Display Suite profile (6.x-1.5) - en to sl translation catalogue (601 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: select
sl: izberi

en: Show on every page except the listed pages.
sl: Prikaži na vseh straneh razen na navedenih.

en: Show on only the listed pages.
sl: Prikaži samo na navedenih straneh.

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: enabled
sl: omogočeno

en: enable
sl: omogoči

en: context
sl: kontekst

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: content
sl: vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: error
sl: napaka

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Categories
sl: Kategorije

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Types
sl: Tipi

en: Required
sl: Obvezno

en: Parent
sl: starš

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Top
sl: Na vrhu

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: results
sl: rezulati

en: search
sl: išči

en: never
sl: nikoli

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: read more
sl: preberi več

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Statistics
sl: Statistika

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: n/a
sl: n/d

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Picture
sl: Slika

en: type
sl: tip

en: Find content
sl: Najdi vsebino

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: file
sl: datoteka

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Node
sl: Vozlišče

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Add child page
sl: Dodaj podstran

en: Printer-friendly version
sl: Tiskalniku prijazna oblika

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Mission
sl: Poslanstvo

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: You must enter a valid e-mail address.
sl: Vnesi morate veljaven e-naslov.

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Input format
sl: Vhodna oblika

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Term name
sl: Ime termina

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Count
sl: Število

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Mode
sl: Način

en: N/A
sl: N/D

en: configure
sl: nastavi

en: Items
sl: Notice

en: Delete all
sl: Izbriši vse

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Medium
sl: Srednja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Month
sl: Mesec

en: Price
sl: Cena

en: System
sl: Sistem

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Code
sl: Koda

en: security
sl: varnost

en: node
sl: vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Egypt
sl: Egipt

en: Namibia
sl: Namibije

en: Israel
sl: Izrael

en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Chile
sl: Čile

en: Paraguay
sl: Paragvaj

en: Jamaica
sl: Jamajka

en: Japan
sl: Japonska

en: Libya
sl: Libija

en: Poland
sl: Polska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Singapore
sl: Singapur

en: Turkey
sl: Turčija

en: Week
sl: Teden

en: Table
sl: Tabela

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Basic
sl: Osnovno

en: Appearance
sl: Izgled

en: Allow
sl: Dovoli

en: reset
sl: ponastavi

en: String
sl: Niz

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Text processing
sl: Obdelava besedila

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Rows
sl: Vrste

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Filters
sl: Filtri

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Position
sl: Položaj

en: Integer
sl: Celo število

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Do not display
sl: Ne prikaži

en: Profile
sl: Profil

en: Close
sl: Zapri

en: Votes
sl: 1 glas

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: reply
sl: odgovori

en: Function
sl: Funkcija

en: Germany
sl: Nemčija

en: comments
sl: komentarjev

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Afghanistan
sl: Afganistan

en: Albania
sl: Albanija

en: Algeria
sl: Alžirija

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Andorra
sl: Andora

en: Anguilla
sl: Angvila

en: Antarctica
sl: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
sl: Antigva in Barbuda

en: Armenia
sl: Armenija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

en: Bahamas
sl: Bahami

en: Bahrain
sl: Bahrajn

en: Bangladesh
sl: Bangladeš

en: Belarus
sl: Belorusija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Bermuda
sl: Bermudi

en: Bhutan
sl: Butan

en: Bolivia
sl: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
sl: Bosna in Hercegovina

