Drupal core (6.19) - en to lt translation catalogue (2858 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: Filter HTML tags
lt: Filtruotos HTML žymės

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Closed
lt: Uždara

en: Wrong username or password.
lt: Neteisingas vardas ar slaptažodis.

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: closed
lt: uždaryta

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: deny
lt: neleisti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Log
lt: Įrašas

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: new
lt: naujas

en: error
lt: klaida

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: The title of the block as shown to the user.
lt: Pavadinimas, kurį matys nariai.

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Blue Lagoon (Default)
lt: Blue Lagoon (Įprasta)

en: Cold Day
lt: Šalta diena

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: peržiūrėti

en: updated
lt: atnaujinta

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: There are currently no posts in this category.
lt: Šiuo metu šioje kategorijoje nėra nė vieno įrašo.

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Multiple select
lt: Pasirinkti keletą

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lt: Puslapiai rūšiuojami pirma pagal svorį, po to pagal pavadinimą.

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Add container
lt: Pridėti konteinerį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit container
lt: redaguoti konteinerį

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: category
lt: kategorija

en: Outline
lt: Apybraiža

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Session opened for %name.
lt: Narys %name prisijungė.

en: Help
lt: Pagalba

en: username
lt: registracijos vardas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Clear index
lt: Valyti indeksą

en: edit forum
lt: redaguoti forumą

en: Forum name
lt: Forumo pavadinimas

en: forum
lt: forumas

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name forumą?

en: The forum %term and all sub-forums and associated posts have been deleted.
lt: Forumas %term ir visi sub-forumai ir įrašai jame buvo pašalinti.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums and associated posts.
lt: forumas: pašalintas %term ir visi sub-forumai ir įrašai jame.

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Core - optional
lt: Šerdis - pasirenkama

en: never
lt: niekada

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: mail
lt: el. paštas

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: actions
lt: veiksmai

en: aggregator
lt: surinkėjas

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: The fully-qualified URL of the feed.
lt: Visiškai kvalifikuotas URL tiekimas

en: Add forum
lt: Pridėti forumą

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Screenshot for %theme theme
lt: Temos %theme vaizdas

en: no screenshot
lt: nėra vaizdo

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Access log settings
lt: Priėjimų įrašų nuostatų

en: Enable access log
lt: Įjungti priėjimo įrašymą

en: Discard access logs older than
lt: Pašalinti įrašus senesnius kaip

en: Preview comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Unassign
lt: Atskirti

en: Please contact the site administrator.
lt: Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Settings for @role
lt: Nuostatos @role

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
lt: Bylų formatai, kuriuos vartotojai gali siųsti pagal jų rolę. Atskirkite plėtinius tarpais ir neįrašykit taško.

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: type
lt: tipas

en: Database type
lt: Duomenų bazės tipas

en: User
lt: Narys

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: file
lt: failas

en: status
lt: būsena

en: Error
lt: Klaida

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: Create
lt: Kurti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Save categories
lt: Išsaugoti kategorijas

en: Content management
lt: Turinio valdymas

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
lt: Kelias iki meniu punkto. Tai gali būt vidinis Drupal kelias toks kaip %add-node arba išorinis URL toks kaip http://www.drupal.lt. Įrašykite %front ir tai bus nuorodą į pirmą puslapį.

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
lt: Jei pažymėsite ir meniu punktas turi popunkčių, meniu visada bus rodomas išplėstas.

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Question
lt: Klausimas

en: Add child page
lt: Pridėti dukterinį puslapį

en: Printer-friendly version
lt: Spausdinimo versija

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Remove from outline
lt: Pašalinti iš apybraižos

en: Unknown export format.
lt: Nežinomas eksportavimo formatas.

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Post
lt: Įrašas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Page
lt: Puslapis

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Footer message
lt: Poraštės žinutė

en: Logo
lt: Logotipas

en: Mission
lt: Misija

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Public registrations
lt: Vieša registracija

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Host
lt: Serveris

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Never
lt: Niekada

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Drupal core update status
lt: Drupal branduolio atnaujinimo būklė

en: Out of date
lt: Baigėsi galiojimas

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: The menu item can be customized and configured only once the menu module has been <a href="@modules-page">enabled</a>.
lt: Meniu punktas gali būt konfiguruojamas jei tik meniu modulis <a href="@modules-page">įjungtas</a>.

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
lt: Nustatykite <em>Taip</em> jei pageidaujate, kad ši kategorija būtų pagrindinė.

en: You must enter a category.
lt: Jūs turite įvesti kategoriją.

en: You must enter one or more recipients.
lt: Jūs turite įvesti el. pašto adresą.

en: Category %category has been added.
lt: Kategorija %category buvo pridėta.

en: Category %category has been updated.
lt: Kategorija %category yra atnaujinta.

en: Are you sure you want to delete %category?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %category kategoriją?

en: Category %category has been deleted.
lt: Kategorija %category ištrinta.

en: Hourly threshold
lt: Valandinis slenkstis

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lt: Jūs negalite siųsti daugiau kaip %number  pranešimų per valandą. Prašome bandyti vėliau.

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Your e-mail address
lt: Jūsų el. pašto adresas

en: Send e-mail
lt: Siųsti el. paštą

en: You must select a valid category.
lt: Pasirinkite kategoriją.

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Locale
lt: Lokalė

en: Title field label
lt: Pavadinimo laukelio žyma

en: Body field label
lt: Turinio laukelio žyma

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Poll duration
lt: Apklausos trukmė

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: Selection options
lt: Galimi pasirinkimai

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Theme configuration
lt: Temų konfigūracija

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Count
lt: Skaičius

en: RSS - blogs
lt: RSS - tinklaraščiai

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Mode
lt: Būdas

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: OPML feed
lt: OPML tiekimas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Number of news items in block
lt: Naujienų kiekis bloke

en: View this feed's recent news.
lt: Rodyti šio tiekimo naujienas.

en: View this category's recent news.
lt: Rodyti šios kategorijos naujienas.

en: Feed overview
lt: Tiekimo peržiūra

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Next update
lt: Kitas atnaujinimas

en: %time left
lt: liko %time

en: remove items
lt: pašalinti elementus

en: update items
lt: atnaujinti elementus

en: Category overview
lt: Kategorijos peržiūra

en: Categorize
lt: Kategorizuoti

en: You are not allowed to categorize this feed item.
lt: Jums neleidžiama kategorizuoti šio tiekimo lemento.

en: The categories have been saved.
lt: Kategorijos išsaugotos.

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: blog it
lt: skelbk tai

en: Comment on this news item in your personal blog.
lt: Komentuok apie tai savo asmeniniame tinklaraštyje.

en: %age old
lt: %age senumo

en: %ago ago
lt: prieš %ago

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Items shown in sources and categories pages
lt: Rodomi elementai šaltinio ir kategorijos puslapiuose

en: A feed with this URL %url already exists. Please enter a unique URL.
lt: Tiekimo su šiuo URL %url jau yra. Prašome įvesti unikalų URL.

en: The feed %feed has been updated.
lt: Tiekimas %feed atnaujinti.

en: Feed %feed deleted.
lt: Tiekimas %feed pašalintas.

en: The feed %feed has been deleted.
lt: Tiekimas %feed pašalinti

en: Feed %feed added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas.

en: The feed %feed has been added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: The news items from %site have been removed.
lt: Naujienos iš %site buvo pašalintos.

en: administer news feeds
lt: valdyti naujienu tiekimus

en: access news feeds
lt: naudotis naujienų tiekimais

en: Performance
lt: Veikimas

en: Read full article to view attachments.
lt: Norėdami peržiūrėti prisegtukus, skaitykite visą straipsnį.

en: 1 attachment | @count attachments
lt[0]: @count prisegtukas
lt[1]: @count prisegtukai
lt[2]: @count[2] prisegtukų

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Last reply
lt: Atsakymas

en: System
lt: Sistema

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Send
lt: Siųsti

en: Code
lt: Kodas

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Add a role to the selected users
lt: Pridėti rolę pasirinktiems nariams

en: Remove a role from the selected users
lt: Pašalinti role pasirinktiems nariams

en: security
lt: saugumas

en: node
lt: mazgas

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Table
lt: Lentelė

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: May
lt: Gegužė

en: Forum
lt: Forumas

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Theme-specific settings
lt: Temos nustatymai

en: These settings only exist for the %theme theme and all the styles based on it.
lt: Šie nustymai galios tik %theme temai ir visiems stiliams paremtiems ja.

en: access content
lt: skaityti turinį

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Signatures
lt: Parašai

en: User login
lt: Nariams

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Updated URL for feed %title to %url.
lt: Atnaujintas tiekimo %title URL į %url.

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Jump to the first comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą šio įrašo komentarą.

en: Jump to the first new comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą naują šio įrašo komentarą.

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Add a new comment to this page.
lt: Pridėti naują komentarą šiam puslapiui.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
lt: Pasidalinkite savo nuomone ir mintimis apie šį įrašą.

en: No terms available.
lt: Nėra terminų.

en: reset
lt: atstatyti

en: String
lt: Eilutė

en: Users
lt: Nariai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Minimum cache lifetime
lt: Mažiausias talpyklos gyvavimo laikas

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Site maintenance
lt: Svetainės priežiūra

en: Online
lt: Įjungta

en: Off-line
lt: Išjungta

en: When set to "Online", all visitors will be able to browse your site normally. When set to "Off-line", only users with the "administer site configuration" permission will be able to access your site to perform maintenance; all other visitors will see the site off-line message configured below. Authorized users can log in during "Off-line" mode directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
lt: Kai nustatysite "įjungta", visi lankytojai galės naršyti svetainę. Kai nustatysite "išjungta" naršyti galės tik nariai su administravimo teisėmis, visi kiti lankytojai matys išjungimo žinutę kuri nustatoma žemiau. Prisijungti kai svetainė išjungta galima per <a href="@user-login">prisijungimo</a> puslapį.

en: Site off-line message
lt: Išjungtos svetainės pranešimas

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
lt: Žinutė rodoma lankytojams kai svetainė išjungta.

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: Top pages
lt: Lankomiausi puslapiai

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Recent hits
lt: Naujausi skaitymai

en: The comment no longer exists.
lt: Tokio komentaro nebėra.

en: The comment and all its replies have been deleted.
lt: Komentaras ir visi atsakymai į jį ištrinti.

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Profile
lt: Profilis

en: Votes
lt: Balsai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Tracker
lt: Seklys

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: The name %name is a reserved username.
lt: Registracijos vardas %name jau yra.

en: The field %field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Table prefix
lt: Lentelių priešdėlis

en: Database username
lt: Duomenų bazės vartotojo vardas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Formatting guidelines
lt: Formatavimo taisyklės

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Jei paliksite tuščią - bus naudojamas formos pateikimo laikas.

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post. The first "listed" file will be included in RSS feeds.
lt: Pakeitimai atlikti prisegtukuose neįsigalios, kol neišsaugosite įrašo. Pirma sąraše esanti byla bus rodoma RSS tiekime.

en: File attachments are disabled. The file directories have not been properly configured.
lt: Failų prisegimas yra išjungtas. Failų katalogai nebuvo tinkamai nustatyti.

en: Please visit the <a href="@admin-file-system">file system configuration page</a>.
lt: Prašome apsilankyti <a href="@admin-file-system">failų sistemos nustatymų puslapį</a>.

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
lt: Įjungia ar išjungia puslapių kešavimą anoniminiams lankytojams ir nustato CSS bei JS duomenų srauto optimizavimą

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
lt: Maksimaliai leidžiamo vaizdo dydis išreikštas PLOČIUxAUKŠČIU (pvz.: 640x480). Nustatykite 0 jei neribosite.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
lt: %role failo dydžio riba privalo būti skaičius ir daugiau didesnis už nulį.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
lt: %role maksimalus įkeliamo failo dydis yra didesnis nei visų failų dydis leidžiamas vartotojui

en: Maximum resolution for uploaded images
lt: Maksimali atsiunčiamo vaizdo rezoliucija

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: Maximum file size per upload
lt: Maksimalus failo dydis per įkėlimą

en: Total file size per user
lt: Visas bylų dydis nariui

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
lt: Maksimalus visų bylų dydis kurias narys gali atsiųsti (megabaitais).

en: [<a href="@link">more help...</a>]
lt: [<a href="@link">pagalba...</a>]

en: English
lt: Anglų

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Are you sure you want to delete these items?
lt: Ar tikrai nori pašalinti?

en: The items have been deleted.
lt: Elementai buvo pašalinti

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Su tokiu el. pašto adresu %email jau registruotasi. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
lt: El. pašto adresui %email draudžiamas priėjimas.

en: Remove items
lt: Pašalinti elementus

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Sources
lt: Šaltinis

en: !title category latest items
lt: !title kategorijos naujausi elemantai

en: !title feed latest items
lt: !title teikimo naujausi elementai

en: A category named %category already exists. Please enter a unique title.
lt: %category kategorija jau yra. Prašome įvesti unikalų pavadinimą.

en: The category %category has been updated.
lt: %category atnaujinta.

en: Category %category deleted.
lt: Kategorija %category pašalinta.

en: The category %category has been deleted.
lt: %category pašalinta

en: Category %category added.
lt: Kategorija %category pridėta.

en: The category %category has been added.
lt: %category pridėta

en: aggregator - @title
lt: surinkėjas - @title

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
lt: Ar tikrai norite pašalinti savita meniu punktą %item?

en: The menu item %title has been deleted.
lt: Meniu punktas %title buvo ištrintas

en: Deleted menu item %title.
lt: Meniu punktas %title ištrintas.

en: menu
lt: meniu

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: update
lt: atnaujinti

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: locked
lt: užrakinta

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: This cannot be undone.
lt: Šis veiksmas negryžtamas

en: Upload picture
lt: Atsiųsti nuotrauką

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Language file
lt: Kalbos failas

en: published
lt: paskelbtas

en: Average page generation time
lt: Vidutinis puslapio generavimo laikas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Show only users where
lt: Rodyti tik narius kur

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Member for
lt: Narys jau

en: @time ago
lt: prieš @time

en: No users available.
lt: Nėra narių

en: No users selected.
lt: Nariai nepasirinkti.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
lt: Aptiktas piktavališkas bandymas pakeisti apsaugotus nario duomenis.

en: Select all rows in this table
lt: Pažymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Deselect all rows in this table
lt: Atžymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti.

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Languages
lt: Kalbos

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
lt: Maksimalus failo dydis, kurį vartotojas gali įkelti (megabaitais).

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Edit menu item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: Reset menu item
lt: Atstatyti meniu elementus

en: Delete menu item
lt: Šalinti meniu elementą

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Locale settings
lt: Lokalės nustatymai

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: How many content items to display in "day" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "dieno" sąraše.

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Posts
lt: Įrašai

en: Mission statement
lt: Misija

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: None.
lt: Joks.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Existing system path
lt: Esantis siteminis kelias

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
lt: Įveskite esnati kelią. Pvz.  node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Nurodykite alternatyvų kelią iki duomenų. Pvz, įveskite  "apie" kai tekstas yra apie jūsų svetainę ar įmonę, nenaudokite jokių specialių simbolių.

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Number of day's top views to display
lt: Dienos  peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of all time views to display
lt: Viso laiko peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of most recent views to display
lt: Naujausių peržiūrų rodomas kiekis

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Spam link deterrent
lt: Spam nuorodų sulaikymas

en: profile
lt: profilis

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Send yourself a copy.
lt: Atsiųsti kopiją sau.

en: !name (!name-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site.
lt: !name (!name-url) atsiuntė pranešimą per jūsų kontaktų formą (!form-url) svetainėje !site.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !url.
lt: Jei nenorite gauti tokių laiškų, jūs galite pakeisti savo nuostatas adresu !url.

en: %name-from sent %name-to an e-mail.
lt: %name-from išsiųstas laiškas %name-to.

en: The message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta

en: !name sent a message using the contact form at !form.
lt: !name siųsta žinutė naudojant kontaktų formą !form.

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
lt: %name-from išsiųstas laiškas kategorijoje  %category.

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Create new account
lt: Registracija

en: role
lt: rolė

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %name bloką?

en: The block %name has been removed.
lt: Blokas %name ištrintas.

en: list terms
lt: peržiūrėti terminus

en: add terms
lt: pridėti terminus

en: Created new term %term.
lt: Sukurtas naujas terminas %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
lt: Ar tikrai nori ištrinti terminą %title?

en: Deleted term %name.
lt: Terminas %name pašalintas.

en: warning
lt: įspėjimas

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: Last run !time ago
lt: Paskutinis paleidimas prieš !time

en: Never run
lt: Nė karto nepaleistas

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: critical
lt: kritiška

en: Default permitted file extensions
lt: Įprastai leidžiami bylų plėtiniai

en: Optimize JavaScript files
lt: Optimizuoti JavaScript failus

en: Results
lt: Rezultatai

en: Older polls
lt: Senesnės apklausos

en: View the list of polls on this site.
lt: Peržiūrėti apklausų sąrašą šioje svetainėje

en: Poll settings
lt: Apklausos nuostatos

en: You must fill in at least two choices.
lt: Turite užpildyti bent du pasirinkimus

en: open
lt: atvira

en: This table lists all the recorded votes for this poll. If anonymous users are allowed to vote, they will be identified by the IP address of the computer they used when they voted.
lt: Šioje lentelėje pateikti visi šios apklausos balsai. Jei balsuoti leidžiama neprisijungusiems nariams, jiems atskirti naudojamas IP adresas.

en: Visitor
lt: Svečias

en: Cancel your vote
lt: Atšaukti savo balsą

en: View the current poll results.
lt: Peržiūrėti šios apklausos rezultatus

en: vote on polls
lt: balsuoti apklausose

en: cancel own vote
lt: atšaukti savo balsą

en: inspect all votes
lt: tikrinti visus balsus

en: List terms
lt: Peržiūrėti terminus

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami terminą pašalinsite jo palikuonis, jei tokių yra. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: Syndicate
lt: Sindikacija

en: Syndicate content
lt: Surinkti turinį

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: Books
lt: Knygos

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikai nes "%error"  %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
lt: Tiekimas iš %site atrodo, kad neveikia, nes klaida "%error" %line.

en: Forums
lt: Forumai

en: administer taxonomy
lt: administruoti sistematiką

en: access administration pages
lt: naudotis administravimo puslapiais

en: administer filters
lt: administruoti filtrus

en: view revisions
lt: žiūrėti versijas

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa.

en: Track
lt: Sekti

en: No forums defined
lt: Nėra apibrėžtų forumų

en: This topic has been moved
lt: Ši tema perkelta

en: User management
lt: Narių valdymas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: e-mail
lt: el. paštas

en: permission
lt: teisė

en: Your vote was recorded.
lt: Jūsų balsas įrašytas

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
lt: Leidžia atlikti apklausas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Slaptažodis ir tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Length of trimmed posts
lt: Santraukos ilgis

en: 200 characters
lt: 200 simbolių

en: 400 characters
lt: 400 simbolių

en: 600 characters
lt: 600 simbolių

en: 800 characters
lt: 800 simbolių

en: 1000 characters
lt: 1000 simbolių

en: 1200 characters
lt: 1200 simbolių

en: 1400 characters
lt: 1400 simbolių

en: 1600 characters
lt: 1600 simbolių

en: 1800 characters
lt: 1800 simbolių

en: 2000 characters
lt: 2000 simbolių

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
lt: Maksimalus skaičius simbolių įrašo įžangoje. Įžanga padaroma iš įrašo, nukerpant jį ties nurodytu simbolių skaičiumi. Ji naudojama rodant įrašą pagrindiniame puslapyje, sąrašuose pagal kategorijas, XML šaltiniuose ir kitur. Kad visada būtų naudojamas visas įrašas, nurodykite "Neribojamas". Šios reikšmės pakeitimas turės įtakos tik naujam ar atnaujintam turiniui, esamos įžangos liks tokio ilgio, kokio yra.

en: System default
lt: Įprastas sistemos

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
lt: Įprastai leidžiami bylų plėtiniai kuriuos nariai gali atsiųsti. Atskirkite plėtinius tarpu neįveskite taško.

en: Default maximum file size per upload
lt: Maksimalus bylos dydis atsiuntimui

en: Default total file size per user
lt: Visas dydis nariui

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja maksimalų įkeliamo failo dydį iki %size.

en: Depending on your server environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
lt: Priklausomai nuo jūsų serverio aplinkos, šias nuostatas galima pakeisti sistemos mastu php.ini byloje, php.ini byloje Drupal root kataloge, Drupal svetainės settings.php byloje ar .htaccess byloje Drupal root kataloge.

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: The description displayed when hovering over a menu item.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus ant meniu elemento.

en: XML feed
lt: XML tiekimas

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Gray
lt: Pilka

en: Attach new file
lt: Prisegti naują failą

en: Attach
lt: Prisegti

en: List files by default
lt: Išvardinti failus, įprastai

en: File system path
lt: Failų sistemos kelias

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: <a href="@link" title="@title">more</a>
lt: <a href="@link" title="@title">daugiau</a>

en: Redirect to URL
lt: Nukreipti į URL

en: details
lt: smulkiau

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas.

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
lt: Nario vardas, kuriam norite priskirti nuosavybės teises.

en: Please enter a valid username.
lt: Prašome įvesti galiojanti nario vardą.

en: Please enter a valid email address or %author.
lt: Prašome įvesti galiojantį el. pašto adresą ar %author.

en: Manage the actions defined for your site.
lt: Valdo veiksmus nustatytus jūsų svetainėje

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: Actions available to Drupal:
lt: Galimi veiksmai:

en: The action has been successfully saved.
lt: Šis veiksmas sėkmingai išsaugotas

en: Deleted action %aid (%action)
lt: Pašalintas veiksmas %aid (%action)

en: Action '%action' added.
lt: Veiksmas '%action' pridėtas.

en: Remove orphaned actions
lt: Pašalinti vienišus veiksmus

en: administer actions
lt: veiksmų administravimas

en: Themes
lt: Temos

en: Story
lt: Straipsnis

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: administer nodes
lt: administruoti mazgus

en: administer comments
lt: administruoti komentarus

en: Delete comments
lt: Šalinti komentarus

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: by
lt: pagal

en: The comments have been deleted.
lt: Komentarai pašalinti.

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
lt: Jūsų komentaras buvo įrašytas į moderavimo eilę, ir bus paskelbtas tik kai jam pritars svetainės administratoriai.

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Hits
lt: Skaityta

en: not sticky
lt: neprikabintas

en: sticky
lt: prikabintas

en: not promoted
lt: ne iškeltas

en: promoted
lt: iškeltas

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Contact settings
lt: Kontaktų nustatymai

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Line break converter
lt: Linijos lūžio keitiklis

en: Temporary directory
lt: Laikinas aplankas

en: date
lt: data

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: upload files
lt: įkelti failus

en: Site configuration
lt: Svetainės konfigūracija

en: The specified date is invalid.
lt: Nurodyta data yra klaidinga.

en: Choice @n
lt: Pasirinkimai @n

en: Password strength:
lt: Slaptažodžio stiprumas:

en: It is recommended to choose a password that contains at least six characters. It should include numbers, punctuation, and both upper and lowercase letters.
lt: Rekomenduojama pasirinkti slaptažodį, kuriame yra bent iš 6 simboliai. Jį turėtų sudaryti skaičiai, skyrybos ženklai bei didžiosios ir mažosios raidės.

en: The password does not include enough variation to be secure. Try:
lt: Slaptažodžio sudėtingumo nepakanka saugumui užtikrinti. Bandykite:

en: Adding both upper and lowercase letters.
lt: Įterpti ir didžiųjų, ir mažųjų raidžių.

en: Adding numbers.
lt: Įterpti skaitmenų.

en: Adding punctuation.
lt: Įterpti skyrybos ženklų.

en: It is recommended to choose a password different from the username.
lt: Rekomenduojama slaptažodį rinktis kitokį nei nario vardą.

en: Passwords match:
lt: Slaptažodžiai sutampa:

en: Slogan
lt: Šūkis

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
lt: Šis tekstas bus rodomas kiekvieno puslapio apačioje. Naudinga autorinių teisių pranešimui pridėti.

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: The name used to indicate anonymous users.
lt: Vardas, kuriuo vadinami anoniminiai vartotojai.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lt: Pirmo puslapio rodomas turinys iš šio URL. Jei nežinote, įrašykite "node".

en: Get help
lt: Gauti pagalbą

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Assign
lt: Priskirti

en: Not translated
lt: Neišversta

en: is
lt: yra

en: Approval queue
lt: Pritarimo eilė

en: Display on separate page
lt: Rodyti atskirame puslapyje

en: Location of comment submission form
lt: Komentarų rašymo formos vieta

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Tableless, recolorable, multi-column, fluid width theme (default).
lt: Be lentelių, daugiastulpelinė, spalvojama, pilno pločio tema (įprasta).

en: Go to previous forum topic
lt: Atgal prie buvusios forumo temos

en: Go to next forum topic
lt: Toliau prie kito forumo temos

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Underlined
lt: Pabrauktas

en: Site building
lt: Svetainės kūrimas

en: No primary links
lt: Nėra pirminių nuorodų

en: Source for the primary links
lt: Pirminių nuorodų šaltinis

en: Select what should be displayed as the primary links.
lt: Pasirinkite, kas turėtų būt rodoma kaip pirminės nuorodos.

en: No secondary links
lt: Nėra antrinių nuorodų

en: Source for the secondary links
lt: Antrinių nuorodų šaltinis

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Role specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas rolėms

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
lt: Neįjungtas meniu elementas nebus rodomas visuose meniu.

en: Enter the name for your new menu. Remember to enable the newly created block in the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
lt: Įveskite naujo meniu pavadinimą. Nepamirškite pažymėti jį <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
lt: Norėdami perrikiuoti meniu elementus, paimkite ir tempkite meniu elementą į naują vietą. Atminkite, pakeitimai nebus išsaugoti, kol nepaspausite <em>Išsaugoti</em> mygtuko puslapio apačioje.

en: List menus
lt: Meniu sąrašas

en: Customize menu
lt: Pritaikyti meniu

en: List items
lt: Žiūrėti elementus

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: English name
lt: Angliškas pavadinimas

en: Native name
lt: Projekto pavadinimas:

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Form name
lt: Formos pavadinimas

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
lt: Laukelio pavadinimas, kuris bus matomas nariams. Pvz. "Mėgstamiausia spalva"

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
lt: Pasirinktinai. Platesnis šio laukelio paaiškinimas. Jis bus rodomas nariams.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. The word <code>%value</code> will be substituted with the corresponding value. An example page title is "People whose favorite color is %value". This is only applicable for a public field.
lt: Jei norite leisti naršyti pagal šio laukelio reikšmes, įrašykite rezultatų puslapio pavadinimą. Žodis <code>%value</code> bus atitinkamos reikšmės pakaitalas. Pvz. puslapio pavadinimas "Žmonės kurių mėgstama spalva yra %value". Tai taikoma tik viešiems laukeliams.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. An example page title is "People who are employed". This is only applicable for a public field.
lt: Jei norite leisti naršyti pagal šio laukelio reikšmes, įrašykite rezultatų puslapio pavadinimą. Pvz. puslapio pavadinimas "Žmonės kuri dirba". Tai taikoma tik viešiems laukeliams.

en: Save field
lt: Išsaugoti laukelį

en: Blocks
lt: Blokai

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
lt: Nustatykite bloko turinį ir jo rodymą svetainėje.

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: Save blocks
lt: Išsaugoti blokus

en: The block settings have been updated.
lt: Bloko nuostatos atnaujintos.

en: Block specific settings
lt: Bloko nustatymai

en: Override the default title for the block. Use <em>&lt;none&gt;</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
lt: Bloko pavadinimas. Naudokite <em>&lt;none&gt;</em> arba palikite tuščia, jei nenorite, kad pavadinimas matytusi.

en: '%name' block
lt: '%name' blokas

en: User specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas nariams

en: Custom visibility settings
lt: Savitos matomumo nuostatos

en: Users cannot control whether or not they see this block.
lt: Narys negali valdyti bloko vaizdavimo

en: Show this block by default, but let individual users hide it.
lt: Įprastai rodyti šį bloką, bet nariai gali jį išjungti.

en: Hide this block by default but let individual users show it.
lt: Įprastai šį bloką slėpti, bet nariai gali jį įjungti.

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
lt: Leidžia nariams nustatyti blokų matomumą, kaip jie nori.

en: Show block for specific roles
lt: Rodyti bloką šioms rolėms

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
lt: Rodomas blokas tik pasirinktoms rolėms. Jei nepasirinkta jokia rolė, blokas rodomas visoms rolėms.

en: Page specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas puslapiuose

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Show block on specific pages
lt: Bloko rodymas specifiniuose puslapiuose

en: Save block
lt: Išsaugoti bloką

en: Please ensure that each block description is unique.
lt: Prašome įsitikinti, kad bloko pavadinimas unikalus.

en: The block configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
lt: Trumpas bloko aprašymas (rodomas  <a href="@overview">peržiūros puslapyje</a>).

en: Block body
lt: Bloko turinys

en: The content of the block as shown to the user.
lt: Bloko turinys, kurį matys vartotojai.

en: Block configuration
lt: Bloko nustatymai

en: administer blocks
lt: administruoti blokus

en: use PHP for block visibility
lt: naudoti PHP bloko matomumui

en: Controls the boxes that are displayed around the main content.
lt: Valdo dėžutes, kurios rodomos aplink pagrindinį turinį.

en: Core - required
lt: Šerdis - privaloma

en: Menus
lt: Meniu

en: Control your site's navigation menu, primary links and secondary links. as well as rename and reorganize menu items.
lt: Valdykite savo svetainės navigacijos meniu, pirmines ir antrines nuorodas. Taip pat pervadinkite  ar pertvarkykite meniu punktus.

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
lt: Ar tikrai norite atstatyti %item elementą į numatytąsias reikšmes?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lt: Bet koks savitumo nustatymai dings. Tai neatstatoma.

en: The menu item was reset to its default settings.
lt: Meniu punkto nustatymai atstatyti į numatytąsias reikšmes.

en: administer menu
lt: administruoti meniu

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
lt: Leidžia administratoriams pritaikyti puslapio navigaciją, meniu.

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: Edit vocabulary
lt: Redaguoti žodyną

en: edit vocabulary
lt: redaguoti žodyną

en: Description of the vocabulary; can be used by modules.
lt: Žodyno aprašymas. Gali naudoti kiti moduliai.

en: Created new vocabulary %name.
lt: Sukurtas naujas žodynas %name.

en: Updated vocabulary %name.
lt: Atnaujintas žodynas %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žodyną %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami žodyną pašalinsite ir terminus jame. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Deleted vocabulary %name.
lt: Žodynas %name pašalintas.

en: The name of this term.
lt: Šio termino pavadinimas.

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lt: Kableliu atskirtas terminų sąrašas aprašantis šį turinį. Pvz. linksmai, šokinėjimas su guma, "Kompanija, uab ".

en: The %name vocabulary can not be modified in this way.
lt: Žodynas %name šiuo būdu negali būt keičiamas.

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: Theme-engine-specific settings
lt: Temos variklio specifiniai nustatymai

en: These settings only exist for all the templates and styles based on the %engine theme engine.
lt: Šie nustatymai galios tik visoms temoms ir stiliams kurie naudoja %engine temų variklį.

en: Use administration theme for content editing
lt: Naudoti administravimo temą turinio redagavimui

en: Use the administration theme when editing existing posts or creating new ones.
lt: Nauditi administravimo temą kai redaguojami jau esantys įrašai arba kuriami nauji

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Permission
lt: Leidimai

en: @module module
lt: @module modulis

en: incompatible
lt: nesuderinama

en: Incompatible with this version of Drupal core
lt: Nesuderinama su šia Drupal šerdies versija

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
lt: Ši versija nesuderinama su !core_version Drupal šerdis versija

en: Incompatible with this version of PHP
lt: Nesuderinama su šia PHP versija

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiam moduliui reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: My blog
lt: Mano tinklaraštis

en: Input formats
lt: Įvesties formatai

en: Anonymous commenting
lt: Anoniminis komentavimas

en: Anonymous posters may not enter their contact information
lt: Anonimai gali neįvesti kontaktinių duomenų

en: Anonymous posters may leave their contact information
lt: Anonimai gali įvesti kontaktinius duomenis

en: Anonymous posters must leave their contact information
lt: Anonimai privalo įvesti kontaktinius duomenis

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
lt: Ši funkcija leidžiama jei anoniminis lankytojas turi teisę rašyti komentarus <a href="@url">leidimų puslapyje.</a>.

en: Display below post or comments
lt: Žemiau įrašo ar komentarų

en: Default comment setting
lt: Įprastos komentarų nuostatos

en: Read/Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: Users with the <em>administer comments</em> permission will be able to override this setting.
lt: Vartotojai su <em>administravimo</em> teisėmis galės perrašyti šį nustatymą

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
lt: Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
lt: Jūsų parašas bus viešai rodomas po jūsų komentarais.

en: parent
lt: tėvas

en: Flat list - collapsed
lt: Sąrašas - tik antraštės

en: Flat list - expanded
lt: Sąrašas - su tekstais

en: Threaded list - collapsed
lt: Medis - tik antraštės

en: Threaded list - expanded
lt: Medis - su tekstais

en: Date - newest first
lt: Data - nauji pirma

en: Date - oldest first
lt: Data - seni pirma

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: 1 new comment | @count new comments
lt[0]: @count naujas komentaras
lt[1]: @count nauji komentarai
lt[2]: @count naujų komentarų

en: access comments
lt: skaityti komentarus

en: post comments
lt: skelbti komentarus

en: post comments without approval
lt: skelbti komentarus be patvirtinimo

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
lt: El pašto adresas kuriam siųsti šią žinutę ARBA įveskite %author jei norite sišsti orginalaus įrašo autoriui.

en: Save content type
lt: Išsaugoti turinio tipą

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: Blue
lt: Mėlyna

en: debug
lt: derinimas

en: file system
lt: Failų sistema

en: Escape all tags
lt: Vengti visų žymių

en: Strip disallowed tags
lt: Praleisti neleidžiamas žymes

en: input formats
lt: įvesties formatai

en: There are no menu items yet.
lt: Kolkas nėra jokių meniu elementų.

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
lt: Šio elemento nuorodos tekstas, kuris bus rodomas meniu.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Maksimalus elementų ir jo palikuonių gylis yra fiksuotas iki !maxdepth. Kai kurie meniu elementai nebus įmanomi kaip tėvai, jei pasirinkus juos bus peržengtas šis limitas.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
lt: Mašinoms suprantamas meniu pavadinimas. Šis tekstas bus naudojamas konstruojant URL. Šis pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų, beto turi būt unikalus.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti meniu %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
lt: Meniu pavadinimą sudaryti gali tik mažosios raidės, skaičiai ir brūkšneliai.

en: The menu already exists.
lt: Toks meniu jau yra.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
lt[0]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count punktas. Jis bus pašalintas (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).
lt[1]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count punktai. Jie bus pašalinti (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).
lt[2]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count[2] punktų. Jie bus pašalinti (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
lt[0]: Meniu pavadinimas turi būti ilgesnis nei @count simbolis.
lt[1]: Meniu pavadinimas turi būti ilgesnis nei @count simboliai.
lt[2]: Meniu pavadinimas turi būti ilgesnis nei @count[2] simbolių.

en: Enter the title and path for your new menu item.
lt: Įveskite pavadinimą ir kelią kurį naudos naujas meniu punktas.

en: Number of users to display
lt: Rodomų narių skaičius

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Edit container
lt: Redaguoti konteinerį

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
lt: <a href="@login">prisijunkite</a> norėdami rašyti komentarus

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Hot topic threshold
lt: Karštos temos slenkstis

en: Topics per page
lt: Temų puslapyje

en: Posts - most active first
lt: Įrašai - aktyviausi pirma

en: Posts - least active first
lt: Įrašai - vangiausi pirma

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Privalote įvesti bent vieną raktažodį bent jau @count simbolių.

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: revert revisions
lt: sugrąžinti versijas

en: New forum topics
lt: Naujos forumo temos

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: This guide provides context sensitive help on the use and configuration of <a href="@drupal">Drupal</a> and its modules, and is a supplement to the more extensive online <a href="@handbook">Drupal handbook</a>. The online handbook may contain more up-to-date information, is annotated with helpful user-contributed comments, and serves as the definitive reference point for all Drupal documentation.
lt: Pagalbos modulis teikia nuo turinio priklausoma pagalbą apie <a href="@drupal">Drupal</a> ir modulių naudojimą bei nustatymą. Taip pat papildo pagalba online <a href="@handbook">vadovėlio</a> nuorodą kur informacija gali būt naujesnė be to gali būt ir kitų naudotojų komentarai.

en: The help module provides context sensitive help on the use and configuration of <a href="@drupal">Drupal</a> and its modules, and is a supplement to the more extensive online <a href="@handbook">Drupal handbook</a>. The online handbook may contain more up-to-date information, is annotated with helpful user-contributed comments, and serves as the definitive reference point for all Drupal documentation.
lt: Pagalbos modulis teikia nuo turinio priklausoma pagalbą apie <a href="@drupal">Drupal</a> ir modulių naudojimą bei nustatymą. Taip pat papildo pagalba online <a href="@handbook">vadovėlio</a> nuorodą kur informacija gali būt naujesnė be to gali būt ir kitų naudotojų komentarai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@help">Help module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@help">Pagalbos modulį</a>.

en: (site default theme)
lt: (svetainės įprasta tema)

en: Screenshot
lt: Vaizdas

en: Preview trimmed version
lt: Peržiūrėti santrauką

en: Preview full version
lt: Peržiūrėti pilną versiją

en: The body of your @type is too short. You need at least %words words.
lt: Tekstas @type per trumpas, reikia bent %words žodžių.

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
lt: Turinys buvo pakeistas kito nario, pakeitimai negali būt išsaugomi.

en: List, add, and edit users.
lt: Sąrašas, pridėti ir redaguoti narius.

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.

en: info
lt: informacija

en: OpenID redirect
lt: OpenID nukreipimas

en: OpenID Login
lt: OpenID prisijungimas

en: Delete OpenID
lt: Pašalinti OpenID

en: Once you have verified your email address, you may log in via OpenID.
lt: Kai patvirtinsite savo el. paštą, jūs galėsite prisijungti naudojant OpenID.

en: Log in using OpenID
lt: Prisijungti naudojant OpenID

en: Cancel OpenID login
lt: Atšaukti OpenID prisijungimą

en: What is OpenID?
lt: Kas tai OpenID ?

en: OpenID login failed.
lt: OpenID prisijungimas nepavyko

en: OpenID login cancelled.
lt: OpenID prisijungimas atšauktas

en: Successfully added %identity
lt: Sėkimgai pridėta %identity

en: Add an OpenID
lt: Įtraukti OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
lt: OpenID jau naudojamas svetainėje

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
lt: Ar tikrai norite pašalinti OpenID %authname nariui %user?

en: OpenID deleted.
lt: OpenID pašalintas

en: Sorry, that is not a valid OpenID. Please ensure you have spelled your ID correctly.
lt: Atsiprašome tai negaliojantis OpenID. Prašome patirkrinti ar teisingai užrašėte ID.

en: You must validate your email address for this account before logging in via OpenID
lt: Jūs turite patvirtinti savo el. paštą prieš prisijungiant naudojant OpenID

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
lt: Jei įjungta, Drupal pridės  rel="nofollow" prie nuorodų, kaip priemone sumažinti spaminių nuorodų efektyvumą. Atminkit: tai taip pat trukdys paieškos sistemoms sekti pagal nuorodas, taigi tai efektyviausia kai įjungiama neregistruotiems lankytojams.

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Primary links
lt: Pirminės nuorodos

en: ok
lt: Gerai

en: Rebuild permissions
lt: Atstatyti leidimus

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Action %action has been unassigned.
lt: %action veiksmas sėkmingai atskirtas

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: You must specify a valid role name.
lt: Turite pavadinti rolę.

en: The role has been added.
lt: Rolė pridėta.

en: Path to custom logo
lt: Kelias iki savito logotipo

en: taxonomy
lt: sistematika

en: Updated term %term.
lt: Atnaujintas %term terminas.

en: - Please choose -
lt: - Prašome pasirinkti -

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Discard items older than
lt: Pašalinti elementus senesnius nei

en: The length of time to retain feed items before discarding. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Laikas po kurio pašalinami tiekimo elementai. (Reikia teisingai nustatytų <a href="@cron">cron užduočių</a>.)

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
lt: Elementų kiekis rodomas tiekime ir kategorijos santraukos puslapyje.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
lt: @site_name - surinkti tiekimai kategorijoje @title

en: @site_name - aggregated feeds
lt: @site_name - surinkti tiekimai

en: @site_name aggregator
lt: @site_name surinkėjas

en: !title feed
lt: !title tiekimas

en: The aggregator is a powerful on-site syndicator and news reader that gathers fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
lt: Aggregator yra galingas svetainės naujienų surinkėjas, kuris surenka turinį RSS, RDF, ir Atom formatu. Daugelis svetainių publikuoja savo naujienas ir žiniaraščio įrašus pasinaudoję tiekimu standartizuotais XML formatais. <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, ir <a href="@atom">Atom</a>.

en: Feeds contain feed items, or individual posts published by the site providing the feed. Feeds may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed items in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a> or by <a href="@aggregator-sources">their source</a>. Administrators can <a href="@feededit">add, edit and delete feeds</a> and choose how often to check each feed for newly updated items. The most recent items in either a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>. A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
lt: Tiekimai sudaryti iš elementų. Tiekimus galima grupuoti į kategorijas, pagrinde pagal temas. Nariai gali peržiūrėti elementus <a href="@aggregator">pagrindiniam surinkėjuje </a> arba pagal  <a href="@aggregator-sources">jų šaltinį</a>. Administratoriai gali <a href="@feededit">pridėti, redaguoti ar pašalinti tiekimus</a> ir pasirinkti kaip dažnai jie tikrinami. Naujienos gali būt rodomos blokuose ir valdoma per <a href="@admin-block">blokų valdymo puslapį</a>. <a href="@aggregator-opml">Mašinoms suprantama OPML byla</a> įmanoma visiems tiekimams. Reikalingas teisingai nustatyti <a href="@cron">cron darba</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@aggregator">Aggregator modulį</a>.

