DQuarks (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (201 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Download
pl: Pobierz

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Download PDF
pl: Pobierz PDF

en: Time
pl: Czas

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: key
pl: klucz

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Teaser
pl: Skrót

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Component
pl: Komponent

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
pl: Opcjonalna. Lżejsze elementy znajdą się wyżej, a cięższe niżej.

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: All
pl: Wszystko

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: To
pl: Do

en: Custom
pl: Własne

en: Score
pl: Wynik

en: Width
pl: Szerokość

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Table
pl: Tabela

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Note
pl: Notatka

en: Clone
pl: Klonuj

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Rules
pl: Reguły

en: Root
pl: Korzeń

en: Clear
pl: Wyczyść

en: E-mail subject
pl: Temat wiadomości e-mail

en: Maxlength
pl: Maksymalna długość

en: Results
pl: Wyniki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Analysis
pl: Analiza

en: Are you sure you want to delete this submission?
pl: Czy na pewno usunąć zgłoszenie?

en: responses
pl: odpowiedzi

en: Go to form
pl: Przejdź do formularza

en: View this form.
pl: Zobacz ten formularz

en: Log submissions
pl: Loguj zgłoszenia

en: Full debug
pl: Pełne debugowanie

en: Confirmation message or redirect URL
pl: Tekst potwierdzający przyjęcie lub adres (URL) przekierowania po wypełnieniu

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: E-mail to address
pl: Adres odbiorcy e-maila

en: E-mail from name
pl: Nazwa nadawcy e-maila

en: E-mail from address
pl: Adres nadawcy e-maila

en: ever
pl: kiedykolwiek

en: every hour
pl: co godzinę

en: every day
pl: codziennie

en: every week
pl: co tydzień

en: No Components, add a component below.
pl: Brak komponentów. Można je dodać, korzystając z poniższych opcji.

en: Edit component: @name (@type)
pl: Edytuj komponent: @name(@type)

en: Field Key
pl: Klucz pola

en: Check this option if the user must enter a value.
pl: Zaznacz tą opcję jeżeli użytkownik musi wypełnić pole.

en: Parent Fieldset
pl: Nadrzędna grupa pól

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
pl: Klucz pola %field_key jest nieprawidłowe. Proszę podać tylko małe litery, cyfry lub podkreślenia.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
pl: Klucz pola %field_key jest już używany przez %existing_field. Proszę podać inny, unikalny klucz.

en: Submission #@sid
pl: Zgłoszenie #@sid

en: Previous submission
pl: Poprzednie zgłoszenie

en: Next submission
pl: Następne zgłoszenie

en: Submission Information
pl: Informacje o odpowiedzi

en: Submitted by !name
pl: Wysłano przez !name

en: Illegal information. Data not submitted.
pl: Nielegalne informacje. Dane nie zostały wysłane.

en: Go back to the form
pl: Wróć do formularza

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
pl: Udostępnia możliwość tworzenia formularzy i kwestionariuszy.

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: The default value of the field.
pl: Domyślna wartość pola.

en: Left Blank
pl: Zostaw puste

en: User entered value
pl: Użytkownik podał wartość

en: Width of the textfield.
pl: Szerokość pola tekstowego.

en: User email as default
pl: E-mail użytkownika jako domyślny

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
pl: Ustaw domyślną wartość tego pola na e-mail użytkownika, jeżeli jest zalogowany.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
pl: Zaznacz, aby pole stało się nieedytowalne. Przydatne w przypadku ustawianie domyślnej i niezmiennej wartości.

en: Average submission length in words (ex blanks)
pl: Średnia długość zgłoszenia w słowach (bez spacji)

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli użytkownik powinien mieć możliwość wyboru wielu wartości.

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
pl: Pozwala na stworzenie pól jednokrotnego, wielokrotnego wyboru, a także listy rozwijanej.

en: Maxlength of the textfield.
pl: Maksymalna długość pola tekstowego.

en: Basic textfield type.
pl: Podstawowy typ pola tekstowego

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Full node
pl: Pełen węzeł

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: Export format
pl: Format eksportu

en: Print
pl: Drukuj

en: Submission date
pl: Data wysłania

en: Available as block
pl: Dostępny jako blok

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Leave blank for none. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
pl: Wypełnione ankiety będą wysłane e-mailem na ten adres. Zostaw puste pole, aby nie wysyłać. Można podać więcej adresów oddzielonych przecinkami.

en: Submission deleted.
pl: Usunięto zgłoszenie.

en: Direction
pl: Kierunek

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
pl: Dozwolone są jedynie pliki o następujących rozszerzeniach: %files-allowed.

