Display Suite profile (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (1899 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: select
lv: izvēlēties

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai uzskaitītās lapas.

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enabled
lv: ieslēgts

en: enable
lv: ieslēgt

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Is
lv: Ir

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: izslēgts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Age
lv: Vecums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Log
lv: Žurnāls

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Default currency
lv: Noklusējuma valūta

en: Action
lv: Darbība

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Datne

en: Tag
lv: Birka

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Nav -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi ir saglabāti.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrā

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Tipi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Relevancy
lv: Atbilstība

en: Catalog
lv: Katalogs

en: view catalog
lv: apskatīt katalogu

en: administer catalog
lv: administrēt katalogu

en: Icon
lv: Ikona

en: Time
lv: Laiks

en: week
lv: nedēļa

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi atlikti atpakaļ uz noklusētajām vērtībām.

en: hidden
lv: slēpts

en: Path
lv: Ceļš

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Region
lv: Reģions

en: link
lv: saite

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Satura veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: never
lv: nekad

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Every minute
lv: Katru minūti

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: n/a
lv: n/p

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: type
lv: veids

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Find content
lv: Meklēt saturu

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Check
lv: Čeks

en: Files
lv: Datnes

en: file
lv: datne

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Node
lv: Mezgls

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: The subject of the message.
lv: Ziņojuma tēma.

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Include
lv: Iekļaut

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: term
lv: termins

en: Add child page
lv: Pievienot bērna lapu

en: Printer-friendly version
lv: Versija drukāšanai

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: CSS class
lv: CSS klase

en: View type
lv: Skata veids

en: Page
lv: Lapa

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Middle column
lv: Vidējā kolonna

en: Right side
lv: Labā puse

en: Bottom
lv: Apakša

en: Two column
lv: Divas kolonnas

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: 1 stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: 1 diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Mission
lv: Misija

en: Good
lv: Labi

en: rate content
lv: vērtēt saturu

en: Voting
lv: Balsošana

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Submit changes
lv: Apstiprināt izmaiņas

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Recipients
lv: Adresāti

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Sticky at top of lists
lv: Izcelts saraksta augšā

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: Poll choices
lv: Aptaujas izvēles

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Node revision ID
lv: Ieraksta versijas ID

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Content field
lv: Satura lauks

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka tips

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Percent
lv: Procenti

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Add condition
lv: Pievienot nosacījumu

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: N/A
lv: N/P

en: configure
lv: konfigurēt

en: Items
lv: Vienumi

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Medium
lv: Vidējs

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Plain text
lv: Atklāts teksts

en: Button background color
lv: Pogas fona krāsa

en: Caching
lv: Kešošana

en: Card Type
lv: Kartes veids

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Month
lv: Mēnesis

en: Add line
lv: Pievienot rindu

en: Qty
lv: Skaits

en: Price
lv: Cena

en: Customers
lv: Klienti

en: System
lv: Sistēma

en: Customer
lv: Klients

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Current
lv: Pašreiz

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Fax
lv: Faks

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Code
lv: Kods

en: Stock
lv: Krājumi

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payment settings
lv: Maksājumu iestatījumi

en: Payments
lv: Maksājumi

en: quote
lv: citēt

en: next
lv: nākamais

en: Store
lv: Veikals

en: Company
lv: Uzņēmums

en: security
lv: drošība

en: node
lv: mezgls

en: directory
lv: direktorija

en: General
lv: Galvenie

en: Directory
lv: Direktorija

en: Method
lv: Veids

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Namibia
lv: Namībija

en: Israel
lv: Izraēla

en: Iran
lv: Irāna

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Cuba
lv: Kuba

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Libya
lv: Lībija

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Turkey
lv: Turcija

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: End
lv: Beigt

en: All views
lv: Skatīt visus

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: The name of the menu the node belongs to.
lv: Ierakstam atbilstošās izvēlnes nosaukums.

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Note
lv: Piezīme

en: Other
lv: Cits

en: Basic
lv: Pamata

en: Appearance
lv: Izskats

en: SKU
lv: Kods

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Allow
lv: Atļaut

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Destination
lv: Galamērķis

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Case
lv: Lieta

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: Button
lv: Poga

en: Both
lv: Abi

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: Text processing
lv: Teksta apstrāde

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lv: Maksmālais lauka garums vienībās.  Atstājiet tukšu ja vēlaties bez ierobežojuma.

en: Rows
lv: Rindas

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Checkout
lv: Pirkt

en: <All>
lv: <Visi>

en: access all views
lv: piekļūt visiem skatiem

en: Tools
lv: Rīki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Summary, sorted ascending
lv: Kopsavilkums, sakārtots augošā secībā

en: Summary, sorted descending
lv: Kopsavilkums, sakārtots dilstošā secībā

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
lv: Teksts ko attēlot skata augšējā daļā. Var saturēt paskaidrojumu, saites vai jebko citu pēc jūsu izvēles. Nav obligāts.

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: administer views
lv: administrēt skatus

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Position
lv: Pozīcija

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Do not display
lv: Nerādīt

en: Profile
lv: Profils

en: Process
lv: Apstrāde

en: Close
lv: Aizvērt

en: filters
lv: filtri

en: Votes
lv: Balsis

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbilde

en: Duration
lv: Ilgums

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Original
lv: Oriģināls

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Function
lv: Funkcija

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Street
lv: Iela

en: Additional
lv: Papildus

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: State/Province
lv: Novads

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Fax number
lv: Faksa numurs.

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Germany
lv: Vācija

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: comments
lv: komentāri

en: Full
lv: Pilns

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Albania
lv: Albānija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercegovina

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv: Buvē sala

en: Brunei
lv: Bruneja

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: China
lv: Ķīna

en: Christmas Island
lv: Ziemassvētku sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Denmark
lv: Dānija

en: Djibouti
lv: Džibutija

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Faroe Islands
lv: Farēru salas

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Grenada
lv: Grenāda

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Heard Island and McDonald Islands
lv: Hērda sala un Makdonalda salas

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Iceland
lv: Īslande

en: India
lv: Indija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Italy
lv: Itālija

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Laos
lv: Laosa

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Liberia
lv: Libērija

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mayotte
lv: Majota

en: Mexico
lv: Meksika

en: Micronesia
lv: Mikronēzija

en: Monaco
lv: Monako

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Myanmar
lv: Mjanma

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Netherlands Antilles
lv: Nīderlandes Antiļu salas

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Oman
lv: Omāna

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Papua New Guinea
lv: Papua Jaungvineja

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Qatar
lv: Katara

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russia
lv: Krievija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Slovakia
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrikas Republika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas

en: Spain
lv: Spānija

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Suriname
lv: Surinama

en: Svalbard and Jan Mayen
lv: Svalbāra un Jana Majena sala

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Syria
lv: Sīrija

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tanzania
lv: Tanzānija

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turks and Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: United States Minor Outlying Islands
lv: ASV Mazās Aizjūras salas

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Wallis and Futuna
lv: Volisa un Futunas salas

en: Yemen
lv: Jemena

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: Formatting guidelines
lv: Formatēšanas vadlīnijas

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Atstāj tukšu, ja %anonymous.

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Pending
lv: Gaida

en: minute
lv: minūte

en: minutes
lv: minūtes

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Key
lv: Atslēga

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Product title
lv: Produkta nosaukums

en: List price
lv: Vecā cena

en: Change
lv: Mainīt

en: English
lv: Angļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Are you sure you want to delete these items?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šos elementus?

en: The items have been deleted.
lv: Elementi izdzēsti.

