Display Suite profile (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (2306 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: select
et: selekteeri

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enabled
et: lubatud

en: enable
et: luba

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Gross
et: Bruto

en: content
et: sisu

en: Development
et: Arendus

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Age
et: Vanus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: Log
et: Logi

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: Action
et: Tegevus

en: Cost
et: Maksumus

en: Quantity
et: Kogus

en: On
et: Sees

en: Purchased
et: Ostetud

en: error
et: veateade

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: File path
et: Faili asukoht

en: register
et: registreeru

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: User contact form
et: Kasutaja kontaktvorm

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: settings
et: sätted

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Changes
et: Muudatused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Clean up
et: Puhasta

en: Catalog
et: Kataloog

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: week
et: nädal

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: hidden
et: peidetud

en: Path
et: Tee

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Filename
et: Failinimi

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: never
et: mitte kunagi

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: read more
et: loe edasi

en: Every minute
et: Iga minut

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: type
et: tüüp

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Find content
et: Otsi sisu

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: action
et: toiming

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Check
et: Kontrolli

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: Node
et: Postitus

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Create
et: Loo

en: Separator
et: Eraldaja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: term
et: termin

en: Add child page
et: Lisa alamleht

en: Printer-friendly version
et: Prindi

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Access log
et: Kasutuslogi

en: Active
et: Aktiivne

en: Points
et: Punktid

en: Submit @name
et: Postita @name

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: CSS class
et: CSS klass

en: View type
et: Kuva liik

en: Page
et: Lehekülg

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Middle column
et: Keskmine tulp

en: Bottom
et: Alumine

en: Two column
et: Kaks tulpa

en: RSS
et: RSS vood

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Node links
et: Postituse viited

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Mission
et: Missioon

en: Good
et: Hea

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Not found
et: Ei leitud

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Submit changes
et: Muudatuste saatmine

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Recipients
et: Saajad

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: Sender
et: Saatja

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Log message
et: Logiteade

en: Poll choices
et: Küsitluse vastusevalikud

en: Session ID
et: Seansi ID

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: Node revision ID
et: Kohendatud postituse ID

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Content field
et: Sisuväli

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Add condition
et: Lisa tingimus

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: N/A
et: Puudub

en: configure
et: seadista

en: Items
et: Kirjed

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Advanced
et: Täpsem

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Up
et: Üles

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Maximum
et: Maksimum

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Medium
et: Keskmine

en: Sortable
et: Sorditav

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Button background color
et: Nupu taustavärvus

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Card Type
et: Kaardi tüüp

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Month
et: Kuu

en: Add line
et: Lisa rida

en: Qty
et: Kogus

en: Price
et: Hind

en: Customers
et: Kliendid

en: System
et: Süsteem

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Kogus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Invoice
et: Arve

en: Code
et: Kood

en: Stock
et: Ladu

en: Recipient
et: Adressaat

en: Payment
et: Maksmine

en: Payment settings
et: Maksmise seaded

en: Payments
et: Maksed

en: quote
et: tsitaat

en: next
et: järgmine

en: Store
et: Pood

en: Company
et: Asutus

en: security
et: turvalisus

en: node
et: postitus

en: directory
et: kataloog

en: General
et: Üldine

en: Directory
et: Kataloog

en: Method
et: Meetod

en: Egypt
et: Egiptus

en: Namibia
et: Namiibia

en: Israel
et: Iisrael

en: Iran
et: Iraan

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Cuba
et: Kuuba

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Chile
et: Tšiili

en: Japan
et: Jaapan

en: Libya
et: Liibüa

en: Poland
et: Poola

en: Singapore
et: Singapur

en: Turkey
et: Türgi

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: End
et: Lõpp

en: All views
et: Kõik vaated

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Basic
et: Lihtne

en: Appearance
et: Välimus

en: SKU
et: Tootekood

en: List type
et: Loendi liik

en: Attributes
et: Omadused

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: Allow
et: Luba

en: Ignore
et: Eira

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: reset
et: lähtesta

en: Class
et: Klass

en: String
et: Sõne

en: Case
et: Tõst

en: Referrer
et: Viitaja

en: Exists
et: Väljumine

en: Button
et: Nupp

en: Both
et: Mõlemad

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Text processing
et: Teksti töötlemine

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Checkout
et: Kassa

en: <All>
et: &lt;kõik&gt;

en: access all views
et: ligipääs kõigile vaadetele

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
et: Vaated kuvavad sinu süsteemi sisu kohandatud nimekirjadena, mis on väga laias ulatuses seadistatavad, andes kontrolli nende kuvamise üle sulle.

en: Tools
et: Tööriistad

en: Clone
et: Klooni

en: Summary, sorted ascending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kasvavalt

en: Summary, sorted descending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kahanevalt

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Down
et: Alla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
et: Vaate nimi tohib sisaldada ainult numbreid, tähti ja allkriipsu.

en: administer views
et: vaadete haldamine

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Position
et: Asukoht

en: Class name
et: Klassi nimi

en: Integer
et: Täisarv

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Do not display
et: Ei näidata

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: filters
et: filtrid

en: Votes
et: Hääled

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: fields
et: väljad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Expiration
et: Aegumine

en: Operation
et: Operatsioon

en: reply
et: vasta

en: Duration
et: Kestus

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Original
et: Originaal

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Function
et: Funktsioon

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Location name
et: Asukoha nimetus

en: Street
et: Tänav

en: Additional
et: Muud andmed

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: State/Province
et: Maakond

en: Settings for Location module
et: Asukohamooduli seadistused.

en: Collapsed
et: Suletud

en: Fax number
et: Faksi number

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Germany
et: Saksamaa

en: Labels
et: Sildid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alžeeria

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Argentina
et: Argentiina

en: Armenia
et: Armeenia

en: Australia
et: Austraalia

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bosnia and Herzegovina
et: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Bouvet Island
et: Bouvet’ saar

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Cape Verde
et: Roheneemesaared

en: Cayman Islands
et: Kaimani saared

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et: Tšaad

en: China
et: Hiina

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Cocos (Keeling) Islands
et: Kookossaared

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Comoros
et: Komoori saared

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Cyprus
et: Küpros

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: East Timor
et: Ida-Timor

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Prantsusmaa

en: French Guiana
et: Prantsuse Gujana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: Georgia
et: Gruusia

en: Greece
et: Kreeka

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Heard Island and McDonald Islands
et: Heardi ja McDonaldi saared

en: Hungary
et: Ungari

en: Iceland
et: Island

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Jordan
et: Jordaania

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: Latvia
et: Läti

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Liberia
et: Libeeria

en: Lithuania
et: Leedu

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Morocco
et: Maroko

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Myanmar
et: Birma

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi Antillid

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Norfolk Island
et: Norfolki saar

en: North Korea
et: Põhja-Korea

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Norway
et: Norra

en: Oman
et: Omaan

en: Palau
et: Belau

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Qatar
et: Katar

en: Reunion
et: Réunion

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russia
et: Venemaa

en: Rwanda
et: Ruanda

en: Saudi Arabia
et: Saudi-Araabia

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Solomon Islands
et: Saalomonisaared

en: Somalia
et: Somaalia

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
et: Lõuna-Georgia ja Lõuna-Sandwichi saared

en: Spain
et: Hispaania

en: Sudan
et: Sudaan

en: Svalbard and Jan Mayen
et: Svalbard ja Jan Mayen

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syria
et: Süüria

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Thailand
et: Tai

en: Trinidad and Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
et: Turksi and Caicose saared

en: Ukraine
et: Ukraina

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: United States Minor Outlying Islands
et: Ühendriikide hajasaared

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: Wallis and Futuna
et: Wallis ja Futuna

en: Yemen
et: Jeemen

en: Share
et: Jaga

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Formatting guidelines
et: Vormindusjuhised

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Hidden
et: Peidetud

en: Attachments
et: Manused

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: Pending
et: Ootel

en: minute
et: minut

en: minutes
et: minutit

en: Other queries
et: Muud päringud

en: Key
et: Võti

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: List price
et: Alghind

en: Timer
et: Taimer

en: Change
et: Muutmine

en: English
et: Inglise keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Are you sure you want to delete these items?
et: Kas soovid kindlasti need elemendid kustutada?

en: The items have been deleted.
et: Elemendid on kustutatud.

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: update
et: uuendus

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Source
et: Allikas

en: Display all menu items
et: Kuva kõiki menüüelemente

en: access administration menu
et: ligipääs administreerimismenüüle

en: Cache settings
et: Vahemälu seaded

en: published
et: avaldatud

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Features
et: Omadused

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Add file
et: Lisa fail

en: (disabled)
et: (keelatud)

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: First
et: Esimene

en: Query
et: Päring

en: Search fields
et: Otsingu väljad

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Block name
et: Ploki nimi

en: day
et: päev

en: year
et: aasta

en: hour
et: tund

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: is equal to
et: on võrde

en: is not equal to
et: pole võrdne

en: Moderated
et: Modereeritud

en: Disable mousezoom
et: Hiirega suurendamise keelamine

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
et: Hiirerullikuga kaardi suurendamise keelamine.

en: Location chooser
et: Asukoha valija

en: Disable dragging
et: Keela lohistamine

en: Disable keyboard
et: Klaviatuuri keelamine

en: Disable the keyboard shortcuts.
et: Klaviatuuri kiirklahvide keelamine.

en: Add scale control to map.
et: Lisa kaardile suurenduse nupud.

en: Adds a scale control to the map in the default position.
et: Lisab kaardile suurenduse nupud vaikimisi asukohta.

en: Configure GMap settings
et: GMap-i sätted.

en: Lines
et: Jooned

en: Circles
et: Ringid

en: Fill color
et: Värv

en: Fill opacity
et: Läbipaistvus

en: GMap Location
et: GMap asukoht

en: Configure GMap Location settings.
et: GMap asukoha sätted.

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Controls
et: Nupud

en: The Latitude and Longitude of the centre of the map
et: Kaardi keskpunkti laius- ja pikkuskraad

en: Map width
et: Kaardi laius

en: The map width, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
et: Kaardi laius CSSi pikkusena või protsendina. Näited: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Alignment
et: Joondus

en: The current magnification of the map
et: Kaardi suurendus

en: Macro text
et: Kopeeritav kood

en: Filter to allow insertion of a google map into a node
et: Filter, mis võimaldab Google Map'i lisamist sisuüksusesse.

en: UI for building GMap macros.
et: GMap makrode loomise kasutusliides.

en: Link label
et: Lingi silt

en: None.
et: Puudub.

en: Revert
et: Tühista

en: Empty
et: Tühi

en: Path alias
et: Aadressi alias

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Execute custom PHP code
et: Oma PHP-koodi käivitamine

en: PHP code
et: PHP kood

en: Select a user
et: Vali kasutaja

en: You must select a user.
et: Kasutaja on nõutud.

en: Log out
et: Logi välja

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Select one...
et: Vali üks...

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Included
et: Sisaldub

en: Units
et: Ühikud

en: Shipping method:
et: Kohaletoimetamise viis

en: Taxes
et: Maksud

en: Tax rate
et: Maksumäär

en: Enabled filters
et: Aktiveeritud filtrid

en: or
et: või

en: Poll settings
et: Küsitluse seaded

en: Convert
et: Teisenda

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: All blogs
et: Kõik blogid

en: Style
et: Stiil

en: revert
et: tühista

en: Permissions
et: Õigused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Search options
et: Otsingu seaded

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: options
et: omadused

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: Your item(s) have been updated.
et: Sinu toote(d) on uuendatud.

en: Qty.
et: Tk

en: Cart
et: Ostukorv

en: Credit card details
et: Krediitkaardi üksikasjad

en: Discount
et: Allahindlus

en: Shipping
et: Kohaletoimetamine

en: Day(s)
et: päev(a)

en: Week(s)
et: nädal(at)

en: Year(s)
et: aasta(t)

en: Order history
et: Tellimuste ajalugu

en: Product
et: Toode

en: Flexible
et: Paindlik

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Shipping address
et: Kauba saatmise aadress

en: Ship to:
et: Postita:

en: Payment method
et: Makseviis

en: Balance
et: Bilanss

en: Changed
et: Muudetud

en: Received
et: Makstud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Products
et: Tooted

en: administer products
et: toodete administreerimine

en: Product settings
et: Toote seaded

en: Street address
et: Tänav

en: Testing
et: Testimine

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Total:
et: Kokku:

en: Aland Islands
et: Ahvenamaa

en: Fiji
et: Fidži

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: South Korea
et: Lõuna-Korea

en: Saint Lucia
et: Santa Luċija

en: Sao Tome and Principe
et: São Tomé ja Príncipe

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: Saint Vincent and the Grenadines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: U.S. Virgin Islands
et: USA Neitsisaared

en: Pounds
et: Naelad

en: Grams
et: Grammid

en: Kilograms
et: Kilogrammid

en: Ounces
et: Untsid

en: Inches
et: Tollid

en: Feet
et: Jalad

en: Orders
et: Tellimused

en: Print invoice
et: Arve printimine

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Authentication
et: Autentimine

en: %type settings
et: %type sätted

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Credit
et: Kreedit

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: New
et: Uus

en: Relationships
et: Suhted

en: Plural
et: Mitmus

en: Relationship
et: Seos

en: relationships
et: suhted

en: Basic information
et: Baasinfo

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: Display style
et: Kuvamisstiil

en: <Hidden>
et: &lt;peidetud&gt;

en: The primary identifier for a node.
et: Postituse peamine identifitseerija.