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikia, dėl "%error" kalidos.

en: There is no new syndicated content from %site.
lt: Nėra turinio iš %site.

en: There is new syndicated content from %site.
lt: Naujas turinys iš %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikai nes "%error".

en: Feed aggregator
lt: Tiekimo surinkėjas

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
lt: Agregatorių surenkamas turinys (RSS, RDF ir Atom sąsajos)

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: The content type %name has been deleted.
lt: Turinio tipas %name buvo pašalintas.

en: Deleted content type %name.
lt: Turinio tipas %name pašalintas.

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Clean URLs
lt: Švarūs URL

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Pictures
lt: Nuotraukos

en: Number of topics
lt: Temų skaičius

en: Active forum topics
lt: Aktyviausios forumo temos

en: Read the latest forum topics.
lt: Skaityti naujausias forumų temas.

en: User activity
lt: Narių aktyvumas

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: GD biblioteka nerasta arba pasenusi. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP paveikslėlių dokumentacija</a>

en: GD library
lt: GD biblioteka

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
lt: Kuriai kategorijai priklausys naujas laukelis. Kategorijos naudojamos logiškai sugrupuoti laukelius. Pvz. kategorija "Asmeninė informacija"

en: The user must enter a value.
lt: Narys privalo įrašyti reikšmę.

en: Visible in user registration form.
lt: Matomas registracijos formoje.

en: The length of time between feed updates. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Laiko tarpas tarp atnaujinimų. (Reikia teisingai nustatytų <a href="@cron">cron užduočių</a>.)

en: New feed items are automatically filed in the checked categories.
lt: Naujienų tiekimo elementai automatiškai užpildomo pasirinktas kategorijas

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Maximum number of currently online users to display.
lt: Maksimalus skaičius narių, rodomų "Kas prisijungę" bloke.

en: There is currently %members and %visitors online.
lt: %members ir %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
lt: %members ir %visitors.

en: 1 guest | @count guests
lt[0]: @count svečias
lt[1]: @count svečiai
lt[2]: @count[2] svečių

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: Black
lt: Juoda

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Promote to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Edit rule
lt: Redaguoti taisyklę

en: The file could not be created.
lt: Failo sukurti neįmanoma

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lt: %name slaptažodžio keitimo instrukcijos nusiųstos į %email.

en: Account information
lt: Nario informacija

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: Account
lt: Paskyra

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: E-mail addresses to notify when updates are available
lt: El. pašto adresai, į kuriuos siųsti pranešimus apie galimus atnaujinimus

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via e-mail. Put each address on a separate line. If blank, no e-mails will be sent.
lt: Kuomet svetainėje randama galimų atnaujinimų, galima apie tai pranešti el. pašto žinutėmis. Kiekvieną el. pašto adresą rašykite į atskirą eilutę. Jei tuščia, žinutės nebus siunčiamos.

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: All newer versions
lt: Kiekviena nauja versija

en: Only security updates
lt: Tik atnaujinimai saugumui

en: %email is not a valid e-mail address.
lt: %email yra klaidingas el. pašto adresas.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
lt: %emails yra klaidingi el. pašto adresai.

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų

en: Not secure!
lt: Nesaugu!

en: Revoked!
lt: Atšaukta!

en: Unsupported release
lt: Nepalaikoma laida

en: Can not determine status
lt: Neįmanoma nustatyti būsenos

en: (version @version available)
lt: (galima  @version versija)

en: See the available updates page for more information:
lt: Peržiūrėkite galimų atnaujinimų puslapį:

en: New release(s) available for !site_name
lt: Nauja laida galima !site_name

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lt: Yra galimas saugumo atnaujinimas Drupal. Užtikrinti jūsų serverio saugumą atnaujinkite tučtuojau!

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų įdiegta Drupal versija nebepalaikoma ir atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojame atnaujinti!

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
lt: Bent jau vienas modulis ar tema kurią įdiegėte atšaukta ir daugiau neįmanoma atsisiųsti. Rekomenduojame atnaujinti ar išjungti.

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų įdiegta Drupal versija nebelaikoma. Rekomenduojame atnaujinti!

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended! Please see the project homepage for more details.
lt: Bent jau vienas modulis ar tema kurią įdiegėte nebepalaikoma ir daugiau neįmanoma atsisiųsti. Rekomenduojame atnaujinti ar išjungti. Daugiau informacijos projekto puslapyje.

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lt: Yra galimas Drupal versijos atnaujinimas. Tam, kad užtikrinti tinkama svetainės funkcionavimą jums reiktų atnaujinti kaip galima greičiau.

en: There was a problem determining the status of available updates for your version of Drupal.
lt: Klaida nustatant įmanomų Drupal atnaujinimų būseną

en: There was a problem determining the status of available updates for one or more of your modules or themes.
lt: Gauti būsenos pranešimus apie galimus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
lt: Platenė informacija <a href="@available_updates">galimų atnaujinimų puslapyje</a>.

en: Project not secure
lt: Projektas nesaugus

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas Drupal saugumo komandos buvo pažymėtas kaip nesaugus, ir jo neįmanoma daugiau atsisiųsti. Tuoj pat išjunkite viską kas buvo šiame projekte.

en: Project revoked
lt: Projektas atšauktas

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas buvo atšauktas, jo atsisiųsti daugiau neįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: Project not supported
lt: Projektas nepalaikomas

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas daugiau nepalaikomas, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: No available releases found
lt: Nerasta prieinamų laidų

en: Release revoked
lt: Laidos atšaukta

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida atšaukta, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Release not supported
lt: Laida nepalaikoma

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida nebepalaikoma, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Invalid info
lt: Klaidinga informacija

en: Security update required!
lt: Saugumo atnaujinimas būtinas!

en: Not supported!
lt: Nepalaikoma!

en: Recommended version:
lt: Rekomenduojama versija:

en: Security update:
lt: Saugumo atnaujinimas:

en: Latest version:
lt: Naujausia versija:

en: Development version:
lt: Vystoma versija:

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: The selected file %name could not be uploaded.
lt: Pasirinktas failas %name, negali būti įkeltas.

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Control forums and their hierarchy and change forum settings.
lt: Valdyti forumus, hierarchija ir keisti jų nuostatas.

en: Edit forum
lt: Redaguoti forumą

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
lt: Šis žodynas priskirtas forumui. Kai kurios normalau žodyno galimybės išjungtos.

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
lt: Elementas %forum tik vieta temoms. Prašome pasirinkite vieną iš  žemiau pateiktų forumų.

en: Leave shadow copy
lt: Palikti kopiją

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
lt: Perkėlus šią temą,  sename forume galite palikti nuorodą į naują forumą.

en: Container name
lt: Konteinerio pavadinimas

en: forum container
lt: forumo konteineris

en: Created new @type %term.
lt: Sukurta nauja @type %term.

en: The @type %term has been updated.
lt: @type %term atnaujinta.

en: @time ago<br />by !author
lt: @time<br /> !author

en: create forum topics
lt: kurti forumo temas

en: edit own forum topics
lt: redaguoti savo forumo temas

en: administer forums
lt: administruoti forumus

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only in the category(s)
lt: Tiktai kategorijoje

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Content ranking
lt: Turinio reitingavimas

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
lt: Žemiau pateikti skaičiai valdo kokiu svarbumu pateikiamos paieškos reikšmės. Aukštesnis skaičius rodo didesnę įtaką, o nulis reiškia, kad reikšmė ignoruojama. Šių skaičių pakeitimas nereikalauja atnaujinti paieškos indekso. Pakeitimai įsigali iškarto.

en: Keyword relevance
lt: Raktažodžių svarbumas

en: Recently posted
lt: Naujausi įrašai

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Factor
lt: Faktorius

en: Expand layout to include descriptions.
lt: Išplėsti išdėstymą įterpient aprašymus.

en: Hide descriptions
lt: Slėpti aprašymus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lt: Suspausti išdėstymą paslepiant aprašymus.

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti įkeltas, nes katalogas %directory neteisingai sukonfigūruotas.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failo tokiu pavadinimu nėra. Prašome patikrinti pavadinimą.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failas tokiu pavadinimu jau yra kataloge.

en: The selected file %file could not be copied.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti kopijuojamas.

en: The removal of the original file %file has failed.
lt: Orginalios bylos  %file pašalinimas napavyko

en: Color set
lt: Spalvos rinkinys

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
lt: <ul>
    <li>Patikrinkite ar rašyba teisinga.</li>
    <li>Pašalinkite kabutes - taip bus rasta daugiau atskirų žodžių: <em>"mėlynas autobusiukas"</em> bus randama mažiau nei <em>mėlynas autobusiukas</em>.</li>
    <li>Bet kuriam žodžiui rasti naudokite <em>OR</em>: <em>mėlynas autobusiukasf</em>bus randama mažiau nei <em>mėlynas OR autobusiukas</em>.</li>
    </ul>

en: Database host
lt: Duomenų bazių serveris

en: Maximum link text length
lt: Maksimalus nuorodos teksto ilgis

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
lt: URL ilgesni nei nurodytas skaičius yra sutrumpinami, kad išvengti formatavimo klaidų. Pati nuoroda liks tokia pati tik tekstas bus sumažintas.

en: Check e-mail
lt: Patikrinti el. paštą

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Default picture
lt: Įprasta nuotrauka

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lt: URL nuotraukos, kuris bus rodomas prie vartotojų, kurie neįkėlė savo nuotraukos. Palikite tuščią, kad nieko nebūtų rodoma.

en: Select the default site time zone.
lt: Pasirinkite įprastą laiko juostą.

en: Site status
lt: Svetainės būsena

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
lt: Jei neužtenka aukščiau esančių laukelių, spauskite čia, kad pridėtumėte papildomų pasirinkimų.

en: Toggle display
lt: Perjungti rodymą

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.

en: Configuration file
lt: Konfiguracijos failas

en: Install profile
lt: Įdiegimo profilis

en: %percentage of the site has been indexed.
lt: %percentage jūsų svetainės buvo indeksuota.

en: Download method
lt: Atsisiuntimo metodas

en: Web server
lt: Web serveris

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
lt[0]: Indeksuoti liko @count elementas
lt[1]: Indeksuoti liko @count elementai
lt[2]: Indeksuoti liko @count elementų

en: The content access permissions have been rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti.

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Atsiprašome, nepažįstamas vardas ar slaptažodis. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: and
lt: ir

en: where
lt: kur

en: URL filter
lt: URL filtras

en: Please select one or more comments to perform the update on.
lt: Prašome pasirinkti vieną ar daugiau komentarų, kad atlikti atnaujinimą

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
lt: Krūvos perpildymas: per didelis skaičius kreipimusi į actions_do (). Nutraukite, kad sutrukdytų begalinei rekursijai.

en: Action %action saved.
lt: Veiksmas '%action' išsaugotas.

en: Action %action created.
lt: Veiksmas '%action' sukurtas.

en: Triggers are system events, such as when new content is added or when a user logs in. Trigger module combines these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure additional actions.
lt: Spragtukai yra sistemos įvykiai, tokie kaip naujo turinio pridėjimas ar kai narys prisijungia. Spragtuko modulis sujungia šiuos spragtukus su veiksmai, tokie kaip nebeskelbti turinio ar išsiųsti laišką administratoriui. <a href="@url">Veiksmų nuostatų puslapyje</a> yra jau esančių veiksmų sąrašas ir suteikta galimybė sukurti ir valdyti papildomus veiksmus.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
lt: Veiksmai yra individualios užduotys kurias sistema gali atlikti, pvz.: neskelbti dalies turinio ar uždrausti narį. Kai kurie moduliai, tarkim trigger gali paleisti veiksmą kai įvykstą tam tikras įvykis pvz.: kai naujas įrašas pridėtas ar kai narys prisijungia. Moduliai taip pat suteikia papildomų veiksmų.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions can do more than simple actions; for example, send an e-mail to a specified address, or check for certain words within a piece of content. These actions need to be created and configured first before they may be used. To create an advanced action, select the action from the drop-down below and click the <em>Create</em> button.
lt: Yra du veiksmų tipai: paprasti ir išplėsti. Paprastiems veiksmams nereikia jokių nustatymų jie vykdomi automatiškai. Išplėsti veiksmai gali daugiau nei paprasti, pvz.: išsiųsti laišką nurodytu adresu ar patikrinti nurodytus žodžius įraše. Šiuos veiksmus prieš naudojant reikia sukurti ir nustatyti. Išplėstų veiksmų sukūrimui naudokite iššokantį sarašą esanti žemiau ir mygtuką <em>Sukurti</em>

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
lt: Galite tęsti <a href="@url">Triggers</a> puslapyje priskyrti šiuos veiksmus prie sistemos įvykių.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
lt: Išplėsti veiksmai siųlo papildomus pasirinkimus kuriuos galite nustatyti žemiau.  <em>Aprašymas</em> laukelį rekomenduojam pakeisti, tam, kad lengviau būtų nustatyti koks tai veiksmas. Šis aprašymas bus rodomas moduliuose tokiuose kaip trigger kai priskiriamas veiksmas įvykiui, geriausia būtų aprašyti taip, kad suteiktų daugiau informacijos (pvz.:  "Siųsti laišką moderatoriams" geriau nei   "Siųsti laišką")

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras komentarų spargtukas. PVZ.: Galite iškelti įrašą į pirmą puslapy kai pridedamas komentaras.

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras turinio spargtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai sukuriamas naujas įrašas.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras kategorijų spragtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai terminas pašalinamas.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras narių spargtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai nario paskyra pašalinama.

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
lt: Spragtuko modulis suteikia galimybę paleisti  <a href="@actions">veiksmus</a> per tam tikrą sistemos įvykį, tarkim kai pridedamas naujas turinys ar kai narys prisijungia.

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. By default, there are five "contexts" of events (Comments, Content, Cron, Taxonomy, and Users), but more may be added by additional modules.
lt: Veiksmų ir spragtukų kombinacijos gali atlikti daug naudingų užduočių, tokių kaip siųsti el. pašto laišką administratoriui jei nario paskyra ištrinta ar automatiškai nebeskelbti komentarų su tam tikrais žodžiais, Įprastai yra penki įvykių "contexts" (Komentarai, Turinys, cron, Sistematika ir nariai) bet daugiau gali pridėti kiti moduliai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@trigge">Spragtuko modulį</a>.

en: Manage actions
lt: Tvarkyti veiksmus

en: Configure an advanced action
lt: Konfigūruoti sudėtingą veiksmą

en: Delete an action.
lt: Šalinti veiksmą

en: Remove orphans
lt: Šalinti našlaičius

en: Triggers
lt: Spragtukai

en: Tell Drupal when to execute actions.
lt: Pasakyk Drupal kada atlikti veiksmus.

en: Unassign an action from a trigger.
lt: Atskirti veiksmą nuo spargtuko.

en: Choose an advanced action
lt: Pasirinkti sudėtingą veiksmą

en: Action type
lt: Veiksmo tipas

en: Make a new advanced action available
lt: Pridėkite išplėstą veiksmą prie galimų

en: A unique description for this advanced action. This description will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
lt: Unikalus šio veiksmo aprašymas. Šis aprašymas bus rodomas kitų modulių sąsajose.

en: Are you sure you want to delete the action %action?
lt: Ar tikrai norite pašalinti  %category veiksmą?

en: Action %action was deleted
lt: %action veiksmas pašalintas

en: Deleted orphaned action (%action).
lt: Šalinti vienišus veiksmus (%action)

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
lt: Ar ikrai norite atskirti veiksmą %title?

en: You can assign it again later if you wish.
lt: Vėliau jei norite vėl galėsite priskirti.

en: Trigger:
lt: Spragtukas:

en: unassign
lt: atskirti

en: Choose an action
lt: Pasirinkite veiksmą

en: No available actions for this trigger.
lt: Šiam spragtukui nėra veiksmų

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
lt: Veiksmas kurį pasirinkote jau priskirtas to spragtuko.

en: You have added an action that changes a the property of a post. A Save post action has been added so that the property change will be saved.
lt: Jūs pridėjote veiksmą kuris pakeičia įrašo savybes. Veiksmas Išsaugoti įrašą buvo pridėtas, tam, kad savybės pakeitimai būtų išsaugotos.

en: When cron runs
lt: Kai cron paleistas

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
lt: URL į kur narys turėtų būt nukreiptas. Tai gali būt ir vidinis URL toks kaip node/1234 ar išorinis URL toks kaip http://drupal.org.

en: When either saving a new post or updating an existing post
lt: Kai išsaugomas naujas įrašas ar atnaujinamas jau esantis

en: After saving a new post
lt: Po naujo įrašo išsaugojimo

en: After saving an updated post
lt: Po atnaujinto įrašo išsaugojimo

en: After deleting a post
lt: Po įrašo pašalinimo

en: When content is viewed by an authenticated user
lt: Kai komentaras yra rodomas prisijungusiam naudotojui.

en: Publish post
lt: Skelbti įrašą

en: Unpublish post
lt: Neskelbti įrašo

en: Make post sticky
lt: Prilipinti įrašą viršuje

en: Make post unsticky
lt: Atlipinti įrašą

en: Promote post to front page
lt: Iškelti įrašą į pirmą puslapį

en: Remove post from front page
lt: Šalinti įrašą iš pirmo puslapio

en: Change the author of a post
lt: Pakeisti įrašo autorių

en: Save post
lt: Saugoti įrašą

en: Unpublish post containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su raktažodžiais

en: Display a message to the user
lt: Rodyti žinutę nariams

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Unpublish comment containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su raktažodžiais

en: Block current user
lt: Blokuoti pasirinktą narį

en: Ban IP address of current user
lt: Užblokuoti pasirinkto narioIP adresą.

en: Set @type %title to published.
lt: Nustatyti @type %title paskelbta.

en: Set @type %title to unpublished.
lt: Nustatyti @type %title nepaskelbta.

en: Set @type %title to sticky.
lt: Nustatyti @type %title į prikabinta

en: Set @type %title to unsticky.
lt: Nustatyti @type %title atkabinti.

en: Promoted @type %title to front page.
lt: Iškelta @type %title į pirmą puslapį.

en: Removed @type %title from front page.
lt: Pašalinta @type %title iš pirmo puslapio.

en: Saved @type %title
lt: Išsaugota: @type %title.

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
lt: Pakeisti savininką @type %title į uid %name.

en: The post will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
lt: Komentaras bus neberodomas jei turės šiuos simbolius išdeliotus tam tikra tvarka. Naudokite kablelius atskirti simbolių eiles. Pvz.: juokingas, šokinėjimas, "uab, Įmonė.". Simboliai jautrūs dydžiui.

en: After saving a new comment
lt: Po naujo komentaro išsaugojimo

en: After saving an updated comment
lt: Po komentaro atnaujinimo ir išsaugojimo

en: After deleting a comment
lt: Po komentaro pašalinimo

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
lt: Kai komentaras peržiūrėtas prisijungusio nario

en: Unpublished comment %subject.
lt: Komentarų temos laukelis

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
lt: Komentaras bus neberodomas jei turės šiuos simbolius išdeliotus tam tikra tvarka. Naudokite kablelius atskirti simbolių eiles. Pvz.: juokingas, šokinėjimas, "uab, Įmonė.". Simboliai jautrūs dydžiui.

en: After a user account has been created
lt: Po nario paskyros sukūrimo

en: After a user's profile has been updated
lt: Po nario profilio atnaujinimo

en: After a user has been deleted
lt: Po nario pašalinimo

en: After a user has logged in
lt: Po nario prisijungimo

en: After a user has logged out
lt: Po nario atsijungimo

en: When a user's profile is being viewed
lt: Kai nario profilis yra rodomas

en: Blocked user %name.
lt: %name narys užblokuotas.

en: Banned IP address %ip
lt: IP adresas %ip užblokuotas

en: After saving a new term to the database
lt: Po naujo termino išsaugojimo į duomenų bazę.

en: After saving an updated term to the database
lt: Po termino išsaugojimo ar atnaujinimo  į duomenų bazę.

en: After deleting a term
lt: Po termino pašalinimo

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
lt: Įgalina veiksmus paleisti per tam tikrą sistemos veiksmą, tarkim, kai naujas turinys sukuriamas.

en: 1 read | @count reads
lt[0]: @count peržiūra
lt[1]: @count peržiūros
lt[2]: @count[2] peržiūrų

en: access statistics
lt: peržiūrėti statistiką

en: view post access counter
lt: peržiūrėti įrašo skaitliuką

en: Enables the categorization of content.
lt: Leidžia sisteminti turinį.

en: Path prefix
lt: Kelio priešdėlis

en: Save rule
lt: Įrašyti taisyklę

en: Delete contact
lt: Šalinti kontaktą

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
lt: Pavyzdžiui: 'webmasteris@pvz.lt' ar 'pardavimai@imone.lt, palaikymas@imone.lt'. Nurodydami daugiau gavėjų atskirkite juos kableliais.

en: Auto-reply
lt: Auto atsakymas

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
lt: Nebūtinas auto atsakymas. Palikite tuščia jei nenorite siųsti auto atsakymo žinutės.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
lt: %recipient klaidingas el. pašto adresas.

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: You can leave a message using the contact form below.
lt: Galite palikti pranešimą pasinaudoję žemiau esančia forma.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
lt: Maksimalus kontaktų formos pateikimo skaičius kurį nary gali atlikti per valandą.

en: Contact form: category %category added.
lt: Kontaktų forma: kategorija %category pridėta.

en: Contact form: category %category updated.
lt: Kontaktų forma: kategorija %category atnaujinta.

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Up to date translation
lt: Atnaujintas vertimas

en: Outdated translation
lt: Nebegaliojanti vertimas

en: <em>and</em> where <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
lt: <em>ir</em> kur <strong>%a</strong> yra <strong>%b</strong>

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
lt: <strong>%a</strong> yra <strong>%b</strong>

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: Required by: !required
lt: Reikalingas: !required

en: Some required modules must be enabled
lt: Kai kurie reikalingi moduliai turi būti įjungti

en: Would you like to continue with enabling the above?
lt: Tęsti įjungiant aukščiau nurodytus modulius?

en: administer site configuration
lt: administruoti svetainės nustatymus

en: Tableless, recolorable, multi-column, fixed width theme.
lt: Be lentelių, daugiastulpelinė, spalvojama, fiksuoto pločio tema.

en: Translate
lt: Versti

en: File to import not found.
lt: Importuojamas failas nerastas.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lt: Vertimo importavimas nepavyko, nes failas %filename neperskaitomas.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" tikėtasi bet nerasta eilutėje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid_plural"  tikėtasi bet nerasta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi sintaksės klaidų %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr[]" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: nesitikėta eilutė %line eilutėje.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lt: Vertimo failas %filename netikėtai baigėsi %line eilutėje.

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: Export template
lt: Eksportuoti šabloną

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: The custom menu %title has been deleted.
lt: Savitas meniu %title buvo ištrintas

en: Deleted custom menu %title and all its menu items.
lt: Šalinti savita meniu %title ir visus jo elementus.

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: anonymous user
lt: anonimas

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: The name %name has been denied access.
lt: Vardui %name uždraustas priėjimas.

en: directory ping
lt: Direktorijos ping

en: Search this site
lt: Ieškoti svetainėje

en: Original text
lt: Orginalus tekstas

en: Delete content type
lt: Pašalinti turinio tipą

en: Change book (update list of parents)
lt: Keisti knygą (atnaujinti tėvinį sąrašą)

en: add content to books
lt: pridėti turinį į knygas

en: administer book outlines
lt: valdyti knygos apybraižas

en: create a new book
lt: sukurti knygos puslapį

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: edit order and titles
lt: redaguoti tvarką ir pavadinimus

en: Manage your site's book outlines.
lt: Valdyti savo svetainės knygos apybraižas.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lt: Saugumo sumetimais, jūsų siuntimas buvo pervadintas į %filename.

en: notice
lt: pastebėjimas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: Acronym
lt: Akronimas

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
lt: Nepavyko nusiųsti nuotraukos; aplankas %directory neegzistuoja ar į jį negali būti įrašoma.

en: Post new comment
lt: Skelbti naują komentarą

en: The field has been updated.
lt: Laukelis buvo atnaujinta.

en: Returns information about an author in the system.
lt: Grąžina informacija apie sistemoje esantį  autorių.

en: Creates a new post, and optionally publishes it.
lt: Sukuria naujus įrašus ir nebūtinai juos publikuoja.

en: Updates the information about an existing post.
lt: Atnaujina informacija apie egzistuojančius įrašus.

en: Returns information about a specific post.
lt: Grąžina informacija apie tam tikrą įrašą.

en: Deletes a post.
lt: Šalina įrašą.

en: Returns a list of the most recent posts in the system.
lt: Grąžina naujausių įrašų sąrašą sistemoje.

en: Updates information about an existing post.
lt: Atnaujina informacija apie egzistuojantį įrašą

en: Uploads a file to your webserver.
lt: Įkelia failą į jūsų web serverį.

en: Returns a list of all categories to which the post is assigned.
lt: Grąžina kategorijų sąrašą prie kurio priskirtas įrašas.

en: Returns a bandwidth-friendly list of the most recent posts in the system.
lt: Grąžina, duomenų srautui naudinga, naujausių įrašų sąrašą.

en: Sets the categories for a post.
lt: Nustato kategorijas įrašams.

en: Retrieve information about the XML-RPC methods supported by the server.
lt: Atkuria informacija apie XML-RPC metodus kuriuos palaiko serveris.

en: Retrieve information about the text formatting plugins supported by the server.
lt: Atkuriama informacija apie teksto formatavimo įskiepus, kuriuos palaiko serveris.

en: Error storing post.
lt: Klaida saugant įrašą.

en: You do not have permission to update this post.
lt: Jūs neturite teisės atnaujinti šį įrašą.

en: It is not possible to upload the file, because it exceeded the maximum filesize of @maxsize.
lt: Įkelti failo neįmanoma, nes jis viršija maksimalų leidžiamą dydį @maxsize.

en: The file can not be attached to this post, because the disk quota of @quota has been reached.
lt: Bylos neįmanoma prisegti prie šio įrašo nes disko kvota @quota bus pasiekta.

en: It is not possible to upload the file, because it is only possible to upload files with the following extensions: @extensions
lt: Neįmanoma įkelti failo, nes leidžiama įkelti tik failus su šiais plėtiniais: @extensions

en: No file sent.
lt: Failai neišsiųsti.

en: Error storing file.
lt: Klaida saugant failą.

en: Invalid post.
lt: Klaidingas įrašas.

en: The default maximum file size a user can upload.
lt: Maksimalus failo dydis vartotojo įkeliamam failui.

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
lt: Maksimalus bendras visų failų dydis, kurį vartotojas gali būti įkėlęs.

en: administer content with blog api
lt: administruoti turinį su  blog api

en: List, edit, or add user roles.
lt: Pateikti sąrašą, pridėti ar redaguoti roles.

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
lt: Maksimalus galimas paveikslėlio dydis (pvz. 640x480). Nurodžius 0 apribojimai nebus taikomi. Jei <a href="!image-toolkit-link">paveikslėlių manipuliavimo priemonių komplektas</a> yra instaliuotas, bylos, kurios viršija šiuos matmenis, bus sumažintos iki tinkamų matmenų.

en: The default maximum file size a user can upload. If an image is uploaded and a maximum resolution is set, the size will be checked after the file has been resized.
lt: Įprastas maksimalus bylos dydis kurią narys gali atsiųsti. Jei vaizdų atsiuntimui nustatyta maksimali rezoliucija, bylos dydis bus tikrinamas po to kai vaizdas bus sumažintas.

en: The maximum size of a file a user can upload. If an image is uploaded and a maximum resolution is set, the size will be checked after the file has been resized.
lt: Maksimalus bylos dydis kurią narys gali atsiųsti. Jei vaizdų atsiuntimui nustatyta maksimali rezoliucija, bylos dydis bus tikrinamas po to kai vaizdas bus sumažintas.

en: The maximum size of all files a user can have on the site.
lt: Maksimalus visų failų dydis, kurį vartotojas gali turėti svetainėje.

en: Images are larger than %resolution will be resized.
lt: Vaizdai didesni nei %resolution bus sumažinti.

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: Block cache
lt: Blokų laikinoji atmintis

en: Table-based multi-column theme with a marine and ash color scheme.
lt: Lentelėmis paremta daugiastulpelinė tema su marine ir ash spalvų schemoma.

en: All recent posts
lt: Visi naujausi įrašai

en: My recent posts
lt: Mano naujausi įrašai

en: Track posts
lt: Sekti įrašus

en: Enables tracking of recent posts for users.
lt: Leidžia sekti paskutinius narių įrašus.

en: Direction
lt: Kryptis

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Book navigation block display
lt: Knygos navigacijos bloko rodymas

en: Minimum number of words
lt: Mažiausias žodžių skaičius

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Default display order
lt: Įprasta rodymo tvarka

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
lt: Įprasta komentarų rikiavimo tvarka naujiems nariams ir anonimams. Jie gali pakeisti rodymą naudodami prie komentarų esančią formą. Prisijungusiems nariams tas pakeitimas išsaugomas nustatymuose ir išlieka prisijungus kitą kartą.

en: No strings found for your search.
lt: Nerasta eilučių paga jūsų paiešką.

en: Administration theme
lt: Administravimo tema

en: Check username
lt: Patikrinti registracijos vardą

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Enable personal contact form by default
lt: Įprastai asmenines kontaktų formas įjungti

en: Default status of the personal contact form for new users.
lt: Įprasta asmeninės kontaktų formos būsena naujiems nariams.

en: Information to show on the <a href="@form">contact page</a>. Can be anything from submission guidelines to your postal address or telephone number.
lt: <a href="@form">Kontaktų puslapyje</a> rodoma informacija. Gali būti betkas nuo pateikimo nurodymų iki jūsų telefono ar adreso.

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: neįmanoma įrašyiti į .htaccess failą. Prašome sukurti .htaccess failą %directory kataloge, su eilutėmis:<code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes jis viršijo %maxsize, maksimalų leidžiamą įkėliamo failo dydį.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes įkėlimas nebuvo baigtas.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
lt: Leidžiami tik JPEG, PNG ir GIF vaizdai.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lt: Paveikslėlio dydis pakeistas, kad tiktų maksimaliai leidžiamiems %dimensions matmenims.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Atsiųstas paveikslėlis yra per didelis: maksimalūs matmenys yra %dimensions taškų.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Vaizdas per mažas, mažiausi matmenys yra %dimensions taškai.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lt: Siuntimo klaida. Nepavyko perkelti atsiųstos bylos (%file) į paskyrimo vietą (%destination).

en: Add to book outline
lt: Pridėti į knygos apybraižą

en: outdated
lt: pasenęs vertimas

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lt: <strong>@language_name</strong> (šaltinis)

en: add translation
lt: pridėti vertimą

en: Translations of %title
lt: Vertimas - %title

en: The maximum upload size is %filesize. Only files with the following extensions may be uploaded: %extensions.
lt: Maksimalus failo dydis %filesize. Leidžiama įkelti tik failus su šiais plėtiniais: %extensions.

en: Its name exceeds the 255 characters limit. Please rename the file and try again.
lt: Failo pavadinimas viršijo 255 simbolių ribą. Prašome pervadinti failą ir bandyti vėl.

en: The taxonomy module allows you to categorize content using various systems of classification. Free-tagging vocabularies are created by users on the fly when they submit posts (as commonly found in blogs and social bookmarking applications). Controlled vocabularies allow for administrator-defined short lists of terms as well as complex hierarchies with multiple relationships between different terms. These methods can be applied to different content types and combined together to create a powerful and flexible method of classifying and presenting your content.
lt: Sistematikos modulis suteikia galimybę suskirstyti turinį į kategorijas. Laisvo žymėjimo žodynas kuriamas iškarto kai tik narys pateikia turinį (dažniausiai sutinkama tinklaraščiuose ar socialinio žymėjimo aplikacijose). Žodynų valdymas suteikia galimybę turėti trumpą terminų sąrašą taip pat ir sudėtinga hierarchija su dauginiais sąryšiais tarp terminų. Šie metodai gali būt pritaikyti skirtingiems turinio tipams ir sujungti kartu, taip sukuriant galingą ir lankstų klasifikavimo ir rodymo būdą.

en: For example, when creating a recipe site, you might want to classify posts by both the type of meal and preparation time. A vocabulary for each allows you to categorize using each criteria independently instead of creating a tag for every possible combination.
lt: Pvz.: kai kuriate receptų svetainę, galbūt norėsite suklasifikuoti įrašus pagal Valgio tipą ir pagal pagaminimo laiką. Žodynas kiekvienai kategorijai suteiks galimybę naudoti kiekvieną kriterijų nepriklausomai, vietoj to, kad kurti daug žymių kombinacijų.

en: Type of Meal: <em>Appetizer, Main Course, Salad, Dessert</em>
lt: Valgio tipas: <em>Užkanda, Pagrindinis patiekalas, Salotos, Desertai </em>

en: Preparation Time: <em>0-30mins, 30-60mins, 1-2 hrs, 2hrs+</em>
lt: Pagaminimo laikas: <em>0-30min, 30-60min, 1-2 val, 2 + val</em>

en: Each taxonomy term (often called a 'category' or 'tag' in other systems) automatically provides lists of posts and a corresponding RSS feed. These taxonomy/term URLs can be manipulated to generate AND and OR lists of posts classified with terms. In our recipe site example, it then becomes easy to create pages displaying 'Main courses', '30 minute recipes', or '30 minute main courses and appetizers' by using terms on their own or in combination with others. There are a significant number of contributed modules which you to alter and extend the behavior of the core module for both display and organization of terms.
lt: Kiekvienas taksonomijos terminas (kitose sistemose vadinama 'kategorija' ar 'žymė') automatiškai teikia įrašų sąrašą ir atitinkamą RSS tiekimą. Šie taksonomijos terminų URL gali būt manipuliuojama sugeneruoti AND ir OR įrašų sąrašus. Mūsų receptų svetainės pvz lengava sukurti puslapius 'Pagrindiniai patiekalai', '30 minučių receptai', ar '30 minučių pagrindiniu patiekalų receptai', naudodami terminus ar jų kombinacijas su kitais. Yra didelis modulių skaičius kuris išplės šerdies galimybes tiek atvaizduojant tiek tavrkant terminų organizavimą.

en: Terms can also be organized in parent/child relationships from the admin interface. An example would be a vocabulary grouping countries under their parent geo-political regions. The taxonomy module also enables advanced implementations of hierarchy, for example placing Turkey in both the 'Middle East' and 'Europe'.
lt: Terminai taip pat gali būt organizuojami tėvo/vaiko santykiu. Pvz.: norite sugrupuoti šalis pagal jų geopolitinios regionus. Taksonomijos modulis suteikia galimybę naudoti sudėtingesnę hierarchija, pvz.: Turkija patalpinti ir į 'Vidurio rytus' ir į 'Europą'.

en: The taxonomy module supports the use of both synonyms and related terms, but does not directly use this functionality. However, optional contributed or custom modules may make full use of these advanced features.
lt: Sistematikos modulis palaiko tiek sinonimus tiek susijusius terminus, bet tiesiogiai šios funkcijos nenaudoja. Kiti moduliai gali pilnai išnaudoti šios funkcijos galimybes.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@taxonomy">Sistematikos modulį</a>.

en: The taxonomy module allows you to categorize your content using both tags and administrator defined terms. It is a flexible tool for classifying content with many advanced features. To begin, create a 'Vocabulary' to hold one set of terms or tags. You can create one free-tagging vocabulary for everything, or separate controlled vocabularies to define the various properties of your content, for example 'Countries' or 'Colors'.
lt: Sistematikos modulis suteikia galimybę naudoti tiek laisvą žymėjimą tiek administratoriaus numatytus terminus. Tai lankstus įrankis klasifikuojant turinį su daug papildomų galimybių. Pradžioje sukurkite 'Žodyną' tam, kad jame 'laikyti' vieną rinkinį terminų ir žymių.

en: Use the list below to configure and review the vocabularies defined on your site, or to list and manage the terms (tags) they contain. A vocabulary may (optionally) be tied to specific content types as shown in the <em>Type</em> column and, if so, will be displayed when creating or editing posts of that type. Multiple vocabularies tied to the same content type will be displayed in the order shown below. To change the order of a vocabulary, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag it to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
lt: Naudokitės žemiau esančiu sąrašu, valdyti, redaguoti žodynus esančius jūsų svetainėje. Pasirinkitinai žodynas gali būt susietas su turinio tipu, tai rodoma stulpelyje <em>tipas</em> ir jis bus rodomas kai bus kuriamas įrašuas su tuo turinio tipu. Dauginiai žodynai pririšti prie to pačio turinio tipo bus rodomi žemiau. Norėdami perrikiuoti žodynus tempkite<em>pavadinimas</em> ir paleiskite norimoj vietoj. Atminkite pakeitimai nebus išsaugoti kol nepaspausite <em>išsaugoti</em> mygtuko.

en: %capital_name is a free-tagging vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
lt: %capital_name yra laisvo žymėjimo žodynas. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: %capital_name is a flat vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
lt: %capital_name yra paprastas žodynas. Jūs galite tvarkyti terminus %name žodyne naudodami rankenas kairėje lentelės pusėje. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: %capital_name is a single hierarchy vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
lt: %capital_name yra vienos hierarchijos žodynas. Jūs galite tvarkyti terminus %name žodyne naudodami rankenas kairėje lentelės pusėje. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: %capital_name is a multiple hierarchy vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term. Drag and drop of multiple hierarchies is not supported, but you can re-enable drag and drop support by editing each term to include only a single parent.
lt: %capital_name yra kelių hierarchijų žodynas. Jūs galite tvarkyti terminus %name žodyne naudodami rankenas kairėje lentelės pusėje. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: Define how your vocabulary will be presented to administrators and users, and which content types to categorize with it. Tags allows users to create terms when submitting posts by typing a comma separated list. Otherwise terms are chosen from a select list and can only be created by users with the "administer taxonomy" permission.
lt: Nurodykite kaip žodynas bus rodomas administratoriams ir nariams, ir kuriam turinio tipui priklausys. Žymės leidžia nariams kurti terminus kai jie pateikia įrašą. Kitu atveju terminai pasirenkami iš sąrašo ir gali būt sukurti tik administravimo teisę turinčių narių.

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
lt: Valdydi žymėjimą, kategorijas ir turinio klasifikavimą.

en: Database port
lt: Duomenų bazės šliuzas

en: Re-index site
lt: Perindeksuoti svetainę

en: Are you sure you want to re-index the site?
lt: Ar tikrai norite perindeksuoti svetainę?

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
lt: Šie nustatymai reikalingi tik kai kurioms svetainėms. Jeigu tiksliai nežinote, ką čia reikia parašyti, palikite esančius nustatymus arba paklauskite jūsų hostingo tiekėjo.

en: If your database is located on a different server, change this.
lt: Jei duomenų bazės yra kitame serveryje pakeiskite tai.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
lt: Jei prie jūsų duomenų bazės prėjimas yra per nestandartinį šliuzą, įveskite jo numerį.

en: Database port must be a number.
lt: Duomenų bazės prievadas turi būti skaičius.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes, ir apatinius brūkšnelius.

en: view uploaded files
lt: peržiūrėti įkeltus failus

en: Secondary links
lt: Antrinės nuorodos

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lt: Įjungia ar išjungia tam tikrų puslapio elementų rodymą.

en: create url aliases
lt: sukurti url pervadinimus

en: administer url aliases
lt: administruoti url pervadinimus

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: Language negotiation
lt: Kalbos  derinimas

en: Status report
lt: Būsenos pranešimas

en: Not writable
lt: Neįrašoma

en: Identification
lt: Indentifikacija

en: host
lt: serveris

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: This will be the top-level page in this book.
lt: Tai bus aukščiausio lygio knygos puslapis

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Notify user of new account
lt: Įspėti narį apie naują paskyrą

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory could not be found, or because its permissions do not allow the file to be written.
lt: Pasirinktas failas %file negali būt įkeltas, nes katalogas %directory nerastas arba į jį neleidžiama įrašyti failų.

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
lt: <em>Puslapis</em>, pateikimo forma panaši į <em>straipsnio</em>, paprastas būdas sukurti ir rodyti informacija kuri retai keičiasi tokia kaip "Apie mus" skiltis. Įprastai <em>puslapio</em> įrašų komentuoti neleidžiama.

en: A <em>story</em>, similar in form to a <em>page</em>, is ideal for creating and displaying content that informs or engages website visitors. Press releases, site announcements, and informal blog-like entries may all be created with a <em>story</em> entry. By default, a <em>story</em> entry is automatically featured on the site's initial home page, and provides the ability to post comments.
lt: <em>Straipsnis</em>, pateikimo forma panaši į <em>puslapio</em>, tinka kurti turinį kuris informuoja ar sudomina svetainės lankytojus. Spaudos pranešimai, svetainės naujienos ir informacinio žurnalo įrašai gali būt kuriami naudojant <em>straipsnio</em> įrašus. Įprastai straipsnių įrašai nustatyti kaip pirmas puslapis ir suteikiama galimybė komentuoti.

en: Terms in %vocabulary
lt: Terminai %vocabulary

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
lt: Žemiau yra naujausių komentarų, kuriems reikia pritarimo, sąrašas. Kad patvirtintumėte komentarą, paspauskite 'keisti' ir pakeiskite jo 'moderavimo statusą' į patvirtinta. Paspaudę ant temos, perskaitysite komentarą, ant autoriaus - pamatysite autoriaus profilio informaciją, "keisti" - galėsite redaguoti komentaro tekstą, "šalinti" - pašalinti komentarą.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
lt: Peržiūrėti, redaguoti  svetainės komentarus ir laukimo eilę.

