Drupal Developer (6.x-2.2) - en to nl translation catalogue (856 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: error
nl: fout

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Filter

en: view
nl: weergeven

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: default
nl: standaard

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: User contact form
nl: Gebruikerscontactformulier

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Admin title
nl: Beheertitel

en: Related terms
nl: Gerelateerde termen

en: Depth
nl: Diepte

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Back
nl: Terug

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: username
nl: gebruikersnaam

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Core
nl: Kern

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Code review
nl: Code-inspectie

en: Select code review plugins and modules
nl: Selecteer plugins en modules voor code-inspectie.

en: Reviews
nl: Inspecties

en: apply the checked coding reviews
nl: de gecontroleerde code-inspecties toepassen.

en: No Problems Found
nl: Geen problemen gevonden

en: Could not read the file
nl: Het bestand kon niet worden gelezen

en: please <a href="@report">report</a> this !warning
nl: <a href="@report">Meld</a> alstublieft deze !warning

en: Line @number: !warning
nl: Regel @number: !warning

en: view code review
nl: Code-inspectie bekijken

en: Developer Module that assists with code review and version upgrade
nl: Ontwikkelaarsmodule die ondersteunt bij het uitvoeren van code-inspectie en het updaten naar een nieuwe versie.

en: Converting 4.6.x modules to 4.7.x
nl: 4.6.x modules naar 4.7.x converteren

en: implement !hook_node_info() to create a module which defines node type(s)
nl: Implementeer !hook_node_info() om een module te maken die inhoudstypen definieert.

en: use !node_load($nid) instead of !node_load(array('nid' => $nid))
nl: gebruik !node_load($nid) in plaats van !node_load(array('nid' => $nid))

en: !node_list() became node_get_types and now returns an associative array about node types
nl: !node_list() is gewijzigd in node_get_types en retourneert nu een associatieve array met inhoudstypen.

en: !module_get_node_name() deprecated and now handled by !node_get_base().
nl: !module_get_node_name() is verouderd en wordt nu afgehandeld door !node_get_base().

en: !format_name() was renamed to !theme_username()
nl: !format_name() is hernoemd naar !theme_username()

en: !message_access() was removed, replace with a nice case error message
nl: !message_access() is verwijderd. Vervang deze door een nette case-foutmelding.

en: !conf_url_rewrite() became !custom_url_rewrite()
nl: !conf_url_rewrite() is gewijzigd in !custom_url_rewrite()

en: use !node_delete($nid) instead of !node_delete(array('nid' => $nid))
nl: Gebruik !node_delete($nid) in plaats van !node_delete(array('nid' => $nid))

en: use !file_directory_temp() function instead of variable
nl: Gebruik de functie !file_directory_temp() in plaats van een variabele.

en: use !file_directory_path() function instead of variable
nl: Gebruik de functie !file_directory_path() in plaats van een variabele.

en: !user_mail() is replaced by !drupal_mail()
nl: !user_mail() is vervangen door !drupal_mail()

en: !user_mail_wrapper() changed to !drupal_mail_wrapper()
nl: !user_mail_wrapper() veranderd in !drupal_mail_wrapper()

en: !module_exist() is now !module_exists()
nl: !module_exist() is nu !module_exists()

en: Replace !theme_add_style() with !drupal_add_css()
nl: Vervang !theme_add_style() door !drupal_add_css()

en: Replace !form_render() with !drupal_render()
nl: Vervang !form_render() door !drupal_render()

en: Manage
nl: Beheren

en: Display
nl: Weergeven

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: results
nl: resultaten

en: search
nl: zoeken

en: style
nl: stijl

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Paths
nl: Paden

en: User
nl: Gebruiker

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Check
nl: Controleer

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Submit @name
nl: @name indienen

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: Override URL
nl: URL overschrijven

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Node links
nl: Node-links

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Mission
nl: Missie

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: php
nl: PHP

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Throttle
nl: Afknijpen (Throttle)

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Node revision ID
nl: Noderevisie-ID

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Term name
nl: Termnaam

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Contains
nl: Bevat

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Mode
nl: Modus

en: Normal
nl: Normaal

en: active
nl: actief

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Up
nl: Omhoog

en: Line
nl: Lijn

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: System
nl: Systeem

en: State
nl: Toestand

en: Terms
nl: Termen

en: security
nl: veiligheid

en: General
nl: Algemeen

en: Now
nl: Nu

en: All views
nl: Alle weergaven

en: Base
nl: Basis

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Other
nl: Andere

en: Align
nl: Uitlijning

en: Basic
nl: Basis

en: access content
nl: toegang tot inhoud

en: List type
nl: Lijsttype

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Log in
nl: Inloggen

en: String
nl: Tekenreeks

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Exists
nl: Bestaat

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Down
nl: Omlaag

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Order
nl: Volgorde

en: Add criteria
nl: Criteria toevoegen

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Found
nl: Gevonden

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Operation
nl: Bewerking

en: Function
nl: Functie

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Rules
nl: Regels

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: create
nl: aanmaken

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Link to node
nl: Link naar node

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: Change
nl: Wijzigen

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Switch
nl: Omschakelen

en: ago
nl: geleden

en: Clear
nl: Wissen

en: Node title
nl: Node-titel

en: update
nl: bijwerken

en: Display all menu items
nl: Alle menu-onderdelen weergeven

en: access administration menu
nl: toegang tot beheermenu

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: User's ID
nl: Gebruikers-ID

en: Activity
nl: Activiteit

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: First
nl: Eerste

en: Moderate
nl: Modereren

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: Second
nl: Seconde

en: Fixed
nl: Opgelost

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Equal to
nl: Gelijk aan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Select a user
nl: Een gebruiker selecteren

en: You must select a user.
nl: Selecteer een gebruiker.