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Translations
et: Tõlked

en: Loading...
et: Laadimine...

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Default weight
et: Tavamass

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Sticky
et: Kleepuv

en: hour(s)
et: tund(tunnid)

en: day(s)
et: päev(ad)

en: week(s)
et: nädal(ad)

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Ok
et: Olgu

en: Contact settings
et: Kontakti seaded

en: cancel
et: katkesta

en: users
et: kasutajad

en: Tabs
et: Sakid

en: Processing
et: Töötlemine

en: disable
et: keela

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Storage
et: Ladu

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: Page name
et: Lehe nimi

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: is
et: on

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: No style
et: Pole stiile

en: Information
et: Andmed

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Simple
et: Lihtne

en: No caching
et: Pole puhverdatud

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani territoorium

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Above
et: Üleval

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Third
et: Kolmas

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
et: Saamaks rohkem teavet vaata netikäsiraamatust <a href="@handbook-cck">CCK</a> kohta või <a href="@project-cck">CCK projekti lehte</a>.

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Search Result
et: Otsingu tulemus

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Allows administrators to define new content types.
et: Võimaldab administraatoritel määratleda sissekande tüüpe.

en: Trimmed
et: Lühendatud

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: No fields have been defined for any content type yet.
et: Ühelegi sisutüübile pole veel määratud välju.

en: no styling
et: ilma stiilita

en: simple
et: lihtne

en: fieldset
et: väljade kogu

en: fieldset - collapsible
et: väljade kogu - kahandatav

en: fieldset - collapsed
et: väljade kogu - kahandatud

en: Added field %label.
et: Lisatud väli %label.

en: Save field settings
et: Salvesta välja sätted

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Title (link)
et: Pealkiri (link)

en: Title (no link)
et: Pealkiri (pole link)

en: Autocomplete text field
et: Iselõpetusega tekstiväli

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
et: Märk, mille kasutaja sisestab väljale komakohtade eraldajana.

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: unformatted
et: vormindamata

en: Defines numeric field types.
et: Defineerib numbrilisi väljatüüpe.

en: Check boxes/radio buttons
et: Märkeruudud/raadionupud

en: Single on/off checkbox
et: Üksik sees/väljas valikkast

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
et: Defineerib valiku, valikukasti, raadiokasti vidinad teksti- ja numbriväljade jaoks.

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: Defines simple text field types.
et: Defineerib lihtteksti väljad.

en: Form
et: Vorm

en: Everyone
et: Igaüks

en: Canceled
et: Katkestatud

en: years
et: aastat

en: weeks
et: nädalat

en: Default gateway
et: Vaikimisi maksevärav

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Permission
et: Õigus

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Grid
et: Ruudustik

en: Edit this term
et: Muuda seda terminit

en: Hide
et: Peida

en: Read/Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Global
et: Globaalne

en: arguments
et: argumendid

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: file system
et: failisüsteem

en: Thread
et: Lõim

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et: Vähemalt üks märksõna peab olema positiivne, milles on vähemalt @count märki.

en: View user details.
et: Vaata kasutaja andmeid.

en: Rate
et: Määr

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
et: Maksmisel tekkis viga. Palun võtke meiega ühendust, et veenduda kas tellimus on edastatud.

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Ubercart - core (optional)
et: Ubercart - tuum (valikuline)

en: Service
et: Teenus

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Purchase date
et: Ostmise kuupäev

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Node type (user-friendly version)
et: Postituse liik (kasutajasõbralik nimi)

en: Node author's user name
et: Postituse autori kasutajanimi

en: Contexts
et: Kontekst

en: Node access
et: Ligipääs postitustele

en: year(s)
et: aasta(d)

en: product
et: toode

en: product class
et: tooteklass

en: Addresses
et: Aadressid

en: Saved addresses
et: Salvestatud aadressid

en: Loading
et: Laadimine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: Defines a file field type.
et: Määrab failivälja tüübi.

en: The selected file %filename cannot not be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
et: Valitud faili %filename pole võimalik üles laadida. Lubatud on ainult järgnevate laienditega failid: %extensions.

en: Rearrange
et: Järjesta

en: Devel
et: Arendus

en: empty
et: tühi

en: Packages
et: Pakid

en: Package
et: Pakk

en: Attribute settings
et: Omaduste seaded

en: Add role
et: Lisa roll

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Country code
et: Riigikood

en: Order #
et: Tellimus nr

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Attach files
et: Manusta faile

en: Mini panels
et: Minipaneelid

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: New custom content
et: Uus kohandatud sisu

en: Custom PHP
et: Oma PHP-kood

en: Context
et: Kontekst

en: General form
et: Üldine vorm

en: Node type description
et: Postituse tüübi kirjeldus

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: A list of files attached to the node.
et: Postitusega kaasa pandud failide loend.

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: A form to add a new comment.
et: Uue kommentaari lisamise vorm.

en: Node comments
et: Postituse kommentaarid

en: The comments of the referenced node.
et: Viidatud postituse kommentaarid:

en: Sort
et: Järjesta

en: !a comments per page
et: !a kommentaari lehel

en: Pager
et: Lehitseja

en: Node content
et: Postituse sisu

en: The content of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Node form publishing options
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Publishing options on the Node form.
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Node form author information
et: Postituse vormi autori andmed

en: Author information on the Node form.
et: Postituse vormi autori andmed.

en: Node form input format
et: Postituse vormi sisestamise vorming

en: Node form comment settings
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted

en: Comment settings on the Node form.
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted.

en: Node form menu settings
et: Postituse vormi menüü sätted

en: File attachments on the Node form.
et: Kaasapandud failid

en: Node form categories
et: Postituse vormi kategooriad

en: Comment options
et: Kommenteerimise valikud

en: Comment options.
et: Kommenteerimise valikud.

en: Menu options
et: Menüü valikud

en: Menu options.
et: Menüü valikud.

en: Attach files.
et: Manusta faile.

en: Book options.
et: Raamatu valikud.

en: Node type description.
et: Postituse tüübi kirjeldus.

en: Profile content goes here.
et: Siia tuleb profiili sisu.

en: Term description goes here.
et: Siia tuleb termini kirjeldus.

en: Term description.
et: Termini kirjeldus.

en: List of related terms
et: Seonduvate terminite loend

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: The picture of a user.
et: Pilt sellest kasutajast.

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: The profile of a user.
et: Kasutaja profiil.

en: Vocabulary terms
et: Sõnastiku terminid

en: All the terms in a vocabulary.
et: Kõik terminid selles sõnastikus.

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: Display as tree
et: Kuvatakse puuna

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Select the vocabulary for this form.
et: Vali sellele vormile sõnastik.

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close window
et: Sulge aken

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: Add @type "@context"
et: Lisa @type "@context"

en: Edit @type "@context"
et: Muuda @type "@context"

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Choose layout
et: Vali kavand

en: Add content to !s
et: Lisa sisu jaotusesse !s

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
et: Konteksti märksõnade kasutamiseks %keyword, või %title originaalpealkirja kasutamiseks uue pealkirja sees.

en: Columns
et: Veerud

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Local
et: Kohalik

en: Panel
et: Paneel

en: Add a node from your site as content.
et: Lisa saidis olev postitus selle sisuks.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
et: NID kasutamiseks võib kasutada muutujaid %0, %1, ..., %N, argumentide kasutamiseks muutujaid @0, @1, @2, ..., @N.

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Path is required.
et: Aadress on nõutud.

en: Disable Drupal blocks/regions
et: Keela Drupali plokid/regioonid

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Edit this view
et: Muuda vaadet

en: Top level book
et: Kõrgeima tasandi raamat

en: Palestinian Territory
et: Palestiina omavalitsus

en: Vatican
et: Vatikan

en: begins with
et: algab

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: Account
et: Konto

en: Selection type
et: Valiku liik

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Finish
et: Valmis

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: In moderation
et: Modereerimisel

en: daily
et: kord päevas

en: weekly
et: kord nädalas

en: Stock settings
et: Lao sätted

en: deleted
et: kustutatud

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Only in the category(s)
et: Ainult kategooriates

en: Only of the type(s)
et: Ainult tüüpidest

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Color set
et: Värvipalett

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Search returned no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Reports
et: Raportid

en: Link class
et: Lingi klass

en: Report settings
et: Raporti sätted

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: and
et: ja

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
et: Aadress, millele kasutaja tuleks suunata. See aadress võib olla sisemine URL, näiteks node/1234 või väline URL, näiteks http://drupal.org.

en: Display a message to the user
et: Kasutajale teate kuvamine

en: Revenue
et: Tulu

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order created through website.
et: Tellimus on loodud läbi veebilehe.

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: The parent comment.
et: Vanema kommentaar.

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Reply-to link
et: Vastamise link

en: Product information
et: Toote andmed

en: Sell price
et: Müügihind

en: Customer purchase price.
et: Toote hind kliendile.

en: field
et: väli

en: nodes
et: postitused

en: The node the uploaded file is attached to
et: Postitus, millele lisatakse üleslaaditud fail

en: clone
et: klooni

en: View settings
et: Kuvamise sätted

en: Week @week
et: @week. nädal

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Delete view
et: Kustuta vaade

en: Primary Key: Unique cache ID.
et: Peamine Võti: Unikaalne puhvri kood.

en: A collection of data to cache.
et: Kogum infot mida on vaja puhverdada.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
et: UNIX ajatempel mis näitab millal puhvri kirje aegub, või 0 kui antud kirje ei aegu kunagi.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
et: UNIX ajatempel, mis näitab millal puhvri kirje loodi.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
et: HTTP päis, mis lisatakse puhverdatud andmetele.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
et: Lipp mis näitab kas sisu on järjestatud (1) või mitte (0).

en: Regions
et: Regioonid

en: Target
et: Siht

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Not checked
et: Pole valitud

en: Remove this action
et: Eemalda see tegevus

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: The taxonomy vocabulary ID
et: Klassifikatsioonisõnastiku ID

en: The taxonomy term ID
et: Klassifikatsioonitermini ID

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: Invalid e-mail address.
et: Sobimatu meiliaadress.

en: You're not allowed to input PHP code.
et: Teil pole lubatud sisestada PHP koodi.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
et: Väljasätetes on lubatud PHP-kood (ohtlik, ole ettevaatlik)

en: Shipping Address:
et: Postiaadress:

en: Order #:
et: Tellimuse nr:

en: Shipping Method:
et: Postitamise viis:

en: Ship order !order_id packages.
et: Toimeta tellimuse !order_id pakid kohale.

en: This order has no comments associated with it.
et: Selle tellimusega seotud kommentaare ei ole.

en: Product reports
et: Tooteraportid

en: Sales per year
et: Müük aastas

en: Products sold
et: Müüdud tooteid

en: Total revenue
et: Kogu tulu

en: Update report
et: Uuenda aruanne

en: Sold
et: Müüdud

en: No products found
et: Tooteid ei leitud

en: Number of orders
et: Tellimuste arv

en: Average order
et: Keskmine tellimus

en: Total @year
et: Kokku @year

en: Sales year
et: Müügiaasta

en: Sales summary
et: Müügi kokkuvõte

en: Sales data
et: Müügi andmed

en: Today, !date
et: Täna, !date

en: Yesterday, !date
et: Eile, !date

en: Grand total sales
et: Kogu müük

en: New packages
et: Uued pakid

en: Shipments
et: Saadetised

en: Ship packages
et: Toimeta pakid kohale

en: Package ID
et: Paki ID

en: Shipping type
et: Transpordi meetod

en: Package type
et: Paki tüüp

en: Shipment ID
et: Saadetise ID

en: Tracking number
et: Jälgimiskood

en: This order's products have not been organized into packages.
et: Selle tellimuse tooted ei ole veel pakkideks jaotatud.

en: Create packages.
et: Jaga pakkideks

en: Order @order_id does not exist.
et: Tellimust @order_id ei ole olemas.

en: No shipments have been made for this order.
et: Sellele tellimusele pole veel saadetisi koostatud.

en: Put products into packages to make shipments.
et: Organiseeri tooted pakkidesse, et saadetisi koostada.

en: Ship Manually
et: Postita käsitsi

en: Shipping method
et: Kohaletoimetamise viis

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
et: Ei ole ju mõtet teha tarnet ilma pakkideta?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
et: Tarne tühistatakse ning pakid on uueks tarneks saadaval.

en: Payment received
et: Makstud

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Text of log message to be passed into the t() function.
et: Logiteate sisu, mis edastatakse funktsiooni t() .

