Drupal Developer (6.x-2.1) - en to lt translation catalogue (452 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Development
lt: Kūrimas

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: core
lt: branduolys

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: Weight
lt: Svoris

en: Center
lt: Centras

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Depth
lt: Gylis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Žymė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: username
lt: registracijos vardas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Core
lt: Branduolys

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Manage
lt: Valdyti

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Paths
lt: Keliai

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Check
lt: Čekis

en: status
lt: būsena

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Bottom
lt: Apačia

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Mission
lt: Misija

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Not found
lt: Nerasta

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Node revision ID
lt: Mazgo versijos ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: active
lt: aktyvus

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Up
lt: Viršun

en: Line
lt: Eilutė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: System
lt: Sistema

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: security
lt: saugumas

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Now
lt: Dabar

en: Other
lt: Kiti

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: access content
lt: skaityti turinį

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: rolė

en: User login
lt: Nariams

en: Log in
lt: Prisijungti

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Exists
lt: Esantys

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: <All>
lt: -Visi-

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Order
lt: Užsakymas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: update
lt: atnaujinti

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Display all menu items
lt: Rodyti visus meniu punktus

en: access administration menu
lt: naudotis administravimo meniu

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: unlimited
lt: neribotas

en: Features
lt: Savybės

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Results
lt: Rezultatai

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Style
lt: Stilius

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Testing
lt: Testavimas

en: User name
lt: Nario vardas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Themes
lt: Temos

en: administer nodes
lt: administruoti mazgus

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Storage
lt: Saugykla

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Menus
lt: Meniu

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Form
lt: Forma

en: Permission
lt: Teisė

en: Italic
lt: Pasviręs

en: file system
lt: Failų sistema

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Loading
lt: Kraunama

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Variable editor
lt: Kintamųjų redaktorius

en: Execute
lt: Vykdyti

en: ok
lt: Gerai

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form input format
lt: Mazgo formos įvedimo formatas

en: Input format for the body field on a node.
lt: Mazgo turinio lauko įvedimo formatas.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Node form categories
lt: Mazgo formos kategorijos

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Categories.
lt: Kategorijos.

en: Book options
lt: Knygos nustatymai

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Input format.
lt: Įvesties formatas.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Term synonyms
lt: Termino sinonimai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: -n/a-
lt: -n/d-

en: Found the @submit button
lt: Rastas @submit mygtukas

en: Failed to set field @name to @value
lt: Nepavyko nustatyti laukui @name reikšmės @value

en: No temporary directories to remove.
lt: Nėra laikino aplanko, kurį galėtumėte pašalinti.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
lt: Vykdykite Drupal branduolio ir aktyvių modulių testus. Šie testai  leis įsitikinti, kad svetainės kodas veikia taip, kaip suprojektuota.

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Or
lt: Arba

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti įkeltas, nes katalogas %directory neteisingai sukonfigūruotas.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failo tokiu pavadinimu nėra. Prašome patikrinti pavadinimą.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failas tokiu pavadinimu jau yra kataloge.

en: The selected file %file could not be copied.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti kopijuojamas.

en: The removal of the original file %file has failed.
lt: Orginalios bylos  %file pašalinimas napavyko

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: Enable developer modules
lt: Įjungti kūrėjo modulius

en: Disable developer modules
lt: Išjungti kūrėjo modulius

en: Collapse fieldsets on modules page
lt: Suskleisti laukelių rinkinius modulių puslapyje

en: Current anonymous / authenticated users
lt: Dabartinis anoniminis / prisijungęs narys

en: Disabled these modules: !module-list.
lt: Išjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
lt: Kūrėjo moduliai įjungti.

en: display drupal links
lt: rodyti drupal nuorodas

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: neįmanoma įrašyiti į .htaccess failą. Prašome sukurti .htaccess failą %directory kataloge, su eilutėmis:<code>!htaccess</code>

en: No test results to display.
lt: Nėra testo rezultatų

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Menu link ID
lt: Meniu nuorodos ID

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: %message in %file on line %line.
lt: %message faile %file, %line eilutėje.

en: 1 character | @count characters
lt[0]: @count simbolis
lt[1]: @count simboliai
lt[2]: @count simbolių

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Created content type %type.
lt: Sukurtas %type tipo turinys.

en: User created with name %name and pass %pass
lt: Sukurtas narys, kurio vardas %name ir slaptažodis %pass

en: Created permissions: @perms
lt: Sukurtos teisės: @perms

en: Invalid permission %permission.
lt: Klaidingos teisės %permission.

en: Username field found.
lt: Rastas nario vardo laukelis.

en: Password field found.
lt: Rastas slaptažodžio laukelis.

