie cyfry)

en: Date week (two digit)
pl: Tydzień w dacie (dwie cyfry)

en: Date day (full word)
pl: Dzień w dacie (pełnym słowem)

en: Date day (abbreviation)
pl: Dzień w dacie (skrót)

en: Date day (two digit, zero-padded)
pl: Dzień w dacie (zawsze dwie cyfry)

en: Date day (one or two digit)
pl: Dzień w dacie (jedna lub dwie cyfry)

en: If the field has a to-date defined, the same tokens exist in the form: [to-????], where ???? is the normal token.
pl: Jeśli pole ma określoną datę końcową, tokeny będą istnieć w postaci: [to-????], gdzie ???? jest normalnym tokenem.

en: @min and @max
pl: @min i @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
pl: Przechowuj w bazie danych daty w formacie ISO, polecane dla historycznych albo niepełnych dat.

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to suppport legacy data.
pl: Przechowuj w bazie danych daty jako znaczniki czasowe, odradzany format obsługujący stare dane.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
pl: Przechowuj w bazie danych daty w jako pola daty i czasu, polecane dla pełnych dat i godzin, które mogą potrzebować obsługi stref czasowych.

en: !time from now
pl: !time od teraz

en: Defines CCK date/time fields and widgets.
pl: Definiuje pola i kontrolki daty/czasu w CCK.

en: Emulate PHP 5.2 date functions in PHP 4.x, PHP 5.0, and PHP 5.1. Required when using the Date API with PHP versions less than PHP 5.2.
pl: Symuluje funcje datowe PHP 5.2 w PHP 4.x, 5.0 i 5.1. Wymagane przy korzystaniu z PHP w wersji niższej niż 5.2.

en: Previous field
pl: Poprzednie pole

en: Next field
pl: Następne pole

en: Increment
pl: Zwiększenie

en: Decrement
pl: Zmniejszenie

en: Date Popup requirements
pl: Wymagania Date Popup

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
pl: Udostępnia wyskakujący kalendarz jquery i kontrolki do wprowadzania dat i godzin.

en: Choose a frequency and period to repeat this date. If nothing is selected, the date will not repeat.
pl: Wybierz częstotliwość i okres powtarzania się tego terminu. Jeśli nic nie zostanie wybrane, termin nie będzie się powtarzał.

en: Until
pl: Do

en: Date to stop repeating this item.
pl: Data, kiedy skończy powtarzać się ten element.

en: -- Any
pl: -- Dowolny

en: Day of Month
pl: Dzień miesiąca

en: Day of Week
pl: Dzień tygodnia

en: Except
pl: Oprócz

en: Dates to omit from the list of repeating dates.
pl: Daty, które należy pominąć na liście powtórzeń

en: -- Period
pl: -- Okres

en: -- Frequency
pl: -- Częstotliwość

en: Every @number
pl: Co @number

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
pl: Date Repeat API wylicza powtarzające się daty i godziny według zasad iCal.

en: The Date Timezone module requires you to !link.
pl: Moduł Date Timezone wymaga !link.

en: set the site timezone name
pl: ustaw nazwę strefy czasowej

en: Default time zone
pl: Domyślna strefa czasowa

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
pl: Wybierz domyślną strefę czasową. Jeśli masz wątpliwości, wybierz strefę nalbliższą twojej lokalizacji, która ma taki sam czas letni.

en: The !link may not be correct.
pl: !link może być niepoprawny.

en: site timezone name
pl: ustaw nazwę strefy czasowej

en: Date Timezone requirements
pl: Wymagania Date Timezone

en: Group multiple values
pl: Grupuj powtarzające się wartości

en: About
pl: O stronie

en: and
pl: i

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Show @count value(s)
pl: Pokaż @count wartości

en: starting from @count
pl: zaczynając od @count

en: Undated
pl: Bez terminu

en: Date year range
pl: Zakes lat

en: The year must be a number between %min and %max.
pl: Rok musi być liczbą pomiędzy %min a %max.

en: The month must be a number between 1 and 12.
pl: Miesiąc musi być liczbą pomiędzy 1 a 12.

en: The day must be a number between !min and !max.
pl: Dzień musi być liczbą pomiędzy !min a !max.

en: The hour must be a number between !min and !max.
pl: Godzina musi być liczbą pomiędzy !min a !max.

en: The minute must be a number between !min and !max.
pl: Minuta musi być liczbą pomiędzy !min a !max.

en: The second must be a number between !min and !max.
pl: Sekunda musi być liczbą pomiędzy !min a !max.

en: A valid value is required.
pl: Wymagana jest poprawna wartość.

en: date ical
pl: data ical

en: Granularity must include a year.
pl: Poziom szczegółowości musi zawierać rok.

en: Repeat display
pl: Wyświetlanie powtórzeń

en: Some value must be entered in the To date.
pl: Data końcowa nie może być pusta.

en: The dates are invalid.
pl: Daty są niepoprawne.

en: The To date must be greater than the From date.
pl: Data końcowa musi być większa od daty początkowej.

