Display Suite profile (6.x-1.7) - en to eo translation catalogue (477 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Next
eo: Sekva

en: user
eo: uzanto

en: Show on every page except the listed pages.
eo: Montru en ĉiuj paĝoj krom la jenaj.

en: Show on only the listed pages.
eo: Montru nur sur la jenaj paĝoj.

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: enable
eo: ŝaltu

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Administer
eo: Administru

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Log
eo: Loglibro

en: more
eo: pli

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: error
eo: eraro

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Version
eo: Versio

en: view
eo: rigardi

en: Overview
eo: Superrigardo

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: default
eo: defaŭlto

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Comment form
eo: Por komentoj

en: User contact form
eo: Por kontakta formularo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Variable
eo: Variablo

en: Image
eo: Bildo

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Types
eo: Tipoj

en: Hierarchy
eo: Hierarkio

en: Related terms
eo: Rilataj terminoj

en: Required
eo: Bezonata

en: Parent
eo: Patro

en: none
eo: neniu

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Book
eo: Libro

en: Export
eo: Eksportu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Font
eo: Tiparo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Time
eo: Tempo

en: Views
eo: Vidoj

en: Access
eo: Atingo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: hidden
eo: kaŝita

en: Path
eo: Vojo

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Region
eo: Regiono

en: Menu
eo: Menuo

en: results
eo: rezultoj

en: search
eo: serĉu

en: never
eo: neniam

en: read more
eo: legu pli

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Picture
eo: Bildo

en: type
eo: tipo

en: User
eo: Uzanto

en: action
eo: ago

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Configure
eo: Agordu

en: Files
eo: Dosieroj

en: file
eo: dosiero

en: Error
eo: Eraro

en: Contact
eo: Kontakto

en: Node
eo: Nodo

en: Sent email to %recipient
eo: Sendis retpoŝton al %recipient

en: Unable to send email to %recipient
eo: Ne eblas sendi retpoŝton al %recipient

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: Create
eo: Kreu

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Add child page
eo: Aldonu subpaĝon

en: Printer-friendly version
eo: Presebla versio

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Node links
eo: Noda ligilo

en: Mission
eo: Celaro

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Good
eo: Bona

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj

en: Drupal
eo: Drupalo

en: PHP
eo: PHA

en: Never
eo: Neniam

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Inline
eo: en linio

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: You must enter a valid e-mail address.
eo: Vi devas entajpi validan retpoŝtadreson.

en: Custom
eo: Propra

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Published
eo: Publikigita

en: Input format
eo: Eniga datumformo

en: Signature
eo: Subskribo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: Term name
eo: Termina nomo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Average
eo: Meznombro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: configure
eo: agordu

en: Items
eo: Eroj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Delete all
eo: Forigu ĉiujn

en: 1 attachment | @count attachments
eo[0]: 1 alkroĉaĵo
eo[1]: @count alkroĉaĵoj

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Medium
eo: Medio

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado

en: System
eo: Sistemo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Code
eo: Kodo

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: security
eo: sekureco

en: node
eo: nodo

en: Tonga
eo: Tongo

en: Table
eo: Tabelo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Allow
eo: Permesu

en: reset
eo: restarigi

en: String
eo: Signovico

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Button
eo: Butono

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Filters
eo: Filtroj

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Order
eo: Ordo

en: Position
eo: Loko

en: Do not display
eo: Ne montru

en: Profile
eo: Profilo

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Operation
eo: Operacio

en: reply
eo: respondu

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Rules
eo: Reguloj

en: Afghanistan
eo: Afganistano

en: Albania
eo: Albanio

en: Andorra
eo: Andoro

en: Angola
eo: Angolo

en: Antarctica
eo: Antarkto

en: Argentina
eo: Argentino

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: Austria
eo: Aŭstrio

en: Nauru
eo: Naura

en: Formatting guidelines
eo: Formataj gvidlinioj

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: File attachments
eo: Dosieraj alkroĉaĵoj

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eo: Enmetu unu paĝon por lineo kiel vojoj de Drupalo. La '*' signo estas ĵokero. Ekzemplaj vojoj estas %blog por la bloga paĝo kaj %blog-wildcard por ĉiu persona blogo. %front estas la ĉefa paĝo.

en: English
eo: Angla

en: Spanish
eo: Hispana

en: Edit term
eo: Redaktu terminon

en: Are you sure you want to delete these items?
eo: Ĉu vi certas ke vi volas forigi tiujn erojn?

en: The items have been deleted.
eo: La eroj estas forigitaj.