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: update
lv: atjaunot

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Source
lv: Avots

en: Display all menu items
lv: Attēlot visus izvēlnes elementus

en: access administration menu
lv: Administrēšanas izvēlnes piekļuve

en: published
lv: publicēts

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: First
lv: Pirmā

en: Query
lv: Vaicājums

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: day
lv: diena

en: year
lv: gads

en: hour
lv: stunda

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: is equal to
lv: ir = ar

en: is not equal to
lv: nav = ar

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: Disable mousezoom
lv: Atspējot peles tālummaiņu

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
lv: Atspējot ritināšanu kartes tālummaiņai

en: Default map settings
lv: Kartes noklusējuma iestatījumi

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes platums norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēri: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes augstums - norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēram: <em>50px</em>,<em>5em</em>,<em>2.5in</em>,<em>95%</em>

en: Default center
lv: Noklusējuma kartes centrs

en: The default center coordinates of Google map, expressed as a decimal latitude and longitude, separated by a comma.
lv: Noklusējuma Google kartes centra koordinātes - garums un platums kā decimālskaitlis atdaliet ar komatu.

en: Default zoom
lv: Noklusējuma tālummaiņa

en: The default zoom level of a Google map.
lv: Noklusējuma Google kartes tālummaiņas līmenis

en: Default control type
lv: Noklusējuma kontroles tips

en: Default map type
lv: Noklusējuma kartes tips

en: Map Behavior flags
lv: Mapes uzvedības karodziņš

en: @name : @title
lv: @name @title

en: Marker action
lv: Marķiera darbība

en: Perform this action when a marker is clicked.
lv: Kad noklišķinat uz marķiera veikt šādu darbību.

en: Open info window
lv: Atvērt info logu

en: Open link
lv: Atvērt saiti

en: Link label
lv: Saites teksts

en: None.
lv: Neviens.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Empty
lv: Tukšs

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Replacement patterns for @name
lv: Aizvietošanas šablons @name

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Your rating
lv: Tavs vērtējums

en: Log out
lv: Atslēgties

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Select one...
lv: Izvēlieties vienu...

en: Production
lv: Darba

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: Units
lv: Vienības

en: Shipping method:
lv: Piegādes veids:

en: Taxes
lv: Nodokļi

en: Tax rate
lv: Nodokļa likme

en: Product count
lv: Preču skaits

en: Enabled filters
lv: Iespējotie filtri

en: or
lv: vai

en: Poll settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Style
lv: Stils

en: Delete package
lv: Dzēst iepakojumu

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Match
lv: Atbilst

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti

en: Search options
lv: Meklēšanas iespējas

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: options
lv: opcijas

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: Your item(s) have been updated.
lv: Jūsu pasūtījums tika atjaunots.

en: Qty.
lv: Skaits

en: Cart
lv: Grozs

en: Transaction key
lv: Transakcijas atslēga

en: Credit card details
lv: Kredītkartes detaļas

en: Discount
lv: Atlaide

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Day(s)
lv: Diena(s)

en: Week(s)
lv: Nedēļa(s)

en: Year(s)
lv: Gads/i

en: Order history
lv: Pasūtījumu vēsture

en: Product
lv: Prece

en: Flexible
lv: Elastīga

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: administer store
lv: administrēt veikalu

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Shipping address
lv: Piegādes adrese

en: Ship to:
lv: Nosūtīt uz:

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Balance
lv: Bilance

en: Changed
lv: Labots

en: Received
lv: Saņemts

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Payment details
lv: Maksājumu detaļas

en: Discover
lv: Atklāt

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Products
lv: Preces

en: administer products
lv: administrēt produktus

en: Product settings
lv: Preču iestatījumi

en: Street address
lv: Adrese

en: Testing
lv: Testēšana

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Total:
lv: Kopā:

en: Transaction ID:
lv: Transakcijas ID:

en: Aland Islands
lv: Ālandu salas

en: Fiji
lv: Fidži

en: Falkland Islands
lv: Folklenda salas

en: Saint Kitts and Nevis
lv: Sentkitsa un Nevisa

en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Saint Helena
lv: Svētās Helēnas Sala

en: Sao Tome and Principe
lv: Santome un Prinsipi

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidjūru teritorija

en: Saint Vincent and the Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: British Virgin Islands
lv: Britu Virdžīnu salas

en: U.S. Virgin Islands
lv: ASV Virdžīnu salas

en: Vietnam
lv: Vjetnama

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Grams
lv: Grami

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Ounces
lv: Unces

en: Inches
lv: Collas

en: Feet
lv: Pēdas

en: Guernsey
lv: Gērnsija

en: Jersey
lv: Džērsija

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Print invoice
lv: Drukāt rēķinu

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: %type settings
lv: %type iestatījumi

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Unformatted
lv: Bez formāta

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: Indexing
lv: Notiek indeksēšana

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Default weight
lv: Noklusējuma svars

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: hour(s)
lv: stunda(s)

en: day(s)
lv: diena(s)

en: week(s)
lv: nedēļa(s)

en: month(s)
lv: mēnesis(ši)

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Ok
lv: Labi

en: Contact settings
lv: Kontaktu uzstādījumi

en: cancel
lv: atcelt

en: Processing
lv: Apstrādē

en: disable
lv: izslēgt

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Datnes augšupielādes kļūda. Nebija iespējams pārvietot augšupielādēto datni.

en: Default display
lv: Noklusētais izskats

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: Comment title
lv: Komentāra virsraksts

en: Percentage (%)
lv: Procenti (%)

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: is
lv: ir

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Copy
lv: Kopēt

en: Information
lv: Informācija

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indijas Okeāna Teritorija

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Above
lv: Virs

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Trimmed
lv: Apgriezts

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: simple
lv: vienkārš

en: Added field %label.
lv: Pievienots lauks %label

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Defines simple text field types.
lv: Definē vienkārša teksta lauka tipus.

en: Form
lv: Forma

en: Contact phone number
lv: Kontaktpersonas telefona numurs

en: Canceled
lv: Atteikts

en: years
lv: gadi

en: weeks
lv: nedēļas

en: Default gateway
lv: Noklusējuma vārteja

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Permission
lv: Atļauja

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: 1 komentārs
lv[1]: @count komentāri

en: Global
lv: Globāls

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Button settings
lv: Pogas uzstādījumi

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lv: Jums jānorāda vismaz viens pozitīvs atslēgvārds ar vismaz @count simboliem.

en: View user details.
lv: Apskatīt lietotāja datus.

en: Rate
lv: Likme

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: A payment has been accepted.
lv: Maksājums ir pieņemts.

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Ubercart - core (optional)
lv: Ubercart - kodols (opcija)

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Purchase date
lv: Pirkuma datums

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Node type (user-friendly version)
lv: Satura veids (lietojām saprotama versija)

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
lv: Nefiltrēts satura virsraksts, UZMANĪBU - ne-validēts lietotāja ievades teksts

en: Node author's user id
lv: Satura autora lietotāja ID

en: Node author's user name
lv: Satura autora lietotājvards

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
lv: Satura autora lietotājvārds. UZMANĪBU - nefiltrēts lietotāja ievades teksts

en: year(s)
lv: gads(i)

en: This !type does not have any attributes.
lv: Tipam !type nav atribūtu.

en: product class
lv: produkta klase

en: Addresses
lv: Adreses

en: Saved addresses
lv: Saglabātās adreses

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: empty
lv: tukšs

en: Packages
lv: Iepakojumi

en: Package
lv: Paka

en: Attribute settings
lv: Atribūtu iestatījumi

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Order #
lv: Pasūtījuma #

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Sort
lv: Kārtot

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: 1 year | @count years
lv[0]: 1 gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count years

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: 1 nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 min | @count min
lv[0]: 1 minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: 1 sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: Page settings
lv: Lapas uzstādījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: Palestinian Territory
lv: Palestīnas teritorija

en: Vatican
lv: Vatikāns

en: begins with
lv: sākas ar

en: contains
lv: satur

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: Account
lv: Konts

en: Advanced configuration
lv: Paplašināta konfigurācija

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lv: Validācijas kļūda. Ja kļūda atkārtojas, lūdzu, ziņojiet vietnes administratoram.

en: In moderation
lv: Gaida apstiprinājumu

en: daily
lv: katru dienu

en: weekly
lv: katru nedēļu

en: Stock settings
lv: Noliktavas uzstādījumi

en: deleted
lv: dzēsts

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Only in the category(s)
lv: Tikai kategorijā(s)

en: Only of the type(s)
lv: Tikai veids(i)

en: Billing information
lv: Apmaksas informācija

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Color set
lv: Krāsu kopa

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Search returned no results.
lv: Meklēšana nedeva nekādus rezultātus.

en: Reports
lv: Atskaites

en: Link class
lv: Saites klase

en: Report settings
lv: Atskaišu iestatījumi

en: Column
lv: Kolonna

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: URL filter
lv: URL filtrs

en: Display a message to the user
lv: Parādīt ziņojumu lietotājam

en: Revenue
lv: Ieņēmumi

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Checkout review instructions
lv: Pirkuma pārskata instrukcijas

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lv: Notiek jauna pasūtījuma paziņojuma saņemšana pasūtījumam ar numuru !order_id.

