Display Suite profile (6.x-1.7) - en to sk translation catalogue (3578 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Nadpis

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Next
sk: Ďalší

en: user
sk: používateľ

en: select
sk: výber

en: Show on every page except the listed pages.
sk: Zobraziť na každej stránke, okrem vypísaných.

en: Show on only the listed pages.
sk: Zobraziť len na vypísaných stránkach.

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: enabled
sk: povolené

en: enable
sk: povoliť

en: context
sk: kontext

en: delete
sk: zmazať

en: Status
sk: Stav

en: Administer
sk: Spravovať

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Attribute
sk: Vlastnosť

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Gross
sk: Hrubý

en: content
sk: obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Groups
sk: Skupiny

en: Is
sk: Je

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Age
sk: Vek

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Log
sk: Záznam

en: more
sk: viac

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Action
sk: Akcia

en: Cost
sk: Náklady

en: Quantity
sk: Množstvo

en: On
sk: Zapnúť

en: Purchased
sk: Zakúpený

en: error
sk: chyba

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Categories
sk: Kategórie

en: Version
sk: Verzia

en: Go
sk: Prejsť

en: view
sk: zobraziť

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Tag
sk: Značka

en: File path
sk: Cesta súboru

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Hľadať

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: default
sk: štandardné

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Comment form
sk: Formulár pre komentáre

en: User contact form
sk: Formulár pre kontaktovanie používateľa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Variable
sk: Premenná

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Admin title
sk: Administratívny názov

en: Types
sk: Typy

en: Hierarchy
sk: Hierarchia

en: Related terms
sk: Príbuzné termíny

en: Required
sk: Povinné

en: Parent
sk: Nadradený

en: Depth
sk: Hĺbka

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Book
sk: Kniha

en: Export
sk: Exportovať

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Description field
sk: Popis

en: settings
sk: nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Changes
sk: Zmeny

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Blank
sk: Prázdne

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Catalog
sk: Katalóg

en: administer catalog
sk: spravovať katalóg

en: Icon
sk: Ikona

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Access
sk: Prístup

en: Add
sk: Pridať

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: Length
sk: Dĺžka

en: Format
sk: Formát

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: hidden
sk: skryté

en: Path
sk: Cesta

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Region
sk: Umiestnenie

en: link
sk: odkaz

en: Placeholder tokens
sk: Nahrádzajúce tokeny

en: Display
sk: Zobraziť

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: results
sk: výsledky

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: never
sk: nikdy

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Layout
sk: Výzor

en: read more
sk: čítať ďalej

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Total
sk: Celkom

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Attachment
sk: Príloha

en: n/a
sk: nie je

en: Upload
sk: Nahrať

en: Picture
sk: Obrázok

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Paths
sk: Cesty

en: type
sk: typ

en: Mail
sk: Pošta

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Find content
sk: Nájsť obsah

en: Main settings
sk: Hlavné nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: action
sk: akcia

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Check
sk: Skontroluj

en: Files
sk: Súbory

en: file
sk: súbor

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: no
sk: nie

en: Node
sk: Uzol

en: Sent email to %recipient
sk: Poslať e-mail na adresu %recipient

en: Unable to send email to %recipient
sk: Nedá sa poslať e-mail na adresu %recipient

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: term
sk: termín

en: Add child page
sk: Pridať zviazanú stranu

en: Printer-friendly version
sk: Verzia pre tlač

en: Update options
sk: Nastavenie aktualizácie

en: All
sk: Všetky

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Access log
sk: Záznam prístupov

en: Active
sk: Aktívny

en: Points
sk: body

en: Submit @name
sk: Pridať @name

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Panels
sk: Panely

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: CSS ID
sk: ID CSS

en: The CSS ID to apply to this page
sk: CSS ID pre túto stránku

en: Block
sk: Blok

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: View type
sk: Typ pohľadu

en: Page
sk: Stránka

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Left side
sk: Ľavá strana

en: Right side
sk: Pravá strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Node links
sk: Odkazy uzla

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Mission
sk: Ciele

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Good
sk: Dobré

en: rate content
sk: ohodnotiť obsah

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Module
sk: Modul

en: Off
sk: Vypnúť

en: Never
sk: Nikdy

en: Submit changes
sk: Odoslať zmeny

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Header
sk: Nadpis

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Inline
sk: V riadku

en: Recipients
sk: Adresáti

en: You must enter a valid e-mail address.
sk: Musíte zadať platnú e-mailovú adresu.

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Custom
sk: Vlastná

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment ID
sk: ID komentára

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: Signature
sk: Signatúra

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Poll choices
sk: Možnosti pre anketu

en: Session ID
sk: ID session

en: File ID
sk: ID súboru

en: File name
sk: Názov súboru

en: File MIME type
sk: MIME typ súboru

en: Node revision ID
sk: ID revízie uzla

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Vocabulary ID
sk: ID slovníka

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Term
sk: Termín

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Term name
sk: Názov termínu

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Last login
sk: Posladné prihlásenie

en: Message type
sk: Typ správy

en: Message text
sk: Text správy

en: Content field
sk: Pole obsahu

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Fields
sk: Polia

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Average
sk: Priemer

en: Count
sk: Počet

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Add condition
sk: Pridať podmienku

en: Add action
sk: Pridať akciu

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Mode
sk: Režim

en: Normal
sk: Normálny

en: configure
sk: konfigurácia

en: Items
sk: Položky

en: %time ago
sk: pred %time

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Up
sk: Hore

en: 1 attachment | @count attachments
sk[0]: @count príloha
sk[1]: @count prílohy
sk[2]: @count príloh

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Scale
sk: Škálovať

en: Medium
sk: Stredná

en: Sortable
sk: Triediteľný

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Button background color
sk: Farba pozadia tlačidla

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Card Type
sk: Typ Karty

en: Card Number
sk: Číslo Karty

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Month
sk: Mesiac

en: Add line
sk: Pridať riadok

en: Qty
sk: Množstvo

en: Price
sk: Cena

en: Customers
sk: Zákazníci

en: System
sk: Systém

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Current
sk: Aktuálny

en: Add to cart
sk: Vložiť do košíka

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Terms
sk: Termíny

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Code
sk: Kód

en: Stock
sk: Zásoby

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Payment
sk: Platba

en: Payment settings
sk: Nastavenie platby

en: Payments
sk: Platby

en: print
sk: tlačiť

en: quote
sk: sadzba

en: Store
sk: Obchod

en: Company
sk: Spoločnosť

en: security
sk: bezpečnosť

en: node
sk: uzol

en: directory
sk: adresár

en: General
sk: Všeobecné

en: Directory
sk: Adresár

en: Method
sk: Metóda

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Israel
sk: Izrael

en: Iran
sk: Irán

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Cuba
sk: Kuba

en: Brazil
sk: Brazília

en: Chile
sk: Čile

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Japan
sk: Japonsko

en: Libya
sk: Lýbia

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Singapore
sk: Singapúr

en: Turkey
sk: Turecko

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Table
sk: Tabuľka

en: End
sk: Stop

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: The name of the menu the node belongs to.
sk: Názov menu, ku ktorému patrí uzol.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
sk: Slovník ku ktorému patrí prvá kategória stránky.

en: The name of the category.
sk: Meno kategórie

en: The id number of the category.
sk: ID číslo kategórie

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Note
sk: Poznámka

en: Other
sk: Ostatné

en: Text color
sk: Farba textu

en: Basic
sk: Základné

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Attributes
sk: Vlastnosti

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Allow
sk: Povoliť

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: reset
sk: resetovať

en: Class
sk: Trieda

en: String
sk: Reťazec

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Exists
sk: Existuje

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Both
sk: Oba

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Filtered text (user selects input format)
sk: Filtrovaný text (používateľom vybraný vstupný formát)

en: Text processing
sk: Spracovanie textu

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
sk: Maximálna dĺžka poľa určená počtom znakov. Pre nelimitovanú veľkosť nechajte prázdne.

en: Rows
sk: Riadky

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: <All>
sk: <Všetky>

en: access all views
sk: prístup ku všetkým pohľadom

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
sk: Views sú prispôsobené zoznamy obsahov vášho systému; sú veľmi konfigurovateľné a umožnia vám ovládať to, ako budú zoznamy obsahov zobrazené.

en: Tools
sk: Nástroje

en: Override
sk: Nahradiť

en: Clone
sk: Klonovať

en: Existing Views
sk: Existujúce pohľady

en: Default Views
sk: Predvolené pohľady

en: Summary, sorted ascending
sk: Výsledok, zoradený vzostupne

en: Summary, sorted descending
sk: Výsledok, zoradený zostupne

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Normal menu item
sk: Normálna položka menu

en: Empty text
sk: Prázdny text

en: Expose
sk: Ukázať

en: Down
sk: Dolu

en: Wildcard
sk: Zástupný znak

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Operator
sk: Operátor

en: Filters
sk: Filtre

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Order
sk: Poradie

en: Add criteria
sk: Pridať kritérium

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
sk: Meno pohľadu môže obsahovať len písmená, čísla alebo podtržník.

en: administer views
sk: administrácia pohľadov

en: Node: ID
sk: Uzol: ID

en: Random
sk: Náhodný

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Position
sk: Pozícia

en: Class name
sk: Názov triedy

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Do not display
sk: Nezobrazovať

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: Profile
sk: Profil

en: Process
sk: Spracovanie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: filters
sk: filtre

en: Votes
sk: Hlasy

en: Term description
sk: Popis výrazu

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: fields
sk: polia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Operation
sk: Operácia

en: reply
sk: odpovedať

en: Duration
sk: Trvanie

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Original
sk: Originál

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Function
sk: Funkcia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Location name
sk: Názov umiestnenia

en: Street
sk: Ulica

en: Additional
sk: Dodatočné

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Settings for Location module
sk: Nastavenia pre modul Location

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Coordinates
sk: Koordináty

en: Fax number
sk: Číslo faxu

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Germany
sk: Nemecko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Aktualizovaný dátum

en: Full
sk: Plný

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Andorra
sk: Andora

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Argentina
sk: Argentína

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Azerbaijan
sk: Azerbajďžan

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bermuda
sk: Bermudy

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Bouvet Island
sk: Ostrov Bouvet

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Canada
sk: Kanada

en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Chad
sk: Čad

en: China
sk: Čína

en: Christmas Island
sk: Vianočnný ostrov

en: Cocos (Keeling) Islands
sk: Kokosové ostrovy

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Comoros
sk: Komory

en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

en: Czech Republic
sk: Česko

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Djibouti
sk: Ďžibuti

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

en: East Timor
sk: Východný Timor

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Faroe Islands
sk: Faerské Ostrovy

en: Finland
sk: Fńsko

en: France
sk: Francúzsko

en: French Guiana
sk: Francúzska Guayana

en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: Greece
sk: Grécko

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Heard Island and McDonald Islands
sk: Ostrov Heard a McDonaldove Ostrovy

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Iceland
sk: Island

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kenya
sk: Keňa

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Lesotho
sk: Lesoto

en: Liberia
sk: Libéria

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Lithuania
sk: Litva

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Marshall Islands
sk: Marshallove Ostrovy

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Micronesia
sk: Mikronézia

en: Moldova
sk: Moldavsko

en: Monaco
sk: Monako

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Morocco
sk: Maroko

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

en: Nauru
sk: Nauruština

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Netherlands Antilles
sk: Holandské Antily

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: North Korea
sk: Severná Kórea

en: Norway
sk: Nórsko

en: Papua New Guinea
sk: Papua Nová Guinea

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Qatar
sk: Katar

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Russia
sk: Rusko

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Seychelles
sk: Seychelly

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove ostrovy

en: Somalia
sk: Somálsko

en: South Africa
sk: JAR

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sk: Južná Georgia a Južné Sendvičove Ostrovy

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: Sudan
sk: Sudán

en: Suriname
sk: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sk: Svalbard a Jan Mayen

en: Swaziland
sk: Swazijsko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Syria
sk: Sýria

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sk: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: United States Minor Outlying Islands
sk: Menšie odľahlé ostrovy USA

en: Wallis and Futuna
sk: Wallis a Futuna

en: Yemen
sk: Jemen

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Formatting guidelines
sk: Rady pre formátovanie

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: Hidden
sk: Skryté

en: Attachments
sk: Prílohy

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: Pending
sk: Čakajúce

en: minute
sk: minúta

en: minutes
sk: minúty

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Other queries
sk: Ostatné dotazy

en: Key
sk: Kľúč

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: Product title
sk: Názov produktu

en: List price
sk: Cenníková cena

en: Timer
sk: Časovač

en: Change
sk: Zmeniť

en: English
sk: Angličtina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: in
sk: v

en: Default height
sk: Predvolená výška

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: Edit term
sk: Upraviť termín

en: Are you sure you want to delete these items?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: The items have been deleted.
sk: Položky boli odstránené.

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: ago
sk: pred

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Node title
sk: Nadpis obsahu

en: update
sk: aktualizácia

en: Full text
sk: Plný text

en: Source
sk: Zdroj

en: Display all menu items
sk: Zobraziť všetky položky menu

en: access administration menu
sk: prístup k administračnému menu

en: published
sk: zverejnené

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Token actions
sk: Akcie Tokenu

en: Replacement value
sk: Hodnota na nahradenie

en: tokens
sk: tokeny

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Reindex
sk: Preindexovať

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: First
sk: Prvý

en: Query
sk: Dotaz

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: hour
sk: hodina

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Text field
sk: Textové pole

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: is equal to
sk: je rovné

en: is not equal to
sk: nie je rovné

en: Moderated
sk: Moderované

en: Disable mousezoom
sk: Zakázať zoomovanie myšou

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
sk: Táto voľba zakáže meniť mierku mapy otáčaním kolieska myši.

en: Default map settings
sk: Predvolené nastavenia mapy

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Predvolená šírka Google mapy. Môže byť zadaná ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Predvolená výška Google mapy. Môže byť zadaná ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Default center
sk: Predvolený stred

en: The default center coordinates of Google map, expressed as a decimal latitude and longitude, separated by a comma.
sk: Súradnice predvoleného stredu zobrazovania Google mapy.
    Zadáva sa v ako desatinné číslo šírky a dĺžky oddelené čiarkou.

en: Default zoom
sk: Predvolená mierka

en: The default zoom level of a Google map.
sk: Predvolená mierka Google mapy.

en: Default map type
sk: Predvolený typ mapy

en: Maximum zoom
sk: Maximálna mierka

en: Minimum zoom
sk: Minimálna mierka

en: Lines per box
sk: Riadkov v boxe

en: at most
sk: najviac

en: lines
sk: riadkov

en: Maximum number of lines per info box
sk: Maximálny počet riadkov v boxe

en: Location chooser
sk: Nástroj na výber umiestnenia

en: Used to activate location choosing using a gmap.
sk: Pre aktivovanie pozície pomocou výberu za použitia gmap.

en: Disable dragging
sk: Zakázať ťahanie

en: Remove the ability for the user to drag the map. If dragging is disabled, keyboard shortcuts are implicitly disabled.
sk: Znemožniť používateľovi ťahať mapu. Ak je vypnuté ťahanie, sú súčasne vypnuté aj klávesové skratky.

en: Disable keyboard
sk: Zakázať klávesnicu

en: Disable the keyboard shortcuts.
sk: Vypne klávesové skratky.

en: Use AutoZoom
sk: Automatická mierka

en: Automatically zoom the map to fit all markers when markers are added.
sk: Zvolí automatickú mierku mapy tak, aby v nej boli zobrazené všetky vložené body - ak nejaké sú.

en: Add scale control to map.
sk: Pridať do mapy ovládač mierky.

en: Adds a scale control to the map in the default position.
sk: Pridá ovládanie mierky do mapy v predvolenej polohe.

en: The specified value is not a valid CSS dimension.
sk: Zadaná hodnota nie je platný CSS rozmer.

en: Google map filter
sk: Filter Google mapy

en: Insert Google Map macro.
sk: Vložiť Google Map makro.

en: Create a macro
sk: Vytvoriť makro

en: Configure GMap settings
sk: Nastavenia GMap

en: Lines
sk: riadky

en: Edit Info
sk: Upraviť informáciu

en: Marker
sk: Značka

en: User locations
sk: Umiestnenia používateľov

en: Node locations
sk: Umiestnenia uzlov

en: To add/change your location to the user map, <a href="@url">edit your location</a>.
sk: Na pridanie/zmenu vášho umiestnenia na mape užívateľov, <a href="@url">upravte vaše umiestnenie</a>.

en: Macro
sk: Makro

en: Page header
sk: Hlavička

en: Text at the top of the user map.
sk: Text na vrchu používateľovej mapy.

en: Page footer
sk: Päta

en: Text at the bottom of the user map.
sk: Text na spodu používateľovej mapy.

en: %role (Role ID: %rid)
sk: %role (ID Role: %rid)

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Build a GMap macro
sk: Vytvoriť makro GMap

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: The map width, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Šírka mapy ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <EM>50px</EM>, <EM>5em</EM>, <EM>2.5in</EM>, <EM>95%</EM>

en: Map height
sk: Výška mapy

en: The map height, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Výška mapy ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <EM>50px</EM>, <EM>5em</EM>, <EM>2.5in</EM>, <EM>95%</EM>

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Macro text
sk: Text makra

en: Filter to allow insertion of a google map into a node
sk: Filter povoľujúci vloženie Google mapy do uzla

en: None.
sk: Žiadne.

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Empty
sk: Prázdne

en: Path alias
sk: Alias cesty

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: Execute custom PHP code
sk: Vykonať zadaný PHP kód

en: PHP code
sk: PHP kód

en: Your rating
sk: Vaše hodnotenie

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Display fields
sk: Zobraziť polia

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Select one...
sk: Vyberte jednu...

en: Production
sk: Produkcia

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: Units
sk: Jednotky

en: Shipping method:
sk: Spôsob doručenia:

en: Taxes
sk: Dane

en: Tax rate
sk: Daňová sadzba

en: Product count
sk: Počet produktov

en: Enabled filters
sk: Povolené filtre

en: Do it!
sk: Vykonať!

en: or
sk: alebo

en: Poll settings
sk: Nastavenia ankety

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Parent term
sk: Nadradený termín

en: All blogs
sk: Všetky blogy

en: Style
sk: Štýl

en: Delete package
sk: Odstrániť balík

en: revert
sk: vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: Match
sk: Zhoda

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Search options
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Shopping cart
sk: Nákupný košík

en: Your item(s) have been updated.
sk: Položky boli aktualizované.

en: Qty.
sk: Množ.

en: Cart
sk: Košík

en: Transaction key
sk: Transakčný kľúč

en: Credit card details
sk: Podrobnosti o kreditnej karte

en: Discount
sk: Zľava

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Day(s)
sk: Deň (dni)

en: Week(s)
sk: Týždeň (týždne)

en: Year(s)
sk: Rok(y)

en: Order history
sk: História objednávok

en: Product
sk: Produkt

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: administer store
sk: spravovať obchod

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Shipping address
sk: Adresa pre doručenie

en: Ship to:
sk: Doručiť na:

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Balance
sk: Zostatok

en: Received
sk: Prijaté

en: Completed
sk: Ukončená

en: Payment details
sk: Detaily platby

en: Discover
sk: Objaviť

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Products
sk: Produkty

en: administer products
sk: spravovať produkty

en: Product settings
sk: Nastavenia produktov

en: Street address
sk: Ulica

en: Testing
sk: Testovanie

en: Standard
sk: Štandardný

en: Thousands separator
sk: Oddeľovač tisíciek

en: Total:
sk: Spolu:

en: Transaction ID:
sk: ID transakcie:

en: Aland Islands
sk: Alandy

en: Fiji
sk: Fidžijčina

en: Falkland Islands
sk: Falklandy

en: Saint Kitts and Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

en: South Korea
sk: Južná Kórea

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: Saint Helena
sk: Svätá Helena

en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné teritóriá

en: Saint Vincent and the Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

en: British Virgin Islands
sk: Britské Panenské ostrovy

en: U.S. Virgin Islands
sk: U.S. Panenské ostrovy

en: Province
sk: Provincia

en: Pounds
sk: Libry

en: Grams
sk: Gramy

en: Kilograms
sk: Kilogramy

en: Ounces
sk: Uncie

en: Inches
sk: Palce

en: Feet
sk: Stopy

en: Orders
sk: Objednávky

en: Print invoice
sk: Tlač faktúry

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Authentication
sk: Overenie

en: %type settings
sk: nastavenia %type

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: edit
sk: upraviť

en: Unformatted
sk: Neformátovaný

en: Credit
sk: Kredit

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: New comments
sk: Nové komentáre

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: User Relationships
sk: Používateľské vzťahy

en: Relationship
sk: Vzťah

en: relationships
sk: vzťahy

en: Basic information
sk: Základné informácie

en: Sort criteria
sk: Kritéria zoradenia

en: Display style
sk: Štýl zobrazenia

en: <Hidden>
sk: - Skrytý -

en: The primary identifier for a node.
sk: Hlavný identifikátor pre tento uzol.

en: Parent menu item
sk: Nadradená menu položka

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Translations
sk: Preklady

en: Teaser display
sk: Zobrazenie v upútavke

en: The comments have been deleted.
sk: Komentáre boli odstranené.

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Default weight
sk: Predvolená váha

en: Live
sk: Naživo

en: Comment settings
sk: Nastavenie komentárov

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: hour(s)
sk: hodina(y)

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: week(s)
sk: týždeň/týždne

en: month(s)
sk: mesiac(e)

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: Contact settings
sk: Nastavenia kontaktného formulára

en: cancel
sk: zrušiť

en: users
sk: používatelia

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: disable
sk: vypnúť

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Storage
sk: Ukladanie

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sk: Chyba pri nahrávaní. Nahrávaný súbor nie je možné presunúť.

en: Default display
sk: Predvolené zobrazenie

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Percentage (%)
sk: Percentuálny podiel (%)

en: Enable custom alternate text
sk: Povoliť voliteľný alternatívny text

en: Enable custom title text
sk: Povoliť voliteľný text nadpisu

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: is
sk: je

en: You must select a node.
sk: Treba vybrať uzol.

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Information
sk: Informácia

en: No content types available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne typy obsahu.

en: PHP Code
sk: PHP kód

en: Toggle
sk: Prepínať

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Double
sk: Dupľa

en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské teritórium Indického oceánu

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Macedonia
sk: Macedónsko

en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

en: Translation
sk: Preklad

en: Translation status
sk: Stav prekladu

en: Blocks
sk: Bloky

en: Menus
sk: Menu

en: Above
sk: Nad

en: Number of values
sk: Počet hodnôt

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
sk: Upozornenie! Zmena tohto nastavenia, po tom ako boli dáta vytvorené, môže nakoniec spôsobiť stratu dát!

en: @min and @max
sk: @min a @max

en: Third
sk: Tretí

en: Fourth
sk: Štvrtý

en: Fifth
sk: Piaty

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
sk: Viac informácií nájdete v online <a href="@handbook-cck">príručke CCK</a> alebo na  <a href="@project-cck">stránke projektu CCK</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
sk: Konfigurácia ako polia pre tento typ obsahu a ich označenia sa majú zobraziť v upútavke a v plnom zobrazení.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
sk: Konfigurácia ako polia pre tento typ obsahu sa majú zobraziť v nasledujúcich kontextoch.

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Full node
sk: Plný uzol

en: Search Index
sk: Index hľadania

en: Search Result
sk: Výsledok hľadania

en: Updating field type %type with module %module.
sk: Aktualizovanie typu poľa %type s modulom %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
sk: Aktualizovanie typu widget-u %type s modulom %module.

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: Allows administrators to define new content types.
sk: Umožňuje administrátorom definovať nové typy obsahu.

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
sk: Len pre pokročilých: PHP kód, ktorý vráti asociatívne pole povolených hodnôt. Nemal by obsahovať oddeľovače &lt;?php ?&gt;. Ak je toto pole vyplnené, pole vrátené týmto kódom prepíše zoznam uvedený vyššie.

en: Trimmed
sk: Skrátený

en: Used in
sk: Použité v

en: No fields have been defined for any content type yet.
sk: Zatiaľ neboli definované žiadne polia pre ľubovoľný typ obsahu.

en: no styling
sk: žiadna úprava

en: simple
sk: jednoduchý

en: fieldset
sk: skupina polí

en: fieldset - collapsible
sk: skupina polí - rozbaľovacia

en: fieldset - collapsed
sk: skupina polí - zbalená

en: Added field %label.
sk: Pridané pole %label.

en: There was a problem adding field %label.
sk: Nastal problém pri pridávaní poľa %label.

en: There was a problem creating field %label.
sk: Nastal problém pri vytváraní poľa %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
sk: Naozaj chcete odstrániť pole %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
sk: Ak máte nejaký obsah v tomto poli, bude odstránený. Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Removed field %field from %type.
sk: Odstránené pole %field z %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
sk: Nastal problém pri odstraňovaní %field z %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
sk: Tieto nastavenia sa použijú iba na pole %field vyskytujúce sa v type obsahu %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
sk: Tieto nastavenia sa použijú iba na pole %field vyskytujúce sa v hociktorom type obsahu.

en: Save field settings
sk: Uložiť nastavenia poľa

en: The default value is invalid.
sk: Predvolená hodnota je nesprávna.

en: Saved field %label.
sk: Uložené pole %label.

en: The update has encountered an error.
sk: Aktualizácia narazila na chybu.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
sk: Databáza bola zmenená a dáta boli presunuté alebo odstránené.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
sk: Nastala chyba a zmena databázy neprebehla do konca.

en: Processing %title
sk: Spracúva sa %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sk[0]: @count položka bola úspešne spracovaná:
sk[1]: @count položky boly úspešne spracované:
sk[2]: @count položiek bolo úspešne spracovaných:

en: The content fields table %name has been deleted.
sk: Tabuľka polí obsahu %name bola odstránená.

en: Raw number value
sk: Nespracovaná číselná hodnota

en: Formatted number value
sk: Formátovaná číselná hodnota

en: Raw, unfiltered text
sk: Nespracovaný, nefiltrovaný text

en: Formatted and filtered text
sk: Formátovaný a filtrovaný text

en: Referenced user ID
sk: Referované ID používateľa

en: Referenced user name
sk: Referované meno používateľa

en: Group multiple values
sk: Zoskupovať viacnásobné hodnoty

en: Select the content type to export.
sk: Vybrať typ obsahu pre export.

en: Export data
sk: Exportovať údaje

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
sk: Kopírovať exportovaný text a vložiť ho do iného typu obsahu použitím funkcie import.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
sk: Tento formulár importuje definície exportované z iného typu obsahu alebo inej databázy.<br />Nezabudnite, že polia nemôžu byť duplikované v rámci rovnakého projektu, takže importované polia budú pridané iba ak už neexistujú vo vybranom type.

en: <Create>
sk: &lt;Vytvoriť&gt;

en: Import data
sk: Importovať dáta

en: Paste the text created by a content export into this field.
sk: Vložiť text vytvorený exportom obsahu do tohto poľa

en: The import data is not valid import text.
sk: Importované dáta niesu správnym importovaným textom.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
sk: Nasledujúce moduly musia byť povolené, aby tento import fungoval: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
sk: Typ obsahu %type už v databáze existuje.

en: Exiting. No import performed.
sk: Existuje. Nevykonal sa žiadny import.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
sk: Pole %field_label (%field_name) bolo pridané do obsahu typu %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
sk: Nastala chyba spôsobená exportom dát "nastavení zobrazenia"  pre pole %field_name.<br /> Databázová chyba: '%db_err'.

en: Content Copy
sk: Kopírovať obsah

en: Enables ability to import/export field definitions.
sk: Povoliť import/export definícií polí.

en: view
sk: pohľad

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
sk: Prosím hneď <a href="!url">nastavte vaše povolenia pre polia</a>. Všetky polia sú predvolene neprístupné.

en: Content Permissions
sk: Povolenia obsahu

en: These settings apply to the group in the node editing form.
sk: Tieto nastavenia sa použijú pre skupinu vo formulári na editáciu uzla.

en: always open
sk: vždy otvorené

en: collapsible
sk: rozbaľovací

en: collapsed
sk: zbalený

en: Instructions to present to the user on the editing form.
sk: Pokyny zobrazené používateľovi na formulári pre editáciu.

en: These settings apply to the group on node display.
sk: Tieto nastavenia sa použijú pre skupinu pri zobrazení uzla.

en: A description of the group.
sk: Popis skupiny.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť skupinu %label?

en: The group %group_name has been removed.
sk: Skupina %group_name bola odstránená.

en: Fieldgroup
sk: Skupina polí

en: Node reference
sk: Odkaz na uzol

en: Store the ID of a related node as an integer value.
sk: Uloží ID príbuzného uzla ako hodnotu integer.

en: Content types that can be referenced
sk: Typy obsahu, ktoré môžu byž referencované

en: Title (link)
sk: Nadpis (odkaz)

en: Title (no link)
sk: Nadpis (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
sk: Samodokončovacie textové pole

en: Store a number in the database as an integer.
sk: Uložiť číslo do databázy ako integer.

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
sk: Uložiť číslo do databázy vo formáte s pevnou desatinnou čiarkou.

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Store a number in the database in a floating point format.
sk: Uložiť číslo do databázy vo formáte s pohyblivou desatinnou čiarkou.

en: Precision
sk: Presnosť

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sk: Celkový počet číslic, ktoré budú uložené v databáze, vrátane všetkých desatinných číslic.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
sk: Znak, ktorý budú používatelia vkladať, ako znak desatinnej čiarky vo formulároch.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
sk: Definujte reťazec ktorý by mal byť pred hodnotou, ako $ alebo €. Ak nechcete predponu nechajte prázdne. Reťazce pre jednotné a množné číslo oddeľte znakom | (libra|libry).

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: "Minimum" must be a number.
sk: "Minimum" musí byť číslo.

en: "Maximum" must be a number.
sk: "Maximum" musí byť číslo.

en: unformatted
sk: neformátované

en: Defines numeric field types.
sk: Definovať typy číselných polí.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
sk: Pre ovládací prvok 'jednoduché zaškrtávacie pole' zadefinujte najskôr hodnotu 'neoznačené', a potom hodnotu 'označené' v sekcii <strong>Povolené hodnoty</strong>. Menovka zaškrtávacieho poľa sa prevezme z hodnoty 'označené'.