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: update
eo: ĝisdatigi

en: Full text
eo: Plena teksto

en: published
eo: publikigita

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Features
eo: Ecoj

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: Configure block
eo: Agordu blokon

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: User locations
eo: Lokoj de uzanto

en: None.
eo: Neniu.

en: Revert
eo: Malfari

en: Path alias
eo: Vojkromnomo

en: Greater than
eo: Pli granda ol

en: Less than
eo: Malpli granda ol

en: Your rating
eo: Via noto

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Red
eo: Ruĝa

en: Poll settings
eo: Enketaj agordoj

en: Parent term
eo: Patra termino

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Search options
eo: Serĉu opciojn

en: Fiji
eo: Fiĝia

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Color scheme
eo: Kolorskemo

en: Gray
eo: Griza

en: New comments
eo: Novaj komentoj

en: <Hidden>
eo: <Kaŝita>

en: The primary identifier for a node.
eo: La ĉefa identigilo por nodo.

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: The comments have been deleted.
eo: La komentoj estas forviŝitaj.

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj

en: Read only
eo: Nur legebla

en: Contact settings
eo: Kontaktaj agordoj

en: Processing
eo: Traktante

en: disable
eo: malŝalti

en: File upload error. Could not move uploaded file.
eo: Dosiera alŝuta eraro. Ne povis movi alŝutitan dosieron.

en: Apply
eo: Apliku

en: is
eo: estas

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: No content types available.
eo: Neniuj enhavtipoj disponeblaj.

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Above
eo: Supere

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: The update has encountered an error.
eo: La ĝisdatigo trovis eraron.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
eo[0]: 1 ero sukcese proceziĝis:
eo[1]: @count eroj sukcese proceziĝis:

en: Permission
eo: Permeso

en: Read/Write
eo: Legu/Skribu

en: 1 comment | @count comments
eo[0]: 1 komento
eo[1]: @count komentoj

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: file system
eo: dosiera sistemo

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
eo: Vi devas inkluzivi almenaŭ unu pozitiva ŝlosilvorto kun @count signoj aŭ pli.

en: Rate
eo: Noto

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: The directory %directory does not exist.
eo: La dosierujo %directory ne ekzistas.

en: The directory %directory is not writable
eo: Vi ne rajtas konservi en la dosierujo %directory.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
eo: La dosierujo %directory ne skribeblas, ĉar ĝi ne havas la ĝustajn permesojn.

en: Rearrange
eo: Rearanĝu

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: Aggregator
eo: Kolektilo

en: Book navigation
eo: Libro-navigado

en: !a comments per page
eo: po !a komentoj ĉiupaĝe

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: 1 year | @count years
eo[0]: 1 jaro
eo[1]: @count jaroj

en: 1 week | @count weeks
eo[0]: 1 semajno
eo[1]: @count semajnoj

en: 1 sec | @count sec
eo[0]: 1 sek
eo[1]: @count sek

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj

en: Use pager
eo: Uzu tabulpaĝilon

en: More link
eo: Ligilo "pli"

en: More link text
eo: Teksto de ligilo "pli"

en: Account
eo: Konto

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
eo: Validiga eraro, bonvolu reprovi. Se tiu ĉi eraro daŭros, bonvolu kontakti la retejestron.

en: Containing any of the words
eo: Enhavante iu el la vortoj

en: Containing the phrase
eo: Enhavante la frazon

en: Containing none of the words
eo: Enhavante neniujn el la vortoj

en: Only in the category(s)
eo: Nur en la kategorio(j)

en: Only of the type(s)
eo: Nur el la tipo(j)

en: Color set
eo: Koloraro

en: Reports
eo: Raportoj

en: Configuration file
eo: Agorda dosiero

en: sort by @s
eo: ordigu laŭ @s

en: and
eo: kaj

en: URL filter
eo: URL-filtro

en: Please select one or more comments to perform the update on.
eo: Bonvolu elekti unu aŭ pli da komentoj por ĝisdatigi.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
eo: La URL al kiu la uzanto devas esti alidirektita. Tio povas esti interna URL kielnode/1234 aŭ al ekstera URL kiel http://drupal.org.

en: Display a message to the user
eo: Montri mesaĝon al la uzanto

en: Add new rule
eo: Aldonu novan regulon

en: Allow users to undo their votes
eo: Permesu al uzantoj por forigi siajn voĉojn

en: Stars
eo: Steloj

en: Primary Key: Unique cache ID.
eo: Ĉefa Ŝlosilo: Unika kaŝmemora ID.

