Drupal Developer (6.x-2.4) - en to hr translation catalogue (390 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: enabled
hr: omogućeno

en: delete
hr: ukloni

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Development
hr: Razvoj

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: error
hr: greška

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Categories
hr: Kategorije

en: Version
hr: Inačica

en: Go
hr: Idi

en: core
hr: jezgra

en: view
hr: prikaz

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: default
hr: Zadano

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Password
hr: Lozinka

en: User contact form
hr: Obrazac za kontakt

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Center
hr: Centar

en: Related terms
hr: Povezani pojmovi

en: Depth
hr: Dubina

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Taxonomy term
hr: Taksonomski pojam

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: username
hr: korisničko ime

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Core
hr: Jezgra

en: Access
hr: Pristup

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Length
hr: Dužina

en: Path
hr: Putanja

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: !conf_url_rewrite() became !custom_url_rewrite()
hr: !conf_url_rewrite() je postao !custom_url_rewrite()

en: Display
hr: Prikaz

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Menu
hr: Izbornik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: results
hr: rezultati

en: search
hr: pretraga

en: Teaser
hr: Mamac

en: style
hr: stil

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Paths
hr: Putanje

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Contact
hr: Kontakt

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Bottom
hr: Dno

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: User picture
hr: Slika korisnika

en: Mission
hr: Misija

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Input format
hr: Format unosa

en: Signature
hr: Potpis

en: Filter
hr: Pročisti

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Term
hr: Pojam

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Contains
hr: Sadrži

en: Count
hr: Broj

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Mode
hr: Režim

en: Normal
hr: Normalno

en: active
hr: aktivan

en: Advanced
hr: Napredno

en: Up
hr: Gore

en: Line
hr: Redak

en: Medium
hr: Srednji

en: System
hr: Sustav

en: State
hr: Država

en: security
hr: sigurnost

en: General
hr: Općenito

en: Verbose
hr: Skupno

en: Other
hr: Ostalo

en: Basic
hr: Osnovno

en: access content
hr: pristup sadržaju

en: Role
hr: Uloga

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Log in
hr: Prijava

en: String
hr: Struna

en: Exists
hr: Postoji

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: <All>
hr: - Sve -

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Down
hr: Dolje

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Order
hr: Redoslijed

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Recent
hr: Nedavni

en: Term description
hr: Opis termina

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Operation
hr: Operacija

en: Function
hr: Funkcija

en: Logout
hr: Odjava

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Show
hr: Prikaži

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Syslog
hr: Zapisnik sustava

en: Edit term
hr: Uredi pojam

en: Clear
hr: Očisti

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: update
hr: ažuriraj

en: Browser
hr: Preglednik

en: Display all menu items
hr: Prikaži sve izborničke stavke

en: access administration menu
hr: pristup administration menu

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: User's ID
hr: Korisnikov ID

en: Features
hr: Značajke

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: Revert
hr: Vrati

en: Greater than
hr: Veće od

en: Less than
hr: Manje od

en: Log out
hr: Odjava

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: warning
hr: upozorenje

en: Enabled filters
hr: Omogućeni prečistači

en: critical
hr: kritično

en: Results
hr: Rezultati

en: Style
hr: Stil

en: Database schema
hr: Shema baze podataka

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Testing
hr: Testiranje

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Relationships
hr: Odnosi

en: Basic information
hr: Osnovne informacije

en: Themes
hr: Predlošci

en: administer nodes
hr: administriraj sadržaj

en: Storage
hr: Spremnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: PHP Code
hr: PHP kôd

en: Menus
hr: Izbornici

en: Full node
hr: Cijeli node

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: @module module
hr: @module modul

en: incompatible
hr: nekompatibilno

en: Incompatible with this version of Drupal core
hr: Nije kompatibilna sa ovom verzijom Drupal jezgra.

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
hr: Ova verzija nije kompatibilna sa !core_version verzijom Drupal jezgra.

en: Incompatible with this version of PHP
hr: Neusklađen s ovom inačicom PHP-a.

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hr: Ovaj modul zahtjeva PHP inačicu @php_required i nije usklađen s PHP inačicom !php_version.

en: Read/Write
hr: Čitaj/Piši

en: file system
hr: sustav datoteka

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Loading
hr: Učitavanje

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: The directory %directory is not writable
hr: Nije moguće pisati u %directory direktorij

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
hr: U direktorij %directory se ne može zapisivati, jer nema postavljena odgovarajuća dopuštenja.

