Drupal Developer (6.x-2.2) - en to et translation catalogue (647 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: enabled
et: lubatud

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Development
et: Arendus

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: error
et: veateade

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: core
et: tuum

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: default
et: vaikimisi

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Password
et: Parool

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: User contact form
et: Kasutaja kontaktvorm

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Center
et: Keskel

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Depth
et: Sügavus

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: username
et: kasutajanimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Core
et: Tuum

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Manage
et: Halda

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Paths
et: Asukohad

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Check
et: Kontrolli

en: status
et: olek

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Contact
et: Kontakt

en: Node
et: Postitus

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Submit @name
et: Postita @name

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Bottom
et: Alumine

en: Node links
et: Postituse viited

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Mission
et: Missioon

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Not found
et: Ei leitud

en: Module
et: Moodul

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Throttle
et: Ventiil

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Node revision ID
et: Kohendatud postituse ID

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Contains
et: Sisaldab

en: Count
et: Arv

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: active
et: aktiivne

en: Advanced
et: Täpsem

en: Up
et: Üles

en: Line
et: Rida

en: Medium
et: Keskmine

en: System
et: Süsteem

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: security
et: turvalisus

en: node
et: postitus

en: General
et: Üldine

en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Now
et: Praegu

en: All views
et: Kõik vaated

en: Base
et: Baas

en: Other
et: Muu

en: Align
et: Joondus

en: Basic
et: Lihtne

en: access content
et: sisu vaatamine

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: Log in
et: Logi sisse

en: String
et: Sõne

en: Case
et: Tõst

en: Exists
et: Väljumine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: <All>
et: &lt;kõik&gt;

en: Clone
et: Klooni

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Down
et: Alla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Order
et: Järjestus

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Recent
et: Hiljutised

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Operation
et: Operatsioon

en: Function
et: Funktsioon

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Rules
et: Reeglid

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Change
et: Muutmine

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Switch
et: Vaheta

en: Clear
et: Tühjenda

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: update
et: uuendus

en: Browser
et: Brauser

en: Display all menu items
et: Kuva kõiki menüüelemente

en: access administration menu
et: ligipääs administreerimismenüüle

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: unlimited
et: piiramata

en: Features
et: Omadused

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: First
et: Esimene

en: Query
et: Päring

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: NO
et: EI

en: YES
et: JAH

en: Second
et: Sekund

en: Revert
et: Tühista

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Select a user
et: Vali kasutaja

en: You must select a user.
et: Kasutaja on nõutud.

en: Log out
et: Logi välja

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: warning
et: hoiatus

en: Enabled filters
et: Aktiveeritud filtrid

en: critical
et: kriitiline

en: Results
et: Tulemused

en: All blogs
et: Kõik blogid

en: Style
et: Stiil

en: Permissions
et: Õigused

en: Changed
et: Muudetud

en: create
et: loo

en: Testing
et: Testimine

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: New
et: Uus

en: Enter username
et: Sisesta kasutajanimi

en: Username not found
et: Kasutajanime ei leitud

en: Relationships
et: Suhted

en: Basic information
et: Baasinfo

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Themes
et: Teemad

en: administer nodes
et: postituste haldamine

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Tabs
et: Sakid

en: Storage
et: Ladu

en: Page name
et: Lehe nimi

en: Apply
et: Rakenda

en: Bold
et: Rasvane

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Simple
et: Lihtne

en:  content
et:  sisu

en: Internationalization
et: Internationaliseerimine

en: Menus
et: Menüüd

en: Third
et: Kolmas

en: Form
et: Vorm

en: Permission
et: Õigus

en: @module module
et: @module moodul

en: incompatible
et: pole ühilduv

en: Incompatible with this version of Drupal core
et: Kokkusobimatu selle Drupali tuuma versiooniga.