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Reply to comment
lt: Atsakyti į komentarą

en: Default display mode
lt: Įprastas rodymo būdas

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
lt: Įprastas komentarų rodymo būdas. Išplėstas rodymas rodo visą komentarą. Medžio rodymas rodo atsakymus kartu.

en: Default comments per page
lt: Įprastas komentarų kiekis puslapyje

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
lt: Įprastas komentarų skaičius puslapyje: jei komentarų yra daugiau, jie rodomi per kelis puslapius.

en: Comment controls
lt: Komentarų valdymo priemonės

en: Display above the comments
lt: Rodyti virš komentarų

en: Display below the comments
lt: Rodyti žemiau komentarų

en: Display above and below the comments
lt: Rodyti virš ir žemiau komentarų

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
lt: Vieta, kur rodomos komentarų valdymo priemonės. Jos leidžia vartotojams pasikeisti komentarų rodymo pobūdį ir tvarką.

en: Comment subject field
lt: Komentarų temos laukelis

en: Can users provide a unique subject for their comments?
lt: Ar vartotojai gali įvesti unikalią temą rašydami komentarus?

en: You are not authorized to post comments.
lt: Jūs neturite teisės rašyti komentarų.

en: The comment you are replying to does not exist.
lt: Komentaras kuriam jūs atsakote neegzistuoja.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
lt: Ši diskusija yra uždaryta: jūs nebegalite rašyti naujų komentarų.

en: You are not authorized to view comments.
lt: Jūs neturite teisės skaityti komentarų.

en: Comment: updated %subject.
lt: Komentaras: atnaujintas %subject.

en: Comment: added %subject.
lt: Komentaras: pridėtas %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
lt: Ar tikrai norite ištrinti komentarą %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
lt: Visi atsakymai į šį komentarą bus prarasti. Tai neatsatoma.

en: Publish the selected comments
lt: Publikuoti pasirinktus įrašus

en: Unpublish the selected comments
lt: Nebeskelbti pasirinktus įrašus

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
lt: Pasirodo nėra ką trinti, gal būt kitas administratorius jau pašalino pasirinktus komentarus.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
lt: Ar tikrai nori pašalinti šiuos komentarus ir jų palikuonis?

en: You have to specify a valid author.
lt: Reikia nurodyti autorių.

en: The name you used belongs to a registered user.
lt: Jūsų įvestas vardas priklauso registruotam nariui.

en: You have to leave your name.
lt: Jūs turite įrašyti savo vardą.

en: The e-mail address you specified is not valid.
lt: Jūsų įrašytas el. pašto adresas yra neteisingas.

en: You have to leave an e-mail address.
lt: Jūs turite įrašyti savo el. pašto adresą.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
lt: Jūsų svetainės adresas yra neteisingas. Jis turi būti nurodytas pilnai, įskaitant protokolą, pvz. <code>http://drupal.lt/aplankas</code>.

en: (No subject)
lt: (be temos)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
lt: Pasirinkite patinkantį komentarų vaizdavimo būdą ir paspauskite "Išsaugoti nustatymus", kad pakeitimas įsigaliotų.

en: Comment viewing options
lt: Komentarų rodymo nustatymai

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lt: <a href="@login">prisijunkite</a> arba <a href="@register">užsiregistruokite</a>, kad galėtumėte rašyti komentarus

en: Comment: deleted %subject.
lt: Komentaras: ištrintas %subject.

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Add feed
lt: Pridėti tiekimą

en: File system
lt: Failų sistema

en: @name's blog
lt: @name tinklaraštis

en: You need to provide a valid e-mail address to contact other users. Please update your <a href="@url">user information</a> and try again.
lt: Jūs turite pateikti galiojanti el. pašto adresą jei norite susisiekti su kitu nariu. Prašome atnaujinti savo <a href="@url">informacija</a> ir bandyti vėl.

en: You cannot contact more than %number users per hour. Please try again later.
lt: Jūs negalite susisiekti daugiau nei su %number  narių  per valandą. Prašome bandyti vėliau.

en: Join summary
lt: Prijungti santrauką

en: Split summary at cursor
lt: Atskirti santrauka prie kursoriaus

en: Enter your @s username.
lt: Įveskite registracijos @s vardą

en: Your virtual face or picture. Maximum dimensions are %dimensions and the maximum size is %size kB.
lt: Jūsų nuotrauka. Maksimalūs matmenys yra %dimensions, maksimalus dydis - %size kB.

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Cannot delete non-existent comment.
lt: Negalima pašalinti negzistuojančio komentaro.

en: Comment permissions are assigned to user roles, and are used to determine whether anonymous users (or other roles) are allowed to comment on posts. If anonymous users are allowed to comment, their individual contact information may be retained in cookies stored on their local computer for use in later comment submissions. When a comment has no replies, it may be (optionally) edited by its author. The comment module uses the same input formats and HTML tags available when creating other forms of content.
lt: Komentarų leidimai priskiriami per roles, ir nustatoma ar narys (anoniminis arba ne) gali komentuoti. Jei anoniminis lankytojas gali komentuoti jo individualūs kontaktai išsaugomi naršyklės sausainėliuose tam, kad juos panaudoti vėlesniuose komentavimuose. Kai komentaras neturi atsakymų jis gali būt (pasirinktinai) redaguojamas autoriaus. Komentarų modulis naudoja tuos pačius įvesties formatus ir HTML žymes kaip ir kitos pateikimo formos.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@comment">Komentarų modulį</a>.

en: Below is a list of the latest comments posted to your site. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
lt: Žemiau yra naujausių komentarų sąrašas. Paspaudę ant temos, perskaitysite komentarą, ant autoriaus - pamatysite autoriaus profilio informaciją, "keisti" - galėsite redaguoti komentaro tekstą, "šalinti" - pašalinti komentarą.

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
lt: Priversk narį pasižiūrėti į savo komentarą prieš patalpinimą.

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
lt: Komentarai: bandyta paskelbti komentarą neturint teisių arba į uždarytą diskusiją %subject.

en: Submitted by !username on @datetime.
lt: Užrašė !username - @datetime.

en: !name's blog
lt: !name tinklaraštis

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. If unsure, specify nothing.
lt: Šis puslapis rodomas kaip užklaustas dokumenas nerandamas. Jei  abejojate palikite tuščia.

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: %message in %file on line %line.
lt: %message faile %file, %line eilutėje.

en: Picture image path
lt: Paveikslėlio kelias

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
lt: Viena ar daugiau problemų aptika jūsų Drupal svetainėje. Daugiau informacijos rasite patikrinę <a href="@status">būsenos pranešimą</a> .

en: Help topics
lt: Žinyno temos

en: Help is available on the following items:
lt: Žinynas apima šiuos elementus:

en: No help is available for module %module.
lt: Pagalba nepateikta %module moduliui.

en: @module administration pages
lt: @module administravimo puslapiai

en: By module
lt: Pagal modulius

en: Manage your site's content.
lt: Tvarkyti jūsų svetainės turinį.

en: Control how your site looks and feels.
lt: Valdyti kaip atrodo jūsų svetainė.

en: Adjust basic site configuration options.
lt: Derinti pagrindines svetainės nuostatas.

en: Manage your site's users, groups and access to site features.
lt: Valdyti svetainės narius, grupes ir priėjimo teises.

en: View reports from system logs and other status information.
lt: Peržiūrėti pranešimus iš sistemos  registro ir kitą būsenos informaciją.

en: Translate interface
lt: Sąsajos vertimas

en: Add language
lt: Pridėti kalbą

en: Edit string
lt: Redaguoti eilutes

en: Delete string
lt: Šalinti eilutes

en: Are you sure you want to delete the language %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name kalbą?

en: The language %locale has been removed.
lt: Kalba %locale buvo pašalinta

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti eilutę "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
lt: Pašalinami šią eilutę pašalinsite visus vertimus visose kalbose. Šis veiksmas galutinis.

en: locale
lt: lokalė

en: Multilingual support
lt: Kelių kalbų palaikymas

en: Enabled, with translation
lt: Įjungta su vertimu

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lt: Pasirinkta paveikslėlių valdymo įrankinė (toolkit) %toolkit negali teisingai įvykdyti %function.

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
lt: Katalogas %file neapsaugotas nuo pakeitimų ir gali sukelti saugumo rizika. Jūs turite pakeisti katalogo leidimus, kad jis nebūtų įrašomas.

en: Currently using !item !version
lt: Dabar naudojama  !item !version

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
lt: Jūs bandėte pasinaudoti vienkartine prisijungimo nuorodą paskyrai kuri užblokuota.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lt: Narys %name pasinaudojo vienkartine nuoroda - %timestamp.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
lt: Sukurta nauja paskyra nariui<a href="@url">%name</a>. El. pašto žinutė nebuvo išsiųsta.

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
lt: Slaptažodis ir tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos naujam nariui <a href="@url">%name</a>.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: Failed to modify %settings, please verify the file permissions.
lt: Nepavyko pakeisti %settings, prašome patikrinti failo leidimus.

en: Failed to open %settings, please verify the file permissions.
lt: Nepavyko atidaryti %settings, prašome patikrinti failo leidimus.

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
lt: Jūs ką tik pasinaudojote vienkartinę prisijungimo nuorodą. Daugiau nebūtina naudotis ja norint prisijungti. Prašome pasikeisti savo slaptažodį.

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
lt: !username paprašė tapti nariu. 
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
lt: Vardas arba el. pašto adresas

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: The Blog API module allows your site's users to access and post to their blogs from external blogging clients. External blogging clients are available for a wide range of desktop operating systems, and generally provide a feature-rich graphical environment for creating and editing posts.
lt: Blog API modulis suteikia galimybę nariams rašyti savo tinklaraštį naudojant nutolusias rašymo programas. Išorinės rašymo programos galimos daugeliui operacinių sistemų ir teikia grafinę aplinką kurti ir redaguoti įrašus.

en: <a href="@ecto-link">Ecto</a>, a blogging client available for both Mac OS X and Microsoft Windows, can be used with Blog API. Blog API also supports <a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, and most of the <a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. Blogging clients and other services (e.g. <a href="@flickr">Flickr's</a> "post to blog") that support these APIs may also be compatible.
lt: <a href="@ecto-link">Ecto</a>, rašymo programa galima Mac OS X ir Microsoft Windows, gali naudoti Blog API. Blog API taip pat palaiko <a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, ir daugelį <a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. Rašymo programos ir kiti servisai  (pvz <a href="@flickr">Flickr's</a> "post to blog") kurie palaiko šiuos API, taip pat galimos naudojimui.

en: Select the content types available to external clients on the <a href="@blogapi-settings">Blog API settings page</a>. If supported and available, each content type will be displayed as a separate "blog" by the external client.
lt: Pasirinkite turinio tipus galimus išorinėms programoms <a href="@blogapi-settings">Blog API nuostatų puslapyje</a>. Jei palaikoma ir galima, kiekvienas turinio tipas išorinėje programoje, bus rodomas kaip atskiras "blog" .

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blogapi">Blog API module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@blogapi">Blog API modulį</a>.

en: Returns a list of blogs to which an author has posting privileges.
lt: Grąžiną sąrašą tinklaraščių kurių autoriai turi privilegijų.

en: Returns a list of all categories defined in the blog.
lt: Grąžina kategorijų sąrašą kuris apibrėžtas tinklaraštyje.

en: Publish (rebuild) all of the static files related to an entry from your blog. Equivalent to saving an entry in the system (but without the ping).
lt: Publikuoti (atnaujinti) visas statines bylas susijusias su įrašu iš jūsų tinklaraščio. Atitinka įrašo išsaugojimą sistemoje (bet be ping).

en: You do not have permission to create this type of post.
lt: Jūs neturite teisės kurti įrašo šio turinio tipui.

en: You do not have permission to publish this type of post. Please save it as a draft instead.
lt: Jums neleidžiama publikuoti šio tipo įrašų. Prašome išsaugoti kaip juodraštį.

en: You do not have permission to save this post as a draft. Please publish it instead.
lt: Jums neleidžiama išsaugoti šio turinio kaip juodarščio. Prašome publikuoti jį.

en: Invalid categories submitted.
lt: Pasirinkta klaidinga kategorija.

en: A category from the @vocabulary_name vocabulary is required.
lt: Kategorija iš @vocabulary_name žodyno privaloma.

en: You may only choose one category from the @vocabulary_name vocabulary.
lt: Jūs galite pasirinkti tik vieną kategoriją iš @vocabulary_name žodyno.

en: Error saving categories. This feature is not available.
lt: Klaida išsaugant kategorijas. Ši galimybe neįmanoma.

en: You do not have permission to edit this blog.
lt: Jūs neturite teisė redaguoti šio tinklaraščio.

en: Enable for external blogging clients
lt: Įjungti išoriniai rašymo programai

en: Select the content types available to external blogging clients via Blog API. If supported, each enabled content type will be displayed as a separate "blog" by the external client.
lt: Pasirinkite turinio tipą kuris bus galimas išorinei rašymo programai per Blog API. Jei palaikoma programos, kiekvienas įjungtas turinio tipas bus rodomas kaip atskiras "blog"

en: Blog API module is not configured to support the %type content type, or you don't have sufficient permissions to post this type of content.
lt: Blog API modulis nenustatytas palaikyti %type turinio tipą, arba jūs neturinte tinkamų leidimų.

en: @type: added %title using blog API.
lt: @type: įdėtas %title naudojant blog API.

en: @type: updated %title using Blog API.
lt: @type:  atnaujintas %title naudojant Blog  API

en: Blog API
lt: Tinklaraščio API

en: Configure the content types available to external blogging clients.
lt: Valdo įmanomus turinio tipus išoriniams irašymo klientams.

en: Allows users to post content using applications that support XML-RPC blog APIs.
lt: Leidžia nariams įvesti įrašus naudojant programas kurios palaiko XML-RPC žurnalų API.

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
lt: <em>ir</em> kur <strong>%property</strong> yra <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
lt: <strong>%property</strong> yra <strong>%value</strong>

en: User autocomplete
lt: Narių autocomplete

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.

en: Remaining @remaining of @total.
lt: Lieka @remaining iš  @total.

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
lt: Prašome tęsti <a href="@error_url">klaidos puslapis</a>

en: HTTP POST is required.
lt: HTTP POST reikalingas.

en: Your page will be a part of the selected book.
lt: Jūsų puslapis bus dalis pasirinkto knygos.

en: 0 sec
lt: 0 sekundžių

en: form
lt: forma

en: Basic options
lt: Pagrindinės nuostatos

en: alert
lt: įspėjimas

en: emergency
lt: kritiška padėtis

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: You have already used this one-time login link. It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
lt: Jūs jau pasinaudojote šia vienkartine nuoroda. Todėl nebūtina jos daugiau naudoti. Jūs jau prisijunęs.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandote prisijungti vienkartine nuoroda, jos laikas baigėsi. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to login to the site and change your password.</p>
lt: <p>Tai yra vienkartinė prisijungimo nuoroda vartotojui %user_name ir ji baigs galioti %expiration_date</p><p>Spauskite ant šios nuorodos, kad prisijungtumėte prie puslapio ir pasikeistumėte slaptažodį.</p>

en: This login can be used only once.
lt: Šis prisijungimas gali būt naudojamas tik vieną kartą.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandote prisijungti vienkartine nuoroda,kurios galiojimas baigėsi arba jau buvo panaudota. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: The translation import of %filename failed.
lt: Vertimo importavimas %filename nepavyko

en: More choices
lt: Daugiau pasirinkimų

en: Javascript Choice Form
lt: Javascript pasirinkimo forma

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Provide a password for the new account in both fields.
lt: Įveskite slaptažodį į abu laukelius.

en: For more information, please refer to the <a href="@help">help section</a>, or the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a>, or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href="@help">pagalbos skiltyje</a>, arba <a href="@handbook">Drupal vadovėlyje</a>. Taip pat galite rašyti  <a href="@forum">Drupal forume</a>, arba peržvelgti gan platų <a href="@support">pagalbos pasirinkimą</a>. Taip pat kviečiame aplankyti <a href="http://drupal.lt">Drupal Lietuvišką svetainę</a>.

en: Account details for !username at !site
lt: !username nario erdvės detalės !site svetainėje

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
lt: !username,
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote !site. Jūs galite prisijungti !login_uri naudodami:
    
    nario vardą: !username
    slaptažodį: !password
    
    Jūs taip pat galite prisijungti spausdami šią nuorodą arba nukopijavę ją į naršyklę:
    
    !login_url
    
    Tai yra vienkartinė nuoroda, taigi naudoti ją galima tik vieną kartą.
    
    Po prisijungimo jūs busite nukreipti į !edit_uri, kad galėtumėt pasikeisti slaptažodį.
    
    
    --  !site komanda

en: User e-mail settings
lt: Nario el. pašto nustatymai

en: Poll
lt: Apklausos

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: PHP filter
lt: PHP filtras

en: Submitted by !username on @datetime
lt: @datetime įrašė !username

en: Preview post
lt: Peržiūrėti įrašą

en: Must users preview posts before submitting?
lt: Ar nariai privalo peržiūrėti įrašus prieš juos paskelbiant?

en: More information about formatting options
lt: Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Default menu for content
lt: Įprastas turinio meniu

en: Choose the menu to be the default in the menu options in the content authoring form.
lt: Pasirinkite kuris meniu bus įprastas svetainės meniu turinio pateikimo formoje.

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
lt: Cron veikia ilgiau nei valandą greičiausiai jis užstrigo

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lt: Bandoma paleisti cron kai jis jau veikia.

en: Cron run completed.
lt: Cron paleidimas baigtas

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
lt: Paaiškinimas apie pakeitimus ar papildymus. Tai padės autoriams suprasti jūsų motyvus.

en: HTTP request status
lt: HTTP užklausos būsena

en: Fails
lt: Nepavyko

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
lt: Jūsų sistema ar tinklo nustatymai neleidžia Drupal pasiekti web puslapių, to pasekoje sumažėje funkcionalumas. Tai gali būt dėl serverio nustatymų ar PHP nuostatų, šie sutrikimai turėtų būt pašalinti tam, kad galėtumėt prisijungti naudojant OpenID, atsiųsti informacija apie atnaujinimus, surinkti rss tiekimus ar naudotis kitais su tinklu susijusiais servisais.

en: Delete this menu item.
lt: Šalinti meniu elementą.

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu. Leave blank if you do not wish to add this post to the menu.
lt: Nuorodos tekstas atitinkantis šį punktą, kuris bus rodomas meniu. Palikite tuščią, jei nenorite šio teksto priskirti meniu.

en: The minimum number of words for the body field to be considered valid for this content type. This can be useful to rule out submissions that do not meet the site's standards, such as short test posts.
lt: Mažiausias  žodžių skaičius, reikalingas straipsniui pateikti. Taip lengva atmesti straipsnius, kurie neatitinka svetainės kokybės reikalavimų, tokius kaip trumpi bandomieji skelbimai.

en: Optionally specify an alternative URL by which this node can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Pasirinktinai galite nurodyti alternatyvų URL kuriuo bus pasiekiamas šis mazgas. Pvz, įveskite  "apie" kai tekstas yra apie jūsų svetainę ar įmonę, nenaudokite jokių specialių simbolių.

en: Already added languages
lt: Jau įdėta kalba

en: Recent blog posts
lt: Naujausi tinklaraščio įrašai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Are you sure you want to delete these users?
lt: Ar tikrai norite šiuos narius ištrinti?

en: The users have been deleted.
lt: Nariai pašalinti.

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Edit language
lt: Redaguoti kalbą

en: allow
lt: leisti

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją

en: The content type %name has been updated.
lt: Turinio tipas %name atnaujintas.

en: The content type %name has been added.
lt: Turinio tipas %name buvo pridėtas.

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota

en: Rule type
lt: Taisyklės tipas

en: Mask
lt: Kaukė

en: Are you sure you want to delete the @type rule for %rule?
lt: Ar jūs tikrai norite ištrinti %type taisyklę %rule?

en: The access rule has been deleted.
lt: Priėjimo taisyklė pašalinta.

en: The requested page could not be found.
lt: Prašomas puslapis nerastas.

en: Post new @node_type
lt: Nauja @node_type

en: Requirements problem
lt: Reikalavimų problema

en: Database configuration
lt: Duomenų bazės nuostatos

en: Your web server does not appear to support any common database types. Check with your hosting provider to see if they offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
lt: Pasirodo jūsų serveris nepalaiko labiausiai paplitusių duomenų bazių tipų. Pasiteiraukite talpinimo tiekėjų ar jie siūlo bet kurią duomenų bazę iš<a href="@drupal-databases"> Drupal palaikomų</a>.

en: To set up your @drupal database, enter the following information.
lt: @drupal duomenų bazės įdiegimui įveskite šiek tiek informacijos.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
lt: Duomenų bazės tipas kurioje @drupal duomenys bus saugojami.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
lt: Duomenų bazės pavadinimas kurioje bus saugojami @drupal duomenys. Ji turi egzistuoti prieš @drupal įdiegimą.

en: The name of the %db_type database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
lt: %db_type duomenų bazės pavadinimas kuriame @drupal duomenys bus laikomi. Jis turi egzistuoti prieš @drupal įdiegimą.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
lt: Jei daugiau nei viena aplikacija naudosis šia duomenų baze įveskite lentelių priešdėlį tarkim %prefix jūsų @drupal svetainei.

en: The database table prefix you have entered, %db_prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
lt: Duomenų bazės lentelių priešdėlis kurį įvedėte %db_prefix yra klaidingas. Lentelių priešdėlis gali būt sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %db_type server, however your PHP installation currently does not support this database type.
lt: %settings_file faile nustatėte @drupal naudotis %db_type serveriu, tačiau dabartinė PHP nepalaiko šio duomenų bazės tipo.

en: In order for Drupal to work, and to continue with the installation process, you must resolve all permission issues reported above. We were able to verify that we have permission for the following commands: %commands. For more help with configuring your database server, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what any of this means you should probably contact your hosting provider.
lt: Tam, kad Drupal veiktų ir tęstusi įdiegimo procesas jūs turite išspręsti visas leidimų problemas nurodytas aukščiau. Mes nustatėme, kad turime leidimą šioms komandoms: %commands. Daugiau informacijos dėl serverio nustatymų žūrėkite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a>. Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Select an installation profile
lt: Pasirinkite įdiegimo profilį

en: Choose language
lt: Pasirinkite kalbą

en: With the addition of an appropriate translation package, this installer is capable of proceeding in another language of your choice. To install and use Drupal in a language other than English:
lt: Papildomai įdiegimas gali būt vykdomas naudojant ir kitas kalbas, pagal jūsų pasirinkimą. Kalbos kuriomis galima įdiegti ir naudoti Drupal yra:

en: Determine if <a href="@translations" target="_blank">a translation of this Drupal version</a> is available in your language of choice. A translation is provided via a translation package; each translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language. Not all languages are available for every version of Drupal.
lt: Nustatykite, jei <a href="@translations" target="_blank"> vertimas šios Drupal versijos </a> yra pasiekiamas jūsų pasirinktai kalbai. Vertimas yra pateiktas per vertimo paketą; kiekvienas vertimo paketas įgalina parodymą specifinės versijos Drupal specifine kalba. Ne visos kalbos yra pasiekiamos kiekvienai Drupal versijai.

en: If an alternative translation package of your choice is available, download and extract its contents to your Drupal root directory.
lt: Jei yra alternatyvus vertimo paketas jūsų pasirinktai kalbai, atsisiųskite ir įkelkite turinį į Drupal pagrindinį kataloga.

en: Return to choose language using the second link below and select your desired language from the displayed list. Reloading the page allows the list to automatically adjust to the presence of new translation packages.
lt: Sugrįžkite, kad parinktumėte kalbą, naudodami antrą nuorodą apačioje ir išrinktumėte jūsų pageidaujamą kalbą iš nurodyto sąrašo. Puslapio perkrovimas leidžia, kad sąrašas į automatiškai prisitaiko prie naujų vertimo paketų buvimo.

en: Alternatively, to install and use Drupal in English, or to defer the selection of an alternative language until after installation, select the first link below.
lt: Alternatyva, įdiekite ir naudokite Drupal anglų kalba, atidėdami  alternatyvios kalbos pasirinkimą iki įdiegimo pabaigos, pasirinkite pirmą nuorodą apačioje.

en: How should the installation continue?
lt: Kaip įdiegimas turi tęstis?

en: Continue installation in English
lt: Tęsti įdiegimą Anglų kalba

en: Return to choose a language
lt: Sugrįžti į kalbos pasirinkimą

en: Install Drupal in English
lt: Įdiegti Drupal Anglų kalba

en: Learn how to install Drupal in other languages
lt: Sužinokite, kaip įdiegti Drupal kitomis kalbomis

en: (built-in)
lt: (standartinis)

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: No profiles available
lt: Nėra profilių

en: We were unable to find any installer profiles. Installer profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
lt: Mes nesugabėjome rasti įdiegimo profilių. Įdiegimo profilis mums nurodo kokius modulius įjungti ir kokią schema naudoti įdiegimo metu. Profilis reiklaingas norint tęsti įdiegimo procesą.

en: Drupal already installed
lt: Drupal jau įdiegtas

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
lt: <ul><li>Kad pradėti iš naujo jūs turite išvalyti duomenų bazę.</li><li>Įdiegti į dita duomenų bazę, redaguokite <em>settings.php</em> bylą <em>sites</em> kataloge</li><li>Norėdami atnaujinti jau esantį įdiegimą, tęskite su <a href="@base-url/update.php">atnaujinimo scenarijumi</a>.</li><li>Peržiūrėkite savo <a href="@base-url">svetainę</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
lt: Diegiama @drupal

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Configure site
lt: Svetainės konfigūracija

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
lt: Visi reikalingi pakeitimai %dir ir %file buvo atlikti, taigi jūs turėtumėte pašalinti rašymo leidimus jiems, tam, kad išvengti saugumo rizikos. Jei nežinote kaip tai padaryti prašome konsultuotis <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made. They have been set to read-only for security.
lt: Visi reikalingi pakeitimai %dir ir %file buvo atlikti. Jie buvo nustatyti tik skaitymui.

en: Your server has been successfully tested to support this feature.
lt: Jūsų serveris sėkmingai patikrintas šiai galimybei palaikyti.

en: Your system configuration does not currently support this feature. The <a href="http://drupal.org/node/15365">handbook page on Clean URLs</a> has additional troubleshooting information.
lt: Jūsų sistemos nustatymai nepalaiko šios galimybės. Daugiau informacijos sužinosite <a href="http://drupal.org/node/15365">švarių URL vadovėlyje</a>

en: Testing clean URLs...
lt: Tikrinama švarūs URL..

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: Congratulations, @drupal has been successfully installed.
lt: Sveikiname, @drupal sėkmingai įdiegtas.

en: Please review the messages above before continuing on to <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prašome peržiūrėti pranešimą ir tęsti <a href="@url">naujoje svetainėje</a>.

en: You may now visit <a href="@url">your new site</a>.
lt: Dabar jūs galite aplankyti savo <a href="@url">naują svetainę</a>.

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process.
    <ol>
    <li>Copy the %default_file file to %file.</li>
    <li>Change file permissions so that it is writable by the web server. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.</li>
    </ol>
    More details about installing Drupal are available in INSTALL.txt.
lt: @drupal įdiegimo vedlys reikalauja, kad Jūs sukurtumėte nuostatų bylą
    <ol>
    <li>Nukopijuokite %default_file bylą į %file.</li>
    <li>Pakeiskite bylos leidimus taip, kad ji būtų įrašoma serverio. Jei nežinote kaip suteikti leidimus prašome peržiūrėti <a href="@handbook_url">vadovėlį</a>.</li>
    </ol>
    Daugiau informacijos apie Drupal įdiegimą rasite INSTALL.txt.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
lt: @drupal įdiegimui reikia, kad  %file būtų įrašomas įdiegimo metu. Jei nežinote kaip suteikti leidimus prašome konsultuotis <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Choose profile
lt: Pasirinkite profilį

en: Verify requirements
lt: Patikrinkite reikalavimus

en: Set up database
lt: Duomenų bazės nustatymas

en: Set up translations
lt: Vertimo nustatymas

en: Install site
lt: Įdiegti svetainę

en: Finish translations
lt: Baigti vertimus

en: To configure your website, please provide the following information.
lt: Kad nustatyti jūsų svetainę, prašome pateikti šią informaciją.

en: Site e-mail address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lt: <em> Nuo </em> adresas automatiškai siunčiamiems el. pašto laiškams per registracija ir prašant naujo slaptažodžio, bei kitai informacijai. (Naudokite adresą iš svetainės domeno, nes kitaip jis gali būt palaikytas kaip brukalas)

en: Administrator account
lt: Administratoriaus paskyra

en: The administrator account has complete access to the site; it will automatically be granted all permissions and can perform any administrative activity. This will be the only account that can perform certain activities, so keep its credentials safe.
lt: Administratoriaus paskyra leidžia pilnai valdyti svetainę: jai automatiškai suteikiami visi leidimai ir galimybė atlikti visus administravimo veiksmus. Tai bus vienintelė paskyra, kuri galės atlikti tam tikrus veiksmus, todėl gerai saugokite jos duomenis.

en: All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
lt: Įprastai, svetainės datos bus rodomas pasirinkta laiko zona.

en: This option makes Drupal emit "clean" URLs (i.e. without <code>?q=</code> in the URL).
lt: Ši nuostata nurodo Drupal naudoti "tvarkingus" URL adresus (t.y. be <code>?q=</code>).

en: Update notifications
lt: Pranešimai apie atnaujinimus

en: Check for updates automatically
lt: Tikrinti atnaujinimus automatiškai

en: With this option enabled, Drupal will notify you when new releases are available. This will significantly enhance your site's security and is <strong>highly recommended</strong>. This requires your site to periodically send anonymous information on its installed components to <a href="@drupal">drupal.org</a>. For more information please see the <a href="@update">update notification information</a>.
lt: Įjungus pasirinkimą, Drupal praneš jums, kai naujas versija bus pasiekiama. Tai žymiai padidins jūsų svetainės saugumą ir <strong> labai rekomenduota </strong>. Tai reikalingas, kad jūsų svetainė periodiškai siųstų anoniminę informaciją apie jos įdiegtus komponentus į <a href="@drupal"> drupal.org </a>. Dėl išsamesnės informacijos prašom žr. <a href="@update"> atnaujinimo informacija </a>.

en: Removed orphaned action '%action' from database.
lt: Vieniši veiksmai  '%action' pašalinti iš duomenų bazės.

en: One orphaned action (%orphans) exists in the actions table. !link | @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
lt[0]: @count vienišas veiksmas (%orphans) egzituoja veiksmų lentelėje. !link
lt[1]: @count vieniši veiksmai (%orphans) egzituoja veiksmų lentelėje. !link
lt[2]: @count[2] vienišų veiksmų (%orphans) egzituoja veiksmų lentelėje. !link

en: Site off-line
lt: Svetainė išjungta

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
lt: Cron veikimas nutrauktas dėl laiko limito.

en: 1 byte | @count bytes
lt[0]: @count baitas
lt[1]: @count baitai
lt[2]: @count baitų

en: MySQL database
lt: MySQL duomenų bazė

en: Your MySQL Server is too old. Drupal requires at least MySQL %version.
lt: Jūsų MySQL serveris per senas. Drupal reikalingas bent jau MySQL %version.

en: PostgreSQL database
lt: PostgreSQL duomenų dazė

en: Your PostgreSQL Server is too old. Drupal requires at least PostgreSQL %version.
lt: Jūsų PostgreSQL duomenų bazė yra per sena. Drupal reikalauja bant jau PostgreSQL %version.

en: Your PostgreSQL database is set up with the wrong character encoding (%encoding). It is possible it will not work as expected. It is advised to recreate it with UTF-8/Unicode encoding. More information can be found in the <a href="@url">PostgreSQL documentation</a>.
lt: Jūsų PostgreSQL duomenų dazės kodavimas nustatytas neteisingai (%encoding). Galimas variantas, kad ji veiks netinkamai. Patartina naudoti UTF-8/Unicode kodaviną. Daugiau informacijos galite rasti <a href="@url">PostgreSQL dokumentacijoje</a>.

en: The directory %directory has been created.
lt: Katalogas %directory sukurtas.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lt: Katalogui %directory  pakeisti leidimai, kad būtų įmanoma į jį įrašyti

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: GD2 image manipulation toolkit
lt: GD2 vaizdo manipuliavimo įrankių komplektas

en: The GD toolkit is installed and working properly.
lt: GD įrankių komplektas yra įdiegtas ir dirbantis tinkamai.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
lt: Apibrėžia paveikslėlių kokybę JPG manipuliacijoms. Galimas ruožas nuo 0 iki 100. Didesnė reikšmė reiškia geresnę paveikslėlių kokybę bet ir didesnius failus.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
lt: GD vaizdo įrankių komplektas reikalauja, kad GD modulis PHP būtų įdiegtas ir suformuotas tinkamai. Dėl išsamesnės informacijos žr. <a href="@url"> PHP vaizdo dokumentacija </a>.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
lt: JPEG kokybė nustatoma numeriu nuo 0 ik 100.

en: The %module module is required but was not found. Please move it into the <em>modules</em> subdirectory.
lt: Modulis %module yra reikalingas, bet jis nerastas. Prašome jį įkelti į <em>modules</em> katalogą.

en: PHP MySQL support not enabled.
lt: PHP MySQL palaikymas neįjungtas.

en: Failed to connect to your MySQL database server. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Nepavyko prisijungti prie MySQL duomenų bazės serverio. MySQL pranešimas: %error.<ul><li>Ar tikras vartotojo vardas ir slaptažodis?</li><li>Ar teisingai įvedėte duomenų bazės hostname?</li><li>Ar tikrai duomenų bazės serveris veikia?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to select your database on your MySQL database server, which means the connection username and password are valid, but there is a problem accessing your data. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct database name?</li><li>Are you sure the database exists?</li><li>Are you sure the username has permission to access the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Mes sugebėjome prisijungti prie MySQL duomenų bazės (tai reiškia, kad slaptažodis ir prisijungimo vardas teisingi), bet nepavyko pasirinkti duomenų bazės. MySQL pranešimas: %error.<ul><li>Ar teisingas duomenų bazės pavadinimas?</li><li>Ar duomenų bazė egzistuoja?</li><li>Ar vartotojas tokiu vardu turi teise prieiti prie duomenų bazės?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to create a test table on your MySQL database server with the command %query. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary MySQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Mes negalim sukurti test lenetlės jūsų MySQL duomenų bazės serveryje su komanda %query. MySQL pranešimas: %error.<ul><li>r vartotojas tokiu vardu turi teise kurti lenteles MySQL duomenų bazėje?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to insert a value into a test table on your MySQL database server. We tried inserting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
lt: Mums nepavyko įterpti reikšmės į test lentelę jūsų MySQL duomeų bazės serveryje. Mes bandėme įterpti reikšmes su komanda %query ir MySQL pranešimas: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your MySQL database server. We tried updating a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome atnaujinti test lentelės jūsų MySQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme atnaujinti reikšmes naudodami komandą %query  ir MySQL atsakymas buvo: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your MySQL database server. We tried deleting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome pašalinti reikšmes iš test lentelės jūsų MySQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme pašalinti reikšmes naudodami komandą %query  ir MySQL atsakymas buvo: %error.

en: Failed to drop a test table from your MySQL database server. We tried dropping a table with the command %query and MySQL reported the following error %error.
lt: Mes negalėjome išmesti test lentelės iš jūsų MySQL duomenų bazės serverio. Mes bandėme išmesti lenteles naudodami komandą %query  ir MySQL atsakymas buvo: %error.

en: PHP MySQLi support not enabled.
lt: PHP MySQLi palaikymas neįjungtas.

en: PHP PostgreSQL support not enabled.
lt: PHP PostgreSQL palaikymas neįjungtas.

en: Failed to connect to your PostgreSQL database server. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li><li>Are you sure you typed the correct database name?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Nepavyko prisijungti prie PostgreSQL duomenų bazės serverio. PostgreSQL  pranešimas: %error.<ul><li>Ar tikras vartotojo vardas ir slaptažodis?</li><li>Ar teisingai įvedėte duomenų bazės hostname?</li><li>Ar tikrai duomenų bazės serveris veikia?</li><li>Ar teisingas duomenų bazės pavadinimas?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to create a test table on your PostgreSQL database server with the command %query. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary PostgreSQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Mes negalim sukurti test lenetlės jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje su komanda %query. PostgreSQL pranešimas: %error.<ul><li>Ar vartotojas tokiu vardu turi teise kurti lenteles PostgreSQL duomenų bazėje?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to insert a value into a test table on your PostgreSQL database server. We tried inserting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome įterpti reikšnių į test lentelę jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme įterpti reikšmes naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your PostgreSQL database server. We tried updating a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome atnaujinti reikšnių test lentelėje jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme atnaujinti reikšmes naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to lock a test table on your PostgreSQL database server. We tried locking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome užrakinti test lentelės jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme užrakinti lentalę naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to unlock a test table on your PostgreSQL database server. We tried unlocking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome atrakinti test lentelę jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme atrakinti lentelę naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your PostgreSQL database server. We tried deleting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome pašalinti reikšnių iš test lentelės jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme pašalinti reikšmes naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to drop a test table from your PostgreSQL database server. We tried dropping a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error %error.
lt: Mes negalėjome išmesti test lentelę iš jūsų PostgreSQL duomenų bazės serverio. Mes bandėme išmesti lenteles naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Predefined language
lt: Kalbos pasirinkimas

en: Select the desired language and click the <em>Add language</em> button. (Use the <em>Custom language</em> options if your desired language does not appear in this list.)
lt: Išrinkite pageidaujamą kalbą ir spragtelėkite, <em> Pridėti kalbą </em> mygtuką. (Naudokite <em> Savita kalba </em> pasirinkimą, jei jūsų pageidaujama kalba nepasirodo šiame sąraše.)

en: Custom language
lt: Sava kalba

en: Add custom language
lt: Pridėti savitą kalbą

en: Save language
lt: Išsaugoti kalbą

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
lt: <a href="@rfc4646"> RFC 4646 </a> atitinka kalbos identifikatorius. Kalbos kodai paprastai naudoja šalies kodą, ir pasirinktinai, regioninį variantą. <em> Pavyzdžiai: "en ", "en-US " ir "zh-Hant ". </em>

en: Language name in English
lt: Kalbos pavadinimas angliškai

en: Name of the language in English. Will be available for translation in all languages.
lt: Pavadinimas kalbos anglų kalba. Bus pasiekiamas vertimui visomis kalbomis.

en: Native language name
lt: Orginalus kalbos pavadinimas

en: Name of the language in the language being added.
lt: Kalbos pavadinimas pridėtas į kalbas.

en: Language code or other custom string for pattern matching within the path. With language negotiation set to <em>Path prefix only</em> or <em>Path prefix with language fallback</em>, this site is presented in this language when the Path prefix value matches an element in the path. For the default language, this value may be left blank. <strong>Modifying this value will break existing URLs and should be used with caution in a production environment.</strong> <em>Example: Specifying "deutsch" as the path prefix for German results in URLs in the form "www.example.com/deutsch/node".</em>
lt: Kalbos kodas ar kita savita eilutė sutampanti su šablono keliu. Su nustatytomis kalbos sąlygomis <em>Tik kelio priešdėlis</em> ar <em>Kelio priešdėlis su kalbos palaikymu</em> svetainės rodoma šia kalba kai sutampa kelio prišdėlio reikšmės su elementu kelyje. Įprastai kalbai ši reikšmė gali būt tusčia. <strong>Keisdami šias reikšmes pakeisite egzistuojančius URL, todėl pakeitimai neturėtų būt atlikti jau veikiančioje svetainėje.</strong><em>Pvz.: Nurodykite  "deutsch" kaip kelio priešdėlį Vokiečių kalbos rezultatams iš URL  "www.example.com/deutsch/node".</em>

en: Language domain
lt: Kalbos domenas

en: Language-specific URL, with protocol. With language negotiation set to <em>Domain name only</em>, the site is presented in this language when the URL accessing the site references this domain. For the default language, this value may be left blank. <strong>This value must include a protocol as part of the string.</strong> <em>Example: Specifying "http://example.de" or "http://de.example.com" as language domains for German results in URLs in the forms "http://example.de/node" and "http://de.example.com/node", respectively.</em>
lt: Nurodytos kalbos URL su protokolu.  Su nustatytomis kalbos sąlygomis <em>Tik domeno pavadinimas</em>,  svetainė rodoma šia kalba kai URL pasiekiamas iš šio domeno. Įprastai kalbai reikšmė gali būt tusčia.<strong>Ši reikšmė turi turėti protokolą kaip eilutės dalis.</strong> <em> Pvz.: nurodykite "http://example.de" ar "http://de.example.com"  kaip kalbos domenus Vokiečių kalbai iš URL atitinkamai  "http://example.de/node" ir "http://de.example.com/node" </em>

en: Direction that text in this language is presented.
lt: Teksti kryptis šioje kalboje.

en: The language %language (%code) already exists.
lt: %language kalba (%code) jau nustatyta.

en: Invalid language code.
lt: Klaidingas kalbos kodas

en: The language %language has been created and can now be used. More information is available on the <a href="@locale-help">help screen</a>.
lt: Kalba %language buvo sukurta ir galima ją dabar naudoti. Daugiau informacijos rasite <a href="@locale-help">pagalbos skiltyje</a>.

en: Domain and path prefix values should not be set at the same time.
lt: Domeno ir kalio preišdelio reikšmės neturėtų būt nustatytos tuo pačiu metu.

en: The domain (%domain) is already tied to a language (%language).
lt: Domenas (%domain) jau pririštas prie kalbos (%language).

en: Only the default language can have both the domain and prefix empty.
lt: Tik įprasta kalba gali turėti abu ir domeno ir priešdėlio laukelius tusčius.

en: The prefix (%prefix) is already tied to a language (%language).
lt: Priešdėlis (%prefix) jau pririštas prie kalbos (%language).

en: The English language cannot be deleted.
lt: Angliška lokalė negali būt pašalinta

en: The default language cannot be deleted.
lt: Įprastas fomatas negali būt ištrintas.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami kalbą pašalinsite ir sąsajos vertimą taip pat visi įrašai kurie nustatyti šiai kalbai taps neutralūs kalbai. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: Path prefix only.
lt: Tik priešdėlio kelias.

en: Path prefix with language fallback.
lt: Kelio priešdėlis su kalbos atsargine priemone.

en: Domain name only.
lt: Tik domenas.

en: Select the mechanism used to determine your site's presentation language. <strong>Modifying this setting may break all incoming URLs and should be used with caution in a production environment.</strong>
lt: Pasirinkite mechanizmą kaip bus apibrėžiama jūsų svetainės pateikimo kalba. <strong>Šio nustatymo pakeitimas gali nutraukti visus įeinančius URL ir turi būti panaudotas atsargiai ir tik gamybos proceso metu.</strong>

en: Language negotiation configuration saved.
lt: Kalbų derinimo nustatymai išsaugoti.

en: English (built-in)
lt: Anglų (standartinė)

en: String contains
lt: Eilutė sudaryta

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lt: Palikite tuščią, kad rodytų visas eilutes. Paieška jautri didžiosiomis raidėm.

en: English (provided by Drupal)
lt: Anglų (tiekia Drupal)

en: Search in
lt: Ieškoti

en: Both translated and untranslated strings
lt: Ir išverstos ir neišverstos eilutės

en: Only translated strings
lt: Tik išverstos eilutės

en: Only untranslated strings
lt: Tik neišverstos eilutės

en: Limit search to
lt: Riboti paieška

en: All text groups
lt: Visos teksto grupės

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: Import translation
lt: Importuoti vertimą

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
lt: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) failas.

en: Import into
lt: Importuoti į

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
lt: Pasirinkite kalbą į kurią norite įterpti naujas eilutes. Jei pasirinkote kalbą kuri dar nenustatyta, tai ji bus pridėta

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: Imported translations will be added to this text group.
lt: Importuojamas vertimas bus pridėtas prie šios teksto grupės.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added
lt: Eilutės pakeičiamos naujomis, naujos pridedamos

en: Existing strings are kept, only new strings are added
lt: Esančios eilutės paliekamos, tik pridedamos naujos.

en: The language %language has been created.
lt: Kalba %language sukurta.

en: Export translation
lt: Eksportuoti vertimą

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
lt: Pasirinkite kalbą kurią norėtumėt eksportuoti į  Gettex Portable Object (<em>.po</em>) formatą.