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá

en: Single on/off checkbox
sk: Jedno zaškrtávacie pole zapnuté/vypnuté

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
sk: Definuje výber, zaškrtávacie pole a prepínacie tlačidlá pre textové a číselné polia.

en: Store text in the database.
sk: Uložiť text v databáze.

en: Text area (multiple rows)
sk: Rozsiahle textové pole (viac riadkov)

en: Defines simple text field types.
sk: Definovať jednoduché typy textového poľa.

en: User reference
sk: Odkaz na používateľa

en: Store the ID of a related user as an integer value.
sk: Uloží ID súvisiaceho používateľa ako celé číslo.

en: User roles that can be referenced
sk: Kategórie používateľov, ktoré môžu byť referencované

en: User status that can be referenced
sk: Stavy používateľov, ktoré môžu byť referencované

en: Reverse link
sk: Spätný odkaz

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
sk: Ak je zašktrnuté, tak sa spätný odkaz na uzol zobrazí v zázname referencovaného používateľa.

en:  for
sk:  pre

en: Form
sk: Formulár

en: Uploaded file is not a valid image
sk: Nahrávaný súbor nie je platný obrázok

en: Contact phone number
sk: Kontaktné telefónne číslo

en: Canceled
sk: Zrušená

en: years
sk: roky

en: weeks
sk: týždne

en: Default gateway
sk: Predvolená brána

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Grid
sk: Mriežka

en: Search returned the following results:
sk: Vyhľadávanie vrátilo tieto výsledky:

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Hide
sk: Skryť

en: Read/Write
sk: Čítanie/Písanie

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: Global
sk: Globálny

en: arguments
sk: argumenty

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: file system
sk: súborový systém

en: Button settings
sk: Nastavenia tlačidla

en: Thread
sk: Vlákno

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
sk: Musíte zadať aspoň jedno kľúčové slovo s najmenej @count znakmi.

en: View user details.
sk: Zobraziť používateľské detaily.

en: Rate
sk: Sadzba

en: Postal Code
sk: PSČ

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sk: Počas platby nastala chyba.  Prosím kontaktujte nás,  aby ste sa uistili, či bola vaša objednávka prijatá.

en: A payment has been accepted.
sk: Platba bola akceptovaná.

en: Distinct
sk: Iba odlišné

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: Description:
sk: Popis:

en: Ubercart - core (optional)
sk: Ubercart - jadro (voliteľné)

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Purchase date
sk: Dátum nákupu

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Change layout
sk: Zmeniť vzhľad

en: Miles
sk: míle

en: Contexts
sk: Kontexty

en: year(s)
sk: rok(y)

en: product
sk: produkt

en: Addresses
sk: Adresy

en: Saved addresses
sk: Uložené adresy

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable
sk: Do priečinka %directory nie je možné zapisovať

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sk: Do priečinka %directory nie je možné zapisovať, pretože nemá nastavené správne práva prístupu.

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
sk: Priečinok na nahrávanie %directory pre súborové pole %field (content type %type) nemôže byť vytvorený alebo nieje dostupný. Novo nahratý súbor nemôže byť uložený v tomto priečinku a nahrávanie bolo ukončené.

en: Store an arbitrary file.
sk: Uložiť ľubovoľný súbor.

en: Permitted upload file extensions
sk: Povolené prípony nahratého súboru

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
sk: Prípony, ktoré môže používateľ nahrať do tohto poľa. Oddeľte prípony medzerou a nezadávajte začiatočnú bodku. Ponechajte prázdne, pokiaľ chcete povoliť používateľovi nahrať súbor s ľubovoľnou príponou.

en: File size restrictions
sk: Obmedzenia veľkosti súboru

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
sk: Veľkostné limity pre súbory, ktoré môže používateľ nahrať. Nezabudnite že tieto nastavenia platia iba na novo nahraté súbory, existujúce súbory nebudú ovplyvnené.

en: Maximum upload size per file
sk: Maximálna veľkosť nahratého súboru.

en: Maximum upload size per node
sk: Maximálna celková veľkosť nahratých súborov na uzol

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
sk: Určiť celkový veľkostný limit pre všetky súbory v poli na danom uzle. Môžete vložiť hodnotu ako 512" (bitov), "80K" (kilo bitov) or "50M" (mega bitov) v poradí pre obmedzenie celkovej veľkosti uzla. Ponechajte pole prázdne, ak nechcete veľkosť limitovať.

en: Generic files
sk: Generické súbory

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
sk: Zobrazuje všetky druhy súborov s ikonou a odkazom na popis súboru.

en: File description
sk: Popis súboru

en: File size (in bytes)
sk: Veľkosť súboru (v bajtoch)

en: File size (pretty printed)
sk: Veľkosť súboru (pekne formátovaná)

en: Fully formatted HTML file tag
sk: Plne formátovaný súborový HTML tag

en: Defines a file field type.
sk: Definuje súborový typ poľa

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
sk: Pridať metadata zbieraním a uložením do FileField.

en: Rearrange
sk: Preusporiadať

en: No comments available.
sk: Nie sú žiadne komentáre.

en: Variable editor
sk: Editor premenných

en: empty
sk: prázdne

en: Packages
sk: Balíky

en: Package
sk: Balík

en: Attribute settings
sk: Nastavenia vlastností

en: Are you sure you want to delete this message?
sk: Naozaj chcete túto správu vymazať?

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
sk: Upraviť widget pre obrázkové súbory, vrátane náhľadu obrázka.

en: Displays image files in their original size.
sk: Zobrazí obrázkové súbory v ich originálnej  veľkosti.

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: All users
sk: Všetci používatelia

en: Aggregator
sk: Agregátor

en: Node author
sk: Autor uzla

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Order #
sk: Objednávka č.

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: Attach to
sk: Pripojiť k

en: Attach files
sk: Pripojiť súbor

en: Mini panels
sk: Mini panely

en: Argument type
sk: Typ argumentu

en: Custom PHP
sk: Vlastný PHP kód

en: Context
sk: Kontext

en: Attached files
sk: Priložené súbory

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: Sort
sk: Zoradiť

en: !a comments per page
sk: Počet komentárov na stránku: !a

en: All the terms in a vocabulary.
sk: Všetky termíny v slovníku.

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: Taxonomy vocabulary
sk: Slovník taxonómie

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: Remove this item
sk: Odstrániť túto položku

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: No title
sk: Bez nadpisu

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Enter the module name to export code to.
sk: Zadajte názov modulu, do ktorého sa má exportovať kód.

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: Disable Drupal blocks/regions
sk: Zakázať bolky/regióny Drupalu

en: CSS code
sk: CSS kód

en: Use pager
sk: Použi stránkovanie

en: Items to display
sk: Položky na zobrazenie

en: More link
sk: Odkaz "viac"

en: Edit this view
sk: Upraviť tento pohľad

en: Book parent
sk: Nadradená kniha

en: Palestinian Territory
sk: Palestína

en: Vatican
sk: Vatikán

en: begins with
sk: začína s

en: contains
sk: obsahuje

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Print
sk: Tlačiť

en: %keys (@type).
sk: Hľadané: %keys (@type).

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Account
sk: Účet

en: Advanced configuration
sk: Pokročilé nastavenia

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: No name
sk: Bez názvu

en: Text only
sk: Iba text

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
sk: Chyba nahrávania. Nemôžem presunúť súbor %file na miesto %destination.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
sk: Chyba validácie, skúste to prosím znova. Pokiaľ chyba pretrváva, kontaktujte administrátora webu.

en: In moderation
sk: Na moderovanie

en: daily
sk: denne

en: weekly
sk: týždenne

en: Stock settings
sk: Nastavenia skladu

en: deleted
sk: odstranená

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Only in the category(s)
sk: Len v kategórii(ách)

en: Only of the type(s)
sk: Len typu

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: Company name
sk: Názov firmy

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Credit card charged: !amount
sk: Účtované na kreditnú kartu: !amount

en: Color set
sk: Množina farieb

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: Search returned no results.
sk: Vyhľadanie nevrátilo žiadne výsledky.

en: Require
sk: Požadované

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: Link class
sk: CSS trieda v odkazoch

en: Report settings
sk: Nastavenia výkazu

en: Configuration file
sk: Konfiguračný súbor

en: Column
sk: Stĺpec

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: sort by @s
sk: triediť podľa @s

en: and
sk: a

en: Please select one or more comments to perform the update on.
sk: Zvoľte prosím komentáre, ktoré chcete aktualizovať.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
sk: URL, na kterú má byť používateľ presmerovaný. Môže to byť vnútoná URL, napr. node/1234, alebo externá URL, napr. http://drupal.org.

en: Display a message to the user
sk: Zobraziť správu používateľovi

en: Revenue
sk: Výnos

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Checkout review instructions
sk: Inštrukcie na kontrolu pred zaplatením

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
sk: Tieto inštrukcie sa zobrazia zákazníkom v hornej časti obrazovky kontroly pred zaplatením (checkout review screen).

en: Order created through website.
sk: Objednávka vytvorená cez webovú stránku.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sk: Prijímanie novej správy pre objednávku !order_id.

en: Add new rule
sk: Pridať nové pravidlo

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Parent comment
sk: Nadradený komentár

en: The parent comment.
sk: Nadradený komentár

en: Author's website
sk: Web stránka autora

en: Reply-to link
sk: Odkaz odpovedať

en: Provide a simple link to reply to the comment.
sk: Poskytovať jednoduchý odkaz pre odpoveď ku komentáru.

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Product information
sk: Informácie o produkte

en: Sell price
sk: Predajná cena

en: Customer purchase price.
sk: Nákupná cena pre zákazníka.

en: field
sk: pole

en: Allow users to undo their votes
sk: Povoliť používateľom zrušiť vlastný hlas

en: Stars
sk: Hviezdy

en: clone
sk: klonovať

en: View settings
sk: Nastavenia pohľadu

en: Week @week
sk: Týždeň @week

en: Metric
sk: Metrický

en: Delete view
sk: Vymazať pohľad

en: Primary Key: Unique cache ID.
sk: Primárny kľúč: Jedinečné ID prednačítavania.

en: A collection of data to cache.
sk: Kolekcia dát na prednačítavanie.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
sk: Unixová časová známka určuje kedy vyprší platnosť záznamu v dočasnej pamäti, 0 znamená, že bude stále platný.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
sk: Unixová časová známka určuje kedy bol vytvorený záznam v dočasnej pamäti.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
sk: Používateľské HTTP hlavičky, ktoré sa budú pridávať k údajom vo vyrovnávacej pamäti.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
sk: Príznak zreťazenia obsahu (1=zreťazený, 0=nezreťazený)

en: Time ago
sk: Pred

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Remove this action
sk: Odstrániť túto akciu

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: The taxonomy vocabulary ID
sk: ID taxonomického slovníka

en: View cart
sk: Zobraziť košík

en: Invalid e-mail address.
sk: Neplatná e-mailová adresa.

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Pokyny zobrazené používateľovi pod týmto poľom vo formulári pre editáciu.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: &lt;none&gt;
sk: - žiadne -

en: You're not allowed to input PHP code.
sk: Nemôžete vkladať PHP kódy.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
sk: Tento PHP kód bol nastavený administrátorom a bude nahradený ľubovoľnou hodnotou zadanou vyššie.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Možné hodnoty, ktoré toto pole môže obsahovať. Zadajte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|označenie. Kľúčom je hodnota, ktorá bude uložená do databázy a musí sa zhodovať s typom poľa(%type). Označenie je voliteľné. Ak nie je definované, tak kľúč sa požije ako označenie.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: Click to view.
sk: Klikni pre zobrazenie.

en: Number of stars
sk: Počet hviezd

en: Star Labels
sk: Popis hviezd

en: These star labels appear as the link title when javascript is enabled as well as the select list options when javascript is disabled.
sk: Tieto popisy sa objavia ako popis odkazu, pokiaľ je zapnutý Javasciprt, rovnako ako možnosť výberu, keď je Javascript vypnutý.

en: Display labels on mouse over
sk: Zobraziť popisy pri nájazde myšou

en: When enabled, the star labels will dynamically appear underneath the stars as the user hovers over each star to provide a more descriptive qualitative meaning for each star value.
sk: Pokiaľ je povolené, popisy sa objavia dynamicky pri nájazde myšou pre lepšiu predstavu o hodnote hlasu.

en: Star @star label
sk: Popis hviezdy @star

en: Cancel label
sk: Zrušiť popis

en: Direct rating widget
sk: Ovládací prvok pre priame hodnotenie

en: These settings allow you to display a rating widget to your users while they are viewing content of this type. Rating will immediately register a vote for that piece of content.
sk: Tieto nastavenia umožňujú zobraziť hlasovanie pri prehliadaní obsahu. Hodnotenie sa ihneď zaregistruje pre daný obsah.

en: Star display style
sk: Štýl zobrazenia použitím hviezd

en: Display average vote value
sk: Zobraziť priemerné hodnotenie

en: Display user vote value
sk: Zobraziť hodnotenie používateľa

en: User vote if available, average otherwise
sk: Zobraziť hodnotenie používateľa, pokiaľ je k dispozícii, inak priemerné

en: Both user and average vote
sk: Zobraziť hodnotenie používateľa aj priemerné hodnotenie

en: Text display style
sk: Štýl zobrazenia pomocou textu

en: Display no text beneath stars
sk: Nezobrazovať text pod hviezdami

en: Current average in text
sk: Aktuálny priemer

en: User current vote in text
sk: Používateľove hodnotenie

en: Show widget title
sk: Zobraziť nadpis ovládacieho prvku

en: Direct rating widget preview
sk: Náhľad ovládacieho prvku priameho hodnotenia

en: Shipping Address:
sk: Adresa pre doručenie:

en: Order #:
sk: Objednávka č.:

en: Shipping Method:
sk: Spôsob doručenia:

en: Ship
sk: Doručenie

en: This order has no comments associated with it.
sk: Táto objednávka nemá priradené žiadne komentáre.

en: Product reports
sk: Produktové výkazy

en: Sales per year
sk: Tržby za rok

en: Products sold
sk: Predané produkty

en: Total revenue
sk: Celkový výnos

en: Update report
sk: Aktualizovať výkaz

en: Sold
sk: Predané

en: No products found
sk: Žiadne produkty nenájdené

en: Number of orders
sk: Počet objednávok

en: Average order
sk: Priemerná objednávka

en: Sales year
sk: Ročné tržby

en: Sales summary
sk: Prehľad tržieb

en: Sales data
sk: Predajné dáta

en: Today, !date
sk: Dnes, !date

en: Yesterday, !date
sk: Včera, !date

en: Daily average for @month
sk: Denný priemer za @month

en: Projected totals for @date
sk: Plánované súčty za @date

en: Grand total sales
sk: Celkový predaj

en: New packages
sk: Nové balíky

en: Edit package
sk: Upraviť balík

en: Cancel package shipment
sk: Zrušiť doručenie balíka

en: Shipments
sk: Zásielky

en: New shipment
sk: Nová zásielka

en: Shipment !id
sk: Zásielka !id

en: Cancel shipment
sk: Zrušiť zásielku

en: Delete shipment
sk: Odstrániť zásielku

en: Ship packages
sk: Poslať balíky

en: Package ID
sk: Označenie balíka

en: Shipping type
sk: Spôsob doručenia

en: Package type
sk: Druh balíku

en: Shipment ID
sk: Označenie zásielky

en: Tracking number
sk: Sledovacie číslo

en: Create packages.
sk: Vytvoriť balíky.

en: Order @order_id does not exist.
sk: Objednávka @order_id neexistuje

en: Are you sure you want to delete this package?
sk: Naozaj chcete odstrániť tento balík?

en: The products it contains will be available for repackaging.
sk: Produkty, ktoré obsahuje, budú použiteľné pre nové zabalenie.

en: Ship date
sk: Dátum doručenia

en: Estimated delivery
sk: Odhadované doručenie

en: Put products into packages to make shipments.
sk: Vložiť produkty do balíkov pre vytvorenie zásielok.

en: Ship Manually
sk: Poslať manuálne

en: Shipping method
sk: Spôsob doručenia

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
sk: Zásielka, ktorá neobsahuje žiadne balíky nedáva zmysel!

en: Are you sure you want to delete this shipment?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto zásielku?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
sk: Zásielka bude zrušená a balíky, ktoré obsahuje budú voľné pre opätovné zaslanie.

en: The shipment %tracking could not be canceled with %carrier. To delete it anyway, remove the tracking number and try again.
sk: Zásielka s označením %tracking nemôže byť u %carrier zrušená. Ak si ju aj napriek tomu prajete zrušiť, zmažte sledovacie číslo a skúste znovu.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
sk: Naozaj chcete zrušiť zaslanie tohto balíka?

en: It will be available for reshipment.
sk: Bude to dostupné pre znovuzaslanie.

en: Nevermind
sk: Nevadí

en: Payment received
sk: Prijatá platba

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Shippable product
sk: Zasielateľný produkt

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: starting from @count
sk: začínajúc od @count

en: Text of log message to be passed into the t() function.
sk: Text správy záznamu, ktorá má byť odovzdaná funkcii t().

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
sk: Zreťazené pole premenných, ktoré zodpovedá textu správy, a ktorý sa odovzdáva funkcii t().

en: The language the content is in.
sk: Jazyk, v ktorom je obsah napísaný.

en: Enter
sk: Vstup

en: No response
sk: Žiadna odpoveď

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: User account
sk: Používateľský účet

en: File download
sk: Prevzatie súboru

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Order total:
sk: Objednávka celkom:

en: Current balance:
sk: Aktuálny zostatok:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
sk: Počas platby použil zákazník nasledujúcu e-mailovú adresu: !email

en: Vendor account number
sk: Obchodníkove číslo účtu

en: Title only
sk: Iba názov

en: Unknown status
sk: Neznámy stav

en: Inherit
sk: Zdediť

en: None available.
sk: Žiadne dostupné.

en: Maximum resolution for Images
sk: Maximálne rozlíšenie pre obrázky

en: Defines an image field type.
sk: Definovať typ obrázkového poľa.

en: Editable
sk: Editovateľný

en: Mime type
sk: Mime typ

en: Use default
sk: Použiť predvolené

en: Invoice template
sk: Šablóna faktúry

en: Subtotal:
sk: Medzisúčet:

en: COD
sk: pri doručení

en: Address book
sk: Adresár

en: Base price
sk: Základná cena

en: Edit attribute
sk: Upraviť vlastnosť

en: Tax
sk: Daň

en: No grouping
sk: Bez zoskupovania

en: The date the node was last updated.
sk: Dátum poslednej aktualizácie uzla.

en: In the form of WW (01 - 53).
sk: Vo formáte TT (01-53).

en: Category ID
sk: ID kategórie

en: Merchant key
sk: Kľúč obchodníka

en: Used to sign cart information. Keep it secret, keep it safe.
sk: Používa sa pre vloženie informácií o nákupnom košíku. Túto informáciu udržujte v tajnosti.

en: Test Environment settings
sk: Nastavenia testovacieho prostredia

en: Test Mode
sk: Testovací režim

en: Test Merchant ID
sk: ID testovacieho obchodníka

en: Only needed for test mode. Click <a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">here</a> for more info.
sk: Potrebné len pre testovací mód. <a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">Kliknite sem</a> pre ďalšie informácie.

en: Test Merchant Key
sk: Kľúč testovacieho obchodníka

en: Customer messages
sk: Zákaznícke správy

en: Reason for canceling order
sk: Dôvod zrušenia objednávky

en: This message will be sent with the cancelation notice through Google Checkout. Any comment given when the order is canceled will be sent as a separate message. This message uses <a href="!url">global and order tokens</a>.
sk: Táto správa bude odoslaná aj s oznámením o zrušení prostrednístvom Google Checkout. Komentáre k zrušeniu objednávky budú odoslané ako zvláštna správa. Táto správa používa <a href="'url">globálne a objednávkové tokeny</a>.

en: Order canceled. See order comments at [order-url] for more information.
sk: Objednávka zrušená. Viac informácií nájdete v komentároch k objednávke na adrese [order-url].

en: Default price
sk: Predvolená cena

en: You do not have any items in your shopping cart.
sk: V nákupnom košíku nemáte žiadnu položku

en: Return to order view screen.
sk: Vrátiť sa na stránku prehľad objednávok.

en: Use this terminal to process credit card payments:
sk: Na spracovanie platieb kreditnou kartou použiť tento terminál:

en: Balance:
sk: Zostatok:

en: You must enter a number for the amount.
sk: Musíte vložiť čiastku.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
sk: Neplatné ID objednávky. Nieje možné uskutočniť platbu.

en: Chargeable
sk: Účtovateľné

en: yearly
sk: ročne

en: monthly
sk: mesačne

en: @label (!name) - Allowed values
sk: @label (!name) - Povolené hodnoty

en: %name: illegal value.
sk: %name: nesprávna hodnota.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
sk: %name: meno nemôže byť dlhšie ako %max znakov.

en: Invalid display id @display
sk: Nesprávne id zobrazenia @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
sk: Chyba: obsluha pre @table > @field neexistuje!

en: Do not use a relationship
sk: Nepoužiť vzťah

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
sk: Prepáčte, ale naraz môžete pridať len jeden typ tohto produktu.

en: Default cart form
sk: Predvolený formulár košíka

en: Cart Contents
sk: Obsah nákupného košíka

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
sk: Zobraziť obsah zákazníkovho nákupného košíka.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
sk: Tento účet bol zakázaný a preto nemôžete ďalej sťahovať súbory.

en: Watermark Text
sk: Text vodoznaku

en: Add Watermark
sk: Pridať vodoznak

en: Uploaded file is not a valid JPEG
sk: Nahraté súbory nie sú platné JPEG

en: Must fill in text
sk: Musíte vyplniť text

en: Empty Line
sk: Prázdny riadok

en: Specify and collect payment for an order.
sk: Vyberte spôsob platby pre objednávku.

en: Test Gateway
sk: Testovacia brána

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
sk: Spracovať platbu kreditnou kartou prostredníctvom testovacej brány.

en: UPS Standard
sk: UPS Štandard

en: UPS 25KG Box
sk: UPS 25kg Box

en: UPS 10KG Box
sk: UPS 10kg Box

en: Pallet
sk: Paleta

en: Small Packages
sk: Malé balíky

en: Credit card encryption
sk: Šifrovanie kreditných kariet

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
sk: Údaje o kreditných kartách v databáze sú v súčastnosti zašifrované.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
sk: Tento blok textu predstavuje konfigurovateľnú správu ako je napríklad návod, alebo šablóna pre email. Použitím hook_uc_message je nastavenie štandardných hodnôt také ľahké, že by to zvládla aj Vaša stará mama.

en: Credit card on a secure server:
sk: Kreditná karta na bezpečnom serveri:

en: Credit card/eCheck
sk: Kreditná karta/eCheck

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
sk: Presmerovať na 2Checkout a zaplatiť kreditnou kartou alebo cez eCheck.

en: Select your payment type:
sk: Vyberte si spôsob platby:

en: Online check
sk: Online kontrola

en: Your 2Checkout vendor account number.
sk: Vaše 2Checkout obchodné číslo účtu.

en: Secret word for order verification
sk: Bezpečnostný údaj pre overenie objednávky

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
sk: Tajné slovo uvedené v nastavení vášho 2Checkout účtu.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
sk: Povoliť demo režim, umožňujúci realizovať testovacie objednávky.

en: Language preference
sk: Nastavenia jazyka

en: Adjust language on 2Checkout pages.
sk: Upraviť jazyk na stránkach 2Checkout.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
sk: Povoliť zákazníkom voľbu platby kreditnou kartou alebo online šekom.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
sk: Pri názve metódy platby zobrazovať ikony kreditných kariet.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
sk: Poskytovať  špecifický 2Checkout  text na tlačidle odoslať na stránke "upraviť objednávku"

en: Multi-page checkout
sk: Viacstranové potvrdenie objednávky

en: Single page checkout
sk: Jednostranové potvrdenie objednávky.

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
sk: Došlo k pokusu o neoverené 2Checkout ukončenie pre túto objednávku.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
sk: Zaplatené !type, objednávka 2Checkout.com #!order.

en: credit card
sk: kreditná karta

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
sk: Vaša objednávka bude spracovaná hneď po potvrdení Vašej platby 2Checkout.com.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
sk: Čaká sa na potvrdenie platby !type 2Checkout.com.

en: Enable to process payments using 2Checkout.com.
sk: Povoliť spracúvanie platieb cez 2Checkout.com.

en: Update your payment details
sk: Aktualizujte vaše platobné informácie

en: Cancel the recurring fee?
sk: Zrušiť pravidelný poplatok?

en: Cancel a recurring fee.
sk: Zrušiť pravidelný poplatok.

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
sk: Spracúvať platby platobnou kartou pomocou AIM služby Authorize.net.

en: Transaction Key
sk: Kľúč transakcie

en: AIM settings
sk: AIM nastavienia

en: ARB settings
sk: Nastavenia ARB

en: Developer test
sk: Vývojársky test

en: MD5 Hash
sk: MD5 Hash (kontrolný súčet)

en: CIM settings
sk: Nastavenia CIM

en: cURL error: @error
sk: Chyba cURL: @error

en: Credit card payment declined: @message
sk: Platba kreditnou kartou odmietnutá: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
sk: Typ: @type<br />ID: @id

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
sk: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Suma: @amount<br />AVS odpoveď: @avs

en: Invalid ARB payment notification received.
sk: Hlásenie o neplatnej ARB platbe.

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
sk: ARB platba bola zaznamenaná pre objednávku @order_id: <pre>@post</pre>

en: Order @order_id
sk: Objednávka @order_id

en: Order @order_id - @sku
sk: Objednávka @order_id - @sku

en: Subscription ID: @subscription_id
sk: Prihlasovacie ID: @subscription_id

en: Subscription data updated at Authorize.Net.
sk: Prihlasovacie údaje boli aktualizované na Authorize.Net.

en: Subscription update failed. See order admin comments for more details.
sk: Aktualizácia prihlásenia skončila chybou. Podrobnosti nájdete v administrátorských komentároch k objednávke.

en: Recurring fee order ID: @order_id
sk: ID objednávky s pravidelným poplatkom: @order_id

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
sk: Platobné údaje pro tento pravidelný poplatok boli aktualizované.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
sk: Pri aktualizácii detailov platby sa vyskytla chyba. Prosím, skúste to znovu alebo nás kontaktujte v prípade, že nebude možné proces dokončiť.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
sk: Naozaj chcete zrušiť toto prihlásenie?

en: Subscription cancelled through Authorize.Net.
sk: Prihlásenie bolo zrušené cez Authorize.Net.

en: Subscription cancellation failed. See order admin comments for more details.
sk: Zrušenie prihlásenia skončilo chybou. Podrobnosti nájdete v administrátorských komentároch k objednávke.

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
sk: Naozaj chcete zrušiť tento poplatok?

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
sk: Túto akciu nie je možné vrátiť späť. Môže to mať za následok ukončenie predplatných služieb.

en: The recurring fee has been canceled.
sk: Pravidelný poplatok bol zrušený.

en: An error has occurred. Please try again and contact us if the problem persists.
sk: Vyskytla sa chyba. Prosím, činnosť opakujte a ak problémy pretrvávajú, kontaktujte nás.

en: Address (Street) matches, ZIP does not
sk: Adresa (ulica) súhlasí, PSČ nie

en: AVS error
sk: Chyba AVS

en: Address information is unavailable
sk: Informácie o adrese sú nedostupné

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
sk: Päťčíselné PSČ súhlasí, adresa (ulica) nie

en: No Match
sk: Žiadna zhoda

en: Not Processed
sk: Nespracované

en: Issuer unable to process request
sk: Vydavateľ nie je schopný spracovať požiadavku

en: Authorization only
sk: Iba autorizácia

en: Void
sk: Prázdny

en: CVV information
sk: CVV číslo

en: Credit card terminal: Order @order_id
sk: Terminál kreditných kariet: Objednávka !order_id

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
sk: Vašu platbu kreditnou kartou nebolo možné spracovať . Prosím skontrolujte, či ste zadali správne údaje o Vašej kreditnej karte a opakujte operáciu. Ak problém pretrváva obráťte sa na nás aby sme mohli dokončiť vybavenie Vašej objednávky.

en: Credit card:
sk: Kreditná karta:

en: Pay by credit card.
sk: Zaplatiť kreditnou kartou.

en: (Last 4)
sk: (Posledné 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
sk: Vložte vaše meno v tvare, ako je uvedené na karte.

en: You have entered an invalid credit card number.
sk: Vložili ste nesprávne číslo kreditnej karty.

en: The credit card you entered has expired.
sk: Kreditná karta, ktorú ste zadali, expirovala.

en: You have entered an invalid CVV number.
sk: Vložili ste nesprávne CVV číslo.

en: You must enter the issuing bank for that card.
sk: Musíte uviesť banku, ktorá kartu vydala.

en: Card Owner
sk: Vlastník Karty

en: Issuing Bank
sk: Vydávajúca banka

en: Card Type:
sk: Typ Karty:

en: Card Owner:
sk: Vlastník Karty:

en: Card Number:
sk: Číslo Karty:

en: Expiration:
sk: Expirácia:

en: Issuing Bank:
sk: Vydávajúca banka:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
sk: Musíte mať prístup k <b>správe kreditných kariet</b> pre nastavenie tejto voľby.

en: Credit card data security
sk: Bezpečnosť údajou kreditnej karty

en: You are responsible for the security of your website, including the protection of credit card numbers.  Please be aware that choosing some settings in this section may decrease the security of credit card data on your website and increase your liability for damages in the case of fraud.
sk: Podľa zákona o ochrane osobných údajov ste zodpovedný za bezpečnosť vášho webu, vrátane ochrany čísiel kreditných kariet. Prosím buďte si vedomý toho, že (ne)použitím niektorých nastavení v tejto sekcii môžete snížiť bezpečnosť údajov kreditných kariet na vašom webe.

en: Card number encryption key filepath
sk: Cesta k súboru kľúča na šifrovánie údajov o kreditných kartách

en: Not configured, see below.
sk: Nie je nastavené, viď nižšie.

en: Checkout workflow
sk: Postup práce s pokladňou

en: These settings alter the way credit card data is collected and used during checkout.
sk: Tieto nastavenia určujú ako sú údaje o kartách zbierané počas platenia

en: Validate credit card numbers at checkout.
sk: Overiť údaje kreditnej karty pri pokladni.

en: Attempt to process credit card payments at checkout.
sk: Pokúsiť sa spracovať informácie o kreditnej karte pri pokladni.