en: Date date (YYYY-MM-DD)
pl: Data (RRRR-MM-DD)

en: Date datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)
pl: Data i czas (RRRR-MM-DDTGG:MM:SS)

en: Time H:i
pl: Czas H:i

en: Repeats
pl: Powtórzenia

en: Text Field with custom input format
pl: Pole tekstowe z niestandardowym formatem treści

en: All date fields using the jscalendar widget have been changed to use the text widget instead, since the jscalendar widget is no longer supported. Enable the Date Popup module to make a jQuery popup calendar available and edit the field settings to select it.
pl: Wszystkie kontrolki pól daty korzystające z jscalendar zostały zmienione na pola tekstowe, ponieważ zakończyło się wsparcie dla kontrolki jscalendar. Włącz moduł Date Popup, żeby udostępnić wyskakujący kalendarz jQuery i zmień ustawienia, żeby go wybrać.

en: The database has been updated to correct the stored timezone for fields using timezone 'none'.
pl: Informacja o strefie czasowej pól, które nie uwzględniają stref została zaktualizowana w bazie danych.

en: Only content types with date fields appear in this list as possible target types.
pl: Do wyboru na tej liście dostępne są tylko typy zawartości z polami daty.

en: If your desired target type does not already have a date field, follow this link and select a content type to add a date field to that type.
pl: Jeśli oczekiwany typ docelowy nie zawiera już pola daty, skorzystaj z tego linku, żeby wybrać typ zawartości, do którego zostanie dodane pole daty.

en: Add new date field
pl: Dodaj nowe pole daty

en: Date PHP4 setup.
pl: Konfiguracja PHP4.

en: Date PHP4 Settings
pl: Ustawienia Date PHP4

en: Use PHP default timezone
pl: Użyj domyślnej strefy czasowej PHP

en: Getting date computations working correctly in PHP versions earlier than PHP 5.2 involves extra computations that add a lot of overhead. These computations are needed because the timezone PHP uses on date computations may not match the site or user timezone or other date-specific timezones. We can speed processing up if we assume that PHP is using the correct timezone, but need to do more time-intensive processing if it is not. If timezone adjustments do not seem to be working correctly in your setup, you can set this option to FALSE to force the system to use the more accurate, but slower, timezone computations.
pl: Poprawne wyznaczanie dat w wersjach PHP niższych od 5.2 wymaga dodatkowych obliczeń, czyli wiele dodatkowej pracy. Te obliczenia są potrzebne, ponieważ PHP może używać stref czasowych różniących się od strefy czasowej strony, użytkownika albo innej zależnej od daty.Możemy przyspieszyć obliczenia przy założeniu, że PHP korzysta z prawidłowej strefy czasowej. Bez tego założenia potrzebujemy więcej czasochłonnych obliczeń. Jeśli dopasowanie stredy czasowej wydaje się działać niepoprawnie w twojej konfiguracji, możesz w tym ustawieniu wybrać "nie" i zmusić system do bardziej precyzyjnych, ale wolniejszych obliczeń związanych ze strefami czasowymi.

en: administer date_php4 settings
pl: zarządzanie ustawieniami date_php4

en: If no advanced options are selected, the date will repeat on the day of week of the start date for weekly repeats, otherwise on the month and day of the start date. Use the options below to override that behavior to select specific months and days to repeat on. Use the 'Except' box to input dates that should be omitted from the results.
pl: Jeśli żadne zaawansowane opcje nie zostały wybrane, termin będzie się powtarzał od dnia tygodnia daty początkowej dla cotygodniowych powtórzeń lub danym dniu i miesiącu. Skorzystaj z opcji poniżej, żeby zmienić to zachowanie i wybrać konkretne miesiące i dni, w których termin ma się powtarzać. Skorzystaj z części "Oprócz", żeby określić daty, które powinny być wyjęte z puli wyników.

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
pl: !repeats_every_interval w !date_order. !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
pl: !repeats_every_interval w !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
pl: !repeats_every_interval !month_days dnia !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
pl: !repeats_every_interval w !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
pl: !repeats_every_interval !count razy

en: !repeats_every_interval until !until_date
pl: !repeats_every_interval do !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
pl: !repeats_every_interval oprócz !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
pl: !repeats_every_interval, a tydzień zaczyna się w !day_of_week

en: every week | every @count weeks
pl[0]: co tydzień
pl[1]: co @count tygodnie
pl[2]: co @count tygodni

en: every month | every @count months
pl[0]: co miesiąc
pl[1]: co @count miesiące
pl[2]: co @count miesięcy

en: every year | every @count years
pl[0]: co roku
pl[1]: co @count lata
pl[2]: co @count lat

en: every day | every @count days
pl[0]: codziennie
pl[1]: co @count dni
pl[2]: co @count dni

en: Detected time zone: %timezone; client date: %date; abbreviation: %abbreviation; offset: %offset; daylight saving time: %is_daylight_saving_time.
pl: Wykryta strefa czasowa: %timezone; data po stronie przeglądarki: %date; skrót: %abbreviation; przesunięcie: %offset; czas letni: %is_daylight_saving_time.

