Display Suite profile (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (5782 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: select
nl: selecteer

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: enable
nl: inschakelen

en: delete
nl: verwijderen

en: Administer
nl: Beheren

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Gross
nl: Bruto

en: content
nl: inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: yes
nl: ja

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Age
nl: Leeftijd

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Read more
nl: Lees meer

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: Action
nl: Actie

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: On
nl: Aan

en: Purchased
nl: Aangeschaft

en: error
nl: fout

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Filter

en: view
nl: weergeven

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: File path
nl: Bestandspad

en: register
nl: inschrijven

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: User contact form
nl: Gebruikerscontactformulier

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Variable
nl: Variabele

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Help text
nl: Helptekst

en: Admin title
nl: Beheertitel

en: Types
nl: Soorten

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Related terms
nl: Gerelateerde termen

en: Required
nl: Vereist

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: settings
nl: instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Relevancy
nl: Relevantie

en: Clean up
nl: Opruimen

en: Catalog
nl: Catalogus

en: view catalog
nl: bekijk catalogus

en: administer catalog
nl: beheer catalogus

en: Icon
nl: Pictogram

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Format
nl: Formaat

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: hidden
nl: verborgen

en: Path
nl: Pad

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Region
nl: Gebied

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Display
nl: Weergeven

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: results
nl: resultaten

en: search
nl: zoeken

en: never
nl: nooit

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: style
nl: stijl

en: read more
nl: lees verder

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Paths
nl: Paden

en: Mail
nl: E-mail

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Find content
nl: Inhoud vinden

en: Main settings
nl: Algemene instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: action
nl: actie

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Check
nl: Controleer

en: Files
nl: Bestanden

en: file
nl: bestand

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: no
nl: nee

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail is naar %recipient verzonden

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een e-mail naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Add child page
nl: Een onderliggende pagina toevoegen

en: Printer-friendly version
nl: Printvriendelijke versie

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: All
nl: Alle

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Access log
nl: Toegangslog

en: Active
nl: Actief

en: Points
nl: Punten

en: Submit @name
nl: @name indienen

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Panel title
nl: Panel-titel

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: CSS ID
nl: CSS-ID

en: Block
nl: Blok

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Display links
nl: Links tonen

en: View type
nl: View-type

en: Page
nl: Pagina

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: View arguments
nl: Bekijk argumenten

en: Override URL
nl: URL overschrijven

en: Three column 25/50/25
nl: Drie kolommen 25/50/25

en: Left side
nl: Linkerkant

en: Middle column
nl: Middelste kolom

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Three column 33/34/33
nl: Drie kolommen 33/34/33

en: Two column
nl: Twee kolommen

en: Two column stacked
nl: Twee kolommen, gestapeld

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Node links
nl: Node-links

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Mission
nl: Missie

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Good
nl: Goed

en: rate content
nl: beoordeel inhoud

en: Voting
nl: Stemmen

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Off
nl: Uit

en: Never
nl: Nooit

en: Submit changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: You must enter a valid e-mail address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Sender
nl: Afzender

en: Aggregator category
nl: Aggregatorcategorie

en: Aggregator feed
nl: Aggregator-feed

en: Aggregator item
nl: Aggregator-item

en: Custom
nl: Aangepast

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Log message
nl: Logbericht

en: Poll choices
nl: Enquête-keuzes

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: Node revision ID
nl: Noderevisie-ID

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Term name
nl: Termnaam

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Message type
nl: Berichttype

en: Message text
nl: Berichttekst

en: Content field
nl: Inhoudsveld

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Is not
nl: Is niet

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Percent
nl: Procent

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Click here
nl: Klik hier

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Add condition
nl: Voorwaarde toevoegen

en: Add action
nl: Actie toevoegen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Mode
nl: Modus

en: Normal
nl: Normaal

en: N/A
nl: n.v.t.

en: configure
nl: instellen

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Up
nl: Omhoog

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Scale
nl: Schalen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Button background color
nl: Knopachtergrondkleur

en: Sale
nl: Verkoop

en: Card Type
nl: Kaarttype

en: Card Number
nl: Kaartnummer

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Month
nl: Maand

en: Add line
nl: Voeg toe

en: Qty
nl: Aant

en: Price
nl: Prijs

en: Customers
nl: Klanten

en: System
nl: Systeem

en: Customer
nl: Klant

en: Amount
nl: Bedrag

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Current
nl: Huidige

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Toestand

en: Terms
nl: Termen

en: Invoice
nl: Factuur

en: Stock
nl: Voorraad

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment settings
nl: Betalings-instellingen

en: Payments
nl: Betalingen

en: next
nl: volgende

en: Store
nl: Winkel

en: Company
nl: Bedrijf

en: security
nl: veiligheid

en: directory
nl: folder

en: General
nl: Algemeen

en: Directory
nl: Map

en: Border
nl: Rand

en: Method
nl: Methode

en: Egypt
nl: Egypte

en: Namibia
nl: Namibië

en: Israel
nl: Israël

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: Libya
nl: Libië

en: Poland
nl: Polen

en: Turkey
nl: Turkije

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: End
nl: Einde

en: All views
nl: Alle weergaven

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Base
nl: Basis

en: The name of the menu the node belongs to.
nl: De naam van het menu waartoe de node behoort.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
nl: De woordenlijst waartoe de eerste categorie van de pagina behoort.

en: The name of the category.
nl: Naam van de categorie.

en: The id number of the category.
nl: Het ID-nummer van de categorie

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Note
nl: Notitie

en: Other
nl: Andere

en: Align
nl: Uitlijning

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Basic
nl: Basis

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: List type
nl: Lijsttype

en: Attributes
nl: Attributen

en: Role
nl: Rol

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Allow
nl: Toestaan

en: Ignore
nl: Negeren

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Destination
nl: Bestemming

en: Class
nl: Klasse

en: String
nl: Tekenreeks

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Exists
nl: Bestaat

en: Number of votes
nl: Aantal stemmen

en: Button
nl: Knop

en: Both
nl: Beide

en: Clicks
nl: Klikken

en: Filtered text (user selects input format)
nl: Gefilterde tekst (gebruiker geeft invoerformaat op)

en: Text processing
nl: Tekstverwerking

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters. Laat leeg voor ongelimiteerde grootte.

en: Rows
nl: Rijen

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: access all views
nl: toegang tot alle Views

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
nl: Views zijn op maat gemaakte lijsten van content op de website; ze zijn configureerbaar en geven controle over hoe de lijst van inhoud wordt weergegeven.

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Override
nl: Overschrijven

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Summary, sorted ascending
nl: Samenvatting, oplopend gesorteerd

en: Summary, sorted descending
nl: Samenvatting, aflopend gesorteerd

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
nl: De tekst die bovenaan de view wordt weergegeven. Optioneel.

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Expose
nl: Geef weer voor bezoekers

en: Down
nl: Omlaag

en: Wildcard
nl: Joker

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Order
nl: Volgorde

en: Add criteria
nl: Criteria toevoegen

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
nl: Naam van het overzicht mag letters, cijfers of onderstrepingstekens bevatten.

en: administer views
nl: views beheren

en: Views UI
nl: Views-UI

en: Random
nl: Willekeurig

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Plain
nl: Plat

en: Position
nl: Positie

en: Class name
nl: Klassenaam

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Do not display
nl: Niet weergeven

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: Profile
nl: Profiel

en: Process
nl: Verwerk

en: Close
nl: Sluiten

en: Votes
nl: Stemmen

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: fields
nl: velden

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Operation
nl: Bewerking

en: reply
nl: beantwoorden

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Original
nl: Origineel

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Function
nl: Functie

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Location name
nl: Locatienaam

en: e.g. a place of business, venue, meeting point
nl: bijvoorbeeld: Janssen bv, Bruna of Uitmarkt

en: Street
nl: Straat

en: Additional
nl: Extra

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Map links
nl: Kaartlinks

en: Geocoding options
nl: Geocodingopties

en: Settings for Location module
nl: Instellingen voor de locatiemodule

en: The location module allows you to associate a geographic location with content and users. Users can do proximity searches by postal code.  This is useful for organizing communities that have a geographic presence.
nl: Met de Location-module kunt u een geografische locatie verbinden met inhoud en gebruikers. Gebruikers kunnen op nabijheid van een postcode zoeken. Dit is handig voor het organiseren van gemeenschappen die geografisch verspreid zijn.

en: To administer locative information for content, use the content type administration page.  To support most location enabled features, you will need to install the country specific include file.  To support postal code proximity searches for a particular country, you will need a database dump of postal code data for that country.  As of June 2007 only U.S. and German postal codes are supported.
nl: Om locatieinformatie voor inhoud te beheren gebruikt u de inhoudstypebeheerpagina. Om de meeste locatie-eigenschappen te gebruiken zult u de land-specifieke bestanden moeten gebruiken. Om nabijheid te bepalen aan de hand van postcodes voor een specifiek land, zult u een database dump van postcodedata voor dat land nodig hebben. Vanaf juni 2007 zijn alleen postcodes uit de VS en Duitsland ondersteund.

en: <p>You can</p>
    <ul>
    <li>administer locative information at <a href="@admin-node-configure-types">Administer &gt;&gt; Content management &gt;&gt; Content types</a> to configure a type and see the locative information.</li>
    <li>administer location at <a href="@admin-settings-location">Administer &gt;&gt; Site configuration &gt;&gt; Location</a>.</li>
    <li>use a database dump for a U.S. and/or German postal codes table that can be found at <a href="@external-http-cvs-drupal-org">zipcode database</a>.</li>
nl: <p>U kunt</p>
    <ul>
    <li>locatieinformatie beheren op <a href="@admin-node-configure-types">Beheren &gt;&gt; Inhoudelijk beheer &gt;&gt; Inhoudstypen</a> om een inhoudstype in te stellen en de locatieinformatie te zien.</li>
    <li>beheer locatie op <a href="@admin-settings-location">Beheren &gt;&gt; Site-instellingen &gt;&gt; Locatie</a>.</li>
    <li>een database dump gebruiken voor een VS en/of Duitse postcodetabel die gevonden kunnen worden in de externe <a href="@external-http-cvs-drupal-org">postcode databank</a>.</li>

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@location">Location page</a>.
nl: Voor meer informatie kunt u <a href="@location">hier</a> het handboek voor configuratie en verandering lezen.

en: None supported.
nl: Niet ondersteund.

en: Street location
nl: Straat

en: Configure parameters for %service geocoding
nl: Configureer parameters voor %service-geocoding

en: No configuration parameters are necessary, or a form to take such paramters has not been implemented.
nl: Geen configuratieparameters benodigd, of een formulier om zulke parameters in te vullen is niet geimplementeerd.

en: No service selected for country.
nl: Geen service geselecteerd voor land.

en: Configure parameters
nl: Parameters instellen

en: No configuration necessary for selected service.
nl: Geen configuratie nodig voor de geselecteerde service.

en: Locative information
nl: Locatie-informatie

en: Number of locations
nl: Aantal locaties

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Make the location box collapsible.
nl: Maak het locatievlak inklapbaar.

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Display the location box collapsed.
nl: Toon het locatievlak ingeklapt.

en: Add another location from node view page
nl: Nog een locatie van de nodepagina toevoegen

en: Display the "Add another location" option on the node view page.
nl: De optie "Voeg nog een locatie toe" aan de nodepagina toevoegen.

en: Location #%number
nl: Locatie #%number

en: Add another location
nl: Nog een locatie toevoegen

en: Add location
nl: Locatie toevoegen

en: Default country selection
nl: Standaard landselectie

en: This will be the country that is automatically selected when a location form is served for a new location.
nl: Dit zal het land zijn dat automatisch geselecteerd wordt als een locatieformulier wordt getoond.

en: Toggle location display
nl: Locatieweergave wisselen

en: Disable the display of locations.
nl: Weergave van locaties uitschakelen.

en: Enable the display of locations.
nl: Weergave van locaties inschakelen.

en: If you are interested in turning off locations and having a custom theme control their display, you may want to disable the display of locations so your theme can take that function.
nl: Als u locaties uit wilt zetten en ze wilt weergeven via een aangepaste theme controller, dan wilt u wellicht de locatieweergave uitzetten om ze met een theme-functie aan te roepen.

en: Use a Google Map to set latitude and longitude
nl: Gebruik een Google Map om de breedtegraad en lengtegraad te kiezen

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Location | Locations
nl[0]: Locatie
nl[1]: Locaties

en: submit latitude/longitude
nl: voeg breedtegraad/lengtegraad toe

en: Fax number
nl: Faxnummer

en: Location Fax
nl: Faxnummer van locatie

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Location Phone
nl: Telefoonnummer van locatie

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: In order to use the Google Maps API geocoding web-service, you will need a Google Maps API Key.  You can obtain one at the !sign_up_link for the !google_maps_api.  PLEASE NOTE: You will <em>not</em> have to re-enter your API key for each country for which you have selected Google Maps for geocoding.  This setting is global.
nl: Om de Google Maps API-geocoding webservice te gebruiken moet u een Google Maps API-Key hebben. U kan er een krijgen op de !sign_up_link voor de !google_maps_api. LET OP!: U hoeft <em>niet</em> voor ieder land een nieuwe API-Key te registreren, er is er slechts één nodig.

en: In order to use the Geocoder.ca API geocoding web-service, you for a commercial entity or without attribution you will need a Geocoder API Key.  You can obtain one at the !sign_up_link for the !geocoder_api.
nl: Om de Geocoder.ca API-geocoding webservice te gebruiken voor commerciële doeleinden, hebt u een Geocoder API-Key nodig. U kunt er een krijgen op de !sign_up_link voor de !geocoder_api.

en: Germany
nl: Duitsland

en: Unless you are using this site to test and develop, you will need to obtain a Yahoo! Web Services Application ID from the %network_link.  If you are using for development and testing purposes, you can use 'YahooDemo' as your AppID.  When getting an Application ID from Yahoo!, please also be sure to review the %usage_policy.
nl: Tenzij u deze site gebruikt voor het testen en ontwikkelen, heb u een Yahoo! Web Services Application ID van de %network_link nodig. Als u de site gebruikt voor het testen en ontwikkelen, kun u 'YahooDemo' als AppID gebruiken. Als u een Application ID van Yahoo! krijgt, lees dan de %usage_policy door.

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: comments
nl: reacties

en: Full
nl: Volledig

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië-Herzegovina

en: Bouvet Island
nl: Bouvet

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Comoros
nl: Comoren

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: East Timor
nl: Oost Timor

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: France
nl: Frankrijk

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans Polynesië

en: Georgia
nl: Georgië

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl: Haïti

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heardeiland en McDonaldeilanden

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Iceland
nl: IJsland

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Italy
nl: Italië

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Malediven

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Morocco
nl: Marokko

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: Norfolk Island
nl: Norfolk

en: North Korea
nl: Noord-Korea

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Papua New Guinea
nl: Papua Nieuw Guinea

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Reunion
nl: Rëunion

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russia
nl: Rusland

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgië en de Zuidelijke Sandwich-eilanden

en: Spain
nl: Spanje

en: Sudan
nl: Soedan

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Syrië

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraine

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Kleine Pacifische eilanden van de Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Yemen
nl: Jemen

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Formatting guidelines
nl: Opmaakrichtlijnen

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: Pending
nl: In afwachting

en: slow
nl: langzaam

en: minute
nl: minuut

en: minutes
nl: minuten

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Other queries
nl: Andere queries

en: Key
nl: Sleutel

en: Link to node
nl: Link naar node

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: Product title
nl: Producttitel

en: List price
nl: Adviesprijs

en: Change
nl: Wijzigen

en: English
nl: Engels

en: Spanish
nl: Spaans

en: message
nl: bericht

en: Default height
nl: Standaardhoogte

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Are you sure you want to delete these items?
nl: Weet u zeker dat u deze items wilt verwijderen?

en: The items have been deleted.
nl: De items zijn verwijderd.

en: ago
nl: geleden

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Node title
nl: Node-titel

en: update
nl: bijwerken

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Source
nl: Bron

en: Display all menu items
nl: Alle menu-onderdelen weergeven

en: access administration menu
nl: toegang tot beheermenu

en: Cache settings
nl: Cache-instellingen

en: published
nl: gepubliceerd

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Token actions
nl: Token-acties

en: Replacement value
nl: Vervangende waarde

en: tokens
nl: patronen voor vervanging

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: User's name
nl: Gebruikersnaam

en: User's unfiltered name. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde naam van de gebruiker. WAARSCHUWING:  onbewerkte gebruikersinvoer.

en: User's ID
nl: Gebruikers-ID

en: User's email address
nl: E-mailadres gebruiker

en: User's registration date
nl: Registratiedatum gebruiker

en: Days since the user registered
nl: Aantal dagen dat de gebruiker geregistreerd is

en: User's last login date
nl: Gebruiker laatste login datum

en: Days since the user's last login
nl: Dag wanneer gebruiker voor het laatst ingelogd was

en: The current date in the user's timezone
nl: De huidige datum in de tijdzone van de gebruiker.

en: The URL of the user's profile page.
nl: De URL van het gebruikersprofiel

en: The URL the user's account editing page.
nl: De URL naar de bewerkingspagina van het gebruikersaccount.

en: Reindex
nl: Herindexeren

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Activity
nl: Activiteit

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: (disabled)
nl: (uitgeschakeld)

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: First
nl: Eerste

en: Middle
nl: Midden

en: Search fields
nl: Velden doorzoeken

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Block name
nl: Bloknaam

en: day
nl: dag

en: year
nl: jaar

en: hour
nl: uur

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: Moderated
nl: Gemodereerd

en: Disable mousezoom
nl: 'In- en uitzoomen met de muis' uitschakelen

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
nl: 'Inzoomen met het scrollwiel' uitschakelen.

en: Google Map Initialize
nl: Google Map initialiseren

en: Default map settings
nl: Standaard kaartinstellingen

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
nl: De standaardbreedte van een Google Maps-kaart, als CSS-lengte of -percentage. Bijvoorbeeld: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
nl: De standaardhoogte van een Google Maps-kaart, als CSS-lengte of -percentage. Bijvoorbeeld: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Default zoom
nl: Standaardzoomniveau

en: The default zoom level of a Google map.
nl: Het standaardzoomniveau van een Google Maps-kaart.

en: Default map type
nl: Standaard kaarttype

en: Marker action
nl: Marker-actie

en: Open info window
nl: Informatiescherm openen

en: Open link
nl: Link openen

en: Minimum zoom
nl: Minimale zoom

en: Location chooser
nl: Locatiekiezer

en: Disable dragging
nl: Slepen uitschakelen

en: Remove the ability for the user to drag the map. If dragging is disabled, keyboard shortcuts are implicitly disabled.
nl: Schakel de mogelijkheid uit voor de gebruiker om de kaart te slepen. Als slepen is uitgeschakeld, zijn daarmee impliciet ook toetsenbordsneltoetsen uitgeschakeld.

en: Disable keyboard
nl: Toetsenbord uitschakelen

en: Disable the keyboard shortcuts.
nl: Toetsenbord-sneltoetsen uitschakelen.

en: Use AutoZoom
nl: 'Automatisch zoomen' gebruiken

en: Automatically zoom the map to fit all markers when markers are added.
nl: Automatisch schalen van de kaart om alle markers te kunnen weergeven indien deze zijn toegevoegd.

en: Load the marker loader system even if no markers to load are detected. Useful if you are injecting markers from somewhere else.
nl: Laad het marker-laadsysteem in ook al zijn er geen markers gedetecteerd om in te laden. Dit kan handig zijn wanneer u markers uit externe bron wil weergeven.

en: Enable Overview Map
nl: Overzichtskaart inschakelen

en: Enabling this will work around some issues that can occur when maps appear inside collapsible fieldsets.
nl: Schakel dit in om sommige issues die mogelijk voorkomen wanneer kaarten verschijnen binnen inklapbare fieldsets te verhelpen.

en: Add scale control to map.
nl: Voeg schaalmogelijkheden toe aan de kaart.

en: Adds a scale control to the map in the default position.
nl: Voegt schaalmogelijkheden in de normale positie toe aan de kaart.

en: Create a macro
nl: Macro aanmaken

en: Configure GMap settings
nl: GMap-opties instellen

en: Lines
nl: Lijnen

en: Circles
nl: Cirkels

en: Edit Info
nl: Informatie bewerken

en: User locations
nl: Gebruikerslocaties

en: Node locations
nl: Nodelocaties

en: GMap Location
nl: GMap-locatie

en: Configure GMap Location settings.
nl: GMap Location-opties instellen.

en: To add/change your location to the user map, <a href="@url">edit your location</a>.
nl: Om uw locatie toe te voegen of te wijzigen kunt u uw <a href="@url">locatie bewerken</a>.

en: Page header
nl: Paginakop

en: Page footer
nl: Paginavoet

en: Markers per role
nl: Markers per rol

en: %role (Role ID: %rid)
nl: %role (Rol-ID: %rid)

en: Node settings
nl: Node-instellingen

en: Markers per content type
nl: Markers per inhoudstype

en: Author map
nl: Auteurkaart

en: Author Location
nl: Auteurlocatie

en: set user location
nl: gebruikerslocatie instellen

en: Build a GMap macro
nl: GMap-macro aanmaken

en: Map type
nl: Kaartsoort

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Alignment
nl: Uitlijnen

en: Link label
nl: Linklabel

en: None.
nl: Geen

en: Fixed
nl: Opgelost

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Empty
nl: Leeg

en: Path alias
nl: Pad-alias

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Equal to
nl: Gelijk aan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Replacement patterns for @name
nl: Vervangpatronen voor @name

en: Execute custom PHP code
nl: Eigen PHP-code uitvoeren

en: PHP code
nl: PHP-code

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Your rating
nl: Uw beoordeling

en: Select a user
nl: Een gebruiker selecteren

en: You must select a user.
nl: Selecteer een gebruiker.

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: Field title
nl: Veldtitel

en: Immediately
nl: Onmiddellijk

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Select one...
nl: Maak een keuze...

en: Production
nl: Productie

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Included
nl: Ingesloten

en: Units
nl: Eenheden

en: Shipping method:
nl: Wijze van verzenden:

en: Taxes
nl: Belastingen

en: Tax rate
nl: Belastingtarief

en: Product count
nl: Aantal producten

en: Enabled filters
nl: Ingeschakelde filters

en: Do it!
nl: Doe het!

en: or
nl: of

en: Poll settings
nl: Peilingsinstellingen

en: Convert
nl: Converteren

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: All blogs
nl: Alle blogs

en: Style
nl: Stijl

en: Delete package
nl: Pakket verwijderen

en: This action can not be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: revert
nl: terugzetten

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Search options
nl: Zoekinstellingen

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: options
nl: opties

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: Your item(s) have been updated.
nl: Uw producten zijn bijgewerkt.

en: Qty.
nl: Aantal

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Transaction key
nl: Transactiesleutel

en: Credit card details
nl: Creditcardgegevens

en: Discount
nl: Korting

en: Shipping
nl: Verzending

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Week(s)
nl: Week(en)

en: Year(s)
nl: Jaar

en: Order history
nl: Bestelverleden

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: administer store
nl: Webwinkel beheren

en: Billing address
nl: Factuuradres

en: Shipping address
nl: Verzendadres

en: Ship to:
nl: Verstuur naar:

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Balance
nl: Balans

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Received
nl: Ontvangen

en: Completed
nl: Voltooid

en: Payment details
nl: Betalings details

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Refund
nl: Restitutie

en: Products
nl: Producten

en: administer products
nl: producten beheren

en: Product settings
nl: Productinstellingen

en: Street address
nl: Adres

en: Testing
nl: Tests

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Total:
nl: Totaal:

en: Transaction ID:
nl: Transactiecode:

en: Aland Islands
nl: Åland-eilanden

en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: Saint Helena
nl: Sint Helena

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke en Antarctische Gebieden

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: U.S. Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Province
nl: Provincie

en: Pounds
nl: Ponden

en: Grams
nl: Grammen

en: Kilograms
nl: Kilo's

en: Inches
nl: Inch

en: Feet
nl: Voet

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Print invoice
nl: Factuur afdrukken

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: %type settings
nl: %type-instellingen

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: edit
nl: bewerk

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: previous
nl: vorige

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: New
nl: Nieuwe

en: Relationships
nl: Relaties

en: Plural
nl: Meervoud

en: Relationship
nl: Relatie

en: relationships
nl: relaties

en: Basic information
nl: Basisinformatie

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Display style
nl: Weergavestijl

en: Indexing
nl: Indexeren

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: The primary identifier for a node.
nl: De primaire identificatie van een node.

en: Parent menu item
nl: Bovenliggend menu-item

en: Themes
nl: Thema's

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Video width
nl: Videobreedte

en: Video height
nl: Videohoogte

en: Audio bitrate
nl: Audio-bitrate

en: The comments have been deleted.
nl: De reacties zijn verwijderd.

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Default weight
nl: Standaardgewicht

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: hour(s)
nl: u(u)r(en)

en: day(s)
nl: dag(en)

en: week(s)
nl: we(e)k(en)

en: month(s)
nl: maand(en)

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Contact settings
nl: Contactinstellingen

en: cancel
nl: annuleren

en: users
nl: gebruikers

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: fast
nl: snel

en: Processing
nl: Bezig

en: disable
nl: uitschakelen

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Path to file
nl: Pad naar bestand

en: Storage
nl: Opslag

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: Page name
nl: Paginanaam

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Comment title
nl: Titel van de reactie

en: Enable custom alternate text
nl: Eigen 'alt'-tekst toestaan

en: Enable custom title text
nl: Eigen 'title'-tekst toestaan

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: No style
nl: Geen stijl

en: Bold
nl: Vet

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: Copy
nl: Kopieren

en: Information
nl: Informatie

en: No content types available.
nl: Geen inhoudstypen beschikbaar.

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Double
nl: Dubbel

en: Relationship type
nl: Relatietype

en: No caching
nl: Geen caching

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Territorium in de Indische Oceaan

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Pitcairn
nl: Pitcairneilanden

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation status
nl: Vertalingsstatus

en: Blocks
nl: Blokken

en: Menus
nl: Menu's

en: Above
nl: Boven

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
nl: Waarschuwing! Het aanpassen van deze instelling nadat data is gecreëerd kan resulteren in het verlies van data!

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
nl: <em>tekst</em>, waarmee tekstvelden kunnen worden toegevoegd. Een tekstveld kan uitsluitend platte tekst bevatten of optioneel gebruik maken van Drupal's invoerformaat voor een veilige toepassing van opgemaakte tekst. Tekstvelden kunnen of één regel of meerdere regels bestaan, of voor betere controle op de invoer kunnen selectielijsten, keuze rondjes of keuze vakjes gebruikt worden. Indien gewenst kan CCK de inhoud valideren aan de hand van een aantal toegelaten waarden.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
nl: Voor meer informatie, bekijk in het online handboek het <a href="@handbook-cck">CCK-gedeelte</a> of de <a href="@project-cck">CCK-projectpagina</a>.

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Full node
nl: Volledige node

en: Search Index
nl: Zoekindex

en: Search Result
nl: Zoekresultaten

en: Updating field type %type with module %module.
nl: Veldtype %type met module %module bijwerken.

en: Updating widget type %type with module %module.
nl: Bezig met updaten van widget type %type met module %module.

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: Allows administrators to define new content types.
nl: Maakt het beheerders mogelijk om nieuwe inhoudstypes te definiëren

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
nl: Alleen voor geavanceerd gebruik: PHP-code die een array met sleutels geeft van de toegestane waardes. Moet niet beginnen en eindigen met &lt;?php ?&gt;. Als dit veld in ingevuld zullen de bovenstaande toegestane waardes worden genegeerd.

en: Trimmed
nl: Ingekort

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: No fields have been defined for any content type yet.
nl: Er zijn nog geen velden gedefinieerd voor enig inhoudstype.

en: no styling
nl: geen opmaak

en: simple
nl: eenvoudig

en: fieldset
nl: veldengroep

en: fieldset - collapsible
nl: set van velden - inklapbaar

en: fieldset - collapsed
nl: set van velden - ingeklapt

en: Added field %label.
nl: Het veld %label is toegevoegd.

en: There was a problem adding field %label.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens toevoegen van het veld %label.

en: There was a problem creating field %label.
nl: Er is een probleem met het aanmaken van veld %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
nl: Bent u zeker dat u het veld %field wenst te verwijderen?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
nl: Als dit veld nog inhoud bevat gaat deze verloren. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Removed field %field from %type.
nl: Veld %field is verwijderd uit %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
nl: Er is een probleem opgetreden met het verwijderen van %field van %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
nl: Deze instellingen gelden alleen voor het %field-veld in het inhoudstype %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
nl: Deze instellingen gelden voor het %field-veld, in elk inhoudstype waar deze in voor komt.

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen opslaan

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
nl: De standaardwaarde PHP-code heeft een verkeerde waarde.<br />Het verwachtte formaat: <pre>!sample</pre>. De huidige waarde: @value.

en: The default value is invalid.
nl: De standaardwaarde is ongeldig.

en: Saved field %label.
nl: Veld %label opgeslagen

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: Processing %title
nl: Bezig met %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: Referenced node ID
nl: Gerefereerde node ID

en: Referenced node title
nl: Gerefereerde node titel

en: Raw number value
nl: Onbewerkte numerieke waarde

en: Formatted number value
nl: Opgemaakte numerieke waarde

en: Raw, unfiltered text
nl: Onbewerkte, ongefilterde tekst

en: Formatted and filtered text
nl: Opgemaakte en gefilterde tekst

en: Referenced user ID
nl: Gerefereerde gebruikers-ID

en: Referenced user name
nl: Gerefereerde gebruikersnaam

en: Formatted HTML link to referenced user
nl: Opgemaakte HTML-link naar verwezen gebruiker

en: Group multiple values
nl: Groepeer meerdere waardes

en: Select the content type to export.
nl: Selecteer de inhoudstypes om te exporteren

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
nl: Kopieer de geexporteerde tekst en plak het in een ander inhoudstype of gebruik de importeerfunctie.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
nl: Dit formulier zal veldinformatie importeren die zijn geexporteerd uit een ander inhoudstype of database.<br />Merk op dat velden niet kunnen worden gedupliceerd in hetzelfde inhoudstype, dus geimporteerde velden zullen alleen worden toegevoegd als ze nog niet bestaan in het geselecteerde inhoudstype.

en: <Create>
nl: <Maak>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
nl: Selecteer het inhoudstype waarin deze velden moeten worden geimporteerd.<br />Selecteer &lt;Maak&gt; om een nieuw inhoudstype te maken waarin de velden komen.

en: Import data
nl: Importeer data

en: Paste the text created by a content export into this field.
nl: Plak de tekst die is geexporteerd in dit veld.

en: The import data is not valid import text.
nl: De geimporteerde data is geen valide importeertekst.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
nl: De volgende modules moeten worden aangezet om te kunnen importeren: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
nl: Het inhoudstype %type bestaat al in de database.

en: Exiting. No import performed.
nl: Gestopt, er is niks geimporteerd.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het toevoegen van het inhoudstype %type.<br />Bekijk de foutmeldingen voor meer informatie.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
nl: Het geimporteerde veld %field_label (%field_name) is niet toegevoegd aan %type omdat het veld al bestaat in %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
nl: Het veld %field_label (%field_name) is toegevoegd aan het inhoudstype %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het exporteren van de weergaveinstellingendata voor het veld %field_name.<br />De databasefoutmelding is: '%db_err'.

en: Content Copy
nl: Kopieer inhoud

en: Enables ability to import/export field definitions.
nl: Laat velddefinities geïmporteerd en geëxporteerd worden.

en: view
nl: bekijk

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
nl: Configureer nu de <a href="!url">veldpermissies</a>. Alle velden zijn standaard niet toegankelijk.

en: Content Permissions
nl: Inhoudpermissies

en: Set field-level permissions for CCK fields.
nl: Stel veldpermissies in voor CCK-velden.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep in het node-bewerkformulier.

en: always open
nl: altijd open

en: collapsible
nl: inklapbaar

en: collapsed
nl: ingeklapt

en: Instructions to present to the user on the editing form.
nl: Gebruikersinstructies bij het bewerkformulier.

en: These settings apply to the group on node display.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep van de node-weergave.

en: A description of the group.
nl: Een beschrijving van de groep

en: Are you sure you want to remove the group %label?
nl: Weet u zeker dat u de groep %label wilt verwijderen?

en: The group %group_name has been removed.
nl: De groep %group is verwijderd.

en: Fieldgroup
nl: Veldgroep

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Store the ID of a related node as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde node als een getal opslaan.

en: Content types that can be referenced
nl: Inhoudstypes waarnaar een referentie geplaatst kan worden

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Nodes die kunnen worden gerefereerd (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan de view door te geven.

en: Title (link)
nl: Titel (link)

en: Title (no link)
nl: Titel (geen link)

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Nodereference autocomplete
nl: Nodereferentie automatisch aanvullen

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Defines a field type for referencing one node from another.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een node naar een ander.

en: Store a number in the database as an integer.
nl: Sla een waarde in de database op als integer.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Sla een waarde in de database op in een decimaal formaat.

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Store a number in the database in a floating point format.
nl: Sla een waarde in de database op als floating point getal.

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totaal aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de cijfers achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
nl: Het teken dat gebruikers zullen gebruiken om cijfers achter de komma in te voeren in formulieren.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als voorvoegsel moet worden gebruikt zoals: $ of €. Laat leeg als er geen voorvoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: euro|euro's.

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als achtervoegsel moet worden gebruikt zoals: m², m/s², kb/s. Laat leeg als er geen achtervoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: kilo|kilo's.

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: "Minimum" must be a number.
nl: "Minimum" moet een nummer zijn.

en: "Maximum" must be a number.
nl: "Maximum" moet een nummer zijn.

en: unformatted
nl: ongeformatteerd

en: Defines numeric field types.
nl: Levert numerieke veldtypes.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
nl: Voor een 'aan/uit-keuzevakjewidget' moet eerst de 'uit'-waarde opgeven en daarna de 'aan'-waarde in de <strong>Toegestane waarde</strong>-sectie. Merk op dat het keuzevakje zal worden gelabeld met de waarde van 'aan'.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
nl: De widget 'Selectievakje/-rondje' zal een selectievakje tonen als de meerdere toegestane waardes is geselecteerd voor dit veld, anders zullen selectierondjes worden gebruikt.

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Single on/off checkbox
nl: Enkel aan/uit-keuzevakje

en: Option Widgets
nl: Optiewidgets

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
nl: Levert selectie-, keuzevakje- en keuzerondjewidgets voor tekst- en numerieke velden.

en: Store text in the database.
nl: Tekst in de database opslaan.

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Defines simple text field types.
nl: Levert simpele tekstveldtypes.

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Store the ID of a related user as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde gebruiker als een getal opslaan.

en: User roles that can be referenced
nl: Gebruikersrollen die kunnen worden gerefereerd

en: User status that can be referenced
nl: Gebruikersstatus die kan worden gerefereerd

en: Reverse link
nl: Link terug

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
nl: Als geselecteerd zal een links terug worden geplaatst naar de gerefereerde node in de gerefereerde gebruiker.

en: Userreference autocomplete
nl: Gebruikersreferentie automatische aanvulling

en: User Reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een gebruiker vanuit een node.

en:  for
nl:  voor

en: Collect
nl: Verzamel

en: Form
nl: Formulier

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Uploaded file is not a valid image
nl: Ge&uuml;pload bestand is geen geldige afbeelding

en: Contact phone number
nl: Telefoonnummer contactpersoon

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: years
nl: jaren

en: weeks
nl: weken

en: Default gateway
nl: Standaard gateway

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Global settings for the Voting API.
nl: Algemene instellingen voor de Stemmen-API.

en: Vote tallying
nl: Stembalans opmaken

en: On high-traffic sites, administrators can use this setting to postpone the calculation of vote results.
nl: Op drukbezochte sites kunnen beheerders deze instelling gebruiken om het berekenen van de resultaten uit te stellen.

en: Tally results whenever a vote is cast
nl: Maak de balans op nadat een stem is uitgebracht

en: Tally results at cron-time
nl: Maak de balans op bij een cron run

en: administer voting api
nl: beheer stemmen api

en: Provides a shared voting API for other modules.
nl: Levert een gedeelde stemmen-API voor andere modules.

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Grid
nl: Raster

en: Search returned the following results:
nl: Zoeken heeft de volgende resultaten opgeleverd:

en: Distance
nl: Afstand

en: Italic
nl: Cursief

en: Hide
nl: Verbergen

en: Read/Write
nl: Lezen/Schrijven

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Global
nl: Algemeen

en: arguments
nl: argumenten

en: Transparent
nl: Transparant

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: Button settings
nl: Knopinstellingen

en: Thread
nl: Vertakking

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl: Geef tenminste één trefwoord met @count of meer karakters op.

en: View user details.
nl: Gegevens van gebruiker weergeven.

en: Rate
nl: Percentage

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Location Search
nl: Zoek locatie

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nl: Er heeft zich mogelijk een fout voorgedaan tijdens de betaling. Neem contact met ons op om te controleren of uw bestelling goed is ontvangen.

en: A payment has been accepted.
nl: Een betaling is geaccepteerd.

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Ubercart - core (optional)
nl: Ubercart - basis (optioneel)

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Purchase date
nl: Aankoopdatum

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: Miles
nl: Mijlen

en: Node type (user-friendly version)
nl: Inhoudstype (gebruiksvriendelijke versie)

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde nodetitel. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Node author's user id
nl: Gebruikers-ID van de auteur van de node

en: Node author's user name
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de node

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de node. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Contexts
nl: Contexten

en: Node access
nl: Node-toegang

en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

en: This !type does not have any attributes.
nl: Dit !type heeft geen attributen.

en: product class
nl: productklasse

en: Addresses
nl: Adressen

en: Saved addresses
nl: Opgeslagen adressen

en: Loading
nl: Laden

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: The directory %directory is not writable
nl: De map %directory is niet schrijfbaar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nl: De map %directory is niet schrijfbaar omdat de juiste toegangsrechten ontbreken.

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
nl: De uploadmap %directory voor het bestandsveld %field (inhoudstype %type) kan niet worden gemaakt of is niet te bereiken. Een nieuw te uploaden bestand kan niet worden opgeslagen, dus is de upload gestopt.

en: Store an arbitrary file.
nl: Bewaar een willekeurig bestand.

en: Permitted upload file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
nl: Extensies die een gebruiker kan uploaden naar dit veld. Scheid extensies met een spatie en gebruik de punt niet, bijvoorbeeld: pdf doc txt. Als dit leeg blijft kunnen gebruikers ieder type bestand uploaden.

en: File size restrictions
nl: Bestandsgrootte-restricties

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
nl: Limieten voor de grootte van bestanden die een gebruiker kan uploaden. Merk op dat deze instellingen alleen van toepassing zijn op nieuwe geüploade bestanden terwijl bestaande bestanden niet worden beïnvloed.

en: Maximum upload size per file
nl: Maximale uploadgrootte per bestand

en: Maximum upload size per node
nl: Maximale uploadgrootte per node

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
nl: Geef de de groottelimiet op voor alle bestanden van een node samen. Vul een waarde in zoals '512' (bytes), '80K' (kilobytes) of '50M' (megabytes) om de toegestane bestandsgrootte te beperken. Laat dit leeg als je geen groottelimiet wilt.

en: Generic files
nl: Algemene bestanden

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
nl: Allerlei bestanden weergeven met een pictogram en een gelinkte bestandsbeschrijving.

en: File description
nl: Bestandsomschrijving

en: File size (in bytes)
nl: Bestandsgrootte (in bytes)

en: File size (pretty printed)
nl: Bestandsgrootte (in leesbaar formaat)

en: Fully formatted HTML file tag
nl: Volledig geformatteerd HTML-bestandstag

en: Defines a file field type.
nl: Definieert een bestandveldtype.

en: FileField Meta
nl: Bestandsveld Meta

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
nl: Voeg het verzamelen van metadata en opslag toe aan FileField.

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Variable editor
nl: Variabelen-editor

en: empty
nl: leeg

en: Packages
nl: Pakketten

en: Package
nl: Pakket

en: Attribute settings
nl: Attribuutinstellingen

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
nl: Een widget voor bewerken van afbeeldingen, inclusief voorbeeldweergave.

en: Displays image files in their original size.
nl: Toont foto's in het originele formaat.

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: - None selected -
nl: - Niets geselecteerd -

en: Node author
nl: Auteur van de node

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Country code
nl: Landcode

en: Order #
nl: Bestelling #

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: Panel pages
nl: Panel pagina's

en: Panel nodes
nl: Panel-nodes

en: by @user
nl: door @user

en: view all panes
nl: alle vensters weergven

en: view pane admin links
nl: het venster admin-links weergeven

en: administer pane visibility
nl: vensterzichtbaarheid beheren

en: administer pane access
nl: venstertoegang beheren

en: administer advanced pane settings
nl: geavanceerde vensterinstellingen beheren

en: use panels caching features
nl: Panels caching-functies gebruiken

en: Argument type
nl: Argumenttype

en: New custom content
nl: Nieuwe aangepaste inhoud

en: Custom PHP
nl: Eigen PHP

en: General form
nl: Algemeen formulier

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: A list of files attached to the node.
nl: Een lijst van bestandsbijlagen die bij de node horen.

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: A form to add a new comment.
nl: Een formulier om een nieuwe reactie toe te voegen.

en: Sort
nl: Sorteren

en: !a comments per page
nl: !a reacties per pagina

en: Pager
nl: Paginering

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: Edit node
nl: Node bewerken

en: Edit this node
nl: Deze node bewerken

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Author information on the Node form.
nl: Auteursinformatie op het node-formulier.

en: Comment settings on the Node form.
nl: Reactieinstellingen op het nodeformulier

en: Authoring information.
nl: Auteursinformatie.

en: List of related terms
nl: Lijst van gerelateerde termen

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: All the terms in a vocabulary.
nl: Alle termen in een woordenlijst.

en: Maximum depth
nl: Maximale diepteniveau

en: A single user object.
nl: Een enkel gebruikersobject.

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: New @s
nl: Nieuwe @s

en: Add relationship
nl: Relatie toevoegen

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Panel content has been updated.
nl: Panel-inhoud is bijgewerkt.

en: Choose layout
nl: Lay-out kiezen

en: Missing content type
nl: Ontbrekend inhoudstype

en: No title
nl: Geen titel

en: Unknown context
nl: Onbekende context

en: Columns
nl: Kolommen

en: Single column
nl: Enkele kolom

en: Left above
nl: Links boven

en: Right above
nl: Rechts boven

en: Left below
nl: Links onder

en: Right below
nl: Rechts onder

en: Module name
nl: Naam van module

en: Enter the module name to export code to.
nl: Geef de naam van de module in, waarnaar code geëxporteerd moet worden.

en: Local
nl: Lokaal

en: create mini panels
nl: mini-panels aanmaken

en: administer mini panels
nl: mini-panels beheren

en: Panel
nl: Paneel

en: Panel layout
nl: Panel-layout

en: Panel content
nl: Venster inhoud

en: Create nodes that are divided into areas with selectable content.
nl: Nodes aanmaken die onderverdeeld zijn in gebieden met selecteerbare inhoud.

en: Add a node from your site as content.
nl: Een node van de site toevoegen als inhoud.

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Disable Drupal blocks/regions
nl: Drupal-blokken / -gebieden uitschakelen

en: CSS code
nl: CSS-code

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: Offset
nl: Startpunt

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: More link text
nl: Tekst meer-link

en: Edit this view
nl: Deze View bewerken

en: Book parent
nl: Bovenliggend boek

en: Top level book
nl: Hoofdniveau van het boek

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: Palestinian Territory
nl: Palestijnse Gebieden

en: Vatican
nl: Vaticaan

en: begins with
nl: begint met

en: contains
nl: bevat

en: Results per page
nl: Resultaten per pagina

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Print
nl: Afdrukken

en: Locked
nl: Gesloten

en: Advanced configuration
nl: Geavanceerde instellingen

en: Selection type
nl: Selectietype

en: No name
nl: Geen naam

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Finish
nl: Voltooien

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
nl: Uploadfout. Kan het bestand %file niet verplaatsen naar de locatie %destination.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
nl: Validatiefout, doe nog een poging. Indien de fout blijft optreden, neem dan contact op met de websitebeheerder.

en: In moderation
nl: In moderatie

en: daily
nl: dagelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: Stock settings
nl: Voorraadinstellingen

en: No group
nl: Geen groep

en: deleted
nl: verwijderd

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Only in the category(s)
nl: Alleen in de categorie(ën)

en: Only of the type(s)
nl: Alleen van type(s)

en: Billing information
nl: Factuurinformatie

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Credit card charged: !amount
nl: Creditcard gekrediteerd voor !amount

en: Color set
nl: Kleurenset

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: Search returned no results.
nl: Zoeken heeft geen resultaat opgeleverd.

en: Require
nl: Verplicht

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Reports
nl: Rapportages

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: Link class
nl: Link-klasse

en: Report settings
nl: Rapportage-instellingen

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: and
nl: en

en: URL filter
nl: URL-filter

en: Please select one or more comments to perform the update on.
nl: Selecteer één of meer reacties die u wenst bij te werken.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
nl: De URL waarheen de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals node/1234 of een externe URL zoals http://drupal.org.

en: Display a message to the user
nl: Bericht aan de gebruiker weergeven

en: Revenue
nl: Inkomsten

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Checkout review instructions
nl: Instructie ter controle van afrekenen

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
nl: Biedt instructies voor klanten bovenaan de controlepagina.

en: Order created through website.
nl: Bestelling geplaatst via de website.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
nl: Ontvangst van nieuwe bevestiging voor bestelling !order_id.

en: Add new rule
nl: Regel toevoegen

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Parent comment
nl: Bovenliggende reactie

en: The parent comment.
nl: De bovenliggende reactie.

en: Author's website
nl: Website van de auteur

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
nl: Diepte van de reactie laten zien als deze vertakt is.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
nl: Sorteer op vertakkingsvolgorde. Dit houdt boven- en onderliggende reacties bijeen.

en: Reply-to link
nl: Reageerlink

en: Provide a simple link to reply to the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om op de reactie te reageren.

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Link this field to its user or an author's homepage
nl: Dit veld aan de gebruiker of website van de gebruiker linken

en: Product information
nl: Productinformatie

en: Sell price
nl: Verkoopprijs

en: Customer purchase price.
nl: Aankoopprijs voor de klant.

en: field
nl: veld

en: The node the uploaded file is attached to
nl: De node waaraan het geüploade bestand is toegevoegd

en: Allow users to undo their votes
nl: Gebruikers toestaan hun stem in te trekken

en: Notification
nl: Notificatie

en: Stars
nl: Sterren

en: clone
nl: dupliceren

en: View settings
nl: View-instellingen

en: Metric
nl: Metrisch

en: Delete view
nl: Overzicht verwijderen

en: Primary Key: Unique cache ID.
nl: Primaire sleutel: Unieke cache ID.

en: A collection of data to cache.
nl: Een dataverzameling die wordt gecachet.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
nl: Het Unix-tijdstip waarop het cache-item verloopt. 0 indien deze nooit verloopt.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
nl: Het tijdstip waarop het cache-item werd aangemaakt.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
nl: Aangepaste HTTP-headers om aan de gegevens in de cache toe te voegen.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
nl: Een vlag die aangeeft of de inhoud 'serialized' is (1) of niet (0).

en: Regions
nl: Gebieden

en: Target
nl: Doel

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: Not checked
nl: Niet gecontroleerd

en: Remove this action
nl: Deze actie verwijderen

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: The taxonomy vocabulary ID
nl: De taxonomiewoordenlijst-ID

en: Force single
nl: Accepteer één waarde.

en: View cart
nl: Winkelwagen bekijken

en: Invalid e-mail address.
nl: Ongeldig e-mailadres.

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies onder dit veld voor de gebruiker weergeven op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
nl: U mag geen PHP-code gebruiken.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
nl: Deze PHP-code is ingesteld door een beheerder en zal elke bovenaan gedefinieerde waarde overschrijven.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
nl: PHP gebruiken voor veldinstellingen (gevaarlijk - wees voorzichtig met verlenen van deze permissie)

en: A file has been pre-loaded for import.
nl: Een bestand is voorgeladen voor het importeren.

en: Content fieldgroup
nl: Inhoudveldgroep

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
nl: Tekst om weer te geven als de groep geen data heeft. Merk op dat de titel niet zal worden getoond tenzij anders ingesteld.

en: Node reference field
nl: Node referentie-veld

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: De mogelijke waardes die in dit veld kunnen staan. Voer één waarde per regel in, in het formaat sleutel|label. De sleutel wordt in de database opgeslagen en moet overeen komen met het veldopslagtype (%type). Het label is optioneel. Als geen label wordt ingevoerd zal de sleutel ook worden gebruikt als label. <br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
nl: Deze PHP-code is door een beheerder ingesteld en zal worden uitgevoerd in plaats van de toegestane waardeslijst hierboven.

en: User reference field
nl: Gebruikersreferentievield

en: Click to view.
nl: Klik om te bekijken.

en: Number of stars
nl: Aantal sterren

en: Direct rating widget
nl: Directe beoordelingswidget

en: These settings allow you to display a rating widget to your users while they are viewing content of this type. Rating will immediately register a vote for that piece of content.
nl: Deze instellingen maken mogelijk dat een beoordelingswidget aan gebruikers wordt getoond terwijl ze inhoud van dit type bekijken. Een ingediende beoordeling beïnvloed onmiddellijk de gemiddelde beoordeling van de bewuste inhoud.

en: Direct rating widget preview
nl: Directe beoordelingswidget voorbeeldweergave

en: Shipping Address:
nl: Verzendadres:

en: Order #:
nl: Bestellingnummer:

en: Shipping Method:
nl: Wijze van verzenden:

en: Ship order !order_id packages.
nl: Verzend de pakketten van bestelling !order_id.

en: Ship
nl: Verzend

en: This order has no comments associated with it.
nl: Er zijn geen opmerkingen bij deze order.

en: Product reports
nl: Productrapportages

en: Sales per year
nl: Verkopen per jaar

en: Products sold
nl: Verkochte producten

en: Total revenue
nl: Totale opbrengsten

en: Update report
nl: Rapportage bijwerken

en: Sold
nl: Verkocht

en: No products found
nl: Geen producten gevonden

en: Number of orders
nl: Aantal bestellingen

en: Average order
nl: Gemiddelde bestelling

en: Total @year
nl: Totaal @year

en: Sales year
nl: Verkoopjaar

en: Sales summary
nl: Verkoopoverzicht

en: Sales data
nl: Verkoopdatum

en: Today, !date
nl: Vandaag, !date

en: Yesterday, !date
nl: Gisteren, !date

en: Daily average for @month
nl: Dagelijks gemiddelde voor @month

en: Projected totals for @date
nl: Geplande totalen voor @date

en: Grand total sales
nl: Totale verkoop

en: The CSV data could not be retreived. It's possible the data might have expired. Refresh the report page and try to retrieve the CSV file again.
nl: De CSV-gegevens konden niet worden opgehaald. Het is mogelijk dat de gegevens verlopen zijn. Ververs de rapportage en probeer het CSV-bestand opnieuw op te halen.

en: New packages
nl: Nieuwe paketten

en: Edit package
nl: Pakket bewerken

en: Cancel package shipment
nl: Pakketverzending annuleren

en: Shipments
nl: Verzendingen

en: New shipment
nl: Nieuwe verzending

en: Shipment !id
nl: Verzending !id

en: Cancel shipment
nl: Verzending annuleren

en: Delete shipment
nl: Verzending verwijderen

en: Ship packages
nl: Pakketten verzenden

en: Package ID
nl: Verpakking-ID

en: Shipping type
nl: Verzendmethode

en: Package type
nl: Verpakking

en: Shipment ID
nl: Verzend-ID

en: Tracking number
nl: Tracking-nummer

en: cancel shipment
nl: verzending annuleren

en: This order's products have not been organized into packages.
nl: De producten van deze bestelling zijn nog niet in pakketten ingedeeld.

en: Create packages.
nl: Maak pakketten.

en: Order @order_id does not exist.
nl: Bestelling @order_id bestaat niet.

en: Are you sure you want to delete this package?
nl: Weet u zeker dat u dit pakket wilt verwijderen?

en: The products it contains will be available for repackaging.
nl: De producten kunnen opnieuw verpakt worden.

en: Ship date
nl: Verzenddatum

en: Estimated delivery
nl: Verwachte levering

en: No shipments have been made for this order.
nl: Er zijn voor deze bestelling nog geen verzendingen gemaakt.

en: Make a new shipment
nl: Maak een nieuwe verzending.

en: Put products into packages to make shipments.
nl: Maak zendingen door producten in pakketten te stoppen.

en: Ship Manually
nl: Handmatig verzenden

en: Shipping method
nl: Wijze van verzenden

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
nl: Het heeft geen zin om een verzending te maken waarin geen pakketten zitten, toch?

en: Are you sure you want to delete this shipment?
nl: Weet u zeker dat u deze verzending wilt verwijderen?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
nl: De verzending wordt geannuleerd en de pakketten worden vrijgegeven voor een nieuwe verzending

en: The shipment %tracking could not be canceled with %carrier. To delete it anyway, remove the tracking number and try again.
nl: De verzending %tracking kon niet geannuleerd worden bij %carrier. Om toch te verwijderen moet u het volgnummer verwijderen en het nogmaals proberen.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
nl: Weet u zeker dat u de verzending van dit pakket wilt annuleren?

en: It will be available for reshipment.
nl: Het is beschikbaar voor verzending.

en: Nevermind
nl: Laatmaar

en: Payment received
nl: Betaling ontvangen

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Currency code
nl: Valutacode

en: Shippable product
nl: Verzendbaar product

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: This node
nl: Deze node

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: Heartbeat
nl: Hartslag

en: Text of log message to be passed into the t() function.
nl: Tekst van het logbericht dat zal doorgegeven worden aan de t()-functie.

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
nl: Serialized-array van variabelen dat overeenkomt met de tekenreeks die aan de t()-functie wordt doorgegeven.

en: The language the content is in.
nl: De taal waarin de inhoud is geschreven.

en: Enter
nl: Invoeren

en: No response
nl: Geen antwoord

en: Rating
nl: Waardering

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Payment methods
nl: Betaalwijzen

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: A file directory needs to be configured in <a href="!url">product feature settings</a> before a file can be selected.
nl: Er moet een bestandsmap ingesteld zijn in <a href="!url">product feature instellingen</a> alvorens er een bestand geselecteerd kan worden.

en: File download
nl: Bestand downloaden

en: The file that can be downloaded when product is purchased (enter a path relative to the %dir directory).
nl: Het bestand dat gedownload kan worden wanneer het product aangekocht werd (vul een relatief pad in tot de %dir map).

en: %file is not a valid file or directory inside file download directory.
nl: %file is geen geldig bestand of folder in een downloadfolder.