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Author's website
lv: Autora mājas lapa

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Product information
lv: Preces informācija

en: Sell price
lv: Pārdošanas cena

en: Customer purchase price.
lv: Cena, par kādu pārdot klientiem.

en: field
lv: lauks

en: Allow users to undo their votes
lv: Ļaut lietotājiet atcelt savus balsojumus

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Stars
lv: Zvaigznes

en: clone
lv: klonēt

en: Metric
lv: Metrisks

en: Delete view
lv: Dzēst skatu

en: Primary Key: Unique cache ID.
lv: Primārā atslēga: Unikālais kešdarbes ID.

en: A collection of data to cache.
lv: Kešojamo datu kolekcija.

en: Target
lv: Mērķis

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Remove this action
lv: Dzēst šo darbību

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: View cart
lv: Skatīt grozu

en: Invalid e-mail address.
lv: Nepareiza e-pasta adrese.

en: Click to view.
lv: Klikšķiniet, lai apskatītu

en: Number of stars
lv: Zvaigžņu skaits

en: Star Labels
lv: Zvaigžņu birkas

en: Display labels on mouse over
lv: Radīt birkas, kad peles kursors virsū

en: Star @star label
lv: Zvaigznes @star birka

en: Cancel label
lv: Atcelt birku

en: Direct rating widget
lv: Tiešās vērtēšanas

en: Star display style
lv: Zvaigznes attēlošanas stils

en: Display average vote value
lv: Parādīt vidējo balsojuma rezultātu

en: Display user vote value
lv: Parādīt lietotāja balsojuma rezultātu

en: User vote if available, average otherwise
lv: Lietotāja balsojumu, ja pieejams - citādi vidējo balsojumu

en: Both user and average vote
lv: Gan lietotāja, gan vidējo balsojumu

en: Text display style
lv: Teksta attēlošanas stils

en: Display no text beneath stars
lv: Nerādīt tekstu zem zvaigznēm

en: Current average in text
lv: Patreizējā vidējais reitings tekstā

en: User current vote in text
lv: Lietotāja patreizējais balsojums tekstā

en: Enable feedback during vote saving and deletion
lv: Atriezeniskā saite, kad tiek saglabāts vai dzēsts balsojums

en: Shipping Address:
lv: Piegādes adrese:

en: Order #:
lv: Pasūtījuma #:

en: Shipping Method:
lv: Piegādes veids:

en: Ship
lv: Sūtīt

en: This order has no comments associated with it.
lv: Šim pasūtījumam nav pievienoti komentāri.

en: Product reports
lv: Preču atskaites

en: Products sold
lv: Pārdotas preces

en: Total revenue
lv: Kopējie ieņēmumi

en: Sold
lv: Pārdots

en: Number of orders
lv: Pasūtījumu skaits

en: Average order
lv: Vidējais pasūtījums

en: Total @year
lv: Kopā @year

en: Sales summary
lv: Pārdošanas kopsavilkums

en: Sales data
lv: Pārdošanas dati

en: Today, !date
lv: Šodiena, !date

en: Yesterday, !date
lv: Vakardien, !date

en: Daily average for @month
lv: Vidēji dienā @month

en: New packages
lv: Jauni iepakojumi

en: Edit package
lv: Labot iepakojumu

en: Shipments
lv: Piegādes

en: New shipment
lv: Jauna piegāde

en: Shipment !id
lv: Piegāde !id

en: Cancel shipment
lv: Atcelt piegādi

en: Delete shipment
lv: Dzēst piegādi

en: Shipping type
lv: Piegādes veids

en: This order's products have not been organized into packages.
lv: Šī pasūtījuma preces vēl nav sadalītas iepakojumos.

en: Create packages.
lv: Izveidot iepakojumus.

en: Payment received
lv: Maksājums saņemts

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Enter
lv: Apstiprināt

en: Rating
lv: Reitings

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: File download
lv: Datņu lejupielāde

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Order total:
lv: Pasūtījuma kopsumma:

en: Vendor account number
lv: Pārdevēja konta numurs

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Validator
lv: Validators

en: Inherit
lv: Mantot

en: Maximum resolution for Images
lv: Attēla maksimālā izšķirtspēja

en: Editable
lv: Rediģējams

en: Invoice template
lv: Rēķina šablons

en: Subtotal:
lv: Starpsumma:

en: COD
lv: Apmaksa pie saņemšanas

en: Address book
lv: Adrešu grāmata

en: Base price
lv: Bāzes cena

en: Edit attribute
lv: Rediģēt atribūtu

en: Tax
lv: Nodoklis

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Customer messages
lv: Klientu ziņojumi

en: Button alignment
lv: Pogas novietojums

en: Default price
lv: Noklusējuma cena

en: Save taxes
lv: Saglabāt nodokļus

en: You do not have any items in your shopping cart.
lv: Jūsu pirkumu grozs ir tukšs.

en: Return to order view screen.
lv: Atgriezties pie pasūtījuma ekrāna.

en: Use this terminal to process credit card payments:
lv: Izmantot šo termināli, lai apstrādātu kredītkartes maksājumus:

en: Balance:
lv: Bilance:

en: Reason for refund
lv: Atmaksas iemesls

en: Refund Comment
lv: Atmaksas komentārs

en: You must enter a number for the amount.
lv: Jums jānorāda daudzums

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
lv: Nepareizs pasūtijuma ID. Nav iespējams apstrādāt maksājumu.

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Default cart form
lv: Noklusēti pielietotā "groza" forma

en: Cart Contents
lv: "Groza" saturs

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
lv: Parādīt pircēja groza saturu.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
lv: Šis konts ir bloķēts un vairs nevar lejupielādēt failus.

en: Watermark Text
lv: Ūdenszīmes teksts

en: Add Watermark
lv: Pievienot ūdenszīmi

en: Uploaded file is not a valid JPEG
lv: Augšuplādētais faila formāts neatbilst JPEG.

en: Must fill in text
lv: Jāaizpilda teksts

en: Empty Line
lv: Tukša rinda

en: Package order !order_id products.
lv: Iepakot pasūtījuma !order_id preces.

en: Check or Money Order
lv: Čeks vai "Money Order"

en: Pay by mailing a check or money order.
lv: Maksāt pastā ar čeku vai "Money Order"

en: Customer Supplied Package
lv: Klienta nodrošināts iepakojums

en: Small Packages
lv: Sīkpakas

en: Credit card encryption
lv: Maksājumu kartes kriptēšana

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
lv: Šobrīd kredītkaršu dati datubāzē tiek kriptēti.

en: Credit card on a secure server:
lv: Kredītkarte uz droša servera:

en: Credit card/eCheck
lv: Kredītkarte/eČeks

en: Select your payment type:
lv: Izvēlieties maksāšanas veidu:

en: Online check
lv: Tiešsaistes čeks

en: Your 2Checkout vendor account number.
lv: Jūsu 2Checkout pārdevēja konta numurs.

en: Secret word for order verification
lv: Slepenais vārds pasūtījuma apstiprināšanai

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
lv: Slepenais vārds, kas tika ievadīts Tavā 2Checkout konta <i>Noformējuma</i> iestatījumos.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
lv: Ieslēgt demo režīmu, testēšanas nolūkos ļauj apstrādāt neīstus pasūtījumus.

en: Language preference
lv: Izvēlētā valoda

en: Adjust language on 2Checkout pages.
lv: Veikt valodas iestatīšanu 2Checkout lapās.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
lv: Ļauj pircējiem izvēlēties, vai maksāt ar kredītkarti vai ar eČeku.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lv: Rādīt kredītkaršu ikonas blakus maksāšanas metodes nosaukumam.

en: credit card
lv: kredītkarte

en: echeck
lv: eČeks

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
lv: Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts, tiklīdz 2Checkout.com apstiprinās maksājuma darījumu.

en: eCheck
lv: eČeks

en: AIM settings
lv: AIM iestatījumi

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS

en: Order @order_id
lv: Pasūtījums @order_id

en: CVV information
lv: CVV informācija

en: Credit card:
lv: Maksājumu karte:

en: Pay by credit card.
lv: Norēķināties ar maksājumu karti.

en: (Last 4)
lv: (Pēdējie 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lv: Ievadiet kartes īpašnieku, kāds rakstīts uz kartes.