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Clean
nl: Schoon

en: warning
nl: waarschuwing

en: Enabled filters
nl: Ingeschakelde filters

en: critical
nl: kritiek

en: Do it!
nl: Doe het!

en: Results
nl: Resultaten

en: All blogs
nl: Alle blogs

en: Style
nl: Stijl

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: create
nl: aanmaken

en: Testing
nl: Tests

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: edit own
nl: eigen wijzigen

en: New
nl: Nieuwe

en: Enter username
nl: Gebruikersnaam invoeren

en: Username not found
nl: Gebruikersnaam niet gevonden

en: Relationships
nl: Relaties

en: Basic information
nl: Basisinformatie

en: Parent menu item
nl: Bovenliggend menu-item

en: Themes
nl: Thema's

en: administer nodes
nl: nodes beheren

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Storage
nl: Opslag

en: Page name
nl: Paginanaam

en: Apply
nl: Toepassen

en: Bold
nl: Vet

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Double
nl: Dubbel

en: Relationship type
nl: Relatietype

en:  content
nl:  inhoud

en: Internationalization
nl: Internationalisering

en: Menus
nl: Menu's

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: Full node
nl: Volledige node

en: Fieldgroup
nl: Veldgroep

en: Form
nl: Formulier

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: @module module
nl: @module-module

en: incompatible
nl: niet compatibel

en: Incompatible with this version of Drupal core
nl: Niet compatibel met deze versie van de Drupal-kern

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
nl: Deze versie is niet compatibel met versie !core_version van Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
nl: Niet compatibel met deze versie van PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
nl: Deze module vereist PHP versie @php_required en is onverenigbaar met PHP versie !php_version.

en: Italic
nl: Cursief

en: Read/Write
nl: Lezen/Schrijven

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Contexts
nl: Contexten

en: Loading
nl: Laden

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: The directory %directory is not writable
nl: De map %directory is niet schrijfbaar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nl: De map %directory is niet schrijfbaar omdat de juiste toegangsrechten ontbreken.

en: Users deleted.
nl: Gebruikers verwijderd.

en: !num_users created.
nl: !num_users aangemaakt.

en: Deleted taxonomy.
nl: Taxonomie verwijderd.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
nl: De volgende nieuwe woordenlijsten zijn aangemaakt: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
nl: De volgende nieuwe termen zijn aangemaakt: !terms

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
nl: Hier is de inhoud van uw <code>$_SESSION</code> variabele.

en: Empty cache
nl: Cache leegmaken

en: Empty database queries
nl: Database queries legen

en: Reinstall modules
nl: Modules opnieuw installeren

en: Variable editor
nl: Variabelen-editor

en: Session viewer
nl: Sessie-weergever

en: Switch user
nl: Gebruiker wisselen

en: Execute PHP
nl: PHP-code uitvoeren

en: Number of users to display in the list
nl: Aantal gebruikers dat in de lijst weergegeven wordt

en: This user can switch back.
nl: Deze gebruiker kan terugschakelen.

en: Query log
nl: Query-log

en: Collect query info. If disabled, no query log functionality will work.
nl: Verzamel query-info. Indien uitgeschakeld werkt de query log-functionaliteit niet.

en: Collect query info
nl: Query-info verzamelen

en: Display query log
nl: Query-log weergeven

en: Sort query log
nl: Query-log sorteren

en: by source
nl: op bron

en: by duration
nl: op duur

en: Slow query highlighting
nl: Trage query-markering

en: Store executed queries
nl: Uitgevoerde queries opslaan

en: Sampling interval
nl: Steekproef-interval

en: Display page timer
nl: Pagina-timer weergeven

en: Display memory usage
nl: Geheugengebruik weergeven

en: Display redirection page
nl: Omleidingspagina tonen.

en: Error handler
nl: Fout-afhandelaar

en: Standard drupal
nl: Standaard drupal

en: Log only
nl: Enkel de log

en: Other (!library)
nl: Andere (!library)

en: SMTP library
nl: SMTP-bibliotheek

en: PHP code to execute
nl: De uit te voeren PHP-code

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
nl: Typ wat code in. U hoeft geen <code>&lt;?php ?&gt;</code>-tags te gebruiken.

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Warning - will delete your module tables and variables.
nl: Waarschuwing, zal alle tabellen en variabelen van de module verwijderen.

en: Old value
nl: Oude waarde

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: Session name
nl: Sessienaam

en: Total (ms)
nl: Totaal (ms)

en: Average (ms)
nl: Gemiddelde (ms)

en: Std deviation (ms)
nl: Standaarddeviatie (ms)

en: Delete collected query statistics
nl: Opgeslagen query-statistieken verwijderen

en: Stored query statistics deleted.
nl: Opgeslagen query-statistieken zijn verwijderd.

en: access devel information
nl: toegang tot devel-informatie

en: execute php code
nl: PHP-code uitvoeren

en: switch users
nl: gebruikers wisselen

en: Generate users
nl: Gebruikers genereren

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
nl: Genereer een aantal gebruikers. Verwijder optioneel alle huidige gebruikers.

en: Generate content
nl: Inhoud genereren

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
nl: Genereer een aantal nodes en reacties. Verwijder optioneel alle huidige items.

en: Generate categories
nl: Categorieën genereren

en: Generate a given number of vocabularies and terms. Optionally delete current categories.
nl: Genereer een aantal woordenlijsten en termen. Verwijder optioneel alle huidige items.

en: How many users would you like to generate?
nl: Hoeveel gebruikers wilt u genereren?

en: Which node types do you want to create?
nl: Welke inhoudstypes wilt u aanmaken?

en: How many nodes would you like to generate?
nl: Hoeveel nodes wilt u genereren?

en: Max word length of titles
nl: Maximaal aantal woorden van een titel

en: How many vocabularies would you like to generate?
nl: Hoeveel woordenlijsten wilt u genereren?

en: How many terms would you like to generate?
nl: Hoeveel termen wilt u genereren?

en: Development helper for node_access table
nl: Ontwikkelhelper voor node_access-tabel

en: explained
nl: uitgelegd

en: empty
nl: leeg

en: Access permissions by user
nl: Toegangsrechten per gebruiker

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
nl: Dummy-gebruikers, -nodes en -taxonomietermen genereren.

en: Package
nl: Pakket

en: Node author
nl: Auteur van de node

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
nl: De URL %url is ongeldig. Gebruik een volledige URL zoals http://www.example.com/feed.xml.

en: by @user
nl: door @user

en: Argument type
nl: Argumenttype

en: New custom content
nl: Nieuwe aangepaste inhoud

en: General form
nl: Algemeen formulier

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: A list of files attached to the node.
nl: Een lijst van bestandsbijlagen die bij de node horen.