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Order total:
nl: Totaal bestelling:

en: Current balance:
nl: Huidige balans:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
nl: De klant gebruikte een ander e-mail adres gedurende de betaling: !email

en: Click to complete checkout.
nl: Klik hier om af te rekenen.

en: Vendor account number
nl: Verkoper account-nummer

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Unknown status
nl: Status onbekend

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: Inherit
nl: Erven

en: None available.
nl: Geen beschikbaar.

en: Maximum resolution for Images
nl: Maximale resolutie voor afbeeldingen

en: Defines an image field type.
nl: Definieert een afbeeldingveldtype.

en: Editable
nl: Wijzigbaar

en: Mime type
nl: Mime-type

en: Use default
nl: Standaard gebruiken

en: Invoice template
nl: Factuurtemplate

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
nl: Als het saldo lager is dan of gelijk aan $ 0,00.

en: If the order status is not already Payment Received.
nl: Als de bestelstatus nog niet 'Betaling ontvangen' is.

en: Subtotal:
nl: Subtotaal:

en: COD
nl: Contant bij levering

en: Add region
nl: Gebied toevoegen

en: Address book
nl: Adresboek

en: Base price
nl: Basisprijs

en: Edit attribute
nl: Attribuut bewerken

en: Are you sure you want to delete the attribute %name?
nl: Weet u zeker dat u attribuut %name wilt verwijderen?

en: Tax
nl: BTW

en: Maximum number of locations
nl: Maximum aantal locaties

en: No grouping
nl: Geen groepering

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: Category ID
nl: Categorie-ID

en: In the <a href="!checkout_url/sell">Google Checkout Merchant Center</a>, enter %url as the callback URL for this site. This will allow Ubercart to communicate with Google Checkout.
nl: Voer %url in als de callback-URL voor deze site in het <a href="!checkout_url/sell">Google Checkout Merchant Center</a>. Dit staat Ubercart toe om te communiceren met Google Checkout.

en: Google Checkout settings
nl: Instellingen van Google Checkout

en: Set merchant ID and key for Google Checkout.
nl: De verkoper-ID en sleutel instellen voor Google Checkout.

en: Calculate shipping charges for orders through Google Checkout.
nl: Bereken verzendkosten voor bestellingen via Google Checkout.

en: Calculate taxes for orders through Google Checkout.
nl: Bereken belasting voor bestellingen via Google Checkout.

en: Google Checkout terminal: Order @order_id
nl: Google Checkout terminal: Bestelling @order_id

en: Conforms to Google Checkout content policies.
nl: Voldoet aan het Google Checkout inhoud beleid.

en: To be a Google Checkout approved merchant, your items must conform to the Google Checkout content policies found <a href="!url">here</a>.
nl: Om een goedgekeurde Google Checkout merchant te zijn, dienen uw items conform de Google Checkout content-policies te zijn. Deze kunt u <a href="@url">hier</a> vinden.

en: Google Checkout only accepts the following currencies: @list
nl: Google Checkout accepteert enkel de volgende valuta: @list

en: Marketing preferences
nl: Marketinginstellingen

en: Display the customer's preferences about mass-marketing.
nl: Geef de voorkeuren van de klant weer over massa-marketing.

en: Google Checkout Coupon
nl: Google Checkout-coupon

en: Google Checkout Gift Certificate
nl: Google Checkout-cadeaubon

en: Cancel order request sent to Google Checkout. The order will be updated momentarily.
nl: Annuleringsverzoek verzonden naar Google Checkout. De bestelling wordt momenteel bijgewerkt.

en: Order is not canceled in Google Checkout.
nl: Bestelling is niet geannuleerd in Google Checkout.

en: Express payment with Google Checkout.
nl: Express betaling met Google Checkout.

en: Merchant key
nl: Verkoper-sleutel

en: Used to sign cart information. Keep it secret, keep it safe.
nl: Wordt gebruikt om winkelwageninformatie te ondertekenen. Houd het geheim, houd het veilig.

en: Test Environment settings
nl: Testomgeving instellingen

en: Test Mode
nl: Test modus

en: Test Merchant ID
nl: Testverkoper-ID

en: Only needed for test mode. Click <a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">here</a> for more info.
nl: Enkel benodigd voor test-modus. Klik <a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">hier</a> voor meer informatie.

en: Test Merchant Key
nl: Test Merchant-sleutel

en: Customer messages
nl: Klantberichten

en: Reason for canceling order
nl: Reden waarom de order geannuleerd wordt

en: This message will be sent with the cancelation notice through Google Checkout. Any comment given when the order is canceled will be sent as a separate message. This message uses <a href="!url">global and order tokens</a>.
nl: Dit bericht wordt verstuurd tezamen met het annuleringsbericht via Google Checkout. Elke reactie die wordt gegeven indien de bestelling is geannuleerd wordt verzonden als een apart bericht. Dit bericht gebruikt <a href="!url">algemene tokens en bestellingstokens</a>.

en: Order canceled. See order comments at [order-url] for more information.
nl: Bestelling geannuleerd. Voor meer informatie zie opmerkingen op [order-url].

en: Button size
nl: Knopgrootte

en: Button alignment
nl: Knoppositie

en: Regular pickup
nl: Standaard ophalen

en: Special pickup
nl: Speciaal ophalen

en: Drop off
nl: Afleveren

en: Default price
nl: Standaard prijs

en: Pickup type
nl: Ophaaltype

en: Handling charge
nl: Handeling belasten

en: Percentage markup/discount
nl: Percentageopmaak/-korting

en: A default shipping cost is required.
nl: Standaardverzendkosten zijn verplicht

en: The default shipping cost should be a positive number.
nl: De standaardverzendkosten moeten positief zijn.

en: The fixed charge should be a number.
nl: Vaste kosten moet een getal zijn.

en: The percent adjustment should be a number.
nl: Percentuele aanpassing moet een getal zijn.

en: Save taxes
nl: Belasting(en) opslaan

en: Tax shipping?
nl: Verzendkosten belasten?

en: Google Checkout is enabled, but no Merchant ID found.
nl: Google Checkout is ingeschakeld, maar er is geen verkoper-ID gevonden.

en: Fast checkout through Google.
nl: Snelle betaling door middel van Google.

en: What is Google Checkout?
nl: Wat is Google Checkout?

en: You do not have any items in your shopping cart.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Customer will accept marketing emails.
nl: Klant accepteert marketing e-mails.

en: Customer does not want marketing emails.
nl: Klant wenst geen marketing e-mails te ontvangen.

en: Google Checkout terminal
nl: Google Checkout-terminal

en: Click here to go to Google Checkout settings.
nl: Klik hier om de Google Checkout-instellingen te wijzigen.

en: Return to order view screen.
nl: Terug naar het besteloverzicht.

en: Use this terminal to process credit card payments:
nl: Gebruik deze terminal om kredietkaart betalingen te verwerken

en: Balance:
nl: Openstaand bedrag:

en: Google Checkout total:
nl: Google Checkout totaal:

en: Google Checkout balance:
nl: Google Checkout balans:

en: Charge
nl: Reken aan

en: Reason for refund
nl: Reden van restitutie

en: Refund Comment
nl: Restitutie opmerking

en: You must enter a number for the amount.
nl: Voer een getal in voor het bedrag.

en: Google does not allow charges greater than the balance.
nl: Google staat niet toe dat de kosten hoger zijn dan het saldo

en: Google does not allow refunds greater than the amount already charged.
nl: Google staat niet toe dat terugbetaalde bedrag hoger is dan bedrag dat reeds in rekening is gebracht.

en: A reason for refunding the customer is required.
nl: Een reden voor terugbetaling aan de klant is vereist.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
nl: Ongeldig bestelling-ID. Niet in staat deze betaling te verwerken.

en: HTTP Authorization User does not match settings.
nl: HTTP autorisatie-gebruiker komt niet overeen met de instellingen.

en: HTTP Authorization Password does not match settings.
nl: HTTP autorisatie-wachtwoord komt niet overeen met de instellingen.

en: Unknown notification document: @xml
nl: Onbekend notificatiedocument: @xml

en: Total tax
nl: BTW totaal

en: Order created through Google Checkout (#@gco_order).
nl: Bestelling aangemaakt door middel van Google Checkout

en: Risk information notification:
nl: Belangrijke risicomelding:

en: - Full AVS match (address and postal code)
nl: - Volledige AVS-match (adres en postcode)

en: - Partial AVS match (postal code only)
nl: - Gedeeltelijke AVS-match (enkel postcode)

en: - Partial AVS match (address only)
nl: - Gedeeltelijke AVS-match (enkel adres)

en: - No AVS match
nl: - Geen AVS overeenkomst

en: - AVS not supported by issuer
nl: - AVS niet ondersteund door provider

en: <b>Error:</b> No AVS response.
nl: <b>Fout:</b> Geen AVS-antwoord.

en: - CVN match
nl: - CVN-match

en: - No CVN match
nl: - Geen CVN-match

en: - CVN not available
nl: - CVN niet beschikbaar

en: - CVN error
nl: - CVN-foutmelding

en: <b>Error:</b> No CVN response.
nl: <b>Fout:</b> Geen CVN-antwoord.

en: Partial CC number: %s
nl: Gedeeltelijk CC-nummer: %s

en: Order %order canceled by Google: %reason
nl: Bestelling %order geannuleerd door Google: %reason

en: Order canceled.
nl: Bestelling geannuleerd.

en: Payment received by Google Checkout
nl: Betaling ontvangen door Google Checkout

en: Payment of %amount received by Google Checkout.
nl: Betaling van %amount ontvangen door Google Checkout.

en: Refund received by Google Checkout
nl: Restitutie ontvangen door Google Checkout

en: Refund of %amount received by Google Checkout.
nl: Restitutie van %amount ontvangen door Google Checkout

en: Unknown order id or malformed XML.
nl: Onbekend bestellings-id of verkeerde XML.

en: Google Checkout member for @count month. | Google Checkout member for @count months.
nl[0]: Google Checkout-lid voor @count maand.
nl[1]: Google Checkout-lid voor @count maanden.

en: Chargeable
nl: Belastbaar

en: Integrates Google's Checkout, Merchant Calculated Shipping, and Order Processing APIs.
nl: Integreert Google's Checkout, Merchant Calculated Shipping, en Order Processing APIs.

en: yearly
nl: Jaarlijks

en: monthly
nl: maandelijks

en: @label (!name) - Allowed values
nl: @label (!name) - Toegestane waardes

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
nl: %name: de waarde mag niet langer zijn dan %max karakters.

en: Invalid display id @display
nl: Ongeldige weergave-id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
nl: Fout: verwerker voor @table > @field bestaat niet!

en: Do not use a relationship
nl: Geen relatie gebruiken

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
nl: Sorry, u kunt er maar één per keer toevoegen.

en: Default cart form
nl: Standaard winkelwagenformulier

en: Cart Contents
nl: Inhoud winkelwagen

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
nl: Toon de inhoud van de winkelwagen van een klant

en: This account has been banned and can't download files anymore.
nl: Dit account is uitgeschakeld en kan geen bestanden meer downloaden.

en: Watermark Text
nl: Watermerktekst

en: Add Watermark
nl: Watermerk toevoegen

en: Uploaded file is not a valid JPEG
nl: Het bestand dat u probeert up te loaden is geen geldig JPEG

en: Must fill in text
nl: Tekst is verplicht

en: Empty Line
nl: Lege regel

en: Package order !order_id products.
nl: Pak de producten van bestelling !order_id in.

en: Specify and collect payment for an order.
nl: Specificeer en in betaling voor een bestelling.

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
nl: Verwerk creditcard betalingen via de Test-gateway

en: Check or Money Order
nl: Betaling per cheque of bank

en: Pay by mailing a check or money order.
nl: Betaal per check of bank

en: UPS Ground
nl: UPS Landpost

en: UPS Standard
nl: UPS Standaard

en: UPS Next Day Air
nl: UPS luchtpost volgende dag

en: UPS Next Day Air Saver
nl: UPS Volgende Dag Luchtpost

en: UPS Next Day Early A.M.
nl: UPS Volgende Dag Vroege Ochtend

en: UPS 2nd Day Air
nl: UPS 2e Dag Luchtpost

en: UPS 2nd Day Air A.M.
nl: UPS 2e Dag Vroege Ochtend Luchtpost

en: UPS 3-Day Select
nl: UPS 3-Dagen Select

en: UPS Letter
nl: UPS Brief

en: Customer Supplied Package
nl: Pakket door klant gedefinieerd

en: Tube
nl: Koker

en: UPS Express Box
nl: UPS Express Pakket

en: UPS 25KG Box
nl: UPS 25 kg Pakket

en: UPS 10KG Box
nl: UPS 10kg Pakket

en: Small Packages
nl: Kleine verpakkingen

en: Credit card encryption
nl: Creditcard-encryptie

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
nl: Credit Card data in de database wordt nu versleuteld.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
nl: Dit tekstblok staat voor een configurabel bericht, zoals een serie instructies of een e-mailtemplate. Gebruik maken van hook_uc_message om hiervoor de standaard waarden te verwerken is zo gemakkelijk dat zelfs uw oma het kan!

en: Credit card on a secure server:
nl: Creditcard via een beveiligde server:

en: Credit card/eCheck
nl: Creditcard/eCheque

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
nl: Doorverwijzing naar 2Checkout voor een betaling met creditcard of eCheque.

en: Select your payment type:
nl: Kies uw betaalmethode

en: Online check
nl: Online cheque

en: Your 2Checkout vendor account number.
nl: Uw 2Checkout verkoper account-nummer.

en: Secret word for order verification
nl: Geheim woord voor verificatie van bestelling

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
nl: Het geheime woord ingegeven in uw 2Checkout account Look en Feel instellingen.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
nl: Activeer demo-modus om bestellingen te plaatsen voor testdoeleinden.

en: Language preference
nl: Taalvoorkeur

en: Adjust language on 2Checkout pages.
nl: Pas de taal aan op de 2Checkout pagina's

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
nl: Klanten mogen kiezen om met creditcard of online cheque te betalen.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
nl: Toon creditcardpictogrammen naast de betalingsmethodetitel.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
nl: Verstrek 2Checkout een specifieke tekst voor de bevestigingsknop op de pagina 'bestelling bekijken'.

en: 2Checkout.com checkout type
nl: 2Checkout.com afrekentype

en: Single page checkout only works for stores selling intangible products using credit card payments.
nl: Afrekenen op een enkele pagina werkt alleen voor winkels die virtuele producten verkopen en creditcardbetalingen accepteren.

en: Multi-page checkout
nl: Afrekenen in meerdere vensters

en: Single page checkout
nl: Afrekenen in een enkel venster

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
nl: Poging tot niet geverifieerde 2Checkout voltooing van dit order.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
nl: Betaald via !type, 2Checkout.com order #!order.

en: credit card
nl: creditcard

en: echeck
nl: echeque

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
nl: Uw bestelling wordt verwerkt zodra uw betaling door 2Checkout.com is geaccepteerd.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
nl: De !type betaling wacht op goedkeuring bij 2Checkout.com.

en: eCheck
nl: eCheque

en: Enable to process payments using 2Checkout.com.
nl: 2Checkout.com activeren voor het ontvangen van betalingen

en: Update your payment details
nl: Actualiseer uw betaalgegevens

en: Update the payment details for a recurring fee.
nl: Wijzig betaalgegevens voor terugkerende kosten

en: Cancel the recurring fee?
nl: Terugkerende kosten annuleren?

en: Cancel a recurring fee.
nl: Terugkerende kosten annuleren.

en: Update ARB subscription
nl: Wijzig ARB-abonnement

en: Cancel ARB subscription
nl: Annuleer ARB-abonnement

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
nl: Verwerk creditcard betalingen via de AIM service van Authorize.net.

en: API Login ID and Transaction Key
nl: API Inlognaam en transactiesleutel

en: This information is required for Ubercart to interact with your payment gateway account.  It is different from your login ID and password and may be found through your account settings page.
nl: Deze informatie heeft &Uuml;bercart nodig om met uw betaalgateway te kunnen communiceren. Deze verschilt van uw inlognaam en wachtwoord. U kunt deze vinden op uw accountpagina.

en: API Login ID
nl: API inlognaam

en: Transaction Key
nl: Transactiesleutel

en: AIM settings
nl: AIM-instellingen

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
nl: Deze instellingen hebben betrekking op de Authorize.net AIM betaalmethode voor transacties waarbij de kaart niet aanwezig is.

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br/>Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
nl: specificeer slechts een ontwikkelaars testaccount wanneer u op uw account inlogt via https://test.authorize.net.<br />Pas de instellingen aan live transacties aan wanneer u klaar bent om echte betalingen te verwerken.

en: Live transactions in a live account
nl: Echter transacties in een live account

en: Test transactions in a live account
nl: Test transacties met een live account

en: Developer test account transactions
nl: Transacties in een test-account voor ontwikkelaars

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
nl: Geef Authorize.net de opdracht om een e-mail te sturen aan de klant welke gebaseerd is op uw accountinstellingen.

en: ARB settings
nl: ARB-instellingen

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
nl: Deze instellingen hebben betrekking op de Authorize.Net Automated Recurring Billing service.

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
nl: Specificeer slechts ontwikkelmodus indien u inlogt op uw account via https://test.authorize.net.<br />Zet om naar productiemodus wanneer u klaar bent om echte terugkerende kosten te verwerken.

en: Developer test
nl: Test voor ontwikkelaar

en: MD5 Hash
nl: MD5-hash

en: <b>Note:</b> You must first configure credit card encryption before setting this.<br />Enter the value here you entered in your Auth.Net account settings.
nl: <b>NB:</b> Configureer eerst een creditcardversleuteling voordat u dit kunt instellen..<br />Vul hier de waarde in van uw Auth.Net accountinstellingen.

en: Log reported ARB payments in watchdog.
nl: Rapporteer gemarkeerde ARB-betalingen in watchdog.

en: Make sure you have set your Silent POST URL in Authorize.Net to @url.
nl: Zorg ervoor dat Silent POST URL in Authorize.Net verwijst naar @url.

en: CIM settings
nl: CIM-instellingen

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
nl: Deze instellingen hebben betrekking op de Authorize.Net Customer Information Management dienst.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
nl: Maak altijd een CIM-profiel om creditcard-informatie op een veilige manier op te slaan.

en: New customer profile created successfully at Authorize.Net.
nl: Nieuw klantprofiel bij Authorize.Net is aangemaakt.

en: Authorize.Net: Creating CIM profile failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.Net: Aanmaken CIM-profiel is mislukt.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
nl: Authorize.Net: CIM-profiel is aangemaakt - @id

en: Order @order taking place at @date
nl: Bestelling @order vindt plaats op @date

en: cURL error: @error
nl: cURL fout: @error

en: Credit card payment declined: @message
nl: Creditcard-betaling afgewezen: @message

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
nl: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Aantal: @amount<br />AVS-bericht: @avs

en: ACCEPTED
nl: GEACCEPTEERD

en: REJECTED
nl: GEWEIGERD

en: CVV match: @cvv
nl: CVV overeenkomst: @cvv

en: !arbSilent POST received: <pre>@post</pre>
nl: !arbSilent POST ontvangen: <pre>@post</pre>

en: Invalid ARB payment notification received.
nl: bericht van ongeldige ARB-betaling ontvangen.

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
nl: ARB betaling vastgelegd voor bestelling @order_id: <pre>@post</pre>

en: Product @sku has invalid interval settings for Authorize.Net - @length @unit
nl: Product @sku heeft ongeldige instelling voor Authorize.Net - @length @unit

en: Order @order_id
nl: Bestelling @order_id

en: Order @order_id - @sku
nl: Bestelling @order_id - @sku

en: Authorize.Net: Recurring fee for @model failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.net: Terugkerende kosten voor @model mislukt.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Recurring fee setup for @model.<br />Subscription ID: @subscription_id
nl: Authorize.Net: Terugkerende kosten setup voor @model.<br />Abonnement-ID: @subscription_id

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id wijziging mislukt.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated.
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id gewijzigd.

en: Subscription ID: @subscription_id
nl: Abonnement ID: @subscription_id

en: Subscription data updated at Authorize.Net.
nl: Abonnementsgegevens gewijzigd bij Authorize.Net.

en: Subscription update failed. See order admin comments for more details.
nl: Abonnementswijziging mislukt. Zie admin-commentaar bij bestelling voor meer info.

en: Recurring fee order ID: @order_id
nl: Terugkerende kosten bestelling-ID: @order_id

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
nl: De betaalgegevens voor die terugkerende kosten zijn gewijzigd.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
nl: Er is een fout opgetreden bij het wijzigen van uw betaalgegevens. Wijzig opnieuw en neem contact met ons op indien het blijft mislukken.

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancellation failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id annulering mislukt<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancelled.
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id geannuleerd.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
nl: Weet u zeker dat u deze aanmelding wilt annuleren?

en: Subscription cancelled through Authorize.Net.
nl: Abonnement geannuleerd via Authorize.Net.

en: Subscription cancellation failed. See order admin comments for more details.
nl: Annulering van Abonnement mislukt. Zie admin-commentaar bij bestelling voor meer info.

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
nl: Weet u zeker dat u deze betaling wilt annuleren?

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
nl: Deze wijziging kan niet worden teruggedraaid en kan leiden tot beëindiging van abonnementsdienst.

en: The recurring fee has been canceled.
nl: De terugkerende kosten zijn geannuleerd.

en: An error has occurred. Please try again and contact us if the problem persists.
nl: Er is een fout opgetreden. Probeer het nog eens en neem contact met ons op als het probleem zich blijft voordoen.

en: Address (Street) matches, ZIP does not
nl: Adres (Straatnaam) komt overeen. Postcode komt niet overeen

en: Address information not provided for AVS check
nl: Adresinformatie niet opgegeven voor AVS-controle

en: AVS error
nl: AVS-fout

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
nl: Niet-Amerikaanse creditcard-maatschappij

en: No Match on Address (Street) or ZIP
nl: Adres (straatnaam) of postcode komen niet overeen.

en: AVS not applicable for this transaction
nl: AVS niet toepasbaar op deze transactie

en: Retry – System unavailable or timed out
nl: Probeer nogmaals - Systeem niet beschikbaar of teveel tijd verlopen

en: Service not supported by issuer
nl: Dienst niet ondersteund door uitgever

en: Address information is unavailable
nl: Adresinformatie niet beschikbaar

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
nl: Negen-cijferige postcode komt overeen, adres (straatnaam) niet

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
nl: Adres (straatnaam) en negen-cijferige postcode komen overeen

en: Address (Street) and five digit ZIP match
nl: Adres (straatnaam) en vijf-cijferige postcode komen overeen

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
nl: Vijf-cijferige postcode komt overeen, adres (straat) niet

en: No Match
nl: Komt niet overeen

en: Not Processed
nl: Niet verwerkt

en: Should have been present
nl: Zou aanwezig moeten zijn

en: Issuer unable to process request
nl: Uitgever niet in staat aanvraag te verwerken

en: Authorization and capture
nl: Autorisatie en vastlegging

en: Authorization only
nl: Alleen autorisatie

en: Prior authorization capture
nl: Vooraf vastleggen voor autorisatie

en: Capture only
nl: Alleen vastleggen

en: Void
nl: Ongeldig

en: Process payments using Authorize.net. Supports AIM and ARB.
nl: Verwerk betalingen met Authorize.net. Ondersteunt AIM en ARB.

en: CVV information
nl: CVC informatie

en: Credit card terminal: Order @order_id
nl: Creditcard kassa: Bestelling @order_id

en: Credit card encryption must be configured to accept credit card payments.
nl: Creditcard-versleuteling moet ingesteld zijn om creditcard-betalingen te kunnen accepteren.

en: To protect our customers from identity theft, credit card details are erased when a browser refreshes on the checkout review page.  Please enter your card details again and re-submit the form.
nl: Om veiligheidsredenen worden creditcard-gegevens gewist wanneer een scherm wordt ververst. Voer de gegevens opnieuw in en verstuur het formulier nogmaals.

en: Authorize and capture immediately
nl: Autoriseer en leg onmiddellijk vast.

en: Default credit transaction type
nl: Strandaard credit transactietype

en: Only available transaction types are listed. The default will be used unless an administrator chooses otherwise through the terminal.
nl: Slechts beschikbare transactietypes worden getoond. De standaard instelling wordt gebruikt, tenzij een beheerder deze overschrijft via het beeldscherm.

en: Credit card data is encrypted during checkout for maximum security.
nl: Om veiligheidsredenen worden creditcard-gegevens versleuteld tijdens het afrekenen.

en: You must review your <a href="!url">credit card security settings</a> and enable encryption before you can accept credit card payments.
nl: Controleer de <a href="!url">veiligheidsinstellingen voor creditcards</a> en zet 'versleuteling' aan om creditcard-betalingen te kunnen accepteren.

en: Credit card debug mode
nl: Creditcard debugmodus

en: Because you are using debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards. Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
nl: Omdat u in debug-modus werkt, kunnen creditcardgegevens in strijd met de PCI-veiligheidsstandaarden worden opgeslagen. Debug-modus wordt slechts aangeraden om transacties met virtuele creditcards te testen.

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
nl: Uw creditcard-betaling is niet verwerkt. Controleer uw kaartgegevens en probeer opnieuw. Indien het probleem zich blijft voordoen, neem dan contact op met onze klantenservice.

en: Credit card:
nl: Creditcard:

en: Pay by credit card.
nl: Betaal met creditcard.

en: (Last 4)
nl: (Laatste 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
nl: Vul de eigenaarsnaam in, zoals deze voorkomt op de kaart.

en: You have entered an invalid credit card number.
nl: U hebt een ongeldig kaartnummer opgegeven.

en: The start date you entered is invalid.
nl: De startdatum die u heeft ingevuld is niet geldig.

en: The credit card you entered has expired.
nl: De vervaldatum van de creditcard die u heeft ingevoerd is verlopen.

en: The issue number you entered is invalid.
nl: Het uitgiftenummer dat u heeft ingevoerd is niet geldig.

en: You have entered an invalid CVV number.
nl: U hebt een ongeldige CVC code ingegeven.

en: You must enter the issuing bank for that card.
nl: Voer de bankverstrekker van deze kaart in.

en: Card Owner
nl: Kaart Eigenaar

en: Issue Number
nl: Uitgiftenummer

en: CVV
nl: CVC

en: Issuing Bank
nl: Uitgevende Bank

en: View card details.
nl: Bekijk kaartgegevens.

en: Card Type:
nl: Kaarttype:

en: Card Owner:
nl: Kaarteigenaar:

en: Card Number:
nl: Kaartnummer:

en: Start Date:
nl: Startdatum:

en: Expiration:
nl: Vervaldatum:

en: Issue Number:
nl: Uitgiftenummer:

en: CVV:
nl: CVC:

en: Issuing Bank:
nl: Uitgevende Bank:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
nl: U moet toegang hebben tot <b>beheer creditcards</b> om deze instellingen te kunnen aanpassen.

en: Credit card data security
nl: Beveiliging van creditcardgegevens

en: You are responsible for the security of your website, including the protection of credit card numbers.  Please be aware that choosing some settings in this section may decrease the security of credit card data on your website and increase your liability for damages in the case of fraud.
nl: U bent verantwoordelijk voor de beveiliging van de website, inclusief voor de bescherming van creditcardnummers. Weest u zich ervan bewust dat het kiezen van sommige instellingen in dit gedeelte de beveiliging van creditcardgegevens op uw website vermindert en uw aansprakelijkheid in geval van schade vergroot.

en: Card number encryption key filepath
nl: Pad van het encryptiebestand voor creditcards

en: <b>You must enable encryption</b> by following the <a href="!url">encryption instructions</a> in order to accept credit card payments.<br />In short, you must specify a path outside of your document root where the encryption key may be stored.<br />Relative paths will be resolved relative to the Drupal installation directory.<br />Once this is set, you should not change it.
nl: <b>U moet versleuteling aanzetten</b> via deze link: <a href="!url"> instructies  voor versleuteling</a> om creditcardbetalingen te accepteren.<br />Kortom, u moet een pad buiten uw document-root specificeren waar de sleutel opgeslagen kan worden. <br />Relatieve paden zullen relatief aan de Drupal installatiefolder worden geïnterpreteerd.<br />Nadat deze ingesteld is mag u deze niet meer wijzigen.

en: Not configured, see below.
nl: Niet geconfigureerd, zie hieronder.

en: Operate in credit card debug mode.
nl: Werk in de debugmodus voor creditcards.

en: In debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards.<br />Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
nl: Creditcardgegevens kunnen in debugmodus in strijd met de PCI-veiligheidsstandaarden worden opgeslagen.<br />Debugmodus wordt slechts aangeraden om transacties met virtuele creditcards te testen.

en: Checkout workflow
nl: Workflow afrekenen

en: These settings alter the way credit card data is collected and used during checkout.
nl: Met deze instellingen verandert u de wijze waarop creditcardgegevens worden verzameld en gebruikt tijdens het afrekenen.

en: Validate credit card numbers at checkout.
nl: Valideer creditcard-nummers bij het afrekenen.

en: Invalid card numbers will show an error message to the user so they can correct it.<br />This feature is recommended unless you are in debug mode.
nl: Bij ongeldige kaartnummers wordt een foutmelding getoond aan de gebruiker, zodat deze het nummer kan corrigeren.<br />Deze eigenschap wordt aangeraden, behalve als u in debugmodus werk.

en: Attempt to process credit card payments at checkout.
nl: Probeer creditcard-bestellingen te verwerken bij het afrekenen.

en: Failed attempts will prevent checkout completion and display the error message from above.<br />This box must be checked to process customer credit cards if you are not in debug mode.
nl: Bij mislukte pogingen wordt het afrekenen voorkomen en wordt bovenstaand bericht getoond.<br />Vink aan om creditcards van klanten te verwerken als u niet in debugmodus werkt.

en: Debug mode data clearing
nl: Gegevensopschoning debugmodus

en: Specify below the status and age of orders whose credit card details will be removed.  This setting only applies when operating in debug mode.  When not in debug mode, no credit card information except the last 4 digits of the card number will be stored.
nl: Vul hieronder in voor welke bestellingen de creditcardgegevens moeten worden verwijderd. Deze instelling wordt alleen in debugmodus gebruikt. Indien u niet in debugmodus werkt worden creditcardgegevens niet opgeslagen - met uitzondering van de laatste 4 cijfers.

en: Order status
nl: Bestelstatus

en: Unit of time
nl: Tijdseenheid

en: Credit card fields
nl: Creditcard-velden

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
nl: Specificeer welke informatie naast het creditcardnummer nog verzameld moet worden van klanten.

en: Enable CVV text field on checkout form.
nl: Schakel het CVV-tekstveld in op het afrekenformulier.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
nl: De CVC is een verhoogde beveiligingsvoorziening op creditcards. Op Visa, Mastercard en Discover kaarten, zijn het 3 cijfers. Op AmEx kaarten, is het een 4-cijferige code. Als uw creditcard-maatschappij of betalingsgateway deze info nodig heeft, dient u dit hier te activeren.

en: Enable card owner text field on checkout form.
nl: Schakel het kaarthouder-tekstveld in op het afrekenformulier.

en: Enable card start date on checkout form.
nl: Schakel begindatum in op het afrekenformulier.

en: Enable card issue number text field on checkout form.
nl: Schakel kaartuitgiftenummer-tekstveld  in op het afrekenformulier.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
nl: Schakel bank-tekstveld  in op het afrekenformulier.

en: Enable card type selection on checkout form.
nl: Schakel kaarttype in op het afrekenformulier.

en: If enabled, specify in the textarea below which card options to populate the select box with.
nl: Indien ingesteld, kunt u hieronder opgeven welke creditcardopties in de selectie moeten verschijnen.

en: Card type select box options
nl: Selectie-opties voor dit kaarttype

en: Enter one card type per line. These fields will populate the card type select box if it is enabled.
nl: Type een kaart per regel. Deze data komt in de selectie voor dit kaarttype.

en: Accepted card types (for validation)
nl: Geaccepteerde kaarttypes (voor verificatie)

en: Use the checkboxes to specify which card types you accept for payment. Selected card types will show their icons in the payment method selection list and be used for card number validation.
nl: Gebruik vinkjes om aan te geven welke kaarttypes u accepteert als betaalmiddel. Van geselecteerde kaarttypes wordt het pictogram getoond in de selectielijst.

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
nl: Hier kunt u berichten wijzigen die worden getoond aan klanten die met creditcard betalen.

en: Credit card payment policy
nl: Creditcard-betalingsvoorwaarden

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
nl: Instructies voor klanten op de afrekenpagina boven de creditcard-velden.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
nl: Uw betalingsinformatie

en: Card processing failure message
nl: Kaart verwerking foutboodschap

en: Error message displayed to customers when an attempted payment fails at checkout.
nl: Foutmelding voor klanten bij mislukte betalingen.

en: You have specified a non-existent directory.
nl: U hebt een niet bestaande map opgegeven.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
nl: Kan niet schrijven naar deze map, gelieve de rechten te verifiëren.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
nl: Kan niet lezen van deze map, gelieve de rechten te verifiëren.

en: Credit card encryption key file creation failed. Check your filepath settings and directory permissions.
nl: Niet gelukt om een creditcard encryptie-bestand aan te maken. Controleer uw map instellingen en rechten.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
nl: Creditcard-encryptiebestand aangemaakt. De creditcard-gegevens zullen nu versleuteld worden.

en: You have chosen to not process credit card payments during checkout, but customer credit card data is not being stored once checkout is completed. This configuration is not recommended for a live site, as you will not be able to collect payment for your orders.
nl: U heeft ervoor gekozen geen creditcardgegevens te verwerken bij het afrekenen, maar creditcardgegevens wordt niet opgeslagen nadat het afrekenen voltooid is. Deze instelling wordt niet aangeraden voor een live site, omdat u geen creditcardgegevens kunt verzamelen voor bestellingen.

en: Card type
nl: Kaarttype

en: Card owner
nl: Kaarteigenaar

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: Start Month
nl: Beginmaand

en: Start Year
nl: Beginjaar

en: Expiration Month
nl: Vervaldatum Maand

en: Expiration Year
nl: Vervaldatum Jaar

en: Issuing bank
nl: Uitgevende bank

en: (if present)
nl: (indien aanwezig)

en: Expiration Date:
nl: Vervaldatum:

en: What's the CVV?
nl: Wat is CVC?

en: Process card
nl: Verwerk kaart

en: What is the CVV?
nl: Wat is de CVC?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
nl: CVC staat voor CreditCard Verificatie Code. Dit nummer wordt gebruikt als een beveiliging ter bescherming tegen creditcard-fraude. Het nummer terugvinden op uw kaart is eenvoudig; volg de onderstaande instructie.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
nl: De CVC voor deze kaarten kan teruggevonden worden op de achterkant van de kaart. Het zijn slechts de laatste drie cijfers aan de rechterkant van het handtekening vak.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
nl: De CVC van American Express kaarten kan teruggevonden worden op de voorkant van de kaart. Het is een viercijferige code gedrukt in een kleinere tekst aan de rechterkant, boven het kaartnummer.

en: Close this window
nl: Sluit dit venster

en: Use this terminal to process credit card payments through your default gateway.
nl: Gebruik dit scherm om creditcard-betalingen te verwerken met de standaard gateway.

en: Be warned that credit card data will automatically be converted to the last 4 digits of the card once a transaction has occurred.  As such, subsequent charges after a partial payment will not have any stored credit card information to use.
nl: Pas op. Creditcardgegevens worden automatisch omgezet naar de laatste 4 cijfers van de kaart nadat de transactie plaatsgevonden heeft. Daarom zullen volgende betalingen na een deelbetaling geen opgeslagen kaartgegevens kunnen gebruiken.

en: Order total: @total
nl: Totaal: @total

en: Balance: @balance
nl: Saldo: @balance

en: Charge Amount
nl: Breng bedrag in rekening

en: Use the available buttons in this fieldset to process with the specified card details.
nl: Gebruik de beschikbare knoppen in dit formulier om te verwerken met de gespecificeerde kaartgegevens.

en: Charge amount
nl: Debiteer bedrag

en: Authorize amount only
nl: Slechts bedrag autoriseren

en: Set a reference only
nl: Slechts een referentie maken

en: Credit amount to this card
nl: Crediteer bedrag op deze kaart

en: @auth_id - @date - @amount authorized
nl: @auth_id - @date - @amount geautoriseerd

en: Prior authorizations
nl: Voor autorisaties

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a prior authorization. The charge amount specified above will be captured against the authorization listed below.  Only one capture is possible per authorization, and a capture for more than the amount of the authorization may result in additional fees to you.
nl: Gebruik de beschikbare knoppen in dit formulier om te selecteren en actie te ondernemen op een eerdere autorisatie. Het te belasten bedrag zal gereserveerd worden tegen de autorisatie hieronder. Er is slechts 1 reservering per autorisatie mogelijk, en een reservering voor meer dan het geautoriseerde bedrag kan resulteren in meer kosten voor u.

en: Select authorization
nl: Selecteer autorisatie

en: Capture amount to this authorization
nl: Reserveer bedrag bij deze autorisatie

en: Void authorization
nl: ongeldige autorisatie

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
nl: @ref_id - @date - (Laatse 4) @card

en: Customer references
nl: Klantreferenties

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a customer reference.
nl: Gebruik de beschikbare knoppen in dit formulier om te selecteren en actie te ondernemen op een klantreferentie.

en: Select references
nl: Selecteer referenties

en: Charge amount to this reference
nl: Belast deze referentie met bedrag

en: Remove reference
nl: Verwijder referentie

en: Credit amount to this reference
nl: Crediteer bedrag aan deze referentie

en: You must enter a positive number for the amount.
nl: Voer een positief getal in voor het bedrag.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
nl: De creditcard is met succes verwerkt. Zie de opmerkingen van de beheerder voor meer details.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van de creditcard. Zie de beheercommentaren voor meer details.

en: Reference transaction
nl: Transactieverwijzing

en: administer credit cards
nl: Creditcards beheren

en: view cc details
nl: bekijk kaart details

en: view cc numbers
nl: bekijk kaart nummers

en: process credit cards
nl: Creditcards verwerken

en: Receive credit card payments through checkout.
nl: Ontvang creditcard-betalingen bij afrekenen.

en: Process credit card payments using the Silent Order POST service of CyberSource.
nl: Verwerk creditcardbetalingen met de Silent Order POST dienst van CyberSource.

en: Payment server
nl: Betalingsserver

en: CyberSource server used when processing payments.
nl: CyberSource server gebruikt voor het verwerken van betalingen.

en: You must ensure your CyberSource account and web server are able to use the service you select.<br />Silent Order POST requires cURL support and a modified <a href="!url">HOP.php</a>.<br />The SOAP Toolkit API requires the SOAP and DOM extensions for PHP.
nl: U moet er zeker van zijn dat uw CyberSource account en web server in staat zijn om de dienst die u selecteert uit te voeren.<br />Silent Order POST vereist cURL en een aangepast <a href="!url">HOP.php</a>.<br />De SOAP-toolkit API vereist de SOAP en DOM extensies voor php.

en: Ensure address verification
nl: Verzeker adres verificatie

en: Process transaction only if address passes verification.
nl: Verwerk de transactie enkel als het adres de verificatie passeert.

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
nl: Verwerk de transactie, ongeacht de uitkomst van de adresverificatie.

en: SOAP Toolkit API settings
nl: SOAP-toolkit API-instellingen

en: Create a CyberSource Basic Profile for every new credit card order processed.
nl: Maak een CyberSource Basic-profiel aan voor iedere nieuwe creditcard-order die wordt verwerkt.

en: Enable calculation of taxes through the CyberSource tax service.
nl: BTW-berekening via de CyberSource inschakelen.

en: Tax calculation "Ship from" address
nl: BTW-berekening 'Verzenden van'-adres

en: This address will be used when calculating taxes with CyberSource tax service.
nl: Dit adres wordt gebruikt bij het berekenen van de BTW met de CyberSource-dienst.

en: Enter the 2 letter abbreviation of your state or province.
nl: Voeg de twee-letterige afkorting in van uw staat of provincie.

en: ZIP/Postal code
nl: Postcode

en: Enter the 2 letter ISO 3166-1 code; consult Wikipedia if you don't know yours.
nl: Voeg de 2-letterige ISO 3166-1 code in. Mocht u niet weten welke dit is dan kunt u dit in de Wikipedia opzoeken.

en: The credit card type did not pass validation.
nl: Het credit card type is niet juist.

en: Could not figure out cc type: @number / @type
nl: Kon cc-type niet bepalen: @number / @type

en: Silent Order POST requires the HOP.php provided by CyberSource.
nl: Stille POST Order vereist HOP.php. Dit wordt geleverd door CyberSource.

en: <b>Credit card !type:</b> !amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
nl: <b>Creditcard !type:</b> !amount<br /><b>Besluit: @decision</b><br /><b>Reden:</b> !reason

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
nl: !id<br />!decision, Reden: !reason

en: No response returned from CyberSource.
nl: Geen antwoord ontvangen van CyberSource.

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
nl: Er kon geen verbinding worden gemaakt naar CyberSource via SOAP.

en: We apologize for the delay, but we are unable to process your credit card at this time. Please <a href="!url">contact sales</a> to complete your order.
nl: Onze excuses voor de vertraging, maar we kunnen uw credit-card momenteel niet verwerken. U kunt contact opnemen met onze <a href="!url">klantenservice</a> om uw order af te ronden.

en: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
nl: <b>@type:</b> @amount<br /><b>beslissing: @decision</b><br /><b>Reden:</b> !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
nl: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reden: !reason

en: <b>CyberSource profile created.</b><br /><b>Subscription ID:</b> @id
nl: <b>CyberSource-profiel aangemaakt.</b><br /><b>Abonneenummer:</b> @id

en: <b>Attempt to create CyberSource profile failed.</b><br /><b>Reason:</b> @code
nl: <b>Er kon geen CyberSource-profiel worden aangemaakt.</b><br /><b>Reden:</b> @code

en: No taxes returned for this order.
nl: Geen belasting teruggegeven voor deze bestelling.

en: @city city tax
nl: @city stadsbelasting.

en: County tax
nl: County-belasting

en: District tax
nl: District-belasting

en: @state state tax
nl: @state staatsbelasting

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id - reason @code
nl: BTW-berekening mislukt voor order @order_id. Reden: @code

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id. No response returned from CyberSource.
nl: BTW van bestelling @order_id kon niet worden berekend. Er werd geen reactie van CyberSource ontvangen.

en: Successful transaction.
nl: Succesvolle transactie

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
nl: Een of meer velden in de aanvraag zijn ontbrekend of ongeldig.<br /><strong>Mogelijke actie:</strong> Zend de aanvraag opnieuw met de correcte informatie.

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
nl: <strong>Fout:</strong> Algemeen  falen van het systeem.<br /><strong>Mogelijke actie:</strong> Wacht enkele minuten en zend uw aanvraag opnieuw.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a server time-out occurred. This error does not include time-outs between the client and the server.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
nl: <b>Fout:</b> Er werd een aanvraag ontvangen, maar het antwoord liet te lang op zich wachten. <br /><b>Mogelijke actie:</b> Om dubbele orders te voorkomen, zend uw aanvraag niet opnieuw tot de status van uw bestelling werd nagezien.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a service did not finish running in time.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
nl: <b>Fout:</b> De aanvraag werd ontvangen, maar één van de diensten kon niet op tijd voltooid worden.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Om dubbele orders te voorkomen, zend uw aanvraag niet opnieuw tot de status van uw bestelling werd nagezien.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the Address Verification Service (AVS) check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
nl: Het autorisatieverzoek is goedgekeurd door de bank van uitgifte maar afgewezen door CyberSource vanwege de Adres Verificatie Dienst (AVS) controle.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Leg de autorisatie vast maar controleer de bestelling op mogelijke fraude.

en: Expired card.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Vervallen kaart.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Gebruik een andere kaart of verander uw betalingsmethode.

en: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Algemene verwerping van de kaart. Geen andere informatie gegeven door de bank van uitgifte. <br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag om een andere kaart of een andere betaalmethode.

en: Insufficient funds in the account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Kaartsaldo overschreden.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Gebruik een andere kaart of verander uw betalingsmethode.

en: Stolen or lost card.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's information and determine if you want to request a different card from the customer.
nl: Gestolen of verloren kaart.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Herbekijk uw klantinformatie en beslis of u een ander kaartnummer van de klant wenst te ontvangen.

en: Issuing bank unavailable.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
nl: Uitgevende bank niet beschikbaar.<br><b>Mogelijke actie:</b> Wacht enkele minuten en zend de aanvraag opnieuw.

en: Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Inactieve kaart of kaart niet geautoriseerd voor kaart-niet-aanwezig-transacties.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag om een andere kaart of een andere betaalmethode.

en: The card has reached the credit limit.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: De kaart heeft zijn limiet bereikt. <br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag een andere kaart of een andere betaalwijze.

en: The card verification number is invalid.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: De kaart verificatie code is ongeldig.<br /><b>Mogelijke actie: </b> Gebruik een andere kaart of verander uw betalingsmethode.

en: The processor declined the request based on a general issue with the customer's account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
nl: De verwerker heeft het verzoek afgewezen vanwege een algemeen incident. <br /><b>Mogelijke actie:<b> Vraag om een andere vorm van betaling.

en: The customer matched an entry on the processor’s negative file.<br /><b>Possible action:</b> Review the order and contact the payment processor.
nl: De klant komt overeen met een regel in een negatief bestand van de verwerker. <br /><b>Mogelijke actie:<b> Controleer de bestelling en neem contact op met de betalingenverwerker.

en: The customer's bank account is frozen.<br /><b>Possible action:</b> Review the order or request a different form of payment.
nl: De bankrekening van de klant is bevroren. <br /><b>Mogelijke actie:<b> Controleer de bestelling en vraag om een andere vorm van betaling.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the card verification number check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
nl: Het autorisatieverzoek is goedgekeurd door de bank van uitgifte maar afgewezen door CyberSource vanwege de nummercontrole tijdens de kaartverificatie.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Leg de autorisatie vast maar overweeg de bestelling te controleren op mogelijke fraude.

en: Invalid account number.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Ongeldig accountnummer.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag om een andere kaart of een andere betaalmethode.

en: The card type is not accepted by the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment. Also, check with CyberSource Customer Support to make sure that your account is configured correctly.
nl: Het kaarttype wordt niet door de verwerker geaccepteerd.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag een andere kaart of een andere vorm van betaling. Neem ook contact op met CyberSource Customer Support om te kijken of uw account juist geconfigureerd is.

en: The processor declined the request based on an issue with the request itself.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
nl: De verwerker heeft het verzoek afgewezen vanwege het verzoek zelf.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Verzoek om een andere vorm van betaling.

en: There is a problem with your CyberSource merchant configuration.<br /><b>Possible action:</b> Do not resend the request. Contact Customer Support to correct the configuration problem.
nl: Er is ene probleem met uw CyberSource verkopersconfiguratie.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Verstuur het verzoek niet. Neem contact op met SyberSource Customer Service om het configuratieprobleem op te lossen.

en: Processor failure.<br /><b>Possible action:</b> Possible action: Wait a few minutes and resend the request.
nl: Verwerkingsfout.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Wacht een paar minuten en verstuur de opdracht opnieuw.

en: The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.<br /><b>Possible action:</b> Ask your customer to verify that the card is really the type indicated in your Web store, then resend the request.
nl: Het kaarttype is niet geldig of komt niet overeen met het creditcardnummer.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag de klant om te verifiëren dat de kaart werkelijk van het type is dat opgegeven is in de winkel. Vestuur dan het verzoek nogmaals.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a time-out occurred with the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the transaction, do not resend the request until you have reviewed the transaction status in the Business Center.
nl: <b>Error:</b> Het verzoek is ontvangen maar bij de de betalingenverwerker is een time-out ontstaan.<br /><b>Mogelijke actie:</b> OM duplicaattransacties te voorkomen moet u het verzoek pas versturen nadat u de transactiestatussen in het Business Center bekeken heeft.

en: The customer is enrolled in payer authentication.<br /><b>Possible action:</b> Authenticate the cardholder before continuing with the transaction.
nl: De klant is verwikkeld in kaarthoudercontrole.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Controleer de kaarthouder voordat u verder gaat met de transactie.

en: The customer cannot be authenticated.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's order.
nl: De klant kan niet goedgekeurd worden.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Controleer de bestelling van de klant.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based on your Smart Authorization settings.<br /><b>Possible action:</b> Do not capture the authorization without further review. Review the avsCode, cvResult, and factorCode fields to determine why CyberSource rejected the request.
nl: Het autorisatieverzoek is goedgekeurd door de bank van uitgifte maar afgewezen door CyberSource vanwege uw Slimme Autorisatieinstellingen.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Leg de autorisatie niet zonder verdere controle vast. Bekijk de avsCode-, cvResult- en factorCode-velden om te bepalen waarom CyberSource het verzoek verwierp.

en: Street address matches, but 5- and 9-digit postal codes do not match.
nl: Adres (straat) klopt, maar 5-cijferige en 9-cijferige postcode klopt niet.

en: Street address matches, but postal code not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres (straat) klopt, maar postcode is niet geverifieerd. Alleen teruggegeven voor Visa-kaarten die niet in de VS uitgegeven zijn.

en: Street address and postal code do not match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres en postcode horen niet bij elkaar. Slechts geretourneerd voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: Street address and postal code match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres en postcode horen bij elkaar. Slechts geretourneerd voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: AVS data is invalid, or AVS is not allowed for this card type.
nl: AVS-gegevens zijn incorrect of AVS is niet toegestaan voor dit kaarttype.

en: Card member's name does not match, but postal code matches. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder is incorrect; postcode is correct. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Non-U.S. issuing bank does not support AVS.
nl: Uitgisten banken buiten de VS ondersteunen geen AVS.

en: Card member's name does not match. Street address and postal code match. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder is incorrect. Adres en postcode zijn correct. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Address not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres is niet geverifieerd. Slechts geretourneerd voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: Card member's name matches but billing address and billing postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder is correct, maar factuuradres en -postcode zijn incorrect. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Card member's name and billing postal code match, but billing address does not match. Returned only for the American Express card type
nl: Naam en factuurpostcode van kaarthouder zijn correct, maar factuuradres is incorrect. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Street address and postal code do not match. - or - Card member's name, street address and postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
nl: Adres en postcode horen niet bij elkaar. - of -  Naam, adres en postcode van kaarthouder horen niet bij elkaar. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Card member's name and billing address match, but billing postal code does not match. Returned only for the American Express card type.
nl: Kaarthouders naam en factuuradres kloppen, maar factuurpostcode klopt niet. Wordt alleen teruggegeven voor American Express-kaarten.

en: Postal code matches, but street address not verified. Returned only for non-U.S.-issued Visa cards.
nl: Postcode klopt, maar adres (straat) niet geverifieerd. Alleen teruggegeven voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: System unavailable.
nl: Systeem niet beschikbaar.

en: U.S.-issuing bank does not support AVS.
nl: Uitgiftebank in de VS ondersteunt geen AVS.

en: Card member's name does not match, but street address matches. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder klopt niet, maar adres (straat) klopt wel. Slechts teruggegeven voor American Express-kaarten.

en: Address information unavailable. Returned if non-U.S. AVS is not available or if the AVS in a U.S. bank is not functioning properly.
nl: Adresgegevens niet beschikbaar. Teruggegeven indien AVS is niet beschikbaar voor adressen buiten de VS of als de AVS in een bank binnen de VS niet correct werkt.

en: Street address does not match, but 9-digit postal code matches.
nl: Adres klopt niet, maar 9-cijferige postcode klopt wel.

en: Exact match. Street address and 9-digit postal code match.
nl: Correct. Adres en 9-cijferige postcode kloppen.

en: Exact match. Street address and 5-digit postal code match.
nl: Correct. Adres en 5-cijferige postcode kloppen.

en: Street address does not match, but 5-digit postal code matches.
nl: Adres klopt niet, maar 5-cijferige postcode klopt wel.

en: AVS is not supported for this processor or card type.
nl: AVS wordt niet ondersteund voor deze verwerker of voor dit kaarttype.

en: The processor returned an unrecognized value for the AVS response.
nl: De verwerker geeft een onherkenbare reactie terug op de AVS-controle.

en: Transaction determined suspicious by issuing bank.
nl: Transactie als verdacht beschouwd door de uitgevende bank.

en: Card verification number failed processor's data validation check.
nl: De kaart verificatiecode raakte niet door de datavalidatie van de verwerker.

en: Card verification number matched.
nl: Kaart verificatiecode komt overeen.

en: Card verification number not matched.
nl: Kaart verificatiecode komt niet overeen.

en: Card verification number not processed by processor for unspecified reason.
nl: Kaart verificatiecode werd niet verwerkt door de verwerker voor een onbekende reden.

en: Card verification number is on the card but was not included in the request.
nl: Er is een kaart verificatiecode op de kaart, maar deze was niet inbegrepen in de aanvraag.

en: Card verification is not supported by the issuing bank.
nl: Kaart verificatiecode is niet ondersteund door de uitgevende bank.

en: Card verification is not supported by the card association.
nl: Kaartverificatie wordt niet ondersteund bij de kaartvereniging.

en: Card verification is not supported for this processor or card type.
nl: Kaartverificatie wordt niet ondersteund voor deze verwerker of dit kaarttype.

en: Unrecognized result code returned by processor for card verification response.
nl: Onherkenbaar antwoord van de verwerker op kaartverificatie.

en: No result code returned by processor.
nl: Geen resultaatcode verstuurd door de verwerker.

en: Enable to process payments using CyberSource Silent Order POST.
nl: Instellen om betalingen te verwerken via CyberSource Silent Order POST.

en: Continue with checkout to complete payment.
nl: Ga verder met afrekenen om de betaling af te ronden.

en: Javascript must be enabled to view the order total preview.
nl: Javascript moet aan staan om het totaal van de bestelling te bekijken.

en: Select a payment method from the following options.
nl: Selecteer een betaalmethode uit de onderstaande opties.

en: Paying by
nl: Betalen met

en: Show the order total preview on the payment pane.
nl: Toon het order totaal op het betalingsscherm.

en: Checkout cannot be completed without any payment methods enabled. Please contact an administrator to resolve the issue.
nl: Checkout kan niet voltooid worden zonder enige betalingsmethode actief. Contacteer een administrator om dit op te lossen.

en: Method: @payment_method
nl: Betalingswijze: @payment_method

en: Modify 'Payment info'
nl: 'Betalingsinformatie' aanpassen

en: None available
nl: Geen beschikbaar

en: Update order status on full payment
nl: Wijzig bestelstatus bij volledige betaling

en: Update order status upon checkout completion with full payment
nl: Vernieuw de orderstatus na afronding en betaling van de bestelling.

en: A payment gets entered for an order
nl: Een betaling wordt voor een bestelling ingevoerd

en: Check the order balance
nl: Controleer balans van deze bestelling

en: Balance is less than !zero.
nl: Balans is minder dan !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
nl: Balans is minder dan, of gelijk aan !zero.

en: Balance is equal to !zero.
nl: Balans is gelijk aan !zero.

en: Balance is greater than !zero.
nl: Balans is groter dan !zero.

en: Balance comparison type
nl: Balansvergelijkingstype

en: Credit card charge failed.
nl: Creditcard-betaling mislukt.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
nl: Kaart gewijzigd, code: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
nl: Creditcard-betaling succesvol verwerkt.

en: Configure the payment settings.
nl: Bewerk de betalingsinstellingen

en: View the payment settings.
nl: Betalings-instellingen weergeven.

en: Edit the payment settings.
nl: Betalings-instellingen bewerken.

en: Edit the basic payment settings.
nl: Basis betalings-instellingen bewerken.

en: Edit the payment method settings.
nl: Instelling van betaalmethode bewerken.

en: Payment gateways
nl: Betaal gateways

en: Edit the payment gateway settings.
nl: Betaal-gateway-instellingen bewerken.

en: Return order totals
nl: Geef bestellings totalen weer

en: Add the payment details to the checkout pane.
nl: Betalingsdetails aan het afrekenvenster toevoegen.

en: Add the payment details to the order pane.
nl: Betalingsdetails aan het bestellingsvenster toevoegen.

en: Select payment gateway
nl: Selecteer Payment Gateway

en: Delete payment?
nl: Verwijder betaling?

en: The payment method of the order.
nl: De betalingsmethode van het order.

en: The payment balance of the order
nl: Het saldo van de bestelling

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
nl: Kies een betaalmethode uit de aanwezige opties

en: Enable payment tracking.
nl: Betaal tracking activeren.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
nl: Toestaan dat betalingen verwijderd worden door gebruikers met authorisatie.

en: Log payments entered and deleted to order log.
nl: Log ingevoerde en verwijderde betalingen.

en: Default payment details message
nl: Standaard betalingsgegevensbericht

en: Message displayed when a payment method does not display any further details.
nl: Bericht dat getoond wordt indien een betaalmethode geen verdere details toont.

en: !method settings
nl: !method-instellingen

en: No payment methods founds.
nl: Geen betalingsmethodes gevonden.

en: Payment gateways are web services that allow you to process various types of payments remotely.  The settings forms below are for the payment gateways you have installed.  Click a name to expand its options and adjust the settings accordingly.
nl: Payment gateways zijn internetdiensten waarmee verschillende types betalingen op afstand kunnen worden verwerkt. De instellingenformulieren hieronder zijn voor de betaalwijzen van ingestelde payment gateways. Klik op een naam om de opties te zien en de instellingen daarbij aan te passen.

en: @gateway_name settings
nl: @gateway_name instellingen

en: This gateway supports the following payment methods:
nl: Deze gateway ondersteunt de volgende betaalmethodes:

en: Enable this payment gateway for use.
nl: Deze payment gateway activeren voor gebruik.

en: Order total preview:
nl: Voorbeeldweergave van totaalbedrag:

en: Payment entered.
nl: Betaling ingevoerd.

en: An error loading the payment information occurred.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan bij het laden van de betalingsinformatie.

en: Payment information:
nl: Betalingsinformatie:

en: @method payment of @amount received on @date.
nl: @method betaling van @amount ontvangen op @date.

en: Are you sure you want to delete this payment?
nl: Weet u zeer dat u deze betaling wilt verwijderen?

en: Payment deleted.
nl: Betaling verwijderd.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
nl: Selecteer een Payment Gateway voor die betaalmethode

en: Use gateway
nl: Gebruik gateway

en: You are not able to process %type payments.
nl: U kunt betalingen van het type %type niet verwerken.

en: Attempted to process a %type payment but the gateway's function was not found.
nl: Poging om een %type betaling te verwerken maar de functie van de gateway is niet gevonden.

en: An error has occurred with your payment gateway.  The charge function could not be found.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan met uw betalings gateway. De aanreken functie kon niet gevonden worden.

en: @method payment for @amount entered by @user.
nl: @method  betaling voor @amount ingevoerd door @user.

en: view payments
nl: bekijk betalingen

en: manual payments
nl: manuele betalingen

en: delete payments
nl: verwijder betalingen

en: Adds a credit card gateway that simulates a successful payment for testing checkout.
nl: Voegt een creditcardgateway toe om succesvolle betalingen te stimuleren om afrekenen te testen.

en: Defines an API to let payment modules interact with the cart.
nl: Defineert een API voor betaalmodulen.

en: Receive Check
nl: Ontvang Cheque

en: Check or money order
nl: Cheque of contant bestelling

en: Cash on delivery
nl: Contant bij levering

en: Pay cash on delivery on pick-up.
nl: Betaling contant bij levering of afhaling

en: A generic payment method type.
nl: Een generiek type betaalmethode

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
nl: De volledige betaling wordt verwacht bij levering of voorafgaand aan afhaling.

en: Orders totalling more than !number are <b>not eligible</b> for COD.
nl: Bestellingen van meer dan !number zijn <b>niet aanvaard</b> voor betaling bij levering.

en: Delivery Date
nl: Leveringsdatum

en: Desired delivery date:
nl: Gewenste leveringsdatum

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
nl: Uw finale order totaal is hoger dan het maximum toegelaten bedrag voor betaling bij levering. Ga terug en selecteer een andere betalingswijze.

en: Maximum order total eligible for COD
nl: Maximaal bestelbedrag voor betalen bij afhalen

en: Set to 0 for no maximum order limit.
nl: Geef 0 voor geen limiet.

en: Let customers enter a desired delivery date.
nl: Laat klanten toe een gewenste leveringsdatum te kiezen.

en: Enter a desired delivery date:
nl: Vul een gewenste leveringsdatum in:

en: Checks should be made out to:
nl: Cheques moeten geadresseerd worden aan:

en: Mail to
nl: Mail naar

en: Clear Date:
nl: Vrijgavedatum:

en: Check received
nl: Check ontvangen

en: Expected clear date:
nl: Verwachte vrijgavedatum:

en: Set the mailing address to display to customers who choose this payment method during checkout.
nl: Stel postadres in om te tonen aan klanten die deze betaalmethode kiezen tijdens afrekenen.

en: Direct checks to a person or department.
nl: Cheques aan een persoon of afdeling richten

en: Check payment policy
nl: Controleer betaalbeleid

en: Instructions for customers on the checkout page.
nl: Instructies voor klanten bij afrekenen.

en: Personal and business checks will be held for up to 10 business days to ensure payment clears before an order is shipped.
nl: Persoonlijke en bedrijfscheques worden vastgehouden tot 10 dagen ter garantie voordat een bestelling verzonden wordt.

en: Any notes about the check, like type or check number.
nl: Notities m.b.t. de cheque, zoals chequenummer of type.

en: Expected clear date
nl: Verwachte vrijgavedatum

en: Receive check
nl: Ontvang check

en: Use the form to enter the check into the payments system and set the expected clear date.
nl: Gebruik het formulier om de cheque in het betaalsysteem in te voeren en stel de verwachte vrijgavedatum in.

en: Order balance:
nl: Openstaand bedrag voor bestelling:

en: The amount must be a number.
nl: Het bedrag moet numeriek zijn.

en: Check received, expected clear date of @date.
nl: Check ontvangen, verwachte vrijgavedatum @date

en: Payment Method Pack
nl: Betalingsmethodes pakket

en: Provides the check/money order, COD, and 'other' payment methods.
nl: Ondersteunt de cheque/contant, contant bij levering en 'andere' betalingsmethodes.

en: Review order
nl: Bestelling controleren

en: Review payment
nl: Betaling herzien

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen

en: PayPal payment complete
nl: Paypal betaling voltooid

en: PayPal payment cancelled
nl: Paypal-betaling geannuleerd

en: PayPal Express Checkout
nl: Afrekenen met PayPal Express

en: Process credit card payments using Website Payments Pro.
nl: Handel creditcard betalingen af met Website Payments Pro.