en: A collection of data to cache.
eo: Kolekto de datumoj por enkaŝmemorigi.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
eo: Uniksa tempindiko indikante kiam la kaŝmemora enskribo devas eksdatiĝi,aŭ 0 por neniam.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
eo: Uniksa tempindiko indikante kiam la kaŝmemoro kreiĝis.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
eo: Laŭmendaj HTTP-kaplinioj por aldoni al la kaŝmemoritaj datumoj.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
eo: Flago por indiki ĉu enhavo estas serializita (1) aŭ ne (0).

en: Create @name
eo: Verku @name

en: Not enabled
eo: Malŝaltita

en: Number of stars
eo: Kvanto de steloj

en: Star Labels
eo: Stelaj etikedoj

en: Star @star label
eo: Stelo @star etikedo

en: Cancel label
eo: Forigu etikedon

en: Star display style
eo: Stilo de montrado de steloj

en: Display average vote value
eo: Montru meznombran valoron de voĉoj

en: Display user vote value
eo: Montru uzantan valoron de voĉo

en: User vote if available, average otherwise
eo: Uzanta voĉo se eblas, meznombra alikaze

en: Both user and average vote
eo: Ambaŭ: uzanta kaj meznombra valoro

en: Text display style
eo: Stilo de montrado de teksto

en: Display no text beneath stars
eo: Ne montru tekston sub steloj

en: Current average in text
eo: Aktuala meznombro en teksto

en: User current vote in text
eo: Aktuala voĉo de uzanto en teksto

en: Text of log message to be passed into the t() function.
eo: Teksto de protokola mesaĝo por meti en la t() funkcion.

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
eo: Seria matrico de variabloj kiuj kongruas kun la mesaĝa teksto por meti en la t() funkcion.

en: Rating
eo: Pritaksado

en: User account
eo: Uzanta konto

en: File download
eo: Dosiera elŝuto

en: Password field is required.
eo: La pasvorta kampo estas bezonata.

en: Confirm password
eo: Konfirmu pasvorton

en: Run cron
eo: Funkciigu cron

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
eo: Sekureca averto: Ne povis skribi .htaccess dosieron. Bonvolu krei .htaccess dosieron en via %directory dosierujo kiu konsistas el la jenaj eroj: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eo: Nur dosieroj kun la jenaj etendaĵoj permesiĝas: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
eo: La dosiero estas %filesize, pli granda ol la maksimuma dosiergrandeco de %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
eo: La dosiero estas %filesize kiu pli grandas ol via diska kvoto de %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
eo: La bildo estis regrandigita por esti ene de la maksimume permesataj dimensioj de %dimensions pikseloj.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
eo: La bildo estas tre granda; la maksimumaj dimensioj estas %dimensions pikseloj.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
eo: La bildo estas tre malgranda; la maksimumaj dimensioj estas %dimensions pikseloj.

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Yellow
eo: Flava

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj

en: Generic cache table for caching things not separated out into their own tables. Contributed modules may also use this to store cached items.
eo: Ĝenerala kaŝmemora tabelo por kaŝmemorigi aferojn kiuj ne disiĝas ensiajn proprajn tabelojn. Kontribuitaj moduloj eble ankaŭ uzas ĉi tion porkonservi kaŝmemorigitajn erojn.

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
eo: Ŝajnas ke ne ekzistas komentoj por forviŝi aŭ via elektita komento estis forviŝita de alia administranto.

en: Access type
eo: Alira tipo

en: Thank you for your vote.
eo: Donkon al vi pro voĉo

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: You do not have any administrative items.
eo: Vi ne havas iun administran eron.

en: Trigger
eo: Ekagilo

en: No fields available.
eo: Neniuj kampoj disponeblaj.

en: Displays
eo: Vidigiloj

en: View name
eo: Nomo de vido

en: Will be available to all users.
eo: Estos atingebla por ĉiuj uzantoj.

en: filter
eo: filtro

en: Poll
eo: Enketo

en: Browser session ID of user that visited page.
eo: Retumila sesia ID de uzanto kiu vizitis paĝon.

en: Title of page visited.
eo: Titolo de paĝo vizitita.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
eo: Interna vojo al paĝo vizitita (relative al la radiko de Drupalo.)

en: Referrer URI.
eo: Referanta URI.

en: Hostname of user that visited the page.
eo: Gastiganto de uzanto kiu vizitis la paĝon.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
eo: Tempo (ms) kiam la paĝo ŝaltiĝis.