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
et: Jadaks teisendatud massiv muutujatest, mis vastavad sõnumi stringile ja mis on edastatud t() funktsioonile.

en: The language the content is in.
et: Keel, milles on kirjutatud see sisu.

en: Rating
et: Hinnang

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Payment methods
et: Makseviisid

en: User account
et: Kasutajakonto

en: File download
et: Faili allalaadimine

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Order total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Current balance:
et: Hetkesaldo:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
et: Klient kasutas maksmise ajal erinevat eposti aadressi: !email

en: Vendor account number
et: Tootja arve number

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Validator
et: Valideerija

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Use default
et: Kasuta vaikimisi

en: Subtotal:
et: Vahesumma:

en: COD
et: Maksmine kättesaamisel

en: Base price
et: Alghind

en: Tax
et: Maks

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: Google Checkout settings
et: Google Checkout seaded

en: Display the customer's preferences about mass-marketing.
et: Kuva kliendi massturunduse eelistused

en: Button size
et: Nupu suurus

en: Button alignment
et: Nupu joondus

en: Save taxes
et: Salvesta maksud

en: You do not have any items in your shopping cart.
et: Sul ei ole ühtegi toodet ostukorvis.

en: Customer does not want marketing emails.
et: Klient ei soovi kommertskirju.

en: Balance:
et: Saldo:

en: Google Checkout total:
et: Google Checkout kokku:

en: Order canceled.
et: Tellimus tühistatud.

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.

en: Widgets
et: Vidinad

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
et: Kahjuks saab seda toodet lisada ainult ühe.

en: Default cart form
et: Vaikimisi ostukorvi vorm

en: Cart Contents
et: Ostukorvi sisu

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
et: Kuva kliendi ostukorvi sisu.

en: Add Watermark
et: Lisa vesimärgistus

en: Package order !order_id products.
et: Paki tellimuse !order_id tooted.

en: Small Packages
et: Väikesed pakid

en: Select your payment type:
et: Vali oma makseviis:

en: Secret word for order verification
et: Salasõna tellimuse kinnitamiseks

en: Language preference
et: Keele eelistus

en: Show credit card icons beside the payment method title.
et: Näita krediitkaardi ikoone makseviisi nime kõrval.

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
et: Üritati selle tellimuse jaoks kinnitamata 2Checkout makse lõpetamist.

en: credit card
et: krediitkaart

en: Order @order taking place at @date
et: Tellimus @order toimub @date

en: Credit card payment declined: @message
et: Krediitkaardimakse tagasi lükatud: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
et: Tüüp: @type<br />ID: @id

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
et: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Kogus: @amount<br />AVS vastus: @avs

en: ACCEPTED
et: VASTU VÕETUD

en: REJECTED
et: TAGASI LÜKATUD

en: Order @order_id
et: Tellimus @order_id

en: Order @order_id - @sku
et: Tellimus @order_id - @sku

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
et: Kas oled kindel, et tahad selle tellimuse katkestada?

en: AVS error
et: AVS viga

en: Credit card:
et: Krediitkaart:

en: Card Owner
et: Kaardi omanik

en: Checkout workflow
et: Väljakirjutamise töövoog

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Unit of time
et: Ajaühik

en: Credit card fields
et: Krediitkaardi väljad

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card owner
et: Kaardi omanik

en: Card number
et: Kaardi number

en: Balance: @balance
et: Bilanss: @balance

en: @auth_id - @date - @amount authorized
et: @auth_id - @date - @amount autenditud

en: Select authorization
et: Vali autentimine

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
et: !id<br />!decision, põhjus: !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
et: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, põhjus: !reason

en: Successful transaction.
et: Edukas ülekanne.

en: Select a payment method from the following options.
et: Vali maksemeetod.

en: Paying by
et: Makseviis

en: Method: @payment_method
et: Meetod: @payment_method

en: Check the order balance
et: Kontrolli tellimuse bilanssi

en: Balance is less than !zero.
et: Bilanss on väiksem kui !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
et: Bilanss on väiksem või võrdne !zero.

en: Balance is equal to !zero.
et: Bilanss on võrdne !zero.

en: Balance is greater than !zero.
et: Bilanss on suurem kui !zero.

en: Configure the payment settings.
et: Häälesta maksmise seadeid.

en: Payment gateways
et: Maksevärav

en: The payment method of the order.
et: Tellimuse makseviis.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
et: Luba õigustega kasutajatel makseid kustutada.

en: !method settings
et: !method seadistused

en: No payment methods founds.
et: Ühtegi makseviisi ei leitud.

en: @gateway_name settings
et: @gateway_name seadistused

en: This gateway supports the following payment methods:
et: See maksevärav toetab järgnevaid makseviise:

en: Enable this payment gateway for use.
et: Luba seda makseväravat kasutada.

en: Order total preview:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Payment entered.
et: Makse sisestatud.

en: Are you sure you want to delete this payment?
et: Oled kindel, et soovid seda makset kustutada?

en: Payment deleted.
et: Makse kustutatud.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
et: Palun vali maksevärav selle makse jaoks.

en: Cash on delivery
et: Maksan kättesaamisel sularahas

en: Check received
et: Arve vastu võetud

en: Review order
et: Vaata tellimus üle

en: Submit order
et: Kinnita tellimus

en: Submit the whole order as a single line item.
et: Saada kogu tellimus üherealise kirjena.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
et: Makse on ootel PayPal'is, põhjus: @reason

en: Order comments
et: Tellimuse kommentaarid

en: PayPal pending
et: Ootel PayPal'is

en: Flat rate
et: Ühtlane määr

en: Edit flat rate method
et: Muuda ühtlase määra viis

en: Delete flat rate method
et: Kustuta ühtlase määra viis

en: Shipping method title
et: Kohaletoimetamisviisi nimi

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
et: Kohaletoimetamisviisi nimi, mida näidatakse kliendile, kui ta väljakirjutab.

en: Shipping quote settings
et: Kohale toimetamise seaded

en: Configure the shipping quote settings.
et: Häälesta kohaletoimetamise viisi seaded.

en: View general shipping quote settings.
et: Vaata üldiseid kohaletoimetamise viisi seadeid.

en: Shipping settings
et: Kohaletoimetamise seaded

en: Calculate shipping cost
et: Transpordikalkulaator

en: Small package
et: Väike pakk

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
et: Transpordikulu kalkuleeritakse automaatselt, kui oled enda aadressi ülal lisanud.

en: Calculate
et: Arvuta

en: Click to calculate shipping
et: Transpordikulu arvutamiseks klõpsa siia

en: Make packages
et: Tee pakid

en: Create one package
et: Loo üks pakk

en: Packages should have at least one product in them.
et: Pakis peaks olema vähemalt üks toode.

en: Tracking number:
et: Jälgimiskood:

en: Tracking Number:
et: Jälgimiskood:

en: Cost:
et: Maksumus:

en: Physical dimensions of the packaged product.
et: Pakendatud toote füüsilised mõõtmed.

en: Units of measurement
et: Mõõtühikud

en: Centimeters
et: Sentimeetrid

en: Millimeters
et: Millimeetrid

en: Shipment data
et: Tarne andmed

en: Origin address
et: Saatja aadress

en: Saved Addresses
et: Salvestatud aadressid

en: fulfill orders
et: tellimuste täitmine

en: Small packages
et: Väikesed pakid

en: Product packages
et: Tootepakid

en: Password field is required.
et: Parool on kohustuslik.

en: Configure the attribute settings
et: Häälesta omaduste seaded

en: Adjustments
et: Kohandused

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
et: Omadused puuduvad. <a href="!url">Lisa</a>.

en: Default product SKU: @sku
et: Vaikimisi toote ID: @sku

en: Please select
et: Palun vali

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
et: Tellimuse andmed saadetakse sinu konto meiliaadressile.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
et: <b>E-posti aadress:</b> @email (<a href="!url">muuda</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
et: Tellimiseks sisesta kehtiv meiliaadress või <a href="!url">klõpsa siia</a>, et sisse logida olemasoleva kontoga ning pärast jätkata tellimist.

en: Confirm e-mail address
et: Kinnita e-posti aadress

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: Passwords must match to proceed.
et: Paroolid peavad kattuma, et jätkata.

en: New account details
et: Uue konto andmed

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
et: <b>Soovi korral.</b> Uue kliendina võid sisestada konto andmed.<br />Kui sa midagi ei sisesta, tekitab arvuti need sinu eest.

en: The e-mail address did not match.
et: E-posti aadressid ei klapi.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
et: Selle meiliaadressiga konto on juba olemas. Sisestatud uue konto andmeid eiratakse.

en: New account details help message
et: Uue konto andmete abiteade

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
et: Sisesta abiteade, mida kuvatakse uue konto andmete väljal, kui seda kuvatakse.

en: Enter your delivery address and information here.
et: Sisesta siia kauba kättetoimetamise aadress.

en: My delivery information is the same as my billing information.
et: Kaup ja arve lähevad samale aadressile.

en: Enter your billing address and information here.
et: Sisesta siia aadress, kuhu saadetakse arve.

en: My billing information is the same as my delivery information.
et: Arve aadress on sama, kui kauba kättetoimetamise aadress.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
et: Siia võid kirjutada oma erisoovid või küsimused tellimuse kohta.

en: Cart settings
et: Ostukorvi seaded

en: Configure the cart settings.
et: Ostukorvi seadete häälestamine.

en: View the cart settings.
et: Vaata ostukorvi seadeid.

en: Edit the cart settings.
et: Muuda ostukorvi seadeid.

en: Edit the basic cart settings.
et: Muuda ostukorvi põhiseadeid.

en: Edit the settings for the shopping cart block.
et: Muuda ostukorvi ploki seadeid.

en: Checkout settings
et: Kassa seaded

en: Configure the checkout settings.
et: Häälesta kassa seadeid.

en: View the checkout settings.
et: Vaata väljakirjutamise seadeid.

en: Edit the basic checkout settings.
et: Muuda põhilisi väljakirjutamise seadeid.

en: Address fields
et: Aadressi väljad

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
et: Vaata/muuda oma ostukorvi sisu või suundu maksma.

en: Purchase the items in your shopping cart.
et: Osta oma ostukorvis olevad tooted.

en: Click title to display cart contents.
et: Klõpsa pealkirjal, et kuvada ostukorvi sisu.

en: There are no products in your shopping cart.
et: Sinu ostukorv on tühi.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
et: Sinu tellimus on esitatud! Tellimuse number on [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
et: <a href="[site-url]">Mine avalehele.</a>

en: Cart contents
et: Ostukorvi sisu

en: Customer information
et: Kliendi andmed

en: Delivery information
et: Kättetoimetamise andmed

en: Allow a customer to put comments on an order.
et: Luba kliendil tellimusele kommentaare lisada.

en: Continue shopping
et: Jätka ostlemist

en: General cart settings
et: Üldised ostukorvi seaded.

