Domain Access (6.x-2.2) - en to uk translation catalogue (447 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: content
uk: матеріал

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Scheme
uk: Схема

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: settings
uk: налаштування

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: username
uk: ім’я користувача

en: Update
uk: Оновити

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: No changes were made.
uk: Ніяких змін не проведено.

en: theme
uk: тема

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Create
uk: Створити

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Active
uk: Активно

en: User picture
uk: Користувацьке зображення

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Site
uk: Сайт

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Roles
uk: Ролі

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Search settings
uk: Налаштування пошуку

en: configure
uk: налаштувати

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Domain
uk: Домен

en: Inactive
uk: Неактивно

en: No posts available.
uk: Жодних дописів немає.

en: Table
uk: Таблиця

en: Other
uk: Інше

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Minimum cache lifetime
uk: Мінімальний час життя кешу

en: Online
uk: В мережі

en: Off-line
uk: Автономний

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Default language
uk: Базова мова

en: File attachments
uk: Приєднані файли

en: create
uk: створення

en: ignore
uk: ігнорувати

en: Domain ID
uk: ID домену

en: update
uk: оновити

en: Source
uk: Джерело

en: published
uk: опубліковано

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: No users available.
uk: Користувачі відсутні.

en: Access Type
uk: Тип доступу

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Select list
uk: Список вибору

en: Node settings
uk: Налаштування матеріалу

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Affiliates
uk: Філії

en: not published
uk: не опубліковано

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: Site configuration
uk: Налаштування сайту

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
uk: Головна сторінка показує вміст з наведеної відносної URL-адреси. Якщо не впевнені, вкажіть "node".

en: Copy
uk: Копіювати

en: Subdomain
uk: Субдомен

en: Mymodule settings
uk: Настроювання Mymodule

en: You description goes here.
uk: Ваш опис тут.

en: Default picture
uk: Зображення за замовчуванням

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
uk: URL зображення, яке відображатиметься для користувачів, що не вибрали жодного аватару. Залишити порожнім, якщо зображення не потрібне.

en: My Settings
uk: Мої налаштування

en: A description for the form
uk: Опис для форми

en: No domains have been configured.
uk: Жодних доменів ще не налаштовано.

en: Default domain settings
uk: Базові налаштування домену

en: Primary domain name
uk: Назва первинного домена

en: The site name to display for this domain.
uk: Назва сайту, відображувана для цього домену.

en: Domain URL scheme
uk: Схема URL домену.

en: The URL scheme for accessing the primary domain.
uk: Схема URL для доступу до первинного домену.

en: Domain module behaviors
uk: Поведінка модуля domain

en: New content settings
uk: Настроювання для нового вмісту

en: Show on all affiliate sites
uk: Показувати на всіх сайтах філіях

en: Only show on selected sites
uk: Показувати тільки на обраних сайтах

en: Debugging status
uk: Стан зневадження

en: Do not show debugging output
uk: Не показувати зневаджувальну інформацію

en: Show debugging output on node view
uk: Показувати зневаджувальну інформацію під час показу матеріалу

en: If set, users with the <em>set domain access</em> permission will be able to view the node access rules for each node. See the README for more details.
uk: Якщо встановлене, користувачі із правом <em>установки доступу домена</em> зможуть бачити правила доступу для кожного матеріалу. Більш докладно див. README.

en: Creation order, oldest > newest
uk: У порядку створення, старі > нові

en: Creation order, newest > oldest
uk: У порядку створення, нові > старі

en: Sitename, A > Z
uk: За назвою сайту, A > Я

en: Sitename, Z > A
uk: За назвою сайту, Я > А

en: URL, A > Z
uk: По URL, A > Z

en: URL, Z > A
uk: По URL, Z > A

en: Sort domain lists
uk: Сортування списку доменів

en: Controls the display of domain lists to end users.
uk: Керування відображенням списку доменів для кінцевих користувачів.

en: Node access settings
uk: Настроювання доступу до матеріалів

en: Use the default Drupal behavior (OR)
uk: Використовувати стандартне поводження Drupal (АБО)

en: Check Domain Access in addition to other modules (AND)
uk: Перевіряти правила доступу до доменів в звязку з іншими модулямих (логічне ТА)

en: Controls how Domain Access interacts with access control modules such as Organic Groups. Requires the multiple_node_access patch.
uk: Керування тим, як модуль доступу до доменам взаємодіє з іншими модулями керування доступом, такими, як Organic Groups. Потрібна латка multiple_node_access.

en: Search content for the current domain only
uk: Шукати вміст тільки на поточному домені

en: Search all domains from any URL
uk: Шукати на всіх доменах з будь-яким URL

en: Search engine optimization
uk: Оптимізація пошукового ядра

en: Do not rewrite URLs
uk: Не перезаписувати URL-адреси

en: Rewrite all URLs to point to a single source
uk: Перезаписувати усі URL-адреси, щоб вони вказували на одне джерело.