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
et: See versioon on kokkusobimatu !core_version Drupali tuuma versiooniga.

en: Incompatible with this version of PHP
et: Pole ühilduv selle PHP versiooniga

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
et: See moodul vajab PHP versiooni @php_required ning ei ole versiooniga !php_version kokkusobiv.

en: Edit this term
et: Muuda seda terminit

en: Italic
et: Kursiiv

en: Read/Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: file system
et: failisüsteem

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Contexts
et: Kontekst

en: Loading
et: Laadimine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Empty cache
et: Tühjenda vahemälu

en: Reinstall modules
et: Paigalda moodulid uuesti

en: Switch user
et: Vaheta kasutajat

en: Devel
et: Arendus

en: This user can switch back.
et: See kasutaja saab tagasi muuta.

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
et: Sisesta mingi kood. Ära kasuta <code>&lt;?php ja ?&gt;</code> elemente.

en: Execute
et: Rakenda

en: ok
et: olgu

en: empty
et: tühi

en: Package
et: Pakk

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Rebuilding
et: Taastamine

en: Attach files
et: Manusta faile

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
et: Veebiaadress %url ei ole korrektne. Palun sisesta täispikk aadress. Näide: http://www.minuleht.ee/feed.xml.

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: New custom content
et: Uus kohandatud sisu

en: Context
et: Kontekst

en: General form
et: Üldine vorm

en: Node type description
et: Postituse tüübi kirjeldus

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: A list of files attached to the node.
et: Postitusega kaasa pandud failide loend.

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: A form to add a new comment.
et: Uue kommentaari lisamise vorm.

en: Node comments
et: Postituse kommentaarid

en: The comments of the referenced node.
et: Viidatud postituse kommentaarid:

en: Sort
et: Järjesta

en: !a comments per page
et: !a kommentaari lehel

en: Pager
et: Lehitseja

en: Node content
et: Postituse sisu

en: The content of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Node form publishing options
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Publishing options on the Node form.
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Node form author information
et: Postituse vormi autori andmed

en: Author information on the Node form.
et: Postituse vormi autori andmed.

en: Node form input format
et: Postituse vormi sisestamise vorming

en: Node form comment settings
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted

en: Comment settings on the Node form.
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted.

en: Node form menu settings
et: Postituse vormi menüü sätted

en: File attachments on the Node form.
et: Kaasapandud failid

en: Node form categories
et: Postituse vormi kategooriad

en: Comment options
et: Kommenteerimise valikud

en: Comment options.
et: Kommenteerimise valikud.

en: Menu options
et: Menüü valikud

en: Menu options.
et: Menüü valikud.

en: Attach files.
et: Manusta faile.

en: Book options.
et: Raamatu valikud.

en: Node type description.
et: Postituse tüübi kirjeldus.

en: Profile content goes here.
et: Siia tuleb profiili sisu.

en: Term description goes here.
et: Siia tuleb termini kirjeldus.

en: Term description.
et: Termini kirjeldus.

en: List of related terms
et: Seonduvate terminite loend

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: The picture of a user.
et: Pilt sellest kasutajast.

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: The profile of a user.
et: Kasutaja profiil.

en: Vocabulary terms
et: Sõnastiku terminid

en: All the terms in a vocabulary.
et: Kõik terminid selles sõnastikus.

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: Display as tree
et: Kuvatakse puuna

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Select the vocabulary for this form.
et: Vali sellele vormile sõnastik.

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close window
et: Sulge aken

en: Add @type "@context"
et: Lisa @type "@context"

en: Edit @type "@context"
et: Muuda @type "@context"

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
et: Konteksti märksõnade kasutamiseks %keyword, või %title originaalpealkirja kasutamiseks uue pealkirja sees.

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Local
et: Kohalik

en: Panel
et: Paneel

en: Add a node from your site as content.
et: Lisa saidis olev postitus selle sisuks.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
et: NID kasutamiseks võib kasutada muutujaid %0, %1, ..., %N, argumentide kasutamiseks muutujaid @0, @1, @2, ..., @N.

en: Path is required.
et: Aadress on nõutud.