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: A form to add a new comment.
nl: Een formulier om een nieuwe reactie toe te voegen.

en: Sort
nl: Sorteren

en: !a comments per page
nl: !a reacties per pagina

en: Pager
nl: Paginering

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: Edit node
nl: Node bewerken

en: Edit this node
nl: Deze node bewerken

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Author information on the Node form.
nl: Auteursinformatie op het node-formulier.

en: Comment settings on the Node form.
nl: Reactieinstellingen op het nodeformulier

en: Authoring information.
nl: Auteursinformatie.

en: List of related terms
nl: Lijst van gerelateerde termen

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: All the terms in a vocabulary.
nl: Alle termen in een woordenlijst.

en: Maximum depth
nl: Maximale diepteniveau

en: A single user object.
nl: Een enkel gebruikersobject.

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: Add relationship
nl: Relatie toevoegen

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Unknown context
nl: Onbekende context

en: Module name
nl: Naam van module

en: Enter the module name to export code to.
nl: Geef de naam van de module in, waarnaar code geëxporteerd moet worden.

en: Local
nl: Lokaal

en: Panel
nl: Paneel

en: Add a node from your site as content.
nl: Een node van de site toevoegen als inhoud.

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Offset
nl: Startpunt

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: Book parent
nl: Bovenliggend boek

en: Top level book
nl: Hoofdniveau van het boek

en: -n/a-
nl: -niet beschikbaar-

en: Found the @submit button
nl: Gevonden, de @submit knop

en: Failed to set field @name to @value
nl: Het was niet mogelijk om van veld @name @value te maken

en: No temporary directories to remove.
nl: Geen tijdelijke mappen om te verwijderen.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
nl: Tests uitvoeren op de basismodules van Drupal en ingeschakelde eigen modules. Met deze tests kunt u controleren of de code van uw site werkt zoals bedoeld.

en: Promote to front page
nl: Aanraden voor de voorpagina

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Locked
nl: Gesloten

en: Finish
nl: Voltooien

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
nl: Validatiefout, doe nog een poging. Indien de fout blijft optreden, neem dan contact op met de websitebeheerder.

en: Code Review
nl: Code controleren

en: show warnings at or above the severity warning level
nl: waarschuwingen met minimaal dit waarschuwingsniveau tonen

en: What to review
nl: Wat wilt u controleren

en: Link to patch
nl: Link naar patch

en: Or
nl: Of

en: Patch text
nl: Patch-tekst

en: active modules and themes
nl: actieve modules en thema's

en: core files (php, modules, and includes)
nl: core bestanten (php, modules, en includes)

en: include file exclusions
nl: uitgesloten bestanden

en: Select specific modules
nl: Specifieke modules selecteren

en: Select specific themes
nl: Specifieke thema's selecteren

en: After setting these defaults, use <a href="@url">coder</a> to perform code reviews.
nl: Gebruik <a href="@url">coder</ a> om code te controleren na het instellen van deze standaardinstellingen.

en: Code review (submitted options)
nl: Code controleren (opgeslagen opties)

en: Code review (@options)
nl: Code controleren (@options)

en: Code Review file for %module not found
nl: Het controlebestand voor %module is niet gevonden

en: Coder found @count projects
nl: Coder heeft @count projecten gevonden

en: @count files
nl: @count bestanden

en: @count %severity_name warnings
nl: @count %severity_name waarschuwingen

en: Selection form
nl: Selectieformulier

en: severity: @severity
nl: ernst: @severity

en: click to read more
nl: klik om meer te lezen

en: view code review all
nl: alle code-reviews weergeven

en: !system_listing() is now !drupal_system_listing()
nl: !system_listing() is nu !drupal_system_listing()

en: Replace !node_get_name($node) with !node_get_types('name', $node)
nl: Vervang !node_get_name($node) met !node_get_types('name', $node)

en: Converting 5.x modules to 6.x
nl: Het omzetten van 5.x modules naar 6.x

en: !hook_form_alter() parameters have changed
nl: !hook_form_alter() parameters zijn gewijzigd

en: !hook_link_alter() parameters have changed
nl: !hook_link_alter() parameters zijn gewijzigd

en: !hook_profile_alter() parameters have changed
nl: !hook_profile_alter() parameters zijn gewijzigd

en: !hook_mail_alter() parameters have changed
nl: !hook_mail_alter() parameters zijn gewijzigd

en: Parameters for !file_save_upload() have changed
nl: Parameters voor !file_save_upload() zijn gewijzigd

en: !form_set_value() parameters have changed
nl: !form_set_value() parameters zijn gewijzigd

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
nl: Het geselecteerde bestand %file kon niet geüpload worden omdat de bestemmingsmap %directory niet juist ingesteld is.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
nl: Het geselecteerde bestand %file kon niet gekopiëerd worden omdat er geen bestand met deze naam bestaat. Controleer dat u de juiste bestandsnaam opgegeven heeft.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
nl: Het geselecteerde bestand %file kon niet gekopieerd worden omdat daar al een bestand met die naam bestaat.

en: The selected file %file could not be copied.
nl: Het geselecteerde bestand %file kon niet gekopiëerd worden.

en: The removal of the original file %file has failed.
nl: Het was niet mogelijk om het originele bestand %file te verwijderen.

