Display Suite profile (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (2647 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Next
he: הבא

en: user
he: משתמש

en: select
he: בחירה

en: Show on every page except the listed pages.
he: הצג בכל עמוד פרט לעמודים הרשומים.

en: Show on only the listed pages.
he: הצג רק בעמודים הרשומים.

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: enabled
he: פעיל

en: enable
he: אפשר

en: context
he: הקשר

en: delete
he: מחק

en: Status
he: מצב

en: Administer
he: ניהול

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Username
he: כינוי

en: Gross
he: ברוטו

en: content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר

en: yes
he: סוגים

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: disabled
he: מושבת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Age
he: גיל

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Read more
he: הצג את ההמשך

en: Log
he: יומן פעילות

en: more
he: עוד

en: Enable
he: איפשור

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: Action
he: פעולה

en: Cost
he: עלות

en: Quantity
he: כמות (ערך מספרי)

en: On
he: על

en: error
he: שגיאות

en: Block title
he: כותרת התיבה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Categories
he: סיווגים

en: Version
he: גירסה

en: Go
he: לך

en: view
he: הצג

en: Overview
he: סקירה

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Login
he: התחבר

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Links
he: קישורים

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: default
he: ברירת מחדל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Number
he: מספר

en: Message
he: מסר

en: Password
he: ססמה

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: ארץ

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Variable
he: משתנה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Types
he: סוגים

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Related terms
he: סיווגים קרובים (ראה גם...)

en: Required
he: נדרש

en: Parent
he: אב

en: Depth
he: עומק

en: none
he: ללא

en: Category
he: סיווג

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: הזנה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: ייצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Description field
he: שדה תאור

en: settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Font
he: גופן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: סיכום

en: Update
he: עדכן

en: Top
he: למעלה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Catalog
he: קטלוג

en: Icon
he: סמל

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: גישה

en: Add
he: הוסף

en: remove
he: הסר

en: View
he: תצוגה

en: Length
he: אורך

en: Format
he: פורמט

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Dimensions
he: ממדים

en: Filename
he: שם קובץ

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Region
he: אזור

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: Display
he: תצוגה

en: Node type
he: סוג פריט תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: Teaser
he: תקציר

en: never
he: אף פעם

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: עיצוב

en: Layout
he: פריסה

en: read more
he: הצג את ההמשך

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Total
he: סה"כ

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: n/a
he: לא זמין

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: type
he: סוג

en: Mail
he: דואר

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Find content
he: מצא תוכן

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: action
he: פעולה

en: Continue
he: המשך

en: Configure
he: הגדר

en: Check
he: המחאה

en: Files
he: קבצים

en: file
he: קובץ

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Contact
he: צור קשר

en: no
he: לא

en: Node
he: פריט תוכן

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: Unable to send email to %recipient
he: אין אפשרות לשלוח דואר אלקטרוני ל%recipient

en: The subject of the message.
he: נושא המסר.

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Create
he: נוצר

en: Separator
he: מפריד

en: Include
he: כלול

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Add child page
he: הוסף עמוד בן

en: Printer-friendly version
he: גירסה להדפסה

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: All
he: הכל

en: Access log
he: יומן גישה

en: Active
he: פעיל

en: Points
he: נקודות

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Panel title
he: כותרת הפאנל

en: Add content
he: הוסף תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: תיבה

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Display links
he: הצג קישורים

en: View type
he: סוג ההיבט

en: Page
he: דף

en: Pager ID
he: מזהה ביפר

en: View arguments
he: צפה בארומנטים

en: Bottom
he: למטה

en: RSS
he: רסס (RSS)

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Mission
he: משימה

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Good
he: טוב

en: rate content
he: דירוג תוכן

en: Voting
he: הצבעה

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Drupal
he: דרופל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Off
he: כבוי

en: Never
he: לעולם

en: Submit changes
he: הכנס שינויים

en: Header
he: כותרת

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Inline
he: מוטבע

en: Recipients
he: נמענים

en: You must enter a valid e-mail address.
he: חובה להכניס כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: Sender
he: שולח

en: Aggregator category
he: סיווג הצובר

en: Aggregator feed
he: הזנת צובר

en: Aggregator item
he: פריט צובר

en: Delta
he: דלתא

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Score
he: ציון

en: Published
he: מפורסם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Poll choices
he: אפשרויות סקרים

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term
he: מושג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Content field
he: שדה תוכן

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Fields
he: שדות

en: Widget type
he: סוג רכיב גרפי

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: Conditions
he: תנאים

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Normal
he: נורמלי

en: configure
he: הגדר

en: Items
he: פריטים

en: %time ago
he: לפני %ago

en: Advanced
he: מתקדם

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Up
he: למעלה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Maximum
he: מקסימום

en: Scale
he: התאמה

en: Medium
he: אמצעי

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Month
he: חודש

en: Qty
he: כמות

en: Price
he: מחיר

en: Customers
he: לקוחות

en: System
he: מערכת

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Current
he: נוכחי

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Terms
he: תגיות

en: Invoice
he: חשבונית

en: Code
he: קוד

en: Stock
he: מלאי

en: Recipient
he: נמען

en: Payment
he: תשלום

en: Payment settings
he: הגדרות תשלום

en: next
he: הבא

en: Store
he: חנות

en: Company
he: חברה

en: security
he: אבטחה

en: node
he: פריט תוכן

en: General
he: כללי

en: Directory
he: סיפרייה

en: Method
he: שיטה

en: Egypt
he: מצרים

en: Namibia
he: נמיביה

en: Israel
he: ישראל

en: Iran
he: איראן

en: New Zealand
he: ניו-זילנד

en: Tonga
he: טונגה

en: Cuba
he: קובה

en: Brazil
he: ברזיל

en: Chile
he: צ'ילה

en: Paraguay
he: פרגוואי

en: Jamaica
he: ג'מייקה

en: Japan
he: יפן

en: Libya
he: לוב

en: Poland
he: פולין

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Singapore
he: סינגפור

en: Turkey
he: טורקיה

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: End
he: סוף

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: The name of the menu the node belongs to.
he: שם התפריט אליו שייך פריט התוכן.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
he: אוצר המילים שאליו שייך הסיווג הראשון של הדף.

en: The name of the category.
he: שם הקטגוריה.

en: The id number of the category.
he: המספר המזהה של הסיווג

en: Configuration
he: הגדרות

en: Note
he: הערות

en: Other
he: אחר

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Basic
he: בסיסי

en: Appearance
he: מראה

en: List type
he: סוג רשימה

en: Role
he: תפקיד

en: Select all
he: בחר הכל

en: Allow
he: אפשר

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Destination
he: יעד

en: reset
he: אתחל

en: String
he: מחרוזת

en: Case
he: פנייה

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Button
he: כפתור

en: Both
he: שנייהם

en: Clicks
he: הקלקות

en: Filtered text (user selects input format)
he: טקסט מסונן (המשתמש בוחר את תבנית הקלט)

en: Text processing
he: עיבוד טקסט

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
he: האורך המרבי של השדב בתןןים. השאר ריק עבור אורך בלתי מוגבל.

en: Rows
he: שורות

en: Save changes
he: שמירת שינויים

en: Argument
he: ארגומנט

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Checkout
he: לרכישה

en: <All>
he: <הכל>

en: access all views
he: גישה לכל ההיבטים

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
he: היבטים הם רשימות תוכן מותאמות אישית; רמת השליטה בתצורה שלהן גבוהה ומאפשרת שליטה באופן הצגת רשימות תוכן.

en: Tools
he: כלים

en: Override
he: דרוס

en: Clone
he: שכפל

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Summary, sorted ascending
he: סיכום, בסדר עולה

en: Summary, sorted descending
he: סיכום, ממויין בסדר יורד

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
he: טקסט לתצוגה בראש ההיבט. יכול להכיל הסבר או קישורים או כל דבר אחר שתרצה. אופציונלי.

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Empty text
he: טקסט ריק

en: Expose
he: חשוף

en: Down
he: למטה

en: Wildcard
he: תו כללי

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Optional
he: אפשרי

en: Order
he: הזמנה

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
he: שם ההיבט צריך להיות אלפאנומרי או קווים תחתיים בלבד.

en: administer views
he: נהל היבטים

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: Random
he: אקראי

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Position
he: מיקום

en: Integer
he: שלם

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Do not display
he: אל תציג

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Close
he: סגור

en: filters
he: מסננים

en: Votes
he: הצבעות

en: Term description
he: תאור המושג

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: fields
he: שדות

en: Save settings
he: שמור הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: reply
he: השב

en: Duration
he: משך

en: Threshold
he: סף

en: Function
he: פונקציה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Location name
he: שם מיקום

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: None supported.
he: לא נתמך

en: Number of locations
he: מספר מיקומים

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Fax number
he: מס' פקס

en: Phone number
he: מס' טלפון

en: Germany
he: גרמניה

en: Labels
he: תוויות

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Full
he: מלא

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Afghanistan
he: אפגניסטן

en: Albania
he: אלבניה

en: Algeria
he: אלג'יריה

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Andorra
he: אנדורה

en: Angola
he: אנגולה

en: Anguilla
he: אנגווילה

en: Antarctica
he: אנטארקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he: אנטיגואה וברבודה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Armenia
he: ארמניה

en: Aruba
he: ארובה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Austria
he: אוסטריה

en: Azerbaijan
he: אזרבייג'ן

en: Bahamas
he: איי בהאמה

en: Bahrain
he: בחריין

en: Bangladesh
he: בנגלדש

en: Barbados
he: ברבדוס

en: Belarus
he: בלארוס

en: Belgium
he: בלגיה

en: Belize
he: בליז

en: Benin
he: בנין

en: Bermuda
he: ברמודה

en: Bhutan
he: בהוטן

en: Bolivia
he: בוליביה

en: Bosnia and Herzegovina
he: בוסניה והרצגובינה

en: Botswana
he: בוטסואנה

en: Bouvet Island
he: אי בובט

en: Brunei
he: ברוניי

en: Bulgaria
he: בולגריה

en: Burkina Faso
he: בורקינה פאסו

en: Burundi
he: בורונדי

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: Cameroon
he: קמרון

en: Canada
he: קנדה

en: Cape Verde
he: כף ורדה

en: Cayman Islands
he: איי קיימן

en: Central African Republic
he: הרפובליקה המרכז-אפריקאית

en: Chad
he: צ'אד

en: China
he: סין

en: Christmas Island
he: קיריטימטי

en: Cocos (Keeling) Islands
he: איי קוקוס (קילינג)

en: Colombia
he: קולומביה

en: Comoros
he: איי קומורו

en: Cook Islands
he: איי קוק

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Cyprus
he: קפריסין

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he: דנמרק

en: Djibouti
he: ג'יבוטי

en: Dominica
he: דומיניקה

en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

en: East Timor
he: מזרח טימור

en: Ecuador
he: אקוודור

en: El Salvador
he: אל סלוודור

en: Equatorial Guinea
he: גינאה המשוונית

en: Eritrea
he: אריתריאה

en: Estonia
he: אסטוניה

en: Ethiopia
he: אתיופיה

en: Faroe Islands
he: איי פארו

en: Finland
he: פינלנד

en: France
he: צרפת

en: French Guiana
he: גיאנה הצרפתית

en: French Polynesia
he: פולינזיה הצרפתית

en: Gabon
he: גבון

en: Gambia
he: גמביה

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Ghana
he: גאנה

en: Gibraltar
he: גיברלטר

en: Greece
he: יוון

en: Greenland
he: גרינלנד

en: Grenada
he: גרנדה

en: Guadeloupe
he: גוואדלופ

en: Guam
he: גואם

en: Guatemala
he: גואטמלה

en: Guinea
he: גינאה

en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

en: Guyana
he: גיאנה

en: Haiti
he: האיטי

en: Heard Island and McDonald Islands
he: האי הרד ואיי מקדונלד

en: Honduras
he: הונדורס

en: Hungary
he: הונגריה

en: Iceland
he: איסלנד

en: India
he: הודו

en: Indonesia
he: אינדונזיה

en: Iraq
he: עיראק

en: Ireland
he: אירלנד

en: Italy
he: איטליה

en: Jordan
he: ירדן

en: Kazakhstan
he: קזחסטן

en: Kenya
he: קניה

en: Kiribati
he: קיריבטי

en: Kuwait
he: כווית

en: Kyrgyzstan
he: קירגיזסטן

en: Laos
he: לאוס

en: Latvia
he: לטביה

en: Lebanon
he: לבנון

en: Lesotho
he: לסוטו

en: Liberia
he: ליבריה

en: Liechtenstein
he: ליכטנשטיין

en: Lithuania
he: ליטא

en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

en: Madagascar
he: מדגסקר

en: Malawi
he: מלאווי

en: Malaysia
he: מלזיה

en: Maldives
he: האיים המלדיביים

en: Mali
he: מאלי

en: Malta
he: מלטה

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Martinique
he: מרטיניק

en: Mauritania
he: מאוריטניה

en: Mauritius
he: מאוריציוס

en: Mayotte
he: מיוט

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Micronesia
he: מיקרונזיה

en: Moldova
he: מולדובה

en: Monaco
he: מונאקו

en: Mongolia
he: מונגוליה

en: Montserrat
he: מונטסראט

en: Morocco
he: מרוקו

en: Mozambique
he: מוזמביק

en: Myanmar
he: מיאנמר

en: Nepal
he: נפאל

en: Netherlands
he: הולנד

en: Netherlands Antilles
he: האנטילים ההולנדיים

en: New Caledonia
he: קלדוניה החדשה

en: Nicaragua
he: ניקרגואה

en: Niger
he: ניז'ר

en: Nigeria
he: ניגריה

en: Niue
he: ניואה

en: Norfolk Island
he: האי נורפוק

en: North Korea
he: קוריאה הצפונית

en: Northern Mariana Islands
he: איי מריאנה הצפוניים

en: Norway
he: נורבגיה

en: Oman
he: עומאן

en: Pakistan
he: פקיסטן

en: Palau
he: פלאו

en: Panama
he: פנמה

en: Papua New Guinea
he: פפואה גינאה החדשה

en: Peru
he: פרו

en: Philippines
he: הפיליפינים

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Qatar
he: קטאר

en: Reunion
he: ראוניון

en: Romania
he: רומניה

en: Russia
he: רוסיה

en: Rwanda
he: רואנדה

en: Samoa
he: סמואה

en: San Marino
he: סן מרינו

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: Senegal
he: סנגל

en: Seychelles
he: סיישל

en: Sierra Leone
he: סיירה לאונה

en: Slovakia
he: סלובקיה

en: Slovenia
he: סלובניה

en: Solomon Islands
he: איי שלמה

en: Somalia
he: סומליה

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
he: איי ג'ורג'יה הדרומית ואיי סנדוויץ' הדרומיים

en: Spain
he: ספרד

en: Sri Lanka
he: סרי לנקה

en: Sudan
he: סודאן

en: Suriname
he: סורינאם

en: Svalbard and Jan Mayen
he: סבאלברד ויאן מאיין

en: Swaziland
he: סווזילנד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Switzerland
he: שווייץ

en: Syria
he: סוריה

en: Taiwan
he: הרפובליקה הסינית

en: Tajikistan
he: טג'יקיסטן

en: Tanzania
he: טנזניה

en: Thailand
he: תאילנד

en: Togo
he: טוגו

en: Tokelau
he: טוקלאו

en: Trinidad and Tobago
he: טרינידד וטובגו

en: Tunisia
he: תוניסיה

en: Turkmenistan
he: טורקמניסטן

en: Turks and Caicos Islands
he: איי טרקס וקייקוס

en: Tuvalu
he: טובאלו

en: Uganda
he: אוגנדה

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות הערביות

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: United States Minor Outlying Islands
he: האיים הפסיפיים של ארה"ב

en: Uruguay
he: אורוגוואי

en: Uzbekistan
he: אוזבקיסטן

en: Vanuatu
he: ונואטו

en: Venezuela
he: ונצואלה

en: Wallis and Futuna
he: ואליס ופוטונה

en: Yemen
he: תימן

en: Zambia
he: זמביה

en: Zimbabwe
he: זימבבואה

en: Share
he: שיתוף

en: Formatting guidelines
he: הנחיות שימוש

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Authoring information
he: מידע על המחבר

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: Hidden
he: מוסתר

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Pending
he: ממתינות

en: minute
he: דקה

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: Key
he: מפתח

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: settings page
he: דף הגדרות

en: List price
he: מחיר מחירון

en: Timer
he: טיימר

en: Change
he: חשב

en: English
he: אנגלית

en: Spanish
he: ספרדית

en: message
he: הודעה

en: in
he: ב

en: Edit term
he: עדכן נושא

en: Token
he: אסימון

en: Are you sure you want to delete these items?
he: האמנם ברצונך למחוק פריטי תוכן אלו?

en: The items have been deleted.
he: פריטי התוכן נמחקו.

en: Feeds
he: הזנות

en: ago
he: לפני

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: update
he: עידכון

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Source
he: מקור

en: Display all menu items
he: הראה את כל פריטי התפריט

en: published
he: פורסם

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Search results
he: תוצאות החיפוש

en: Your search yielded no results
he: לא נמצאו תוצאות.

en: Token actions
he: פעולות אסימון

en: Replacement value
he: ערך חלופי

en: tokens
he: אסימונים

en: Replacement patterns
he: תבניות שמורות לשימוש בשם הקובץ

en: User's name
he: שם המשתמש

en: User's unfiltered name. WARNING - raw user input.
he: השם המשתמש הבלתי מסונן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: User's ID
he: מזהה המשתמש

en: User's email address
he: כתובת הדוא"ל של המשתמש

en: User's registration date
he: תאריך רישום המשתמש

en: Days since the user registered
he: ימים מאז שהמשתמש נרשם

en: User's last login date
he: תאריך כניסה אחרון של המשתמש

en: Days since the user's last login
he: ימים מאז הכניסה האחרונה של המשתמש

en: The current date in the user's timezone
he: התאריך הנוכחי באזור הזמן של המשתמש

en: The URL of the user's profile page.
he: כתובת ה-URL של דף פרופיל המשתמש.

en: The URL the user's account editing page.
he: כתובת ה-URL של דף עריכת חשבון המשתמש.

en: Features
he: תכונות

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Activity
he: פעילות

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: First
he: ראשון

en: Middle
he: אמצע

en: Query
he: שאילתה

en: Configure block
he: הגדרות תיבה

en: Block name
he: שם התיבה

en: day
he: יום

en: year
he: שנה

en: hour
he: שעה

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניות

en: Select list
he: בחר רשימה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Moderated
he: מונחה

en: Macro
he: מאקרו

en: Alignment
he: יישור

en: Link label
he: תווית הקישור

en: None.
he: ללא.