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: Top level book
et: Kõrgeima tasandi raamat

en: -n/a-
et: -puudub-

en: Found the @submit button
et: Leitud on @submit nupp

en: Failed to set field @name to @value
et: Väljale @name  väärtuse @value andmine ebaõnnestus

en: No temporary directories to remove.
et: Puuduvad ajutised kataloogid, mida eemaldada.

en: Promote to front page
et: Ülenda avalehele

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: Finish
et: Valmis

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: Or
et: Või

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
et: Valitud faili %file pole võimalik üles laadida, kuna kataloog %directory ei ole õigesti seadistatud.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
et: Valitud faili %file ei olnud võimalik kopeerida, kuna selle nimega faili ei eksisteeri. Palun kontrolli kas faili nimi on õige.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
et: Valitud faili %file ei õnnestunud kopeerida, kuna selle nimega fail juba eksisteerib sihtkataloogis.

en: The selected file %file could not be copied.
et: Valitud faili %file kopeerimine ebaõnnestus.

en: The removal of the original file %file has failed.
et: Originaalfaili %file eemaldamine ebaõnnestus.

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: and
et: ja

en: Menu items
et: Menüü kirjed

en: Primary Key: Unique cache ID.
et: Peamine Võti: Unikaalne puhvri kood.

en: A collection of data to cache.
et: Kogum infot mida on vaja puhverdada.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
et: UNIX ajatempel mis näitab millal puhvri kirje aegub, või 0 kui antud kirje ei aegu kunagi.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
et: UNIX ajatempel, mis näitab millal puhvri kirje loodi.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
et: HTTP päis, mis lisatakse puhverdatud andmetele.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
et: Lipp mis näitab kas sisu on järjestatud (1) või mitte (0).

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Widgets
et: Vidinad

en: Minimum number of words
et: Minimaalne sõnade arv

en: Custom pages
et: Kohandatud lehed

en: Enable developer modules
et: Lülita sisse arendusmoodulid

en: Disable developer modules
et: Lülita arendusmoodulid välja

en: Collapse fieldsets on modules page
et: Minimiseeri väljagrupid moodulite lehel

en: Current anonymous / authenticated users
et: Aktiivsed tuvastamata / tuvastatud kasutajad

en: Disabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on välja lülitatud: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
et: Ühtegi arendusmoodulit ei ole sisse lülitatud.

en: display drupal links
et: kuva drupali viiteid

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
et: Turvalisuse hoiatus: Ei saa kirjutada .htaccess faili. Palun loo .htaccess fail kataloogi %directory, mis sisaldab järgnevaid ridu: <code>!htaccess</code>

en: No test results to display.
et: Kuvamiseks pole ühtegi testitulemust.

en: Starts with
et: Algab millega

en: Variants
et: Variandid

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: User: ID
et: Kasutaja: ID

en: Menu link ID
et: Menüülingi ID

en: Menu links
et: Menüülingid

en: %message in %file on line %line.
et: %message failis %file real %line.

en: 1 character | @count characters
et[0]: 1 tähemärk
et[1]: @count tähemärki

en: Rebuild menus
et: Koosta menüüd uuesti

en: View your server's PHP configuration
et: Vaata oma serveri PHP konfiguratsiooni

en: Execute PHP Code
et: Käivita PHP-kood

en: Execute some PHP code
et: Käivita mingi PHP-kood

en: Devel settings
et: Arenduse seaded

en: Created content type %type.
et: Sisutüüp %type on lisatud.

en: User created with name %name and pass %pass
et: Kasutajakonto on loodud nimega %name ning parooliga %pass

en: Created permissions: @perms
et: Ligipääsuõigused on loodud: @perms

en: Invalid permission %permission.
et: Ebakorrektne ligipääsuõigus %permission.