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Unit of time
sk: Jednotka času

en: Credit card fields
sk: Polia pre kreditnú kartu

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
sk: Určiť ktoré informácie od zákazníkov sa budú zhromažďovať okrem čísla karty.

en: Enable CVV text field on checkout form.
sk: Povoliť CVV pole v pokladničnom formulári.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
sk: CVV (Card Verification Value) kód je prídavný bezpečnostný prvok na kreditných kartách. Na kartách Visa, MasterCard, a Discover sa jedná o trojčíslie, pri kartách AmericanExpress ide o štvorčíslie. Ak Váš procesor kreditných kariet alebo platobná brána vyžadujú tieto informácie, mali by ste túto funkciu zapnúť tu.

en: Enable card owner text field on checkout form.
sk: Zapnúť pole "vlastník karty" na pokladničnom formulári.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
sk: Zapnúť pole "vydávajúca banka" na pokladničnom formulári.

en: Enable card type selection on checkout form.
sk: Zapnúť výber typu karty na pokladničnom formulári.

en: If enabled, specify in the textarea below which card options to populate the select box with.
sk: Pokiaľ je zapnuté,  do pola nižšie uveďte, ktoré karty (typy karet) poskytnúť k výberu.

en: Card type select box options
sk: Nastavenie boxu pre výber typu karty

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
sk: Tu môžete nastaviť správy zobrazené zákazníkovi po použití konkrétnej karty

en: Credit card payment policy
sk: Spôsob platby kreditnou kartou

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
sk: Inštrukcie pre zákazníkov na stránke pokladne nad políčkom pre kreditnú kartu.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
sk: Vaše účtovné údaje musia súhlasiť s adresou uvedenou na vašej kreditnej karte, inak nebudeme schopní spracovať vašu objednávku.

en: Card processing failure message
sk: Správa v prípade neúspešného spracovania informácií o karte

en: Error message displayed to customers when an attempted payment fails at checkout.
sk: Chybová správa zobrazená zákazníkovi v pokladni pri nepodarenom pokuse o platbu.

en: You have specified a non-existent directory.
sk: Určili ste neexistujúci adresár.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
sk: Do adresára nie je možné zapisovať, prosím overte nastavenia jeho práv.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
sk: Z adresára nie je možné čítať, prosím overte nastavenia jeho práv.

en: Credit card encryption key file creation failed. Check your filepath settings and directory permissions.
sk: Neúspešné vytvorenie súboru šifrovacieho kľúča pre údaje o kreditných kartách. Skontrolujte nastavenia cesty k súboru a overte nastavenia práv adresára.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
sk: Súbor šifrovacieho kľúča pre údaje o kartách bol vygenerovaný. Údaje o kartách budú od teraz šifrované.

en: Card type
sk: Typ karty

en: Card owner
sk: Vlastník karty

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Expiration Month
sk: Mesiac vypršania

en: Expiration Year
sk: Rok vypršania

en: Issuing bank
sk: Kartu vydala banka

en: Expiration Date:
sk: Dátum vypršania

en: What's the CVV?
sk: Čo je to CVV?

en: Process card
sk: Spracovanie karty

en: What is the CVV?
sk: Čo je CVV (Card Verification Value) kód?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
sk: CVV (Card Verification Value) je číslo slúžiace ako bezpečnostný prvok na zabránenie sfalšovaniu údajov kreditnej karty. Nájsť toto číslo na Vašej kreditnejkarte je jednoduché. Postupujte podľa inštrukcií nižšie.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
sk: CVV číslo sa nachádza na zadnej strane týchto kariet. Jedná sa o posledné trojčíslie úplne napravo vedľa podpisu.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
sk: CVV číslo na kartách American Express sa nachádza na prednej strane. Jedná sa o štvorčíslie drobnejším písmom vpravo nad číslom kreditnej karty.

en: Close this window
sk: Zavrieť toto okno

en: Use this terminal to process credit card payments through your default gateway.
sk: Pomocou tohoto terminálu spracovávať platby kreditnými kartami cez vašu predvolenú platobnú bránu.

en: Be warned that credit card data will automatically be converted to the last 4 digits of the card once a transaction has occurred.  As such, subsequent charges after a partial payment will not have any stored credit card information to use.
sk: Zoberte na vedomie, že číslo kreditnej karty bude automaticky prevedené len na posledné 4 čísla, akonáhle dôjde k transakcii. To znamená,  že pre prípadné ďalšie poplatky nezostanú uložené  žiadne informácie.

en: Order total: @total
sk: Objednávka celkom: @total

en: Balance: @balance
sk: Bilancia: @balance

en: Charge Amount
sk: Účtovaná Suma

en: Use the available buttons in this fieldset to process with the specified card details.
sk: Použiť dostupné tlačidlá k tejto sade polí pre spracovanie zadaných údajov karty.

en: Charge amount
sk: Účtovaná čiastka

en: Authorize amount only
sk: Schváliť len čiastku

en: Set a reference only
sk: Nastaviť len referenciu

en: Credit amount to this card
sk: Výška sumy pre túto kartu

en: @auth_id - @date - @amount authorized
sk: @auth_id - @date - @amount autorizované

en: Prior authorizations
sk: Prioritné autorizácie

en: Select authorization
sk: Vybrať autorizáciu

en: Capture amount to this authorization
sk: Zachovať množstvo pre túto autorizáciu

en: Void authorization
sk: Neplatná autorizácia

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
sk: @ref_id - @date - (posledné 4) @card

en: Customer references
sk: Predvoľby zákazníka

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a customer reference.
sk: Použiť dostupné tlačidlá k tejto sade polí pre výbery a akcie na predvoľby zákazníka.

en: Select references
sk: Vybrať predvoľby zákazníka

en: Charge amount to this reference
sk: Účtovať poplatok za túto predvoľbu zákazníka

en: Remove reference
sk: Odstrániť predvoľbu zákazníka

en: Credit amount to this reference
sk: Pripísať čiastku za túto predvoľbu zákazníka

en: You must enter a positive number for the amount.
sk: Musíte zadať kladné číslo pre množstvo.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
sk: Spracovanie kreditnej karty prebehlo v poriadku. Pre viac podrobnosti si pozrite komentáre administrátora.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
sk: Pri spracovávaní kreditnej karty sa vyskytla chyba. Pre viac podrobnosti si pozrite komentáre administrátora.

en: administer credit cards
sk: spravovať kreditné karty

en: view cc details
sk: zobraziť detaily karty

en: view cc numbers
sk: zobraziť čísla kariet

en: process credit cards
sk: spracovať kreditné karty

en: Receive credit card payments through checkout.
sk: Prijímať platby kreditnou kartou pomocou formulára pokladne.

en: Process credit card payments using the Silent Order POST service of CyberSource.
sk: Spracúvať platby kreditnou kartou pomocou služby Silent Order POST firmy CyberSource.

en: Payment server
sk: Platobný server

en: CyberSource server used when processing payments.
sk: CyberSource server použitý pri spracovaní platieb.

en: Ensure address verification
sk: Požadujte overenie adresy

en: Process transaction only if address passes verification.
sk: Spracuje platbu iba ak je adresa platná.

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
sk: Spracovať transakciu bez ohľadu na správnosť adresy.

en: The credit card type did not pass validation.
sk: Kreditná karta neprešla overením.

en: <b>Credit card !type:</b> !amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
sk: <b>Kreditná karta !type:</b> !amount<br /><b>Rozhodnutie: @decision</b><br /><b>Dôvod:</b> !reason

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
sk: !id<br />!decision, Príčina: !reason

en: No response returned from CyberSource.
sk: CyberSource je bez odozvy

en: Successful transaction.
sk: Úspešná transakcia.

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
sk: Jedno alebo viac polí nie je vyplnených alebo sú nesprávne.<br /><b>Možné akcie:</b> Znovu odošlite požiadavku so správnymi údajmi.

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
sk: <b>Chyba:</b> Zlyhanie systému.<br /><b>Možné akcie:</b> Počkajte pár minút a znovu odošlite požiadavku.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a server time-out occurred. This error does not include time-outs between the client and the server.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
sk: <b>Chyba:</b>Požiadavka bola prijatá, ale uplynul čas na serveri. Táto chyba nezapočítava čas medzi klientom a serverom.<br /><b>Možný postup:</b>Na zabránenie tvorby duplicitných objednávok, neposielajte požiadavku dovtedy, kým si neskontrolujete stav objednávky v Obchodnom centre

en: <b>Error:</b> The request was received, but a service did not finish running in time.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
sk: <b>Chyba:</b>Požiadavka bola prijatá, ale služba ju nespracovala včas.<b>Možný postup:</b>Na zabránenie tvorby duplicitných objednávok, neposielajte požiadavku dovtedy, kým si neskontrolujete stav objednávky v Obchodnom centre

en: Expired card.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Neplatná karta.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadať inú kartu alebo inú formu platby.

en: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Zamietnutie karty. Vystavujúca banka neposkytla žiadne ďalšie informácie.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadajte inú kartu alebo inú formu platenia.

en: Insufficient funds in the account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Nedostatok financií na účte.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadať inú kartu alebo inú formu platby.

en: Stolen or lost card.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's information and determine if you want to request a different card from the customer.
sk: Karta je stratená alebo ukradnutá.<br /><b>Možné akcie:</b> Prezrite informácie o zákazníkovi a rozhodnite sa, či chcete od neho vyžiadať inú kartu.

en: Issuing bank unavailable.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
sk: Vystavujúca banka je nedostupná.<br /><b>Možné akcie:</b> Počkajte pár minút a znova odošlite požiadavku.

en: The card has reached the credit limit.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Bol dosiahnutý limit karty.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadajte inú kartu alebo inú formu platby.

en: The card verification number is invalid.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Overovacie číslo karty je neplatné.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadajte inú kartu alebo inú formu platby.

en: The customer's bank account is frozen.<br /><b>Possible action:</b> Review the order or request a different form of payment.
sk: Bankový účet zákazníka bol zmrazený.<br /><b>Možné akcie:</b> Prezrieť požiadavku alebo vyžiadať iný druh platby.

en: Invalid account number.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Chybné číslo účtu.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadať inú kartu alebo inú formu platby.

en: The customer cannot be authenticated.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's order.
sk: Zákazník nemôže byť identifikovaný.<br /><b>Možné akcie:</b> Prezrieť objednávku zákazníka.

en: Street address matches, but 5- and 9-digit postal codes do not match.
sk: Ulica v adrese je správna, ale 5- a 9-miestne smerovacie číslo nesúhlasí.

en: System unavailable.
sk: Systém nie je dostupný.

en: Card verification number matched.
sk: Overovacie číslo karty sedí.

en: Card verification number not matched.
sk: Overovacie číslo karty nesedí.

en: Card verification is not supported by the issuing bank.
sk: Overenie karty nie je podporované vystavujúcou bankou.

en: Continue with checkout to complete payment.
sk: Pokračujte v pokladni pre ukončenie platby.

en: Select a payment method from the following options.
sk: Vyberte si spôsob platby z nasledujúcich možností.

en: Paying by
sk: Spôsob platby

en: Show the order total preview on the payment pane.
sk: Zobraziť náhľad celkovej ceny v platobnom paneli.

en: Update order status on full payment
sk: Aktualizovať stav objednávky pri plnej úhrade.

en: Update order status upon checkout completion with full payment
sk: Zmeniť stav objednávky po prechode objednávkou a plnej úhrade

en: A payment gets entered for an order
sk: Platba objednávky odoslaná

en: Check the order balance
sk: Skontrolujte cenu objednávky

en: Balance is less than !zero.
sk: Zostatok je menší ako !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
sk: Zostatok je menší alebo rovný !zero.

en: Balance is equal to !zero.
sk: Zostatok je !zero.

en: Balance is greater than !zero.
sk: Zostatok je väčší ako !zero.

en: Credit card charge failed.
sk: Platba cez kreditnú kartu zlyhala.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
sk: Platba bola z karty stiahnutá, kód operácie: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
sk: Platba kreditnou kartou bola úspešná.

en: Configure the payment settings.
sk: Konfigurovať nastavenia platby

en: View the payment settings.
sk: Zobraziť nastavenia platby.

en: Edit the payment settings.
sk: Upraviť nastavenia platby.

en: Edit the basic payment settings.
sk: Upraviť základné nastavenia platby.

en: Edit the payment method settings.
sk: Upraviť nastavenia spôsobu platby.

en: Payment gateways
sk: Platobné brány

en: Edit the payment gateway settings.
sk: Nastaviť parametre platobnej brány.

en: Return order totals
sk: Vrátiť súčet objednávok

en: Select payment gateway
sk: Zvoliť platobnú bránu

en: Delete payment?
sk: Vymazať platby?

en: The payment method of the order.
sk: Spôsob platby pre objednávku.

en: The payment balance of the order
sk: Platobná bilancia objednávky

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
sk: Vyberte si spôsob platby z nasledujúcich možností.

en: Enable payment tracking.
sk: Povoliť sledovanie platby.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
sk: Povoliť mazanie platieb používateľmi s oprávnením.

en: Log payments entered and deleted to order log.
sk: Zaznamenávať do logu vložené a vymazané platby objednávok.

en: Default payment details message
sk: Predvolená správa o detailoch platby

en: Message displayed when a payment method does not display any further details.
sk: Správa, ktorá sa zobrazí, ak spôsob platby neposkytne žiadne ďalšie informácie.

en: !method settings
sk: Nastavenia pre !method

en: No payment methods founds.
sk: Žiadne spôsoby platby neboli nájdené.

en: Payment gateways are web services that allow you to process various types of payments remotely.  The settings forms below are for the payment gateways you have installed.  Click a name to expand its options and adjust the settings accordingly.
sk: Platobné brány sú webové služby, ktoré umožňujú spracovať platobné príkazy rôznymi spôsobmi. Nižšie uvedené formuláre s nastaveniami sú pre Vami nainštalované platobné brány. Kliknite na názov, aby bolo možné upraviť jednotlivé nastavenia.

en: This gateway supports the following payment methods:
sk: Táto brána podporuje nasledovné spôsoby platieb:

en: Enable this payment gateway for use.
sk: Povoliť používanie tejto platobnej brány.

en: Order total preview:
sk: Celkové informácie o objednávke:

en: An error loading the payment information occurred.
sk: Chyba pri načítavaní informácii o platbe

en: Payment information:
sk: Informácie o platbe

en: Are you sure you want to delete this payment?
sk: Ste si istý, že chcete zrušiť platbu?

en: Payment deleted.
sk: Platba zrušená.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
sk: Prosím vyber platobnú bránu, ktorá bude použitá pri platbe.

en: Use gateway
sk: Použiť bránu

en: view payments
sk: zobraziť platby

en: manual payments
sk: manuálne platby

en: delete payments
sk: odstrániť platby

en: Adds a credit card gateway that simulates a successful payment for testing checkout.
sk: Pridá platobnú bránu, pre platobné karty, ktorá simuluje úspešnú platbu na testovanie objednávky.

en: Cash on delivery
sk: Platba pri dodaní

en: Pay cash on delivery on pick-up.
sk: Platba na dobierku

en: A generic payment method type.
sk: Všeobecný spôsob platby.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
sk: Celá platba sa vyplatí pri dodaní tovaru alebo pred jeho prevzatím.

en: Orders totalling more than !number are <b>not eligible</b> for COD.
sk: Objednávky presahujúce viac ako !number <b>sú nedostupné</b> pre platbu pri doručení

en: Delivery Date
sk: Dátum dodania

en: Desired delivery date:
sk: Požadovaný dátum dodania:

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
sk: Celková suma vašej objednávky je väčšia, ako je povolené pri platbe pri doručení. Prosím vráťte sa späť a zvoľte si iný spôsob platby.

en: Maximum order total eligible for COD
sk: Maximálny súčet objednávky pri platbe pri doručení.

en: Set to 0 for no maximum order limit.
sk: Zadaj 0 pre objednávku bez horného limitu.

en: Let customers enter a desired delivery date.
sk: Povoliť zákazníkom vybrať požadovaný dátum dodania.

en: Enter a desired delivery date:
sk: Zadajte požadovaný dátum dodania:

en: Expected clear date:
sk: Predpokladaný deň vybavenia:

en: Instructions for customers on the checkout page.
sk: Inštrukcie pre zákazníkov na formulári pokladne.

en: Any notes about the check, like type or check number.
sk: Poznámky k šekom ako typ alebo číslo šeku.

en: Expected clear date
sk: Predpokladaný dátum vybavenia

en: Receive check
sk: Prijať šek

en: Order balance:
sk: Stav objednávky:

en: The amount must be a number.
sk: Hodnota musí byť zadaná v číslach.

en: Payment Method Pack
sk: Balík platobných metód

en: Review order
sk: Skontrolovať objednávku

en: Review payment
sk: Prezrieť platbu

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky

en: PayPal payment complete
sk: PayPal platba ukončená

en: PayPal payment cancelled
sk: PayPal pplatba zrušená

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
sk: PayPal - plaťte bez zdieľania Vašich finančných informácii

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
sk: Presmerovať používateľa na potvrdenie platby cez PayPal.

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sk: Transakcia môže byť uskutočnená len v jednej z nasledujúcich mien.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
sk: Povoľte výber spôsobu doručenia na stránke s prehľadom o platbe.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
sk: Povoľte políčko s názvom firmy na stránke s prehľadom o platbe.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
sk: Povoľte políčko pre zadanie telefónneho čísla na stránke s prehľadom o platbe.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
sk: Povoľte pole určené pre poznámku na stránke s prehľadom o platbe.

en: PayPal e-mail address
sk: PayPal e-mailová adresa

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
sk: E-mailová adresa použitá pre PayPal účet, na ktorý chcete prijímať platby

en: PayPal login page language
sk: Jazyk na prihlasovacej stránke PayPal

en: Complete sale
sk: Dokončiť predaj

en: Submit the whole order as a single line item.
sk: Potvrdiť celú objednávku ako jednu položku.

en: Prompt customer to include a shipping address.
sk: Vyzvite zákazníka na vyplnenie adresy pre doručenie.

en: Require customer to provide a shipping address.
sk: Vyžadujte od zákazníka poskytnutie adresy pre doručenie.

en: Submit address information to PayPal to override PayPal stored addresses.
sk: Potvrďte informácie o adrese, ktorou nahradíte adresy uložené v PayPal

en: Works best with the first option above.
sk: Najlepšie pracuje s prvou voľbou uvedenou vyššie.

en: Send billing address to PayPal.
sk: Pošli do PayPal fakturačnú adresu.

en: Send shipping address to PayPal.
sk: Poslať do PayPalu adresu pre doručenie.

en: IPN transaction verified.
sk: IPN prevod overený.

en: PayPal transaction ID: @txn_id
sk: Označenie PayPal transakcie: @txn_id

en: You have denied the customer's payment.
sk: Zamietli ste platbu zákazníka.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
sk: Overenie zlyhalo a nemôže byť akceptované.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
sk: Zákazníkov pokus o platbu prevodom z účtu zlyhal.

en: PayPal has reversed a payment!
sk: PayPal vrátil platbu!

en: The authorization has been voided.
sk: Overenie bolo zneplatnené.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
sk: Pri platbe cez PayPal došlo k chybe. Prosím skontrolujte nákupný vozík a skúste to znovu.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
sk: Vaša objednávka je takmer dokončená! Prosím vyplňte nasledujúce informácie a kliknite na 'Pokračovať na kontrolu' pre ukončenie platby.

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
sk: Vaša objednávka nie je kompletná pokiaľ nekliknete na tlačítko 'Potvrdiť objednávku'. Váš PayPal účet bude zaťažený sumou uvedenou vyššie po potvrdení objednávky. Po uskutočnení platby obdržíte potvrdzujúce informácie.

en: Calculate shipping
sk: Vypočítať prepravné

en: Click to refresh shipping options
sk: Kliknite pre obnovenie možností prepravy

en: Leave blank if shipping to a residence.
sk: Nevyplňujte v prípade, ak chcete doručiť na pôvodnú adresu

en: Order comments
sk: Komentáre k objednávke

en: Special instructions or notes regarding your order.
sk: Zvláštne inštrukcie a poznámky týkajúce sa vašej objednávky.

en: Continue checkout
sk: Pokračujte v objednávke

en: Error calculating shipping
sk: Chyba pri výpočte poštovného

en: Address and postal code matched
sk: Adresa a PSČ sedí

en: Postal code matched; address did not
sk: PSČ sedí, adresa nie

en: Service not supported
sk: Služba nie je podporovná

en: An unknown error occurred.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba

en: Service not available
sk: Služba nie je dostupná

en: Unkown error
sk: Neznáma chyba

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
sk: Vaša e-mailová adresa ešte nie je registrovaná alebo potvrdená.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
sk: Na to, aby ste mohli prijímať platby z kreditných kariet musíte aktualizovať váš účet na úroveň Business alebo Premier.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
sk: Musíte overiť váš účet predtým, ako prijmete túto platbu.

en: Reason unknown; contact PayPal Customer Service for more information.
sk: Neznámy dôvod; kontaktujte PayPal oddelenie služieb zákazníkom pre ďalšie informácie.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
sk: Zákazník požaduje záruku vrátenia peňazí.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
sk: Zákazník vyplnil sťažnosť na priebeh obchodu.

en: You gave the customer a refund.
sk: Zákazníkovi ste vrátili peniaze.

en: administer paypal
sk: administrácia paypal

en: Flat rate
sk: Jednotná sadzba

en: Flat shipping rates
sk: Paušálne sadzby za dopravu

en: Override the default shipping rate per product for each flat rate shipping method here. Enter -1 to revert to the default value.
sk: Prepíšte tu implicitné prepravné sadzby pre jeden produkt pre každý spôsob dopravy. Zadajte -1, ak sa chcete vrátiť k implicitným hodnotám.

en: Default rate: %price
sk: Implicitná sadzba: %price

en: Shipping quote via @method
sk: Prirážka za doručenie pomocou metódy: @method

en: Shipping method title
sk: Názov spôsobu doručenia

en: Line item label
sk: Nadpis riadkovej položky

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
sk: Názov, ktorý sa zobrazí zákazníkom, keď si vyberajú spôsob doručenia v objednávke.

en: Flat rate per product
sk: Paušálna sadzba za produkt

en: Shipping rate
sk: Platba za dopravu

en: Flat rate per order
sk: Paušálna sadzba za objednávku

en: Flatrate
sk: Paušálna sadzba

en: Assigns a flat shipping rate to products.
sk: Priraď paušálnu sadzbu za dopravu k produktom.

en: Shipping quote settings
sk: Nastavenia prepravných sadzieb

en: Configure the shipping quote settings.
sk: Konfigurácia nastavení prepravných sadzieb.

en: View general shipping quote settings.
sk: Zobraziť všeobecné nastavenia prepravných sadzieb.

en: Quote methods
sk: Stanoviť spôsoby

en: Shipping settings
sk: Nastavenia dopravy

en: Default product pickup address
sk: Implicitná nakladacia adresa pre produkt

en: Default product shipping type
sk: Predvolený spôsob doručenia pre produkt

en: Getting shipping quote via !method
sk: Pripočítať sadzbu doručenia pomocou metódy: !method

en: Quote method
sk: Stanoviť spôsob

en: Order has a product of a particular shipping type
sk: Objednávka obsahuje produkt so stanoveným spôsobom doručenia

en: Order: Product
sk: Objednávka: Produkt

en: Shipping quotes
sk: Prepravné sadzby

en: Calculate shipping cost
sk: Výpočet nákladov na dopravu

en: Extra information necessary to ship.
sk: Ďalšie informácie potrebné k doprave.

en: Shipping quote
sk: Sadzba za dopravu

en: Small package
sk: Malý balík

en: Quote settings
sk: Nastavenia sadzieb

en: @method is enabled.
sk: @method je povolená.

en: Log errors during checkout to watchdog
sk: Zaznamenať chyby počas ukladania objednávky do logu webu

en: Display debug information to administrators.
sk: Zobrazovať administrátorom informácie o ladení.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
sk: Neumožniť zákazníkovi dokončiť objednávku, ak nevybral spôsob dopravy.

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
sk: Sadzby za dopravu sa vypočítajú automaticky po zadaní vašej adresy a môžu byť manuálne prepočítané po kliknutí na nasledujúce tlačidlo.

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call in to complete your order.
sk: Pri získavaní sadzieb za dopravu nastal problém. Prosím skontrolujte dodacie informácie a informácie o produktoch a skúste znova.
    Ak sa vám problém nepodarilo vyriešiť, zavolajte nám prosím.

en: Default pickup address
sk: Predvolená adresa doručenia

en: Default order fulfillment type for products
sk: Predvolený typ plnenia objednávok pre produkty

en: Calculate
sk: Vypočítať

en: Receiving quotes:
sk: Výpočet nákladov:

en: Estimated shipping cost:
sk: Predpokladané prepravné náklady:

en: Click to calculate shipping
sk: Výpočet dopravných nákladov

en: You must select a shipping option before continuing.
sk: Musíte si najprv vybrať spôsob dopravy.

en: Invalid option selected. Recalculate shipping quotes to continue.
sk: Ak chcete pokračovať v objednávke je potrebné stlačiť tlačidlo "Výpočet dopravných nákladov".

en: configure quotes
sk: nastaviť sadzby

en: Shipping Quotes
sk: Sadzby za prepravu

en: Tracking numbers
sk: Sledovacie číslo

en: Display tracking numbers of shipped packages.
sk: Zobraziť čísla zaslaných balíkov.

en: Make packages
sk: Urobiť balíky

en: Create one package
sk: Vytvoriť jeden balík

en: Packages should have at least one product in them.
sk: Balíky musia obsahovať aspoň jeden produkt.

en: Package %id:
sk: Balík číslo %id:

en: Contents:
sk: Obsah:

en: Package type:
sk: Typ balíka:

en: Dimensions:
sk: Rozmery:

en: Insured value:
sk: Cena poistného:

en: Tracking number:
sk: Sledovacie číslo:

en: Label:
sk: Označenie:

en: Pickup Address:
sk: Adresa vyzdvihnutia:

en: Schedule:
sk: Plán:

en: Ship date:
sk: Dátum odoslania:

en: Expected delivery:
sk: Predpokladaný dátum doručenia:

en: Shipment Details:
sk: Detaily zásielky:

en: Carrier:
sk: Dopravca:

en: Tracking Number:
sk: Sledovacie číslo:

en: Services:
sk: Služby:

en: Cost:
sk: Náklady:

en: Package @id
sk: Balík @id

en: E.g.: Box, pallet, tube, treasure chest, cocoon, etc.
sk: napr.: krabica, paleta, rúra, truhlica, púzdro, atď.

en: Physical dimensions of the packaged product.
sk: Fyzické rozmery zabaleného produktu.

en: Units of measurement
sk: Merné jednotky

en: Centimeters
sk: Centimetre

en: Millimeters
sk: Milimetre

en: Declared value
sk: Deklarovaná hodnota

en: Carrier
sk: Dopravca

en: Shipment options
sk: Možnosti doručenia

en: Expected delivery
sk: Očakávanie zásielky

en: Shipping cost
sk: Prepravné náklady

en: Save shipment
sk: Uložiť zásielku

en: Package @id has been deleted.
sk: Balík @id bol zrušený.

en: Saved Addresses
sk: Uložené adresy

en: UPS shipment
sk: Doprava cez UPS

en: UPS product description
sk: Popis produktov UPS

en: Dimensions are required for custom packaging.
sk: Je vyžadované zadanie rozmerov pre neštandardné balenie.

en: Shipping quote from UPS
sk: Sadzby za dopravu cez UPS

en: Small packages
sk: Malé balíky

en: UPS Online Tools
sk: UPS Online nástroje

en: Information needed to access UPS Online Tools has been entered.
sk: Informácie potrebné na vstup do UPS Online nástrojov boli zadané.

en: More information is needed to access UPS Online Tools. Please enter it <a href="!url">here</a>.
sk: Ďalšie informácie sú potrebné pre vstup do UPS Online nástrojov. Prosím, zadajte ich <a href="!url"> sem</a>.

en: UPS services
sk: UPS služby

en: Wholesale
sk: Veľkoobchod

en: Occasional
sk: Nepravidelný

en: Retail
sk: Maloobchod

en: The kind of customer you are to UPS. For daily pickups the default is wholesale; for customer counter pickups the default is retail; for other pickups the default is occasional.
sk: Aký typ zákazníka UPS ste. Pre denné odbery je štandardná voľba veľkoobchod; pre početné odbery je štandardná voľba maloobchod; pre ostatné zvoľte nepravidelný.

en: Negotiated rates
sk: Ceny dohodou.

en: Markup type
sk: Typ marže

en: Multiplier (×)
sk: Násobiteľ (×)

en: Addition (!currency)
sk: Súčet (!currency)

en: Shipping rate markup
sk: Marža zo sadzby za dopravu

en: Product packages
sk: Produktové balenia

en: Each in its own package
sk: Každý je vo vlastnom balení

en: System of measurement
sk: Systém mier

en: British
sk: Britský

en: Choose the standard system of measurement for your country.
sk: Zvoľte štandardný systém mier vo vašej krajine.

en: Password field is required.
sk: Musíte zadať heslo.

en: Package !id
sk: Balík !id

en: Physical dimensions of the package.
sk: Fyzické rozmery balíka.

en: UPS service
sk: UPS služba

en: Total Charges
sk: Celkové náklady

en: Negotiated Rates
sk: Dohodnuté sadzby

en: Request Pickup
sk: Požiadať o vyzdvihnutie

en: Ship from:
sk: Zaslať z:

en: U.S. Postal Service
sk: U.S. poštová služba

en: Rectangular
sk: Obdĺžnikový

en: The amount per weight unit to add to the shipping cost for an item.<br />Example: to add $5 per pound, put 5 in here.
sk: Čiastka za hmotnostnú jednotku, ktorá sa pridá do nákladov za doručenie k položke. <br />Príklad: pre pridanie 2€ za každý kg, vyplňte "2".

en: Add attributes to this product using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
sk: Pridajte vlastnosti k produktu pomocou <a href="!url">formulára na pridávanie vlastností</a>. Potom môžete na tejto stránke prispôsobiť nastavenia pre tieto vlastnosti a pokračovať v konfigurácii ich variánt na záložke <em>Varianty</em>.

en: Select the attributes you want to add and submit the form.
sk: Zvoľte vlastnosti, ktoré chcete pridať, a odošlite formulár.

en: Create and edit attributes and options.
sk: Vytvoriť a upraviť vlastnosti a voľby.

en: Add an attribute
sk: Pridať vlastnosť

en: Configure the attribute settings
sk: Konfigurovať nastavenia vlastností

en: Edit option
sk: Upraviť variant

en: Delete option
sk: Odstrániť variant

en: Adjustments
sk: Nastavenia

en: Option price format
sk: Možnosti formátu ceny

en: Display price adjustment
sk: Prispôsobenie zobrazenia ceny

en: Display total price
sk: Zobraziť celkovú cenu

en: Number of options
sk: Počet možností

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: No product attributes have been added yet.
sk: Zatiaľ neboli pridané žiadne vlastnosti produktu.