en: Revert
he: שחזר

en: Empty
he: ריק

en: Path alias
he: כינוי נתיב

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: Replacement patterns for @name
he: תבניות החלפה עבור @name

en: PHP code
he: קוד PHP

en: Your rating
he: הדירוג שלך

en: Log out
he: יציאה

en: Display fields
he: שדות תצוגה

en: Immediately
he: מיידית

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Info
he: מידע

en: Included
he: כלול

en: Units
he: יחידות

en: Enabled filters
he: פילטרים שהופעלו

en: Do it!
he: עשה זאת!

en: or
he: או

en: Poll settings
he: הגדרות סקר

en: Convert
he: המר

en: Parent term
he: מושג אב

en: All blogs
he: כל הבלוגים

en: Style
he: סגנון

en: This action can not be undone.
he: פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: revert
he: שחזר

en: Permissions
he: הרשאות

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Search options
he: אפשרויות חיפוש

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Shopping cart
he: סל קניות

en: Your item(s) have been updated.
he: המוצר\ים עודכנ\ו בהצלחה

en: Qty.
he: כמות

en: Cart
he: סל קניות

en: Discount
he: הנחה

en: Shipping
he: משלוח

en: Product
he: מוצר

en: Flexible
he: גמיש

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Changed
he: שונה

en: Completed
he: בוצע

en: Reverse
he: הפוך

en: Products
he: מוצרים

en: Product settings
he: הגדרות מוצר

en: Street address
he: כתובת מדויקת

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Thousands separator
he: מפריד אלפים

en: Total:
he: סה"כ:

en: Aland Islands
he: אולנד

en: Fiji
he: פיג'י

en: Falkland Islands
he: איי פוקלנד

en: Saint Kitts and Nevis
he: סנט קיטס ונוויס

en: South Korea
he: קוריאה הדרומית

en: Saint Lucia
he: סנט לוסיה

en: Saint Helena
he: סנט הלנה

en: Sao Tome and Principe
he: סאו טומה ופרינסיפה

en: French Southern Territories
he: טריטוריות צרפת הדרומית

en: Saint Vincent and the Grenadines
he: סנט וינסנט והגרנדינים

en: British Virgin Islands
he: איי הבתולה הבריטיים

en: U.S. Virgin Islands
he: איי הבתולה של ארצות הברית

en: Vietnam
he: וייטנאם

en: Grams
he: גרם

en: Kilograms
he: ק"ג

en: Inches
he: אינצ'ים

en: Feet
he: רגל

en: Guernsey
he: גרנזי

en: Jersey
he: ג'רזי

en: Orders
he: הזמנות

en: User name
he: שם משתמש

en: %type settings
he: הגדרות %type

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: edit
he: עריכה

en: Unformatted
he: לא מעוצב

en: previous
he: קודם

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: New comments
he: הערות חדשות

en: Relationships
he: יחסים

en: Plural
he: רבים

en: Relationship
he: יחס

en: relationships
he: יחסים

en: Sort criteria
he: קריטריונים למיון

en: Display style
he: סגנון תצוגה

en: <Hidden>
he: <מוסתר>

en: The primary identifier for a node.
he: המזהה הראשי עבור פריט תוכן.

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Themes
he: עיצובים

en: Translations
he: תרגומים

en: The comments have been deleted.
he: התגובות נמחקו.

en: Loading...
he: טוען...

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Comment settings
he: טיפול בתגובות

en: Related content
he: תוכן קשור

en: Sticky
he: דביק

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: Ok
he: בסדר

en: Contact settings
he: הגדרות קשר

en: cancel
he: בטל

en: users
he: משתמשים

en: Tabs
he: לשוניות

en: Processing
he: מעבד

en: disable
he: השבת

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Storage
he: אחסון

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: שגיאה בהעלאת קובץ. לא ניתן לשנות את מיקום הקובץ שהועלה.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Comment title
he: כותרת תגובה

en: Apply
he: התאמה

en: Select
he: בחר

en: is
he: הוא

en: You must select a node.
he: עליך לבחור פריט תוכן.

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הנושאים שברצונך לחפש.

en: Bold
he: מודגש

en: Copy
he: העתק

en: Information
he: מידע

en: No content types available.
he: אין סוגי תוכן זמינים

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Simple
he: פשוט

en: Double
he: הכפל

en: British Indian Ocean Territory
he: הטריטוריה הבריטית באוקיינוס ההודי

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Macedonia
he: מקדוניה

en: Pitcairn
he: פיטקרן

en: Western Sahara
he: סהרה המערבית

en: Translation
he: תרגום

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: Blocks
he: תיבות

en: Menus
he: תפריטים

en: Above
he: מעל

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
he: אזהרה! שינוי הגדרה זו לאחר יצירת נתונים עלול לגרום לאיבוד נתונים.

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
he: <em>fieldgroup</em>, היוצר fieldsets ניתנים לכיווץ להחזקת קבוצת שדות קשורים.  Fieldset יכול להיות בעל ברירת מחדל של פתוח או סגור. סדר ה-fieldset וסדר השדות ב-fieldset, מנוהל באמצעות ממשק גרירה ושחרור המסופק על ידי מודול התוכן.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@handbook-cck">CCK</a> או <a href="@project-cck">דף פרוייקט CCK</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
he: קבע כיצד שדות ותוויות שדות סוג תוכן זה יוצגו כאשר הם נצפהים במצב טיזר ובמצב דף מלא.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
he: קבע כיצד יוצגו שדות תוכן מסוג זה כאשר הם מעובדים בהקשרים הבאים.

en: Add another item
he: הוספת פריט אחר

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: Search Index
he: אינדקס חיפוש

en: Search Result
he: תוצאות חיפוש

en: Updating field type %type with module %module.
he: מעדכן את סוג שדה %type עם מודול%module.

en: Updating widget type %type with module %module.
he: מעדכן סוג רכיב גרפי %type עם מודול %module.

en: Manage fields
he: נהל שדות

en: Remove field
he: הסר שדה

en: Allows administrators to define new content types.
he: אפשר למנהלים להגדיר סוגי תוכן חדשים.

en: Trimmed
he: מקוצר

en: Used in
he: משמש ב-

en: No fields have been defined for any content type yet.
he: טרם הוגדרו שדות לסוג תןכן כלשהו.

en: no styling
he: ללא סגנון

en: simple
he: פשוט

en: fieldset - collapsible
he: fieldset - ניתן לכיווץ

en: fieldset - collapsed
he: fieldset - מכווץ

en: Added field %label.
he: שדה %label התווסף.

en: There was a problem adding field %label.
he: תקלה בהוספת שדה %label.

en: There was a problem creating field %label.
he: תקלה ביצירת השדה %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את השדה %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
he: אם נשאר תוכן בשדה זה, הוא יאבד. פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: Removed field %field from %type.
he: שדה %field הוסר מ-%type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
he: ארעה תקלה בעת מחיקת %field מ-%type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
he: הגדרות אלו חלות רק על שדה %field כפי שהוא מופיע בסוג תוכן %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
he: הגדרות אלו חלות על שדה %field בכל סוג תוכן בו הוא מופיע.

en: Save field settings
he: שמור הגדרות שדה

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
he: קוד ברירת המחדל של PHP החזיר ערך שגוי.<br/>תבנית רצויה: <pre>!sample</pre> ערך חזרה: @value

en: The default value is invalid.
he: ערך ברירת המחדל אינו חוקי.

en: Saved field %label.
he: שדה %label נשמר.

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
he: מסד הנתונים שונה ונתונים הועברו או נמחקו.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
he: ארעה שגיאה ושינוי מסד הנתונים לא הסתיים.

en: Processing %title
he: מעבד %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: The content fields table %name has been deleted.
he: טבלת שדות התוכן %name נמחקה.

en: Referenced node ID
he: מזהה פריט התוכן שיש אליו הפנייה

en: Referenced node title
he: כותרת פריט התוכן אליו יש הפנייה

en: Raw number value
he: ערך מספרי גולמי

en: Formatted number value
he: ערך מספרי מעוצב

en: Raw, unfiltered text
he: טקסט גולמי לא מסונן

en: Formatted and filtered text
he: טקסט מעוצב ומסונן

en: Referenced user ID
he: מזהה המשתמש אליו יש הפנייה

en: Referenced user name
he: שם המשתמש שאליו יש הפנייה

en: Formatted HTML link to referenced user
he: קישור HTML מעוצב למשתמש שאליו מפנים

en: Group multiple values
he: ערכים מרובים של קבוצה

en: Select the content type to export.
he: בחר את סוג התוכן לייצוא.

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
he: העתק את טקסט הייצוא והדבק אותו לסוג תוכן אחר באמצעות פונקציית הייבוא.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
he: טןופז סה ייבא הגדרות שדות מסוג תוכן אחר או ממסד נתונים אחר..<br/>שים לב כי לא ניתן ליצור שדות כפולים מאותו סוג תוכן, ולכן שדות שיובאו יתווספו רק במידה והם עדיין לא קיימים בסוג הנבחר.

en: <Create>
he: <צור>

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: Paste the text created by a content export into this field.
he: הדבק לתוך שדה זה את הטקסט שנוצר על ידי יצוא תוכן.

en: The import data is not valid import text.
he: נתוני הקלט אינם טקסט קלט חוקי.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
he: בכדי שהייבוא יפעל, על המודולים בהאים להיות מופעלים: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
he: סוג התוכן %type כבר קיים במסד נתונים זה.

en: Exiting. No import performed.
he: יוצא. לא בוצע קלט.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
he: ארע שגיאה בעת הוספת סוג התוכן %type.<br/>לפרטים נוספים, בדוק את השגיאות המוצגות.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
he: השדה המיובא%field_label (%field_name) לא התווסף ל-%type מפני ששדה זה כבר קיים ב-%type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
he: השדה %field_label (%field_name) נוסף לסוג תוכן %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
he: ארעה שגיאה בעת ייצוא נתוני 'הגדרות תצוגה' עבור השדה %field_name.<br/>שגיאת מסד הנתונים היא: '%db_err'.

en: Content Copy
he: העתקת תוכן

en: Enables ability to import/export field definitions.
he: מאפשר את היכולת ליבא/ליצא הגדרות שדות.

en: view
he: צפיה

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
he: יש <a href="!url">להגדיר את הרשאות השדות </a> באופן מיידי. ברירת המחדל היא שאין גישה לשדות.

en: Content Permissions
he: הרשאות תוכן

en: These settings apply to the group in the node editing form.
he: הגדרות אלו חלות על הקבוצה בטופס עריכת פריט התוכן.

en: always open
he: תמיד פתוח

en: collapsible
he: ניתן לכיווץ

en: collapsed
he: מכווץ

en: Instructions to present to the user on the editing form.
he: הוראות לתצוגה למשתמש בטופס העריכה.

en: These settings apply to the group on node display.
he: הגדרות אלו חלות על הקבוצה שבתצוגת פריט התוכן.

en: A description of the group.
he: תאור הקבוצה.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
he: האם להסיר את הקבוצה %label?

en: The group %group_name has been removed.
he: הקבוצה %group_name הוסרה.

en: Node reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Store the ID of a related node as an integer value.
he: אחסן את מזהה פריט התוכן הקשור כערך שלם.

en: Content types that can be referenced
he: סוגי תוכן אליהם ניתן להפנות

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
he: מתקדם - פריטי תוכן שניתן להפנות אליהם (היבט)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: Title (link)
he: כותרת (קישור)

en: Title (no link)
he: כותרת (ללא קישור)

en: Autocomplete text field
he: שדה טקסט בעל השלמה אוטומטית

en: Nodereference autocomplete
he: השלמה אוטומטית של Nodereference

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Store a number in the database as an integer.
he: אחסן מספר במסד הנתונים כמספר שלם.

en: Decimal
he: דצימלי

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
he: אחסן מספר במסד הנתונים במספר עשרוני בעל תבנית קבועה.

en: Float
he: צף

en: Store a number in the database in a floating point format.
he: אחסן מספר במסד הנתונים בתבנית נקודה צפה.

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
he: סך כל הספרות לשמירה במסד הנתונים, כולל הספרות מימין לנקודה.

en: The number of digits to the right of the decimal.
he: מספר הספרות מימין לנקודה.

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
he: התו אותו יזינו משתמשים כדי לסמן נקודה עשרונית בטפסים.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
he: הגדר מחרוזת שתתווסף לערך כקידומת, כגון $ או €. השאר ריק עבור 'ללא'. הפרד ערכי בודד ורבים באמצעות התו '|' (דולר|דולרים).

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
he: הגדר מחרוזת שתתווסף לערך כסיומת, כגון מ² או מ/ש². השאר ריק עבור 'ללא'. הפרד ערכי בודד ורבים באמצעות התו '|' (דולר|דולרים).

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: "Minimum" must be a number.
he: 'מינימום' צריך להיות מספר.

en: "Maximum" must be a number.
he: 'מירבי' צריך להיות מספר

en: unformatted
he: לא מעוצב

en: Defines numeric field types.
he: מגדיר סוגי שדות מספריים.

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: Single on/off checkbox
he: תיבת סימון יחידה כן/לא

en: Option Widgets
he: רכיבים גרפיים לאפשרויות

en: Store text in the database.
he: אחסן טקסט במסד הנתונים.

en: Text area (multiple rows)
he: אזור טקסט (שורות מרובות)

en: Defines simple text field types.
he: מגדיר סוגי שדות טקסט פשוטים.

en: User reference
he: הפניית משתמש

en: Store the ID of a related user as an integer value.
he: אחסן את מזהה המשתמש הקשור כערך שלם.

en: User roles that can be referenced
he: תפקידי משתמש שניתן להפנות אליהם

en: User status that can be referenced
he: סטטוס משתמש שניתן להפנות אליו

en: Reverse link
he: קישור הפוך

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
he: אם נבחר, יופיע קישור הפוך חזרה לפריט התוכן המפנה, על גבי רשומת המשתמש שהפנו אליה.

en: Userreference autocomplete
he: השלמה אוטומטית של הפניית משתמש

en: User Reference
he: הפניית משתמש

en: Uploaded file is not a valid image
he: הקובץ שהתקבל במערכת אינו תמונה.

en: Canceled
he: בוטל

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Permission
he: הרשאה

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Grid
he: רשת

en: Search returned the following results:
he: תוצאות החיפוש שהזנת הן:

en: Italic
he: אלכסון

en: Hide
he: הסתרה

en: Read/Write
he: קריאה\כתיבה

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Global
he: כללי

en: arguments
he: ארגומנטים

en: Blue
he: כחול

en: file system
he: מערכת קבצים

en: Thread
he: שרשור

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
he: יש להכניס לפחות מילת חיפוש אחת עם @count אותיות או יותר.

en: Rate
he: דרג

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Distinct
he: נפרד

en: <None>
he: <ללא>

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Purchase date
he: נוצר בתאריך

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Change layout
he: שנה פריסה

en: Node type (user-friendly version)
he: סוג פריט תוכן (גירסה ידידותית למשתמש)

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
he: כותרת פריט תוכן בלתי מסוננת. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Node author's user id
he: מזהה המשתמש של מחבר פריט התוכן

en: Node author's user name
he: שם המשתמש של מחבר פריט התוכן

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
he: שם מתשתמש מחבר פריט התוכן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Contexts
he: הקשרים

en: Node access
he: גישה לפריט תוכן

en: Loading
he: טוען

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: The directory %directory is not writable
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory כיוון שאין הרשאות מתאימות.

en: File description
he: תיאור קובץ

en: File size (in bytes)
he: גודל קובץ (בבייטים)

en: Rearrange
he: סדר מחדש

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: Variable editor
he: עורך משתנים

en: empty
he: ריק

en: Package
he: חבילה

en: Add role
he: הוסף תפקיד

en: - None selected -
he: - לא נבחרו -

en: Aggregator
he: צובר

en: Order #
he: מספר הזמנה

en: Active users
he: משתמשים פעילים

en: Attach to
he: צרף ל

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Context
he: הקשר

en: General form
he: טופס כללי

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Add comment
he: הוספת תגובה

en: Sort
he: מיון

en: !a comments per page
he: !a תגובות לעמוד

en: Taxonomy vocabulary
he: מילון טקסונומי

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Close window
he: סגור חלון

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: No title
he: ללא כותרת

en: Module name
he: שם מודול

en: Enter the module name to export code to.
he: הזן את שם המודול שיש ליצא אליו קוד.

en: Panel
he: פאנל

en: Panel content
he: תוכן הפאנל

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Use pager
he: שימוש ב Pager

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Offset
he: היסט

en: More link
he: קישור עוד

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Edit this view
he: ערוך היבט זה

en: Book parent
he: אב הספר

en: Top level book
he: ספר הרמה העליונה

en: Palestinian Territory
he: הטריטוריה הפלסטינית

en: Vatican
he: הוותיקן

en: contains
he: מכיל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Print
he: הדפסה

en: Locked
he: נעול

en: Account
he: חשבון

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: No name
he: ללא שם

en: Finish
he: סיום

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
he: בעית ולידציה, אנא נסה שוב. אם שגיאה זו ממשיכה להופיע, אנא פנה למנהל האתר.

en: In moderation
he: בהנחייה

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Only in the category(s)
he: רק בנושא(ים)

en: Only of the type(s)
he: רק מסוג(ים)

en: Billing information
he: פרטי חשבון

en: Company name
he: שם החברה

en: Color set
he: סט צבעים

en: Underline
he: קו תחתון

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Reports
he: דו"חות

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Report settings
he: הגדרות דיווח

en: No items found.
he: לא נמצאו פריטים.

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מין לפי @s

en: and
he: וגם

en: URL filter
he: מסנן כתובות URL

en: Please select one or more comments to perform the update on.
he: אנא בחרו הודעה אחת או יותר עליהן יבוצע עדכון.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
he: כתובת ה-URL אליה צריך להפנות את המשתמש. זו יכולה להיות כתובת URL פנימית כגון node/123 או כתובת וRL חיצונית כגון http://drupal.org.

en: Display a message to the user
he: הצג הודעה למשתמש

en: Revenue
he: הכנסה

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Add @type
he: הוסף @type

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: The parent comment.
he: תגובת האב.

en: Author's website
he: אתר המחבר

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
he: הצג את עומק התגובה אם היא משורשרת.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
he: מיין לפי סדר השרשור. כל תשארנה התגובות הבנות יחד עם הוריהן.

en: Reply-to link
he: קישור מענה ל

en: Provide a simple link to reply to the comment.
he: ספק קישור פשוט לתשובה לתגובה.