en: Add to cart redirect
et: Ostukorvi tõstmisel ümbersuunamine

en: Minimum order subtotal
et: Minimaalne tellimuse summa

en: Minute(s)
et: Minut(it)

en: Hour(s)
et: Tund (tundi)

en: General checkout settings
et: Üldised väljakirjutamise seaded

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
et: Uutele klientidele saadetakse eraldi meil nende konto andmetega.

en: Checkout instructions
et: Väljakirjutamise juhised

en: Update cart
et: Uuenda ostukorvi

en: Your cart has been updated.
et: Ostukorv on uuendatud.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
et: Vabandame, kuid see toode ei ole praegu saadaval.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
et: <strong>@product-title</strong> on lisatud <a href="!url">Sinu ostukorvi</a>.

en: Cart links settings
et: Ostukorvi lingi seaded

en: Configure and craft special product add to cart links.
et: Häälesta ja meisterda ostukorvi lisamiseks erilingid.

en: Cart links clicks
et: Ostukorvi lingi klikid

en: Track clicks through cart links.
et: Jälgi klikke läbi ostukorvi lingi.

en: Creating cart links
et: Ostukorvi linkide loomine

en: Learn how to create cart links for your products.
et: Õpi, kuidas luua oma toodete jaoks ostukorvi linke.

en: Invalid link redirect page
et: Vigase lingi ümbersuunamise leht

en: Enter the URL to redirect to when an invalid cart link is used.
et: Sisesta URL kuhu suunatakse ümber vigased lingid.

en: Last click
et: Viimane klikk

en: No cart links have been tracked yet.
et: Ostukorvi lingi klikke ei ole veel tabatud.

en: Catalog settings
et: Kataloogi seaded

en: Configure the catalog settings.
et: Häälesta kataloogi seaded.

en: Find orphaned products
et: Leia hüljatud tooted

en: Find products that have not been categorized.
et: Leia kategoriseerimata tooted.

en: Catalog vocabulary
et: Kataloogi sõnastik

en: Find orphaned products here.
et: Leia hüljatud tooted siit.

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
et: Hüljatud tooted on juba loodud, kuid kataloogi määramata tooted. Kõik sellised tooted ilmuvad alljärgnevalt linkidena, mille kaudu on võimalik neile kategooria määrata.

en: All products are currently listed in the catalog.
et: Kõik tooted on praegu kataloogi kantud.

en: View all file download features on products.
et: Vaata kõiki tooteelemendina alla laetavaid faile.

en: The file downloads directory has been set and is working.
et: Failide allalaadimise kataloog on seatud ning töötab.

en: File downloads can be attached to any Ubercart product as a product feature. For security reasons the <a href="!download_url">file downloads directory</a> is separated from the Drupal <a href="!file_url">file system</a>. Here are the list of files (and their associated Ubercart products) that can be used for file downloads.
et: Allalaetavaid faile on võimalik lisada igale Ubercarti tootele. Turvakaalutlustel on nende failide <a href="!download_url">kataloog</a>eraldatud Drupali<a href="!file_url">faili süsteemist</a>. Siin on nimekiri failidest (ja nendega seotud toodetest), mida võib allalaetavana kasutada.

en: Delete file(s)
et: Kustuta fail(id)

en: File options
et: Faili valikud

en: Perform action
et: Soorita tegevus

en: No downloads found
et: Ühtegi allalaaditud faili ei leitud

en: Send e-mail notification on update.
et: Saada e-mail, et teatada uuendusest.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
et: Tere, [order-first-name] [order-last-name]!
    
    Teie tellimus [order-link] e-poes [store-name] on uuendatud.
    
    Tellimuse olek: [order-status]
    
    Tellimuse kommentaar:
    [order-last-comment]
    
    Tellimuse üksikasjade vaatamiseks logige sisse:
    [site-login]
    
    
    Lugupidamisega
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
et: Poe abileht

en: The Drupal page for the store help link.
et: Link Drupali lehele, kus on poe abiteave.

en: Your Order at [store-name]
et: Sinu tellimus poes [store-name]

en: New Order at [store-name]
et: Uus tellimus veebipoes "[store-name]"

en: Select from address book.
et: Vali aadressiraamatust.

en: Primary e-mail:
et: Primaarne e-post:

en: Customer number
et: Kliendi number

en: Primary e-mail
et: Primaarne e-post

en: Search for an existing customer.
et: Otsi olemasolevat klienti.

en: Create a new customer.
et: Loo uus klient.

en: Add product
et: Lisa toode

en: Add blank line
et: Lisa tühi rida

en: Order created.
et: Tellimus loodud.

en: Add an admin comment
et: Lisa kommentaar administraatoritele

en: Admin comments are only seen by store administrators.
et: Administraatori kommentaare kasutatakse põhiliselt poe haldajate jaoks.

en: Add an order comment
et: Lisa tellimuse kommentaar

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
et: Tellimuse kommentaare kasutatakse põhiliselt kliendiga suhtlemiseks.

en: Notified
et: Teavitatud

en: Updated order
et: Uuendatud tellimus

en: Add a comment to the order
et: Lisa tellimusele kommentaar

en: Unit of measurement
et: Mõõtühik

en: Order settings
et: Tellimise seaded

en: Configure the order settings.
et: Tellimuse seadete häälestamine.

en: Edit the order settings.
et: Muuda tellimuse seadeid.

en: View and process orders.
et: Tellimuste kuvamine ja töötlemine.

en: View orders
et: Vaata tellimusi

en: View and process the orders received through your website.
et: Veebilehe kaudu saabunud tellimuste kuvamine ja töötlemine.

en: Create order
et: Tellimuse koostamine

en: Create an empty new order.
et: Loo uus tühi tellimus.

en: Search orders
et: Otsi tellimusi

en: Search existing orders.
et: Otsi olemasolevaid tellimusi.

en: Select address
et: Valitud aadress

en: View your order history.
et: Vaata oma tellimuste ajalugu.

en: View order @order_id.
et: Vaata tellimust @order_id.

en: View invoice
et: Vaata arvet

en: View order
et: Vaata tellimust

en: Printable invoice
et: Prinditav arve

en: Mail invoice
et: Saada arve e-postiga

en: Delete order @order_id.
et: Kustuta tellimus @order_id.

en: <i>No comments left.</i>
et: <i>Ühtegi kommentaari pole.</i>

en: <i>No comment found.</i>
et: <i>Kommentaari pole.</i>

en: The order ID.
et: Tellimuse nr.

en: The primary e-mail address of the order.
et: Selle tellimuse primaarne e-posti aadress.

en: The order shipping address.
et: Tellimuse kohaletoimetamise aadress.

en: The order billing address.
et: Tellimuse arve saaja aadress.

en: Comments left by the customer.
et: Kliendi jäetud kommentaarid.

en: Click here to view your order history.
et: Vaata oma tellimuste ajalugu siia klikates.

en: Ship to
et: Kauba postitamise aadress

en: Bill to
et: Arve saatmise aadress

en: Customer info
et: Kliendi andmed

en: Admin comments
et: Administraatorite kommentaarid

en: Update order
et: Uuenda tellimust

en: In checkout
et: Tellimus on kinnitamisel

en: Post checkout
et: Pärast tellimuse kinnitamist

en: Empty line
et: Tühi rida

en: Admin settings
et: Haldamise seaded

en: Number of orders on overview screen
et: Tellimuste arv ülevaate kuval

en: Capitalize address on order screens
et: Tellimuse kuval on aadress suure tähega

en: Customer settings
et: Kliendi seaded

en: On-site invoice template
et: Saidil olevate arvete templiit

en: Order states
et: Tellimuse olekud

en: Order statuses
et: Tellimuse olekud

en: Create new status
et: Loo uus olek

en: Default order status
et: Vaikimisi toote staatus

en: Order state
et: Tellimuse olek

en: Active orders
et: Aktiivsed tellimused

en: All orders
et: Kõik tellimused

en: View by status
et: Oleku järgi kuvamine

en: Search for customers based on any of the following fields.  Use * as a wildcard to match any character.<br/>For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.<br/>(<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
et: Otsi kliente järgneva info põhjal. Kasuta iga märgi vastena * metamärki. <br/> Näiteks kui otsid perenime 's*', siis otsing tagastab kõik kliendid, kelle nimi algab s-tähega. <br/>
    (<em> Jäta väli tühjaks, kui soovid seda otsingus vältida. </em>)

en: Billing first name
et: Eesnimi arvel

en: Billing last name
et: Perenimi arvel

en: Billing company
et: Asutus arvel

en: Shipping first name
et: Eesnimi kohaletoimetamiseks

en: Shipping last name
et: Perenimi kohaletoimetamiseks

en: Shipping company
et: Asutus kohaletoimetamiseks

en: Search using date range.
et: Kasuta otsides ajavahemikku.

en: Click to open a window with a printable invoice.
et: Kliki, et avada aken prinditava arvega.

en: No products found.
et: Tooteid ei leitud.

en: Recipient e-mail address
et: Saaja e-posti aadress

en: It is not possible to delete order @id.
et: Ei ole võimalik tellimust @id kustutada.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
et: Kas oled kindel, et soovid tellimust @order_id kustutada?

en: Search for a customer based on these fields.
et: Otsi klienti nendele väljadele põhinedes.

en: Use * as a wildcard to match any character.
et: Kasuta iga märgi vastena * metamärki.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
et: Jäta väli tühjaks, kui ei soovi seda otsingus kasutada.

en: Enter an e-mail address for the new customer.
et: Sisesta uue kliendi jaoks eposti aadress.

en: E-mail customer account details.
et: Saada konto andmed kliendile.

en: Edit order @order_id.
et: Muuda tellimust @order_id.

en: view all orders
et: kõigi tellimuste vaatamine

en: create orders
et: tellimine

en: edit orders
et: tellimuste muutmine

en: delete orders
et: tellimuste kustutamine

en: Order number:
et: Tellimuse number:

en: Customer:
et: Klient:

en: Products:
et: Tooted:

en: Order comments:
et: Tellimuse kommentaarid:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
et: [order-first-name], täname tellimuse eest!

en: An account has been created for you with the following details:
et: Sinu jaoks loodi konto järgnevate andmetega:

en: Password:
et: Parool:

en: Want to manage your order online?
et: Kas tahad hallata oma tellimust?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
et: Kui on vajalik tellimuse täitmise jälgimine, võib külastada meie veebipoodi [store-link] ja klõpsata menüülingil "Minu konto" või sisse logida järgneva lingiga:

en: Purchasing Information:
et: Tellimise teave:

en: E-mail Address:
et: E-posti aadress:

en: Billing Address:
et: Maksja aadress:

en: Billing Phone:
et: Maksja telefon:

en: Shipping Phone:
et: Kaubasaaja telefon:

en: Order Grand Total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Payment Method:
et: Tasumise viis:

en: Order Summary:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Shipping Details:
et: Postitamise andmed:

en: Products Subtotal:
et: Toodete vahesumma:

en: Total for this Order:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Products on order:
et: Tooteid tellimuses:

en: Where can I get help with reviewing my order?
et: Kust leida abi tellimuse kontrollimisel?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
et: Et rohkem teada saada meie poes [store-link] tehtud tellimuste jälgimise kohta, võib külastada <a href="[store-help-url]">abi lehte</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
et: Märkus: see e-kiri on automaatne teade. Palume sellele mitte vastata.

en: Thanks again for shopping with us.
et: Täname veelkord ostu eest!

en: Administer products, classes, and more.
et: Toodete, klasside jm haldus.

en: View products
et: Vaata tooteid

en: Build and view a list of product nodes.
et: Toodete loendi koostamine ja kuvamine.

en: Manage classes
et: Klasside haldamine

en: Create and edit product node types.
et: Loo ja muuda toote sisutüüpe.

en: Configure product settings.
et: Toote seadete häälestamine.

en: Product fields
et: Toote väljad

en: Product SKU/model.
et: Tootekood või mudel.

en: The listed MSRP.
et: Kataloogihind.

en: Your store's cost.
et: Toote omahind.

en: Default quantity to add to cart
et: Vaikimisi ostukorvi lisatav hulk

en: List position
et: Asukoht loendis

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
et: Väärtus toote asukoha määramiseks toote loendis.<br />Sama asukohaga tooted sorteeritakse tähestiku järgi.

en: The product's cost.
et: Toote maksumus.

en: The product's sell price.
et: Toote müügihind.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
et: Ubercart seadistas automaatselt tootepiltide toe.