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
nl: PayPal - betaal zonder uw financiele informatie te delen.

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
nl: Stuur klanten door om betalingen via Paypal te doen.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
nl: Voltooi bestellingen via PayPal Express Checkout.

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
nl: Transacties kunnen enkel in een van de getoonde valuta worden verwerkt.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
nl: Schrijf in voor de testomgeving en gebruik deze om te testen.

en: Require Express Checkout users to use a PayPal confirmed shipping address.
nl: Draag Express Checkout op om gebruikers een door PayPal goedgekeurd verzendadres in te voeren.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
nl: Activeer het transportformulier op het betalingscontrolescherm.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
nl: Activeer het veld bedrijfsnaam op het betalingscontrolescherm.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
nl: Activeer het veld telefoonnummer  op het betalingscontrolescherm.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
nl: Activeer het veldcommentaar op het betalingscontrolescherm.

en: API credentials
nl: API-gegevens

en: !link for information on obtaining credentials.  You need to acquire an API Signature.  If you have already requested API credentials, you can review your settings under the API Access section of your PayPal profile.
nl: !link voor meer informatie over het ontvangen van credentials.  U heeft een een API Signature nodig. Als u dit al heef aangevraagd, kunt u deze gegevens vinden onder de API Access sectie van uw Paypal-profiel.

en: API username
nl: API-gebruikersnaam

en: API password
nl: API-wachtwoord

en: <b>Address:</b> @avscode
nl: <b>Adres:</b> @avscode

en: <b>@type</b><br /><b>Success: </b>@amount @currency
nl: <b>@type</b><br /><b>Succes: </b>@currency @amount

en: PayPal transaction ID: @transactionid
nl: PayPal-transactienummer: @transactionid

en: PayPal e-mail address
nl: PayPal e-mail adres

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
nl: Het e-mail adres dat gebruikt wordt voor het PayPal account waarop u betalingen wilt ontvangen.

en: PayPal login page language
nl: Taal PayPal login pagina

en: Payment action
nl: Betaal actie

en: Complete sale
nl: Aankoop afronden

en: Provide PayPal WPS specific text for the submit button on the order review page.
nl: Geef de PayPal WPS-specifieke tekst voor de bevestigingsknoppen op het bestellingcontrolescherm.

en: PayPal cart submission method
nl: Paypal winkelwagen methode voor indienen

en: You must use a single line item on your site if you have any fees or discounts besides shipping and tax.
nl: Gebruik een enkel regelitem voor toeslagen en kortingen anders dan verzending en belasting.

en: Submit the whole order as a single line item.
nl: Dien de gehele bestelling als een enkele regel (single line item) in.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
nl: Dien een bestelling in, waarbij elk product en de omschrijving ervan worden weergegeven.

en: Shipping address prompt in PayPal
nl: Verzendadres-velden in PayPal

en: Do not show shipping address prompt at PayPal.
nl: Verzendadres velden in PayPal niet tonen.

en: Prompt customer to include a shipping address.
nl: Vraag klant om verzendadres in te vullen.

en: Require customer to provide a shipping address.
nl: Vereis dat klant een verzendadres invult.

en: Submit address information to PayPal to override PayPal stored addresses.
nl: Zend adresinformatie naar PayPal, om het bij PayPal bekende adres te overschrijven.

en: Works best with the first option above.
nl: Werkt het beste met de eerste optie hierboven.

en: Sent address selection
nl: Verzonden adreskeuze

en: Send billing address to PayPal.
nl: Stuur factuuradres naar PayPal.

en: Send shipping address to PayPal.
nl: Stuur afleveradres naar PayPal.

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
nl: Debug informatie voor Instant Payment Notifications in de log weergeven.

en: For Express Checkout, you need to <a href="!cp_link">enable the cart pane</a> and <a href="!wpp_link">configure the Website Payments Pro settings</a>.
nl: Voor Express Checkout moet u <a href="!cp_link">het winkelwagenscherm aanzetten</a> en <a href="!wpp_link">de Website Payments Pro instellingen configureren</a>.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
nl: Ontvangen IPN op URL voor bestelling @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
nl: IPN-poging met fout bestelling-ID.

en: IPN attempted for non-existent order.
nl: IPN-poging voor niet bestaande bestelling.

en: IPN transaction verified.
nl: IPN transactie geverifieerd.

en: IPN transaction ID has been processed before.
nl: IPN-transactie-ID is al verwerkt.

en: PayPal has cancelled the reversal and returned !amount !currency to your account.
nl: PayPal heeft de terugboeking geannuleerd en !amount !currency naar uw account geretourneerd.

en: PayPal transaction ID: @txn_id
nl: PayPal transactiecode: @txn_id

en: You have denied the customer's payment.
nl: U heeft de betaling van de klant geweigerd.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
nl: De autorisatie is mis gegaan en kan niet worden vastgelegd.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
nl: De betaalpoging van een klant via bank is niet voltooid.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
nl: Betaling staat in de wachtrij bij PayPal: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
nl: PayPal heeft uw betaling geretourneerd!

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
nl: PayPal heeft de betaling teruggedraaid: @reason

en: The authorization has been voided.
nl: De autorisatie is vermeden.

en: IPN transaction failed verification.
nl: IPN-transactie-verificatie niet gelukt.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
nl: Een IPN transactie voor deze bestelling kan niet geverifieerd worden.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
nl: Er is een fout opgetreden met uw Paypal-betaling. Controleer uw kaartnummer in probeer opnieuw.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
nl: Uw bestelling is bijna voltooid. Vul de volgende gegevens in en klik op 'Doorgaan naar Afrekenen' om de bestelling te voltooien.

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
nl: Uw bestelling is niet voltooid totdat u hieronder op 'Bestelling bevestigen' heeft geklikt. Na bevestiging wordt uw Paypal account voor het bedrag hierboven gecrediteerd. U ontvangt een bevestiging zodra de betaling is voltooid.

en: Checkout with PayPal.
nl: Afrekenen met Paypal.

en: Calculate shipping
nl: Bereken transportkosten

en: Click to refresh shipping options
nl: Klik om verzendopties te verversen.

en: Leave blank if shipping to a residence.
nl: Leeglaten indien u verzend naar een privé adres.

en: Order comments
nl: Opmerkingen bij de bestelling

en: Special instructions or notes regarding your order.
nl: Specefieke instructies aangaande uw bestelling.

en: Continue checkout
nl: Doorgaan met afrekenen

en: You must calculate and select a shipping option.
nl: Bereken en selecteer een verzendoptie.

en: Error calculating shipping
nl: Fout bij berekening transportkosten

en: All the address information matched.
nl: Alle adresgegevens komen overeen.

en: None of the address information matched; transaction declined.
nl: Geen van de adresgegevens komen overeen, transactie geweigerd.

en: Part of the address information matched.
nl: Niet alle adresgegevens komen overeen.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
nl: De verkoper heeft geen AVS informatie meegezonden. Niet verwerkt.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
nl: Adres is niet gecontroleerd, of de creditcard maatschappij gaf geen antwoord. Betaalservice niet beschikbaar.

en: No AVS response was obtained.
nl: Geen AVS-antwoord ontvangen.

en: Address matched; postal code did not
nl: Adres komt overeen behalve de postcode.

en: Nothing matched; transaction declined
nl: Geen overeenkomst; transactie geweigerd

en: Address and postal code matched
nl: Adres en postcode komen overeen

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
nl: Niet toegestaan voor MOTO-transacties; transactie geweigerd.

en: Global unavailable
nl: Global niet beschikbaar

en: International unavailable
nl: International  niet beschikbaar

en: Postal code matched; address did not
nl: Postcode komt overeen, adres niet

en: Retry for validation
nl: Probeer opnieuw voor validatie

en: Service not supported
nl: Dienst niet ondersteund

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Matched
nl: Komt overeen

en: No match
nl: Komt niet overeen

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
nl: De verkoper heeft geen CVV2 code-afhandeling geïmplementeerd.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
nl: De verkoper heeft opgemerkt dat een CVV2-code op uw creditcard ontbreekt.

en: Service not available
nl: Dienst niet beschikbaar.

en: Unkown error
nl: Onbekende fout

en: Not processed
nl: Niet verwerkt

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
nl: De klant heeft geen bevestigd verzendadres opgegeven zoals u heeft aangegeven in de instellingen.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
nl: Wacht op u om de gelden te ontvangen zoals aangegeven in de autorisatie-instellingen.

en: eCheck has not yet cleared.
nl: eCheck is nog niet vrijgegeven.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
nl: U moet deze internationale betaling handmatig accepteren of weigeren vanuit het Accountoverzicht

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
nl: U moet een betaling handmatig accepteren of weigeren vanuit het Accountoverzicht

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
nl: Uw e-mail adres is nog niet geregistreerd of bevestigd.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
nl: Waardeer uw account op naar Business of Premier om creditcard-betalingen te kunnen ontvangen.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
nl: Bevestig uw account om deze betaling te kunnen accepteren.

en: Reason unknown; contact PayPal Customer Service for more information.
nl: Onbekende reden. Neem voor meer informatie contact op met Paypal.

en: The customer has initiated a chargeback.
nl: De klant heeft terugbetaling aangevraagd.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
nl: De klant heeft een geld-terug-garantie geactiveerd.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
nl: De klant heeft een klacht ingediend over de transactie

en: You gave the customer a refund.
nl: U heeft de klant terugbetaald.

en: administer paypal
nl: PayPal beheren

en: PayPal pending
nl: In afwachting van PayPal

en: Integrates various PayPal payment services and IPN feedback.
nl: Integreert diverse PayPal-betaaldiensten en IPN-feedback.

en: Flat rate
nl: Vast tarief

en: Edit flat rate method
nl: Bewerk de vaste kost methode

en: Delete flat rate method
nl: Verwijder vaste kost methode

en: Flat shipping rates
nl: Vaste kosten voor verzending

en: Override the default shipping rate per product for each flat rate shipping method here. Enter -1 to revert to the default value.
nl: Overschrijf de standaard verzendprijs per product voor elke vast bedrag methode hier ingegeven. Vul -1 in om de standaard waarde te gebruiken.

en: Default rate: %price
nl: Standaard kost:

en: Fetch a shipping quote
nl: Vraag een berekening van de verzendingskost op

en: Shipping quote via @method
nl: Verzendkostenberekening via @method

en: Base rate
nl: Basis kost

en: Default product rate
nl: Standaard productprijs

en: Add a new flat rate shipping method.
nl: Voeg nieuwe vaste verzendkosten toe.

en: Shipping method title
nl: Wijze van verzenden

en: The name shown to distinguish it from other flatrate methods.
nl: De naam die getoond wordt om deze methode te onderscheiden van andere vaste kosten.

en: Line item label
nl: Factuurregellabel

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
nl: De naam die aan de klant getoond wordt als deze wijze van verzending bij het afrekenen wordt gekozen.

en: The starting price for shipping costs.
nl: De basiskost bij verzendingskosten.

en: Default product shipping rate
nl: Standaard product verzendkosten

en: The base rate must be a numeric amount.
nl: De basiskost moet een numeriek gegeven zijn.

en: The product rate must be a numeric amount.
nl: De prijs per product moet een getal zijn.

en: Do you want to delete this shipping method?
nl: Wilt u deze verzendingswijze verwijderen?

en: Flat rate per product
nl: Vaste prijs per product

en: Shipping rate
nl: Verzendingskost

en: Flat rate per order
nl: Vaste kost per bestelling

en: Flatrate
nl: Vaste kost

en: Assigns a flat shipping rate to products.
nl: Bepaal een vast tarief voor verzending van producten.

en: Shipping quote settings
nl: Verzendkosteninstellingen

en: Configure the shipping quote settings.
nl: Configureer de verzendkosenberekeninginstellingen.

en: View general shipping quote settings.
nl: Algemene verzendkosteninstellingen bekijken.

en: Quote methods
nl: Kostenberekening

en: Shipping settings
nl: Verzendinstellingen

en: Default product pickup address
nl: Standaard ophaaladres van producten

en: Default product shipping type
nl: Standaard verzendmethode

en: Getting shipping quote via !method
nl: Berekenen verzendkosten met behulp van !method

en: Quote method
nl: Berekenmethode

en: Order has a product of a particular shipping type
nl: Bestelling bevat een artikel met een specifieke verzendmethode

en: Order: Product
nl: Bestelling: product

en: Order has a shipping quote from a particular method
nl: Bestelling heeft een verzendkostenberekening van een bepaald type

en: Order: Shipping Quote
nl: Bestelling: Verzendkosten

en: Shipping quote method
nl: Type verzendkostenberekening

en: Shipping quotes
nl: Verzendkosten

en: Calculate shipping cost
nl: Verzendkosten berekenen

en: Extra information necessary to ship.
nl: Extra informatie, benodigd voor verzending

en: Shipping quote
nl: Verzendkostenberekening

en: Get a shipping quote for the order from a quoting module.
nl: Verzendkosten bepalen via een kostenberekeningsmodule.

en: Small package
nl: Kleine verpakking

en: Quote settings
nl: Kostenberekeningsinstellingen

en: Quote errors are submitted to watchdog.
nl: Fouten in de verzendkostenberekening worden ingediend bij watchdog.

en: Quote errors are not submitted to watchdog.
nl: Fouten bij kostenberekening worden niet in de log bewaard.

en: Debugging information is displayed to administrators when quotes are generated.
nl: Debuginformatie wordt aan administratoren getoond als verzendkosten berekend worden.

en: Debugging information is not displayed to administrators when quotes are generated.
nl: Debuginformatie wordt niet aan administratoren getoond als verzendkosten berekend worden.

en: @method is enabled.
nl: @method is ingeschakeld.

en: Log errors during checkout to watchdog
nl: Log fouten in watchdog gedurende afrekenen

en: Display debug information to administrators.
nl: Toon debuginformatie aan administratoren.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
nl: Voorkom dat de klant een bestelling kan afronden als er geen verzendkostenberekening gekozen is.

en: Shipping quote pane description
nl: Omschrijving verzendkostenberekening

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
nl: Transportkosten worden automatisch berekend wanneer u de adresgegevens invult.

en: Shipping quote error message
nl: Foutmelding verzendkostenberekening

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call in to complete your order.
nl: Verzendkostenberekening leverde fouten op. Kijk de productinformatie en het afleveradres na en probeer opnieuw.
    Als dit geen oplossing is, bel dan naar de winkel om uw bestelling te af te ronden.

en: Default pickup address
nl: Standaard ophaaladres

en: Default order fulfillment type for products
nl: Standaard type afwikkeling van bestellingen voor producten

en: At least one shipping quote method must be enabled.
nl: Tenminste een verzendkostenberekening moet worden ingeschakeld.

en: Calculate
nl: Berekenen

en: Receiving quotes:
nl: Verzendkostenberekening wordt ontvangen:

en: Estimated shipping cost:
nl: Geschatte verzendkosten:

en: Click to calculate shipping
nl: Verzendkosten berekenen

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery address and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call @phone to complete your order.
nl: Er kon geen verzendkostenberekening gedaan worden. Controleer het afleveradres en de productinformatie en probeer het nogmaals.
    Als dit het probleem niet oplost, bel dan @phone om uw bestelling af te ronden.

en: You must select a shipping option before continuing.
nl: Selecteer een verzendoptie om verder te kunnen gaan.

en: Invalid option selected. Recalculate shipping quotes to continue.
nl: Ongeldige optie geselecteerd. Herbereken verzendkosten om verder te gaan.

en: Get shipping quotes
nl: Haal verzendkosten op.

en: Apply to order
nl: Pas toe op bestelling

en: configure quotes
nl: verzendkosten instellen

en: Shipping Quotes
nl: Verzendkosten

en: Retrieve and display quotes for shipping products.
nl: Verzamel en toon prijsopgaven voor te verzenden producten.

en: Tracking numbers
nl: Tracking-nummers

en: Display tracking numbers of shipped packages.
nl: Tracking-nummers van verzendingen weergeven.

en: Shipping Label
nl: Verzendlabel

en: Organize products into packages.
     Package numbers in multiple shipping types are of the first shipping type they appear in. All
     packages are given a unique ID when they are saved. Choose the default package "Sep." to
     automatically create a package for each of the selected quantity of products in that row.
nl: Stop producten in pakketten.
     Pakketnummers die in meerdere verzendtypen voorkomen horen bij het eerste verzendtype waarin 
     ze voorkomen. Alle pakketten krijgen een uniek ID als ze opgeslagen worden. Kies standaardpakket
     "Sep." om automatisch voor elk geselecteerde aantal in die rij een pakket te genereren.

en: Make packages
nl: Maak pakketten

en: Create one package
nl: Maak één pakket

en: Packages should have at least one product in them.
nl: Pakketten moeten minimaal &eaccent;&eaccent;n product bevatten

en: Package %id:
nl: Pakket %id

en: Contents:
nl: Inhoud:

en: Package type:
nl: Verpakking

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: Insured value:
nl: Verzekerde waarde:

en: Tracking number:
nl: Tracking-nummer:

en: Pickup Address:
nl: Ophaaladres:

en: Delivery Address:
nl: Alfeveradres:

en: Schedule:
nl: Schema:

en: Ship date:
nl: Verzenddatum:

en: Expected delivery:
nl: Verwachte aankomstdatum:

en: Shipment Details:
nl: Details voor verzending:

en: Carrier:
nl: Verzenddienst:

en: Tracking Number:
nl: Tracking-nummer

en: Services:
nl: Diensten:

en: Cost:
nl: Kosten:

en: Package @id
nl: Pakket @id

en: E.g.: Box, pallet, tube, treasure chest, cocoon, etc.
nl: Bijvoorbeeld: Doos, Pallet, koker, waardezending enz.

en: Physical dimensions of the packaged product.
nl: Fysieke afmetingen van het ingepakte product.

en: Units of measurement
nl: Maateenheid

en: Centimeters
nl: Centimeter

en: Millimeters
nl: Millimeter

en: Declared value
nl: Aangegeven waarde

en: Shipment data
nl: Verzendgegevens

en: Carrier
nl: Verzenddienst

en: Shipment options
nl: Verzendopties

en: Short notes about the shipment, e.g. residential, overnight, etc.
nl: Korte notitie bij de verzending, bijvoorbeeld aangetekend, stadspost, et cetera.

en: Expected delivery
nl: Verwachte leveringsdatum

en: Shipping cost
nl: Verzendkosten

en: Save shipment
nl: Verzending opslaan

en: Package @id has been deleted.
nl: Pakket @id is verwijderd.

en: Origin address
nl: Adres waarvandaan verzonden wordt

en: Saved Addresses
nl: Opgeslagen adressen

en: Destination Address
nl: Bestemmingsadres

en: fulfill orders
nl: bestellingen afwikkelen

en: Gets products ready for physical shipment.
nl: Maakt producten klaar voor daadwerkelijke verzending.

en: UPS shipment
nl: UPS-verzending

en: UPS product description
nl: UPS productomschrijving

en: Dimensions are required for custom packaging.
nl: Formaat is verplicht voor pakketspecifieke verpakking.

en: Shipping quote from UPS
nl: Verzendkosten van UPS

en: Small packages
nl: Kleine verpakking

en: Information needed to access UPS Online Tools has been entered.
nl: De informatie die nodig is om UPS Online Tools te benaderen is ingevoerd.

en: More information is needed to access UPS Online Tools. Please enter it <a href="!url">here</a>.
nl: Er is meer informatie nodig om UPS Online Tools te gebruiken. Vul deze informatie <a href="!url">hier</a> in.

en: UPS OnLine Tools XML Access Key
nl: XML-toegangssleutel voor UPS Online Tools

en: The 6-character string identifying your UPS account as a shipper.
nl: De 6 tekns lange reeks die uw UPS-acount identificeert als verzender.

en: UPS.com user ID
nl: UPS.com gebruikers-ID

en: Quotes and shipments requested in Testing mode will not be picked up or charged to your account.
nl: Berekeningen en verzendingen aangevraagd in Testmodus worden niet opgehaald of aan u berekend.

en: UPS services
nl: UPS-diensten

en: Select the UPS services that are available to customers.
nl: Selecteer de UPS-diensten die beschikbaar zijn voor klanten.

en: UPS Customer classification
nl: UPS klantclassificatie

en: Wholesale
nl: Groothandel

en: Occasional
nl: Klein

en: The kind of customer you are to UPS. For daily pickups the default is wholesale; for customer counter pickups the default is retail; for other pickups the default is occasional.
nl: Het soort klant dat u bent voor UPS. Voor het ophalen van dagelijkse verzendingen is dat Groothandel, voor ophalen aan de balie is dat Midden. Voor andere is dat Klein.

en: Negotiated rates
nl: Onderhandelde tarieven

en: Is your UPS account receiving negotiated rates on shipments?
nl: Ontvangt uw UPS-account onderhandelde tarieven op verzendingen?

en: Assume UPS shipping quotes will be delivered to
nl: Neem aan dat UPS-verzendkostenberekeneningen afgeleverd worden bij

en: Business locations
nl: Bedrijfslocaties

en: Residential locations (extra fees)
nl: Woonhuislocaties (extra kosten)

en: Markup type
nl: Verhogingstype

en: Multiplier (×)
nl: Vermenigvuldigingsfactor (×)

en: Addition (!currency)
nl: Toevoeging (!currency)

en: Shipping rate markup
nl: Verhogingstype verzendkosten

en: Markup shipping rate quote by currency amount, percentage, or multiplier.
nl: Verhoging verzendkostenberekening met valutabedrag, percentage of vermenigvuldigingsfactor

en: Product packages
nl: Productpakketten

en: Each in its own package
nl: Elke in zijn eigen pakket

en: All in one
nl: Allen in één

en: System of measurement
nl: Grootheden systeem

en: British
nl: Brits

en: Choose the standard system of measurement for your country.
nl: Kies het standaardsysteem voor grootheden voor uw land.

en: Password field is required.
nl: Wachtwoord is verplicht.

en: Package !id
nl: Pakket !id

en: Physical dimensions of the package.
nl: Afmetingen van het pakket.

en: UPS service
nl: UPS dienst

en: Review shipment
nl: Bekijk verzending

en: Total Charges
nl: Totale kosten

en: Negotiated Rates
nl: Onderhandelde tarieven

en: Request Pickup
nl: Ophaalverzoek

en: Ship from:
nl: Verstuur vanuit:

en: (@severity error @code) @description
nl: (@severity fout @code) @description

en: Could not open a file to save the label image.
nl: Kan een bestand niet openen om de label afbeelding op te slaan.

en: Could not find or create the directory "ups_labels" in the file system path.
nl: De map 'ups_labels' is niet gevonden en kan niet aangemaakt worden.

en: Void shipment @ship_number and tracking numbers @track_list
nl: Ongeldige verzending @ship_number en trackingnummers @track_list

en: Integration of UPS Rates and Services Selection and Shipping Online Tools with Drupal. See www.ups.com for details.
nl: Integratie van UPS Rates and Services Selection en Shipping Online Tools met Drupal. Zie www.ups.com voor details.

en: USPS product description
nl: USPS productomschrijving

en: Shipping quote from USPS
nl: Verzendkostenberekening van USPS

en: Shipping quote from USPS Intl.
nl: Verzendkostenberekening van USPS Intl.

en: Is in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
nl: Ligt in de Verenigde Staten (US, AS, GU, PR, VI)

en: Is not in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
nl: Ligt niet in de Verenigde Staten (US, AS, GU, PR, VI)

en: USPS user ID
nl: USPS gebruikers-ID

en: To acquire or locate your user ID, refer to the <a href="!url">USPS documentation</a>.
nl: Voor uw gebruikers-ID gaat u naar <a href="!url">USPS documentatie</a>.

en: Select the USPS services that are available to customers. Be sure to include the services that the Postal Service agrees are available to you.
nl: Selecteer USPS-diensten die voor klanten beschikbaar zijn. Selecteer de diensten waarvan de Postal Service aangeeft dat ze voor u beschikbaar zijn.

en: Markup shipping rate quote by dollar amount, percentage, or multiplier.
nl: Verhogen verzendkosten met bedrag in dollars, percentage of vermenigvuldiging.

en: Flat rate box
nl: Pakket vaste verzendkosten

en: Flat rate envelope
nl: Envelop vaste verzendkosten

en: Rectangular
nl: Rechthoekig

en: Non-rectangular
nl: Niet rechthoekig

en: Integration of USPS Rate Calculator and Mail Service Standards Web Tools with Ubercart.
nl: Integratie van USPS Rate Calculator en Mail Service Standards Web Tools met Ubercart.

en: Weight quote
nl: Berekening verzendkosten voor gewicht

en: The amount per weight unit to add to the shipping cost for an item.<br />Example: to add $5 per pound, put 5 in here.
nl: Het bedrag per gewichtseenheid dat opgeteld moet worden bij de verzendkosten van een item<br />Voorbeeld: om €5 per kilo toe te voegen typt u hier 5.

en: Weight rate per product
nl: Gewichtstarief per product

en: Default cost adjustment per !unit
nl: Standaard kostenaanpassing per !unit

en: Assigns a shipping rate to products based on weight.
nl: Kent een verzendtarief toe aan producten, gebaseerd op gewicht.

en: Add attributes to this product using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
nl: Voeg attributen toe aan dit product via het <a href="!url">attributen toevoegen-formulier</a>. U kunt daarna de instellingen voor deze attributen op deze pagina instellen en daarna de opties configureren in de <em>Opties</em>- tab.

en: Add attributes to the product class using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
nl: Voeg attributen toe aan de productklasse met het <a href="!url">attributen toevoegen formulier</a>. U kunt daarna de instellingen voor deze attributen aanpassen op deze pagina en de opties configureren in de <em>Opties</em>-tab.

en: Select the attributes you want to add and submit the form.
nl: Selecteer de gewenste attributen en dien het formulier in.

en: Use the checkboxes to enable options for attributes and the radio buttons to specify defaults for the enabled options. Use the other fields to override the default settings for each option. Attributes with no enabled options will be displayed as text fields.
nl: Vink opties bij attributen aan en selecteer standaarden voor de opties. Gebruik de overige velden om de standaardinstellingen bij elke optie te overschrijven. Attributen zonder opties worden getoond als invoervelden.

en: Enter an alternate SKU to be used when the specified set of options are chosen and the product is added to the cart. <b>Warning:</b> Adding or removing attributes from this product will reset all the SKUs on this page to the default product SKU.
nl: Voer een alternatieve productcode in die gebruikt moet worden indien de gespecificeerde set opties werd gekozen en het product is toegevoegd aan de winkelwagen. <b>Warning:</b> Toevoegen of verwijderen van opties bij dit product leidt tot terugzetten van de productcodes op deze pagina naar de standaard productcode.

en: Create and edit attributes and options.
nl: Attributen aanmaken en opties cre&euml;ren

en: Add an attribute
nl: Attribuut toevoegen

en: Configure the attribute settings
nl: Configureer attribuutinstellingen

en: Add an option
nl: Een optie toevoegen

en: Edit option
nl: Optie bewerken

en: Delete option
nl: Optie verwijderen

en: Adjustments
nl: Aanpassingen

en: Option price format
nl: Prijsweergave voor opties

en: Display price adjustment
nl: Toon prijsaanpassing

en: Display total price
nl: Toon totaalprijs

en: Formats the price in the attribute selection form when the customer adds a product to their cart. The total price will only be displayed on products with only one price affecting attribute.
nl: Maakt de prijs op in het attribuutselectie-formulier als een klant een product toevoegt aan de winkelwagen. De totaalprijs wordt alleen getoond op producten met slechts 1 prijsbepalend attribuut.

en: Number of options
nl: Aantal opties

en: Display type
nl: Wijze van tonen

en: No product attributes have been added yet.
nl: Er zijn nog geen productattributen toegevoegd.

en: Edit attribute: %name
nl: Wijzig attribuut: %name

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
nl: Deze naam wordt aan klanten getoond op de pagina waar producten worden toegevoegd aan de winkelwagen.

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
nl: <b>Optioneel.</b> Vul de hulptekst in die getoond wordt onder het attribuut op product aan winkelwagen toevoegen-formulieren.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
nl: Maak dit attribuut verplicht, waardoor de klant een optie moet kiezen.

en: Selecting this for an attribute will disregard any default option you specify.<br />May be overridden at the product level.
nl: Als u deze optie als attribuut selecteert, worden alle standaardopties die u specificeert genegeeerd.<br />Kan overschreven worden op productniveau.

en: This specifies how the options for this attribute will be presented.<br />May be overridden at the product level.
nl: Dit specificeert hoe de opties voor dit attribuut gepresenteerd worden.<br />Kan overschreven worden op productniveau.

en: Multiple attributes on an add to cart form are sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
nl: Meerdere attributen op een toevoegen aan winkelwagen-pagina zijn gesorteerd op deze waarde en vervolgens op naam.<br />Kan overschreven worden op productniveau.

en: There is no attribute with that ID.
nl: Er is geen attribuut met die code.

en: Product attribute deleted.
nl: Productattribuut verwijderd

en: Options for %name
nl: Opties voor %name

en: Default cost
nl: Standaardkosten

en: No options for this attribute have been added yet.
nl: Er zijn nog geen opties aan dit attribuut toegevoegd.

en: Edit option: %name
nl: Wijzig optie %name.

en: Options will be listed sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
nl: Opties worden op deze waarde en daarna op naam gesorteerd.<br />Kan overschreven worden op productniveau.

en: Default adjustments
nl: Standaard aanpassing

en: Enter a positive or negative value for each adjustment applied when this option is selected.<br />Any of these may be overriden at the product level.
nl: Voer een positieve of negatieve waarde in voor elke aanpassing die toegepast wordt als deze optie geselecteerd wordt.<br />Elk van deze waarden kan overschreven worden op productniveau.

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
nl: Dit moet een geldig getal zijn. Geen komma's gebruiken en slechts 1 decimale punt.

en: There is no option with that ID.
nl: Er is geen optie met dat id.

en: Are you sure you want to delete the option %name?
nl: Weet u zeker dat u de optie %name wilt verwijderen?

en: Hold Ctrl + click to select multiple attributes.
nl: Houd Ctrl ingedrukt om meerdere opties te selecteren.

en: No attributes left to add.
nl: Er zijn attributen meer om toe te voegen.

en: Add attributes
nl: Attributen toevoegen

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
nl: Voeg eerst <a href="!url">attributen aan dit !type toe</a>.

en: This attribute does not have any options.
nl: Dit attribuut heeft geen opties.

en: All attributes with enabled options must specify an enabled option as default.
nl: Alle attributen met ingeschakelde opties moeten een ingeschakelde optie als standaardoptie hebben.

en: The !type options have been saved.
nl: De !type opties zijn opgeslagen.

en: Default product SKU: @sku
nl: Standaard productcode: @sku

en: This product does not have any attributes.
nl: Dit product heeft geen attributen.

en: Product adjustments have been saved.
nl: Productaanpassingen zijn opgeslagen.

en: Please select
nl: Maak een keuze

en: Select box
nl: Selectievakje

en: Radio buttons
nl: Keuzeopties

en: There is @count product with this attribute. | There are @count products with this attribute.
nl[0]: Er is @count product bij dit attribuut.
nl[1]: Er zijn @count producten bij dit attribuut.

en: @count attribute has been removed. | @count attributes have been removed.
nl[0]: @count attribuut is verwijderd.
nl[1]: @count attributen zijn verwijderd.

en: @count attribute has been added. | @count attributes have been added.
nl[0]: @count attribuut is toegevoegd.
nl[1]: @count attributen zijn toegevoegd.

en: Allow the customer to choose attributes for a product at checkout.
nl: Sta de klant toe toebehoren voor een product te kiezen bij afrekenen.

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
nl: De bestellingsinformatie zal worden opgestuurd naar het e-mailadres hieronder.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
nl: <b>E-mailadres:</b> @email (<a href="!url">bewerken</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
nl: Voer een geldig e-mailadres in voor deze bestelling of <a href="!url">klik hier</a> om in te loggen met een bestaand account en terug te keren om af te rekenen.

en: Confirm e-mail address
nl: Bevestig e-mailadres

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Passwords must match to proceed.
nl: Wachtwoorden moeten overeenkomen voordat u verder kunt.

en: New account details
nl: Gegevens van het nieuwe account

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
nl: <b>Optioneel.</b> Nieuwe klanten kunnen accountgegevens opgeven. Wij zullen deze voor u invullen indien u geen gegevens opgeeft.

en: The e-mail address did not match.
nl: De e-mailadressen komen niet overeen.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
nl: Er bestaat al een account voor uw e-mailadres. De nieuw ingevoerde gegevens zullen worden genegeerd.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
nl: De gebruikersnaam  %name is al bezet. Kies een andere naam, of laat het veld leeg om uw e-mailadres als gebruikersnaam te gebruiken.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
nl: De ingevoerde wachtwoorden komen niet overeen, probeer het nogmaals.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
nl: Sta niet-ingelogde klanten toe een nieuwe gebruikersnaam te kiezen.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
nl: Sta niet-ingelogde klanten toe een nieuw wachtwoord te kiezen.

en: New account details help message
nl: Hulpbericht bij de gegevens van het nieuwe account

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
nl: Voer het hulpbericht in dat getoond wordt bij de invoervelden tijdens het aanmaken van een nieuw account.

en: Enter your delivery address and information here.
nl: Vul hier uw gegevens en het afleveradres in.

en: My delivery information is the same as my billing information.
nl: Het factuuradres is gelijk aan het afleveradres.

en: Enter your billing address and information here.
nl: Vul hier uw gegevens en het factuuradres in.

en: My billing information is the same as my delivery information.
nl: Het factuuradres is hetzelfde als het bezorgadres.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
nl: Hier kunt u aanvullende informatie of vragen over uw bestelling invoeren.

en: Order has a product of a particular class
nl: Bestelling heeft een product van een bepaalde klasse

en: Customer completes checkout
nl: Klant rondt afrekenen af

en: Product class
nl: Productklasse

en: Cart settings
nl: Winkelwageninstellingen

en: Configure the cart settings.
nl: Winkelwageninstellingen configureren

en: View the cart settings.
nl: Winkelwageninstellingen bekijken.

en: Edit the cart settings.
nl: Wijzig instellingen van winkelwagen.

en: Edit the basic cart settings.
nl: Wijzig basisinstellingen van winkelwagen.

en: Cart panes
nl: Winkelwagen vensters

en: Edit the pane settings for the cart view page.
nl: Wijzig instellingen voor het winkelwagenscherm.

en: Cart block
nl: Winkelwagenblok

en: Edit the settings for the shopping cart block.
nl: Wijzig de instellingen van het winkelwagenblok.

en: Checkout settings
nl: Afrekeninstellingen

en: Configure the checkout settings.
nl: Configureer afrekeninstellingen.

en: View the checkout settings.
nl: Afrekeninstellingen weergeven.

en: Edit the basic checkout settings.
nl: Afrekeninstellingen bewerken

en: Checkout panes
nl: Afrekenvensters

en: Edit the pane settings for the checkout page.
nl: Vensterinstellingen voor afrekenen bewerken

en: Checkout messages
nl: Afrekenberichten

en: Edit the messages for the checkout completion page.
nl: Bewerk de meldingen van het afrekenen-voltooid scherm.

en: Address fields
nl: Adresveldinstellingen

en: Edit the address field settings.
nl: Adresveldinstellingen bewerken

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
nl: Bekijk/wijzig de inhoud van uw winkelwagen of ga door naar afrekenen.

en: Purchase the items in your shopping cart.
nl: De producten in uw winkelwagen afrekenen.

en: Review an order before final submission.
nl: Controleer een bestelling voordat definitief wordt verzonden.

en: Display information upon completion of an order.
nl: Informatie weergeven bij het voltooien van een bestelling.

en: Hide block if cart is empty.
nl: Verberg winkelwagen indien leeg.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
nl: Toon het winkelwagenpictogram in de bloktitel.

en: Cart name
nl: Winkelwagennaam

en: This name will be displayed when using the default block title.<br />Leaving this blank defaults to the translatable name "Shopping Cart."
nl: Deze naam zal worden gebruikt als standaard bloktitel.<br />Als u dit leeg laat, dan zal de standaard bloktitel 'Winkelwagen' zijn.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
nl: Maak het winkelwagenblok inklapbaar door op de naam of de pijl te klikken.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
nl: Toon het winkelwagenblok standaard dichtgeklapt.

en: Display small help text in the shopping cart block.
nl: Toon een kort helptekst in het winkelwagenblok.

en: Cart help text
nl: Winkelwagen helptekst.

en: Displayed if the above box is checked.
nl: Weergeven indien de bovenstaande selectie actief is.

en: Click title to display cart contents.
nl: Klik op de titel om de inhoud van de winkelwagen weer te geven.

en: There are no products in your shopping cart.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
nl: Uw bestelling is verwerkt. Uw bestelnummer is [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
nl: <a href="[site-url]">Terug naar de voorpagina.</a>

en: Cart contents
nl: Inhoud winkelwagen

en: Customer information
nl: Klantgegevens

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
nl: Verkrijg de nodige informatie om een klant aan te maken.

en: Delivery information
nl: Bezorgadres

en: Get the information for where the order needs to ship.
nl: Verkrijg informatie over het verzendadres van de bestelling.

en: Get basic information needed to collect payment.
nl: Verkrijg basisgegevens voor betaling.

en: Allow a customer to put comments on an order.
nl: De klant toestaan om opmerkingen te geven op een bestelling.

en: button
nl: knop

en: Continue shopping
nl: Ga verder met winkelen

en: Help text is shown in block:
nl: Helptekst getoond in blok:

en: Help text is not shown in block.
nl: Er wordt geen helptekst weergegeven.

en: Cart block is !option when empty.
nl: Winkelwagenblok is !option indien leeg.

en: shown
nl: getoond

en: Cart block is !option by default.
nl: Winkelwagenblok is standaard !option.

en: expanded
nl: uitgeklapt

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
nl: Drupal verwerkt alle instellingsformulieren van blokken automatisch.

en: <a href="!url">Click here</a> to goto the shopping cart block configuration page.
nl: <a href="!url">Klik hier</a> om naar de winkelwagenblok-configuratie te gaan.

en: General cart settings
nl: Algemene winkelwageninstellingen

en: Add to cart redirect
nl: Redirect bij Toevoegen aan winkelwagen

en: Enter the Drupal page to redirect to when a customer adds an item to their cart.<br />Enter &lt;none&gt; for no redirect.
nl: Voer de Drupalpagina in waar een klant naar toegestuurd moet worden als deze een item aan de winkelwagen toevoegt.<br />Voer &lt;none&gt; in als de klant niet doorgestuurd hoeft te worden.

en: Minimum order subtotal
nl: Minimum subtotaal van bestelling

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
nl: Specificeer optioneel een minimumbedrag dat besteed moet worden voordat tot afrekenen overgegaan kan worden.

en: Anonymous cart duration
nl: Bewaarduur van een anonieme bestelling

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in.
nl: Stel in hoe lang producten in de winkelwagen van <strong>niet-ingelogde</strong> klanten blijven liggen.

en: Minute(s)
nl: Minuten

en: Hour(s)
nl: Uren

en: Authenticated cart duration
nl: Winkelwagenbestendiging bij ingelogde gebruikers

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in.
nl: Stel in hoe lang producten in de winkelwagen van <strong>ingelogde</strong> klanten blijven liggen.

en: Cart breadcrumb
nl: Winkelwagen breadcrumb

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
nl: Minimum subtotaal van bestelling moet een niet-negatief nummer zijn.

en: General checkout settings
nl: Algemene afrekeninstellingen

en: Enable checkout (disable to only use third party checkout service like PayPal Express Checkout).
nl: Schakel afrekenen in (schakel uit om alleen afrekenen via derden te gebruiken, zoals PayPal Experss Checkout).

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
nl: Anoniem afrekenen activeren (gebruikers kunnen afrekenen zonder inloggen).

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
nl: Indien mogelijk verzendinformatie verbergen voor winkelwagens zonder verzendbare producten.

en: Checkout pane display options
nl: Toonopties voor afrekenscherm

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
nl: Gebruik inklapbare deelvensters in het afrekenvenster.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
nl: Klap een deelscherm in zodra op de volgende-knop is geklikt.

en: Checkout completion settings
nl: Instellingen voor afronden afrekenen

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
nl: Stuur nieuwe klanten een aparte e-mail met accountdetails.

en: Login users when new customer accounts are created at checkout.
nl: Log de gebruikers in als er nieuwe gebruiksaccounts worden aangemaakt bij het uitchecken.

en: New customer accounts will be set to active.
nl: Nieuwe klantaccounts worden geactiveerd.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
nl: Vink uit om nieuwe accounts te maken, maar deze te blokkeren.

en: Alternate checkout completion page
nl: Alternatieve pagina voor voltooien van afrekenen

en: Leave blank to use the default completion page (recommended).
nl: Laat open om de standaard afrekenpagina te gebruiken (aanbevolen).

en: !pane settings
nl: !pane instellingen

en: Checkout instructions
nl: Afrekeninstructies

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
nl: Biedt instructies voor klanten bovenaan de afrekenpagina.

en: Checkout completion message header
nl: Berichtkop bij afronden afrekenen

en: Header for message displayed after a user checks out. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Berichtkop van bericht dat getoond wordt nadat een gebruiker afrekent. <a href="!url">Gebruikt bestelling and globale tokens</a>.

en: Checkout completion message body
nl: Berichttekst bij afronden afrekenen

en: In the following three boxes, you may use the special tokens !new_username for the username of a newly created account and !new_password for that account's password.
nl: In de volgende drie invoervelden kunt u de speciale tokens !new_username bij de gebruikersnaam van een nieuw account gebruiken en !new_password als wachtwoord voor dat account.

en: Checkout completion for logged-in users
nl: Afronden afrekenen voor ingelogde gebruikers

en: Message displayed upon checkout for a user who has logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat getoond wordt bij afrekenen voor een ingelogde gebruiker. <a href="!url">Gebruikt bestelling and globale tokens</a>.

en: Checkout completion for existing users
nl: Afronden afrekenen voor bestaande gebruikers

en: Message displayed upon checkout for a user who has an account but wasn't logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat getoond wordt bij afrekenen aan een gebruiker die een account heeft maar niet ingelogd was. <a href="!url">Maakt gebruik van bestelling en globale tokens</a>.

en: Checkout completion for new users
nl: Afronden van afrekenen voor nieuwe gebruikers

en: Message displayed upon checkout for a new user whose account was just created. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat getoond wordt bij afrekenen aan een gebruiker voor wie net een account is aangemaakt. <a href="!url">Maakt gebruik van bestelling en globale tokens</a>.

en: Continue shopping message
nl: Verder winkelen bericht

en: Message displayed upon checkout to direct customers to another part of your site. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat aan directe klanten van een ander deel van website getoond wordt bij afrekenen. <a href="!url">Gebruikt bestelling and globale tokens</a>.

en: Update cart
nl: Winkelwagen bijwerken

en: Your cart has been updated.
nl: Uw winkelwagen is aangepast.

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
nl: Het minimum subtotaal voor afrekenen van de bestelling is !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
nl: Log in om verder te kunnen gaan met afrekenen.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
nl: Klant heeft deze bestelling geannuleerd vanuit het afrekenformulier.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
nl: Er heeft een fout plaatsgevonden bij het verwerken van uw order. Deze fout verhindert momenteel het afronden van de order. Neem contact met ons op en we zullen zo spoedig mogelijk het probleem verhelpen.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
nl: Een lege order is in de checkout terecht gekomen. Bestelling-ID: @cart_order

en: @title is not a product. Unable to add to cart.
nl: @title is geen product, kan niet aan winkelwagen worden toegevoegd.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
nl: Excuus, dat item is nu niet beschikbaar voor verkoop.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
nl: <strong>@product-title</strong> toegevoegd aan <a href="!url">uw winkelwagen</a>.

en: REQUIRED. Controls the shopping cart for an Ubercart e-commerce site.
nl: VERPLICHT. Waarborgt de werking van de winkelwagen voor een Ubercart webwinkel.

en: Cart links settings
nl: Instellingen voor winkelwagensnelkoppelingen

en: Configure and craft special product add to cart links.
nl: Configureer en creëer speciale toevoegen aan winkelwagen-snelkoppelingen.

en: Cart links clicks
nl: Klikken op winkelwagensnelkoppelingen

en: Track clicks through cart links.
nl: Volg klikken met behulp van winkelwagensnelkoppelingen.

en: Creating cart links
nl: 'Cart links' aanmaken

en: Learn how to create cart links for your products.
nl: Leer hoe u 'cart links' kan aanmaken voor uw producten

en: Cart link product action: @cart_link
nl: Productactie bij winkelwagensnelkoppeling:@cart_link

en: <a href="!url">View the help page</a> to learn how to create cart links.
nl: <a href="!url">Bekijk de help pagina</a> om te leren hoe u 'cart links' kan aanmaken.

en: Display the cart link product action when you add a product to your cart.
nl: Toon de productactie bij winkelwagensnelkoppelingen wanneer u een product toevoegt aan uw winkelwagen.

en: Track clicks through cart links that specify tracking IDs.
nl: Volg klikken met behulp van winkelwagensnelkoppelingen die tracking-ID's specificeren.

en: Cart links messages
nl: Berichten bij winkelwagensnelkoppelingen

en: Enter in messages available to the cart links API for display through a link. Separate messages with a line break.<br />Messages should have a numeric key and text value. Example: 1337|Message text.
nl: Voeg berichten toe die beschikbaar zijn voor de winkelwagensnelkoppelingen-API en die getoond kunnen worden via een snelkoppeling. Scheidt berichten met een regeleinde.<br />berichten moeten een numerieke sleutel en een tekstwaarde hebben. Voorbeeld: 1337|Berichttekst.

en: Allow cart links to empty customer carts.
nl: Sta toe dat winkelwagensnelkoppelingen naar lege klantwinkelwagens wijzen.

en: Cart links restrictions
nl: Beperkingen voor winkelwagensnelkoppelingen

en: To restrict what cart links may be used on your site, enter valid cart links in this textbox.  Separate links with a line break. Leave blank to permit any cart link.
nl: Om te beperken welke 'cart links' er gebruikt mogen worden op uw site, vul geldige cart links in in dit tekstveld. Een link per regel. Laat het tekstveld leeg om alle 'cart links' toe te laten.

en: Invalid link redirect page
nl: Ongeldige redirect-pagina voor snelkoppelingen

en: Enter the URL to redirect to when an invalid cart link is used.
nl: Voer de redirect-URL in voor het geval een ongeldige winkelwagensnelkoppeling wordt gebruikt.

en: Last click
nl: Laatste klik

en: No cart links have been tracked yet.
nl: Er worden nog geen winkelwagensnelkoppelingen gevolgd.

en: The cart link should be /cart/add/cart_link_content.
nl: De winkelwagensnelkoppeling moet zijn: /winkelwagen/toevoegen/winkelwagensnelkoppeling_inhoud

en: Chain together as many actions as you want with dashes.
nl: Rijg zoveel acties als u wilt aaneen met afbreekstreepjes.

en: Do not put any spaces or use dashes in any action arguments.
nl: Gebruik gen spaties of afbreekstreepjes in actie-argumenten.

en: Use the table below to learn about actions and their arguments.
nl: In de tabel hieronder kunt u lezen over acties en bijbehorende argumenten.

en: Arguments come directly after their action letters.
nl: Argumenten volgen hun actieletters onmiddellijk.

en: Specify the redirection by adding ?destination=url where url is the page to go to.
nl: Specificeer de redirect door ?bestemming=URL toe te voegen, waar URL de pagina is waarheen geredirect moet worden.

en: Sets the ID of the cart link.
nl: Stelt de id van de winkelwagensnelkoppeling in.

en: A custom text ID for the link.
nl: Een aangepast tekst-ID voor de snelkoppeling.

en: Empties the customer's cart.
nl: Leegt winkelwagen van de klant.

en: Displays a preset message to the customer.
nl: Toont een vooraf ingesteld bericht aan de gebruiker.

en: A message ID.
nl: Een bericht-ID

en: Adds a product to the cart.
nl: Voegt een product toe aan de winkelwagen.

en: A product string using the rules below...
nl: Een tekenreeks van een product volgens onderstaande regels...

en: You must at least specify a node ID immediately after the 'p'.
nl: Geef minimaal een node-ID op direct na de 'p'.

en: Add additional specifications separated by underscores.
nl: Voeg meer specificaties toe, gescheiden door liggende streepjes.

en: Specify the quantity with q followed by the number to add.
nl: Specificeer het aantal met q gevolgd door het totaal toe te voegen aantal.

en: Specify attributes/options using a#o#, replacing # with the ID of the attribute and option.
nl: Specificeer attributen/opties met a#o#. Vervang #met de ID's van het attribuut en de optie.

en: Turn off the add to cart message with m0.
nl: Zet het toevoegen aan winkelwagen-bericht uit met m0.

en: There is currently no user interface for creating cart links, but this section includes some basic instructions.<br />Cart links are simple to form using a few actions and arguments with the following rules:
nl: Er is momenteel geen gebruikerspagina om winkelwagensnelkoppelingen te genereren, maar deze sectie bevat een aantal basisinstructies.<br />Winkelwagensnelkoppelingen kunnen eenvoudig gemaakt worden met een aantal acties en variabelen en de volgende regels:

en: <b>Example:</b> /cart/add/e-p1_q5-imonday_special?destination=cart<br /><br />This example will empty the cart, add 5 of product 1 to the cart, track clicks with the ID "monday_special", and redirect the user to the cart. To use this on your site, simply create an HTML link to the URL you create:
nl: <b>Voorbeeld:</b> /cart/add/e-p1_q5-imonday_special?destination=cart<br /><br />Dit voorbeeld zal de winkelwagen legen, 5 exemplaren van product 1 toevoegen, de link volgen met id 'monday_special' en de gebruiker doorverwijzen naar het winkelwagenoverzicht. Om deze link te gebruiken op uw site, maakt u een HTML-link naar deze URL.

en: Link text.
nl: Link tekst.

en: administer cart links
nl: winkelwagensnelkoppelingen beheren

en: view cart links report
nl: winkelwagensnelkoppelingenrapportage bekijken

en: Cart Links
nl: Winkelwagensnelkoppelingen

en: Create specialized links to purchase products from other nodes.
nl: Maak specifieke snelkoppelingen aan waarmee producten van andere nodes gekocht kunnen worden.

en: Catalog settings
nl: Instellingen catalogus

en: Configure the catalog settings.
nl: Catalogusinstellingen configureren.

en: Find orphaned products
nl: Vindt verweesde producten

en: Find products that have not been categorized.
nl: Vindt niet gecategoriseerde producten.

en: Term image
nl: Afbeelding bij term

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
nl: De grootte van de afbeelding wordt niet gewijzigd. Overweeg <a href="@url">Image cache</a> te installeren.

en: Remove category image: !image
nl: Verwijder categorieafbeelding: !image

en: A description of the term. Displayed to customers at the top of catalog pages.
nl: Een beschrijving van de term. Wordt getoond aan klanten bovenaan de cataloguspagina.

en: Catalog path settings
nl: Catalogus padinstellingen

en: Pattern for catalog pages
nl: Patroon voor cataloguspagina's

en: catalog/[catpath-raw]
nl: catalogus/[catpath-raw]

en: Bulk generate aliases for catalog pages that are not aliased
nl: Genereer aliassen voor cataloguspagina's die nog geen aliassen hebben (batch)

en: Generate aliases for all existing catalog pages which do not already have aliases. Note: Bulk Update may not complete on large or slow sites. See the README.txt for more information.
nl: Genereer aliassen voor alle bestaande cataloguspagina's die nog geen alias hebben. NB: Batch Wijziging kan mislukken bij grote of langzame websites. Zie de README.txt voor details.

en: catalog pages
nl: Cataloguspagina's

en: Catalog vocabulary
nl: Woordenlijst van catalogus

en:  Products are listed by assigning a category from the <a href="!cat_url">Product Catalog</a> vocabulary to them.
nl:  Producten worden getoond door er een categorie uit de <a href="!cat_url">Productcatalogus</a> woordenschat aan toe te kennen.

en: Find orphaned products here.
nl: Hier kunt u verweesde producten vinden.

en: Add terms for the products to inhabit.
nl: Voeg begrippen toe die de producten kunnen overerven.

en: Unlisted products
nl: Niet-getoonde producten

en: Catalog block settings
nl: Instellingen catalogusblok

en: More...
nl: Meer...

en: No products are available in this category.
nl: Er zijn geen producten beschikbaar voor deze categorie.

en: Catalog top level
nl: Hoogste niveau in de catalogus

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
nl: De woordenlijst die voor de productcatalogus wordt gebruikt.

en: Display the catalog breadcrumb
nl: Toon de catalogus in het kruimelpad

en: Display node counts in the catalog breadcrumb
nl: Toon het aantal nodes in het kruimelpad van de catalogus

en: Display subcategories in the catalog view
nl: Toon subcategorieën in het catalogusoverzicht

en: Number of columns in the grid of categories
nl: Aantal kolommen in het catalogusraster

en: Always expand categories in the catalog block
nl: Klap categorieën in het catalogusblok altijd uit

en: Display node counts in the catalog block
nl: Toon het aantal nodes in het catalogusblok

en: Catalog products list
nl: Productlijsten van de catalogus

en: Product nodes per page
nl: Productnodes per pagina

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
nl: Bepaalt hoeveel producten op elke cataloguspagina getoond worden. Bedenk dat als u een raster kiest, dit aantal een veelvoud van de rasterbreedte moet zijn, omdat anders de laatste rij niet klopt.