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Drupal locale database.
lt: Generuoti gettext Portable Object Šablono  (<em>.pot</em>) bylą su visom sąsajos eilutėmis iš vietinės Drupal duomenų bazės.

en: String not found.
lt: Eilutė nerasta

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lt: Pateikta eilutė turi neleidžiamo HTML: %string

en: The string has been saved.
lt: Eilutė išsaugota

en: The string has been removed.
lt: Eilutė pašalinta

en: The language selected for import is not supported.
lt: Pasirinkta kalba importavimui nepalaikoma

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lt: Pasirodo vertimo failui %filename trūksta arba blogai suformatuota antraštė (header).

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
lt: Vertimas sėkmingai importuotas. Buvo naujai sukurta %number eilutės, %update eilutės atnaujintos ir %delete pašalintos eilutės.

en: The translation file %filename contains an error: the plural formula could not be parsed.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: daugiskaitos formos negalėjo būtu apdorotos.

en: Importing interface translations
lt: Importuojami sąsajos vertimai

en: Starting import
lt: Pradedama importuoti

en: Error importing interface translations
lt: Klaida importuojant sąsajos vertimą

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
lt: Bandymas pateikti vertimą su neleidžiamu HTML: %string

en: The %language language (%code) has been created.
lt: Kalba %language (%code) sukurta.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lt: Importuota %file į %locale: %number eilutės pridėtos, %update eilutės atnaujintos ir  %delete pašalintos.

en: Exported %locale translation file: %filename.
lt: Eksportuotas %locale vertimo failas: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
lt: Eksportuotas vertimo failas: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
lt: Atnaujintas JavaScript vertimo failas %language kalbai.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
lt: Sukurtas JavaScript vertimo failas %language kalbai.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
lt: Pašalintas JavaScript vertimo failas %language kalbai, nes nėra vertimo šiai kalbai.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
lt: Klaida kuriant JavaScript vertimo failą %language kalbai.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
lt[0]: @count vertimo eilutė buvo praleista dėl neleidžiamo HTML.
lt[1]: @count vertimo eilutės buvo praleistos dėl neleidžiamo HTML.
lt[2]: @count[2] vertimo eilučių buvo praleista dėl neleidžiamo HTML.

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
lt[0]: @count vertimo rinkmena importuota naujai įdiegtiems moduliams
lt[1]: @count vertimo rinkmenos importuotos naujai įdiegtiems moduliams
lt[2]: @count vertimo rinkmenų importuotos naujai įdiegtiems moduliams

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
lt[0]: @count vertimo rinkmena importuota įjungtiems moduliams
lt[1]: @count vertimo rinkmenos importuotos įjungtiems moduliams
lt[2]: @count[2] vertimo rinkmenų importuotos įjungtiems moduliams

en: Latvian
lt: Latviškai

en: Sinhala
lt: Sinhalų

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
lt: Neįmanoma išsiųsti el. pašto. Prašome susisiekti su svetainės administratoriumi.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lt: Klaida siunčiant el. paštą (iš %from į %to).

en: Operating in off-line mode.
lt: Dirbama off-line režime.

en: Menu router rebuild failed - some paths may not work correctly.
lt: Meniu kelio perkrovimas nepavyko - keli keliai gali veikti neteisingai.

en: %module is part of a circular dependency. This is not supported and you will not be able to switch it on.
lt: %module yra dalis žiedinės priklausomybės. Tai nepalaikoma ir jūs negalėsite jo išjungti.

en: sort icon
lt: rūšiuoti ikona

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: The following errors must be resolved before you can continue the installation process
lt: Šios klaidos turi būti pašalintos prieš tęsiant įdiegimo procesą

en: The following error must be resolved before you can continue the installation process
lt: Ši klaida turi būti pašalinta prieš tęsiant įdiegimo procesą

en: Please check the error messages and <a href="!url">try again</a>.
lt: Prašome patikrinti klaidos žinutę ir <a href="!url"> bandykite vėl</a>.

en: The following installation warnings should be carefully reviewed
lt: Šie įdiegimo įspėjimai turėtų būt peržiūrėti

en: The following installation warning should be carefully reviewed
lt: Šis įdiegimo įspėjimas turėtų būt peržiūrėtas

en: The following installation warnings should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
lt: Šie įdiegimo įspėjimai turėtų būt peržiūrėti, bet dauguma atveju jie gali būt ignoruojami

en: The following installation warning should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
lt: Šs įdiegimo įspėjimas turėtų būt peržiūrėtas, bet dauguma atveju jis gali būt ignoruojamas

en: The PCRE library in your PHP installation is outdated. This will cause problems when handling Unicode text. If you are running PHP 4.3.3 or higher, make sure you are using the PCRE library supplied by PHP. Please refer to the <a href="@url">PHP PCRE documentation</a> for more information.
lt: PCRE biblioteka jūsų PHP instaliacijoje negaliojanti. Tai sukels problemų kai naudosite Unicode tekstą. Jei naudojate PHP 4.3.3 ar aukštesnį, įsitikinkite, kad naudojatės PCRE  biblioteka pateikta PHP. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP PCRE dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
lt: Veiksmai paremti Unicode eilutėmis yra paremtas geriausiomis pastangomis. Įdiegite <a href="@url">PHP mbstring plėtinius</a>, kad pagerinti Unicode palaikymą.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės funkcijos perkraunama PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.func_overload</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės įvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės įvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.encoding_input</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės išvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.http_output</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Standard PHP
lt: Standartinis PHP

en: PHP Mbstring Extension
lt: PHP Mbstring pėltinys

en: Unicode library
lt: Unicode biblioteka

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
lt: Nepavyko išversti XML encodingo '%s  į UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
lt: Nepalaikomas kodavimas %s. Prašome įdiegti iconv, GNU recode ar mbstring  PHP.

en: Parse error. Not well formed
lt: Frazės klaida. Neteisingai suformuota.

en: Parse error. Request not well formed.
lt: Frazės klaida. Užklausa neteisingai suformuota.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
lt: Serverio klaida. Neteisngas XML-RPC. Užklausa turi būti methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodas @methodname nenurodytas.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
lt: Serverio klaida. Neteisingas metodo parametro skaičius .

en: Server error. Invalid method parameters.
lt: Serverio klaida. Neteisingas metodo parametras.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodas @method neegzistuoja.

en: Invalid syntax for system.multicall.
lt: Neteisinga sintaksė system.multicall.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodo @methodname parašas nenurodytas.

en: Unspecified error
lt: Nenustatyta klaida

en: An error occurred. 
    @uri
    @text
lt: Įvyko klaida:
    @uri
    @text

en: An error occurred. 
    @uri
    (no information available).
lt: Įvyko klaida.
    @uri
    (informacija neįmanoma).

en: An HTTP error @status occurred. 
    @uri
lt: HTTP klaida  @status įvyko. 
    @uri

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
lt: Tiekimo pavadinimas (ar svetainės pavadinimas kuri tiekia)

en: Categorize news items
lt: Kategorizuoti naujienų elementai

en: A feed named %feed already exists. Please enter a unique title.
lt: Tiekimo pavadinimas %feed jau yra. Prašome įvesti unikalų.

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus elementus iš tiekimo %feed?

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. (Tags in this list are not removed by Drupal.)
lt: Tarpu atskirtas sąrašas HTML žymių kuria leidžiate tiekimo elementų turinyje. (Žymės šiame sąraše nepašalinamos Drupal)

en: Category selection type
lt: Kategorijos pasirinkimo tipas

en: checkboxes
lt: langeliai

en: multiple selector
lt: daugybinis žymėjimas

en: The type of category selection widget displayed on categorization pages. (For a small number of categories, checkboxes are easier to use, while a multiple selector work well with large numbers of categories.)
lt: Valdiklio tipas kategorijos pasirinkimo puslapyje. (Kai mažiau kategorijų langeliai patogiau, o kaip daug kategorijų patogiau naudoti daugybinį žymėjimą)

en: Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
lt: Daugelis svetainių publikuoja savo naujienas ir žiniaraščio įrašus pasinaudoję tiekimu standartizuotais XML formatais. <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, ir <a href="@atom">Atom</a>.

en: Current feeds are listed below, and <a href="@addfeed">new feeds may be added</a>. For each feed or feed category, the <em>latest items</em> block may be enabled at the <a href="@block">blocks administration page</a>.
lt: Dabartiniai tiekimai rodomi žemiau, <a href="@addfeed">nauji tiekimai gali būt pridėti</a>. Kiekvienam tiekimui ar tiekimo kategorijai yra blokas kurį galite įjungti <a href="@block">blokų valdymo puslapyje</a>.

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
lt: Pridėkite tiekimus RSS, RDF ar Atom formatu. Tiekimas gali turėti tik vieną įrašą.

en: Categories allow feed items from different feeds to be grouped together. For example, several sport-related feeds may belong to a category named <em>Sports</em>. Feed items may be grouped automatically (by selecting a category when creating or editing a feed) or manually (via the <em>Categorize</em> page available from feed item listings). Each category provides its own feed page and block.
lt: Kategorijos suteikia galimybę sugrupuoti skirtingus tiekimus. Pvz.: keli su sportu susiję teikimai gali priklausyti grupei <em>Sportas</em>. Tiekimai gali būt grupuojami automatiškai (pagal parinkta kategorija kai jis kuriamas) ar rankiniu būdu (Kategorizavimo puslapyje). Kiekviena kategorija teikia savo tiekimo puslapį ir bloką.

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
lt: Nustatykite kuris turinys jūsų svetainėje surenkamas iš kitų svetainių, kaip dažnai jie atnaujinami ir kaip jį kategorizuoti.

en: Update items
lt: Atnaujinti elemantai

en: Edit feed
lt: Redaguoti tiekimą

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page. The default theme Garland, for example, implements the regions "left sidebar", "right sidebar", "content", "header", and "footer", and a block may appear in any one of these areas. The <a href="@blocks">blocks administration page</a> provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions.
lt: Blokai yra turinio dėžutės, kurios gali būt rodomos tam tikrose svetainės srityse. Garland tema turi šias sritis  "kairys šonas", "dešinys šonas", "turinys", "puslapio antraštė", ir "Poraštė", ir blokas gali atsirasti bet kurioje srityje. <a href="@blocks">Blokų valdymo puslapyje</a> teikiamas drag-and-drop valdymas priskirti blokus sritims ir blokų tvarkos valdymui.

en: Although blocks are usually generated automatically by modules (like the <em>User login</em> block, for example), administrators can also define custom blocks. Custom blocks have a title, description, and body. The body of the block can be as long as necessary, and can contain content supported by any available <a href="@input-format">input format</a>.
lt: Blokai paprastai generuojami automatiškai kai kurių modulių (pvz, naujausi kometarai), bet administratorius gali nustatyti ir savus. Saviti blokai turi pavadinima, aprašyma ir turinį. Bloko turinio ilgis gali būt bet koks taip pat gali palaikyti įmanomus <a href="@input-format">įvesties formatus</a>.

en: When working with blocks, remember that:
lt: Kai dirbate su blokais atminkite:

en: since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis.
lt: kadangi nevisos temos turi tokius pačius regionus ar regionai rodomi kitu būdu, blokai rodomi temos pagrindu.

en: disabled blocks, or blocks not in a region, are never shown.
lt: išjungti ar neesantys regione blokai nebus rodomi.

en: when throttle module is enabled, throttled blocks (blocks with the <em>Throttle</em> checkbox selected) are hidden during high server loads.
lt: kai sklendės modulis įjungas, blokai su įjungta skeldės galimybe nerodomi kai serveris yra apkrautas.

en: blocks can be configured to be visible only on certain pages.
lt: blokų matomumas gali būt nustatytas tam tikriems puslapiams.

en: blocks can be configured to be visible only when specific conditions are true.
lt: blokų matomumas gali būt reguliuojamas esant tam tikroms sąlygoms.

en: blocks can be configured to be visible only for certain user roles.
lt: blokų matomumas gali būt reguliuojamas tam tikroms narių grupėms.

en: when allowed by an administrator, specific blocks may be enabled or disabled on a per-user basis using the <em>My account</em> page.
lt: kai administratorius leidžia bloko rodyma gali nustatyti nariai <em>nario erdvės</em> puslapyje.

en: some dynamic blocks, such as those generated by modules, will be displayed only on certain pages.
lt: kai kurie dinaminiai blokai, tokie kaip sugeneruoti moduliu gali būt matomi tik tam tikruose puslapiuose.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@block">Block module</a>.
lt: Daugiau informacijos galite rasti vadovėlyje apie  <a href="@block">Bloko modulį</a>.

en: This page provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. To change the region or order of a block, grab a drag-and-drop handle under the <em>Block</em> column and drag the block to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis. Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save blocks</em> button at the bottom of the page.
lt: Šis puslapis  teikia drag-and-drop valdymą priskyrti blokus sritims ir blokų tvarkos valdymui. Norėdami nustatyti bloką ar jų tvarką regione, imkite ir tempkite bloką į <em>Blokas</em> sąrašą. (tam skirta judėjimo ikona). Kadangi nevisos temos turi tokius pačius regionus ar regionai rodomi kitu būdu, blokai rodomi temos pagrindu. Atminkite, kad pakeitimai nebus išsaugoti tol kol nespustelėsite <em>Išsaugoti blokus</em> mygtuko, puslapio apačioje.

en: To reduce CPU usage, database traffic or bandwidth, blocks may be automatically disabled during high server loads by selecting their <em>Throttle</em> checkbox. Adjust throttle thresholds on the <a href="@throttleconfig">throttle configuration page</a>.
lt: Tam, kad sumažinti CPU naudojima, duomenų bazės apkrovimą ar duomenų srautą, blokai gali būt automatiškai išjungti kai didėja apkrovimai, pažymėjus sklendės pasirinkimą. Nustatyti sklendės slenksčius galite <a href="@throttleconfig">sklendės valdymo puslapyje</a>.

en: Click the <em>configure</em> link next to each block to configure its specific title and visibility settings. Use the <a href="@add-block">add block page</a> to create a custom block.
lt: Spustelėkite <em>konfiguruoti</em> nuorodą prie kiekvieno bloko norėdami nustatyti matomumo ir kitas nuostatas. Naudokite <a href="@add-block">pridėti bloką</a> norėdami sukurti savita bloką.

en: Use this page to create a new custom block. New blocks are disabled by default, and must be moved to a region on the <a href="@blocks">blocks administration page</a> to be visible.
lt: Naudokite šį puslapį sukurti savitą bloką. Nauji blokai automatiškai yra išjungti ir turi būti perkelti į regioną <a href="@blocks">blokų valdymo puslapyje</a>.

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
lt: Blokas %info buvo priskirtas prie individualios srities %region ir buvo išjungtas.

en: JavaScript List Form
lt: JavaScript formų sąrašas

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti iki tol kol nuspausite <em> išsaugoti blokus</em> mygtuką.

en: Post new blog entry.
lt: Skelbti naują tinklaraščio įrašą

en: You are not allowed to post a new blog entry.
lt: Jums neleidžiama sukurti naujo įrašo.

en: You have not created any blog entries.
lt: Jūs dar nesukūrėte nei vieno tinklaraščio įrašo.

en: !author has not created any blog entries.
lt: !author nesukūrė nei vieno tinklaraščio įrašo.

en: Create new blog entry.
lt: Sukurti naują tinklaraščio įrašą.

en: No blog entries have been created.
lt: Dar nesukurta tinklaraščio įrašų.

en: Blog entry
lt: Tinklaraščio įrašas

en: A <em>blog entry</em> is a single post to an online journal, or <em>blog</em>.
lt: <em>Tinklaraščio įrašas</em> vienas įrašas jūsų žurnale ar <em>tinklaraštyje</em>.

en: View recent blog entries
lt: Rodyti paskutinius tinklaraščio įrašus

en: Read !username's latest blog entries.
lt: Skaityti !username' naujausius tinklaraščio įrašus.

en: The blog module allows registered users to maintain an online journal, or <em>blog</em>. Blogs are made up of individual <em>blog entries</em>, and the blog entries are most often displayed in descending order by creation time.
lt: Tinklaraščio modulis suteikia galimybę registruotiems nariams naudoti <em>tinklaraštį</em>. Tinklaraščiai yra sudaryti ir individualių <em>tinklaraščio įrašų</em>, paprastai tinklaraščio  įrašai rodomi pagal sukūrimo laiką.

en: There is an (optional) <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries. The <em>Blog entry</em> menu item under <em>Create content</em> allows new blog entries to be created.
lt: Navigacijos meniu pridedamas <em>Tinklaraščiai </em> punktas, kuris rodo visus svetainės žurnalus ir <em> Mano tinklaraštis </em> kuris rodo nario žurnalą. <em>Tinklaraščio įrašas</em> meniu punktas yra po <em>Kurti turinį</em> leidžia sukurti naują tinklaraščio įrašą.

en: Each blog entry is displayed with an automatic link to other blogs created by the same user. By default, blog entries have comments enabled and are automatically promoted to the site front page. The blog module also creates a <em>Recent blog posts</em> block that may be enabled at the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
lt: Kiekvienas tinklaraščio įrašas rodomas su nuorodą į kitus autoriaus tinklaraščio įrašus. Įprastai tinklaraščio įrašui įjungta komentavimo galimybė ir jie skelbiami pirmajame svetainės puslapyje. Tinklaraščio modulis taip pat sukuria <em>Naujausi tinklaraščio įrašai</em> bloką kuris gali būt įjungtas <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: When using the aggregator module an automatic <em>blog it</em> icon is displayed next to the items in a feed's <em>latest items</em> block. Clicking this icon populates a <em>blog entry</em> with a title (the title of the feed item) and body (a link to the source item on its original site and illustrative content suitable for use in a block quote). Blog authors can use this feature to easily comment on items of interest that appear in aggregator feeds from other sites. To use this feature, be sure to <a href="@modules">enable</a> the aggregator module, <a href="@feeds">add and configure</a> a feed from another site, and <a href="@blocks">position</a> the feed's <em>latest items</em> block.
lt: Kai naudojamas aggregator  modulis automatiškai atsiranda <em>Skelbk tai</em> ikoną prie gijų elementų <em>naujausi elementai</em> bloke.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blog">Blog module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@blog">Tinklaraščio modulį</a>.

en: !username's blog
lt: !username tinklaraštis

en: Read the latest blog entries.
lt: Skaityti naujausius tinklaraščio įrašus

en: create blog entries
lt: kurti tinklaraščio įrašus

en: delete own blog entries
lt: šalinti savo tinklaraščio įrašus

en: delete any blog entry
lt: pašalinti bet kokį tinklaraščio įrašą.

en: edit own blog entries
lt: redaguoti savo tinklaraščio įrašus

en: edit any blog entry
lt: redaguoti bet kokį tinklaraščio įrašą.

en: Enables keeping easily and regularly updated user web pages or blogs.
lt: Leidžia lengvai ir reguliariai atnaujinti narių puslapius ar tinklaraščius.

en: Allowed book outline types
lt: Leidžiami knygos apybraižos tipai

en: Select content types which users with the %add-perm permission will be allowed to add to the book hierarchy. Users with the %outline-perm permission can add all content types.
lt: Pasirinkite turinio tipus kuriuos nariai su %add-perm leidimu galės naudotis pridedant knygą. Nariai su %outline-perm leidimu galės pridėti visą turinį.

en: Default child page type
lt: Įprastas dukterinis puslapio tipas

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
lt: Trinio tipas %add-child nuorodai turi būti vienas iš pasirinktų kaip leidžia knygos apybraižos tipas.

en: Save book pages
lt: Išsaugoti knygos puslapius

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
lt: Ši knyga pakeista kito nario, pakeitimai neišsaugoti.

en: Title changed from %original to %current.
lt: Pavadinimas pakeistas iš %original  į %current.

en: Updated book %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: book: updated %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: Update book outline
lt: Atnaujinti knygos apybraižą

en: Remove from book outline
lt: Pašalinti iš knygos apybraižą

en: No changes were made
lt: Pakeitimų neatlikta

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
lt: Įrašas pridėtas į pasirinktą knygą. Dabar galite nustatyti vietą priklausomai nuo kitų puslapių.

en: The book outline has been updated.
lt: Knygos apybraiža atnaujinta.

en: There was an error adding the post to the book.
lt: Klaida pridedant įrašą į knygą.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
lt: %title turi susietus dukterinius puslapius kurie bus automatiškai išdėstyti taip, kad išlaikytų savo struktūrą. Atkurti struktūrą (kaip buvo prieš pašalinant puslapį),  %title galima vėl pridėti naudojant Apybraižos kortelę, ir kiekvienas ir kiekvieną  dukterinį puslapį reikės išdėstyti rankinių būdu.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
lt: %title galima vėl pridėti į struktūra naudojant Apybraižos kortelę

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
lt: Ar tikrai nurite pašalinti %title iį knygos struktūros?

en: The post has been removed from the book.
lt: Įrašas pašalintas iš knygos.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
lt: Spausdinimo versija puslapiams ir sub-puslapiams

en: Show block on all pages
lt: Bloko rodymas visuose puslapiuose

en: Show block only on book pages
lt: Rodyti bloką tik knygos puslapiuose

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
lt: Jei pasirinkta, kad <em>Bloką rodys visuose puslapiuose</em> bloką sudarys automatiškai sugeneruotas meniu visoms svetainės knygoms.  Jei pasirnkta, kad <em>Bloką rodys tik knygos puslapiuose</em> bloką sudarys tik konkrečios knygos meniu. Šiuo atveju jei dabartinis puslapis nepriklauso knygai, blokas nebus rodomas. <em>Specifinės matomumo nuostatos</em> ar kitos matomumo nuostatos gali būt naudojamos papildomam bloko rodymui.

en: This is the top-level page in this book.
lt: Čia yra aukščiausio lygio knygos puslapis

en: No book selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Tėvinis knygos puslapis. Maksimalus knygos gylis ir visi dukteriniai puslapiai yra !maxdepth. Kai kurie puslapiai pasirinktoje knygoje gali būt užimti nes jei viršys šį limitą.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
lt: %title yra knygos apybraižos dalis, ir turi susijusių dukterinių puslapių. Jie jūs tęsite šalinimą dukteriniai puslapiai bus automatiškai perkelti.

en: The book module is suited for creating structured, multi-page hypertexts such as site resource guides, manuals, and Frequently Asked Questions (FAQs). It permits a document to have chapters, sections, subsections, etc. Authors with suitable permissions can add pages to a collaborative book, placing them into the existing document by adding them to a table of contents menu.
lt: <em>Knygos</em> modulis skirtas kurti struktūrini, daugialypi tekstą, kuris skirtas Dažniausiai užduodamiems klausimams (DUK), žinynams ar dokumentacijai. Leidžiama, kad dokumentas turėtų skyrius, sekcijas, poskyrius ir pan. Autoriai su tinkamais leidimais gali kurti knygą.

en: Pages in the book hierarchy have navigation elements at the bottom of the page for moving through the text. These links lead to the previous and next pages in the book, and to the level above the current page in the book's structure. More comprehensive navigation may be provided by enabling the <em>book navigation block</em> on the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>.
lt: Puslapiai knygos struktūroje turi navigacijos elementus apačioje. Šios nuorodos vedą į prieštai buvusį ir sekantį puslapį ir vienu lygių aukščiau. Išsamesnė navigacija galima pateikti įjungus <em>knygos navigacijos bloką</em> <a href="@admin-block">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Users can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
lt: Nariai gali pasirinkti  <em>spausdinimo versija </em> nuorodą, kuri yra knygos apatinėje dalyje, tam, kad sugeneruotų spausdinimui draugišką puslapio versija su visais jo paragrafais.

en: Users with the <em>administer book outlines</em> permission can add a post of any content type to a book, by selecting the appropriate book while editing the post or by using the interface available on the post's <em>outline</em> tab.
lt: Nariai su <em>knygos apybraižos valdymu</em> leidimu gali pridėti, bet kokio turinio tipo  įrašus į knygą, pasirinkus atitinkamą knygą kai redaguojamas įrašas arba naudojant įmanomą sąsają įrašo <em>apybraižos</em> kortelę

en: Administrators can view a list of all books on the <a href="@admin-node-book">book administration page</a>. The <em>Outline</em> page for each book allows section titles to be edited or rearranged.
lt: Administratoriai gali peržiūrėti visas knygas <a href="@admin-node-book">knygos valdymo puslapyje</a>. <em>Apybraižos</em> puslapiai kiekvienai knygai  leidžia pavadinimų redagavimą ir pertvarkymą.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@book">Book module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlio įraše apie <a href="@book">Knygos modulį</a>.

en: The book module offers a means to organize a collection of related posts, collectively known as a book. When viewed, these posts automatically display links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
lt: Knygos modulis pateikia būdą kaip organizuoti susijusius įrašus. Kai peržiūrima, šie įrašai automatiškai rodomi gretimų puslapių nuorodos, pateikiama paprasta navigacijos sistema kūrimui ir skaitymui.

en: The outline feature allows you to include posts in the <a href="@book">book hierarchy</a>, as well as move them within the hierarchy or to <a href="@book-admin">reorder an entire book</a>.
lt: Apybraižos galimybė leidžia jums įterpti įrašus į<a href="@book"> knygos struktūrą</a>, taip pat perkelti juos pačioje struktūroje pertvarkant <a href="@book-admin">visą knygą</a>.

en: create new books
lt: sukurti naujas knygas

en: access printer-friendly version
lt: peržiūrėti spausdinimo versiją

en: Re-order book pages and change titles
lt: Pertvarkyti knygos puslapius ir pakeisti pavadinimus

en: Book page
lt: Knygos puslapis

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
lt: <em>Knygos puslapis</em> yra turinio puslapis,organizuoti susijusius įrašus  į kolekcijas, žinomas kaip knygas. Puslapiai knygos struktūroje turi navigacijos elementus apačioje. Šios nuorodos vedą į prieštai buvusį ir sekantį puslapį ir vienu lygių aukščiau.

en: Allows users to structure site pages in a hierarchy or outline.
lt: Leidžia vartotojams suformuoti svetainės puslapius hierarchijoje arapybraižose.

en: The color module allows a site administrator to quickly and easily change the color scheme of certain themes. Although not all themes support color module, both Garland (the default theme) and Minnelli were designed to take advantage of its features. By using color module with a compatible theme, you can easily change the color of links, backgrounds, text, and other theme elements. Color module requires that your <a href="@url">file download method</a> be set to public.
lt: Spalvos modulis leidžia administratoriams lengvai ir greitai pakeisti spalvinę schemą dabartinei temai. Nevisos temos palaiko spalvos modulį, Garland  ir Minnelli buvo taip suprojektuotos, kad pasinaudotu šia galimybę. Naudojant spalvos modulį tinkamai temai galite lengvai pakeisti nuorodų, fono, teksto ir kitų elementų spalvas. Spalvos modulis reiklauaja, kad <a href="@url">bylų atsisiuntimo budas</a> būtų viešas.

en: It is important to remember that color module saves a modified copy of the theme's specified stylesheets in the files directory. This means that if you make any manual changes to your theme's stylesheet, you must save your color settings again, even if they haven't changed. This causes the color module generated version of the stylesheets in the files directory to be recreated using the new version of the original file.
lt: Svarbu atsiminti, kad Spalvos modulis išsaugo pakeistas temos bylas, bylų kataloge. Tai reiškia, kad jei pakeitėte  temos stiliaus bylas turite išsaugoti spalvos nustatymus iš naujo, net jei jie nepasikeitė. Taip gaunasi dėl to, kad spalvų modulio sugeneruota stilių byla esanti bylų kataloge generuojama iš naujo naudojant orginalią bylą.

en: To change the color settings for a compatible theme, select the "configure" link for the theme on the <a href="@themes">themes administration page</a>.
lt: Kad pakeisti spalvų nustaymus tai palaikančiai temai, pasirinkite  "konfiguruoti" nuorodą prie temos, <a href="@themes">temų administravimo puslapyje</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@color">Color module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlio įraše apie <a href="@color">Spalvos modulį</a>

en: The color picker only works if the <a href="@url">download method</a> is set to public.
lt: Spalvos pasirinkimas veikia tik tada, kai nustatytas viešas <a href="@url">failų atsisiuntimo būdas</a>.

en: Base color
lt: Pagrindinė spalva

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
lt: Neužtenka PHP atminties pakeisti temos spalvinė schemą. Jums reikia bent jau %size daugiau. Daugiau informacijos <a href="@url">PHP dokumentacijoje</a>

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: GD biblioteka įjungta, bet be PNG palaikymo. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP paveikslėlių dokumentacija</a>

en: Allows the user to change the color scheme of certain themes.
lt: Leidžia nariams keisti spalvų schema esančios temos.

en: The comment module allows visitors to comment on your posts, creating ad hoc discussion boards. Any <a href="@content-type">content type</a> may have its <em>Default comment setting</em> set to <em>Read/Write</em> to allow comments, or <em>Disabled</em>, to prevent comments. Comment display settings and other controls may also be customized for each content type (some display settings are customizable by individual users).
lt: Komentarų modulis svetainės lankytojams suteikia galimybę komentuoti jūsų įrašus, kurti ir palaikyti diskusijas. Bet koks <a href="@content-type">turinio tipas</a> gali turėti savo komentarų nuostatas. Komentarų rodymo nuostatos ir kitas valdymas gali būt pritaikytas kiekvienam turinio tipui (kartais rodymo nuostatos priklauso ir nuo konkretaus nario)

en: Delete the selected comments
lt: Šalinti pasirinktus įrašus

en: Allows users to comment on and discuss published content.
lt: Leidžia vartotojams komentuoti skelbiamą turinį.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
lt: Pavyzdžiui: 'svetainės atsiliepimai' ar 'produkto informacija'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
lt: Kai peržiūrimos kategorijos lengvesnės pakyla virš sunkesnių. Kategorijos su vienodu svoriu rikiuojamos pagal abėcėlę.

en: Contact form: category %category deleted.
lt: Kontaktų forma: kategorija %category pašalinta.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
lt: Kontaktų forma nenustatyta.<a href="@add"> Pridėkite vieną ar daugiau kategorijų</a> prie formos.

en: The contact module facilitates communication via e-mail, by allowing your site's visitors to contact one another (personal contact forms), and by providing a simple way to direct messages to a set of administrator-defined recipients (the <a href="@contact">contact page</a>). With either form, users specify a subject, write their message, and (optionally) have a copy of their message sent to their own e-mail address.
lt: Kontaktų modulis palengvina bendravimą naudojant el. paštą, leidžiant svetainės lankytojams bendrauti naudojant asmenines kontaktų formas ir pateikiant paprastą būdą siųsti tiesiogines žinutes svetainės administratorių nurodytiems gavėjams (<a href="@contact">Kontaktų puslapyje</a>).

en: Personal contact forms allow users to be contacted via e-mail, while keeping recipient e-mail addresses private. Users may enable or disable their personal contact forms by editing their <em>My account</em> page. If enabled, a <em>Contact</em> tab leading to their personal contact form is available on their user profile. Site administrators have access to all personal contact forms (even if they have been disabled). The <em>Contact</em> tab is only visible when viewing another user's profile (users do not see their own <em>Contact</em> tab).
lt: Asmeninė kontaktų forma suteikia galimybę nariams susisiekti naudojant el. paštą, išlaikant el. pašto adresą paslaptyje. Nariai gali išjungti arba įjungti savo asmenines kontaktų formas redaguojant <em>Mano erdvė</em> puslapyje. Jei įjugta <em>Kontaktuoti</em> kortelė pasirodys nario profilyje. Svetainės administratorius turi priėjimą prie visų kontaktų formų, net jei jos išjungtos. Kontaktų kortelė matoma tik lankanti kito nario profilyje savo profilyje jos nematyti.

en: The <a href="@contact">contact page</a> provides a simple form for visitors to leave comments, feedback, or other requests. Messages are routed by selecting a category from a list of administrator-defined options; each category has its own set of e-mail recipients. Common categories for a business site include, for example, "Website feedback" (messages are forwarded to web site administrators) and "Product information" (messages are forwarded to members of the sales department). The actual e-mail addresses defined within a category are not displayed. Only users in roles with the <em>access site-wide contact form</em> permission may access the <a href="@contact">contact page</a>.
lt: <a href="@contact">Kontaktų puslapis</a> teikia paprastą formą, kurioje lankytojai gali palikti savo komentarą, atsiliepimą ar prašymą. Žinutės yra priskirtos tam tikroms kategorijoms, kurias sudarė administratorius. Kiekviena kategorija turi savo gavėjus. Pvz.: pagrindinę atsiliepimų kategoriją galite nukreipti svetainės prižiūrėtojui, o su prekėm susijusius klausimus nukreipti pardavimų skyriui. El. pašto adresas priskirtas konkrečiai kategorijai nerodomas viešai. Tik nariai, kurių rolėms leidžiama pasiekti svetainės kontaktų formas, gali pasiekti <a href="@contact">kontaktų puslapį</a>.

en: A link to your site's <a href="@contact">contact page</a> from the main <em>Navigation</em> menu is created, but is disabled by default. Create a similar link on another menu by adding a menu item pointing to the path "contact"
lt: Nuorodą į svetainės <a href="@contact">kontaktų puslapį</a> iš pagrindinės navigacijos sukurta, bet įprastai išjugta. Sukurti panašią nuorodą kitam meniu pridedant meniu punktą norodykite kelią "contact".

en: Customize the <a href="@contact">contact page</a> with additional information (like physical location, mailing address, and telephone number) using the <a href="@contact-settings">contact form settings page</a>. The <a href="@contact-settings">settings page</a> also provides configuration options for the maximum number of contact form submissions a user may perform per hour, and the default status of users' personal contact forms.
lt: Papildykite   <a href="@contact">kontaktų puslapį</a> papildoma informacija (adresu telefonu) naudodami  <a href="@contact-settings">kontaktų formos nuostatų puslapį</a>. Nuostatų puslapyje rasite tokias nuostas, kaip maksimalus siuntimų kiekis per valandą ir įprastas asmeninių kontaktų formos rodymą.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@contact">Contact module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@contact"> kontaktų modulį</a>

en: This page lets you set up <a href="@form">your site-wide contact form</a>. To do so, add one or more categories. You can associate different recipients with each category to route e-mails to different people. For example, you can route website feedback to the webmaster and direct product information requests to the sales department. On the <a href="@settings">settings page</a>, you can customize the information shown above the contact form. This can be useful to provide additional contact information such as your postal address and telephone number.
lt: Šame puslapyje jūs galite nustatyti <a href="@form">svetainės kontaktų formą</a>. Tam pridėkite vieną ar daugiau kategorijų. Galite nurodyti skirtinga gavėją skirtingai kategorijai. Pvz.: pagrindinę atsiliepimų kategorija galite nukreipti svetainės prižiūrėtojui, o su prekėm susijusius klausimus nukreipti pardavimų skyriui. <a href="@settings">Nustatymų puslapyje</a> galite nustatyti kokią informacija rodyti virš kontaktų formos. Tai gali būt naudinga pateikiant kontaktinę informacija tokia kaip adresą ir telefono numerį.

en: The contact module also adds a <a href="@menu-settings">menu item</a> (disabled by default) to the navigation block.
lt: Kontaktų modulis prideda <a href="@menu-settings">meniu nuorodą</a> (įprastai išjungta) navigacijos bloke.

