Drupal Developer (6.x-2.3) - en to he translation catalogue (612 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: enabled
he: פעיל

en: context
he: הקשר

en: delete
he: מחק

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: כינוי

en: Development
he: פיתוח

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: איפשור

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: error
he: שגיאות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Categories
he: סיווגים

en: Version
he: גירסה

en: Go
he: לך

en: view
he: הצג

en: Overview
he: סקירה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: default
he: ברירת מחדל

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: מסר

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Password
he: ססמה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Center
he: מרכז

en: Related terms
he: סיווגים קרובים (ראה גם...)

en: Depth
he: עומק

en: Category
he: סיווג

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: Export
he: ייצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Back
he: אחורה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: username
he: כינוי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: סיכום

en: Update
he: עדכן

en: Top
he: למעלה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Core
he: ליבה

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: גישה

en: Add
he: הוסף

en: View
he: תצוגה

en: Length
he: אורך

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Manage
he: נהל

en: Display
he: תצוגה

en: Node type
he: סוג פריט תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: Teaser
he: תקציר

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: המשך

en: Configure
he: הגדר

en: Check
he: המחאה

en: status
he: מצב

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Contact
he: צור קשר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: תיבה

en: Pager ID
he: מזהה ביפר

en: Bottom
he: למטה

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Mission
he: משימה

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: php
he: PHP

en: Not found
he: לא נמצא

en: Header
he: כותרת

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Custom
he: מותאם

en: Throttle
he: מצערת

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Term
he: מושג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Contains
he: מכיל

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Normal
he: נורמלי

en: active
he: פעיל

en: Advanced
he: מתקדם

en: Up
he: למעלה

en: Line
he: שורה

en: Medium
he: אמצעי

en: System
he: מערכת

en: State
he: מצב

en: Terms
he: תגיות

en: security
he: אבטחה

en: node
he: פריט תוכן

en: General
he: כללי

en: Now
he: כעת

en: Other
he: אחר

en: Basic
he: בסיסי

en: access content
he: גישה לתוכן

en: List type
he: סוג רשימה

en: Role
he: תפקיד

en: User login
he: כניסה

en: Log in
he: כניסה

en: String
he: מחרוזת

en: Case
he: פנייה

en: Argument
he: ארגומנט

en: Anonymous
he: אנונימי

en: <All>
he: <הכל>

en: Clone
he: שכפל

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Down
he: למטה

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Order
he: הזמנה

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Term description
he: תאור המושג

en: Save settings
he: שמור הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: Function
he: פונקציה

en: Logout
he: יציאה

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Rules
he: כללים

en: Authoring information
he: מידע על המחבר

en: Show
he: הצג

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Database queries
he: שאילתות מסד נתונים

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: settings page
he: דף הגדרות

en: Change
he: חשב

en: Edit term
he: עדכן נושא

en: Token
he: אסימון

en: Switch
he: החלף

en: Feeds
he: הזנות

en: ago
he: לפני

en: Clear
he: ניקוי

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: update
he: עידכון

en: Browser
he: דפדפן

en: Display all menu items
he: הראה את כל פריטי התפריט

en: Search results
he: תוצאות החיפוש

en: Your search yielded no results
he: לא נמצאו תוצאות.

en: User's ID
he: מזהה המשתמש

en: Features
he: תכונות

en: Feature
he: תכונה

en: Activity
he: פעילות

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: First
he: ראשון

en: Query
he: שאילתה

en: Configure block
he: הגדרות תיבה

en: Second
he: שניות

en: Revert
he: שחזר

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: Log out
he: יציאה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: warning
he: אזהרות

en: Enabled filters
he: פילטרים שהופעלו

en: critical
he: קריטי

en: Do it!
he: עשה זאת!

en: Results
he: תוצאות

en: All blogs
he: כל הבלוגים

en: Style
he: סגנון

en: Missing
he: חסר

en: Permissions
he: הרשאות

en: Changed
he: שונה

en: create
he: צור

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: User name
he: שם משתמש

en: missing
he: חסר

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: edit own
he: ערוך את שלך

en: Enter username
he: הזן שם משתמש

en: Username not found
he: שם משתמש לא נמצא

en: Relationships
he: יחסים

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Themes
he: עיצובים

en: administer nodes
he: ניהול פריטי תוכן

en: Loading...
he: טוען...