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
nl: Wees-producten zijn producten die aangemaakt zijn maar
         nog niet toegewezen zijn aan een categorie in de productcatalogus. All deze
         producten worden als snelkoppeling hieronder getoond. Klik op de snelkoppeling om
         de producten te wijzigen en ze toe te voegen aan categorieën.

en: All products are currently listed in the catalog.
nl: Alle producten zijn aan de catalogus toegevoegd.

en: Bulk generation of terms completed, @count alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
nl[0]: Genereren van termen afgerond, @count alias gegenereerd.
nl[1]: Genereren van termen afgerond, @count aliassen gegenereerd.

en: There is @count product not listed in the catalog. | There are @count products not listed in the catalog.
nl[0]: Er wordt @count product niet getoond in de catalogus.
nl[1]: Er worden @count producten niet getoond in de catalogus.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
nl: Druk op Ctrl terwijl u klikt om meerdere categorieën te selecteren.

en: Display a hierarchical product catalog page and block.
nl: Toon een hierarchische productcatalogus-pagina en -blok.

en: View file downloads
nl: Bekijk bestandsdownloads

en: View all file download features on products.
nl: Bekijk alle downloadkenmerken bij producten.

en: View your purchased files.
nl: Bekijk uw beveiligde bestanden.

en: File downloads
nl: Downloads

en: Click here to view your file downloads.
nl: Klik hier om uw downloadbestanden te bekijken.

en: User can now download files in the directory %dir.
nl: Gebruiker kan nu bestanden uit folder %dir downloaden.

en: User can now download the file %file.
nl: Gebruiker kan nu bestand %file downloaden.

en: File Downloads
nl: Downloads

en: The file downloads directory is not valid or set. Set a valid directory in the <a href="!url">product feature settings</a> under the file download settings fieldset.
nl: De downloadfolder is niet ingesteld of niet geldig. Stel een geldige folder in bij <a href="!url">instellingen voor productkenmerken</a> onder de velden bij downloadinstellingen.

en: The file downloads directory has been set and is working.
nl: De downloadsfolder is ingesteld en werkt.

en: The list of file download links (if any) associated with an order
nl: De lijst met downloadsnelkoppelingen die bij een bestelling horen

en: A description of the download associated with the product.
nl: Een beschrijving van de download die bij het product hoort.

en: Check if this product model/SKU file download is also associated with a shippable product.
nl: Controleer of deze bestandsdownload van dit model- of artikelnummer ook gerelateerd is aan een verzendbaar product.

en: <strong>SKU:</strong> Any<br/>
nl: <strong>Productcode:</strong> Alle<br />

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br/>
nl: <strong>Productcode:</strong> !sku<br />

en: <strong>Directory:</strong> !dir<br/>
nl: <strong>Folder:</strong> !dir<br />

en: <strong>File:</strong> !file<br/>
nl: <strong>Bestand:</strong> !file<br />

en: <strong>Shippable:</strong> Yes
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Ja

en: <strong>Shippable:</strong> No
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Nee

en: Files path
nl: Bestandslokatie

en: Download limits
nl: Downloadlimieten

en: IP addresses
nl: IP-adressen

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
nl: De periode vanaf dat een product gekocht wordt totdat de bestandsdownload verloopt.

en: %dir is not a valid file or directory
nl: %dir is geen geldig bestand of pad

en: File downloads can be attached to any Ubercart product as a product feature. For security reasons the <a href="!download_url">file downloads directory</a> is separated from the Drupal <a href="!file_url">file system</a>. Here are the list of files (and their associated Ubercart products) that can be used for file downloads.
nl: Downloads kunnen aan elk Ubercartproduct gekoppeld worden als productkenmerk. In verband met beveiliging is de  <a href="!download_url">downloadfolder</a> gescheiden van het Drupal <a href="!file_url">bestandssysteem</a>. Nu volgt de lijst van bestanden (en de bijbehorende Ubercartproducten) die gebruikt kunnen worden als download..

en: Delete file(s)
nl: Bestand(en) verwijderen

en: File options
nl: Bestandsopties

en: Perform action
nl: Voer actie uit

en: Delete selected directories and their sub directories
nl: Verwijder geselecteerde folders en de subfolders

en: Deleting a file will remove all its associated file downloads and product features. Removing a directory will remove any files it contains and their associated file downloads and product features.
nl: Het verwijderen van een bestand heeft tot gevolg dat alle bijbehorende bestandsdownloads en productkenmerken verwijderd worden. Het verwijderen van een folder heeft tot gevolg dat alle bestanden daarin en de bijbehorende bestandsdownloads en productkenmerken verwijderd worden.

en: The directory to upload the file to. The default directory is the root of the file downloads directory.
nl: De folder waar het bestand naar ge&uuml;plaod wordt.

en: An error occurred while uploading the file
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het uploaden

en: An error occurred while copying the file to %dir
nl: Er is een fout opgetreden bij het kopiëren van het bestand naar %dir

en: Can not move file to %dir
nl: Kan bestand niet verplaatsen naar %dir

en: Message subject
nl: Onderwerp van bericht

en: expires on @date
nl: verloopt op @date

en: No downloads found
nl: Geen downloads gevonden

en: Please contact the site administrator if this message has been received in error.
nl: Neem contact op met de websitebeheerder als dit bericht ten onrechte ontvangen is.

en: The user %username
nl: Gebruiker %username

en: The IP address %ip
nl: IP-adres %IP

en: You have attempted to download an incorrect file URL too many times.
nl: U heeft te vaak geprobeerd om een incorrecte URL te downloaden.

en: %username has been temporarily banned from file downloads.
nl: %username is tijdelijk geweerd van het downloaden van bestanden.

en: The following URL is not a valid download link.
nl: De volgende URL is geen geldige downloadsnelkoppeling.

en: %username has been denied a file download by downloading it from too many IP addresses.
nl: %username mocht een bestand niet downloaden omdat het van teveel IP-adressen gedownload werd.

en: You have downloaded this file from too many different locations.
nl: U heeft dit bestand op teveel verschillende locaties gedownload.

en: %username has been denied a file download by downloading it too many times.
nl: %username mocht een bestand niet downloaden omdat het te vaak is gedownload.

en: %username has been denied an expired file download.
nl: %username is een verlopen bestandsdownload geweigerd.

en: This file download has expired.
nl: Deze bestandsdownload is verlopen.

en: %username has started download of the file %filename.
nl: %username is begonnen met downloaden van bestand %filename.

en: download file
nl: downloadbestand

en: view all downloads
nl: Bekijk alle downloads

en: Allows products to be associated with downloadable files.
nl: Hiermee kunnen producten aan te downloaden bestanden worden gekoppeld.

en: No category
nl: Geen categori

en: Google Analytics for Ubercart
nl: Google Analytics voor Ubercart

en: Send e-mail notification on update.
nl: Stuur e-mailbericht bij wijziging.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Uw bestelling met nummer [order-link] bij [store-name] is aangepast.
    
    Bestelstatus: [order-status]
    
    Bestellingcommentaar:
    [order-last-comment]
    
    Ga naar deze pagina om in te loggen met uw account en bekijk de details van uw bestelling:
    [site-login]
    
    
    Nogmaals bedankt,
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
nl: Hulppagina van de winkel

en: The Drupal page for the store help link.
nl: De Drupal-pagina voor de snelkoppeling van de hulp bij het winkelen.

en: Your Order at [store-name]
nl: Uw bestelling bij [store-name]

en: New Order at [store-name]
nl: Nieuwe bestelling bij [store-name]

en: Notification recipients
nl: Ontvangers van bericht

en: Order #[order-id] Update
nl: Bestelling gewijzigd: #[order-id]

en: Modify 'Ship to' information
nl: Wijzig 'Verzenden naar'-gegevens

en: Modify 'Bill to' information
nl: Wijzig 'Factuur naar'-gegevens

en: Select from address book.
nl: Selecteer uit het adresboek.

en: Copy shipping information.
nl: Kopieer verzendgegevens.

en: Primary e-mail:
nl: E-mailadres:

en: Modify 'Customer info'
nl: Wijzig 'Klant'-gegevens

en: Customer number
nl: Klantnummer

en: Primary e-mail
nl: E-mailadres

en: Search for an existing customer.
nl: Zoek een bestaande klant.

en: Create a new customer.
nl: Klant aanmaken.

en: Loading product information... (<em>If nothing happens, make sure you have Javascript enabled.</em>)
nl: Productinformatie wordt geladen... (<em>Als er niets gebeurt moet u Javascript instellen.</em>)

en: Add product
nl: Product toevoegen

en: Add blank line
nl: Lege regel invoegen

en: Add line item
nl: Factuurregel toevoegen

en: Select a type
nl: selecteer een type

en: Modify 'line items'
nl: Regels bewerken

en: Remove line item.
nl: Verwijder regel.

en: Remove this line item?
nl: Deze regel verwijderen?

en: Add a line item
nl: Voeg een regel toe

en: Line item removed.
nl: Factuurregel verwijderd.

en: Order created.
nl: Bestelling aangemaakt.

en: Add an admin comment
nl: Voeg administratie commentaar toe

en: Admin comments are only seen by store administrators.
nl: Commentaar van de administrator kan alleen bekeken worden door winkelbeheerders.

en: No admin comments have been entered for this order.
nl: Er zijn geen admin-opmerkingen ingevoerd bij deze bestelling.

en: Add an order comment
nl: Voeg commentaar toe aan de order

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
nl: Deze opmerkingen zijn vooral bedoeld om met de klant te communiceren.

en: Order updated.
nl: Bestelling gewijzigd.

en: This order contains no products.
nl: Deze bestelling bevat geen producten.

en: Notified
nl: Mededeling verzonden

en: This order has no admin comments associated with it.
nl: Bij deze bestelling horen geen admin-opmerkingen.

en: Order status gets updated
nl: Bestelstatus wordt bijgewerkt

en: Updated order
nl: Gewijzigde bestelling

en: Check the order status
nl: Controleer de status van de bestelling

en: Check the order total
nl: Controleer het totaal van de bestelling

en: Check an order's shipping postal code
nl: Controleer de postcode van het verzendadres van een bestelling

en: Returns TRUE if the shipping postal code is in the specified area.
nl: Geeft TRUE terug indien de postcode van het verzendadres in het aangegeven gebied ligt.

en: Order: Shipping address
nl: Bestelling: Verzendadres

en: Check an order's shipping @zone
nl: Controleer verzend-@zone van een bestelling

en: Returns TRUE if the shipping @zone is in the specified list.
nl: Geeft TRUE terug indien verzend-@zone in de aangegeven lijst staat.

en: Check an order's shipping country
nl: Controleer het verzendland van een bestelling

en: Returns TRUE if the shipping country is in the specified list.
nl: Retourneert TRUE als het land van het verzendadres in de lijst voorkomt.

en: Check an order's billing postal code
nl: Controleer de factuur-postcode van een bestelling

en: Returns TRUE if the billing postal code is in the specified area.
nl: Geeft TRUE terug indien de postcode van het factuuradres in het aangegeven gebied ligt.

en: Order: Billing address
nl: Bestelling: Factuuradres

en: Check an order's billing @zone
nl: Controleer factuur-@zone van ene bestelling

en: Returns TRUE if the billing @zone is in the specified list.
nl: Geeft TRUE terug indien factuur-@zone in de aangegeven lijst voorkomt.

en: Check an order's billing country
nl: Controleer het factuuradres (land) van de bestelling

en: Returns TRUE if the billing country is in the specified list.
nl: Geeft TRUE terug indien het land van het factuuradres in de lijst voorkomt.

en: Check an order's products
nl: Controleer de producten van een bestelling

en: Returns TRUE if the order has any, all, or only the products in the list.
nl: Geeft TRUE terug indien de bestelling een of meerdere producten uit de lijst bevat.

en: Check an order's number of products
nl: Controleer het aantal producten in een bestelling

en: Determines if the order has the specified number of products, possibly of a certain type.
nl: Bepaalt of de bestelling het gespecificeerde aantal producten heeft, eventueel van een specifiek type.

en: Check an order's total weight
nl: Controleer het totale gewicht van een bestelling

en: Determines if the order has the specified weight, possibly counting only a certain type of product.
nl: Bepaalt of een bestelling het gespecificeerde gewicht heeft, eventueel alleen bepaalde producten meetellend.

en: Check if an order can be shipped
nl: Controleer of een bestelling verzonden kan worden

en: Returns TRUE if the order has any shippable products.
nl: Geeft TRUE terug indien er minstens een verzendbaar product in de bestelling zit.

en: Update the order status
nl: Update de status van de bestelling

en: Add a comment to the order
nl: Voeg een opmerking toe aan de bestelling

en: Order total value
nl: Totaalwaarde van de bestelling

en: Specify a value to compare the order total against.
nl: Specificeer een waarde om de bestelling mee te vergelijken.

en: Total is less than specified value.
nl: Totaal is minder dan de gespecificeerde waarde.

en: Total is less than or equal to specified value.
nl: Totaal is minder dan of gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is equal to specified value.
nl: Totaal is gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is greater than or equal to specified value.
nl: Totaal is meer dan of gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is greater than specified value.
nl: Totaal is meer dan de gespecificeerde waarde.

en: Order total comparison type
nl: Vergelijkingstype voor totaalwaarde van de bestelling

en: Specify a postal code or postal code pattern. Use "*" as a wild card to specify a range of postal codes.<br /><b>Example:</b> In the US, 402* represents all areas from 40200 to 40299.
nl: Specificeer een postcode of een postcodepatroon. Gebruik "*" als jokerteken om een reeks postcodes te specificeren.<br /><strong>Voorbeeld:</strong> In de VS staat 402* voor alle gebieden van 40200 tot 40299.

en: Require selected products
nl: Geselecteerde producten vereist

en: Order has any of these products.
nl: Bestelling heeft een of meerdere van deze producten.

en: Order has all of these products.
nl: Bestelling heeft al deze producten.

en: Forbid other products
nl: Verbied andere producten

en: Order may have other products.
nl: Bestelling mag andere producten bevatten.

en: Order has only these products.
nl: Bestelling bevat slechts deze producten.

en: Product count value
nl: Aantal producten

en: Specify a value to compare the product count against.
nl: Specificeer een waarde om het aantal producten tegen af te zetten.

en: Product count comparison type
nl: Vergelijkingswijze voor productaantallen

en: Unit of measurement
nl: Eenheid

en: Product weight value
nl: Productgewicht

en: Specify a value to compare the product weight against.
nl: specificeer een waarde om het gewicht van het product mee te vergelijken.

en: Select an order comment type
nl: Selecteer een type opmerking voor bij de bestelling

en: Enter this as an admin comment.
nl: Voeg dit toe als opmerking van de admin.

en: Enter this as a customer order comment.
nl: Voeg dit toe als een opmerking van de klant bij een bestelling.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
nl: Voeg dit met een berichtpictogram toe als een opmerking van de klant bij een bestelling.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
nl: Voer het opmerkingenbericht in. Maakt gebruik van <a href="!url">bestelling and globale tokens</a>.

en: Order settings
nl: Bestellingsinstellingen

en: Configure the order settings.
nl: Configureer instellingen voor bestellingen.

en: View the order settings.
nl: Bestellinginstellingen bekijken.

en: Edit the order settings.
nl: Bestellinginstellingen bewerken.

en: Edit the basic order settings.
nl: Basis bestellinginstellingen bewerken.

en: Order workflow
nl: Bestellingen-workflow

en: Modify and configure order states and statuses.
nl: Wijzig en configureer fases van de bestelling en bestelstatussen.

en: Order panes
nl: Bestellingvensters

en: Edit the pane settings for order pages.
nl: Bewerk de instellingen voor de bestellingvensters.

en: Create an order status
nl: Maak een bestelstatus aan.

en: Create a custom order status for your store.
nl: Maak een nieuwe bestelstatus aan voor uw winkel.

en: View and process orders.
nl: Bekijk en verwerk bestellingen.

en: View orders
nl: Overzicht bestellingen

en: View and process the orders received through your website.
nl: Bekijk en verwerk de ontvangen bestellingen.

en: Create order
nl: Bestelling aanmaken

en: Create an empty new order.
nl: Lege bestelling aanmaken

en: Search orders
nl: Zoek naar een bestelling

en: Search existing orders.
nl: Zoek naar bestaande bestelling

en: Select address
nl: Adres kiezen

en: Select customer
nl: Klant kiezen

en: View your order history.
nl: Bekijk uw bestelhistorie.

en: View order @order_id.
nl: Bestelling @order_id weergeven.

en: View invoice
nl: Factuur bekijken

en: View order
nl: Bestelling weergeven

en: Product select
nl: Selecteer product

en: Printable invoice
nl: Afdrukweergave factuur

en: Mail invoice
nl: E-mail factuur

en: Delete order @order_id.
nl: Verwijder bestelling @order_id.

en: Standard delivery
nl: Standaard verzending

en: <i>No comments left.</i>
nl: <i>Er zijn geen opmerkingen meer.</i>

en: <i>No comment found.</i>
nl: <i>Geen opmerkingen gevonden.</i>

en: New username associated with an order if applicable.
nl: Nieuwe gebruikersnaam gerelateerd aan een bestelling indien van toepassing.

en: New password associated with an order if applicable.
nl: Nieuw wachtwoord gerelateerd aan een bestelling indien van toepassing.

en: The order ID.
nl: Het bestelling-ID

en: The user ID of the order.
nl: Het gebruikers-ID van de bestelling

en: The URL to the order
nl: De url van de bestelling

en: A link to the order using the order ID.
nl: Een snelkoppeling naar de bestelling met gebruikmaking van het bestelling-ID.

en: The URL to the admin view page using the order ID.
nl: De url naar de admin overzichtspagina met gebruikmaking van het bestelling-ID.

en: A link to the order admin view page using the order ID.
nl: Een snelkoppeling naar de overzichtspagina van de admin voor deze bestelling op basis van het bestelling-ID.

en: The subtotal of products on an order.
nl: Het subtotaal van producten in ene bestelling.

en: The order total.
nl: Het totaal van de bestelling.

en: The primary e-mail address of the order.
nl: Het primaire e-mailadres van de bestelling.

en: The order shipping address.
nl: Het verzenddres van de bestelling.

en: The phone number for the shipping address.
nl: Het telefoonnummer van het verzenddres van de bestelling.

en: The order billing address.
nl: Het factuuradres van de bestelling.

en: The phone number for the billing address.
nl: Het telefoonnummer van het factuuradres van de bestelling.

en: The title of the first shipping line item.
nl: De naam van de eerste regel bij de verzendkosten.

en: The first name associated with the order.
nl: De eerste naam bij de bestelling.

en: The last name associated with the order.
nl: De laatste naam bij de bestelling.

en: Comments left by the customer.
nl: Opmerkingen die door de klant zijn achtergelaten.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).
nl: Laatste opmerking die een administrator heeft achtergelaten bij bestellingen (admin-opmerkingen worden niet meegeteld).

en: The current order status.
nl: De huidige status van de bestelling.

en: The date and time when the order was created.
nl: De datum en tijd waarop de bestelling werd aangemaakt.

en: The date and time when the order was last modified.
nl: Datum en tijd waarop de bestelling werd gewijzigd.

en: Click here to view your order history.
nl: Klik hier om uw bestellingen te bekijken.

en: Ship to
nl: Verzend naar

en: Manage the order's shipping address and contact information.
nl: Beheer het verzendadres en contactinformatie van de bestelling.

en: Bill to
nl: Factuur naar

en: Manage the order's billing address and contact information.
nl: Beheer het factuuradres en contactinformatie van de bestelling.

en: Customer info
nl: Klantinformatie

en: Manage the information for the customer's user account.
nl: Beheer de informatie voor het gebruikersaccount van de klant.

en: Manage the products an order contains.
nl: Beheer de producten in een bestelling.

en: Line items
nl: Factuurregels

en: View and modify an order's line items.
nl: Artikelen in een bestelling bekijk en bewerken.

en: View the order comments, used for communicating with customers.
nl: Bekijk de opmerkingen bij de bestelling voor communicatie met klanten.

en: Admin comments
nl: Commentaar van de beheerder

en: View the admin comments, used for administrative notes and instructions.
nl: Beheerderopmerkingen voor administratieve doeleinden en instructies bijwerken.

en: Update order
nl: Bestelling bijwerken

en: Update an order's status or add comments to an order.
nl: Status van een bestelling bijwerken of commentaar toevoegen.

en: In checkout
nl: In de kassarij

en: Post checkout
nl: Na afrekenen

en: Empty line
nl: Blanco regel

en: The following order statuses have been defined:
nl: De volgende bestelstatussen zijn gedefinieerd:

en: Order panes on !screen screen
nl: Bestellingvensters op !screen-pagina

en: Admin settings
nl: Beheerderinstellingen

en: Number of orders on overview screen
nl: Aantal bestellingen in het overzicht

en: Enable order logging
nl: Bestelling logging aanzetten

en: Capitalize address on order screens
nl: Adres in ordervensters in hoofdletters

en: Use the uBrowser product select on order edit screens
nl: Gebruik uBrowser om producten te selecteren bij bewerking van bestellingen.

en: Customer settings
nl: Klant-instellingen

en: On-site invoice template
nl: Online factuurtemplate

en: Order states
nl: Fases in de bestelling

en: - N/A -
nl: - nvt -

en: Order statuses
nl: Bestellingsstatussen

en: Create new status
nl: Nieuwe status aanmaken

en: Order status %status removed.
nl: Bestelstatus %status is verwijderd.

en: Order workflow information saved.
nl: Workflow-informatie van bestelling opgeslagen.

en: Default order status
nl: Standaard status van bestelling

en: Order status ID
nl: Bestelstatuscode

en: Must be a unique ID with no spaces.
nl: Moet een unieke code zijn zonder spaties.

en: The order status title displayed to users.
nl: De titel van de bestelstatus die aan gebruikers getoond wordt.

en: Order state
nl: Fase van de bestelling

en: Set which order state this status is for.
nl: Stel in voor welke fase van de bestelling deze bestelstatus geldig is.

en: You have entered an invalid status ID.
nl: U heeft een ongeldige statuscode ingevoerd.

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
nl: Deze code is al in gebruik. Specificeer een unieke code.

en: Custom order status created.
nl: Nieuwe bestelstatus aangemaakt.

en: User: none
nl: Gebruiker: geen

en: User: !name
nl: Gebruiker: !name

en: Active orders
nl: Actieve bestellingen

en: All orders
nl: Alle bestellingen

en: View by status
nl: Bekijk op status

en: Order created by the administration.
nl: Bestelling aangemaakt door administratie.

en: New order customer
nl: Nieuwe bestelling klant

en: Use the buttons above to have these fields filled in or just submit the form with the fields blank to create a blank order.
nl: Gebruik bovenstaande knoppen om deze velden te vullen of klik op de knop om een lege bestelling aan te maken.

en: Search for customers based on any of the following fields.  Use * as a wildcard to match any character.<br/>For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.<br/>(<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
nl: Zoek klanten met gebruikmaking van de volgende velden.  Gebruik * om ieder willekeurig teken te vervangen.<br />Bijvoorbeeld, op achternaam zoeken met 's*' retourneert alle klanten wiens achternaam start met een s.<br />(<em>Laat velden leeg om ze te negeren bij het zoeken.</em>)

en: Billing first name
nl: Factuur voornaam

en: Billing last name
nl: Factuur achternaam

en: Billing company
nl: Factuur bedrijf

en: Shipping first name
nl: Verzenden voornaam

en: Shipping last name
nl: Verzenden achternaam

en: Shipping company
nl: Verzending bedrijf

en: Search using date range.
nl: Zoek met gebruikmaking van datumbereik.

en: Specify dates to the right if checked.
nl: Specificeer data aan de rechterkant inden gecontroleerd.

en: Click to open a window with a printable invoice.
nl: Klik hier om de factuur in afdrukweergave te openen.

en: Order changes saved.
nl: Gewijzigde bestelling opgeslagen.

en: Remove this product.
nl: Verwijder dit product.

en: Remove product from order?
nl: Verwijder product uit bestelling?

en: No products found.
nl: Geen producten gevonden

en: Select a product
nl: Selecteer een product

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
nl: Zoek op naam, model- of artikelnummer (* is de joker)

en: Add to order
nl: Voeg toe aan bestelling

en: Recipient e-mail address
nl: E-mailadres ontvanger

en: Your Order Invoice
nl: Factuur van uw bestelling

en: E-mail failed.
nl: E-mail mislukt.

en: Invoice e-mailed to @email.
nl: Factuur verstuurd naar @email.

en: It is not possible to delete order @id.
nl: U kunt bestelling @id niet verwijderen.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
nl: Weet u zeker dat u bestelling @order_id wilt verwijderen?

en: Order @order_id completely removed from the database.
nl: Bestelling @order_id is volledig uit de database verwijderd.

en: You must select a customer before address<br>information is available.<br>
nl: Selecteer een klant om over adres-<br>gegevens te beschikken.<br>

en: No addresses found for customer.
nl: Geen adres gevonden van deze klant.

en: Select an address
nl: Selecteer een adres

en: Search returned the following:
nl: Zoeken heeft de volgende resultaten opgeleverd:

en: An account already exists for that e-mail.
nl: Er bestaat al een account voor dat e-mailadres.

en: Use this account now?
nl: Dit account nu gebruiken?

en: User !uid - !mail
nl: Gebruiker !uid - !mail

en: Search for a customer based on these fields.
nl: Zoek klanten met gebruikmaking van deze velden.

en: Use * as a wildcard to match any character.
nl: Gebruik * als joker om een willekeurig teken te vervangen.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
nl: Laat velden leeg om ze te negeren bij het zoeken.

en: Select a customer
nl: Kies een klant

en: Enter an e-mail address for the new customer.
nl: Geef een e-mailadres voor de nieuwe klant.

en: E-mail customer account details.
nl: E-mail klantaccountgegevens.

en: Line Item Title
nl: Regelkop

en: Display title of the line item.
nl: Toon de regelkop.

en: Line Item Amount
nl: Regelbedrag

en: Amount of the line item without a currency sign.
nl: Bedrag van de productregel zonder het valutateken.

en: Amount must be numeric.
nl: Bedrag moet numeriek zijn.

en: Line item added to order.
nl: Productregel toegevoegd aan bestelling

en: Order @order_id deleted by user @uid.
nl: Bestelling @order_id verwijderd door gebruiker @uid.

en: @key changed from %old to %new.
nl: @key gewijzigd van %old naar %new.

en: Custom template
nl: Aangepaste template

en: Edit order @order_id.
nl: Wijzig bestelling @order_id.

en: view all orders
nl: bekijk alle bestellingen

en: create orders
nl: bestellingen aanmaken

en: edit orders
nl: bestellingen wijzigen

en: delete orders
nl: bestellingen verwijderen

en: administer order workflow
nl: bestellingen-workflow beheren

en: REQUIRED. Receive and manage orders through your website.
nl: VERPLICHT. Ontvang en beheer bestellingen via de webshop.

en: Order number:
nl: Bestellingnummer:

en: Customer:
nl: Klant:

en: Products:
nl: Producten:

en: Order comments:
nl: Opmerkingen bij de bestelling:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
nl: Bedankt voor uw bestelling.

en: An account has been created for you with the following details:
nl: Er is een account voor u aangemaakt met de volgende gegevens:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Want to manage your order online?
nl: Wilt u uw bestelling online bekijken?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
nl: U kunt uw orderstatus bekijken op onze website [store-link] op "Mijn account" in het menu of login via deze link:

en: Purchasing Information:
nl: Aankoopinformatie:

en: E-mail Address:
nl: E-mailadres:

en: Billing Address:
nl: Factuuradres:

en: Billing Phone:
nl: Telefoon factuuradres:

en: Shipping Phone:
nl: Telefoon verzendadres:

en: Order Grand Total:
nl: Totaal te voldoen:

en: Payment Method:
nl: Betaalmethode:

en: Order Summary:
nl: Bestellingsoverzicht:

en: Shipping Details:
nl: Verzendgegevens:

en: Products Subtotal:
nl: Subtotaal producten:

en: Total for this Order:
nl: Totaalbedrag van deze bestelling:

en: Products on order:
nl: U heeft de volgende producten besteld:

en: (!price each)
nl: (!price p/stuk)

en: Where can I get help with reviewing my order?
nl: Waar kan ik informatie krijgen over mijn bestelling?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
nl: Heeft u vragen over uw bestelling neem dan contact op met onze <a href="[store-help-url]">klantenservice</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
nl: Deze e-mail is automatisch gegenereerd.

en: Thanks again for shopping with us.
nl: Hartelijk dank voor uw bestelling.

en: Administer products, classes, and more.
nl: Beheer producten, klasses, en meer.

en: View products
nl: Productenoverzicht

en: Build and view a list of product nodes.
nl: Bouw en bekijk een lijst van productnodes.

en: Manage classes
nl: Klassen beheren

en: Create and edit product node types.
nl: Productnodetypen aanmaken en wijzigen.

en: Configure product settings.
nl: Productinstellingen wijzigen.

en: Product fields
nl: Productvelden

en: Product features
nl: Producteigenschappen

en: Create products for sale in an online store.
nl: Producten aanmaken die in een online winkel worden verkocht.

en: This node displays the representation of a product for sale on the website. It includes all the unique information that can be attributed to a specific model number.
nl: Deze node toont de representatie van een product dat op de website te koop is. Het bevat alle unieke informatie die aan een specifiek modelnummer toegewezen kan worden.

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
nl: Voer productomschrijving toe voor product-teasers en pagina's

en: Product SKU/model.
nl: Model- of productcode

en: The listed MSRP.
nl: De getoonde MSRP.

en: Your store's cost.
nl: De kosten voor uw winkel.

en: Product and its derivatives are shippable.
nl: Product en zijn afleidingen zijn verzendbaar.

en: Package quantity
nl: Pakketkwantiteit

en: For a package containing only this product, how many are in it?
nl: Hoeveel van deze items zitten in een pakket dat alleen dit product bevat?

en: Default quantity to add to cart
nl: Standaard aantal dat toegevoegd wordt aan de winkelwagen

en: Leave blank or zero to disable the quantity field in the add to cart form.
nl: Laat leeg of vul nul in om het aantal-veld uit te schakelen in het toevoegen-aan-winkelwagenforumlier.

en: List position
nl: Lijstpositie

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
nl: Specifieer een waarde voor de plaats van dit product in de lijst.<br />Producten met dezelfde waarde zullen alfabetisch gesorteerd worden.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
nl: De prijs moet een Amerikaans nummerformaat zijn. Geen komma's, en 1 punt voor decimalen.

en: Quantities should be numeric.
nl: Kwantiteiten moeten numeriek zijn.

en: Adding negative items to the cart doesn't make sense, so don't make it easy.
nl: Toevoegen van negatieve aantallen aan de wikelwagen heeft geen zin, maak het dus niet gemakkelijk.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
nl: Dt product heeft opties die geselecteerd moeten worden voordat u het koopt. Maak een keuze hieronder.

en: The product's model number.
nl: Het nummer van het productmodel.

en: The product's list price.
nl: De adviesprijs van het product.

en: The product's cost.
nl: De kosten van het product.

en: The product's sell price.
nl: De verkoopprijs van het product.

en: The unit of measurement for the product's weight.
nl: De maateenheid van het gewicht van het product.

en: The numerical value of the product's weight.
nl: De numerieke waarde van het gewicht van het product.

en: The product's formatted weight.
nl: Het gewicht van het product (met maateenheid).

en: The unit of measurement for the product's length, width, and height.
nl: De maateenheid voor de lengte, het gewicht en de hoogte van het product.

en: The numerical value of the product's length.
nl: De numerieke waarde van de lengte van het product.

en: The product's formatted length.
nl: De lengte van het product (met maateenheid).

en: The numerical value of the product's width.
nl: De numerieke waarde van de breedte van het product.

en: The product's formatted width.
nl: De breedte van het product  (met maateenheid).

en: The numerical value of the product's height.
nl: De numerieke waarde van de hoogte van het product.

en: The product's formatted height.
nl: De hoogte van het product (met maateenheid).

en: Form to put the product in the customer's cart.
nl: Formulier dat het product in de winkelwagen van de klant stopt.

en: A button to add a product to the cart without quantity or attribute fields.
nl: Een knop om het product aan de winkelwagen toe te voegen zonder aantal of attribuut-velden.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
nl: Ondersteuning voor productafbeeldingen is automatisch geconfigureerd door Ubercart.

en: <a href="!url">Click here</a> to automatically configure the following items for core image support:
nl: edit <a href="!url">Klik hier</a> om de ingebouwde beeldbestand ondersteuning automatisch te configureren:

en: (This action is not required and should not be taken if you do not need images or have implemented your own image support.)
nl: (Deze actie is niet vereist en dient niet uitgevoerd te worden als u geen beeldbestand ondersteuning nodig hebt of deze zelf al implementeerde.)

en: Display price
nl: Te tonen prijs

en: Cost (seen only by 'administer products' permission)
nl: Kostprijs (alleen zichtbaar met 'producten beheren' toegangsrechten)

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
nl: Toon een optioneel aantal-veld in het <em>Toevoegen aan Winkelwagen</em>-formulier.

en: Enable <em>Add to cart</em> forms in product node teasers.
nl: Zet <em>Toevoegen aan winkelwagen</em>-formulier aan in productnode-teasers.

en: <em>Add to cart</em> button text
nl: Tekst op de <em>Toevoegen aan winkelwagen</em>-knop

en: Use the textboxes to adjust the text of the submit button for <em>Add to Cart</em> forms in various places on the site.
nl: Gebruik tekstvelden om de knoptekst van het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen</em> aan te passen.

en: Teaser forms
nl: Teaser formulieren

en: For the form displayed on teasers and catalog pages.
nl: Voor het formulier in teasers en cataloguspagina's.

en: Product view
nl: Productweergave

en: For the form displayed on the product view page.
nl: Voor het formulier op de productweergavepagina.

en: Product field
nl: Productveld

en: Class ID
nl: Klasse-ID

en: No product classes have been defined yet.
nl: Er zijn nog geen productklassen gedefinieerd.

en: Add a class
nl: Voeg een klasse toe

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name may consist only of lowercase letters, numbers, and underscores. Dashes are not allowed. Underscores will be converted into dashes when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique to this content type.
nl: De systeemnaam voor dit inhoudstype. Deze tekst wordt gebruikt om de URL te vormen van de <em>inhoud aanmaken</em>-pagina voor dit inhoudstype. De naam kan slechts kleine letters, cijfers en liggende streepjes bevatten. Afbreekstreepjes zijn niet toegestaan. Liggende streepjes worden vervangen door afbreekstreepjes tijdens het vormen van de URL van de <em>inhoud aanmaken</em>-pagina. De naam moet uniek zijn voor dit inhoudstype.

en: This text describes the content type created for this product class to administrators.
nl: Deze tekst omschrijft het inhoudstype van deze productklasse voor administrators.

en: Product class %type deleted.
nl: Productklasse %type verwijderd.

en: SKU: @sku
nl: Artikelnummer: @sku

en: You have entered an invalid quantity.
nl: U heeft een ongeldig aantal ingevoerd.

en: Weight: !weight
nl: Gewicht: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
nl: Afmetingen: !length × !width × !height

en: No product features found.
nl: Geen producteigenschappen gevonden.

en: The following product features are enabled
nl: De volgende productkenmerken zijn beschikbaar

en: !feature settings
nl: !feature-instellingen

en: The product feature has been deleted.
nl: Het productkenmerk is verwijderd.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
nl: Weet u zeker dat u dit %feature wilt verwijderen?

en: That product feature doesn't exist.
nl: Dat productkenmerk bestaat niet.

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
nl: Fout: poging een niet-bestaand productkenmerk toe te voegen.

en: Error: No form data was returned for that operation.
nl: Fout: Het formulier heeft geen gegevens voor die bewerking teruggegeven.

en: No features found for this product.
nl: Geen eigenschappen gevonden voor dit product.

en: Add a new feature
nl: Voeg een nieuwe eigenschap toe

en: Save feature
nl: Eigenschap opslaan

en: The product feature has been added.
nl: Het productkenmerk is toegevoegd.

en: The product feature has been updated.
nl: Het productkenmerk is gewijzigd.

en: There is @count node of this type. | There are @count nodes of this type.
nl[0]: Er is @count node van dit type.
nl[1]: Er zijn @count nodes van dit type.

en: administer product classes
nl: beheer productklassen

en: administer product features
nl: beheer productkenmerken

en: Added the following node types to the Catalog vocabulary: %list
nl: Voeg de volgende nodetypes toe aan het Catalog vocabulaire: %list

en: REQUIRED. A module to represent items in an online store. Imagecache and CCK Image field recommended.
nl: VERPLICHT. Toont producten in een webshop. Imagecache en CCK Image field zijn aanbevolen.

en: Product kit
nl: Samengesteld product

en: This node represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
nl: Deze node staat voor twee of meer producten die samen getoond moeten worden. Het is een logische en gemakkelijke groepering van items voor de klant.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. Do not list component products.
nl: Als eenheid. Klanten mogen slechts aangeven hoeveel samengestelde producten ze willen kopen. Toon de afzonderlijke producten niet.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. List component products.
nl: Als eenheid. Klanten mogen slechts aangeven hoeveel samengestelde producten ze willen kopen. Toon de afzonderlijke producten.

en: Name of the product kit
nl: Naam van samengesteld product

en: Explain these whatchamacallits.
nl: Leg deze dingesen uit.

en: Product Information
nl: Productinformatie

en: How is this product kit handled by the cart?
nl: Hoe wordt dit samengesteld product behandeld door de winkelwagen?

en: Click to add to cart.
nl: Klik om aan winkelwagen toe te voegen.

en: Product Kit
nl: samengesteld product

en: This node module represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
nl: Deze module vertegenwoordigt twee of meer artikelen die samen zijn gevoegd. Dit geeft de klant een logisch en vertrouwd verband tussen artikelen.

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
nl: <b>Gebruikte bestelstatussen:</b> @statuses

en: The following are total orders, products, sales, and average order totals for each store customer. Clicking on the header links will toggle a descending or ascending order for that column. Clicking on a customer's name will take you to a detailed list of orders that customer has made. Clicking on a customers username will take you to their account page.
nl: Hier ziet u het overzicht van bestellingen, producten, verkoop en het gemiddelde bedrag per bestelling per klant. Klik op de kop voor een andere sortering. Klik op de klantnaam voor een gedetailleerde lijst van de bestellingen van deze klant. Klik op de gebruikersnaam van een klant om naar de accountpagina te gaan.

en: The table lists each product listed in the store, its amount sold, how many times it has been viewed, revenue it has produced, and gross profit it has generated. If you do not see the number of views you must enable the Statistics module on the <a href="!url">module administration page</a>.
nl: De tabel toont voor elk product in de winkel het verkoopaantal, hoe vaak het product is bekeken, de opbrengsten, en de bruto gegenereerde winst. Als u niet het aantal keren product bekeken kunt zien, stel dan de Statistiek module in op de <a href="!url"> module administratie pagina </a>.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
nl: Dit zijn de verkopen voor de laatste twee dagen, de gemiddelde omzet in de maand en de geplande verkopen voor de rest van de maand. Verderop in de lijst ziet u andere verkoopstatistieken

en: Expand the fieldset below to customize the date range of this report, the statuses of orders displayed, and product display options.
nl: Vouw het formulier open om handmatig een rapportage-overzicht te maken op datum, status en resultaat.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
nl: Dit is de uitsplitsing per maand van de omzet voor het jaar @year. Klik op een link om naar een lijst met orders van die maand te gaan.

en: View the report settings.
nl: Bekijk de rapportage-instellingen.

en: Customer reports
nl: Klantrapportages

en: View reports for store customers
nl: Bekijk rapportages over klanten

en: Product report
nl: Productrapportage

en: View reports for store products
nl: Bekijk rapportages over producten

en: Custom product report
nl: Aangepaste productrapportage

en: View a customized product report
nl: Bekijk aangepaste productrapportage

en: Sales reports
nl: Verkooprapportage

en: View reports for store sales
nl: Bekijk rapportages over winkelverkoop

en: View summary of all store sales
nl: Bekijk de samenvatting van alle winkelverkopen

en: View store sales for a particular year
nl: Bekijk de winkelverkopen voor een bepaald jaar

en: Custom sales summary
nl: Aangepaste verkoopsamenvatting

en: View a customized sales summary
nl: Bekijk een aangepast verkoopoverzicht

en: No customers found
nl: Geen klanten gevonden

en: Export to CSV file.
nl: Exporteer naar CSV-bestand.

en: Show paged records
nl: Toon gepagineerde rijen

en: Show all records
nl: Toon alle rijen

en: Make sure %setting_name is set to %state in the <a href="!url">access log settings page</a> to enable views column.
nl: Zorg dat %setting_name is ingesteld op %state in de <a href="!url">toegangslog instellingenpagina</a> om de kolom in te schakelen die toont hoe vaak het bekeken is.

en: Customize sales report parameters
nl: Parameters verkooprapportage aanpassen

en: Adjust these values and update the report to build your custom product report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
nl: Wijzig deze waarden en sla de rapportage op om uw eigen productrapportage te maken. Na indienen kan de rapportage worden opgenomen in de bookmarks.

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
nl: Alleen bestellingen met geselecteerde statussen zullen worden opgenomen in het rapport.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
nl: Voor meerdere statussen gebruik Ctrl + klik.

en: You must select at least one order status.
nl: Selecteer minimaal één status.

en: Month-to-date, @month
nl: Maand-naar-datum, @month

en: Customers total
nl: Klanten totaal

en: New customers today
nl: Nieuwe klanten vandaag

en: Online customers
nl: Klanten online

en: Total orders by status
nl: Totaal aantal bestellingen per status

en: Adjust these values and update the report to build your custom sales summary. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
nl: Pas de volgende gegevens aan en sla het rapport op om uw persoonlijke verkoopoverzicht te genereren. Ingestelde rapporten kunnen aan uw favorieten worden toegevoegd.

en: Results breakdown
nl: Uitsplitsing van resultaten

en: Large daily reports may take a long time to display.
nl: Grote dagelijkse rapporten kunnen langer duren.

en: Show a detailed list of products ordered.
nl: Toon een gedetailleerde lijst van de bestelde producten.

en: Paged table size
nl: Tabelgrootte gepagineerd

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
nl: Het maximum aantal weergegeven regels op een pagina voor een rapportage.

en: Reported statuses
nl: Gerapporteerde statussen

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
nl: Alleen bestellingen met geselecteerde statussen zullen worden opgenomen in de rapportage.

en: view reports
nl: rapportages bekijken

en: View reports about your store's sales, customers, and products.
nl: Bekijk de rapporten over de omzet, klanten en producten van uw winkel.

en: Role expiration
nl: Rolvervaldatum

en: Edit and view role expirations set by Ubercart
nl: Bewerk en bekijk vervaldatums ingesteld door Ubercart

en: Role assignment
nl: Rol-toewijzing

en: Delete role expiration
nl: Rolvervaldatum verwijderen

en: Delete a specified role expiration
nl: Specifieke rolvervaldatum verwijderen

en: Below you can add or remove time to the expiration dates of the following roles.
nl: Hieronder kunt u tijd tot de vervaldatum verwijderen of toevoegen van de volgende rollen.

en: There are no pending expirations for roles this user.
nl: Er zijn geen lopende vervaldata voor de rol van deze gebruiker.

en: The expiration length must be a positive integer
nl: De vervalperiode moet een geheel getal boven nul zijn

en: The new expiration date, %date, has already occurred.
nl: De nieuwe vervaldatum %date ligt in het verleden.

en: Customer user role %role renewed.
nl: Klantgebruikersrol %role vernieuwd.

en: Customer granted user role %role.
nl: Klantrol %role toegekend aan klant.

en: There are no product role(s) that can be assigned upon product purchase. Set product roles in the <a href="!url">product feature settings</a> under the role assignment settings fieldset.
nl: Er zijn geen product rollen die toegewezen kunnen worden bij een product aankoopt. Stel de product rollen in via de <a href="!url">producteigenschap instellingen</a> onder de rol toewijzings fieldset.

en: The role(s) %roles are set to be used with the Role Assignment product feature.
nl: De rol(len) %roles zijn ingesteld om te gebruiken met de Rol Toewijzing producteigenschap

en: The role expiration date in long format
nl: De rolvervaldatum is in een lang datumformaat

en: The role expiration date in medium format
nl: De rolvervaldatum is in een gemiddeld datumformaat

en: The role expiration date in short format
nl: De rolvervaldatum is in een kort datumformat

en: The associated role name
nl: De geassocieerde rolnaam

en: [store-name]: [role-name] role granted
nl: [store-name]: [role-name] rol toegekend

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you now have a new role, [role-name].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    U heeft een nieuwe rol [role-name] gekregen vanwege uw bestelling  [order-link], bij [store-name].
    
    Bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expired
nl: [store-name]: [role-name] rol verlopen

en: The role, [role-name], you acquired by purchasing a product at our store has expired. Any special access or privileges that came with it are now gone. You can purchase it again by going to [store-link]
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: De rol, [role-name], die u gekregen heeft door een product uit onze winkel te kopen is verlopen. Alle toegang en privileges die bij de rol hoorden zijn ingetrokken. U kunt het opnieuw kopen door naar [store-link] te gaan.
    
    Bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role renewed
nl: [store-name]: [role-name] rol vernieuwd

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you have renewed the role, [role-name]. It is now set to expire on [role-expiration-short].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Bedankt voor uw bestelling, [order-link], bij [store-name] u heeft nu de rol '[role-name]' vernieuwd. Deze verloopt op [role-expiration-short].
    
    Nogmaals bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expiration notice
nl: vervalbericht voor de rol [store-name]: [role-name]

en: This message is to remind you that the role, [role-name], you acquired by making a purchase at our store will expire at [role-expiration-short]. You may visit [store-link] to renew this role before it expires.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: Dit bericht is om u te herinneren dat de rol '[role-name]', die u verkregen heeft door uw aankoop in onze winkel, verloopt op  [role-expiration-short]. U kunt naar [store-link] gaan om de rol te vernieuwen voordat deze verloopt.
    
    Nogmaals bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Expiring roles
nl: Rollen die vervallen

en: This role will expire on !date
nl: Deze rol vervalt op !date

en: No expirations set to occur
nl: Er zijn geen rollen die vervallen

en: This is the role the customer will receive after purchasing the product.
nl: Dit is de rol die de klant krijgt nadat hij het product gekocht heeft.

en: Multiply by quantity
nl: Vermenigvuldig met hoeveelheid

en: Check if the role duration should be multiplied by the quantity purchased.
nl: Vink aan indien de duur van de rol vermenigvuldigd moet worden met de hoeveelheid aangekocht.

en: The amount of time must be a positive integer.
nl: De tijd moet een geheel getal zijn boven nul.

en: You must have a role to assign. You may need to <a href="!role_url">create a new role</a> or perhaps <a href="!feature_url">set role assignment defaults</a>.
nl: Er moet een rol zijn om toe te kennen. Het kan nodig zijn een <a href="!role_url">nieuwe rol</a> aan te maken of wellicht <a href="!feature_url">standaarden instellen </a>voor roltoekenning.

en: <strong>Role:</strong> !role_name<br/>
nl: <strong>Rol:</strong> !role_name<br />

en: <strong>Expiration:</strong> never<br/>
nl: <strong>Vervalt:</strong> nooit<br />

en: <strong>Expiration:</strong> !qty day(s)<br/>
nl: <strong>Vervalt:</strong> !qty dag(en)<br />

en: <strong>Expiration:</strong> !qty week(s)<br/>
nl: <strong> Vervalt:</strong> !qty week/weken<br />

en: <strong>Expiration:</strong> !qty month(s)<br/>
nl: <strong> Vervalt:</strong> !qty maand(en)<br />

en: <strong>Expiration:</strong> !qty year(s)<br/>
nl: <strong> Vervalt:</strong> !qty jaar/jaren<br />

en: <strong>Shippable:</strong> Yes<br/>
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Ja<br />

en: <strong>Shippable:</strong> No<br/>
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Nee<br />

en: Default expiration
nl: Standaard vervaldatum

en: The default amount of time a granted Ubercart role will last until it expires.
nl: De standaard tijd dat een toegekende Ubercart-rol bestaat voordat deze verloopt.

en: Default role
nl: Standaard rol

en: The default role Ubercart grants on specified products.
nl: Standaardrol die Ubercart toekent op specifieke producten.

en: Product roles
nl: productrollen

en: Expiration display
nl: Toon vervaldatum

en: Show expirations on user page
nl: Toon vervaldata op gebruikerspagina

en: If users have any role expirations they will be displayed on their account page.
nl: Als gebruikers vervallen rollen hebben, worden deze getoond op hun accountpagina.

en: The message, with its accompanying title, and the header displayed above all role expirations. In the <strong>Title</strong> & <strong>Message</strong> fields "!role_name" and "!date" will translate to the corresponding Drupal role name and role expiration date.
nl: Het bericht met bijbehorende titel en de kop die getoond wordt boven alle verlopen rollen. In de <strong>Titel-</strong> & <strong>Bericht-</strong>velden worden "!role_name" en "!date" vertaald worden naar de corresponderende Drupal rolnaam en rolvervaldatum.

en: Time before reminder
nl: Tijd voor herinnering

en: The amount of time before a role expiration takes place that a customer is notified of its expiration.
nl: De tijd die verloopt voordat een klant bericht krijgt over dat een rol verloopt.

en: view all role expirations
nl: Bekijk alle verlopen rollen

en: Assign permanent or expirable roles based on product purchases.
nl: Ken permanente of tijdelijke rollen toe die gebaseerd zijn op productaankopen.

en: Decrement stock upon order submission
nl: Verminder de stock bij het inzenden van een bestelling

en: Decrement stock of products in order
nl: Verminder de stock van producten in de bestelling

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
nl: Verminder de voorraad van producten in de bestelling waarvoor tracking geactiveerd is.

en: The stock level for %model_name has been decreased to !qty.
nl: Het voorraadniveau voor %model_name is verlaagd tot !qty.

en: To keep track of stock for a particular product SKU, make sure it is marked as active and enter a stock value. When the stock level drops below the threshold value, you can be notified based on your stock settings.
nl: Om voorraad van een specifieke productcode te volgen moet deze op actief staan en moet u een voorraad invullen. Wanneer het voorraadniveau onder de drempelwaarde komt, kunt u bericht krijgen op basis van de voorraadinstellingen.

en: This is the list of product SKUs that are currently active. Stock levels below their threshold have highlighted rows. Toggle the checkbox below to alter which stock levels are shown.
nl: Dit is de lijst van de actieve artikelen. Artikelen met een te lage voorraad hebben een andere kleur. Vink het vakje aan om alleen producten te zien met een te lage voorraad.

en: Stock reports
nl: Voorraadrapportage

en: View reports for product stock.
nl: Bekijk voorraadrapportages

en: View the stock settings.
nl: Voorraad instellingen bekijken.

en: The current stock level
nl: Het huidige voorraadniveau

en: The model or SKU of the stock level
nl: Het model of artikel bij het voorraadniveau

en: The threshold or warning limit of the stock level
nl: De drempelwaarde of het waarschuwingsniveau van het voorraadniveau

en: [store-name]: Stock threshold limit reached
nl: [store-name]: Drempelwaarde van voorraad bereikt

en: This message has been sent to let you know that the stock level for the model [stock-model] has reached [stock-level]. There may not be enough units in stock to fulfill order #[order-link].
nl: Dit bericht is verstuurd om u te informeren dat het voorraadniveau van model [stock-model] de waarde [stock-level] heeft bereikt. Het kan zijn dat er niet genoeg voorraad is om bestelling #[order-link] te voldoen.

en: Stock settings saved.
nl: Voorraadinstellingen opgeslagen.

en: Export to CSV file
nl: Exporteer naar CSV-bestand

en: Only show SKUs that are below their threshold.
nl: Laat alleen artikelnummers onder de drempelwaarde zien.