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: The start date you entered is invalid.
lv: Kļūdains izdošanas datums.

en: The credit card you entered has expired.
lv: Maksājumu kartei beidzies derīguma termiņš.

en: The issue number you entered is invalid.
lv: Kļūdains izsniedzēja numurs.

en: You have entered an invalid CVV number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu CVV skaitli.

en: You must enter the issuing bank for that card.
lv: Ievadiet bankas nosaukumu, kas izdevusi karti.

en: Card Owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Issuing Bank
lv: Izdevējbanka

en: Card Type:
lv: Kartes veids:

en: Card Owner:
lv: Kartes īpašnieks:

en: Card Number:
lv: Kartes numurs:

en: Expiration:
lv: Derīgums:

en: Issuing Bank:
lv: Izdevējbanka:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
lv: Nepieciešamas tiesības <b>administrēt kredītkartes</b>, lai mainītu šos iestatījumus.

en: Credit card data security
lv: Kredītkartes datu drošība

en: Card number encryption key filepath
lv: Kartes numura šifrēšanas atslēgas faila ceļš

en: Not configured, see below.
lv: Nav nokonfigurēts, skatīt zemāk.

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss

en: Unit of time
lv: Laika vienība

en: Credit card fields
lv: Kredītkartes lauki

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
lv: Maksātāja informācijai ir jāsakrīt ar maksājumu kartes turētāja informāciju. Pretējā gadījumā maksājuma apstrāde var neizdoties.

en: You have specified a non-existent directory.
lv: Jūs esat norādījuši neeksistējošu katalogu

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
lv: Nav iespējams ierakstīt katalogā, lūdzu pārbaudiet kataloga pieejas tiesības.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
lv: Nav iespējams nolasīt no kataloga, lūdzu pārbaudiet kataloga pieejas tiesības.

en: Credit card encryption key file creation failed. Check your filepath settings and directory permissions.
lv: Neizdevās izveidot kredītkaršu kriptēšanas atslēgas failu. Pārbaudiet faila ceļa iestatījumus un kataloga pieejas tiesības.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
lv: Kredītkaršu kriptēšanas atslēgas fails izveidots. Karšu dati turpmāk tiks kriptēti.

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Start Month
lv: Izdošanas mēnesis

en: Start Year
lv: Izdošanas gads

en: Expiration Month
lv: Derīguma mēnesis

en: Expiration Year
lv: Derīguma gads

en: Issuing bank
lv: Izdevējbanka

en: (if present)
lv: (ja norādīts)

en: Expiration Date:
lv: Derīga līdz:

en: What's the CVV?
lv: Kas ir CVV?

en: Process card
lv: Apstrādāt karti

en: What is the CVV?
lv: Kas ir CVV?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
lv: CVV nozīmē kartes verifikācijas vērtība ("Card Verification Value"). Šis skaitlis tiek izmantots kā drošības iespēja, lai aizsargātu jūsu kredītkarti no krāpšanas. Atrast šo numuru uz kartes ir ļoti viegli. Sekojiet norādēm zemāk.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
lv: CVV atrodas kartes aizmugurē. Tie ir pēdējie trīs skaitļi paraksta lauka labajā pusē.

en: Close this window
lv: Aizvērt logu

en: Order total: @total
lv: Pasūtījuma kopsumma: @total

en: Balance: @balance
lv: Bilance: @balance

en: Charge Amount
lv: Apmaksājamā summa

en: administer credit cards
lv: administrēt kredītkartes

en: view cc details
lv: skatīt kredītkaršu detaļas

en: view cc numbers
lv: skatīt kredītkaršu numurus

en: process credit cards
lv: apstrādāt kredītkartes

en: Payment server
lv: Maksājumu serveris

en: ZIP/Postal code
lv: Pasta kods

en: The credit card type did not pass validation.
lv: Kredītkartes tips netiek pieņemts.

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
lv: !id<br />!decision, Iemesls: !reason

en: Successful transaction.
lv: Pārskaitīšana veiksmīga.

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
lv: Viens vai vairāki lauki pieprasijumā ir tukši vai nepareizi. <br /><b> Iespējamā rīcība:</b> Pārsūtiet pieprasijumu ar pareizu informāciju

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
lv: <b>Kļūda:</b> Vispārīga sistēmas kļūda.<br /><b> Iespējamā rīcība: </b> Pagaidiet dažas minūtes un pārsūtiet pieprasijumu.

en: Continue with checkout to complete payment.
lv: Lai apstiprinātu pirkumu, dodieties uz pasūtījuma apskati.

en: Select a payment method from the following options.
lv: Izvēlieties apmaksas veidu no piedāvātajiem.

en: Paying by
lv: Apmaksas veids

en: Method: @payment_method
lv: Veids: @payment_method

en: Delete payment?
lv: Dzēst maksājumu?

en: Order total preview:
lv: Pasūtījuma summa:

en: Are you sure you want to delete this payment?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst maksājumu?

en: Payment deleted.
lv: Maksājums izdzēsts.

en: Cash on delivery
lv: Pēcapmaksa (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu)

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
lv: Par precēm jānorēķinās pilnībā pie preces saņemšanas.

en: Delivery Date
lv: Piegādes datums

en: Desired delivery date:
lv: Vēlamais piegādes datums:

en: Let customers enter a desired delivery date.
lv: Atļaut pircējam izvēlēties vēlamo piegādes laiku.

en: Enter a desired delivery date:
lv: Ievadiet vēlamo piegādes laiku.

en: Mail to
lv: Nosūtīt

en: Check received
lv: Čeks saņemts

en: Order balance:
lv: Pasūtījuma bilance:

en: Review order
lv: Pārskatīt pasūtījumu

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Complete sale
lv: Pabeigt pārdošanu

en: PayPal cart submission method
lv: PayPal groza apmaksas metode

en: Require customer to provide a shipping address.
lv: Pircējam jānorāda piegādes adrese.

en: Calculate shipping
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: Click to refresh shipping options
lv: Uzklišķiniet, lai atjaunotu piegādes opcijas

en: Order comments
lv: Pasūtījuma komentāri

en: Special instructions or notes regarding your order.
lv: Īpašas vēlmes vai piezīmes par pasūtījumu.

en: Error calculating shipping
lv: Kļūda aprēķinot piegādes izmaksas

en: Shipping rate
lv: Piegādes cena

en: Shipping quote settings
lv: Piegādes cenu iestatījumi

en: Shipping settings
lv: Piegādes iestatījumi

en: Default product pickup address
lv: Noklusētā preču saņemšanas adrese

en: Default product shipping type
lv: Noklusētais preču piegādes tips

en: Order: Product
lv: Pasūtījums: Prece

en: Calculate shipping cost
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: Extra information necessary to ship.
lv: Papildus informācija, kas nepieciešama preču piegādei.

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
lv: Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas automātiski, kad ir ievadīta piegādes adrese un var tikt aprēķinātas pēc pieprasījuma, nospiežot zemāk esošo pogu.

en: Calculate
lv: Aprēķināt

en: Click to calculate shipping
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: You must select a shipping option before continuing.
lv: Jums ir jāizvēlas piegādes metode, lai varētu turpināt.

en: Dimensions:
lv: Izmēri:

en: Delivery Address:
lv: Piegādes adrese:

en: Cost:
lv: Cena:

en: Physical dimensions of the packaged product.
lv: Iepakotas preces izmēri.

en: Units of measurement
lv: Mērvienība

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Password field is required.
lv: Paroles lauks ir obligāts.

en: Display total price
lv: Rādīt kopējo cenu

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
lv: Pasūtījuma informācija tiks nosūtīta uz jūsu lietotāja kontā norādīto e-pasta adresi.