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
et: <em>Lisa ostukorvi</em> vormis kuvatakse valikulist koguse välja.

en: Class ID
et: Klassi ID

en: No product classes have been defined yet.
et: Ühtegi toote klassi ei ole veel määratud.

en: Add a class
et: Lisa klass

en: SKU: @sku
et: Tootekood: @sku

en: You have entered an invalid quantity.
et: Oled sisestanud väära koguse.

en: Weight: !weight
et: Kaal: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
et: Mõõdud: !length × !width × !height

en: No product features found.
et: Ühtegi toote omadust ei leitud.

en: The product feature has been added.
et: Toote omadus on lisatud.

en: The product feature has been updated.
et: Toote omadus on uuendatud.

en: Click to add to cart.
et: Kliki ostukorvi lisamiseks.

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
et: <b>Tellimuse olek, mida kasutati:</b> @statuses

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
et: See on kahe viimase päeva, kuu keskmine ja projekteeritud lõppeva kuu müük. Nimekirja lõpus näed muud müügi statistikat.

en: View the report settings.
et: Vaata raportite seadeid.

en: Customer reports
et: Kliendiraportid

en: Product report
et: Tooteraport

en: View reports for store products
et: Vaata toodete raporteid

en: Custom product report
et: Kohandatud tooteraport

en: View a customized product report
et: Vaata kohandatud tooteraportit

en: Sales reports
et: Müügi raportid

en: View reports for store sales
et: Vaata müügiaruandeid

en: Customize sales report parameters
et: Kohandatud müügi raporti parameetrid

en: Adjust these values and update the report to build your custom product report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
et: Selleks, et ehitada endale kohandatud tooteraport, kohenda neid väärtusi ja uuenda raportit. Korra koostatud raporti võib kergemaks ligipääsuks lisada järjehoidjatesse.

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
et: Aruandesse on lisatud vaid valitud olekuga tellimused.

en: Customers total
et: Kliente kokku

en: New customers today
et: Tänased uued kliendid

en: Online customers
et: Ühendatud kliendid

en: Total orders by status
et: Kõik tellimused staatuse järgi

en: Below you can add or remove time to the expiration dates of the following roles.
et: Allpool võib aegumiskuupäevadele aega lisada ja maha võtta.

en: There are no pending expirations for roles this user.
et: Sellel kasutajal ei ole ühtegi aegumise ootel rolli.

en: Stock reports
et: Varu raportid

en: View reports for product stock.
et: Vaata tootevaru raporteid.

en: View the stock settings.
et: Vaata varu seadistusi.

en: Store administration
et: Poe haldus

en: View and modify customer information and orders.
et: Vaata klientide andmeid ja tellimusi.

en: View customers
et: Klientide kuvamine

en: Search customers
et: Kliendi otsimine

en: Search through your customer list.
et: Klientide nimekirjast otsimine.

en: Browse various store reports.
et: Vaata erinevaid poe aruandeid.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
et: Ubercarti seadistuse muutmine.

en: Links to get help!
et: Lingid abi saamiseks!

en: Using tokens
et: Tekstiasendajate kasutamine

en: Understand what tokens are and how to use them.
et: Kuidas kasutada ja aru saada tekstiasendajatest.

en: Country settings
et: Riigi seaded

en: Import countries
et: Impordi riike

en: Import and manage countries.
et: Impordi ja halda riike.

en: Store settings
et: Poe seaded

en: Configure the main store settings.
et: Peamiste poe seadete häälestamine.

en: Format settings
et: Vormingu sätted

en: Our store
et: Meie pood

en: - Show links -
et: - Näita linke -

en: - Hide links -
et: - Peida linke -

en: View customer's order.
et: Vaata kliendi tellimust.

en: View order !order_id.
et: Vaata tellimust !order_id.

en: Edit order !order_id.
et: Muuda tellimust !order_id.

en: Create an order for this customer.
et: Loo tellimus sellele kliendile.

en: To import new country data, select it in the list and click the import button. If you are using a custom or contributed import file, it must be placed in the Ubercart folder uc_store/countries.
et: Uute riikide andmete importimiseks vali see loetelust ja klõpsa importimise nupule. Kui sa kasutad kohandatud või teistelt saadud importimise faili, peab see asuma Ubercarti kaustas uc_store/countries.

en: Country file @file imported.
et: Riigi fail @file imporditud.

en: !country disabled.
et: !country on keelatud.

en: !country is already disabled.
et: !country on juba välja lülitatud.

en: Attempted to disable an invalid country.
et: On proovitud välja lülitada sobimatut riiki.

en: @country enabled.
et: @country lubatud.

en: @country is already enabled.
et: @country on juba lubatud.

en: Attempted to enable an invalid country.
et: On proovitud sisse lülitada sobimatut riiki.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
et: Oled kindled, et soovid @country eemaldada süsteemist?

en: Attempted to remove an invalid country.
et: On proovitud eemaldada sobimatut riiki.

en: !country removed.
et: !country eemaldatud.

en: Attempted to update an invalid country.
et: On proovitud uuendada sobimatut riiki.

en: You cannot update to a previous version.
et: Ei saa eelmist versiooni uuendada.

en: Country update complete.
et: Riik on uuendatud.

en: Customer's first name
et: Kliendi eesnimi

en: Customer's last name
et: Kliendi perenimi

en: First street address field
et: Esimene tänava väli

en: Second street address field
et: Teine tänava väli

en: City name
et: Linn

en: Full name of the zone
et: Tsooni täisnimi

en: Abbreviation of the zone
et: Tsooni lühend

en: Name of the country
et: Riigi nimi

en: 2 digit country abbreviation
et: 2-märgiline riigi lühend

en: 3 digit country abbreviation
et: 3-märgiline riigi lühend

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
et: Järgnevaid muutujaid saab kasutada addressi koostamisel riikide jaoks, kuhu postitad:

en: Address format
et: Aadressi vorming

en: Country settings saved.
et: Riigi seaded on salvestatud.

en: Dashboard with collapsed submenu links
et: Töölaud kinniste alammenüü linkidega

en: Dashboard with expanded submenu links
et: Töölaud avatud alammenüü linkidega

en: Dashboard with no submenu links
et: Töölaud ilma alammenüüd linkideta

en: Store name
et: Poe nimi

en: Store owner
et: Poe omanik

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
et: See ei pruugi olla saadaval kõigi serveri seadistuste korral. Probleemide korral keela see.

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
et: Vali aadress, mida kasutatakse klientide loetelus ja kokkuvõtetes.

en: Primary customer address
et: Tellija peamine aadress

en: Randomly select a message from the list below.
et: Juhuslikult valitakse teade järgnevast loendist.

en: Footer message for store pages
et: Poe lehekülgedel jaluse teade

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
et: <a href="!url">Süsteemimootor on Ubercart</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
et: <a href="!url">Drupali e-pood</a> Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
et: Töötab Ubercartil, <a href="!url">avatud lähtekoodiga e-poe tarkvaral</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
et: Süsteemimootor on Ubercart, <a href="!url">vaba e-poe tarkvara</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
et: (Jaluses ei kuvata teadet.)

en: Currency format
et: Rahaühik

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
et: Kuigi seda ei kasutata otse vorminduses, kasutavad teised moodulid valuutakoodi sinu saidi peamise valuuta määrajana. Sisesta kolmetäheline <a href="!url">ISO 4217</a> järgne valuutakood.

en: Current format
et: Praegune formaat

en: Currency Sign
et: Rahaühiku tähis

en: Display currency sign after amount.
et: Näita rahaühiku tähist peale summat.

en: Thousands Marker
et: Tuhandete eraldaja

en: Decimal Marker
et: Komakohtade eraldaja

en: Number of decimal places
et: Komakohtade arv

en: Weight format
et: Kaalu vorming

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
et: Määra vormingu sõne iga ühiku jaoks. !value tähendab kaalu.

en: Default unit of measurement
et: Vaikimisi kaaluühik

en: @unit format string
et: Ühiku @unit vormingu sõne

en: Length format
et: Pikkuse vorming

en: Street address 1
et: Tänav 1

en: Street address 2
et: Tänav 2

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: No countries found.
et: Riike ei leitud

en: 01 - January
et: 01 - jaanuar

en: 02 - February
et: 02 - veebruar

en: 03 - March
et: 03 - märts

en: 04 - April
et: 04 - aprill

en: 05 - May
et: 05 - Mai

en: 06 - June
et: 06 - juuni

en: 07 - July
et: 07 - juuli

en: 08 - August
et: 08 - august

en: 09 - September
et: 09 - september

en: 10 - October
et: 10 - oktoober

en: 11 - November
et: 11 - november

en: 12 - December
et: 12 - detsember

en: Encryption failed. !messages
et: Krüptimine ebaõnnestus. !messages

en: encryption
et: krüptimine

en: Tax rates and settings
et: Maksumäärad ja seaded

en: Delete tax rule
et: Kustuta maksu reegel

en: Taxed product types
et: Maksustatud tootetüübid

en: Custom pages
et: Kohandatud lehed

en: Congo (Kinshasa)
et: Kongo (Kinshasa)

en: Congo (Brazzaville)
et: Kongo (Brazzaville)

en: Ivory Coast
et: Elevandiluurannik

en: Hong Kong S.A.R., China
et: Hong Kong, Hiina

en: Isle of Man
et: Man'i saar

en: Macao S.A.R., China
et: Aomen, Hiina

en: Saint Pierre and Miquelon
et: Saint-Pierre ja Miquelon

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Enable developer modules
et: Lülita sisse arendusmoodulid

en: Disable developer modules
et: Lülita arendusmoodulid välja

en: Collapse fieldsets on modules page
et: Minimiseeri väljagrupid moodulite lehel

en: Current anonymous / authenticated users
et: Aktiivsed tuvastamata / tuvastatud kasutajad

en: Disabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on välja lülitatud: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
et: Ühtegi arendusmoodulit ei ole sisse lülitatud.

en: display drupal links
et: kuva drupali viiteid

en: translate
et: Tõlgi

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
et: Faili suurus %filesize ületab kettamahu limiiti %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
et: Pildi mõõtmeid muudeti, et see jääks lubatud mõõtude (%dimensions) piiresse.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga suur. Pildi maksimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga väike. Minimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: Path: !path
et: Asukoht: !path

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Analyze
et: Analüüs

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Admin
et: Administraator

en: Row
et: Rida

en: Starts with
et: Algab millega

en: Variants
et: Variandid

en: Yellow
et: Kollane

en: Decimal point
et: punkt

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: ends with
et: lõpeb

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Generic cache table for caching things not separated out into their own tables. Contributed modules may also use this to store cached items.
et: Üldine puhvri tabel kus hoitakse asju mille jaoks pole eraldi tabelit. Lisatud laiendus moodulid võivad samuti kasutada seda puhverdamiseks..

en: Defines a Location field type.
et: Defineerib asukohavälja.

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Choose latitude and longitude fields
et: Vali pikkus- ja laiuskraadi väljad

en: Longitude field
et: Pikkuskraadi väli

en: Thickness of line, in pixels.
et: Joone paksus pikslites.

en: Line style
et: Joone stiil

en: Polygon style
et: Hulknurga stiil

en: Displays rows as a map.
et: Kuvab read kaardina.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on määratud õiguse sõne.

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
et: Postitused moodustavad Drupali lehe peamise sisu.

en: Comments are responses to node content.
et: Kommentaarid on vastused postitusele.

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: Is not empty (NULL)
et: pole tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
et: Seda teksti kasutavad ekraanilugejad, otsingumootorid ning näidatakse siis, kui pilti pole võimalik laadida.

en: Theming information
et: Kujunduse andmed

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Use default RSS settings
et: Kasuta RSS vaikimisi seadeid

en: Front page feed
et: Esilehe voog

en: User: ID
et: Kasutaja: ID

en: Dashboard
et: Töölaud

en: No role
et: Roll puudub

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: View link
et: Vaatamise link

en: Text link
et: Tekstilink

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: Jurisdiction
et: Õigusruum

en: My order history
et: Minu tellimuste ajalugu

en: 1 group | @count groups
et[0]: 1 grupp
et[1]: @count gruppi

en: Menu link ID
et: Menüülingi ID

en: You do not have any administrative items.
et: Sul puuduvad administreeritavad elemendid.