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
sk: <b>Voliteľné</b> Vložte text pomocníka, ktorý sa objaví pod vlastnosťou vo formulári pre pridávanie produktu do košíka.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
sk: Nastaviť túto vlastnosť ako vyžadovanú, donútiac tým zákazníka zvoliť si jednu z možností.

en: Selecting this for an attribute will disregard any default option you specify.<br />May be overridden at the product level.
sk: Zvolením tohoto pre vlastnosť, budú ignorované akékoľvek prednastavené voľby ktoré určíte.<br />Môže byť prepísané nastaveniami na úrovni produktu.

en: This specifies how the options for this attribute will be presented.<br />May be overridden at the product level.
sk: Toto určuje, ako budú uvedené možnosti pre tento atribút.<br />Nastavenie na úrovni produktu, nahradí toto nastavenie.

en: Multiple attributes on an add to cart form are sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
sk: Ak bude viac zobrazených atribútov vo formulári, budú usporiadané podľa tejto hodnoty a potom podľa mena.<br />Nastavenie na úrovni produktu, nahradí toto nastavenie.

en: Default cost
sk: Štandardné náklady

en: Edit option: %name
sk: Edituj voľbu: %name

en: Options will be listed sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
sk: Možnosti budú zotriedené podľa tejto hodnoty a potom podľa názvu.<br /> Môže byť prenastavené na úrovni produktov.

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
sk: Musí byť použitý správny číselný formát. Žiadne čiarky a iba jedna desatinná bodka.

en: Are you sure you want to delete the option %name?
sk: Skutočne chcete zmazať voľbu %name?

en: Hold Ctrl + click to select multiple attributes.
sk: Držte Ctrl + kliknite aby ste zvolili viaceré vlastnosti.

en: No attributes left to add.
sk: Nezostali žiadne vlastnosti pre pridanie.

en: Add attributes
sk: Pridať vlastnosti.

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
sk: Je potrebné najprv <a href="!url">pridať atribúty k tejto položke typu !type</a>.

en: This attribute does not have any options.
sk: Pre túto vlastnosť nie sú dostupné žiadne možnosti.

en: Default product SKU: @sku
sk: Predvolený kód tovaru SKU: @sku

en: Please select
sk: Prosím vyberte si

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
sk: Informácie o objednávke budú poslané na váš e-mail uvedený nižšie.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
sk: <b>E-mailová adresa:</b> @email (<a href="!url">upraviť</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
sk: Vložte správnu e-mailovú adresu pre odoslanie objednávky alebo <a href="!url">sa prihláste</a> do vášho už existujúceho účtu a vráťte sa k odoslaniu objednávky (obsah košíka zostane zachovaný).

en: Confirm e-mail address
sk: Potvrdiť e-mailovú adresu

en: Confirm password
sk: Potvrdenie hesla

en: Passwords must match to proceed.
sk: Heslá sa musia zhodovať.

en: New account details
sk: Detaily nového účtu

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
sk: <b>Voliteľné.</b> Noví zákazníci môžu vložiť svoje vlastné údaje k používateľskému účtu.<br />Ak žiadne nevložíte vytvoríme ich pre vás my.

en: The e-mail address did not match.
sk: Emailové adresy sa nezhodujú.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
sk: Pre váš e-mail už účet existuje. Na novo zadané údaje nebude braný ohľad.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
sk: Použivateľské meno %name je už obsadené. Prosím, zvolte iné, alebo nechajte políčko voľné a bude použitý váš e-mail.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
sk: Vami zadané heslo nesúhlasí. Prosím skúste to znovu.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
sk: Povoliť anonymným zákazníkom zvoliť vlastné použivateľské meno pri registrácii.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
sk: Povoliť anonymným zákazníkom zvoliť vlastné heslo pri registrácii.

en: New account details help message
sk: Pomoc pri novom zákazníckom účte

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
sk: Vložiť správu s nápovedou, ktorá sa zobrazí v zoskupení polí s údajmi o novom používateľském účte, ak je zobrazený.

en: Enter your delivery address and information here.
sk: Tu prosím vyplňte vašu doručovaciu adresu a vaše kontaktné údaje

en: My delivery information is the same as my billing information.
sk: Moja adresa doručenia je rovnaká ako fakturáčné údaje.

en: Enter your billing address and information here.
sk: Vložte vašu fakturačnú adresu a ďalšie potrebné údaje.

en: My billing information is the same as my delivery information.
sk: Moja fakturačná adresa je rovnaká ako dodacia adresa.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
sk: Napíšte, prosím, svoje pripomienky, prípadne otázky týkajúce sa Vašej objednávky.

en: Order has a product of a particular class
sk: Objednávka obsahuje produkt určitej triedy

en: Customer completes checkout
sk: Overenie zákazníka dokončené

en: Product class
sk: Trieda produktu

en: Cart settings
sk: Nastavenia nákupného košíka

en: Configure the cart settings.
sk: Konfigurovať nastavenia košíka.

en: View the cart settings.
sk: Zobraziť nastavenia nákupného košíka.

en: Edit the cart settings.
sk: Upraviť nastavenie košíka.

en: Edit the basic cart settings.
sk: Upraviť základne nastavenia košíka

en: Cart panes
sk: Panely košíka

en: Edit the pane settings for the cart view page.
sk: Upraviť nastavenia panelov pre stránku zobrazenia košíka.

en: Cart block
sk: Blok košíka

en: Edit the settings for the shopping cart block.
sk: Upraviť nastavenia bloku nákupného košíka.

en: Checkout settings
sk: Nastavenia pokladne

en: Configure the checkout settings.
sk: Konfigurovať nastavenia pokladne.

en: View the checkout settings.
sk: Ukázať nastavenia pokladne.

en: Edit the basic checkout settings.
sk: Upraviť základné nastavenia pokladne.

en: Checkout panes
sk: Pokladničné panely

en: Edit the pane settings for the checkout page.
sk: Upraviť nastavenia panelu pre stránku s pokladňou.

en: Checkout messages
sk: Pokladničné správy

en: Edit the messages for the checkout completion page.
sk: Upraviť správy pre stránku s dokončením pokladne.

en: Address fields
sk: Políčka adresy

en: Edit the address field settings.
sk: Upraviť nastavenia políčok adresy.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
sk: Prehľadať/zmeniť obsah vášho košíka alebo prejsť k pokladni.

en: Purchase the items in your shopping cart.
sk: Kúpiť položky v košíku.

en: Review an order before final submission.
sk: Skontrolovať objednávku pred potvrdením.

en: Display information upon completion of an order.
sk: Zobraziť informácie po dokončení objednávky.

en: Hide block if cart is empty.
sk: Skryť blok, ak je košík prázdny.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
sk: Zobraziť ikonu nákupného vozíka v nadpise bloku.

en: Cart name
sk: Meno nákupného košíka

en: This name will be displayed when using the default block title.<br />Leaving this blank defaults to the translatable name "Shopping Cart."
sk: Tento názov bude zobrazený pokiaľ je zapnutý základný názov bloku.<br />Ponecháte pole prázdné, bude použitý základný názov "Nákupný košík."

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
sk: Zbaliť blok nákupného košíka po kliknutí na meno alebo šípku.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
sk: Blok nákupného košíka zobraziť zbalený (ako základný stav).

en: Display small help text in the shopping cart block.
sk: Zobraziť malý text nápovedy v bloku košíka.

en: Cart help text
sk: Text nápovedy košíka.

en: Displayed if the above box is checked.
sk: Zobrazené, ak je políčko vyšie zaškrtnuté.

en: Click title to display cart contents.
sk: Pre zobrazenie obsahu košíka kliknite na titulok.

en: There are no products in your shopping cart.
sk: Váš košík je prázdny.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
sk: Objednávka je dokončená. Číslo vašej objednávky je [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
sk: <a href="[site-url]">Návrat na hlavnú stránku.</a>

en: Cart contents
sk: Obsah košíka

en: Customer information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
sk: Získať dôležité informácie pre vytvorenie zákazníka na stránkach.

en: Delivery information
sk: Adresa doručenia

en: Get the information for where the order needs to ship.
sk: Získať informácie nevyhnutné pre odoslanie objednávky.

en: Get basic information needed to collect payment.
sk: Získať informácie nevyhnutné pre uskutočnenie platby.

en: Allow a customer to put comments on an order.
sk: Povoliť zákazníkovi vložiť komentár k objednávke.

en: button
sk: tlačidlo

en: Continue shopping
sk: Pokračovať v nákupe

en: !title is !enabled.
sk: !title je !enabled.

en: Help text is shown in block:
sk: Nápoveda je zobrazená v bloku:

en: Help text is not shown in block.
sk: Nápoveda nie je zobrazená v bloku:

en: Cart block is !option when empty.
sk: Blok košíka je v prázdnom stave !option.

en: shown
sk: zobrazené

en: Cart block is !option by default.
sk: Základný stav košíka je !option.

en: expanded
sk: rozbalené

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
sk: Drupal zvláda nastavenia formulára pre blok automaticky.

en: General cart settings
sk: Všeobecné nastavenia košíka

en: Add to cart redirect
sk: Presmerovanie po pridaní do košíka

en: Enter the Drupal page to redirect to when a customer adds an item to their cart.<br />Enter &lt;none&gt; for no redirect.
sk: Vložte adresu Drupalu na ktorú má byť zákazník presmerovaný po pridání položky do košíka..<br />Ak presmerovanie nechcete, vložte &lt;none&gt;.

en: Minimum order subtotal
sk: Minimálny medzisúčet objednávky

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
sk: Voliteľné určeté minimálne možnú celkovú hodnotu nákupu, ktorá bude pripustená k pokladni.

en: Anonymous cart duration
sk: Doba trvania košíka neprihláseného používateľa.

en: Minute(s)
sk: Minúta(y)

en: Hour(s)
sk: Hodina(y)

en: Authenticated cart duration
sk: Doba trvania košíka prihláseného používateľa.

en: Cart breadcrumb
sk: Navigácia košíka

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
sk: Minimálny medzisúčet objednávky by mal byť nezáporné číslo.

en: General checkout settings
sk: Hlavné nastavenia pokladne

en: Enable checkout (disable to only use third party checkout service like PayPal Express Checkout).
sk: Zapnúť pokladňu (vypnúť len v prípade pokladní tretích strán ako napr. PayPal Express Checkout).

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
sk: Zapnúť anonymnú pokladňu (používatelia môžu prejsť pokladňou bez prihlásenia).

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
sk: Schovať doručovacie údaje pokiaľ to bude možné - v pripade, že košík neobsahuje doručovateľné položky.

en: Checkout pane display options
sk: Možnosti zobrazenia panelu objednávky

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
sk: Použiť rozbalovacie pokladničné panely s tlačítkami "ďalší" počas platenia.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
sk: Zbaliť panel keď sa klikne na jeho tlačítko "ďalší"

en: Checkout completion settings
sk: Nastavenia dokončenia pokladne

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
sk: Poslať novým zákazníkom zvláštny e-mail s ich prihlasovacími údajmi.

en: Login users when new customer accounts are created at checkout.
sk: Prihlásiť používateľa, pokiaľ sú počas objednávky vytvorené nové používateľské účty.

en: New customer accounts will be set to active.
sk: Novo vytvorený používateľský účet zákazníka bude nastavený ako aktívny.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
sk: Odškrtnutie znamená, že nové uživateľské účty sa budú vytvárať, ale budú blokované.

en: Alternate checkout completion page
sk: Alternatívna stránka s dokončením pokladne

en: Leave blank to use the default completion page (recommended).
sk: Ponechajte prázdne pokiaľ chcete použiť základnú stránku s dokončením (doporučeno).

en: !pane settings
sk: !pane nastavenie

en: Checkout instructions
sk: Inštrukcie v pokladni

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
sk: Tieto inštrukcie sa zobrazia zákazníkom v hornej časti obrazovky pokladne.

en: Checkout completion message header
sk: Nadpis správy o dokončení pokladničnej transakcie

en: Header for message displayed after a user checks out. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
sk: Nadpis pre správu zobrazenú po pokladni. <a href="!url">. Používa objednávkové a globálne tokeny</a>.

en: Checkout completion message body
sk: Telo správy o dokončení pokladničnej transakcie

en: Checkout completion for logged-in users
sk: Dokončenie pokladničnej transakcie pre prihlásených užívateľov

en: Message displayed upon checkout for a user who has logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
sk: Správa, ktorá sa zobrazí po pokladni pre prihlásených užívateľov <a href="!url">. Využíva objednávkové a globálne tokeny</a>.

en: Checkout completion for existing users
sk: Dokončenie pokladničnej transakcie pre existujúcich užívateľov

en: Message displayed upon checkout for a user who has an account but wasn't logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
sk: Správa, ktorá sa zobrazí po pokladni pre užívateľa sexistujúcím účtom, ktorý ale nie je prihlásený. <a href="!url">. Využíva objednávkové a globálne tokeny</a>.

en: Checkout completion for new users
sk: Dokončenie pokladničnej transakcie pre nových užívateľov

en: Message displayed upon checkout for a new user whose account was just created. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
sk: Správa, ktorá sa zobrazí po pokladni pre nového užívateľa, ktoréhouživateľský účet bol práve vytvorený. <a href="!url">. Využíva objednávkové a globálne tokeny</a>.

en: Continue shopping message
sk: Správa pre pokračovánie v nákupe

en: Message displayed upon checkout to direct customers to another part of your site. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
sk: Správa objavujúca sa po pokladni,aby odviedla zákazníkov doinej časti webu. <a href="!url">Používá objednávkové a globálne tokeny.</a>.

en: Update cart
sk: Aktualizovať nákupný košík

en: Your cart has been updated.
sk: Obsah košíku sa aktualizoval.

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
sk: Minimálna cena nákupu pre dokončenie objednávky je !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
sk: Pre prístup k pokladni sa musíte najskôr prihlásiť.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
sk: Zákazník zrušil túto objednávku v pokladni.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
sk: Ospravedlňujeme sa, táto položka nie je momentálne v predaji.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
sk: <strong>@product-title</strong> pridaný do <a href="!url">vášho košíka</a>.

en: REQUIRED. Controls the shopping cart for an Ubercart e-commerce site.
sk: VYŽADOVANÉ. Spravuje nákupný košík pre Ubercart e-commerce web.

en: Ubercart - core
sk: Ubercart - jadro

en: Cart links clicks
sk: Kliknutia na priame odkazy do košíka

en: Track clicks through cart links.
sk: Sledovať kliknutia na priamy odkaz do košíka.

en: Creating cart links
sk: Vytváranie priamych odkazov do košíka

en: <a href="!url">View the help page</a> to learn how to create cart links.
sk: <a href="!url">Zobraziť stránku v nápovede</a> a naučit sa ako používať a vytvárať priame odkazy do košíka.

en: Track clicks through cart links that specify tracking IDs.
sk: Sledovať kliknutia na priamy odkaz do košíka, v ktorom je uvedené tracking ID.

en: Cart links messages
sk: správa k priamemu odkazu do košíka

en: Cart links restrictions
sk: Obmedzenia priamych odkazov do košíka

en: Invalid link redirect page
sk: Chybný odkaz na presmerovánie stránky.

en: Last click
sk: Posledné kliknutia

en: No cart links have been tracked yet.
sk: Nebolo vystopované(tracked) žiadne kliknutie na priamy odkaz do košíka.

en: The cart link should be /cart/add/cart_link_content.
sk: Priamy odkaz do košíka môže býť napr. /cart/add/cart_link_content.

en: Chain together as many actions as you want with dashes.
sk: Pomocou pomlčiek pospájajte dokopy toľko akcií, koľko potrebujete.

en: Arguments come directly after their action letters.
sk: Parametre nasledujú hneď za písmenkami ich akcií.

en: Specify the redirection by adding ?destination=url where url is the page to go to.
sk: Zadajte presmerovanie pridaním ?destination=url kde url je adresa stránky kam sa má prejsť.

en: A custom text ID for the link.
sk: Vlastný textový identifikátor pre tento priamy odkaz.

en: Empties the customer's cart.
sk: Vyprázdni zákazníkov košík.

en: A message ID.
sk: ID správy.

en: Specify the quantity with q followed by the number to add.
sk: Zadajte množstvo ako 'q' nasledované hodnotou označujpcou počet pridávaných kusov (napr. 'q3').

en: Specify attributes/options using a#o#, replacing # with the ID of the attribute and option.
sk: Určite atribúty/možnosti pomocou a#o#, # nahraďte ID atribútu a možnosti.

en: Turn off the add to cart message with m0.
sk: Vypnúť správu o pridaní do košíka parametrom m0.

en: Link text.
sk: Text odkazu.

en: administer cart links
sk: správa priamych odkazov do košíka

en: view cart links report
sk: zobraziť správu(report) k odkazom do košíka

en: Cart Links
sk: Priame odkazy do košíka

en: Catalog settings
sk: Nastavenia katalógu

en: Configure the catalog settings.
sk: Konfigurácia nastavení katalógu.

en: Find orphaned products
sk: Nájsť nezaradené produkty

en: Find products that have not been categorized.
sk: Nájsť produkty, ktoré nie sú v žiadnej kategórii.

en: Term image
sk: Obrázok kategórie

en: Catalog vocabulary
sk: Slovník katalógu

en: Catalog block settings
sk: Nastavenia bloku katalógu

en: More...
sk: Viac...

en: Catalog top level
sk: Najvyššia úroveň katalógu

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
sk: Slovník taxonómie, ktorý bude považovaný, za katalóg produktov.

en: Display the catalog breadcrumb
sk: Zobraziť navigáciu v katalógu.

en: Display node counts in the catalog breadcrumb
sk: Zobraziť počet uzlov v navigácii katalógu.

en: Display subcategories in the catalog view
sk: Pri zobrazení katalógu zobraziť aj podkategórie

en: Number of columns in the grid of categories
sk: Počet stĺpcov v mriežke kategórií

en: Always expand categories in the catalog block
sk: Vždy rozbaliť kategórie v bloku katalógu

en: Display node counts in the catalog block
sk: Zobraziť počet uzlov v bloku katalógu.

en: Catalog products list
sk: Zoznam produktov katalógu

en: Product nodes per page
sk: Počet produktov(uzlov) na stránku

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
sk: Určuje, koľko produktov sa zobrazí v každej kategórii katalógu. Ak používate na zobrazenie tabuľku, musí to byť násobok počtu stĺpcov tabuľky, inak nebude posledný riadok úplný.

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
sk: Nezaradené produkty, sú produkty, ktoré ste vytvorili, ale zatiaľ neboli zaradené do žiadnej kategórie v katalógu produktov. Všetky také produkty sa objavia ako odkazy nižšie, takže ich budete môcť upraviť a zaradiť do príslušných kategórií.

en: All products are currently listed in the catalog.
sk: Všetky produkty sú momentálne zaradené do kategórií.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
sk: Držte Ctrl pri klikaní pre výber viacerých kategórii.

en: View file downloads
sk: Zobraziť prevzatia súborov

en: User can now download files in the directory %dir.
sk: Používateľ teraz môže prevziať súbory do adresára %dir

en: User can now download the file %file.
sk: Používateľ teraz môže prevziať súbor %file.

en: File Downloads
sk: Prevzatia súborov

en: IP addresses
sk: IP adresy

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
sk: Ako dlho po zakúpení produktu má vypršať možnosť prevzatia súboru.

en: %dir is not a valid file or directory
sk: %dir nie je platný súbor alebo adresár

en: Delete file(s)
sk: Odstrániť súbor(y)

en: Delete selected directories and their sub directories
sk: Odstrániť zvolené adresáre a ich podadresáre.

en: The directory to upload the file to. The default directory is the root of the file downloads directory.
sk: Adresár na nahratie súboru. Predvoleným adresárom je koreňový adresár pre prevzatie súborov.

en: An error occurred while uploading the file
sk: Pri nahrávaní súboru sa vyskytla chyba

en: An error occurred while copying the file to %dir
sk: Pri kopírovaní súboru do %dir sa vyskytla chyba

en: Can not move file to %dir
sk: Nie je možné presunúť súbor do %dir

en: Message subject
sk: Predmet správy

en: expires on @date
sk: vyprší @date

en: Please contact the site administrator if this message has been received in error.
sk: V prípade chyby a prijatia tohto oznámenia kontaktujte prosím administrátora.

en: The user %username
sk: Používateľ %username

en: The IP address %ip
sk: IP adresa %ip

en: %username has been temporarily banned from file downloads.
sk: %username má dočasne zakázané preberanie súborov.

en: The following URL is not a valid download link.
sk: Nasledovná URL adresa nie je platným odkazom pre prevzatie.

en: You have downloaded this file from too many different locations.
sk: Tento súbor ste prevzali z priveľa rôznych miest.

en: %username has been denied a file download by downloading it too many times.
sk: Používateľ %username má zakázané prevziať súbor, pretože ho prevzal príliš veľa krát.

en: This file download has expired.
sk: Tento súbor už nie je platný.

en: %username has started download of the file %filename.
sk: %username začal preberať súbor %filename

en: download file
sk: prevziať súbor

en: view all downloads
sk: zobraziť všetky prevzatia

en: Allows products to be associated with downloadable files.
sk: Povolí spojiť produkty so stiahnuteľnými súbormi.

en: No category
sk: Žiadna kategória

en: Google Analytics for Ubercart
sk: Google Analytics pre Ubercart

en: Send e-mail notification on update.
sk: Pri aktualizácii odoslať e-mail s oznámením.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
sk: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Vaša objednávka [order-link] na [store-name] bola aktualizovaná.
    
    Stav objednávky: [order-status]
    
    Komentár k objednávke:
    [order-last-comment]
    
    Kliknite na nasledujúci odkaz na prihlásenie a zobrazenie detailov Vašej objednávky:
    [site-login]
    
    
    Ďakujeme,
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
sk: Stránka pomocníka obchodu

en: The Drupal page for the store help link.
sk: Odkaz na internú stránku Drupalu s pomocníkom k obchodu.

en: Your Order at [store-name]
sk: Vaša objednávka v [store-name]

en: New Order at [store-name]
sk: Nová objednávka v [store-name]

en: Notification recipients
sk: Príjemcovia notifikácie

en: Order #[order-id] Update
sk: Objednávka #[order-id] aktualizovaná

en: Modify 'Ship to' information
sk: Upraviť informácie 'Doručiť do'

en: Modify 'Bill to' information
sk: Upraviť informácie 'Faktúrovať na'

en: Select from address book.
sk: Vybrať z adresára.

en: Primary e-mail:
sk: Primárny e-mail:

en: Modify 'Customer info'
sk: Upraviť 'Informácie o zákazníkovi'

en: Customer number
sk: Číslo zákazníka

en: Primary e-mail
sk: Primárny e-mail

en: Search for an existing customer.
sk: Vyhľadať existujúceho zákazníka.

en: Create a new customer.
sk: Vytvoriť nového zákazníka.

en: Loading product information... (<em>If nothing happens, make sure you have Javascript enabled.</em>)
sk: Načítavajú sa informácie o produktoch ... (<em>Ak sa nič nestane, uistite sa, že máte povolený Javascript.</em>)

en: Add product
sk: Pridať produkt

en: Add blank line
sk: Pridať prázdny riadok

en: Select a type
sk: Vyberte typ

en: Order created.
sk: Objednávka vytvorená.

en: Add an order comment
sk: Pridať komentár k objednávke

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
sk: Komentáre k objednávke sú určené primárne pre komunikáciu so zákazníkom.

en: Order updated.
sk: Objednávka aktualizovaná.

en: This order contains no products.
sk: Táto objednávka neobsahuje žiadne produkty.

en: Notified
sk: Oznámené

en: Order status gets updated
sk: Status objednávky bol zmenený

en: Updated order
sk: Aktualizovaná objednávka

en: Check the order status
sk: Overiť stav objednávky

en: Check the order total
sk: Skontrolujte hodnotu objednávky

en: Check an order's shipping postal code
sk: Skontrolujte PSČ dodacej adresy

en: Returns TRUE if the shipping postal code is in the specified area.
sk: Vráti TRUE, ak je PSČ dodacej adresy v zadanej oblasti.

en: Order: Shipping address
sk: Objednávka: Adresa pre doručenie

en: Update the order status
sk: Aktualizovať stav objednávky

en: Add a comment to the order
sk: Pridať komentár k objednávke

en: Order total value
sk: Celková hodnota objednávky

en: Specify a value to compare the order total against.
sk: Zadajte hodnotu, s ktorou má byť porovnaná celková hodnota objednávky.

en: Total is less than specified value.
sk: Celková hodnota je menšia ako zadaná hodnota.

en: Total is less than or equal to specified value.
sk: Celková hodnota je menšia alebo rovná ako zadaná hodnota.

en: Total is equal to specified value.
sk: Celková hodnota je rovná zadanej hodnote.

en: Total is greater than or equal to specified value.
sk: Celková hodnota je väčšia alebo rovná zadanej hodnote.

en: Total is greater than specified value.
sk: Celková hodnota je väčšia ako zadaná hodnota.

en: Require selected products
sk: Požadovať zvolené produkty

en: Product count value
sk: Počet produktov

en: Specify a value to compare the product count against.
sk: Zadajte hodnotu, s ktorou sa má počet produktov porovnať.

en: Unit of measurement
sk: Merná jednotka

en: Select an order comment type
sk: Zvoľte typ komentáru k produktu

en: Order settings
sk: Nastavenia objednávok

en: Configure the order settings.
sk: Konfigurácia nastavení objednávok.

en: View the order settings.
sk: Zobraziť nastavenia objednávok.

en: Edit the order settings.
sk: Upraviť nastavenia objednávok.

en: Edit the basic order settings.
sk: Upraviť základné nastavenia objednávok.

en: Order workflow
sk: Postup práce s objednávkou

en: Create an order status
sk: Vytvoriť stav objednávky

en: Create a custom order status for your store.
sk: Vytvoriť vlastný stav objednávky pre váš obchod.

en: View and process orders.
sk: Zobraziť a spravovať objednávky.

en: View orders
sk: Zobraziť objednávky

en: View and process the orders received through your website.
sk: Zobraziť a vybaviť objednávky prijaté cez tento web.

en: Create order
sk: Vytvoriť objednávku

en: Create an empty new order.
sk: Vytvoriť novú prázdnu objednávku.

en: Search orders
sk: Vyhľadávanie objednávok

en: Search existing orders.
sk: Vyhľadávanie existujúcich objednávok.

en: Select address
sk: Zvoľte adresu

en: Select customer
sk: Zvoľte zákazníka

en: View your order history.
sk: Zobraziť vašu históriu objednávok.

en: View order @order_id.
sk: Zobraziť objednávku @order_id.

en: View invoice
sk: Zobraziť faktúru

en: View order
sk: Zobraziť objednávku

en: Product select
sk: Výber porduktov

en: Printable invoice
sk: Faktúra pre tlač

en: Mail invoice
sk: Mailová faktúra

en: Delete order @order_id.
sk: Odstrániť objednávku @order_id.

en: Standard delivery
sk: Štandardné doručenie

en: <i>No comments left.</i>
sk: <i>Nie sú žiadne komentáre.</i>

en: <i>No comment found.</i>
sk: <i>Nenájdený žiadny komentár.</i>

en: The order ID.
sk: Označenie objednávky.

en: The URL to the order
sk: URL adresa objednávky

en: The subtotal of products on an order.
sk: Medzisúčet produktov na objednávke.

en: The order total.
sk: Celková suma objednávky.

en: The order shipping address.
sk: Adresa pre doručenie objednávky.

en: The phone number for the shipping address.
sk: Telefónne číslo adresy pre doručenie.

en: The order billing address.
sk: Fakturačná adresa pre objednávku.

en: The phone number for the billing address.
sk: Telefónne čislo pre fakturačnú adresu.

en: Comments left by the customer.
sk: Komentár zákazníka.

en: The current order status.
sk: Aktuálny stav objednávky.

en: The date and time when the order was created.
sk: Dátum a čas vytvorenia objednávky.

en: The date and time when the order was last modified.
sk: Dátum a čas poslednej úpravy objednávky.

en: Click here to view your order history.
sk: Kliknite tu na zobrazenie histórie vaších objednávok.

en: Ship to
sk: Doručiť do

en: Manage the order's shipping address and contact information.
sk: Spravuj dodaciu adresu a kontaktné informácie na objednávke.

en: Bill to
sk: Faktúrovať

en: Manage the order's billing address and contact information.
sk: Spravuj fakturačnú adresu a kontaktné informácie na objednávke.

en: Update order
sk: Aktualizovať objednávku

en: Update an order's status or add comments to an order.
sk: Aktualizovať stav objednávky alebo pridať komentár k objednávke.

en: In checkout
sk: Objednávaná

en: Post checkout
sk: Po objednaní

en: Empty line
sk: Prázdny riadok

en: Order panes on !screen screen
sk: Panely objednávky pri zobrazení !screen

en: Admin settings
sk: Administrátorské nastavenia

en: Number of orders on overview screen
sk: Počet objednávok na obrazovke

en: Enable order logging
sk: Zapnúť zaznamenávanie objednávok

en: Capitalize address on order screens
sk: Adresy v objednávkach previesť na veľké písmená.

en: Customer settings
sk: Zákazníkove nastavenia

en: On-site invoice template
sk: Šablóna faktúry

en: Order states
sk: Stavy objednávky

en: Order statuses
sk: Stavy objednávky

en: Create new status
sk: Pridať nový stav

en: Order status %status removed.
sk: Stav objednávky %status odstránený.

en: Order workflow information saved.
sk: Informácie pre postup práce s objednávkou boli uložené.

en: Default order status
sk: Predvolený stav objednávky

en: Order status ID
sk: Identifikátor stavu objednávky

en: Must be a unique ID with no spaces.
sk: Identifikátor musí byť unikátny a nesmie obsahovať medzery.

en: The order status title displayed to users.
sk: Stav objednávky zobrazený užívateľovi

en: Order state
sk: Stav objednávky

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
sk: tento identifikátor je už použitý. Uveďte jedinečný identifikátor.

en: Custom order status created.
sk: Vlastný stav objednávky vytvorený.