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Link this field to its user or an author's homepage
he: קשר שדה זה למשתמש שלו או לדף הבית של המחבר

en: Product information
he: מידע על המוצר

en: Sell price
he: מחיר מכירה

en: Customer purchase price.
he: מחיר קניה ללקוח.

en: field
he: שדה

en: The node the uploaded file is attached to
he: פריט התוכן אליו יצורף הקובץ שהיועלה

en: Stars
he: כוכבים

en: clone
he: שכפול

en: View settings
he: הגדרות היבט

en: Week @week
he: שבוע @week

en: Delete view
he: מחק היבט

en: A collection of data to cache.
he: איסוף נתונים למטמון.

en: Time ago
he: לפני זמן

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Not enabled
he: מבוטל

en: The taxonomy vocabulary ID
he: מזהה אוצר המילים של הטקסונומיה

en: The taxonomy term ID
he: מזהה מושג הטקסונומיה

en: Force single
he: אלץ בודד

en: View cart
he: צפה בסל קניות

en: Invalid e-mail address.
he: כתובת אימייל אינה תקינה.

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
he: הנחיות לתצוגה למשתמש מתחת לשדה זה בטופס העריכה.<br />תגיות HTML מותרות: @tags

en: &lt;none&gt;
he: &lt;ללא&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
he: אינך מורשה להזין קוד PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
he: קוד PHP זה הוגדר על ידי מנהל וידרוס כל ערך המצויין לעיל.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
he: השתמש בקלט PHP להגדרות שדות(מסוכן - תן תשומת לב למי אתה מעניק זאת)

en: Content fieldgroup
he: fieldgroup תוכן

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
he: טקסט לתצוגה כאשר אין נתונים לקבוצה. שים לב כי הכותרת לא תוצג אלא אם היא נדרסה.

en: Node from reference
he: פריט התוכן מההפנייה

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
he: מוסיף פריט תוכן מהפנייה לפריט תוגן בהקשר של פריט תוכן; אם יש הפנייה לפריטי תוכן מרובים, הוא יקבל רק את פריט התוכן הראשון שאליו יש הפנייה.

en: Node reference field
he: שדה הפניית פריט תוכן

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
he: קוד PHP זה נקבע על ידי מנהל וידרוס את רשימת הערכים המותרים שלעיל.

en: User from reference
he: המשתמש מההפנייה

en: Adds a user from a user reference in a node context; if multiple users are referenced, this will get the first referenced user only.
he: מוסיף משתמש מהפנייה למשתמש בהקשר פריט תוכן; אם יש הפנייה למספר משתמשים, הוא יקבל את המשתמש הראשון אליו יש הפנייה.

en: User reference field
he: שדה הפניית משתמש

en: Number of stars
he: מספר כוכבים

en: Star Labels
he: תוויות כוכבים

en: Order #:
he: מספר הזמנות:

en: Shipping Method:
he: צורת משלוח:

en: This order has no comments associated with it.
he: להזמנה זו אין תגובה מצורפת.

en: Product reports
he: דו"ח מוצרים

en: Sales per year
he: מכירות לפי שנה

en: Products sold
he: מוצרים שנמכרו

en: Total revenue
he: סך הכנסות

en: Sold
he: נמכר

en: Number of orders
he: מספר הזמנות

en: Average order
he: ממוצע הזמנות

en: Sales year
he: שנת מכירות

en: Sales summary
he: סיכום מכירות

en: Sales data
he: זמני מכירות

en: Today, !date
he: היום, !date

en: Yesterday, !date
he: אתמול, !date

en: Daily average for @month
he: ממוצע יומי ל @month

en: Projected totals for @date
he: סה"כ הזמנות בעבודה ל @date

en: Grand total sales
he: סה"כ מכירות

en: Shipping type
he: סוג משלוח

en: Shipment ID
he: משלוח ID

en: Ship date
he: תאריך משלוח

en: Show @count value(s)
he: הצג @count ערכים

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: The language the content is in.
he: שפת התוכן.

en: Rating
he: דירוג

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Payment methods
he: צורות תשלום

en: User account
he: חשבון משתמש

en: File download
he: הורדת קבצים

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Order total:
he: סה"כ הזמנה:

en: Vendor account number
he: מספר חשבון הספק

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Validator
he: מאמת

en: Inherit
he: תירש

en: Mime type
he: סוג Mime

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Invoice template
he: מבנה חשבונית

en: Subtotal:
he: סיכום ביניים:

en: Tax
he: מסים

en: The weight, used for sorting.
he: המשקל המשמש למיון.

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: In the form of WW (01 - 53).
he: בצורה WW (01 - 53).

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: Button alignment
he: ישור כפתור

en: @label (!name) - Allowed values
he: @label (!name) - ערכים מותרים

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
he: %name: על הערך להיות לא ארוך יותר מ-%max תווים.

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
he: שגיאה: לא קיים מטפל עבור @table > @field!

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
he: מצטערים, אפשר להוסיף רק פריט אחד כל פעם

en: Cart Contents
he: תכולת סל קניות

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
he: הצג את הפריטים בסל הקניות של הלקוח

en: This account has been banned and can't download files anymore.
he: החשבון נחסם ולא יכול להוריד קבצים יותר

en: Add Watermark
he: הוספת סימן מים

en: Uploaded file is not a valid JPEG
he: הקובץ שהועלה אינו JPEG תקני

en: Empty Line
he: שורה ריקה

en: Test Gateway
he: בדיקת סליקה

en: Check or Money Order
he: המחאה בנקאית או המחאת דואר

en: Pay by mailing a check or money order.
he: תשלום באמצעות משלוח המחאה (צ'ק)

en: UPS Standard
he: UPS יבשתי

en: Language preference
he: העדפות שפה

en: Multi-page checkout
he: קופה מחולקת למספר עמודים

en: Single page checkout
he: דף קופה בודד

en: credit card
he: כרטיס אשראי

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
he: הזמנתך תתבצע בעת קבלת אישור תשלום ב2Checkout.com.

en: Order @order_id
he: הזמנה @order_id

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Continue with checkout to complete payment.
he: המשך/י לתשלום כדי להשלים את הקניה.

en: Javascript must be enabled to view the order total preview.
he: יש לאפשר Javascript כדי לצפות בתצוגה מקדימה של ההזמנה.

en: Configure the payment settings.
he: ניהול הגדרות תשלום

en: Edit the payment settings.
he: עריכת הגדרות תשלום

en: Edit the basic payment settings.
he: עריכת הגדרות תשלום בסיסיות.

en: Edit the payment method settings.
he: עריכת הגדרות צורת תשלום.

en: Return order totals
he: החזר סיכום הזמנה

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
he: בחר/י צורת תשלום מצורות התשלום המאופשרות

en: Order total preview:
he: פרטי התשלום

en: Check or money order
he: תשלום באמצעות שיק או מזומן

en: Review order
he: צפיה בהזמנה

en: Review payment
he: צפיה בתשלום

en: Submit order
he: שלח הזמנה

en: PayPal payment complete
he: התשלום בPayPal הושלם

en: PayPal payment cancelled
he: התשלום בPayPal בוטל

en: PayPal Express Checkout
he: רכישה באמצעות PayPal Express

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
he: PayPal - תשלום ללא צורך בשיתוף המידע הכספי שלך.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
he: השלם הזמנה באמצעות PayPal Express Checkout.

en: Checkout with PayPal.
he: רכישה באמצעות PayPal.

en: Order comments
he: הערות להזמנה

en: Shipping settings
he: הגדרות משלוח

en: Default product pickup address
he: כתובת ברירת-מחדל לאיסוף המוצר

en: Default product shipping type
he: צורת ברירת-מחדל למשלוח המוצר

en: Order: Product
he: הזמנה: מוצר

en: Calculate shipping cost
he: חישוב עלות ההובלה

en: Extra information necessary to ship.
he: מידע נוסף הנדרש לצורך משלוח

en: Small package
he: חבילה קטנה

en: Apply to order
he: אשר בהזמנה זו

en: Cost:
he: עלות:

en: Physical dimensions of the packaged product.
he: גודל פיזי של המוצר כולל אריזה

en: Units of measurement
he: יחידות מדידה

en: Centimeters
he: ס"מ

en: Millimeters
he: מ"מ

en: Password field is required.
he: חובה למלא סיסמא.

en: Add an attribute
he: הוספת תכונה

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Please select
he: נא לבחור

en: Select box
he: בחירה מרשימה

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
he: מידע אודות הזמנתך ישלח לכתובת הדוא"ל של החשבון שלך, המוצגת למטה.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
he: <b>אימייל:</b> @email (<a href="!url">עריכה</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
he: הכנס/י כתובת אימייל תקינה להזמנה זו או <a href="!url">לחץ/י כאן</a> להרשמה עם משתמש קיים וחזרה לתשלום.

en: Confirm password
he: אשר סיסמא

en: Enter your billing address and information here.
he: הכנס/י כאן כתובת ומידע בקשר לתשלום.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
he: השתמש/י באיזור זה להנחיות מיוחדות או שאלות הנוגעות להזמנתך.

en: Cart settings
he: הגדרות סל קניות

en: Configure the cart settings.
he: התאם הגדרות סל קניות

en: Edit the cart settings.
he: עריכת הגדרות סל קניות

en: Cart block
he: תיבת סל קניות

en: Checkout settings
he: הגדרות רכישה - checkout

en: Configure the checkout settings.
he: התאם הגדרות רכישה

en: View the checkout settings.
he: צפה בהגדרות רכישה

en: Checkout panes
he: חלוניות התשלום

en: Checkout messages
he: מסרים בקשר לרכישה

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
he: צפיה / עידכון תכולת סל הקניות או מעבר לרכישה

en: Purchase the items in your shopping cart.
he: רכישת הפריטים בסל הקניות שלך.

en: Review an order before final submission.
he: צפיה בהזמנה לפני הגשה

en: There are no products in your shopping cart.
he: אין מוצרים בסל הקניות שלך

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
he: הרכישה הושלמה! מספר ההזמנה הוא [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
he: <a href="[site-url]">חזרה לדף הבית</a>

en: Cart contents
he: תכולת סל הקניות

en: Customer information
he: פרטי לקוח

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
he: קבלת מידע נדרש לצורך יצירת לקוח באתר

en: Delivery information
he: מידע לגבי המשלוח

en: Get the information for where the order needs to ship.
he: קבלת פרטים על המקור ממנו ההזמנה צריכה להישלח.

en: Get basic information needed to collect payment.
he: קבלת פרטים בסיסיים לצורך קבלת התשלום.

en: Continue shopping
he: המשך קניה

en: Hour(s)
he: שעות

en: Update cart
he: עדכן סל קניות

en: Catalog settings
he: הגדרות קטלוג

en: Configure the catalog settings.
he: ניהול הגדרות קטלוג

en: Catalog vocabulary
he: מילון הקטלוג

en: <strong>SKU:</strong> Any<br/>
he: <strong>מק"ט:</strong> כל<br/>

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br/>
he: <strong>מק"ט:</strong> !sku<br/>

en: Send e-mail notification on update.
he: שלח דוא"ל על עדכון הסטטוס.

en: Your Order at [store-name]
he: ההזמנה שלך ב [store-name]

en: New Order at [store-name]
he: הזמנה חדשה ב [store-name]

en: Order #[order-id] Update
he: הזמנה #[order-id] עודכנה

en: Modify 'Bill to' information
he: הגדר מידע - "חשבון ל"

en: Primary e-mail:
he: דוא"ל ראשי

en: Modify 'Customer info'
he: הגדר פרטי לקוח

en: Customer number
he: מספר לקוח

en: Primary e-mail
he: דוא"ל ראשי

en: Search for an existing customer.
he: לקוח קיים.

en: Create a new customer.
he: צור לקוח חדש.

en: Add product
he: הוסף מוצר

en: Add blank line
he: הוסף שורה ריקה

en: Add an admin comment
he: הוסף הערת מנהל להזמנה

en: Admin comments are only seen by store administrators.
he: תגובות מנהל נצפות אך ורק על ידי מנהלים.

en: Add an order comment
he: הוסף הערה להזמנה

en: This order contains no products.
he: הזמנה זו אינה מכילה מוצרים.

en: Check an order's products
he: בדוק הזמנות למוצר

en: Check an order's number of products
he: בדוק מספר הזמנות למוצר

en: Check if an order can be shipped
he: בדוק אם ההזמנה יכולה להישלח

en: Add a comment to the order
he: הוסף תגובה להזמנה

en: Unit of measurement
he: יחידת מדידה

en: Order settings
he: הגדרות הזמנה

en: Configure the order settings.
he: ניהול הגדרות הזמנה

en: View the order settings.
he: צפיה בהגדרות הזמנה

en: Edit the order settings.
he: ערוך את הגדרות ההזמנה.

en: Edit the basic order settings.
he: ערוך הגדרות בסיסיות של ההזמנות.

en: Modify and configure order states and statuses.
he: שינוי והגדרה מדינות הזמנות וסטטוסים.

en: Edit the pane settings for order pages.
he: ערוך את תצוגת העמוד (Pane) של עמוד ההזמנות.

en: Create an order status
he: צור מצב הזמנה

en: Create a custom order status for your store.
he: צור מצב הזמנה ייחודי לחנות שלך.

en: View and process orders.
he: הצג ועבד הזמנות.

en: View orders
he: צפיה בהזמנות

en: View and process the orders received through your website.
he: הצג ועבד הזמנות שהתקבלו דרך האתר.

en: Create order
he: צור הזמנה

en: Create an empty new order.
he: צור הזמנה ריקה.

en: Search orders
he: חפש הזמנות

en: Search existing orders.
he: חפש הזמנות קיימות.

en: Select address
he: בחר כתובת

en: Select customer
he: בחר לקוח

en: View your order history.
he: הסטוריית ההזמנות שלך.

en: View order @order_id.
he: הצג הזמנה @order_id.

en: View invoice
he: הצג חשבונית

en: View order
he: הצג הזמנה

en: Printable invoice
he: חשבונית להדפסה

en: Mail invoice
he: חשבונית למייל

en: Delete order @order_id.
he: מחק הזמנה @order_id.

en: Ship to
he: שלח אל

en: Bill to
he: חשבון ל

en: Customer info
he: מידע על הלקוח

en: Admin comments
he: תגובות מנהל

en: Update order
he: עדכן הזמנה

en: Number of orders on overview screen
he: מספר של ההזמנה במסך הסקירה

en: Enable order logging
he: אפשר התחברות להזמנה

en: Capitalize address on order screens
he: נצל את הכתובת למסכים אחרים

en: Customer settings
he: הגדרות לקוח

en: Order statuses
he: מצב הזמנה

en: Order status ID
he: מזהה מצב הזמנה

en: User: none
he: משתמש: ללא

en: User: !name
he: משתמש: !name

en: Active orders
he: הזמנות פעילות

en: All orders
he: כל ההזמנות

en: View by status
he: הצג לפי סטטוס

en: Order created by the administration.
he: ההזמנה נוצרה על ידי מנהל.

en: New order customer
he: הזמנת לקוח חדשה

en: Use the buttons above to have these fields filled in or just submit the form with the fields blank to create a blank order.
he: השתמש בכפתורים למעלה בכדי למלא את השדות הללו או השאר את השדות ריקים כדי ליצור הזמנה חדשה.

en: Billing first name
he: שם פרטי של הלקוח

en: Billing last name
he: שם משפחה של הלקוח

en: Billing company
he: שם החברה (של הלקוח)

en: Shipping first name
he: שם פרטי של המשלח

en: Shipping last name
he: שם משפחה של המשלח

en: Shipping company
he: חברה משלחת

en: Search using date range.
he: חפש בעזרת טווח תאריכים.

en: Specify dates to the right if checked.
he: אם מסומן, ציין תאריכים.

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
he: חפש על פי שם או מספר קטלוגי (* is the wildcard)

en: Add to order
he: הוסף להזמנה

en: Recipient e-mail address
he: דוא"ל של הנמען

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
he: האם למחוק לצמיתות את הזמנה מספר @order_id?

en: An account already exists for that e-mail.
he: כבר קיים לקוח עם האימייל הזה.

en: Use this account now?
he: ברצונך להשתמש באימייל הזה ללקוח החדש?

en: User !uid - !mail
he: משתמש !uid - !mail

en: Search for a customer based on these fields.
he: חפש לקוח בהתבסס על השדות הבאים.

en: Use * as a wildcard to match any character.
he: השתמש ב * כסמן ל"כללי" לתאימות של כל אופי מונח.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
he: השאר שדה ריק להתעלמות ממנו בחיפוש

en: Enter an e-mail address for the new customer.
he: הכנס דוא"ל של השלקוח החדש

en: E-mail customer account details.
he: שלח ללקוח דוא"ל עם פרטי החשבון

en: @key changed from %old to %new.
he: @key השתנה מ %old ל %new.

en: Edit order @order_id.
he: ערוך הזמנה @order_id.

en: Want to manage your order online?
he: ברצונך לנהל את הזמנתך ברשת?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
he: כדי לבדוק את מצב ההזמנה ניתן לבקר בחנות [store-link] וללחוץ על הקישור "החשבון שלי" בתפריט או להיכנס בקישור הבא:

en: Purchasing Information:
he: מידע רכישה

en: E-mail Address:
he: כתובות דוא"ל

en: Billing Address:
he: כתובת לחיוב

en: Billing Phone:
he: טלפון המזמין:

en: Order Grand Total:
he: סה"כ הזמנה:

en: Payment Method:
he: צורת התשלום:

en: Order Summary:
he: סיכום הזמנה:

en: Products Subtotal:
he: מחיר המוצרים ללא תוספות:

en: Total for this Order:
he: סה"כ להזמנה זו:

en: Products on order:
he: מוצרים בהזמנה זו:

en: Where can I get help with reviewing my order?
he: היכן אוכל למצוא עזרה בסקירת ההזמנה שלי?

en: View products
he: צפיה במוצרים

en: Manage classes
he: ניהול מחלקות

en: Configure product settings.
he: התאם הגדרות מוצר

en: Product fields
he: שדות מוצר

en: Product features
he: אפשרויות מוצר

en: Product SKU/model.
he: מספר קטלוגי

en: Product and its derivatives are shippable.
he: המוצר וחלקיו ניתנים למשלוח.

en: Package quantity
he: כמות בחבילה

en: For a package containing only this product, how many are in it?
he: עבור חבילה המכילה רק ממוצר זה, כמה נכנסים בחבילה?

en: Default quantity to add to cart
he: כמות ברירת-מחדל להוספה לסל הקניות

en: List position
he: מיקום ברשימה

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
he: ציין ערך כדי לקבוע את מיקום המוצר ברשימות המוצר. <br /> מוצרים באותו מיקום יהיו בסדר אלפביתי.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
he: המחיר חייב להיות בתבנית מספר חוקי. ללא פסיקים ורק נקודה עשרונית אחת.

en: Display price
he: הצג את המחיר

en: Product field
he: שדה מוצר

en: Class ID
he: מזהה מחלקה

en: Add a class
he: הוסף מחלקה

en: Product class %type deleted.
he: מחלקת מוצרים %type בוטלה.

en: Weight: !weight
he: משקל: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
he: גודל: !length × !width × !height