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון

en: Tabs
he: לשוניות

en: Storage
he: אחסון

en: Apply
he: התאמה

en: You must select a node.
he: עליך לבחור פריט תוכן.

en: Bold
he: מודגש

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Simple
he: פשוט

en: Double
he: הכפל

en:  content
he:  תוכן

en: Menus
he: תפריטים

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: Permission
he: הרשאה

en: @module module
he: רכיב @module

en: incompatible
he: לא תואם

en: Incompatible with this version of Drupal core
he: לא תואם לגרסה זו של דרופל

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
he: גירסה זו אינה תואמת לגרסת !core_version של ליבת דרופל.

en: Incompatible with this version of PHP
he: לא תואמת לגירסה הזו של PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
he: למודול זה נחוץ PHP גירסה @php_required ואיננה תואמת ל-PHP גירסה !php_version.

en: Italic
he: אלכסון

en: Read/Write
he: קריאה\כתיבה

en: file system
he: מערכת קבצים

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Contexts
he: הקשרים

en: Loading
he: טוען

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: The directory %directory is not writable
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory כיוון שאין הרשאות מתאימות.

en: Users deleted.
he: משתמשים נמחקו.

en: !num_users created.
he: !num_users נוצרו.

en: Deleted taxonomy.
he: טקסונומיה נמחקה.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
he: נוצרו אוצרות המילים הבאות: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
he: המושגים החדשים !terms נוצרו.

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: This is a list of defined user functions that generated this current request lifecycle. Click on a function name to view its documention.
he: זוהי רשימת הפונקציות המוגדרות על ידי משתמשים שייצרה את מחזור החיים הנוכחי של בקשה זו. לחץ על שם פונקציה לצפייה בתיעוד שלה.

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
he: להלן תכולת המשתנה<code>$_SESSION</code> שלך.

en: Empty cache
he: מטמון ריק

en: Empty database queries
he: שאילתות מסד נתונים ריקות

en: Reinstall modules
he: התקן מחדש מודולים

en: Variable editor
he: עורך משתנים

en: Session viewer
he: צופה ההפעלה

en: Switch user
he: החלפת משתמש

en: Execute PHP
he: הרץ PHP

en: Number of users to display in the list
he: מספר משתמשים להצגה ברשימה

en: devel
he: Devel

en: This user can switch back.
he: משתמש זה יכול לחזור חזרה.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
he: אזהרה: משתמש זה לא יוכל להחליף חזרה.

en: Query log
he: יומן שאילתות

en: You must disable or upgrade the php Zend Optimizer extension in order to enable this feature. The minimum required version is 3.2.8. Earlier versions of Zend Optimizer are <a href="!url">horribly buggy and segfault your Apache</a> ...
he: עליך להשבית את הרחבת ה-PHP של ממטב זנד  או לשדרג אותה כדי להפעיל תכונה זו. הדרישה המינימלית היא גירסה 3.2.8. גירסאות מוקדמות יותר של ממטב זנד הינן <a href="!url">מלאות בבאגים איומים וגורמות ל-segfaults ב-Apache</a> ...

en: Collect query info
he: אסוף מידע שאילתה

en: Display query log
he: הצג יומן שאילתות

en: Sort query log
he: מיין יומן שאילתה

en: by source
he: לפי מקור

en: by duration
he: לפי משך

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
he: ניתן למיין את טבלת השאילתות לפי סדר הרצת השאילתות או לפי משך יורד.