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
nl: Verstuur e-mail indien voorraadniveau de drempelwaarde bereikt

en: The list of comma seperated email addresses that will receive the notification.
nl: De lijst van e-mailadressen (gescheiden met komma's) die de e-mail ontvangen.

en: The message the user receives when the stock level reaches its threshold value (uses <a href="!token-help-page">global, order, and stock tokens</a>).
nl: Het bericht dat de gebruiker ontvangt wanneer het voorraadniveau de drempelwaarde bereikt (maakt gebruik van <a href="!token-help-page">globale tokens, bestelling-tokens en voorraad-tokens</a>).

en: Whether or not the stock level is currently being tracked
nl: Of het voorraadniveau al dan niet gevolgd wordt

en: Store administration
nl: Webwinkelbeheer

en: Administer store settings, products, orders, and more.
nl: Webshop-instellingen, producten, bestellingen en meer.

en: View and modify customer information and orders.
nl: Klantinformatie en bestellingen bekijken en bewerken.

en: View customers
nl: Klanten weergeven

en: Search customers
nl: Klanten zoeken

en: Search through your customer list.
nl: Doorzoek het klantenbestand.

en: Browse various store reports.
nl: Blader door de webshoprapportages.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
nl: De instellingen van de webshop bewerken.

en: Links to get help!
nl: Links voor hulp en informatie.

en: Using tokens
nl: Tokens gebruiken

en: Understand what tokens are and how to use them.
nl: Wat zijn tokens en hoe gebruik ik die?

en: Country settings
nl: Landinstellingen

en: Configure country specific settings.
nl: Configureer landspecifieke instellingen

en: View the country settings.
nl: Landinstellingen weergeven

en: Edit the country settings.
nl: Landinstellingen wijzigen

en: Import countries
nl: Landinstellingen importeren

en: Import and manage countries.
nl: Landen importeren en beheren

en: Country formats
nl: Landformaten

en: Edit the country specific format settings.
nl: Landnotatieinstellingen bewerken.

en: Store settings
nl: Webwinkel-instellingen

en: Configure the main store settings.
nl: Configureer de hoofdinstellingen van de webwinkel.

en: View the store settings.
nl: Bekijk de webwinkel-instellingen.

en: Edit the store settings.
nl: Bewerk de webwinkel-instellingen.

en: Edit the contact settings.
nl: Bewerk de contactinstellingen.

en: Edit the display settings.
nl: Bewerk de weergave-instellingen

en: Format settings
nl: Notatie-instellingen

en: Edit the format settings.
nl: Bewerk de notatie-instellingen.

en: User initials
nl: Gebruikersinitialen

en: Assign initials to user accounts.
nl: Ken initialen toe aan gebruikersaccounts.

en: JS utilities
nl: JS functies

en: Customer orders
nl: Bestellingen

en: View a list of orders placed by this customer.
nl: Bekijk een lijst van bestellingen van deze klant.

en: Disable a country
nl: Een land deactiveren

en: Disable a country from use.
nl: Een land deactiveren zodat deze niet kan worden gebruikt.

en: Enable a country
nl: Een land activeren

en: Enable a disabled country.
nl: Activeer een gedeactiveer land.

en: Remove a country
nl: Een land verwijderen

en: Remove an installed country.
nl: Verwijderen een geïnstalleerd land.

en: Update a country
nl: Land bijwerken

en: Update an installed country.
nl: Een geïnstalleerd land bijwerken.

en: Our store
nl: Onze winkel

en: A link to the site login page.
nl: Een link naar de inlogpagina.

en: The URL for the site logo.
nl: De URL van het sitelogo.

en: The Ubercart store name.
nl: De naam van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store URL.
nl: De URL van de Ubercart-webwinkel.

en: A link to the Ubercart store using the store name.
nl: Een link naar de Ubercart winkel, met gebruik van de winkelnaam.

en: The Ubercart store owner.
nl: De eigenaar van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store e-mail address.
nl: Het e-mailadres van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store phone number.
nl: Het telefoonnummer van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store mailing address.
nl: Het e-mailadres van de Ubercart winkel.

en: The URL to the store help page.
nl: De URL naar de hulppagina van de winkel.

en: Reporting to Ubercart.org happens once a week during a normal cron run and is logged in your site's watchdog. Reporting lets Ubercart.org calculate the total number of Ubercart installations and aggregate version information for use in development. Your site's data is never shared with anyone, and aggregate statistics displayed through Ubercart.org will be in the form of anonymous group statistics. Reporting will also allow Ubercart.org to report security notices back to your site if needed.
nl: Rapporteren aan Ubercart.org gebeurt eens per week gedurende een normale cron-run en wordt gelogd door watchdog. Rapporteren geeft Ubercart.org de mogelijkheid om het totale aantal Ubercart installaties te berekenen en versie-informatie te verzamelen welke gebruikt kan worden bij de ontwikkeling. De gegevens van uw website worden met niemand gedeeld en verzamelde statistieken die op Ubercart.org getoond worden zijn geanonimiseerd en gegroepeerd.  Rapportage geeft Ubercart.org ook toestemming om berichten met betrekking tot beveiligingsupdates naar uw website te sturen indien nodig.

en: Status messages:
nl: Statusberichten:

en: - Show links -
nl: - Toon links -

en: - Hide links -
nl: - Links verbergen -

en: You must enable the order module to track customers.
nl: Schakel de bestelmodule in om klanten te kunnen volgen.

en: View customer's order.
nl: Bestelling van klant bekijken.

en: Billing name
nl: Factuurnaam

en: Shipping name
nl: Verzendnaam

en: No orders found.
nl: Geen bestellingen gevonden.

en: View order !order_id.
nl: Bestelling !order_id weergeven.

en: Edit order !order_id.
nl: Bestelling !order_id bewerken.

en: Create an order for this customer.
nl: Een bestelling voor deze klant aanmaken.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
nl: !totals_orders bestellingen komen overeen met account met !totals_items producten besteld en !totals_total uitgegeven:

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports.
nl: Hier vindt u verschillende door ubercartmodules gegenereerde rapportages. Klik op de snelkoppelingen hieronder om een rapport te bekijken.

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports. To view core Ubercart statistics enable the <strong>Reports</strong> module on the <a href="!url">module administration page</a>
nl: Hier vindt u verschillende door ubercartmodules gegenereerde rapportages. Klik op de snelkoppelingen hieronder om een rapport te bekijken. Om basis Ubercart statistieken te bekijken moet u de <strong>Reports</strong> module activeren op de <a href="!url">modulebeheerpagina</a>

en: Use the following links to find documentation and support:
nl: Gebruik de volgende snelkoppelingen om documentatie en hulp te vinden:

en: Ubercart User's Guide
nl: Ubercart gebruikershandleiding

en: Support Forums
nl: Ondersteuningsforum

en: Drupal Handbook
nl: Drupal Handboek

en: Tokens are bracketed phrases you can use in certain text fields and boxes as placeholders for some other text. Tokens represent things like store variables, links to certain pages, order information, etc.  Tokens are used by including the token listed below in a text field that uses them.  The description for the textfields will alert you to which groups of tokens listed below may be used.
nl: Tokens zijn zinsdelen in vierkante haken die gebruikt kunnen worden in bepaalde tekstvelden en tekstvakken als plaatsvervangers voor andere tekst. Tokens  verwijzen naar winkelvariabelen, snelkoppelingen naar bepaalde pagina's, informatie met betrekking tot bestellingen etc. Gebruik een token door hem op te nemen in het tekstveld waarin hij gebruikt wordt. De omschrijving van de tekstvelden bepalen welke van de tokens uit onderstaande lijst in dat tekstveld gebruikt mogen worden.

en: To import new country data, select it in the list and click the import button. If you are using a custom or contributed import file, it must be placed in the Ubercart folder uc_store/countries.
nl: Om nieuwe landgegevens te importeren selecteert u het uit de lijst en klikt u op de importeren-knop. Als u een aangepast of een bijgedragen import-bestand gebruikt, dan moet het in de Ubercart map uc_store/countries staan.

en: -None available-
nl: -Geen beschikbaar-

en: Country file @file imported.
nl: Landenbestand @file geïmporteerd.

en: !country disabled.
nl: !country uitgeschakeld.

en: !country is already disabled.
nl: !country is reeds uitgeschakeld.

en: Attempted to disable an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land uit te schakelen.

en: @country enabled.
nl: @country ingeschakeld.

en: @country is already enabled.
nl: @country is al ingeschakeld.

en: Attempted to enable an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land in te schakelen.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
nl: Weet u zeker dat u @country uit het systeem wilt verwijderen?

en: Attempted to remove an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land te verwijderen.

en: !country removed.
nl: !country verwijderd.

en: Attempted to update an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land bij te werken.

en: You cannot update to a previous version.
nl: U kunt niet opwaarderen naar een vorige versie.

en: Country update complete.
nl: Bijwerken land compleet.

en: Address variables instructions
nl: Instructies bij adresgegevens

en: Customer's first name
nl: Voornaam klant

en: Customer's last name
nl: Achternaam klant

en: First street address field
nl: Adresregel 1

en: Second street address field
nl: Adresregel 2

en: City name
nl: Plaatsnaam

en: Full name of the zone
nl: Volledige naam van de zone

en: Abbreviation of the zone
nl: Afkorting van de zone

en: Name of the country
nl: Naam van het land.

en: 2 digit country abbreviation
nl: Landcode: 2 tekens

en: 3 digit country abbreviation
nl: Landcode: 3 tekens

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
nl: De volgende variabelen dienen te worden gebruikt bij het configureren van de adressen voor de landen waarmee u zaken doet:

en: Address format
nl: Adresformaat

en: Uses the variables mentioned in the instructions to format an address for this country.
nl: Gebruikt de aangegeven variabelen in de instructies voor het adresformaat van een land.

en: Country settings saved.
nl: Landinstellingen opgeslagen.

en: Dashboard with collapsed submenu links
nl: Dashboard met ingeklapte submenulinks

en: Dashboard with expanded submenu links
nl: Dashboard met uitgeklapte submenulinks

en: Dashboard with no submenu links
nl: Dashboard zonder submenulinks

en: Normal Drupal submenu listing
nl: Normale Drupal submenu-links

en: Store name
nl: webwinkelnaam

en: Store owner
nl: Webwinkeleigenaar

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
nl: Voeg de naam van de winkel toe in de afzender van de e-mails.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
nl: Deze optie is niet mogelijk op sommige server configuraties. Schakel dit uit indien het problemen veroorzaakt.

en: Some options are better suited for different themes, so feel free to try them all out!
nl: Sommige opties passen beter bij bepaalde templates, probeer ze uit.

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
nl: Selecteer het adres dat op klantlijsten en overzichten wordt gebruikt.

en: Primary customer address
nl: Klantadres

en: Randomly select a message from the list below.
nl: Een willekeurig boodschap uit de onderstaande lijst.

en: Footer message for store pages
nl: Voettekst voor de winkelpagina's

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
nl: <a href="!url">Gebouwd met Ubercart</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
nl: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> aangeboden door Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
nl: Ondersteund door Ubercart, een <a href="!url">open source e-commerce framework</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
nl: Mogelijk gemaakt door Ubercart, de <a href="!url">gratis webwinkel-software</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
nl: (Toon geen bericht in de footer.)

en: Currency format
nl: Valutanotatie

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
nl: Hoewel niet direct in de opmaak gebruikt, wordt de valutacode gebruikt door andere modules als de standaardvaluta voor uw site. Hier kunt u de <a href="!url">ISO 4217</a> drie-lettercode voor uw valuta invoeren.

en: Current format
nl: Huidige notatie

en: Currency Sign
nl: Valutateken

en: Display currency sign after amount.
nl: Valutateken achter het bedrag plaatsen.

en: Thousands Marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Decimal Marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Number of decimal places
nl: Plaatsen achter de komma.

en: Weight format
nl: Gewichtnotatie

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
nl: Geef de notatie voor elke eenheid. !value staat voor de waarde.

en: Default unit of measurement
nl: Standaardeenheid

en: @unit format string
nl: @unit notatie

en: Length format
nl: Lengtenotatie

en: Supply a format string using !link syntax.
nl: Geef de notatie met !link-opmaak.

en: PHP date
nl: PHP-date

en: Default format string
nl: Standaardnotatie

en: Street address 1
nl: Adresregel 1

en: Street address 2
nl: Adresregel 2

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
nl: Voer de naam in van de gebruiker wiens initialen u wilt aanpassen.

en: Initials
nl: Initialen

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
nl: Voeg initialen in, of laat leeg om huidige initialen te verwijderen.

en: Initials for !username deleted.
nl: Initialen voor !username verwijderd.

en: Initials for !username set to !initials.
nl: Initialen voor !username zijn nu !initials.

en: The following tables are used to display various parts of your store to your administrators and customers. Click on a table id to configure the display of that table.
nl: De volgende tabellen worden gebruikt om delen van uw winkel te laten zien aan beheerders en klanten. Klik op een tabel-ID om de weergave van de tabel aan te passen.

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
nl: Het veld %field wordt niet correct benaderd.

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: No countries found.
nl: Geen landen gevonden.

en: 01 - January
nl: 01 - januari

en: 02 - February
nl: 02 - februari

en: 03 - March
nl: 03 - maart

en: 04 - April
nl: 04 - april

en: 05 - May
nl: 05 - mei

en: 06 - June
nl: 06 - juni

en: 07 - July
nl: 07 - juli

en: 08 - August
nl: 08 - augustus

en: 09 - September
nl: 09 - september

en: 10 - October
nl: 10 - oktober

en: 11 - November
nl: 11 - november

en: 12 - December
nl: 12 - december

en: Source string contains an invalid character (!char)
nl: De brontekst bevat een ongeldig teken (!char)

en: No encryption key was found.
nl: Geen coderingssleutel gevonden.

en: Ubercart cannot find a necessary encryption key.  Refer to the store admin <a href="!url">dashboard</a> to isolate which one.
nl: Ubercart kan een benodigde sleutel voor versleuteling niet vinden.  Ga naar het <a href="!url">dashboard</a> van de winkelbeheerder om te zien welke.

en: Encryption failed. !messages
nl: Versleuteling niet succesvol. !messages

en: encryption
nl: versleuteling

en: view customers
nl: klanten bekijken

en: view store reports
nl: winkelrapportage weergeven

en: REQUIRED. Setup the store settings and manage your Ubercart site.
nl: VEREIST. Richt de webwinkel in en beheer uw Ubercart-site.

en: Subtotal excluding taxes
nl: Subtotaal exclusief BTW

en: Apply @tax
nl: @tax toepassen

en: Tax rates and settings
nl: BTW percentages en instellingen

en: Delete tax rule
nl: Verwijder belastingregel

en: Changed %title to %amount.
nl: %title veranderd naar %amount.

en: Removed %title.
nl: %title verwijderd.

en: Added %amount for %title.
nl: %amount toegevoegd voor %title.

en: Taxed product types
nl: Belaste producttypen

en: Taxed line items
nl: Regels met BTW

en: conditions
nl: voorwaarden

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
nl: Het BTW-tarief in procenten of in decimalen. Voorbeelden: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
nl: Voegt de aangevinkte regels toe aan het totaal voordat de BTW wordt berekend.

en: configure taxes
nl: BTW instellen

en: Is in postal code area @code
nl: Is in postcodegebied @code

en: Define tax rates for customers' geographic locations and products sold.
nl: Bepaal belastingtarieven voor de geografische locatie van de klant en de producten.

en: Custom pages
nl: Specifieke pagina's

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

en: Serbia And Montenegro
nl: Servië en Montenegro

en: Hong Kong S.A.R., China
nl: Hong Kong

en: Isle of Man
nl: Man

en: Macao S.A.R., China
nl: Macau

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Serbia
nl: Servië

en: Run cron
nl: Cron uitvoeren

en: Run updates
nl: Updates uitvoeren

en: Enable developer modules
nl: Ontwikkelingsmodules inschakelen

en: Disable developer modules
nl: Ontwikkelingsmodules uitschakelen

en: Collapse fieldsets on modules page
nl: Inklappen van veldverzamelingen op de modulepagina

en: Current anonymous / authenticated users
nl: Huidige anonieme/geverifieerde gebruikers

en: Disabled these modules: !module-list.
nl: Schakel deze modules uit: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
nl: Er zijn geen ontwikkelingsmodules ingeschakeld.

en: display drupal links
nl: drupal-links weergeven

en: User email
nl: Emailadres gebruiker

en: translate
nl: vertalen

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
nl: Veiligheidswaarschuwing: Het bestand .htaccess kon niet opgeslagen worden. Maakt u in de %directory directory een .htaccess bestand aan met volgende code: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en overschrijdt de maximale grootte van %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en zal uw disk quota van %quota overschrijden.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
nl: De grootte van de afbeelding werd aangepast om binnen de maximale afmetingen van %dimensions pixels te passen.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te groot. De maximale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te klein. De minimale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: Column settings
nl: Kolominstellingen

en: No link
nl: Geen link

en: Path: !path
nl: Pad: !path

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Designer
nl: Ontwerper

en: Analyze
nl: Analyseren

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Row
nl: Rij

en: Row settings
nl: Rij-instellingen

en: A relcontext object.
nl: Een relcontext object.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
nl: Voegt een relcontext toe van een bestaande simplecontext.

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Page elements
nl: Pagina-elementen

en: Variants
nl: Varianten

en: Yellow
nl: Geel

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Load a referenced user
nl: Laad een gerefereerde gebruiker

en: Content containing the user reference field
nl: Inhoud dat het gebruikersreferentieveld bevat

en: Referenced user
nl: Gebruiker waarnaar verwezen wordt

en: Load a referenced node
nl: Laad een gerefereerde node

en: Content containing the node reference field
nl: Inhoud met het nodereferentieveld

en: Referenced content
nl: Gerefereerde inhoud

en: Populate a field
nl: Vul een veld in

en: Select the machine-name of the field.
nl: De systeemnaam van het veld selecteren

en: No products available.
nl: Geen producten beschikbaar.

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: ends with
nl: eindigt met

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Input type
nl: Invoertype

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: View used to select the nodes
nl: View die gebruikt wordt voor het selecteren van nodes

en: %name: this post can't be referenced.
nl: %name: dit bericht kan niet worden gerefereerd.

en: Locations
nl: Locaties

en: If the gmap.module is installed and <a href="@enabled">enabled</a>, and this setting is also turned on, users that are allowed to manually enter latitude/longitude coordinates will be able to do so with an interactive Google Map.  You should also make sure you have entered a <a href="@google_maps_api_key">Google Maps API key</a> into your <a href="@gmap_module_settings">gmap module settings</a>.
nl: Als de gmap.module is geïnstalleerd en <a href="@enabled">ingeschakeld</a> kunnen gebruikers met de permissies om handmatig breedtegraad/lengtegraad coördinaten invullen dat ook doen met een interactieve Google Map. Zorg er voor dat de <a href="@google_maps_api_key">Google Maps API-key</a> in de <a href="@gmap_module_settings">Gmap-module instellingen</a> is ingevoerd.

en: Location chooser macro
nl: Locatiekiezermacro

en: If you would like to change the macro used to generate the location chooser map, you can do so here. Note: Behaviors <em>locpick</em> and <em>collapsehack</em> are forced to be enabled and cannot be changed.
nl: Hier kunt u de macro veranderen die wordt gebruikt om de locatiekiezerkaart te maken. Let op: <em>locpick</em> en <em>collapsehack</em> staan automatisch aan en kunnen niet worden veranderd.

en: Enable JIT geocoding
nl: JIT-geocoding inschakelen

en: If you are going to be importing locations in bulk directly into the database, you may wish to enable JIT geocoding and load the locations with source set to 4 (LOCATION_LATLON_JIT_GEOCODING). The system will automatically geocode locations as they are loaded.
nl: Om veel locaties tegelijk te importeren kunt u JIT-geocoding inschakelen en de locaties laden met de bron ingesteld op 4 (LOCATION_LATLON_JIT_GEOCODING). Het systeem zal automatisch geocode-locaties bepalen als zij worden geladen.

en: BUG: Country found in province attribute.
nl: BUG: land gevonden in prvincieattribuut.

en: Location Name (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Locatienaam (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Street (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Straat (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Additional (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Toevoeging (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: City (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Stad (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: State/Province (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Staat/provincie (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: State/Province Name (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Staat-/provincienaam (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Postal Code (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Postcode (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Latitude (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Breedtegraad (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Longitude (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Lengtegraad (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Country (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Land (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Country Name (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Landnaam (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Locations are addresses and map coordinates.
nl: Locaties zijn adressen en coördinaten.

en: The location ID of the location.
nl: Het locatie-ID van de locatie.

en: The name of the selected location.
nl: De naam van de geselecteerde locatie.

en: The street address of the selected location.
nl: Het adres van de geselecteerde locatie.

en: The city of the selected location.
nl: De stad van de geselecteerde locatie.

en: The province of the selected location.
nl: De provincie van de geselecteerde locatie.

en: The postal code of the selected location.
nl: De postcode van de geselecteerde locatie.

en: The country of the selected location.
nl: Het land van de geselecteerde locatie.

en: The latitude of the selected location.
nl: De breedtegraad van de geselecteerde locatie.

en: The longitude of the selected location.
nl: De lengtegraad van de geselecteerde locatie.

en: The coordinates of the selected location in 'lat, long' format.
nl: De coördinaten van de geselecteerde locatie in 'breedtegraad, lengtegraad'-formaat.

en: Distance / Proximity
nl: Afstand / Nabijheid

en: The distance from the selected location and either the current user or a specific location.
nl: De afstand tussen de geselecteerde locatie en of de gebruiker, of een specifieke locatie.

en: The entire address block for the location.
nl: Het complete adresblok voor de locatie.

en: Current coordinates
nl: Huidige coördinaten

en: User-submitted
nl: Door de gebruiker toegevoegd

en: Geocoded (Postal code level)
nl: Geocoded (Postcodeniveau)

en: Geocoded (Exact)
nl: Met geocode (Exact)

en: If you wish to supply your own latitude and longitude, you may enter them above.  If you leave these fields blank, the system will attempt to determine a latitude and longitude for you from the entered address.  To have the system recalculate your location from the address, for example if you change the address, delete the values for these fields.
nl: Als u een breedtegraad en lengtegraad wilt invullen, dan kan dat boven. Als u niks invult zal het systeem proberen om aan de hand van het opgegeven adres de coördinaten te kiezen. Om het systeem de locatie van het adres te laten herberekenen (bijvoorbeeld als u het adres verandert), verwijdert u de waardes van deze velden.

en: You may set the location by clicking on the map, or dragging the location marker.  To clear the location and cause it to be recalculated, click on the marker.
nl: Voer de locatie in door op de kaart te klikken of door de marker te slepen. Klik op de marker om de locatie te verwijderen.

en: Check this box to delete this location.
nl: Vink aan om deze locatie te verwijderen.

en: Location Fields
nl: Locatievelden

en: Do not collect
nl: Verzamel niet

en: Force Default
nl: Forceer standaard

en: Coordinate Chooser
nl: Coördinatenkiezer

en: Province name
nl: Provincienaam

en: Country name
nl: Landnaam

en: Map link
nl: Kaartlink

en: The specified province was not found in the specified country.
nl: De opgegeven provincie is niet gevonden in het opgegeven land.

en: You must fill out both latitude and longitude or you must leave them both blank.
nl: Vul zowel de breedte- als de lengtegraad in of laat beiden leeg.

en: Deleting unreferenced location with LID %lid.
nl: Verwijdert niet-verwezen locatie met LID %lid.

en: Minimum number of locations
nl: Minimum aantal locaties

en: The number of locations that are required to be filled in.
nl: Het aantal locaties dat verplicht is om in te vullen

en: The maximum number of locations that can be associated.
nl: Het maximum aantal locaties dat kan worden geassocieerd.

en: Number of locations that can be added at once
nl: Aantal locaties dat per keer kan worden toegevoegd

en: The number of empty location forms to show when editing.
nl: Het aantal lege locatieformulieren om te tonen bij het bewerken.

en: Collection settings
nl: Verzamelingsinstellingen

en: Location form weight
nl: Gewicht locatieformulier

en: Weight of the location box in the add / edit form. Lower values will be displayed higher in the form.
nl: Gewicht van het locatievlak in het voeg toe/bewerkformulier. Lagere waardes worden hoger in het formulier getoond.

en: Display Weight
nl: Weergavegewicht

en: Hide fields from display
nl: Verberg velden van weergave

en: location
nl: locatie

en: Conserving lid %lid due to uniqueness.
nl: Bewaart LID %lid vanwege uniekheid.

en: Display location in teaser view
nl: Toon locatie in voorbeeldweergave

en: Display location in full view
nl: Toon locatie in volledige weergave

en: RSS Settings
nl: RSS-instellingen

en: Here, you can change how locative data affects RSS feeds on nodes.
nl: Hier kunt u instellen hoe locatiedata RSS-feeds op nodes beïnvloeden.

en: RSS mode
nl: RSS-modus

en: Select how to use locations in RSS feeds for this content type.
nl: Selecteer hoe locaties moeten worden gebruikt in RSS-feeds voor dit inhoudstype.

en: None (Do not put locational data in RSS feeds)
nl: Geen (Voeg geen locatiedata toe aan RSS feeds)

en: W3C Geo (deprecated)
nl: W3C Geo (verouderd)

en: Location 1.x-2.x compatible (buggy W3C)
nl: Locatie 1.x-2.x compatibiliteit (buggy W3C)

en: You must have at least one empty location form enabled if you are going to allow locations to be submitted for nodes of this content type. If you don't intend to allow locations to be submitted for nodes of this content type, set the maximum number of locations allowed for this content type to 0.
nl: U dient tenminste één leeg locatieformulier in te schakelen om locaties toe te kunnen voegen aan nodes van dit inhoudstype. Als u niet van plan bent om locaties aan nodes toe te voegen, zet dan het maximum aantal locaties voor dit inhoudstype op 0.

en: You can't show more empty location forms than the maximum number of locations allowed for this content type.
nl: U kan niet meer lege locatieformulieren tonen dan het maximum aantal locaties toegestaan voor dit inhoudstype.

en: Collect during registration
nl: Verzamel tijden registratie

en: administer user locations
nl: beheer gebruikerslocaties

en: set own user location
nl: eigen gebruikerslocatie instellen

en: view own user location
nl: eigen gebruikerslocatie bekijken

en: view all user locations
nl: bekijk alle gebruikerslocaties

en: Generic cache table for caching things not separated out into their own tables. Contributed modules may also use this to store cached items.
nl: Generieke cache-tabel voor gegevens die niet in een eigen tabel geplaatst worden. Uitbreidingsmodules kunnen deze tabel gebruiken om gegevens in op te slaan.

en: Note: A location with lid 0 was found in your database. It has been moved to lid %lid. You may wish to verify it manually, as lid 0 is usually a corrupt entry.
nl: Merk op: een locatie met LID 0 is in de database gevonden en verplaatste naar LID %lid. Het is aan te raden dit te controleren omdat LID 0 normaal gesproken een corrupt item is.

en: Note: Location module has now split off user location support into a seperate module, called <em>User Locations</em>. It has been enabled for you. If you don't want user locations, visit the <a href='!url'>modules page</a> and disable it.
nl: Merk op: location.module heeft nu gebruikerslocaties afgesplitst tot een aparte module <em>Gebruikerslocaties</em>. Deze is aangezet. Als u geen node-locaties wilt kan u deze module uitzetten op de <a href='!url'>modulepagina</a>.

en: Note: Refusing to enable location_user.module, as location.module is not currently enabled.
nl: Merk op: location_user.module niet aangezet omdat location.module niet is aangezet.

en: Note: Location module has now split off node location support into a seperate module, called <em>Node Locations</em>. It has been enabled for you. If you don't want node locations, visit the <a href='!url'>modules page</a> and disable it.
nl: Merk op: location.module heeft nu node-locaties afgesplitst tot een aparte module <em>Node-locaties</em>. Deze is aangezet. Als u geen node-locaties wilt kan u deze module uitzetten op de <a href='!url'>modulepagina</a>.

en: Note: Refusing to enable location_node.module, as location.module is not currently enabled.
nl: Merk op: location_node.module niet aangezet omdat location.module niet is aangezet.

en: Note: Location.module update 6301 will generate several warnings/failures regarding indexes and primary keys if you are upgrading from one of the 6.x test releases. These warnings can be safely disregarded in this case.
nl: Merk op: update 6301 van location.module zal verschillende waarschuwingen geven over indexes en primary keys tijdens de upgrade van een 6.x testversie. Deze waarschuwingen kunnen in dit geval worden genegeerd.

en: Node Locations
nl: Node-locaties

en: Associate locations with nodes.
nl: Associeer locaties met nodes.

en: User Locations
nl: Gebruikerslocaties

en: Associate locations with users.
nl: Associeer locaties met gebruikers

en: You don't have permission to add a location to this node, or the node has the maximum number of locations already.
nl: U heeft niet de vereiste rechten om locaties aan deze node toe te voegen of de node heeft al het maximum aantal locaties.

en: Location Add Another
nl: Nog een locatie toevoegen

en: Allows you to quickly add locations directly from a node without having to click 'edit' first.
nl: Hiermee kunnen locaties eenvoudig vanuit een node worden toegevoegd zonder eerst op 'bewerken' te klikken.

en: Store a location.module location.
nl: Een Location-module locatie opslaan.

en: Location Field
nl: Locatieveld

en: Location CCK
nl: Locatie CCK

en: Defines a Location field type.
nl: Levert een locatie-veldtype.

en: Location Fax number (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Faxnummer van de locatie (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Allows you to add a fax number to a location.
nl: U kan een faxnummer aan de locatie toevoegen.

en: Add locations to each node.
nl: Voeg locaties toe aan iedere node.

en: Added by location_generate.module
nl: Toegevoegd door location_generate.module

en: Location Generate
nl: Maak locatie

en: Bulk assign random latitude and longitudes to nodes.
nl: Voeg willekeurig breedtegraad en lengtegraad toe aan nodes.

en: Location Phone number (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Telefoonnummer van locatie (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Allows you to add a phone number to a location.
nl: U kan een telefoonnummer aan een locatie toevoegen.

en: Use map to pick search coordinates
nl: Gebruik kaart voor het kiezen van zoekcoördinaten

en: Add geocoding address field to search map
nl: Geocodingvelden aan de zoekkaart toevoegen

en: Macro for search map
nl: Macro voor zoekkaart

en: Proximity
nl: Nabijheid

en: Locate Address
nl: Lokaliseer adres

en: mi
nl: mijl

en: Settings for Location Search module
nl: Instellingen voor de Location Search-module

en: Advanced search page for locations.
nl: Geavanceerde zoekpagina voor locaties.

en: The key in use was automatically provided by GMap.
nl: De gebruikte sleutel is automatisch door GMap doorgegeven.

en: Origin
nl: Oorsprong

en: User's location (blank if unset)
nl: Gebruikerslocatie (geen als niet ingesteld)

en: User's location (fall back to static if unset)
nl: Gebruikerslocatie (gebruik statisch als niet ingesteld)

en: Static location
nl: Statische locatie

en: Use Distance / Proximity filter
nl: Gebruik afstand- / nabijheidfilter

en: Province code
nl: Provinciecode

en: Both street and additional
nl: En straat en toevoeging

en: Street only
nl: Alleen straat

en: Additional only
nl: Alleen toevoeging

en: Is one of
nl: Is een van

en: Decimal degrees
nl: Decimale graden

en: Degrees, minutes, seconds
nl: Graden, minuten, seconden

en: Proximity (Rectangular)
nl: Nabijheid (vierkant)

en: Proximity (Circular)
nl: Nabijheid (rond)

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Latitude / Longitude input
nl: Breedtegraad- / lengtegraadinvoer

en: Postal Code / Country
nl: Postcode / land

en: Postal Code (assume default country)
nl: Postcode (gebruik standaardland)

en: In order to use the Google Maps API geocoding web-service, you will need a Google Maps API Key.  You can obtain one at the !sign_up_link for the !google_maps_api.
nl: Om de Google Maps API geocoding web-service te gebruiken moet u een Google Maps API-Key hebben. U kunt er een krijgen op de !sign_up_link voor de !google_maps_api.

en: Data Source
nl: Databron

en: Choose latitude and longitude fields
nl: Lengte- en breedtegraad-velden kiezen

en: Latitude field
nl: Breedtegraad-veld

en: Longitude field
nl: Lengtegraad-veld

en: Path to gmap_markers.js
nl: Pad naar gmap_markers.js

en: Regenerate
nl: Opnieuw aanmaken

en: MarkerManager settings
nl: MarkerManager-instellingen

en: Marker cache regenerated.
nl: Marker-cache opnieuw aangemaakt.

en: Disable Continuous Zoom
nl: Continuous Zoom uitschakelen

en: Disable dynamically resizing images while waiting for tiles to load when zooming.
nl: Schakel het dynamisch aanpassen van afbeeldingen uit wanneer voor het zoomen tegels geladen worden.

en: Enable extra marker events.
nl: Extra marker-gebeurtenissen inschakelen.

en: Used for advanced javascript work, this will enable the <em>mouseovermarker</em>, <em>mouseoutmarker</em>, and <em>dblclickmarker</em> events.
nl: Indien gebruikt voor geavanceerde javascript-bewerkingen, schakelt dit de gebeurtenissen <em>mouseovermarker</em>, <em>mouseoutmarker</em>, en <em>dblclickmarker</em> in.

en: Enable clickable shapes.
nl: Klikbare vormen inschakelen.

en: Satellite: Standard satellite map.
nl: Satelliet: Standaard satellietkaart.

en: Filled Polygons
nl: Gevulde polygonen

en: Line style
nl: Lijnstijl

en: Polygon style
nl: Polygoonstijl

en: Javascript is required to view this map.
nl: Javascript is vereist om deze map te bekijken.

en: Displays rows as a map.
nl: Rijen als een kaart weergeven.

en: Marker for %type
nl: Marker voor %type

en: create gmap macro
nl: gmap-macro aanmaken

en: Enable choosing a marker for terms in this vocabulary.
nl: Schakel het kiezen van een marker in voor termen uit deze woordenlijst.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
nl: Gebruikers met de opgegeven toegangstekst krijgen toegang.

en: The product node type.
nl: Het productnodetype.

en: The product node ID.
nl: De productnode-ID.

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
nl: Nodes zijn de hoofdinhoud van een Drupal-website.

en: Comments are responses to node content.
nl: Reacties zijn opmerkingen op de inhoud van een node.

en: Users who have created accounts on your site.
nl: Gebruikers die een account hebben aangemaakt op de website.

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
nl: Er blijken geen reacties te zijn om te verwijderen of de geselecteerde reacties zijn door een andere beheerder verwijderd.

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: Is not empty (NULL)
nl: Is niet leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Access type
nl: Toegangstype

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Use default image
nl: Standaardafbeelding gebruiken

en: Choose a image that will be used as default.
nl: Kies een afbeelding die als standaard zal worden gebruikt.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
nl: De maximum toegestane afbeeldingsgrootte in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480. Vul 0 in voor onbeperkt. Als een grotere afbeelding wordt geüpload zal deze worden verkleind tot deze waardes.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: Theming information
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling

en: Thank you for your vote.
nl: Bedankt voor uw stem.

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: Action to take if argument is not present
nl: De actie die wordt uitgevoerd als er geen argument beschikbaar is

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
nl: Als deze waarde als argument wordt gebruikt, wordt het argument genegeerd; Dus 'alle waarden'.

en: Wildcard title
nl: Titel van joker

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
nl: De titel die bij vervangingen wordt gebruikt als het argument het jokerteken is.

en: <Basic validation>
nl: -Standaardvalidatie-

en: Action to take if argument does not validate
nl: Actie die wordt uitgevoerd als het argument niet valide is.

en: The model number.
nl: Het modelnummer.

en: The cost of the product to the store.
nl: De kosten van het product voor de winkel.

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan zijn gebruiker linken

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
nl: Overschrijf de weer te geven waarde voor anonieme gebruikers

en: Text to display for anonymous users
nl: Weer te geven tekst voor anonieme gebruikers

en: Vote tag
nl: Stemtag

en: Use default RSS settings
nl: Standaard-RSS-instellingen gebruiken

en: Title plus teaser
nl: Titel en teaser

en: Front page feed
nl: Voorpagina-feed

en: Primary
nl: Primaire

en: The node ID of the node.
nl: De ID van de node.

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: No role
nl: Geen rol

en: Image preview
nl: Afbeeldingvoorbeeld

en: Administer Apache Solr.
nl: Apache Solr beheren.

en: Search index
nl: Zoekindex

en: are @count items
nl: zijn @count items

en: Solr host name
nl: Solr hostnaam

en: Host name of your Solr server, e.g. <code>localhost</code> or <code>example.com</code>.
nl: De hostnaam van de Solr-server, bijv. <code>localhost</code> of <code>example.com</code>.

en: Solr port
nl: Solr-poort

en: Solr path
nl: Solr-pad

en: On failure
nl: Bij falen

en: Show no results
nl: Geen resultaten weergeven

en: The Apache Solr search engine is not available. Please contact your site administrator.
nl: De Apache Solr zoekmachine is niet beschikbaar. Neem contact op met de beheerder van de site.

en: Adding @count documents.
nl: @count documenten worden toegevoegd.

en: Port: %port
nl: Poort: %port

en: Path: %path
nl: Pad: %path

en: Filter by @name
nl: Op @name filteren

en: Filter by author
nl: Op auteur filteren

en: Filter by @field
nl: Op @field filteren

en: Apache Solr framework
nl: Apache Solr-framework

en: View link
nl: Link weergeven

en: %title field is required.
nl: %title-veld is vereist.

en: Text link
nl: Tekstlink

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: Jurisdiction
nl: Wetgeving

en: My order history
nl: Mijn vorige bestellingen

en: 1 group | @count groups
nl[0]: 1 groep
nl[1]: @count groepen

en: Menu link ID
nl: Menu link-ID

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Devel generate
nl: Devel genereren

en: You do not have any administrative items.
nl: U heeft geen beheeritems.

en: Link this field to its node
nl: Dit veld naar de node linken

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: Cache once for everything (global)
nl: Eén keer cachen voor alles (globaal)

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per role
nl: Per rol

en: Per role per page
nl: Per rol per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Per user per page
nl: Per gebruiker per pagina

en: Create new
nl: Nieuwe aanmaken

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Has Avatar
nl: Heeft een avatar

en: Display the node with standard node view.
nl: Toon de node met standaard node view.

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: Logged in user
nl: Ingelogde gebruiker

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: The comment body.
nl: Inhoud van de reactie.

en: Node module form.
nl: Node-module formulier.

en: Locale module form.
nl: Locale-module formulier.

en: Taxonomy module form.
nl: Taxonomy-module formulier.

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
nl: Alle tokens voor de aanmaakdatum van de node kunnen ook gebruikt worden met het 'mod-' voorvoegsel; de wijzigingsdatum wordt dan gebruikt in plaats van de aanmaakdatum.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: Default argument
nl: Standaard argument

en: SKU:
nl: Artikelnummer:

en: Are you sure you want to delete @name?
nl: Weet u zeker dat u @name wilt verwijderen?

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
nl: U kunt gebruik maken van vervangpatronen in het e-mailadres van de afzender, de e-mailadressen van de ontvangers, het onderwerp en het bericht.

en: @name replacement patterns
nl: @name vervangingspatronen

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
nl: Poging om factuur te mailen voor bestelling @order_id naar @email mislukt.

en: Add a predicate
nl: Eigenschap toevoegen

en: That predicate does not exist.
nl: Eigenschap bestaat niet.

en: Enter a title used for display on the overview tables.
nl: Geef een titel in voor weergave op de overzichtstabellen.

en: Select the trigger for this predicate.<br />Cannot be modified if the predicate has conditions or actions.
nl: Selecteer de trigger voor deze voorwaarde.<br />Kan niet worden aangepast indien de voorwaarde voorwaarden of acties bevat.

en: Enter a description that summarizes the use and intent of the predicate.
nl: Voeg een beschrijving toe die de intentie en het gebruik van deze eigenschap samenvat.

en: Classes let you categorize your predicates based on the type of functionality they provide.
nl: Met behulp van klassen kunnen voorwaarden gecategoriseerd worden op het type functionaliteit wat zij bieden.

en: Disabled predicates will not be processed when their trigger is pulled.
nl: Uitgeschakelde voorwaarden worden niet verwerkt indien hun trigger wordt uitgevoerd.

en: Predicates will be sorted by weight and processed sequentially.
nl: Eigenschappen worden op gewicht gesorteerd, en verwerkt.

en: Save predicate
nl: Eigenschap opslaan

en: Predicate meta data saved.
nl: Eigenschap-metadata opgeslagen.

en: Are you sure you want to !op this predicate?
nl: Weet u zeker dat u !op deze eigenschap?

en: Predicate %title !op.
nl: Eigenschap %title !op.

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
nl: Deze acties worden op volgorde uitgevoerd, als de gestelde eigenschap-voorwaarden wordt voldaan.

en: Action: @title
nl: Actie: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular action, so you must specify which options to use in the fields below.
nl: Sommige triggers komen in meerdere opties voor argumenten gerelateerd aan een bepaald actie voor, daarom dient u op te geven welke opties u in onderstaande velden wilt gebruiken.

en: Available actions
nl: Beschikbare acties

en: Action removed.
nl: Actie verwijderd.

en: Action added.
nl: Actie toegevoegd.

en: Actions saved.
nl: Acties opgeslagen.

en: Condition groups
nl: Voorwaardegroepen

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
nl: EN. Als al deze voorwaardegroepen WAAR zijn.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
nl: OF. Als enige van deze voorwaardegroepen WAAR zijn.

en: Add condition group
nl: Voorwaardegroep toevoegen

en: Conditions group
nl: Voorwaardegroep

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
nl: EN. Als al deze voorwaarden WAAR zijn.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
nl: OF. Als enige van deze voorwaarden WAAR zijn.

en: Available conditions
nl: Beschikbare voorwaarden

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: Condition: @title
nl: Voorwaarde: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular condition, so you must specify which options to use in the fields below.
nl: Sommige triggers komen in meerdere opties voor argumenten gerelateerd aan een bepaald voorwaarde voor, daarom dient u op te geven welke opties u in onderstaande velden wilt gebruiken.

en: Negate this condition.
nl: Deze voorwaarde omkeren.

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
nl: Geef FALSE als de voorwaarde WAAR is, en vice versa.

en: Remove this condition
nl: Verwijder deze voorwaarde

en: Condition group added.
nl: Voorwaardegroep toegevoegd.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
nl: Er deed zich een fout voor bij het toevoegen van de voorwaarde. Probeer het opnieuw.

en: Condition group removed.
nl: Voorwaardegroep verwijderd.

en: %title condition added.
nl: Voorwaarde %title toegevoegd.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
nl: Er deed zich een fout voor bij het verwijderen van de voorwaarde. Probeer het opnieuw.

en: Condition removed.
nl: Voorwaarde verwijderd.

en: Conditions saved.
nl: Voorwaarde opgeslagen.

en: Use this form during the update process from Ubercart 1.0 to 2.0 to convert your Workflow-ng configurations to Conditional Actions predicates.  Once your configurations are converted, you should complete your uninstallation of Workflow-ng.
nl: Gebruik dit formulier tijdens het bijwerkingsproces van Ubercart 1.0 naar 2.0 om uw Workflow ng-instellingen naar 'voorwaardelijke acties' om te zetten. Zodra de instellingen zijn geconverteerd kunt u de deïnstallatie van Workflow-ng voltooien.

en: Convert configurations
nl: Instellingen converteren

en: Converting Workflow-ng configurations
nl: Bezig met converteren Workflow-ng-instellingen

en: Beginning conversion...
nl: Begin conversie...

en: @percentage% converted
nl: @percentage% geconverteerd

en: Now processing %cfg
nl: Bezig met %cfg

en: Drupal user
nl: Drupalgebruiker

en: Trigger arguments
nl: Trigger-argumenten

en: Check the current date
nl: Controleer huidige datum

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
nl: Wordt gebruikt om te bepalen of de actie op de huidige datum uitgevoerd uitgevoerd moet worden.

en: Compare a node field value
nl: Vergelijk een veldwaarde van een node

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
nl: Geeft TRUE terug als onderstaand node-veld overeenkomt met de ingevoerde waarde zoals deze gespecificeerd is door de operator.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
nl: Geeft alles wat de aangepaste PHP-code teruggeeft.

en: Check the user's roles
nl: Verifieer de gebruikersrollen

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
nl: Geeft TRUE als de gebruikersrollen overeenkomen met uw instellingen.

en: Comparison
nl: Vergelijking

en: Only
nl: Alleen

en: Example: "The current date is before the date below."
nl: Voorbeeld: "De huidige datum is voor de datum hieronder."

en: When the predicate is evaluated, the current date is compared to this date.
nl: Wanneer de voorwaarde wordt geëvalueerd, wordt de huidige datum vergeleken met deze datum.

en: Core node fields
nl: Kern nodevelden

en: Author's user ID
nl: Gebruikers-ID van auteur

en: Node is published?
nl: Node is gepubliceerd?

en: Node is promoted?
nl: Is de node gepubliceerd op de voorpagina?

en: Node is sticky?
nl: Is de node vastgeplakt bovenaan de lijst?

en: Node field
nl: Node veld

en: Simple comparison
nl: Eenvoudige vergelijking

en: is greater than
nl: is meer dan

en: is less than
nl: is minder dan

en: is greater than or equal to
nl: is groter dan of gelijk aan

en: is less than or equal to
nl: is kleiner dan of gelijk aan

en: Text matching
nl: Tekst die overeenkomt

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Please note that not every operator makes sense for every field.
nl: Merk op dat niet elke operator geschikt is voor elk veld.

en: Comparison value
nl: Vergelijkingswaarde

en: You do not need to specify a value if your operator is in the Yes/No category.
nl: U hoeft geen waarde op te geven als de operator van het Ja/Nee-type is.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this condition is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
nl: Voer de aangepaste PHP-code in die moet worden geëvalueerd wanneer deze voorwaarde wordt uitgevoerd. Geen &lt;?php ?&gt; scheidingstekens gebruiken.

en: If you specify <em>AND</em> and want to check a custom role, remember to specify <em>authenticated user</em> where applicable.
nl: Indien u <em>AND</em> specificeert en een aangepaste rol wilt controleren, vergeet dan niet om <em>geverifieerde gebruikers</em> te specificeren waar dit van toepassing is.

en: OR: If the user has any of these roles.
nl: OF: als de gebruiker één van deze rollen heeft.

en: AND: If the user has all of these roles.
nl: EN: als de gebruiker één van deze rollen heeft.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this action is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
nl: Geef de aangepaste PHP-code die uitgevoerd moet worden wanneer deze actie wordt uitgevoerd. Geen &lt;?php ?> gebruiken.

en: No variables available.
nl: Geen variabelen beschikbaar.

en: Available PHP variables
nl: Beschikbare PHP-variabelen

en: You may use these variables in your custom PHP.
nl: U kunt deze variabelen in PHP-code gebruiken.

en: administer conditional actions
nl: Beheer conditionele acties

en: Conditional actions
nl: Voorwaardelijke acties

en: Administer the predicates setup to automate your store.
nl: Beheer de voorwaardeninstellingen om de webwinkel te automatiseren.

en: By trigger
nl: Via voorwaarde

en: By class
nl: Via klasse

en: Allows an administrator to create a new predicate.
nl: Staat een beheerder toe een nieuwe voorwaarde aan te maken.

en: Convert Workflow-ng configurations into Conditional Actions predicates.
nl: Workflow ng-instellingen naar 'voorwaardelijke acties' omzetten.

en: Edit predicate
nl: Eigenschap bewerken

en: Edit a predicate's meta data, conditions, and actions.
nl: Bewerk de metadata, condities en acties van een eigenschap.

en: Meta data
nl: Metadata

en: Edit the meta data for a predicate like title, trigger, etc.
nl: Wijzig de metadata voor bijvoorbeeld titel, trigger, etc.

en: Edit the conditions for a predicate.
nl: Wijzig de voorwaarden voor het predikaat

en: Edit the actions for a predicate.
nl: Wijzig de acties voor het predikaat

en: Reset a predicate
nl: Reset het predikaat

en: Delete a predicate
nl: Verwijder het predikaat

en: Conditional Actions
nl: Voorwaardelijke acties

en: REQUIRED. Create conditional action configurations for taxes, shipping, and more!
nl: VEREIST. Maak voorwaardelijke actieconfiguraties voor belasting, verzending en meer!

en: Are you sure you want to remove this item?
nl: Weet u zeker dat u dit item wilt verwijderen?

en: My price handler
nl: Mijn prijs handler

en: Handles my price alteration needs.
nl: Voorziet in prijs-aanpassingsbehoeften.

en: Handles my price formatting needs.
nl: Voorziet in prijs-weergavebehoeften.

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
nl: Authorize.net vereist de PHP <a href='!curl_url'>cURL</a>-bibliotheek.

en: Credit card encryption must be set up to process credit cards.
nl: Credit card-versleuteling moet opgezet zijn voor het verwerken van credit cards.

en: Displays a form to process a credit card payment.
nl: Geeft een formulier weer voor het verwerken van een credit card-betaling.

en: You must download the security script from your CyberSource account (found in Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) and place it in the ubercart/payment/uc_cybersource directory to use the Silent Order POST. Remember to open it and replace instances of L( with csL(.
nl: U dient het beveiligingsscript te downloaden vanaf uw CyberSource-account (dit kunt u vinden in Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) en te plaatsen in de ubercart/payment/uc_cybersource-map om de Silent Order POST te gebruiken. Vergeet niet om het te openen en instanties van L( te vervangen door csL(.

en: Tax calculation produced uneven results. Expected a total of @total, received the following: @dump
nl: BTW-berekening heeft ongelijke resultaten opgeleverd. Een totaal van @total werd verwacht, maar het volgende werd ontvangen: @dump

en: Order Taxes
nl: Belastingen van de bestelling

en: SOAP and DOM
nl: SOAP en DOM

en: Cybersource's SOAP Toolkit API requires the PHP <a href='!soap_url'>SOAP</a> and <a href='!dom_url'>DOM</a> libraries.
nl: Cybersource's SOAP Toolkit API heeft de PHP <a href='!soap_url'>SOAP</a>- en <a href='!dom_url'>DOM</a>-bibliotheek nodig.

en: Cybersource's Silent Order POST requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
nl: Cybersource's Silent Order POST heeft de PHP <a href='!curl_url'>cURL</a>-bibliotheek nodig.

en: Eligible for protection: <strong>@bool</strong>
nl: Geschikt voor bescherming: <strong>@bool</strong>

en: Charge request sent to Google Checkout. The charge confirmation should appear on this page momentarily.
nl: Een 'charge request' is naar Google Checkout verzonden. De bevestiging zal binnen enkele momenten op deze pagina verschijnen.

en: Refund request sent to Google Checkout. The refund confirmation should appear on this page momentarily.
nl: Terugstortingsverzoek verzonden naar Google Checkout. De bevestiging zal binnen enkele momenten op deze pagina verschijnen.

en: Charging @order_id
nl: Bezig met belasten @order_id

en: Charged @order_id
nl: @order_id belast

en: Payment declined @order_id
nl: Betaling geweigerd @order_id

en: Processing @order_id
nl: @order_id wordt verwerkt

en: Delivered @order_id
nl: @order_id geleverd

en: Will not deliver @order_id
nl: @order_id zal niet geleverd worden

en: Process a credit card payment or refund through Google Checkout.
nl: Een Creditcardbetaling of terugbetaling via Google Checkout verwerken.

en: Google Checkout requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
nl: Google Checkout vereist de PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>-bibliotheek.

en: Payment tracking is enabled.
nl: Traceren van de betaling is ingeschakeld

en: Payment tracking is disabled.
nl: Traceren van de betaling is uitgeschakeld

en: Payments can be deleted by users with permission.
nl: Betalingen kunnen verwijderd worden door gebruikers met toestemming.

en: Payments cannot be deleted, even if the user has permission.
nl: Betalingen kunnen niet worden verwijderd, zelfs niet als de gebruiker toestemming heeft.

en: Log payments are being entered to and deleted from the order log.
nl: Betalingshistorie wordt ingevoerd en uit de bestellingshistorie verwijderd.

en: Log payments are not being entered to and deleted from the order log.
nl: Betalingshistorie worden niet ingevoerd en niet uit de bestellingshistorie verwijderd.

en: Default payment details message is: <br /> %message
nl: Standaard betalingsgegevens boodschap is:

en: The settings forms below are for the payment methods defined by enabled modules. Click a name to expand its options and adjust the settings accordingly. Methods are listed in order of appearance on the checkout screen, determined by the list position setting (current value shown in parentheses).
nl: De instellingsformulieren hieronder zijn voor de betaalmethodes zoals deze gedefinieerd zijn door ingeschakelde modules. Klik op een naam op de opties uit te vouwen en pas waar nodig de instellingen aan. Betaalmethodes worden getoond in de volgorde waarop zij op het afrekenscherm staan, bepaald door de positie-instelling (huidige waarde is getoond tussen haakjes).

en: @payment is enabled for checkout.
nl: @payment is ingeschakeld voor betaling.

en: @payment is disabled for checkout.
nl: @payment is uitgeschakeld voor betaling.

en: No payment gateway modules are installed.
nl: Er zijn geen Payment Gateway modules ge&iuml;nstalleerd.

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
nl: Vindt alleen plaats als een betaling is ingevoerd en de balans <= $0.00.

en: Update the order status to Payment Received.
nl: Status van de bestelling bijwerken naar Betaling Ontvangen.

en: If the order is not shippable.
nl: Indien de bestelling niet verzendbaar is.

en: Update the order status to Completed.
nl: Status van de bestelling bijwerken naar Afgerond.

en: Check the payment method
nl: Controleer de betaalmethode

en: view order
nl: bestelling bekijken

en: @method payment for @amount deleted by @user.
nl: @method betaling voor @amount verwijderd door @user.

en: Payment failed for order @order_id: @message
nl: Betaling mislukt voor bestelling @order_id: @message

en: Check has already cleared.
nl: Controle is al uitgevoerd

en: Description: @desc
nl: Beschrijving: @desc

en: Payment of @amount @currency submitted through PayPal.
nl: Betaling van @currency @amount ingevoerd via PayPal.