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: Has Avatar
et: Avatariga

en: Logged in user
et: Sisse loginud kasutaja

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: The comment body.
et: Kommentaari sisu

en: Locale module form.
et: Lokaadi mooduli vorm.

en: Taxonomy module form.
et: Klassifikatsioonimooduli vorm.

en: Default argument
et: Vaikimisi argument

en: SKU:
et: Toote ID:

en: Trigger
et: Lüliti

en: Action: @title
et: Tegevus: @title

en: Available actions
et: Võimalikud tegevused

en: Action removed.
et: Tegevus eemaldatud.

en: Action added.
et: Tegevus lisatud.

en: Actions saved.
et: Tegevus salvestatud.

en: Condition groups
et: Tingimuste grupid

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
et: JA, kui kõik tingimuste grupid osutuvad TÕESEKS.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
et: VÕI, kui vähemalt üks tingimuste grupp osutub TÕESEKS.

en: Add condition group
et: Lisa tingimuste grupp

en: Conditions group
et: Tingimuste grupp

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
et: JA, kui kõik tingimused osutuvad TÕESEKS.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
et: VÕI, kui vähemalt üks tingimus osutub TÕESEKS.

en: Available conditions
et: Võimalikud tingimused

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: Condition: @title
et: Tingimus: @title

en: Negate this condition.
et: Vastupidise tulemusega tingimus

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
et: Tagastab VALE, kui tingimus osutub TÕESEKS, ja vastupidi.

en: Remove this condition
et: Eemalda see tingimus

en: Condition group added.
et: Tingimuste grupp lisatud.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
et: Tingimuse lisamisel esines viga. Palun proovi uuesti.

en: Condition group removed.
et: Tingimuste grupp kustutatud.

en: %title condition added.
et: %title tingimus lisatud.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
et: Tingimuse kustutamisel esines viga. Palun proovi uuesti.

en: Condition removed.
et: Tingimus kustutatud.

en: Conditions saved.
et: Tingimus salvestatud.

en: Beginning conversion...
et: Teisendamise alustamine...

en: @percentage% converted
et: @percentage% teisendatud

en: Now processing %cfg
et: Hetkel töötlemisel %cfg

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Check the current date
et: Kontrolli praegust kuupäeva.

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
et: Kasutatakse, et kindlal kuupäeval tegevust alustada.

en: Compare a node field value
et: Võrdle postituse välja väärtust.

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui sisuüksuse välja väärtus vastab sisestatud väärtuse tingimusele.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui sisestatud PHP kood osutub tõeseks.

en: Check the user's roles
et: Kontrolli kasutaja rolle

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui kasutaja rollid vastavad sisestatud tingimustele.

en: Only
et: Ainult

en: Payment tracking is enabled.
et: Makse jälgimine on lubatud.

en: Payment tracking is disabled.
et: Makse jälgimine on keelatud.

en: Payments can be deleted by users with permission.
et: Makseid võivad kustutada õigustega kasutajad.

en: Payments cannot be deleted, even if the user has permission.
et: Makseid ei või kustutada, isegi kui kasutajal on õigused.

en: @title is @enabled.
et: @title on @enabled.

en: No payment gateway modules are installed.
et: Ühtegi maksevärava moodulit ei ole paigaldatud.

en: If the order is not shippable.
et: Kui tellimus pole saadetav.

en: view order
et: Vaata tellimust

en: Flat rate shipping method was updated.
et: Ühtlase määraga kohaletoimetamisviis on uuendatud.

en: Created and enabled new flat rate shipping method.
et: Uus ühtlase määraga kohaletoimetamisviis on loodud ja lubatud.

en: Flat rate shipping method deleted.
et: Ühtlase määraga kohaletoimetamisviis on kustutatud.

en: Continue shopping element
et: Poodlemise jätkamine

en: Checkout instructions are set.
et: Väljakirjutamise juhised on seatud.

en: Checkout instructions are not set.
et: Väljakirjutamise juhised ei ole seatud.

en: Customer user account
et: Kliendi kasutajakonto

en: Send an e-mail to the customer
et: Saada kliendile e-kiri

en: Send an e-mail to the administrator(s)
et: Saada kiri administraatori(te)le

en: Show/hide shopping cart contents.
et: Näita/varja ostukäru sisu

en: View your shopping cart.
et: Vaata oma ostukorvi.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
et: Sinu tellimus on peaaegu valmis. Palun kontrolli detaile ja kui kõik on õige, klõpsa nupul sisesta tellimus. Võid kasutada 'Tagasi' nuppu, kui soovid tellimust muuta.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
et: Täname, et ostlesite meie poes. Sisselogituna võite jätkata ostlemist või <a href="[order-url]">vaadata praeguse tellimuse olekut</a> ja tellimuste ajalugu.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
et[0]: <span class="num-items">@count</span> toode
et[1]: <span class="num-items">@count</span> toodet

en: Product SKU
et: Toote ID

en: Add to cart form
et: Ostukorvi lisamise vorm

en: Check all
et: Märgi kõik

en: Uncheck all
et: Eemalda kõik

en: If the order status is completed.
et: Kui tellimuse olek on lõpetatud.

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
et: Et peale allalaadmise lõppu uuesti allalaadida, peab lehte uuendama.

en: Downloads will not be counted until the file is finished transferring, even though the number may increment when you click.
et: Allalaadimist ei loeta enne, kui fail on ülekantud. Siiski võib klikkides number kasvada.

en: Ubercart file downloads
et: Ubercarti allalaadimise failid

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
et: Kasutajatel on lubatud oma tellimuste ajaloo alt vaadata oma vanade tellimuste arveid.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
et: Selle võimaluse lubamisel kuvatakse tellimusi hüpikaknas.

en: Notify the customer when the order status is changed.
et: Teavita klienti tellimuse oleku muutumisest.

en: Email an order invoice
et: Saada tellimuse arve e-postiga

en: Customer number: !user_link
et: Kliendi number: !user_link

en: View order.
et: Vaata tellimust.

en: View order invoice.
et: Vaata tellimuse arvet.

en: Product image widget
et: Tootepildi vidin

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
et: Valitud vidinat kasutatakse toote pildil klõpsamisel suurema pildi kuvamiseks.

en: Product image field
et: Toote pildiväli

en: Is a product
et: On toode

en: Buy it now button
et: Osta kohe nupp

en: Total price
et: Hind kokku

en: All sales reports are <b>GMT !offset</b> (Default site timezone)
et: Kõik müügi raportid on <b>GMT !offset</b> (Veebilehe vaikimisi ajavöönd)

en: Ubercart roles
et: Ubercarti rollid

en: Pending Expirations
et: Aegumise ootel

en: Add/remove time
et: Lisa/eemalda aeg

en: !country version !version is enabled.
et: !country versioon !version on keelatud.

en: Currency format: @format
et: Rahaühik: @format

en: Weight format: @weight
et: Kaalu formaat: @weight

en: @field is enabled.
et: @field on lubatud.

en: @field is disabled.
et: @field on välja lülitatud.

en: @title is %default.
et: @title on %default.

en: @title is not set.
et: @title on määramata.

en: Cost:
et: Maksumus:

en: Price:
et: Hind:

en: Tax Name
et: Maksu nimetus

en: Total taxable amount
et: Kogu maksustatav summa

en: Total tax collected
et: Kõik kogutud maksud

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
et: * Selle kaubaartikli kohta pole teada  õigusruumi, maksuäära või maksustatavat summat.

en: Customize tax report parameters
et: Maksuraportite parameetrite muutmine

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
et: Nende väärtuste kohendamine ja maksuaruande uuendamine. Pärast uuendamist võib aruande lisada järjehoidjatesse.

en: Sales tax report
et: Maksuaruanne

en: View report on sales tax
et: Maksude aruande kuvamine

en: Tax Report
et: Maksuaruanne

en: View a report about sales tax your customers paid.
et: Aruande kuvamine klientide poolt tasutud maksude kohta.

en: Taxed products
et: Maksustatud tooted

en: Add a tax rate
et: Lisa maksumäär

en: "Blank line" product
et: "Tühi rida" toode

en: Configure the tax rates and settings.
et: Häälesta maksumäärad ja seaded.

en: Edit a tax rate
et: Muuda maksumäär

en: Poll title
et: Küsitluse pealkiri

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: Numeric
et: Numbriline

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Node language
et: Postituse keel

en: The name of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja nimi.

en: The user ID of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja ID.

en: The email address of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja e-posti aadress.

en: The url of the current Drupal website.
et: Praeguse Drupali veebilehe URL.

en: The name of the current Drupal website.
et: Praeguse Drupali veebilehe nimi.

en: The current date on the site's server.
et: Saidi serveri praegune kellaaeg.

en: The page has been deleted.
et: See leht on kustutatud.

en: Add comment link
et: Lisa kommenteerimise link

en: Change basic information
et: Muuda peamist teavet

en: Changes cannot be made to a locked view.
et: Lukustatud vaatesse muutusi teha ei saa.

en: Create customized lists and queries from your database.
et: Andmebaasist kohandatud nimekirjade ja päringute tegemine.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
et: Viewsi administreerimisliides. Ilma selle moodulita pole võimalik vaateid luua ega muuta.

en: Example table
et: Näidistabel

en: Example content
et: Näidissisu

en: Validator options
et: Valideerija valikud

en: Display all values
et: Kuva kõik väärtused

en: Hide view / Page not found (404)
et: Peida vaade / Lehekülge ei leitud (404)

en: Display empty text
et: Kuvatakse tühja teksti

en: Provide default argument
et: Vaikimisi argumendi edastamine

en: Default argument type
et: Vaikimisi argumendi tüüp

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Add an ellipsis
et: Lisa kolm punkti

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter

en: If checked, the number will be rounded.
et: Kui märgitud, number ümardatakse.

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Min
et: Minimaalne

en: And
et: Ja

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: has word
et: sisaldab sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: has all
et: sisaldab kõike

en: begins
et: algab

en: desc
et: kahanev

en: Warning! Broken view!
et: Ettevaatust! Katkine vaade!

en: Broken
et: Katkine

en: Install the advanced help module for the getting started
et: Alustamiseks paigalda laiendatud abimoodul

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
et: Ei tea mida teha? Vaata lehte "!getting-started".

en: Displays
et: Kuvatakse

en: These queries were run during view rendering:
et: Renderdamise käigus tehti järgnevad päringud:

en: This display has no path.
et: Sellel kuval pole rada.

en: Query build time
et: Päringu koostamise kestus

en: Query execute time
et: Päringu käivitamise kestus

en: View render time
et: Renderdamise kestus

en: No query was run
et: Ühtegi päringut ei käivitatud

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
et: Eralda argumendid kaldkriipsuga /, nagu URLis.

en: View name
et: Vaate nimi

en: View description
et: Vaate kirjeldus

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
et: Kirjeldus ilmub Viewsi UIs, et sa teaksid, mis vaade see on.

en: View tag
et: Vaate sildid

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
et: Sisesta soovi korral sellele vaatele silte, seda kasutatakse ainult administreerimislehtedel vaate sortimise lihtsustamiseks.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
et: Vaate liik on peamine tabel, millest andmeid hangitakse. Vaate liik määrab, millised argumendid, väljad, sorteerimise kriteeriumid ja filtrid on saadaval, kui vaate liik on valitud, <strong>pole seda võimalik muuta</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
et: Vaate jaoks pead kasutama unikaalset nime.

en: Are you sure you want to revert the view %name?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada vaate %name endise oleku?

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
et: Vaate taastamine kustutab andmebaasis oleva vaate ja taastab esialgse vaikimisi vaate. Kõik sellele vaatele tehtud muudatused lähevad kaotsi ning neid pole võimalik tagasi võtta.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
et: Kas sa oled kindel, et tahad kustutada vaate %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
et: Vaate kustutamist pole võimalik tagasi võtta.

en: The view has been deleted.
et: Vaade on kustutatud.