en: Username field found.
et: Kasutajanime väli on leitud.

en: Password field found.
et: Parooliväli on leitud.

en: !method @url returned @status (!length).
et: !method @url tagastas @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
et: Asukohas "@path" tuvastati korrektne HTML

en: Parsed page successfully.
et: Leht on edukalt parsitud.

en: Found the requested form fields at @path
et: Päritud vormiväljad on leitud teekonnalt @path

en: Found field by name @name
et: Leiti väli nimega @name

en: Did not find field by name @name
et: Välja nimega @name ei leitud

en: Found field by id @id
et: Leiti väli id @id järgi

en: Did not find field by id @id
et: Välja id @id järgi ei leitud

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
et: Oodati HTTP vastust !code, saadi !curl_code

en: Tests
et: Testid

en: Run tests
et: Käivita testid

en: Clean test environment
et: Puhas testkeskkond

en: Clean environment
et: Puhas keskkond

en: No tests to display.
et: Pole ühtegi testi kuvada.

en: @pass, @fail, and @exception
et: @pass, @fail ja @exception

en: No test(s) selected.
et: Ühtegi testi ei ole valitud.

en: Processing test @num of @max - %test.
et: Töötlen testi @num / @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
et: Läbitud test @num testidest @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
et[0]: 1 sooritus
et[1]: @count sooritust

en: 1 fail | @count fails
et[0]: 1 läbikukkumine
et[1]: @count läbikukkumist

en: 1 exception | @count exceptions
et[0]: 1 veaolukord
et[1]: @count veaolukorda

en: PHP DOMDocument class
et: PHP DOMDocument klass

en: Provides a framework for unit and functional testing.
et: Võimaldab kasutada raamistikku funktsionaalseks ning üksustestimiseks.

en: Logged in user
et: Sisse loginud kasutaja

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: alert
et: häire

en: emergency
et: hädaolukord

en: Filter log messages
et: Logisõnumite filtreerimine

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida

en: The page has been deleted.
et: See leht on kustutatud.

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: No language
et: Keel puudub

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: Adjust top margin
et: Korrigeeri ülaserva positsiooni

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse lehte administreerimismenüü kuvamiseks umbes 20px allapoole. Välja lülitatuna võivad mõned absoluutse või fikseeritud positsiooniga elemendid lehel menüü kinni katta.

en: Keep menu at top of page
et: Hoia menüüd lehe ülaservas

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
et: Sisse lülitatuna fikseeritakse administreerimismenüü alati lehe ülaserva (isegi kui lehte skrollitakse). <strong>Pane tähele: Mõnes brauseris võib see esile kutsuda ebakorrektse kuva, kursori nähtamatuks muutumise, probleeme vormielementidega või muid probleeme. Lülita see seade välja kui avastad selliseid probleeme.

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
et: Sisse lülitatuna on <a href="!modules-url">moodulite lehel</a> asuvad väljagrupid vaikimisi kokku surutud.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
et: Kui Utility moodul installeeriti sellel eesmärgil, siis võib ta välja lülitada ning eemaldada.

en: Move local tasks into menu
et: Liiguta toiminguviited menüüsse

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse avatud lehel olevad sakid administreerimismenüüsse. See võimalus on olemas ainult CSS klasse <code>tabs primary</code> ja <code>tabs secondary</code> kasutatavates kujundusmallides.