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: Configuration saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: and
nl: en

en: Clear APC
nl: APC wissen

en: Clears performance statistics collected in APC.
nl: Wist de prestatiestatistieken die in APC verzameld zijn.

en: Performance Logs: Details
nl: Prestatielogs: Details

en: Logging mode
nl: Logging-modus

en: Detailed logging
nl: Gedetailleerde logging

en: No statistics available yet.
nl: Nog geen statistieken beschikbaar.

en: Showing all !total paths.
nl: Alle !total paden weergeven.

en: Average memory per page: !mb_avg MB
nl: Gemiddeld geheugengebruik per pagina: !mb_avg MB

en: Total number of page accesses: !accesses
nl: Totaal aantal paginatoegangen: !accesses

en: First access: !access.
nl: Eerste toegang: !access.

en: Last access: !access.
nl: Laatste toegang: !access.

en: Memory (MB)
nl: Geheugen (MB)

en: Anonymous?
nl: Anoniem?

en: Confirm APC clear
nl: APC wissen bevestigen

en: Menu items
nl: Menu-items

en: Primary Key: Unique cache ID.
nl: Primaire sleutel: Unieke cache ID.

en: A collection of data to cache.
nl: Een dataverzameling die wordt gecachet.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
nl: Het Unix-tijdstip waarop het cache-item verloopt. 0 indien deze nooit verloopt.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
nl: Het tijdstip waarop het cache-item werd aangemaakt.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
nl: Aangepaste HTTP-headers om aan de gegevens in de cache toe te voegen.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
nl: Een vlag die aangeeft of de inhoud 'serialized' is (1) of niet (0).

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: Imagecache presets
nl: Imagecache preset

en: Minimum number of words
nl: Minimum aantal woorden

en: Custom pages
nl: Specifieke pagina's

en: Enable developer modules
nl: Ontwikkelingsmodules inschakelen

en: Disable developer modules
nl: Ontwikkelingsmodules uitschakelen

en: Collapse fieldsets on modules page
nl: Inklappen van veldverzamelingen op de modulepagina

en: Current anonymous / authenticated users
nl: Huidige anonieme/geverifieerde gebruikers

en: Disabled these modules: !module-list.
nl: Schakel deze modules uit: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
nl: Er zijn geen ontwikkelingsmodules ingeschakeld.

en: display drupal links
nl: drupal-links weergeven

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
nl: Veiligheidswaarschuwing: Het bestand .htaccess kon niet opgeslagen worden. Maakt u in de %directory directory een .htaccess bestand aan met volgende code: <code>!htaccess</code>

en: No test results to display.
nl: Geen testresultaten om weer te geven.

en: A relcontext object.
nl: Een relcontext object.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
nl: Voegt een relcontext toe van een bestaande simplecontext.

en: Starts with
nl: Begint met

en: Page elements
nl: Pagina-elementen

en: Variants
nl: Varianten

en: Rebuild theme registry on every page.
nl: Themaregister opnieuw opbouwen op elke pagina.

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Primary
nl: Primaire

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: Menu link ID
nl: Menu link-ID

en: Menu links
nl: Menulinks

en: 1 node created. | @count nodes created
nl[0]: 1 node aangemaakt.
nl[1]: @count nodes aangemaakt

en: Deleted one post | Deleted @count posts
nl[0]: 1 bericht verwijderd
nl[1]: @count berichten verwijderd

en: Generating Content
nl: Inhoud genereren

en: Finished @num_nids nodes created successfully.
nl: @num_nids nodes succesvol aangemaakt.

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Invalid file path
nl: Ongeldig bestandspad

en: Enter function name for api lookup
nl: De functienaam van de API-lookup invoeren

en: API Site
nl: API-site

en: Krumo display
nl: Weergave van Krumo

en: Rebuild the theme registry on every page load
nl: Het themaregister bij het laden van elke pagina opnieuw opbouwen

en: Reinstall
nl: Herinstalleren

en: Saved new value for %name.
nl: Nieuwe waarde voor %name opgeslagen.

en: Display of !type !obj
nl: Weergave van !type !obj

en: {empty}
nl: {leeg}

en: The file could not be written.
nl: Het bestand kon niet worden weggeschreven.

en: %message in %file on line %line.
nl: %message in %file op regel %line.

en: One variable deleted. | @count variables deleted.
nl[0]: Eén variabele verwijderd.
nl[1]: @count variabelen verwijderd.

en: 1 character | @count characters
nl[0]: 1 teken
nl[1]: @count tekens

en: 1 element | @count elements
nl[0]: 1 element
nl[1]: @count elementen

en: display source code
nl: broncode weergeven

en: Clear the CSS cache and all database cache tables which store page, node, theme and variable caches.
nl: De CSS-cache en alle cache-databasetabellen legen die pagina's, nodes, thema's en variabelen opslaan.

en: Function reference
nl: Functie-naslagwerk

en: Display the PHP code of any file in your Drupal installation
nl: Van ieder bestand in de Drupal-installatie de PHP-code weergeven

en: Rebuild menus
nl: Menu's opnieuw opbouwen

en: Edit and delete site variables.
nl: Website-variabelen bewerken en verwijderen.

en: View your server's PHP configuration
nl: De PHP-instellingen van de server bekijken

en: Execute PHP Code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Execute some PHP code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Devel settings
nl: Devel-instellingen

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
nl: Verwijder alle gebruikers (met uitzondering van gebruiker-ID 1) voordat nieuwe gebruikers gegenereerd worden.

en: How old should user accounts be?
nl: Hoe oud moeten de gebruikersaccounts zijn?

en: . This type contains CCK fields which will only be populated by fields that implement the content_generate hook.
nl: . Dit type bevat CCK-velden die alleen worden gevuld indien velden de content_generate-hook implementeren.

en: <strong>Delete all content</strong> in these node types before generating new content.
nl: <strong>Verwijder alle inhoud</strong> uit deze inhoudstypes voordat nieuwe inhoud gegenereerd wordt.

en: How far back in time should the nodes be dated?
nl: Hoever terug in de tijd dienen de nodes gedateerd te zijn?

en: Maximum number of generated comments per node
nl: Maximaal aantal gegenereerde reacties per node

en: Add an upload to each node
nl: Voeg een upload aan elke node toe

en: Add taxonomy terms to each node.
nl: Voegt taxonomie-termen aan elke node toe.