en: WWW prefix handling
uk: Обробка префікса WWW

en: Process all host requests normally
uk: Обробляти всі запити хоста як звичайно

en: Treat www.*.example.com as an alias of *.example.com
uk: Розцінювати www.*.example.com у якості синоніма для *.example.com

en: Do not change domain
uk: Не змінювати домен

en: Default source domain
uk: Базовий вихідний домен

en: Special page requests
uk: Спеціальні запити сторінок

en: Content on these pages should be viewable on any domain.  Enter one path per line.
          You may use the * as a wildcard.  Use this for aggregate pages like those provided by <a href="!url">MySite</a> or if you
          intend to show all user posts on a specific page.  See the README for more details.
uk: Вміст цих сторінок має бути доступний для перегляду на будь-якому домені. Вводити по одному шляху на рядок.
          Можна використовувати * як символ підстановки. Використовуйте це для збирання сторінок, як пропонує модуль <a href="!url">Мій сайт</a> або якщо ви  маєте намір показувати всі дописи користувачів на певній сторінці.  Додаткову інформацію див. у README.

en: Treat cron.php as a special page request.
uk: Сприймати cron.php як спеціальний запит сторінки.

en: Normally, you should leave this setting active.  See the README for more information.
uk: Як правило, вам слід залишити цей параметр активним. Див. README для одержання додаткової інформації.

en: Node link patterns
uk: Шаблони посилань на матеріали

en: The human-readable name of this domain.
uk: Легка для читання назва цього домену.

en: The URL scheme for accessing this domain.
uk: Схема URL для доступу до цього домену.

en: Domain status
uk: Стан домену

en: Must be set to "Active" for users to navigate to this domain.
uk: Для навіґації цього домену користувачами має бути встановлене як "Активно".

en: Create domain record
uk: Створити доменний запис

en: Domain record created.
uk: Доменний запис створений.

en: Invalid page requested.
uk: Невірний запит сторінки.

en: Edit domain record
uk: Редагувати доменний запис

en: Save domain record
uk: Зберегти доменний запис

en: Domain record updated.
uk: Доменний запис оновлений.

en: Delete domain record
uk: Видалити доменний запис

en: Domain record deleted.
uk: Доменний запис видалено.

en: Domain node editing
uk: Редагування матеріалів домена

en: <p>When editors view domain-access restricted nodes, which form elements should be exposed?</p>
uk: <p>Коли редактори переглядають обмежені доступом до домену матеріали, які елементи форми повинні відображатися?</p>

en: Log messages
uk: Повідомлення в журнал

en: Domain node types
uk: Типи матеріалів домена

en: There are no domains configured for this site.
uk: Домени, налаштовані для цього сайту, відсутні.

en: There are no batch actions configured.
uk: Налаштовані пакетні дії відсутні.

en: There are no valid domains on which to perform this action.  The likely reason is that no records exist in the specified table.
uk: Немає жодних чинних доменів, на яких можна виконати цю дію. Можливою причиною є відсутність записів у зазначеній таблиці.

en: Batch updates allow you to edit values for multiple domains at one time.  These functions are helpful when moving your sites from staging to production, or any time you need to make mass changes quickly.  The following batch update actions may be performed.
uk: Пакетні оновлення дозволяють змінювати значення для кількох доменів одночасно. Ці функції стають в нагоді при переведенні сайтів від розробки до експлуатації або в будь-який час потрібно зробити масові швидкі зміни. Можуть бути виконані наступні дії пакетного оновлення:

en: Note that you will only be shown domains on which each action may be performed.  If the module is not yet configured, some actions may be empty.
uk: Зверніть увагу, що будуть відображатися тільки домени, на яких може бути виконана кожна з дій. Якщо модуль ще не налаштований, деякі дії можуть бути порожніми.

en: Update domain settings
uk: Оновити налаштування доменів

en: Setting
uk: Параметр

en: All values are required.
uk: Всі значення є обов'язковими.

en: Settings have been updated successfully.
uk: Налаштування були успішно оновлені.

en: Domain switcher
uk: Перемикач доменів

en: Domain access information
uk: Відомості про доступ до домену

en: <em>* Inactive domain.</em>
uk: <em>* Неактивний домен.</em>

en: Editors
uk: Редактори

en: Source domain
uk: Вихідний домен

en: This node is not assigned to a domain.
uk: Цей матеріал не призначений до домена.

en: %node is published with the following Domain Access rules:
uk: %node опублікований з наступними правилами модуля Доступ до доменів:

en: Domain access
uk: Доступ до доменів

en: Domain access settings
uk: Налаштування доступу до доменів

en: Domain settings
uk: Налаштування доменів

en: All affiliates
uk: Всі філії

en: Domain access options
uk: Опції доступу до доменів

en: <p><b>Publishing options:</b>
uk: <p><b>Опції публікації:</b>

en: Send to all affiliates
uk: Відправити до всіх філій

en: Select if this content can be shown to all affiliates.  This setting will override the options below.
uk: Оберіть, якщо цей матеріал може бути показаний на усіх філіях. Це налаштування замінить нижче наведені параметри.