en: Store executed queries
he: שמור שאילתות שהורצו

en: Sampling interval
he: מרווח דגימה

en: Display page timer
he: הצג טיימר דף

en: Display memory usage
he: הצג שימוש בזיכרון

en: Display redirection page
he: הצג דף הפנייה

en: Error handler
he: מטפל בשגיאות

en: Standard drupal
he: דרופל רגיל

en: Log only
he: רשום בלבד

en: Other (!library)
he: אחר(!library)

en: SMTP library
he: ספריית SMTP

en: PHP code to execute
he: קוד PHP לביצוע

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
he: הזן קוד. אל תשתמש בתגיות <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
he: בצע

en: Warning - will delete your module tables and variables.
he: אזהרה - טבלאות ומשתני המודול ימחקו.

en: Old value
he: ערך ישן

en: New value
he: ערך חדש

en: Sorry, complex variable types may not be edited yet. Use the <em>Execute PHP</em> block and the <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a> function.
he: עדיין לא ניתן לערוך סוגים משתנים מורכבים. השתמש בבלוק <em>הפעל PHP</em> ובפונקציה <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a>.

en: Session name
he: שם ההפעלה

en: Total (ms)
he: סה"כ (מ"ש)

en: Average (ms)
he: ממוצע (ms)

en: Std deviation (ms)
he: סטיית תקן (ms)

en: Delete collected query statistics
he: מחק סטטיסטיקות שאילתות שנאספו

en: Stored query statistics deleted.
he: סטטיסטיקות שאילתה מאוחסנות נמחקו.

en: access devel information
he: גישה למידע Devel

en: execute php code
he: הרץ קוד PHP

en: switch users
he: החלף משתמשים

en: Generate users
he: יצר משתמשים

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
he: יצר מספר נתון של משתמשים. אוופציונלית, מחק משתמשים נוכחיים.

en: Generate content
he: ייצר תוכן

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
he: יצר מספר נתון של פריטי תוכן ותגובות. אוופציונלית, מחק פריטים נוכחיים.

en: Generate categories
he: יצר סיווגים

en: Generate a given number of vocabularies and terms. Optionally delete current categories.
he: יצר מספר נתון של אוצרות מילים ומושגים. אופציונלית, מחק סיווגים נוכחיים.

en: How many users would you like to generate?
he: כמה משתמשים תרצה לייצר?

en: Which node types do you want to create?
he: אילו סוגי פריטי תוכן אתה רוצה ליצור?

en: How many nodes would you like to generate?
he: כמה פרטי תוכן תרצה ליצר?

en: Max word length of titles
he: אורך מירבי של כותרות במילים

en: How many vocabularies would you like to generate?
he: כמה אוצרות מילים תרצה ליצר?

en: How many terms would you like to generate?
he: כמה מושגים תרצה לייצר?

en: Max word length of term/vocab names
he: אורך מילה מירבי לשמות מושגים/אוצר מילים

en: Delete existing terms and vocabularies before generating new content.
he: מחק מושגי מילים ואוצרות מילים לפני ייצור תוכן חדש.

en: Development helper for node_access table
he: מסייע פיחתוח לטבלת node_access

en: This module helps in site development.  Specifically, when an access control module is used to limit access to some or all nodes, this module provides some feedback showing the node_access table in the database.
he: מודוך זה מסייע בפיתוח אתרים. בפרט כאשר משתמשים במודול בקרת גישה כדי להגביל את הגישה לחלק או כל פריטי התוכן, מודול זה מספק משוב המציג את טבלת node_access ממסד הנתונים.

en: The node_access table is one method Drupal provides to hide content from some users while displaying it to others.  By default, Drupal shows all nodes to all users.  There are a number of optional modules which may be installed to hide content from some users.
he: טבלת node_access הינה אחת מהשיטות אותן מספקת דרופל להחבאת תוכן ממשתמשים מסוימים והצגתו לאחרים. ברירת המחדל של דרופל היא להציג את כל פריטי התוכן לכל המשתמשים. ישנם מספר מודולים אופציונליים אותם ניתן להתקין כדי להחביא תוכן ממשתמשים מסוימים.