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
he: <b>סטטוס הזמנות בשימוש:</b> @statuses

en: The following are total orders, products, sales, and average order totals for each store customer. Clicking on the header links will toggle a descending or ascending order for that column. Clicking on a customer's name will take you to a detailed list of orders that customer has made. Clicking on a customers username will take you to their account page.
he: הנתונים בדו"ח זה מתייחסים לסה"כ הזמנות, מכירות, וסה"כ ממוצע מחירות לכל לקוח בחנות.
    לחיצה על כותרת הטור (למשל "לקוח") יסווגו לפי סדר עולה או יורד. לחיצה על שם הלקוח יובל אותך לרשימת פירוט על הזמנות אותן ביצע לקוח בחנות. 
    לחיצה על "כינוי" יוביל אותך לדף המשתמש עצמו של הלקוח.

en: The table lists each product listed in the store, its amount sold, how many times it has been viewed, revenue it has produced, and gross profit it has generated. If you do not see the number of views you must enable the Statistics module on the <a href="!url">module administration page</a>.
he: הטבלה מפרטת את כל המוצרים המופיעים בחנות, הסכום בו נמכרו, כמה פעמים מוצר זה נצפה, הכנסות אותו הפיק, ואת הרווח הגולמי אותו יצר. אם אינך רואה את מספר הצפיות, כנראה שמודול הסטטיסטיקה אינו מופעל ועליך להפעילו בלינק הבא: <a href="!url">module administration page</a>.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
he: כאן מוצגות מכירות מהיומיים האחרונים, ממוצע מכירות לחודש זה, והמכירות הצפויות עד סוף החודש.
    בהמשך הרשימה ניתן לראות סטטיסטיקות מכירות אחרות.

en: Expand the fieldset below to customize the date range of this report, the statuses of orders displayed, and product display options.
he: פתח את "פרמטרים להתאמת דו"ח מכירות אישית" בכדי להתאים את טווח הדו"ח, סטטוס ההזמנות שמוצג, ואפשרויות הצגת מוצרים.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
he: זהו חתך חודשי למכירות בשנת @year. לחיצה על כל חודש, תוביל לרשימת הזמנות בחודש הספציפי.

en: Customer reports
he: דו"ח לקוחות

en: Product report
he: דו"ח מוצר

en: Custom product report
he: התאם דו"ח מוצר

en: View a customized product report
he: צפיה בדו"ח מוצר מותאם אישית

en: Sales reports
he: דו"ח מכירות

en: Custom sales summary
he: דו"ח מכירות מותאם אישית

en: Export to CSV file.
he: ייצוא לקובץ CSV (אקסל)

en: Show all records
he: הצג את כל הרשומות

en: Make sure %setting_name is set to %state in the <a href="!url">access log settings page</a> to enable views column.
he: וודאו כי  %setting_name מוגדר ל %state ב <a href="!url">עמוד הגדרות לגישת יומן</a> כדי לאפשר טור צפיות.

en: Customize sales report parameters
he: פרמטרים להתאמת דו"ח מכירות אישית

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
he: אך ורק הזמנות עם הסטטוס הנ"ל יוצגו בדו"ח.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
he: החזיקו את מקש ה CTRL (קונטרול) ובאותו הזמן לחצו על כמה אפשרויות להצגה של כמה סוגי סטטוסים בו זמנית

en: Month-to-date, @month
he: לחודש, @month

en: Customers total
he: סה"כ לקוחות

en: New customers today
he: לקוחות חדשים היום

en: Online customers
he: לקוחות המחוברים כעת לאתר

en: Total orders by status
he: סך הזמנות לפי סטטוס

en: Adjust these values and update the report to build your custom sales summary. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
he: התאימו את הערכים בכדי לבנות את הדו"ח האישי שלכם. ברגע שתשמרו אותו, הדו"ח ישמר לשם עיון קל בעתיד.

en: Results breakdown
he: חלוקת תוצאות

en: Large daily reports may take a long time to display.
he: דו"חות יומיים גדולים עלולים לקחת מעט יותר זמן להצגה.

en: Show a detailed list of products ordered.
he: הצג רשימה מפורטת של המוצרים שהוזמנו.

en: Paged table size
he: מספר שורות בכל עמוד

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
he: מספר שורות מקסימלי שיוצגו בכל דף דיווח

en: Reported statuses
he: סטטוסים מדווחים

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
he: אך ורק הזמנות עם הסטטוסים הנבחרים יוצגו בדיווח.

en: view reports
he: הצגת דוחות

en: Stock reports
he: דו"ח מלאי

en: The current stock level
he: רמת מלאי נוכחית

en: Store administration
he: ניהול חנות

en: View and modify customer information and orders.
he: הצג ושנה מידע אודות לקוחות והזמנות.

en: View customers
he: צפיה בלקוחות

en: Search customers
he: חיפוש לקוחות

en: Country settings
he: הגדרות מדינה

en: Configure country specific settings.
he: ניהול הגדרות מדינה

en: Country formats
he: מבנה מדינה

en: Store settings
he: תצורת חנות

en: Configure the main store settings.
he: קבע תצורת החנות

en: Customer orders
he: הזמנות לקוח

en: Our store
he: החנות שלנו

en: Status messages:
he: הודעות מצב:

en: - Show links -
he: - הצג תפריט -

en: Billing name
he: שם הלקוח

en: Shipping name
he: שם משלח

en: Create an order for this customer.
he: יצירת הזמנה ללקוח זה.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
he: !totals_orders הזמנות מוצגות מתאימות לחשבון זה עם !totals_items פריטים לרכישה !totals_total :

en: Customer's first name
he: שם פרטי של הלקוח

en: Customer's last name
he: שם משפחה של הלקוח

en: City name
he: שם העיר

en: Street address 1
he: כתובת מדויקת 1

en: Street address 2
he: כתובת מדויקת 2

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.

en: Congo (Kinshasa)
he: קונגו (קינשאסה)

en: Congo (Brazzaville)
he: קונגו (ברזוויל)

en: Ivory Coast
he: חוף השנהב

en: Hong Kong S.A.R., China
he: הונג קונג

en: Isle of Man
he: האי מאן

en: Montenegro
he: מונטנגרו

en: Macao S.A.R., China
he: מקאו

en: Saint Pierre and Miquelon
he: סן פייר ומיקלון

en: Serbia
he: סרביה

en: Run cron
he: הרץ cron

en: Run updates
he: בדוק עידכונים

en: Disabled these modules: !module-list.
he: בטל את הרכיבים האלו: !module-list.

en: Default sort order
he: מיון ברירת מחדל

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
he: אזהרת אבטחה: כתיבת הקובץ .htaccess נכשלה. אנא צור קובץ .htaccess בתיקייה %directory המכיל את השורות הבאות: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
he: גודל הקובץ %filesize חורג מגודל הקובתץ המירבי %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
he: הקובץ הוא %filesize שיחרוג מגודל הדיסק המוקצה לך %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
he: גודל התמונה שונה כדי להתאים למידות המרביות של %dimensions פיקסלים.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה גדולה מדי; המידות המירביות הן %dimensions פיקסלים.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה קטנה מדי; המידות המינימליות הן %dimensions פיקסלים.

en: No link
he: אין קישור

en: Path: !path
he: נתיב: !path

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Analyze
he: נתח

en: Queue
he: תור

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Admin
he: מנהל

en: Autocomplete matching
he: התאמת השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Variants
he: וריאנטים

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: No messages found.
he: לא נמצאו מסרים.

en: Load a referenced user
he: טען משתמש שיש אליו הפנייה

en: Content containing the user reference field
he: התוכן המכיל את שדה הפניית המשתמש

en: Referenced user
he: המשתמש שמפנים אליו

en: Load a referenced node
he: טען פריט תוכן שיש אליו הפנייה

en: Content containing the node reference field
he: תוכן המכיל את שדה הפניית פריט התוכן

en: Referenced content
he: תוכן אליו יש הפנייה

en: Populate a field
he: אכלס שדה

en: Select the machine-name of the field.
he: בחר את שם המכונה של השדה.

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Revision information
he: מידע מהדורה

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
he: בחר את השיטה לאיסוף הצעות השלמה אוטומטית. שים לב כי <em>מכיל</em> can גורם לבעיות ביצועים באתרים עם אלפי משתמשים.

en: View used to select the nodes
he: ההיבט המשמש לבחירת פריטי התוכן

en: %name: this post can't be referenced.
he: %name: לא ניתן להפנות לפרסום זה.

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: Show All
he: הצג הכל

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
he: פריטי תוכן הינם התכולה העיקרית של אתר דרופל.

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
he: אין תגובות למחיקה או שהתגובה שבחרת נמחקה על ידי מנהל.

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: Is not empty (NULL)
he: לא ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: Access type
he: סוג גישה

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
he: בטקסט הזה יעשו שימוש קוראי מסך, מנועי חיפוש, או שהוא יוצג כאשר לא ניתן לטעון את התמונה

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא

en: Thank you for your vote.
he: תודה רבה על הצבעתך

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: Upload date
he: העלה תאריך

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Action to take if argument is not present
he: הפעולה שיש לבצע במידה והארגומנט לא נמצא

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
he: אם ערך זה יתקבל בארגומנט, הארגומנט לא ילקח בחשבון: למשל "כל הערכים"

en: Wildcard title
he: כותרת תו כללי

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
he: הכותרת שיש להשתמש בה לתו כללי במקומות אחרים.

en: <Basic validation>
he: <אימות בסיסי>

en: Action to take if argument does not validate
he: פעולה לביצוע אם הארגומנט לא תקין

en: The cost of the product to the store.
he: עלות המוצר לחנות.

en: The default sort criteria in the catalog.
he: קריטריון ברירת-מחדל לסידור הקטלוג.

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
he: אם נבחר, יופיע שדה להזנת הטקסט שישמש למשתמשים אנונימיים.

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Use default RSS settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל עבור RSS

en: Title plus teaser
he: כותרת בתוספת טיזר

en: Front page feed
he: הזנה לדף הפתיחה

en: Primary
he: ראשי

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
he: זה יופיע כשם בלוק זה בניהול >> בניית אתרים >> בלוקים.

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: Dashboard
he: לוח מחוונים

en: No role
he: אין תפקיד

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: View link
he: קישור להיבט

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: Only show "listed" file attachments
he: הצג רק קבצים מצורפים "רשומים"

en: My order history
he: הסטורית ההזמנות שלי

en: Devel generate
he: ייצור Devel

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: Link this field to its node
he: קשר שדה זה לפריט התוכן שלו

en: Delete link
he: מחק קישור

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Cache once for everything (global)
he: שמור במטמון פעם אחת עבור הכל (כללי)

en: Per page
he: לדף

en: Per role
he: לתפקיד

en: Per role per page
he: לתפקיד לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Per user per page
he: לכל משתמש לכל דף

en: Has Avatar
he: יש avatar

en: Display the node with standard node view.
he: הצג את פריט התוכן בהיבט הרגיל של פריט התוכן.

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: The comment body.
he: תוכן התגובה.

en: Node module form.
he: טופס מודול פריט תוכן.

en: Locale module form.
he: טופס מודול אזורים.

en: Taxonomy module form.
he: טופס מודול טקסונומיה.

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
he: ניתן להשתמש בכל האסימונים לתאריכי יצירת פריטי תוכן גם עם הקידומת "mod-"; צורה שו תגרום לשימוש בתאריך העדכון במקום בתאריך היצירה.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
he: נתיב התפקיט (כפי שמשתקף בשביל הניווט), לא כולל Home או[menu]. מופרד על ידי /.

en: Default argument
he: ארגומנט ברירת מחדל

en: Trigger
he: גורם מפעיל

en: Yes/No
he: כן/לא

en: Conditional actions
he: פעולות מותנות

en: <b>Includes:</b>
he: <b>כולל:</b>

en: - Store default -
he: -ברירת מחדל של החנות-

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. If this pickup address is left blank, this product will default to the <a href="!url">store pickup address</a>.
he: בשליחת מוצרים ללקוחות, כתובת המקור של המוצר צריכה להיות ידועה בשביל חישוב מדויק של עלות וצורת המשלוח. אם כתובת איסוף המוצר תושאר ריקה, המוצר ישלח כברירת-מחדל ל <a href="!url">כתובת חנות לאיסוף</a>.

en: Shipping settings form.
he: טופס הגדרות משלוח

en: E-mail the customer an invoice from their recent order.
he: שלח ללקוח קבלה לגבי הרכישה האחרונה שלו.

en: Send an e-mail to the customer
he: שלח דוא"ל ללקוח

en: Send an e-mail to the administrator(s)
he: שלח דוא"ל למנהל/ת האתר

en: Show/hide shopping cart contents.
he: הראה/הסתר את תכולת סל הקניות

en: View your shopping cart.
he: צפה בסל הקניות שלך

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
he: תהליך הרכישה כמעט הושלם. אנא בדוק את הפרטים למטה ולחץ על 'שלח הזמנה' אם כל הפרטים נכונים. תוכל גם להשתמש בכפתור  'חזור' לעשות שינויים בהזמנה שלך במידת הצורך.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
he: תודה על קניתך ב [store-name]. בזמן שאתה עדין מחובר, תוכל להמשיך לרכוש מוצרים או <a href="[order-url]">לצפות במצב ההזמנה הנוכחית</a> והזמנות קודמות.

en: Products are displayed in a grid.
he: המוצרים מוצגים ברשת.

en: Products are displayed in a table list.
he: המוצרים מוצגים ברשימה טבלה.

en: Product SKU
he: מק"ט המוצר

en: Add to cart form
he: טופס הוספה לסל קניות

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
he: ניסיון לשלוח אימייל @email לגבי הזמנה @order_id נכשל.

en: Displaying @orders orders at a time on the admin overview
he: הצג @orders הזמנות בזמן שהמנהל סוקר

en: Addresses on order view pages are capitalized.
he: הכתובות מנוצלות גם לדף ההזמנה.

en: Addresses on order view pages are not capitalized.
he: הכתובות אינן מנוצלות לדף ההזמנה.

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
he: אפשר ללקוחות לצפות בחשבוניות בעמוד הסטורית הזמנות.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
he: הפעלת תכונה זו תאפשר להקפיץ חלון עם החשבוניות כאשר הזמנה מסויימת נצפית.

en: Customers are allowed to view order invoices from their accounts.
he: לקוחות יכולים לצפות בחשבוניות אחרות מהחשבונות שלהם.

en: Customers are not allowed to view order invoices from their accounts.
he: לקוחות אינם יכולים לצפות בחשבוניות אחרות מתוך החשבונות שלהם.

en: You are using the %template order invoice template.
he: אתה משתמש בטמפלט %template לחשבוניות הזמנה.

en: Customer number: !user_link
he: מספר לקוח: !user_link

en: The email address of the customer.
he: כתובת דוא"ל של הלקוח.

en: The physical weight.
he: משקל פיזי.

en: Ubercart product settings
he: הגדרות מוצר Ubercart

en: Product module form.
he: טופס מודול מוצר

en: The manufacturer's suggested price.
he: מחיר מומלץ ע"י היצרן

en: The price for which the product is sold.
he: המחיר שבו ננמכר המוצר.

en: Is a product
he: זהו מוצר

en: Buy it now button
he: כפתור קנה עכשיו

en: All sales reports are <b>GMT !offset</b> (Default site timezone)
he: דו"ח המכירות הוא <b>GMT !offset</b> (שעון המוגדר באתר)

en: Customer's %billing is being used in lists.
he: ה%billing של הלקוח נמצאת בשימוש ברשימה.

en: Price handler settings
he: הגדרות התמחור

en: List Price:
he: מחיר מחירון:

en: Cost:
he: עלות:

en: Price:
he: מחיר:

en: Tax rule
he: כללי המס

en: Poll title
he: כותרת הסקר

en: Name of top taxonomy term
he: שם מושג הטקסונומיה העליון

en: Unfiltered name of top taxonomy term. WARNING - raw user input.
he: השם הבלתי מסונן של מונח הטקסונומיה הראשון. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: ID of top taxonomy term
he: מזהה המונח הראשון של הטקסונומיה

en: Secondary
he: משני

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: The id number of the category's parent vocabulary.
he: מספר המזהה של אוצר המילים האב של הסיווג.

en: The unfiltered vocabulary that the page's first category belongs to. WARNING - raw user input.
he: אוצר המילים הבלתי מסונן שאליו שייכת הקטגוריה הראשונה של הדף. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The unfiltered name of the category. WARNING - raw user input.
he: שם הסיווג, בלתי מסונן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: '@column' => value for @column
he: '@column' => ערך עבור @column

en: Numeric
he: מספרי

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
he: צור רשימת אפשרויות כרשימה ב-<strong>רשימת ערכים מותרים</strong> או כמערך בקוד PHP. ערכים אלו יהיו זהים עבור %field בכל סוגי התוכן.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
he: צריך לציין 'ערכים מותרים' עבור שדה זה.

en: Edit link
he: ערוך קישור

en: Token replacement patterns
he: תבניות החלפת אסימונים

en: Comment's node ID
he: מזהה פריט התוכן של התגובה

en: Comment title. WARNING - raw user input
he: כותרת התגובה. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Comment body
he: גוף התגובה

en: Comment body. WARNING - raw user input
he: גוף התגובה. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Comment author's user id
he: מזהה המשתמש של מחבר התגובה

en: Comment author's user name
he: שם המשתמש של מחבר התגובה

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
he: שם משתמש מחבר התגובה. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Comment author's home page.
he: הגב לדף הבית של במחבר.

en: Comment author's e-mail.
he: דוא"ל מחבר התגובה.

en: Comment author's e-mail. WARNING - raw user input.
he: דוא"ל מחבר התגובה. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Comment creation year (four digit)
he: שנת יצירת התגובה (ארבע ספרות)

en: Comment creation year (two digit)
he: תאריך יציאת התגובה (שתי ספרות)

en: Comment creation month (full word)
he: חודש יצירת הודעה (מילה שלמה)

en: Comment creation month (abbreviated)
he: חודש יצירת התגובה (מקוצר)

en: Comment creation month (two digit, zero padded)
he: חודש יצירת התגובה (שתי ספרות, מרופדות באפסים)

en: Comment creation month (one or two digit)
he: חודש יצירת התגובה (ספרה אחת או שתיים)

en: Comment creation week (two digit)
he: שבוע יצירת התגובה (שתי ספרות)

en: Comment creation date (day of month)
he: תאריך יצירת התגובה (יום בחודש)

en: Comment creation day (full word)
he: יום יצירת התגובה (מילה שלמה)

en: Comment creation day (abbreviation)
he: יום יצירת התגובה (קיצור)

en: Comment creation day (two digit, zero-padded)
he: יום יצירת תאריך (שתי ספרות, מרופד אפסים)

en: Comment creation day (one or two digit)
he: יום יצירת התגובה (ספרה אחת או שתיים)

en: Node language
he: שפת פריט התוכן

en: Node author's e-mail.
he: הדוא"ל של מחבר פריט התוכן.

en: Node author's e-mail. WARNING - raw user input.
he: דוא"ל מחבר פריט התוכן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Name of top term's vocabulary
he: שם אוצר המילים של המונח הראשון

en: Unfiltered name of top term's vocabulary. WARNING - raw user input.
he: השם הבלתי מסונן של אוצר המילים של המונח הראשון. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: ID of top term's vocabulary
he: מזהה אוצר המילים של המונח הראשון

en: Node creation year (four digit)
he: שנת יצירת פריט התוכן (ארבע ספרות)

en: Node creation year (two digit)
he: שנת יצירת פריט התוכן (שתי ספרות)

en: Node creation month (full word)
he: חודש יצירת פריט תוכן (מילה שלמה)

en: Node creation month (abbreviated)
he: חודש יצירת פריט מידע (מקוצר)

en: Node creation month (two digit, zero padded)
he: חודש יצירת פריט תוכן (שתי ספרות, מרופדות באפסים)

en: Node creation month (one or two digit)
he: חודש יצירת פריט התוכן (ספרה אחת או שתיים)

en: Node creation week (two digit)
he: שבוע יצירת פריט מידע (שתי ספרות)

en: Node creation date (day of month)
he: תאריך יצירת פריט התוכן (יום בחודש)

en: Node creation day (full word)
he: יום יצירת פריט התוכן (מילה שלמה)

en: Node creation day (abbreviation)
he: יום יצירת פריט התוכן (קיצור)

en: Node creation day (two digit, zero-padded)
he: יום יצירת פריט תוכן (שתי ספרות, מרופד אפסים)

en: Node creation day (one or two digit)
he: יופ יצירת פריט התוכן (ספרה אחת או שתיים)

en: The name of the menu the node belongs to. WARNING - raw user input.
he: שם התפריט אליו שייך פריט התוכן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /. WARNING - raw user input.
he: נתיב התפריט ללא סינון (כמשתקף בשביל הניווט), לא כולל Home או [menu]. מופרד על ידי /. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The text used in the menu as link text for this item.
he: הטקסט המשמש בתפריט לקישור לפריט זה.