en: Publish to
uk: Опублікувати на

en: Select which affiliates can access this content.
uk: Оберіть, котрі з філій мають доступ до цих матеріалів.

en: Affiliate publishing options
uk: Опції публікацій для філій

en: This content has also been published to these affiliates.
uk: Даний матеріал також був опублікований на цих філіях.

en: Domains
uk: Домени

en: Enter the host value of the domain.  No http:// or slashes.
uk: Введіть значення хоста для домену. Без http:// або косих рисок.

en: Edit all domain values.
uk: Редагувати значення всіх доменів.

en: Edit all domain site names.
uk: Редагувати назви сайтів всіх доменів.

en: URL schemes
uk: URL-схеми

en: Edit all domain URL schemes.
uk: Редагувати URL-схеми всіх доменів.

en: Valid domains
uk: Чинні домени

en: Allows users to access this domain.
uk: Дозвіл користувачам мати доступ до цього домену.

en: Edit all domain status flags.
uk: Редагувати прапори станів для всіх доменів.

en: True: Allows content from all domains to be shown.
uk: Істина: Дозволяє показ матеріалів з усіх доменів.

en: False: Only allows content from the active domain (%domain) or from all affiliates.
uk: Хибність: Дозволяє показ матеріалів лише з активного домену (%domain)  або з усіх філій.

en: Viewable on all affiliate sites.
uk: Доступно для перегляду на всіх афілійованих сайтах.

en: Domain list
uk: Список доменів

en: Batch updating
uk: Пакетне оновлення

en: Domain Access
uk: Доступ до доменів

en: Save domain settings
uk: Зберегти налаштування домену

en: Use domain default theme
uk: Використовувати базову тему домену

en: Administrative theme
uk: Адміністративна тема

en: Timezone settings
uk: Налаштування часового поясу

en: Select the default site time zone.
uk: Оберіть базовий часовий пояс сайту.

en: Site status
uk: Стан сайту

en: The name of this web site, as entered in the <a href="!url">domain-specific settings</a>.
uk: Назва цього веб-сайту, як вона введена у <a href="!url">налаштуваннях, що стосуються доменів</a>.

en: Domain options saved successfully.
uk: Параметри домену успішно збережені.

en: Are you sure you wish to reset the settings for %name?
uk: Ви дійсно бажаєте скинути налаштування для %name?

en: Submitting this form will restore default settings for this domain.
uk: Надсилання цієї форми відновить базові налаштування для цього домену.

en: Domain configuration settings have been reset.
uk: Налаштування конфігурації домену були скинуті.

en: These settings will replace or supplement your default site settings when %name is the active domain.
uk: Ці налаштування будуть замінювати або доповнювати базові налаштування сайту коли активним доменом є %name.

en: You may <a href="!url">erase these settings</a> to restore the default behavior.
uk: Щоб відновити базову поведінку потрібно <a href="!url">видалити ці налаштування</a>.

en: Reset configurations
uk: Скинути конфігурації

en: Delete custom settings for this domain.
uk: Видалити власні налаштування для цього домену.

en: Delete custom settings for domains as supplied by Domain Configuration.
uk: Видалити власні налаштування для доменів, які надаються модулем Конфігурація доменів.

en: Set the email address for this domain.
uk: Задати електронну адресу для цього домену.

en: Set the email address for all domains.
uk: Задати електронну адресу для всіх доменів.

en: The slogan of this domain. Some themes display a slogan when available.
uk: Гасло цього домену. Деякі теми можуть показувати гасло, якщо воно доступне.

en: Set the site slogan for all domains.
uk: Задати гасло домену для всіх доменів.

en: Site frontpage
uk: Головна сторінка сайту

en: Set the site frontpage for all domains.
uk: Задати головну сторінку для всіх доменів.

en: The name used to indicate anonymous users for this domain.
uk: Ім'я, використовуване на цьому домені для позначення анонімних користувачів.

en: Set the anonymous user label for all domains.
uk: Задати мітку анонімного користувача для всіх доменів.

en: Select the administrative theme for this domain.
uk: Оберіть адміністративну тему для цього домену.

en: Set the administrative theme for all domains.
uk: Задати адміністративну тему для всіх доменів.

en: Timezone default
uk: Базовий часовий пояс

en: Set the default timezone for all domains.
uk: Задати базовий часовий пояс для всіх доменів.

en: Site offline message
uk: Повідомлення для автономного режиму

en: Message to show visitors when this domain is in off-line mode.
uk: Повідомлення, показуване відвідувачам, коли домен знаходиться в автономному режимі.

en: Set the site offline message for all domains.
uk: Задати повідомлення про автономний режим для всіх доменів.

en: Domain site settings
uk: Налаштування сайтів доменів

en: Domain Configuration
uk: Конфігурація доменів

en: Advanced site configuration options for Domain Access.
uk: Додаткові опції конфігурації сайтів для модуля Доступ до доменів.

en: There are no valid domains configured.
uk: Жодних чинних доменів не налаштовано.