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
he: ניתנה הרשאה לכל פריטי התוכן (כל המשתמשים)

en: Your node_access table contains entries that may be granting all users access to all nodes.  Depending on which access control module(s) you use, you may want to delete these entries.  If you are not using an access control module, you should probably leave these entries as is.
he: טבלת node_access מכילה כניסות שיתכן והן המעניקות לכל המשתמשים גישה לכל פריטי התוכן.  כתלות במודול(י) בקרת הגישה שבהם אתה משתמש, יתכן ותרצה למחוק כניסות אלו. אם אינך משתמש במודול בקרת גישה, כדאי שתשאיר כניסות אלו כפי שהן.

en: realm
he: תחום

en: Legacy Nodes
he: פריטי תוכן מדור קודם

en: All Nodes Represented
he: כל פריטי התוכן מיוצגים.

en: All nodes are represented in the node_access table.
he: כל פריטי התוכן מיוצגים בטבלה node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
he: ניתנה הרשאה לכל פריטי התוכן (מספר משתמשים)

en: Access Granted to Some Nodes
he: ניתנה הרשאה לחלק מפריטי התוכן

en: The following realms appear to grant all users access to some specific nodes.  This may be perfectly normal, if some of your content is available to the public.
he: נראה כי התחומים הבאים מאשפרים לכל המשתמשים גישה לפריטי תוכן מסוימים. דבר זה תקין אם חלק מהתוכן שלך זמין לכל הציבור.

en: public nodes
he: פריטי תוכן ציבוריים

en: Public Nodes
he: פריטי תוכן ציבוריים

en: Summary by Realm
he: סיכום לפי תחום

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
he: התחומים הבאים מאפשרים גישה מוגבלת לפריטי תוכן ספציפיים.

en: private nodes
he: פריטי תוכן פרטיים

en: Protected Nodes
he: פריטי תוכן מוגנים

en: Devel Node Access debug mode
he: גישה לפריטי תוכן Devel במצב איתור באגים

en: Devel Node Access
he: גישה לפריטי תוכן Devel

en: Devel Node Access by User
he: גישה לפריטי תוכן Devel על ידי משתמש

en: explained
he: מוסבר

en: ok
he: בסדר

en: ignored
he: התעלם ממנו

en: empty
he: ריק

en: illegitimate
he: בלתי חוקי

en: Should NOT be in !na because of lower priority!
he: לא אמור להיות ב-!na בגלל priority! נמוכה יותר.

en: alien
he: זר

en: Should NOT be in !na because of unknown origin!
he: לא אמור להיות ב-!na בגלל מקור לא ידוע!

en: This entry grants access to this node to this user.
he: כניסה זו מאשרת גישה לפריט זה על ידי משתמש זה.

en: node_access entries for nodes shown on this page
he: הודעות node_access לפריטי תוכן מוצגות בדף זה

en: Access permissions by user
he: הרשאות גישה לפי משתמש

en: Disabled query logging since devel module is disabled.
he: רישום ליומן של שאילתות הושבת מפני שמודול devel מושבת.

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
he: בלוקים, דפים ופונקציות שונות למפתחים.

en: Developer block and page illustrating relevant node_access records.
he: בלוק ודף למפתחים הממחישים רשומות node_access רלוונטיות.

en: Package
he: חבילה

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
he: כתובת ה-URL %url אינה חוקית. אנא הזן כתובת URL מלאה כגוןhttp://www.example.com/feed.xml.