en: !method @url returned @status (!length).
lt: !method @url grąžino @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
lt: "@path" rastas validus HTML

en: Parsed page successfully.
lt: Puslapis išnagrinėtas sėkmingai.

en: Found the requested form fields at @path
lt: @path rasti prašomi formos laukai

en: Found field by name @name
lt: Rastas laukelis, turintis pavadinimą @name

en: Did not find field by name @name
lt: Nerastas laukelis, turintis pavadinimą @name

en: Found field by id @id
lt: Rastas laukelis, kurio id @id

en: Did not find field by id @id
lt: Nerastas laukelis, kurio id @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
lt: HTTP tikėjosi atsakymo !code, bet gavo !curl_code

en: Tests
lt: Testai

en: Run tests
lt: Paleisti testus

en: Clean test environment
lt: Išvalyti testinę aplinką

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
lt: Pašalina lenteles su prefiksu "simpletest" ir laikinus aplankus, kurie liko po nesėkmingų testų. Tai skirta kūrėjams kuriant testus.

en: Clean environment
lt: Išvalyti aplinką

en: No tests to display.
lt: Nėra testų.

en: @pass, @fail, and @exception
lt: @pass, @fail ir @exception

en: No test(s) selected.
lt: Testas (-ai) nepažymėti.

en: Processing test @num of @max - %test.
lt: Vykdomas testas @num iš @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
lt: Vykdomas testas @num iš @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
lt[0]: @count bandymas
lt[1]: @count bandymai
lt[2]: @count bandymų

en: 1 fail | @count fails
lt[0]: @count nesėkmė
lt[1]: @count nesėkmės
lt[2]: @count nesėkmių

en: 1 exception | @count exceptions
lt[0]: @count išimtis
lt[1]: @count išimtys
lt[2]: @count išimčių

en: PHP DOMDocument class
lt: PHP DOMDocument klasė

en: Provides a framework for unit and functional testing.
lt: Pateikia karkasą kodo testavimui.

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Adjust top margin
lt: Nustatyti viršutinę paraštę

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
lt: Jei įjungta svetainės viršutinė paraštė padidėją apie 20 taškų, tam kad tilptu administravimo meniu. Jei išjungta administravimo meniu gali uždengti kai kuriuos absolute- ar fixed- pozicijos puslapio elementus.

en: Keep menu at top of page
lt: Laikyti meniu puslapio viršuje

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
lt: Jei įjungta administravimo meniu visada bus rodomas naršyklės lango viršuje, net jei puslapis paslinktas žemyn. <strong>Atminkite: Kai kuriose naršyklėse, šis parametras lemia neteisingą puslapių rodymą, nematomą kursorių, formų elementai ne pasirenkami, ar kitos problemos. Jei šios problemos pasireiškia išjunkite šią funkciją.</strong>

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
lt: Jei įjungta, laukelių rinkiniai <a href="!modules-url">modulių</a> puslapyje automatiškai bus suskleisti.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
lt: Jei šiam tikslui buvo įdiegtas Utility modulis jie gali būt saugiai išjungtas ir išdiegtas.

en: Move local tasks into menu
lt: Perkelti vietines užduotis į meniu

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
lt: Jei įjungta kortelės esančio puslapio bus perkeltos į administravimo meniu. Ši galimybė įmanoma tik temose kurios kortelėms naudoja CSS klasę <code>tabs primary</code> ir <code>tabs secondary</code>

en: Administration menu settings
lt: Administravimo meniu nuostatos

en: Parent link ID
lt: Tėvinės nuorodos ID

en: Display additional data for each menu item
lt: Rodyti papildomus duomenis kiekvienam meniu elementui

en: Display the selected items next to each menu item link.
lt: Rodyti pasirinktus elementus prie kiekvieno meniu punkto nuorodos.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
lt: Jei įjungta visi meniu elementai yra rodomi nepriklausomai nuo jūsų svetainės nuostatų. <em>Atminkite: Neįjunkite veikiančioje svetainėje.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
lt: Įjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą. Administravimo meniu taip pat rodomas anoniminiams ir prisijungusiems nariams taip pat suteikia galimybę savitiems moduliams pridėti meniu punktus. Meniu integracija gali variuoti priklausomai nuo modulių, pvz.: modulis <a href="@drupal">Devel</a> suteikia greitą prieigą prie kūrėjo įrankių.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
lt: Administravimo meniu nuostatų puslapis suteikia galimybę pakeisti kai kurių meniu elementų elgiasi ir atvaizdavimą. Kadangi atvaizdavimas priklauso nuo svetainės temos todėl svarbius pakeitimus reiktu atlikti svetainės temos CSS bylose. Platesnę informaciją rasite README.txt byloje.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
lt: Meniu punktai rodomi administravimo meniu priklauso nuo nario, kuris peržiūri, leidimų. Pirmiausia administravimo meniu rodomas nariams kurie turi <em>Naudotis administravimo meniu</em>(admin_menu modulis) leidimą. Antra narys turi priklausyti rolei kurie turi <em>Naudotis administravimo puslapiais</em> (sistemos modulis) leidimą, tam kad matytų administravimo nuorodas. Ir trečia tik dabar leidžiamos nuorodos matomos; pvz.: jei narys neturi leidimų <em>Administruoti leidimus</em> (narių modulis) ir <em>Administruoti narius</em> (narių modulis) jam nebus rodomas <em>Narių valdymas</em> meniu punktas.