en: Pacific/French_Polynesia-Marquesas_Islands
pl: Pacyfik/Polinezja_Francuska-Markizy

en: Needed when using Date API. Overrides site and user timezone handling to set timezone names instead of offsets.
pl: Potrzebne przy korzystaniu z Date API. Zmienia obsługę stref czasowych strony i użytkownika zamieniając różnice czasów na nazwy stref.

en: Date form type
pl: Typ formularza daty

en: Select a granularity for the date filter. For instance, selecting 'day' will create a filter where users can select the year, month, and day.
pl: Wybierz precyzję daty dla tego filtru. Na przykład wybierając "dzień" utworzysz filtr, dzięki któremu użytkownicy będą mogli wybrać rok, miesiąc i dzień.

en: Date field(s)
pl: Pola daty

en: Select date field(s) to filter with this argument.
pl: Wybierz pola daty, które mają być filtrowane przy pomocy tego argumentu.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
pl: Sposób obsługi w zapytaniu pól zawierających kilka dat. Zwróć elementy, które zawierają którąś ze wskazanych dat (data = pole_1 LUB pole_2) albo tylko te, które zawierają wszystkie wskazane daty (data = pole_1 ORAZ pole_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
pl: Musisz wybrać co najmniej jedno pole daty dla tego filtru.

en: Date default
pl: Domyślna data

en: To date default
pl: Domyślna data końcowa

en: Please set a default value for the To date as well as the From date when using default values with the Between or Not between operators.
pl: Określ domyślną datę końcową i datę początkową, jeśli używasz domyślnych wartości z operatorem "pomiędzy" albo "poza".

en: Missing date fields!
pl: Brakuje pól daty!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
pl: (@field) <strong>Udostępniony</strong> @widget @format

en: User timezone
pl: Strefa czasowa użytkownika

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Nazwa wykorzystywana wewnętrznie może zawierać jedynie małe litery, znaki podkreślenia oraz liczby.

en: Date and time lookup
pl: Sprawdzenie daty i czasu

en: No custom formats configured. Please <a href="@link">add</a> some.
pl: Żadne niestandardowe formaty nie zostały określone. <a href="@link">Dodaj</a> jakiś.

en: Format string
pl: Wyrażenie formatujące

en: A user-defined date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
pl: Format daty zdefiniowany przez użytkownika. Znajdź dostępne opcje w <a href="@url">podręczniku PHP</a>. Data w tym formacie wygląda tak: <span>%date</span>.

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
pl: Taki format już istnieje. Wprowadź unikalny format.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
pl: Czy na pewno usunąć format %format?

en: Removed date format %format.
pl: Usunięto format daty %format.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć format %format?

en: Removed date format type %format.
pl: Typ formatu daty %format został usunięty.

en: !type date format
pl: format daty !type

en: Field %field has errors.
pl: Pole %field zawiera błędy.

en: %title is invalid.
pl: %title jest nieprawidłowy.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
pl: Błąd żądania HTTP podczas importu %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
pl: Nie udało się otworzyć pliku: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
pl: Nieprawidłowy plik kalendarza: %filename

en: Invalid calendar file.
pl: Nieprawidłowy plik kalendarza.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
pl: !day-name niedziela|poniedziałek|wtorek|środa|czwartek|piątek|sobota

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
pl: !day-abbreviation ndz|pon|wt|śr|czw|pt|sob

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
pl: !day-abbreviation N|P|W|Ś|C|P|S

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
pl: !day-abbreviation ND|PN|WT|ŚR|CZ|PT|SO

en: !ampm-abbreviation am|pm|AM|PM
pl: !ampm-abbreviation przed południem|po południu|przed południem|po południu

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
pl: !datetime Rok|Miesiąc|Dzień|Tydzień|Godzina|Minuta|Sekunda|Cały dzień|Cały dzień

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
pl: !datetime_plural Lata|Miesiące|Dni|Tygodnie|Godziny|Minuty|Sekundy

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
pl: !date_order Każdy|Pierwszy|Drugi|Trzeci|Czwarty|Piąty

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
pl: !date_order |Ostatni|Przedostatni|Czwarty od końca|Piąty od końca|Szósty od końca

en: !date_nav Prev|Next|Today
pl: !date_nav Poprz|Nast|Dziś

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
pl: !month-name |styczeń|luty|marzec|kwiecień|maj|czerwiec|lipiec|sierpień|wrzesień|październik|listopad|grudzień

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
pl: !month-abbreviation |Sty|Lut|Mar|Kwi|Maj|Cze|Lip|Sie|Wrz|Paź|Lis|Gru

en: Allow users to configure date formats
pl: Pozwala użytkownikom konfigurować formaty dat

en: Custom formats
pl: Niestandardowe formaty

en: Allow users to configure custom date formats.
pl: Pozwól użytkownikom definiować własne formaty dat

en: Add format
pl: Dodaj format

en: Allow users to add additional date formats.
pl: Zezwól użytkownikom na dodawanie dodatkowych formatów dat.

en: Delete date format
pl: Usuń format daty

en: Allow users to delete a configured date format.
pl: Zezwól użytkownikom usuwać skonfigurowany format daty.

en: Delete date format type
pl: Skasuj format daty

en: Allow users to delete a configured date format type.
pl: Pozwól użytkownikom usuwać zdefiniowany typ formatu daty.

en: Per-user timezone name.
pl: Nazwy stref czasowych określane przez użytkowników.

en: date module cannot be updated until after Views has been updated. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
pl: Moduł Date może być zaktualizowany dopiero po aktualizacji Views. Wróć do <a href="@update-php">update.php</a> i zainstaluj pozostałe aktualizacje.

en: date.module has updates, but cannot be updated until views.module is updated first.
pl: Dostępne są aktualizacje do date.module, ale można je zainstalować dopiero po aktualizacji views.module.

en: The Date API module requires the <a href="@link">Date PHP4 module</a> for PHP versions less than 5.2.
pl: Moduł Date API wymaga <a href="@link">modułu Date PHP4</a> dla PHP w wersji niższej niż 5.2.

en: The custom value for a Relative default should be something that describes a time by reference to the current day using strtotime, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
pl: Niestandardowa wartość domyślna dla daty względnej powinna opisywać czas w odniesieniu do aktualnego dnia przy pomocy strtotime, np. '+90 days' (90 od dnia, w którym pole zostało stworzone) albo '+1 Saturday' (następna sobota). Poznaj więcej szczegółów na !strtotime.

en: Custom input format
pl: Niestandardowy format wprowadzania

en: The custom format, if provided, will override the input format selected above. The custom format, if provided, will override the selected display or input options. Define a php date format string like 'm-d-Y H:i' (see <a href="@link">http://php.net/date</a> for more details).
pl: Niestandardowy format, jeśli określony, zastąpi format wybrany powyżej. Niestandardowy format, jeśli określony, zastąpi opcje wyświetlania i wprowadzania. Zdefiniuj format daty PHP, np. 'm-d-Y H:i' (więcej szczegółów znajdziesz na <a href="@link">http://php.net/date</a>).

en: Select a default format type to be used for the date display. Visit the <a href="@date-time-page">Date and time date format page</a> to add and edit format types.
pl: Wybierz domyślny format wyświetlania daty. Odwiedź <a href="@date-time-page">stronę ustawień formatu daty i czasu</a>, żeby dodać albo zmienić formaty.

en: Should the repeat options form start out expanded or collapsed? Set to 'Collapsed' to make those options less obtrusive.
pl: Czy formularz z opcjami powtarzania powinien być na początku widoczny? Wybierz "Zwinięte", żeby ukryć te opcje.

en: Changing the %name setting after data has been created could result in the loss of data!
pl: Zmiana ustawienia %name po wprowadzeniu danych może spowodować utratę danych!

en: Display From and To dates
pl: Pokaż datę początkową i końcową

en: Display From date only
pl: Wyświetl tylko datę początkową

en: Display To date only
pl: Pokaż tylko datę końcową

en: ending on @count
pl: kończąc na @count

en: Display repeat rule
pl: Pokaż zasady powtórzeń

en: Hide repeat rule
pl: Ukryj zasady powtórzeń

en: A 'From date' date is required for field %field %delta.
pl: Data początkowa jest wymagana dla pola %field %delta.

en: A 'To date' is required for field %field %delta.
pl: Data końcowa jest wymagana dla pola %field %delta.

en: @field_name From date value #@delta
pl: Wartość #@delta daty początkowej @field_name

en: @field_name To date value #@delta
pl: Wartość #@delta daty końcowej @field_name

en: @field_name From date
pl: Data początkowa @field_name

en: @field_name To date
pl: Data końcowa @field_name

en: The From date is invalid.
pl: Data początkowa jest niepoprawna.

en: The To date is invalid.
pl: Data końcowa jest niepoprawna.

en: There are errors in @field_name value #@delta:
pl: Wystąpiły błędy w wartości #@delta @field_name:

en: There are errors in @field_name:
pl: Wystąpiły błędy w @field_name:

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
pl: Jeśli niezaznaczone, każdy element w tym polu doda oddzielny wiersz, co może tworzyć duplikaty. To ustawienie nie jest kompatybilne z sortowaniem przez klikanie w tabelach.

en: Select List with Repeat options
pl: Lista wyboru z powtórzeniami

en: Text Field with Repeat options
pl: Pole tekstowe z powtórzeniami

en: Text Field with Date Pop-up calendar
pl: Pole tekstowe z wyskakującym kalendarzem

en: Text Field with Date Pop-up and Repeat options
pl: Pole tekstowe z wyskakującym kalendarzem i powtórzeniami

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
pl: Pełna dokumentacja modułu Date i Date API jest dostępna pod adresem <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Add format type
pl: Dodaj typ formatu

en: The human-readable name for this format type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego formatu

en: The machine-readable name of this format type. <br>This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique.
pl: Identyfikator tego formatu. <br>Może zawierać wyłącznie małe litery, cyfry i podkreślenia oraz musi być unikalny.

en: The format type must contain only alphanumeric characters and underscores.
pl: Format może zawierać tylko znaki alfanumeryczne i poskreślenia.

en: This format type already exists.  Please enter a unique type.
pl: Taki format już istnieje.  Wprowadź unikalny typ.

en: view date repeats
pl: oglądanie powtarzających się terminów

en: All repeating date fields have been updated to use the new repeating widgets.
pl: Wszystkie pola powtarzających się terminów zostały zaktualizowane do użycia nowych kontrolek powtarzania.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
pl: Zostały jeszcze aktualizacje. Wróć do <a href="@update-php">update.php</a> i zainstaluj je.

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
pl: Zostały jeszcze aktuailzacje.<br/>Uruchom ponownie skrypt aktualizacji.

en: Time with timezone
pl: Czas ze strefą czasową

en: Field %field formats were converted to custom formats.
pl: Formaty pola %field zostały skonwertowane do niestandardowych formatów.

en: The old format type %from_format for field %field was converted to the new format type %to_format.
pl: Stary typ formatu %from_format pola %field został skonwertowany do nowego typu formatu %to_format.

en: The display settings for field %field in content type %type_name were updated.
pl: Ustawienia wyświetlania pola %field w węzłach typu %type_name zostały zaktualizowane.

en: Date display formats are now included with the system date and time settings. Please visit <a href="@date-time-page">the Date and time format page</a> to see the new format types.
pl: Formaty wyświetlania daty znajdują się teraz w systemowych ustawieniach daty i czasu. Nowe formaty możesz zobaczyć na <a href="@date-time-page">stronie formatów daty i czasu</a>.

en: Date format settings for %language_name
pl: Ustawienia formatu daty dla %language_name

en: Locale date settings
pl: Ustawienia regionalne daty

en: Configure date formats for each locale
pl: Konfiguracja formatu daty dla każdej lokalizacji

en: Date Locale
pl: Język daty

en: Allows the site admin to configure multiple formats for date/time display to tailor dates for a specific locale or audience.
pl: Pozwala administratorowi witryny skonfigurować kilka formatów wyświetlania daty/czasu dla różnych języków lub odbiorców.

en: Field %field is required.
pl: Pole %field jest wymagane.

en: Field %field is invalid.
pl: Pole %field jest niepoprawne.

en: <p>The Date Popup module uses a jQuery timepicker module. There is no "official" jQuery UI timepicker, and not everyone likes the one that is included here. If you do not want to use the timepicker, you can turn it off below and users will get a regular textfield instead.</p>
pl: <p>Moduł Date Popup korzysta z modułu kalendarza jQuery. Nie istnieje "oficjalny" kalendarz jQuery UI, a nie każdemu podoba się ten. Jeśli nie chcesz korzystać z tego kalendarza, możesz wyłączyć go poniżej. Użytkownicy będą wtedy korzystać ze zwykłego pola tekstowego przy wprowadzaniu daty.</p>

en: Use default jQuery timepicker
pl: Użyj domyślnego kalendarza jQuery

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
pl: Ręczne wpisywanie daty, bez kalendarza jQuery

en: Timepicker
pl: Kalendarz

en: Choose the jQuery timepicker to user.
pl: Wybierz kalendarz jQuery dla użytkownika.

en: <p>The Date Popup calendar includes some css for IE6 that breaks css validation. Since IE 6 is now superceded by IE 7 and IE 8, the special css for IE 6 has been removed from the regular css used by the Date Popup. If you find you need that css after all, you can add it back in your theme. Look at the way the Garland theme adds special IE-only css in in its page.tpl.php file. The css you need is:</p>
pl: <p>Kalendarz Date Popup zawiera kod CSS dla IE6, które nie są zgodne ze standardem CSS. Ponieważ IE 6 jest wypierany przez IE 7 i IE 8, kod CSS dla IE 6 został usunięty z arkusza stylów Date Popup. Jeśli okaże się, że mimo wszystko potrzebujesz tego kodu, możesz dołączyć go do swojej skórki. Zobacz, jak skórka Garland dodaj kod CSS dla IE w pliku page.tpl.php. Kod CSS, którego potrzebujesz to:</p>

en: Date Popup Configuration
pl: Konfiguracja wyskakującego kalendarza

en: Allows the user to configure the Date Popup settings.
pl: Pozwala użytkownikom skonfigurować wyskakujący kalendarz.

en: The Date Popup module needs code added by the <a href="http://drupal.org/project/jquery_ui">jQuery UI module.</a> This is not yet a requirement, but soon will be, so you are encouraged to install that module as soon as possible. In the meantime, a version of the needed code is included here.
pl: Moduł Date Popup potrzebuje kodu pochodzącego z <a href="http://drupal.org/project/jquery_ui">modułu jQuery UI.</a> Nie jest to jeszcze wymaganiem, ale niedługo już będzie, więc zachęcamy do zainstalowania tego modułu jak najszybciej. W międzyczasie, potrzebny kod umieszczamy tutaj.

en: Current exceptions
pl: Aktualne wyjątki

en: The Date Timezone module requires you to <a href="@link">set the site timezone name</a>.
pl: Moduł Date Timezone wymaga <a href="@link">ustawienia nazwy strefy czasowej</a>.