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Allow other users to contact you by e-mail via <a href="@url">your personal contact form</a>. Note that while your e-mail address is not made public to other members of the community, privileged users such as site administrators are able to contact you even if you choose not to enable this feature.
lt: Leisti kitiems nariams susisiekti su jumis el. paštu naudojantis <a href="@url">jūsų asmenine kontaktų forma</a>. Atminkite, nors jūsų el. pašto adresas nepaviešintas bendruomenei, administratoriai vistiek galės su jumis susisiekti, net jei kontaktų forma išjungta.

en: access site-wide contact form
lt: svetainės kontaktų formos naudojimas

en: administer site-wide contact form
lt: svetainės kontaktų formos administravimas

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
lt: Sukuria sistemos kontaktų formą ir nustato jų kategorijas.

en: Edit contact category
lt: Redaguoti kontaktų kategorijas

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
lt: Leidžia naudoti tiek asmeninę tiek ir puslapio kontaktų formą.

en: Discard log entries above the following row limit
lt: Imesti įrašus esančius virš sekančios eilutės ribos

en: The maximum number of rows to keep in the database log. Older entries will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Maksimalus eilučių skaičius saugomas duomenų bazėje. Senesni įrašai bus pašalinti automatiškai. (Reikalingas teisingai nustatyti <a href="@cron">cron darba</a>.)

en: The dblog module monitors your system, capturing system events in a log to be reviewed by an authorized individual at a later time. This is useful for site administrators who want a quick overview of activities on their site. The logs also record the sequence of events, so it can be useful for debugging site errors.
lt: dblog modulis stebi jūsų sistemos įvykius ir įrašo į tinklaraštį, kuriuos bet kuriuo metu gali peržiūrėti šia teisę turintis narys.

en: The dblog log is simply a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. Administrators should check the dblog report on a regular basis to ensure their site is working properly.
lt: dblog tiesiog parodo sąraše sistemos įvykius, darbą su duomenimis, klaidas, įspėjimus ir  naudojimo informacija. Administratorius turėtų reguliariai peržiūrėti šiuos įrašus ir įsitikintų, kad sistema veikia tinkamai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@dblog">Dblog module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@dblog">Dblog modulį</a>. (anglų k.).

en: The dblog module monitors your website, capturing system events in a log to be reviewed by an authorized individual at a later time. The dblog log is simply a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. It is vital to check the dblog report on a regular basis as it is often the only way to tell what is going on.
lt: Dblog modulis seka jūsų svetainę, užsirašo sistemos įvykius ir leidžia peržiūrėti juos vėliau. dblog paprasčiausias sąrašas įvykių, naudojimo. klaidų, įspėjimų ir veiksmų informacija. Svarbu sąrašą patikrinti reguliariai tam, kad išsiaiškinti kas vyksta jūsų svetainėje.

en: Database logging
lt: Duomenų bazės prisijungimai

en: Settings for logging to the Drupal database logs. This is the most common method for small to medium sites on shared hosting. The logs are viewable from the admin pages.
lt: Drupal svetainės įvykių užrašymas. Tai labiausiai palitęs metodas mažose/vidutinėse svatainėse esančiose shared serveriuose. Įrašai peržiūrimi administravimo puslapiuose.

en: Recent log entries
lt: Naujausi įrašai

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.

en: Top 'page not found' errors
lt: Top 'nerastas puslapis' klaidos

en: View 'page not found' errors (404s).
lt: Peržiūrėti 'puslapis nerastas' klaidas (404)

en: Top 'access denied' errors
lt: Top 'priėjimas uždraustas' klaidos

en: View 'access denied' errors (403s).
lt: Peržiūrėti 'priėjimas uždraustas' klaidas (403)

en: Logs and records system events to the database.
lt: Kaupia ir įrašo sistemos įvykius į duomenų bazę.

en: All roles may use default format
lt: Visos rolės gali naudoti įprastą formatą

en: No roles may use this format
lt: Nei viena rolė negali naudotis šiuo formatu

en: Set default format
lt: Nustatyti įprastą formatą

en: Default format updated.
lt: Įpratas formatas atnaujintas.

en: Add input format
lt: Pridėti įvesties formatą

en: All roles for the default format must be enabled and cannot be changed.
lt: Visos rolės įprastam formatui turi būti priskirtos ir to pakeisti negalima

en: Specify a unique name for this filter format.
lt: Nurodykite unikalų formato pavadinimą.

en: Choose which roles may use this filter format. Note that roles with the "administer filters" permission can always use all the filter formats.
lt: Pasirinkite kurios rolės galės naudotis šiuo formatu. Atminkite, kad rolės su "administruoti filtrus" leidimais gali naudoti visus filtrus.

en: Choose the filters that will be used in this filter format.
lt: Pasirinkite filtrą kuris bus naudojamas šiam formatui.

en: No guidelines available.
lt: Taisyklių nėra

en: These are the guidelines that users will see for posting in this input format. They are automatically generated from the filter settings.
lt: Čia yra taisyklės kurias narys matys prieš įvesdamas tekstą. Jos generuojamos automatiškai pagal filtrų nustatymus.

en: Filter format names need to be unique. A format named %name already exists.
lt: Formato pavadinimas turi būti unikalus. Formatas %name jau yra.

en: Added input format %format.
lt: Pridėtas įvesties formatas %format.

en: The input format settings have been updated.
lt: Įvesties formato nuostatos atnaujintos.

en: Are you sure you want to delete the input format %format?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %format formatą?

en: If you have any content left in this input format, it will be switched to the default input format. This action cannot be undone.
lt: Jei yra turinio įvestu šiuo formatu jis bus perjungtas į įprastą. Šis veiksmas neatstatomas.

en: The default format cannot be deleted.
lt: Įprastas fomatas negali būt pašalintas.

en: Deleted input format %format.
lt: Pašalinti įvesties formatą %format.

en: Configure %format
lt: Tvarkyti %format.

en: No settings are available.
lt: Nėra nustatymų

en: Rearrange %format
lt: Pertvarkyti %format

en: The filter ordering has been saved.
lt: Filtrų tvarka išsaugota.

en: The filter module allows administrators to configure text input formats for use on your site. An input format defines the HTML tags, codes, and other input allowed in both content and comments, and is a key feature in guarding against potentially damaging input from malicious users. Two input formats included by default are <em>Filtered HTML</em> (which allows only an administrator-approved subset of HTML tags) and <em>Full HTML</em> (which allows the full set of HTML tags). Additional input formats may be created by an administrator.
lt: Filtrų modulis svetainės administratoriams suteikia galimybę valdyti teksto įvesties formatus. Įvesties formatai nustato HTML žymes, kodus ir kitas įvestis turinyje ir komentaruose, taip apsaugant svetainę nuo kenkėjiškų naudotojų. Įprastai du įvesties formatai jau įtraukti <em>Filtruotas HTML</em> (leidžia tik administratoriaus patvirtintas HTML žymes) ir <em>Pilnas HTML</em> (leidžia visas HTML žymes). Papildomus įvesties formatus gali sukurti administratorius.

en: Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text in a specific order. Each filter is designed for a specific purpose, and generally either adds, removes or transforms elements within user-entered text before it is displayed. A filter does not change the actual content of a post, but instead, modifies it temporarily before it is displayed. A filter may remove unapproved HTML tags, for instance, while another automatically adds HTML to make links referenced in text clickable.
lt: Kiekvienas įvesties formatas naudoja filtrus tvarkant tekstus ir dauguma įvesties formatų naudoja kelis filtrus pagal tam tikrą tvarką. Kiekvienas filtras sukurtas specifiniam tikslui, pagrinde jie prideda, pašalina ar pakeičia tam tikrus elementus įvestame tekste prieš jį publikuojant.  Filtras nekeičia tikro turinio įrašo, bet vietoj to, pakeičia jį laikinai prieš tai kai jis bus publikuotas. Filtras gali pašalinti nepatvirtintas HMTL žymes, kai kitas automatiškai prideda HTML padarydamas nuorodas paspaudžiamas.

en: Users can choose between the available input formats when creating or editing content. Administrators can configure which input formats are available to which user roles, as well as choose a default input format.
lt: Nariai gali pasirinkti įvesties formatus kai kuria ar redaguoja tekstą. Administratoriai gali valdyt kuris įvesties formatas bus įmanomas kiekvienai norių rolei, taip pat pasirinkti įprasta įvesties formatą.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@filter">Filter module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlio įraše apie <a href="@filter">Filtrų modulį</a>. (anglų k.).

en: <em>Input formats</em> define a way of processing user-supplied text in Drupal. Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text, in a specific order. Each filter is designed to accomplish a specific purpose, and generally either removes elements from or adds elements to text before it is displayed. Users can choose between the available input formats when submitting content.
lt: <em>Įvesties formatai</em>  apidrėžia kaip bus apdorojamas įvestas tekstas. Kiekvienas įvesties formatas naudoja filtrus tvarkant tekstus ir dauguma įvesties formatų naudoja kelis filtrus pagal tam tikrą tvarką.  Kiekvienas filtras sukurtas specifiniam tikslui, pagrinde jie prideda, pašalina ar pakeičia tam tikrus elementus įvestame tekste prieš jį publikuojant. Nariai gali pasirinkti įvesties formatus kai kuria ar redaguoja tekstą.

en: Use the list below to configure which input formats are available to which roles, as well as choose a default input format (used for imported content, for example). The default format is always available to users. All input formats are available to users in a role with the "administer filters" permission.
lt: Žemiau pateiktą sąrašą naudokite priskirti įvesties formatą rolei, taip pat pasirinkite įprastą įvesties formatą (naudoti svarbiam turiniui). Įprastas formatas visada įmanomas nariams. Visi įveties formatai įmanomi narių rolėms su "administruoti filtrus" leidimu.

en: Every <em>filter</em> performs one particular change on the user input, for example stripping out malicious HTML or making URLs clickable. Choose which filters you want to apply to text in this input format. If you notice some filters are causing conflicts in the output, you can <a href="@rearrange">rearrange them</a>.
lt: Kiekvienas  <em>filtras</em> atlieka vieną pakeitimą įvesties formatuose, pvz.:  filtras pašalina kenksmingas HTML žymes ar URL padaro 'paspaudžiama'. Pasirinkite kurį filtra norite pritaikyti įvesties formatui.Jei pastebėjote, kad filtrai konfliktuoja išvestyje, jūs galite <a href="@rearrange">pertvarkyti juos</a>.

en: If you cannot find the settings for a certain filter, make sure you have enabled it on the <a href="@url">view tab</a> first.
lt: Jei nerandate nustatymų tam tikram filtrui įsitikinkite, kad jį įjungėte <a href="@url">peržiūros</a> kortelėje.

en: Because of the flexible filtering system, you might encounter a situation where one filter prevents another from doing its job. For example: a word in an URL gets converted into a glossary term, before the URL can be converted to a clickable link. When this happens, rearrange the order of the filters.
lt: Dėl to, kad filtravimo sistema yra labai lanksti, gali atsitikti taip, kad vienas filtras užkirs darba kitam filtrui. PVZ.: žodis esanti URL nuorodoje paverčiamas į žodymo terminą, prieš tai kai vienas filtras paverčia nuorodą į paspaudžiamą. Jei taip atsitinka reikia pretvarkyti filtrų veikimo tvarką.

en: Filters are executed from top-to-bottom. To change the order of the filters, modify the values in the <em>Weight</em> column or grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag filters to new locations in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
lt: Filtrai veikia nuo viršaus į apačią. Norėdami pakeisti filtrų rikiavimą, pakaieskite <em>Svorio</em> reikšmes arba nutempkite filtrą į naują vietą. Atminkite, kad pakeitimai nebus išsaugoti kol nepaspausite <em>Išsaugoti</em> mygtuko puslapio apačioje.

en: Allowed HTML tags: @tags
lt: Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: 
    <p>This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.</p>
    <p>For more information see W3C's <a href="http://www.w3.org/TR/html/">HTML Specifications</a> or use your favorite search engine to find other sites that explain HTML.</p>
lt: 
    <p>Ši svetainė leidžia HTML turinį. Išmokti visas HTML žymes gali atrodyti bauginančiai, bet išmokti pagrindinias HTML žymes yra labai lengva. Ši lentelė pateikia kiekvienos žymės pavyzdį, aprašyma ir atvaizdavima šioje svetainėje. </p>
    <p>Daugiau informacijos galite rasti  W3C <a href="http://www.w3.org/TR/html/">HTML Specifikacijoje</a> arba naudokite savo mėgstama paieškos sistemą, kad surastumėte kitus puslapius, kuriuose paaiškitas HTML.</p>

en: Anchors are used to make links to other pages.
lt: Anchors naudojamas nuorodoms į kitus puslapius.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
lt: Įprastai linijos trūkio žymė įdedama automatiškai, taigi naudokite šią žymę papildomiems. Šios žymės naudojimas šiek tiek kitoks, nes nera atidarymo/uždarymo dalių kaip kituose. Naudokite papildoma " /" žymės viduje, kad atitiktų XHTML 1.0 suderinamumą.

en: Text with <br />line break
lt: Tekstas su <br />lūžio linija

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
lt: Įprastai linijos trūkio žymė įdedama automatiškai, taigi naudokite šią žymę papildomiems.

en: Paragraph one.
lt: Pirmas paragrafas.

en: Paragraph two.
lt: Antras paragrafas.

en: Strong
lt: Tvirtas

en: Emphasized
lt: Pabrauktas

en: Cited
lt: Cituojama

en: Coded text used to show programming source code
lt: Kodo tekstas rodyti programavimo kodą

en: Coded
lt: Kodas

en: Bolded
lt: Pastorintas

en: Italicized
lt: Pasviręs

en: Superscripted
lt: Užrašytas virš

en: <sup>Super</sup>scripted
lt: <sup>Virš</sup>užrašytas

en: Subscripted
lt: Žemiau užrašytas

en: <sub>Sub</sub>scripted
lt: <sub>Žemiau</sub>užrašytas

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
lt: <abbr title="Trumpinys">trum.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
lt: <acronym title="Trijų-Raidžių-Akronimas">TRA</acronym>

en: Block quoted
lt: Citavimo blokas

en: Quoted inline
lt: Citavimas eilutėje

en: Table header
lt: Lentalės antraštė

en: Table cell
lt: Lantelės celė

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lt: Numeruotas sąrašas - naudokite &lt;li&gt; pradėdami kiekvieną elementą

en: First item
lt: Pirmas elementas

en: Second item
lt: Antras elementas

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lt: Nenumeruotas sąrašas - naudokite  &lt;li&gt; pradėdami kiekvieną elementą

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
lt: Paaiškinimo sąrašas panašus į kitus HTML sąrašus. &lt;dl&gt; pradėkite sąrašą, &lt;dt&gt; pradėkite sąrašo elemetą ir&lt;dd&gt; pradėtike paaiškinimą.

en: First term
lt: Pirmas apibūdinimas

en: First definition
lt: Pirmas apibrėžimas

en: Second term
lt: Antras apibūdinimas

en: Second definition
lt: Antras paaiškinimas

en: Subtitle three
lt: Trečia paantraštė

en: Subtitle four
lt: Ketvirta  paantraštė

en: Subtitle five
lt: Penkta  paantraštė

en: Subtitle six
lt: Šešta  paantraštė

en: Tag Description
lt: Žymės aprašymas

en: You Type
lt: Jūs rašote

en: You Get
lt: Jūs gaunate

en: No help provided for tag %tag.
lt: Pagalbos žymei %tag nėra.

en: 
    <p>Most unusual characters can be directly entered without any problems.</p>
    <p>If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">entities</a> page. Some of the available characters include:</p>
lt: 
    <p>Kitų simbolių įvedimas neturėtų sukelti problemų</p>
    <p>Jei susidūrėte su netikėta problema, pabadykite naudoti HTML trumpinius. Dažniausiai sustinkamas pavyzdys &amp;amp; ženklui &amp;. Pilnas sąrašas trumpinių rasite <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">čia</a>. Keletas leidžiamų simbolių:</p>

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: Quotation mark
lt: Kabutės

en: Character Description
lt: Simbolio apibūdinimas

en: No HTML tags allowed
lt: HTML žymės neleidžiamos

en: Lines and paragraphs break automatically.
lt: Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
lt: Linijos ir paragrafai atpažįstami automatiškai. HTML žymės: &lt;br /&gt; nauja eilutė (linijos trūkis), &lt;p&gt; naujas paragrafas ir &lt;/p&gt; paragrafo pabaiga - įterpiami automatiškai. Jei naujas paragrafas neatsiranda tiesiog pridėkite keletą tuščių eilučių.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
lt: Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.

en: HTML filter
lt: HTML filtras

en: HTML corrector
lt: HTML korektorius

en: Allows you to restrict whether users can post HTML and which tags to filter out. It will also remove harmful content such as JavaScript events, JavaScript URLs and CSS styles from those tags that are not removed.
lt: Suteikia galimybę apriboti nariams naudoti HTML ir kurias žymes pašalinti. Taip pat pašalina kenksminga turinį, tokį kaip JavaScript events, JavaScript URL ir CSS stilius iš tų žymių kurios nepašalinamos.

en: Converts line breaks into HTML (i.e. &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags).
lt: Keičia linijos lūžius į HTML (pvz. &lt;br&gt; ir &lt;p&gt; žymes)

en: Turns web and e-mail addresses into clickable links.
lt: Paverčia web ir el. pašto adresus į 'paspaudžiamas' nuorodas.

en: Corrects faulty and chopped off HTML in postings.
lt: Pataiso klaidingus ir iškerpa HTML įrašuose.

en: How to deal with HTML tags in user-contributed content. If set to "Strip disallowed tags", dangerous tags are removed (see below). If set to "Escape tags", all HTML is escaped and presented as it was typed.
lt: Kaip elgti su HTML žymėmis. Jei pasirinkta "Praleisti neleidžiamas žymes", pavojingos žymės bus pašalintos (žiūrėti žemiau). Jei "Vengti visų žymių", visos HTML žymės bus ignoruojamos ir rodoma taip kaip įvesta.

en: If "Strip disallowed tags" is selected, optionally specify tags which should not be stripped. JavaScript event attributes are always stripped.
lt: Jei pasirnkta  "Praleisti neleidžiamas žymes", įveskite kokias žymes praleisti. JavaScript atributai šalinami visada.

en: Display HTML help
lt: Rodo HTML pagalba

en: If enabled, Drupal will display some basic HTML help in the long filter tips.
lt: Jei įjungta, Drupal rodys pagrindinę HTML pagalba.

en: Configure how content input by users is filtered, including allowed HTML tags. Also allows enabling of module-provided filters.
lt: Tvarko kaip turinys filtruojamas pagal narį, įtraukiant leidžiamas HTML žymes. Taip pat leidžia įjungti moduliu pateiktus filtrus.

en: Delete input format
lt: Pašalinti įvesties formatą

en: Compose tips
lt: Formatavimo pagalba

en: Handles the filtering of content in preparation for display.
lt: Valdo turinio filtravimą, kad teisingai jį atvaizduotų.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šių diskusijos pavadinimas.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
lt: Aprašymas ir nurodymas diskusijoms šiame forume.

en: Forums are displayed in ascending order by weight (forums with equal weights are displayed alphabetically).
lt: Forumai rodomi pagal svorį (forumai su vienodu svoriu rikiuojami pagal abėcėlę)

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šio forumo pavadinimas.

en: Description and guidelines for forums within this container.
lt: Aprašymas ir nurodymas forumams šiamekonteineryje.

en: Containers are displayed in ascending order by weight (containers with equal weights are displayed alphabetically).
lt: Konteineriai rodomi pagal svorį (konteineriai su vienodu svoriu rikiuojami pagal abėcėlę)

en: Deleting a forum or container will also delete its sub-forums, if any. To delete posts in this forum, visit <a href="@content">content administration</a> first. This action cannot be undone.
lt: Pašalinę forumą ar konteinerį taip pat pašalinsite ir sub-forumus ir įrašus juose. Norėdami pašalinti įrašus aplankykite <a href="@content">turinio administravimą</a>. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
lt: Įrašų skaičius temoje kai ji laikoma karšta.

en: Default number of forum topics displayed per page.
lt: Įprastas forumo temų skaičius per puslapį.

en: Default display order for topics.
lt: Įprastas temų rikiavimas.

en: There are no existing containers or forums. Containers and forums may be added using the <a href="@container">add container</a> and <a href="@forum">add forum</a> pages.
lt: Nėra jokių konteinerių ar forumų. Konteinerius ir forumus galima pridėti naudojant nuorodas <a href="@container">pridėti konteinerį</a> ir <a href="@forum">pridėti forumą</a>.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
lt: Konteineris paprastai talpinamas auksčiausiam (root) lygyje, bet taip pat galima talpinti ir į kitus konteinerius ar forumus.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
lt: Forumai gali būt talpinami auksčiausiam (root) lygyje, ar talpinti į kitus konteinerius ar forumus.

en: The forum module lets you create threaded discussion forums with functionality similar to other message board systems. Forums are useful because they allow community members to discuss topics with one another while ensuring those conversations are archived for later reference. The <a href="@create-topic">forum topic</a> menu item (under <em>Create content</em> on the Navigation menu) creates the initial post of a new threaded discussion, or thread.
lt: Forumo modulis suteikia galimybę sukurti diskusijų forumą su panašiomis finkcijomis kaip ir kitos diskusijų sistemos. Forumai yra naudingi, nes leidžia bendruomenei bendrauti ir diskutuoti jiems svarbiomis temomis. Navigacijoje sukuriamas punktas <a href="@create-topic">forumo tema</a> po<em> kurti turinį</em>.

en: A threaded discussion occurs as people leave comments on a forum topic (or on other comments within that topic). A forum topic is contained within a forum, which may hold many similar or related forum topics. Forums are (optionally) nested within a container, which may hold many similar or related forums. Both containers and forums may be nested within other containers and forums, and provide structure for your message board. By carefully planning this structure, you make it easier for users to find and comment on a specific forum topic.
lt: Diskusijos vyksta kai žmonės palieka komentarus forumo temai (arba komentuoja komentarus). Forume gali vykti kelios diskusijos, pagal temas. Forumai susieti konteineriais. Tiek konteinriai tiek ir forumai gali būt susieti su kitais forumais ar konteineriais taip suteikdami diskusiju lentos struktūrą. Būkite atidūs planuodami struktūrą, taip padarysite foruma patogų lankytojams.

en: When administering a forum, note that:
lt: Kai administruojate foruma atminkite, kad:

en: a forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic.
lt: forumo tema (su visais komentarais) gali būt perkelta į kitą forumą redaguojant temą ir pasirenkant naują forumą.

en: when moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
lt: kai tema perkeliama į kitą forumą, <em>palikti kopija</em> pasirinkimas sukuria nuorodą į naują diskusijos vietą forume.

en: selecting <em>Read only</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments) on the thread.
lt: redaguojant, <em>komentarų nuostatose</em> pasirinkus <em>Tik skaityti</em> diskusija bus užrakinta.

en: selecting <em>Disabled</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
lt: redaguojant, <em>komentarų nuostatose</em> pasirinkus <em>Išjungta</em> diskusijos komentarai nebebus rodomi, ir neleis rašyti naujų.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@forum">Forum module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@forum">Forumo modulį</a>.

en: This page displays a list of existing forums and containers. Containers (optionally) hold forums, and forums hold forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). To provide structure, both containers and forums may be placed inside other containers and forums. To rearrange forums and containers, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag the forum or container to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
lt: Šiame puslapyje rodomas visų konteinerių ir forumų sąrašas. Konteinerar laiko forumus, o forumai diskusijų temas. Suteikiant struktūrą tiek konteineriai tiek forumai gali būt patalpinti kitų konteinerių ar forumų viduje. Norėdami pertvarkyti forumus ir konteinerius, paiimkite tempimo ir metimo pakeiskite forumo ar konteinerio vietą. Atminkite. kad jūsų pertvarkymai nebus išsaugoti tol kol nepaspausite <em>Išsaugoti</em> mygtuko puslapio apačioje.

en: By grouping related or similar forums, containers help organize forums. For example, a container named "Food" may hold two forums named "Fruit" and "Vegetables", respectively.
lt: Konteineriai padeda lengviau struktūrizuoti forumus. Konteinerio paskirtis laikyti susijusius forumus. Pvz. konteineris pavadintas "Maistas" gali turėtu du forumus "Vaisiai" ir "Daržovės".

en: A forum holds related or similar forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). For example, a forum named "Fruit" may contain forum topics titled "Apples" and "Bananas", respectively.
lt: Forumas sudarytas iš susijusių temų. Pvz. forumo pavadinimas gali būt "Vaisiai", o jame temos "Obuoliai" ir "Kriaušės".

en: These settings allow you to adjust the display of your forum topics. The content types available for use within a forum may be selected by editing the <em>Content types</em> on the <a href="@forum-vocabulary">forum vocabulary page</a>.
lt: Šios nuostatos leidžia jums nustatyti forumo temų rodymą. Turinio tipus galima pasirinkti redaguojant <em>Turinio tipai</em> <a href="@forum-vocabulary">forumo žodymo puslapyje</a>.

en: Forum topic
lt: Forumo tema

en: A <em>forum topic</em> is the initial post to a new discussion thread within a forum.
lt: <em>Forumo tema</em> yra pirminis diskusijos įrašas, naudojamas forumuose.

en: You are not allowed to post new content in the forum.
lt: Jums neleidžiama skelbti naujo turinio forme.

en: <a href="@login">Login</a> to post new content in the forum.
lt: <a href="@login">Prisijunkite</a> jei norite paskelbti turinį forume.

en: delete own forum topics
lt: šalinti savo forumo temas

en: delete any forum topic
lt: šalinti bet kokia forumo temą

en: edit any forum topic
lt: redaguoti bet kokia forumo temą

en: Enables threaded discussions about general topics.
lt: Leidžia diskusijas pagal gijas, apie pagrindinį įrašą.

en: Manages the display of online help.
lt: Tvarko online pagalbos rodymą

en: The locale module allows your Drupal site to be presented in languages other than the default English, a defining feature of multi-lingual websites. The locale module works by examining text as it is about to be displayed: when a translation of the text is available in the language to be displayed, the translation is displayed rather than the original text. When a translation is unavailable, the original text is displayed, and then stored for later review by a translator.
lt: Lokalės modulis suteikia galimybę atvaizduoti Drupal svetainę kita kalba nei anglų. Lokalės modulis dirba, nagrinėdamas tekstą, kadangi jis yra apie būti rodytas: kai teksto vertimas yra pasiekiamas kalba, kuri bus rodyta, vertimas yra rodytas, o ne pirminis tekstas. Kai vertimas neįmanomas rodomas orginalus tekstas ir išsaugoma vėlesniam vertėjo peržiūrėjimui.

en: Beyond translation of the Drupal interface, the locale module provides a feature set tailored to the needs of a multi-lingual site. Language negotiation allows your site to automatically change language based on the domain or path used for each request. Users may (optionally) select their preferred language on their <em>My account</em> page, and your site can be configured to honor a web browser's preferred language settings. Your site content can be created in (and translated to) any enabled language, and each post may have a language-appropriate alias for each of its translations. The locale module works in concert with the <a href="@content-help">content translation module</a> to manage translated content.
lt: Už Drupal  sąsajos vertimo, Lokalės modulis aprūpina ypatybių komplektą pasiūtą daugiakalbės svetainės poreikiams. Kalbos derinimas leidžia jūsų svetainei automatiškai keisti sąsajos kalbą priklausomai nuo domeno ar naudojamo kelio. Nariai gali pasirinkti pageidaujama kalbą savo <em>paskyros</em> puslapyje  arba svetainė gali būt nustatyta pasirinkti kalbą pagal naršyklės nuostatas. Jūsų svetainės turinys gali būt kuriamas (ir verčiamas) į įjungtas kalbas, kiekvienas įrašo vertimas gali turėti kalbai būdingą kelią. Lokalės modulis dirba kartu su <a href="@content-help">turinio vertimo moduliu</a> kuris valdo išverstą turinį.

en: Translations may be provided by:
lt: Vertimas gali būt pateiktas:

en: translating the original text via the locale module's integrated web interface, or
lt: verčiant orginalų tekstą naudojant lokalės modulį integruotą web sąsajoje ar

en: importing files from a set of existing translations, known as a translation package. A translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language, and contain files in the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format. Although not all languages are available for every version of Drupal, translation packages for many languages are available for download from the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
lt: importuojant bylas iš jau esančių vertimų, žinomų kaip vertimų paketais. Vertimų paketai įgalina rodyti konkrečiai Drupal versijai pritaikyta vertimą konkrečios kalbos, bylos pateikiamos Gettext Portable Object (<em>.po</em>) formatu. Nevisos kalbos įmanomos kiekvienai Drupal versijai, vertimų paketus galite rasti <a href="@translations">Drupal vertimų puslapyje</a>.

en: If an existing translation package does not meet your needs, the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) files within a package may be modified, or new <em>.po</em> files may be created, using a desktop Gettext editor. The locale module's <a href="@import">import</a> feature allows the translated strings from a new or modified <em>.po</em> file to be added to your site. The locale module's <a href="@export">export</a> feature generates files from your site's translated strings, that can either be shared with others or edited offline by a Gettext translation editor.
lt: Jei esantis vertimo paketas neatininka jūsų poreikių galite redaguoti Gettext Portable Object (<em>.po</em>) bylas arba sukurti naujas <em>.po</em> bylas naudojant Gettext redaktorių. Lokalės modulio <a href="@import">importavimo</a> galimybė leidžia jums atnaujinti vertimą. O <a href="@export">eksportavimo</a> galimybė gali sugeneruoti svetainei naudojamas eilutes, kurias galite išverti naudojant Gettxt redaktorių.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@locale">Locale module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@locale">Lokalės modulį</a>.

en: This page provides an overview of your site's enabled languages. If multiple languages are available and enabled, the text on your site interface may be translated, registered users may select their preferred language on the <em>My account</em> page, and site authors may indicate a specific language when creating posts. The site's default language is used for anonymous visitors and for users who have not selected a preferred language.
lt: Šiame puslapyje rodomos įjungtos svetainės kalbos. Jei daugiakalbišumas įjungtas svetainės sąsają gali būt išversta, registruoti nariai gali pasirinkti pageidaujamą kalbą <em>Mano paskyra</em> puslapyje ir svetainės autoriai gali nurodyti kokia kalba rašo turinį. Svetainės kalba anoniminams lankytojams yra įprasta jei nepasirinko kitos.

en: For each language available on the site, use the <em>edit</em> link to configure language details, including name, an optional language-specific path or domain, and whether the language is natively presented either left-to-right or right-to-left. These languages also appear in the <em>Language</em> selection when creating a post of a content type with multilingual support.
lt: Kiekvienai kalbai yra <em>redaguoti</em> nuoroda nustatyti kalbos pavadinimą, kelią ar domeną, teksto kryptį. Šios kalbos taip pat bus rodomos <em>Kalbos</em> pasirinkime kai bus kuriamas įrašas kuriam įjungtas daugiakalbiškumo palaikymas.

en: Use the <a href="@add-language">add language page</a> to enable additional languages (and automatically import files from a translation package, if available), the <a href="@search">translate interface page</a> to locate strings for manual translation, or the <a href="@import">import page</a> to add translations from individual <em>.po</em> files. A number of contributed translation packages containing <em>.po</em> files are available on the <a href="@translations">Drupal.org translations page</a>.
lt: Naudokite <a href="@add-language">kalbos pridėjimo puslapį</a> norėdami įjungti papildomas kalbas (ir automatiškai importuokite bylas iš vertimo paketo, jei įmanoma), <a href="@search">versti sąsaja</a> galite rankiniu būdu arba <a href="@import">importuodami</a> <em>.po</em> bylas. Papildomi vertimo paketus gali atsisiųsti iš <a href="@translations">Drupal.org vertimų puslapio</a> arba iš <a href="http://localize.drupal.org/translate/languages/lt/">vertimo serverio</a>.

en: Add all languages to be supported by your site. If your desired language is not available in the <em>Language name</em> drop-down, click <em>Custom language</em> and provide a language code and other details manually. When providing a language code manually, be sure to enter a standardized language code, since this code may be used by browsers to determine an appropriate display language.
lt: Pridėkite visas kalbas kurios bus palaikomos jūsų svetainėje. Jei pageidaujama kalba nėra sąraše, spauskite <em>Sava kalba</em> ir pateikite kalbos kodą bei kitas smulkmenas. Kai įvedinėsite kalbos kodą įsitikinkite, kad jis yra standartinis, kadangi šį kodą gali naudoti naršyklės.

en: Language negotiation settings determine the site's presentation language. Available options include:
lt: Kalbos derinimo nuostatos nustato svetainės rodymo kalba. Galimi pasirinkimai:

en: <strong>None.</strong> The default language is used for site presentation, though users may (optionally) select a preferred language on the <em>My Account</em> page. (User language preferences will be used for site e-mails, if available.)
lt: <strong>Joks.</strong> Svetainės atvaizdavimui naudojama įprasta kalba, nors nariai gali (pasirinktinai) nustatyti pageidaujama kalbą <em>Mano paskyra</em> puslapyje. (Nario kalbos parinktys bus naudojamos svetainės el. pašto laiškų siuntinui, jei įmanoma.)

en: <strong>Path prefix only.</strong> The presentation language is determined by examining the path for a language code or other custom string that matches the path prefix (if any) specified for each language. If a suitable prefix is not identified, the default language is used. <em>Example: "example.com/de/contact" sets presentation language to German based on the use of "de" within the path.</em>
lt: <strong>Tik priešdėlio kelias</strong> Kalbos rodymas nustatomas peržiūrint kelią ieškant kalbos kodo ar kitos eilutės kuri atitinka kelio priešdėlį (jei yra) kiekvienai kalbai.  Jei tinkamas priešdėlis nerandamas naudojama įprasta kalba. <em>Pvz.: "example.com/de/contact" nustato kalbos rodymą į Vokiečių remiantis "de" kelyje.</em>

en: <strong>Path prefix with language fallback.</strong> The presentation language is determined by examining the path for a language code or other custom string that matches the path prefix (if any) specified for each language. If a suitable prefix is not identified, the display language is determined by the user's language preferences from the <em>My Account</em> page, or by the browser's language settings. If a presentation language cannot be determined, the default language is used.
lt: <strong>Kelio priešdėlis su kalbos atsargine priemone.</strong> Kalbos rodymas nustatomas peržiūrint kelią ieškant kalbos kodo ar kitos eilutės kuri atitinka kelio priešdėlį (jei yra) kiekvienai kalbai. Jei tinkamas priešdėlis nerandamas rodoma kalba nustatoma pagal nario kalbos nuostatas <em>Nario paskyroje</em> arba pagal naršyklės kalbos nuostatas. Jei rodomos kalbos neįmano nustatyti naudojam įprasta kalba.

en: <strong>Domain name only.</strong> The presentation language is determined by examining the domain used to access the site, and comparing it to the language domain (if any) specified for each language. If a match is not identified, the default language is used. <em>Example: "http://de.example.com/contact" sets presentation language to German based on the use of "http://de.example.com" in the domain.</em>
lt: <strong>Tik domenas.</strong> Rodoma kalba nustatoma pagal domeną kuriuo pasiekiama svetainė ir palyginama su domeno kalba (jei yra) nurodyta kiekvienai kalbai. Jei sutapinas nesurandamas naudojam įprasta kalba. <em>Pvz.: "http://de.example.com/contact" nustato rodoma kalbą į Vokiečių paremta  "http://de.example.com" domeno naudojimu.</em>

en: The path prefix or domain name for a language may be set by editing the <a href="@languages">available languages</a>. In the absence of an appropriate match, the site is displayed in the <a href="@languages">default language</a>.
lt: Kelio priešdėlis ar domenas kalbai gali būt nustatytas redaguojant <a href="@languages"> įmanomas kalbas</a>. Kai nėra atitikamo sutapimo svetainė rodoma <a href="@languages">įprasta kalba</a>.

en: This page provides an overview of available translatable strings. Drupal displays translatable strings in text groups; modules may define additional text groups containing other translatable strings. Because text groups provide a method of grouping related strings, they are often used to focus translation efforts on specific areas of the Drupal interface.
lt: Šiame puslapyje galite peržiūrėti galimus vertimus. Drupal vertimo eilutes rodo teksto grupėse; moduliai gali pateikti papildomą teksto grupę kur bus kitos vertimo eilutės. Kadangi teskto grupės grupuoja susijusias eilutes, dažniausiai sutelkiamas dėmesys į specifines Drupal sąsajos sritis.

en: Review the <a href="@languages">languages page</a> for more information on adding support for additional languages.
lt: Daugiau informacijos apie kalbų pridėjimą žiūrėkite <a href="@languages">kalbų puslapyje</a>.

en: This page imports the translated strings contained in an individual Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file. Normally distributed as part of a translation package (each translation package may contain several <em>.po</em> files), a <em>.po</em> file may need to be imported after off-line editing in a Gettext translation editor. Importing an individual <em>.po</em> file may be a lengthy process.
lt: Šiame puslapyje galite importuoti išverstas eilutes kurios yra Gettext Portable Object (<em>.po</em>) bylose. Įprastai platinama kaip vertimo paketo dalis (kiekvienas vertimo paketas gli būt sudarytas iš kelių <em>.po</em> bylų), <em>.po</em> bylas gali prireikti importuoti po redagavimo naudojant Gettext redaktoriumi. Importuojant atskiras <em>.po</em> bylas gali šiek tiek užtrukti.

en: Note that the <em>.po</em> files within a translation package are imported automatically (if available) when new modules or themes are enabled, or as new languages are added. Since this page only allows the import of one <em>.po</em> file at a time, it may be simpler to download and extract a translation package into your Drupal installation directory and <a href="@language-add">add the language</a> (which automatically imports all <em>.po</em> files within the package). Translation packages are available for download on the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
lt: Atminkite, kad  <em>.po</em> bylos iš vertimo paketų importuojamos automatiškai (jei įmanoma) kai naujas modulis ar tema įjungiama ar kai nauja kalba pridedama. Kadangi šiame puslapyje galima importuoti tik vieną  <em>.po</em> bylą vienu metu, gal būtų patogiau atsisiųsti vertimo paketą ir išarchyvuoti jį į Drupal direktoriją ir <a href="@language-add">pridėti kalbą</a> (kur automatiškai bus importuotos  <em>.po</em> bylos). Vertimo paketus galima atsisiųsti iš <a href="@translations">Drupal vertimų puslapių</a>.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
lt: Šiame puslapyje galite eksportuoti eilutes vertimui kurias naudoja jūsų svetainė. Eksportuojama byla gali būt Gettext Portable Object (<em>.po</em>) forma, kur yra tiek išverstos tiek neišverstos eilutės (naudojama pasidalinti vertimu su kitais), arba Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) forma, kur yra tik orginalios kalbos eilutės (naudojama sukurti naują vertimą  naudojant Gettext vertimo redaktorių )

en: This page allows a translator to search for specific translated and untranslated strings, and is used when creating or editing translations. (Note: For translation tasks involving many strings, it may be more convenient to <a href="@export">export</a> strings for off-line editing in a desktop Gettext translation editor.) Searches may be limited to strings found within a specific text group or in a specific language.
lt: Šis puslapis vertėjui suteikia galimybę ieškoti tamtikros išverstos ar neišverstos eilutės ir naudojamas kai kuriamas ar redaguojamas vertimas. (Atminkite: Vertimo užduotims naudojama daug eilučių galbūt patogiau būtų <a href="@export">eksportuoti</a> eilutes ir versti naudojant Gettext vertimo redaktorių) Paiešką galima susiaurinti nurodant tam tikrą teksto grupę ar konkrečią kalbą.

en: This block is only shown if <a href="@languages">at least two languages are enabled</a> and <a href="@configuration">language negotiation</a> is set to something other than <em>None</em>.
lt: Šis blokas yra rodomas jei <a href="@languages">bent dvi kalbos įjungtos</a> ir <a href="@configuration">kalbos derinimas</a> nustatytas betkoks išskyrus <em>Joks</em>.

en: Built-in interface
lt: Vidinė sąsaja

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui ir pageidaujama svetainės atvaizdavimo kalba.

en: This account's default language for e-mails.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set for <em>All languages</em>.
lt: Kelio pervadinimas tam tikrai kalbai visada bus naudojamas šiam puslapiui tai kalbai ir turi pirmenybę prieš kelius nustatytus <em>Visose kalbose</em>.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungti daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirinkimo laukelis bus pridėtas prie redagavimo formos, leidžiantis pasirinkti vieną iš <a href="!languages">galimų kalbų</a>.Jei išjungta nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Šio pasirinkimo pakeitimas neturės jokios įtakos jau esančiam turiniui.

en: administer languages
lt: administruoti kalbas

en: translate interface
lt: versti sąsają

en: Configure languages for content and the user interface.
lt: Konfigūruoti turinio bei naudotojo sąsajos kalbas.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
lt: Versti sąsają,ir kitą tekstą.

en: !long-month-name January
lt: !long-month-name Sausis

en: !long-month-name February
lt: !long-month-name Vasaris

en: !long-month-name March
lt: !long-month-name Kovas

en: !long-month-name April
lt: !long-month-nameBalandis

en: !long-month-name May
lt: !long-month-name Gegužė

en: !long-month-name June
lt: !long-month-name Birželis

en: !long-month-name July
lt: !long-month-name Liepa

en: !long-month-name August
lt: !long-month-name Rugpjūtis

en: !long-month-name September
lt: !long-month-name Rugsėjis

en: !long-month-name October
lt: !long-month-name Spalis

en: !long-month-name November
lt: !long-month-name Lapkritis

en: !long-month-name December
lt: !long-month-name Gruodis

en: Adds language handling functionality and enables the translation of the user interface to languages other than English.
lt: Prideda kalbos valdymo galimybę ir įgalina vartotojo sąsajos išvertimą į kitą kalbą.

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. The following option sets the default menu in which a new link will be added.
lt: Meniu modulis suteikia galimybę sukurti meniu punktus turinio pateikimo formoje. Naujos nuorodos pridedamos įprastam meniu.

en: Select what should be displayed as the secondary links. You can choose the same menu for secondary links as for primary links (currently %primary). If you do this, the children of the active primary menu link will be displayed as secondary links.
lt: Pasirinkite kas turėtų būt rodoma kaip antrinės nuorodos. Jūs galite nurodyti tą patį meniu tiek pirminėms  (šiuo metu %primary) tiek antrinėms nuorodoms. Jei taip padarysite pirminės nuorodos aktyvaus punkto palikuonis bus rodomas kaip antrinės nuorodos.

en: The menu module provides an interface to control and customize Drupal's powerful menu system. Menus are a hierarchical collection of links, or menu items, used to navigate a website, and are positioned and displayed using Drupal's flexible block system. By default, three menus are created during installation: <em>Navigation</em>, <em>Primary links</em>, and <em>Secondary links</em>. The <em>Navigation</em> menu contains most links necessary for working with and navigating your site, and is often displayed in either the left or right sidebar. Most Drupal themes also provide support for <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em>, by displaying them in either the header or footer of each page. By default, <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em> contain no menu items but may be configured to contain custom menu items specific to your site.
lt: Meniu modulis suteikia galimybę valdyti ir derinti meniu sistemą. Meniu yra klasifikuotas nuorodų rinkinys naudojamas naršyti svetainę ir naudojant blokų modulį rodomas ir pozicionuojamas. Įprastai įdiegimo metu sukuriami trys meniu: <em>Navigacija</em>, <em>Pirminės nuorodos</em> ir <em>Antrinės nuorodos</em>. <em>Navigacija</em> meniu sudarytas iš darbui reikalingiausių nuorodų ir dažniausiai rodoma kairėje ar dešnėje puslapio pusėje. Daugelis Drupal temų palaiko ir <em>Pirminės nuorodos</em> ir <em>Antrinės nuorodos</em>. Įprastai <em>Pirminės nuorodos</em> ir <em>Antrinės nuorodos</em> neturi meniu punktų, bet juos galima nustatyti, kad atitiktų jūsų svetainę.

en: The <a href="@menu">menus page</a> displays all menus currently available on your site. Select a menu from this list to add or edit a menu item, or to rearrange items within the menu. Create new menus using the <a href="@add-menu">add menu page</a> (the block containing a new menu must also be enabled on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>).
lt: <a href="@menu">Meniu puslapis</a> rodo visus šiuo metu įmanomus meniu svetainėje. Pasirinkite meniu iš šio sąrašo, kad pridėti ar redaguoti meniu elementą, ar prerikiuoti elementus meniu sąraše. Sukurkite naujus meniu naudodami <a href="@add-menu">pridėti naują meniu</a> puslapį (blokas su nauju meniu taip pat turi būt įjungtas <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>)

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@menu">Menu module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@menu">Meniu modulį</a>.

en: Menus are a collection of links (menu items) used to navigate a website. The menus currently available on your site are displayed below. Select a menu from this list to manage its menu items.
lt: Meniu yra nuorodų (meniu elementų) rinkinys naudojamas naršyti svetainę. Šiuo metu galimi meniu rodomi žemiau. Pasirinkite meniu kurį norite tvarkyti.

en: The navigation menu is provided by Drupal and is the main interactive menu for any site. It is usually the only menu that contains personalized links for authenticated users, and is often not even visible to anonymous users.
lt: Navigacijos meniu yra Drupal pateiktas ir yra pagrindinis interaktyvus  meniu bet kokioje svetainėje. Įprasta, kad tik šis meniu turi asmenines nuorodas  ir nerodomas anoniminiams lankytojams.

en: Primary links are often used at the theme layer to show the major sections of a site. A typical representation for primary links would be tabs along the top.
lt: Pirminės nuorodos dažnai naudojama temos sluoksnį rodyti pagrindines svetainės skiltis. Paprastai pirminės nuorodos rodomos puslapio viršuje.

en: Secondary links are often used for pages like legal notices, contact details, and other secondary navigation items that play a lesser role than primary links
lt: Antrinės nuorodos naudojamos kaip pagalbinė navigacija.