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: Adjust administration menu settings.
lt: Derinti administravimo meniu nuostatas.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
lt: Teikia iškrentanti meniu daugeliui administravimo užduotims ir kitiems tikslams (nariams su tinkamais leidimais).

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas.

en: Enable and disable features.
lt: Įjungti ir išjungti elementus.

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lt: Katalogui %directory  pakeisti leidimai, kad būtų įmanoma į jį įrašyti

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
lt: Jei administravimo meniu vaizduoja dvigubus meniu elementus jums reiktų perkrauti meniu pasinaudojus <em>Valyti ir perkrauti</em> mygtuką.

en: Wipe and rebuild
lt: Valyti ir perkrauti

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Create feature
lt: Sukurti elementą

en: Create a new feature.
lt: Sukurti naują elementą.

en: Created role of name: @name, id: @rid
lt: Sukurta rolė su pavadinimu: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
lt: Narys %name sėkmingai prisijungė.

en: Raw "@raw" found
lt: Rastas neapdirbtas "@raw"

en: Raw "@raw" not found
lt: Nerastas neapdirbtas "@raw"

en: "@text" found
lt: Rastas "@text"

en: "@text" not found
lt: Nerastas "@text"

en: Pattern "@pattern" found
lt: Rastas šablonas "@pattern"

en: Pattern "@pattern" not found
lt: Nerastas šablonas "@pattern"

en: Checkbox field @id is checked.
lt: Žymimasis langelis @id pažymėtas.

en: Checkbox field @id is not checked.
lt: Žymimasis langelis @id nepažymėtas.

en: Verbose message
lt: Daugiažodė žinutė

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
lt: Pasirinkite testą (-us) ar grupę (-es) testų, kuriuos norite vykdyti ir spragtelėkite <em>Vykdyti testus</em>.

en: All (@count)
lt: Visi (@count)

en: Pass (@count)
lt: Pavyko (@count)

en: Fail (@count)
lt: Nepavyko (@count)

en: Return to list
lt: Grįžti į sąrašą

en: Clear results after each complete test suite run
lt: Išvalyti rezultatus po kiekvieno paleisto testo komplekto.

en: Provide verbose information when running tests
lt: Pateikti išsamią informaciją, kai vykdomi testai

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
lt: Bus pateikti išsamūs duomenys, kurie naudingi derinant. Vykdant kiekvieną testo rinkinį išsamūs duomenys perrašomi iš naujo. Išsamių duomenų išvedimas yra labai detalus, todėl rekomenduojama naudoti tik derinant.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
lt: HTTP auth nustatymus naudoja SimpleTest naršyklė, kai vykdo testavimą. Tai naudinga kai svetainė reikalauja paprastos HTTP autentifikacijos.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
lt: @pass, @fail, @exception ir  @debug

en: The test run did not successfully finish.
lt: Testo vykdymas baigėsi nesėkmingai.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
lt: Galimybė išvalyti testo rezultatus išjungta, todėl testo rezultatų lentelė nebus išvalyta.

en: No leftover tables to remove.
lt: Nėra likučių lentelės, kurią būtų galima pašalinti.

en: 1 debug message | @count debug messages
lt[0]: @count derinimo žinutė
lt[1]: @count derinimo žinutės
lt[2]: @count derinimo žinučių

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
lt[0]: Pašalintas @count testavimo rezultatas.
lt[1]: Pašalinti @count testavimo rezultatai.
lt[2]: Pašalinta @count testavimo rezultatų.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
lt[0]: Pašalinta @count likučių lentelė.
lt[1]: Pašalintos @count likučių lentelės.
lt[2]: Pašalinta @count likučių lentelių.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
lt[0]: Pašalintas @count laikinas aplankas
lt[1]: Pašalinti @count laikini aplankai.
lt[2]: Pašalinta @count laikinų aplankų.

en: Test result
lt: Testo rezultatai

en: View result of tests.
lt: Peržiūrėti testavimo rezultatus.

en: hash
lt: maiša

en: Page footer message
lt: Puslapio poraštės žinutė

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: Manage features.
lt: Tvarkyti elementus.

en: Filter formats
lt: Filtrų formatai

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos