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
pl: Wybierz twoją strefę czasową. Jeśli masz wątpliwości, wybierz strefę nalbliższą twojej lokalizacji, która ma taki sam czas letni. Daty i czas w całej witrynie będą wyświetlane według tej strefy czasowej.

en: Tools for creating and importing dates and calendars.
pl: Narzędzia do tworzenia i importowania terminów i kalendarzy.

en: The following modules are required for the wizard to work:
pl: Do działania kreatora potrzeba następujących modułów:

en: Fill out the following form to auto-create a date content type, with a datetime field and matching pre-configured calendar. A calendar and upcoming events block will be created, an ical feed will be added to the calendar, and the mini calendar, calendar legend, and upcoming events blocks will be added to the sidebar of the default theme. Nodes created from this new content type will include a link to the calendar, and the calendar will have a link to the 'add new date' form. If the Signup module is enabled, Signups will also be enabled for this field. You can also add new date fields to an existing content type by entering the existing content type name instead of creating a new one.
pl: Wypełnij poniższy formularz, żeby automatycznie stworzyć typ wpisów z polem daty i czasu oraz domyślnie skonfigurowanym kalendarzem. Kalendarz i blok z nadchodzącymi wydarzeniami zostanie stworzony, kanał ical zostanie dodany do kalendarza, a minikalendarz, podpis kalendarza i blok z nadchodzącymi wydarzeniami zostaną dodane do paska bocznego domyślnej skórki. Wpisy tego typu będą zawierać link do kalendarza, a w kalendarzu będzie link do formularza "dodaj termin". Jeśli masz włączony moduł Signup, zapisy zostaną włączone dla tego pola. Możesz dodać też nowe pola daty do istniejącego typu wpisów wprowadzając nazwę istniejącego typu, zamiast tworzyć nowy.

en: Only a limited set of options are displayed here to make this easy to set up. Once the date has been created you will be able to make other changes to the date settings and add other fields to your new content type on the Manage fields screen, and make changes to the calendar on the Views edit page.
pl: Na tej stronie widzisz tylko niektóre opcje, żeby konfiguracja była łatwa. Kiedy nowy rodzaj zawartości zostanie dodany, będziesz mógł/mogła wprowadzić dalsze zmiany do ustawień daty i dodać inne pola do twojego typu wpisów na stronie Zarządzaj polami oraz wprowadzić zmiany do kalendarza na stronie edycji widoku.

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and related calendar.
pl: Konfiguracja dat i kalendarzy może być trudna. !date_wizard ułatwia tworzenie prostej treści typu data i powiązanego kalendarza.

en: Date wizard
pl: Kreator daty

en: The calendar %view is a default calendar created for the content type %type_name.
pl: Kalendarz %view jest domyślny dla treści typu %type_name.

en: remove !view
pl: usuń !view

en: Are you sure you want to remove the view %view?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć widok %view?

en: Removed calendar %calendar.
pl: %calendar został usunięty.

en: Content type name
pl: Nazwa rodzaju zawartości

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
pl: Identyfikator. Dozwolone znaki: (a-z,0-9,_). Jeśli taki typ treści nie istnieje, zostanie stworzony.

en: Content type label
pl: Etykieta typu treści

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego typu treści. Potrzebna tylko podczas tworzenia nowego typu treści.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
pl: Typ treści dla dat połączonych z widokiem kalendarza.

en: Content type description
pl: Opis typu treści

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
pl: Opis dla typu treści. Potrzebne tylko w przypadku tworzenia nowego typu.

en: Date field name
pl: Nazwa pola daty

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
pl: Identyfikator. Dozwolone znaki: (a-z,0-9,_) Nie może być nazwą istniejącego pola.

en: Date field label
pl: Etykieta pola daty

en: The human-readable label for this field.
pl: Przyjazna dla użytkownika etykieta tego pola.

en: Date widget type
pl: Typ kontrolki daty

en: Show repeating date options
pl: Pokaż opcje powtarzania dla terminów

en: Date field type
pl: Typ pola daty

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
pl: Datetime jest polecanym typem, chyba że chodzi o daty historyczne albo z dokładnością do roku albo miesiąca. Wcześniejsze i niekompletne daty powinny korzystać z typu Data (data ISO).

en: Date timezone handling
pl: Obsługa stref czasowych dla dat

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
pl: Obsługa stref czasowych powinna być ustawiona jako "wyłącz", jeśli precyzja pola nie uwzględnia jednostek czasu (godziny, minuty, sekundy).

en: Create a calendar for this date field
pl: Dodaj kalendarz dla tego pola daty

en: Add calendar blocks to the current theme
pl: Dodaj blok kalendarza dla aktualnej skórki