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item. WARNING - raw user input.
he: הטקסט הבלתי מסונן המשמש בתפריט כטקסט הקישור עבור פריט זה. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The title of the node's book parent.
he: כותרת אב ספר פריט התוכן.

en: The id of the node's book parent.
he: מזהה ספר האב של פריט התוכן.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
he: כותרות כל האבות בהיררכיית הספר של פריט התוכן.

en: The unfiltered title of the node's book parent. WARNING - raw user input.
he: הכותרת הבלתי מסוננת של ספר האב של פריט התוכן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The unfiltered titles of all parents in the node's book hierarchy. WARNING - raw user input.
he: הכותרות הבלתי מסוננות של כל האבות בהיררכיית הספר של פריט התוכן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The name of the currently logged in user.
he: שם המשתמש המחובר כעת.

en: The user ID of the currently logged in user.
he: מזהה המשתמש של המשתמש הנוכחי.

en: The email address of the currently logged in user.
he: כתובת הדוא"ל של המשתמש הנוכחי.

en: The url of the current Drupal website.
he: כתובת ה-URL של האתר הנוכחי של דרופל.

en: The name of the current Drupal website.
he: שם אתר דרופל הנוכחי.

en: The slogan of the current Drupal website.
he: סיסמת הפרסומת של אתר דרופל הנוכחי.

en: The mission of the current Drupal website.
he: היעוד של אתר דרופל הנוכחי.

en: The contact email address for the current Drupal website.
he: כתובת דוא"ל ליצירת הקשר עם אתר דרופל הנוכחי.

en: The current date on the site's server.
he: התאריך הנוכחי בשרת האתר.

en: The current year (four digit)
he: השנה הנוכחית (ארבע ספרות)

en: The current year (two digit)
he: השנה הנוכחית (שתי ספרות)

en: The current month (full word)
he: החודש הנוכחי (מילה מלאה)

en: The current month (abbreviated)
he: החודש הנוכחי (מקוצר)

en: The current month (two digit, zero padded)
he: החודש הנוכחי (שתי ספרות, מרופדות באפסים)

en: The current month (one or two digit)
he: החודש הנוכחי (ספרה אחת או שתיים)

en: The current week (two digit)
he: השבוע הנוכחי (שתי ספרות)

en: The current date (day of month)
he: התאריך הנוכחי (יום בחודש)

en: The current day (full word)
he: היום הנוכחי (מילה שלמה)

en: The current day of week (abbreviation)
he: היום הנוכחי בשבוע (קיצור)

en: The current day (two digit, zero-padded)
he: היום הנוכחי (שתי ספרות, מרופדות באפסים)

en: The current day (one or two digit)
he: היום הנוכחי (ספרה אחת או שתיים)

en: The current page number for paged lists
he: מספר הדף הנוכחי לרשימות בדפים.

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
he: חותמת הזמן הנוכחית כשניות מאז הראשון בינואר 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
he: מספר אקראי חד-ספרתי.

en: A randomly generated three-digit number.
he: מספר תלת-ספרתי אקראי.

en: A randomly generated ten-digit number.
he: מספר אקראי בעל עשר ספרות.

en: Randomly generated single-digit letter.
he: אות אקראית.

en: Randomly generated three-digit letters.
he: מספר אקראי תלת-ספרתי.

en: Randomly generated ten-digit letters.
he: מחרוזת אקראית בת עשר אותיות.

en: Display a tokenized message to the user
he: הצג למשתמש מסר מחולק לאסימונים.

en: Send tokenized e-mail
he: שלח דוא"ל המחולק לאסימונים

en: Redirect to a tokenized URL
he: הפנה לכתובת URL המחולקת לאסימונים

en: The email address to which the message should be sent.
he: כתובת הדוא"ל אליה יש לשלוח את המסר.

en: The message that should be sent.
he: המסר שאמור להשלח.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים כדי לייצר את נתיב ה-URL. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: The message to be displayed to the current user.
he: ההודעה שתוצג למשתמש הנוכחי.

en: The following placeholder tokens can be used in the custom message text. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים במסר הטקסט המותאם אישית. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: בנתיב כתובת ה-URL ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
he: מספק API משותף להחלפת ממלאי מקום טקסטואלים בנתונים אמיתיים.

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
he: מספק אסימונים נוספים ובסיס לבניית אסימונים משלך.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
he: מספקת גירסאות משודרגות של פעולות ליבת דרופל באמצעות מודול האסימון.

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה

en: Change basic information
he: שנה מידע בסיסי

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים

en: Broken handler @table.@field
he: מטפל שבור @table.@field

en: Skipping broken view @view
he: מדלג על ההיבט השבור @view

en: Ajax callback for view loading.
he: התקשרות חזרה של AJAX לטעינת היבט.

en: Changes cannot be made to a locked view.
he: לא ניתן לעשות שינויים להיבט נעול.

en: Convert stored Views 1 views.
he: המר היבטים מאוחסנים היבט אחד.

en: Convert view
he: המר היבט

en: Create customized lists and queries from your database.
he: צור רשימות מותאמות אישית ושאילתות ממסד הנתונים.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
he: ממשק ניהול להיבטים. ללא מודול זה לא ניתן ליצור או לערוך היבטים.

en: Example table
he: טבלה לדוגמה

en: Example content
he: תוכן לדוגמה

en: Some example content that references a node.
he: תוכן לדוגמה המפנה לפריט תוכן.

en: Example node
he: פריט תוכן לדוגמה

en: Plain text field
he: שדה טקסט פשוט

en: Just a plain text field.
he: שדה טקסט פשוט.

en: Numeric field
he: שדה נומרי

en: Just a numeric field.
he: רק שדה מספרי.

en: Boolean field
he: שדה בולאני

en: Just an on/off field.
he: שדה פועל/כבוי.

en: Timestamp field
he: שדה חותמת זמן

en: Just a timestamp field.
he: פשוט שדה חותמת זמן.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
he: הכותרת לשימוש כאשר ארגומנט זה נוכח. היא תדרוס את הכותרת של view וכותרות מארגונטים קודמים. אפשר להשתמש באחוז כדי להחליף עם כותרת הארגומנט. השימוש ב"% 1" ארגומנט הראשון, "2%" לשני, וכו'.. '

en: Validator options
he: אפשרויות מאמת

en: Display all values
he: הצג את כל הערכים

en: Hide view / Page not found (404)
he: הסתר היבט/ דף לא נמצא (404)

en: Display empty text
he: הצג טקסט ריק

en: Provide default argument
he: ספק ארגומנט ברירת מחדל

en: Provide default argument options
he: ספק אפשרויות ברירת מחדל לארגומנטים

en: Default argument type
he: ברירת מחדל לסוג ארגומנט

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
he: המטפל לפריט זה שבור או חסר ולא ניתן להשתמש בו. אם המטפל סופק על ידי מודול ואז הוא הושבת, יתכן והפעלה מחדש של המודול תשחזר את המטפל. במידה ולא, מומלץ למחוק פריט זה.

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Current node's creation time
he: זמן היצירה של פריט התוכן הנוכחי

en: Current node's update time
he: זמן העדכון של פריט התוכן הנוכחי

en: Allow multiple terms per argument.
he: אפשר ריבוי מושגים לארגומנט.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
he: אם נבחר, המשתמשים יכולים להזין ארגומנטים מרובים בצורה 1+2+3 (עבורOR) או 1,2,3 (עבור AND).

en: Allow multiple arguments to work together.
he: אפשר לארגונטים מרובים לעבוד ביחד.

en: Do not display items with no value in summary
he: אל תציג פריטים שאין להם ערך בסיכום

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Fail basic validation if any argument is given
he: הכשל באימות בסיסי אם מסופק ארגומנט כלשהו

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
he: על ידי בחירת שדה זה תוכל לוודא כי היבטים עם יותר ארגומנטים מהנחוץ יכשלו באימות.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
he: אם נבחר, משתמשים יכולים להזין ארגומנטים מרובים במבנה 1+2+3 או1,2,3.

en: Exclude the argument
he: אל תכלול את הארגומנט

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
he: אם נבחר, המספרים שיוזנו בארגומנט לא ילקחו בחשבון, במקום שישמשו להגבלת ההיבט.

en: Glossary mode
he: מצב מילון מונחים

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: When printing the argument result, how to transform the case.
he: בעת הדפסת תוצאת הארגומנט, כיצד להמיר את רישיות האות.

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Case in path
he: פניה בנתיב

en: Transform spaces to dashes in URL
he: המר רווחים למקפים בכתובת URL

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Check this box to not display this field, but still load it in the view.  Use this option to not show a grouping field in each record, or when doing advanced theming.
he: בחר תיבת סימון זו כדי לא להציג את השדה, אבל כן לטעון אותו להיבט. השתמש באפשרות זו כדי לא להציג שדה קיבוץ בכל עמודה, או בעת ביצוע עיצוב מתקדם.

en: Rewrite the output of this field
he: כתוב מחדש את הפלט של שדה זה

en: If checked, you can alter the output of this field by specifying a string of text with replacement tokens that can use any existing field output.
he: אם נבחר, מאפשר לך לשנות את פלט השדה על-ידי ציון מחרוזת טקסט עם אסימונים חליפיים היכולים להשתמש בפלט של כל שדה קיים.

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: הטקסט לתצוגה עבור שדה זה. ניתן לכלול HTML. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Output this field as a link
he: יצא שדה זה כקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: נתיב דרופל או ה-URL המוחלט לקישור זה. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
he: טקסט אלטרנטיבי שרוב הדפדפנים מציגים כתיאור כלי בעת ריחוף מעל הקישור.

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה לפני הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה אחרי הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Trim this field to a maximum length
he: קצר שדה זה לאורך המירבי

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
he: אם נבחר, שדה זה יקוצר לאורך מרבי של תווים.

en: Trim only on a word boundary
he: קצר רק בגבולות מילה

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
he: אם נבחר, שדה זה יקוצר רק בגבולות מילה. דבר זה מבטיח עמידה במספר המרבי של תווים מותרים. אם אין גבולות מילים, השדה עלול להיות מקוצר למצב ריק.

en: Add an ellipsis
he: הוסף שלוש נקודות

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
he: אם נבחר, יתווסף "..." לשדה שקוצר.

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
he: אם נבחר, כל תגיות ה-HTML תוסרנה.

en: Field can contain HTML
he: שדה יכול להכיל HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
he: אם נבחר, מתקן ה-HTML יורץ על מנת לוודא שהתגיות נסגרו כהלכה לאחר הקיצור.

en: File size display
he: תצוגת גודל קובץ

en: Formatted (in KB or MB)
he: מאותחל (ב-KB או MB)

en: Raw bytes
he: בתים גולמיים

en: If checked, true will be displayed as false.
he: אם נבחר, אמת יוצג כשקר.

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם "זמן" מצורף)

en: Time span (future dates start with - )
he: טווח זמן (תאריכים עתידיים מתחילים ב - )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם התוספת "לפני/מהיום")

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. If "Time ago" this is the the number of different units to display, which defaults to two.
he: אם "מותאם אישית", ראה <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">מסמכי PHP</a> עבור תבניות תאריך. אם "לפני" זהו מספר היחידות השונות לתצוגה , ברירת המחדל הינה 2.

en: Round
he: עגל

en: If checked, the number will be rounded.
he: אם בחור, המספר יעוגל.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
he: ציין כמה ספרות אחרי הנקודה להדפיס.

en: What single character to use as a decimal point.
he: התו שיש להשתמש בו כנקודה עשרונית.

en: What single character to use as the thousands separator.
he: תו יחיד שיש להשתמש בו כמפריד אלפים.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
he: טקסט אותו יש לשים לפני המספר, כגון סמל מטבע.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
he: הטקסט שיש לשים אחרי המספר, כגון סימון סוג מטבע.

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: Display as link
he: הצג כקישור

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
he: כרגע פריט זה אינו חשוף. אם <strong>תחשוף</strong> אותו, משתמשים יוכלו לשנות את המסנן כאשר הם רואים אותו.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
he: פריט זה חשוף. אם <strong>תחביא</strong> אותו, משתמשים לא יוכלו לשנות את המסנן כשהם צופים בו.

en: Unlock operator
he: אופרטיור ביטול נעילה

en: When checked, the operator will be exposed to the user
he: אם נבחר, האופרטור יהיה חשוף למשתמש

en: Operator identifier
he: מזהה אופרטור

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
he: זה יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את האופרטור הזה.

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
he: יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את המסנן הזה. לא יכול להיות ריק.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
he: מסנן חשוף זה הינו אופציונלי והוא הוסיף אפשרויות המאפשרות לא לבחור אותו.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
he: אלץ מסנן חשוף זה לקבל רק אפשרות אחת.

en: Remember
he: זכור

en: Remember the last setting the user gave this filter.
he: זכור את ההגדרה האחרונה שהמשתמש נתן למסנן הזה.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
he: אם המסנן חשוף, יש צורך במזהה.

en: This identifier is not allowed.
he: מזהה זה אסור.

en: - Any -
he: - כל אחד מ -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
he: אם זה אינו מסנן חשוף אופציונלי, עליך לבחור ערך.

en: exposed
he: חשוף

en: Value type
he: סוג ערך

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים

en: Case sensitive filters may be faster. MySQL might ignore case sensitivity.
he: יתכן ומסננים תלויי רישיות יהיו מהירים יותר. MySQL עלול להתעלם מתלות ברישיות.

en: desc
he: יורד

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
he: הגרעיניות הינה היחידה הקטנה ביותר לשימוש כאשר בודקים האם שני תאריכים הינם זהים: לדוגמה, אם הגרעיניות היא 'שנה' אז כל התאריכים בשנת 1999 יחשבו כאילו הם זהים.

en: views_handler_sort_formula missing default: @formula
he: חסרה ברירת מחדל ל-views_handler_sort_formula : @formula

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם <a href="@modules">תאפשר את מודול העזרה המתקדמת</a>, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם תתקין את מודול העזרה המתקדמת מ- !href, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: Warning! Broken view!
he: זהירות! שדה שבור!

en: Broken
he: שבור

en: Install the advanced help module for the getting started
he: התקן את מודול העזרה המתקדמת עבור תחילת העבודה

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
he: לא בטוח מה לעשות? נסה את הדף "!getting-started".

en: Displays
he: תצוגות

en: These queries were run during view rendering:
he: שאילתות אלה הורצו בזמן עיבוד ההיבט.

en: This display has no path.
he: לתצוגה זו אין נתיב.

en: Query build time
he: זמן בניית שאילתה

en: Query execute time
he: זמן ריצת שאילתה

en: View render time
he: צפה בזמן העיבוד

en: No query was run
he: לא הורצה שאילתה

en: Unable to preview due to validation errors.
he: לא ניתן לצפות בתצוגה מוקדמת עקב שגיאות אימות.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
he: הפרד ארגומנטים בעזרת "/" כאילו היו כתובת URL.

en: Clone view %view
he: שכפול היבט %view

en: View name
he: שם היבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: View tag
he: תגית ההיבט

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
he: הזן תגית אופציונלית להיבט זה; היא תשמש רק לסיוע במיון היבטים בדף הניהול.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
he: The view type is the primary tableסוג ההיבט הינו הטבלה הראשית שעבורה מוחזר המידע. סוג ההיבט קובע אילו ארגומנטים, שדות, קריטריוני מיון ומסננים זמינים, לכן לאחר קביעת ההגדרה, <strong>לא ניתן לשנות אותה</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
he: עליך להשתמש בשם ייחודי להיבט זה

en: Are you sure you want to revert the view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשחזר את ההיבט %name?

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
he: שיחזור ההיבט ימחוק את ההיבט שבמסד הנתונים, ויחזירו להיבט ברירת המחדל המקורי. כל השינויים שעשית יאבדו ולא ניתן יהיה לשחזרם.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את ההיבט %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל מחיקת היבט.

en: The view has been deleted.
he: ההיבט נמחק.

en: There is no lock on view %view to break.
he: אין נעילה לשבירה על היבט %view.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשבור את הנעילה על ההיבט %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
he: שבירת הנעילה תגרום לכך ששינויים שלא נשמרו על ידי !user יאבדו!