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Context
he: הקשר

en: General form
he: טופס כללי

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Add comment
he: הוספת תגובה

en: Sort
he: מיון

en: !a comments per page
he: !a תגובות לעמוד

en: Taxonomy vocabulary
he: מילון טקסונומי

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Close window
he: סגור חלון

en: Module name
he: שם מודול

en: Enter the module name to export code to.
he: הזן את שם המודול שיש ליצא אליו קוד.

en: Panel
he: פאנל

en: Use pager
he: שימוש ב Pager

en: Offset
he: היסט

en: More link
he: קישור עוד

en: Book parent
he: אב הספר

en: Top level book
he: ספר הרמה העליונה

en: -n/a-
he: -לא זמין-

en: No temporary directories to remove.
he: אין תיקיות זמניות להסרה.

en: Promote to front page
he: קדם לדף הראשי

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול

en: Finish
he: סיום

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
he: בעית ולידציה, אנא נסה שוב. אם שגיאה זו ממשיכה להופיע, אנא פנה למנהל האתר.

en: Or
he: או

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ המצויין %file מפני שספריית היעד %directory לא מוגדרת כהלכה.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ שצויין %file, מפני שלא קיים קובץ בשם זה. אנא בדוק שסיפקת את שם הקובץ הנכון.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ המצויין %file מפני שכבר יש קובץ בשם זה ביעד.

en: The selected file %file could not be copied.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ %file שנבחר.

en: The removal of the original file %file has failed.
he: מחיקת הקובץ המקורי %file נכשלה.

en: Underline
he: קו תחתון

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: and
he: וגם

en: Performance Logging
he: רישום ביצועים

en: Clear APC
he: נקה APC

en: Clears performance statistics collected in APC.
he: מנקה את סטטיסטיקות הביצועים שנאספו ב-APC

en: Performance Logs: Summary
he: יומני ביצועים: סיכום

en: View summary performance logs: page generation times and memory usage.
he: צפה ביומני סיכום ביצועים: זמן ייצור דפים וצריכת זכרון.

en: Performance Logs: Details
he: יומן ביצועים: פרטים

en: APC is not enabled. It is <strong>not</strong> safe to enable summary logging to the database on live sites.
he: APC לא מופעל. זה <strong>לא</strong> בטוח להפעיל רישום סיכומים למסד הנתונים באתרים חיים.

en: Logging mode
he: מצב רישום

en: Detailed logging
he: רישום יומן מפורט

en: Summary logging (DB)
he: רישום סיכום (מסד נתונים)

en: Summary logging (APC)
he: רישום סיכומים (APC)

en: Accesses threshold
he: סף גישות

en: # accesses
he: # גישות

en: Max Memory (MB)
he: זכרון מירבי (מ"ב)

en: Avg Memory (MB)
he: זכרון ממוצע (מ"ב)

en: Query Count (Max)
he: ספירת שאילתה (מירבי)

en: Query Count (Avg)
he: ספירה (ממוצע) שאילתה

en: No statistics available yet.
he: עדיין אין סטטיסטיקות זמינות.

en: Showing !shown paths with more than !threshold accesses, out of !total total paths.
he: מציג !shown נתיבים עם יותר מ-!threshold גישות, מתוך סך של !total נתיבים.

en: Showing all !total paths.
he: מציג את כל !total הנתיבים.

en: Average memory per page: !mb_avg MB
he: ממוצע זכרון לדף: !mb_avg מ"ב

en: Total number of page accesses: !accesses
he: סך מספר גישות לדף: !accesses

en: First access: !access.
he: גישה ראשונה: !access.

en: Last access: !access.
he: גישה אחרונה: !access.

en: Memory (MB)
he: זיכרון(MB)

en: Anonymous?
he: אנונימי?

en: # Queries
he: # שאילתות

en: Confirm APC clear
he: אשר ניקוי APC

en: Are you sure you want to clear the APC statistics for this site?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לנקות את סטטיסטיקות ה-APC עבור אתר זה?

en: A collection of data to cache.
he: איסוף נתונים למטמון.

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Minimum number of words
he: מספר מינימלי של מילים

en: Disabled these modules: !module-list.
he: בטל את הרכיבים האלו: !module-list.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
he: אזהרת אבטחה: כתיבת הקובץ .htaccess נכשלה. אנא צור קובץ .htaccess בתיקייה %directory המכיל את השורות הבאות: <code>!htaccess</code>

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Variants
he: וריאנטים

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: Primary
he: ראשי

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: Generating Content
he: ייצור תוכן

en: Finished @num_nids nodes created successfully.
he: סיים @num_nids פריטי תוכן נוצרו בהצלחה.