en: Requires path.module
nl: Path-module vereist.

en: Add an url alias for each node.
nl: Maak een url-alias aan voor elke node.

en: Generate items
nl: Items genereren

en: Node_access summary
nl: Node_access-samenvatting

en: Devel generate
nl: Devel genereren

en: APC is not enabled. Nothing to do ...
nl: APC is niet ingeschakeld. Niets te doen ...

en: First value is equal to second value
nl: De eerste waarde is gelijk aan de tweede waarde

en: Created content type %type.
nl: Het inhoudstype %type is aangemaakt.

en: User created with name %name and pass %pass
nl: De gebruiker met de naam %name en het wachtwoord %pass is aangemaakt

en: Created permissions: @perms
nl: De rechten: @perms zijn aangemaakt.

en: Invalid permission %permission.
nl: Niet de juiste rechten %permission.

en: Username field found.
nl: Het veld gebruikersnaam is gevonden.

en: Password field found.
nl: Het veld wachtwoord is gevonden.

en: !method @url returned @status (!length).
nl: !method @url geeft @status (!length) terug.

en: Valid HTML found on "@path"
nl: Geldige HTML code gevonden in "@path"

en: Parsed page successfully.
nl: De pagina is goed verwerkt.

en: Found the requested form fields at @path
nl: De opgevraagde formuliervelden zijn gevonden op @path

en: Found field by name @name
nl: Veld gevonden op de naam @name

en: Did not find field by name @name
nl: Geen velden gevonden met de naam @name

en: Found field by id @id
nl: Veld gevonden met het id '@id'

en: Did not find field by id @id
nl: Veld met id '@id'  niet gevonden

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
nl: HTTP-reactie verwachtte !code, feitelijk !curl_code

en: Run tests
nl: Tests uitvoeren

en: Clean test environment
nl: Testomgeving opruimen

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
nl: De tabellen met het voorvoegsel 'simpletest' en de tijdelijke mappen die na gecrashte tests zijn achtergebleven verwijderen. Dit is bedoeld voor ontwikkelaars bij het bouwen van tests.

en: Clean environment
nl: Opschonen

en: No tests to display.
nl: Geen tests om weer te geven.

en: @pass, @fail, and @exception
nl: @pass, @fail en @exception

en: No test(s) selected.
nl: Geen test(s) geselecteerd.

en: Processing test @num of @max - %test.
nl: Test @num van @max - %test wordt uitgevoerd.

en: Processed test @num of @max - %test.
nl: Test @num van @max - %test is uitgevoerd.

en: 1 pass | @count passes
nl[0]: 1 gelukt
nl[1]: @count gelukt

en: 1 fail | @count fails
nl[0]: 1 niet gelukt
nl[1]: @count niet gelukt

en: 1 exception | @count exceptions
nl[0]: 1 uitzondering
nl[1]: @count uitzonderingen

en: PHP DOMDocument class
nl: PHP DOMDocument-klasse

en: Provides a framework for unit and functional testing.
nl: Biedt een raamwerk voor unit- en functionele testen.

en: Logged in user
nl: Ingelogde gebruiker

en: Secondary
nl: Secundaire

en: alert
nl: waarschuwing

en: emergency
nl: noodgeval

en: Filter log messages
nl: Logberichten filteren

en: You must select something to filter by.
nl: Selecteer iets om op te filteren.

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: delete own
nl: eigen verwijderen

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: Server reports invalid input error.
nl: De server geeft aan dat er verkeerde data wordt ingevoerd.

en: Default site language
nl: Standaardtaal van de website

en: No language
nl: Geen taal

en: Build mode
nl: Bouwmodus

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: No menu entry
nl: Geen menu-item gegeven

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item gegeven

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
nl: Vul, indien ingesteld op normaal of tab, de tekst in om te gebruiken voor het menu-item.

en: Insert item into an available menu.
nl: Item in een beschikbaar menu invoegen.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
nl: Menuselectie vereist de activering van de Menu-module.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
nl: Hoe lager het gewicht, hoe hoger of meer naar links het zal verschijnen.

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de titel in voor het item.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
nl: Als het bovenliggend menu-item een tab is, vul het gewicht in van de tab. Hoe lager het getal, hoe meer naar links deze geplaatst wordt.

en: Adjust top margin
nl: Bovenmarge aanpassen

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
nl: Indien ingeschakeld, wordt de site ongeveer 20 pixels naar beneden geschoven om het administratiemenu te tonen. Indien uitgeschakeld, kunnen sommige absolute- of vastgepositioneerde elementen op de pagina worden bedekt door het beheermenu.

en: Keep menu at top of page
nl: Menu aan paginatop houden

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
nl: Indien ingeschakeld, wordt het beheermenu altijd bovenaan het venster in de browser getoond (zelfs nadat de pagina is gescrold). <strong>Opmerking:</strong> In sommige browsers kan deze instelling resulteren is een slecht gevormde pagina, een onzichtbare cursor, niet selecteerbare elementen in formulieren, enz.  Als dit zich voordoet, schakel dan deze optie uit.

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
nl: Indien ingeschakeld, worden de veldverzamelingen op de <a href="!modules-url">modules</a>-pagina automatisch ingeklapt wanneer de pagina wordt geladen.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
nl: Als de Utility-module voor dit doel werd geïnstalleerd, kan het veilig worden uitgeschakeld en gedeïnstalleerd.

en: Move local tasks into menu
nl: Plaats de lokale taken in het menu

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
nl: Indien ingeschakeld, worden de tabs op de huidige pagina verplaatst naar het beheermenu. Deze faciliteit is alleen beschikbaar in templates die gebruik maken van de CSS-klassen <code>tabs primary</code> en <code>tabs secondary</code> voor tabs.