en: User: none
sk: Používateľ: Žiadny

en: User: !name
sk: Používateľ: !name

en: Active orders
sk: Aktívne objednávky

en: All orders
sk: Všetky objednávky

en: View by status
sk: Zobraziť podľa stavu

en: Billing first name
sk: Krstné meno pre fakturáciu

en: Billing last name
sk: Priezvisko pre fakturáciu

en: Billing company
sk: Názov firmy pre fakturáciu

en: Shipping first name
sk: Adresa pre doručenie - Meno

en: Shipping last name
sk: Adresa pre doručenie - Priezvisko

en: Shipping company
sk: Adresa pre doručenie - Spoločnosť

en: Search using date range.
sk: Vyhľadaj v rozsahu dátumov.

en: Click to open a window with a printable invoice.
sk: Kliknite na otvorenie okna s faktúrou pre tlač

en: Order changes saved.
sk: Zmeny na objednávke boli uložené.

en: Remove this product.
sk: Odstrániť tento produkt.

en: Remove product from order?
sk: Odstrániť tento produkt z objednávky?

en: No products found.
sk: Nenájdený žiadny produkt.

en: Select a product
sk: Zvoľte produkt

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
sk: Vyhľadajte podľa názvu alebo modelu/kódu tovaru (* - náhradný znak)

en: Add to order
sk: Pridať k objednávke

en: Recipient e-mail address
sk: E-mailová adresa príjemcu

en: Your Order Invoice
sk: Faktúra k vašej objednávke

en: E-mail failed.
sk: E-mail zlyhal.

en: Invoice e-mailed to @email.
sk: Faktúra bola odoslaná na @email.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
sk: Naozaj chcete odstrániť objednávku @order_id?

en: Order @order_id completely removed from the database.
sk: Objednávka @order_id bola úplne odstránená z databázy.

en: No addresses found for customer.
sk: Pre zákazníka nebola nájdená žiadna adresa.

en: Select an address
sk: Vyberte adresu

en: Search returned the following:
sk: Výsledky vyhľadávania:

en: An account already exists for that e-mail.
sk: Pre tento e-mail už účet existuje.

en: Use this account now?
sk: Použiť tento účet?

en: User !uid - !mail
sk: Používateľ !uid - !mail

en: Search for a customer based on these fields.
sk: Vyhľadať zákazníka vyhovujúceho týmto poliam.

en: Use * as a wildcard to match any character.
sk: Použite * ako náhradu pre ľubovoľný znak.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
sk: Ak ponecháte pole prázdne, bude vo vyhľadávaní ignorované.

en: Select a customer
sk: Vyberte zákazníka

en: Enter an e-mail address for the new customer.
sk: Zadajte e-mailovú adresu nového zákazníka.

en: E-mail customer account details.
sk: Poslať e-mailom zákazníkovi detaily o účte.

en: Amount must be numeric.
sk: Množstvo musí byť číslo

en: @key changed from %old to %new.
sk: @key zmenený z %old na %new.

en: Custom template
sk: Užívateľská šablóna

en: Edit order @order_id.
sk: Upraviť objednávku @order_id.

en: view all orders
sk: zobraziť všetky objednávky

en: create orders
sk: vytvoriť objednávky

en: edit orders
sk: upraviť objednávky

en: delete orders
sk: odstrániť objednávky

en: administer order workflow
sk: spravovať postup práce s objednávkou

en: Order number:
sk: Číslo objednávky:

en: Customer:
sk: Zákazník:

en: Products:
sk: Produkty:

en: Order comments:
sk: Komentáre k objednávke:

en: An account has been created for you with the following details:
sk: Účet pre Vás bol vytvorený s nasledovnými údajmi:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Want to manage your order online?
sk: Chcete sledovať vašu objednávku online?

en: Purchasing Information:
sk: Informácie o nákupe:

en: E-mail Address:
sk: E-mailová adresa:

en: Billing Address:
sk: Fakturačná adresa:

en: Billing Phone:
sk: Telefónne číslo:

en: Shipping Phone:
sk: Adresa pre doručenie - Telefónne číslo:

en: Order Grand Total:
sk: Celková suma objednávky:

en: Payment Method:
sk: Spôsob platby:

en: Order Summary:
sk: Sumár objednávky:

en: Shipping Details:
sk: Dopravné detaily:

en: Products Subtotal:
sk: Spolu za produkty:

en: Total for this Order:
sk: Objednávka celkom:

en: Products on order:
sk: Objednané produkty:

en: (!price each)
sk: (!price za kus)

en: Where can I get help with reviewing my order?
sk: Kde sa môžete dozvedieť viac o vašej objednávke?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
sk: Poznámka: Táto emailová správa je generovaná automaticky. Prosím, neodpovedajte na túto správu.

en: Thanks again for shopping with us.
sk: Ďakujeme Vám, že u nás nakupujete.

en: Administer products, classes, and more.
sk: Spravovať produkty, triedy a ďalšie.

en: View products
sk: Zobraziť produkty

en: Build and view a list of product nodes.
sk: Vytvoriť a zobraziť zoznam produktov.

en: Manage classes
sk: Typy produktov

en: Create and edit product node types.
sk: Vytvoriť a upraviť typy produktov.

en: Configure product settings.
sk: Konfigurácia nastavení produktov.

en: Product fields
sk: Položky produktu

en: Product features
sk: Vlastnosti produktov

en: Create products for sale in an online store.
sk: Vytvoriť produkty na predaj cez online obchod.

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
sk: Zadajte popis produktu, ktorý sa používa na stránkach.

en: Product SKU/model.
sk: Kód/model tovaru.

en: The listed MSRP.
sk: Výrobcom odporúčaná predajná cena.

en: Your store's cost.
sk: Vaše obchodné náklady.

en: Product and its derivatives are shippable.
sk: Produkt a jeho deriváty je možné fyzicky dopraviť.

en: Package quantity
sk: Počet v balení

en: For a package containing only this product, how many are in it?
sk: Koľko produktov je v jednom balení?

en: Default quantity to add to cart
sk: Predvolené množstvo pre vloženie do košíka

en: Leave blank or zero to disable the quantity field in the add to cart form.
sk: Nechajte prázdne alebo 0, ak chcete zakázať položku Množstvo pri vkladaní do košíka.

en: List position
sk: Pozícia v zozname

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
sk: Zadajte hodnotu, podľa ktorej sa určí pozícia produktu v zozname produktov.<br />Produkty s rovnakou hodnotou sa zoradia podľa názvu.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
sk: Cena musí mať správny číselný formát. Žiadne čiarky a iba jedna desatinná bodka.

en: Quantities should be numeric.
sk: Množstvá by mali byť čísla.

en: Adding negative items to the cart doesn't make sense, so don't make it easy.
sk: Pridanie záporného množstva do košíka nedáva zmysel, tak to radšej nerobte.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
sk: Tento produkt má rôzne varianty, z ktorých si musíte vybrať. Vyberte si jednu vo formulári zobrazenom nižšie.

en: The product's model number.
sk: Modelové označenie produktu.

en: The product's list price.
sk: Maloobchodná cena produktu

en: The product's sell price.
sk: Predajná cena produktu.

en: The unit of measurement for the product's weight.
sk: Váhová merná jednotka produktu.

en: The numerical value of the product's weight.
sk: Číselná hodnota váhy produktu.

en: The unit of measurement for the product's length, width, and height.
sk: Merná jednotka pre dĺžku, šírku a výšku produktu.

en: The numerical value of the product's length.
sk: Číselná hodnota dĺžky produktu.

en: The numerical value of the product's width.
sk: Číselná hodnota šírky produktu.

en: The numerical value of the product's height.
sk: Číselná hodnota výšky produktu.

en: Form to put the product in the customer's cart.
sk: Spôsob vloženia produktu do košíka zákazníka.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
sk: Podpora obrázkov pre produkty bola automaticky nastavená Ubercart-om.

en: Display price
sk: Zobraziť cenu

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
sk: Zobraz voliteľné políčko pre množstvo vo formulári <em>Vlož do košíka</em>.

en: Enable <em>Add to cart</em> forms in product node teasers.
sk: Zobraziť formulárové tlačidlo <em>Vložiť do košíka</em> v upútavkách na produkty.

en: <em>Add to cart</em> button text
sk: Text tlačítka <em>Vlož do košíka</em>

en: Use the textboxes to adjust the text of the submit button for <em>Add to Cart</em> forms in various places on the site.
sk: Použite textové polia na úpravu textu <em>Vložiť do košíka</em> na rôznych miestach webu.

en: Teaser forms
sk: Formuláre upútaviek

en: For the form displayed on teasers and catalog pages.
sk: Pre formulár zobrazený v upútavkách a na stránkach katalógu.

en: Product view
sk: Zobrazenie produktu

en: For the form displayed on the product view page.
sk: Pre formulár zobrazený na stránkach detailu produktu.

en: Product field
sk: Pole produktu

en: Class ID
sk: Identifikátor triedy

en: No product classes have been defined yet.
sk: Doteraz neboli definované žiadne triedy.

en: Add a class
sk: Pridať triedu

en: Product class %type deleted.
sk: Produktová trieda %type odstránená.

en: You have entered an invalid quantity.
sk: Zadali ste nesprávne množstvo.

en: Weight: !weight
sk: Váha: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
sk: Rozmery: !lenght x !width x !height

en: No product features found.
sk: Žiadne vlastnosti produktu neboli nájdené.

en: The following product features are enabled
sk: Nasledujúce vlastnosti produktu boli povolené.

en: !feature settings
sk: nastavenia pre !features

en: The product feature has been deleted.
sk: Vlastnosť produktu bola odstránená.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
sk: Naozaj chcete odstrániť %feature?

en: That product feature doesn't exist.
sk: Vlastnosť produktu neexistuje.

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
sk: Chyba: Pokus o pridanie neexistujúcej vlastnosti pre produkt.

en: Error: No form data was returned for that operation.
sk: Chyba: Žiadna forma dát nebola vrátená touto operáciou

en: No features found for this product.
sk: Neboli nájdené žiadne vlastnosti pre tento produkt.

en: Add a new feature
sk: Pridaj novú vlastnosť

en: Save feature
sk: Uložiť vlastnosť

en: The product feature has been added.
sk: Vlastnosť pre produkt bola pridaná.

en: The product feature has been updated.
sk: Vlastnosť produktu bola aktualizovaná.

en: There is @count node of this type. | There are @count nodes of this type.
sk[0]: Existuje @count uzol tohto typu.
sk[1]: Existujú @count uzly tohto typu.
sk[2]: Existuje @count uzlov tohto typu.

en: administer product classes
sk: spravovať produktové triedy

en: administer product features
sk: spravovať vlastnosti produktu

en: Product kit
sk: Sada produktov

en: Product Information
sk: Informácie o produkte

en: Click to add to cart.
sk: Klikni pre vloženie do košíka.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
sk: Toto sú predaje za posledné dva dni, mesačný priemer a plánované predajne na zvyšok mesiaca. Na výpise tiež uvidíte ďalšie predajné štatistiky.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
sk: Toto je mesačný rozpis predajov za rok @year. Kliknutím na každý link Vás zavedie na výpis objednávok za príslušný mesiac.

en: View the report settings.
sk: Zobraziť nastavenia výkazov.

en: Customer reports
sk: Zákaznícke výkazy

en: View reports for store customers
sk: Zobraziť výkazy o zákazníkoch obchodu

en: Product report
sk: Produktový výkaz

en: View reports for store products
sk: Zobraziť výkazy o produktoch obchodu

en: Sales reports
sk: Výkazy o predajoch

en: View reports for store sales
sk: Zobraziť výkazy o predajoch obchodu

en: View summary of all store sales
sk: Zobraziť prehľad všetkých tržieb obchodu

en: View store sales for a particular year
sk: Zobraziť tržby za príslušný rok

en: No customers found
sk: Neboli nájdení žiadni zákazníci

en: Export to CSV file.
sk: Export do súboru CSV.

en: Show all records
sk: Zobraziť všetky záznamy

en: Customize sales report parameters
sk: Prispôsobiť parametre výkazov o tržbách

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
sk: Iba objednávky s vybranými stavmi budú zahrnuté do výkazu

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
sk: Podržte Ctrl a klikni pre označenie viacerých stavov.

en: You must select at least one order status.
sk: Musíte vybrať aspoň jeden stav objednávky.

en: Customers total
sk: Súčty za zákazníkov

en: New customers today
sk: Dnešní noví zákazníci

en: Online customers
sk: Prihlásení zákazníci

en: Total orders by status
sk: Počty objednávok podľa stavu

en: Large daily reports may take a long time to display.
sk: Zobrazenie rozsiahlych denných výkazov môžu trvať dlhší čas.

en: Show a detailed list of products ordered.
sk: Zobraziť podrobný zoznam objednaných produktov.

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
sk: Maximálny počet riadkov tabuľky výkazu zobrazených na stránke.

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
sk: Len objednávky so zvolenými stavmi budú zahrnuté do výkazov.

en: view reports
sk: zobraziť výkazy

en: View reports about your store's sales, customers, and products.
sk: Zobrazenie výkazov o predajoch, zákazníkoch a produktoch vo vašom obchode.

en: Role assignment
sk: Priradenie kategórie používateľa

en: The expiration length must be a positive integer
sk: Dĺžka platnosti musí byť kladné celé číslo.

en: The new expiration date, %date, has already occurred.
sk: Nový dátum vypršania platnosti, %date, už bol dosiahnutý.

en: Expiring roles
sk: Dočasné kategórie používateľov

en: This role will expire on !date
sk: Táto kategória používateľov vyprší dňa !date

en: Multiply by quantity
sk: Násobiť množstvom

en: Check if the role duration should be multiplied by the quantity purchased.
sk: Zvoľte ak sa má dĺžka platnosti násobiť zakúpeným množstvom produktu.

en: The amount of time must be a positive integer.
sk: Dĺžka času musí byť kladné celé číslo.

en: Default expiration
sk: Predvolená dĺžka platnosti

en: The default amount of time a granted Ubercart role will last until it expires.
sk: Predvolená dĺžka platnosti, ktorá bude pridelená Ubercartom a bude pre pridelenú kategóriu používateľa trvať, kým vyprší.

en: The default role Ubercart grants on specified products.
sk: Predvolená kategória používateľa, ktorú Ubercart pridelí po zakúpení určitého produktu.

en: Product roles
sk: Produktové kategórie používateľov

en: Show expirations on user page
sk: Zobraziť dobu vypršania platnosti v profile používateľa

en: If users have any role expirations they will be displayed on their account page.
sk: Ak sú používatelia pridelení do dočasných kategórií používateľov budú tieto kategórie zobrazené v ich profile.

en: Time before reminder
sk: Čas pred pripomenutím

en: The amount of time before a role expiration takes place that a customer is notified of its expiration.
sk: Doba predstihu odoslania pripomienky používateľovi pred vypršaním platnosti.

en: Decrement stock upon order submission
sk: Znížiť skladové zásoby po potvrdení objednávky

en: Decrement stock of products in order
sk: Znížiť skladové zásoby po vložení produktu do objednávky

en: Stock reports
sk: Skladová súpiska

en: View the stock settings.
sk: Zobraziť nastavenia skladu.

en: The current stock level
sk: Súčasný stav skladu

en: [store-name]: Stock threshold limit reached
sk: [store-name]: Dosiahnutý hraničný limit skladu

en: This message has been sent to let you know that the stock level for the model [stock-model] has reached [stock-level]. There may not be enough units in stock to fulfill order #[order-link].
sk: Touto správou Vám oznamujeme, že skladové množstvo pre [stock-model] dosiahlo hodnotu [stock-level]. Je možné že to nebude dosť pre splnenie objednávky #[order-link].

en: Export to CSV file
sk: Export do CSV súboru

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
sk: Poslať e-mailové upozornenie v prípade, že skladové zásoby produktu dosiahnu prahovú hodnotu.

en: The list of comma seperated email addresses that will receive the notification.
sk: Čiarkami oddelený zoznam e-mailových adries obdrží oznámenie.

en: Store administration
sk: Správa obchodu

en: Administer store settings, products, orders, and more.
sk: Spravovať nastavenia obchodu, produktov, objednávok a ďalších.

en: View and modify customer information and orders.
sk: Zobrazenie a zmena informácií o zákazníkoch a objednávkach.

en: View customers
sk: Zobraziť zákazníkov

en: Search customers
sk: Vyhľadávanie zákazníkov

en: Search through your customer list.
sk: Vyhľadávanie v zozname zákazníkov.

en: Browse various store reports.
sk: Prezerať rôzne výstupné zostavy o obchode.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
sk: Úprava konfiguračných nastavení pre Ubercart.

en: Links to get help!
sk: Odkazy pre získanie pomoci!

en: Using tokens
sk: Použitie symbolov

en: Understand what tokens are and how to use them.
sk: Vysvetlenie čo sú to symboly a ako ich používať.

en: Country settings
sk: Nastavenia krajín

en: Configure country specific settings.
sk: Konfigurácia nastavení špecifických pre jednotlivé krajiny.

en: View the country settings.
sk: Zobraziť nastavenia krajín.

en: Edit the country settings.
sk: Upraviť nastavenia krajín.

en: Import countries
sk: Import krajín

en: Import and manage countries.
sk: Import a konfigurácia krajín.

en: Country formats
sk: Formáty krajín

en: Edit the country specific format settings.
sk: Upraviť nastavenia formátov špecifické pre jednotlivé krajiny.

en: Store settings
sk: Nastavenia obchodu

en: Configure the main store settings.
sk: Konfigurácia základných nastavení obchodu.

en: View the store settings.
sk: Zobraziť nastavenia obchodu.

en: Edit the store settings.
sk: Upraviť nastavenia obchodu.

en: Edit the contact settings.
sk: Upraviť nastavenia kontaktov.

en: Edit the display settings.
sk: Upraviť nastavenia zobrazenia.

en: Format settings
sk: Nastavenia formátu

en: Edit the format settings.
sk: Upraviť nastavenia formátu.

en: User initials
sk: Počiatočné nastavenia používateľa

en: Assign initials to user accounts.
sk: Priradiť počiatočné nastavenia k používateľským účtom.

en: JS utilities
sk: JS nástroje

en: Customer orders
sk: Objednávky zákazníka

en: View a list of orders placed by this customer.
sk: Zobraziť zoznam objednávok uskutočnených týmto zákazníkom.

en: Disable a country
sk: Zablokovať krajinu

en: Disable a country from use.
sk: Vyradiť krajinu z používania.

en: Enable a country
sk: Povoliť krajinu

en: Enable a disabled country.
sk: Povoliť zablokovanú krajinu.

en: Remove a country
sk: Odstrániť krajinu

en: Remove an installed country.
sk: Odstrániť nainštalovanú krajinu.

en: Update a country
sk: Aktualizovať krajinu

en: Update an installed country.
sk: Aktualizovať nainštalovanú krajinu.

en: Our store
sk: Náš obchod

en: A link to the site login page.
sk: Odkaz na prihlasovaciu stránku.

en: The URL for the site logo.
sk: URL adresa na logo stránky.

en: The Ubercart store name.
sk: Názov Ubercart obchodu.

en: The Ubercart store URL.
sk: URL adresa Ubercart obchodu.

en: A link to the Ubercart store using the store name.
sk: Odkaz na Ubercart obchod s využitím názvu obchodu.

en: The Ubercart store owner.
sk: Majiteľ Ubercart obchodu.

en: The Ubercart store e-mail address.
sk: E-mailová adresa Ubercart obchodu.

en: The Ubercart store phone number.
sk: Telefónne číslo Ubercrat obchodu.

en: The Ubercart store mailing address.
sk: Poštová adresa Ubercart obchodu.

en: The URL to the store help page.
sk: URL adresa na stránku pomocníka obchodu.

en: Status messages:
sk: Stavové správy:

en: - Show links -
sk: - Zobraziť odkazy -

en: - Hide links -
sk: - Skryť odkazy -

en: You must enable the order module to track customers.
sk: Musíte povoliť objednávkový modul pre sledovanie zákazníkov.

en: View customer's order.
sk: Zobraziť objednávku zákazníka.

en: Billing name
sk: Názov pre fakturáciu

en: Shipping name
sk: Názov pre dopravu

en: No orders found.
sk: Nenájdené žiadne objednávky.

en: View order !order_id.
sk: Zobraziť objednávku !order_id.

en: Edit order !order_id.
sk: Upraviť objednávku !order_id.

en: Create an order for this customer.
sk: Vytvoriť objednávku pre tohto zákazníka.

en: Use the following links to find documentation and support:
sk: Použite nasledujúce odkazy pre vyhľadanie dokumentácie a podpory:

en: Ubercart User's Guide
sk: Používateľská príručka pre Ubercart

en: Support Forums
sk: Fórum podpory

en: Drupal Handbook
sk: Manuál Drupalu

en: -None available-
sk: - Nič nie je dostupné -

en: !country disabled.
sk: !country zablokovaná.

en: !country is already disabled.
sk: !country je už zablokovaná.

en: Attempted to disable an invalid country.
sk: Pokus o zablokovanie neplatnej krajiny.

en: Attempted to enable an invalid country.
sk: Pokus o povolenie neplatnej krajiny.

en: Attempted to remove an invalid country.
sk: Pokus o odstránenie neplatnej krajiny.

en: !country removed.
sk: !country odstránená/é.

en: Attempted to update an invalid country.
sk: Pokus o aktualizovanie neplatnej krajiny.

en: You cannot update to a previous version.
sk: Nemôžete aktualizovať na predchádzajúcu verziu.

en: Country update complete.
sk: Aktualizácia krajiny dokončená.

en: Customer's first name
sk: Krstné meno zákazníka

en: Customer's last name
sk: Priezvisko zákazníka

en: First street address field
sk: Pole s prvou ulicou adresy

en: Second street address field
sk: Pole s druhou ulicou adresy

en: City name
sk: Mesto

en: Full name of the zone
sk: Okres

en: Abbreviation of the zone
sk: Skratka okresu

en: Name of the country
sk: Názov krajiny

en: 2 digit country abbreviation
sk: 2-znaková skratka krajiny

en: 3 digit country abbreviation
sk: 3-znaková skratka krajiny

en: Address format
sk: Formát adresy

en: Uses the variables mentioned in the instructions to format an address for this country.
sk: Použite premenné spomenuté v inštrukciách na formátovanie adresy pre túto krajinu.

en: Country settings saved.
sk: Nastavenia krajiny uložené.

en: Dashboard with collapsed submenu links
sk: Výveska so zvinutými odkazmi v podmenu

en: Dashboard with expanded submenu links
sk: Výveska s rozvinutými odkazmi podmenu

en: Dashboard with no submenu links
sk: Výveska bez odkazov podmenu

en: Normal Drupal submenu listing
sk: Štandardný zoznam podmenu Drupalu

en: Store name
sk: Názov obchodu

en: Store owner
sk: Majiteľ obchodu

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
sk: Vkladať do políčka odosielateľa v e-mailoch názov obchodu.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
sk: Nemusí byť k dispozícii vo všetkých typoch konfigurácií. Ak by to spôsobovalo problémy, vypnite túto voľbu.

en: Some options are better suited for different themes, so feel free to try them all out!
sk: Niektoré voľby sa lepšie hodia k iným témam, tak neváhajte a vyskúšajte ich všetky!

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
sk: Vyberte adresu, ktorá bude použitá na zákazníckych zoznamoch a prehľadoch.

en: Primary customer address
sk: Primárna adresa zákazníka

en: Randomly select a message from the list below.
sk: Náhodne si vyberte správu z nasledujúceho zoznamu.

en: Footer message for store pages
sk: Správa v pätičke pre stránky obchodu

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
sk: <a href="!url">Používame Ubercart</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
sk: <a href="!url">Náš odchod</a> využíva Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
sk: Používame Ubercart, <a href="!url">open source obchodný systém</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
sk: Používame Ubercart, <a href="!url">bezplatný obchodný systém</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
sk: (Nezobrazovať správu v pätičke.)

en: Currency format
sk: Formát meny

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
sk: Aj keď nie je používaná priamo vo formátovaní, kód meny je používaný inými modulmi, ako primárna mena pre vaše stránky. Tu zadajte tri znaky <a href="!url">ISO 4217</a> vášho kódu meny.

en: Current format
sk: Aktuálny formát

en: Currency Sign
sk: Znak meny

en: Display currency sign after amount.
sk: Zobraziť znak meny za čiastkou.

en: Thousands Marker
sk: Oddeľovač tisícov

en: Decimal Marker
sk: Oddeľovač desatinných miest

en: Number of decimal places
sk: Počet desatinných miest

en: Weight format
sk: Formát váhy

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
sk: Vyplňte formátovací reťazec pre každú jednotku. !value predstavuje hodnotu váhy.

en: Default unit of measurement
sk: Predvolená merná jednotka

en: @unit format string
sk: @unit formátovací reťazec

en: Length format
sk: Dĺžkový formát

en: Supply a format string using !link syntax.
sk: Vyplňte formátovací reťazec pomocou !link syntaxi.

en: PHP date
sk: Dátum PHP

en: Default format string
sk: Predvolený formát reťazca

en: Street address 1
sk: Ulica 1

en: Street address 2
sk: Ulica 2

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
sk: Vložte meno používateľa, ktorého iniciály chcete upraviť.

en: Initials
sk: Iniciály

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
sk: Vložte iniciály alebo ponechajte prázdne pre ich vymazanie.

en: Initials for !username deleted.
sk: Iniciály pre používateľa !username zmazané

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
sk: Do poľa %filed bol nesprávne uskutočnený vstup.

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: No countries found.
sk: Nebola nájdená žiadna krajina.

en: 01 - January
sk: 01 - január

en: 02 - February
sk: 02 - február

en: 03 - March
sk: 03 - marec

en: 04 - April
sk: 04 - apríl

en: 05 - May
sk: 05 - máj

en: 06 - June
sk: 06 - jún

en: 07 - July
sk: 07 - júl

en: 08 - August
sk: 08 - august

en: 09 - September
sk: 09 - september

en: 10 - October
sk: 10 - október

en: 11 - November
sk: 11 - november

en: 12 - December
sk: 12 - december

en: Source string contains an invalid character (!char)
sk: Zdrojový reťazec obsahuje neprípustný znak (!char)

en: Encryption failed. !messages
sk: Šifrovanie zlyhalo. !messages

en: encryption
sk: šifrovanie

en: view customers
sk: zobraziť zákazníkov

en: view store reports
sk: zobraziť hlásenia obchodu

en: REQUIRED. Setup the store settings and manage your Ubercart site.
sk: VYŽADOVANÉ. Nastavte obchod a svoju Ubercart stránku.

en: Subtotal excluding taxes
sk: Medzisúčet nezahŕňajúci daň

en: Apply @tax
sk: Aplikovať @tax

en: Tax rates and settings
sk: Daňové sadzby a nastavenia

en: Delete tax rule
sk: Odstrániť daňové pravidlo

en: Changed %title to %amount.
sk: %title zmenené na %amount.

en: Removed %title.
sk: %title odstránené.

en: Added %amount for %title.
sk: Pridané %amount pre %title.

en: Taxed product types
sk: Zdaňované typy produktov

en: Taxed line items
sk: Zdaňované riadkové položky

en: conditions
sk: podmienky

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
sk: Sadzba dane v percentách alebo desatinných číslach. Príklad: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
sk: Pridá zaškrtnuté riadkové položky k celkovému súčtu pred použitím tejto dane.

en: configure taxes
sk: nastaviť dane

en: Is in @zone
sk: Je v @zone

en: Is in @country
sk: Je v krajine @country

en: The cache has been cleared.
sk: Cache bola vyčistená

en: Congo (Kinshasa)
sk: Kongo (Zair)

en: Congo (Brazzaville)
sk: Kongo

en: Ivory Coast
sk: Pobrežie Slonoviny

en: Serbia And Montenegro
sk: Srbsko a Čierna Hora

en: Hong Kong S.A.R., China
sk: Hong Kong

en: Isle of Man
sk: Ostrov Man

en: Montenegro
sk: Čierna Hora

en: Macao S.A.R., China
sk: Makao, Čína

en: Saint Pierre and Miquelon
sk: Svätý Pierre a Miquelon

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Run cron
sk: Spustiť cron

en: Run updates
sk: Spustiť aktualizácie

en: Enable developer modules
sk: Povoliť vývojárske moduly

en: Disable developer modules
sk: Vypnúť vývojárske moduly

en: Collapse fieldsets on modules page
sk: Zbaliť skupiny modulov na stránke modulov

en: Current anonymous / authenticated users
sk: Aktuálny anonymný / neprihlásený používateľ

en: Disabled these modules: !module-list.
sk: Vypnúť tieto moduly: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
sk: Nie sú povolené žiadne vývojárske moduly.

en: display drupal links
sk: zobraziť drupal odkazy

en: Default sort order
sk: Predvolené poradie

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
sk: Bezpečnostné upozornenie: Nie je možné zapisovať do súboru .htaccess. Prosím, vytvorte súbor .htaccess v priečinku %directory, ktorý bude obsahovať nasledujúce riadky: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sk: Povolené sú len tieto typy súborov: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sk: Veľkosť súboru je %filesize, ale maximálna veľkosť súborov, ktoré môžu byť uložené je %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sk: Veľkosť súboru je %filesize, prekročili ste celkovú veľkosť vášho diskového priestoru, ktorá je %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
sk: Obrázku boli zmenené rozmery tak, aby sa zmestil do maximálnej dovolenej veľkosti %dimensions pixlov.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
sk: Obrázok je veľmi veľký. Maximálne rozmery sú %dimensions bodov.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
sk: Obrázok je veľmi malý. Minimálne rozmery sú %dimensions bodov.