en: Administration menu settings
et: Administreerimismenüü seaded

en: Parent link ID
et: Vanemlingi ID

en: Display additional data for each menu item
et: Kuva täiendavat infot menüüelementide kohta

en: Display the selected items next to each menu item link.
et: Kuva valitud elemendid menüülingi kõrval.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
et: Sisse lülitatuna kuvatakse hoolimata ligipääsuõigustest kõiki menüüelemente . <em>Tähelepanu: Ära kasuta seda valikut avalikul veebilehel.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on sisse lülitatud: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Kasuta menüü väljanägemise muutmiseks allolevaid seadeid.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Administreerimismenüü kuvab ka hetkel lehel viibivate tuvastatud ja tuvastamata kasutaja koguse ning võimaldab moodulitel oma menüüelemente juurde lisada. Moodulite integratsiooni ulatus administreerimismenüüga varieerub; lisamoodul <a href="@drupal">Devel</a> kasutab näiteks administreerimismenüü võimalusi olulisel määral.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
et: Administreerimismenüü  <a href="@settings">seadete leht</a> võimaldab sul muuta mõningaid menüü kuva ning käitumist mõjutavaid seadeid. Kuna menüü väljanägemine sõltub kasutatavast kujundusmallist, siis on väljanägemise suuremaks muutmiseks vajalik muuta kujundusmalli ning tema CSS faile. Loe README.txt failist lisa kujunduse ning CSS failide muutmise kohta.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
et: Administreerimismenüüs kuvatavad elemendid sõltuvad kasutaja ligipääsuõigustest. Esmalt, administeerimismenüü kuvatakse ainult kasutajatele, kellel on <em>ligipääs administreerimismenüüle</em> õigus. Teiseks peab kasutaja kuuluma rolli, kellel on <em>ligipääs administreerimistoimingutele</em> õigus . Kolmandaks, kasutajale kuvatakse ainult temale lubatud viiteid. Kui näiteks kasutajal puudub õigus <em>kasutajaõiguste haldus</em> siis ei kuvata talle ka kasutajahalduse menüülinki.

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Adjust administration menu settings.
et: Muuda administreerimismenüü seadeid.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
et: Võimaldab kasutada rippmenüüd viidetega administreerimistoimingutele ning muudele olulistele lehtedele (juhul kui kasutajal on vastav ligipääs).

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Enable and disable features.
et: Funktsioonie lubamine ja keelamine.

en: No features available.
et: Ühtegi võimalust pole saadaval.

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Equal
et: Võrdne

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
et: Kausta %directory õigusi on muudetud, et sinna saaks kirjutada.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
et: Kui administreerimismenüü kuvab elemente topelt, siis on tõenäoliselt vajalik menüü uuesti genereerida vajutades <em>Tühjenda ja regenereeri</em> nuppu.

en: Wipe and rebuild
et: Tühjenda ja regenereeri

en: Styles
et: Stiilid

en: The item has been deleted.
et: See kirje on kustutatud.

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Less than or equal to
et: Vähem kui või võrdne

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: CTools CSS Cache
et: CTools CSSi puhver

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
et: Kasulike tööriistade teek. Autor Merlin of Chaos.

en: No info
et: Infot pole

en: No info available.
et: Infot pole saadaval.

en: Configure new !subtype_title
et: Seadista uus paigutus !subtype_title

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: , and
et: , ja

en: , or
et: , või

en: Keyword: %@keyword
et: Võtmesõna: %@keyword

en: Update and return
et: Uuenda ja naase

en: Get a summary of the information about this page.
et: Selle lehe andmete kokkuvõte.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
et: Selle lehe aktiveerimine, et seda saaks sinu süsteemis kasutada.

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Add a new variant to this page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine.

en: Import variant
et: Impordi variant

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine teiselt lehele eksporditud koodist.

en: No variants
et: Variante pole

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: This page has no variants and thus no output of its own.
et: Sellel lehel pole ühtegi varianti, seega pole mingit oma väljundit.

en: Add a new variant
et: Lisa uus variant

en: Page manager
et: Lehehaldur

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Make this your site home page.
et: Tee sellest saidi avaleht.