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika

en: Empty cache
hr: Isprazni cache

en: Variable editor
hr: Urednik varijable

en: Execute
hr: Izvrši

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
hr: URL %url nije ispravan. Molimo vas da unesete potpuni URL, kao što je http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
hr: Kontekst

en: Attached files
hr: Priložene datoteke

en: Book navigation
hr: Navigacija po knjizi

en: !a comments per page
hr: !a komentara po stranici

en: User profile
hr: Profil korisnika

en: Taxonomy vocabulary
hr: Rječnik taksonomije

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Enter the module name to export code to.
hr: Unesite naziv modula u kojega ćete izvesti kod.

en: -n/a-
hr: -n/d-

en: Found the @submit button
hr: Nađen @submit gumb

en: Failed to set field @name to @value
hr: Nije uspjelo postaviti @name kao @value

en: No temporary directories to remove.
hr: Nema privremenih direktorija za ukloniti.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
hr: Pokrenite testove Drupal jezgre i omogućenih mogula. Ovi testovi pomažu provjeru urednog rada kôda na lokaciji.

en: Promote to front page
hr: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: Machine name
hr: Stroju čitljivo ime

en: Locked
hr: Zaključano

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
hr: Greška u provjeri valjanosti, molimo pokušajte ponovno. Ako se greška ponavlja, molimo kontaktirajte administratora web lokacije.

en: Or
hr: Ili

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
hr: Prebacivanje na server označene datoteke %file nije uspjelo, odredište %directory nije ispravno postavljeno.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
hr: Kopiranje označene datoteke %file nije uspjelo, datoteka pod imenom %file ne postoji. Provjerite jeste li dobili ispravan naziv datoteke.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
hr: Izabrana datoteka %file ne može biti kopirana, zato što već postoji datoteka sa istim imenom u odredištu.

en: The selected file %file could not be copied.
hr: Izabrana datoteka %file ne može biti kopirana.

en: The removal of the original file %file has failed.
hr: Uklanjanje originalne datoteke %file nije uspjelo.

en: and
hr: i

en: Primary Key: Unique cache ID.
hr: Primarni ključ: Jedinstveni cache ID.

en: A collection of data to cache.
hr: Zbirka podataka za cachiranje.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
hr: Unix vremenski marker koji navješta  kada ističe cache, ili 0 za nikada.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
hr: Unix vremenski marker koji navješta kada je stvoren cache unos.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
hr: Bilo koja HTTP zaglavlja koja trebaju biti dodana cachiranim podacima.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
hr: Zastavica koja pokazuje jeli sadržaj serijaliziran (1) ili ne (0).

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: Minimum number of words
hr: Najmanji broj riječi

en: Enable developer modules
hr: Omogući razvojne module

en: Disable developer modules
hr: Onemogući razvojne module

en: Collapse fieldsets on modules page
hr: Sažmi fieldsets na stranici modula

en: Current anonymous / authenticated users
hr: Trenutno anonimnih / registriranih korisnika

en: Disabled these modules: !module-list.
hr: Onemogući ove module: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
hr: Nema omogućenih razvojnih modula

en: display drupal links
hr: prikaži drupal poveznice

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
hr: Sigurnosno upozorenje: Nije moguć upis u .htaccess datoteku. Molimo stvorite .htaccess datoteku u svom %directory direktoriju koji sadrži sljedeće redove: <code>!htaccess</code>

en: No test results to display.
hr: Nema test rezlutata za prikaz.

en: Menu link ID
hr: ID izborničke poveznice

en: 1 character | @count characters
hr[0]: @count znak
hr[1]: @count znaka
hr[2]: @count znakova

en: Theme registry
hr: Registar teme

en: Created content type %type.
hr: Stvorena vrsta sadržaja %type.

en: User created with name %name and pass %pass
hr: Stvoren korisnik imena %name s lozinkom %pass

en: Created permissions: @perms
hr: Stvorena dopuštenja @perms

en: Invalid permission %permission.
hr: Nevaljano dopuštenje %permission.

en: Username field found.
hr: Korisničko ime nađeno.

en: Password field found.
hr: Polje lozinke nađeno.

en: !method @url returned @status (!length).
hr: !method @url je vratila @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
hr: Valjan HTML pronađen u "@path"

en: Parsed page successfully.
hr: Stranica uspješno analizirana.

en: Found the requested form fields at @path
hr: Pronađena polja obrasca zahtjeva pri @path

en: Did not find field by name @name
hr: Nisu nađena polja s imenom @name

en: Found field by id @id
hr: Nađena datoteka po ID @id

en: Did not find field by id @id
hr: Nije nađena datoteka po ID @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
hr: HTTP odgovor očekivan !cote, zapravo !curl_code

en: Tests
hr: Testovi

en: Run tests
hr: Pokreni testove

en: Clean test environment
hr: Čisto test okruženje

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
hr: Ukloni tablice s prefiksom "simpletest" i privremene direktorije koji su zaostali iza zakočenog testa. Ovo je namijenjeno članovima razvojnog tima koji koji provode testove.