en: Botswana
sl: Botsvana

en: Bouvet Island
sl: Bouvetov otok

en: Brunei
sl: Brunej

en: Bulgaria
sl: Bolgarija

en: Cambodia
sl: Kambodža

en: Cameroon
sl: Kamerun

en: Canada
sl: Kanada

en: Cape Verde
sl: Zelenortski otoki

en: Cayman Islands
sl: Kajmanski otoki

en: Central African Republic
sl: Srednjeafriška republika

en: Chad
sl: Čad

en: China
sl: Kitajska

en: Christmas Island
sl: Božični otok

en: Cocos (Keeling) Islands
sl: Kokosovi otoki

en: Colombia
sl: Kolumbija

en: Comoros
sl: Komori

en: Cook Islands
sl: Cookovi otoki

en: Costa Rica
sl: Kostarika

en: Cyprus
sl: Ciper

en: Czech Republic
sl: Češka

en: Denmark
sl: Danska

en: Djibouti
sl: Džibuti

en: Dominica
sl: Dominika

en: Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

en: Ecuador
sl: Ekvador

en: El Salvador
sl: Salvador

en: Equatorial Guinea
sl: Ekvatorialna Gvineja

en: Eritrea
sl: Eritreja

en: Estonia
sl: Estonija

en: Ethiopia
sl: Etiopija

en: Faroe Islands
sl: Ferski otoki

en: Finland
sl: Finska

en: France
sl: Francija

en: French Guiana
sl: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl: Francoska Polinezija

en: Gabon
sl: Gabonska republika

en: Gambia
sl: Gambija

en: Ghana
sl: Gana

en: Greece
sl: Grčija

en: Greenland
sl: Grenlandija

en: Guatemala
sl: Gvatemala

en: Guinea
sl: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl: Gvineja Bissau

en: Guyana
sl: Gvajana

en: Heard Island and McDonald Islands
sl: Otok Heard in otočje McDonald

en: Hungary
sl: Madžarska

en: Iceland
sl: Islandija

en: India
sl: Indija

en: Indonesia
sl: Indonezija

en: Iraq
sl: Irak

en: Ireland
sl: Irska

en: Italy
sl: Italija

en: Jordan
sl: Jordanija

en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

en: Kenya
sl: Kenija

en: Kuwait
sl: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

en: Latvia
sl: Latvija

en: Lebanon
sl: Libanon

en: Lesotho
sl: Lesoto

en: Liberia
sl: Liberija

en: Liechtenstein
sl: Lihenštajn

en: Lithuania
sl: Litvanija

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Madagascar
sl: Madagaskar

en: Malawi
sl: Malavi

en: Malaysia
sl: Malezija

en: Maldives
sl: Maldivi

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Martinique
sl: Martinik

en: Mauritania
sl: Mavretanija

en: Mauritius
sl: Mavricijus

en: Mexico
sl: Mehika

en: Micronesia
sl: Mikronezija

en: Moldova
sl: Moldavija

en: Monaco
sl: Monako

en: Mongolia
sl: Mongolija

en: Morocco
sl: Maroko

en: Mozambique
sl: Mozambik

en: Myanmar
sl: Mjanmar

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
sl: Nizomski Antili

en: New Caledonia
sl: Nova Kaledonija

en: Nicaragua
sl: Nikaragva

en: Nigeria
sl: Nigerija

en: Norfolk Island
sl: Norfolk

en: North Korea
sl: Severna Koreja

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Norway
sl: Norveška

en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

en: Philippines
sl: Filipini

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Qatar
sl: Katar

en: Romania
sl: Romanija

en: Russia
sl: Rusija

en: Rwanda
sl: Ruanda

en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

en: Seychelles
sl: Sejšeli

en: Slovakia
sl: Slovaška

en: Slovenia
sl: Slovenija

en: Solomon Islands
sl: Salomonovi otoki

en: Somalia
sl: Somalija

en: South Africa
sl: Južna Afrika

en: Spain
sl: Španija

en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

en: Suriname
sl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sl: Svalbard in Jan Mayen

en: Swaziland
sl: Svazi

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: Syria
sl: Sirija

en: Taiwan
sl: Tajvan

en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

en: Tanzania
sl: Tanzanija

en: Thailand
sl: Tajska

en: Trinidad and Tobago
sl: Trinidad in Tobago

en: Tunisia
sl: Tunizija

en: Turks and Caicos Islands
sl: Otočji Turks in Caicos

en: Ukraine
sl: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: United States Minor Outlying Islands
sl: Ameriški zunajležeči otoki

en: Uruguay
sl: Urugvaj

en: Wallis and Futuna
sl: Wallisovi in Futunini otoki

en: Yemen
sl: Jemen

en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

en: Formatting guidelines
sl: Vodila za oblikovanje

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Hidden
sl: Skrito

en: Attachments
sl: Priponke

en: File attachments
sl: Pripete datoteke

en: Pending
sl: Čaka

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: Key
sl: Ključ

en: English
sl: Angleščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: Are you sure you want to delete these items?
sl: Ali si prepričan, da želiš izbrisati te elemente?