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.

en: That name is used by another page: @page
et: See nimi on juba kasutusel: @page

en: That path is used by another page: @page
et: See aadress on juba kasutusel: @page

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
et: Ligipääsureeglid määravad, kas lehele on ligipääs ning kas lehega seotud menüükirjed on näha.

en: Invalid keyword.
et: Vale võtmesõna.

en: Paste page code here
et: Kleebi lehe kood siia

en: Create a new page
et: Uue lehe loomine

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
et: Nime, tee ja teiste lehe põhisätete muutmine.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
et: Sellele lehele nähtava menüükirje või saki lisamine.

en: Make a copy of this page
et: Tee sellest lehest koopia

en: Remove this page from your system completely.
et: Eemalda see leht süsteemist täielikult.

en: This is your site home page.
et: See on saidi avaleht.

en: This page is publicly accessible.
et: See leht on kõigile ligipääsetav.

en: Normal menu entry.
et: Tavaline menüükirje.

en: Title: %title.
et: Pealkiri: %title.

en: Menu block: %title.
et: Menüü plokk: %title.

en: User profile template
et: Kasutajaprofiili mall

en: User being viewed
et: Vaadatav kasutaja

en: User: compare
et: Kasutaja: võrdle

en: First User
et: Esimene kasutaja

en: Second User
et: Teine kasutaja

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: @user can view @node.
et: @user saab vaadata @node.

en: @user can edit @node.
et: @user saab muuta @node.

en: @user can delete @node.
et: @user saab kustutada @node.

en: User: role
et: Kasutaja: roll

en: User: language
et: Kasutaja: keel

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
et[0]: Saidi keel on @languages
et[1]: Saidi keel on üks järgnevatest: @languages

en: Taxonomy: vocabulary
et: Klassifikatsioon: sõnastik

en: @identifier is any vocabulary
et: @identifier on suvaline sõnastik

en: Enter a taxonomy term ID.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini ID.

en: Enter a taxonomy term name.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini nimi.

en: The body of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: The date the referenced node was created.
et: Viidatud postituse loomise kuupäev.

en: The title of the referenced node.
et: Viidatud postituse pealkiri.

en: "@s" title
et: "@s" pealkiri

en: Node last updated date
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev

en: The date the referenced node was last updated.
et: Viidatud postituse uuendamise kuupäev.

en: Last updated date
et: Viimase uuenduse kuupäev

en: Node form submit buttons
et: Postituse vormi saatmise nupud

en: Node form url path settings
et: Postituse vormi URL-i sätted

en: Profile category
et: Profiili kategooria

en: Select a term from @vocabulary.
et: Vali termin sõnastikust @vocabulary.

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Enter the title or NID of a node
et: Sisesta sisu pealkiri või id

en: features
et: võimalused

en: Created role of name: @name, id: @rid
et: Lisatud on roll nimega: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
et: Kasutaja %name on edukalt sisse logitud.

en: !count e-mail was sent during this test.
et: Selle testi ajal saadeti !count e-mail.

en: !count e-mails were sent during this test.
et: Selle testi ajal saadeti !count e-posti.

en: Raw "@raw" found
et: Toores "@raw" on leitud

en: Raw "@raw" not found
et: Toorest "@raw" ei leitud

en: "@text" found
et: "@text" on leitud

en: "@text" not found
et: "@text" ei leitud

en: Pattern "@pattern" found
et: Muster "@pattern" on leitud

en: Pattern "@pattern" not found
et: Mustrit "@pattern" ei leitud

en: Checkbox field @id is checked.
et: Valikkast @id on märgistatud.

en: Checkbox field @id is not checked.
et: Valikkasti @id ei ole märgistatud.

en: Verbose message
et: Detailne teade

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
et: Vali testid või testigrupid, mida soovid käivitada ning vajuta <em>Käivita testid</em>.

en: All (@count)
et: Kõik (@count)

en: Pass (@count)
et: Sooritatud (@count)

en: Fail (@count)
et: Ebaõnnestunnud (@count)

en: Return to list
et: Tagasi nimekirja

en: Clear results after each complete test suite run
et: Tühjenda tulemused pärast iga testikogumi jooksutamist