en: A file readable by Microsoft Excel.
pl: Plik odczytywany przez Microsoft Excel.

en: Justification
pl: Usprawiedliwienie

en: Correct
pl: Poprawnie

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: The results of this submission may be viewed at:
pl: Formularz można przeglądnąć na następującej stronie:

en: New component name
pl: Nazwa nowego komponentu

en: The component positions and mandatory values have been updated.
pl: Pozycje komponentów oraz wymagane pola zostały zaktualizowane.

en: Include in e-mails
pl: Dołącz w e-mailach

en: If checked, submitted values from this component will be included in e-mails.
pl: Jeśli zaznaczone, informacje z odpowiedzi w tym komponencie będą zawarte w wiadomości e-mail.

en: Component %name cloned.
pl: Utworzono duplikat komponentu %name.

en: Component %name updated.
pl: Zaktualizowano komponent %name.

en: New component %name added.
pl: Dodano nowy komponent %name.

en: Delete the %name fieldset?
pl: Usunąć grupę pól %name?

en: Delete the %name component?
pl: Czy na pewno usunąć komponent %name?

en: Component %name deleted.
pl: Usunięto komponent %name.

en: Submissions for %user
pl: Zgłoszenia dla %user

en: Show !count results per page.
pl: Pokaż !count wyników na stronę.

en: Showing all results.
pl: Wyświetlanie wszystkich wyników.

en: @total results total.
pl: Wszystkich wyników: @total.

en: Submission Details
pl: Szczegóły zgłoszenia

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
pl: Kliknij na nazwę istniejącego komponentu, aby edytować jego ustawienia.

en: Message to be shown upon successful submission or a path to a redirect page. Preface message with <em>message:</em> for a simple message that does not require a page refresh. Redirect pages must start with <em>http://</em> for external sites or <em>internal:</em> for an internal path. i.e. <em>http://www.example.com</em> or <em>internal:node/10</em>
pl: Wiadomość wyświetlana po wypełnieniu całego formularza lub link do strony, na jaką klient ma być przekierowany. Linki do przekierowania muszą zaczynać się <em>http://</em> do stron zewnętrznych lub <em>internal:</em> do wewnętrznych linków. Np. <em>http://www.example.com</em> or <em>internal:node/10</em>

en: Uncheck all roles to prevent new submissions. The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
pl: Odznacz wszystkie role, aby zablokować możliwość wysyłania ankiety. Rola %authenticated dotyczy wszystkich zarejestrowanych użytkowników, bez znaczenia na przydzielone im role.

en: Conditional e-mail recipients
pl: Warunkowi odbiorcy e-maili

en: The settings below allow you to send e-mails to multiple recipients based off the value of a component.
pl: Poniższe ustawienie umożliwia wysyłanie e-maili do wielu odbiorców na podstawie wartości z komponentu.

en: Limit the number of submissions a user may send within a specified time period
pl: Limituj liczbę wysłanych formularzy w okresie czasu

en: Limit to !count submission(s) !timespan
pl: Ogranicz do !count zatwierdzeń !timespan

en: The entered email address %address is not a valid address.
pl: Wpisany adres email %address nie jest poprawny.

en: Submissions for this form are closed.
pl: Zamknięto możliwość wypełniania tego formularza.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
pl: By zobaczyć ten formularz musisz się <a href="!login">zalogować</a> lub <a href="!register">zarejestrować</a>.

en: You do not have permission to view this form.
pl: Nie masz uprawnień do przeglądania tego formularza.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
pl: Przesłałeś ten formularz maksymalną liczbę razy (@count).

en: You have already submitted this form.
pl: Ten formularz został już wysłany.

en: You may not submit another entry at this time.
pl: Nie można w tym momencie kolejny raz wysłać formularz.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
pl: <a href="!url">Zobacz poprzednio wysłane zgłoszenia</a>.

en: Available components
pl: Dostępne komponenty

en: The default sender name which is used along with the default from address.
pl: Domyślna nazwa nadawcy, która jest używana wraz z domyślnym adresem.

en: Default subject
pl: Domyślny temat

en: Form submission from: %title
pl: Zgłoszenie z formularza: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
pl: Domyślny temat wyników wysłanych e-mailem.

en: Allow cookies for tracking submissions
pl: Pozwól ciasteczkom na śledzenie zgłoszeń

en: Submission access control
pl: Prawa dostępu do wysyłania zgłoszeń

en: Set to "Log submissions" to log all submissions in the watchdog. Set to "Full debug" to print debug info on submission.
pl: Użyj logowania zgłoszeń do umieszczania wpisów w dzienniku zdarzeń. Pełne debugowanie wyświetli komunikat po każdorazowym wysłaniu formularza.