en: The items have been deleted.
sl: Vloga je bila izbrisana.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: update
sl: posodobi

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: published
sl: objavljeno

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: None.
sl: Brez.

en: Revert
sl: Povrni

en: Path alias
sl: Vzdevek za pot

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Info
sl: Podatki

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela

en: Enabled filters
sl: Omogočeni filtri

en: Poll settings
sl: Nastavitve ankete

en: Parent term
sl: Starševski izraz

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Testing
sl: Testiranje

en: Aland Islands
sl: Alandski otoki

en: Falkland Islands
sl: Falklandski otoki

en: Saint Kitts and Nevis
sl: Sveti Kitts in Nevis

en: South Korea
sl: Južna Koreja

en: Saint Lucia
sl: Sveta Lucija

en: Saint Helena
sl: Sveta Helena

en: Sao Tome and Principe
sl: Sao Tome in Principe

en: French Southern Territories
sl: Francoska južna ozemlja

en: Saint Vincent and the Grenadines
sl: Sveti Vincent in Grenadine

en: British Virgin Islands
sl: Britanski Deviški otoki

en: U.S. Virgin Islands
sl: Deviški otoki (ZDA)

en: Guernsey
sl: Guernesey

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: <Hidden>
sl: <Skrito>

en: Themes
sl: Teme

en: The comments have been deleted.
sl: Komentarji so bili izbrisani.

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: Read only
sl: Samo branje

en: Contact settings
sl: Nastavitve kontaktnega obrazca

en: Processing
sl: V obdelavi

en: disable
sl: onemogoči

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sl: Napaka pri nalaganju. Datoteke ni bilo možno premakniti.

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: is
sl: je

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: British Indian Ocean Territory
sl: Britanski teritorij v Indijskem oceanu

en: Croatia
sl: Hrvaška

en: Macedonia
sl: Makedonija

en: Pitcairn
sl: Pitcairinov otok

en: Western Sahara
sl: Zahodna Sahara

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Trimmed
sl: Skrajšano

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Save field settings
sl: Shrani nastavitve polja

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sl: Skupno število števk, ki se bodo shranili v podatkovno bazo, vključno z tistimi, ki so desno od decimalnega ločila.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
sl: Znak, ki ga bo uporabnik vnesel kot decimalno ločilo v obrazcih.

en: Defines numeric field types.
sl: Definiraj tipe numeričnih polj.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
sl: Za 'enojen potrditveni' gradnik v razdelku <strong>dovoljenih vrednostih</strong>najprej definiraj 'izključeno' vrednost, nato še 'vključeno'. Pomni, da bo potrditveni gradnik označen z 'vključeno' vrednostjo.

en: Check boxes/radio buttons
sl: Potrditveni/izbirni gumbi

en: Single on/off checkbox
sl: Enojen vključen/izključen potrditveni gumb

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
sl: Določi izbor, potrditveni in izbirni gumb za besedilna in numerična polja.

en: Text area (multiple rows)
sl: Besedilno polje (več vrstično)

en: Defines simple text field types.
sl: Določi tipe enostavnega besedilnega polja.