en: Administration menu settings
nl: Instellingen beheermenu

en: Parent link ID
nl: Bovenliggende link-ID

en: Display additional data for each menu item
nl: Weergeven van bijkomende gegevens voor ieder menu-onderdeel

en: Display the selected items next to each menu item link.
nl: Weergeven van de geselecteerde items naast ieder menu-onderdeel.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
nl: Indien ingeschakeld, worden alle menu-onderdelen getoond onafhankelijk van de toegangsrechten. <em>Opmerking: Niet inschakelen op een productie-site.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
nl: Schakel deze modules in: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
nl: De beheermenumodule voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Gebruik de onderstaande instellingen om de vorm van het menu aan te passen.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
nl: De beheermenumodule voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Het administratiemenu toont eveneens het aantal anonieme en geverifieerde gebruikers en laat toe dat modules hun eigen menu-onderdelen toevoegen. Integratie van het menu hangt af van module tot module; bijvoorbeeld de uitbreidingsmodule <a href="@drupal">Devel</a>,  maakt veel gebruik van de administratiemenu-module om snel toegang te geven tot de ontwikkelingshulpmiddelen.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
nl: De <a href="@settings">Instellingenpagina</a> van het beheermenu laat toe om sommige onderdelen van het gedrag en het voorkomen van het menu te veranderen. Vermits het voorkomen van het menu afhankelijk is van het thema van uw site, vereisen aanzienlijke aanpassingen ook wijzigingen aan de thema- en CSS-bestanden van uw site. Voor meer informatie over aanpassingen aan template en CSS, zie de geadvanceerde module README.txt bestand.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
nl: De menu-onderdelen die worden weergegeven in het beheermenu hangen af van de toegangsrechten van de gebruiker. Ten eerste, het administratiemenu wordt alleen getoond aan gebruikers in rollen met het <em>Toegang administratiemenu</em> (admin_menu module) toegangsrecht. Ten tweede, een gebruiker moet deel uitmaken van een rol met de <em>Toegang tot beheerpagina's</em> (system module) toegangsrecht om de administratieve linken te bekijken. Ten laatste, alleen de huidig toegelaten linken worden getoond; b.v. indien een gebruiker geen lid is van een rol met het toegangsrecht <em>Toegangsrechten beheren</em> (user module) en <em>Gebruikers beheren</em> (user module), wordt het <em>Gebruikerbeheer</em> menu-onderdeel niet getoond.

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Adjust administration menu settings.
nl: Aanpassen instellingen administratiemenu.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
nl: Voorziet een keuzelijstmenu aan de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten).

en: - All -
nl: - Alle -

en: Import code
nl: Code importeren

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Provides feature management for Drupal.
nl: Biedt feature-beheer voor Drupal.

en: Dependency
nl: Afhankelijkheid

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
nl: De toegangsrechten van map %directory zijn aangepast zodat de map schrijfbaar wordt.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De systeemnaam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Search form
nl: Zoekveld

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
nl: Wanneer het administratie-menu gedupliceerde menu-onderdelen vertoont,  is het mogelijk dat u de menu-onderdelen moet herbouwen d.m.v. de <em>Wissen en herbouwen</em> knop.

en: Wipe and rebuild
nl: Wissen en herbouwen

en: Styles
nl: Stijlen

en: The item has been deleted.
nl: Het item is verwijderd.

en: delete any
nl: iedere verwijderen

en: edit any
nl: iedere wijzigen

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: CTools CSS Cache
nl: CTools-CSS-cache

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
nl: De CTools CSS-cachemap, %path kon niet worden aangemaakt vanwege een verkeerd geconfigureerde bestandsmap. Controleer of de bestandsmap bestaat en dat de webserver schrijfrechten heeft.

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
nl: Een bibliotheek met handige hulpmiddelen door Merlin of Chaos.

en: Bulk export results
nl: Bulkexport resultaten

en: Place this in @file
nl: Zet dit in @file

en: There are no objects to be exported at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen objecten om te exporteren.

en: use bulk exporter
nl: Bulkexport gebruiken

en: Bulk Exporter
nl: Bulkexport

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
nl: Voert bulkexport uit van data-objecten bekend bij Chaos Tools.

en: No info
nl: Geen informatie

en: No info available.
nl: Geen informatie beschikbaar.

en: All criteria must pass.
nl: Aan alle criteria moet worden voldaan.

en: Only one criteria must pass.
nl: Aan slechts een criterium moet worden voldaan.

en: No criteria selected, this test will pass.
nl: Geen criteria opgegeven, aan deze test zal worden voldaan.

en: Edit @type
nl: @type bewerken

en: Update and return
nl: Bijwerken en terugkeren

en: In code
nl: In de code

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Get a summary of the information about this page.
nl: Een samenvatting verkrijgen van de informatie over deze pagina.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
nl: Deze pagina de-activeren. De data blijft behouden, maar de pagina zal niet meer in het systeem worden gebruikt.

en: Add variant
nl: Variant toevoegen

en: Add a new variant to this page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen.

en: Create variant
nl: Variant aanmaken

en: Import variant
nl: Variant importeren

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen vanuit code die is geexporteerd uit een andere pagina.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
nl: Een nieuw aangemaakte variant instellen voordat deze daadwerkelijk  aan de pagina wordt toegevoegd.

en: Make an exact copy of this variant.
nl: Maak een exacte kopie van deze variant.

en: No variants
nl: Geen varianten aanwezig

en: This setting contains unsaved changes.
nl: Deze instelling bevat niet-opgeslagen veranderingen.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
nl: Beheertitel van deze variant. Indien leeggelaten wordt een titel automatisch toegewezen.

en: Variant type
nl: Varianttype

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: This page has no variants and thus no output of its own.
nl: Deze pagina heeft geen varianten en daarom geen eigen uitvoer.

en: Add a new variant
nl: Een nieuwe variant toevoegen

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
nl: Overschreven systeempagina's en door de gebruiker gedefinieerde pagina's toevoegen, bewerken en van de website verwijderen.

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
nl: Biedt een interface en een API om pagina's binnen de site te beheren.