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
pl: Typ treści o takiej nazwie już istnieje, nowe pole zostanie dodane do istniejącego typu.

en: This field name already exists.
pl: Ta nazwa pola jest już używana.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
pl: Obsługa stref czasowych musi być wyłączona, jeśli precyzja pola nie obejmuje godzin.

en: Change the calendar as needed and save the view.
pl: Dostosuj kalendarz i zapisz widok.

en: Create a new CCK content type to import your events into, or, if you do not want to create new nodes for your events, add a date field to the existing event type. Make sure the target content type has a date field that has an optional or required To date so it can accept the From date and To date of the event. If your source event has its own timezone field, make sure you set the target date timezone handling to 'date'. Test the target type by trying to create a node manually and make sure all the right options are available in the form before attempting an import.
pl: Dodaj typ węzłów, do którego zaimportujesz swoje wydarzenia albo jeśli nie chcesz tworzyć nowych węzłów, dodaj pole daty do istniejącego typu węzłów wydarzenia. Upewnij się, że docelowy typ węzła zawiera pole daty z opcjonalną albo obowiązkową datą końcową, które przechowa daty początkowe i końcowe wydarzeń. Jeśli importowane wydarzenia mają pole zawierające strefę czasową, pamiętaj o ustawieniu obsługi stref czasowych na "daty". Aby przetestować nowy typ węzłów, zanim zaimportujesz dane, dodaj nowe wydarzenie ręcznie i upewnij się, że wszystkie potrzebne opcje są dostępne w formularzu.

en: The import will create new nodes and trigger all related hooks, so you may want to turn off automatic email messaging for this node type while performing the import!
pl: Import stworzy nowe wpisy i wyzwoli odpowiednie zdarzenia, dlatego na czas importu warto wyłączyć automatyczne powiadamianie e-mailem o tym typie wpisów!

en: Original Node ID
pl: ID oryginalnego wpisu

en: New Node ID
pl: ID nowego wpisu

en: !type: %title has been created.
pl: !type: %title został dodany.

en: !type: %title has been updated.
pl: !type: %title został zmieniony.

en: 1 event has been converted. | @count events have been converted.
pl[0]: 1 wydarzenie zostało skonwertowane.
pl[1]: @count wydarzenia zostały skonwertowane.
pl[2]: @count wydarzeń zostało skonwertowanych.

en: administer date tools
pl: zarządzaj narzędzia dat

en: Date Tools
pl: Narzędzia do tworzenia terminów

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
pl: Narzędzia do importu i automatycznego tworzenia terminów i kalendarzy.

en: Easy creation of date content types and calendars.
pl: Łatwe tworzenie datowych typów treści i kalendarzy.

en: Event import
pl: Import wydarzeń

en: Remove calendar
pl: Usuń kalendarz

en: Date browser
pl: Przeglądarka dat

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
pl: Nawigacja poprzednia/następna data, którą można dołączyć do innych wersji widoku. Wymaga argumentu daty.

en: Date browser style
pl: Styl przeglądarki dat

en: Creates back/next navigation.
pl: Tworzy nawigację poprzedni/następny.

en: Date (!base_table)
pl: Data (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field by a date argument, using any common ISO date/period format (i.e. YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, etc).
pl: Filtruj każde pole daty widoku !base_table korzystając z argumentu daty w formacie ISO daty/okresu (np. RRRR, RRRR-MM, RRRR-MM-DD, RRRR-T99, RRRR-MM-DD--O3M, O90D itp.)

en: Filter any Views !base_table date field.
pl: Filtruj każde pole daty widoku !base_table.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
pl: Wybierz typ daty w wartościach domyślnych, podsumowaniach i w nawigacji. Na przykład dokładność do miesiąca ustawi domyślną datę na aktualny miesiąc, pokaże podsumowania wg miesięcy, a linki w nawigacji datowej będą prowadzić do poprzedniego i następnego miesiąca.

en: Set the allowable minimum and maximum year range for this argument, either a -X:+X offset from the current year, like '-3:+3' or an absolute minimum and maximum year, like '2005:2010'. When the argument is set to a date outside the range, the page will be returned as 'Page not found (404)'.
pl: Określ dopuszczalny minimalny i maksymalny zakres lat dla tego argumentu: albo różnicę lat -X:+X od aktualnego roku, np. '-3:+3', albo konkretne lata, np. '2005:2010'. Jeśli argument zostanie ustawiony na wartość spoza tego zakresu, pokaże się "Nie znaleziono strony (404)".

en: Select one or more date fields to filter with this argument. Do not select both the 'From date' and 'To date' for CCK date fields, only one of them is needed.
pl: Wybierz co najmniej jedno pole, które będzie filtrowane za pomocą tego argumentu. Nie zaznaczaj jednocześnie daty początkowe i końcowej pola daty CCK, wystarczy jedno z nich.

en: You must select at least one date field for this argument.
pl: Musisz wybrać co najmniej jedną datę dla tego argumentu.

en: Choose the form element to use for date selection.
pl: Wybierz element formularza do wyboru daty.