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
he: הנעילה נשברה וכעת אתה יכול לערוך את ההיבט.

en: Edit view %view
he: ערוך את היבט %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
he: הזן את שם ההיבט אם הוא שונה משם היבט המקור. השאר ריק על מנת להשתמש בשם ההיבט.

en: Paste view code here
he: הדבק את קוד ההיבט כאן

en: Unable to interpret view code.
he: לא ניתן לפענח את קוד ההיבט.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
he: אתה מייבא היבט שנוצר בגרסה 1. יתכן ותצטרך לעדכן מספר פרמטרים על מנת שיפעל כהלכה בגרסה 2.

en: That view is not compatible with this version of Views.
he: היבט זה לא תואם את גירסת ההיבטים הזו.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
he: כבר קיים היבט עם שם זה, בחר שם אחר.

en: Display plugin @plugin is not available.
he: Plugin התצוגה @plugin אינו זמין.

en: Style plugin @plugin is not available.
he: Plugin הסגנון @plugin אינו זמין.

en: Row plugin @plugin is not available.
he: Plugin לשורה @plugin לא זמין.

en: @type handler @table.@field is not available.
he: מטפל @table.@field מסוג @type לא זמין.

en: Unable to import view.
he: ייבוא ההיבט נכשל.

en: Unknown or missing table name
he: שם טבלה לא ידוע או חסר

en: Click on an item to edit that item's details.
he: לחץ על פריט לעריכת פרטי הפריט.

en: This view has a broken default display and cannot be used.
he: להיבט זה תצוגת ברירת מחדל שבורה ולכן לא ניתן להשתמש בו.

en: Export this view
he: יצא היבט זה

en: Create a copy of this view
he: צור עותק של היבט זה

en: View "@display"
he: צפה ב-@display

en: Go to the real page for this display
he: עבור לדף האמיתי לתצוגה זו

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin doesn't exist!
he: שגיאה: התצוגה @display מתייחסת ל-plugin בשם '@plugin', אך plugin זה אינו קיים!

en: Missing style plugin
he: חסר plugin סגנון

en: Change settings for this style
he: שנה הגדרות לסגנון זה

en: &nbsp; Style: !style
he: &nbsp; סגנון: !style

en: Invalid display id found while regenerating tabs
he: נמצא מזהה תצוגה לא חוקי בעת ייצור מחדש של לשוניות

en: Unable to initialize default display
he: אתחול תצוגת ברירת המחדל נכשלה

en: Add display
he: הוסף תצוגה

en: Remove display
he: הסר תצוגה

en: Restore display
he: שחזר תצוגה

en: View analysis
he: ניתוח היבט

en: View details
he: פרטי היבט

en: Configure @type
he: קבע תצורת @type

en: Rearrange @type
he: סדר מחדש את @type

en: Broken field @id
he: שדה שבור @id

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: Configure @type %item
he: קבע תצורת @type %item

en: Configure extra settings for @type %item
he: קבע הגדרות נוספות עבור @type %item

en: Change summary style for @type %item
he: שנה סגנון סיכום עבור @type %item

en: Internal error: broken plugin.
he: שגיאה פנימית: plugin שבור.

en: Configure summary style for @type %item
he: הגדר סגנון סיכום עבור @type %item

en: Clear Views' cache
he: נקה את מטמון ההיבטים

en: Add Views signature to all SQL queries
he: הוסף חותמת היבטים לכל שאילתות ה-SQL

en: Disable views data caching
he: השבת את הפעלת מטמון הנתונים של ההיבטים

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
he: היבטים מאחסנים במטמון מידע אודות טבלאות, מודולים והיבטים זמינים לצורך שיפור ביצועים. על-ידי סימון תיבת סימון זו, היבטים ידלגו על המטמון ותמיד יבנו מחדש את הנתונים להם הם זקוקים. יתכן ודבר זה ישפיע משמעותית על ביצועי האתר שלך.

en: Ignore missing advanced help module
he: התעלם מכך שמודול עזרה מתקדמת חסר

en: Views uses the advanced help module to provide help text; if this module is not present Views will complain, unless this setting is checked.
he: מודול ההיבטים משתמש במודול העזרה המתקדמת כדי לספק טקסט עזרה; אם מודול זה לא נמצא, מודול ההיבטים יתלונן אם לא תבחר הגדרה זו.

en: Show other queries run during render during live preview
he: הצג שאילתות אחרות שפועלות בעת עיבוד בזמן התצוגה מקדימה

en: Do not show hover links over views
he: אל תציג קישורי ריחוף מעל היבטים

en: To make it easier to administrate your views, Views provides 'hover' links to take you to the edit and export screen of a view whenever the view is used. This can be distracting on some themes, though; if it is problematic, you can turn it off here.
he: כדי להפוך את ניהול ההיבטים לקל יותר, ההיבטים מאפשרים קישורי ריחוף כדי להוביל אותך למסך העריכה והייצוא של היבט בכל פעם שמשתמשים בהיבט. בעיצובים מסוימים דבר זה יכול להסיח את הדעת ולכן אם יש בכך בעיה, ניתן לבטל אפשרות זו כאן.

en: Enable views performance statistics via the Devel module
he: אפשר סטטיסטיקות ביצועי היבטים בעזרת מודול Devel

en: Check this to enable some Views query and performance statistics <em>if Devel is installed</em>.
he: בחר להפעלת מספר סטטיסטיקות שאילתות וביצועים להיבטים ביצועים<em>אם Devel מותקן</em>.

en: Disable javascript with Views
he: השבת את Javascript עם היבטים

en: Page region to output performance statistics
he: אזור בדף לפלט סטטיסטיקות ביצועים

en: Label for "Any" value on optional single-select exposed filters
he: תווית לערך "כל אחד" במסננים חשופים אופציונליים מסוג בחירה בודדת

en: Error: missing @component
he: שגיאה: @component חסרה

en: Server reports invalid input error.
he: השרת מדווח על שגיאת קלט לא חוקי.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
he: להיבט זה יש רק תצוגת ברירת מחדל ולכן הוא לא יוצג בשום מקום באתר שלך; יתכן ותרצה להוסיף דף או תצוגת בלוק.

en: There are no Views 1 views stored in the database to convert.
he: אין במסד הנתונים היבטים להמרה מגרסה 1 של מודול היבטים.

en: Converted
he: מומרים

en: Unable to find view.
he: היבט לא נמצא.

en: Unable to convert view.
he: המרת ההיבט נכשלה.

en: The view has been deleted
he: ההיבט נמחק

en: Handler @handler include tried to loop infinitely!
he: קובץ ה-include של המטפל @handler גרם ללולאה אינסופית!

en: Reduce duplicates
he: צמצם כפילויות

en: Default settings for this view.
he: הגדרות ברירת מחדל להיבט זה.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצג את ההיבט כדף על כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצג את ההיבט כבלוק

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
he: נוספו קבצים מצורפים לתצוגות אחרות כדי לקבבל ריבוי היבטים בתוך אותו היבט.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
he: הצג את ההיבט כהזנה, למשל הזנת RSS.

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: HTML List
he: רישמת HTML

en: Displays rows as an HTML list.
he: הצג שורות כרשימת HTML.

en: Displays rows in a grid.
he: מציג שורות ברשת.

en: Displays rows in a table.
he: מציג שורות בטבלה.

en: Displays the default summary as a list.
he: מציג את סיכום ברירת המחדל כרשימה.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
he: מציג את הסיכום בצורה לא מעוצבת, עם אפשרות לאחד אחרי השני או מוטבעים.

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Fixed entry
he: כניסה קבועה

en: Will be available to all users.
he: יהיה שמין לכל המשתמשים.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
he: גישה תוענק למשתמשים עם אחד או יותר מהתפקידים המצויינים.

en: No caching of Views data.
he: אין מטמון לנתוני היבטים.

en: Time-based
he: מבוס זמן

en: set_display() called with invalid display id @display.
he: set_display() נקראה עם מזהה תצוגה לא חוקי @display.

en: sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: Sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: filter
he: סינון

en: jQuery UI Tabs: Not enough arguments to add tab.
he: לשוניות ממשק משתמש jQuery: אין מספיק ארגומנטים להוספה ללשונית.

en: The title of the aggregator item.
he: כותרת פריט הצובר.

en: The link to the original source URL of the item.
he: הקישור לכתובת ה-URL המקורית של הפריט.

en: The author of the original imported item.
he: מחבר הפריט המיובא המקורי.

en: The actual content of the imported item.
he: תוכן הפריט המיובא.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
he: התאריך בו פורסם פריט ההזנה המקורי. (בחלק מההזנות, יהיה זה התאריך בו הוא יובא.)

en: Feed ID
he: מזהה הזנה

en: The unique ID of the aggregator feed.
he: המזהה הייחודי של הזנת הצובר.

en: The title of the aggregator feed.
he: כותרת הזנת הצובר.

en: The link to the source URL of the feed.
he: הקישור לכתובת ה-URL של מקור ההזנה.

en: The date the feed was last checked for new content.
he: התאריך האחרון בו ההזנה נבדקה עבור תוכן חדש.

en: The description of the aggregator feed.
he: תאור הזנת הצובר.

en: The date of the most recent new content onf the feed.
he: התאריך של התוכן האחרון החדש ביותר בהזנה.

en: The unique ID of the aggregator category.
he: המזהה הייחודי של סיווג הצובר.

en: The title of the aggregator category.
he: כותרת סיווג הצובר.

en: The book the node is in.
he: הספר בו נמצא פריט התוכן.

en: The weight of the book page.
he: משקל דף הספר.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
he: עומק דף הספר בהיררכייה; לספרי הרמה העליונה יש עומק של 1.

en: The parent book node.
he: פריט התוכן של ספר האב.

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: The text of the comment.
he: תוכן ההערה

en: The comment ID of the field
he: מזהה התגובה של השדה

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
he: שם מחבר התגובה. ניתן לעבדו לקשר לדף הבית של המשתמש.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
he: כתובת האתר של מחבר התגובה. ניתן לעבד כקישור. יהיה ריק אם המחבר הינו משתמש רשום.

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Date and time of when the comment was posted.
he: תאריך ושעת פרסום התגובה.

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
he: האם התגובה נמצאת כרגע בהנחייה.

en: Provide a simple link to view the comment.
he: ספק קישור פשוט לצפייה בתגובה.

en: Provide a simple link to edit the comment.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התגובה.

en: Provide a simple link to delete the comment.
he: ספק קישור פשוט למחיקת התגובה.

en: The node the comment is a reply to.
he: פריט התוכן שהתגובה היא מענה אליו.

en: The User ID of the comment's author.
he: מזהה המשתמש של מחבר התגובה.

en: Parent CID
he: CID אב

en: The Comment ID of the parent comment.
he: מזהה התגובה של תגובת האב.

en: Last comment time
he: זמן התגובה האחרונה

en: Date and time of when the last comment was posted.
he: התאריך והשעה בהן התגובה האחרונה פורסמה.

en: Last comment author
he: מחבר התגובה האחרונה

en: The name of the author of the last posted comment.
he: שם מחבר התגובה האחרונה שפורסמה.

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: The number of comments a node has.
he: מספר התגובות של פריט תוכן.

en: Updated/commented date
he: תאריך מעודכן או תאריך התגובה

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
he: האחרון מבין תגובה אחרונה שפורסמה או זמן עדכון פריט תוכן.

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Comment status
he: מצב הערה

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
he: האם ניתן לרשום תגובות לפריט התוכן או לא.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: Display the comment with standard comment view.
he: הצג את התגובה בהיבט תגובה רגיל.

en: Display the comment as RSS.
he: הצג את התגובה כ-RSS

en: Link to contact page
he: קישור לדף יצירת קשר

en: Provide a simple link to the user contact page.
he: ספק קישור פשוט לדף יצירת הקשר עם המשתמש.

en: Locale source
he: מקור האזור

en: A source string for translation, in English or the default site language.
he: מחרוזת מקור לתרגום, באנגלית או בשפת ברירת המחדל של האתר.

en: The ID of the source string.
he: מזהה מחרוזת המקור.

en: A description of the location or context of the string.
he: תאור המיקום או הקשר המחרוזת.

en: The group the translation is in.
he: הקבוצה בה נמצא התרגום.

en: The full original string.
he: המחרוזת המקורית המלאה.

en: The version of Drupal core that this string is for.
he: גירסת ליבת דרופל שעבורה מחרוזת זו.

en: Provide a simple link to edit the translations.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התרגומים.

en: Locale target
he: יעד האזור

en: The full translation string.
he: מחרוזת התרגום המלאה.

en: The language this translation is in.
he: שפת תרגום זה.

en: The ID of the parent translation.
he: מזהה תרגום האב.

en: Whether or not the translation is plural.
he: האם התרגום הוא ברבים או לא.

en: The title of the node.
he: כותרת העמוד

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
he: סוג פריט התוכן (לדוגמה, "רישום בלוג", "פרסום בפורום", "סיפור", וכד').

en: Whether or not the node is published.
he: האם פריט התוכן מפורסם או לא.

en: Published or admin
he: מפורסם או מנהל

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
he: במידה והמשתמש הנוכחי לא יכול לצפות בהם, מסנן החוצה פריטי תוכן שלא פורסמו.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
he: האם פריט התוכן מקודם לדף הראשי או לא.

en: Whether or not the node is moderated.
he: האם פריט התוכן מונחה או לא.

en: Whether or not the node is sticky.
he: האם פריט התוכן דביק או לא.

en: Provide a simple link to the node.
he: ספק קישור פשוט לפריט התוכן.

en: Provide a simple link to edit the node.
he: ספק קישור פשוט לעריכת פריט התוכן.

en: Provide a simple link to delete the node.
he: ספק קישור פשוט למחיקת פריט התוכן.

en: In the form of CCYYMMDD.
he: בצורת CCYYMMDD.

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: In the form of YYYYMM.
he: בצורה YYYYMM.

en: Created year
he: שנת יצירה

en: In the form of YYYY.
he: בתצורה YYYY.

en: Created month
he: חודש יצירה

en: In the form of MM (01 - 12).
he: במבנה של MM (01 - 12).

en: Created day
he: יום יצירה

en: In the form of DD (01 - 31).
he: במבנה DD (01 - 31).

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: Node revision
he: מהדורת פריט תוכן

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
he: מהדורות פריטי תוכן הינן היסטוריית שינויים בפריטי תוכן.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
he: שדה הטיזר השמור. יתכן ואיננו בעל תוכן חוקי או שימושי עבור כל סוגי פריטי התוכן.

en: The revision ID of the node revision.
he: מזהה המהדורה של מהדורת פריט התוכן.

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: The date the node revision was created.
he: תאיריך יצירת מהדורת פריט התוכן.

en: Input format id
he: מזהה תבנית קלט

en: The numeric input format of the node revision. !default means the default input format.
he: תבנית הקלט המספרית למהדורת פריט התוכן. !default פירושו ברירת המחדל של תבנית הקלט.

en: The name of the input format of the node revision.
he: שם תבנית הקלט של מהדורת פריט התוכן.

en: Revert link
he: שחזר קישור

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
he: ספק קישור פשוט למחיקת מהדורת פריט התוכן.

en: Filter by access.
he: סנן לפי גישה.

en: Filter for nodes by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
he: סנן םריטי תוכן לפי גישה להיבט. <strong>לא נחוץ כאשר אתה משתמש בפריט התוכן כטבלת הבסיס.</strong>

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Show a marker if the node has new or updated content.
he: הצג סימון אם יש תוכן חדש או מעודכן לפריט התוכן.

en: Show only nodes that have new content.
he: מציג רק פריטי תוכן בעלי תוכן חדש.

en: Node ID from URL
he: מזהה פריט תוכן מכתובת URL

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
he: לתצוגה %display אין בקרת גישה אך גם אינה מכילה מסנן לפריטי תוכן מפורסמים.

en: Poll
he: סקר

en: Whether the poll is open for voting.
he: האם הסקר פתוח להצבעה.

en: Profile textfield
he: שדה טקסט לפרופיל

en: Profile textarea
he: איזור הטקסט של הפרופיל

en: Profile checkbox
he: תיבת סימון של הפרופיל

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל

en: Profile selection
he: בחירת פרופיל

en: Profile date %field-name.
he: תאריך פרופיל %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
he: הציון של פריט החיפוש. לא ילקח בחשבון אם לא נוכח גם מסנן חיפוש.

en: Links from
he: קישורים מ

en: Other nodes that are linked from the node.
he: פריטי תוכן אחקים המקושרים לפריט התוכן.

en: Links to
he: קישורים ל

en: Other nodes that link to the node.
he: דפים אחרים המקושרים לדף

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: The terms to search for.
he: המונחים לחיפוש בשבילם.

en: Node statistics
he: סטטיסטיקת פריט תוכן

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: Views today
he: צפיות היום

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Stores site access information.
he: מאחסן מידע גישה לאתר.

en: Browser session ID of user that visited page.
he: מזהה ההפעלה של הדפדפן של המשתמש שביקר באתר.

en: Title of page visited.
he: כותרת הדף שביקרו בו.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
he: נתיב פנימי לדף שביקרו בו (יחסית לבסיס של גרופל).

en: Referrer URI.
he: כתובת ה-URL של המפנה.

en: Hostname of user that visited the page.
he: שם מחשב מארח של המשתמש שביקר בדף.

en: The user who visited the site.
he: המשתמש שביקר באתר זה

en: Time in milliseconds that the page took to load.
he: זמן טעינת דף במילישניות.

en: Timestamp of when the page was visited.
he: חותמת הזמן של מועד הביקור בדף.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
he: קבצים מנוהלים ע"י דרופל ומודולים שונים

en: The ID of the file.
he: מזהה הקובץ.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: The path of the file.
he: נתיב הקובץ.

en: The mime type of the file.
he: סוג mime של הקובץ.

en: The status of the file.
he: סטטוס הקובץ.

en: The date the file was uploaded.
he: התאריך בו הועלה הקובץ.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
he: מושגי טקסונומיה מקושרים לפריטי מידע.

en: Taxonomy terms. Note that using this can cause duplicate nodes to appear in views; you must add filters to reduce the result set.
he: מונחי טקסונומיה. שים לב כי השימוש יכול לגרום להופעה כפולה של פריטי תוכן בהיבטים; עליך להוסיף מסננים כדי לצמצם את קבוצת התוצאה.

en: Taxonomy term name.
he: שם מושג הטקסונומיה.

en: The term weight field
he: שדה המשקל של המושג

en: The description associated with a taxonomy term.
he: התאור המשוייך למושג טקסונומיה.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
he: סנן את תוצאות "טקסונומיה: מושג" לאוצר מילים ספציפי.

en: All terms
he: כל המונחים

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
he: הצג את כל מושגי הטקסונומיה הקשורים לפריט תוכן, מתוך מאוצרות המילים המצוינות.

en: The parent term of the term.
he: מושג האב של המושג.

en: Term synonym
he: מילה נרדפת למושג

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
he: ניתן להשתמש במילה נרדפת למושג כדי למצוא מושגים באמצעות שמות חלופיים.

en: Term ID (with depth)
he: מזהה מושג (עם עומק)

en: The depth filter is more complex, so provides fewer options.
he: מסנן העומק מורכב יותר ולכן מספק פחות אפשרויות.

en: Term ID depth modifier
he: משנה עומק מזהה מושג

en: Node translation
he: תרגום פריט תוכן

en: Translation set node ID
he: מזהה פריט התוכן של מערכת התרגום

en: The ID of the translation set the content belongs to.
he: מזהה מערכת התרגום אליה שייך התוכן.

en: Source translation
he: מקור לתירגום

en: The source that this content was translated from.
he: המקור שתוכן זה תורגם ממנו.

en: Versions of content in different languages.
he: התוכן בשפות שונות.

en: Nodes that are either untranslated or are the original versions of a translation set.
he: פריטי תוכן שאינם מתורגמים או שהם הגירסאות המקוריות של מערכת תרגום.

en: Child translation
he: תרגום בן

en: Nodes that are translations of a source translation.
he: פריטי תוכן שהם תרגום של תרגום מקור.