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and <strong>spaces</strong>. This name must be unique.
lt: Žmogui suprantamas turinio tipo pavadinimas. Šis tekstas bus rodomas kaip sąrašo dalis <em>turinio kūrimo</em> puslapyje. Rekomenduojama, kad pavadinimas prasidėtų tik didžiąją raide ir būtų sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir <strong>tarpų</strong>. Šie pavadinimai turėtų būt unikalūs.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
lt: Mašinoms suprantamas turinio tipo pavadinimas. Šis tekstas bus naudojamas sudarant URL <em>Kurti turinį</em> puslapiui. Pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų. Pabraukimai būs paversti į brukšnelius kai bus sudaromas URL. Pavadinimas turi būti unikakus.

en: The machine-readable name of this content type. This field cannot be modified for system-defined content types.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas šio turinio tipo. Šis laukelis negali būt redaguoajmas sistemos turinio tipams.

en: A brief description of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page.
lt: Trumpas šio turinio tipo aprašymas.Šis tekstas bus rodomas kai sąrašo dalis <em>turinio kūrimo</em> puslapyje.

en: Submission form settings
lt: Turinio kūrimo formų nuostatos

en: This content type does not have a title field.
lt: Šis turinio tipas neturi pavadinimo laukelio.

en: To omit the body field for this content type, remove any text and leave this field blank.
lt: Neįtraukti kūno laukelio į šį turinio tipą, pašalinkite bet kokį tekstą ir palikite tuščią.

en: This text will be displayed at the top of the submission form for this content type. It is useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas bus rodomas straipsnio pateikimo formos viršuje. Taip patogu informuoti vartotojus ir jiems pagelbėti.

en: Workflow settings
lt: Darbų eigos nustatymai

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
lt: Nariai su <em>mazgų administravimo</em> teisėmis šias nuostatas galės perrašyti.

en: The machine-readable name %type is already taken.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas %type jau užimtas.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
lt: Klaidingas mašinoms suprantamas pavadinimas. Prašome įvesti kitą pavadinimą apart %invalid.

en: The human-readable name %name is already taken.
lt: Žmonėms suprantamas pavadinimas %type jau užimtas.

en: The content type %name has been reset to its default values.
lt: Turinio tipo %name  nuostatos atstatytos į pradines reikšmes.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %type turinio tipą?

en: Added content type %name.
lt: Pridėtas turinio tipas %name.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
lt[0]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašui.
lt[1]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašams.
lt[2]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašų.

en: <strong>Warning:</strong> there is currently 1 %type post on your site. It may not be able to be displayed or edited correctly, once you have removed this content type. | <strong>Warning:</strong> there are currently @count %type posts on your site. They may not be able to be displayed or edited correctly, once you have removed this content type.
lt[0]: <strong>Įspėjimas:</strong> svetainėje šiuo metu yra  @count %type įrašas. Jis negalės būt redaguojamas ar tinkamai rodomas kai pašalinsite šį turinio tipą.
lt[1]: <strong>Įspėjimas:</strong> svetainėje šiuo metu yra  @count %type įrašai. Jie negalės būt redaguojami ar tinkamai rodomi kai pašalinsite šį turinio tipą.
lt[2]: <strong>Įspėjimas:</strong> svetainėje šiuo metu yra  @count[2] %type įrašų. Jie negalės būt redaguojami ar tinkamai rodomi kai pašalinsite šį turinio tipą.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Possible causes for permission problems are disabling modules or configuration changes to permissions. Rebuilding will remove all privileges to posts, and replace them with permissions based on the current modules and settings.
lt: Jei svetainėje kyla problemų su leidimais turiniui, jums reikia perkrauti leidimų laikinąją atmintį. Galimi sutrikimai gali kilti dėl modulių išjungimo ar leidimų pakeitimų. Atstatymas pašalins visas įrašų privilegijas ir pakeis jas dabartiniais modulių ir nuostatų leidimais.

en: Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed posts will automatically use the new permissions.
lt: Atstatymas gali šiek tiek užtrukti jei yra daug turinio ir sudėtinga leidimų sistema. Kai atstatymas bus baigtas įrašai automatiška naudos naujus leidimus.

en: Node access status
lt: Mazgo priėjimo būsena

en: Number of posts on main page
lt: Įrašų skaičius pagrindiniame puslapyje

en: The default maximum number of posts to display per page on overview pages such as the main page.
lt: Kiek daugiausia įrašų rodyti viename puslapyje.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
lt: Ar jūs tikrai norite atstatyti svetainės turinio leidimus?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
lt: Šis veiksmas atstato visus leidimus svetainės turiniui ir gali būt gan ilgas procesas. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: Demote from front page
lt: Pašalinti iš pirmo puslapio

en: Make sticky
lt: Padaryti prikabintu

en: Remove stickiness
lt: Šalinti prikabinimą

en: language
lt: kalba

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: Show summary in full view
lt: Rodyti santrauką peržiūrint pilną tekstą

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
lt: Sutrumpinta įrašo versija rodo, kaip paskelbas įrašas bus vaizduojamas pagrindiniame puslapyje ar eksportuotas sindikacijai. <span class="no-js"> Jūs galite įterpti skirtuką "&lt;!--break--&gt;" (be kabučių), norėdami nurodyti, kurioje vietoje įrašas bus perskirtas.</span>

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
lt: @type %title buvo atstatyta į versija iš %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimus reikia atstatyti.

en: The content access permissions need to be rebuilt. Please visit <a href="@node_access_rebuild">this page</a>.
lt: Turinio skaitymo leidimus reikia atstatyti. Prašome aplankyti <a href="@node_access_rebuild">šį puslapį</a>.

en: The node module manages content on your site, and stores all posts (regardless of type) as a "node". In addition to basic publishing settings, including whether the post has been published, promoted to the site front page, or should remain present (or sticky) at the top of lists, the node module also records basic information about the author of a post. Optional revision control over edits is available. For additional functionality, the node module is often extended by other modules.
lt: Node modulis valdo svetainės turinį, ir išsaugo visus įrašus (nepaisant tipo) kaip  "mazgus". Be pagrindinės funkcijos modulis leidžia valdyti ar įrašas bus iškeltas į pagrindinį puslapį ar įrašas bus prikabintas viršuje, modulis taip pat įrašo pagrindinę informacija apie autorių. Pasirinktinai galima įjungti versijų saugojimą. Funkcijų išplėtimui naudojami papildomi moduliai.

en: Though each post on your site is a node, each post is also of a particular <a href="@content-type">content type</a>. <a href="@content-type">Content types</a> are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Each content type may have different default settings for <em>Publishing options</em> and other workflow controls. By default, the two content types in a standard Drupal installation are <em>Page</em> and <em>Story</em>. Use the <a href="@content-type">content types page</a> to add new or edit existing content types. Additional content types also become available as you enable additional core, contributed and custom modules.
lt: Kiekvienas svetainės įrašas yra mazgas, be to kiekvienas įrašas yra tam tikro <a href="@content-type">turinio tipo</a>. <a href="@content-type">Turinio tipai</a> nustato įrašo savybes, įskaitant pavadinimo ir aprašymo laukelų rodomą pridėjimo ar redagavimo puslapyje. Kiekvienas turinio tipas gali turėti skirtingas rodymo nuostatas ir kitas savybes. Įprastai du turinio tipai įdiegiami su Drupal <em>Puslapis</em> ir <em>Straipsnis</em>. Naudokitės <a href="@content-type">turinio tipų puslapiu</a> tam, kad pridėtumėte naują ar redaguotumėte esama turinio tipą. Papildomi turinio tipai gali būt įmanomi įjungus šerdies ar įdiegus papildomus modulius.

en: The administrative <a href="@content">content page</a> allows you to review and manage your site content. The <a href="@post-settings">post settings page</a> sets certain options for the display of posts. The node module makes a number of permissions available for each content type, which may be set by role on the <a href="@permissions">permissions page</a>.
lt: Turinio administravimo <a href="@content">puslapis</a> suteikia jums galimybę peržiūrėti ir valdyti svetainės turinį. <a href="@post-settings">Įrašo nustatymų</a> puslapyje galite nustatyti įrašų rodymo savybes. Node modulis suteikia daug galimų leidimų kiekvienam turinio tipui, kurie gali būt priskirti rolėms<a href="@permissions"> leidimų puslapyje</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@node">Node module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@node">node modulį</a>.

en: Below is a list of all the content types on your site. All posts that exist on your site are instances of one of these content types.
lt: Žemiau pateikti visi turinio tipai kurie yra jūsų svetainėje. Visi įrašai kurie egzistuoja svetainėje yra kurio nors tipo.

en: To create a new content type, enter the human-readable name, the machine-readable name, and all other relevant fields that are on this page. Once created, users of your site will be able to create posts that are instances of this content type.
lt: Tam, kad sukurti naują turinio tipą įveskite žmogui suprantama pavadinimą, mašinoms suprantama pavadinimą, ir tiesiogiai susijusius laukelius kurie yra šiame puslapyje. Kai tik sukursite, nariai galės kurti įrašus naudodami šį tipą.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lt: Versija leidžia jums sekti skirtumus tarp daugialypių versijų.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting is ignored when the summary is empty.
lt: Jūs nurodėte, kad santrauka nerodomą kai peržiūrimas pilnas tekstas. Ši nuostata ignoruojama kai santrauka tuščia.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting has been ignored since you have not defined a summary for the post. (To define a summary, insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) in the Body of the post to indicate the end of the summary and the start of the main content.)
lt: Jūs nurodėte, kad santrauka nerodomą kai peržiūrimas pilnas tekstas. Ši nuostata ignoruojama kai santrauka tuščia. (Norėdami nustatyti įterpkite skirtuką "&lt;!--break--&gt;" (be kabučių) Turinio įraše.)

en: Read the rest of !title.
lt: Skaityti likusią !title dalį.

en: <h1 class="title">Welcome to your new Drupal website!</h1><p>Please follow these steps to set up and start using your website:</p>
lt: <h1 class="title">Sveiki atvykę į savo Drupal svetainę!</h1><p>Prašome sekti šiais nurodymais, tam, kad pradėtumėt naudotis savo svetaine:</p>

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
lt: <strong>Sukonfiguruokite savo svetainę</strong> Kai tik prisijungsite, apsilankykite <a href="@admin">administravimo skiltyje</a>, kur galėsite  <a href="@config">konfiguruoti ir pritaikyti </a> savo svetainę visais atžvilgiais.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
lt: <strong>Įjunkite papildomas galimybes</strong> Peržiūrėkite <a href="@modules">modulių sąrašą</a> ir įjunkite galimybes kurios tenkins jūsų poreikius. Papildomus modulius galite rasti <a href="@download_modules">Drupal modulių atsisiuntimų puslapyje</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
lt: <strong>Pritaikykite savo svetainės dizainą </strong> Norėdami pakeisti svetainės išvazdą, aplankykite <a href="@themes">temų skiltį</a>. Galite pasirinkti iš jau esančių temų arba atsisiųsti papidomai iš <a href="@download_themes">Drupal temų atsisiuntimo puslapio</a>.

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">create content</a> for your website. This message will disappear once you have promoted a post to the front page.
lt: <strong>Pradėkite kurti turinį</strong> Galiausiai galite <a href="@content">kurti</a> svetainės turinį. Ši žinutė išnyks kai tik sukursite įrašą pagrindiniame puslapyje.

en: Rebuilding content access permissions
lt: Atstatomos turinio skaitymo leidimai

en: Content permissions have been rebuilt.
lt: Turinio leidimai atstatyti.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti netinkamai.

en: administer content types
lt: administruoti turinio tipus

en: View, edit, and delete your site's content.
lt: Peržiūrėti, redaguoti ir trinti jūsų svetainės turinį.

en: Post settings
lt: Įrašo nustatymai

en: Control posting behavior, such as teaser length, requiring previews before posting, and the number of posts on the front page.
lt: Valdyti įrašų elgesį, tokį kaip įžangos ilgį, peržiūros reikalingumą prieš pateikimą ir įrašų kiekį  puslapyje.

en: Manage posts by content type, including default status, front page promotion, etc.
lt: Tvarkyti įrašus pagal turinio tipus įskaitant įprastas reikšmes, paskelbimą pirmam puslapyje, ir pan.

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
lt: Sistemos pagrindas, kuris leidžia į svetainę dėti turinį ir jį atvaizduoti

en: This site supports <a href="@openid-net">OpenID</a>, a secure way to log into many websites using a single username and password. OpenID can reduce the necessity of managing many usernames and passwords for many websites.
lt: Šis svetainė palaiko OpenID, tai saugus būdas prisijungti prie kelių svetainių naudojant vieną prisijungimo vardą ir slaptažodį. OpenID gali sumažinti būtinuma tvarkyti daug prisijungimo vardų ir slaptažodžių skirtingose svetainėse.

en: To use OpenID you must first establish an identity on a public or private OpenID server. If you do not have an OpenID and would like one, look into one of the <a href="@openid-providers">free public providers</a>. You can find out more about OpenID at <a href="@openid-net">this website</a>.
lt: Norint naudotis OpenID jūs turite susikurti paskyrą viešame ar privačiame OpenID serveryje. Jei neturite OpenID ir norite susikurti peržiūrėkite <a href="@openid-providers">nemokamus viešus tiekėjus</a>. Daugiau sužinoti apie OpenID galite <a href="@openid-net">šioje svetainėje</a>.

en: If you already have an OpenID, enter the URL to your OpenID server below (e.g. myusername.openidprovider.com). Next time you login, you will be able to use this URL instead of a regular username and password. You can have multiple OpenID servers if you like; just keep adding them here.
lt: Jei jau turite OpenID įveskite savo OpenID tiekėjo serverio URL (pvz.: nariovardas.openidtiekejas.lt). Kita kartą prisijungiant, galėsite naudoti šį URL vietoj savo įprasto prisijungimo vardą ir slaptažodį. Jūs galite turėti kelis OpenID serverius jei norite; tiesiog pridėkite juos čia.

en: OpenID is a secure method for logging into many websites with a single username and password. It does not require special software, and it does not share passwords with any site to which it is associated; including your site.
lt: OpenID yra saugus būdas prisijugti prie kelių svetainių naudojant vieną prisijungimo vardą ir slaptažodį. Tai nereikalauja jokios palidomos programinės įrangos jūsų svetainei.

en: Users can create accounts using their OpenID, assign one or more OpenIDs to an existing account, and log in using an OpenID. This lowers the barrier to registration, which is good for the site, and offers convenience and security to the users. OpenID is not a trust system, so email verification is still necessary. The benefit stems from the fact that users can have a single password that they can use on many websites. This means they can easily update their single password from a centralized location, rather than having to change dozens of passwords individually.
lt: Nariai gali susikurti savo erdvę  naudojant OpenID, priskirti vieną ar daugiau OpenID prie jau esančios sąskaitos ir prisijungti naudijant OpenID. Tai palengvina narių registracija svetainėje ir suteikia patogumą ir saugumą nariams. OpenID sistema reikalauja el. pašto patvirtinimo. Šios sistemos naudingumas yra tai, kad vienas narys gali valdyti savo prisijungimo vardą ir slaptažodį vienoje sistemoje, o prisijungti prie kelių svetainių.

en: The basic concept is as follows: A user has an account on an OpenID server. This account provides them with a unique URL (such as myusername.openidprovider.com). When the user comes to your site, they are presented with the option of entering this URL. Your site then communicates with the OpenID server, asking it to verify the identity of the user. If the user is logged into their OpenID server, the server communicates back to your site, verifying the user. If they are not logged in, the OpenID server will ask the user for their password. At no point does your site record, or need to record the user's password.
lt: Pagrindinė įdėja: Narys turi sąskaitą  OpenID serveryje. Ši sąskaita pasiekiama naudojant unikalų URL (tarkim nariovardas.openidserveris.lt). Kai narys užeina į jūsų svetainę jam siūloma įvesti šį URL. Jūsų svetainė susisieks su  OpenID serveriu, prašant patvirtinti nario paskyrą. Jei narys prisijungęs prie  OpenID serverio sistema patvirtins narį ir susisieks su jūsų svetaine. Jie neprisijungęs  OpenID sistema paprašys įvesti slaptažodį. Jūsų svetainei nereikia atsiminti nario slaptažodžio.

en: More information on OpenID is available at <a href="@openid-net">OpenID.net</a>.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href="@openid-net">OpenID.net</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">OpenID module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@handbook">OpenID modulį</a>.

en: OpenID identities
lt: OpenID paskyros

en: Allows users to log into your site using OpenID.
lt: Leidžia vartotojams prisijungti prie jūsų svetainės, naudojant OpenID.

en: No URL aliases found.
lt: Nerasta pervadinimu

en: No URL aliases available.
lt: Nėra pervadinimu

en: Update alias
lt: Atnaujinti pervadinimą

en: Create new alias
lt: Sukurti naują pervadinimą

en: The alias %alias is already in use in this language.
lt: Pervadinimas %alias jau naudojamas šiai kalbai.

en: The alias has been saved.
lt: Pervadinimas išsaugotas.

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
lt: Ar tikrai nori ištrinti pervadinima %title?

en: Filter aliases
lt: Filtruoti pervadinimus

en: The path module allows you to specify aliases for Drupal URLs. Such aliases improve readability of URLs for your users and may help internet search engines to index your content more effectively. More than one alias may be created for a given page.
lt: Kelio modulis leidžia jums pervadinti Drupal URL. Tokie pervadinimai padidina svetainės URL aiškumą ir padeda paieškos varikliams indeksuoti jūsų svetainės turinį daug tiksliau. Daugiau nei vienas pervadinimas galimas vienam puslapiui.

en: <p>Some examples of URL aliases are:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; login</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; store</li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; store/products/whirlygigs</li>
    <li>node/3 =&gt; contact</li>
    </ul>
lt: <p>Keletas URL pervadimų pavyzdžiai:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; prisijungimas</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; parduotuve </li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; produktai/audio/popsas</li>
    <li>node/3 =&gt; kontaktai </li>
    </ul>

en: The path module enables appropriately permissioned users to specify an optional alias in all node input and editing forms, and provides an interface to view and edit all URL aliases. The two permissions related to URL aliasing are <em>administer url aliases</em> and <em>create url aliases</em>.
lt: Kelio modulis suteikia galimybę nariams su tam tikrais leidimais įrašyti kelio pervadinimą visuose mazgo kūrimo ir redagavimo formose ir teikia URL pervadinimo sąsają. Yra du leidimai susiję su URL pervadinimu <em>administruoti url pervadinimus</em> ir <em>sukurti url pervadinimus</em>.

en: This module also provides user-defined mass URL aliasing capabilities, which is useful if you wish to uniformly use URLs different from the default. For example, you may want to have your URLs presented in a different language. Access to the Drupal source code on the web server is required to set up mass URL aliasing.
lt: Šis modulis taip pat suteikia galimybę masiniam narių URL pervadinimui, tai naudinga jei norite suformuoti skirtingus URL. Pvz.: norite naudoti URL kitai kalbai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@path">Path module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@path">Kelio modulį</a>.

en: Drupal provides complete control over URLs through aliasing, which is often used to make URLs more readable or easy to remember. For example, the alias 'about' may be mapped onto the post at the system path 'node/1', creating a more meaningful URL. Each system path can have multiple aliases.
lt: Drupal teikia pilną URL pervadinimų kontrolę tai suteikia labiau suprantamus URL adresus. Pvz.: pervadinimas 'apie' gali nurodyti kelią į sistemos įrašą 'node/1'. Kiekvienas sisteminis kelias gali turėti kelis pervadinimus.

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
lt: Įveskite kelią kuriam norite sukurti pervadinimą ir naują pervadinimą.

en: The alias has been deleted.
lt: Pervadinimas buvo pašalintas.

en: The path is already in use.
lt: Nurodytas kelias jau naudojamas.

en: URL aliases
lt: URL pervadinimai

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
lt: Pakeiskite svetainės URL kelius pervadindami juos.

en: Edit alias
lt: Redaguoti pervadinimus

en: Delete alias
lt: Pašalinti pervadinimą

en: Add alias
lt: Pridėti pervadinimus

en: Allows users to rename URLs.
lt: Leidžia nariams pervadinti URL.

en: The PHP filter adds the ability to include PHP code in posts. PHP is a general-purpose scripting language widely-used for web development; the content management system used by this website has been developed using PHP.
lt: PHP filtras suteikia galimybę įterpti PHP kodą į įrašus. PHP yra bendro pobūdžio ir programavimo kalba, plačiai naudojama kūrimui; Turinio valdymo sistema, kuria naudojasi ši svetainė buvo sukurta, naudojant PHP.

en: Through the PHP filter, users with the proper permission may include custom PHP code within a page of the site. While this is a powerful and flexible feature if used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk in the hands of a malicious user. Even a trusted user may accidentally compromise the site by entering malformed or incorrect PHP code. Only the most trusted users should be granted permission to use the PHP filter, and all PHP code added through the PHP filter should be carefully examined before use.
lt: Pasinaudojęs PHP filtru, vartotojai su tinkamais leidimais gali įterpti savitą PHP į puslapį. Nors tai yra galinga ir lanksti funkcija, jei naudoja patikimas vartotojas su PHP patirtimi, ji yra didelė ir pavojinga saugumo rizikos rankas kenkėjiško vartotojo. Net patikimas vartotojas gali netyčia sutrikdyti svetainės darbą, nurodant neteisingą ar kenksmigą PHP kodas. Tik patikimiems vartotojams turėtų būt suteiktas leidimas naudotis PHP filtru, ir visas PHP kodas pridėta naudojant PHP filtras turėtų būti atidžiai ištirtas prieš naudojimą.

en: <a href="@drupal">Drupal.org</a> offers <a href="@php-snippets">some example PHP snippets</a>, or you can create your own with some PHP experience and knowledge of the Drupal system.
lt: <a href="@drupal">Drupal.org</a> siūlo <a href="@php-snippets">kelis PHP fragmentus</a>, arba jūs galite sukurti savo su PHP patirtimi ir Drupal sistemos žiniomis.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@php">PHP module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href=\"@php\">PHP modulį</a>.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
lt: Galite įrašyti PHP kodą. Tarp &lt;?php ?&gt; žymenų.

en: Using custom PHP code
lt: Naudotis savitu PHP kodu

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
lt: Pasirinktiniai PHP kodas gali būti integruotas į kai kuriuos svetainės turinio tipus, įskaitant pranešimus ir blokus. Nors įterpti PHP kodą į įrašus arba blokus yra galinga ir lanksti funkcija, kai tai anudojasi patikimas vartotojas su PHP patirtį, ji yra didelė ir pavojinga saugumo riziką, kai naudojama netinkamai. Net ir maža klaida, kai įršytas PHP kodas gali netyčia sutrikdyti svetainės darbą.

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
lt: Jei jūs nesusipažinę su PHP, SQL ar Drupal venkite naudoti PHP kodą įrašuose. Eksperimentai su PHP kodu gali sugadinti duomenų bazę, atvaizduoti svetainę neteisingai ar pažeisti saugumą.

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
lt: Nepamirškite du kart patikrinti kiekvieną eilutę dėl sintaksės ar logikos klaidų <strong>prieš</strong> išsaugant.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
lt: Sakinys turi būti tinkamai užbaigtas su kabliataškiu.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
lt: Globalūs kintamieji panaudoti PHP kode turi savo reikšmes.

en: <code>register_globals</code> is <strong>turned off</strong>. If you need to use forms, understand and use the functions in <a href="@formapi">the Drupal Form API</a>.
lt: <code>register_globals</code> yyra <strong>išjungtas</strong>. Jei jums reikia pasinaudoti formomis, suprakite ir pasinaudokite funkcijomis <a href="@formapi">Drupal Form API</a>.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
lt: Pasinaudokite <code>print</code> ar <code>return</code> sakiniuose, kad išvesti turinį.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
lt: Kurkite ir testuokite savo PHP kodą pasinaudoja atskiru scenarijum ir pavyzdine duomenų baze prieš naudojant veikiančioje svetainėje.

en: Consider including your custom PHP code within a site-specific module or <code>template.php</code> file rather than embedding it directly into a post or block.
lt: Apsvarstykite įterpti savita PHP kodą į specifinius modulius ar <code>template.php</code> bylą nei įterpti kodą tiesiai į turinį ar bloką

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
lt: Žinokite, kad galimybę dėti PHP kodą į turinį suteikia PHP filtro modulis. Jei šis modulio yra išjungtas arba panaikintas, tada blokai ir įrašai su įterptu PHP gali rodyti, o ne vykdyti PHP kodą.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
lt: Pagrindinis pavyzdys: <em>Sukurti "Sveiki" bloką kuris pasisveikins su lankytojais</em>

en: <p>Add a custom block to your site, named "Welcome". With its input format set to "PHP code" (or another format supporting PHP input), add the following in the Block body:</p>
    <pre>
    print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    </pre>
lt: <p>Pridėkite savitą bloką, pavadinkime "Sveiki". Įvesties formatą pasirinkite "PHP kodas" (ar kitas formatas kuris suteikia galimybę naudotis PHP kodu), įterpkite kodą į Bloko turinį:</p>
    <pre>print t('Sveiki mielas lankytojau! Dėkojame, kad lankotės.');
    </pre>

en: <p>To display the name of a registered user, use this instead:</p>
    <pre>
    global $user;
    if ($user->uid) {
      print t('Welcome @name! Thank you for visiting.', array('@name' => $user->name));
    }
    else {
      print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    }
    </pre>
lt: <p>Norėdami atvaizduoti registruoto nario vardą naudokitės:</p>
    <pre>global $user;
    if ($user-&gt;uid) {
      print t('Sveikas @name!  Dėkojame, kad lankotės.', array('@name' =&gt; $user-&gt;name));
    }
    else {
      print t('Sveiki mielas lankytojau! Dėkojame, kad lankotės.');
    }
    </pre>

en: PHP evaluator
lt: PHP vertintojas

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
lt: Vykdo PHP kodą. Šio filtro naudojimas turėtų būt patikėtas tik administratoriams.

en: A !php-code input format has been created.
lt: !php-code įvesties formatas sukurtas.

en: The PHP module has been disabled. Please note that any existing content that was using the PHP filter will now be visible in plain text. This might pose a security risk by exposing sensitive information, if any, used in the PHP code.
lt: PHP modulis išjungtas. Atminkite, kad visas PHP kodas dabar rodomas kaip tekstas. Tai gali būt nesaugu, jei atvaizduojama svarbi informacija.

en: Allows embedded PHP code/snippets to be evaluated.
lt: Leidžia įterpti PHP kodą/fragmentą, kad jis veiktų.

en: The ping module is useful for notifying interested sites that your site has changed. It automatically sends notifications, or "pings", to the <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a> service about new or updated content. In turn, <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a> notifies other popular services, including weblogs.com, Technorati, blo.gs, BlogRolling, Feedster.com, and Moreover.
lt: Ping modulis įspėja kitas svetaine, kad atsinaujino jūsų svetainės turinys. Automatiškai siunčia įspėjimus ar "pings", į <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a>servisą apie atsinaujinimą. Savo ruoštu <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a>įspėja kitus populiarius servisu, tokius kaip weblogs.com, Technorati, blo.gs, BlogRolling, Feedster.com, ir daugiau.

en: The ping module requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: Ping modulis reikalauja teisingai nustatyto <a href="@cron">cron veikimo</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@ping">Ping module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@ping">ping modulį</a>.

en: Failed to notify pingomatic.com (site).
lt: Nepavyko įspėti  pingomatic.com (svetainė).

en: Alerts other sites when your site has been updated.
lt: Perspėja kitas svetaines kai jūsų svetainė atsinaujina

en: Total votes: @votes
lt: Iš viso balsų: @votes

en: The poll module can be used to create simple polls for site users. A poll is a simple, multiple choice questionnaire which displays the cumulative results of the answers to the poll. Having polls on the site is a good way to receive feedback from community members.
lt: Apklausų modulis gali būt naudojamas kurti paprastas apklausas svetainės lankytojams. Apklausa yra klausimas su keleta pasirinkimų, kuriame skaičiuoja kiekvieno pasirinkimo populiarumas. Apklausa yra naudingas dalykas norint sužinoti lankytojų nuomone.

en: When creating a poll, enter the question being posed, as well as the potential choices (and beginning vote counts for each choice). The status and duration (length of time the poll remains active for new votes) can also be specified. Use the <a href="@poll">poll</a> menu item to view all current polls. To vote in or view the results of a specific poll, click on the poll itself.
lt: Kai kuriama apklausa įveskite klausimą ir bent porą potencialių pasirinkimų (balsai skaičiuojami kiekvienam atskirai). Būsena ir periodas taip pat gali būt nurodytas. Naudokite <a href="@poll">apklausų</a> meniu punktą peržiūrėti visas apklausas. Norint balsuoti ar peržiūrėti apklausos rezultatus paspauskite ant konkrečios apklausos.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@poll">Poll module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@poll">Apklausų modulį</a>.

en: Most recent poll
lt: Naujausios apklausos

en: A <em>poll</em> is a question with a set of possible responses. A <em>poll</em>, once created, automatically provides a simple running count of the number of votes received for each response.
lt: <em>Apklausa</em> yra sudaryta iš klausimo ir galimų atsakymų sąrašo. <em>Apklausos</em> modulis iš karto atlieka kiekvieno atsakymo balsų skaičiavimą.

en: Poll status
lt: Apklausos būsena

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
lt: Kai apklausa uždaryta, svetainės lankytojai balsuoti nebegali

en: After this period, the poll will be closed automatically.
lt: Po šio periodo apklausa bus automatiškai uždaryta

en: Votes for choice @n
lt: Balsai pasirinkimui @n

en: Negative values are not allowed.
lt: Neigiamos reikšmės neleidžiamos

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
lt: Jūsų balsas neišsaugotas, nes jūs nieko nepasirinkote.

en: Add another choice
lt: Pridėti papildomą pasirinkimą

en: Vote count
lt: Balsų skaičius

en: create poll content
lt: kurti apklausas

en: delete own poll content
lt: šalinti savas apklausas

en: delete any poll content
lt: šalinti visas apklausas

en: edit any poll content
lt: redaguoti visas apklausas

en: edit own poll content
lt: redaguoti savo apklausas

en: Polls
lt: Apklausos

en: Profile fields have been updated.
lt: Profilio laukeliai atnaujinti.

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
lt: Šioje kategorijoje nėra laukelių. Jei kategorija bus tuščia saugojant, ji bus pašalinta.

en: edit %title
lt: redaguoti %title

en: add new %type
lt: įrašyti naują %type

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
lt: Laukelio pavadinimas. Šis pavadinimas nebus rodomas viešai - jis bus naudojamas vidiniams URL ir HTML kodui generuoti.
    Rekomenduojama, kad priešdėlis būtų <code>profile_</code> tam, kad išvengti vardų konfliktų su kitais laukeliais, nebent jūs žinote ką darote. Specialūs simboliai neleidžiami išskyrus brūkšnelius ( - ir _ ). Pvz. "profile_megstama_spalva", o gal tiesiog  "profile_spalva".

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
lt: Sąrašo pasirinkimai. Kiekvieną pasirinkimą rašykite naujoje eilutėje. Pvz. "žalia",  "mėlyna",  "ruda", ir pan.

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
lt: Paslėptas profilio laukelis, tik administratorius, moduliai ir temos jį matys.

en: Private field, content only available to privileged users.
lt: Privatus laukelis, turinys matomas tik administratoriams.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
lt: Viešas laukelis, turinys matomas profilyje, bet nenaudojamas narių sąrašo puslapyje.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
lt: Viešas laukelis, turinys matomas profilyje ir narių sąrašo puslapyje.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
lt: Svoris nurodo kaip bus rikiuojami laukeliai. Lengvesni pakils virš sunkesnių.

en: Form will auto-complete while user is typing.
lt: Forma siūlys teksto pabaiga kai narys rašys.

en: For security, auto-complete will be disabled if the user does not have access to user profiles.
lt: Saugumo sumetimais, auto pabaiga išjungta nariams kurie neturi priėjimo prie narių paskyrų.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
lt: Nurodytas formos pavadinimas sudarytas iš neleistinų simbolių. Tarpai ar kiti specialūs simboliai neleidžiami išskyrūs ( - ir _ ).

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
lt: Nurodytas formos pavadinimas yra rezervuotas Drupal reikmėms.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
lt: Nurodytas kategorijos pavadinimas yra rezervuotas Drupal reikmėms.

en: The specified title is already in use.
lt: Nurodytas pavadinimas jau naudojamas.

en: The specified name is already in use.
lt: Nurodytas pavadinimas jau naudojamas.

en: A hidden field cannot be required.
lt: Paslėptas laukelis negali būti būtinas.

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
lt: Paslėptas laukelis negali būti nustatytas kaip matomas naudotojų registracijos formoje.

en: The field has been created.
lt: Laukelis sukurtas.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
lt: Ar tikrai nori pašalinti laukelį %field?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
lt: Šis veiksmas neatstatomas. Jei nariai įvędę reikšmes jos bus ištrintos. Jei norite reikšmes išsaugoti verčiau <a href="@edit-field">redaguokite šį laukelį</a> ir pakeiskite į paslėptą profilį taip reikšmes matys tik administratorius.

en: The field %field has been deleted.
lt: Laukelis %field pašalintas.

en: Profile field %field added under category %category.
lt: Profilio laukelis %field pridėtas į %category kategoriją.

en: Profile field %field deleted.
lt: Profilio laukelis %field pašalintas

en: User list
lt: Narių sąrašas

en: The profile module allows custom fields (such as country, full name, or age) to be defined and displayed in the <em>My Account</em> section. This permits users of a site to share more information about themselves, and can help community-based sites organize users around specific information.
lt: Profilio modulis leidžia jums apibrėžti individualizuotus laukelius (tokius kaip šalis, tikrasis vardas, amžius...), įvedamus ir rodomus puslapyje <em>Mano erdvė</em> . Tai leidžia nariams pateikti daugiau informacijos apie save ir padeda bendruomenės bendravimui.

en: The following types of fields can be added to a user profile:
lt: Šie laukelių tipai gali būti pridedami prie naudotojų profilių:

en: single-line textfield
lt: vienos eilutės teksto laukelis

en: multi-line textfield
lt: kelių eilučių teksto laukelis

en: checkbox
lt: žymimasis langelis

en: list selection
lt: pasirinkimas iš sąrašo

en: freeform list
lt: bet kokių reikšmių sąrašas

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@profile">Profile module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@profile">Profilio modulį</a>.

en: This page displays a list of the existing custom profile fields to be displayed on a user's <em>My Account</em> page. To provide structure, similar or related fields may be placed inside a category. To add a new category (or edit an existing one), edit a profile field and provide a new category name. To change the category of a field or the order of fields within a category, grab a drag-and-drop handle under the Title column and drag the field to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
lt: Šiame puslapyje rodomas individualizuotų profilio laukelių, kurie rodomi narių<em>Mano erdvė</em> puslapiuose, sąrašas. Šiuos laukelius galima suskirstyti į kategorijas pagal panašumą ar prasmę. Kategorijos kuriamos ir redaguojamos laukelių nuostatose. Nauja kategorija bus sukurta ar sena pakeista, jei jos pavadinimas bus įvestas ar pakeistas laukelio puslapyje. Laukelio kategorija keičiama nuvilkus jos rankenėlę (stulpelyje Pavadinimas) į norimą vietą. Atminkite, kad jūsų pakeitimai nebus išsaugoti, kol nespustelėsite mygtuko <em>Išsaugoti nuostatas</em> puslapio apačioje.

en: Author information
lt: Autoriaus informacija

en: Link to full user profile
lt: Nuoroda į pilną nario profilį.

en: Profile fields to display
lt: Profilio laukelio rodymas

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
lt: Pasirinkite kuris profilio laukelis bus rodomas bloke. Tik viešam rodymui<a href="@profile-admin"> priskirti</a> laukai bus rodomi.

en: View full user profile
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: About %name
lt: Apie %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
lt: Įveskite kiekvieną elementą atskiroje eilutėje arba atskirkite kableliais. HTML neleidžiamas.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lt: Pateikta reikšmė %field  negaliojantis URL.

en: Create customizable fields for your users.
lt: Sukurkite savitus laukelius nario profilyje

en: Profile category autocomplete
lt: Profilio kategorijos automatinis baigimas

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Delete field
lt: Pašalinti laukelį

en: Profile autocomplete
lt: Profilių automatinis baigimas

en: Supports configurable user profiles.
lt: Palaiko konfiguruojama nario profilį.

en:  The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
lt:  Paieškos indeksas neišvalomas, bet sistematiškai atnaujinamas tam, kad atspindėtų dabartines nuostatas. Paieška bus įmanoma tik be naujo turinio iki tol kol nebus perindeksuotas turinys. Šis veiksmas neatstatomas.

en: The index will be rebuilt.
lt: Indeksas bus atkurtas.

en: Indexing status
lt: Indekso būsena

en: Indexing throttle
lt: Indekso sklendė

en: Number of items to index per cron run
lt: Elementų kiekis indeksavimui per cron paleidimą

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
lt: Maksimalus elementų kiekis kuris bus indeksuotas per cron veikimo užduotį. Jei būtina sumažinkite elemtų kiekį, taip išvegsite atminties klaidų ir timeouts kai indeksuojama.

en: Indexing settings
lt: Indeksavimo nuostatos

en: <p><em>Changing the settings below will cause the site index to be rebuilt. The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p><p><em>The default settings should be appropriate for the majority of sites.</em></p>
lt: <p><em>Pakeitus žemiau esančias nuostatas reikės atstatyti svetainės indeksą. Paieškos indeksas nebus išvalomas bet sistemiškai atnaujintas, tam, kad atitiktų naujas nuostatas. Paieška veiks, bet  naujas turinys ne bus randamas kol indeksas nebus atnaujintas.</em></p><p><em>Įprastos nuostatos turėtu tikti daugeliui svetainių.</em></p>

en: Minimum word length to index
lt: Mažiausias žodžio ilgis indeksavimui

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
lt: Žodžio simbolių kiekis, kad jis būtų indeksuojamas. Mažesnė reikšmė reiškia didesnį paieškos tikslumą, bet taip pat didelę duomenų bazę. Kiekviena paieškos užklausa turi būti bent jau tokio ilgio arba ilgesnė.

en: Simple CJK handling
lt: Paprastas CJK naudojimas

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
lt: Ar pritaikyti paprasta  Chinese/Japanese/Korean tokenizer paremta dalinį nuoseklumą. Išjunkite jei norite naudoti išorinį procesorių. Neveikia kitoms kalboms.

en: The search module adds the ability to search for content by keywords. Search is often the only practical way to find content on a large site, and is useful for finding both users and posts.
lt: Paieškos modulis suteikia galimybę ieškoti turinyje pagal raktažodžius. Paieška dažniausiai būna vienintelis būdas rasti informacija didelėje svetainėje.

en: To provide keyword searching, the search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the <a href="@searchsettings">search settings page</a>; for example, the <em>Number of items to index per cron run</em> sets the maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce this number to prevent timeouts and memory errors when indexing.
lt: Kad vyktų raktažodžių paieška reikia, kad paieškos variklis turėtų žodžių kurie naudojami jūsų svetainėje indeksą. Sukurti ir naudoti šį indeksą reikia teisingo <a href="@cron">cron užduočių vykdomo</a>. Indeksavimo elgesys gali būt nustatytas <a href="@searchsettings"> paieškos nustatytmų puslapyje</a>; pvz <em>Indeksuojamų elementų kiekis per cron užduotį</em> nustato maksimalų elementų kiekį kiekvieno a href="@cron">cron veikimu</a>. Jei reikia galima sumažinti šį skaičių išvengiant atminties kalidų ar laiko pasibaigimo kai indeksuojama.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@search">Search module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@search">Paieškos modulį</a>.

en: The search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the settings below.
lt: Paieškos variklis naudoja žodžių rastų jūsų svetainėje indeksą. Sukurti ir naudoti šį indeksą reikia teisingo <a href="@cron">cron užduočių vykdomo</a>. Indeksavimo elgesys gali būt nustatytas žemiau.

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: search content
lt: turinio paieška

en: use advanced search
lt: naudoti išplėstinę paiešką

en: administer search
lt: administruoti paiešką

en: Configure relevance settings for search and other indexing options
lt: Konfigruokite teisiogines nuostatas paieškai ir kitiems indeksavimo pasirikimams

en: Top search phrases
lt: Labiausiai ieškomos frazės

en: View most popular search phrases.
lt: Peržiūrėti populiariausias paieškos frazes.

en: Enables site-wide keyword searching.
lt: Leidžia ieškoti žodžių visoje svetainėje.

en: Total page generation time
lt: Visas puslapio generavimo laikas

en: Top pages in the past %interval
lt: Lankomiausi puslapiai per %interval

en: unban
lt: panaikinti draudimą

en: ban
lt: uždrausti

en: Top visitors in the past %interval
lt: Dažniausi lankytojai per %interval

en: Top referrers in the past %interval
lt: Dažniausi persiuntėjai per %interval

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
lt: Užrašyti kiekvieno puslapio peržiūrėjimą. Reikia šaltinių statistikai.

en: Older access log entries (including referrer statistics) will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Senesni perskaitymo įrašai bus automatiškai išmesti. (Reikalauja teisingai nustatytų <a href="@cron">cron darbų</a>.)

en: Content viewing counter settings
lt: Turinio peržiūrėjimų skaitiklio nustatymai

en: Count content views
lt: Skaičiuoti turinio parodymus

en: Increment a counter each time content is viewed.
lt: Padidiną skaitiklio parodymą kai tik turinys skaitomas.

en: The statistics module keeps track of numerous site usage statistics, including the number of times, and from where, each of your posts is viewed. These statistics are useful in determining how users are interacting with each other and with your site, and are required for the display of some Drupal blocks.
lt: Statistikos modulis renka svetainės naudojimo statistiką įskaitant kiek kartų staitytas ir iš kur kiekvienas įrašas skaitytas. Statistikos modulis leidžia jums sužinoti kaip nariai bendrauja tarpusavyje ir kaip lanko jūsų svetainę.

en: The statistics module provides:
lt: Statistikos modulis teikia:

en: a counter for each post on your site that increments each time the post is viewed. (Enable <em>Count content views</em> on the <a href="@accesslog">access log settings page</a>, and determine if the post access counters should be visible to any user roles on the <a href="@permissions">permissions page</a>.)
lt: skaitiklį kiekvienam svetainės įrašui. (Įjungiti <em>Skaičiuoti turinio skaitymus</em> <a href="@accesslog">priėjimų įrašų nuostatų puslapyje</a> ir nustatykite ar skaitliukas bus matomas tam tikroms rolėms <a href="@permissions">leidimų puslapyje</a>.)

en: a <a href="@recent-hits">recent hits</a> log that displays information about the latest activity on your site, including the URL and title of the page accessed, the user name (if available) and IP address of the accessing party.
lt: <a href="@recent-hits"> naujausių paspaudimų</a> įrašus kurie rodo informacija apie naujausia svetainės aktyvumą.

en: a <a href="@top-referrers">top referrers</a> log that displays the referring parties for your site visits (where your visitors came from).
lt: <a href="@top-referrers">populiariausi persiuntėjai</a> įrašus kurie rodo iš kurių svetainių ateina lankytojai.

en: a <a href="@top-pages">top pages</a> log that displays site content in descending order by number of views.
lt: <a href="@top-pages">lankomiausių puslapių</a> įrašus kuris rodo populiariausią turinį.

en: a <a href="@top-visitors">top visitors</a> log that displays the most active users on your site.
lt: <a href="@top-visitors">dažniausių lankytojų</a> įrašus kurie rodo aktyviausią jūsų svetainės lankytojus.

en: a <em>Popular content</em> block that displays the day's most viewed content, the all-time most viewed content, and the last content viewed. (Enable the <em>Popular content</em> block on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.)
lt: <em>Populiariausio turinio</em> bloką kuris rodo šios dienos labiausiai skaitomą turinį, viso laiko populiariausią turinį ir puskutinį skaitytą puslapį. (Įjunkite <em>Populiarus turinys</em> bloką, <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.)

en: Configuring the statistics module
lt: Statistikos modulio konfigūracija

en: When the <em>Enable access log</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> is enabled, data about every page accessed (including the remote host's IP address, referrer, node accessed, and user name) is stored in the access log. The access log must be enabled for the <a href="@recent-hits">recent hits</a>, <a href="@top-referrers">top referrers</a>, <a href="@top-pages">top pages</a>, and <a href="@top-visitors">top visitors</a> log pages to function. Enabling the access log adds one additional database call per page displayed by Drupal.
lt: Kai <em>Skaičiuoti turinio peržiūras</em> nuostata <a href="@accesslog">priėjimo skaičiavimo puslapyje</a> įjungta, duomenys apie kiekvieną puslapio peržiūra (IP adresas, referis, peržiūrėtasmazgas ir nario vardas) bus išsaugomi. Priėjimo skaičiavimas turi būt įjungtas, kad funkcionuotų <a href="@recent-hits">recent hits</a>, <a href="@top-referrers">top referiai</a>, <a href="@top-pages">top puslapiai</a>, ir<a href="@top-visitors">top lankytojais</a> puslapiai. Įjungus šį pasirinkimą prisidės papildomas kreipimasis į duomenų bazę kai įrašas bus skaitomas.

en: The <em>Discard access logs older than</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> specifies the length of time entries are retained in the access log before they are deleted. Automatic access log entry deletion requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: <em>Pašalinti senesnius įrašus nei</em> nuostata <a href="@accesslog">priėjimo skaičiavimų puslapyje</a> nurodo kokio senumo įrašai bus pašalinti. Automatinis įrašų šalinimas reikalauja teisingai sukonfiguruotų <a href="@cron">cron darbų</a>.

en: The <em>Count content views</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> enables a counter for each post on your site that increments each time the post is viewed. This option must be enabled to provide post-specific access counts. Enabling this option adds one additional database call per each post displayed by Drupal.
lt: <em>Skaičiuoti turinio peržiūras</em> nuostata <a href="@accesslog">priėjimų skaičiavimo puslapyje</a> įjungia skaitliuką kiekvienam įrašui, kurio reikšmė padidėja kai tik įrašas peržiūrimas. Šis pasirinkimas turi būt įjungtas kai teikiamas įrašų rodymas priklausomas nuo peržiūrų kiekio. Įjungus šį pasirinkimą prisidės papildomas kreipimasis į duomenų bazę kai įrašas bus skaitomas.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@statistics">Statistics module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@statistics">Statistikos modulį</a>.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
lt: Statistinės informacijos nuostatos kurią renka Drupal. Dabartinę informacija žiūrėkite <a href="@statistics"> svetainės statistikos puslapyje</a>.

en: This page displays the site's most recent hits.
lt: Šis puslapis rodo svetainės naujausius paspaudimus.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
lt: Šiame puslapyje rodoma išoriniai referiai ar išoriniės nuorodos į jūsų svetainę.