en: Clean environment
hr: Čisto okruženje

en: No tests to display.
hr: Nema testova za prikaz.

en: @pass, @fail, and @exception
hr: @pass, @fail i @exception

en: No test(s) selected.
hr: Nema odabranih testova.

en: Processing test @num of @max - %test.
hr: Procesiranje testa @num od @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
hr: Procesiran test @num od @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
hr[0]: 1 uspjeh
hr[1]: @count uspjeha
hr[2]: @count uspjeha

en: 1 fail | @count fails
hr[0]: 1 neuspjeh
hr[1]: @count neuspjeha
hr[2]: @count neuspjeha

en: 1 exception | @count exceptions
hr[0]: 1 izuzetak
hr[1]: @count izuzetka
hr[2]: @count izuzetaka

en: PHP DOMDocument class
hr: PHP DOMDocument klasa

en: Provides a framework for unit and functional testing.
hr: Omogućuje sučelje za jedinično i testiranje učinkovitosti.

en: alert
hr: uzbuna

en: emergency
hr: žurnost

en: Filter log messages
hr: Pročisti poruke zapisnika

en: You must select something to filter by.
hr: Morate odabrati način na koji ćete pročistiti.

en: Adjust top margin
hr: Prilagodi gornju marginu

en: Keep menu at top of page
hr: Zadrži izbornik na vrhu stranice

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
hr: Ukoliko je instaliran Utility modul za ovu namjenu, može biti onemogućen i deinstaliran.

en: Move local tasks into menu
hr: Premjesti lokalne zadatke u izbornik

en: Administration menu settings
hr: Postavke administracijskog izbornika

en: Parent link ID
hr: ID nadređene poveznice

en: Display additional data for each menu item
hr: Prikaži dodatne podatke za svaku izborničku poveznicu

en: Display the selected items next to each menu item link.
hr: Prikaži odabrane stavke pored svake izborničke poveznice.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
hr: Ukoliko je omogućeno, sve izborničke poveznice su prikazane, bez obzira na dopuštenja lokacije. <em>Napomena: Nemojte imati omogućeno na umreženoj lokaciji.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
hr: Omogućeni sljedeći moduli: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
hr: Administracijski izbornik omogućava padajući izbornik kojim možete s jednim ili dva klika pristupiti većini administracijskih zadaća i drugim uobičajenim odredištima (korisnicima s odgovarajućim dopuštenjima). Koristite sljedeće postavke kako bi prilagodili prikaz izbornika.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
hr: Administracijski izbornik omogućava padajući izbornik kojim možete s jednim ili dva klika pristupiti većini administracijskih zadaća i drugim uobičajenim odredištima (korisnicima s odgovarajućim dopuštenjima). Administracijski izbornik također prikazuje broj anonimnih i registriranih korisnika, omogućava modulima dodati svoje izborničke stavke. Usklađenost s izbornikom se razlikuje od modula do modula; dodatni modul <a href="@drupal">Devel</a>, naprimjer, se snažno oslanja na administracijski izbornik kako bi omogućio brzi pristup razvojnim alatima.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
hr: Stranica <a href="@settings">Postavke</a> Administracijskog izbornika vam omogućavaju mijenjanje nekih elemenata izborničkog ponašanja i prikaza. Budući da prikaz izbornika ovisi o predlošku vaše lokacije, temeljite prilagodbe zahtjevaju izmjene vašeg predloška i CSS datoteka. Pogledajte README.txt za više informacija o izmjenama predložaka i CSS datoteka.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
hr: Prikaz izborničkih stavki unutar administracijskog izbornika ovise o dopuštenjima trenutačnog korisnika. Prvo, administracijski izbornik je prikazan samo ulogama s <em>Pristupa administracijskom izborniku</em> (admin_menu modul) dopuštenjem. Drugo, korisnik mora pripadati ulozi s <em>Pristupa administracijskim stranicama</em> (system modul) dopuštenjem kako bi vidio administracijske poveznice. I, treće, samo trenutačno dopuštene poveznice su prikazana; naprimjer, ukoliko korisnik ne pripada ulozi s dopuštenjem <em>Upravlja dopuštenjima</em> (user modul) i <em>Upravlja korisnicima</em> (user modul), izbornička stavka <em>Postavke korisnika</em> nije prikazana.

en: Administration menu
hr: Administracijski izbornik

en: Adjust administration menu settings.
hr: Prilagodi postavke administracijskog izbornika

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
hr: Omogućava padajući izbornik ka većini administracijskih zadaća i drugim uobičajenim odredištima (korisnicima s odgovarajućim dopuštenjima).