en: Content for all affiliate sites
uk: Матеріал для всіх афілійованих сайтів

en: Invalid request
uk: Некоректний запит

en: <p>The specified domain does not exist.</p>
uk: <p>Зазначеного домену не існує.</p>

en: Change affiliate publishing options
uk: Змінити опції публікації для філій

en: Affiliated content
uk: Афілійовані матеріали

en: View content assigned to all affiliate sites.
uk: Перегляд вмісту, призначеного до усіх афілійованих сайтів.

en: View content assigned to
uk: Перегляд матеріалів призначених до

en: Domain Content
uk: Вміст доменів

en: Provides a content batch editing screen for each active domain.
uk: Надає екран пакетного редагування матеріалів для кожного активного домену.

en: Domain list navigator
uk: Навіґатор списками доменів

en: Link paths
uk: Шляхи посилань

en: Link to site home page
uk: Посилання на головну сторінку сайту

en: Link to active url
uk: Посилання на активну url-адресу

en: Link theme
uk: Тема посилання

en: JavaScript select list
uk: JavaScript-список вибору

en: Menu-style tab links
uk: Посилання вкладок в стилі меню

en: Unordered list of links
uk: Маркований список посилань

en: Jump to...
uk: Перейти до...

en: Go to main site
uk: Перейти на основний сайт

en: Go to
uk: Перейти на

en: Domain Navigation
uk: Навіґація доменів

en: Navigation block and menu options for Domain Access
uk: Навігаційний блок та опції меню для модуля Доступ до доменів

en: Domain creation options
uk: Опції створення доменів

en: copy
uk: копія

en: Restore defaults
uk: Відновити типові

en: Drop
uk: Видалити

en: Table prefixing for !domain
uk: Таблиця префіксування для !domain

en: Update domain tables
uk: Оновлення таблиць домена

en: The table creation sequence has not run for this domain.
uk: Послідовність створення таблиць не була запущена для цього домена.

en: Generate domain tables
uk: Створити таблиці домена

en: drop
uk: видалити

en: !string table created.
uk: Таблиця !string створена.

en: !string table cannot be created, since it already exists.
uk: Таблиця !string не може бути створена, оскільки вже існує.

en: !string table copied.
uk: Таблиця !string скопійована.

en: !string table cannot be copied, since it already exists.
uk: Таблиця !string не може бути скопійована, оскільки вже існує.

en: !string table updated from source.
uk: Таблиця !string оновлена з джерела.

en: !string table dropped.
uk: Таблиця !string видалена.

en: !string table does not exist.
uk: Таблиця !string не існує.

en: tables
uk: таблиці

en: administer table prefixing
uk: адміністрування префіксів таблиці

en: Table prefixing
uk: Префікс таблиці

en: Domain prefix settings
uk: Настроювання префікса домена

en: Domain prefix update
uk: Оновлення префікса домена

en: Domain Prefix
uk: Префікс Домена

en: Interface for selective table prefixing for use with Domain Access.
uk: Інтерфейс вибіркового префіксування таблиць для використання з Domain Access.

en: Source domain:
uk: Базовий домен:

en: This content is assigned to %domain and cannot be reassigned.
uk: Матеріали призначені до %domain і не можуть бути перепризначені.

en: This affiliate will be used to write links to this content from other affiliates, as needed.
uk: Філія буде використана при створенні посилань на цей уміст із інших філій, у міру необхідності.

en: This affiliate will be linked to from other affiliates, as needed.
uk: Ця філія буде пов'язаний з іншими філіями, у міру необхідності.

en: The source affiliate must be selected as a publishing option.
uk: Базова філія повинна бути обрана у якості опції публікації.

en: Creates a source domain for linking to content from other domains.
uk: Створює вихідний домен для посилань на вміст із інших доменов.

en: Forces users to be assigned to a domain in order to view content on that domain.
uk: Користувачі будуть призначені до домену для перегляду матеріалів на ньому.

en: !site : Domain theme settings
uk: !site : Настроювання теми домена

en: Invalid domain request.
uk: Невірний запит домена.

en: Set domain theme
uk: Задати тему домену

en: An invalid request has been made.
uk: Був зроблений невірний запит.

en: Are you sure you wish to reset the theme for %name?
uk: Ви дійсно бажаєте скинути тему для %name?

en: Submitting this form will restore default theme for this domain.
uk: Надсилання цієї форми призведе до відновлення базової теми для цього домену.

en: Domain theme settings have been reset.
uk: Налаштування теми домену були скинуті.

en: These settings will replace your default site theme when %name is the active domain.
uk: Цими налаштуваннями буде замінена базова тема сайту, якщо %name є активним доменом

en: Domain Theme execution order
uk: Порядок виконання Domain Theme.

en: If you use other modules that allow custom user or group themes, you may experience conflicts
          with the Domain Theme module.  Use this setting to vary the execution order of the Domain Theme module.  Lower
          (negative) values will execute earlier in the Drupal page building process.
uk: Якщо ви використовуєте інші модулі, які дозволяють використання власних користувацьких або групових тем, можуть виникнути конфлікти з модулем Тема доменів. Використовуйте це налаштування для зміни послідовності виконання модуля Тема доменів. Менші (від'ємні) значення під час процесу побудови сторінки Drupal виконуватимуться раніше.