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Hide
sl: Skrij

en: Read/Write
sl: Branje/pisanje

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev

en: file system
sl: datotečni sistem

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Loading
sl: Nalagam

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: The directory %directory is not writable
sl: V mapo %directory ni mogoče zapisovati.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sl: Mapa %directory ni zapisljiva, ker na tej mapi niso nastavljena ustrezna dovoljenja.

en: Defines a file field type.
sl: Določa datotečno vrsto polja.

en: Rearrange
sl: Preuredi

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: - None selected -
sl: - Ni izbrana -

en: Aggregator
sl: Zbiralnik

en: Active users
sl: Aktivni uporabniki

en: Context
sl: Kontekst

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: !a comments per page
sl: !a komentarjev na stran

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: Palestinian Territory
sl: Palestinsko ozemlje

en: Vatican
sl: Vatikan

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Print
sl: Natisni

en: Account
sl: Račun

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
sl: Napaka pri validaciji, prosimo, poskusite znova. Če se napaka ponavlja, prosimo, da o tem obvestite skrbnika strani.

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Only in the category(s)
sl: Samo v kategorijah

en: Only of the type(s)
sl: Samo tip(i)

en: Color set
sl: Barvna shema

en: Reports
sl: Poročila

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: and
sl: in

en: Please select one or more comments to perform the update on.
sl: Izberite enega ali več komentarjev, nad katerim(i) želite uveljaviti spremembe.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
sl: URL na katerega bo uporabnik preusmerjen. To je lahko lokalni URL kot node/1234 ali zunanji URL kot http://drupal.org.

en: Display a message to the user
sl: Prikaži sporočila uporabniku

en: field
sl: polje

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sl: Navodila, ki bodo uporabniku prikazana pod tem poljem na orazcu za urejanje. <br />Dovoljene HTML oznake: @tags

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: File download
sl: Snemanje datotek

en: %name: illegal value.
sl: %name: neveljavna vrednost.

en: Shipping cost
sl: Stroški pošiljanja

en: Password field is required.
sl: Polje z geslom je obvezno.

en: Confirm password
sl: Potrdi geslo

en: Congo (Kinshasa)
sl: Demokratična republika Kongo

en: Congo (Brazzaville)
sl: Republika Kongo

en: Ivory Coast
sl: Slonokoščena obala

en: Hong Kong S.A.R., China
sl: Hong Kong

en: Isle of Man
sl: Otok Man

en: Montenegro
sl: Črna gora

en: Macao S.A.R., China
sl: Macao

en: Saint Pierre and Miquelon
sl: Sveti Pierre in Miquelon

en: Serbia
sl: Srbija

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
sl: Varnostno opozorilo: Napaka pri pisanju datoteke .htaccess. Prosimo, da v mapi %directory sami pripravite .htaccess datoteko z naslednjo vsebino: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sl: Dovoljene so samo datoteke z naslednjimi končnicami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sl: Velikost datoteke %filesize presega največjo dovoljeno velikost %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sl: Datoteka ima %filesize in lahko preseže tvojo dovoljeno kvoto na disku %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
sl: Slika je bila pomanjšana na največjo dovoljeno velikost %dimensions pikslov.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
sl: Slika je prevelika; največje dovoljena velikost je %dimensions pikslov.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
sl: Slika je premajhna; najmanjša dovoljena velikost je %dimensions pikslov.

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Revision information
sl: Različice

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
sl: Ni komentarjev za brisanje. Mogoče je izbrani komentar že izbrisal drug administrator.

en: Access type
sl: Tip dostopa

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sl: To besedilo bo prikazano zaslonskim bralnikom, iskalnikom ali, ko slike ne bo mogoče naložiti.

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: %title field is required.
sl: Polje '%title' je potrebno obvezno izpolniti.

en: Price:
sl: Cena:

en: - Any -
sl: - Vse -

en: The title of the comment.
sl: Naslov komentarja.

en: Poll
sl: Anketa

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sl: Za iskanje obeh besed uporabi <strong>OR</strong> z velikimi črkami. Na primer, <strong>mačke OR psi</strong>.

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
sl: Dovoljenja mape %directory so bila spremenjena, da bo mapa zapisljiva.

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Allowed Extensions: %ext
sl: Dovoljene vrste datotek: %ext