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Path: !path
sk: Cesta: !path

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: Analyze
sk: Analyzovať

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Admin
sk: Administrátor

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Yellow
sk: Žltá

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Referenced user
sk: Referovaný používateľ

en: Decimal point
sk: Desatinná čiarka

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: ends with
sk: končí s

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Input type
sk: Typ vstupu

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami používateľov.

en: Current coordinates
sk: Aktuálne súradnice

en: If you wish to supply your own latitude and longitude, you may enter them above.  If you leave these fields blank, the system will attempt to determine a latitude and longitude for you from the entered address.  To have the system recalculate your location from the address, for example if you change the address, delete the values for these fields.
sk: Ak si želáte vložiť vašu zemepisnú šírku a dĺžku, môžete ich tu zadať. Ak necháte tieto položky prázdne, tak systém sa pokúsi určiť súradnice podľa zadanej adresy. Ak chcete, aby systém prepočítal vaše umiestnenie podľa adresy (napr. ak zmeníte adresu), vymažte obsah týchto položiek.

en: You may set the location by clicking on the map, or dragging the location marker.  To clear the location and cause it to be recalculated, click on the marker.
sk: Môžete nastaviť umiestnenie kliknutím na mapu alebo presunutím lokalizačnej značky. Vymazať umiestnenie (a vynútiť si jeho prepočítanie) môžete kliknutím na značku.

en: Check this box to delete this location.
sk: Zaškrtnite tento štvorec, ak chcete vymazať umiestnenie

en: Province name
sk: Meno provincie

en: Country name
sk: Meno štátu

en: Generic cache table for caching things not separated out into their own tables. Contributed modules may also use this to store cached items.
sk: Dočasná tabuľka na odkladanie záznamov, ktoré nemajú svoju vlastnú dočasnú tabuľku.  Podporované moduly ju môžu použiť na ukladanie rôznych položiek.

en: Kilometers
sk: kilometre

en: Street only
sk: Iba ulica

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Degrees, minutes, seconds
sk: Stupne, minúty, sekundy

en: Maximum initial zoom
sk: Maximálna počiatočná mierka

en: Polygon default style
sk: Predvolený štýl polygónu

en: Micro
sk: Mikro

en: Standard (GMapTypeControl)
sk: Štandard (GMapTypeControl)

en: Disable Continuous Zoom
sk: Zakázať plynulé približovanie/vzďaľovanie

en: Map: Standard street map.
sk: Mapa: Štandardná cestná mapa

en: The standard default street map. Internal name: G_NORMAL_MAP
sk: Štandardná cestná mapa. Interný názov: G_NORMAL_MAP

en: Satellite: Standard satellite map.
sk: Družica: Štandardná družicová mapa.

en: Satellite view without street overlay. Internal name: G_SATELLITE_MAP
sk: Družicové snímky bez zaznačenej cestnej siete. Interný názov: G_SATELLITE_MAP

en: Hybrid: Hybrid satellite map.
sk: Hybrid: Hybridná družicová mapa.

en: Satellite view with street overlay. Internal name: G_HYBRID_MAP
sk: Družicové snímky so zobrazením cestnej siete. Interný názov: G_HYBRID_MAP

en: Line style
sk: Štýl riadka

en: Use for new and changed lines
sk: Použije sa pre nové a zmenené riadky

en: Polygon style
sk: Štýl polygónu

en: Use for new and changed polygons
sk: Použije sa pre nové a zmenené polygóny

en: Javascript is required to view this map.
sk: Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

en: GMap markers
sk: GMap značky

en: GMap Marker
sk: GMap značka

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
sk: ID používateľa od prihláseného používateľa

en: Show All
sk: Ukaázať všetko

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
sk: Uzly sú primárnym obsahom Drupal stránok.

en: Comments are responses to node content.
sk: Komentáre sú odpovede na obsah uzlov.

en: Users who have created accounts on your site.
sk: Používatelia, ktorí majú vytvorené kontá na vašej stránke.

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
sk: Neexistujú žiadne komentáre, ktoré by sa dali odstrániť alebo bol vami vybraný komentár odstránený medzičasom už iným administrátorom.

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: Is not empty (NULL)
sk: Nie je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: Access type
sk: Typ prístupu

en: Default image
sk: Predvolený obrázok

en: Use default image
sk: Použiť predvolený obrázok

en: Choose a image that will be used as default.
sk: Vybrať obrázok, ktorý bude použitý ako predvolený.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
sk: Maximálne povolená veľkosť obrázku v tvare ŠÍRKAxVÝŠKA (napr. 640x480). Zadajte 0 pre žiadne obmedzenia. Ak je nahraný väčší obrázok, tak bude jeho veľkosť zmenšená na tieto rozmery.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sk: Tento text bude použitý čítačmi obrazoviek, vyhľadávačmi, alebo keď obrázok nie je možné zobraziť.

en: Ends with
sk: Končí s

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Do not cache
sk: Nepoužívať cache

en: Wildcard title
sk: Náhodný nadpis

en: <Basic validation>
sk: <Základná kontrola>

en: The default sort criteria in the catalog.
sk: Predvolené kritéria pre radenie v katalógu.

en: Use default RSS settings
sk: Použiť predvolené RSS nastavenia

en: Title plus teaser
sk: Nadpis a upútavka

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
sk: Toto sa zobrazí ako meno tohoto bloku v administrácia >> prvky webu >> bloky.

en: The node ID of the node.
sk: ID uzla

en: Tab weight
sk: Dôležitosť karty

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: No role
sk: Žiadna kategória používateľov

en: Image preview
sk: Náhľad obrázku

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: View link
sk: Ukázať link

en: %title field is required.
sk: Pole %title je povinné.

en: The size of the file.
sk: Veľkosť súboru.

en: Link this field
sk: Spojiť toto pole

en: My order history
sk: História mojich objednávok

en: Menu link ID
sk: ID odkazu menu

en: Theme registry
sk: Register tém

en: You do not have any administrative items.
sk: Nenašli sa žiadne položky administrácie.

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Filter the view to the currently logged in user.
sk: Filtrovať pohľad na aktuálne prihlásených požívateľov.

en: Per page
sk: podľa stránky

en: Per role
sk: Podľa kategórie používateľov

en: Per role per page
sk: Podľa kategórie používateľov, podľa stránky

en: Per user
sk: Podľa používateľa

en: Per user per page
sk: Podľa používateľa, podľa stránky

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: Could not set permissions on destination file: %file
sk: Nepodarilo sa nastaviť oprávnenia pre cieľový súbor: %file

en: Display the node with standard node view.
sk: Zobraziť uzol so štandardným pohľadom.

en: Capitalize first letter
sk: Prvé písmeno veľké

en: Logged in user
sk: Prihlásený používateľ

en: Node module form.
sk: Formulár modulu Node.

en: Locale module form.
sk: Formulár modulu Locale.

en: Taxonomy module form.
sk: Formulár modulu Taxonomy.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
sk: Cesta menu (tak ako sa zobrazuje v navigácii), pričom neobsahuje Domov alebo [menu]. Oddeľované "/".

en: Default argument
sk: Predvolený argument

en: @name replacement patterns
sk: @name vzory pre nahradenie

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Add a predicate
sk: Pridať vlastnosť

en: That predicate does not exist.
sk: Táto vlastnosť neexistuje

en: Enter a title used for display on the overview tables.
sk: Vložiť nadpis, ktorý bude použitý v tabuľkách s prehľadmi.

en: Select the trigger for this predicate.<br />Cannot be modified if the predicate has conditions or actions.
sk: Vyberte spúšťač pro túto vlastnosť.<br />Nie je možné meniť, ak vlastnosť obsahuje podmienky, alebo akcie.

en: Enter a description that summarizes the use and intent of the predicate.
sk: Vložte stručný popis, ktorý zahŕňa použitie a účel vlastnosti.

en: Classes let you categorize your predicates based on the type of functionality they provide.
sk: Triedy sú určené na kategorizáciu vlastností podľa druhu funkčnosti, ktorú poskytujú.

en: Disabled predicates will not be processed when their trigger is pulled.
sk: Vypnuté vlastnosti nebudú spracované, ak je aktivovaný ich spúšťač.

en: Predicates will be sorted by weight and processed sequentially.
sk: Vlastnosti budú zaradené podľa váhy a spracované postupne.

en: Save predicate
sk: Ulož vlastnosť

en: Predicate meta data saved.
sk: Meta dáta vlastností uložené.

en: Are you sure you want to !op this predicate?
sk: Naozaj chcete !op túto vlastnosť?

en: Predicate %title !op.
sk: Vlastnosť %predicate !op.

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
sk: Tieto akcie budú vykonané v poradí, v akom vlastnosti splnia podmienky hodnotenia.

en: Action: @title
sk: Akcia: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular action, so you must specify which options to use in the fields below.
sk: Niektoré spúšťače predávajú viac možností pre argumenty konkrétnej akcie, preto je potrebné v nasledujúcom poli špecifikovať, ktorá možnosť sa má použiť.

en: Available actions
sk: Dostupné akcie

en: Action removed.
sk: Akcia vymazaná.

en: Action added.
sk: Akcia pridaná.

en: Actions saved.
sk: Akcie uložené.

en: Condition groups
sk: Skupiny podmienok

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
sk: AND. Ak všetky skupiny podmienok vráti TRUE.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
sk: OR. Ak minimálne jedna skupina podmienok vráti TRUE.

en: Add condition group
sk: Pridať skupinu podmienok

en: Conditions group
sk: Skupina podmienok

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
sk: AND. Ak všetky podmienky vrátia TRUE.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
sk: OR. Ak minimálne jedna z podmienok vráti TRUE.

en: Available conditions
sk: Dostupné podmienky

en: Remove group
sk: Odstrániť skupinu

en: Condition: @title
sk: Podmienka: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular condition, so you must specify which options to use in the fields below.
sk: Niektoré spúšťače predávajú viac možností pre argumenty konkrétnej podmienky, preto musíte v nasledujúcom poli špecifikovať, ktorú možnosť použiť.

en: Negate this condition.
sk: Negovať túto podmienku.

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
sk: Vráti FALSE (logická nepravda) ak je podmienka TRUE (logická pravda) a naopak.

en: Remove this condition
sk: Odstrániť túto podmienku.

en: Condition group added.
sk: Skupina podmienok bola pridaná.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
sk: Pri pokuse o pridanie podmienky sa vyskytla chyba. Skúste opakovať akciu.

en: Condition group removed.
sk: Skupina podmienok bola odstránená.

en: %title condition added.
sk: Bola pridaná podmienka %title .

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
sk: Pri pokuse o odstránenie podmienky sa vyskytla chyba. Skúste opakovať akciu.

en: Condition removed.
sk: Podmienka bola odstránená.

en: Conditions saved.
sk: Podmienky boli uložené.

en: Use this form during the update process from Ubercart 1.0 to 2.0 to convert your Workflow-ng configurations to Conditional Actions predicates.  Once your configurations are converted, you should complete your uninstallation of Workflow-ng.
sk: Pri aktualizácií z Übercart 1.0 na 2.0 použite tento formulár na prevod nastavení Workflow-ng na potrebné vlastnosti a podmienené akcie. Po dokončení prevodu nastavení môžete dokončiť odstránenie Workflow-ng.

en: Convert configurations
sk: Previesť nastavenia

en: Converting Workflow-ng configurations
sk: Prevod nastavení Workflow-ng

en: Beginning conversion...
sk: Začínam prevod...

en: @percentage% converted
sk: @percentage% prevedené

en: Now processing %cfg
sk: Teraz sa spracováva %cfg

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu

en: Trigger arguments
sk: Argumenty spúšťača

en: Check the current date
sk: Skontrolovať aktuálny dátum.

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
sk: Používa sa na zistenie, či má byť akcia uskutočnená v aktuálnom dátume.

en: Compare a node field value
sk: Porovnať hodnotu poľa uzlu

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
sk: Vráti TRUE, ak sa nižšie vybrané polia uzlu zhodujú s vyplnenými hodnotami, podľa zadaných logických operátorov.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
sk: Vráti výsledok vlastného PHP kódu.

en: Check the user's roles
sk: Skontrolovať kategórie používateľov.

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
sk: Vráti TRUE, ak sú kategórie používateľa v súlade s vašim nastavením.

en: Comparison
sk: Porovnanie

en: Only
sk: Len

en: Example: "The current date is before the date below."
sk: Príklad: „Aktuálny dátum predchádza dátumu uvedenému nižšie.“

en: When the predicate is evaluated, the current date is compared to this date.
sk: Pri vyhodnotení vlastnosti je tento dátum porovnaný s dnešným dátumom.

en: Core node fields
sk: Základné polia uzla

en: Author's user ID
sk: Používateľské ID autora

en: Node is published?
sk: Je uzol zverejnený?

en: Node is promoted?
sk: Má uzol nastavené "Zobraziť na titulnej stránke"?

en: Node is sticky?
sk: Má uzol nastavené "Prilepiť hore v zozname"?

en: Node field
sk: Pole uzla

en: Simple comparison
sk: Jednoduché porovnanie

en: is greater than
sk: je väčšie ako

en: is less than
sk: je menšie ako

en: is greater than or equal to
sk: je väčšie, alebo rovné ako

en: is less than or equal to
sk: je menšie, alebo rovné ako

en: Text matching
sk: Zhody textu

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: Please note that not every operator makes sense for every field.
sk: V niektorých poliach nemá zmysel používať určité operátory.

en: Comparison value
sk: Hodnota porovnávania

en: You do not need to specify a value if your operator is in the Yes/No category.
sk: Nemusíte uvádzať hodnotu, ak má operátor hodnoty len Áno/Nie.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this condition is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
sk: Vložte vlastný PHP kód, ktorý má byť vyhodnotený vo chvíli, keď sa podmienka vykonáva. Kód nesmie obsahovať znaky &lt;?php ?>.

en: If you specify <em>AND</em> and want to check a custom role, remember to specify <em>authenticated user</em> where applicable.
sk: Ak špecifikujete <em>AND</em> a chcete vybrať vlastnú rolu, nezabudnite vybrať rolu <em>prihlásený používateľ</em>, kde sa podmienka použije.

en: OR: If the user has any of these roles.
sk: OR: Ak má používateľ minimálne jednu z týchto kategórií používateľov.

en: AND: If the user has all of these roles.
sk: AND: Ak má používateľ všetky tieto kategórie používateľov.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this action is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
sk: Vložte vlastný PHP kód, ktorý má byť vyhodnotený vo chvíli, keď sa akcia vykonáva. Kód nesmie obsahovať znaky &lt;?php ?>.

en: No variables available.
sk: Nie sú dostupné žiadne premenné.

en: Available PHP variables
sk: Dostupné PHP premenné.

en: You may use these variables in your custom PHP.
sk: Tieto premenné môžete použiť vo vlastnom PHP kóde.

en: administer conditional actions
sk: spravovať podmienené akcie

en: Conditional actions
sk: Podmienené akcie

en: Administer the predicates setup to automate your store.
sk: Spravovať nastavenie vlastností pre automatizáciu obchodu.

en: By trigger
sk: Podľa spúšťača

en: By class
sk: Podľa triedy

en: Allows an administrator to create a new predicate.
sk: Umožňuje administrátorovi vytvoriť novú vlastnosť.

en: Convert Workflow-ng configurations into Conditional Actions predicates.
sk: Previesť konfiguráciu Workflow-ng na vlastnosti podmienených akcií.

en: Edit predicate
sk: Upraviť vlastnosť

en: Edit a predicate's meta data, conditions, and actions.
sk: Upraviť meta dáta vlastnosti, podmienok a akcií.

en: Meta data
sk: Meta dáta

en: Edit the meta data for a predicate like title, trigger, etc.
sk: Upraviť meta dáta vlastnosti ako je názov, spúšťač atď.

en: Edit the conditions for a predicate.
sk: Upraviť podmienky vlastnosti.

en: Edit the actions for a predicate.
sk: Upraviť akcie vlastnosti.

en: Reset a predicate
sk: Resetovať vlastnosť

en: Delete a predicate
sk: Odstrániť vlastnosť

en: Conditional Actions
sk: Podmienené akcie

en: REQUIRED. Create conditional action configurations for taxes, shipping, and more!
sk: POVINNÉ. Vytvorte konfiguráciu podmienených akcií pre dane, dopravné náklady a ďalšie!

en: Are you sure you want to remove this item?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto položku?

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
sk: Authorize.net vyžaduje PHP knižnicu <a href='!curl_url'>cURL</a>.

en: SOAP and DOM
sk: SOAP a DOM

en: Cybersource's SOAP Toolkit API requires the PHP <a href='!soap_url'>SOAP</a> and <a href='!dom_url'>DOM</a> libraries.
sk: Cybersource SOAP Toolkit API vyžaduje PHP knižnice <a href='!soap_url'>SOAP</a> a <a href='!dom_url'>DOM</a>.

en: Cybersource's Silent Order POST requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
sk: Cybersource Silent Order POST vyžaduje PHP knižnicu <a href='!curl_url'>cURL</a>.

en: The settings forms below are for the payment methods defined by enabled modules. Click a name to expand its options and adjust the settings accordingly. Methods are listed in order of appearance on the checkout screen, determined by the list position setting (current value shown in parentheses).
sk: Nasledujúce formuláre slúžia na nastavenie platobných metód, ktoré sú definované platobnými modulmi. Kliknutím na nadpis otvorte podrobnosti a upravte jednotlivé nastavenia. Platobné metódy sú rovnako ako na stránke objednávky zoradené podľa nastavenia zoradenia (aktuálna hodnota je v zátvorkách).

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. This form provides the default location for products across the entire store. If a product's individual pickup address is blank, &Uuml;bercart looks for the manufacturer's. If that is also blank, it uses the store's default pickup address.
sk: Pri doručovaní tovaru, musí byť známa adresa uskladnenia tovaru, za účelom presného výpočtu ceny za doručenie a nastavenia doručenia. Tento formulár určuje predvolené umiestnenie tovaru v rámci celého obchodu. Ak je adresa doručenia prázdna, Ubercart hľadá podľa výrobcu, ak je aj výrobca prázdny, použije predvolenú adresu doručenia.

en: - Store default -
sk: - Nastavené v obchode -

en: The name of the attribute used in administrative forms
sk: Názov atribútu používaný v administrátorských formulároch.

en: Enter a label that customers will see instead of the attribute name. Use &lt;none&gt; if you don't want a title to appear at all.
sk: Zadajte popis, ktorý zákazníci uvidia namiesto názvu atribútu. Ak nechcete zobraziť názov, zadajte &lt;none&gt;.

en: Continue shopping element
sk: Prvok "Pokračovať v nakupovaní"

en: Ubercart will add a continue shopping to the cart page based on the settings below.
sk: Ubercart pridá prvok "'Pokračovať v nakupovaní" na stránku s košíkom v závislosti na nastaveniach vlastností nižšie.

en: Continue shopping element display
sk: Zobrazenie prvku "Pokračovať v nakupovaní"

en: Make the continue shopping link send customers back to product pages after adding items to the cart.
sk: Nastaviť prvok "Pokračovať v nakupovaní" tak, aby potom ako zákazník pridá položku do košíka, odkazoval zákazníkov späť na stránku s produktami.

en: If this is disabled, the URL specified below will always be used.
sk: Ak táto možnosť nie je zaškrtnutá, použije sa URL adresa uvedená nižšie.

en: Default continue shopping link URL
sk: Predvolená URL adresa odkazu pre pokračovanie v nakupovaní

en: Enter the Drupal page for the link to continue shopping from the cart view page.
sk: Zadať stránku Drupalu, na ktorú sa zákazník dostane po kliknutí na prvok "Pokračovať v nakupovaní".

en: Enter custom text for the continue shopping link.
sk: Vložte vlastný text odkazu pre pokračovanie v nakupovaní.

en: Drupal automatically adds a Home breadcrumb to the cart page.  You can use these settings to specify a custom breadcrumb to use on the cart page instead.  If a custom text is not supplied, the default Home breadcrumb will be displayed.
sk: Drupal automaticky pridáva odkaz "Domov" do navigácie v obchode. Toto nastavenie môžete použiť, aby ste špecifikovali iný odkaz, ktorý sa má v tejto navigácii zobraziť. Ak nebude zadaný žiadny text, zobrazí sa predvolený text "Domov".

en: Custom cart breadcrumb text
sk: Vlastný text navigácie v košíku

en: Enter the text for the custom breadcrumb on the cart page.
sk: Vložte text pre vlastnú navigáciu na stránke košíka.

en: Custom cart breadcrumb URL
sk: Vlastná URL adresa navigácie v košíku

en: Enter the Drupal page linked to in the custom breadcrumb on the cart view page.
sk: Zadajte internú stránku Drupalu, ktorá bude vložená do vlastnej navigácie, na stránke nákupného košíka.

en: E-mail customer checkout notification
sk: Poslať zákazníkovi e-mailom potvrdenie objednávky

en: E-mail admin checkout notification
sk: Poslať administrátorovi e-mailom potvrdenie objednávky

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
sk: Od anonymných zákazníkov požadovať potvrdenie objednávky e-mailom.

en: Show/hide shopping cart contents.
sk: Zobraziť/skryť obsah nákupného košíka.

en: View your shopping cart.
sk: Zobraziť váš nákupný košík.

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
sk: <a href="!url">Zobraziť</a> váš nákupný košík.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
sk: Vaša objednávka je takmer dokončená. Prosím skontrolujte detaily objednávky a stlačte 'Potvrdenie objednávky', ak všetky údaje sú správne. Môžete tiež stlačiť tlačidlo 'Späť', ak chcete ešte niečo zmeniť.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
sk: Ďakujeme vám za nákup na [store-name]. Pokiaľ ste prihlásený, môžete pokračovať v nákupe alebo môžete<a href="[order-url]">zobraziť stav vašej objednávky</a> a históriu objednávok.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
sk[0]: <span class="num-items">@count</span> položka
sk[1]: <span class="num-items">@count</span> položky
sk[2]: <span class="num-items">@count</span> položiek

en: The taxonomy vocabulary <a href="!edit-url">%name</a> is set as the product catalog.
sk: Slovník taxonómie <a href="!edit-url">%name</a> je nastavený ako katalóg produktov.

en: Catalog breadcrumb is being displayed.
sk: Navigácia v katalógu je zobrazená.

en: Catalog breadcrumb is hidden.
sk: Navigácia v katalógu je skrytá.

en: Node count is being displayed in the catalog breadcrumb.
sk: V navigácii katalógu je zobrazený počet uzlov.

en: Node count is not being displayed in the catalog breadcrumb.
sk: V navigácii katalógu nie je zobrazený počet uzlov.

en: The catalog view is displaying subcategories.
sk: Zobrazenie katalógu zobrazuje aj podkategórie.

en: The catalog view is not displaying subcategories.
sk: Zobrazenie katalógu nezobrazuje podkategórie.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
sk: Vytvoriť z titulku bloku odkaz na hlavnú stránku katalógu.

en: Block title is pointing to the top-level catalog page.
sk: Titulok bloku odkazuje na hlavnú stránku katalógu.

en: Block title is not pointing to the top-level catalog page.
sk: Titulok bloku neodkazuje na hlavnú stránku katalógu.

en: Expanding categories in the catalog block.
sk: Rozbaľovacie kategórie v bloku katalógu.

en: Not expanding categories in the catalog block.
sk: Nerozbaľovacie kategórie v bloku katalógu.

en: The number of nodes in a category are being shown in the catalog block.
sk: V bloku katalógu je zobrazený počet uzlov v kategórii.

en: The number of nodes in a category are not being shown in the catalog block.
sk: V bloku katalógu nie je zobrazený počet uzlov v kategórii.

en: Display products in the catalog in a grid.
sk: Zobraziť produkty katalógu v mriežke.

en: If unchecked, the default table display will be used and the settings on this form will be ignored.
sk: Ak nie je zaškrtnuté, bude použité predvolené tabuľkové zobrazenie a nastavenia v tomto formulári sa budú ignorovať.

en: The checked fields will be included in the product grid for each product in your catalog.
sk: Zaškrtnuté polia sa zobrazia pri každej položke v tabuľke produktov katalógu.

en: Product SKU
sk: SKU - kód tovaru

en: Default product image
sk: Predvolený obrázok produktu

en: The image will always be included in the product grid.
sk: Obrázok bude vždy zobrazený v tabuľke produktov.

en: Add to cart form
sk: Formulárové tlačidlo "Vložiť do košíka"

en: Adds any available attribute selection form elements to the add to cart form if displayed in the grid.
sk: Pridá všetky dostupné prvky výberu vlastností k možnosti "Vložiť do košíka" ak je aj táto možnosť zobrazená v mriežke.

en: The "From" address.
sk: Adresa odosielateľa.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
sk: Zadajte e-mailové adresy, na ktoré chcete poslať upozornenie, jednu na každý riadok. Pre dynamické e-mailové adresy môžete použiť tokeny.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
sk: Môžete použiť vzorky pre nahradenie v poliach príjemcu, predmetu a tela správy.

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
sk: Povoliť zákazníkom prezerať si faktúry k objednávkam z ich histórie objednávok.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
sk: Ak povolíte túto vlastnosť, zákazník si bude môcť pri prezeraní neodoslanej objednávky zobraziť vo vyskakovacom okne aj príslušnú faktúru.

en: Select the invoice template to use when invoices are viewed on the site.<br />This is separate from the template used to e-mail invoices to customers which is configured through <a href="!url">Conditional actions</a>.
sk: Vyberte šablónu použitú pri zobrazení na stránkach obchodu.<br />Táto šablóna je odlišná od šablóny používanej pri zasielaní faktúr e-mailom , ktorá sa dá nastaviť v <a href="!url">Podmienených akciách</a>.

en: Original order
sk: Pôvodná objednávka

en: E-mail requested for order status update
sk: E-mailová požiadavka na zmenu stavu

en: E-mail an order update notification
sk: Poslať email so správou o zmene objednávky

en: Notify the customer when the order status is changed.
sk: Oznámenie zákazníkovi, keď sa zmení stav objednávky

en: Returns TRUE if the current order status matches the status specified below.
sk: Vráti TRUE, ak súčasný stav objednávky splní stav nastavený nižšie.

en: Send an order email
sk: Poslať email s objednávkou

en: Email an order invoice
sk: Poslať email s faktúrou

en: Product image widget
sk: Ovládací prvok obrázka produktu

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
sk: Vybraný ovládací prvok bude po kliknutí na obrázok produktu použitý na zobrazenie jeho zväčšenej verzie.

en: Teaser and catalog pages: %text
sk: Upútavka a stránky katalógu: %text

en: Leave blank or zero to disable the quantity field next to the add to cart button, if it is enabled <a href="!settings_url">in general</a>. If it is disabled, this field is ignored.
sk: Ak nechcete zobraziť pole na zadanie počtu produktov pri formulárovom tlačidle <em>Vložiť do košíka</em>, nechajte toto pole prázdne, alebo do neho napíšte 0. Ak je pole zakázané v <a href="!settings_url">v nastaveniach</a>, bude toto zadanie ignorované.

en: Notify customer when a role is granted
sk: Upozorniť zákazníka, ak je kategória používateľov pridelená

en: Notify customer when a role is revoked
sk: Upozorniť zákazníka, ak je kategória používateľov zrušená

en: Notify customer when a role is renewed
sk: Upozorniť zákazníka, ak je kategória používateľov predĺžená

en: Notify customer when a role is about to expire
sk: Upozorniť zákazníka pred vypršaním platnosti kategórie používateľov

en: E-mail for granted roles
sk: E-mail pre pridelené kategórie používateľov

en: E-mail for revoked roles
sk: E-mail pre odobrané kategórie používateľov

en: E-mail for renewed roles
sk: E-mail pre obnovované kategórie používateľov

en: E-mail for role expiration reminders
sk: E-mail pre upomienky na vypršanie platnosti kategórie používateľov

en: Expiration period
sk: Doba expirácie

en: Absolute role ending
sk: Absolútny dátum vypršania platnosti kategórie používateľov

en: Prices will be altered by enabled price alterers in their order in the table above.
sk: Ceny budú upravené podľa povolených metód na správu cien v poradí, v akom sú napísané v tabuľke hore.

en: Price formatter
sk: Nástroj pre formátovanie ceny

en: Cache generated price values until the next cron run.
sk: Uchovať vygenerované ceny do ďalšieho behu cronu.

en: Cancel changes
sk: Zrušiť zmeny

en: Price alterers
sk: Cenové metódy na zmeny

en: Price handler settings
sk: Nastavenie ovládača cien

en: Select which price handlers to use for your store.
sk: Vyberte správcov cien, ktorých chcete používať vo vašom obchode.

en: Default price handler
sk: Predvolený ovládač cien

en: The default handler alterer is simply responsible for prefixing various product prices for display.
sk: Predvolená metóda na správu ceny je jednoducho zodpovedná za výber rôznych cien produktov na zobrazenie.

en: The default handler formatter passes prices through a single currency formatter based on the store currency display settings.
sk: Predvolený správca formátovania ceny prevádza ceny pomocou jednoduchého nástroja pre formátovanie mien založeného na nastaveniach zobrazenia meny v obchode.

en: List Price:
sk: Cenníková cena:

en: Cost:
sk: Náklady:

en: Price:
sk: Cena:

en: Taxed products
sk: Zdaňované produkty

en: Add a tax rate
sk: Pridať daňovú sadzbu

en: Apply tax to any product regardless of its shipability.
sk: Uplatniť daň na akékoľvek produkty, nezáleží na tom, či sa doručujú.

en: Apply tax to shippable products only.
sk: Uplatniť daň len na produkty, ktoré sa doručujú.

en: "Blank line" product
sk: Produkt "Prázdny riadok"

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
sk: Uplatniť daň na produkty určitých typov/druhov

en: Taxes are sorted by weight and then applied to the order sequentially. This value is important when taxes need to include other tax line items.
sk: Dane sú zoradené podľa váhy a potom uplatňované postupne. Táto hodnota je dôležitá, ak je potrebné, aby sa dane uplatňovali na ďalšie riadkové položky s daňou.

en: Calculate taxes
sk: Spočítať dane

en: Configure the tax rates and settings.
sk: Konfigurovať nastavenia a sadzby daní.

en: Poll title
sk: Názov ankety

en: No description
sk: Bez popisu

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
sk: %name: táto položka nemôže mať viac ako @count hodnôt.

en: Name of top taxonomy term
sk: Meno najvyššieho taxonomického výrazu

en: ID of top taxonomy term
sk: ID najvyššieho taxonomického výrazu

en: No messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy.

en: No fields available.
sk: Nie sú dostupné žiadne položky.

en: The id number of the category's parent vocabulary.
sk: ID číslo hlavnej kategórie slovníka.

en: '@column' => value for @column
sk: '@column' =&gt; hodnota pre @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
sk: return array(
      0 => array(@columns),
      // Pravdepodobne budete chcieť skončiť tu.
      // Ak chcete aby vaša 'predvolená hodnota' mala viac hodnôt:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Numeric
sk: Číselný

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
sk: Treba špecifikovať "povolené hodnoty" pre toto pole.