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Invalid file path
he: נתיב קובץ אינו חוקי

en: The theme registry is being rebuilt on every request. Remember to <a href="!url">turn off</a> this feature on production websites.
he: ה-theme registry נבנה מחדש בעקבות כל בקשה. זכור <a href="!url">לכבות</a> תכונה זו באתרים בסביבת ייצור.

en: Store statistics about executed queries. See the devel_x tables.
he: אחסו סטטיסטיקות אודות שאילתות שהורצו. ראה טבלאות devel_x.

en: API Site
he: אתר API

en: The base URL for your developer documentation links. You might change this if you run <a href="!url">api.module</a> locally.
he: כתובת ה-URL הבסיסית לקישורים לתיעוד הפיתוח. ניתן לשנות אותו אם תריץ את <a href="!url">api.module</a> באופן מקומי.

en: Krumo display
he: תצוגת Krumo

en: Rebuild the theme registry on every page load
he: בנה את ה-theme registry בכל טעינת דף

en: While creating new templates and theme_ overrides the theme registry needs to be rebuilt.
he: בעת יצירת תבניות ועיצובים חדשים יש לבנות מחדש את ה-registry.

en: Reinstall
he: התקן מחדש

en: Uninstalled and installed the %name module.
he: הסיר והתקין את מודול %name.

en: Saved new value for %name.
he: השם החדש ל-%name נשמר.

en: Display of !type !obj
he: תצוגת !type !obj

en: {empty}
he: {ריק}

en: The file could not be written.
he: לא ניתן לכתוב את הקובץ.

en: %message in %file on line %line.
he: %message בקובץ %file בשורה %line.

en: 1 character | @count characters
he[0]: תו אחד
he[1]: @count תווים

en: display source code
he: הצג קוד מקור

en: Clear the CSS cache and all database cache tables which store page, node, theme and variable caches.
he: נקה את מטמון ה-CSS ואת כל טבלאות המטמון במסד הנתונים המאחסנות מטמוני דפים, פריטי תוכן, עיצובים ומשתנים.

en: Function reference
he: הפניה לפונקציה

en: View a list of currently defined user functions with documentation links.
he: צפה ברשימה הנוכחית של פונקציות המוגדרות על ידי המשתמשים עם קישורי תיעוד.

en: Run hook_uninstall() and then hook_install() for a given module.
he: הרץhook_uninstall() ואז hook_install() עבור מודול נתון.

en: Display the PHP code of any file in your Drupal installation
he: הצג את קוד ה-PHP של כל קובץ בהתקנת הדרופל שלך

en: Rebuild menus
he: בנה תפריטים מחדש

en: Rebuild menu based on hook_menu() and revert any custom changes. All menu items return to their default settings.
he: בנה את התפריט מחדש בהתבסס עלhook_menu() ובטל את כל ההתאמות האישיות. כל פריטי התפריט יחזרו להגדרותיהם המקוריות.

en: Edit and delete site variables.
he: ערוך ומחוק משתני אתר.

en: View your server's PHP configuration
he: צפה בתצורת ה-PHP של השרת שלך

en: Execute PHP Code
he: הרץ קוד PHP

en: Execute some PHP code
he: בצע קוד PHP

en: View a list of available theme functions across the whole site.
he: צפה ברשימת כל תכונות העיצוב הזמינות לרוחב כל האתר.

en: View the active form/render elements for this site.
he: צפה בטופס הפעיל/עבד רכיבים עבור אתר זה.

en: List the contents of $_SESSION.
he: הצג את תכולת $_SESSION.

en: Devel settings
he: הגדרות Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
he: מחק את כל המשתמשים (למעט משתמש עם מזהה 1) לפני יצירת משתמשים חדשים.

en: How old should user accounts be?
he: מה הגיל הנדרש לחשבונות משתמש?

en: User ages will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
he: גילאי המשתמשים יפוזרו באופן אקראי מהזמן הנוכחי אחורה עד לזמן הבחור.

en: <strong>Delete all content</strong> in these node types before generating new content.
he: <strong>מחק את כל התוכן</strong> בסוגי פריטי התוכן לפני יצירת תוכן חדש.

en: How far back in time should the nodes be dated?
he: כמה זמן אחורנית יש לתארך פריטי תוכן.