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Edit view %view
et: Vaate %view muutmine

en: Paste view code here
et: Kleebi vaate kood siia

en: Click on an item to edit that item's details.
et: Klõpsa kirjel, et muuta selle üksikasju.

en: Export this view
et: Ekspordi käesolev vaade

en: Create a copy of this view
et: Loo sellest vaatest koopia

en: View "@display"
et: Kuva "@display"

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Change settings for this style
et: Selle stiili sätete muutmine

en: Add display
et: Lisa kuva

en: Remove display
et: Eemalda kuva

en: View details
et: Vaate ükskikasjad

en: Configure @type
et: Seadista @type

en: Configure @type %item
et: Seadista @type %item

en: Clear Views' cache
et: Views'i puhvri tühjendamine

en: Error: missing @component
et: Viga: puudub @component

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Default settings for this view.
et: Selle vaate vaikesätted.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
et: Manused lisatakse teistele vaadetele, et saavutada mitu vaadet ühes.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
et: Vaadet kuvatakse voona, nt RSS voona.

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: HTML List
et: HTML loend

en: Displays rows as an HTML list.
et: Ridu kuvatakse HTML loendis.

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays the default summary as a list.
et: Vaikimisi kokkuvõtte kuvamine loendina.

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Fixed entry
et: Fikseeritud väärtus

en: Will be available to all users.
et: On saadaval kõigile kasutajatele.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on üks järgnevaist rollidest.

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: Time-based
et: Aja järgi

en: Simple time-based caching of data.
et: Andmete lihtne puhverdamine aja järgi.

en: sort criteria
et: sorteerimise alus

en: Sort criterion
et: Lühike kriteerium

en: sort criterion
et: lühike kriteerium

en: The book the node is in.
et: Raamat, kuhu see sisu kuulub.

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The text of the comment.
et: Kommentaari tekst.

en: The comment ID of the field
et: Välja kommentaari ID

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Date and time of when the comment was posted.
et: Kommentaari postitamise kuupäev ja kellaaeg.

en: Provide a simple link to delete the comment.
et: Tekitab käepärase lingi kommentaari kustutamiseks.

en: The node the comment is a reply to.
et: Postitus, millele selle kommentaariga vastati.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
et: Kas kommentaarid on lubatud või keelatud sellel postitusel.

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Display the comment as RSS.
et: Näita kommentaari RSS-ina.

en: Link to contact page
et: Link kontakti lehele

en: Locale source
et: Lokaadi sõne

en: A source string for translation, in English or the default site language.
et: Tõlkimise lähtesõne, inglise keeles või saidi vaikimisi keeles.

en: The ID of the source string.
et: Lähtesõne ID.

en: The group the translation is in.
et: Grupp, millesse see tõlge kuulub.

en: The full original string.
et: Täielik orginaaltekst.

en: The full translation string.
et: Täielik tõlketekst.

en: The language this translation is in.
et: Keel, millesse see tõlge kuulub.

en: The ID of the parent translation.
et: Vanemtõlke ID.

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Published or admin
et: Avaldatud või vaatab administraator

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
et: Kas see postitus tuleb ülendada esilehele.

en: Provide a simple link to the node.
et: Lihtne link sellele postitusele.

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: Node revision
et: Postituse redaktsioon

en: The log message entered when the revision was created.
et: Redaktsiooni loomisel sisestatud logiteade.

en: The date the node revision was created.
et: Postituse loomise Unix kuupäev ja kellaaeg.

en: Input format id
et: Sisestamise vormingu id

en: Revert link
et: Endise taastamise link

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Poll
et: Küsitlus

en: Links from
et: Viitab kohast

en: Other nodes that are linked from the node.
et: Teised postitused, millele viidatakse sellest postitusest.

en: Links to
et: Lingid kohta

en: Other nodes that link to the node.
et: Teised postitused, kust viidatakse sellele postitusele.

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Browser session ID of user that visited page.
et: Lehte külastanud kasutaja brauseri sessiooni kood.

en: Title of page visited.
et: Külastatud lehe pealkiri.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
et: Külastatud lehe sisemine aadress (omane Drupali juurkataloogile.)

en: Referrer URI.
et: Suunaja URI.

en: Hostname of user that visited the page.
et: Lehe külastaja majutaja nimi.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
et: Aeg millisekundites, mille jooksul leht laeti.

en: Timestamp of when the page was visited.
et: Aeg ja kellaaeg mil lehte külastati.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: The ID of the file.
et: Faili ID-number.

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: The path of the file.
et: Faili asukoht.

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: The status of the file.
et: Faili olek.

en: The date the file was uploaded.
et: Kuupäev, mil fail üles laaditi.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
et: Terminid on postituste kategoriseerimiseks.

en: Taxonomy term name.
et: Klassifikatsioonitermini nimi.

en: The term weight field
et: Kategooria raskusväli

en: The description associated with a taxonomy term.
et: Selle klassifikatsioonikirjega seotud kirjeldus.

en: All terms
et: Kõik terminid

en: The parent term of the term.
et: Selle termini vanemtermin.

en: Term synonym
et: Termini sünonüüm

en: Node translation
et: Postituse tõlge

en: Source translation
et: Allika tõlge

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
et: Postituse tõlke olek -- näitab, kas tõlget tuleb uuendada või mitte.

en: Outdated
et: Vananenud

en: upload
et: üleslaadimine

en: The description of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili kirjeldus.

en: Listed
et: Loetelus

en: Has attached files
et: Sellele on kaasa pandud faile

en: The user ID
et: Kasutaja ID

en: The user or author name.
et: Kasutaja või autori nimi.

en: Language of the user
et: Kasutaja keel

en: The user's picture, if allowed.
et: Kasutaja pilt, kui lubatud.

en: The date the user was created.
et: Kasutajakonto loomise kuupäev.

en: The user's last access date.
et: Kasutaja viimase tegevuse kuupäev.

en: The user's last login date.
et: Kasutaja viimase sisselogimise kuupäev.

en: Whether a user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiivne või blokeeritud.

en: The user's signature.
et: Kasutaja allkiri.

en: Roles that a user belongs to.
et: Roll, millesse kasutaja kuulub.

en: User ID from URL
et: Kasutaja ID URL-ist

en: User ID from logged in user
et: Sisseloginud kasutaja ID

en: Randomize the display order.
et: Näitamise järjekorra muutmine juhuslikuks.

en: View result counter
et: Tulemuste loenduri kuvamine

en: contact
et: kontakt

en: Contact %user
et: Võta kasutajaga %user ühendust

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: No language
et: Keel puudub

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
et[0]: Ei ole võimalik leida terminit: @terms
et[1]: Ei ole võimalik leida termineid: @terms

en: Term name or synonym
et: Termini nimi või sünonüüm

en: Usernames
et: Kasutajanimed

en: Only allow string usernames
et: Lubatud on ainult kasutajanimede sõned

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Unrestricted
et: Pole piiratud

en: PHP argument code
et: PHP-argumendi kood

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: Broken field
et: Katkine väli

en: Change the name of this display.
et: Selle kuva nime muutmine

en: Row style
et: Rea stiil

en: Change the row plugin.
et: Ridade plugina muutmine.

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Change whether or not this display will use AJAX.
et: Muuda, kas see kuva kasutab AJAXit või mitte.

en: Change this display's pager setting.
et: Selle kuva lehitseja sätete muutmine.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Specify access control type for this display.
et: Selle kuva ligipääsu tüübi määramine.

en: Specify caching type for this display.
et: Selle kuva puhverdamise tüübi määramine.

en: Exposed form in block
et: Vorm on plokis avaldatud

en: Change this display's !name.
et: Selle kuva !name muutmine.

en: The title of this view
et: Selle vaate pealkiri

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
et: Pealkirja kuvatakse vaatega koos seal, kus pealkirju tavaliselt kuvatakse: s.o lehe pealkirjana, bloki pealkirjana jmt kohtades.

en: Use AJAX when available to load this view
et: Kui saadaval, kasutatakse selle vaate laadimiseks AJAXit

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
et: Kui määratud, kasutatakse selle vaate lehitsemiseks, tabelite sorteerimiseks ja avaldatud filtrite muutmiseks AJAXit. See tähendab, et kogu lehekülge ei laadita uuesti. Seda pole soovitatav kasutada lehekülje peamise sisu jaoks, kuna see takistab saidil sügaval asuvate lehtede linkimist, kuid on väga kasulik külgedel näidatava sisu jaoks.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: Access options
et: Ligipääsu valikud

en: Caching options
et: Vahemälu valikud

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: RSS description
et: RSS kirjeldus

en: The style selected does not utilize fields.
et: Valitud stiil ei kasuta välju.

en: None defined
et: Ühtegi pole määratud

en: New view
et: Uus vaade

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
et: Vaade %name, kuvatakse <strong>@base</strong> tüüki kirjeid.

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
et: <em>@type</em> @base vaade: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
et: Pealkiri: @title

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Allows exporting multiple views at once.
et: Võimaldab mitme vaate korraga eksportimise.

en: Adjust top margin
et: Korrigeeri ülaserva positsiooni

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse lehte administreerimismenüü kuvamiseks umbes 20px allapoole. Välja lülitatuna võivad mõned absoluutse või fikseeritud positsiooniga elemendid lehel menüü kinni katta.

en: Keep menu at top of page
et: Hoia menüüd lehe ülaservas

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
et: Sisse lülitatuna fikseeritakse administreerimismenüü alati lehe ülaserva (isegi kui lehte skrollitakse). <strong>Pane tähele: Mõnes brauseris võib see esile kutsuda ebakorrektse kuva, kursori nähtamatuks muutumise, probleeme vormielementidega või muid probleeme. Lülita see seade välja kui avastad selliseid probleeme.

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
et: Sisse lülitatuna on <a href="!modules-url">moodulite lehel</a> asuvad väljagrupid vaikimisi kokku surutud.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
et: Kui Utility moodul installeeriti sellel eesmärgil, siis võib ta välja lülitada ning eemaldada.

en: Move local tasks into menu
et: Liiguta toiminguviited menüüsse

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse avatud lehel olevad sakid administreerimismenüüsse. See võimalus on olemas ainult CSS klasse <code>tabs primary</code> ja <code>tabs secondary</code> kasutatavates kujundusmallides.

en: Administration menu settings
et: Administreerimismenüü seaded

en: Parent link ID
et: Vanemlingi ID

en: Display additional data for each menu item
et: Kuva täiendavat infot menüüelementide kohta

en: Display the selected items next to each menu item link.
et: Kuva valitud elemendid menüülingi kõrval.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
et: Sisse lülitatuna kuvatakse hoolimata ligipääsuõigustest kõiki menüüelemente . <em>Tähelepanu: Ära kasuta seda valikut avalikul veebilehel.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on sisse lülitatud: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Kasuta menüü väljanägemise muutmiseks allolevaid seadeid.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Administreerimismenüü kuvab ka hetkel lehel viibivate tuvastatud ja tuvastamata kasutaja koguse ning võimaldab moodulitel oma menüüelemente juurde lisada. Moodulite integratsiooni ulatus administreerimismenüüga varieerub; lisamoodul <a href="@drupal">Devel</a> kasutab näiteks administreerimismenüü võimalusi olulisel määral.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
et: Administreerimismenüü  <a href="@settings">seadete leht</a> võimaldab sul muuta mõningaid menüü kuva ning käitumist mõjutavaid seadeid. Kuna menüü väljanägemine sõltub kasutatavast kujundusmallist, siis on väljanägemise suuremaks muutmiseks vajalik muuta kujundusmalli ning tema CSS faile. Loe README.txt failist lisa kujunduse ning CSS failide muutmise kohta.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
et: Administreerimismenüüs kuvatavad elemendid sõltuvad kasutaja ligipääsuõigustest. Esmalt, administeerimismenüü kuvatakse ainult kasutajatele, kellel on <em>ligipääs administreerimismenüüle</em> õigus. Teiseks peab kasutaja kuuluma rolli, kellel on <em>ligipääs administreerimistoimingutele</em> õigus . Kolmandaks, kasutajale kuvatakse ainult temale lubatud viiteid. Kui näiteks kasutajal puudub õigus <em>kasutajaõiguste haldus</em> siis ei kuvata talle ka kasutajahalduse menüülinki.

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Adjust administration menu settings.
et: Muuda administreerimismenüü seadeid.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
et: Võimaldab kasutada rippmenüüd viidetega administreerimistoimingutele ning muudele olulistele lehtedele (juhul kui kasutajal on vastav ligipääs).