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
hr: Dozvole direktorija %directory su promijenjene kako bi bio dozvoljen upis u njega.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Stroju čitljiv naziv treba sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Styles
hr: Stilovi

en: The item has been deleted.
hr: Stavka je izbrisana.

en: The name of the site.
hr: Naziv lokacije.

en: Edit @type
hr: Uredi @type

en: In code
hr: U kôdu

en: Optional features
hr: Proizvoljna svojstva

en: Import page
hr: Uvoz stranice

en: Existing node
hr: Postojeći node

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Created role of name: @name, id: @rid
hr: Stvorena uloga imena: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
hr: Korisnik %name se uspješno prijavio.

en: Raw "@raw" found
hr: Neobrađeno "@raw" pronađeno

en: Raw "@raw" not found
hr: Neobrađeno "@raw" nije pronađeno

en: "@text" found
hr: "@text" nađen

en: "@text" not found
hr: "@text" nije nađen

en: Pattern "@pattern" found
hr: Obrazac "@pattern" nađen

en: Pattern "@pattern" not found
hr: Obrazac "@pattern" nije nađen

en: Checkbox field @id is checked.
hr: Kućica odabira @id je aktivirana.

en: Checkbox field @id is not checked.
hr: Kućica odabira @id nije aktivirana.

en: Verbose message
hr: Skupna poruka

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
hr: Odaberite testove ili skupine testova koje želite pokrenuti, i kliknite <em>Pokreni testove</em>.

en: All (@count)
hr: Sve (@count)

en: Pass (@count)
hr: Prošlo (@count)

en: Fail (@count)
hr: Nije prošlo (@count)

en: Return to list
hr: Povratak na popis

en: Clear results after each complete test suite run
hr: Počisti rezultate nakon svakog završetka punog testa.

en: Provide verbose information when running tests
hr: Omogući skupne informacije tijekom pokretanja testova

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
hr: Skupni podaci će biti prikazani uz standardne tvrdnje i korisni su za otklanjanje grešaka. Skupni podaci će biti uklonjeni između svakog pokretanja testa. Skupni podaci su vrlo detaljni i trebali bi se koristiti samo tijekom otklanjanja grešaka.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
hr: Postavke HTTP ovjere koje će biti korištene od SimpleTest preglednika tijekom testiranja. Korisno kada lokacija traži osnovnu HTTP ovjeru.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
hr: @pass, @fail, @exception, i @debug

en: The test run did not successfully finish.
hr: Test nije uspješno završio.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
hr: Čišćenje rezultata je onemogućeno i tablica rezultata testa neće biti ispražnjena.

en: No leftover tables to remove.
hr: Nema preostalih tablica za ukloniti.

en: 1 debug message | @count debug messages
hr[0]: @count debug poruka
hr[1]: @count debug poruke
hr[2]: @count debug poruka

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
hr[0]: Uklonjen 1 rezultat testa.
hr[1]: Uklonjeno @count rezultata testa.
hr[2]: Uklonjeno @count rezultata testa.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
hr[0]: Uklonjena 1 preostala tablica.
hr[1]: Uklonjene @count preostale tablice.
hr[2]: Uklonjeno @count preostalih tablica.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
hr[0]: Uklonjen 1 privremeni direktorij.
hr[1]: Uklonjeno @count privremena direktorija.
hr[2]: Uklonjeno @count privremenih direktorija.

en: Test result
hr: Rezultati testa

en: View result of tests.
hr: Vidi rezultate testa.

en: styles
hr: stilovi

en: Site logo
hr: Logo web sjedišta

en: Add a new @plugin
hr: Dodaj novi @plugin

en: Edit @plugin %title
hr: Uredi @plugin %title

en: Clone @plugin %title
hr: Kloniraj @plugin %title

en: Import @plugin
hr: Uvezi @plugin

en: Export @plugin %title
hr: Izvezi @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
hr: Jeste li sigurni za želite vratiti %title?

en: %title has been created.
hr: %title je stvoren.

en: %title could not be created.
hr: Nije moguće stvoriti %title.

en: %title has been updated.
hr: %title je ažuriran.

en: %title could not be updated.
hr: %title nije bilo moguće ažurirati.

en: @plugin %title was enabled.
hr: @plugin %title je omogućen.

en: @plugin %title was disabled.
hr: @plugin %title je onemogućen.

en: administer stylizer
hr: administriraj stilizator

en: Administrative settings
hr: Administracijske postavke

en: User signature
hr: Potpis korisnika