en: Reset themes
uk: Скидання шаблонів

en: Delete custom theme settings for this domain.
uk: Вилучити користувацькі настроювання шаблону для цього домена.

en: Delete custom theme settings for domains as supplied by Domain Theme.
uk: Вилучити користувацькі настроювання шаблонів для доменів, надані Domain Theme.

en: Select the theme for this domain.
uk: Оберіть тему для цього домена.

en: Change the themes for all domains.
uk: Змінити теми для всіх доменів.

en: Domain theme settings
uk: Налаштування теми доменів

en: Domain Theme
uk: Тема доменів

en: Assign themes to domains created by the Domain Access module
uk: Встановлення тем для доменів, що були створені модулем Доменний Доступ

en: User domain settings
uk: Настроювання користувача домена

en: Module behavior
uk: Поведінка модуля

en: Ask users if they would like to create a domain
uk: Запитувати користувачів, чи хотіли б вони створити домен

en: Root domain name
uk: Назва кореневого домена

en: User Domain URL scheme
uk: Схема URL для доменів користувачів

en: The URL scheme for accessing user domains.
uk: Схема URL для доступу до доменів користувачів.

en: User login behavior
uk: Поведінка при вході користувачів

en: On login, go to personal domain
uk: При вході переходити на персональний домен

en: Do not go to personal domain on login
uk: Не переходити на персональний домен при вході

en: The domain users should go to when they login to the site.
uk: Куди повинні перенаправлятися користувачі домена коли вони заходять на сайт.

en: Domain table prefixing
uk: Префікси таблиць домена

en: Personal web site
uk: Персональний web сайт

en: Yes, I want to create my own site at <b>!user.!site</b>
uk: Так, я хочу створити мій власний сайт як <b>!user.!site</b>

en: Your personal URL could not be created.
uk: Ваш персональний URL не може бути створений.

en: create personal domain
uk: створення персонального домена

en: Domain User
uk: Користувач Домена

en: Current Domain
uk: Поточний домен

en: Domain Views
uk: Види Домена

en: Provides Views integration for the Domain Access module.
uk: Забезпечує взаємодію модуля Види з модулем Доступ Домена.

en: anonymous user
uk: анонімний користувач

en: The node id.
uk: Ідентифікатор матеріалу.

en: Valid
uk: Дійсний

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Assign to
uk: Призначити до

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
uk: Лише користувачі з обраним прапорцем повноважень матимуть доступ до цього відображення. Зверніть увагу, що користувачі з повноваженням "доступ до усіх видів", можуть переглядати будь-який вид, незалежно від інших повноважень.

en: My settings
uk: Мої налаштування

en: If rewrite is turned on, all node links will point to a single instance of the node.  This
          option reduces the chance that search engines will recognize duplicate content.
uk: Якщо перезапис увімкнено, всі посилання матеріалів вказуватимуть на один екземпляр матеріалу. Цей параметр зменшує можливість знаходження пошуковими системами дублів сторінок.

en: If set, calls to www.* will be treated as if the www. did not exist.
        <em>Users will be taken from www.example.com to example.com, so your domains must be registered without the www. prefix.</em>
uk: Якщо встановлено, звернення до www.* будуть сприйматися як такі, у яких www. немає.
        <em>Користувачі будуть переспрямовані з www.example.com на example.com, тому ваші домени мають бути зареєстровані без префікса "www.".</em>

en: When using SEO or other path rewrites, the following link paths should be turned into absolute URLs.  Enter
          the Drupal path of the link, using the <em>%n</em> placeholder to represent the node id.
          Enter one path per line.  See the README for more details.
uk: При використанні пошукової оптимізації чи інших перезаписів шляхів наступні посилання мають бути перетворені в абсолютні URL-адреси. Введіть друпалівський шлях посилання використовуючи для вставки ідентифікатора матеріалу заповнювач <em>%n</em>. Вводити по одному шляху на рядок. Додаткову інформацію див. у README.

en: Are you sure you wish to delete the domain record for <strong>%domain</strong>?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити доменний запис для <strong>%domain</strong>?

en: %module options
uk: Параметри модуля %module

en: Add default roles dynamically
uk: Додавати базові ролі динамічно

en: Add default roles to the user account
uk: Додавати базові ролі до облікового запису

en: Role settings behavior
uk: Поведінка при налаштуванні ролей

en: Adding role settings to the user account will permanently save them for each user on account updates. Otherwise, role-based settings can be added or removed at will.
uk: Додавання налаштувань ролей для облікового запису користувача назавжди зберігатиме їх для кожного користувача при оновленнях облікового запису. В іншому випадку, налаштування на основі ролей можуть бути додані або видалені за бажанням.

en: new user
uk: новий користувач

en: Assigned domains
uk: Призначені домени

en: This user is not assigned to a domain.
uk: Цей користувач не призначений до домену.