en:  You can use any values PHP's date_create() can understand, like between '12AM today' and '12AM tomorrow.
pl:  Możesz używać wartości zrozumiałych dla funkcji PHP's date_create(), np. między '12AM today' a '12AM tomorrow.

en: Absolute value
pl: Dokładna wartość

en: Relative value
pl: Wartość względna

en: Relative values will be used if no date is set above. Use 'now' to default to the current date at runtime or add modifiers like 'now +1 day'. The To date default value is used when the operator is set to 'between' or 'not between'.
pl: W przypadku braku ustawionej daty powyżej wykorzystane zostaną wartości względne. W celu użycia aktualnej daty jako domyślnej należy użyć 'now' lub dodać modifikatory take jak 'now +1 day'. Domyślnej daty końcowej używa się, kiedy operator ustawiony jest na "pomiędzy" albo "poza".

en: If the filter is exposed, these values will be used to set the inital value of the exposed filter. Leave both date and default values blank to start with no value in the exposed filter.
pl: Jeśli filtr został ujawniony, wartości te będą użyte do wyznaczenia początkowych wartości filtra. Zostaw pustą datę i wartości domyślne, żeby filtr nie zawierał żadnych początkowych wartości.

en: The %style cannot use more than one Date: Date argument.
pl: %style może używać tylko jednej daty: argument daty.

en: The %style requires the Date: Date argument be set to default to the current date.
pl: %style wymaga, żeby domyślną wartością argumentu Date: Date była aktualna data.

en: The %style requires the Date: Date argument.
pl: %style wymaga argumentu Date: Date.

en: Navigate to previous year
pl: Przejdź do poprzedniego roku

en: Navigate to next year
pl: Przejdź do następnego roku

en: Navigate to previous month
pl: Przejdź do poprzedniego miesiąca

en: Navigate to next month
pl: Przejdź do następnego miesiąca

en: Navigate to previous week
pl: Przejdź do poprzedniego tygodnia

en: Navigate to next week
pl: Przejdź do następnego tygodnia

en: Navigate to previous day
pl: Przejdź do poprzedniego dnia

en: Navigate to next day
pl: Przejdź do następnego dnia

en: View full page month
pl: Zobacz miesiąc na oddzielnej stronie

en: Use ISO-8601 week numbers
pl: Używaj numerów tygodni zgodnie z ISO-8601

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
pl: WAŻNE! Jeśli zaznaczone, poniedziałek musi być ustawiony jako pierwszy dzień tygodnia.

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
pl: Jeśli używasz numerów tygodni zgodnie z ISO-8601, musisz ustawić poniedziałek jako pierwszy dzień tygodnia.

en: Date Popup default
pl: Domyślnie wyskakujący kalendarz

en: jQuery UI default
pl: Domyślnie jQuery UI

en: The Date Popup module now requires the <a href="@link">jQuery UI module</a> as a source for the datepicker. Please install it immediately.
pl: Moduł Date Popup wymaga <a href="@link">modułu jQuery UI</a> do kalendarza. Zainstaluj go.

en: Datepicker css
pl: CSS kalendarza

en: Choose the css to use for the jQuery UI datepicker.
pl: Wybierz css dla kalendarza jQuery UI.

en: <p>The Date Popup calendar datepicker uses the jQuery UI datepicker. You must install the jQuery UI module for this to work. It has its own css file, or there is a Drupal adaptation included in Date Popup that you can use.</p>
pl: <p>Kalendarz Date Popup korzysta z kontrolki jQuery UI. Musisz zainstalować moduł jQuery UI, żeby kalendarz działał. Moduł zawiera własny plik CSS albo możesz skorzystać z kodu wykorzystanego w Date Popup.</p>

en: Field @label (@field_name)
pl: Pole @label (@field_name)

en: There are no date fields in this database.
pl: Nie ma pól daty w tej bazie danych

en: The date field which whose type should be changed.
pl: Pole daty, którego typ powinien zostać zmieniony.

en: The type of date to change the field to.
pl: Typ daty, na który ma być zmienione to pole.

en: New type:
pl: Nowy typ:

en: The current type is the same as the chosen type. There is nothing to change.
pl: Aktualny typ jest identyczny z wybranym. Nie ma czego zmienić.

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
pl: Typ pola @field_name został zmieniony z @old_type na @new_type.

en: Change a date field from one type to another. Very experimental, use at your own risk!
pl: Zmień typ pola daty. Funkcja bardzo eksperymentalna, używaj na własną odpowiedzialność!

en: Dates to add to the list of repeating dates.
pl: Daty, jakie mają zostać dodane do listy cyklicznych powtórzeń.

en: Add more exceptions
pl: Dodaj więcej wyjątków

en: Add more additions
pl: Dodaj więcej elementów

en: Current additions
pl: Obecnie dodane

en: Also includes !additional_dates.
pl: Uwzględnia również !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
pl: Powtarza się !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
pl: Format zakresu lat musi mieć postać:  -9:+9, 2005:2010, -9:2010, lub 2005:+9
