Drupal Developer (6.x-2.2) - en to lv translation catalogue (343 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: ieslēgts

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Development
lv: Izstrāde

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: izslēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: error
lv: kļūda

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: default
lv: noklusējums

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Žurnālā nav ziņojumu.

en: Password
lv: Parole

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Nav -

en: Weight
lv: Svars

en: Center
lv: Centrā

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Depth
lv: Dziļums

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: username
lv: lietotājvārds

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Core
lv: Kodols

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Developer Module that assists with code review and version upgrade
lv: Izstrādātāja modulis, kas palīdz pārskatīt kodu un jaunināt versiju

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Satura veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: style
lv: stils

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Check
lv: Čeks

en: status
lv: statuss

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Contact
lv: Kontakti

en: Node
lv: Mezgls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: Bottom
lv: Apakša

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Mission
lv: Misija

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Throttle
lv: Drosele

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Node revision ID
lv: Ieraksta versijas ID

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Contains
lv: Satur

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: active
lv: aktīvs

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Up
lv: Augoša

en: Line
lv: Līnija

en: Medium
lv: Vidējs

en: System
lv: Sistēma

en: State
lv: Stāvoklis

en: security
lv: drošība

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Now
lv: Tagad

en: All views
lv: Skatīt visus

en: Other
lv: Cits

en: Basic
lv: Pamata

en: access content
lv: piekļūt saturam

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Role
lv: Loma

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Case
lv: Lieta

en: Exists
lv: Pastāv

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: <All>
lv: <Visi>

en: Clone
lv: Klonēt

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Down
lv: Dilstoša

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Order
lv: Secība

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: Function
lv: Funkcija

en: Logout
lv: Iziet

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Change
lv: Mainīt

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: update
lv: atjaunot

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Display all menu items
lv: Attēlot visus izvēlnes elementus

en: access administration menu
lv: Administrēšanas izvēlnes piekļuve

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu versiju

en: First
lv: Pirmā

en: Query
lv: Vaicājums

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Second
lv: Sekunde

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Log out
lv: Atslēgties

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Enabled filters
lv: Iespējotie filtri

en: critical
lv: kritisks

en: Results
lv: Rezultāti

en: Style
lv: Stils

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Changed
lv: Labots

en: Testing
lv: Testēšana

en: Conflict
lv: Konflikts

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Themes
lv: Tēmas

en: administer nodes
lv: administrēt mezglus

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Bold
lv: Treknraksts

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Form
lv: Forma

en: Permission
lv: Atļauja

en: @module module
lv: @module modulis

en: incompatible
lv: nesaderīgs

en: Incompatible with this version of PHP
lv: Nesaderīgs ar šo PHP versiju

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Empty cache
lv: Iztukšot kešatmiņu

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Execute
lv: Izpildīt

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: Package
lv: Paka

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Sort
lv: Kārtot

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: Found the @submit button
lv: Atrasta @submit poga

en: Promote to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lv: Validācijas kļūda. Ja kļūda atkārtojas, lūdzu, ziņojiet vietnes administratoram.

en: Or
lv: Vai

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
lv: Izvēlēto failu %file nevar augšupielādēt, jo galamērķa direktorija %directory nav pareizi nokonfigurēta.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
lv: Izvēlēto failu %file nevar kopēt, jo nav faila ar šādu vārdu. Pārbaudiet norādīto faila vārdu.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
lv: Izvēlēto failu %file nevar kopēt, jo fails ar šādu vārdu jau galamērķī ir.

en: The selected file %file could not be copied.
lv: Izvēlēto failu %file nevar kopēt.

en: The removal of the original file %file has failed.
lv: Oriģinālā faila %file aizvākšana neizdevās.

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: and
lv: un

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: Primary Key: Unique cache ID.
lv: Primārā atslēga: Unikālais kešdarbes ID.

en: A collection of data to cache.
lv: Kešojamo datu kolekcija.

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Minimum number of words
lv: Minimālais vārdu skaits

en: Enable developer modules
lv: Iespējot izstrādātāju moduļus

en: Disable developer modules
lv: Atspējot iztstrādātāju moduļus

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lv: Drošības brīdinājums. Nevar ierakstīt .htaccess failu. Lūdzu, izveidojiet Jūsu direktorijā  %directory  .htaccess failu, kas satur sekojošas rindas: <code>!htaccess</code>

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: %message in %file on line %line.
lv: %message failā %file rindā %line.

en: 1 character | @count characters
lv[0]: 1 simbols
lv[1]: @count simboli

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: Created content type %type.
lv: Izveidots satura tips %type.

en: User created with name %name and pass %pass
lv: Izveidots lietotājs ar vārdu %name un paroli %pass

en: Created permissions: @perms
lv: Izveidotas atļaujas: @perms

en: Invalid permission %permission.
lv: Nederīga atļauja %permission

en: Username field found.
lv: Lietotājvārda lauks atrasts.

en: Password field found.
lv: Paroles lauks atrasts.

en: !method @url returned @status (!length).
lv: !method @url atgrieza @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
lv: Derīgs HTML atrasts iekš "@path"

en: Found field by name @name
lv: Atrasts lauks pēc nosaukuma @name

en: Did not find field by name @name
lv: Neatradu lauku pēc nosaukuma @name

en: Found field by id @id
lv: Atradu laiku pēc id @id

en: Did not find field by id @id
lv: Neatradu lauku pēc id @id

en: 1 exception | @count exceptions
lv[0]: @count izņēmums
lv[1]: @count izņēmumi
lv[2]: nav izņēmumu

en: alert
lv: trauksme

en: emergency
lv: avārija

en: Filter log messages
lv: Filtrēt žurnāla ierakstus

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lv: Pieejas atļaujas direktorijai %directory izmainītas, padarot to rakstāmu.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: In code
lv: Kodā

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Created role of name: @name, id: @rid
lv: Izveidota loma ar nosaukumu: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
lv: Lietotājs %name veiksmīgi pieslēdzis.

en: "@text" not found
lv: "@text" netika atrasts

en: All (@count)
lv: Visi (@count)

en: Return to list
lv: Atgriezties pie saraksta

en: styles
lv: stili

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.