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
he: תאריכי יצירת פריטי התוכן יפוזרו באופן אקראי החל מהזמן הנוכחי, אחורה עד לזמן הבחור.

en: Maximum number of generated comments per node
he: המספר המרבי של ההערות המיוצרות עבור כל פריט תוכן

en: You must also enable comments for the node types you are generating.
he: עליך לאפשר הערות עבור סוגי פריטי התוכן שאתה מייצר.

en: Requires upload.module
he: דורש upload.module

en: Add an upload to each node
he: הוסף העלאה לכל פריט תוכן

en: Requires taxonomy.module
he: דורש taxonomy.module

en: Add taxonomy terms to each node.
he: הוסף מושגי טקסונומיה לכל פריט תוכן.

en: Requires path.module
he: מצריך נתיב.מודול

en: Add an url alias for each node.
he: הוסף כינוי כתובת URL לכל פריט תוכן.

en: Generate node view statistics (node_counter table).
he: יצר סטטיסטיקות צפייה בפריט תוכן (טבלת node_counter).

en: Generate items
he: יצירת מוצר

en: Populate your database with dummy items.
he: אכלס את מסד הנתונים שלך בפריטי דמה.

en: Does not grant any access, but could block lower priority grants; not in !na.
he: לא מעניק גישה, אבל עלול לחסום הענקות הרשאות בעלות עדיפות נמוכה יותר; לא ב-!na.

en: Should be in !na but isn't!
he: אמור להיות ב-!na אבל לא נמצא!

en: Node_access summary
he: סיכום Node_access

en: Devel node access
he: גישה לפריטי תוכן Devel

en: Development links.
he: קישורי פיתוח.

en: Devel generate
he: ייצור Devel

en: APC is not enabled. Nothing to do ...
he: APC לא מופעל. אין מה לעשות...

en: Performance logging is not enabled
he: רישום ביצועים לא מופעל

en: Performance logging
he: רישום ביצועים

en: Performance logging details
he: פרטי רישום ביצועים

en: Performance logging query
he: שאילתת רישום ביצועים

en: Performance logging APC
he: רישום ביצועים APC

en: PHP DOMDocument class
he: מחלקת DOMDocument של PHP

en: Secondary
he: משני

en: alert
he: התראה

en: emergency
he: מקרה חרום

en: Filter log messages
he: סנן מסרי יומן

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.

en: delete own
he: מחק את שלך

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: Server reports invalid input error.
he: השרת מדווח על שגיאת קלט לא חוקי.

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: No language
he: אין שפה

en: Build mode
he: מצב בנייה

en: Items per page
he: מספר פריטים בעמוד

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
he: אם נקבע ללשונית או רגיל, הזן את הטקסט לשימוש בפריט התפריט.

en: Warning: Changing this item's menu will not work reliably in Drupal 6.4 or earlier. Please upgrade your copy of Drupal at !url.
he: אזהרה: שינוי תפריט פריט זה לא יעבוד באופן מהימן בגרסת דרופל 6.4 ומטה. שדרג את עותק דרופל שלך בכתובת !url.

en: Insert item into an available menu.
he: הכנס פריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
he: אם פריט תפריט האב הינו לשונית, הזן את משקל הלשונית. ככל שהמספר נמוך יותר, כך היא תהיה יותר לשמאל.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
he: אם הרכיב Utility הותקן למטרה הזאת, אפשר לבטל ולהסיר אותו בבטחה.