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
he: מצב תרגום פריט התוכן - האם יש צורך לעדכן את התרגום או לא.

en: Outdated
he: מיושן

en: upload
he: העלאה

en: The description of the uploaded file.
he: תיאור הקובץ שהועלה.

en: Listed
he: רשום

en: Whether or not the file is marked to be listed.
he: האם הקובץ מסומן לתצוגה או לא.

en: Has attached files
he: יש קבצים מצורפים

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
he: הצג רק פריטים עם קבצים מצורפים. עלול לגרום לכפילויות אם יש קבצים מצורפים מרובים.

en: The user ID
he: מזהה המשתמש

en: The user or author name.
he: משתמש או שם כותב

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
he: כתובות דוא"ל של משתמש נתון. שדה זה בדרך כלל לא מוצג למשתמשים, לכן יש להזהר בשימוש בו.

en: Language of the user
he: שפת המשתמש

en: The user's picture, if allowed.
he: תמונת המשתמש, אם מותר.

en: The date the user was created.
he: תאריך יצירת המשתמש.

en: The user's last access date.
he: תאריך הגישה האחרון של המשתמש.

en: The user's last login date.
he: תאריך הכניסה האחרונה של המשתמש.

en: Whether a user is active or blocked.
he: האם משתשמש פעיל או חסום.

en: The user's signature.
he: חתימת המשץמש.

en: Provide a simple link to edit the user.
he: ספק קישור פשוט לעריכת המשתמש.

en: Provide a simple link to delete the user.
he: ספק קישור פשוט למחיקת המשתמש.

en: Roles that a user belongs to.
he: תפקידים אליהם שייך מתמש.

en: User ID from URL
he: מזהה משתמש מכתובת URL

en: User ID from logged in user
he: מזהה משתמש מהמשתמש המחובר

en: Randomize the display order.
he: צור סדר תצוגה אקראי.

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
he: אפשר התעלמות מארגומנט. השאילתה לא תושפע מארגומנט זה.

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: View result counter
he: צפה במונה התוצאות

en: Displays the actual position of the view result
he: מציג את המיקום האמיתי של תוצאת ההיבט

en: Link this field to its aggregator category page
he: קשר שדה זה לדף סיווג הצובר שלו

en: No user
he: אין משתמש

en: Link this field to its comment
he: קשר שדה זה לתגובה שלו

en: Show teaser-style link
he: הצג קישור בסגנון טיזר

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: Type of link
he: סוג קישור

en: contact
he: צור קשר

en: Contact %user
he: צור קשר עם %user

en: Unknown group
he: קבוצה בלתי ידועה

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: Current user's language
he: שפת המשתמש הנוכחי

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: No language
he: אין שפה

en: Current installed version
he: גירסה נוכחית מותקנת

en: Unknown node type
he: סוג פריט תוכן לא מוכר

en: Check for new comments as well
he: בדוק האם יש גם תגובות חדשות

en: If you wish to validate for specific node types, check them; if none are checked, all nodes will pass.
he: אם ברצונך לאמת סוגי פריטי תוכן מסוימים, בחר אותם; אם אין אף אחד בחור, כל פריטי התוכן יעברו בהצלחה.

en: Validate user has access to the node
he: ודא כי יש למשתמש גישה לפריט התוכן

en: Node IDs separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על-ידי , או +

en: Build mode
he: מצב בנייה

en: Display node comments
he: הצג תגובות לפריט התוכן

en: No alternate
he: אין חלופה

en: Alternative sort
he: מיון חלופי

en: If no search is performed and this field does not appear, pick an alternative default table sort field.
he: אם לא מבוצע חיפוש ושדה זה לא מופיעף בחר שדה ברירת מחדל חלופי למיון טבלה.

en: Alternate sort order
he: סדר מיון חלופי

en: On empty input
he: בקלט ריק

en: Show None
he: הסתר הכל

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
he: חפש את אחד משני המושגים בעזרת<strong>OR</strong> באותיות רישיות. לדוגמה, <strong>cats OR dogs</strong>.

en: Display score
he: הצג ציון

en: Link this field to download the file
he: קשר שדה זה כדי להוריד את הקובץ

en: Set the breadcrumb for the term parents
he: הגדר את שביל הניווט להורי המושג

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
he: אם נבחר, שביל הניווט יכלול את כל מושגי האבות כאשר כל אחד מהם יקושר להיבט זה. שים לב כי דבר זה יעבוד רק אם התקבל מושג אחד.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
he: העומק יתאים פריטי תוכן המתוייגים עם מושגים בהיררכייה. לדוגמה, אם יש לך את המושג "פירות" ומושג ילד "תפוח" בעל עומק 1 ומעלה, אז סינון עבור המושג "פירות" ישאיר פריטי תוכן המתוייגים כ-"תפוח" בנוסף ל-"פירות". אם שלילי, אז ההיפך הוא נכון; חיפוש "תפוח" יחזיר גם פריטי תוכן המתוייגים כ-"פירות" אם העומק הוא 1- או פחות.

en: Allow multiple terms per argument
he: אפשר ריבוי מושגים לארגומנט

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its taxonomy term page
he: קשר שדה זה לדף מושג הטקסונומיה שלו

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצג היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Term IDs separated by , or +
he: מזהי מושגים מופרדים על ידי , או +

en: Term name or synonym
he: שם או שם נרדף למושג

en: Term name/synonym converted to Term ID
he: שם מושג או המילה הנרדפת שלו הומרו למזהה מושג

en: Transform dashes in URL to spaces in term name arguments
he: המר מקפים בכתובות URL ברווחים בארגומנטים של שמות מושגים

en: Include untranslated nodes
he: כלול פרטי תוכן לר מתורגמים

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Translation option
he: אפשרות תרגום

en: To the user
he: למשתמש

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: Usernames
he: שמות משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזן רשימת שמות משתמש מופרדת בפסיקים.

en: Also look for a node and use the node author
he: בנוסף, חפש פריט תוכן והשתמש במחבר של פריט התוכן

en: Type of user argument to allow
he: סוג ארגומנט משתמש שצריך לאפשר

en: Only allow numeric UIDs
he: אפשר רק מזהיי משתמש מספריים

en: Only allow string usernames
he: אפשר רק שמות משתמש שהן מחרוזות

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
he: אפשר גם UID נומריים וגם שמות משתמש במחרוזות

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.

en: Unrestricted
he: בלתי מוגבל

en: No role(s) selected
he: לא נבחרו תפקידים

en: Multiple roles
he: תפקידים מרובים

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
he: רק התפקידים המסומנים יוכלו לגשת לתצוגה. שים לב כי משתמשים בעלי "גישה לכל ההיבטים" יוכלו לראות כל היבט, ללא קשר לתפקיד.

en: You must select at least one role if type is "by role"
he: אם הסוג הוא "לפי תפקיד, יש לבחור לפחות תפקיד אחד.

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
he: הערה: אין לך הרשאה לשנות זאת. אם תשנה את סוג הארדומנט, הגדרה זו תאבד ולא תוכל לשחזר אותה.

en: PHP argument code
he: קוד ארגומנט PHP

en: Enter PHP code that returns a value to use for this argument. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this argument.
he: לשימוש בארגומנט זה הזן קוד PHP המחזיר ערך. אל תשתמש ב-&lt;?php ?&gt;. עליך להחזיר רק ערך יחיד עבור ארגומנט זה.

en: PHP validate code
he: קוד PHP לאימות

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument".
he: הזן קוד PHP המחזיר TRUE או FALSE. אי החזרת ערך דינה כ-FALSE, לכן אם אינך רוצה שהארגומנט יהיה בלתי חוקי, הקפד להחזיר ערך. אל תשתמש ב-&lt;?php ?&gt;. הארגומנט לאימות יהיה "$argument" וההיבט יהיה "$view". ניתן לשנוץ את הארגומנט על ידי הגדרת "$handler->argument".

en: Never cache
he: לעולם אל תשתמש במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Broken field
he: שדה שבור

en: Change the name of this display.
he: שנה את שם תצוגה זו.

en: Change the title that this display will use.
he: שנה את הכותרת שתשמש בתצוגה זו.

en: Change the style plugin.
he: שנה את Plugin הסגנון.

en: Row style
he: סגנון שורה

en: Change the row plugin.
he: שנה את plugin השורה.

en: Use AJAX
he: השתמש ב-AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
he: שנה האם תצוגה זו תשתמש ב-AJAX או לא.

en: Mini
he: מיני

en: Items per page
he: מספר פריטים בעמוד

en: Change how many items to display.
he: שנה את מספר הפריטים לתצוגה.

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
he: ציין האם תצוגה זו תספק קישור 'עוד'.

en: Display only distinct items, without duplicates.
he: הצג פריטים רק פעם אחת, ללא כפילויות.

en: Specify access control type for this display.
he: ציין סוג בקרת גישה לתצוגה זו.

en: Change settings for this access type.
he: שנה הגדרות לסוג גישה זה.

en: Specify caching type for this display.
he: ציין מטמון עבור תצוגה זו.

en: Change settings for this caching type.
he: שנה הגדרות לסוג מטמון זה.

en: Link display
he: תצוגת קישור

en: Specify which display this display will link to.
he: ציין לאיזו תצוגה תקושר תצוגה זו.

en: Exposed form in block
he: טופס חשוף בבלוק

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
he: אפשר לטופס החשוף להופיע בבלוק במקום בהיבט.

en: Unknown/missing format
he: תבנית לא מוכרת/חסרה

en: Change this display's !name.
he: שנה שם תצוגה זו.

en: Get information on how to theme this display
he: קבל מידע לגבי אופן עיצוב תצוגה זו

en: The name of this display
he: שם תצוגה זו

en: This title will appear only in the administrative interface for the View.
he: כותרת זו תופיע רק בממשק הניהול של ההיבט.

en: The title of this view
he: כותרת הקשר זה

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
he: כותרת זו תוצג עם ההיבט בכל מקום בו בדרך כלל מוצגות כותרות: כלומר ככותרת הדף, הבלוק וכד'.

en: Use AJAX when available to load this view
he: לטעינת היבט זה, השתמש ב-AJAX כאשר הוא זמין

en: Use a pager for this view
he: השתמש בביפר להיבט זה

en: Mini pager
he: מיני ביפר

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
he: מספר הפריטים לתצוגה בדף. הזן 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed. Offset can not be used if items to display is 0; instead use a very large number there.
he: מספר הפריטים שיש לדלג עליהם. לדוגמה, אם יש בשדה 3, שלושת הפריטים הראשונים לא יוצגו. לא ניתן להשתמש בהיסט אם מספר הפריטים לתצוגה הוא 0; במקרה זה יש להשתמש במספר גדול מאוד.

en: Add a more link to the bottom of the display.
he: וסף קישור 'עוד' בתחתית התצוגה.

en: Create more link
he: צור קישור 'עוד'

en: Text to use for the more link.
he: טקסט לשימוש בקישור 'עוד'.

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: Access restrictions
he: הגבלות גישה

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style by clicking on the icon.
he: ניתן לכוון אתה- !settings עבור הסגנון הנוכחי על ידי לחיצה על הסמל.

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Caching options
he: אפשרויות מטמון

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: Text to display beneath the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
he: טקסט לתצוגה מתחת להיבט. יכול להכיל הסבר או קישורים או כל דבר אחר. אופציונלי.

en: Text to display if the view has no results. Optional.
he: הטקסט לתצוגה כאשר אין להיבט תוצאות. אופציונלי.

en: How should this view be styled
he: כיצד לעצב היבט זה.

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
he: אם לסגנון שבחרת יש הגדרות, הקפד ללחוץ על לחצן ההגדרות שיופיע לידו בתקציר ההיבט.

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Row style options
he: אפשרויות סגנון שורה

en: How should each row in this view be styled
he: כיצד לסגנן כלשורה בהיבט זה

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style by clicking on the icon.
he: ניתן לכוון גם את ה-!settings עבור סגנון השורה הבחור כעת על ידי לחיצה על הסמל.

en: Which display to use for path
he: באיזה תצוגה להשתמש עבור הנתיב

en: Display output
he: הצג פלט

en: Alternative display output
he: תצוגת םלט חלופית

en: Alternative style
he: סגנון חלופי

en: Row style output
he: פלט סגנון שורה

en: Alternative row style
he: סגנון שורה חלופי

en: Field @field (ID: @id)
he: שדה @field (מזהה: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
he: Nקטע זה מציג את כל התבניות האפשרויות עבור plugin התצוגה ו-Plugin הסגנון כאשר הם מסודרים פחות או יותר מהכללי ביותר ועד הספציפי ביותר. העיצוב הפעיל לכל plugin - שהוא הספציפי ביותר שנמצא במערכת - מודגש.

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Rescan template files
he: סרוק מחדש את קובצי התבנית

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
he: <strong>חשוב!</strong> כאשר מוסיפים, מסירים או משנים שמות של קובצי תבנית, יש לגרום לדרופל להכיר בשינויים על ידי סריקה מחדש של הקבצים במערכת שלך. לחיצה על לחצן זה תמחוק את ה-theme registry של דרופל וכך תגרום להתרחשות תהליך הסריקה מחדש. לאחר מכן התבניות המודגשות שלעיל תשקפנה את המצב החדש של המערכת שלך.

en: Theming information (display)
he: ערכת נושא (תצוגה)

en: Back to !info.
he: חזרה ל-!info.

en: theming information
he: מידע ערכת נושא

en: This display has no theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this display.
he: זוהי ברירת המחדל לתבנית העיצוב המשמשת תצוגה זו.

en: This is an alternative template for this display.
he: זוהי תבנית חלופית לתצוגה זו.

en: Theming information (style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון)

en: This display has no style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת לסגנון זה.

en: This is an alternative template for this style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון זה.

en: Theming information (row style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון שורה)

en: This display has no row style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא עבור סגנון שורה

en: This is the default theme template used for this row style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת סגנון שורה זה.

en: This is an alternative template for this row style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון שורה זה.

en: Put the exposed form in a block
he: שים את הטופס החשוף בבלוק.

en: File found in folder @template-path
he: קובץ נמצא בתיקייה @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
he: (קובץ לא נמצא בתיקייה @template-path)

en: Status: using default values.
he: סטטוס: משתמש בערכי ברירת מחדל.

en: Update default display
he: עדכן תצוגת ברירת מחדל

en: Status: using overridden values.
he: סטטוס: משתמש בערכים שנדרסו.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
he: התצוגה "@display" משתמשת בנתיב, אך הנתיב איננו מוגדר.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
he: לתצוגה "@display" יש plugin סגנון לא חוקי.

en: Exposed form: @view-@display_id
he: טופס חשוף: @view-@display_id

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Inherit arguments
he: תירש ארגומנטים

en: Inherit exposed filters
he: תירש מסננים חשופים

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Should this display inherit its arguments from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את הארגומנטים שלה מתצוגת האב אליה היא מצורפת?

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את ערכי המסנן החשוף שלה מתצוגת האב אליה היא קשורה?

en: Attach before or after the parent display?
he: צרף לפני או אחרי תצוגת האב?

en: Block admin description
he: תאור בלוק הניהול

en: Block caching type
he: סוג מטמון לבלוק

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each argument you have defined in the view.
he: היבט זה יוצג על-ידי ביקור בנתיב זה באתר שלך. מומלץ כי הנתיב יהיה מהצורה"path/%/%/feed" או "path/%/%/rss.xml", כאשר יש בנתיב % אחד עבור כל ארגומנט שהגדרת בהיבט.

en: No menu
he: אין תפריט

en: Normal: @title
he: רגיל: @title

en: Tab: @title
he: לשונית: @title

en: Change settings for the parent menu
he: שנה הגדרות לתפריט אב

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for arguments: For example, "node/%/feed".
he: היבט זה יוצג כשתבקר בנתיב זה באתר שלך. ניתן להשתמש ב-"%" בכתובת ה-URL שלך לייצוג ערכים שישמשו כארגומנטים: למשל, "node/%/feed".

en: Menu item entry
he: כניסת פריט תפריט

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
he: אם נקבע ללשונית או רגיל, הזן את הטקסט לשימוש בפריט התפריט.

en: Warning: Changing this item's menu will not work reliably in Drupal 6.4 or earlier. Please upgrade your copy of Drupal at !url.
he: אזהרה: שינוי תפריט פריט זה לא יעבוד באופן מהימן בגרסת דרופל 6.4 ומטה. שדרג את עותק דרופל שלך בכתובת !url.

en: Insert item into an available menu.
he: הכנס פריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Default tab options
he: אפשרויות ברירת המחדל של לשונית

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
he: כשמספקים פריט תפריט כלשונית, דרופל צריכה  לדעת מהו פריט תפריט האב של לשונית זו. לפעמים האב כבר קיים, אך במקרים אחרים יהי צורך ביצירתו. נתיב פריט האב יהיה תמיד אותו הנתיב ללא חלקו האחרון. לדוגמא, אם הנתיב להיבט זה הוא <em>foo/bar/baz</em>, נתיב האב יהיה <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
he: אם אתה יוצר פריט אב, הזן את תאור הפריט.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
he: אם פריט תפריט האב הינו לשונית, הזן את משקל הלשונית. ככל שהמספר נמוך יותר, כך היא תהיה יותר לשמאל.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
he: "$arg" לא נתמך יותר. השתמש ב-% במקומו.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
he: היבטים לא יכולים לייצר פריטי תפריט רגילים עבור פריטים עם נתיבים הכוללים %.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
he: תצוגה שהנתיב שלה מסתיים ב % לא יכולה להיות לשונית.

en: Title is required for this menu type.
he: כותרת נחוצה עבור סוג תפריט זה.

en: Display @display is set to use a menu but the menu title is not set.
he: תצוגה @display מוגדרת להשתמש בתפריט אך כותרת התפריט טרם הוגדרה.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu title is not set.
he: התצוגה @display מוגדרת להשתמש בתפריט אב אך כותרת תפריט אב לא מוגדרת.

en: Inline fields
he: שדות מוטבעים

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another.
he: שדות מוטבעים יוצגו אחד ליד השני במקום אחד לאחר השני.