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
lt: Kai jūs blokuojate lankytoją jūs uždraudžiate lankytojo IP. Priešingai nei nario blokavimas, lankytojo blokavimas veikia net anoniminiams lankytojams. Tai dažniausiai naudojama blokuoti šaltiniui jautrius robotus ar web crawlers.

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: How many content items to display in "all time" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "viso laiko" sąraše.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
lt: Kiek turinio elementų royti "naujausios peržiūros" sąraše.

en: Today's:
lt: Šiandienos:

en: All time:
lt: Viso laiko:

en: Last viewed:
lt: Peržiūrėtas paskutinis:

en: View pages that have recently been visited.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: View pages that have been hit frequently.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: Top visitors
lt: Dažniausi lankytojai

en: View visitors that hit many pages.
lt: Peržiūrėti lankytojus kurie paspaudė daug puslapių

en: Top referrers
lt: Dažniausi persiuntėjai

en: View top referrers.
lt: Peržiūrėti top referius

en: View access log.
lt: Peržiūrėti priėjimo įrašus.

en: Control details about what and how your site logs.
lt: Valdyti smulkmenas apie tai kaip ir kas lanko jūsų svetainę.

en: Track page visits
lt: Sekti puslapio aplankymus

en: Logs access statistics for your site.
lt: Įrašo svetainės apsilankymų statistiką.

en: The syslog module enables Drupal to send messages to the operating system's logging facility.
lt: syslog modulis suteikia galimybę Drupal siųsti žinutes į operacinės sistemos įrašimo bazę.

en: Syslog is an operating system administrative logging tool, and provides valuable information for use in system management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity. On UNIX/Linux systems, the file /etc/syslog.conf defines this routing configuration; on Microsoft Windows, all messages are sent to the Event Log. For more information on syslog facilities, severity levels, and how to set up a syslog.conf file, see <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> and PHP's <a href="@php_openlog">openlog</a> and <a href="@php_syslog">syslog</a> functions.
lt: Syslog yra operacinės sistemos administratoriaus įrašymo įrankis jis suteikia naudingos informacijos apie sistemos naudojimą ir saugumą. Pritaikyta visutinėms ir didelėms svetainėms, Syslog teikia filtravimo įrankį kuries leidžia atrinkti žinutes pagal tipą ir svarbumą. UNIX/LINUX sistemose /etc/syslog.conf byla nustato šią pagrindinę konfiguraciją; Microsoft Windows visos žinutės siunčiamos į Event Log. Daugiau informacijos apie syslog bazę, sverbumo lygius ir kaip nustatyti syslog.conf bylą ieškokite <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> ir PHP <a href="@php_openlog">openlog</a> ir <a href="@php_syslog">syslog</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@syslog">Syslog module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@syslog">syslog modulį</a>.

en: Send events to this syslog facility
lt: Siųsti įvykius į šią syslog bazę

en: Select the syslog facility code under which Drupal's messages should be sent. On UNIX/Linux systems, Drupal can flag its messages with the code LOG_LOCAL0 through LOG_LOCAL7; for Microsoft Windows, all messages are flagged with the code LOG_USER. Depending on the system configuration, syslog and other logging tools use this code to identify or filter Drupal messages from within the entire system log. For more information on syslog, see <a href="@syslog_help">Syslog help</a>.
lt: Pasirinkite syslog įrenginio kodas, pagal kurį Drupal pranešimus turėtų būti siunčiama. UNIX / Linux sistemose, Drupal galite žymėti savo pranešimus kodu LOG_LOCAL0 per LOG_LOCAL7, Microsoft Windows, visi pranešimai yra pažymėtas su kodu LOG_USER. Priklausomai nuo sistemos konfigūracijos, syslog ir kitų sekimo įrankių naudoti šį kodą, kad nustatyti ar filtras Drupal pranešimus visome sistemos žurnale. Norėdami gauti daugiau informacijos apie syslog, žr <a href="@syslog_help"> Syslog pagalba </ a>.

en: LOG_USER - User level messages. Use this for Windows.
lt: LOG_USER - Narių lygio žinutė. Naudojama Windows.

en: LOG_LOCAL0 - Local 0
lt: LOG_LOCAL0 - Vietinis 0

en: LOG_LOCAL1 - Local 1
lt: LOG_LOCAL1 - Vietinis 1

en: LOG_LOCAL2 - Local 2
lt: LOG_LOCAL2 - Vietinis 2

en: LOG_LOCAL3 - Local 3
lt: LOG_LOCAL3 - Vietinis 3

en: LOG_LOCAL4 - Local 4
lt: LOG_LOCAL4 - Vietinis 4

en: LOG_LOCAL5 - Local 5
lt: LOG_LOCAL5 - Vietinis 5

en: LOG_LOCAL6 - Local 6
lt: LOG_LOCAL6 - Vietinis 6

en: LOG_LOCAL7 - Local 7
lt: LOG_LOCAL7 - Vietinis 7

en: Settings for syslog logging. Syslog is an operating system administrative logging tool used in systems management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity.
lt: Nuostatos syslog rašymui. Syslog yra operacinės sistemos administratoriaus šarašymo įrankis, naudojamas sistemos valdyme ir saugumo priežiūroje.  Pritaikyta visutinėms ir didelėms svetainėms, Syslog teikia filtravimo įrankį kuries leidžia atrinkti žinutes pagal tipą ir svarbumą.

en: Logs and records system events to syslog.
lt: Kaupia ir įrašo sistemos įvykius į duomenų  syslog.

en: Choose which theme the administration pages should display in. If you choose "System default" the administration pages will use the same theme as the rest of the site.
lt: Pasirinkite kuri tema turėtų būta naudojama administravimo srityje. Jei pasirinksite "Svetainės įprasta" administravimo sritis naudos tokią pačią tema kaip ir visa svetainė.

en: Please note that the <a href="!admin_theme_page">administration theme</a> is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
lt: Prašome atminti, kad <a href="!admin_theme_page">administratoriaus tema</a> vis dar nustatyta %admin_theme, todėl tema šiame puslapyje liks nepakitus. Kitos neadministravimo sritys naudos pasirinkta %selected_theme temą.

en: User pictures in posts
lt: Narių paveiksliukai įrašuose

en: User pictures in comments
lt: Narių paveiksliukai komentaruose

en: Shortcut icon
lt: Trumpinio ikona

en: Display post information on
lt: Rodyti įrašo informaciją

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
lt: Išjungti ar įjungti <em>pateikta nario data</em> tekstą kai rodomas įrašas šiems tipams.

en: Logo image settings
lt: Logotipo nustatymai

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
lt: Jei pažymėta, logotipas nebus rodomas.

en: Use the default logo
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą jai priklausantį logotipą.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
lt: Kelias iki paveikslėlio kurį norite naudoti kaip savo logotipą.

en: Upload logo image
lt: Įkelti logotipo paveikslėlį

en: Shortcut icon settings
lt: Trumpinio ikonos nuostatos

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
lt: Jūsų trumpinio ikona ar 'favicon'  yra rodoma adreso eilutėje daugumoje naršyklių.

en: Use the default shortcut icon.
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą trumpinio ikoną.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
lt: Kelias iki paveikslėlio kurį norite naudoti kaip savo trumpinio ikoną.

en: Upload icon image
lt: Įkelti ikonos paveikslėlį

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį  kad nusiųstumėte trumpinio ikoną.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
lt: @module (<span class="admin-missing">trūksta</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
lt: Sekantys moduliai visiškai pašalinti iš svetainės ir <em>visi duomenys susiję su šiais moduliais pašalinti</em>!

en: Confirm uninstall
lt: Patvirtinkite pašalinimą

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
lt: Tęsti pašalinant aukščiau nurodytus?

en: No modules selected.
lt: Moduliai nepasirinkti.

en: The selected modules have been uninstalled.
lt: Pasirinkti moduliai pašalinti.

en: The name of this website.
lt: Šios svetainės pavadinimas.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
lt: Jūsų svetainės moto, žymės elitė ar šūkis (dažniauiai rodoma šalia svetainės pavadinimo )

en: Your site's mission or focus statement (often prominently displayed on the front page).
lt: Jūsų svetainės misija ar pagrindinis pareiškimas (dažniausiai rodoma pirmame puslapyje)

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. If unsure, specify nothing.
lt: Šis puslapis rodomas kai nariai neleidžiama peržiūrėti norimo dokumento. Jei  abejojate palikite tuščia.

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Write errors to the log
lt: Rašyti klaidas į log

en: Write errors to the log and to the screen
lt: Rašyti klaidas į log ir į ekraną

en: Specify where Drupal, PHP and SQL errors are logged. While it is recommended that a site running in a production environment write errors to the log only, in a development or testing environment it may be helpful to write errors both to the log and to the screen.
lt: Nurodykite kur Drupal, PHP ir SQL klaidos saugomos. Kai svetainė veikia viešai rekomenduojam klaidas rašyti į log, o kai svetainė kuriama ar tetuojam galite pasirinkti abi klaidos rodymo nuostatas.

en: The normal cache mode is suitable for most sites and does not cause any side effects. The aggressive cache mode causes Drupal to skip the loading (boot) and unloading (exit) of enabled modules when serving a cached page. This results in an additional performance boost but can cause unwanted side effects.
lt: Normali laikinosios atminties būsena tinkama daugeliui svetainių ir nedaro jokios žalos. Agresyvi laikinosios atminties būsena gali trukdyti Drupal užsikrauti (boot) ir išsikrauti (exit) įjungtiems moduliams kai aptarnaujama laikinoji atmintis. Tai paskatina papildoma veiklą, net gali sukelti šalutinį poveikį.

en: <strong class="error">The following enabled modules are incompatible with aggressive mode caching and will not function properly: %modules</strong>
lt: <strong class="error">Šie įjungti moduliai negeli veikti su agresyvia laikinąją atmintimi: %modules</strong>

en: <strong class="ok">Currently, all enabled modules are compatible with the aggressive caching policy.</strong> Please note, if you use aggressive caching and enable new modules, you will need to check this page again to ensure compatibility.
lt: <strong class="ok">Šiuo metu visi įjungti moduliai gali veikti su agresyvia laikinąją atmintimi.</strong> Prašome atminti, jei naudojate agresyvią laikinąją atmintį ir įjungiate naujus modulius turite patikrinti šį puslapį, įsitikinti, kad moduliai tinkamai veiks.

en: Page cache
lt: Puslapių laikinoji atmintis

en: Enabling the page cache will offer a significant performance boost. Drupal can store and send compressed cached pages requested by <em>anonymous</em> users. By caching a web page, Drupal does not have to construct the page each time it is viewed.
lt: Įjungus puslapių kešavimą pagreitėja svetainės veikimas. Drupal gali išsaugoti puslapius į laikinąją atmintį ir siųsti <em>anoniminiams</em> lankytojams. Kai naudojamas kešas Drupal neturi kiekvieną kartą generuoti puslapio.

en: Caching mode
lt: Laikinosios atminties būsena

en: Normal (recommended for production sites, no side effects)
lt: Normalus (rekomenduojama veikiančiosms svetainėms, nėra pašalinio efekto)

en: Aggressive (experts only, possible side effects)
lt: Agresyvi (tik žinovams, galimas šalutinis poveikis)

en: On high-traffic sites, it may be necessary to enforce a minimum cache lifetime. The minimum cache lifetime is the minimum amount of time that will elapse before the cache is emptied and recreated, and is applied to both page and block caches. A larger minimum cache lifetime offers better performance, but users will not see new content for a longer period of time.
lt: Dažnai lankomuose svetainėse reiktų nustatyti mažiausia kešo gyvasties laiką. Mažiausias kešo gyvasties laikas reiškia mažiausia laiko tarpą prieš tai kai kešas išsivalys ir atsinaujins, tai taikoma tiek puslapių tiek blokų kešui. Didelis mažiausias kešo gyvasties laikas dažniausiai geriau veikia, bet lankytojai nemato naujo turinio ilgesnį laiką.

en: Page compression
lt: Puslapių glaudinimas

en: By default, Drupal compresses the pages it caches in order to save bandwidth and improve download times. This option should be disabled when using a webserver that performs compression.
lt: Įprastai Drupal suglaudina puslapius kešuodamas tam, kad sutaupytų duomenų srautą ir pagerintų atsisiuntimo laiką. Šis pasirinkimas turėtų būt išjungtas kai naudojamas webserveris kuri atlieka glaudinimą.

en: Enabling the block cache can offer a performance increase for all users by preventing blocks from being reconstructed on each page load. If the page cache is also enabled, performance increases from enabling the block cache will mainly benefit authenticated users.
lt: Įjungus blokų kešavimą pagreitės veikimas nes blokai nebus konstruojami iš naujo. Jei įjungtas ir puslapių kešavimas, veikimo pegerėjimas įjungus blokų kešavimą bus pastebimas tik prisijungusiems nariams.

en: Enabled (recommended)
lt: Įjungta (rekomenduojama)

en: Note that block caching is inactive when modules defining content access restrictions are enabled.
lt: Atminkite, kad blokų kešavimas neveikia kai moduliai riboja turinio peržiūrėjimą.

en: Bandwidth optimizations
lt: Duomenų srauto optimizavimas

en: <p>Drupal can automatically optimize external resources like CSS and JavaScript, which can reduce both the size and number of requests made to your website. CSS files can be aggregated and compressed into a single file, while JavaScript files are aggregated (but not compressed). These optional optimizations may reduce server load, bandwidth requirements, and page loading times.</p><p>These options are disabled if you have not set up your files directory, or if your download method is set to private.</p>
lt: <p>Drupal gali automatiškai optimizuoti išorinius šaltinius tokius kaip CSS ir JavaScript, kurie gali sumažinti užklausų kiekį ir dydį.  CSS bylos gali būt sujungtos ir suspaustos į vieną bylą, o JavaScript bylos tik sujungiamos. Šie pasirinkimai gali sumažinti serverio apkrovimą, duomenų srautą ir puslapio krovimosi laiką.</p><p>Šie pasirinkimai yra išjungti jei nenustatėte bylų aplankas, ar atsisiuntimo būdas yra privatus.</p>

en: Optimize CSS files
lt: Optimizuoti CSS failus

en: This option can interfere with theme development and should only be enabled in a production environment.
lt: Šis pasirinkimas gali trukdyti temos gamyboje ir turėtų būt įjungtas tik pagamintoje svetainėje

en: This option can interfere with module development and should only be enabled in a production environment.
lt: Šis pasirinkimas gali trukdyti modulių gamyboje ir turėtų būt įjungtas tik pagamintoje svetainėje

en: Clear cached data
lt: Išvalyti kešuotus duomenis

en: Caching data improves performance, but may cause problems while troubleshooting new modules, themes, or translations, if outdated information has been cached. To refresh all cached data on your site, click the button below. <em>Warning: high-traffic sites will experience performance slowdowns while cached data is rebuilt.</em>
lt: Kešuoti duomenys pagerina svetainės veikimą, bet gali sukelti problemas kai bandoma nustayti naujų modulių, temų ar vertimo klaidas jei kešuojama pasenusi informacija. Atnaujinti kešą spauskite žemiau esanti mygtuką.  <em>Įspėjimas: didelio srauto svetainėse gali būt pastebėtas sulėtėjimas kol bus atstatyti kešo duomenys.</em>

en: Caches cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: A file system path where the files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. If the download method is set to public, this directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web. If the download method is set to private, this directory should not be accessible over the web. Changing this location will modify all download paths and may cause unexpected problems on an existing site.
lt: Sistemis kelias kur jūsų bylos saugomos. Šis aplankas turi egzistuoti ir turėti įrašymo leidimus. Jei atsisiuntimo būdas yra viešas aplankas turi būt giminigas Drupal įdiegimo aplankui ir pasiekiamas iš išorės. Kai atsisiuntimo būdas yra privatus aplankas neturėtų būt pasiekiamas iš išorės. Pakeisdami šį aplanka jei svetainė jau buvo naudojama galite susidurti su problemomis, taigi tai darykite tik jei žinote ką darote.

en: A file system path where uploaded files will be stored during previews.
lt: Failų sistemos kelias kur įkelti failai saugomi peržiūroms.

en: Public - files are available using HTTP directly.
lt: Viešas - failas matomas naudojant http protokolą.

en: Private - files are transferred by Drupal.
lt: Privatu - failas perkeliamas Drupal'o

en: Choose the <em>Public download</em> method unless you wish to enforce fine-grained access controls over file downloads. Changing the download method will modify all download paths and may cause unexpected problems on an existing site.
lt: Pasirinkite Viešą atsisiuntimo būdą nebent norite turėti platesnę atsisiuntimų kontrolę. Pakeisdami atsisiuntimo būdą jau veikiančioje svetainėje galite pakeisti kelius ir sukelti netikėtų problemų.

en: Select an image processing toolkit
lt: Pasirinkite paveikslėlių apdirbimo įrankinę

en: Number of items in each feed
lt: Elementų kiekis kiekvienam feed

en: Default number of items to include in each feed.
lt: Įprastas elementų kiekis įterptas į kiekvieną feed.

en: Feed content
lt: Sklaidos turinys

en: Titles plus teaser
lt: Pavadinimas ir įžanga

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
lt: Visuotinės nuostatos kaip bus rodomas turinys kiekvienam feed.

en: User-configurable time zones
lt: Leisti vartotojams pasirinkti laiko juostą

en: When enabled, users can set their own time zone and dates will be displayed accordingly.
lt: Kai įjungta nariai galės nustatyti savo laiko zoną ir datos bus rodomas atitinkamai.

en: The first day of the week for calendar views.
lt: Kuri savaitės diena rodoma pirmame kalendoriaus stulpelyje.

en: Formatting
lt: Formatavimas

en: Short date format
lt: Trumpas datos formatas

en: The short format of date display.
lt: Trumpas formatas datos vaizdavimui.

en: Custom short date format
lt: Trumpas formatas datos vaizdavimui.

en: A user-defined short date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
lt: Narių nustatytos trumpas datos formatas. Apie papildomus pasirinkimus skaitykite<a href="@url">PHP dokumentacija</a>. Šiuo metu šis formatas nustatytas į <span>%date</span>.

en: Medium date format
lt: Vidutinis datos formatas

en: The medium sized date display.
lt: Vidutinis formatas datos vaizdavimui.

en: Custom medium date format
lt: Savitas vidutinis datos formatas

en: A user-defined medium date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
lt: Narių nustatytos vidutinis datos formatas. Apie papildomus pasirinkimus skaitykite<a href="@url">PHP dokumentacija</a>. Šiuo metu šis formatas nustatytas į <span>%date</span>.

en: Long date format
lt: Ilgas datos formatas

en: Longer date format used for detailed display.
lt: Ilgesnis datos formatas detaliam vaizdavimui.

en: Custom long date format
lt: Savitas ilgas datos formatas

en: A user-defined long date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
lt: Narių nustatytos ilgas datos formatas. Apie papildomus pasirinkimus skaitykite<a href="@url">PHP dokumentacija</a>. Šiuo metu šis formatas nustatytas į <span>%date</span>.

en: Before enabling clean URLs, you must perform a test to determine if your server is properly configured. If you are able to see this page again after clicking the "Run the clean URL test" link, the test has succeeded and the radio buttons above will be available. If instead you are directed to a "Page not found" error, you will need to change the configuration of your server. The <a href="@handbook">handbook page on Clean URLs</a> has additional troubleshooting information.
lt: Prieš įjungiant švarius URL, jūs turite atlikti serverio testą, kad tai veiktų tinkamai. Jei matysite šį puslapį po to kai paspausite "paleisti švarių URL testas" testas pavyko ir perjungiklis bus įmanomas. Jei jūs būsite nukreiptas į "Puslapis nerastas", jūs turite pakeisti serverio nuostatas. Daugiau informacijos rasite <a href="@handbook">vadovėlio puslapyje apie Švarius URL</a>.

en: <a href="@clean_url">Run the clean url test</a>.
lt: <a href="@clean_url">Paleisti šverių url testą</a>.

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko.

en: Cron run failed.
lt: Cron paleidimas nepavyko.

en: Command counters
lt: Komandų skaitliukas

en: The number of <code>SELECT</code>-statements.
lt: <code>SELECT</code> - sakinių skaičius.

en: The number of <code>INSERT</code>-statements.
lt: <code>INSERT</code> - sakinių skaičius.

en: The number of <code>UPDATE</code>-statements.
lt: <code>UPDATE</code> - sakinių skaičius.

en: The number of <code>DELETE</code>-statements.
lt: <code>DELETE</code> - sakinių skaičius.

en: The number of table locks.
lt: Užrakintų lentelių skaičius.

en: The number of table unlocks.
lt: Atrakintų lentelių skaičius.

en: Query performance
lt: Užklausų atlikimas

en: The number of joins without an index; should be zero.
lt: Prisijungimų skaičius be indekso; turėtų būt nulis.

en: The number of joins without keys that check for key usage after each row; should be zero.
lt: Prisijungimų skaičius be indekso; turėtų būt nulis.

en: The number of sorts done without using an index; should be zero.
lt: Rūšiavimų skaičius nenaudojant indekso; turėtų būt nulis.

en: The number of times a lock could be acquired immediately.
lt: Kiek kartų galėjo įvykti užrakinimas iš karto

en: The number of times the server had to wait for a lock.
lt: Kiek kartų serveris turėjau laukti dėl užrakinimo

en: Query cache information
lt: Laikinosios atminties infomacija

en: The MySQL query cache can improve performance of your site by storing the result of queries. Then, if an identical query is received later, the MySQL server retrieves the result from the query cache rather than parsing and executing the statement again.
lt: MySQL užklausų laikinoji atmintis gali pagerinti jūsų svetainės veikimą, saugodama užklausų rezultatus. Vėliau kai tokia pati užklausa ateina MySQL serveris grąžina rezultatus iš laikinosios atminties apart iš naujo generuodamas sakiny iš naujo.

en: The number of queries in the query cache.
lt: Užklausų skaičius užklausų laikinojoje atmintyje.

en: The number of times MySQL found previous results in the cache.
lt: Kiek kartų MySQL rado ankstesnius rezultatus laikinojoje atmintyje.

en: The number of times MySQL added a query to the cache (misses).
lt: Kiek kartų MySQL pridėjo užklausą į laikinąją atmintį (nesėkmė)

en: The number of times MySQL had to remove queries from the cache because it ran out of memory. Ideally should be zero.
lt: Kiek kartų MySQL pašalino užklausą iš laikinosios atminties, nes ji viršyjo atmintį. Idealu, kad būtų nulis.

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiai temai reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: You must enable the @dependencies module to install @module. | You must enable the @dependencies modules to install @module.
lt[0]: Jūs turite įjungti @dependencies modulį norėdami įdiegti @module.
lt[1]: Jūs turite įjungti @dependencies moduliu norėdami įdiegti @module.
lt[2]: Jūs turite įjungti @dependencies modulių norėdami įdiegti @module.

en: The system module is at the foundation of your Drupal website, and provides basic but extensible functionality for use by other modules and themes. Some integral elements of Drupal are contained in and managed by the system module, including caching, enabling or disabling of modules and themes, preparing and displaying the administrative page, and configuring fundamental site settings. A number of key system maintenance operations are also part of the system module.
lt: Sistemos modulis yra jūsų Drupal svetainės pagrindas ir teikia visas būtinas funkcijas nariams ir kitiems moduliams bei temoms. Kaikurie būtini elementai integruoti į Drupal, jei valdomi sistemos modulio. Tvarkomos tokios funkcijos kaip; kešavimas, moduliu bei temų išjungimas ar įjungimas, administarvimo puslapių paruošimas ir rodymas, pagrindinės svetainės nuostatos. Raktų sistemos veikimas taip pat valdomas sistemos modulio.

en: The system module provides:
lt: Sistemos modulis teikia:

en: support for enabling and disabling <a href="@modules">modules</a>. Drupal comes packaged with a number of core modules; each module provides a discrete set of features and may be enabled depending on the needs of your site. A wide array of additional modules contributed by members of the Drupal community are available for download at the <a href="@drupal-modules">Drupal.org module page</a>.
lt: palaiko <a href="@modules">modulių</a> įjungimą ir išjungimą. Drupal teikiamas su keliais šerdies moduliais; kiekvienas modulis teikia tam tikras funkcijas ir gali būt išjungtas ar įjungtas pagal poreikį. Platų spektrą Drupal bendruomenės narių sukurtų modulių galite rasti <a href="@drupal-modules">drupal.org modulių puslapyje</a>.

en: support for enabling and disabling <a href="@themes">themes</a>, which determine the design and presentation of your site. Drupal comes packaged with several core themes and additional contributed themes are available at the <a href="@drupal-themes">Drupal.org theme page</a>.
lt: palaiko<a href="@themes"> temų</a> išjungimą ir įjungimą, kurios sąlygoją jūsų svetainės išvaizdą. Drupal teikimas su keliomis temomis, bet daugiau Drupal bendruomenės narių sukurtų temų galite rasti <a href="@drupal-themes">drupal.org temų puslapyje</a>.

en: a robust <a href="@cache-settings">caching system</a> that allows the efficient re-use of previously-constructed web pages and web page components. Drupal stores the pages requested by anonymous users in a compressed format; depending on your site configuration and the amount of your web traffic tied to anonymous visitors, Drupal's caching system may significantly increase the speed of your site.
lt: tvirtą <a href="@cache-settings">kešavimo sistemą</a>, kuri leidžia sėkmingai panaudoti anksčiau sukonstruotą web puslapių ir elementų panaudojimą dar kartą. Drupal anoniminių lankytojų užklaustus puslapius laiko suspaustoje formoje; priklausomai nuo svetainės nustatymų ir duomenų srauto sukeliamo anoniminių lankytojų, Drupal kešavimo sistema gal žymiai pagreitinti svetainės veikimą.

en: a set of routine administrative operations that rely on a correctly-configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run automatically. A number of other modules, including the feed aggregator, ping module and search also rely on <a href="@cron">cron maintenance tasks</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">configuring cron jobs</a>.
lt: rinkinį rutininių darbų, kurie susiję su teisingai sukonfiguruotų <a href="@cron">cron užduočių vykdymu</a>, automatinį paleidimą. Kitiems moduliams pvz.: ping modulis, paieška, taip pat reikia <a href="@cron">cron užduočių vykdymo</a>. Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@handbook">cron darbų valdymą</a>.

en: basic configuration options for your site, including <a href="@date-settings">date and time settings</a>, <a href="@file-system">file system settings</a>, <a href="@clean-url">clean URL support</a>, <a href="@site-info">site name and other information</a>, and a <a href="@site-maintenance">site maintenance</a> function for taking your site temporarily off-line.
lt: pagrindinius nustatymo pasirinkimus, tokius kaip <a href="@date-settings">datos ir laiko nuostatos</a>, <a href="@file-system">bylų sistemos nuostatos</a>, <a href="@clean-url">švarių url palaikymas</a>, <a href="@site-info">svetainės informacija</a>, ir <a href="@site-maintenance">svetainės priežiūros</a>funkcija trumpam išjungti svetainę.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@system">System module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@system">Sistemos modulį</a>.

en: Welcome to the administration section. Here you may control how your site functions.
lt: Sveiki užėję į administravimo puslapį. Čia jūs galite kontroliuoti svetainės veikimą.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
lt: Šis puslapis rodo visus administravimo darbus kiekvienam moduliui.

en: Select which themes are available to your users and specify the default theme. To configure site-wide display settings, click the "configure" task above. Alternatively, to override these settings in a specific theme, click the "configure" link for that theme. Note that different themes may have different regions available for displaying content; for consistency in presentation, you may wish to enable only one theme.
lt: Pasirinkite kurąi temą nariai galės pasirinkti, o kuri bus įprasta. Kontroliuoti rodyma svetainėje spauskite "keisti" viršuje. Norėdami kontroliuoti tam tikros temos rodyma spauskite "keisti" prie temos. Atminkite, kad kiekviena tema gali turėti skirtingas sritis kur rodomi blokai. Jei norite pastovumo tai ką mato lankytojai, įjunkite tik vieną temą.

en: To change the appearance of your site, a number of <a href="@themes">contributed themes</a> are available.
lt: Jei norite daugiau temų ieškokite galimų temų <a href="@themes">drupal.org svetainėje</a>.

en: These options control the display settings for the <code>%template</code> theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used. By clicking "Reset to defaults," you can choose to use the <a href="@global">global settings</a> for this theme.
lt: Šios nuostatos kontroliuoja įprasta temos <code>%template</code> rodyma. Kai ši tema naudojama bus naudojamos šios nuostatos. Spausdami "atstatyti įprastas reikšmes", pasirinksite <a href="@global">visuotines nuostatas</a>.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
lt: Šios nuostatos kontroliuoja įprasta temos rodyma visoje svetainėje, visose temose. Nebent konkreti tema nustatyta kitaip.

en: Modules are plugins that extend Drupal's core functionality. Enable modules by selecting the <em>Enabled</em> checkboxes below and clicking the <em>Save configuration</em> button. Once a module is enabled, new <a href="@permissions">permissions</a> may be available. To reduce server load, modules with their <em>Throttle</em> checkbox selected are temporarily disabled when your site becomes extremely busy. (Note that the <em>Throttle</em> checkbox is only available if the Throttle module is enabled.)
lt: Moduliai yra Drupal plėtiniai kurie praplečia šerdies funkcijas. Čia jūs galite pasirinkti kuriuos modulius įjungti.  Kai tik modulis įjungtas, naujos teisės atsiranda. Moduliai laikinai gali būt išjungti tam, kad sumažinti serverio užimtumą kai svetainė labai apkrauta įjungus throttle.module (sklendės modulis).

en: The auto-throttle functionality must be enabled on the <a href="@throttle">throttle configuration page</a> after having enabled the throttle module.
lt: Auto-sklendės funkcija turi būt įjungta <a href="@throttle">sklendės</a> nustatymų puslapyje, kai šis modulis įjungtas

en: It is important that <a href="@update-php">update.php</a> is run every time a module is updated to a newer version.
lt: Svarbu, kad <a href="@update-php">update.php</a> būtų paleidžiamas kiekvieną kartą kai modulis atnaujinamas į aukštesnę versiją.

en: You can find all administration tasks belonging to a particular module on the <a href="@by-module">administration by module page</a>.
lt: Visas administravimo užduotis pagal modulį rasite puslapyje <a href="@by-module">administravimas pagal modulį</a>.

en: To extend the functionality of your site, a number of <a href="@modules">contributed modules</a> are available.
lt: Norėdami išplėsti svetainės funkcionalumą, <a href="@modules">peržiūrėkite</a> galimus modulius.

en: The uninstall process removes all data related to a module. To uninstall a module, you must first disable it. Not all modules support this feature.
lt: Pašalinimo procesas pašalina visus duomenis susijusius su moduliu. Norėdami pašalinti modulį pirma jį turite išjungti. Nevisi moduliai palaiko šią funkcija.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
lt: <em>Svetainė naudoja Drupal</em> blokas nurodo pagrindinę Drupal sistemos svetainę. Tuo tarpu šis blokas nėra privalomas, jis gali būt rodomas palaikant Drupal.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on drupal.org's support forums and project issue queues.
lt: Čia jūs galite pežiūrėti Drupal parametrus taip pat pastebėtas problemas. Naudinga kopijuoti/įterpti informacija kai prašote pagalbos.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
lt: Pasirinkdami kita temą pakeisite svetainės išvaizdą ir nuotaika.

en: Select your current local time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
lt: Pasirinkite esamą vietos laiką. Data ir laikas visoje svetainėje bus rodomi naudojant šią laiko juostą.

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal

en: Badge color
lt: Ženklelio spalva

en: Badge size
lt: Ženklelio dydis

en: The message that should be sent. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
lt: Žinutė kurią reikia išsiųsti. Galite įterpti šiuos kintamuosius: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Ne visi kintamieji bus įmanomi visam kontekste.

en: The message to be displayed to the current user. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
lt: Žinutė kuri bus rodoma konkrečiam nariui. Galite įterpti šiuos kintamuosius: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Ne visi kintamieji bus įmanomi visam kontekste.

en: Powered by Drupal, an open source content management system
lt: Naudoja Drupal, atvirojo kodo turinio valdymo sistemą

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
lt: Nepavyko ištrinti laikinos bylos "%path" per šiukšlių rinkimą

en: Cannot use %author token in this context.
lt: Šiame kontekste %author žymės naudoti negalima.

en: access site reports
lt: pežiūrėti svetainės pranešimus

en: select different theme
lt: pasirinkti kitą temą

en: administer files
lt: administruoti failus

en: Compact mode
lt: Glaustas režimas

en: By task
lt: Pagal užduotį

en: Settings for how your administrative pages should look.
lt: Nuostatos kaip atrodys administravimo sritis.

en: Change which theme your site uses or allows users to set.
lt: Pasirinkite kurią temą naudos jūsų svetainė ar kurią nariai galės pasirinkti.

en: Select the default theme.
lt: Pasirinkti įprastą temą

en: Enable or disable add-on modules for your site.
lt: Įjungia ar išjungia modulius jūsų svetainėje.

en: Change basic site information, such as the site name, slogan, e-mail address, mission, front page and more.
lt: Pakeiskite pagrindinę svetainės informacija. Pvz. svetainės pavadinimą, šūkį, el. pašto adresą, misija, pirmą puslapį ir daugiau.

en: Control how Drupal deals with errors including 403/404 errors as well as PHP error reporting.
lt: Kontroliuoti kaip Drupal elgsis su klaidų puslapiais įskaitant 403/404 klaidas ir PHP klaidų pranešimus.

en: Logging and alerts
lt: Registravimas ir perspėjimai

en: Settings for logging and alerts modules. Various modules can route Drupal's system events to different destination, such as syslog, database, email, ...etc.
lt: Registravimo ir perspėjimu nuostatos. Įvairūs moduliai gali nukreipti Drupal sistemos įvykius kitai paskyrimo vietai tokias kaip syslog, duomenų bazė, el. paštas ir pan.

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
lt: Pasakyk Drupal kur saugoti įkeltus failus ir kaip jie turėtų būti prieinami.

en: Image toolkit
lt: Paveikslėlių įrankinė

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
lt: Pasirinkite kurią paveikslėlių įrankinę naudoti, jei jūs turite daugiau nei vieną.

en: RSS publishing
lt: RSS rodymas

en: Configure the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
lt: Konfiguruoti elementų skaičių pateikiama naujienų teikimui ir koks tiekimas turėtų būt pavadinimas/įžanga/pilnas tekstas.

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Settings for how Drupal displays date and time, as well as the system's default timezone.
lt: Datos ir laiko nuostatos taip pat įprasta sistemos laiko zona.

en: Date and time lookup
lt: Datos ir laikos ieškojimas

en: Take the site off-line for maintenance or bring it back online.
lt: Svetainės išjungimas priežiūrai ar įjungimas.

en: Enable or disable clean URLs for your site.
lt: Įjungia ar išjungia svetainėje švarius URL.

en: Clean URL check
lt: Paleisti švarių URL testą

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
lt: Gauti būklės pranešimą apie jūsų svetainės veikimą ir aptiktas problemas.

en: -1 (Unlimited)
lt: -1 (Neribota)

en: Stores details about batches (processes that run in multiple HTTP requests).
lt: Saugo smulkmenas apie paketą (prosesai kurie veikia dauginėms HTTP užklausas)

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
lt: Jūsų įdiegta PHP per sena. Drupal reikia bent jau  PHP %version.

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
lt: <em>register_globals</em> įjungta. Drupal reikalauja, kad ši funkcija būtų išjungta. Jūsų svetainė gali būt nesaugi kai <em>register_globals</em> įjungta. PHP vadovėlyje yra instrukcijos <a href="http://php.net/configuration.changes">kaip pakeisti nuostatas</a>.

en: Enabled ('@value')
lt: Įjungta  ('@value')

en: PHP memory limit
lt: PHP atminties limitas

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią įdiegimo klaidoms.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią atnaujinimo klaidoms.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
lt: Priklausomai nuo konfigūracijos, Drupal gali veikti su %memory_limit PHP atminties limitu. Bet %memory_minimum_limit PHP atminties limitu ar daugiau rekimenduojama, įpatingai jei jūsų svetainė naudoja papildomus ar savus modulius.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sistemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
lt: Daugiau informacijos ieškokite <a href="@url">Drupal reikalavimų</a> puslapyje

en: Not protected
lt: Neapsaugota

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
lt: Byla %file neapsaugota nuo pakeitimų ir gali sukelti saugumo problemų. Jūs turite pakeisti leidimus, kad byla būtų neįrašoma.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@cron-handbook">cron darbų nustatymą</a>.

en: Cron has not run. Please visit the <a href="@status">status report</a> for more information.
lt: Cron nebuvo paleistas. Daugiau informacijos prašome aplankyti <a href="@status">būsenos pranešimą</a>

en: Cron has not run.
lt: Cron nebuvo paleistas.

en: Cron has not run recently.
lt: Pastaruoju metu Cron nebuvo paleistas.

en: Cron maintenance tasks
lt: Cron palaikymo užduotys

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
lt: Galite paleisti <a href="@cron">cron rankiniu būdu</a>.