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi šim pasūtījumam, vai <a href="!url">uzklikšķiniet šeit,</a> lai pieslēgtos sistēmai.

en: Confirm e-mail address
lv: Apstiprināt e-pasta adresi

en: Confirm password
lv: Apstiprināt paroli

en: The e-mail address did not match.
lv: E-pasta adreses nesakrīt.

en: Enter your delivery address and information here.
lv: Ievadiet savu piegādes adresi un informāciju.

en: Enter your billing address and information here.
lv: Ievadiet maksātāja adresi un apmaksas informāciju.

en: My billing information is the same as my delivery information.
lv: Izmantot piegādes adresi un informāciju.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
lv: Jautājumi vai komentāri.

en: Customer completes checkout
lv: Klients pabeidz pirkumu

en: Product class
lv: Produkta klase

en: Cart settings
lv: Groza iestatījumi

en: Configure the cart settings.
lv: Konfigurēt groza uzstādījumus.

en: View the cart settings.
lv: Groza uzstādījumi.

en: Edit the cart settings.
lv: Labot groza uzstādījumus.

en: Edit the basic cart settings.
lv: Labot pamata groza uzstādījumus

en: Cart panes
lv: Groza rūtis

en: Edit the pane settings for the cart view page.
lv: Labot rūts uzstādījums groza lapai.

en: Cart block
lv: Groza bloks

en: Edit the settings for the shopping cart block.
lv: Mainīt pirkumu groza bloka iestatījumus.

en: Checkout settings
lv: Pirkšanas iestatījumi

en: Configure the checkout settings.
lv: Konfigurēt groza uzstādījumus.

en: View the checkout settings.
lv: Pirkšanas uzstādījumi.

en: Checkout panes
lv: Pirkšanas rūtis

en: Checkout messages
lv: Pirkšanas ziņojumi

en: Address fields
lv: Adreses lauki

en: Edit the address field settings.
lv: Labot adrešu lauku uzstādījumus.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
lv: Skatīt/mainīt pirkumu groza saturu vai veikt pasūtījumu.

en: Purchase the items in your shopping cart.
lv: Iegādāties grozā esošās preces.

en: Hide block if cart is empty.
lv: Paslēpt bloku ja grozs ir tukšs.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
lv: Rādīt pirkumu groza ikonu bloka virsrakstā.

en: This name will be displayed when using the default block title.<br />Leaving this blank defaults to the translatable name "Shopping Cart."
lv: Šis uzraksta parādīsies, ja tiek izmantots noklusētais bloka virsraksts.<br/>Ja šo atstāj tukšu, tad virsrakstā būs "Shopping Cart" vai tā tulkojums.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
lv: Paradīt pirkumu groza bloku samazināmu, kas uzklikšķina uz nosaukuma vai bultas.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
lv: Pēc noklusējuma parādīt pirkumu grozu samazinātu.

en: Display small help text in the shopping cart block.
lv: Rādīt īsu palīdzības tekstu pirkumu groza blokā.

en: Cart help text
lv: Groza palīdzības teksts.

en: Click title to display cart contents.
lv: Klikšķināt uz nosaukumu lai apskatītu groza saturu.

en: There are no products in your shopping cart.
lv: Jūsu grozs ir tukšs.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
lv: Jūsu pasūtījums ir pabeigts! Pasūtījuma numurs: [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
lv: <a href="[site-url]">Uz sākumlapu.</a>

en: Cart contents
lv: Groza saturs

en: Customer information
lv: Informācija par klientu

en: Delivery information
lv: Piegādes informācija

en: Allow a customer to put comments on an order.
lv: Atļaut klientam pievienot komentārus pasūtījumam.

en: Continue shopping
lv: Turpināt iepirkties

en: !title is !enabled.
lv: !title ir !enabled.

en: <a href="!url">Click here</a> to goto the shopping cart block configuration page.
lv: <a href="!url">Spiediet šeit,</a> lai dotos uz groza bloka konfigurēšanas lapu.

en: General cart settings
lv: Galvenie groza uzstādījumi

en: Add to cart redirect
lv: Pāradresācija pēc ievietošanas grozā

en: Anonymous cart duration
lv: Anonīmu lietotāju groza derīgums

en: Minute(s)
lv: Minūte(s)

en: Hour(s)
lv: Stunda(s)

en: Authenticated cart duration
lv: Autorizētu lietotāju groza derīgums

en: Checkout instructions
lv: Pirkšanas instrukcijas

en: Continue shopping message
lv: Ziņojums par ieprikšanās turpināšanu

en: Update cart
lv: Atjaunot groza saturu

en: Your cart has been updated.
lv: Jūsu groza saturs ir izmainīts.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
lv: Klients atcēla pasūtījumu pirkšanas formā.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
lv: <strong>@product-title</strong> pievienots <a href="!url">Jūsu grozam</a>.

en: REQUIRED. Controls the shopping cart for an Ubercart e-commerce site.
lv: NEPIECIEŠAMS. Kontrolē Ubercart e-veikala pirkumu grozu.

en: Cart links settings
lv: Groza saišu iestatījumi

en: Cart links clicks
lv: Klikšķi uz Groza saitēm

en: Creating cart links
lv: Groza saišu veidošana

en: Last click
lv: Pēdējais klišķis

en: Adds a product to the cart.
lv: Pievieno produktu grozam.

en: Link text.
lv: Saites teksts.

en: Catalog settings
lv: Kataloga iestatījumi

en: Find orphaned products
lv: Sameklēt nekategorizētās preces

en: More...
lv: Vairāk...

en: All products are currently listed in the catalog.
lv: Šobrīd visi produkti ir katalogā.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
lv: Turiet Ctrl ja vēlaties iezīmēt vairākas kategorijas

en: View file downloads
lv: Apskatīt faila lejupielādes

en: View all file download features on products.
lv: Apskatīt visas faila lejupielādes iespējas precēm

en: View your purchased files.
lv: Apskatīt nopirktās datnes

en: File downloads
lv: Faila lejupielādes

en: Click here to view your file downloads.
lv: Spiediet šeit lai apskatītu Jūsu failu lejupielādes

en: File Downloads
lv: Failu lejupielādes

en: The file downloads directory has been set and is working.
lv: Failu lejupielāžu direktorija ir iezīmēta un darbojas

en: Files path
lv: Faila ceļš

en: Download limits
lv: Lejupielāžu limits

en: Delete file(s)
lv: Dzēst failu (s)

en: File options
lv: Faila iespējas

en: Message subject
lv: Vēstules temats

en: The user %username
lv: Lietotājs %username

en: The IP address %ip
lv: IP adrese %ip

en: You have attempted to download an incorrect file URL too many times.
lv: Jūs esat mēģinājis ielādēt nepareizu failu pārak daudz reižu

en: The following URL is not a valid download link.
lv: Sekojošā adrese nav pareiza.

en: Send e-mail notification on update.
lv: Sūtīt e-pastu pie atjaunināšanas.

en: Your Order at [store-name]
lv: [store-name]: Jūsu pasūtījums

en: Primary e-mail:
lv: Primārais e-pasts:

en: Modify 'Customer info'
lv: Labot 'Klienta info'

en: Customer number
lv: Klienta numurs

en: Primary e-mail
lv: Primārais e-pasts

en: Add product
lv: Pievienot preci

en: Add an admin comment
lv: Pievienot administratora komentāru

en: Admin comments are only seen by store administrators.
lv: Administratora komentārus redz tikai veikala administrators.

en: Add an order comment
lv: Pievienot pasūtījuma komentāru

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
lv: Pasūtījuma komentārus primāri izmanto, lai komunicētu ar klientu.

en: Unit of measurement
lv: Svara mērvienība

en: Order settings
lv: Pasūtījumu iestatījumi

en: View orders
lv: Apskatīt pasūtījumus

en: Create order
lv: Veidot pasūtījumu

en: Search orders
lv: Meklēt pasūtījumu

en: Select address
lv: Izvēlēties adresi

en: Select customer
lv: Izvēlēties klientu

en: View your order history.
lv: Apskatīt pasūtījumu vēsturi.

en: View order @order_id.
lv: Apskatīt pasūtījumu @order_id.

en: View invoice
lv: Apskatīt rēķinu

en: View order
lv: Apskatīt pasūtījumu

en: Printable invoice
lv: Izdrukājams rēķins

en: Mail invoice
lv: Nosūtīt rēķinu

en: Delete order @order_id.
lv: Dzēst pasūtījumu @order_id.

en: Standard delivery
lv: Standarta piegāde

en: The order ID.
lv: Pasūtījuma ID.

en: Click here to view your order history.
lv: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu pasūtījumu vēsturi.

en: Ship to
lv: Piegādāt uz

en: Bill to
lv: Rēķinu sūtīt uz

en: Customer info
lv: Klienta info

en: Admin comments
lv: Administratora komentāri

en: Update order
lv: Atjaunināt pasūtījumu

en: In checkout
lv: Pirkšanas stadijā

en: Customer settings
lv: Klientu iestatījumi

en: Active orders
lv: Aktīvie pasūtījumi

en: All orders
lv: Visi pasūtījumi

en: View by status
lv: Skatīt pēc statusa

en: Select a product
lv: Izvēlies preci

en: Your Order Invoice
lv: Jūsu pasūtījuma pavadzīme

en: Edit order @order_id.
lv: Labot pasūtījumu @order_id.