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
nl: PayPal IPN meldt een betaling van @currency @amount.

en: Your PayPal payment was cancelled. Please feel free to continue shopping or contact us for assistance.
nl: Uw PayPal-betaling is geannuleerd. U kunt verder winkelen of benader ons voor hulp.

en: IPN failed with HTTP error @error, code @code.
nl: IPN mislukt met HTTP error @error, code @code.

en: <b>Includes:</b>
nl: <b>Inclusief:</b>

en: These settings are specifically for the alternate checkout system offered by Express Checkout.<br />To enable this on your site, you must enable the corresponding cart pane in the <em>Cart settings</em> menu.
nl: Deze instellingen zijn specifiek voor het aangepaste afrekensysteem van Express Checkout.<br />Om dit op uw site in te schakelen, dient u het corresponderende winkelwagenvenster in het <em>Winkelwagelinstellingen</em>-menu in te schakelen.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
nl: Transactie-ID:<br />@txn_id

en: "Complete sale" will authorize and capture the funds at the time the payment is processed.<br />"Authorization" will only reserve funds on the card to be captured later through your PayPal account.
nl: 'Aankoop afronden' autoriseert en verkrijgt het geld op het moment dat de betaling is verwerkt.<br />'Autorisatie' reserveert enkel geld op de kaart, om later op te halen via uw PayPal-account.

en: Cancel return URL
nl: Annuleer terugkeer-URL

en: Specify the path customers who cancel their PayPal WPS payment will be directed to when they return to your site.
nl: Geef het pad op waar klanten naartoe worden verwezen als ze hun PayPal WPS betaling afbreken en terugkeren bij uw website.

en: Error message from PayPal:<br />@message
nl: Foutmelding van PayPal:<br />@message

en: Order @order_id at !store
nl: Bestelling @order_id bij !store

en: Logs PayPal Instant Payment Notifications.
nl: Logt PayPal Instant Payment Notifications.

en: The transaction ID from PayPal.
nl: Het transactie-ID vanPayPal.

en: The transaction type from PayPal.
nl: Het transactietype van PayPal.

en: The payment amount from PayPal.
nl: Het betalingsbedrag van PayPal.

en: The IPN status from PayPal.
nl: De IPN-status van PayPal.

en: The e-mail address of the PayPal account.
nl: Het e-mailadres van het PayPal account.

en: The e-mail address of the buyer.
nl: Het e-mailadres van de koper.

en: The IPN receipt timestamp.
nl: Tijdstip IPN ontvangst.

en: PayPal WPP requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
nl: PayPal WPP vereist de PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> bibliotheek.

en: Flat rate shipping method was updated.
nl: 'Vast tarief'-verzendkostenmethode werd bijgewerkt.

en: Created and enabled new flat rate shipping method.
nl: Een nieuwe 'vast tarief'-verzendkostenmethode aangemaakt en ingeschakeld.

en: This will remove the shipping method, Conditional Action predicate, and the
          product-specific overrides (if applicable). This action can not be undone.
nl: Dit verwijdert de verzendmethode, de conditionele actietoekenning en de
          product-specifieke overschrijvingen (indien van toepassing). Deze actie
          kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Flat rate shipping method deleted.
nl: 'Vast tarief'-verzendkostenmethode verwijderd.

en: Fetch a flatrate shipping quote.
nl: Haal een 'vast tarief'-verzendkostenberekening op.

en: Customers cannot complete checkout without selecting a shipping quote.
nl: Klanten kunnen het afrekenen niet voltooien zonder een verzendkostenberekening te kiezen.

en: Customers can still checkout without selecting a shipping quote.
nl: Klanten kunnen afrekenen zonder een verzendingsmethode te selecteren.

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. This form provides the default location for products across the entire store. If a product's individual pickup address is blank, &Uuml;bercart looks for the manufacturer's. If that is also blank, it uses the store's default pickup address.
nl: Voor het bezorgen van producten aan klanten dient de originele locatie van het product bekend te zijn, zodat nauwkeurig de verzendkosten bepaald kunnen worden en een bezorging ingesteld kan worden. Dit formulier voorziet in een standaardlocatie voor alle producten in de winkel. Als het individuele ophaaladres van een product niet wordt ingevuld, dan gebruikt &Uuml;bercart het adres van de fabrikant. Als deze ook leeg is, dan wordt het standaard-ophaaladres gebruikt.

en: Default pickup address is: <br />!address
nl: Standaard afhaaladres is: <br />!address

en: - Store default -
nl: - Winkelstandaard -

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. If this pickup address is left blank, this product will default to the <a href="!url">store pickup address</a>.
nl: Voor het bezorgen van producten aan klanten dient de originele locatie van het product bekend te zijn, zodat nauwkeurig de verzendkosten bepaald kunnen worden en een bezorging ingesteld kan worden. Als het ophaaladres niet wordt ingevuld, dan gebruikt Ubercart het hier standaard-<a href="!url">ophaaladres</a>.

en: Shipping settings form.
nl: Verzendinstellingenformulier

en: Receiving quotes...
nl: Verzendkostenberekening wordt ontvangen...

en: Order @id
nl: Bestelling @id

en: @property must be a positive number. No commas and only one decimal point.
nl: @property moet een positief nummer zijn. Geen komma's en alleen één decimaal punt.

en: - Reset fields -
nl: - Wis velden -

en: Physical length of the packaging.
nl: Lengte van de verpakking.

en: Physical width of the packaging.
nl: Breedte van de verpakking.

en: Physical height of the packaging.
nl: Hoogte van de verpakking.

en: Set the conditions that will return a UPS quote.
nl: Stel de voorwaarden in die een UPS-prijsopgave teruggeven.

en: Indicate whether each product is quoted as shipping separately or all in one package. Orders with one kind of product will still use the package quantity to determine the number of packages needed, however.
nl: Geef aan of elk product is genoteerd om afzonderlijk te verzenden of allemaal in één pakket. Bij bestellingen met één soort product zal de hoeveelheid gebruikt worden om het aantal pakketten te bepalen.

en: Package insurance
nl: Pakketverzekering

en: When enabled, products are insured for their full value.
nl: Indien ingeschakeld zijn producten voor hun volledige waarde verzekerd.

en: UPS Logo
nl: UPS-logo

en: @service Rate
nl: @service-tarief

en: UPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
nl: UPS vereist de PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>-bibliotheek.

en: Set the conditions that will return a USPS quote.
nl: Stel de voorwaarden in die een USPS kostenberekening teruggeven.

en: Set the conditions that will return a USPS International quote.
nl: Stel de voorwaarden in die een internationale USPS kostenberekening teruggeven.

en: Envelope
nl: Envelop

en: USPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
nl: UPS vereist de PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>-bibliotheek.

en: The name of the attribute used in administrative forms
nl: De attribuutnaam die gebruikt wordt in administratieve formulieren

en: Enter a label that customers will see instead of the attribute name. Use &lt;none&gt; if you don't want a title to appear at all.
nl: Voer een label in die klanten te zien krijgen in plaats van de attribuutnaam. Gebruik &lt;none&gt; voor geen titel.

en: Created new option %option.
nl: Nieuwe optie %option aangemaakt.

en: Updated option %option.
nl: Optie %option bijgewerkt.

en: This product class does not have any attributes.
nl: Deze productklasse heeft geen attributen.

en: Order has a product with a particular attribute option
nl: Bestelling bevat een product met een bepaalde attribuutoptie

en: Search the products of an order for a particular option.
nl: Doorzoek de producten van een bestelling op een bepaalde optie.

en: Attribute option
nl: Attribuutoptie

en: administer attributes
nl: attributen beheren

en: administer product attributes
nl: productattributen beheren

en: administer product options
nl: productopties beheren

en: Attributes: the decisions that need to be made about products.
nl: Attributen: de beslissingen die gemaakt moeten worden over producten.

en: Primary identifier for attributes.
nl: Primaire identificator voor attributen.

en: Name of the attribute
nl: Attribuutnaam

en: Label to use when attribute is displayed
nl: Label dat gebruikt moet worden wanneer het attribuut wordt weergegeven

en: Determines the list position of attributes.
nl: Bepaalt de lijstpositie van attributen.

en: Flag that, if set, requires a user response for attributes (disables default options).
nl: Een vlag die, indien ingesteld, een respons van de gebruiker vereist voor attributen (schakelt de standaardopties uit).

en: Display type of the attribute options: 0 -- text fields, 1 -- select box (default), 2 -- radio buttons
nl: Weergavetype van de attribuutopties: 0 -- tekstvelden, 1 -- selectievak (standaard), 2 -- keuzerondjes

en: Description of the attribute.
nl: Beschrijving van het attribuut.

en: The available choices for each attribute.
nl: De beschikbare keuzes voor elk attribuut.

en: The attribute ID.
nl: De attribuut-ID.

en: The option ID.
nl: De optie-ID.

en: The name of the option.
nl: De optienaam.

en: The adjustment to a product's cost with the chosen option.
nl: De aanpassing van productkosten met de gekozen optie.

en: The adjustment to a product's price with the chosen option.
nl: De aanpassing aan de prijs van een product met de gekozen optie.

en: The adjustment to a product's physical weight with the chosen option.
nl: De aanpassing van het productgewicht met de gekozen optie.

en: Affects the list position of the options.
nl: Is van invloed op de lijstpositie van de opties.

en: Attributes copied to a product of a certain class when it is created.
nl: Attributen die naar een product van een bepaalde klasse worden gekopieerd, wanneer dit wordt aangemaakt.

en: The default value of the attribute field on the add to cart form.
nl: De standaardwaarde van het attribuutveld op het 'toevoegen aan winkelwagen'-formulier.

en: Attributes copied to a product.
nl: Attributen gekopieerd naar een product.

en: Changes to a product's SKU based on the possible combination of chosen options.
nl: Veranderingen aan de SKU van een product gebaseerd op de mogelijke combinatie van opties.

en: A serialized array whose keys are attribute IDs and values are option IDs.
nl: Een geserialiseerde array wiens sleutels attribuut-ID's en waarden optie-ID's zijn.

en: The SKU representing the product with the combination of options.
nl: De SKU die het product voorstelt met de mogelijke combinatie van opties.

en: Add to cart is redirecting to <br /><a href="!url">!url</a>
nl: Toevoegen aan winkelwagen is omgeleid naar <br /><a href="!url">!url</a>

en: The minimum subtotal is @subtotal
nl: Het minimum subtotaal is @subtotal

en: Continue shopping element
nl: Element Verder gaan met Winkelen

en: Ubercart will add a continue shopping to the cart page based on the settings below.
nl: Ubercart voegt een Verder gaan met Winkelen toe aan de pagina gebaseerd op de onderstaande instellingen.

en: Continue shopping !type is: <br />!link
nl: Verder gaan met winkelen !type is: <br />!link

en: Continue shopping element display
nl: Weergave Element Verder gaan met Winkelen

en: Make the continue shopping link send customers back to product pages after adding items to the cart.
nl: Maak dat de Verder gaan met Winkelen-link de klanten terugstuurt naar de productpagina's om nieuwe items toe te voegen.

en: If this is disabled, the URL specified below will always be used.
nl: Als dit is uitgeschakeld, wordt de onderstaande URL altijd gebruikt.

en: Default continue shopping link URL
nl: Standaard URL 'Verder gaan met winkelen'

en: Enter the Drupal page for the link to continue shopping from the cart view page.
nl: Geef de Drupalpagina voor de link naar Verder gaan met Winkelen van de winkelwagenpagina.

en: Custom continue shopping link text
nl: Pas tekst aan 'Verder gaan met winkelen-link'

en: Enter custom text for the continue shopping link.
nl: Geef de tekst voor de Verder gaan met winkelen-link.

en: Drupal automatically adds a Home breadcrumb to the cart page.  You can use these settings to specify a custom breadcrumb to use on the cart page instead.  If a custom text is not supplied, the default Home breadcrumb will be displayed.
nl: Drupal voegt automatisch een Home breadcrumb toe aan de winkelwagen. U kunt deze instelling gebruiken om een specifieke breadcrumb op te geven. Als er geen specifieke tekst wordt opgegeven, wordt de standaard breadcrumb getoond.

en: Custom cart breadcrumb is: <br />!breadcrumb
nl: Aangepaste winkelwagen breadcrumb is: <br />!breadcrumb

en: Not using a custom cart breadcrumb.
nl: Aangepaste winkelwagen breadcrumb wordt niet gebruikt.

en: Custom cart breadcrumb text
nl: Aangepaste winkelwagen breadcrumb-tekst

en: Enter the text for the custom breadcrumb on the cart page.
nl: Geef de tekst voor de aangepaste breadcrumb op de winkelwagenpagina.

en: Custom cart breadcrumb URL
nl: URL aangepaste winkelwagenbreadcrumb

en: Enter the Drupal page linked to in the custom breadcrumb on the cart view page.
nl: Geef de Drupal-pagina gelinked aan de aangepaste breadcrumb op de winkelwagenpagina.

en: Ubercart checkout is enabled.
nl: Ubercart checkout is ingeschakeld.

en: Ubercart checkout is disabled.
nl: Ubercart checkout is uitgeschakeld.

en: Anonymous checkout is enabled.
nl: Anonieme checkout is ingeschakeld.

en: Anonymous checkout is disabled.
nl: Anonieme checkout is uitgeschakeld.

en: Shipping fields are hidden when applicable.
nl: Verzendvelden worden verborgen indien nodig.

en: Shipping fields are always shown.
nl: Verzendvelden worden altijd getoond.

en: Checkout panes are collapsed with next buttons.
nl: Afrekenvensters worden ingeklapt met de volgende knoppen.

en: Checkout panes are expanded by default.
nl: Afrekenvensters worden standaard uitgeklapt.

en: Collapsible panes will collapse when their next buttons are clicked.
nl: Inklapbare vensters zullen inklappen wanneer de Volgende-knop wordt geklikt.

en: Collapsible panes will not collapse when their next buttons are clicked.
nl: Inklapbare vensters zullen niet inklappen wanneer de Volgende-knop wordt geklikt.

en: New customers receive an e-mail with their account details.
nl: Nieuwe klanten ontvangen een e-mail met hun accountdetails.

en: New customers will only see their details in their initial order e-mail.
nl: Nieuwe klanten zien hun details in de e-mail van hun eerste bestelling.

en: New customer account status will be active.
nl: Nieuwe status klantenaccount is actief.

en: New customer account status will be blocked.
nl: Nieuwe status klantenaccount is geblokkeerd.

en: Checkout completion page has been set to <a href="!url">!url</a>.
nl: Afrekenbeëindigingspagina is op<a href="!url">!url</a> gezet.

en: Checkout completion page will be the default page.
nl: Afrekenbeëindigingspagina is de standaard pagina.

en: Checkout instructions are set.
nl: Afrekeninstructies zijn ingesteld.

en: Checkout instructions are not set.
nl: Afrekeninstructies zijn niet ingesteld.

en: Review instructions are set.
nl: Controle-instructies zijn ingesteld.

en: Review instructions are not set.
nl: Controle-instructies zijn niet ingesteld.

en: Completion message is set.
nl: Voltooid-bericht is ingesteld.

en: Completion message is not set.
nl: Voltooid-bericht is niet ingesteld.

en: Completion text for logged in users is set.
nl: Voltooid-tekst voor ingelogde gebruikers is ingesteld.

en: Completion text for logged in users is not set.
nl: Voltooid-tekst voor ingelogde gebruikers is niet ingesteld.

en: Completion text for users who aren't logged in is set.
nl: Voltooid-tekst voor niet-ingelogde gebruikers is ingesteld.

en: Completion text for users who aren't logged in is not set.
nl: Voltooid-tekst voor niet-ingelogde gebruikers is niet ingesteld.

en: Completion text for new users is set.
nl: Voltooid-tekst voor nieuwe gebruikers is ingesteld.

en: Completion text for new users is not set.
nl: Voltooid-tekst voor nieuwe gebruikers is niet ingesteld.

en: Continue shopping text is set.
nl: Tekst verder gaan met winkelen is ingesteld.

en: Continue shopping text is not set.
nl: Tekst verder gaan met winkelen is niet ingesteld.

en: Customer user account
nl: Gebruikersaccount klant

en: E-mail customer checkout notification
nl: De klant per e-mail een bevestiging van afrekenen versturen.

en: E-mail the customer an invoice from their recent order.
nl: E-mail de klant een factuur van de laatste bestelling.

en: Send an e-mail to the customer
nl: Verzend een e-mail naar de klant

en: E-mail admin checkout notification
nl: De beheerder per e-mail een bevestiging van afrekenen versturen.

en: E-mail a short order summary to an administrator when a customer checks out.
nl: E-mail de beheerder een samenvatting van de bestelling wanneer de klant afrekent.

en: Send an e-mail to the administrator(s)
nl: Stuur een e-mail naar de beheerder(s)

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
nl: E-mailbevestiging vereist in afrekening van anonieme klanten.

en: Show/hide shopping cart contents.
nl: Inhoud van de winkelwagen tonen of verbergen.

en: View your shopping cart.
nl: Winkelwagen bekijken

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
nl: <a href="!url">Bekijk</a> winkelwagen.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
nl: Uw bestelling is bijna compleet. Controleer de volgende gegevens. Als de informatie correct is klik dan op 'Bestelling bevestigen'. Gebruik zonodig de 'Terug' knop als u nog aanpassingen wilt maken.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
nl: Dank u voor het winkelen bij [store-name]. Terwijl u ingelogd bent kunt u verder winkelen, of <a href="[order-url]">de status bekijken van lopende bestellingen</a> en bestelgeschiedenis inzien.

en: A table containing tracking information for cart links, including the number of times they were clicked and the time of the last click.
nl: Een tabel met volginformatie voor winkelwagenlinks, inclusief het aantal keren dat er op geklikt werd en het tijdstip van de laatste klik.

en: The cart link identifier.
nl: De winkelwagenlink-ID.

en: The number of times this cart link was clicked.
nl: Het aantal keer dat er op deze winkelwagenlink is geklikt.

en: The time of the last click on this cart link, stored as a UNIX timestamp.
nl: Het tijdstip van de laatste klik op deze winkelwagenlink, opgeslagen als een UNIX-tijdstip.

en: The taxonomy vocabulary <a href="!edit-url">%name</a> is set as the product catalog.
nl: De taxonomy woordenschat <a href="!edit-url">%name</a> is ingesteld als de productcatalogus.

en: Catalog breadcrumb is being displayed.
nl: Breadcrumb catalogus wordt getoond.

en: Catalog breadcrumb is hidden.
nl: Breadcrumb catalogus is verborgen.

en: Node count is being displayed in the catalog breadcrumb.
nl: Node-teller wordt weergeven in de catalogus breadcrumb.

en: Node count is not being displayed in the catalog breadcrumb.
nl: Node-teller wordt niet weergeven in de catalogus breadcrumb.

en: The catalog view is displaying subcategories.
nl: De catalogusweergave toont de subcategoreën.

en: The catalog view is not displaying subcategories.
nl: De catalogusweergave toont geen subcategoreën.

en: Subcategories are being displayed in @columns columns.
nl: Subcategorieën worden weergeven in @columns kolommen.

en: There are @nodes product nodes displayed per page.
nl: Er worden @nodes productnodes getoond per pagina.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
nl: Maak de bloktitel link naar de bovenste cataloguspagina.

en: Block title is pointing to the top-level catalog page.
nl: Bloktitel verwijst naar de bovenste cataloguspagina.

en: Block title is not pointing to the top-level catalog page.
nl: Bloktitel verwijst niet naar de bovenste cataloguspagina.

en: Expanding categories in the catalog block.
nl: Categorieën uitbreiden in het catalogusblok.

en: Not expanding categories in the catalog block.
nl: Categorieën niet uitbreiden in het catalogusblok.

en: The number of nodes in a category are being shown in the catalog block.
nl: Het aantal nodes in een catagorie worden getoond in het catalogusblok.

en: The number of nodes in a category are not being shown in the catalog block.
nl: Het aantal nodes in een catagorie worden niet getoond in het catalogusblok.

en: Display products in the catalog in a grid.
nl: Toon de producten in de catalogus in een raster.

en: Products are displayed in a grid.
nl: Producten worden weergeven in een raster.

en: Products are displayed in a table list.
nl: Producten worden weergegeven in een tabel.

en: If unchecked, the default table display will be used and the settings on this form will be ignored.
nl: Indien niet aangevinkt, wordt de standaard tabelweergave gebruikt en de instellingen op dit formulier genegeerd.

en: Number of columns in the product grid
nl: Aantal kolommen in het productraster

en: The grid will be displayed in @columns columns.
nl: Het raster wordt weergegeven in @columns kolommen.

en: Displayed fields
nl: Getoonde velden

en: The checked fields will be included in the product grid for each product in your catalog.
nl: De aangevinkte velden worden opgenomen in het productraster voor elk product in uw catalogus.

en: Product SKU
nl: Artikelnummer

en: Default product image
nl: Standaard productafbeelding

en: The image will always be included in the product grid.
nl: Deze afbeelding wordt altijd opgenomen in het productraster.

en: Add to cart form
nl: Toevoegen aan winkelwagenformulier

en: Attribute selection elements
nl: Selectieelementen attribuut

en: Adds any available attribute selection form elements to the add to cart form if displayed in the grid.
nl: Voegt beschikbare attribuut selectieelementen toe aan het Toevoegen aan winkelwagenformulier indien weergegeven in een raster.

en: Vocabulary !name has been identified as the Ubercart catalog.
nl: Woordenschat !name is geïdentificeerd als de Ubercart catalogus.

en: No vocabulary has been recognized as the Ubercart catalog. Choose one on <a href="!admin_catalog">this page</a> or add one on the <a href="!admin_vocab">taxonomy admin page</a> first, if needed.
nl: Geen woordenschat is herkent als de Ubercart catalogus.  Kies een op <a href="!admin_catalog">deze pagina</a> of voeg er eerst een toe op de <a href="!admin_vocab">taxonomy beheerpagina</a>.

en: Block settings:
nl: Blokinstellingen:

en: Product grid settings
nl: Instellingen productraster

en: Check all
nl: Alles selecteren

en: Uncheck all
nl: Alles deselecteren

en: You must select at least one file to delete.
nl: Selecteer minimaal één bestand om te verwijderen.

en: Delete affected files
nl: Aangedane bestanden verwijderen

en: The maximum file size that can be uploaded is %size bytes. You will need to use a different method to upload the file to the directory (e.g. (S)FTP, SCP) if your file exceeds this size.<br />The module will automatically detect files you upload using an alternate method.
nl: De maximale bestandsgrootte die kan worden opgeslagen is %size bytes. Gebruik een andere methode om het bestand naar de map te uploaden (bijv. (S)FTP, SCP), als het bestand deze grootte overschrijdt.<br />Deze module detecteert automatisch bestanden die op een andere manier worden geupload.

en: The selected file(s) have been deleted.
nl: Geselecteerde bestand(en) verwijderd.

en: One or more files could not be deleted.
nl: Eén of meer bestanden konden niet worden verwijderd.

en: The file %file has been uploaded to %dir
nl: Het bestand %file is ge-upload naar %dir

en: Ubercart file expiration(s)
nl: Ubercart bestandsvervaldata.

en: Renew purchased files
nl: Vernieuw aangekochte bestanden

en: Renew purchased files if the order status matches.
nl: Vernieuw aangekochte bestanden indien de orderstatus overeenkomt.

en: If the order status is completed.
nl: Als de bestelstatus voltooid is.

en: File Downloads for Order# [order-id]
nl: Downloads voor bestelling# [order-id]

en: renewal
nl: vernieuwing

en: The "From" address.
nl: Het afzenderadres.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
nl: Voer de e-mailadressen in waarheen e-mailbevestigingen verstuurd zullen worden. Eén per regel. U kunt bestelling-tokens gebruiken voor dynamische e-mailaddressen.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
nl: U kunt gebruik maken van de vervangingspatronen in het ontvangersveld, het onderwerp en de berichttekst.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
nl: Poging om @email te e-mailen over mislukte bestelling @order_id.

en: The file you requested does not exist.
nl: Het bestand dat u opvraagt bestaat niet.

en: You have reached the download limit for this file.
nl: De downloadlimiet voor dit bestand is bereikt.

en: Ubercart file downloads
nl: Ubercart-bestandsdownloads

en: A negative download limit does not make sense. Please enter a positive integer, or leave empty for no limit.
nl: Een negatieve downloadlimiet is onmogelijk. Vul een positief getal in, of laat leeg voor geen limiet.

en: The date %date has already occurred.
nl: De datum %date is al geweest.

en: No files can be downloaded by this user.
nl: Deze gebruiker mag geen bestanden downloaden.

en: Below is a list of downloads this user can access.
nl: De gebruiker heeft toegang tot de volgende downloads.

en: Ubercart product settings page
nl: Pagina met Ubercart-productinstellingen

en: Override download limit
nl: Downloadlimiet overschrijven

en: Override location limit
nl: Locatielimiet overschrijven

en: Override time limit
nl: Tijdlimiet overschrijven

en: The number of times a file can be downloaded. Leave empty to set no limit.
nl: Het aantal keer dat een bestand kan worden gedownload. Leeglaten om geen limiet in te stellen.

en: The number of unique IPs that a file can be downloaded from. Leave empty to set no limit.
nl: Het aantal unieke IP's waarvan een bestand kan worden gedownload. Leeglaten om geen limiet in te stellen.

en: Displaying @orders orders at a time on the admin overview
nl: Toon @orders bestellingen tegelijk in het beheeroverzicht

en: Order logging is enabled.
nl: Bestellog is ingeschakeld.

en: Order logging is disabled.
nl: Bestellog is uitgeschakeld.

en: Addresses on order view pages are capitalized.
nl: Adressen op bestelweergave-pagina's zijn in hoofdletters.

en: Addresses on order view pages are not capitalized.
nl: Adressen op bestelweergave-pagina's zijn niet in hoofdletters.

en: You are using the uBrowser to add products to orders.
nl: U gebruikt de uBrowser om producten aan bestellingen toe te voegen.

en: You are not using the uBrowser to add products to orders.
nl: U gebruikt niet de uBrowser om producten aan bestellingen toe te voegen.

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
nl: Sta toe dat klanten facturen kunnen inzien vanaf hun bestelhistorie.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
nl: Bij het inschakelen van deze functie worden facturen in een nieuw venster geopend (pop-up) wanneer een bepaalde bestelling wordt getoond.

en: Customers are allowed to view order invoices from their accounts.
nl: Het is klanten toegestaan om facturen in te zien vanaf hun eigen account.

en: Customers are not allowed to view order invoices from their accounts.
nl: Het is klanten niet toegestaan om facturen in te zien vanaf hun eigen account.

en: Select the invoice template to use when invoices are viewed on the site.<br />This is separate from the template used to e-mail invoices to customers which is configured through <a href="!url">Conditional actions</a>.
nl: Selecteer de te gebruiken factuurtemplate wanneer facturen op de website worden bekeken.<br />Dit is anders dan de template die gebruikt wordt bij het e-mailen van facturen naar klanten wat kan worden ingesteld met <a href="!url">Voorwaardelijke acties</a>.

en: You are using the %template order invoice template.
nl: U gebruikt de factuurtemplate %template.

en: Account details sent to e-mail provided.<br /><br /><strong>Username:</strong> @username<br /><strong>Password:</strong> @password
nl: Accountdetails zijn naar het opgegeven e-mailadres verzonden.<br /><br /><strong>Gebruikersnaam:</strong> @username<br /><strong>Wachtwoord:</strong> @password

en: User @uid - @mail
nl: Gebruiker @uid - @mail

en: This order has been modified by another user, changes cannot be saved.
nl: Deze order is aangepast door een andere gebruiker, veranderingen kunnen niet worden opgeslagen.

en: Ubercart order object
nl: Ubercartbestellingobject

en: Order line item
nl: Bestelregel

en: Original order
nl: Originele bestelling

en: E-mail requested for order status update
nl: E-mail aangevraagd voor het bijwerken van de bestelstatus

en: E-mail an order update notification
nl: E-mail een notificatie van de bijgewerkte bestelling

en: Notify the customer when the order status is changed.
nl: Stel de klant op de hoogte indien de bestellingsstatus is gewijzigd.

en: If the order status is not still In Checkout.
nl: Als de bestelstatus niet nog steeds in 'In de kassarij' is.

en: Returns TRUE if the current order status matches the status specified below.
nl: Geeft TRUE terug indien de huidige bestellingsstatus overeenkomt met onderstaande status.

en: Returns TRUE if the current order total is within the parameters below.
nl: Geeft TRUE terug indien het huidige bestellingstotaal binnen onderstaande parameters valt.

en: Check the user name.
nl: Controleer de gebruikersnaam.

en: Order: User
nl: Bestelling: Gebruiker

en: Returns TRUE if the user name matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien de gebruikersnaam overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user email address.
nl: Controleer het e-mailadres van de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user email addresses matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien het e-mailadres van de gebruiker overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user creation date.
nl: Controleer de aanmaakdatum van de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user creation date matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien de aanmaakdatum van de gebruiker overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user last login date.
nl: Controleer de datum van de laatste login door de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user last login date matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien de laatste login door de gebruiker overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user language setting.
nl: Controleer de taalinstelling van de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user language setting matches the condition.
nl: Retourneert TRUE als de taal die de gebruiker heeft ingesteld overeenkomt met de conditie.

en: Check the role of the user.
nl: Controleer de rol van de gebruiker.

en: Send an order email
nl: Een bestellings-e-mail verzenden

en: Email an order invoice
nl: Een bestellingsfactuur verzenden

en: - All products -
nl: - Alle producten -

en: Selecting "- All products -" will override any other selections and returns the total number of products in the order.
nl: Als u "- Alle producten -" selecteert dan zullen alle andere selecties worden genegeerd en zal het totaal aantal producten van de bestelling worden geretourneerd.

en: User was created before the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt voor de aangegeven datum.

en: User was created on or before the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt op of voor de aangegeven datum.

en: User was created on the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt op de aangegeven datum.

en: User was not created on the specified date.
nl: De gebruiker was niet aangemaakt op de aangegeven datum.

en: User was created on or after the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt op of na de aangegeven datum.

en: User was created after the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt na de aangegeven datum.

en: User creation date
nl: Aanmaakdatum gebruiker

en: User last logged in before the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in voor de aangegeven datum.

en: User last logged in on, or before the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in op of voor de aangegeven datum.

en: User last logged in on the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in op de aangegeven datum.

en: User did not log in last on the specified date.
nl: De gebruiker logde niet voor het laatst in op de aangegeven datum.

en: User last logged in on or after the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in op of na de aangegeven datum.

en: User last logged after the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in na de aangegeven datum.

en: User last login date
nl: Datum dat de gebruiker voor het laatst inlogde

en: User language setting
nl: Taal die de gebruiker heeft ingesteld

en: If you use an <em>AND</em> case and want to check a custom role, make sure <em>authenticated user</em> is checked too or the condition will return FALSE.
nl: Als u een <em>EN</em>-situatie gebruikt en u wilt een aangepaste rol controleren, zorg er dan voor dat <em>geverifieerde gebruiker</em> ook wordt aangevinkt anders zal de conditie FALSE retourneren.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients, the subject, and the template file.
nl: U kunt gebruikmaken van vervangpatronen in de ontvangers, het onderwerp en de template.

en: Select the invoice template to use for this email.
nl: Selecteer de te gebruiken factuurtemplate voor deze e-mail.

en: Included information
nl: Bijgevoegde informatie

en: Show the business header and shipping method.
nl: Toon de kop en de verzendmethode.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
nl: Toon alles van hierboven plus de helptekst, e-mailtekst en winkelfooter.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
nl: Toon alles van hierboven plus het "bedankt"-bericht.

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
nl: Probeerde een factuur te e-mailen met geen ontvanger.

en: Customer number: !user_link
nl: Klantnummer: !user_link

en: Use this button to create a custom order status: !create_form
nl: Gebruik deze knop om een eigen bestelstatus aan te maken: !create_form

en: Order panes on %screen screen:
nl: Bestelpanelen op scherm %screen:

en: view own orders
nl: eigen bestellingen bekijken

en: unconditionally delete orders
nl: verwijder bestellingen onvoorwaardelijk

en: View orders with a particular order status.
nl: Bekijk bestellingen met een bepaalde bestelstatus.

en: View order.
nl: Bestelling bekijken.

en: View order invoice.
nl: Bekijk factuur.

en: Delete an order
nl: Verwijder een bestelling

en: The first name of the person receiving shipment.
nl: De voornaam van de persoon die de zending ontvangt

en: The street address of the delivery location.
nl: Afleveradres

en: The second line of the street address.
nl: Adresregel 2

en: The street address where the bill will be sent.
nl: Factuuradres

en: Host IP address of the person paying for the order.
nl: Host IP-adres van de persoon die de bestelling betaalt.

en: The comment ID.
nl: De reactie-ID

en: The label of the line item.
nl: Het label van de factuurregel.

en: The physical weight.
nl: Het fysieke gewicht

en: The order status ID.
nl: De bestelstatus-ID.

en: Removed new users' passwords from order data.
nl: Wachtwoord van nieuwe gebruiker verwijderd van bestelgegevens.

en: Product image widget
nl: Productafbeelding-widget

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
nl: De geselecteerde widget zal worden gebruikt om een ingezoomde versie van de productafbeeldingen weer te geven wanneer ze worden geklikt.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is enabled.
nl: Het hoeveelheidveld in het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen</em> is ingeschakeld.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is disabled.
nl: Het hoeveelheidveld in het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen</em> is uitgeschakeld.

en: The <em>Add to Cart</em> form is enabled in product teasers.
nl: Het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen </em> is ingeschakeld in product-teasers.

en: The <em>Add to Cart</em> form is disabled in product teasers.
nl: Het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen </em> is uitgeschakeld in product-teasers.

en: Teaser and catalog pages: %text
nl: Teaser en cataloguspagina's: %text

en: Product view pages: %text
nl: Productpagina's: %text

en: Displayed product fields:
nl: Weergegeven productvelden:

en: The following features are enabled:
nl: De volgende functies zijn ingeschakeld:

en: Default image support configured for Ubercart products using CCK and ImageCache.
nl: Standaard afbeeldingondersteuning voor Ubercart-producten met gebruik van CCK en ImageCache.

en: This product class already exists.
nl: Deze productklasse bestaat reeds.

en: This is a node type provided by another module. Only custom node types may become product classes.
nl: Dit is een inhoudstype dat door een andere module wordt geleverd. Alleen aangepaste inhoudstypes kunnen productenklassen worden.

en: Leave blank or zero to disable the quantity field next to the add to cart button, if it is enabled <a href="!settings_url">in general</a>. If it is disabled, this field is ignored.
nl: Laat leeg of nul om het hoeveelheidveld naast de knop 'Toevoegen aan winkelwagen' uit te schakelen, als deze is ingeschakeld <a href="!settings_url">in het algemeen</a>. Als deze is uitgeschakeld wordt dit veld genegeerd.

en: Ubercart product settings
nl: Ubercart productinstellingen

en: Product image field
nl: Productafbeeldingsveld

en: The selected field will be used on Ubercart pages to represent the products of this content type.
nl: Het geselecteerde veld wordt op Ubercart-pagina's gebruikt om de producten van dit inhoudstype te vertegenwoordigen.

en: Product module form.
nl: Productmoduleformulier.

en: Node description. (View tab)
nl: Node-beschrijving. (tab 'Weergeven')

en: To automatically configure core image support, <a href="!url">enable</a> the <a href="http://drupal.org/project/cck">Content</a>, <a href="http://drupal.org/project/imagefield">CCK Image field</a>, and <a href="http://drupal.org/project/imagecache">Imagecache</a> modules.
nl: Voor het automatisch configureren van afbeeldingen <a href="!url">schakelt u de volgende modules in</a>: de <a href="http://drupal.org/project/cck">CCK</a>, <a href="http://drupal.org/project/imagefield">ImageField</a>, en de<a href="http://drupal.org/project/imagecache">ImageCache</a>.

en: The Image file field has not been created for products.
nl: Het afbeeldingveld voor producten is niet aangemaakt.

en: Some or all of the expected Imagecache presets ("!presets") have not been created. Ubercart will not display images in certain places.
nl: Sommige of al de verwachte ImageCache-presets ( '!presets') zijn niet aangemaakt. Ubercart zal op bepaalde plaatsen geen afbeeldingen weergegeven.

en: Some Imagecache presets do not contain actions to perform on images. Images may be displayed in their original formats.
nl: Sommige ImageCache-presets bevatten geen acties om uit te voeren op afbeeldingen.  Afbeeldingen worden mogelijk weergegeven in hun oorspronkelijk formaat.

en: The list of product node types.
nl: De lijst met productinhoudstypes.

en: The node type identifier.
nl: De inhoudstype-identificatie.

en: The human-readable name.
nl: De leesbare naam.

en: The product feature id.
nl: De productfunctie-ID.

en: The identifier of the node that has a feature.
nl: De identificatie van de node met een functie.

en: Product information for nodes.
nl: Productinformatie voor nodes.

en: Revision id of the product node.
nl: Revisie-ID van de product-node.

en: The product node id.
nl: De product-node-ID.

en: SKU or model number.
nl: Model- of productcode.

en: Suggested retail price.
nl: Aanbevolen winkelprijs.

en: The amount the store pays to sell the product.
nl: Het bedrag dat de winkel betaalt om het product te verkopen.

en: The amount the customer pays for the product.
nl: Het bedrag dat de klant betaalt voor het product.

en: Physical weight.
nl: Fysieke gewicht.

en: Unit of measure for the weight field.
nl: Maateenheid voor het gewichtveld.

en: Physical length of the product or its packaging.
nl: Lengte van het product of de verpakking.

en: Physical width of the product or its packaging.
nl: Breedte van het product of de verpakking

en: Physical height of the product or its packaging.
nl: Hoogte van het product of de verpakking

en: Unit of measure for the length, width, and height.
nl: Maateenheid voor de lengte, breedte en hoogte.

en: The number of this product that fit in one package.
nl: Het aantal van deze producten dat in één verpakking gaat.

en: The default value for the quantity field in the "Add to Cart" form.
nl: De standaardwaarde voor het hoeveelheidsveld in het formulier 'Toevoegen aan winkelwagen'.

en: A multi-site unique identifier for a product.
nl: Een multi-site unieke identificatiecode voor een product.

en: The sort criteria for products.
nl: De sorteercriteria voor producten.

en: The product's physical weight
nl: Het fysieke gewicht van het product

en: field_image_cache set as the Ubercart image for products and product classes.
nl: field_image_cache ingesteld als de Ubercart afbeelding voor producten en productklassen.

en: The manufacturer's suggested price.
nl: De adviesprijs.

en: The price for which the product is sold.
nl: De prijs waarvoor het product wordt verkocht.

en: Is a product
nl: Is een product

en: Buy it now button
nl: 'Nu kopen'-knop

en: Product kit cart display
nl: Productkit winkelwagenweergave

en: As individual products. Customers may add or remove kit components at will. Discounts entered below are not applied to the kit price
nl: Als individuele producten. Klanten kunnen naar keuze kit-componenten toevoegen of verwijderen. Kortingen hieronder gegeven worden niet toegepast op de kit-prijs

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: administer product kits
nl: Productkits beheren

en: Product kits
nl: Productkits

en: Configure the product kit settings.
nl: De productkit instellen

en: field_image_cache set as the Ubercart image for product kits.
nl: field_image_cache ingesteld als de Ubercart-afbeelding voor productkits.

en: All sales reports are <b>GMT !offset</b> (Default site timezone)
nl: Alle verkoopsrapporten zijn <b>GMT !offset</b> (Standaard tijdszone site)

en: Invalid user id or role id.
nl: Ongeldig gebruikers-ID of rol-ID

en: Ubercart roles
nl: Ubercart Roles

en: Add/remove time
nl: Tijd toevoegen/verwijderen

en: The product model.
nl: Het productmodel.

en: The role ID.
nl: De rol-ID.

en: The user id.
nl: De gebruikers-ID.

en: The role id.
nl: De rol-id.

en: No SKU found.
nl: Geen artikelnummer gevonden.

en: administer product stock
nl: beheer productvoorraad

en: Stock levels for Ubercart products
nl: Voorraadniveaus van Ubercart-producten

en: SKU of a product
nl: Artikelnummer van een product

en: Node ID of a product
nl: Node ID van een product

en: Level of stock
nl: Voorraadniveau

en: Threshold level
nl: Drempelwaarde

en: Manage stock levels of your Ubercart products
nl: Beheer voorraadniveaus  van uw Ubercart producten

en: !country version !version is enabled.
nl: !country versie !version is ingeschakeld.

en: !country version !version is disabled.
nl: !country versie !version is uitgeschakeld.

en: Country file @file could not import or had no install function.
nl: Het landbestand @file kon niet worden geïmporteerd of het had geen installatiemethode.

en: Store address:<br />!address
nl: Adres van winkel:<br />!address

en: Not set yet.
nl: Nog niet ingesteld.

en: Store e-mail address is %email.
nl: E-mailadres van winkel is %email.

en: Store e-mail address is not set.
nl: Het e-mailadres van de winkel is niet ingesteld.

en: Help page is <a href="!url">!url</a>.
nl: Hulppagina is <a href="!url">!url</a>.

en: Help page is not set.
nl: De hulppagina is niet ingesteld.

en: Store admin page is displaying: <br />@display
nl: Beheerpagina van de winkel toont: <br />@display

en: Customer's %billing is being used in lists.
nl: %billing van de klant wordt in lijsten gebruikt.

en: Footer using !footer
nl: Footer gebruikt !footer

en: Currency format: @format
nl: Valutanotatie: @format

en: Weight format: @weight
nl: Gewichtnotatie: @weight

en: Date format: @date
nl: Datumnotatie: @date

en: Warning: @count orders were found with addresses in this country. Removing this country now will cause errors to show on those order pages. You might consider simply disabling this country instead.
nl: Waarschuwing: @count bestellingen zijn gevonden met adressen in dit land. Als u dit land nu verwijdert, zal dit fouten veroorzaken op deze bestellingpagina's. Overweeg om dit land uit te schakelen in plaats van te verwijderen.

en: Prices will be altered by enabled price alterers in their order in the table above.
nl: Prijzen zullen worden aangepast door ingeschakelde prijsaanpassers in de volgorde die is aangegeven in bovenstaande tabel.

en: Price formatter
nl: Prijsformatter

en: Cache generated price values until the next cron run.
nl: Onthoud gegenereerde prijzen totdat de volgende cron wordt uitgevoerd.

en: Cancel changes
nl: Annuleer wijzigingen

en: Price alterers
nl: Prijsaanpassers

en: Price handler configuration saved.
nl: Prijshandler opgeslagen.

en: @field is enabled.
nl: @field is ingeschakeld.

en: @field is disabled.
nl: @field is uitgeschakeld.

en: @title is not set.
nl: @title is niet ingesteld.

en: uc_add_js() has been deprecated. Use drupal_add_js() in your code.
nl: uc_add_js() is achterhaald. Gebruik drupal_add_js() in uw code.

en: Price handler settings
nl: Prijshandler-instellingen

en: Select which price handlers to use for your store.
nl: Selecteer de prijs-handlers die u wilt gebruiken voor uw winkel.

en: Two-character ISO country code.
nl: Twee-letterige ISO landencode.

en: Three-character ISO country code.
nl: Drie-letterige ISO landencode.

en: Standard abbreviation of the zone name.
nl: Standaard afkorting van de zonenaam.

en: Cache table for Ubercart store prices.
nl: Cache tabel voor Ubercart-winkelprijzen.

en: 'uc_notify_store_help_page' renamed to 'uc_store_help_page' in variable table
nl: De pagina 'uc_notify_store_help_page' in de variabelentabel is hernoemd naar 'uc_store_help_page'

en: Default price handler
nl: Standaard prijs-handler

en: The default handler alterer is simply responsible for prefixing various product prices for display.
nl: De standaard handler-aanpasser is verantwoordelijk voor het prefixen van diverse productprijzen die puur voor de weergave zijn bestemd.

en: The default handler formatter passes prices through a single currency formatter based on the store currency display settings.
nl: De standaard handler formatter formatteert prijzen middels een enkele valuta-formatter gebaseerd op de valutaweergave-instellingen van de winkel.

en: List Price:
nl: Catalogusprijs:

en: Cost:
nl: Kosten:

en: Price:
nl: Prijs:

en: Tax Name
nl: Naam van belasting

en: Total taxable amount
nl: Totaal belastbaar bedrag

en: Total tax collected
nl: Totaal geheven belasting

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
nl: * Voor deze regel is geen regelgeving, belastingtarief of belastbaar bedrag bekend.

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
nl: Pas deze waarden aan en sla de wijzigingen op om het BTW-overzicht samen te stellen. U kunt een snelkoppeling maken naar het rapport zodat u het later gemakkelijk kunt terugvinden.

en: Sales tax report
nl: BTW-overzicht

en: View report on sales tax
nl: Bekijk BTW-overzicht

en: Tax Report
nl: BTW-overzicht

en: View a report about sales tax your customers paid.
nl: Bekijk het overzicht van de BTW die door uw klanten betaald is.

en: Taxed products
nl: Producten waarop BTW van toepassing is

en: Shippable products
nl: Producten die verzonden kunnen worden

en: Any product
nl: Elk product

en: No rates available.
nl: Geen tarieven beschikbaar.

en: Add a tax rate
nl: Belastingtarief toevoegen

en: This name will appear to the customer when this tax is applied to an order.<br/>It will also be used to name the corresponding predicate for this rate.
nl: Deze naam is zichtbaar voor de klant, als deze belasting op een bestelopdracht wordt toegepast.<br />Ook wordt de naam gebruikt als herkenning van dit ingestelde tarief.

en: Apply tax to any product regardless of its shipability.
nl: Belasting toepassen op alle producten, of ze verzendbaar zijn of niet.

en: Apply tax to shippable products only.
nl: Belasting alleen toepassen op verzendbare producten.

en: "Blank line" product
nl: "Blanco regel" product

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
nl: Belasting toepassen op de gespecificeerde producttypes/classes.

en: Taxes are sorted by weight and then applied to the order sequentially. This value is important when taxes need to include other tax line items.
nl: Belastingen worden op gewicht gesorteerd en in die volgorde toegepast. Deze waarde is van belang als belastingen ook van toepassing zijn op andere belastingregels.

en: Rate must be a positive number. No commas and only one decimal point.
nl: Tarief moet een positief getal zijn, geen komma's en slechts één decimale punt.

en: Tax rate %name saved.
nl: Belastingtarief %name is opgeslagen.

en: Copy of !name
nl: Kopie van !name

en: Tax rate %name cloned.
nl: Belastingtarief %name is gedupliceerd.

en: That tax rate does not exist.
nl: Dit belastingtarief bestaat niet.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Als u doorgaat, kan het belastingbedrag verloren gaan, van alle bestelopdrachten waarop dit tarief is toegepast.<br />Als u niet meer wilt dat deze belasting over bestelopdrachten wordt berekend, overweeg dan om deze eigenschap uit te schakelen.

en: Tax rate %name deleted.
nl: Belastingtarief %name is verwijderd.

en: Tax rule
nl: Belastingregel

en: Calculate taxes
nl: Bereken belastingen

en: Apply !name
nl: !name toepassen

en: Configure the tax rates and settings.
nl: Configureer belastingtarieven en instellingen.

en: Edit a tax rate
nl: Een belastingtarief wijzigen

en: Serialized array of node types to be taxed.
nl: Serialized array van nodetypes om te belasten.

en: Serialized array of line item types to be taxed.
nl: Serialized array van items om te belasten.

en: The rate of taxation.
nl: Belastingtarief.

en: Poll title
nl: Enquête-titel

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: Name of top taxonomy term
nl: Naam van de hoofdtaxonomieterm

en: Unfiltered name of top taxonomy term. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde naam van de hoofdtaxonomieterm. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: ID of top taxonomy term
nl: ID van de hoofdtaxonomieterm

en: No messages available.
nl: Geen berichten beschikbaar.

en: Secondary
nl: Secundaire

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: The id number of the category's parent vocabulary.
nl: Het ID-nummer van de bovenliggende woordenlijst van de categorie.

en: The unfiltered vocabulary that the page's first category belongs to. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde naam van de woordenlijst waar de eerste categorie van de pagina toebehoort. WAARSCHUWING: onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The unfiltered name of the category. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde naam van de categorie. WAARSCHUWING:  onbewerkte gebruikersinvoer.

en: '@column' => value for @column
nl: '@column' => waarde van @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
nl: return array(
      0 => array(@columns),
      // Meestal stop u hier. Voeg meer waarden toe
      // als de beginwaarde uit meerdere waarden bestaat:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
nl: Maak een lijst met opties als in <strong>Toegestane waardeslijst</strong> of als een array in PHP. Deze waarde zullen hetzelfde zijn in %field in alle inhoudstypes.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
nl: De 'toegestane waardes' voor dit veld opgeven.

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Token replacement patterns
nl: Vervangpatronen voor tokens

en: Comment's node ID
nl: Node-ID van de reactie

en: Comment title. WARNING - raw user input
nl: Titel van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer

en: Comment body
nl: Berichttekst van de reactie

en: Comment body. WARNING - raw user input
nl: Berichttekst van de reactie. Waarschuwing - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Comment author's user id
nl: Gebruikers-ID van de auteur van de reactie

en: Comment author's user name
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de reactie

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer

en: Comment author's home page.
nl: Site van de auteur van de reactie.

en: Comment author's e-mail.
nl: E-mail van de auteur van de reactie.

en: Comment author's e-mail. WARNING - raw user input.
nl: E-mail van de auteur van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Comment creation year (four digit)
nl: Jaar waarin de reactie is aangemaakt (vier cijfers)

en: Comment creation year (two digit)
nl: Jaar waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers)

en: Comment creation month (full word)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (als woord)

en: Comment creation month (abbreviated)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (afgekort)

en: Comment creation month (two digit, zero padded)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers met voorloopnul(len))

en: Comment creation month (one or two digit)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (een of twee cijfers)

en: Comment creation week (two digit)
nl: Week waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers)

en: Comment creation date (day of month)
nl: Datum waarop de reactie is aangemaakt (dag van de maand)

en: Comment creation day (full word)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (volledig woord)

en: Comment creation day (abbreviation)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (afkorting)

en: Comment creation day (two digit, zero-padded)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (twee cijfers, met voorloopnullen)

en: Comment creation day (one or two digit)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: Node language
nl: Taal van de node

en: Node author's e-mail.
nl: E-mail van de auteur van de node.

en: Node author's e-mail. WARNING - raw user input.
nl: E-mail van de auteur van de node. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Name of top term's vocabulary
nl: Naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm

en: Unfiltered name of top term's vocabulary. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: ID of top term's vocabulary
nl: ID van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm.

en: Node creation year (four digit)
nl: Jaar waarin de node is aangemaakt (vier cijfers)

en: Node creation year (two digit)
nl: Jaar waarin de node is aangemaakt (twee cijfers)

en: Node creation month (full word)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (volledig woord)

en: Node creation month (abbreviated)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (afgekort)

en: Node creation month (two digit, zero padded)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (twee cijfers, met voorloopnullen)

en: Node creation month (one or two digit)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: Node creation week (two digit)
nl: Week waarin de node is aangemaakt (twee cijfers)

en: Node creation date (day of month)
nl: Dag van de maand waarop de node is aangemaakt

en: Node creation day (full word)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (volledig woord)

en: Node creation day (abbreviation)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (afkorting)

en: Node creation day (two digit, zero-padded)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (twee cijfers, voorloopnullen)

en: Node creation day (one or two digit)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: The name of the menu the node belongs to. WARNING - raw user input.
nl: De naam van het menu waar de node bij hoort. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /. WARNING - raw user input.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The text used in the menu as link text for this item.
nl: De tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item.

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The title of the node's book parent.
nl: De titel van de bovenliggende boekpagina.

en: The id of the node's book parent.
nl: Het ID van de bovenliggende boekpagina.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
nl: De titels van alle bovenliggende boekpagina's.

en: The unfiltered title of the node's book parent. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde titel van de bovenliggende boekpagina. Waarschuwing: dit is onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The unfiltered titles of all parents in the node's book hierarchy. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde titels van alle bovenliggende boekpagina's. WAARSCHUWING: dit is onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The name of the currently logged in user.
nl: De naam van de huidige ingelogde gebruiker.

en: The user ID of the currently logged in user.
nl: De gebruikers-ID van de ingelogde gebruiker.

en: The email address of the currently logged in user.
nl: Het e-mailadres van de ingelogde gebruiker.

en: The url of the current Drupal website.
nl: De URL van de huidige Drupal-website.

en: The name of the current Drupal website.
nl: De naam van de huidige Drupal-website.

en: The slogan of the current Drupal website.
nl: De slogan van de huidige Drupal-website.

en: The mission of the current Drupal website.
nl: De missie van de huidige Drupal-website.

en: The contact email address for the current Drupal website.
nl: Het contact-e-mailadres van de Drupal-website.

en: The current date on the site's server.
nl: De huidige datum op de webserver.

en: The current year (four digit)
nl: Het huidige jaar (4-cijferig)

en: The current year (two digit)
nl: Het huidige jaar (2-cijferig)

en: The current month (full word)
nl: De huidige maand (volledig woord)

en: The current month (abbreviated)
nl: De huidge maand (afgekort woord)

en: The current month (two digit, zero padded)
nl: De huidige maand (2-cijferig, voorloopnullen)

en: The current month (one or two digit)
nl: De huidige maand (1 of 2-cijferig)

en: The current week (two digit)
nl: De huidige week (2-cijferig)

en: The current date (day of month)
nl: De huidige datum (dag van de maand)

en: The current day (full word)
nl: De huidige dag (volledig woord)

en: The current day of week (abbreviation)
nl: De huidige dag van de week (afgekort)

en: The current day (two digit, zero-padded)
nl: De huidige dag (2-cijferig, met voorloopnullen)

en: The current day (one or two digit)
nl: De huidige dag (1 of 2-cijferig)

en: The current page number for paged lists
nl: Het huidige paginanummer voor gepagineerde lijsten.

en: A randomly generated SHA1 hash.
nl: Een willekeurig gegenereerde SHA1 hash.

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
nl: Het huidige tijdstip in seconden sinds 1 januari 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: A randomly generated three-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: A randomly generated ten-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: Randomly generated single-digit letter.
nl: Willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: Randomly generated three-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: Randomly generated ten-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: The email address to which the message should be sent.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naar toegezonden moet worden.

en: The message that should be sent.
nl: Het bericht dat verzonden moet worden.

en: The message to be displayed to the current user.
nl: Het bericht om te tonen aan de huidige gebruiker.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
nl: Voorziet in een gedeelde API waarmee tekstuele plaatshouders vervangen worden door echte data.

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
nl: Biedt extra tokens en een startpunt voor het maken van uw eigen tokens.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
nl: Levert uitgebreide versies van de core Drupal acties door middel van de Token-module.

en: Alphanumeric
nl: Alfanumeriek

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Add comment link
nl: Reactielink toevoegen

en: Change basic information
nl: Basisinformatie wijzigen

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Broken handler @table.@field
nl: Defecte verwerker @table.@field

en: Skipping broken view @view
nl: Kapot overzicht @view aan het overslaan

en: Ajax callback for view loading.
nl: AJAX-callback voor het laden van overzichten.

en: The converter will make a best-effort attempt to convert a Views 1 view to Views 2. This conversion is not reliable; you will very likely have to make adjustments to your view to get it to match. You can import Views 1 views through the normal Import tab.
nl: De convertor zal proberen om een Views 1 view om te zetten naar Views 2. Deze conversie is niet betrouwbaar; waarschijnlijk zal de view nog aangepast moeten worden om exact hetzelfde te zijn. Views 1 views kunnen via de normale Importeer tab geïmporteerd worden.