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
he: ניתן למקם את המפריד בין שדות מוטבעים כדי למנוע מהם להצטופף אחד ליד השני. ניתן להשתמש ב-HTML בשדה זה.

en: Grouping field
he: שגה קיבוץ

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.

en: Use the site mission for the description
he: השתמש ביעוד האתר לתאור

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.

en: Display record count with link
he: הצג מספר רשומות עם קישור

en: Override number of items to display
he: גרוס את מספר הפריטים לתצוגה

en: Display items inline
he: הצג פריטים בתוך השורה

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
he: (כותרות דביקות לא יהיו פעילות בתצוגה המקדימה שלהלן, אלא רק בפלט חי.)

en: If a default sort order is selected, what order should it use by default.
he: אם נבחר מיון ברירת מחדל, מהו הסדר שיש להשתמש בו.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
he: שים שדות בעמודות; ניתן לשים מספר שדות באותה עמודה. במקרה כזה המפריד שבעמודה ישמש להפרדת השדות. סמן את תיבת הסימון כדי שהעמודה תוכל להיות ממויינת על-ידי לחיצה, וסמן את כפתור הרדיו של מיון ברירת המחדל כדי לקבוע איזו עמודה תמויין כברירת מחדל, אם בכלל. ניתן לשלוט על סדר העמודות ותוויות השדות במקטע השדות.

en: The style selected does not utilize fields.
he: הסגנון הנבחר לא משתמש בשדות.

en: None defined
he: לא הוגדרו

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
he: היבט זה נעול על ידי המשתמש !user, ולכן לא ניתן לעריכה על ידי משתמשים אחרים. הנעילה מלפני !age. לחת כאן ל-<a href="!break">שבירת נעילה זו</a>.

en: New view
he: היבט חדש

en: Changed view
he: ההיבט שונה

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
he: צפה ב-%name, תוך הצגת פריטים מסוג <strong>@base</strong>.

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
he: <em>@type</em> @base היבט: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
he: כותרת: @title

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: There are no views to be exported at this time.
he: אין היבטים לייצוא במועד זה.

en: Show only these tags
he: הצג רק תגיות אלו

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
he: שים זאת בקובץ @module.info בספרייה modules/@module

en: Put this in @module.module in your modules/@module directory
he: שים זאת בקובץ @module.module בסיפרייה modules/@module

en: Put this in @module.views_default.inc in your modules/@module directory or modules/@module/includes directory
he: שים את זה בקובץ @module.views_default.inc בספרייה modules/@module שלך או בספרייה modules/@module/includes

en: use views exporter
he: השתמש במייצא היבטים

en: Bulk export
he: יצוא צובר

en: Views exporter
he: מייצא היבטים

en: Allows exporting multiple views at once.
he: מאפשר ייצוא היבטים מרובים בבת אחת.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
he: אם הרכיב Utility הותקן למטרה הזאת, אפשר לבטל ולהסיר אותו בבטחה.

en: Administration menu settings
he: ניהול הגדרות מתקדמות

en: Display additional data for each menu item
he: הצג מידע נוסף לכל פריט תפריט

en: Display the selected items next to each menu item link.
he: הצג את הפריטים הנבחרים ליד כל קישור לתפריט.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
he: אם פעיל, כל פריטי התפריטים מוצגים בלי התחשבות בהרשאות האתר.<em>אל תאפשר באתר סופי</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
he: הפעל את הרכיבים האלו: !module-list

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: Adjust administration menu settings.
he: התאמת הגדרות תפריט הניהול

en: - All -
he: - הכל -

en: Okay
he: בסדר

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: Blue Lagoon (default)
he: לגונה כחולה (ברירת מחדל)

en: Number of Stars
he: מספר כוכבים

en: Cancel rating
he: ביטול דירוג

en: Poor
he: עלוב

en: Great
he: טוב מאוד

en: Awesome
he: מעולה

en: Rate this @type
he: דרג את @type

en: Your vote has been cleared.
he: ההצבעה שלך בוטלה

en: Your rating: <span>!stars</span>
he: הדירוג שלך <span>!stars</span>

en: Average: <span>!stars</span>
he: ממוצע : <span>!stars</span>

en: No votes yet
he: עדיין אין הצבעות

en: Saving your vote...
he: שומר את הצבעתך

en: Your vote has been saved.
he: הצבעתך נרשמה

en: Deleting your vote...
he: מוחק את הצבעתך

en: Your vote has been deleted.
he: הצבעתך נמחקה

en: Select rating
he: דרג

en: Optional rating
he: דירוג אפשרי

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
he: ההרשאות של הספרייה %directory שונו כדי לאפשר כתיבה אליה.

en: Number of items to index per cron run
he: פריטים לאינדוקס בכל הפעלת cron

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: File extension
he: סיומת הקובץ

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
he: %name: כותרת לא מתאימה. בדוק את בחירתך

en: Alternate Text
he: טקסט חילופי

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
he: הכותרת הזו מופיעה כ tooltip לעיני המשתמשים כאשר מרחפים עם העכבר מעל התמונה.

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Bar with progress meter
he: סרגל עם מד התקדמות

en: Allowed Extensions: %ext
he: סיומות מאופשרות: %ext

en: Maximum Filesize: %size
he: גודל קובץ מקסימלי: %size

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
he: תמונות במידות שמעל  @max_size פיקסלים,יוקטנו בהתאם.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
he: מופעל  (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
he: התקדמות טעינה

en: Hours: h
he: שעות: h

en: Minutes: mm
he: דקות: mm

en: Seconds: ss
he: שניות: ss

en: Total seconds
he: סה"כ שניות

en: Styles
he: סגנונות

en: %name: the value may be no smaller than %min.
he: %name: על הערך להיות לא קטן מ-%min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
he: %שם: הערך לא יכול להיות גדול מ-%max.

en: %name: found no valid user with that name.
he: %name: לא נמצא משתמש חוקי בשם זה.

en: An optional tag to group multi-criteria results.
he: תג אפשרי לקיבוץ תוצאות מרובות קריטריונים

en: No info
he: אין מידע

en: Update and return
he: עדכון וחזרה

en: In code
he: בקוד

en: Add variant
he: הוספת וריאנט

en: Create variant
he: יצירת וריאנט

en: Import variant
he: ייבוא וריאנט

en: Node being viewed
he: פריט תוכן נצפה

en: Import page
he: יבא דף

en: Region settings
he: הגדרות אזור

en: Update and preview
he: עדכון ותצוגה מקדימה

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Type of group.
he: סוג הקבוצה.

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
he: אם לא נבחר, כל פריט בשגה ייצור שורה חדשה, מה שיראה כאילו ישנן כפילויות. הגדרה זו לא תואמת למיון-לחיצות בתצוגות טבלאיות.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
he: יש עדיין עדכונים ממתינים. חזור ל-<a href="@update-php">update.php</a> והרץ את העדכונים הנותרים.

en: @project issue queue
he: תור הבעיות של @project

en: Flush all caches
he: רוקן את כל הchace

en: Cache tables
he: טבלאות cache

en: Menu module form.
he: טופס מודול תפריטים

en: Book module form.
he: טופס מודול ספרים.

en: Poll module title.
he: כותרת מודול הסקר.

en: Poll module choices.
he: אפשרויות מודול הסקרים.

en: Poll module settings.
he: הגדרות מודול הסקרים.

en: Upload module form.
he: טופס העלאת מודול.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
he: יש עדכונים עבור מודול !module אך לא ניתן לעדכן אותו כיוון ש-content.module לא מופעל.<br />אם וכאשר content.module יופעל, תצטריך להריץ מחדש את script העדכון. מסר זה ימשיך להופיע את שהמודול יופעל והעדכונים יותקנו.

en: CCK - No Views integration
he: CCK - אין שילוב היבטים

en: manage fields
he: נהל את השדות

en: » Add a new content type
he: » הוסף סוג תוכן חדש

en: @field_name (Locked)
he: @field_name (נעול)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
he: יש שדות לא פעילים לסוג תוכן זה. שדות לא פעילים אינם נכללים ברשימת השדות הזמינים עד להפעלת המודולים שלהם.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
he: !field (!field_name) הינו שדה לא פעיל מסוג !field_type המשתמש ברכיב גרפי !widget_type.

en: - Select a field type -
he: - בחר סוג שדה -

en: - Select a widget -
he: - בחר רכיב גרפי -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
he: שם שדה (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
he: סוג נתונים לאחסון.

en: Form element to edit the data.
he: רכיב טופס לעריכת הנתונים.

en: - Select an existing field -
he: - בחר שדה קיים -

en: Field to share
he: שדה לשיתוף

en: Group name (a-z, 0-9, _)
he: שם קבוצה (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
he: הוסף שדה חדש: יש לספק תווית.

en: Add new field: you need to provide a field name.
he: הוסף שדה חדש: עליך לספק שם שדה.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
he: הוסף שדה חדש: %field_name לא חוקי. השם יכול להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
he: הוסף שדה חדש: שם השדה %field_name ארוך מדי. שם השדה מוגבל ל-32 תווים, כולל הקידומת 'field_'.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
he: הוסף שדה חדש: השם 'field_instance' הינו שם שמור.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
he: הוסף שדה חדש: שם השדה %field_name כבר קיים.

en: Add new field: you need to select a field type.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור סוג שדה.

en: Add new field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add new field: invalid widget.
he: הוסף שדה חדש: רכיב גרפי לא חוקי.

en: Add existing field: you need to provide a label.
he: הוסף שדה קיים: עליך להוסיף תווית.

en: Add existing field: you need to select a field.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור שדה.

en: Add existing field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add existing field: invalid widget.
he: הוסף שדה קיים: רכיב גרפי לא חוקי.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
he: לא ניתן להוסיף את השדה %label לסוג תוכן מפני שהוא נעול.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
he: לא מוגדרים שדות לסוג תוכן זה. ניתן להוסיף שדות חדשים בדף<a href="@link">נהל שדות</a>.

en: Edit basic information
he: עריכת מידע בסיסי

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
he: שם המכונה של השדה. לא ניתן לשנות שם זה.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
he: שם ממשק משתמש שישמש כתווית עבור שדה זה בסוג התוכן %type.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
he: סוג הנתונים אותו תרצה לאחסן במסד הנתונים עם שדה זה. אפשרות זו לא ניתנת לשינוי.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
he: סוג רכיב הטופס אותו תרצה להציג למשתמש בעת יצירת שדה זה בסוג התוכן %type.

en: Updated basic settings for field %label.
he: עודכנו ההגדרות הבסיסיות עבור שדה %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
he: ארעה תקלה בעדכון ההגדרות בהסיסיות של שדה %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
he: שדה זה <strong>נעול</strong> ולא ניתן להסירו.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
he: השדה %field נעול ולא ניתן לערוך אותו.

en: %type basic information
he: מידע בסיסי עבור %information

en: Maximum number of values users can enter for this field.
he: מספר ערכים מירבי שמשתמש יכול להזין בשדה זה.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
he: בחירת 'ללא הגבלה' תספק לחצן 'הוספת עוד' כך שהמשתמשים יוכלו להוסיף כמה ערכים שירצו.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
he: קוד ה-PHP עבור 'ברירת מחדל' החזיר @value, שהוא ערך לא חוקי.

en: %name must be an integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם.

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
he: עליך לודא שהשדה שבשימוש קיים עבור סוג התוכן הנתון.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
he: מתקדם: ציין את ערכי השדות עם קוד PHP

en: You have to return the default value in the expected format.
he: עליך להחזיר את ערך ברירת המחדל בתבנית הצפוייה.

en: Populate @node's field '@field'
he: אכלס את השדה '@field'של @node

en: Field has value
he: לשדה יש ערך

en: Field has changed
he: השדה שונה

en: Content containing changes
he: תוכן המכיל שינויים

en: Content not containing changes
he: תוכן שאינו מכיל שינויים

en: @node's field '@field' has value
he: לשדה '@field' של @node יש ערך.

en: Select the machine-name of the field to look at.
he: בחר את שם המכונה של השדה עליו אתה רוצה להסתכל.

en: @node's field '@field' has been changed
he: השדה '@field' של @node השתנה

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
he: כותרת לא מסוננת של פריט התוכן שמפנים אליו. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Formatted html link to the referenced node.
he: קישור HTML מעוצב לפריט התוכן אליו יש הפנייה.

en: Relative path alias to the referenced node.
he: כינוי נתיב יחסי לפריט התוכן שמפנים אליו.

en: Absolute path alias to the referenced node.
he: כינוי נתיב מוחלט לפריט התוכן שמפנים אליו.

en: Relative path alias to the referenced user.
he: כינוי נתיב יחסי למשתמש שמפנים אליו.

en: Absolute path alias to the referenced user.
he: כינוי נתיב מוחלט למשתמש שמפנים אליו.

en: Field on the referenced node.
he: שדה בפריט התוכן אליו יש הפנייה.

en: Select a formatter.
he: בחר מעצב.

en: Appears in: @types
he: מופיע ב: @types

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: Widget label (@label)
he: תווית רכיב גרפי (@label)

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית

en: You need to provide a label.
he: עליך לספק תווית.

en: You need to provide a group name.
he: עליך לספק שם קבוצה.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
he: שם הקבוצה %group_name לא חוקי. השם צריך להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
he: שם הקבוצה %group_name ארוך מדי. השם מוגבל ל-32 תווים, כולל הקידומת 'group_'.

en: The group name %group_name already exists.
he: שם הקבוצה %group_name כבר קיים.

en: Add new group:
he: הוסף קבוצה חדשה:

en: Add new group: you need to provide a label.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק תווית.

en: Add new group: you need to provide a group name.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק שם לקבוצה.

en: Standard group
he: קבוצה רגילה

en: Create display groups for CCK fields.
he: צור קבוצות תצוגה לשדות CCK.

en: There are no nodereference fields defined.
he: לא הוגדרו שדות nodereference.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
he: <p>בחר את היבט "מודול ההיבטים" הבוחר את פריטי התוכן שניתן להפנות אליהם.<br />הערה:</p>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
he: <p>נ יתן לבסס אצ רשימת פריטי התוכן אליהם ניתן להפנות על "מודול היבטים" אך לא נמצאו היבטים מתאימים. <br />הערה:</p>

en: %name: invalid input.
he: %name: קלט לא חוקי.

en: %name: found no valid post with that title.
he: %name: לא נמתא פרסום תקף עם כותרת זו.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
he: רק מספרים ושברים עשרוניים מותרים בשדה %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
he: יש להזין רק מספרים בשדה %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
he: רק ספרות ותו הנקודה העשרונית (%decimal) מותרים בשדה %field.

en: There are no userreference fields defined.
he: לא מוגדרים שדות הפניית משתמש.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
he: מתקדם - משתמשים שניתן להפנות אליהם (היבט)

en: View used to select the users
he: ההיבט המשמש לבחירת המשתמשים

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
he: <p>בחר את היבט "מודול ההיבטים" הוחר את המשתמשים אליהם ניתן לבצע הפניותreferenced.<br />הערה:</p>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
he: <p>רשימת המשתמשים אליהם ניתן להפנות בהתבסס על היבט "מודול היבטים" אך לא נמצאו היבטים מתאימים. <br />הערה:</p>

en: %name: invalid user.
he: %name: משתמש לא חוקי.

en: New field
he: שדה חדש

en: Existing field
he: שדה קיים

en: New group
he: קבוצה חדשה

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
he: הוספת שדות וקבוצות לסוג התוכן וארגון הסדר שבו יוצגו באתר ובטופס העריכה.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
he: ניתן להוסיף שדה לקבוצה על ידי גרירתו מתחת ומימין לקבוצה.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
he: הערה: התקנת מודול <a href="!adv_help">עזרה מתקדמת</a> תאפשר לך גישה לעזרה נוספת וטובה יותר.

en: Hello <strong>@username</strong>
he: שלום <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
he: הצג קיצורי דרך

en: A better Toolbar.
he: סרגל כלים טוב יותר

en: A shipment is saved
he: המשלוח נשמר

en: Shipment
he: משלוח

en: No changes have been logged for this order.
he: בהזמנה זו לא נוצרו שינויים.

en: Product class saved.
he: סוג מוצר נשמר.

en: Stock Level
he: רמת מלאי

en: Search for customers based on any of the following fields. Use * as a wildcard to match any character.
he: חיפוש עבור לקוחות על בסיס כל אחד מהשדות הבאים. השתמשו ב * כדי להתאים לכל תו.

en: For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.
he: חפש לקוח בהתבסס על השדות הבאים. השתמש ב * כסמן ל&quot;כללי&quot; לתאימות של כל אופי מונח. למשל, חיפוש של שם משפחה &#39;ד*&#39; יחזיר את כל הלקוחות ששם משפחתם מתחיל באות &#39;ד&#39;.

en: (<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
he: (<em>השאר שדה ריק להתעלמות ממנו בחיפוש.</em>)

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
he: עמוד זה מרכז את כל המשתמשים באתר שבצעו הזמנה.

en: Use this page to search through users on your site who have placed orders.
he: השתמש בדף זה כדי לחפש משתמשים באתר שלך אשר ביצעו הזמנות.

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Customize product report parameters
he: התאמת  פרמטרים לדו"ח מוצרים

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to view your current order status and order history. Remember to login when you make your next purchase for a faster checkout experience!
he: תודה על קניתך ב [store-name]. ההזמנה הנוכחית תצורף לחשבון שמצאנו תואם את כתובת הדוא"ל שלך.
    
    <a href="!user_url">התחברות</a> לצפיה במצב ההזמנה הנוכחי והזמנות קודמות שלך. יש לזכור להתחבר עבור הקניה הבאה כדי לקבל תהליך קניה מהיר יותר!

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to your new account using the following information:
    
    <strong>Username:</strong> !new_username
    <strong>Password:</strong> !new_password
he: תודה על קניתך ב [store-name]. חשבון חדש נוצר עבורך כאן, ותוכל להשתמש בו כדי לראות את מצב ההזמנה שלך.
    
    <a href="!user_url">התחברות</a> לחשבונך החדש תוך שימוש בפרטים הבאים:
    
    <strong>שם משתמש:</strong> !new_username
    <strong>סיסמא:</strong> !new_password

en: No orders available.
he: אין הזמנות זמינות.

en: This setting can still be overridden on the node form.
he: הגדרה זאת ניתנת לשינוי בטופס עריכת התוכן.

en: All polls
he: כל הסקרים

en: Jump menu
he: תפריט הקפצה

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: Thank you for your order! We will be notified by PayPal that we have received your payment.
he: תודה על הזמנתך! אנו נקבל בקרוב הודעת אישור מפייפל על קבלת התשלום.

en: Full comment
he: תגובה מלאה

en: Authentication module
he: רכיב אימות

en: Update and save
he: עדכון ושמירה

en: Automatic live preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית

en: Authentication name
he: שם אימות

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: Select base style
he: בחר בסגנון הבסיס