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
lv: Paldies par Jūsu pasūtījumu, [order-first-name]!

en: An account has been created for you with the following details:
lv: Ir izveidots lietotāja konts ar sekojošu informāciju:

en: Want to manage your order online?
lv: Vai vēlaties apskatīt savu pasūtījumu tiešsaistē?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
lv: Ja jūs vēlaties apskatīt sava pasūtījuma statusu, lūdzu iegriezieties mūsu mājaslapā [store-link] un pieslēdzieties, vai arī izmantojiet sekojošo saiti, lai pieslēgtos:

en: Purchasing Information:
lv: Pirkuma informācija:

en: E-mail Address:
lv: E-pasta adrese:

en: Billing Address:
lv: Maksātāja adrese:

en: Billing Phone:
lv: Maksātāja telefons:

en: Shipping Phone:
lv: Piegādes telefons:

en: Order Grand Total:
lv: Rēķina kopsumma:

en: Payment Method:
lv: Maksājuma veids:

en: Order Summary:
lv: Pasūtījuma kopsavilkums:

en: Shipping Details:
lv: Piegādes informācija:

en: Products Subtotal:
lv: Summa par precēm:

en: Total for this Order:
lv: Pasūtījuma summa:

en: Products on order:
lv: Preces pasūtījumā:

en: Where can I get help with reviewing my order?
lv: Kur meklēt palīdzību sakarā ar šo pasūtījumu?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
lv: Lai vairāk uzzinātu par pasūtījumu apstrādi[store-link], lūdzu apmeklējiet mūsu <a href="[store-help-url]">palīdzības lapu</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
lv: Jūsu ievērībai: šis e-pasts ir automātiski ģenerēts. Lūdzu neatbildiet uz šo e-pastu.

en: Thanks again for shopping with us.
lv: Paldies par pirkumu.

en: View products
lv: Skatīt preces

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
lv: Ievadiet produkta aprakstu, ko rādīt produkta lapā.

en: Product SKU/model.
lv: Preces identifikācijas kods/modelis.

en: Product and its derivatives are shippable.
lv: Prece ir piegādājama.

en: Package quantity
lv: Daudzums iepakojumā

en: For a package containing only this product, how many are in it?
lv: Cik šīs preces vienību ir vienā iepakojumā?

en: Default quantity to add to cart
lv: Noklusētais preces daudzums, ko pievienot grozam

en: Leave blank or zero to disable the quantity field in the add to cart form.
lv: Atstājiet lauku tukšu, vai ierakstiet nulli, ja vēlaties izslēgt iespēju šai precei norādīt daudzumu grozā.

en: List position
lv: Vieta sarakstā

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
lv: Ubercart ir automātiski nokonfigurējis preču attēlu atbalstu.

en: Customer reports
lv: Klientu atskaites

en: Sales reports
lv: Darījumu atskaites

en: Store administration
lv: Veikala administrēšana

en: Administer store settings, products, orders, and more.
lv: Veikala konfigurācija, produkti, pasūtījumi...

en: View customers
lv: Skatīt pircējus

en: Search customers
lv: Meklēt pircējus

en: Country settings
lv: Valsts iestatījumi

en: Store settings
lv: Veikala iestatījumi

en: Customer orders
lv: Klienta pasūtījumi

en: Our store
lv: Mūsu veikals

en: Status messages:
lv: Statusa ziņojumi:

en: - Show links -
lv: - Rādīt saites -

en: View order !order_id.
lv: Apskatīt pasūtījumu !order_id.

en: Customer's first name
lv: Klienta vārds

en: Customer's last name
lv: Klienta uzvārds

en: Store name
lv: Veikala nosaukums

en: Store owner
lv: Veikala īpašnieks

en: Footer message for store pages
lv: Kājenes ziņa veikala lapās

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
lv: <a href="!url">Darbojas pateicoties Ubercart</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
lv: <a href="!url">Drupal e-komercija</a> darbojas ar Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
lv: Darbojas pateicoties Ubercart, <a href="!url">atvērtā koda e-komercijas pakotnei</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
lv: Darbojas pateicoties Ubercart, <a href="!url">bezmaksas e-veikala programmatūrai</a>.

en: Currency format
lv: Valūtas formāts

en: Current format
lv: Patreizējais formāts

en: Currency Sign
lv: Valūtas zīme

en: Display currency sign after amount.
lv: Parādīt valutas zīmi pēc summas.

en: Thousands Marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Decimal Marker
lv: Decimālais atdalītājs

en: Number of decimal places
lv: Decimālo vietu skaits

en: Weight format
lv: Svara formāts

en: Length format
lv: Garuma formāts

en: Street address 1
lv: Adrese 1

en: Street address 2
lv: Adrese 2

en: Initials
lv: Iniciāļi

en: No countries found.
lv: Nav valstis.

en: 01 - January
lv: 01 - janvāris

en: 02 - February
lv: 02 - februāris

en: 03 - March
lv: 03 - marts

en: 04 - April
lv: 04 - aprīlis

en: 05 - May
lv: 05 - maijs

en: 06 - June
lv: 06 - jūnijs

en: 07 - July
lv: 07 - jūlijs

en: 08 - August
lv: 08 - augusts

en: 09 - September
lv: 09 - septembris

en: 10 - October
lv: 10 - oktobris

en: 11 - November
lv: 11 - novembris

en: 12 - December
lv: 12 - decembris

en: view customers
lv: skatīt klientus

en: view store reports
lv: skatīt veikala atskaites

en: Delete tax rule
lv: Dzēst nodokļu likumu

en: Removed %title.
lv: Izdzēsts %title.

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
lv: Nodokļu likme ir procentuāla vai decimāla. Piemēri: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
lv: Pievieno atzīmēto rindu vienību tipus summai pirms nodokļu piemērošanas.

en: Congo (Kinshasa)
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Congo (Brazzaville)
lv: Kongo Republika

en: Ivory Coast
lv: Kotdivuāra

en: Hong Kong S.A.R., China
lv: Honkongas Speciālais Administratīvais Reģions, Ķīna

en: Isle of Man
lv: Menas sala

en: Montenegro
lv: Melnkalne

en: Macao S.A.R., China
lv: Makao Speciālais Administratīvais Reģions, Ķīna

en: Saint Pierre and Miquelon
lv: Senpjēra un Mikelona

en: Serbia
lv: Serbija

en: Run cron
lv: Laist cronu

en: Run updates
lv: Lietot atjauninājumus

en: Enable developer modules
lv: Iespējot izstrādātāju moduļus

en: Disable developer modules
lv: Atspējot iztstrādātāju moduļus

en: translate
lv: tulkot

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujamas tikai datnes ar paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz diska kvotu %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lv: Attēls tika pārveidots tā, lai tā izmērs atbilstu iepriekš noteiktajam maksimālajam izmēram (%dimensions pikseļi).

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk liels, maksimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk mazs, minimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: No link
lv: Nav saites

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Analyze
lv: Analizēt

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: ends with
lv: beidzas ar

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lv: Mezgli ir Drupal'a vietnes galvenais saturs.