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
lt: Jums reiktų nustatyti teisinga aplanką <a href="@admin-file-system">bylų sistemos nuostatų puslapyje</a> arba pakeisti aplanko leidimus, kad jis būstų įrašomas.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually, or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, please see INSTALL.txt or the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
lt: Automatinis bandymas sukurti aplanką nepavyko, greičiausiai tai atsitiko dėl leidimų stokos. Norėdami tęsti įdiegimą, arba sukurkite aplanką ir suteikite leidimus rankiniu būdu arba diegimo vedliui suteikite leidimus sukurti aplanką automatiškai. Daugiau informacijos ieškokite INSTALL.txt arba <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Writable (<em>public</em> download method)
lt: Įrašomas (<em>viešas</em> atsisiuntimo būdas)

en: Writable (<em>private</em> download method)
lt: Įrašomas (<em>privatus</em> atsisiuntimo būdas)

en: Database updates
lt: Duomenų bazės atnaujinimai

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
lt: Kai kuriems moduliams reikia atnaujinti duomenų bazės įdiegimą. Jums tučtuojau reiktų paleisti <a href="@update">duomenų bazės atnaujinimo scenariju</a>.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
lt: update.php scenarijus yra pasiekiamas visiems, tai rizikinga. Jūs turite pakeisti $update_free_access  reikšmes settings.php į FALSE.

en: Access to update.php
lt: update.php priėjimas

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the update status module from the <a href="@module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information please read the <a href="@update">Update status handbook page</a>.
lt: Atnaujinimo pranešimai nėra įjungti.<strong>Labai rekomenduojama </strong>, kad jūs įjungtumėte atnaujinimo būsenos modulį <a href="@module"> modulio administravimo puslapyje </a>,tam kad žinotumėte apie naujus išleidimus. Dėl išsamesnės informacijos prašom skaityti <a href="@update"> Atnaujinimo vadovo puslapis </a>.

en: Handles general site configuration for administrators.
lt: Palaiko pagrindines svetainės nuostatas.

en: The name for this vocabulary, e.g., <em>"Tags"</em>.
lt: Žodyno pavadinimas. pvz.:  <em>"Žymės"</em>.

en: Instructions to present to the user when selecting terms, e.g., <em>"Enter a comma separated list of words"</em>.
lt: Nariams rodomos instrukcijos kai jie pasirenka terminus. pvz.:  <em>"Įveskite kableliu atskirtus žodžius"</em>.

en: Select content types to categorize using this vocabulary.
lt: Pasirinkite turinio tipą kuriam bus taikomas šis žodynas.

en: Terms are created by users when submitting posts by typing a comma separated list.
lt: Terminai sukuriami narių kai jie kuria įrašą.

en: Allows posts to have more than one term from this vocabulary (always true for tags).
lt: Leisti įrašyti daugiau nei vieną terminą šiam žodynui (įjunkite žymėms)

en: At least one term in this vocabulary must be selected when submitting a post.
lt: Bent jau vienas terminas turi būti pasirinktas iš šio žodyno.

en: Vocabularies are displayed in ascending order by weight.
lt: Žodynai rodomi didėjimo tvarka paga svorį.

en: Reset to alphabetical
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Add term to %vocabulary
lt: Pridėti terminą į %vocabulary

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
lt: Termino aprašymas. Rodomas žodynų/terminų puslapiuose ir RSS tiekimuose.

en: Synonyms of this term, one synonym per line.
lt: Šio termino sinonimai, vienas sinonimas eilutėje.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
lt: Terminai rikiuojami pagal svorį.

en: Weight value must be numeric.
lt: Svorio reikšmė turi būti skaičius.

en: Set multiple term parents?
lt: Nustatyti daugialypius termino tėvus?

en: Adding multiple parents to a term will cause the %vocabulary vocabulary to look for multiple parents on every term. Because multiple parents are not supported when using the drag and drop outline interface, drag and drop will be disabled if you enable this option. If you choose to have multiple parents, you will only be able to set parents by using the term edit form.
lt: Dauginių tėvų pridėjimas pire termino privers %vocabulary žodyną ieškoti dauginių tėvų kiekvienam terminui. Kadangi dauginiai tėvai nepalaikomi tempino paleidimo  perrikiavimo sąsajos ji bus išjungta. Jei pasirinksite turėti dauginius tėvus terminui, perrikiuoti galėsite tik redaguodami terminus.

en: You may re-enable the drag and drop interface at any time by reducing multiple parents to a single parent for the terms in this vocabulary.
lt: Galite bet kada įjungti tempino paleidimo prrikiavimo sąsają bet kuriuo metu, tiesiog dauginius tėvus perjungia į vieną tėvą šiam žodynui.

en: Set multiple parents
lt: Nustatyti daugialypius termino tėvus

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
lt: Ar tikrai  norite atstatyti žodyno %title rikiavimą į abėcėlinį?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
lt: Atstačius žodyno rikiavimas praras visas savitas nuostatas.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
lt: Žodyno %name rikiavimas atstatytas į abėcėlinį.

en: Auto-throttle on anonymous users
lt: Automatinė sklendė svečiams

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 250 anonymous users online at once, enter '250' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on anonymous users. You can inspect the current number of anonymous users using the "Who's online" block.
lt: Perkrovos valdymo sklendės gali būti įjungta automatiškai, kai svečių skaičius esantys šiuo metu jūsų svetainė viršija nurodytą ribą. Pavyzdžiui, atidaryti sklendę, kai jūsų svetainė bus 250 svečių iš karto, įveskite "250" šiame laukelyje. Palikite tuščia arba nustatyta "0", jei nenorite, kad automatinė sklendė veiktų. Kiek šiuo metu yra svečių galite pažiūrėti "Šiuo metu svetainėje yra" bloke.

en: Auto-throttle on authenticated users
lt: Auto sklendė prisijungusiems nariams.

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of authenticated users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 50 registered users online at once, enter '50' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on authenticated users. You can inspect the current number of authenticated users using the "Who's online" block.
lt: Automatinis perkrovimo machanizmas gali įjungti sklendę, kai prisijungę nariai dabar lankantys svetainę, viršija nurodytus slenkščius. Pvz. Sklendė įjungiama kai jūsų svetainę lanko 50 prisijungę nariai  vienu metu, įveskite '50' šiame laukelyje. Palikite tuščia arba įveskite "0" jei nenorite automatinės sklendės prisijungusiems nariams . Kiek  narių yra svetainėje galite patikrinti "Kas prisijungę" bloke.

en: Auto-throttle probability limiter
lt: Auto sklendės tikimybės ribotuvas

en: The auto-throttle probability limiter is an efficiency mechanism to statistically reduce the overhead of the auto-throttle. The limiter is expressed as a percentage of page views, so for example if set to the default of 10% we only perform the extra database queries to update the throttle status 1 out of every 10 page views. The busier your site, the lower you should set the limiter value.
lt: Auto sklendės tikimybės ribotuvas veiksmingas mechanizmas statistiškai sumažina auto sklendės apkrovimą. Ribotuvas išreikštas puslapių peržiūros  procentais, taigi pavyzdžiui įprastai nustatyta 10% mes atliksime tik papildoma duomenų bazės užklausa atnaujinant sklendės būsena atnaujins tik 1 iš kiekvienos 10 puslapių peržiūros . Kuo labiau uzimta jūsų svetainė tuo mažesnę reikšmę reiktų įvesti.

en: %value is not a valid auto-throttle setting. Please enter a positive numeric value.
lt: %value negaliojanti auto sklendės nuostata. Prašome įvesi teigiama skaičių.

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance. For instance, via the throttle module, modules may choose to disable resource-intensive blocks or the code within the site theme may temporarily disable user pictures in posts.
lt: Stabdymo modulis suteikia kontrolės mechanizmą, kuris automatiškai prisitaiko prie įeinančio duomenų srauto padidėjimo. Jei į svetainę nukreipta nuoroda iš populiaraus portalo arba ji yra atakuojama „Denial of Service“ (DoS), jūsų svetainė gali sulėtėti. Stabdymo mechanizmą naudoja moduliai, kad laikinai sustabdytų daug procesoriaus laiko reikalaujančius darbus, taip paspartindami svetainės veikimą. Pavyzdžiui, naudodami stabdymo modulį kiti moduliai gali išjungti daug resursų reikalaujančius blokus arba svetainės tena gali laikinai išjungti naudotojų portretų rodymą puslapiuose.

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous or authenticated users currently visiting the site exceeds a specified threshold.
lt: Stabdymas gali būti automatiškai įjungtas, kai anoniminiai ar prisijungę naudotojai, vienu metu lankantys svetainę, viršija nurodytą slenkstį.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@throttle">Throttle module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite internetinio žinyno <a href="@throttle">stabdymo modulio puslapyje</a> (anglų k.).

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance.
lt: Stabdymo modulis suteikia kontrolės mechanizmą, kuris automatiškai prisitaiko prie įeinančio duomenų srauto padidėjimo. Jei į svetainę nukreipta nuoroda iš populiaraus portalo arba ji yra atakuojama „Denial of Service“ (DoS), jūsų svetainė gali sulėtėti. Stabdymo mechanizmą naudoja moduliai, kad laikinai sustabdytų daug procesoriaus laiko reikalaujančius darbus, taip paspartindami svetainės veikimą.

en: throttle
lt: sklendė

en: Throttle: %message
lt: Stabdymas: %message

en: 1 user accessing site; throttle enabled. | @count users accessing site; throttle enabled.
lt[0]: @count narys lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[1]: @count nariai lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[2]: @count[2] narių lanko svetainę; sklendė įjungta

en: 1 guest accessing site; throttle enabled. | @count guests accessing site; throttle enabled.
lt[0]: @count svečias lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[1]: @count svečiai lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[2]: @count[2] svečių lanko svetainę; sklendė įjungta

en: 1 guest accessing site; throttle disabled | @count guests accessing site; throttle disabled
lt[0]: @count svečias lanko svetainę; sklendė išjungta
lt[1]: @count svečiai lanko svetainę; sklendė išjungta
lt[2]: @count[2] svečių lanko svetainę; sklendė išjungta

en: Control how your site cuts out content during heavy load.
lt: Valdo kaip svetainėje nupjaunamas turinys kai jis sunkiai kraunasi.

en: Handles the auto-throttling mechanism, to control site congestion.
lt: Valdo auto sklendės mechanizmą, tam, kad valdytų svetainės apkrovimus.

en: The tracker module displays the most recently added or updated content on your site, and provides user-level tracking to follow the contributions of particular authors.
lt: Seklio modulis jūsų svetainėje rodo naujausią sukurtą ar atnaujintą turinį, ir suteikia galimybe sekti narių pateikimus.

en: The <em>Recent posts</em> page is available via a link in the navigation menu block and displays new and recently-updated content (including the content type, the title, the author's name, number of comments, and time of last update) in reverse chronological order. Posts are marked updated when changes occur in the text, or when new comments are added. To use the tracker module to follow a specific user's contributions, select the <em>Track</em> tab from the user's profile page.
lt: <em>Naujausi įrašai</em> puslapis pasiekaimas iš navigacijos bloko ir rodo naujausią ir atnaujinta turinį (įskaitant turinio tipus, pavadinimus, autoriaus vardą, komentarų kiekį  ir laiką kada įrašyta atnaujinta). Įrašas pažymimas kaip atnaujintas kai pakeičiamas įrašo tekstas arba pridedamas naujas komentaras. Jei norite sekti narių pateikimus paspauskite <em>Sekti</em> kortelę nario erdvės puslapyje.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@tracker">Tracker module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@tracker">Seklio modulį</a>.

en: The content translation module allows content to be translated into different languages. Working with the <a href="@locale">locale module</a> (which manages enabled languages and provides translation for the site interface), the content translation module is key to creating and maintaining translated site content.
lt: Turinio vertimo modulis suteikia galimybę išversti svetainės turinį į kitas kalbas. Veikia su <a href="@locale">lokalės moduliu</a> (kuris tvarko įjungtos kalbos sąsajos vertimą).

en: Configuring content translation and translation-enabled content types:
lt: Turinio vertimo valdymas ir turinio tipų vertimas:

en: Assign the <em>translate content</em> permission to the appropriate user roles at the <a href="@permissions">Permissions configuration page</a>.
lt: Priskirkite <em>versti turinį</em> leidimą atitinkamai rolei <a href="@permissions">Leidimų valdymo puslapyje</a>.

en: Add and enable desired languages at the <a href="@languages">Languages configuration page</a>.
lt: Pridėkite ir įjunkite pageidaujama kalbą <a href="@languages"> Kalbų valdymo puslapyje</a>.

en: Determine which <a href="@content-types">content types</a> should support translation features. To enable translation support for a content type, edit the type and at the <em>Multilingual support</em> drop down, select <em>Enabled, with translation</em>. (<em>Multilingual support</em> is located within <em>Workflow settings</em>.) Be sure to save each content type after enabling multilingual support.
lt: Nustatykite kuris <a href="@content-types">turinio tipas</a> turėtų palaikyti vertimo galimybę. Norėdami įjungti vertimo galimybe turinio tipui, redaguokite turinio tipą ir <em>Daugiakalbiškumo palaikas</em> pasirinkite <em>Įjungta su vertimu</em>. (<em>Daugiakalbiškumo palaikymas</em> laikomas <em>Darbų eigos nustatymuose</em>). Išsaugokite kiekvieną turinio tipą po daugiakalbiškumo palaikymo įjungimo.

en: Working with translation-enabled content types:
lt: Darbas su turinio tipais kur galimas vertimas:

en: Use the <em>Language</em> drop down to select the appropriate language when creating or editing posts.
lt: Naudokite <em>Kalba</em>, kad pasirinkti atitinkama kalba kai kuriamas ar redaguojamas įaršas.

en: Provide new or edit current translations for existing posts via the <em>Translation</em> tab. Only visible while viewing a post as a user with the <em>translate content</em> permission, this tab allows translations to be added or edited using a specialized editing form that also displays the content being translated.
lt: Pateikite naują ar redaguokite jau esama įrašą naudojant <em>Vertimas</em> kortelę. Matoma kai peržiūrima kaip narys su <em>turinio vertimo</em> teisėmis, ši kortelė suteikia galimybę pridėti ar redaguoti vertimą specialioje vertimo formoje kurioje rodomas ir turnys kuris verčiamas.

en: Update translations as needed, so that they accurately reflect changes in the content of the original post. The translation status flag provides a simple method for tracking outdated translations. After editing a post, for example, select the <em>Flag translations as outdated</em> check box to mark all of its translations as outdated and in need of revision. Individual translations may be marked for revision by selecting the <em>This translation needs to be updated</em> check box on the translation editing form.
lt: Vertimo atnaujinimas reikalingas tam, kad atspindėtų pasikeitimus orginaliam įraše. Vertimo būsenos pažymėjimas teikia paprasta būdą kaip sekti nebegaliojančius vertimus. Kai redaguojamas įrašas, pažymėkite <em> Pažymėti vertimą kaip pasenusi</em> taip vertimas bus pažymėtas ir reikš, kad jį reikia peržiūrėti. Individualūs vertimai gali būt pažymėti peržiūrai pasirinkus<em>Šį vertimą reikia atnaujinti</em>  žymimą langelį, redagavimo formoje.

en: The <a href="@content-node">Content management administration page</a> displays the language of each post, and also allows filtering by language or translation status.
lt: <a href="@content-node">Turinio administravimo puslapyje</a> rodoma  kiekvieno įrašo kalba, taip pat galima filtruoti pagal kalbą ar pagal vetimo būseną.

en: Use the <a href="@blocks">language switcher block</a> provided by locale module to allow users to select a language. If available, both the site interface and site content are presented in the language selected.
lt: Norėdami nariams suteikti galimybę pasirinkti kalbą naudokite  <a href="@blocks">kalbos perjungėjo bloką</a> tiekiama lokalės modulio.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@translation">Translation module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@translation">Vertimo modulį</a>.

en: Translations of a piece of content are managed with translation sets. Each translation set has one source post and any number of translations in any of the <a href="!languages">enabled languages</a>. All translations are tracked to be up to date or outdated based on whether the source post was modified significantly.
lt: Turinio dalies vertimas valdomas vertimo rinkiniais. Kiekvienas vertimas turi vieną šaltinio įrašą ir bet kiek vertimų į bet kokias <a href="!languages">įjungtas kalbas</a>. Visi vertimai sekami kad būtų galiojantys kai žymiai pakeičiamas šaltinis.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungia daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirikimo laukelis bus pridėtas redagavimo formoje, leidžiantis jums pasirinkit vieną iš <a href="!languages">įjungtų kalbų</a>. Jūs taip pat galite įjungti vertimą šiam turinio tipui, kuris leidžia jums versti turinį į bet kokia įjungtą kalbą. Jei išjungta, nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Jau esančio turinio šie pakeitimai neįtakos.

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: Flag translations as outdated
lt: Pažymėti vertimą kaip pasenusį.

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
lt: Jei pakeitėte turinį taip, kad vertimas nebeatitinka teisybės jūs galite pažymėti vertimą kaip nebegaliojanti. Tai nepakeis jokiu įrašo savybių.

en: This translation needs to be updated
lt: Šį vertimą reikia atnaujinti

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
lt: Kai šis pasirinkimas pažymėtas, vertimą reikia atnaujinti, nes šaltinis buvo pakeistas. Atžymėkite kai vertimas atitiks šalitinį.

en: translate content
lt: versti turinį

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: Allows content to be translated into different languages.
lt: Leidžia išversti turinį į kitą kalbą.

en: Below you can assign actions to run during each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie įvyks per kiekvieną <a href="@cron">cron paleidimą</a>.

en: Failed to fetch available update data
lt: Nepavyko įkelti turimų duomenų apie atnaujinimą

en: Unknown release date
lt: Nežinoma laidos data

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
lt: Bandyta įkelti turimų duomenų apie atnaujinimus ir naujas laidas.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
lt: Neįmanoma perduoti bet kokios informacijos apie įmanomas naujas laidas ir atnaujinimus.

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
lt: Pasirinkite, kaip dažnai norite automatiškai ieškoti atnaujinimų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: E-mail notification threshold
lt: El. pašto įspėjimo slenkstis

en: You can choose to send e-mail only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href="@status_report">status report</a> page, and will also display an error message on administration pages if there is a security update.
lt: Galite pasirinkti ar siųsti el. paštą jei saugumo atnaujinimas įmanomas ar įspėti kai įmanoma nauja versija. Jei yra Drupal šerdies ar įdiegtų modulių ar temų atnaujinimas a href="@status_report">būsenos pranešimo</a> puslapyje bus rodoma žinutė, taip pat žinutė bus rodoma visuose administravimo puslapyje.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
lt: Čia jūs rasite informacija apie įmanomus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms. Atminkite, kad kiekvienas modulis ar tema yra "projekto" dalis , kuris gali turėti arba ne tokį patį pavadinimą ir gali apimti dauginius modulius ar temas.

en: To extend the functionality or to change the look of your site, a number of contributed <a href="@modules">modules</a> and <a href="@themes">themes</a> are available.
lt: Norėdami išplėsti svetainės funkcionalumą ar pakeisto išvaizdą patikrinkite pateikiamus  <a href="@modules">modulius</a> ir <a href="@themes">temas</a>.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for information on installed modules and themes with new versions released.
lt: Peržiūrėkite galimus įdiegtų modulių ir temų atnaujinimų informaciją <a href="@available_updates">atnaujinimų puslapyje</a>.

en: The Update status module periodically checks for new versions of your site's software (including contributed modules and themes), and alerts you to available updates.
lt: Atnaujinimų modulis periodiškai tikrina ar yra naujų svetainės įrangos versijų (apimant modulius ir temas), ir įspėja jus apie galimus atnaujinimus.

en: The <a href="@update-report">report of available updates</a> will alert you when new releases are available for download. You may configure options for update checking frequency and notifications at the <a href="@update-settings">Update status module settings page</a>.
lt: <a href="@update-report">Pranešimas apie galimus atnaujinimus</a> įspės jus apie naujas laidas ir galimus atnaujimus ir pasiūlys juos atsisiųsti. Galite nustatyti kaip dažnai atlikti tikrinimus <a href="@update-settings">atnaujinimo modulio nustatymų puslapyje</a>.

en: Please note that in order to provide this information, anonymous usage statistics are sent to drupal.org. If desired, you may disable the Update status module from the <a href="@modules">module administration page</a>.
lt: Atminkite, kad pateikti šią informacija, anoniminiam naudojimui siunčiama statistika į drupal.org. Jei pageidaujate jūs galite išjungti Atnaujimų modulį - <a href="@modules">modulių administravimo puslapyje</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@update">Update status module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite internetinio žinyno <a href="@contact">atnaujinimo būklės modulio puslapyje</a> (anglų k.).

en: Module and theme update status
lt: Modulių ir temų atnaujinimo būklė

en: No information is available about potential new releases for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
lt: Nėra informacijos apie galimus atnaujinimus ar naujas laidas. Patikrinti atnaujinimus, galbūt jums reikia <a href="@run_cron">paleisti cron</a> arba galite <a href="@check_manually">patikrinti rankinių būdu</a>. Atminkite, kad patikrinimas gali užtrukti ilgiau nei tikitės prašome būti kantriems.

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lt: Yra saugumo atnaujinimas vienam ar keliems moduliams ar temoms. Užtikrinti jūsų serverio saugumą atnaujinkite tučtuojau!

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lt: Yra galimas atnaujinimas vienam ar keliems moduliams ar temoms.  Tam, kad užtikrinti tinkama svetainės funkcionavimą jums reiktų atnaujinti kaip galima greičiau.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
lt: Gauti būsenos pranešimus apie galimus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: Checks the status of available updates for Drupal and your installed modules and themes.
lt: Tikrina ar yra Drupal ir jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms atnaujinimai.

en: Display attached files when viewing a post.
lt: Rodyti prisegtus failus kai peržiūrimas įrašas.

en: The upload module allows users to upload files to the site. The ability to upload files is important for members of a community who want to share work. It is also useful to administrators who want to keep uploaded files connected to posts.
lt: Atsiuntimo modulis leidžia nariams atsiųsti bylas į svetainę. Atsisiuntimo galimybė svarbi narių bendruomenei kuri dalinasi savo darbais. Taip pat naudinga administratoriams kurie nori atsiųstas bylas susieti su mazgais ar puslapiais.

en: Users with the upload files permission can upload attachments to posts. Uploads may be enabled for specific content types on the content types settings page. Each user role can be customized to limit or control the file size of uploads, or the maximum dimension of image files.
lt: Nariai su atsiuntimo leidimais gali atsiųsti prisegtukus. Jūs galite pasirinkti kuris įrašo tipas gali priimti prisegtukus, turinio tipų nustatymo puslapyje. Kiekvienai rolei galima nustatyti atsiunčiamos bylos dydi ir paveikslėlių matmenis.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@upload">Upload module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@upload">Upload modulį</a>

en: Users with the <a href="@permissions">upload files permission</a> can upload attachments. Users with the <a href="@permissions">view uploaded files permission</a> can view uploaded attachments. You can choose which post types can take attachments on the <a href="@types">content types settings</a> page.
lt: Nariai su <a href="@permissions">leidimu atsiųsti bylas</a> gali atsiųsti ir prisegti bylas. Nariai su <a href="@permissions">leidimu peržiūrėti atsiųstas bylas</a> galės peržiūrėti prisegtukus. Jūs galite nustatyti prie kurio turinio tipo galima prisegti bylas <a href="@types">turinio tipų nuostatų</a> puslapyje.

en: File uploads
lt: Failų įkėlimai

en: Control how files may be attached to content.
lt: Valdo kaip bylos prisegamos prie turinio.

en: Allows users to upload and attach files to content.
lt: Suteikia galimybę vartotojams įkelti ir prikabinti failus prie turinio.

en: User registration settings
lt: Narių registracijos nustatymai

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, bet reikia administratoriaus patvirtinimo.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lt: Reikia el-pašto patvirtinimo kai lankytojas sukuria sąskaita

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
lt: Jei šis langelis pažymėtas, nauji naudotojai turės patvirtinti savo el. pašto adresą ir jiems bus priskirtas sistemos sugeneruotas slaptažodis. Jei šis langelis nepažymėtas, naudotojai gali laisvai rinktis savo slaptažodį ir prisijungti iš karto po registracijos.

en: User registration guidelines
lt: Narių registracijos taisyklės

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas registracijos formos viršuje. Jis skirtas informuoti padėti naudotojams.

en: Drupal sends emails whenever new users register on your site, and optionally, may also notify users after other account actions. Using a simple set of content templates, notification e-mails can be customized to fit the specific needs of your site.
lt: Drupal siunčia el. pašti žinutes naujiems nariams ir pasirinktinai gali įspėti narius po kitų paskyros veiksmų. Naudojant paprastą turinio šabloną, įspėjimo laiškai gali būt lengvai pritaikomi, kad atitinktų specifinius poreikius.

en: Welcome, new user created by administrator
lt: Sveikinimas nariui, jei jo paskyrą sukūrė administratorius

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams, kurių paskyras sukūrė administratorius.

en: Welcome, no approval required
lt: Sveikinimas nariui, kai nereikalingas patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei nereikalingas administratoriaus patvirtinimas.

en: Welcome, awaiting administrator approval
lt: Sveikinimas nariui, jei reikalingas administratoriaus patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei administratoriaus patvirtinimas yra būtinas.

en: Password recovery email
lt: Slaptažodžio atkūrimo žinutė

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
lt: Koreguokite el pašto žinutes, siunčiamas nariams, kurie prašo naujo slaptažodžio.

en: Account activation email
lt: Paskyros aktyvavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros aktyvuojamos (narysužsiregistruoja pats, bet paskyros aktyvavimui reikalingas administratoriaus patvirtinimas).

en: Notify user when account is activated.
lt: Pranešti nariui apie paskyros aktyvavimą.

en: Account blocked email
lt: Paskyros blokavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros užblokuojamos.

en: Notify user when account is blocked.
lt: Pranešti nariai apie paskyros blokavimą.

en: Account deleted email
lt: Paskyros pašalinimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros pašalinamos.

en: Notify user when account is deleted.
lt: Pranešti nariai apie paskyros pašalinimą.

en: Signature support
lt: Parašo galimybė

en: Picture support
lt: Nuotraukos galimybė

en: Subdirectory in the directory %dir where pictures will be stored.
lt: Aplanko %dir viduje esantis aplankas, kuriame bus laikomos nuotraukos.

en: Picture maximum dimensions
lt: Maksimalūs nuotraukos matmenys

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lt: Maksimalūs paveikslėlio matmenys, pikseliais.

en: Picture maximum file size
lt: Maksimalus nuotraukos failo dydis

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lt: Maksimalus nario nuotraukos failo dydis kilobaitais.

en: Picture guidelines
lt: Nuotraukų taisyklės

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas nuotraukos atsiuntimo formoje greta įprastų taisyklių. Naudingas informuoti narius ar jiems padėti.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
lt: Šios rolės pavadinimas. Pavyzdžiui, "moderatorius", "korespondentas", "tarybos narys".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
lt: Rolė pavadinimu %name jau yra. Prašome pasirinkti kitą.

en: The role has been renamed.
lt: Rolė pervadinta.

en: The role has been deleted.
lt: Rolė pašalinta.

en: Matches any number of characters, even zero characters
lt: Tinka bet koks simbolių skaičius, taip pat ir nulis

en: Matches exactly one character.
lt: Tenkina lygiai vieną simbolį.

en: The access rule has been saved.
lt: Prieigos taisyklė pridėta.

en: The access rule has been added.
lt: Priėjimo taisyklė pridėta.

en: No value entered. Please enter a test string and try again.
lt: Nieko neįvestą. Prašome įvesti ką nors ir bandyti vėl.

en: Enter a username to check if it will be denied or allowed.
lt: Įveskite savo nario vardą patikrinti ar jis leidžiamas, ar draudžiamas.

en: Enter an e-mail address to check if it will be denied or allowed.
lt: Įveskite savo el-pašto adresą patikrinti ar jis leidžiamas, ar draudžiamas.

en: Enter a hostname or IP address to check if it will be denied or allowed.
lt: Įveskite savo IP adresą ar hostname patikrinti ar jis leidžiamas, ar draudžiamas.

en: Check hostname
lt: Patikrinti serverio vardą

en: The username %name is not allowed.
lt: Registracijos vardas %name užblokuotas.

en: The username %name is allowed.
lt: Registracijos vardas %name leidžiamas.

en: The e-mail address %mail is not allowed.
lt: El. pašto adresas %mail yra neleidžiamas.

en: The e-mail address %mail is allowed.
lt: El. pašto adresas %mail yra leidžiamas.

en: The hostname %host is not allowed.
lt: Serveris %host neleidžiamas.

en: The hostname %host is allowed.
lt: Serveris %host leidžiamas.

en: There are currently no access rules.
lt: Šiuo metu nėra jokių prieigos taisyklių.

en: E-mail new password
lt: Gauti naują slaptažodį

en: %name is not allowed to request a new password.
lt: %name neleidžiam prašyti naujo slaptažodžio.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
lt: Atsiprašome, %name neatpažįstamas kaip nario vardas ar el. pašto adresas.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Are you sure you want to delete the account %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name paskyrą?

en: All submissions made by this user will be attributed to the anonymous account. This action cannot be undone.
lt: Visos užklausos padarytos šio nario bus pažymėtos anonimine paskyra. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: %name has been deleted.
lt: %name buvo pašalintas.

en: You must enter a username.
lt: Jūs turite įvesti savo registracijos vardą.

en: The username cannot begin with a space.
lt: Registracijos vardas negali prasidėti tarpu.

en: The username cannot end with a space.
lt: Registracijos vardas negali baigtis tarpu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
lt: Registracijos varde negali būti kelių tarpų iš eilės.

en: The username contains an illegal character.
lt: Registracijos varde yra neleistinas simbolis.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
lt: Registracijos vardas %name per ilgas: jis turi būt %ma simbolių arba mažiau.

en: You must enter an e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti el. pašto adresą.

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: User list length
lt: Narių sąrašo ilgis

en: Online users
lt: Prisijungę

en: Enter the password that accompanies your username.
lt: Įveskite slaptažodį

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
lt: Vardas %name registruotas pasinaudojus rezervuotu el. pašto adresu ir todėl negalima prisijungti.

en: Signature settings
lt: Parašo nuostatos

en: The signature input format has been set to a format you don't have access to. It will be changed to a format you have access to when you save this page.
lt: Parašo įvesties formatas buvo nustatytas į tokį kuriuo jums naudotis neleidžiama. Jis bus pakeistas į tokį formatą kuriuo galite naudotis.

en: Delete picture
lt: Ištrinti nuotrauka

en: Check this box to delete your current picture.
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite ištrinti esamą nuotrauką.

en: An administrator created an account for you at !site
lt: Administratorius sukūrė paskyrą puslapyje %site

en: !username,
    
    A site administrator at !site has created an account for you. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
lt: !username,
    
    Svetainės !site administratorius sukūrė jums paskyrą. Jūs galite prisijungti !login_uri naudodami:
    
    nario vardą: !username
    slaptažodį: !password
    
    Jūs taip pat galite prisijungti spausdami šią nuorodą arba nukopijavę ją į naršyklę:
    
    !login_url
    
    Tai yra vienkartinė nuoroda, taigi naudoti ją galima tik vieną kartą.
    
    Po prisijungimo jūs busite nukreipti į !edit_uri, kad galėtumėt pasikeisti slaptažodį.
    
    
    --  !site komanda

en: Account details for !username at !site (pending admin approval)
lt: !username nario registracija !site svetainėje (laukia administratoriaus patvirtinimo)

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another e-mail containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  !site team
lt: !username,
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote svetainėje !site. Jūsų registraciją turi patvirtinti administratorius. Kuomet ji bus patvirtinta, jūs gausite kitą el. pašto žinutę su informacija, kaip prisijungti, nustatyti savo slaptažodį bei kitas detales.
    
    
    --  Svetainės !site komanda

en: Replacement login information for !username at !site
lt: Nauja prisijungimo informacija nariui !username sveitanėje !site

en: !username,
    
    A request to reset the password for your account has been made at !site.
    
    You may now log in to !uri_brief by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
lt: !username,
    
    Prašymas gauti naują slaptažodį gautas iš !site.
    
    Dabar galite prisijungti prie !uri_brief spausdami nuorodą arba nukopijuokite ją į savo naršyklę:
    
    !login_url
    
    Čia yra vienkartinė nuorodą, todėl ja pasinaudoti galėsite tik vieną kartą. Jei ja nepasinaudosite per vieną dieną ji nebegalios.
    
    Po prisijungimo jūs būsite nukreiptas į !edit_uri kur galėsite pasikeisti slaptažodį

en: Account details for !username at !site (approved)
lt: Svetainės !site nario !username patvirtintos paskyros detalės

en: !username,
    
    Your account at !site has been activated.
    
    You may now log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    Once you have set your own password, you will be able to log in to !login_uri in the future using:
    
    username: !username
lt: !username,
    
    Jūsų paskyra !site buvo aktyvuota.
    
    Norėdami prisijungti galite spausti nuorodą esančia žemiau arba nukopijuoti ją į naršyklę:
    
    !login_url
    
    Čia yra vienkartinė nuorodą, todėl ja pasinaudoti galėsite tik vieną kartą
    
    Po prisijungimo jūs būsite nukreiptas į !edit_uri kur galėsite pasikeisti slaptažodį
    
    Kai tik nustatysite savo slaptažodį, galėsite prisijungti prie !login_uri naudodami:
    
    registracijos vardas: !username

en: Account details for !username at !site (blocked)
lt: Svetainės !site nario !username užblokuotos paskyros detalės

en: !username,
    
    Your account on !site has been blocked.
lt: !username,
    
    Jūsų paskyra svetainėje !site buvo užblokuota.

en: Account details for !username at !site (deleted)
lt: Svetainės !site nario !username pašalintos paskyros detalės

en: !username,
    
    Your account on !site has been deleted.
lt: !username,
    
    Jūsų paskyra svetainėje !site buvo ištrinta.

en: Unblock the selected users
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Block the selected users
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Delete the selected users
lt: Šalinti pasirinktus narius

en: The user module allows users to register, login, and log out. Users benefit from being able to sign on because it associates content they create with their account and allows various permissions to be set for their roles. The user module supports user roles which establish fine grained permissions allowing each role to do only what the administrator wants them to. Each user is assigned to one or more roles. By default there are two roles <em>anonymous</em> - a user who has not logged in, and <em>authenticated</em> a user who has signed up and who has been authorized.
lt: Narių modulis leidžia registruotis atsijungti prisijungti. Nariai pagal turimas teises gali kurti, skaityti, naudotis moduliais. Narių modulis palaiko roles kurioms gali būt suteiktos įvairios teisės. Kiekvienas narys priskirimas vienai ar daugiau rolių. Įprastai įra dvi rolės <em>svečias</em> - narys kuris neprisijungęs, ir <em>prisijungęs</em> narys.

en: Users can use their own name or handle and can specify personal configuration settings through their individual <em>My account</em> page. Users must authenticate by supplying a local username and password or through their OpenID, an optional and secure method for logging into many websites with a single username and password. In some configurations, users may authenticate using a username and password from another Drupal site, or through some other site-specific mechanism.
lt: Nariai gali panaudoti savo pačių vardą ar pasielgti ir gali apibrėžti asmeninius konfigūracijos nustatymų individualumą <em>Mano erdvė</em> puslapyje. Nariai turi prisijungti naudojant vietinį nario vardą ir slaptažodį arba naudojant OpenID - laisvą ir saugų būdą prisijungti prie daugeliu svetainių naudojant vieną vardą ir slaptažodį. Kai kuriuose nustatymuose nariai gali prisijungti su savo vardu ir slaptažodžiu prie kitų Drupal svetainių.

en: A visitor accessing your website is assigned a unique ID, or session ID, which is stored in a cookie. The cookie does not contain personal information, but acts as a key to retrieve information from your site. Users should have cookies enabled in their web browser when using your site.
lt: Lankytojams kurie lanko jūsų svetainę priskiramas nuikalus ID arba sesijos ID, kurie saugomi sausainėliuose. Sausainėliuose nėra asmeninės informacijos, bet veikia kaip raktas peržiūrint jūsų svetainės informacija. Lankytojai turi leisti sausainėlių naudojimą kai naudoja jūsų svetainę.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@user">User module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@user">Narių modulį</a>.

en: Drupal allows users to register, login, log out, maintain user profiles, etc. Users of the site may not use their own names to post content until they have signed up for a user account.
lt: Drupal leidžia nariams užsiregistruoti, prisijungti, atsijungti, tvarkyti savo asmens duomenis ir t.t. Neregistruoti lankytojai negali savo vardu skelbti turinio.

en: This web page allows administrators to register new users. Users' e-mail addresses and usernames must be unique.
lt: Šis puslapis leidžia administratoriams registruoti naujus narius. Narių el. pašto adresai ir registracijos vardai turi būti unikalūs.

en: Set up username and e-mail address access rules for new <em>and</em> existing accounts (currently logged in accounts will not be logged out). If a username or e-mail address for an account matches any deny rule, but not an allow rule, then the account will not be allowed to be created or to log in. A host rule is effective for every page view, not just registrations.
lt: Nustatykite nario vardo ir el-pašto priėjimo taisykles naujiems ir jau esantiems nariams (dabar prisijungę nebus atjungti). Jei nario vardas ar el. pašto adresas sutampa su draudžiama taisykle, bet ne su leidžiama, tada nebus leista sukurti sąskaitos ar prisijungti. Host taisyklė efektyvesnė kiekvieno puslapio peržiūrai net tik registracijai.

en: Permissions let you control what users can do on your site. Each user role (defined on the <a href="@role">user roles page</a>) has its own set of permissions. For example, you could give users classified as "Administrators" permission to "administer nodes" but deny this power to ordinary, "authenticated" users. You can use permissions to reveal new features to privileged users (those with subscriptions, for example). Permissions also allow trusted users to share the administrative burden of running a busy site.
lt: Leidimai leidžia jums kontroliuoti ką nariai gali daryti svetainėje. Kiekviena rolė (apibrėžiama <a href="@role">narių rolių puslapyje</a>) turi savo leidimus Pavyzdžiui, jūs galite rolei "Moderatorius" suteikti teisę "administruoti mazgus" bet drausti šią teisę paprastiems nariams.

en: <p>Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined in <a href="@permissions">user permissions</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the <em>role names</em> of the various roles. To delete a role choose "edit".</p><p>By default, Drupal comes with two user roles:</p>
          <ul>
          <li>Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.</li>
          <li>Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.</li>
          </ul>
lt: <p>Rolės leidžia jums  tinkamai apsaugoti Drupal svetainę. Rolės suskirsto narius į grupes kurios turi tam tikras teises kurios nustatomos <a href="@permissions">preigos kontrolės puslapyje</a>. Rolės pavyzdžiai: anoniminis narys, moderatorius, ir t.t. Šioje srityje jūs galite apibrėžti rolių pavadinimus. Norėdami pašalinti rolę spauskite "redaguoti teises"</p><p>Įprastai Drupal rolės yra šios:</p>
          <ul>
          <li>Anoniminis narys (anonymous user): Ši rolė naudojama lankytojams kurie neturi sąskaitos svetainėje arba neprisijungę prie jos.</li>
          <li>Prisijungęs narys (authenticated user): Ši rolė suteikiama prisijungusiam nariui.</li>
          </ul>

en: Enter a simple pattern ("*" may be used as a wildcard match) to search for a username or e-mail address. For example, one may search for "br" and Drupal might return "brian", "brad", and "brenda@example.com".
lt: Įveskite paprastą šabloną ("*"  atitinka bet ką), kurį turi atitikti ieškomas registracijos vardas. Pavyzdžiui, įvedus  "jo", rezultatuose gali būti "Jonas", "Jokūbas" ir "jonija@pvz.lt".

en: Welcome to Drupal. You are now logged in as user #1, which gives you full control over your website.
lt: Sveiki atvykę į Drupal. Jūs dabar esate prisijungęs kaip narys #1, kuriam suteiktos visos jūsų svetainės teisės.

en: </p><p> Your password is <strong>%pass</strong>. You may change your password below.</p>
lt: </p><p> Jūsų slaptažodis yra <strong>%pass</strong>. Jį galite pasikeisti žemiau.</p>

en: New external user: %name using module %module.
lt: Naujas išorinis narys: %user naudoja modulį %module.

en: Deleted user: %name %email.
lt: Pašalintas narys: %name %email.

en: administer permissions
lt: administruoti leidimus

en: administer users
lt: administruoti narius

en: access user profiles
lt: narių profiliai

en: change own username
lt: keisti savo registracijos vardą

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, and user pictures.
lt: Nustatykite įprastus veiksmus su nariais, jų registracija, el. pašto adresais ir nuotraukomis.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
lt: Nusako priėjimą pagal rolę.

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę

en: Access rules
lt: Prieigos taisyklės

en: List and create rules to disallow usernames, e-mail addresses, and IP addresses.
lt: Peržiūrėkite ir sukurkite taisykles kurios draudžia registracijos vardus, el. pašto adresus, IP adresus.

en: Check rules
lt: Patikrinti taisykles

en: Manages the user registration and login system.
lt: Tvarko registracijos ir prisijungimo sistemas.

en: By !author at @date
lt: Sukūrė !author -  @date

en: Minimalist tabled theme with light colors.
lt: Minimalistinė lentelėmis paremta tema su šviesiomis spalvomis.

en: Boxy tabled theme in all grays.
lt: Lentelėmis paremta tema, pilkos spalvos, kaip dėžutė.

en: Skip navigation
lt: Į navigaciją

en: Tabled, multi-column theme in blue and orange tones.
lt: Lentelėmis paremta, daugiastulpelinė tema su mėlynos ir oranžinės spalvos tonais

en: !site_name blogs
lt: !site_name tinklaraščiai

en: To clear all caches, click the button on the <a href="@performance">Performance page</a>.
lt: Norėdami išvalyti visą kešą, paspauskite mygtuką <a href="@performance">Veikimo puslapyje</a>.

en: Your OpenID
lt: Jūsų OpenID

en: This OpenID will be attached to your account after registration.
lt: Šis OpenID bus pridėtas prie jūsų paskyros po registracijos.

en: Please complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
lt: Prašome užpildyti žemiau esančią registracijos formą. Jei jūs jau turite paskyrą galite <a href="@login">prisijungti</a> ir pridėti savo OpenID punkte "Mano erdvė".

en: Account registration using the information provided by your OpenID provider failed due to the reasons listed below. Please complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
lt: Paskyros registravimas pasinaudojus OpenID nepavyko dėl žemiau nurodytų priežasčių. Prašome užpildyti registracijos formą. Jei jūs jau turite paskyrą galite <a href="@login">prisijungti</a> ir pridėti savo OpenID punkte "Mano erdvė".

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
lt: JavaScript vertimo failas %file.js prarastas.

en: Published comment %subject.
lt: Komentaras paskelbtas %subject.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language code field.
lt: Ženklai &lt;, &gt;, " ir ' kalbos kodo laukelyje yra neleidžiami.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language name in English field.
lt: Ženklai &lt;, &gt;, " ir ' anglų kalbos laukelyje yra neleidžiami.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the native language name field.
lt: Ženklai &lt;, &gt;, " ir ' gimtosios kalbos laukelyje yra neleidžiami.

en: Nonce from @endpoint rejected because it is not correctly formatted, nonce: @nonce.
lt: Laikinas identifikatorius, gautas iš @endpoint, buvo atmestas, nes suformuotas nekorektiškai, laikinas identifikatorius: @nonce.

en: Nonce received from @endpoint is out of range (time difference: @intervals). Check possible clock skew.
lt: Laikinas identifikatorius, gautas iš @endpoint nepatenka į galimų reikšmių intervalą (laiko skirtumas: @intervals). Patikrinkite galimą laikrodžio paklaidą.

en: Nonce replay attempt blocked from @ip, nonce: @nonce.
lt: Laikino identifikatoriaus pakartotinis bandymas iš @ip užblokuotas, laikinas identifikatorius: @nonce.