en: Assign users to domains
uk: Призначати користувачів до доменів

en: Affiliate editor options
uk: Параметри афілійованого редактора

en: If you select <em>Assign users to domains</em> above, you should confirm the <em>Affiliate editor options</em> settings below.
uk: Якщо вище обрано <em>Призначати користувачів до доменів</em> нижче необхідно підтвердити налаштування  <em>Параметри афілійованого редактора</em>

en: The domain value must be unique.
uk: Домен повинен бути унікальним.

en: Only one colon (:) is allowed.
uk: Дозволена лише одна двокрапка (:).

en: The port protocol must be an integer.
uk: Порт протоколу має бути цілим числом.

en: The domain must not begin with a dot (.)
uk: Домен не повинен починатися з крапки (.)

en: The domain must not end with a dot (.)
uk: Домен не повинен закінчуватися з крапкою (.)

en: Only alphanumeric characters, dashes, and a colon are allowed.
uk: Дозволені лише абетково-цифрові символи, дефісі та двокрапка.

en: You have been redirected: This page must be accessed from the primary domain.
uk: Ви були переспрямовані: доступ до цієї сторінки здійснюється з основного домену.

en: Viewable on %domain<br />%domain privileged editors may edit and delete
uk: Доступний для перегляду на домені %domain<br />%domain-привілейовані редактори можуть редагувати та видаляти

en: User defaults
uk: Базові налаштування користувачів

en: A domain-based access control system
uk: Система керування доступом, заснована на доменах

en: Registered aliases for <a href="!url"%title</a>
uk: Зареєстровані синоніми для <a href="!url"%title</a>

en: Add new aliases
uk: Додати нові синоніми

en: To create a new alias, enter the matching pattern. Check the <em>redirect</em> box if you would like requests made to the alias to redirect to the registered domain.
          <em>You may enter up to five (5) aliases at a time.</em>
uk: Щоб створити новий синонім, введіть відповідний шаблон. Якщо необхідно, аби запити, виконані до синоніму, переспрямовувались на зареєстрований домен, залиште позначку <em>переспрямовувати</em>. <em>Одночасно можна ввести до п'яти (5) синонімів.</em>

en: Save aliases
uk: Зберегти синоніми

en: %name is already defined. You must use unique values.
uk: %name вже створений. Потрібно використовувати унікальні значення.

en: You may only have one wildcard character in each alias.
uk: В кожному з синонімів може бути лише один байдужий символ.

en: You may only have one colon ":" character in each alias.
uk: В кожному з синонімів має використовуватись лише одна двокрапка ":".

en: A colon may only be followed by an integer indicating the proper port.
uk: Після двокрапки може йти лише ціле число, котре означає відповідний порт.

en: %name matches <a href="!url" title="Edit aliases for domain !id">alias #!aid</a> (%existing). You must use unique values.
uk: %name відповідає <a href="!url" title="Редагувати синоніми для домену !id">синоніму #!aid</a> (%existing). Необхідно використовувати унікальні значення.

en: Domain aliases updated successfully.
uk: Синоніми доменів успішно оновлені.

en: Check the redirect box to send requests for an alias to the registered domain.
uk: Встановіть прапорець переспрямовування, щоб надсилати запити для синоніма до зареєстрованих доменів.

en: There are no aliases recorded for this domain.
uk: Для цього домену не записано жодного синоніма.

en: <p>A domain alias is used to register multiple valid domain names to a single record within Domain Access.
        You may enter as many unique aliases per domain as you wish. </p>
        <p>You may specify a pattern for your domains by using <strong>*</strong> (asterisk) to match any number of random
        characters and <strong>?</strong> (question mark) to match exactly one random character.
        For example: <em>*.example.com</em> would match any HTTP request made to a subdomain of <em>example.com</em>
        to the domain record for <em>example.com</em>. NOTE: <em>Only one wildcard is allowed per alias.</em></p>
uk: <p>Синонім домену використовується для реєстрації кількох допустимих доменних імен на один запис в межах модуля Доступ до доменів.
       Можна ввести скільки завгодно унікальних синонімів для оного домену.</p>
        <p>Можна вказати шаблон для доменів використовуючи <strong>*</strong> (зірочка), що відповідає будь-якій кількості довільних символів, та <strong>?</strong> (знак питання), що відповідає тільки одному довільному символові.
       Приклади: <em>*.example.com</em> буде відповідати будь-якому HTTP-запитові, виконаному до піддомену <em>example.com</em> до доменного запису <em>example.com</em>. ПРИМІТКА: <em>Дозволено лише один байдужий символ на синонім.</em></p>

en: Domain alias switcher
uk: Перемикач синоніма доменів

en: Aliases
uk: Синоніми

en: Domain Alias
uk: Синонім доменів

en: Advanced domain matching methods for Domain Access.
uk: Розширені методи зіставлення доменів для модуля Доступ до доменів.

en: Use primary domain settings
uk: Використовувати налаштування основного домену

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Default menu for content
uk: Меню базове для вмісту

en: Choose the menu to be the default in the menu options in the content authoring form.
uk: Виберіть меню, яке буде показуватися базово при виборі меню у формі редагування контенту.