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Access type
lv: Pieejas veids

en: Default image
lv: Noklusētais attēls

en: Use default image
lv: Izmantot noklusēto attēlu

en: Choose a image that will be used as default.
lv: Izvēlieties attēlu kas tiks lietots pēc noklusējuma.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: Thank you for your vote.
lv: Paldies par balsi

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus

en: Title plus teaser
lv: Virsraksts ar ievadtekstu

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: No role
lv: Nav lomas

en: Administer Apache Solr.
lv: Administrēt Apache Solr

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: running cron
lv: tiek darbināts cron

en: is 1 item
lv: ir 1 ieraksts

en: are @count items
lv: ir @count ieraksti

en: Solr host name
lv: Solr hosta vārds

en: Host name of your Solr server, e.g. <code>localhost</code> or <code>example.com</code>.
lv: Solr servera hosta vārds, piem. <code>localhost</code> vai <code>example.com</code>.

en: Solr port
lv: Solr ports

en: Solr path
lv: Solr ceļš

en: The number of results that will be shown per page.
lv: Cik rezultāti tiks parādīti katrā rezultātu lapā.

en: On failure
lv: Neveiksmes gadījumā

en: Show core Drupal results
lv: Rādīt Drupal kodola rezultātus

en: Show no results
lv: Nerādīt rezultātus

en: The Apache Solr search engine is not available. Please contact your site administrator.
lv: Apache Solr meklēšanas dzinējs nav pieejams. Sazinieties ar vietnes administratoru.

en: %search_name is not available. Your search is being redirected.
lv: %search_name nav pieejams. Meklēšana tiek pāradresēta.

en: Delete the index
lv: Dzēst indeksu

en: Adding @count documents.
lv: Pievieno @count dokumentus.

en: Filter by type
lv: Filtrēt pēc tipa

en: Host: %host
lv: Hosts: %host

en: Port: %port
lv: Ports: %port

en: Path: %path
lv: Ceļš: %path

en: Filter by @name
lv: Filtrs: @name

en: Filter by author
lv: Filtrēt pēc autora

en: Filter by @field
lv: Filtrēt pēc @field

en: Apache Solr framework
lv: Apache Solr ietvars

en: Apache Solr search
lv: Apache Solr meklēšana

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: My order history
lv: Mani iepriekšējie pasūtījumi

en: 1 group | @count groups
lv[0]: 1 grupa
lv[1]: @count grupas
lv[2]: @count grupas

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Per role
lv: Pa lomām

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Condition group removed.
lv: Nosacījumu grupa izdzēsta.

en: %title condition added.
lv: Nosacījums %title pievienots.

en: Condition removed.
lv: Nosacījumi izņemti.

en: Conditions saved.
lv: Nosacījumi saglabāti.

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs

en: Check the user's roles
lv: Pārbaudīt lietotājam norādītās lomas

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
lv: Atgriež TRUE, ja lietotājam norādītās lomas atbilst prasītajam.

en: Comparison
lv: Salīdzinājums

en: Only
lv: Tikai tad

en: Example: "The current date is before the date below."
lv: Piemērs: "Pašreizējais datums ir tālāk nākotnē nekā zemāk norādītais datums."

en: Author's user ID
lv: Autora ID

en: Simple comparison
lv: Vienkāršs salīdzinājums

en: is greater than
lv: ir > par

en: is less than
lv: ir < par

en: is greater than or equal to
lv: ir > vai = ar

en: is less than or equal to
lv: ir < vai = ar

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: Comparison value
lv: Salīdzinājuma vērtība

en: No variables available.
lv: Nav mainīgo.

en: Available PHP variables
lv: Pieejami PHP mainīgie

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
lv: Pirms pasūtījuma veikšanas vēlreiz pārbaudiet vai norādītā informācija ir pareiza. Ja nepieciešams, noklikšķinot uz pogas "Atpkaļ" Jūs varat veikt labojumus.

en: List Price:
lv: Vecā cena:

en: Cost:
lv: Izmaksas:

en: Price:
lv: Cena:

en: Tax Name
lv: Nodokļa nosaukums

en: Add a tax rate
lv: Pievienot nodokļu likmi

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Token replacement patterns
lv: Marķiera aizvietošanas šablons

en: Comment title. WARNING - raw user input
lv: Komentāra virsraksts, UZMANĪBU nefiltrēts lietotāja ievades teksts

en: Comment body
lv: Komentāra saturs

en: Comment body. WARNING - raw user input
lv: Komentāra saturs. UZMANĪBU - nefiltrēts lietotāja ievades teksts

en: Comment author's user id
lv: Komentāra autora lietotāja ID

en: Comment author's user name
lv: Komentāra autora lietotāja vārds

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
lv: Komentāra autora lietotājvards. UZMANĪBU - nefiltrēts lietotāja ievades teksts.

en: Comment author's home page.
lv: Komentāra autorā mājas lapa

en: Comment author's e-mail.
lv: Komentāra autora e-pasts

en: Comment author's e-mail. WARNING - raw user input.
lv: Komentāra autora e-pasts. UZMANĪBU - nefiltrēts lietotāja ievades teksts.

en: Comment creation year (four digit)
lv: Komentāra pievienošanas gads (četru ciparu formāts)

en: Comment creation year (two digit)
lv: Komentāra pievienošanas gads (divu ciparu formāts)

en: Comment creation month (full word)
lv: Komentāra pievienošanas mēnesis (pilns vārds)

en: Comment creation month (abbreviated)
lv: Komentāra pievienošanas mēnesis (saīsināts)

en: Comment creation month (two digit, zero padded)
lv: Komentāra pievienošanas mēnesis (divciparu ieskaito nulli)

en: Comment creation month (one or two digit)
lv: Komentāra pievienošanas mēnesis (vienciparu vai divciparu)

en: Comment creation week (two digit)
lv: Komentāra pievienošanas nedēļa (divciparu)

en: Comment creation date (day of month)
lv: Komentāra pievienošanas datums (mēneša diena)

en: Comment creation day (full word)
lv: Komentāra pievienošanas diena (pilns vārds)

en: Comment creation day (abbreviation)
lv: Komentāra pievienošanas diena (saīsinājums)

en: Comment creation day (two digit, zero-padded)
lv: Komentāra pievienošanas diena (divciparu, ieskaitot nulli)

en: Comment creation day (one or two digit)
lv: Komentāra pievienošanas diena (vienciparu vai divciparu)

en: Node language
lv: Satura valoda

en: Node author's e-mail.
lv: Satura autora e-pasts

en: Node author's e-mail. WARNING - raw user input.
lv: Satura autora e-pasts. UZMANĪBU - nefiltrēts lietotāja ievades teksts

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: Broken handler @table.@field
lv: Salauzts apdarinātājs @table.@field

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Convert view
lv: Konvertēt skatu

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Example table
lv: Tabulas piemērs

en: Example content
lv: Satura piemērs

en: Example node
lv: Piemēra mezgls

en: Plain text field
lv: Vienkāršs teksta lauks

en: Just a plain text field.
lv: Tikai vienkāršs teksta lauks.

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites adrese

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites drupal iekšējais ceļš vai absolūtā adrese (URL). Var izmantot skata datus izmantojot zemāk norādītos "Aizstāšanas šablonus"

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
lv: "ALT" teksts, kuru vairums pārlūkprogrammu attēlo kā padomu kad kurors tiek novietots uz saites.

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Datnes izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts kilobaitos (KB) vai megabaitos (MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja iezīmēts, "jā" tiks attēlots jā "nē"

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek <a href="@modules">iespējots "advanced help" modulis</a>, Skatu modulis sniegs detalizētāku palīdzību. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek uzstādīts "advanced help" modulis no !href, Skatu modulis piedāvās vairāk detalizētas palīdzības. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu</a>

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
lv: Nav skaidrs, ko darīt? Apskati  lapu "!getting-started".

en: Displays
lv: Displeji

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šādi vaicājumi tika veikti, renderējot skata attēlojumu:

en: This display has no path.
lv: Šim skatam nav norādīta adrese

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: The view has been deleted.
lv: Skats ir izdzēsts

en: Edit view %view
lv: Rediģēt skatu %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
lv: Jūs importējat skatu, kurš izveidots 1. skatu versijā. Iespējams, būs nepieciešams izlabot dažus parametrus, lai tas korekti strādātu 2. versijā.

en: Export this view
lv: Eksportēt šo skatu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: &nbsp; Style: !style
lv: &nbsp; Stils: !style

en: Add display
lv: Pievienot attēlojumu

en: Configure @type
lv: Konfigurē @type

en: Configure @type %item
lv: Konfigurē @type %item

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: filter
lv: filtrs

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Poll
lv: Aptauja

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: All terms
lv: Visi termini

en: Outdated
lv: Novecojis

en: upload
lv: augšuplādēt

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: contact
lv: kontakts

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title

en: ‹‹
lv: "

en: ››
lv: "