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Make this your site home page.
nl: Dit pad als home-pagina voor uw website instellen.

en: Visible menu item
nl: Zichtbaar menu-item

en: Import page
nl: Pagina importeren

en: Create a new page
nl: Een nieuwe pagina aanmaken

en: Control what users can access this page.
nl: Controleer welke gebruikers toegang hebben tot deze pagina.

en: Make a copy of this page
nl: Kopie van deze pagina maken

en: Remove this page from your system completely.
nl: Deze pagina volledig van het systeem verwijderen.

en: This page is publicly accessible.
nl: Deze pagina is publiekelijk toegankelijk.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het standaardgedrag van Drupal voor het weergeven van taxonomietermen onder <em>taxonomy/term/%term</em> overschreven. Als u varianten toevoegt, kunt u selectiecriteria zoals woordenlijsten of toegangsrechten gebruiken voor verschillende weergaven van de taxonomieterm en gerelateerde nodes. Als geen variant wordt geselecteerd zal de standaardweergave van Drupal voor een taxonomieterm worden gebruikt. Deze pagina heeft alleen invloed op items die daadwerkelijk worden weergegeven onder taxonomy/term/%term. Sommige taxonomietermen, zoals fora, hebben hun weergaven ergens anders ondergebracht. Let op:  bij het gebruik van Pathauto-aliassen lijken taxonomietermen ook ergens anders te verschijnen, maar voor Drupal staan deze nog steeds onder taxonomy/term/%term.

en: User profile template
nl: Gebruikersprofiel-template

en: No task handlers are defined for this task.
nl: Er zijn geen handlers voor deze taak gedefinieerd.

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
nl: Twee gebruikers vergelijken (bijvoorbeeld een ingelogde gebruiker en de gebruiker die bekeken wordt)

en: First User
nl: Eerste gebruiker

en: Second User
nl: Tweede gebruiker

en: Node: accessible
nl: Node: toegang

en: Node: language
nl: Node: taal

en: User: permission
nl: Gebruiker: toegang

en: User: role
nl: Gebruiker: rol

en: User: language
nl: Gebruiker: taal

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
nl: Alles in het formulier dat niet wordt weergegeven door andere inhoud.

en: Node created date
nl: Node-aanmaakdatum

en: "@s" created date
nl: '@s' aanmaakdatum

en: Node last updated date
nl: Node laatste wijzigingsdatum

en: Last updated date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
nl: Hiermee kan Views-inhoud worden gebruikt in Panels, Dashboard en andere modules die de CTools Content-API gebruiken.

en: Configure view
nl: View instellen

en: With pager.
nl: Met paginering.

en: Without pager.
nl: Zonder paginering.

en: Skipping first @count results
nl: Eerste @count resultaten overgeslagen

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
nl: Selecteer het aantal items om weer te geven, of vul 0 in om alle resultaten weer te geven.

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
nl: Is beschikbaar als inhoud voor een panel of dashboardweergave.

en: Allow settings
nl: Instellingen voor toelaten

en: Title override
nl: Vervangende titel

en: Inherit path from panel display
nl: Pad erven van de panelweergave

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
nl: Panel-pagina's kunnen worden gebruikt als landingspagina's. Ze hebben een URL-pad, accepteren argumenten en kunnen menu-items hebben.

en: Panel page
nl: Panel-pagina

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: CTools plugin example
nl: CTools plugin-voorbeeld

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
nl: Chaos Tools (CTools) plugin-voorbeeld

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
nl: Laat zien hoe een externe module Ctools-plugins kan bieden (voor panelen, enz.).

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
nl: Maakt een 'simplecontext' aan van de arg.

en: CTools example no context content type
nl: CTools-voorbeeld: inhoudstype zonder context

en: CTools Examples
nl: CTools-voorbeelden

en: CTools example relcontext content type
nl: CTools-voorbeeld: relcontext inhoudstype

en: A single "simplecontext" context, or data element.
nl: Een enkele 'simplecontext'-context, of data-element.

en: Existing node
nl: Bestaande node

en: Add the breadcrumb trail as content.
nl: Voeg het broodkruimelspoor toe als inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
nl: Voeg de helptekst van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Add the status messages of the current page as content.
nl: Voeg de statusberichten van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Add the slogan trail as content.
nl: Voeg het sloganspoor toe als inhoud.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
nl: Voeg de tabs (locale taken) toe als inhoud.

en: Add the page title as content.
nl: Voeg de paginatitel toe als inhoud.

en: Manage pages
nl: Pagina's beheren

en: features
nl: functies

en: Created role of name: @name, id: @rid
nl: De rol met de naam @name en id: @rid is aangemaakt.

en: User %name successfully logged in.
nl: Gebruiker %name is succesvol ingelogd.

en: !count e-mail was sent during this test.
nl: Er is !count e-mail verstuurd tijdens deze test.

en: !count e-mails were sent during this test.
nl: Er zijn !count e-mails verstuurd tijdens deze test.

en: Raw "@raw" found
nl: Raw "@raw" gevonden

en: Raw "@raw" not found
nl: Raw "@raw" niet gevonden

en: "@text" found
nl: '@text' gevonden

en: "@text" not found
nl: "@text" niet gevonden

en: Pattern "@pattern" found
nl: Patroon "@pattern" gevonden

en: Pattern "@pattern" not found
nl: Patroon '@pattern' niet gevonden

en: Checkbox field @id is checked.
nl: Keuzevakje @id is aangevinkt.

en: Checkbox field @id is not checked.
nl: Keuzevakje @id is niet aangevinkt.

en: Verbose message
nl: Uitgebreid bericht

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
nl: Kies de test(s) of testgroep(en) die u wilt uitvoeren, klik daarna op <em>Tests uitvoeren</em>.

en: All (@count)
nl: Allemaal (@count)

en: Pass (@count)
nl: Geslaagd (@count)

en: Fail (@count)
nl: Mislukt (@count)

en: Return to list
nl: Terugkeren naar lijst

en: Clear results after each complete test suite run
nl: Verwijder de resultaten na de volledig uitgevoerde testen

en: Provide verbose information when running tests
nl: Geeft uitgebreide informatie bij het uitvoeren van tests