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendeld overzicht kan niet worden gewijzigd.

en: Convert stored Views 1 views.
nl: Opgeslagen Views 1-views converteren.

en: Convert view
nl: View omzetten

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Aangepaste lijsten en queries vanuit de database creëeren.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
nl: Administratie-interface voor overzichten. Zonder deze module kunt u geen overzichten aanmaken of wijzigen.

en: Example table
nl: Voorbeeldtabel

en: Example table contains example content and can be related to nodes.
nl: Voorbeeldtabel met voorbeeldinhoud die naar nodes kan verwijzen.

en: Example content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Some example content that references a node.
nl: Voorbeeldinhoud die naar een node verwijst.

en: Example node
nl: Voorbeeldnode

en: Plain text field
nl: Platte tekst-veld

en: Just a plain text field.
nl: Een platte tekst-veld

en: Numeric field
nl: Numeriek veld

en: Just a numeric field.
nl: Een numeriek veld

en: Boolean field
nl: Binair veld

en: Just an on/off field.
nl: Een aan/uit-veld

en: Timestamp field
nl: Tijdstipveld

en: Just a timestamp field.
nl: Een tijdstipveld.

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
nl: Imiteert de standaard Drupal voorpagina. Wijzig het standaard pad voor de voorpagina in het pad van deze View zodat deze de nieuwe voorpagina wordt.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De titel die gebruikt wordt indien dit argument aanwezig is. Het zal de titel van de view en titels van vorige argumenten overschrijven. Gebruik percentuele vervanging om titels van argumenten te gebruiken. Gebruik "%1" voor het eerste argument, "%2" voor het tweede, etc.

en: Validator options
nl: Validatie-opties

en: Display all values
nl: Alle waarden weergeven

en: Hide view / Page not found (404)
nl: View verbergen / Pagina niet gevonden (404)

en: Display empty text
nl: 'Lege tekst' weergeven

en: Provide default argument
nl: Standaardargument gebruiken

en: Provide default argument options
nl: Standaard argumentopties toepassen

en: Default argument type
nl: Standaard argumenttype

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De verwerker voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de verwerker door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Current node's creation time
nl: Tijd waarop deze node is aangemaakt.

en: Current node's update time
nl: Tijd waarop deze node is bijgewerkt.

en: Allow multiple terms per argument.
nl: Meerdere termen per argument toestaan.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten toevoegen in de vorm van 1+2+3 (voor OF), of 1,2,3 (voor EN).

en: Allow multiple arguments to work together.
nl: Samenwerking van meerdere argumenten toestaan.

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Het aanvinken van dit veld zorgt ervoor dat overzichten met overbodige argumenten niet valideren.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten invoeren in de vorm van 1+2+3 of 1,2,3.

en: Exclude the argument
nl: Argument uitsluiten

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd zullen de nummers die in het argument zijn ingevoerd worden uitgesloten in plaats van de view limiteren.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
nl: Het label voor dit veld dat wordt weergegeven voor eindgebruikers, wanneer de stijl dit vereist.

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Check this box to not display this field, but still load it in the view.  Use this option to not show a grouping field in each record, or when doing advanced theming.
nl: Kies hier om het veld niet te tonen, maar wel te laden in de weergave. Gebruik deze optie om een groepsveld niet in iedere rij te tonen of wanneer u een geavanceerd thema ontwikkelt.

en: Rewrite the output of this field
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Tekst om bij dit veld weer te geven. HTML gebruiken mag. U kunt data uit dit overzicht gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
nl: Toon dit veld als een link. Geef de bestemming hieronder aan.

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die getoond wordt als "alt" tekst, die in de meeste browsers getoond wordt als tooltip, als er over de link gehoverd wordt.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>De volgende vervangpatronen zijn voor deze weergave te gebruiken. Gebruik een patroon links om een waarde zoals rechts getoond weer te geven. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: Trim this field to a maximum length
nl: Dit veld inkorten tot een maximumlengte

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
nl: Indien aangevinkt zal dit veld worden getrimd tot een maximumlengte in karakters.

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen inkorten na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen inkorten na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven tekens gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal tekens, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Add an ellipsis
nl: Ellipsis toevoegen

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
nl: Indien aangevinkt zal een '...' worden toegevoegd als een veld ingekort is.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
nl: Indien aangevinkt worden alle HTML-elementen verwijderd.

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
nl: Indien aangevinkt wordt HTML-correctie toegepast om te zorgen dat elementen na het inkorten juist worden afgesloten.

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Opgemaakt (in KB of MB)

en: Raw bytes
nl: Onbewerkte bytes

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aangevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time span (future dates start with - )
nl: Tijdspanne (toekomstige data vooraf laten gaan door - )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. If "Time ago" this is the the number of different units to display, which defaults to two.
nl: Indien 'Handmatig', kijk voor meer informatie in de <a href="http://nl.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">PHP documentatie</a> omtrent datumopmaak. Indien '... tijd geleden', dan is dit het aantal formaten waarin het kan worden weergegeven. Standaard is twee.

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk enkel karakter moet er worden gebruikt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk enkel karakter er moet worden gebruikt tussen duizendtallen.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om voor het getal te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om na het getal te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel niet tentoongesteld. Als u het <strong>tentoonstelt</strong>, zullen gebruikers in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel tentoongesteld. Als u het <strong>verbergt</strong>, zullen gebruikers niet in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: Unlock operator
nl: Operator ontgrendelen

en: When checked, the operator will be exposed to the user
nl: Indien aangevinkt zal de operator worden tentoongesteld aan de gebruiker.

en: Operator identifier
nl: Operator-identificatie

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: Filter identifier
nl: Filter-ID

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
nl: Toon dit na de ? in de URL om dit filter te identificeren. Mag niet leeg zijn.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
nl: Het zichtbare filter is optioneel en heeft toegevoegde opties die het toestaan om niet ingesteld te worden.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
nl: Dit zichtbare filter instellen om maar één optie te accepteren.

en: Remember
nl: Onthoud

en: Remember the last setting the user gave this filter.
nl: Onthoud de laatste instelling die de gebruiker aan dit filter gegeven heeft.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
nl: De identifier is verplicht als het filter zichtbaar is.

en: This identifier is not allowed.
nl: Deze identifier is niet toegestaan.

en: - Any -
nl: - Alle -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
nl: Kies een waarde tenzij het een optioneel filter is.

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een door een computer te lezen notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Limit list to selected items
nl: De lijst tot de geselecteerde items beperken

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Wanneer aangevinkt, zullen de items die hier geselecteerd zijn als enige aan de gebruiker gepresenteerd worden.

en: not in
nl: niet in

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Contains any word
nl: Bevat een van de woorden

en: has word
nl: bevat het woord

en: Contains all words
nl: Bevat alle woorden

en: has all
nl: bevat alle

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: The label for this relationship that will be displayed only administratively.
nl: Het label voor deze relatie dat alleen zichtbaar is voor beheerders.

en: Require this relationship
nl: Deze relatie verplicht maken

en: If required, items that do not contain this relationship will not appear.
nl: Indien verplicht, zullen items die deze relatie niet hebben niet verschijnen.

en: asc
nl: oplopend

en: desc
nl: aflopend

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
nl: De nauwkeurigheid is de kleinste eenheid bij het bepalen of twee data dezelfde zijn. Bijvoorbeeld: als de nauwkeurigheid "jaar" is dan zullen alle data in 1999, ongeacht wanneer ze in 1999 vallen, als de zelfde datum worden behandeld.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Wanneer u <a href="@modules">de geavanceerde helpmodule inschakelt</a> zal Views meer en betere help-boodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Indien u de geavanceerde helpmodule van !href installeert zal Views meer en betere helpboodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: Warning! Broken view!
nl: Waarschuwing! Kapotte view!

en: Broken
nl: Defect

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
nl: Geen idee waar te beginnen? Probeer de !getting-started-pagina.

en: Displays
nl: Weergaves

en: These queries were run during view rendering:
nl: Deze queries zijn uitgevoerd tijdens het weergeven van dit overzicht.

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Query build time
nl: Opbouwtijd van de query

en: Query execute time
nl: Uitvoeringstijd van de query

en: View render time
nl: Rendertijd van het overzicht

en: No query was run
nl: Er is geen query uitgevoerd

en: Unable to preview due to validation errors.
nl: Door validatiefouten is een preview niet mogelijk.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
nl: Scheid argumenten met een / alsof het een URL-pad betreft.

en: Clone view %view
nl: %view-view dupliceren

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: View description
nl: Overzichtsomschrijving

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
nl: Deze beschrijving zal verschijnen op de administratieve pagina voor de overzichten om aan te geven waar dit overzicht voor bedoeld is.

en: View tag
nl: View-label

en: You must use a unique name for this view.
nl: Gebruik een unieke naam voor dit overzicht.

en: Are you sure you want to revert the view %name?
nl: Weet u zeker dat u de view '%name' wil terugdraaien?

en: Are you sure you want to delete the view %name?
nl: Weet u zeker dat u view %name wil verwijderen?

en: Deleting a view cannot be undone.
nl: Het verwijderen van een view kan niet meer ongedaan worden gemaakt.

en: The view has been deleted.
nl: Het overzicht is verwijderd.

en: There is no lock on view %view to break.
nl: Er is geen vergrendeling op view @view om te breken.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
nl: Weet u zeker dat u de vergrendeling op overzicht @name wilt verbreken?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
nl: Door deze vergrendeling te breken, zullen niet-opgeslagen wijzigingen door gebruiker !user verloren gaan!

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
nl: De vergrendeling is verbroken en u kan dit overzicht nu bewerken.

en: Edit view %view
nl: View %view bewerken

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
nl: Voer de naam van het overzicht in indien deze verschilt van het oorspronkelijke overzicht. Laat leeg om de naam van het overzicht te gebruiken.

en: Paste view code here
nl: Code voor het overzicht hier plakken

en: Unable to interpret view code.
nl: Kan de code voor het overzicht niet interpreteren.

en: That view is not compatible with this version of Views.
nl: Deze View is niet compatibel met deze versie van Views.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
nl: Er bestaat al een overzicht met deze naam, geeft u alstublieft een andere naam op

en: Display plugin @plugin is not available.
nl: Weergave-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Style plugin @plugin is not available.
nl: Stijl-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Row plugin @plugin is not available.
nl: Rij-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: @type handler @table.@field is not available.
nl: @type-verwerker @table.@field is niet beschikbaar.

en: Unable to import view.
nl: Overzicht importeren niet mogelijk.

en: Unknown or missing table name
nl: Onbekende of ontbrekende tabelnaam

en: Click on an item to edit that item's details.
nl: Klik op een item om de details ervan te wijzigen.

en: Export this view
nl: Exporteer deze view

en: Create a copy of this view
nl: Maak een kopie van deze view

en: View "@display"
nl: "@display" weergeven

en: Go to the real page for this display
nl: Ga naar de echte pagina voor deze weergave

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Missing style plugin
nl: Ontbrekende stijlplugin

en: Change settings for this style
nl: De instellingen voor deze stijl veranderen

en: &nbsp; Style: !style
nl: &nbsp; Stijl: !style

en: Add display
nl: Weergave toevoegen

en: Remove display
nl: Weergave verwijderen

en: Restore display
nl: Weergave herstellen

en: View analysis
nl: Analyse weergeven

en: View details
nl: Details weergeven

en: Configure @type
nl: @type instellen

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Broken field @id
nl: Veld-@id defect

en: There are no @types available to add.
nl: Er zijn geen @types beschikbaar om toe te voegen.

en: Configure @type %item
nl: @type %item instellen

en: Configure extra settings for @type %item
nl: Configureer extra instellingen voor @type %item

en: Internal error: broken plugin.
nl: Interne fout: defecte plugin.

en: Configure summary style for @type %item
nl: Configureer samenvattingstijl voor @type %item

en: Clear Views' cache
nl: Cache van Views leegmaken

en: Add Views signature to all SQL queries
nl: Views-ondertekening aan alle SQL-queries toevoegen.

en: Disable views data caching
nl: Views datacaching uitschakelen

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
nl: Views cachet gegevens van tabellen, modules en weergaven. Met deze selectie zal Views deze cache overslaan en indien nodig de data opnieuw opbouwen. Dit kan een belangrijk effect op de  prestaties van de site hebben.

en: Ignore missing advanced help module
nl: De ontbrekende geavanceerde helpmodule negeren

en: Show query above live preview
nl: Toon de query boven de voorbeeldweergave

en: Show other queries run during render during live preview
nl: Andere queries laten zien die gedurende het opbouwen van de live voorbeeldweergave worden uitgevoerd

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
nl: Drupal kan bij het opbouwen van een overzicht veel queries uitvoeren. Met deze selectie wordt bij het opbouwen van een overzicht, als deel van de live-voorbeeldweergave, iedere uitgevoerde query getoond.

en: Do not show hover links over views
nl: Hover-links over views niet weergeven

en: Enable views performance statistics via the Devel module
nl: Views prestatie-statistieken via de Devel-module inschakelen

en: Disable javascript with Views
nl: JavaScript bij Views uitschakelen

en: Page region to output performance statistics
nl: Pagina-gebied waarin de prestatie-statistieken worden getoond

en: Error: missing @component
nl: Fout: @component ontbreekt

en: Server reports invalid input error.
nl: De server geeft aan dat er verkeerde data wordt ingevoerd.

en: View analysis can find nothing to report.
nl: View-analyse kan niets vinden om te rapporteren.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
nl: Dit overzicht heeft alleen een standaardweergave en zal daarom niet ergens op de site geplaatst kunnen worden. Misschien wilt u een pagina of blok weergave toevoegen.

en: There are no Views 1 views stored in the database to convert.
nl: Er zijn geen Views 1-views opgeslagen in de database om te converteren.

en: Converted
nl: Geconverteerd

en: Unable to find view.
nl: View kan niet worden gevonden.

en: Unable to convert view.
nl: View kan niet worden geconverteerd.

en: The view has been deleted
nl: De view is verwijderd.

en: Reduce duplicates
nl: Ontdubbelen

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor dit overzicht.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
nl: Bijlagen toegevoegd aan andere weergaven om meerdere overzichten in hetzelfde overzicht te kunnen gebruiken.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Het overzicht als een feed weergeven, zoals een RSS feed.

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: HTML List
nl: HTML-lijst

en: Displays rows as an HTML list.
nl: Toont de rijen als een HTML-lijst.

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een raster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaardsamenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: Generates an RSS feed from a view.
nl: Genereert een RSS-feed van dit overzicht.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Fixed entry
nl: Vast item

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
nl: Toegang wordt verleend aan gebruikers met een of meer van de gespecificeerde rollen.

en: No caching of Views data.
nl: Views-data niet cachen.

en: Time-based
nl: Op tijd gebaseerd

en: Simple time-based caching of data.
nl: Op tijd gebaseerde eenvoudige caching van data.

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
nl: Aggregator items zijn geïmporteerd uit externe RSS- en Atom- nieuwsfeeds.

en: The title of the aggregator item.
nl: De titel van het aggregator-item.

en: The link to the original source URL of the item.
nl: De link naar de originele bron-URL van het item.

en: The author of the original imported item.
nl: De auteur van het oorspronkelijk geïmporteerde item.

en: The actual content of the imported item.
nl: De feitelijke inhoud van het geïmporteerde item.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
nl: De datum waarop het oorspronkelijk feed-item werd ingediend. (Met sommige feeds wordt dit de datum waarop werd geïmporteerd.)

en: Feed ID
nl: Feed-ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
nl: De unieke ID van de aggregator-feed.

en: The title of the aggregator feed.
nl: De titel van de aggregator-feed.

en: The link to the source URL of the feed.
nl: De link naar de bron-URL van de feed.

en: The date the feed was last checked for new content.
nl: De datum waarop de feed voor het laatst werd gecontroleerd op nieuwe inhoud.

en: The description of the aggregator feed.
nl: De beschrijving van de aggregator-feed.

en: The unique ID of the aggregator category.
nl: De unieke ID van de aggregatorcategorie.

en: The title of the aggregator category.
nl: De titel van de aggregatorcategorie.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
nl: Weergave van het aggregatoritem met gebruikmaking van de originele bron.

en: The book the node is in.
nl: Het boek waarin deze node zich bevindt.

en: The weight of the book page.
nl: Het gewicht van de boekpagina.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
nl: De diepte van de boek pagina in de hiërarchie. Het topniveau heeft een diepte van 1.

en: The parent book node.
nl: De bovenliggende boek-node.

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: The text of the comment.
nl: De tekst van de reactie.

en: The comment ID of the field
nl: De reactie-ID van het veld

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
nl: De naam van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link naar de website van de auteur.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
nl: De website van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link. Dit is leeg als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Provide a simple link to view the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bekijken.

en: Provide a simple link to edit the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te verwijderen.

en: The node the comment is a reply to.
nl: De node waarop de reactie betrekking heeft.

en: The User ID of the comment's author.
nl: De gebruikers-ID van de auteur van de reactie.

en: Parent CID
nl: Bovenliggend CID

en: The Comment ID of the parent comment.
nl: De reactie-ID van de bovenliggende reactie.

en: Last comment time
nl: Tijd van de laatste reactie

en: Date and time of when the last comment was posted.
nl: Datum en tijd toen de laatste reactie geplaatst werd.

en: Last comment author
nl: Auteur van de laatste reactie

en: The name of the author of the last posted comment.
nl: De naam van de auteur van de laatst geplaatste reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: The number of comments a node has.
nl: Het aantal reacties dat de node heeft.

en: Updated/commented date
nl: Bijgewerkte/laatste reactiedatum

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
nl: De meest recente tijd van de laatste reactie of van de bijgewerkte node.

en: The number of new comments on the node.
nl: Het aantal nieuwe reacties op de node.

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
nl: Zijn reacties op de node wel of niet toegelaten.

en: User posted or commented
nl: Geplaatst of gereageerd door de gebruiker

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
nl: Alleen nodes weergeven die een gebruiker geplaatst heeft of waarop de gebruiker gereageerd heeft.

en: Display the comment with standard comment view.
nl: Toon de reactie met standaard reactie view.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: Link to contact page
nl: Link naar contactpagina

en: Provide a simple link to the user contact page.
nl: Levert een eenvoudige link naar de contactpagina van de gebruiker.

en: Locale source
nl: Brontekst

en: A source string for translation, in English or the default site language.
nl: Een brontekenreeks voor vertaling, in het Engels of in de standaardwebsitetaal.

en: The ID of the source string.
nl: De ID van een brontekst.

en: A description of the location or context of the string.
nl: Een beschrijving van de locatie of de context van een tekenreeks.

en: The group the translation is in.
nl: De groep waar de vertaling deel van uitmaakt.

en: The full original string.
nl: De volledige, originele tekenreeks.

en: The version of Drupal core that this string is for.
nl: De versie van Drupal-core waar deze tekst voor is.

en: Provide a simple link to edit the translations.
nl: Levert een eenvoudige link om de vertalingen te bewerken.

en: Locale target
nl: Vertaling

en: The full translation string.
nl: De volledig vertaling.

en: The language this translation is in.
nl: De taal waarin de vertaling is.

en: Singular LID
nl: Enkelvoudige LID

en: The ID of the parent translation.
nl: De ID van de bovenliggende vertaling.

en: Whether or not the translation is plural.
nl: Of de vertaling meervoudig is.

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: The date the node was posted.
nl: De datum waarop de node is ingezonden.

en: Whether or not the node is published.
nl: Of de node wel of niet is gepubliceerd.

en: Published or admin
nl: Gepubliceerd of beheerder

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
nl: Filtert ongepubliceerde nodes er uit, als de huidige gebruiker deze niet kan zien.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
nl: Of de node wel of niet is aangeraden aan de voorpagina.

en: Whether or not the node is moderated.
nl: Of de node al of niet gemodereerd is.

en: Whether or not the node is sticky.
nl: Of de node vastgeplakt (sticky) is.

en: Provide a simple link to the node.
nl: Een eenvoudige link naar de node aanbieden

en: Provide a simple link to edit the node.
nl: Biedt een eenvoudige link om de node te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the node.
nl: Biedt een eenvoudige link om de node te verwijderen.

en: In the form of CCYYMMDD.
nl: in het formaat CCYYMMDD

en: Created year + month
nl: Aangemaakt jaar + maand

en: In the form of YYYYMM.
nl: In het formaat YYYYMM.

en: Created year
nl: Jaar van aanmaak

en: Created month
nl: Maand van aanmaak

en: Created day
nl: Dag van aanmaak

en: Created week
nl: Week van aanmaak

en: Updated year + month
nl: Jaar en maand van wijziging

en: Updated year
nl: Jaar van wijziging

en: Updated month
nl: Maand van wijziging

en: Updated day
nl: Dag van wijziging

en: Updated week
nl: Week van wijziging

en: Node revision
nl: Node-revisie

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
nl: Node-revisies zijn de historie van nodewijzigingen.

en: The revision ID of the node revision.
nl: De ID van de node-revisie.

en: The log message entered when the revision was created.
nl: Het logbericht dat ingevoerd is toen de revisie werd gemaakt.

en: The date the node revision was created.
nl: De datum waarop de node-revisie werd aangemaakt.

en: Input format id
nl: Invoerformaat-ID

en: The name of the input format of the node revision.
nl: De naam van het invoerformaat van de node-revisie.

en: Revert link
nl: Terugzetlink

en: Provide a simple link to revert to the revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de revisie terug te zetten.

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Show a marker if the node has new or updated content.
nl: Een markering tonen als de node nieuwe of bijgewerkte inhoud heeft.

en: Show only nodes that have new content.
nl: Alleen nodes met nieuwe inhoud weergeven.

en: Node ID from URL
nl: Node-ID uit URL

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
nl: Weergave %display heeft geen toegangscontrole maar heeft ook geen filter voor gepubliceerde nodes.

en: Poll
nl: Enquête

en: Whether the poll is open for voting.
nl: Of de enquête open is om te stemmen.

en: Profile textfield
nl: Profieltekstveld

en: Profile textarea
nl: Profieltekstveld (meerdere regels)

en: Profile checkbox
nl: Profielkeuzevakje

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: Profile selection
nl: Profielkeuze

en: Profile freeform list %field-name.
nl: Profiellijst (vrij) %field-name.

en: Profile date %field-name.
nl: Profieldatum %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
nl: De score van het zoekitem. Dit wordt alleen gebruikt als het zoekfilter ook aanwezig is.

en: Links from
nl: Verwijzingen van

en: Other nodes that are linked from the node.
nl: Andere nodes waarnaar deze node verwijst.

en: Links to
nl: Verwijzingen naar

en: Other nodes that link to the node.
nl: Andere nodes die naar deze node verwijzen.

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: The terms to search for.
nl: De termen om naar te zoeken.

en: Display the results with standard search view.
nl: Toon resultaten met de standaard zoekweergave.

en: Node statistics
nl: Node-statistieken

en: Total views
nl: Aantal keren bekeken

en: The total number of times the node has been viewed.
nl: Het aantal keren dat de node bekeken is.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: The total number of times the node has been viewed today.
nl: Het aantal keren dat de node vandaag bekeken is.

en: Most recent view
nl: Meest recente weergave

en: The most recent time the node has been viewed.
nl: Het laatste tijdstip waarop de node bekeken is.

en: Stores site access information.
nl: Bewaart toegangsinformatie van de website.

en: Browser session ID of user that visited page.
nl: Browsersessie-ID van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Title of page visited.
nl: Titel van de bezochte pagina.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
nl: Het interne pad naar de bezochte pagina (relatief aan Drupal-root).

en: Referrer URI.
nl: URI van verwijzer.

en: Hostname of user that visited the page.
nl: Hostnaam van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: The user who visited the site.
nl: De gebruiker die de site bezocht.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
nl: Laadtijd van de pagina in milliseconden.

en: Timestamp of when the page was visited.
nl: Tijdstip waarop de pagina bezocht is.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
nl: Bestanden door Drupal en diverse modules onderhouden.

en: The ID of the file.
nl: De ID van het bestand.

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: The path of the file.
nl: Het pad van het bestand.

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: The status of the file.
nl: De status van het bestand.

en: The date the file was uploaded.
nl: De datum waarop het bestand geüpload is.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: Naam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomie: Term' gebruikt. Dit kan  dubbele inhoud veroorzaken.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
nl: Taxonomietermen zijn gekoppeld aan nodes.

en: Taxonomy term name.
nl: Taxonomietermnaam

en: The term weight field
nl: Het gewicht van de term

en: The description associated with a taxonomy term.
nl: De beschrijving van de taxonomieterm.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
nl: Filter de resultaten van 'Taxonomie:Term' uit een specifieke woordenlijst.

en: All terms
nl: Alle termen

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
nl: Alle taxonomietermen van de geselecteerde woordenlijsten weergeven die in een node zijn gebruikt.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
nl: De bovenliggende term. Dit kan leiden tot dubbele gegevens als  een woordenlijst wordt gebruikt die meerdere ouders toestaat.

en: The parent term of the term.
nl: De bovenliggende term van de term.

en: Term synonym
nl: Termsynoniem

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
nl: Termsynoniemen kunnen gebruikt worden om termen te vinden door middel van alternatieve woorden.

en: Term ID (with depth)
nl: Term-ID (met diepte)

en: Node translation
nl: Node-vertaling

en: Translation set node ID
nl: Vertalingset node-ID

en: The ID of the translation set the content belongs to.
nl: De ID van de vertalingset waar de inhoud toe behoort.

en: Source translation
nl: Bronvertaling

en: The source that this content was translated from.
nl: De brontekst waarvan deze inhoud de vertaling is.

en: Versions of content in different languages.
nl: Versies van de inhoud in verschillende talen.

en: Child translation
nl: Onderliggende vertaling

en: Outdated
nl: Gedateerd

en: upload
nl: uploaden

en: The description of the uploaded file.
nl: De omschrijving van het geüploade bestand.

en: Has attached files
nl: Heeft bijlagen

en: Add a relationship to gain access to more file data for files uploaded by upload.module. Note that this relationship will cause duplicate nodes if there are multiple files attached to the node.
nl: Voeg een relatie toe om zo toegang te krijgen tot meer bestandsdata voor bestanden geüpload met de upload.module. Merk op dat deze relatie er voor zorgt dat er gedupliceerde nodes zullen ontstaan als er meerdere bestanden gekoppeld zijn aan een node.

en: The user ID
nl: De gebruikers-ID

en: The user or author name.
nl: De gebruikers- of auteursnaam.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
nl: E-mailadres voor een bepaalde gebruiker. Dit veld wordt normaal gesproken niet getoond aan gebruikers, dus wees voorzichtig wanneer u dit gebruikt.

en: Language of the user
nl: Taal van de gebruiker

en: The user's picture, if allowed.
nl: De afbeelding van de gebruiker (indien toegestaan).

en: The date the user was created.
nl: De aanmaakdatum van de gebruiker.

en: The user's last access date.
nl: De laatste toegangsdatum van de gebruiker.

en: The user's last login date.
nl: De laatste inlogdatum van de gebruiker.

en: Whether a user is active or blocked.
nl: Of een gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: The user's signature.
nl: De handtekening van de gebruiker.

en: Provide a simple link to edit the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker te bewerken.

en: Roles that a user belongs to.
nl: Aan een gebruiker toegekende rollen.

en: User ID from URL
nl: Gebruikers-ID uit de URL

en: User ID from logged in user
nl: Gebruikers-ID van ingelogde gebruiker

en: Randomize the display order.
nl: De weergave-volgorde op willekeurig zetten.

en: Provide custom text or link.
nl: Aangepaste tekst of een link invullen.

en: View result counter
nl: Resultatenteller weergeven

en: Displays the actual position of the view result
nl: Geeft de actuele positie van het overzichtsresultaat weer.

en: Link this field to its aggregator category page
nl: Koppel dit veld aan de aggregator-categorie pagina

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: Link this field to its comment
nl: Dit veld naar zijn reacties linken

en: Show teaser-style link
nl: Teaser-stijl link weergeven

en: Link this field to new comments
nl: Dit veld aan nieuwe reacties linken

en: Type of link
nl: Soort link

en: Contact %user
nl: Contact opnemen met %user

en: Unknown group
nl: Onbekende groep

en: Unknown language
nl: Onbekende taal

en: Current user's language
nl: Taal van huidige gebruiker

en: Default site language
nl: Standaardtaal van de website

en: No language
nl: Geen taal

en: Current installed version
nl: Momenteel geïnstalleerde versie

en: Unknown node type
nl: Onbekende node-type

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: Validate user has access to the node
nl: Valideer gebruiker voor toegang tot de node

en: Node IDs separated by , or +
nl: Node ID's gescheiden door , of +

en: Build mode
nl: Bouwmodus

en: Display node comments
nl: Node-reacties weergeven

en: No alternate
nl: Geen alternatief

en: Alternative sort
nl: Alternatieve sortering

en: If no search is performed and this field does not appear, pick an alternative default table sort field.
nl: Als er geen zoekopdracht werd uitgevoerd en dit veld niet verschijnt, kies dan een alternatief standaard sorteerveld voor de tabel.

en: Alternate sort order
nl: Alternatieve sorteervolgorde

en: On empty input
nl: Zonder invoer

en: Show None
nl: Niets weergeven

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide zoekwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: Display score
nl: Score tonen

en: Link this field to download the file
nl: Dit veld aan de bestandsdownload linken

en: Set the breadcrumb for the term parents
nl: Het broodkruimelpad voor de bovenliggende term instellen

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
nl: Wanneer gesecteerd zal het broodkruimelpad alle bovenliggende termen bevatten, elk met een link naar deze view. Merk op dat dit alleen werkt als maar eén term is ontvangen.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gelabeld zijn met termen in de hiërachie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gelabeld zijn met 'appel' en 'fruit'. Wannner het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gelabeld met 'fruit'als de diepte -1 is (of lager).

en: Allow multiple terms per argument
nl: Meerdere termen per argument toestaan

en: No vocabulary
nl: Geen woordenlijst

en: Link this field to its taxonomy term page
nl: Dit veld aan zijn taxonomietermpagina linken

en: Link this field to its term page
nl: Dit veld aan zijn termpagina linken

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Gelieve dit te wijzigen in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
nl[0]: Kan de volgende term niet vinden: @terms
nl[1]: Kan de volgende termen niet vinden: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
nl: Selecteer woordenlijsten als u specifiek op deze wilt valideren. Als er geen woordenlijsten zijn aangevinkt voldoen alle termen.

en: Term IDs separated by , or +
nl: Term ID's gescheiden door , of +

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Translation option
nl: Vertaalopties

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
nl: Met de vertaalopties kunt u selecteren welke vertaling of vertalingen in een vertaling mee doen. Kies 'Huidige taal' of 'Standaard taal' om respectievelijk mee te doen in de vertaling in de huidige of de standaardtaal. Selecteer een specifieke taal om aan te sluiten op een vertaling in die taal. Als u "Alle" kiest, zal elke vertaling een nieuwe rij creëren, waardoor het erop kan lijken dat er duplicaten zijn veroorzaakt.

en: To the user
nl: Naar de gebruiker

en: With a mailto:
nl: Met een mailto:

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
nl[0]: Gebruiker: @users niet gevonden
nl[1]: Gebruikers: @users niet gevonden

en: Also look for a node and use the node author
nl: Zoek ook naar een node en gebruik hiervan de auteur

en: Only allow numeric UIDs
nl: Alleen numerieke UID's toestaan

en: Only allow string usernames
nl: Alleen tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
nl: Zowel numerieke UID's als tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Restrict user based on role
nl: Gebruiker op basis van rol beperken

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
nl: Als er geen rollen geselecteerd zijn, worden gebruikers van iedere rol toegestaan.

en: Unrestricted
nl: Onbeperkt

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten zijn in staat deze weergave te benaderen. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle views' alle views kunnen zien, ongeacht andere toegangsrechten.

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
nl: Alleen de geselecteerde rollen hebben toegang tot deze weergave. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle overzichten' alle overzichten kunnen zien, ongeacht hun rol.

en: You must select at least one role if type is "by role"
nl: Selecteer tenminste één rol als het type 'per rol' is

en: PHP argument code
nl: PHP-argumentcode

en: PHP validate code
nl: PHP-validatiecode

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: The length of time raw query results should be cached.
nl: De tijdsduur die onbewerkte query-resulaten gecached moeten worden.

en: Rendered output
nl: Weergegeven uitvoer

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Broken field
nl: Veld defect

en: Change the name of this display.
nl: De naam van deze weergave wijzigen.

en: Change the title that this display will use.
nl: De titel van deze weergave veranderen.

en: Change the style plugin.
nl: De stijlplugin wijzigen.

en: Row style
nl: Stijl van de rijen

en: Change the row plugin.
nl: De rij-plugin wijzigen.

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Change whether or not this display will use AJAX.
nl: Instellen of deze weergave wel of geen AJAX gebruikt.

en: Change this display's pager setting.
nl: De paginering-instellingen van deze weergave wijzigen.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Change how many items to display.
nl: Het aantal weer te geven items wijzigen.

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
nl: Specificeer of deze weergave in een 'meer' link voorziet.

en: Specify access control type for this display.
nl: Specificeer toegangscontroletype voor deze weergave.

en: Change settings for this access type.
nl: Instellingen voor dit toegangstype aanpassen.

en: Specify caching type for this display.
nl: Het cachingtype voor deze weergave opgeven.

en: Change settings for this caching type.
nl: Instellingen voor dit cachingtype aanpassen.

en: Link display
nl: Weergavelink

en: Exposed form in block
nl: Zichtbaar formulier in blok

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
nl: Het zichtbaar gemaakte formulier kan in een blok in plaats van een overzicht worden weergegeven.

en: Get information on how to theme this display
nl: Informatie over het verwerken van deze weergave in een thema.

en: The title of this view
nl: De titel van dit overzicht

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
nl: Deze titel wordt bij het overzicht weergegeven op plaatsen waar titels normaal gesproken worden weergegeven, zoals de paginatitel, bloktitel enz.

en: Use AJAX when available to load this view
nl: Indien beschikbaar, AJAX gebruiken om dit overzicht te laden

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
nl: Indien aangezet, zal dit overzicht een AJAX-mechanisme gebruiken voor paginering, tabelsortering en bedienbare filters. Dit betekent dat niet de gehele pagina vernieuwd wordt. Het wordt niet aanbevolen dit te gebruiken als deze view de hoofdinhoud is van de pagina omdat het deeplinking onmogelijk maakt naar specieke pagina's, maar het is erg praktische voor inhoud aan de zijkant.

en: Use a pager for this view
nl: Voor deze view paginering gebruiken

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat deze op 0 tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?=page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermeid indien mogelijk.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items per pagina. Vul 0 in voor een onbeperkt aantal items.

en: Add a more link to the bottom of the display.
nl: Een meer-link aan de onderkant van de weergave toevoegen.

en: Create more link
nl: Een 'meer'-link aanmaken

en: Text to use for the more link.
nl: Tekst om te gebruiken voor de meer-link.

en: The text to display for the more link.
nl: De tekst om weer te geven voor de meer-link

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
nl: Dit zorgt ervoor dat het overzicht uitsluitend verschillende items toont. Indien er meerdere identieke items zijn, zal ieder item slechts eenmaal getoond worden. Dit is te gebruiken om duplicaten te voorkomen binnen een overzicht, hoewel dit niet altijd werkt. Merk op dat dit queries trager kan maken, dus gebruik het alleen als het nodig is.

en: Access restrictions
nl: Toegangsbeperkingen

en: Access options
nl: Toegangsopties

en: Caching options
nl: Cachingopties

en: Display even if view has no result
nl: Geef altijd weer, zelfs als het overzicht geen resultaten heeft

en: How should this view be styled
nl: Hoe dit overzicht vormgegeven moet worden

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
nl: Vergeet niet om, als de gekozen stijl instellingen heeft, op de instellingenknop te drukken die in de overzichtssamenvatting ernaast verschijnt.

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Row style options
nl: Rijstijl-opties

en: How should each row in this view be styled
nl: Hoe iedere rij in dit overzicht vormgegeven moet worden

en: Which display to use for path
nl: Welke weergave voor het pad gebruiken

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
nl: Welke weergave gebruiken om voor deze weergave het pad te krijgen voor zaken als samenvattingslinks, rss-feedlinks, 'lees meer'-links enzovoort.

en: Display output
nl: Weergaveuitvoer

en: Alternative display output
nl: Alternatieve weergaveuitvoer

en: Style output
nl: Stijluitvoer

en: Alternative style
nl: Alternatieve stijl

en: Row style output
nl: Rijstijluitvoer

en: Alternative row style
nl: Alternatieve rij-stijl

en: Field @field (ID: @id)
nl: Veld @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
nl: Deze rubriek toont alle mogelijke templates voor de weergave- en stijl-plugins, ongeveer geordend van minst naar meest specifiek. De actieve template voor iedere plugin -- de meest specifieke template die is gevonden - is vetgedrukt.

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Rescan template files
nl: Thema-bestanden opnieuw scannen

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> Na het toevoegen, verwijderen of hernoemen van template-bestanden is het noodzakelijk dat Drupal op de hoogte wordt gebracht van de wijzigingen, door de bestanden op de server opnieuw te scannen. Door middel van deze knop wordt het themaregister van Drupal geleegd en het scannen opnieuw uitgevoerd. Daarna geven de vetgedrukte templates hierboven de nieuwe situatie aan.

en: Theming information (display)
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling (weergave)

en: Back to !info.
nl: Terug naar !info.

en: theming information
nl: thema-informatie

en: This display has no theming information
nl: Deze weergave heeft geen informatie voor een thema

en: This is the default theme template used for this display.
nl: Dit is het standaardthematemplate dat gebruikt wordt voor deze weergave.

en: This is an alternative template for this display.
nl: Dit is een alternatief template voor deze weergave.

en: Theming information (style)
nl: Thema-informatie (stijl)

en: This display has no style theming information
nl: Deze weergave bevat geen stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this style.
nl: Voor de stijl in deze weergave wordt de standaardthema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze stijl.

en: Theming information (row style)
nl: Thema-informatie (rij-stijl)

en: This display has no row style theming information
nl: Deze weergave bevat geen rij-stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this row style.
nl: Voor de rij-stijl in deze weergave wordt de standaard thema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this row style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze rij-stijl.

en: Put the exposed form in a block
nl: Het zichtbare formulier in een blok plaatsen

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
nl: Indien geselecteerd, zullen bij dit overzicht geen zichtbare widgets worden getoond. In plaats daarvan komt een blok beschikbaar in het Drupal-blokbeheer, met hierin het zichtbare formulier. Merk op dat dit blok handmatig moet worden toegevoegd, overzichten doen dit niet voor u.

en: File found in folder @template-path
nl: Bestand gevonden in de map @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
nl: (Bestand niet gevonden in de map @template-path)

en: Status: using default values.
nl: Status: gebruikt standaardwaarden.

en: Update default display
nl: Standaardweergave bijwerken

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
nl: Weergave '@display' gebruikt velden maar er is er geen veld gedefinieerd of ze zijn allemaal verborgen.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
nl: Weergave '@display' maakt gebruik van een pad, maar deze is niet opgegeven.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
nl: Weergave '@display' bevat een ongeldige stijl-plugin.

en: Exposed form: @view-@display_id
nl: Zichtbaar formulier: @view-@display_id

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Inherit exposed filters
nl: Zichtbare filters overerven.

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de zichtbare filterwaarden erven van de bovenliggende weergave, waarvan het een bijlage is?

en: Attach before or after the parent display?
nl: Bijvoegen voor of na de hoofdweergave?

en: Select which display or displays this should attach to.
nl: Selecteer aan welke weergave(n) dit bijgevoegd moet worden

en: Block admin description
nl: Beheeromschrijving blok

en: Block caching type
nl: Blok cache-type

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
nl: Hiermee wordt de cachingmethode voor het blok ingesteld. Vereiste voor caching is dat dit tevens is ingeschakeld op de beheerpagina van het blok. Houd er rekening mee dat er weinig invloed is op de momenten waarop de cache wordt geleegd.

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Change settings for the parent menu
nl: Instellingen voor het bovenliggend menu wijzigen

en: The menu path or URL of this view
nl: Het menupad of de URL van dit overzicht

en: Menu item entry
nl: Menu-item gegeven

en: No menu entry
nl: Geen menu-item gegeven

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item gegeven

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
nl: Vul, indien ingesteld op normaal of tab, de tekst in om te gebruiken voor het menu-item.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
nl: Vul indien ingesteld op normaal of tab de tekst in om te gebruiken voor de menu-itembeschrijving.

en: Insert item into an available menu.
nl: Item in een beschikbaar menu invoegen.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
nl: Menuselectie vereist de activering van de Menu-module.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
nl: Hoe lager het gewicht, hoe hoger of meer naar links het zal verschijnen.

en: Default tab options
nl: Standaardtabbladopties

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
nl: Indien een menu-item als tab wordt gedefinieerd, moet Drupal weten wat het bovenliggende menu-item van de tab is. Mogelijk bestaat dat bovenliggende menu-item al, zo niet dan moet het worden aangemaakt. Het pad van een bovenliggend item zal altijd hetzelfde zijn als dat van het item zelf, zonder het laatste deel. Als het pad naar dit overzicht bijvoorbeeld <em>foo/bar/baz</em> is, zal het pad van het bovenliggende item <em>foo/bar</em> zijn.

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de titel in voor het item.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de omschrijving in voor het item.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
nl: Als het bovenliggend menu-item een tab is, vul het gewicht in van de tab. Hoe lager het getal, hoe meer naar links deze geplaatst wordt.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
nl: '$arg' wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan %.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
nl: Overzichten kunnen geen normale menu-items maken voor paden met een % erin.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
nl: Een weergave waarvan het pad eindigt met een % kan geen tab zijn.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
nl: Het scheidingsteken kan tussen inline-velden worden geplaatst om te voorkomen dat ze aan elkaar vast plakken. Dit veld mag HTML bevatten.

en: Grouping field
nl: Groepeerveld

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
nl: Een veld aangeven waarop de records gegroepeerd worden. Leeglaten om niet te groeperen.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
nl: De stijl @style vereist een rijstijl, maar de rijplugin is ongeldig.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
nl: Horizontale uitlijning plaatst de items naast elkaar, beginnend linksboven en bewegend naar rechts. Verticale uitlijning plaatst de items onderelkaar, beginnend linksboven en bewegend naar onder.

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Display record count with link
nl: Aantal records met link weergeven

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal items om weer te geven

en: Display items inline
nl: Items inline tonen

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden.

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt.

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
nl: Activeer tabel-koppen die blijven staan, Drupal-stijl (javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: The style selected does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl ondersteunt geen velden.

en: None defined
nl: Geen gedefinieerd

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
nl: Dit overzicht wordt momenteel bewerkt door gebruiker !user en is hierdoor vergrendeld voor aanpassen door anderen. Deze vergrendeling is !age oud. Klik hier om <a href="!break">deze vergrendeling te verbeken</a>.

en: New view
nl: Nieuwe view

en: Changed view
nl: Aangepaste view

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
nl: View %name, geeft items weer van type <strong>@base</strong>.

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: Title: @title
nl: Titel: @title

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: There are no views to be exported at this time.
nl: Er zijn momenteel geen views om te exporteren.

en: Show only these tags
nl: Alleen deze labels weergeven

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
nl: Plaats dit in @module.info in uw modules/@module map

en: Put this in @module.module in your modules/@module directory
nl: Plaats dit in @module.module in uw modules/@module map

en: Put this in @module.views_default.inc in your modules/@module directory or modules/@module/includes directory
nl: Plaats dit in @module.views_default.inc in uw modules/@module map of modules/@module/includes map

en: use views exporter
nl: views exporter gebruiken

en: Bulk export
nl: Massa-export

en: Views exporter
nl: Viewsexporteur

en: Allows exporting multiple views at once.
nl: Staat exporteren van meerdere views tegelijkertijd toe.

en: Adjust top margin
nl: Bovenmarge aanpassen

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
nl: Indien ingeschakeld, wordt de site ongeveer 20 pixels naar beneden geschoven om het administratiemenu te tonen. Indien uitgeschakeld, kunnen sommige absolute- of vastgepositioneerde elementen op de pagina worden bedekt door het beheermenu.

en: Keep menu at top of page
nl: Menu aan paginatop houden

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
nl: Indien ingeschakeld, wordt het beheermenu altijd bovenaan het venster in de browser getoond (zelfs nadat de pagina is gescrold). <strong>Opmerking:</strong> In sommige browsers kan deze instelling resulteren is een slecht gevormde pagina, een onzichtbare cursor, niet selecteerbare elementen in formulieren, enz.  Als dit zich voordoet, schakel dan deze optie uit.

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
nl: Indien ingeschakeld, worden de veldverzamelingen op de <a href="!modules-url">modules</a>-pagina automatisch ingeklapt wanneer de pagina wordt geladen.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
nl: Als de Utility-module voor dit doel werd geïnstalleerd, kan het veilig worden uitgeschakeld en gedeïnstalleerd.

en: Move local tasks into menu
nl: Plaats de lokale taken in het menu

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
nl: Indien ingeschakeld, worden de tabs op de huidige pagina verplaatst naar het beheermenu. Deze faciliteit is alleen beschikbaar in templates die gebruik maken van de CSS-klassen <code>tabs primary</code> en <code>tabs secondary</code> voor tabs.

en: Administration menu settings
nl: Instellingen beheermenu

en: Parent link ID
nl: Bovenliggende link-ID

en: Display additional data for each menu item
nl: Weergeven van bijkomende gegevens voor ieder menu-onderdeel

en: Display the selected items next to each menu item link.
nl: Weergeven van de geselecteerde items naast ieder menu-onderdeel.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
nl: Indien ingeschakeld, worden alle menu-onderdelen getoond onafhankelijk van de toegangsrechten. <em>Opmerking: Niet inschakelen op een productie-site.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
nl: Schakel deze modules in: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
nl: De beheermenumodule voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Gebruik de onderstaande instellingen om de vorm van het menu aan te passen.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
nl: De beheermenumodule voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Het administratiemenu toont eveneens het aantal anonieme en geverifieerde gebruikers en laat toe dat modules hun eigen menu-onderdelen toevoegen. Integratie van het menu hangt af van module tot module; bijvoorbeeld de uitbreidingsmodule <a href="@drupal">Devel</a>,  maakt veel gebruik van de administratiemenu-module om snel toegang te geven tot de ontwikkelingshulpmiddelen.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
nl: De <a href="@settings">Instellingenpagina</a> van het beheermenu laat toe om sommige onderdelen van het gedrag en het voorkomen van het menu te veranderen. Vermits het voorkomen van het menu afhankelijk is van het thema van uw site, vereisen aanzienlijke aanpassingen ook wijzigingen aan de thema- en CSS-bestanden van uw site. Voor meer informatie over aanpassingen aan template en CSS, zie de geadvanceerde module README.txt bestand.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
nl: De menu-onderdelen die worden weergegeven in het beheermenu hangen af van de toegangsrechten van de gebruiker. Ten eerste, het administratiemenu wordt alleen getoond aan gebruikers in rollen met het <em>Toegang administratiemenu</em> (admin_menu module) toegangsrecht. Ten tweede, een gebruiker moet deel uitmaken van een rol met de <em>Toegang tot beheerpagina's</em> (system module) toegangsrecht om de administratieve linken te bekijken. Ten laatste, alleen de huidig toegelaten linken worden getoond; b.v. indien een gebruiker geen lid is van een rol met het toegangsrecht <em>Toegangsrechten beheren</em> (user module) en <em>Gebruikers beheren</em> (user module), wordt het <em>Gebruikerbeheer</em> menu-onderdeel niet getoond.

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Adjust administration menu settings.
nl: Aanpassen instellingen administratiemenu.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
nl: Voorziet een keuzelijstmenu aan de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten).

en: - All -
nl: - Alle -

en: Okay
nl: Redelijk

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Configure this block
nl: Dit blok instellen

en: Blue Lagoon (default)
nl: Blue Lagoon (standaard)

en: Number of Options
nl: Aantal opties

en: Node reference: @field
nl: Node-referentie: @field

en: Voting target
nl: Stemmingsdoel

en: The axis this rating will affect. Enter a property on which that this rating will affect, such as <em>quality</em>, <em>satisfaction</em>, <em>overall</em>, etc. If no axis is entered, the default axis <em>vote</em> will be used. Warning: changing this value will not update existing votes to the new axis.
nl: De as die door deze beoordeling wordt beïnvloed. Voer de eigenschap in die door de beoordelingen wordt beïnvloed, zoals bijvoorbeeld <em>kwaliteit</em>, <em>tevredenheid</em>, <em>algemeen</em>, etc. Indien geen as is opgegeven, wordt de standaard as <em>stem</em> gebruikt. Waarschuwing: Het wijzigen van deze waarde zal bestaande beoordelingen niet wijzigen naar de nieuwe as.

en: As Stars
nl: Als sterren

en: Rating (i.e. 4.2/5)
nl: Beoordeling (bijv: 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
nl: Percentage (z.B. 92)

en: This page is used to configure site-wide features of the fivestar module. To setup fivestar to rate content:
nl: Deze pagina wordt gebruikt om de instellingen van de fivestar module voor de hele site te beheren. Om fivestar te installeren om inhoud te kunnen beoordelen:

en: Configure site-wide settings for fivestar below.
nl: Beheer de instellingen voor fivestar voor de hele website hieronder.

en: Go to <a href="!types">admin/content/types</a> and edit the type you would like to rate.
nl: Ga naar <a href="!types">admin/content/types</a> en bewerk het contenttype dat u wilt laten beoordelen

en: On the settings page for the content type, a set of options is available for fivestar, where you can enable rating for that type and set rating options.
nl: Op de instellingen pagina voor contenttypes is een set opties voor Fivestar aanwezig. U kunt daar beoordelingen aanzetten per contenttype en en de beoordelings opties instellen.

en: Configure site-wide widgets used for Fivestar rating.
nl: Configureer website-brede widgets die voor Fivestar-beoordeling worden gebruikt.

en: Fivestar ratings
nl: Fivestar beoordelingen

en: To rate this content, enable Fivestar rating below. These settings will be used for both comments (if available) and direct rating.
nl: Schakel hieronder Fivestar beoordeling in om het beoordelen van deze inhoud mogelijk te maken. Deze instellingen gelden voor zowel gebruikersreacties (indien beschikbaar) als voor directe beoordeling van de inhoud.

en: Enable Fivestar rating
nl: Fivestar-beoordeling inschakelen

en: Cancel rating
nl: Beoordeling annuleren

en: Poor
nl: Onvoldoende

en: Great
nl: Goed

en: Awesome
nl: Zeer goed

en: Give it @star/@count
nl: Geef het @star/@count

en: Widget display
nl: Widget tonen

en: Fivestar Settings
nl: Fivestar Instellingen

en: Fivestar: Rate this node
nl: Fivestar: beoordeel deze pagina

en: Rate This
nl: Beoordeel dit

en: Your vote has been cleared.
nl: Uw stem is gewist.

en: Your rating: <span>!stars</span>
nl: Uw beoordeling: <span>!stars</span>

en: Average: <span>!stars</span>
nl: Gemiddeld: <span>!stars</span>

en: No votes yet
nl: Nog geen stemmen

en: Saving your vote...
nl: Uw stem wordt opgeslagen...

en: Your vote has been saved.
nl: Uw stem is opgeslagen.

en: Deleting your vote...
nl: Uw stem wordt verwijderd...

en: Your vote has been deleted.
nl: Uw stem is verwijderd.

en: Select rating
nl: Beoordeling selecteren

en: <span>@count</span> vote | <span>@count</span> votes
nl[0]: <span>@count</span> stem
nl[1]: <span>@count</span> stemmen

en: Enabling Fivestar for comments will display a rating widget when a user posts a comment. The rating of the comment will affect its parent content.
nl: Het inschakelen van Fivestar voor gebruikersreacties zorgt ervoor dat een beoordelingswidget wordt getoond wanneer een gebruiker een reactie inzendt. De beoordeling bij de reactie beïnvloed de beoordeling van de inhoud waarop gereageerd wordt.

en: Optional rating
nl: Optionele beoordeling

en: Required rating
nl: Verplichte beoordeling

en: A simple five-star voting widget for nodes.
nl: Een eenvoudige 5 sterren beoordelings widget voor pagina's

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
nl: De toegangsrechten van map %directory zijn aangepast zodat de map schrijfbaar wordt.

en: Number of items to index per cron run
nl: Aantal items dat per cron-uitvoering wordt geïndexeerd

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
nl: Het maximum aantal items dat per <a href="@cron">cron-uitvoering</a> wordt geïndexeerd. Indien nodig kan het aantal verminderd worden om timeout- en geheugenfouten tijdens het indexeren te voorkomen.

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: File name without extension
nl: Bestandsnaam zonder extensie

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
nl: Beveiligingswaarschuwing: kan geen .htaccess-bestand maken. Maak een .htaccess-bestand in de map %directory die de volgende regels bevat: <br /><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
nl: %name: titel niet gevonden. Controleer de selectie.

en: An image thumbnail was not able to be created.
nl: Er kon geen thumbnail worden gemaakt.

en: Minimum resolution for Images
nl: Minimumresolutie voor afbeeldingen

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
nl: De minimum toegestande fotogrootte in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480. Vul 0 in voor geen restrictie. Als een kleinere foto wordt geüpload zal deze worden geweigerd.

en: ALT text settings
nl: 'alt' tekst-instellingen

en: Enable user input alternate text for images.
nl: Door gebruikers ingevoerde 'alt'-teksten voor afbeeldingen toestaan.

en: Default ALT text
nl: Standaard 'alt'-tekst

en: This value will be used for alternate text by default.
nl: Deze waarde zal standaard worden gebruikt als alternatieve tekst.

en: Title text settings
nl: 'title' tekst-instellingen

en: Enable user input title text for images.
nl: Door gebruikers ingevoerde 'title'-tekst voor afbeeldingen toestaan.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
nl: Kies veldtype om aan de gebruiker te tonen.

en: Default Title text
nl: Standaard 'title'-tekst

en: This value will be used as the image title by default.
nl: Deze waarde zal standaard worden gebruikt als 'title'-tekst van de afbeelding.

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
nl: Als een afbeelding niet wordt geüpload, toon dan een standaard afbeelding.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
nl: De standaard afbeelding kan niet worden geüpload. De locatie %destination bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
nl: Alleen webstandaard afbeeldingen (jpg, gif en png) zijn toegestaan in de afbeeldingswidget. Als u andere soorten wilt uploaden dient u een algemene uploadwidget te gebruiken.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
nl: Geef een resolutie op in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480.

en: Alternate Text
nl: Alternatieve tekst ('alt')

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: The ImageField module has been disabled. The <a href="http://drupal.org/project/filefield">FileField module</a> needs to be installed for it to work properly.
nl: De ImageField-module is uitgeschakeld. De <a href="http://drupal.org/project/filefield">FielField-module</a> moet worden geinstalleerd om goed te werken.

en: Image linked to node
nl: Foto naar node gelinkt

en: Image linked to file
nl: Afbeelding gelinkt aan bestand

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
nl: FileField moet worden geupdate naar Drupal 6 voordat ImageField kan worden geüpdate.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
nl: Beheerderthumbnails uit de bestandenmap zijn verwijderd. Alle thumbnails zijn nu opgeslagen in de 'imagefield_thumbs'-map.

en: The selected file %name could not be saved.
nl: Het geselecteerde bestand %name kan niet worden opgeslagen.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
nl: De map %directory is een bestand en kan niet worden overschreven.

en: filefield
nl: bestandsveld

en: Could not set permissons on destination file: %file
nl: Kan geen permisses geven aan bestand %file

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
nl: Het pad %directory was gecontroleerd als een map, maar is een bestand.

en: List field
nl: Lijstveld

en: Files listed by default
nl: Bestanden die standaard in een lijst getoond worden

en: When enabled, will display a text field where users may enter a description about the uploaded file.
nl: Indien ingeschakeld wordt een tekstveld weergegeven, waar gebruikers een omschrijving over het geüploade bestand kunnen ingeven.

en: FileField was trying to display the file %file, but it does not exist.
nl: Bestandsveld probeerde het bestand %file te tonen, maar het bestaat niet.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
nl: De server ondersteunt uploadvoortgang. De 'Throbber'-weergave laat geen voortgang zien, maar gebruikt minder ruimte. U kunt deze het best gebruiken bij kleine bestanden of als er problemen zijn met de voortgangindicator.