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Equal
et: Võrdne

en: Blue Lagoon (default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Cancel rating
et: Tühista hinne

en: Give it @star/@count
et: Anna hindeks @star/@count

en: Your rating: <span>!stars</span>
et: Sinu hinne: <span>!stars</span>

en: Average: <span>!stars</span>
et: Keskmine: <span>!stars</span>

en: No votes yet
et: Varasemad hinnangud puuduvad

en: Number of items to index per cron run
et: Indekseeritavate elementide arv <i>Cron</i>'i hooldustöö kohta

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
et: Maksimaalne indekseeritavate elementide arv <a href="@cron">Cron'i hooldustöö</a> kohta. Vajadusel alanda indekseeritavate elementide arvu vältimaks katkestusi ja mälu vigu indekseerimise ajal.

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Image linked to file
et: Failiga lingitud pilt

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: Path settings
et: Aadressi seaded

en: The file upload failed. %upload
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. %upload

en: URL to file
et: Failile viitav URL

en: Starting upload...
et: Üleslaadimise alustamine...

en: Uploading... (@current of @total)
et: Üleslaadimine... (@current / @total)

en: Allowed Extensions: %ext
et: Lubatud failitüübid: %ext

en: Maximum Filesize: %size
et: Maksimaalne failimaht: %size

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
et: Sinu server suudaks kuvada üleslaadimise edenemist, kuid selleks pole saadaval vajalikke teeke. Soovituslik on paigaldada kas <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress teek</a> (soovitatud) või <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
et: Sinu server ei suuda kuvada üleslaadimise edenemist. Faili üleslaadimise edenemise kuvamiseks peab PHP olema mod_php kaudu, mitte FastCGI-na.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
et: Aktiveeritud (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
et: Üleslaadimise edenemine

en: %name: the value may be no smaller than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Less than or equal to
et: Vähem kui või võrdne

en: Manage form
et: Halda vormi

en: CTools CSS Cache
et: CTools CSSi puhver

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
et: Kasulike tööriistade teek. Autor Merlin of Chaos.

en: No info
et: Infot pole

en: No info available.
et: Infot pole saadaval.

en: Configure new !subtype_title
et: Seadista uus paigutus !subtype_title

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: , and
et: , ja

en: , or
et: , või

en: Keyword: %@keyword
et: Võtmesõna: %@keyword

en: Update and return
et: Uuenda ja naase

en: Get a summary of the information about this page.
et: Selle lehe andmete kokkuvõte.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
et: Selle lehe aktiveerimine, et seda saaks sinu süsteemis kasutada.

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Add a new variant to this page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine.

en: Import variant
et: Impordi variant

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine teiselt lehele eksporditud koodist.

en: No variants
et: Variante pole

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: This page has no variants and thus no output of its own.
et: Sellel lehel pole ühtegi varianti, seega pole mingit oma väljundit.

en: Add a new variant
et: Lisa uus variant

en: Page manager
et: Lehehaldur

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Make this your site home page.
et: Tee sellest saidi avaleht.

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.

en: That name is used by another page: @page
et: See nimi on juba kasutusel: @page

en: That path is used by another page: @page
et: See aadress on juba kasutusel: @page

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
et: Ligipääsureeglid määravad, kas lehele on ligipääs ning kas lehega seotud menüükirjed on näha.

en: Invalid keyword.
et: Vale võtmesõna.

en: Paste page code here
et: Kleebi lehe kood siia

en: Create a new page
et: Uue lehe loomine

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
et: Nime, tee ja teiste lehe põhisätete muutmine.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
et: Sellele lehele nähtava menüükirje või saki lisamine.

en: Make a copy of this page
et: Tee sellest lehest koopia

en: Remove this page from your system completely.
et: Eemalda see leht süsteemist täielikult.

en: This is your site home page.
et: See on saidi avaleht.

en: This page is publicly accessible.
et: See leht on kõigile ligipääsetav.

en: Normal menu entry.
et: Tavaline menüükirje.

en: Title: %title.
et: Pealkiri: %title.

en: Menu block: %title.
et: Menüü plokk: %title.

en: User profile template
et: Kasutajaprofiili mall

en: User being viewed
et: Vaadatav kasutaja

en: User: compare
et: Kasutaja: võrdle

en: First User
et: Esimene kasutaja

en: Second User
et: Teine kasutaja

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: @user can view @node.
et: @user saab vaadata @node.

en: @user can edit @node.
et: @user saab muuta @node.

en: @user can delete @node.
et: @user saab kustutada @node.

en: User: role
et: Kasutaja: roll

en: User: language
et: Kasutaja: keel

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
et[0]: Saidi keel on @languages
et[1]: Saidi keel on üks järgnevatest: @languages

en: Taxonomy: vocabulary
et: Klassifikatsioon: sõnastik

en: @identifier is any vocabulary
et: @identifier on suvaline sõnastik

en: Enter a taxonomy term ID.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini ID.

en: Enter a taxonomy term name.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini nimi.

en: The body of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: The date the referenced node was created.
et: Viidatud postituse loomise kuupäev.

en: The title of the referenced node.
et: Viidatud postituse pealkiri.

en: "@s" title
et: "@s" pealkiri

en: Node last updated date
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev

en: The date the referenced node was last updated.
et: Viidatud postituse uuendamise kuupäev.

en: Last updated date
et: Viimase uuenduse kuupäev

en: Node form submit buttons
et: Postituse vormi saatmise nupud

en: Node form url path settings
et: Postituse vormi URL-i sätted

en: Profile category
et: Profiili kategooria

en: Select a term from @vocabulary.
et: Vali termin sõnastikust @vocabulary.

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Mini panel
et: Minipaneel

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Style settings
et: Stiilisätted

en: Disable this pane
et: Peida see paan

en: CSS properties
et: CSS seaded

en: A panel layout broken up into rows and columns.
et: Paneelidest kujundus, mis koosneb ridadest ja veergudest.

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: This panel will always be selected.
et: See paneel on alati valitud.

en: Selection rule
et: Valiku reegel

en: Panel: @title
et: Paneel: @title

en: Group by
et: Grupeerimine

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Boolean indicating whether the node is published (visible to non-administrators).
et: Tõeväärtus, mis näitab, kas postitused on avalikustatud (nähtav mitte-administraatoritele).

en: Menu module form.
et: Menüümooduli vorm.

en: Book module form.
et: Raamatumooduli vorm.

en: Poll module title.
et: Küsitluse mooduli pealkiri.

en: Poll module choices.
et: Küsitluse mooduli valikud

en: Poll module settings.
et: Küsitlusmooduli seaded.

en: Upload module form.
et: Laadi üles mooduli vorm.

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: » Add a new content type
et: » Lisa uus sisutüüp

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: - Select a widget -
et: - Vali vidin -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
et: Välja nimetus (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
et: Salvestatavate andmete tüüp.

en: Form element to edit the data.
et: Andmete muutmiseks kasutatav element.

en: - Select an existing field -
et: - Vali olemasolev väli -

en: Field to share
et: Välja nimi

en: Group name (a-z, 0-9, _)
et: Grupi nimi (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
et: Uue välja lisamine: pead määrama pealkirja.

en: Add new field: you need to provide a field name.
et: Uue välja lisamine: pead andma väljale nime.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name pole sobiv. Nimi tohib koosneda ainult täppideta väiketähtedest, numbritest ja alakriipsudest.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on liiga pikk. Nime pikkuse piirang on 32 märki, sealhulgas eesliide 'field_'.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on juba olemas.

en: Add new field: you need to select a field type.
et: Uue välja lisamine: pead määrama välja liigi.

en: Add new field: you need to select a widget.
et: Uue välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add new field: invalid widget.
et: Uue välja lisamine: sobimatu vidin.

en: Add existing field: you need to provide a label.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead andma väljale sildi.

en: Add existing field: you need to select a field.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead välja valima.

en: Add existing field: you need to select a widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add existing field: invalid widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: sobimatu vidin.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
et: Väli %field on lukus ning seda pole võimalik muuta.

en: %type basic information
et: %type peamised andmed

en: Maximum number of values users can enter for this field.
et: Maksimaalne väärtuste arv, mida saab sellele väljale kanda.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
et: 'Piiramatu' puhul tekitatakse kasutajale 'Lisa veel' nupp, mis võimaldab piiramatul hulgal väärtuste lisamist.

en: %name must be an integer.
et: %name peab olema täisarv.

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: Appears in: @types
et: Kasutusel kohas: @types

en: <No value>
et: väärtus puudub

en: Custom label
et: Kohandatud silt

en: Only numbers are allowed in %field.
et: Väljal %field on lubatud ainult numbrid.

en: New field
et: Uus väli

en: Existing field
et: Olemasolev väli

en: Hello <strong>@username</strong>
et: Tere <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
et: Näita kiirviiteid

en: A better Toolbar.
et: Parem tööriistariba.

en: No file downloads available.
et: Ühtegi allalaetavat faili ei ole kättesaadaval.

en: No image widgets installed.
et: Ühtegi pildividinat pole paigaldatud.

en: Make permanent
et: Tee püsivaks

en: Search for customers based on any of the following fields. Use * as a wildcard to match any character.
et: Otsi kliente järgneva info põhjal. Kasuta iga märgi vastena * metamärki.

en: (<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
et: (<em>Jäta väli tühjaks, kui ei soovi otsingus kasutada.</em>)

en: Use this page to search through users on your site who have placed orders.
et: Kasuta seda lehte, et vaadata läbi tellimuse esitanud kasutajaid.

en: Enter the title or NID of a node
et: Sisesta sisu pealkiri või id

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
et: Võimalikud sisupaigutused on jagatud kategooriatesse. Jätkamiseks vali palun vasakult kategooria.

en: Customize product report parameters
et: Kohanda tooteraporti parameetreid

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to view your current order status and order history. Remember to login when you make your next purchase for a faster checkout experience!
et: Täname, et ostlesite meie poes. Teie praegune tellimus lisati kontole, mille e-posti aadress klapib Teie poolt praegu sisestatud e-posti aadressiga.
    
    Oma tellimuse oleku jälgimiseks ja tellimuste ajaloo vaatamiseks <a href="!user_url">logige sisse</a>. Järgmise ostu puhul soovitame kohe sisse logida, et saaksite oma ostu kiiremini sooritada.

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to your new account using the following information:
    
    <strong>Username:</strong> !new_username
    <strong>Password:</strong> !new_password
et: Suur tänu, et otsid [store-name] poest. Sinu jaoks tehti ka uus konto, et saaksid jälgida tellimuse täitmist.
    
    <a href="!user_url">Logi uue kontoga sisse</a> Kasutades järgnevaid andmeid:
    
    <strong>Kasutajanimi:</strong> !new_username
    <strong>Parool:</strong> !new_password

en: No orders available.
et: Pole ühtegi tellimust.

en: User blog
et: Kasutaja blogi

en: All polls
et: Kõik küsitlused

en: Taxonomy: term
et: Klassifikatsioon: termin

en: Select a term or terms from @vocabulary.
et: Vali sõnastikust @vocabulary üks või mitu terminit.

en: Taxonomy term: ID
et: Klassifikatsiooni termin: ID

en: User: name
et: Kasutaja: nimi

en: Vocabulary: ID
et: Sõnastik: ID

en: Custom: @title
et: Erilahendus: @title

en: A search form with advanced options.
et: Täpsemate valikutega otsinguvorm.

en: No rules
et: Pole reegleid

en: Visibility rules
et: Nähtavuse reeglid

en: Title type
et: Pealkirja tüüp

en: Manually set
et: Käsitsi sisestatud

en: From pane
et: Paani seadetest

en: Does not start with
et: Ei alga

en: Does not end with
et: Ei lõppe

en: The view %name has been saved.
et: Vaade %name on salvestatud.

en: Jump menu
et: Hüpikmenüü

en: Blocked users
et: Blokeeritud kasutajad

en: Render
et: Renderdatud

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Full comment
et: Kommentaar

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Update and save
et: Uuenda ja salvesta

en: The page has been updated and saved.
et: Leht uuendati ja salvestati.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
et: See aadress on juba kasutusel. Süsteem ei saa olemasolevaid aadresse üle kirjutada.

en: @identifier is "@value"
et: @identifier on "@value"

en: @identifier is not "@value"
et: @identifier pole "@value"

en: Not equal to
et: Pole võrdne

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: Automatic live preview
et: Automaatselt uuenev eelvaade

en: Attachment before
et: Manus enne

en: Attachment after
et: Manus pärast