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Blue Lagoon (default)
lv: Lagūna (noklusētā grupa)

en: Color display
lv: Krāsu izskats

en: Solid color
lv: Pilna krāsa

en: Gradient
lv: Gradients

en: Fivestar
lv: Pieczvaigžņu

en: Number of Options
lv: Opciju skaits

en: As Stars
lv: Kā zvaigznes

en: Rating (i.e. 4.2/5)
lv: Reitings (piem. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
lv: Procenti (piem. 92)

en: Fivestar ratings
lv: Pieczvaigžņu reitingi

en: Enable Fivestar rating
lv: Ieslēgt pieczvaigžņu reitingus

en: Cancel rating
lv: Atcelt reitingu

en: Great
lv: Interesants

en: Give it @star/@count
lv: Dot @star/@count

en: Fivestar Settings
lv: Pieczvaigžņu iestatījumi

en: Rate this @type
lv: Vērtēt tipu: @type

en: Rate This
lv: Vērtēt šo

en: Your vote has been cleared.
lv: Tavs balsojums ir dzēsts.

en: Your rating: <span>!stars</span>
lv: Tavs vērtējums: <span>!stars</span>

en: Average: <span>!stars</span>
lv: Vidējais: <span>!stars</span>

en: No votes yet
lv: Vēl nav balsu

en: Saving your vote...
lv: Balsojums tiek saglabāts...

en: Your vote has been saved.
lv: Balsojums ir saglabāts.

en: Deleting your vote...
lv: Balsojums tiek dzēsts...

en: Your vote has been deleted.
lv: Tavs balsojums ir izdzēsts...

en: Select rating
lv: Izvēlies reitingu

en: Fivestar Stars (display only)
lv: Pieczvaigžņu zvaigznes (tikai parādīt)

en: Fivestar Stars (clickable, no text)
lv: Pieczvaigžņu zvaigznes (klikšķināmas, bez teksta)

en: Fivestar Stars (clickable, with text)
lv: Pieczvaigžņu zvaigznes (klikšķināmas, ar tekstu)

en: <span>@count</span> vote | <span>@count</span> votes
lv[0]: <span>@count</span> balss
lv[1]: <span>@count</span> balsis

en: use PHP for fivestar target
lv: izmantot PHP kā pieczvaigžņu mērķi

en: Comment widget
lv: Komentāru svars

en: Fivestar comment settings
lv: Pieczvaigžņu komentāru iestatījumi

en: Optional rating
lv: Neobligāts reitings

en: Required rating
lv: Obligāts reitings

en: Number of items to index per cron run
lv: Vienumus skaits ko indeksēt cron procesa laikā

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: The selected file %name could not be saved.
lv: Izvēlētais fails  %name nevar tikt saglabāts.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: The file upload failed. %upload
lv: Faila augšupielāde neizdevās. %upload

en: URL to file
lv: URL uz datni

en: Starting upload...
lv: Tiek sākta augšupielāde

en: Uploading... (@current of @total)
lv: Augšupielādē... (@current no @total)

en: Allowed Extensions: %ext
lv: Pieļautie faila paplašinājumi: %ext

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
lv: Jūsu serveris spēj attēlot failu augšupielādes progresu, tomēr tam trūkst nepieciešamās bibliotēkas. Ir ieteicams uzstādīt <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (ieteicamā) vai arī <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lv: Aktivizēts (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lv: Augšupielādes progress

en: Fivestar Rating
lv: Pieczvaigžņu reitings

en: Store a rating for this piece of content.
lv: Glabāt reitingu šim satura gabalam.

en: In code
lv: Kodā

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: Show error message
lv: Rādīt kļūdu paziņojumus

en: Extra help messages for administrators
lv: Papildus palīdzības paziņojumi administatoriem

en: Index write access
lv: Indeksa rakstīšanas tiesības

en: Read and write (normal)
lv: Lasīt un rakstīt (normāls)

en: (@pending_docs sent but not yet processed)
lv: (@pending_docs nosūtīts, bet vēl nav apstrādāts)

en: Number of documents in index: @num !pending
lv: Dokumentu skaits indeksā: @num !pending

en: View more details on the search index contents
lv: Rādīt detalizētu informāciju par meklēšanas indeksa saturu

en: You have more than @limit documents, so term frequencies are being omitted for performance reasons.
lv: Jums ir vairāk kā @limit dokumenti, terminu frekvences tiek izlaistas ātrdarbības dēļ.

en: <em>Omitted</em>
lv: <em>Izlaists</em>

en: Not indexed
lv: Nav indeksēts

en: Number of terms in index: @num
lv: Ierakstu skaits indeksā: @num

en: Number of fields in index: @num
lv: Lauku skaits indeksā: @num

en: Index type
lv: Indeksa tips

en: Distinct terms
lv: Atšķirīgi termini

en: No data on indexed fields.
lv: Nav informācija par indeksētiem fieldiem.

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Your site has contacted the Apache Solr server.
lv: Jūsu vietne pieslēdzās Apache Solr serverim.

en: Your site was unable to contact the Apache Solr server.
lv: Jūsu vietnei neizdevās pieslēgties Apache Solr serverim.

en: Operating in read-only mode; updates are disabled.
lv: Darbojas tikai-lasīt režīmā; labojumi ir izslēgti.

en: Filter by language
lv: Filtrēt pēc valodas

en: Filter by post date
lv: Filtrs: datums

en: Retain current filters
lv: Atcerēties pašreizējos filtrus

en: Did you mean
lv: Vai jūs domājāt

en: Show more
lv: Rādīt vairāk

en: Show fewer
lv: Rādīt mazāk

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lv: Lauka mašīnvārds (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lv: Datu saglabāšanas lauka tips.

en: Form element to edit the data.
lv: Formas elements, lai rediģētu datus.

en: - Select an existing field -
lv: - Izvēlieties esošu lauku -

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lv: Pievienot jaunu lauku: lauka nosaukums %field_name jau eksistē.

en: Add new field: you need to select a field type.
lv: Pievienot jaunu lauku: ir nepieciešams izvēlēties lauka tipu.

en: %name must be an integer.
lv: %name jābūt veselam skaitlim.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: (edit)
lv: (rediģēt)

en: Hello <strong>@username</strong>
lv: Sveiki <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
lv: Parādīt saīsnes

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
lv: Šeit var apskatīt visus pircējus, kuri veikuši pasūtījumus.

en: No orders available.
lv: Neviens pasūtījums nav atrasts.

en: The port has to be an integer between 1 and 65535.
lv: Portam jābūt veselam skaitlim no 1 līdz 65535.

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja nav vērtību

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Render
lv: Atveidot

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct, or try removing filters.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue drop"</em> will match less than <em>blue drop</em>.</li>
    <li>You can require or exclude terms using + and -: <em>big +blue drop</em> will require a match on <em>blue</em> while <em>big blue -drop</em> will exclude results that contain <em>drop</em>.</li>
    </ul>
lv: <ul> <li>Pārbaudiet paraizrakstītu vai izslēdziet meklēšanas filtrus.</li> <li>Noņemiet frāzēm pēdiņas, lai meklētu katru vārdu atsevišķi: <em>"imports eksports"</em> atradīs vairāk rezultātus kā <em>imports eksports</em>.</li> <li>Jūs varat pieprasīt vai izslēgt vārdus ar + un -: <em>latvijas +imports eksports</em> atradīs tikai rezultātus, kuros ir  <em>imports</em>, bet <em>latvijas imports -eksports</em> izslēgs rezultātus, kuros ir  <em>eksports</em>.</li> </ul>

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: Are you sure you want to queue content for reindexing?
lv: Vai vēlies ielikt saturu pārindeksēšanas rindā?

en: Preparing to submit content to Solr for indexing...
lv: Saturs tiek sagatavots, lai sūtītu uz Solr indeksēšanai...

en: Submitting content to Solr...
lv: Saturs tiek nodots Solr...

en: Solr indexing has encountered an error.
lv: Solr indeksēšana notikusi kļūda.

en: Attachment before
lv: Pielikums pirms

en: Attachment after
lv: Pielikums pēc