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de map '%directory' waar bestanden zullen worden opgeslagen. Gebruik geen '/' voor of achter het pad.

en: Specify the size limit that applies to each file separately. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If you leave this this empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
nl: Geef de de groottelimiet op per bestand. Vul een waarde in zoals '512' (bytes), '80K' (kilobytes) of '50M' (megabytes) om de toegestane bestandsgrootte te beperken. Als u dit leeg laat zal de bestandsgrootte alleen worden gelimiteerd door de PHP-instellingen 'maximum post' en 'file upload sizes' (op dit moment: <strong>%limit</strong>).

en: The file path (@file_path) cannot start with the system files directory (@files_directory), as this may cause conflicts when building file URLs.
nl: Het bestandspad (@file_path) kan niet beginnen met systeembestandenmap (@files_directory) omdat dit conflicten kan geven bij het maken van URL's.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
nl: De '@field'-optie moet een toegestane waarde bevatten.  U kunt of dit veld leeglaten of een waarde invullen zoals:  '512' (bytes), '80K' (kilobytes) of '50M' (megabytes).

en: The file in the @field field was unable to be uploaded.
nl: Het bestand in het @field-veld kan niet worden geüpload.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
nl: Refereren naar het bestand in het %field-veld is niet toegestaan.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
nl: Het bestand waaraan wordt gerefereerd door het %field-veld bestaat niet.

en: Total filesize for %title, %tsize,  exceeds field settings of %msize.
nl: Totale bestandsgrootte voor %title, %tsize, overschrijdt een veldinstelling van %msize.

en: The file upload failed. %upload
nl: Het uploaden van het bestand is niet gelukt. %upload

en: A plain file upload widget.
nl: Een eenvoudige widget om bestanden te uploaden.

en: Displays the file system path to the file.
nl: Toont het systeempad naar het bestand.

en: URL to file
nl: URL naar bestand

en: Displays a full URL to the file.
nl: Toont een volledige URL naar het bestand.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
nl: Er is een fout opgetreden. Het bestand dat werd geüpload is waarschijnlijk groter dan de maximum toegestane bestandsgrootte (@size).

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
nl: Er is een fout opgetreden. Het formulier ontbreekt in de servercache. Probeer de pagina te herladen en opnieuw te verzenden.

en: Starting upload...
nl: Upload starten ...

en: Uploading... (@current of @total)
nl: Aan het uploaden... (@current van @total)

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
nl: De inhoud van het bestand (@type) komt niet overeen met de extensie (@extension).

en: Allowed Extensions: %ext
nl: Toegestane extensies: %ext

en: Maximum Filesize: %size
nl: Maximale bestandsgrootte: %size

en: The image must be exactly %dimensions pixels.
nl: De afbeelding moet exact %dimensions pixels.

en: The image will not fit between the dimensions of %min_dimensions and %max_dimensions pixels.
nl: De afbeelding zal niet tussen de afmetingen %min_dimensions en %max_dimensions pixels passen.

en: Images must be exactly @min_size pixels
nl: Afbeeldingen dienen exact @min_size pixels te zijn

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
nl: Afbeeldingen dienen tussen @min_size en @max_size pixels te zijn

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
nl: Afbeeldingen groter dan @max_size pixels zullen geschaald worden

en: Images must be smaller than @max_size pixels
nl: Afbeeldingen moeten kleiner zijn dan @max_size pixels

en: Images must be larger than @max_size pixels
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan @max_size pixels

en: The file is not a known image format.
nl: Dit bestand is geen bekend afbeeldingstype.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
nl: Uw server is in staat upload-voortgang te tonen, maar beschikt niet over de benodigde bibliotheken. Installatie van <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a> (bij voorkeur) of <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a> wordt aangeraden.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
nl: Uw server is geschikt om de voortgang van een file-upload te tonen conform APC RFC1867. Let op, slechts één upload per keer wordt ondersteund. Aanbevolen wordt om, indien mogelijk, de '<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a>' te gebruiken.

en: Migrating filefield values
nl: Migreert FileField-waardes

en: The File field %field has been updated with new settings.
nl: Het bestandsveld %field is vernieuwd met de nieuwe instellingen.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
nl: Uw server is niet in staat om bestandsuploadvoortgang te tonen. Hiervoor heeft u PHP 5.2 en een Apache-server nodig.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
nl: De server is niet in staat om de voortgang van het uploaden van bestanden weer te geven. Deze weergave vereist dat PHP werkt met mod_php en niet als Fast CGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
nl: Uw server is in staat om bestandsuploadvoortgang weer te geven met behulp van APC, maar APC is niet ingeschakeld. Voeg <code>apc.rfc1867 = 1</code> aan de php.ini-configuratie toe. Het is echter aan te raden om <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> te gebruiken omdat deze ook gelijktijdige uploads ondersteunt.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
nl: <a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a> staat aan

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
nl: <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL-uploadprogress</a> is ingeschakeld

en: Upload progress
nl: Uploadvoortgang

en: Width of a video or image file in pixels.
nl: Breedte van een video of foto in pixels.

en: Height of a video or image file in pixels.
nl: Hoogte van een video of foto in pixels.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
nl: De lengte van audio of video in seconden.

en: Audio format
nl: Audioformaat

en: The audio format.
nl: Het audioformaat.

en: The sample rate of the audio.
nl: De sample rate van de audio.

en: Audio channel mode
nl: Audiokanaalmodus

en: The number of channels in the audio, by name (stereo or mono).
nl: Het aantal kanalen in de audio, per naam (stereo of mono).

en: The audio bitrate.
nl: De audio-bitrate.

en: Audio bitrate mode
nl: Audio bitrate-modus

en: The kind of audio bitrate, such as VBR. Usually empty.
nl: Het soort audio-bitrate, zoals VBR. Normaal gesproken leeg.

en: Default (usually mm:ss)
nl: Standaard (meestal mm:ss)

en: Hours: h
nl: Uren: h

en: Minutes: mm
nl: Minuten: mm

en: Seconds: ss
nl: Seconden: ss

en: Total seconds
nl: Totaal aantal seconden

en: Data key
nl: Datasleutel

en: The data column may (or may not) contain any of the following data. Select the data that should be output for this field.
nl: De datakolom mag (of mag niet) de volgende data bevatten. Selecteer de data die moet worden getoond voor dit veld.

en: Fivestar Rating
nl: Fivestar-beoordeling

en: Store a rating for this piece of content.
nl: Geef een beoordeling voor dit inhoudsonderdeel.

en: Styles
nl: Stijlen

en: %name: the value may be no smaller than %min.
nl: %name: de waarde mag niet kleiner zijn dan %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: %name: found no valid user with that name.
nl: %name: geen toegestane gebruiker gevonden met die naam.

en: Manage form
nl: Formulier beheren

en: Anonymous vote rollover
nl: Anonieme stem-rollover

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
nl: De tijd die moet verstrijken voordat twee anonieme stemmen van dezelfde computer als uniek worden beschouwd. Dit op 'nooit' instellen zal de meeste dubbele stemmen elimineren, maar zal meerdere anonieme stemmen op dezelfde computer (bijvoorbeeld in een internetcafé) niet toestaan.

en: Do not tally results automatically: I am using a module that manages its own vote results.
nl: Maak geen automatische balans op, ik gebruik een module die zijn eigen resultaten bijhoudt.

en: Which node types should receive votes?
nl: Welke nodetypes moeten stemmen ontvangen?

en: What type of votes should be generated?
nl: Welk type stemmen moet worden gegenereerd?

en: Fivestar style
nl: Vijfster-stijl

en: Digg style
nl: Digg-stijl

en: Reddit style
nl: Reddit-stijl

en: Delete existing votes before generating new ones.
nl: Bestaande stemmen verwijderen voordat u nieuwe aanmaakt.

en: Normal vote
nl: Normale stem

en: The default tag for votes on content. If multiple votes with different tags are being cast on a piece of content, consider casting a "summary" vote with this tag as well.
nl: Het standaardlabel voor beoordelingen van inhoud. Als er meerdere beoordelingen met verschillende labels op bepaalde inhoud worden uitgebracht, overweeg dan om een totaalbeoordeling toe te voegen.

en: Votes in a specific range. Values are stored in a 1-100 range, but can be represented as any scale when shown to the user.
nl: Beoordelingen binnen een bepaalde reeks. Waardes worden opgeslagen in een reeks van 1 tot 100, maar kunnen in iedere schaalverdeling worden weergegeven aan een gebruiker.

en: Votes that contribute points/tokens/karma towards a total. May be positive or negative.
nl: Beoordelingen die punten/waarderingen/karma bijdragen aan een totaal. Deze kunnen positief of negatief zijn.

en: The number of votes cast for a given piece of content.
nl: Het aantal uitgebrachte beoordelingen van bepaalde inhoud.

en: Average vote
nl: Gemiddelde stem

en: The average vote cast on a given piece of content.
nl: De gemiddelde beoordeling van bepaalde inhoud.

en: Total score
nl: Totaalscore

en: The sum of all votes for a given piece of content.
nl: De som van alle beoordelingen van bepaalde inhoud.

en: Generate votes
nl: Genereer stemmen

en: Generate a given number of votes on site content. Optionally delete existing votes.
nl: Genereer een aantal stemmen op site-inhoud. Optioneel kunt u bestaande stemmen verwijderen.

en: Vote results
nl: Stemresultaten

en: The value of an individual cast vote.
nl: De waarde van een individuele uitgebrachte stem.

en: The nature of the vote being cast (points, percentage, etc).
nl: Het type stem dat werd uitgebracht (punten, percentage, etc.).

en: An optional tag to group multi-criteria votes.
nl: Een optionele tag om multi-criteria stemmen te groeperen.

en: The user who cast the vote.
nl: De gebruiker die de stem uitbracht.

en: Individual voter
nl: Individuele stemmer

en: Restrict votes to those cast by the current user.
nl: Beperk stemmen tot diegene uitgebracht door de huidige gebruiker.

en: The IP address of the user who cast the vote.
nl: Het IP-adres van de gebruiker die de stem uitbracht.

en: The time the vote was cast.
nl: De tijd dat een stem werd uitgebracht.

en: The nature of the results in question (points, percentage, etc).
nl: Het type resultaat (punten, percentage, etc.).

en: An optional tag to group multi-criteria results.
nl: Een optionele tag om multi-criteria resultaten te groeperen.

en: The aggregate function used to calculate the result.
nl: De aggregatiefunctie die wordt gebruikt om de resultaten te berekenen.

en: The time the results were calculated.
nl: De tijd dat resultaten werden berekend.

en: Display %display defines a VotingAPI vote relationship, but does not restrict the relationship data. This may result in duplicate entries in the resulting view.
nl: Weergave %display levert een Stemmen API stemmenrelatie, maar beperkt de relatiedata niet. Dit kan resulteren in gedupliceerde resultaten.

en: Display %display defines a VotingAPI results relationship, but does not restrict the relationship data. This may result in duplicate entries in the resulting view.
nl: Weergave %display levert een Stemmen-API resultatenrelatie, maar beperkt de relatiedata niet. Dit kan resulteren in gedupliceerde resultaten.

en: Default appearance
nl: Standaard verschijning

en: No filtering
nl: Geen filtering

en: Data filters
nl: Datafilters

en: For each piece of content, many pieces of voting data may be saved. Use these options to specify exactly which types should be available via this relationship. <strong>Warning!</strong> Leaving any of these filters empty may result in multiple copies of each piece of content being displayed in listings.
nl: Voor elk stuk inhoud kunnen veel stukken stemdata worden opgeslagen. Gebruik deze opties om aan te geven welke types beschikbaar moeten zijn via deze relatie. <strong>Waarschuwing!</strong> één van deze filters leeglaten kan resulteren in het weergeven van meerdere kopieën van elk stuk inhoud in lijsten.

en:  -Other-
nl:  -Andere-

en: Aggregation function
nl: Aggregatiefunctie

en: Restrict to current user
nl: Beperk tot huidige gebruiker

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: CTools CSS Cache
nl: CTools-CSS-cache

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
nl: De CTools CSS-cachemap, %path kon niet worden aangemaakt vanwege een verkeerd geconfigureerde bestandsmap. Controleer of de bestandsmap bestaat en dat de webserver schrijfrechten heeft.

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
nl: Een bibliotheek met handige hulpmiddelen door Merlin of Chaos.

en: Bulk export results
nl: Bulkexport resultaten

en: Place this in @file
nl: Zet dit in @file

en: There are no objects to be exported at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen objecten om te exporteren.

en: use bulk exporter
nl: Bulkexport gebruiken

en: Bulk Exporter
nl: Bulkexport

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
nl: Voert bulkexport uit van data-objecten bekend bij Chaos Tools.

en: No info
nl: Geen informatie

en: No info available.
nl: Geen informatie beschikbaar.

en: All criteria must pass.
nl: Aan alle criteria moet worden voldaan.

en: Only one criteria must pass.
nl: Aan slechts een criterium moet worden voldaan.

en: No criteria selected, this test will pass.
nl: Geen criteria opgegeven, aan deze test zal worden voldaan.

en: Edit @type
nl: @type bewerken

en: Update and return
nl: Bijwerken en terugkeren

en: In code
nl: In de code

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Get a summary of the information about this page.
nl: Een samenvatting verkrijgen van de informatie over deze pagina.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
nl: Deze pagina de-activeren. De data blijft behouden, maar de pagina zal niet meer in het systeem worden gebruikt.

en: Add variant
nl: Variant toevoegen

en: Add a new variant to this page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen.

en: Create variant
nl: Variant aanmaken

en: Import variant
nl: Variant importeren

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen vanuit code die is geexporteerd uit een andere pagina.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
nl: Een nieuw aangemaakte variant instellen voordat deze daadwerkelijk  aan de pagina wordt toegevoegd.

en: Make an exact copy of this variant.
nl: Maak een exacte kopie van deze variant.

en: No variants
nl: Geen varianten aanwezig

en: This setting contains unsaved changes.
nl: Deze instelling bevat niet-opgeslagen veranderingen.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
nl: Beheertitel van deze variant. Indien leeggelaten wordt een titel automatisch toegewezen.

en: Variant type
nl: Varianttype

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: This page has no variants and thus no output of its own.
nl: Deze pagina heeft geen varianten en daarom geen eigen uitvoer.

en: Add a new variant
nl: Een nieuwe variant toevoegen

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
nl: Overschreven systeempagina's en door de gebruiker gedefinieerde pagina's toevoegen, bewerken en van de website verwijderen.

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
nl: Biedt een interface en een API om pagina's binnen de site te beheren.

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Make this your site home page.
nl: Dit pad als home-pagina voor uw website instellen.

en: Visible menu item
nl: Zichtbaar menu-item

en: Import page
nl: Pagina importeren

en: Create a new page
nl: Een nieuwe pagina aanmaken

en: Control what users can access this page.
nl: Controleer welke gebruikers toegang hebben tot deze pagina.

en: Make a copy of this page
nl: Kopie van deze pagina maken

en: Remove this page from your system completely.
nl: Deze pagina volledig van het systeem verwijderen.

en: This page is publicly accessible.
nl: Deze pagina is publiekelijk toegankelijk.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het standaardgedrag van Drupal voor het weergeven van taxonomietermen onder <em>taxonomy/term/%term</em> overschreven. Als u varianten toevoegt, kunt u selectiecriteria zoals woordenlijsten of toegangsrechten gebruiken voor verschillende weergaven van de taxonomieterm en gerelateerde nodes. Als geen variant wordt geselecteerd zal de standaardweergave van Drupal voor een taxonomieterm worden gebruikt. Deze pagina heeft alleen invloed op items die daadwerkelijk worden weergegeven onder taxonomy/term/%term. Sommige taxonomietermen, zoals fora, hebben hun weergaven ergens anders ondergebracht. Let op:  bij het gebruik van Pathauto-aliassen lijken taxonomietermen ook ergens anders te verschijnen, maar voor Drupal staan deze nog steeds onder taxonomy/term/%term.

en: User profile template
nl: Gebruikersprofiel-template

en: No task handlers are defined for this task.
nl: Er zijn geen handlers voor deze taak gedefinieerd.

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
nl: Twee gebruikers vergelijken (bijvoorbeeld een ingelogde gebruiker en de gebruiker die bekeken wordt)

en: First User
nl: Eerste gebruiker

en: Second User
nl: Tweede gebruiker

en: Node: accessible
nl: Node: toegang

en: Node: language
nl: Node: taal

en: User: permission
nl: Gebruiker: toegang

en: User: role
nl: Gebruiker: rol

en: User: language
nl: Gebruiker: taal

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
nl: Alles in het formulier dat niet wordt weergegeven door andere inhoud.

en: Node created date
nl: Node-aanmaakdatum

en: "@s" created date
nl: '@s' aanmaakdatum

en: Node last updated date
nl: Node laatste wijzigingsdatum

en: Last updated date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
nl: Hiermee kan Views-inhoud worden gebruikt in Panels, Dashboard en andere modules die de CTools Content-API gebruiken.

en: Configure view
nl: View instellen

en: With pager.
nl: Met paginering.

en: Without pager.
nl: Zonder paginering.

en: Skipping first @count results
nl: Eerste @count resultaten overgeslagen

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
nl: Selecteer het aantal items om weer te geven, of vul 0 in om alle resultaten weer te geven.

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
nl: Is beschikbaar als inhoud voor een panel of dashboardweergave.

en: Allow settings
nl: Instellingen voor toelaten

en: Title override
nl: Vervangende titel

en: Inherit path from panel display
nl: Pad erven van de panelweergave

en: use panels dashboard
nl: Panels dashboard gebruiken

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
nl: Panel-pagina's kunnen worden gebruikt als landingspagina's. Ze hebben een URL-pad, accepteren argumenten en kunnen menu-items hebben.

en: Panel page
nl: Panel-pagina

en: Panel node
nl: Panel-node

en: Mini panel
nl: Mini-panel

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: There are no mini panels.
nl: Er zijn geen mini-panels.

en: Your changes have been discarded.
nl: Uw veranderingen zijn verworpen.

en: Style settings
nl: Stijlinstellingen

en: Disable this pane
nl: Venster uitschakelen

en: Enable this pane
nl: Venster inschakelen

en: CSS properties
nl: CSS-eigenschappen

en: Invalid test id.
nl: Ongeldige test-ID.

en: Mini panel: "@title"
nl: Mini-panel: '@title'

en: Create mini panels that can be used as blocks by Drupal and panes by other panel modules.
nl: Maak mini-panels die als blokken door Drupal gebruikt kunnen worden en als vensters door andere panel-modules.

en: A panel layout broken up into rows and columns.
nl: Een panellay-out opgedeeld in rijen en kolommen.

en: Configure which content is available to add to panel node displays.
nl: Instellen welke inhoud beschikbaar is om toe te voegen aan panel node-weergaven.

en: Remove row
nl: Rij verwijderen

en: Add column
nl: Kolom toevoegen

en: Region settings
nl: Regio-instellingen

en: Remove region
nl: Gebied verwijderen

en: Fluid
nl: Vloeiend

en: No markup at all
nl: Helemaal geen opmaak

en: Selection rules
nl: Selectieregels

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
nl: Aanvullende contextobjecten aan deze variant toevoegen dat door de inhoud kan worden gebruikt.

en: Add content items and change their location with a drag and drop interface.
nl: Inhouditems toevoegen en hun locatie wijzigen met een klik-en-sleep interface.

en: Move content from old layout
nl: Inhoud van oude lay-out overzetten

en: Selection rule
nl: Selectieregel

en: You must select a layout.
nl: Selecteer een lay-out.

en: Update and preview
nl: Bijwerken en voorbeeldweergave weergeven

en: Administrative title of this variant.
nl: Beheertitel van deze variant.

en: Field label
nl: Veldlabel

en: Group by
nl: Groeperen op

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Type of group.
nl: Groepstype

en: Show error message
nl: Foutmelding weergeven

en: Extra help messages for administrators
nl: Extra helpberichten voor beheerders

en: Read and write (normal)
nl: Lezen en schrijven (normaal)

en: <em>The server has a @autocommit_time delay before updates are processed.</em>
nl: <em>De server heeft @autocommit_time vertraging voordat de updates verwerkt zijn.</em>

en: (@pending_docs sent but not yet processed)
nl: (@pending_docs verzonden maar nog niet verwerkt)

en: Number of documents in index: @num !pending
nl: Aantal documenten in de index: @num !pending

en: View more details on the search index contents
nl: Meer details van de zoekindexinhoud bekijken

en: <em>Omitted</em>
nl: <em>Weggelaten</em>

en: Not indexed
nl: Niet geïndexeerd

en: Index type
nl: Indextype

en: Distinct terms
nl: Onderscheidende termen

en: No data on indexed fields.
nl: Geen gegevens over geïndexeerde velden.

en: Author name
nl: Naam auteur

en: All taxonomy term names
nl: Alle taxonomietermnamen

en: Body text inside H1 tags
nl: Berichttekst binnen H1 tags

en: Body text inside H2 or H3 tags
nl: Berichttekst binnen H2 of H3 tags

en: Body text in inline tags like EM or STRONG
nl: Berichttekst in inline tags als EM of STRONG

en: Body text inside links (A tags)
nl: Berichttekst binnen links (A tags)

en: Taxonomy term IDs
nl: Taxonomieterm-ID's

en: Apache Solr recommendations: !name
nl: Apache Solr-aanbevelingen: !name

en: Your site has contacted the Apache Solr server.
nl: Uw website heeft contact met de Apache Solr-server.

en: Confirm index deletion
nl: Verwijderen van de index bevestigen

en: Apache Solr search index
nl: Apache Solr-zoekindex

en: Solr search
nl: Solr-zoeken

en: Retain current filters
nl: Huidige filters behouden

en: Did you mean
nl: Bedoelde u

en: Search found 1 item | Search found @count items
nl[0]: 1 resultaat gevonden.
nl[1]: @count resultaten gevonden.

en: More like this
nl: Zie ook

en: Boolean indicating whether the node is published (visible to non-administrators).
nl: Boolean die aangeeft of de node is gepubliceerd (zichtbaar voor niet-beheerders).

en: Search with Solr
nl: Zoeken met Solr

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Show fewer
nl: Minder tonen

en: Solr search index will be rebuilt.
nl: Solr-zoekindex zal opnieuw opgebouwd worden.

en: User %name (UID:!uid) cannot search: @message
nl: Gebruiker %name (UID:!uid) kan niet zoeken: @message

en: @project issue queue
nl: @project 'issue queue'

en: Flush all caches
nl: Alle caches leegmaken

en: Cache tables
nl: Cache-tabellen

en: Page requisites
nl: Paginabenodigdheden

en: Developer modules to keep enabled
nl: Ontwikkelingsmodules die ingeschakeld dienen te blijven

en: Enabled developer modules in this list will not be disabled when the link <em>Disable developer modules</em> in the menu below the icon is invoked.
nl: Ingeschakelde ontwikkelingsmodules in deze lijst zullen niet uitgeschakeld worden wanneer de snelkoppeling <em>Ontwikkelingsmodules uitschakelen</em> in het menu onder het pictogram wordt geactiveerd.

en: Comment module form.
nl: Comment-module formulier.

en: Translation module form.
nl: Translation-module formulier.

en: Menu module form.
nl: Menu-module formulier.

en: Book module form.
nl: Book-module formulier.

en: Path module form.
nl: Path module-formulier.

en: Poll module title.
nl: Poll-module titel.

en: Poll module choices.
nl: Poll-module keuzes.

en: Poll module settings.
nl: Poll-module instellingen.

en: Upload module form.
nl: Upload-module formulier.

en: CCK - No Views integration
nl: CCK - Zonder Views-integratie

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
nl: Voor integratie van Views in CCK is Views versie 6.x-2.0-rc2 of hoger nodig.

en: manage fields
nl: velden beheren

en: » Add a new content type
nl: » Inhoudstype toevoegen

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
nl: !field (!field_name) is een inactief !field_type-veld dat gebruikt maakt van een !widget_type-widget.

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select a widget -
nl: - Selecteer een widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
nl: Veldnaam (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
nl: Soort gegevens om op te slaan.

en: Form element to edit the data.
nl: Formulierelement om data te bewerken.

en: - Select an existing field -
nl: - Selecteer een bestaand veld -

en: Field to share
nl: Veld om te delen

en: Group name (a-z, 0-9, _)
nl: Groepsnaam (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
nl: Nieuw veld toevoegen: geef een naam op.

en: Add new field: you need to provide a field name.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam is verplicht.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: Een nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is niet toegestaan. De naam mag alleen accentloze kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens(_) bevatten.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is te lang. De lengte van de naam is, inclusief het voorvoegsel 'field_', beperkt tot 32 karakters, .

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name bestaat al.

en: Add new field: you need to select a field type.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add new field: you need to select a widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add new field: invalid widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: ongeldige widget.

en: Add existing field: you need to provide a label.
nl: Bestaand veld toevoegen: er moet een naam ingevuld worden.

en: Add existing field: you need to select a field.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add existing field: you need to select a widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add existing field: invalid widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: ongeldige widget.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
nl: Er zijn geen velden gedefinieerd voor dit inhoudstype. U kunt nieuwe velden toevoegen op de <a href="@link">Velden beheren</a>-pagina.

en: Edit basic information
nl: Wijzig basisinformatie

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
nl: Een naam voor dit veld om als label te gebruiken in inhoudstype %type.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
nl: Het type data dat met dit veld in de database wordt opgeslagen. Deze optie kan naderhand niet meer worden gewijzigd.

en: Updated basic settings for field %label.
nl: Basisinstellingen voor veld %label bijgewerkt.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
nl: Er was een probleem tijdens het bijwerken van de basisinstellingen voor het veld %label

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
nl: Dit veld is <strong>gelockt</strong> en kan daarom niet worden verwijderd.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
nl: Het veld %field is vergrendeld en kan niet bewerkt worden.

en: %type basic information
nl: %type basisinformatie

en: Maximum number of values users can enter for this field.
nl: Maximaal aantal waarden die gebruikers voor dit veld in kunnen voeren.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
nl: Met 'Onbeperkt' krijgt u een knop 'Toevoegen' waarmee gebruikers onbeperkt velden kunnen toevoegen.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
nl: De PHP-code voor de standaardwaarde retourneerde @value en dat is ongeldig.

en: %name must be an integer.
nl: %name moet een geheel getal zijn.

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
nl: Geavanceerd: Bepaal de waarde van het veld doormiddel van PHP-code

en: Field has value
nl: Veld heeft inhoud

en: Field has changed
nl: Veld is aangepast

en: Content containing changes
nl: Inhoud met wijzigingen

en: Content not containing changes
nl: Inhoud zonder wijzingen

en: @node's field '@field' has value
nl: @node-veld '@field' heeft inhoud

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: Veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field formatter
nl: Veld-formatter

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: "@s" veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
nl: Te zien in: @types

en: <No value>
nl: -Geen waarde-

en: Widget label (@label)
nl: Widget-label (@label)

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: You need to provide a label.
nl: Een label is vereist.

en: You need to provide a group name.
nl: Een groepnaam is vereist.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: De groepnaam %group_name in niet toegestaan. De naam mag alleen kleine alfanumerieke karakters en underscores bevatten.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
nl: De groepnaam %group_name is te lang. De naam mag niet langer zijn dan 32 karakters inclusief 'group_'-voorvoegsel.

en: The group name %group_name already exists.
nl: De groepnaam %group_name bestaat al.

en: Add new group:
nl: Nieuwe groep toevoegen:

en: Add new group: you need to provide a label.
nl: Een nieuwe groep toevoegen: een label is verplicht.

en: Add new group: you need to provide a group name.
nl: Groep toevoegen: Een groepsnaam is verplicht.

en: Standard group
nl: Standaardgroep

en: Create display groups for CCK fields.
nl: Maak weergavegroepen voor CCK-velden.

en: Field group: @group in @type
nl: Veldengroep: @group in @type

en: Field group label
nl: Veldengroeplabel

en: Fieldset - Collapsed
nl: Set van velden - Ingeklapt

en: "@s" field group: @group in @type
nl: '@s'-veldgroep: @groep in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste inhoudnode zal worden geladen.

en: There are no nodereference fields defined.
nl: Er zijn geen nodereferentie velden.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die selecteert welke nodes kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Inhoudstypes-"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met nodes die kunnen worden gerefereerd, gebaseerd op een  "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid input.
nl: %name: geen toegestane waarde.

en: %name: found no valid post with that title.
nl: %name: geen bericht gevonden met die titel.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en decimalen zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
nl: Alleen cijfers zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en het decimalenkarakter (%decimal) zijn toegestaan in %field.

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste gebruiker zal worden geladen.

en: There are no userreference fields defined.
nl: Er zijn geen gebruikersreferentievelden ingesteld.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Gebruikers die kunnen worden gerefereerd (View)

en: View used to select the users
nl: View die gebruikt wordt om gebruikers te selecteren

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die de gebruikers selecteert die kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Referenceable Roles" and "Referenceable Status" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate users on user creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate users will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Refereerbare Rollen-" en "Refereerbare Status"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met gebruikers die kunnen worden gerefereerd op basis van een "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid user.
nl: %name: geen toegestane gebruiker.

en: New field
nl: Nieuw veld

en: Existing field
nl: Bestaand veld

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
nl: Voeg velden en groepen toe aan het inhoudstype en herschik ze bij weergave en invoerformulieren.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
nl: U kunt een veld toevoegen aan een groep door het eerst onder de groep en daarna naar rechts te slepen.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
nl: Noot: Door de <a href="!adv_help">Geavanceerde hulp</a> module te installeren kunt u meer, en betere hulp krijgen.

en: No fields in this region
nl: Geen velden in deze regio

en: Select the build mode
nl: Bouwmodus selecteren

en: Hello <strong>@username</strong>
nl: Hallo <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
nl: Snelkoppelingen weergeven

en: Administration menu Toolbar style
nl: Administratiemenu in Toolbar-stijl

en: A better Toolbar.
nl: Een betere werkbalk.

en: Administration views
nl: Beheeroverzichten

en: Replaces all system object management pages in Drupal core with real views.
nl: Vervangt alle beheerpagina's van systeemobjecten in de Drupal-kern met echte overzichten.

en: User @uid entered a @method payment of @amount for order @order_id.
nl: Gebruiker @uid heeft een @method-betaling van @amount voor bestelling @order_id ingevoerd.

en: Debug response: !data
nl: Debug-antwoord: !data

en: Policy message
nl: Voorwaardenbericht

en: Help message shown at checkout.
nl: Helpbericht getoond bij afrekenen.

en: <b>@type failed.</b>
nl: <b>@type mislukt.</b>

en: <br />The %list method is compatible with any shipping type. | <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
nl[0]: <br />De %list methode is compatibel met elke verzendmethode.
nl[1]: <br />De %list methodes zijn compatibel met elke verzendmethode.

en: A shipment is saved
nl: Een verzending is opgeslagen

en: Shipment
nl: Verzending

en: Shipping rates by weight
nl: Verzendtarieven op gewicht

en: Default rate: %price/%unit
nl: Standaardtarief: %price/%unit

en: If you do not have an account yet, you should <a href="!url">register now</a>.
nl: Als u nog geen account heeft, dient u <a href="!url">nu te registreren</a>.

en: No file downloads available.
nl: Geen downloadbare bestanden beschikbaar.

en: No changes have been logged for this order.
nl: Er zijn voor deze bestelling geen wijzigingen gelogd.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).  Use with caution: this is unescaped raw input.
nl: Laatste bestelcommentaar door een beheerder achtergelaten (administratiecommentaar van de bestelling niet meegeteld). Wees voorzichtig: de invoer wordt gelaten zoals het is ingevoerd en niet onschadelijk gemaakt.

en: The total product quantity of the order.
nl: Het totaal aantal producten van de bestelling.

en: No image widgets installed.
nl: Geen afbeelding-widgets geïnstalleerd.

en: Product class saved.
nl: Productklasse opgeslagen.

en: Are you sure you want to delete the %type product class?
nl: Weet u zeker dat u de %type productklasse wilt verwijderen?

en: The node type associated with this product class will revert to a standard node type.
nl: Het inhoudstype dat hoort bij deze productklasse zal terugkeren naar een standaard inhoudstype.

en: Grant or renew purchased roles if the order status matches.
nl: Aangekochte rollen toekennen of vernieuwen indien de bestelstatussen overeenkomen.

en: If the updated order status is Completed.
nl: Indien de bijgewerkte bestellingsstatus 'Voltooid' is.

en: Stock Level
nl: Voorraadniveau

en: Is Below Threshold
nl: Is onder de drempelwaarde

en: Search for customers based on any of the following fields. Use * as a wildcard to match any character.
nl: Zoek naar klanten op basis van onderstaande velden. Gebruik * als een jokerteken voor alle karakters.

en: For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.
nl: Voorbeeld: als u in de achternaam zoekt naar 's*', dan zullen alle klanten getoond worden wiens naam start met een s.

en: (<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
nl: (<em>Laat een veld leeg om niet mee te nemen in de zoekopdracht.</em>)

en: Display type for the main store administration page
nl: Weergavetype van de hoofdadministratiepagina van de winkel

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
nl: Onderstaande tabel toont alle gebruikers op de site die een bestelling hebben geplaatst.

en: Use this page to search through users on your site who have placed orders.
nl: Gebruik deze pagina om gebruikers op uw website te zoeken die bestellingen hebben geplaatst.

en: Populated the product count column for {uc_orders}.
nl: De kolom 'productaantal' van {uc_orders} is gevuld.

en: CTools plugin example
nl: CTools plugin-voorbeeld

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
nl: Chaos Tools (CTools) plugin-voorbeeld

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
nl: Laat zien hoe een externe module Ctools-plugins kan bieden (voor panelen, enz.).

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
nl: Maakt een 'simplecontext' aan van de arg.

en: CTools example no context content type
nl: CTools-voorbeeld: inhoudstype zonder context

en: CTools Examples
nl: CTools-voorbeelden

en: CTools example relcontext content type
nl: CTools-voorbeeld: relcontext inhoudstype

en: A single "simplecontext" context, or data element.
nl: Een enkele 'simplecontext'-context, of data-element.

en: Existing node
nl: Bestaande node

en: Add the breadcrumb trail as content.
nl: Voeg het broodkruimelspoor toe als inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
nl: Voeg de helptekst van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Add the status messages of the current page as content.
nl: Voeg de statusberichten van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Add the slogan trail as content.
nl: Voeg het sloganspoor toe als inhoud.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
nl: Voeg de tabs (locale taken) toe als inhoud.

en: Add the page title as content.
nl: Voeg de paginatitel toe als inhoud.

en: Core Panels display functions; provides no external UI, at least one other Panels module should be enabled.
nl: Core Panels-weergavefuncties bieden geen externe interface. Schakel tenminste één andere Panels-module in.

en: You may use substitutions in this title.
nl: In de titel kan u vervangingen gebruiken.

en: Change the layout of this panel.
nl: De lay-out van dit panel aanpassen.

en: Manage mini panels
nl: Mini-panels beheren

en: Manage pages
nl: Pagina's beheren

en: Exclude matrix
nl: Matrix uitsluiten

en: You have not defined any custom build modes.
nl: U heeft nog geen alternatieve weergavemodus aangemaakt.

en: Add new build mode
nl: Nieuwe bouwmodus toevoegen

en: The machine-readable name of this build mode.
nl: De systeemnaam voor deze weergavemodus.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters and underscores.
nl: De machine-leesbare naam mag uitsluitend kleine letters en underscores bevatten.

en: Custom build mode %build_mode has been removed.
nl: Weergavemodus %build_mode is verwijderd.

en: The machine-readable name of this field.
nl: De machine-leesbare naam van dit veld.

en: The machine-readable name of this field. Note: you can not edit this field.
nl: De machine-leesbare naam van dit veld. Opmerking: u kunt dit veld niet aanpassen.

en: This field already exists.
nl: Dit veld bestaat al.

en: Total number of blocks
nl: Totaal aantal blokken

en: Node status
nl: Node-status

en: You may add more attributes <a href="!url">here</a>.
nl: U kunt <a href="!url">hier</a> meer attributen toevoegen.

en: Display an update message when an item is added to the cart through an add to cart form.
nl: Toon een bericht wanneer een item wordt toegevoegd aan de winkelwagen door middel van een 'voeg toe aan winkelwagen'-formulier.

en: Anonymous cart duration is 1 @unit. | Anonymous cart duration is @count @units.
nl[0]: Levensduur 'anonieme' winkelwagen is 1 @unit.
nl[1]: Levensduur 'anonieme' winkelwagen is @count @units.

en: Authenticated cart duration is 1 @unit. | Authenticated cart duration is @count @units.
nl[0]: Levensduur 'ingelogde' winkelwagen is 1 @unit.
nl[1]: Levensduur 'ingelogde' winkelwagen is @count @units.

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to view your current order status and order history. Remember to login when you make your next purchase for a faster checkout experience!
nl: Hartelijk dank voor het winkelen bij [store-name]. Uw huidige bestelling is bij het account gevoegd wiens e-mailadres overeenkwam met het door u opgegeven e-mailadres.
    
    <a href="!user_url">Login</a> om de huidige bestelstatus en bestelgeschiedenis te bekijken. Vergeet bij uw volgende bestelling niet in te loggen, zodat uw aankoop sneller afgerond kan worden.

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to your new account using the following information:
    
    <strong>Username:</strong> !new_username
    <strong>Password:</strong> !new_password
nl: Hartelijk dank voor het winkelen bij [store-name]. Er is voor u een nieuw account aangemaakt dat u kunt gebruiken om de status te bekijken van uw huidige bestelling.
    
    U kunt nu <a href="!user_url">inloggen</a> met de volgende gegevens:
    <strong>Gebruikersnaam:</strong> !new_username
    <strong>Wachtwoord:</strong> !new_password

en: No orders available.
nl: U heeft nog geen bestellingen geplaatst.

en: Product models
nl: Productmodellen

en: It may be helpful to disable caching while configuring modules that alter prices or price displays.
nl: Het kan handig zijn om caching uit te schakelen terwijl u modules aan het instellen bent die prijzen of prijsweergaven beïnvloeden.

en: For high traffic sites or sites with multiple price alterers, leaving this disabled may hurt the site's performance.
nl: Voor websites met veel verkeer of voor websites met meerdere prijsaanpassers kan het negatief effect hebben op de prestatie van de website als u dit niet inschakelt.

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Relcontent inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit) of vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratieformulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is ingesteld met:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Simplecontext inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit), vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratie formulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is geconfigureerd met:

en: Advanced search form
nl: Uitgebreid zoekformulier

en: A search form with advanced options.
nl: Een zoekformulier met geavanceerde opties.

en: No rules
nl: Geen regels

en: Visibility rules
nl: Zichtbaarheidsregels

en: Title type
nl: Titel-type

en: The title of this panel. If left blank, a default title may be used. Set to No Title if you want the title to actually be blank.
nl: De titel van deze panel. Indien deze leeg wordt gelaten, zal er een standaardtitel worden gebruikt. Zet de instelling op "Geen titel" als u geen titel wilt.

en: Ubercart price
nl: Ubercart-prijs

en: Ubercart weight
nl: Ubercart-gewicht

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: The maximum number of characters this field can be.
nl: Het maximum aantal tekens waaruit dit veld kan bestaan.

en: If the field is empty, display this text instead.
nl: Indien het veld leeg is, geef dan deze tekst weer.

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: If the field contains the number zero, display the empty text instead
nl: Indien het veld het getal 0 bevat, geef dan de lege tekst weer

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Do not display anything for this field if it is empty. Note that the field label may still be displayed. Check style or row style settings to hide labels for empty fields.
nl: Toon niets als het veld leeg is. Het label wordt mogelijk wel getoond, afhankelijk van instellingen voor stijl of voor het tonen van labels bij lege velden.

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het getal aan waarmee de teller moet beginnen.

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: The view %name has been saved.
nl: Het overzicht %name is opgeslagen.

en: Remove all Views 1 tables
nl: Alle Views 1-tabellen verwijderen

en: All Views 1 tables have been removed.
nl: Alle Views 1-tabellen zijn verwijderd.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
nl: Met dit filter kunnen items met meerdere geselecteerde opties als dubbele resultaten verschijnen. Als dit filter inderdaad dubbele resultaten laat verschijnen kan dit keuzevakje deze dubbele resultaten verminderen. Maar hoe meer termen het moet doorzoeken, hoe slechter de prestaties van de query wordt, gebruik dit daarom terughoudend. Gebruik dit filter niet voor  enkelvoudige velden omdat waarden kunnen verdwijnen als het  wordt gebruikt bij een niet-compatibel veld.

en: Jump menu
nl: Snelmenu

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
nl: Plaatst alle resultaten in een keuzevak en staat de gebruiker toe om naar een andere pagina te gaan op basis van de resultaten.

en: Hostname of user that posted the comment.
nl: Host-naam van de gebruiker die heeft gereageerd.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
nl: E-mail van de gebruiker die heeft gereageerd. Deze zal leeg zijn als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
nl: Verbind nodes met taxonomietermen die de geselecteerde woordenlijst(en) gebruiken. Deze verbindingen kunnen dubbele records veroorzaken als in een node meerdere termen worden gebruikt.

en: The text of the profile item.
nl: De tekst van het profielitem.

en: The taxonomy term ID for the term.
nl: De term-ID voor de taxonomie-term.

en: The taxonomy term name for the term.
nl: De termnaam voor de taxonomie-term.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
nl: Kies de woordenlijst die u wilt verbinden. Bedenk dat elke gevonden term een nieuw record maakt. Deze relatie is daarom het beste te gebruiken in slechts één woordenlijst die slechts eén term per node bevat.

en: The name of the role.
nl: De naam van de rol.

en: The role ID of the role.
nl: De rol-ID van de rol.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
nl: Geen velden, labels of opmaak tonen voor velden die leeg zijn.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van het snelmenu bewerkt kunnen worden.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
nl: Om een snelmenu juist te configureren is het noodzakelijk een veld te selecteren dat wordt gebruikt als pad. Vervolgens dient dat veld uitgesloten te zijn van weergave. Alle andere velden die weergegeven worden, maken deel uit van het menu.  Denk er aan dat alle HTML-opmaak wordt verwijderd, omdat dit niet kan worden weergegeven in een keuzelijst.

en: Path field
nl: Padveld

en: Hide the "Go" button.
nl: De knop 'Gaan' verbergen

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
nl: Indien verborgen, zal de knop alleen verborgen zijn voor gebruikers met javascript en zal de pagina automatisch verspringen wanneer de selectie wordt veranderd.

en: Delta - Appears in: @types
nl: Delta - Komt voor in: @types

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: This identifier is used by another handler.
nl: Deze identifier wordt door een andere verwerker gebruikt.

en: The Breadcrumb title to use when this argument is present. If no breadcrumb is set here, default Title values will be used, see "Title" for percent substitutions.
nl: De broodkruimel-titel die wordt gebruikt als een argument aanwezig is. Als hier geen broodkruimel wordt ingevuld dan wordt de standaard Titel-waarde gebruikt. Zie 'Titel' voor vervanging van het procentteken.

en: The order of pages in the book hierarchy.
nl: De volgorde van de pagina's in de boekhiërachie.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
nl: Toont de standaardreactielink zoals gebruikt bij gewone nodes. Deze wordt alleen getoond als de gebruiker het recht heeft om te reageren.

en: Inherit pager
nl: Paginering erven

en: Render pager
nl: Paginering verwerken

en: Render
nl: Renderen

en: Number of pending deletions: @deletes_total
nl: Aantal nog lopende verwijderingen: @deletes_total

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct, or try removing filters.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue drop"</em> will match less than <em>blue drop</em>.</li>
    <li>You can require or exclude terms using + and -: <em>big +blue drop</em> will require a match on <em>blue</em> while <em>big blue -drop</em> will exclude results that contain <em>drop</em>.</li>
    </ul>
nl: <ul>
    <li>Controleer of de spelling correct is, of verwijder eventuele filters.</li>
    <li>  Verwijder eventuele aanhalingstekens: <em>"blauwe druppel"</em> zal minder resultaten opleveren dan <em>blauwe druppel</em>.</li>
    <li>U kunt termen verplichten of uitsluiten door + en - te gebruiken: <em>grote +blauwe druppel</em> vereist een match op <em>blauwe</em> en <em>grote blauwe -druppel</em> sluit resultaten met de term <em>druppel</em> uit.</li>
    </ul>

en: Correct version "@expected".
nl: Juiste versie '@expected'.

en: Incorrect version "@version". See the instructions in README.txt.
nl: Onjuiste versie '@version'. Zie de instructies in README.txt.

en: The version of the library in the SolrPhpClient directory is "@version" compared to the expected "@expected"
nl: De versie van de bibliotheek in de SolrPhpClientmap is '@version' in vergelijking met de verwachte '@expected'

en: Using schema.xml version: <strong>@schema_version</strong>
nl: Gebruikte versie van schema.xml: <strong>@schema_version</strong>

en: Show search box
nl: Zoekformulier tonen

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: View name '@name' is already taken
nl: View-naam '@name' is reeds in gebruik

en: Authentication module
nl: Authenticatiemodule

en: - Choose -
nl: - Kiezen -

en: Update and save
nl: Bijwerken en opslaan

en: Context exists
nl: Context bestaat

en: String: comparison
nl: Tekenreeks: vergelijking

en: String: length
nl: Tekenreeks: lengte

en: Comment displays
nl: Reacties weergeven

en: Extended comment display options
nl: Uitgebreide reactieweergave-opties

en: This is a list of custom build modes defined via the UI.
nl: Dit is een lijst van alternatieve weergavemodi aangemaakt via de interface.

en: Update build mode
nl: Bouwmodus bijwerken

en: The name of this build mode which will be used for every type on the display fields page.
nl: Dit is de naam van de bouwmodus die gebruikt wordt voor elk type op de Display Suite-veldenpagina

en: Save build mode
nl: Bouwmodus opslaan

en: This build mode already exists.
nl: Deze weergavemodus bestaat al.

en: Build mode %build_mode has been saved.
nl: Weergavemodus %build_mode is opgeslagen.

en: Code field
nl: Codeveld

en: Block field
nl: Blokveld

en: Add new code field
nl: Nieuw codeveld toevoegen

en: Update code field
nl: Codeveld bijwerken

en: Field key
nl: Veldsleutel

en: Field exclude
nl: Veld uitsluiten

en: Field code
nl: Veldcode

en: Save code field
nl: Codeveld opslaan

en: Field %field has been saved.
nl: Veld %field is opgeslagen.

en: Add new block field
nl: Nieuw blokveld toevoegen

en: Update block field
nl: Blokveld bijwerken

en: Show block title + content
nl: Bloktitel en blokinhoud tonen

en: Show only block content
nl: Alleen blokinhoud tonen

en: Save block field
nl: Blokveld opslaan

en: Are you sure you want to !action the field %field ?
nl: Weet u zeker dat u het veld %field wilt !action ?

en: Field %field has been !action.
nl: Veld %field is !action.

en: No general info found.
nl: Geen algemene informatie gevonden.

en: Enable or disable plugins for this module.
nl: Plugins voor deze module in- of uitschakelen.

en: Empty region
nl: Leeg gebied

en: Import display settings
nl: Weergave-instellingen importeren

en: Saved display settings for @module and @type
nl: Weergave-instellingen op voor @module and @type opslaan

en: Select one or more types to export.
nl: Selecteer een of meer soorten om te exporteren.

en: Fill in a name for your module (optional)
nl: Geef een naam op voor uw module (optioneel)

en: No object types found to export.
nl: Geen objecten gevonden om te exporteren.

en: No settings found to export.
nl: Geen instellingen gevonden om te exporteren.

en: Variables not found.
nl: Variabelen niet gevonden.

en: Edit label
nl: Label bewerken

en: Field can not be empty
nl: Veld mag niet leeg zijn

en: Enter extra classes, seperated by comma.
nl: Voer extra klasses in, gescheiden door een komma.

en: Display the object through the Display suite module.
nl: Geef het object weer via de Display suite-module.

en: H1 title
nl: H1-titel

en: H1 title, linked to node
nl: H1-titel, gelinkt naar de node

en: H2 title
nl: H2-titel

en: H2 title, linked to node
nl: H2-titel, gelinkt naar de node

en: Paragraph title
nl: Paragraaftitel

en: Total results
nl: Totaal aantal resultaten

en: Total results + keywords
nl: Totaal aantal resultaten + trefwoorden

en: Totals + start to end
nl: Totalen + begin tot eind

en: Extra variables
nl: Extra variabelen

en: Collapse modules on permissions page
nl: Klap de modules in op de toegangsrechten-pagina

en: Collapses permissions by module on the <a href="@permissions-url">permissions</a> page.
nl: Klap rechten per module in op de pagina<a href="@permissions-url">toegangsrechten</a>.

en: Display the view as replacement for an existing menu path.
nl: De View weergeven als vervanging voor een bestaand menu-pad.

en: System path settings
nl: Systeempad-instellingen

en: An existing menu path this view replaces
nl: Een bestaand menupad wat door deze View wordt vervangen

en: This view replaces this path on your site. You may use "%" for dynamic arguments. For example: "node/%/feed".
nl: Het overzicht vervangt dit pad op de website. Gebruik '%' voor dynamische argumenten. Bijvoorbeeld: "node/%/feed".

en: An offset from the current time such as "+1 day" or "-2 hours -30 minutes"
nl: Afwijking van de huidige tijd, zoals "+1 day" of "-2 hours" of "-30 minutes"

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: Automatic live preview
nl: Automatische voorbeeldweergave

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
nl: Dit overzicht is gemaakt voor de versie @import_version van Views, maar u heeft alleen versie @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
nl: Defecte of ontbrekende verwerker: @table > @field

en: Disable automatic live preview
nl: Automatische voorbeeldweergave uitschakelen

en: Don't automatically update the preview. This can speed up the editing of views a bit.'
nl: Voorbeeldweergave niet automatisch bijwerken. Dit kan het bewerken van Views enigszins versnellen.

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
nl: Weergave %display heeft node/% als pad ingesteld. Dit levert niet op wat u verwacht. Als u meerdere versies van de node-weergave wilt, gebruik dan panels.

en: Get all nodes tagged with a term.
nl: Alle nodes verkrijgen die met een term zijn gelabeld.

en: The related terms of the term. This can produce duplicate entries if there is more than one related term.
nl: De gerelateerde termen van een term. Dit kan dubbele items opleveren als er meer dan één gerelateerde term is.

en: Related term
nl: Gerelateerde term

en: A related term of the term.
nl: Een gerelateerde term van de term.

en: Translate link
nl: Vertaallink

en: Provide a simple link to translate the node.
nl: Levert een eenvoudige link om de node te vertalen.

en: Authmap ID
nl: Authmap-ID

en: The Authmap ID.
nl: Het Authmap-ID.

en: Authentication name
nl: Verificatienaam

en: The unique authentication name.
nl: De unieke verificatienaam.

en: The name of the module managing the authentication entry.
nl: De naam van de module die de verificatie-invoer beheert.

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
nl: Gebruik Drupal's taxonomieterm pad om broodkruimel-links te maken

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
nl: Wanneer geselecteerd, zullen de links in het broodkruimelpad gemaakt worden door gebruik te maken van de standaard Drupalmethode in plaats van de door gebruiker aangemaakte weergavemethode. Dit is handig als u gebruik maakt van modules zoals Taxonomy Redirects om uw taxonomieterm links aan te passen.

en: Load default argument from node page, thats good for related taxonomy blocks.
nl: Standaardargument van de node-pagina laden dat geschikt is voor gerelateerde taxonomie-blokken.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
nl: De CSS-klassenamen wijzigen die aan deze weergave worden toegevoegd.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
nl: De CSS-klassenamen worden toegevoegd aan het overzicht. Dit maakt het mogelijk om specifieke CSS-code te gebruiken per overzicht. Meerdere klassen kunnen door komma's gescheiden gedefinieerd worden.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
nl: CSS-klassen mogen alleen uit cijfers, letters en strepen bestaan.

en: Choose text
nl: Tekst kiezen

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
nl: De tekst die wordt afgebeeld in het snelmenu als de geselecteerde optie.

en: <h3>Comment displays</h3>
          <p>This module comes with a cd-comment.tpl.php template file, available in the templates folder, which is optimized for use with Comment Displays. You can copy the file to your themes folder to use your own version if you want. Copying the file to your theme folder will only work if comment.tpl.php is in the theme folder, so you could also copy the code into comment.tpl.php if you don't want to have those 2 files in the directory.</p>
nl: <h3>Reactieweergave</h3>
    <p>Deze module is voorzien van een  cd-comment.tpl.php, beschikbaar in de map 'templates', welke geoptimaliseerd is voor gebruik bij Comment Displays. U kunt dit bestand kopiëren naar de themamap om een eigen versie naar wens aan te passen. De kopie van dit bestand zal alleen werken als comment.tpl.php ook in het thema staat. Als u niet beide bestanden wilt gebruiken,  kunt u de code ook in comment.tpl.php kopiëren.</p>

en: Matrix settings have been saved.
nl: Matrix-instellingen zijn opgeslagen.

en: You have not defined any fields.
nl: U heeft geen velden gedefinieerd.

en: Field class
nl: Veldklasse

en: Add new fieldgroup
nl: Nieuwe veldgroep toevoegen

en: Update fieldgroup
nl: Veldgroep bijwerken

en: Save fieldgroup
nl: Veldgroep opslaan

en: This fieldgroup already exists.
nl: Deze veldgroep bestaat al.

en: Fieldgroup %field has been saved.
nl: Veldengroep %field is opgeslagen.

en: Fieldgroup %fieldgroup has been deleted.
nl: Veldengroep %fieldgroup is verwijderd.

en: Region to block
nl: Regio naar blok

en: assigned to block
nl: Aan blok toegewezen

en: Taxonomy: all terms
nl: Taxonomie: alle termen

en: Taxonomy: @vocab
nl: Taxonomie: @vocab

en: Bubble
nl: Ballon

en: Views header
nl: Weergavekop

en: Attachment before
nl: Bijlage voor het overzicht

en: Attachment after
nl: Bijlage na het overzicht

en: Feed icon
nl: Feed-pictogram

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions

en: Default (Mbps or Kbps)
nl: Standaard (Mbps or Kbps)

en: Raw numberic value
nl: Onbewerkte numerieke waarde

en: Default (kHz)
nl: Standaard (kHz)

en: Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
nl: Herschalen zal <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> verwijderen.

en: CTools PHP requirements
nl: CTools PHP-vereisten

en: String: URL path
nl: Tekenreeks: URL-pad

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Feed icons
nl: Feedpictogrammen

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Add the logo trail as content.
nl: Voeg het logospoor toe als inhoud.

en: Primary navigation links
nl: Primaire navigatielinks

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de primaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Secondary navigation links
nl: Secundaire navigatielinks

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de secundaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Manage this mini-panel
nl: Dit mini-panel beheren

en: Pane
nl: Venster

en: Create custom style
nl: Aangepaste stijl aanmaken

en: Basic styles
nl: Basisstijlen

en: Allows choice of a stylizer style
nl: Keuze van een 'stylizer'-stijl toestaan