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Comment body
sk: Telo komentára

en: Comment body. WARNING - raw user input
sk: Telo komentára. UPOZORNENIE - nespracovaný údaj

en: Comment author's user id
sk: ID autora komentára

en: Comment creation year (four digit)
sk: Rok vytvorenia komentára (štyry cifry)

en: Name of top term's vocabulary
sk: Meno najvyššieho slovníka výrazu

en: ID of top term's vocabulary
sk: ID najvyššieho slovníka výrazu

en: The title of the node's book parent.
sk: Názov uzla s úvodnou stranou knihy.

en: The id of the node's book parent.
sk: ID uzla s úvodnou stranou knihy.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
sk: Mená všetkých uzlov úvodných strán v knižnej hierarchií.

en: The name of the currently logged in user.
sk: Meno prihláseného používateľa.

en: The user ID of the currently logged in user.
sk: Používateľské ID práve prihláseného užívateľa

en: The email address of the currently logged in user.
sk: E-mail prihláseného používateľa.

en: Display a tokenized message to the user
sk: Zobraziť tokenizovanú správu používateľovi

en: Send tokenized e-mail
sk: Poslať tokenizovaný e-mail

en: Redirect to a tokenized URL
sk: Presmerovať na tokenizovanú URL adresu

en: The email address to which the message should be sent.
sk: Emailová adresa, na ktorú má byť odoslaná správa.

en: The message that should be sent.
sk: Správa, ktorá by mala byť odoslaná.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
sk: Nasledujúce nahrádzajúce tokeny môžu byť použité pri generovaní URL adries. Niektoré tokeny nemusia byť dostupné, závisí to od toho, pri akej akcii majú byť použité.

en: The message to be displayed to the current user.
sk: Správa, ktorá má byť zobrazená súčasnému používateľovi.

en: The following placeholder tokens can be used in the custom message text. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
sk: Nasledujúce nahrádzajúce tokeny môžu byť použité v prispôsobenom texte správy. Niektoré tokeny nemusia byť dostupné, závisí to od toho, pri akej akcii majú byť použité.

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
sk: Nasledujúce nahrádzajúce tokeny môžu byť použité v URL adresách. Niektoré tokeny nemusia byť dostupné, závisí to od toho, pri akej akcii majú byť použité.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
sk: Poskytuje zdielané API rozhranie, ktoré nahrádza textové nahrádzajúce značky aktuálnymi dátami

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
sk: Poskytuje vylepšenie akcií jadra Drupalu používaním modulu Token.

en: Change basic information
sk: Zmeniť základné informácie

en: Skipping broken view @view
sk: Preskakovať nefunkčný pohľad @view

en: Ajax callback for view loading.
sk: Spätné volanie Ajaxu  pre načítanie pohľadu.

en: Changes cannot be made to a locked view.
sk: Zmeny nemôžu byť vykonané na zamknutom pohľade.

en: Convert view
sk: Konvertovať pohľad

en: Create customized lists and queries from your database.
sk: Umožňuje vytvárať prispôsobené výpisy z vašej databázy.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
sk: Administračné rozhranie pre pohľady. Bez tohto modulu, nebudete môcť vytvárať a upravovať vaše pohľady.

en: Example node
sk: Príklad uzla

en: Plain text field
sk: Pole - obyčajný text

en: Just a plain text field.
sk: Iba textové pole.

en: Numeric field
sk: Číselné pole

en: Just a numeric field.
sk: Iba číselné pole.

en: Validator options
sk: Nastavenia kontroly

en: Display all values
sk: Zobraziť všetky hodnoty

en: Hide view / Page not found (404)
sk: Skryť pohľad / Stránka nebola nájdená (404)

en: Display empty text
sk: Zobraziť prázdny text

en: Provide default argument
sk: Poskytuje predvolený argument

en: Provide default argument options
sk: Poskytuje predvolené nastavenia argumentov.

en: Default argument type
sk: Predvolený typ argumentu

en: Broken/missing handler
sk: Nefunkčný/chýbajúci ovládač

en: Current date
sk: Aktuálny dátum

en: Current node's creation time
sk: Čas vytvorenia uzla.

en: Current node's update time
sk: Čas aktualizácie uzla.

en: Allow multiple terms per argument.
sk: Povoliť viac výrazov pre argument.

en: Allow multiple arguments to work together.
sk: Povoliť prácu viacerých  argumentov naraz.

en: Do not display items with no value in summary
sk: Nezobrazovať položky so žiadnou výsledkovou hodnotou

en: Invalid input
sk: Nesprávny vstup

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
sk: Ak je označené, používatelia môžu vložiť do formulára viac argumentov v tvare 1+2+3 alebo 1,2,3.

en: Exclude the argument
sk: Odobrať argument

en: Character limit
sk: Limit znakov

en: No transform
sk: Žiadna zmena

en: Upper case
sk: Veľké písmená

en: Lower case
sk: Malé písmená

en: Capitalize each word
sk: Veľké písmená na začiatku každého slova

en: Case in path
sk: Veľkosť písmen v ceste

en: Transform spaces to dashes in URL
sk: V URL zmeniť medzery na pomlčky

en: Exclude from display
sk: Odobrať zo zobrazenia

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
sk: <p>Musíte pridať ďalšie polia pre toto zobrazenie, pred použitím tohto poľa. Ak Vám to vyhovuje, tieto polia môžu byť označené ako <em>Vylúčiť zo zobrazenia</em>. Pozor nato, že kvôli  poradiu vykresľovania nemôžete použiť polia, ktoré nasledujú po tomto poli; ak potrebujete pole, ktoré sa tu nenachádza, preusporiadajte Vaše polia.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
sk: <p>Nasledujúce vzory nahradzovania sú dostupné pre toto zobrazenie. Použite vzor naľavo na zobrazenie hodnoty nachádzajúcej sa napravo. Pozor nato, že kvôli  poradiu vykresľovania nemôžete použiť polia, ktoré nasledujú po tomto poli; ak potrebujete pole, ktoré sa tu nenachádza, preusporiadajte Vaše polia.</p>

en: If checked, true will be displayed as false.
sk: Ak je označené, pravda bude zobrazená ako nepravda.

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: If checked, the number will be rounded.
sk: Ak je označené číslo, bude zaokrúhlené.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
sk: Určiť koľko čísel má byť za desatinnou čiarkou.

en: What single character to use as a decimal point.
sk: Aký znak používať ako desatinnú značku.

en: What single character to use as the thousands separator.
sk: Aký znak používať ako oddeľovač stoviek.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
sk: Text, ktorý má byť vložený pred číslo, ako napríklad znak meny.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
sk: Text, ktorý má byť vložený za číslo, ako napríklad znak meny.

en: Simple separator
sk: Jednoduchý oddeľovač

en: Display as link
sk: Zobraziť ako odkaz

en: Unlock operator
sk: Odomknúť operátor

en: When checked, the operator will be exposed to the user
sk: Ak je označené, operátor bude sprístupnený používateľom.

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
sk: Toto sa zobrazí v URL po ? na identifikáciu operátora.

en: Filter identifier
sk: Identifikátor filtra

en: Remember
sk: Zapamätať

en: Remember the last setting the user gave this filter.
sk: Zapamätať posledné nastavenie, ktoré používateľ dal tomuto filtru.

en: This identifier is not allowed.
sk: Identifikátor nie je povolený.

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: exposed
sk: odkrytý

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
sk: Dátum v každom strojovo čitateľnom formáte. Uprednostňovaný je CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
sk: Nesprávny formát dátumu.

en: Limit list to selected items
sk: Limitovať zoznam na vybrané položky

en: not in
sk: nie je v

en: Is all of
sk: Je každé z

en: Is none of
sk: Nie je žiadne z

en: Is between
sk: Je medzi

en: between
sk: medzi

en: Is not between
sk: Nie je medzi

en: not between
sk: nie medzi

en: Min
sk: Minimálne

en: And max
sk: A maximálne

en: And
sk: A

en: Contains any word
sk: Obsahuje akékoľvek slovo

en: has word
sk: obsahuje slovo

en: Contains all words
sk: Obsahuje všetky slová

en: has all
sk: má všetko

en: begins
sk: začína

en: ends
sk: končí

en: Require this relationship
sk: Požadovať tento vzťah

en: asc
sk: vzostupne

en: desc
sk: zostupne

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
sk: Ak <a href="@modules">zapnete modul advanced help</a>, Views will provide more and better help. Views vám poskytne rozsiahlejšiu a lepšiu pomoc <a href="@hide">Skryť túto správu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
sk: Ak nainštalujete modul advanced help zo stránky  !href, Views vám poskytne rozsiahlejšiu a lepšiu pomoc <a href="@hide">Skryť túto správu.</a>

en: Warning! Broken view!
sk: Upozornenie! Nefunkčný pohľad!

en: Broken
sk: Nefunkčný

en: Install the advanced help module for the getting started
sk: Najprv nainštalujte modul advanced help.

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
sk: Nie ste si istý ako ďalej? Skúste stránku "!getting-started".

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: This display has no path.
sk: Toto zobrazenie nemá žiadnu cestu.

en: Query build time
sk: Čas vytvorenia dotazu

en: Query execute time
sk: Čas vykonania dotazu

en: No query was run
sk: Neprebehol žiadny dotaz

en: Unable to preview due to validation errors.
sk: Nemôžem zobraziť náhľad kvôli chybám.

en: Clone view %view
sk: Klonovať pohľad %view

en: View name
sk: Meno pohľadu

en: View description
sk: Popis pohľadu

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
sk: Tento popis sa objaví v administračnom UI Views a prezradí na čo slúži pohľad.

en: View tag
sk: Označenie pohľadu

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
sk: Zadajte voliteľné označenie pre tento pohľad; použije sa iba pri hľadaní pohľadov na stránke administrácie.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
sk: Typ pohľadu je hlavná tabuľka, z ktorej budú získavané informácie. Typ pohľadu určuje aké argumenty, polia, kritériá usporiadania a filtrov budú dostupné. Akonáhle ho nastavíte, <strong>už sa nedá zmeniť</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
sk: Pre tento pohľad musíte použiť jedinečný názov.

en: Are you sure you want to revert the view %name?
sk: Naozaj chcete vrátiť pohľad %name?

en: Are you sure you want to delete the view %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť pohľad %name?

en: The view has been deleted.
sk: Pohľad bol vymazaný

en: There is no lock on view %view to break.
sk: Na pohľade %view nie je žiadny zámok na odstránenie.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť zámok na pohľade %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
sk: Odstránením tohoto zámku všetky neuložené zmeny vykonané používateľom !user budú stratené!

en: Break lock
sk: Odstrániť zámok

en: Edit view %view
sk: Upraviť pohľad %view

en: Paste view code here
sk: Sem vložte kód pohľadu

en: Unable to interpret view code.
sk: Nepodarilo sa interpretovať kód pohľadu.

en: That view is not compatible with this version of Views.
sk: Pohľad nie je kompatibilný s touto verziou Views.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
sk: Pohľad s týmto menom už existuje, prosím vyberte iné meno

en: Display plugin @plugin is not available.
sk: Zásuvný modul zobrazovania @plugin nie je k dispozícii.

en: Style plugin @plugin is not available.
sk: Zásuvný modul štýlu @plugin nie je k dispozícii.

en: Row plugin @plugin is not available.
sk: Zásuvný plugin riadka @plugin nie je k dispozícii.

en: Unknown or missing table name
sk: Neznáme alebo chýbajúce meno tabuľky

en: Click on an item to edit that item's details.
sk: Pre upravenie detailov položky na ňu kliknite.

en: This view has a broken default display and cannot be used.
sk: Tento pohľad obsahuje chyby základného zobrazenia a preto nemôže byť použitý.

en: Export this view
sk: Exportovať tento poľad

en: Create a copy of this view
sk: Vytvoriť kópiu tohto pohľadu

en: Go to the real page for this display
sk: Prejsť na skutočnú stránku pre toto zobrazenie

en: Invalid
sk: Nesprávny

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin doesn't exist!
sk: Chyba: Zobrazenie @display odkazuje na rozšírenie s názvom '@plugin', ale také rozšírenie neexistuje!

en: Missing style plugin
sk: Chýbajúci plugin štýlu

en: Change settings for this style
sk: Zmeniť nastavenia pre tento štýl

en: &nbsp; Style: !style
sk: &nbsp; Štýl: !style

en: Unable to initialize default display
sk: Nepodarilo sa inicializovať predvolené zobrazenie

en: Add display
sk: Pridať zobrazenie

en: Remove display
sk: Odstrániť zobrazenie

en: Restore display
sk: Obnoviť zobrazenie

en: View analysis
sk: Analýza pohľadu

en: View details
sk: Detaily pohľadu

en: Configure @type
sk: Nastaviť @type

en: Rearrange @type
sk: Prerobiť @type

en: Broken field @id
sk: Poškodené pole @id

en: There are no @types available to add.
sk: Nie sú dostupné žiadne @types na pridanie

en: Internal error: broken plugin.
sk: Vnútorná chyba: nefunkčný plugin.

en: Clear Views' cache
sk: Vyčistiť Views cache

en: Add Views signature to all SQL queries
sk: Pridať Views podpis k všetkým SQL dotazom

en: Disable views data caching
sk: Vypnúť kešovanie dát pohľadov

en: Ignore missing advanced help module
sk: Ignorovať chýbajúci modul advanced help

en: Disable javascript with Views
sk: Zakázať javascript pre pohľady

en: Error: missing @component
sk: Chyba: chýba @component

en: Server reports invalid input error.
sk: Server ohlásil chybu neplatného vstupu.

en: View analysis can find nothing to report.
sk: Analýza pohľadu nemôže nájsť nič do hlásenia.

en: Unable to find view.
sk: Nie je možné nájsť pohľad.

en: Unable to convert view.
sk: Nepodarilo sa skonvertovať pohľad.

en: The view has been deleted
sk: Pohľad bol vymazaný

en: Reduce duplicates
sk: Odstrániť duplikáty

en: Default settings for this view.
sk: Prednastavené hodnoty pre tento pohľad.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
sk: Zobraziť pohľad ako stránku s URL a odkazmi menu.

en: Display the view as a block.
sk: Zobraziť pohľad ako blok

en: Displays rows one after another.
sk: Zobraziť riadky jeden za druhým.

en: Displays rows as an HTML list.
sk: Zobraziť riadky ako HTML zoznam.

en: Displays rows in a grid.
sk: Zobraziť riadky v mriežke.

en: Displays rows in a table.
sk: Zobraziť riadky v tabuľke.

en: Fixed entry
sk: Pevný vstup

en: Will be available to all users.
sk: Bude povolené pre všetkých používateľov.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
sk: Prístup bude povolený iba používateľom niektorej z uvedených kategórií.

en: sort criteria
sk: kritéria zoradenia

en: Sort criterion
sk: Kritéria zoradenia

en: sort criterion
sk: kritérium zoradenia

en: The book the node is in.
sk: Kniha, v ktorej je uzol.

en: The weight of the book page.
sk: Váha stránky knihy.

en: The title of the comment.
sk: Nadpis komentára.

en: The text of the comment.
sk: Text komentára.

en: The comment ID of the field
sk: ID komentára v poli

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Date and time of when the comment was posted.
sk: Čas a dátum odoslania komentára.

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
sk: Či je alebo nie je práve komentár v stave moderácie.

en: Provide a simple link to view the comment.
sk: Poskytuje jednoduchý odkaz pre prezretie komentára.

en: Provide a simple link to edit the comment.
sk: Poskytuje jednoduchý odkaz pre úpravu komentára.

en: Provide a simple link to delete the comment.
sk: Poskytuje jednoduchý odkaz pre odstránenie komentára.

en: The node the comment is a reply to.
sk: Uzol, na ktorý komentár odpovedá.

en: Parent CID
sk: Nadradené CID

en: The Comment ID of the parent comment.
sk: ID nadradeného komentára.

en: Last comment time
sk: Čas posledného komentára

en: Date and time of when the last comment was posted.
sk: Dátum a čas kedy bol poslaný posledný komentár.

en: Last comment author
sk: Autor posledného komentára

en: The name of the author of the last posted comment.
sk: Meno autora posledného odoslaného komentára.

en: Comment count
sk: Počet komentátov

en: The number of comments a node has.
sk: Počet komentárov v uzle.

en: Updated/commented date
sk: Dátum aktualizovania/komentovania

en: The number of new comments on the node.
sk: Počet nových komentárov v uzle.

en: Comment status
sk: Stav komentára

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
sk: Či sú povolené alebo zakázané komentáre na uzle.

en: Display the comment with standard comment view.
sk: Zobraz komentár so štandardným pohľadom.

en: Display the comment as RSS.
sk: Zobraz komentár ako RSS

en: The title of the node.
sk: Nadpis uzla

en: The date the node was posted.
sk: Dátum odoslania uzla.

en: Whether or not the node is published.
sk: Či je uzol publikovaný alebo nie.

en: Published or admin
sk: Publikované alebo administrácia

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
sk: Či je uzol zobrazený na titulnej strane alebo nie.

en: Whether or not the node is moderated.
sk: Či je uzol moderovaný alebo nie.

en: Whether or not the node is sticky.
sk: Či je uzol prilepený v zozname alebo nie.

en: Provide a simple link to the node.
sk: Poskytuje jednoduchý odkaz na uzol.

en: Provide a simple link to edit the node.
sk: Poskytuje jednoduchý odkaz pre úpravu uzla.

en: Provide a simple link to delete the node.
sk: Poskytuje jednoduchý odkaz pre odstránenie uzla.

en: In the form of CCYYMMDD.
sk: V tvare CCYYMMDD.

en: Created year + month
sk: Vytvorené rok + mesiac

en: In the form of YYYYMM.
sk: Vo formáte RRRRMM.

en: Created year
sk: Rok vytvorenia

en: In the form of YYYY.
sk: Vo formáte RRRR.

en: Created month
sk: Mesiac vytvorenia

en: In the form of MM (01 - 12).
sk: Vo formáte MM (01-12).

en: Created day
sk: Deň vytvorenia

en: In the form of DD (01 - 31).
sk: Vo formáte DD (01 - 31).

en: Created week
sk: Týždeň vytvorenia

en: Node revision
sk: Revízia uzla

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
sk: Revízie uzla predstavujú históriou zmien uzlov.

en: Revert link
sk: Spätný odkaz

en: Provide a simple link to delete the node revision.
sk: Poskytne jednoduchý odkaz pre odstránenie revízie uzla.

en: Has new content
sk: Má nový obsah

en: Show a marker if the node has new or updated content.
sk: Zobraziť značku, ak uzol má nový alebo aktualizovaný obsah.

en: Show only nodes that have new content.
sk: Zobraziť iba uzly s novým obsahom.

en: Node ID from URL
sk: ID uzla z URL

en: Poll
sk: Anketa

en: Whether the poll is open for voting.
sk: Ak sa dá hlasovať do ankety.

en: Profile selection
sk: Profil vybratie

en: Profile date %field-name.
sk: Dátum profilu %field-name.

en: Links from
sk: Odkazy z

en: Links to
sk: Odkazy na

en: Search Terms
sk: Hľadať termíny

en: Node statistics
sk: Štatistky uzla

en: Total views
sk: Celkový počet pohľadov

en: The total number of times the node has been viewed.
sk: Celkový počet zobrazení uzla.

en: Views today
sk: Dnešné pohľady

en: The total number of times the node has been viewed today.
sk: Celkový počet dnešných prezretí uzla.

en: Most recent view
sk: Posledný pohľad

en: Stores site access information.
sk: Ukladá informácie o prístupe na stránku.

en: Browser session ID of user that visited page.
sk: ID relácie prehliadača, vrámci ktorej používateľ navštívil stránku.

en: Title of page visited.
sk: Nadpis navštívenej stránky.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
sk: Interná cesta navštívenej stránky (relatívne ku koreňovému adresáru Drupalu).

en: Referrer URI.
sk: URL odkazujúcej stránky

en: Hostname of user that visited the page.
sk: Meno počítača používateľa, ktorý navštívil stránku.

en: The user who visited the site.
sk: Používateľ, ktorý navštívil stránku.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
sk: Čas v milisekundách, za ktorý sa stránka načítala.

en: Timestamp of when the page was visited.
sk: Časová známka navštívenia stránky.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
sk: Súbory spracovávané Drupalom a rôznymi modulmi.

en: The ID of the file.
sk: ID súboru.

en: The name of the file.
sk: ID súboru

en: The path of the file.
sk: Cesta k súboru

en: The mime type of the file.
sk: Mime typ súboru.

en: The status of the file.
sk: Status súboru.

en: The date the file was uploaded.
sk: Dátum nahratia súboru.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
sk: Taxonomické výrazy sú pripojené k uzlom.

en: The term weight field
sk: Pole váhy výrazu

en: The description associated with a taxonomy term.
sk: Popis patriaci k taxonomickému výrazu.

en: All terms
sk: Všetky termíny

en: Term synonym
sk: Synonymum výrazu

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
sk: Synonymá termínu môžu byť použité na vyhľadanie podľa alternatívnych mien.

en: Term ID (with depth)
sk: ID výrazu (s hĺbkou)

en: The depth filter is more complex, so provides fewer options.
sk: Hĺbkový filter je komplexnejší, poskytuje menej nastavení.

en: Node translation
sk: Preklad uzla

en: Source translation
sk: Zdroj prekladu

en: Versions of content in different languages.
sk: Verzie obsahu v iných jazykoch.

en: upload
sk: nahrať

en: The description of the uploaded file.
sk: Popis nahraného súboru.

en: All files attached to a node with upload.module.
sk: Všetky súbory pripojené k uzlu použitím modulu upload.

en: The user ID
sk: ID používateľa

en: The user or author name.
sk: Používateľ alebo meno autora.

en: The user's picture, if allowed.
sk: Obrázok používateľa, ak je povolený.

en: The date the user was created.
sk: Dátum vytvorenia používateľa.

en: The user's last access date.
sk: Dátum posledného prístupu používateľa.

en: The user's last login date.
sk: Dátum posledného prihlásenia.

en: Whether a user is active or blocked.
sk: Či je používateľ aktívny alebo zablokovaný.

en: The user's signature.
sk: Podpis používateľa.

en: Provide a simple link to edit the user.
sk: Poskytne jednoduchý odkaz na úpravu používateľa.

en: Provide a simple link to delete the user.
sk: Poskytne jednoduchý odkaz na odstránenie používateľa.

en: Roles that a user belongs to.
sk: Kategórie používateľov, ku ktorým patrí používateľ.

en: User ID from URL
sk: ID používateľa z URL

en: User ID from logged in user
sk: ID používateľa od prihláseného používateľa

en: Randomize the display order.
sk: Zobraziť náhodné poradie.

en: Null
sk: Vynulovať

en: No user
sk: Žiadny používateľ

en: contact
sk: kontakt

en: Unknown language
sk: Neznámy jazyk

en: Current user's language
sk: Aktuálny jazyk používateľa

en: Default site language
sk: Predvolený jazyk stránky

en: No language
sk: Žiadny jazyk

en: Unknown node type
sk: Neznámy typ uzla

en: Node IDs separated by , or +
sk: ID uzla je oddelené , alebo +

en: Display node comments
sk: Zobraziť komentáre uzla

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sk: Na vyhľadanie jedného z dvoch slov použite <strong>OR</strong>. Napr. <strong>mačka OR pes</strong>.

en: Display score
sk: Zobraziť výsledok

en: Link this field to download the file
sk: Odkázať toto pole na stiahnutie súboru

en: Allow multiple terms per argument
sk: Povoliť viac výrazov pre argument

en: Link this field to its taxonomy term page
sk: Odkázať toto pole na jeho stránku taxonomického výrazu

en: Link this field to its term page
sk: Odkázať toto pole na jeho stránku výrazu

en: Limit terms by vocabulary
sk: Limitovať výrazy podľa slovníka

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Show hierarchy in dropdown
sk: Zobraziť postupnosť vo vysúvacom menu.

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
sk[0]: Nemôžem nájsť výraz: @terms
sk[1]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms
sk[2]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms

en: Term IDs separated by , or +
sk: ID termínov oddelené , alebo +

en: Term name or synonym
sk: Názov termínu alebo synonymum

en: Term name/synonym converted to Term ID
sk: Názov/synonymum termínu konvertovaný do ID výrazu.

en: Current language
sk: Aktuálny jazyk

en: Translation option
sk: Nastavenie prekladu

en: To the user
sk: Používateľovi

en: With a mailto:
sk: S mailto:

en: Usernames
sk: Používateľské mená

en: Enter a comma separated list of user names.
sk: Zadajte zoznam používateľských mien oddelených čiarkami.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
sk[0]: Nemôžem nájsť používateľa: @users
sk[1]: Nemôžem nájsť používateľov: @users
sk[2]: Nemôžem nájsť používateľov: @users

en: Also look for a node and use the node author
sk: Tiež nájdi uzol a použi autora uzla.

en: Unrestricted
sk: Neobmedzený

en: Multiple roles
sk: Viacnásobné kategórie používateľov

en: PHP argument code
sk: PHP kód argumentu

en: PHP validate code
sk: PHP kontrolný kód

en: Broken field
sk: Poškodené pole

en: Change the name of this display.
sk: Zmeniť názov tohto zobrazenia.

en: Change the title that this display will use.
sk: Zmeniť nadpis, ktorý bude toto zobrazenie používať.

en: Row style
sk: Štýl riadku

en: Change the row plugin.
sk: Zmeniť riadkový plugin

en: Use AJAX
sk: Použiť AJAX

en: Items per page
sk: Položiek na stránku

en: Display only distinct items, without duplicates.
sk: Zobrazí iba odlišné položky, bez duplikátov.

en: Change settings for this access type.
sk: Zmeniť nastavenia pre tento typ prístupu.

en: Link display
sk: Zobraziť odkaz

en: Unknown/missing format
sk: Neznámy/chýbajúci formát

en: Change this display's !name.
sk: Zmaniť zobrazenie !name.

en: The name of this display
sk: Názov tohto zobrazenia

en: This title will appear only in the administrative interface for the View.
sk: Tento nadpis sa bude zobrazovať iba v administračnom prostredí pre pohľad.

en: The title of this view
sk: Nadpis tohoto pohľadu

en: Use a pager for this view
sk: Použi stránkovanie pre tento pohľad

en: Full pager
sk: Plný stránkovač

en: Mini pager
sk: Mini stránkovač

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
sk: Počet položiek zobrazených na stránku. Zadajte 0 pre žiadne obmedzenia.

en: Create more link
sk: Vytvoriť odkaz "viac"

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
sk: Toto zobrazí iba odlišné položky. Ak existujú viaceré identické položky, každá bude zobrazená iba raz. Toto môžete použiť na odstránenie duplikátov z pohľadu,  aj keď to nemusí vždy fungovať. Môže to tiež spomaliť požiadavku, preto to používajte obozretne.

en: Access restrictions
sk: Obmedzenia prístupu

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style by clicking on the icon.
sk: Môžete upravovať !settings

en: Access options
sk: Nastavenia prístupu

en: How should this view be styled
sk: Ako má byť pohľad štýlovaný

en: Style options
sk: Nastavenia štýlu

en: Row style options
sk: Nastavenia štýlu riadka

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style by clicking on the icon.
sk: Kliknutím na ikonku môžete upraviť !settings pre práve vybratý štýl riadku.

en: Display output
sk: Zobraziť výstup

en: Style output
sk: Štýlovať výstup

en: Alternative style
sk: Alternatívny štýl

en: Alternative row style
sk: Alternatívny štýl riadku

en: Field @field (ID: @id)
sk: Pole @field (ID: @id)

en: Theming information (display)
sk: Informácie o témach (zobraz)

en: Back to !info.
sk: Späť na !info.

en: theming information
sk: informácie o témach vzhľadu

en: This is an alternative template for this display.
sk: Toto je alternatívna téma pre toto zobrazenie.

en: This is an alternative template for this style.
sk: Toto je alternatívna téma pre tento štýl.

en: This is an alternative template for this row style.
sk: Toto je alternatívna šablóna pre tento štýl riadku.

en: File found in folder @template-path
sk: Súbor je nájdený v priečinku @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
sk: (Súbor nebol nájdený v priečinku @template-path)

en: Status: using default values.
sk: Stav: použité predvolené hodnoty.

en: Update default display
sk: Aktualizovať predvolené zobrazenie

en: Status: using overridden values.
sk: Stav: použité prepísané hodnoty.

en: Attachment settings
sk: Nastavenia príloh

en: Inherit arguments
sk: Zdediť argumenty

en: Multiple displays
sk: Viacnásobné zobrazenia

en: Block admin description
sk: Popis bloku v administrácií

en: Use the site name for the title
sk: Použiť názov tejto stránky ako titulok

en: No menu
sk: Žiadne menu

en: Menu item entry
sk: Zadanie položky menu

en: No menu entry
sk: Žiadna položka menu

en: Menu tab
sk: Záložka menu

en: Default menu tab
sk: Predvolená záložka menu

en: Already exists
sk: Už existuje

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
sk: "$arg" nie je viac podporovaný. Namiesto neho treba použiť %.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
sk: Views nemôže vyvárať klasické menu položky so znakom %.

en: Title is required for this menu type.
sk: Pre tento typ menu je požadovaný titulok

en: Inline fields
sk: Riadkové polia

en: RSS description
sk: Popis RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
sk: Toto sa zobrazí v RSS kanáli samo.

en: Display items inline
sk: Zobraziť položky v riadku

en: None defined
sk: Nedefinované

en: New view
sk: Nový pohľad

en: Changed view
sk: Zmenený pohľad

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
sk: Pohľad: %name, zobrazuje položky typu <strong>@base</strong>.

en: Live preview
sk: Aktuálny náhľad

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
sk: <em>@type</em> @base pohľad: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
sk: Nadpis: @title

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: There are no views to be exported at this time.
sk: Práve niesu žiadne pohľady k exportovaniu.

en: Show only these tags
sk: Zobraziť iba tieto označenia

en: Put this in @module.views_default.inc in your modules/@module directory or modules/@module/includes directory
sk: Vložte do @module.views_default.inc v priečinku modules/@module alebo modules/@module/includes

en: use views exporter
sk: použiť views exporter

en: Bulk export
sk: Hromadný export

en: Allows exporting multiple views at once.
sk: Povolí hromadné exportovanie pohľadov.

en: Adjust top margin
sk: Nastaviť horný okraj

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
sk: Pokiaľ je povolené, výstup tejto stránky bude posunutý smerom dole o približne 20 pixlov, aby sa uvoľnilo miesto pre administračné menu. Ak je táto možnosť vypnutá, niektoré absolútne alebo fixne umiestnené elementy na vrchu zobrazovacej plochy môžu byť prekryté administračným menu.