en: Administration menu settings
he: ניהול הגדרות מתקדמות

en: Display additional data for each menu item
he: הצג מידע נוסף לכל פריט תפריט

en: Display the selected items next to each menu item link.
he: הצג את הפריטים הנבחרים ליד כל קישור לתפריט.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
he: אם פעיל, כל פריטי התפריטים מוצגים בלי התחשבות בהרשאות האתר.<em>אל תאפשר באתר סופי</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
he: הפעל את הרכיבים האלו: !module-list

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: Adjust administration menu settings.
he: התאמת הגדרות תפריט הניהול

en: - All -
he: - הכל -

en: Unmet dependencies: !dependencies
he: תלויות שלא מומשו: !dependencies

en: Checking...
he: בודק...

en: The feature !module cannot be enabled because it conflicts with !conflict.
he: לא ניתן להפעיל את התכונה !module  מפני שהיא מתנגשת עם !conflict.

en: Reverted all <strong>!component</strong> components for <strong>!module</strong>.
he: שוחזרו כל רכיבי <strong>!component</strong> עבור <strong>!module</strong>.

en: No changes have been made to this feature.
he: לא נעשו שינויים לתכונה זו.

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Download feature
he: הורד תכונה

en: Enable and disable features.
he: הפעל והשבת תכונות.

en: Display components of a feature.
he: הצג רכיבי תכונה.

en: Compare
he: השווה

en: Compare default and current feature.
he: השווה תכונת ברירת מחדל ותכונה נוכחית.

en: Javascript status call back.
he: התקשרות חזרה של מצב Javascript.

en: Menu items for any enabled features.
he: פריטי תפריט לתכונות מופעלות.

en: Provides feature management for Drupal.
he: מספק ניהול תכונות לדרופל.

en: Dependency
he: תלות

en: No features available.
he: אין תכונות זמינות.

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
he: ההרשאות של הספרייה %directory שונו כדי לאפשר כתיבה אליה.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Styles
he: סגנונות

en: The item has been deleted.
he: פריט זה נמחק.

en: delete any
he: מחק כל אחד

en: edit any
he: ערוך כל

en: No info
he: אין מידע

en: Update and return
he: עדכון וחזרה

en: In code
he: בקוד

en: Add variant
he: הוספת וריאנט

en: Create variant
he: יצירת וריאנט

en: Import variant
he: ייבוא וריאנט

en: Node being viewed
he: פריט תוכן נצפה

en: Import page
he: יבא דף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: features
he: תכונות

en: Create feature
he: יצירת פיצ'ר

en: Create a new feature.
he: יצירת פיצ'ר חדש.

en: All (@count)
he: הכל (@count)

en: Fail (@count)
he: נכשל (@count)

en: hash
he: גיבוב

en: All polls
he: כל הסקרים

en: Recreate
he: יצירה מחדש

en: Manage features.
he: ניהול פיצ'רים.

en: Detect and disable any orphaned feature dependencies.
he: זיהוי והשבתת התניות יתומות של הפיצ'ר.

en: Update and save
he: עדכון ושמירה

en: Select base style
he: בחר בסגנון הבסיס

en: Add a new @plugin
he: הוסף  @plugin חדש

en: Edit @plugin %title
he: עריכת @plugin %title

en: Clone @plugin %title
he: שכפול @plugin %title

en: Import @plugin
he: ייבוא @plugin

en: Are you sure you want to revert %title?
he: החלטת סופית שברצונך להחזיר לאחור את %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
he: פעולה זו תסיר לצמיתות את כל ההתאמות והשינויים שנעשו בפריט זה.

en: The item has been reverted.
he: פריט זה הוחזר לאחור.

en: This action will permanently remove this item from your database..
he: פעולה זו תגרום למחיקה תמידית ממאגר הנתונים שלך.

en: %title has been created.
he: %title נוצר.

en: %title could not be created.
he: %title לא יכול להיווצר.

en: %title has been updated.
he: %title עודכן.

en: %title could not be updated.
he: %title לא יכול להתעדכן.

en: Select style type
he: בחר סוג סגנון