en: Do not use for this site
uk: Не використовувати на цьому сайті

en: Set the secondary links menu in all domains.
uk: Встановити меню "Додаткові посилання" в усіх доменах.

en: The default language to use for this domain. <em>Note: This setting only works with path-based language switching.</em>
uk: Базова мова, використовувана для цього домену. <em>Note: Цей налаштунок працює лише перемиканням мови за шляхом.</em>

en: Set the default language for all domains.
uk: Задати базову мову для всіх доменів.

en: Domain secondary links
uk: Другорядні посилання доменів

en: Domain node
uk: Матеріал домену

en: Bring in information about the source domain this node is assigned to.
uk: Навести відомості про вихідний домен, до якого призначений цей матеріал.

en: Domain Source ID
uk: ID Джерела доменів

en: The unique id key for the source domain.
uk: Унікальний ідентифікаційний ключ для вихідного домену.

en: Configure domain theme settings
uk: Змінити налаштування теми доменів

en: The unique id key for the active domain.
uk: Унікальний ключовий ідентифікатор для активного домена.

en: The URL string that identifies a domain.
uk: Рядок URL-адреси, яка ідентифікує домен.

en: The display string that identifies a domain.
uk: Відображуваний рядок, який ідентифікує домен.

en: The http protocol used by the domain.
uk: Протокол http, використовуваний для домена.

en: The domain realm.
uk: Область домена (realm).

en: Available on current domain
uk: Доступно на поточному домені

en: Link this field to its domain by domain_id
uk: Зробити це поле посиланням на його домен за domain_id

en: Link this field to its domain by sitename
uk: Зробити це поле посиланням на його домен за назвою сайту

en: Link this field to default domain
uk: Зробити це поле посиланням на базовий домен

en: Link this field to the domain it originates from
uk: Зробити це поле посиланням на домен, з якого він походить

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Enabling the page cache will offer a significant performance boost. Drupal can store and send compressed cached pages requested by <em>anonymous</em> users. By caching a web page, Drupal does not have to construct the page each time it is viewed.
uk: Включення кешування сторінок помітно збільшує продуктивність. Drupal може зберігати й відправляти стислі кешовані сторінки по запитах <em>анонімних</em> користувачів. При включеному кешуванні, Drupal не будує сторінки заново при кожному перегляді.

en: Caching mode
uk: Режим кешування

en: Normal (recommended for production sites, no side effects)
uk: Нормальний (рекомендується для діючих сайтів, не має побічних ефектів)

en: On high-traffic sites, it may be necessary to enforce a minimum cache lifetime. The minimum cache lifetime is the minimum amount of time that will elapse before the cache is emptied and recreated, and is applied to both page and block caches. A larger minimum cache lifetime offers better performance, but users will not see new content for a longer period of time.
uk: При високім навантаженні на сайт необхідно збільшити мінімальний час життя кеша. Мінімальний час життя кеша - це проміжок часу, після закінчення якого кеш буде очищений і створений заново. Цей параметр використовується й при кешуванні блоків. Більший час життя кеша збільшує продуктивність, але користувачі не зможуть більш тривалий час побачити оновлену інформацію на сайті.

en: Page compression
uk: Стискання сторінок

en: By default, Drupal compresses the pages it caches in order to save bandwidth and improve download times. This option should be disabled when using a webserver that performs compression.
uk: За замовчуванням Drupal стискає кешовані сторінки для зменшення трафіку і часу завантаження сторінок. Цей параметр потрібно залишити вимкненим, якщо ваш сервер стискає сторінки самостійно.

en: Domain list size
uk: Розмір списку доменів

en: Sets a break point for the size of domain lists shown to users. After this point, user interfaces will use tables, pagination, and select lists to prevent too many domains from appearing in a list. <em>Note: setting this value higher than 200 may cause memory and display issues for your site.</em>
uk: Встановлює точку розриву для списків доменів, показуваних користувачам. В цьому місці  у користувацьких інтерфейсах будуть використані таблиці, розбиття на сторінки та списки вибору, котрі унеможливлять появу довгих списків доменів. <em>Примітка: якщо це значення перевищує 200, то на сайті можуть виникнути складнощі з пам'яттю та показом.</em>

en: You may set optional default domains for each site user role. These settings will be added to each user when determining the permissions the user has to view and edit content on your site. These settings are expressly needed if you allow <em>anonymous users</em> to post content on your site.
uk: Ви можете задати необов'язкові базові домени для кожної з ролей користувача сайту. Ці налаштування будуть додані до кожного користувача при визначенні повноважень на перегляд і редагування матеріалів сайту. Ці налаштування явно необхідні, якщо ви дозволите дописувати на сайт <em>анонімним користувачам</em>.

en: Select if this content can be shown to all affiliates. This setting will override the options below, but you must still select a domain that "owns" this content.
uk: Оберіть це, якщо даний матеріал має бути показаний на всіх філіях. Це налаштування матиме перевагу над параметрами, наведеними нижче, але все одно маєте обирати домен, що "володіє" цим матеріалом.

en: Site content
uk: Вміст сайту

en: Content count
uk: Кількість матеріалів

en: Content assigned to all affiliates
uk: Вміст, призначений до всіх філій

en: You do not have editing access to any domains. Please contact your site administrator.
uk: Ви не маєте прав редагувати жоден домен. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: Affiliate site list
uk: Список афілійованих сайтів

en: View your list of affiliates
uk: Переглянути список філій

en: Content list for a domain
uk: Список матеріалів для домену

en: Enforce rules on administrators
uk: Виконання правил доступу адміністраторами

en: Do not enforce
uk: Не виконувати

en: Restrict node views for administrators
uk: Обмежувати перегляди матеріалів для адміністраторів

en: If set, users with the <em>administer nodes</em> permission and user 1 <em>will view the site with Domain Access restrictions enforced</em>. See the README for more details.
uk: Якщо встановлено, користувачі з повноваженням  <em>адміністрування матеріалів</em> та користувач #1 <em>переглядатимуть сайт з обов'язковими обмеженнями доступу до доменів</em>. Подробиці див. README.

en: Primary domain settings updated.
uk: Налаштування основного домену оновлені.

en: Domain selection format
uk: Формат вибору доменів

en: Determines the display format of form elements that display domain lists.
uk: Визначення формату відображення елементів форми, що показує списки доменів.

en: Options for content searching.
uk: Опції для пошуку матеріалів.

en: When rewriting urls, nodes assigned to all affiliates will be sent to this domain. <em>NOTE: This option only fires if you enable SEO rewrites or use the Domain Source module.</em>
uk: При перезаписі url-адрес, матеріали, призначені для всіх філій будуть відправлені на цей домен. <em>ПРИМІТКА: Цей параметр спрацьовує лише якщо увімкнено перезаписи пошукової оптимізації або використовується модуль Domain Source.</em>

en: Update value for all domains
uk: Оновити значення для всіх доменів

en: By entering a value below and checking the <strong>Apply to all domains</strong> option, you can set the desired value for all domains.
uk: Ввівши нижче значення і поставивши позначку <strong>Застосувати до всіх доменів</strong> можна встановити бажане значення для всіх доменів.

en: Apply to all domains
uk: Застосувати до всіх доменів

en: Update all domain settings
uk: Оновити налаштування усіх доменів

en: node page.
uk: сторінку матеріалу.

en: domain
uk: домен

en: Invalid domain requested by %user on %domain; redirected to %default.
uk: Користувачем %user на %domain; запитаний неприпустимий домен; переспрямовано на %default.

en: Invalid domain requested by %user on %domain, redirected to %redirect
uk: Користувачем %user на %domain; запитаний неприпустимий домен, переспрямовано на %redirect

en: %name contains invalid characters.
uk: %name містить неприпустимі символи.

en: Set the page cache options for all domains.
uk: Задати опції кешу сторінок для всіх доменів.

en: Set the minimum cache lifetime for all domains.
uk: Задати мінімальний час життя для всіх доменів.

en: Use active domain
uk: Використовувати активний домен

en: the active domain
uk: активний домен

en: <strong>Source domain</strong>: %source
uk: <strong>Вихідний домен</strong>: %source

en: You are viewing the %theme settings for %domain.
uk: Ви переглядаєте налаштування теми %theme для домену %domain.

en: %theme has been set as the default theme for %domain
uk: Тему %theme було встановлено базовою темою на домені %domain

en: Current domain
uk: Поточний домен

en: Domain Access Options
uk: Параметри модуля Доступ до доменів

en: Randomly decide
uk: Випадково

en: If you choose "always" or "randomly" you must select at least one domain below.
uk: Якщо обрано "Завжди" або "Випадково", необхідно нижче обрати принаймні один домен.

en: Generated content will be accessible on any or all of the domains checked above.
uk: Генерований вміст буде доступний на будь-якому або на усіх доменах, позначених вище.

en: You may submit changes to the current domain at <a href="!url">%link</a>.
uk: Ви можете надіслати зміни до поточного домену за посиланням <a href="!url">%link</a>.

en: This form is domain-sensitive, be sure you select the proper domain before saving.
uk: Ця форма є чутливою до доменів. Перед збереженням впевніться, що обрано правильний домен.

en: Domain-specific settings
uk: Налаштування, що стосуються доменів

en: Save settings for
uk: Зберегти налаштування для

en: Select the domain to which these settings apply.
uk: Оберіть домен, до якого будуть застосовуватись ці налаштування.

en: Domain settings behavior
uk: Поведінка при налаштуванні доменів

en: Use the default domain
uk: Використовувати базовий домен

en: Use the active domain
uk: Використовувати активний домен

en: Default form value when submitting system settings.
uk: Значення форми за замовчуванням при надсиланні системних налаштувань.

en: Domain Settings
uk: Налаштування домену

en: Expanded site configuration options for Domain Access.
uk: Розширені параметри конфігурації сайтів для модуля Доступ до доменів.