en: Keep menu at top of page
sk: Ponechať menu na vrchu stránky

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
sk: Pokiaľ je povolené, administračné menu je vždy zobrazené na vrchu zobrazovacej oblasti prehliadača (aj pri posunutí stránky nižšie). <strong>Poznámka: V niektorých prehliadačoch môže toto nastavenie spôsobiť chybné zobrazenie stránky, zneviditeľniť kurzor, znemožniť vybratie elementov formulárov alebo iné chyby. Vypnite toto nastavenie, pokiaľ sa vyskytne niektorá z týchto chýb.</strong>

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
sk: Pokiaľ je povolené, skupiny položiek na stránke <a href="%21modules-url">moduly</a> budú automaticky zbalené pri načítaní stránky.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
sk: Ak bol nainštalovaný modul Utility pre tento účel, tak potom môže byť pokojne vypnutý a odinštalovaný.

en: Move local tasks into menu
sk: Presunúť lokálne úlohy do menu

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
sk: Pokiaľ je povolené, karty na aktuálnej stránke budú presunuté do administračného menu. Táto funkcionalita je dostupná len v témach vzhľadu, ktoré používajú CSS triedy <code>tabs primary</code> a <code>tabs secondary</code> pre karty.

en: Administration menu settings
sk: Nastavenia administračného menu

en: Parent link ID
sk: ID nadradeného odkazu

en: Display additional data for each menu item
sk: Zobraziť rozšírené údaje pre všetky položky menu

en: Display the selected items next to each menu item link.
sk: Zobraziť vybrané položky vedľa odkazu každej menu položky.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
sk: Pokiaľ je povolené, všetky menu položky sú zobrazené bez ohľadu na oprávnenia vašej stránky. <em>Poznámka: Nepovoľujte na stránke v produkčnom nasadení.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
sk: Povolené tieto moduly: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
sk: Modul administračné menu poskytuje rozbalovacie menu vytvorené pre jedno alebo dvojklikový prístup k úlohám administrácie a ostatným všeobecným cieľom (pre používateľov s príslušnými oprávneniami). Použite nastavenia nižšie pre prispôsobenie vzhľadu menu.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
sk: Modul administračné menu poskytuje rozbalovacie menu vytvorené pre jedno alebo dvojklikový prístup k úlohám administrácie a ostatným všeobecným cieľom (pre používateľov s príslušnými oprávneniami). Administračné menu taktiež zobrazuje počet anonymných a prihlásených používateľov, a umožňuje modulom pridať ich vlastné položky menu. Integrácia s menu sa mení od modulu k modulu; modul <a href="@drupal">Devel</a>, napríklad, používa administračné menu pre poskytnutie rýchleho prístupu pre vývojové nástroje.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
sk: <a href="@settings">Stránka nastavenia</a>  administračného menu umožňuje zmeniť niektoré elementy pre správanie menu a jeho vzhľadu. Vzhľad menu je závislý od vašej témy vzhľadu a skutočné prispôsobenie vzhľadu vyžaduje modifikáciu CSS súborov vašej témy vzhľadu. Viac informácií o zmene vzhľadu a CSS prispôsobení nájdete v README.txt súbore modulu.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
sk: Položky menu zobrazené v administračnom menu závisia od aktuálnych oprávnení používateľa. Administračné menu sa zobrazí len používateľom, ktorý sú členmi kategórie používateľov s oprávnením <em>prístup k administračnému menu</em>(admin_menu modul). Ďalej, používateľ musí byť členom kategórie používateľov s oprávnením <em>prístup k administrácii</em> (system modul) pre zobrazenie administračných odkazov. Napríklad, pokiaľ používateľ nie je  členom kategórie používateľov s oprávnením <em>administrácia oprávnení</em> (user modul), tak potom menu <em>Správa používateľov</em> nie je zobrazené.

en: Administration menu
sk: Administračné menu

en: Adjust administration menu settings.
sk: Nastaviť nastavenia administračného menu.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
sk: Poskytuje rolovacie menu pre väčšinu administračných úloh a ďalšie dôležité umiestnenia (pre používateľov s príslušnými oprávneniami).

en: - All -
sk: - Všetko -

en: Okay
sk: Môže byť

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár

en: Blue Lagoon (default)
sk: Modrá Lagúna (predvolené)

en: Color display
sk: Zobrazenie farby

en: Solid color
sk: Jednoliata farba

en: Gradient
sk: Prechod

en: On colors
sk: Aktívne farby

en: Hover colors
sk: Farby po nájazde myšou

en: Off colors
sk: Neaktívne farby

en: Number of Options
sk: Počet možností

en: The axis this rating will affect. Enter a property on which that this rating will affect, such as <em>quality</em>, <em>satisfaction</em>, <em>overall</em>, etc. If no axis is entered, the default axis <em>vote</em> will be used. Warning: changing this value will not update existing votes to the new axis.
sk: Vložte vlastnosť, ktorú má hodnotenie ovplyvňovať, napr. <em>kvalita</em>, <em>spokojnosť</em>, <em>súhrnné hodnotenie</em> atď. Ak nie je vyplnené, použije se základná vlastnosť <em>hlas</em>. Upozornenie: zmena hodnoty sa nepremietne spätne. Existujúce hodnoty nebudú zmenené na novú vlastnosť.

en: As Stars
sk: ako hviezdy

en: Rating (i.e. 4.2/5)
sk: Hodnotenie (napr. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
sk: Percentá (napr. 92)

en: This page is used to configure site-wide features of the fivestar module. To setup fivestar to rate content:
sk: Na tejto stránke môžete nakonfigurovať nastavenia pre celú web stránku. Pre nastavenie modulu fivestar pre hodnotenie obsahu:

en: Configure site-wide settings for fivestar below.
sk: Nižšie nastavte voľby pre celú lokalitu.

en: Go to <a href="!types">admin/content/types</a> and edit the type you would like to rate.
sk: Chodte na <a href="!types">admin/content/types</a> a upravte typ obsahu, ktorý chcete hodnotiť.

en: Fivestar ratings
sk: Hodnotenie Fivestar

en: To rate this content, enable Fivestar rating below. These settings will be used for both comments (if available) and direct rating.
sk: Pre hodnotenie obsahu, povoľte nižšie hodnotenie Fivestar. Tieto nastavenia sa použijú pre komentáre aj priame hodnotenie.

en: Enable Fivestar rating
sk: Zapnúť hodnotenie Fivestar

en: Cancel rating
sk: Zrušiť hlas

en: Poor
sk: Slabé

en: Great
sk: Výborné

en: Awesome
sk: Vynikajúce

en: Give it @star/@count
sk: @star z @count

en: Full node display
sk: Zobrazenie v plnom rozsahu

en: Widget display
sk: Zobrazenie ovládacieho prvku

en: Fivestar Settings
sk: Nastavenie hodnotenia Fivestar

en: Fivestar: Rate this node
sk: Hodnotenie obsahu: Hlasujte

en: Rate This
sk: Zvoliť toto hodnotenie

en: Your rating: <span>!stars</span>
sk: Vaše hodnotenie: <span>!stars</span>

en: Average: <span>!stars</span>
sk: Priemer: <span>!stars</span>

en: No votes yet
sk: Zatiaľ nehodnotené

en: use PHP for fivestar target
sk: použiť PHP pre určenie cieľu hodnotenia

en: Comment widget
sk: Ovládací prvok pre komentáre

en: Enabling Fivestar for comments will display a rating widget when a user posts a comment. The rating of the comment will affect its parent content.
sk: Povolením Fivestar pre komentáre sa zobrazí používateľom ovládací prvok pre hodnotenie počas pridávanie komentárov. Hodnotenie komentára ovplyvní hodnotenie celého obsahu.

en: Fivestar comment settings
sk: Nastavenia pre Fivestar komentáre

en: Optional rating
sk: Nepovinné hodnotenie

en: Required rating
sk: Povinné hodnotenie

en: Comment widget preview
sk: Náhľad ovládacieho prvku pre komentáre

en: A simple five-star voting widget for nodes.
sk: Jednoduchý ovládací prvok pre 5-hviezdičkové hodnotenie obsahu.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
sk: Prístupové práva pre priečinok %directory boli upravené na umožnenie zápisu.

en: Number of items to index per cron run
sk: Počet položiek, ktoré sa budú indexovať pri jednom spustení cronu.

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
sk: Maximálny počet položek, ktoré sa indexujú pri jednom spustení <a href="@cron">cronu</a>.  Ak je to nutné k zabráneniu expirácie a problémov s pamäťou, znížte počet položiek.

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Translation settings
sk: Nastavenia prekladu

en: File name without extension
sk: Názov súboru bez prípony

en: File extension
sk: Prípona súboru

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
sk: Bezpečnostné varovanie: Nie je možné zapisovať do súboru .htaccess. Prosím vytvorte súbor .htaccess v adresári %directory, ktorý bude obsahovať nasledujúce riadky:<br /><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: An image thumbnail was not able to be created.
sk: Miniatúrú pre obrázok nebolo možné vytvoriť.

en: Minimum resolution for Images
sk: Minimálne rozlíšenie pre obrázky

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
sk: Minimálne povolená veľkosť obrázku v tvare ŠÍRKAxVÝŠKA (napr. 640x480). Zadajte 0 pre žiadne obmedzenia. Ak je nahrávaný menší obrázok, tak bude odmietnutý.

en: ALT text settings
sk: Nastavenia alternatívneho textu

en: Enable user input alternate text for images.
sk: Povolí zmeniť používateľovi alternatívny text pre obrázky.

en: Default ALT text
sk: Predvolený alternatívny text

en: This value will be used for alternate text by default.
sk: Táto hodnota bude implicitne použitá pre alternatívny text.

en: Title text settings
sk: Nastavenia textu pre nadpis

en: Enable user input title text for images.
sk: Povolí zmeniť používateľovi nadpis pre obrázky.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
sk: Vyberte si typ poľa, ktoré sa zobrazí používateľovi.

en: Default Title text
sk: Predvolený text nadpisu

en: This value will be used as the image title by default.
sk: Táto hodnota bude implicitne použitá ako nadpis.

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
sk: Ak obrázok nie je nahraný, zobrazí sa tento predvolený.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
sk: Predvolený obrázok nie je možné nahrať. Cieľový adresár %destination neexistuje, alebo doňho nemôže server zapisovať.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
sk: Iba štandardné web obrázky (jpg, gif a png) sú podporované. Ak potrebujete nahrať iný typ obrázku, použite štandardné nahranie súboru.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
sk: Prosím definujte veľkosť obrázka vo formáte ŠÍRKAxVÝŠKA (napr. 640x480).

en: Alternate Text
sk: Alternatívny text

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: Image linked to node
sk: Obrázok z odkazom na uzol

en: Image linked to file
sk: Obrázok z odkazom na súbor

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
sk: Modul FileField musí byť aktualizovaný pred aktualizáciou modulu ImageField.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
sk: Vymazané miniatúry uložené v rôznych adresároch. Všetky miniatúry sú teraz uložené v adresári "imagefield_thumbs".

en: The selected file %name could not be saved.
sk: Zvolený súbor %name nemôže byť uložený.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
sk: Adresár %directory je súbor a nemôže byť zmenený.

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
sk: %directory bol skontrolovaný ako priečinok, ale je to súbor.

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Bar with progress meter
sk: Lišta s ukazovateľom priebehu

en: Path settings
sk: Nastavenia cesty

en: The file upload failed. %upload
sk: Nahrávanie súboru zlyhalo. %upload

en: A plain file upload widget.
sk: Widget pre nahrávanie čistého textu.

en: URL to file
sk: URL adresa súboru

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
sk: Vyskytla sa neobnoviteľná chyba. Nahrávaný súbor pravdepodobne prekročil maximálnu veľkosť súboru (@size) podporovanú serverom.

en: Starting upload...
sk: Začína nahrávanie...

en: Uploading... (@current of @total)
sk: Nahráva sa... (@current z @total)

en: Allowed Extensions: %ext
sk: Povolené prípony: %ext

en: Maximum Filesize: %size
sk: Maximálna veľkosť súboru: %size

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
sk: Obrázky musia byť medzi @min_size a @max_size pixlov.

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
sk: Obrázky väčšie ako @max_size pixlov budú zmenšené

en: Images must be smaller than @max_size pixels
sk: Obrázky musia byť menšie ako @max_size pixlov

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
sk: Váš server je schopný zobrazovať proces nahrávania súboru, ale nemá požadované knižnice. Odporúča sa nainštalovať <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">knižnicu PECL uploadprogress</a> (preferované) alebo nainštalovať <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Migrating filefield values
sk: Migráciaa filefield hodnôt

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
sk: Váš server nepodporuje zobrazovanie priebehu nahrávania súboru. Ukazovateľ stavu nahrávania súboru vyžaduje beh PHP s mod_php a nie ako FastCGI.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
sk: Povolené (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
sk: Povolené (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
sk: Priebeh nahrávania

en: Width of a video or image file in pixels.
sk: Šírka videa alebo obrázka v pixloch.

en: Height of a video or image file in pixels.
sk: Dĺžka videa alebo obrázka v pixloch.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
sk: Dĺžka video alebo audio súboru v sekundách.

en: Fivestar Rating
sk: Hodnotenie Fivestar

en: %name: the value may be no smaller than %min.
sk: %name: hodnota nemôže byť menšia ako %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
sk: %name: hodnota nemôže byť väčšia ako %max.

en: The name of the site.
sk: Názov web stránky.

en: Bulk Exporter
sk: Hromadný exportér

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: Import page
sk: Importovať stránku

en: Region settings
sk: Nastavenie regiónu

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára

en: Type of group.
sk: Typ skupiny.

en: Minimum term frequency
sk: Minimálna frekvencia termínu

en: Minimum document frequency
sk: Minimálna frekvencia dokumentu

en: Minimum word length
sk: Minimálna dĺžka slova

en: Maximum word length
sk: Maximálna dĺžka slova

en: Boolean indicating whether the node is published (visible to non-administrators).
sk: Logická hodnota, určujúca či je uzol publikovaný (viditeľný pre bežných používateľov)

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Comment module form.
sk: Formulár modulu Comment.

en: Translation module form.
sk: Formulár modulu Translation.

en: Menu module form.
sk: Formulár modulu Menu.

en: Book module form.
sk: Formulár modulu Book.

en: Path module form.
sk: Formulár modulu Path.

en: Poll module title.
sk: Názov z modulu Poll.

en: Poll module choices.
sk: Možnosti z modulu Poll.

en: Poll module settings.
sk: Nastavenia modulu Poll.

en: Upload module form.
sk: Formulár modulu Upload.

en: CCK - No Views integration
sk: CCK - bez integrácie s moduom Views

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
sk: CCK integrácia s modulom Views vyžaduje Views 6.x-2.0-rc2 alebo novší.

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: » Add a new content type
sk: » Pridať nový typ obsahu

en: @field_name (Locked)
sk: @field_name (zamknuté)

en: - Select a field type -
sk: - Vyberte typ poľa -

en: - Select a widget -
sk: - Zvoľte widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
sk: Meno poľa (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
sk: Typ dát pre uloženie.

en: Form element to edit the data.
sk: Formulárový prvok na úpravu dát.

en: - Select an existing field -
sk: - Zvoľte existujúce pole -

en: Field to share
sk: Pole pre zdieľanie

en: Group name (a-z, 0-9, _)
sk: Meno skupiny (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
sk: Pridanie nového poľa: musíte zadať označenie poľa.

en: Add new field: you need to provide a field name.
sk: Pridať nové pole: musíte zadať meno poľa.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
sk: Pridať nové pole: meno poľa %field_name je neplatné. Môže obsahovať len malé písmená bez diakritiky, čísla a podčiarkovníky.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
sk: Pridať nové pole: meno poľa %field_name je píliž dlhé. Môže mať maximálne 32 znakov vrátane predpony 'field_'.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
sk: Pridať nové pole: meno 'field_instance' je rezervované.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
sk: Pridať nové pole: pole s menom %field_name už existuje.

en: Add new field: you need to select a field type.
sk: Pridať nové pole: musíte si vybrať typ poľa.

en: Add new field: you need to select a widget.
sk: Pridať nové pole: musíte si vybrať widget pre pole.

en: Add new field: invalid widget.
sk: Pridať nové pole: neplatný widget.

en: Add existing field: you need to provide a label.
sk: Pridanie existujúceho poľa: musíte zadať označenie poľa.

en: Add existing field: you need to select a field.
sk: Pridanie existujúceho poľa: musíte si vybrať pole.

en: Add existing field: you need to select a widget.
sk: Pridať existujúce pole: musíte si vybrať widget pre pole.

en: Add existing field: invalid widget.
sk: Pridať existujúce pole: neplatný widget.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
sk: Pole %label nemôže byť pridané do obsahu pretože je zamknuté.

en: Edit basic information
sk: Upraviť základné informácie

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
sk: Strojovo čitateľné meno poľa. Toto meno nemôže byť zmenené.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
sk: Človekom čitateľné meno poľa, ktoré sa používa ako označenie tohto poľa pre typ obsahu %type.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
sk: Dátový typ, ktorý bude použitý na uloženie hodnôt tohoto poľa do databázy. Túto voľbu nie je možné zmeniť.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
sk: Typ prvku formulára, ktorý sa zobrazí používateľovi pre toto pole pri vytváraní obsahu typu %type.

en: Updated basic settings for field %label.
sk: Aktualizované základné nastavenia pre pole %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
sk: Vyskytol sa problém pri aktualizácii základných nastavení pre pole %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
sk: Toto pole je <STRONG>zamknuté</STRONG> a nemôže byť premiestnené.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
sk: Pole %field je zamknuté a nemôže byť upravované.

en: %type basic information
sk: %type základné informácie

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
sk: Len pre pokročilých: PHP kód, ktorý vráti predvolenú hodnotu. Nemal by obsahovať oddeľovače &lt;?php ?&gt;. Ak je toto pole vyplnené, hodnota vrátená týmto kódom prepíše akúkoľvek hodnotu uvedenú vyššie. Očakávaný formát: <pre>!sample</pre>Ak chcete zistiť očakávaný formát, môžete použiť <em>devel load</em> záložku vytvorenú modulom <a href="@link_devel">devel</a> na stránke pre typ obsahu %type.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
sk: Maximálny počet hodnôt, ktoré môžu používatelia zadať pre toto pole.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
sk: 'Neobmedzené' pridá tlačidlo 'Pridať ďalšiu položku', takže používateľ môže zadať toľko hodnôt, koľko chce.

en: %name must be an integer.
sk: %name musí byť celé číslo.

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.

en: %name must be a number.
sk: %name musí byť číslo.

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
sk: Len pre pokročilých: PHP kód, ktorý vráti hodnotu. Nemal by obsahovať oddeľovače &lt;?php ?&gt;. Ak je toto pole vyplnené, hodnota vrátená týmto kódom prepíše akúkoľvek hodnotu uvedenú vyššie. Očakávaný formát: <pre>!sample</pre>Ak chcete zistiť očakávaný formát, môžete použiť <em>devel load</em> záložku vytvorenú modulom <a href="@link_devel">devel</a> na stránke pre typ obsahu %type.

en: Field has value
sk: Pole má hodnotu

en: Field has changed
sk: Pole bolo zmenené

en: Content containing changes
sk: Obsah obsahuje zmeny

en: Content not containing changes
sk: Obsah neobsahuje zmeny

en: @node's field '@field' has value
sk: Pole '@field' uzlu @node má hodnotu

en: <No value>
sk: - nezadaná hodnota -

en: You need to provide a label.
sk: Musíte zadať označenie.

en: You need to provide a group name.
sk: Musíte zadať meno skupiny.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
sk: Meno skupiny %group_name je neplatné. Môže obsahovať len malé písmená bez diakritiky, čísla a podčiarovníky.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
sk: Meno skupiny %group_name je príliž dlhé. Môže mať maximálne 32 znakov vrátane predpony'group_'.

en: The group name %group_name already exists.
sk: Skupina s názvom %group_name už existuje.

en: Add new group:
sk: Pridať novú skupinu:

en: Add new group: you need to provide a label.
sk: Pridať novú skupinu: Musíte zadať označenie.

en: Add new group: you need to provide a group name.
sk: Pridanie novej skupiny: musíte zadať meno skupiny.

en: Standard group
sk: Štandardná skupina

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
sk: V poli %field sú povolené iba čísla a desatiné čiarky.

en: Only numbers are allowed in %field.
sk: V poli %field sú povolené iba čísla.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
sk: V poli %field sú povolené iba čísla a desatiná čiarka (%decimal).

en: There are no userreference fields defined.
sk: Žiadne polia s referenciou na používateľa nie sú definované.

en: %name: invalid user.
sk: %name: neznámy používateľ.

en: New field
sk: Nové pole

en: Existing field
sk: Existujúce pole

en: New group
sk: Nová skupina

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
sk: Pridajte polia a skupiny pre tento typ obsahu a usporiadajte ich pre zobrazenie a vstupné formuláre.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
sk: Pole pridáte do skupiny tak, že ho pretiahnete pod skupinu a do prava.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
sk: Poznámka: Nainštalovaním modulu <a href="!adv_help">Advanced help</a> budete môcť zobraziť rozsiahlejšiu a lepšiu nápovedu.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
sk: Použite 'Vylúčit' zaškrtávacie pole na vylúčenie hodnoty prvku !content v šablóne pre uzol.

en: Hello <strong>@username</strong>
sk: Ahoj <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
sk: Zobraziť skratky

en: Determines which shipping methods are quoted at checkout when products of different shipping types are ordered. Larger values take precedence.
sk: Určuje, aké metódy doručenia sú navrhnuté používateľovi v objednávke, keď kupuje produkty s rozdielnymi nárokmi na doručenie. Dlhšie hodnoty majú prednosť.

en: <br />The %list method is compatible with any shipping type. | <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
sk[0]: <br />Metóda %list je kompatibilná s ľubovoľným spôsobom doručenia.
sk[1]: <br />Metódy %list sú kompatibilné s ľubovoľným spôsobom doručenia.
sk[2]: <br />Metódy %list sú kompatibilné s ľubovoľným spôsobom doručenia.

en: The name shown to distinguish it from other weightquote methods.
sk: Zobrazené meno slúži na rozlíšenie od iných váhových metód.

en: The starting price for weight-based shipping costs.
sk: Počiatočná cena doručenia, ktorej konečná cena bude určená podľa váhy.

en: Weight quote shipping method was updated.
sk: Spôsob doručenia na základe váhy bol aktualizovaný.

en: Created and enabled new weight quote shipping method.
sk: Nový spôsob doručenia na základe váhy bol vytvorený a povolený.

en: Weight quote shipping method deleted.
sk: Spôsob doručenia na základe váhy bol odstránený.

en: Grant or renew purchased roles
sk: Prideliť alebo predĺžiť zakúpené kategórie

en: Grant or renew purchased roles if the order status matches.
sk: Prideliť alebo predĺžiť zakúpené kategórie, ak dôjde k zhode stavu objednávky.

en: If the original order status was not Completed.
sk: Ak pôvodný stav objednávky nebol "Dokončená"

en: Display type for the main store administration page
sk: Typ zobrazenia na hlavnej stránke administrácie obchodu

en: Add a new weight quote shipping method.
sk: Pridať nový spôsob doručenia na základe váhy.

en: You may add more attributes <a href="!url">here</a>.
sk: Viac vlastností môžete pridať <a href="!url">tu</a>.

en: Display an update message when an item is added to the cart through an add to cart form.
sk: Zobraziť správu o aktualizácii, keď sa do košíka pridá položka pomocou formulárového tlačidla "Vložiť do košíka".

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to view your current order status and order history. Remember to login when you make your next purchase for a faster checkout experience!
sk: Ďakujeme vám za nákup na [store-name]. Vaša objednávka bola pripojená k existujúcemu účtu podľa vašej e-mailovej adresy.
    
    <a href="!user_url">Prihláste sa</a>, ak si chcete pozrieť stav objednávky alebo ich históriu. Pre jednoduchšie a rýchlejšie nakupovanie sa pri ďalšom nákupe prihláste.

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to your new account using the following information:
    
    <strong>Username:</strong> !new_username
    <strong>Password:</strong> !new_password
sk: Ďakujeme vám za nákup na [store-name]. Bol vám vytvorený nový účet, ktorý môžete použiť na zobrazenie stavu objednávky.
    
    <a href="!user_url">Prihláste sa</a> na váš účet použitím nasledujúcich údajov:
    
    <strong>Používateľské meno:</strong> !new_username
    <strong>Heslo:</strong> !new_password

en: No orders available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne objednávky.

en: It may be helpful to disable caching while configuring modules that alter prices or price displays.
sk: V čase, keď nastavujete moduly, ktoré majú vplyv na cenu alebo jej zobrazenie, môže byť užitočné vypnúť cachovanie cien.

en: For high traffic sites or sites with multiple price alterers, leaving this disabled may hurt the site's performance.
sk: Ak ponecháte túto možnosť vypnutú aj pri ostrej prevádzke, môže dôjsť pri stránkach s vysokou návštevnosťou alebo stránkach s viacerými pravidlami pre výpočet ceny k nežiadúcemu spomaleniu webu.

en: Search @type
sk: Hľadať @type

en: Advanced search form
sk: Formulár rozšíreného vyhľadávania

en: Does not start with
sk: Nezačína s

en: Does not end with
sk: Nekončí s

en: Blocked users
sk: Blokovaní používatelia

en: The unique ID of the comment.
sk: Jedinečné ID komentára.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
sk: Unikátne ID uzlu, ku ktorému bol odoslaný komentár.

en: The name left by the comment author.
sk: Meno zadané autorom komentára.

en: The email address left by the comment author.
sk: E-mailová adresa zadaná autorom komentára.

en: The home page URL left by the comment author.
sk: URL adresa domovskej stránky zadaná autorom komentára.

en: The formatted content of the comment itself.
sk: Formátovaný obsah samotného komentára.

en: The number of comments posted on a node.
sk: Počet komentárov k uzlu.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
sk: Počet komentárov k uzlu od poslednej návštevy čitateľa.

en: The type of the node.
sk: Typ uzlu.

en: The human-readable name of the node type.
sk: Používateľom čitateľný názov typu uzlov.

en: The language the node is written in.
sk: Jazyk, v ktorom je uzol napísaný.

en: The URL of the node.
sk: URL adresa uzlu.

en: The slogan of the site.
sk: Slogan web stránky.

en: The administrative email address for the site.
sk: Administračná e-mailová adresa webu.

en: The URL of the site's front page.
sk: URL adresa úvodnej stránky webu.

en: The optional description of the taxonomy term.
sk: Voliteľný popis termínu taxonómie.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
sk: Voliteľný popis slovníka taxonómie.

en: The unique ID of the user account.
sk: Unikátne ID používateľského účtu.

en: The login name of the user account.
sk: Prihlasovacie meno používateľského účtu.

en: The email address of the user account.
sk: E-mailová adresa používateľského účtu.

en: The URL of the account profile page.
sk: URL stránky používateľského profilu.

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: The unique ID of the content item, or "node".
sk: Jedinečné ID položky obsahu alebo "uzlu".

en: Fixed width
sk: Pevná šíka

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)

en: !arbSilent POST received for order @order_id: <pre>@post</pre>
sk: !arbSilent POST prijatý pre objednávku @order_id: <pre>@post</pre>

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in. Cron must be running for this feature to work.
sk: Nastaviť dobu, ktorú zostanú produkty v košíku pre <strong>neprihlásených</strong> používateľov. Pre správne fungovanie musí byť nastavené spúšťanie cronu.

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in. Cron must be running for this feature to work.
sk: Nastaviť dobu, ktorú zostanú produkty v košíku pre <strong>prihlásených</strong> používateľov. Pre správne fungovanie musí byť nastavené spúšťanie cronu.

en: Order Date:
sk: Dátum objednávky:

en: This name will appear to the customer when this tax is applied to an order.<br />It will also be used to name the corresponding predicate for this rate.
sk: Tento názov sa zobrazí zákazníkovi, ak je táto daň aplikovaná na objednávku.       <br /> Tiež môže byť použitý na pomenovanie súvisiacej vlastnosti pre túto sadzbu.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
sk: Zvolený súbor %filename nie je možné nahrať. Povolené sú len súbory s týmito príponami: %extensions.

en: Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
sk: Zmena veľkosti obrázkov pri nahrávaní spôsobí stratu <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF informácií</a> v obrázku.

en: Supply a format string for each unit. !value represents the length value.
sk: Vyplňte formátovací reťazec pre každú jednotku. !value predstavuje hodnotu dĺžky.

en: @mime icon
sk: @mime ikona

en: Content module must be enabled before ImageField can be updated.
sk: Modul CCK musí byť povolený pred aktualizáciou modulu ImageField.

en: Determines how price variations are displayed to the customer.  Prices may be displayed directly next to each attribute option in the attribute selection form either as a total price for the product with that option or as an adjustment (+ or -) showing how that option affects the product base price.  However, the total price will not be displayed if a product has more than one attribute that can affect the price.
sk: Rozhoduje o tom, ako budú varianty cien zobrazené zákazníkovi. Ceny môžu byť zobrazené priamo vedľa každej možnosti pri výbere vlastností, buď ako celková cena produktu s touto možnosťou, alebo ako úprava (+alebo-) ukazujúca, ako daná voľba ovplyvní základnú cenu produktu. Avšak celková cena nebude zobrazená, pokiaľ má produkt viac cenu ovplyvňujúcich vlastností.

en: <a href="!url">Click here</a> to go to the shopping cart block configuration page.
sk: <a href="!url">Kliknite sem</a> ak chcete nastaviť blok nákupného košíka.

en: Thanks for your order, !order_first_name!
sk: Ďakujeme za Vašu objednávku, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
sk: Ak potrebujete zistiť stav Vašej objednávky, navštívte prosím našu stránku na !store_link a kliknite na "Môj účet" v menu, alebo sa prihláste cez nasledujúci odkaz:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
sk: Ak sa chcete dozvedieť viac o správe Vaších objednávok na !store_link, prosím navštívne našu <a href="!store_help_url">stránku s nápovedou</a>.

en: Import @plugin
sk: Importovať @plugin

en: The URL of the account edit page.
sk: URL stránky s formulárom používateľského účtu.

en: The 2checkout payment for order <a href="!order_url">@order_id</a> demo flag was set to %flag, but the module is set to %mode mode.
sk: Demo indikátor platby 2checkout pre objednávku <a href="!order_url">@order_id</a> bol nastavený na %flag, ale modul je nastavený do módu %mode.