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
nl: De uitgebreide gegevens zullen worden weergegeven met de toegepaste controle en kunnen gebruikt worden bij foutzoeken. De uitgebreide gegevens worden iedere keer dat de tests worden uitgevoerd gewist. Uitgebreide gegevens bevatten zeer veel informatie en dienen alleen tijdens foutzoeken te worden gebruikt.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
nl: HTTP-authenticatie-instellingen die de SimpleTest-browser gebruikt bij het testen. Nuttig wanneer de site basale HTTP-authenticatie vereist.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
nl: @pass, @fail, @exception en @debug

en: The test run did not successfully finish.
nl: De uitvoering van de test is niet succesvol afgerond.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
nl: De testresultaten worden niet opgeschoond omdat de 'resultaten wissen' optie is uitgeschakeld.

en: No leftover tables to remove.
nl: Er zijn geen tabellen om te verwijderen.

en: 1 debug message | @count debug messages
nl[0]: 1 debug-bericht
nl[1]: @count debug-berichten

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
nl[0]: 1 testresultaat verwijderd.
nl[1]: @count testresultaten verwijderd.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
nl[0]: 1 achtergebleven tabel verwijderd.
nl[1]: @count achtergebleven tabellen verwijderd.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
nl[0]: 1 tijdelijke map verwijderd.
nl[1]: @count tijdelijke mappen verwijderd.

en: Test result
nl: Testresultaat

en: View result of tests.
nl: Testresultaten weergeven.

en: To see more details enable <a href="@debug_mode">debug mode</a>.
nl: Schakel <a href="@debug_mode">debug-modus</a> in om meer details te bekijken.

en: to node !nid:
nl: naar node !nid:

en: !NO: access content
nl: !NO: toegang tot de inhoud

en: !YES: node access
nl: !YES: toegang tot de node

en: !NO: node access
nl: !NO: toegang tot de node

en: !NO: no reason
nl: !NO: geen reden

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Relcontent inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit) of vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratieformulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is ingesteld met:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Simplecontext inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit), vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratie formulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is geconfigureerd met:

en: Advanced search form
nl: Uitgebreid zoekformulier

en: A search form with advanced options.
nl: Een zoekformulier met geavanceerde opties.

en: include files (@ext)
nl: bestanden (@ext) gebruiken

en: Coder found @count patch hunks
nl: Coder heeft @count patch brokken gevonden

en: Drupal Docs
nl: Drupal-documenten

en: Manage features.
nl: Features beheren.

en: Needs review
nl: Te beoordelen

en: - Choose -
nl: - Kiezen -

en: Update and save
nl: Bijwerken en opslaan

en: Context exists
nl: Context bestaat

en: String: comparison
nl: Tekenreeks: vergelijking

en: String: length
nl: Tekenreeks: lengte

en: static
nl: vast

en: You do not have any content types that can be generated. <a href="@create-type">Go create a new content type</a> already!</a>
nl: Er zijn geen inhoudstypen welke gegenereerd kunnen worden. <a href="@create-type">Maak een nieuw inhoudstype aan</a>

en: ms (Total)
nl: ms (Totaal)

en: Read Only
nl: Alleen lezen

en: Set language on nodes
nl: Stel de talen in op nodes

en: Requires locale.module
nl: Locale-module vereist

en: CTools PHP requirements
nl: CTools PHP-vereisten

en: String: URL path
nl: Tekenreeks: URL-pad

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Feed icons
nl: Feedpictogrammen

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Add the logo trail as content.
nl: Voeg het logospoor toe als inhoud.

en: Primary navigation links
nl: Primaire navigatielinks

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de primaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Secondary navigation links
nl: Secundaire navigatielinks

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de secundaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: You are not logged in.
nl: U bent niet ingelogd.

en: Create custom, exportable, reusable access rulesets for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare toegangsregelsets voor toepassingen zoals Panels.

en: Custom content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom content panes
nl: Aangepaste inhoudsvensters

en: Create custom, exportable, reusable content panes for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare inhoudsvensters voor toepassingen zoals Panels.

en: Content panes
nl: Inhoudsvensters

en: Add a new @plugin
nl: Nieuwe @plugin toevoegen

en: Edit @plugin %title
nl: @plugin %title bewerken

en: Clone @plugin %title
nl: @plugin %title dupliceren

en: Import @plugin
nl: @plugin importeren

en: Export @plugin %title
nl: @plugin %title exporteren

en: Are you sure you want to revert %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt terugzetten?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
nl: Deze actie zal permanent alle aanpassingen aan dit item verwijderen.

en: The item has been reverted.
nl: Het item is teruggeplaatst.

en: This action will permanently remove this item from your database..
nl: Deze actie zal permanent dit item uit uw database verwijderen.

en: %title has been created.
nl: %title is aangemaakt.

en: %title could not be created.
nl: %title kon niet aangemaakt worden.

en: %title has been updated.
nl: %title is bijgewerkt.

en: %title could not be updated.
nl: %title kon niet worden bijgewerkt.

en: @plugin %title was enabled.
nl: @plugin %title werd ingeschakeld.

en: @plugin %title was disabled.
nl: @plugin %title werd uitgeschakeld.

en: Enabled, name
nl: Ingeschakeld, naam

en: @plugin code
nl: @plugincode

en: Allow import to overwrite an existing record.
nl: Sta toe dat een bestaand record wordt overschreven bij importeren.

en: Create custom styles for applications such as Panels.
nl: Maak aangepaste stijlen voor toepassingen zoals Panels.

en: Administrative settings
nl: Administratieve instellingen

en: Display the view pager if there are no results.
nl: De paginering weergeven wanneer er geen resultaten zijn.

en: "@context" pager
nl: '@context'-paginering

en: Configure rows
nl: Rijen instellen

en: The view must have a maximum number of items set to use this content type.
nl: In de view moet een maximaal aantal items staan ingesteld om dit inhoudstype te gebruiken.

en: Row @number
nl: Rij @number

en: Row information
nl: Rij-informatie

en: Row number
nl: Rijnummer

en: Contains rows in contexts.
nl: Bevat rijen in contexten.