en: Timestamp of when the page was visited.
eo: Tempindiko de kiam la paĝo estis vizitita.

en: upload
eo: alŝuti

en: contact
eo: kontakto

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
eo: Serĉu por unu el la du terminoj kun majusklaj literoj <strong>OR</strong>.Ekzemple, <strong>katoj OR hundoj</strong>.

en: Add a more link to the bottom of the display.
eo: Aldonu ligilon "pli" al subo de vidigilo

en: Create more link
eo: Verku ligilon "pli"

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Invalid token
eo: Malkorekta ĵetono

en: Okay
eo: Povas esti

en: Contact form
eo: Kontakta formularo

en: Color display
eo: Koloroj

en: On colors
eo: SUR-koloroj

en: Hover colors
eo: SUPER-koloroj

en: Off colors
eo: DE-koloroj

en: Fivestar
eo: Kvinstelo

en: Number of Stars
eo: Kvanto de steloj

en: Number of Options
eo: Kvanto de opcioj

en: Allow user to clear value
eo: Permesu al uzanto por nuligi valoron

en: As Stars
eo: Kiel stelo

en: Rating (i.e. 4.2/5)
eo: Pritakso (ekz. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
eo: Procentoj (ekz. 92)

en: Fivestar ratings
eo: Kvinstaraj pritaksoj

en: Enable Fivestar rating
eo: Ŝaltu Kvinstaran pritakson

en: Cancel rating
eo: Forigu pritakson

en: Poor
eo: Febla

en: Great
eo: Bonega

en: Awesome
eo: Mirinda

en: Give it @star/@count
eo: Donu @star/@count

en: Full node display
eo: Plena nodo

en: Fivestar Settings
eo: Kvinstelaj agordoj

en: Rate this @type
eo: Pritaksu la @type

en: Fivestar: Rate this node
eo: Kvinstelo: Pritaksu la nodon

en: Rate This
eo: Pritaksu ĉi tiun

en: Your vote has been cleared.
eo: via voĉo estas forigita.

en: Your rating: <span>!stars</span>
eo: Via pritakso: <span>!stars</span>

en: Average: <span>!stars</span>
eo: Meznombro: <span>!stars</span>

en: No votes yet
eo: Ankoraŭ sen voĉoj

en: Saving your vote...
eo: Konservado de via voĉo...

en: Your vote has been saved.
eo: Via voĉo estas konservita.

en: Deleting your vote...
eo: Forigado de via voĉo...

en: Your vote has been deleted.
eo: Voĉo estis forigita

en: Select rating
eo: Selektu pritakson

en: Fivestar Stars (display only)
eo: Kvinstelaj steloj (nur montru)

en: Fivestar Stars (clickable, no text)
eo: Kvinstelaj steloj (alklakebla, sen teksto)

en: <span>@count</span> vote | <span>@count</span> votes
eo[0]: <span>@count</span> voĉo
eo[1]: <span>@count</span> voĉoj

en: Required rating
eo: Pritakso devigita

en: A simple five-star voting widget for nodes.
eo: Simpla kvin-stela voĉdonado por nodoj

en: Fivestar Comments
eo: Kvinstelaj komentoj

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
eo: La permesoj de la dosierujo %directory ŝanĝiĝis por ke vi povu konservi en ĝi.

en: Number of items to index per cron run
eo: Nombro da eroj por indeksi dum ĉiu funkcio de cron

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
eo: La maksimuma nombro da eroj indeksitaj en ĉiu trairo de <a href="@cron">administratasko de cron</a>. Se necesas, reduktu la nombron da eroj por eviti tempolimajn kaj memorajn erarojn indeksante.

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Translation settings
eo: Tradukaj agordoj

en: Boolean indicating whether the node is published (visible to non-administrators).
eo: Buleo indikante ĉu nodo estas publikigita (videbla al neadministrantoj)

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: » Add a new content type
eo: Aldonu novan enhavan tipon

en: - Select a field type -
eo: - Selektu tipo de kampo -

en: Type of data to store.
eo: Tipo de datumoj por memorigi.

en: - Select an existing field -
eo: - Selektu ekzistantan kampon -

en: Add new field: you need to provide a label.
eo: Aldonu novan kampon: vi devas entajpi etikedon.

en: Add new field: you need to provide a field name.
eo: Aldonu novan kampon: vi devas entajpi nomon de kampo

en: Add a new @plugin
eo: Aldonu novan @plugin

en: Edit @plugin %title
eo: Redaktu @plugin %title

en: %title has been created.
eo: %title estis kreita.