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
et: @pass, @fail, @exception ja @debug

en: The test run did not successfully finish.
et: Testitsükkel ei lõppenud edukalt.

en: No leftover tables to remove.
et: Puuduvad üleliigsed tabelid, mida eemaldada.

en: 1 debug message | @count debug messages
et[0]: 1 silumisteade
et[1]: @count silumisteadet

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
et[0]: Eemaldati 1 testitulemus.
et[1]: Eemaldati @count testitulemust.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
et[0]: Eemaldati 1 üleliigne tabel.
et[1]: Eemaldati @count üleliigset tabelit.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
et[0]: Eemaldati 1 ajutine kataloog.
et[1]: Eemaldati @count ajutist kataloogi.

en: Test result
et: Testi tulemused

en: View result of tests.
et: Vaata testi tulemusi.

en: hash
et: räsi

en: User blog
et: Kasutaja blogi

en: All polls
et: Kõik küsitlused

en: Taxonomy: term
et: Klassifikatsioon: termin

en: Select a term or terms from @vocabulary.
et: Vali sõnastikust @vocabulary üks või mitu terminit.

en: Taxonomy term: ID
et: Klassifikatsiooni termin: ID

en: User: name
et: Kasutaja: nimi

en: Vocabulary: ID
et: Sõnastik: ID

en: Custom: @title
et: Erilahendus: @title

en: A search form with advanced options.
et: Täpsemate valikutega otsinguvorm.

en: styles
et: stiilid

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Update and save
et: Uuenda ja salvesta

en: The page has been updated and saved.
et: Leht uuendati ja salvestati.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
et: See aadress on juba kasutusel. Süsteem ei saa olemasolevaid aadresse üle kirjutada.

en: @identifier is "@value"
et: @identifier on "@value"

en: @identifier is not "@value"
et: @identifier pole "@value"

en: Not equal to
et: Pole võrdne

en: Helper functions, pages, and blocks to assist Drupal developers. The devel blocks can be managed via the <a href="/admin/build/block">block administration</a> page.
et: Abifunktsioonid, leheküljed ja plokid, mis aitavad Drupali arendajaid. Arendusplokke saab hallata <a href="/admin/build/block">plokkide halduse</a> lehelt.

en: Return to the !site_name home page
et: Liigu tagasi !site_name esilehele

en: Letter spacing
et: Tähtede vahe

en: Word spacing
et: Sõnade vahe

en: Current theme is "@theme"
et: Praegune teema on "@theme"

en: - All vocabularies -
et: - Kõik sõnastikud -

en: Feed icons
et: Voo ikoonid

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Term Description
et: Termini kirjeldus

en: Missing plugin
et: Puuduv plugin

en: Custom style
et: Kohandatud stiil

en: Custom content
et: Erilahendused

en: Add a new @plugin
et: Lisa uus @plugin

en: Edit @plugin %title
et: Muuda pluginat @plugin %title

en: Clone @plugin %title
et: Klooni @plugin %title

en: Import @plugin
et: Impordi @plugin

en: Export @plugin %title
et: Ekspordi plugin @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
et: Kas tahad kindlasti taastada %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele kirjele tehtud kohandused.

en: The item has been reverted.
et: See kirje on taastatud.

en: This action will permanently remove this item from your database..
et: See tegevus eemaldab jäädavalt selle kirje andmebaasist.

en: %title has been created.
et: %title on loodud.

en: %title could not be created.
et: %title polnud võimalik luua.

en: %title has been updated.
et: %title on uuendatud.

en: %title could not be updated.
et: %title polnud võimalik uuendada.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
et: Eksporditud definitsiooni saab importida asetades objektikoodi alumisele väljale.

en: @plugin %title was enabled.
et: @plugin %title lubati.

en: @plugin %title was disabled.
et: @plugin %title keelati.

en: Select style type
et: Vali stiili tüüp

en: Row number
et: Rea number