en: Submission posted to %title. <a href="!url">Results</a>. !details
pl: Dodano zgłoszenie do %title. <a href="!url">Wyniki</a>. !details

en: Submission updated.
pl: Zgłoszenie zaktualizowane.

en: Thank you, your submission has been received.
pl: Dziękujemy za wypełnienie formularza, twoje zgłoszenie zostało odebrane.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
pl: Możesz używać w tym polu specjalnych wzorców, które zostaną zastąpione dynamicznymi wartościami.

en: Token values
pl: Wartości wzorców

en: Leaving blank will use the default size.
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego rozmiaru.

en: E-mail a submission copy
pl: E-mail z kopią odpowiedzi

en: Check this option if this component contains an e-mail address that should get a copy of the submission. Emails are sent individually so other emails will not be shown to the recipient.
pl: Zaznacz tą opcję, jeśli ten komponent zawiera adres e-mail, na który powinna zostać wysłana kopia tego zgłoszenia. E-maile są wysyłane osobno więc inne e-maile nie będą pokazane odbiorcy.

en: %value is not a valid email address.
pl: %value nie jest poprawnym adresem email.

en: A textfield that automatically fills in a logged-in user's e-mail.
pl: Pole tekstowe, wypełniające się automatycznie adresem e-mail zalogowanej osoby.

en: Label placed to the left of the textfield
pl: Opis pola, umieszczony po lewej stronie

en: Examples: $, #, -.
pl: Przykłady: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
pl: Etykieta umieszczona po prawej stronie pola tekstowego

en: Examples: lb, kg, %.
pl: Przykłady: lb, kg, %.

en: Equal
pl: Równe

en: Not equal
pl: Nierówne

en: Unique
pl: Unikalne

en: To add one, create a !types piece of content.
pl: Aby dodać należy stworzyć zawartość typu !types.

en: Value of !component
pl: Wartość !component

en: Value of "!component"
pl: Wartość "!component"

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
pl: Zaznacz jeżeli wszystkie wpisywane wartości dla tego pola są unikalne. Ta sama wartość nie może zostać użyta dwukrotnie.

en: No available components
pl: Brak dostępnych komponentów

en: @name form
pl: Formularz @name

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
pl: By zobaczyć ten formularz musisz się <a href="!login">zalogować</a>.

en: Form only
pl: Tylko formularz

en: If enabled this webform will be available as a block.
pl: Jeżeli włączone, ten formularz będzie dostępny jako blok.

en: The node ID.
pl: ID węzła

en: The name of the user if logged in. Blank for anonymous users.
pl: Nazwa użytkownika, jeśli jest zalogowany. Puste dla anonimowych użytkowników.

en: The e-mail address of the user if logged in. Blank for anonymous users.
pl: Adres e-mail użytkownika, jeśli jest zalogowany. Puste dla anonimowych użytkowników.

en: The IP address of the user.
pl: Adres IP użytkownika.

en: The name of the site (i.e. %site_name)
pl: Nazwa strony (np. %site_name)

en: The current date, formatted according to the site settings.
pl: Bieżąca data, sformatowana zgodnie z ustawieniami witryny.

en: The node title.
pl: Tytuł węzła.

en: Any user profile field or value, such as %profile[name] or %profile[profile_first_name]
pl: Dowolne pole lub wartość profilu użytkownika, takie jak %profile[name] lub %profile[profile_first_name]

en: Tokens may be populated from the URL by creating URLs of the form http://example.com/my-form?foo=bar. Using the token %get[foo] would print "bar".
pl: Wzorce mogą być wypełnione z URL poprzez stworzenie adresu formularza http://example.com/my-form?foo=bar. Przy użyciu wzorca %get[foo] wyświetli się "bar".

en: Tokens may also be populated from POST values that are submitted by forms.
pl: Wzorce mogą być również wypełnione z wartości POST wysyłanych przez formularze.

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
pl: Ogranicz każdego użytkownika do !count zgłoszeń !timespan

en: Show result
pl: Pokaż wynik

en: After every page
pl: Po każdej stronie

en: Only on the end
pl: Tylko na końcu

en: Don't show result
pl: Nie pokazuj wyniku

en: Enter a machine readable key for this quiz element. May contain only lowercase alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the quiz element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if using Additional Processing or Validation code.
pl: Wprowadź nazwę wewnętrzną tego elementu quizu. Może zawierać tylko małe alfanumeryczne znaki i podkreślenia. Ten klucz będzie używany jako atrybut "name" elementu quizu. Ta wartość nie ma wpływu na sposób zapisywania danych, ale może być przydatna przy dodatkowym przetwarzaniu lub walidacji formularza.
